Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
8 Aralık 2016

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Güzellikler içinde gözleriniz yerde yürümemelisiniz. Hareketli kişiliğinizin aradığı kişi çok yakın çevrenizde olabilir. Bugünlerde bu konudaki ataletten kurtulmanız gerekiyor.
8 Aralık 2016

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Haftanın başında bir görüşmeniz var. İş hayatınızın aksamalarını, yığılmalarını, yorgunluğunu beyninizde taşımadan geçireceğiniz iki gün, size direnç kazandırabilir.
8 Aralık 2016

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Bir alacak verecek meselesinde kahramanlardan biri olacaksınız. Sizin lehinize gelişecek. Para sıkıntısı içine düşmekten çok çekiniyorsunuz. Bu nedenle harcamalarınıza azami ölçüde dikkat ediyorsunuz.
8 Aralık 2016

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Duygusallıklar içinde girdiğiniz tartışmalarda savunmasız oluyorsunuz. Küskün tavırlarınız kimi sorunlara teslim olmanıza yol açabiliyor.
8 Aralık 2016

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İçinizde buruk bir kızgınlık var. Araya bazen vicdani baskıların da karıştığı yarı küskün bir diyalog içinde görünüyorsunuz. Bu, kapatılmış bazı defterlerin hala yarı aralık durduğu anlamına gelebilir. Önümüzdeki günlerde tartışmalı bir kalabalığınız var. Yakında bir arkadaşınızın yaşadığı uzaklara kısa bir yolculuğunuz olabilir. Şartlarını oluşturmaya çalışacaksınız.
7 Aralık 2016

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 06:30 Mars-Uranüs olumlu görünümü, bireysel özgürlüğün, ilişkimizdeki sınırını belirlememizde bize yardımcı oluyor. -Ben böyleyim, -Sen şöylesin, tamam ancak -Biz nasıl olmalıyız sorusuna cevap bulmanız çok önemli. Aranızdaki farklılıklara saygı duyarken, ilişkinizi de korumalısınız. Yeni bir pencereden hayata bakmayı bilmelisiniz. Saat 12:03 itibariyle Yay-Balık burçları arasında oluşacak ilkdördün, mevcut şartların zorluğu kısıtlı bir bütçe ile hareket etmek sizi sıkar. Bir yandan dışarıda mücadele verirken, diğer yandan sosyal hayatınızın kısıtlı oluşu, bir de kafanıza taktığınız eski meseleler sizi gerilim altına alır. Bu durumda hoşgörülü davranmanız zor olur. Aslında bütün bunların nedeni, maddi ve manevi anlamdaki kaynaklarınızın yetersizliği, bankalarla alakalı durumunuz, sağlık, bir takım insanların samimiyetsizliğidir. Önyargılı davranan kişilerden, negatif düşüncelerden ve sözlerden çabucak etkilenirsiniz. Hem beden hem ruh olarak sizi güçlendirici aktivitelere yönelmenizde yarar var. Kuruntulu düşünmeyiniz. Beslenmenize dikkat ediniz. Saat 12:50 Ay-Pluto görünüm etkisinde, duygularınızı işin içine karıştırmayınız. Çünkü bu, yanlış hesaplamalara neden olur. Sizi birilerinin idare etmesine izin vermeyiniz. Adil olsun, hakkaniyetli olsun her şey. Saat 17:05-8 Aralık saat 13:15 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Duygularımız kimi zaman kuruntulu kuşkulu kimi zamansa haddinden fazla cömerttir. Harekete geçmekte zorlanan birey, olanı olduğu haliyle kabullenmeye hazır gibidir. Boşluk zamanları özellikle Ay-Balık burcunda boşlukta olduğunda tatsız duygulardan kaçmak isteriz. 7 Aralık saat 17:51 - 3 Ocak 2017 saat 10:46 tarihleri arasında Kova burcunda ilerleyecek Venüs genel olarak, ikili ilişkilerde paylaşımın kalitesini anlamamızda rehberlik edicidir. İlişkisi düzgün seviyedeki çiftler bu dönemde aralarındaki farklılıklara saygı gösterdikleri için, birbirlerini sıkboğaz etmezler. Problemli çiftler arasında belli bir mesafe oluşabilir. Partneriniz özgür davranışlar sergileyebilir, kayıtsız davranabilir, arkadaşça yanaşmanızı bekleyebilir. Bağlılık düşük seviyededir. Bu durum sorunların çözülmesinin önüne geçebilir. Bu süreçte size tavsiyem, eşinize, sevgilinize karşı baskı uygulamak yerine, onun bu dönemdeki davranışlarını izlemeniz, yeri geldiğinde konuşmanız ancak tartışmalardan kaçınmanızdır. O farklı düşünebilir, siz de farklı. Sürpriz bir beraberlik yaşanabilir. Saat 20:56 Ay-Chiron kavuşum etkisi, eşimiz, iş ortağımız veya başkalarıyla olan her türlü maddi ve manevi ilişkilerimizin bizi duyarlı hale getirmesine yol açıyor. Birilerine destek olmak kadar, bize karşı da anlayışlı olmalarını bekliyoruz. El ele, can cana, her güzellik sizden yana olsun. Can-ı yürekten sevgilerimle,
7 Aralık 2016

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün maddi konularda duygusal saplantılar içinde olabilirsiniz. Kendi adınıza güven duygusunun önemli olduğunu bildiğiniz için, size bu duyguyu sağlayacak kişilerin etkisinde kalıyorsunuz. Sizden yaşça büyük arkadaşlarınızdan güç alacağınız bir gün. Ertelediğiniz konuları yeniden ele alabilir ve düzenleyebilirsiniz. Hatalardan koktuğunuz bir gün.
7 Aralık 2016

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizle barışık, maddi ve manevi değer yarattığınız konularda sağduyulu ancak özgür ve bağımsız davranmayı da arzu eden bir ruh halinde kalabilirsiniz. Nezaket, özgürlük ve sağduyu özellikleri barındıran bir ilişkiye hazır olduğunuzu hissedebilirsiniz.
7 Aralık 2016

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sorunlarınızı net bir şekilde belirlemeli ve buna göre çözümler üretmelisiniz. İşlerinizi sıkı takip etmeniz ve kendinizi yönetebilmeniz yöneticinizin dikkatini çekebilir. Liderlik yönünüz yakın çevrenizin de ilgisini kazanmanıza neden olabilir. Aşk hayatında da güzel bir hareketlilik sizi bekliyor. Günün Atmosferi:Son dakika gelişmeleri, olayları hassaslaştırabilir
7 Aralık 2016

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün endişe duyduğunuz konularda sabırlı olmalısınız. Ortaklarınızla aranızı güçlendirmek isteyebilirsiniz. Bu konuyla ilgili bazı sıkıntılar gündeme gelebilir. Geleceğinizle ilgili konularda hızlı karar almak isteyebilirsiniz. Mücadele ettiğiniz şeylerde değişiklikler olabilir. Güçlü kişilerle yaptığınız görüşmeler sizi daha iyi yerlere getirebilir.
7 Aralık 2016

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sezgileriniz kuvvetli olmakla birlikte karmaşık duygular içine girebilir ve nasıl davranacağınızı bilemez halde olabilirsiniz. Hanım arkadaş ve yakınlarınızın desteğiyle moraliniz yükselecek.
7 Aralık 2016

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gizemli, kapalı, psişik konularla daha çok ilgilenebilirsiniz.  Araştırma ve merak duygularınız, güçlü sezgileriniz sırların açığa çıkmasını sağlayabilir.
7 Aralık 2016

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde iş hayatınızla ilgili yeni kararlar alabilir, iş görüşmeleri yapabilir ve iş yaşamınız için yeni çıkış yolları arayabilirsiniz. Strese bağlı olarak sırt ve eklem ağrıları yaşayabileceğiniz bugün iletişimde çatışmaya açık bir enerjide olduğunuz için ilişkilerinizde daha sakin iletişim kurmayı tercih etmelisiniz.
8 Aralık 2016

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabaha Ay’ın Balık burcundaki boşluk etkisiyle başlıyorsunuz. Öğle saatlerinde ise Ay Koç burcuna geçtiğinde zihinsel hareketliliğiniz ve düşünsel tarafınız yine harekete geçecektir.Hak hukuk arayışları karşısındaki ataklarınız, bir çocuk saflığında hayata kendi kurallarınız dahilinde bakışınız ve etrafınızı bu kurallar ışığında evirme arzunuz günün temasını oluşturacaktır. Eğitsel olarak liderlik edebilirsiniz. Bir süredir hissettiğiniz yalnızlık ve izolasyon hissini komşularınız veya kardeşlerinizin desteğiyle atlatabilirsiniz. Balık
7 Aralık 2016

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel hayatınızda güzel etkileşimler altında olacaksınız. Paylaşımlarınızı hızlandırarak karşılıklı sevgi ve saygınızı artırabilirsiniz. Taşınmak için de uygun bir döneme giriyorsunuz.
Reklamı Kapat