Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
30 Mayıs 2016

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Bugünlerde gözleriniz kapalı, sizinle ilgilenenleri göremiyorsunuz. Aşk, yaşamınızdaki önemini yitirmiş gibi. Sevda konusunda biraz silkelenmeniz gerekiyor. Herhalde yine yanlış bir adım atmaktan korkuyorsunuz.
30 Mayıs 2016

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Geliriniz hiç azımsanacak gibi değil. Çalışma ortamınızın değerini biliyorsunuz. Becerilerinizi mükemmel bir şekilde sergileyebiliyorsunuz. İşyeriniz de sizinle ilgili olumlu düşünüyor.
30 Mayıs 2016

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Bugünlerde biraz sıkıntıdasınız, büyük ödemeleriniz var. Sıkıntılı bir dönemden geçiyorsunuz. Onları daha ileri tarihlere erteleyebilme olanağınız yok. İşinize sarılıp burada yükselmek durumundasınız.
30 Mayıs 2016

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Arkadaşlarınıza karşı biraz daha ilgili olmanız gerekiyor. Yoksa dost ve arkadaş ilişkilerinde itibar kaybına uğrayabilirsiniz. Biraz daha vefalı olmaya çalışmalısınız.
30 Mayıs 2016

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki iki hafta boyunca, yeni iş birlikleri, ilişkiler veya ortaklıklar gündeme gelebilir. Bunlardan bazıları üzerinizden yük kalkmasına yardım edebilecekken, bazıları maddi açıdan zorlayıcı konulara işaret ediyor olabilir.
30 Mayıs 2016

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 00:30 Ay-Jüpiter karşıtlığı, maddi kazancınızı doğru şekilde yönlendirme, karışıklığı giderme, düzenli bir bütçe çerçevesinde hareket etmenin önemli olacağını işaret ediyor. Yardımseverlik veya başka nedenlerle kendinizi zor durumda bırakacak kararlar vermeyiniz. Saat 04:58 Ay-Merkür görünümü biraz sabırlı olmanın, sakince düşünmenin, gereksiz inatlaşmalardan kaçınmanın iyi olacağını gösteriyor. Huzuru önemsemeli, kendimize inanmalı, olumlu düşünmeliyiz.Saat 06:04 Ay-Pluto görünümü ilişkinizle ilgili meselelerde, partneriniz veya siz birbirinize karşı ılımlı yanaşmaya çalışınız.Saat 07:03 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde bilinçli olmak gerekir.  Değişkenlik, ne yapacağınızı tam olarak bilmemek yanlış olur. Yatırım, harcamalarda geleceğe ve üretime dönük düşünmek lazım.Günün tüm güzellikleri sizlerden yana olsun. Huzurlu, mutlu bir hafta geçirmemiz dileğimle,
30 Mayıs 2016

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevre ilişkilerinizi aile ilişkileri ile paralel götürmek zorunda kalacağınız bir gün. İsteklerinizdeki artışlarınızı yönlendirme konusunda baskıcı davranmanıza rağmen, sevilen ve sayılan bir kişi olmayı başarıyorsunuz. Bugün, hayal gücünüzü mükemmel çalışıyor. Sadece enerjinizi doğru kullanmalısınız.
30 Mayıs 2016

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün maddi konular sizi biraz yorabilir. İşinizi halletmek için gereken parayı denkleştirmek tahmin ettiğinizden çok daha fazla bir mücadele gerektirecek. Harcamalar konusunda çok daha fazla ölçülü olmaya ihtiyaç var.
30 Mayıs 2016

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşırı özgüveniniz yanlış anlaşılabilir. Bırakın değerinizi anlayan taraf karşı taraf olsun. İş hayatınız veya üzerinde yoğunlaştığınız işler açısından olumlu iki gün. Yetişmeniz gereken çok sayıda iş ve üstesinden gelinmesi lüzumu olan çok sayıda sorumluluğunuz olabilir. Bu durum sizi biraz zorlayacaktır. Zira psikolojik açıdan daha geniş ve başı boş hareket etme ihtiyacında olabilirsiniz. 3 Haziran civarında, yanıltıcı olaylara ve parasal konularda dikkatli olmaya özen gösterin. Aşk hayatınızı, sevgi temalı ilişkilerinizi, yaratıcılık gerektiren işlerinizi veya çocuklarınızı ilgilendiren başlıklarda yorucu etkiler var.
30 Mayıs 2016

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki iki hafta boyunca, yeni iş birlikleri, ilişkiler veya ortaklıklar gündeme gelebilir. Bunlardan bazıları üzerinizden yük kalkmasına yardım edebilecekken, bazıları maddi açıdan zorlayıcı konulara işaret ediyor olabilir.
30 Mayıs 2016

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizden bir şeyler gizlendiği kanısındasınız. Kendinizden emin olduğunuz sürece böyle yersiz düşüncelerin sizi esir almasına izin vermemelisiniz.
30 Mayıs 2016

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu günlerde sizi yeni ve özel bir arkadaşlık bekliyor. Bu arkadaşlık önceden hiç olmadığı kadar iyi olacak. İlişkinizde şüphe ve kıskançlığa yer vermediğiniz müddetçe herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız. İş hayatınızda bu günlerde hayırlı sayılacak bir yatırım yapacaksınız.
30 Mayıs 2016

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca sezgileriniz ve duygularınız yaşamınıza yön verirken, anlamı rüyalar görebilir, hayatınızdaki her şeyi ve herkesi sevgiyle kucaklama eğilimi göstererek, sevgi dolu taraflarınızı daha fazla ortaya koyabilirsiniz. Akşam saatlerinde aile ve özel yaşamınızda olası sorunlara karşı sakinliğinizi ve sevgi dolu tavrınızı korumanız gerekmekte.
30 Mayıs 2016

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi ve manevi durumunuzla ilgili hem özel hayatınıza hem de toplumsal paylaşımlarınıza bir arada yetemediğinizi fark edeceksiniz.Bilhassa maddi potansiyelinizi arttırabilmek ve borçlarınızı kapatma odaklı bir çalışma güdüyorsunuz. Ancak kendi sorumluluklarınız ve başkalarının menfaatleri arasında gidip geliyorsunuz. Kafanız karışıyor ve etkileniyorsunuz.Genel olarak ise; bugün Ay Balık burcunda kalmaya devam edecek. Haftanın ilk günü olması ve bugünün Ay günü olması, Ay’ın da Balık burcunda ilerlemesi güne değişken, akışta kalmanız gereken ruh halinizin sık sık değişim göstereceği bir atmosfer yaratıyor. Günlük işlere hemen atılmak bakımından kendinizi çok enerjik hissetmeyebilirsiniz. Belki ne kadar gayret etseniz de arzu ettiğiniz yüksek bir tempoya veya verimliliğe kavuşamayabilirsiniz.Yardımsever, iyilik etmekten hoşlanan yanınızı ortaya çıkarabilecek bu atmosfer ile yakın çevrenizdekilerin iyiliği için hayır diyemeyeceğiniz ve kendinizden özveride bulunacağınız bir gün yaşayabilirsiniz. Bugün yaratıcı çalışmalar yapmak, deniz kenarında vakit geçirmek, ruhsal çalışmalar yapmak, meditasyon yapmak için harika bir gün. Maddi düzenle değil de daha manevi daha ruhsal temalarla gününüzü geçirebilirsiniz. Yüzmek, su sporlarına yönelmek, vücudunuzu dinlendirecek masajlar yaptırmak içinde harikadır.
30 Mayıs 2016

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kafanız eşinizin veya sevdiğiniz insanın maddi konularıyla meşgul olabilir. Ortaklaşa giderlerinizde üzerinize düşeni yapacaksınız. Aile hayatınızdaki olaylar sizi çabuk harekete geçirecek.
Reklamı Kapat