Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
Şubat 2016

Kova Burcu Aylık Burç Yorumu

Burcunuzda kümelenmeye başlayan gezegenler, Şubat ayı boyunca tamamnen kendinize odaklanacağınızı gösteriyor. Kariyerinizi ilgilendiren rahatsız edici adımlar attığınızı düşünebilirsiniz, ama yakında kendinize bu alanda dürüst davranıp gereken değişiklikleri yapmanız gerektiğini fark edebilirsiniz. Hırslı, enerjik ve iyimser şekilde sadece amaçlarınız (iş, kariyer, ilişki veya evle bağlantılı hedefler) için çalışmaya başlıyor ve diğerlerinden de aynını bekliyorsunuz. Ancak baskıcı olmanız durumunda karşı çıkan kişilerle uğraşmanız gerekebilir. Dolayısıyla, daha yumuşak tonda ilerlemek doğrusu olacaktır.

Özellikle 7 Şubat civarında, kendi kaderinizin patronu siz olacaksınız. Önemli pozisyondaki kişilerle veya yöneticilerinizle yaşayabileceğiniz sorunlar esnasında diplomatik olmalı ve sorunların onları bağlayan noktalarına zarif cümlelerle dokunmaya özel gayret göstermelisiniz . Bu ay sosyal yaşamınız veya aşk hayatınızdan çok yapmak istediklerinize zaman ayırabilirsiniz.

13 Şubat civarında maddi başlıklarda olumlu gelişmeler veya haberler gündemde olabilir. Gayretlerinizin boşa gitmediğini görmek sizi sevindirecektir.

Ay ortalarında, fikir alışverişleri artabilir ve sempatikliğinizle herkesin hayranlığını kazanabilirsiniz. Aslında, Mart ayının ortalarına kadar çekiciliğiniz genelde artıyor ve sevgi temalı ilişkileriniz açısından şanslı bir döneme giriş yapıyorsunuz.

Ayın sonuna doğru bonkörlüğünüz veya dikkatsizliğiniz nedeniyle yüksek meblağlı parasal çıkışlar yaşanabilir. Dikkatli olmanızda fayda var.
Reklamı Kapat