Terazi Burcu Aylık Burç Yorumu

Nisan 2015
Terazi Burcu Nisan Ayı Aşk Yorumu
Aşk yaşıyorsanız, bu ay hareketli günler sizi bekliyor. Ay'ın büyük bir kısmı Merkür karşıt evinizde ilerliyor. Uranüs'te aynı evde bulunuyor. Sürpriz karşılaşmalara hazırlıklı olun. En azından bazı şeyleri denemelisiniz. Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu günler içindesiniz.
Bekarlar gidecekleri partilerde etraflarını iyice izlesinler. Çünkü sosyal hayatları sayesinde birçok aşk fırsatı kapılarını çalacak.
Sizi popüler yapan ilişkileri tercih ediyorsunuz. Sürpriz dostlukların ortaya çıkacağı ayni zamanda arkadaşlıkların aşka dönüşeceği bir ay olacak. Kafaca anlaştığınız kişilerin, daha sonra yaşantınızda farklı bir boyuta geçme ihtimali olması sizi endişelendirmesin. En azından bazı şeyleri denemelisiniz.
Fiziki enerjinizin güçlü olduğu bir ay. Yanlış ilişkiler yaşamak istemiyorsanız, zamanı ve kişileri doğru seçmelisiniz. Size zaman kaybettirecek birlikteliklerden kaçınmalısınız. Çevrenizde beğenilecek ve arkadaşlarınızla güç birliği içinde olacaksınız. Duygularınız güçleniyor ve yılın en olumlu günlerinden birini yaşıyorsunuz. Değişim içinde olmanız ve düşüncelerinizin şekil değiştirmesi sonucunda keşfettiğiniz duygular, ilginç konular üzerinde yoğunlaşmanıza neden olacaktır.
Satürn ay boyunca iletişim evinizde geri gidecek. Bunaldığınız anlarda yalnız kalma ihtiyacı içinde olacaksınız. Çünkü siz ne kadar iyi niyetli olursanız olun; ilişiklerinizde istemediğiniz durumlar ortaya çıkacaktır. Bu ay yaşamanızı gözden geçireceksiniz. Sosyal hayatı sevmenize rağmen, bu dönemde belli sürelerde yalnız kalmak isteyecek ve yaşadıklarınızın muhasebesini yapacaksınız.
Terazi Burcu Nisan Ayı İş Yorumu
14 Nisan'a kadar Merkür bilinçaltı evinizde ilerliyor. Merkür; zihinsel aktivitelerinizi maddi konulara şekil verme yönünde kullanmanızı sağlayacak. Finans olanaklarınızı arttırıcı işler yapmak ve bu dönemde başarılı çalışmaların altına imza atmak istiyorsunuz. Size statü sağlayacak parasal kazançlarınızı arttırıcı yönlendirmeler verirken, aynı zamanda zorlayıcı şartlar sunacaktır. Bu engeller hırsınızı körükleyecek, inatçı yönlerinizi ortaya çıkaracak. Sosyal yönleri güçlü ve kariyer sahibi kişilerden destek alacaksınız.. Güç gücü çekecek…
Atacağınız yanlış bir adım, projelerinizde, işlerinizde ve anlaşmalarınızda istenmeyen noktalara gelmenize neden olabilir. . İlişkilerinizde kurnaz ve akıllıca davranabilirsiniz. Sevdiklerinizi kolayca ikna etmeyi başararak isteklerinizi yaptıracaksınız. Korkusuzca başlattığınız cümlelerden karşınızdaki kişiler ister istemez etkilenecekler. Tabii dengenizi daima korumalı ve size uymasa da, politik olmak zorundasınız.
Venüs 11 nisan'a kadar kişilik evinizde daha sonra finans evinizde ilerlemeye başlayacak. Amaçlarınıza ulaşmak için; Venüs'ün de etkisiyle daha ılımlı bir tarzda adımlar atacak, baskıcı ve kışkırtıcı davranmayacaksınız. Özellikle, karşı cinsle birlikte yapacağınız ortak çalışmalarda kendinizi daha da güçlü hissedecek ve bir başkası tarafından kişiliğinizin takdir edilmesi hoşunuza gidecek. Günlük uğraşılarınızda olayları algılama şekliniz maddi temeller rotasında olacak. Birlikte hareket etmeniz gereken kişiler üzerinde hakimiyet sağlayacak ve isteklerinizi kabul ettireceksiniz. Gerçekleşecek anlaşmalarda koşullar sizin tarzınıza uygun olacak, yoğun iş aktiviteleri kazancınızı arttıracaktır. Yeterli olanakları bulamadığınız için gerçekleştiremediğiniz işler hak ettiği yere ulaşacak. Bu arada, çevreniz için fazla para harcayabilirsiniz..
12 4nisan'da ; Venüs finans evinizde ilerliyor. Para hareketi başlıyor. Paranızın değerini bilirken, tüm enerjinizi para kazanmaya yönelteceksiniz. Sevdiklerinizle paranızı paylaşmak isteyecek ve yaşam standartınızı sağlayacaksınız. Yeni tanışacağınız kişilerle uyumlu beraberlikler kuracaksınız. Bu ay sürekli bir aksiyon içinde olacaksınız. Duygu yüklü, mantıklı ilişkiler kuracağınız kişilerle ortak çalışmalar içinde olacaksınız.
Terazi Burcu Nisan Ayı Sağlık Yorumu
Sağlık evinizde Neptün ilerlemekte. Sağlığınız mükemmel görülüyor. Sekizinci değişim evinizde Mars size güç çekicilik ve enerji verirken, sinirli ve asabi olmanız da, neden oluyor. Dişler, dizler, kemikler bu ayın dikkat edilmesi gereken organlarınız. Ayrıca cildinize özen göstermeli ve ayak bileklerinizi korumalısınız. Bu ay, sağlık konusunda oldukça disiplinli hareket edeceksiniz. Katılacağınız organizasyonlarda kontrollü bir şekilde davranmanız, sizi sıkıntıya sokacak sonuçları engelleyecektir.. Uykusuz kalmamalı ve sizi depresif yapacak olaylara karşı temkinli olmalısınız. Kısa yürüyüşler, meditasyon, yoga ve dansla ilgilenmelisiniz. Kendinize olumlu uğraşılar bulabilir ve zihninizi dinlendirebilirsiniz.. Çok çalışıyorsunuz, dinlenmeye özen göstermelisiniz. Rutin kontrolleriniz yaptırmalı, spora daha fazla zaman ayırmalısınız.

AŞK SABIRDIR BELKİ. AMA ASLA TAHAMMÜL DEĞİLDİR..CAN DÜNDAR..