Aslan Burcu Aylık Burç Yorumu

Mart 2015
Aslan Burcu Mart Ayı Aşk Yorumu
13 Martta kadar Merkür Karşıt eviniz Kovada ilerliyor. Sosyal aktivitelerden kazançlı çıkacaksınız. Partneriniz veya sevdiğiniz kişiyle maddi kazançlarınızı birleştirebilir, size gelir sağlayacak çalışmalarda bulunabilirsiniz. Bu günlerde yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz alanları belirlemelisiniz. Merkür aynı zamanda sizin finans gezgeniniz. Partneriniz veya sevdiğiniz kişiyle maddi kazançlarınızı birleştirebilir, size gelir sağlayacak çalışmalarda bulunabilirsiniz. Bu günlerde yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz alanları belirlemelisiniz. Sizi rahatlatan ve kişiliğinizi vurgulayan işler için her türlü çılgınlığa hazırsınız.
18 Marttan sonra Venüs kariyer, Mars dokuzuncu ruhsal evinizde. Hedefleriniz konusunda iddialı ve ısrarcısınız. Çalışkan ve hırslı yönlerinizi istediğiniz gibi kullanacaksınız. Bazılarınız iş kariyerlerini yükseltirken, bazılarınız sınıf atlayacak. Aynı mesleği yaptığınız kişilerle duygusal bağlar kurabilir ve aşk, iş konularını ayni anda sürdürebilirsiniz. Güçlü sezgileriniz işinizle ilgili konularda belirgin etkiler verecek ve kariyerinizde iyi yerlere gelmeniz konusunda adımlar atacaksınız. Girişimci ruhunuzun uzun vadelere yayılacağı başlangıçların temelini kuracaksınız. Partnerinizle gücünüzü birleştireceksiniz. Mesleğinizi pekiştiren yolculuklar yapacaksınız. Yabancı ülkeleri kapsayan gezilerinizde güçlü dostlarınızdan alacağınız fikirlerin size sağlayacağı yeni imkanlar gündeme gelecektir.
Aslan Burcu Mart Ayı İş Yorumu
Jüpiter kişisel evinizde Retro yaparken Merkür 13 MARTTA KADAR KARŞIT EVİNİZDE yer alacaktır.. Organizasyonlar ve iş birlikleri önem kazanıyor. İş potansiyelinizin yükselmesi ile birlikte kabınıza sığamayacaksınız. Güçlü kişilerden alacağınız destek, yaşadığınız iletişim sorunlarınızı çözüyor. Dikkat çekici bir gününüzdesiniz. Etkili konuşmalarınız nedeniyle karşı cinsin dikkatini çekeceksiniz. Hedeflerinizde ilerlemek ve iş yaşantınızda gelişmek istiyorsanız, arkadaş çevrenizde güçlü dostların yardımına ihtiyacınız olacak. Jüpiter'in retrosu enerjinizi düşürebilir .Zorlandığınız konularda yardım almalı ve sabit düşünmekten vazgeçmelisiniz. Kazançlarınızın artışı, kariyerinizle paralel ilerlerken, enerjinizi doğru kullanacağınız alanları seçmelisiniz.
Güneş Gezegeninin etkisiyle, güçlü dostlardan yardım alacaksınız. Bazı Aslanlar aile büyüklerinden destek görecekler ve kariyer sahibi olan kişilerden alacakları takviye ile önemli adımlar atacaklar. İş yeri dostlukları ve arkadaşlıkları pekişirken, şirket içi aşklar filizlenebilir.. Çevrenin desteğiyle güçlü organizasyonların altına imza atacaklar ve yeni yapıtlar ortaya çıkaracaklar.. Yoğun tutkularınız ön planda olacak. Enerji kapasitenizin sınırlarını zorlayacaksınız. Geçen aydan kalan işlerinizi tamamlayacak, önemli kararlar alacaksınız. Ayın son günleri kendi inisiyatifiniz tamamen baskın olacak.
Maddi olanakları iyi ve size hoş gelen kişilerle kısa süren beraberlikler yaşamanız mümkün. Kurduğunuz dostluklar finans konularında ufkunuzun açılmasına neden olacak. Eski yaşam tarzınızı beğenmeyerek yeni başlangıçlar yapmak için kolları hemen sıvayabilirsiniz. Mesleki açıdan önemli bir hazırlık dönemi sizin için uygun olacak.
14 Marttan sonra Merkür ve Neptün karşıt finans evinizde birlikte hareket edecekler. Partnerinizin parası sizin için önemli olacak. Sosyal fırsatlarınızı kendiniz yaratacaksınız. Belki de, size sosyal statü kazandıracak önemli şirketlere danışmanlık yapabilirsiniz. . Kendinizi ifade etme konusunda yanlış anlaşılmalardan dolayı kardeşlerinizle küçük tartışmalar yaşayabilirsiniz. Gereksiz cesaret gösterilerine kapılmayın. Kişisel çabalarınız sizi motive etse bile, tam olarak beklentilerinizin yanıtını bulamayabilirsiniz. Ani değişen şartlara karşı temkinli olmalısınız.
Aslan Burcu Mart Ayı Sağlık Yorumu
Plüton, yıllardır Sağlık EVİNİZDE Oğlakta yer almaktadır. Sağlık gezegeniniz Satürn YAY'DA ay boyunca geri gitmektedir…Kendinizi özgür hissettiğiniz müddetçe kendinizi iyi hissediyorsunuz. Girdiğiniz topluluklarda tartışmalardan uzak kalarak stresi üzerinize çekmemeye gayret edin. Tartışmalarda arkadaşlarınızı yargılamadan dinlemelisiniz. Ben egonuzun yüksek olmasından dolayı, kişisel istekleriniz ön planda olacaktır. Ayrıca, bu ay ayak bileklerinizi zorlamamalısınız. Özel zevklerinizde aşırıya kaçabilirsiniz. Daha az yemek yemeli ve spor yapmalısınız. Duygusal çelişkiler yaşadığınız zaman sinir sisteminiz zarar görüyor. Dengeli beslenerek, kısa yürüyüşler yaparak ve hobilerinize zaman ayırarak bu ayı sağlıklı bir şekilde geçirebilirsiniz…
YUMRUĞUNUZU SIKMIŞ BİR ŞEKİLDE TOKALAŞAMAZSINIZ..(GANDİ)