Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
26 Haziran 2016

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizi, partnerinizi ve kendinizi daha iyi tanımanız için fırsat dolu bir gün olabilir. İlişkinizle ilgili güvensizliğiniz, son günlerdeki genel güvensizliğinizin bir parçası olabilir.
26 Haziran 2016

Başak Burcu Günlük İş Falı

Bir mesai arkadaşınızla ısrarla sürdürdüğünüz çekişme, ikinizden birinin iş akdini tehlikeye sokacak şekilde büyüyor. Hafta içinde sizlerle tek, tek konuşma yoluna gidilecek. Arkadaşınız bunun son uyarı olduğunu sezip size isteksizce elini uzatacak.
26 Haziran 2016

Başak Burcu Günlük Para Falı

Zor koşullarda kazanıyorsunuz. Bu nedenle paranızın kıymetini yeterince biliyorsunuz. Kent dışındaki bir sevdiğinize para yetiştirmek gibi de bir somluluğunuz var. Bu yüzden bugünlerde sıkışıksınız.
26 Haziran 2016

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Bu kez kuruntu yapmıyorsunuz. Bir arkadaşınız sizi gerçekten istismar ediyor. Size zaaflarınız doğrultusunda tavır alıyor. İlişkiniz boyunca sizi bir kez bile eleştirmeyen bu arkadaştan kurtulmalısınız.
26 Haziran 2016

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizle fazla ilgilisiniz. Tam tersi biri görüntüsü vermeye çalışmanız, çevrenize anlamlı gelmiyor. Bazı yakınlarınıza karşı vicdan rahatsızlıklarınız var. Ama bundan kurtulmak adına sergilediğiniz abartı ilgilerle insanları sıkmamalısınız. Genel özelliklerinizle beğenilen, güvenilen biri olarak bilinmenize karşın bazı davranışlarınızla dostlarınızı tedirgin edebiliyorsunuz.
25 Haziran 2016

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 01:37 Jüpiter-Kuzey düğüm görünümü burcunuzda gerçekleşiyor. Bu bir gelişim yolunun işaretçisidir.  İnsanın kendine hedef belirlemesi ve bu hedefi gerçekleştirmek adına kendine söz vermesidir. Kişisel girişimler, iş hayatı, ilişkiler, eğitim, sağlığınız, hayata bakış açınızilginizi çeken her türlü mesele sizin için önemli olacaktır.  Şunu şöyle yaparsam nasıl olur, bunu böyle yaparsam bana artı ve eksisi ne olur diye gözden geçireceksiniz. Araştırmak, gelişmek, büyümek, verimli yaşamak sizin için kıymetlenecek. Ancak, kusur bulmak, eleştirmek, hayattan sürekli beklenti içinde olmak, merkezde kendimizi görmek yanlıştır. Başkaları farklı düşünebilir, bizim gibi hissetmeyebilir. Sağlıklı bir ilişki alışverişini önemsemeliyiz. Saat 05:30 itibariyle etkili Ay-Balık burcu geçişi, iyimserlik oldukça yüksektir. Bazen şefkat hisleri içinde hareket ederken bazen de her durumu gözden geçirmek istersiniz. Saat 13:06 Ay-Güneş ve saat 22:58 sonrası etkili olacak Ay-Venüs görünümü, ilişkilerinizi güçlendiren, el birliği, gönül birliğinde bulunmanızı sağlayan bir enerjidir. Anlaşmazlıkları çözüme kavuşturabilir. Eğer iki insan da birbirini seviyorsa, pürüzler ortadan kalkar. Bu görünüm, ilerisi adına kendinizi güven altına alacak şekilde düşünmenizi sağlar. Bekarlar Aslanların, güç ve güven duygusu verebilecek kişilere yönelmelerini, bu yönde seçimde bulunmalarını sağlar. Keyifli bir  Cumartesi  günü geçirmeniz dileğimle,
25 Haziran 2016

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, karşıt burcunuzda ilerliyor ve isteklerinizi erken saatlerde yaşama geçirme konusunda hızlı fırsatlar sunuyor. Bugün, fikir çatışmaları yaşayabilir ve gereksiz olayları problem haline getirebilirsiniz. Çevre bağlantılarınızı sistemli bir şekilde yürütmekten yanasınız. Partneriniz, sizin değişen fikirlerinize karşıt düşünceler geliştirebilir. .
25 Haziran 2016

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün işbirliği yapma şekliniz karşınızdakinin fikirlerini dikkate almak, sözüne rağbet etmek ve direnç göstermeden önceliği karşı tarafa verebilmek şeklinde olsun. Huzur iplerin ucunu sıkıca tutmamaktan ve rahatlıktan gelecek.
25 Haziran 2016

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Hareketlerinize çeki düzen vermelisiniz. Söylediklerinizle değil, yaptıklarınızla fark yaratabilirsiniz. Eski fikirlere yeni yaklaşımlar diğerlerinin sizi fark etmesini sağlayabilir. Sevgiyle ele alınan ve gelecek planlarıyla süslenen bir ilişkiniz güçlenme şansı bulabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal anlamda aktif, duygu alışverişlerine açık, fikirlerimizi istediğimiz şekilde ifade edebileceğimiz ve karşı tarafı ikna etmekte zorlanmayacağımız bir gündeyiz. Önemli plan, görüş ve önerilerimizi kabul ettirmek istiyorsak günün özellikle ilk yarısından faydalanabiliriz. Ancak, gün genelinde olumlu diyaloglar kurmak mümkün. Özellikle öğle sonrası saatlerden gece yarısına kadar, sevgi temalı ilişkilerimiz destekleniyor. Estetik ve güzellik başlıklı konular, sanatsal çalışmalar, alışverişler ön planda. Yarın enerji biraz gerilebilir, gece saatleri ve sabaha karşı saatler bazılarımız için biraz zor geçebilir. Ne demek istediğimi anlamak için Pazartesi günü yazılarımızı okumanızda fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
25 Haziran 2016

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün karşınızdakileri daha iyi dinlemelisiniz. İlişkilerinizden öğrenebileceğiniz çok şey söz konusu.
25 Haziran 2016

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı hallerde çok fazla gerçekçi değilsiniz, hayal peşinde koşuyor gibisiniz. Özellikle aşk ilişkinizi gözden geçirmelisiniz. Biraz gerçekçi olun. Mutluluk yakın.
25 Haziran 2016

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün idari ve hukuksal işlerde güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Başkalarına emir vermekten çok hoşlanıyorsunuz ve herkesi sizin kurallarınıza uymaya zorluyorsunuz. Eğer iş arkadaşlarınızla aranızda büyük bir kavga çıkmasını istemiyorsanız, yalnız çalışmalısınız.
25 Haziran 2016

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca çalışma hayatınız açısından son derece destekleyici görünümler altında varolan iş ilişkilerinizi geliştirebilir, daha fazla kişiye ulaşabilir, kalabalık ortamlardan fayda sağlayabilirsiniz. Bugün maddi durumunuzu geliştirmeniz ve konusunda şanslarınız sözkonusu iken, özel hayatınızda uyum ve dengenin hakim olduğu, sevgi duygularının ön plana çıktığı bir zamandan geçmektesiniz.
26 Haziran 2016

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Dünkü yoğun duygular bugün de dolu dizgin devam etmekte. Derin duygularla bağlanabileceğiniz bir ilişkinin tohumları atılabilir.Romantizm, merhamet, insancıl davranışlar ve şefkat duyguları ile ilişkinize sarılabilir ve hayalinizdeki geleceği partnerinizle paylaşabilirsiniz. Duygularınızı aktarmak konusunda sınırsız olabileceğiniz bir gündesiniz. Hafta sonunun vermiş olduğu olumlu enerjilerle partneriniz veya sevgilinizle deniz kıyılarına kısa hafta sonu kaçamakları yapabilirsiniz. Geceden itibaren kendi içinize çekilebilirsiniz.
25 Haziran 2016

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel yaşantınızda fedakâr davranabilirsiniz. Sevdiğiniz insan bazı davranışlarıyla size ilgi çekici gelebilir. Sosyal ortamlarda arkadaşlarınızla bir araya gelmek ruhen sizi rahatlatacak.
Reklamı Kapat