Koç Burcu Günlük Aşk Falı

25 Mayıs 2015
Prensip sayıp kendinize koyduğunuz sınırlamalar, yakın bir zamanda karşınıza mutluluğunuzu engelleyen yasaklar olarak çıkacak, hazırlıklı olun. Çalışma ortamınızda size dönük ilgiler, bugünlerde açığa çıkabilir.

Koç Burcu Günlük İş Falı

25 Mayıs 2015
Gerekenin yapılmadığı durumlardaki tutumunuz, biraz daha hoşgörüyle daha verimli neticeler verebilir. Kökten değişikliklere girebileceğiniz, değişik önerilere hazırlıklı olun, ilgi duyacaksınız.

Koç Burcu Günlük Para Falı

25 Mayıs 2015
Zayıf davranabileceğiniz ilişkilerde, bugünlerde para alışverişleriniz olabilir. Parayı değerlendirme konularında daha hayata uygun planlar, sizi hedeflerinize yakınlaştıracak.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

25 Mayıs 2015
Daha tavırlı olacağınızı tahmin ettiğiniz bir gelişmede çekimserlik sergileyeceksiniz. Sizi kararlı davranışlardan alıkoyan, birtakım duygusallıklar barındırıyorsunuz.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Mayıs 2015
Uzun zamandır içinizden atamadığınız kaynağı belirsiz sıkıntılara karşın, güne güzel başladınız. Hafta sonlarını dolu dolu yaşamayı biliyorsunuz. Çok hareketli olmayan eğlence tercihlerinizde sevgilinizle çelişebilirsiniz. Bu akşam yeni insanlarla tanışacaksınız. Yakın bir zamanda hayatınızı çok etkileyecek bir gelişme yaşayacaksınız.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Mayıs 2015
Sevgili Koçlar yeni haftamız, saat 11:51 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındadır.  Geleceğinizi yakından ilgilendiren konularda, bir şey olmaz diye yürürlüğe koyduğunuz bir iş, bir karar veya fırsatı tüm olasılıklarıyla ele alınız. Saat 11:51  itibariyle etkili Ay-Başak burcu geçişi, hem bedensel hem de ruhsal  sağlığımızın önemini vurgularken, işlerimizi titiz şekilde yapmamız gerektiğini hatırlatıyor. Çok fazla yoğunluk altında çalışmak, çalışma tempomuz içinde zorluklarla karşılaşmak bir de müşteri memnuniyetini ön planda tutmak bizi biraz yorabilir. Ancak işimiz gereği ise, bizim de buna uymamızda yarar var. Saat 20:09 Venüs-Uranüs zorlu görünümü,  ilişkilerde ve hayatın genelinde özgür olmak ve yaşamak arzumuzu gösteriyor. Baskılara tahammül edemiyoruz. Değişim arzumuz öylesine yoğun ki, artık eskiye dönmek, aynı durumları yaşamak mümkün değil.  Ancak şartlarımız gereği bir yanımız veda etmeye hazır diğer yanımız bizi durduruyor. Bu görünümün etkisi altında bir hayli zorlanabiliriz. Saat 20:18 itibariyle gerçekleşecek ilkdördün sorumluluklarınızı  mutlaka yerine getirmeniz,  görevlerinizi layıkıyla başarmanız, bedensel ve ruhsal sağlığınıza fazlasıyla özen göstermeniz gerektiğini işaret ediyor. Bir hafta önce adım atılmış işlerimizi veya durumumuzu gözden geçirme yönünde de önem taşıyor. Eksiklerimiz var mı diye bir bakalım. İlkdördün etkisi altında eğer mantıklı düşünüp, pratik hareket edersek hiçbir sorun çıkmaz. Yeni haftamızın hepimiz için  mutluluklara vesile olması dileğimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Mayıs 2015
Çevrenizde sizi her konuda destek verecek dostlarınız olmasına rağmen yalnızlık duygusundan bir türlü kurtulamıyorsunuz. Güçlü görüntünüzün arkasında takdire ihtiyacınız var. Mizacınızın zor yanlarını ortaya koymaktan çekinmiyor ve bu konuda biraz cesur davranıyorsunuz. Bugün, tartışma ortamlarından uzak kalmayı deneyin.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Mayıs 2015
Evde dengeleri tutturmak her zamankinden çok çaba istiyor bugünlerde. Çatışmaların bir kısmının da sizden kaynaklanabileceğini göz ardı etmeyin. Günlük sorumluluklarınızı ihmal etmeniz karşılığında isyanlara sebep olabilirsiniz.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Mayıs 2015
Rekabet içeren durumlar söz konusu olabilir. Mücadeleci kişiliğiniz veya istediğinizi alma konusundaki ısrarınız güzel, ama bu tür gergin günlerde bu yönlü diyaloglara girmek sakıncalı olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Venüs ve Uranüs arasındaki olumsuz açı, bazı ilişkilerde istikrarsızlıkların, gerilimin, kopuşların veya inişli çıkışlı diyalogların nedeni. Önümüzdeki (üç gün önce başladı)üç gün için artan özgürlük isteği ileride pişman olabileceğimiz adımlar atmamıza neden olabilir. Diğer bir alternatif de, son derece çekici birisinin veya plan ya da işin dikkatimizi dağıtması olasılığı olabilir. Bu süreçte başlayan ilişkiler beklenen uzunlukta olmaz genellikle bilginize. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Mayıs 2015
Korku ve endişe duyduğunuz konular gündeminize gelebilir. Ortak para konularıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Finansal işlerinizde dikkatli olmanız gereken zamanlar içindesiniz. Uğraştığınız konular içinde detaylarla ilgilenmeniz gerekebilir. Öğleden sonra zamanlarda sorumluluklar altında kısıtlandığınızı hissedebilirsiniz.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Mayıs 2015
İş hayatınızda atak olmalısınız. Yeteneklerinizi göstereceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Hiç bir fırsatı küçümsemeyin, size getirileri olacaktır.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Mayıs 2015
Bugün çok büyük bir fırsat var. Ancak bunun için kararlı davranmanız gerekiyor. Para durumunuz çok iyi. Iş arkadaşlarınız performansınızı kıskanıyor. Kendinize inanacak ve güveneceksiniz. Yoldan haber alacaksınız. Bu haber olumlu gelişmelere neden olacak.

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Mayıs 2015
Gün içinde ikili ilişkilerinizle ilgili muazzam destek ve şans elde ederken, hayatın keyifli taraflarına odaklanabilir, kendinizi güzelleştirmek adına güzellik ve bakıma yönelebilir, ilişkilerinizde duygusal ve romantik bir gün geçirerek, moral ve yaşam enerjinizi arttırabilirsiniz.

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Mayıs 2015
Yurt dışı, yabancılar, eğitimle ilgili konular ve hukuksal konularda ciddi zorlanmalar, kontrol dışı gelişmeler oluşabilir. Vize, paraport işleriniz var ise tüm evraklarınızın tam olduğuna emin olun, sıkıntı yaratabilir, bürokratik engele takılabilirsiniz. Kısacası bu hafta seyahatler biraz sıkıntılı. Psikolojik anlamda da çabuk yorulabilir, uyku düzeninizde bozulmalar söz konusu olabilir.

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Mayıs 2015
Bugün, ailenize ve sevdiklerinize karşı anlayışsız tutumlar içine girmeniz söz konusu olabilir. Her zamanki düzeninizden farklı davranmak isteyebilirsiniz. Oldukça yaratıcı olacaksınız.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu