Akrep Burcu Aylık Burç Yorumu

Temmuz 2014
Akrep Burcu Temmuz Ayı Aşk Yorumu
Satürn burcunuzda geri gitmeye devam ediyor.. Disiplin subayı sizi denetlemeye devam ediyor. . Nostaljik duyguların etkisinden kurtulmak zorundasınız. Aşk ve sosyal yaşantısına her zaman dikkat eden ve disiplinli olmasına özen gösteren siz, bu ay sıra dışı davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz. Cesur tavırlar içinde olacaksınız. Bu dönemde sizi dizginlemek oldukça zor olacak. Kararlı bir şekilde savunduğunuz fikirlerinizden taviz vermeyeceksiniz. Ortak çalışmalarınız ve dostluklarınızda hakim bir tavır sergilerken zorlanacak fakat kendi düşüncelerinizi karşı tarafa dikte edeceksiniz.
Çevre evrenizdeki koşulların sizden yana oluşu, bu ay aşk başarınızı verimli hale getirecek.. Bulunduğunuz ortamlarda lider özelliğiniz ön planda olacak. Bu ay, duygularınızı abartabilir ve ilgi duyduğunuz kişiyi gözünüzde büyütebilirsiniz. Her şeye rağmen, duygularınızla enerjinizi istediğiniz gibi kullanacaksınız.. İş yapacağınız ve birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda duygusal bağlarınız güçlenebilir. Güçlü kişiliğinizle çevrenin dikkatlerini üzerinizde olacak. Yaşadığınız bir ilişki varsa, hemen sonuca gitmeyin. Beraberliğinize devam edin fakat evlilik kararı almayın. Dostlarınız ve yakın çevrenizi testten geçirirken, bazılarında çevresine odaklaşacak ve gerçek dostlarınızla birlikte olmayı yeğleyeceksiniz. Bazılarınız dostlarınızla ortak projeler gerçekleştirirken bu çalışmalardan müthiş bir keyif alacaksınız. İkilem yaşatacak bu durumlardan istediğiniz gibi sonuç alacaksınız.

VENÜS EVLİLİK VE ORTAKLIKLAR EVİNİZDE
23 Haziran'a kadar Venüs 7.ortaklıklar ve aşk evinizde yer alacak. Bu dönemde içinizde küçük çılgınlıklar ve kıpırdanmalar söz konusu olacak. Katılacağınız toplantılarda önemli dikkat çekici olacaksınız. Ufukta aşk var. Kararsızlıklar peşinde olabilirsiniz. Arkadaş çevreniz genişledikçe tercihleriniz genişliyor. Sizi yaşam boyunca mantığınızdan ayrılamayan bir yapınız olduğu için içinizde uyduğunuz kıpırdamalara bir anlam vermekte zorlanabilirsiniz. Aşk ve iş hayatınızı karıştırmamalısınız. Yemekler ve romantik toplantılarda ne hissettiğiniz çok önemli. Gerçek dostlarınızla birlikte olmak size müthiş bir keyif verirken, anlamsız kişileri de, yaşantınıza almak istemeyeceksiniz. Seviyor ve seviliyorsanız, bu ay evlilikle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. 8.değişim ve cinsellik evinizde ilerleyecek olan Güneş ; yaratıcılığınızı ve cinselliğinizi önemli ölçüde ön plana çıkarıyor. Yakıcı duygular içinde olmanıza rağmen gizlemeyi iyi biliyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerin size olan sevgileri ve ilgileri hoşunuza gidecektir. Bazılarınız için kısa süreli aşklar da söz konusu olabilir. Bu flörtleri gözünüzde büyütmemeli ve olayları kendi akışına bırakmalısınız.
Akrep Burcu Temmuz Ayı İş Yorumu
Çalışmalarınızda alışık olmadığınız şekilde hırslı olacak ve yakın çevrenizden ummadığınız yardımlar alacaksınız. Geçmişte yaşadığınız zorluklarla başa çıkmayı öğreniyor ve güçlükler karşısında önlemlerinizi pratik bir şekilde alıyorsunuz artık. Arkadaşlıklarınızın seviyesini değerlendireceksiniz.
Güneş 23 hazirana kadar 8. karşıt finans evinizde ilerleyecek.. Kazançlarınızla ilgili çalışmalarınızda iddialı olacaksınız. Bu etkiyle harika ve pozitif iş birlikleri içinde bulanacaksınız. Sadece başarınızı vurgulamakla kalmayacak, Venüs'ün , ortaklık evinizden verdiği olumlu enerji sayesinde hazirana kadar işleriniz başarılı geçecek. Kendinizi çok daha güçlü ve mantıklı hissedeceksiniz. Bu olaylar ani bir şekilde gelişerek, sizi şaşırtacak. Kişisel gelişiminizi etkileyen yönetici gezegeniniz Mars sezgilerinizi muhteşem yapacaktır. Ait olduğunuz iş çevresi ve sosyal gruplardan destek alacaksınız. Kariyer konusunda mutlu ve başarılı bir performans çıkaracaksınız..
Mars 2. evinizde geri gidiyor. Bu ay kolay öfkelenmeyen kolay biri gibi görünüyorsunuz. İç dinginliğinizi sağlama açısından bir fırsat olan bu günlerde, mistik konularla da ilgilenebilirsiniz. Eğer; şimdiye kadar hiçbir yerde çalışmamışsanız, artık kendinize bir uğraş bulabilirsiniz. Bu durum sanatçılar için de çok önemli olacaktır. Yıllarca çalışıp bir yerlere gelemeyenler, iyi niyetli hareketlerinin karşılığını göreceklerdir.
Merkür 7 haziranda geri gidiyor.. Gireceğiniz topluluklarda Marjinal düşüncede olan kişilerden hoşlanmanıza rağmen, geleneksel yapınızdan da ödün vermek istemiyorsunuz. Eğlence hayatına daha fazla önem verdiğiniz halde. Bazılarınız işin tadını kaçırabilir ve aile büyüklerinin kurallarına ters düşebilirler. Geri giden Merkür Jüpiter'le birlikte hareket edeceği için, sezgileriniz çok güçlü olacak. Hayal kurmak yerine, gerçeklerle yüz yüze gelmeyi öğrenmelisiniz. Uzun süredir kavuşamadığınız beklentilerinize yeni bir formül geliştirmek yerine; beklemeyi yeğleyerek, içinizdeki korkuları yenmelisiniz. . Uzun süredir cesaret edemediğiniz konular üzerinde çalışmalar yaparken, ilişkilerinizi rutinlikten kurtarmak isteyeceksiniz.
18 Haziran'dan sonra 8. Karşıt finans evinizde zorlanma var. Merkür geri hareketine bu evde devam edecek. İstekleriniz konusunda çelişkiler yaşamanız mümkün. Alışkanlıklarınız ve yenilikler konusunda aşırı uçlar yaşayabilirsiniz. Güvensizlik duygularınız sizi başkalarının onayına muhtaç duruma sokabilir. Bu arada hızlı gerçekleştirilebilecek idealler peşinde olacaksınız. Hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsanız, dikkatli olmak zorundasınız. Acelecilik kayıp getirebilir. Yaşamla ilgili felsefi analizlere doğru bir yöneliminiz olacak. İnsan ilişkilerinin neden ve sonuçları ile ilgili psikolojik gözlemlere ağırlık vereceksiniz. Eski ve unutulmuş borçlar vergiler ve hukuksal sorunlar gündeme gelecektir. Sakin ve rahat olun bu durumları kolayca atlatacaksınız.
Akrep Burcu Temmuz Ayı Sağlık Yorumu
Sağlık konusunda çok fazla bir sorunuzu olmasa da, RUHSAL anlamda kendinizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Yaşama analizci bakış açısı ile bakarken, isteklerinizde derin bir araştırma ve inceleme hakim olacak. Hızlı hareket etmeniz yüzünden küçük kazalara meyillisiniz. Sindirim sisteminize dikkat etmelisiniz. Yaşam kalitenizi bozacak hareketlerden uzak kalmalısınız. Derin düşünmek size iyi gelebilir fakat melankolik olaylardan uzaklaşmalısınız.
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!