Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
Şubat 2016

Akrep Burcu Aylık Burç Yorumu

Şubat ayında kendinizi evinizde ve yaklarınızı koltuğa uzatmış şekilde geçirme arzunuz yüksek olsa da, burcunuzda bulunan gezegenler sizi harekete zorlamakla kalmayıp, sizin de etrafınızdaki kişileri harekete geçirmek için baskı uygulayabileceğinize işaret ediyor. Engel tanımayarak ilerlemek isteyeceğiniz aydasınız. Ancak, ikna yöntemlerinizi yumuşatmanız ve daha sakin tonda diyaloglar kurmanız gerekebilir. Kendi bildiğiniz yoldan ilerlemek siterken, özellikle evinizde baskıcı bir profil çizmemeye dikkat etmelisiniz.

8 Şubat civarında, kendi kendinizi sabote etmemeye ya da tükenmişlik sendromuna dikkat etmelisiniz. Ay ortası geldiğinde pek çok planınızı uygulamış veya keyifle uyguluyor olabilirsiniz. Ayın 16’sı sonrasında evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda da olaylar sakinleşebilir, daha uyumlu diyaloglar kurulabilir veya evinizi yenileyici aktivitelere zaman ayırabilir, dekorasyon değişiklikleri için uygun kişileri bulabilir veya evi ilgilendiren diğer konularla ilgili uygun kişilerle anlaşabilirsiniz. Bu esnada harcamalarınız oldukça fazlalaşabilir, kontrollü olmanızda fayda vardır.

20 Şubat sonrası ise, sosyal yaşamınız, aşk hayatınız ya da eğlence ve yaratıcılık gerektiren işler ön plana çıkmaya başlıyor sevgili Akrepler. Ancak ayın sonlarına kadar sevdiklerinizden çok fazla şey ummamalısınız herkes kendi hedefleri doğrultusunda çalışıyor ya da işleri başından aşkın olabilir.

22 Şubat civarında ise, yazılı veya sözlü olarak kendinizi en iyi şekilde ortaya koyabilir, halkla ilişkiler, medya, bilişim alanlarında bazı konularda netice elde edebilirsiniz.
Reklamı Kapat