İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

25 Nisan 2015
Bugünlerde çevrenizi kuşatan aşk öğretilerine kulaklarınızı kapalı tutmalısınız. Duyguları esas alıyor, ilişkide göremediğinize inanılan birçok şeyi ayrıntı olarak değerlendiriyorsunuz.

İkizler Burcu Günlük İş Falı

25 Nisan 2015
Kolektif çalışma yürütmek zorunda olduğunuz insanlarla aranızdaki gerilimleri bir an evvel yok etmelisiniz. Zaman içersinde ulaşmayı hedeflediğiniz köşe noktalar, daha planlı bir koşuşturmacayı gerektiriyor.

İkizler Burcu Günlük Para Falı

25 Nisan 2015
Yapmak zorunda kalacağınız bazı masraflarla, bütçenizdeki delik bir süre daha açık kalacak. Bugünlerde abartılı, düşsel bulacağınız bazı para diyalogları ciddiye alınmaya deyebilir.

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

25 Nisan 2015
Kendinizi yorgun ve halsiz hissetmenizin arkasında esas olarak, almakta zorlandığınız kararlar var Son günlerdeki bedensel yorgunluklarınız tamamen zihinsel.


Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Nisan 2015
Bugün önceden aldığınız bir kararı uygulamak isteyeceksiniz. Gelecek planlarınızla ilgili olarak bir karar aşamasına birlikte geldiğiniz insanları çok iyi tanıyorsunuz. Bu yüzden kafanız biraz karışık. Güvensizlikler kararınızı geciktiriyor. Çok yönlü kişiliğiniz yeni hareketlenmelere eğilimli. Hayatınızdaki önemli ilişkileri iyi değerlendirmeniz gerekebilir.

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Nisan 2015
Sevgili İkizler saat 01:37 Merkür-Chiron olumlu görünümüyle cumartesi gününe adım atıyoruz. Bu enerji,  kendinizi geliştirmeniz, aklı başında hareket etmeniz halinde zorlukları kolaylıkla geride bırakacağınızı ve arzu ettiğiniz zirveye çıkacağınızı söylemektedir.  Özellikle iş sahasında ve toplumsal yaşamda seçtiğiniz alanda başarılı olmanın kuralı budur. Zaten bu oluşum bahsettiğim şekilde ilerlemeniz için sizi desteklemektedir. Saat 16:12 itibariyle etkili olacak  Ay-Aslan burcu geçişinde, aktif bir şekilde hareket edebilir, bulunduğunuz alanda söz sahibi olabilirsiniz.  Toplumla ilişkiniz en az yakın çevrenizdeki insanlarla olan bağlantınız kadar güçlüdür. Fikirlerinizi öne sürmekten, kabul ettirmekten zevk alırsınız. Sevdiklerinizin  varlığını yanınızda hissetmek, size sevgi ve özen göstermeleri hoşunuza gidebilir. Bu saat itibariyle  ruhunuz bir çocuk gibi coşkulu  olduğundan, duygularınızı ifade ediş tarzınızda da bunun yansımalarını görmek mümkündür. Özgürce kendinizi öne sürebilirsiniz. Saat 23:09 Ay-Satürn görünümü, ilişkinizle alakalı konularda birbirinize karşı daha hoşgörülü yaklaşımların önemini vurguladığı gibi, gelir geçer tarzda değil, meseleleri ciddi biçimde ele alacağınızı işaret ediyor. Mutluluk dolu bir Cumartesi günü diliyorum. Güzellikler emrinize amade olsun. Kalben Sevgilerimle,


Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Nisan 2015
Güneş Koç burcunda ilerlerken, iddialı yönlerimiz ortaya çıkıyor. Başlangıçlar için uygun bir ortam gibi görünmesine rağmen, Jüpiter'in geri hareketi yüzünden, aşk dahil hiçbir konuda yenilik yapılmaması gerekir. Süregelen işbirliğiniz varsa, ve bundan memnunsanız, sorun yok.. Aksi takdirde ilişkilerinizi gözden geçirmenin tam zamanı. İlişkilerinizde haklı bile olsanız hiçbir konuda ısrar etmemelisiniz....

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Nisan 2015
İyimserliğiniz, dışarıya yansıyan pozitif yaklaşımlarınız size bugün kazanç getirecek. İyi iletişim ve uyum çok önemli. Ancak siz yine de tedbirli olup yapılmış planların üzerinden geçin. Arkadan edilen laflara dikkat.


Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Nisan 2015
Bazı konuları hafife alıyor ya da daha rahat cümleler kuruyor izlenimi verseniz de, aslında bu durum, ortama veya koşullara renk katıyor olabilir. Bu sayede, on gündür rafa kalkmış bazı fikir alışverişleri de canlanabilir belki. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Eğlenceli ve sosyal bir haftasonundayız. Hatta yarın, sürprizlere açığız da diyebilirim. Cumartesi itibariyle, günün ilk yarısında biraz kararsızlıklar, yanılgılar, dalgınlıklar ve belirsizlikler olsa da, akşamüstüne doğru saatlerden itibaren günü, yapmak istediğimiz şeylere ayırmamız olası. Sadece Cumartesi yi Pazar a bağlayan saatlerden itibaren, ufak tefek gerilimler söz konusu olabilir(özellikle Aslan, Akrep, Boğa, Kova burçları ve yükselenleri bu burçlarda olanlar için). Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Nisan 2015
Terazi burcundaki Güneş sizi mutlu kılan ve kendinizi daha rahat gösterebileceğiniz olumlu koşullara işaret etmekte. Hayatın güzel yönlerini görmeniz zor değil. Ancak bu arada iş hayatında biraz daha düzenli olmaya bakmalısınız. Özellikle iş ortamındaki düzensizlik ya da karışıklıklar yüzünden kendinizi daha fazla yıpratabilirsiniz. Ev ve özel hayatınızla ilgili konulara da önem verebilirsiniz. Evde sorumluluklar artmakta. Tamamlanması gereken işler, eve ait yatırımlar söz konusu olabilir. 


Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Nisan 2015
Çevrenizle ilgili bir mutluluğa şahit olacaksınız. Bunu sizin de yaşamamanız için hiç bir neden yok. Tercihlerinizi doğru yapmanız yeterli.

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Nisan 2015
Günlük işlerinizle alakalı bağlantılarınızın veya özel yaşamınızdaki bir ilişkinin niteliği, çok daha ciddi bir boyut kazanabilir. Kendinizi, bir anda, hayatınızı değiştirebilecek önemli bir kararın arifesinde bulabilirsiniz.

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Nisan 2015
Gün içinde kariyer, aile büyükleri, kurumlar ve patronlarınızla ilgili güçlü destekler alma imkanına sahipsiniz ve gün içinde aşk hayatınızda teklifleri değerlendirebilir, sizin için uzun süre kalıcılık teşkil edebilecek bir ilişkiye adım atabilir ve varolan ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. İş ve özel hayatınızda ilerleme imkanınızın en güçlü vurgulandığı gündesiniz.

Geçmiş İkizler Burcu Burç Yorumu