Koç Burcu Günlük Aşk Falı

22 Eylül 2014
Yakın ilişkilerde belirebilecek gerginlikler karşısında sabırlı ve gerçekçi olmalısınız. Öğle saatlerinde gerçeklerden uzaklaşıp yanlış anlamalara yol açabilirsiniz. Aslında en önemli probleminiz yoğunlaşmakta ve ilişkiye gereken zamanı ayırmamanızda.

Koç Burcu Günlük İş Falı

22 Eylül 2014
Fiziksel enerjinizin ve motivasyonlarınızın güçlü olacağı bir gündesiniz. Yeni konularla ilgilenmek için vakit bulabilir, yurtdışı bağlantılarınızı güçlendirebilirsiniz. Yüksek öğrenim görenler bugün eğitim fırsatları için araştırma yapabilirler.

Koç Burcu Günlük Para Falı

22 Eylül 2014
Bugün birçok konuda ortağınızın desteğini görebilmeniz mümkün. Yakın çevrenizde yeni insanlarla tanışabilir, işbirlikleri için harekete geçebilirsiniz. Geleceğe yönelik planlarınızı uygulayabileceğiniz yeni anlaşmalar gündeminizde yer alabilir.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

22 Eylül 2014
Son zamanlar ilişkilerinizde ortaya çıkan pürüzleri yok etmeye çalışabilirsiniz, ama gün boyunca ortaya çıkabilecek aksaklıklar moralinizi bozabilir.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Eylül 2014
Kışın gelişiyle oluşan gerilimi, enerjinizi yararlı noktalarda harcayarak yenilikler yapmakta kullanabilirsiniz. O zaman yaşadığınız olaylar size mutluluk verebilir. Çünkü hareketli ve renkli bir ilişki, pek çok sorununuzu size unutturabilir. Ne var ki bir paylaşma ile ilgili sorunlar gündeme gelebilir. Dikkat etmelisiniz. Böylece her şeyin yolunda gitmesini sağlayabilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Eylül 2014
Sevgili Koçlar yeni haftamız, saat 06:05 Ay-Mars arasındaki mücadeleci görünümle başlıyor.  İş hayatınızla ilgili konularda titiz çalışma ve yoğunluğun, ince eleyip sık dokumanın işareti olan bu enerji, özgür hareket etmek bireyin önünde engel oluşturur. Özellikle sabah saatlerinde kişi kendini kıstırılmış gibi hissedebilir.Saat 06:07 Ay-Neptün karşıtlığı meydana gelecek. Kafamız bir şeylere takılabilir. Bizi  hiç kimsenin anlamadığını düşünürüz. Oysaki  bizi alkışlamasalar da,  çevremize karşı ılımlı davranmamızda yarar var. Saat 06:39  Mars-Neptün zorlayıcı görünümü, atılımda bulunmak istediğiniz alanlarda veya konularda lütfen aceleci davranmayın. Kimlerle bağlantıya geçiyorsanız, doğru ve ehil kişileri tercih edin. Bir iş mi yapacaksınız? Piyasanın durumuna bakın. Bir yolculuk mu düşünüyorsunuz. Güvenilir firmaları tercih edin. Söylediğinize, yaptığınıza dikkat edin ve yapmak istediklerinizi mutlaka gözden geçirin. Uygulamadan önce iyice bir bakın. Bunları neden söylüyorum. Çünkü yanılmamak, sonradan pişman olmamak için enine boyuna düşünmemiz gerekiyor. Deyim yerindeyse, atımızı sağlam kazığa bağlamamız gerekiyor.Saat 17:03 Ay-Pluto görünümü, sizi ilgilendiren konularda derinlemesine düşünmenizi ve planlamada bulunmanızı  sağlıyor.  Bilinmeyen veya belirsizlik içeren durumları çözüme kavuşturmanız için sizi itekliyor. Yeni haftanın sizlere bol şans, huzur ve mutluluklar getirmesi dileğimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Eylül 2014
Kişiliğinizin ön plana çıkmasından hoşlanıyorsunuz. Bugün, egolarınız çok yüksek ve duygusal ilişkileriniz de, bencilce davranabilirsiniz. Kardeşlerle ilgili sorunların gündem kazanması sonucunda, onlara destek vermek isteyeceksiniz. Yüreğiniz onların problemlerine ortak olmayı arzuluyor ve radikal kararlar almak istiyorsunuz.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Eylül 2014
Bugünün en yorucu tarafı sizin genel olarak hevesinizi ortaya koyamamanız olabilir. Negatiflere, olmazlara, olmasa da olurlara yenilmeyin. Bugün elinize alacağınız işler eğer siz gerçekten bitirmeye niyet etmişseniz bitecek.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Eylül 2014
Belli girişimleriniz konusunda karşı tarafı ikna edici tartışmalar içine girebilirsiniz. Bu sefer bu argümanlarınızda ikna edici olma şansınız daha yüksek. Bu şekilde hissediyorsanız düşüncelerinizi kendinize saklamayın. Tüm burçlar için gün geneli: Bu hafta sonu, bazı girişimlerinizin, sağlığınızla ilgili konuların, ilişkilerinizin veya sizin ön plana aldığınız başlıklar her ne ise onların olumsuz taraflarına odaklanarak zaman kaybedebilirsiniz. Aslında her konunun olumlu tarafını görmek veya size her anlamda iyi hissettiren konulara odaklanmak enerjinizi yükseltmekle kalmayıp sizi motivede edebilir.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Eylül 2014
İş konularında daha üretken olacağınız bir süreç içindesiniz. Çalışma düzeninizi gözden geçirebilir, performans değerlendirmesi yapabilirsiniz. Ancak iş ortamınızda ani tartışmalar yaşanabilir. Daha toleranslı olmalı ve karar vermekte acele etmemelisiniz. Günlük çalışma rutininizi bozmamaya özen gösterin.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Eylül 2014
BİRÇOK kişinin gözü üzerinizde olacak ve siz öz güveniniz sayesinde olayları kolay bir şekilde çözümleyebileceksiniz.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Eylül 2014
İstediğiniz başarı geliyor. Hiç ummadığınız birinden destek göreceksiniz. Bu kişi iş yerinizden ve sizi kıskandığını sandığınız biri. Aranızda güzel bir dostluk başlayacak. Evle ilgili bazı sorunlar olabilir. Bunu daha fazla büyütmemelisiniz. Herşeyin çaresi var.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!