Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Haziran 2017

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizde çizdiğiniz sınır, onun istediklerini gerçekleştirmesini engelliyor. Sizi daha çok aramak, sizinle daha çok birlikte olmak istiyor. Bunu dile getirmekten çekiniyor. Akşama doğur onunla haberleşebilirsiniz.
25 Haziran 2017

Koç Burcu Günlük İş Falı

Bugün bir iş yolculuğuna çıkacağınıza dair bir haber alabilirsiniz. Yolculuk bir süre sonra, ama gideceğiniz yer daha önce görmediğiniz bir yer olduğu için sizi heyecanlandıracak.
25 Haziran 2017

Koç Burcu Günlük Para Falı

Parayı önemsemediğiniz için çoğu zaman cebinizde kaç para var bilmiyorsunuz. Bugün bütçenizin üzerinde bir harcamayla karşı karşıya kalabilirsiniz. Karar vermeden önce bütçenizi gözden geçirmelisiniz.
25 Haziran 2017

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Size yapılan uyarıları dikkate alır, üzerine düşünürseniz, ruh haliniz değişebilir.
25 Haziran 2017

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde nedenini bilemediğiniz bir doyumsuzluk yaşıyorsunuz. Ne yapsanız size yetmiyor. Oysa son derece hareketli ve sorunsuz bir yaşamınız var. Zaman zaman yaşamınızda radikal değişiklikler yapmanız gerektiğini düşünüyorsunuz. Elinizdekileri bir bir düşünüp, kaybettiğinizde neler olacağını bir gözden geçirin. Bugün size sahip olduklarınızın değeri hatırlatılabilir.
25 Haziran 2017

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar, saat 06:30 Ay-Pluto karşıtlığı, ailemizle ilgili kararların gözden geçirilmesini sağlıyor. Ancak sorunlar varsa, geçmişe takılmamalı, geleceğe bakmalıyız. Saat 07:57 Ay-Venüs görünümü, ailevi konularda, çocuklarınızla ilişkide veya evinizle alakalı mevzularda ve parasal konularda yaşanmış eski sorunların çözümlenmesini sağlayıcı bir yansımadır. Güven ve huzur vericidir. Kişi bir yandan mali anlamda güçlü kararlar verebilir diğer yandan ailesini, değerlerini sahiplenir ve kollar. Saat 09:07 Mars-Jüpiter görünümü, ailevi ve evlilikle ilgili konularda size güç verir. Ancak güçten söz ederken olaylara bilinçli ve stratejik açıdan yaklaşmakta yarar vardır. Aceleci ve birbirinize tehditkar şekilde yönelmeniz fayda yerine zarar getirir. Eğer bir sorun varsa ve bunun çözümlenmesi şartsa, sizi bir şeylerin etkilemesine izin vermeden duruma bakınız. Abartıyla, coşkuyla veya olumsuz bir duyguyla hiçbir problem çözülmez, doğru karar verilmez. Bunu unutmayınız. Sevdiklerimizle beraber mutlu, huzurlu, sağlıklı bir bayram geçirmemiz dileğimle,
25 Haziran 2017

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün oldukça iletişimcisin. Son zamanlarda yaşadığın tüm çatışmalar bayramın da vesilesiyle bugün yerini sükunete bırakacak.
25 Haziran 2017

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Partnerinizle olumlu iletişim içinde olmanız sayesinde, aldığınız ortak kararları yaşam geçirme konusunda daha inatçı olacaksınız. Çevre koşullarını fazlasıyla zorlayacaksınız. Baskıcı davranmakla çok şey kaybedebilirsiniz.
25 Haziran 2017

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddesel ihtiyaçlarınızla ilgilenmek ve yeni yapılandırmalar yapmak adına ise güzel gelişmeler yakalayabilirsiniz.
25 Haziran 2017

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yengeç burcunda gezegenlerin ağırlığını güçlü şekilde hissediyoruz, zira Ay da bugün bu burçta seyrediyor. Gelenekler, görenekler, tarihsel konular, geçmişe ait olaylar öne çıkarken sizi siz yapan köklerinize bir dönüş içinde hissedebilirsiniz.
25 Haziran 2017

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Günaha Çağrı... Hak etmediğiniz halde olumsuz bir ortamda bulunabilirsiniz. Söz gümüşse sükut altındır, sabredin.
25 Haziran 2017

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün beklemediğiniz yerden bir para gelecek. Böylece önceki borçlarınızı da kapatacaksınız. İşte dikkatli olun ve kimseyle tartışmayın. Akılcı olmalı ve hakkınızı korumalısınız. Bunun için gerekli zeka ve yetenek sizde mevcut. Sevdiğinizle uzun bir yola çıkabilirsiniz.
25 Haziran 2017

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde ikili ilişkilerinizle ilgili muazzam destek ve şans elde ederken, hayatın keyifli taraflarına odaklanabilir, kendinizi güzelleştirmek adına güzellik ve bakıma yönelebilir, ilişkilerinizde duygusal ve romantik bir gün geçirerek, moral ve yaşam enerjinizi arttırabilirsiniz.
25 Haziran 2017

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İlginç teklifler alabilir fakat kararsız kalabilirsiniz. Dikkatinizi yaptığınız işe odaklayın ve farklı konularla vakit kaybetmeyin. Böylece çok fazla dağılmaz ve konuya hakim olabilirsiniz. Yoksa, kafanız karışacak.
25 Haziran 2017

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel hayatınızda disipline olmanız zor olabilir. Sevdiklerinizle olan ilişkilerinizde sabırsız olmayın. Bayramı ailevi ortamlarda karşılaşayacaksınız.
Reklamı Kapat