İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
22 Eylül 2017

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Bugünlerde gözleriniz kapalı, sizinle ilgilenenleri göremiyorsunuz. Aşk, yaşamınızdaki önemini yitirmiş gibi. Sevda konusunda biraz silkelenmeniz gerekiyor. Herhalde yine yanlış bir adım atmaktan korkuyorsunuz.
22 Eylül 2017

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Geliriniz hiç azımsanacak gibi değil. Çalışma ortamınızın değerini biliyorsunuz. Becerilerinizi mükemmel bir şekilde sergileyebiliyorsunuz. İşyeriniz de sizinle ilgili olumlu düşünüyor.
22 Eylül 2017

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Bugünlerde biraz sıkıntıdasınız, büyük ödemeleriniz var. Sıkıntılı bir dönemden geçiyorsunuz. Onları daha ileri tarihlere erteleyebilme olanağınız yok. İşinize sarılıp burada yükselmek durumundasınız.
22 Eylül 2017

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Arkadaşlarınıza karşı biraz daha ilgili olmanız gerekiyor. Yoksa dost ve arkadaş ilişkilerinde itibar kaybına uğrayabilirsiniz. Biraz daha vefalı olmaya çalışmalısınız.
22 Eylül 2017

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sadece size cazip gelen insanlarla dostluk geliştirmek gibi bir yanlışınız var. İnsan ilişkilerini gözlemeniz gerekiyor. Çok ortak yanı olmayan insanların da sıkı dostluklar kurabildiklerini göreceksiniz. Bu akşam bazı konuklarınız olacak. Bu ağırlamadan fazla memnun olmayacaksınız. Sizi gerecek bir tartışma yaşamak durumunda kalabilirsiniz.
22 Eylül 2017

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, saat 06:02 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde güne adım atıyoruz. Aşk hayatımız, çocuklarımız ve bizi ilgilendiren her konuda geleceğimizi düşünerek hareket edeceğiz. Bugünlerin yarınları da var sözünü bugün bir hayli önemseyeceğiz. Saat 13:27 Ay-Jüpiter kavuşumu moralimizi yükseltir. Güzel bir söz, nazik bir davranış, sevdiğimiz kişiyle olmak, istediklerimizi yapabilmek bizi mutlu eder. Saat 16:04-20:40 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. İlişkinizin hayatınızdaki önemi üzerine düşünebilirsiniz. Bazen ortaklaşa hareket etmek zor olur. Ancak bu ilişki sizin için önem arzediyorsa bir şekilde dengeyi sağlamaya çalışırsınız. Ay-Akrep burcu Saat 20:40 itibariyle etkili olacak. Parasal konularda güçlü olma arzunuzu yükselticidir. Keskin gözlem gücünüz maddi çıkarlarınızı korumanızı deyim yerindeyse burnunuzun iyi koku almasını sağlayıcıdır. Paranın, kişiye sağladığı konfor duygusu sizi oldukça çekebilir. Saat 21:01 Merkür-Pluto olumlu görünümü, durumunuzu endişeli ele almadan her türlü meseleyi kolaylıkla çözebileceğinizi gösteriyor. Merkür yöneticiniz olarak Başak burcunda gayet güçlü. Ev-aile ve özel meselelerin akıllıca gözden geçirilmesinde yardımcınız. Belki bazı pürüzleri gözünüzde büyütüyor olabilirsiniz. Burada önemli olan durumunuzu çok fazla detaylandırıp boşuna kendinize yüklenmemek. Çünkü bu işin altından kalkabilmeniz için hesabı iyi yapmanız yeterlidir. 22 Eylül-23 Ekim tarihleri arasında Güneş-Terazi burcunda ilerleyecek. Bay ve Bayan İkizlerin çekici, nazik, hassas ve dengeli, uyumlu, nazik davrandığı zamandır. Güneş Terazi burcunda benlik kavramının bizliğe dönüşmesi anlamına geldiğinden, bu tarihler arasında partnerinizle paylaşımda bulunmaya gönüllü olmanız gayet faydalıdır. Eğer gerçekçi gözlemde bulunup, karşılıklı yanlış ve doğrularınızı ele alırsanız bu dönemi olumlu geçirirsiniz. İlişkisinde sorun olanlar, özellikle sakin davranmak, birbirlerine karşı anlayışlı olmak ve güven olgusunu ön planda tutmak durumundalar. Burada önemli olan ben haklıyım veya sen haksızsın şeklinde tepkilerde bulunmak yerine biz olmanın keyfine varmaktır. Terazi burcu seyirlerinde kendi zararınıza bile olsa haktan ve haklılıktan yana gerçekçi yüzleşmelerde bulunmak gerekiyor. Çünkü bilirsiniz aşk daima kazanır. Gün boyunca işlerinizde kolaylık, gönlünüzde mutluluk daim olsun. Canı gönülden sevgilerimle,
22 Eylül 2017

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün huysuz olarak ilerlerken kendine odaklı yaşaman mükemmel sonuçlar doğurabilir.
22 Eylül 2017

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bireysel duygularınızla yaşamaktan hoşlanıyorsunuz. Sıradan işlerden hoşlanmadığınız için, farklı duygularınızı ortaya çıkaracak dostlarınızla bir araya gelmekten memnunluk duyacaksınız. Çevresel desteğe ihtiyacınız var.
22 Eylül 2017

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi daha doğru ve güçlü ifade edebileceğiniz bir gün. Yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.
22 Eylül 2017

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün keyif aldığınız ortamlarda bulunabilirsiniz. Kendinizi daha rahat ifade edeceğiniz işlere yönelebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konulara yön kazandırmak için çaba sarf edebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili işler sizi oyalayabilir. Aşk hayatınızla gündeme gelebilirsiniz. Akşam saatlerinde yediklerinize dikkat etmenizde fayda var.
22 Eylül 2017

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İnsanlara isteklerinizi yaptırmak konusunda oldukça başarılısınız. Bugün duygusal isteklerinize çok kolay karşılık bulacaksınız.
22 Eylül 2017

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinize zaman ayırdığınız ve dinlendiğiniz zaman gösterdiğiniz performans herkesi şaşkına uğratıyor. Ne yazık ki kendinize fazla zaman ayırmıyorsunuz. Rejim yapmak istiyor ama başlayamıyorsunuz. Birden kendinizi bu kadar sıkıntıya sokmayın.
22 Eylül 2017

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ev ve aileye ilişkin konularda rahatlama içinde olabilirsiniz. Sorunları halletmiş olmanız sizi tatmin edebilir. Aşkı ruhunuzda hissedeceğiniz bir dönem başlıyor. Evinizi güzelleştirecek değişiklikler yapabilirsiniz.
22 Eylül 2017

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Eski bir dostunuzla tesadüfen karşılaşabilirsiniz. Birlikte oturup eski günleri anacak ve hoş vakit geçireceksiniz. Bu arada zaman zaman duygusallaşabilirsiniz. Parasal konulara yönelik sıkıntılar duymanız mümkün.
22 Eylül 2017

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

1 ay boyunca kimliğinizi aşk hayatınızda, özel yaşantınızda veya varsa çocuklarınızla ilgili oluşumlarda göstereceksiniz. Hayatı keyifli yönleriyle algılayabilir, sportif faaliyetlerde yer alabilirsiniz.
Reklamı Kapat