Akrep Burcu Aylık Burç Yorumu

Ocak 2015
Akrep Burcu Ocak Ayı Aşk Yorumu
Venüs ve Plüton sizi kurallı yapmasına karşın yine de fiziksel enerjinizin güçlü olduğu bir ay. Yanlış ilişkiler yaşamak istemiyorsanız, zamanı ve kişileri doğru seçmelisiniz. Size zaman kaybettirecek birlikteliklerden kaçınmalısınız. İletişim evinizde ilerleyen Güneş ve Merkür sayesinde duygusal dünyanızda kaoslar yaşayabilirsiniz. Aşk yaşantınız karışabilir, size uygun olamayan ilişkiler yaşayabilirsiniz. Aynı anda birden fazla kişiden etkilenebilirsiniz. Sizden yaşça büyük kişilerden etkilenebilirsiniz. 21 Ocak'ta Merkür iletişim evinizde geri gidiyor. Yaşam kalitenizde düşme olabilir. Dikkatli olmalısınız. Arkadaş seçimi veya ortak işlerde, size destek verecek pratik zekalı eskiden iş yaptığınız kişileri tercih edeceksiniz. Çevrenizdeki olaylara karşı duyarlı olmalısınız. Merkür'ün geri hareketini unutmamalı ve küçük olaylardan sorun çıkarmamalısınız.. Düşüncelerinizi hızlıca hayata geçirmediğiniz için, kendinize kızabilirsiniz. Aceleci davranmak size çok şey kaybettirebilir ve istemeden sarf ettiğiniz sözler başınıza iş açabilir. İstekleriniz konusunda çelişkiler yaşamanız mümkün. Alışkanlıklarınız ve yenilikler konusunda aşırı uçlar yaşayabilirsiniz. Güvensizlik duygularınız sizi başkalarının onayına muhtaç duruma sokabilir. Bu arada hızlı gerçekleştirilebilecek idealler peşinde olacaksınız. Zihninizde bazı sorunların çözüm yollarını bulurken, uygulamalarda sorun çıkarmaktadır.
Akrep Burcu Ocak Ayı İş Yorumu
Ayın ilk on beş günü her şey olması gerektiği gibi ilerliyor. Aile ve Mesleki konularda sorun çıkabilir. İşinizi büyütmek istiyorsanız; yapacağınız işlerde abartıya gitmeden, doğal akışı içinde süreçleri aşmaya çalışın. Kendinizle ilgili acele kararlar vermemeli ve sizden yaşça büyük kişilerle takışmamalısınız. Çevrenizden gelebilecek yeni fikirlere kapalı olurken, işinizle ilgili bazı konularda aile baskısına maruz kalabilirsiniz. Yaratıcılığınız kullanacağınız alanlarda başarılı çalışmalar yapacak, çevrenizi yönetmek ve ayni zamanda onlarla bütünleşmek isteyeceksiniz. Ortak çalışmalar içinde olacağınız kişilerle enerjilerinizi birleştireceksiniz. Çevrenizdeki koşulları istediğiniz gibi kullanacaksınız. Sosyal konularda, arzu ettiğiniz halde şimdiye kadar yapamadığınız aktiviteler üzerinde yoğunlaşmalısınız. Aile içi uyum konusunda olumlu gelişmeleriniz devam ediyor. Onlara olan ilginizdeki artışların yanında, kariyer alanında değişim fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz. Çocuk sahibi olanlar; kariyerleri ile gelişmelerde, öncelikle onların çıkarlarını düşünecekler.. Kariyer evinizde" Jüpiter'in geri hareketi sizi olumsuz kılabilir. Bir türlü başlayamadığınız veya cesaret edemediğiniz, uzun süredir askıda bıraktığınız işlerinizi bir iş planı çerçevesi içinde pratiğe dökün. Adım, adım detaylarını da göz ardı etmeden gerçekleştirmeye çalışın. Kariyer gezegeniniz bu dönemde size tüm iyi niyetiyle eşlik edecek ve para kazanmanıza yardım edecektir. Aşk gezegeniniz Neptün; aile ve yuva evinizde Mars'la birlikte hareket ediyor. Kişiliğinizde değişen duygu dalgalanmaları yüzünden aşkta hep hatalar yapıyor ve karşınızdaki kişiye olduğundan fazla değer veriyorsunuz. Bu nedenle, uzun süredir birlikte olduğunuz kişilerin farklı yüzleri sizi hayal kırıklığına uğratmasın. Çünkü siz, karşınızdaki kişiye iyimser yaklaşan ve güvenen bir çocuksu kişiliğe sahipsiniz. Oysa, ilişkilerde kaçınılmaz olan karşılıklı sürtüşmelerin, uzun vadede sağlam mantık süzgeçlerinden geçmesi gerekmektedir. Bu tür akılcı değerlendirmeleri aşk sürecinizin her anında uygulamaya çalışın. Bu ay, aşk konusunda bazı acı gerçeklerle karşılaştığınız zaman; suçu karşınızdaki kişiden çok, kendinizde aramalısınız..
Akrep Burcu Ocak Ayı Sağlık Yorumu
Sağlık konusunda bu ay çok daha iyi durumdasınız. Vitamin ve mineral dengenizi korumalı, uyku düzeninize dikkat etmelisiniz.. Değişen mevsim koşullarına dikkat etmelisiniz. Maneviyat duygusu içinde hareket etmek sizi oldukça rahatlatacaktır. Meditasyon ve yogo tarzı sizi rahatlatacak çalışmalara yönelmek sizi güçlü kılacaktır. Takıntılarınızdan kurtulmak istiyorsanız gerekli tıbbi kontrolden geçmelisiniz. Cildinize özen göstermeli, uyku düzeninizi sağlamalısınız. Alkol ve kahve tüketimini azaltıp, bitkisel çaylara ağırlık vermelisiniz. İSTEDİĞİNİZ BAZI ŞEYLERİ SAHİP OLAMAMAK…MUTLULUĞUN BİR PARÇASIDIR.. B RUSSEL