Yengeç Burcu Aylık Burç Yorumu

Aralık 2014
Yengeç Burcu Aralık Ayı Aşk Yorumu
Venüs ve Plüton 10 Aralıktan sonra ortaklık ve evlilik evinizde ilerlemeye başlayacak. Karşılaştığınız kişilerin fiziksel özelliklerinden etkilenmemelisiniz.Bu konuda zorlanmanız da muhtemel. Bu ay aşk ve işi birlikte yaşarken, birlikte iş arkadaşlarınızdan birine duygusal bir şeyler duyabilirsiniz. Güneş; ortaklıklar evinizde sizi güçlü kılmaya devam ederken, bazen yalnızlık duygularınız da pekişebilir. Güçlü olmak zorunda kalmak için önemli kişilerin desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu dönem aşk konusunda da zorlanmalar söz konusu. Aşk hayatınızda sıcak savaşlardan kaçınmalı ve partnerinize karşı politik olmalısınız. Gizli tutkular başınıza iş açmasın. Gizli buluşmaların olumsuz sonuç verebileceğini unutmayın. Başınız ağrıtacak dedikodular bu dönemde ortaya çıkacak. Dost toplantılarında karşılaşacağınız kişilerin sizi etkilemesine izin vermeyin. Eski bir arkadaş yasak duyguları körükleyebilir. Bu dönemde ilişkilerinizi sorgulayarak bazı kararlar alabilirsiniz..
Yengeç Burcu Aralık Ayı İş Yorumu
Hayal gücünüzü, istediğiniz koşulları oluşturmakta kullanabilirsiniz. Pratik davranışlarınızla bir çok kişinin önüne geçebilirsiniz. Bu nedenle de kişisel ilişkilerinizde rekabet ortamı yaratacaksınız. Aceleci tavırlarınız yüzünden zarar görmek istemiyorsanız, dikkatli olmalısınız. Sakarlıklar söz konusu. İlişkilerinizde hızlı hareket edecek ve ayın ilk günlerinde yaşadığınız kaosları üzerinizden atacaksınız.Uzun süredir almak isteyip, bulamadığınız bir eşyayı şaşırtıcı bir şekilde çok ucuza alabilirsiniz. Yine, finans konularında cesur ve atak davranacaksınız. Radyo, televizyon, medya, reklam, öğretmenlik gibi mesleklerdeyseniz bu dönemde iyi bir anlaşma yapacaksınız, kurnaz ve zekice davranıyorsunuz. Güven içinde olmak istediğiniz için, bazı işlerin kazanç ve para durumlarını hesaplıyorsunuz. Yanınızda çalışanlara cimri davranabilirsiniz. Sizin iyi niyetli olduğunuz bilenler bile, bu dönemde size şaşırabilirler. 6. evinizdeki Güneş ve Venüs nedeniyle, maddesel konularda kendinizi güçlü hissedecek ortamları tercih edeceksiniz. Ortaklıklarda karşı tarafın isteklerinden çok kendi isteklerinizi ve iç sesinizi dinlemelisiniz. Çünkü, hedefleriniz konusunda isabetli tahminler yapacak ve pozisyona uygun tavırlar alacaksınız.. Yenilikler ve hedefleriniz doğrultusunda hareket edecek şekilde, gezegenler doğu ufkunda ve ileri hareketlerine devam etmektedirler. "Kendi geminizin kaptanı olmaya devam ederken" arzularınız doğrultusunda olumlu kararlar vereceksiniz. Dengelerinizin çok önemli olduğunu biliyor ve dış ilişkilerinizi başarınızı destekleyecek yönde kullanmak istiyorsunuz. Olaylar karşısındaki duygusal yaklaşımlarınız günlük yaşantınızdaki küçük dengeleri bozmayacak şekilde gerçekleşiyor ve başarıyorsunuz da. Parasal konularda gelişmelerde, istediğiniz yönde bir rota tutturuyor.
Yengeç Burcu Aralık Ayı Sağlık Yorumu
Güneş sağlık evinizde size enerji ve güç verecektir. Rahatsızlıklarınız kısa sürede geçecek. Gergin olduğunuz anlarda, size rahatsızlık veren düşünce veya ortamdan hızla uzaklaşmalısınız. Kendinizle ilgili değişimler, sizi mutlu edebilir. Kişisel zevkleriniz için yapacağınız başlangıçlar sizi mutlu edecek sonuçlara da götürebilir. Bu ay yeme ve içme konusunda aşırıya kaçmamalısınız. Tansiyon probleminiz varsa kontrolleriniz yaptırmalısınız. Bu ay yolculuklarda dikkatli olmalı ve beslenme konusunda gelişigüzel davranışlarınıza dikkat etmelisiniz, zehirlenme gibi olaylarla karşılaşabilirsiniz. Sindirim bozuklukları sizi yorabilir. Öfkelerinizi denetim altına almalı, tartışmalı ortamlardan uzak durmalısınız.
Facebook Twitter Google+ Addthis