Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Ekim 2016

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

O sizin taleplerinizi yerine getirdikçe siz daha fazlasını istiyorsunuz. Özgürlüğünü kısıtladığınızı düşünüyor ve zaman zaman bunu dile getiriyor. Bugün birlikte olma isteğinizi geri çevirebilir.
21 Ekim 2016

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Herkesin sizin gibi olması mümkün değil. Siz kısa zamanda nitelikli iş çıkarmakta ustasınız ama herkesin yeteneğinin aynı olması mümkün değil. Bazı problemler sizin bu değerlendirmenizden kaynaklanıyor olabilir.
21 Ekim 2016

Aslan Burcu Günlük Para Falı

İşyerinde yaşanacak yeni gelişmelerin sizin bütçenize de olumlu bir katkısı olabilir. Geçici bir süre yaşadığınız mali sorunlar çözülecek gibi görülüyor. Yine de harcamalarınızda dikkatli olmanız gerekebilir.
21 Ekim 2016

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Yakınınızdaki biriyle yaşamaya başladığınız endişeleriniz konusunda haklı çıkabilirsiniz. Hayal kırıklığıyla birlikte kalp kırıklığı da yaşayabilirsiniz
21 Ekim 2016

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İş yaşamında olduğu kadar özel yaşamınızda da hırslısınız. Çevrenizdekilerin de sizin istediğiniz gibi davranmanızı istiyorsunuz. Müdahaleleriniz bazılarının canını sıkıyor ve bunu da size belirtmekten kaçınmıyorlar ama huyunuzdan vazgeçmiyorsunuz. Bugün kendinizi bu konuyla ilgili bir tartışmanın içinde bulabilirsiniz. Tartışmanın büyümemesi için bu zaafınızı kabul etmeniz gerekebilir.
20 Ekim 2016

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 05:41 Ay-Uranüs olumlu görünümüyle dikkati çekmeniz gayet kolaydır. Kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilir, aşk hayatınız ve yaşamsal alanlarda aktif bir gün geçirebilirsiniz. Bu enerji sizin özellikle yaşıtlarınızla aranızda güçlü bir diyalog kurmanızı sağlayıcıdır. Saat 10:48 Merkür-Uranüs karşıtlığı, akrabalarınız, iş girişimleriniz, eğitim hayatınız gibi konularda ılımlı ve ortama ayak uydurucu tarzda düşünebilirsiniz  veya sizden bu doğrultuda davranmanız beklenir. Ancak son yıllarda yaşanan gelişmeler bu ılımlı halinizin, kıymet bilir tavırlarınızın sizi artık yorması ve değerinizin bilinmemesi sebebiyle yormaktadır.  Ne olacaksa olsun, artık birilerini idare etmekten bıktım, hayatımı düzenleyeyim diyerek ani kararlar alabilirsiniz. Ancak benim tavsiyem, uygulamak istediğiniz yenilikleri iyice sağlam bir zemine oturtmanızdır. Saat 14:17-18:29 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Belirsizlik içeren ve  sizi bir hayli düşündüren konularda karar vermeyelim.  Boşluk kimi zaman, bizi yanlış bir karar vermekten koruyabilir. Düşünme ve analiz etme fırsatı buluruz. İşler yolunda gitmiyor diye hemen olumsuz düşünmeyelim. Boşluk saatleri içinde dikkat edilecek husus, olayları anlamadan dinlemeden karar vermemektir. Saat 18:29 Ay-Yengeç burcunda seyrine başladığında,  yuva kurma, huzur bulma, kendinizi garanti altına alma, sizi gerçekten anlayabilecek bir insana kavuşma ihtiyacınız ve hassasiyet bu saatlerde  yoğun olabilir.  Riskten uzak durmanın simgesi olan Ay-Yengeç geçiş günlerinde, ne kadar güvendeyim sorusunun cevabı her burç için önemlidir. Sizi tedirgin eden konuları, başkalarıyla değil, ilgili  kişi veya kişilerle karşılıklı konuşarak çözüme kavuşturmayı tercih edersiniz. Arzu ettiklerinize kavuşmanız dileğimle,
20 Ekim 2016

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir an önce gerçekleştirmek istediğiniz işinizle ilgili konuyu aceleye getirmeden ifade etmeye çalışın. Bu olay, çok hızlı davranmanın getireceği riskleri kaldırmayacak kadar sizin için önemli. Bu nedenle, şimdiye kadar yapmadığınız şekilde detaylı adımları hesaplayarak yapacağınız planlara ihtiyacınız var. Değersiz görünen bazı ayrıntılar başkaları için çok önemli olabilir. Düzen içinde bir sistem size kazandıracaktır.
20 Ekim 2016

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlarla buluşup kalabalık toplantılar yapmak için güzel bir tatil günü. Aynı dilden konuştuğunuz kişilerin size eşlik etmesi iyi olur. Yoksa gürültülü ancak dinlemeye değer bir şey bulamadığınız bir ortamda kalabilirsiniz.
20 Ekim 2016

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizi motive edecek kişisel bazı yenilikler yapabilirsiniz. Standartlarınızı da yükseltmek isteyebilirsiniz. Özel ilişkileriniz güçleniyor. Romantizm ve heyecan ön planda. Günün Atmosferi:Yaratıcı yöntemler, şimdinin şartlarıyla uyuşmayabilir Üretkenliğiniz artıyor. Fikirleriniz değişkenlik gösterebilir. (+/- 4 gün). Keskin zekânız devrede. Fakat her şeyi söylememelisiniz. Aksi takdirde, karşınızdakileri incitebilirsiniz. Sıra dışı fikirlere sahip olduğunuzu düşünebilirsiniz, ancak öyle bile olsa başkaları o denli yaratıcı bulmayabilir. Öğle saatleri sizin için diyaloglar ve toplantılar açısından daha uygun. Akşam saatleri ise, ev, aile ya da ülke ile ilişkili konulara eğilebilirsiniz.
20 Ekim 2016

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde geleceğe yönelik konularda yeniden harekete geçmek isteyebilirsiniz. Aynı iş çevresinde olduğunuz kişilerden fikir alabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konulara başkalarıyla çalışabilirsiniz. İlerleyen saatlerde yoğunluğunuz artabilir. Elinizde olmayan nedenlerden işlerinizde engeller çıkabilir.
20 Ekim 2016

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı şeylere olduğundan fazla değer vermiş olduğunuzu düşünebilirsiniz. Sizi destekleyenleri küçümsemeyin. Duygularınız karışık. Sorunları büyütmekten kaçının.
20 Ekim 2016

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiğiniz insanın psikolojik sorunlarıyla ilgilenmelisiniz. Bencilce tutumunuzdan biran önce sıyrılın. İş hayatınızı aşk hayatınızla karıştırmamaya özen gösterin. Bugün yeni dostlar edinebilirsiniz. Karşınızdaki insanı iyice tanımadan özel hayatınıza ortak etmeyin.
20 Ekim 2016

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden imajınız üzerinde yeni bir değişiklik yapmayı tercih etmemeli, olası geçici sağlık sorunlarınızın üzerinde durmamalı ve ikili ilişkilerinizde yeni kararlar almamalısınız. Ruh halinizde geçici olarak durağanlık, belirsizlik hissedebilirsiniz.
20 Ekim 2016

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ağır enerjilere sahip olacağınız günün akşamında kendinize iyi davranmak isteyeceğiniz, zihinsel olarak çözülme durumuna geçebileceğiniz, kendi içinizdeki zenginlikleri keşfe çıkabileceğiniz bir süreç deneyimleyeceksiniz.Duygularınız ve sezgileriniz güçlenecektir. Ruhsal ve zihinsel krizlerinizi yönetmek adına önemli verilere sahip olabilirsiniz. Evlilikle ilgili ağır bir sorumluluk duygusu taşıyor olmanız mümkündür. Zihinsel olarak sabırsız, şımarık tavırlı ve sosyal ilişkileri zedeleyici bir tavırda olmamaya çalışmalısınız.
20 Ekim 2016

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevre iletişiminizde bugün agresif tavırlara dikkat edin. Yapacağınız işlerden kolay tatmin olmayacaksınız. Fikirleriniz hızlı akacak ve sabırsızlık öne çıkacak.
Reklamı Kapat