Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Mayıs 2017

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Bugün, uzun telefon görüşmeleriyle yetinmek zorunda kalabilirsiniz. Koşulların elverişsizliği sizi teslimiyetçi yapmamalı. Zor aşkın engellemeleri kadar, farklı hazzını da görebilmelisiniz.
27 Mayıs 2017

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Gelişen problemleriniz bazı görüşmelerinize ivme kazandıracak. Gün içinde hiç aksatmadan çalışmanıza rağmen geç saatlere kadar takılmak, sizi yeni yöntem arayışlarına sevk edecek.
27 Mayıs 2017

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Hiç gündeminizde olmayan para konulu bir yolculuk söz konusu, bugünlerde gerçekleşebilir. Özel zevkleriniz biraz daha kemer sıkmanızı gerektiriyor.
27 Mayıs 2017

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

İş yaşamınızdaki aşırı yorgunluk plansızlıktan kaynaklanıyor. Kafanızdaki çalışma düzeniyle ilgili ısrarcı olmanızda yarar var.
27 Mayıs 2017

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Prensip insanısınız. Onlardan ödün vermemek, neredeyse temel sloganınız. Bu ilkelerin gerçekçiliği konusundaki inancınız, sizi inatçı tavırlara sokuyor. Bugünlerde bir yakınınızın yaşadığı duygusal beraberliği çok destekleyeceksiniz. Sizin değer yargılarınızdan fazlaca etkilenen bir dostla özel, hassas bir konuda görüş alışverişleriniz olabilir.
26 Mayıs 2017

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar, Saat 12:27 Ay-Jüpiter görünümü, bir alacağınızı tahsil etmeniz, bir dosttan gelen güzel bir haber, bir işin tamamlanması, eğitim veya farklı bir konuda yapılacak görüşmelerin işaretçisidir. Sizi rahatlatır ve moralinizi yükseltir. Saat 13:26 Ay-Neptün zorlu görünüm etkisinde akıllıca düşünmemiz gerekiyor. Çünkü gelişmeler gün içinde farklı bir yöne kayabilir. Biz buna hazırlıklı olmadığımız için, üzerinde bir plan yapmadıysak, yanlış bir karar verebiliriz. Gün boyunca olanlara dikkatlice bakalım. Ona göre hareket edelim. Saat 22:50 Ay-Venüs görünümü, toplumsal aktivitelerde ve kendinizi öne sürmek istediğiniz alanlarda sizi enerjik kılar. Hareketlisiniz ve bir o kadar güvenlisiniz. Planlarınızı yürürlüğe koymak istersiniz. Gün boyunca kolaylıklar sizinle olsun. Arzu ettiklerinizle karşılaşmanız dileğimle,
26 Mayıs 2017

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yoğun hayat tempon, üzerinde baskı yaratabilir. Bugünlerde hayatında derinlemesine bir temizliğe girişiyorsun.
26 Mayıs 2017

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşündüğünüz olayları çevrenizle paylaşmaktan zevk alacağınız bir gün. İletişim konusunda oldukça başarılı bir grafik çiziyorsunuz. Venüs burcunuzda geri giderken, yakın ilişkilerinize renkli fakat dağınık bir hava verebilir.
26 Mayıs 2017

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün izlenimlerinizi oluşturmak için acele hareket etmeyin. Negatif eleştirileri çok fazla ciddiye almayın.
26 Mayıs 2017

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde geleceğiniz ile ilgili yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Beklentilerinizle ilgili düşüneceğiniz zamanlar var. Sosyal konularla ilgilenmek, rahatlamanıza neden olabilir. Gün içinde başlamak istediğiniz konularda yardım alabilirsiniz. İş çevrenizden arkadaşlarınızla organizasyonlara katılabilirsiniz.
26 Mayıs 2017

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi manevi sürprizler, hediyeler, anlaşmalar, alışverişler veya seyahatler hayatınızı renklendirebilir. Sosyalleşmek çekiciliğinizi ve popülaritenizi arttıracaktır.
26 Mayıs 2017

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İçinizdeki duygusal dürtülerin sesini biraz kısmanızda yarar var. Birden duygularınıza kapılıp karar veriyorsunuz. Yakında elinize önemli bir fırsat geçecek. Mutlaka değerlendirin. Sevdiğiniz kişi sizin büyünüze kapılmış gidiyor. Aslında onun da sizin kadar şefkate ihtiyacı var.
26 Mayıs 2017

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal açıdan oldukça renkli ve keyifli bir gün sizi bekliyor. Kendinizi çok daha rahat ifade edebilir, konuşmalarınız ve sözlerinizle sosyal ortamda dikkat çekebilir ve başkalarını ikna edebilirsiniz.
27 Mayıs 2017

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelecek planlarınızla ilgili arkadaş sohbetlerinde heyecanlı vurgular yakalayabilirsiniz. Davetlerin aranılan kişisi olmak sizin için kolay olacak. Farklı arkadaş gruplarında yüzeysel diyaloglarla neşelenir, haftanın stresini üzerinizden atarsınız. Özel hayatınızdaki dalgalanmaları unutup yeni diyalogların keyfini sürün.
26 Mayıs 2017

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyer ve iş hayatınızdaki görüşmeler hayattan alacağınız keyfi kısaltabilir. Üzerinizde gereksiz bir stres hissedebilir, adım atmaktan çekinebilirsiniz.
Reklamı Kapat