Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Nisan 2018

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Bugünlerde aşk dünyanızda farklı hareketlenmelere hazırlıklı olun. Dolaylı yollarla alacağınız duyumlar, sizi bugünün yeni heyecanlarından bir an alıp çok gerilere götürebilir.
27 Nisan 2018

Başak Burcu Günlük İş Falı

İstediğiniz çok özel görüşme için bugün bir fırsatınız olabilir. Çok gönülden çalışıyorsunuz. İlişkilerdeki pürüzler ve kazancınızdan duyduğunuz memnuniyetsizlik, hiçbiri sizi frenleyemiyor.
27 Nisan 2018

Başak Burcu Günlük Para Falı

Hassas olunması gereken ilişkilerde para alışverişleri zarar getirebilir. Parayla ilişkinizi belli bir disiplin altına almanız gerekiyor. Bu konudaki bütün eleştirmenleriniz iyi niyetli.
27 Nisan 2018

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Yüreğinizdeki duygusal kararsızlıklar acele netlikler gerektiriyor. İş yaşamınız, özel yaşamınızın hareketlenmelerinden fazlaca etkisi altında.
27 Nisan 2018

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sorunlu bir ikili ilişki içindesiniz. Bu ilişkinin, diğer ilişkilerinizin sağlığı açısından da bir an evvel çözüme kavuşması gerekiyor. Bu problemdeki inatçılıklar konunun temel sorunu gibi duruyor. Bugünlerde ilginç ziyaretler yapabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde uzakça bir yerden davet alacaksınız. Bu davetin sizi mutlu etme, size hayatla yeni bağlar kurdurma olasılığı oldukça fazla.
27 Nisan 2018

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 04:13 Ay-Terazi burcu geçişi, paraya olan ihtiyacınızın göstergesidir. Genellikle popülerlik gücünüze fazlasıyla ihtiyaç vardır. Eğer bir işin düzgün bir şekilde gelişmesini istiyorsanız arkadaşlarınızla veya otoritelerle olan ilişkinize gereken önemi göstermeniz lazımdır. Bu önem maddi konulardaki işlerinizin düzgün bir şekilde gelişmesi adına size yarar sağlayabilir. Tatlı dil yılanı bile deliğinden çıkarır atasözümüzü bilirsiniz. Bazen öyle durumlar oluşur ki sözcükler bir altın kadar değerlidir. O zaman bugün ne kadar şirin, güler yüzlü olursak o kadar iyidir. Saat 09:48 Ay-Venüs görünümü genelde kazandırıcı işlere, ilişkilere, paylaşımlara verilen önemin göstergesidir. Kafamız rahatlasın, gönlümüz huzur bulsun isteriz. Saat 20:22 Ay-Satürn görünümü, para durumumuza göre hareket etmek, dengeli gitmek gerektiğini vurguluyor. Saat 23:17 Ay-Merkür karşıtlığı parasal konularda bir muhasebede bulunmanın işaretçisi. Ne aldığımıza ne verdiğimize bakmalıyız. Mümkünse borç alıp vermemeli, getiri-götürü hesabımızı iyi yapmalı, ne kendimizi ne başkasını zor durumda bırakmamalıyız. Saat 23:18 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, parasal işlerimizi halledeceğiz. Biz, geleceğimizi sağlam temeller üzerine inşa etmek istiyoruz. Riskten uzak, hakikaten mutlu olacağımız bir seçim yapmaktan yanayız. Merkür-Kuzey düğüm görünümü de saat 23:18 de oluşuyor. Güven duygumuzu yükseltici ve bizi zorlayan şartları aşabilmemizde destekleyicidir. Çıkarlarımızın bilincinde karar veririz. Kendimizi zor duruma sokmayız. Mevcut borçlarımızı ödeyebilecek yeni olanaklar karşımıza çıkar. Gün, tüm olumlu gelişmeleriyle hepimizi kucaklasın. Gönülden sevgilerimle,
27 Nisan 2018

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, senin dışında gelişecek birtakım olaylar, çalışmalarının aksamasına neden olabilir.
27 Nisan 2018

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi ve egolarınızı çok daha güçlü bir şekilde ortaya koyabileceğiniz bir gün olabilir. Başkalarını ezmemeye dikkat etmeli, enerjinizi dağıtabileceğiniz aktivitelerle ilgilenmelisiniz.
27 Nisan 2018

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizle aranızda finansal konularda büyük sorunlar yasayabilir, beklediğiniz destekleri almakta güçlük çekebilirsiniz. Bu aralar kendi işinizin patronu olmak düşüncesi sizi her yönden sarabilir. Gelir gider dengesini düzenleme adına yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.
27 Nisan 2018

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi kaynaklarla ilgili dalgalanma yaşayabilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki sorumluluklar gündeminizi etkileyebilir. Uğraştığınız işlerde kişisel yeteneklerinizi kullanarak daha başarılı olabilirsiniz. Kıvrak zekânızla gün içindeki yoğunluğu yönetebilirsiniz. Akşam saatlerinde yolculuklar gündeme gelebilir.
27 Nisan 2018

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, iş hayatınızda daha yoğun olarak yaşanacak değişimler sizleri daha iyi şartlara ve imkanlara kavuşturabilir. Bağnaz düşüncelerden uzaklaşmalı kalıplaşmış olan alışkanlıklarınız yerine yenilikçi ve çözüm odaklı fikirlere açık olmalısınız. Bunu yapabildiğiniz anda sürekli tekrarlayan sorunlarınıza da son noktayı koyabileceksiniz. İş değişikliği ya da kendi işinizi kurma düşünceniz varsa çok iyi değerlendirin. anlamlı mesaj veren rüyalar görebilirsiniz. Rüyalarınızı dikkate alın ve size verdiği mesajları anlamak için gayret gösterin.
27 Nisan 2018

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızı kontrol etmek bugün size zor gelecek. Olaylardan ve gelişmelerden çok kolay etkilenebilirsiniz. Ancak, anlayışlı davranmayı başaracaksınız. Yapmak istediğiniz girişimleri sevdiğinizle paylaşabilirsiniz. Moralinizi ve kendinize olan güveniniz giderek yükseliyor.
27 Nisan 2018

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca içsel enerjinizi yüksek düzeyde yansıtacağınız ve duygularınızı çok yoğun ve güçlü hissedeceğiniz için, ilişkilerde daha sakin ve dengeli davranmanız gereken bir zamandasınız. Karşınızdaki insanların bencil ve ani tavır geliştiren davranışlarıyla karşılaşabilirsiniz.
27 Nisan 2018

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Terazi burcunda seyahat eden Ay ortak paylaşımlarınızda hak, hukuk, adalet konularını ön plana çıkaracak. Taraflar arasında sizden daha iyi kimse denge kuramaz.
27 Nisan 2018

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konular, kazanımlarınız ve değerleriniz bugün kafanızı meşgul edebilir. Her konuda hep bir mukayese içindesiniz ama vardığınız sonuçlar sizi tatmin etmeyebilir. Duygu iniş çıkışlarınızı kontrol etmeniz gerekiyor.
Reklamı Kapat