Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
22 Şubat 2017

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Sürpriz gelişmelere hazırlıklı olduğunuz söylenemez, dikkatli olmalısınız. Mutlu beraberliğinizde yeni gelişmeler görünüyor. Bunlar, beklediğinizden daha ileri boyutlu olabilir.
22 Şubat 2017

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Önümüzdeki günler, yeni bilgiler için yatırım yapacağınız görüşmeleriniz var. Mesleki eğitiminiz için bir yeni fırsatlar yaratabilirsiniz. Becerilerinize biraz daha bilgi eklemek gerektiğinin farkındasınız.
22 Şubat 2017

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Daha rahat yaşamanız için, daha planlı olmanız gerektiğini biliyorsunuz, ama uygulamakta zorlanıyorsunuz. Bu yakınlarda yine ailenizin desteğine ihtiyacınız olabilir.
22 Şubat 2017

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Aşk hayatınızda birtakım şaşkınlıklara daha hazırlıklı yakalanabilmeniz için, duygusal yaklaşımlarınıza biraz da mantık katmanız gerekiyor.
22 Şubat 2017

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız. Özgün görüşleriniz, kazanç kadar kayıp da getirebilir. Bu, ortaya koyacağınız tavra bağlı olacak. Akraba, komşuluk türü ilişkilerde korumaya çalıştığınız dengeler var. Bu konularda karşılaşacağınız duygusal koşullanmışlıkların sizi etkilemesine izin vermemeniz gerekiyor.
21 Şubat 2017

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Salı gününe, 07:01 Merkür-Uranüs olumlu görünüm etkisinde adım atıyoruz. Bu enerji sizin, arkadaşça iletişimde bulunan, paylaşıma açık bir partner arzunuzun işaretçisidir. Yenilikleri seviyoruz. Ancak üzerimizde baskı kurulmasından hoşlanmıyoruz. Kim olursa olsun, fikrini söylesin, düşüncelerini ifade etsin. Çok yönlü olsun. Ama bencil olmasın. Bu görünüm, dışarıyla olan temasımızı yükseltici. Bugün öğrenmeye, kendimizi geliştirmeye, değişik bir şeylere yapmaya çalışabiliriz. Saat 10:07 Ay-Oğlak geçişi, aşkın tadına varmakta zorlandığımızı, belki de çok geç kaldığımızı hissederek kendi kendimize hayıflanabiliriz. Biraz olsun her şeyden uzaklaşmak, gönlümüzce vaktimizi değerlendirmek adına planlar yapabiliriz veya yapmak isteyebiliriz. Saat 16:15 Ay-Güneş görünümü, bir çok konuda işlerimizi sorumluluk çerçevesinde halletmemizi sağlarken, finansal konularda hesabımızı iyi yapmanın önemini vurguluyor. Saat 17:02 Ay-Kuzey düğüm görünümü,mevcut sorunların çözüleceğinin göstergesidir. Sabırlı olmak, zamanı beklemek gerekiyor. Saat 21:27 Merkür-Jüpiter görünümü, ilişkimizde iletişimi güçlendirici bir etkidir. Çiftler hem ileriye dönük düşünürler hem de geçmiş meseleler üzerinde anlaşma olanağı bulurlar. Bu görünüm yeni bir tanışmanın, ilk kez buluşmanın, heyecanlı karşılaşmaların işaretçisidir. Güzel haberler almanız, işlerinizi kolaylıkla bitirmeniz dileğimle,
21 Şubat 2017

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Küstüğün bir arkadaşınla aynı ortamda bulunmak zorunda kalabilirsin. Bugün yediklerine dikkat etmen gerekebilir.
21 Şubat 2017

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ani fikirlerin size kazandıracağı prestiji iyi düşünmeli ve hızlı kararlar almalısınız. Bugün, düşündüğünüz her konuda gerekli atılımları yapabilirsiniz. Maddesel konular bağlı gelişecek özel durumlar söz konusu olabilir.
21 Şubat 2017

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortaklı finansal ilişkilerde gerginlik yaratan bazı durumlar oluşabilir. Planladığınız harcamaları eş ve aileden karşılayamayabilirsiniz. Ailenizle her zamanki bağınızı güçlü tutmanız gereken bir süreç.
21 Şubat 2017

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma arkadaşlarınızla birlikte organizasyon yapabilirsiniz. Hizmet aldığınız kişiler gündeminizi meşgul edebilir. Gün içindeki sorumluluklarınızı planlamanız sizi rahatlatacaktır. Ticari konularda gelişmeler olabilir. İşlerinizde alternatif planlar gündeme gelebilir. Kendinizi rahat ifade edeceğiniz bir gündesiniz. Teknik konularla ilgilenebilirsiniz.
21 Şubat 2017

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizde sağlık sorunları ile uğraşan her insanın derdine koşmayı ilke edindiniz. Sağlığınıza özen gösterseniz iyi olacak. Kendinizi ihmal ederek çok kötü besleniyorsunuz.
21 Şubat 2017

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İç dünyada yaşadıklarınızı ve dış dünyadan beklentilerinizi dile getirme isteği duyacaksınız. Çeşitli sosyal ortamlarda kendinizi ifade edebilirsiniz. Bunu yaparken, iletişimdeki açıklığın da desteğini alacak ve önemli konulara değinebileceksiniz.
21 Şubat 2017

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün geçici bir süre ruhsal olarak engellenmiş, sınırlanmış, baskı altında hissedebilirsiniz ve aile ilişkilerinizde mesafe, soğukluk yaşayabilirsiniz. 17.40 sonrasında aşk hayatınızda romantik teklifler alabilir, partnerinizle kaliteli zaman geçirebilirsiniz ancak onların duygusal iniş çıkışları veya geçmişle ilgili bazı takıntılarının, incindikleri yerlerin üzerine gitmemelisiniz.
21 Şubat 2017

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İş ortamınızda ve hizmet alanınızda öne süreceğiniz bir fikir takdir toplayabilir. Herhangi bir konuda sağlık probleminiz mevcutsa bugün buna şifa bulmanız olasıdır. Kemik, dişler ve cilt ile ilgili oluşabilecek sorunlardan dolayı kendinizi duygusal baskı altında hissetmeniz doğaldır. Bu konularda operasyon ve tedavi süreci de başlayabilir. Ayrıca cilt, diş ve ortopedik sağlık konuları ile ilgilenmeyi de uygun görebilirsiniz. İşinizi büyütmek, sosyal medya ve pazarlamayla ilgili ortaklık kurabilir ve destek alabilirsiniz. Bu konuda akıcı bir süreçtesiniz.
21 Şubat 2017

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal yönlerinizi, dış ortamlara bağlı işlerinizde gösterebilirsiniz. İletişimsel konularda güzel destekleriniz var. Sevdiğiniz insanla kısa vadeli planlar yapabilirsiniz.
Reklamı Kapat