Aslan Burcu Aylık Burç Yorumu

Aralık 2014
Aslan Burcu Aralık Ayı Aşk Yorumu
5 Aralıkta Mars zıt burcunuz Kova'da ilerlemeye başlayacak. Sürpriz karşılaşmalara hazırlıklı olun. En azından bazı şeyleri denemelisiniz. Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu günler içindesiniz. Bekarlar gidecekleri partilerde etraflarını iyice izlesinler. Çünkü sosyal hayatları sayesinde birçok aşk fırsatı kapılarını çalacak. Sizi popüler yapan ilişkileri tercih ediyorsunuz. Dostluklarınızın pekişeceği fakat ayni zamanda arkadaşlıkların aşka dönüşeceği bir ay olacak. Kafaca anlaştığınız kişilerin, daha sonra yaşantınızda farklı bir boyuta geçme ihtimali olması sizi endişelendirmesin. En azından bazı şeyleri denemelisiniz.İlişkilerinizde daha somut bir kavram arayacaksınız. Hedeflerinizde mantığı ön plana alarak, kontrolünüzü kaybetmeyin. Bugünlerde sağduyuyu ve sakinliği elden bırakmayın. Mars zıt evinizde sizi sinirli yapabilir. Bu şekilde davrandığınızda ortaya çıkacak zor pozisyonlardan başarı ile çıkacaksınız. Daha dayanıklı ve çalışkan bir performans sergilemenize rağmen, duygularınızı ifade etmekte zorlanacaksınız.
Aslan Burcu Aralık Ayı İş Yorumu
9 Aralık'a kadar Merkür ve Venüs 5. Sosyal ve aşk evinizde. 22 Aralık'a kadar da aynı evde Güneş'e eşlik edecektir. Romantizm ve aşkın kol gezmesi sizi çarpabilir. Bu aşkta birazda mantık olacaktır. Özellikle 9 Aralık'tan sonra çalışma evinizde gerçekleşecek olan bu durum, belki de bir iş aşkını gündeme getirecektir. Birçoğunuz, ortak arkadaş gruplarında yeni tanışacağı kişilerle duygusal bağlar kuracak. Uzun süredir dostluk çerçevesi içinde yaşanan ilişkiler, aşka dönüşecektir. Bekarlar hayatlarının en mutlu tesadüflerini yaşayacaklar. . Bu ay, bilinçaltınız kişisel özelliklerinizde etkin olacak. Düşünüyor ve yaşama geçiriyorsunuz.Çevrenizde farklı yapınızla ilgi göreceksiniz. Güçlü kişiliğinizle çevrenin dikkatlerini üzerinizde yoğunlaştıracaksınız. Güzelliğinizi ve cazibenizi kullanabileceğiniz bir ay. Aldatma konuları gündeme gelebilir ve bu girişiminiz başınıza iş açabilir unutmayın. Etkilendiğiniz bu kişi daha sonra yaşamınızda büyük bir yer kaplayacaktır. Belkide, diğer tüm işlerinizi askıya alacaksınız. Bu ilginç aşk sizin için oldukça önemli olabilir Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu bir ay içindesiniz.
Aslan Burcu Aralık Ayı Sağlık Yorumu
22 Aralık'tan sonra MERKÜR, VENÜS,GÜNEŞ VE PLÜTON 6. Çalışma ve sağlık evinizde. Arkadaşlarınızla güç birliği içinde olmanıza rağmen; çıkacak tartışmalardan rutin yaşamınızın olumsuz etkilenmesiniz istemiyorsanız, karşıt düşünce içinde olsanız bile duygularınızda oto kontrolü elden bırakmamalısınız. Çünkü kariyerinizle ilgili başarılar, çevresel faktörlerinizi doğru kullandığınız zaman gerçekleşiyor ve başarınız için uyumlu olmak zorundasınız. Fikirlerinizi söylerken politik olmaya özen göstermelisiniz. . Bazı geleneksel kalıplarınızı fazla abartabilir ve kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Sosyal yaşamınızı sorgulayabilir, derin algılama gücünüz nedeniyle rahatsız olabileceğiniz anlamda yorumlar yapabilirsiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis