Terazi Burcu Aylık Burç Yorumu

Kasım 2014
Terazi Burcu Kasım Ayı Aşk Yorumu
17 Kasım'dan sonra Mars; iletişim evinizde… Kardeşler ve yakın akrabalarınızla geçmişten kaynaklanan eski sorunların yeniden gündem kazanmasıyla, ilişkilerinize daha akılcı ve mantıklı bir şekilde bakacak olumlu veya olumsuz sonuca gideceksiniz. Bir müdahalenin kaçınılmaz hale geldiği sorunlarınızın, kangren hale gelmiş bölümlerini çıkarıp atabilirsiniz. 23 Kasım'da; Yeni ay iletişim evinizde doğacak ve Venüs'le birlikte hareket edecek.. Bulunduğunuz grupları, etkileyici konuşmalarınızla ikna edeceksiniz.. Yakın çevrenize güven duygusu içinde, onlarla yapacağınız iş birliklerinden kazançlar elde edeceksiniz. Beklediğiniz fırsatları çevre faktörleri size sunacak. Eski dostlarla işbirlikleri , gündeme gelecek olaylar, sizi önemli kılacak. Geçmişe dayalı tecrübelerinizin doğruluğunun, bugün de kanıtlanması sizi her konuda haklı çıkaracak. Bu nedenle kendinizle ilgili düşüncelerinizde ısrarcı olacaksınız. Özgüveninizin size sağladığı avantajları istediğiniz alanda kullanabileceksiniz. Karşınıza çıkacak zor şartlarla mücadele edecek, taviz vermeyeceksiniz. Geçmiş bilgilerinizi bu dönemde geliştirerek deneme yanılma yöntemlerinden en iyi şekilde yararlanacaksınız.
Terazi Burcu Kasım Ayı İş Yorumu
İş konusunda hedeflerinizi büyük bir hırs ve coşkuyla takip edeceksiniz. Ev ve ailenizi sevmenize rağmen çalışma yaşamınız ön planda olacaktır. Yapmanız gereken işler konusunda kendinizi yetersiz hissedebilir ve bu özelliğinizi kapatmak için çevrenize karşı baskıcı davranışlar içinde olurken, her türlü gücün arkasında maddi değerler arayabilirsiniz. Marjinal kişiliklerden hoşlanacak ve farklı kişilerin fikirlerinden yaralanacaksınız. Onlarla ortak işler yapabilir ve kazançlarınızı arttırabilirsiniz. 17 Kasım'dan 25 Kasım'da Bu ay, kendinizden daha yaşlı kişilerin ilgisi üzerinizde olacak. Bazılarınız planlarını yaparken yakın çevrelerinin fikirlerini alacaklar.
Terazi Burcu Kasım Ayı Sağlık Yorumu
Sağlığınızla ilgili sorunlar konusu; geçen ay olduğu şekilde devam ediyor. Enerjinizi doğru kullandığınız zaman hiçbir problem çıkmayacağına emin olabilirsiniz. Stres ve olumsuz şartların midenizi ve sinir sisteminizi olumsuz etkilenmesinden kendinizi korumalı ve uyku düzeninizin bozulmamasına dikkat etmelisiniz. Fazla yoğunluktan yorgun düşebilirsiniz. Tansiyon sorunu olanlar dikkatli olsunlar. Sinirsel felçler ve kazalara yol açabilecek olaylardan sakınmalısınız. Özellikle yolculuklarda ani kayıplar yaşayabilirler. Yola çıkmadan önce, valizlerini çantalarını, pasaportlarını kontrol etmelisiniz. Kemiklerinizi korumalı ve diş kontrollerinizi yaptırmalısınız.
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!