Boğa Burcu Aylık Burç Yorumu

Temmuz 2015
Boğa Burcu Temmuz Ayı Aşk Yorumu
YENİ AY İLETİŞİM EVİNİZDE
16 Temmuz'da yeni ay; iletişim evinizde doğuyor. Medya ve iletişim konusuyla ilgileniyorsanız, bu ay en güzel yazılarınızı yazabilir veya yeni bir kitap çıkarabilirsiniz. Bu arada, kırgınlık yaşadığınız kardeşlerle bir araya gelebilirsiniz. Bu arada çıkacağınız kısa yolculuklarda tanışacağınız kişilerle, yeni duygusal yaklaşımlarda bulunacak fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yanlış ilişkiler yaşamak istemiyorsanız, zamanı ve kişileri doğru seçmelisiniz. Size zaman kaybettirecek birlikteliklerden kaçınmalısınız.

Mars sizi çılgınlaştırıyor. Sosyal çevrenizdeki ilişkilerinize azami dikkat göstermeniz gerekiyor. Kendinizi ön plana çıkarmak için, arkadaş ve dost çevrenizde sıra dışı tavırlar içine girebilirsiniz. . Kalbi boş olanlar; geçici fakat eğlenceli olan duygularla hareket ederlerken, yaşamlarını renklendirecekler. Bu arada, bazı küçük kaçamaklar söz konusu olabilir. Daha çok, cinsel güdülü olacak olan bu tür ilişkiler de dikkatli olmalısınız. Zor durumda kalabileceğiniz olaylara meydan vermeyin.

VENÜS GERİ GİDİYOR… İLETİŞİM SORUNLARI YAŞAYACAKSINIZ
25 Temmuz'da aşk ve sosyal evinizde Venüs geri gitmeye başlayacak. Bazılarınız inatla kendi düşüncelerini savunacaklar ve istedikleri başarıyı yakalayacaklar. Karşınızdaki kişileri incitmekten çekindiğiniz için fikirlerinizi açıklamakta zorlanabilirsiniz.

Fedakarlıklarınızın karşılık görmeyeceğinizi zannederek susmayı tercih ediyorsunuz. Fakat, yardım etme duygunuz oldukça yoğun olduğu için birlikte çalıştığınız kişilerin işlerini kolaylaştırmak için elinizden gelen her şeyi yapacaksınız.

YAŞAMINIZI GÖZDEN GEÇİRİN

İlişkilerinizi gözden geçirmek için tam sırası. Partnerinize daha çok zaman ayırarak, beklentilerine karşı daha fazla ilgili olmalısınız. Erken yaşta yapılacak evlilikler için de uygun bir zaman değil. Merkür yüzünden; İlişkilerinizde gerginlikler yaşayabilirsiniz. Daha dayanıklı ve çalışkan bir performans sergilemenize rağmen, duygularınızı ifade etmekte zorlanacaksınız.
Boğa Burcu Temmuz Ayı İş Yorumu
KARİYERİNİZE ODAKLANIYORSUNUZ
Haziran ayında olduğu gibi, gezegenler yine ufuk çizgisinin üzerinde hareketini sürdürmekteler. Mesleki ilişkiler nedeniyle iş seyahatleri ve bu bağlamda ani fırsatlarla karşı karşıya kalacaksınız. Finans Gezegeniniz Merkür'ün etkisiyle, birden fazla işlerle uğraşacak veya iş teklifleri ile ilgili yeni gelişmeler yaşayacaksınız.

Güneş ve Neptün'ün Plüton'la yaptığı olumlu açı, düşüncelerinizi akıcı bir şekilde ifade etmenizi sağlarken, ikna yeteneğinizin etkin olmasını gündeme getirecek ve istekleriniz doğrultusunda uygulamalar yapacaksınız.

Fikirlerinizi empoze ederken, kariyerinizle ilgili konularda kararlı ve sabit davranacaksınız. Böylece düşüncelerinizde geri dönüşler yaşamayacaksınız. Ayrıca, Neptün'ün size sunacağı derin iç görü sezgilerinize güvenmenizi sağlayacaktır. Sanatla ilgilenenler, hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını iyi değerlendirecekler.

İLETİŞİM EVİNİZ GÜÇLÜ

25 Haziranda Mars iletişim evinize geçerek Güneş'le birlikte çevresel ilişkilerinize hareket kazandırıyor. Bu ay, sosyal yaşamınızın ilginç olaylara sahne olduğunu görecek ve bu hareket içinde önemli ve enteresan kişilerle bir arada olacaksınız. Bu grup aktiviteleri çerçevesinde, ayni görüşlere sahip olduğunuz kişilerle, ayni hedefler ekseninde kenetleneceksiniz.

Geleceğe yönelik dostlukların temelini atabilirsiniz. Mantık çerçevesinde attığınız adımlar, marjinal düşünceli kişilerin etkisi ile rotasından saptırılabilir. İlk anlarda size ütopik gelen bu kişilerin düşünceleri, sonradan canınızın sıkılmasına neden olabilir, dikkatli olmalısınız!

Bu tür kişilerin varlığı, güvenilir dostluklar konusunda sizi çelişkili düşünceler içinde bırakabilir. Konu ile ilgili karar vermekte zorlanabilirsiniz.

BAŞARINIZ ÖNEMLİ

Bu ay her şeyi tek başınıza yapmak istiyor ve başarınızda kimsenin payı olsun istemiyorsunuz. Garip bir inatçılıkla hareket etmek için her türlü beceriye sahipsiniz. Çünkü girdiğiniz ortamlarda karşı cinsin ilgisini üzerinize çekeceksiniz. Size uzun zamandır ilgisi olan birinin duygularının açığa çıktığına şahit olabilirsiniz. Yine sosyal yaşantınızda bozulan dostluklarınızı yeniden gündeme gelecek. Derin bir çözülme devresine gireceksiniz.
Boğa Burcu Temmuz Ayı Sağlık Yorumu
SAĞLINIZLA İYİ GEÇİNMENİN ÖDÜLÜ İYİ OLACAK
Sağlığınızla ilgili bir sorun görünmüyor fakat, uzun zamandır ihmal ettiğiniz bir genel kontrolden geçebilirsiniz. Aşırı enerjinin size vereceği zararları unutmamalı ve cinsel yaşamınızda dengeyi korumalısınız. Katılacağınız grup yemeklerinde kontrolü elden bırakmayın.
Sağlık Gezegeniniz Venüs'ün; Jüpiter 'den aldığı etkilerle, yaşam zevklerinizde bir aşırılık söz konusu olabilir. Abartılmış davranışların size olumsuz olarak geri döneceğini unutmazsanız, bu dönem sağlığınızı da yanlış yansımalardan korumuş olursunuz.

DOSTUNUN KUSURLARINI ONA YALNIZKEN SÖYLE.. BAŞKALARININ YANINDA ONU ÖV... (ARİSTO)