İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
Şubat 2016

İkizler Burcu Aylık Burç Yorumu

Aslında yeni ufuklara açılmak, seyahatler yapmak, yeni kültürler tanımak, yutdışı bağlantılı işler yapmak ya da yeni eğitimlere başlamak istiyorsunuz, ama iş yoğunluğu veya yapılması gereken şeyler bunlara izin vermiyor olabilir. Ancak, bu ay, bu alanlara yoğunlaşabilmek için tüm gayretinizi göstererek sonuç alabilirsiniz. Mükemmeliyetçi olmamalı, eğer bir işin altından kalkabilecek tek kişiyseniz, eleştirilere aldırmadan harekete geçmelisiniz.

8 Şubat civarında, evinizi veya ailenizi ilgilendiren başlıklardaki olumlu gelişmeler veya olumlu girişimler ya da huzurlu ortam rahatlamanıza katkı sağlayabilir. Çok sosyal olmak istemeyeceğiniz bir haftada olabilirsiniz.

10 Şubat civarında, iş hayatınızı veya üzerinde yoğunlaştığınız işleri ilgilendiren alanlarda olumlu olaylar yaşanabilir.

22 Şubat civarında ise, aile, ev veya gayrimenkul başlıklı konularda hassasiyetler oluşabilir; insanlara aşırı tepkiler vermemeye gayret etmenizde fayda var. Ayın son on gününde ise, kendinizi gösterme isteğiniz artıyor, ama işler istediğiniz gibi gitmeyedebilir.

28 Şubat civarında, işinizi veya kariyerinizi ilgilendiren konularda duygusallaşabilirsiniz, ama bu durum yaratıcılığınızın da artmasını sağlıyor.
Reklamı Kapat