Koç Burcu Aylık Burç Yorumu

Kasım 2014
Koç Burcu Kasım Ayı Aşk Yorumu
Bu ay evren destekleyici kozmik etkilerini göndermeye devam ederek iş, ortaklık ve evlilik konularda size büyük bir enerji vermektedir. Fakat, bu enerjiyi doğru kullanmanız konusunda da sizi uyarıyor. Cinsel cazibeniz artıyor. Bazılarının, iş ortaklığı kuracağı kişilerle aşk yaşama ihtimali var. Bazı Oğlaklar, eşleriyle ortak iş kuracak ve yaşam arkadaşlığının yanı sıra çalışma hayatlarını da paylaşacaklar. İnat ettiğiniz zaman kararlarınızdan ödün vermiyorsunuz. Kasım ayı sizi derin bir şekilde sorgulayacak..Değişen ruh durumunuz nedeniyle, gizemli davranışlar içinde çevrenin ilgisini çekeceksiniz. Ön planda olan maddi kaygılarınız, çevre ile olan ilişkilerinizde karmaşık duygular yaşamanıza neden olabilir. Derin duygular içindesiniz. Her şeyin araştırmasını tam olarak yapacaksınız. Yeni kazanç kapılarınız için, çevredeki fırsatlardan faydalanacaksınız. Uzun süredir kavuşamadığınız beklentilerinize yeni bir formül geliştirmek yerine; beklemeyi yeğleyerek, içinizdeki korkuları yenmelisiniz. Daha önce birlikte iş yaptığınız kişilerin iş tekliflerine karşı takınacağınız tavırlar önemli olacak. Kayıp ve kazançlarınızı gözden geçirmeli ve hata yapmamalısınız. Daha sonra statü değiştiren durumlarda geriye dönmeniz zor olabilir. Dostlarınızın tekliflerini kabul etmeden düşünmelisiniz. 17 Kasımdan sonra yolculuklar söz konusu. Venüs yay burcunda ilerlemeye başlayacak. Yollardan beklediğiniz haberler ve sürpriz gelişmeler sizin için olumlu sonuçlara neden olacaktır. Yeni fikirler ve yeni oluşumlar için mükemmel bir dönem.. Tanışacağınız kişilerle daha sonra bir hayalinizi gerçekleştirebileceksiniz. Venüs; 9. evde yer alarak size doğal bir sempatiklik ve yapıcılık kazandıracaktır. Yollarla ilgili eğlenceli haberler alacak ve bu dönemde kendinizi ruhsal olarak yenilenmiş hissedeceksiniz. Yolculuklarınızda ani başlayan geçici aşk ilişkilerine karşı tedbirli olun ve bu beraberliklerinizden çok şey beklemeyin. Birçok turistik ve eğlenceli gezilere katılma olasılığınız var. Venüs; mesleki kariyerinizle ilgili hayallerinizi ve isteklerinizi yeniden gözden geçirmenizi sağlarken, çevrenizde sizin gibi pozitif düşüncelere sahip olan kişilerle birlikte olacağınız gösteriyor. Okul aşkları ve kaçamak aşklarının, geçici cinsel ilişkilerin yaşandığı günler olacaktır.
Koç Burcu Kasım Ayı İş Yorumu
Mars ve Plüton kariyer evinizde ilerlerken, Satürn 8. Evinizden destek vermeye devam ediyor.. Kariyerinize katkısı olacak kişilerle tanışacaksınız. Uzun yolların ve seyahatlerin gündeme gelmesiyle yoğun bir tempoya girebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bağlarınız güçlenirken yoğun bir telefon trafiği yaşayacaksınız. Yurt dışında yaşayan arkadaşlarınızın size yardımları olacak. Bazıları ziyaretinize gelecek veya siz onlarla ortak yolculuklara çıkabileceksiniz. Değişik ülkelerin farklı kişileri merak konusu olacak. Sizden yaşça büyük birinin varlığı size destek verecek. Bu tür etkileşimlerin sizin için olumsuz bir yönü de olabilir. O da; etkilendiğiniz çevre veya kişinin fikirleri doğrultusunda asıl yapmanız gereken uğraşılardan koparak, başka konulara kaymanız olabilir. Aile büyüklerinin katkıları da sosyal yaşamınıza bir hareket ve renk katabilir. 9 Kasım'dan sonra ilginç bir döneminiz başlıyor. Başarılarınızı ve maddi sorumluluklarınızı kendiniz belirlemek istemenize rağmen, birlikte çalıştığınız kişilerle kuracağınız dostluklar sizin için önemli olacaktır. Ailenizin fikirlerine de önem vererek, çevre ilişkilerinizi doğru kullanacaksınız. Cinsel içgüdülerinizin oldukça yoğun olmasına rağmen, tutucu ve alışkanlıklarınıza bağlı bir tutum sergileyerek, anlaşılması zor bir kişilik sergileyeceksiniz. İsteklerinizi içinizde bastırarak, sosyal ve iş yaşamınız içinde yoğunlaşacaksınız. Hırslarınız konusunda engel tanımayarak, gizli projeler içinde olacaksınız. Bu konuda planlarınıza yardımcı olacak kişileri seçmek istiyorsunuz. Yatırımlarınızı gizli tutabilirsiniz. Ay sonuna gizemliliği bırakacak ve doğru yatırımlarınız konusunda daha dışa dönük çalışmalar içinde olacaksınız. Beklentilerinize ay sonunda cevap bulacaksınız. Eşleriniz ve karşıt finans çalışması içinde olacağınız kişilerle istediğiniz karşılıklı diyaloglara girebileceksiniz.
Koç Burcu Kasım Ayı Sağlık Yorumu
8 Kasım'a kadar sağlık gezegeniniz Merkür terazide, daha sonra akrep burcuna geçecektir. Olumlu etkiler almanıza rağmen, bacak kaslarına kramp girebilir. Spor yaparken baldırlarınızı zorlamamalısınız. Yine sağlığınızla ilgili sorunlarınızın bitmesi ve sonuçlanması söz konusu olacaktır. İlişkinizin fiziksel yönleri ile ilgili değişimler gündeme gelecektir. Ağır kaldırmamalı ve iskelet sisteminizi zorlayacak hareketlerden sakınmalısınız. Dolaşım sisteminizi korumalı sıkı kıyafetlerle dolaşım sisteminizi bozmamalısınız.
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!