İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
29 Temmuz 2016

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınız bugün çok renkli olacak. Sevgilinizle ilişkiniz her geçen gün güzelleşiyor. Ona her gün biraz daha bağlanıyorsunuz. Bugün sevgilinizden güzel sözler duyabilirsiniz.
29 Temmuz 2016

İkizler Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızda bazı sorunların üstesinden gelmeyi başardınız. Şimdi rahatsınız ve kafanızda iş ile ilgili çok fazla problem yok. Bugün kendinizi geliştirmeye yönelik faaliyetlerde bulunabilirsiniz.
29 Temmuz 2016

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda bazı olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Bugün bir süredir tahsil edemediğiniz alacaklarınızı tahsil edebilir ve mali olarak rahatlayabilirsiniz.
29 Temmuz 2016

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

İnsanlara verdiğiniz bazı sözleri yerine getiremiyorsunuz. Altından kalkamayacağınız işler için insanlara söz vermemelisiniz.
29 Temmuz 2016

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün genel olarak huzursuz olacaksınız. Yapmayı ihmal ettiğiniz işleriniz bugün başınızı ağrıtabilir. Özellikle bir yakınınıza verdiğiniz sözü tutamamanız sizi oldukça sıkıntıya sokacak. Öğle saatlerinde kendinizi yorgun ve isteksiz hissedebilirsiniz. Dinlenmeye zaman ayırmalı ve enerjinizi çabuk tüketmemelisiniz.
29 Temmuz 2016

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Saat 08:17 Ay-Güneş görünümü, hareketlilik, konuşma, dinleme, yenilikte bulunma ve hız kazandırıcıdır. Buna alışık olduğunuzu biliyorum. Herkesi ilgiyle izleyebilir, çabucak öğrenebilir, şirinlikler yaparak dikkat çekebilir, eğer hoşunuza gitmeyen bir şey olursa somurtabilirsiniz. Belki bazıları için fazla konuşkan biri olarak görülebilirsiniz. Ancak size kızmak bu saatlerde pek  mümkün değildir. El üstünde tutulursunuz. Saat 16:45 Ay-Neptün görünümü, bazı konularda kafanızı karıştırabilir. İşlerinizi yaparken dağılmamaya dikkat ediniz. Saat 14:06 Ay-Satürn karşıtlığı, ilişkinizi veya ilişki, iş ortaklığı gibi meselelerin biraz yorucu, hayli zorlayıcı, hatta anlaşmazlıklara davetiye çıkartıcı yönü olduğunu işaret ediyor. Görmezden gelemeyeceğimiz, üstünü kapatamayacağımız problemleri çözümlemek için, yapılması gereken ciddiyetle duruma bakmak olmalıdır. Uzun vadeli düşünmeliyiz. Evet iletişimdeki farklılık, beklentilerin ayrı oluşu can sıkıyor. Gerçekten gideceğimiz yolu, vermemiz gereken kararı iyi tespit etmek için bugünlerde bilinçli olmak zorundayız. Saat 23:49 Merkür-Mars görünümü etkisinde, kimsenin nazını niyazını çekecek halimiz yok. İyimser düşünmeye, canlanmaya, hayatı güzel yanlarıyla yaşamaya açıksınız. Fakat birileri kalkıp da, canınızı sıkarsa, ters konuşmaya kalkışırsa buna kayıtsız kalmazsınız. Gün, güzellikleriyle bizi kucaklasın. Her adımınız hayırlı olana kapılar açsın. Kalben sevgilerimle,
29 Temmuz 2016

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay burcunuzda ilerliyor ve bugün, özgürce çalışmaktan yanasınız ve işinize karışılmasından hoşlanmıyorsunuz. Kişiselliğinizi vurgulamaktan ve sessiz bir şekilde kendi düşüncelerinizi savunmaktan yanasınız. Sosyal ilişkilerinizde daha yapıcı ve yaratıcı davranmayı yeğlediğiniz bir gün içindesiniz. Olayların yönünü kendi doğrularınız için değiştirmek istemeniz doğal.
29 Temmuz 2016

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevre ilişkilerinizin canlanacağı bir gün sizi bekliyor. Aniden gündeme gelen sosyal organizasyonlar size maddi anlamda fırsatlar yaratacağı gibi yeni kişiler tanımanıza da neden olacak. Yenilikler sizi her zaman heyecanlandırır ve yüksek moral bulmanıza neden olur.
28 Temmuz 2016

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Taraf tutmamalı ve tutamayacağınız sözler vermemelisiniz. Bonkörlüğünüzden fayda sağlamaya çalışan kişiler olabilir. Kendiniz ve sevdikleriniz için en iyisi ne ise o şekilde ilerlemelisiniz. Hayatınızı basitleştirmenin faydasını görebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde istediğimiz alanlarda iş bitirici olabiliriz, ama öğle sonrası saatlerden itibaren, karşımızdaki kişileri dikkatle dinlemeli ve düşünmeden asla konuşmamalıyız. Aksi takdirde ilişkiler veya hayatımızın diğer alanları zarar görebilir. Aşırı ısrarcı veya kafasının bildiğine giden bir profil çizmekten veya bu tür kişilerle tartışmaktan kaçınalım. Hızlı düşünmek, ani kararlar almak, çabuk şekilde sonuca ulaşmak veya yanlış şeyler söylemek nedeniyle anlaşmazlıklar, tartışmalar veya düşmanca hareketler artabilir. Önemli kararlar almak, önemli iş görüşmeleri, pazarlıklar, yüksek meblağlı harcamalar veya hukuki konular açısından uygun günde değiliz. Zira, alelacele karar almanın veya hareket etmenin zararlı sonuçları olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
29 Temmuz 2016

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kişisel konularla ilgilenebilirsiniz. Hassas olduğunuz olaylarda daha tepkisel olabilirsiniz. İkili ilişkileriniz gündeminizi etkileyebilir. Sorumlu olduğunuz konularda verdiğiniz mücadeleler sıkıntılı olabilir. Gelecek planlarınızla ilgili değişimler sizi duygusal olarak etkileyebilir. Hayal ettiklerinizle gerçekler arasında kalabilirsiniz.
29 Temmuz 2016

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sorumlu olduğunuz konularda artışlar gündeme gelebilir. Çalışma arkadaşlarınızla iletişiminiz önem kazanabilir. Yüzeysel ilişkilerinizi sorgulayıp kendinizi çatışma içinde bulmanız mümkün. Ancak doğruyu yanlışlardan ayırabilen bir zekanız var ve bunun için sıkıntıya düşme şansınız çok az oluyor. Pratik çözümleriniz sayesinde dostlarınız sorun yaşadığında sizi arıyor.
29 Temmuz 2016

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün idari ve hukuksal işlerde güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Başkalarına emir vermekten çok hoşlanıyorsunuz ve herkesi sizin kurallarınıza uymaya zorluyorsunuz. Eğer iş arkadaşlarınızla aranızda büyük bir kavga çıkmasını istemiyorsanız, yalnız çalışmalısınız.
29 Temmuz 2016

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca aile ilişkilerinize ve özel hayatınıza zaman ayırabilir, evinizle ilgili düzenlemeler yapabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminde yakın alanınızdaki ilişkilerde incinmeye açık bir zamandan geçeceğiniz için daha sakin ve ılımlı yaklaşmanız faydalı olacaktır.
29 Temmuz 2016

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili engelleyici etkilerle karşılaşabilirsiniz. Birden fazla konuyla aynı anda ilgileneceğiniz, konuşmaya, anlatmaya, okumaya ve yazmaya uygun ve haberleşmenin tüm alanlarında aktif olabileceğiniz bir gündesiniz.Ani ve anlık karar verilmiş organizasyonlara ve arkadaş etkinliklerine karşı hazırlıklı olabilirsiniz. Mesleki kazançlarınızda beklenmedik gelişmeler kaydedebilirsiniz. Parasal gelişmelerin ışığında kendinizi ruhen coşkulu ve kararlı bir yapıda hissedebileceksiniz.
29 Temmuz 2016

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün itibarıyla seyahat ve eğitim konuları ile yabancılarla yapılacak işlerinizi gözden geçireceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Bu alanlarda birtakım yavaşlamalar oluşabilir.
Reklamı Kapat