Koç Burcu Aylık Burç Yorumu

Temmuz 2015
Koç Burcu Temmuz Ayı Aşk Yorumu
YENİ AY YENİ AŞK YENİ ORTAMLAR
16 Temmuzda Yeni Ay Yengeç burcunda doğuyor. Düşüncelerinizde yeni bir boyut ve dinginlik ortaya çıkacaktır. Çevrenizde beğenilecek ve arkadaşlarınızla güç birliği içinde olacaksınız. Katılacağınız toplantılarda aşk şansınız artıyor..Çevrenizdeki şakası ve komik insanlara kuracağınız bağlar sizi neşelendirecektir. Kendi düşünceleriniz doğrultusunda koşullarınızı yaratmaya çalışırken, bulunduğunuz ortamlarda ön planda olma gayretleri içinde çaba sarf edeceksiniz. Çevrenize karşı nazik olmalısınız. Ailenizde esen sıcak havaya rağmen, çevrenize de kayıtsız kalmayacaksınız. Özellikle yeni tanışacağınız kişilerle iyi ilişkiler içinde olmaktan mutluluk duyacaksınız. Fakat , yeniliklere hemen atladığınız için biraz beklemelisiniz. Bu nedenle; çevrenin etkisinde kalmadan, kendi düşünceleriniz doğrultusunda gelirlerinizi arttıracak ve deneyimlerinizi genişletecek başlangıçlar ve fırsatlarla karşı karşıya kalacaksınız.

DENGELERİNİZ ÖNEMLİ

Enerjinizi dengelemelisiniz. Sosyal ilişkileriniz ve iş yaşamınız önemli bir konumda.. Uzun süredir sürüncemede bekleyen işleriniz, aldığınız güçlü kozmik etkilerle değişecek. Yaratıcılığınız ortaya koyacak her türlü çalışmaya açıksınız.

VENÜS GERİ GİDİYOR

19 Temmuzda Çalışma ve sağlık evinize geçen Venüs 24 Temmuzda geri hareketine başlayacak. Çalışma evinizde gerileyecek ve iş motivasyonunuzun temposunu düşürecek. Duygusal ve düşünsel bazda içinize kapanabilirsiniz. Bu nedenle, dingin olabileceğiniz şartları yaratarak, sakin bir şekilde olaylara daha geniş açıdan bakın. Harcadığınız enerjiyi tekrar elde edebilmek için, kaybettiğiniz zaman kadar daha ek bir zamana gereksinim duyacağınızı ve bunun da hayatınızda kayıp günler olduğunu unutmayın. Çevrenizdeki iş arkadaşlarınızla disiplin konusunda sorunlar yaşayacaksınız.
Koç Burcu Temmuz Ayı İş Yorumu
ENGELLERİ AŞMALIYIM
Bu ay SATÜRN, Neptün, Plüton geri hareketini yapıyor ve ufuk çizgisin üst sınırlarında dolaşıyor. Dengelerinizin çok önemli olduğunu biliyor ve dış ilişkilerinizi, başarınızı destekleyecek yönde kullanmak istiyorsunuz. Olaylar karşısındaki duygusal yaklaşımlarınız, günlük yaşantınızdaki küçük dengeleri bozmayacak şekilde gerçekleşiyor ve başarıyorsunuz.. Hislerinizi kontrol etmeyi öğrenmeli ve kendinizi iyi yönetmelisiniz. Fazla konuşmadan, daha köklü ve somut davranışlar içine girmelisiniz. . Çevrenize yaklaşma planları gülücükler dağıtmaya devam ederken; gizli hedeflerinize de akıllıca planlar yapmalısınız.

PARA AKIŞI YAVAŞLIYOR
Satürn sekizinci (dış finans evinizde ) geri gidiyor. Koşullar ve içsel tepkilerinizi dengelemek zorundasınız. Bazı gizli konuların açığa çıkması çözüm yollarını da beraberinde getirecek. Eski hatalarınızın, tekrar sizi rahatsız etmesini engellemek sizin elinizde. Riskler konusunda temkinli davranmalı ve öfkenizi kontrol etmelisiniz. Yeteneklerinizi baskı altında tutmadan, yapmanız gereken hamleleri akıllıca yapmalısınız. Bu dönemde; huzursuz bir kişilik sergileyebilirsiniz. SATÜRN zaman zaman içinize kapanmanıza neden olacaktır. Hatta eski hayallerinizin canlanması sizin için zorlayıcı olacaktır. Hayaller ve gerçekler arasında yaşayacağınız medcezirler aslında yaşamınızı renklendirmek adına evrenin size sunduğu küçük hediyeler olduğunu unutmayın.

EVİNİZ ÖNEMLİ..EŞYALARINIZI DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ
9 TEMMUZDAN SONRA; Merkür ,mars ve Güneş yuva evinizde birlikte hareket edecekler. Cesur tavırlar içinde olacaksınız. Bu dönemde sizi dizginlemek oldukça zor olacak. Kararlı bir şekilde savunduğunuz fikirlerinizden taviz vermeyeceksiniz. Ortak çalışmalarınız ve dostluklarınızda hakim bir tavır sergileyerek kendi düşüncelerinizi karşı tarafa dikte edeceksiniz. Aktif bir imaj sergilemeniz nedeniyle, çevrenizdekiler sizin gücünüzden yararlanmak isteyebilirler.

GÜNEŞ VE MERKÜR JÜPİTER ELELE

11-23 TEMMUZDA Jüpiter Güneş kavuşumu yaşayacaksınız. Evrensel büyük güç yanınızda..24 Temmuzda aşk ve sosyal evinizde Güneş ve Merkür el ele ilerliyor. İletişim konusunda oldukça başarılı işler çıkaracaksınız. İkna kabiliyetiniz artıyor. Dengelerinizin çok önemli olduğunu biliyor ve dış ilişkilerinizi, başarınızı destekleyecek yönde kullanmak istiyorsunuz. Olaylar karşısındaki duygusal yaklaşımlarınız, günlük yaşantınızdaki küçük dengeleri bozmayacak şekilde gerçekleşiyor ve başarıyorsunuz.
Koç Burcu Temmuz Ayı Sağlık Yorumu
GERİ GİDEN VENÜS SAĞLIĞINIZI ETKİLEYECEK
Ayın büyük bir bölümünde sorun yaratmayan sağlığınız 24 Temmuzdan sonra ; geri giden Venüs sağlığınıza özen göstermenizi isteyecek. Kollar ve bacaklar hassas olacaktır. Önce sindirim sorunları daha sonra, dişler ve kemikler ön plana çıkacaktır. Bu ay kalsiyum almayı ihmal etmeyin. Diz ağrılarınız canınızı sıkabilir. Uzun süre ayakta kalmamalı ve ağır olmayan sporları tercih etmelisiniz.. Daha az yemek yemeli ve spor yapmalısınız. Dolaşım bozukluğu yaşayabilirsiniz.

DÜNYADA SAHİP OLDUKLARINIZ,HAYATINIZIN SONA ERDİĞİ GÜN BAŞKALARININ OLACAKTIR. AMA KİM OLDUĞUNUZ SONSUZA DEK SİZİN OLACAKTIR….. ( HENRY DYK)