Terazi Burcu Aylık Burç Yorumu

Mart 2015
Terazi Burcu Mart Ayı Aşk Yorumu
Duygusal konulara daha ince bir yaklaşım göstereceksiniz. Zorluk çıkaran olaylar üzerine odaklaşacaksınız. Aşkınız için üstün bir çaba gösterirken, kendinizi yıpratmayacak bir taktik geliştirmeniz mümkün.
Vücut dilinizi kullanarak başarıyı yakalamalısınız. Aşkta ince çekişmeler ve tartışmalar mümkün. Karşı tarafın sizden çok fazla beklentileri olacak.
16 Martta kadar 7. Aşk ve ortaklı evinizde yoğunlaşacak olan Venüs , Uranüs, Mars. Olumlu etkileşimler verecek. Dostluklar ve iş anlaşmaları ön planda olacak. Ayni fikirleri paylaştığınız kişilerle, ortak projeler içinde yapıcı çalışmalar sergileyeceksiniz. Etkileyici konuşmalarınızla bulunduğunuz gruplarda ikna edici özellikleriniz ön plana çıkacak. Bireyselliğiniz ikinci planda kalacak, daha çok sosyal çalışmalar içinde bulunacaksınız. Verimli grup çalışmaları yapacaksınız.
Bu ay yoğun bir ilişki trafiği içinde başlayacak. Aşk ve ortaklık evinizde; Mars , Venüs ,Uranüs bulunmakta ve aşkta size ilginç sürprizler hazırlamakta. Seçim hakkınızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Fakat bu dönemin en olumsuz yönlerinden biri: eleştirici yönlerinizin ortaya çıkması ve bu nedenle ilişkilerinizde pürüzler yaşama olasılığıdır. İlişkilerinizde sorun yaşayabilirsiniz. Bu nedenle, ortaklarınızla aranızın açılmasına neden olacak tartışmalardan uzak kalmalısınız. Duygu değişimleri yaşamak sizi agresif yapabilir. Bir ilişkiniz daha sonra cinsel dürtülerin bitmesiyle cazibesini yitirecektir.
Terazi Burcu Mart Ayı İş Yorumu
Güneş ve Neptün'le on birinci evinizde yaptığı olumlu açı, düşüncelerinizi akıcı bir şekilde ifade etmenizi sağlarken, ikna yeteneğinizin etkin olmasını gündeme getirecek ve istekleriniz doğrultusunda uygulamalar yapacaksınız. Fikirlerinizi empoze ederken, kariyerinizle ilgili konularda kararlı ve sabit davranarak düşüncelerinizde geri dönüşler yaşamayacaksınız.
Ayrıca Neptün'ün size sunacağı derin iç görü sezgilerinize güvenmenizi sağlayacaktır. Sanatla ilgilenenler, hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını iyi değerlendirecekler.
13 Martta kadar Merkür kariyer evinizde. Sevdiğiniz işi yaptığınız zaman daha başarılı olduğunuzu göreceksiniz. Tartışmalarda üstünlük sağlayacak, karşı taraf üzerinde etkin fikir hakimiyeti sağlayacaksınız. Girdiğiniz ortamlarda dikkati hemen üzerinize çekiyorsunuz. için önemli i şeyin gerçekleşeceğine tanık olacaksınız. Bir dostunuzdan alacağınız tavsiye ve yardım teklifini iyi bir şekilde değerlendirmenin tam zamanı..
Terazi Burcu Mart Ayı Sağlık Yorumu
Mars 9. Yolculuklar evinizde ilerliyor. Dalgınlıklar söz konusu.. Yaşam aktivitelerinin çok yoğun bir biçimde geçmesi, çok fazla yorulmana neden olacak. Bu nedenle, her bir uğraşı, olması gerektiği kadar yoğunlukta olmalıdır. Aşırı gayretler içinde enerjini boş yere sarf etmemeye özen gösterin. Ne kadar çalışıyorsan, bir o kadar dinlenmelisin. Sağlık gezegenin Jüpiter sağlıkla ilgili konulara yol açacaktır. Bu anlamda; diyetlerle, mistik enerji kontrol yöntemleriyle (yoga v.s gibi) ilgili arayışlara girebilirsin. Uygulayacağın rejimlerden olumlu sonuçlar alacaksın.
NE MUTLU O KİMSEYE Kİ.. KENDİ AYIBI GÖRÜR… (HZ MEVLANA)