İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Kasım 2017

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Akşam objektif yaklaşımlarla, belki her şeyin bitmemiş olduğunu fark edebilirsiniz. Beraberliğiniz gittikçe bir sorun yumağına dönüşüyor. Karşılıklı olarak bunun için istekli bir havanız var gibi davranıyorsunuz.
25 Kasım 2017

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Çalışma arkadaşlarınızla sessiz bir uyum içindesiniz. Saygılı, mesafeli ilişkiler dışarıda sıcak dostluklara dönüşebiliyor. İş yaşamınızda olumlu puanlarınız var. Önsezileriniz güçlü
25 Kasım 2017

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Bugünlerde ve kısa vadede para sıkıntılarınız olmayacak gibi görünüyor. Önümüzdeki günlerde elinize iyi bir para geçebilir, yaklaşan iki senedinizi vaktinden önce ödeyebilirsiniz
25 Kasım 2017

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Son zamanlardaki baş ağrısı şikayetlerinizin arkasında koşuşturmalı temponuz olabilir. Aşırı yorgunluğunuz sinirlerinizi de yıpratıyor.
25 Kasım 2017

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Başarısızlık diye bir şeyi kabul etmiyor, bu özelliğinizi abarttığınız bazı durumlarda tepkiler alabiliyorsunuz. Bugünlerde sıkıntıyla peşinizde dolanan biri var. Sizin adınızın da içinde olduğu hoş olmayan bir söylentinin gerçeklik derecesini öğrenmek isteyecek, bunun için uygun bir anınızı bekliyor. Birkaç gün içinde bir yolculuk görünüyor.
25 Kasım 2017

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, zaat 11:02 itibariyle Kova burcunda ilerleyecek Ay etkisinde, sizin kadar hızlı, çevik hareket eden biri yoktur desek yeridir. Baskılara karşı çıkmak, kendi yolunuzu çizmek, ideallerinize sahip çıkmak, dünyadan, ülkenizden bahsetmek, hayatın eğlenceli oyunlu yanlarından konuşmak sizi keyiflendiricidir. Saat 13:05 Ay-Kuzey düğüm görünümü altında, ailevi ve yerleşim yerinizle alakalı konuların, titizlikle ve geleceğe dönük bir şekilde gözden geçirilmesini gerektiriyor. Saat 13:57 Merkür-Uranüs görünümü, hedeflerinizi gerçekleştirmek adına hızlı kararlar vermenize, artık yeter diyerek girişimde bulunmanıza yol açabilir. Ancak Merkür-Yay burcunda bazen abartılı kararlara sebep olabilir. İyice bir düşünmekte yarar var. İlişkinizle ilgili konularda verilecek hayati kararların ileriye yönelik olarak ele alınması gerekir. Bu görünüm, yeni ve heyecanlı bir tanışmanın işaretçisi olabilir. Saat 18:05 Ay-Mars görünümü, yenilikçi fikirlerinizle etrafınızdaki insanları kolaylıkla etki altına alabilirsiniz. Aşkta şansınız yükseliyor. Saat 21:11 Ay-Venüs zorlu görünümü, hala çözümlenmemiş ve bizi rahatsız eden bazı problemlerin göstergesidir. Sözgelimi, ilişkimizle alakalı konular üzerinde bir hayli durabiliriz. Düşünürüz ama işin içinden çıkmakta zorlanırız. Yüzünüzü gülümseten bir gün geçirmeniz dileğimle,
25 Kasım 2017

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir araya geldiğin insanlar senin için önemli olabilir. Onlardan aldığın fikirler, işine yarayabilir.
25 Kasım 2017

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün duygusallığınız üzerinizde olsa bile kararlı bir tutum içine girecek ve sonuçlandırmanız gereken konular üzerinde duracaksınız. Bu arada istediğiniz gibi gelişen olaylar moralinizi yükseltip harekete geçirecek.
25 Kasım 2017

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelişen olayları daha ilahi boyutta anlamayı çalışın. Cesaretlenerek ve sezginize güvenerek günü ele geçirin.
25 Kasım 2017

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaratıcı olabileceğiniz, kendinizi geliştirebileceğiniz bir gündesiniz. Uzaklarla ilgili gelişmeler, yolculuklar gündeme gelebilir.
25 Kasım 2017

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bire bir ve ikili ilişkiler açısından beklenmedik sürprizlere açık bir gün olabilir. Karşınıza ilginç kişiler çıkabilir, beklemediğiniz bağlantılar veya ilişkiler kurabilirsiniz. Yenilikçi, ufuk açıcı diyaloglarınız olabilir.
25 Kasım 2017

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Birçok fırsat var önünüzde. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz, bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Böylece hem iş hem de his hayatınızda yeni olanaklar yakalayabileceksiniz. Ama önemli bir durum değil korkmayın.
24 Kasım 2017

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Moral ve enerjinizin en üst seviyede olacağı bugün, kalabalık ortamlar, düğün, davet, organizasyon ve görüşmelerde yer alabilir, sosyal ortamlar aracılığı ile yeni insanlarla tanışabilir ve sevdiklerinizle eğlenceli, keyifli bir gün geçirerek geleceğe ait olumlu kararlar geliştirebilirsiniz.
25 Kasım 2017

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Uranüs ile yönetici gezegeniniz Merkür’ün arasındaki olumlu etkileşim ikili ilişkilerinizde çok ani karar değişiklikleri meydana getirir. Bu hızlı sürece adapte olmanız sizin için bile son derece olacaktır. Bu dönemde alınan kararların geri dönüşü mümkün olmaz. Arkadaşlarınızla aranızda aniden kopuşlar meydana gelir. Yeni gruplara katılmak sizi heyecanlandırır. İlk görüşte aşkı bugün deneyimleyebilirsiniz.
25 Kasım 2017

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel hayatınızda esnek, farklı ve sürprizi fazla bir gün geçirebilirsiniz. Sosyal çevrenizle beraber yapacağınız bazı organizasyonlar ilişkilerinizi besleyebilir. Arkadaşlarınızın planlarına sırtınızı dönmeyin
Reklamı Kapat