Başak Burcu Aylık Burç Yorumu

Mayıs 2015
Başak Burcu Mayıs Ayı Aşk Yorumu
Gezegenlerin çoğunun ufuk çizgisinin üstünde ve batı ufkunda yer almasıyla; mesleki ve toplumsal ilişkileriniz yaşamınızda ön planda olurken, arkadaşlıklar, ortaklıklar ve evlilikler konusunda yoğunlaşacaksınız. Evlilik gezegeniniz Jüpiter; kariyer ve maddi durumu iyi olan kişilerle evlilik şansı verebilir. Partnerinizden maddi destek alacaksınız.
Bu dönemde tüm enerjinizi çevresel ilişkilere yöneltirken, kendinizi ifade etmekte zorluk çekmeyeceksiniz. Aşk yaşamınız hız kazanacak. Bazılarınız maceraperestlik temelinde cinsel aktiviteler yaşayacaklar. Şimdiye kadar, yapmayı planladığınız halde bir türlü başlayamadığınız işleri cesaretle ele alacaksınız. Fakat, bu tür ilişkilerinizde konuşmalarınıza dikkat edin. Bu arada, ailenizin onaylamadığı kişilerle aşk ilişkilerine başlayabilirsiniz. Temeli sağlam ve yapıcı çalışmaları tercih ederken, evinizle ilgilenecek, bulunduğunuz yeri güzelleştirmek isteyeceksiniz. Bazılarınız bu konuda aşırıya kaçabilir ve harcamaları gereksiz yere arttırabilir. Yeni bir ev yapmak isteyenler; inşaata başlamak için uygun bir zaman. İstekleriniz konusunda sabırlı ve öz verili davranacaksınız.8 mayıs'tan sonra Venüs 11.evinizde ilerlemeye başlayacak.. Girdiğiniz topluluklarda güzel konuşmalarınızla ve kendinizden emin tavırlarınızla dikkat çekeceksiniz. İletişim konusunda kararlı adımlar atacaksınız. Özellikle, yeni tanışacağınız kişilerle yakın dostluklar kuracak ve işbirliği içinde olacaksınız. Etkileyici ve yapıcı konuşmalarınızla istediğiniz iletişimi kurabileceksiniz. İsteklerinizin tatmin olması için hedeflerinizin çıtasını yükseltebilirsiniz. İş yemekleri ve kariyerinizi destekleyici toplantılarda bulunacaksınız. Buralarda karşılaşacağınız kişilere dikkat etmelisiniz. Daha sonra birlikte çalışmanız için tekliflere bulunacaklardır.
Ayın büyük bir kısmı sosyal ilişkilerinizdeki gelişmeler, ilginç ve hoş günler geçireceğiniz eğlenceli anlara neden olacak ve akıllı kişilerle birlikte olmanın motivasyonunu yaşayacaksınız. Yenilik taraflısı bir yapıya sahip olmanız nedeniyle, içinizdeki kıpırtıların arttığını göreceksiniz. Bazılarınızın yeni tanışacağınız kişilerden etkileneceği bir gerçek. Aşkta ilginçlikler ve sürprizler söz konusu.
Kariyerinizi ilgilendiren arkadaşlarınızla mesleki çalışmalarınızı pekiştirecek çalışmalar peşindesiniz. Çevre faktörlerinin yardımını alacağınız işler içinde olacaksınız. Dostlarınız ve çevrenizi sınamak ve önemli fırsatları görmenizin tam zamanı. Durgunlaşan ilişkilerinizde görmeniz gereken detayları yakalayacaksınız. Tüm bu çabalarınız, size mesleki açıdan uygun şartları gündeme getirecek.
Başak Burcu Mayıs Ayı İş Yorumu
18 Mayıs'a kadar kişisel gezegeniniz Merkür kariyer evinizde.. Direk sizi ilgilendiren konularda kararlarınızı verirken pür dikkat içinde, aceleci olmamalısınız. Aşk hayatınızla ilgili ilginç gelişmeler söz konusu olacak. Karşılaşacağınız güçlü ve kariyerli bir kişi ile, iş yaşantınızla birlikte aşk yaşantınızı da paylaşabilirsiniz. Bazılarının size olumlu katkıları olacaktır. Sosyal yaşantınız ve iş hayatınız olumlu sürecek fakat, bir o kadar da yüksek tansiyonlu olacak. Yönetici Gezegeninizin 10. Evinizde olması tutkularınızı ortaya çıkacak ve ideallerinizle ilgili iddialı isteklerinizi yaşama geçireceksiniz. Duygusallığınızın temelinde; ön olanda görünmeyen gizli bir cinsel çekicilik bulunuyor ve siz duygularınızı saklamak istiyorsunuz. Bu dönem özellikle dikkat etmelisiniz ki, düşüncelerinizi gerçekleştirecek dostlarınızla bir arada olacaksınız. Hırslı ve yaratıcı yönlerinizin destekleyici unsurları olarak enerjik arkadaş gurubuna ihtiyacınız var. Fakat bu özel durumlarda bile tartışmaya açıksınız. Bulunduğunuz ortamlarda kendi içsel egonuzu daima tetikte tutuyorsunuz.
Finans evinizde "Merkür'ün , Jüpiter'le yaptığı uyumlu açı sayesinde birçok iş imkanı ortaya çıkacak, yeni iş fırsatlarıyla ilgili yakın çevrenizden önemli ve güzel destekler alacaksınız. Kendinize güveniyor ve başlattığınız işler konusunda kararlı adımlar atıyorsunuz. Medya ve iletişim konusuyla ilgileniyorsanız, bu ay en güzel yazılarınızı yazabilir veya yeni bir kitap çıkarmak için kollarınızı sıvayabilirsiniz.. 19 Mayıs'ta Merkür kariyer evinizde geri hareketine başlayacak.. Gereksiz cesaret gösterilerine kapılmayın. Takdir gören kişisel çabalarınız sizi motive etse bile, tam olarak beklentilerinizin yanıtını bulamayabilirsiniz. Bu ay daha esnek olmalı, eksik kalan işlerinizi tamamlamalı, yeni fırsatlar yaratma yerine eskileri akıllıca değerlendirmelisiniz. Bu arada, kırgınlık yaşadığınız kardeşlerle bir araya gelebilirsiniz. Bu ay, kendinizden daha yaşlı kişilerin ilgisi üzerinizde olacak. Bazılarınız planlarını yaparken yakın çevrelerinin fikirlerini alacaklar.
Başak Burcu Mayıs Ayı Sağlık Yorumu
Uzun soluklu koşuşturmalarınız arasına kısa dinlenme molaları koyabilirsiniz. Kendinize olumlu uğraşılar bulabilir ve zihninizi dinlendirebilirsiniz. Bu ay, sağlığınızın olumlu olmasına rağmen; kendinizi enerjik hissettiğiniz anlarda takıntılarınızı göz ardı etmeye çalışın ve sizi dinlendirici ortamlara doğru uzaklaşın. Öfkelerinize hakim olduğunuz sürece, sağlığınız bir sorun yaratmayacak. Ayaklarınızı ve bileklerinizi korumalı ve bacaklarınızı hareket ettirmelisiniz. Varisler ve damar sorunlarına dikkat etmelisiniz. Soğuk ve tuzlu su kompresleri size iyi gelecektir. Uzun süre ayakta kalmamalı ve ağır olmayan sporları tercih etmelisiniz. SAĞLIK GEZEGENİNİZ MİDE PROBLEMELRİ YARATABİLİR. Gece uykularınızı aksatmamalısınız.

NEREYE GİTMEK İSTEDİĞİNİ BİLMİYORSAN..BİR YERE VARAMAZSIN…(PERCY JOHNSON)