İkizler Burcu Aylık Burç Yorumu

Ağustos 2015
İkizler Burcu Ağustos Ayı Aşk Yorumu
VENÜS GERİ GİDİYOR

Ay boyunca VENÜS GERİ GİDİYOR.. Hedeflerinizde mantığı ön plana alarak, kontrolünüzü kaybetmeyin. Bugünlerde sağduyuyu ve sakinliği elden bırakmayın. Bu şekilde davrandığınızda ortaya çıkacak zor pozisyonlardan başarı ile çıkacaksınız. Israrcı olduğunuz konularda, katı bir inatçılık içinde olmayıp, ikna edilmeye yönelik ılımlı tavırlarla olaylara yaklaşın. Yumuşama politikası emin olun işinize yarayacaktır. Aşkta gerçek duygularınızın anlamını irdeleyeceksiniz. Bazı ilişkilerinize belli bir mesafe getireceksiniz. Değer yargılarınız ve sezgileriniz artıyor. Tüm bu iyi haberleri Karşıt evinizde sizi etkileyecek olan Satürn'e borçlu olacaksınız..

YAVAŞ HAREKET ETMELİSİNİZ

Kişisel özgürlüğünüzü ve hiçbir şeye bağlı olmadan kendi inisiyatiflerinizi ortaya koyabilmeniz için büyük transitlerden güç alıyorsunuz. İşbirliği yaparak sonuçlandırmaya çalıştığınız olaylar geri planda kalacak olmasına rağmen, hala çevrenizin desteği önemini koruyor. Her ne kadar bağımsız davranmaya meyilli olsanız da, önünüzdeki aylarda çevrenizle olan iyi ilişkileriniz sayesinde bazı kazanımlarınız olacak. Venüs'ün sert açısı, çevresel değerlerimizi yanlış kullanmamıza neden olabilir. Özellikle, arkadaşlarımızla ilişkilerimize abartılı bir şekilde yaklaşabiliriz. İlişkiler konusunda zorlanacaksınız. Venüs'ün geri bu tartışmaları yoğunlaştırabilir. Kardeşler arası geçmişe dayalı problemlerde tetiklenebilir. Aile içi ilişkilerinizde ve yakın çevrenizde duygusal tepkileriniz ortaya çıkabilir. Duygu ve mantık karmaşası yaşatabilir. Kardeşlerle aranızda iletişim kopukluğu, kan bağı olduğunuz kişilerle fikir ayrılıkları yaşamanız mümkün. Mümkün olduğu kadar çevrenizin fikirlerinden faydalanmaya çalışın.
İkizler Burcu Ağustos Ayı İş Yorumu
AİLE VE YVA EVİNİZDE JÜPİTER TRANSİTİ

12 Ağustosta Jüpiter iletişim evinizde ayrılarak aile ve yuva evinizde ilerlemeye başlayacak.. ortalama bir yıl dördüncü evinizde kalarak temel düşüncelerinizi yeniden ele alacak. Bu dönemde kendi işinizi kurabilirsiniz. Bu nedenle, bağımsız iş yapmaya yöneleceksiniz. Merkür-Uranüs uyumu size büyük bir cesaret veriyor. Başarma konusunda size sunacağı avantajı, kişisel hedeflerinizin yapıcı bir başlangıcı olarak kullanabilirsiniz. Karşı tarafı rahatsız edici etkilere neden olmadan, arzuladığınız konulara işlerlik kazandırabilirsiniz. Müdahale gerektiren tüm işlerde kendi çabalarınızla başarılı olacak ve günlük rutin çalışmalarınızı istekleriniz dahilinde gerçekleştireceksiniz..

KENDİ DOĞRULARINIZ İLE YAŞIYORSUNUZ

Uzun transitlerin dışında, diğer gezegenleriniz ufuk çizginizin altında ilerlemektedir. Çevrenizin değerlendirmelerinden çok kendi inisiyatifiniz doğrultusunda davranışlar sergileyeceksiniz. Kariyer evinizdeki Retro Neptün'le aile ve yuva evinize geçen Jüpiter zıt açı oluşturacaklar. Duygularınızı yeniden gözden geçireceksiniz. Aklınızın karışmasına neden olacak bazı sorunları gözünüzde büyütmeyin.
Eski ve yeni olayları gözden geçireceksiniz. Geçmişte başlattığınız bir duygunun şekil değiştirdiğiniz görmek sizi yorabilir, dikkatli olun. Jüpiter'le birlikte çok şanslı ve fırsatların bollaşacağı bir dönem hayatınızda başlıyor. Azimle başlayacağınız işi en üst seviyelere taşıyacaksınız. Eski yaşam tarzınızı beğenmeyerek yeni başlangıçlar yapmak için kolları hemen sıvayabilirsiniz. Mesleki açıdan önemli bir hazırlık dönemi sizin için uygun olacak. Alt yapısını kuracağınız yeni bir oluşum için çevrenizden de destek alabilirsiniz.24 Ağustos'a kadar iletişim evinizde güçlü olan Güneş'ten olumlu etki alıyorsunuz.

GÜNEŞ VE JÜPİTER AİLE EVİNİZDE

24 Ağustos'tan sonra Güneş ve Jüpiter aile ve yuva evinizde kavuşum yapıyor.. Girişimde bulunduğunuz çalışmaların geri dönüşümlerini hesaplarken, zihniniz çok daha rasyonel çalışacak ve bilgilerinizi pratik bir şekilde ortaya dökeceksiniz. ..Ay boyunca para konusunda odaklaşacak, azimli ve kararlı davranışlarınız sayesinde yeni fikirlerinizi yaşama geçireceksiniz. Konfor duygularınızın ortaya çıkmasıyla harcamalarınızda aşırıya kaçacaksınız. Gereksiz alışverişlerden uzak kalmalısınız. Güven duygunuzun artması ile para kazanma konusunda olanaklarınızı yeniden gözden geçireceksiniz. Hoşnut olmadığınız şartları değiştirecek güce sahipsiniz.
İkizler Burcu Ağustos Ayı Sağlık Yorumu
SAĞLIĞINIZI HAFİFE ALMAYIN

Bu ay, sağlığınız oldukça iyi olmasına rağmen; Sağlık gezgeniniz Mars 9 Ağustos'a kadar yengeç'te ilerleyecek. Cinsel organlarınız, mideniz, dişleriniz ve cildinizin hassas olabileceğiniz unutmamalısınız. Özellikle yanlış bir beslenme düzeni sizi olumsuz etkileyebilir. Ayaklarınıza özen göstermelisiniz. Düzenli egzersizleri aksatmayın. 9 Ağustostan sonra, Aslan burcuna geçecek olan Mars sizi yorabilir. Özellikle bedensel zorlanmaların fiziksel ve ruhsal problemlere neden olabileceğini aklınızdan çıkarmamalısınız. Kilo vermeye ve düzenli egzersiz yapmaya başlamalısınız. Güçlü bir enerjiye sahipsiniz ve bu özelliğinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bu arada evcil ev hayvan beslemeye başlayabilirsiniz.
BAZI DÜŞÜNCELER VARDIR Kİ….İNSAN ONLARIN EFENDİSİ OLMALIDIR..AKSİ TAKDİRDE UŞAĞI OLUR.(PUBLİUS CYRUS)