İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
29 Mart 2017

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Duygularınızı açığa vuruş biçiminiz yaşanacak hoşlukları erken tüketebilir. Abartılar içinde olmadığınızı sadece siz biliyorsunuz. Farklı bir ilişki başlattığınıza inanmanız, bunu aşırı belli etmenizi gerektirmeyebilir.
29 Mart 2017

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Bazı kişilerde birtakım kötü niyetler seziyorsunuz. Bugünlerde iş ilişkilerinizde bazı operasyonlar yapabilirsiniz. Sırtınızı güvende hissetmek, sizin için iş yaşamının olmazsa olmazlarından biri gibi.
29 Mart 2017

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Özel nedenler gerekçesiyle harcama sınırlarınızı zorlayabiliyorsunuz Para kullanımındaki yöntemleriniz masraflı olduğu kadar, bazı yakın ilişkilerinizde sorun yaşamanıza da neden olabiliyor.
29 Mart 2017

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

İş yaşantınızda aradığınız güveni bugünlerde fazlasıyla bulabilirsiniz. Ama bunu ikili bir ortaklığa dönüştürme niyetleri, biraz serüvenci bir yaklaşım olabilir.
29 Mart 2017

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İsteksiz göründüğünüz bir çalışma için bugünlerde ısrarla karşılaşabilirsiniz. Verimli olabilir. Etki altında kalmadan tek başınıza değerlendirmeniz, sizi istekli yapacak. Karşılaştığınız güçlükleri küçümser tavırlarınız, çevrenizi etkiliyor. Bu etkilenişimi yararlı hale getirmeniz çok mümkün. Öncelikle, kimi insanları egemenlik alanınızın unsurları gibi görmekten vazgeçmelisiniz.
29 Mart 2017

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 08:16 Ay-Uranüs kavuşum etkisinde, yeni arkadaşlar, yenilikler, yeni ve farklı projeler, işler, değişiklikler size heyecan katabilir. Saat 14:33 Ay-Merkür kavuşumu aktif bir iletişimin simgesidir. Yakın bulduğunuz arkadaşlarınızla konuşabilirsiniz. Ayrıca geçtiğimiz ayın başında düşündüğünüz veya o günden bu yana yaşanan meseleleri tekrar ele alabilirsiniz. Saat 15:08-18:48 arasındaki Ay-Boşluk süresince, içinde yaşadığımız toplumun sorunları çevremizdeki insanların sıkıntıları bizi bir hayli rahatsız edebilir. Ancak hangi konuda olursa olsun halledilmesi mümkün olmayan durumlara karşı tedbirli olmakta yarar vardır. Saat 18:48 Ay-Boğa burcunda seyrine başlıyor. İç dünyamızın derinliklerinde dünyevi zevklere düşkünlüğümüz artarken, rahatınızı bozmadan günü geçirme arzunuzun da yoğunlaşacağını söyleyebiliriz. Arınmak, rahatlamak, güzellikleri yaşamak günlük aktivite içinde öne çıkarken, geleceğe güvenle bakma arzunuz da o denli yüksek olabilir. Eldekini çoğaltmak ve duygusal konularda sağlam olarak yere basmak için gayet dikkatli davranmalısınız. Saat 21:17 Merkür-Satürn görünümü, toplumsal konularda fikirlerinizi açıkça ifade edebilmenizi, iş ortaklarınızla bazı konular üzerinde görüşmenizi, size karşı çıksalar dahi asla taviz vermeden ilerlemenizi sağlıyor. Şu sıralarda sizi en fazla zorlayan konulardan biri, sadece kendi çıkarlarını düşünen kişilerin tavırlarıydı. Şimdi bu görünümle, siz de düşüncelerinizi ortaya koyabilecek güçtesiniz. Saat 21:23 Ay-Kuzey düğüm görünümü, her şeyin sağlam, huzur verici ve zorluklardan uzak olmasını istiyoruz. Kendimizi güvende hissetmemizin nedeni, ailemiz, geçmişimiz ve yaşadıklarımız. İşte bütün bunlar bizi yoruyor ve hüzünlendiriyor. Bunları geride bırakıp, geleceğimizi çizmek için bir mucizeye ihtiyacımız olduğunu düşünebiliriz. Gün boyunca dikkatli, tedbirli, bilinçli şekilde hareket etmemiz dileğimle,
29 Mart 2017

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşka inancın artıyor. Kalbindeki sevgiyi keşfetmenle birlikte, doğru kişiye bir adım daha yaklaşacaksın.
29 Mart 2017

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizin etkisi altında çok fazla kaldığınız için, küçük yanılmalar her zaman mümkün. İkili ilişkilerinizi yanlış temeller üzerinde geliştiriyorsunuz. Çevrenizde fikir ayrılıkları nedeniyle tartışmalar yaşayabilirsiniz..
29 Mart 2017

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlık ilişkilerinizin önem kazandığı ve bazı amaçlarınız idealleriniz ve hayallerinize daha yakın hissettiğiniz bir gün olabilir. Eskiden çok istemiş olduğunuz bir dilek önünüze bir fırsat olarak düşebilir.
29 Mart 2017

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gelecek ümitlerinizle ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için kendinizi daha fazla ortaya koymak isteyebilirsiniz. Sosyal konular ilginizi çekebilir. Gün içinde fikirlerinizi paylaşmak için arkadaşlarınıza zaman ayırabilirsiniz. Ticari konularda gelişmeler olabilir. Akşam saatlerinde koşullar biraz sıkıntılı olabilir.
29 Mart 2017

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İlginç kişileri çekici bulabilirsiniz. Ayrıca bir arkadaşınız ile aranızdaki ilişki aşka dönüşebilir. Bu arada sizin de ilgiye ve sevgiye olan ihtiyacınızın arttığı bir dönemdesiniz. Sevdiğinizin davranışlarından etkilenebilirsiniz. Ancak sizin de sevdiğinize karşı daha ilgili davranmanız gerekiyor. Arkadaşlarınıza ayırdığınız zamanın bir kısmını sevdiğiniz ile geçirirseniz, ilişkiniz daha sıcak olabilir.
29 Mart 2017

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Dikkatinizin dağılabileceği, tek bir konu üzerine odaklanmakta güçlük çekip sürekli farklı alanlara yöneleceğiniz bir gün geçirmeniz mümkündür. Kendinizi konsantre olmaya zorlayın ve hiçbir işi yarım bırakmayın.
29 Mart 2017

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Koç burcunda bir Yeniay meydana geliyor. Etkisini 3 gün önce ve sonra hissedeceğiniz yeniay haftasında arkadaş çevreniz ve sunmak istediğiniz projelerle ilgili problemlere açık bir zaman diliminden geçeceksiniz. Burada ilişkisi sorunlu devam edenler için, karşınızdaki insanın hayatı ile ilgili önemli bilgiler elde edebilir ve ondan ayrılmayı tercih edebilirsiniz. Gruplar, sosyal ortamlar ve etkinliklerde olası sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz yüksektir. Özellikle iş hayatınızla ilgili gelişebilecek krizler karşısında sakinlikle neler yapabileceğinizi gözden geçirmelisiniz. İlişkisi sağlam bağlarla devam edenleriniz için bu yeniay kısa ve geçici sorunlarla etkisini sürdürüp geçecektir.
29 Mart 2017

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişimin, organizasyonların ve arkadaşlarınızla birlikte başlatacağınız enerjik çalışmaların keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz. Ancak mevcut ilişkiniz veya ortaklığınızla ilgili olumsuz bazı durumlar odak noktanızı oluşturabilecek hale gelmiştir. Kısıtlanma, korku ve bu gibi olumsuz duygunun yanında ilişkilerinizle ilgili yeni sorumlulukların gündeme gelmesi muhtemel gözükmektedir. Yeni bir ortaklığın sorumluluğu ile yüzleşebilir, mevcut ilişkinizin zamana yenilmesiyle ilgili önlem almanız gerekebilir.
29 Mart 2017

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, sosyal çevreniz size yeni iletişim kapıları açabilir. Hem özel hayatınızda hem de ortaklaşa yapılacak işlerinizde görüşmelerinizin ve fikirlerinizin karşılığını alabilirsiniz.
Reklamı Kapat