İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Eylül 2016

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Sürdürdüğünüz ilişkiyi bir an önce bırakmanız için her türlü gerekçeniz var. Sizi artık sevmediğini söylemesini beklemenizin bir anlamı yok. İlk kararı veren siz olursanız kendinize güveniniz daha az yıpranacak.
25 Eylül 2016

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Bir yetkilinizin size davranışlarından rahatsızsınız. Onun gereksiz komplekslerle sizinle bir kariyer kavgasına girdiğini düşünüyorsunuz. İşyeriniz birkaç güne kalmadan bu sorunu sizin lehinize çözecek.
25 Eylül 2016

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Paranızı değerlendirmek için aldığınız tavsiyeler pek akıllıca görünmüyor. Aceleci davranmanıza gerek yok. Paranızın şimdiki yerinde hiç olmazsa değerini koruduğunu biliyorsunuz.
25 Eylül 2016

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir dostunuza karşı gittikçe artan bir güvensizlik içine giriyorsunuz. Bu güvensizliğinizin çok yerinde bir tespit olduğunu çok yakında anlayacaksınız.
25 Eylül 2016

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaptığınız araştırmalar tahmin ettiğiniz gibi çıkmayabilir. Ayrıca bu konudaki ısrarcı araştırmalarınız aklı başında bazı arkadaşlarınız tarafından pek doğru bulunmuyor. Yakışıksız bir meraklılık içinde olduğunuz düşünülüyor. Birkaç güne kalmadan yakın akraba ilişkilerinizde çoktandır beklediğiniz bir küskünlüğün haberini alabilirsiniz.
24 Eylül 2016

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Saat 05:06 Ay-Neptün görünümü, kendinizi geliştirmeniz, aklı başında hareket etmeniz halinde zorlukları geride bırakacağınızı ve arzu ettiğiniz zirveye çıkacağınızı söylemektedir. Özellikle iş sahasında ve toplumsal yaşamda seçtiğiniz alanda başarılı olmanın kuralı budur. Saat 13:42 Ay-Pluto karşıtlığı, bir yandan kimseye muhtaç olmadan yaşamak için ekmeğinizi kazanmanız diğer yandan sabırlı, sistemli, sorumluluklarınızın farkında hareket etmeniz yönünde etkileyicidir. Saat 14:15 Ay-Merkür görünümü, özellikle deneyim sahibi büyükler, alanında söz sahibi olan kişiler veya bilhassa sizin varmak istediğiniz yere çok önceden ulaşmış insanlardan öğrenebileceğiniz çok şey olabilir. Bu kişileri dikkatle dinlemeniz, başarısız sonuçlanabilecek zorlu deneyimlerden sizi koruyabilir. Gönlünüzce bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,
24 Eylül 2016

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, iletişim konusunda son derece başarılı çalışmalar içindesiniz.. Yakın dostlarınızın size vereceği destek, motivasyon gücünüzü arttırıyor. Düşüncelerinizi süsleyerek, anlatım gücünüzü ikiye katlıyor ve ikna kabiliyetinizi mükemmel sergiliyorsunuz. Tarzınızı bilerek ve isteyerek korumasını iyi biliyorsunuz..
24 Eylül 2016

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bilgi alış verişi ve akıl alma konusunda bugün umduğunuz kadar destek görmeyebilirsiniz. Tecrübeli kişiler bunu size aktarmakta zorlanacaklar. Günlük işlerin yoğunluğu önemli gelişme fırsatlarını görmenize engel olmasın.
23 Eylül 2016

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Mücadele gerektiren durumlarla uğraşabilir, yeni işlere başlayabilirsiniz. İş hayatınızda yeni düzenlemeler yeni olayları veya başlangıçları akla getiriyor. İmajınızı veya kariyerinizi ilgilendiren konularda zorluklarla karşılaşabilirsiniz anlık sinirlilik halinin ileride pişman olacağınız sonuçlar doğurmasına izin vermemelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün yaşayacağımız Balık burcunda meydana gelen Ay Tutulması hayalci yaklaşımlarımızı 1 Eylül deki Güneş Tutulması nın pratik ve uygulanabilir özellikleriyle birleştirmemiz gereğini hatırlatıyor. Karar vermek veya doğru düşünmek yine zor olabilir. Aldatıcı etkiler altındayız, bir alan seçip o alanda ilerleme zamanı. Gerilimin kendiliğinden geçmesini bekleyemeyerek ani tepkiler verebilir, ani hareketler yapabiliriz. Geçmişten gelen konular ilerlemenin önünü kesebilir veya bu konularla uğraşmak durumunda kalabiliriz. Anılarımızı zorlayabilir ve nelere takıldığımızı neleri unutamadığımızı tahlil etme ihtiyacı duyabiliriz. Ancak, Uranüs ve Mars etkileşimi ekleyeceği sürprizler, türlü hoşluklar ve özgün çözümlerle yardımımıza yetişecektir.Öfke açığa çıkabilir. Başkalarına zarar vermemek veya zarar görmemek için ekstra çaba gösterilmesi gerekebilir. Provokatif tavırlara karşılık vermemek ve sabırlı olmak en iyisidir. Duygusal veya fiziksel anlamda yaralayıcı olaylara karşı tedbirli olmak gerekebilir. Hayal dünyamız geniş olabilir, ama sorumlulukları ve ihmal kabul etmeyecek durumları asla ihmal etmemeliyiz.Tartışmalara girmekten kaçınmak ve ufak tefek kazalara veya sakarlıklara karşı tedbirli olmak da en iyisi iki hafta için. Tutulmanın detaylarını hafta başında ele almıştık, okumanızı öneririm Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
24 Eylül 2016

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Parasal konularda değişiklikler ve daha fazla harcama gündeme gelebilir. Maddi konularda daha fazla desteğe ihtiyacınız olabilir.
24 Eylül 2016

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kalbinize söz geçiremiyorsunuz. Biten bir şeyin üzerinde fazla durup ve konuşmanın bir manası yok. Önündeki güzel günleri hayal edin yeterli. Yeni aşk geliyor.
24 Eylül 2016

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni bir atılımın eşiğindesiniz. İş hayatınızda hareketlenmeler var. Herşeyi gereğinden fazla ciddiye almaz ve yersiz alınganlıklardan kurtulursanız kazançlı çıkan her zaman siz olursunuz. Bu da ruhsal çöküntüye sebep olabilir. Aman biraz dikkat edin.
24 Eylül 2016

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Moral ve enerjinizin en üst seviyede olacağı bugün, kalabalık ortamlar, düğün, davet, organizasyon ve görüşmelerde yer alabilir, sosyal ortamlar aracılığı ile yeni insanlarla tanışabilir ve sevdiklerinizle eğlenceli, keyifli bir gün geçirerek geleceğe ait olumlu kararlar geliştirebilirsiniz.
24 Eylül 2016

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel kaynaklarınız, maddi ve manevi değer yarattığınız alanlarda olumlu enerjilere açıksınız. Diğer taraftan ilişkiler kanalıyla yapacağınız dönüşümlerde duygusal baskı hissetmeniz olasıdır.Geçiş sürecini başarıyla atlatmanız ve esnek davranmanız gerekebilir. Miras ve devlete ait maddi yükümlülüklerde dikkatli olunduğu sürece başarı ve kalıcı maddi refah sizin olabilir. İlişkilerde ise alışveriş dengesini iyi tutturmanız gerekmektedir. Paylaşım, cinsellik ve maneviyat konularında atalet düşüklüğü hissetmeniz de olasıdır.
24 Eylül 2016

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Evinize yönelik harcamalarınız sizi mutlu edebilir. Evinizi güzelleştirmek ve ailenize ihtiyaç duydukları konularda para takviyesinde bulunmak size kendinizi iyi hissettirecek.
Reklamı Kapat