Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

23 Nisan 2014
Bugün romantik sözler duyma ya da bir telefon alma ihtiyacı duyabilirsiniz. O kişinin bu ihtiyacınızı karşılayamaması sizi sevmediğinden değil, yaşadığı yoğunluktan kaynaklanıyor.

Aslan Burcu Günlük İş Falı

23 Nisan 2014
İş yerinizde, yöneticileriniz ve bir takım iş arkadaşlarınız arasında bir tartışma yaşanabilir. Siz bu tartışmaya katılmayacaksınız fakat tartışma konusunun ne olduğu üzerine konuşacaksınız.

Aslan Burcu Günlük Para Falı

23 Nisan 2014
Beklenmedik bir telefon konuşması sizin yüzünüzü güldürebilir. Umutlarınız boşa çıkmayacak. Güçlü olmanız ve parayla ilgili kararlarınıza siki sıkıya bağlı olmanız gerekiyor.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

23 Nisan 2014
Yorumlarınıza sessizlikle yanıt veren insanlar kendi fikirlerini söylemeye cesaret edemiyorlar. Bu da sizin haklılığınızı kanıtlıyor.


Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
Sabah saatlerinde evinizde, ailenizden biriyle ufak bir tartışma yaşayabilirsiniz. Ama karşınızdaki insanın çabalarıyla bu tartışma tatlıya bağlanacak ve gününüzün geri kalan kısmını etkilemeyecek. Ayrıca şansınızın üzerinizde olduğu bir gündesiniz. Çeşitli konularda atılımlarda bulunabilirsiniz. Bugün hoşunuza gidecek insanlarla tanışabilirsiniz. Sosyal çevrenizde bir hareketlenme görülüyor.

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
Sevgili Aslanlar Çarşamba gününe, saat 10:08  itibariyle, Mars-Uranüs karşıtlık etkisi altında başlayacağız. Bugün üzerinde  duracağınız en önemli konu yakın çevrenizle olan ilişkinizde dikkatli olmak ayrıca farklı düşüncede olan kişilerle mümkünse tartışmaya girmemektir. Özellikle seyahatlerde çok dikkatli olunmalıdır. Çünkü aşırı hız, çabucak bir yerden diğer yere ulaşma arzusu, gittiğiniz yerdeki gergin insanlar veya bir an önce işlerinizi yoluna koyma arzusu gibi durumlar hatalar yapmanıza ve zarar görmenize neden olabilir. Ayrıca yenilik anlamında düşündüğünüz işler için Mayıs sonuna kadar incelemelerde bulunmak gerekiyor. Ne de olsa Mars geri hareketi hala devam ediyor. İşler rayına oturmadan radikal kararlar almak oldukça sakıncalıdır. Yüksek eğitiminizle alakalı meselelerde bir başka şehirde okuma veya çalışmak gibi bir durumunuz varsa lütfen iyice düşününüz. 23 Nisan saat 12:16-7 Mayıs saat 17:57 tarihleri arasında Merkür-Boğa burcunda ilerleyecek.  Gerek hedeflerimizi  ve gerekse mali konuları yerli yerine koyabilmek için öncelikle durumumuza bir bakmamız gerekecek. Çalışan bir kişiysek, tabii ki iş güvenliğimiz başta olmak üzere elde edeceğimiz kazancı önemseyeceğiz. Eğer çalışmıyorsak gelirimize göre yaşantımızı sürdürmek zorundayız. Eğer şartlar,  istediğimiz çerçevede değilse ve bizi tatmin etmiyorsa, istikrar yoksa, gelecek göremiyorsak 3 Mayıs tarihinde işi sonlandırma gibi bir durum yaşanabilir. İnatlaşmalar, gerginlik etkili olabilir. Ailevi ve toplumsal ilişkilerimize mutlaka dikkat edelim. Saat 16:38 Mars-Pluto arasındaki zorlayıcı görünüm, biraz önce sözünü ettiğim konularda hem de iletişim ve iş hayatında  hırslı davranmaya, isteklerimizi zorla kabul ettirmeye yol açabilir. Çevresel faktörler, içinde yer aldığımız ortam bize doyurucu gelmeyebilir. Çalıştığımız alanda, emek sarfettiğimiz konularda kendimizi ve sistemi yetersiz görerek isyan edebiliriz. İster istemez psikolojik anlamda gergin davranabilir, yanlışa dur demek için kendimizce çözümler bulmaya kalkışabiliriz. Ben bilinçli hareket etmenizden yanayım. Eğer izlediğiniz yol, sonrasında sıkıntı yaratacaksa lütfen sakin olunuz. Saat 19:11-24 Nisan saat 09:55 tarihleri arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum. Kalben sevgilerimle,  


Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
Emir almaktan hoşlanmadığınız kesin. Özellikle Kova'da ilerleyen. Ay, duygusal ilişkilerinizde renkli bir yelpaze sunuyor. Partnerinizin olumlu yaklaşımları karşısında kendinizi oldukça mutlu hissedeceksiniz . Bugün katılacağınız organizasyonlarda,kendinize farklı bir yer edinecek ve seçkin kişiliğinizi ortaya koyacaksınız.

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
Bir ortaklığınız, ticari bir bağlantınız, aile yakınlarıyla, kardeş ve akrabalardan biriyle yaptığınız bir iş birliği varsa beklenmedik gelişmeler ve tepkilere hazırlıklı olun. İlişkilerinizi zedeleyecek hamlelerden kesinlikle kaçının.


Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Nisan 2014
Pozisyonunuzu korumak veya tam tersi belli bir pozisyondan kurtulmak için mücadele etmeniz gerekebilir. Birkaç gün bekleyebilirseniz daha uygun sonuçlar elde edebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Herkes kendi istediği şeylerin kendi istediği şekilde halledilmesi konusunda ısrarcı olabilir. Kavgadan ve düşmanca hareketlerden uzak kalmak isteyenlerin isteğinin gerçekleşmesi için var gücüyle saldırmak yerine uzlaşmacı olması ve ortak noktaları bularak ilerlemesi daha doğru olacaktır. Güç gösterisi yapmak veya güç savaşları için doğru günlerde değiliz. Kendinize taraftar ve destekçi bulmak niyetindeyseniz ısrarcı olmak yerine birkaç gün beklemeniz daha doğru olacaktır. Ani hareketlerden ve tepkilerden kaçılmasında, riskli yerlerden ve durumlardan uzak durulmasında da fayda var.

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
Beraberlik ve ortaklar konularında uzun vadeli planların gündeme geleceği bir gündesiniz. Karşınızdakini daha iyi dinlemeye bakın. Ortaklar konusunda da sağlam temeller atılabilir. Yalnız istekleriniz konusunda kararlı ve açık olmanız gerekiyor. Hayatınızda yeni dengeler ve destekler oluşturabilmek bugün önemli bir gün olacak.


Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
GÜÇLÜ sezgileriniz sayesinde işinizde somut adımlar atmak istiyorsunuz. Düşüncelerinizden ödün vermek istemiyorsunuz.

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
Bugünün etkileri, sizi fazlasıyla gevşetmeye başlayabilir. Duygusal hayatınızdaki uyumlu ve keyifli ortam, tüm yaşam alanlarınıza aşırı iyimserlik olarak yansıyabilir. Ciddi konulara odaklanmakta, sorunları doğru biçimde değerlendirmekte zorluk yaşayabilirsiniz.

Geçmiş Aslan Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!