Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Nisan 2017

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

İkili ilişkinizde oldukça duygusal ve kararsız bir tutum izleyebileceğiniz bir gün. Geçmişten gelen olumsuzluklar düşüncelerinizi ve tavırlarınızı etkileyebilir.
27 Nisan 2017

Koç Burcu Günlük İş Falı

İş yaşantınızda oldukça yoğun bir tempoda çalışabileceğiniz bir gün. İşyerinizde yaratıcı fikirleriniz sayesinde beğenilebilir ve önemli problemlere yaratıcı çözümler bulabilirsiniz.
27 Nisan 2017

Koç Burcu Günlük Para Falı

Bugün yazılı ve sözlü iletişiminizde yaratıcı düşüncelerinizden faydalanabilir ama zaman zaman kararsızlık çekebilirsiniz. Anlaşmalarınızda ortağınızın fikrine ihtiyaç duyarak fikirlerinden yararlanmanız mümkün.
27 Nisan 2017

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Duygusal yaşantınızı dengelemeniz ve tepkilerinizi saklamanız gereken bir gün.
27 Nisan 2017

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Güven verici kişiliğiniz ve sorumluluk duygunuzla özellikle yakın ilişkilerinizde neden olduğunuz olumsuz rahatlık, bu sıralar aşırılığa varabilir, insanlar sorunlarını kolayca size devredebilirler. Aile bağlarınızdaki ileri düşkünlüğünüz küçük sorunlar yaratabiliyor. Bu ilişkileri daha sorunsuz yaşayabilmeniz için, karşılıklı olarak birbirinizden daha az beklentili olabilmeniz gerekiyor.
27 Nisan 2017

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 02:38 Ay-Neptün olumlu görünümü, sizlere maddi-manevi konularda güven hissi sunacak, farkındalık gücünüzü yükseltecektir. Bu görünüm, aşka adanmışlığın, tüm benliğinizle kendinizle ve dünya ile kucaklaşmanın işaretçisidir. Saat 11:51 Ay-Pluto görünümü, başarının ancak sabretmekle ve zaman faktörünü göz önüne alarak düşünmekle mümkün olacağını söylüyor. Saygın, stil sahibi, zirvede olan kişilere gizli bir hayranlık duyarsınız. Bulunduğunuz konumda yükselmeyi hedeflersiniz. Hafife alınmaktan pek hoşlanmazsınız. Günün ışığı, gönlünüzü aydınlatsın. Her işiniz kolayca gerçekleşsin. Gönülden sevgilerimle,
27 Nisan 2017

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerine hızlı başlayacaksın. İlişkinde toparlayıcı davranmayı tercih ediyorsun. Sevgilin ve ya eşin sitemkar sözler edebilir.
27 Nisan 2017

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gereksiz masraflarınıza dikkat etmeniz gerekecek. Önce severek aldığınız şeyleri sonradan kullanmak istemeyeceksiniz. Cazibeniz oldukça yüksek seyrediyor. Bugün bulunduğunuz ortamları arzuladığınız gibi etkileyeceksiniz.
27 Nisan 2017

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Seyahat etmek, yurt dışı planları yada kariyerinizle ilgili konular motivasyon kazanmanızı sağlayabilecek. Yakın çevrenizden duyduğunuz sürpriz haberler sizi mutlu edecek.
27 Nisan 2017

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde parasal konular gündeminizi meşgul edebilir. Harcamalarınızı düzenlemek isteyebilirsiniz. Sağlamlaştırmak istediğiniz konularda tekrardan düzenleme getirebilirsiniz. Geleceğiniz yönünde yeni fikirler geliştirebilirsiniz. Keyif aldığınız insanlarla program yapabilirsiniz. İşinizde alacağınız yardımlarla daha rahat ilerleyebilirsiniz.
27 Nisan 2017

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yabancılar ve yabancı ülkelere yönelik idealleriniz olabilir. Bugün karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak. Kaygılardan uzaklaştıkça yaratıcılığınız artacak.
27 Nisan 2017

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Zekanızı, becerilerinizi farklı ve yenilikçi yönde kullanabileceğiniz bir gündesiniz. Hızlı karar alıp, uygulayabilir, çevik bir şekilde hareket edebilirsiniz. Sıradışı zihniniz ondan iyi yararlandığınız ve kontrollü olduğunuz sürece bugün sizi destekleyebilir.
27 Nisan 2017

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Alacağınız haberler sizi keyiflendirecek, hızlı hareket edeceksiniz. Seyahatler yeni bir canlılık verebilir. Önceden aldığınız kararları sürdürmeye devam edecek, elinize geçen fırsatları iyi değerlendireceksiniz. Çok ilginç teklifler alabilir, farklı konulara yönelip başarılı olabilirsiniz.
27 Nisan 2017

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün özellikle orijinal ve marjinal sezgilerinize ve fikirlerinize güvenmeli ve bilhassa elektrikli aletlerden gelebilecek küçük kazalara karşı dikkatli olmanız gerekmektedir.Maddi ve manevi değer yaratma konularında kıymetli bir gündesiniz. Finansal olarak yatırım yapmayı düşünebilirsiniz. Paranın değeri ve yönetimi önem kazanacaktır. Diğer taraftan manevi değerlerinizi gözden geçirebilirsiniz. Özellikle ilişkilerinizde kurmuş olduğunuz manevi bağları ve güven telkinini mercek altına alabileceksiniz.
27 Nisan 2017

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda iyi bir noktada olmanıza rağmen en ufak bir değişimde paniğe kapılıyorsunuz. İç hareketliliğinizi ve sıkılganlığınızı bir kenara bırakmak yararınıza olacak. 
Reklamı Kapat