İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

21 Ekim 2014
Yeni ilişkiniz sizi çok heyecanlandırıyor. Zaman, zaman tedirginlik yaşamanıza rağmen kısa vadede hiç bir sorun yaşamayacaksınız gibi görünüyor. Sizi uzun zaman meşgul eden geçmiş ilişkinizin izleri artık yok olmuş gibi.

İkizler Burcu Günlük İş Falı

21 Ekim 2014
Risk almaktan çekinmiyorsunuz, ama acele davranmak sizi bazı risklerle karşı karşıya bırakabilir. İş yaşamınızda yeterince doyumlu olmanıza rağmen aklınızdan yeni atılımlar geçiyor.

İkizler Burcu Günlük Para Falı

21 Ekim 2014
Kendinizi sorumlu hissettiğiniz yakınlarınıza verdiğiniz destek, bütçenizi biraz sarsıyor. Geleceğiniz parlak görünüyor, ama bugünlerde idare etmekte zorlanıyorsunuz

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

21 Ekim 2014
Ufak harcamalarınızda daha dikkatli olmalısınız. Göze gözükmeyen günlük harcamalarınız bütçenizi alt üst edebiliyor.


Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
İşle ilgili düşündüğünüz atılım için biraz daha sabırlı olmalısınız. Uzaktaki bir yakınınızdan çok sevineceğiniz bir evlilik haberi alabilirsiniz. Şans uzun zamandır sizden yana. Her şey yolunda ve mükemmel gidiyor. Yakınlarınız en büyük şansınızın yeni yaşadığınız ilişki olduğunu söylüyorlar. Gerçekten de bu kez aradığınızı buldunuz.

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Sevgili İkizler saat 06:05 Ay-Mars arasında oluşacak zorlu görünümle Salı gününe merhaba diyoruz. Ardından saat 14:11 olana dek Ay-Boşlukta ilerliyor. Bu görünüm ve boşluk etkisi,  kendinize dönük iş-özel-ailevi konular üzerinde detaylı düşünmenin sizi yorabileceği yönündedir. Bu görünüm partnerinizin sizinle aynı doğrultuda düşünmemesi nedeniyle sıkılmanız anlamına gelebilir. O olayları daha farklı bir pencereden ele alır size göre daha rahat davranır. Aslında çözüm bulmaya çalışıyordur ancak sizin bu çözümü görebilecek haliniz yok gibidir. İşte bu durum aranızda sorun yaratmasından ziyade tatsızlık verici olabilir. İş ortaklarınızla aranızda da buna benzer durumlar oluşabilir. En iyisi elden geldiğince sakin olmaktır. Evi, ailenizi ilgilendiren mevzularda biraz daha sakin olmaya çalışmanız faydalıdır. Saat 07:36 Merkür-Kuzey düğüm kavuşumu, aşkta zihin ve beden uyumunun önemini vurguluyor. Konuşmak, dinlemek ve anlaşmak çok önemli. Sizler de bugün, kendinizi ifade ederken ben yerine biz demeyi tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde bunu beklersiniz. Yaşanan beraberlikte veya genel olarak ilişkilerde destekleyici olmayı tercih etmenizde yarar vardır. Bu görünüm, paylaşmak, endişeleri bir yana bırakıp uzlaşmak demektir. Çocuklarınızla ilişkiniz veya çocuk sahibi olma arzunuz da bu görünüm altında yükselişe geçer. Mantıklı düşünürsünüz. Artısı ve eksisiyle meseleyi gözden geçirirsiniz. Bu görünüm, ailevi ve kişisel durumun gereksiz meselelere takılmadan ortaklaşa olacak şekilde ele alınmasında yardımcıdır. Konuşulur ve barışılır. Bekar İkizler için bu görünüm, karşı cinsle olan tanışmanın, bir arala gelişin, haberleşmenin işaretçisidir. Saat 14:11 sonrası Terazi burcunda ilerleyecek Ay, aşk hayatınızla ilgili konularda dengeleri yerli yerine oturtmak kolay. Bu hem sizin hem de partneriniz açısından huzurlu bir gün geçilmesinde etkilidir. Güzel gönlünüz, güzelliklerle buluşsun. Huzurlu, mutlu, sevgi dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Duygusal anlamda yoğun bir gün yaşayacaksınız. Düşünce gücünüz çok yüksek. Olayları çok fazla irdeliyorsunuz. Gün içinde tartışmalardan uzak kalmalısınız.. Yapmayı planladığınız işleri yaşama geçirmek istiyor ve bu konuda yolculuklar yapmanız gerektiğini de unutmuyorsunuz.

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Bugün ailenizi ilgilendiren bir konuda keskin bir karar verilmesi, günlük hayatınızı belki de tamamen değiştirecek kalıcı bir adım atılması gerekebilir. Bazı maddi belirsizliklere rağmen sizden cesur bir hamle bekleniyor.


Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Hedeflerinizi gözden geçirmeli ve kendiniz için yararlı olanlarını geliştirmeye veya geliştirebilmek için yeni şeyler öğrenmeye odaklanmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Bize dikte edilen, artık biraz mesafede yaklaştığımız, inandırılmaya çalışılan olaylara daha mesafeli durmaya başladığımız bir gündeyiz. Biraz geri çekilip, gerçekte neler olup bittiğini anlamaya çalışıp, bindirilmek istendiğimiz trende direksiyonda başka birisinin olduğunu fark edebileceğimiz bu süreci, yararımıza olabilecek gerekli değişiklikleri yapmak için kullanmalıyız. İstikrarsızlık veya olumsuzluk içeren olayların yaşanmasının asıl nedeni lüzumlu düzeltmelerin yapılabilmesi olduğunu önemle hatırlamakta fayda var.

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Kendinizle baş başa kalmak isteyebilir, yaşantınıza ve evinize dair konulara odaklanabilirsiniz. Ancak evinize dair uğraşlarınız istediğiniz hızda sonuçlanmayabilir. Neyse ki öğleden sonra öncelikleriniz değişecek. Daha dışa dönük alanlara yönelebilir, sosyal açıdan hareketli ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.


Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
ELEŞTİRİ oklarına hedef olabilirsiniz. Tüm eleştirileri dinleyin ve mantıklı açıklamalar yapın. Sevdiğiniz kişileri ikna etmek zorundasınız.

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Her şey hemen olsun diyenlerdensiniz, ama herkes o kadar hızlı olmayabilir. Değişken ruh haliniz çevrenizdekileri şaşkına çeviriyor. Bugün onayladığınız şeyi ertesi gün ilk kez duyuyormuş gibi davranmanızı çevrenizdekiler kolay kolay kabullenemiyor.

Geçmiş İkizler Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!