Koç Burcu Günlük Aşk Falı

5 Mart 2015
Siz Koç erkeğiyseniz bu aralar kadınlarla olan ilişkileriniz biraz bozuk gidebilir. Özellikle yeni başlatmayı düşündüğünüz yakın ilişkiler için şansınız çok az. Koç kadını iseniz Koç erkekleri kadar şanssız olmamakla birlikte karşı cins ilişkilerinizde beklediğinizi bulmanız biraz zor olabilir.

Koç Burcu Günlük İş Falı

5 Mart 2015
Uzun süredir üzerinde çalıştığınız projenizle ilgili başarıya ulaşacaksınız. Beklediğiniz oranda getiri alamadığınızı düşünseniz de kariyeriniz açısından önemli bir adım olduğunu bilmelisiniz.

Koç Burcu Günlük Para Falı

5 Mart 2015
Sevdiklerinizi mutlu etmek onlara bir şeyler almak istiyorsunuz. Bu da bir yol ama hiç de doğru bir zamanlama sayılmaz. Tutumlu olmanız gerekiyor.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

5 Mart 2015
Kendinizi çok ihtimal ettiniz. Beslenmenize özen göstermeli ve dinlenmeye çalışmalısınız. Yoğun tempo sizi fazlasıyla yordu.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Mart 2015
Kendinizi çalışarak mutlu hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Yalnız kendiniz için değil, etrafınız için de bir şeyler yapmak sizin için oldukça önemli. Fiziksel bakımdan da hem kendinize hem de sevdiklerinize özen göstermek isteyebileceğiniz bir gün.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Mart 2015
Sevgili Koçlar  saat 13:57 olana dek Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Takdir edilmeyi, söylediklerinizin onaylanmasını, size karşı gelinmemesini istersiniz. Ancak önerileriniz kabul görmeyebilir veya uygulanması  zor olabilir. Üzerinde biraz daha düşünmeniz gerekebilir. Saat 13:57  itibariyle etkisini hissedeceğimiz Ay-Başak burcu sağlığımızın önemini vurgularken, işlerimizi titiz şekilde yapmamız gerektiğini hatırlatıyor. Çok fazla yoğunluk altında çalışmak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak bizi biraz yorabilir. Ancak işimiz gereği ise, bizim de buna uymamızda yarar var.Saat 17:14 Venüs-Jüpiter olumlu görünümü, kişisel ilişkilerimizde ve hayatın genelinde olumsuz durumları devre dışı bırakan bir enerjidir. Kişi mutluluk verici, keyiflendirici, kendini iyi hissettirici olana yönelir. Kendini ortaya koyuş şekli özgüven duygusuyla örtüştüğü için, kişi davranışlarında gayet açık ve nettir. Neyi istediğini bilir ve ona yönelir. Sevmek ve sevilmek bu görünüm sayesinde çok daha kıymetlenir. Kazançlar getiren, değişimi sağlayan, yaratıcı tarzda bir yaklaşımla hayatı kucaklatan bu enerjiyle moral gücünüz de bir o kadar yüksektir. Bunu aşkta ve dış dünyada çok daha etkili bir şekilde hissedeceğiniz bir gün diyebiliriz.Saat 20:46 Venüs-Uranüs kavuşumu, dış dünyada veya özel ilişkinizde özgürlük arzunuz yükselişe geçiyor. Bu durum, sorunlara katlanmak yerine, tek başınıza hareket etmeyi tercih etmenize yol açabilir. Burada iki husus önemli. İlişkiniz ne kadar sağlam ve siz ne kadar mutlusunuz? Eğer rahatım yerinde diyorsanız bu görünüm,  eşiniz ve sizin birlikte yeni bir dünya kurmak amacıyla bir araya gelişinizin simgesi olabilir. Eğer ben kendi yoluma gitmek istiyorum derseniz, bu görünüm yeni ve özgür bir dünyaya adım atma arzunuzun işaretçisi. Saat 23:48 Ay-Satürn görünümü, iş veya özel hayatımızla ilgili bazı durumların bizi endişeye sürüklemesi halidir. Daha fazla meselelerin üzerinde dururuz. İşlerimizde kolaylıklar, çevremizle olan paylaşımımızda sevgiler bizimle olsun. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Mart 2015
Bugün çevresel ilişkilerinizin detaylarına takılabilirsiniz. Duygusal davranmak yerine akılcı düşünürseniz, her şeyin hızlı ilerlediğini göreceksiniz. Görüşme içinde olduğunuz kişilerin size şaşırtıcı davranacaklarını unutmamalısınız. İkilem yaşamak yerine taviz vermeyecek bir yöntemle yaklaşırsanız, olayların size döneceğini göreceksiniz.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Mart 2015
Bugün güzel ve keyifli şeyler ilginizi çekecek. Farklı bir şeyler yapmak hatta fiziksel görünüşünüzde bazı değişiklikler yaratmak isteği duyabilirsiniz. Eğlenceli görünen şeyler sonradan standartlarınızla örtüşmeyebilir.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Mart 2015
İyi bir adım, gelişme veya plan uğruna kendinizi feda etme pahasına uğraşmanın önemli olduğunu düşünüyorsanız, konunun diğer muhatapları üzerlerine düşeni yapmayabilirler, bilmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yoğun bir gün. Venüs ve Uranüs kavuşumu(dün de kendini hissettirmiş olabilir) ilişkiler veya iş birlikleriyle ilgili ani gelişmeleri veya sürprizleri akla getirirken, Ay ve Satürn arasındaki sert açı ise, daha ciddi ve karamsar olabileceğimizin altını çiziyor. Ancak, akşam saatlerinde tamamlanması gereken işleri tamamlamak için de uygun saatlerde olacağız. Venüs’ün Uranüs, Jüpiter ve Pluto ile oluşturduğu farklı karakterdeki açılar birkaç gün için ikili ilişkilerimizde sıcak ve soğuk duş etkisini bir arada yaşamamıza neden olabilir. Bir an harika olan gelişmeler bir an da diğer yöne dönebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Mart 2015
Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Mart 2015
Hayatınıza çeki düzen vermeye kararlısınız. Kalabalık ortamda işlerinizi göz önüne serebildiniz. Bu durumu maddiyata döndürmeniz an meselesi. Çalışmalarınız karşılığını vermeye başladı.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Mart 2015
İşlerinizle ilgili gelişmeler, uzun vadeli ilerleme ve dönüşümlerin habercisi olabilirler. Bazı girişimler yapmanız, fırsatları değerlendirmek için adımlar atmanız gerekiyorsa, fazla duraksamamaya özen gösterin.

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Mart 2015
İkili ilişkilerinizde ani tepkiler verebileceğiniz ve bu tepkilerle değer verdiğiniz ve hayatınızda önemli yer etmiş kişileri kırabileceğiniz bir gündesiniz. Bugün sahip olduğunuz güçlü enerjiyi spora ve çalışmalarınıza kanalize etmeniz faydalı olacaktır.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu