Yengeç Burcu Aylık Burç Yorumu

Ağustos 2015
Yengeç Burcu Ağustos Ayı Aşk Yorumu
KİŞİSEL ENİRJİNİZİ YÜKSEK

9 Ağustos'a kadar Mars kişisel evinizde.. Mars sayesinde, gücün karşı konulmaz cazibesi gözlerinizin kamaşmasına neden olurken, akılcı davranarak, hem aşk, hem de iş diyebilir ve fırsatları birleştirebilirsiniz. Bu günlerde karşınıza çıkacak olan kişilere dikkat etmelisiniz. Mars, beklediğiniz fırsatları yakalama şansı verecek. . Amaçlarınızdan taviz vermeden hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğiniz aktiviteleriniz yüzünden başarılı bir dönem geçireceksiniz.. Hayata enerjik bakacaksın. Enerjinizi odaklayacağınız konuları iyi belirliyor ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranıyorsunuz. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız.. Çevrenizde oldukça cazibeli bir hava estireceksiniz..

İSTEKELERİNİZİ YAPTIRMAKTA BAŞARILISINIZ

13 Ağustos'ta Jüpiter iletişim evinizde.. Bir yıl boyunca kalarak bereketli bir yılın müjdesini verecek. İlişkilerinizde kurnaz ve akıllıca davranabilirsiniz. Sevdiklerinizi kolayca ikna etmeyi başararak isteklerinizi yaptıracaksınız. Bu konuda Allah vergisi ve size özel olan karizmanız da sizden yana olacak. Korkusuzca başlattığınız cümlelerden karşınızdaki kişiler ister istemez etkilenecekler. Tabii dengenizi daima korumalı ve size uymasa da, politik olmak zorundasınız. Sevimli ve cin gibi bakan gözlerinizden hiçbir şey kaçmayacağı için de insanlar size teslim olmak zorunda kalacaklar.
Yengeç Burcu Ağustos Ayı İş Yorumu
FİNANS EVİNİZ GÜÇLÜ

7 Ağustos'a kadar finans eviniz çok güçlü.. Güneş Jüpiter ve Mars para evinizde ilerliyor. Venüs geri gidiyor. Eski fırsatlar yeniden gündemde.. Şans sizi her konuda destekleyecek. Çalışma yaşantınızda gösterdiğiniz performans finans konularında istediğiniz olumlu gelişmeleri sağlayacak ve birlikte çalıştığınız kişilerle uyumlu bir beraberlik sergileyeceksiniz. Güvendiğiniz dostlarınızın fikirlerini alacak, karşılıklı güvene dayalı işbirliği içinde olacaksınız. Kariyerinizle ilgili yaptığınız ve cevap alamadığınız önemli yazışmalara, bu dönem içinde yanıt alırsanız, şaşırmayın. Çünkü Merkür; başlangıcı geçmişe dayalı çözüm bekleyen problemler için güzel fırsatları size sunacaktır.

VENÜS GERİ GİDİYOR

Ay boyunca Venüs madde evinde geri gidiyor. Venüs Para evinize geçerek; güzel olan her şeye para harcamak zorunda kalacaksınız. Maddi açıdan parlak bir dönemde olacaksınız. Paraya karşı ilginiz artarken, para kazanma konusunda iddialı bir tutum izlemeniz sizi şanslı kılacaktır. Bir bakıma kendi şansınızı kendiniz yaratacaksınız.. Yine bu ay, abartılı davranışlar içinde bulunabilirsiniz. Duygularınıza kapılmadan ve olayları akılcı bir şekilde değerlendirmelisiniz. Venüs" sizin masraf hanenizi abartabilir. Genel anlamda ekonomik bir zorluk yaşamanıza neden olacaktır. Kafanızda şekillendirdiğiniz uzun vadeli isteklerinizi gözden geçirmelisiniz. Karşıtlarınızın davranışlarına karşı takındığınız tavırlarda, kendi gücünüzden emin hareketler sergilemelisiniz.

İLİŞKİLER EVİNİZDE MERKÜR İLERLİYOR

Arkadaşlarınızla organize yapacağınız çalışmaların bileşkesinde siz olacaksınız. İş bağlama konusunda oldukça başarılı bir performans sergileyeceksiniz. Uzun süredir sizi bekleyen imzalar ve anlaşmalar hız kazanacak, istediğiniz eski performansınızı tekrar yakalayacaksınız. Yönetici konumunda çalışanlar için önemli bir kariyer genişlemesi görülüyor fakat bunu sistem ve kurallar dahilinde yapmak istiyorsunuz. Üstü kapalı görüşmelerin lehinize gelişeceğinden emin olabilirsiniz. Güven duygusunun önemli olduğu bir ay. Yakın çevrenizle güven duygusu çerçevesi içinde yapacağınız iş birliklerinden kazançlar elde edeceksiniz.
Yengeç Burcu Ağustos Ayı Sağlık Yorumu
SAĞLIĞINIZLA UYUMLU GEÇİNİYORSUNUZ

Satürn size ve sağlamlık güç verecektir. Rahatsızlıklarınız kısa sürede geçecek. Venüs Ay boyunca geri gideceği için gergin olduğunuz anlarda, size rahatsızlık veren düşünce veya ortamdan hızla uzaklaşmalısınız. Kendinizle ilgili değişimler, sizi mutlu edebilir. Kişisel zevkleriniz için yapacağınız başlangıçlar sizi mutlu edecek sonuçlara da götürebilir. Bu ay yeme ve içme konusunda aşırıya kaçmamalısınız. Tansiyon probleminiz varsa kontrolleriniz yaptırmalısınız. Bu ay yolculuklarda dikkatli olmalı ve beslenme konusunda gelişigüzel davranışlarınıza dikkat etmelisiniz, zehirlenme gibi olaylarla karşılaşabilirsiniz. Sindirim bozuklukları sizi yorabilir. Öfkelerinizi denetim altına almalı, tartışmalı ortamlardan uzak durmalısınız

İYİ İNSAN KENDİSİNDEN ÇOK BAŞKALARINDAN AZ ŞEY BEKLER (CONFUCİUS)