Aslan Burcu Aylık Burç Yorumu

Kasım 2014
Aslan Burcu Kasım Ayı Aşk Yorumu
17 Kasım'dan sonra; Mars 5. Aşk ve sosyal evinizde. Bu dönem; Mars sosyal ilişkilerinizi canlandıracaktır. Topluluklarda öfkeli davranışlar içinde olmayın, bu tür tepkili hal sizi olumsuz etkileyecektir. İlişkilerinizde taşkın davranışlar içinde olabilir ve gelişigüzel beraberlikler yaşayabilirsiniz. Cinsel dürtülerinizin tetiklediği hatalı ilişkiler gündeme gelebilir. Aşk ve sosyal yaşantısına her zaman dikkat eden ve disiplinli olmasına özen gösteren siz, bu günlerde sıra dışı davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz. Çapkınlık ve taşkınlıkların size göre olmadığını, davranış tarzınızın hatalı olduğunu daha sonra fark ederek, yaptıklarınızı telafi etmek için çaba harcamak zorunda kalabilirsiniz. Yine bu dönemde, yaş farkına aldırmadan kendinizden genç ve yaşlı kişilerle ilişkiler içinde olabilirsiniz. Çevrenizi istediğiniz koşullara doğru yönlendirebileceksiniz. Cinsel enerjinizin ve fiziksel enerjinizin güçlü olduğu bir ay. Yanlış ilişkiler yaşamak istemiyorsanız, zamanı ve kişileri doğru seçmeli, size zaman kaybettirecek birlikteliklerden kaçınmalısınız. Yatırım konusunda, temkinli hareket ediyor ve paranızı en iyi ve uyumlu şekilde değerlendirmeyi amaçlıyorsunuz. Karşı taraftan gelen teklifler karşısında sizi olumlu kılacak ve avantajlı duruma sokacak veriler mevcut. Seçimlerinizi yaparken, fazla aklınız karışmasın.
Aslan Burcu Kasım Ayı İş Yorumu
6 Kasımda dolunay Kariyer evinizde gerçekleşiyor.Hayallerinizi ve çılgınlıklarınızı askıya almanız gerekmektedir. Yeni fırsatlar için beklemeli ve düşündüğünüz konu ne olursa olsun, denetimden geçirmeden uygulamaya geçmemelisiniz. Girdiğiniz topluluklarda güzel konuşmalarınızla ve kendinizden emin tavırlarınızla dikkat çekeceksiniz. İş yemekleri ve kariyerinizi destekleyici toplantılarda bulunacaksınız. Buralarda karşılaşacağınız kişilere dikkat etmelisiniz. Daha sonra birlikte çalışmanız için tekliflere bulunacaklardır. Sosyal çevrenizi istemleriniz doğrultusunda kullanabileceksiniz. İş temponuz ve yoğunluğunuz artacak. Duygusal yaşantınızda istediğiniz tempoyu tutturabileceksiniz. Geleneksel yapınızı kararlı bir şekilde muhafaza ederek, işinizin gerektirdiği tüm enerjiyi ortaya koyacaksınız. Performans gerektiren konularda daha dikkatli davranmanız gerekebilir.. 9-28 Kasım arası Merkür 4. aile ve yuva evinizde ilerliyor.Evinizle ilgili hareketlenme söz konusu. Düşüncelerinizde farklı titreşimleri sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Onların yorumları motivasyon gücünüzü arttıracaktır. Bazıları anne ve babasının onaylayacağı çalışmalar içinde olacaklar. Onlarla yapacağınız güç birliği istediğiniz performansı yakalamanıza neden olacaktır. Onlarla aykırı düşünceler içinde olsanız bile, politik davranarak saygınızda kusur etmeyeceksiniz.
Aslan Burcu Kasım Ayı Sağlık Yorumu
Bu ay, eğer kendinizi yormaz ve sağlık koşullarına uygun yaşarsanız güçlü bedeniniz hiçbir sorun yaratmayacaktır. Kişiliğinizle ilgili takıntılarınıza dikkat etmeli ve ilişkilerinizde hayalleriniz yüzünden çatışmalara neden olabilecek saplantılardan uzak kalmalısınız. Olumsuz sonuçlarla karşılaşmak istemiyorsanız, dikkatli olmanızda yarar var. Mars, Satürn uyumu size olumlu bir enerji verecektir. Kan tahlillerini yaptırmalı ve kolesterol seviyeleriniz düşürmelisiniz. Artık enerjinizi doğru alanlarda kullanmayı öğrenmelisiniz. Hastalıklarınızın nedenini kendiniz keşfetmelisiniz. Diyet ve farklı şifa yolarını deneyebilirsiniz. Günlük yaşantınızı planlayarak hareket etmeniz sizi yeni yaşantınıza hazırlayacaktır. Artık disiplinli davranmayı yaşam biçimi haline getirmeyi başarabilirsiniz.
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!