İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

23 Ağustos 2014
Yakında uzun bir yolculuğa çıkacaksınız ve sevgilinizden bir süre ayrı kalacaksınız. Bu durum sizi psikolojik olarak çok yıpratsa da gittiğiniz yerde biraz rahatlayacaksınız.

İkizler Burcu Günlük İş Falı

23 Ağustos 2014
İşyerinizde gelişen çoğu olaya tepkisiz kalıyorsunuz ve gelişmeleri takip edemiyorsunuz. İşinizde biraz daha dikkatli olmalısınız. Özellikle detaylara daha fazla özen göstermelisiniz.

İkizler Burcu Günlük Para Falı

23 Ağustos 2014
Para durumunuza ilişkin bugün bir haber alacaksınız ve ani kararlar vermek zorunda kalacaksınız. Her ne kadar bu kararı vermek için az zamanınız olsa da dikkatli düşünmelisiniz.

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

23 Ağustos 2014
Bugün sağlığınız ile ilgili bir sorun gündeme gelebilir. Bu sorun çok önemli olmamakla beraber canınızı biraz sıkabilir.


Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Ağustos 2014
Son derece enerjik bir gün geçirmeye hazır olmalısınız. Bir çok yeni karar alabilir ve bunları hemen uygulamaya geçebilirsiniz, özellikle işinizle ilgili konularda ilginç girişimleriniz olacaktır. Duygusal açıdan kendinizi güçlü hissediyorsunuz ve sizi heyecanlandıracak bazı olaylar yaşayabilirsiniz. Ani tepkilerden ve ani davranışlardan kaçınmaya çalışmalısınız. Sevgi hisleriniz yoğunlaşacak ve çevrenize karşı olan ilginiz oldukça artacaktır. İki farklı konu gündeminizde olacaktır ve bu iki konu arasında bir seçim yapmanız gerekebilir.

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Ağustos 2014
Sevgili İkizler 23 Ağustos saat 07:46-23 Eylül saat 05:29 tarihleri arasında Başak burcunda ilerleyecek Güneş, eviniz alanı içinde tadilat-bakım-onarım, hijyen, bebek bakımı,  el işi veya ev-ofis tarzı çalışmaların işaretçisidir.  Ayrıca eğitim ve iş hayatınızla ilgili konular ön plana gelecektir. Ev veya ofis yeri kiralamak bu süreçte etkilidir.  Ev alanı içinde bu konularla ilgili konuşmalar, düzenlemeler yapılabilir. Bu dönem, her şey titizlikle gözden geçirilir. İster Ailenizle olan ilişkinizi ılımlı bir şekilde sürdürmek, onlara hizmette bulunmak, düzenlemeler nedeniyle her şeyin yerli yerine oturtulması anlamında sabırlı olmak gerekir. Mükemmellik arzusu bir hayli yoğundur veya şartlar gereği ister istemez her şeyin iyisi arzu edilebilir. Şimdi dönemin etkin görünümlerinin siz İkizler  açısından  nelere işaret olduğuna bir bakalım. Güneş-Başak geçişinin etkin görünümleri: 25, 29 Ağustos ve 3, 8, 11 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek.  25 Ağustos tarihinde,  hem mali konular üzerinde ilişkilerimizi gözden geçireceğiz hem de iş ve ev arasındaki dengeyi yerli yerine koymak için çabalayacağız. İşimizde hakimiyetçi tavırlar içinde olabiliriz. Aynı şekilde başkaları da üzerimizde egemenlik kurmaya çalışabilir. 29 Ağustos Güneş-Neptün karşıtlık etkisi altında evimiz, ailevi ilişkilerimiz, iş hayatımız ve mesleki konular üzerinde mutlaka gerçekçi düşünmemizde yarar var. Bazen her şeyi fazlasıyla endişeli bir şekilde ele alabilirsiniz. Doyumsuz, saplantılı ve psikolojik anlamda huzursuz bir kişi gibi davranabilirsiniz. Hiç bir şeyden memnun olmadığınız için ani kararlar vererek yenilikte bulunmak isteyebilirsiniz. Ancak ben derim ki, bugün sakin olunuz ve durumunuzu iyice gözden geçirerek neye ihtiyacınız var? neler yapılmalı sorularını akıllıca yanıtlayınız. Gönlünüzce bir cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,  


Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Ağustos 2014
Kombinasyon burcunuz Aslan'da ilerleyen Ay romantik duygularınız körüklerken, ilişkilerinize yumuşak geçişler sağlıyor. Sahiplenme duygunuzun ve yaratıcılığınız bugün sizin için çok önemli. Umursamadığınız duyguların sonradan sizi zorlamasını istemiyorsanız, şimdiden gerekli önlemleri almalısınız.

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Ağustos 2014
Bol haber, bol konuşma ve de kalabalık o rtamlarda bulunma ile dolu dolu bir gün geçirebilirsiniz. Yapıcı ve bağışlayıcı olmaya gayret ederseniz günün keyfi daha da artacak. Düşüncede iyimser olmak iyi olanı karşınıza çıkaracak.


Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Ağustos 2014
İstemediğiniz organizasyonların, bağlantıların veya işlerin içinde olmamanız ve net şekilde ‘’hayır’’ demeniz gereken bir hafta sonu. Kulaktan dolma bilgilerin sizi sinirlendirmesine izin vermeyin. Evinize, ailenize ve hedeflerinize ulaşmanıza yardım edebilecek değişiklikler yapmaya odaklanmalısınız. Yaşam tarzınızda yararlı değişiklikler yapabilirsiniz. Romantizm yakın bir kişiyle ilişkinizi güçlendirebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı yanlış anlaşılmalar ya da yanlışlıklar nedeniyle bazı şeylerin dışında kalabileceğimiz günlerdeyiz. Bu tür bir durumda özür beklemek, dramatik ikna yolları denemek veya gürültülü şekilde kapıları çalmak yerine, olayların düzelmesini veya istenilen sonuçların ortaya çıkmasını sağlayabilecek düzenli, hesaplanmış ve organize adımları atmak daha doğru olacaktır. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Ağustos 2014
Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.


Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Ağustos 2014
İstemedende olsa sevmediğiniz kişiylerle bir araya gelebilirsiniz. Bunun üzerinde çok durmayın, birşeyleri bahane ederek bulunduğunuz ortamdan ayrılın.

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Ağustos 2014
Bugün arkadaşlarınızla tartışmaktan uzak durun. Zira bunun sonuçları size pahalıya patlayabilir. Düşüncelerinizi netleştirin ve ne istediğinizi iyi saptayın. Stratejinizi de ona göre yönlendirin. Siz kararlı olursanız, karşınızdakiler de sizi daha iyi anlarlar.

Geçmiş İkizler Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!