İkizler Burcu Aylık Burç Yorumu

Kasım 2014
İkizler Burcu Kasım Ayı Aşk Yorumu
16 Kasmda Karşıt burcunuza Venüs geçiyor. Girdiğiniz topluluklarda güzel konuşmalarınızla ve kendinizden emin tavırlarınızla dikkat çekeceksiniz. İletişim konusunda kararlı adımlar atacaksınız. Özellikle, yakın dostlarınızla işbirliği içinde olacaksınız. Etkileyici ve yapıcı konuşmalarınızla istediğiniz iletişimi kurabileceksiniz. İsteklerinizin tatmin olması için hedeflerinizin çıtasını yükseltebilirsiniz. İş yemekleri ve kariyerinizi destekleyici toplantılarda bulunacaksınız. Buralarda karşılaşacağınız kişilere dikkat etmelisiniz. Daha sonra birlikte çalışmanız için tekliflere bulunacaklardır.
İkizler Burcu Kasım Ayı İş Yorumu
Bu ay; üstünlük duyguları içinde tavırlar sergiliyorsunuz. Uzun etkili olmayan gezegenlerin çoğu ufuk çizginizin üstünde yer alıyor ve ileri hareket ediyorlar. Uzun transit gezegenler "Neptün " ve "uranüs" geri hareket halinde iken; yakın çevreniz, aileniz ve birlikte çalıştığınız kişilerle ilgili sorunları askıya alarak, değişim süreci yaşadığınız iş ve kariyerinizle ilgili konular üzerinde yoğunlaşacaksınız. Ortaklıklar, evlilik ve finans konularında çevresel faktörlerin büyük bir rol oynayacağı bir tablo ortaya çıkıyor. Yönetici gezgeniniz "Merkür", ay boyunca isteklerinizi gerçekleştirme konusunda size yardım edecek. Değişim içinde olmanız ve düşüncelerinizin şekil değiştirmesi sonucunda keşfettiğiniz duygular, ilginç konular üzerinde yoğunlaşmanıza neden olacaktır.. Size statü sağlayacak parasal kazançlarınızı arttırıcı yönlendirmeler verirken, Satürn aynı zamanda zorlayıcı şartlar sunacaktır. Bu engeller hırsınızı körükleyecek, inatçı yönlerinizi ortaya çıkaracak. Sosyal yönleri güçlü ve kariyer sahibi kişilerden destek alacaksınız. Ay boyunca Neptün kariyer evinizde geri gidiyor. Hayallerinizi ve çılgınlıklarınızı askıya almanız gerekmektedir. Yeni fırsatlar için beklemeli ve düşündüğünüz konu ne olursa olsun, denetimden geçirmeden uygulamaya geçmemelisiniz. . Duygularınızın yoğunluğu karşısında yorulabilirsiniz. Olaylara çok çabuk adaptasyon sağlamanıza rağmen, bulunduğunuz şartlardan memnun kalmayacaksınız. 9-16 kasım arası Akrepte etkileşim içinde olacak olan Merkür ve Venüs sizi olumlu etkilemeye başlayacak.16 Kasımda Neptün ileri harekete başlayacak. Bu dönemde yeteneklerinizi baskı altında tutmadan, yapmanız gereken hamleleri akıllıca yerine getirmelisiniz. Çevrenizde bulunan akıllı kişilerden faydalanmasını bilmelisiniz. Meslek ve kariyerinizle ilgili idealleriniz ve istekleriniz ön plana çıkarken, hedefleriniz sizi yönlendirmeye başlıyor.
İkizler Burcu Kasım Ayı Sağlık Yorumu
Sağlığınızla ilgili şikayetlerinizi kısa süreli dinlenme molaları ile geçiştirebilirsiniz. Aşk yaşantınızda oldukça istikrarlı bir tablo çiziyorsunuz. Cinsel enerjinizi yumuşak ve sezgilerinizin yönlendirmesiyle kullanacaksınız. Sosyal yaşantınızın içinde gelişecek duygusallıklara yaşamınızda yer vermek isteyebilirsiniz.7 Ağustos'a kadar "Merkür" geri gitmesi devam edecek. Sağlığını için çok önemli. Eski rutin rahatsızlıklarınızı tekrar edebilir. Bu dönemde düzenli spor yapın, uykunuza dikkat edin ve dinlenmeye özen gösterin. Fazla çalışarak vücudunuza yüklenmemelisiniz. Ağır yiyeceklerden uzak kalmalı ve kalori dengenizi korumalısınız. Ani hareketlerden etkileneceksiniz. Bacak kaslarına kramp girebilir. Spor yaparken baldırlarınızı zorlamamalısınız.
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!