Başak Burcu Günlük Aşk Falı

23 Nisan 2014
İnsanlara bu konuda pek güvenli yaklaşmıyorsunuz. Bu güne kadar hep biçimini, süresini kendinizin belirlediği ilişkiler yaşadınız. Aşk banko bir oyun değildir. Beraberlik sırasındaki şaşkınlıklar, bazı düş kırıklıkları hemen valiz toplamayı gerektirmeyebilir.

Başak Burcu Günlük İş Falı

23 Nisan 2014
Kronikleştiğini düşündüğünüz bir takım problemli ilişkileriniz var. Bu ilişkiler sizin için fazla bir anlam taşımıyor olmalı ki, düzeltmek için bir çaba içine girmiyorsunuz. İnceldiği yerden kopmasını bekliyorsunuz. Ama iş yaşamında insanlar belli ortak değerlerin, ortak bir hayat görüşünün etrafında toplanmıyorlar. Ortak bir çıkarın beraberliği bu. Emek paylaşımı dışında bir paylaşım çok gerekli olmayabilir.

Başak Burcu Günlük Para Falı

23 Nisan 2014
Paranın sizin için bir araç olduğundan eminsiniz. Ama bazı davranışlarınız oluyor ki, onun sizin için amaç olduğu izlenimi veriyorsunuz. Sizin için söylenen hesabını çok iyi bilir yakıştırması, size de pek övgü gibi gelmiyor.

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

23 Nisan 2014
Bir kalabalıkla paylaştığınız bir sıkıntının içindesiniz. Sıkıntı üzüntüye dönüşebilir.


Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
Huzurlu bir hayat istiyorsunuz. Basit, anlaşılır görülen bu isteği elde etmenin ne kadar güç olduğunu biliyorsunuz. Bu yüzden hayata sağlam kementler atıyorsunuz. Yani huzur bozucu bir gerginlikle huzuru arıyorsunuz. Hayatın matrak taraflarını kaçırıyorsunuz. Hayat biter kavga bitmez. Bir sakinleştirici alıp hayatı bir daha tanımlayın. Aldığınız bir kararı uygulamak üzeresiniz. Karar aşamasına birlikte geldiğiniz insanları çok iyi tanıyorsunuz.

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
Sevgili Başaklar Çarşamba gününe önemli görünümler eşliğinde merhaba diyeceğiz. Saat 10:08  itibariyle Mars-Uranüs karşıtlık etkisi altındayız. Bu görünüm, parasal mevzularda dikkatli hareket etmek, ani kararlar vermemek, mümkünse ayağınızı yorganınıza göre uzatmak gerekliliğini işaret ediyor. Özellikle beklenmedik kayıplara karşı tedbirli olmalısınız. Daha iyi yaşamak ve çok kazanmak istemeniz doğaldır.  İnsan güzel bir yaşam sürmek ister. Fakat bu istek, güçlü bir temel ve her şekliyle gözden geçirilmiş, olasılıkları hesap edilmiş bir planlamaya dayanmıyorsa bir anlamı olabilir mi? ancak şu var. Bu etki altında bazılarınız şansına bir atılımda bulunabilir veya karşınıza öyle bir teklif çıkar ki, düşünmeden evet denilebilir ve sürpriz şekilde para elde edilebilir. Ancak Mars geri harekette. O zaman iki önemli hususa dikkat edeceğiz. Paramıza sahip çıkacağız, ikincisi  yaş tahtaya ayak basmayacağız. 23 Nisan saat 12:16-7 Mayıs saat 17:57 tarihleri arasında Merkür-Boğa burcunda seyrini sürdürecek. İş hayatınızla ilgili konular ve sorumluluklarınız,  kişisel anlamdaki girişimler, eğitim-yolculuk-uzmanlık-bilgi edinme gibi mevzularda ciddiyetle düşünmenizi sağlıyor.  Öyle kolayca  kararlar verilmez. Kişi emniyetli  ve garantili olup olmadığına bakar, anlamak ister. Parasal açıdan da gelir getiren işler üzerinde düşünülür. Tanışmalar, el sıkışmalar, iş konusunda veya özel hayatınızla ilgili meselelerde güven olgusu kıymetlidir.  Eğitim, yerleşim, ticari konularda özellikle  gelecek ve maddi güvenceye bakılır. Özellikle 3 Mayıs ve civarı günlerde tartışmalardan kaçınalım. Durumları her yönüyle ele alarak hareket edelim. Sert konuşmalardan, inatlaşmalardan kaçınalım. Saat 16:38 Mars-Pluto görünümü, dengesiz, yerli yerine oturmayan, bir türlü düzelmeyen her şeye karşı,  gücünüzü kanıtlamak üzere harekete geçmenizin işaretçisidir. Önümüzdeki birkaç gün boyunca etkili olacak bu enerji, gerilime yol açabilir. İhtiyaçlarınızı karşılamada bir hayli hırslı davranabilir, baskın tavırlar gösterebilirsiniz. Kimi Başaklarda bu durum daha farklı gelişebilir. Para ve ilişki anlamında,  dış tesirlerin üzerinizdeki hakimiyeti bir hayli zorlayıcıdır. Ancak elinizden bir şey gelmediği için, kişisel anlamda bir çatışma yaşanabilir. Sözgelimi beklediğiniz destek gecikir veyahut ilişkinizdeki sorunlar bir hayli rahatsız edebilir. Bu gerilim daha fazla kazanma hırsına  veya hiç kaybetmemek için boyun eğmenize yol açabilir. Ben derim ki, her birimiz birkaç gün sürecek zorlu etkiler altında temkinli olmaya çalışalım. Saat 19:11-24 Nisan saat 09:55 tarihleri arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
Partnerinizin fikirlerinden etkilendiğinizi ona hissettirmek istemeyebilirsiniz. Bugün, onunla yapacağınız konuşmalar sırasında bazı yapılanmalar söz konusu olacak. Önce dinlemeli sonra karar vermelisiniz. Özgürlüğünüzü kısıtlayıcı fikirlerden uzak kalmayı başarabilir ve stratejinizi belirlerseniz, olaylar lehinize gelişecek.

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
Büyük miktarlı ya da uzun vadede sizi bağlayacak olan maddi taahhütlü şeyler haddinden fazla risk içeriyor bugünlerde. “Nasıl olsa öderim, gücüm yeter” dediğiniz şeyler ilerleyen dönemlerde gözünüzde büyüyecek bir hal alabilir.


Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Nisan 2014
Karşınızdaki veya çevrenizdeki kişileri sakin şekilde konuşmaya ikna edebileceğinizi düşünüyorsanız ihtimaller düşük görünüyor. Uzlaşmak için birkaç gün daha beklemek gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Herkes kendi istediği şeylerin kendi istediği şekilde halledilmesi konusunda ısrarcı olabilir. Kavgadan ve düşmanca hareketlerden uzak kalmak isteyenlerin isteğinin gerçekleşmesi için var gücüyle saldırmak yerine uzlaşmacı olması ve ortak noktaları bularak ilerlemesi daha doğru olacaktır. Güç gösterisi yapmak veya güç savaşları için doğru günlerde değiliz. Kendinize taraftar ve destekçi bulmak niyetindeyseniz ısrarcı olmak yerine birkaç gün beklemeniz daha doğru olacaktır. Ani hareketlerden ve tepkilerden kaçılmasında, riskli yerlerden ve durumlardan uzak durulmasında da fayda var.

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
İşiniz ve çalışma ortamınız bugünde gündeminizin en önemli konusu olacak. Ancak bu konulara daha farklı bir yaklaşım içinde olabilirsiniz. Artık harcadığınız emeği ve bunun getirileri üzerine daha ciddi bir değerlendirme yapabilirsiniz. Hatta iş hayatınızı daha iyi ve daha güvenilir bir ortamda devam ettirmeyi düşünebilirsiniz.


Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
ALINGANLIĞINIZIN temelinde olumsuz düşünceleriniz var. Coşkunuzu katamadığınız hiç bir işi yapmak istemiyorsunuz.

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
Bugün, ağırlığı evinizle ilgili konular ve aile içi ilişkilere vermeye başlayabilirsiniz. Emlak, ev bütçesi, zorunlu harcamalar veya akrabalarla kurulan diyaloglardaki hususlar, tüm gün boyunca zihninizi meşgul edebilirler.

Geçmiş Başak Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!