İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
28 Mayıs 2016

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Değişik bir ilişki içindesiniz. Yapay çabalara, planlanmış sürprizlere iç ihtiyacınız yok. Doğallığınız heyecanı üretiyor. Aranızdaki kıskançlık oyunlarının ilişkinizi beslediğini düşünürken, aşırılıktan kaçınmalısınız.
28 Mayıs 2016

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Ufak, tefek aksamalar göz korkutacak boyutlarda görünmüyor. Destek arayışlarınız, bugünlerde yüzünüzü güldürebilir. Güçlü bir görünümünüz var. Bunu zedeleyecek davranışlardan kaçınıyorsunuz.
28 Mayıs 2016

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Şu sıralar para alışverişlerinde pek içinizi hoş etmeyen görüşmeler yapabilirsiniz. Güvenli para dayanaklarınız var. Ama bunların varlığı, sizin için aynı zamanda bir sıkıntının da kaynağı gibi görünüyor.
28 Mayıs 2016

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Zihinsel yorgunluğunuz, bedensel çöküntülere yol açabilir. Bir an evvel kafanızı dinlendirme fırsatları yaratmalısınız.
28 Mayıs 2016

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın ilişkilerinizde bazı saptamalarınızı doğrulayacak gelişmeler olabilir. Bu sıralar, bugünün işini yarına sarkıtmaktan kaçınmalısınız. Kısa vadeye yaydığınız kimi hedefleriniz, zamanında müdahaleyi gerektiriyor. Bir kısım davranışlarınızla ilgili kendinizi sürekli sınama huyunuz var. Sadece kendinizin görebildiği eksikliklerinizle cebelleşmekten vazgeçmelisiniz.
27 Mayıs 2016

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler 27 Mayıs-30 Haziran tarihleri arasında Mars-Akrep burcuna gerileyecek. Sağlığımıza önem vereceğiz. Durum ve şartlara göre gerektiğinde esnek düşünmeye çalışacağız. Bu sizi gerginlikten korur. Saplantılı şekilde kararlar vermemek gerekir. Güvendiğiniz insanlarla konuşun. Yoga ve meditasyon bedeninizin gevşemesini sağlar. Bunu denemenizi tavsiye ediyorum. İşleriniz planladığınız gibi gitmediğinde canınızı sıkmayın. Çünkü bu süreç, yeniden her şeye bakmak, tekrar incelemek için gayet olumludur. Neler pürüz çıkarıyor veya gereksiz yere zaman alıyor. Bunları ayıklamak, tespit etmek için gerileme zamanları olumludur. Kendi kendinizi yiyip bitirmeyin. Sağlık kontrollerinizi yaptırınız. Geçtiğimiz Şubat ayından bu yana sizi rahatsız eden şikayetlerinizi doktora gösteriniz. İş ortamındaki koşullar, sendikal haklarınız, sağlık hizmetleri, ücret durumunuzla ilgili konuları gözden geçiriniz. İş kazaları genelde dikkatsizlik veya yorgunluk nedeniyle olabilir. Her ne olursa olsun güvenliğinizi önemseyiniz. Bu sürecin sizler için hem geçmiş hem de yarınlarımız adına doğru tespitlerde bulunmamızda destekleyici olması dileğimle,
27 Mayıs 2016

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaptığınız işin karşılığını almak, ve bu konuda hiç kimseye taviz vermek istemiyorsunuz. İş disiplininiz mükemmel. Birlikte çalıştığınız kişilerin, en az sizin kadar özverili çalışmasını istiyorsunuz. Maddesel menfaatlerinizi korumak zorundasınız ve bugün egolarınızı ön plana çıkaracaksınız. Öfkeli davranışlarınıza dikkat etmelisiniz.
27 Mayıs 2016

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bir şeyler öğrenmek ya da bildiklerinizi diğer insanlara da aktarmak konusunda kalıcı faydalar sağlama şansınız olabilir. Satış ve pazarlama, ikna ile alakalı işlerde ise bir miktar zorlanma ve gecikmeler yaşanabilir.
27 Mayıs 2016

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi durumunuzu etkileyebilecek özel ilişkileriniz hakkında kimseyle konuşmamanızda, sırlarınıza sahip çıkmanızda fayda var. Aksi takdirde aslen gelecek vaat eden konularda kayıplar yaşanabilir. Size aşırı para harcatan kişilerden de uzak durmalısınız.
27 Mayıs 2016

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün geleceğinizle ilgili konularda kararlar alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirmek keyifli olabilir. Yeni konulara ilgi duyabilirsiniz. Kolay sorumluluk alacağınız bir gündesiniz. İş hayatınızda başarılı olmak için mücadele verebilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar gündeme gelebilir. Sabırlı davranmalısınız.
27 Mayıs 2016

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Her şeyden bıkmış bir ruh hali içindesiniz. Sakın buna müsade etmeyin. Pes edeceğiniz her işiniz için ilerde pişmanlık yaşama ihtimaliniz var.
27 Mayıs 2016

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sıkıntılı günlerdesiniz. Acilen toplantı yapmanız gerekecek. Uzun zamandır sürdürdüğünüz projenizin önüne engeller çıkacak. Ama moralinizi bozmayın. Daha uygun bir zamanda planınızı gerçekleştirme şansı doğacak. Sevdiğinizden uzaktasınız.
27 Mayıs 2016

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 20:38’de İkizler burcunda gerçekleşen ve etkisini 3 gün önce ve sonra hissettirecek yeni ay ile birlikte, özellikle 29 Mayıs gününden itibaren kendinizi moral ve motivasyon olarak çok daha iyi hissedecek, hedeflerinize tam konsantre olarak, hem iş hayatınızda hem de ilişkilerinizde gerekli açılımları yapabileceksiniz. Gün içinde Venüs ve Merkür burç değiştirme aşamasında olduğu için, duygusal gerginlikler, geçici stres ve sinir hali, agresif davranışları olağan karşılamanız ve alerjiler, hastalıklara karşı bünyenizi önceden güçlendirmeniz gerekmekte. Bunlara rağmen Yeniay size ilerleyen günlerde artan bir ışık ve güçlü bir içsel motivasyon ile hedeflediğiniz konulara başarıyla ulaşma imkanı tanıyor olacak.
28 Mayıs 2016

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Özellikle toplumu ilgilendiren özgürlük temalarında hukuki yaptırımların destekçisi olabileceğiniz bir gün yaşıyorsunuz.Bu konularda sosyalleşebilirsiniz. Astroloji bugün daha çok ilginizi çekecektir. Havacılıkla ilgili teknolojiler olan yaklaşım yoğunlaşabilir. Uçak yolculuklarına çıkmak için çok özel fırsatlara sahip olabilirsiniz.Genel olarak ise; Ay Kova burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gece saat 23.00’da Balık burcuna geçiş yapacak. Ay Kova burcunda yer aldığı günlerde daha hareketli, dostlarla arkadaşlarla birlikte olmak, sosyalleşmek, sohbet etmek ve haberleşmek isteriz. Bu nedenle, günlük ve monoton işlerden sıyrılmak kendi kafamıza ve zevklerimize uygun aktiviteler yapmak hatta değişik bir aktiviteye yönelmek isteyebiliriz. Daha bağımsız, kendi ilke ve prensiplerimizi yansıtan konuşmalar yaparak, sıra dışı, orijinal fikirlere sahip ve kendine özgü kişilerle bir arada olabiliriz. Kapalı, sıkışık, dar yerlerde olmak veya bizi boğan kişilerle olmaktan hoşlanmayız.Siyasi, toplumsal, insanlığı ilgilendiren konulara daha fazla ilgi duyabiliriz. Bu süreçte Güneş ve Venüs de İkizler burcunda olacağı ve İkizler de hava grubundan iletişim, arkadaşlık kurma, yeni şeyler yapma ve öğrenmeyi seven bir burç olduğu için bize bu iletişimsel atmosfer mutlaka yansıyacaktır. İnternette bol bol gezinebilir, sosyal medya ile meşgul olabilir, sosyal paylaşım sitelerinde çeşitli bağlantılar kurabilirsiniz. Kendi bloğunuz veya sayfanızda paylaşımlar yaparsanız daha fazla kişiye ulaşmanız mümkün.Grup enerjisinin oldukça güçlü olduğu bu günde topluluklarda aktif olmak için iyi bir gündesiniz. Ayrıca her zaman sosyalleştiğiniz gruplar dışında yeni ve yaratıcı fikirlerle uğraşan kişilerle kontakta olabilirsiniz. Toplu e-postalar gönderebilirsiniz. Yaratıcı ve ileri teknolojiyi ilgilendiren konulara ilgi duyabilirsiniz. Bilim kurgu, astronomi ve astroloji ile ilgili kitaplar okuyabilir veya yayınları takip edebilirsiniz.Mars bugün geri hareketini sürdürdüğü Yay burcundan gerileyip Akrep burcuna tekrar geçiş yapıyor. Mart ayının başında halletmekte başarısız olduğunuz, imkan bulamadığınız veya fırsatları değerlendiremediğiniz mali bir takım durumlar varsa bu konuya tekrar geri dönüp sonuçlandırmak, çözüm üretmek için stratejik ve hızlı kararlar almanız gerekebilir. İlişkilerde paylaşımlarla, sırlarla, cinsellikle veya para ile ilgili stresli durumlar ortaya çıkabilir.
27 Mayıs 2016

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Haziranın sonuna kadar iş, hizmet ve sağlıkla ilgili konularda birtakım sıkıntılarla ve engellerle karşılaşabilirsiniz. Bu süreçte eskiden iş yaptığınız insanlarla bağlantılar artabilir.
Reklamı Kapat