Başak Burcu Aylık Burç Yorumu

Ağustos 2015
Başak Burcu Ağustos Ayı Aşk Yorumu
SATÜRN AİLE VE YUVA VE İLİŞKİLER EVİNİZDE GERİ GİDİYOR
Bu dönemlerde zamanınızın büyük kısmını sevdiklerinize ve ailenize ayırarak, onların sorunları ile ilgileneceksiniz. Aile içinde sizden yaşça büyüklerinize daha fazla yakınlık gösterin. Bu arada çocuklarınıza da gereken ilgiyi gösterin. Uzun süredir görmeyi arzuladığınız dostlarınızla bir araya gelip, ihmal ettiğiniz büyüklerinizle görüşebilirsiniz. Sanat eğilimleri ile uğraşabilir, entelektüel faaliyetler içinde bulunabilirsiniz.

İLİŞKİLERE DİKKAT

Arkadaşlık evinizde geri giden Neptün; geçen ay olduğu gibi, hala çevre ilişkilerinizde yanlış gelişen bazı konularda ve yanlış alışkanlıklarınızla ilgili olarak olumlu davranışlar içinde yapılanma fırsatları vermektedir. Sanatla ilgilenenler; düşünce birliği içinde olduğu kişilerle bir araya gelerek ortak faaliyetlerde bulunacaklardır. Yeni fikirlere açık olmanıza rağmen günlük yaşantınızı kurallarından da vazgeçmiyorsunuz.

YENİ AY VE JÜPİTER KİŞİSEL EVİNİZDE..

12 Ağustos'ta Jüpiter bir yıl boyunca yolculuk yapmaya başlayacak. Uğraşı verdiğiniz konularla ilgili öne çıkma telaşı içinde olacaksınız. Meraklı yönleriniz daha da belirgin bir hal alacak ve idealleriniz için savaş vereceksiniz. Öğrenme merakınız artarken, şimdiye kadar denemediğiniz konular üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Bu dönemde, dikkatli olmanız gereken bir durum var: Bazen, Neptün'ün etkisiyle kişiler yanlış saplantılara sürüklenebilir. Yeni ay yeni duygular demektir. 14 Ağustos'ta yeni ay da kişisel evinizde doğuyor. Oldukça dikkat çekici olduğunuz bir aydasınız. Anlamlı ve iğneleyici sözlerinizle partnerinizi ve çevrenizi istediğiniz gibi etkileyeceksiniz. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Yaşam pencerenize açılan bütün güzelliklere önem vereceksiniz. Güneş ve yeni ay birlikte çalışacaklar. Duygularınızın sizi yönlendireceği konuları iyi seçmelisiniz. Tercihleriniz konusunda iyi düşünmelisiniz. . Enerji potansiyelinizin hızlı seyretmesi nedeniyle, hızlı düşünecek ve hızlı kararlar alacak, huzursuz ve sabırsız olacaksınız. Yine de dikkat etmeniz gereken konu; Fanatik düşünceler içinde sıkışabilir ve kendinizi kalıplaşmış duygular içinde bulabilirsiniz. Etkin grup arkadaşlıkları her zaman iyi sonuç vermeyebilir. Bazı kıskançlıklara hedef olabilirsiniz….
Başak Burcu Ağustos Ayı İş Yorumu
BİLİNÇALTINIZ YOĞUN
Ayın ilk haftası; güneş, Merkür, Jüpiter 12. Bilnçaltı evinizde birlikte hareket edecekler. Venüs ay boyunca 12. Evinizde geri gitmeye devam ediyor. Motivasyonunuzun eksilmesi, anlamsız takıntılar içeren inatçı davranışlarınızın ortaya çıkmasına neden olabilir. Bu tür duygusal zorlanmalar karşısında alacağınız tavır çok önemli olacak. Jüpiter ve Satürn karesi yüzünden beklentilerinizin gerçekleşmesi sizin sabır ve gayretlerinize bağlı olarak gelişecektir. Yeni ruhsal deneyimlere hazır bir durumdasınız. Arzuladığınız konularla ilgili kendinizi geliştirme imkanı bulacaksınız. Sosyal çevre ilişkilerinizde olumlu gelişmelere sahne olacak. Satürn Gezegeni, ilişkilerinizi ve yaşam enerjinizi vurgulamaya devam ediyor. Sizi güçlendirmek adına öğretilerine devam ediyor. İlişkileriniz sağlamlaştırırken, çocuklarınızla ilgili ihmal ettiğiniz konularda size sorun yaratıyor. Bu dönemde deneyimlerinizden yararlanacaksınız.

MERKÜR DÜŞÜNCELERİNİZİ GİZLİYOR

Merkür 12. Evinizde ilerlerken alışkanlıklarınız konusunda dikkatli olmalısınız. Fiziksel yönlerinizle ilgili değişimlerden sakınmalısınız. Nostaljik düşünceler z ortaya çıkacaktır. Yine bu dönem ihmal ettiğiniz ilişkilerinizi düzeltebilirsiniz. Yakınlarınızın birinin sağlık sorunları ile ilgilenebilirsiniz. Özellikle yaşlı kişilerin problemlerini çözümlemek size manevi açıdan da iyi gelecektir. Geri giden Venüs 'le Merkür etkileşim halinde. İç dünyanız çok zengin..

YÖNETİCİ GEZGENİNİZ MERKÜR KİŞİSEL EVİNİZDE

Girdiğiniz sosyal çevrelerde karizmanız baskın olacak. Sevdiğiniz işi yaptığınız zaman daha başarılı olduğunuzu göreceksiniz. Tartışmalarda üstünlük sağlayacak, karşı taraf üzerinde etkin fikir hakimiyeti sağlayacaksınız… Gerginliklere hazır olmalısınız. İnatçı davranışlarınız yüzünden bağnaz bir tablo içinde olacaksınız. Hayallerinizde ısrarcı davranmanız yüzünden riskli pozisyonlar içinde kalabilir, eleştirilere kulak asmamakla da sakıncalı durumlara neden olabilirsiniz. Hasarsız atlatmak istiyorsanız; kendi duygularınızın esiri olmayın, yakınlarınızın sözlerine ve tavsiyelerine kulak verin..
Başak Burcu Ağustos Ayı Sağlık Yorumu
HER İŞİN BAŞININ SAĞLIK OLDUĞUNU HATIRLAYALIM

Bu ay; sağlık konusunda şanslı olmanıza rağmen, Sağlık Gezegeniniz Venüs ay boyunca geri hareketinde olacağı için; böbreklerinizi, cinsel organlarınızı korumanızı öneriyor. Bol miktarda sıvı almayı ihmal etmeyin. Cildinize ve saçlarınıza özen gösterin. Katılacağınız grup yemeklerinde kontrolü elden bırakmayın, yiyecekler konusunda temkinli olun. Kalbinizin de sağlığınızı düşünerek hareket edin. Ruhsal konular çerçevesinde, sizi rahatlatacak şekilde olaylara geniş perspektiften bakmalısınız. Spor yapmak aslında size en iyi motive edecek bir aksiyondur. Geceleri erken yatarak metabolizmanızı dinlendirmelisiniz.
SAKİN OLMAYI ÖĞRENİN…HER ZAMAN MUTLU OLURSUNUZ..(PARAMHANSA YOGANANDA)