Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
Şubat 2016

Başak Burcu Aylık Burç Yorumu

Günlük yapılacak işler açısından yoğun bir aya giriyorsunuz. Planlı şekilde çalışmanız gerekebilir. Yolunuza çıkan, sizi engelleyen veya hatalar yapan kişiler nedeniyle huzursuz olabilirsiniz, ama eleştirel yaklaşmanız ya da şikayetçi olmanız durumunda işler daha da yavaşlayabilir. Dolayısıyla, yorum yaparken dikkat etmeniz gereken bir aydasınız.

Özellikle 7 Şubat civarında, birlikte iş yaptığınız kişilerle tartışmaktan kaçınmalısınız. Bu kişilere yapacağınız eleştiriler bu kişiyi işden uzaklaştırabilir.

8 Şubat sonrası ise, yeni iş bağlantıları kurabilir veya yeni çalışma arkadaşlarıyla bir araya gelebilirsiniz. Bu yoğunlukta fiziken güçlü olabilmek için, sağlınızı ihmal etmemeniz gerekiyor. Ayın ikinci haftasında, hayata olumlu bakabilir, iyimser olabilir ve bol bol sosyalleşebilirsiniz.

Ayın 14’ünden itibaren ise, her işin yolunda gidebilmesi için detayları atlamamanız gerekiyor. Önemli görüşmeler esnasında dramatik konuşmalar sıkıntı yaratabilir. Önemli sunumları veya randevuları 16’sı sonrasına atmak daha doğru olacaktır.

Ayın 16’sı sonrasındaki günlerde sevdiğiniz kişiler yardımlarınız nedeniyle sizi takdir edebilirler ve siz de onları mutlu etmek için verdiğiniz ödünlere değdiğini düşünebilirsiniz.

Ayın 17’sinden Mart ortalarına dek ise, işle bağlantılı romantik ya da sevgi dolu anlar veya yeni aşklar söz konusu olabilir.
Reklamı Kapat