Başak Burcu Günlük Aşk Falı

2 Ağustos 2014
İlişkinizle ilgili güvensizliğiniz, son günlerdeki genel güvensizliklerinizin bir parçası olabilir. İlişkinizi, partnerinizi ve kendinizi daha iyi tanımanız için fırsat dolu bir gün olabilir.

Başak Burcu Günlük İş Falı

2 Ağustos 2014
İlişkileriniz hoşluk içinde. Bu hoş çalışma ortamından yeterince yararlanabilmeniz, diğerlerinin yaptığı gibi detaylara takılmamanıza bağlı. Bugünlerde çok önemli ikili görüşmeleriniz söz konusu.

Başak Burcu Günlük Para Falı

2 Ağustos 2014
Olduğunuz gibi görünmenizde yarar var. Parayı önemsemeniz, eli açık imajınızı zedelemeyecek. Yeterli bilgi sahibi olmadığınız alanlara duyduğunuz ilgi, birikiminiz açısından oldukça riskli gibi.

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

2 Ağustos 2014
Yetkin olduklarını düşündüğünüz kişilerin etkisiyle hatalı adımlar atabilirsiniz. Bir daha geri çekilemeyecek adımlarda, kendi deneyimleriniz tek karar sahibi olmalı.


Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2014
Bugün diğer günlere göre daha canlısınız. İçinizde yeni hevesler uyandı. İkili görüşmelerde sezgileriniz size yardımcı olacak. Her hangi bir engelle karşılaşmadan sorunlarınızın üstesinden geleceksiniz. İkna kabiliyetinizi kullanarak arkadaşlarınızı akşama bir yerlere gidip eğlenmeye ikna edeceksiniz.

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2014
Sevgili Başaklar cumartesi günümüz saat 01:46 Mars-Jüpiter görünümüyle başlıyor. Bir yanıyla kuvvet verici ve dış dünyada amacımız yönünde kararlar vermemizi destekleyici gözüküyor. Ancak diğer bir yanıyla dikkatli olmayı gerektiriyor. Çünkü, bazen gereksiz yere meseleleri abartabiliriz. Enerjimizi yönlendireceğimiz alanları iyi seçmek lazım. Risk almamak ve doğru değerlendirmelerde bulunmak için, ne yaptığımızı bilmek şart. Kendimize zaman tanımamız, planlarımızı gözden geçirmemiz, gücümüzü azaltıcı faktörlerden uzak durmamız yerinde olacaktır. Saat 22:33 Merkür-Jüpiter kavuşumu hazırlanma süresi olarak önem taşıyor. Özellikle 15 Ağustos sonrası yürürlüğe konulacak işlerin ele alınmasında yarar var. Kafamızın içindeki işler, kararlar, hedeflerin doğru şekilde dışa ifade edilmesi için, şu aralar sıkı çalışmak gerekiyor. Tabii ki dinlenmeyi de ihmal etmeyelim. Risk faktörleri var mı yok mu, bir bakalım. Tam olarak bitirmeden bir hevesle ortaya koyarsak, sonrasında eksikler gözümüze çarpabilir. Bir de lütfen aşırı titizlenmek kadar, sabırsızlıktan da uzak duralım. Zamanı iyi kullanmaya bakalım. Mutluluğun gönlünüzde çiçeklendiği bir gün geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2014
Maddi güven ihtiyacı içinde olduğunuz için, kişisel yeteneklerinizi ortaya çıkarma çabası içinde olacaksınız. Bugün, her türlü olanaklarınızı kullanabilirsiniz. Enerjinizin yüksek olduğu bir gün. Partnerinizle aynı düşünce içinde ve ortak bir paylaşım içindesiniz. Yaşam kalitenizin önemli olduğunu vurgulayacak işler peşindesiniz.

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2014
Bugün satın almayı planladığınız bazı eşyalar keyfinizi yerine getirmekle kalmayacak. İşe yararlık ve uzun vadeli planlara katkısını göz önünde bulundurduğunuz şeylere yatırım yapın. Alışverişi bu şekilde yatırıma dönüştürün.


Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2014
Yaptığınız işlerle gurur duyabilirsiniz. Bulunduğunuz yerler, keyifli aktiviteler ve insanlar belli karlar almanızda etkili olabilir. Eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Tazelenen anılar bundan sonra ne yapmak istediğiniz üzerinde düşünmenize neden olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilere haddini bildirmemek ya da kendileri veya ilgisiz fikirleriyle ilgili düşüncelerinizi beyan etmemek için kendinizi zor tutabileceğiniz bir gün. Birkaç gün sonra, hala fikirleriniz değişmediyse planlarınızı, ilişkilerinizi veya mevcut durumunuzu sarsmak pahasına da olsa konuşabilirsiniz. Ancak, zor durumda kalmak istemiyorsanız, lütfen bugün ve yarın değil! Sevgili arkadaşlar, 1 - 15 Ağustos arası tatilde olduğum için, gün geneli hariç burç yorumlarınızı asistanım hazırlıyor olacak. Umarım hoşunuza gider.

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2014
Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2014
ÇEKİNGENLİĞİ atıp, kafanızdaki sevgi sözcüklerinizi dile getirin. Bekar Başaklar sizden yaşça büyük insanların cazibesi sizi yanıltmasın.

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2014
Herşey hemen olsun diyenlerdensiniz, ama herkes o kadar hızlı olmayabilir. Değişken ruh haliniz çevrenizdekileri şaşkına çeviriyor. Bugün onayladığınız şeyi ertesi gün ilk kez duyuyormuş gibi davranmanızı çevrenizdekiler kolay kolay kabullenemiyor.

Geçmiş Başak Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!