Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

30 Ocak 2015
İlişkinizde ilginç gelişmeler yaşamaya devam edebilirsiniz. Objektif olmaya çalışmalı ve gelişen olayları tarafsız biçimde ele almaya bakmalısınız. Akşam saatleri daha huzurlusunuz.

Aslan Burcu Günlük İş Falı

30 Ocak 2015
Kendinizle, sağlığınızla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Yapıcı sonuçlar elde etmek istiyorsanız düzenli çalışmanız gerekiyor. İş ortamında huzursuzluklar olası. Bir miktar kafa karışıklığı ve yeteri kadar konsantre olamama problemi iş yaşamında veriminizi engelleyebilir. Duygusal açıdan çok rahat sayılmazsınız.

Aslan Burcu Günlük Para Falı

30 Ocak 2015
İş hayatınızdaki gelişmeler maddi konularda da etkisini gösterecek. İşlerinizi tek başınıza çözmeye çalışın. Harcamalarınıza özen göstermeniz gerekebilir. Bazı seçimler yapmak zorunda kalabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı dikkatli biçimde değerlendirmeli ve bu önceliklere uymalısınız.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

30 Ocak 2015
Çok rahat sayılmazsınız. Duygusal reaksiyonlarınızı törpülemeniz gerekebilir. Evle ilgili konular dikkat uyandırırken, işe odaklanmakta güçlük çekebilirsiniz.


Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ocak 2015
Bugün sosyal yaşam ve arkadaşlıklar bakımından hareketli geçebilir. Ay ın etkisi ile birlikte ön plandasınız. Duygularınızı yapıcı biçimde ifade ettikçe gün rahat geçecektir. Çevrenizde olup bitenlere karşı oldukça duyarlı olabileceğiniz, hızlı ve hareketli bir gündesiniz; aşırılıklara kaçarak başkaları ile tartışmalar yaşayabilirsiniz. Değişiklikler yapmak, çevrenizi geliştirmek istemenize karşın acele ile verebileceğiniz kararlar ve önemli konuları göz ardı etmeniz, sonradan başınızı ağrıtabilir.

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ocak 2015
Sevgili Aslanlar Cuma günümüz,  İkizler burcunda ilerleyen Ay etkisi altında başlıyor. Saat 02:02 itibariyle  Ay-Mars arasında bir görünüm oluşacak. Söylenen sözlere, görüştüğünüz kişilere dikkat etmemiz, akıllı hareket etmemiz gerektiğini düşünüyorum.  Fırsatçı, kurnaz ve kötü niyetli insanlara karşı dikkatli olalım. Saat 10:23 Venüs-Satürn görünümü, eşimizin, partnerimizin veya başkalarıyla olan maddi-manevi ilişkilerimizin dikkatlice ele alınmasını gerektiriyor. İyi niyetimizin sınırlarını bilmekte yarar var. Her kim olursa olsun, eğer bir bağımız varsa, bunun kuvvetli, köklü, nitelikli olup olmadığına bakmak gerekiyor. Bazen iş ortağımız veya eşimiz, sevgilimiz öyle bir durum yaşar ki, biz de destek olmak zorunda kalırız. İşte bu desteğin ne kadar gerçek olup olmadığına bakmak gerekiyor. Güvenilmez bir kişiyse, tabii ki dikkat edeceğiz. Biz de mali yatırım veya borçlanma gibi işlerimizde aklımız başımızda hareket etmeliyiz. Nereye ne yatırdığımızı, ne yaptığımızı bilerek, uzun vadeli sonuçlarını da göz önüne alarak hareket etmek gerekiyor. Saat 11:24-31 Ocak saat 09:08 arasıda Ay-Boşluk etkisi altındayız. Belirsizlik içeren ve  sizi bir hayli düşündüren konularda karar vermeyelim.  Boşluk kimi zaman, bizi yanlış bir karar vermekten koruyabilir. Düşünme ve analiz etme fırsatı buluruz. İşler yolunda gitmiyor diye hemen olumsuz düşünmeyelim. Saat 15:39 Mars-Pluto olumlu etkileşimi, uzun süredir ihmal edilmiş olan sağlık, maddi ve ilişki anlamındaki konular üzerinde akıllı bir şekilde değerlendirmede bulunmayı sağlayıcıdır. Siz eğer dikkat etmiyor, üstünü örtüyor ve sorunları görmezden geliyorsanız, bu görünüm sizi uyararak, hadi bakalım bu problemi artık çözmelisin diyerek hatırlatmada bulunur. Çalışma hayatınız, mali konular, bölüşülecek paralar, yatırımlar gibi konular üzerinde uzun vadeli düşünülmesi gerektiğini vurgular. Şunu unutmamalıyız ki, günü birlik hareket etmemek lazım. Bugün iyi yarını boş ver dememeliyiz. Yarınlar da bir gün gelecek. Onun için, siz mutlaka hayatınızı garanti altına alacak şekilde hareket etmelisiniz. Bu görünüm de zaten, bunları size hatırlatmaktadır. Saat 15:47 Güneş-Merkür görünümü gerçekleşecek. Geri hareket dönemindeyiz. Siz ve partnerinizin ilişkiniz konusunda yeniden düşünme, sorunlarınızı gözden geçirme zamanınızdır. İlişkisi olmayanlar bir beraberlikte ne arıyorlar, hangi kıstasları önemsiyorlar bunları gözden geçirebilirler. Birbirinden ayrı olan çiftler, geri harekette tekrar bir araya gelebilirler. Ancak bu ayrılmanıza neden olan durumların bitmesi demek değildir. Oturup iyice bir düşününüz. İlişkisi sağlam olanlar ise, bu dönemde ileriye dönük olarak planlarını gözden geçirebilirler. Esenlik dolu bir gün diliyorum. Her şey umduğunuz yönde gelişsin. İşlerinizde kolaylıklar dileğimle,


Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ocak 2015
İnatçı yönlerinizi daha da, belirginleştirecek konular üzerinde yoğunlaşmaktan kendinizi kurtaramıyorsunuz. Başarılı olmayı amaç haline getirdiğiniz için, zor hedefler peşindesiniz. İdeallerinizi gerçekleştirecek yollardan beklediğiniz haberlerin istekleriniz doğrultusunda gerçekleştiğini göreceksiniz. Akılcı tavırlarınızla çevrenize örnek olacaksınız.

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ocak 2015
Riskli denilebilecek maddi işlere, ilişkilere hiç girişmeyin bugün. Çok büyük beklentiler içinde yaptığınız bazı hamleler umut ettiğiniz kadar getiri vermeyebilir. Akıl verenlerin aldığı risk kendilerini de yanıltacak.


Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ocak 2015
Evinizi, ailenizi, özel yaşamınızı ya da iş hayatınızı ilgilendiren detaylandırılmış bir konu bir an da farklı bir hal alabilir. Gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra her şeyin yoluna gireceğini bilerek hareket etmelisiniz. Seyahat, eğitim veya ilginç kişilerle bir araya gelme fırsatları gündemde. Duygusal konuların sizi engellemesine izin vermeyin. Sezgilerinize güvenmeli ve eskiye takılı kalmamalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Keşif niteliğinde veya faydalı fikirler aklımızda kolaylık yerini alabilir, yenilenme enerjisi ve farkındalığımız yüksek. Ancak, öğle sonrası saatlere kadar, ilişkilerden fazla şey beklememiz, gerçekçi olmamamız ya da hayallere kapılmamız durumunda sıkıntılı durumlar veya hayal kırıklıkları oluşabilir. İlişkilerde sakinliği korumak, ani tepkilerden kaçınmak ve kelimeleri dikkatli kullanmak gerekiyor. Öğleden sonra ve akşam saatlerinde daha eğlenceli ve hızlı diyaloglar kurabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ocak 2015
Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.


Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ocak 2015
AŞK: Bugün nazik ve etkili konuşmalarınızla karşı cinsin hayallerini süslemeyi başaracaksınız. Her işin başında nezaket kuralları olduğunu bir kere daha anladınız. PARA: Bugün şans oyunlarında kendinizi çok etkili görmeyin. İstediğiniz şartlar oluşmayabilir. Kendi planınız doğrultusunda ilerleyin. Para desteğiniz resmiyet kazandı bile. SAĞLIK: Hayatın yolları sanki size yokuş gibi geliyor oysa sağlığınızdaki endişeleriniz bitecek.

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ocak 2015
Eviniz ile ilgili ihtiyaçlara odaklanabileceğiniz ve yaşadığınız yeri ilgilendiren sorunlara çözüm arayabileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Tüm konuları inceledikten ve hepsi için birer hareket şekli belirledikten sonra, günün geri kalanında arkanıza yaslanıp rahatlayabilir ve dinlenebilirsiniz.

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ocak 2015
Gün boyunca çalışma hayatınız ve iş görüşmeleriniz, ilişkileriniz hakkındaki kararlarınız ve mesafeli tavrınız ön plana çıkarken, iletişim ve görüşmeler konusunda mücadelelere açık bir günde olduğunuz için, dengeli bir enerjide kalmanız ve ikili mücadelelere girmemeniz bugün için faydalı olacaktır.

Geçmiş Aslan Burcu Burç Yorumu