Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
8 Aralık 2016

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Beraberliğinizdeki doyum ve güven her şeyin üstünde görünüyor. Aşk hayatınızda uzun zamandır yaşadığınız coşkunun, yavaş, yavaş bir alışkanlığa dönüşmesindeki doğallığı kabullenebiliyorsunuz
8 Aralık 2016

Koç Burcu Günlük İş Falı

Bir arkadaşınızın iş alanı sizi çoktandır cezbediyor. İş alanınız biraz yorucu, ama mutlu bir ortam içinde olduğunuz için buna çok aldırmıyorsunuz. Yakında sevinçleriniz var.
8 Aralık 2016

Koç Burcu Günlük Para Falı

Biraz da itelenmeyle sağladığınız birikim sizi bugünlerde dardan kurtarıyor. Sıkıntılarınızın dağılması anlamında biraz kıpırdanmalar var. Bu konularda yaşadığınız kırgınlık korkusu, sizi aşırı cömert davranışlara itiyor.
8 Aralık 2016

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Kendi başınıza yapmayı sakıncalı bulduğunuz bazı saptamalar, sandığınız kadar paydaş gerektirmiyor. Söz konusu davranışlardan en fazla etkilenen kişi oluşunuz, size bu hakkı fazlasıyla veriyor.
8 Aralık 2016

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Birkaç gün içinde iş hayatınız size yeni olanaklar sunabilir. Yeni ilişkiler ve yeni imkanlar arasındaki kontağı iyi kurmanız gerekecek. Bu akşam yeni tanışmalar, sizi yeni açılımlara yöneltebilir. İnsan ilişkilerinde sağlam ve güvenilir duruyorsunuz. İddialı karakteriniz, alçakgönüllü tavırlarınızda size zorluk çıkartmıyor. Üstüne gitmeniz halinde, büyüttüğünüz problemleriniz küçülecek.
7 Aralık 2016

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 06:30 Mars-Uranüs olumlu görünümü, bir topluluk içinde kendinizi ifade etmeniz, özgür hareket etmeyi tercih etmeniz, sıra dışı yöntemlere ve yeniliklere açık olmanız yönünde destekleyicidir. Kişi böyle bir etki altında, üzerinde baskı kurabilecek, kişi ve durumlardan uzak durmak ister. Çünkü baskı altında kendini tam anlamıyla ortaya koyamayacağını gayet iyi bilir. Saat 12:03 itibariyle Balık-Yay burçları arasında oluşacak ilkdördün etkisinde, fikirlerinizi oldukça sabırsız ve abartılı bir şekilde ifade edebilirsiniz. Özgür olmak ve özgür yaşamak, yeniliklerde bulunmak isteği sizi bugün derinden etkileyebilir. Uzun süredir bir konuda düşünüyorsanız, ya bir anda yürürlüğe koyarsınız veya tümüyle vazgeçersiniz. Burada yapılması gereken iyi bir analiz ve olasılıkların gözden geçirilmesidir. Sakinlikle bir ele alınız. Bir de içinizde tutup, bastırdığınız meseleler daha fazla rahatsız edebilir. Enerjinizi güçlendirici veya sizi gerilimden uzak tutucu aktivitelerde bulunmak iyidir. Spor yapmak, masaj yaptırmak, pozitif insanlarla sohbet etmek, dışarı çıkıp hava almak, müzik dinlemek, ağır gıdalardan uzak durmak gibi. Saat 12:50 Ay-Pluto görünümü, mevcut iş ve toplumsal durumumuza gerçekçi şekilde bakmanın önemi büyük. Köklü, sağlam ve güvenilir olanı tercih etmeliyiz. Eğreti duran, sadece bir hevesle verilen kararların kalıcı olmayacağını bilelim. Saat 17:05-8 Aralık saat 13:15 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Soyut çalışmalar, sanatsal uğraşılar, mistik faaliyetler, ritüeller için gayet uygundur. İnsanların bizi yargılamalarından hoşlanmayız. Kendinizle barışık olmak isteriz. 7 Aralık saat 17:51 - 3 Ocak 2017 saat 10:46 tarihleri arasında Kova burcunda ilerleyecek Venüs genel olarak, sosyal yaşamın canlanması, arkadaşça paylaşımların artması, ilişkilerde özgür yaklaşımların ön planda olması demektir. Siz Koçların sosyal ve kültürel yaşamlarına renklilik ve değişim getirir. Birçok kişiyle tanışabilir, iş veya özel amaçlı bağlantılarda bulunabilirsiniz. Fikir alışverişlerinde bulunabilir, sohbetler edilir, kimler ne yapıyor, nasıl çalışıyor, yaşıyor, biz neler yapabiliriz, kendimizi nasıl dışa lanse edebiliriz bunlar üzerinde durabiliriz. Saat 20:56 Ay-Chiron kavuşumu, ruhsal anlamda rahatlık, kendimizle iç temasımız, benliğimizle yeniden bütünleşmemiz anlamında kıymetli olduğunu vurguluyor. Çeşitli teknikler öğrenebilir, uygulayabilir, kendimize özen gösterebiliriz. Bunların tümü rahatlatıcıdır. El ele, can cana, her güzellik sizden yana olsun. Can-ı yürekten sevgilerimle,
7 Aralık 2016

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma yaşantınızdaki zorlukların üstesinden gelebilecek bir gün içindesiniz. Disiplinli davranmakla bir fırsatı kendinize çekeceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin kurallara uymasını istiyor ve onlarla birlikte kitlesel bir başarı istiyorsunuz. Kritikçi yönlerinizin atağa kalkmasıyla yaptığınız işi beğenmeyebilirsiniz.
7 Aralık 2016

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Dünkü ruhani enerjiler devam ediyor. Bilinçaltı ve meditasyon çalışmalarına katılmak için uygun bir günde bulunuyorsunuz. Arkadaşlarınızla ve toplumsal amaçlı kurduğunuz ilişkilerde daha sağduyulu ve hümanist bir bakış açısı benimseyeceksiniz.
7 Aralık 2016

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gerçekleri dile getirmek sizi ruhsal olarak rahatlatabilir. Hayatınıza olumlu etkileri olan işlere odaklanmalısınız. Aşk hayatınızda hareketlenmeler de söz konusu olabilir. Arkadaşlıklarınızı ya da ilişkilerinizi geliştirebilir ve hareketlilik kazandırabilirsiniz.Günün Atmosferi:Son dakika gelişmeleri, olayları hassaslaştırabilir
7 Aralık 2016

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. İfade etmekte zorlandığınız konular olabilir. Değişik konulara ilgi gösterebilirsiniz. Yabancılarla ilgili işleriniz artabilir. Sorumlu olduğunuz işler için daha fazla çaba sarf edebilirsiniz. Yükleriniz artabilir. Gün içinde gelişen olaylar için daha sabırlı davranmanız gerekebilir.
7 Aralık 2016

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Önceden hesaplamadığınız sürpriz gelişmeler yüzünden öfkelenmeniz mümkün. Ancak, olaylara anlayışla yaklaşmayı başarabilir, heyecanınızı kontrol altına alabilirsiniz. Sevdiğinizle birlikte seyahate çıkmayı planlayabilirsiniz.
7 Aralık 2016

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Özellikle iş hayatınızda ilişkiler bugün her zamankinden hassas olabilir. Maddi konularda da belirsiz durumlara dikkat etmelisiniz. Önünüzü görmenizin zor olabileceği bir gün.
7 Aralık 2016

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca kendinizi kurallı, otoriter ve hedef odaklı davranışlarla ifade ederken, aile büyükleriniz, kurumlar ve patronlarınızla görüşmeler yapabilirsiniz. Bu süreçte ikili ilişkilerinizde soğuk ve mesafeli tavırlarla karşılaşabileceğiniz için, ilişkilerinizi dengelemeli, beklentilerinizi net olarak ifade etmelisiniz.
8 Aralık 2016

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Perşembe gününe yine Balık burcundaki Ay geçişi ile başlıyoruz. Ancak öğle saatlerinden itibaren Ay sizin burcunuzda ilerlemeye devam ettiğinde enerjiniz yükselecek.Akşam programı için hareketli saatler geçirmek adına yakınlarınızla organizasyonlar yapmak isteyeceksiniz. Trafikte dikkatli, iletişimlerinizde kaba saba olmamaya özen göstermelisiniz. Arkadaşlarınız ve toplumsal konularda mücadele etme isteğine sahip olacaksınız. Ortağınız veya partneriniz tarafından desteklendiğiniz bir hukuki sorumluluğa girişebilirsiniz. Balık
7 Aralık 2016

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal çevrenizde vaktinizi daha fazla kullanmaya başlayacaksınız. Önemli organizasyonlar içine girebilir, arkadaşlarınızla kuracağınız ilişkileri daha etkili bir hale getirebilirsiniz
Reklamı Kapat