Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Temmuz 2017

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Kendinizi baskılama nedenleriniz başka anlamlara çekilebilir. Bugün yine tesadüflere yine boyun eğeceksiniz. Aşka direnme çabalarınız, duyguların hızı karşısında yetersiz kalmış görünüyor.
25 Temmuz 2017

Aslan Burcu Günlük İş Falı

İş ilişkilerinizde akılcı dengeler gerekiyor. Attığınız başarılı adımlara değişik cephelerden önyargılı, biraz çekemez bakışlar var. Bu konuda bir iki kişi size çok dost duruyor, onlarla yakınlaşabilirsiniz.
25 Temmuz 2017

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Zamanında saptayıp ele alabilirseniz, para durumuzda bir hayli rahatlamaya neden olacak bir gelişme kapınızda bekliyor. Ciddiye alınmaya değer görünen para tartışmaları içersindesiniz.
25 Temmuz 2017

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Dikkatli tavırlar göstermeniz gereken günler içindesiniz. Kendinizi savunduğunuz meşru koşullarınızı, sert çıkışlarla yitirebilirsiniz.
25 Temmuz 2017

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizi yakından tanıyanlar son zamanlardaki durgun halinizin, arkadaşlar arasındaki küçük tartışmalardan kaynaklandığını düşünüyorlar. Bu kadarla sınırlı olmadığını gizlememeniz gerekiyor. Uzaktan verimli tespitler yaptığınız bir gelişmeye yakınlaşmanız gerekebilir. Sessiz kalmaya kararlı göründüğünüz bu konudan uzak durmak sizin için daha yararlı olacak.
25 Temmuz 2017

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar, Saat 00:26 Ay-Venüs faydalı görünümü sayesinde, duygularınızı kolaylıkla dışa yansıtabilirsiniz. Sevilme arzunuz nedeniyle, ilgi ve dikkatleri üzerinize toplayacak hareketlerde bulunabilirsiniz. Aşk, kendinizi ifade etme şekliniz olarak ön plandadır. Saat 05:39 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu güven duygunuzu yükselticidir. Hayata farklı bir pencereden bakarsınız. Kendinizi merkeze alarak, herkesin dikkatini çekebilecek adımlar atmayı, başarılı olmayı hedeflersiniz. Bu kavuşum size güç vericidir. Saat 12:22-13:33 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Bazı kişilere anlayış göstermekte zorlanırız. Kendimizden yana düşünebilir, başkalarına veya haksızlıklara karşı tepkili davranabiliriz. Bir meseleyi inatçı bir şekilde savunabiliriz. Esnek düşünmediğimiz için, farklı görüşlere tahammül göstermeyiz. Ben boşluk etkisi altında kişisel bakımınızla ilgili işlemleri uygun görüyorum. Ancak yenilik, değişim anlamındaki kararlar için uygun görmemekteyim. Fiziksel açıdan enerjiniz düşük olabilir. Ters bir durumla karşılaşırsak, beklemede kalıp üzerinde düşünelim. Saat 13:33 itibariyle etkili Ay-Başak burcu geçişi, maddi ve manevi tüm değerlerinize daha fazla önem vermenizi, özenli ve dikkatli bir şekilde hareket etmek isteyeceğinizi gösteriyor. Kalben sevgilerimle,
25 Temmuz 2017

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı konularda kararsız kalabilir, önüne çıkan konunun sana engel mi, yoksa fırsat mı teşkil ettiğini çözemeyebilirsin.
25 Temmuz 2017

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde para kazanma konusunda kişisel çabalarınızın önemi çok büyük. Ani gelişen şartlara karşı fırsatçı davranmaktan hoşlanmıyorsunuz. Bazı arkadaşlarınızın size getireceği teklifleri düşünmeden kabul etmemelisiniz.
25 Temmuz 2017

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kısa bazı seyahatler plansız bir şekilde önünüze gelebilir.Sağlığınız ve bağışıklık sisteminize dikkat etmeniz gerekli.
25 Temmuz 2017

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İşlerinizde yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konuları sağlamlaştırma isteği içinde olabilirsiniz. Gün içinde yaratıcılığınızı daha fazla göstermek isteyebilirsiniz. Duygusal anlamda kendinizi rahat hissedeceğiniz bir gündesiniz. Kendinize ve hobilerinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz.
25 Temmuz 2017

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal konularda kendinizi yenilemenin zamanı geldi artık. Partnerinizle birlikte yeni keşiflerde bulanacak, birbirinize söyleyemediğiniz bir çok konuyu paylaşabileceksiniz...
25 Temmuz 2017

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu günlerde zihniniz çok açık. Özellikle mesleki konularda bundan yararlanabilirsiniz. Bu da sizin yararınıza olacak. Fikirleriniz çevreniz tarafından takdirle karşılanıyor. Sevildiğinizi bilin ve ona göre davranın. Gereksiz kuruntulara kapılmayın.
25 Temmuz 2017

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca özel ilişkilerinizde uyum, denge ve aşk duygusu öne çıkarken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, hayatınızdaki sosyal ilişkiler ağının size katkısını daha rahat gözlemleyebilirsiniz. Arkadaş çevrenizle eğlenceli etkinliklerde yer alabilir, ortaklar, yakın dostlar ve partnerinizle uyumlu bir gün geçirebilirsiniz.
25 Temmuz 2017

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayat temponuzdaki roller coaster etkisiyle baş etmek kolay değil. Fakat bu durum cesaretle neler başarabileceğinizi kendinize ve çevrenize kanıtlamanıza yardım edecek. Öz güven duygunuzu hayata optimist bakış açınızla bütünleştirirseniz, duygusal açıdan rahatlarsınız. İlişkilerinizdeki gerginlik birkaç gün daha etkili olur.
25 Temmuz 2017

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabırsızlığınızı üzerinizden atmalısınız. Hayata yaklaşımlarınızda daha takıntısız ve yumuşak olun. Öğleden sonra para harcamalarınız artabilir. 
Reklamı Kapat