İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

30 Ekim 2014
İlişkinizi mutluluk içinde götürüyorsunuz. Aşktan beklentileriniz oldukça alçakgönüllü. Onu koşulları içinde değerlendirmek gibi bir özelliğiniz var. Ama partnerinizin aynı şekilde baktığından pek emin görünmüyorsunuz..

İkizler Burcu Günlük İş Falı

30 Ekim 2014
Son günlerde üzerinizdeki bezginliği atmış görünüyorsunuz. İşlerinize asılmanız, dolayısıyla da başarılı olmanız sizi canlandırıyor. Mesleğinizdeki yetkinliğinizin başarılarınızda payı büyük.

İkizler Burcu Günlük Para Falı

30 Ekim 2014
Yoldaki paranızın gelmesi an meselesi. Küçük birikiminize o parayı da ilave edip almayı düşündüğünüz şeyi bugünlerde alabileceksiniz. Yakında işyerinizin size bir sürprizi olabilir.

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

30 Ekim 2014
Çıkarcı biriyle, onu yeterince tanımadan muhabbeti ilerletiyorsunuz. Sizin açınızdan, sonu pek hayırlı görünmüyor.


Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Canlı hayata bağlı birisiniz. Ama bu özellikleriniz istediğiniz yaşamı size sağlayamıyor. Bugünlerde can sıkıntısına çok açık bir durumda görünüyorsunuz. Gelecek günlerde hayallerinizi kıyısından, köşesinden de olsa, yakalayacaksınız.

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Sevgili İkizler saat 01:17 Merkür-Kuzey düğüm kavuşumu, Perşembe günümüzün en önemli görünümüdür. Bu oluşum, aşkta zihin ve beden uyumunun önemini vurguluyor. Konuşmak, dinlemek ve anlaşmak çok önemli. Sizler de bugün, kendinizi ifade ederken ben yerine biz demeyi tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde bunu beklersiniz. Yaşanan beraberlikte veya genel olarak ilişkilerde destekleyici olmayı tercih etmenizde yarar vardır. Bu görünüm, paylaşmak, endişeleri bir yana bırakıp uzlaşmak demektir. Çocuklarınızla ilişkiniz veya çocuk sahibi olma arzunuz da bu görünüm altında yükselişe geçer. Mantıklı düşünürsünüz. Artısı ve eksisiyle meseleyi gözden geçirirsiniz. Bu görünüm, ailevi ve kişisel durumun gereksiz meselelere takılmadan ortaklaşa olacak şekilde ele alınmasında yardımcıdır. Konuşulur ve barışılır. Bekar İkizler için bu görünüm, karşı cinsle olan tanışmanın, bir arala gelişin, haberleşmenin işaretçisidir. Saat 05:01-15:52 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu saatler içinde elimiz kolumuz bağlıymış gibi hissederiz. Bir şeyler yapmak isteriz, fakat bir nedenle  sözümüzü tutamayız. İşte böyle durumlarda soğukkanlı olmak son derece önemlidir. Zaten  böyle olduğunuz zaman çıkış yolu  bulmanız kolaylaşır. Boşluk saatlerinde sakinlik şart. Yeni bir girişimde bulunmak veya plansız hareket etmek gayet sakıncalı olabilir. Duygu dünyanızla alakalı konularda ise, bugün hafif bir karamsarlık hali veya sorumluluklarınızın yarattığı sıkıntılı durumlar ön planda olabilir. Saat 15:52 itibariyle Kova burcunda ilerleyecek Ay, cumartesi günümüzün tümünde etkilidir. İletişim konularında sizin kadar hızlı, çevik hareket eden biri yoktur desek yeridir. Baskılara karşı çıkmak, kendi yolunuzu çizmek, ideallerinize sahip çıkmak, dünyadan, ülkenizden bahsetmek, hayatın eğlenceli oyunlu yanlarından konuşmak sizi keyiflendiricidir. Sosyal ilişkilerinizin çoğunluğunda dostlarınız baş sırayı alabilir. Her kesimden insanla sözel olarak anlaşmanız mümkündür. Din, dil, kültür, ülke farkı gözetmeksiniz herkesi kucaklayabilirsiniz. Yeter ki karşınızdaki kişi iyi niyetli olsun, dürüst davransın ve arkadan vurmasın. Bütün bunlar keyifli bir gün geçirmeniz için yeterlidir. Günün gelişmeleri yüzümüzü güldürsün. Bugünümüz dünden daha güzel olsun. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
İkna yeteneğinizin yüksek olduğu bir gündesiniz. Çevrenizle iş birliği içinde olacağınız bir gün. Bazı paslaşmalar sonucunda günün ilerleyen saatlerinde istediğiniz ortamı yakalıyorsunuz. Yaşama felsefi baktığınız için, çevrenizi yargılamaktan çekiniyor ve hoşgörülü davranmanız gerektiğine inanıyor, fakat zorlanıyorsunuz.

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Bugün gayet hırslısınız. Neye elinizi atsanız sonuca ulaştırmadan bırakmayacak bir haliniz var. Kararlı ve dirayetli enerjinizi iyi değerlendirin. Maddi konularda ise çok fazla verim olmayabilir. Hesap kitaplara hiç girmeyin.


Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Belli bir girişiminizin olası potansiyeli üzerine düşünmeye başlayabilirsiniz. Emin olamazsanız, çoğu dahi fikrin kimsenin fark etmediği anlarda akla gelenler olduğunu unutmamalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda inisiyatifi ele geçirebileceğimiz, daha fazla para kazanabileceğimiz, daha fazla özgür hissedebileceğimiz veya yaratıcılığımızı gösterebileceğimiz durumlar varsa, diğerlerinin bu alanda bize yardımcı olmasını ya da bizi fark etmesini beklemek yerine gerekli adımları kendimiz atabiliriz. Dolayısıyla, bu gelişmeyi veya ilerlemeyi sağlayabileceğimiz zemini hazırlamamızda fayda var veya hazırlayabileceğimiz bir gün. Sevgili arkadaşlar Cumhuriyet Bayramı özel yazım Hürriyet sosyal sayfalarında. Hepinizi bekliyorum. Tüm ülkemizin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun. Sağlık ve sevgi ile kalın…

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Bugün finansal konularda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yeni yatırımlarınıza dair girişimlerinizde daha esnek olmanızı gerektiren koşullar gözüküyor. Gün içinde ortaklarınızla veya yatırımcılarınızla görüşmeniz gerekebilir. Yalnız aşırı sorumluluk duygusu işe dair stresinizin artmasına sebep olabilir. Sakinliğinizi korumaya çalışın.


Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
PARTNERİNİZE duygusal sorumluluklar yüklüyor ve güven duygusuna ihtiyacınız olduğunu ona hissettiriyorsunuz.

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Aşk ile işi birbirine karıştırıyorsunuz. Bu da işinizi tehlikeye sokabilir. Herkese mavi boncuk veriyorsunuz. Çapkınlıktan vazgeçip daha kalıcı ilişkilere yönelmelisiniz. Her an çok iyi anlaşabileceğiniz bir kişiye rastlayabilirsiniz. Hatta yeni bir yaşam kurabilirsiniz.

Geçmiş İkizler Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!