Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Nisan 2018

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Kendinizi bu konularda sınırlamanızın gerçek nedenlerini keşfetmeniz gerekecek. Onu daha yakından tanımaktan çekinmemelisiniz. Bağlanma korkunuzun duygularınızı engelleyemediğini görüyorsunuz.
27 Nisan 2018

Aslan Burcu Günlük İş Falı

El üstünde tutulmanıza karşın, sürekli doyumsuzluk içindesiniz. Sınır tanımayan bir hayal gücünüz var. Bu özelliğiniz yazık ki, iş hayatınızda size artı puanlar yazdırmıyor.
27 Nisan 2018

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Parayla ilişkileriniz bugünlerde farklılıklar içeriyor. Bugünlerde sıkı para tartışmalarınız var. Ama tartışmaya girmeden bir şeyleri halletme niyetinizde zorluklar yaşayabilirsiniz.
27 Nisan 2018

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Kararsızlığını çok uzunca bir süre yaşadığınız bir etkilenişimde biraz aşırılıklar sergiliyorsunuz. Bu tavrınızla kendinize düş kırıklığı hazırlıyor olabilirsiniz.
27 Nisan 2018

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinize karşı sorumluluklarınızı ihmal edebiliyorsunuz. Bu anlamda, uğratıldığınızı düşündüğünüz birtakım haksızlıklarla ilgili öncelikle kendinizle hesaplaşmanız gerekiyor. Bugünlerde alacağınız birtakım kararlarda zorlanabilirsiniz. Ama kararlarınıza kendinizden başkalarını da ortak etmeniz, kararlarınızı olumlu anlamda geciktirebilir.
27 Nisan 2018

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 04:13 Ay-Terazi burcuna geçiş yapacak. Huzur ve güvenlik arzunuz, işlerinizi düzgün ve uygun bir şekilde gerçekleştirme güdünüz bugün oldukça yüksektir. Özellikle yaratıcılık gerektiren konularda estetik duygularınız yoğundur. Elinizi dokundurduğunuz herşeyde güzellik ve uyum arayabilirsiniz. İnsanların size karşı nazik ve ölçülü bir tarzda yaklaşmaları hoşunuza gider. Saat 09:48 Ay-Venüs görünümü, dostlarla bir araya gelmek, sohbet etmek, iletişimde bulunmak yönünde gayet olumludur. Ayrıca özel paylaşımların, güzelliklerin de işaretçisidir. Saat 20:22 Ay-Satürn görünüm etkisinde, fikirlerimizi nazik bir şekilde ifade etmeye çalışacağız. Ancak huzuru bulmakta zorlanabiliriz. Saat 23:17 Ay-Merkür karşıtlığı yolculukların, yeni kararların, yakın-uzak çevrenizle ilgili konuların, eğitim hayatının, kişisel gelişimin, ticaret ve iş konularında aktivitelerin, bir meseleyi iki yönüyle ele almanın, sonunda kendi bildiğiniz şekilde yapmanın işaretçisidir. Saat 23:18 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisi, kendimizi gayet güçlü ve emin şekilde ifade etmemizi sağlıyor. Geleceğe dönük umutlu düşünmemizi sağlıyor. Merkür-Kuzey düğüm görünümü saat 23:18 de oluşuyor. Kazançlı iş girişimlerini destekleyicidir. Güven duygumuz, yeni fikirlerimiz, planlarımızla arzu ettiğimiz hedefe ulaşabiliriz. Yolculuklar keyifli, paylaşımlar değerli ve zihnimiz son derece rahat şekilde ilerleriz. Gün, tüm olumlu gelişmeleriyle hepimizi kucaklasın. Gönülden sevgilerimle,
27 Nisan 2018

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Belli etmemeye çalışsan da iş ortamından bunaldığın beli. Bu durum motivasyonunu düşürebilir.
27 Nisan 2018

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yüksek enerjiler altında olacağımız bir gün, sağlığınızla ilgili temkinli davranmayı, vücudunuzun yorgunluk emarelerine kulak vermeyi ihmal etmeyin.
27 Nisan 2018

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmişten beri süregelen ailevi sorunlar bugün ufacık bir söz karşısında alevlenebilir ve aile bireyleri bir çatışma içine girebilirler. Aynı zamanda bugün finansal anlamda özellikle yanılgılara ve kandırmalara karşı uyanık olun. Bir anlık dikkat dağınıklığı size büyük hatalar yaptırabilir.
27 Nisan 2018

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün farklı konular ile ilgilenebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişiklikleri gözlemleme fırsatı bulabilirsiniz. Güçlü kişiliğinizle yakın çevrenizdeki olaylara yön göstermek isteyebilirsiniz. Değişken olaylara karşı kıvrak zekânızı kullanmanız gerekebilir. Gençlerle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Akşam saatlerinde keyif alacağınız konulara yönelebilirsiniz.
27 Nisan 2018

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, İş değişikliği terfi zam da söz konusu olabilir sizler için. Özel yaşamınızda ise ailevi sorunlar düzeliyor hastalıklar finansal fikir ayrılıkları çözüme kavuşuyor. Sağlık sorunları olan Aslanlarda rahat bir nefes alıyor bu ay. Fiziksel rahatsızlıklarınızı aşmak için fitnes yapabilir kaslarınızı zorlamadan güçlendireceğiniz sportif aktivitelere yönelebilirsiniz. Bugün gayrimenkullerle ilgili konular gündeminize gelebilir. Sizlere tavsiyem cesaretli davranın ve yatırımlarda bulunun.
27 Nisan 2018

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Son derece enerjik ve hareketli bir dönemde bulunuyorsunuz. Dostlarınızla aranızdaki ilişkiler çok daha yoğun ve sıcak olacak. Davet ve toplantılarda keyifli vakit geçirecek, ilginç kişilerle tanışacaksınız. Bu arada aşık olacağınız kişiyle karşılaşabilir, heyecan verici maceralara atılabilirsiniz.
27 Nisan 2018

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca öğretici örtamlarda yer alabilir, tatile veya seyahate gidebilir, gününüzü eğitim ve çalışma faaliyetleri ile geçirebilirsiniz. Partneriniz ve yakın dostlarınızla ani iletişim problemlerine açık bir zaman diliminden geçmekte olduğunuz için konuların üzerine gitmemeniz faydalı olacaktır.
27 Nisan 2018

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın akrabalarınızla ortak projeleri tamamlayabilirsiniz.Güzel sanatların farklı dallarıyla ilgili yeni bilgileri öğrenmeye açıksınız. Komşunuzla yapacağınız bir çay sohbeti sizi mutlu eder.
27 Nisan 2018

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Güne iletişimi yüksek bir biçimde başlıyorsunuz. İletişim, satış ve pazarlamaya dayalı işlerinizde ölçülü ve adaletli yapınızla iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Sizi harekete geçirecek her türlü işte bugün fazlasıyla canlı olacaksınız.
Reklamı Kapat