Yengeç Burcu Aylık Burç Yorumu

Temmuz 2015
Yengeç Burcu Temmuz Ayı Aşk Yorumu
İLŞKİLERİNİZDE ÇEKİŞME VAR
PLÜTON ilişkiler evinizde geri gidiyor. Kişisel evinizde Güneş ve Mars birlikte hareket ediyorlar. Bu dönemde tüm enerjinizi çevresel ilişkilere yöneltirken, kendinizi ifade etmekte zorluk çekmeyeceksiniz. Aşk yaşamınız hız kazanacak. Bazılarınız maceraperestlik temelinde cinsel aktiviteler yaşayacaklar. Şimdiye kadar, yapmayı planladığınız halde bir türlü başlayamadığınız işleri cesaretle ele alacaksınız. Fakat, bu tür ilişkilerinizde konuşmalarınıza dikkat edin. Karşınızdakilere söz hakkı vermeden, kendi düşünceleriniz doğrultusunda iddiacı olmayın. Bu nedenle farkında olmadan rizikolar yaşayabilirsiniz.. Gerginliklere hazır olmalısınız. İnatçı davranışlarınız yüzünden bağnaz bir tablo içinde olacaksınız. Hayallerinizde ısrarcı davranmanız yüzünden riskli pozisyonlar içinde kalabilir, eleştirilere kulak asmamakla da sakıncalı durumlara neden olabilirsiniz. Bu günü hasarsız atlatmak istiyorsanız; kendi duygularınızın esiri olmayın, yakınlarınızın sözlerine ve tavsiyelerine kulak verin.

GÜNEŞ VE MARS KİŞİSEL EVİNİZDE

Güneş VE Mars güçlü ilişkiler platformu oluşturuyor... Aşk hayatınızla ilgili ilginç gelişmeler söz konusu olacak. Karşılaşacağınız güçlü ve kariyerli bir kişi ile iş yaşantınızla birlikte aşk yaşantınızı da paylaşabilirsiniz. Bazılarının size olumlu katkıları olacaktır.. Uyumlu ve yapıcı düşünceler içinde olacaksınız. Kendinize her zamankinden daha fazla güveneceksiniz. Bu dönemde karşı cins üzerinde çekiciliğinizi kullanacaksınız.. Mars; Çevrenizde entelektüel aktivitelere katılmanıza ve sanatsal gösterilere de ilgi göstermenizi sağlayacaktır... Cinsel dürtülere neden olacak özel ilişkilerin temelini atabilirsiniz. Bu dönem özel ilişkiler konusunda çok dikkatli olmalısınız. Zorlu bir ilişki yaşamak istemiyorsanız, bu dönemde dostluk duyguları ve sosyal aktivitelere daha fazla önem vermelisiniz.
Yengeç Burcu Temmuz Ayı İş Yorumu
BÜYÜK TRANSİTLER GERİ HAREKETİNİ YAPIYOR
Bu geri gidişlerin; bazı fırsatları yeniden elde etmeniz için evrenin kozmik güçlerinin sizin için kurduğu mükemmel bir GELİŞME olduğunu söyleyebilirim.

Çünkü hızlı koşan yaşam temposu içinde amacınıza doğru ilerlerken, detaylar ve ayrıntılardan uzaklaştığımız konular olabiliyor. Bazen karşımıza çıkan fırsatları göremeyebiliyoruz. Oysa belki de bize doğru olan bir olayı biz fark edinceye kadar elimizin altından kaydığını sonradan anlıyoruz. Birçoğumuz kendimizi yeterince güçlü hissetmediğimiz halde, öne fırlatılmış olayların altında ezilmiş görüyoruz. Kaderimizden şikayet etmek yerine kozmik enerjinizin bize sunacağı fırsatları beklemeliyiz.

GÜÇLÜ OLMAK SİZİ MUTLU EDİYOR
Bulunacağınız ortamlarda, çevrenizdeki kişileri kolayca ikna edeceksiniz. Güçlü, etkileyici kişilerden hoşlanıyor ve bu tür kişilerle işbirliği yapmak istiyorsunuz.. Bu dönemde, zeki ve entelektüel genç beyinlerden hoşlanıyor fakat, güçlü ve kendinizden yaşça büyük kişilerle de ortaklıklar kurmak istiyorsunuz. Kariyerinizi etkileyebilecek kişilerle yakınlaşmak isteyeceksiniz. Tecrübeli kişilerden alacağınız önemli destekler size ortaklıklar konusunda daha da becerikli yapacak ve kendinizi yetiştirme imkanı bulacaksınız. İşinizle ve ortaklıklarla ilgili yararlı olacak, sizi yüceltecek kişileri seçme konusunda son derece beceriklisiniz.

JÜPİTER KARİYER EVİNİZE DESTEK VERİYOR
Ay boyunca finans evinizde ilerleyen Jüpiter şans olanaklarınız ve gücünüzle finans hareketini hızlandırırken, karşı tarafın şartlarına göre daha iyi durumda olacaksınız.

Yapacağınız çalışmaların sınırlarını siz belirleyecek, siz çaba göstereceksiniz. İçinde bulunduğunuz ve ilgilenmek zorunda olduğunuz her bir konuyu, kendi özel şartlarınıza göre değerlendirerek bir zemine oturtacaksınız. Politik davranmalı ve karşıt düşüncelere karşı taktikler geliştirmelisiniz. Bu çekişmeler içinde tatminsizlik duygusu yaşamak istemiyorsanız, ruhsal sağlığınıza önem vererek, düşünce ekseninizin artı ve eksilerini dengede tutun. Sadece bir yöne konsantre olmayın.
Yengeç Burcu Temmuz Ayı Sağlık Yorumu
SAĞLIĞINIZA ÖZEN GÖSTERİN
Sağlık Gezegeniniz Jüpiter Venüs; iskelet sisteminizi korumanız gerektiği konusunda sizi uyarıyor. Kol ve bacaklarınız hassaslaşacak. Ağır yük taşımamalı ve bileklerinizi zorlamamalısınız. Satürn sağlık evinizde geri gidiyor.. Dişleriniz kontrol etmeli ve kalp ve dolaşım sisteminizle ilgili rahatsızlıklarınızı önemsemelisiniz. Yine tansiyon problemleri olanların, genel bir kontrolden geçmeleri yerinde olacaktır. Hava şartlarına uygun giyinmeli ve beslenme konusunda aşırıya kaçmamak gerekiyor. Alışkanlıklarınıza bağlı yaşamak sizin için önemli olacaktır. Bazılarınızın romatizma şikayetleri gündeme gelecektir. Isı farkına dikkat etmeli, öğle saatlerinde güneş altında kalmamalı ve cildinize özen göstermelisiniz..

ZOR OLANI YAPMAK YETENEK..İMKANSIZI YAPMAK DEHADIR..(HENRİ AMİEL)