Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
26 Haziran 2016

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk yaşamınızda kendinizi güçlü hissedeceğiniz ve duygularınızı içinizden geldiği gibi yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Duygusal hayatınıza ilişkin güzel gelişmeler olabilir.
26 Haziran 2016

Koç Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınız açısından şanslı bir gündesiniz. Tutarlı hareket edeceğiniz ve zihinsel olarak oldukça aktif olacağınız bir gündesiniz. Amirlerinizin gözüne tekrar gireceksiniz.
26 Haziran 2016

Koç Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda genel olarak başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz ve elinizdeki imkanları olumlu olarak kullanacaksınız. Bazı maddi kazançlar elde etme şansınız olacaktır.
26 Haziran 2016

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Gün içinde moral durumunuzda değişkenlikler olacaktır. Katı ve ısrarcı tutumlardan kaçınmaya çalışmalısınız.
26 Haziran 2016

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir evlilik haberini, hoş karşılamasanız da gönülsüz olarak kutlamak durumunda kalacaksınız. Sizi korkutan bir sağlık sorununun çok önemli olmadığını öğrenecek ve sevineceksiniz. Sizi direk olarak ilgilendirmeyen üzüntülere karşı bağışıklı gibisiniz. Çok sağlam bağlarla sürdürdüğünüz bir ilişkinizde bazı problemler yaşayabilirsiniz.
26 Haziran 2016

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Saat 01:54 Ay-Satürn görünümünde, ruh dünyamız gayet hassas ve hayatı uhrevi yönüyle ele aldığımız için mücadele etmek istemiyoruz. Ancak sorumluluklarımız var ve bunları yerine getirmek için, bilgilenmemiz, kendimizi geliştirmemiz gerekiyor. Bu iki farklı ele alış biçimi, bizi duygusal anlamda zorluyor. Saat 02:46 Ay-Neptün kavuşumu, ruhumuzu dinlendirici gayet hoş bir yansımadır. Yumuşacık bir enerjidir. Rüyalarımız, hislerimiz, hayatı algılayış biçimimiz sertlikten uzaktır. Kimseyi kırmak, gücendirmek, rahatsız etmek ve edilmek istemeyiz. Gönül can arar, sevdiğini arar, onunla buluşmak ister. Huzur ihtiyacı çok daha fazladır.Saat 10:10 Ay-Kuzey düğüm görünümü, çalışma hayatımızı, sağlığımızı, günlük hayatımızı ilgilendiren konularda gelişimi önemsemeliyiz. Günlük düşünmemeli, bizzat geleceğimizi önemseyerek gerçekçi bir değerlendirmede bulunmalıyız. Saat 10:36 Ay-Jüpiter görünümü, günlük hayatın, işlerimizin akılcı biçimde ele alınması gerektiğini vurguluyor. Aşırı iyimserlik ve  hayalcilik nasıl yanlışsa, fazla endişeli olmak da aynı şekilde yanlış. İşimize, gücümüze, sorumluluklarımıza önem vermeliyiz. Saat 15:30 Jüpiter-Pluto görünümü ikinci kez gerçekleşiyor. Verimli, sağlıklı ve gerçekten yararlı olanın tespit edilmesi ve buna göre hayatımızın düzenlenmesi yönünde kuvvet verir. Jüpiter gerilediği için, bütün bunlar içsel anlamda zaten ele aldığımız, üzerinde ciddiyetle durduğumuz, derinlikli düşündüğümüz konulardır. İrademizin güçlenmesini sağlar. Hem başkaları adına hem kendimiz için gerekli olanı tespit edebiliriz. Duruma göre düzenlenmesi gerekenleri saptarız ve  bu doğrultuda bir yön belirleyebiliriz. Başkalarına karşı görev ve sorumluluklarımızın farkında oluruz. Mevcut düzen ve şartlarımızı derinlikli olarak gözden geçiririz. Gözlem gücümüz bir hayli yükselir. Bu bize doğru iş, sağlıklı yaşam, başkalarına faydalı olmak ve sorumluluk alma yönünde kuvvet kazandırır. Ruhsal anlamda bizi geliştirir. Bir alan ve konuda uzmanlaşma, başkalarıyla uyum içinde çalışma anlamında da güçlü istek uyandırır.Saat 22:55-27 Haziran saat 10:08 arasındaki Ay-Boşluk etkisi, ruh dünyamızı besleyici, hayatın zorluklarından uzak durmamızı sağlayıcıdır. Bizi bir çocuk gibi masum ve bir o kadar kırılgan yapabilir. Olur da bir şeyler sizi duygusal anlamda zorlarsa,  şöyle geri çekilip hayata ve kendinize bir mola armağan ediniz. Çünkü hiçbir şey sizin iç huzurunuz kadar önemli değil. Huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,
26 Haziran 2016

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Her olayın arkasında farklı bir yorum aramanız, konulara değişik bir düşünce tarzıyla yaklaşmanızdan ileri geliyor. Planlarınıza, hiç kimseyi karıştırmak istemiyorsunuz. Yatırımlar konusunda istediğiniz başarıyı sağlamak için, gerekli şartları kendiniz belirlemelisiniz. Karşı tarafın istekleri sizin tarzınıza uygun olmayacaktır.
26 Haziran 2016

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün aile içi meselelerinizi keyif ve huzurla yoluna koyma ve sevdiklerinizin size ve aile düzeninize neler kattıklarını fark etme şansınız var. Bir barışma olayı veya bir talebin dile gelip karşılık bulması söz konusu olabilir.
25 Haziran 2016

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeteneklerinizi ve özelliklerinizi kullanabileceğiniz gruplara ve kuruluşlara dahil olabilirsiniz. Bu insanlar sayesinde yeni bir yola girmenizde söz konusu olabilir. Zekanız, değer yargılarınız ve sezgileriniz ilerlemenizi kolaylaştırabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal anlamda aktif, duygu alışverişlerine açık, fikirlerimizi istediğimiz şekilde ifade edebileceğimiz ve karşı tarafı ikna etmekte zorlanmayacağımız bir gündeyiz. Önemli plan, görüş ve önerilerimizi kabul ettirmek istiyorsak günün özellikle ilk yarısından faydalanabiliriz. Ancak, gün genelinde olumlu diyaloglar kurmak mümkün. Özellikle öğle sonrası saatlerden gece yarısına kadar, sevgi temalı ilişkilerimiz destekleniyor. Estetik ve güzellik başlıklı konular, sanatsal çalışmalar, alışverişler ön planda. Yarın enerji biraz gerilebilir, gece saatleri ve sabaha karşı saatler bazılarımız için biraz zor geçebilir. Ne demek istediğimi anlamak için Pazartesi günü yazılarımızı okumanızda fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
26 Haziran 2016

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün olayları boşvermek ve kendi dünyanıza çekilmek isteyebilirsiniz. Ancak ailevi alanda olumsuz düşüncelere kapılmamalısınız.
26 Haziran 2016

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç sizinle. Her sorunu çözmeniz mümkün.
26 Haziran 2016

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sıkıntılı günlerdesiniz. Acilen toplantı yapmanız gerekecek. Uzun zamandır sürdürdüğünüz projenizin önüne engeller çıkacak. Ama moralinizi bozmayın. Daha uygun bir zamanda planınızı gerçekleştirme şansı doğacak. Sevdiğinizden uzaktasınız. Onu ihmal etmeyin.
26 Haziran 2016

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde finansal konularda risk almak, kredi çekmek, yüklü borçlara girmek gibi eylemlerden uzak durarak, ikili ilişkilerinizde kıskançlık ve güvensizlik gibi duygular yerine sevgi ve aşka yoğunlaşmayı tercih etmelisiniz. Olumlu görüşmeler yapabilir, yakın çevrenizle keyifli vakit geçirebilir, seyahatlere gidebilirsiniz.
26 Haziran 2016

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Dünkü ruhani enerjiler devam ediyor. Bilinçaltı ve meditasyon çalışmalarına katılmak için uygun bir günde bulunuyorsunuz. Sezgileriniz harekete geçebilecektir.Daha özgür hissetmek isteyeceğiniz insani tüm ilişkilerinizde kabullenici ve sağduyulu bir yapıya dönüşmeniz mümkündür. Sağlık konusunda öncelikli olarak ruhsal ve ikincil olarak bedensel şifa bulmanız kaçınılmazdır. Dolayısıyla kişisel sağlığınız ve gelişiminiz için bu günün enerjilerinden faydalanmanız kaçınılmazdır. Ailenize de bu konularda destek vermeniz gerekebilir.
26 Haziran 2016

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir yanda aşırı hareketlilik bir yanda enerjinizin boşalmış gibi olması hali gerçekleşecektir. Aşırı sinirlilik, kavga, tartışma ve küçük kazlara yatkınlık Venüs gezegenin diğer gezegenlerle etkileşimi ile oldukça güçleniyor. Sağlık olarak yüksek tansiyon, baş ağrısı, migren, mide, böbrek, cilt ve diş sorunları yaşayabilirsiniz.
Reklamı Kapat