Koç Burcu Aylık Burç Yorumu

Ağustos 2015
Koç Burcu Ağustos Ayı Aşk Yorumu
(İLLEDE AŞK )
SOSYAL VE AŞK HAYATIM ÖNEMLİ

Güneş, Merkür Jüpiter mars aşk evinizde. Bu ay; sosyal hayatınız çok önemli. Bu dönemde çevrenizle büyük bir uyum sağlayacak ve size mutluluk verecek aktivitelerin içinde bulunacaksınız. Yaratıcılığınız artarken, dostlarınızla ortak çalışmalar içinde olacak, toplantılar düzenleyerek bir çok organizasyonun içinde olacaksınız. . Davetlere katılmak için sürekli sizi haklı gösteren bahaneleriniz olacaktır. Yeni insanlar tanımanın dayanılmaz cazibesi sizin potansiyel tutkunuz. Enerjiniz, çevrenizi etkileme konusunda sizi atağa kaldırıyor.. Artan cazibenizle karşı cinse karşı dayanılmaz bir ışık vereceksiniz. Cinselliğinizi davranışlarınıza, giyiminize ve hareketlerinize yansıtırken; baskın, ayartıcı ve kışkırtıcı bir kişilik çizebilirsiniz. Bu nedenle, yakın çevrenizden biri sizi çekici bulacak, yakınlaşmak isteyecektir

GÜNEŞ AŞK EVİNİZE DESTEK VERMEYE DEVAM EDİYOR.

Sizden yaşca büyük kişilerin kişisel cazibesi sizi etkileyecektir. Büyük bir aşk yaşama olasılığınız da var.. 23 Ağustos'a kadar Güneş aşk evinizde birlikte ilerliyor. Kurallı bir aşk.. kendi için sizi zorlayan duygular. Tüm bunlar sizin için çok önemli olaylar. Hemen teslim olamayacağınız bu iletişim bazılarına çok farklı gelecek. Çevrenizin kafasını oldukça karıştıracaksınız. Amaçlarınızdan taviz vermeden hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğiniz aktiviteleriniz yüzünden başarılı bir dönem geçireceksiniz. Sizden yaşça büyük ve küçük kişilerle birlikte paylaşımlar içinde olacaksınız. İstediğiniz anlaşmaların altına imzalar atacaksınız. İlginç bir dönem ve sizin davranışlarınızla daha da orijinal hale gelecek. Tutkulu birliktelikler peşindesiniz ve özgürlüğünüzü kurallarla sınırlandırmak istemiyor, güçlü aşklar peşinde koşuyorsunuz . Güneş'in beşinci evinde ilerlemesi "Baba" etkinlikli konular gündeme gelebilir. Yine bu dönemde, plan ve stratejinin hakim olduğu disiplin içinde gündelik yaşamınızı sürdüreceksiniz.
Koç Burcu Ağustos Ayı İş Yorumu
GÜCÜNÜZÜ GÖSTERİYORSUNUZ

Yeni projeler, yeni fikirlerin doğrultusunda, yeni organizasyonların ortaya çıkacağı ve kendinizi destekleyen kişilerle bir arada olacağınız günler olacak... Mesleki olarak yeni bir proje çalışmanız varsa, uygun bir dönem. Size para kazandıracak ekibini kurabilirsiniz. Çevrenizde sizi sevecekler ve sayacaklar.. Bu sizin için iyi bir avantaj olacak. Saygı çerçevesi içinde başaracağınız işler daha ileride sizin için önemli tecrübenin oluşmasına neden olacak. Ay boyunca aşk ve sosyal evinizde geri giden Venüs; çevrenizdeki kişilerin işleri rahat bir çalışma ortamında sergilemesi canınızın sıkılmasına neden olup, karar verilmesi gereken konularda gereksiz bir acelecilikle çevrenizi de olumsuz etkileyebilirsiniz.

JÜPİTER SAĞLIK VE ÇALIŞMA EVİNİZDE

13 Ağustosta; bir yıllık süresini tamamlayan Jüpiter aşk ve sosyal evinizden çalışma ve sağlık evinize geçiyor. . Bu durumda ;manevi duygularınızın atağa kalkmasıyla sizden beklentileri olanların isteklerine elinizden geldiği kadar karşılık vermeye çalışacak, dostlarınızla birlikte yalnız kalmak isteyecek ve onların sırlarına ortak olacaksınız. Uzun süredir size destek olan ve yanınızda çalışan biri ile daha kişisel ortaklıklar kurabilirsiniz. Bazıları da, iş arkadaşlarınızdan biriyle duygusal ilişkilere girebilir.

DOLUNAY SİZİ ZORLUYOR

30 10 Ağustosta BİLİNÇALTI eviniz Balık'ta dolunay gerçekleşiyor. İlişkilerinizde sezgilerinizin sizi yanıltabileceğini düşünerek olayları doğru algılamaya çalışmalısınız.. Uzun süredir gizlediğiniz planlarınız uygulama aşamasına gelirken, sevdiğiniz işleri pratik yaşama geçirmiş olacaksınız. Cesaret isteyen değişimlerde gönüllü davranacak ve cesur tavırlarınızla dikkat çekmeyi başaracaksınız
Koç Burcu Ağustos Ayı Sağlık Yorumu
SAĞLIK SORUNLARINIZI BÜYÜTMEYİN ŞANSLISINIZ

8 Ağustosta Merkür kendi yönettiği ev sağlık ve çalışma evinize giriyor. Jüpiter'de bu evde Merkür'le birlikte hareket etmeye başlayacaklar. Fiziksel anlamda oldukça çekici ve aktif bir tavır içindesiniz. Merkür kol ve bacaklarda hassasiyet vermesine rağmen sizi hareketli kılıyor. Kendinizi enerjik hissettiğiniz anlarda takıntılarınızı göz ardı etmeye çalışın ve sizi dinlendirici ortamlara doğru uzaklaşın. Öfkelerinize hakim olduğunuz sürece, küçük sorunları abartmazsanız; sağlığınız bir sorun yaratmayacak.
BİR ŞEYİ KAYBEDECEĞİMİZİ ANLAYINCA SEVMEYE BAŞLARIZ…. (K.G.CHESTERTON)