Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
Şubat 2016

Yengeç Burcu Aylık Burç Yorumu

Hareketli, aktif ve enerjik bir aya giriş yapıyorsunuz sevgili Yengeçler. Sevdiğiniz kişileri yönlendirmeye çalışmanız veya onların sizi yönlendirmesi çok hoş bir ortam yaratmayabilir, ama yine de, sizinle birlikte hareket edeceklerdir. Bazı işleriniz nedeniyle kıskanılabilirsiniz, ama politik ve içten diyaloglarınızla ortamı yönetmeniz veya ortamdan kurtulmanız zor olmayacaktır. Aslında, esas olarak, kimsenin bilmediği daha önemli maddi veya duygusal problemleriniz kafanızı kurcalıyor. Uzlaşmacı olmalı ve her tarafın kazandığı anlaşma ve pazarlıklar yapma gayretinizi sürdürmelisiniz. Ayın ilk haftasında, iş hayatınızla veya parayla ilgili mevzularda şanslısınız.

10 - 14 Şubat civarında, sevdiğiniz kişilerle ilgili olumlu haberler alabilir, özel ilişkilerinizde olumlu veya kadersel olaylar yaşayabilirsiniz. Ancak, gerçek fikir, düşünce veya duygularınızı en yakınınızdakilerle bile paylaşmayacağa benziyorsunuz.

17 Şubat civarında, ufak tefek maddi tabanlı olumlu olaylar yüzünü gösterebilir. Elinize bir para geçebilir, istediğiniz bir ürünü uygun fiyattan alabilirsiniz veya tam tersi beklediğinizden daha iyi fiyatlı bir satış gerçekleştirebilirsiniz v.b.

22 Şubat civarında, yakın çevrenizle(komşular, kardeşler, akrabalar v.b) ilgili konularda oluşacak hassasiyetler size de yansıyabilir.

25 Şubat, iş de disiplin ve istikrarın kazandırdığını göreceğiniz tarihlerden olabilir. Ayın son haftasında ise, yeni yerler görme, seyahat etme veya maceralara atılma isteğiniz artabilir.
Reklamı Kapat