Kova Burcu Aylık Burç Yorumu

Eylül 2014
Kova Burcu Eylül Ayı Aşk Yorumu
Bu ay, öncelikle duygularınız bir hayli yoğun seyrediyor. Derin düşünce ve araştırmalar içindesiniz. İsteklerinizin gerçekleşmesi için planlarınızı sistemli bir şekilde uygulamalısınız. Rüyalarla yaşanmayacağının farkında olarak, bu dönemde duygularınızda fazla ileriye gitmemelisiniz. Beraber olduğunuz kişileri gözünüzde büyütebilirsiniz. Birçoğunuz, ortak arkadaş gruplarında yeni tanışacağı kişilerle duygusal bağlar kuracak.. Eğer kalbiniz boş ve kendinizi bir aşka hazır hissediyorsanız, problem olmayacaktır. Fakat aksi takdirde başınız derde girebilir. Bu macera duygusunun istenemeyen sonuçlarına katlanmak zorunda kalabilirsiniz.. . Birçoğunuzun anılarında kalacak güzel kısa süren aşklar da gündeme gelecektir.. İlişkilerinizi gözden geçirmek için tam sırası. Partnerinize daha çok zaman ayırmalı, onun sizden beklentilerine karşı ilgili olmalısınız. Erken yaşta yapılacak evlilikler için de uygun bir dönem değil. Eğer, ısrarla evlilik yapmak istiyorsanız, boşanmayla sonuçlanacağı ihtimalini göz ardı etmeyin.
Kova Burcu Eylül Ayı İş Yorumu
Bu ay iş yaşantınızdan çok aile içi ilişkiler önem kazanıyor. Evinizle ilgili tadilat durumları ortaya çıkacak. Tabii ki yaşam sadece aile hayatı olmayacak. Bu ay yaşamın tadını çıkarmak istiyorsanız, ay boyunca olumlu gezegenleriniz size eşlik edecektir. Temeli sağlam ve ciddi çalışmaları tercih ederken; evinizle ilgilenecek, bulunduğunuz yeri güzelleştirmek isteyeceksiniz. Bu konuda aşırıya kaçabilir ve harcamaları gereksiz yere arttırabilirsiniz. Eğer bir aile şirketiniz varsa, başarılı çalışmalar içinde olacak ve yatırımlarınızı genişletmek isteyeceksiniz. İstekleriniz konusunda sabırlı ve öz verili davranacaksınız. Artık para biriktirmek isteyeceksiniz ve maddiyata gereken önemi vereceksiniz. Özgün fikirli kişileri sevmenize rağmen, alışkanlıklarına bağlı ve kuralcı tipleri tercih edeceksiniz. Kişisel değer kavramlarınız önemli ve bu nedenle, kararsız ortalıkta dolaşan kişilikleri sevmiyorsunuz. Sizden yaşça büyük kişilerin etkisinde kalacaksınız. Bu ortak organizasyon çalışmaları içinde olacağınız biri olabilir..
Kova Burcu Eylül Ayı Sağlık Yorumu
Bu ay dişler, dizler, kemikler bu ayın dikkat edilmesi gereken organlarınız. Ayrıca cildinize özen göstermeli ve ayak bileklerinizi korumalısınız… Uyku düzeniniz önemli. Çok çalışıyorsunuz, dinlenmeye özen göstermelisiniz. Yine bu ay açılan iştahınıza karşı önlem almalısınız. Zevklere düşkünlük görülecek. Kıyafetlerinizle ilgili dolabınızı yenileyebilirsiniz. Bu ay sağlık gezegeninizin geri hareketinin olumsuzluklarından pozitif düşünce tekniği sayesinde kurtulabilirsiniz.
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!