Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
9 Ağustos 2018

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Duygusal yaşantınızda olumlu bir devredesiniz. Bu dönemler de sorundan uzak güzellikleri paylaşabileceksiniz. Eşinizin size gösterdiği sevgiyi karşılamakta zorlanabilirsiniz. Keyfini çıkartın.
9 Ağustos 2018

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Bugün birçok kısa seyahat yapabilir, gittiğiniz yerlerde sürpriz rastlantılar yaşayabilirsiniz. Hesapta olmayan masrafların sizi sıkıntıya sokabileceği görülüyor. Grup çalışmalarında veya organizasyonlarda yer alıyorsanız çevrenizin desteğini alabilirsiniz.
9 Ağustos 2018

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Parasal konularda yenilikler yapabileceğiniz ve kararlarınızı olumlu yönlendirebileceğiniz bir gün. Anneniz ya da kadın akrabalarınızdan biri size maddi konularda destek olabilir. Eviniz için birçok masraf yapabilir ve bundan mutluluk duyabilirsiniz.
9 Ağustos 2018

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün yapacağınız kısa yolculuklarda ve genel olarak ilişkilerinizde daha önlemci olmaya bakın. Yanlış anlamalar, öğle saatlerinde daha belirgin olabilir.
9 Ağustos 2018

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal ilişkileriniz ve duygusal ilişkinizle ilgili problemlerin yoğunlaşacağı gözleniyor. Kızgınlık sizi belirlememeli buna izin vermemelisiniz. Sonra bazı durumlarda aşırı karamsar bir ruh haline bürünebilirsiniz, oysa bazı şeyler tatmin edici boyutlara ulaşacak. Eğer arkadaşlarınızla aranızda sorun olan bir konu varsa çözümlemenin tam zamanı.
9 Ağustos 2018

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 05:06 Güneş-Merkür kavuşumu, iş hayatımızdan, yakın çevre ilişkilerimize kadar geniş bir alanda kişisel tüm kararlarımızı yeniden gözden geçirmeliyiz. Hiçbir şeyi şansa bırakamayız. Merkür geri hareket dönemindeyiz. Bu sıralarda yapılan gözlem ve inceleme, bize doğru yönde ilerlememiz için faydalıdır. Saat 06:44 Ay-Jüpiter görünümü, duygularımızı, hassas olduğumuz meseleleri dışa karşı gizleriz. Sanki bilinmesini istemeyiz. Çocuklarımız, ailemiz, sevdiğimiz her şey bizim için kıymetlidir. Huzur ararız. Sıkıntımızı içimize atarız. Bazen en ufak bir şeyi gözümüzde büyütürüz. Beklentilerimiz olmasa bile, bize ihtiyaç duyanları geri çevirmeyiz, hatta gereğinden fazla yardımcı oluruz. Saat 08:42 Ay-Neptün görünümü, duygularınızı gizlemenizi, kol kırılır yen içinde kalır misali düşünmenizi sağlar. Sizi olduğunuz gibi kabul eden, zor günlerinizde yanınızda olan kişileri, yıllarca mücadele ederek oluşturduğunuz değerlerinizi korumaya çalışırsınız. Saat 14:21-10 Ağustos saat 07:18 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Duygusal düşünebilirsiniz. Kırılgan, endişeli, sevdiklerinizin en ufak bir ters sözünü kaldıramazsınız. Son günlerde bir şeyler sizi tedirgin ettiyse hassasiyetiniz daha yüksek olur. Ailemiz, çocuklar, para, iş v.b konular üzerinde bir hayli durabiliriz.
9 Ağustos 2018

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, öğle sonundan itibaren boşlukta olacak. Bugünlerde ruhuna yansıyan değişim ile baş etmek için ekstra emek harcayacaksın. Dikkatli davranmazsan özellikle kariyer ve evlilikle ilgili meselelerde tıkanmalar ya da yanlış anlaşılmalar yeniden gündeme gelebilir. Kariyerin konusunda idealist hareket etmek istiyorsun. Sakin ve olgun tavrın hem iş hem de sosyal hayatında büyük kazanımlar sağlamana neden olacak. İlişkisi olmayan bir Aslan burcuysan, hoşlandığın kişiye açılmanın yollarını arayabilirsin. Çocukları olan bir Aslan burcuysan, onları sosyal medyayı doğru kullanmaları konusunda uyarabilirsin. Akşamüzeri bir araya geleceğin arkadaşınla, farklı bir mekâna gidebilir, hoş sohbet edebilirsin.
9 Ağustos 2018

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün özel ilişkilerde kendinizi daha romantik ve sevgi dolu hissedebilirsiniz. Yakın arkadaşlarınıza karşı koruma içgüdüsüyle davranarak bazı kişilere ders verme eğiliminde olabilirsiniz.
9 Ağustos 2018

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi kaynaklarınızla ilgili konular gündeme gelebilir. Finansal olarak değerlendirmeler yapabilir gelir- gider dengenizi kontrol edebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda yeteneklerinizi kullanarak sonuç almak istemeniz mümkün. İşleriniz istediğiniz hızda ilerlemeyebilir. Bazı konularda çözülme yaşayabilirsiniz.
9 Ağustos 2018

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

DIŞ görünüşünüzde veya maddi planlarınızda yapacağınız değişiklikler işinizde ilerlemenizi hızlandırabilir. Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz...
9 Ağustos 2018

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni iş projeleri yapacaksınız. Bunların hepsi bol kazançlı ve önemli işler. Şansınız açılıyor. İşte hayatta olumlu düşünmenin yararları. Dengenizi koruyabilirseniz çabalarınızın karşılığını almamanız için bir neden yok. En büyük zaafınız terazinin dengelerini eşitlemek.
9 Ağustos 2018

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün başlayan Uranüs retrosu önümüzdeki üç aylık süreçte iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili sürpriz ve beklenmedik gelişmeleri hızlandırabilir. Ani plan veya hedef değişiklikleri yaparken dikkatli olmalısınız.
9 Ağustos 2018

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İkili ilişkilerde sürpriz gelişmelere açık bir gün sizi bekliyor. Ruhunuz özgür bir kelebek gibi uçmaya hazır.Ama dikkat edin kelebeğin ömrü kısadır. Köklü ilişkileri bir kalemde bitirmek çok kolay olmaz. Son kararınızı iyice düşünerek verin. Sosyal ilişkilerinizden bir destek görebilirsiniz.
9 Ağustos 2018

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Vermek istediğiniz önemli kararlar olabilir ama bu aralar kendinizi ve etrafınızı dinlemeniz size çok şey kazandıracak. Toplumsal meselelere bu aralar hızlı ve ani tepki verebilirsiniz, bugün sakin olun ve ruhunuzu dinginleştirin.
Reklamı Kapat