Koç Burcu Aylık Burç Yorumu

Ocak 2015
Koç Burcu Ocak Ayı Aşk Yorumu
Ay boyunca aşk ve sosyal evinizde Retro yapacak olan Jüpiter, eski dostlukları ve aşkları yeniden alevlendirecektir. Sürekli uçlarda dolaşmanız mümkün. Eski ve yeni şartlarınızı gözden geçirmelisiniz. Yine karşınıza çıkacak ve sizi mutlu edecek biri kafanızı karıştıracak ve eski aşkınızla yeni aşk arasında kalabilirsiniz. Evli iseniz, ilişkinizi güçlendirmeyi deneyin. Çünkü bu dönem de beraberliğiniz ciddi bir aşama geçirecektir. Olayları abartmadan çözümlemelisiniz. Ayrılık ve devamı için tereddütleriniz olacaktır. Rekabetçi duygulardan sakınmalısınız. İlişkinize asılmak yerine gideni özgürce bırakmayı tercih etmelisiniz. Yaşamın size sunacağı yeni sürprizlere hazır olmalısınız. Bu ay, bilinçaltınız kişisel özelliklerinizde etkin olacak. Düşünüyor ve yaşama geçiriyorsunuz. Hırslarınızın siz yönlendirmesine izin vereceksiniz.
Koç Burcu Ocak Ayı İş Yorumu
Bu ay güneş kariyer evinizde. Plüton'la birlikte hareket ediyor.5 Ocak'a kadar istediğiniz herşeye sahip olabilirsiniz. 13 Ocak'ta Mars Balık burcunda 12. evinize geçiyor. Kariyer evinizde Merkür Venüs Plüton ve Güneş güç birliği içinde olacaklar ve Tepe noktanızda birleşen tüm gezegenler sizi her konuda iddialı yapıyor. Çevrenizde farklı yapınızla ilgi göreceksiniz. Güçlü kişiliğinizle çevrenizin dikkatlerini üzerinizde yoğunlaştıracaksınız. Kendi düşünceleriniz doğrultusunda koşullarınızı yaratmaya çalışırken, bulunduğunuz ortamlarda ön planda olma gayretleri içinde çaba sarf edeceksiniz. Çevrenize karşı nazik olmalısınız. Çevresel koşulların sizi zorladığı davranış şekilleri ile duygusallığınız arasında kalmanıza ve çelişkiler yaşamınıza yol açabilir. Hedefleriniz konusunda belirleyici olmaya devam ederken, içinde bulunduğunuz çevreye karşı ikna edici tavırlar sergilemeye özen gösterin. Fikirlerinizi beğenmeyenlere karşı ani tepkiler vermeyin.Bu ay öfke kontrolü şart. Neptün ve Mars sizi yorabilir. Hayallerle yaşamak güzeldir. Üstelik içsel gücünüzün farkındasınız ve neler yapabileceğinizi çok iyi biliyorsunuz. Başkalarının acıları sizi fazlasıyla üzebilir. Yardım etmek için gereğinden fazla zaman harcayabilirsiniz. Dalgalı bir öfke sizi sarabilir. 5 Ocakta Dolunay aile ve yuva evinizde gerçekleşecek. Yıllardır unutmaya çalıştığınız olayları geri tepmesiyle huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bu dönem sakin olun ve mutlu başlayan günlerinizi cehenneme çevirmeyin. Duygusal zaaflarınız artabilir. Kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Değerinizin anlaşılmadı duygusuna kapılabilirsiniz. Kuruntulu düşünce yapınız çevrenize karşı yanlış kullanabilirsiniz. Ailenizle geçmişten kaynaklanan problemlerinizi konuşarak bu dönemde çözmeyi denemelisiniz. 21 Ocakta Kova'da Yeni Ay'la birlikte Mekür Retro yapıyor. Yakınlarınızın dışında hiç kimseye taviz vermek istemiyorsunuz. Sizi üzen ve geçmişte kalan durumların değerlendirmesini yapmak için, elinize geçen bu fırsattan mümkün olduğu kadar yararlanmaya bakmalısınız. Yeni başlayacağınız işlerinizde kontrollü yol almaya çalışın, her şeyin en kötüsünü düşünerek önceden önlem alın. Mars Ve Satürn KARESİ sizi yorabilir. Disiplinli çalışmak konusunda fazla ileriye gidebilirsiniz. Sizi acımasızlıkla suçlayabilirler. 21 Ocakta gökyüzünde ilginç bir durum söz konusu. Güneş, Retro Merkür ve Venüs 12 Evinizde. 28 Ocak'ta Venüs Balık burcuna geçerek sizi esnetecektir. İnatçı bir yapı sergileyecek ve fazla sorumluluk yükleneceksiniz. Duygularınız çok önemli. Kendi istemleriniz doğrultusunda yoğun bir potansiyel içinde olacak, kendinizi daha çok beğeneceksiniz. Enerjinizi odaklayacağınız konuları iyi belirleyecek ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranacaksınız. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Merkür'ün sizi yanıltabileceğinizi sakın unutmayın. İstek, güç ve aksilikler kapınızda. Kritik bir durum..
Koç Burcu Ocak Ayı Sağlık Yorumu
Yıl boyunca Jüpiter tarafından destek alıyorsunuz Sağlık konusunda önemli bir sorun olmamasına rağmen; rejiminizi yarıda bırakabilir ve eski kilolarınız yeniden alabilirisiniz. 21 Ocaktan Sonra Sağlık gezegenizi Merkür Retro yapacağından ayaklar ve baldır ve ayak bilekleriyle ilgili sorun yaratabilir..Kol ve bacaklarınızı yormamaya ve ters hareketler yapmamaya dikkat etmelisiniz.Bu dönem de; kalp kırmamaya insanları tenkit etmeye çalışın. Bazen düşüncesizce konuştuğunuz için;Tepki alabiliyor, ruhsal dengeniz bozulduğu zaman agresif olabiliyorsunuz. BİR İNSAN HANGİ LİMANI HEDEFLEDİĞİNİ BİLMEZ İSE ONA HİÇ BİR RÜZGARIN FAYDASI OLMAZ. (SENECA)