Başak Burcu Günlük Aşk Falı

20 Eylül 2014
İyimser ve umutlu arayışlarla ilişkinin sorunsuzluğu kolayca ortaya çıkacak. Sürekli sorgulamalar, ilişkideki beklentilerin canlılığından olabilir. Yanlış yorumlarla, yanlış yargılara varıyorsunuz.

Başak Burcu Günlük İş Falı

20 Eylül 2014
Yeni yaptığınız görüşmeden çok şey beklerken, tersliklere de donanımlı olmalısınız. İşlerinizdeki durgunluk yavaş ama istikrarlı bir ivme kazanıyor. Yeni alacağınız haberlerle daha umutlu olacaksınız.

Başak Burcu Günlük Para Falı

20 Eylül 2014
İhtiyaçlarınız, beklentileriniz, zevkleriniz kazancınızın üzerine çıkamıyor. Hesabınızı bilerek buna izin vermiyorsunuz. Maddi bir sıkıntı içinde görünmemenizin altında akılcı bir denge var.

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

20 Eylül 2014
İki arkadaşınızın özel ilişkisine karışırken, ilişkinin türünü gözden kaçırıyorsunuz. Müdahalenizin önündeki sınırları görmeniz gerekiyor.


Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Eylül 2014
İnsan ilişkilerinizdeki problemleri azaltmak sizin elinizde. Kafanızı daha az meşgul eden, sizi daha az yıpratan arkadaşlıklar kurmalısınız. Ailenizden biri sizi çok düşünüp sorun ediyor. Hayatınızda bugünlerde bazı yenilikler yapacaksınız. Önünüzde büyük harcamalar olabilir. Hoşlanmadığınız birini fazla sorun ediyor, onunla yatıp onunla kalkıyorsunuz.

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Eylül 2014
Sevgili Başaklar Cuma günümüz  saat 06:10 Ay-Aslan burcu geçişiyle başlıyor. Gün boyu ilişkinizi ve bu ilişkinin yaşamınızdaki önemini düşünebilirsiniz. Böyle günlerde ne olursa olsun, içe kapanmayınız. Bırakın hayat kendi akışında ilerlesin. Ay-Aslan günlerinde yaratıcı gücümüz yüksektir. Bir işi farklı bir yolla sunabiliriz. Kendimize özen gösterebiliriz. Hayatı olumsuz değil, olumlu bir açıdan ele alabiliriz. En azında almayı deneyebiliriz. Dışa karşı  güçlü görünmek değil, önce siz kendinize güzel görünmeye çalışınız. Birilerinin sizi alkışlamasını beklemeyiniz. Kendinizi siz şımartınız. Sorunlar gözünüzü korkutmasın. Çünkü onları yenebilecek güç içinizde mevcut. Kim ne derse desin, hayatınızın merkezi sizsiniz. Kendinizi üzecek kişilere değil, sizin kıymetinizi bilecek kişilere yöneliniz. Çünkü sizden başka bir tane daha yok. Saat 13:40 Ay-Mars görünümü, kendinizi istediğiniz tarzda ve kuvvette ifade edememenin sıkıntısıdır. Bir şeyler yapmak, söylemek, ilerlemek, amacınıza ulaşmak istersiniz. Ancak önünüzde duran engellerle baş edebilmenin zor olduğunu düşünürsünüz. Oysaki bu engelleri güce dönüştürecek zeka, çalışkanlık ve analiz gücüne sahip bir burçsunuz. Asla yılgınlık göstermeyiniz. Benim hedefim bu ve ben bu hedefe varabilecek, onu elde edebilecek kişiyim demeniz kafidir. Güven duygusu çok önemli. Maddi konularda ben biraz dikkat etmeniz tavsiye ediyorum.  Ailevi ilişkilerde de sakin olursak bu saatlerde daha rahat ederiz. Sözcükler bugün  ve daima AŞK dolu olsun. Aşk başımızın tacı olsun….Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Eylül 2014
Cazibenizin yüksek olmasından dolayı çevrenizi büyülüyorsunuz. Yine, bu dönemde her zamankinden daha fazla cesur olacaksınız. Risklere karşı tedbirli olmanızı hatırlatıyoruz. Duygusal hatalar yapmaya müsait bir döneminiz. Karşı cins ile olan ilişkilerinizde, ani gelişen duygularınız sizi yanıltacaktır.

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Eylül 2014
Bugün biraz huzursuz olma ihtimaliniz var. Bir şeyleri kendinize dert edinmişsini z. Ancak bunu içinize atarak ve kendi kendinizi yiyip bitirerek çözemezsiniz. Destek alın ya da bireysel çabalarınızla sukunet yaratmaya çalışın.


Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Eylül 2014
Doğru zamanda doğru yerde olduğunuzun farkındasınız veya çok yakında doğru yerde olacaksınız. Plan ve programınızı hızla uygulamaya devam edin. Tüm burçlar için gün geneli: Evimizi, ailemizi, sahip olduğumuz şeyleri ve mal varlıklarımızı ilgilendiren başlıklar ön planda. Tüm gürültülü patırtının içinde kendinizi eğlenceye veya ödüle kaptırmamalı, ayağınızı yere sağlam basıp karşı taraf için değil kendiniz için iyi bir şey yaptığınızdan emin olmalısınız. İyi yönlerini görmeye çalışırken en kötü tarafları gözden kaçırabileceğimiz gün.

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Eylül 2014
Bugün gizli rakipler ve gizlilik konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. Çevrenizdekilerin kişisel sınırlarına saygılı olmak önem kazanıyor. Bu durumu zorlayıcı tavırlar olumsuz sonuçlar doğurabilir. Öte yandan sağduyulu yaklaşımlar hem işten yana hem de kişisel açıdan daha kazançlı çıkmanızı sağlayacak.


Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Eylül 2014
ÇALIŞAN Başaklar, iş çevrenizdeki biriyle ilgili alacağınız habere üzülebilirsiniz. Bu kişiyi arayın ve yanında olduğunuzu hissettirin.

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Eylül 2014
İş hayatınızdaki hareketlenmeyle beraber sizin de keyfiniz yerine geldi. Bundan sonra daha da hareketlenecek ve yoluna girecek. İşleriniz planlarınızı gerçekleştirme fırsatı sağlayacak size. Kilo problemlerinizi yapacağınız kısa yürüyüşlerle çözebilirsiniz.

Geçmiş Başak Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!