Kova Burcu Aylık Burç Yorumu

Nisan 2014
Kova Burcu Nisan Ayı Aşk Yorumu
15 NİSAN'DA 9. Evinizde gerçekleşecek olan Ay tutulması etkisiyle aşk hayatınızla ilgili ilginç gelişmeler söz konusu olacak. Karşılaşacağınız kariyer sahibi bir kişi ile iş ortak alanlarda iş yaparken, duygusal gelişmelere de sahip olabilir, aşk ilişkisi içine girebilirsiniz. Bazılarının size olumlu katkıları olacaktır. Sosyal yaşantınız ve iş hayatınız olumlu sürecek fakat bir o kadar da yüksek tansiyonlu olacak. Hissettiğiniz şeyleri yaşamak istediğiniz için, hiçbir konuda karşıt düşünce içinde olanlara taviz vermek istemeyeceksiniz.
Yolculuklar ve yurt dışı görüşmeleri gündeme gelirken, bazıları daha önce birlikte çalıştığı kişilerle bir arada olacaktır. Finans konularında beklediğiniz ve istediğiniz gelişmeler sizi oldukça mutlu edecektir. Bazılarınızın işleri açılacak ve yeni iş teklifleri karşınıza çıkacaktır.
6 Nisan'a kadar Venüs kişisel evinizde kalmaya devam ediyor. Merkür ve Neptün finans evinizde size destek verirken; girdiğiniz topluluklarda düşünce birliği içinde olacağınız akıllı kişilerin etkisinde kalmak sizi olumsuz yapılandırabilir. Fikir alın ama kendinizden başka hiç kimseye güvenmeyin. Aşk yaşantınızda yaşadığınız problemlerin maddi sorunlarınızla pekişmesini istemiyorsanız, sakin yapınızı bozmadan olayları akışına (denetimli bir şekilde) bırakmalısınız.
Ayrıca Satürn, aile ve evinize olan ilişkinizin önemli olduğunu gösteriyor. Aslında tüm amacınız, doğru ve düzenli bir aile kavramı içinde yaşamak ve bunun için sürekli belli bir düzeni sağlamak.
Grup çalışmaları gündemde olurken, sevilen ve uyumlu dostlarınızdan önemli destekler alacaksınız. Sosyal çalışmalardan hoşlandığınız için, bu tür aktivitelerin içinde olmak isteyeceksiniz.
Kova Burcu Nisan Ayı İş Yorumu
Yüksek mevki arayışı içindeyseniz dikkatli olmalı ve karşına çıkan sorunlarla savaşmak yerine beklemeyi tercih etmelisiniz. İş hayatınızda aksi davranışlarda bulunmamaya özen gösterin. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. Rakip tanımıyor fakat bu özelliğinizi gizlemeyi başarıyorsunuz.
Bu ay bilmediğiniz konuları araştıracak ve gerekli tüm enerjinizi kullanacaksınız. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Oldukça güçlü pozisyonlarda çalışarak işbirliği içinde olduğunuz kişileri düşüncelerinizle etkileyeceksiniz. Kariyer Evinizde geri giden "Satürn" daha dikkatli ve kurallarla hareket eden biri yapacaktır.
Birlikte çalışacağınız kişilerin farklı potansiyellere sahip olmasına dikkat edeceksiniz. Şartlarınızı zorlayacak fakat asla sıkı çalışmaktan sıkılmayacaksınız. Çalışma arkadaşlarınıza fazla baskıcı davranmaktan kaçının. Daha çok çalışarak onlara örnek olmaya çalışabilirsiniz.
Neptün artık yıllarca finans evinizde kalacağı için, gereksiz masraflarınıza dikkat etmeniz gerekecek. Ay'ın günlük transitleri sırasında, sıra dışı ve lüzumsuz masraflara gireceksiniz. Önce severek aldığınız şeyleri sonradan kullanmak istemeyeceksiniz. Bunlar, zevkinize uygun olduğunu zannettiğiniz giysi, parfüm ve kozmetik eşyalar olabilir. Dolabınızda asla kullanmadığınız eşyalar varsa, bu dönemlerde almış olmalısınız. Fakat, bu dönem oldukça zeki ve akıllı davrandığınız konular da olacaktır. Etkileyici ve nazik konuşmalarınızla karşınızdaki kişiyi çok güzel ikna ediyorsunuz. Örneğin; pazarlama gibi mesleklerde olanlar iş hacimlerini arttıracaklardır.
Satürn; bu yıl sizi daha da olgunlaştırma konusunda zorlayıcı etkiler vermektedir. Onun kanunlarına karşı durmak yerine, öğretilerine kulak asmakta fayda var. Gerçekten, bu yıl yaşam okulundan mezun olmaktan başka şansınız yok. Özellikle, ilişkiler konusunda sınanacaksınız. Plüton'un geri hareketi sırasında sınavınız daha da zorlaşacaktır. Satürn kariyer evinizi Plüton bilinçaltınızı denetlemektedir. Bu iki ağır etkili bekçi gezegeninin size kazandıracağı çok şeyler var, unutmayın!
Kova Burcu Nisan Ayı Sağlık Yorumu
Sağlık evinizde Jüpiter desteğini vermeye devam ediyor. Sağlığınızla ilgili herhangi bir sorun yaşamasanız da, küçük ayrıntılarda gizli olan mükemmel sağlık kuralarına ve detaylara önem vermelisiniz. Kemiklerinize dişleriniz ve iskelet sisteminize gereken önemi vermelisiniz. Hafta sonlarında sizi dinlendirecek ve oyalayacak, ortamlar yaratmalısınız. Yeni bir egzersiz programına başlarken, havadar ortamlarda bulunmaya dikkat edin. Gecikmiş tedavileriniz yaptırmalı ve tehlikeli sporlardan uzak kalmalısınız.
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!