Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
8 Aralık 2016

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

İlişki içinde alışkanlık haline gelmiş hak hukuk arayışları duyguları köreltebilir. Anlamını aştığı düşünülen bazı dostça yakınlaşmaların partnerinizce sorgulanmasını, haksızlığa uğramışlık gibi görmemelisiniz.
8 Aralık 2016

Başak Burcu Günlük İş Falı

Kararlılık ve ısrarcılığı ayrıştırabilmeniz gerekiyor. Kararlı tavrınız size genellikle kazandırıyor. Ama bir konudaki ısrarınız, sizi iş yaşamınızda dönüşü olmayan bir yola doğru sürükleyebilecek gibi.
8 Aralık 2016

Başak Burcu Günlük Para Falı

Çevrenizdeki birçok insanı kendi sorumluluklarıyla baş başa bırakmanız, onlara da yarar sağlayacak. Bazı sorumluluklarınızı en aza indirmek zorundasınız. Yoksa para sıkıntılarınız bitmeyecek gibi görünüyor.
8 Aralık 2016

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugünlerde bir ziyaret yolculuğu yapmanız gerekebilir. Arkadaş çevrenizden birinin sağlığıyla ilgili haberler sizde üzüntü yaratacak.
8 Aralık 2016

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün önemli bir sınavdan geçebilirsiniz. Bunu ve bundan edineceğiniz kazanımları birtakım sonuçlarla anlayacaksınız. Bazı ilişkilerinizde aksattığınız sorumluluklar, sorumluluk sahibi imajınızı zedeliyor. Kendinizle ilgili bazı değerlendirmelerinizin, dış değerlendirmelerle benzeşmesi yolunda çabalar içine girmelisiniz.
7 Aralık 2016

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 06:30 Mars-Uranüs olumlu görünümü, yeni metotlarla çalışılması, yeniliklerin uygulanması, yeni düzenlenmelere alışılması yönünde etkileyicidir. Kişi başkalarıyla olan ilişkisinde arkadaşça paylaşımı ve dayanışmayı bilmelidir. Eğer özel hayatında veya işinde sorun yaşıyorsa şimdi bunları tekrar gözden geçirir. Saat 12:03 itibariyle Yay-Balık burçları arasında oluşacak ilkdördün etkisinde, ailevi konular, hedefleriniz, meslek hayatınız, geleceğinizi garanti altına alma arzunuz bir hayli önem taşır. Anne ve babanızla olan ilişkiniz, yuvanızdaki sorumluluklarınız bugün kafanızı kurcalar durur. Böyle bir enerji altında olayları gereğinden fazla abartılı ele alırsınız. Evliyseniz eşinizle gereksiz yere tartışabilirsiniz. İlişkisinde gelecek göremeyenler sevgilisiyle çatışabilir, genç Başaklar anne ve babalarının kendilerini anlamadıklarını düşünebilirler. Bütün bunların nedeni, hoşgörülü olmakta zorlanmamızdır. Yuvamız içinde birbirimizle aynı ortamı paylaşıyor, aynı nefesi alıyoruz. Sorunlarımız konuşarak, önyargılı yaklaşımlardan uzak bir şekilde ele alabilsek çözülmeyecek problem yoktur. Saat 12:50 Ay-Pluto görünümü, ilişkinin niteliği, aranızdaki sevgi bağı, sizi birbirinize yönelten duyguların çok güçlü olduğunu gösteriyor. Saat 17:05-8 Aralık saat 13:15 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Kolayca aşık olmamız, söylenenlere inanmamız mümkündür. Bazen bir mesele üzerinde kolaylıkla dağılırız bazen toparlanmaya çalışırız, kimi zaman da ipin ucunu kaçırıp, ne olacaksa olsun diyerek boş veririz her şeye. Dikkatli olmakta yarar var. 7 Aralık saat 17:51 - 3 Ocak 2017 saat 10:46 tarihleri arasında Kova burcunda ilerleyecek Venüs, çalışma ortamınızdaki kişilerle fikirsel paylaşımlarda bulunmak, işiniz ve sağlığınızla alakalı konulara ağırlık vermek ön plandadır. Baskı altına alınmaktan pek hoşlanmazsınız. Sizler genelde insanlara destek veren, titiz çalışan, işine önem veren kişilersiniz. Ancak kendinizi de düşünmeyi bilmelisiniz. Çalışma saatlerinizin düzensizliği, fazladan iş yüklenmesi, tatmin olmadığınız bir ortamda görev yapıyor oluşunuz bu süreçte sizi rahatsız edebilir. Siz de buna katlanayım derken yorulursunuz. Eğer işe yeni başlamış bir kişiyseniz bu dönemde işe alışmakta zorlanabilirsiniz. Çünkü işin niteliği, sizin beklentilerinize uymayabilir. Saat 20:56 Ay-Chiron kavuşumu, partnerin duygusal yönde birlik ve bütünlüğe ihtiyacını simgelerken, aynı şekilde sizin de bu konuda desteklenme arzunuzu işaret ediyor. Sağlıklı bir ilişki için, mutlaka özverinin, fedakarlığın ele alınması şart gözüküyor. El ele, can cana, her güzellik sizden yana olsun. Can-ı yürekten sevgilerimle,
7 Aralık 2016

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ruhsal anlamada değişim içindesiniz. Gereksiz patlamalar yaşayabilirsiniz. Bugün düzen içinde bir karışıklık mevcut. Düzeltmeniz gereken konuların sizden uzaklaşmasına tahammül edemediğiniz için, sinirli ve agresif olabilirsiniz. Yapacağınız işlere hiç kimseyi karıştırmamaya çalışmalısınız. Konuya daha hakim olabileceksiniz.
7 Aralık 2016

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızı aktarmak konusunda sınırsız olabileceğiniz bir gündesiniz. Ortaklık ve özel ilişkiniz odaklı bir gün geçireceksiniz ancak ne yazık ki enerjiler bir parça düşük olacağından akışta kalmanız gereken zamanlar yaşanacaktır.
7 Aralık 2016

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Size destek veren ve güvenen kişilerle daha sık görüşmeli ve ilişkinizi kuvvetlendirmelisiniz. İlerleme kaydetmek istediğiniz konularda büyük adımlar atmak isteyebilirsiniz, ancak kontrollü ve daha az risk taşıyan bir yol bulmalısınız. Başkalarının sözlerine kulak vermeyin, kendi bildiğiniz yolda ilerlemeye devam edin.Günün Atmosferi:Son dakika gelişmeleri, olayları hassaslaştırabilir
7 Aralık 2016

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. İkili ilişkilerinizde uyum içinde olmakta zorlanabilirsiniz. Ailevi konular gündeminizi meşgul edebilir. Mücadele ettiğiniz konularda değişiklikler olabilir. Duygusal olarak zorlanabilirsiniz. Bazı konuları sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. İşlerinizde aldığınız sorumluluklar nedeniyle kendinizi zorlayabilirsiniz.
7 Aralık 2016

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Moralinizi yükseltmek için biraz daha gayret göstermeniz gerekiyor. Düşüncelerinizi geçmişten bugüne getirmeli ve yaşantınızı sorgularken yapıcı sonuçlara ulaşmaya özen göstermelisiniz.
7 Aralık 2016

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzmanlık, danışmanlık, tavsiye almak için uygun bir gün olabilir, tek başına hareket etmekten kaçınabilir,  yanınızda birinin varlığını arayabilirsiniz. Aşk hayatınızda hassas dengeler söz konusu, fazla zorlamamalısınız.
7 Aralık 2016

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde kendinizi mesafeli, istediğini başaran ve elde eden bir enerji ile insanlara ifade ederken, aşk hayatınızda daha toleranslı ve sakin davranmanızın faydalı olacağı bir zamandasınız. Bu süreçte finansal konularda geçici bir zorlanma yaşayabilirsiniz.
8 Aralık 2016

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabahleyin birkaç saatlik Ay boşluğu sonrası enerjilerin hayat krizlerinizi onarma yolunda sizi tetikleyeceği Ay’ın Koç burcundaki yolculuğu başlayacaktır.Krediler, borçlar, ortaklaşa kazanımlar ve eşin finansal durumu üzerine yoğun bir çalışmaya girişebilirsiniz. Risk almaya eğilimli olacağınız için iyi ölçüp biçeceğiniz başlangıçlar yapmaya özen göstermelisiniz. Fevri hareketlerden ve davranışlardan kaçınmanız yeni krizleri hayatınıza sokmayı engelleyecektir. Ebeveyninize karşı sorumluluklarınızı maddi ve manevi desteğiniz sayesinde atlatacaksınız.
7 Aralık 2016

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağlığınızda güzel gelişmeler var. Kilo alımına dikkat etmelisiniz. İş yaptığınız insanlarla olan ilişkilerinizi kuvvetlendiriyorsunuz. Hem astlarınızla hem üstlerinizle iyi anlaşacaksınız.
Reklamı Kapat