İkizler Burcu Aylık Burç Yorumu

Temmuz 2015
İkizler Burcu Temmuz Ayı Aşk Yorumu
ERTELEDİĞİNİZ SORUNLAR TEKRAR KARŞINIZDA
25 TEMMUZDAN SONRA; Geçmişten kaynaklanan sorunlar yüzünden sorunları abartabilirsiniz. Planlarınız bozulabilir ve görüşmek istediğiniz kişilere ulaşamayabilirsiniz. Kardeşlerle aranızda süregelen sorunlara yeniden ele alabilirsiniz. Aranızda yıllardır süren problemlere artık son vermenin zamanı geldiğini evren size bir kez daha hatırlatacak. Venüs''ün geri hareket edeceği için aşk konusunda dikkatli olmalı ve geçici duyguların size vereceği küçük aşk dalgalarından kendinizi korumalısınız. Venüs sizi oldukça romantik yapacak. Çünkü, cazip görüntünüzle kendinizi bu tür olayların içinde bulacaksınız. Rutin düzeninizi bozabilecek aşklara yelken açmamalısınız.

JÜPİTER SİZİ KORUYOR
Bu arada, aile içi huzursuzluklara son vermek için yakınlarınızdan ara buluculuk yapmalarını bekleyebilirsiniz. Özellikle aile büyükleri bu konuda size yardımcı olacak. Evinizle ilgili eşya alabilir, tadilatlar yapabilirsiniz. Kısa yolculuklarınız gündeme gelebilir.

Aşk hayatınıza aileniz yorum getirebilir. Bolluk ve fırsatlar gezegeni "Jüpiter" her türlü olumsuzluklara karşı sizi korumaya devam ediyor. Sosyal hayatınızdaki özgürlüğünüzü istediğiniz gibi yaşayamayacaksınız. Bu dönem aileniz sizin için farklı planları olacak ve siz kendi bildiğiniz yoldan taviz vermek istemeyecektir.
İkizler Burcu Temmuz Ayı İş Yorumu
MERKÜR KİŞİSEL EVİNİZDE
8 TEMMUZA KADAR MERKÜR kişisel evinizde ilerliyor. oldukça dikkat çekici olduğunuz bir dönemdesiniz.. Anlamlı ve iğneleyici sözlerinizle partnerinizi ve çevrenizi istediğiniz gibi etkileyeceksiniz. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Yaşam pencerenize açılan bütün güzelliklere önem vereceksiniz. Bu dönemde kendinizi herkesten daha çok seveceksiniz. Yaşam hırsınız tavan yapacaktır. Duygularınız coşacak. Ani karşılaşmalara hazırlıklı olun. Evinize kapanmayın. O gün birçok telefon alabilirsiniz. Düşüncelerini sizden gizleyen birinin aşk seronomisine hazırlıklı olun. Sizi hayretler içinde bırakacak duygular söz konusu. Nostaljik hisler içinde olacaksınız. Dostlarınızla birlikte eski günlerinizi konuşabilirsiniz. Hele doğum gününüze yakın bir tarihse, sürpriz karşılaşmalar hazırlıklı olun. Kendinizi bu kadar beğenmeniz nedeniyle, çevrenize "çok bilmiş" bir imaj sergileyeceksiniz.

ÇEVRE İLŞKİLERİNDE ARANIYORSUNUZ

18 TEMMUZA KADAR Venüs iletişim evinizde Jüpiterle birlikte hareket ediyor. Cazibeniz oldukça yüksek seyrediyor. Ailenizi arzuladığınız gibi yönlendireceksiniz. Araştırmacı yönünüzü körükleyen aktiviteler içinde bulunurken, detaylar üzerinde yoğunlaşarak başarıyı yakalayacaksınız.
İsteklerinizi enerjinizle donatmayı biliyor ve uyumlu bir kombinasyon yaratabiliyorsunuz. Düşüncelerinizde ısrarcı bir tavır takınarak sosyal yaşantınızda farklı konumlar elde edecek, dayatmacı bir tavır sergileyeceksiniz. Bu dönem çevrenizden beklemediğiniz avantajlar elde edebilirsiniz. Ailenizin büyükleri tarafından destek göreceksiniz.

VENÜS GERİ GİDİYOR

25 TEMMUZDAN SONRA Venüs aile ve yuva eviniz Başak'ta geri gitmeye başlıyor.. Aile içinde paylaşımlar söz konusu. Ailenizden kalan bir eski ev veya mülk varsa, onların tamiratı, alım satımı gündeme gelecektir. Bazılarınız, otel ve pansiyon işletmeciliğine soyunabilir veya aileden kalma bir işi devir alabilirsiniz. Kendi istekleriniz doğrultusunda hedefleriniz ve aile ilişkileriniz konusunda yoğunluk yaşayacaksınız. Önemli değişimler yaşarken, bu arada sizi sıkan koşullarla savaşmayı da öğreniyorsunuz. Neptün kariyer evinizde geri gitmeye devam ediyor. Geçmişte ertelediğiniz hayallerinizi yeniden ortaya çıkarırken sizi zorlayabilir. Sizin için önemli olan; yüksek bir "Jüpiter" enerjisi ile destek aldığınızı unutmamak olmamalıdır. En zor olayların bile, birden çözüldüğünü görmek için üstün bir çaba sarf etmenize gerek kalmayacak.
İkizler Burcu Temmuz Ayı Sağlık Yorumu
SAĞLIĞINIZ DİSİPLİN BEKLİYOR
Ay boyunca Satürn geri giderken Üstelik 25 temmuzdan sonra Venüs'te geri gidecek. Aksilikler ve ihmal edilmiş rahatsızlıklar söz konusu. Belki de uzun süredir tıbbi kontrollerini ihmal ediyordunuz. Duygularınızı abartabilir ve birlikte çalıştığınız kişilerle çatışabilirsiniz. Ruhsal anlamda gergin olduğunuz ay. Özellikle, sağlığınızın etkilenmesini istemiyorsanız; kendinizi rahatlatacak ruhsal deneyimler, meditasyon ve spüretüel konularla ilgilenebilir, hobilerinize vakit ayırabilir, sakin ortamları tercih edebilirsiniz.

BİRİSİ SİZE İYİLİK Mİ YAPTI.?? SİZDE BAŞKASINA YAPIN VE BU İYİLİK ZİNCİRİ YILLAR BOYU İNSANLARA ULAŞSIN..(HENRY BURTON)