Yengeç Burcu Aylık Burç Yorumu

Temmuz 2014
Yengeç Burcu Temmuz Ayı Aşk Yorumu
6 hazirana kadar düşüncelerinizi çevrenize uygulayabilir ve iletişiminizi kurabilirsiniz. Zeki ve güzel konuşmalarınızla dikkat çekeceksiniz. Seçimlerinizi fikirlerinize uygun kişilerle yapmak isteyeceksiniz. Bu ay kendinizden küçük veya büyük partnerle aşk yaşayabilirsiniz. İletişim konusunda başarılı günlerden biri. Sosyal ve kişisel evinizde gerçekleşecek olan bu açı nedeniyle, isteklerinizi kolayca karşı tarafa yansıtabileceksiniz. Bulunacağınız ortamlarda dikkat çekici ve çevrenize hakim olacak bir kişilik sergileyeceksiniz. Dikkatler üzerinizde olacak. Merkür'ün 1. evde (kişisellik evi) olması; düşüncelerinizi hızlı bir şekilde yaşama geçirmenizi sağlayacak. Sakladığınız ve kimseyle paylaşmak istemediğiniz projelerinizi hızlı bir şekilde yaşama geçirmek isteyeceksiniz. Akıcı konuşmalarınızla karşınızdakilere savunma olanağı vermeden etki altına alıyorsunuz. Zihinsel faaliyetlerinizi güçlü bir şekilde dışa yansıtacaksınız. Karşınızdaki kişiler, bu kadar yoğun bir projeyi nasıl yapılandırarak ortaya çıkardığınıza şaşırabilirler. Ay boyunca, 10. evinizde bulunan Neptün; sezgisel yeteneklerinizi ortaya çıkarıyor. İçgüdüsel bir şekilde çevrenizle paylaştığınız yorum yeteneğinizle; insanların adeta içini okurken, yardımseverlik duygularınız da atakta. Marjinal düşüncede olan kişilerden hoşlanmanıza rağmen, geleneksel yapınızdan da ödün vermek istemiyorsunuz. Yaratıcılığınız kullanacağınız alanlarda başarılı çalışmalar yapacak, çevrenizi yönetmek ve ayni zamanda onlarla bütünleşmek isteyeceksiniz. Eğlence hayatına daha fazla önem verdiğiniz dönemlerden biri. Bazılarınız işin tadını kaçırabilir ve aile büyüklerinin kurallarına ters düşebilirler. Konuşmalarınızda baskıcı ve kışkırtıcı bir durum söz konusu olacaktır. Fikirlerinizdeki açıklık ve berraklık bazılarının kafalarında yanlış düşünceler yaratabilir. Kariyerinizi ilgilendiren, arkadaşlarınızla mesleki çalışmalarınızı pekiştirecek çalışmalar peşindesiniz. Sosyal kişiliğinizi sağlamlaştıran ve gücünüzü çevresel faktörlerden alacak işler içinde olacaksınız.
Yengeç Burcu Temmuz Ayı İş Yorumu
Ay boyunca yoğun gezegen etkisi altındasınız. Aykırı düşünce içinde olacağınız kişilerden uzak kalmaya çalışın. Hırslı yönlerinizin olumlu olmasının yanı sıra, bulunduğunuz topluluklarda lider ve öncü olabilecek aktivitelerle ön planda olmak isteyeceksiniz. Mesleki anlamada size yardımcı olabilecek ve istediğiniz kapıları açabilecek güçlü dostluklar kuracaksınız. Toplumsal yaşantınızda ve meslek konularınızda dikkat çekmeye devam edeceksiniz. Kariyerinizle ilgili duygu yoğunluğu yaşıyorsunuz. Bazılarınız yaşama daha sevecen bakacaksınız. Sizi ilgilendiren konularda karizmatik çekim gücünüzü yoğun bir şekilde kullanacaksınız. İsteklerinizi yumuşak bir şekilde karşı tarafa sunacak ve kabul göreceksiniz.
7 haziranda Merkür kişisel evinizde retroya girecektir.. Bu nedenle beklentilerinizde yavaşlamalar ve gecikmeler olabilir. Bunlara kafanızı fazla takmayarak, daha önce üzerinde yoğunlaştığınız ve karar verdiğiniz konularınızı bir an önce bitirmeye çalışın. Bu arada bazı iş gecikmeleri de olabilir. Kişisel ilişkilerinizde rekabet ortamı yaratacaksınız. Aceleci tavırlarınız yüzünden zarar görmek istemiyorsanız, dikkatli olmalısınız. Riskli olabilecek yeni girişimleriniz için, Merkür'ün ileri hareketini beklemelisiniz.
18 Haziran'dan sonra İkizler'de geri gitmeye başlayacak. Merkür'ün geri hareketi maddi ilişkilerinizde de sorunlara neden olacaktır. Planlarınız bozulabilir ve görüşmek istediğiniz kişilere ulaşamayabilirsiniz. Bu tür olumsuz gibi görünen günleri de, birikmiş işlerinizi toparlamanız için size verilen bir fırsat olarak değerlendirebilirsiniz. Başladığınız bir işi bu dönemde bitirebilirsiniz.
13 Haziran'da dolunay çalışma ve sağlık evinde gerçekleşiyor. Karşıt 12.ruhsal evinizle çatışma yaşatıyor. Duygularınızda geçmişten kaynaklanan bir karmaşa yaşayabilirsiniz. Geçici olan o günkü gerilimli halinizi fazla önemsemeyin. İçinde sakladığınız duygularınızı abartmayın. Satürn'den aldığınız kozmik etkiyle, enerjinizi tasarruflu kullanmaya çalışın. Bu şekilde davranarak, yaşamda kaçırdığınız bazı şartları yeniden elde edebilirsiniz. Hayatınızı düzenlemek için ilginç önemli fırsatla önünüze kaliteli bir şekilde sunulacak.
Yengeç Burcu Temmuz Ayı Sağlık Yorumu
7 hazirana kadar sağlık sorunlarınız olamayabilir ama siz yine de dikkatli olmak zorundasınız..7 Haziran'dan sonra Merkür geri gidecek ve sizi zorlayacaktır.. Ön planda olan eğlence yaşamınız ve zevkleriniz nedeniyle rahatsızlıklar meydana gelebilir. İstemediğiniz halde vücudunuz yağlanabilir ve kan tablonuz bozulabilir. Dişleriniz ve kemiklerinizi sağlamlaştırıcı vitaminlerinizi almalısınız. Spor yapmalı ve uykunuzu almalısınız. Bu arada, ağır yükler kaldırmamaya özen gösterin, bileklere dikkat edin. Rahatsız olduğunuz sıkı ayakkabı ve dar korselerden uzak durun ve bol bol yürüyün.
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!