Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
9 Ağustos 2018

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk konusunda çok şanslısınız. Aradığınız aşkı buldunuz. Kaybetmemek için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırsınız. Bu tutumunuz ve hisleriniz sevgiliniz tarafından da fark edilmiş durumda.
9 Ağustos 2018

Balık Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızı istediğiniz gibi düzene soktunuz. Beklediğiniz zammı da kısa süre önce aldınız. Bu tempo ve disiplinle çalışmaya devam ederseniz, işinizle ilgili bir sorunla karşılaşmanız çok zor.
9 Ağustos 2018

Balık Burcu Günlük Para Falı

Parasal açıdan beklentileriniz var. Bu beklentilerinizin bir kısmı bugün gerçekleşecek. Kısmen de olsa rahatlayacak ve maddi sıkıntınızı hafifleteceksiniz
9 Ağustos 2018

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Sağlınızla ilgili ufak bir problem var. Bu problemi ihmal etmemelisiniz. Üşengeçliğinizi üzerinizden atın ve bir doktora görünün.
9 Ağustos 2018

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün pek çok konuda arkadaşlarınız ve dostlarınızdan destek göreceksiniz. İş durumlarınıza bazı çözümler getireceksiniz. Katılacağınız bir davette yeni ve hoş insanlarla tanışacaksınız. Bu tanıştığınız insanlarla bazı konularda tartışmaya girip sinirli ve atak davranışlarınızla antipatik olacaksınız. Sade bir insansınız içiniz dışınız bir ama her ortamda doğru bildiklerinizi de hemen açıklamak doğru değil. Partnerinizle sıcak ilişkileriniz devam edecek.
9 Ağustos 2018

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 05:06 Güneş-Merkür kavuşumu, çalışma hayatınız, çevre ilişkileriniz, mali her türlü meselenin tekrar bir ele alınmasını gerektiriyor. Merkür geri hareket dönemindeyiz. O nedenle, riskli kararlar vermemek, abartılı hareket etmemek lazım. Analizde bulunmak, bilinçli olmak gerekiyor. Saat 06:44 Ay-Jüpiter görünümü, finansal konulardaki hassasiyetinizi yükselticidir. Rahat bir yaşam arzularsınız. Güvende olmak istersiniz. İhtiyaçlarınızı satın alırken dikkatli ve ölçülü hareket etmekte yarar var. Çocuklarınız, ailenize, sevdiklerinize düşkünlüğünüz bir hayli fazlalaşır. Maddi yatırım, miras, nafaka, hukukla ilgili işlerinizi iyi takip ediniz. Saat 08:42 Ay-Neptün görünümü, sizi kötülüklerden koruyan, yaratıcı düşünmenizi sağlayan rahatlatıcı ve sakinleştirici bir enerjidir. İlişkide her iki taraf da birbirine karşı duyarlı düşünür. Saat 14:21-10 Ağustos saat 07:18 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Sevdiğimiz her insan, kıymet verdiğimiz her değerin üzerine titreyeceğiz. İnsanların bize karşı anlayışlı ve sevgi dolu davranmasından hoşlanacağız. Sahiplenildiğimizi bilmek kendimizi güvende hissetmemizi sağlayacaktır. Her ne durum olursa olsun, elimizde olan güzellikleri kaybetmemek için her şeyi yapabileceğimizi düşünürüz. İç sesimiz sürekli bizi uyarır. Her uyarışta, geçmiş günleri anarız. Bundan sonrası ne olacak diye düşünürüz. Tek isteğimiz yarınlara güzel bakabilmektir. Bu hassasiyet boşluk süresince bir hayli etkili olacağından, yanlış bir karar vermemeye çalışalım.
9 Ağustos 2018

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, öğle sonundan itibaren boşlukta olacak. Bugün pratikliğin ile işleri çarçabuk halledeceksin ama bu kadar sabırsız olmamalısın. Bu, bazı şeyleri gözden kaçırmana neden olabilir. Biraz daha dikkatli olmanda yarar var. Aile şirketinde çalışan bir Balık burcuysan, alınacak kararlarda bazı anlaşmazlıklar yaşanabilir. İlişkisi olan bir Balık burcuysan, kelimelerin anlamlarına takılıp kalman, yanlış anlaşılmayı ve tartışmayı da beraberinde getirebilir. Bugünlerde çevrendeki insanların yaşadığı belirsizlikler senin de kafanı karıştırmaya başlayabilir. Çevrendekileri ve kendini biraz kendi haline bırakmaya ne dersin?
9 Ağustos 2018

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınızın gündemde olacağı bir zaman dilimi. Geleceğe yönelik bazı belirsizliklerin olması ve engellerin yaşanması sizi ruhsal anlamda bir iç çatışmaya yöneltebilir. Partnerinizle daha ılımlı ve sıcak konuşmalar gerçekleştirin.
9 Ağustos 2018

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni ufuklara açılmak için farklı bakış açıları kazanmak size keyif verecektir. Gün içinde merak duyduğunuz konularda araştırma yapabilirsiniz. Farklı insanların bakış açılarını incelemekten keyif alacağınız bir gün. Sorumlu olduğunuz konularda başlamış olduğunuz işleri bitirebilirsiniz. Sosyal faaliyetlere yönelmeniz mümkün.
9 Ağustos 2018

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Ölüm... Anlamsız tartışmalara kalkışmamalısınız. Üzülen taraf siz olabilirsiniz. Sinirli oluşunuz aile içinde de tatsızlık oluşturabilir.
9 Ağustos 2018

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün evinizle ilgileneceksiniz. Evle ilgili değişiklik yapmanın zamanı geldi. Yaratma gücünüz sayesinde işte büyük başarı elde edebilirsiniz. Size güçlü biri destek olabilir. Para konusuna diyecek yok. Bolluk sürüyor. Sevdiğinizle aranızda ailevi sorunlar olabilir.
9 Ağustos 2018

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün başlayan Uranüs retrosu önümüzdeki üç aylık süreçte iletişim, yakın çevrenizle ilişkiler, komşu, kardeş ilişkilerinde sürpriz ve beklenmedik gelişmeleri tetikleyebilir. Ani haberler, yolculuk ya da sürpriz ziyaretler söz konusu olabilir. Temkinli davranmaya özen göstermelisiniz.
9 Ağustos 2018

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın aile bireyleri le keyifli bir yemek davetine katılmak sizi mutlu eder.Ayrıca sevgilinize ya da eşinize ilanı aşk edebilirsiniz. Ya da başkaları size kalplerini açarlar. Çocuğunuz pasif agresif ruhunu deniz kenarında vakit geçirerek hafifletebilirsiniz. İyot kokusu ikinize de iyi gelecektir. aile aşk Balık
9 Ağustos 2018

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınızda bugün karşı tarafı duygusal olarak çok fazla zorlamayın.  İş alanlarınızda tamamlanması gereken konuların üzerine eğilebilir, yarım kalan bir konuşmayı gerçekleştirebilirsiniz. Önemli adımlar atılacaksa önce bazı konular bitirilmeli.
Reklamı Kapat