Koç Burcu Aylık Burç Yorumu

Ağustos 2014
Koç Burcu Ağustos Ayı Aşk Yorumu
Bu ay aşk hayatınız oldukça renkli seyredecek. Ayın ikinci yarısında aşk ve çocuklarınızla ilgili konulara odaklaşacaksınız. Yakın çevrenizdeki kişilere dikkat etmelisiniz.. Çünkü karşılaşacağınız kişiden büyük etki alacaksınız. Etkilendiğiniz bu kişi daha sonra yaşamınızda büyük bir yer kaplayacaktır. Belki de, diğer tüm işlerinizi askıya alacaksınız. Bu ilginç aşk sizin için oldukça önemli olabilir Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu bir ay içindesiniz.14 Ağustosa kadar Venüs'te yengeç burcunda olacağı için ailevi konularla ilgili konulardan kopamayacaksınız.. Bazılarını mutluluğu çok uzaklarda arayacaklar ve yaşam kalitelerini yükseltmek için, hedeflerini yükseltecekler. Yine bu dönem, uyumlu ve güzel bir yapılanmayı özleseniz de, her şeyin çok kolay gerçekleşmeyeceğini de bilmelisiniz. Evliyseniz veya ciddi bir partneriniz varsa, onunla uyumlu olmaya çalışmalısınız. Birlikte tatile gitmenin planlarını yapabilirsiniz. Yeni gruplar içinde tanıştığınız kişiler, sizi önemli yerlere taşıyacak. İleride bir çok gelişmenin başlangıcı bu günlerdeki ilişkilerinize bağlı gelişecektir Yine bu ay yanılgılar ve farklı anlaşılmalar söz konusu. Siz ne kadar iyi niyetli olursanız olun; ilişiklerinizde istemediğiniz durumlar ortaya çıkacaktır. Bu ay eğlence dünyasında yerinizi alırken, sosyal ilişkilerinizi güçlü tutmanın zevkini yaşayacaksınız.. Uranüs sizin bilgiç ve kendinizden emin hallerinizi ortaya çıkarırken, iyi niyetli olduğunuz zaman ilişkinizi destekleyeceğini de gösteriyor.
Koç Burcu Ağustos Ayı İş Yorumu
Bu ay aşk ve iş ilişkilerinizde gücü tercih edeceğiniz için, bu tür ortamlarda bulunmaya dikkat edeceksiniz. İş konusunda hedeflerinizi büyük bir hırs ve coşkuyla takip edeceksiniz. Ev ve ailenizi sevmenize rağmen çalışma yaşamınız ön planda olacaktır Bu ay kariyerinizi geliştirmek için önemli fırsatlarınız var. Yükseliyor ve kariyerinizi genişletmek amacı içindesiniz. Maaş artışları ve terfiler sizi bekliyor. Bu sürprizlere hazırlıklı olun. Riskler size yakışıyor ve bu atılımlardan anlınızın akıyla sıyrılıyorsunuz. Hedeflerinizi gerçekleştirmek için doğru bir zaman dilimi içinde olduğunuzu biliyorsunuz. Maddi açıdan parlak bir dönemde olacaksınız. Paraya karşı ilginiz artacak. Para kazanma konusunda iddialı bir tutum izlemeniz sizi şanslı kılacaktır. Bir bakıma kendi şansınızı kendiniz yaratacaksınız.. Cesur, aktif ve risk almaya hazırsınız.. Maddi korkularınızı bir kenara atacaksınız. Bu ay akıllıca adımlar atmalı ve hata yapmamalısınız.
Koç Burcu Ağustos Ayı Sağlık Yorumu
Oldukça hareketli bir ay geçireceğiniz için metabolizmanızı yormamalısınız. 2 Ağustostan sonra ruhsal bir dinlenmeye ihtiyacınız var. Özellikle sindirim sisteminiz ve bağırsaklarınızla ilgili problemler gündeme gelebilir. Ayrıca cildinize özen göstermeli ve ayak bileklerinizi korumalısınız. Uyku düzeniniz önemli. Çok çalışıyorsunuz, dinlenmeye özen göstermelisiniz. Rutin kontrolleriniz yaptırmalı, spora daha fazla zaman ayırmalısınız. Kemikleriniz için gerekli mineralleri almalı ve dişlerinizle ilgili sorunlarınızı çözmelisiniz.
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!