İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

30 Mayıs 2015
Ruh sağlığınız bakımından da hayata küsmüş gibisiniz. Sizi seven insanlar bu sallapati halinize gerçekten üzülüyorlar. Bir an evvel bu duygu karmaşasından kurtulmanız gerekiyor. Ani çekimlere kapılabilecek, beklenmedik duygusal ilişkilere girecek ya da böyle istekler içerisinde olabilecek bir dönemdesiniz. Birlikte olduğunuz insanın haksız tutumlarıyla karşılaşmak sizi derinden yaralamış.

İkizler Burcu Günlük İş Falı

30 Mayıs 2015
İş yaşamınızda yoğunluktan ziyade sizde isteksizlik var. Daha önceleri günlük işlerinizi büyük bir dikkatle tamamlar bir sonraki işin hazırlığını yaparken şimdi günlük işlerinizi bile tamamlayamıyorsunuz. Özel hayatınızdaki olumsuzluk iş hayatınıza da yansımış durumda. Bu durumda iş yaşamınızda değişiklik yapmaktan kaçınacaksınız.

İkizler Burcu Günlük Para Falı

30 Mayıs 2015
Maddi konulara karşı ilgisiz kalacağınız daha ziyade günlük masraflarla idare edeeğiniz bir gün geçireceksiniz.

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

30 Mayıs 2015
Yaşam her zaman dikensiz gül bahçesi değildir. Yaşam mücadelesi böyle zor anlarda olmalı ve size güç vermeli.


Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mayıs 2015
Bugün fiziksel görünümünüze bakan sizin hiç yaşama zevkiniz kalmadığını sanacak. Her bakımdan kapıp koyuvermişsiniz kendinizi. Bu aralar kendinizi ihmal ettiğinizi siz de farkındasınız ama bunun için hiç bir çaba harcamıyorsunuz. İşlerinizin yoğunluğunu bahane ediyorsunuz. Oysa Boğalar görünümlerine önem verirler ve güzellikleri ile de övünürler.

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mayıs 2015
Sevgili İkizler saat 12:33 olana dek sürecek Ay boşluk etkisi altında, yaşadığınız ilişkinin sizde hangi duyguları, hisleri ve gerçekleri uyandırdığı üzerinde düşünebilirsiniz. Bazen ortaklaşa hareket etmek kimi ilişkilerde zordur. Ancak bu ilişki sizin için önem arz ediyorsa bunu yapabilmek daha kolaydır. Sorumlulukların eşit biçimde dağılımı paylaşımın önemi bu saatlerde belirgindir. İlişkinizle alakalı konularda acil kararlar alınmamalıdır. Saat 12:33 itibariyle Akrep  burcunda ilerleyecek Ay, hırslarımızın, tutkularımızın, kimi zaman endişelerimizin üzerimizdeki baskınlığını işaret eder. Bazen üste çıkmaya çalışırız bazen de gereksiz yere kendi kendimize eziyet ederiz. Her şeyi sorgular, yargılar ancak bir türlü rahat edemeyiz. Saat 19:56 Güneş-Merkür kavuşumu, Merkür geri hareket döneminde gerçekleşiyor. İş, yakın çevre, eğitim, yolculuklar, aile yaşamınızla ilgili konuları tekrar gözden geçireceğiz. Ani kararlar vermeyeceğiz. İyice emin olacağız. Tabii ki hayat durmuyor, devam ediyor. Biz de tam emin olduğumuz bir şeyden şüpheye düşmeyeceğiz. Ancak bakacağız, araştıracağız.  Mantığımızı belli konularda odaklayarak tespitlerde bulunacağız.  Bir mesele üzerinde durup mevcut hale bakma, son haftalarda yaşananları ele alma, kararlarınızı tekrar bir tartma yönünde bu kavuşum faydalıdır. Bizler bu incelemelerin faydasını, 16 Haziran tarihinde burcunuzda doğacak Yeniayın güçlü tesiri altında göreceğiz. Mutlu, huzurlu ve keyifli bir cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mayıs 2015
Bugün, arkadaşlık ilişkilerinize yargılayıcı bakmamalı, olayları olduğu gibi kabul etmelisiniz. Güven duymaya ihtiyacınız var. Olaylar karşısında yaratacağınız etki, her zamankinden çok daha etkili olacaktır. Gözlemciliğinizin size sağladığı yararı inkâr etmiyor ve dengelerinizi korumaya özen gösteriyorsunuz.

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mayıs 2015
Bugün sizi günlük rutin işleriniz ve tatlı bir koşturmanın içinde olma hali her zamankinden mutlu edecek. İşleri aksatmadan biraz tembellik yapmak kısacası yormayan bir tempo ile kaygısız bir gün planlamak en güzeli.


Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mayıs 2015
İş hayatınızı veya sosyal ilişkilerinizi ilgilendiren bazı konular karmakarışık bir hal alabilir. Kafa karışıklıkları, konsantrasyon eksiklikleri veya şaibeli durumlar ne yapacağınızı şaşırmanıza neden olabilir. En iyisi sisli ortam dağılana kadar birkaç gün beklemek. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hafta boyu hissedilen kafayı toplayamama, halsizlik, kararsızlık veya kafa karışıklığı hali hafta sonuna(özellikle Pazar günü) yayılabilir. Bazı konularda birbirimizden tamamen farklı şeylerden bahsetmemize rağmen aynı şeyden bahsediyoruz hissine kapılabiliriz. Hayatımızda bu hafta yer alacak konular her neyse, tamamen kavramak, gerçeklere ulaşmak veya doğru şekilde değerlendirmek için üç gün beklememizde fayda var. Üç gün sonra gerçekler ortaya çıkacaktır ya da karışıklıklar giderilecektir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mayıs 2015
Günün ilk yarısını daha iyi değerlendirmeye bakın. Öğle sonrasında bazı yorucu koşullar olabilir.


Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mayıs 2015
Aşk hayatınızda kötü günler sizi bekliyor. Şayet şu günlerde artan dengesizliğiniz partnerinizi yormuş durumda.

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mayıs 2015
Bugün sizin için melankolik bir gün. Siz zaman zaman böyle zamanlar geçiriyorsunuz. Düşünceleriniz karmakarışık. Önünüze gelene akıl danışmanız işinizi kolaylaştırmaktan çok zorlaştırabilir. Üstelik bu kişiler yanlış kararlar almanıza sebep olabilir.

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mayıs 2015
Gün içinde kendinizi son derece duygusal, anlayışlı ve insanlara sevgi dolu bir yaklaşımla ifade edebilirsiniz. Bu olumlu enerji altında para konuları ve flörtler açısından şanslarınız belirecektir. Bugün kendinizi nasıl görmek istiyorsanız, hangi yönlerinizi geliştirmek istiyorsanız ve gelecekten neler bekliyorsanız o konularla ilgili niyetlerde bulunmalısınız.

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mayıs 2015
Başkalarına ait paralar, miras, kredi, zorunlu ödemeler gibi konularda daha fazla efor sarf etmeniz gerekebilir. Sağlıkla ilgili konularda harcamalar yapabilirsiniz. Finansal konular veya sahip olduğunuz eşyalar üzerinden kimseyle takışmamanızı tavsiye edebilirim.

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mayıs 2015
Eğlenceli konu ve olaylara odaklanacaksınız. Aşk hayatınız varsa çocuğunuzla ilgili konular ya da sanata dayalı işleriniz devreye girebilir. Her ne yaparsanız yapın kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Geçmiş İkizler Burcu Burç Yorumu