Koç Burcu Aylık Burç Yorumu

Mart 2015
Koç Burcu Mart Ayı Aşk Yorumu
Venüs Ve mars kişisel evinizde müthiş bir çekicilik veriyor. Aklınız öfkeniz güzelliğiniz ve cazibeniz. Bomba gibisiniz. İddiacı ve yargılayıcı tavırlarınızın ön plana çıkmasıyla, başkalarının fikirlerine karşı toleranslı olamayabilirsiniz. Sosyal açıdan aktif olmanız sizi şımartmasın.. Önemli bir ay.. hedefleriniz yüksek fakat egonuzu doğru kullanmalısınız. Şimdiye kadar açığa vurmadığınız düşüncelerinizi, birlikte iş yaptığınız kişileri uzaklaştırma pahasına ifade etmeye başlayabilirsiniz. Yeni başlangıçlar için daha hırslı ve gücünüzün bilenmiş olduğunu hissedeceksiniz. Atılımlar için uygun bir dönem. Düşüncelerinizi rahat bir şekilde yaşama geçireceksiniz. Kendi düşünceleriniz doğrultusunda koşullarınızı yaratmaya çalışırken, bulunduğunuz ortamlarda ön planda olma gayretleri içinde çaba sarf edeceksiniz. Çevrenize karşı nazik olmalısınız.
Koç Burcu Mart Ayı İş Yorumu
Dengelerinizi korumak zorunda olduğunuzun farkında olarak, yenilikler ve hedefleriniz doğrultusunda hareket edeceksiniz. Ne istediğinizi biliyor ve çevrenizden etkilenmeden kişisel hareket ediyorsunuz. Başkalarının değil, sizin ne istediğiniz önemli. 14 Martta Satürn ruhsal ideallerine hizmet vermek ve bilgilerinizi yeniden ele almak ve pekiştirmek için dokuzuncu evinizde geri gitmeye başlayacak. Yabancı ülkeler ve yolculuklarla ilgili prosedür problemleri yasabilirsiniz. Kurumsal sorunlar ortaya çıkabilir. Uzun süredir ihmal ettiğiniz yarım kalmış bilgilerinizi tamamlama fırsatı da verecektir.. Satürn Retroları çoğu kez kendimizi yetiştirme ve olgunlaşma fırsatları verir. Öğrenme ve öğretme yeteneğiniz ortaya çıkacaktır. Dengelerinizi korumak zorunda olduğunuzun farkında olarak, yenilikler ve hedefleriniz doğrultusunda hareket edeceksiniz. Ne istediğinizi biliyorsunuz. Bu ay; Güneş-Satürn karesi ve Neptün etkileşimi sizi gergin ve yüksek egonuzu körükleyebilir. Plüton kariyer evinizde sizi güçlü kılmaya devam ediyor. Mantık ve duygular paralel ilerlediği için, gereksiz ve ani çıkışlarla çevre ilişkilerinizi bozabilirsiniz. 18 Marttan sonra Venüs madde ve kazançlar evinizse. Paraya bakış açınızı ve madde ile aranızdaki bağlantıların yeni kurgusuna hazır olun.. Her şey her an değişebilir. Kazançlarınız bir anda farklı bir çehreyle karşınıza çıkacaktır. Beklediğiniz fırsatlarınızın beklemediğiniz bir şekilde size gelmesi ilginç bir yaşam deneyimi olabilir. Arzuların sihirli bir şekilde elinize sunulması için hiçbir ekstra bir şey yapmanıza gerek kalmayacaktır.. Masraflar ve harcamalar konusunda abartıya kaçabilirsiniz. Dengeli gitmenizde yarar var. 20 Martta Yeniay 12. Evinizde; Sürprizlere hazırlıklı olun. Mars Uranüs kişisel evinizde etkileşimdeyken; bilinçaltınızı Merkür Neptün ve yeni ay karıştırıyor. Yeni projeler, yeni fikirlerin doğrultusunda, yeni organizasyonların ortaya çıkacağı ve kendinizi destekleyen kişilerle bir arada olacağınız günler olacak. Kişiliğinizin yaratıcı yönünü sunarak çevrenize yaklaşmanız halinde, onları etkileyeceksiniz. Merkür iletişim konusunda yaratıcılığınızı kullanmanızı destekliyor. Mars ay boyunca kişisel evinizde fırtınalar estiriyor. 22 MARTTA Güneş kişisel evinizde…Venüs Uranüs ve Mars'la birlikte hareket ediyorlar.. Egonuz yükseliyor. ; Yaşamınızı İstediğiniz gibi şekillendirmeye devam edersiniz.. Şans ve yükseliş sizden yana.. Derin araştırma gereken konularda kendinizi ispat edeceksiniz. Sosyal ilişkilerinizin seyrini maddi kazançlara döndürebilirsiniz. Çevrenizdeki olayları lehinize kolayca çevireceksiniz.
Koç Burcu Mart Ayı Sağlık Yorumu
5 MARTTA Dolunay çalışma ve sağlık evinizde gerçekleşiyor. Şimdiye kadar açığa vurmadığınız düşüncelerinizi, birlikte iş yaptığınız kişileri uzaklaştırma pahasına ifade etmeye başlayabilirsiniz. Bazen, sizi panik içinde bıraksa da; yaşamınızın rutinleşen bölümlerinde sergileyeceğiniz bu tür farklı değerlere yönelme durumu, daha sonra size yararlı olacaktır. Durum değerlendirmesi yaparken çevredeki kişilerden yanlış fikirler alarak etkilenmemeye çalışın. Esnek olmanız gereken bazı konularda, tüm inatçılığınızla sabit tavırlarınızı muhafaza etmeniz sizin için büyük bir engel. Hem kendi katı kurallarınızı, hem de çevrenizden gelebilecek yanlış yönlendirici esintileri aşmanız gerekiyor. Özellikle, arkadaşlarımızla ilişkilerimize abartılı bir şekilde yaklaşabiliriz.

Ani değişen şartlardan ve hızınızdan başınız dönebilir ve bu değişi sizde sorun yaratabilir. Çevre koşulların değişimlerinden etkilenen, hassas bir yapınız var. Duygusal sorunlarınızı büyütmemeli ve uyku düzeninize önem vermelisiniz. Ayaklarınızı dinlendirerek, meditasyon, yogo gibi çalışmalara ağırlık verebilirsiniz.
TAVIR, BÜYÜK FARK YARATAN, KÜÇÜK BİR ŞEYDİR.. (WİNSTON CHURCHİLL)