Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
9 Ağustos 2018

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Romantik ilişkilerinizin seyri, duygusal patlamalarınız yüzünden bozulabileceğinden dikkatli olun. Yaşamınızda ki olumsuzlukları ilişkinize yansıtmakla, sorunlarınızı paylaşmayı istemek arasındaki farka dikkat etmelisiniz.
9 Ağustos 2018

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Fiziksel enerjinizin ve motivasyonlarınızın güçlü olacağı bir gündesiniz. Yeni konularla ilgilenmek için vakit bulabilir, yurtdışı bağlantılarınızı güçlendirebilirsiniz. Yüksek öğrenim görenler bugün eğitim fırsatları için araştırma yapabilirler.
9 Ağustos 2018

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Kendinizi cesurca ortaya koyabilir yaptığınız işlerle ön plana çıkmak isteyebilirsiniz. Kaynaklarınızı değerlendirirken ani kararlar vermeyin. Çünkü fırsatlar kadar büyük risklere de açık bir dönemdesiniz.
9 Ağustos 2018

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Bu birkaç gün kendinizle daha çok ilgilenmeniz gerekebilir. Özellikle sağlığınızla daha fazla ilgilenmelisiniz. Bu arada iş ortamında da oluşan değişikliklere dikkat.
9 Ağustos 2018

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İş yapmak ya da aşırı yorgunluktan sağlığınız bozulabilir. Bu tür sorunlarınız varsa size yardım edebilecek insanları aramalısınız. Onların desteği zorlandığınız anlarda rahat bir nefes almanızı sağlayabilir. Bu arada gizli kapaklı işlerden uzak kalmalısınız. Ayrıca sır olarak sakladığınız bir şey ortaya çıkabilir. Aşırı baskıcı tutumlarınız sizin düşündüğünüzün aksine zararlı olabilir.
9 Ağustos 2018

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler saat 05:06 Güneş-Merkür kavuşumu, ilerisi adına tüm plan ve projelerin, ilişkilerin, ortaklıkların, kişisel anlamda önem taşıyan tüm kararlarımızın gözden geçirilmesi gerekiyor. Merkür geri hareket dönemindeyiz. Olan biten her ne varsa, gerçekçi şekilde ele almak gerekiyor. Saat 06:44 Ay-Jüpiter görünümü, evimiz-iş hayatımız, ailevi konularda hassasız. Fakat güçsüz değiliz. Jüpiter sizleri destekliyor. Kendinize güveniniz. Geçmişe değil bugüne bakınız. Siz isterseniz her konuda başarılı olursunuz. Saat 08:42 Ay-Neptün görünümü, çıkarlarınızı düşünme ve korumada hassas olduğunuzu, ideallerinize uygun şekilde uzun vadeli düşünmenin de önemini vurguluyor. Saat 14:21-10 Ağustos saat 07:18 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Bizim için güvende yaşamak, huzurlu bir gün geçirme arzusu bir hayli yükselecektir. Hakimiyetçi, negatif, aşırı duygusal insanlardan uzak durmamızda yarar var. Böylece enerjimizin daha fazla düşmesine izin vermemiş oluruz. Problemler özellikle boşluk etkisi altındayken, sizde baskı yaratabilir. Ailevi konularda gerginlikler yaşanmasına izin vermemeye çalışalım. Bazı kişiler sizden anlayış bekleyeceklerdir. Susmanız gerekebilir. Fakat bu sizi rahatsız edecekse, kendinizi sakın zorlamayınız.
9 Ağustos 2018

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, öğle sonundan itibaren boşlukta olacak. Bugün detay gerektiren her işin peşine koşuyorsun.. Hayallerin için mücadele etmen herkes tarafından takdirle karşılanıyor. Bugün aynı zamanda kendinle yüzleşmek için bolca zamanın var. Politik olmak yerine fikirlerin ile net olacaksın. Uzun zamandır iş arayışı içinde olan bir Terazi burcuysan, geçmişte yaptığın başvurudan dönüş alabilirsin. Evli ya da ilişkisi olan bir Terazi burcuysan, değer verdiğin kişinin önyargılı davranacağı konular gündeme gelebilir. Bu durum, hayatta her şeyin mümkün olabileceği konusunda konuşmalar yapmana sebep olabilir. Güzel bir gelecek için bugünlerinin kıymetini bilmek gerektiğini anlayacağın olaylara tanıklık edebilirsin.
9 Ağustos 2018

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İstediğiniz eğitimsel aktiviteler beklentilerinizin de üstünde olabilir maddi olanaklarınızı zorlayacak uzun vadeli girişimlerden uzak durmanız gerekebilir daha uygun olan eğitim olanaklarını araştırmalısınız.
9 Ağustos 2018

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde sorumlu olduğunuz konularda özveride bulunabilirsiniz. Ev ve aile ortamında denge ve uyumu kurmakta zorlanmanız mümkün. Aile içindeki mevzular canınızı sıkabilir. Geçmişe yönelik konular açılabilir. Kendinizi yorgun ve huzursuz hissetmeniz olasıdır. Kendi iç sesinizi dinleyerek çıkış noktası bulabilirsiniz.
9 Ağustos 2018

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Kaynak... Sizler bugünlerde mali sıkıntılarla boğuşuyor olabilirsiniz. Sıkıntınızı azaltmak için harcamalarınızı kısın.
9 Ağustos 2018

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlıklar, geleceğe yönelik yatırımlar ve projeler, sizin için ön plana çıkacak konular. Herşeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Katılacağınız davet ve toplantılarda yaratıcılığınızla her zamankinden daha fazla dikkat çekeceksiniz.
9 Ağustos 2018

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün başlayan Uranüs retrosu önümüzdeki üç aylık süreçte ortak işler ve maddi konularda beklenmedik, sürpriz gelişmeleri hızlandırıyor. Eşinizin, ortağınızın hayatındaki sürpriz gelişmelerin yansımasını yaşayabilirsiniz.
9 Ağustos 2018

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün pazarlama, halkla ilişkiler ve tanıtım faaliyetleri için harika. Edebi yönünüz güçlü.İletişim kuracağınız insanlarla keyifli vakit geçirirsiniz. Kardeşlerinizle sosyalleşebilir, yaz alışverişine çıkarsanız mutlu olursunuz. Gereksiz pahalı şeyler almamaya dikkat edin.
9 Ağustos 2018

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlarınızla aranızda çözülmesi gereken işleri halledeceğiniz bugün doğru iletişimle kafanızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz. Bu aralar hayatınızda değişimler oluşurken kendinizi etrafınızdaki olaylara kapatmayın, sonucu çok güzel olacak.
Reklamı Kapat