Terazi Burcu Aylık Burç Yorumu

Aralık 2014
Terazi Burcu Aralık Ayı Aşk Yorumu
10 Aralık' kadar enerjinizi yüksek tutuyorsunuz.. Kariyerinizi grup çalışmaları ile destekleyeceksiniz. Finans evinizi destekleyici özel kişilerle birlikte olacaksınız. Bir arada olduğunuz kişilerin, kazanç tablonuzu olumlu etkileyecek varlıklı çevreden olmasına dikkat edeceksiniz. Hatta, onlarla ortak çalışmalar içinde bulunacaksınız. Sizden yaşça büyük kişilerden beklediğiniz destekler gelecektir. Kişiliğinizi olumlu bir şekilde ortaya koyacaksınız. Kültür düzeyi yüksek arkadaşlarınızla bir araya gelecek ve duygusal etkileşimlerin de yaşandığı mantıksal beraberlikler kuracaksınız. Sizden daha genç kişilerle sosyal aktiviteler gerçekleştirirken kendinizi olduğunuzdan daha genç ve yenilenmiş hissedeceksiniz. Güzel konuşmalarıyla karşı cinsin sizi etkilemeye çalışmaları geçici aşkları da gündeme getirebilir.11 Aralıkta Venüs aile ve yuva evinizde bulunacak. Aile ve yakın ilişkileriniz çok daha önemli olacak. Ev ve aile kavramları önem kazanacak. Hayal kurma yeteneğinizin güçlü olmasıyla beraber, sevdikleriniz için iyi şeyler yapmayı arzulamanız sizi farklı davranışlara koşullandırmış olacak. Sakinlik arayanlar için, bu dönem mükemmel olacak. İç dinginliğinizi sağlama açısından bir fırsat olan bu günlerde, mistik konularla da ilgilenebilirsiniz. 23 Aralık'ta kadar Güneş, Mars ve Venüs'ten olumlu destek alacaksınız. Kardeşler ve yakın kan bağı olduğunuz kişilerle aranızda olumlu gelişmeler olacak. Yakın dostlarınızla aranızda duygusal bağlarınız güçlenecek, Duygusallıkla akılcılığı birbirine karıştırmayı sevmediğiniz halde, bu dönemde bir karmaşa içinde olacak fakat düşüncelerinizi iyi bir süspansiyon yapacaksınız. Gizli planlar ve eski dostlarla yapılan düşünce bazında organizasyonlar önemli olacaktır. Bu dönem baskıcı davranışlardan çabuk etkilendiğiniz için, kendinizi korumaya alacaksınız. Sahiplenme içgüdülerinizi kontrol altına almalısınız. İdeallerinizin biraz da çevresel koşullarla paralel ilerleyeceğini düşünmeli ve paylaşımların kazançlarınızla ve isteklerinizle uyum içinde olmasına dikkat etmelisiniz.
Terazi Burcu Aralık Ayı İş Yorumu
Bu ay, Gezegenler yine hala ufuk çizginizin üzerinde yer alıyor ve size geniş bir perspektif sunuyor. Oldukça yoğun bir ay yaşayacaksınız.Karşıt finans evinizde Güneş ve Venüs'ten önemli etki alacaksınız.Para ve Finans evindeki yoğun gezegen hareketleri nedeniyle; Kendi olanaklarınız ve gücünüzle finans hareketini hızlandırırken, karşı tarafın şartlarına göre daha iyi durumda olacaksınız. Yapacağınız çalışmaların sınırlarını siz belirleyecek, siz çaba göstereceksiniz. İçinde bulunduğunuz ve ilgilenmek zorunda olduğunuz her bir konuyu, kendi özel şartlarınıza göre değerlendirerek bir zemine oturtacaksınız. Politik davranmalı ve karşıt düşüncelere karşı taktikler geliştirmelisiniz. Bu çekişmeler içinde tatminsizlik duygusu yaşamak istemiyorsanız, ruhsal sağlığınıza önem vererek, düşünce ekseninizin artı ve eksilerini dengede tutun. Bu arada; tamamen maddi konulara konsantre olmanız nedeniyle, çevrenizle çıkar temelli kişisel çelişkiler yaşayabilirsiniz. Hiç istemediğiniz halde kırıcı olabilir, istenmeyen dargınlıklara neden olabilirsiniz. Planladığınız işlerde gerekli sonucu almak için kişiselliğinizi güçlü bir şekilde kullanmanızı ve aldığınız kararlardan dönmemenizi öneriyoruz. Ortaklıklar ve yazılı anlaşmalarda durum değerlendirmesi yaparken, güç de olsa şartların sizi desteklediğini göreceksiniz. Sadece, mücadele gücünü yitirmeyin ve her türlü durumdan kendinize yeni görevler çıkarın.10 Aralık'a kadar Venüs ve Merkür Eviniz Yay'da ilerlemeye başlayacak e 12. Evinizdeki Uranüs beklediğiniz fırsatları yakalama şansı verecek. Tüm enerjinizi yurt dışı çalışmalarına verebilirsiniz. Aktif halinde olacağınız bu dönemde hatalarda açık olabilirsiniz. Aceleci tavırlarınızla aktivitelerinizde şansızlıklar yaşama olasılığınız oldukça yüksek. Proje safhasında olan ve uzun süredir düşündüğünüz şeylerle ilgili kesinlik kazanan gelişmeler olacak. Eğitim ve öğretimle ilgili konularda, size güç görünen konularda atılım yapacak, eğitiminizi destekleyici konularda adımlar atacaksınız. Yurt dışında olası aksilikler gündeme gelecektir. Önleminizi alarak yol almanızda fayda var.Yine bu dönemde araştırma yönünüzün ağırlık kazanmasıyla, ilgilendiğiniz konular üzerinde odaklanacak ve çözümler doğrultusunda olumlu adımlar atacaksınız. Aşırı görev düşkünlüğü içerisinde, üstünüze vazife olmayan konularda da çaba sarf ederek, yoğun günler geçirebilirsiniz. Ama tüm bunlar yaşam enerjinizin giderek azalması ve yorgunluk demektir. Bu nedenle, dingin olabileceğiniz şartları yaratarak, sakin bir şekilde olaylara daha geniş açıdan bakın. Harcadığınız enerjiyi tekrar elde edebilmek için, kaybettiğiniz zaman kadar daha ek bir zamana gereksinim duyacağınızı ve bunun da hayatınızda kayıp günler olduğunu unutmayın. İçsel durumunuzun olumlu psikolojik tepkiler içinde olması nedeniyle, çevrenizle uyumlu ruhsal birliktelikler, ortaklıklar içinde bulunacaksınız. Bol bol yurt dışına çıkabilirsiniz.
Terazi Burcu Aralık Ayı Sağlık Yorumu
Enerjinizi doğru kullandığınız zaman hiçbir problem çıkmayacağına emin olabilirsiniz. Stres ve olumsuz şartların midenizi ve sinir sisteminizi olumsuz etkilenmesinden kendinizi korumalı ve uyku düzeninizin bozulmamasına dikkat etmelisiniz. Fazla yoğunluktan yorgun düşebilirsiniz. Tansiyon sorunu olanlar dikkatli olsunlar. Sinirsel felçler ve kazalara yol açabilecek olaylardan sakınmalısınız. Özellikle yolculuklarda ani kayıplar yaşayabilirler. Yola çıkmadan önce, valizlerini çantalarını, pasaportlarını kontrol etmelisiniz. Kemiklerinizi korumalı ve diş kontrollerinizi yaptırmalısınız.
Facebook Twitter Google+ Addthis