Yengeç Burcu Aylık Burç Yorumu

Kasım 2014
Yengeç Burcu Kasım Ayı Aşk Yorumu
Bu ay aşk ve sosyal hayatınızı belirleyen 5. Eviniz çok yoğun. Hayata enerjik bakacaksın. Enerjinizi odaklayacağınız konuları iyi belirliyor ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranıyorsunuz. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Yakın çevrenizde sizinle aynı düşünceye sahip kişilerin enerjisinden faydalanabilirsiniz. Fakat ısrarcı tutum izlememeye çalışın, aksi taktirde aranızda sorunlar yaşayabilirsiniz. Çevrenizde oldukça cazibeli bir hava estireceksiniz. Plüton duygusal dengelerinizi kontrol ederken, cinsel enerjinizin yoğunlaştığı anlarda devreye girecektir. Çünkü girdiğiniz ortamlarda karşı cinsin ilgisini üzerinize çekeceksiniz. Size uzun zamandır ilgisi olan birinin duygularının açığa çıktığına şahit olabilirsiniz. Sosyal yaşantınızda bozulan dostluklarınızı yeniden düzeltme imkanı bulacak, derin bir çözülme devresine gireceksiniz. Venüs; her anlamda destek vermeye başlayacak. İçinize doğan her şeyin, garip bir şekilde ayağınıza geleceğini bilmelisiniz. Kendinize şans vermek konusunda biraz cömert davranmalısınız. Cinsel enerjinizin yoğunlaştığı anlarda bazı beğendiğiniz kişilerin karşınıza çıkması kafanızı karıştırabilir. Çünkü girdiğiniz ortamlarda karşı cinsin ilgisini üzerinize çekeceksiniz. Size uzun zamandır ilgisi olan birinin duygularının açığa çıktığına şahit olabilirsiniz. Sosyal yaşantınızda bozulan dostluklarınızı yeniden düzeltme imkanı bulacak, derin bir çözülme devresine gireceksiniz. Enerjinizi odaklayacağınız konuları iyi belirliyor ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranıyorsunuz. Yüksek olan isteklerinizi ve cinsel enerjinizi çevrenize yansıtıyor ve bu konuda yoğunlaşıyorsunuz. Sürpriz karşılaşmalara hazırlıklı olun. Bekarlar gidecekleri partilerde etraflarını iyice izlesinler… Çünkü sosyal hayatları sayesinde birçok aşk fırsatları kapılarını çalacak… Sizi popüler yapan ilişkileri tercih ediyorsunuz. Dostluklarınızın pekişeceği fakat ayni zamanda arkadaşlıkların aşka dönüşeceği bir ay olacak….Kafaca anlaştığınız kişilerin, daha sonra yaşantınızda farklı bir boyuta geçme ihtimali olması sizi endişelendirmesin…. En azından bazı şeyleri denemelisiniz….. Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu günler içindesiniz….
Yengeç Burcu Kasım Ayı İş Yorumu
27 Ekimde Mars 7.evlilik ve ortaklıklar evinizde.. Aceleci tavırlarınız yüzünden zarar görmek istemiyorsanız, dikkatli olmalısınız. Bulunduğunuz ortamlarda sizi fark etmelerini beklemeden öne atılacaksınız. Başlattığınız tüm çalışmaları inatla sürdürecek ve sonuca gideceksiniz. Fiziksel anlamda oldukça çekici ve aktif bir tavır içindesiniz. Uzun süredir gizlediğiniz planlarınız uygulama aşamasına gelirken, sevdiğiniz işleri pratik yaşama geçirmiş olacaksınız. Dış görünümünüzle ilgili cesaret isteyen değişimlerde gönüllü davranacak ve cesur tavırlarınızla dikkat çekmeyi başaracaksınız. Ortaklıklar, aşk ve iş ilişkilerinizdeki isteklerinizi kabul ettirme konusunda oldukça kararlı bir tutum izleyeceksiniz.
Yengeç Burcu Kasım Ayı Sağlık Yorumu
Sağlığınızla iligli bir sorun olmamasına rağmen, kişilik çatışması yaşayabilirsiniz.Aynı anda birkaç duygu seli içinde olabilir kendi yolunuzu bulandırabilirsiniz. 17 Kasımdan sonra VENÜS sağlık evinize geçiyor.Bu dönemde zaman buldukça ev dekorasyonu gibi konularla ilgilenerek, kendinizi ruhsal olarak dinlendirmelisiniz. Bu sizin daha sağlıklı kararlar vermenizi de sağlayacak. Dostlarınızın sağlık sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz. Dişler, dizler, kemikler bu ayın dikkat edilmesi gereken organlarınız. Ayrıca cildinize özen göstermeli ve ayak bileklerinizi korumalısınız. Uyku düzeniniz önemli. Çok çalışıyorsunuz, dinlenmeye özen göstermelisiniz. Birlikte beraber olduğunuz kişilerin zihinsel aktivitelerine dikkat ederek, kontrollü davranmaya gayret edin, sinirli ve agresif davranışlardan sakının. Ayaklarınız ve iskelet sisteminizi korumalısınız.
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!