Başak Burcu Günlük Aşk Falı

5 Eylül 2015
Herkesin çok net, çok açık biri olarak tanımladığı partneriniz, nedense sizden henüz tam not alamadı. Genel güvensizliğinizden o da payını alıyor. Bu akşam bütün takıntılarınızdan arınıp onunla yemeğe çıkın ve rahatlamış buğulu kafanızla onunla yepyeni bir gece geçirin.

Başak Burcu Günlük İş Falı

5 Eylül 2015
Sizi yarışa çağırmayan insanlarla yarışmak zorunda değilsiniz. Bugünlerde herkesi kendinizle bir rekabet halinde görüyorsunuz. İş çevreniz genellikle hoş insanlardan oluşuyor. Bunlardan birinin size yakınlaşma arzusunu fark edin. Yeni bir dost edineceksiniz.

Başak Burcu Günlük Para Falı

5 Eylül 2015
Parayı önemsemez görünüyorsunuz. Ama gereksiz denilecek kadar küçük tasarrufları bile önemsiyorsunuz. En kötü durumunuzda bile kenarda yine bir şeyleriniz bulunuyor. Size tasarruf tutkunu denilebilir.

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

5 Eylül 2015
Güvenilir bilgilerle yaptığınız bir yatırım ciddi tehlike altında. Çok geç kalmadan paranızı nasıl ellere bıraktığınızı araştırmalısınız.


Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Eylül 2015
Bazı davranışlarınızla dostlarınızı tedirgin ediyorsunuz. Kendinizle fazla ilgilisiniz. Aldırmaz biri gibi görünmeniz artık çevrenize inandırıcı gelmiyor. Aile içinde bazı vicdan rahatsızlıkları yaşıyorsunuz. Bundan kurtulmak için gösterdiğiniz abartılı ilgilerle insanları sıkıyorsunuz. Bugüne yüklediğiniz anlamların altı boş görünmüyor. Bugün sevinçli bir gününüz olacak.

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Eylül 2015
Sevgili Başaklar saat 13:20 Ay-Boşluk etkisi başlayana dek, kararlı olduğunuz konularda kimseye taviz vermeden ilerleme arzunuz yoğundur. Problemlerle karşılaşsanız dahi bunları mantıklı ve sakin bir biçimde ele alarak çözüme kavuşturabilir, karmaşık ve hiçbir işe yaramayan şeyleri ayıklayarak sağlam bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Saat 13:20 Ay-Satürn karşıtlığı, bir yandan güçlü bir temel üzerine hayatımızı  inşa etmek isteğimizi diğer yandan değişime gönüllü olmamızı sağlıyor. Ancak burada dikkat edilecek nokta, çıkarlarımızı korumayı bilmemiz ve güven olgusunu ön planda tutmamız gerekliliğidir. Eğer bir şeyler değişsin, yoluna girsin istiyorsak, olur olmaz kararlar vermeyeceğiz. Sabırlı olacağız ve ayaklarımızın sağlam şekilde yere basmasına özen göstereceğiz. Bu görünümün ardından saat 14:48 olana dek, Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu uzun zaman içinde, duygusal meselelerde hislerinizi ve düşüncelerinizi birileriyle  paylaşmanız zor olabilir.  Aslında duygularınız öylesine güçlü ve derindir ki, yüreğinizdeki her şeyi dile getirmek niyetinde olmanıza rağmen sanki biri sizi susturuyor gibidir. Saat 14:48 İkizler burcunda  ilerleyen Ay, iki gün boyunca yenilikte bulunmak,  yaratıcı yeteneklerimizi hayata geçirebilmeniz, değişik yollarla sonuca varabilmeniz anlamında sizleri  destekleyicidir. Kişi ne olursa olsun hızlı ve aktif bir şekilde hareket etmekten yanadır. İş hayatınız, ailenizi ilgilendiren konular üzerinde dikkatlice düşünmekte yarar vardır. Hepimizin anlayış, sevgi, barış ve kardeşlikte buluşması dileğimle,


Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Sezgilerinize güvenmeniz durumunda doğru kararlar verebilir, doğru seçimler yapabilirsiniz. Maddi gelirlerinizi veya kar zarar dengelerini etkileyecek konularda yapılacak pazarlıklar esnasında, en ince detayı dahi atlamamanız gerekiyor. Kafa karışıklıkları yanlış adımlara neden olabilir. Oysa, düşündüğünüzden daha fazlasını yapabilir veya daha fazlasını elde edebilirsiniz. Azla yetinmeniz gerekmiyor.

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Eylül 2015
Günün ilk yarısında fikir ayrılıklarına, bu nedenli çıkacak çatışmalara yatkın olacaksınız.Uzlaşmacı ve alttan ifadeler kıymetli olacak. Bu tarz ifadeleri duymasanız bile siz sarf edin. Öğleden sonra yoğun iş temposu yorabilir.


Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Eylül 2015
Sırlar paylaşmak için değildir unutmayın! Fikir paylaşımları esnasında, özelinizi kimseye anlatmamanızda fayda var. Pek çok konuda istediğinizi alabileceğiniz ve yepyeni yollar deneyebileceğiniz günlerdesiniz. Yol ve yöntem değişiklikleri veya farklılık arayışları sizi başarıya götürebilir. Farklı kültürler ilginizi çekebilir. Fikirlerinizi prezantasyon haline dönüştürmenizde ve gerekli yerlerle paylaşmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde genel hatlarıyla oldukça olumlu gelişmelere açık ve akışkan atmosferi hissedemeyebiliriz, hatta tam tersi, engellenmişlik hissi, huzursuzluk veya baskılar söz konusu olabilir. Ancak, öğle sonrası saatlerde koşullar rahatlıyor ve kendimizi daha iyi hissedebiliriz. Gece saatleri civarındaysa, abartılı ifadeler, aşırı hareketler, kibir, çok yeme içme, hız yapma, harcamalarda bütçeyi aşma ve abartma v.b türünde her tür aşırılığa açığız. Ancak, tekrar ifade etmeliyim pek çok alanda ilerlemeye açık günlerdeyiz. Yerimizde oturmayalım derim Niobe’ce! Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Eylül 2015
Bugün kendinizi ifade etmek isteyebilirsiniz. Bunun için öğle saatleri çok uygun olmayabilir. İşlerinizde yaratıcılığınızı kullanmak sizi keyiflendirecektir. İlerleyen zamanlarda ailevi konular gündeme gelmeye başlayabilir. Güven arayışı içinde olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda mücadele edeceğiniz zamanlar var.


Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Eylül 2015
Her şeyden bıkmış bir ruh hali içindesiniz. Sakın buna müsade etmeyin. Pes edeceğiniz her işiniz için ilerde pişmanlık yaşama ihtimaliniz var.

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Aşkta bu kadar aceleci davranmanız hata üstüne hata yapmanıza neden oluyor. Her dürtünün peşinden koşmak yapınızda var ama zaman zaman olayları iki kere düşünmelisiniz. Uykuyu ihmal etmeniz sağlığınızda düşüşlere neden olabilir.

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Eylül 2015
Gün boyunca ilişkilerinizdeki kayıpları düşünmek yerine, kendinize olan güveninizi yüksek tutmalı ve ruhunuzun asıl ihtiyaçlarına odaklanmayı tercih etmelisiniz. İş hayatınızda beklentilerinizin hemen karşılanmayacağı bugün, öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, ruhsal olarak güçlü olacak, rüyalar, yaşamın içindeki anlamlı işaretler yoluyla evrenden destek alabileceksiniz. Ani maddi kayıplara karşı finansal durumunuzu dengeli tutmalısınız.

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Eylül 2015
Özel hayatınızda krizlere, problemlere açık bir gündesiniz. Varsa partnerinizle kavgalardan, tartışmalardan kaçının. Çocuğunuz için daha fazla para harcamanız gerekebilir. Maddi anlamda zor bir gün, şansınız çok yaver gitmeyebilir, finansal konular hayatınızın ana stres noktası haline gelebilir, sakin kalmaya çalışın.

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Eylül 2015
Düşüncelerinizi değiştirmekte zorlandığınız konular üzerinizde duygusal baskı yaratabilir. Bugün, yakın çevrenizle yapacağınız konuşmalarda kolay demoralize olabilirsiniz.

Geçmiş Başak Burcu Burç Yorumu