İkizler Burcu Aylık Burç Yorumu

Şubat 2015
İkizler Burcu Şubat Ayı Aşk Yorumu
İlişkilerinizde tatlı bir yaklaşım söz konusu. Görüşeceğiniz veya işbirliği içinde olacağınız kişilerin güçlü ve kariyerli olmasına özen göstereceksiniz. Özellikle size finans kapısını aralayacak dostlukları arzulayacaksınız. Bazılarının sansasyonel ilişkileri olacak.. Bu dönemde, sosyal yaşantınızın birden canlandığınız hissedeceksiniz. Çevrenizin kalabalıklaşması sizi şaşırtmayacak ve iç disiplininizin bozulmasına izin vermeyeceksiniz. Organizasyon kabiliyetiniz artıyor. Yaşamınızla ilgili değişimlere hazırlıklı olmalısınız. Uzun süredir sürüncemede bekleyen işleriniz, aldığınız güçlü kozmik etkilerle değişecek. Yaratıcılığınız ortaya koyacak her türlü çalışmaya açıksınız. Yolculuklar gündeme gelecek.Oldukça güçlü pozisyonlarda çalışarak, işbirliği içinde olduğunuz kişileri düşüncelerinizle etkileyeceksiniz. Bazıları da, iş arkadaşlarınızdan biriyle duygusal ilişkilere girebilir. İlginç bir dönem ve sizin davranışlarınızla daha da orijinal hale gelecek. Bu dönem tutkulu birliktelikler peşindesiniz ve özgürlüğünüzü kurallarla sınırlandırmak istemiyor, güçlü aşklar peşinde koşuyorsunuz. Özellikle, fikir ve düşünce bazında anlaşacağınız kişinin özel olması gerekiyor. Duygusal tatmin sağlayacağınız aşklarınız gündemi meşgul edecek.İş yeri dostlukları ve arkadaşlıkları pekişirken, şirket içi aşklar filizlenebilir. Sanatla ilgilenenler çabalarına karşılık bulacaklar. Çevrenin desteğiyle güçlü organizasyonların altına imza atacaklar ve yeni yapıtlar ortaya çıkaracaklar. Bu dönem süregelen bir ilişkiniz varsa, sorunlar kopma noktasına gelebilir. Partnerinizin isteklerini o ana kadar görmezlikten gelmişseniz, bir anda ortalık karışabilir. Onu ihmal ettiğiniz konular gündemde gelebilir ve ilişkilerinizle ilgili örtülü tüm konular ortaya çıkabilir.21 Şubattan sonra MARS VE Venüs birlikte 11. Evinizde bulunacaklar.. Kariyerinizle birlikte paylaşacağınız bir aşk sizi mutlu edecek. Başladığınız bir işte; bir anda dikkat çekici hale gelmeniz yeni iş çevresinde sizi mutlu edecek bir aşk buluşmasını da tetikleyecek… Bildiğiniz tüm duyguları bir kenara iterek, yepyeni bir aşk keşfinde olacaksınız. Bu kişi aynı zamanda kariyer güçleri önemli kişiler olacaktır..Plüton 8. Evinizde tutkuyu körüklüyor. Bu aşkın daha sonra tutku derecesinde, takıntı haline gelmesine izin vermemelisiniz. Akıllıca adımlar atmalı ve hata yapmamalısınız. Yaşam felsefesi ile ilgili değişen düşüncelere sahip olacaksınız. Kendinizle ilgili yetersiz gördüğünüz konuları tekrar ele alırken, daha disiplinli olmak zorundasınız. Yıl boyunca Satürn karşıt ilişkiler evinizde sizi denetlemeye devam edecek. Aşklar ve arkadaşlıklar yüksek bir seviyede devam edecek. Kaliteli dostlar edinecek ve istediğiniz çevrelerde ilişkiler kuracaksınız. İstediğiniz kişilere kurallı bir şekilde yaklaşacaksınız.. Pratik yönlerinizi rahatça kullanabileceğiniz alanlarda başarı sizi bekliyor. Bazılarının birliktelikleri kimlik kazanacak.
İkizler Burcu Şubat Ayı İş Yorumu
İş yaşantınızda kurallı hareket edecek ve başarınızı garantileyeceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerden disiplinli bir çalışma bekliyorsunuz. Arkadaşlarınızdan yaşça büyük olanlar ile ortak çalışma alanlarını paylaşacaksınız. İnatçı tavırlarınız yüzünden tepki görebilirsiniz. Sakin fakat inatçı bir kişilik içinde olduğunuz için, bu dönem dostlarınıza karşı ilginç ama sorunlu olabilirsiniz. Rutinleşmiş bazı şartların değiştiğini gözleyeceksiniz. Yaşamınızda etkisi uzun sürecek başlangıçlar için önemli bir dönem. Yaşamınızla ilgili oluşumları izlerken, gelecekteki yaşam dilimlerini bir film gibi görebileceksiniz.10 ŞUBATA kadar Merkür dokuzuncu ruhsal evinizde geri hareketine devam ediyor. Bu dönem eski bir okul arkadaşınız tekrar karşınıza çıkabilir. Özellikle Merkür geri giderken, bir çok eski dostlar eski aşklar gündeme gelecektir. Öğrenim amacı ile gittiğiniz yerlerde veya iş kariyerinizle yaptığınız çalışmalarda bir çok aşk karşınıza çıkacak..11 Şubattan sonra Merkür ve güneş birlikte hareket ediyorlar. Akıllı insanlar dikkatinizi çekiyor. Yaratıcılığınız kullanacağınız alanlarda başarılı çalışmalar yapacak, çevrenizi yönetmek ve ayni zamanda onlarla bütünleşmek isteyeceksiniz. Ortak çalışmalar içinde olacağınız kişilerle enerjilerinizi birleştireceksiniz. Bu dönem akademik kariyer yapmak isteyecek veya yarım kalan öğreniminizi tamamlayabileceksiniz. Yakın çevrenize güven duygusu içinde, onlarla yapacağınız iş birliklerinden kazançlar elde edeceksiniz. Birçoğunuz, yurt dışı avantajlarını kullanacaklar. Ailenizi ve yakınlarınızı ziyaret edecek ve belki de yurt dışında yaşayan kardeş ve akrabalarınızın yanına gideceksiniz. Ay boyunca ; Karşıt finans evinizde Plüton huzursuzluk yaratacaktır.. Para harcama içgüdüleriniz oldukça yoğun seyrediyor. Mali hırslarınızı planlı adımlarla kararlı ve iddialı bir şekilde öne çıkarırsanız, para kazanma konusunda "plüton " sizi şanslı kılacaktır. Bir bakıma kendi şansınızı kendiniz yaratacaksınız. Cesur, aktif ve risk almaya hazırsınız. Maddi korkularınızı bir kenara atacaksınız. Akıllıca kurgularla hata yapmamalısınız. Ay boyunca gelirleriniz ve giderleriniz ile ilgili titiz ve tutumlu bir tavır sergilemelisiniz.
İkizler Burcu Şubat Ayı Sağlık Yorumu
Ay boyunca, sağlıklı görünmenize karşın "Merkür" ün geri hareketi, strese bağlı gerginlikleri ortaya çıkabilir. Beslenme ile konularda aşırıya kaçmayın. Karaciğerinize bu konuda önem verin. Alkollü ve gazlı yiyeceklerden uzak kalmalısınız. Gittiğiniz toplantılarda yemek ve içmek konusunda ısrarcı davrananlara karşı tedbirinizi almalısınız. Aile bireylerinin sağlık sorunu gündeme gelebilir. Onlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. İNSANLARI İNANDIKLARI ŞEYDEN VAZGEÇİRMEK…ONLARI BİRŞEYE İNANDIRMAKTAN DAHA ZORDUR. (HZ.MUHAMMED)