Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

30 Mart 2015
Bugünlerde yeni kararlar mutluluğunuzu pekiştirebilir. Doyumlu bir ilişki içindesiniz. Çok fazla bir arada olmanın ilişkiye zarar vereceği şeklindeki uyarılar sizi pek ilgilendirmiyor.

Aslan Burcu Günlük İş Falı

30 Mart 2015
Becerileriniz, geçmiş günlerdeki sıkıntıları yaşamayacağınız yeni fırsatlar vermeye elverişli. İş konularında yetki paylaşımının, işe hakimiyetle bir denge içinde olmasını savunuyorsunuz.

Aslan Burcu Günlük Para Falı

30 Mart 2015
Ortalamanın altına düşmeyen geliriniz, daha çoğuna ulaşma çabalarınızın önünde bir engel gibi durmuyor. Gelecekten çok umutlu oluşunuz, sağlam nedenlere dayalı.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

30 Mart 2015
Birtakım yeni ilişkiler, çalışma yaşamınızda değişik hatlar çizmenize neden olabilir.


Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mart 2015
Oldukça hareketli bir gün geçirmeye hazır olun. Oldukça enerjik olacaksınız ancak üzerinizde genel bir baskı hissedebilirsiniz. Bir çok yeni projeye başlayabilir ve yeni kararlar alabilirsiniz. Ancak bugün stresten uzak durmaya ve kendinizi fazla yormamaya çalışmalısınız. Güven duygusu sizin için önem kazanıyor ancak çevrenizdeki insanlara güvenmekte zorlanabilirsiniz. Küçük sorunları fazla önemsememeye çalışmalısınız.

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mart 2015
Sevgili Aslanlar saat 02:40 Ay-Güneş  olumlu görünümün etkisi altında yeni haftaya adım atarken,  güçlenen enerjiniz, esprili bakış açınız hem dış dünyada ilgi uyandırmanız hem de ruhunuzun tatmin olmasını sağlayıcıdır. Özgürce, içinizden geldiği gibi davrandığınız için doğal olarak isteklerinizi de rahatlıkla dile getirebilir, elde edebilirsiniz.Saat 10:47 Venüs-Pluto arasındaki olumlu görünüm, şu aralar iş hayatıyla ilgili konularda kalıcı bir adım atmak isteyen kişileri yüreklendiricidir. Kişi hem finansal yönden güçlenmek hem de geleceğini sağlam temeller üzerine inşa etmek istiyor. Her ne kadar yavaşlıklar kimi zaman sizi rahatsız etse de, bugünkü görünüm umudunuzu yüksek tutmanızı sağlıyor. Saat 16:18 Ay-Venüs mücadeleci görünümü, mesleki konularda daha fazla kazanmak ve yarınlarınızı garanti altına almak ihtiyacınız nedeniyle dürtüsel hareket etmenize neden olabilir.  Ancak girişimlerde bulunmak ve doğru adımı atmak isteğinizde dış etkenler sizi durdurabilir. Bu engellemeyi gözünüzden büyütmeyin ancak dikkatli olmayı da ihmal etmeyin.Saat 16:56-31 Mart saat 21:12 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bazı insanlara toleranslı davranmamız kolay olmayabilir. Kendimizden yana düşünebilir, başkalarına veya haksızlıklara karşı tepkili davranabiliriz. Bir meseleyi inatçı bir şekilde savunabiliriz. Esnek düşünmediğimiz için, farklı görüşlere tahammül göstermeyiz. Ben boşluk etkisi altında kişisel bakımınızla ilgili işlemleri uygun görüyorum. Ancak yenilik, değişim anlamındaki kararlar için uygun görmemekteyim. Fiziksel açıdan enerjiniz düşük olabilir. Ay burcunuz üzerinde boşlukta olacağı için,  hangi konuda kendimizi daha güçlü ifade etmek istiyorsak, o konular hakkında bilgilenelim, okuyalım, öğrenelim. İlişkilerimizde baskın tavırlar sergilemeyelim. Ters bir durumla karşılaşırsak, beklemede kalıp üzerinde düşünelim.Yeni hafta boyunca tüm işlerinizde başarılar diliyorum. Gönlünüz her dem mutlu olsun. Can-ı yürekten sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mart 2015
Ay burcunuzda ilerlerken, duygusal konuları çok fazla abartmaya meyilli bir tablo ile ortaya çıkıyorsunuz. İşin içinden çıkmadığınız durumlarda çevrenizdeki kişilerden yardım alabilirsiniz. Olayları çok fazla irdeliyor olmanız, karşı tarafın sabırsız davranışları karşısında çelişkilere neden olabilir. Oysa sizin anlaşılmaya ihtiyacınız var.

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mart 2015
Bugün ikili ilişkilerinize özellikle de iş ortamındakilere özen göstermelisiniz. Bir takım inatlaşmalar, gövde gösterileri yıpratıcı olabilir. Bu ikilemlerin içinde yeni güç birlikleri de doğabilir. Adil kalmaya çalışın.


Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mart 2015
Kar etmenizi, ilerlemenizi veya yeteneklerinizi göstermenizi sağlayacak, tam istediğiniz türden fırsatlar yüzünü göstermeye başlıyor. Bu seferkiler diğerlerinden farklı ve kafa karıştırıcı değil ve tam sizin istediğiniz gibi. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs ve Pluton arasında oluşan olumlu açı, ikili ilişkilerimizde tutkuyu ön plana çıkartabilir. Önümüzdeki beş gün için, sevgi temalı ilişkiler açısından oldukça kuvvetli etkiler altındayız. Sadece kıskançlık veya gereğinden fazla sahiplenme türünde ufak tefek pürüzlere dikkat etmekte fayda var derim Niobe’ce!. Bugün öğle saatlerinde ilişkilerde elektirkli bir ortam oluşabilir, ancak geçici zira akşamüstüne doğru yenileyici ve küçük sürprizler niteliğinde gelişmeler yaşanabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mart 2015
Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.


Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mart 2015
Partnerinizle uzun zamandır çıkmak istediğiniz geziye bugünlerde çıkabilirsiniz. Kendinizi iyi hissedecek ve bu yolculuktan oldukça keyif alacaksınız. İşleriniz de yolunda gidiyor.

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mart 2015
Günün ana temaları, birçok detayı içinde barındıran rutin işlerle uğraşma ve faklı alanlarda aynı anda faal olma zorunluluğu olabilir. Sizi yorabilecek bu durum, geçmişteki bir ihmalden kaynaklanabilir.

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mart 2015
Bugün Koç burcunda bir Yeniay meydana geliyor. Etkisini 3 gün önce ve sonra hissedeceğiniz yeniay haftasında ikili ilişkilerinizde yeni fırsatlarla karşılaşabilme ve yeni bir ilişkinin hayatınıza katılma ihtimalinin yanı sıra devam eden ilişkilerde ciddi iletişim krizleri yaşayabileceğiniz için keskin konuşmalar ve sonradan pişmanlık duyacağınız diyaloglardan uzak durmanızı önermekteyim. Sorunlu ilişkilerin bitişini vurgulayan bu yeni ay iş yerindeki olası problemleri ve sağlık konusunda daha dikkatli olmanız gereken bir dönemi de vurgulamakta.

Geçmiş Aslan Burcu Burç Yorumu