Terazi Burcu Aylık Burç Yorumu

Ocak 2015
Terazi Burcu Ocak Ayı Aşk Yorumu
21 Ocak'tan sonra Merkür geri gidecek ve ilişkilerinizi de olumsuz etkileyecektir. Yeni başlayan bir aşk maddi sorunlar yüzünden aniden bitebilir. Yeni başlayacağınız işlerinizde kontrollü yol almaya çalışın, her şeyin en kötüsünü düşünerek önceden önlem alın. Bu arada yaşamınızda iz yapan mevcut işlerinizi ele alarak, düzeltici faaliyetler doğrultusunda çalışabilirsiniz. Maddi konularda sürpriz gelişmeler söz konusu olacak. Yeni işlerde sorun yaratan "Merkür", eski işlerinizi destekleyecektir. Sosyal ilişkilerinizdeki sorunları da bu dönemde çözebilir, iletişim problemlerinizi düze çıkarabilirsiniz. Karşınızdaki kişinin düşüncelerine değer vermeyi ve dinlemeyi öğreneceksiniz.13 Ocak'a kadar Mars aşk ve sosyal evinizde bulunacak. Bu dönemde duygusal konularınıza çok fazla yüklenmeyin. Aşk ilişkileriniz istediğiniz gibi gelişmeyebilir. Duygularınızı karşı tarafa yansıtmanız güçleşebilir veya yanlış algılanabilir, partneriniz tarafından hırpalanabilirsiniz. İlişkilerinizi gözden geçirerek, aksayan yönlerini açığa çıkarın. Partnerinizle aranızda sorun olan; mesleki çabaların ve iş hayatının gönül ilişkilerinin önünde olmamasına dikkat etmelisiniz. Bu dönemde yapmanız gereken tek şey, eski dostlarla bir araya gelmek ve anılarınızı tazelemektir. Eski bir sevgili ile sosyal bir aktivite de karşılaşabilir ve geçmiş günlerden söz edebilirsiniz. Nostaljik olaylara daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Bazı alışkanlıklarınızı daha fazla sürdürmek anlamsız olacak. Bu dönem, anne ve baba ile yaşanan problemleri gündeme getirmek üzere onlarla görüşürken, ailenize ters gelen düşünceleriniz nedeniyle kendinizi ifade güçlüğü yaşayabilirsiniz.
Terazi Burcu Ocak Ayı İş Yorumu
Ay'ın ilk haftası güçlü bir gezegen yoğunluğu sizi destekliyor. Gezegenlerin çoğunun ufuk çizgisinin üzerinde yer alması nedeniyle, meslek ve kariyerinizde olumlu pozisyonların içinde olacaksınız. Ancak, iş yaşamınızı aile ve evinizle birlikte dengeleyerek götüreceksiniz… Güneş dokuzuncu evinizde Plüton'la kavuşum yaparken Venüs ,Merkür'de kavuşum halinde ayın ilk üç günü birlikte hareket edecekler.. Sezgisel yeteneğiniz güçlenecek ve olaylara farklı bir boyuttan bakacaksınız. Yine gizli yeteneklerinizi kullanabilme özelliğiniz belirginleşecek. Fakat siz mistik yönlerinizden çok, idealizm konusunda kendinizi sorgulayacak, yaşamla ilgili pratik düşünceler içinde olacaksınız. Mesleki anlamda oldukça iddialısınız. Ortaklıklar ve iş birliği önem kazanacak. Sosyal ilişkileriniz canlılık kazanırken, cazibenizi arttıracak ve kaşı cins üzerinde oldukça etkili bir duruma geleceksiniz. Fakat, bu arada uzlaşmacı yanınız ikinci plana atılarak, ortaklık ve işbirliği içinde olduğunuz kişiler arasında tartışmalara neden olabilirsiniz. Kendi fikirleriniz doğrultusunda çevrenize taviz vermek istemeyeceksiniz. Yoğun aktiviteler içinde, lider tavırlarınızla göz dolduracaksınız. 21 Ocakta Merkür kariyer evinizde Retro yapıyor. Tüm enerjinizi çevresel olaylara ayıracağınız için, özel yaşamınızı dengelemekte zorlanabilirsiniz. Özellikle iletişim konusunda yapmanız gereken bir çok zincirleme iş olacak. Mars ve Neptün on birinci evinizden size hayallerinizi yeni çevrelerde gerçekleştirmek için bir çok fırsat verecektir.. Yeni ay bu konuda destek verecek. Tüm enerjinizi çevresel olaylara ayıracağınız için, özel yaşamınızı dengelemekte zorlanabilirsiniz. Ay boyunca; JÜPİTER aile ve yuva evinizde Retro yapıyor. Evinizde ufak tefek değişimlerle, evinizi güzelleştirecek objelerden ve dekorlardan yaralanabilirsiniz. Eski sandığınızı karıştırarak, geçmiş eşyalarınızdan yararlanabilirsiniz.. Yakın dostlarınız ve aile büyüklerinizle, özellikle babanızla birlikte ortak görüşlere sahip olmanıza rağmen, aranızda güç birliğini kurmak adına bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Ortak enerjilerin varlığını yok saymamalı ve kendi düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmek yerine birlikte hareket etmeyi yeğlemelisiniz. Takıntılarınızın sizi yönlendirmesine izin verdiğiniz sürece, farklı olma duygusundan bir türlü kurtulmanız mümkün değil. Ailenizin aykırı düşünceleri ve fikirleri aklınızı karıştırabilir.. Fikirlerinizi ateşli bir şekilde savunmalısınız. Fikir birliği içinde olduğunuz kişilerle gereksiz bir tartışma ortamı yaratmamalısınız. Duygusal anlamda çok çabuk etkileniyor ve hızlı kararlar alıyorsunuz.
Terazi Burcu Ocak Ayı Sağlık Yorumu
Sağlığınız ve enerjiniz bu ay iyi görülüyor. Kalbinize, cinsel organlarınıza, mesanenize, bacaklarınıza ve böbreklerinize özen göstermelisiniz. Zihinsel yorgunluk söz konusu. Daha az yemek yemeli ve spor yapmalısınız. Genital organlar, üriner sisteminizle ilgili değişimler yaşamak istemiyorsanız, karın bölgenizi korumalı ve temizlik kurallarına uymalısınız. Öfkelerinize hakim olduğunuz sürece, sağlığınız bir sorun yaratmayacak. Ayaklarınızı korumalı ve bacaklarınızı hareket ettirmelisiniz. Ayak bileklerinizin oldukça hassas olması nedeniyle, ayakkabı seçimine özen göstermelisiniz. Değişen mevsim koşullarına dikkat etmeli, takıntılarınızdan kurtulmak istiyorsanız gerekli tıbbi kontrollerden geçmelisiniz. YA FARKIMA VARDIĞINDA…FARKIN KALMAMIŞ OLURSA…(ÖZDEMİR ASAF)