Akrep Burcu Aylık Burç Yorumu

Ağustos 2015
Akrep Burcu Ağustos Ayı Aşk Yorumu
SÜRPRİZ GELİŞMELER HAZIRLIKLI OLUN
15 Ağustos'a kadar durumunuz çok daha ilginç bir şekil alıyor. Bu dönemde dostlarınızın fikirleri önemli olacak ve onlara aynı doğrultuda hareket edeceksiniz. Arkadaşlarınıza daha çok vakit ayırarak, onlarla ortak zevklerinizi paylaşacaksınız. Sosyal yaşamınız içinde birlikte olduğunuz kişilerle aranızda aşk ve duygusallık gelişecek, romantik günler geçireceksiniz. İş yemekleri ve ortak aktiviteler sürpriz şekilde bir cinsel çekime dönüşebilir. Özellikle, yaşantısında mevcut ilişkileri olanlar; anlık kaçamaklar uğruna bu ilişkilerini tehlikeye atmamalılar.. Size statü sağlayacak parasal kazançlarınızı arttırıcı yönlendirmeler verirken, aynı zamanda zorlayıcı şartlar sunacaktır. Bu engeller hırsınızı körükleyecek, inatçı yönlerinizi ortaya çıkaracak. Sosyal yönleri güçlü ve kariyer sahibi kişilerden destek alacaksınız.

İÇ DİSİPLİNİNİZ MÜKEMMEL

Akıllıca yapacağınız planlar yaşamınızda önemli bir yer tutacak. Ruhsal dinginliğiniz biraz da özel isteklerinizin gerçekleşmesine bağlı. Kendinizle ilgili sorgulamalarınız artarken, kişisel ihtiyaçlarınızı doğru belirlemelisiniz. Aklın ve doğruluğun size sağlayacağı geniş perspektif alanlarını doğru tespit etmeyi başaracaksınız.
Akrep Burcu Ağustos Ayı İş Yorumu
MESLEKİ KONULAR GÜNDEME GELEBİLİR
13 Ağustos'a kadar; Jüpiter, Venüs Merkür ve güneş birlikte kariyer evinizde olacaklar.. Satürn finans evinizden meslek evinize destek verecek. Jüpiter ve Merkür biraz iş konusunda size enerji verirken yorabilir. Mesleki konularda sorun çıkabilir. İşinizi büyütmek istiyorsanız; yapacağınız işlerde abartıya gitmeden, doğal akışı içinde süreçleri aşmaya çalışın. Kendinizle ilgili acele kararlar vermemeli ve sizden yaşça büyük kişilerle takışmamalısınız. Çevrenizden gelebilecek yeni fikirlere kapalı olurken, işinizle ilgili bazı konularda aile baskısına maruz kalabilirsiniz.
Yatırımlardan veya çalışmalarınızdan payınıza düşen maddi kazançlarınız sizi meşgul edecek, rutin çalışma hayatınızda birlikte uğraşı verdiğiniz kişilerle bazı gizli konularınız gündeme gelecek.
Ev ve ailenizi sevmenize rağmen çalışma yaşamınız ön planda olacaktır. Zamanınızın büyük bölümünde işiniz ve iş arkadaşlarınızla haşır-neşir olacaksınız. Geri giden Uranüs çalışma evinizde sorun yaratabilir ve gereksiz bir rahatsızlık yaşayabilirsiniz..

VENÜS KARİYER EVİNİZDE…DİKKAT ÇEKMEYİ BAŞARACAKSINIZ
Ay boyunca zihinsel aktivitenizin yüksek olmasından dolayı huzursuzluk duyabilirsiniz. Egonuzu güçlü tutacak ve isteklerinizde aşırıya kaçacaksınız. Yönetme kabiliyetiniz artıyor. Yönetici pozisyonunda iseniz, çevrenizi yeniden koordine edecek gerekli titizliği işinize başarılı bir şekilde yansıtacaksınız. Tüm bunlara rağmen, içinizdeki huzursuzluğu yenmek için çaba sarf etmeniz gerekebilir. Paneller ve konferanslara katılabilirsiniz. Konuşmacı olarak kendinizi ve fikirlerinizi rahatça tanıtabilecek, entelektüel konularda başarılı bir iletişim sergileyeceksiniz.

JÜPİTER YENİ FİKİRLER EVİNİZDE KARİYERİNİZİ DESTEKLİYOR

13 Ağustosta Jüpiter 11. Evinize geçiyor. Yeni fikirler konusunda önemli aşamalar veriyor.. Başarılarınızı ve maddi sorumluluklarınızı kendiniz belirlemek istemenize rağmen, birlikte çalıştığınız kişilerle kuracağınız dostluklar sizin için önemli olacaktır. İsteklerinizi içinizde bastırarak, sosyal ve iş yaşamınız içinde yoğunlaşacaksınız. Hırslarınız konusunda engel tanımayarak, gizli projeler içinde olacaksınız. Bu konuda planlarınıza yardımcı olacak kişileri seçmek istiyorsunuz. Yatırımlarınızı gizli tutabilirsiniz. Sizinle ayni fikirler içinde olan gruplarla ilişkilerinizi geliştirirken, çabuk gerçekleştirilebilecek idealler peşinde olabilirsiniz.. Bazen kibirli davranışlar sergileyebilir ve çevrenizin tepkilerini üzerinize çekebilirsiniz. Fakat konuşma kabiliyetinizi iş konularında başarılı bir şekilde kullanacaksınız. İşinizle ilgili konularda tatlı dilli ve politik davranmanın avantajlarını göreceksiniz. İletişim konusunda oldukça başarılı ve çevrenize olumlu bir görüntü veriyorsunuz.
Akrep Burcu Ağustos Ayı Sağlık Yorumu
GERİ GİDEN URANÜS VE SAĞLIK
Ay boyunca geri giden Neptün yüzünden gerilimli bir ay yaşayabilir, kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Küçük sakarlıklar söz konusu olabilir. Uykusuz kalmamalı ve sizi depresif yapacak olaylara karşı temkinli olmalısınız. Kısa yürüyüşler, meditasyon, yoga ve dansla ilgilenmelisiniz. Kendinize olumlu uğraşılar bulabilir ve zihninizi dinlendirebilirsiniz. Hızlı hareket ettiğiniz için, görünmeyen kazalara karşı tedbirli olmalısınız. Düşüncelerinizle hareketlerinizi uyumlayamadığınız zaman, yaşam kalitenizde bozulmalar oluyor. Ani değişim ve gelişim gösteren oluşumlarla ilgili olarak alışkanlıklarınız zorlanabilir. Tepkilerinizde sağduyunuzu muhafaza etmelisiniz.
Bilen konuşmaz, konuşan bilmez.(ÇİN ATASÖZÜ)