Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

27 Şubat 2015
Aşk hayatınızda hiç olmadığınız kadar mutlusunuz. Yalnız çevrenizdeki insanların sizi kıskanıp ilişkiniz hakkında sürekli yorum yapmaları yüzünden bugün bu insanlarla büyük bir tartışmaya girebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük İş Falı

27 Şubat 2015
Aradığınız işi henüz bulamadınız yada iş yerinizde istekleriniz gerçekleşmedi ve iş pozisyonunuz size vaat edilen gibi değil. . Ümidinizi kaybetmeyin, bir iş değişikliğini şu an kaldıramazsınız.

Aslan Burcu Günlük Para Falı

27 Şubat 2015
Parasal durumunuz ailenizin desteği sayesinde idare eder durumda. Ailenizden maddi olarak destek görmeniz canınızı sıkıyor. Bugün aile büyükleriniz sizin ile bu konuda bir konuşma yapacaklar.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

27 Şubat 2015
Eskiden birlikte olduğunuz dostlarınızın sözlerine önem vermeyin. Sinirleriniz boşuna bozuluyor.


Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2015
Genel anlamda huzuru bulacağınız bir gündesiniz ve bazı eski dostlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Şu sıralar hayatınızda oldukça etkileyici biri var ve hiç olmadığınız kadar mutlusunuz. İş hayatınızda kıvrak zekanızla her gününüzü renklendirmeyi çok iyi biliyorsunuz. Akşama konuklarınız var.

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Şubat 2015
Sevgili Aslanlar saat 05:08 itibariyle etkili olacak Mars-Satürn görünüm etkisi altında Perşembe gününe adım atacağız. Bu görünüm önümüzdeki birkaç gün boyunca size,  hayatın anlamını daha özgüvenli, dayanıklı, amaca yönelik olarak görebilmenizde destek sunuyor. Kişi, hedefim bu diyerek eğitim, ticari veya yaşam stiline göre ilerlemeyi istiyor. Aynı durum aşkta da geçerlidir. Nasıl bir ilişki istiyorsunuz veya hangi tip insanla mutlu olursunuz. İşte bunları da netleştirmeniz ve ona göre seçimlerde bulunmanız yönünde bu görünümün gücünü hissedebilirsiniz. Bu görünüm bununla da kalmıyor. Enerjinizi doğru amaç üzerinde faydalı şekilde yönlendirerek kısa yoldan aktif bir güçle hareket edebiliyorsunuz. Bir yerden bir başka yere ulaşmak, yolunuz üzerindeki engelleri aşabilmek, bu görünüm sayesinde kolaylaşıyor diyebiliriz. Saat 06:55 Güneş-Neptün kavuşumu, günün ikinci önemli  enerjisi olarak önem taşıyor ve birkaç gün boyunca etkili oluyor. Sezgiler  yükselir. Yaşanabilecek olayları önceden hissedebilirsiniz. Şefkate, güzel desteklere, ilişkimizde mutlu olmaya, paylaşımda bulunmaya açık oluruz. Ancak ben derim ki, para konularında kime ne verdiğinizi ve kimden ne aldığınızı çok iyi yapınız. Gerektiğinde gerçekçi olmayı da ihmal etmeyelim. Saat 10:43-27 Şubat saat 14:49 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.  Yeni bir girişimde bulunmamalı, organize yapılacak yenilik anlamındaki işlere kalkışmamalı, düşünmeden etmeden  kararlar vermemelisiniz. Arkadaşlarınızla bir faaliyette bulunmayı düşünüyorsanız ve bu gayet önemli bir şeyse bu saatler içinde yine dikkatli olmamızda yarar var. Grup aktiviteleri, sosyal ilişkiler ağınız ve internet üzerinden yapılacak alışverişler,  girişim veya  görüşmelerde temkinli olunmalıdır. Eğer çok önceden kararlaştırılmış bir işse,  eksik var mı diye kontrol ediniz. Arkadaşlarınızla sohbet etmek rahatlatıcı olabilir. Ancak yeni tanışmalar, buluşmalar için uygun zaman değildir. Bunu yarına bırakmak daha doğru olacaktır. Yüzünüzden gülümseme hiç eksik olmasın. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Şubat 2015
Bugün, aktivitenizin yüksek olduğu bir gün. Kariyer gezegeninizle para gezegeninizden olumlu etkileşimler alıyorsunuz. Hedefleriniz konusunda belirleyici olmaya devam ederken, içinde bulunduğunuz çevreye karşı ikna edici tavırlar sergilemeye özen göstereceksiniz. Fazla çalışarak vücudunuza yüklenmemelisiniz.

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Şubat 2015
Çocuğunuzla ilgili bir konudaki sorununuz için bir uzman görüşüne başvurmak ve profesyonel destek almak için destekleyici olan günlerdesiniz. Keyif veren bir uğraşınız konusunda da tecrübeli biri size pratik bilgiler verebilir.


Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Şubat 2015
Doğru olduğunu düşündüğünüz olaylarla ilgili tekliflerde veya önerilerde bulunabilir ve aradığınız desteği bulabilirsiniz. Ancak, bu esnada olabildiğince gerçekçi olmanız gerekiyor. Elinize geçecek bilgiler seyahat, eğitim veya iletişim başlıklarında faydalı gelişmelerin önünü açabilir. En iyi anlaşma sunulana kadar bekleyin. Son olarak sizi zorlayan bir durum(ilişki, iş birliği, aşk v.b) sizin istediğiniz şekilde sonuçlanabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Mars ve Satürn arasındaki olumlu açı ve Güneş Neptün kavuşumu adım atacağımız işlerde son derece istekli ve hevesli olacağımızı, girişkenliğimizin artacağını gösteriyor. Ancak, bir o kadar da hayalci olabileceğimiz, yanıltıcı etkilere açık bir gündeyiz. Aslında zihnimiz hızlı çalışıyor, ama yanılgıya açık kararlarımız da olabilir, yanlış değerlendirmeler yapabiliriz veya yanıltıcı kişilerle karşılaşabiliriz. Değişken koşullar ve fikirler ön planda ve kadersel etkiler devreye giriyor. Dolayısıyla olumlu etkilerden maksimum faydalanabilmek için detaycı düşünmeyi ihmal etmemeliyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Şubat 2015
Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.


Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Şubat 2015
Keyifli bir gün sizi bekliyor. Şakacı yanınız çevrenize enerjinizi yansıtacak. Problemlerinize bu enerjinizle yaklaşıp üstesinden gelmeye çalışmalısınız.

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Şubat 2015
Ev yaşamına ve aile ilişkilerine yoğunlaşsanız da, herşeyi, olduğu gibi değil, olmasını istediğiniz gibi görmeye eğilim gösterebilirsiniz. Taraflı ya da yüzeysel yaklaşımlara direnmelisiniz. Gerçekçi olmanız, son derece önemli olabilir.

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Şubat 2015
Yakın dostlarınız ve partnerinizle zaman geçirmeye ihtiyaç duyacağınız bugün, keyifli sosyal etkinliklerde yer alabilir, yakınlarınızla eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Önemli görüşmelerinizi akşam saatlerine bırakmamayı tercih edin.

Geçmiş Aslan Burcu Burç Yorumu