Başak Burcu Aylık Burç Yorumu

Ekim 2014
Başak Burcu Ekim Ayı Aşk Yorumu
Ay boyunca Mars ve Satürn 3. İletişim evinizde ilerleyecek. İlişkiler evinizde Yönetici gezegeniniz "Mars ve Satürn " ün verdiği destek sayesinde yaratıcı kişilerle birlikte olacak ve sizi destekleyen güçlü konumdaki kişilerin arkadaşlığını tercih edeceksiniz. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığını biliyor ve bu algılama gücüne dayanarak çevrenizdeki kişileri etkilemekten hoşlanıyorsunuz. İkna kabiliyetinizi sosyal aktivitelerinizde rahatlıkla kullanacağınız bir ay yaşayacaksınız. Karşı cinse fazla taviz vermeyeceğiniz bir ay. Kendi doğrularınız ön planda... Çevrenize kin tutabilir, oldukça hassas bir davranış biçimini sergileyebilirsiniz. Kendi değerlerinizin farkındasınız fakat yine de, duygusal doyum sağlamanızın güç olduğu bir ay… Çalışkanlığınızı ve aktivitelerinizi çevreniz gönülden destekliyor. Verdiğiniz sözleri yerine getirme konusunda oldukça hassas davranacaksınız. Aktif zekanızla becerikli yönlerinizi birleştiriyor ve yüksek bir performans sergiliyorsunuz. Mantıklı kararlar alacaksınız ve isteklerinizde direteceksiniz. İnandığınız konularda taviz vermeyeceksiniz.
Başak Burcu Ekim Ayı İş Yorumu
Kişisel evinizde ilerleyen "Güneş" sizi disiplinli yapacak ve özgüveninizi besleyecek. Maddi ve manevi açıdan yaşamakta olduğunuz süreçlerin değerlendirmelerini hızlı yapacak, kazanımlarınız konusunda doğruyu en kısa yoldan bulacaksınız. Sakladığınız ve kimseyle paylaşmak istemediğiniz projelerinizi hızlı bir şekilde yaşama geçirmek isteyeceksiniz. Akıcı konuşmalarınızla, karşınızdakilere savunma olanağı vermeden etki altına alıyorsunuz. Zihinsel faaliyetlerinizi güçlü bir şekilde dışa yansıtacaksınız. Karşınızdaki kişiler, bu kadar yoğun bir projeyi nasıl yapılandırarak ortaya çıkardığınıza şaşırabilirler... İş konusunda hedeflerinizi büyük bir hırs ve coşkuyla takip edeceksiniz. Ev ve ailenizi sevmenize rağmen çalışma yaşamınız ön planda olacaktır. Yapmanız gereken işler konusunda kendinizi yetersiz hissedebilir ve bu özelliğinizi kapatmak için çevrenize karşı baskıcı davranışlar içinde olurken, her türlü gücün arkasında maddi değerler arayabilirsiniz. Maddi konuların sizin için her zaman çok önemli olduğunu biliyorsunuz. Kariyerinizle ilgili başarı size parayı da getirecektir. Yaptığınız işi severek yapacak, enerjik ruh halinizi istediğiniz yönde kullanabileceksiniz. Kişisel gezegeniniz Merkür 3 Eylül'den sonra Finans evinizde ilerliyor. 6 Eylül'den Sonra Venüs kişisel evinize geçiyor. Bu ay sosyal yönünüz çok kuvvetli. Yakın ilişkilerinizdeki bazı sorunlar konusunda dostlarınızın fikirlerini almaya çalışın. Tanışmalar ve ortak çalışmalar için uygun bir dönem içindesiniz. Bu tarihlerde kendi içinize yönelmeli, değer verdiğiniz duygularınızla ilgilenmek için çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz. Satın alma ve sahiplenme isteğinizin üst seviyede olacak, gösterişli olmaya eğilimli bir yapı sergileyeceksiniz. Bütçenizi aşmama konusunda dikkatli olmalısınız "Yeni Ay" ın verdiği etkiyle, duygusal ilişkilerinizde gizemli davranmaktan çok, gücü tercih edeceksiniz. Farklı yönlerinizi ortaya çıkaracak aşkları tercih edeceksiniz. Fakat dikkatli olmanız gereken bir durum ortaya çıkacaktır. Bu dönem karşı cinsle aranızda önlenemeyen bir çekim oluşacak. Büyük bir aşkla bağlandığınız kişiyle olan beraberliğinizin temelinde cinsellik yattığını görecek veya bu dönemde başlayacağınız bir ilişki daha sonra cinsel dürtülerin bitmesiyle cazibesini yitirecektir. Aşk ve iş hayatınızı karıştırmamalısınız. 23 Eylül'de para evinizde ilerlemeye başlayacak olan Güneş size güç ve sabır verecek. Bu dönem özellikle dikkat etmelisiniz ki, düşüncelerinizi gerçekleştirecek dostlarınızla bir arada olacaksınız. Hırslı ve yaratıcı yönlerinizin destekleyici unsurları olarak enerjik arkadaş gurubuna ihtiyacınız var. Fakat bu özel durumlarda bile tartışmaya açıksınız. Bulunduğunuz ortamlarda kendi içsel egonuzu daima tetikte tutuyorsunuz.
Başak Burcu Ekim Ayı Sağlık Yorumu
Sağlık Gezegeniniz "Venüs"; iskelet ve bağırsak sisteminiz konusunda dikkatli olmanızı öneriyor. Özellikle; ay'ın ilk 5 günü iskeletinize önem verin. 6 eylülden sonra; katılacağınız toplantılarda, yeme-içme konusunda aşırıya kaçabilirsiniz. Asabi davranışlarınız yüzünden tansiyon sorunlarınız olabilir. Tepkili bir ruh hali içinde olmamaya çalışın. Sportif faaliyetlere katılırken, yapacağınız uygun diyetler size iyi gelecektir. 23 Eylül'den sonra Güneş sağlık evinizde yer almaya başlayacak. Kalbiniz ve dolaşım siteminizi ele almalısınız. Özellikle rutin kontrollerinizi daha hassas bir şekilde yapmalısınız. Bu dönem; sağlığınızı zorlayacak kadar yüksek performanslı bir çalışma içine girebilirsiniz. Sabırlı bir şekilde, başlatacağınız tempoya hazırlıklı olmalısınız. Düşüncelerinizde ısrarcı davranmanız ve çevre ilişkilerinizi olumlu bir şekilde kullanma yeteneğiniz; amaçladığınız yolda işinizi kolaylaştıracak. 14 Eylülden sonra; Mars Yay burcunda sekizinci evinizde ve Merkür'ünde sağlık evinizde yer alması, küçük kazalar meydana gelme olasılığını arttırabilir. Spor yaparken, dikkatli olmalı ve hızlı hareket etmeniz gereken durumlarda önleminizi almalısınız.
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!