Başak Burcu Günlük Aşk Falı

24 Temmuz 2014
Hafta sonunda sevgilinizin planlarını alt üst etmeniz onu biraz üzmüş görünüyor. Bugün elinize onun gönlünü almanız için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Değerlendirebilirsiniz konu hiç büyümeden kapanabilir.

Başak Burcu Günlük İş Falı

24 Temmuz 2014
Henüz her konuyu sizinle paylaşmaya niyeti yok gibi görünen insanlar, sabrınızdan etkileniyor. Çabalarınız yakında parlak teklifler almanıza neden olabilir. Eskiden birlikte çalıştığınız bir arkadaşınız, bugünlerde sizden yardım isteyebilir.

Başak Burcu Günlük Para Falı

24 Temmuz 2014
Pek de yakınınız olmayan biriyle yaşadığınız bir para tartışması bugün yeniden açılacak gibi. Herkes sizin ne kadar haklı olduğunuzu biliyor olsa da uzlaşmacı tavırlar puanınızı arttıracak.

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

24 Temmuz 2014
Yapıcı eleştirilere açık olmanız gerekecek. Biraz sabırlı olmanız gereken bir gün.


Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Temmuz 2014
Biraz planlı olursanız, yakınlarınızla yararlı birtakım iş birlikleriniz olabilir. Zaman, zaman başınıza buyruk kararların aşamasına geliyorsunuz, fakat uyarılara duyarlı oluşunuz sizi riskten koruyor. Bugün yine bu tür davranışlar gündeme gelebilir. Gerçekleştirmek istediğiniz pek çok projeniz var. Küçük projeler de yaşamınızı doldurabilir.

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Temmuz 2014
Sevgili Başaklar Perşembe gününe, saat 05:59  Ay-Yengeç burcu seyri ile adım atıyoruz. Etrafınızdaki insanları şefkatli hislerle kucaklamanızda, hayatı olumlu yönleriyle ele almanızda destekleyici olan bu  enerji, gönlünüzün içindeki güzellikleri dışa yansıtmanızda da rehberli ediyor. Saat 14:09 Venüs-Neptün olumlu görünümü her birimizi farklı alanlarda gayet etkileyici ve rahatlatıcı bir şekilde kucaklıyor. İlişki meselelerinde huzur bulmak, sevgiyle sarıp sarmalanmak istiyoruz. Aynı şekilde hedefimizi elde etmek, güven dolu bir dünyada yaşamaktan yanayız. Sahip olduğumuz değerleri koruyup kollamak, uzun vadeli kılmaktan yanayız. Tabii ki duygusalız, duyarlıyız, hissiyatımız güçlü. Hayatın da bize karşı biraz daha insaflı olmasını istiyoruz. Ayağımızı sağlam olarak yere basmak istediğimiz için hassas düşünüyoruz. Saat 20:42 Ay-Venüs kavuşumu, hayallerinizi gerçekleştirme arzunuzu, önünüzdeki engelleri başarılı bir şekilde atlatabilme gücünüzü yükselticidir. Saat 23:44 Güneş-Jüpiter kavuşumu sizin kendi iç dünyanızda bir çok meseleyi tekrar bir ele alarak, özgüven duygunuzu tamir etmenizde yardımcıdır. Hayatın anlamını, yaşanılanların ardındaki gerçeği, başarılı olmanın öneminin fark etmenizde destek olur. Dış dünyada her zaman her isteğimizin olması, takdir görmemiz, el üstünde tutulmamız maalesef mümkün olmuyor. Bu durum çoğu zaman moralimizi alt üst edebiliyor. İşte bu kavuşum, iç dünyanızı harekete geçirerek, birileri sayesinde değil, kendinizi inanarak yol almanın çok daha etkili olduğunu vurguluyor. Başarılı olmak için, hedef belirlemenizde destek oluyor. Ailevi konularda yaşanan bir takım sıkıntıları veya meseleleri de tekrar bir gözden geçirerek tespitlerde bulunmanız için size yardımcı oluyor. Gönlünüzden geçen her ne varsa, olumlu şekilde sizi güçlendirsin. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Temmuz 2014
Çok şey başarmak istiyorsunuz. Düşündüğünüz bir çok şeyi gerçekleştirme çabası içinde yoğunlaşırken, eski alışkanlıklarınızı gözden geçirecek, gelişen şartlara göre rotanızı ayarlayacak, yeni bir şeyler yaratma konusunda gayretli olacaksınız. Yeniliklerin bir anda sizi saracağı bir dönem içindesiniz.

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Temmuz 2014
Hayır işleri, ortak amaçla bir araya gelmiş insanlara birlikte hareket edeceğiniz işler, sanatsal topluluklar, ekip çalışmaları ve de geleceğe dair planların revize edildiği organizasyonlar için elverişli bir gün olacak.


Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Temmuz 2014
İş birlikçi ve takım insanı olmanın zamanı. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var ve sizin için özel bir kişiyle planlarınızı paylaşmanın faydasını görebilirsiniz. Size sunabilecekleri olan bir kişiyle aranızda bir ortaklık ya da iş birliği söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Önümüzdeki iki üç hafta boyunca meydana gelecek gelişmeler ve olaylar çeşitli durumlar üzerindeki hakimiyetimiz arttırmamıza veya arzu ettiğimiz alanlarda elle tutulur gelişme kaydetmemize yardım edecektir. Ancak bu durumlardan en iyi şekilde fayda sağlamak istiyorsak, mevcut gidişata veya durumlara sıkı sıkıya bağlı kalmak yerine, daha esnek davranabileceğimiz veya yaratıcı olabileceğimiz koşullara uyum sağlayarak ilerlemeliyiz. En doğrusu rüzgarı arkaya alıp ilerlemek olacaktır.

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Temmuz 2014
İşten gelen kazançlar ve destekler alanında güzel gelişmeler olabilir. Uzun vadeli planlarınızı gözden geçirebilir, sağlam yatırımlara yönelebilirsiniz. Ferahlayacaksınız. Üstünüzdeki bu olumlu hava sosyal ortamlarınıza da yansıyabilir. Arkadaşlarınızla birlikte keyifli uğraşlarda bulunabilir, bol bol sohbet edebilirsiniz.


Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Temmuz 2014
HAYAL gücünüz aldı başını gidiyor. Gelecekle ilgili olan hayallerinize sözümüz yok ama geçmişte kalan konuları unutmayı tercih edin..

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Temmuz 2014
İş hayatınızda yapacağınız atılımlarla uzun zamandır beklediğiniz atılımları gerçekleştirebilirsiniz. Hayatınız tam çok monotonlaştığını düşündüğünüz anda canlanacak. Türlü yerlerden irili ufaklı para gelebilir. İyi bir yatırım yapabilirsiniz. Sevdiğinize uymaya çalışın.

Geçmiş Başak Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!