Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

30 Eylül 2014
Sağdan soldan verilen diriltme reçetelerine itibar etmemelisiniz. Aşk ilişkiniz tekdüzeliğini sürdürüyor. Bunu artık kabullenmiş ve aşk defterini kapatmış havanızdan sıyrılmanız yeterli olacak.

Aslan Burcu Günlük İş Falı

30 Eylül 2014
Bugün çok ciddi bir çözümsüzlükle ilgili fikrinize başvurulabilir. İş ilişkilerinizde bazı insanların artık katlanılmaz tavırlar içinde olduğunu düşünüyorsunuz. Bunu işe küskünlük boyutuna vardırmayın.

Aslan Burcu Günlük Para Falı

30 Eylül 2014
Bir tanıdık işinde yaptığınız harcama sizi oldukça zora soktu. Bu zorluğu belli etmeme çabanız, sizden bir miktar daha yardım istenmesine neden olabilir. Mütevazi yaşamınızda genel olarak para sorununuz yok denilebilir.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

30 Eylül 2014
Duygusal yaşamınızdaki esnekliğinizin olumlu değerlendirilmesi pek mümkün değil. Aşk hayatınızdaki bazı çözümsüzlüklere fazlaca iyimser gözlerle bakmakla hata ediyorsunuz.


Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Eylül 2014
Akşama yakın öğreneceğiniz bir şey, sizi çok sabırsız bir yanınızla tanıştıracak. Bugün bol görüşmeli bir gün geçireceksiniz. Sık, sık vazgeçip yeniden ele aldığınız hassas bir konu, sürekli üzerinde durmanızı gerektirecek bir sorun haline gelebilir ve önümüzdeki birkaç gün, temel meseleniz olarak hep gündeminizde kalabilir. İyimserlik ve tez canlılığı bir arada harika barındırıyorsunuz.

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Eylül 2014
Sevgili Aslanlar saat 04:00  Ay-Chiron görünümüyle Salı günümüz başlayacak. Bu enerji, birilerine bağımlı veya zorunlu yaşamaktan dolayı sıkıldığınızın göstergesidir. Sanki yaşamınız hep böyle devam edecekmiş gibi düşünüyorsunuz. Ne olacaksa olsun, şimdiki durumdan daha iyidir diye içinizden geçirebilirsiniz. Ancak gün boyu etkili olacak Ay-Boşluk etkisi altında tabii ki ani kararlar vermemek lazım. Saat 04:46  Ay-Uranüs olumlu görünümü, yenilikleri uygulama, aşkla sarmaş dolaş olma, özgür bir şekilde yol alabilme anlamında bizi teşvik ediyor. Saat 06:29-1 Ekim saat 07:41 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. İlişkilerde  ve ilk  buluşmalarda yanıltıcı bir etki yaratabilir. Karşınızdaki kişiyi tam olarak tanımadan veya  olayları anlamadan dinlemeden, sözler vermeye kalkmak, sırf günü eğlenceli geçirmek için adına yapılan bir yanlıştır. Çünkü  boş yere zaman harcamak anlamına gelebilir. Sanatsal konularda size ilham gücü veren bu oluşum altında eserlerinizi dışarıya tanıtmanız, başka insanlarla bağlantı kurmanız daha kolay olabilir. Gün boyu,  iç huzurunuz her dem yerinde olsun. Esenlikler dileğimle,


Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Eylül 2014
Bugün bulunduğunuz alanlarda ön plana çıkmayı seven bir havaya gireceksiniz. Çevrenizdekilere sevgiyle yaklaşıyor olmanız, sizi farklı kılabilir. Yakın çevrenizle kuracağınız diyalog, rutin işlerinizin canlanmasına neden olacak. Evinizle ilgili olumlu planlarınızı yaşama geçirmek için önemli günlerden biri.

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Eylül 2014
Bugün canınız yoğun ve yorucu bir tempo ile uğraşmak istemiyor. Daha çok eğlenelim , keyif ehli işlerle vakit geçirelim niyetindesiniz. Bazen böyle günlere de ihtiyaç var. Bu şansı yakalayabilirsiniz. Enerji depolayacaksınız.


Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Eylül 2014
Duygusal, sosyal veya yaratıcılık gerektiren işleriniz hız kazanıyor. Bu hızlı trafiğin ardından, bu trafikle bağlantılı gelmekte olan olumlu olayları görmeye başlayabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Nazik yaklaşımlar içine girebileceğimiz, daha diplomatik davranabileceğimiz, üretkenliğimizin ve yaratıcılığımızın artacağı birkaç günlük süreçteyiz. Doğru değerlendirmemizde fayda var.

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Eylül 2014
Oldukça keyifli ve neşeli bir gün geçirebilirsiniz. Duygusal açıdan heyecanlı ve yenileyici enerjiler içindesiniz. Aştan yana olumlu gelişmeler gözüküyor. Yaratıcılık ve beceri gerektiren işlerinizde başarılı olabilir, yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Taşınmaz mülklerinizin değerinde beklediğiniz artış nihayet gerçekleşebilir.


Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Eylül 2014
Bugünlerde aşk ve sosyal yaşamınız huzurlu olmasından dolayı, renkli birgün geçireceksiniz. Her şeyi olumlu karşılayan gülümseyen yüze sahip oluyorsunuz. Yeni yatırımlarda tediriginlik yapmamalısınız.

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Eylül 2014
Çalışıyorsanız iş hayatınızda bir yıldız gibi parlayacaksınız. Yaptığınız anlaşmalar, imzaladığınız sözleşmeler v.s. hepsinden karlı çıkacaksınız. Duygusal hayatınız için söylenebilecek bir değişiklik yok. Temkinli olmalısınız.

Geçmiş Aslan Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!