Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Kasım 2017

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Akşama yakın üzerinizde etkisi olan bir ahbabınız, gergin sinirlerinizi yumuşatıp sizi daha yapıcı davranmaya yöneltebilir. İlişkiniz destek görmeden toparlanacak gibi görünmüyor.
25 Kasım 2017

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Yapmayı hedeflediğiniz yeniliklere bu günlerde ilk adımı atabilirsiniz. Sorunsuz ilişkiler kurmak istiyorsunuz. Bu konudaki kararlılığınız ve titizliliğiniz, size problemsiz bir iş yaşamı sunabiliyor.
25 Kasım 2017

Aslan Burcu Günlük Para Falı

. Bu konudaki inişleriniz, çıkışlarınız bir süre için de olsa, dengeye oturmuş bir görüntü içinde. Belli bir zaman içinde para durumlarınızda bir istikrar söz konusu
25 Kasım 2017

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Dış görünüş, insanları yorumlamak için yeterli bir done olarak görülmemeli. Yapmacık davranışlarıyla sizde antipati uyandıran biri, size açmak istediği meselede hiç de kötü bir niyet taşımıyor olabilir.
25 Kasım 2017

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile içindeki mutluluğu olumsuz enerjisiyle azaltan bir yakınınızın bunalımlarıyla ilgilenmek durumunda kalacaksınız. Etrafınızda insanları olumsuz etkileyen sorunların geçici ve çok sudan şeyler olduğuna, insanların üzülmek için gerekçeler aradıklarına inanıyorsunuz. Önümüzdeki günler içinde sizi harekete geçirecek heyecan verici bilgiler edinebilirsiniz.
25 Kasım 2017

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar gün boyunca Kova burcunda ilerleyecek Ay, kişisel hedefleriniz, içinde bulunduğunuz hayat şartları, problemleriniz hakkında hassasiyet gösterebilirsiniz. Kırgın olduğunuz bazı insanlar ve sizde yer etmiş önemli olaylar üzerinde düşünme gereği duyabilirsiniz. Saat 13:05 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde bilinçli olmak gerekir. Ne yapacağınızı bilmemek yanlış olur. Yatırım, harcamalarda geleceğe ve üretime dönük düşünmek lazım. Saat 13:57 Merkür-Uranüs görünüm etkisiyle, yaydan fırlamış ok misali bizi hızlıca değişimde bulunmaya sevk ediyor. İçimizden geleni, geldiği gibi ifade edebiliriz. Ne olacaksa olsun diyebiliriz. Yenilenme ihtiyacımız nedeniyle yaptıklarımızı birileri onaylamasa da umurumuzda olmayabilir. Bu hayat benim ve istediğim gibi yaşamak da hakkım diyerek yola devran olabiliriz. Saat 18:05 Ay-Mars görünümü, iş ortaklığı ve ikili ilişkilerde uyumlu ve paylaşımcı hareket edebilirsiniz. Saat 21:11 Ay-Venüs zorlu görünümü, iç dünyanızda endişe yaratıcı olabilir. Çevre ile aramızdaki irtibatı bir şekilde uzlaşı içinde yürütmemiz gerekebilir. Bu saatlerde, gelecek, ilişki, yuva, iş hayatımız söz konusu olduğunda bir hayli tepkide bulunabiliriz. Bunlar düzelmediği takdirde pek tadımız tuzumuz olmaz. Yüzünüzü gülümseten bir gün geçirmeniz dileğimle,
25 Kasım 2017

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içerisinde arkadaşlarınla bir araya gelebilirsin. İletişim araçlarında aksaklıklar yaşanabilir.
25 Kasım 2017

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaptığınız işleri yeniden gözden geçireceksiniz. Hataların farkına varabilir, düzeltmek için harekete geçebilirsiniz. Bugün kendinizi ödüllendirebilir, elektronik cihaz almayı planlayabilirsiniz. Duygularınız yükseliyor.
25 Kasım 2017

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Düzene ve mükemmele düşkünlüğünüzü eleştiri bağımlılığı ile birleştirip hoşgörüsüz davranışlar içerisinde olmamalısınız.
25 Kasım 2017

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Hafta sonunda başkalarından öğrenebileceğiniz çok şey var. İlişkilerinizi geliştirebilirsiniz.
25 Kasım 2017

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün aşk konusunda beklenmedik karşılaşmalara, görüşmelere hazır olabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle yapacağınız konuşma veya görüşmeler sıradışı sonuçlar, ummadığınız gelişmeler getirebilir. Farklı konularla ilgilenmekten hoşlanabilirsiniz.
25 Kasım 2017

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde zihniniz çok açık. Özellikle mesleki konularda bundan yararlanabilirsiniz. Bu da sizin yararınıza olacak. Fikirleriniz çevreniz tarafından takdirle karşılanıyor. Sevildiğinizi bilin ve ona göre davranın. Gereksiz kuruntulara kapılmayın.
24 Kasım 2017

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi toplum içinde bulunduğunuz her ortamda sevgi dolu ifade ederek, güzelliğiniz/ yakışıklılığınız ile ön planda olacağınız bugün, ilişkilerden yana muazzam fırsatlar elde ederken, aile ilişkilerinizi geliştirebilir, iş hayatınızda olumlu kararlar alabilir ve ilişkilerinizde keyifli bir gün geçirebilirsiniz.
25 Kasım 2017

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür ile Uranüs arasındaki olumlu etkileşim partnerinizle aniden yurt dışında yaşama kararını gündeme getirir. Yabancı birine aşık olmak aklınızda bir anda parlak bir fikir haline gelir. Bol bol seyahat planları yapabilirsiniz. Hiç akınızda olmayan yaratıcı bir faaliyete hayatınızdaki kapıları sonuna kadar açarsınız. Çocuklara yönelik drama çalışması, dans, eğlence faaliyetleri bu günün canlı teması olacaktır.
25 Kasım 2017

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde kendinizi farklı ortamlara atabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla yapacağınız gezi planları günü keyifli geçirmenize neden olabilir. Sürprizleri sevecek ve alışveriş içinde bulunmaktan mutluluk duyacaksınız
Reklamı Kapat