İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
24 Ağustos 2016

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Bugün işiniz ile ilgili bir konu yüzünden sevgilinizle kavga edeceksiniz ve kontrolü elinizde tutmakta bir hayli zorlanacaksınız. Sevgilinizden anlayışlı ve sabırlı olmasını istiyorsunuz.
24 Ağustos 2016

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Bugün sabah saatlerinde resmi dairelerde bazı evraklarla uğraşmak zorunda kalacaksınız ve sinirleriniz çok yıpranacak. İlerleyen saatlerde ise günlük işlerinizle ilgileneceksiniz.
24 Ağustos 2016

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Ay sonu yaklaştı ve paranızı artık ölçülü harcamak zorunda olduğunuzu biliyorsunuz fakat her gün karşınıza ayrı bir masraf çıkıyor. Bu konuda kendinize bir plan yapmalısınız ve uygulamaya geçmek zorundasınız.
24 Ağustos 2016

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Hava değişimlerinden doğan bir sağlık problemi ile karşı karşıya kalacaksınız. Psikolojiniz buna bağlı olarak olumsuz yönde etkilenebilir.
24 Ağustos 2016

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinize güveniniz oldukça fazla olacak. Daha önceden yapmaya cesaret edemediğiniz şeyleri yapmaya kalkabilirsiniz. Kendinizdeki bu güveni yakın çevrenizdeki insanlara yansıtacaksınız. Bugün sorunlu giden bazı ilişkilerinizin üzerine gidebilir ve düzeltme yolunda büyük adımlar atabilirsiniz.
24 Ağustos 2016

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Saat 01:44 Ay-Pluto görünümü, bir takım sorunları aşabilmek için,  sabırlı olmanın ne kadar önemli olduğunu işaret ediyor.Saat 14:26 Mars-Satürn kavuşumu, ilişkimizi ortak bir hayatı sürdürmek adına gözden geçirmemiz gereken zamandayız. Sen ve ben değil, biz olabiliyor muyuz bu çok önemli. Eğer yalnızsak, bunun nedenleri üzerinde gerçekçi düşünebiliyor muyuz, ilişki kriterlerimizi neye göre yapıyoruz, nasıl bir beraberlik istiyoruz bütün bunları bugün ele alacağız. Hakikaten temelimiz sağlam ise, sorun yok. Eğer eğreti duran bir ilişki ise, tabii ki zorlanabiliriz. Saat 15:06 Ay-Venüs görünümünde, iç huzurumuzu önemseyeceğiz. Özellikle ilişkimiz, ailemiz ve yuvamızla alakalı konularda eleştirilmekten ve huzurumuzun kaçırılmasından hoşlanmayacağız.Saat 16:21 Ay- Chiron görünümü, ailenizle olan ilişkinizi ve toplumsal hayatınızdaki yerinizi göz önüne alarak hareket etmenizi destekliyor. Kimseye belli etmesiniz de, siz paranın birçok zayıflıkları örtücü etkisinin farkındasınız. Onun içindir ki, artık aza kanaat etmek yerine, büyük oynamak istiyorsunuz. Tabii ki, bunun için en doğru kararı vermekten yanasınız.Saat 21:06 Ay-Jüpiter görünümü, huzura olan ihtiyacımızı kendi başımıza veya ailemizle ilişkimizde, evimiz içinde yaşama arzumuzun göstergesidir. Bu saatlerde karmaşık hiçbir şeyi istemeyiz. Endişelerden kurtulmayı arzularız. Hayatı sevmek, güzelliklere kavuşmak arzumuz yükselir.Saat 22:38-25 Ağustos saat 02:40 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında, her durumu kendi akışına bırakmak ve sakin bir şekilde hareket etmek son derece yararlıdır. Böylece hem kendinizi üzmemiş hem de yormamış olursunuz.Zorlukları güce dönüştürmeyi bilenler, hayattan şikayetten etmezler. Hepimiz için olumlu bir gün geçmesi dileğimle,
24 Ağustos 2016

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Parasal konularda beklediğiniz gelişmeler nedeniyle kendinizi germeyin. Yaşam ve iş tecrübesi olarak sizden büyük olan kişileri ihmal etmemelisiniz. Gündelik yaşamınızda sizi zorlayan konuya karşı, daha sistematik nasıl yaklaşılacağını ve kişilerle olan yakınlaşmalarınızın derecesini belirlemelisiniz.
24 Ağustos 2016

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Mücadeleci ve size karşı direnç gösteren insanlarla bir arada olup önemli konularda bir takım ortak kararlar almanız beklenebilir bugün sizden. Karşılıklı baskıcı tavırların kimseye bir faydasının dokunmayacağını görmeye çalışın
23 Ağustos 2016

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Hoşlanmadığınız durumlar oluşursa uzaklaşmanız tartışmanızdan daha faydalı sonuçlar doğurabilir. Manipülatif durumlar kendinizi kötü hissetmenize neden olabilir. Kendinize nasıl davranılmasını istiyorsanız insanlara öyle davranmanız gereken günler. Zararlı alışkanlıklardan uzak durmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Boğa burcundaki Ay’ın olumlu açıları maddi, toprakla, gayrimenkullerle ilgili işleri halletmek için uygun günde olduğumuza işaret ediyor. Önemli kişilere danışabilir, finansal başlıklarda görüşmeler veya geleceğe yönelik planlar yapabiliriz. Kalıcı ilişkiler kurmak veya bağları sağlamlaştırmak için de uygun zaman. Sabırlı ve sakin olabilmek haftanın diğer günlerine kıyasla daha kolay olabilir, ama Pazartesi günü haftalık yazımızda haftanın genel durumunu yazmıştık malum. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
24 Ağustos 2016

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde gizli kalmış koşullar sizin dengenizi bozabilir. Bazı olayları akışına bırakmanız gerekebilir. Kabullenmek sizi rahatlatabilir. Sorumlu olduğunuz konularda fikrinizi savunmak için acele edebilirsiniz. Gün içinde sakin kalmaya özen gösterin. Sorumlu olduğunuz konularda başarılı olmak için fazla çaba sarf etmeniz gerekebilir.
24 Ağustos 2016

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sorunları büyütmeyin ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik konulara odaklayın. Günün ilerleyen saatlerinde dostlarınızla buluşabilirsiniz.
24 Ağustos 2016

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızdaki yoğunluk davranışlarınıza da yansıyor. Ancak özellikle dikkat isteyen konularda bunu önlemeniz yararınıza olacak. Içinizdeki fırtınaları iş yaşamınıza aksettirmeyin. Rahatlamak için bütün yarım kalmış işlerinizi bitirmekte yarar var.
24 Ağustos 2016

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Moral ve enerjinizin en üst seviyede olacağı bugün, kalabalık ortamlar, düğün, davet, organizasyon ve görüşmelerde yer alabilir, sosyal ortamlar aracılığı ile yeni insanlarla tanışabilir ve sevdiklerinizle eğlenceli, keyifli bir gün geçirerek geleceğe ait olumlu kararlar geliştirebilirsiniz.
24 Ağustos 2016

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ruhunuza şifa verecek etkinliklere katılabilirsiniz. Ruhani çalışmalar yapmak, hayatınızda affedemediğiniz kimseleri affetmek ve ruhunuzdaki derin yaraları onarmak için çok uygun bir gündesiniz.Bilinçaltı çalışmalarının efektif bir sonuca ulaşabileceği konumda bulunuyor olmasından faydalanabilmelisiniz. Kontrolünüz dışında gelişen konularla ilgili çözüm geliştirme konusunda çok önemli detayları görebilecek ve değerlendirebilecek fırsatlara sahipsiniz. Bilhassa ilişkilerinizde çatışma ihtimaline karşı tetikte olmalısınız. Burç burç yorumları çatışma günlük burç yorumları
23 Ağustos 2016

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Önemsemeyeceğiniz detaylar başınıza iş açabilir. Bazen iş sorumlulukları size fazla ağır geliyor ve ne yapacağınızı şaşırıyorsunuz. Gerginliklerden kurtulmanız gerekiyor.Önemsemeyeceğiniz detaylar başınıza iş açabilir. Bazen iş sorumlulukları size fazla ağır geliyor ve ne yapacağınızı şaşırıyorsunuz. Gerginliklerden kurtulmanız gerekiyor.
Reklamı Kapat