İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Temmuz 2017

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Mevcut tavırlarınızla partnerinizin yanlış değerlendirmeler içinde olduğunu anlatmanız güç görünüyor. Sevgiliniz, sizin kişisel sosyal çevrenizde rahat davranamayışının, yine sizden kaynaklı olduğunu düşünüyor.
25 Temmuz 2017

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Epeydir beklenen düzenlemeyle ilgili yakında yeni gelişmeler söz konusu. Alacağınız birtakım yeni bilgiler zaman zaman düşündüğünüz iş değişikliğini bugünlerde gündeminizden düşürecek.
25 Temmuz 2017

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Bugünlerde birçok şeyi birden halletmeniz güç olacak. Bazı ertelemeler gerekebilir. Gerçekleşmesini istediğiniz yenilikler için biraz daha paraya ihtiyacınız olacak. Bunları yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.
25 Temmuz 2017

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

İlk adımı atmak için harekete geçebilirsiniz. Sevdiğiniz birisiyle karşılıklı olarak vefasızlık suçlamaları içindesiniz.
25 Temmuz 2017

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Güne başlayacaksınız ve bazı fırsatlarla karşılaşabileceksiniz. Bu fırsatlar geleceğinizi olumlu etkileyebilir. Yakın çevrenizde birtakım insanlara karşı yersiz güvensizlikleriniz var. Oysa yaşamınızın bütün alanlarında doyumlu ilişkiler yaşıyor, yeterince seviliyorsunuz. Çok açık bir insan olduğunuz için duygularınızı içtenlikle gösteriyorsunuz. Tam karşılığını beklemeniz biraz fazla iyimserlik. Verilenme yetinmek sizi gereksiz alınganlıklardan kurtarabilir.
25 Temmuz 2017

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, Saat 00:26 Ay-Venüs olumlu görünümünün faydalı ışığıyla, yolumuzdaki tüm pürüzleri ayıklayabiliriz. Kafamız karışıksa, ne yönde ilerlememiz gerektiğini bilinçli bir şekilde tespit edebiliriz. Saat 05:39 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, güven duygunuzu yükselticidir. Etrafınızda güzellik, zenginlik, konfor ararsınız. Gelişimi önemsersiniz. Kendinize yeni bir düzen, keyifli bir ortam, kaliteli bir hayat hazırlamak adına planlar yaparsınız. Saat 12:22-13:33 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Kardeşlerimizle olan bağlantımızda hakim kişi rolü üstlenebiliriz. Bir hatalarını gördüğümüzde baskınlı kurarız. Bu zaman dilimi içinde, düşünceleriniz ve çevrenizle alakalı her türlü girişim konusunda mantıklı davranmanız ve kendinizi ifade edebilmeniz zor olabilir. Sizi birilerinin farklı algılaması veya sizin başkalarını yanlış algılamanız mümkündür. Sözlü ve yazılı ifadeniz kısıtlanabilir. Boşluk süresini, yaratıcılık gerektiren konularda yeteneklerinizi başkalarının yararına olacak şekilde kullanabilirsiniz. Yakınlarımızla, iş ortamında, aşk hayatında biraz daha tedbirli olalım. Ani kararlar vermekten kaçınalım. Saat 13:33 itibariyle etkili Ay-Başak burcu geçişi, ailenizle olan ilişkiniz ve güvenliğinizi ilgilendiren konular üzerinde fazlasıyla titizlenirsiniz. Eşinizle, ailenizle ve varsa çocuklarınızla bizzat yakından ilgilenmeniz, sorunlarına çare bulmanız gerekebilir. Kalben sevgilerimle,
25 Temmuz 2017

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Eski küskünler yeniden bir araya gelebilir. Bugün gereksiz insanların telefonlarına cevap vermeyeceksin.
25 Temmuz 2017

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gücünüzün farkındasınız ve duygularınızdaki derinliği hiç kimseyle kıyaslamak istemiyorsunuz. Bugün, maddi konularla ilgili gizli hesaplarınız olabilir. Yatırımlarınız konusunda hiç kimseye ekstra ödün vermiyorsunuz.
25 Temmuz 2017

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyeriniz adına bazı kadersel görüşmeler yapmanız söz konusu olabilir. Bugünü bilinçaltınızdan özgürleşmek adına isyankâr davranışlar sergileyerek değil hayatın sizden istediğini bularak hareket etmelisiniz.
25 Temmuz 2017

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. İşlerinizde yoğun bir hareketlilik içinde olabilirsiniz. Uğraştığınız işlerinizde üstlerinizle ilgili konulara özen gösterin. Yeni ticari birliktelikler gündeme gelebilir. Teknik konularda eğitimler söz konusu olabilir. Öğleden sonra ailenizle birlikte zaman geçirmek isteyebilirsiniz.
25 Temmuz 2017

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yetkinizi aşan konulara karışmayın. Aksi halde herhangi bir sorunda sizi suçlu ilan edebilirler. Dikkatli olmanız yeterli. Mali konularda size destek verenler de var.
25 Temmuz 2017

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Birçok fırsat var önünüzde. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz, bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Böylece hem iş hem de his hayatınızda yeni olanaklar yakalayabileceksiniz. Ama önemli bir durum değil korkmayın.
25 Temmuz 2017

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca yolculuklar, eğitim öğretim faaliyetleri yabancılarla yapılan işler konusunda başarı elde edebilir, görüşmelerinizden olumlu sonuç elde edebilir ve arkadaş çevrenizin desteğini görebilirsiniz. Akşam üzerinden itibaren ilişkilerinizde olumlu diyaloglar geliştirerek sevgi dolu paylaşımlarda bulunabileceğiniz bir zamandasınız.
25 Temmuz 2017

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Herkese laf anlatmaktan kendinizi yorgun hissedeceksiniz. Sonunda da karşınızdakilerin sizi anlamadığını düşünüp, kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz. Bu fikirlerden zihninizi arındırıp, bildiğiniz doğru yolda ilerlemeye devam edin. Arkadaşlarınızla dinamik aktivitelere katılıp kafanızı dağıtmakta yarar var.
25 Temmuz 2017

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenize karşı sabırsız ve aceleci davranabilirsiniz. Öğlene kadar hayatın keyifli yönleri, öğleden sonraysa ailevi konular ön planda olacak. 
Reklamı Kapat