Boğa Burcu Aylık Burç Yorumu

Ağustos 2014
Boğa Burcu Ağustos Ayı Aşk Yorumu
Bu ay aşk hayatınızla ev hayatınızı birleştireceksiniz. Sevdiklerinizde fazla uzağa gitmek istemeyeceksiniz. Bazılarınız aile sorumluluğunu yüklenirken, büyüklerinize daha fazla ilgi göstereceksiniz. Ailenizin yaşantınıza saygı göstermesini bekliyorsunuz. Bunu onlara anlatmak zorunda kalmak sizi biraz sıkabilir. Sizin onlardan beklediğiniz anlayış daha sonra iş çevrenizde sizin takdir nedeniniz olacak. 16Ağustostan sonra aşk hayatınızda önemli açılımlar söz konusu olacak. Bulunduğunuz ortamlarda kariyerli aşklar sizi bekliyor. Bu ay ortak organizasyon çalışmaları içinde olacağınız biri olabilir. Kendinizi yetersiz gördüğünüz konuları tekrar ele alırken, daha disiplinli olmak zorundasınız. Düşüncelerinizi gerçekleştirirken geçmişteki hataları yapmamalısınız. Fikirlerinizi beğenmeyenlere karşı ani tepkiler vermeyin.
Boğa Burcu Ağustos Ayı İş Yorumu
Bu ay, aşk ve iş gezegeniniz Mars, sizi hareketli ortamlara sürükleyecek. Bu ortamlarda karşılaşacağınız kişilerle ileriye dönük planlar ve iş başlangıçları yapmak için sözler vereceksiniz. Maddi konular sizin için her zaman çok önemli sizde biliyorsunuz. Kariyerinizle ilgili başarı size parayı da getirecektir. Yaptığınız işi severek yapacak, enerjik ruh halinizi istediğiniz yönde kullanabileceksiniz. Ay boyunca rakipleriniz oldukça güçlü olacaktır. Performansınız yükseliyor. 13 Ağustos'a kadar yaşantınızla ilgili aktivitelerin size kazandıracağı prestij karşılıklı her alanda sizi mutlu edecektir. Fakat komşularınızla olan ilişkilerinizde dikkatli olmalı, konuşmalarınızda ölçülü davranmalısınız. Çünkü gireceğiniz topluluklarda fikirlerinizi gizli bir şekilde ortaya koyacaksınız..22 Ağustos'tan sonra birlikte çalıştığınız kişilerin sorunları ile ilgilenmek zorunda kalacaksınız. Onların dertlerine karşı kayıtsız kalırsanız, güçlü düşmanlıklarda kazanabilirsiniz. İlişkilerinizde ince detaylar önemli olacak.
Boğa Burcu Ağustos Ayı Sağlık Yorumu
Bu ay sağlık gezegeniniz Venüs, sizi olumlu etkiliyor. Ailenizdeki bireylerin sağlık durumu varsa düzelecek ve onların sağlık sorunların maddi sorumluklarını siz yüklenebilirsiniz.. Bu ay yeme ve içme konusunda aşırıya kaçmamalısınız. Dost toplantıları rejim listenizi unutturabilir.12 Ağustostan sonra mideniz ve bağırsaklarınız korumalısınız. Tansiyon probleminiz varsa kontrolleriniz yaptırmalısınız. Bu ay, meditasyon ve hobi niteliğindeki çalışmalar sizi rahatlatan terapi niteliğinde konular olacak. Sizi çok yüklemeyecek sportif faaliyetler, yürüyüşler ve dinlendirici kısa yolculuklar doğal ilaçlarınızdır. Öfkelerinize hakim olduğunuz sürece, sağlığınız bir sorun yaratmayacak. Ayaklarınızı ve bileklerinizi korumalı ve bacaklarınızı hareket ettirmelisiniz.
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!