Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
6 Mayıs 2016

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Israrcı davranışlarınızla amacınızdan uzaklaşıyorsunuz. Kapıldığınız cazibenin zamana gereksinimi olabilir. Duygularınızı gizli tutma niyetiniz, daha çözümcü yöntemler edinmenizi engelliyor.
6 Mayıs 2016

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Zamanlama hatası sıradan bir proje sunduğunuz inancı doğurabilir. Harika diye tanımladığınız düşüncenizi tartışma masasına yatırabilmeniz için çok iyi bir zamanlama yapmanız gerekiyor.
6 Mayıs 2016

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Harcamaları daha da azaltmalısınız. Sıkıntı çektiğiniz nedenleri, hayatın kaçınılmaz ihtiyaçları olarak tanımlamanız sizi zora sokuyor. Kilitlenmiş bir para meseleniz yakında çözüme kavuşacak.
6 Mayıs 2016

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Karşılıklı olarak güven duyduğunuz yakınınız, bir davranışınızın bazı sorumluluklardan sıyrılma çabası olduğunu düşünüyor ve bunu size yakıştıramıyor.
6 Mayıs 2016

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ev hayatınızda bugünlerde birtakım zorlanmalar söz konusu. Bununla alakalı bir takım kararlarınızı çabuklaştırma yönünde ısrarlar görebilirsiniz. Yakında bir ziyaretiniz var. İyimserlik ve kötümserlik arası gelgitleriniz geçici. İç dünyanızın derinliklerinde belli fasıllarla yaşadığınız uç duyguları, akılcı gayretlerinizle zararsız hale getirebilirsiniz.
6 Mayıs 2016

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar, 6 Mayıs saat 22:30 da, Boğa burcunda doğacak Yeniay, mesleki konularda huzurlu, seçkin, güvenli ve rahat olana yönelmemizi sağlayan bir etkidir. Kafamızda birçok şeyi tasarlarız. Duruma bakarız. Yeni bir atılımda bulunmak, tabii ki Merkür geri hareketi nedeniyle düşünmemizi gerektiriyor. İşimizden memnun olalım veya olmayalım, görev ve sorumluluklarımızı ihmal etmemeliyiz. Netlik kazanmadan, kararlar vermemeliyiz. Yeniayın oluştuğu günkü görünümler, önümüzdeki süreci anlamamızda bize yol gösterir. Ay-Venüs kavuşumu, uzlaşıdan yana olmamızı sağlıyor. Mevcut durum ve şartların farkında olarak karşımıza gerçekten olumlu bir teklif çıkmadan veya işimizde bir iyileştirme olmadan önemli bir adım atmamalıyız. Geçtiğimiz Nisan ayında eğer yeni bir işe başlamış, bu yönde karar vermiş veya bir görüşmede bulunmuşsak, bugünkü Yeniayda son duruma bir bakarız. Olumlu mu yoksa üzerinde bir daha düşünmek gerekiyor mu anlarız. Yeni bir teklifle karşılaşırsak, maddi şartları önemsemeliyiz. Ay-Neptün görünümü, parasal açıdan güvencemiz çok önemli. Özellikle işimizin getiri anlamında mutlaka doyurucu olmasına önem vermeliyiz. Bir şeylere güvenerek, iyi niyetle hareket etmemek doğru olur. Dereyi görmeden paçaları sıvamayalım. Her şey yolunda ise, zaten sorun yok. Ay-Jüpiter görünümü, Parasal girdilerin işaretçisidir veya bu konudaki girişim ve görüşmeleri de simgeler. Bu görüşmelerdeki şartlara iyi bakalım. Bütçemizin dengeli olmasına dikkat edelim. Ay-Pluto görünüm, tecrübemiz, bilgimiz ve şartlarımıza uygun bir iş seçiminde bulunmanın göstergesidir. Huzur ve güvence kadar, üzerimize aldığımız sorumlulukların da bilincinde olursak, doğru bir tercihte bulunabiliriz. Bu Yeniayın kendimizi daha güvende hissetmemizde faydalar getirmesi dileğimle,    
6 Mayıs 2016

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevreye karşı olan sorumluluklarınız sizi fazlasıyla meşgul ederken, kendinize ayıracak zamanınız daralacaktır. Seçimlerinizi her zamankinden daha dikkatli davranmalısınız. Engellerin sizi etkilemesini de izin vermemelisiniz. Sürekli uçlarda dolaşmanız mümkün. Yalnızlık duygusu içinde yeni bir aşka kapılma olasılığınız var. Eski ve yeni şartlarınızı gözden geçirmelisiniz.
6 Mayıs 2016

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeniayla birlikte mesleki konularınızı ilgilendiren başlangıçlar yapma şansınız olabilir. İş ve yönetici değişimi, başvurular, terfi ya da başka nedenle görev değişikliği ve statü değişimi yaratacak bir yenilik yaşanabilir.
6 Mayıs 2016

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde, rekabet ortamları oluşabilir ya da geleceğe dönük rekabetin sinyalleri oluşabilir, ama genelde iş arkadaşlarınız, birlikte iş yaptığınız kişiler veya dostlarınız tarafından desteklendiğiniz zamanlardasınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün Boğa burcunda meydana gelecek Yeni Ay(+/- 15 gün), kısıtlandığımız veya köşeye sıkıştığımız konuların üstesinden gelmemizi sağlayacak olanakları önümüze taşıyabilir veya görmemizi sağlayabilir. Bu sayede maddi, manevi, kişisel veya ruhsal anlamda ilerlememiz kolaylaşabilir. Yeni Ay’ın Boğa’da olması, parasal konular, masraflar, alacak verecek meseleleri, toprağa, istikrara, güvenliğe veya gayrimenkul başlıklı konulara yönelik yeniliklerin ön plana çıkacağı bir süreci akla getiriyor. Kişisel zevkler, sahip olduğumuz değerler, sanat, doğa, toprakla ilgili konular veya sevdiklerimizle ilgili başlıklarda somut ve kalıcı adımlar atmak isteyebiliriz, ama bu kadar çok gezegenin geri harekette olduğunu düşünürsek yeni başlangıçlar yapmak için Haziran sonunu beklemek daha doğru olacaktır. Mayıs doğumlu Boğa’lar başta olmak üzere, Ocak doğumlu Oğlak ve Eylül doğumlu Başak burçları için fırsatlara ve çeşitli olanaklara açık, olumlu ve keyifli günler. Ancak, her burç olumlu gelişmelerden nasibini alıyor olacak merak etmeyin. İyi değerlendirmemiz gereken bir süreçteyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
6 Mayıs 2016

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinize yeni hedefler koyabilirsiniz. İş hayatınızdaki sorumluluklarınız için çaba göstereceğiniz bir gündesiniz. Üstlerinizden destek almak sizi rahatlatabilir. Aldığınız sorumlulukların üstesinden gelebileceksiniz. İşlerinize yön kazandırabilirsiniz. Gün içinde sizi zorlayan konulara karşı çabuk pes etmeyeceksiniz.
6 Mayıs 2016

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmiş günlerde maddi sıkıntı yaşamanızdan dolayı bugün müsrifliği yok etmiş gibisiniz. Ancak ev aksesurları denilince asla ödün veremiyorsunuz. Paranıza sahip çıkmanız gerekiyor. Tutumlu olmalısınız.
6 Mayıs 2016

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sizin için melankolik bir gün. Siz zaman zaman böyle zamanlar geçiriyorsunuz. Düşünceleriniz karmakarışık. Önünüze gelene akıl danışmanız işinizi kolaylaştırmaktan çok zorlaştırabilir. Üstelik bu kişiler yanlış kararlar almanıza sebep olabilir.
6 Mayıs 2016

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yolculuklar, eğitim, haberleşme, yakın çevre ilişkileri ve görüşmeler açısından fırsatlar elde edeceğiniz bugün, plan proje ve hedeflerinizin desteklendiği, kariyeriniz açısından pozitif fırsatlar elde edip, görüşmeler gerçekleştirebileceğiniz, arkadaş çevreniz ve ikili ilişkilerinizin desteğini alabileceğiniz bir zaman diliminde olacaksınız.
6 Mayıs 2016

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Öğlene kadar majör bir eğitim sürecinde olup değerli ve aktif saatler deneyimleyebilirsiniz. Ancak bu saatlerde enerji düşüşü sonrası öğrendiklerinizi kariyer hayatınıza nasıl adapte edebilirim sorusunu sağlam bir zihin yapısıyla kurgulamaya çalışacaksınız. Kendinize de bir parça zaman ayırmayı ve hoşunuza giden, huzur veren etkinlikleri yapmayı seçebilirsiniz.Genel olarak ise; bugün Ay 06:18’de boşlukta kalacak ve 19:11’de Boğa burcuna geçiş yapacak. Hareketli, dinamik, iş bitirici, enerjik olabileceğiniz bir gün. Bugün aklınıza esen spontane kararlar alabilirsiniz. Hızlı ve aceleci davranabilirsiniz. Ay Koç burcundayken beklemekten hoşlanmayız.Ay sabah saatlerinde Uranüs ile kavuşum yapacak. Sabırsızlık gösterebilir, kolay öfkelenebilir, trafikte huzursuzlanabilir, acele ve yetişme telaşı nedeniyle sakarlıklar yapabilirsiniz. Çok zamanınız olmadığını düşünerek pratik kestirme yollardan işleri halletmek isteyebilirsiniz. Çabuk bir şeyler atıştırarak güne başlayabilirsiniz.
6 Mayıs 2016

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeniay, kariyerinizle ilgili her türlü karar ve başlangıcı destekliyor. Patronlarınızdan ve aynı zamanda parasal koşullarınızı oluşturabilecek kişilerden olumlu etkiler alacaksınız.
Reklamı Kapat