İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

31 Temmuz 2014
Bugün aşk hayatınızda bir hareketlenme görülecek ve farklı heyecanlar yaşamanız mümkün. Duygusal olarak çok yoğun bir gün geçireceksiniz.

İkizler Burcu Günlük İş Falı

31 Temmuz 2014
İş arkadaşlarınızın başarılı çalışmalarını zaman zaman kıskanıyor ve kendinizi onlarla kıyaslıyorsunuz. Oysa bilmelisiniz ki bu gidişle gerçek başarıyı hiçbir zaman yakalayamayacaksınız.

İkizler Burcu Günlük Para Falı

31 Temmuz 2014
Harcamalarınız konusunda aşırıya kaçtınız hatta para harcamayı bir zevk haline getirdiniz. Bu gidişle maddi bir sıkıntıya girebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

31 Temmuz 2014
Yakın ir zamanda uzun bir yolculuğa çıkmak zorunda kalabilirsiniz fakat bu sizin için faydalı bir yolculuk olacaktır.


Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2014
Bugün içinizde çözemediğiniz bir sıkıntı olacak. Biraz havanın yoğunluğu, biraz da bir arkadaşınızın başına gelen talihsiz bir olayın sizdeki etkisi yüzünden, içinizin daraldığını hissedeceksiniz. Yaşadığınız yerle ilgili yeni girişimlerde bulunacaksınız. Bu girişimlerinizi destekleyenler olduğu gibi, karşı çıkanlar da olacak.

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2014
Sevgili İkizler Perşembe günümüzü, Ay-Başak burcu enerjisi altında karşılıyoruz. Ailevi konularda sorumluluklarınızın farkında olmanız lazımdır. Bu farkındalık doğal olarak daha fazla çalışıp çabalamanız ve ihtiyaçlarınızı karşılamanız demektir. Saat 17:47-19:09 arasındaki  Ay-boşluk etkisi altında, her şey umduğumuz gibi gitsin isteriz. İşler biraz karışsa hemen panik oluruz. Dikkatimizden kaçan, unuttuğumuz veya aklımıza gelmeyen şeyler, bize engel olduğunda sıkılabiliriz. Burnumuz aksa, kendimizi berbat hissederiz. Sakin olmakta tabii ki yarar vardır. Gerginlikten, takıntılı düşünmekten uzak durmak olumludur. Olayları kontrol etmeye çalışmamalı, her şeyi kendi doğal düzeni içinde düşünmeli, gerilimli tepkilerde bulunmamalısınız. Saat 19:09 Ay-Terazi burcu geçişi, yaşamımızda bir çok şeyin dengeli ve yerli yerinde olmasının bize ne kadar huzur vereceğini düşündürüyor. Zevklerimiz konusunda seçici olmamızı sağlıyor. Aşka kapılarımızı açmaya, birlikte el ele yürümeye, güzellikler yaşamaya olan ihtiyacımız büyüyor. Yüreğinizde huzur, gözlerinizde mutluluk eksik olmasın. Günün tüm güzellikleri sizlerden yana olsun.


Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2014
Bugün, iletişim konusunda son derece başarılı çalışmalar içindesiniz. Çevrenizde gelişen duygusal konulara kafanızı takarak, aktivitenizin hızını düşürmemelisiniz. Yakın dostlarınızın size vereceği destek, motivasyon gücünüzü arttırıyor. Düşüncelerinizi süsleyerek, anlatım gücünüzü ikiye katlıyor ve ikna kabiliyetinizi mükemmel sergiliyorsunuz.

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2014
İçinde bulunduğunuzu durumun çözüme ihtiyaç duyulan noktalarına yabancı insanları çok fazla karıştırmayın. Bugün en akılcı çözümleri kendi kendinize ya da en fazla sizi her halinizle bilen insanlarla birlikteyken bulacaksınız.


Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2014
Size doğruyu söylemeyen kişiler olabilir, daha fazla soru sormalı görünmeyeni anlamaya çalışmalısınız. Araştırmacı olmak aşırı tepkiler vermekten daha faydalı olabilir. İmkansız şeyler vaat eden oluşumlardan ya da ürünlerden uzak durun. Tüm burçlar için gün geneli: Önümüzdeki birkaç gün içinde hepimiz kendi yıldız haritalarımıza göre küçüklü büyüklü farklı fırsatlarla karşılaşabiliriz. Bu fırsatlar bazılarımız açısından son haftalarda çözmeye çalıştıkları önemli konularla ilgili olabilecekken, bazılarımızın çok uzun yıllardır beklediği çok önemli konuların çözümünü içeriyor olabilir. Dolayısıyla, gözümüzün ve kulağımızın açık olması gereken günlerdeyiz.

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2014
Taşınmaz mallar, uzun vadeli yatırımlarınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Geleceğinizle ilgili daha ölçülü ve gerçekçi değerlendirmeler yapma eğilimindesiniz. Aklınızdaki planı hayata geçirmek için adım atabilirsiniz. Bu adımınız taşınma, şehir değişikliği ya da bütçenize uygun bir ev satın alma şeklinde olabilir.


Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2014
EV yada semt değişikliği düşünen İkizler, bu kararınızı bir süreliğine erteleyebilirsiniz. Maddi destek alabileceğiniz insanlarla irtibata geçin.

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2014
Çok hareketli ve bereketli bir gün. Para konusunda da oldukça talihlisiniz. Şansınız oldukça açık durumda. Bu şansınızı zorlamadan dikkatli davranırsanız karlı çıkarsınız. Birlikte olduğunuz kişi hakkında söylenen sözlere hemen inanmanız üzülmesine neden oluyor.

Geçmiş İkizler Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!