İkizler Burcu Aylık Burç Yorumu

Mart 2015
İkizler Burcu Mart Ayı Aşk Yorumu
20 Marttan sonra Venüs 12. Evinize geçiyor. Sizinle çalışan kişilerin ruhsal durumlarını çok iyi gözlemleyeceksiniz. Sessizliği tercih ederken, etrafınızdaki kişilerin hakkınızdaki düşüncelerini araştıracaksınız.. Derin sorgulamalar sonucunda kendinizi daha iyi anlayacaksınız. Yaşamınızla ilgili zor düşüncelere alışık olmadığınız için, günlük yaşam akışındaki toplumsal oluşumları bile kendinize yönelik, bireysel değerlendiriyorsunuz.12 ev Venüs sizi aşk ve tutku insanı yapıyor.. Üstelik flörtöz yönleriniz dillere destandır. Bu ay mantıklı ve sabit aşka dönüşebilecek önemli duygular peşindesiniz. Karşılaşacağınız kişilerde, farklı özellikler arıyorsunuz. Duygusal isteklerinizde aşırıya kaçtığınız zaman, kendinizi huzursuz etmenizin anlamı yok. Sınırlarınızı bilmenize rağmen, tutkularınız yüzünden heyecanlarınızı dengeleyemiyorsunuz. Her zamanki yaratıcı yönlerinizi ön plana çıkarma konusunda acele ediyorsunuz. Bilinçaltınızda yatan ilginç fikirlerinizi kendinize saklamanızda yarar var. Fakat Mars'ın konumundan alacağınız etki; tüm bunları yaparken, sizi üzecek yoracak ve sinirli yapacaktır. Sosyal yaşantınızda kişisel cazibenizin artmasından faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken her şeyi yapın ve gerisini düşünmeyin.
12. evinizde Venüs size çapkınlık veriyor.. Aşk ve uyumluluk konusunda, kendinizi baskı altında tutmanız mümkün. Beğendiğiniz kişiye karşı duygularınızı gizleyeceksiniz. Çünkü kırılmaktan korkuyorsunuz. Yanlış anlaşılmak istemediğiniz için, aşkınızı içinizde yaşamak isteyebilirsiniz. Aslında, kişileri gözünüzde büyütmenin bir anlamı yok. Siz, karşınızdaki kişiye olan hayranlığınızı fazla abartabilirsiniz. Hayal kırıklıklarına yatkınsınız. Platonik duygular için ideal bir dönem fakat daha sonra bu duygular önemini kaybedecek.
20 Marttan Sonra Uranüs 11. Evinizde güneşle etkileşimde. İlişkilerinizde tatlı bir yaklaşım söz konusu. Görüşeceğiniz veya işbirliği içinde olacağınız kişilerin güçlü ve kariyerli olmasına özen göstereceksiniz. Özellikle size finans kapısını aralayacak dostlukları arzulayacaksınız. Yenilikler konusunda temkinli hareket edeceksiniz. Çevrenizdeki kişiler sizin alışkanlıklarınız konusunda tepkisel davranabilirler fakat düşüncelerinizi inatla savunmanız nedeniyle yetersiz kalacaklar. Bu dönem yaşantınızla ilgili sürpriz fakat sağlam kararlar alıyorsunuz.
Satürn; kısıtlayıcı bir gezegen olarak bilinmesine karşın; bazı şeyleri tekrarlatarak özümleten ve öğreten özel bir gezegendir. Sizi bu devrede çok daha fazla yükleyerek, öğrenmediğiniz konuların tekrarını sağlayacaktır. Satürn'ün geri hareketleri; öğrenmeniz gereken yaşam dersleri varsa, çalışarak eksik yönlerinizi tamamlamak için iyi bir fırsat veriyor. Kendinizde yetersiz gördüğünüz konuları tekrar ele alırken, daha disiplinli olmak zorundasınız. Düşüncelerinizi gerçekleştirirken geçmişteki hataları yapmamalısınız. "Ben egonuzun"un çok yüksek olması nedeniyle her konuda "ben bilirim" edası içinde hareket ediyor ve olgunluk kavramını geç yakalıyorsunuz. İşte kendinizi yetiştirmek ve olaylara daha gerçekçi bakmanız için, elinize çok güzel bir fırsat geçiyor. İlişkilerinizde düşünmeden konuşmayı ve sadece kendinizi ön plana atmaktan vazgeçmelisiniz.
İkizler Burcu Mart Ayı İş Yorumu
Tepe evinize yoğun bir gezegen birikimi var.. Hedefleriniz ve kariyeriniz çok önemli.Bu dönemde, sosyal yaşantınızın birden canlandığınız hissedeceksiniz… Çevrenizin kalabalıklaşması sizi şaşırtmayacak ve iç disiplininizin bozulmasına izin vermeyeceksiniz. Organizasyon kabiliyetiniz artıyor. Yaşamınızla ilgili değişimlere hazırlıklı olmalısınız. Uzun süredir sürüncemede bekleyen işleriniz, aldığınız güçlü kozmik etkilerle değişecek. Yaratıcılığınız ortaya koyacak her türlü çalışmaya açıksınız… Yakın çevrenizde sizinle aynı düşünceye sahip kişilerin enerjisinden faydalanabilirsiniz. Fakat bu tür çalışmalarda ısrarcı tutum izlememeye çalışın, aksi taktirde aranızda sorunlar yaşayabilirsiniz. Çevrenizde oldukça cazibeli bir hava estireceksiniz. Akıcı konuşmalarınızla, bulunacağınız ortamlarda sözcülük yapabilir ve hakkınızı aramanız gereken konularda ağırlığınız koyabilirsiniz. Çalışkanlığınızı ve aktivitelerinizi çevreniz gönülden destekliyor. Verdiğiniz sözleri yerine getirme konusunda oldukça hassas davranacaksınız.
İkna kabiliyetiniz oldukça yüksek seyrediyor. Hayal gücünüzü istediğiniz koşulları oluşturmakta kullanabilirsiniz. Pratik davranışlarınızla birçok kişinin önüne geçerken, kişisel ilişkilerinizde rekabet ortamı yaratacaksınız. Aceleci tavırlarınız yüzünden zarar görmek istemiyorsanız, dikkatli olmalısınız. 17 Martta kadar Venüs Ve mars birlikte hareket edeceği için; imkansız gibi görünen düşüncelerin çok da önemli olmadığını görmek, sizi farklı bir sorgulamaya itecektir. Aile bağlarının ne kadar önemli olduğunu hissedeceksiniz. Bu konuda kendinizi daha rahat ifade edeceksiniz. Aile ortamını etkileyecek özel durumlar söz konusu olabilir. Sorunlarınızı çözme yönünde yol gösterici bir rol alacak, ortak düşünceleriniz doğrultusunda kenetlenerek problemlerinizin üzerine gideceksiniz. Yakın dostlarınızla yoğun ilişkiler yaşayacaksınız. Sizden yaşça küçük kişilerle aranızda işbirlikleri ve ortak çalışmaların da gündeme gelmesiyle yoğun bir tempo söz konusu olacaktır.
20 Martta yen, ay kariyer evinizde doğuyor. Uzun süredir çaba gösterdiğiniz bir işin çok daha farklı fikirlerle önemli bir aşama kaydettiğini göreceksiniz. İş ilişkilerinizde yaşayacağınız canlanmalara ve alacağınız tekliflere karşı hazırlıklı olun. Mesleki potansiyelinizde beklemediğiniz sıra dışı artışlar ve sürpriz gelişmeler gündeme gelecek. Entelektüel çalışmalarınız hız kazanacak ve kendinizi yeteri derecede pratik hissedeceksiniz. Kişiliğinizi ön plana çıkaracak ve kendinizi mutlu hissettirecek sosyal çalışmalara ağırlık vereceksiniz.
İkizler Burcu Mart Ayı Sağlık Yorumu
Ay boyunca KARŞIT EVİNİZDE Satürn ve KARŞIT Venüs etkileşim halinde hareket edecekler.. Kendiniz ile ilgili yetersiz gördüğünüz konuları tekrar ele alırken, daha disiplinli olmak zorundasınız. Düşüncelerinizi gerçekleştirirken geçmişteki hataları yapmamalısınız. Fikirlerinizi beğenmeyenlere karşı ani tepkiler vermeyin. Süregelen bir rahatsızlığınız varsa, bu ay gerekli tedavileriniz gerçekleştirecek ve sonuç alacaksınız.
Ani hareketlerden etkilenme sonucunda, bacak kaslarında kramp sorunu yaşayabilirsiniz. Spor yaparken baldırlarınızı zorlamamalısınız. Çocukluktan kalma alışkanlıklarınızla ilgili sınırlarınızı ve yeni durumunuzu esnetmek zorunda kalabilirsiniz. Yaptığınız işi severek yapacak, enerjik ruh halinizi istediğiniz yönde kullanabileceksiniz. Kendinize olan özgüveniniz sayesinde çok işler başaracaksınız.
Yenilik yapmayı düşünmediğiniz anda, hazırlıksız bir şekilde gelen teklifler karşısında kafanız karışacaktır. "Hayır" demeden önce iyi düşünün, çünkü siz çevrenizle bütünleşmeyi seviyor ve yaşantınızda değişik insanlarla bir arada olmaktan hoşlanıyorsunuz.
GÜLMEK BİR GÜNEŞTİR. İNSANIN YÜZÜNDEKİ HÜZÜN VE KEDERİ YOK EDER. (VİCTOR HUGO)