Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
9 Ağustos 2018

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Duygusal bakımdan kendinizi güçlü hissedebileceğiniz bugün, sevdiğiniz kimseyle aradığınız uyumu sağlayabilirsiniz. Sevgilinizin sizle paylaşmak istediklerini özenle dinleyin. Buna ihtiyacı var.
9 Ağustos 2018

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Yeni iletişimler kuracak iş ortamında yeni başarılar kazanacaksınız. İş hayatınızla ilgili çok verimli bir döneme girdiniz. Bu dönemi iyi değerlendirirseniz arzu ettiğiniz konuma gelebilirsiniz.
9 Ağustos 2018

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Parasal olarak ne iyi ne de kötü durumdasınız. Birikimleriniz var. Maddi olarak sıkıştığınız zamanlarda bu birikimlerinizde faydalanıyorsunuz. Bu birikimleri tüketmemenizde fayda var.
9 Ağustos 2018

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Aşırı yorgunluktan kaynaklanan sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Dinlenmeye ihtiyacınız var. Bugün kendinizi fazla yormayın.
9 Ağustos 2018

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yorucu bir gün geçireceksiniz. Fazla sayıda sorumluluk yüklenmek, bu sorumlulukları yerine getirirken bazı sorunlar yaşamak canınızı sıkacak. İşiniz üzerinde yoğunlaştığınız bu günlerde macera arayan tiplerin de karşınıza çıkması canınızı sıkacak. Uzaklara giden dostlarınızı özlüyor, onların gelmesini dört gözle bekliyorsunuz. Yakınlarınızdan alacağınız iyi haberler sizi sevindirecek.
9 Ağustos 2018

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 05:06 Güneş-Merkür kavuşumu, başkalarıyla alakalı olan iş, para, ilişki anlamındaki bağlantılara tekrar bir bakmanız, analiz etmeniz, abartılı düşünmemeniz gerektiğini hatırlatıyor. Geçmişte yaşadıklarımızı unutmayalım. İşimize, paramıza, kendimize sahip çıkalım. Merkür geri hareket dönemindeyiz. Ne kadar bilinçli olursak, o kadar iyi. Saat 06:44 Ay-Jüpiter görünümü, sevdiklerimize karşı hassasiyetimizi yükseltir. Eşimiz, ailemiz ve dostlarımıza yardımcı oluruz. Onların da bize karşı samimi olmalarını bekleriz. İş hayatında nazik, ölçülü, adil davranılmadığında canımız sıkılır. Güven bizim için çok önemlidir. Bunun dikkate alınmasını bekleriz. Saat 08:42 Ay-Neptün görünümü, idealleriniz çerçevesinde hareket etmenizi sağlayıcı etkisini vurguluyor. Sorunlarınızı mantık yoluyla çözmenizi sağlar. İletişimdeki becerikliliğiniz yükselir ve dış dünyada kendiniz için en uygun olanı saptamanız kolaylaşır. Saat 14:21-10 Ağustos saat 07:18 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Hassasiyet yükselebilir. Sevgilimiz, eşimiz veya ortağımız da hassas davranabilir. Sizden daha fazla ilgi bekleyebilir veya en ufak bir söz onu etkileyebilir. Siz de doğal olarak kendinizi baskı altında hissedersiniz. Enerjiniz bir miktar düşebilir. İlişkinizle ilgili bir problem varsa, boşluk süresince kendinizi savunmak, birileri tarafından yargılanmak istemezsiniz. Herkes kendi sınırlarını, sorumluluklarını bilmeli diye düşünürsünüz. Bazılarınızda bu durum tam tersi gelişebilir. Siz ilgi beklersiniz, görmediğinizde minik kaprisler yaparak ilgiyi üzerinize çekebilirsiniz.
9 Ağustos 2018

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, öğle sonundan itibaren boşlukta olacak. Bugün memnun olman zor gibi görünüyor. Biraz daha uyumlu olmaya çalışmalısın. Ruh halindeki değişimler insanların da kafasını karıştırıyor, sana nasıl davranacaklarını şaşırıyorlar. Hatta sen bile kendini anlamakta zorlanabilirsin. Rekabetin yüksek olduğu bir ortamda çalışıyorsan, kendini ispat etmek için özel bir çaba harcayabilirsin. İlişkisi olan ya da evli bir Oğlak burcuysan, gereksiz kıskançlık yapabileceğin konular gündeme gelebilir. Çocukları olan bir Oğlak burcuysan, çocuklarının gelişimine katkıda bulunacak kurslar araştırabilirsin. Uzun zaman önce küstüğün bir arkadaşın sosyal medya aracılığı ile seninle iletişime geçmek isteyebilir.
9 Ağustos 2018

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İkili ilişkiler ve ortaklıkların fazlasıyla gündemde olduğu bir gün. Yakın dostunuzla aranızdaki ilişki hiç tahmin edemeyeceğiniz sorunlar yüzünden bozulma noktasına gelebilir. Bu konuda daha yapıcı olmalısınız.
9 Ağustos 2018

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ikili ilişkileriniz, ev ve aile hayatınız gündeminizi etkileyebilir. Eşinizle veya sevgilinizle ilgili konularla ilgilenmeniz mümkün. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Ruh halinizde dalgalanmalar olması olasıdır. Denge ve uyum arayışında olacağınız zamanlar yaşayabilirsiniz. Evinizde tek başınıza kendinizle kalmak istemeniz olasıdır.
9 Ağustos 2018

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Yolculuk... Güne sağlığınızla ilgili şikayet ederek başlayabilirsiniz. İyice istirahat etmelisiniz. İş konusunda zaten titiz olduğunuzu biliyorlar.
9 Ağustos 2018

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gerilimsiz ve rahat bir gün. Amaçlarınıza rahatça ulaşabileceksiniz. Fakat çevrenizdekilerle inatlaşmayın. Bu tutumunuz onları çileden çıkarıyor. Herşeyi ben biliyorum havasından da vazgeçin. Karşınızdakilere de şans tanıyın. Yenilikler yapmanın vakti geldi de geçiyor bile.
9 Ağustos 2018

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün başlayan Uranüs retrosu önümüzdeki üç aylık süreçte aşktan yana beklenmedik gelişmeleri hızlandırabilir. Sizi derinden etkileyebilecek bir yıldırım aşkı gündeme gelebilir sözgelimi. Ayaklarınızın yerden kesilmemesi için gayret göstermelisiniz.
9 Ağustos 2018

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Evdeki uyumu hayatınızın her aşamasına taşıyın.Aşırı masraf ve harcamadan kaçınmalısınız. Diğer yandan rutin yaşamın baş döndürücü hızı sizi realist fikirlerde kalmaya zorlar. Partnerinize karşı sağduyulu yaklaşın.
9 Ağustos 2018

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel hayatınızda krizlere açık bir gün olabilir. Ortak parasal hesaplarınızda gözden geçirilmesi gereken önemli işleriniz olabilir. Bugün tamamlanması gereken konulara eğilin ve krizleri duygusal iniş çıkışlarınızı koruyarak idare edin.
Reklamı Kapat