İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
30 Nisan 2016

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Yeni tanıştığınız ilişkilerde güçlükler yaşayabiliyorsunuz. Bu ruh durumunuzu aşmanız gerekiyor. Yaşadığınız uzun süreli yalnızlık, flörte yatkın özelliklerinizin bir kısmını almış gibi görünüyor.
30 Nisan 2016

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Rekabetin, çekişmenin de bir inceliği olduğunu düşünüyor, tersi davranışlara tepkimeci davranıyorsunuz. İnsanı rahatsız eden fırsatçılıkları iş dünyasının kurallarından sayamıyorsunuz.
30 Nisan 2016

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Gönlünüzün cömertliğini, parayla olan sorumlu ilişkiniz görünmez hale getiriyor. Bu yanlış gözlemle paracı biri olarak görülmeniz sizi üzüyor. Oysa ki, eşinizle dostunuzla dar günlerde paylaşmayı biliyorsunuz.
30 Nisan 2016

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Gerginliklerin etki alanının biraz da olsa uzağında kalmayı becerebilmelisiniz. Dirençli, canı pek biri olunca sağlık sorunu yaşamayacağınızı düşünmemelisiniz.
30 Nisan 2016

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu sıralar sağlık konularına daha özenli yaklaşmanız gerekecek. Bu konuda, son günlerde sürdürdüğünüz boş vermişlik, başınıza küçük dertler açabilir. Duygusal bir dönemdesiniz. İdeallerinize yakınlaştığınız hissi, enerjinizi daha da yoğunlaştıracak. Bu moral durumuyla bugünlerde içinizde hissedeceğiniz coşkular size yeni kararlar aldırabilir.
29 Nisan 2016

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 10:07-11:46  arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde sabırsız davranırsınız. Ektiğinizin  karşılığını almak istersiniz.  Alamadığınızda, sesinizi  çıkarırsınız. Ancak bunun ayarını iyi yapmamızda yarar var. Saat 11:46 itibariyle Kova burcunda ilerleyecek Ay, çevrenizle olan her türlü bağlantınızda,  tarafsız düşünmenizi ve  sempatik bir şekilde davranmanızı sağlayıcıdır. İster yeni bir ortamda soluk alın, isterseniz tanıdıklarınızla bir arada olun farketmez,  bugün yenilikçi  dünya görüşü ile  durumları gözden geçirebilir, farklı ve sıra dışı olan yenilikleri yaşamınızda uygulamayı arzu edebilirsiniz Dostlarınızla, sevdiklerinizle güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,
29 Nisan 2016

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün işinizle ilgili pürüzlere takılacak ve olabilecek aksilikler karşısında gerekli önlemleri alacaksınız. Ay’ın bulunduğu konum, rutin hayatınızla ilgili bir takım tıkanmalar yaşayabileceğinizi gösteriyor. Güçlü kişilerin yardımıyla sorunlarınızı halledecek ve akşama doğru kendinizi daha rahatlamış hissedeceksiniz.
29 Nisan 2016

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün diğer insanların sizin için yapabileceklerini, verebileceklerini fazla büyütmeyin gözünüzde. Size göre verilebilir olanı onlar altın tepsiyle size sunmayacaklar. Planlarınızı bireysel emeği baz alarak yapmakta fayda var.
29 Nisan 2016

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı konuları görmezden gelmek ısrarla üzerine gitmekten daha doğru olabilir. Aslında bugüne kadar, bazı konularda yeterince sabır gösterdiğinizi düşünüyor olabilirsiniz, ama biraz daha sabırlı olmanız sizin için en iyisi olabilir. Sempatikliğiniz ise, diğerlerini etkilemenize yardım edecektir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dünün ısrarcı kişileri veya tavırları sabah saatlerine kadar anlaşmazlık nedeni olabilir. Öğle saatlerine kadar Ay boşlukta biz de bir tür rölantideyiz. Öğle sonrası saatlerde ise, yaratıcı fikirlerimiz, yenilikçi tavırlarımız, fikir alışverişleri, etkileyici diyaloglar, öğrenme arzusu, sosyal planlar, mental aktiviteler ön planda olacak. Aklımızı doğru şekilde kullanabilir, aklımızdan yararlanabiliriz. Karşı tarafı etkilemek istiyorsak, duygulara değil, mantığa hitap etmeliyiz gün boyu. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
29 Nisan 2016

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün farklı konularda kendinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. İlginizi çeken konular için daha fazla şey öğrenebilirsiniz. Ani yolculuklar planlayabilirsiniz. İşlerinizde daha fazla konu ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları toparlamak için yabancılardan yardım alabilirsiniz. Duygusal konularda değişim yaşayabilirsiniz.
29 Nisan 2016

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün duygularınız değişecek ve içinizde nedenini anlamadığınız bir coşku uyanacak. Bu durum hayal gücünüzü harekete geçirecek.
29 Nisan 2016

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür’ün geri hareketi sebebiyle bugünden itibaren ve önümüzdeki üç hafta boyunca aklınızdakileri ya da içinizdekileri paylaşmamanız sizi huzursuz etmeye başlayabilir. Bunları görmezden gelip, yüzleşmemeniz işleri yokuşa sürebilir. Korkmayın. Hatta güvendiğiniz kişilerin desteğiyle enerjiniz ve üretkenliğiniz artabilir.
29 Nisan 2016

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca eğlenceli ortamlar, sosyal aktiviteler, konser, düğün, davet ve arkadaş çevrenizle yapılan etkinliklerde yer alabilir, sevdiklerinizle keyifli iletişim kurabilir ve beklediğiniz bir haberi ani olarak alabilirsiniz. Görüşmelerinizin keyifli geçeceği bugün, iş hayatınızda güç mücadelelerinden uzak durmayı tercih etmelisiniz.
30 Nisan 2016

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Özellikle toplumu ilgilendiren özgürlük temalarında hukuki yaptırımların destekçisi olabileceğiniz bir gün yaşıyorsunuz. Bu konularda sosyalleşebilirsiniz. Astroloji bugün daha çok ilginizi çekecektir. Havacılıkla ilgili teknolojilere olan yaklaşımınız yoğunlaşabilir. Uçak yolculuklarına çıkmak için çok özel fırsatlara sahip olabilirsiniz.   Genel olarak ise; Ay tüm gün Kova burcunda kalacak. Ay’ın Kova burcunda olduğu günlerde rutin işlerle sınırlanmak istemezsiniz. Değişik ve monotonluktan uzak, farklı konulara eğilmek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyalleşerek, insanlarla bol bol iletişim kurarak, zihinsel faaliyetlerinizi arttırarak, hareketli ve iletişimi bol bir gün geçirebilirsiniz.    İnsanlardan ve koşullardan bağımsız olarak kendi canınızın istediği şeylerle uğraşmak ve aynı kafadan dostlarla beraber hareket etmek isteyebilirsiniz. Kapalı, sıkışık, dar yerlerde olmak veya sizi boğan kişilerle olmaktan hoşlanmazsınız. Siyasi, toplumsal, insanlığı ilgilendiren konulara daha ilgi duyabilirsiniz. İnternette bol bol gezinebilir, sosyal medya ile meşgul olabilir, sosyal paylaşım sitelerinde çeşitli bağlantılar kurabilirsiniz. Kendi bloğunuz veya sayfanızda paylaşımlar yaparsanız daha fazla kişiye ulaşmanız mümkün.    Yine de Merkür Retro hareketinin yaratacağı karmaşa ve gecikmelere karşı hazırlıklı olunuz. Grup enerjisinin oldukça güçlü olduğu bu günde topluluklarda aktif olmak için iyi bir gün. Ayrıca her zaman sosyalleştiğiniz gruplar dışında yeni ve yaratıcı fikirlerle uğraşan kişilerle kontakta olabilirsiniz. Medya, basın, internet ve diğer haberleşme araçları üzerinden ulaşacağınız kitlelerle ilgili önemli işlerde ekstra dikkatli olunuz. Baskı işleri ve yayınlarla ilgili çalışmaların üzerinden iki kez geçerek kontrol etmeyi ihmal etmeyiniz.    Fütüristik, yaratıcı ve ileri teknolojiyi ilgilendiren konulara ilgi duyabilirsiniz. Bilim kurgu, astronomi ve astroloji ile ilgili kitaplar okuyabilir veya yayınları takip edebilirsiniz. Enerji çalışmaları yapmakla, akupunktur, alternatif tıp yöntemleri uygulamakla etkin sonuçlar alabilirsiniz. Arkadaşlarınız fikirlerinize destek verecek ve sıra dışı isteklerinize bile uyum sağlamaya çalışacaklardır.
29 Nisan 2016

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ruh haliniz sabah saatlerinde size değişik deneyimler yaşatabilir. Öğleye doğru enerji olarak daha rahat olacaksınız. Elde ettiğiniz deneyimleri iş alanlarınıza aktarmayı başaracaksınız.
Reklamı Kapat