İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

24 Temmuz 2014
Aşk hayatınızda değişik duygular içerisindesiniz. Bazı şeylerle örneğin bir bakışla veya güzel bir sözle yetinmek yerine daha gerçekçi istekler içerisindesiniz. Kendinize yönelik bazı tereddütlerinizin de bu yolla gidereceğinizi düşünüyorsunuz. Duygu karmaşası içerisinde olduğunuz bugün önce kendi duygularınız netleştirmeli sonra onunla konuşmalısınız.

İkizler Burcu Günlük İş Falı

24 Temmuz 2014
Zihinsel faaliyetleriniz oldukça yüksek. Yalnız işinizle ilgilenmiyor arkadaşlarınızın işlerine de müdahale ediyorsunuz. Sizin yardım sandığınız bu müdahaleleriniz onların canını sıkıyor. Bu davranışlarınızı bırakmalısınız.

İkizler Burcu Günlük Para Falı

24 Temmuz 2014
Maddi konularda akılcı olmaya gayret edin. Kişiliğinizde ve görüntünüzde zaman zaman gerilimler yaşasanız bile bunu kolayca halledebilecek güçtesiniz. Geçmişteki çabalarınızın ödüllerini alabileceğiniz görülüyor.

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

24 Temmuz 2014
Kendinizi ruhsal yönden iyi hissetmediğiniz zamanlar önemli kararlar almaktan kaçınmalı ve sizi sıkan ortamdan kısa bir süre uzaklaşıp iyice düşünmelisiniz.


Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Temmuz 2014
Şimdiye kadar ilgilenmediğiniz konulara merak duyabileceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi geliştirme isteğinizin yoğun olabileceği bu gün araştırmaya yönelik geziler planlamak için çok uygun. Yüksek öğrenim görüyorsanız girişimlerinizden olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Yakınlarınızdan alacağınız desteğin sizi rahatlatacağı görülüyor.

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
Sevgili İkizler 23 Temmuz saat 00:41-23 Ağustos saat 07:46  tarihleri arasında etkili olacak Güneş-Aslan geçiş dönemi  her yıl  bu zamanlara rastlar ve sizler için yolculuklar, eğlenceli aktiviteler, hayatın güzel yanlarının keyfine varma, yeni tanışmalar, farklı bir şeyler yapmak arzusuyla dolu olduğunuz bir süreçtir. Dönemin yansımaları, tabii ki önemli görünümler incelenerek net şekilde anlaşılır. Bunların hemen ilki, 24 Temmuz tarihinde gerçekleşecek.  Farklı yerler görmek, özgür olmak, değişik bir şeyler yapmak için olumlu bir gündür.  Ancak bütçemize göre hareket etmeyi de bilelim olur mu? 27 Temmuz tarihinde Aslan burcunda oluşacak Yeniay, ikinci önemli görünüm olup, çevremiz üzerindeki etkinliğimizin yükselişi, aşka kapılarımızı ardına kadar açma isteğimizi işaret ediyor. Saat 03:29 Ay-Uranüs olumlu görünümüyle partnerinizle ve diğer kişilerle olan ilişkilerinize  mantıklı bir şekilde bakmaya çalışınız. Olgun ve ılımlı bir şekilde olayları ele aldığınızda altından kalkamayacağınız bir sorun kalmaz. Geçmişin bugünle, umudun gerçekle, üzüntünün neşeyle, öfkenin sevgiyle barıştığı nice kandillere. Kadir Gecemizin insanlık alemi için, kutlu ve mutlu günlere vesile olması dileğimle,  


Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
Organizasyon işlerinizde başarı sizin için önemli olacaktır. Planladığınız çalışmalarınızı, kendi kişisel istekleriniz doğrultusunda gerçekleştirmek istiyorsunuz. İş çevrenizde karşı cinsle ilgili ortak çalışmalar içinde olacağınız projeler üreteceksiniz. Duygusal konularda sezgilerinizin güçlü olduğu ve bazı ayrıntıları görebileceğiniz bir gün yaşayacaksınız.

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
Eskilere takılıp kalmayın. Eğer geçmişte yaşanmış bir sıkıntınız ya da size göre iflah olmaz bir derdiniz varsa, sürekli hatırlayıp dertlenmek size kazanç sağlamaz. Muhatabı kimse onunla bir araya gelip halletmelisiniz.


Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
Tartışmalı ortamlardan uzak durun. Kontrolü zor durumları kontrol etmeye çalışmak huzursuzluk ve rahatsızlık yaratmaktan başka işe yaramayacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Sabırsız veya fazlasıyla sabrı tükenmiş ya da öfkeli kişilerle diyaloga girerken dikkatli olunması gerekiyor. Bazı kişiler konuşmaktan sıkılmış, harekete geçme arzusunda veya saldırgan tavırlar geliştirme aşamasında olabilirler. Dolayısıyla birkaç gün için daha rahatlatıcı aktivitelerle vakit geçirmekte, riskli kişi yer ve hareketlerden uzak durmakta, ufak tefek sakarlık ve kazalara karşı tedbirli olmakta fayda var.

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
Kendinize ait kişisel konularda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Özellikle sağlıksız alışkanlıklarınızı hayatınızdan çıkarmak için son derece uygun enerjiler var. Kararlı olursanız kolayca ilerleme kaydedebilirsiniz. Sporla ilgili aktivitelere daha fazla odaklanabilir, görünüşünüzle ilgili değişiklikler yapabilirsiniz. İlişkinize daha fazla zaman ayırmalısınız.


Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
YAZIN ortasında bu öksürük nereden çıktı dememek için beslenmenize biraz dikkat etmeniz gerekiyor. Bağışıklık sisteminiz zayıf.

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
Sağlığınızı kafanıza çok taktınız. Adeta hastalık hastası oldunuz. Dostlarınız bu durumdan çok şikayetçi. Sizin yanınızda rahat değiller. Bu huyunuzdan vazgeçin. İşlerinize dört elle sarılın. Yüzdünüz ve kuyruğuna geldiniz. Bundan sonrası başarı.

Geçmiş İkizler Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!