Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Mayıs 2017

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Oturmuş ilişkiyi kalıcı bir birlikteliğe dönüştürme niyetleri söz konusu. Henüz zamanı değil derken, kafanızda belirlenmiş bir zamanlama da görünmüyor. Partnerinizin bu konudaki kararlılığı sizi hayati bir karara götürebilir.
27 Mayıs 2017

Başak Burcu Günlük İş Falı

Karşılıklı güven ve yakaladığınız ortak görüşler, arkadaşınızla size başarı kapılarını açacak gibi. Almış olduğunuz bazı vaatler, önümüzdeki günler içinde gerçekleşebilir.
27 Mayıs 2017

Başak Burcu Günlük Para Falı

Kazançlı para hareketlenmeleri gündemde. Verimli alışverişler, sizde birtakım kaygılarla kararsızlıklar yaratabilir. Bugünlerde bazı yakınlarınızdan fikir almaktan kaçınmamalısınız.
27 Mayıs 2017

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Önümüzdeki günlerde yaşayacağınız bir zihin karışıklığı, sizi duygusal davranışlara itebilir.
27 Mayıs 2017

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İş ve duygusal yaşamınız olumlu ve verimli bir süreç içinde. Bu konulardaki doyumluluğunuz, genel çevre ilişkilerinizdeki tutarlılığı da belirliyor. Mutlu bir insanın hoşgörüsü içindesiniz. Bugünlerde iç huzurunuza köstek olabilecek kimi gelişmeleri de gözden kaçırmamanız gerekiyor. Alçak gönüllüsünüz. Bu, elinizdeki değerleri belli bir yere koymanızı sağlıyor.
26 Mayıs 2017

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar, Saat 12:27 Ay-Jüpiter görünümü, bir iş teklifi almanızı, elinize bir para geçmesini veya işvereninizle yapılacak bir görüşmenin işaretçisidir. Maddi açıdan rahatlamak istersiniz. Şu andaki mevcut sorunlar uzlaşıyla çözüme kavuşabilir. Saat 13:26 Ay-Neptün zorlu görünüm etkisinde herhangi bir mesele üzerinde düşünüyorsak iyice analiz edelim. Bazen insan bir olayı taraflıca ele almaz. Sadece o an için, hissettikleriyle harekete geçer. Biz gün boyunca sağlıklı bir karar verebilmek için tüm olasılıkları gözden geçirelim. Saat 22:50 Ay-Venüs görünümü, iş hayatınız ve her türlü bağlantıda refleks olarak tepkili davranmanıza yol açabilir. Ne hissediyorsanız ona göre tavır alırsınız. Gün boyunca kolaylıklar sizinle olsun. Arzu ettiklerinizle karşılaşmanız dileğimle,
26 Mayıs 2017

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün harcamalarına dikkat etmen gerekebilir. Evinde ya da ofiste yapmak istediklerin lüks tüketime işaret.
26 Mayıs 2017

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, maddi konularda ilginç araştırmalar içinde olacak ve özgürlüğünüzü kanıtlayacak ve farklı kişilerin fikirlerin yola çıkarak, kazançlarınızı belirleyici işler yapacaksınız. Alıngan bir dönem yaşamı sorguluyorsunuz.
26 Mayıs 2017

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişim ve ikna edici üslubunuzla maddi kaynaklarınızı genişletebilirsiniz. Aşk hayatınızdaki olumlu süreçler size iyi gelecek.
26 Mayıs 2017

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iş hayatınızla ilgili gelişmeler olabilir. Adımlarınızı daha sağlam atmalısınız. Ticari konularda mücadeleci yapınızı ortaya koyabilirsiniz. İletişim içinde olduğunuz kişilerle ani değişimler söz konusu olabilir. Anlaşmalarda dikkatli olmanızda fayda var. Yakın çevrenizden alacağınız destek sizi daha iyi bir konuma taşıyabilir.
26 Mayıs 2017

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Enerjiniz yükseliyor. Kendinizi daha güçlü hissetmeye başlıyorsunuz. Arkadaşlarınızın desteğini alabilir, sevdiğiniz kişilerle işbirliği yapabilirsiniz. Parasal konulara yönelik girişimlerinizde başarılı olacak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanacak. Ani değişiklikler yüzünden olaylardan fazla etkilenebilirsiniz.
26 Mayıs 2017

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Karşı cinsle ilişkilerinizde problemler var. Ya onlar sizi anlamıyor veya siz kendinizi anlatamıyorsunuz. Biraz içinize dönük yaşıyorsunuz. Onlarla aranızda hep mesafe var. Ancak bunu olumsuz bir olay gibi görmeyin ve özgürlüğünüzün tadını çıkarın.
26 Mayıs 2017

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınız ve kariyerinizde parlak bir gün geçirebilirsiniz. Üstlerinizden göreceğiniz destek ve yardımlarla kendinizi daha iyi hissedebilir, başarılarınız ve çalışmalarınızdan dolayı takdir görebilirsiniz.
27 Mayıs 2017

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftanın son iş günü yıldızlar adeta sizin için parlıyor. Topluluklara hitap edeceğiniz sunumunuz çok alkış alacak.Ebeveyn rolünüzle ilgili yeni bir karar alabilirsiniz. Ev ve iş arasında farklı bir düzen oluşturma fikri sizi rahatlatacak. Yöneticilerinizin takdirini kazanacaksınız.
26 Mayıs 2017

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi geliştirmek istediğiniz bu dönemde aile sorumlulukları sizi bunaltabilir. İçsel streslerinizle baş edin. Hayatı negatif algılamaktan kaçının.
Reklamı Kapat