İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

21 Nisan 2014
Aşk hayatınızda bugün değişik olanaklarla karşılaşacaksınız ve yeni insanlarla tanışma fırsatı bulacaksınız. Değişik sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük İş Falı

21 Nisan 2014
İş hayatınızda bugün iş arkadaşlarınızla beraber bir takım ortak çalışmalara girebilir ve bu sayede yaratıcılığınızı geliştirebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Para Falı

21 Nisan 2014
Son günlerde harcamalarınızda aşırıya kaçıyorsunuz ve maddi olarak büyük bir sıkıntı içindesiniz. Bir arkadaşınızdan yardım isteyebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

21 Nisan 2014
Kendinizi sağlık açısından çok ihmal ettiniz ve bu konuda çok rahat tavırlar sergiliyorsunuz. Kendinizle biraz daha fazla ilgilenmelisiniz.


Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan 2014
Son günlerde kendiniz çok ihmal ettiniz. Yakın çevrenizdeki insanlarla ilişkileriniz de pek iyi değil. Bugün kendinizi genel olarak yalnız ve sevgisiz hissedebilirsiniz. Arayış içinde olacak ve bulunduğunuz durumdan çıkmak için çözüm bulmaya çalışacaksınız. Ailenizden birisi siz bu konularda yardımcı olabilecek tavsiyelerde bulunabilir.

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
Sevgili İkizler Pazar gününe, saat 04:28 Ay-Oğlak burcu geçişiyle uyanacağız.  Hangi ortamda veya nerede olursa olursak olalım sorumluluklar kendini bir şekilde hatırlatır ve bundan kaçış yoktur. Hafta sonu dahi olsa, biz iş veya özel hayatımızla ilgili konularda verimli hale getirmemiz gerektiğini düşünürüz. 20 Nisan saat 06:55-21 Mayıs saat 05:59 arasında Güneş-Boğa burcunda ilerleyecek. Bu süreçte huzurlu yaşamanın, sağlıklı bir bedenin ne kadar önemli olduğunu düşüneceksiniz. Kararlarınızı sakinlikle ve her türlü olasılığı göz önüne alarak düşünmek durumundasınız. Saat 16:16 Ay-Neptün olumlu görünümü, bir yandan ciddi şekilde ilişkinizi, mali durumunuzu, diğer yandan iş hayatınızla ilgili konuları şöyle bir gözden geçirebilirsiniz. Ancak her iki konuda da, ne karamsar olalım ne de gerçekleri göz ardı edelim. Saat 20:40 Venüs-Chiron kavuşumu, mesleki ilişkiler, genel hayatımız, iş yaptığımız insanlarla olan bağlantılarımızı, dış dünyada sürekli karşı karşıya kaldığımız kişilerle olan alışverişimizi hedeflerimizi, duygularımızı, kendimizi bir gözden geçirelim. Amacımızı, hedefimizi, hayattan beklentilerimizi bir ele alalım. Çok mu rahatız yoksa fazla mı endişeliyiz. Hakikaten canla başla çalışıyor muyuz yoksa sürekli birilerini ve  kaderi mi suçluyoruz. Bunları dürüstlükle ele alalım ki, ilerlememiz kolay olsun. Not: Sevgili İkizler, 20 ve 21 Nisan tarihlerinde Jüpiter-Uranüs-Pluto arasındaki büyük kare görünüm etkisini daha iyi anlamak için, bütün bu geçişlerin açılımını yapmak gerekiyor. Uranüs-Koç burcunda, ileriye yönelik hedeflerinizi yenilikçi bir bakış açısıyla süsleyip size şans fırsatları sunuyor. Şu sıralar Mars geri hareketini sürdürdüğü için bu fırsatları 20 Mayıs sonrası görmeye başlayacağız.  Pluto-Oğlak burcunda,  finansal konularda ve ilişkilerde daha dikkatli ol çağrısı yapmaktadır. Jüpiter-Yengeç burcunda,  geleceğini garanti altına alacak şekilde birikimlere önem vermenizi sağlıyor.  Bunlara dikkat edebilirsek büyük karenin ne kadar güçlü bir oluşum ve yenilikleri işaret ettiğini daha iyi anlayabiliriz. Böylece hayatımızı bilinçli şekilde yönlendirebilir ve gereksiz yere kendinizi stres altına almamış oluruz. Huzurlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
Bugün, yaratıcılığınızı ortaya çıkaran her türlü donanıma sahipsiniz. Başarı size uzak değil. Özellikle işinizle ilgili yeni yapılanmalara hazır olmalısınız. Yapacağınız her türlü aktivitelere kişisel enerjinizi olumlu bir şekilde aktaracaksınız. Mesleki araştırmalarınızı yeni formüllerinizle pekiştirerek, kendinizi ispat edeceksiniz.

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
Maddi açıdan sizi zorlayacak grup çalışmaları ya da sosyal çevrelere girmemekte fayda var bugünlerde. Bir arkadaşınızla maddi bağ kurma ihtimali söz konusu ola- bilir. Aman dikkat. Bu tarz girişimler sizden bir şeyler götürebilir.


Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
Büyük planlarınızı yenilemeniz gerekebilir. Ancak, yeni hali eskisinden de güzel olacaktır boşuna endişelenmemelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bu haftasonu, bazı konularda kesin bir karara varmanız, kesin tavır koymanız ya da belli seçimler yapmanız istenebilir ya da gerekebilir. Ancak, ne olursa olsun ya da her ne kadar elinizde yeterince veri olduğunu düşünseniz de bir karara varmamakta fayda var. Zira, önümüzdeki 10 günlük süreçte yaşanabilecek farklı gelişmeler, şaşırtıcı olaylar veya ani gelişmeler bugün yapılan seçimleri etkileyebilir. Dolayısıyla, alınması gereken kararları veya gidilecek yolu belirlemeden önce 10 güne ihtiyaç var.

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.


Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
KARDEŞLERİNİZ veya annebabanızla bir araya gelirken uzun süredir özlediğiniz eski ortamları yeniden canlandırabilirsinizın.

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
HARCAMALARIN artma eğilimi gösterdiği bu ay içinde, maddi açıdan en olumlu haftayı geçirebilirsiniz. Hafta başından itibaren, çeşitli yollardan bazı kazançlarınız olacağı söylenebilir. Sosyal hayatınızın canlanma potansiyeli, olasılıkla, sosyal yaşamdaki kişiler vasıtasıyla ekstra gelir kapıları açabileceğinize de işaret etmekte... Ancak; sosyalitenin getirisi, sadece bununla da kalmayabilir. YENİ tanışmalar yaşayabilir, eğer kalbiniz boşsa, bir ilişki fırsatıyla bile karşılaşabilirsiniz. Yine de, karşınıza çıkan insanları objektif şekilde değerlendirin ve onlarla, haklarında doğru bir karar verecek kadar yakından tanımadan samimi olmayın.

Geçmiş İkizler Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!