Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

30 Mayıs 2015
Bugünlerde gözleriniz kapalı, sizinle ilgilenenleri göremiyorsunuz. Aşk, yaşamınızdaki önemini yitirmiş gibi. Sevda konusunda biraz silkelenmeniz gerekiyor. Herhalde yine yanlış bir adım atmaktan korkuyorsunuz.

Aslan Burcu Günlük İş Falı

30 Mayıs 2015
Geliriniz hiç azımsanacak gibi değil. Çalışma ortamınızın değerini biliyorsunuz. Becerilerinizi mükemmel bir şekilde sergileyebiliyorsunuz. İşyeriniz de sizinle ilgili olumlu düşünüyor.

Aslan Burcu Günlük Para Falı

30 Mayıs 2015
Bugünlerde biraz sıkıntıdasınız, büyük ödemeleriniz var. Sıkıntılı bir dönemden geçiyorsunuz. Onları daha ileri tarihlere erteleyebilme olanağınız yok. İşinize sarılıp burada yükselmek durumundasınız.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

30 Mayıs 2015
Arkadaşlarınıza karşı biraz daha ilgili olmanız gerekiyor. Yoksa dost ve arkadaş ilişkilerinde itibar kaybına uğrayabilirsiniz. Biraz daha vefalı olmaya çalışmalısınız.


Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mayıs 2015
Sadece size cazip gelen insanlarla dostluk geliştirmek gibi bir yanlışınız var. İnsan ilişkilerini gözlemeniz gerekiyor. Çok ortak yanı olmayan insanların da sıkı dostluklar kurabildiklerini göreceksiniz. Bu akşam bazı konuklarınız olacak. Bu ağırlamadan fazla memnun olmayacaksınız. Sizi gerecek bir tartışma yaşamak durumunda kalabilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mayıs 2015
Sevgili Aslanlar saat 12:33 olana dek Ay boşluk etkisi sürecek.  Bu etki yer değiştirme ve nakil yoluyla başka bir ortamda çalışmak yaşamak gibi konular üzerinde ciddiyetle düşünmenin işaretçisidir. Ancak olan resme bakmak gerekir, karar değişikliğinde bulunulmamalıdır. Boşluk etkisinin ardından saat 12:33 itibariyle Akrep  burcunda ilerleyecek Ay, tutkulu yanlarımızı öne çıkartıcıdır.  Bir başkasının bizi geçmesine, yenmesine, üzerimizde kontrol kurmasına izin veremeyiz.  Kimseye  uymak zorunda hissetmeyiz kendimizi. Ne olursa olsun kendi çıkarlarımızın peşindeyizdir. Saat 19:56 Güneş-Merkür kavuşumu, ümitleriniz, dilekleriniz, yarınlarınız adına öncelikle eskiyle alakalı konular hakkında düşünmek, yeniden gözden geçirmek anlamında kıymetlidir. Hedeflerinizi tekrar mantıklı bir şekilde ve dağılmadan gözden geçiriniz. Daha önce verilmiş kararlarınızı ele alarak, olur ve olmazlarını tespit etmeye çalışınız. Amacınız hangi alanda ilerlemekse ona göre bilgi edinmeye çalışınız. İşinizle ilgili ani kararlar vermeyiniz. Huzur ve emniyetiniz, maddi ve manevi açıdan durumunuz tatmin edici mi? Buna bir bakınız. Ayrıca, mali işlerinizi, hesaplarınızı, alacaklarınızı ve kazanç konularını dikkatli bir şekilde gözden geçirmekte yarar var. Parasal hiçbir meselede, ani karar vermeyiniz. Risk altına girmeyiniz. Mutlu, huzurlu ve keyifli bir cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mayıs 2015
Maddi kısıtlamalar tarzınıza uygun değil. Bugün harcamalarınızı dikkatli yapmak zorundasınız. Bunun için, kırdığınız en yakın dostunuzun gönlünü almanın bir çare olduğunu unutmayın. Birlikte iyi işlere imza atabileceğinizi siz de biliyorsunuz. Günlük iş ilişkileri içinde karşılaştığınız insanlarda üstün nitelikler ararken, hiç beklemediğiniz yerlerden iş kaçırıyorsunuz.

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mayıs 2015
Bugün ailesel konular ve çocuklarla ilgili çabalarana uğraş konularınız olacak. Alacağınız sorumluluklar daha çok duygusal bağını olan kişilerle alakalı. Fazla korumacı bir havaya bürünüp sevdiklerinizi sıkboğaz etmeyin.


Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mayıs 2015
Diğerlerinin söylediklerini veya fikirlerini çok fazla ciddiye almamanız gereken birkaç günün içerisindesiniz. Kafa karışıklıklarına veya yanlış anlaşılmalara açık olunması gereksiz diyaloglara girmek yerine birkaç gün beklemenin daha doğru olacağına işaret ediyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hafta boyu hissedilen kafayı toplayamama, halsizlik, kararsızlık veya kafa karışıklığı hali hafta sonuna(özellikle Pazar günü) yayılabilir. Bazı konularda birbirimizden tamamen farklı şeylerden bahsetmemize rağmen aynı şeyden bahsediyoruz hissine kapılabiliriz. Hayatımızda bu hafta yer alacak konular her neyse, tamamen kavramak, gerçeklere ulaşmak veya doğru şekilde değerlendirmek için üç gün beklememizde fayda var. Üç gün sonra gerçekler ortaya çıkacaktır ya da karışıklıklar giderilecektir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mayıs 2015
Günün ilk yarısında bazı ziyaretler ve konuşmalar dikkat çekebilir. Öğle sonrasında ev ve yakınları ilgilendiren işler içinde olabilirsiniz.


Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mayıs 2015
İş açısından şanslı bir evredesiniz. Zaten aklınızı da işinize yoğunlaştırmalısınız. Zira aşk hayatınızda biraz durgunsunuz

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mayıs 2015
Bu günlerde sizi yeni ve özel bir arkadaşlık bekliyor. Bu arkadaşlık önceden hiç olmadığı kadar iyi olacak. İlişkinizde şüphe ve kıskançlığa yer vermediğiniz müddetçe herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız. İş hayatınızda bu günlerde hayırlı sayılacak bir yatırım yapacaksınız.

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mayıs 2015
Bugün sizin için maddi konularda son derece büyük bir şans görünmekte. Krediler, miras, nafaka, burs, ortak gelirler ve yeni anlaşmalar konusunda güçlü ve iyicil etkiler almaktasınız. İletişim konusunda beklemediğiniz şanslarınız olabileceği gibi, yakın çevrenizin desteği ile sorunlarınıza muazzam çözüm yolları bulabileceğiniz bir gündesiniz.

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mayıs 2015
İş ve çalışma koşullarınız ile ilgili çok daha hırslı ve meydan okurcasına çalışmanız gerekebilir. Birlikte çalıştığınız kişilerle gerginlikler, mücadele gerektiren durumlar ortaya çıkabilir. Olası çıkacağınız seyahatlerde trafikte dikkatli olmakta yarar var.

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mayıs 2015
Gün içinde, iletişiminiz yüksek olacak. Arkadaşlarınızla yapacağınız planlar sizi sosyal çevrelerde mutlu edebilir. Eski arkadaşlarınızla eski konular üzerine konuşmalar içinde olabilirsiniz.

Geçmiş Aslan Burcu Burç Yorumu