Başak Burcu Aylık Burç Yorumu

Aralık 2014
Başak Burcu Aralık Ayı Aşk Yorumu
Arkadaş çevrenizde dikkatinizi çekecek kişilerle duygusal ilişkiler gündeme gelecektir. Dostluk ve aşk duyguları birlikte gelişebilir veya her iki duygu ilişkinizin bir parçası olabilir. Dengeli yaşamın önemini bildiğiniz için, dış ilişkilerinizi sizi olumlu etkileyecek şekilde ayarlayacaksınız. Venüs; rahatınızı gündeme getirecek her türlü koşulu hazırlayacak…Bu ay aile ve yuva evinizde gezgen yoğunluğu var. Hislerinizi kontrol etmeyi öğrenmeli ve kendinizi iyi yönetmelisiniz. Fazla konuşmadan, daha köklü ve somut davranışlar içine girmelisiniz. Bu yıl, aile büyüklerinizle ilişkilerinizde gerekli psikolojik dengeyi sağlamalısınız. Onlarla aranızda sağlayacağınız uyum, sağlam zeminleri oluşturacaktır. Kişileri olduğu gibi kabul etmesini öğreneceksiniz. Ailenizle ilgili sorumluluk almaya hazır olun. Aslında muhteşem bir ay yaşıyorsunuz. "Satürn" "Venüs", "Güneş" ve "Merkür" ün bir araya gelmesiyle olumlu dostlukların ve iş birliklerin doğacağını da müjdeleyebiliriz. Uzun yıllara dayanan dostluklarınızın temellerini bu ay atacaksınız. Yeni tanıştığınız ilginç kişilerden etkilenecek ve onlarla bir takım aktiviteler gerçekleştirmek isteyeceksiniz. Tüm bunları yaparken, zaman kaybetmek istemiyorsunuz. İyi niyetli yaklaşımlarınızla, agresif kişileri çok güzel ayırt edebileceksiniz. Abarttığınız konuların size bir faydası olamayacağını düşünebilirsiniz.
Başak Burcu Aralık Ayı İş Yorumu
Özgüveninizin yardımıyla başarılı bir performans sergileyeceksiniz. Kendi işinizi kurmak istiyorsanız bu dönem oldukça uygundur. Bu dönem kuracağınız iş karlı bir yatırımı da beraberinde getirecektir. Aile büyüklerinizin uygun göreceği bir işi seçebilir veya aileden gelen bir işi seçebilirsiniz. Sizden yaşça büyük bir kişiyle ortaklık kurabilirsiniz. Danışmanlık ve yöneticilik yapabilirsiniz. Bu dönemde baskıcı duygularınızın da ortaya çıkması bazı hatalara neden olacaktır. Venüs ve Güneş 4. Evinizde size iş kurmanızda ve her konuda ailenizden destek almanıza neden olacaktır. Aile ve yuvanızda bir çok arkadaşınızı ağırlayacaksınız. Mars 5 Aralıktan sonra 6.çalışma ve sağlık evinize geçiyor. 11 Aralıkta Venüs aşk ve sosyal evinizde ilerleyecek. Grup çalışmaları gündemde olurken, sevilen ve uyumlu dostlarınızdan önemli destekler alacaksınız. Sosyal çalışmalardan hoşlandığınız için, bu tür aktivitelerin içinde olmak isteyeceksiniz. Girişimci yapınıza uygun arkadaşlıklar geliştirecek ve ailenizin de bulunacağı bir çok ortak çalışmayı paylaşacaksınız. Para hareketleri konusunda uzun zaman alacak çalışmaların temelini bu ay atabilirsiniz. Bazı arkadaşınızın fikirleri size ilginç gelecek ve onlarla ileriye dönük çalışmalar içinde olacaksınız. Sanatsal ortamları tercih edeceksiniz. Çevrenizi güzelleştirme konusunda oldukça hassas davranarak, çevreci arkadaşlarınızı gönülden destekleyeceksiniz.
Başak Burcu Aralık Ayı Sağlık Yorumu
11 Aralık'a kadar olan günlerde, düzenli egzersizlerle vücudunuzu zinde tutun. Beslenme ile konularda aşırıya kaçmayın. Karaciğerinize bu konuda önem verin. Sakin yerleri tercih ederek, gerginlik yaratan negatif enerjiyi üzerinizden atın. 11Aralık'tan sonra, Yay burcuna geçecek olan Sağlık gezegeniniz Venüs ; iskelet sisteminize özen göstereceğiniz günleri beraberinde getiriyor. Anlık sert tepkisel duygular içine girebilirsiniz. Bu anlarda kendinizi frenleyerek, işbirliği içinde olduğunuz çalışma arkadaşlarınızı motive edici davranışlarda bulunmalısınız. Duygusal tepkilerinizin verdiği olumsuz etkiler kondisyonunuzu düşürebilir. Gerginlik, sizin için olumlu olmayacaktır.
Facebook Twitter Google+ Addthis