Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
22 Eylül 2017

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Doğal ve zararsız bulduğunuz bazı yakınlaşmalar, partnerinizin kafasında sorulara yol açıyor. Böyle durumlarda kıskançlığın doğal olduğunu biliyorsunuz. Ona duyduğunuz sevgi sizi daha dikkatli olmaya yöneltecek.
22 Eylül 2017

Başak Burcu Günlük İş Falı

İş konusunda inatlaştığınız birisi bugün haklılığını size ispat edecek. Buna birkaç kişinin tanık olmasından son derece rahatsızlık duyacaksınız. Yakında bir görüşmeniz olabilir.
22 Eylül 2017

Başak Burcu Günlük Para Falı

Bugünlerde beklemediğiniz şekilde bir rahatlama dönemine girebilirsiniz. Maddi durumunuzda bunun dışında herhangi bir yenilik yok. Ama sevindirici bazı olası gelişmeler görünüyor.
22 Eylül 2017

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir konuda sizi sürekli uyaran kişi, sizin iyiliğinizi istiyor. Onu dikkate almanızda yarar var. Önyargılarınızdan arınmalısınız.
22 Eylül 2017

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Size bugünlerde uzun bir yol görünüyor. Çok istekli gitmeyecek, ama memnun döneceksiniz. Akraba ilişkilerinizde yakında mutlu bir olay yaşanacak. Siz bu mutlu olayın sonunu pek o kadar hayırlı görmediğiniz için, bu mutluluğu nezaketen paylaşacaksınız. Akşam bir davet alacaksınız. Bu günlerde sağlığınızla biraz daha ilgili olmanız gerekiyor.
22 Eylül 2017

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar, saat 06:02 Ay-Kuzey düğüm görünüm güne başlıyoruz. Parasal işlerimizi halledeceğiz. Biz, geleceğimizi sağlam temeller üzerine inşa etmek istiyoruz. Riskten uzak, hakikaten mutlu olacağımız bir seçim yapmaktan yanayız. Saat 13:27 Ay-Jüpiter kavuşum iç huzurumuz kıymetlidir. Bize karşı nazik ve anlayışlı davranan, bizi düşünen kişileri memnun etmek isteriz. Saat 16:04-20:40 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Hayatınızda neyin değerli olduğunu düşünebilirsiniz. Eş veya ortak ilişkileri yoluyla maddi gelir elde eden birisiyseniz bunun sizi kısıtlayıp kısıtlamadığı üzerinde düşünebilirsiniz. Maddi konular üzerinde düşünebilirsiniz. Ancak yeni bir karar almak bu saatlerde yanlıştır. Saat 20:40 Ay-Akrep burcu geçişinde, hedefinize varma arzunuz yoğundur. Risk almazsanız. Sağlam olana yönelirsiniz. Eğer gerçekten bir şeyden eminseniz, onun peşine düşmekten çekinmezsiniz. Saat 21:01 Merkür-Pluto görünümünü faydalı buluyorum. Burcunuz üzerinde ilerleyen Merkür, düşüncelerinizi uygulama, dile getirme, hakkınız olana sahip çıkma anlamında destekleyicidir. Tutkularınızı yoğun hale getiren Pluto ise aşk evinizde ilerliyor. Bu iki enerji, aşkın derinliklerinde yol almanızı, sezgileriniz ve aklınız sayesinde her türlü problemi çözebilmenizi, güçlenmenizi sağlayıcıdır. 22 Eylül-23 Ekim tarihleri arasında Güneş-Terazi burcunda ilerleyecek. Parasal konularda strateji belirleme zamanıdır. Dengeli bir bütçe için bu şarttır. Harcamaların bir kısmı kişisel ihtiyaçlarımızın alımı ve sevdiklerimizi memnun etmek isteğimizle yapılır. Ancak hesapta olmayan giderler de görülebilir. Ek kazançlarda eş veya ortaklarınızdan destek görebilirsiniz. Bu geçişte Başaklar, hem ilişkilerinde hem de kazanç konularında bir strateji belirleme gereği duyacaktır. Çünkü huzur bulmak, hayatla uyum sağlamak, geleceği kurmak istiyorsa bu şarttır. Sadece maddi ve manevi anlamda değil, hayatımızı garanti altına almak arzumuzun da etkili olduğu bir süreçteyiz. Gün boyunca işlerinizde kolaylık, gönlünüzde mutluluk daim olsun. Canı gönülden sevgilerimle,
22 Eylül 2017

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın akrabalardan haber beklemenden dolayı gözünün sosyal medyada olması kafanı oldukça karıştıracak.
22 Eylül 2017

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gücünüzün farkındasınız ve başlangıçlar için yeterli cesarete sahipsiniz. Maddi konularla ilgili güzel fırsatlar gündeme gelecek. İlişkilerinizi gözden geçirmek için önünüze sunulan doneleri görmezlikten gelmemelisiniz.
22 Eylül 2017

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kısa bazı seyahatler plansız bir şekilde önünüze gelebilir. Sağlığınız ve bağışıklık sisteminize dikkat etmeniz gerekli.
22 Eylül 2017

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün parasal konularda daha dikkatli olmak isteyebilirsiniz. Yeni bir şeyler oluşturmak için sorumluluk alabilirsiniz. Birikimleriniz değerlendirmek için fırsatlar oluşabilir. Gün içinde alacağınız kararlar size sorumlulukta getirecektir. Maddi konulardaki gelişmeler bugün sizi daha iyi hissettirebilir. Başkalarından yardım alabilirsiniz.
22 Eylül 2017

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün romantik ve şefkatli tarafınız baskın. Partneriniz bundan oldukça hoşnut gibi görünüyor. Aşk ilişkilerinde başarılısınız ancak işte durum kötü.
22 Eylül 2017

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlıklar, geleceğe yönelik yatırımlar ve projeler, sizin için ön plana çıkacak konular. Herşeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Katılacağınız davet ve toplantılarda yaratıcılığınızla her zamankinden daha fazla dikkat çekeceksiniz.
22 Eylül 2017

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Şans ve kısmet gezegeni Venüs'ün burcunuza ilerlemesiyle birlikte aşktan yana şanslı bir dönemdesiniz. İlişkilerinizde gülen taraf siz olabilirsiniz. Bu dönemde aşık olabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.
22 Eylül 2017

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Karar vermeniz gereken konularda aceleci davranmayacak, olayları anlayışla karşılayacaksınız. Ev eşyaları veya kullandığınız malzemeleri yenileyecek, değiştirecek veya yeniden düzenleyeceksiniz.
22 Eylül 2017

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Para kazanma isteğiniz, bir şeylere sahip olma arzunuz artabilir. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insan size fikirleriniz konusunda destek olabilir. Kreatif işlerinizde güzel sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. 
Reklamı Kapat