Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

16 Nisan 2014
Aşk yaşamınızda iyi giden ilişkiniz bugün bazı yanlış anlaşmalar nedeniyle bozulmaya yüz tutacak. Oysa siz sevgilinize olan duygularınızın içtenliğinden bahsetmek istemiştiniz. Ailenizin bu ilişkiye soğuk baktığı anlamını çıkaran sevgiliniz gururunu kurtarmak için sizden uzaklaştı ama bu uzaklaşma uzun sürmeyecek size yine dönecektir. Siz de bundan sonra konuşmalarına daha özen göstermelisiniz.

Aslan Burcu Günlük İş Falı

16 Nisan 2014
Bugün yorucu ve yoğun zaman zaman da stresli bir iş günü geçireceksiniz. İşinizle ilgili bazı söylentiler ve sorunlar iş yerinizi denetime zorunlu hale getirdi. Böyle durumlarda en önemsiz eksikler bile büyütülür. Siz ne kadar kendinize güvenseniz de karşınızdakileri sizlere aldığı tavrı bilmediğinizden dolayı sıkıntılı anlar geçireceksiniz.

Aslan Burcu Günlük Para Falı

16 Nisan 2014
Birkaç güne kadar elinize geçecek para ancak normal yaşamınıza yetecek kadar olduğu için istemesiniz de bazı gereksinimlerinizi almak için diğer ayları bekleyeceksiniz.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

16 Nisan 2014
Aşk ilişkilerinize ailenizi ve özellikle onların olumsuz fikirlerini sokmayın. Sevgililer genelde aileleri kendilerine rakip görürler.


Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

16 Nisan 2014
Bugün her bakımdan aktif bir gün geçireceksiniz. İş yerinizde denetim dolayısıyla daha dikkatli ve titiz olmanız gerekecek. Günün ilk saatlerinden itibaren eksik işlerinizi tamamlamaya çalışacaksınız. Evinizle ilgili bazı maddi sorunları halledeceksiniz. Sevgilinizle iyi giden ilişkiniz bazı sözlerinizin yanlış anlaşılması yüzünden bozuldu. Onunla yeniden bir araya gelmek için yollar arayacaksınız. Sportif faaliyetlere bu aralar önem vermediğiniz için hantallaştığınızı düşüneceksiniz

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

16 Nisan 2014
Sevgili Aslanlar saat 07:39 Ay-Neptün  olumlu görünümü günün ilk ışıklarıyla bize gülümsüyor. Başkalarının sizin üzerinizdeki maddi ve manevi baskılarından kurtulma arzunuzu işaret ediyor. Bir yandan merhametiniz diğer taraftan tutkularınız ağır basıyor. Saat 14:15 Merkür-Mars karşıtlık etkisi, ticari veya ilişki anlamında bir mesele üzerinde hızlı düşünmemizi, pazarlık etmemizi sağladığı gibi, kendimizden emin bir şeklide konuşmamız anlamına gelir. Ancak bu mesele ne ise, bunun zamana ihtiyacı olduğunu, aceleci ve sabırsız olmamamız gerektiğini hatırlatayım. Saat 16:08 Ay-Venüs olumlu görünümü, ev içinde mali konuların veya ilişkimizle ilgili meselelerin yeniden gözden geçirilmesini sağlar. Fakat üzerinizdeki baskı nedeniyle tam olarak rahat davranmazsınız. İyi niyetlilikle çözülmesini umut edersiniz. Saat 18:47 Ay-Jüpiter görünümü, astrolojik açıdan  ailevi ve duygusal meseleler üzerinde tabii ki hassasiyet göstermemiz doğaldır.  Bazen olumlu düşünürken, an gelir durgunlaşabiliriz. Saat 19:46 Ay-Pluto olumlu açısı, destek görme ihtiyacının simgesidir. Ancak bu destek birilerinin üzerinizde denetim uygulamasına yol açacaksa veya birileri tarafından iyi niyetinizin kullanılması şeklinde olacaksa buna kesinlikle izniniz yoktur. Arzuladığımız şekilde huzurlu ve başarılı  bir gün geçirmeniz dileğimle,  


Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

16 Nisan 2014
Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu bir gün içindesiniz. İlişkilerinizde kalıcı duygular beklerken, yaşam standardı olarak yüksek olanaklara sahip ilişki fırsatları kolluyorsunuz.. Her şeyin parasal değerler çerçevesinde değişmediğini görecek, yaşantınızdan keyif almasını öğreneceksiniz.

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

16 Nisan 2014
Evde ılımlı bir hava hakim. Bir başınıza kaldığınız zamanın özellikle tadını çıkarın. Zira başkalarıyla iletişim halinde olacağınız işlerde uzlaşmazlıklar olabilir. Bugün trafikteyken her zamankinden daha sakin ve daha dikkatli davranın.


Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

16 Nisan 2014
Yakın çevrenizle(kardeş, komşu, kuzen v.b) ilgili konularda veya pazarlama, halkla ilişkiler, medya, satış, bilişim, iletişim veya reklam alanlarında hızlı gelişmeler yaşanabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Herkes (belki de biz) taleplerinin bir an önce yerine getirilmesi konusunda acele hareket ediyor ve tahammülsüz davranıyor olabilir. Ya da meydana gelen olaylar acil müdahale gerektiriyordur. Bir taraftan yapılması gerekenleri yapmak gerekirken bir taraftan da yapılması istenen şeylerin görmezden gelinmesi bir çözüm gibi görünse de, kimse karşısındakine anlayış gösterecek havada olmadığı için sakin ve sabırlı olmaya çabalamaktan başka yapacak çok fazla şey olmayabilir.

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

16 Nisan 2014
Mülkler ve yatırımlarınızla ilgili hareketlilik yaşayabilirsiniz. Özellikle toprak veya miras meselesi yüzünden yolculuk yapmanız gerekebilir. Karşılaşacağınız kişilerle aranızda tartışmalar yaşanabilir. Kendinizi kontrol etmelisiniz. Sorunları öfkenizle çözemezsiniz. Ayrıca evinizle ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. İyi bir tamircinin numarası şimdiden elinizin altında dursun.


Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

16 Nisan 2014
BUGÜN mantıklı davranmanın faydasını göreceksiniz. Gücünüzü ortaya koymak için gerekli adımları sıkı şekilde atmalısınız.

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

16 Nisan 2014
Bugün idari ve hukuksal işlerde güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Başkalarına emir vermekten çok hoşlanıyorsunuz ve herkesi sizin kurallarınıza uymaya zorluyorsunuz. Eğer iş arkadaşlarınızla aranızda büyük bir kavga çıkmasını istemiyorsanız, yalnız çalışmalısınız.

Geçmiş Aslan Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!