Aslan Burcu Aylık Burç Yorumu

Ağustos 2015
Aslan Burcu Ağustos Ayı Aşk Yorumu
SAĞLIĞINIZ PLÜTON VE SATÜRÜNÜN DENETİMİNDE

Sağlık gezegeniniz "Satürn ve Plüton'dan olumlu etkiler almanıza rağmen, bacak kaslarına kramp girebilir. Spor yaparken baldırlarınızı zorlamamalısınız. Yine sağlığınızla ilgili sorunlarınızın bitmesi ve sonuçlanması söz konusu olacaktır.
İlişkinizin fiziksel yönleri ile ilgili değişimler gündeme gelecektir. Ağır kaldırmamalı ve iskelet sisteminizi zorlayacak hareketlerden sakınmalısınız. Dolaşım sisteminizi korumalı sıkı kıyafetlerle dolaşım sisteminizi bozmamalısınız.
Ay boyunca, sağlıklı görünmenize karşın, strese bağlı gerginlikleri ortaya çıkabilir. Beslenme ile konularda aşırıya kaçmayın. Karaciğerinize bu konuda önem verin. Alkollü ve gazlı yiyeceklerden uzak kalmalısınız. Gittiğiniz toplantılarda yemek ve içmek konusunda ısrarcı davrananlara karşı tedbirinizi almalısınız. Aile bireylerinin sağlık sorunu gündeme gelebilir. Onlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.
APTALI SIK SIK BAĞIŞLAMAK ONU AHLAKSIZ YAPAR ( PUBLİUS CYRUES)
Aslan Burcu Ağustos Ayı İş Yorumu
JÜPİTER FİNANS EVİNİZDE…PARA KAZANMAYA DEVAM EDİYORSUNUZ

Jüpiter ve Merkür 12 Ağustos'tan sonra finans evinizi güçlendiriyor. Severek ve isteyerek paranızı olumlu bir şekilde kazanacaksınız.. Hem size prestij kazandıracak, hem de size yardım edebilecek özel ve popüler kişilerle birlikte olacaksınız. Sosyal başarılarınız statünüzü desteklerken, ilişkilerinizi diplomatik bir şekilde kullanacaksınız. Kariyerinizle ilgili uzun dönemli başarıların temelini atacak, girdiğiniz topluluklarda fiziksel çekiciliğinizi ve farklı kişiliğinizi ön plana çıkaracaksınız. İş çevresinden bir arkadaşınız duygusal olarak sizinle ilgilenebilir. Karşı cins üzerinde etkinizin fazla olduğu günlerdesiniz. Kendinizden emin tavırlarınızla onları etkiliyorsunuz. Satın alma ve sahiplenme isteğiniz üst seviyede olacak, gösterişli olmaya eğilimli bir yapı sergileyeceksiniz. Bütçenizi aşmama konusunda dikkatli olmalısınız. İşinizle ilgili talepleriniz konusunda istediğiniz şartları sağlayacaksınız ..

GERİ GİDEN VENÜS SİZİ KONTROLLÜ YAPACAK


AYIN İLK HAFTASI Venüs kişisel evinizde geri giderken Merkür ve Jüpiter'le birlikte hareket edecekler. Kariyerinizle ilgili duygu değişimleri yaşarken, yaşama daha hissi bakacaksınız. Sizi ilgilendiren konularda karizmatik çekim gücünüzü yoğun bir şekilde kullanacak, çevrenizde gizemli bir hava estireceksiniz. Henüz yeni tanıştığınız kişilerle uygun sohbet ortamları yakalayacak, uyumlu kişilik sergileyeceksiniz. Fantezi haline getirdiğiniz konuların gerçeğe dönüşümü için çaba içinde olacaksınız. Şimdiye kadar düşünmediğiniz konuların yarattığı olumlu etki, vizyonunuzun değişmesine neden olacak.

KISKANÇLIK DUYGULARINDA UZAK DURUN

Ay boyunca Venüs Kişisel evinizde geri gidiyor. Bazılarınız aşk ve dostluk duygularını karmaşık bir şekilde sergilediği için karşısındakinin duygularında karışıklığa neden olacaktır. Fakat kıskançlık duygularınızın da sizi saracağını düşünerek, bu tür zararlı duygulardan kendinizi korumaya çalışmalısınız. Ayın ikinci yarısında, karşı cins üzerinde etkinizin fazla olduğu bir döneme gireceksiniz. Kendinizden emin tavırlarınızla onları etkilemeye başlayacaksınız. Enerjinizi ve hırslarınızı arkadaşlarınızla birleştirirken; sert ilişkiler yerine, uyum içinde hareket edeceksiniz. Bazılarınız derin dostlukların temelini atacaklar. Fikir alışverişinde bulunacağınız topluluk ve arkadaş grupları içinde olmayı arzulayacaksınız. Düşüncelerinizi odaklaştıracak ve uyumlu dostluklar sunacaksınız. Kıskançlık duygularınıza hakim olmanız gerektiğini de unutmamalısınız.
Aslan Burcu Ağustos Ayı Sağlık Yorumu
GERİ GİDEN VENÜS ESKİ CAZİBENİZİ YENİLİYOR

Venüs geri hareketine başlamasına rağmen; Jüpiter size son bir şan veriyor ve 13 Ağustosta para evinize geçiyor. İlişkilerinizde yine de, baskın bir portre çiziyorsunuz. Enerjinizle ilgili bir sorununuz yok. Her şeyi göze alacak kadar güçlü ve performansınız oldukça yüksek. Planlarınızı gizli tutmak istiyorsunuz fakat çevrenize duvar örmeniz zor olabilir. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. Rakip tanımıyor fakat bu özelliğinizi gizlemeyi başarıyorsunuz. Bu dönemde, cinsel dürtüleriniz oldukça yüksek seyrediyor. İlişkilerinizde partnerinizin olanaklarını kendi menfaatleriniz doğrultusunda kullanabilirsiniz. Kıskanç ve sahiplenici yönleriniz belirginleşiyor, kendinizin ve partnerinizin çıkarlarını kendi potanızda toplayarak, paylaşım yoluna gitmeyecek, kendi sınırlarınızı koruma içgüdüsü ile yaşayacaksınız. Bazılarına göre, fazla bencillik ve bireysellik gibi algılanabilir fakat sizin bu dönemde başarılı olmanız için böyle bir davranış biçiminize ihtiyacınız var.

VENÜS GERİ GİDERKEN

Venüs geri giderken aşk ve sevgi konularına dikkat etmelisiniz. Derin bir ruhsal denge arayışı içinde olacaksınız.. İçinizdeki fırtınaları kolay paylaşan biri değilsiniz. İçsel düşüncelerinizle fazla meşgulsünüz ve çevrenize karşı dalgın bir tavır takınarak karşınızdaki kişinin duygularını sınayabilirsiniz.. Güven duygusunun önemli olduğunu bildiğiniz için, karşı tarafın bu konuda sizi anlamasını bekliyorsunuz. Bu dönemde kendinizi daha net anlatmalısınız. Hiç bir konuda acele etmesini iyi olur. Arkadaşlarınızla güçlü bir duygu birliğini paylaşarak, günün anlamını siz çıkaracaksınız. Eski dostlarınızla bir araya gelebilir ve güvenli bir dostluk örneği sergileyebilirsiniz. Çevrenizi yönlendirmek için uygun bir gün değil. Konuşmaları ilgiyle dinleyin fakat aykırı bir yorum yapmaktan sakının. Geçmişten konuşmak hoşunuza gidecektir.

GERİ GİDEN PLÜTON YENİ BAŞLAYAN İŞLERİNİZİ YAVAŞLATABİLİR

Her şey sezgileriniz doğrultusunda olmayabilir. Özgürlüğünüzü ifade etmek için uzaklara gitme düşlerinizi biraz daha tartmalısınız. İlişkilerinizde çıkacak sorunları dikkate almalısınız. Partnerinizle ayrı dünyaların kişisi olduğunuzu görebilirsiniz. Süregelen gizli bir ilişkiniz varsa, son verebilirsiniz. Yaşadığınız ilişki için ısrarcı bir tutum izliyorsanız; hatalarınızı ve ilişkinizi canlandırmanın yollarını bulmalısınız.