İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
22 Şubat 2017

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Bugün aşk hayatınızdaki gelişmeler çok olumlu oalcak.Sevgilinizden beklemediğiniz bir ilgi ile karşılaşacaksınız. Onun etkisi ile daha uzlaşmacı davranacaksınız
22 Şubat 2017

İkizler Burcu Günlük İş Falı

İyi niyetli davranışlarınızla etrafınızdaki insanlar üzerinde olumlu etkiler bırakıyorsunuz. Sizinle iş yapanlar aldıkları sonuçlardan çok memnunlar. yalnız resmi işlerde biraz daha titiz olmalısınız.
22 Şubat 2017

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Bugün para konularında kendinizi uzaklaştırmak isteği içinde olacaksınız. Ödemelerinizi yaptınız ve bir müddet maddi konularında kendinizi rahat hissedebileceksiniz.
22 Şubat 2017

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

. Gönül işlerinizde daha ciddi istekler içerisindesiniz. Romantik beraberliklerin dışına çıkmak istiyorsunuz. Kendiniz ve sevdiğiniz için bir gelecek hayal ediyorsunuz.
22 Şubat 2017

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kimi arkadaşlık ilişkilerinizde sempatik, ama bir yandan da itici agresif davranışlar içindesiniz. Belli bir amaç taşımadığınızı anlatmakta zorlanabilirsiniz. Belli konularda sizden daha yetkin, otorite sayılabilecek insanlarla görüşmeleriniz olacak. Geniş bir perspektifle baktığınız bu konularda, yine de bazı düş kırıklıkları yaşatmanız söz konusu.
21 Şubat 2017

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler 07:01 Merkür-Uranüs olumlu görünüm etkisinde Salı günümüz başlıyor ve fikirlerimizin dikkate alınmasını sağlıyor. Bu enerji sayesinde, açık ve net bir şekilde ne istediğimizi ortaya koyabilecek güce sahibiz. Popülerliğimiz, aklımız, becerikliliğimiz sayesinde insanların kolayca dikkatini çekebiliriz. Hızlı çalışan zihnimiz, bir konuyu çabucak öğrenmemizi ve harekete geçmemizi sağlayabilir. Saat 10:07 itibariyle Oğlak burcunda ilerleyecek Ay etkisinde zorluklar karşısında pes etmek, dünyanın sonu geldiğini düşünmek yanlış olur. Bilakis, doğru seçimlerde bulunmak için çok daha dikkatli hareket etmeyi öğreniyoruz. İlişkinizi zorlayacak konuşmalardan uzak durunuz. Saat 16:15 Ay-Güneş görünümü, alışverişlerimiz ve iş hayatımızla ilgili meseleleri halletmemiz yönünde önemlidir. Hayali düşünmemeli, aklımız başımızda ve sorumluluk bilinciyle hareket etmeliyiz. Saat 17:02 Ay-Kuzey düğüm görünümü, her konuda dikkatli bir analiz yapmanın önemini vurguluyor. Saat 21:27 Merkür-Jüpiter görünümü, iletişimde başarılı olmamızı, insanları kolaylıkla ikna edebilmemizi sağlayıcıdır. Bu kuvvet verici enerji aşkta ve genel olarak her konuda başarılı olmamızı sağlayıcıdır. Güzel haberler almanız, işlerinizi kolaylıkla bitirmeniz dileğimle,
21 Şubat 2017

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma ortamındaki kişiler canını sıkabilir. Ancak gün içinde alacağın bir telefon eski neşeni yerine getirecektir.
21 Şubat 2017

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kısıtlı iş çevreleri size göre değil. Bugün Ay'ın konumu, sizi daha kuralcı yapıyor ve kendinizi ispat teme çabası içinde olacağını gösteriyor. Hareketli yapınızı ortaya çıkarmaktan korkmadan olaylara çözüm getireceksiniz..
21 Şubat 2017

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyer ve çalışma hayatınızla ilgili ideallerinizi ve projelerinizi rahatlıkla yoluna koyabileceksiniz. Başlangıç fırsatları ile karşılaşabilirsiniz. Üstlerinizden övgüler alma günü. Motivasyonunuzu yüksek tutun.
21 Şubat 2017

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün endişe duyduğunuz konularda tedbirli olmanızda fayda var. Ortaklı konularda ani gelişmeler olabilir. Parasal konularda hızlı karar almanız gerekebilir. Çalışma hayatınızdaki işlerle ilgili eğitim alabilirsiniz. Finansal konularda sözleşme ve anlaşmalara dikkat etmelisiniz. Gözden kaçan unsurlar olabilir.
21 Şubat 2017

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Güzel bir güne hazırlanıyor olabilirsiniz. Ancak gün ortasında tatsız bazı olaylara şahit olarak üzülebilirsiniz. Taraf tutmayarak gerçekleri haykırabileceğiniz bir gündesiniz.
21 Şubat 2017

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızdaki herhangi bir konuyla ilgili olarak kurduğunuz ortaklıklar veya giriştiğiniz işbirlikleri, bugün önem kazanmaya başlayabilir. Sorunların çözümlerinin üzerinde tartışılması ve plan yapılması, günün ana temaları olabilir.
21 Şubat 2017

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün günlük yaşamınızda geçici olarak duygusal karışıklık yaşayabilir, işle ilgili konularda bir nebze yavaşlık, durağanlık fark edebilirsiniz. 17.40 sonrasında ikili ilişkileriniz açısından davetler alabileceğiniz, karşılıklı uyum geliştirebileceğiniz şanslı bir zamanda olacaksınız ancak geçmiş sorunları açmamanız ve problemli noktaların üzerine gitmemeniz gerekmekte.
21 Şubat 2017

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün harcamalarda müsrif davranabilirsiniz. Partnerinizin veya eşinizin parasal sıkıntıları için yeni bir olanak ortaya çıkabilir. Borç, kredi ve vergilerin bütçenizi aşması durumunda ruhsal baskı hissetmeniz olasıdır.Önemli olan olumsuz bir dönüşüme ve iflasa karşı olası tüm mantıklı düzenlemeleri ve yükümlülükleri yerine getirmenizdir. Sağduyulu ve hesaplama üzerine ciddi ilerlemeler sağlayabileceğiniz fırsatlara sahipsiniz. Hobi olarak değerlendirdiğiniz bir konuyu iş olarak değerlendirebilir ve başarı sağlayabilirsiniz.
21 Şubat 2017

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi geliştireceğiniz alanlarda şanslısınız. Eğitimsel konulardaki gelişmeler sizi çok mutlu edebilir. Sanata dayalı bir işiniz varsa önemli bir teklif karşınıza gelebilir.
Reklamı Kapat