Başak Burcu Aylık Burç Yorumu

Mart 2015
Başak Burcu Mart Ayı Aşk Yorumu
Evlilik ve ortaklık evinizde ilerleyen "Neptün", duygusal ve sezgisel yönlerinizi ortaya çıkarıyor. . Alışılmışın dışında tutkuların, duyguların ve ilginç fantezilerin ortaya çıktığını göreceksiniz. Bu tür sevecen yaklaşımlarla karşı cins üzerinde çekiciliğinizi ve cinsel potansiyelinizi istediğiniz gibi kullanabileceğiniz anlar yaşayacaksınız. Karşınızdaki kişileri gereğinden fazla abartmamalısınız. Aşk hayatınızda oldukça romantik günler geçirebilirsiniz.
Uyumlu düşüncelerinizle ortaklıklar konusunda ılımlı bir hava estireceksiniz. Gireceğiniz sosyal etkinliklerde duruşunuzla etkileyeceğiniz kişiler olabilir. Bu tür sohbetlerde karşınızdakini dinlemeye gayret edin. Bırakın, kendilerini ifade etsinler.
Dostlukların pekişeceği fakat ayni zamanda arkadaşlıklarınızın aşka dönüşeceği bir dönem.
Aşk hayatınızda hassasiyetin hakim olduğu bir ay içindesiniz. Partnerinle, başkalarına ait konuları tartışırken, kırılganlıklıklara neden olabilecek sonuçlara varabilirsiniz.
Sosyal yaşama fazla değer verdiğiniz günlerdesiniz. Amacınız dikkat çekmekse, ortalıklarda görünmeniz sizin için yeterli olacaktır. Gireceğiniz ortamlarda romantik bir buluşma sürprizlerine hazır olun. Duygusal tatmin sağlamak için, gelecek ayı beklemelisiniz.
Gezegenlerinizin birçoğu hava ve ateş grupları içinde yer alıyor. Daha çok, bol aktivitelerin olduğu sosyal alanlarda yer alacaksınız. Bu çevrelerde tanışacağınız kişilerin güçlü motiveleri sizi mutlu edecek ve kendinizle barışık bir tablo çizeceksiniz. 14 Marttan sonra Merkür karşıt evinizde evinizde yer alırken, bazı küçük ilişkilerin sizi yorabileceğini düşünerek, tavır almanız ve kural koymanızda yarar var.
Ayrıca, "Plüton" un yıllarca 5. Evde kalması ve aile ve yuva evinizdeki Satürn'le birlikte hareket etmesi yaşama bakış açınızı değiştirecek, değer yargılarınızda köklü değişimler meydana getirecektir. Mal varlığınızı arttırmak isteyecek, yaşam sınırlarınızı genişleterek rahat bir esnekliğe kavuşacaksınız. Aile ve ebeveynlerinizle daha sıkı bağlar kuracaksınız.
Başak Burcu Mart Ayı İş Yorumu
Bu ay işbirliği sizin için çok önemli. Güneş ve Neptün ilişkiler evinizde birlikte hareket ediyorlar..Birlikte çalıştığınız kişilerin uyum içinde olmaları sizin de, motivasyonunuzu arttıracak. Gereksiz cesaret gösterilerine kapılmayın. Takdir gören kişisel çabalarınız sizi motive etse bile, tam olarak beklentilerinizin yanıtını bulamayabilirsiniz. Bu ay daha esnek olmalı, eksik kalan işlerinizi tamamlamalı, yeni fırsatlar yaratma yerine eskileri akıllıca değerlendirmelisiniz. İletişim, haberleşme, detaylı işler, hatalar, ihmaller ve unutkanlık artacaktır. Bu dönemde günlük iş akışınızı rölanti de götürmeniz, durum değerlendirmelerini daha net yapmanızı sağlayacak, daha hesaplı davranarak içinden çıkılmaz sorunları çözeceksiniz. Hırslarınızı yaşama geçirirken, gereğinde hırçın ve kavgacı bir tutumda sergileyebilirsiniz. Üstlerinizle tartışabilirsiniz. Fakat hak ettiğiniz ödülü kendi gücünüzle almayı başaracaksınız.
18 MARTTA Venüs dokuzuncu yolculuklar ve seyahat evinizde ilerlerken yeni iş fırsatlarıyla ilgili yakın çevrenizden önemli ve güzel destekler alacaksınız. Kendinize güveniyor ve başlattığınız işler konusunda kararlı adımlar atıyorsunuz.
20 MARTTA karşıt evinizde doğan "Yeni Ay" la birlikte mesleki konularınız önem kazanıyor. Beklediğiniz haberlerin ve iş konularınızın gecikmesi sizi hayal kırıklığına uğratsa da, ay sonunda bozulan sinirleriniz düzelecektir. Yeni atılımlarınız için beklemek zorundasınız.
Ay boyunca "Mars" sekizinci evinizde ilerlerken aşk ve duygusal ilişkilerinizi gözden geçirmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Şimdiye kadar fark etmediğiniz detaylar önem kazanacak, ilişkinizi ve kendinizi sorgulayacaksınız. Hedefleriniz ile ilgili isteklerinizde değişimleri yapabilirsiniz. Değişim süreci içinde olcaksınız. Fakat yine de dikkatli olmalısınız. Çünkü, karşı görüşteki insanlarla karşı tepkili bir kimlik oluşturacaksınız.
Hislerinizi kontrol etmeyi öğrenmeli ve kendinizi iyi yönetmelisiniz. Fazla konuşmadan, daha köklü ve somut davranışlar içine girmelisiniz. Bu yıl, aile büyüklerinizle ilişkilerinizde gerekli psikolojik dengeyi sağlamalısınız. Onlarla aranızda sağlayacağınız uyum, sağlam zeminleri oluşturacaktır. Kişileri olduğu gibi kabul etmesini öğreneceksiniz. Ailenizle ilgili sorumluluk almaya hazır olun. Aslında muhteşem bir ay yaşıyorsunuz.
"Satürn" "aile ve yuva evinizdeki geri hareketi olumlu dostlukların ve iş birliklerin doğacağını da müjdeleyebiliriz. Uzun yıllara dayanan dostluklarınızın temellerini bu ay atacaksınız.
Başak Burcu Mart Ayı Sağlık Yorumu
Venüs 18 Marttan sonra kişisel evinizde yani sizde ilerliyor.. İştahınız oldukça artacağı için, sebze ağırlıklı beslenmenizde yarar var. Güzel sofralar ilginizi çekecek. Venüs kilo almanızı hızlandırabilir. Arkadaş toplantıları sizin için tehlikeli olabilir. Gideceğiniz yerlere karnınız tok olarak gitmenizde yarar var. Ayrıca mesane ve boşaltım organlarınız korumalı ve hijyene dikkat etmelisiniz. Düzenli egzersizlerle vücudunuzu zinde tutun. Beslenme ile konularda aşırıya kaçmayın. Karaciğerinize bu konuda önem verin. Sakin yerleri tercih ederek, gerginlik yaratan negatif enerjiyi üzerinizden atın. 17 Marttan sonra estetik operasyonlarınızı yaptırabilirsiniz.
KADERİNİZİ DEĞİŞTİREMİYORSANIZ….TAVRINIZI DEĞİŞTİRİN (AMY TAN )