Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Mayıs 2016

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Prensip sayıp kendinize koyduğunuz sınırlamalar, yakın bir zamanda karşınıza mutluluğunuzu engelleyen yasaklar olarak çıkacak, hazırlıklı olun. Çalışma ortamınızda size dönük ilgiler, bugünlerde açığa çıkabilir.
25 Mayıs 2016

Koç Burcu Günlük İş Falı

Gerekenin yapılmadığı durumlardaki tutumunuz, biraz daha hoşgörüyle daha verimli neticeler verebilir. Kökten değişikliklere girebileceğiniz, değişik önerilere hazırlıklı olun, ilgi duyacaksınız.
25 Mayıs 2016

Koç Burcu Günlük Para Falı

Zayıf davranabileceğiniz ilişkilerde, bugünlerde para alışverişleriniz olabilir. Parayı değerlendirme konularında daha hayata uygun planlar, sizi hedeflerinize yakınlaştıracak.
25 Mayıs 2016

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Daha tavırlı olacağınızı tahmin ettiğiniz bir gelişmede çekimserlik sergileyeceksiniz. Sizi kararlı davranışlardan alıkoyan, birtakım duygusallıklar barındırıyorsunuz.
25 Mayıs 2016

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzun zamandır içinizden atamadığınız kaynağı belirsiz sıkıntılara karşın, güne güzel başladınız. Hafta sonlarını dolu dolu yaşamayı biliyorsunuz. Çok hareketli olmayan eğlence tercihlerinizde sevgilinizle çelişebilirsiniz. Bu akşam yeni insanlarla tanışacaksınız. Yakın bir zamanda hayatınızı çok etkileyecek bir gelişme yaşayacaksınız.
25 Mayıs 2016

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 05:38 Venüs-Mars karşıtlığı, parasal ve ilişki konularında Mart ayında verilen kararların veya planların tekrar gözden geçirilmesinde önem taşıyor. Bir yere gidebilir, birisiyle görüşebilir, bir problemi çözmeye çalışabilirsiniz. Yeniden yapılacak bu gözden geçirmeler, önümüzdeki Ağustos ayında evlilik, yeni bir yere yerleşim, kazanç anlamındaki işlerin netleşmesinde etkili olacaktır. Saat 07:26 Ay-Neptün görünümü, sevgi olgusunun önemini hatırlatıcıdır.  Tüm kirlilikleri ve sahtelikleri ortadan kaldıran bu duygu, hayatın içindeki zorlukları, insafsızlıkları, kavgaları, maddi hırsları bir yana koyarak kucaklaşmamızı sağlıyor. Üstümüzdeki ağırlığı hafifleten, dinlendirici, sakinleştirici bir enerji diyebiliriz. Saat 10:39 Ay-Jüpiter görünümü, sorumlulukların farkında olarak, işlerinizi dikkatle yapmanın göstergesidir. İyi niyetli düşünmeye gayret edersiniz. Bazı meseleler sizi yorar, düşündürür. Ancak siz üstünüze düşen bir şey varsa, insanlara gönülden yardımcı olursunuz. Saat 12:35 Ay-Merkür görünümünde zihnimiz,  maddi kazanç, birikim, güvenli bir yaşam sürme, iş hayatımız gibi temel konulara  odaklı çalışıyor. Piyasanın durumu, mevcut şartlarımız, elimize geçen ve bütçemiz konusunda bilinçli hareket etmekte yarar var. Saat 17:21 Ay-Pluto kavuşumu, geçmişe ait bazı meseleleri hatırlatıcı ve üzerimizde baskı oluşturucudur. Saat 18:44 Ay-Kuzey düğüm görünümü, işimizde daha titiz çalışmamızı, olumlu yönde gelişmemizi destekleyicidir. Başkalarına destek oluruz, kendimize güvendiğimiz için, zorlukları daha kolay aşabiliriz. İşlerimizi detaylı bir şekilde takip ederiz. Günün tüm gelişmelerinin arzu ettiğiniz doğrultuda olması dileğimle,
25 Mayıs 2016

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kısa yolculuklar gündeme gelebilir. Bir yandan kısa bir tatil imkanı yakalarken diğer yandan gittiğiniz yerlerde işinizle alakalı gelişme fırsatları da sizi bekliyor. Düşüncelerinizi ifade etmede, fikirlerinizi hayata geçirmenizde önemli görevlerde bulunan bir erkekten büyük yardımlar görebilirsiniz.
25 Mayıs 2016

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün büyük bölümünü mesleki iş ve girişimler, önemli kişilerle ve resmi kurumlarla yapılacak görüşmeler, talepler, sunumlar, beğeni amaçlı atılımlar açısından destekleyici olacak. Bugün gözler sizin üzerinizde olacak.
25 Mayıs 2016

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki birkaç gün boyunca, üzerinizdeki yüklerin veya baskının arttığını düşünebilirsiniz veya yeni yükler söz konusu olabilir. İstemediğiniz şeyleri yapmak zorunda değilsiniz. Geçte olsa bu anlamda size destek çıkan kişilerde olabilir, ama siz çoktan bir yola giriş yapmış olacaksınız. Anlaşmazlıklara açıksınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Kafamızdan geçeni uygulamakta zorlanabileceğimiz, hesapta olmayan durumlarla uğraşmamız gerekebilecek, ikili ilişkiler, ortaklıklar ve iş birlikleri açısından temkinli olunması ve gergin durumların doğru yönetilmesi gereken bir haftalık süreçteyiz. Karşıt fikirler, düşmanca tavırlar ön planda olabilir. 23 Mayıs Pazartesi yazımızda, bu konuyu detaylı şekilde ele aldığımız için çok fazla yazmamayı tercih ettim Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
25 Mayıs 2016

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iş hayatınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sabah saatleri iletişim konusunda kısmetli olabilirsiniz. İşlerinizdeki planlarda değişiklikler olabilir. Otorite olan kişilerle iletişiminize dikkat etmeniz de fayda var. İkili ilişkilerinizde geçmişte kalan konular gündeme gelebilir. İkili ilişkilerinize dikkat etmenizde fayda var.
25 Mayıs 2016

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Alacağınız bebek haberleri sizi mutlu edecek. Bekar Koçlar evlilik kararı almak için armudun sapı üzümün çöpü demekten sıkılmadınız mı?
25 Mayıs 2016

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çok büyük bir fırsat var. Ancak bunun için kararlı davranmanız gerekiyor. Para durumunuz çok iyi. Iş arkadaşlarınız performansınızı kıskanıyor. Kendinize inanacak ve güveneceksiniz. Yoldan haber alacaksınız. Bu haber olumlu gelişmelere neden olacak.
25 Mayıs 2016

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ikili ilişkilerinizdeki problemleri çözebileceğiniz, sosyalliğinizin arttığı, arkadaş çevrenizle eğlenceli aktivitelere katılıp, etkinlik, davet, seminer ve toplantılarda yer alabileceğiniz, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirip, ilişkilerde dengeyi daha kolay sağlayabileceğiniz bir zamandan geçmektesiniz.
25 Mayıs 2016

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün teması mesleğiniz ve kariyer alanınız olacaktır.Önemli toplantılarınızı ve iş görüşmelerinizi akşam saatlerine kadar halletmenizde fayda var. Zira daha sonra daha baskıcı ve hükmedici bir tavır sergilemeniz mümkündür. Üst çalışanlarınızla gerginlikler kaydedebilirsiniz. İşlerinizi ve görüşmelerinizi bilhassa sabah saatlerinde halletmelisiniz.Genel olarak ise; Ay bugün tüm gün Oğlak burcunda olacak. Ay öğle saatlerinden başlayarak akşamüstüne kadar Merkür ile olumlu açı kuracağı için tüm işlerinize rahatlıkla odaklanıp üstesinden gelebileceksiniz. Banka işleri, ödemeler, alışveriş, iş görüşmeleri, toplantılar ve ciddi adımlar atmak bakımından oldukça verimli geçecek.Bu saatlerden sonra akşam 17:00 civarı Ay baskıcı stresli Plüton ile kavuşacak. İçiniz sıkılabilir. Ancak abartılı ve mantıklı olmayan bir tarzda duygu ve düşüncelerinizi ifade etmekten kaçınmalısınız. Otorite figürleri ile stresli konuşmalar gerçekleşebilir.En iyisi yapılacak işleri bu saate kadar bitirmek ve etki altında kalabileceğiniz görüşmelerden uzak durmaktır. Özellikle Ay/Plüton etkileşimi, duygusal anlamda baskı kurabilir veya baskıya maruz kalabilirsiniz. Akşam saatleri evde tartışma yaratacak konulardan uzak durun!
25 Mayıs 2016

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu birkaç gün yakın ve uzak çevrenizdeki insanlarla anlaşmanız biraz zor görünüyor. Özellikle karşı cinsle anlaşmak sizin için kolay olmayabilir. Sevdiklerinize karşı anlayışlı olmalısınız.
Reklamı Kapat