Terazi Burcu Aylık Burç Yorumu

Nisan 2014
Terazi Burcu Nisan Ayı Aşk Yorumu
6 Nisan'dan sonra Venüs aile ve yuva evinizde Neptün'le birlikte hareket edecek. Yanlış anlaşılmalara karşı çok dikkat ederek, yolunda giden işlerinizde karmaşa yaratmayın. Birikmiş işlerinizi toparlamanız için size verilen bir fırsat olarak değerlendirebilirsiniz. Başladığınız bir işi bu dönemde bitirebilirsiniz. Neptün ve Venüs aile ve yuva evinizdeyken; Yardımsever duygularınız sizi çevrenizde sevilen bir kişi yapacaktır. Birçok arkadaşınızın sorunlarını çözecek ve onlara yardımcı olacaksınız. İş arayan arkadaşlarınıza gerekli müdahaleleri yapacak, görev alanlarınızı farklı alanlara kaydıracaksınız. Tüm bunları yaparken, kat ettiğiniz yolun ne kadar büyük olduğunu dinlenme molalarında fark edebilirsiniz. Dostlarınızla haberleşmeleriniz artarken, bazıları uzak yollardan size ulaşacaklar. Çözüm bekleyen işler hız kazanırken, akraba ilişkileriniz yeniden bir potansiyel kazanacak.
8 nisanda Merkür sosyal ve yaşam evinize Uranüs'le etkileşime geçiyor. Çevrenizde entelektüel aktivitelere katılırken, sanatsal gösterilere de ilgi göstereceksiniz. Yine bu dönemde kendinizle ilgili acele kararlar vermemeli ve sizden yaşça büyük kişilerle takışmamalısınız. Çevrenizden gelebilecek yeni fikirlere kapalı olurken, işinizle ilgili bazı konularda aile baskısına maruz kalabilirsiniz.
Amaçlarınızdan fazla uzaklaşmamalı ve kendinize eğlenceli uğraşılar bulmak yerine gerçek dostlarınızla ve arkadaşlarınızla bir araya gelmeyi yeğlemelisiniz. Siz eğlenceli ortamlar ve sakin yaşamayı birlikte kombine ederek yaşamayı seviyorsunuz.
Terazi Burcu Nisan Ayı İş Yorumu
Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz. Çevrenizde de sizin bu konudaki hırslarınıza eşlik edebilecek kişiler arayacaksınız. Ay boyunca Satürn'ün geri hareketi nedeniyle, mesleki konularda yavaşlamalar söz konusu. Yönetici pozisyonunda bir işiniz varsa, patronunuzla aranızda sürtüşmelere neden olabilirsiniz. Satürn'ün bu geri hareketinden önce girişimde bulunduğunuz bir iş veya patronunuzun masasında bekleyen sizinle ilgili bir konu hiç beklemediğiniz anda olumlu sonuçlanabilir. Geciken terfilerinizde bu dönem açılacaktır.
İmzalamanız gereken işlemlere dikkat etmelisiniz. Bazı Boğalar, kendilerinden yaşlı kişilerle duygusal ilişkilere girecekler ve ilişkilerindeki kısıtlanmalar ve zorluklar onları gergin yapacaktır. Güçlü ve hırslı bir dönemde olmanıza rağmen, Mars'ın ters hareketi sosyal ilişkilerinizde zorluklara neden olacak, yanlış anlaşılmalar yüzünden fikir tartışmaları çıkacaktır. Evlilik kararlarınızı geciktirmelisiniz.
Kişisel yeteneklerinizin fark edilmesi ve ön plana çıkabilmeniz için her türlü imkanı kullanacaksınız. Tepe evinizdeki Plüton; sorumlu olduğunuz alanlarda ciddi bir çalışma temposu ve konsantrasyon sağlayacak ve zor şartlarda kazanma koşullarını sağlaması yönüyle öğretici etkiler verecektir. Güçlü ve özgürce kararlar alırken, duygusal anlamda zarar görmek istemeyeceğiniz için; yapacağınız işleri son anda ortaya çıkarmayı yeğleyeceksiniz. Bu sizin için son derece olumlu bir açılım sağlayacak. İç yapınızın ne kadar güçlü olduğunu çevrenize ispat edeceksiniz..
Terazi Burcu Nisan Ayı Sağlık Yorumu
6 Nisan'dan sonra Balık'ta ilerleyecek olan sağlık gezegeniniz Venüs,24 Nisan'a sizi tembel ve keyfinize düşkün biri yapabilir. Önce detoks ve bitkisel ağırlıklı bir beslenme yoluna gitmelisiniz. Daha önce Yorulduğunuz zaman dinlenin. Kalbinize mesanenize ve cinsel organlarınıza dikkat edin.24 Nisan'dan sonra sağlık ve çalışma eviniz İkizlere geçerek siz daha bir hareketli yapacaktır. Her şeye anında parlayabilirsiniz...Her şeye rağmen stresin sizde yarattığı en önemli etki sizi daha güçlü ve kararlı bir kişi olmaya hazırlamaktır.
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!