Koç Burcu Günlük Aşk Falı

29 Kasım 2015
Sevginizi belli etmekten hiç kaçınmıyorsunuz. Zaman zaman haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsunuz. Bugün yine böyle hissedebilirsiniz. Yine de sevginizi esirgemeyeceğiniz bir gün.

Koç Burcu Günlük İş Falı

29 Kasım 2015
İşinizdeki son gelişmeler sizi olduğu kadar çevrenizdekileri de sevindiriyor. Bugün her şeye rağmen kendinizi iyi hissedecek ve verimli bir gün geçireceksiniz.

Koç Burcu Günlük Para Falı

29 Kasım 2015
İki yakanız bir araya gelmiyor. Bir açığı kapatırken, başka bir yerden yeni bir açık veriyorsunuz, ama bugün iyi bir haber alabilirsiniz. Geçici bir çözüm sizi rahatlatacak.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

29 Kasım 2015
Bugünü yeterince değerlendirmeyi bilmelisiniz. Bugün har anlamda umutlar ve sevinçler yaşayabileceğiniz bir gün olabilir.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Kasım 2015
Bugün ektiklerinizi biçebileceğiniz bir gün. Bu anlamda genellikle hayal kırıklığı yaşamanıza karşın, bu defa dostluğunuz ve vefalılığınızın karşılığını göreceksiniz. Uzun zamandır görüşmediğiniz bir dostunuz sizi arayabilir ve çözmekte zorlandığınız bir problemi çözmenizde imdadınıza yetişebilir. Size ulaşan bütün mesajları değerlendirmenizde yarar var.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Kasım 2015
Sevgili Koçlar Pazar gününe, saat 02:57 Ay-Uranüs görünümüyle adım atacağız. Yeniliklere oldukça açık bir kişi olduğunuz için, özellikle düşüncelerinize, değer verdiğiniz olgulara laf atıldığında, baskı uygulandığında kayıtsız kalmazsınız.  Saat 10:03 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde, güven içinde yaşamak istiyoruz. Bastığımız toprak, nefes aldığımız ülke, barındığımız evimiz, ailemiz bizim için kıymetli. Detayların önemi büyük. Etrafımızdaki her gelişmeyi izliyoruz, anlamak istiyoruz. İşimiz, ekmeğimiz kadar huzurumuzu da bir hayli önemsiyoruz. Güne bu duygular ve ihtiyaçlar içinde adım atacağız. Olumlu bir şeyler duymak, yaşamak isteyeceğiz. Ruhsal ve fiziksel anlamda sizi rahatlatıcı konulara, çalışmalara, aktivitelere yönelirsiniz.Saat 14:46 - 30 Kasım saat 02:47 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında, özellikle ailenizle olan ilişkiniz, evinizle alakalı konularda ve çevrenizle olan ilişkinizde kontrolü ele geçirme ve isteklerinizi elde etme tavrınızı biraz yumuşatmanızda yarar var. Çünkü isteklerinizi elde etmeniz zor olabilir. Durumları daha fazla güçleştirmenin yararı olmaz. Başka bir gün, bu sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Beklemede kalmak yararlıdır.Saat 16:49 Güneş-Neptün görünümü hayallerimizin ve ideallerimizin peşinden gitme arzumuzu körükleyicidir. Ancak kişinin mutlaka kararlı olması gerekir. Ne yapması gerektiğini bilmesi lazımdır. Yoksa sadece arzulama ancak gereklerini yerine getirememe riski oluşur. Hayalleri yazıya, tuvale dökebiliriz. Biraz kendimizden, biraz görüşlerimizden, inancımızdan bahsetmek isteriz. Hayata sarılmak isteriz, keşifçiyizdir, dünyayı dolaşmayı, insanlarla bir araya gelmeyi dileriz. Olanaklarımız elverişli değilse, bütün bunları yapamıyor olmanın hayal kırıklığını yaşayabiliriz.Mutlu gülümsemelerin günü olsun. Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Kasım 2015
Bugün, yanınızda çalışan kişilere soğuk davranışlar içinde olacaksınız. Çevrenizde yanlış anlaşılmak istemiyorsanız, her zamanki gibi duygularınızı arkadaşlarınızla paylaşmaya çalışın. İçinize kapanık davranışlar size yakışmıyor. Karşı cinsle aranızda çekim gücünün yüksek oluşu sizi farklı kılacaktır.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Kasım 2015
Kulağınıza gelen bazı şeyler hevesinizi kaçırıyor olabilir. Hiç beklemediğiniz kişiler sizi yanıltıp, aleyhinize olabilecek konuşmalar yapabilir. Tam olarak emin olmadan kulaktan dolma biçimde hemen ve kesin yargılara kapılmayın.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Kasım 2015
Bazı beklentileriniz, planlarınız veya programlarınız gerçekten fırsat içeriyor olabilir, ama bazılarının gelecek vaat etmediğini ya da işe yaramadığını görebilirsiniz. Ayrıca, genel anlamda büyümek ve ilerlemek istediğiniz konularda önemli gelişmeler yaşanabilecek günlerdesiniz.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Kasım 2015
Bugün ailenizle birlikte olmak, evde meşgul olmak olumlu sonuçlar getirebilir. Kendi iç sesinizi dinlemeye de çalışın.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Kasım 2015
GEÇMİŞİ kurcalamanın hiç zamanı değil. Güzel düşünmek varken enerjinizi geçmiş için tüketmeyin. Akşam saatleri sizin için daha keyifli olacak.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Kasım 2015
Bugün evinizle ilgileneceksiniz. Evle ilgili değişiklik yapmanın zamanı geldi. Yaratma gücünüz sayesinde işte büyük başarı elde edebilirsiniz. Size güçlü biri destek olabilir. Para konusuna diyecek yok. Bolluk sürüyor. Sevdiğinizle aranızda ailevi sorunlar olabilir.

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Kasım 2015
Gün boyunca günlük rutin işlerinizi tamamlamak üzere hareket edebilir, ev, dolap, eşyaların temizliği gibi konulara öncelik verebilirsiniz. Çalışma hayatınızda işlerinizi kolayca tamamlayabileceğiniz bugün, öğleden sonraki saatlerde ilişkilerde kıskançlık, kontrol etme ve incitme gibi duygulara açık bir etkiden geçeceksiniz.

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Kasım 2015
Kandırılmamaya özen gösterin, egonuzu zedeleyecek kimselerden uzak durun. Özellikle yardımlaşma, şifa olma, başkalarına şifa olma veya alma konuları da gündeme gelebilir. Psikolojik olarak size iyi gelecek görüşmeler yapmak, çalışmalar içinde bulunmak içinde idealdir. Sadece gizli saklı, el altından yürüttüğünüz bir takım işleriniz varsa bu konular hayal kırıklığı yaratabilir

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Kasım 2015
Dış ilişkilerde, seyahat veya eğitim alanlarınızda yanıltıcı etkiler altındasınız. Maneviyatınıza katkısı olan insanlar, düşüncelerinizde sizi kandırabilirler. Tanımadığınız insanlara güvenmeyin.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu