İkizler Burcu Aylık Burç Yorumu

Ekim 2014
İkizler Burcu Ekim Ayı Aşk Yorumu
5 Eylül'e kadar Venüs sosyal ve aşk hayatınızı olumlu bir şekilde etkiliyor. Uzun süren bir aşkınız varsa, aile içinde bir nişan söz yapabilirsiniz. Duygusal konularda göstermeniz gereken cesaretli adımları, temkinli davranmak şartıyla atabilirsiniz. Bu dönem aşk konusunda yeni insanlara karşı tedbirli olmalısınız. Geçmişte yaşadığınız bir olayı yeniden irdeleyerek, o zaman göremediğiniz detayları bu dönemde fark edebilirsiniz.Hayallerinizle baş başa kalma arzusu içinde olabilirsiniz. Düşündüğünüz şeyleri yaşama geçirme planları içinde hareket ederken, ne düşündüğünüzü hiç kimse anlamayacak. Sosyal ilişkilerinizin hala yoğun olduğu bir ay. Geçen aydan başlayan ilişkilerinizi sürdürüyorsanız, bu ay daha ciddi kararlara yönelebilirsiniz. 5 Eylül'den sonra Venüs aile ve yuva evinizde ilerleyecek. Ailenizle ilgili konuların gündem kazanmasıyla yaşadığınız duygu bağlarını pekiştireceksiniz. Güçlü duygularla başlattığınız çalışmalarınızı inatla sürdüreceksiniz. Aile büyüklerinin sorunları gündeme gelebilir. Geçmişe dayalı tecrübelerinizin doğruluğunun, bugün de kanıtlanması sizi her konuda haklı çıkaracak. Bu nedenle kendinizle ilgili düşüncelerinizde ısrarcı olacaksınız. Bu ay, ikna kabiliyetiniz artıyor. Gündemde olan konularla ilgili birleştirici konuşmalar yapacağınız yerlerde bulunabilirsiniz. Çevre faktörler sayesinde güçleneceğiniz işler peşinde koştururken, sosyal kişiliğinizde sağlam temeller üzerine boy verecek. Yönetici ruhu taşıyan insanlar size daha fazla güven verecek. Onlarla bir çok iş fırsatı yakalayacaksınız..Kariyer evinize yakın gerçekleşecek Tutulma mesleki konularda sorunları da beraberinde getirecek. Çok dikkatli olmalısınız. Baskıcı düşüncelerinden dolayı çevrenizle uyumsuzluk yaşayacaksınız. 23 Eylül'de Yeni ay'ın 5. Evinizde doğmasıyla eğlenceli ve muhteşem bir haftaya hazırlanın. Aşk yaşamınızda canlılıklar meydana gelecek. Bazılarınız ciddi beraberliklerin temellerini atacaklar. Sizden yaşça büyük kişilerle yaşayacağınız bir aşk, bu konuda size değerli tecrübeler kazandıracak. Çocukları olanlar için, yaz okulları gibi sosyal aktiviteler gündeme gelecek. Bu dönem sanatla ilgilenenler; düşünce birliği içinde olduğu kişilerle bir araya gelerek ortak faaliyetlerde bulunacaklardır. Yeni fikirlere açık olmanıza rağmen günlük yaşantınızı kurallarından da vazgeçmeyerek herkesi şaşırtabiliyorsunuz. Yakın dostlarınızla aranızda duygusal bağlarınız güçlenecek. Bu dönem uzun süredir ihtiyacınız olan aşk size sunulacaktır.
İkizler Burcu Ekim Ayı İş Yorumu
Ay boyunca Mars Ve Satürn çalışma evinizden destek verecek. Şans ve yükseliş sizden yana. Geçmişte üzerinde çalıştığınız ve size ödül getirmesini beklediğiniz tüm konular sizi destekleyecek. Mesleki konularda etkin kişiler istediğiniz şansı size verecekler ve bir çok fırsatı bir arada yakalayacaksınız. On iki yıldan sonra kariyerinizle ilgili muhteşem bir destek alıyorsunuz. İşinizde yükselme, farklı bir mesleğe geçme ve kendinizin için uygun koşulları hazırlama konusunda ideal bir yıl olacağından emin olabilirsiniz. Derin araştırma gereken konularda kendinizi ispat edeceksiniz. İnsanlara yardım etme duygunuz harekete geçerek, toplumda misyonu olan kuruluşlarda görev yapacaksınız. 14 Eylül'de Mars zıt burcunuz Yayda. Liderlik özellikleriniz ortaya çıkacak. Eğer; şimdiye kadar hiçbir yerde çalışmamışsanız, artık kendinize bir uğraş bulabilirsiniz. Bu durum sanatçılar için de çok önemli olacaktır. Yıllarca çalışıp bir yerlere gelemeyenler, iyi niyetli hareketlerinin karşılığını göreceklerdir. Çevrenize faydalı olacağınız işleri tercih ederken, şimdiye kadar denemediğiniz fakat hep hayalini kurduğunuz işlerde başarılı olacaksınız. Aşk yaşıyorsanız, romantizm dolu günler sizi bekliyor. Tutkular, duygular ve ilginç fanteziler ortaya çıkacak. Karşı cins üzerinde çekiciliğinizi ve cinsel potansiyelinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Yine ailevi duygularınızı yok sayamayacağınız bir dönem. Günlük yaşantınızda onların fikirleri önemli olacak. Merkür sosyal aktivitelerinizde artışlara neden olacak şekilde etki vermektedir. Partiler ve eğlence ortamlarına katılırken çevre ilişkilerinize belli bir uyum getiriyor. Fakat bulunduğunuz ortamlara dikkat etmelisiniz. Çalışma hayatınızla ev yaşantınızı dengeli bir şekilde yürüteceksiniz. Sosyal ilişkilerinizde aileniz size destek olurken, sizde kişisel enerjinizi evinize ayıracaksınız. Katılacağınız arkadaş toplantılarında eski dostlarınızı görme şansı elde edeceksiniz. Bazıları da; gruplaşmalar yaşayarak, gerilimli ve huzursuz bir ortam içine düşebilirler. Sezgilerinizin yüksek olmasından dolayı arkadaşlarınız arasında farklı yönleriniz dikkat çekecek. Bu ay birçoğunuz; arkadaş çevrelerinde, karşı cins üzerinde dikkat çekici bir performans sergileyecek. Yeni kişilerle tanışmanız mümkün. Fakat başlayan bir ilişki varsa, dikkatli olmanız gerekiyor. Bu beraberlik daha sonra farklı boyutlarda şekil değiştirecektir. Koşullar yön değiştirecek ve ilişkinizi sürdürme arzunuz kalmayabilir.
İkizler Burcu Ekim Ayı Sağlık Yorumu
Ay boyunca satürn ve mars sağlık evinizde ilerliyor. Daha önce ihmal ettiğiniz rutin sağlık kontrolleriniz varsa onları yeniden yaptırmalısınız. Baş bölgenizi korumalısınız. Bu dönemde unutkanlığınız artabilir, dikkatsiz davranışlar nedeniyle kazalara karşı dikkatli olun. Yakıcı ve kesici aletlerden uzak kalın. Estetik operasyon düşünenler için uygun bir dönemin olmadığını hatırlatalım. Operasyon olumlu geçebilir. Fakat daha sonra yeniden sorun yaratacaktır. Ruhsal gelişiminizi arttırıcı grup çalışmalara yönelebilirsiniz. Sizi ruhsal olarak rahatlatacak, yoga türü mistik felsefi çalışmalar içine katılabilirsiniz.
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!