Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

8 Temmuz 2015
Hassas bir dönem yaşadığının siz de farkındasınız, bugün özenli davranışlar yararlı olacak. Onun kalbini kırmak istemiyorsunuz, ama bazen tartmadan söylediğiniz sözler onu kırıyor.

Aslan Burcu Günlük İş Falı

8 Temmuz 2015
Kendi düşüncelerinizi aktarma, başkalarının düşüncelerini de öğrenme fırsatlarınız olabilir. İşteki hareketlenmeye ayak uydurmanız sizin yararınıza olacak. Bugün bu konuyla ilgili bir görüşme ya da bir toplantı söz konusu.

Aslan Burcu Günlük Para Falı

8 Temmuz 2015
Beklediğiniz bir para son anda elinize geçecek. Bir yakınızdan para konusunda eleştiriler alabilirsiniz. Günübirlik bütçe yapmak bazen sizi çok zorluyor.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

8 Temmuz 2015
Bugünlerde genel dinamizminizi arttırmanız gerekecek. Çevrenizdekiler sizden her konuda daha fazla enerji ve ataklık bekliyor


Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

8 Temmuz 2015
Önünüze atılım yapmanız için fırsatlar çıkabilir, değerlendirip değerlendirememek sizin elinizde olacak. Uzun düşünmeye zamanınız yok, çevrenizdekilerin bu konudaki değerlendirmeleri sizi olumsuz etkileyebilir. Bu gelişmelerin sonu aydınlık gözüküyor. Bir yanınız atakken, bir tarafınızla da çekingen özellikler gösterebiliyorsunuz.

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Sevgili Aslanlar saat 05:17 Ay-Chiron kavuşum etkisinde Salı günümüze merhaba diyoruz. Bu enerji, eşimiz, iş ortağımız veya başkalarıyla olan her türlü maddi ve manevi ilişkilerimizin bizi duyarlı hale getirmesine yol açıyor. Birilerine destek olmak kadar, bize karşı da anlayışlı olmalarını bekliyoruz. Tabii ki biz de davranışlarımıza dikkat edeceğiz. Eğer sadece dışarıdan bir şeyler bekliyorsak, bize ihtiyacı olanları ihmal ederiz. Her şey yerli yerinde olursa güzel. Bu kavuşum, maddi anlamdaki durumumuzu bilinçli yönde ele almamız, hesabımızı bilmemiz yönünde önem taşıyor. Saat 15:56 Ay-Merkür görünümünde, dostlarımızla olan bağlantılarımız, parasal yöndeki meselelerimizin çok akıllıca ve bilinçli şekilde ele alınması lazım. Başkalarına destek olmak zorunda kalabiliriz. İyi niyetimizin kullanılmaması için, gözümüz ve kulağımız açık olsun. Saat 17:36 Ay-Satürn görünümü, kredi, miras, hisseli paralar, eş ve iş ortağımızın durumu, finansal konuların ciddiyetle ele alınmasını gerektiriyor. Nasıl ilişkiler içindeyiz, ne gibi alışverişlerimiz var, ortaklıklarımız ne durumda. Bunlara bakmamız lazım. Bu görünümün ardından saat 19:38 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. Boşluk süresince, yakın çevremizle olan ilişkimiz, yolculuklar, çalışma hayatımız ve sağlığımızla ilgili konular önem taşıyor. Bunları bir gözden geçirelim. Ani kararlar vermeyelim. Bir de yine, maddi konularda önümüzü görmediğimiz, risk taşıyan işlere kalkışmayalım. Saat 19:38 Ay-Koç burcu seyir etkinliğinde, bildiklerinizi, inandıklarınızı  hevesli bir şekilde ifade edebilirsiniz. Güven duygunuz gayet yüksektir. Yapacaklarınızdan eminsinizdir. Tecrübelerinizi hem para kazanmak hem de ilerlemek adına ortaya koymaya hazırsınızdır. Bugünümüz, dünden daha güzel, yarınlarımız her zaman güzel olsun. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Cinsel hastalıklara karşı tetikte olmalısınız. Bunun dışında bilinçaltı sağlığınızı tetikleyen baskıcı ve acımasız duygulara maruz kalıp tansiyonunuzu yükseltmeniz de mümkündür. Ani öfke krizlerinden ve çıkışlardan kaçınmalısınız.

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Bugün özellikle maddi konularda bir alış verişe girmemeye çalışın. Vaat edilen şeyler yanlış anlaşılabilir. Taahhütler yerine gelmeyebilir. Mutlaka bir çeşit borç alış verişi yaşanacaksa, öncesinde konuya netlik katmalısınız.


Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Doğrulara ulaşabilmek, gerçekleri öğrenebilmek için çok hassas çalışmalar yapmanız gerekebilir. Karşınızdaki kişiler yeterince dikkat ettiğinizin farkında olmadan hareket edebilirler. O anları iyi yakalamalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Duygusal ve birbirimizi anlamaya çalışacağımız bir günde olmamıza rağmen, gerek haftanın gergin etkileri gerekse öğle saatlerindeki Ay’ın ters açısı nedeniyle, öğle saatlerinde tartışmalardan uzak durmakta, kırıcı konuşmamaya veya yanlış anlaşılmalara dikkat etmeye dikkat etmekte fayda var. Akşamüzeri saatlerinden itibaren ise, koşullar rahatlamaya başlıyor. Ancak gün genelinde aksi tepkiler vermekten, alelacele hareketlerden veya kararlar almaktan kaçınmakta fayda var. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzun yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Çalışma hayatınızdaki sorumluluklar bugün sizi kısıtlayabilir. Detaylarla ilgileneceğiniz zamanlar içindesiniz. Sizi yıpratan koşullara karşı dikkatli olmanız gereken zamanlardasınız. İş hayatınızda beraber çalıştığınız kişilerle iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Karşınızdakini de anlamaya çalışmalısınız. Akşam saatlerinde daha keyifli koşullar söz konusu.


Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Göreceğiniz rüyaları bir uyarı olarak kabul edip detaylı düşünür ve hayatınıza yansıtırsanız bir hatadan kendinizi korumuş olursunuz.

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Bugün idari ve hukuksal işlerde güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Başkalarına emir vermekten çok hoşlanıyorsunuz ve herkesi sizin kurallarınıza uymaya zorluyorsunuz. Eğer iş arkadaşlarınızla aranızda büyük bir kavga çıkmasını istemiyorsanız, yalnız çalışmalısınız.

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Gün boyunca yaşamınızda sahip olduğunuz değerlere odaklanarak, şu anki durumunuz için şükretmeniz gereken, ev ve ailenizle ilgili konularda destek göreceğiniz, sezgilerinizin yüksek olduğu ve ilişkilerinizdeki kararlarınızdan daha emin olabileceğiniz bir zamandasınız.

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

8 Temmuz 2015
Cinsel hastalıklara karşı tetikte olmalısınız. Bunun dışında bilinçaltı sağlığınızı tetikleyen baskıcı ve acımasız duygulara maruz kalıp tansiyonunuzu yükseltmeniz de mümkündür. Ani öfke krizlerinden ve çıkışlardan kaçınmalısınız.

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Bugün göz önünde olacağınız yerlerde, beklenmedik insanlardan alacağınız destekler yüksek olabilir. Her şeyi kafanızda büyütmeniz işinizi ve sağlığınızı olumsuz etkileyebilir aman dikkat.

Geçmiş Aslan Burcu Burç Yorumu