Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
20 Ağustos 2017

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkiniz konusunda çevrenizden fazlasıyla etkileniyorsunuz ve sevgilinizin sizi bu konuda uyarmasına rağmen bu huyunuzdan vazgeçemediniz. Dikkat etmelisiniz yoksa ilişkiniz tehlikeye girebilir.
20 Ağustos 2017

Koç Burcu Günlük İş Falı

Müşterilerinize karşı biraz çekingen davranıyorsunuz ve bu yüzden amirinizin ihtarı ile karşı karşıya kalabilirsiniz. İşyerinizde biraz daha atılgan olmalısınız.
20 Ağustos 2017

Koç Burcu Günlük Para Falı

Elinize bir miktar para geçebilir yada maddi konularda bir beklentiniz olumlu olarak sonuçlanabilir. Fakat bu durum sizde bir para harcama isteği uyandırabilir. Bu duruma dikkat etmelisiniz.
20 Ağustos 2017

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Öfkenizi kontrol altında tutmalı ve ani kararlar vermemelisiniz. Yeni bir karar almamaya ve girişimde bulunmamaya çalışmalısınız.
20 Ağustos 2017

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi çok yorgun hissedeceğiniz bir gün. Bu yorgunluk duygularınızı ve sinirlerinizi etkileyecek. Sevdiğiniz insanların yakınlığına büyük ihtiyaç duyacaksınız. Zaman zaman olmayacak şeylere sinirlenebilirsiniz. Ailenizden alacağınız bir haber sizi sevindirecek. Arkadaşlarınızdan bazılarını ihmal ettiniz.
20 Ağustos 2017

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar, Ay-Aslan burcu geçiş etkinliğinde Pazar günümüz başlıyor. Bu enerji, cesaretlendirici ve duygularınızı hevesli bir şekilde ifade edebilmenizi sağlayıcıdır. Direkt olarak tepki verirsiniz ve eylemlerinizde kararlısınızdır. İhtiyaçlarınızı elde etme yönünde bir adım geri atmazsınız. Saat 19:42 Mars-Jüpiter görünümü, çıkarlarımıza uygun şekilde ilişkilerimizi düzenleme ve bu yönde hedef belirlemede etkilidir. Siz aşk hayatınızdan kişisel isteklerinize kadar her konuda olumlu adımlar atarak doyuma ulaşmak istersiniz. Bu görünüm ayrıca, gerektiğinde işbirliğinde bulunmaya ve uzlaşmaya da açık olduğunuzun işaretçisidir.
20 Ağustos 2017

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, evdeki planların konusunda kararlısın ancak planın değişebilir. Bir tanıdığının hastalığı hüzünlenmene neden olabilir.
20 Ağustos 2017

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Siz, güçlü bir kişi olarak tanınırsınız. Bugün, sosyal çevrenizde sizi etkileyecek kişilerle birlikte olacak ve ortak çalışmalar içine gireceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin psikolojik yapılarına dikkat etmelisiniz.
20 Ağustos 2017

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Eğlenceli aktiviteleri tercih ederseniz gün genelinde sürprizler peşinizi pek bırakmayacak diyebiliriz.
20 Ağustos 2017

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Henüz güneş tutulması gerçekleşmedi ancak üzerinizde daha fazla baskı hissedebilirsiniz. Bugün size heyecan veren konulara daha çok yönelebilirsiniz.
20 Ağustos 2017

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Dikkatinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve arkadaşlarınız ile iletişiminiz giderek kuvvetleniyor. Ekip çalışmaları ve organizasyonlarda başarılı olacaksınız.
20 Ağustos 2017

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizdekiler size güvenmiyorlar. Bunun nedeni sizin tutarsız davranışlarınız. Oysa onlar sizin dostunuz. Hep sizin iyiliğinizi düşünüyorlar. Dostlarınızın kıymetini bilin. Onlara karşı daha dikkatli olun. İş hayatınızda küçük çekişmeler yaşıyorsunuz.
20 Ağustos 2017

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Tutulma öncesinde farkındalıkların giderek arttığı, his ve sezgilerin yükseldiği bir gündeyiz. Sebep sonuç bağlantılarını daha hızlı ve kolay kurabilirsiniz. İstek ve arzularınızdaki farklılaşmayı kalbinizde hissedebilirsiniz.
20 Ağustos 2017

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yerinizde duramadığınız içinizin kıpır kıpır olduğu bir pazar geçirirsiniz. Yeni tanıştığınız kişilerle iş planları yapabilir. Heyecanlı aktivitelere adım atabilirsiniz. Spor yapmak, macera ruhu gerektiren heyecanlı hobiler geliştirmek için fevkalade bir gün. Eylemlerinizde başarı oranı yüksek olur. Yarışmalardan birincilik elde edersiniz. Zaten günün tamamını yarışma heyecanı ruhuyla yaşamaya hazırsınız.
20 Ağustos 2017

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde sizi harekete geçmeye teşvik edecek bazı konularda bu pazar oldukça hareketli ve girişken davranabilirsiniz. Aşk hayatınızda vereceğiniz birtakım önemli kararlar bu dönemde sizi şaşırtabilir.
Reklamı Kapat