Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
6 Şubat 2016

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Son zamanlarda oluşan bazı sorunları kendi aranızda tartışıp çözmek taraftarısınız. Sevgilinizin bu sorunlarda sizin dışınızda sırdaşlar edinmesi ve onlardan etkilenmesi canınızı sıkıyor.
6 Şubat 2016

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Çok önemli bir problemi halledeceksiniz. Çok umutlu olmadığınız bu işte şans size çok yardım edecek. Çok hazırlandığınız bir toplantının içinde olacak, ama amaçladığınız sonuçlardan çok azını alabileceksiniz.
6 Şubat 2016

Aslan Burcu Günlük Para Falı

İçinizi karartan ödemeler yavaş, yavaş ödeniyor. Yakında yeni bir harcamanız olacak. Çıkan paranın karşılığı epeydir özleminiz olduğu için bu masrafa o kadar aldırmayacaksınız.
6 Şubat 2016

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Yurtdışında yaşayan bir arkadaşınızla ilgili duyacağınız aslı olmayan bir haber, berbat birkaç gün geçirmenize neden olacak.
6 Şubat 2016

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bilginiz dışında sizin adınıza şekillendirilmeye çalışılan olaylar var. Bununla ilgili muhtemel sorunları engellemeniz için, birtakım kişilerle ilgili yeni değerlendirmeler içine girmeniz gerekecek. Uzağında kaldığınız bir yakınınızı, onunla ilgili bazı gelişmeler nedeniyle merak ediyorsunuz. Beklenmedik bir sürprizle sizi sevindirebilir.
5 Şubat 2016

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Cuma günümüz, saat 02:44  itibariyle Oğlak burcunda ilerleyecek Ay, fizyolojik ve psikolojik hastalıkları tetikleyebilir veya daha önceden şikayetçi olduğunuz bir rahatsızlık tekrar kendini hissettirebilir. İştahınızı azaltan bu enerji, diyet yapanlar için yararlı olabilir. Ancak böyle bir durumunuz yoksa, doktora görünmekte yarar vardır. Günlük işlerinizi yaparken size yardımcı olabilecek araçları mutlaka kullanınız. Her şeyin altından tek başınıza kalkıp kendinizi yormayınız. Alış satış ve yatırım konularındaki işlerde dikkatli olunuz. Doğru ve güvenilir insanlarla çalışınız. Siz de işinize gücünüze önem veriniz.Saat 18:24 Ay-Neptün görünümü,  merak ettiğiniz durumları, rüya veya farklı bir yolla hissetmenizi, anlamanızı sağlayabilir. Ancak parasal konularda, kime ne verdiğinizi ve kimden ne aldığınızı iyi biliniz. Çıkarlarınız konusunda akıllıca hareket etmek en doğrusudur. Boyunuzu aşan borçlar altına girmeden önce çok iyi düşünmek gerekir.İşlerinizde başarı, girişimlerinde olumlu sonuç, gün boyu huzur ve mutluluk dileklerimle, Can-ı gönülden  sevgilerimle,
5 Şubat 2016

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Daha fazla başarı ve güç istiyorsunuz. Güç kullanma, güçlü olma, toplumdaki statünüzü en yukarıya çekme isteği gizlice sizi eline alır. Kıskançlık duygusu artar, fakat çok yönlü bir kıskançlıktır. Güçlenen düşünceler, istekler, kelimelerinize de yansır. Bu süreç içinde hayatınızda birçok şeyi değiştirme isteğiniz de belirir.
5 Şubat 2016

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün isteseniz de çok fazla zora gelemeyeceksiniz. Sıkıcı ve zor işlerle uğraşmak istemiyorsunuz. Kendinize odaklanmaktansa bir başkasına fayda sağlayacak şeylerle uğraşmak motivasyonunuzu çok daha fazla yükseltecek.
5 Şubat 2016

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde, ara bulucu, pazarlıkçı veya diplomatik yönleriniz herkesin sizi takdir etmesini ve söylediklerinizi ciddiye almasını sağlayabilir. Ancak, kontrollü ve bilinçli olmalı, ani tepkilerden kaçınmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Önümüzdeki bir haftalık süreçte, tutkulu ilişkiler, cinsel çekim, romantizm ve yüksek yaratıcılık ön planda. Maddi anlamda ani gelişmeler söz konusu olabilir veya maddi konularda büyük adımlar atma hissi hakim olabilir, ama çok fazla risk almamak lazım. Aşk hayatımız açısından bakıldığında sıra dışı günlerde olduğumuz söylenebilir. Farklı şeyler denemek isteyeceğimiz, günlük işlerimizde dahi olsa, farklılığa önem vereceğimiz günlerdeyiz. Zaman zaman olumsuz durumlar oluşabilir, ama genele odaklanalım ve pozitif olalım. Somut şeylere odaklanmayı unutmamamız ve gerçekçi olmamız gerektiğini hatırlatabilecek bir gün. Ufak tefek sakarlıklara ya da kazalara karşı da tedbirli olmamız gereken birkaç günlük süreçteyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
5 Şubat 2016

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İş arkadaşlarınızla birlikte üzerinde çalıştığınız projeleri tamamlamak isteyeceğiniz bir haftadasınız. Yeni işler planlamak için araştırma yapabilirsiniz. Gün içinde sizi yoran koşullar oluşabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Hizmet aldığınız kişilerle yapacağınız görüşmelerde değişiklikler olabilir. Detaylarda boğulabilirsiniz.
5 Şubat 2016

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ilk saatleri biraz sıkıcı geçebilir. Ama gün içinde başınızı kaşıyacak vakit bulamayacaksınız. Doğru kararlar alıp isabetli işler yapacaksınız.
5 Şubat 2016

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İnsanları olduklarından büyük ve kudretli görmeye eğilim gösterebilirsiniz. Bu, beklentilerinizi de karşılanamayacak düzeye çıkartabilir. Çevrenizdeki insanların eksiklerinin ve hatalarının farkında olup bunları hoş görebilirseniz, ilişkilerinizde hayalkırıklığı yaşamaktan kaçınabilirsiniz.
5 Şubat 2016

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde finansal konular, alım satım ve para akışı konusunda problemler yaşayabilir, ilişkilerde fazla kaygılarınızı partnerinize yansıtabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek finansal problemlerinize çözüm üretebilir, aile ve özel hayatınızda dengeyi sağlayabilir, ilişkilerde daha rahat bir tavır sergileyebilirsiniz.
6 Şubat 2016

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Son derece yoğun ve hareketli bir dönemde bulunuyorsunuz. Beklemediğiniz haberler alabilir ve karar vermekte sıkıntı duyabilirsiniz. Seyahatler keyiflendirici olacak. İçinizdeki istekleri kontrol etmeye çalışmanız gerekiyor.
5 Şubat 2016

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ortaklaşa para konularınızla ilgilenebilirsiniz. İş tutkunuz fazlasıyla artabilir. İş yaptığınız insanlarla ilişkileriniz size yol gösterecek. Değişimlere vereceğiniz tepkiler önemli olacak.
Reklamı Kapat