Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

31 Temmuz 2014
Hızla gerilerde kalan bitmiş ilişkinizden hala kopamadığınız, garip bir bağınız olduğunu düşünüyorsunuz. Bu, yüreğinizin hala dolu olduğu gibi bir izlenim bırakıyor çevrenizde.

Aslan Burcu Günlük İş Falı

31 Temmuz 2014
Doğal yeteneklerinizi iş hayatınızda bir anahtar gibi kullanabiliyorsunuz. Aksayan her işin arkasında bir gevşeklik ya da beceriksizlik olduğu yolundaki inancınız, gün geçtikçe biraz daha esniyor.

Aslan Burcu Günlük Para Falı

31 Temmuz 2014
Müsriflik anlamında harcamalarınız pek olmuyor. Paranızı çok dikkatli kullanıyorsunuz. Bu özelliklerinizle hayatın bir kısmını da kaçırdığınız düşünülüyor. Ama hiç oralı bile olmuyorsunuz, tarzınızdan memnunsunuz.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

31 Temmuz 2014
Aşk hayatınızda büyük bir yanılsama içersindesiniz. Sizi hala geçmişe bağlayan bir şey yok.


Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2014
Üstün sabır yeteneğinizi bugünlerde bol bol kullanmanız gerekecek. Yaşadığınız bir problemin palazlanmasındaki payınızı artık kabullenmelisiniz. Tümüyle suçsuz olduğunuz yolundaki hırslı savunmalarınıza yalnızca kendiniz inanıyorsunuz. Bu akşam ya da yarın, bir misafirinizle özel bir geçmiş tartışmanız olabilir. Bu tartışma sizi biraz incitecek.

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2014
Sevgili Aslanlar Perşembe günümüz,  dün olduğu gibi Ay-Başak burcu seyriyle başlıyor. Maddi konularda hesabınızı bilmeniz anlamına gelir. Hangi işin size ne kazandıracağını gayet iyi hesaplayabilirsiniz. Hiçbir konuda risk almak istemezsiniz. Duygusal dünyanızda, bazı kişilerle aranıza mesafe koyma gereği duyabilirsiniz.Saat 17:47-19:09 arasındaki  Ay boşluk etkisi altında, parasal işlerimizi, hesaplarımızı bu zaman dilimi içinde dikkatlice yapmakta yarar görüyorum. Özellikle yoğunluk nedeniyle parasal  alışverişlerde  alacağımızı vereceğimizi iyi bilelim. Sağlık giderleri, kişisel bakım, temizlik ve düzenlemeler için bir miktar para harcayabiliriz. Saat 19:09 Ay-Terazi burcu geçişi, huzurlu bir şekilde, kendimize ve çevremizdeki insanlara zaman ayırmamızı sağlıyor. Anlaştığımız kafa dengi arkadaşlarımızla sohbet etmek, huzur verici paylaşımlarda bulunmak hoşumuza gidebilir. Yüreğinizde huzur, gözlerinizde mutluluk eksik olmasın. Günün tüm güzellikleri sizlerden yana olsun.


Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2014
Bugün daha hareketli ve aktif olacaksınız. Her şeyi herkesle paylaşmak istiyorsunuz.. Uzak yollarla ilgili planlarınız olacaktır. Düşüncelerinizde müthiş bir aksiyon var. Fikirlerinizi herkese kabul ettirmek zorunda değilsiniz. İsteklerinizdeki artışlar sizi yorabilir. Dikkatli olmalı ve çevrenize güvenmek yerine, onları sınamalısınız..

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2014
Ödemeler, banka işleri ve de maddi konularla uğraşmanızı gerektiren meseleler önünüzde olacak. Kalıcı kararlar ve planlar için günün geneli destekleyici. Maddi olarak gerekenleri yerine getirmek için de ideal olacak.


Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2014
Olumlu seçenekleri değerlendirmelisiniz. Ani tepkilere, gelişmelere veya hareketlere açık bir gündesiniz, planlı programlı ilerlemeniz yararınıza olur. Fiziksel değişiklikler yapmadan önce, özelliklerinizi geliştirmeye çalışmalı, kendinize yatırım yapmalısınız. İş kafasıyla hareket etmeniz ani olayları en iyi şekilde bertaraf etmenizi sağlayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı iniş çıkışlı durumlar, beklenmedik gelişmeler veya bazı değişiklikler sizi, rutin anlaşmalardan, bazı kişilerden veya düzenlemelerden bağımsız özgür bir konuma taşıyabilir. Ancak, siz yine de, olası bu tür rahatsız edici görünen olaylar yaşanmaması için tedbir almalı veya olan biten değişiklikleri kontrol altında tutmaya çalışmalısınız. Nedensiz yaprak kımıldamadığına göre, ortaya çıkan gelişmeleri dikkatle ele almak veya incelemek daha doğru olacaktır.

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2014
Para ve başkalarından desteklerle ilgili konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Başkalarından destek veya ortak arayışınız için görüşmelerde bulunmanız mümkün gözüküyor. Hazırladığınız detaylı sunumlar göz doldurabilir. Görüşme sırasında anlayışlı ve sakin bir hava yaratmanız yararınıza olabilir. Parasal açıdan olumlu haberler var.


Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2014
HER şeye, herkese bir kulp takıyorsunuz. Öz eleştiri yapmak sizi kendinize getirecektir. Yakınlarınızla daha sıcak bir iletişim içinde olun.

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2014
Önünüzde zorlu günler var. Mutlu olmak için biraz uğraş vermeniz gerekecek. Fakat bu zorlu günleri atlatmak çok uzun sürmeyecek. Aşk size yardımcı olacak. Eğer seviyor ve seviliyorsanız istediğiniz desteği karşınızdaki insandan fazlasıyla göreceksiniz.

Geçmiş Aslan Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!