Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Şubat 2018

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Sevdiğiniz kişinin kimi tavırları sizi çok sıkabilir. Ama mükemmel ilişkiyi aramak yanlış. Hele sizin gibi bir İkizlerle. Çünkü siz de partnerinize karşı bazı sorumluluklarınızı aksatıyorsunuz, üstelik romantik tavırlarınız bile bazen yaralayıcı oluyor. Çünkü karşısınızdaki kişi alay edildiğini düşünüyor.
25 Şubat 2018

Başak Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamınızın gelgitleri sizi yorabilir. Nedense, üstleriniz sizi olduğunuzdan daha sabırlı sanıyor. Onların yanlış tavırlarına pek kafayı takmamalısınız. Çalışma hayatıyla özel hayatınızı ayırmanız yerinde bir davranış olacak.
25 Şubat 2018

Başak Burcu Günlük Para Falı

Para durumunuzda bazı çalkantılar var. Geçtiğimiz aylardan kalan kimi borçlarınız olabilir. Faturalarınız ödemeyi aksatmamalısınız. Kredi kartı, alışveriş kartı vs. borçlarına karşı de duyarlı olmanız ve erteleme yapmamanız gerekecek.
25 Şubat 2018

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Mali durumunuzla ilgili düzenlemeler konusunda daha özenli olmalısınız. Dalgınlığınıza son vermek elinizde. Sizi sizden başkası ayıltamaz. Kendinizden başkasına güvenmeyin.
25 Şubat 2018

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Akşama doğru işinizle ilgili alacağınız bir haber sizi çok mutlu edecek. Bu haber, bir kutlama nedeni de olabilir. İlerleyen saatlerde kendinizi, sizi doğrudan ilgilendirmeyen bir problemin ortasında bulacak ve soğukkanlılığınız sayesinde, bu problemi daha doğmadan önleyeceksiniz. Bu davranışınız, size yönelik bazı önyargıları değiştirebilir.
25 Şubat 2018

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar Pazar gününe üç önemli görünüm etkisiyle uyanıyoruz. İlki, saat 15:00 Venüs-Mars arasında gerçekleşiyor. Sevgi, şefkat, empati gibi olumlu duyguların, ilişkide ne kadar önemli olduğunu düşünmemizi sağlar. Ancak iç dünyamızda bizi rahatsız eden, bir an önce kurtulmak istediğimiz problemlerimiz vardır. Ailemiz, evimiz, geleceğimiz konusunda pek iyimser düşünmeyiz. Dışarıdan gelebilecek tepkilere karşılık, bize destek verecek bir eşin, dostun, insanın özlemini duyarız. İkincisi, 15:26 Merkür-Neptün kavuşumu, güçlü ve evrensel sevginin işaretçisi Neptün ile yan yana gelince doğal olarak ilişki veya evlilik konusunda ideallerinizi, beklentilerinizi ve hayallerinizi besliyor. İnsan ister istemez ruh eşini arıyor. Hayatınıza girecek kişinin öbür yarısı olmasını istiyor. Devam eden ilişkinizdeki sorunları ele almanızı sağlıyor. Bilinçli tercihler yapabilmeniz, huzur bulabilmeniz için size manevi güç kazandırıyor. Ruh eşinizi seçmenizde destekleyici olurken problemlerinizi daha farklı bir açıdan ele almanızda yardımcı oluyor. Şimdi düşünüyoruz? Nasıl biriyle beraberim ve nasıl biriyle olmalıyım. Gerçek sevgi nasıl olmalı, nasıl seçimde bulunmalıyım. Size ilahi bir güç kazandıran bu oluşumun etkisi altında zihnimizi güzel niyetlerle süslemekte yarar var. Üçüncüsü, 20:46 Güneş-Satürn görünümü olup, hayata ciddiyetle yaklaşmanın işaretçisidir. Gelir-geçer tarzda ilişkilere yaklaşmayız. Dürüstlüğü, samimiyeti, gerçek sevgiyi ararız. Bu olgulara önem veririz. Değerlerimiz kıymetlidir. Sabrımızı, azmimiz, kararlılığımızı yükselten bu enerjiyle ilişkilerimizi gözden geçiririz. Bu görünüm ayrıca annelik-babalık duygusunun yükselişidir. Huzurlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,
24 Şubat 2018

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün aklını geçmişle bozabilir, etrafa da sık sık geçmişe yönelik özlemlerini anlatabilirsin.
25 Şubat 2018

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevre ilişkilerini en iyi kullanan biri olarak, sizi anlamak her zaman mümkün olmuyor. Bugün derin duyguların kişisi olarak bazen olayları fazla kafaya takıyor, her kelimenin altında farklı bir anlam aramanız hata biliyorsunuz.
24 Şubat 2018

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkilerinizde emek verip her türlü fedakârlıklarda bulunduğunuz fakat istediğiniz sonuçları bir türlü alamamaktan yorulduğunuz her konuda oturup sessizce düşünmek ve artık net bir karar vermek isteyeceksiniz. Bugüne kadar yaptıklarınız ve karşılığını ölçtüğünüzde tartının belki de bir tarafının ağır geldiğini görecek ve ilişkiyi dengeye koymak için neler yapılabileceğini düşüneceksiniz. Fakat bu sefer her zaman ki gibi affedici olmayabilirsiniz.
25 Şubat 2018

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlarla bir arada olmak, daha çok paylaşmak ve hassasiyet göstermek söz konusu olabilir. Duygularınızı daha kolay ifade edebilirsiniz.
24 Şubat 2018

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü bugün size mesajı iletişime önem ver duygularını özgür bırak. Sizler aşka sevgiye fazlasıyla önem veren bir burcun insanlarısınız kendi kendinize günü zehir edeceğinize pişmanlığınızı ifade edin. Unutmayın ki özür dilemek büyük bir erdemdir. Hele ki bu kişi kaybetmeyi göze alamayacağınız kadar sevdiğiniz biri ise! Aşkın olumlu enerjisine teslim olun ve duygularınızı aşkla ifade ederek ilişkilerinizi yeniden yapılandırın. İş hayatınızda bir takım karışıklıklar ve yanlış anlaşılmalar söz konusu olsa da maddi anlamda sevineceğiniz güzel gelişmeler sizleri bekliyor.
25 Şubat 2018

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişimdeki yoğunluk, güne damgasını vuracaktır. Bazı kişilerle sürekli bağlantı halinde kalmak, devamlı haberleşmek, görüşmelerde bulunmak, toplantılara katılmak için yolculuk etmek, günün ana temaları olacaktır.
24 Şubat 2018

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yaşamınızda aşk, mutluluk, güzellik ve uyumu daha fazla elde edeceğiniz, gittiğiniz her ortama sevgi ve bolluk götüreceğiniz, yaşamınızın her alanında sizi destekleyen etkiler sunan, şanslı ve öne çıkarak bir zaman dilimindesiniz.
24 Şubat 2018

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ev ile dış dünya arasında mekik dokuyacağınız bir gün. Kendinizi, herkesin yardımına koşmak zorunda hissedersiniz. Hizmet odaklı ruhunuz bundan memnun da olur. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla buluşup günün yorgunluğunu üzerinizden atın.
24 Şubat 2018

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kalabalık ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızda duygularınız karmaşık olabilir. Ev hayatınızdaki karmaşalara daha sakin tepkiler verin.
Reklamı Kapat