Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
24 Ekim 2016

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Zaman zaman kuşkuya düşüyorsunuz ama kuşkularınız yersiz. Gözü sizin dışınızdaki dünyalara kapalı. Uzun süredir sizden beklediği yakınlığı bugün hissettirmeniz için fırsatınız olabilir.
24 Ekim 2016

Koç Burcu Günlük İş Falı

Bugün iş arkadaşlarınızla aranızda geleceğe yönelik konuşmalar geçebilir. Bu konuşmalardan umutlanabilirsiniz. Umutlarınızın önünde hiçbir engel görünmüyor. İşyerinizde keyifli, verimli ve çok koşuşturmalı bir gün geçireceksiniz.
24 Ekim 2016

Koç Burcu Günlük Para Falı

Bugün bütçenizle ilgili endişe duyabilir, yeni çözümler aramaya çalışabilirsiniz. Harcamalarınızı azalttıkça azaltıyorsunuz, ama yakınlarınız sizin kadar dikkatli görünmüyorlar.
24 Ekim 2016

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Yiyeceğinize, içeceğinize her zamankinden daha fazla dikkat etmelisiniz. Hazımsızlığı giderici ilaçlara bağımlı yaşamanıza hiç gerek yok.
24 Ekim 2016

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İşyerinizle ilgili bir hareketliliğiniz var. Ya ofise yeni bir eşya alma düşüncesi ya da küçük çaplı bir taşınma niyeti içindesiniz. Bu konuda vereceğiniz kararlardan daha sonra pişmanlık duymayacaksınız. Her alanda çok yapıcı ve pozitif olduğunuz bir gündesiniz. Sabah saatlerinde başlayan iyimserliğiniz gün boyu sürecek. Öğlen yemeğinde verimli bir sohbet yapabilirsiniz.
23 Ekim 2016

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar 23 Ekim- 21 Kasım arasında Güneş-Akrep burcunda ilerleyecek. Önümüzdeki bir ay boyunca hem ilişki  hem iş ortağı hem de psikolojik açıdan sizi rahatsız eden konularda odaklanmanın göstergesidir. Bir kayıp veya mecburi bir ayrılık yaşıyorsanız bu durumu kabullenmekte ve hayatınıza devam etmekte zorlanabilirsiniz. Ortaklaşa bir paranın, bir mülkün pay edilmesi,  sözgelimi eşinizin, iş ortağınızın mali durumu sizi bir hayli yakından ilgilendirecektir. Çünkü sonuçta evin geçimi ve huzurun temini için gelir gayet önemlidir. Diyelim ki evli değilsiniz. Böyle bir geçişte tutkulu bir aşk yaşamak istersiniz. Bu öyle bir aşk olmalıdır ki, size tüm geçmişi unuttursun ve yeniden hayata aşkla bağlamanızı sağlasın. Bu geçiş,  geçmiş defterlerin artık kapatılması ve zor da olsa yeni bir sayfanın açılması arzunuzu işaret eder.   Derinlikli bir şekilde durumları gözden geçirip, doğru kararlar verebilmemiz dileğimle,  
23 Ekim 2016

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma yaşantınıza belli bir disiplin getirmek isteyebilir ve bu konuda çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Başarının önemini kavradığınız için, yaşam tarzınıza aksiyon kazandırma çabası içindesiniz. Maddesel kapasitenizin önemli olduğunu karşı tarafın anlatmak için, gerekli donanıma sahipsiniz ve ifade özgürlüğünüzü kullanmalısınız.
23 Ekim 2016

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün farklı bir şeyler yapma ihtiyacınız sizi yeni deneyimlere götürebilir. Yeni arkadaşlarla, alışık olmadığınız mekanlarda eğlenceli vakit geçirme şansınız olabilir. Akşam saatleri oldukça hareketli ve canlı geçmeye aday.
23 Ekim 2016

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi manevi size keyif veren işlere yoğunlaşabilirsiniz. Sevdiklerinizle ve dostlarınızla daha yoğun bir gün geçirmeniz olası. Kendinize yatırım yapmanız gereken günlerdesiniz. Günün Atmosferi:Pozitif ve enerjisi yüksek bir gün Bugün hepimiz için keyif verici enerjilerin hâkim olduğu bir gün. Öğle saatlerinde ise hukuk, eğitim, yayıncılık, seyahatler, yurtdışı bağlantılı işler, bilişim gibi konularda daha hızlı ve pratik yol alıyoruz. Akşam saatlerinde, alanında uzman ve birikim sahibi kişilere pek çok konuda danışabiliriz. Fikirlerimizde oluşan boşlukları doldurabiliriz.
23 Ekim 2016

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi daha iddialı hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Dışadönük uğraşlar içinde uygun koşullar var.
23 Ekim 2016

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Dostlarınıza karşı duyarlısınız. Zor zamanınızda yanınızda olan dostlarınızın sıkıntılarını duyup üzüldünüz. Onlara yardım etmeye çalışıyorsunuz.
23 Ekim 2016

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İş ve aşk. İşte bugün kalbiniz bu ikisi için atacak. İş hayatınızda dev adımlarla ilerliyor ve hayranlık topluyorsunuz. Ancak sizin isteğiniz hep takdir değil; hep daha yukarılara sıçramak. Bunu da başaracaksınız. Hanenize yazılan artılara bakmak yeterli.
23 Ekim 2016

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde ikili ilişkilerinizle ilgili muazzam destek ve şans elde ederken, hayatın keyifli taraflarına odaklanabilir, kendinizi güzelleştirmek adına güzellik ve bakıma yönelebilir, ilişkilerinizde duygusal ve romantik bir gün geçirerek, moral ve yaşam enerjinizi arttırabilirsiniz.
23 Ekim 2016

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sıcak bir eğlence ortamına merhaba diyorsunuz. Enerjik, hevesli, neşeli, candan ve cömert davranacağınız bir gün geçirebilirsiniz.Herkesin gittiği gözde mekanlara giderek öz güven yüklü bir şekilde boy gösterebilirsiniz. Sportif faaliyetlerden haz alabilir, aksiyon filmleriyle adrenalinizi yükseltebilirsiniz. Çocuklarınızla çok özel anlar geçirmeniz de mümkündür. Bedensel enerjinizin yükselmesi nedeniyle cinsel içerikli ilişkilere çekilmeniz olasıdır. Bir ay boyunca odaklanacağınız konular hayatınızın kriz alanlarına doğru olacaktır.
23 Ekim 2016

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortaklaşa para konuları, banka işlemleri, borç, kredi, faiz, vergi, nafaka, miras alanlarınızda kendinizi göstermeye başlıyorsunuz. Eşinizin veya ortağınızın maddi durumuyla ilgili konular ön plana çıkabilir.
Reklamı Kapat