Kova Burcu Aylık Burç Yorumu

Ağustos 2015
Kova Burcu Ağustos Ayı Aşk Yorumu
İLİŞKİLER TEHLİKEDE
Bu ay Venüs ilişkiler evinizde geri gitmeye deva edecek. 7. Ve 8. Eviniz oldukça gezegen yoğunluğu altında. Güneş, Merkür,Venüs, Jüpiter birlikte hareket ediyorlar.. İlginç bir karışım ve tablo seyrediyor. Bu dönemde beklenmeyen aksiliklere karşı önlemlerinizi almalısınız.. Kendinizi kabul ettirmeye çalışarak ve azimle direnebilirseniz biliniz ki, başarı sizden yana olacaktır. Bulunduğunuz konumda ilerlemek ve sesinizi duyurmak istiyorsanız iç dünyanızla ilgili sorunları bir kenara koyarak, çatışmalardan uzak durmalı, bu enerjiyi kariyerinizle ilgili konularda yakıt olarak kullanmalısınız. Mantıklı davranmanız ve sabırlı olmanız halinde işinizle ilgili konularda bilinçli kararlar alabilir, yaşamınız adına yeni hedefler belirleyebilir, sorunlu alanlarda çözümler üretebilir, sesinizi duyurabilirsiniz. İşbirliği sizin için çok önemli..

YENİ AY YENİ DUYGULAR

16 Ağustosta Yeni ay 7. Karşıt evinizde doğacak. Yaratıcılığınızda harikalar yaratıyorsunuz. Olumsuzluklar karşısında da ketum bir tavır takınıyorsunuz. Maddi konularınızı destekleyici aşklar gündeme gelecektir. Kararsızlık çektiğiniz anlarda arkadaşlarınızdan yardım alacaksınız. Sosyal konumunuzda yükselme olabilir. Jüpiter 12 Ağustos'ta 8. Evinize geçiyor. Gizli aşkların yeniden gündeme gelmesi de söz konusu. Fakat, bu arada güçlü isteklerinizi kontrol etmeyi öğrenmelisiniz.. Bu dönem romantik kalmaya devam edin. İsteklerinizin yeniden gözden geçireceksiniz. Sürpriz aşklar gündeme gelecek..
Kova Burcu Ağustos Ayı İş Yorumu
GÜNEŞ GÜCÜNÜZÜ ORTAYA ÇIKARIYOR
2 Ağustosta Satürn tepe evinizde. 22 Ağustos'tan sonra Güneş 8. Evinizde ilerliyor.. Özellikle, birlikte iş yaptığınız kişilerle ilişkilerinizi canlı tutacak ve alacağınız desteklerle kendinize yönelik yararlı çalışmalar yapacaksınız. Aile ve ev problemlerini arka plana atacaksınız.. Gireceğiniz topluluklarda hatalı davranışlarda bulunabilirsiniz. Düşünceleriniz ortaya çıkarmadan önce dış tepkilere karşı hazırlıklı olun veya hiç konuşmayın. Arkadaşlık ilişkilerinizi tekrar gözden geçirin. . Birlikte çalıştığınız kişilerin sizi olumlu motive etmesine karşı çıkmayacaksınız. Bu kişilerle, ileride finans kaynaklı iş birliklerinin temellerini atabilirsiniz. Günlük yaşantınız renkleniyor.

PARANIZIN DEĞERİNİ BİLMELİSİNİZ

Neptün gezegeni bu AY size, yüksek bir hayal gücü ve ruhsal duyarlılık verecektir ve bunları içsel kabiliyetleriniz için kullanabileceksiniz. Sezgisel içe doğmalarınız ve canlı rüyalarınız olacaktır. Güzel olan her şeye karşı hayranlık duyacaksınız. Parasal konularda genelde endişeler verebilir, çünkü finans olaylarını karmaşık ve sorunlu hale getiren bir enerjisi vardır. Bu süreç içinde çok yoğun cömertlik etkileri sunacaktır. İnsanlara karşı yardımsever olacak ve onları maddi olarak gözeteceksiniz.

İŞ HAYATINIZ BAŞARILI

Jüpiter ve Satürn etkileşimi ve Çalışma evinizdeki Mars'la yaptığı açı; size coşkulu bir çalışma temposu verecek.. Yaşamın size sunacağı dersler konusunda hazırlıklı olmalısınız. Bu yıl, alın terinizin ve emeğinizin karşılığını değerlendirebilir, para da biriktirebilirsiniz. Para hareketleri konusunda ilerisi için tecrübe kazanabileceğiniz etkileşimler içinde olabilirsiniz. Bu nedenle, önünüze gelen koşullar konusunda temkinli olmayı unutmamalısınız.
Kova Burcu Ağustos Ayı Sağlık Yorumu
JÜPİTER KOŞULLARINIZI GENİŞLETMEYE DEVAM EDİYOR..

Sağlığınız olumlu gidiyor.. Sosyalliğiniz ön planda.. Odaklanacağınız konuları iyi belirliyor ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranıyorsunuz. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. "Venüs" ve "Jüpiter" in önemli desteği sayesinde, çevre ile olan aktivitelerinizi ve ilişkileriniz güçlenecek. Kültür düzeyi yüksek arkadaşlarınızla bir araya gelecek ve duygusal etkileşimlerin de yaşandığı mantıksal beraberlikler kuracaksınız..
Gerçekte yalnızca kendimizle konuşuruz. Ama kimi zaman sesimiz başkalarının duyabileceği kadar yüksek olur. (HALİL CİBRAN)