Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

30 Ağustos 2015
Beklemediğiniz bir sürprizle karşılaşabilir, kabınıza sığmaz duruma gelebilirsiniz. Beklediğinize, sabrınıza değmiş olacak ve kazançlı çıkacaksınız. İyi bir seçim yapacağınızdan hiç kuşkunuz olmasın.

Aslan Burcu Günlük İş Falı

30 Ağustos 2015
Yapı itibarıyla patron olmaya yatkınsınız. Hırsınız da bunu tamamlıyor. Ancak bu yolu açabilmek için geçerli klasik yolların artık geçerli olmadığını fark edin. Yeni ve tümden size ait olan projeler üzerinden ilerleyerek hedefe ulaşmanız mümkün Bir işbirliği önerisi alabilirsiniz iyi değerlendirin, hemen atlamayın.

Aslan Burcu Günlük Para Falı

30 Ağustos 2015
İşinizin dışında da bir iş ilişkiniz var; henüz somutlaşmamış, sonuca ulaşmamış bu ilişki üzerinde biraz daha çalışırsanız, yeni bir ticari imkan doğabilecek. Paranızı tasarruflu demiyoruz ama, planlı harcamanız menfaatinizedir.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

30 Ağustos 2015
İkna yeteneğiniz oldukça gelişmiş, sıkı bağlanmaya eğilimlisiniz ama inançlı ve dik kafalı özelliğiniz, yeteneklerinizden başkalarının da yararlanmasını engelliyor. Başlattığınız ilişkileri sonuna kadar götüremediğiniz için bu konudaki verimliliğiniz de gizli kalıyor.


Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ağustos 2015
Size bir haber gelebilir, başkalarına doğrulattıktan sonra peşine düşün, bu size ilave açılımlar sağlayacaktır. Kendi otokontrolünüz ile sağlığınızı bugünkü olumlu çizgi üzerinde koruyabilirsiniz. Erken sinirleniyorsunuz, kendi kendiniz üzerinde kuracağınız denetimle bu halinizden kurtulmayı deneyin.

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ağustos 2015
Sevgili Aslanlar Pazar günümüz  Ay-Balık burcu seyriyle başlıyor. Saat 01:21 Neptün ile kavuşum yapacak olan Ay, alışkanlıklarınıza olan düşkünlüğünüzü vurguluyor. Ancak  gerçekçi olmak zorundayız. Saat 08:46 Ay-Pluto görünümü ilişkinizle ilgili meselelerde, partneriniz veya siz birbirinize karşı ılımlı yanaşmaya çalışınız. 30 Ağustos Zafer Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum.  


Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2015
Kendinizle ilgili değişikler yapmanız durumunda kendinize olan güveniniz artabilir. Özel yaşamınızda veya iş hayatınızda dikkatini çekmek istediğiniz kişilerin dikkatini çekebilirsiniz. Alışılmadık bir teklif içerisinde yapmaya alışık olduğunuz ve yapmaktan hoşlandığınız şeyler içeriyor olabilir. Vergi, pay, sigorta, burs, sponsorluk, komisyon v.b başlığı konularda araştırmacı olmanın faydaları olacaktır. Dikkat!

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ağustos 2015
Bugün sizin olmasını veya ortak olup paylaşmayı beklediğiniz bir şeyi talep etmek için elverişli olabilir. El birliği etmenin, işi ve sonuçlarını paylaşmanın ne kadar kazanç getireceğini bilen insanlar olacak etrafınızda.


Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2015
Vergi, sigorta, komisyon, pay ya da anlaşma ve sözleşme başlıklı konularla uğraşmanız gerekebilir. Bu esnada daha kapsamlı bir araştırma yapma olanağı elde edebilirsiniz. Araştırmacı olmalı, sorular sormalısınız. Bu durum biraz zaman alsa bile, gayretlerinize değeceğini göreceksiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sonlanma ve sonuçlanma enerjileri devrede. Bu akşam Balık burcunda meydana gelecek dolunay, yaşadığımız materyal dünyanın dışında, soyut ve bilmediğimiz şeylerin farkına varmamızı ve farkındalığımızın artmasını sağlayabilir. Ruhsal ve mistik konulara daha fazla merak duymaya başlayabiliriz. Ya da daha fazla duygusallaşabiliriz, uyuma isteği duyabiliriz veya rüyalarımızda artış olabilir. Stresli, duygusal iniş çıkışlara, gerilimlere ve engellemelere açık bir gündeyiz aslında. Gecikmelere, hassasiyetlere veya engellemelere takılmayalım. Dolunay biter stres gider sonuçta! Not: Bu arada, Ay dünyaya en yakın konumda olacağı için bu dolunaya Süper Dolunay deniyor hepsi bu. Bilginize… Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ağustos 2015
Kendi duygularınızı, ihtiyaçlarınızı daha iyi anlamaya gayret ediniz. Kimi zaman duygusal bağlar yorucu olabiliyor.


Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ağustos 2015
Kartınız Aşk... Partnerinize olan düşkünlüğünüzle biliniyorsunuz. Nefes almasına izin vermiyorsunuz. Ama o da bundan hoşlanıyor.

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2015
Duygularınızdaki yoğunluk davranışlarınıza da yansıyor. Ancak özellikle dikkat isteyen konularda bunu önlemeniz yararınıza olacak. Içinizdeki fırtınaları iş yaşamınıza aksettirmeyin. Rahatlamak için bütün yarım kalmış işlerinizi bitirmekte yarar var.

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ağustos 2015
Gün içinde ruhsal olarak geçici bir yalnızlık ve durağanlık hissedebilir, aile ve özel yaşamınızdaki ilişkilerinizde sınırlanma ve gerginlikler yaşayabilirsiniz. Kendinize vakit ayırarak, sakin ortamlarda bulunmak, ruhunuzu dinlendirmek ve evinizde zaman geçirmek bugün size iyi gelecektir.

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ağustos 2015
Bazı kişilere yardım etmek isteyebilirsiniz. Bu esnada bilginizi sunmanız veya tecrübelerinizi paylaşmanız güzel, ama para harcamak zorunda değilsiniz. Cüzdanınızı korumanız gereken günler. Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz açısından kendinize güveneceğiniz bir gün.

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ağustos 2015
Dolunay, size ilişkilerinizde para ve mal sürtüşmeleri yaşatabilir. Belki de para biriktirmeyi hayal ederken, ortaya çıkacak bir ödeme sizi gerginleştirebilir. Eşinizin, sevgilinizin hayatında parasal sorunlar oluşabilir.

Geçmiş Aslan Burcu Burç Yorumu