İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

4 Temmuz 2015
O geçmişte yaşadığı bazı sorunların etkisinden henüz kurtulabilmiş değil. Sizin onu anlayan tavrınızı biraz daha sürdürmeniz gerekebilir. Giderek yoluna giren bir ilişkinin itici gücü olabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük İş Falı

4 Temmuz 2015
İnatçı yapınız nedeniyle bazı tartışmalarda dediğim dedik tavrı gösteriyorsunuz. Bu tavrınızın sadece getirilerini görmemelisiniz. Hak ettiğiniz birçok kazanım, dönemsel engeller nedeniyle kapınızda bekliyor, sabırlı olmanız gerekecek.

İkizler Burcu Günlük Para Falı

4 Temmuz 2015
Bugünlerde eliniz biraz ferah, harcayacak yer arıyorsunuz. Parayla ilişkiniz ciddi revizyonlar gerektiriyor. Önümüzdeki günlerde uzaktan izlemenizin yetmeyeceği bir para tartışmanız olabilir.

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

4 Temmuz 2015
Kendi sorunlarının çözümünde insanların önünü açmalısınız. Bazı yakınlarınızın sorunlarına bütünlemesine eğilmeniz, onların daha çok sorun üretmelerine neden olabilir.


Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
Yakında alacağınız bir haber bazı dengeleri alt üst edebilir. Birtakım köklü değişiklik istekleri içine girebilirsiniz. Kendinize kurduğunuz dünyayı başkalarından bu kadar soyut görme arzunuz, adı konmamış bir yalnızlık arayışının göstergesi oluyor. Mutlu olmanız gereken bir dost kalabalığı içindesiniz. Bu kalabalığın içindeki ortak sorunlar, ortak sevinçler yabana atılır zenginlikler gibi görünmüyor.

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Temmuz 2015
Sevgili İkizler Cuma gününe, Ay-Oğlak burcu geçişiyle uyanacağız. Her konuda belli bir ciddiyet üzerimizde hakim olabilir. Finansal konularda saat 13:38 olana dek halledilmesinde yarar var. Saat 13:38-15:21 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Her durumu ciddiyetle değerlendiririz. Dışarıdan sevgi ve anlayış beklemek, sıcak ve samimi duygularla karşılaşmak çok zordur. Kendi içinizde güven duygunuzu ayakta tutmanız gerekecektir. Sorumluluklar kendini hissettirir ve doğal olarak dış dünya ile aranızdaki mesafe artabilir. Kendinizi koruma altına alırsınız. Kimsenin size zarar vermemesi için, soğuk davranabilirsiniz. Saat 15:21 Ay-Kova burcunda seyrine başladığında, farklı, sıra dışı bir şeyler yaşamak, özgürce paylaşımlarda bulunmak, yeniliklere kucak açmak amacıyla gün boyu bir hayli hızlı hareket edersiniz. İnsanları sürprizlerle şaşırtmaktan hoşlanırsınız.  Üzerinizde denetim kurmayacak, fikirlerinizi sizin bakış açınızla ele alacak insanlarla iletişimde bulunmayı tercih edebilirsiniz. Gönlünüzden geçen tüm güzellikler sizinle olsun. Gönülden sevgilerimle,


Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Temmuz 2015
Düşüncelerinizi hiçbir şekilde değiştirmek istemediğiniz için, sizi ikna etmeleri zor oluyor. Duygusal olmaktan çok, mantıksal davrandığınız için, hatalarınızdan asgari bir şekilde zarara uğruyorsunuz. Atılımcı yönlerinizin ortaya çıktığı dönemlerden birini yaşıyorsunuz. Girişimci ruhunuzu ortaya koyarken, desteksiz kaldığınızı düşünmemelisiniz.

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Temmuz 2015
Sizden desteğini esirgemeyen ve yanınızda olan insanların karşılığında beklediği bir takım şeyler de söz konusu. Burada arkadaşlık ve samimiyetin ötesinde bir alma verme dengesi kurmak her iki taraf içinde kıymetli olacak.


Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Temmuz 2015
İlişkilerinizi geliştirmek, iletişim halinde olduğunuz çevreleri genişletmek için uygun zamanlardasınız. Ancak, size çok fazla yararı dokunmayacak ilişkilerden ya da gönüllü olarak kabul edeceğiniz görevlerden kaçınmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: İletişimsel konular açısından oldukça olumlu birkaç günlük süreçteyiz. Bugün akşam saatlerinden itibaren ve hafta sonu boyunca, bizi motive edecek veya ilham verecek diyaloglar içerisine girebiliriz. Sözlerimiz istediğimiz yeri bulabilir, ifade yeteneği yüksek. Bu enerjiyi anlaşmalara imza atmak ya da üzerinde uzlaşılması gereken konular varsa uzlaşma sağlamak için kullanabiliriz. Özellikle öğle sonrası saatlerden itibaren bu enerji devreye giriyor. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzu özellikle okumalısınız. Hepinize keyifli sohbetler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Temmuz 2015
Çalışma hayatınızdaki konular bugün gündeminize taşınabilir. Uğraştığınız işlere başkalarını da katmak isteyebilirsiniz. Öğle saatlerinde bu konularla ilgili ciddi kararlar alabilirsiniz. Gün içinde gelecekle ilgili beklentileriniz ile ilgili arkadaşlarınızın fikrini almak isteyebilirsiniz. Sosyal konularla ilgilenerek kafanızı dağıtmak size iyi gelecektir.


Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Temmuz 2015
Aceleci kararlardan sakının. Ön plana çıkma savaşı içindesiniz. Bunun size bir yararı olmadığı gibi, aksine zararı dokunacak. Farkında olmadan hataya kapı aralıyorsunuz.

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Temmuz 2015
Duygusal hayatınızla iş hayatınızı birbirine karıştırıyorsunuz. Dedikodular yüzünden özel hayatınızda birtakım fedakarlıklar yapmanız gerekebilir. İşinizle ilgili karar verirken iş arkadaşlarınız konusunda oldukça dikkatli davranmanız gerekiyor.

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Temmuz 2015
Gün içinde aile yaşamınıza zaman ayırabilir, evinizle ilgili işlerinizi tamamlayabilir, danışmanlara başvurabilirsiniz. Ruhunuzda kaygı yerine sevgi enerjisini çoğaltmanız gereken bugün, sevdiklerinizle ev ortamında keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Temmuz 2015
Güneş- Neptün ikilisi özellikle kariyer anlamında artık işlerin yoluna girmesi için yöneticilerinizden, önemli kişilerden alacağınız güzel desteklere işaret etmekte. Hatta belki bu hafta işinizle ilgili seyahatlere de çıkabilirsiniz. Yaptığınız iş ile ilgili manevi  doygunluk, ruhsal tatmin yaşayacağınız bir gün bekliyor sizleri.

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Temmuz 2015
Ortaklaşa para konuları devreye girecek. Sevdiğiniz insanın parasal konularıyla ilgilenebilir veya ortak planlarınız üzerinden gününüzü yönlendirebilirsiniz. Çevrenizden yardım alacaksınız.

Geçmiş İkizler Burcu Burç Yorumu