İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Mayıs 2017

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Bugün yine tesadüflere yine boyun eğeceksiniz. Aşka direnme çabalarınız, duyguların hızı karşısında yetersiz kalmış görünüyor. Kendinizi baskılama nedenleriniz başka anlamlara çekilebilir.
27 Mayıs 2017

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Attığınız başarılı adımlara değişik cephelerden önyargılı, biraz çekemez bakışlar var. Bu konuda bir iki kişi size çok dost duruyor, onlarla yakınlaşabilirsiniz. İş ilişkilerinizde akılcı dengeler gerekiyor.
27 Mayıs 2017

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Ciddiye alınmaya değer görünen para tartışmaları içersindesiniz. Zamanında saptayıp ele alabilirseniz, para durumuzda bir hayli rahatlamaya neden olacak bir gelişme kapınızda bekliyor.
27 Mayıs 2017

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Kendinizi savunduğunuz meşru koşullarınızı, sert çıkışlarla yitirebilirsiniz. Dikkatli tavırlar göstermeniz gereken günler içindesiniz.
27 Mayıs 2017

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzaktan verimli tespitler yaptığınız bir gelişmeye yakınlaşmanız gerekebilir. Sessiz kalmaya kararlı göründüğünüz bu konudan uzak durmak sizin için daha yararlı olacak. Sizi yakından tanıyanlar son zamanlardaki durgun halinizin, arkadaşlar arasındaki küçük tartışmalardan kaynaklandığını düşünüyorlar. Bu kadarla sınırlı olmadığını gizlememeniz gerekiyor.
26 Mayıs 2017

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, Saat 12:27 Ay-Jüpiter görünümü, ailemiz ve kişisel anlamdaki tüm işlerimizi hızlı şekilde yoluna koymaya gayret edeceğiz. Son zamanlarda evimiz içinde eskiye ait mevzular bir hayli etkili olduğu için artık bunları geride bırakmak, rahatlamak, hayatın güzel yanlarının keyfine varmaktan yanayız. Bu görünüm aşk, çocuklar ve günün geri kalanında sizi canlandırıcıdır. Saat 13:26 Ay-Neptün zorlu görünümü, gün içinde, bir planı, bir düşünceyi, bir eylemi ortaya koymak isterken, önyargılı davranılmaması gerektiğini işaret ediyor. Hayale kapılmayalım. Kabul edilebilir veya edilmeyecek taraflarını iyice düşünelim. İş ve kişisel kararlarınızı bu saatte vermeyiniz. Saat 22:50 sonrası etkili olacak Ay-Venüs görünümü, özel ilişkiinizde ve toplumsal aktivitenizde güven ve cesaret kazandırıcıdır. Gün boyunca kolaylıklar sizinle olsun. Arzu ettiklerinizle karşılaşmanız dileğimle,
26 Mayıs 2017

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Önemli anlaşmaların gündeme geldiği bugünde çocuklarınla ilgili konularda kararlar da alman söz konusu.
26 Mayıs 2017

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Organizasyonlar ve iş birlikleri önem kazanıyor. İdealist tavırlarınızı başkalarına ters gelebilir fakat onları her konuda ikna edebileceksiniz. Sizden olumlu şekilde etkilenmeleri lehinize gelişiyor. Gücünüzün farkındasınız.
26 Mayıs 2017

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Fikir ve görüşlerinizi bugün kendinize saklayın. Her şeyi denemek ve araştırmak duygusu size gerginlik yaratabilir.
26 Mayıs 2017

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda yaratıcı olduğunuz bir gündesiniz. İşlerinizde yeni başlangıçlar var. Aşkta zor durumlar gündeme gelebilir. Aldanmalar olabilir. Gün içinde imaj değişikliği yapabilirsiniz. Kişisel olarak hassas olduğunuz konularla ilgilenebilirsiniz. Beslenmenize dikkat etmenizde fayda var.
26 Mayıs 2017

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sezgileriniz daha güçlü olacak ve imkanlardan en iyi şekilde yararlanabileceksiniz. Sevgilinizle doğada bir gün geçireceksiniz. Beklenmedik davetlere sevineceksiniz...
26 Mayıs 2017

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Bu iş hayatı veya özel hayat için olabilir. İyi düşünün ve geleceğinizi etkileyecek bu karar için etki altında kalmayın. Sonuca ulaşmak için herşey mevcut. Yeterki istikrarlı olun. İçinize kapanmayın.
26 Mayıs 2017

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni ayın ardından Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken kendinize güveninizin yüksek olduğu keyifli bir gün sizi bekliyor olabilir. Cesur, gözüpek, iddialı yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. İçinizden geldiği gibi davranmakta kendinizi rahat ve özgür hissedebileceğiniz bir gün olabilir.
27 Mayıs 2017

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Evet hafta sonunu müjdeleyen bu son iş gününde yeni birine gönlünüzü kaptırabilirsiniz. Her nefretten aşk doğar sözü sizin için söylenmiş olabilir. Önce tartıştığınız sonra çekici bulduğunuz birisi hayatınızı renklendirecek. Aşkın büyüsüne çok kapılmadan mantığınızı kullanarak ilişkinizin uzun soluklu olmasını sağlamak sizin elinizde olacak. aşk
26 Mayıs 2017

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yalnız kalmayı istediğiniz bu dönemde özel hayatınızdaki bazı sorumluluklar, özellikle bugün sizi fazlasıyla yorabilir. İçsel stresleriniz artabilir.
Reklamı Kapat