İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

26 Kasım 2015
Sizin dalgalanmalarınıza artık o da alıştı. Ondan her uzaklaştığınızda sevginizi sorgulamaktan vazgeçti. Bugün aramanızı ve ilgilenmenizi bekleyebilir. Ama bu talebini açık açık söylemekten kaçınıyor.

İkizler Burcu Günlük İş Falı

26 Kasım 2015
İşten çok iş ilişkilerinize odaklanacağınız bir gün. Bazı arkadaşlarınızla dostluğunuzu pekiştirebileceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Para Falı

26 Kasım 2015
Şu sıralarda paraya ihtiyacınız var. Bu sıkıntınıza rağmen, geçmişte yaptığınız savurganlıktan pişman olmuyorsunuz. Yapmak zorunda olduğunuz bir ödeme için son anda adeta bir mucize gerçekleşecek.

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

26 Kasım 2015
Kendinizle bu kadar barışık olmanız çok güzel de, zaman zaman hata yaptığınızı görmelisiniz.


Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2015
Sosyal yaşamınızın fazla hareketli olması nedeniyle bazı sorumluluklarınızı yerine getiremiyorsunuz. Bu nedenle hem sitemle karşılaşıyorsunuz, hem de zaman zaman suçluluk duyuyorsunuz. Önümüzdeki günlerde biraz daha programlı yaşamak için bir çaba içine girebilirsiniz. Bugün evinizde yapmak istediğiniz bir değişiklikle ilgili önemli bir adım atabilirsiniz.

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2015
Sevgili İkizler saat 03:26-19:16 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında Çarşamba günümüz başlıyor. Her durumu kendi akışına bırakmak ve sakin bir şekilde hareket etmek son derece yararlıdır. Böylece hem kendinizi üzmemiş hem de yormamış olursunuz.Saat 06:57 Merkür-Satürn kavuşumu, çiftlerin birbirlerinin görüşleri, hayata bakış açıları ve ilişkilerine verdikleri öneme göre anlam kazanır. Temeli sağlamsa, bugün yapılan konuşmalar geleceğe dönüktür. Değilse, bir taraf diğerini yanıltıcı tarzda konuşabilir. Oysaki güven olgusu ilişkide önemlidir. Farklı düşünüyor olabilirsiniz. Önemli olan sağlıklı iletişim kurabilmektir. Dinlemek, anlamak gerekiyor. Ve hepsinden önemlisi dürüst olmaktır. Bu varsa, her bir problem çözülür. Saat 09:15 Merkür-Neptün arasındaki zorlu görünüm, partnerinizin kimi zaman ayarsız konuşmaları ve iş hayatınızda yaşanan bir takım sorunlar sizde hayal kırıklığı yaratır. Hele konu, para ve değerlerinizle ilgili olduğunda üzülürsünüz. Saat 18:31 Merkür-Mars görünümü, yeni bir tanışmanın işaretçisi olduğu gibi, devam eden ilişkilerde ortak bir karar vermenin, görüş alışverişinde bulunmanın işaretçisidir. Her iki kişi de ilişkinin düzgün bir şekilde yürümesi için, üstlerine düşeni yapmaktan yanadırlar.Saat 19:16 itibariyle burcunuzda ilerleyen Ay hem kendinizi hem de başka insanların duyguları hakkında analiz yapmaktan zevk alırsınız. Kazancınız konusunda kurnazca düşünmek, ayrıcalıklarınızı vurgulamak, akıllı davranmak  mümkündür. İletişimin her türlüsünden yararlanabiliriz. Ayrıca bu etki altında başkalarıyla iyi geçinmeniz gerektiğini bilirsiniz ancak çıkarlarınız söz konusu olduğunda sadece kendinizi düşünmeniz gerektiğini de biliniz. İkna gücünüz akşam saatlerinde bir hayli yükselecektir.Günün tüm güzellikleri sizden yana olsun. Huzurlu, aktif, başarılı bir gün geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2015
Siz izin vermiyorsunuz belki ama etrafınızdakiler istediklerinizi elde edebilmeniz ya da hedeflerinize ulaşabilmeniz için size yardım etmek konusunda çok istekliler. Bırakın size destek olsunlar.

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Kasım 2015
Partnerinizle yaşanabilecek tartışmalı durumlar iki taraf açısından da yaralayıcı noktalara varabilir. Buna izin vermeden sükûneti korumak sizin elinizde. Karşılıklı biraz daha fazla özgürlük alanı bırakmaya ihtiyaç olabilir.


Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Kasım 2015
İş hayatınızı veya özel yaşamınızı ilgilendiren konularda bir süredir size uymayan durumlar iyice ön plana çıkmaya başlayabilir. Bu olayların kendi kendisini onarma ihtimali bulunmuyor. Dolayısıyla, sizin bir şeyler yapmanız gerekebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Karmakarışık durumlar, fikir değişiklikleri, yanıltıcı bilgiler, yanıltıcı kişiler, yanlış haberler(medya ve sosyal medyadakiler dahil) ve sürekli değişen bilgi ortamı kafamızı karıştırabilir. İşin en kötüsü ortaya atılan bir haberin veya bilginin hızla yayılması olacaktır ki, bu da ne yapılacağına karar vermeyi iyice zorlaştırır. Ya da kendi fikirlerimiz sıklıkla değişebilir veya belirsizliklere bağlı endişelere kapılabiliriz ya da kendi kendimizi ve inandıklarımızı veya hayat görüşümüzü sorgulayabiliriz. En güzeli birkaç gün için düşük profil çizmek ve fikirler netleşene ya da bilgiler kesinlik kazanana kadar harekete geçmemek olacaktır. Uluslar arası konular, inançlar veya ideolojilerle ilgili başlıklar da yine gündemde sıklıkla yer alabilir bugünlerde. Ani tepkiler vermekten, sert açıklamalardan ve sözel tartışmalardan kaçınmakta fayda var bugünlerde.

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2015
Bugün sizi engelleyen durumlar meydana gelebilir. Kendi iç dünyanıza dönebilirsiniz. Bilemediğiniz olaylardan dolayı riskler söz konusu olabilir. Bazı konuları net görmekte zorlanabilirsiniz. İkili ilişkilerinize dikkat etmenizde fayda var. Gün içinde sözlerinize özen gösterin. Akşam saatlerinde kişisel konularda hassasiyetler artabilir.


Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2015
İşinizle ilgili verdiğiniz her kararda tam onikiden vuruyorsunuz. Kendinizle gurur duymanız kaçınılmaz. Mali açıdan üzerinize düşeni biliyorsunuz. 

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2015
Birçok fırsat var önünüzde. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz, bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Böylece hem iş hem de his hayatınızda yeni olanaklar yakalayabileceksiniz. Ama önemli bir durum değil korkmayın.

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2015
Gün boyunca yolculuklar, eğitim öğretim faaliyetleri yabancılarla yapılan işler konusunda başarı elde edebilir, görüşmelerinizden olumlu sonuç elde edebilir ve arkadaş çevrenizin desteğini görebilirsiniz. Akşam üzerinden itibaren ilişkilerinizde olumlu diyaloglar geliştirerek sevgi dolu paylaşımlarda bulunabileceğiniz bir zamandasınız.

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2015
İlişkiler ve ortaklıklardan yana biraz sıkıntılı geçebilir haftanın ilk zamanları, yanlış anlamalar, aldanmalar, fikir ayrılıkları, hayal kırıklıkları oluşabilir. Özellikle iş yaptığınız kişilerle ilişkilere dikkat etmenizde yarar var bu hafta, her söylenene inanmayın ve gerçeğin ne olduğunu araştırmanızı önerebilirim.

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2015
Özel hayatınızda ve diğer tüm ilişkilerinizde bakış açınız daralacak. Sevdiğiniz insanın hayatının sorumluluklarının artacağı, birlikte bu sorumluluklarla uğraşacağınız birkaç gün sizi bekliyor.

Geçmiş İkizler Burcu Burç Yorumu