Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

1 Kasım 2014
Aranızdaki ilginç iletişim, kalıcı beraberlik emellerinizde zorlayıcı engeller çıkartabilir. Daha anlaşılır, daha netlik içeren davranışlar, karşılıklı tanışmayı daha kolaylaştıracak.

Aslan Burcu Günlük İş Falı

1 Kasım 2014
Kısa vadede koşullarınızda ciddi bir değişiklik görünmüyor. İşyerinizde size duyulan sempati, aklınızdaki yeni iş düşüncesini azaltabilir. Sorunlarınızı daha da paylaşmanızda yarar var.

Aslan Burcu Günlük Para Falı

1 Kasım 2014
Mevcut durum bir süre daha devam edecek gibi. Harcamalarınızda artık bir kısıntıya girmeyi düşünme zamanı. Çok kolay kazandığınız bir ek gelirin kesilme ihtimali, sizi haklı olarak düşündürecek.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

1 Kasım 2014
Dostluğunuza gücenilmediğini düşünebilirsiniz. Sıkıntılı bir arkadaşınız, tüm duyarlılığınıza rağmen size açılmıyor. Bu, sizi yılgınlığa götürmemeli.


Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2014
Başkalarının sizinle ve yaşadıklarınızla ilgili düşüncelerini pek de fazla önemsemiyor gibi tavırlarınız, bazı sıkıntılara yol açıyor. Ama esas olarak sizi canlı ve dinamik kılan belki de bu özelliğiniz. Akşam saatlerinde alacağınız bir bilgi sizi biraz hareketlendirecek. Bu konuda önünüze konması muhtemel engeller, size sıkıntılı bir gece de yaşatabilir.

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Sevgili Aslanlar saat 04:48 itibariyle Kova burcundaki ilkdördün, ilişkiniz, partneriniz, evliliğiniz, yasal davalarınız, sözleşmeleriniz, iş ortaklığınız konularında özgür kararlar almak, hayatınızı kendi bildiğiniz şekilde sürdürmek istersiniz. Gerçekten arzuladığınız şekilde bir ilişki yaşıyor muyum veya ne kadar mutluyum sorusunu kendinize sorabilirsiniz. Burada önemli olan yaşadığınız beraberliğin kalitesi ve sizin kendinizi güvende hissetmenizdir. Eğer yaşadığınız ilişki ile iç dünyanızdaki güvence arzunuz birbiriyle çelişiyorsa, beraberliğiniz nedeniyle kendinizi huzurlu hissetmiyorsanız, yaşadığınız ilişki büyükleriniz tarafından kabullenilmiyorsa, ilişkinizden memnunsunuz ancak şartlarınız gereği bir yuva kurmanız zor ise, gün boyu gerilim yaşamanız mümkündür. Bu durumda her şeyi bir kez daha gözden geçirerek kendiniz için en doğru kararı vermeye çalışabilirsiniz. Hatta bu karar için bir müddet evinizden uzak durmak, kimseyle bir şey paylaşmadan kendi dünyanıza çekilmek arzunuz yoğunlaşabilir. Saat 07:34 Ay-Venüs zorlu görünümü, iç dünyanızda endişe yaratıcı olabilir. Çevre ile aramızdaki irtibatı bir şekilde uzlaşı içinde yürütmemiz gerekebilir. Bu saatlerde,  gelecek, ilişki, yuva, iş hayatımız söz konusu olduğunda bir hayli tepkide bulunabiliriz.  Bunlar düzelmediği takdirde pek tadımız tuzumuz olmaz. Saat 14:58 Ay-Uranüs olumlu görünümü, bir etkinliğe katılmanın işaretçisi olduğu gibi,  sürpriz bir yakınlaşmanın da göstergesi olabilir. Coşku verir, heyecanlandırır, çabuk hareket etmeyi sağlar. Kişiyi aktif edicidir. Gün boyunca, arzu ettiğiniz gelişmelerle karşılaşmanızı tüm kalbimle temenni ediyorum. Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun.  


Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Bugün, maddi konularla ilgili araştırmalarınızı yönlendirmek isteyeceksiniz. Yakın ilişki içinde olduğunuz kişilerle fikir alış verişi içinde olmanıza rağmen en son sözü kendiniz söylemek istiyorsunuz. Dış görünüşünüzün munisliği çevrenizdeki kişilerin yanılmasına neden oluyor. Bazen kendinizi aşırı zorluyor ve yoruyorsunuz.

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Kontrolün yüzde yüz sizde olamayacağı bir gündesiniz. Taviz vermeyen tavırlar nedeniyle birlikte yapılacak planlar ve iş birliği teması sorunlu olabilir. Buna rağmen ısrar edip benim kurallarım diye diretmenin manası yok.


Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Belli konu ya da durumların alt dinamiklerini anlamaya çalışmanız gerekiyor. Zira, size sunulan ya da anlatılanlarla gerçekte olanlar arasında farklılıklar olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Kafamıza göre hareket etme isteğimiz artıyor. İstediğimiz şeyi, istediğimiz zaman ve istediğimiz yöntemle gerçekleştirmek istiyoruz. Diğerlerinden onay almak niyetinde olanlarımızın bu türlü davranmak istemesinin tek nedeni ise, ekip psikolojisine uygun davranma iyi niyeti ya da bir şekilde çemberin dışına çıkmama eğilimi olacaktır. Ancak, bu durum nedeniyle kendimizi normalinden daha fazla engellenmiş veya kısıtlanmış hissedebiliriz. Dolayısıyla, ikna ederek ilerleme ya da kafasına göre takılmaktan kaçınma fikrine sıcak bakmakta fayda var.

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Evlilik ve yakın arkadaşlar konularında bazı gelişmeler olabilir. İlişkilerinizde dengeleri gözetmeye özen gösterin. Ani duygusal tepkiler vermekten kaçının. Bu sayede hukuki işlerinizden de olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Anlaşma, sözleşme ya da yazılı evraklarınızda ufak hatalar yapabilirsiniz. Dikkatinizin dağılmasına izin vermeyin.


Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
DÜŞÜNCELERİNİZİ keskin bir şekilde dile getirdiğiniz için bazen yakınlarınızla aranızda tartışma çıkıyor. Temkinli hareket edin.

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Bugün idari ve hukuksal işlerde güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Başkalarına emir vermekten çok hoşlanıyorsunuz ve herkesi sizin kurallarınıza uymaya zorluyorsunuz. Eğer iş arkadaşlarınızla aranızda büyük bir kavga çıkmasını istemiyorsanız, yalnız çalışmalısınız.

Geçmiş Aslan Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!