Başak Burcu Günlük Aşk Falı

1 Eylül 2014
Aşk hayatınızdaki sorularınıza yanıt alamamanızdan şikayetçisiniz ve bunu sevgilinize bağlıyorsunuz. Oysa onun hiçbir suçu yok. Sesinizi daha iyi duyurmalısınız.

Başak Burcu Günlük İş Falı

1 Eylül 2014
Kariyerinizle ilgili hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için önünüze koyduğunuz zaman yeterli fakat sabırlı olmalısınız ki bu sizde zor bir durum. İşlerinize hakimsiniz.

Başak Burcu Günlük Para Falı

1 Eylül 2014
Parasal konularda akılcı tutumunuzla epeydir para durumunuzun nabzını aynı seviyede tutabiliyorsunuz. Ama projeleriniz için biraz daha zamana ihtiyaç var. Bunu da ancak birikimle sağlayabileceksiniz.

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

1 Eylül 2014
Üslup konusunda bazı yanlış metotlarınız izliyorsunuz. Bu insan ilişkilerinizi zedeleyebilir.


Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2014
Ailenizi uzun zamandır ihmal ediyorsunuz. Bunu bir düşünmenizde yarar var. Çok etkilendiğiniz birinin sizi bugünlerde araması gerektiğini düşünüyorsunuz oysa zamanında ona yaptıklarınızdan sonra sizi aramsı biraz zor fakat yine de umutsuzluk için çok erken bir zaman.

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2014
Sevgili Başaklar yeni haftaya, saat 04:51 Ay-Mars kavuşumuyla adım atacağız. Bu enerji, hedeflerinize odaklanmanın işaretçisidir. Güçlü olmak ve gücünüzü kanıtlamaktan hoşlanırsınız. Araştırırsınız, soruşturursunuz ve bir şeyi tam olarak derinlikli ele almadan kimseye güvenmezsiniz. Saat 10:16 Ay-Venüs görünümü, ruhumuzun derinliklerinde olan biteni hiç kimseden, hiçbir olaydan çekinmeden haykırmak isteyebiliriz. Sevmek, tutkuyla birleşmek, aşkı doyasıya hissetmek arzusuyla yanıp tutuşuruz. Saat 18:39-20:16 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Doğal olarak herhangi bir şey için çözüm bulmaktan uzağız. Bu durum kimi zaman sizi rahatsız ettiği için, kiminle beraberseniz ona karşı biraz sertçe davranabilirsiniz. Amacınız kötü bir şey söylemek değildir. Ancak sizi dinlemesi gerektiğini düşünürsünüz.  Tabii ki bunun sonucunda bir tepkiyle karşılaşmamız mümkün. En iyisi esnek olalım. Saat 20:16 itibariyle bedenen ve zihnen aktif edici Ay-Yay burcu geçişi başlayacak. Evde durmak yerine dışarıya çıkmak, biraz sosyalleşmek istememiz mümkündür. Evde oturanlar için hareketli neşeli bir akşam diyebiliriz. Not: Eylül aylık yorumunuz köşemize eklenmiştir. Arzu edenler aşağıdaki link aracılığıyla gözden geçirebilirler. http://kadin.mynet.com/burclar-astroloji/basak-burcu-aylik-yorumu.html Eylül ayının ve yeni başlayan haftanın arzu ettiğiniz güzellikleri getirmesi dileğimle,


Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2014
Uzun süredir, dargın olduğunuz bir arkadaşınızla sosyal bir ortamda karşılaşabilir ve aranızda oluşan eski sorunları konuşma fırsatı doğuyor. Bugün yakın dostlarınızla birlikte ortak bir çalışma platform sergileyecek ve sizi etkileyecek.. Kariyerinizi, güçlendirmeyi amaçlıyor fakat, seçenekler arasında bocalıyorsunuz.

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2014
Kardeşiniz ya da o derecede yakın bir akranınız ile aranızda ufak sürtüşmeler yaşanabilir bugün. Karşılıklı hareket ederek değil de bir arada el birliği ederseniz daha kazançlı çıkacağınızı yol yakınken görmelisiniz.


Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos 2014
Bazı alanlarda motivasyonunuzu kaybetmeyin. İstekli ve umutlu olmanız bazı plan, proje veya fırsatların içinde yer alma nedenlerinizi daha iyi görmenizi sağlayacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin bazı konuların tekrar gözden geçirilmesi veya yeniden düzenlenmesi gerektiği şeklindeki öneri, yorum veya tavsiyelerine itiraz etmeden önce, aslında söylenmek istenen şeyin olayların, çevrenin, tecrübenin veya taleplerin gerçeğe uygun olması ya da gerçeği yansıtması gerekliliğini anlayabilmemizi sağlamak olduğunu aklımızda tutmalıyız. Olumlu eleştiri veya öneriler gelişmenin en önemli yapı taşlarıdır, tepki vermek yerine kullanmayı bilmeli.

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2014
Zihinsel uğraşlarınızda rekabete rağmen olumlu ilerleme kaydedebilirsiniz. Yakın çevrenizde oluşacak bazı değişiklikleri lehinize çevirecek, özellikle ticari konulardaki fırsatları kaçırmayacaksınız. Eğitim alanındaki uğraşlarınız açısından son derece olumlu enerjiler içindesiniz. Uzun vadeli planlarınızı uygulamaya koyabilirsiniz.


Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2014
Özellikle anneleri ile fikir ayrılığı yaşayan Başaklar lütfen daha hassas olun. Sizi eleştirsede annelik hislerine güvenin ve sizin için doğruyu istediğini unutmayın.

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2014
Bugün evinizle ilgileneceksiniz. Evle ilgili değişiklik yapmanın zamanı geldi. Yaratma gücünüz sayesinde işte büyük başarı elde edebilirsiniz. Size güçlü biri destek olabilir. Para konusuna diyecek yok. Bolluk sürüyor. Sevdiğinizle aranızda ailevi sorunlar olabilir.

Geçmiş Başak Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!