İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

22 Aralık 2014
Geçmişten çıkarttığınız önemli dersler var. Ama ağır davranmanızı engelleyemiyor. Bu defa tekrar yanılgılar yaşayamayacağınızı düşünüyorsunuz. Yine de biraz hareketlenmenizde bir sakınca yok.
Facebook Twitter Google+ Addthis

İkizler Burcu Günlük İş Falı

22 Aralık 2014
Gelişmelere objektif bakmanız yararlı olacak. Örgütçülüğünüz hayranlık uyandırıyor. Bugünler içinde bazı tasfiyeler, sizin de katılacağınız çetin tartışmalara neden olabilir.
Facebook Twitter Google+ Addthis

İkizler Burcu Günlük Para Falı

22 Aralık 2014
Sizinle ilgisi olmayan bir parayla, bugünlerde esas ilgililer kadar ilgilenmeniz gerekecek. Para konularındaki düzgün imajınız, size kaçamayacağınız birtakım yükümlülükler yükleyebiliyor.
Facebook Twitter Google+ Addthis

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

22 Aralık 2014
Bazı zaaflarınız size bugünlerde üzüntü yaşatabilir. Bu duruma biraz dikkat etmelisiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
İyi ilişkiler içindesiniz. Doyumlu birliktelikler ve yararlı dayanışmalar size zengin bir sosyal yaşam sunuyor. Bu sıralar alacağınız bazı davetlerde, ilginç bulacağınız kişilerle yeni başlangıçlara adım atabilirsiniz. Yakın geçmişte bir konuyla ilgili olarak gözden kaçırdığınız ayrıntılar, bugün dikkat gerektiren görüşmelerde ortaya çıkabilir.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
Sevgili İkizler, 22  Aralık saat 01:03-20 Ocak 2015 saat 11:43 arasında Oğlak burcunda seyrini sürdürecek Güneş seyri, astrolojik olarak hayata gerçekçi bir şekilde bakıldığı, sorumluluk çerçevesinde hareket edildiği zamanlardır. Bu süreç,  eşiniz veya partnerinizin iş hayatı, mali durumu, ortak kazançların dürüst bir şekilde pay edilmesi, birbirinize duyduğunuz sadakat tümüyle önemli hale gelir. Hem iş konuları üzerinde birlikte gözden geçirmelerde bulunulur hem de birbirinizle olan birlik ve bütünlük duygunuz gözden geçirilir. Eğer bu anlamda bir problem varsa ve bunlar bir türlü düzeltilmiyorsa, iki kişinin de oturup saygı çerçevesi içinde bunları ele almaları mutlaka gerekir. Güneş-Oğlak sürecinde, iş hayatınızla ilgili hedefler belirlerken, maddi açıdan rahatlık ve güvenilirlik gayet kıymetlidir. İş ortaklığında da aynı ilkeler geçerli olacaktır. Hukuki ve yasal haklarınızın farkında olmak gerekir. Saat 03:36 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak Yeniayın bugün iki ayrı görünümle örtüştüğünü görüyoruz. Neptün olumlu görünümü, kendinizi geliştirmeniz, aklı başında hareket etmeniz halinde zorlukları kolaylıkla geride bırakacağınızı ve arzu ettiğiniz zirveye çıkacağınızı söylemektedir. Özellikle iş sahasında ve toplumsal yaşamda seçtiğiniz alanda başarılı olmanın kuralı budur. Zaten bu oluşum bahsettiğim şekilde ilerlemeniz için sizi desteklemektedir. Merkür ile görünümü,  parasal, ailevi  konular üzerinde derinlikli düşünmenizi,  başkalarıyla birlik ve beraberlik anlamında yaşanan zorlukları gözden geçirmenizi sağlıyor. Finansal yaklaşımlarınızdan iç güvenliğinize kadar her konuyu şöyle bir ciddi anlamda ele almakta yarar var. O güzelim yürekleriniz her zaman mutlu olsun. Yeniay, size hayırlı olanı nasip etsin. Kalben sevgilerimle,
Facebook Twitter Google+ Addthis


Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
Değişken bir ruh hali içindesiniz. İmajınızla ilgili değişimler içinde olmanıza rağmen, güçlü kişiliğinizi ön planda. Yaşamınızda gerçekleşebilecek tüm olaylara farkı bir şekilde yaklaşıyor ve çabalarınızın boşa gitmesinden hoşlanmıyorsunuz. Karşılaştığınız problemleri gözünüzde çok fazla büyütüyorsunuz. Enerjinizi bölmeden yoğunlaşmalısınız.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
Y eniay paylaşılan değerler, paralı ortaklıklar, borçlar, krediler, ödemeler ile ilgili yaşam alanınızda gerçekleşecek. Yeni ve sonucunda uzun vadede size faydasının olacağına inandığınız borçlanmalar gündeme gelebilir.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
Oğlak burcunda oluşacak yeni ay, önümüzdeki iki haftalık süreçte Maddi başlıklı konularda yenilikleri, yeni başlangıçları, borç alacak meselelerini veya bazı ödemeleri gündeminize taşıyabilir. TÜM BURÇLAR İÇİN GÜN GENELİ: 22 Aralık’ta Oğlak burcunda oluşacak olan yeni ay ve yavaş yavaş Oğlak burcunda biriken gezegenler, hepimizin burcumuza göre yukarıda ele aldığım alanlarda yenilenme ve ilerleme sürecinde olduğumuzu gösteriyor. Bu haftanın en önemli gezegen geçişi ise, eğitmen gezegen Satürn’ün Akrep burcundaki eğitimini tamamlayıp, Yay burcuna geçecek olması. Bu gezegen geçişi kendini bir gün de hissettirmeyeceği ve etkisinin yol aldığı 3 yıl boyunca sürecek olması nedeniyle yıllık yorumlarımız biter bitmez ele alacağım bu konuyu daha geniş şekilde yorumlayacağım. Zira, önümüzdeki üç yıl boyunca gündemimiz değişiyor olacak. Uranüs Pluton sert açısının agresifleştiren, saldırgan kişileri ve ani gelişmeleri gündemimize taşıyan etkilerini geçen hafta Pazar günü yazmıştım. Bu hafta ve Şubat ayına kadar bu etkiler de devrede olacak bilginize…
Facebook Twitter Google+ Addthis

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
Duyacağınız bir kaç söz sakın canınızı sıkmasın. Meyve veren ağaç taşlanır unutmayın. Doğru bildiğiniz yolda ilerlemeye devam edin.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
Bugün idari ve hukuksal işlerde güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Başkalarına emir vermekten çok hoşlanıyorsunuz ve herkesi sizin kurallarınıza uymaya zorluyorsunuz. Eğer iş arkadaşlarınızla aranızda büyük bir kavga çıkmasını istemiyorsanız, yalnız çalışmalısınız.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
Bugün saat 14:33’de Yay burcunda gerçekleşecek olan Yeniay ile birlikte özel yaşamınız vurgulanırken, bu yeniay ilişkisi olmayanlar için yeni bir ilişkiye ve sorunsuz devam eden ilişkilerde evlilik, nişan, kutlama kararlarına işaret ederken, ilişkisi uzun zamandır problemli ve kuşkulu devam edenleriniz için açıkça bir hayal kırıklığı yaratacak etkiler sunarak, sizin yakın dostluklar ve özel yaşamınızda partnerinizle olan ilişkilerinizi düzenlemenize yardımcı oluyor olacak. Yeni ay haftası ayrıca iş hayatınızda yapacağınız değişiklikleri desteklerken, yeni teklifler almanıza ve hedeflerinize çaba göstererek ulaşacağınız yönünde işaretler sunmakta
Facebook Twitter Google+ Addthis

Geçmiş İkizler Burcu Burç Yorumu