Yengeç Burcu Aylık Burç Yorumu

Nisan 2014
Yengeç Burcu Nisan Ayı Aşk Yorumu
Ay boyunca Mars, aşk ve sosyal hayatınızın ve ailenizin enerjisini yüksek tutuyor. Mars; çevre ilişkilerinize hareket getirirken çözüme ulaşması gereken sorunlar gündeme gelirken, geçmişte biriktirdiğiniz sorunları ebeveynlerinize karşı açığa vurabilirsiniz.
Bu arada, aile içi huzursuzluklara son vermek için yakınlarınızdan ara buluculuk yapmalarını bekleyebilirsiniz. Özellikle aile büyükleri bu konuda size yardımcı olacak. Evinizle ilgili eşya alabilir, tadilatlar yapabilirsiniz. Kısa yolculuklarınız gündeme gelebilir.
Aşk hayatınıza aileniz yorum getirebilir. Bolluk ve fırsatlar gezegeni "Jüpiter" her türlü olumsuzluklara karşı sizi korumaya devam ediyor.
Sosyal hayatınızdaki özgürlüğünüzü istediğiniz gibi yaşayamayacaksınız. Bu dönem aileniz sizin için farklı planları olacak ve siz kendi bildiğiniz yoldan taviz vermek istemeyecektir.
Mars; 4. evinize (ev ve aile) geri giderken tutulma ile birlikte harekete geçecek. Fiziksel anlamda sizi zorlayacaktır. Ailenize ters gelen düşünceleriniz nedeniyle, kendinizi ifade etmekte güçlükler yaşayacaksınız. Daha dayanıklı ve çalışkan bir performans sergilemenize rağmen, duygularınızı ifade etmekte zorlanacaksınız. Özellikle ailenizin yaşlı kadınları ve genç erkekleri veya babanızla ilgili bazı sorunlar yaşarken, geleneksel davranışlar arasında kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz.
Çevrenizden yardım almak zorundasınız. Evinizle ilgili tamiratlar ve değişimler söz konusu. Uzun süredir elden çıkarmak istediğiniz bir gayrimenkul ile ilgili sorunu sonuçlandırabilirsiniz.
14 Nisan'dan sonra; Plüton evlilik ve ortaklık evinizde geri gitmeye başlayacak. Yaratıcı kişilerle birlikte olacak ve sizi destekleyen güçlü konumdaki kişilerin arkadaşlığını tercih edeceksiniz. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığını biliyor ve bu algılama gücüne dayanarak çevrenizdeki kişileri etkilemekten hoşlanıyorsunuz. İkna kabiliyetinizi sosyal aktivitelerinizde rahatlıkla kullanacağınız bir ay yaşayacaksınız.
Çevrenize kin tutabilir, oldukça hassas bir davranış biçimini sergileyebilirsiniz. Kendi değerlerinizin farkındasınız fakat yine de, duygusal doyum sağlamanızın güç olduğu bir ay. Çalışkanlığınızı ve aktivitelerinizi çevreniz gönülden destekliyor.
Verdiğiniz sözleri yerine getirme konusunda oldukça hassas davranacaksınız. Aktif zekanızla becerikli yönlerinizi birleştiriyor ve yüksek bir performans sergiliyorsunuz. Mantıklı kararlar alacaksınız ve isteklerinizde direteceksiniz. İnandığınız konularda taviz vermeyeceksiniz. Eski arkadaşlarınızla bir araya gelerek geçmiş konularınızı yorumlayabilirsiniz. Bu dönemde dikkatli olmalısınız.
Yengeç Burcu Nisan Ayı İş Yorumu
5 nisana kadar Venüs karşıt finans evinizi destekliyor. Parasal hareketlerin hızlı gelişeceği görünüyor. Maddi hırslarınız ön planda olacak. Kendinizi güven içinde hissetmek istiyorsunuz. Paraya ve lükse olan merakınız, sizi daha çok çalışmaya yöneltecek. Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz. Çevrenizde de sizin bu konudaki hırslarınıza eşlik edebilecek kişiler arayacaksınız. Sevdiğiniz ve güvendiğiniz kişilerle aranızdaki ilişkiyi yoğunlaştıracaksınız. Çevrenizde entelektüel aktivitelere katılırken, sanatsal gösterilere de ilgi göstereceksiniz. İş birliği içinde olduğunuz kişiler üzerinde mevcut potansiyelinizi kullanarak etkinlik sağlayacaksınız. Bu ilişkiler çerçevesinde gereğinden fazla sorumluluk yüklenebilirsiniz, dikkatli olmalısınız. Fakat, her şeye rağmen; bu günlerde dostluklarınız derinleşecek, ortak çalışmalar içinde olduğunuz kişilerle önemli kararlar alacaksınız. Partnerinizle paylaşımlarınızın ve satın alma duygunuzun artacağı günler içindesiniz. Gayrimenkul ve maddi ilişkilerinizle ilgili yazılı anlaşmalar yapabilirsiniz.
Ay'ın 9'UNDAN SONRA yolculuklar gündeme gelecektir. Birçoğunuz yurt dışı ile ilgili fırsatları değerlendirecek, sezgileriniz paralelinde yoğrulan istekler konusunda başarılı atılımlar gerçekleştireceksiniz. Değişik ufuklar, size farklı vizyonlar sunacak.
Akademik çalışmaları ile ilgili beklenti içinde bulunanlar, bu dönemde olanaklarının arttığını görecekler. Alacağınız iyi haberlerle arzuladığınız anlaşmaları yapacaksınız. Yaşam perspektiflerinizle ilgili yeni keşiflerinizi uygun pozisyonlarda yaşama geçirecek, başarıyı yakalayacaksınız.
Venüs ve Neptün'ün birlikte hareket etmesi nedeniyle, arkadaş çevrenizi gözden geçirmenizde fayda var. Yanlış yapılacak organizasyonlar size kayıplar getirebilir. Bu ortamlarda yoğunlaşan atak duygularınızı frenlemeli, yatırımlar konusunda dikkatli olmalısınız. Mesleki kariyerinizle ilgili hayallerinizi ve isteklerinizi yeniden gözden geçirmenizi sağlarken, çevrenizde sizin gibi pozitif düşüncelere sahip olan kişilerle birlikte olacağınız gösterir.
Gezegenlerin çoğu ufuk çizgisinin üstünde ve doğu ufkuna doğru hareket etmektedir. Hedefleriniz doğrultusunda hareket etmenin avantajlarını kullanmalısınız. Birçok olumlu pozisyon sizi bekliyor. Karşılaşacağınız engellerle mücadele edecek güçtesiniz. Kendinize ait doğrularınızdan emin olmak için, çevrenizi sınamak isteyeceksiniz. Yenilikler ve arzularınız doğrultusunda hareket etmeyi amaçlarken, çevrenizdeki arkadaşlarınızla kuracağınız işbirlikleri de önem kazanacak. Fikir alışverişinde bulunacağınız topluluk ve arkadaş grupları içinde olacaksınız. Tüm bunları yaparken ailenizle daha çok vakit geçirmeye çalışmalısınız.
8 nisandan sonra kariyer evinize Merkür geçiyor. Bu tarihlerde oldukça aktif görünüyorsunuz. Liderlik özellikleriniz ortaya çıkacak. Eğer; şimdiye kadar hiçbir yerde çalışmamışsanız, artık kendinize bir uğraş bulabilirsiniz. Bu durum sanatçılar için de çok önemli olacaktır. Yıllarca çalışıp bir yerlere gelemeyenler, iyi niyetli hareketlerinin karşılığını göreceklerdir.
Çevrenize faydalı olacağınız işleri tercih ederken, şimdiye kadar denemediğiniz fakat hep hayalini kurduğunuz işlerde başarılı olacaksınız. Merkür; kendinize olan güveninizi arttırırken, iş ilişkilerinizde işlek zekanızı kullanabilmenizi sağlıyor. Karşı tarafı ikna etme konusunda başarılı olurken, sözleriniz etkili ve biraz da sert olabilir. Özellikle süregelen işbirliklerinde güzel bir birleşim yaşayacaksınız.
Yengeç Burcu Nisan Ayı Sağlık Yorumu
Sağlık konusunda bu ay oldukça hassassınız. Ayın ilk günlerinde ayaklarınızı ve karın bölgenizi üşütmemeli, cinsel organlarınızı dış etkenlere karşı korumalısınız.
Ayın ikinci yarısında yüzünüzü ve başınızı korumalısınız. Değişen hava koşulları sizi olumsuz etkileyecektir. Kazalara karşı tedbirli olmalısınız. Yine elektrikli aletlere karşı dikkatli olmalı ve evinizde her hangi bir elektrik kaçağı olmaması için, önlemlerinizi almalısınız. Kronik rahatsızlıklarınız yeniden gündeme gelebilir. 2 Martta a "Satürn" geri hareket edeceği için de, ayaklarınıza, akciğerlerinize ve dizlerinize dikkat etmelisiniz. . Daha önce ihmal ettiğiniz rutin sağlık kontrolleriniz varsa onları yeniden yaptırmalısınız. Tedavinizi yarım bırakmaktan kaçının.
Sizi çok yüklemeyecek sportif faaliyetler, yürüyüşler ve dinlendirici kısa yolculuklar doğal ilaçlarınızdır. Bu dönem ailenizin sağlık sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz. Ailenin yaşlı bireylerinin hastalıkları ve ufak tefek sorunları yüzünde hastane kapılarını aşındırabilirsiniz.
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!