Aslan Burcu Aylık Burç Yorumu

Nisan 2015
Aslan Burcu Nisan Ayı Aşk Yorumu
Merkür ve Uranüs 9. Evinizde size farklı bir enerji aklınıza gelen birçok düşünceyi yaşama geçirme konusundaki tereddütlerinizi yeneceksiniz. Sevdiğiniz işleri yapmak istiyor ve hızlı gelişen olayları seviyorsunuz. Uzak idealleri ve yolculukları kapsayan çalışmaların planları içinde olacaksınız. Zevkli seyahatler sizi daha anlamlı kılacak. Çevrenizde beğenilecek ve arkadaşlarınızla güç birliği içinde olacaksınız. Duygularınız güçleniyor ve yılın en olumlu günlerinden birini yaşıyorsunuz. Değişim içinde olmanız ve düşüncelerinizin şekil değiştirmesi sonucunda keşfettiğiniz duygular, ilginç konular üzerinde yoğunlaşmanıza neden olacaktır. Ruhsal anlamda kendinizi güçlü hissedeceğiniz bu ay, eğlen eli ve sizi oyalayan yolculukları da gündeme getirecektir. Yıllardır beklediğiniz fırsatların gündeme gelmesiyle, çalışmalarınız yüksek bir aktivite kazanacaktır. Başkalarının düşünceleri sizi ilgilendirmeyecek.
Uranüs Merkür, Mars 14 Nisan'a kadar ruhsal evinizde ilerliyor. Öğrenme kabiliyetinizdeki artışlar, önemli kararlar almanıza neden olacaktır. Bilginizi çevrenizle paylaşırken, kendinizi ispat etmek isteyeceksiniz. Yakın dostlarınızla aranızda duygusal bağlarınız güçlenecek, okul aşkları ve yakın arkadaşlarınızla aranızda aşk ve hissi konularınız gündeme gelecek. Bazılarının birliktelikleri ilginç bir hal alacak…..Çevrenizde entelektüel aktivitelere katılırken, sanatsal gösterilere de ilgi göstereceksiniz.
Aslan Burcu Nisan Ayı İş Yorumu
Ay tutulması ruhsal evinizde gerçekleşiyor... Tüm enerjinizi yaşamınızdaki uğraşılarınıza çevireceğiniz için ayın tamamı çok yoğun olacaksınız. Bu yoğunluğun altından kalkmak istiyorsanız, planlarınızla birlikte günlük yaşamınıza başlayın. Aksi taktirde bu tempo ile baş etmeniz güçleşebilir.
Birlikte çalıştığınız kişilerle sıkı bir sinerji yaratacaksınız. Güzel konuşma ve yeteneklerinizi karşı tarafa aksettirme konusunda başarılısınız. Girdiğiniz sosyal çevrelerde karizmanız baskın olacak.
Yine bu dönemde araştırma yönünüzün ağırlık kazanmasıyla, ilgilendiğiniz konular üzerinde odaklanacak ve çözümler doğrultusunda olumlu adımlar atacaksınız. Aşırı görev düşkünlüğü içerisinde, üstünüze vazife olmayan konularda da çaba sarf ederek, yoğun günler geçirebilirsiniz. Ama tüm bunlar yaşam enerjinizin giderek azalması ve yorgunluk demektir. Bu nedenle, dingin olabileceğiniz şartları yaratarak, sakin bir şekilde olaylara daha geniş açıdan bakın. Harcadığınız enerjiyi tekrar elde edebilmek için, kaybettiğiniz zaman kadar daha ek bir zamana gereksinim duyacağınızı ve bunun da hayatınızda kayıp günler olduğunu unutmayın. İçsel durumunuzun olumlu psikolojik tepkiler içinde olması nedeniyle, çevrenizle uyumlu ruhsal birliktelikler, ortaklıklar içinde bulunacaksınız. Bol bol yurt dışına çıkabilirsiniz.
29 NİSAN'DA kariyer evinizde Güneş tutulması gerçekleşecek. Mars ve Güneş'in yaptığı olumlu açı birçok fırsatı ayağına getirecektir. Patronlarınızla daha iyi anlaşırken, iş sorumluluğunuz artacaktır. İsteklerinizi gerçekleştirme konusunda akıllı ve hızlı davranacaksınız. Aktif ve hızlı çalışan beyniniz, karşınıza çıkacak fırsatları kullanma konusunda tüm yeteneklerini ortaya koyacak. Uzun etkili zıt burcunuzun yöneticisi transit gezegeniniz Uranüs; daha yıllarca düşüncelerinizdeki değişimleri olumlu bir şekilde desteklerken, sürpriz açılımların da getireceği sonuçlara hazırlanmanızı sağlayacak.
Aslan Burcu Nisan Ayı Sağlık Yorumu
Oldukça sağlıklı görünmenize karşın hırslı yapınızın körüklenmesinden dolayı, strese bağlı gerginlikler ortaya çıkabilir. Beslenme ile konularda aşırıya kaçmayın. Karaciğerinize bu konuda önem verin. Sağlık evinizde geri giden PLÜTON sizi yorabilir., Sinir sisteminizi kuvvetli tutmaya çalışın.Uzun süre ayakta kalmamalı ve hafif sizi dinlendiren sporları tercih etmelisiniz. Katılacağınız davetlerde farklı kişilerle konuşmak, motivasyon açısından sizi olumlu etkileyecektir. Ortak hobiler geliştirerek, ufkunuzu genişleteceksiniz. Metabolizmanızı yoracak yiyeceklerden uzak kalın. Enerjinizi doğru kullandığınız zaman hiçbir problem çıkmayacağına emin olabilirsiniz.
Meditasyon ve hobi niteliğindeki çalışmalar sizi rahatlatan terapisel konular olacak. Sizi çok yüklemeyecek sportif faaliyetler, yürüyüşler ve dinlendirici kısa yolculuklar doğal ilaçlarınızdır.

İNSANLAR SİZE KARŞI DEĞİLDİRLER..SADECE KENDİLERİNDEN YANADIRLAR. O KADAR..(GERALD FOWİER )