Koç Burcu Günlük Aşk Falı

26 Temmuz 2014
Sevgilinize çok düşkünsünüz fakat tutarsız davranışlarınız yüzünden sevgiliniz sizden bıkabilir. Ona sevginizi belli etmeye çalışın ve değişik bir yerlere götürün.

Koç Burcu Günlük İş Falı

26 Temmuz 2014
İşinizde genel bir uyumu yakalamayı başaracaksınız. Bazı önemli bağlantılar kurma şansınız olacak ve bu günü iyi değerlendirmeye çalışmalısınız.

Koç Burcu Günlük Para Falı

26 Temmuz 2014
Para konularında oldukça akılcı yaklaşımlarınız var. Birikimlerinizi yatırımlarda değerlendirmek için bazı kararlar alabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

26 Temmuz 2014
Bugün düşüncelerinizi kendinize saklamanız sizin için daha doğru olacaktır. Çevrenizde iyi tanımadığınız insanlar var.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Temmuz 2014
Zihinsel faaliyetlerinizin yoğun olduğu bir dönemdesiniz. İlginizi bir kaç işe birden yöneltmek zorunda kalabilirsiniz. Günlük olayları günü gününe takip etmek çevrenizdeki insanların tavır ve davranışlarını izlemek ve yapacağınız işleri düzenlemek zorundasınız. Ancak tüm bunları yaparken ani karar ve uygulamalardan vazgeçmelisiniz. Duygularınızı frenlemeli, akılcı davranmalısınız.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Temmuz 2014
Sevgili Koçlar saat 03:07 Merkür-Uranüs görünümüyle Cuma günümüz başlayacak. Bir yandan iç dünyamız, ailemiz, evimizle alakalı konularda hassasiyet içinde düşünürken diğer yandan özgür olmak, değişimde bulunmak arzumuz arasında sıkışıp kalabiliriz. Bu öyle bir duygusal haldir ki, kişi her iki konuda da kendisini bir mücadelenin ortasında hisseder. Bu mücadelenin özünde yatan en önemli duygu, burcunuzda ilerlemekte olan Uranüsün değişimde bulunmanızı söyleyen coşkulu sesidir. Bunu bastırmak, yeniliklere açık bir Koç için mümkün değildir. Yükselen özgürlüğün aile birliği veya mesleki şartlar  nedeniyle baskı altına alınışı zorlayıcıdır.  Bir çoğunuz için eskiye veda edip yeniye yer açmak arzunuzun yarattığı sabırsızlıktır. Hangisi olursa olsun burada dikkat edilmesi gereken husus, yapmayı düşündüğünüz eylemin ne kadar gerekli ve doğru olduğunun ayrıca  zamana uygunluğunun tespit edilmesidir. Eğer kendinizi tam olarak güvende hissetmiyorsanız doğal olarak şartlarınızı gözden geçirmeniz, planlarınızı iyi yapmanız faydalıdır. Saat 05:11 Merkür-Satürn görünümü, ailevi, ülke, yaşadığımız yer, yuvamızla alakalı konularda hassas olduğumuzu gösteriyor. Güvenliğimizi hem maddi hem manevi anlamda ele alarak, derinlikli bir şekilde gözden geçireceğiz. Evimizin ihtiyaçlarının temini veya halledilmesi gereken işlerimizle gün içinde  ilgilenebiliriz.Saat 05:23 Ay-Pluto karşıtlığında, bir yandan mesleki ve toplumsal sorumluluklarımızın farkında olmamız gerekiyor diğer yandan güven içinde yaşamak, huzur bulmak istiyoruz.  Bu iki isteği aynı anda yapabilmek kolay olmayabilir. Bu nedenle biraz sıkılabiliriz.Saat 12:42 Merkür-Chiron görünümü, aileniz veya kendinizle alakalı soruları, sizi zorlayan durumları, ihtiyaçlarınızı ve sıkıntılarınızı çözümleme arzunuzu gösterir. Bu bir sağlık problemi, duygusal bir mesele, gelecekle alakalı konuları içerebilir. Ancak kendinizi asla ihmal etmemeniz gerekir. Çünkü size, siz lazımsınız. Bu denli hassas düşünmek, sürekli aynı meseleler üzerinde kendinizi yormak, birilerine anlayış gösterip kendinizi ihmal etmek yanlıştır.Saat 14:49 Ay-Uranüs zorlayıcı görünümü,  mesleki-özel hayat-ilişki- kişisel girişimlerinizle alakalı konulardaki hassasiyetin göstergesi. Size karşı olan sistem, kişi veya durumlarla hem dış hem iç anlamda mücadeleye zorlanabilirsiniz. Haksızlıklara dayanamayan bir kişi olarak, birileriyle çatışabilirsiniz. Yeniliklere oldukça açık bir kişi olduğunuz için, özellikle düşüncelerinize, değer verdiğiniz olgulara laf atıldığında, baskı uygulandığında kayıtsız kalmazsınız.Saat 16:53-26 Temmuz saat 17:54 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bugününüz dünden güzel, yarınlarınız her dem güzel olsun. Gönlümce sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Temmuz 2014
Bugün kendinizi farklı ve gerçekten değişik bir alan içinde çalışırken bulabilirsiniz. Konuyla ilgili olarak aklınızı ön plana alıp, ön sezilerinizi bir kenara koyarak olaya yaklaşın. Bu tavrınız nedeniyle, karşınızdaki kişi ile küçük çıkar çatışmalarından kaynaklanan önemsiz fikir tartışmalarınız olabilir. Sakinlik size kazandıracaktır.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Temmuz 2014
Ebeveyn ilişkilerinizin zorlanacağı, rollerin karışabileceği günlerdesiniz. Aile içinde otorite figürü olarak bilinen kişilerden yana olumsuz gelişmeler yaşanabilir. Herkesin başına buyruk davranması işleri zorlaştıracaktır.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Temmuz 2014
Diğerlerinin söylediklerine veya yaptıklarına aşırı tepki gösterebilirsiniz. Size fırsat oluşturacağını düşündüğünüz yönde ilerlemelisiniz. Bazı kapılar kapanmadan diğerlerini açmak zor olacaktır. Ancak, açılmayı bekleyen çok kapı var önünüzde! Hatta, belki de talihinizin döndüğü günlerdesiniz! Tüm burçlar için gün geneli: Dün de belirttiğim gibi, gezegenler önümüzdeki iki üç hafta boyunca rüzgarı arkamıza alıp gideceğimiz yere varmamıza(ya da belli amaçlarımıza ulaşmamıza) yardım ediyor. Ancak, bu durum yolumuzun üzerinde bizi bekleyen engeller ya da bizzat bizi engellemeye çalışan kişiler olmayacağı anlamına gelmiyor. Örneğin, ilk olarak bugün ve yarın, bu tür kişiler karşımıza çıkabilir. Bu kişileri yok saymak yerine, politik davranarak ilerlememiz daha doğru olacaktır. Herşeyin olumlu ilerleyebileceği bir haftada olduğumuzu unutmayıp, ani tepkilerden kaçınmamızda fayda var.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Temmuz 2014
Eve ve aileye dair konularda hareketlilik yaşayabilirsiniz. Ailenizle olan duygusal iletişiminiz artıyor. Babanızla birlikte çalışma veya yatırım yapma imkanları gözüküyor. Gün içinde alacağınız kararlarda sezgilerinize güvenebilirsiniz. Duygularınızla ilgili farkındalığınız artacak. Yakın ilişkilerinizde daha özenli ve hassas davranacaksınız.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Temmuz 2014
BİRAZ politik olmanız gerekebilir. Sevmediğiniz insanlarla bir arada olmak zorunda kalsanız bile, tebessümünüzü eksik etmeyin.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Temmuz 2014
Hayatınızdaki ani değişiklikler sizi derinden etkiledi. Herşey birdenbire olmuş gibi geliyor. Oysa uzun zamandır bunu içten içe hazırlıyordunuz. Önümüzdeki günlerde çok daha keyifli olayların gerçekleştiğine tanık olabilirsiniz. Aşkta da bir karar arifesindesiniz.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!