Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Haziran 2018

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Aşktaki şansınız ve çekiciliğinizin oldukça güçlü. Aşk konusunda mutlu ve şaşırtıcı gelişmeler olabilir. Duygularınız değişken olmasına rağmen ilişkileriniz bu durumdan pozitif etkilenebilir. Aşk yaşamınızda zevkli anlar yaşayabileceğiniz bir gün.
21 Haziran 2018

Başak Burcu Günlük İş Falı

Grup çalışmaları ve organizasyonlarda başarılı olabilir, yaratıcı fikirlerinizle dikkat çekebilirsiniz. İş hayatında yolunda gitmediğini düşündüğünüz konular yüzünden kuruntu yapmanız mümkün. Acelecilik yüzünden fırsatları göz ardı etmeyin.
21 Haziran 2018

Başak Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda hızlı gelişmelerle karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Bugün kaynaklarınızı kontrol etmekte başarılı olabilir harcamalarınızın sonuçlarını kestirebilirsiniz. Beklenmedik para hareketleri bütçenizi destekleyebilir.
21 Haziran 2018

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Yaratıcı çalışmalar ve zevkler ön planda, ama çok da keyifli sayılmazsınız. Zira iş yaşamındaki gelişmeler bazı engeller çıkarabilir. Kişilik çatışmaları mümkün.
21 Haziran 2018

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinize ve arkadaşlarınıza zaman ayırmak için fırsat yaratabileceğiniz bir gün. İkili ilişkilerinizde iletişim yoluyla tüm problemlerinize çözüm bulabilirsiniz. Konuk ağırlamak, akrabalar ya da arkadaşlarınızla bir arada olmak sizi mutlu edebilir. Ufak tefek aksaklıklarla karşılaşmanız muhtemel.
20 Haziran 2018

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 13:51 olana dek, acil işlerinizi bitiriniz. Birisiyle konuşmanız gerekiyorsa, önemli bir karar verecekseniz, bir işe adım atacaksanız bu saate dek halletmeniz yararlı olur. Saat 13:51-15:29 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Rutin alışveriş ve kişisel bakımınızla alakalı işleri bu süreçte halledebilirsiniz. Genel olarak titiz düşünürsünüz. Her şeye hakim olmaya çalışabilirsiniz. Size ihtiyaç duyulan her konuda sevdiklerinizin yanında olacağınız bugün, kimi zaman endişeli bazen de heyecanlı davranabilirsiniz. Hayatınızı düzene sokmaya çalışırken o kadar çok alanda mücadele edersiniz ki, üzerinizdeki sorumluluklar çoğu zaman sizi yıldırır. Saat 15:29 Ay-Terazi burcunda ilerleyecek. Ay-Terazi burcu geçişinde, gelir ve gider dengenizi sağlıklı bir şekilde oturtmak isteğiniz son derece yoğundur. Çünkü böyle bir durumun sağlanması halinde hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeniz kolay olacaktır. Sadece maddi anlamda değil, manevi açıdan da güzelliklere sahip olma arzunuzun yükseldiği bugün, uyumlu ve huzur dolu bir hayat yaşamak için neler yapılması gerektiğini düşünebilirsiniz. Ay-Terazi burcu geçişi, genel anlamıyla ruhumuza hoş gelen ne varsa onunla ilgilenmemizi sağlar. Eğer canımız bir şey istiyorsa bunu yapmaktan zevk alırız. İlişkimizde sahiplenici davranırız. Karşımızdaki kişinin davranışlarını önemseriz. Kaba saba hareketler gördüğümüzde bunun hoş bir davranış olmadığını dile getiririz. Saat 19:07 Venüs-Kuzey düğüm kavuşumu, beklediğiniz bir gelişmenin sizi memnun edeceğini, bu sayede yeni bir adım atabileceğinizi işaret ediyor. Sizi geriye çeken ve epeydir zorlayan bir ilişki veya bir mesele çözüme kavuşabilir. Yurtdışı eğitim-iş veya farklı bir konuda gelişim yönünde bir anlaşma sağlanabilir. Yeni bir proje için kollar sıvanır. Daha önce başlanmış bir iş uygulanabilir. Gelen bir teklif sizi memnun edebilir. Kararsız kaldığınız bir meselede doğru bir tercihte bulunabilir. Gizli bir ilişki görünür hale gelebilir. Stres azalır, fiziksel anlamda güçlenmeniz mümkündür. Başkaları sizi gayet çekici bulabilir. Gün boyu güzellikler sizinle olsun. Kalben sevgilerimle,
20 Haziran 2018

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Güne oldukça olumlu duygularla başlayacaksın. Bu durum en çok yakınlarının hoşuna gidecek.
20 Haziran 2018

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün özellikle yakın çevreniz ve aileniz için yaptığınız fedakârlıklar kendinizi bu anlamda sorgulamanıza neden olabilir ve başınıza gelen bir takım olaylardan bilhassa ailenizi sorumlu tutabilirsiniz. Ancak kariyeriniz konusunda sizin de bildiğiniz gibi bazı kararları ısrarla reddetmiş olmanız hiç kimsenin suçu değildir. Genel anlamda baktığımızda bugün geçmişte yaptıklarınızı sorgulama eğiliminde olacağınız gözüküyor.
20 Haziran 2018

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Uğraştığınız işlerle ilgili karışık bir gün yaşayabilirsiniz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen, anlam veremediğiniz olaylar yaşamanız olası. Yaptığınız tüm işlerinizde daha dikkatli ve kontrollü olmanızda yarar var. Dikkatinizde dağınıklık olabilir. Olaylar karşısında odaklanma sorunu yaşayabilirsiniz. İç sesinizi dinlemeniz size yardımcı olacaktır.
20 Haziran 2018

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Genel olarak ilişkileriniz ve iletişim konusunda her işiniz kolaylıkla ilerler bugün. Dikkat etmeniz gereken konu duyduğunuz her şeye inanmamanız ve şüpheyle yaklaşmanız kime güvenip kime güvenmemeniz gerektiğini çok iyi değerlendirmeniz gereken bir süreçtesiniz. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insana ona ne kadar çok değer verdiğinizi sevginizi ifade ederek göstermelisiniz.
20 Haziran 2018

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni bir günde çok büyük gelişmeler beklemeyin. Elde edeceğiniz kazançlar yüzünüzü güldürse bile çok büyük gelişmeler beklemeyin. Hatta zor günler geçirebilirsiniz. İlerlemek ve atılım yapmak için uygun bir zaman değil. Sağlık probleminiz şu sıralar yok.
20 Haziran 2018

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlarınızla aranızdaki ilişkiler son derece sıcak olacak. Akrabalarınız ve dostlarınız ziyaretinize gelebilir, birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızdaki sorunları mantığınızla çözümleyebilir, isteklerinizi açıkça söyleyebilirsiniz. Dikkatiniz giderek yükseliyor.
20 Haziran 2018

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Aslan burcundaki Venüs ile hayat yönümüzü gösteren Kuzey Ay Düğümü arasındaki uyumlu etkileşim sizi kolektif bilince açacak. Toplum yararına olan projelere dahil olabilirsiniz. Oldukça aktif ve çalışkan bir dönemden geçiyorsunuz. Yürüttüğünüz ortaklıkların zorluklarını aşıp artık olumlu sonuçlarını elde etmeye başlarsınız. Sabrın sonu selamettir diye boşa dememişler.
20 Haziran 2018

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde yakın arkadaşlarınızla güzel ve eğlenceli planlar içinde olabilirsiniz. Ailevi sorumluluklarınız duygusal sorunlar yaşamanıza neden olabilir.
Reklamı Kapat