Kova Burcu Aylık Burç Yorumu

Mart 2015
Kova Burcu Mart Ayı Aşk Yorumu
17 Martta kadar iletişim evinizdeki Venüs'ten olumlu etkiler almaya devam ediyorsunuz. Macera duygunuzun atağa kalkmasıyla isteklerinizde aşırıya kaçabilir, sevgi ve flört bazında ilişki karmaşası yaşayabilirsiniz. Bulunacağınız ortamlarda sosyal yapınızı ortaya çıkaracak davranışlarınızla, dost çevreniz ve arkadaş sayısı artacaktır.. Mars yüzünden ; İhtiraslı ve yoğun yaşadığınız ilişkileriniz yüzünden sorunlarla yüz yüze gelebilirsiniz. İhtiraslarınıza bir nokta koyacak gücü, daha sonra öğreneceksiniz. Bitmesi gereken dostluklar arkadaşlıklar ve evlilikler için; neden aramaya çalışmayın ve sonuçlarını olduğu gibi kabul edin..
Yakın ilişkilerinizde düşünce birliği, içinde olduğunuz kişilerle olumlu paylaşımlar yaşayacaksınız. İletişim konusunda zorluk çekmeyecek, kişisel özgürlüğünüze çok önem verecek ve zihinsel enerjinizi çok yüksek kullanacaksınız.. Ailenize bağlı bir yapınız olduğu için, ay boyunca onların desteğiniz üzerinizde hissetmek istersiniz. Onlarla duygulu ve sıcak beraberlikler oluşturacaksınız..
Kova Burcu Mart Ayı İş Yorumu
13 Martta kadar Merkür kişisel evinizde. Mesleki konularda tatlı dilli ve politik davranmanın avantajlarını göreceksiniz. İletişim konusunda oldukça başarılı ve çevrenize olumlu bir görüntü veriyorsunuz. Haksızlıklar konusunda adaletli davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz. İyi niyetli yaklaşımlarınız bazıları tarafından yanlış anlaşılabilir. Popüler çevrelerde dolaşmaktan hoşlanacak ve renkli yaşamaya devam edeceksiniz.
Merkür sosyal hayatınızda bir çok fırsatı önünüze çıkarıyor. Bu ay, ikna kabiliyetiniz artıyor. Gündemde olan konularla ilgili birleştirici konuşmalar yapacağınız yerlerde bulunabilirsiniz. Çevre faktörler sayesinde güçleneceğiniz işler peşinde koştururken, sosyal kişiliğinizde sağlam temeller üzerine boy verecek. Eski unuttuğunuz bir çok iş teklifi tekrar karşınız çıkıyor. 18 Martta Venüs aile ve yuva evinize geçiyor. Şimdiye kadar kişiliğinizi ön plana çıkaracak işler denemediğiniz için; artık cesur kararlar vermenin zamanı geldiğini sezgisel bir biçimde hissedeceksiniz.
Bu günlerde maddi riskler almanız mümkün. Para kazanma yollarını hissedeceksiniz. Borçlarınızı çok daha kolay ödeyeceksiniz. Gizli tasarruflarınız artacak, geçmişten kalan alacaklarınızı tahsil edebilirsiniz.. İçsel değişimlerinizi mesleki yaşamınıza vurgulamaya çalışmanız ters tepkilere de neden olabilir. Maddi konularda yoğun istekleriniz var ve başarıyı bu dikkatiniz sayesinde elde edeceksiniz. Başkalarının fırsatlarıyla kendi arzularınızı birleştireceksiniz.
19 Marttan sonra Venüs aile ve yuva evinizde. Yeni bir ev yapmak isteyenler; inşaata başlamak için uygun bir zaman. Ailenizin kadınlarıyla ortak çalışmalar içinde olacak ve birlikte seyahat etmenin planlarını yapacaksınız. Evinizi ve bulunduğunuz alanı güzelleştirmeye çalışacaksınız. Bahçe ile uğraşabilirsiniz. Yeni bir balkon köşesi ve göz zevkinizi okşayan bir değişim sizi bekliyor. Hayatın doğal yapılanması içinde her şeyi çok kolay çözerek, taşları yerine oturtacaksınız. Çevrenizde sizin bilgeliğinizden faydalanacak çok kişiye önderlik yapacaksınız. Kafanıza koyduğunuz şeyi yapma konusunda engel tanımayacaksınız.
Kova Burcu Mart Ayı Sağlık Yorumu
Artık yıllarca Plüton 12.evinizde kalacak. Ani kazalara karşı tedbirli olmalısınız. Düşüncelerinizde karmaşalar yaşayabilirsiniz. Geriye dönüş gerektiren durumlarda aksilikler yaşayabilirsiniz. Uzun süren alışkanlıklarınızı bırakabilirsiniz. Tartışmalardan uzak kalmalı ve fikirlerinizi savunurken kırıcı olmamaya çalışmalısınız.. Organizsayonlarda fazla yorulmazsanızRuhsal konular çerçevesinde, sizi rahatlatacak şekilde olaylara geniş perspektiften bakın.
İki insan ayrılırken, şefkatli konuşan taraf aşık olmayan taraftır.( Alain de Botton)