Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
29 Nisan 2016

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınız açısından olumlu bir gün geçireceksiniz. Sevgilinizin mutluluğu bugün size de yansıyacak ve beraber güzel bir gün geçireceksiniz.
29 Nisan 2016

Başak Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızda bugün merakla beklediğiniz bir gelişme olumsuz sonuçlanacak ve sizi fazlasıyla huzursuz edecek. Gününüzü rutin işlerinizi bitirmekle geçireceksiniz.
29 Nisan 2016

Başak Burcu Günlük Para Falı

Para durumuzda bugün aldığınız ani bir haber üzerine bazı değişiklikler belirecek. İşlerinizi bir kenara bırakıp parasal konulara ağırlık vereceğiniz bir gün geçireceksiniz.
29 Nisan 2016

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Kendinizi son zamanlarda çok boşladınız ve sağlık durumunuzla ilgili bir kaç probleme tepkisiz kalıyorsunuz. Dikkatli olun.
29 Nisan 2016

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün tanık olacağınız bir olay sizi oldukça etkileyecek ve arkadaş seçimlerinizle ilgili tercihlerinizi beğeneceksiniz. Biraz sorumsuz olarak tanıdığınız insanların bugün öğreneceğiniz büyük sorunları sizi şaşırtabilir. Elinizden tutmak, hayat içinde size destek olmak isteyen biri var. Ama bu ilişkide mesafeli duruyorsunuz, içgüdüleriniz sizi frenliyor.
29 Nisan 2016

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 10:07-11:46 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.  Bu süre içinde bireylik duygunuz oldukça yükselir. Değerlerinizi  koruma arzunuz kimi zaman acil kararlar almanıza neden olabilir. Tabii ki aceleci olmayalım. Durup düşünelim. Akıllıca hareket edelim. Saat 11:46 itibariyle Ay-Kova burcunda ilerlediğinde, ifade gücünüzü yükseltici ve özgür bir biçimde hareket etmenizi sağlayıcıdır. Her ne kadar belli bir grubun içinde yer alsanız da,  bugün kimsenin sizi yönlendirmesine izin vermeniz mümkün değildir. Çünkü böyle gittiği takdirde, hedeflerinizi gerçekleştirmeniz neredeyse imkansızdır. Yaşam stilinizden düşüncelerinize kadar çevrenizdeki kişilerden çok daha zeki ve farklı olduğunuzun bilincindesiniz. Dostlarınızla, sevdiklerinizle güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,
29 Nisan 2016

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşüncelerinizde ısrarcı olmanızın size vereceği avantajları düşünün ve verdiğiniz kararlarınızdan dönmeyin. Her işin altından kolayca kalktığınız için, bugün, çevrenizdeki kişilerin problemlerine ortak olmanızı isteyebilirler. Güvenmediğiniz kişilerin etkisinden kalmadan, onlardan hemen uzaklaşmalısınız.
29 Nisan 2016

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Anne babalar çocuğunuzla ilişkinizi gözden geçirmeniz gerekebilir. Fazla kural koymak kadar her şeyi hoş gören olmak da zarar verebilir. Sınırları doğru tespit etmek iyi bir ilişkinin yanında iyi bir birey de kazandıracaktır.
29 Nisan 2016

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Biraz daha esnek olmanız gerekiyor. Esneklik, maddi konularda ya da destek almayı düşündüğünüzde başlıklarda daha karlı anlaşmalar yapmanıza veya daha avantajlı bir duruma gelmenize yardım edecektir. Uzlaşmacı ve uyumlu olmanız ilerlemenizi hızlandırabilir. Borca girmekten veya aşırı harcamalardan uzak durmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dünün ısrarcı kişileri veya tavırları sabah saatlerine kadar anlaşmazlık nedeni olabilir. Öğle saatlerine kadar Ay boşlukta biz de bir tür rölantideyiz. Öğle sonrası saatlerde ise, yaratıcı fikirlerimiz, yenilikçi tavırlarımız, fikir alışverişleri, etkileyici diyaloglar, öğrenme arzusu, sosyal planlar, mental aktiviteler ön planda olacak. Aklımızı doğru şekilde kullanabilir, aklımızdan yararlanabiliriz. Karşı tarafı etkilemek istiyorsak, duygulara değil, mantığa hitap etmeliyiz gün boyu. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
29 Nisan 2016

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çalışma ortamınızdaki konular sizi yorabilir. Sorumluluklarınızda artabilir. Çalışma arkadaşlarınızla organize olmanız gereken işler gündeme gelebilir. Yabancılarla ilgili konularda dikkatli olmalısınız. Sizi yıpratan koşullar gündeminizi meşgul edebilir. Hizmet aldığınız kişilerle ilişkileriniz önem kazanabilir.
29 Nisan 2016

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sorunları büyütmeyin ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik konulara odaklayın. Günün ilerleyen saatlerinde dostlarınızla buluşabilirsiniz.
29 Nisan 2016

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Merkür’ün gerilemesiyle birlikte önümüzdeki üç hafta boyunca hukuk, eğitim, seyahatler ya da yurtdışı bağlantılı işlerinizde bazı yolunda gitmeyen durumlar olabilir. Özellikle ticaretle ilişkili durumlarda detaya inmeniz gerekebilir. Dikkatiniz dağınık. Toplantıya gecikmemeniz ya da uçağınızı kaçırmamanız için dikkatinizi bir an önce toplamalısınız.
29 Nisan 2016

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca maddi konularda ani fırsatlar elde edebileceğiniz, sevdiklerinize duygularınızı daha açık ifade etmeniz gereken, rüyalarınızla mesajlar alabileceğiniz, hissettiğiniz hiçbir duyguyu bastırmadan, nezaketle insanlarla paylaşmanızın faydalı olacağı bir zamandasınız. Dua, meditasyon ve enerji çalışmalarından fayda elde edeceğiniz bir zaman dilimindesiniz.
29 Nisan 2016

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün hizmet alanınızda ilerleme sağlayabileceğiniz ve çalışma odaklı ilerleyebileceğiniz deneyim sağlayacaksınız. Ancak kendi burcunuzun yöneticisi Merkür; hukuk, yüksek öğrenim, uluslararası konular ve yolculuklar alanında geri harekete başlıyor. Dolayısıyla 21 Mayıs’a kadar bu konularda karşınıza çıkabilecek aksaklıkları bilerek harekete geçmelisiniz. Genel olarak ise; Ay bugün kısa bir süre boşlukta kaldıktan sonra saat 10:47’de Kova burcuna geçiyor. Bugün Merkür Boğa burcunun 23 derecesinden geri gitmeye başlıyor. İletişim, haberleşme, ticaret ve yolculuklar gezegeni Merkür’ün geri hareketine başlaması ile birlikte gecikmelere, ertelenmeye ve karmaşık haberleşme koşullarına karşı dikkatli olmalı ve önlemlerinizi almalısınız. Tedbiri elden bırakmadan plan yapmalısınız. Elektronik ve ulaşım araçlarının kullanımına özen göstermelisiniz. Cep telefonu, bilgisayar ve ev eşyalarının alım satımını Retro dönemi bittikten sonraya bırakmakta yarar var. Merkür sözel yeteneklerinizi de yönettiği için kendinizi ifade etmek istediğiniz önemli durumlarda söyleyecekleriniz yanlış anlaşılmasın diye özenli olmalısınız. Estetik ve dekoratif konularla ilgili işleri veya değişiklikleri de Merkür’ün ileriye gideceği 21 Mayıs tarihinden sonraya bırakmak iyi olur.
29 Nisan 2016

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Güne kişisel ama sizi harekete geçirecek aktivitelerle başlayabilirsiniz. Öğleden sonra güvensizliğiniz sizi günlük işlerinizi tamamlamaya itebilir. Sağlığınıza gereken özeni gösterin.
Reklamı Kapat