Kova Burcu Aylık Burç Yorumu

Mayıs 2015
Kova Burcu Mayıs Ayı Aşk Yorumu
2 ayın ilk haftası aşk ve sosyal evinizde Merkür ve Venüs birlikte hareket edecekler.. Aşk yaşantınızda renkli günler sizi bekliyor.. Zeki ve güzel konuşmalarınızla dikkat çekeceksiniz. Seçimlerinizi fikirlerinize uygun kişilerle yapmak isteyeceksiniz. Kendinizden küçük veya büyük partnerle aşk yaşayabilirsiniz. Çevrenizin kalabalıklaşması sizi şaşırtmamalı ve iç disiplininizi bozmamalısınız. Organizasyon kabiliyetiniz artıyor. Yaşamınızla ilgili değişimlere hazırlanmalısınız. Uzun süredir sürüncemede bekleyen işleriniz, aldığınız güçlü kozmik etkilerle değişecek.
19 Mayısa kadar Jüpiter 7. Evlilik evinizde Venüs AŞK VE SOSYAL EVİNİZDE BİRLİKTE UYUM İÇİNDE OLACAKLAR.. Romantizm ve duygusal alış verişler artacak. Kafaca anlaştığınız kişilerin, daha sonra yaşantınızda farklı bir boyuta geçme ihtimali olması sizi endişelendirmesin. En azından bazı şeyleri denemelisiniz. Asil duyguların yer aldığı arkadaşlıklara hazır olun. Aynı düşünceye sahip kişilerle birlikte ortak işbirlikleri ve yurt dışını kapsayan entelektüel çalışmalarda bulunacaksınız. Maceracı yapınızın ön plana çıkmasından kendinizden hoşnut kalacaksınız
19 MAYISTAN SONRA Merkür aşk ve sosyal evinizde geri gitmeye başlıyor. Partnerinizle ayrı dünyaların kişisi olduğunuzu görebilirsiniz. Süregelen gizli bir ilişkiniz varsa, son verebilirsiniz. Yaşadığınız ilişki için ısrarcı bir tutum izliyorsanız; hatalarınızı ve ilişkinizi canlandırmanın yollarını bulmalısınız. Yine sosyal yaşantınızda bozulan dostluklarınızı yeniden düzeltme imkanı bulacak, derin bir çözülme devresine gireceksiniz. Ailenizle ortak aktivitelere katılacaksınız. Çocukları olanlar; onların sorunlarına köklü çözümler bulacaklar. Bazılarının eğitimiyle ilgili önemli kararlar alacaklar.
Plüton 12. Ruhsal evinizde geri gidiyor... Bu durum sizi gergin ve sinirli yapabilir. Bazılarınız ilişkilerini yeniden sorgulayacaklar ve ortaklık kararını bozabileceklerdir. İlişkilerinizde çıkacak sorunları dikkate almalısınız. Partnerinizle ayrı dünyaların kişisi olduğunuzu görebilirsiniz. Süregelen gizli bir ilişkiniz varsa, son verebilirsiniz. Yaşadığınız ilişki için ısrarcı bir tutum izliyorsanız; hatalarınızı ve ilişkinizi canlandırmanın yollarını bulmalısınız.
Kova Burcu Mayıs Ayı İş Yorumu
Bu ay Satürn 11. Evinizde geri gitmeye devam ediyor. Fikirlerinizi benimsemeyen ve size destek vermeyen kişileri yaşantınızdan uzaklaştırabilirsiniz. Bazılarınız önemli iş anlaşmaları yapacak. Bu sözleşmeleri gizli tutmanızda yarar var. Çünkü bir çok kişinin gözü bu sizin anlaşma yaptığınız işte olacak.. Mesleki konularda tatlı dilli ve politik davranmanın avantajlarını göreceksiniz. İletişim konusunda oldukça başarılı ve çevrenize olumlu bir görüntü veriyorsunuz. Haksızlıklar konusunda adaletli davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz. İyi niyetli yaklaşımlarınız bazıları tarafından yanlış anlaşılabilir. Popüler çevrelerde dolaşmaktan hoşlanacak ve renkli yaşamaya devam edeceksiniz.
Güneş ve mars 13 Mayısa kadar aile ve yuva evinizde. Bu dönemde günlük yaşantınızda aksilikler çıkabileceğini, özellikle çalıştığınız kişilerle iletişim sorunu yaşayabileceğinizi unutmayın. İşleriniz yarım kalabilir veya bir yerlerde engellere takılabilir. Derin düşünce ve araştırmalar içindesiniz. İsteklerinizin gerçekleşmesi için planlarınızı sistemli bir şekilde uygulamalısınız. Rüyalarla yaşanmayacağının farkında olarak, bu dönemde duygularınızda fazla ileriye gitmemelisiniz. Beraber olduğunuz kişileri gözünüzde büyütebilirsiniz. Birçoğunuz, ortak arkadaş gruplarında yeni tanışacağı kişilerle duygusal bağlar kuracak. Fakat sonu gelemeyecek.
Kova Burcu Mayıs Ayı Sağlık Yorumu
Bu ay Satürn geri giderken diş problemleri de yaratabilir. Bir diş doktoruna görünmenizde fayda var. Bu dönemde cildinize kemiklerinize ve iskelet sisteminize özen göstermelisiniz. Bu arada, yapacağınız yolculuklara dikkat etmelisiniz. Küçük aksiliklerin canınızı sıkmaması için, pasaport ve bürokratik işlerinizi, yazışmalarınızı kontrollü bir şekilde takip etmelisiniz..
Sev ve daha derinden sev. Acı çek ve daha derinden acı çek. Tümüyle sev ve tümüyle acı çek. Çünkü saf olmayan altın, bu yolla ateşten geçerek saf altına dönüşür.(OSHO)