Kova Burcu Aylık Burç Yorumu

Kasım 2014
Kova Burcu Kasım Ayı Aşk Yorumu
Venüs'ten olumlu etkiler almaya devam ediyorsunuz. Macera duygunuzun atağa kalkmasıyla isteklerinizde aşırıya kaçabilir, sevgi ve flört bazında ilişki karmaşası yaşayabilirsiniz. Bulunacağınız ortamlarda sosyal yapınızı ortaya çıkaracak davranışlarınızla, dost çevreniz ve arkadaş sayısı artacaktır.. İhtiraslı ve yoğun yaşadığınız ilişkileriniz yüzünden sorunlarla yüz yüze gelebilirsiniz. İhtiraslarınıza bir nokta koyacak gücü, daha sonra öğreneceksiniz. Bitmesi gereken dostluklar arkadaşlıklar ve evlilikler için; neden aramaya çalışmayın ve sonuçlarını olduğu gibi kabul edin. Yine kariyer evinizdeki yoğun gezegenler; sürpriz dostluklara zemin hazırlayacaktır. Özgürlük duygusu içinde hareket edeceğiniz için, çevrenizde ilgi odağı haline geleceksiniz. Marjinal düşüncede olan kişilerden hoşlanmanıza rağmen, geleneksel yapınızdan da ödün vermek istemiyorsunuz. Eğlence hayatına daha fazla önem verdiğiniz dönemlerden biri. Bazılarınız işin tadını kaçırabilir ve aile büyüklerinin kurallarına ters düşebilirler. Konuşmalarınızda baskıcı ve kışkırtıcı bir durum söz konusu olacaktır. Fikirlerinizdeki açıklık ve berraklık bazılarının kafalarında yanlış düşünceler yaratabilir. Dikkatli olmalısınız..
Kova Burcu Kasım Ayı İş Yorumu
Oldukça ilginç bir ay.. Parasal konuların yanı sıra, yakın dost,aile ilişkileri ve sosyal yaşam iç içe seyredecek, özgün davranışlar içinde olacaksınız. Kariyerinizle ilgili konular yerine, yakın ilişkilerinizi mercek altında tutuyorsunuz. Güneş, Venüs ve Satürn etkileşimi yüzünden sorumluluk duygunuz sizi yoracaktır. Her şeyi kendinizi başarma duygusu içinde olacağınız için, yeni rolleriniz size zorla değil, teklifle gelecektir. İstediğiniz rakamların karşınıza çıkması bir tesadüf değil, Satürn'ün dize sunduğu ödüldür.Çünkü yüksek denemelerden geçiyorsunuz.. çalışıyor ve yoruluyorsunuz. Maddi ödülleri hak ettiniz artık. Üstelik kazançlarınızı değerlendirme zamanı…Doğru projeler ve doğru yatırımlar için kolları sıvayın bakalım. Bu ay aşk gezgeniniz Merkür ve güneş kariyer evinizde ilerlemekte ve partnerinizle ortak payda oluşturmanıza neden oluyor. Bu dönemde; ilişkilerinizi sorgulayarak bazı kararlar alabilirsiniz. Partnerinizin iş durumları nedeniyle yer değiştirebilirsiniz, onunla birlikte yurt dışı kökenli projeler gerçekleştirebilirsiniz.. Duygularınızı ve hırslarınızı içsel olarak büyütüyorsunuz. Enerjinizi büyük hedeflere odaklarken, bazılarınız büyük karmaşalar yaşayacak. Parasal değerler ön plana geçiyor. Satürn ve Güneş bu ay sizi destekleyecek. Üstelik12. Evinizdeki Mars ve Plüton'dan büyük destek alıyorsunuz.İstediğin yükseliş durumları sizden yana.. Birlikte çalıştığınız kişilere gereğinden fazla iş potansiyeli yüklemeye başlamayın. Onlardan istem dışı tepki alabilirsiniz…Jüpiter 7. evinizde size önemli katkılar sağlayacak ilişkilerinizi pekiştirirken şans fırsatını ayağınıza getiriyor. Çağırdığınız her türlü sosyal aktiviteye katılmaya çalışın. Gözleriniz hem çevrenizi taramalı. Her şeyi iyi bir şekilde hafızanıza almalısınız..
Kova Burcu Kasım Ayı Sağlık Yorumu
Sağlık konusunda bu AY çok daha iyi durumdasınız. Vitamin ve mineral dengenizi korumalı, uyku düzeninize dikkat etmelisiniz. Kaynatarak çayını içeceğiniz kara hindiba otu size iyi gelecektir. Bu dönem ayak bilekleriniz oldukça hassas olacak. Ayakkabı seçimine özen göstermelisiniz. Değişen mevsim koşullarına dikkat etmelisiniz. Yüz ve baş masajına önem verin. Güçlü fiziksel hareketle bünyenizi sağlamlaştıracaktır.. Sağlığınızın olumlu olmasına rağmen; kendinizi enerjik hissettiğiniz anlarda takıntılarınızı göz ardı etmeye çalışın.
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!