Başak Burcu Günlük Aşk Falı

26 Ekim 2014
Duygusal olarak kendinizi son derece güçlü hissedeceğiniz ve şanslı etkiler altında olacağınız bir gündesiniz. Duygularınızla hareket edeceksiniz ve duygusal bir amacınız gerçekleşebilir. Sevdiğiniz insanla değişik faaliyetlere katılma şansınız olacaktır ve zevk alacağınız ortamlarda bulunabilirsiniz. Bugün çocuksu yönlerinizin ortaya çıkma şansı çok yüksek olacaktır. Kendinizi neşeli ve iyimser hissedeceksiniz.

Başak Burcu Günlük İş Falı

26 Ekim 2014
Oldukça enerjiksiniz ve enerjinizi doğru kullanabiliyorsunuz. Düşünceleriniz açık ve pratik ve hayatınıza ilişkin bazı kararlar verme aşamasına gelebilirsiniz. Düşüncelerinizi istediğiniz noktaya odaklamayı başarıyorsunuz ve bu iş yaşamınızda size küçük başarılar kazandırabilir. Bazı beklentilerinizin gerçekleşmesi için önemli adımlar atabileceksiniz. İşinzile ilgili konularda yeni girişimlerde bulunmak için uygun etkiler altında olacaksınız.

Başak Burcu Günlük Para Falı

26 Ekim 2014
Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz ve üzerinde fazla düşünmeden çeşitli harcamalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle sevdiğiniz kişiyi ilgilendiren konularda masraflarınız olabilir. Yatırımlarınızda risklere girmeye eğilimli olacaksınız.

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

26 Ekim 2014
Duygusal olarak yoğun heyecanlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve ilginç bazı gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Aşırı ısrarcı tutumlardan kaçınmalısınız.


Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ekim 2014
Son derece hareketli ve enerjik bir gün yaşamaya hazır olun. Aynı anda birden çok konuyu düşünecek ve birden çok işle ilgileneceksiniz. İnsanlarla olan iletişimlerinizde bir artış olacaktır ve haberleşmelerde yoğunluk gözleniyor. Zihinsel olarak son derece üretkensiniz ve sorunlarınıza akılcı çözümler bulabilirsiniz. Bazı planlarınızı gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz.Yaşamınızda yenilikler yapmaya uygun bir gündesiniz , düşüncelerinizi isteklerinize yönelterek karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz.

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Sevgili Başaklar cumartesi günümüzün astrolojik olarak  en etkili görünümü, saat 10:30 itibariyle gerçekleşecek olan Güneş-Venüs kavuşumudur. En sıkı bağlantı kurduğumuz insanlarla ilişkimizde güçlü olan taraf olmayı tercih edeceğimiz bir gündeyiz. Gerek yazışmalarda veya gerekse konuşmalarımızda pek ılımlı bir kişi gibi davranmayabiliriz. Çünkü bizi anlamadıklarını düşünebiliriz. Bu görünüm, duygularımızı tutkulu bir şekilde ifade etmemizi sağlar. Ya benimle aynı telden konuşursunuz veyahut ben bildiğim gibi konuşmayı tercih ederim diyerek son noktayı koyabilirsiniz. Bu görünüm, sizi bir hayli etkileyecek bir kişiyle tanışmanızda etkendir. Bu kişinin baskın tavırları, kafasına koyduğunu yapacak bir yapıda oluşu sizi hayli etkiler. Bu kavuşum, neyi istiyorsanız, o konuyla ilgili konularda ikna kabiliyetinizin yükselmesini sağlar. Size fiziksel anlamda çekicilik kazandırır.Saat 12:44 Ay-Jüpiter görünümü, bir yanıyla olumlu düşünmek istediğinizi gösteriyor. Ancak yine de bunun tek başına önemi olmadığını biliyorsunuz.  Dışarıdaki dünya acımasız ve ben kendime dikkat etmeliyim diye içinizden geçirirsiniz.  Saat 19:11-26 Ekim saat 07:40 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Doğal olarak herhangi bir şey için çözüm bulmaktan uzağız. Bu durum kimi zaman sizi rahatsız ettiği için, kiminle beraberseniz ona karşı biraz sertçe davranabilirsiniz. Amacınız kötü bir şey söylemek değildir. Ancak sizi dinlemesi gerektiğini düşünürsünüz.  Tabii ki bunun sonucunda bir tepkiyle karşılaşmamız mümkün. En iyisi esnek olalım. Yöneticiniz Merkür-Terazi burcunda, 25 Ekim saat 22:16-9 Kasım saat 01:09  tarihleri arasında düz seyirle ilerleyecek.  Bu da demektir ki güzel alışverişler, gereksinimleri karşılama anlamında isteklisiniz. Bu dönemde, kariyer hayatımızla ilgili konularda hem maddi anlamda ilişkilerimizi gözden geçireceğiz hem de bağlantılarda bulunacağız. Bu bağlantıların hem çok akıllıca iletişime dayalı yapılması, ne konuşulacağının bilinmesi hem de fayda sağlıyor olması bizim için önemli. İşimizi bileceğiz dersek daha doğru olur. Nabza göre şerbet vermek vaktidir.  Maddi konularda da etkili olan Merkür-Terazi geçişi, kurulan bağlantıların faydalı olacağını gösteriyor. Giyim ve kuşama önem vermekte de yarar var. Kendimizi itina göstermemizde yarar var. Başak genelde hesabını bildiği için, bu ihtiyaçların  ekonomik bir şekilde halledilmesi mümkündür.Not: Merkür geri hareketi bugün sona eriyor olsa da, önümüzdeki bir haftalık süreç gölgeli günleridir. Yukarıda sözü edilen konularda yine de dikkatli olmayı, tedbirli davranmayı bilmekte yarar var.Günün güçlü yansımaları, her konuda size arzu ettiniz gücü sağlasın. Hayırlısı ne ise hepimizden yana olsun. Canı yürekten sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Duygusal konularda beklediğiniz şartların gelişmesi biraz da sizin davranış biçiminizle ilgili gelişiyor. Sıra dışı konuşmalar ilginizi çekse de, olayların fazla içinde bulunmak istemiyorsunuz. Bugün, aşk konusunda fazla yorum yapmak gibi bir takıntınız yok. Günlük yaşantınızla ilgili değişime ihtiyacınız var.

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Önemli görüşme ve girişimleriniz için akşam saatleri pek uygun olmayabilir. Ne kadar ılımlı olmaya çalışsanız da anlamamakta direnen kişilerle mücadele etmeniz gerekebilir. Böyle şeyler için erken saatler çok daha uygun.


Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Bazı kişilerin size istediğiniz yanıtları vermemesi veya geri dönüşleri yapmaması nedeniyle sinirleniyor olabilirsiniz. İsteklerinizi elde etmenin daha başka yolları da var. Sakin kalmaya çalışıp bu yolları denemeniz gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Sizin için çok önem taşıyan belli bir fikire, pozisyona, plana veya programa bağlı kalma isteğiniz (aslında işiniz, aşk hayatınız veya aile ilişkileriniz v.b açısından iyi olmayacağına dair işaretler olsa bile)çok normal. Ancak, yine de bazı öneri veya tavsiyelere de kulak vermeniz istediğiniz alanlarda ya da konularda daha hızlı ilerlemenize yardım edebilir. Önerilere kulak verin.

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
BİR konuda ailenize önderlik yapacaksınız. Herkesin takdirini ve sevgisini kazanacağınız bu girişiminiz manevi olarak sizi de mutlu edecek.

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Bugün evinizle ilgileneceksiniz. Evle ilgili değişiklik yapmanın zamanı geldi. Yaratma gücünüz sayesinde işte büyük başarı elde edebilirsiniz. Size güçlü biri destek olabilir. Para konusuna diyecek yok. Bolluk sürüyor. Sevdiğinizle aranızda ailevi sorunlar olabilir.

Geçmiş Başak Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!