İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

31 Mart 2015
Bugünler içinde sevindirici gelişmeler olabilir. Kendisiyle ilgili sorunlar yaşıyor gibi. Onun size biraz uzak gelen davranışları, daha değişik, daha yapıcı yaklaşımlarla anlaşılır hale gelebilir. Duyguları yoğun.

İkizler Burcu Günlük İş Falı

31 Mart 2015
Değişik tarzınız, başarılı iş yaşamınızda ilgi topluyor, ama işin ritmiyle paralellik kuramıyor. Ataklığınız ya da yavaşlığınız en olmadık durumlarda ortaya çıkabiliyor.

İkizler Burcu Günlük Para Falı

31 Mart 2015
Paranızın kıymetini biliyor, ona göre davranıyorsunuz. Tutumlu oluşunuz, sizi yanlış anlamalara yol açabiliyor. Ayağınızı sağlam basıyor, kendinizin kara gün dostu olabiliyorsunuz.

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

31 Mart 2015
Yeniliklere açık söylemlerinizin davranışlarınızla uyuşması gerekiyor. Sağlık konularında biraz daha temkinli olmalısınız.


Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Mart 2015
Sosyal yaşamınız oldukça hareketli. Güven veren kişiliğinizle bugünlerde yeni dostluklara açıksınız. Bitirdiğinizi söylediğiniz arkadaş ilişkinizde, yeniden yakınlaşma çabalarınız olabilir. Bu yakınlaşma, çevrenizde sevinç sebebi olacak. Uzun bir yolculukta, dostlar içinde görünüyorsunuz. Bu yolculuk bir özlemi gidereceği kadar, başka yararlı anlamlar da taşıyabilir.

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Mart 2015
Sevgili İkizler Salı günümüz, önemli bir enerji etkinliğinde başlayacak. Saat 09.07 Güneş-Kuzey düğüm karşıtlığı, bir grup veya topluluk içinde oldukça hevesli, aktif ve lider bir ruhla çalışmanın, el birliğinde bulunmanın işaretçisidir. Eğer gönüllü, hiçbir karşılık beklemeden, ortaklaşa çalışmalara açık olursanız elde edeceğiniz başarı gayet büyük olur.  Aşk hayatınız da bundan fayda görür.  Karşı cins üzerinde ve hayatın genelinde saygın ve dengeli bir kişi olarak kabul edilirsiniz. 31 Mart saat 04:43-15 Nisan saat 01:51 tarihlerinde Merkür-Koç burcunda ilerleyecek. Bu seyir sizler için aktif bir iletişimin simgesidir. İkizler, zaten iletişimin öncüsü kişilerdir. Yeni tanışmalar, karşılaşmalar, davetler, organizasyonlar birçok kişiyle bir araya gelmenizi sağlayıcı gelişmeler söz konusu olacaktır. 31 Mart saat 19:26-12 Mayıs saat 05:40 tarihleri arasında Mars-Boğa burcunda ilerleyecek. İlişkide,  ilerisi adına kararların gözden geçirilmesini sağlıyor. İlişkisi olmayanlar biraz geriye çekilip, aşkta ne aradıklarını tam olarak kafalarında oturtmaya çalışırlar. Bir yandan maddi güvence arayışınız diğer yandan aktif bir partner arzunuz yoğundur. Mutlu gülümseyişlerle ve huzurla geçecek bir gün diliyorum. Can-ı gönülden sevgilerimle,


Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Mart 2015
Canlı ve neşeli bir gününüzdesiniz. İsteklerinizde bazı uçukluklar var. Kan bağı içinde olduğunuz kişilerle ortak aktiviteler üretebilirsiniz. Onlara karşı kendinizi sorumlu hissediyor ve özel ilişkilerinize farklı bir duyguyla yaklaşıyorsunuz. Bugün, riskler ve ilginç ortamlar ilginizi çekiyor ve macera yaşama isteği beliriyor.

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Mart 2015
Sosyal çevrenizden birinin yaşadıkları sizi de içine çekebilir. Eğer bir sorun söz konusu ise, birlikte dertlenmek yerine onu bu içinde bulunduğu çıkmazdan çıkaracak tavrı gösterin. Sözleriniz dost ortamında kıymetli olacak.


Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Mart 2015
Şu an farkında olmasanız bile, aslında artık sizin için hiçbir anlam ifade etmeyen ya da yararlı sonuçlar vermeyen işlere sıkı sıkıya bağlısınız. Oysa değişim gerekiyor ve çok yakında, siz de bunu fark edeceksiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gün itibariyle belirsizlikler, kararsızlıklar ya da yavaş ilerleyen işler nedeniyle biraz sıkılabiliriz. Bugün Mars Boğa burcuna geçiyor. Boğaya geçen Mars hayattan fiziksel arzularımızı arttırırken, kendimizi daha güvende hissetmek istememize de neden olabilir. Yavaş ilerlediğinde anlamlı olacak işlerle ilgilenmek için uygun dönemde olacağız, ama hız arıyorsak, hata yapmaya açığız, unutmayın! 12 Mayıs’a kadar bu burçta kalacak olan Mars nedeniyle, bu tarihe kadar ülkemiz açısından (özellikle yönetici pozisyondaki kişiler veya tarım ya da toprakla ilgili konular düşünüldüğünde)da zorlayıcı olaylar gündeme gelebilir. Boğa burları hayatlarına çeki düzen verme veya imajlarını yenileme fırsatı bulabilirler bu süreçte. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Mart 2015
Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.


Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Mart 2015
SORUN çıkaran ve nedenlerini merak ettiğiniz pek çok şeyin cevabı kendi içinizde. Olaylara sadece görünen kısmı ile bakmayıp sorgulayın.

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Mart 2015
Bugün, kendinizi son derece canlı ve enerji dolu hissetmeniz mümkündür. Sosyal hayatınız da canlanabilir ve bu sayede sizi son derece hareketli faaliyetlere sürükleyebilir. Yine de, sosyal ortamlarda yaptığınız masraflara dikkat edin.

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Mart 2015
Gün boyunca arkadaşlık ilişkileriniz, toplantılar, etkinlikler ve aşk hayatınızda gerilimlere açık bir enerjiden geçiyorsunuz, ancak akşam saatlerinde dengeli iletişim kurabilir, özel hayatınızda mutluluğu hissedebilir ve eğlenceli ortamlarda bulunabilirsiniz.

Geçmiş İkizler Burcu Burç Yorumu