Koç Burcu Günlük Aşk Falı

24 Nisan 2014
Birtakım öğütlerle kafanızın karıştırılmasına izin vermemelisiniz. Karşı konulmaz duygularla severken bunu gizlemeye çalışmanız, pek anlaşılır bir davranış değil. Yaşadığınız ikilemde neyin doğru, neyin yanlış olduğunu en doğru siz tespit edeceksiniz.

Koç Burcu Günlük İş Falı

24 Nisan 2014
Mutlak inisiyatif saplantınızı biraz törpülemek, sorumlulukları yaymak durumundasınız. Birçok şeyin tek odaktan kontrolü, kaçınılmaz olarak sorunlar çıkartabiliyor. Sorumlulukları yaymak en çok sizin çıkarınıza olacak.

Koç Burcu Günlük Para Falı

24 Nisan 2014
Bu konudaki ters düşüncelere saygı göstermelisiniz. Lüksünüz olmadığını, gerekli harcamaları yaptığınızı düşünüyorsunuz. Ama bu tek başınıza değerlendirebileceğiniz bir konu değil.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

24 Nisan 2014
Tepkimeci bir tavrınız, iş yaşamınızdaki konumunuzu bugünlerde riske sokabilir.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Çeşitli aktivitelere katılabileceğiniz ve ilginç organizasyonlarda bulunabileceğiniz bir gündesiniz. Spor yapabilir, kültürel faaliyetlere katılabilir ve farklı alanlarla ilgilenebilirsiniz. İşinizle ilgili konularda orijinal fikirler bulabilir ve ilginç yöntemlerle çalışabilirsiniz. Yaptığınız işlerden zevk almayı biliyorsunuz ve çevrenizdeki insanlara da moral vermeyi başaracaksınız. Sizin için bir çok açıdam zevkli bir gün olacaktır ancak ani kararlar vermekten kaçınmalısınız.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
Sevgili Koçlar Çarşamba gününe önemli bir görünüm etkisi altında başlıyoruz. Saat 10:08  itibariyle Terazi burcunda gerileyen Mars, burcunuzda seyrini sürdüren Uranüs ile karşıtlık oluşturacak. Astrolojik olarak bu durum, özellikle partneriniz veya  iş ortaklarınızla aranızda yaşanabilecek çekişmenin işaretidir. O nedenle taraflar olarak sakin olmak ve bilinçli bir şekilde durumu gözden geçirmek lazımdır. Belki hiç istemeden, üzerinizdeki baskı  veya değişimde bulunma arzunuz nedeniyle fazla hırçın davranabilirsiniz. Bu durumda partneriniz dengeyi kurmakta zorlanabilir veya ilişkinizin niteliğine göre aranızdaki ipler kopabilir. Benim tavsiyem şudur ki, olayları tırmandırmanın alemi yok. Ilımlı, uyumlu ve hoşgörülü şekilde konuşulursa, sıkıldığınız noktalar masaya yatırılırsa çözüm kendiliğinden oluşabilir. 23 Nisan saat 12:16-7 Mayıs saat 17:57 tarihleri arasında Merkür-Boğa burcunda ilerleyecek. Bu geçişin üç alanda etkinliği var. Çevresel ilişkiler, parasal konular ve iş hayatınız. Öncelikle bilinçli bir şekilde durumunuzu bir gözden geçiriniz. 3 Mayıs tarihinde ortaklaşa paylaşımlar (miras, hisseli paralar) ve ayrıca kredi, yatırım veya borçlanmalarla ilgili meselelerde üzerinizde bir baskı oluşabilir. Belli bir sıkışma yaşanabilir. Ayarımızı bilmemizde yarar var. Saat 16:38 Mars-Pluto zorlu görünümünde sakin olmak lazım.  Tabii ki bu pek kolay değil. Çünkü bir yandan rahat davranan partneriniz diğer yandan sorumluluklarınız size rahat vermediği için, hırsınızı çıkaracak bir yer arayabilirsiniz. Aynı şekilde partneriniz bu çıkışınıza sert bir şekilde yanıt verebilir. Eski yeni ne kadar mesele varsa hepsi ortaya serilebilir. Her ikiniz de birbiriniz üzerinde hakimiyet kurarak isteklerinizi kabul ettirmeye çalışabilirsiniz. Bu iki görünüm birkaç gün boyunca etkili olup rahatsız edici, uzlaşmazlıkları körükleyicidir. Çok dikkatli olmakta yarar görüyorum. Saat 19:11-24 Nisan saat 09:55 tarihleri arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
Bugün, entelektüel konularda kendinizi son derece aktif ve başarılı hissediyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda farklı ve özgün kişiliğinizi ortaya koyacak bir yapılanma içinde olacaksınız. Ufkunuzun genişlemesine neden olabilecek konuları araştırmak istiyorsunuz İyi niyetli girişimciliğiniz her zamanki gibi ses getirecek.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
Üzerinize gelip sizi haksız çıkarmaya çalışan ve damarınıza basan insanlarla karşılaşabilirsiniz bugünlerde. Konuya hızlıca atlamadan önce genel şartların kimden yana olduğuna bir bakın. Deplasmandaysanız iki kez düşünün.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Nisan 2014
Kendinden geçmiş bir kediyi sakinleştirmek için suya atar mısınız? Hiç sanmam! Bugün karşınızdaki kişilerle konuşurken bu sözlerimi hatırlamanızda fayda var. Sakinliği korumak şart! Ufak tefek sakarlıklara, kazalara ve riskli yer ve kişilere de dikkat etmeli. Tüm burçlar için gün geneli: Herkes kendi istediği şeylerin kendi istediği şekilde halledilmesi konusunda ısrarcı olabilir. Kavgadan ve düşmanca hareketlerden uzak kalmak isteyenlerin isteğinin gerçekleşmesi için var gücüyle saldırmak yerine uzlaşmacı olması ve ortak noktaları bularak ilerlemesi daha doğru olacaktır. Güç gösterisi yapmak veya güç savaşları için doğru günlerde değiliz. Kendinize taraftar ve destekçi bulmak niyetindeyseniz ısrarcı olmak yerine birkaç gün beklemeniz daha doğru olacaktır. Ani hareketlerden ve tepkilerden kaçılmasında, riskli yerlerden ve durumlardan uzak durulmasında da fayda var.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
Kazançlı ve keyifli bir gündesiniz. Dün yakaladığınız olumlu hava bugün de sürecek. İşinize dair kararlılığınız artıyor. Projelerinizle ilgili çeşitli derneklerle veya gruplarla görüşmeniz gerekebilir. Bu ortamlardaki pozitif havanız başarınız açısından belirleyici olacak. Gün içinde arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirmek için güzel fırsatlar gözüküyor.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
YAŞADIĞINIZ düş kırıklıklarının üstesinden gelmeyi iyi biliyor olmanız avantajınız. Partnerinizin kusurları hakkında gerçekçisiniz.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
Bugünün etkileri, sizi son derece canlı ve enerjik kılmaktan geri durmayabilirler. Bu durum, coşkulu bir ruh hali içine girmenizi ve dikkatinizi büyük planlarınıza odaklamanızı sağlayacaksa da, günlük işler, bu konuda sizi engelleyebilir.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!