Aslan Burcu Aylık Burç Yorumu

Ocak 2015
Aslan Burcu Ocak Ayı Aşk Yorumu
Üst seviyelerde bir aşka hazır mısınız? Önünüzde çok güzel ve ilginç fırsat çıkacak. 13 ocak' kadar Mars ilişkiler evinizde bulunacak. İlginç ve sıra dışı birlikteliklere hazır olun. 6 Ocak'tan sonra Merkür ve Venüs'te karşıt ilişkiler evinizde ilerlemeye başlıyor. Siz özenli, duygusal ilişkilerden hoşlanıyor ve dostluklarınızı da bu yönde seçiyorsunuz. Bazılarınız, gireceğiniz topluluklarda duygusal ve romantik ilişkiler yaşayacaklar. Fikirlerinizi benimsemeyen ve size destek vermeyen kişileri yaşantınızdan uzaklaştırabilirsiniz. İlişkilerinizi gözden geçirmek için tam sırası. Partnerinize daha çok zaman ayırmalı, onun sizden beklentilerine karşı ilgili olmalısınız. Bu ay aşk hayatınız oldukça renkli seyredecek. Diğer tüm işlerinizi askıya alacaksınız. Duygusal anlamda talepleriniz oldukça yüksek. Aşk ve iş ilişkilerinizde gücü tercih edeceğiniz için, bu tür ortamlarda bulunmaya dikkat edeceksiniz. Ayın ilk günlerinde daha çok sosyal yönleriniz atakta. Karşılaştığınız her kişi farklı bir biçimde sizden etkilenecek. Romantizm'e yatkın olduğunuz bu günlerde, hayatınızın aşkı diyebileceğiniz bir kişi de ortaya çıkabilir. Zafer daima sizden yana unutmayın. Yine Merkür'ün geri hareket ettiği bu periyotlar içinde; seyahatlerde ve hava yolculuklarında sorunlar yaşanabilir. Uygun rotada giden işlerde ertelenmeler oluşabilir. Geçmiş tarihlerde yapmak istediğiniz halde, bazı nedenlerle gerçekleştiremediğiniz konular yeniden karşınıza çıkabilir. Eski arkadaşlarımızla bir araya gelebilirsiniz. Kayıp eşyalarınız bulunabilir. Uzun süredir görüşmek istediğiniz halde, ulaşamadığınız kişiler aniden karşınıza çıkabilir, beklediğiniz ve geciken bilgilere bir anda sahip olabilirsiniz. Yaptığınız tatil programları ile ilgili olarak zorluklar çıkabilir. Gideceğiniz yerlerde otel fiyatları ve şartları hoşunuz gitmeyebilir, eşya kayıpları yaşayabilirsiniz.
Aslan Burcu Ocak Ayı İş Yorumu
Gezegenler; batı ufkunda yer alırken, sosyal çevrenizle ilgili olarak gelişen finans konumları gündeme gelecek. Meslek ve kariyerinizle ilgili idealleriniz ve istekleriniz ön plana çıkarıyor. Hedefleriniz sizi yönlendirmeye başlıyor. Bu süreç içerisinde parasal konulardaki aktiviteleriniz ile duygusal konularınızı bir arada dengeli olarak götürebilmelisiniz. Venüs, Merkür, Güneş çalışma evinizde bulunuyor. Yönetici Gezegeniniz Güneş'in etkisiyle; birden fazla işlerle uğraşacak veya iş teklifleri ile ilgili yeni gelişmeler yaşayacaksınız. Ay'ın ilk haftası; Zihniniz yeni değişimlere hazır. Felsefi yeteneğiniz daha da yoğunlaşacak ve fikirlerinizi çevrenize anlatma konusunda başarılı olacaksınız. Düşündüğünüz konuları gerçekleştirme çabası içinde eski alışkanlıklarınızı gözden geçirecek, gelişen şartlara göre rotanızı ayarlayacak ve yeni bir şeyler yaratma konusunda gayretli olacaksınız. Ay boyunca günlük coşkulardan uzak kalmaya çalışın. Kısa ve zevkli yolculuklarda karşılaşacağınız kişilerle hoş sohbetler sizi olumlu etkileyecektir. Çevrenizde bir çok kişinin gözlerinin size çevrilmesi sizin yanlış ilişkilerde yönlenmenize neden olabilir. Seminerle ve fikir tartışmaların yapıldığı konferans salonları ilginç deneyimlere tanık olabilecek aşkları da beraberinde getirebilir. Mesleki olarak yeni bir proje çalışmanız varsa, uygun bir dönem. Yaşam akışı konusunda ideallerinizle ilgili temel kişisel değişimler yaşayabilirsiniz. Düşündüğünüz konularla ilgili yolculuklara çıkabilir, eğitim amaçlı yer değiştirmeleriniz olabilir. Bazılarınız, pratik yaşama geçiremediğiniz hedefleri doğrultusunda uygulamaya geçebilirler. (İş değişimleri, ticari konulardaki yeni yollar, eğitim süreci ile ilgili olumlu değişimler v.s gibi) Jüpiter kişisel evinizde geri gidiyor. 21 Ocak'tan sonra Karşıt evinizde Merkür geri gitmeye başlayacak… Yeni ay 21 ocakta İlişkiler evinizde doğacak. İş yaptığınız kişilerin size olan ilgileri hoşunuza gidecek ve bazılarınız eski aşklarıyla ilgili duygularını testten geçirecekler. Pratik zekanızı akılla birleştirecek ve kişisel ilişkilerinizi güçlü bir şekilde etkileyeceksiniz. Yeni bir iş başlangıcında olanlar, meydana gelebilecek aksiliklere hazırlıklı olmalılar ve duygusallıklarını bir kenara bırakmalıdırlar. Ani ve beklenmedik olaylar karşısında mantık süzgecinden geçmeyen anlık kararlar almamalıdırlar. Yerine oturmayan koşullar nedeniyle, iletişim problemleri yaşanabilir. Dergi, reklam, basın ve yayın işleri ile uğraşanlar, kargaşaya neden olabilecek gecikmelerle karşı karşıya kalabilirler. Verilen sözler yerine getirilmeyebilir. Bir işin filizlenmesini bekleyenler; istediğinizin koşulların aksaması gibi aksiliklere hazırlıklı olun. Mal alıp satma, ulaşım, nakliye, yolculuklar gibi güncel yaşam aktivitelerinde, sürekli olarak yolunda gitmeyen bir şeylerin varlığını üzerinizde hissedeceksiniz. Faturalarınızla ilgili sorunlar da yaşayabilirsiniz.
Aslan Burcu Ocak Ayı Sağlık Yorumu
Jüpiter ay boyunca kişisel evinizde geri hareketini yapacak. PlÜTON SAĞLIK evinizde ilerliyor. Güneş 21 Ocak' a kadar sağlık evinizde kalacak. Uzun soluklu koşuşturmalarınız arasına kısa dinlenme molaları koyabilirsiniz. Kendinize olumlu uğraşılar bulabilir ve zihninizi dinlendirebilirsiniz. Ailenizin sağlığı ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Kesici ve yakıcı aletlerden uzak kalmalısınız. Aşırı enerjinin size vereceği zararları unutmamalı ve cinsel yaşamınızda dengeyi korumalısınız. Katılacağınız grup yemeklerinde kontrolü elden bırakmayın. Yolculuklarda dikkatli olmalı ve kazalara karşı temkinli hareket etmelisiniz. TANRININ GAZABINA UĞRAMAYAN GÜNAHKARLAR YALNIZ SEVGİLİLERDİR.. (EFLATUN)