Başak Burcu Günlük Aşk Falı

3 Mart 2015
Ona karşı daha ilgili olmanızda fayda var. Onun size şans tanıyan tavrını, umursamazlık gibi görmeyin. Sevgiliniz bazı şeyleri şimdilik sorun etmiyor gibi görünüyorsa da, siz ilişkinizin problemli geleceğini hazırlıyorsunuz.

Başak Burcu Günlük İş Falı

3 Mart 2015
Geçmiş hatalarınızdan çıkardığınız dersleri iyi değerlendirmelisiniz. İlişkilerdeki ayrıntılara bu kez fazla takılmamaya bakın. Kolay, kolay gerginlik yaşamayacağınız bir iş hayatı içinde olmanız bir şans.

Başak Burcu Günlük Para Falı

3 Mart 2015
Sağlam olduğunu düşündüğünüz duyumları yeniden gözden geçirmenizde yarar var. Önümüzdeki günlerde bir para sevinciniz olacak. Bu sevincin arkasında barındıracağınız birtakım kaygıları gizli tutmamanız gerekiyor.

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

3 Mart 2015
Rahatsızlık duyduğunuz konulara gösterdiğiniz tepki, bazen bir şeyleri düzeltmek yerine tırmandırmaya yol açıyor. Daha nezaketli tavırlarla anlatmaya çalışacağınız sıkıntılarınız, çok daha kolay anlaşılacak.


Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Mart 2015
Yakın ilişkilerinizdeki sorunlu insanlarla kesmeyi düşündüğünüz alışverişlerde, doğru hesaplar içinde olmaya çalışmalısınız. Bazı kayıplarınızın geri dönüşü olmayabilir. Birkaç gün içinde bir yolculuğunuz var. Bu kısa yolculukta daha önceden belirlemiş olduğunuz konularda, sizi birtakım sürprizler bekliyor. Eski dostlarla ortak hayal kırıklıkları içine gireceksiniz.

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Mart 2015
Sevgili Başaklar yeni haftaya Ay-Aslan burcu seyriyle uyanıyoruz. Saat 01:34 itibariyle etkili olacak bu enerji, egonuzu derinden derine  yükseltici etkisiyle, kendi bildiğiniz şekilde düşünmekten ve kabul edilmekten yana davranabilirsiniz. Öyle kafasını fazla kurcalayacak veya yoracak meselelerle uğraşmaktan yana değildir. Sizinle aynı fikirde olmayan kişilerle iletişimde bulunurken olgun ve ılımlı bir şekilde davranmanız yararlı olabilir.  Kaldı ki bugün siz ne düşünürseniz düşünün karşınızdaki insanın yanlış anlama ihtimali fazladır. Mantıklı bir insan oluşunuz kimlerle nasıl konuşmanız gerektiği yönünde yine en doğru yolu bulmanızı sağlayıcıdır. Saat 11:09 Ay-Satürn görünümü, bazı meseleleri kimse bilmese de, gurur yaptığımızı, üzerimizde baskı yarattığını işaret ediyor. İlgi görmeye ve takdir edilmeye ihtiyacımız var. Bu yüzden de hassas düşünebiliriz.Saat 11:39 Venüs-Kuzey düğüm karşıtlığında maddi çıkar üzerine kurulu ilişkilerden kaçınmak gerekiyor. Çünkü sadece kendini düşünen ve kendinden yana olan kişilerle yapılan işbirliğinin faydası olmayabilir. Aynı şekilde biz de, ilişkilere bakış açımızı tekrar gözden geçirmeliyiz. İsteklerimizi elde edene kadar veya istedikleri olana kadar yüze gülmek, dostluğun belirtisi değildir. Finansal konularda da, dürtüsel hareket etmemek lazım. Ödenmesi zor bir borcun altına girmeyelim. Bütçemizin ayarını, dengesini, ölçüsünü mutlaka gözetelim. Saat 17:53 Ay-Mars görünümü, birilerine belli etmeseniz de, duygusal anlamda bir hayli hırslısınız. Eylemde bulunmanızın önüne geçen tüm engelleri yıkmak istersiniz. Eğer bir amacınız varsa ve onu elde etmek istiyorsanız kafanızın içinde planlar yaparsınız. Hiç kimsenin sizi geçmesine tahammülünüz yoktur. Gizliden giziye sizi çekemeyen insanlar olduğunu düşünürsünüz.


Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Mart 2015

Bugün ince hesaplar peşindesiniz. Küçük detayların size kazandıracağı avantajları unutmuyor, olayları değişik açılardan yorumlamayı yeğliyorsunuz. Görüşeceğiniz kişilerin sizden bazı beklentileri olacak fakat ayrıntıların üzerinde çok fazla durduğunuz için, karşı tarafın düşünce bazında yorulmasına neden olacaksınız.


Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Mart 2015
Özellikle sevdiklerinizle alakalı konularda olgun ve ağırbaşlı hareket edin. Her ne kadar müdahale etme ihtiyacı duysanız da, bazı durumlarda susup dinlemek, yorum yapıp tepki vermeden önce kendi içinizde tartmak iyi olabilir.


Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Mart 2015
Ortaklık gerektiren maddi bir girişiminizle veya duygusal bir konuyla ilgili şanslar başlıklarında haklıydınız. Bu alanda sezgilerinize güvenmenin olumlu sonuçlarını gözlemleyebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay’ın Satürn ve Mars’la uyumlu açıları oldukça enerjik, hareketli ve cesur bir günümüzde olduğumuzu gösteriyor. Hafta genelinde ise, Uranüs ve Pluto arasındaki çekişme kendini şimdiden hissettirmeye başlasa da, haftanın ilk yarısı oldukça olumlu etkilere açığız; ikinci yarısı ise, açılar gerginleşiyor. Dolayısıyla, önemli görüşmeleri ve işleri haftanın ilk yarısında halletmekte ve ikinci yarısında (özellikle hafta sonu) daha temkinli tepkiler vermekte, riskli hareketlerden kaçınmakta ve politik olmakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Mart 2015
Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Mart 2015
Bugün kendinizi aşan konulara fazla dalmayın. Eleştirilerin hedefinde olabilirsiniz. Çalışmayı seviyorsunuz ve hava grubundan burçlarla mükemmellikler yaratıyorsunuz (İkizler, Terazi, Kova). Uzun zamandır beklediğiniz aşk yakında kapınızı çalacak.

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Mart 2015
Bir hayal dünyasına dalıp, gerçek hayattan kopabileceğiniz bir gündesiniz. Odaklanma güçlüğü çekebilir, detaylara yeterince dikkat etmeyebilir, sabır gösteremeyebilirsiniz. Bu nedenle, önemli kararları ve planlamaları başka bir güne bırakmalısınız.

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Mart 2015
Aşk, uyum ve romantizmi yoğun şekilde hissedip, ikili ilişkilerinizde mutluluğu paylaşacağınız bugün, kadın erkek ilişkileri açısından muazzam bir gün geçirmektesiniz. 18.00 sonrasında ruhsal paylaşımların dışında partnerinize fiziksel olarak da yakın olmak isteyecek, romantik bir akşam geçirebileceksiniz.

Geçmiş Başak Burcu Burç Yorumu