Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
26 Ağustos 2016

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Sorup sordurduğunuz kişi yalnız değil, hayatında iyi kötü biri var. Öğrendiniz bunu ama yine de soruşturmanızı yarıda kesmeyi düşünmüyorsunuz. Karşıdan bir işaret almış da değilsiniz. Bu kararlılığınızı insani değerlerinizin neresinde mazur gördüğünüzü düşünmelisiniz.
26 Ağustos 2016

Başak Burcu Günlük İş Falı

Çok genç bir yakınınızın başarı grafiği hızla yükseliyor. İçten memnuniyetinizin arasına küçük bir kıskançlık sıkışmış gibi. Ama onunla yakın iş ilişkileri içine girecek gibi görünüyorsunuz. Şimdilerde iş yaşamınız genel olarak sorunsuz. Yakın geçmişin sevimsizlikleri de unutulmuş gibi.
26 Ağustos 2016

Başak Burcu Günlük Para Falı

Harcarken elinize çok yakışıyor, hakkını veriyorsunuz. Şu tasarruf uyarılarını biraz ciddiye alsanız iyi edersiniz. Çünkü çok yakında yerine geri gelmeyecek bir para çıkışınız var. Bu konuda dayanışma gelecek bir yer de görünmüyor. Gelecek bir miktar üzüntü taşıyor olabilir.
26 Ağustos 2016

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Önem vermiyor gibi göründüğünüz birinden gelen üzücü haber, duygularınızı yeniden gözden geçirmenize neden olacak.
26 Ağustos 2016

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Başınızda kavak yelleri esiyor. Ama daha yukarılarda fırtına bulutları toplanıyor. Şöyle bir toparlanmanız lazım. Bu gidiş nereye diye kendinize sormanız lazım. Çoktan unuttuğunuz birinden haber gelecek. Onu unutmuş oluşunuza şaşıracaksınız. Yeni haftanın ortalarındaki bir alışveriş tatsızlık yaratacak. Uzun zaman aklınızdan çıkmayacak.
26 Ağustos 2016

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar Saat 09:56 Mars-Neptün zorlayıcı görünümü,  ev içinde, ailevi ve ilişkinizle ilgili meseleler üzerinde abartılı hareket etmeye neden olabilir. Bir yandan ortaya koymak istedikleriniz, diğer yandan kıstırılmış olmanın getirdiği baskılar üstünüzde hakim. İçgüdüsel olarak sanki bir şeyler sizi fevri davranmaya zorluyor gibi. Aynı durum partnerinizle ilgili konularda da etkili olabilir. Birbirinize karşı dikkatli ve dürüst davranmanızda yarar var. Üzerinde düşünmeden hiçbir konuda aceleci kararlar vermeyiniz. Saat 20:03 Ay-Uranüs olumlu görünümü, eviniz ve ailenizle ilgili konularda mantığınızı öne alarak düşünmenizi sağlar. Kimi zaman şöyle bir geçmişe dönerek akıllı bir şekilde gözden geçirmelerde bulunmak yerinde olabilir. İnsanlarla bağlantı kurmaya olan ihtiyacınız bu enerji sayesinde ön plandadır. Saat 23:12 Ay-Venüs görünümü, beklediğimiz bir haberin, gecikmesi nedeniyle sıkılmamıza neden olabilir. Tam hallettim derken, beklemek canımızı sıkabilir.
26 Ağustos 2016

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok "ince eleyip sık dokuyarak" sizi kazançlı duruma getirecek fırsatları kaçırmayın. İşe başladıktan sonra da gereken düzeltmeleri yapabilirsiniz. Ama hiç olmazsa bu arada belli bir yol almış olacaksınız. Daha önceki uğraşılarınızdan edindiğiniz tecrübeleriniz zaten sizi hiç yalnız bırakmıyor. İstemeseniz de otokontrolü sağlıyor.
26 Ağustos 2016

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde bazı aile içi sorumluluklar ve sorunlar sizin özverili tavırlarınız ile aşılabilir hale gelecek. Bireysellikten sıyrılıp herkesin faydasına olacak olan kararlar almalısınız. Evdeki gerilimi çözecek olan sizsiniz
26 Ağustos 2016

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde, sizden saklanan sırları açığa çıkartabilir veya sizi yanıltmaya çalışan kişilerin hatalı cümlelerini anında anlayarak sizi aldatmalarını engelleyebilirsiniz. Aile ilişkileriniz veya özel yaşamınız problemlere açık olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yanıltıcı kişilere ve bizi profesyonel şekilde aldatmaya çalışanlara özellikle dikkat etmemiz gereken günlerdeyiz. Veya kendi yanılsamalarımız, paranoyalarımız, gerçek dışı endişelerimiz ya da yanlış değerlendirme ve kararlarımız olabilir(Mars – Neptün). Plan veya anlaşmaları ertelemek ya da en ince ayrıntıyı dahi atlamamak gerekiyor daha mantıklı görünüyor. Ancak, özellikle öğle sonrası saatlerde bilgi edinmek, haber almak, iletişim ağlarını en iyi şekilde kullanmak veya eğitim başlıklı konularla ilgilenmek için uygun saatlerde olacağız. Akşam saatleri ise, dün yazdığımız(bugün tekrar etmiyorum, isterseniz internet sayfalarımızdan okuyabilirsiniz) stresli etkiler devrede yine. İlişkilerde kırıcı olmamaya ve karşılıklı meydan okuma türünde gereksiz çekişmelerden kaçınmaya çalışmamız yararlı olur. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
26 Ağustos 2016

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iş hayatınızla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Sorumluluklarınızda artış olabilir. Bazı işlerinizde sizden daha yetkin kişilerden destek alabilirsiniz. Gün içinde değişimler sizi yorabilir. Duygusal anlamda yorulduğunuzu hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerinize daha gerçekçi bakmanız gereken bir günde olabilirsiniz.
26 Ağustos 2016

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni girişimlerde bulunarak kendinizi kanıtlama ihtiyacı duyacaksınız. Hal böyle olunca hayatınız daha rutin bir hale gelebilir. İlgi alanınızla uğraşmanızda fayda var.
26 Ağustos 2016

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni girişimlerde bulunabilir hatta atılımlar yapabilirsiniz. Birkaç işi birarada götürmek durumunda da kalabilirsiniz. Yeni bir anlaşma sayesinde bol paranız olabilir. Uzak bir yerden gelen biriyle tanışacaksınız. Bu insan bir yabancı olabilir.
26 Ağustos 2016

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 01.43’de Aslan burcunda gerçekleşen ve etkisini üç gün önce ve üç gün sonra yoğun olarak hissettirecek olan yeni ay ile birlikte ruhsallık alanınız canlanırken, anlamı rüyalar görecek, geçmişten kişilerle karşılaşmalar yaşayacak ve kendinizi dinlendirmek için biraz geri planda duracaksınız. Bu zaman diliminde olası rahatsızlıklarınızda hızla iyileşebileceğiniz bir zaman sözkonusu iken, Mars’ın görünümü, iletişim konusunda kayıplara sebebiyet verebileceği için özellikle özel yaşamınızda iki kere düşünüp konuşmanız gereken ve ego savaşlarından uzak durmanız gereken bir zaman sözkonusu olacak. Bu zaman diliminin en iyi haberi ise Satürn’ün Venüs ve Merkür’e olan uyumlu görünümüyle, sizin gelirlerinizdeki ciddi artış ve aşk hayatınızda yeni insanlarla tanışma ve devam eden ilişkileri evlilik veya bir adım öteye taşıma niyetinin doğması olacak. Yeniay haftasında gelirlerinizde artış görürken, geleceğe yönelik projeleriniz desteklenecek ve iş görüşmelerinizden pozitif etkilerle ayrılacaksınız. Yeter ki bu süreçte öfkenizi, sevginizi, kısaca her duygunuzu bastırmadan, insanlara sakin ve dengeli davranışlarla aktarın ve ılımlı tavrınızı koruyun.
26 Ağustos 2016

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerinizi ilgilendiren alanlarda görüşmeler yapabilir, işinizi geliştirebilir, otorite figürleriyle diyaloglara dalabilirsiniz. Karar almaktan ziyade fikir alış verişi yapmaya özen göstermelisiniz. Ancak sabah saatlerinde bu konularla ilgili ailenizle kısa bir gerginlik yaşamanız mümkündür. Ortaklaşa kazanılan gelirlerde beklenmedik artışlar veya başlangıçlar meydana gelebilir. Sıra dışı bir ilişkiye çekilmeniz mümkündür. Marjinal konulara ilginiz artabilir. Diğer taraftan arkadaş ortamınızdan biriyle keyifli bir ilişki için tanıştırılabilirsiniz. Burç burç yorumları günlük burç yorumları
26 Ağustos 2016

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İşnizde bugün kendinizi yeteri kadar güvende ve huzurlu hissetmeyebilirsiniz. Gelecek planlarınızla bazı konular örtüşmeyebilir. Ailenizdeki sorumluluklar sizi aşağıya çekiyor.
Reklamı Kapat