İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

31 Temmuz 2015
Boğa burcu aşk yaşamında bugün değişik zorluklarla karşılaşacak ve bu büyük bir huzursuzluğu beraberinde getirecek. Sevgilinizi bugün alttan almak zorunda kalabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük İş Falı

31 Temmuz 2015
İş çevrenizdeki insanların hareketlerinden bugün rahatsızlık duyabilirsiniz ve yalnız kalma arzusu içinde olabilirsiniz. Amirinizle bazı gereksiz tartışmalara girmeniz söz konusu olabilir.

İkizler Burcu Günlük Para Falı

31 Temmuz 2015
Bugün elinizdeki imkanları değerlendirmek isteyeceksiniz ve bunu başarmak için de bazı harcamalarınızı kısıtlamak zorunda kalacaksınız. Yorucu bir gün geçirebilirsiniz bu konuda.

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

31 Temmuz 2015
Gün içindeki bazı olayların gelişimi psikolojinizi olumsuz yönde etkileyebilir ve sağlık durumunuzda bazı sorunlar yaşamanıza sebep olabilir.


Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2015
Bugün maddi manevi şanslısınız. İşinizle ilgili beklenmedik gelişmeler yaşayabilir hızla gelişen olaylar karşısında hızlı kararlar vermelisiniz. Maddi konularda hakkınız olan bir para sürpriz bir sekilde gelebilir. Özel yaşamınızda ise duygusal değil gerçekçi düşünmelisiniz.

Dr.Astrolog Senay Devi YANGEL

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2015
Sevgili İkizler saat 13:44 Kova burcunda oluşacak Dolunay, isteklerimizi dilediğimiz gibi ifade etmek, eğitim, iş, yakınlarımızla alakalı konular üzerinde hakimiyeti sağlamak ve harekete geçmekten yanayız. Ancak bugün Venüs, Aslan burcuna geriliyor. Bizim de yarım kalan işlerimizi bitirmemiz, aceleye getirmememiz, bir daha üzerinde düşünmemiz lazım. Bu anlamda karşımıza bir takım bürokratik engeller çıkabilir ve uyulması gereken kurallar söylenebilir, şartlar istediğimiz gibi olmayabilir. Bu bizi sınırladığı için, canımızı sıkılabilir. Oysaki yapılması gereken, eksikler var mı, uygun mu değil mi diye bir araştırmak, bilgi sahibi olmaktır. Böylece daha rahat şekilde işlerimizi yoluna koyabiliriz. Biraz sabırlı olmak gerekiyor. 31 Temmuz-6 Eylül tarihleri arasında Venüs, Aslan burcuna gerileyecek. Yakın çevrenizle olan ilişkiniz bu süreçte sadece kendinizi sevilir görmek üzerine kurulu ise, problemler çıkabilir. Kardeşlerinizle alakalı anlaşmazlıkların giderilmesi adına, ortaklaşa hareket edilmesinde yarar var. Başka bir yere taşınmayı düşünüyorsanız veya başka bir yerde eğitim, iş anlamında gidilecekse, mutlaka yerinde görüp, duruma, şartlara bakmakta yarar var. Her şeyi gözünüzle görünüz, kulağınızla duyunuz öyle inanınız. Etrafınızdaki insanlar sizi, pek ilgiyle dinlemezlerse veya umursamazlarsa, sırf onların ilgisini çekmek adına aşırı gururlu tepkilerde bulunmayınız. Şunu bilelim ki, gerileme dönemi hepimizi etkiliyor. Günün tüm enerjileri hepimiz için hayırlara vesile olsun. Kalben iyi niyet dileklerimle,


Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2015
Duygusal yönleriniz ortaya çıktığı zaman, arkadaşlarınızı şaşırtıyorsunuz. Hayatınızda bazı değişikliklerin arifesindesiniz. Planlarınızı yaparken, partnerinizin fikirlerini almalısınız. Değişik fırsatlardan yararlanmanız ve pirim yapmanız için, uygun bir gün. Bugün, her konuda sağlığınızla ilgili özverili davranın.

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2015
Dolunay ile birlikte inandığınız yolda yürümenize gelen tepkilerin dozu artabilir. Muhalefetin sesi her zamankinden yüksek çıkacak. Bir eğitimin sonuçları, içsel ya da macera içerikli bir yolculuk konusu gündeme gelebilir.


Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2015
Önümüzdeki beş gün içerisinde, eğitim başlıklı konular ön plana çıkıyor. Eylül ayının ilk haftasına kadar, bu alanlardaki başlıklarda koşuşturmalar var.Yakın akraba ve kardeşlerle ilişkilerde de hassasiyetler yaşanabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günün ilk yarısı rekabete, güç mücadelelerine ve fikir çatışmalarına açık olabilir. Kova burcunda meydana gelen dolunay olumsuz açılar altında oluşmuyor, hepimiz kendi burcumuza göre belli konularda sonuç elde edebileceğimiz bir süreçteyiz(burca göre detayları burç yorumlarında bulabilirsiniz). Toplum içerisindeki yerimizi sorgulayabilir, topluma bir faydamız var mı yoksa akışa göre mi ilerliyoruz sorularının yanıtlarını bulabiliriz. Yardımlaşma aktivitelerinde bulunan kişiler çabalarının boşa gitmediğini görebilirler. Bazı arkadaşlık ilişkileri dönüm noktasında. Duygusal hassasiyet yüksek. Dolunay özgürleşme arzusunu arttırabilir, yeni şeyler denemek veya mevcut iş ve ilişkilerimize daha yenilikçi yaklaşımlar getirmek isteyebiliriz. Fikirler, ideolojiler, toplumsal olaylar, hümanist yaklaşımlar veya toplum olarak yardımlaşmayı gerektirecek gelişmeler ön plana çıkabilir. Hava, elektrik, elektronik, fizik, bilişim, uzay ve teknolojiyle ilgili konularda haberler, buluşlar ve gelişmeler söz konusu olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2015
Bugün yeni ufuklara açılmak için hevesli olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları daha rahat anlayıp organize olacağınız zamanlar var. Bazı ilişkilerinizde kopmalar olabilir. Uluslararası konular gündeminizi meşgul edebilir. Bugün kendi felsefinizi karşınızdakine anlatmak için güçlü bir duygu hissedebilirsiniz.


Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2015
Aldığınız kararlardan ya da sarfettiğiniz sözlerden dolayı kendinize kızabilirsiniz. Son derece mantıklı olmalısınız. Duygusallıktan uzak durun.

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2015
Çok hareketli ve bereketli bir gün. Para konusunda da oldukça talihlisiniz. Şansınız oldukça açık durumda. Bu şansınızı zorlamadan dikkatli davranırsanız karlı çıkarsınız. Birlikte olduğunuz kişi hakkında söylenen sözlere hemen inanmanız üzülmesine neden oluyor.

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2015
Yeni bir yıla girerken geride bıraktığınız seneyi düşünmek, kaybettikleriniz ve kazandıklarınızla daha da güçlendiğinizi hissetmek bugün size kendinizi son derece iyi hissettirecek. Sakin ortamlarda bulunmayı tercih edebileceğiniz bugün, maneviyatınız güçlü olacak. Mutlu yıllar.

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz 2015
Ortağınız veya partnerinizle ilgili tıkanıklıkları gidermek, borçlar ve kredilerle ilgili önlemler almak için beyin fırtınası yapmak bugün sizin meseleleriniz olmalıdır. Etkiler bu konulara eğilmenize işaret eder. Maddi konularda olası sorunları çözebileceğiniz kaynaklara bugün çok daha rahat ulaşabileksiniz.

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2015
Dolunay, seyahat, eğitim, medya ve uzak akrabalarınızla ilgili konuları hayatınıza taşıyabilir. Gerek yakın çevrenizde, gerekse uzak çevrenizde hassas birkaç gün geçirebilirsiniz.

Geçmiş İkizler Burcu Burç Yorumu