Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

2 Eylül 2014
Uzun vadeli bir karar vermek için hazır değilsiniz. İlişkinizdeki uyum size de, ona da yetiyor. Sizinle ilgili önemli planları var. Bugünlerde bu planlarını sizinle paylaşabilir.

Aslan Burcu Günlük İş Falı

2 Eylül 2014
Önümüzdeki günlerde karşınıza çıkacak bir gelişme kariyeriniz için önemli bir adımın başlangıcı olabilir. İşyerinizde seviliyor, sayılıyorsunuz. Bu izlenim size yeni teklifler getirebilir.

Aslan Burcu Günlük Para Falı

2 Eylül 2014
Tahmin etmediğiniz bir ödeme bütçenizi altüst edebilir. Bu sıkıntıyı hemen giderecek bir gelişme sizi rahatlatacak. Geçici sıkıntıları iradenizle yok etmeniz hayli güç.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

2 Eylül 2014
Uyku düzeninizi bozmamaya çalışmalısınız. Son günlerdeki uykusuzluklarınızın peşinden, baş ağrılarınıza başka gerekçeler aramanız gerekmiyor.


Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Sizin için en güvenli olan seçenek ne ise onu tercih ediyorsunuz. Eğer profesyonel bir atılım yapmak niyetindeyseniz, bunun artılarını ve eksilerini hesaplarken riski sıfır olarak ele alamazsınız. Bugün sürprizi bol bir davetiniz var. Evinize ve sevdiklerinize yakın olmak istediğiniz bir dönem. Değerlendirip tüm gerginliklerinizi atabilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Sevgili Aslanlar Salı günümüz, saat 07:19 Ay-Neptün zorlu görünümüyle başlarken,  iç dünyamızda yaşadığımız gelgitleri, anlaşılması zor olan duygularımızı biraz geride bırakmak ve rahatlamak isteyeceğiz. 2 Eylül saat 08:38-28 Eylül saat 01:39 tarihleri arasında, Merkür-Terazi burcunda seyrini sürdürecek. Bu çevremizle olan iletişimi hoş ve paylaşımcı hale getiriyor. Hem yakınlarımızla sıkça görüşeceğiz hem de kardeşlik, sevgi, uyum ve güzellikten yana olacağız. Değerlerimizin önemini bilerek, kiminle nasıl konuşmak ve nasıl anlaşmak gerektiğinin farkında olacağız. Merkür-Terazi burcu geçişi, yetenekli olduğumuz konularda iletişimde bulunarak, insanlarla bir araya gelerek fikirlerimizi ifade etmemizde faydalıdır. Sanatsal becerilerimizi belli kişilerle paylaşacağımız faaliyetlerde bulunabiliriz. Güzellik eğitmenliği, ilişki danışmanlığı gibi. Birileri sizi arayabilir, bir araya gelebilirsiniz, bazı konular üzerinde gözlemde bulunabilirsiniz. Yeni bir ilişkinin iletişim anlamında size yönelişinin işaretçisi olabilir. Kısa seyirli geziler olabilir. Saat 14:11 itibariyle Yay burcunda oluşacak ilkdördün, hayatın güzelliklerinin keyfini çıkarma arzumuzu yükseltiyor. İnsan ne olursa olsun maddi ve manevi anlamda dilediği gibi bir yaşama sürmek istiyor. Bir çok şeyin hayalini kuruyor. Ancak gelir ile gider arasında dengesizlik varsa, doğal olarak sınırlı bir bütçe ile hayatı sürdürmek zorunda kalan kişi hayal kırıklığı duyuyor. Olmayacak işlere kalkışmamak, aceleci kararlar vermemek, önünü göremediğiniz yollara girmemek lazım. Saat 15:10 Ay-Jüpiter görünümü, üzerimizde baskı yaratıp, elimizi kolumuzu bağlayan her şeyden bizi uzaklaştırıyor. Moralimizi yükseltiyor, canlanıyoruz ve hayatın güzelliklerini buyur ediyoruz. Ben önemliyim ve ne olursa olsun kendimize özen göstermeliyim diyoruz. Bu güven duygusu, günün geri kalanını ışıklandırıyor, lezzetlendiriyor. Gönlünüzden geçen dilekler gerçekleşsin. Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun.  Can-ı gönülden sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Aldığınız her türlü sorumluluğu yerine getirme konusunda başarılısınız. Meslek yaşantınızla ilgili değişimlere hazır olmalısınız. Size olumlu katkıları olacak, başlangıçlar gündeme gelecektir. Gelen tekliflere karşı temkinli yaklaşmanızda fayda var. Bugün bulunduğunuz ortamlarda, ve yaptığınız çalışmalardan dolayı, takdir göreceksiniz.

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Aktivitesi bol ve sosyal ilişkilerinizi beslemeniz gereken bir gün . İş listenizde bitirilm esi gereken çok iş varsa revize edin. Zira arkadaş, eş dost sohbetinden, keyfi kaçamaklardan ciddiyete pek fırsat bulamayabilirsiniz.


Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Mevcut pozisyonunuzda gelişme kaydetmenin bir yolu olabilir. Bazı kişilerin öneri ve tavsiyelerine kulak vermeniz durumunda fayda sağlayabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Gezegenlerin bazı olayları daha da büyütmemizi teşvik edebileceği ya da kendi duygu durumumuza bağlı olarak olayların üzerine düşmeme iradesini gösterebileceğimiz bir gündeyiz. Cuma gününe kadar kırılgan veya gergin olaylarla başa çıkabilmek için en esnek tavrımızı takınmamız ve soğukkanlılığımızı koruyarak en mantıklı şekilde hareket etmemiz gerekeceğe benziyor.

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Oldukça şanslı ve neşeli bir gün geçirebilirsiniz. Duygusal açıdan heyecanlı ve yenileyici enerjiler içindesiniz. Aştan yana olumlu gelişmeler gözüküyor. Yaratıcılık ve beceri gerektiren işlerinizde başarılı olabilir, yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Taşınmaz mülklerinizin değerinde beklediğiniz artış nihayet gerçekleşebilir.


Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
KISKANÇLIK krizine girebilirsiniz. Beklediğiniz ilgiyi görememek sizi hırçınlaştırıyor. Bu hırçınlığınız daha büyük problemlere yol açabilir.

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Bugün karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Bu iş hayatı veya özel hayat için olabilir. İyi düşünün ve geleceğinizi etkileyecek bu karar için etki altında kalmayın. Sonuca ulaşmak için herşey mevcut. Yeterki istikrarlı olun. İçinize kapanmayın. Sevdiğinizden yardım isteyin.

Geçmiş Aslan Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!