İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
9 Ağustos 2018

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk ve sevgi konularında yenilik yapma isteği içinde olmanız mümkün. İlişkinizden memnun değilsiniz ve bunu açıklama gereğide hissetmiyorsunuz. Belki de karşınızdakinin de buna ihtiyacı olmadığını düşünüyorsunuz. Ama bu yaklaşımınız sizi büsbütün düşüncesiz biri haline getiriyor.
9 Ağustos 2018

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Okumaya, öğrenmeye önem verebileceğiniz hareketli bir gündesiniz. Kısa yolculuklarda bilgilerinizi arttırma yoluna gidebilir, tanışabileceğiniz ilginç kimselerle fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. İş yerinizde istediğiniz değişiklikler için uygun bir zaman
9 Ağustos 2018

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Sizi harekete geçiren ve değişiklikler yapmanızı isteyen çok sayıda etken olmasına rağmen parasal konularda engellerle karşılaşabilirsiniz. Size verilen dost tavsiyelerinde işinize yarayacak bilgiler bulacaksınız.
9 Ağustos 2018

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Hevesli ve girişkensiniz, ama bugün alacağınız riskli kararlar ve yeni adımlar beklenmedik engellerle karşılaşabilir. Kişilik çatışmaları yaşayabilirsiniz.
9 Ağustos 2018

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi yeni konulara ve öğrenmeye açık hissedebileceğiz aktif bir gündesiniz. Yabancı kimselerle yapacağınız görüşmeler ve tanışmalar size yolculuk fırsatını beraberinde getirebilir. Güvendiğiniz kişilere danışmak yerinde olacaktır. Beraber de hareket etmeyi düşünebilirsiniz.
9 Ağustos 2018

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 05:06 Güneş-Merkür kavuşumu, gönlünüzün içinde hiç kimsenin bilmediği bazı özel sıkıntıların sizi yorduğunun göstergesidir. Bunlar aslında geçmişle alakalıdır. Aşk hayatınız, çocuklar, yakın çevrenizle ilişkinizin bilinçli şekilde gözden geçirilmesinde yarar var. Ne de olsa Merkür geri hareket dönemindeyiz. Bu gözden geçirmeler işinize yarayabilir. Görünene değil, onun ardında olan nedir, buna bakmak gerekiyor. Saat 06:44 Ay-Jüpiter görünümü, parasal konularda hassas düşünürüz. Kazancı çok daha fazla önemseriz. Çünkü güvence bizim için, yarınların teminatıdır. Çocuklarımızın üzerine titreriz. Ufak problemleri gözümüzde büyütebiliriz. Saat 08:42 Ay-Neptün görünümü, kendine güvenmenin, her zorlukla baş etmede önemini vurguluyor. Bu sayede zorlukları geride bırakır ve arzu ettiğiniz zirveye ulaşırsınız. Özellikle iş sahasında ve toplumsal yaşamda seçtiğiniz alanda başarılı olmanın kuralı budur. Saat 14:21-10 Ağustos saat 07:18 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Hassas düşünürsünüz. Sevdiklerinizi sahipleniriz. Çocuklarınıza, değerlerinize fazlasıyla düşkün olursunuz. Ancak bunun dozunu da bilmek lazım. Kendi duygularınıza verdiğiniz önem kadar, başka insanların da kendisini ifade etmesine izin veriniz. Gözden geçirmeler anlamında boşluktaki saatler uygundur ancak karar değiştirmek, yenilikleri uygulamak yanlış olur.
9 Ağustos 2018

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, öğle sonundan itibaren boşlukta olacak. Bugün vicdanlı yönünü ön plana çıkartmak istiyorsun. Gökyüzü büyük fırsatlar sunarken, birilerinin elinden tutmak isteyebilirsin. Kendi işini yapan bir İkizler burcuysan, ortağının sunacağı fikir aklına yatabilir, hemen harekete geçmek isteyebilirsin. Evli bir İkizler burcuysan, akşamüzeri gelecek misafirlere, tadı damaklarında kalacak yemekler hazırlayabilirsin. İlişkisi olmayan bir İkizler burcuysan, nezaketli yaklaşımın yeni tanışacağın kişinin ilgisini epey çekebilir. Ayrıca hoşlanmadığın alışkanlıklarından kurtulabilir, hayatına yenilik ve değişim getirebilirsin.
9 Ağustos 2018

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Planladığınız bir işin gerçekleşmesi yönünde olumlu haberler duyabilir ancak bazı konularda endişe yaşadığınız için duruma kuşku ile bakabilirsiniz. Maddi menfaatlerinizi ön planda tutmanızda fayda olacaktır.
9 Ağustos 2018

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bilemediğiniz konular gündeminizi daha fazla meşgul edebilir. Gizli kalmış konulara merak duyabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda çözülme yaşanabilir. Bazı olayları bitirme isteği içinde olmanız mümkün. Evinizde olmak isteyeceğiniz bir gün. İç dünyanıza çekilebilir kendinizle baş başa kalmak size iyi gelecektir.
9 Ağustos 2018

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

GÜNÜN ilerleyen saatlerinde güzel fırsatlarla karşılaşmanız mümkün görünüyor. Ancak şansınızı fazla sorgulamayın ve ayağınıza gelen kısmetlerle ilgilenin.
9 Ağustos 2018

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Parlak bir gün. Kendinize olan güveniniz ve pratik zekanız sayesinde işyerinizde terfi etmeniz çok yakın. Gerek iş gerek özel hayatınızda herşey toz pembe. Duygusal bağlamda yine de biraz dikkatli olmanızda fayda var. Sahiplenme duygunuzun ağır basmasına izin vermeyin.
9 Ağustos 2018

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Uranüs bugün geri gitmeye başlarken önümüzdeki üç aylık süreçte kontrolünüz dışı sürpriz gelişmelere karşı hazırlıklı olmaya çalışmalısınız. Bilinçaltınızdaki hareketlilik sizi çok farklı noktalara çekebilir.
9 Ağustos 2018

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün özel hayatınızdaki ilişkilerin keyfini sürün.İletişime açık özgür fikirlerin dans ettiği bir ortamda partnerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Günübirlik seyahate gidebilirsiniz. Bu uzun zamandır yorulan zihninize iyi gelir.
9 Ağustos 2018

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişime dayalı işlerinizde yarım kalmış işlerinizi tamamlamak isteyeceksiniz. Çözüme yönelik adımlarınız hızlanabilir. Parasal meselelerde beklenmedik masraflar vereceğiniz tepkileri arttırabilir. Değişimlere açık olmalısınız.
Reklamı Kapat