Terazi Burcu Aylık Burç Yorumu

Temmuz 2015
Terazi Burcu Temmuz Ayı Aşk Yorumu
KARİYER AŞKLARI GÜNDEMDE
Bu ay, sosyal ilişkileriniz oldukça yoğun. Tanışacağınız kişilerde güç ve cazibe arayacak, entelektüel ve sosyal yapıda olan kişilerden etkileneceksiniz. Akıl ve felsefi konuşmalar sizin için önemli olacak.
Aşk gezegeniniz "Mars" sayesinde oldukça hareketli ortamlarda bulunacaksınız. Enerjiniz oldukça yüksek seyredecek. Çevrenizde rakip tanımıyorsunuz. Karşı cins üzerinde hayranlık kazanırken, hemcinsleriniz tarafında ilgi ve hasetle izleneceksiniz…

RAKİP TANIMIYORSUNUZ
23 Temmuz'a kadar Güneş; isteklerinizin gerçekleşmesine yardım ederken, kendi inisiyatifinizle cesur davranışlar içinde olacak ve sınırlarınızın ne olduğu konusunda kendiniz karar vereceksiniz.. Cinsel potansiyelinizin oldukça yüksek olması nedeniyle, isteklerinizde aşırıya kaçabilirsiniz. Bu dönemde sizden yaşça büyük bir kişiden evlilik teklifi alabilirsiniz. Orijinal dostluklar ve arkadaşlıklar gündeme gelecek. Henüz yeni tanıştığınız kişilerle uygun sohbet ortamları yakalayacak, uyumlu kişilik sergileyeceksiniz. Bu dönemde ani başlayan geçici aşk ilişkilerine karşı tedbirli olmalısınız. Sadece keyifli günler geçirirken, bu beraberliklerinizden çok şey beklememelisiniz. Sürpriz evlilikler ve boşanmalar olacaktır. Yine bu dönemde kariyerinizde size şans verecek kişilerle tanışacaksınız. Düşüncelerinizi odaklaştıracak ve uyumlu dostluklar sunacaksınız. İçsel yeteneklerinizi doğru bir şekilde kullanırken, aynı düşünceyi paylaştığınız kişilerle işbirliği içinde gerçekleştireceğiniz işleriniz olacaktır.

21 Aralık'ta Venüs geri gidiyor. Venüs'ün geri hareketi, eski olaylara takılabileceğinizi gösteriyor. Belki de eski bir aşkın yeniden güncellik kazanması söz konusu olacaktır. Geçmişte kalan duyguların size bir şey kazandırmayacağını daha sonra anlayacaksınız.

11. evinizde geri giden Venüs katılacağınız toplantılarda kendinize özgü davranışlarla dikkat çekeceksiniz. Cinsel enerjinizin yüksek oluşu ve sık davetlere katılmanızdan dolayı, ani gelişen ilişkiler konusunda temkinli olmalısınız. Bu ay; risklere karşı dayanılmaz bir şekilde arzu duyacaksınız. Beraberliklerinizde, ani gelişen kıskançlıklar nedeniyle zor anlar yaşarken, kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz

GERİ GİDEN VENÜS VE ESKİ SEVGİLİLER

25 Temmuz'da Venüs geri gideceği için, katıldığınız sosyal ortamlarda eski dostlarla ve geçmiş aşklarınızla karşılaşma olasılığınız çok yüksek olacak. Süregelen bir beraberliğiniz varsa, onunla birlikte beraberliğinizi güçlendiren anlar olacak. Eski bir aşkın karşınıza çıkması ve pişmanlıklarını söyleme olasılığı yüksek. Sizin de ilginizi çeken farklı bir olacaktır. Evlilik teklifinde bulunacağınız kişi ile romantik günler sizi bekliyor. Fakat, aksi bir durum olarak red cevabı da alabilirsiniz...
Terazi Burcu Temmuz Ayı İş Yorumu
KARİYERİNİZE ODAKLANIYORSUNUZ
Haziran ayında olduğu gibi, gezegenler yine ufuk çizgisinin üzerinde hareketini sürdürmekteler. Mesleki ilişkiler nedeniyle iş seyahatleri ve bu bağlamda ani fırsatlarla karşı karşıya kalacaksınız. Finans Gezegeniniz Merkür'ün etkisiyle, birden fazla işlerle uğraşacak veya iş teklifleri ile ilgili yeni gelişmeler yaşayacaksınız.

Güneş ve Neptün'ün Plüton'la yaptığı olumlu açı, düşüncelerinizi akıcı bir şekilde ifade etmenizi sağlarken, ikna yeteneğinizin etkin olmasını gündeme getirecek ve istekleriniz doğrultusunda uygulamalar yapacaksınız.

Fikirlerinizi empoze ederken, kariyerinizle ilgili konularda kararlı ve sabit davranacaksınız. Böylece düşüncelerinizde geri dönüşler yaşamayacaksınız. Ayrıca, Neptün'ün size sunacağı derin iç görü sezgilerinize güvenmenizi sağlayacaktır. Sanatla ilgilenenler, hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını iyi değerlendirecekler.

İLETİŞİM EVİNİZ GÜÇLÜ

25 Haziranda Mars iletişim evinize geçerek Güneş'le birlikte çevresel ilişkilerinize hareket kazandırıyor. Bu ay, sosyal yaşamınızın ilginç olaylara sahne olduğunu görecek ve bu hareket içinde önemli ve enteresan kişilerle bir arada olacaksınız. Bu grup aktiviteleri çerçevesinde, ayni görüşlere sahip olduğunuz kişilerle, ayni hedefler ekseninde kenetleneceksiniz.

Geleceğe yönelik dostlukların temelini atabilirsiniz. Mantık çerçevesinde attığınız adımlar, marjinal düşünceli kişilerin etkisi ile rotasından saptırılabilir. İlk anlarda size ütopik gelen bu kişilerin düşünceleri, sonradan canınızın sıkılmasına neden olabilir, dikkatli olmalısınız!

Bu tür kişilerin varlığı, güvenilir dostluklar konusunda sizi çelişkili düşünceler içinde bırakabilir. Konu ile ilgili karar vermekte zorlanabilirsiniz.

BAŞARINIZ ÖNEMLİ

Bu ay her şeyi tek başınıza yapmak istiyor ve başarınızda kimsenin payı olsun istemiyorsunuz. Garip bir inatçılıkla hareket etmek için her türlü beceriye sahipsiniz. Çünkü girdiğiniz ortamlarda karşı cinsin ilgisini üzerinize çekeceksiniz. Size uzun zamandır ilgisi olan birinin duygularının açığa çıktığına şahit olabilirsiniz. Yine sosyal yaşantınızda bozulan dostluklarınızı yeniden gündeme gelecek. Derin bir çözülme devresine gireceksiniz.
Terazi Burcu Temmuz Ayı Sağlık Yorumu
NEPTÜN SAĞLIK EVİNİZDE GERİ GİDİYOR
Derin düşündüğünüz konular bilinçaltınızı etkileyebilir. Meditasyon ve hafif jimnastik hareketleri yapmanızda yarar var. Uzun yürüyüşlerle sağlıklı yaşam felsefesini benimsemek sizi daha da zinde yapacaktır.

25 TEMMUZDA 12.. EVİNİZDE Venüs geri gitmeye başlayacak. Fazla yoğun düşünmeniz de ruh sağlığınız üzerinde negatif etki yapacaktır. Sizi mutlu edecek hobilerinize yer vermelisiniz.. Bunaldığınız anlarda yalnız kalma ihtiyacı içinde olacaksınız. Çünkü siz özgürlüğünüzü seviyor ve duygusal konularda yalnız kaldığınız zaman daha istikrarlı kararlar veriyorsunuz. Yine bu ay yanılgılar ve farklı anlaşılmalar söz konusu. Ayrıca cildinize özen göstermeli ve ayak bileklerinizi korumalısınız. Uyku düzeniniz önemli.

ZENGİNLİK GÜBREDİR..ANCAK SAÇILDIĞINDA VERİMLİ OLUR (ÇİN ATASÖZÜ)