Koç Burcu Aylık Burç Yorumu

Mayıs 2015
Koç Burcu Mayıs Ayı Aşk Yorumu
Sosyal ve aşk evinizde Jüpiter size şans vermeye devam ediyor. Küçük duygular bir anda çığ gibi büyüyebilir . Her duygu aynı olmaz. Ayrım yapmalısınız… Ani olayların sürprizlerine hazır olun. Zeki ve duygusal güzel konuşmalarınızla dikkat çekeceksiniz. Seçimlerinizi fikirlerinize uygun kişilerle yapmak isteyebilirsiniz. Kendinizden küçük veya büyük bir partnerle aşk yaşayabilirsiniz. Arzuların sihirli bir şekilde elinize sunulması için hiçbir ekstra bir şey yapmanıza gerek kalmayacaktır. Kozmik güç sizden yana unutmayın.
7 MAYIS'TAN sonra Venüs aile ve yuva evinizde ilerlemeye başlayacak . Ne kadar iş, kariyer ve idealler şişişi olsanız bile aile ve yuva kelimesi yüzünüzde tebessüm oluşmasına neden oluyor.Balık burcunda ilerleyen Neptün'le Yengeç'de bulunan Venüs uyumlu bir iletişim içinde olacaklar. Hatta eski hayallerinizin canlanması sizin için zorlayıcı olacaktır. Hayaller ve gerçekler arasında yaşayacağınız medcezirler aslında yaşamınızı renklendirmek adına evrenin size sunduğu küçük hediyeler olduğunu unutmayın..Yine bu dönem evinizi ve bulunduğunuz alanı güzelleştirmeye çalışacaksınız. Bahçe ile uğraşabilirsiniz. Yeni bir balkon köşesi ve göz zevkinizi okşayan bir değişim sizi bekliyor. Bu çalışmaları hobi niteliğinde yaptığınız için oldukça zevk alacaksınız.
Koç Burcu Mayıs Ayı İş Yorumu
13 Mayıs'a kadar Güneş, Mars para evinizde ilerlemeye devam ediyor. . Size para kazandıracak ekibini kurabilirsiniz. Çevrenizde sizi sevecekler ve sayacaklar.. Bu sizin için iyi bir avantaj olacak. Saygı çerçevesi içinde başaracağınız işler daha ileride sizin için önemli tecrübe portföy'i oluşmasına neden olacak. Güneş-Plüton arasındaki olumlu açı etkisiyle canlanan sosyal ilişkilerinizde, Satürn'ün ters hareketi nedeniyle hatalar yapabileceğinizi unutmayın. İyi giden işlerinizde, olabilecek kötü gelişme olasılıklarını da düşünerek, iş akışını kontrol altında tutun. Finans konularında inatçı ve ödün vermeyen bir davranış içine gireceksiniz. Parasal konularda fırsatları değerlendirecek, uzun süredir beklediğiniz ve bir türlü istediğiniz doğrultuda gelişmeyen kazanç fırsatlarının karşınıza çıktığını göreceksiniz.
18 Mayıs'ta Merkür iletişim evinizde geri gitmeye başlayacak. Arkadaşlarınızla güç birliği içinde olmanıza rağmen, Zaman zaman çıkacak tartışmalardan rutin yaşamınızın olumsuz etkilenmesiniz istemiyorsanız, karşıt düşünce içinde olsanız bile, duygularınızda oto kontrolü elden bırakmamalısınız. Kişiliğinizin yaratıcı yönünü sunarak çevrenize yaklaşmanız halinde, onları etkileyeceksiniz. Çünkü; Merkür, her şeye rağmen iletişim konusunda yaratıcılığınızı kullanmanızı destekliyor. Uzun süredir gözünüzden kaçan bir çok fırsat yeniden karşınıza çıkacak ve eski hataları yapmadan işinizde çıkışlar yaşayacaksınız.
Risk içeren yeni atılımlar için Merkür'ün ileri hareketini beklemelisiniz. Kendinize olan öz güveniniz sizi yanıltabilir, gereksiz cesaret gösterilerine kapılmayın. Takdir gören kişisel çabalarınız sizi motive etse bile, tam olarak beklentilerinizin yanıtını bulamayabilirsiniz. Yine de düşüncelerinize sahip çıkan çevresel faktörlerin desteğini hissettiğiniz günler olabilir. Fakat, geri giden Merkür'ü unutmayarak, aniden değişebilecek şartlara karşı temkinli olmalı, ölçüyü kaçırmamalısınız.
Koç Burcu Mayıs Ayı Sağlık Yorumu
18 MAYIS'TAN sonra, sağlık evinizin yönetici gezegeniz geri hareket ediyor. Bu dönemde; baş bölgenizi korumalısınız. Rüzgarlı havalara dikkat etmeli ve boyun tutulmalarına karşı önleminiz almalısınız. Çevre koşulların değişimlerinden etkilenen hassas bir yapı örneği var. Duygusal sorunlarınızı büyütmemeli ve uyku düzeninize önem vermelisiniz. Ayaklarınızı dinlendirerek; meditasyon, yogo gibi çalışmalara ağırlık verebilirsiniz. Merkür'ün geri hareketini yaptığı dönemde, eski bir sağlık sorununuz gündeme gelebilir. Daha önce ihmal ettiğiniz rutin sağlık kontrolleriniz varsa onları yeniden yaptırmalısınız. Bu dönemde unutkanlığınız artabilir, dikkatsiz davranışlar nedeniyle kazalara karşı dikkatli olun. Yakıcı ve kesici aletlerden uzak kalın

EN KÖTÜSÜ İÇİN HAZIRLAN.. EN İYİSİNİ BEKLE… VE ELDE ETTİĞİNE RAZI OL