Koç Burcu Günlük Aşk Falı

30 Haziran 2015
Uzun süredir yaşadığınız ilişki, ömrünü iki tarafında akıllıca davranmasına borçlu. Birbirinize zorlama yapmıyor, özel zevklerinizi eskisi gibi paylaşma zorunluluğu getirmiyorsunuz

Koç Burcu Günlük İş Falı

30 Haziran 2015
Pazar gününüzü evdeki işlerle uğraşarak geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Fakat akşama doğru dinlenme fırsatı bulacaksınız. Zaten bu haftaya bakılacak olursa buna çok da ihtiyacınız var.

Koç Burcu Günlük Para Falı

30 Haziran 2015
Son derece umutlu olduğunuz bir para meselesinde yakında bazı gelişmeler var. Küçük hesapları bile önemser para ilişkileri içindesiniz. Ama sıkıntılar sonsuz değil.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

30 Haziran 2015
İşyerinizde sorun yaşadığınız bir kişi, önümüzdeki günlerde size başka bir nedenle ve iyi niyetle yaklaşmak durumunda kalabilir.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Haziran 2015
Bugün bazı insanları daha iyi tanıma fırsatı bulabilirsiniz. Bu, kendinize güveninizi zedelemese de, sizi fazlasıyla sarsabilir. Değer yargılarınıza göre bazı insanlar seçiyor ve onlarla ilişkinize abartı anlamlar yüklüyorsunuz. Değerlendirmelerinize ve seçimlerinize olan tartışılmaz inancınız, sonradan başınıza sorunlar açabiliyor.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Haziran 2015
Sevgili Koçlar saat 00:12 Ay-Neptün mücadeleci görünümüyle Salı gününü adım atıyoruz. Bu, hem yenilikçi bakış açımız hem de huzurlu bir gün geçirme arzumuzu işaret ediyor. Hangisi daha etkin olur derseniz, bunun cevabı, sizin hayata bakış açınıza göre değişebilir. Ancak dikkat edilmesi gereken nokta, hayallerimizin gerçeklik sınırları içinde ele alınmasıdır.Saat 13:20 Ay-Merkür karşıtlık etkisi, adil düşünmemiz, tarafsız hareket etmemiz,  kendimiz kadar bir başkasının da önemli olduğunu kabullenmemizi gerektiren durumlar yaşatabilir.  Ilımlı konuşmakta, dengeyi muhafaza etmenin faydası büyüktür. Saat 19:00 Ay-Uranüs olumlu görünümü, yeni ve farklı olan deneyimlere hevesli bir şekilde katılmamızı veya açık olmamızı  sağlıyor. Heyecanımız yüksek ve özgürce hareket etmekten yanayız. Farklı insanlar ve ortamlar dikkatimizi bir hayli çekebilir.Saat 20:47 Ay-Venüs görünümü, bir yolculuğun, bir görüşmenin, bir araya gelmenin, kişide hissettireceği olumlu duyguların işaretçisidir. Kısa süreli hoş bir etki olarak memnunluk yaratır. Saat 21:18-1 Temmuz saat 12:11 arasında Ay, Yay burcunun son derecelerinde boşlukta kalacak. Bu zaman diliminde, kendi  görüşleriniz doğrultusunda hareket ederken, abartılı davranmamakta fayda var.  Yaşamınızla alakalı her türlü meselede dikkatli olmanız,  ani kararlar vermemeniz lazımdır. Yapılması gereken, hoşgörülü, ılımlı, olgun tavırlar içinde hareket etmek,  yenilik olarak düşündüğünüz konuları lütfen bir daha gözden geçiriniz. Sağlıklı, huzurlu, mutlu bir gün geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Haziran 2015
Gökyüzü, son derece dinamik bir günü müjdeliyor sizlere. Yeni insanlar tanıyabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu yenilik iş hayatınızla ilgili olabilir ve başarılı olacağınız yeni bir sürecin kapılarını aralayabilirsiniz. Bugün dikkat etmeniz gereken tek konu kas ve boyun ağrıları olmalı, ani hareketler yapmamaya özen gösterin. Özel yaşamınızda ise yaşadıklarınızı sorgulayacağınız ve yalnız kalıp düşüncelerinizi netleştirme isteğiniz bir hayli yoğun olsa da eş ya da sevgilinizden gelen sevgi dolu eli geri çevirmemelisiniz.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Haziran 2015
Bugün önemli bilgiler ve deneyimler kazanmak adına fırsat niteliğinde imkanlar karşınıza çıkacak. Yeni eğitim, seyahat imkanlarını, görüşlerinizi genişletecek her türlü fırsatı değerlendirmek gerekir. Rehberlik alabilirsiniz.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Haziran 2015
Özel yaşamınızı ilgilendiren konularda olumlu gelişmelere açıksınız. Evinizi, ailenizi, gayrimenkul konularını veya parasal başlıkları ilgilendiren konularda son dönemde ortaya çıkan durumlarda ise, işe yarar planlar yapabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yeni randevular veya mevcut ilişkilerimizde yenileyici etkiler devrede. Aşırılıklara ve abartılara açık günlerdeyiz. Her şeyin fazlasını isteyebiliriz. İlişkiler, sosyal aktiviteler veya içine estetik katılması gereken işler bu anlamda desteklenirken, yeme içme, giyinme veya alışveriş temalı işlerde aşırılıklara kaçmak zararlı olabilir. İlerleyen saatlerde, bize verilen fikirleri veya önerileri dikkatle dinlememizde fikir farklılıklarını tartışmaya çevirmememizde fayda var. Dolunay stresi yavaş yavaş hissedilmeye başlasa da, Genel anlamda şanslı kazanımlara(özellikle, maddi, ilişkiler veya yaratıcılık gerektiren işler bazında) açık birkaç gün.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Haziran 2015
Bugün kendinizi ifade ederken daha fazla risk almaya meyilli olabilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcamalar yapabilirsiniz. Öğle saatlerinde başladığınız işlerde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Akşama doğru kendinize zaman yaratabilirsiniz. İlerleyen saatlerde sevdiklerinizle birlikte planlar yapmak size iyi gelecektir.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Haziran 2015
Bugünlerde kendinizi yalnızlığa odaklayarak sakin yaşam arzusu içinde bulunuyorsunuz. Tüm dostlarınıza öfke patlaması yaşıyorsunuz adeta.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Haziran 2015
Herşeyi kara görmeyin. Yukarı sıçramak gibi bir isteğiniz varsa arzu ettiğiniz pozisyona gelmekle kalmayacak, aynı zamanda hedeflerinizi de birbir ele geçirmiş olacaksınız. Yine de ayağınızı yorganınıza göre uzatmakta fayda var. Sonunda siz karlı çıkarsınız.

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Haziran 2015
Gün boyunca kendinizi güçlü ve yüksek bir enerji ile ifade ederken, aşk hayatınızda ani ve sürpriz fırsatlarla karşılaşabilir, size gelen teklif ve davetleri değerlendirebilir ve devam eden ilişkilerinizde romantik bir gün geçirebilirsiniz. Finansal konularda problem yaşayabileceğiniz bugün, enerjinizi spora yönlendirebilir, eğlenceli aktivitelerde yer alabilirsiniz.

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Haziran 2015
Eğer ki yalnızsanız sürpriz, beklenmedik aniden bir aşk söz konusu olabilir, bu hafta risk almaya daha eğilimli ve özelikle ikili ilişkilerde özgürlük, rahat etmek isteme teması da çok ön planda olabilir. Eğer işiniz sanat,yaratıcılık, tiyatro, sinema..vb bir iş ise sürpriz bir iş teklifi durumu da söz konusu olabilir.

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Haziran 2015
Bugün, aşk hayatınızda sıra dışı ve farklı bir gün sizleri bekliyor. Yine yaratıcılığa dayalı işlerinizde de esnekliğiniz tam olacak. İletişime girdiğiniz insanlar size birçok konuda şans getirebilirler.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu