İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

23 Eylül 2014
Partnerinizle mutlu bir ilişkiniz var. Bunu gereksiz kıskançlıklarla bozmayın. O da sizi çok seviyor. Sizin için yaptığı fedakarlıkları görmezlikten gelmeniz onu zaten yeterince incitmiş durumda.

İkizler Burcu Günlük İş Falı

23 Eylül 2014
. Bugün çalışma hayatınızda sizden alt kademedeki insanlara karşı oldukça acımasız olacaksınız. Otorite işinizin gereği bile olsa daha yumuşak olabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Para Falı

23 Eylül 2014
Bugün maddi konulara gereğinden fazla eğilebilirsiniz. Bu konuda bazı hayalci tavırlar içerisine girebilirsiniz. Bir yığın ödemesi gereken borç varken,bütçenizi aşan yatırımlara yönelmek istiyorsunuz

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

23 Eylül 2014
Ailenizden bu aralar uzakta kalmak sizi mutsuz etmiş durumda. Bu yüzden iş yerinizde her şeye alınganlık yapabilirsiniz.


Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Eylül 2014
Sosyal ilişkilerinizin güçleneceği bugün, yakın çevrenizle birlikte olmak isteyebilirsiniz. Onlarla birlikte iken geçmişin sorunlarını deşmek yerine daha güzel şeylerden bahsederek iyi bir gün geçirebilirsiniz. Her şey sizin istediğiniz gibi olsun istiyorsunuz. Beklentilerinizin yanıtını alamadığınız zaman kırıcı olabiliyorsunuz. Bu şekilde davranmaktan vazgeçmelisiniz.

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Eylül 2014
Sevgili İkizler saat 06:05 Ay-Mars arasında oluşacak zorlu görünümle yeni haftaya merhaba diyoruz. Bu enerji kendinize dönük iş-özel-ailevi konular üzerinde detaylı düşünmenin sizi yorabileceği yönündedir. Bu görünüm partnerinizin sizinle aynı doğrultuda düşünmemesi nedeniyle sıkılmanız anlamına gelebilir. O olayları daha farklı bir pencereden ele alır size göre daha rahat davranır. Aslında çözüm bulmaya çalışıyordur ancak sizin bu çözümü görebilecek haliniz yok gibidir. İşte bu durum aranızda sorun yaratmasından ziyade tatsızlık verici olabilir. İş ortaklarınızla aranızda da buna benzer durumlar oluşabilir. En iyisi elden geldiğince sakin olmaktır. Evi, ailenizi ilgilendiren mevzularda biraz daha sakin olmaya çalışmanız faydalıdır. Saat 06:07 Ay-Neptün karşıtlığı,   kararlarınızı bilinçli şekilde gözden geçirmenizin mutlak gerekli olduğunu gösteriyor.  Ayrıntılar bir hayli dikkatinizi çeker, işlerinizi halletme istersiniz. Fakat sıkıntıya da gelemezsiniz. Saat 06:39 Mars-Neptün görünümü, özellikle ilişki ve iş hayatınızla ilgili konular üzerinde fevri kararlar almamakta yarar var. Birbirinize karşı anlayışlı olma zamanıdır. Eğer sevgilinizin abartılı davranışlarıyla karşılaşırsanız ve bu ilişki kafanızın içinde tuhaf sorular uyandırıyorsa durup olan bitene iyice bakınız. Birbirinizin üstüne gitmeyiniz. Şu aralar Mars-Yay burcu geçişi nedeniyle, hem beraberlik hem iş konularında riske açıksınız. Ne kadar soğukkanlı ve akıllıca hareket ederseniz, o denli iyi olur. Saat 17:03 Ay-Pluto görünümü, kendiniz için  gerçekçi hedefler belirlemenizi, ideallerinize sahip çıkmanızı sağlıyor. Ayrıca düşündüğünüz bir takım yeni değişimler için paranın önemli olduğunu, benzetme yerindeyse bilmediğiniz sularda yüzerken dikkatli olmanız gerektiğinden söz ediyor. Şimdiden ziyade geleceği merkez alarak hareket etmenin faydalı olduğunu söylemeliyim. Yeni haftanın sizlere bol şans, huzur ve mutluluklar getirmesi dileğimle,


Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Eylül 2014
Hareketli yapınıza uygun olan olayları üzerinize çekmekte oldukça ustasınız. Bugün, katılacağınız toplantılarda fikrinizi söylerken fazla abartmadan konuşmalısınız. İkna kabiliyetinizin yüksek oluşundan dolayı, sorumluluk altına giriyor ve daha sonra bıkabiliyorsunuz. Dikkat çekici bir gününüzdesiniz.

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Eylül 2014
Evden çıkarken muslukları kapattığınızdan, açık ve çalışan bir şey bırakmadığınızdan emin olun. Bugün ev ve içindekiler ile ilgili konularda dışarıda halletmeniz gerekenler yüzünden bir dalgınlığınız söz konusu olabilir.


Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Eylül 2014
Ortaya çıkan bazı durumlar veya sorunlar belli plan veya düzenlemelerde belli uyarlamalar yapılmasını gerektirebilir. Bu tür bir durum söz konusu olursa bir an önce harekete geçmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bu hafta sonu, bazı girişimlerinizin, sağlığınızla ilgili konuların, ilişkilerinizin veya sizin ön plana aldığınız başlıklar her ne ise onların olumsuz taraflarına odaklanarak zaman kaybedebilirsiniz. Aslında her konunun olumlu tarafını görmek veya size her anlamda iyi hissettiren konulara odaklanmak enerjinizi yükseltmekle kalmayıp sizi motivede edebilir.

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Eylül 2014
Ev ve aileye dair konularda hareketlilik gözüküyor. Geçmişe yönelik meselelere dair kabullenme teması önem kazanıyor. İnatlaşma içine girmek tartışmaları büyütebilir. Duygusal açıdan daha kontrollü ve anlayışlı olmanız gereken durumlar içinde olacaksınız. Belki biraz yalnız kalıp kafanızı toparlamak daha iyi sonuçlar verebilir.


Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Eylül 2014
DÜŞÜNCELERİNİZİ keskin bir şekilde dile getirdiğiniz için bazen yakınlarınızda aranızda tartışma çıkıyor. Temkinli hareket edin.

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Eylül 2014
Kendinize zaman ayırdığınız ve dinlendiğiniz zaman gösterdiğiniz performans herkesi şaşkına uğratıyor. Ne yazık ki kendinize fazla zaman ayırmıyorsunuz. Rejim yapmak istiyor ama başlayamıyorsunuz. Birden kendinizi bu kadar sıkıntıya sokmayın.

Geçmiş İkizler Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!