Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

24 Ekim 2014
Güçlük çekiyorsunuz, ama objektif değerlendirmeler yapmaya gerçekten ihtiyacınız var. Bu konuda alacağınız uyarılar size yardımcı olabilir. Tekdüzeliği bir fobi haline getirmekten sakınmalısınız.

Aslan Burcu Günlük İş Falı

24 Ekim 2014
Bugünlerde bazı yarışlar içinde olabilirsiniz. Çıkarlarınızı savunmak durumunda kalacağınız rekabetler yaşayabilirsiniz. Girişim konularında çekimserliği bir kenara atma zamanı.

Aslan Burcu Günlük Para Falı

24 Ekim 2014
Gelir düzeyinizi arttırma niyetlerinize belli dengeler getirmeniz gerekiyor. Önümüzdeki günler içinde yatırım konularında yetkin kişilerle birtakım görüşmeler söz konusu.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

24 Ekim 2014
Yeni düşüncelerle yeni niyetlere yönelirken, bazı ilişkilerinizde kırılganlıklarınız olabilir.


Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
Arkadaşlık ilişkilerinizde tıkandığınız konularda alacağınız destekler beklenenin üzerinde olacak. Ev ortamınızda yenilenme girişimlerinizde maddi engellere takılabilirsiniz. Kişisel sorunlarınızı yaygınlaştırma yanlısı değilsiniz. Bu, sizi dönemsel yalnızlıklara sokabiliyor. Sırdaş yoksunluğu çektiğiniz şeklindeki düşüncelerinizi yeniden gözden geçirmeniz gerekiyor.

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
Sevgili Aslanlar Cuma günümüz, saat 00:57 itibariyle Akrep burcunda oluşacak Parçalı Güneş Tutulmasının güçlü tesirleri altında başlayacak. Bu tutulmanın etkilerini, tüm görünümleriyle beraber ele alırsak, anlamını daha iyi kavramış oluruz. Saat 00:11 Ay-Venüs kavuşumu bu Tutulmanın etkisiyle,  iç dünyanızda tutkularınız öylesine yoğun ki, sahip çıktığınız hiçbir şeyi bölüşmeye razı değilsiniz. Hatta elinizden gelse, tüm dünyayı karşınıza alabilirsiniz. O derece arzulu ve bir kadar baskın bir şekilde isteklerinizi kabul ettirmekten yanasınız. Saat 00:57 Akrep burcunda oluşacak Parçalı Güneş Tutulması, girişimlerimiz, kendimizi cesaretle öne sürmemiz,  maddi ve manevi anlamda istediklerimize kavuşmamız yolunda çabamızın, mücadelemizin işaretçisidir. Aile içerisinde sizi baskı altına alan meseleleri zamanla aşabileceksiniz. Biraz sabırlı olup ilişkileri elden geçireceğiz. Ev ve ailevi konular, kiralama, satış, miras bölüşümü, yeni bir yuva kurmak gibi konularda 9 Kasım sonrası tekrar bir düşünmekte yarar var. 11 Kasım tarihinde çalışma hayatınızda önemli gelişmeler, güçlenmeler meydana gelecek. Ancak sağlığınızı da ihmal etmeyiniz. Saat 09:28 Ay-Neptün olumlu görünümü bu tutulmada, sizi sınırlayan ancak bir o kadar da güçlendiren meseleler üzerinde derinlikli düşünmenizi sağlıyor. Sizin başkalarından farklı düşünceleriniz ve yapmak istedikleriniz  kimi insanlar tarafından tuhaf bulunabilir. Zorunluluklar bir Aslan için aşılmayacak engeller değildir. Aslanı üzen, çevresindeki insanların onu hafife almasıdır. Gururlu oldukları için, sıkıntılarını dile getirmezler ve çoğunluk tarafından mağrur ve kibirli biri olarak görülürler. İşte bu tutulma sizin, kimselere bir şey ispat etmek zorunda olmadığınızı, güvenli ve inançlı bir şekilde ilerlemeniz gerektiğini söylüyor. Saat 21:15 Ay-Pluto olumlu görünümü, bu tutulmada başkalarına olan desteğiniz ve yardımlarınız sayesinde bir çok kişinin rahatlamasını sağlar. Ancak gereğinden fazla kendinizden verirseniz yorulursunuz. Biliyorum çok cömertsiniz. Ancak sizin de gücünüz bir yere kadar. Gerektiğinde hayır demeyi bilmek lazım. Bu tutulmanın önümüzde hayırlı kapılar açılmasında ve güçlenmemizde vesile olması dileğimle,


Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
Çevrenizle paylaşmak adına yaptığınız çalışmaların, ödülünü beklemeniz en büyük hakkınız. Hayal kırıklığı yaşadığınız zaman, kendinizi her şeyden soyutluyorsunuz. Eski bir teklif tekrar sunulabilir. Karar vermeden önce detaylar üzerinde durmalı ve acele etmemelisiniz. Yeni fikirler başlangıçta cazip gelse bile, sonradan içsel olarak kabul edemiyorsunuz.

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
Bir süreliğine kendinizi sosyal hayata kapatma, evde ve ailenizde birlikte zaman geçirme ihtiyacınız artacak önümüzdeki günlerde. İnsanlarla iş gereği olarak iletişim halinde olsanız bile yüzeysel olanıyla yetinmeyin bugün.


Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
Evinizi veya ailenizi ilgilendiren beklenmedik gelişmelerle uğraşmanız gerekebilir ya da yakın çevrenizdeki kişilerin yardımınıza ihtiyacı olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Gece yarısı itibariyle Akrep burcunda meydana gelen parçalı güneş tutulması ve yeni ay, özellikle Akrep burcunun ilk 6 günü doğanları(aynı şeyleri ülkemiz açısından da değerlendirmeye almalıyız. Ne de olsa tutulma ve yeni ay, ülkemizin güneşinin tam derecesinde olmasa bile yakın derecesinde gerçekleşiyor) başta olmak üzere, hepimizi harekete geçmeye ve yenilenmeye zorlayabilir. Aslında tutulmalar önemli krizler, doğada hareketlilik ve değişim dönüşüm anlamına gelmesine rağmen, bu tutulma ve yeni ay daha olumlu etkileri de devreye sokabilir. Ortaya çıkan bilgiler ve haberler gelişimi destekleyebileceği gibi Venüs’ün olumlu açısı ilişkilerin beslenmesi ve birbirine kenetlenme açısından önem taşıyor. Olumlu etkileşimler özellikle ilişkilerde dürüstlüğü körükleyebilir. Aşk hayatını veya sevgi temalı ilişkileri ilgilendiren konularda itirafları gündeme getirebilir. Ancak, Neptün’ün olumlu katkısı nedeniyle, aşırı iyimserlik ve yüksek sevgi ortaya çıkartan açılar, belirsizliklere rağmen harekete geçmeyi körüklerken, gizli kapaklı işleri perdeleyebilir. Aşırı iyimser bakış ön plana çıkabilir ve yanlış adımlar atılabilir. EN ÖNEMLİ KISIM: Yarım kalmış ya da ucu açık bırakılmış mevzular tamamlanıyor ve yeni bir sayfa açılıyor. Ancak, geçmişe bağlı hareket etmeli ve bir süre önce meydana gelmiş olayları hatırlamalıyız. Bu durumda gayretlerimizin sonuçlarını almaya başladığımızı ve çalışmalarımızdaki yaratıcılığı ya da zekayı görebiliriz. Bu esnada, hangi konularda bazı tohumlar atıyor ya da temeller hazırlıyorsak, önümüzdeki günlerin ya da ayların bu zemin üzerinde şekil alacağını hatırlamamızda fayda var. Yani dikkatli ilerleyene olumlu, acele veya plansız giden için olumsuz bir tutulma. Ne diyelim; herşeyin hayırlısı gelsin… Not: Tutulma etkisi 1,5 aylık süreç başta olmak üzere bir yıl devam ediyor. Tutulmanın burcunuza etkisini 19 Ekim tarihli Pazar yazımdan http://sosyal.hurriyet.com.tr/Yazar/86/Niobe-Asli-Temel/77841/Enerji-yenileniyor linkinden okuyabilirsiniz.

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
Eve ve aileye dair konularda gelişmeler yaşanabilir. Gerek duygusal gerekse maddi açıdan güven arayışı içine girebilirsiniz. Uzun vadeli yatırımlarınızı daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Aileden kalma mülkler başta olmak üzere taşınmaz mülklerle ilgili girişimleriniz olabilir. Ailevi meselelerde daha özenli olmanız gerekebilir.


Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
SEVDİĞİNİZ kişilerle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Tartışmalarınıza asla üçüncü kişileri dahil etmeyin. Suyu daha fazla tüketmeye çalışın.

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
Paranızı dikkatli harcamalısınız. Şans oyunlarına güvenmeyin. Sonra sıkıntıyı siz çekersiniz. Dış görünüşünüzü şu günlerde epey ihmal ediyorsunuz. Nerede o eski bakımlı haliniz? Çevrenizdekiler buna çok şaşırıyorlar. Kendinize çeki düzen verin ve işinize gereken ilgiyi gösterin.

Geçmiş Aslan Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!