Kova Burcu Aylık Burç Yorumu

Temmuz 2015
Kova Burcu Temmuz Ayı Aşk Yorumu
VENÜS GERİ GİDİYOR..RİSKLERDEN UZAK KALMALISINIZ
25 TEMMUZDA Venüs 8. Değişim ve finans evinizde geri gidiyor. Risk almamaya ve temkinli olmaya özen göstermelisiniz. Çapkınlık ve uçarılık konusunda sizi baştan çıkaran oyalayıcı ve ayartıcı durumlarda kendinizi geriye çekmelisiniz. Çünkü, sosyal yaşamın cazibesi sizi yanlış maceralara sürükleyebilir. Daha üretken olacaksınız. Daha önce birlikte iş yaptığınız kişilerin iş tekliflerine karşı takınacağınız tavırlar önemli olacak. Kayıp ve kazançlarınızı gözden geçirmeli ve hata yapmamalısınız. Daha sonra statü değiştiren durumlarda geriye dönmeniz zor olabilir. Dostlarınızın tekliflerini kabul etmeden önce düşünmelisiniz.

DUYGULAR ÇOK ÖNEMLİ

Aşkta bu ay yine duygusal olacaksınız. Aşk hayatınızda hiç kimsenin cesaret edemeyeceği riskleri göze alacaksınız. Cazibe sınırlarınızın oldukça yüksek olması sosyal ve kariyer gelişimleri de beraberinde getirecek. Akıcı konuşmalarınızla karşınızdakilere savunma olanağı vermeden etki altına alıyorsunuz. Bu her zamankinden çok daha fazla aşk duygularınızın yoğun olacağını size hatırlatmak isterim.
Kova Burcu Temmuz Ayı İş Yorumu
KOZMİK ENERJİ SİZİ DESTEKLİYOR
Kozmik enerjilerin size verdiği desteklerle, entelektüel konularda daha belirgin çalışmalar içine gireceksiniz. Meraklı yönleriniz atağa kalkıyor. Popüler konularda istediğiniz performansı yakalayacaksınız. Ön planda olma isteğiniz doğrultusunda çalışmalar yaparken, karizmatik ve çekici davranışlarınızla dikkat çekecek, toplumda göze çarpacaksınız. Fakat sizin iddiacı taraflarınızı da ortaya çıkaracak. Düşüncelerinize ve kendinize güveniyorsunuz. İletişim konusunda son derece aktif, hareketli ve bilgili yönlerinizle ön plandasınız. Gireceğiniz ortamlarda sizi destekleyecekleri gibi, size karşı çıkan kişilerde olacaktır.

ESKİ FIRSATLAR SİZE GELECEK

Finans ve maddi konularla ilgili sorunların eşliğinde, beklediğiniz yatırımlarda gecikmeler olacaktır. Mahkeme ve hukuksal meselelerinizde, bu dönemde sorun çıkacaktır. Ödenmemiş faturalar ve poliçelerinizi gözden geçirmeli ve vadesi gelen senetlerinizi kontrol etmelisiniz. Partnerinizle ortak bir çalışma içine girecekseniz dikkatli olmalısınız. Birbirinizi yanlış tetikleyebilirsiniz.

BAŞARINIZ İÇİN SAVAŞ VERECEKSİNİZ

Yüksek mevki arayışı içindeyseniz dikkatli olmalı ve karşına çıkan sorunlarla savaşmak yerine beklemeyi tercih etmelisiniz. İş hayatınızda aksi davranışlarda bulunmamaya özen gösterin. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. Rakip tanımıyor fakat bu özelliğinizi gizlemeyi başarıyorsunuz.

Bu ay bilmediğiniz konuları araştıracak ve gerekli tüm enerjinizi kullanacaksınız. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Oldukça güçlü pozisyonlarda çalışarak işbirliği içinde olduğunuz kişileri düşüncelerinizle etkileyeceksiniz. Madde evinizde yer alan "Neptün" sezgilerinizin artışına neden olacaktır.
Kova Burcu Temmuz Ayı Sağlık Yorumu
YENİ AY YENİ DUYGULAR
16 Temmuzda "yeniay"la birlikte manevi duygularınız ve düşüncelerinizde güzel bir değişim oluşurken, ruhsal anlamda yenilendiğinizi hissedeceksiniz. İsteklerinize daha pozitif bir şekilde sarılacak, kişisel ve toplumsal enerjinizin yükseldiğini göreceksiniz. Kendinizle ilgili değişimlere açıksınız.

Gevezeliği bilgi, susmayı cehalet ve yapmacıklığı sanat zannedenlerden uzağım! (Halil Cibran)