Boğa Burcu Aylık Burç Yorumu

Aralık 2014
Boğa Burcu Aralık Ayı Aşk Yorumu
1-9 Aralık TARİHLERİNDE; sekizinci evinizde ilerleyen Venüs; abartılmış fakat gizli duygulara neden olabilir. Sosyal ilişkilerinizi geliştirmek için kapasitenizin üzerinde çabalarda bulunabilirsiniz. Sosyal ortamlar çerçevesinde; yapmak istediğiniz halde, gerçekleştiremediğiniz konularla ilgili fırsatlar yakalayacak, yeni ve başarılı organizasyonlar içinde bulunacaksınız. Bu etkinlikler nedeniyle, bilgilerinizi arttıracak kişilerle bir arada olacak, yabancı kültürlere karşı eğiliminiz artacak. Yabancı kişilere karşı duygusal yaklaşımlarınız da olabilir. Küçük çaplı organizasyon işleriniz giderek büyüyebilir. Yalnız yaşayanlar, bulundukları sosyal çevrelerde tanışacakları kişilerle (sizden yaşça çok büyük veya küçük olabilir) bir ilişki başlatabilirler. Fakat, bu tür ilişkilerde iyi analizler yaparak kararlar verin. Çünkü, doğru olduğunu sandığınız konularda hatalı kararlar almış olabilirsiniz. Bu arada fantastik konulara ilgi duyabilirsiniz. Gizli aşk ilişkileri olanlar; yeniden durum değerlendirmesi yapmalı ve eksilen özgüven nedeniyle, kendilerini geriye çekerek olayları zamana bırakmalıdırlar.
Boğa Burcu Aralık Ayı İş Yorumu
Bu ay, Gezegenler yine hala ufuk çizginizin üzerinde yer alıyor ve size geniş bir perspektif sunuyor. Oldukça yoğun bir ay yaşayacaksınız.Karşıt finans evinizde Güneş ve Venüs'ten önemli etki alacaksınız.Para ve Finans evindeki yoğun gezegen hareketleri nedeniyle; Kendi olanaklarınız ve gücünüzle finans hareketini hızlandırırken, karşı tarafın şartlarına göre daha iyi durumda olacaksınız. Yapacağınız çalışmaların sınırlarını siz belirleyecek, siz çaba göstereceksiniz. İçinde bulunduğunuz ve ilgilenmek zorunda olduğunuz her bir konuyu, kendi özel şartlarınıza göre değerlendirerek bir zemine oturtacaksınız. Politik davranmalı ve karşıt düşüncelere karşı taktikler geliştirmelisiniz. Bu çekişmeler içinde tatminsizlik duygusu yaşamak istemiyorsanız, ruhsal sağlığınıza önem vererek, düşünce ekseninizin artı ve eksilerini dengede tutun. Bu arada; tamamen maddi konulara konsantre olmanız nedeniyle, çevrenizle çıkar temelli kişisel çelişkiler yaşayabilirsiniz. Hiç istemediğiniz halde kırıcı olabilir, istenmeyen dargınlıklara neden olabilirsiniz. Planladığınız işlerde gerekli sonucu almak için kişiselliğinizi güçlü bir şekilde kullanmanızı ve aldığınız kararlardan dönmemenizi öneriyoruz. Ortaklıklar ve yazılı anlaşmalarda durum değerlendirmesi yaparken, güç de olsa şartların sizi desteklediğini göreceksiniz. Sadece, mücadele gücünü yitirmeyin ve her türlü durumdan kendinize yeni görevler çıkarın.10 Aralık'a kadar Venüs ve Merkür Eviniz Yay'da ilerlemeye başlayacak e 12. Evinizdeki Uranüs beklediğiniz fırsatları yakalama şansı verecek. Tüm enerjinizi yurt dışı çalışmalarına verebilirsiniz. Aktif halinde olacağınız bu dönemde hatalarda açık olabilirsiniz. Aceleci tavırlarınızla aktivitelerinizde şansızlıklar yaşama olasılığınız oldukça yüksek. Proje safhasında olan ve uzun süredir düşündüğünüz şeylerle ilgili kesinlik kazanan gelişmeler olacak. Eğitim ve öğretimle ilgili konularda, size güç görünen konularda atılım yapacak, eğitiminizi destekleyici konularda adımlar atacaksınız. Yurt dışında olası aksilikler gündeme gelecektir. Önleminizi alarak yol almanızda fayda var.Yine bu dönemde araştırma yönünüzün ağırlık kazanmasıyla, ilgilendiğiniz konular üzerinde odaklanacak ve çözümler doğrultusunda olumlu adımlar atacaksınız. Aşırı görev düşkünlüğü içerisinde, üstünüze vazife olmayan konularda da çaba sarf ederek, yoğun günler geçirebilirsiniz. Ama tüm bunlar yaşam enerjinizin giderek azalması ve yorgunluk demektir. Bu nedenle, dingin olabileceğiniz şartları yaratarak, sakin bir şekilde olaylara daha geniş açıdan bakın. Harcadığınız enerjiyi tekrar elde edebilmek için, kaybettiğiniz zaman kadar daha ek bir zamana gereksinim duyacağınızı ve bunun da hayatınızda kayıp günler olduğunu unutmayın. İçsel durumunuzun olumlu psikolojik tepkiler içinde olması nedeniyle, çevrenizle uyumlu ruhsal birliktelikler, ortaklıklar içinde bulunacaksınız. Bol bol yurt dışına çıkabilirsiniz.
Boğa Burcu Aralık Ayı Sağlık Yorumu
11 Aralık'a kadar olan günlerde, düzenli egzersizlerle vücudunuzu zinde tutun. Beslenme ile konularda aşırıya kaçmayın. Karaciğerinize bu konuda önem verin. Sakin yerleri tercih ederek, gerginlik yaratan negatif enerjiyi üzerinizden atın. 11Aralık'tan sonra, Yay burcuna geçecek olan Sağlık gezegeniniz Venüs ; iskelet sisteminize özen göstereceğiniz günleri beraberinde getiriyor. Anlık sert tepkisel duygular içine girebilirsiniz. Bu anlarda kendinizi frenleyerek, işbirliği içinde olduğunuz çalışma arkadaşlarınızı motive edici davranışlarda bulunmalısınız. Duygusal tepkilerinizin verdiği olumsuz etkiler kondisyonunuzu düşürebilir. Gerginlik, sizin için olumlu olmayacaktır.
Facebook Twitter Google+ Addthis