Başak Burcu Günlük Aşk Falı

30 Haziran 2015
Belki de kısa bir heyecanla yetinmek zorunda kalacaksınız. Onunla bir şeyler yaşama isteğinizi zor dizginlemenize karşın, bu ilişkiye başlayacağınıza dair bir belirti göstermiyorsunuz.

Başak Burcu Günlük İş Falı

30 Haziran 2015
İşle ilgili gösterdiğiniz istikrar, sizi tanıyanları şaşırtıyor. Bunun sizi gaza getirip eforunuzu arttıran bir etki yarattığı imajı veriyorsunuz. Yakında iş hayatınızda sevineceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Para Falı

30 Haziran 2015
Kazancınız bir birikim sağlamanıza yetmiyor. Günübirlik yaşıyorsunuz. Bir satış işinizden haberdar edileceksiniz. Bununla ilgili zaman yaratıp işi takip etmeniz gerekecek.

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

30 Haziran 2015
Bir kefalet işinin sonunda bazı sıkıntılar görünüyor. Bugünlerde bir yakınınıza kefil olmanız istenebilir ve bununla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.


Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Haziran 2015
Hafta sonunuzu tam istediğiniz gibi değerlendiremeyişiniz, yarın kötü bir güne başlamanıza neden olabilir. Pek haz almadığınız biriyle, isteğiniz dışında bir arada olmak zorunda kalacaksınız. Bugünlerde aile ilişkilerine alışılmadık biçimde zaman ayırmanız bütün bireyleri sevindiriyor. Ailenize sevinç ve şaşkınlığı bir arada yaşatıyorsunuz.

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Haziran 2015
Sevgili Başaklar Ay-Yay burcu seyri saat 06:20 itibariyle etkili olacak. Bedenen ve zihnen sizi yorabilecek hiçbir şeye müsaade etmezsiniz. Yeni haftanın bu ilk gününde, ailevi ve duygusal konularda  sorunlarla  uğraşmak istemeyiz.  Detaylarla uğraşmadan, sıkıntıya düşmeden günümüzü geçirmek ve işlerimizi yapmaktan yana olacağız. Saat 09:26 Venüs-Uranüs arasındaki olumlu görünüm aslında sizin için gerekli olan bir uyarıdır. Bu uyarıyı doğru şekilde algılarsanız bu enerjinin sizi rahatlattığını farkedersiniz. Öncelikle ilişki-ortaklık-mali konular-cinsel yaşamınız-sağlığınızla ilgili konular üzerinde olumsuz düşünmemenizi tavsiye ediyorum. Her şeyi bu kadar incelemekle, sürekli endişelenmekle, şunu da yapayım, bunu da ayarlayayım, düzelteyim, keşke şöyle olsa, neden böyle değil diye sürekli düşünerek kendinize haksızlık etmiyor musunuz? Sonunda zaman geçiyor ve bir şekilde işler yoluna giriyor veya girecek. Ancak siz kendinize bu denli yüklendiğiniz için sıkılıyor, üzülüyor ve hayatın tadına varamıyorsunuz. Bugün şöyle bir kendinizi akışa bırakın. Dünyayı kurtarmak zorunda olmadığınızı biliniz. Yeni hafta boyunca işlerinizde kolaylıklar diliyorum. Umduğunuz her ne varsa, hayrınıza olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Haziran 2015
İş yaşantınızda özgür çalışmaya ihtiyacınız var. Bugün iş imkanlarınız genişleyebilir. Duygusal yönlerinizi yaratıcılığınızla birleştirecek ve kendinizi daha da verimli hissedeceksiniz. İlginç fırsatlar sizi bekliyor ve değerlendirmelerinizi kişisel özelliklerinizi düşünerek yapmalısınız. Seyahatleri gündeme getirecek bir iş teklifi alabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Haziran 2015
Gökyüzü bugünlerde size huzuru bulmak açısından destek veriyor. Olaylardaki olumlu tarafları görme beceriniz artacak. Sürekli bir arayış ve çaba içinde olmak kadar, içinde bulunduğu durumdan hoşnut kalabilmek de değerli.


Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Haziran 2015
İş hayatınızı veya sosyal yaşamınızı ilgilendiren konularda imajınızı kuvvetlendirebilirsiniz. Gayret, girişim veya hareketleriniz takdir görebilir ya da bazı konularda gereken desteği bulabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Akşama doğru kafa karışıklıkları, dikkat dağınıklıkları, yanıltıcı kişilere ve durumlara karşı tedbirli olma ihtiyacı söz konusu olsa da, gün içerisinde hareket etme, bilgi edinme, yeni şeyler öğrenme isteğimiz yüksek ve enerjiğiz. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzun yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize enerjik günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Haziran 2015
İş hayatınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz konularda hızlı ilerleme kaydetmek isteyebilirsiniz. Gün içinde eksikliklerinizi tamamlamak için eğitimler almak isteyeceğiniz zamanlar olabilir. Yolculuklar planlamak için uygun fırsatlar çıkabilir. Üstlerinizle ilgili konulara dikkat etmenizde fayda var.


Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Haziran 2015
Huzuru yakalamak istiyorsanız tarafsız olmalısınız. Başkalarının sorunlarına karışmamaya önem verin.

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Haziran 2015
Bir dostunuz sizden haber bekliyor. Uzun süredir onu ihmal ettiniz. Güzel bir tatil daveti alabilirsiniz. Bunu değerlendirin. Gideceğiniz yerde yeni kişilerle tanışma imkanı doğabilir. Tam macera zamanı. Uzun süredir böyle bir macera özlemi içindeydiniz.

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Haziran 2015
Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden planladığınız etkinlikler, davet, organizasyon, sosyal ortamlar, internet alanları ve arkadaş çevrenizle ilgili belirsizlik ve durağanlıklar yaşayabilirsiniz. Kariyer hedefleriniz ve gelecek planlarınız açısından yeni kararlar almamayı tercih etmeniz ve ilişkilerinizi akışına bırakmanız gereken bir gündesiniz.

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Haziran 2015
Estetik operasyon için uygun bir hafta, bunun yanı sıra bu hafta lüks tüketiminiz daha da artabilir, finansal anlamda çok fazla açılmamaya gayret etmelisiniz. Kredi çekmek, borç vermek içinde pek uygun değil. Hesapta olmayan sürpriz bir ödeme ile karşılaşabilirsiniz ve maddi dengeniz biraz bozulabilir.

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Haziran 2015
Sosyal çevre ortamlarınızda yakın çevrenizdeki herkesin, kardeşiniz, akrabanız, dostlarınızın size yardım ettiğini görecek, iletişimle ilgili işleriniz için kararlar alacaksı- nız. İstediklerinizi gözden geçirmelisiniz.

Geçmiş Başak Burcu Burç Yorumu