İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

7 Ekim 2015
Onu terk ederken bir bedel ödeyeceğinizi biliyordunuz. Şimdi hatalı davrandığınızı düşünüyorsunuz. Ama geri dönüp bir şeyleri yeniden başlatmak için biraz geç kalmış görünüyorsunuz.

İkizler Burcu Günlük İş Falı

7 Ekim 2015
Yaptığınız iş başvurularından yanıt gelmemesi umudunuzu kırmamalı. Yakında yüzünüz gülecek. İş hayatınız son günlerde bir kabusa dönüştü. Orada yaşadığınız ilişkilere daha fazla katlanmak istemiyorsunuz.

İkizler Burcu Günlük Para Falı

7 Ekim 2015
Büyük borçlara girip aldığınız şeylerin birçoğu gereksiz. Harcamaları biraz daha kısmanız gerekiyor. Taksitin cazibesine çok kapılıyorsunuz. Yakında bir para haberiniz olabilir.

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

7 Ekim 2015
Son günlerdeki aşırı duygusallığınızı biraz törpülemenizde fayda var. Duygusal bir insansınız, ama bazı olaylara duygusal yaklaşmak sıkıntılara yol açabiliyor. Bunu da sık, sık yaşıyorsunuz.


Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Ekim 2015
Yakın çevrenizdeki bir sağlık sorunu ile ciddi biçimde ilgilenmeniz gerekiyor. Bir çıkmazın içinde görüyorsunuz kendinizi. Şimdilik böyle bir şey söz konusu değil. Ama tavırlı davranmanız, biraz kımıldamanız gerekiyor. Yakında bir yolculuğunuz var. İşle ilgili görünüyor. Ama siz bunu aynı zamanda turistik bir yolculuğa döndüreceksiniz.

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Ekim 2015
Sevgili İkizler, saat 01:58 Merkür-Satürn görünümü, Çarşamba gününün iki önemli enerjisinden biridir. Özellikle ilişkinizde yaşanan bir takım sorunların giderilmesi yönünde önem taşır. Ancak Merkür geri hareket dönemindeyiz. Bu problemleri gidermekte her iki tarafın da birbirine adil davranmasında yarar var. Eğer, anlaşmakta zorlanıyorsanız, tartışarak neyi çözümleyebilirsiniz ki?  Geri hareket aslında, mevcut duruma yeni bir bakış açısıyla bakmak şeklinde  değerlenilse, inanın çok faydalıdır. Koparıp atmak nasıl yanlışsa, hemen oldu bittiye getirmek de,  bir o kadar yanlış olur. Sözgelimi, eski bir sevgilinin yeniden dönüşü gibi durum varsa, aceleyle karar verilmemelidir. Bebek sahibi olmayı düşünenler, siz de lütfen bir daha düşününüz. İlişkisi yeni başlayanlar, önce birbirinizi tanıyınız. Uzun vadeli planlar yapanlar, her bir olasılığı gözden geçiriniz. 13 Ekim tarihindeki Yeniayda, bu görünüm tekrar oluşacak. O güne bir gelelim. Ondan sonra mevcut hale bir bakalım. Ona göre bir karar veririz. Saat 05:53 Mars-Neptün karşıtlık etkisinde, iş ve ev konularında epey koşturmamız olur. Ancak kafamız da bir hayli karışabilir. Bir yandan evdeki şartlar diğer taraftan iş hayatındaki şartlar arasındaki farklılık bizi zorlayabilir. Hatta iki arada bir derede misali, nereye öncelik tanımak lazım bilemeyebiliriz. Ben çok gerçekçi olmanızı, önceliklerinizi iyi belirlemenizi tavsiye ediyorum. Gün boyunca dikkatli gözlemde bulunmamız, işlerimizi aceleye getirmememiz dileğimle,  


Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Ekim 2015
İmajınızı, iş hayatınızı veya toplum içerisindeki duruşunuzu negatif etkileyeceğini düşündüğünüz ya da genel anlamda düşündüğünüzde kendinizi iyi hissetmediğiniz iş, plan, program veya düzenlemeler söz konusu olabilir. Bu anlamda içgüdülerinize güvenmeli, eğer varsa, diğer seçenekleri değerlendirmelisiniz.

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Ekim 2015
Bir hobinize eşlik edecek ya da bir eğlence ortamında karşılaşacağınız yeni biri hayatınızda kalıcı hale gelebilir. Bugünlerde, özel hayatınızın işte aksaklıklara sebep olmasına izin vermeyin. Bugün kısa bir gezi iyi gelebilir.


Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Ekim 2015
Bilerek veya bilmeyerek bazı gerçekleri çarpıtan kişiler sizi yanıltabilirler. Dolayısıyla, elinize karşınızdaki kişinin söylediklerinin veya yaptıklarının doğruluğunu ispatlayacak kesin bazı bilgiler veya ipuçları geçene kadar beklemeniz gerekiyor olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde kararsızlıklar, belirsizlikler, unutkanlıklar ya da yanılgılar söz konusu olabilir. Öğle saatlerinde işler netleşmeye ya da biz daha kararlı olmaya başlıyoruz. Ancak, genelde yanıtıcı etkiler, yanıltıcı durumlar veya manipülatif kişiler daha dikkatli olmamız ve detaylara odaklanmamız gereken bir günde olduğumuza işaret ediyor. Öğle sonrası saatlerde kendimize güveniyoruz, üzerinde yoğunlaşacağımız işleri tamamlayabilir ve başarı sağlayabiliriz. Akşam saatlerinde değişik hoşluklar, ufak tefek sürprizler ya da hoşumuza gidebilecek farklı denebilecek gelişmeler söz konusu olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Ekim 2015
Bugün gündeminiz hareketli olabilir. Yazışma ve konuşmaların yoğunluğu altında kendinize zaman ayırmakta zorlanabilirsiniz. Gün içinde denge ve uyum içinde olmak isteyebilirsiniz. Üstlerinizle iletişiminiz önem kazanabilir. Yakın çevrenizin yaşadığı olaylardan etkilenebilirsiniz. Kendi odak noktanızda kalmaya özen gösterin.


Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Ekim 2015
Girdiğiniz her ortama uyum sağlamaya çalıyorsunuz. Bazı konularda bir hayli idealist ve iddialısınız. Başkalarının projelerini de gözden geçirin.

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Ekim 2015
Başarınızla büyük ilgi çekiyorsunuz. Bunun tadını çıkarın. Gelecekte de önemli projelere imza atacaksınız. Hafta sonlarını evde başbaşa geçirmek, ilişkinizin yoluna girmesini sağlayacak. Yalnızsanız, kabuğunuzdan çıkmalı ve sosyal faaliyetlerde bulunmalısınız.

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Ekim 2015
Gün boyunca ikili ilişkilerinizde sürpriz gelişmelere ve olumlu haberlere açık olduğunuz bugün, sosyal ortamlar, davetler ve organizasyonlar aracılığı ile eğer bekarsanız ilginizi çeken birisiyle tanışma imkanınız sözkonusu olacak. İş hayatınızdaki hedeflerinizin desteklendiği bugün, akşam saatlerinde ikili ilişkilerinizde geçmiş düşüncelere takılmamaya ve alınganlık göstermemeye dikkat etmelisiniz.

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Ekim 2015
Ev içinde su tesisatı ile ilgili sıkıntılar, problemler söz konusu olabilir. Özellikle kariyerinizi ilgilendiren konularda hatalı davranışlar, hayal kırıklığı, yanlış konulara yanlış tepkiler ve öfkeler yüzünden sıkıntılı durumlara düşebilirsiniz aman dikkat. Aile içinde kriz yönetmeyi iyi bilin, siz kriz yaratmayın. Aynı etkiler iş hayatını içinde geçerli, aklınızdan çıkarmayın.

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Ekim 2015
Göz önünde olacağınız yerlerde yanılgılar meydana gelebilir. İş alanlarınızdaki belirsizlikler, aile hayatınızda yanıltıcı davranmanıza neden olabilir. Enerjiniz düzgün çalışmayabilir.

Geçmiş İkizler Burcu Burç Yorumu