Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
30 Eylül 2016

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Aşkı mecburiyetlerle sarmalıyor, öyle yaşamaya çalışıyorsunuz. Günde en az on kez sevgilinize, mecbursun diyorsunuz. Ama o sizi yakında bir değişme çabası içine sokacak gibi görünüyor.
30 Eylül 2016

Başak Burcu Günlük İş Falı

Önümüzdeki günlerde büyük sorumluluklarla bir iş gezisine gönderileceksiniz. Oysa siz işyerinizde nedense durumunuzu pek sağlamda görmüyorsunuz. Bu yolculuk sizi anlamsız kuruntulardan kurtaracak.
30 Eylül 2016

Başak Burcu Günlük Para Falı

Yanlış bir yatırımın sonunda yüklü bir para yitirdiniz. Bunun üzüntüsünü yaşarken, hiç beklemediğiniz bir yerden yitirdiğinize yakın bir paranın geleceği haberini alacaksınız.
30 Eylül 2016

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Yakında iki arkadaşınız sizi gizli bir sınavdan geçirecekler. Bunlardan biri sizin özellikle bir konuda biraz zaaflı olduğunuza inanıyor.
30 Eylül 2016

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın bir zamanda müthiş sevineceğiniz mutlu bir haberiniz olacak. Bu haberle hayal olarak gördüğünüz bazı umutlarınızı ciddi, ciddi düşünmeye başlayacaksınız. Bütün kül yutmaz iddialarınıza karşın kolay inanan bir yanınız var. Günün ilerleyen saatlerinde yapılan bir şakayı ciddi sanarak bir iki saat tırnaklarınızı yiyeceksiniz.
30 Eylül 2016

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar Saat 10:52 Ay-Terazi burcu geçişi, genel anlamıyla ruhumuza hoş gelen ne varsa onunla ilgilenmemizi sağlar. Eğer canımız bir şey istiyorsa bunu yapmaktan zevk alırız. İlişkimizde sahiplenici davranırız. Karşımızdaki kişinin davranışlarını önemseriz. Kaba saba hareketler gördüğümüzde bunun hoş bir davranış olmadığını dile getiririz. Saat 14:58 Ay-Mars görünümü, finansal anlamdaki tüm işlerin dikkatlice hesaplanmasında, hakikaten gerekli olanla olmayanın ayırt edilmesinde fayda var. Sevdiklerimizin veya kendimizin ihtiyaçlarına karşı duyarlı olabiliriz. Tabii ki gücümüzün yettiği kadar. Saat 19:54 Ay-Jüpiter kavuşumu, maddi konforumuz, iç huzurumuz bizim için önemli. Özellikle bize karşı nazik ve anlayışlı davranan, bizi düşünen kişileri memnun etmekten kaçınmayız. Günün ışıkları yüreğinizi aydınlatsın. Bol şans dileklerimle,
30 Eylül 2016

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaratıcılığınız konusunda engel tanımıyor ve kendinizi ifade edecek çalışmaları tercih ediyorsunuz. Duygusal ve sosyal ilişkilerinizde hareketlenmeler söz konusu olacak. Bugün, katılacağınız toplantılarda olumlu hareketlerinizle bir çok kişinin ilgisini çekmeyi başaracaksınız. Oğlak’taki Mars’tan olumlu destek alıyorsunuz. Enerjiniz yüksek seyrediyor.
30 Eylül 2016

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün söz konusu para kazanmak ise bunun için olan gayretiniz sonuç verecek. Para önemli değil yeter ki değerim anlaşılsın diyorsanız bunun için de ne kadar gayretli, gönüllü ve hevesli olduğunuzu görmeye ihtiyaçları var.
30 Eylül 2016

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlarınız her anlamda sizin yanınızda ve sizi koruyor olacaklar. Hatta, yeni tanıştığınız kişilerin bile size arka çıktığına şahit olabilirsiniz. Farkında olmadığınız problemlerin açığa çıkması işinize yarayabilir. Şu an karşı karşıya olduğunuz sorunları geçmişte yaşananları hatırlayarak daha rahat çözebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Genelde enerjik ve girişimci yönümüzün ön planda olduğu zamanlar. Ancak, öğle üzeri saatlerde ufak tefek sakarlıklara veya kazalara karşı tedbirli olmakta ve tartışmalardan kaçınmakta fayda var. Akşam saatlerinde ise, hafta başında yazdığımız fırsatlara açık, farklı şansları devreye sokan veya iyimser düşünmemize yardım eden etkiler yürürlüğe giriyor ve hafta sonu genelinde de bizi motive ediyor olacak. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
29 Eylül 2016

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinize yönelmek isteyebilirsiniz. Kişisel açıdan önemli olaylara dikkatinizi verebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda bitişler meydana gelebilir. Gün içinde sosyal konular ilginizi çekebilir. Yeni birileriyle tanışabilirsiniz. İmaj değişikliği için uygun bir gündesiniz. Eğitim konularında başarılı olabilirsiniz. Teknik konular sizi yorabilir.
30 Eylül 2016

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Anahtar... Koşturmacalar içinde aşkı yakalamanız an meselesi. Ancak karşınıza doğru insan çıksa bile yakalayamayacak kadar yoğunsunuz.
30 Eylül 2016

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün arkadaşlarınızla tartışmaktan uzak durun. Zira bunun sonuçları size pahalıya patlayabilir. Düşüncelerinizi netleştirin ve ne istediğinizi iyi saptayın. Stratejinizi de ona göre yönlendirin. Siz kararlı olursanız, karşınızdakiler de sizi daha iyi anlarlar.
30 Eylül 2016

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde yakın çevreniz ve ilişkilerinizdeki iletişim alanında yeni kararlar alabilir, düşüncelerinizi daha keskin ve kurallı haliyle aktarabilirsiniz. Yeni bağlantılar kurmak ve ilişkilerdeki olası problemlerin üzerine gitmek için iyi bir zamanlama da olmadığınız bugün enerjinizi yazı yazarak veya küçük geziler yaparak yükseltebilirsiniz.
30 Eylül 2016

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi alacaklarınızı tahsil edebilir, yeni gelir kaynakları yaratabilmek için beyin fırtınasına girişebilirsiniz. Kendi becerilerinizi paraya çevirebilirsiniz.Maddi ve manevi konularda kendinize değer yaratabilmek adına dinginlik, denge ve uzlaşma içinde bulunabileceğiniz sosyal temaslarda bulunabilirsiniz. Hukuki konulara odaklanacağınız bir günü deneyimliyorsunuz. Mevcut ilişkiniz veya ortaklığınızla ilgili aldatılma veya görüneni yanlış algılama durumu nedeniyle bir çatışma içine girmeniz olasıdır.
30 Eylül 2016

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Parasal konularda duygularınızla değil, mantığınızla adım atmak bugün işinize yarayabilir. Ortaklaşa para hanenizdeki değişimler ve olaylar sizi her tür olumsuzluktan koruyacak. Maneviyatınıza güvenin.
Reklamı Kapat