Aslan Burcu Aylık Burç Yorumu

Ekim 2014
Aslan Burcu Ekim Ayı Aşk Yorumu
5 Eylül'e kadar Venüs ve Güneş kişisel evinizde. Her şeye rağmen, bu ay sosyal ilişkilerinizi canlı tutmak isteyeceksiniz. Katılacağınız toplantılarda yaşadığınız aksiliklere aldırmamalısınız. Çünkü, karşılaşacağınız kişilerle hoş ve güzel saatler yaşacak, belki küçük flörtler içinde bulunacaksınız. Fakat, bu ilişkiler uzun vadeli olmayacak hoş bir anı olarak kalacaktır. 3 Eylül'den sonra Merkür 3. evde ilerleyecek; kafa dostluğu yapabileceğiniz ve sizi eğlendirecek, konuşmalarıyla oyalayacak arkadaş grupları ile görüşeceksiniz. Bu kişiler, kalabalık ortamlarda ve eğlence dünyasında tanışacağınız kişiler olacaktır. Finans konularında size fikirler verecekler, akılcı ve mantıklı yaklaşımları ilginizi çekecektir. Onlarla ortak aktiviteler gerçekleştireceksiniz. 14 Eylül'de Mars sosyal ve aşk evinizde... Bu dönemde; kendinizi daha rahat ifade edeceğiniz için, toplumda ön plana çıkacak işler yapacaksınız. Erkeklerle yapacağınız ortak organizasyon çalışmalarında güç birliği oluşturacaksınız. İyi niyetli davrandığınız için şans size yardım edecektir. Sizden bir çok kişi destek bekleyecek ve yakın çevrenizin de yardımına koşacaksınız. İletişim konusunda akıllıca yaptığınız bağlantılar gerekli kişilere ulaşacak ve sonuçlardan çevreniz kadar siz de memnun kalacaksınız.
Aslan Burcu Ekim Ayı İş Yorumu
6 Eylül'den sonra Venüs para evinizde. Bu ay bir çok fırsat koşullar her zaman kişinin karşısına çıkmaz. Fırsatlardan faydalanmanın tam zamanı. Bu dönemde karşı cins üzerinde de, çekiciliğinizi kullanacaksınız. Para kanamanıza yardımcı olacak kişilerle çalışacaksınız. Arkadaşlarınızın bile kariyerli kişilerden olmasına dikkat edeceksiniz. Bu ay, kariyerinizi destekleyici işler yapmak isterken, planlarınızı uyumlu ve dengeli bir şekilde ayarlayacaksınız. Çevre faktörler sayesinde güçleneceğiniz işler peşinde koştururken, sosyal kişiliğinizde sağlam temeller üzerine boy verecek. Yönetici ruhu taşıyan insanlar size daha fazla güven verecek. Onlarla bir çok iş fırsatı yakalayacaksınız. 25 Eylül'de yeni ay 3. İletişim evinizde ilerliyor. Düşüncelerinden yararlanabileceğiniz, sağduyulu dostluklar kuracak ve bu konuda müthiş bir iletişim içinde olacaksınız. Bazı kişilerin cesaret edemeyeceği ve çoğu insana çılgın gelebilecek işler size son derece kolay gelecek. Arzularınızın tavanı yüksek ve bu arzulu taleplerinizdeki artış, sorumluluk duygunuzun yoğunluğunu arttıracak ve sizi daha da ön plana çıkaracak işler yapacaksınız. Pratik uygulaması imkansız gibi görünen konular, yeni dostlarını sayesinde daha da kolaylaşacak. Düşüncelerinizin ve fikirlerinizin yenilenmesine zemin hazırlayacaktır. Sizinle derin düşünceler içinde olan ve yaşamı sorgulayan kişilerle birlikte olacaksınız. Onlar, ortak çalışmalarınızda ihtiyacınız olan pratikliği sağlayacaklar ve hızlı düşünmeniz konusunda size gereken desteği vereceklerdir. Düşüncelerinizi saklayacak ve kendinize yöneleceksiniz. Yaşamanızı gözden geçireceksiniz. Sosyal yaşamı sevmenize rağmen, bu dönemde belli sürelerde yalnız kalmak isteyecek ve yaşadıklarınızın muhasebesini yapacaksınız.
Aslan Burcu Ekim Ayı Sağlık Yorumu
Plüton sağlık evinizde geri gidiyor.Sinir sisteminizi yormamalısınız. Eğer kendinizi yormaz ve sağlık koşullarına uygun yaşarsanız güçlü bedeniniz hiçbir sorun yaratmayacaktır. Kişiliğinizle ilgili takıntılarınıza dikkat etmeli ve ilişkilerinizde hayalleriniz yüzünden çatışmalara neden olabilecek saplantılardan uzak kalmalısınız. Olumsuz sonuçlarla karşılaşmak istemiyorsanız dikkatli olmanızda yarar var. İskelet sisteminiz ve kalbinizi bu yıl korumanız gerektiğini unutmamalısınız. Kan tahlillerini yaptırmalı ve kolestrol seviyeleriniz düşürmelisiniz. Artık enerjinizi doğru alanlarda kullanmayı öğrenmeli, hastalıklarınızın nedenini kendiniz keşfetmelisiniz. Özetle "kendi kendinizin doktoru" olmanızda yarar var.
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!