İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
26 Ekim 2016

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Onun dağınıklığı nedeniyle sürekli diken üzerindesiniz. İş yoğunluğu, arkadaşları, çevresi sizden önce geliyor diye sitem ediyorsunuz ama yanılıyorsunuz. Her şeyin önünde siz varsınız. Bugün ondan gelecek bir telefon sizi çok heyecanlandırabilir.
26 Ekim 2016

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Yaptığınız yeni bir anlaşma sizi tedirgin ediyor. Karşınızdakiler size gerekli olan güveni bir türlü veremiyorlar. Kısa bir süre içinde olumsuz bir gelişme gözükmemekle birlikte, olumsuzluklara hazır olmanızda yarar var.
26 Ekim 2016

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Küçük bir birikiminizi değerlendirmeniz konusunda önerilere ihtiyacınız var. Yatırım konusunda acele etmezseniz zararlı çıkabilirsiniz. Bu konuda size destek olacak bir çevreye sahip olduğunuz için o kadar da zor değil.
26 Ekim 2016

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir yakınınız onu ihmal ediyorsunuz diye size sitem edebilir. Kendinizi savunmak yerine onun taleplerini yerine getirmeniz daha doğru olur.
26 Ekim 2016

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Hızlı karar vermek çoğu zaman size kazandırıyor ama bugünlerde biraz daha temkinli olmanız gerekebilir. Bugün sizi de ilgilendiren bir tartışmada geride durmanızda yarar var. Konuyu enine boyuna düşünmeden fikirlerinizi kimseyle paylaşmamalısınız. Bu kez hızlı davranmak sizi yanılgıya düşürebilir. Çok yakınınızla ilgili alacağınız bir haber sizi çok sevindirecek.
25 Ekim 2016

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Salı günümüz, saat 06:16 Ay-Başak seyir etkinliğiyle başlarken, ailenizle olan ilişkiniz ve güvenliğinizi ilgilendiren konular üzerinde fazlasıyla titizlenirsiniz. Eşinizle, ailenizle ve varsa çocuklarınızla bizzat yakından ilgilenmeniz, sorunlarına çare bulmanız gerekebilir. Saat 07:16 Ay-Merkür görünümü, çevrenizdeki olayları, insanları akıl ve mantıkla ele alacaksınız. Duygularınızı devre dışı tutarak gerçeğe ulaşmak isteyeceksiniz. Size göre iki iki daha dört eder ve hayatı fazla zorlamamak gerekir. Sizin tüm isteğiniz, hak ettiğiniz şekilde size davranılması, olaylar veya uyuşmazlıklar karşısında tarafsızca verdiğiniz kararlara saygı duyulmasıdır. Siz diğerlerinden farklı davranıyor olabilirsiniz ama en azından dürüstsünüz. Kimsenin yüzüne söyleyemeyeceğiniz laf etmiyorsunuz. O zaman gerek ilişkinizde gerekse toplum hayatınızda bu farkın takdir edilmesini beklemektesiniz. Saat 10:43 Ay-Güneş olumlu görünümü bir çok mesele üzerinde enine boyuna düşünmenizi sağlar. Özellikle sağlık konusunda bir hayli durulur. İş hayatınızla ilgili meselelerde daha dikkatli olmakta yarar vardır. Saat 23:55 Ay-Venüs arasındaki görünümü  ilişkide, her iki tarafın da, kendi adına düşünmesi ve kendi dediğini doğru bulması mümkündür.  Bu anlaşmayı zorlar. Bu görünümün bazılarınız için anlamı iş hayatınız veya evinizle alakalı meselenin sizi rahatsız etmesi ve bunun da ev sınırları içinde huzursuzluğa yol açması anlamına gelebilir. Bu durumda da yine olayları büyütmemek, soğukkanlı bir şekilde çözüm bulmak yararlıdır.Dilerim ki, hepimiz için huzurlara vesile bir gün olsun. Kalben sevgilerimle,
26 Ekim 2016

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay’ın bulunduğu konum, yakın bağlarla bağlı olduğunuz kişilerle ilişkilerinizin daha da pekişmesine neden olacak. Yollar ve eğlencelerin önem kazanacağı bir gün. Dostlarınızla birlikte alacağınız ortak kararlar her iki tarafı da memnun edici sonuçlara neden olacak. İçgüdüleriniz mükemmel çalışıyor. Akıllıca kararlar alıcaksınız.
26 Ekim 2016

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Evdeki huzur ortamı bugün keyfinizi yerine getirebilir. Sabah saatlerindeki rahat tavırlar, günün devamında biraz sıkışıklık yaşamanıza sebep olabilir. Evde tamirat işleri çıkarsa ertelemeyin ve düzeltmek içim zaman yaratın.
25 Ekim 2016

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınızda olumlu etkiler altındasınız. Özel hayatınızı canlandıran yenilikler olabilir. Yalnız İkizler için romantizm ve heyecan artıyor. Günün Atmosferi:Aklımız biraz dağınık ve tedirginiz Bu aralar jestlere sürprizlere ve yeni fırsatlara oldukça açığız. Hayatımız kısa yolculuklarla ve yeni gündemlerle hareketlenebilir. Pozitif düşünüyoruz ve sosyal hayatımız dinamizm kazanıyor. Etrafımızdakilerin ilgisi üzerimizde olabilir. Aşk hayatımızda da olumlu gelişmeler kendini gösteriyor. Şu sıralar yeni ve sağlam dostluklar kurabiliriz. Fakat Neptün'ün etkisiyle kendimize olan güvenimiz bir nebze azalıyor ne yazık ki. Bir takım kişilerin bizi menfaatlerine göre şekillendirmeye çalıştıklarını gözlemleyebiliriz. Aklımız biraz dağınık ve duygusal endişe içinde olabiliriz. Karar alma noktasında zorlanabiliriz. Hatalarımızdan ders almamızda yarar var. Fakat kısa zamanda düzlüğe çıkıyoruz.
25 Ekim 2016

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ailevi konularda daha fazla kendinizi ortaya koyabilirsiniz. Alacağınız kararlarda dikkatli olmanızda fayda var. Yoğunlaştığınız konuların dönüşeme uğramasına neden olabilirsiniz. İdealize ettiğiniz konularda savunmacı davranabilirsiniz. Sabırlı olmanızda fayda var. Arkadaşlarınızla plan yapmak size iyi gelebilir.
25 Ekim 2016

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Başarı elde etmeniz için sizi zorlayan insanlar var. Kalbinizi kıran kişiler ise arayı düzeltmeye çalışacak. Bundan gurur duyacağınız aşikar. Fakat iki tatlı söze de kanmayın.
26 Ekim 2016

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sevdiğinize kapris yapmayın. Zira o bundan hiç hoşlanmıyor. Çok dikkatli davranmanız gerekiyor. Çevrenizde inanamayacağınız bazı gelişmeler olabilir. Bu yüzden hazırlıklı olmakta fayda var. Karamsarlığa kapılmayın. Çevrenizde tüm ilişkilerinizde aşama kaydedeceksiniz.
25 Ekim 2016

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca yolculuklar, eğitim öğretim faaliyetleri yabancılarla yapılan işler konusunda başarı elde edebilir, görüşmelerinizden olumlu sonuç elde edebilir ve arkadaş çevrenizin desteğini görebilirsiniz. Akşam üzerinden itibaren ilişkilerinizde olumlu diyaloglar geliştirerek sevgi dolu paylaşımlarda bulunabileceğiniz bir zamandasınız.
25 Ekim 2016

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ebeveyniniz ve yakın akrabalarınızla temasta olacağınız bir Mars günü deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca evinizle ilgili temizlik, dekorasyon, sağlıklı beslenme üzerine odaklı çalışmalarla vakit geçirebilirsiniz.Günün teması yakın çevre, ev işleri, huzur ve keyif aldığınız kendi dünyanızın meşgalelerine odaklı faaliyet ve etkinliklerle günü doldurmak olacaktır. Aile bireylerinizle ve bilhassa ebeveyninizle iletişiminizi sıklaştırmak isteyebilirsiniz. Detay gerektiren konular üzerinde sohbet etmek ve araştırmak isteyebilirsiniz. Sakin kalmaya özen göstermelisiniz.
25 Ekim 2016

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Evinizde dinlenmek en büyük arzunuz olabilir ancak iş yoğunluğu buna izin vermeyebilir. Duygu değişimleriniz sizi yoruyor, bu yüzden ayaklarınızın yere sağlam basacağı konulara yönelmelisiniz.
Reklamı Kapat