Koç Burcu Aylık Burç Yorumu

Haziran 2015
Koç Burcu Haziran Ayı Aşk Yorumu
ESKİ HATALARI UNUTUN GİTSİN
Eskilerde kalmış ve unutmanız gereken konuları bir ortamda yakın arkadaş ve dostlarınızla yeniden tartışabilirsiniz. Üstelik bir sosyal aktivitede istemediğiniz olumsuz bir karşılaşma canınız sıkabilir. Aşkta gerçek duygularınızın anlamını irdeleyeceksiniz. Bazı ilişkilerinize belli bir mesafe getireceksiniz. Değer yargılarınız ve sezgileriniz artıyor. Enerjinizin yüksek olması, Merkür'ün geri hareketinden dolayı olumsuz sonuçlara neden olabilir. Atacağınız yanlış bir adım, projelerinizde, işlerinizde ve anlaşmalarınızda istenmeyen noktalara gelmenize neden olabilir. Risk içeren yeni atılımlar için Merkür'ün ileri hareketini beklemelisiniz. Kendinize olan öz güveniniz sizi yanıltabilir, gereksiz cesaret gösterilerine kapılmayın. Takdir gören kişisel çabalarınız sizi motive etse bile, tam olarak beklentilerinizin yanıtını bulamayabilirsiniz. Yine de düşüncelerinize sahip çıkan çevresel faktörlerin desteğini hissettiğiniz günler olabilir. Fakat, geri giden Merkür'ü unutmayarak, aniden değişebilecek şartlara karşı temkinli olmalı, ölçüyü kaçırmamalısınız.
AŞK HAYATINIZDA YILDIZLAR UÇUŞUYOR
Yılın en şanslı dönemlerinden birindesiniz. 5 Ağustos'ta Venüs sizin aşk ve sosyal evinizde Jüpiter'le birlikte hareket edecek. Kişisel evinizdeki Uranüs'ten destek alarak size muhteşem bir kombinasyon sunacak. Venüs'ün olumlu yönlerini kişisel ve toplumsal başarınızda kullanacağınız bu dönemde, insanları diplomatik tavırlarınızla kendinize bağlayabilirsiniz. Sosyal ilişkilerinizi organizasyon çalışmalarla yapacaksınız. Güvendiğiniz dostlarınızı yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz. Onların sezgisel yeteneklerini kendinizle birleştireceksiniz. Değerli olmak ve saygınlık görmenin püf noktalarından birinin arkadaşlık ve dostluk ilişkilerin olumlu olması geçtiğimiz yıllarda yaşadığınız olaylarla öğrendiniz ve denediniz. Şimdi bu durumu rahatlıkla yaşamınıza geçirebilirsiniz. Güven duygusunun artıları artık çok rahat ilişkilerinizde uygulayacaksınız.
YETENEKLERİNİZ GÖZ DOLDURUYOR
Aşklar ve arkadaşlıklar yüksek bir seviyede devam edecek. Kaliteli dostlar edinecek ve istediğiniz çevrelerde ilişkiler kuracaksınız. İstediğiniz kişilere çok kolay ulaşacaksınız. Pratik yönlerinizi rahatça kullanabileceğiniz alanlarda başarı sizi bekliyor. Bazılarının birliktelikleri kimlik kazanacak. Çevrenizde entelektüel aktivitelere katılırken, sanatsal gösterilere de ilgi göstereceksiniz. Artistik duygularınız atağa kalkabilir. Uzun süredir cesaret edemediğiniz birçok aktivitelerde ben de varım diyeceksiniz.
Koç Burcu Haziran Ayı İş Yorumu
MERKÜR GERİ GİTMEYE DEVAM EDİYOR
Retro Merkür ilişkileri ve iletişim konusunda 10 Haziran'a kadar size sorun yaratmaya devam edecek. Kardeşler ve kan bağı olduğunuz kişilerle aranızdaki mesafeyi korumaya devam edin. Tartışmalardan zararlı çıkabileceğinizi düşünerek; kendinizi geriye çekin. Aile içi ilişkilerinizde ve yakın çevrenizde duygusal tepkileriniz ortaya çıkabilir. Bu konuda kendinizi daha rahat ifade edeceksiniz. Aile ortamını etkileyecek özel durumlar söz konusu olabilir. Gecikmiş hukuk sorunları çözülecektir. Karşılaşacağınız engellerle mücadele edecek güçtesiniz. Çevrenizdeki kişileri analizci bir gözle irdeleyerek, kendi doğrularınızı çıkarmak isteyeceksiniz. Aşırı disiplinli hareket etmenin yoruculuğunu farkındasınız ama bu dönem elinizde olmadan aşırı bir çalışma eğilimindesiniz. Yanınızda çalışan kişilerle aranızda tartışmalar çıkabilir. Dikkatli olun ve küçük nedenleri gözünüzde büyütebilirsiniz
YENİ AY BİLGİNİZİ ARTTIRIYOR
Yeni Ay 2 Haziran'da Yay burcunda doğuyor. Yeni ruhsal deneyimlere açık olacaksınız.. ,SATÜRN VE YENİ AY sayesinde ruhani bir bilgi akışı içinde olacaksınız. Eskilerin deyimiyle ''aklımdan geçen önüme geldi'' misali.. Felsefe konularına ilgi duyuyorsanız; bu konuda önünüze bir çok fırsat çıkıyor.
HEYECANLI GÜNLER BAŞLIYOR
Her yerde aşk diyebileceğiniz bir dönem. 12 Haziran'dan sonra hayatınızın daha heyecan verici olduğunu görmek sizi daha çok cesaretlendirecek. Gireceğiniz ortamlarda dikkat çekeceksiniz. Kıyafet ve aksesuar konusunda muhteşem yeniliklerle arkadaşlarınızın hayret dolu bakışlarından gizli bir keyif alacaksınız. Belki de şimdiye kadar aklınıza bile gelmeyen değişimler eski kayıp günlerinizi hatırlatacak. . Kariyeri yüksek varlıklı kişilerin dikkatini çekeceksiniz. Kalbiniz boşsa '' neden olmasın'' türünde denemeleriniz olacaktır. Bu arada çocuklarınıza da gereken ilgiyi gösterin. Uzun süredir görmeyi arzuladığınız dostlarınızla bir araya gelip, ihmal ettiğiniz büyüklerinizle görüşebilirsiniz. Sanat eğilimleri ile uğraşabilir, entelektüel faaliyetler içinde bulunabilirsiniz.
DOLUNAY İLETİŞİM EVİNİZDE
16 HAZİRANDA DOLUNAY iletişim evinizde gerçekleşecek. Çevrenizden beklenmeyen konularda iş teklifleri veya farklı bir çalışma sunuşları gelecektir. Sizin için sürpriz olabilecek bu teklifler ufkunuzun genişlemesine neden olabilecek. Zıt Satürn size bazı kotalar koyacaktır. Sabırla çalışır ve durum değerlendirmesini iyi yaparsanız bilgi ve yaşam kaliteniz yükselecektir.
Koç Burcu Haziran Ayı Sağlık Yorumu
SAĞLIK SORUNLARI BİTİYOR
Eski sağlık sorunlarını geriye atmanın zamanı geldi. 11 hazirandan sonra sağlık gezegeniniz Merkür'ün geri hareketi bitiyor. Retrodan kurtulan Merkür'le birlikte canlandığınız göreceksiniz. . Çevre ilişkilerinizde bir canlılık gözlenecek, yeni tanışacağınız insanlarla, ortak çalışmaların temelini atacaksınız. Enerjinizdeki artış nedeniyle, kendinizi güçlü hissedecek, bunu konuşmalarınıza da yansıtacaksınız.. Öncelikle sporun tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz. Sindirim ve sinir sisteminizi destekleyici mineralleri almalı ve hobilerinize daha çok zaman ayırmalısınız. Gürültülü ve kalabalık yerlerin cazibesinde kalarak, bedeninizi yormamalı ve uykunuza dikkat etmeli geceleri erken yatmalısınız

KİMSE GERİYE DOĞRU YAŞAYAMAZ..İLERİYE BAKIN GELECEĞİNİZİN UZANDIĞI YER ORASIDIR (ANN LANDERS)