Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
9 Ağustos 2018

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Bugün duygusal ve cinsel yoğunluğunuz sizi sevdiğinizle daha yakın ilişkiler kurmaya yönlendirebilir. Sevgiliniz bu yakınlığa tam olarak hazır olmayabilir. Onu anlamaya ve buna göre davranmaya çalışın.
9 Ağustos 2018

Kova Burcu Günlük İş Falı

Bugün işinizle ilgili ufak tefek sorunlar gündeme gelecek. Sorunları büyütmeden, amiriniz olacak kişiyle tartışmadan olayları çözümleme yoluna gideceksiniz
9 Ağustos 2018

Kova Burcu Günlük Para Falı

Maddi olarak sıkışık bir dönemdesiniz. Ailenizden yardım almaya yüzünüz olmadığı için kendi başınıza bu sıkışıklıktan kurtulmaya çalışıyorsunuz. Dostlarınızdan yardım alabilirsiniz.
9 Ağustos 2018

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün sözleriniz yanlış anlaşılabilir. Bu yüzden insanları kırabilirsiniz. Sözlerinizi seçerken dikkatli olmalısınız.
9 Ağustos 2018

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Hareketli, yoğun ama aynı zamanda da yorucu bir gün geçireceksiniz. İkili ilişkilerde yaşadığınız bazı gerginlikler geri adım atmanıza neden olacak. Yine de bugün meydana gelen gelişmeler sizi memnun edecek. Kendinizi iyi ve moral açıdan yüksek hissedeceksiniz. Elinize toplu para geçecek. Harcamalarınızı kontrollü yapın yoksa ekonomik sıkıntı yaşabilirsiniz.
9 Ağustos 2018

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 05:06 Güneş-Merkür kavuşumu, başta özel hayatınız, ilişkiniz olmak üzere, ailevi, eğitim, ticaret, iş gibi meselelerin tekrar ele alınması yönünde önem taşıyor. Merkür geri hareket sürecindeyiz. O nedenle, gözümüze hoş gelen veya zorlayan durumlara bilinçli ve geçmiş tecrübelerimiz yönünde bakmak gerekiyor. Bu bizi yanlış ve hatalı seçimde bulunmaktan koruyabilir. Saat 06:44 Ay-Jüpiter görünümü, sağlıklı yaşama önem vermenin, bu anlamda işlere yönelmenin ve insanlarla kurulacak güçlü iletişimin yararını işaret ediyor. İştahımız yükselebilir. Bu konuda dikkatli olmamızda fayda var. Eski dostlarınızı görmek, onlarla sohbet etmek moralinizi yükseltecektir. Saat 08:42 Ay-Neptün görünümü, maddi konularda gerçekçi ve doğru karar vermenin önemini vurguluyor. Paranın öneminin farkında olmalıyız. Yarınlarımızı garanti altına alacak şekilde düşünmeliyiz. Bugün ilişkilerinizi tekrar bir gözden geçiriniz. Yeteneklerinizi geliştirmeniz için size ilham veren bu görünümü yararlı buluyorum. Saat 14:21-10 Ağustos saat 07:18 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Çevrenizdeki insanlar hayata olumlu bakan kişilerse, kendinizi huzurlu hissedersiniz. Pozitif düşünen insanlarla olmak hoşunuza gider. Ailevi meseleler üzerinde hassasiyet gösterebilirsiniz. Hayatınızdaki tüm gerekli, gereksizleri ayırmak ve boşu boşuna zaman kaybetmek istemezsiniz.
9 Ağustos 2018

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, öğle sonundan itibaren boşlukta olacak. Duygusal yapın çabuk kırılmana neden oluyor, bu yüzden insanlarla ilişkilerini belli bir mesafede tutarak kendini savunacaksın. Bugün bu özelliğinin ön plana çıkacağı bir gün olacak senin için. Üretken ve çevrendekilere yardımcı tavrının sana olumlu geri dönüşleri olabilir. Telefon konuşmalarında yaşayabileceğin ufak tefek iletişim problemleri yaşasan da işe odaklanarak olumsuzlukları bertaraf edeceksin. Evliliğinde sorunları olan bir Kova burcuysan, aile büyüklerinin ya da yakın arkadaşlarının yapacağı konuşmalar daha olumlu adımlar atmanı sağlayacak. Akşam saatlerinde katılacağın davette, eski bir tanıdığınla karşılaşabilir eski günler hakkında sohbet edebilirsin.
9 Ağustos 2018

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gündelik yaşamanızı ilgilendiren konularda beklentileriniz istediğiniz doğrultuda gerçekleşmeyebilir. Özellikle sağlık ile ilgili konularda kendinize özen göstermeli ve sizi stres altına sokacak kişilerden uzak durmalısınız.
9 Ağustos 2018

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz işlerinizde meslektaşlarınızla rekabete girebilirsiniz. Hırslı ve bir şeyleri ispatlamak için çaba sarf edeceğiniz bir gündesiniz. Sosyal faaliyetlerinizde de aynı hırs ve çaba gündeminizde olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde yorulduğunuzu hissetmeniz olası. Dalgalı bir ruh hali içinde olmanız mümkün. Evinizde kendinizi huzurlu hissedersiniz.
9 Ağustos 2018

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Emir... Bugün mantığınız ön planda. Yeni işler peşinde koşarak başarı sağlayacaksınız. Kârlı bir gün olacak sizin için.
9 Ağustos 2018

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçtiğimiz günlerde yaşadığınız kötü bir olayın tekrar gündeme gelmesi önceleri biraz huzurunuzu kaçırsa da daha sonra olaylar tamamen sizin lehinize gelişerek tüm olumsuzlukları giderecek. İş hayatınızda yapacağınız atılımlarla uzun süredir beklediğiniz fırsatları yakalayabilirsiniz.
9 Ağustos 2018

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün başlayan Uranüs retrosu önümüzdeki üç aylık süreçte ev ve aile yaşamınızda sürpriz ve beklenmedik gelişmeleri hızlandırabilir. Ani bir ev değişikliği ya da taşınma durumu gündeminizi birden değiştirebilir. Hazırlıklı olmaya gayret etmelisiniz.
9 Ağustos 2018

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelecekle ilgili plan yapmak için yurt dışında yaşayan dostlarınızdan fikir almak size bugün iyi gelir.Değişik kültürlerden insanlarla bir araya gelir, yeni vizyonlara yelken açabilirsiniz. Aşk hayatınız bugün sizi hem zihnen hem kalben besler. İletişim araçlarından faydalanın. aşk
9 Ağustos 2018

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortaklı işlerinizde veya özel hayatınızda konuşulması gerekenleri masaya yatırabilir, sıkıntılarınızı giderecek çözümler üretebilirsiniz. Yapıcı olduğunuz zaman karşınızad kimse duramaz, bunu siz de biliyorsunuz, yeter ki isteyin.
Reklamı Kapat