Başak Burcu Günlük Aşk Falı

25 Kasım 2015
Sevgilinizin gözünde bulunmaz birisiniz. Hayatın birçok alanında kolay, kolay uzlaşmayan karakterinizin, beraberliğinizdeki yumuşaklığı aşkın gücünü gösteriyor.

Başak Burcu Günlük İş Falı

25 Kasım 2015
Girişimci bir arkadaşınız sizi işle alakalı bir konuda cesaretlendirmeye çalışacak. Şu andaki işinize engel olmayacak ilave bir iş arayışınız var. Koşulları oluşturma çabalarınızda bugünlerde netice alabileceksiniz.

Başak Burcu Günlük Para Falı

25 Kasım 2015
Bugünlerde birikiminizi arttırma uğraşı içine girebilirsiniz. İleriki günler içinde toplu paraya ihtiyaç duyabileceğiniz bir satın alma işiniz olabilir. Daha hesaplı yaşamaya çalışabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

25 Kasım 2015
Çözüm üretme beceriniz, önünüzden sorunları eksik etmiyor. Bugünlerde kalabalık bir konuk ağırlama işiniz olabilir. Bu, pek mutlu bir kalabalık değil gibi.


Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2015
Sizi sürekli arayan dargın olduğunuz yakınınızın sizin için taşıdığı anlam, bu dargınlığı herkes için merak konusu yapabiliyor. Bundan etkileniyorsunuz. Bu duyarlılık, sizi onu aramaya yöneltebilir. Arkadaş canlısı özelliğiniz güçlü dostluk bağları kuruyor. Buna rağmen ilişkilerinizde biraz özenli davranılması gereken biri olarak biliniyorsunuz.

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2015
Sevgili Başaklar saat 03:26-19:16 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında Çarşamba gününe adım atarken, şöyle bir geriye çekilerek durumunuzu sakin bir biçimde ele alınız. Bir şeyleri düzenlerim umuduyla olayların üstüne gitmek risk almak demektir. Özellikle boşluk etkisi altında verilen kararlar daha sonra tekrar düşünülmeyi gerektirir. Oysaki kendinizi rahatlatıcı olan yöntemleri denemek faydalı olacaktır.Saat 06:57 Merkür-Satürn kavuşumu, aileniz ve ev içindeki sorumlulukların sizi biraz zorlamasına neden olabilir. Belki de daha önce verdiğiniz bir kararı şimdi tekrar ele almanızda yarar var. Bu kavuşum başka bir yerde yaşamak, çalışmak, görev üstlenmek veya tümüyle yaşamınızı değiştirecek bir yenilikte bulunmanın da göstergesidir. Fakat koşullara, şartlara, duruma iyice bakmakta yarar var. Aileyle ilgili kararların da ortaklaşa alınması gerekir. Eğer evinizden çalışıyorsanız, kendinizi tanıtmanız, birilerine ulaşmanız zaman alabilir. Bu sizi yıldırmasın. Hedefinizden eminseniz, her türlü zorluğun üstesinden gelebilirsiniz. Yeter ki, planlı ve disiplinli çalışmaya özen gösterin.  Saat 09:15 Merkür-Neptün arasındaki zorlu görünüm, ailevi ve ev ile alakalı konularda düşünülen yeniliklerin dikkatli bir şekilde ele alınması gerektiğini gösteriyor. Bir de ilişkinizle ilgili meselelerde birbirinizin sınırlarını aşmadan konuşmak yerinde olur. Arkadaşlıklarda da aynı durum geçerlidir. Saat 18:31 Merkür-Mars görünümü, eviniz  veya şahsi harcamalarınızın  düzgün bir bütçe çerçevesinde gerekli ve gereksizler tespit edilerek yapılması yararlı olur. Böylece açılmamış olursunuz. Yolculuklar, değişiklikler, yenilikler aceleye getirilmemelidir.Saat 19:16 İkizler burcunda  ilerleyen Ay, yenilikte bulunmak, yaratıcı yeteneklerimizi hayata geçirebilmeniz, değişik yollarla sonuca varabilmeniz anlamında sizleri destekleyicidir. Kişi ne olursa olsun hızlı ve aktif bir şekilde hareket etmekten yanadır. İş hayatınız, ailenizi ilgilendiren konular üzerinde dikkatlice düşünmekte yarar vardır.Günün tüm güzellikleri sizden yana olsun. Huzurlu, aktif, başarılı bir gün geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2015
Bugünlerde dalgın olabilirsiniz. Dolayısıyla sözlerinizde durmakta ya da randevularınıza yetişmekte zorlanabilirsiniz. Hatta görevlerinizi aksatmanız dahi söz konusu. Özellikle ailenizle ilgili konuların işinizi veya kariyerinizi etkilemesine izin vermemelisiniz.

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Kasım 2015
Maddi konulara karşınızdakilerle aynı pencereden bakamıyorsunuz bugünlerde. Ancak size göre en doğru olan şeyleri satın almak ya da paranızı gönlünüzden geldiğince harcamak kısmı gerçekten bir takım zararlara sebep olabilir.


Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Kasım 2015
Kendinize ve yapmayı sevdiğiniz işlere zaman ayırmak istiyorsunuz, ama yapılması gereken o kadar çok iş, göreve ve sorumluluk var ki! Ne yapacağınıza karar vermeyebilirsiniz. Görev ve sorumluluklarınızı ihmal etmemenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Karmakarışık durumlar, fikir değişiklikleri, yanıltıcı bilgiler, yanıltıcı kişiler, yanlış haberler(medya ve sosyal medyadakiler dahil) ve sürekli değişen bilgi ortamı kafamızı karıştırabilir. İşin en kötüsü ortaya atılan bir haberin veya bilginin hızla yayılması olacaktır ki, bu da ne yapılacağına karar vermeyi iyice zorlaştırır. Ya da kendi fikirlerimiz sıklıkla değişebilir veya belirsizliklere bağlı endişelere kapılabiliriz ya da kendi kendimizi ve inandıklarımızı veya hayat görüşümüzü sorgulayabiliriz. En güzeli birkaç gün için düşük profil çizmek ve fikirler netleşene ya da bilgiler kesinlik kazanana kadar harekete geçmemek olacaktır. Uluslar arası konular, inançlar veya ideolojilerle ilgili başlıklar da yine gündemde sıklıkla yer alabilir bugünlerde. Ani tepkiler vermekten, sert açıklamalardan ve sözel tartışmalardan kaçınmakta fayda var bugünlerde.

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2015
Gün içinde hayatınıza yeni anlamlar katmak için başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Hayatınızı sorgulayacağınız bir günde olabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi daha çok meşgul edebilir. Sizi ruhsal olarak etkileyecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. İşlerinizin netleşmesi sizi rahatlatacak. Duygusal olarak dalgalanmalar yaşayabilirsiniz.


Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2015
Etrafınızdaki karşı cinsin ilgisini çekmekten bıktınız. Özellikle de bu ara ters davranışlara maruz kalmış olabilirsiniz. İş yerinizde daha siyasi davranın.

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2015
Üzerinize sorumluluk almaktan hiçbir zaman çekinmiyorsunuz. Uzun süredir yaşadığınız sağlık problemlerinizi dost ve yakınlarınızın desteği sayesinde atlattınız. Yalnız günlük kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. İrili ufaklı paralar alacaksınız.

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2015
Gün boyunca çalışma hayatınız açısından son derece destekleyici görünümler altında varolan iş ilişkilerinizi geliştirebilir, daha fazla kişiye ulaşabilir, kalabalık ortamlardan fayda sağlayabilirsiniz. Bugün maddi durumunuzu geliştirmeniz ve konusunda şanslarınız sözkonusu iken, özel hayatınızda uyum ve dengenin hakim olduğu, sevgi duygularının ön plana çıktığı bir zamandan geçmektesiniz.

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2015
Aşk anlamında ve çocuklarla ilişkilerde sıkıntılar işaret etmekte. Belki de bir kadın figür yüzünden ilişkinizde prüzler ortaya çıkabilir, belki aldatılma durumları da olabilir. Bu hafta mali anlamda risk almak içinde pek uygun bir hafta değil. Hamile olanlar doktor kontrollerini aksatmamasında yarar var

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2015
Aile hayatınızın sorumlulukları önem kazanıyor. Bu sorumluluklar üstünüze geliyor gibi hissedebilirsiniz. Özel hayatınızda bazı sorunlar oluşabilir. Kendinizi kandırmaya açık olacaksınız.

Geçmiş Başak Burcu Burç Yorumu