Terazi Burcu Aylık Burç Yorumu

Ekim 2014
Terazi Burcu Ekim Ayı Aşk Yorumu
22 Eylül'e kadar kişiliğinizle ilgili bilinçaltında yatan düşünceleriniz berraklaşacak, yapacaklarınız konusunda güçlü adımlar atacaksınız. Gezegenlerden alacağınız bu tür bir etkilenme ile güçlü ve enerjik duygularla donatılacağınız için, çok küçük olaylar karşısında bile agresif tepkiler verebilirsiniz. Karar verilmesi gereken konularda gereksiz bir acelecilikle çevrenizi de olumsuz etkileyebilirsiniz... 3-27 Eylül'de Merkür kişisel evinizde... Daha özgür çalışabileceğiniz bir ay sizi bekliyor. Kendinizi geliştirebileceğiniz konular üzerinde çalışmayı tercih etmelisiniz. Uzun vadeli planladığınız projeleriniz gündeme gelecek. Merkür 1. Evinizde olacağı için ve üstelik yönetici gezegeniniz. Sizi oldukça yoğun bir şekilde parlatacak. Aşk hayatınızda hiç kimsenin cesaret edemeyeceği riskleri göze alacaksınız. Cazibe sınırlarınızın oldukça yüksek olması sosyal ve kariyer gelişimleri de beraberinde getirecek... Yaşam akışı konusunda ideallerinizle ilgili temel kişisel değişimler yaşayabilirsiniz. Düşündüğünüz konularla ilgili yolculuklara çıkarken, eğitim amaçlı yer değiştirmeleriniz olacaktır. 23 Eylül'e kadar Plüton Aile ve Yuva evinizde. Uzun süredir planladığınız atılımları kolay bir şekilde gerçekleştireceksiniz. Gücünün farkındasınız. Engelleri hızlı bir şekilde atlatacaksınız. Kararlı ve temkinli hareket etmenize rağmen, aile yakınlarınızın düşüncelerinin de hayatınızda yeri olacaktır.
Terazi Burcu Ekim Ayı İş Yorumu
Finans gezegeniniz Merkür 6. Çalışma ve sağlık evinizde ay boyunca kalarak bir çok iş fırsatı olanakları sunacak. Venüs'le güzel bir açı içine girecek olan Finans Gezegeniniz Merkür; ortak çalışmalarınızda ihtiyacınız olan pratikliği sağlayacak ve hızlı düşünmeniz konusunda size gereken desteği verecektir. İş takiplerinde sinirli olmamalı ve ani olaylar karşısında tepkilerinizi frenlemelisiniz. Bu gündem içinde kendinizden genç kişilerle daha yoğun bir şekilde anlaşacaksınız. Kariyerinizle ilgili duygu değişimleri yaşıyorsunuz. Bazılarınız yaşama daha duygusal bakacaksınız. Sizi ilgilendiren konularda karizmatik çekim gücünüzü yoğun bir şekilde kullanacaksınız. Çevrenizde gizemli bir hava estirirken, toplumsal kariyerinizi mistik olaylarla bağdaştırabileceksiniz. İsteklerinizi yumuşak bir şekilde karşı tarafa sunacak ve kabul göreceksiniz. 14 Eylül'e kadar , Mars; sosyal hayatınızı desteklemeye ve sizi aktif yapmaya devam ederken, Merkür ve Venüs eğlenceli bir durum yaratacak. Orijinal fikirlere ve paylaşıma hala hazırsınız. Yaşantınıza yeni katılacak kişilerle uyum içinde olacak ve fikir alış verişleri içine gireceksiniz. Pratik yaşama geçirmeniz imkansız olan konular, kafanızda yeni şekillerin oluşmasına ve fikirlerinizin yenilenmesine zemin hazırlayacaktır. Şimdiye kadar düşünmediğiniz konuların yarattığı olumlu etki vizyonunuzun değişmesine neden olacak. Rekabetçi duygulardan sakınmalısınız. İlişkinize asılmak yerine gideni özgürce bırakmayı tercih etmelisiniz. Yaşamın size sunacağı yeni sürprizlere hazır olmalısınız. Bu ay, bilinçaltınız kişisel özelliklerinizde etkin olacak. Düşünüyor ve yaşama geçiriyorsunuz. Hırslarınızın siz yönlendirmesine izin vereceksiniz.
Terazi Burcu Ekim Ayı Sağlık Yorumu
Ay boyunca Neptün sağlık evinizde geri gidiyor.. Eski sağlık sorunlarınızı halletmelisiniz. Sağlığınızla ilgili önemli bir sorun olmamasına rağmen değişen hava koşulları karın bölgenizde ağrılara neden olacaktır. Ayaklarınızı üşütmemeli kendinize dikkat etmelisiniz. Ağır yiyeceklerden uzak kalmalı ve kalori dengenizi korumalısınız. Ani hareketlerden etkileneceksiniz. Bacak kaslarına kramp girebilir. Spor yaparken baldırlarınızı zorlamamalısınız. Zehirlenmelere karşı dikkatli olmalı bilmediğiniz yemekleri yememelisiniz.
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!