Koç Burcu Günlük Aşk Falı

2 Ekim 2014
İlişkilerde kalıcılık adı altında bağımlılığın, önünde sonunda kaçılmaz bir talep olarak ortaya çıktığı inancındasınız. Bu düşüncenizi sevgiliniz dışında herkesle paylaşabilirsiniz. Ona ise biraz kırıcı geliyor.

Koç Burcu Günlük İş Falı

2 Ekim 2014
Yaratıcılığınız biraz bunalımlı bir çalışan olmanıza yol açabiliyor. Yaratıcılığınız ve koşullarınız arasında bir denge kurabilirsiniz. İş ilişkilerinizde güven ön planda. Bunu iş yaşamının önkoşulu olarak görüyorsunuz.

Koç Burcu Günlük Para Falı

2 Ekim 2014
Günü sonuna kadar değerlendirme takıntınız, birikim edinmenizi biraz engelliyor. Yakında orta ölçekte para sevinçleriniz olabilir. Alçak gönüllü beklentilerinizle sorun yaşamıyorsunuz.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

2 Ekim 2014
Beyninizdeki bazı sisleri dağıtmanız gerekecek. Hayata karşı yaşadığınız dönemsel küskünlükler, genel bir yorgunluk içinde görünmenize yol açıyor.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ekim 2014
Dost ilişkilerinizdeki sonsuz kredinizi, son günlerdeki keskinliklerinizle eksiltmemelisiniz. Kendinize güveninizle, davranışlarınıza güveninizi ayrı ayrı değerlendirebilirsiniz. Arkadaşınızla bir tür ortaklığınızda uğradığınız büyük zarar, aranızı biraz açabilir. Yakınlarınızın bu zararda arkadaşınızı sorumlu görmesi size sağlıklı bir gözlem olarak gelmiyor.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ekim 2014
Sevgili Koçlar Perşembe günümüz saat 02:48  Ay-Pluto kavuşumuyla başlayacak. İşimize, sorumluklarımıza önem vereceğiz. Daha dikkatli ve derinlemesine düşünmeden, iyi incelemeden kararlar vermeyeceğiz. Merkür gölgeli günlerindeyiz. Özellikle ilişkilerde, iş ortaklıklarında anlayışlı olmamızda yarar var. Saat 09:11 Ay-Uranüs zorlu görünümü, her şeyden uzak durmak ve özgürce hareket etmek arzumuzu işaret ediyor. Baskı altında kalırsak pek anlayışlı davranmayabiliriz. Saat 19:18-3 Ekim saat 11:00 arasında son görünümü Satürn ile yapacak Ay, boşlukta ilerleyecek. Parasal ve ilişki meselelerinde ciddi bir şekilde durmamız anlamına geliyor. Psikolojik açıdan kendimizi baskı altında hissediyoruz. Sanki iki yandan sarılmış gibiyiz. Hem ayakta durmamız gerekiyor hem de birilerine uymamız bekleniyor. Biz ne istiyoruz? Baskı altında kalmadan, kafamızın içindeki sorulara cevap bulmak ve rahatlamak isteyeceğiz. Gönlümüzü rahatlatacak ve bizleri huzurlu kılacak bir gün geçirmemiz dileğimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2014
Bugün değişim ve düşüncelerinizi yenileme konusunda gereken cesareti göstermelisiniz. Yatırım konusunda şanslı bir döneme girmenize rağmen, maddi konularda risklere atılmamalı ve enerjinizi yönlendirme konusunda başkalarınızdan fikir almalısınız. Bu, özellikle güvendiğiniz kişiler olmalıdır. Duygusallığınız size önemli sorunlar yaratabilir.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ekim 2014
Erken saatlerde size göre otorite konumunda olan kişi ve kurumlarla görüşmek için pek uygun değil. Hiç beklemediğiniz tepkilerle ya da tepkisizliklerle karşılaşabilirsiniz. Bırakın zaman biraz ilerlesin. Sabırlı olun.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ekim 2014
Bazı istek ve taleplerinizi ard arda sıralama ve yerine getirilmemeleri durumunda uygulamaya koyacağınız hoşnutsuzluk içeren cümleler sarf etme eğiliminde olabilirsiniz. Ancak, bunu yapmamanız yerinde olur. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatlerinde Uranüs ve Ay arasında oluşan sert açı beklenmedik gelişmeleri, kendini tutmakta zorlanan kişileri ve hoş olmayan sürprizleri gündeme taşıyabilir. Aramızdan bazılarının alaycı, açık veya zekice yapılan utanma nedeni olabilecek yakıştırmalara ya da suçlamalara maruz kalma olasılığı yüksek. Bu kişilere aynı şiddette ve hatta daha zekice yanıt ve tepki verebilecek veya yorum yapabilecek durumda ya da eğilimde olsak dahi, tavırlarımızı kontrol edip kar zarar hesabı yaparak düşüncelerimizi şimdilik kendimize saklamamızda fayda var. Akşama doğru daha gerçi olabileceğimiz ve sağlam adımlarla ilerleyebileceğimiz gezegen etkileri mevcut.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ekim 2014
Bugün de iş hayatına dair konular öncelikli gözüküyor. Resmi kurum ve kuruluşlardaki işleriniz sizi oldukça zorlayabilir. Üstlerinizle olan iletişiminizde özenli ve akılcı olmanızda yarar var. Ayrıca gün içinde annenizle olan iletişiminizdeki yoğunluktan dolayı işten yana dikkatiniz dağılabilir. Paylaşımlarınızda ölçülü olun.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ekim 2014
İŞİNİZLE ilgili hırs içine girebilirsiniz. Hırs yapmak yerine kendinize hedef koyup bu doğrultuda emin adımlar atmak sizin için daha iyi olacaktır.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ekim 2014
Bugünlerde herkes sizin ne kadar kendini beğenmiş ve vurdumduymaz olduğunuzu düşünüyor. Oysa siz böyle değilsiniz. İncindiğiniz zaman zırhınıza bürünüyorsunuz. Alçak gönüllülüğünüz ve vericiliğiniz dostlarınızın artmasına yol açacak. Aşkta da hep ben alırım, demeyin.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!