Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Eylül 2016

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Yalnızsınız, ama bu yalnızlığı bir an evvel bitirmeye kararlı görünüyorsunuz. Ama bunu fazla gösteriyor ve belki de bu yüzden cazibenizi kaybediyorsunuz.
25 Eylül 2016

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Üretken birisiniz, ama bu anlamda destek göremiyorsunuz. İşinizle ilgili çok ilginç düşünceleriniz var. Bu düşüncelerinizle ilgili parasal destek arayışlarınızda pek umutlu değilsiniz.
25 Eylül 2016

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Günübirlik anlamında bir para sıkışıklığınız yok. Ama çok önemsediğiniz projeleriniz var. Kolay, kolay bulamayacağınız miktarda paralara gereksinim duyuyorsunuz.
25 Eylül 2016

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Önünüze konulan tercihler arasında en doğru seçimi yapamadınız. Birşeyleri düzeltmeye çalışarak boşuna zaman kaybetmeyin.
25 Eylül 2016

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ruhunuz bazı yenilikler istiyor. Kent yaşamı sizi artık bunaltıyor. Daha doğal bir yerde, daha dingin bir hayat istiyorsunuz. Bu konuda partnerinizi ikna etmiş olsanız da, bununla yetinmiyor, fikrinizi birkaç dostla da paylaşmak istiyorsunuz. Ama finansman yanını pek hesaba katmamanız, bu işin her zamanki gibi teoride kalacağının bilincinde olduğunuzu gösteriyor.
25 Eylül 2016

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Saat 04:42-16:48 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bir hayli  duygusal düşünebilirsiniz. Kırılgan, endişeli, sevdiklerinizin en ufak bir ters sözünü kaldıramazsınız. Eğer son günlerde bir şeyler sizi tedirgin ettiyse hassasiyetiniz daha yüksek olur. Ailemiz, çocuklar, para, iş v.b konular üzerinde bir hayli durabiliriz.  Bugün yenilik anlamındaki kararları beklemede tutalım ve gözden geçirelim. Eğer birileri özel hayatımızı yakından ilgilendiren bir konuda gereksiz yere bir söz ederse, hiç bulaşmayalım. Bekleyelim ve duruma bir bakalım. Saat 16:48 itibariyle  burcunuzda ilerleyen Ay etkisinde,  çevrenizdeki kişileri gayet kolaylıkla kendi yönünüze çekebilirsiniz.  Her konuda liderlik gücünüzü göstermek hoşunuza gidebilir. Sizi görenler veya sizinle olanlar kendinize has olan havanız karşısında etkilenebilirler. Dış dünyadaki bu güçlü ifade tarzı coşkunluk uyandırıcı olduğu için doğal olarak yenilmeniz, eğilmeniz bükülmeniz mümkün değildir. Neye inanıyor ve neyi önemsiyorsanız o yönde hareket edebilirsiniz. Saat 21:36 Ay-Venüs görünüm etkisinde, bizden bir şeyler saklanıyor mu diye meraklanırız. O nedenle biraz gizemli davranırız. Kafamızda hangi mesele soru işareti uyandırıyorsa, onu anlamak, bilmek isteriz. Saat 22:33 Ay-Güneş görünümü ve saat 23:14 Ay-Jüpiter görünümü, insanları kolaylıkla ikna etmemizi sağlar. Çevremizle ilişkimizde kontrolü elimizde tutan taraf oluruz.Her dem var olsun yüreğimizin güzellikleri. Mutlu Pazarlar  Canlarım.  Her şey gönlünüzce olsun.
25 Eylül 2016

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gücünüzün sınırlarını fazla abartmamalısınız. Altından kalkamayacağınız konulardan uzak kalmalısınız. Anaç duygunuz size zarar verebilir. Eğer; sanatla uğraşıyorsanız, çalışmalarınız yoğunlaşacak. Sosyal çalışmalarınızda da meydana gelecek olumlu gelişmeleri beklemelisiniz. Kendinizi de kontrol altında tutmayı öğreneceksiniz.
25 Eylül 2016

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinize odaklanma olayını abartırsanız diğerleriyle gerginlik yaşanabilir. Tabi ki kendinizi ihmal etmeyin ancak bu hayatı diğer herkesten bağımsız biçimde yaşamadığımızı unutmayın. Onların isteklerini yok sayamayız.
23 Eylül 2016

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkilerde ve iş birliklerinde güç savaşlarının ve gücü elinde tutmanın ön plana çıkabileceği 6 aylık süreçtesiniz. Maddi anlamda bağımsız kalabilmek için tüm bağları kopartmaya eğiliminiz olabilir. Ancak, bu tür tepkiler vermeden önce çok iyi düşünmeniz gerekiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün yaşayacağımız Balık burcunda meydana gelen Ay Tutulması hayalci yaklaşımlarımızı 1 Eylül deki Güneş Tutulması nın pratik ve uygulanabilir özellikleriyle birleştirmemiz gereğini hatırlatıyor. Karar vermek veya doğru düşünmek yine zor olabilir. Aldatıcı etkiler altındayız, bir alan seçip o alanda ilerleme zamanı. Gerilimin kendiliğinden geçmesini bekleyemeyerek ani tepkiler verebilir, ani hareketler yapabiliriz. Geçmişten gelen konular ilerlemenin önünü kesebilir veya bu konularla uğraşmak durumunda kalabiliriz. Anılarımızı zorlayabilir ve nelere takıldığımızı neleri unutamadığımızı tahlil etme ihtiyacı duyabiliriz. Ancak, Uranüs ve Mars etkileşimi ekleyeceği sürpirizler, türlü hoşluklar ve özgün çözümlerle yardımımıza yetişecektir.Öfke açığa çıkabilir. Başkalarına zarar vermemek veya zarar görmemek için ekstra çaba gösterilmesi gerekebilir. Provokatif tavırlara karşılık vermemek ve sabırlı olmak en iyisidir. Duygusal veya fiziksel anlamda yaralayıcı olaylara karşı tedbirli olmak gerekebilir. Hayal dünyamız geniş olabilir, ama sorumlulukları ve ihmal kabul etmeyecek durumları asla ihmal etmemeliyiz.Tartışmalara girmekten kaçınmak ve ufak tefek kazalara veya sakarlıklara karşı tedbirli olmak da en iyisi iki hafta için. Tutulmanın detaylarını hafta başında ele almıştık, okumanızı öneririm Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
25 Eylül 2016

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ilk yarısında bazı kararsızlıklar, endişeler olabilir. Öğle sonrasında burcunuza ilerleyen Ay sizi daha aktif ve girişken kılmakta.
25 Eylül 2016

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Şüphe... Aklınızdan her geçene şüphe ile yaklaşmanız ne kadar doğru olur. Bu durumda yaşam alanınızı dara sokabilirsiniz. Böylece kendi kendinize fazla soru sormayın.
25 Eylül 2016

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İş ve aşk. İşte bugün kalbiniz bu ikisi için atacak. İş hayatınızda dev adımlarla ilerliyor ve hayranlık topluyorsunuz. Ancak sizin isteğiniz hep takdir değil; hep daha yukarılara sıçramak. Bunu da başaracaksınız. Hanenize yazılan artılara bakmak yeterli.
25 Eylül 2016

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca özel ilişkilerinizde uyum, denge ve aşk duygusu öne çıkarken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, hayatınızdaki sosyal ilişkiler ağının size katkısını daha rahat gözlemleyebilirsiniz. Arkadaş çevrenizle eğlenceli etkinliklerde yer alabilir, ortaklar, yakın dostlar ve partnerinizle uyumlu bir gün geçirebilirsiniz.
25 Eylül 2016

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşük enerjilere sahip bir günde bulunuyorsunuz. Ancak özellikle mesleki atılımlar için özel bir gökyüzü konumu mevcut ve bunu faydaya çevirebilecek şansa da sahipsiniz.Yapmanız gereken düne göre nispeten düşük ruh halinizi sabit ve durağan tutup akşam saatlerine kadar profesyonel bir tutumla fırsatları değerlendirip elinize geçen şansı kullanmak olacaktır. Zihinsel ve ruhsal alanda kalmak ve sezgilerinizden ilham alıp kontrolünüz dışında gelişen tüm meselelerde güç sağlayabilme etkisine sahipsiniz. Akşamüzeri kutlama başlayacaktır.
25 Eylül 2016

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün derinden giden, biraz isteksiz yapınızla olayları dışarıdan izlemek daha hoşunuza gidebilir. Öğleden sonraysa hayatınız renklenecek ve hareketlenecek. Akşam saatlerinde kısa planlar içinde bulunacaksınız.
Reklamı Kapat