Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Şubat 2018

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınız üzerindeki olumlu etkileri yaşamınızın her alanında hissedebilirsiniz. Beklenmedik kararlar ve davranışlarla sevdiğinizi şaşırtabilirsiniz. Bazı yenilikler düşünebilirsiniz.
25 Şubat 2018

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Meslek yaşamınızda bazı güçlükler çıkabilir. İş konusuna yüklenebileceğiniz ve detaylı çalışmalara önem verebileceğiniz yoğun bir gündesiniz. Bugün yeteneklerinizi ön plana çıkartabilirsiniz.
25 Şubat 2018

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Parasal konulardaki girişimleriniz bugün olumlu sonuç verebilir. Ayrıca parasal konularda yenilik yapmak isteyebilirsiniz. Kişisel kazancınızı arttırıcı faaliyetler olumlu sonuçlar verebilir.
25 Şubat 2018

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün oldukça heyecanlısınız. Bu bakımdan arkadaşlıklar ve yakın çevrenizden gelebilecek tepkilere hazırlıklı olmalısınız.
25 Şubat 2018

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok yakınlarınızdan biri size biraz eleştirel bakıyor ve bunu açığa çıkartamıyor. Ona, bazı sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuzu kanıtlamanız gerekebilir. Bugün sosyal zekanızdan yararlanabileceğiniz bir gün. İnsan ilişkilerindeki başarınız yine işinize yarayacak. Sizi de geliştirecek fikir tartışmaları yaşayabilir, geleceğe dönük verimli yakınlaşmalar sağlayabilirsiniz.
25 Şubat 2018

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Pazar günümüz üç önemli görünüm etkisiyle başlıyor. İlki, saat 15:00 Venüs-Mars arasında gerçekleşiyor. Hayatımızda sevginin ne kadar önemli olduğunu düşünürüz. İsteklerimizi elde edeceğimiz, yepyeni bir sayfa açacağımız bir hayatın özlemini duyarız. Kişisel çıkarlar, tuhaf oyunlar bizi yorar. Duruma ve şartlarımıza bakarız. Biraz tedirginlik duyabiliriz. Kendimizi garanti altına alarak, güven içinde yaşamanın yollarını ararız. İkincisi, 15:26 Merkür-Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Aklımızı başımıza toplamamız, hayallerimizi gerçeğe akıllıca yönlendirmemiz için destek verecek. Yaşam, ölüm, bilinmeyen esrarlı konular ilgimizi çekecek. Parasal konularda şimdi önümüze, ardımıza iyi bakmamız gerektiğini anlayacağız. Kimlerle alışverişimiz varsa bu insanlara dikkat etmeyi, öyle herkese inanmamayı öğreneceğiz. Sezgilerimiz yükselecek. Yaşanabilecek olayları önceden hissederek doğru adım atmayı bileceğiz. Para konularında kime ne verdiğinizi ve kimden ne aldığımızın hesabını iyi yapacağız. İlişki ve maddi konularda hayal kırıklığı yaşamamak için daha dikkatli olacağız. Çıkarlarımız konusunda akıllıca hareket etmek gerektiğini anlayacağız. Boyumuzu aşan borçlar altına girmeden, doğru yatırımlarda bulunmak için enine boyuna düşüneceğiz. Çünkü yanılmak istemeyeceğiz. Üçüncüsü, 20:46 Güneş-Satürn görünüm etkisinde, başkalarının iyi niyetimizi kullanmaması için tedbirli olmamızı sağlıyor. Kim bizim için taşların altına elini sokuyor, kim bizi düşünüyor, ihtiyaçlarımızın farkında oluyor? Bunlara bakacağız. Değerlerimizi önemseyeceğiz. Ciddi işlere yöneleceğiz. Hakkımız olana sahip çıkacağız. Huzurlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,
24 Şubat 2018

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişim gücünün yüksek olduğu bir güne başlıyorsun. Maddi anlamda güvende hissedebileceğin bir gün.
25 Şubat 2018

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Siz üstün nitelikli kişilerden hoşlandığınız için, bugün görüştüğünüz kişilerin farklı yönleri dikkatinizi çekecektir. Yakın dostlarınızla yapacağınız telefon konuşmaları sayesinde, enerjiniz daha da olumlu etkilenecektir.
24 Şubat 2018

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kardeşler ve yakın çevre ile ilişkili konularda soğuk ve mesafeli duruşunuz sizi başkalarına karşı kendinizi anlatma noktasında yorabilir. Sizin bu tavrınız onlara karşı acımasız gelebilir. Fakat onların bilmediği şey, sizin bugünlerde ne kadar yıprandığınız. Zira en ufak bir sıkıntıyı bile yaşayacak gücünüz kalmadı. Ama merak etmeyin, hayatınıza sihirli bir el değmişçesine bazı maskeler düşecek ve kimin ne olduğunu daha iyi öğreneceksiniz.
25 Şubat 2018

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ailevi nedenler daha bağlayıcı olabilir. Akılcı olmaya gayret etmelisiniz. Kimi zaman kabullenmeniz gereken koşullarla da karşılaşabilirsiniz.
24 Şubat 2018

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü bugün sizlere maddi manevi önemli fırsatlarla karşılaşacaklarını müjdelemekte. Bu süre içinde başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. İş hayatınızda ise yaptığınız iş her ne olursa olsun maddi manevi kazançlı çıkacak yeni fırsat ve tekliflerle karşılaşacaksınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin size olan sevgisinin gitgide artması ilişkinizde güven ve saygının getirdiği güzelliklerin en güzel karşılığı olacaktır. Bekar ve ilişkisi olmayanlar ise bugün ilgi duyduğunuz insanın duygularını açması ile kendinizi bir anda harika bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz.
25 Şubat 2018

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendi kendinizi kandırma eğilimi gösterebilirsiniz. Bu yüzden, ne kadar iyi gözükürlerse gözüksünler, fikirlerinizin ve planlarınızın birçok aksak yöne sahip olabileceğini aklınıza bulundurun. Gününüzü, büyük planlara değil, rutine ayırın.
24 Şubat 2018

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sahip olduğunuz maddi manevi değerlere şükrederek, elinizde olanlar için sonsuz bir mutluluk ve şükran hissedebilirsiniz. İlişkilerinizi ve finansal durumunuzu geliştiren görüşmeler yapabileceğiniz bugün, sizin için manevi değeri olan bir hediye alabilirsiniz.
24 Şubat 2018

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İkili ilişkilerde sürpriz gelişmelere açık bir gün sizi bekliyor. Ruhunuz özgür bir kelebek gibi uçmaya hazır.Ama dikkat edin kelebeğin ömrü kısadır. Köklü ilişkileri bir kalemde bitirmek çok kolay olmaz. Son kararınızı iyice düşünerek verin. Annenizden parasal bir destek görebilirsiniz.
24 Şubat 2018

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal ortamlarınız devrede olabilir. Aktiviteler, organizasyonlar ve kalabalık ortamlar enerjinize daha uygun olacak. Gezileri devreye sokabilirsiniz.
Reklamı Kapat