Başak Burcu Günlük Aşk Falı

29 Ağustos 2014
Bugün aşk hayatınızdaki gelişmeler çok olumlu oalcak.Sevgilinizden beklemediğiniz bir ilgi ile karşılaşacaksınız. Onun etkisi ile daha uzlaşmacı davranacaksınız

Başak Burcu Günlük İş Falı

29 Ağustos 2014
İyi niyetli davranışlarınızla etrafınızdaki insanlar üzerinde olumlu etkiler bırakıyorsunuz. Sizinle iş yapanlar aldıkları sonuçlardan çok memnunlar. yalnız resmi işlerde biraz daha titiz olmalısınız.

Başak Burcu Günlük Para Falı

29 Ağustos 2014
Bugün para konularında kendinizi uzaklaştırmak isteği içinde olacaksınız. Ödemelerinizi yaptınız ve bir müddet maddi konularında kendinizi rahat hissedebileceksiniz.

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

29 Ağustos 2014
. Gönül işlerinizde daha ciddi istekler içerisindesiniz. Romantik beraberliklerin dışına çıkmak istiyorsunuz. Kendiniz ve sevdiğiniz için bir gelecek hayal ediyorsunuz.


Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2014
Yoğun bir çalışma temposu içindesiniz. Ev içi yeni düzenlemeler tasarlıyor bir yandan da günlük işlerinizi yoluna koymaya çalışıyorsunuz. Alacağınız bazı haberler yüzünden duygularınızı denetim altına almakta zorlanacaksınız. Bazı endişelerinizi aile büyüklerinize yansıtacaksınız ve onların ilgisiz tavırlarını da yanlış yorumlayacaksınız. Bu da sizde gerilim yaratacak.

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2014
Sevgili Başaklar Cuma günümüz saat 08:30 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında güne adım atıyoruz. Bir yandan, kazandırıcı ortaklıklara, ilişkilere ihtiyaç duyuyoruz. Diğer yandan finansal anlamda payımıza ne düşer diye içimizden geçireceğiz. Bazı kişilerle aramızda bir takım anlaşmazlıklar oluşabilir. Yerine getirilmeyen sözler, paylaşım anlamında işimize gelmeyen durumlar yüzünden sıkılabiliriz. Fevri davranabiliriz. Sabah saatlerinde dikkatli olmamızda yarar var. Saat 17:33 Güneş-Neptün karşıtlık etkisi altında, kendinizi ve ilişkinizi ilgilendiren konular üzerinde gerçekçi düşünmeniz, hayal kırıklığı yaratan unsurları bilinçli bir şekilde ele almanız gerektiğini gösteriyor. Sizin yaşamsal hedeflerinizle, partnerinizin bu ilişkiye bakış açısı arasındaki farkın tespit edilmesi ve incelenmesinde yarar var. Partnerinizin çelişkili tavırları, bazen aşırı iyimserliği veya ilişkinin sorumluluklarını yerine getirip getirmediğini bir düşününüz. Fazla mı mükemmeliyetçisiniz? Onu çok mu eleştiriyorsunuz? Beraberlik denince beklentileriniz nedir? Sevginizi nasıl ifade ediyorsunuz? Eksikleriniz var mı? siz de kendinizi şöyle bir gözden geçiriniz. Saat 18:59-30 Ağustos saat 11:52 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. İlişkiniz ve parasal konularda eğer kafanız karışıksa beklemede kalıp, durumları gözden geçiriniz. Bu süre içinde,  iyi dinlemek, anlamaya çalışmak çok önemli. İlk kez buluşmak, bir konuda yeni bir karar vermek, hesapta olmayan bir işe kalkışmak yanlış olur. Saat 23:07 Venüs-Kuzey düğüm görünümü sizi ilişki anlamında ve maddi konularda yoran, üzen, sıkan her türlü ilişkinin mercek altına alınması gerekir. İşinizi şansa bırakmayın. Her ayrıntıyı gözlemleyin. Her olasılığı iyice hesap edin lütfen. Ay-Boşlukta gerçekleşen bu görünüm, karar vermeden önce, artı ve eksilere bakınız. Hangi gecenin koynunda uyursan uyu, Güneş her gün yeniden doğar unutma bunu….iremSU Güneşin ışıkları altında, mutlu bir güne uyanmamız dileğimle,


Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2014
İş yaşamınızda fazla tedirgin davranıyorsunuz. Bugün, toplumsal ilişkilerinizde, girişimci yönlerinizi ön plana çıkaracak ve duygu paylaşımlara yer verecek bir tutum izleyeceksiniz. Kan bağı olduğunuz kişilerle ilgili bir takım düşünce birliği içinde olmanız, yaratıcı yönünüzü ortaya çıkarıyor. Anjin kapınızda.

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2014
Niyet ortaklığı edemeyeceğiniz insanlar bugünlerde hayal kırıklığına uğratabilir. Maddi ve manevi beklentileriniz tam karşılığını bulmayabilir. Önce ben diyen tavırlarınıza tepki olsun diye isteklerinizi görmezden gelebilirler.


Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2014
Bazı konularda uzlaşma sağlanmasının zorluğu yıpratıcı olsa da, asla bir yol bulmaktan vazgeçmemelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Sanatsal, estetikle ilgili veya aşk ilişkilerinde olumlu adımlara açık bir gündeyiz. Ancak, akşam saatlerinden itibaren ise, bu verimli, yaratıcılık içeren ve sevgi alışverişlerine açık atmosfer gerginleşebilir. Olayların beklenmedik şekilde gelişebilme ihtimali, ani açıklamalar veya ilginç olaylar nedeniyle planlarımızda değişiklik yapmamız gerekebilir. Dolayısıyla, her konuda ve anda hazırlıklı ve gelişmelere uyum sağlayabilecek durumda olmamızda fayda var. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın.

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2014
Bugün iletişim konularında oldukça dikkatli olmanız gerekiyor. Özellikle başkalarından destek sağlamaya yönelik görüşmelerinizde diplomatik bir dil kullanmaya özen gösterin. Para konularında olumlu bir hareketlilik gözüküyor. Bazı yatırımlarınızla ilgili gelirleriniz olabilir. Teknolojik donanımlarla ilgili harcamalarda bulunabilirsiniz.


Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2014
EV değişikliği düşünen Başaklar, bu kararınızı bir süreliğine ertelemelisiniz. Böylesi sizin için daha uygun. Yakınlarınızla irtibata geçin.

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2014
Çevrenizden biriyle yapacağınız konuşmalar sayesinde işinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar yapacaksınız. Bu konuşma sizin için çok yararlı olacak. İş yerinde karşılaşacağınız sorunları büyük tartışmalara yol açmadan sonuçlandırmaya çalışın.

Geçmiş Başak Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!