Akrep Burcu Aylık Burç Yorumu

Mart 2015
Akrep Burcu Mart Ayı Aşk Yorumu
18 Martta Venüs karşıt evinizde… Aşk hayatınızdaki sorunlar bitecek. Davranışlarınızı etkileyen ve yönlendirebilen çevre etkenlerin kendi lehinize çevirebileceksiniz. Fikirlerinize destek olan arkadaşlarınız da sizi olumlu motive edecek. Sistemli bir iş paylaşımı sizi daha iyi konumlara getirecek. Aşka çok fazla değer veriyor olmanız sizi cinsel dürtüleri yüksek ilişkilere yöneltecektir. Venüs, manevi duygularınızı körükleyecek ve size haz veren işler yapacaksınız. Romantik duygularınızı tatmin edecek aşklar sizin için önemli olmasına rağmen, ilişkilerinizde karşılıklı iletişimin önemli olduğunu göreceksiniz.. Partnerinizden çok, sizin hisleriniz daha belirgin bir tablo çizecek.
Akrep Burcu Mart Ayı İş Yorumu
17 martta kadar Uranüs, Venüs, Mars etkileşimi yaşayacaksınız…. Alışkanlıklarınızı ve kurallarınızı seviyor ve değişimlere karşı fazla istekli davranmıyorsunuz. Fakat disiplinli bir değişim veya kurallara uygun logaritmik bir genişlemeye de "hayır" demek istemiyorsunuz. Bu duygular beraberinde; arkadaşlarınızla birlikte ortak projeler üretecek, zorluklar karşısında pes etmeyeceksiniz. Tartışmalardan ve güç savaşlarınızdan sakınmalı ve kaba kuvvet gösterilerinin size olumsuzluk vereceğini bilmelisiniz.
Sakin olduğunuz zaman para durumunuzu da istediğiniz gibi yönlendirebileceksiniz. Bu ay hisseli paralar konusunda dikkat etmeli ve ortağınızla para konusunda tartışmamalısınız. Size gelen iş teklifleri konusunda hemen karar vermelisiniz. Bu arada, sevdiğiniz bir arkadaşınız tarafından size sunulan abartılı tekliflere hemen inanmamalısınız. Detaycı bir gözle yeniliklere uyabilirseniz, her şey size artı şekilde dönecektir.
Ay boyunca Jüpiter kariyer evinizde geri hareketine devam edecek.. Gücünün farkındasınız. Engelleri hızlı bir şekilde atlatacaksınız. Kararlı ve temkinli hareket etmenize rağmen, aile yakınlarınızın düşüncelerinin de hayatınızda yeri olacaktır. Bazıları baba mesleğini devir alabilir ve yeniden yapılandırabilirler. Aileden kalan ve atıl vaziyette bekleyen bazı maddi konuların kazançlı bir şekilde gündem kazanması söz konusu. Bireysel çalışmalarınızı destekleyici yolculuklar yapacak ve yaptığınız yolculukların yurt dışı menşeli olmasına dikkat edeceksiniz. Yenilikler konusunda temkinli hareket edeceksiniz. Çevrenizdeki kişiler sizin alışkanlıklarınız konusunda tepkisel davranabilirler fakat düşüncelerinizi inatla savunmanız nedeniyle yetersiz kalacaklar. Bu dönem yaşantınızla ilgili sağlam kararlar alıyorsunuz.
Para kazanma konusunda etkili olacağınız bir ay. 14 Martta finans evinizde Satürn retroya başlıyor. Bıçak sırtı ilişkilerinizi lehinize çevirmek sizin özel beceri alanınıza girmektedir. Kariyerinizle ilgili takıntılarınızın yeniden gündeme gelmesiyle gecikmiş terfilerinizi alabilirsiniz. Daha önce daraltılmış ve küçültülmüş şirket kadrolaşmaları yeniden ele alınacak ve beklediğiniz iş tekliflerini alacaksınız. Sıkıldığınız eski iş koşullarını düzeldiğini görmek sizi mutlu edecektir.
Akrep Burcu Mart Ayı Sağlık Yorumu
17 martta kadar Mars Venüs , Uranüs sağlık evinizi yoğun etkileyecek.… Kesici, yakıcı aletlerden ve ortamlardan uzak kalın. Elektrikli ev cihazlarınız bozulabilir. Kullanırken dikkatli olun ve kazalar karşı tedbirli olun. Cihazlarınızı fişte bırakmayın. Patlayıcı maddelerle ateşe yaklaşmayın. Sigarayı içiyorsanız tam bırakma zamanı. Alışkanlıklarınızı terk edebilirsiniz. Rejim yapmak için yine uygun dönemlerden biri. Satürn; size sabır ve azim verirken, Mars; sizin enerjinizi körükleyecektir. Daha hareketli olacaksınız. Uranüs' de size gereken desteği verecektir.
BİLGİNİN EFENDİSİ OLMAK İÇİN…ÇALIŞMANIN UŞAĞI OLMAK ŞARTTIR. HONORÖ DE BALZAC