İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

21 Kasım 2014
Her şeyin mükemmel gitmesi zaman zaman sizi korkutuyor. Oysa daha uzun bir süre, bu mükemmel durum sürecek gibi gözüküyor. Bu duyguyu, çok beyniyle yaşayan birisiniz. Ardı arkası kesilmeyen hesaplarınız var.

İkizler Burcu Günlük İş Falı

21 Kasım 2014
Maddi çözümlerin gerçekleşme ihtimali biraz güç. Bunun dışındaki yeni birtakım gelişmelerden en çok siz memnun olacaksınız. Geleceğe umutla bakışınızın önünde sorun yaratabilecek ceddi engeller yok.

İkizler Burcu Günlük Para Falı

21 Kasım 2014
Birikim çabalarınızdaki aşırılıklar, size artı tasarruflar sağlayabilir. Birkaç kişiyi ana sorumlular olarak gördüğünüz sıkıntılar geçici. Yakında kısmen de olsa rahatlayabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

21 Kasım 2014
Bir ilişkinizde sergilediğiniz duyarsızlık, belli bir zaman sonra unutulmanıza neden olabilir.


Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Kasım 2014
İlerleyen saatlerde küçük bir grupla geçmiş bir sorun üzerinde yeniden konuşmalarınız olabilir. Bütün bu konuşmaların sonucunda, üzerinde düşünmekte olduğunuz konular hakkında karalara varabilirsiniz. Sorumluluk duyup ele aldığınız konularda şansınız yanınızda olacak. Kimi tartışmalarda gösterdiğiniz dik başlı tavır, bazı özel fırsatları yakalamanızı engelleyebiliyor.

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Kasım 2014
Sevgili İkizler Cuma günümüz Ay-Akrep burcu seyriyle başlıyor. Saat 05:33  Ay-Pluto görünümü, çalışma hayatını içeren konularda zihinsel  ve duygusal anlamda  derinleşmemizi sağlayıcıdır. İhtiyaçlarımızı  daha fazla önemseriz.  Kim bize  karşı ve kim bizimle beraber?  bütün bunları anlamak isteyebiliriz Hatta durumları lehinize çevirmek için olayları manipüle etmeniz dahi mümkündür.  Fikirlerimizi ortaya koyma ve uygun alanlarda değerlendirme ihtiyacımız  bugün oldukça yoğundur. Saat 16:01 Merkür-Mars görünümü, sağlığımızla ilgili konulardaki tetkikler, şikayetlerimizin giderilmesi için doktor muayeneleri, evimiz, ailemizle ilgili işlerin halledilmesi  yönünde de önemlidir. Ayrıca ailemize ait mallar, miras gibi konuların görüşülmesi anlamında kıymetlidir. Hesaplamalar yapabiliriz. Bu işlerimizi nasıl düzene koyacağımızı veya halledeceğimizi derinlemesine inceleriz. Karar verdiklerimizi uygularız. Saat 20:02 Ay-Mars olumlu görünümü ve saat 20:19 Ay-Merkür kavuşumu, bizi zorlayan her ne varsa ondan kurtulmak, mücadelemizde başarılı olmak arzumuzu işaret eder. Başarılı, verimli ve güven dolu  bir gün geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Kasım 2014
Ay burcunuzda ilerlerken, huzursuz ve çelişkili yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Kişisel çatışmalar içinde olabilirsiniz. Yapacağınız işleri planlama konusunda zorluklar yaşayacaksınız. Ortak fikirlerine ihtiyaç duyduğunuz kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Dostlarınızın size önerilerini önemsemelisiniz. Değişim yaşıyorsunuz.

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Kasım 2014
Bugün elinize aldığınız işlerde, en büyük kapasitenizi ortaya koymak, en güzel ve ideal olanı yaratmak ana amacınız olsun. Maddi kaygıları bir kenara bırakın. Bugün için işin manevi tatmini sizi çok daha fazla doyuracak.


Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Kasım 2014
Belli konularda yanlışlar yapan veya doğru gelmeyen eğilimleri olan kişilerin girişimlerinizi merak etseniz bile, içerisinde yer almamaya veya katılımda bulunmamaya özen göstermelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Riskli hareketlerden, dengesiz hareketleri, temelsiz beklentileri olan veya öfkeli kişilerden uzak durmakta fayda var. Tabii bizim de sakinliğimizi korumamız gerekiyor. Her ne kadar iyi niyetli olursak olalım bugünlerde, yorum, eleştiri, tavsiye veya önerilerimiz karşı tarafa itici görünebilir veya kendilerini tehdit altında hissetmelerine neden olabilir. Kafası karışık ya da çıkmazdaki kişilere yardımcı olacağı kesin olan durumlarda dahi fazla dürüst olmak karşı taraf tarafından farklı anlaşılabilir. Sakinliği korumak istiyorsak düşüncelerimizi kendimize saklamamız, inatçı veya baskıcı olmamamız gereken bir gündeyiz. Ev, yuva, yaşanılan yer ya da aileyle ilgili konular da ilgi bekliyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Kasım 2014
Bugün iş yerinde zekanızla öne çıkabileceğiniz durumlar oluşabilir. İşle ilgili sorunların çözümünde oldukça önemli bir rol üstlenebilirsiniz. Çalışma ortamınızdaki olumlu hava devam ediyor. Sağlığınızla ya da alacağınız hizmetlerle ilgili ufak aksilikleri abartma eğiliminde olabilirsiniz. Kendinizi boş yere strese sokmayın.


Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Kasım 2014
Gün içerisinde farklı duyguları yaşayacaksınız. Ailenizin size ne kadar önem verdiğini görmeniz, aynı önemide sizin onlara vermeniz gerekiyor.

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Kasım 2014
Geleceğinizle ilgili önemli kararlar alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Sevdiğinizle bazı sorunlar çıkabilir. Onun da fikirlerine önem verin. Uyarılarını dikkatle dinleyin. Elde edeceğiniz kazanç yüzünüzü güldürse bile çok büyük gelişmeler beklemeyin.

Geçmiş İkizler Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!