Boğa Burcu Aylık Burç Yorumu

Temmuz 2014
Boğa Burcu Temmuz Ayı Aşk Yorumu
Venüs kişisel evinizde. Amaçlarınıza ulaşmak için; Venüs'ün de etkisiyle daha ılımlı bir tarzda adımlar atacak, baskıcı ve kışkırtıcı davranmayacaksınız. Özellikle, karşı cinsle birlikte yapacağınız ortak çalışmalarda kendinizi daha da güçlü hissedecek ve bir başkası tarafından kişiliğinizin takdir edilmesi hoşunuza gidecek. Günlük uğraşılarınızda olayları algılama şekliniz maddi temeller rotasında olacak. Birlikte hareket etmeniz gereken kişiler üzerinde hakimiyet sağlayacak ve isteklerinizi kabul ettireceksiniz. Gerçekleşecek anlaşmalarda koşullar sizin tarzınıza uygun olacak, yoğun iş aktiviteleri kazancınızı arttıracaktır. Yeterli olanakları bulamadığınız için gerçekleştiremediğiniz işler hak ettiği yere ulaşacak. Bu arada, çevreniz için fazla para harcayabilirsiniz. Geçen ay mevcut olan durum devam ediyor, orijinal fikirlere ve paylaşıma hala hazırsınız. Ağır etkili gezegeniniz "Satürn", ilişkiler evinizde işlerinizin yavaşlamanıza neden olurken, olgun ve sizden yaşlı kişilerle dostluk ve arkadaşlık edeceğinizi gösteriyor. Venüs ve Satürn çarpışması yaşayacaksınız. Özellikle, evliliklerde yaşanacak sorunlar ve eşlerin birbirini kıskanmaları gibi olaylar gündeme gelecektir. Siz Boğaların sosyal ilişkilerinize yoğunluk vermesi birlikte olduğunuz kişiyi kıskandıracaktır. Aynı anda bir çok işi gerçekleştirme çabalarınız ve grup arkadaşlarınızla daha çok vakit geçirmeniz nedeniyle partneriniz size karşı sitemkar davranacak fakat bunların nedeninin siz olduğunu da unutmayın. İlişkinizi, güç savaşına dönüştürmekten vazgeçin.
Çevrenizde daima beğenilen bir kişi olduğunuz için, alternatiflerin bol olmasından dolayı kişisel kararsızlıklar yaşamanız mümkün. Karşı tarafa sürekli bir duygusal sorumluluk yüklüyorsunuz. Arkadaşlarınızla güç birliği içinde olmanıza rağmen; çıkacak tartışmaların rutin yaşamınızı olumsuz etkilemesini istemiyorsanız, duygularınızda oto kontrolü elden bırakmamalısınız.
Boğa Burcu Temmuz Ayı İş Yorumu
7 hazirandan sonra yeni bir çalışmaya girmemelisiniz. Sevdiklerinizle birlikte ortak duygu birliği içinde olsanız bile, aranızda oluşabilecek sürtüşmelere engel olamayacaksınız. Geçmiş olaylar yüzünden tartışabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili duygu yoğunluğu yaşıyorsunuz.. Belki de, uzun süredir bir türlü kopamadığınız bir arkadaşınızla yollarınızı ayırabilirsiniz. Güvendiğiniz ve tanıdığınızı zannettiğiniz bir arkadaşınızdan zarar görebilirsiniz..7 hazirandan sonra iletişim konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle; beklentilerinizde yavaşlamalar ve gecikmeler olabilir. Daha önce üzerinde yoğunlaştığınız ve karar verdiğiniz konularınızı bir an önce bitirmeye çalışın. Bu arada bazı iş gecikmeleri de olabilir. Düşüncelerinizi yenilemek için gerekli motivasyona sahip olmanıza rağmen karşı tarafın sizi zorlamasından kaynaklanan sorunlar ortaya çıkacaktır. Karşılıklı şartlarınız iyice belirlemeli ve uygun zemini oluşturmalısınız.. 24 haziranda Venüs finans evinizde ilerliyor. Para hareketi başlıyor. Paranızın değerini bilirken, tüm enerjinizi para kazanmaya yönelteceksiniz. Sevdiklerinizle paranızı paylaşmak isteyecek ve yaşam standartınızı sağlayacaksınız. Yeni tanışacağınız kişilerle uyumlu beraberlikler kuracaksınız. Bu ay sürekli bir aksiyon içinde olacaksınız. Duygu yüklü, mantıklı ilişkiler kuracağınız kişilerle ortak çalışmalar içinde olacaksınız. Özellikle, derin dostluk temellerinin atıldığı bir yıl olacak. Yaşantınıza aniden girecek kişilerle daha sonra güçlü arkadaşlıklar kuracaksınız Hassasiyetiniz çok yüksek. Yardım etme duygunuz yoğun.. Merkür 'de geri gittiği için Venüs'e olumsuz etki veriyor. Alınganlığınız ve kırılganlığınız doruk yapabilir. Yanlış anlaşılma korkusu yaşıyor olmanız, kişisel enerjinizi kullanma konusunda size kısıtlamalar getirecektir.
Boğa Burcu Temmuz Ayı Sağlık Yorumu
Mars Sağlık evinizde sizi aktif yapıyor.. Hızlı hareket etmeniz yüzünden küçük kazalara meyillisiniz. Sindirim sisteminize dikkat etmelisiniz. Yaşam kalitenizi bozacak hareketlerden uzak kalmalısınız. Derin düşünmek size iyi gelebilir fakat melankolik olaylardan uzaklaşmalısınız. Yine bu ay zihinsel yorgunluk söz konusu. Doktor kontrolün de gerekli vitaminlerinizi almalısınız. Daha az yemek yemeli ve spor yapmalısınız. Duygusal çelişkiler yaşadığınız zaman sinir sisteminiz zarar görüyor. Dengeli beslenerek, kısa yürüyüşler yaparak ve hobilerinize zaman ayırarak bu ayı sağlıklı bir şekilde geçirebilirsiniz. Fiziksel yapınız güçlü olduğu halde, uzun süre baskı altında kaldığınız zaman bağışıklık sisteminizde yaşadığınız sorunlar yüzünden sürekli kendinizi yorgun hissedersiniz. Kalsiyum ve süt ürünleriniz daha çok tüketmeniz sizi güçlendirecektir.
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!