İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

31 Ağustos 2015
İlgi duyuyor, bunu sezdirmemeye çalışıyorsunuz. Onun sempatik davranışları sizi günden güne aşka doğru götürüyor. Platonik bir aşk yaşamak istiyor gibi davranıyorsunuz.

İkizler Burcu Günlük İş Falı

31 Ağustos 2015
Bugün alacağınız bazı haberler henüz gizli tuttuğunuz projenizle ilgili sizi umutlandıracak. Son güne bırakma huyunuz sizi sık, sık sıkıntıya sokuyor. Bu huyunuz yüzünden herkes gibi belirli bir mesai saatiniz olamıyor.

İkizler Burcu Günlük Para Falı

31 Ağustos 2015
Günübirlik yaşıyorsunuz. kazancınızla harcamalarınız at başı gidiyor. Bugünlerde yapacağınız ödeme bir haftadır uykularınızı kaçırıyor. Bu kazancınızla kenara köşeye bir şeyler koyamayacağınızı biliyorsunuz.

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

31 Ağustos 2015
Aile görüşmelerini bir görev gibi görmemelisiniz. Arada sırada içinizden gelerek sürprizler yaparsınız ne kadar sevildiğinizi daha iyi anlayacaksınız.


Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos 2015
Önce karar veriyor, ardından doğru mu yaptım diye düşünüyorsunuz. Bugün yaşayacağınız bir olay aceleyle karar vermenin zararlarını size gösterecek. Bugün yine Cuma heyecanını yaşıyorsunuz. Tatilden önceki son gün her hafta içinizi şenlendiriyor. Sizin sorumluluğunuzda olan bir yakınınızın bazı sorumsuz davranışları siz yıldırıyor. Önümüzdeki günlerde bir üzüntünüz olacak

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos 2015
Sevgili İkizler saat 09:54 Ay-Satürn görünüm etkisinde yeni haftaya adım atmaktayız. Bu enerji, kariyer hayatımız, sağlığımız ve çalışma hayatımızla ilgili her türlü konunun bilinçli bir şekilde ele alınmasını sağlıyor. Nasıl bir ortamda çalışıyoruz, kimlerle bir aradayız. Ne gibi hedefimiz var, nasıl bir iş düşünüyoruz. Şu andaki ortamda verimli çalışıyor muyuz? Bütün bunları gözden geçireceğiz. Bu görünümün ardından saat 11:34 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu zaman dilimi içinde, işimize, ailemize yönelik konularda duygusallaşırız. Çocuk meselelerini, aşk hayatımızı, mali durumumuzu, hedeflerimizi ele alarak, neler yapabiliriz bunları gözden geçirirsek, doğru bir çözüm yolu bulabiliriz. Saat 11:34  Ay-Koç burcu seyir etkinliğinde, planlarınızı gerçekleştirme azminiz yükselecek. Daha istekli ve kararlı olabilirsiniz. Ne olursa olsun amacınıza ulaşmak ve başarılı olmak istersiniz. Güven duygunuz özellikle girişimde bulunma konusunda bir hayli etkilidir.Saat 19:06 Ay-Merkür karşıtlık etkisi altında,  bilginizi gösterme hevesiniz, liderliğinizi kabul ettirmeye çalışmanız, isteklerinizi dile getirmeniz gayet kolaydır. Birilerine tabii olmak yerine, onların sizi örnek almalarını dilersiniz.


Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos 2015
Yaşadığınız yerde kendinizi daha konforlu veya rahat hissetmenizi sağlayabilecek değişiklikler yapabilirsiniz. Tamirat veya tadilat işleri esnasında, bütçeyi aşmanız durumunda ekstra stres yaşayabileceğinizi de unutmamalısınız. Sempatikliğiniz ve etkileyici cümleleriniz bazı kişilerden yardım almanızı sağlayabilir.

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos 2015
Sabah saatlerinde dikkatinizi dağıtacak yan faktörlerden kendinizi uzaklaştırıp işinize ve görevlerinize konsantre olmak gerekliliği söz konusu olacak. Sizin dışınızda kimsenin toparlayamayacağı sorumluluklar gündemde.


Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos 2015
Evinizi, ailenizi ilgilendiren, gayrimenkuller veya bazı işlerle ilgili başlıklarda siz ve karşınızdaki kişiler tamamen farklı düşünüyor ya da olayları farklı açılardan görüyor olabilirsiniz. Bir iki gün içerisinde karışık ortam sona erecektir. O güne kadar, sizin için en uygun senaryoyu bulmuş olursunuz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Koç burcundaki Ay, enerjimizi yükseltse de, cesaretle yapmaya kalktığımız işlerde yanılma payımız olabilir. Önümüzdeki birkaç gün kafa karışıklıkları, dalgınlıklar, unutkanlıklar veya yanılgılar gündemde. Yanıltıcı kişilere dikkat etmemiz gerekebilir ya da bazı konularda gerçekleri görmekte zorlanabilir, gerçekleri isteklerimize veya görmek istediğimiz şekilde yorumlayabiliriz. Daha sorgulayıcı ve şüpheci olmalıyız. Hayallerde ve rüyalarda artış görülebilir. Su başlıklı konular da gündemde olacaktır önümüzdeki birkaç gün boyunca. Gece saatlerinde, ufak tefek streslere ve gergin diyaloglara dikkat etmeliyiz veya genel anlamda huzursuz bir uyku söz konusu olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos 2015
Gün içinde çatışma ve kopmalar olabilir. İletişimde olduğunuz çalışma arkadaşlarınıza karşı dikkatli savunma yapmanızda fayda var. Sorumlu olduğunuz işler için karar vermeniz gerekebilir. Bazı konularda farkındalık içinde olabilirsiniz. Akşam saatlerinde karmaşık düşünceler zihninizi yorabilir. Akışta kalmaya özen gösterin.


Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos 2015
Arkadaşınızla yaptığınız bir işten emeğinizin karşılığını alamamış olabilirsiniz. Bir sonraki planlamanızdaki stratejiye saklayın enerjinizi.

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos 2015
Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak. Duyacağınız bazı haberlere şaşıracaksınız. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Bugün radikal kararlar alabilirsiniz.

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos 2015
Yeni bir yıla girerken geride bıraktığınız seneyi düşünmek, kaybettikleriniz ve kazandıklarınızla daha da güçlendiğinizi hissetmek bugün size kendinizi son derece iyi hissettirecek. Sakin ortamlarda bulunmayı tercih edebileceğiniz bugün, maneviyatınız güçlü olacak. Mutlu yıllar.

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos 2015
Dostlarınızdan rahatlıkla destekler görebilecek, hayatınıza yeni insanlar katabileceksiniz. Eğer yalnız iseniz hayatınıza kattığınız bu yeni insanlarla uzun vadede özel bir birliktelikte yaşayabilirsiniz. Ya da bir diğer senaryo ise yalnız Boğalar bu dolunay zamanı oldukça romantik ve duygusal birlikteliklere, flörtlere yelken açabilirler

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos 2015
Aktif olan iletişimci yanlarınız ön planda olacak. Normalde mantıklı olan yapınız, konu iş ortamına gelince daha duygusal tepkilere yatkın görünüyor. Sevdiklerinize karşı duygusallığınızı koruyun. Yeri geldiğinde duyguları- nızı açığa vurmaktan çekinmeyin.

Geçmiş İkizler Burcu Burç Yorumu