İkizler Burcu Aylık Burç Yorumu

Nisan 2015
İkizler Burcu Nisan Ayı Aşk Yorumu
1 nisan'da Venüs Ve Mars 12.evinizde. Sağduyuyu ve sakinliği elden bırakmayın. Bu şekilde davrandığınızda ortaya çıkacak zor pozisyonlardan başarı ile çıkacaksınız. . Cinsel enerjinizin ve fiziksel enerjinizin güçlü olduğu bir ay. Yanlış ilişkiler yaşamak istemiyorsanız, zamanı ve kişileri doğru seçmelisiniz. Size zaman kaybettirecek birlikteliklerden kaçınmalısınız. . Daha dayanıklı ve çalışkan bir performans sergilemenize rağmen, duygularınızı ifade etmekte zorlanacaksınız. İlişkilerinizde baskın bir portre çiziyorsunuz.
4 NİSANDA aşk ve sosyal evinizde ay tutulması yaşıyorsunuz. Sosyal ilişkilerinizdeki gelişmeler, ilginç ve hoş günler geçireceğiniz eğlenceli anlara neden olacak ve akıllı kişilerle birlikte olmanın motivasyonunu yaşayacaksınız. Yenilik taraflısı bir yapıya sahip olmanız nedeniyle, içinizdeki kıpırtıların arttığını göreceksiniz. Bazılarınızın yeni tanışacağınız kişilerden etkileneceği bir gerçek. Aşkta ilginçlikler ve sürprizler söz konusu. Çevresel koşulların sizi zorladığı davranış şekilleri ile duygusallığınız arasında kalmanıza ve çelişkiler yaşamınıza yol açabilir. İlişkilerinizi bir kez daha gözden geçirmeniz gerektiğini hatırlatacaktır. Partnerinize bir kez daha şans verecekseniz bile; ona artık zamanınızın kısıtlı olduğunu hatırlatın. Eski bir olayın tekrar gündeme gelmesiyle ilişkiniz yeni bir boyut kazanacaktır. Aşkla ilgili düşüncelerinizi abartabilirsiniz. Bulunacağınız ortamlarda anaç ve koruma duygularınız ortaya çıkacak ve kendinizi çevrenizle bütünleşmiş hissedeceksiniz.
Aşk etrafınızda dolaşıyor. Sürpriz aşklara hazırlıklı olun. Sosyal yaşantınızda kişisel cazibenizin artmasından faydalanabilirsiniz. Bu tür ortam konuşmalarında gündemi belirleyecek popüler konuları gündeme getirin,
Partnerinizin üzerinde etkiniz güçlü bir şekilde hissedilecek. Bazılarınız, uzun sürecek duygusal ilişkilerin temellerini atacaksınız. Venüs güzelliğinizi ve beden dilinizi kullanma konusunda size destek verecek. Telaşlı heyecanlı ve aktif bir dönem. Kişiselliğiniz ve arkadaşlık ilişkileriniz ön planda olacak. Bireysel arzularınız ön planda olmasına rağmen, aktivitelerinizde dostlarınızdan da vazgeçemiyorsunuz.. Venüs kişisel evinizde size ışık veriyor. Aşk ve evlilik yaşantınızda, karşılıklı çekim ve cinsel duyguların dorukta olacak. İlişkinizde şimdiye kadar olmadığınız kadar çarpıcı duygular yaşayacaksınız. Karşı cins ile aranızda adını koymadığınız bir duygu karmaşası içinde bulabilirsiniz. Aşk hayatınızda mutluluk yaşanacak ve her şey olumlu ilerlemeye başlayacak. Artık sosyal konularına daha sağlıklı bir yaklaşım içinde olacaksınız. Yavaş ve temkinli bir şekilde ilerleyerek sosyal hedeflerinize ulaşacaksınız.
İkizler Burcu Nisan Ayı İş Yorumu
15 NİSANDA; Kişisel gezegeniniz 12. Ruhsal evinizde. Merkür ilişkiler konusunda dikkatli olmanız öneriyor. Gücünüzün yavaşladığını hissederek, kendinizi geri plana çekme ihtiyacı duyabilirsiniz. Takıntılarınız sizi rahatsız edebilir. Dostlarınızın sırları konusunda ketum davranacaksınız. Yakın dostlarınızın sözlerinden ve davranışlarından etkileneceksiniz. Suskun ve gizemli bir havaya girecek ve düşünceleriniz hiç kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz. Bu dönemde yanlış düşünceler içinde çevrenizi yargılarken, eleştirici olabilirsiniz.
12 NİSAN'DA Venüs kişisel ve fiziksel evinizde. Venüs; fiziksel özelliğinizi vurgulayan 1.evinize geçerek size çekicilik kazandırmaktadır. Kendi imajınıza yönelik gayretler içinde bulunacaksınız. Dış görünüşünüz için harcamalarda bulunacaksınız.
29 NİSAN'DA 12.evinizde Güneş tutulması gerçekleşecek. Garip bir huzursuzluğunuz var. Uyumluluk konusunda, kendinizi baskı altında tutmanız mümkün. Çevrenizdeki kişilere karşı duygularınızı gizleyeceksiniz. Çünkü kırılmaktan korkuyorsunuz. Yanlış anlaşılmak istemediğiniz için, her duygunuzu içinizde yaşamak isteyebilirsiniz. Aslında, kişileri gözünüzde büyütmenin bir anlamı yok. Siz, karşınızdaki kişiye olan hayranlığınızı fazla abartabilirsiniz. Hayal kırıklıklarına yatkınsınız. Platonik duygular için ideal bir dönem fakat daha sonra bu duygular önemini kaybedecek.
Güneş tutulmasın da; Sorumluluklarınızdan kaçmak yerine, işinize sıkı bir şekilde sarılmalısınız. Sizinle çalışan kişilerin ruhsal durumlarını çok iyi gözlemleyeceksiniz. Sessizliği tercih ederken, etrafınızdaki kişilerin hakkınızdaki düşüncelerini araştıracaksınız. Bu dönem nedenini bilemediğiniz bir gerginlik içinde olacak ve dengelerinizi kurmakta zorlanacaksınız. Sağlığınız konusunda hassaslaşabilirsiniz. Bazılarınız takıntılı bir şekilde kendisine hastalıklar icat edebilir. Düşüncelerinizi bu konuda yoğunlaştırabilir ve yakınlarınızın ilgisini üzerinize çekmek isteyebilirsiniz. Yanınızda çalışan kişilerle kronik duygusal bağlar kurabilirsiniz. Kendinizden yaşça büyük kişilerin etkisinde kalarak, kendinizle ilgili yetersizlik duygusuna kapılabilirsiniz.
İkizler Burcu Nisan Ayı Sağlık Yorumu
Sağlık konusunda bu ay oldukça hassassınız. Kazalara karşı tedbirli olmalısınız. Yine elektrikli aletlere karşı dikkatli olmalı ve evinizde her hangi bir elektrik kaçağı olmaması için, önlemlerinizi almalısınız. Kronik rahatsızlıklarınız yeniden gündeme gelebilir. Ay boyunca ; "Satürn" geri hareket edeceği için de, ayaklarınıza, akciğerlerinize ve dizlerinize dikkat etmelisiniz. . Daha önce ihmal ettiğiniz rutin sağlık kontrolleriniz varsa onları yeniden yaptırmalısınız. Tedavinizi yarım bırakmaktan kaçının.

HAYATI SEVİYORSANIZ… ZAMANI BOŞA HATCAMAYIN..ÇÜNKÜ ZAMAN; HAYATIN TA KENDİSİDİR. (CONFUCİUS)