Kova Burcu Aylık Burç Yorumu

Ocak 2015
Kova Burcu Ocak Ayı Aşk Yorumu
Bu dönem, ilişkilerinizi gözden geçirmenin tam zamanı. Egonuzun yüksek olması nedeniyle, bulunacağınız ortamlarda önce kendinizi düşüneceksiniz. Odaklanacağınız konuları iyi belirliyor ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranıyorsunuz. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Üzerinde çalıştığınız bir teziniz varsa, bu dönemde daha çok yoğunlaşacak ve vakit ayıracaksınız. JÜPİTER'İN geri hareketi sırasında, evren size konularınıza ve tercihinize göre istediğiniz gelişmeyi sunacaktır. Jüpiter 7. EVİNİZDE geri giderken ilişkilerde sıkıntı yaratır. Evlilik kararlarınızı geciktirmelisiniz. Tanışmalar ve ortak çalışmalar için uygun bir dönem değil. Venüs 6 Ocakta kişisel evinizde… hareketini yapacağı için bu tarihlerde kendi içinize yönelmeli, değer verdiğiniz duygularınızla ilgilenmek için çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz. İlişkilerinizi gözden geçirmek için tam sırası. Partnerinize daha çok zaman ayırmalı, onun sizden beklentilerine karşı ilgili olmalısınız. Geçmişte yaşadığınız bir olayın yeniden irdeleyerek, o zaman görmediğiniz detayları bu dönemde görebilir, hayallerinizle baş başa kalma arzusu içinde olabilirsiniz. Düşündüğünüz şeyleri yaşama geçirme planları içinde hareket ederken, ne düşündüğünüzü hiç kimse anlamayacak. 6- Ocakta ,Venüs kişilik evinizde siz çarpıcı ve özel yapıyor. Çevrenizde beğenilecek ve arkadaşlarınızla güç birliği içinde olacaksınız. Duygularınız güçleniyor ve yılın en olumlu günlerinden birini yaşıyorsunuz. 13 Ocak'a kadar Mars kişisel evinizde.. Aşk yaşantınıza hareket kazandıracak. Birçoğunuz, ortak arkadaş gruplarında yeni tanışacağı kişilerle duygusal bağlar kuracak. Uzun süredir dostluk çerçevesi içinde yaşanan ilişkiler, aşka dönüşebilir. Bu şekilde gelişen sürpriz ilişkilerde temkinli olmalısınız. Sadakat konusunda beklentileriniz gerçekleşmeyebilir. Siz ani tanışmalardan çabuk etkileniyorsunuz. Bir arkadaşın sürpriz bir partisinde ve bir yolculukta karşılaşacağınız ilginç bir kişi bir anda sizi sarabilir. Hızlı başlayan ve hızlı biten duygulara karşı dikkatli olmalısınız. Bu dönem flört etmeye daha çok vakit harcamanız ve aşka daha çok şans vermeniz sizi üzebilir.Aşk yaşamınızda karışıklıklar meydana gelebilir. Kendinize dönük davranırsanız, hatalar yaparak duygusal kayıplar yaşayabilirsiniz. 21 Ocaktan sonra Güneş kişisel evinizde geçiyor. Aynı evde Merkür geri gitmeye başlıyor. Risk almamaya ve temkinli olmaya özen göstermelisiniz. Çapkınlık ve uçarılık konusunda sizi baştan çıkaran oyalayıcı ve ayartıcı durumlarda kendinizi geriye çekmelisiniz. Çünkü, sosyal yaşamın cazibesi sizi yanlış maceralara sürükleyebilir. Arzularınızı dengeli bir biçimde ortaya koymalısınız.. Oldukça cesur davranırken, hiç kimsenin cesaret edemeyeceği işlere yelken açacaksınız.
Kova Burcu Ocak Ayı İş Yorumu
Uzun transitlerin çoğu ufuk çizginizin üstünde yer alıyor. Jüpiter'den olumlu destek alacaksınız. Şans ve yükseliş sizden yana. Geçmişte üzerinde çalıştığınız ve size ödül getirmesini beklediğiniz tüm konular sizi destekleyecek. Mesleki konularda etkin kişiler istediğiniz şansı size verecekler ve bir çok fırsatı bir arada yakalayacaksınız. 13 Ocakta Mars 2. Finans evinizde ilerliyor.. Finans konuların gündem kazanmasıyla satın alma duygunuz ortaya çıkıyor. Bugün çevrenize hediye vermek isteyebilirsiniz. Partnerinizin de, sizin yardımınıza ihtiyacı olacaktır. Gerekli fikirleri ve destekleri ona sağladığınız müddetçe, yaşam her anlamda sizi mutlu edecektir. Kişisel enerjilerinizi birleştiriyorsunuz. . Kariyerinizle ilgili yenilikler sizin için olağanüstü durumları getirecek. İletişim konusunda sizi sevindirecek pozisyonlar yaşayacaksınız. Coşkularınızı, organize yeteneğinizle birleştirecek ve işinizle ilgili yükselmeler yaşayacaksınız. Ayni fikirleri paylaştığınız kişilerle, ortak projeler içinde yapıcı çalışmalar sergileyeceksiniz. Etkileyici konuşmalarınızla bulunduğunuz gruplarda ikna edici özellikleriniz ön plana çıkacak.
Kova Burcu Ocak Ayı Sağlık Yorumu
Bu ay, bilinçaltınız kişisel özelliklerinizde etkin olacak. Her şeyi kendi güç sınırlarınız içinde düşünmek ve kimseden yardım istememek sizi yorabilir. Öfkelerinizi bastırdığınız zaman fiziksel bir yorgunluk duyabilirsiniz. Verilen sözlerin yerine getirilmemesi, günlük çalışma koşullarınızı zorlayacaktır. Günlük işlerinizde yakındığınız konuların tekrarlanması sizin için can sıkıcı olan bu durum yaratırken, bu tür tekrarlar rutin hale gelebilir. Bu durumdan kurtulmak için, kendinize hobiler bulmalı ve yarım kalan işlerinizi tamamlamalısınız. Siz kurallardan hoşlanan ve belli kriterleri olan bir kişisiniz. Mars'ın kişiliğiniz üzerinde yapacağı etkileri düşünmeli ve fiziksel ve ruhsal anlamda yaşayacağınız değişimleri iyi tespit etmelisiniz. Yaşamdan ne beklediğinizi sorgulayarak, isteklerinizin yön değiştirmesine izin vermelisiniz. Bilinçaltınızda bastırdığınız duyguların açığa çıkmasıyla yaşantınızda değişen koşuları yeniden değerlendirmeniz gerekecektir. Bu kadar adam gördüm, içlerinden hiçbiri dünyadan hoşnut değil, hiçbiri de dünyadan gitmek istemez..( Namık Kemal)