Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Kasım 2017

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizin gözünde bulunmaz birisiniz. Hayatın birçok alanında kolay, kolay uzlaşmayan karakterinizin, beraberliğinizdeki yumuşaklığı aşkın gücünü gösteriyor.
25 Kasım 2017

Başak Burcu Günlük İş Falı

Girişimci bir arkadaşınız sizi işle alakalı bir konuda cesaretlendirmeye çalışacak. Şu andaki işinize engel olmayacak ilave bir iş arayışınız var. Koşulları oluşturma çabalarınızda bugünlerde netice alabileceksiniz.
25 Kasım 2017

Başak Burcu Günlük Para Falı

Bugünlerde birikiminizi arttırma uğraşı içine girebilirsiniz. İleriki günler içinde toplu paraya ihtiyaç duyabileceğiniz bir satın alma işiniz olabilir. Daha hesaplı yaşamaya çalışabilirsiniz.
25 Kasım 2017

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Çözüm üretme beceriniz, önünüzden sorunları eksik etmiyor. Bugünlerde kalabalık bir konuk ağırlama işiniz olabilir. Bu, pek mutlu bir kalabalık değil gibi.
25 Kasım 2017

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizi sürekli arayan dargın olduğunuz yakınınızın sizin için taşıdığı anlam, bu dargınlığı herkes için merak konusu yapabiliyor. Bundan etkileniyorsunuz. Bu duyarlılık, sizi onu aramaya yöneltebilir. Arkadaş canlısı özelliğiniz güçlü dostluk bağları kuruyor. Buna rağmen ilişkilerinizde biraz özenli davranılması gereken biri olarak biliniyorsunuz.
25 Kasım 2017

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar, gün boyunca Kova burcunda ilerleyecek Ay, yüreğimizdeki özgür kadın veya özgür erkeğin ortaya çıkışına vesiledir. Sanki üstünüzde kavak yelleri esiyor gibidir. Hareketli bir gün yaşamak adına, kendinizce bir plan yapabilirsiniz. Saat 13:05 Ay-Kuzey düğüm görünümü de, aşırı duygusallık, bağımlılık gibi duyguların etkenliğini, ancak sizin ilerisi adına bilinçli şekilde hareket etmenizin de önemli olduğunu söylüyor. Saat 13:57 Merkür-Uranüs olumlu görünümü, bizi baskı altında tutan ve kendimizi birilerinin esiri gibi hissetmemize neden olan her şeyden kurtulma arzumuzun göstergesi. Eski borçlar veya yenileri, eski ilişki sorunları veya ailevi meseleler, evimizle ilgili pürüzleri bir an önce hızlıca halletmek taraflısıyız. Saat 18:05 Ay-Mars görünümü, çalışma hayatınızla ilgili konularda özgün fikirlerinizi kazanç getirici ortaklıklara yönlendirebilirsiniz. Saat 21:11 Ay-Venüs zorlu görünümü, yakın çevremizle alakalı konular, geçmişe ait meseleler, iş hayatımız ve ilişkilerimiz bizi zorlayabilir. Nasıl bir dünyada yaşıyorum diye içimizden geçiririz. Üzülürüz, bazen kızarız, hayatın bizi test ettiğini düşünürüz. Bu saatlerde fikirlerini sevdiğimiz insanlarla konuşmak bizi rahatlatabilir. Yüzünüzü gülümseten bir gün geçirmeniz dileğimle,
25 Kasım 2017

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Planlı bir şekilde hareket etmek istemeyebilirsin. Hiç gitmediğin yerlerde bulunmak sana keyif verebilir.
25 Kasım 2017

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Olaylardan kolay etkileneceğiniz bir gün. Ancak, bu durum gün içinde sadece bir kaç saat sürecek. Sonra ve girişimci ve olumlu bir tutum içine gireceksiniz. Her ne kadar kuruntular ve olumsuz duygularınız olsa bile...
25 Kasım 2017

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevre iletişimlerinizde dikkatli olmalı, sözel yeteneğinizi kullanırken yanlış anlaşılmalara karşı dikkat etmelisiniz
25 Kasım 2017

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çaba sarfetmeniz gereken koşullar olabilir. Ancak yapıcı sonuçlar elde edebilirsiniz.
25 Kasım 2017

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizle yapacağınız görüşmeler, onlarla paylaşımlarınız hiç beklemediğiniz ölçüde sürpriz sonuçları beraberinde getirebilir. Geçmişinizle veya tarihle ilgili farklı ve sıradışı bilgiler edinebilirsiniz. Hayatınıza değişik kişiler girebilir.
25 Kasım 2017

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Üzerinize sorumluluk almaktan hiçbir zaman çekinmiyorsunuz. Uzun süredir yaşadığınız sağlık problemlerinizi dost ve yakınlarınızın desteği sayesinde atlattınız. Yalnız günlük kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. İrili ufaklı paralar alacaksınız.
24 Kasım 2017

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sezgilerinizin ve yeteneklerinizin güçlü olarak vurgulandığı bugün, sevdiğiniz kişiyle romantik bir gün geçirebilir, toplum içinde güzelliğiniz, sevgi dolu taraflarınızla daha fazla dikkat çekebilir ve ilişki teklifleri alabilirsiniz. Finansal konularda başarı elde edebileceğiniz, ilişkilerde mutluluk hissedeceğiniz bir gündesiniz.
25 Kasım 2017

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yönetici gezegeniniz Merkür ile Uranüs arasındaki olumlu etkileşim, hayat şartlarınızda ani kırılmalara neden olabilir. Bugün başkaldırmaya, asilik yapmaya eğilimli insanlarla beraber olmak durumunda kalabilirsiniz. Oldukça açık sözlü olunabilecek bir gün. Fakat açık sözlülükle patavatsızlığı birbirine karıştırmayın. Bu tarz insanlar da canınızı sıkabilir. Ani yolculuklara çıkabilirsiniz. Ev koşullarınızda ani değişiklikler meydana gelebilir.
25 Kasım 2017

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile hayatınızda veya ev ortamlarınızda farklı bir gün sizi bekliyor. Eviniz için yapacağınız harcamalar esnek olabilir. Misafir ağırlamak isteyebilirsiniz. Gün içinde değişik düşüncelerden etkileneceksiniz.
Reklamı Kapat