Akrep Burcu Aylık Burç Yorumu

Kasım 2014
Akrep Burcu Kasım Ayı Aşk Yorumu
9-23 Kasım tarihlerinde ilişkilerinizde VENÜS-GÜNEŞ VE SATÜRN gücünü hissedeceksiniz. Arzularınızın tavanı yüksek ve bu arzulu taleplerinizdeki artış, sorumluluk duygunuzun yoğunluğunu arttıracak ve sizi daha da ön plana çıkaracak işler yapacaksınız. Bu ay aşk hayatınız oldukça renkli farklı seyredecek. Partnerinizle birlikte uyum sağlayamadığınız birçok konu da daha bir hoşgörü içinde olacaksınız. Daha önce gözünüze batan bazı hareketlerini olgun bir şekilde karşılayacaksınız. Yani kısacası, ilişkilerinizde tatlı bir yaklaşım söz konusu. Görüşeceğiniz veya işbirliği içinde olacağınız kişilerin güçlü ve kariyerli olmasına özen göstereceksiniz. Aşkta olgunluğu öğreniyorsunuz. 27 Ekim'de Mars iletişim evinizde. Ay boyunca yakın ilişkilerinizi denetleyecek. Ailenizin hedefleri doğrultusunda büyük bir içtenlikle başarılı çalışmalar içinde olacaksın. İşinle ilgili hırsların yoğun olduğu halde, aile içi duyguların daha ağır basacak. Fakat uyum arzulayan hislerin, kariyerin konusunda olumlu etkiler verecek. Aileni bütünleştirme çabalarıyla artan motivasyonunu işine yansıtacak ve başarılı olacaksın. Aile bireylerinin hırslarının arttığını göreceksin. Aile büyüklerinden bazıları işlerini değiştirebilirler. Yakınlarınızın karışık durumlarına çözüm bulmak için yalnız düşünmek size iyi gelecek... Kuzenler ve kardeşler arasında sürtüşmeler ortaya çıkacaktır. Söz konusu olan hisseli bir mirasınız ile ilgili olarak paylaşım yoluna gidebilirsiniz. Beklediğiniz desteklerde sorunlar çıkacak, ilgili kişilere öfkeleneceksiniz fakat kendinizi kontrol altında tutmayı öğreneceksiniz. Amacınız birilerinden onay almak değil ama tavırlarınızla "bende varım" demek istiyorsunuz. Bu ay sorumluluk duygunuz çok gelişmiş durumda. Bu arada, ihtiraslarınızı somut bir şekilde ortaya dökmek isteyebilirsiniz. "Plüton" yakın ilişkilerinizi yeniden denetliyor. Çevrenizi değiştirmek sizin isteğiniz dışında da gerçekleşebilir. Arkadaş gruplarınızı değiştirecek ve yeni bir çevreye gireceksiniz. Belki de, uzun süredir bir türlü kopamadığınız bir arkadaşınızla yollarınızı ayırabilirsiniz. Güvendiğiniz ve tanıdığınızı zannettiğiniz bir arkadaşınızdan zarar görebilirsiniz. Uzun transitlerden olumsuz etkilendiğinizi zannederek üzülmemelisiniz. Sizin yapamadığınız veya cesaret edemediğiniz değişimleri, bu tutulmaların gerçekleştirdiğini unutmamalısınız. Yolunda gitmeyen sosyal ilişikleriniz yön değiştirecek, şimdiye kadar fark etmediğiniz detaylar önem kazanacak, ilişkinizi ve kendinizi sorgulayacaksınız. Yanlış dostluklar biterken, akabinde başlayan yeni dostluklardan çok şey kazanacaksınız. Özellikle, size yeni bir prestij kazandıracak olaylar yaşayacaksınız ve yeni çevrelerde eskisinden çok daha mutlu olduğunuzu göreceksiniz.
Akrep Burcu Kasım Ayı İş Yorumu
Ayın ilk haftası Merkür'ün de 12. evde bulunması düşünsel anlamda sizi yoracaktır. Çünkü siz çevrenizle bütünleşmeyi seviyor ve yaşantınızda değişik insanlarla bir arada olmaktan hoşlanıyorsunuz. 12. evinizdeki yoğun etkileşim, size farklı duygular yaşatacaktır. Sosyalliği ve yalnızlığı bir arada yaşamak istiyorsunuz. Bu iki duyguyu aynı anda yaşamanız sizi gergin yapabilir. Özel yaşadığınız duygular da bu ay'ı sizin için önemli kılacak. ; Sezgisel yeteneğiniz güçlenecek ve olaylara farklı bir boyuttan bakacaksınız. Yine gizli yeteneklerinizi kullanabilme özelliğiniz belirginleşecek. Fakat siz mistik yönlerinizden çok, idealizm konusunda kendinizi sorgulayacak, yaşamla ilgili pratik düşünceler içinde olacaksınız. 9-16 Kasım arası Merkür ve Venüs birlikte kişisel evinizde yer alacak.. Jüpiter kariyer evinizden destek verecek. Konuşma kabiliyetinizi iş konularında başarılı bir şekilde kullanacaksınız. Mesleki konularda tatlı dilli ve politik davranmanın avantajlarını göreceksiniz. İletişim konusunda oldukça başarılı ve çevrenize olumlu bir görüntü veriyorsunuz. Başarılı çalışmalara imza atarak, işinizde manevi tatmin sağlayacaksınız. Entelektüel yönlerinizi ortaya çıkaracak aktivitelerde, aynı meslekten kişilerle aranızda duygusal bir çekim oluşabilir. Kariyerinizle ilgili duygu değişimleri yaşarken, yaşama daha hissi bakacaksınız. Sizi ilgilendiren konularda karizmatik çekim gücünüzü yoğun bir şekilde kullanacaksınız. Para kazanma konusunda etkili olacağınız bir ay. Bıçak sırtı ilişkilerinizi lehinize çevirmek sizin özel beceri alanınıza girmektedir. Artık duraksayan işlerinizin birden açıldığını hissedeceksiniz. Kariyerinizle ilgili takıntılarınızın yeniden gündeme gelmesiyle gecikmiş terfilerinizi alabilirsiniz. Daha önce daraltılmış ve küçültülmüş şirket kadrolaşmaları yeniden genişleyecek ve beklediğiniz iş tekliflerini alacaksınız. Sıkıldığınız iş koşullarını düzeldiğini görmek sizi mutlu edecektir.
Akrep Burcu Kasım Ayı Sağlık Yorumu
Bu ay içinde; sağlık konusunda dikkatli olmalı ve kendinize daha çok vakit ayırmalısınız. Ayın büyük bir kısmı Satürn, Venüs ve Güneş birlikte hareket edeceği için; katılacağınız toplantılarda tartışmalardan uzak kalın ve tansiyon sorunlarınıza dikkat edin. Mideniz ve sindirim sisteminizle ilgili sorunlar olabilir. Boğaz bölgenizi korumalısınız. Kol ve bacaklarınıza dikkat etmelisiniz. Spor yapıyorsanız; ağır kaldırmamaya özen gösterin. Cinsel konularda yanlış partnerler yüzünden sıkıcı ilişkiler yaşamak istemiyorsanız, duygularınızda sürekli kontrol ve disiplini elden bırakmayın. Kendinizi zorlama pahasına da olsa, bu konuda dengeli davranın.
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!