Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
29 Mart 2017

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Yanlış değerlendirmeler içindesiniz. Daha doyumlu olmalı, aşkı düşsel beklentilerle yargılamamalısınız. İlişkinizin dış etkenlerden ne kadar etkilenebileceğini kavrayamıyorsunuz.
29 Mart 2017

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Büyük umutlarla bağlandığınız görüşmelerden bugünlerde haberler alabilirsiniz. İş yorgunluğunuz, işlerdeki sürpriz yığılmalar karşısında yeterince yoğunlaşmanızı engelleyebilir.
29 Mart 2017

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Birkaç güne varmadan sevineceğiniz haberler söz konusu, ama atak ve girişimci davranışlar gerekecek. Para daralmalarında, kolay harcama alışkanlığı ana neden gibi görünüyor.
29 Mart 2017

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Bu sıralarda iş ilişkilerinizde çok gerçekçi değerlendirmeler içine girmeniz gerekiyor.
29 Mart 2017

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir akrabanızla aranızda herkesin gıpta ettiği dayanışma, onun size bu günlerde yapacağı iş dışında bir ortaklık önerisiyle daha da somutlaşabilir. Bu gelişmeye çok sıcak bakacaksınız. Bugünlerde ummadığınız insanlar ummadığınız hazırlıklar içersine girebilirler. Bazı kuşkularınızın ortadan kalkması ve yeni umutlara yönelmeniz için elverişli bir gün.
29 Mart 2017

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 08:16 Ay-Uranüs kavuşumu karşımıza fırsatlar çıkarabilir. Bunlar oldukça ilgi çekicidir. Bu gibi durumlarda inceleyici olmakta yarar var. Saat 14:33 Ay-Merkür kavuşum etkisi altında, ters giden bir durum varsa, bunu söylemekten kaçınmazsınız. Zihinsel açıdan gayet hızlı düşünebilir, aktif bir şekilde hareket edebilirsiniz. Gezmek, görmek, deneyimlemek sizin için son derece önemlidir. Saat 15:08-18:48 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Şöyle bir çevremize, olan bitene bakalım. Herkesin zorlandığı konularda bizim de canımız sıkkın olabilir. Ülkeniz, toplum hayatında yaşananlar, içinizdeki gizli saklı üzüntüleriniz hassas tepkilerde bulunmanıza neden olabilir. Saat 18:48 Ay-Boğa burcunda seyrine başlıyor. Geleceğimizi ilgilendiren konularda tabii ki maddi ve manevi anlamda sağlam olanı tercih etmemizi sağlayacak. Kafamızda soru işareti uyandıran hiçbir şeyden hoşlanmayacağız. Her düşünceyi ve her insanı gerçekçi bir gözle testten geçireceğiz. Neye bastığımızı bilmek ihtiyacımız önemli olacak. Saat 21:17 Merkür-Satürn görünümü, dış temaslarımızda kendimizi kuvvetli bir şekilde ifade etmemizi sağlar. Bu saatlerde girişim anlamında güven duygumuz yüksektir. Harekete geçtiğimiz, önceden planladığımız işlerimizi bitirebiliriz. Yeni bir girişimde bulunacaksak, enine boyuna durumu inceleyelim. Saat 21:23 Ay-Kuzey düğüm görünümü, iş hayatımız, maddi konular ve tüm değerlerimizi sağlam ve güvence altına almaktan yanayız. Bizi tedirgin eden bir şeyler var. Bunları artık geride bırakmaktan yanayız. Gün boyunca dikkatli, tedbirli, bilinçli şekilde hareket etmemiz dileğimle,
29 Mart 2017

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Detaycı ruh halin nedeniyle epey yorulabilirsin. Çevrendeki olaylara karşı umursamaz bir tavır sergileyebilirsin.
29 Mart 2017

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak, size önemli gelişimler kazandıracak ve kafanızdaki bir takım karışıklara çözüm bulacaksınız. Bugün cesaretli yapınızı biraz daha ortaya koyarken, yeniliklerden korkmamayı öğrenmelisiniz.
29 Mart 2017

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile içi tartışmalara karşı dengede kalmanız gereken biz zaman dilimi. Aşk ve sevgi duygularınızı kalbinizde tüm tutkusuyla hissedeceğiniz ve bu uğurda savaş vermek isteyebileceğiniz bir gün.
29 Mart 2017

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde ticari anlamda sorumluluklarınız aratabilir. Yabancılarla görüşmelerinizi sözleşmeye bağlamak isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız konulara yönlenmek isteyebilirsiniz. Yeni ufuklara açılmak için başlangıçlar yapabilirsiniz. Akademik konular gündeminizi meşgul edebilir. Duygusal olarak kendinizi rahat ifade edebilirsiniz.
29 Mart 2017

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ani seyahatler görünüyor hayatınızda. Bu seyahat özel yeteneklerinizi sergilemenizi sağlayacak. Maddi konumunuzda artış olması her alanda rahatlamanıza sebep olacak.
29 Mart 2017

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ana temaları, birçok detayı içinde barındıran rutin işlerle uğraşma ve faklı alanlarda aynı anda faal olma zorunluluğu olabilir. Sizi yorabilecek bu durum, geçmişteki bir ihmalden kaynaklanabilir.
29 Mart 2017

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Koç burcunda bir Yeniay meydana geliyor. Etkisini 3 gün önce ve sonra hissedeceğiniz yeniay haftasında ikili ilişkilerinizde yeni fırsatlarla karşılaşabilme ve yeni bir ilişkinin hayatınıza katılma ihtimalinin yanı sıra devam eden ilişkilerde ciddi iletişim krizleri yaşayabileceğiniz için keskin konuşmalar ve sonradan pişmanlık duyacağınız diyaloglardan uzak durmanızı önermekteyim. Sorunlu ilişkilerin bitişini vurgulayan bu yeni ay iş yerindeki olası problemleri ve sağlık konusunda daha dikkatli olmanız gereken bir dönemi de vurgulamakta.
29 Mart 2017

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Planladığınız seyahatlerin, almak isteyip de ertelediğiniz majör eğitimlerin, hukuksal başlangıçlarınızın artık yükselen bir enerjiyle hayatınıza dahil olmasını kutlayabilirsiniz. Uluslararası işlerde başlangıçlar, hukuki kazanımlar ve aklınızı kullanabileceğiniz tüm konu ve girişimlerde başarı kazanmanızın kaçınılmaz olduğunu görebileceksiniz. Yeni bir majör eğitim konusu hayatınıza dahil olabilir. Yabancı dil öğrenmeyi planlıyorsanız buna başlangıç yapmak için doğru zamandasınız. Yabancı biriyle sıra dışı bir ilişkiye de başlamanız olasıdır.
29 Mart 2017

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzak yerlerden ve yabancı ortaklı işlerden elde edeceğiniz sonuçlar hayat girişimleriniz için sizi destekliyor. Önemli bir iş konuşması sorumluluklarınızı artıracak.
Reklamı Kapat