Terazi Burcu Aylık Burç Yorumu

Ağustos 2015
Terazi Burcu Ağustos Ayı Aşk Yorumu
VENÜS RETRO YAPIYOR
Güneş, Bireyselliğinizi destekliyor. Aşkta son sözü siz söyleyeceksiniz. Geri giden Venüs , aşk ve sevgili konusunda sizi sınayacak, şimdiye kadar ihmal ettiğiniz tüm sorunlarla yüzleşmenizi sağlayacaktır. Sevgilinizi şimdiye kadar ihmal etmiş olabilirsiniz. Belki onun isteklerini önemsemeyerek, ilişkinizi rutin bir hale getirmiştiniz. Artık sorunlarınızı karşılıklı konuşmalı ve aksayan olayları yeniden gözden geçirmelisiniz. Ortaklıklar için olumlu olabilecek bu etki, evliliğiniz için zor bir açı etkisi verebilir. İlişkinizde karşılıklı birbirinize acı verebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyi yalnız bırakmayarak, her konuda ona eşlik etmelisiniz. Bazen bunaldığınız anlarda yalnız kalma ihtiyacı içinde olacaksınız. Çünkü siz özgürlüğünüzü seviyor ve duygusal konularda yalnız kaldığınız zaman daha istikrarlı kararlar veriyorsunuz.

İLİŞKİLER EVİNİZDE URANÜS ve YENİLİKLER EVİNİZDE VENÜS RETRO YAPIYOR
Uranüs, Neptün ve Venüs'ün geri hareketi geri hareketini sürdürmesi; bazı gecikmelere neden olacaktır. Sorumlu olduğunuz alanlarda ciddi bir çalışma temposu ve konsantrasyon sağlayarak, zor şartlarda kazanım yeteneği sağlaması yönüyle öğretici etkiler verecektir.
Çalışma Ve sağlık evinizde geri giden Neptün, sezgilerinizi her zaman desteklemeye hazır olduğunu içsel sinyalleriyle belli edecektir. Son anda fark edeceğiniz bazı hatalı adımlardan yapacağınız geriye dönüşler evrensel bir korunma içinde olduğunuzu hatırlatacaktır. Yeni tanışacağınız kişilerin size zarara uğratmasını istemiyorsanız, aklınızı daima tetikte tutmalısınız.

YENİ AY ESKİ DUYGULAR

16 Ağustosta yeni Ay'la birlikte 12 evinize 12 Ağustosta geçen Jüpiter'le etkileşim içinde olacaklar. Eski duygularınızın farklı bir boyutunu da göreceksiniz. Başarmanız gereken çok iş gündemde. Tüm sorumluluk üzerinizde. Yeni Ay; ilişkilerinizde olumlu gelişmelere neden olacak. Geri giden Venüs Aşk yaşamınızda duygusal karışıklıklara neden olacak olan başlangıçlar-bitişler gibi uç noktalarda olaylar yaşamanıza neden olacak. Süregelen birliktelikleri olanlar ise ilişkilerinde değişen dengeleri yaşayabilirler.
Terazi Burcu Ağustos Ayı İş Yorumu
GÜCÜNÜZÜ SINIYORSUNUZ

Karşılaşacağınız engellerle mücadele edecek güçtesiniz. Kendinize ait doğrularınızdan emin olmak için; çevrenizi sınamak isteyecek, kendinizi çok daha enerjik ve cesaretli hissedeceksiniz. Başlayacağınız yeni yaşam kesitlerinde kendi inisiyatifinizi kullanacak ve şartlarınızı kendiniz belirleyeceksiniz. Arkadaş seçimi veya ortak işlerde, size destek verecek pratik zekalı kişileri tercih edeceksiniz.
Kariyerli kişiler dikkatinizi çekebilir. Bazı arkadaş gruplarında dikkat çekici konuşmalarınız sizin için gelecekle ilgili hayallerinizi gerçekleştirmenizde katkısı olabilir. Her türlü kişiyi önemsemelisiniz.

EVİNİZDEKİ EKSİKLERİ TAMAMLAYIN

Bu ay "Güneş" aile ve yuva evinde ilerleyecek.
Ay boyunca Venüs aşle ve yuva evinizde geri hareketini yapıyor.. Bilgi sahibi olmadığınız alanlarda gereksiz teknik müdahalelerde bulunmamalısınız.
Onarıma ihtiyaç gösteren bir eviniz varsa, biraz masrafla bu gereksinimi karşılayabilirsiniz. Emlak işleri ile uğraşıyorsanız, alım-satım işlerinde satamadığınız mallarınıza alıcı bulabilirsiniz.
Kişiler arasında kuşak farklılığından kaynaklanan sorunlar yaşanabilir. Yaşadıkları aile çevresinden ayrılmak isteyen aile bireyleri, bu düşüncelerini gerçekleştirecek adımlar atabilirler.
Kariyerinizle ilgili şartları gözden geçirip, yeni durum değerlendirmeleriniz gündeme gelebilir. Mars; sosyal ilişkileriniz hız kazanacak. Eğlenceye daha fazla önem verirken birçok aktivitenin içinde olacaksınız.
Terazi Burcu Ağustos Ayı Sağlık Yorumu
GERİ GİDEN VENÜS VE NEPTÜN SAĞLIKTA SİZİ TESTTEN GEÇİRİYOR
Gezegeniniz Venüs geri giderken; sağlık evinizde de Neptün geri gidiyor. Kalbinizi kontrolden geçirmelisiniz. Dolaşım sisteminizi yoracak yiyeceklerden uzak kalmalı ve ağız sağlığınız daha çok önemsemelisiniz. Sağlığımız konusunda sorunsuz bir ay olmasına rağmen, zevklere düşkünlüğünüz rahatsızlıklara neden olabilir. İstemediğimiz halde vücudumuz yağlanabilir ve kan tablonuz bozulabilir. Dişleriniz ve kemiklerinizi sağlamlaştırıcı vitaminlerinizi almalısınız. Spor yapmalı ve uykunuzu almalısınız. Bileklerinize dikkat etmeli ve ağır kaldırmamalısınız.
YALAN DÖRT NALA GİDER…GERÇEK ADIM ADIM YÜRÜR). YİNEDE VAKTİNDE YETİŞİR..(NORVEÇ ATASÖZÜ)