İkizler Burcu Aylık Burç Yorumu

Mayıs 2015
İkizler Burcu Mayıs Ayı Aşk Yorumu
Satürn; uzun süredir aşk ve ortaklık evinizde sizi etkilemeye devam ediyor. Bu etki altında; geçmiş ile ilgili hatalarınızı mercek altına alarak analizci bir gözle inceleyecek ve düzeltici faaliyetler içinde bulunacaksınız. Öğretici etkiler veren Satürn; size zorluklar sunuyor gibi görünse de, başarılı olmak için izlemeniz gereken stratejik yolları öğrenmenize neden olacaktır.
Güneş kişisel evinizde sizi cazip yaparken; Cinsel cazibenizin yüksek olmasından dolayı çevrenizi büyülüyorsunuz. Yine, bu dönemde her zamankinden daha fazla cesur olacaksınız. Risklere karşı tedbirli olmanızı hatırlatıyoruz. Merkür'ün geri gittiğini düşünürseniz; duygusal hatalar yapmaya müsait bir döneminiz. Karşı cins ile olan ilişkilerinizde, ani gelişen duygularınız sizi yanıltacaktır. Söz vermeden önce düşünmelisiniz. Enerjiniz sizi sonradan vazgeçeceğiniz aşklara sürüklememeli. Maddi nedenlere dayalı aşklar da yaşayabilir, sonradan pişman olabilirsiniz.
Plüton sekizinci evinizde geri giderken , Neptün'de kariyer evinizde ilerliyor Gereksiz cesaret gösterilerine kapılmayın. Takdir gören kişisel çabalarınız sizi motive etse bile, tam olarak beklentilerinizin yanıtını bulamayabilirsiniz. Ani değişen şartlara karşı temkinli olmalı, ölçüyü kaçırmamalısınız. Kendinizi yıpratmadan hareket etmelisiniz. Bu nedenle; beklentilerinizde yavaşlamalar ve gecikmeler olabilir. Bunlara kafanızı fazla takmayarak, daha önce üzerinde yoğunlaştığınız ve karar verdiğiniz konularınızı bir an önce bitirmeye çalışın. Bu arada bazı iş gecikmeleri de olabilir. Şimdiye kadar düşünmediğiniz konularla aklınız karışabilir. Bazıları da meslekleriyle alakalı değişimlere hazır olmalıdırlar.
İkizler Burcu Mayıs Ayı İş Yorumu
AYIN büyük bölümü Güneş ve Mars 12 evinizde birlikte hareket diyorlar…Size uzun zamandır ilgisi olan birinin duygularının açığa çıktığına şahit olabilirsiniz. Her ortam sizin için heyecan verici olacaktır. Hiçbir konuyu kafanıza takmamalı ve günlük ilişkilerden sakınmalısınız. Cinsel enerjinizin yoğunlaştığı anlarda bazı beğendiğiniz kişilerin karşınıza çıkması kafanızı karıştırabilir Yine sosyal yaşantınızda bozulan dostluklarınızı yeniden düzeltme imkanı bulacak, derin bir çözülme devresine gireceksiniz. Enerjinizi odaklayacağınız konuları iyi belirliyor ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranıyorsunuz. Yüksek olan isteklerinizi ve cinsel enerjinizi çevrenize yansıtıyor ve bu konuda yoğunlaşıyorsunuz. Fedakarlıklarınızın karşılık görmeyeceğinizi zannederek susmayı tercih ediyorsunuz. Fakat, yardım etme duygunuz oldukça yoğun olduğu için birlikte çalıştığınız kişilerin işlerini kolaylaştırmak için elinizden gelen her şeyi yapacaksınız. Manevi duygularınızın atağa kalkmasıyla sizden beklentileri olanların isteklerine elinizden geldiği kadar karşılık vermeye çalışacak, dostlarınızla birlikte yalnız kalmak isteyecek ve onların sırlarına ortak olacaksınız.
Çevrenize karşı nazik olmalısınız. Çevresel koşulların sizi zorladığı davranış şekilleri ile duygusallığınız arasında kalmanıza ve çelişkiler yaşamınıza yol açabilir. Hedefleriniz konusunda belirleyici olmaya devam ederken, içinde bulunduğunuz çevreye karşı ikna edici tavırlar sergilemeye özen gösterin. Fikirlerinizi beğenmeyenlere karşı ani tepkiler vermeyin. Çevrenizden ciddi bir çalışma temposu bekliyorsunuz.
8 Mayıstan sonra Venüs finans eviniz Yengeç' geçiyor. Tepe evinizdeki Neptün finans evizideki Venüs işbirliğiyle mucizeler yaratabilirsiniz. Akılcılığınızla cazibenizi birlikte kullanmaya başlayacaksınız. Dikkatli olun! Tepe evinizdeki Neptün olağanüstü olayların habercisi olabilir. Özellikle duygusal bir gecede evrenden isteyeceğiniz özel bir duyguyu ne pahasına olursa olsun size sunmak için mucizeler yaratabilir. Çılgın karşılaşmalar için ilginç bir dönem. Gezdiğiniz her yer, evrenden gizli ipuçlarıyla sizi donatacaktır. Siz sadece iyi bir takipçi olun yeter. Üstelik bu küçük bir eğlence masalına dönüşebilir.
Yönetici gezegeniniz Merkür 2 Mayıstan sonra kişisel evinize geçiyor.19 Mayıs'ta geri hareketine başlayacak.Direk sizi ilgilendiren konularda kararlarınızı verirken pür dikkat içinde, aceleci olmamalısınız. Kişisel evinizdeki Merkür'ün geri gitmesiyle; Uranüs arsındaki uyum kurulacaktır. 15 Mayıs'tan sonra eski olayları yeniden gündeme getirmeyin. Tüm bu iyi haberleri,karşıt evinizde sizi etkileyecek olan Satürn'e borçlu olacaksınız. Sorumluluğunuz hatırlatan Satürn, aslında sizin gerçek dostunuz, unutmayın! O sadece güzel sözler söyleyemediği için ondan korkuyorsunuz ama Satürn gerçeklerin iyi bir efendisidir.2 2 Mayıs'tan sonra, Güneş kişisel evinize geçerek yaşam enerjinizi besleyen sosyal çalışmaların üzerine hassas bir şekilde gidecek, detaylar üzerinde oluşan hataları gözden geçireceksiniz. Gelişmelerden gerekli dersleri çıkararak, uzun vade de size yarar sağlayacak önlemleri alacaksınız. Olaya bu yönden bakılırsa, güçlenerek çıkacağınız bir durum söz konusu olacak.
20 Mayıs'ta Mars ve Güneş kişisel evinizde birlikte hareket edecekler. İlişkilerinizde ben egosu çok yoğun. Bazılarınız ilişkilerini yeniden sorgulayacaklar ve ortaklık kararını bozabileceklerdir. İlişkilerinizde çıkacak sorunları dikkate almalısınız. Partnerinizle ayrı dünyaların kişisi olduğunuzu görebilirsiniz. Süregelen gizli bir ilişkiniz varsa, son verebilirsiniz. Yaşadığınız ilişki için ısrarcı bir tutum izliyorsanız; hatalarınızı ve ilişkinizi canlandırmanın yollarını bulmalısınız.
İkizler Burcu Mayıs Ayı Sağlık Yorumu
Karşıt eviniz Yay'da geri giden Satürn'den etkilenmeye devam ediyorsunuz… Sağlınızla ilgili rutin kontrolleri yaptırmalısınız. Yeni bir başlangıç ve yeni bir yaşam tarzı planlıyorsanız, bu dönemi iyi kullanmalısınız.
Kilo vermeye ve düzenli egzersiz yapmaya başlamalısınız. Güçlü bir enerjiye sahipsiniz ve bu özelliğinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bu arada evcil ev hayvan beslemeye başlayabilirsiniz. Eski alışkanlıklarınızı bırakmanın tam zamanı. Ruhani taraflarınız güçleniyor. Mistik yönlerinizle çevrenize faydalı olmaya başlayacaksınız. Hatta bu dönem tanışacağınız kişilerle ortak bir grup oluşturarak sağlıklı yaşam aktivitesi gerçekleştirebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili aktivitelere de katılabilirsiniz. Buralarda tanışacağınız kişilerle çocuklarınız sayesinde güçlü dostluklar kurabilirsiniz. Kulüp ve dernek aktivitelerine katılacak, bazı kişilere destek verecek ve bu tür arkadaşlıklardan zevk alacaksınız. Bu ara, özellikle bedensel zorlanmaların fiziksel ve ruhsal problemlere neden olabileceğini aklınızdan çıkarmamalısınız. Hormon sisteminizde olan sorunlar için de bir doktora başvurmayı ihmal etmemelisiniz.

GÜÇLÜ İNSAN…KENDİ KENDİNİ YENEN İNSANDIR..( HZ MUHAMMED)