Koç Burcu Aylık Burç Yorumu

Temmuz 2014
Koç Burcu Temmuz Ayı Aşk Yorumu
Uranüs kişisel evinizde yola devam ediyor. Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu bir ay içindesiniz.. Sevgiyi algılama biçiminiz çok farklı. Keşfettiğiniz her yeni şey, adeta sizi büyülüyor. Fakat derin ilişkiler sizde zorlayıcı bir etki yapıyor. Çevrenizdeki her şeyin belli bir düzen içinde olmasına özen gösteriyorsunuz. Birçok Koç, bu dönemde kendisiyle ilgili güzel değişimler yaşayacak. Sözleriniz anlamlı ve etkileyici, tepkilerinizi ölçülü ve politik olacak. Renkli kişiliğinizi ortaya çıkarmakta zorluk çekmeyeceksiniz. Meraklı yapınızı ortaya dökmekten korkmayacak, ilişkilerinizi sorgulayacaksınız. Partnerinizi her konuda kolayca ikna edeceksiniz.
Ayın ilk haftasında entelektüel konularda daha belirgin çalışmalar içine gireceksiniz. Meraklı yönleriniz atağa kalkıyor. Popüler konularda istediğiniz performansı yakalayacaksınız. Bu dönem ön planda olma isteğinizi körükleyen çalışmalar içinde olacak, karizmatik ve çekici davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz. Yönetici ruhu taşıyan insanlar size daha fazla güven verecek. Birçok iş fırsatı yaratacak ve gelecekle ilgili kaygılarınızı bu şekilde törpüleyeceksiniz.
BU AY 7 Haziran'dan sonra; Merkür ve mars olumsuz bir etkileşimde.. Bu dönem, anne ve baba ile yaşanan problemleri gündeme getirirken, ailenize ters gelen düşünceleriniz nedeniyle, kendinizi ifade etmekte güçlükler yaşayabilirsiniz. Daha dayanıklı ve çalışkan bir performans sergilemenize rağmen, duygularınızı ifade etmekte zorlanacaksınız. Cinsel enerjinizin ve fiziksel enerjinizin güçlü olduğu bir ay. Yanlış ilişkiler yaşamak istemiyorsanız, zamanı ve kişileri doğru seçmelisiniz. Size zaman kaybettirecek birlikteliklerden kaçınmalısınız.
Jüpiter haritanızda dördüncü ve beşinci evinizi etkiliyor. Bu durum; kararsızlığa düşmenize de neden olabilir. Çünkü öyle çok fırsatlarla karşılaşacaksınız ki, hangisini seçeceğiniz konusunda, isabetli karar veremeyeceksiniz. Haritanızda beşinci evinizin güçlü olması yüzünden, cinsel isteklerinizde artışlar olabilir. Hareketli sosyal çevre ve toplantılar, bazılarınız için ikinci evlilik nedeni olacaktır. Birçok konuda değişik tecrübeler yaşayacak ve stratejik olarak rotasını çizemediğiniz kesin olmayan güzel ilişkiler yaşayacaksınız. Bu kadar eğlenceli ve romantik sahneler karşısında, bazı bekar olan Koç'lar evlilik konusuna pek ciddi bakmayacaklar.
Koç Burcu Temmuz Ayı İş Yorumu
Haziran ayı boyunca yatırım konularında ikna gücünüzü yükselecek. Retro Satürn etkisiyle eskimiş alışkanlıklarınızı gözden geçirerek yaşama yeni bir tablo ile çıkmak isteyecek ve deneyimlerinizi genişleteceksiniz. Başka kültürel alanlar merak sahanıza girerken, denemediğiniz işlere girişebilir, iyi konumlara gelebilirsiniz. Kısa olarak; yaşam sürecinde rutin olan bazı çerçevelerin değişimi gündeme geliyor. Bu değişimler hayatınızda bazı uzun soluklu nesnelliklerin başlangıcı olabilir. Partnerinizin düşünceleri sizin için önemli olacak. Gecikmiş hukuk sorunları çözülecektir. Karşılaşacağınız engellerle mücadele edecek güçtesiniz. Çevrenizdeki kişileri analizci bir gözle irdeleyerek, kendi doğrularınızı çıkarmak isteyeceksiniz. Hayatınızda aralayacağınız yeni yaşam pencereleri tamamen kendi inisiyatifinizle açılacak. Birçoğunuz kendinizi yeterince güçlü hissetmediğiniz halde, zorlama koşulların altında eziliyorsunuz.. Kaderinizden şikayet etmek yerine kozmik enerjinizin bize sunacağı fırsatları beklemelisiniz...
Koç Burcu Temmuz Ayı Sağlık Yorumu
7 Hazirandan sonra geri giden Merkür sağlığınıza özen göstermenizi isteyecek. Kollar ve bacaklar karaciğer hassas olacaktır. Önce sindirim sorunları daha sonra, dişler ve kemikler ön plana çıkacaktır. Bu ay kalsiyum almayı ihmal etmeyin. Diz ağrılarınız canınızı sıkabilir. Varisler ve damar sorunlarına dikkat etmelisiniz. Soğuk ve tuzlu su kompresleri size iyi gelecektir. Uzun süre ayakta kalmamalı ve ağır olmayan sporları tercih etmelisiniz.. Daha az yemek yemeli ve spor yapmalısınız. Dolaşım bozukluğu yaşayabilirsiniz.
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!