Başak Burcu Günlük Aşk Falı

29 Temmuz 2015
Aşk hayatınızda sorunlar bitecek gibi gözükmüyor. Sevgilinizle yolarınızı ayırmak istiyorsunuz fakat bunu bir türlü beceremiyorsunuz. Bugün onunla aranız nispeten iyi olabilir.

Başak Burcu Günlük İş Falı

29 Temmuz 2015
İş hayatınızda çok parlak bir döneme girdiniz. Yoğun bir çalışma temposu içine girebilirsiniz. Bu hafta toplantılarla ve yoğun bir çalışma programıyla dolu olacak.

Başak Burcu Günlük Para Falı

29 Temmuz 2015
Para konularında şanssız gelişmeler yaşıyorsunuz. Beklemediğiniz gelişmeler sizi maddi açıdan zor duruma düşürebilir. Bugün harcamalarınızda tutumlu olmaya çalışacaksınız.

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

29 Temmuz 2015
Bugün dikkat gerektiren konularla ilgilenmemeniz sizin yararınıza olacaktır. Çünkü dikkatiniz çok dağınık olacak.


Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2015
Bugün zamanınızı dinlenmeye ve arkadaşlarınıza ayıracaksınız. Son zamanlarda sosyal ilişkileriniz oldukça az. Arkadaşlarınızdan ve yakın çevrenizden iyice koptunuz. Bugün ihmal ettiğiniz dostlarınızla görüşmek ve onlarla eğlenceli zaman geçirmek isteyeceksiniz. Bir süredir görüşmediğiniz bir akrabanızdan haber alabilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2015
Sevgili Başaklar, Oğlak burcunda ilerleyen Ay, Çarşamba  günü süresince etkilidir. Aşk hayatımızı ilgilendiren konulara ciddiyetle yaklaşacağız. Duygularımızın rotasında hep bu olgu baş planda yer alacak. Sağlam, güvenilir, dürüst olana yöneleceğiz. Saat 04:31 Ay-Kuzey düğüm arasındaki görünüm, ciddiyetin aşk hayatımız ve maddi konular üzerinde bir hayli etkili olduğunu göstermekte. Biz bu iki olguyu gerçekçi bir şekilde ele almalıyız. Böylece durumumuzu doğru değerlendirmiş oluruz. Saat 13:49 Ay-Neptün olumlu görünümü, ilişkinizdeki sorunları ciddi bir biçimde ele almanız gerektiğini gösteriyor. Saat 21:24 Ay-Pluto kavuşumu,  güven duygunuzu yükseltiyor. Olgun tavırlarınız, etrafınızı kucaklayışınız insanların sizin yanınızda rahatlamalarını sağlıyor. Yarınki işlerinizi kafanızın içinde planlayabilirsiniz. Zorlukları geride bırakmamızı sağlayacak gelişmeler dileğimle,


Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2015
Gökyüzü bugün iş ve özel yaşamınızda yakın çevrenizde bulunan kişilerin adeta sizin söylediklerinizi yok sayıp hareket ederek sizi gergin bir ruh haline büründürebileceklerine işaret etmekte. Hak etmediğiniz tepkilerle sizi tartışma ortamına çekmeye çalışabilirler. Bugün duygularınızla değil aklınızla hareket etmelisiniz. Kendinizi ifade etmeye çalışsanız da gerçek duygularınızı açıklayacak doğru kelimeler bulamamanızdır. Enerjiniz bugün kuvvetli değildir. Önemli ve büyük kararları gün içinde almamaya özen gösterin.

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2015
Günün ilk yarısı yaratıcılık isteyen işler, keyif içerikli, özel ilişkilerinizle alakalı planlar için elverişli. Hayatın tadını çıkarma istek ve imkanınız olacak. Akşam romantik planlar kıskançlık krizleriyle bozulabilir.


Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2015
Bazı konularda sözlerinizin istenilen etkiyi yaratmadığını ve başladığınız problemli noktaya döndüğünüzü düşünseniz bile, aslında en mantıklı şekilde davrandınız ve tekrar pozisyonunuzu aldınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sorumluluklar ön planda. Halledilmesi gereken işler, görevler ve sorumluluklar disiplin gerektirebilir. Gün içerisinde karar alma yeteneğimiz yüksek. Öğle saatlerinde, insanlarla empati kurabilir, hiçbirşey beklemeden şefkatli yaklaşımlar içerisine girebiliriz ya da manevi başlıklı konular, dua etmek veya spritüel alanlara ilgi göstermek için uygun saatlerde olacağız. Akşam saatlerinde ise, duygusal anlamda biraz baskı altında hissedebiliriz veya rekabet içgüdümüz bizi hırçınlaştırabilir. Gücü doğru yönde kullanmak, manipülatif etkilere dikkat etmek gerekecektir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2015
Bugün kendinizi daha rahat ifade edeceğiniz zamanlar var. Aşk gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Öğle saatlerinde sanatsal uğraşlar içinde olmak isteyebilirsiniz. Çocuklarla zaman geçirmek size iyi gelecektir. Akşam saatlerinde gizli kalmış olaylarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.


Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2015
Tembellik yapmak istiyorsunuz, eliniz hiç bir işe gitmiyor. İşin içinden çıkamadığınız sorunlar sizi azda olsa melankolik bir yapıya sokuyor.

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2015
Bugünden itibaren çıkacağınız seyahatler size uzun zamandır ihtiyacınız olan neşe ve enerjiyi sağlayacaktır. Katılacağınız bir arkadaş toplantısında çok eğlenecek ve uzun zamandır birlikte olmadığınız arkadaşlarınızla birlikte olma fırsatı bulacaksınız.

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2015
Gün boyunca bulunduğunuz her ortamda enerjinizle dikkat çekeceğiniz, duygusal olarak hassas bir zamandasınız. Güzellik ve bakım işlerinizi tamamlayabileceğiniz bugün, ikili ilişkilerde alınganlığa açık bir süreçtesiniz.

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2015
Bugün keyifli, neşeli, esprili olacağınız bir gün. Kalbiniz aşk için atacak. Yalnız olanlar erosun aşk okları sizi vurabilir. Yeni sosyal çevreler içine girebilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Davetler alabilir, kalabalık gruplar içine karışabilirsiniz. İstediğiniz aşk tamda bu alanlarda bir yerde olabilir açıkçası. Bunların yanı sıra, yurt dışı bağlantılı işlerinizi sorunsuz bir şekilde halledebileceksiniz.

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2015
Aşk, hayatınızın önemli bir parçası olabilir. Hayata daha sevgisel yaklaşmak isteyeceksiniz bu da ilişklerinizde sahip olduklarınızı sorgulatabilir.

Geçmiş Başak Burcu Burç Yorumu