Kova Burcu Aylık Burç Yorumu

Temmuz 2014
Kova Burcu Temmuz Ayı Aşk Yorumu
Güneş aşk ve sosyal evinizde. Üst seviyelerde bir aşka hazır mısınız? Önünüzde çok güzel ve ilginç fırsat çıkacak. Siz özenli, duygusal ilişkilerden hoşlanıyor ve dostluklarınızı da bu yönde seçiyorsunuz. Bazılarınız, gireceğiniz topluluklarda duygusal ve romantik ilişkiler yaşayacaklar. İş yaptığınız kişilerin size olan ilgileri hoşunuza gidecek ve bazılarınız eski aşklarıyla ilgili duygularını testten geçirecekler. Pratik zekanızı akılla birleştirecek ve kişisel ilişkilerinizi güçlü bir şekilde etkileyeceksiniz. Fikirlerinizi benimsemeyen ve size destek vermeyen kişileri yaşantınızdan uzaklaştırabilirsiniz. İlişkilerinizi gözden geçirmek için tam sırası. Partnerinize daha çok zaman ayırmalı, onun sizden beklentilerine karşı ilgili olmalısınız.
24 hazirandan sonra Venüs aşk ve sosyal evinize geçecek ve aşk hayatınız oldukça renkli seyredecek. Diğer tüm işlerinizi askıya alacaksınız. Duygusal anlamda talepleriniz oldukça yüksek.
Aşk ve iş ilişkilerinizde gücü tercih edeceğiniz için, bu tür ortamlarda bulunmaya dikkat edeceksiniz. Ayın ilk günlerinde daha çok sosyal yönleriniz atakta. Karşılaştığınız her kişi farklı bir biçimde sizden etkilenecek. Romantizme yatkın olduğunuz bu günlerde, hayatınızın aşkı diyebileceğiniz bir kişi de ortaya çıkabilir. Zafer daima sizden yana unutmayın.
Kova Burcu Temmuz Ayı İş Yorumu
Satürn kariyer evinizde geri gitmeye devam ediyor. Üretim yapan bir firmada çalışıyorsanız; piyasaya yeni mallar sürmek yerine eski ürünlerinizi iyileştirme ve daha iyi sunma projeleri geliştirmelisiniz.
Kendi işinizi yapıyorsanız, dikkatli olmalı ve risklere girme konusunda tedbiri elden bırakmamalısınız. Aileden kalma bir işiniz varsa, yeni yöntemler yerine eski şartları sürdürmeye devam etmelisiniz.
Ay boyunca "Mars "9.evinizden size destek vermeye devam edecek. Bu arada "Mars'ın da ay boyunca bu evde olmasıyla grup aktiviteleriniz gündem kazanacak. Bu aktivitelerde dikkat etmeniz gereken nokta; aynı düşünceye sahip kişilerle bir arada olmaya özen göstermek olmalıdır.
İş hayatınızla arkadaş gruplarınız birlikte kaynaşacaktır. Mesleki anlamda size yardımcı olabilecek ve istediğiniz kapıları açabilecek güçlü dostluklar kuracaksınız.
Merkür 7 haziranda çalışma ve sağlık evinizde geri gidiyor. Mars 9. Eviniz de ileri hareketini yapıyor. Dikkatli olmalısınız. Kariyerinizi riske atacak atılımlardan sakınmalısınız. Bazılarınız inatla kendi düşüncelerini savunacaklar ve istedikleri başarıyı yakalayacaklar.
Finans konularının gündeme gelmesiyle yolculuk ve seyahat planları yapabilirsiniz. Arkadaş seçimi veya ortak işlerde, size destek verecek pratik zekalı, eskiden iş yaptığınız kişileri tercih edeceksiniz.
"Satürn ay boyunca geri gitmeye devam ediyor. Tüm bunlar şartlarınızın değişime uğrayacağı sinyallerini vermektedir. Yollarla ilgili beklediğiniz projeler gündeme gelecektir. Beklenti içinde olduğunuz miras veya bir para meselenizde değişen şartlar nedeniyle zorlanırken, tercih yapmak zorunda kalabilir ve güç durumlarda kalabilirsiniz.
Aile içinde sorumluluk duygunuz artacak ve düzenli hareket etmeyi yeğleyeceksiniz. Önemli kişilerle görüşecek birçoğunuz yurt dışı kaynaklı işlerde başarılı pozisyonlara geçeceklerdir.
Kendinizden yaşça büyük kişilerin önemli desteğini alacaksınız.
Kova Burcu Temmuz Ayı Sağlık Yorumu
7 hazirandan sonra Merkür sağlık evinizde geri hareket ettiği için sağlığınızla ilgili sorunlara karşı duyarlı yaklaşmalısınız. Sezgisel yetenekleriniz yüzünden yorgun düşebilirsiniz. Uykunuza dikkat edin ve kendinize küçük kazalara karşı tedbirli olun.
Mideniz ve sindirim sisteminiz hassas. Kadınların rahim ve yumurtalık kontrolünden geçmelerinde fayda var.
Ayrıca, kalp ve tansiyon sorunları olanlar gerekli perhizlerini yapmalı ve diyete başlamamışlarsa bir an önce bu konuya eğilmelidirler.
Kendinizi rahatlatacak ruhsal deneyimler, meditasyon ve spiritüel konularla ilgilenebilir, hobilerinize vakit ayırabilir, sakin ortamları tercih edebilirsiniz. Kemiklerinizi ve iskelet sisteminizi korumalısınız. Fazla çalışarak vücudunuza yüklenmemelisiniz.
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!