Akrep Burcu Aylık Burç Yorumu

Nisan 2014
Akrep Burcu Nisan Ayı Aşk Yorumu
24 Nisan'dan sonra Venüs zıt burcunuz Akrep'te ilerlerken Satürn geri hareketini yapıyor.. Bu ay ortaklarınız ve partnerinizle , beklentilerinizde yavaşlamalar ve gecikmeler olabilir. Bunlara kafanızı fazla takmayarak, daha önce üzerinde yoğunlaştığınız ve karar verdiğiniz konuları bir an önce bitirmeye çalışın. Yanınızda çalışan kişilerle aranızda bazı sorunlar çıkabilir. Verilen sözlerin yerine getirilmemesi, günlük çalışma koşullarınızı zorlayacaktır.. Arkadaş toplantıları sosyal aktiviteler sizin için önemli olacak Enerjinizi pratik yaşama geçirirken, duygularınızda dışa vurum ve yansıtmalarınızdaki problemler ortaya çıkacaktır.. Aşk yaşantınızda olan aksilikleri gözünüzde büyütebilir, yeni başlayan bir ilişkinin olamayacağını görerek, bitirmek isteyebilirsiniz.
18Nisan'da Ruhsal eviniz terazide ay tutulması yaşayacaksınız.. Çevre ile ilgili ilişkilerinizi hızlı bir şekilde değerlendirirken, kendi kurallarınızın geçerli olmasına dikkat edecek ve sağlayacaksınız.
İşinizle ilgili sizi ruhsal anlamda güçlendirirken ; önemli beraberlikleri ve ortaklıkları kurmanız, bu beraberlikleri yıllarca sürdürmeniz yolunda etkiler alacaksınız.
İş ilişkileriniz; yaşamınızdaki diğer kesitlere göre daha ön plana gelirken, aktif bir şekilde somut olaylarla ilgileneceksiniz. Yanınızda çalışan arkadaşlarınıza karşı, kritik yapan ve eleştiren yönlerinizin ön plana çıkmasını önleyemeyeceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerle ortak planlar yapacak ve hızlı işlerin altına imza atacaksınız.
Bu dönemde çok çalışmaktan yorgun düşebilir ve sinir sisteminizle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Çevrenizin etkisinde kalarak, başaramayacağınız iş sorumlulukları almamalısınız. Gereksiz yere üzüntü çekebilir ve hastalanabilirsiniz.
Akrep Burcu Nisan Ayı İş Yorumu
2 Martta geri gitmeye başlayan Satürn'den ilginç etki alıyorsunuz.. Kararlı ve yardımsever duygularınız sizi çevrenizde sevilen bir kişi yapacaktır. Birçok arkadaşınızın sorunlarını çözecek ve onlara yardımcı olacaksınız. İş arayan arkadaşlarınıza gerekli müdahaleleri yapacak, görev alanlarınızı farklı alanlara kaydıracaksınız. Tüm bunları yaparken, kat ettiğiniz yolun ne kadar büyük olduğunu dinlenme molalarında fark edebilirsiniz. Satürn; bağlılık ve sadakat konusunda gereken öğretileri size sunacaktır. Geriye bıraktığınız yıllarda; ilişkiniz için gösterdiğiniz çabaların ne kadarı size fayda sağladı veya ne kadarının zararını gördünüz. İşte, tüm bunları iyice düşünmeli ve olması gerekeni uygulamalısınız. Satürn'ün öğretileri sıkıcı ve ağır olacaktır. Eğer başarırsanız, üstünüzden bir yük kalkacak. Bulunduğunuz ortamlarda enerjik ve çekici yönlerinizle göz dolduracak, karşı cins üzerinde etkili olacaksınız.
Bu ay cesur ve kararlı davranmak zorundasınız. Mesleki yaşamınızda birlikte olduğunuz kişileri, ısrarcılığınızla şekillendirmeye çalışmayın. Aşırı görev düşkünlüğü içerisinde, üstünüze vazife olmayan konularda da çaba sarf ederek, yoğun günler geçirebilirsiniz. Ama tüm bunlar yaşam enerjinizin giderek azalması ve yorgunluk demektir. Bu nedenle, dingin olabileceğiniz şartları yaratarak, sakin bir şekilde olaylara daha geniş açıdan bakın.
Harcadığınız enerjiyi tekrar elde edebilmek için, kaybettiğiniz zaman kadar daha ek bir zamana gereksinim duyacağınızı ve bunun da hayatınızda kayıp günler olduğunu unutmayın. Başkalarının para kazanması size de kazandıracaktır. Bu ay gerekli yerlerde beklemeli ve hareketleriniz ayarlamalısınız. Özellikle, birlikte iş yaptığınız kişilerle ilişkilerinizi canlı tutacak ve alacağınız desteklerle kendinize yönelik yararlı çalışmalar yapacaksınız.
Bu ay sınırsız özgürlük sizden yana gelişiyor. Yaşamınızı istediğiniz gibi şekillendirmek için daha ne bekliyorsunuz. Çevresel koşullarınızı değerlendirirken artık hiç kimsenin fikrine ve yardımına ihtiyaç duymayacaksınız. Çevrenizde meydana gelen olayları tamamen kendi doğrularınızla şekillendirip, değerlendireceksiniz. Maddi fırsatlar sizi bırakmayacaktır. Her türlü fırsat ayağınıza gelecektir. Olayların bol olduğu bir ay olacak. Abartılı harcamalardan bütçeniz olumsuz etkilenecektir. Bu dönmede yaşayacağınız sorunlardan olumsuz etkilenmek yerine evrenin size vereceği derslerden kendinize pay çıkarmalısınız. Organizasyon kabiliyetiniz artıyor. Yaşamınızla ilgili değişimlere hazırlanmalısınız.
Akrep Burcu Nisan Ayı Sağlık Yorumu
Güneş ve Uranüs sağlık evinizde…Kilo vermeye ve düzenli egzersiz yapmaya başlamalısınız. Güçlü bir enerjiye sahipsiniz ve bu özelliğinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bu arada evcil ev hayvan beslemeye başlayabilirsiniz. Eski alışkanlıklarınızı bırakmanın tam zamanı. Ruhani taraflarınız güçleniyor. Mistik yönlerinizle çevrenize faydalı olmaya başlayacaksınız. Hatta bu dönem tanışacağınız kişilerle ortak bir grup oluşturarak sağlıklı yaşam aktivitesi gerçekleştirebilirsiniz.
Çocuklarınızla ilgili aktivitelere de katılabilirsiniz. Buralarda tanışacağınız kişilerle çocuklarınız sayesinde güçlü dostluklar kurabilirsiniz. Kulüp ve dernek aktivitelerine katılacak, bazı kişilere destek verecek ve bu tür arkadaşlıklardan zevk alacaksınız. Bu ara, özellikle bedensel zorlanmaların fiziksel ve ruhsal problemlere neden olabileceğini aklınızdan çıkarmamalısınız. Hormon sisteminizde olan sorunlar için de bir doktora başvurmayı ihmal etmemelisiniz.
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!