Koç Burcu Günlük Aşk Falı

2 Ağustos 2014
İş hayatı mı sizi istemiyor, siz mi onu istemiyorsunuz. Bir zamandır işine lanetleme gidip gelen biri oldunuz. Dikkat edin ama göze batıyorsunuz.

Koç Burcu Günlük İş Falı

2 Ağustos 2014
Bunca dert arasında parayı mı düşüneceğiz ?, diyemiyor insan. Para Her şey değil artık nostaljik bir söylem. Buna inananların sayısı ne kadar azaldı. Kafanızı toplamak için tek başınıza bol bol gezin. Uzaklara gidin. O kadar paranız var.

Koç Burcu Günlük Para Falı

2 Ağustos 2014
Yeniden başlama yolunu seçmediniz. İkinci bir fırsatı kesinlikle değerlendirin. Aksi takdirde çok pişman olursunuz.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

2 Ağustos 2014
Uzakta olan bir yakınınızdan beklediğiniz haberin gecikmesi yüzünden duygusal yönden kırılgan bir ruh hali içinde olabilirsiniz.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2014
Bugün günlük rutin işlerinizin arasında bir arkadaşınızın hukuki bazı sorunları ile uğraşmak zorunda kalacaksınız. Bir başkasının yanlışlığını düzeltmek size ters gelse de, arada arkadaşlık bağı olduğu için prensiplerinizden taviz vereceksiniz. Sevgilinizin ailesinin kaprisleri de bu sıkıntılı ruh halinizin üzerine tuz biber ekecek.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ağustos 2014
Sevgili Koçlar 1 Ağustos saat 01:46-15 Ağustos saat 19:44 tarihleri arasında etkili olacak Merkür-Aslan burcu seyir süresince,  hem zevk aldığınız hobilerinizle ilgilenebilir hem de aşkta ilk ve son sözü söyleyen kişi olmak istersiniz. Etkilemek istediğiniz kişiye nasıl konuşmanız gerektiğini bilirsiniz. Yazışma, haberleşme ve zihne dayalı oyun ve aktiviteler, gezmek, görmek, yaşamak için bağlantılar kurmak kolaylaşır. Ancak dinlemeyi de bilmeli, her söylediğinizin kabul edilmesini beklememelisiniz. İlişkinizi veya yalnızsanız ilişki kriterlerinizi gözden geçiriniz.  Bu süreçte  çalışma hayatınızı aktif hale getirici, yeni işler, yeni görüşmeler gündeme gelebilir.  Bu işler iletişime, el becerilerine dayalı olup gönlü hoş kılan, yenileştiren sanat veya farklı alandaki çalışmalardır. Sosyal medyayı kullanarak insanlarla birebir görüşerek işinizi lanse edebilirsiniz.  Ancak bir şeye dikkat etmek gerekir ki, her sözünüz veya yaptığınız her işte dikkat şarttır. Bazen aşırı kendinden emin olmak, farkında olmadan hata yapmanıza neden olabilir. Saat 07:43 Venüs-Uranüs zorlu görünümü,  ilişkilerde ve hayatın genelinde özgür olmak ve yaşamak arzumuzu gösteriyor. Baskılara tahammül edemiyoruz. Değişim arzumuz öylesine yoğun ki, artık eskiye dönmek, aynı durumları yaşamak mümkün değil.  Ancak şartlarımız gereği bir yanımız veda etmeye hazır diğer yanımız bizi durduruyor. Bu görünümün etkisi altında bir hayli zorlanabiliriz. Saat 13:22 Venüs-Satürn görünümü, gerek ailevi gerek yaşadığınız ülke gerekse her türlü paylaşımda bir takım sıkıntıların, güvence olgusunun, sadakatin tekrar gözden geçirilmesi yönünde önem taşıyor. Eğer kafanızda soru işaretleri varsa, bu saatlerde kendinizi pek rahat hissetmezsiniz. Sağlamlık ve garanti istersiniz. Yıllar sonra anladım ki, Bağırıp çağırmaya gerek yok Sesini duymak isteyene Bir fısıltın yeter..................iremSU   Merkür-Aslan burcu süresince dilerim ki, kendi sesimizi duymaktan öteye de geçebilelim ve gönüllere ulaşabilelim. Kaldı ki iki günlük dünya, kimseye kalmıyor. Bir hoş seda bırakabilirsek ardımızda ne ala.


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ağustos 2014
Bugün müdahaleci yönlerinizi kullanmalı ve yanlış giden işlerinizi hızlı bir şekilde düzeltmelisiniz. Çalışma hayatınızda baskıya gelemiyor, özgürlüğünüzü kısıtlayacak, hareketlere tahammül edemiyorsunuz. Sabırlı olmayı öğrenmelisiniz. Oldukça sinirli bir yapınız var. Yüz hatlarınız sizi ele veriyor.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ağustos 2014
Ailevi konularda daha kalıcı çözümlere ulaşmak için belki de bazı dinamiklerin, ikili ilişki yapısının kökten değişmesi gerekiyordur. Bugün bu tip konuları karşılıklı anlayış içinde çözme şansınız her zamankinden fazla olacak.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ağustos 2014
Sizi mutlu edecek veya hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak değişiklikler yapabilirsiniz. İstediğiniz standartta yaşayabilmek için gayret gösterme zamanı. İstikrarınız ve kendini adamışlığınız tüm baskıların üzerine çıkabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Önümüzdeki birkaç gün içinde hepimiz kendi yıldız haritalarımıza göre küçüklü büyüklü farklı fırsatlarla karşılaşabiliriz. Bu fırsatlar bazılarımız açısından son haftalarda çözmeye çalıştıkları önemli konularla ilgili olabilecekken, bazılarımızın çok uzun yıllardır beklediği çok önemli konuların çözümünü içeriyor olabilir. Dolayısıyla, gözümüzün ve kulağımızın açık olması gereken günlerdeyiz.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ağustos 2014
Bugün evlilik ve ilişkiler konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. Yakın ilişkilerinizle ilgili sorumluluklarınız öne çıkıyor. Yorum ve açıklamalarınıza beklemediğiniz sert tepkiler alabilirsiniz. Anlayış göstermeniz gerekecek. Gün içinde anlaşmalar ve mahkemelerle ilgili gelişmeler olabilir. Özellikle yaşlı erkeklerle zıtlaşma içine girmemeye çalışın.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ağustos 2014
DAHA önce yarım bıraktığınız işler varsa, bugün normal işlerinize ek olarak karşınıza çıkabilir. Hayli yorucu bir gün yaşayabilirsiniz.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ağustos 2014
Çevrenizdekilerle inatlaşmayın. Bu tutumunuz insanları çileden çıkarıyor. Herşeyi ben biliyorum havasından vazgeçin. Herkes herşeyi bilemez. Karşınızdakilere de şans tanıyın. Böyle yaparsanız çevrenizde dost kalmaz. Para sizin için şu günlerde çok önemli.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!