Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

9 Ekim 2015
Sevgilinizin biraz problemli biri olduğunu geç fark ettiniz. Nedense onun kişiliğinin derinliklerine inmeye hiç niyet göstermiyorsunuz. Biliyorsunuz ki, o sizin en yakınınızdaki insan.

Aslan Burcu Günlük İş Falı

9 Ekim 2015
Çok umut bağladığınız bazı projeleriniz şu günlerde kısmen de olsa yüzünüzü güldürecek. İş yaşamınızda kader birliği yaptığınız arkadaşınızın çabaları gözlerinizi yaşartıyor.

Aslan Burcu Günlük Para Falı

9 Ekim 2015
Kemerleri yeterince sıktığınızı düşünüyorsunuz. Ama aile içinde harcama meraklısı bazı yakınlarınızı bu konuda disiplin altına alamıyorsunuz. Daha da ciddi kararlar alma yoluna gideceksiniz.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

9 Ekim 2015
Kaldırdığınız her taşın altından o çıkıyor. Artık dostu düşmanı ayırmanız gerekiyor.


Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Ekim 2015
Çevrenizdeki insanları farkında olmadan birçok konuda baskılıyor, direnen olunca da takışıyorsunuz. Bu yanınızla sempatikliğinizi azaltıyorsunuz. Geçmişinizle ilgili takıldığınız bir anı, arada bir bütün keyfinizi kaçırıyor. Bunu ömür boyu yaşamak istemiyorsanız., ne olursa olsun açığa çıkartıp hesaplaşmak zorundasınız. Haftanın sonuna doğru bir özleminizi gidereceksiniz.

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Ekim 2015
Sevgili Aslanlar Cuma günümüz, saat 02:18 Ay-Satürn zorlayıcı görünümüyle başlıyor. Bu enerji, maddi konulardaki işlerimizi, alışverişlerimizi ekonomik yönde halletmeye çalışmanın göstergesidir. Ancak bu bizim için pek de hoş bir şey değildir. Belli ölçülere uymak Aslanlar gibi hayatın zevkli yanlarının tadına varmayı seven kişileri rahatsız edicidir. Çocuklarımız, kişisel ihtiyaçlarımız, evimizle ilgili ısınma, bakım, onarım gibi giderlerimizin bütçemize uygun şekilde düzenlenmesinde fayda var. Bizimle aynı görüşte olmayan kişilerle aramızdaki iletişimi, duygusal meseleleri bugün olgunlukla ele almamızda yarar görüyorum. Saat 13:53 Ay-Neptün karşıtlığında, bütçe dışı harcamalar veya evdeki hesabın çarşıya uymaması gibi durumlar görülebilir. Aldığınız ile verdiğinize dikkat ediniz. Saat 17:05 Ay-Mars kavuşumu parasal ve iş ile ilgili konularda güvenli olacak şekilde hareket etmenizi sağlıyor. Böyle düşünüyorsanız, gayet iyi yapıyorsunuz. Şu aralar seçici olmakta yarar var. 9 Ekim saat 17:57-2 Kasım saat 09:06  tarihleri arasında, Merkür-Terazi burcunda seyrini düz olarak sürdürecek. Bu çevremizle olan iletişimi hoş ve paylaşımcı hale getiriyor. Hem yakınlarımızla sıkça görüşeceğiz hem de kardeşlik, sevgi, uyum ve güzellikten yana olacağız. Değerlerimizin önemini bilerek, kiminle nasıl konuşmak ve nasıl anlaşmak gerektiğinin farkında olacağız. Merkür-Terazi burcu geçişi, yetenekli olduğumuz konularda iletişimde bulunarak, insanlarla bir araya gelerek fikirlerimizi ifade etmemizde faydalıdır. Sanatsal becerilerimizi belli kişilerle paylaşacağımız faaliyetlerde bulunabiliriz. Güzellik eğitmenliği, ilişki danışmanlığı gibi. Birileri sizi arayabilir, bir araya gelebilirsiniz, bazı konular üzerinde gözlemde bulunabilirsiniz. Yeni bir ilişkinin iletişim anlamında size yönelişinin işaretçisi olabilir. Kısa seyirli geziler olabilir. Bütün burçlar için genel


Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

8 Ekim 2015
Fikirlerinizi ve duygularınızı sevdiğiniz bir kişiyle ya da partnerinizle paylaşabilirsiniz. Aşk hayatınız ön planda. Fikir alışverişleri bazı işleri ele alış biçiminizi de etkileyebilir. Pek çok konuda işler istediğiniz gibi gidiyor, ama sağlığınızı veya parasal başlıkları ilgilendiren konularda daha gerçekçi düşünmeniz gerekiyor.

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Ekim 2015
Çalışıp didinip mücadeleyle elde ettiğiniz bir şeyi korumak için de en az elde ettiğiniz dönemdeki kadar çaba göstermelisiniz. Bugün size ait olan ve değer verdiğiniz bir şeyi kaybetme riskiniz var. Tedbirli olmakta fayda var.


Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

8 Ekim 2015
Bazı plan, program veya düzenlemeleri kendi istek ve ihtiyaçlarınıza göre tekrar şekillendirebilirsiniz. Gerekli değişiklikleri yaparken keyifli vakit geçirebilirsiniz ve elde ettiğiniz sonuçlar sizi tatmin edebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Üç haftadır yaşanan yanlış anlaşılmalar, bir ileri bir geri giden durumlar veya durma noktasına gelen işler yarından itibaren hız kazanmaya başlayabilir, ama yeni başlangıçlar yapmak için birkaç gün beklemek daha doğru olacaktır. Zira yarın akşam saatlerinden itibaren durağanlaşmaya başlayacak olan Merkür, bugün ve yarın son birkaç sevimsiz marifetini göstermeye de kalkabilir. Dolayısıyla, her şeyin yoluna girmesi birkaç gün alabilir. Gün içerisinde, sosyal ilişkilerimiz olumlu. Alışverişler veya keyif için yapılan harcamalar söz konusu olabilir. Gece saatlerinde ise, ilişkilerimizde daha dikkatli cümleler kurmaya bakalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Ekim 2015
Bugün yeteneklerinizi kullanmanız gereken olaylarla karşılaşabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde sıkışmalar meydana gelebilir. Çözmek zaman alabilir. Bazı durumları veya insanları olduğu gibi kabullenmeniz gereken zamanlardasınız. Akşam saatlerinde farklı programlar yapabilirsiniz. Enerjinizi boşaltmak size iyi gelecektir.


Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Ekim 2015
Aniden ortaya çıkan parlak fikirler hemen her konuda ilerleme sağlamanızı sağlayabilir. Gereken gayreti gösterirsiniz gerçekten başarabilirsiniz.

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Ekim 2015
Çalışıyorsanız iş hayatınızda bir yıldız gibi parlayacaksınız. Yaptığınız anlaşmalar, imzaladığınız sözleşmeler v.s. hepsinden karlı çıkacaksınız. Duygusal hayatınız için söylenebilecek bir değişiklik yok. Temkinli olmalısınız.

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Ekim 2015
Gün boyunca aile ilişkilerinizi iyileştirebilir, evinizle ilgili düzenlemeler yapabilir ve beklediğiniz finansal çözümü bulabilirsiniz. Bu süreçte sevdiğiniz kişi ile ev ortamında olmayı tercih edebilir, kalabalık ortamlar yerine sakin yerlerde olarak, enerjinizi yükseltebilirsiniz.

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

8 Ekim 2015
Kazançlarınızı arttırabileceğiniz koşullarla karşılaşabilirsiniz. Yine bu dönem gardrobunuzda yer açmanız gerekebilir, bol bol alış-veriş yapabilirsiniz. Venüs desteği sayesinde, gayet güzel paralar kazanabilecek, satmak istediğiniz bir şeyler varsa, elinizden çıkarmayı düşündüğünz rahatlıkla satabileceksiniz.

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Ekim 2015
Bugün itibarıyla iletişim sorunlarınız geride kalmaya başlayacak. Yakın çevrenizde bozulan iletişiminizi etkili bir dille ve nazik yaklaşımlarla lehinize çevirebilirsiniz.

Geçmiş Aslan Burcu Burç Yorumu