Koç Burcu Günlük Aşk Falı

20 Nisan 2014
İlişkinizde net, belirgin tavırlara ihtiyaç var. Her anlamda cazibe ölçülerinize uyan ilişkinizde, yine de yolunda olmayan bir şeylerin varlığını hissetmeniz, pek anlaşılır görülmüyor.

Koç Burcu Günlük İş Falı

20 Nisan 2014
Her teklife açık beklerken, siz de teklif sahibi olabilirsiniz. İş ortamınızda bu beklentide birileri olabilir. Fedakarca çalışmalarınızın karşılığını bulabilmeniz için, biraz da talepkar olmanız gerekiyor.

Koç Burcu Günlük Para Falı

20 Nisan 2014
Önümüzdeki günlerde bazı kayıplar görünüyor. Bugünlerde bir satın alma işiniz olabilir. Çok iyi bir tasarrufçusunuz. Bu özelliklerin peşinden de sıkıntısız bir para durumu geliyor.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

20 Nisan 2014
Sınırların zorlandığını düşündüğünüz, bir ilişkide belli bir süre tarafsız davranmanız doğru olacak.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
Çevrenizdeki insanlara ve gelişen olaylara karşıdaha çok duygusal yaklaşımlar göstereceğiniz bir gündesiniz. Ani tepkiler gösterebilir ve işlerinizi bitirmek için genel bir sabırsızlık duyabilirsiniz. Konular karşısında duygusal davranmak yerine objektif yaklaşımlar benimsemelisiniz. Kişisel gelişiminize hizmet edecek yeni girişimleri başlatmak için elinize önemli fırsatlar geçebilir. Duygusal açıdan kendinizi hassas hissedeceksiniz ve bu ilişkilerinizde çeşitli sorunlar yaşamanıza yol açabilir.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Nisan 2014
Sevgili Koçlar cumartesi günümüz saat 01:19 Ay-Venüs mücadeleci görünümüyle başlıyor. Yenilik hevesiyle dolu olan kişi,  hayatı olumlu açıdan ele almak istiyor. Aşkı yüreğinin içinde anlamlandırmak, yaşadığı çelişkileri kafasının içinde gidermekten yana. Şu veya bu şekilde başından geçen acı tecrübeleri bir yana koymak istiyor. Her şeyin güzel olacağına dair bir kanaat oluşturmak için mücadele veriyor. Her şeye rağmen, hayata güzel diyebilmek için çabalıyor. Alışkanlıklarını, bir türlü vazgeçemediklerini düşünüyor. Doğal olarak iyimser bir çizgi üzerinde kendiyle ve yaşamla yüzleşiyor. Bu yüzleşmede başarılı olması için, öncelikle güven duygusunu yitirmemesi ancak gerçekçi olunması gerekiyor. Bu görünüm,  ilişkimizle ilgili konular üzerinde problemleri abartmamıza neden olabilir. Aslında ona bağlıyızdır. Bitmesini istemeyiz. Ancak bunu belli etmekten çekiniriz. Saat 02:59 Ay-Mars görünüm etkisini,  ilişkisi olanlar açısından ele alırsak, her iki kişinin de aynı hedef üzerinde anlaşmaları ve birbirlerine destek olmaları, güç birliğinde bulunmaları çok önemlidir. Yeniliklere açık oluruz. Uzlaşmaktan yana bir tutum gösteririz. Saat 14:49 Ay-Merkür olumlu görünümü, iletişimde bulunma, fikirlerinizi özgür bir şekilde ifade etmenizi sağlıyor. Bilgilenme, yolculuk, uzaklarda bulunan kişilerle irtibat yönünde de gayet olumlu bir günü işaret ediyor. Mutlu ve keyifli bir cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Nisan 2014
Duygularınızda gözle görülen bir coşku mevcut. Herkes tarafından ilgiyle takip ediliyorsunuz. Sosyal yaşamınızı ön plana çıkarmaktan hoşlanıyor ve girişimciliğinizin desteklenmesini bekliyorsunuz. Bugün, katılacağınız davetlerde ve bulunacağınız ortamlarda neşeli hareketlerinizle ilgi çekmeyi başaracaksınız.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Nisan 2014
Bugün sizi tanımayan kişilere kendinizi iyice anlatmak her zamankinden kolay olacak. Reklam, pazarlama, yayıncılık, eğitim içerikli konularda ikna beceriniz kuvvetli görülüyor. Hukuksal konularda da etkili konuşmalar yapabilirsiniz.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Nisan 2014
Hazır görünmeyen iş, plan ya da projeleri zorlamakta fayda var. Önemli adımları atlayarak hızla ilerleme isteği yakın veya uzak gelecekte önemli sorunlar yaratabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Hayat tüm hızıyla akarken gerçekte olan biteni görmek çoğu zaman çok zordur. Dolayısıyla, bazı şeylerin olup bittiğini düşünüyorsanız olayların aslında göründüğü gibi olmadığını veya olmayacağını da aklınızın bir kenarında bulundurarak hareket etmenizde fayda var. Bu ufak uyarıyı akılda tutmak, oldukça sosyal, fikir ve sevgi paylaşımlarına ya da şanslı(veya öyle görünen) karşılaşmalara açık bir günde olduğumuzu söyleyebilirim.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Nisan 2014
Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Nisan 2014
Ekonomik durumunuzda zorlanma görünüyor. Gün içinde bu durumunuzun farkına varan dostlarınız yardıma hazırlanıyor. Ancak çok fazla işi abartıp gurur meselesi haline getirmeyin.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Nisan 2014
Yoğun bir iş temposuna gireceksiniz. Emeğinizin meyvelerini yavaş yavaş toplamaya başlayacaksınız. Ekip çalışmaları gündemde. Zamanınızın çoğunu işinize ayıracaksınız. Bu da size maddi ve manevi açıdan başarı getirecek.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!