Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

17 Eylül 2014
İlişkiniz çevrenizdekilerin etkisinde fazlaca kalıyor. Sanki ilişkiniz üçüncü şahıslar tarafından yönetiliyor. Bugün sevgiliniz sizi ne kadar çok sevdiğini belli edecek ve buna çok sevineceksiniz.

Aslan Burcu Günlük İş Falı

17 Eylül 2014
İş yerinizde bir dostunuzla yaşadığınız ortak dayanışma birçok başarıyı ayağınıza getirecek. Bu işbirliğiniz sayesinde altından kalkılması zor işlerinizi kolaylıkla halledebiliyorsunuz.

Aslan Burcu Günlük Para Falı

17 Eylül 2014
Ödemekte zorlandığınız bir borcu bugünlerde ödeyebilirsiniz. Gelecek günlerde önemli bir rahatlama yaşayabilirsiniz. Ama yine de bu döneminde fazla rahat davranmayın.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

17 Eylül 2014
Çok ciddi bir düşmanınız var, şimdiye kadar size pek zararı dokunmadı. Bugünlerde ondan uzak durmanıza yarar var.


Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Eylül 2014
Hayata oldukça olumlu bakıyorsunuz ve gelecekle ilgili umutlarınız var. Bu umudunuzu daha da güçlendirecek gelişmeleri bugün yaşayabilirsiniz. Akşam üstü alacağınız bir davet uzun zamandır görmediğiniz dostlarınızla bir araya gelmenizi sağlayabilir. Onların size güzel haberleri olacak.

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Eylül 2014
Sevgili Aslanlar,  Ay-Yengeç burcu geçiş etkinliğinde güne uyanıyoruz.  Duygular bir hayli baskın olacak. Huzur, güvenlik, sevgi, yuva, özlem, eski anılar, yaşanmışlıklar kendini hissettirecek. Saat 05:34 Ay-Neptün görünümü, duygularınızı dışa karşı  gizlemenizi,  kol kırılır yen içinde kalır misali düşünmenizi sağlar. Sizi olduğunuz gibi kabul eden, zor günlerinizde yanınızda olan kişileri, yıllarca mücadele ederek oluşturduğunuz değerlerinizi bu enerjinin etkisi altında, korumaya çalışırsınız. Saat 16:05 Ay-Pluto karşıtlığında, her şeyi kafanıza takabilir, geçmişe bağımlı kalabilir, kendinizi üzebilirsiniz. Bir yandan geçmişte yaşanılanların üzerinizdeki izlerini silmeye çalışmak diğer yandan  hayatınızı verimli hale getirmek için mücadele vermek zor olabilir. Saat 16:36 Merkür-Kuzey düğüm kavuşumu, etrafımızdaki insanlarla aynı dili konuşamasak da, uzlaşıya açık bir şekilde anlaşma yolları aramanın işaretçisidir. İletişim kurmak demektir. Öğrenmek ve öğrendiklerini başkalarıyla paylaşmak, tarafsız düşünmek, adil olmak anlamına gelir ki, sen ve ben ortadan kalkar biz olunur. Kardeşlerimiz, eşimiz, dostumuz, akrabamız, çevremizde bulunan insanların ihtiyaçlarının farkına varmak demektir. Bu görünüm, ayrılığı ortadan kaldırır, birlik ve beraberlik yolunda yürümeyi sağlar. Bugün iletişim trafiğiniz yoğun ve insanlarla münasebetiniz iş birliğine açıktır diyebiliriz. Saat 21:32 Venüs-Chiron karşıtlığında, kazancınızı belli bir alanda değerlendirme, doğru ve titiz bir şekilde hayatınızı düzene koyma yönünde endişeli düşünebilirsiniz. Benim tavsiyem, yatırım konularında piyasanın durumuna iyi bakınız. Önünüzü göremediğiniz işlere para yatırmayınız. Elden borç vermeyiniz ve almayınız. Gelelim ilişki meselesine. Bugün, senin değerlerin-benim değerlerim gibi sizi karşı karşıya getirecek çekişmelerden uzak durunuz. Diyelim ilişkiniz yok. Doğru insan beni bulur mu, ne olacak benim halim diyerek olumsuz düşünmeyiniz. Neylerse mevlam güzel eylesin. Gönlümüzdeki niyetimize göre dostlar, sevgili ve canlar nasip eylesin. Huzurlu bir gün dileğimle,


Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Eylül 2014
Partnerinizle ortak çalışmalara girmeden önce, kendinize biraz daha, zaman tanımalısınız. Sabit düşüncelerin kişisi olarak, onun değişen fikirlerine karşı, olumsuz bir tavır almanız mümkün. İsteklerinizdeki artış, motivasyon gücünüzü etkilerken, duygusal ilişkilerinizde istenmeyen karışıklığa neden olabilir.

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Eylül 2014
Eskiden öğrendiğiniz bir bilgiyi işe yarar bir şekilde kullanamadığınızı fark edebilirsiniz. Bir eğitim aldınız ve bunu hayata geçiremiyorsanız yeni yöntemler deneyin. Bazı arkadaşlarınızdan bu konuda destek alabilirsiniz.


Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

16 Eylül 2014
Bazı konulara yaklaşımlarınız diğer kişilere sıkıcı gelmeye başlayabilir. Sizin için önemli olması doğal, ama diğer kişiler her ufak şeyde rahatsız ediliyor gibi hissedebilirler. Belki de farklı bir yaklaşım uygulamakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilere bazı şeyleri anlatabilmek için sesler yükselebilir. Ancak, günün atmosferi birbirini anlamayı, hatta doğru cümleler kurmayı zorlaştırabileceği için, seviyesiz tartışmalardan kaçınmak adına esnek olabilmek ve sakin kalabilmek için uğraş göstermek yerinde olacaktır.

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Eylül 2014
Psikolojik durumlar ve içsel süreçler önem kazanıyor. Duygusal gelgitler yaşama eğiliminde olabilirsiniz. Kafanızı kurcalayan meselelere çözüm arayışına girebilirsiniz. Bir uzmanla ya da yaşam koçuyla görüşebilir ya da bu yönde bir girişimde bulunabilirsiniz. Derin düşünme ve sınırlara dair temalar öne çıkacak.


Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Eylül 2014
BEKAR Aslanlar eski sevgilinize mutluluğunuzla göndermeler yapabilirsiniz. Ayrılık kararı karşıdan geldiyse pişmanlık sözleri duyacaksınız.

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Eylül 2014
Herşey hemen olsun diyenlerdensiniz, ama herkes o kadar hızlı olmayabilir. Değişken ruh haliniz çevrenizdekileri şaşkına çeviriyor. Bugün onayladığınız şeyi ertesi gün ilk kez duyuyormuş gibi davranmanızı çevrenizdekiler kolay kolay kabullenemiyor.

Geçmiş Aslan Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!