Başak Burcu Günlük Aşk Falı

20 Nisan 2014
Birlikte olduğunuz kişi size sırılsıklam aşık. Kuşkucu davranmanıza hiç gerek yok. Bu şekilde, uzun vadede o kişiyi kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. O sizle ciddi bir ilişkiye girmek istiyor.

Başak Burcu Günlük İş Falı

20 Nisan 2014
İş yaşantınızda bazı olumsuz gelişmeler yaşadınız. Fakat hemen yardım alabileceğiniz insanlarla irtibata geçerek sorunları halletme yoluna gittiniz. Bugün bu konularla ilgili gelişmeleri takip edeceksiniz.

Başak Burcu Günlük Para Falı

20 Nisan 2014
Paranızı hesaplı kullanmayı bir türlü öğrenemediniz. Bugün yapacağınız harcamalarla bütçenizi sarsacak ve kendinizi zor durumda bırakacaksınız. Bundan böyle para durumunuza daha çok dikkat edin.

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

20 Nisan 2014
Sevdiğiniz bir dostunuza zarif bir jest yapmak istiyorsunuz. Bu dostunuz bugün sizi arayabilir. Dişçiye gitmeyi sakın ihmal etmeyin.


Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
Uzaklarda bulunan bir arkadaşınıza size bir konuda yardımcı olması için umut bağlamışsınız. Kendi işinizi kendiniz halletmelisiniz. Sonuçta her olanağa sahipsiniz ama bunları kullanmayı bilmiyorsunuz. Bugün duygusal anlamda bazı iniş çıkışlar yaşabilir ve kendinizi zaman zaman mutsuz hissedebilirsiniz. Kendinizi kontrol etmeye çalışın.

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
Sevgili Başaklar saat 04:28 itibariyle Oğlak burcunda ilerleyecek Ay, Pazar günü süresince etkilidir. Aşk hayatımızı ilgilendiren konuları gözden geçirmekte yarar var.   Özellikle iç sesiniz size birçok konuda kılavuzluk ederek doğru yolu bulmanızı sağlayabilir. Dikkatlice ve her ayrıntıya önem vererek düşünmelisiniz. 20 Nisan saat 06:55-21 Mayıs saat 05:59 arasında Güneş-Boğa burcunda ilerleyecek. Sağlam ve güvenilir olana yöneleceğiz. Hedefimizin farkında olarak çalışıp çabalayacağız.  Bastığımız yeri bileceğiz.  Risk faktörünü mutlaka göz önüne alacağız. Prensiplerimiz doğrultusunda ödün vermeden ilerleyeceğiz. Saat 16:16 Ay-Neptün olumlu görünüm, etkisi altında, bir yandan ciddi düşünürsünüz diğer yandan rahatlatıcı sözler duymak istersiniz. Saat 20:40 itibariyle gerçekleşecek Venüs-Chiron kavuşumunda, nasıl bir ilişkimiz var?  Nasıl bir seçim yaptık? Mutlu muyuz yoksa mutlu olduğumuzu mu sanıyoruz. Yalnız mıyız? Ne arıyoruz, nasıl kişilere yöneliyoruz? Bizi ilişkilerde yoran, kaygılandıran, zorlayan etkenlerin altında yatan sebepler ne? Problemlerin üstünü sürekli kapatıyor muyuz? Yoksa her an endişe ile, mutsuz olacağım diye güzel bir ilişkiyi berbat mı ediyoruz? İşte bütün  bunları gözden geçireceğiz ve durum tespitinde bulunacağız. Not: 20 ve 21 Nisan tarihleri arasında Jüpiter-Uranüs-Pluto arasında oluşacak büyük kare görünümünde asıl problem, bizim bu enerjilerin ardındaki gerçekleri görmezden gelerek hareket etmemizden ileri gelir. Onun için bu görünümün açılımını size yapmak istiyorum.  Bakınız, Uranüs-Koç burcu geçişi,  ortaklaşa ilişkilerde hem finansal anlamda dalgalanmalar yaşatıyor hem de riskli işlere bulaşmamıza, ani kararlar vererek zorlanmamıza neden oluyor. Demek ki, bu konularda tedbirli olmayı bileceğiz. Pluto-Oğlak burcunda  aşk hayatımızla alakalı meselelerde bizi güçlendirirken, Jüpiter-Yengeç burcunda  ailevi ve milli değerlerimize olan bağlığımızı yükseltiyor. İşte bütün bunların farkında olmak ve hayatımızı ona göre değerlendirmekte yarar var. Bir taraftan zorlanıyoruz ancak bir başka taraftan güçleniyoruz. Huzurlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
Bugün hissettikleriniz konusunda açıklama getirmiyor ve düşüncelerinizi gizleme gereği duyuyorsunuz. Partnerinizin hakkınızda fikir beyanında bulunmasına izin vermek istemiyor olabilirsiniz. Kişisel egonuzun güçlü olmasından dolayı, çevrenizdeki konulara eleştirici bir gözlem çerçevesi içinde yaklaşacaksınız.

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
Çevrenizdeki insanların size sağlayacağı faydayı görmezden gelmeyin. Aranızdaki bağın niteliği, amacı her ne olursa olsun eğer bir ihtiyacınız varsa istemeyi bilmelisiniz. Aşk, sanat ve hobilere zaman ayırmak için güzel bir gün.


Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
Yaratıcılık gerektiren işler veya maddi konular gündeminizde. Bu alanlarda fayda sağlayabilir veya kar elde edebilirsiniz. Bu yönlü çalışmaları başlatabileceğiniz bir haftasonundasınız. Tüm burçlar için gün geneli: Bu haftasonu, bazı konularda kesin bir karara varmanız, kesin tavır koymanız ya da belli seçimler yapmanız istenebilir ya da gerekebilir. Ancak, ne olursa olsun ya da her ne kadar elinizde yeterince veri olduğunu düşünseniz de bir karara varmamakta fayda var. Zira, önümüzdeki 10 günlük süreçte yaşanabilecek farklı gelişmeler, şaşırtıcı olaylar veya ani gelişmeler bugün yapılan seçimleri etkileyebilir. Dolayısıyla, alınması gereken kararları veya gidilecek yolu belirlemeden önce 10 güne ihtiyaç var.

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
YAŞAMI sorgulayabilir ve geleceğinizle ilgili kaygılarınızı gündeme getirebilirsiniz. Güçlü duygularınız sizi sinirli yapıyor.

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
HAFTANIN başından itibaren sizi son derece mutlu edecek olumlu haberler gelmeye başlayabilir. Uzun süredir beklediğiniz sonuçları almaya başlayabilirsiniz. Artık herşey yoluna girecek gibi görünüyor. Çevrenizdeki insan sayısı artabilir, hatta etrafınızda kalabalıklar bile birikmeye başlayabilir. İlişkilerinizde yeni ve parlak bir dönemin başlaması mümkündür. ÇOK eğleneceğiniz ortamlarda bulunabilir, keyif alacağınız diyaloglar kurabilir, ilişkilerinizi derinleştirip insanlarla kurduğunuz bağı güçlendirebilirsiniz. Eğer kalbiniz boşsa sizi mutlu edecek birisiyle tanışabilir, eğer bir birlikteliğiniz varsa da nişanlanma veya evlenme kararı alabilirsiniz.

Geçmiş Başak Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!