Başak Burcu Günlük Aşk Falı

14 Ekim 2015
Bu ilişkiye başlayacağınıza dair bir belirti görünmüyor. Cesaretsizsiniz. Bu kadarlık bir heyecanla yetinmek zorunda kalacaksınız. Oysa karşı taraf buna çok hazırlıklıydı.

Başak Burcu Günlük İş Falı

14 Ekim 2015
Büyük bir efor gösterip işi vaktinden önce bitirmeye çalışıyorsunuz. Çünkü elinizdeki işle kendi kendinizi de sınamış olacaksınız. Yakında iş hayatınızda sevineceğiniz gelişmeler olabilir.

Başak Burcu Günlük Para Falı

14 Ekim 2015
Birikim sağlayamıyor, günübirlik yaşıyorsunuz. Bir satış işinizden haberdar edileceksiniz. Sizi çok ilgilendiriyor. Ama ciddi bir şekilde iz sürüp işi takip etmeniz gerekecek.

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

14 Ekim 2015
Kefil olacağınız yakınınız kötü niyetli olmasa bile bu işte biraz başınızı ağrıtacak. Karar sizin.


Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

14 Ekim 2015
Aile meselelerine her zamankinden fazla eğilmeniz herkesi mutlu ediyor. Bugün keyfiniz pek yerinde değil, hafta sonunuzu tam istediğiniz gibi değerlendiremediniz. Daha başka hazırlıklarınız, daha başka beklentileriniz vardı. Pek haz almadığınız biriyle, isteğiniz dışında bir arada olmak zorunda kalmanız keyfinizi yeterince kaçırıyor.

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Sevgili Başaklar, saat 03:06 itibariyle Terazi burcunda oluşacak Yeniay, maddi konularda başkalarının yararını gözetecek şekilde düşünerek, kendi isteklerimizden vazgeçebileceğimizi gösteriyor. Bu genelde ilişkilerimizi daha fazla öne alarak düşünmenin işaretçisidir. Oysaki bu Yeniayda titizlikle incelemek ve gözden geçirmelerde bulunmakta yarar var. İyi niyetimizin su istimal edilmemesi için bu gereklidir. Yeniayın oluştuğu güne Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında başlıyoruz. Bu da gösteriyor ki, parasal konularda acil kararlar vermeye açığız. Merkür-Satürn görünümü ise, paramızı risk altına alabilecek yatırım, kiralama, satın alma gibi konularda hesabımı bilmenin önemini vurguluyor. Yeniayın, tüm dünyada barış, birlik ve beraberliğin tesis edilmesinde vesile olmasını diliyorum Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Bazı planlarınızı gözden geçirebilir, yenileyebilir veya kendinize yeni programlar yapabilirsiniz. Artık size hitap etmeyen, verimliliğini yitirmiş iş, girişim, hizmet, iş birliği veya ilişkileri sonlandırmanın ve yeni bir saya açmanın zamanı da gelmiş olabilir.

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

12 Ekim 2015
Bugün biraz da detaylara bakabilmek size her zamankinden daha çok fayda sağlayacak. Özellikle iletişim halinde olmanızı gerektiren bir işiniz, yazacak ya da söyleyerek bir bilgi aktarımınız varsa hatalardan kaçının.


Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Duygusal açıdan gerilim hissedebilirsiniz. Özellikle öfkenizi kontrol altına almalı, ani tepkiler göstermekten kaçınmalısınız. Büyük beklentiler içinde bulunacak, yatırıma yönelik çalışmalarınızı arttıracaksınız.

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Bugün yeteneklerinizi ortaya çıkarabileceğiniz işlere yönelebilirsiniz. İş hayatınızda engelleri aşmak için çaba sarf edebilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla yenilenme ihtiyacı içinde olacağınız zamanlar var. Ticari oluşumlarınız için yeni kararlar alabilirsiniz. Gelecek yönünde yeni fikirler geliştirebileceğiniz zamanlar içindesiniz.


Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Güzel yaşamak istiyorsanız gözlerinizi bağlayarak yaşamayın. Aksaklıklarınızı keşfederek ve onlardan sıyrılarak daha fazla güçlenebilirsiniz.

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Geleceğinizle ilgili önemli kararlar alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Sevdiğinizle bazı sorunlar çıkabilir. Onun da fikirlerine önem verin. Uyarılarını dikkatle dinleyin. Elde edeceğiniz kazanç yüzünüzü güldürse bile çok büyük gelişmeler beklemeyin. Adımlarınızı sağlam atın.

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Gün içinde kendinizi toplum içinde iletişim yeteneklerinizle ön plana çıkarabileceğiniz, iş yaptığınız kişiler ve ailenizle etkili iletişim kurarak, özel yaşamınızda ilişkilerinizi geliştirebileceğiniz, pozitif etkiler almaktasınız.

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Toplumsal olayların üzerinizde yarattığı psikolojik etki yüzünden bir süre daha sıkıntı çekeceksiniz. Kış aylarını spor yaparak karşılamak size iyi gelecek. Kalbini kırdığınız bir arkadaşınızın gönlünü almalısınız. Güzel sözler ve minik bir armağan bunun için yeterli olabilir.

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Yeniay, paraya dayalı işlerinizde ve varsa ticaret hayatınızda yeni başlangıçlar ve kararları hayatınıza taşıyabilir. Paraya dayalı işleriniz için bu tarih ve sonrası harekete geçin.

Geçmiş Başak Burcu Burç Yorumu