Başak Burcu Günlük Aşk Falı

24 Mayıs 2015
İçinizdeki yalnızlık duygusu, sürdürdüğünüz ilişkideki bazı sorularınızdan kaynaklanıyor olabilir. Problemleri en aza indirgemek için önünüze koyduğunuz formüller, biraz gönül kırıcı gibi.

Başak Burcu Günlük İş Falı

24 Mayıs 2015
Sınırlı insanlarla bilgi alışverişi içinde olmayı sorun ediyorsunuz. Sabırlı olmalı, bugünkü olumsuz koşullar içinde, hiç kimseyle sürtüşmeye girmeme yolunu seçmelisiniz.

Başak Burcu Günlük Para Falı

24 Mayıs 2015
Ödemelerinizi kapatmak için bugünlerde önemli bir kaynak elde edebilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz size ait bir paranın gecikmesi, bu parayla ilgili olan işi biraz sıkıya almanıza neden olacak.

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

24 Mayıs 2015
Boş yere kırılganlık yaşamamayı beceremiyorsanız, bu türden kırılganlıklarınızı içinizde yaşamayı deneyin. Alıngan kişiliğinizin bazı çıkışları insanları incitebiliyor.


Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Mayıs 2015
Günün ilerleyen saatlerinde sevindirici bir sürpriziniz var ; uzun zamandır görmediğiniz bir dostunuzla hasret gidereceksiniz. Aile ilişkilerinizde bazen ihmal ettiğiniz birilerinin gizli sitemlerini alıyor, ama bunu pek gözlemleyemiyorsunuz. Bugün önemli bir üçlü görüşmeniz söz konusu. Bundan elde edeceğiniz kazançları yakında anlayacaksınız.

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Mayıs 2015
Sevgili Başaklar saat 07:05 Ay-Jüpiter kavuşumuyla Pazar gününe adım atacağız. Bu enerji, bir yanıyla duyarlılığımızı yükseltse de, en fazla etkili olduğu alan güven duygumuzdur. Hayatın zorluklarıyla baş edebilmek için, kendimize özen göstermemiz gerektiğini düşünürüz. Kimse bizim, zayıf yönlerimizi bilsin istemeyiz. Bu enerji size güçlükleri aşabilmenin, kendinize inanmakla mümkün olacağını söylüyor.Saat 13:49-25 Mayıs saat 11:51 arasındaki  Ay-Boşluk etkisi altında enerjimiz yüksek olmayabilir. Beklemek, ne olup bittiğini bilmemek bu saatlerde bizi rahatsız edebilir. Karşınıza çıkabilecek ufak tefek sorunları büyütebilir, normal günlük aktivitelerinizi yerine getirirken iki misli yorulduğunuzu hissedebilirsiniz. Ancak bunun hayrımıza olabileceği ihtimalini de göz ardı etmeyelim. Hani bazen, iyi ki şöyle olmamış, iyi ki adım atmamışım deriz ya. Boşluk etkisini de böyle bir açıdan ele alalım. Huzurlu bir Pazar günü diliyorum, Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Mayıs 2015

Hırslı tarafınız ön plana çıkıyor. Açılımlarınız konusunda, dikkatli davranmalısınız. Bulunduğunuz konumu korumak zorundasınız. İdeallerinizden taviz vermeyen bir yapıya sahip olmanız karşın, bugün, size farklı fikirlerini kabul ettirmeyen çalışan çevrenize savaş vermek zorunda kalabilirsiniz.İkna kabiliyetiniz mükemmel.


Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Mayıs 2015
Bugün kalabalık ve keyifli bir ortamda eski ve sizin için özel bir kişiye rast gelebilirsiniz. Eğer daha önce fırsat bulup söyleyemediğiniz ve içinizde kalmış bir şeyler varsa dile getirmek için tam zamanı olabilir.


Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Mayıs 2015
Evinizi veya ticari konuları ilgilendiren başlıklarda bazı değişiklikler ya da yepyeni düzenlemeler yapılması gerektiğini gözlemleyebilirsiniz. Bu düzenlemelerden bazılarını daha önce denediyseniz, o zaman başarılı olsa bile, bu sefer işe yaramama ihtimali yüksek olabilir.

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Mayıs 2015
Geçmişten kaynaklanan konular gündeme geliyor. Bazı gizli kalmış şeyler de söz konusu olabilir.


Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Mayıs 2015
Son günlerdeki olaylar sizi yaraladı. Değişikliklere alışmaya çalışıyorsunuz. Kafanı karıştıran olaylar sonuçlanacak ve düşündüğünüz her şey gerçek olacak.

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Mayıs 2015
Şu günlerde tüm aksilikler üstüste geldi. Bunun hep böyle olacağını düşünmeyin. Yine güneş doğacak. Zamanınızı en iyi şekilde değerlendiriyorsunuz. Bu sistemli ve disiplinli çalışmanız size her kapıyı açıyor. Yılmaz inatçı bir kişiliğiniz var.

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Mayıs 2015
Gün boyunca sezgilerinizin yüksek olduğu, her işe cesaretle girişebileceğiniz, insanlara faydanızın dokunacağı, finansal işlerinizi halledebileceğiniz, ilişkilerinizde tutkulu ve yüksek duyguların yaşandığı, sevdiğiniz insanlarla yan yana olma arzunuzun arttığı bir zaman diliminde olacaksınız.

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Mayıs 2015
Aileyi ilgilendiren konularda, yaşadığınız alanda ve ortaklıklarınız/partner ilişkilerinizde zorlanma, engel, gereksiz öfke patlamaları, gerginlikler, kibir ve ukalalık yüzünden sorunlar söz konusu olabilir. Bu dönem partner ilişkileriniz makaslanabilir, gerginlikler, soğukluklar, mesafe gibi durumlar söz konusu olabilir. Aile içinde ise sağlık sorunları, baba ile ilgili problemler veya alım/satım işleriniz varsa gecikmeler söz konusu olabilir.

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Mayıs 2015
Bugün, isteksizliğiniz yoğun olabilir. İşler bu kadar hızlıyken, sizin isteksiz olmanız dış ortamlarda sinirli ve agresif tavırlar içine girmenize neden olabilir. Ailenizle aranızdaki gerilimleri çözmek için uygun bir gün olabilir.

Geçmiş Başak Burcu Burç Yorumu