Başak Burcu Aylık Burç Yorumu

Temmuz 2015
Başak Burcu Temmuz Ayı Aşk Yorumu
FİZİKSEL ÖZELLİĞİNİZLE GÖZE ÇARPIYORSUNUZ
19 TEMMUZDAN SONRA Venüs kişisel evinizde. Bu dönemde sosyal aktivitenizin yüksek olmasından dolayı, çevreniz oldukça kalabalık olacak. Entelektüel düzeyde kişilerle kuracağınız dostluklar yaşam motivasyonunuzu arttıracak, birlikte çalıştığınız kişilerle ortak fikir üretebileceksiniz. Kariyerinize katkısı olacak kişilerle tanışacaksınız. Uzun yolların ve seyahatlerin gündeme gelmesiyle yoğun bir tempoya girebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bağlarınız güçlenirken yoğun bir telefon trafiği yaşayacaksınız. Yurt dışında yaşayan arkadaşlarınızın size yardımları olacak. Bazıları ziyaretinize gelecek veya siz onlarla ortak yolculuklara çıkabileceksiniz. Değişik ülkelerin farklı kişileri merak konusu olacak.

VENÜS GERİ GİDİYOR

24 Temmuzdan sonra sosyal ve aşk evinizde Venüs geri hareketini yapıyor. Aşırı hassas bir yapıda olduğunuz bu günlerde olayları çok yönlü irdelemeye gayret edin. Kendinizi mutlaka karşınızdaki kişinin yerine koymaya çalışın.

Bu dönemde yeni bir aşk ilişkisine başlamamalısınız. Sonuç, genellikle yanlış bir karar ve boşanma ile sonuçlanan birliktelik olacaktır. Yine de her şey bu kadar ümitsiz değil tabii. Çünkü, siz aslında hem değişen ve değişirken de aynı kalabilen ender kişilerden olduğunuz için çevre koşullarınızı kendi lehinize çevirebiliyorsunuz. Tüm bu ilginç durumu bir arada yaşamak ve yaşatmak zor olduğu için bu ay duygusal hayatınızın tadını çıkarabilirsiniz ama dikkatli olun bu durun iki ucu keskin bir bıçak gibidir. Bazen tadınızı kaçırabilir. Güçlü duygularınız sizi yanıltabilir., Yanlış kişilere yönelme ihtimaliniz var. Dikkatli olun! Geçici duygular ve kaçamaklar yüzünden keyfinizi kaçırmamalısınız. Birçoğunuzun anılarında kalacak güzel kısa süren aşklar da gündeme gelecektir.
Başak Burcu Temmuz Ayı İş Yorumu
GÜNEŞ'TEN DESTEK ALIYORSUNUZ
23 Temmuza kadar Güneş 11. Evinizde kalacak.; 7Temmuza kadar Merkür, Mars ve GÜNEŞ size güç ve sabır verecek. Birlikte çalıştığınız kişileri sınayacak ve disiplinli çalışmalar sağlamak adına motive edeceksiniz. Güçlü beraberlikler kuracaksınız. Her şeyin en mükemmelini yapmak istiyorsunuz. Bu özelliğiniz bazılarınız için olumsuz bir tablo gibi algılanabilir fakat siz kendi doğrularınıza o kadar inanan bir kişisiniz ki, bazı çevre unsurlardan tepki alabilirsiniz. Hiçbir şeye aldırmaz görünecek ve bildiklerinizden ödün vermeyeceksiniz.

SATÜRN YAKIN BAĞ İLİŞKİLERİNİZ TESTTEN GEÇİRİYOR

Satürn kardeşler AİLE ve yakın ilişkilerinizi denetleyecek. Neptün ilişkiler evinizde Satürn'le kare açı yapmaktadır. Takıntılarınız sizi rahatsız edebilir. Dostlarınızın sırlarını saklamak isteyecek ve bu konuda taviz vermek istemeyeceksiniz. Yakın dostlarınızın sözlerinden ve davranışlarından etkileneceksiniz. Suskun ve gizemli bir havaya girerek, düşüncelerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz. Karşınızdaki kişileri incitmekten çekindiğiniz için fikirlerinizi açıklamakta zorlanabilirsiniz. Kız kardeşlerle olan ilişkileriniz yoğunlaşacak ve onların sorunlarına da gerekli çözümleri bulacaksınız.

VENÜS IŞIK SAÇIYOR

Hiç bu kadar şanslı olmamıştınız. finans gezegeninizin Venüs 18 temmuzda KİŞİSEL EVİNİZDE sizi olumlu bir şekilde desteklemeye birçok fırsat ayağınıza gelecek. .Ayrıca satın alma duygunuz artıyor. Kişisel kazançlarınızın artmasına karizmanız da yardım ediyor. Yeni adımlar atabilecek ve girişimlerde bulunabileceksiniz. Hayal kurmayı bırakarak, girişimlerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Artık, şans sizden yana. Yeni maddi kaynaklar bulacak, daha kazançlı işlerin altına imza atacaksınız..

AYIN SON HAFTASINDA DİKKATLİ OLUN

Bu dönemde geri giden Venüs sizi olumsuz etkileyecektir. Merkür , Güneş Ve Jüpiter 12. Bilinçaltı evinizde ilerleyecektir.Kendinize olan öz güveniniz sizi yanıltabilir. Gereksiz cesaret gösterilerine kapılmayın. Takdir gören kişisel çabalarınız sizi motive etse bile, tam olarak beklentilerinizin yanıtını bulamayabilirsiniz. Bu günlerde daha esnek olmalı, eksik kalan işlerinizi tamamlamalı, yeni fırsatlar yaratma yerine eskileri akıllıca değerlendirmelisiniz. İletişim, haberleşme, detaylı işler, hatalar, ihmaller ve unutkanlık artacaktır. Bu dönemde günlük iş akışınızı rölanti de götürmeniz, durum değerlendirmelerini daha net yapmanızı sağlayacak, daha hesaplı davranarak içinden çıkılmaz sorunları çözeceksiniz. Hırslarınızı yaşama geçirirken, gereğinde hırçın ve kavgacı bir tutumda sergileyebilirsiniz. Üstlerinizle tartışabilirsiniz.
Başak Burcu Temmuz Ayı Sağlık Yorumu
SAĞLINIZLA İYİ GEÇİNMENİN ÖDÜLÜ İYİ OLACAK
Sağlığınızla ilgili bir sorun görünmüyor fakat, uzun zamandır ihmal ettiğiniz bir genel kontrolden geçebilirsiniz. Aşırı enerjinin size vereceği zararları unutmamalı ve cinsel yaşamınızda dengeyi korumalısınız. Katılacağınız grup yemeklerinde kontrolü elden bırakmayın.
Sağlık Gezegeniniz Venüs'ün; Jüpiter 'den aldığı etkilerle, yaşam zevklerinizde bir aşırılık söz konusu olabilir. Abartılmış davranışların size olumsuz olarak geri döneceğini unutmazsanız, bu dönem sağlığınızı da yanlış yansımalardan korumuş olursunuz.

DOSTUNUN KUSURLARINI ONA YALNIZKEN SÖYLE.. BAŞKALARININ YANINDA ONU ÖV... (ARİSTO)