Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
1 Eylül 2016

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Yaşayıp yaşamamakta kararsız kaldığınız, ama sizi çok heyecanlandıran bir ilişkinin başındasınız. Bu ilişkiyi kabullenip yaşamanız halinde ödeyeceğiniz olası bedeller size çok ağır geliyor.
1 Eylül 2016

Koç Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızda bugünlerdeki karışıklık bazı çalışanların ağır kanlılığından kaynaklandı. Düzeltmek için fazla çaba harcamanız gerekecek. İş ilişkilerinde bunun ne şekilde olursa olsun çözülmesi gereken bir haksızlık olduğunu düşünüyorsunuz.
1 Eylül 2016

Koç Burcu Günlük Para Falı

Para meseleleri sizi yoruyor. Parayı sıkı tutmayı bilmenize rağmen elinizden uçup gidiyor. Aile içindeki bir para tartışmasından rahatsızlık duyuyor, uzak kalmaya çalışıyorsunuz.
1 Eylül 2016

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

İşlerin yetişmesine çok özen gösteriyorsunuz. Aynı özeni yorulan bedeninize de göstermeniz gerekiyor.
1 Eylül 2016

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünkü keyifsizliğiniz, iş başında çalışıyor olmanızdan. Oysa güzel bir hafta sonu planınız vardı. Sağa edeceğiniz telefonlarla işten biraz kopmaya çalışacaksınız. Yeni tanıştırıldığınız biri ile ilgili geleceğinize yönelik düşünceleriniz var. Çok ortak yanlarınız olduğunu düşünüyorsunuz. Aile ilişkilerinizde klasik, herkesi memnun eden bir tatmin var. Ama bu ilişkilere biraz marjinal baktığınız için siz aynı tatmini paylaşamıyorsunuz.
31 Ağustos 2016

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Çarşamba günümüz, 07:20-18:22 arasındaki  Ay-Boşluk etkisi altında başlıyor.  Boşluk dilimi içinde,  duygularınızı açık ve net bir dille dışa yansıtmak  kolay olmayabilir. Bir iş, bir karar veya fırsatı tüm olasılıklarıyla ele alınız. Aşk hayatınız, çocuklarınız,  kısaca hayatı güzel hissettiren konularda  kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz.  Yaratıcılık gerektiren sanatsal çalışmalarınız  açısından herhangi bir zorlama yoktur. Ancak bu aktivitelerin belirli bir alanda ciddi manada sergilenmesi veya duyurulması konusunda zorluklar yaşanabilir. Saat 18:22  itibariyle etkili Ay-Başak burcu geçişi, işlerimizi düzenlememiz, titiz bir şekilde yapmamız gerektiğini hatırlatıyor. Ayrıca  ince eleyip sık dokumanın işaretçisidir.  Herhangi bir konuda adım atmak istediğinizde incelemelerde bulunmanızda yarar var. Sağlığınıza özen gösterin. Günün tüm güzellikleri sizlerden yana olsun. Kalben sevgilerimle,
31 Ağustos 2016

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Mesleki başarınızı kendi çabalarınızla sağladığınızı başkalarına ispat edeceksiniz. Bugün, görev bilinciyle hareket ediyor ve yoğun bir tempo içinde çalışıyorsunuz. Yaşamınızda istediğiniz gerçek değerlerin size ulaşması hep özel çabalarınızla gerçekleşiyor. Masraflarınızdaki artışların nedeni biraz da kendi hatanız. Bugün alış veriş yaparken, bütçenizi aşabilirsiniz.
31 Ağustos 2016

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmiş yıllarda sizi çok yıpratan, arkanızdan işler çeviren akrabanızla barışmanız için fırsatlar doğabilir. Fakat sizi savunmak adına dargın olan diğer aile fertleriniz bu olaya hiç sıcak bakmayacak. Dolayısı ile çok düşünmeniz gereken bir konu olacak. Affetmek büyüklükte olsa yine de o kişiye fazla güvenmeyin.
31 Ağustos 2016

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Olaylara gerektiği gibi cevap vererek ya da ortaya çıkan durumları kontrol altına alarak bazı eleştiri veya şikayetlerin önünü kesebilir ya da bazı problemleri çözebilirsiniz. Resmi kurum ve kuruluşlarla uğraşırken dikkatli olun. Sahip olduğunuz şeyleri veya imajınızı korumalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Karasızlıklar, belirsizlikler, huzursuzluklar, karmaşa veya ne yapacağını ya da bazı alanlarda ne olacağını bilememe hali akşam saatlerine kadar devrede. Sonlanmalar ve bitişler var. Stresli durumlar oluşabilir. Yarın Başak burcunda meydana gelecek tutulmanın geçtiğimiz Pazartesi ve bir önceki Pazartesi yazdığım etkileri bugün de kendini hissettirebilir. İki hafta üst üste yazdığım için tekrar yazmak istemedim. Okumanızı öneririm Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
31 Ağustos 2016

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün keyif aldığınız şeylere zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Bu konu ile ilgili bazı sıkıntılar içinde olabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili durumlar sizi oyalayabilir. Hesapta olmayan harcamalarda bulunabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla olan iletişiminize özen göstermenizde fayda var. Riskli işlerden uzak durun. Yaşanan olayları zamana bırakmalısınız.
31 Ağustos 2016

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Alacağınız keyifli haberler neşelenmenize neden olacak. Bekar Koçlar hırs yapıp sakın biten bir ilişkinize dair planlar yapmayın, üzülen siz olursunuz.
31 Ağustos 2016

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışıyorsanız iş hayatınızda bir yıldız gibi parlayacaksınız. Yaptığınız anlaşmalar, imzaladığınız sözleşmeler v.s. hepsinden karlı çıkacaksınız. Duygusal hayatınız için söylenebilecek bir değişiklik yok. Temkinli olmalısınız. Belki hiç de öyle değillerdir. Çünkü biraz abartıyorsunuz.
31 Ağustos 2016

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinize güveninizin tam olduğu ve sahip olduğunuz maddi manevi değerlere teşekkür edeceğiniz bugün, sosyal ortamlarda yer alarak keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Enerjiniz yüksek olacağı için ilişkilerinizde ılımlı davranmanız yararlı olacaktır. Mutlu seneler.
31 Ağustos 2016

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sağlıkla ilgili evhamlı davranmaya eğilimli olabilirsiniz. İşinizle ilgili bitirilmesi gereken konuları temizleyebilirsiniz. Sağlık konusunda gereksiz endişelere kapılabilirsiniz.Tüm hizmet alanınızdaki birikmiş işlerinizi toparlayıp sonlandırmak için planlama yapabilirsiniz. Detaycı, titiz ve kılı kırk yaran bir tavırla ilerleyebilirsiniz. Evcil hayvanlarınızın sağlık kontrollerini yaptırabilirsiniz. Ay’ın uzun süreli boşluk etkisi ve Merkür’ün kendi yönettiği burçta geri harekette olması nedeniyle bilhassa hizmet alanında arıza ve aksaklıklara açıksınız.
31 Ağustos 2016

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Partnerinizle ilişkinizi düzelteceğiniz ve birbirinizi anlayacağınız bir döneme girdiniz. İş alanlarınızda önemli girişimleriniz varsa bugün harekete geçmemeye çalışın.
Reklamı Kapat