Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
22 Ocak 2017

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk yaşamınızda ilginç heyecanlar yaşayabileceğiniz ve küçük değişiklikler yapabileceğiniz bir gündesiniz. Ani sürprizlerle karşılaşabilirsiniz yada siz ani sürprizler yapabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle olan iletişimleriniz sıcak ve duygu yüklü olacaktır.
22 Ocak 2017

Koç Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamınızda yeni fikirler üretebileceğiniz ve yeni projelere başlangıç yapabileceğiniz bir gündesiniz. Ekip çalışmasına yatkın olacaksınız ve bu konularda başarılı sonuçlar alacağınız çalışmalar yapabilirsiniz. Ancak bugün beklentilerinizin düzeyini iyi ayarlamalı ve ulaşabileceklerinizden fazlasını istememelisiniz. Girişimlerinizde detayları dikkate almalısınız.
22 Ocak 2017

Koç Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda bir ilginç bazı yenilikler yapabileceğiniz ve kendinize yeni gelir kaynakları oluşturmak için çalışmalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Ancak harcamalarınızda da aşırıya kaçabilir ve umulmadık bazı masraflarla karşılaşabilirsiniz. Bugün dikkatli davranarak maddi konularda yeni kaynaklar oluşturmaya çalışmalısınız.
22 Ocak 2017

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Alacağınız tüm kararlarda duygusal yaklaşımlardan kaçınmalı ve mantığınızı ön planda tutmaya çalışmalısınız.
22 Ocak 2017

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı gurur duyduğunuz özellikleriniz, ilerde sizi ciddi yalnızlıklara götürebilir. Komşu türü bir topluluk içinde yapılacak bir nezaketsizlik, sizi oldukça etkileyecek. Kendi çabalarınızla hayatınızı zorlaştırdığınızı düşünen dostlarınızla bugünlerde kuracağınız yakın diyalog, sizi doğru istikametlere götürebilecek. Hatalı seçimler ve inatçılık, bugünlerde sizi küçük çıkmazlara sokacak gibi.
21 Ocak 2017

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar günün öne çıkan ilk etkin enerjisi, saat 12:43 Ay-Pluto görünümüdür. Çıkarlarımız ön plandadır. Sizden bir şey gizlenmesine, hele konu para-cinsellik ve ilişkimizi kapsıyorsa hoşlanmazsınız. Duygularımız derin ve tutkularımız yoğundur. Saat 14:23 Ay-Venüs olumlu görünümü, bir yanıyla hesaplamalarda bulunurken, diğer taraftan problemleri akışa bırakmayı tercih edeceğinizi gösteriyor. Alışkanlık, bağlılık, tutkularınız her türlü pürüzü görmezden gelmenizi sağlıyor. Bu ilişkilerde de, maddi konularda da bu şekilde gelişiyor. Ancak gerçekçi olmayı da bilmek lazım. Gün boyunca olumlu gelişmelerle karşılaşmanız dileğimle,
21 Ocak 2017

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Dostunu ve düşmanını daha net gördüğün bir gün. Bu yüzden sosyal çevrendeki kişilere dair yeni kararlar alabilirsin.
21 Ocak 2017

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Mesleki konularda etkin kişiler istediğiniz şansı size verecekler ve bir çok fırsatı bir arada yakalayacaksınız. Güvendiğiniz kişilerle bir arada olma ihtiyacı içindesiniz. Gücünüzü çevrenize ispat etmek isteyeceksiniz.
21 Ocak 2017

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Eskiden gelen önemli sorunlarla baş etme zamanı. Duygularda derinleşme ve manevi destekler alabilirsiniz. Geçmiş ve geleceği önemli bir süzgeçten geçirip önemli detayları fark edin.
21 Ocak 2017

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içerisinde sizi duygusal açıdan daha yoğun kılan durumlar olabilir. Kendinizi gereksiz korku ve endişelere vermemelisiniz.
21 Ocak 2017

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İŞ yaşantınızda özgür çalışmaya ihtiyacınız var. Bugünlerde iş imkanlarınız genişleyebilir. Dikkatinizi dağıtmamalısınız.
21 Ocak 2017

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hem eviniz hem işinizle ilgili bazı planlamalar yapmanız mümkündür. Bazı sunumlar yapabilir, üstlerinizle toplantılara katılabilirsiniz. Aniden gelişen bazı şartlar, yeni bir program yapmanıza neden olabilir. İptallere ve yeni planlara hazır olun.
21 Ocak 2017

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca duygusal olarak, kendi içinizde engellerle karşılaşabilir, kendi yarattığınız sınırları sorgulayabilir ve maddi konularda ilerleme kaydedebilirsiniz. 17.40 sonrasında seyahatler, eğitim ve iletişim konusunda şanslarınız sözkonusu. Akşam saatlerinde ilişkiler açısından uyumlu ve dengeli bir görünüm söz konusu olacak. Bugün beklentileri yüksek tutmak yerine, zamanın akışına uyum sağlamak faydalı olacaktır.
21 Ocak 2017

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çok rasyonel olmayabilirsiniz. Özellikle bilinçaltınız, sezgileriniz ve derin içsel duygularınız yükselebilir. Metafizik konularına yatkın olabileceğiniz gibi trans çalışmalarına da en uygun günlerden birinde bulunuyorsunuz.Ay’ın boşluk etkisi gün sonunda başlasa da yine de herhangi bir başlangıç yapmamalısınız. Mesleki konumunuz değer kazanacak. Hayatınızın toplumsal yanı için, güvenlik ve ruhsal sağlığınızla ilgili konularda ruhani tavırlar içine girebilirsiniz. Hayati krizlerinizi gidermek adına önemli ilerlemeler sağlayabilirsiniz.
21 Ocak 2017

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Iş ve para konularında dikkatli davranmanız gereken bir gün olabilir. Eşinizle ortak harcamalar yapabilirsiniz ancak ortak bütçenizi gözettiğinizden emin olmaya çalışın.
Reklamı Kapat