Akrep Burcu Aylık Burç Yorumu

Aralık 2014
Akrep Burcu Aralık Ayı Aşk Yorumu
17 Aralık'tan sonra çevre koşullarınızı maddi isteklerinizle birleştirmeniz gerekebilir. Alışkanlıklarınızı ve kurallarınızı seviyor ve değişimlere karşı fazla istekli davranmıyorsunuz. Fakat disiplinli bir değişim veya kurallara uygun logaritmik bir genişlemeye de "hayır" demek istemiyorsunuz. Bu duygular beraberinde; arkadaşlarınızla birlikte ortak projeler üretecek, zorluklar karşısında pes etmeyeceksiniz. Tartışmalardan ve güç savaşlarınızdan sakınmalı ve kaba kuvvet gösterilerinin size olumsuzluk vereceğini bilmelisiniz. Bu arada, sevdiğiniz bir arkadaşınız tarafından size sunulan abartılı tekliflere hemen inanmamalısınız. Detaycı bir gözle yeniliklere uyabilirseniz, her şey size artı şekilde dönecektir.Bireysel çalışmalarınızı destekleyici yolculuklar yapacak ve yaptığınız yolculukların yurt dışı menşeli olmasına dikkat edeceksiniz. Yenilikler konusunda temkinli hareket edeceksiniz. Çevrenizdeki kişiler sizin alışkanlıklarınız konusunda tepkisel davranabilirler fakat düşüncelerinizi inatla savunmanız nedeniyle yetersiz kalacaklar. Bu dönem yaşantınızla ilgili sağlam kararlar alıyorsunuz.
Akrep Burcu Aralık Ayı İş Yorumu
Ayın ilk haftası Merkür Venüs ve Güneş madde evinizde ilerliyor.. Risklere karşı sizi uyarmalıyız.(Şans oyunları ilginizi çekecek ve meraklı yönleriniz atağa kalkacak.) Amaçlarınızdan fazla uzaklaşmamalı ve kendinize eğlenceli uğraşılar bulmak yerine gerçek dostlarınızla ve arkadaşlarınızla bir araya gelmeyi yeğlemelisiniz. Siz eğlenceli ortamlar ve sakin yaşamayı birlikte kombine ederek yaşamayı seviyorsunuz. Uzak yollarla ilgili planlarınız ve programlarınızı yaşama geçireceksiniz. Üstelik kazançlarınızda artış sağlayacaksınız. 17 Aralık''a kadar ihtiyaçlarınız konusunda dikkatli olmalı ve harcamalarınıza bir kısıtlama getirmelisiniz. Sevdiklerinizle paylaşım içinde olan yapınız sizi zor durumda bırakacak borçlar içine sokabilir. Özellikle yazılı anlaşmalarınıza ertelemelisiniz. Size para kazandıracak kaynaklarınızı araştırmalısınız. Eski bilgileriniz gözden geçirmeli ve kısa vadeli yollarda çıkacak aksiliklere hazırlıklı olmalısınız. Bunun içinde yol rotanızı, en ince ayrıntılara kadar gözden geçirmeli ve gerekli değişiklikleri hemen uygulamalısınız.
Akrep Burcu Aralık Ayı Sağlık Yorumu
21 Aralık' kadar sağlık evinizde Uranüs geri hareketini yapıyor.Elektrikli aletlere karşı dikkatli olmalı ve evinizde her hangi bir elektrik kaçağı olmaması için önlemlerinizi almalısınız. Dalgınlıktan kaynaklanan aksilikler ve kayıplara dikkat edelim Sağlık konusunda; birlikte çalıştığınız kişilerle ve günlük rutin işleriniz içinde bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Stresi önlemek gayesiyle gerçekleştireceğiniz ruhsal çalışmalar sizi motive edecektir. Ay boyunca genel anlamda alerji yapacak yiyeceklerden uzak kalmalı ve yağlı besinlerden kaçınmalısınız. Ayın 2. Yarısında katıldığınız yemekli toplantılarda dikkatli olmanızda yarar var. Kalbinizin de sağlığınızı düşünerek hareket edin. Ruhsal konular çerçevesinde, sizi rahatlatacak şekilde olaylara geniş perspektiften bakın.
Facebook Twitter Google+ Addthis