Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
Şubat 2016

Koç Burcu Aylık Burç Yorumu

Şubat ayı genelinde, grup aktiviteleri, ekip çalışmaları ve çevrenizi saran arkadaşlarınız kendinizi iyi hissetmenizi sağlamakla kalmayıp, işlerinizi de hafifletebilirler ya da işinize yarayacak adımlar atabilirler. Birliği sağlamak için elinizden geleni yapabilirsiniz.

3 Şubat civarında, eğitim, yabancılarla ilişkiler, setahatler veya hukukla ilgili konularda gökyüzü yanınızda. Bu ay içinde, uzun vadeli planlar yapabilir, işe yarar fikirlerle yaramayanları kalın çizgilerle ayırabilirsiniz. Maddi duygusal veya somut bazı eski anlaşmaların gözden geçirilmesi gerekiyor olabilir. Aradığınız cevaplara hızla ulaşamayabilirsiniz, ama istikrarlı olmanın faydasını göreceksiniz.

11 Şubat civarında, imajınızı güçlendiren, sosyal ilişkilerinizdeki başarınızın görülmesini sağlayan olaylarla herkesi etkileyebilirsiniz. Kariyerinizde veya iş hayatınızda size faydası olacak kişilerle bir araya gelebilirsiniz.

14 Şubat civarında ise, maddi anlamda olumlu gelişmeler veya haberler söz konusu olabilir. Arkadaşlarınızdan bazıları veya yeni tanışacağınız kişiler ileride faydasını göreceğiniz konular açısından önem taşıyabilir. Dolayısıyla, neler olup bittiğine daha yakından bakmanızda fayda var. Ayın ikinci yarısında ise, aslında biraz dinlenmeye ihtiyacınız olsa da, arkadaşlarınız moralinizin yükselmesi için ne gerekiyorsa yapıyor olacaklar. Ancak yine de, 22 Şubat civarında sağlığınıza, yeme içmenize dikkat etmelisiniz.
Reklamı Kapat