Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
9 Ağustos 2018

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Yakın ilişkilerde belirebilecek gerginlikler karşısında sabırlı ve gerçekçi olmalısınız. Öğle saatlerinde gerçeklerden uzaklaşıp yanlış anlamalara yol açabilirsiniz. Aslında en önemli probleminiz yoğunlaşmakta ve ilişkiye gereken zamanı ayırmamanızda.
9 Ağustos 2018

Başak Burcu Günlük İş Falı

İş konusunda her şey çok olumlu sürmekte. Günden güne işinizdeki konumunuz genişliyor. Disiplinli çalışmanızın meyvelerini alıyorsunuz. İş arkadaşlarınızın takdirini topluyorsunuz. İşinizde daha yüksek bir konuma ulaşmanız söz konusu.
9 Ağustos 2018

Başak Burcu Günlük Para Falı

Burcunuzdaki gezgenler sizi harekete geçirirken özellikle parasal konularda önemli adımlar atabilirsiniz. Harcamalarınızı daha akıllıca yapabilmelisiniz. Büyük harcamalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Tutumsuz bir tavıra yakın olduğunuz görülüyor.
9 Ağustos 2018

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Başkaları ile birlikte hareket etmek ve düşüncelerinizi paylaşmak istiyorsunuz, ama çevresel şartlar bunu pek verimli kılmayabilir. Gerçekçi olmalısınız.
9 Ağustos 2018

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşündüklerinizin gerçekleşmemesi sizi telaşlandırmasın, kendinizi sakinleştirebilecek uğraşılar bulmaya gayret etmelisiniz. Onlarla birlikte bir şeyler yaparken her zamankinden daha tedbirli davranmak bir çözüm olabilir, bunun yanı sıra kendinizden yaşça daha büyük insanlarla ilişkilerinize de dikkat etmelisiniz. Örneğin babanızla veya o konumdaki biriyle aranızdaki ilişki sertleşmemeli.
9 Ağustos 2018

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 05:06 Güneş-Merkür kavuşumu, derinlikli olarak hem maddi hem ilişki hem de geleceğe dönük projelerinizi gözden geçirmeniz yönünde önemlidir. Merkür geri hareket dönemindeyiz. Eski yanlışları yapmamak istiyorsak, bilinçli davranmalıyız. Bizi yanıltabilecek, zorlayabilecek, sonradan pişmanlık uyandıracak riskler altına girmemeliyiz. Saat 06:44 Ay-Jüpiter görünümü, dostlarımıza, sevdiklerimize düşkünlüğün göstergesidir. Ancak paramıza sahip çıkalım. Birilerini memnun edelim diye gücümüzü zorlamayalım. Hani değen insanlara, hakikaten bizim yanımızda olan kişilere gerektiğinde oluruz. Fakat bunun ayarını bilmekte yarar var. Saat 08:42 Ay-Neptün görünümü, beraberlikte veya iş ortaklığınızla ilgili konularda kendinizi güçlü görme arzunuzun yoğunluğunu işaret eder. İnandığınız yolda yürümek istersiniz. Saat 14:21-10 Ağustos saat 07:18 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Sevdiklerinize karşı hassas düşünürsünüz. Anlaşılmak ve bizim önem verdiklerimize başkalarının da saygı göstermesini bekleyebiliriz. Arkadaşlarımız eğer canımızın yoldaşı ise, başımızın tacı sayarak yanlarında olabiliriz. Tabii ki onların da bir sıkıntımız olduğunda en azından bir telefon açıp halimizi hatırımızı sormalarını bekliyoruz.
9 Ağustos 2018

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, öğle sonundan itibaren boşlukta olacak. Seni etkisi altına alan endişe ve kaygılar artık son bulacak! Önümüzdeki günlerde hiç alışmadığın şekilde ilişkilerini değerlendirmeye alıyorsun. Kendi işini yapan bir Başak burcuysan, kredi başvurusunda bulunabilirsin. Uzun süredir ilişkisi olmayan bir Başak burcuysan, arkadaşlarının davetini reddetmeden önce bir kez daha düşünmeye ne dersin? Evliliğinde sorunları olan bir Başak burcuysan, son zamanlarda artan stresli havadan uzaklaşmak ve daha sağlıklı kararlar almak adına yalnız kalmak isteyebilirsin. Sosyal çevrende aranan biri olmana rağmen bugün kulağına gelenler seni epey şaşırtacak.
9 Ağustos 2018

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişimlerinizde bazı sorunlar yaşayabilir veya sevdiklerinizin hayatı ile ilgili bir konuda anlaşmazlığa neden olabilirsiniz. Bu aynı zamanda eşinizin de size karşı tavır almasına neden olarak aile içi bir gerginliğe neden olabilir.
9 Ağustos 2018

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çalışma ortamınızda sorumlu olduğunuz konularda hızlı gelişmeler olabilir. Beklediğiniz haberleri gün içinde almanız mümkün. Hareketli zamanlar geçirirsiniz. İletişiminiz yoğunlaşır. Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi meşgul edebilir. Eviniz ve aileniz ile ilgili geçmişten gelen konular söz konusu olabilir.
9 Ağustos 2018

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

OLUMLU arkadaşlıklar kurabilecek ve ilişkilerden faydalı bilgiler edinebilecek gündesiniz. Bazı hayalkırıklıkları telafi edilebilir veya unutmayı tercih edebilirsiniz
9 Ağustos 2018

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çok hafiflemiş hissedeceksiniz kendinizi. Çünkü uzun süredir üzerinde çalıştığınız bir konu lehinize çözüme ulaşacak. Sabrettiniz ve mükafatını görüyorsunuz. Kendinizi kutlayabilirsiniz. Moraliniz, sağlığınız herşeyiniz çok mükemmel.
9 Ağustos 2018

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Uranüs\'ün geri gitmeye başlamasıyla birlikte önümüzdeki üç aylık süreçte sürpriz ve beklenmedik yolculuklar ya da uzak temaslar hayatınızın rotasını birden değiştirebilir.
9 Ağustos 2018

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ev ile dış dünya arasında mekik dokuyacağınız bir gün.Kendinizi, herkesin yardımına koşmak zorunda hissedersiniz. Hizmet odaklı ruhunuz bundan memnun da olur. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla buluşup günün yorgunluğunu üzerinizden atın.
9 Ağustos 2018

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gözden kaçırdığınız ama illa ki halletmeniz gereken işleriniz ve olaylar hayatınızı sarmış durumda. Bugün kafanızdaki sorunlara kolaylıkla çözüm üretebilirsiniz. Sosyal ortamlarınızın hareketliliği ruhunuz dinginlik ararken sizi zorlayabilir.
Reklamı Kapat