İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

30 Ocak 2015
Güzel bir birlikteliğiniz var. Eski aşklarınızdan birinden haber almak ya da onunla tesadüfen karşılaşmak suretiyle aklınız karışabilir. O kişiye geri dönmek isteğiniz yok ama tuhaf duygular içine de girebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük İş Falı

30 Ocak 2015
Bugün işle ilgili hiçbir şey düşünmek istemiyorsunuz. Askıda kalan projeler haftayı bekliyor. İş ortamında tanıştığınız bir insanla aranızda duygusal ya da arkadaşça bir yakınlaşma doğabilir.

İkizler Burcu Günlük Para Falı

30 Ocak 2015
Para durumunuz hiç fena değil. Giderleriniz yüklü olmasına rağmen kendinizi gayet iyi kurtarmışsınız. Olağanın dışında beklemekte olduğunuz bir para geleceğe benziyor.

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

30 Ocak 2015
Alkolü fazla kaçırabilir ailenizle büyük tartışmalara girebilirsiniz. Ölçülü davranmazsanız bütün keyfiniz kaçacak.


Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ocak 2015
Bugün kendinizi streslerden, çıkmazlardan tamamen soyutlayacak, hayatı bambaşka bir gözle göreceksiniz. Ailenizle vakit geçirmek size iyi gelecek. Sorunları bırakın kendi kendilerine çözülsünler. Kendinizi bu kadar yıpratmanın hiç faydası olmadığını sonunda göreceksiniz. Kararsız kaldığınız konulardan yalnız birinde çabuk davranmanız gerkecek.

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ocak 2015
Sevgili İkizler, Cuma günümüz, saat 02:02 Ay-Mars görünümüyle başlayacak. Ay, burcunuzda  ilerlemeye devam ediyor. Yeni fikirlere ve gelişmelere açıksınız. Ancak yanılmamak için dikkatli olmayı bilmemiz lazım. Sözgelimi sözleşmeler, iş konuları, imza gerektiren evraklar, görüşmeler bunların tümünde aklı başında hareket edelim. Saat 10:23 Venüs-Satürn görünümü, kariyer konularında bir hayli önem taşıyor. Ancak mali açıdan önemi de vurgulayıcı, Şöyle ki, yapılan işe göre alınacak olanın tespiti şart. Görüyoruz ki, paylaşmada bir sorun yaşanabilir. Karşımıza çıkabilecek teklifler veya anlaşmalara göre alınacakların, paylaşımların dürüstlükle gözden geçirilmesi lazım. Eğer bazı durumlar ters gidiyorsa, bunların mutlaka tekrar ele alınması gerekir. Aynı durum sözleşmeli yapılan evlilikler veya boşanma nedeniyle nafaka konularında da geçerlidir ve dikkatli olmayı gerektirir. Saat 11:24-31 Ocak saat 09:08 arasıda Ay-Boşluk etkisi altındayız. Yeni bir kararın verilmesi, dün verilmiş olan bir kararın bugün değiştirilmesi yanlış olur. Durumları gözlem altına almak, olur ve olmazları tespit etmek çok daha faydalıdır. Saat 15:39 Mars-Pluto olumlu etkileşimi,  hem iş hayatınız hem kişisel kararlarınızın hem sorumluluklarınızın  hem de yaşadığınız bir takım problemlerin ciddi anlamda ve sağlamlık ilkesi altında gözden geçirilmesi gerekiyor. Kafanızı karıştıran, hatta karar vermenizin önüne geçen her ne varsa bunların mutlaka ele alınması şart. Ne kadar güvendeyim, nelerin ayıklanıp temizlenmesi gerekiyor sorularına cevap bulmanızda bu görünüm faydalıdır. Saat 15:47 Güneş-Merkür görünümü, geri hareket dönemine denk geliyor. Yeni bir atılımda bulunmak veya aklınıza eseni yapmak, düşünmeden etmeden uygulamalarda bulunmak yanlış olabilir. Daha sonra sizi uğraştırabilir. Değişimde bulunma ihtiyacınız ne kadar yoğun olsa da adım atmayı düşündüğünüz konuda ehil misiniz? Bunlara bakmak lazım. Rutin hayatımızı sürdüreceğiz. İşlerimizi yapacağız. Her şey gerçekçi bir şekilde gözden geçirilerek, nerelerde aksamalar oluşuyor, hangi sorunlar yüzünden ilerleme tam olarak sağlanmıyor bunları belirleyeceğiz. Esenlik dolu bir gün diliyorum. Her şey umduğunuz yönde gelişsin. İşlerinizde kolaylıklar dileğimle,


Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ocak 2015
Ay burcunuzda ilerlerken, duygusal anlamada renkli kişiliğini rahatça ortaya koyabileceksiniz. Bugün duygularınızı karşı tarafa aktarırken, romantik özel kelimelerle kendinizi ifade etmeyi başaracaksınız. Çevrenizi kişisel olarak etkileyecek ve bir çok kişinin ilgisini üzerinize çekeceksiniz. Partnerinizle bazı ortak kararlar alacaksınız.

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ocak 2015
Bugün resmi görüşmeleriniz için uygun olabilir. Zaten isteseniz de sıcak ve samimi diyaloglar oluşturmakta zorlanacaksınız. Başvurular ve yaptıklarınızın takdir edilmesi kısmı zor olsa da, önemsenmek için elverişli olacak.


Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ocak 2015
Yanlış hesaplar ya da farklı konularda farklı yanlışlar yaptığınız kişilere müdahale etmemelisiniz. Bırakın, herkes kendi yolundan derslerini alarak ilerlesin. Tüm burçlar için gün geneli: Fikir alışverişlerinin ve bilgi paylaşımlarının ya da arayışlarının yoğun olabileceği bir gündeyiz. Ancak, Venüs ve Satürn arasındaki olumsuz açı, özellikle günün ilk yarısını ikili ilişkiler açısından zorlaştırabilir, şansızlıklar söz konusu olabilir, gergin diyaloglardan kaçınmak için sakinliğimizi korumamızda fayda var. Satürn etkisi, yüzümüze çarpan gerçeklerle daldığımız hayallerden uyanmamız anlamına gelebilir. Ancak, Mars ve Pluton arasındaki olumlu etkileşim sayesinde, öğle sonrası saatlerde işlerimizi halletmemiz, engelleri ortadan kaldırmamız daha kolay olabilir. Planlarımızı devreye sokabileceğimiz, girişimlerde bulunabileceğimiz güç ve cesarette olacağız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ocak 2015
Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.


Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ocak 2015
AŞK: Duygusal açıdan en hassas gündesiniz. Ama gerçekle iç içe değilsiniz. Kafanızda yarattığınız bir takım hayalleri gerçek sanarak partnerinize karşı kırıcı oluyorsunuz. O size karşı birçok şeyi zaten kanıtladı. PARA: İş dünyasında kavgacılıkla amaçlarınıza ulaşmak istiyorsunuz. Kendinizi ifade etmenin yolu bu olmamalı. Emeklerinizi yok edebilirsiniz. SAĞLIK: Sağlık sorunlarınız git gide azalıyor. Ufak ağrılarınızı kafanıza takıp sorun yaratmayın.

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ocak 2015
Bugün rutinle ve önemsizmiş gibi görünen sıkıcı detaylarla uğraşmak istemeseniz de günlük işlerinizi erteleme yoluna gitmekten kaçınmalısınız. Eğlenme ve dinlenme isteğinizi, arkadaşlarınız ne kadar güçlendirirse güçlendirsin, yine de dizginlemelisiniz.

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ocak 2015
Gün boyunca maddi konular, kredi, miras, nafaka, burs ve ortak gelirle ilgili konular odak noktanız olurken, aşk hayatınız ve çocuklarınızla iletişim konusunda gerginliklere açık bir enerjiden geçtiğiniz için güç mücadelelerine girmeden enerjisi daha ılımlı bir günde diyalog geliştirmeye çalışmanız sizin için faydalı olacaktır.

Geçmiş İkizler Burcu Burç Yorumu