Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
29 Temmuz 2016

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınızda sorunlar bitecek gibi gözükmüyor. Sevgilinizle yolarınızı ayırmak istiyorsunuz fakat bunu bir türlü beceremiyorsunuz. Bugün onunla aranız nispeten iyi olabilir.
29 Temmuz 2016

Başak Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızda çok parlak bir döneme girdiniz. Yoğun bir çalışma temposu içine girebilirsiniz. Bu hafta toplantılarla ve yoğun bir çalışma programıyla dolu olacak.
29 Temmuz 2016

Başak Burcu Günlük Para Falı

Para konularında şanssız gelişmeler yaşıyorsunuz. Beklemediğiniz gelişmeler sizi maddi açıdan zor duruma düşürebilir. Bugün harcamalarınızda tutumlu olmaya çalışacaksınız.
29 Temmuz 2016

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün dikkat gerektiren konularla ilgilenmemeniz sizin yararınıza olacaktır. Çünkü dikkatiniz çok dağınık olacak.
29 Temmuz 2016

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün zamanınızı dinlenmeye ve arkadaşlarınıza ayıracaksınız. Son zamanlarda sosyal ilişkileriniz oldukça az. Arkadaşlarınızdan ve yakın çevrenizden iyice koptunuz. Bugün ihmal ettiğiniz dostlarınızla görüşmek ve onlarla eğlenceli zaman geçirmek isteyeceksiniz. Bir süredir görüşmediğiniz bir akrabanızdan haber alabilirsiniz.
29 Temmuz 2016

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar Saat 08:17 Ay-Güneş görünümü,  bir çok meselenin iç yüzünü öğrenmeniz kolaydır. Çünkü algılama gücünüz gayet yüksektir. Ancak sizi rahatsız eden asıl mesele, başarılı ve mutlu olmanızı  çekemeyen insanların arkanızdan çevirdiği işlerdir. Bu insanları ne de yanlış tanımışım diye düşünebilirsiniz. Saat 14:06 Ay-Satürn karşıtlığı, ailemiz, evimiz, alım-satım ve yenileme işleri, yerleşim yerimizle ilgili konularda yaşanması muhtemel zorlukları işaret ediyor. Fikirsel farklılıklar iletişimde sorunlara yol açarken, bize hayli sorumluluk yüklüyor. Ancak bunların da akıllıca gözden geçirilme zamanıdır. Kendiniz dışında birilerine yardımcı olmak, çocuklarınız varsa onlarla ilgilenmek, istediğiniz gibi serbestçe hareket edememek sizi biraz yoracak. Ancak gerçekten bir şeylerin sağlam olması için, bizim de üstümüze düşeni yapmamız gerekiyor. Sabırlı olalım. Saat 16:45  Ay-Neptün görünümü, maddi konulardaki sıkıntılarınızı veya beklediğiniz desteği, otorite konumunda kişilerle görüşmenizin önünde oluşacak engeldir. Kimi zaman gergin tepkiler göstermeniz mümkündür. Fakat sakin olmakta fayda vardır. Saat 23:49 Merkür-Mars görünümü etkisinde,  kendimizi birçok  haklı görebiliriz. Bu biraz da, moralimizi yüksek tutmak, bize karşı yanlış davranılmasının önüne geçebilmek içindir. Yaşadığımız deneyimler, iyi niyetimizin çoğu zaman kullanılmasına neden olduğu için bunu yapmak zorunda kalabiliriz. Dışa karşı taviz vermeyiz. Belli bir konuda odaklanarak, meseleleri çözmekten yanayız. Gün, güzellikleriyle bizi kucaklasın. Her adımınız hayırlı olana kapılar açsın. Kalben sevgilerimle,
29 Temmuz 2016

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sıkıntılarınızı paylaşmaktan hoşlanmıyor ve bazı konularda kısır bir döngü yaşıyorsunuz. Aynı şeyi tekrar yaşamak istemediğiniz için, olaylar hakkında yorum yapmaktan çekiniyorsunuz. Bugün, düşüncelerinizi baskı altında tutmaktan vazgeçmelisiniz. Arkadaşlarınızdan beklediğiniz ilgiyi, göreceksiniz.
29 Temmuz 2016

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda güzel gelişmelere hazırlıklı olun. Bugün alacağınız bir haber sizi havalara uçurabilir. Görüşmenizin imkanı olmadığını düşündüğünüz oldukça önemli mevkide bulunan biri ile tesadüfen tanışacaksınız. Bu kişi size el uzatacak ve ertelenen bazı fırsatları yeniden yakalamanıza neden olacak.
29 Temmuz 2016

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Planlarınız ve amaçlarınız konusunda tutkulu ve ısrarcı olursanız başarılı olmanız kaçınılmaz olacaktır. Bazı olayların oluşmasını sağlamaya çalışmak ve hayatınızı geliştirecek fırsatlar yakalamak sizin elinizde. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günün ilk saatleri daha rahat olmakla birlikte, gün içerisinde engellenmişlik hissi, gecikmeler, ertelemeler, blokajlar sabırlı olmayı gerektirebilir ya da gergin hissedebiliriz. Akşam saatlerine doğru ise, yanıltıcı kişiler, aldatıcı etkiler ve yanılsamalar dikkatli olmayı gerektirebilir. Aynı zamanda ani kararların ve hızlı düşünmenin bize zarar verebileceği, yanlış zamanda yanlış şeyler söylememeye, tartışmalı ortamlardan kaçınmaya ve yolculuklar esnasında dikkatli olmaya çalışmamız gereken günlerdeyiz. Bu konu ve bu gece geri hareketine geçen Uranüs’le ilgili çok daha detaylı yazımı Pazartesi günü ele almıştım. Arzu ederseniz internet sayfalarımızdan okuyabilirsiniz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
29 Temmuz 2016

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iş hayatınızla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Sorumluluklarınızda artış olabilir. Bazı işlerinizde sizden daha yetkin kişilerden destek alabilirsiniz. Gün içinde değişimler sizi yorabilir. Duygusal anlamda yorulduğunuzu hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerinize daha gerçekçi bakmanız gereken bir günde olabilirsiniz.
29 Temmuz 2016

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Öncelikle kendinizi çok iyi analiz edin. Ani söyleriniz onun da aklını karıştırabilir ve mutsuz bir güne başlangıç yapabilirsiniz. Duyarlı ve sabırlı tutum içine girin. tutum içine girin.
29 Temmuz 2016

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünden itibaren çıkacağınız seyahatler size uzun zamandır ihtiyacınız olan neşe ve enerjiyi sağlayacaktır. Katılacağınız bir arkadaş toplantısında çok eğlenecek ve uzun zamandır birlikte olmadığınız arkadaşlarınızla birlikte olma fırsatı bulacaksınız.
29 Temmuz 2016

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca aşk hayatınızda destek alırken, yeteneklerinizi, ışığınızı ve enerjinizi insanlara çok rahat bir şekilde aktararak her ortamda fark edilen kişi olacaksınız. Öğleden sonraki saatlerde motivasyonunuzu yüksek tutmanız ve sağlığınıza özen göstermeniz gereken, duygusal alınganlıklara açık olduğunuz bir süreç sözkonusu olacak.
29 Temmuz 2016

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerinizi ilgilendiren alanlarda görüşmeler yapabilir, işinizi geliştirebilir, otorite figürleriyle diyaloglara dalabilirsiniz. Karar almaktan ziyade fikir alışverişi yapmaya özen göstermelisiniz.Ancak sabah saatlerinde bu konularla ilgili ailenizle kısa bir gerginlik yaşamanız mümkündür. Ortaklaşa kazanılan gelirlerde beklenmedik artışlar veya başlangıçlar meydana gelebilir. Sıra dışı bir ilişkiye çekilmeniz mümkündür. Marjinal konulara ilginiz artabilir. Diğer taraftan arkadaş ortamınızdan biriyle keyifli bir ilişki için tanıştırılabilirsiniz.
29 Temmuz 2016

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İşinizde ve ortaklaşa parasal konularda yaşadığınız hızlı gelişmeleri gözden geçireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Sinirli yapınızı yakın çevrenizdeki insanlara yansıtmayın.
Reklamı Kapat