Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
9 Ağustos 2018

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizin olgunlaştığını fark ediyorsunuz ve bu sizi mutlu ediyor. Sevginiz için yine fazlasıyla emek verdiniz ve karşılığını almanın güzelliğini yaşıyorsunuz. Bugün hoş bir teklif almaya hazır olun.
9 Ağustos 2018

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Yaratıcığınızı ortaya koyabileceğiniz alanlarda çalışabilirsiniz. Yine de yalnız çalışmaya ve çalışmalarınız bugün paylaşmamaya dikkat edin. Çalışmanızı bir çok gözden geçirmelere ihtiyaç duyacaksınız.
9 Ağustos 2018

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kaynaklarınızı değerlendirirken ani kararlar almamaya ve aşırı rahat davranmamaya özen gösterin. Parasal açıdan arkadaşlarınızdan yardım görebilir ve siz de onlara yardım edebilirsiniz.
9 Ağustos 2018

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Keyfiniz yerinde olmakla birlikte bazı huzursuzluklar özellikle iş yaşamında belirebilir. Daha sebatkâr olmalı ama aşırı inattan da kaçınmalısınız.
9 Ağustos 2018

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinize zaman ayırmalı ve gezilere katılmalısınız. Doğayla baş başa geçireceğiniz zamanlar sizi kendinize getirecek. Meslek ve eğitiminizle ilgili sorunları büyütmemeye ve onların çözümlenmesi için sakin olmaya gayret edin. Önemli alışverişlerinizi bir hafta kadar erteleyin. Özellikle bilinçaltınızda yer alan korkular ya da sezgiler konusunda bazı sorunlar çıkabilir.
9 Ağustos 2018

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 05:06 Güneş-Merkür kavuşumu, maddi konuların, ilerisi adına düşünülen planların, sosyal yaşantımız ve ilişkilerimizin, ailevi konuların tekrar gözden geçirilmesi yönünde yararlıdır. Merkür gerilerken, bu bizi yanılmaktan koruduğu gibi, kararlarımızı tekrar gözden geçirmemiz uygun olur. Şimdilerde ne kadar bilinçli olursak ileride o kadar rahat ederiz. Saat 06:44 Ay-Jüpiter görünümü, hassasiyetimizi yükseltir. Sevdiklerimiz, ailemiz, yuvamız kutsaldır. Samimiyet, huzur bizim için çok değerlidir. Moral ve motivasyonumuzun yüksek olması, biraz da bunlara bağlıdır. Hem kendi arzularımızı önemseriz hem de evimizde dengeli, nazik paylaşımlara önem veririz. Bu anlamda bir problem olursa hemen içimize çekilir, belli bir mesafe koyabiliriz. Saat 08:42 Ay-Neptün görünümü, sevdiklerinize verdiğiniz önem yükselir. Sahip olduğunuz değerlere hiç kimsenin söz söylemesine izin vermezsiniz. Geleceğinizi güvence altına almaktan yanasınız. Saat 14:21-10 Ağustos saat 07:18 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Hiçbir konuda aceleci karar vermeyin. Duygularımız ön planda olacak. Sevdiklerimize düşkünlüğümüz artacak. Geçmişte yaşadıklarımızla, bugünü karşılaştıracağız. İnsanların bize yaklaşımı önemli Birisi hassas bir noktamıza değdi mi, çok üzülürüz.
9 Ağustos 2018

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, öğle sonundan itibaren boşlukta olacak. Karşına çıkacak zorlukları çözebilecek gücü kendinde bulacaksın. Kapatamadığın bir kredi borcun ya da kart taksitin için yardım edebilirler. Gurur bu günlerde seni ezip geçmesin, kendini duygusal anlamda rahat bırakman gereken bir gündesin. Gün içerisinde kardeşinin evliliği ile ilgili sorunlardan haberdar olabilirsin. Yapacağın keskin konuşmalar kardeşini de kırabilir. İlişkisi olan bir Yengeç burcuysan, karşı tarafın daha fazla güven vermesini bekleyebilirsin. Ancak bu güven arayışının sadece kendinden kaynaklı olabileceğini de unutma. İlişkisi olmayan bir Yengeç burcuysan, hoşlandığın kişinin çekingen tavırları geri adım atmana neden olabilir. Akşam gelecek davetleri reddedip, evde dinlenmek isteyeceksin.
9 Ağustos 2018

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün amaçlarınız için daha fazla çalışma isteği içinde olabilir ve hedeflerinize giden yolda her türlü bilgiyi toplayıp bir an önce yola koyulmak isteyebilirsiniz. Kararlı olmanız sizi bir adım öne taşıyacaktır.
9 Ağustos 2018

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konular daha fazla gündeminizi meşgul edebilir. Yapmaktan keyif aldığınız konulara yönelebilirsiniz. Ailevi konularla ilgilenmek durumunda kalmanız mümkün. Duygusal olarak hassas bir gün geçiyor olmanız olası. Evinizde kendinizle kalmak ve evinizle ilgili konularla uğraşmak sizi rahatlatır.
9 Ağustos 2018

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

SEZGİLERİNİZ daha güçlü olacak ve imkanlardan en iyi şekilde yararlanabileceksiniz. Sevgilinizle doğada bir gün geçireceksiniz. Beklenmedik davetlere sevineceksiniz
9 Ağustos 2018

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinize zaman ayırdığınız ve dinlendiğiniz zaman gösterdiğiniz performans herkesi şaşkına uğratıyor. Ne yazık ki kendinize fazla zaman ayırmıyorsunuz. Rejim yapmak istiyor ama başlayamıyorsunuz. Birden kendinizi bu kadar sıkıntıya sokmayın.
9 Ağustos 2018

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün başlayan Uranüs retrosu önümüzdeki üç aylık süreçte sosyal ilişkilerinizde, arkadaşlıklarınızda önemli değişimler getirebilir. Sürpriz, sıradışı arkadaşlıklar kurabilirsiniz.
9 Ağustos 2018

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınız hareketleniyor.İş seyahatine çıkma planları yapar, yabancılarla kontağınızı arttırırsınız. Yurt dışı teması bugün önem kazanabilir. Gündelik işlerinizi çok bunalmadan halledebilirsiniz. Arkanızdan konuşanlara kulak asmayın.
9 Ağustos 2018

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Parasal işlerinizde yarım kalmış konuları tamamına erdirmek için uygun birgün olabilir. Kendinize ve sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor, başkalarına karşı biriktirdiklerinizin yansımalarını bugünlerde kendi hayatınızda yaşayabilirsiniz.
Reklamı Kapat