Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

19 Aralık 2014
Bir etkileşim içindesiniz. Ama kaybedebileceklerinizle ilgili haklı korkular yaşıyorsunuz. Dikkatli olun etkilendiğiniz kişi bu işi ciddiye alıyor. Karar sizin. Ama korkularınızda da fazlasıyla haklısınız.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Aslan Burcu Günlük İş Falı

19 Aralık 2014
Bu kriz ortamında işinizi koruyabilmeniz bir şans. Yaşadığınız bazı tatsızlıklar da ortamla ilgili. Üstüne gitmeyin. İş kaygısının yarattığı gerginlik bir çok işyerinde insanları tanınmaz hale getirdi. Bütün bunları atlatacaksınız.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Aslan Burcu Günlük Para Falı

19 Aralık 2014
Kredi kartınızı özellikle bu günlerde biraz daha dikkatli kullanmaya bakın. Dışarı çıkmaları da azaltsanız iyi olacak. Bir toplu para beklentiniz var. Bir süre daha bekleyecek gibisiniz. Erteleme ricası bugün, yarın gelebilir. Kendi ertelemelerinizi de düşünerek anlayışlı olmaya çalışın.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

19 Aralık 2014
Aile içi ilişkilerde birine karşı fazla özenli davranmıyorsunuz. Bu öteki aile bireylerince de gözleniyor, üzülüyorlar.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Aralık 2014
Kredi kartınızı özellikle bu günlerde biraz daha dikkatli kullanmaya bakın. Dışarı çıkmaları da azaltsanız iyi olacak. Bir toplu para beklentiniz var. Çevrenizde ne kadar sosyal, hayat dolu biri olduğunuz konuşuluyor. Ama sanki bunu düşündürmek ister gibi bir çaba içersindesiniz. Bunun son günlerde çokça ilgilendiğiniz kişiyle bir ilgisi olabilir mi ? Onun bulunmadığı ortamlarda canlılığınız irtifa kaybediyor. Bir yolculuk görünüyor. Tatil olabilir.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Aralık 2014
Sevgili Aslanlar Cuma gününe, Akrep burcunda ilerleyen Ay etkisi altında başlıyoruz, Kimseye pek belli etmeseniz de, birçok şeyin sizi rahatsız ettiğini, içsel anlamda baskı altına aldığını düşünürsünüz. Biri yanlış bir söz söylese, hesap sorsa veya etrafınızda olumsuz bir durum meydana gelse, tedirginlik duyarsınız. Kimseyle ve hiçbir şeyle karşı karşıya gelmek istemezsiniz. Bazen dünyanın ne kadar acımasız olduğunu düşünürsünüz. Güvenliğinizi fazlasıyla önemser ve ister istemez kaygılanırsınız. Saat 10:26 Ay-Jüpiter görünümü, ben haklıyım-sen haksızsın tarzında gelişen ve bazen abartılı davranışlara neden olabilecek bir enerjidir. Özellikle aile ortamında, çocuklarla ilgili konularda veya eşler arasında görülebilir. Saat 23-11-23:55 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu kısa sürede, sevgi ve güven dolu sıcacık bir  yuvaya olan ihtiyacınız içinizde büyür. Aile içinde gerginlik, huzursuzluktan özellikle uzak durmak isteyebilirsiniz. Kimsenin kimse üzerinde kontrol kurmayacağı, herkesin kendi fikrini serbestçe söylediği bir ortamda bulunma arzunuz yoğundur. Güzel gönüllerle buluşmamız, mutluluğa kavuşmamız dileğimle,
Facebook Twitter Google+ Addthis


Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Aralık 2014
Kişisel yaşantınıza olumlu katkısı olacak hiçbir fırsatı kaçırmadığınız kesin. Olayları abartmadan önce, içsel sesinizin sizi yönlendirmesine izin vermelisiniz. Sezgilerinizin sizi yanıltılabileceğinizi düşünerek, her zamanki, temkinli ve sistemli yapınızı bozmamalısınız. Gerekli kişilere ulaşmayı denemelisiniz
Facebook Twitter Google+ Addthis

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Aralık 2014
Bireysel planları bir kenara bırakın ve günü ailenizle birlikte olacağınız şekilde planlayın. Kaç yaşında olursanız olun eski günleri anmak, aile büyüklerinin tatlı anılarını dinlemek, paylaşmak için elverişli bir gün olabilir.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Aralık 2014
Alışılmadık durumlar veya aktiviteler size ilham verebilir. Dolayısıyla, ilginç teklif veya davetler alabileceğiniz ya da aldıysanız onay verebileceğiniz günlerdesiniz. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Aralık 2014
Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Aralık 2014
Sizden bir şeyler gizlendiği kanısındasınız. Kendinizden emin olduğunuz sürece böyle yersiz düşüncelerin sizi esir almasına izin vermemelisiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Aralık 2014
Çok hareketli ve bereketli bir gün. Para konusunda da oldukça talihlisiniz. Şansınız oldukça açık durumda. Bu şansınızı zorlamadan dikkatli davranırsanız karlı çıkarsınız. Birlikte olduğunuz kişi hakkında söylenen sözlere hemen inanmanız üzülmesine neden oluyor.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Aralık 2014
Gün içinde iş hayatınız ve özel yaşamınızdaki görüşmelerinizde pozitif imkanlar sağlayan, beklenmedik fırsatlarla karşılaşabileceğiniz, iletişim trafiğinizin yoğun olacağı bir zamandan geçeceksiniz. Akşam saatlerinde her alanda kendinizi iyi hissedeceğiniz, pozitif bir zaman hakim olacak.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Geçmiş Aslan Burcu Burç Yorumu