Aslan Burcu Aylık Burç Yorumu

Mayıs 2015
Aslan Burcu Mayıs Ayı Aşk Yorumu
Ay boyunca Aşk ve sosyal evinizde Satürn geri gidiyor. Eski alışkanlıklarınızla ilgili felsefi düşüncüler içine girerek, ruhsal bir düşünce değişimi içinde olacaksınız. İyi pozisyondaki dostlarınızın yardımlarını görecek, beklemediğiniz bir şekilde ortaya çıkan özel kişilerden destek alacaksınız. Düşüncelerinizde ısrarcı bir tavır takınarak, sosyal yaşantınızda farklı konumlar elde edecek, dayatmacı bir tavır sergileyeceksiniz. Bu dönem çevrenizden beklemediğiniz avantajlar elde edebilirsiniz. Çevrenizde size karşı çıkanlara da yumuşak bir şekilde karşı koyacaksınız.
Enerjiniz, çevrenizi etkileme konusunda sizi atağa kaldırıyor. Kişiliğinizin disiplin tarafını zorlayarak, rahat ortamları tercih edeceksiniz. Çevresel koşullar önem kazanıyor
Aslan Burcu Mayıs Ayı İş Yorumu
GÜNEŞ VE Mars kariyer evinizde 13 mayısa kadar birlikte hareket edecek…Düşüncelerinizde ısrarcı bir tavır takınarak, sosyal yaşantınızda farklı konumlar elde edecek, dayatmacı bir tavır sergileyeceksiniz. Bu dönem çevrenizden beklemediğiniz avantajlar elde edebilirsiniz. Çevrenizde size karşı çıkanlara da yumuşak bir şekilde karşı koyacaksınız. Enerjiniz, çevrenizi etkileme konusunda sizi atağa kaldırıyor. Kişiliğinizin disiplin tarafını zorlayarak, rahat ortamları tercih edeceksiniz. Çevresel koşullar önem kazanacak. Daha atak ve cesur davranışlar içinde bulunurken, girdiğiniz topluluklarda gözlerin üzerinize çevrilmesine neden olacaksınız. Sözleriniz kırıcı ve baskıcı olabilir fakat, siz taviz vermeyen tavırlarınızla kendinizi karşı tarafa kabul ettireceksiniz.
Mayıs'ın ilk haftası Mekür Ve Venüs 11. Evinizde ilerleyecek. 4 Mayıs'ta Dolunay iletişim evinizde gerçekleşecek… Kafa dostluğu yapabileceğiniz ve sizi eğlendirecek, konuşmalarıyla oyalayacak arkadaş grupları ile görüşeceksiniz. Bu kişiler, kalabalık ortamlarda ve eğlence dünyasında tanışacağınız kişiler olacaktır. Finans konularında size fikirler verecekler, akılcı ve mantıklı yaklaşımları ilginizi çekecektir. Onlarla ortak aktiviteler gerçekleştireceksiniz.
18 Mayıs'ta YENİ AY kariyer evinizde ilerliyor. Düşüncelerinden yararlanabileceğiniz, sağduyulu dostluklar kuracak ve bu konuda müthiş bir iletişim içinde olacaksınız.
Bazı kişilerin cesaret edemeyeceği ve çoğu insana çılgın gelebilecek işler size son derece kolay gelecek. Arzularınızın tavanı yüksek ve bu arzulu taleplerinizdeki artış, sorumluluk duygunuzun yoğunluğunu arttıracak ve sizi daha da ön plana çıkaracak işler yapacaksınız.
Pratik uygulaması imkansız gibi görünen konular, yeni dostlarını sayesinde daha da kolaylaşacak. Düşüncelerinizin ve fikirlerinizin yenilenmesine zemin hazırlayacaktır.
Sizinle derin düşünceler içinde olan ve yaşamı sorgulayan kişilerle birlikte olacaksınız. Onlar, ortak çalışmalarınızda ihtiyacınız olan pratikliği sağlayacaklar ve hızlı düşünmeniz konusunda size gereken desteği vereceklerdir.
Düşüncelerinizi saklayacak ve kendinize yöneleceksiniz. Yaşamanızı gözden geçireceksiniz. Sosyal yaşamı sevmenize rağmen, bu dönemde belli sürelerde yalnız kalmak isteyecek ve yaşadıklarınızın muhasebesini yapacaksınız.
19 Mayıs'ta Merkür 11. Evinizde geri gitmeye başlıyor…Bu ay, sosyal yaşamınızın ilginç olaylara sahne olduğunu görecek ve bu hareket içinde önemli ve enteresan kişilerle bir arada olacaksınız. Bu grup aktiviteleri çerçevesinde, ayni görüşlere sahip olduğunuz kişilerle, ayni hedefler ekseninde kenetleneceksiniz.
Geleceğe yönelik dostlukların temelini atabilirsiniz. Mantık çerçevesinde attığınız adımlar, marjinal düşünceli kişilerin etkisi ile rotasından saptırılabilir. İlk anlarda size ütopik gelen bu kişilerin düşünceleri, sonradan canınızın sıkılmasına neden olabilir, dikkatli olmalısınız!
Bu tür kişilerin varlığı, güvenilir dostluklar konusunda sizi çelişkili düşünceler içinde bırakabilir. Konu ile ilgili karar vermekte zorlanabilirsiniz.
Aslan Burcu Mayıs Ayı Sağlık Yorumu
Bu ay yardım derneklerinde ve sağlık kuruluşlarında çalışabilirsiniz. Arkadaşlarınızın sağlık sorunları ile ilgilenebilirsiniz. Sinirsel rahatsızlıklar ve sindirim sistemi sorunları yaşayabilirsiniz. Baş bölgenizle ilgili kazalara dikkat etmelisiniz. Ayrıca kollarınızı, ayaklarınızı, uyluk kemiklerinizi ve dizlerinizi korumalısınız. Zihinsel enerjinizi dağıtmak yerine gerekli odaklaşmayı sağlamalısınız.
Sağlık Gezegeniniz Plüton Geri gitmeye devam ediyor. Merkür'ün geri hareketi, hareketli yapınızı yavaşlatan fiziksel akut rahatsızlıklara neden olabilir. Dans ederken, spor yaparken, bacaklarınızı, kollarınızı ve baş bölgenizi korumalısınız. Yine yanıklara ve kesici aletlere karşı temkinli olmalısınız.
Ev kazalarına dikkat etmelisiniz. Merkür geri giderken fiziksel aktivitelerinize dikkat etmelisiniz. Ters ve vücudu zorlayan hareketler yüzünden başınız derde girebilir. Kronik bir rahatsızlığın başlangıcı olabilir.
Sağlığınızla ilgili rejimlerinizde bir değişiklik yapmamalısınız. Beslenme konusunda dikkatli olmalı ve sizi sarsacak yiyecek ve içeceklerden uzak kalmalısınız. Düzenli egzersizlerle vücudunuzu zinde tutun. Beslenme konularında aşırıya kaçmayın. Karaciğerinize önem verin. Sakin yerleri tercih ederek, gerginlik yaratan negatif enerjiyi üzerinizden atın.

HATALARIMI DİNLEDİĞİMDE OLGUNLAŞTIM..(HUGH PRATHER)