Akrep Burcu Aylık Burç Yorumu

Temmuz 2015
Akrep Burcu Temmuz Ayı Aşk Yorumu
VENÜS KARİYER EVİNİZDE
18 Temmuza kadar Venüs kariyer evinizde ilerliyor.. Size vereceği destek sayesinde sosyal yaşamınız içinde birlikte olduğunuz kişilerle aranızda aşk ve duygusallık gelişecek, romantik günler geçireceksiniz. İş yemekleri ve ortak aktiviteler sürpriz şekilde bir cinsel çekime dönüşebilir. Özellikle, yaşantısında mevcut ilişkileri olanlar; anlık kaçamaklar uğruna bu ilişkilerini tehlikeye atmamalılar. Sizi çelişki içinde bırakacak duygulardan uzak kalmalısınız. Venüs, size bu konuda destek verirken, uyumlu ve güzel bir performans sağlayacak ve geçmiş ilişkilerindeki problemleri düzeltebilirsiniz.. Ortaklarınızda ve eş arayışınızda güven önemli bir parametre olacak. Değişik fikirler, sosyal yaşamdaki aktiviteleriniz üzerinde olumlu motivasyonlara neden olacak.

SATÜRN KİŞİSEL EVİNİZDE GERİ GİDİYOR

Size bir katkı getirecek her türlü koşulu defalarca gözden geçirmek zorundasınız. Satürn, yapacağınız işleri kurallar dahilinde kullanmanızı ister. Eğer, siz ona uyarsanız; o da size istediğiniz şartları sunar. Yaptığınız işten eminseniz, size daha fazla deneyim kazandıracak koşullar yaratır. Toplumda göze çarpacak çalışmalar yapmak istiyorsunuz. Dikkat çekici evlilik gerçekleştirebilir, ortak çalışmalar içinde olacağınız bir arkadaşınızla ileriye dönük evlilik planları yapabilirsiniz.

Aşk hayatınızla ilgili ilginç gelişmeler söz konusu olacak. Karşılaşacağınız güçlü ve kariyerli bir kişi ile iş yaşantınızla birlikte aşk yaşantınızı da paylaşabilirsiniz. Bazılarının size olumlu katkıları olacaktır.. Uyumlu ve yapıcı düşünceler içinde olacaksınız. Kendinize her zamankinden daha fazla güveneceksiniz. Bu dönemde karşı cins üzerinde çekiciliğinizi kullanacaksınız. Kuracağınız beraberliklerde karlı çıkacak, ortaklıklar konusunda şanslı olacaksınız. Aynı fikirlere sahip olduğunuz ve size finans desteği sağlayacak kişilerle beraberlik içinde olacaksınız.10. EVİNİZDEKİ Venüs nedeniyle; arkadaşlarınızla bir arada enerjinizi birleştirme isteği içinde olacaksınız. Sıra dışı fikirlere açık olmanız rağmen, yeniliklere karşı temkinli olmalısınız.. Tartışmalardan ve güç savaşlarınızdan sakınmalı ve kaba kuvvetlerin size olumsuzluk verebileceğini bilmelisiniz.
Akrep Burcu Temmuz Ayı İş Yorumu
KARİYER HAYATINIZ YOĞUN SEYREDİYOR
Bu ay enerjiniz daha da yükselecek. Tepe evinizde Jüpiter güneş, mars Venüs birlikte hareket edecekler. Kariyerinize katkısı olacak konularda araştırmalarını sürdürmek istiyorsanız; bu dönemin size sağlayacağı enerjiyi iyi kullanmalısınız. Mesleki başarınızı perçinleyici konumlar içindesiniz. Bu ay, yüksek hedefleriniz var. Uzun süredir planladığınız atılımları kolay bir şekilde gerçekleştirecek gücünüzün farkındasınız. Engelleri hızlı bir şekilde atlatırken, yetkinizi kullanacağınız mesleklerde başarılı olacaksınız.

YOLCULUKLAR BAŞARI GETİRECEK

16 Temmuzda Yeni Ay 9. Ruhsal evinizde doğarak Bireysel çalışmalarınızı destekleyici yolculuklar yapacak ve yaptığınız yolculukların yurt dışı menşeli olmasına dikkat edeceksiniz. Yenilikler konusunda temkinli hareket edeceksiniz. Bazıları sizin alışkanlıklarınız konusunda tepkisel davranabilirler fakat düşüncelerinizi inatla savunmanız nedeniyle yetersiz kalacaklar. Bu dönem yaşantınızla ilgili sağlam kararlar alıyorsunuz. Size destek verecek olayların altını çiziyor ve kısa sürede sabırlı bir şekilde değerlendiriyorsunuz. Bu dönemde de, bazı gereksinmeleriniz için gerekli doğru hamleleri yapacaksınız. Güçlü kişiliğinizle çevrenin dikkatlerini üzerinizde yoğunlaştıracaksınız. Merkür, size gereken desteği verecektir. . Sizinle aynı düşünceyi paylaşacak kişilerle birlikte bir grup yapabilirsiniz.

SABIRLI OLMALISINIZ

Bu ay kişisel evinizde geri giden Satürn ;sabrınızı ön plana çıkartın, huzursuzluğunuzu yenerek kendinizi rahatlatacak çalışmalara yönelin. Aile içi sorunları gözünüzde abartmamalısınız. Ailenizi olduğu gibi kabul etmeyi öğrendiğiniz zaman yapacağınız değişimlerden önemli dersler çıkaracaksınız. Üzerinde anlaşma sağlanamayan, aile içi bir mülk varsa; bununla ilgili olarak ortak satış kararı alabilirsiniz.
Evinizde köklü değişimlere gidebilirsiniz. Anneniz ve babanızla ilgili fikir çatışmaları yaşadığınız eski dönemleri geride bırakarak onlarla uyum sağlama konusunda gerekli çabayı göstereceksiniz. Eski sorunların çözülmesi size rahatlık verecektir.
Akrep Burcu Temmuz Ayı Sağlık Yorumu
SAĞLIK EVİNİZDE URANÜS
Enerjinizi dikkatli kullanmak zorundasınız. Vücudunuzun verdiği küçük alarmlara karşı dikkatli olun. Abartılmış konularla kendiniz yıpratmayın.
Bu nedenle, cinsel organlarınıza dikkat etmeli, seks yaşamınızda aşırılığa gitmemelisiniz. Karaciğerinizi yormayın. Ayaklarınıza masaj yaptırın. Aşk ve sağlık konusunda etkileşim daha da artacak. Bu olay, sağlığınıza olumsuz yansıyabilir. Ayrıca, sağlık konularında manevi enerjileri kontrol etmeye yönelik, mistik öğretilere karşı ilginiz artıyor.
Sığ suları en hafif rüzgarlar bile coşturabiliyor. Derin denizleri ise ancak derin sevdalar. Anladım ki, derin ve esrarengiz olan her şey susuyor.

Anladım ki susan her şey derin ve heybetli. (TEBRİZLİ ŞEMS)