Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

30 Temmuz 2015
Sevgilinizden beklediğiniz bazı girişimler gerçekleşmiyor ve bu konu yüzünden onunla sıkça tartışıyorsunuz. Ona derdinize doğrudan anlatmalısınız ve onunla kavga etmekten vazgeçmelisiniz.

Aslan Burcu Günlük İş Falı

30 Temmuz 2015
Bugün iş çevrenizde çeşitli anlaşmalar yapabilirsiniz. Dış nedenler fazlasıyla zamanınızın alabilir ve sizi uğraştırabilir. Yeni bir girişimde bulunmayın.

Aslan Burcu Günlük Para Falı

30 Temmuz 2015
Parasal konulardaki son günlerdeki başarınız bugün de devam edecek ve önümüzdeki günlerde sosyal hayatınıza zaman ayırabileceksiniz.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

30 Temmuz 2015
Bugün trafikte sıkıntılı anlar geçirebilirsiniz. Heyecanlanmamaya çalışın ve kendinizi oluşabilecek tehlikelerden koruyun.


Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz 2015
Eviniz ve güvenliğiniz için planlamalar yapabileceğiniz bir gün. Görüşmelerinizi ertelemek ve tek başınıza kalmak iç huzurunuzu korumanıza yardımcı olabilir. Aileniz düşüncelerinizi destekleyerek iç güveninizi arttırabilir. Fikirlerine güvendiğiniz yakınlarınızla bir arada bulunmak ve kafanızdaki sorunları onlarla paylaşmak doğru olacaktır.

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2015
Sevgili Aslanlar Çarşamba gününe, Ay-Oğlak burcu geçişiyle uyanacağız. Günlük aktivitede sorumluluklar, aileyle temas, ciddiyet gibi olgular ön planda olacaktır. Saat 04:31 Ay-Kuzey düğüm arasındaki görünüm, bize karşı uyumsuz davranan kişileri veya bize uymayan durumları tepkiyle karşılamak yerine, gerçekçi bir şekilde gözden geçirelim. Böylece yanlışları, doğruları tespit etmiş oluruz. Saat 13:49 Ay-Neptün olumlu görünümü, olayların sonuçlarını rüya veya farklı bir yolla hissetmenizi sağlayabilir. Saat 21:24 Ay-Pluto kavuşum etkisi her konuda derinlikli düşünmeyi sağlasa da, kısıtlayıcı gelebilir size. Siz yepyeni bir şeyler istiyorsunuz. Rutin bir hayat, sürekli aynı şeyleri yaşamak yoruyor sizi. Zorlukları geride bırakmamızı sağlayacak gelişmeler dileğimle,    


Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2015
Gökyüzü enerjileriyle bugün; benzersiz ve sıra dışı özelliklerinizi, yeteneklerinizi ortaya çıkararak; ilgilendiğiniz konularda vizyonunuzu geliştirmenize yardımcı olacak. Meslek hayatınızda farklı bilgiler edinebilir, kendinizi belli bir grubun içinde cesaretle gösterebilirsiniz. Liderlik gücünüz yükseleceği için etrafınızdaki insanlara öncülük yapabilirsiniz. Evli aslanlar eşleriyle maddi konularda kararlar alabilirler. Alınan kararların olumlu sonuçlanabilmesi için çok açık ve net bir dille birbirinize fikirlerinizi beyan etmelisiniz. Bekar aslanlar ise, hayatınızın kadını ya da erkeği ile karşılaşabilirsiniz. Hatta ilk kez gerçek aşkı yaşayabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2015
Bugün sabah saatlerinde işleriniz akıcı olacak. İş arkadaşlarınızdan birinin sizin desteğinize ihtiyacı olabilir. Dayanışma için elverişli bir sabah olacak. Akşam saatleri gergin ve huzursuz insanlardan uzak durmakta fayda var.


Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2015
Beklenmedik durumlar ya da kaçınılması zor gelişmeler nedeniyle önemli değişiklikler yapabilir, bazı konularda yönünüzü dahi farklılaştırabilirsiniz. Bu tür olaylar, öneriler veya davetler sıklıkla yaşanmadığı için dikkate almakta fayda var derim Niobe’ce. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sorumluluklar ön planda. Halledilmesi gereken işler, görevler ve sorumluluklar disiplin gerektirebilir. Gün içerisinde karar alma yeteneğimiz yüksek. Öğle saatlerinde, insanlarla empati kurabilir, hiçbirşey beklemeden şefkatli yaklaşımlar içerisine girebiliriz ya da manevi başlıklı konular, dua etmek veya spritüel alanlara ilgi göstermek için uygun saatlerde olacağız. Akşam saatlerinde ise, duygusal anlamda biraz baskı altında hissedebiliriz veya rekabet içgüdümüz bizi hırçınlaştırabilir. Gücü doğru yönde kullanmak, manipülatif etkilere dikkat etmek gerekecektir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2015
Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınız sizi plan ve program yapmaya itebilir. Uğraştığınız işlerdeki eksikleri tamamlamak için zaman bulabileceksiniz. Sizi yoran ve yıpratan koşullara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Öğle saatlerinde kendinize zaman ayırabilirsiniz. İşte hizmet aldığınız kişiler gündeminizi etkileyebilir.


Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2015
Size yakın olmak için vaatlerde bulunan, size tatlı diller döken bir arkadaşınıza dikkat edin. Her dediğinize evet diyen insandan hayır gelmez.

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2015
Üzerinize sorumluluk almaktan hiçbir zaman çekinmiyorsunuz. Uzun süredir yaşadığınız sağlık problemlerinizi dost ve yakınlarınızın desteği sayesinde atlattınız. Yalnız günlük kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. İrili ufaklı paralar alacaksınız.

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2015
Gün boyunca kişisel yeteneklerinize ve çalışmalarınıza zaman ayırabileceğiniz, üretim gücünüzün yüksek olduğu bir zamandasınız. İlişkilerinizde beklentinizi yüksek tutmadan sevginizi partnerize daha yoğun olarak göstermeyi tercih etmelisiniz.

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2015
Bugün sağlığınıza dikkat etmekte yarar var. Birlikte çalıştığınız kişilerle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz, tartışmalardan uzak durun. Koşullar ve şartlar çok fazla kontrolünüz altında olmayabilir, bugünlerde sağlığına extra özen göstermeniz, yediklerinize içtiklerinize dikkat etmenizde yarar var. İş ve kariyerinize ilişkin konularda isteklerinizi yöneticilerinize iletmek için uygun bir gün.

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2015
Bugün iş, hizmet ve sağlık alanlarınız çoğunluklu olarak ön planda olacak. İşiniz ve yapmak istediğiniz kişisel işleriniz arasında kalabilirsiniz.

Geçmiş Aslan Burcu Burç Yorumu