Koç Burcu Günlük Aşk Falı

31 Ağustos 2014
İş yerinizdeki çekişme size göre değil, uzak durmalısınız. Ancak insanların haksız tutumlarına da isyan etmemek elde değil. Hakkınızı aramalısınız. İkna yeteneğiniz,güzel söz söyleme becerinizi kullanmalısınız.

Koç Burcu Günlük İş Falı

31 Ağustos 2014
Karşınıza çıkacak bir fırsatı değerlendirseniz. Parasal konulardaki kaygılarınız azalacaktır. Bugün parasal konularda sizi tatmin edecek gelişmelere tanık olabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Para Falı

31 Ağustos 2014
Çevrenizdeki insanlar sizi her bakımdan beğeniyorlar ama sizin kendinize güveniniz az. Bu huyunuzu değiştirin.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

31 Ağustos 2014
İşinizle ilgili şu günlerde beklenen bir gelişme ayakta ve hazır olmanızı gerektiriyor.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos 2014
Bugün kendinizi oldukça güçlü ve zinde hissedeceksiniz. Karşınızdaki insanların tekliflerini değerlendirirken sezgilerinize güveneceksiniz. İş ortamınızda da tavır ve davranışlarınızla olaylara mantıklı yaklaşımınızla göz dolduracaksınız. Kendinizi tüm parlaklığı ile göstermenin tam günündesiniz. Aşk Yaşamı :Kendinizi oldukça zinde hissediyorsunuz ve duygularınız size yansımış durumda. İsteklerinizin unutulmasından duyduğunuz üzüntü ve rahatsızlık sona erecek. Duygusal yönden güçlüsünüz.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ağustos 2014
Sevgili Koçlar, saat 11:52 olana dek Ay-boşluk etkisi altındayız. İkili ilişkiler, rekabet veya başkalarının bize olan yaklaşımları, onlarla olan temasımız önemli hale gelecektir. Bu süre içinde ilişkilerde dengeyi muhafaza etmekte yarar vardır. Boşluk  etkisinin ardından saat 11:52 itibariyle Akrep  burcunda ilerleyecek Ay, sizden gizlenen meseleler üzerinde hassasiyetle durmanıza neden olabilir.  Kişi kendini rahatlatmak istediği için, her konuyu derinlemesine didikleyebilir.  Eşinin, iş ortağının veya maddi-manevi ilişkide olduğu kişinin ne kadar güvenilir biri olduğunu bilmek ister. Saat 23:41  Ay-Neptün olumlu görünümü, üst boyutlarda düşünmenin, bedensel-ruhsal kaygılardan uzak durmanın işaretidir. Kişi böyle bir etki altında hayatın gizli ve bilinmeyen yönlerini araştırır. Kendisinin ve başkalarının iç dünyalarını sezgileriyle algılamaya çalışır. Sorunlarını gözünde büyütmeden gerçek olanın peşine düşmelidir.  Egosunun esiri olmamalıdır. Hayatını sağlam bir temel üzerinde inşa edebileceği durumlarla ilgilenmelidir. Başarısız ve yanlış seçimlerinden edindiği dersleri unutmamalıdır. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun. Barış, sevgi, kardeşlik içinde nice bayramlara erişmemiz dileğimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ağustos 2014
Kariyerinize katkısı olacak konularda araştırmalarını sürdürmek istiyorsanız; bu dönemin size sağlayacağı enerjiyi iyi kullanmalısınız. Mesleki başarınızı perçinleyici konumlar içindesiniz. Bu ay, yüksek hedefleriniz var. Uzun süredir planladığınız atılımları kolay bir şekilde gerçekleştirecek gücünüzün farkındasınız.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ağustos 2014
Bugün bir tatil gününe yakışmayacak şekilde bir huzursuzluğunuz söz konusu. Akşama doğru bu konuda daha şanslı olacaksınız ancak gün içinde mutlaka yoğun tempoya kısa da olsa biraz mola verip kendinizi dinlemeye çalışın.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ağustos 2014
Küçük şeylere takılmak veya sinirlenmek genel manzaranın kaçması anlamına gelebilir. Dolayısıyla, vizyonunuzu kaybetmemeli ve esnekliğinizi korumalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: İlginç olaylar, beklenmedik gelişmeler veya ani açıklamalar gündeme gelebilir. Öğle saatlerinde gezegen etkileri keyifli olsa da ve sevgi temalı ilişkileri olumlu etkilese de, bugün, genelde yanlış yorum yapan veya bazı kişiler tarafından yanlışları yakalanan eleştiri odaklı kişilerin belli bir gün veya beli bir konu hakkında ne tür tepkiler verebileceği üzerine daha sık düşünüyor olabiliriz. Bu durumun üzerinde dururken üzerinde yoğunlaştığımız konuların zorluğu, karışıklığı ve mantığı üzerine de düşünmemizde fayda var.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ağustos 2014
Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ağustos 2014
Kartınız Deli... Sözleriniz bugünlerde başınıza iş açabilir. Bazı cümleleriniz yanlış anlaşılabilir ve bu aşkta gerginlik yaratabilir. Sözlerinizi seçerek kullanın.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2014
Kendinize zaman ayırdığınız ve dinlendiğiniz zaman gösterdiğiniz performans herkesi şaşkına uğratıyor. Ne yazık ki kendinize fazla zaman ayırmıyorsunuz. Rejim yapmak istiyor ama başlayamıyorsunuz. Birden kendinizi bu kadar sıkıntıya sokmayın.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!