Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Ekim 2017

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Birbirinize olan duygularınız herkesin ilgisini çekiyor. Birbirinizi şımarttığınızı düşünenler de var. Bugün sizi ne kadar sevdiğinizi belirtecek bir davranışta bulunabilir. Siz de karşılığını vermekten kaçınmayacaksınız.
21 Ekim 2017

Koç Burcu Günlük İş Falı

Yakın bir dostunuzla yaşadığınız dayanışma altından kalkması zor gibi görünen sorunları kolayca aşmanıza neden oluyor. Bu işbirliğiniz bir süre daha sürecek gibi görünüyor. Ekonomik olarak da önemli gelişmeler olabilir.
21 Ekim 2017

Koç Burcu Günlük Para Falı

Kısa bir süre önce yaşadığınız sıkıntı artık geride kaldı. Ödemekte zorlandığınız bir borcu bugünlerde ödeyebilirsiniz. Gelecek günlerde önemli bir ferahlama yaşayabilirsiniz.
21 Ekim 2017

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

İstediği her şeyi gerçekleştirmeye alışan bir yakınınız sizi yönetmeye çalışıyor. Onu kırmadan istediklerine direnmeniz zor gibi gözüküyor. Bugünlerde ondan uzak durmanıza yarar var.
21 Ekim 2017

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayat dolu olmanızı yeni yaşadığınız ilişkiye bağlayanlar var. Bunda ilişkinizin payı olmasının yanı sıra siz bugünlerde pozitif bir enerji taşıyorsunuz. Hayata olumlu bakıyorsunuz ve gelecekle ilgili umut içindesiniz. Bu umudunuzu boşa çıkarmayacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Akşam üstü alacağınız bir davet uzun zamandır görmediğiniz dostlarınızla buluşmanızı sağlayabilir.
21 Ekim 2017

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar, Saat 03:14 Ay-Neptün olumlu görünümü, maddi-manevi anlamda kazançlı çıkmak, hayallerinize uygun bir şekilde yaşamak arzunuzun işaretçisidir. Size moral ve inanç, azim ve kararlılık yönünde kuvvet sunuyor. Saat 13:23 Ay-Pluto görünüm etkisinde, çıkarlarımız ön plandadır. Bize yararı olup olmadığına bakarak meseleleri ele alırız. Saat 20:35 Ay-Kuzey düğüm görünümü, anne-aile veya kadınlarla ile ilgili sorunları işaret ediyor. Sıkıntılarınızı ifade etmeye çalışırsınız. Ancak başkaları bunu anlamamakta ısrar ederler. Çünkü işlerine gelmez. Keyifli bir cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,
21 Ekim 2017

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kararlılığınla dikkatleri üzerine çekeceğin bir gündesin. İkili ilişkilerindeki kazanımların tutarlılık oluşturmanı sağlayabilir.
21 Ekim 2017

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizdeki olaylar karşısında izlenmesi gereken yol da biraz aceleci davranıyorsunuz Düşüncelerinizi karşı tarafa kabul ettirme çabası içindesiniz. İş yaşantınızda hesaplarınızı geriye dönük bir şekilde denetlemelisiniz.
21 Ekim 2017

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün hedeflerinize yoğunlaşmak ve net hedefler belirlemek zor olabilir. Bu konuda ısrarcı davranmayın.
21 Ekim 2017

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep’teki Ay, duygusal alanda biraz daha tedirgin olabileceğinizi anlatıyor. Bugünlerde endişeler üzerinde fazla durmamalısınız.
21 Ekim 2017

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortak maddi konular, salım satım ve yatırım işleri gündeme gelebilir. Ortak paylaşımlar konusunda hassas davranabilirsiniz. Hislerinizi kontrol etmeniz gerekebilir.
21 Ekim 2017

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kısa bir yol yapacaksınız. Yaşamınızda yenilikler görülmekte. Bunların bir bölümünü siz yapacaksınız. Önemli bir bölümü de tesadüfler sonucu gerçekleşecek. Para durumunuz iyi. Bugün bir kısmeti bölüşebilirsiniz. Mutlu bir beraberliğiniz varsa ondan uzak kalmamalısınız.
21 Ekim 2017

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca eğitim ve seyahatlere katılabilir, kişisel gelişim çalışmalarında yer alabilirsiniz. Pozitif etkili bir günde olsanız da, unutkanlık ve dalgınlıklara, iletişim hatalarına dikkat etmeli, yakın çevre ilişkilerinde size verilen sözlere hemen inanmamaya ve onlara zaman vermeye özen göstermelisiniz.
21 Ekim 2017

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş ile Uranüs arasında meydana gelecek etkileşim, düzeninizin bir anda bozulmasına neden olabilir. Bir konuyu derinlemesine irdelemeden ani ve hızlı bir karar almamanızı öneririz. Zira son pişmanlık fayda vermez. Ani süreçlerle karşılaşabilir, tempoyu yavaşlatmak için zorlanabilirsiniz. Koşullar bugün sizi yorabilir.
21 Ekim 2017

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatleri duygularınızın yoğun olmakla birlikte akşama doğru azalacak. Haberler ve olaylardan etkilenebilirsiniz. Hanım arkadaşlarınızın sorunlarıyla ilgilenirken kuşkucu davranmanız mümkün. Gereksiz harcama yapmayın.
Reklamı Kapat