Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
1 Ekim 2016

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Aşka dair ne kadar tespit varsa, dönem dönem her birinin savunucusu oldunuz. Başladığınız her ilişkinin gidişatına göre aşkı tanımlıyorsunuz. Ama bu kez kolayca savunamayacağınız bir ilişkiye başlamak üzeresiniz.
1 Ekim 2016

Koç Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamında size en ağır gelen şey, başarınıza hiç hak edilmeden ortak olunmaya çalışılması. Ama yazık ki, bütün iş yaşamları bunun örnekleriyle dolu. Bir iş yolculuğunuz olacak, bu size iyi gelebilir.
1 Ekim 2016

Koç Burcu Günlük Para Falı

Çok sevdiğiniz bir arkadaşınızın bir işiyle ilgili borç isteğini geri çevirdiniz. Onun hayata gevşek bakışına duyduğunuz kızgınlık, sizi böyle bir davranışa itti. Bari arkasından vicdan yapmayı bırakın.
1 Ekim 2016

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Yeni sevgili adayınız, zor kabulleneceğiniz kadar bağımsız kişilikli biri. Sonradan kaldıramayacaksanız hiç başlamamalısınız.
1 Ekim 2016

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Her konuda mükemmel olamazsınız. Hayat sizi sürekli daha mütevazi olmaya çağırıyor. Bu çağrıyı alamadığınız için son günlerde kaprisli insan görüntüsünden de kurtulamıyorsunuz. Kimsenin her tartışmada, her olayda onaylanmak gibi bir zenginliği olamayacağını görmeniz gerekiyor. İşin iyi yanı ; bu durumunuz geçici. Bu ruh durumunun nedenlerini de en iyi siz biliyorsunuz.
1 Ekim 2016

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar, 1 Ekim saat 03:11 Terazi burcunda doğacak Yeniay, sosyal yaşamı canlandırıcı, ikili ilişkileri güçlendirici, sorunları olan çiftleri yeniden beraberliği gözden geçirmeleri, küslüklerin bitişi, uyumlu bir şekilde ortaklaşa bir yaşama karar verilişi yönünde etkilidir. Olumlu buluyorum ve birçok meselenin halledilmesinde taraflar olarak (özel veya iş ortaklıkları) anlaşmaya gönüllü olunacağını söylemek isterim. Yeniayın görünümleri her zaman olduğu gibi bize yolu gösterecek ve yaşanması muhtemel konuları aydınlatacaktır. Ay-Satürn görünümü, ciddiyetle ilişkinizi ele almanız, görüş farklılıklarına rağmen ortak bir karar vermek için, fikirlerin paylaşımı, uzakları yakın eden bir etkidir. Ciddiyetle düşünürüz, sorumluluk alırız ve ilişkimizi güçlendirmek için elimizden geleni yaparız. Ay-Pluto görünümü, ilişkimiz ve geleceğimizle alakalı konularda isteklerimizi dayatmaya ve kabul ettirmeye çalışırız. Partnerimiz veya birileri buna karşı çıkabilir. Sanki sevilmiyor, umursanmıyormuş gibi hissedersiniz. Oysaki Yeniay gayet olumlu... Bu nedenle baskın davranmaya çalışmayınız. Başkalarının görüşlerini de nezaketen dinlerseniz sorun yok. Venüs-Neptün görünümü, sahip olmayı düşündüğünüz her ne varsa, o konularda bir hayli tutkulusunuz. Sizin olan sizinle kalmalı ve ellerinizden kayıp gitmemelidir. Bu denli yoğun duygularla dolusunuz. Bu Yeniayda hem ılımlı hem de bir hayli tutkulusunuz. Duygularınızı gizleseniz de, hal ve davranışlarınızla bunu gizlemek, saklamak mümkün değildir. NOT: Terazi burcunda Yeniay etkisini video anlatım olarak aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz. http://kadin.mynet.com/kadintv/Koc-burcu-2016-Ekim-ayi-yorumlari-nelerdir
30 Eylül 2016

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay karşıt burcunuzda ilerliyor. Bu durum, bazı iş sorunlarınızın yeniden kafanızı kurcalamanıza neden olacak. Duygularınızı, yaratıcılığınızla kombine edeceğiniz bir gün. İşlerinizin düzenli bir şekilde ilerlemesi sizin iç disiplininizin olumlu gelişmesinden ileri geliyor. Çevrenizden gerekli desteği alamayabilirsiniz. Başkalarının işinize karışmasından hoşlanmadığınız bir gün.
1 Ekim 2016

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeniay bu kez evlilik, ikili ilişkiler, ortaklıklar konularında etkileyecek. Bu konularda yeni kararlar almak ve teklifler için uygun. Birlikteliğinizi bir ileri aşamaya taşıma veya yeni bir limana yol alma söz konusu olabilir.
1 Ekim 2016

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı ilişkilerinizdeki sorunları çözme konusundaki hırsınız diğerlerine fazla takıntılı ya da agresif görünmenize neden olabilir iki hafta boyunca. Uzlaşmak kağıt üzerinde iyi bir fikir gibi görünse de, duygularınıza söz geçiremeyebilirsiniz. Çözümleri ortaya koyarken olayların artı ve eksilerini iyi hesaplamanız gerekiyor. Ciddiye alınmak için daha yumuşak bir dil benimsemeniz gerekiyor olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün Terazi burcunda meydana gelen Yeni Ay’ın Jüpiter ve Satürn’le belli görünümlerde olması, ilişkilerde kontrolü ele alma, kendimizi ve yeteneklerimizi gösterme zamanında olduğumuzu, ilişkilerde, iş birliklerinde ve pazarlıklarda eşitliğe, uyuma ve adalete önem vermenin gereğini hatırlatıyor iki hafta boyunca. Yeni başlangıçlar yaparken veya yeni adımlar atarken, uyumu ve adaleti yakalamak için gereken şeylerin yapılmasının öneminin altını çiziyor. Yeni Ay’ın Mars ve Pluton’la gergin etkileşimi ise, huzuru sağlamak, uyumu yakalamak için savaşmak gerekebileceğini akla getiriyor. Ancak, yine de güç savaşlarından kaçınalım, tartışmaların içinde sakin kalmaya çalışalım. Zira, saldırgan tutumlar artabilir. Her ne kadar geçmişin anıları bizimle olsa da, duygusal anlamda yenilenme şansı bulabiliriz veya eski olaylar şu an bizde aynı hissi yaratmayabilir ve ufkumuzu genişletmiş şekilde yolumuza devam edebiliriz. Bu arada objektif olmaya çalışsak bile, Jüpiter’in konumu gereğinden fazla iyimser olmamıza ve hayalperest yaklaşımlar içine girmemize neden olabilir. Yanılıp her şeyi olduğundan çok daha güzel görebiliriz. Dikkat edelim! Bizi geleceğe taşıyacak hayallerle, geleceği yok edecek hayaller arasındaki farkı anlarsak geniş vizyonumuzun faydasını görmemiz daha kolay olacaktır.Ufak tefek sakarlıklara veya kazalara karşı da temkinli hareket etmekte fayda var iki hafta boyunca!Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
1 Ekim 2016

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yeniayın getirdiği hareketlilik sizi özellikle ilişkilerinizde daha canlı kılıyor. Ortaklaşa imkanları değerlendirmeye bakmalısınız.
1 Ekim 2016

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Seyahatlere açıksınız. Uzun süredir görmediğiniz kimseleri ziyaret edebilirsiniz bugün. Yoğun tempoda geçecek güne planınızda olmayan iş görüşmelerini bile sıkıştırılabilirsiniz. Bu arada yaratıcı enerjinizi keşfetmeyi başaramazsanız başkaları size ne söylerse söylesin yardımcı olamazlar. Güçlü hayal gücünüz sizi sanata yönlendiriyor.
1 Ekim 2016

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sıkıntılı günler artık geride kaldı. Şimdi önünüze bakmanın tam zamanı. Çünkü fırsatlar sizi bekliyor. İyi yatırımlar yapabilir, maddi gücünüzü arttırabilirsiniz. Bu sevdiğinizle olan ilişkinizi de olumlu yönde etkileyecektir. Bu sevdiğinizle olan ilişkinizi de olumlu yönde etkileyecektir.
1 Ekim 2016

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sizin için son derece şanslı ve olumlu bir atmosfer hakim. Gün boyunca sevgi dolu paylaşımlarla sevdiklerinizle birlikte çok keyifli zaman geçirebilir, birbirinize olan bağılığınızı yeniden keşfedebilirsiniz. İşlerinizle ilgili olumlu gidişat bugün özellikle sizi iyi hissettiriyor. Gün içinde dinlenmek, tembellik yapmak ve sevdiklerinizle evde vakit geçirmek için ideal zamandasınız.
1 Ekim 2016

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni bir ortaklık veya yeni bir özel ilişkinin başlangıcını kutlayabileceğiniz, bilhassa ilişki ve diplomasi odaklı yeniliklerin hayatınıza dahil olacağı bir Yeni Ay deneyimleyebilirsiniz.Mevcut giden ilişkilerinizle ilgili dengeye oturma, değerlendirme, olası çekişmeler varsa bunlar üzerinde uzlaşma, sakinleşme ve duygusal yaraları sarma üzerine önemli gelişmeler meydana gelecektir. Romantik saatler deneyimleyebilirsiniz. Ayın ilk günü başlayan bu olumlu gelişmeleri sağlamlaştırmak için neler yapılabileceğini düşüneceksiniz.
1 Ekim 2016

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeniay, özel hayatınız, ikili ilişkileriniz ve ortaklı işler alanınızda yeni başlangıçlarınızı ayağınıza getirebilir. Özel ilişkilerinizde önemli kararlar devreye girebilir. Taşınmayla ilgili kararlarınızı uygulayabilirsiniz.
Reklamı Kapat