Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Temmuz 2016

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınızda büyük hareketlenmeler olacak bugün. Sevgilinizle ilişkinizde kontrolü ele geçirmek isteyeceksiniz ve bunu başaracaksınız da. Fakat bu tip davranışlarınız onu sizden uzaklaştırıyor. Bunu bilmelisiniz.
27 Temmuz 2016

Koç Burcu Günlük İş Falı

Son günlerde iş yerinizde çok tembelsiniz ve işlerinizin çoğunu aksattınız. Bu gidişle tatile çıkmak için fırsat bulamayacaksınız.
27 Temmuz 2016

Koç Burcu Günlük Para Falı

Parasal konularda son derece kontrollü gidiyorsunuz fakat para harcamaya meyilli olduğunuz bu günlerde dikkatli olmalısınız ve kendinize harcamalar konusunda hakim olmalısınız. Bugün bir alım satım işiniz olabilir.
27 Temmuz 2016

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Son zamanlarda çok kilo aldınız ve kendinizi fazlasıyla ihmal ediyorsunuz. Dengeli beslenme ve sağlık konularına biraz daha dikkat etmelisiniz.
27 Temmuz 2016

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün genel olarak huzursuz bir gün geçireceksiniz. Gün içinde yakınlarınızdan birisinin davranışı sizi sinirlendirebilir. Zaten bir olay yüzünden sinirlisiniz. Kimseyle dalaşmamaya dikkat etmelisiniz. Aniden alacağınız bir haber duygularınızı karıştırabilir. Biraz kendinize düşünme süresi verin. Akşama konuklarınız olabilir.
27 Temmuz 2016

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 02:00 itibariyle  Boğa burç fazında oluşacak  Sondördün, parasal konular üzerinde yoğunlaşmanın simgesidir. Sağlam adımlar atabilmek adına dikkat sarfetmek ve hayatınızı garanti altına alabilecek şekilde hareket etmek gerekiyor.  Uygulanabilir, kalıcı olana yönelmeli, ancak ihtiraslı olunmamalıdır.  Yetenekli olduğunuz alanları tespit etmeniz yönünde etkili olan bu görünüm, güven duygunuzu ayakta tutabilen kişilerin, her zorluğun altından kalkabileceğini belirtmektedir. Saat 10:45 Merkür-Uranüs olumlu görünümü,  iletişimi teşvik edici, aktivitelerde bulunma yönünde destekleyici, çocuklar, eş ve dost, çevrenizdeki insanlarla irtibatta bulunmanızı sağlayıcıdır. Ancak ani çıkışlar, gereksiz konuşmalardan, dedikodulardan kaçınmak gerekir. Aşk hayatınızla ilgili sürprizler yaşanabilir. Hemen umutlanmamak, şöyle bir dibini araştırmakta yarar vardır. Günün tüm gelişmelerinin hayrımıza olması dileğimle,
27 Temmuz 2016

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddesel gücün peşinde olduğunuz bir gün. Birlikte çalıştığınız kişilerin kişisel özelliklerini tenkit etmekten sakınmalısınız. Sizin çalışkan yapınız ve güçlü performans yeteneğiniz, çevrenizdeki kişilerle aynı düzeyde olmayabilir. Yaptığınız işe gösterdiğiniz titizlik bugün, aşırıya kaçabilir ve kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz.
27 Temmuz 2016

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi bir hayli duygusal ve yorgun hissedebilirsiniz. Etrafınız kalabalık olacak fakat siz o yoğun kalabalığın içinde yalnızlık hissine yenik düşecek, kendinizi hasta ve mutsuz hissedeceksiniz... Kafanızda cevabını bulmakta zorlandığınız sorular oluşacak ve şu an içinde bulunduğunuz durumdan hoşnut olmayacaksınız.
27 Temmuz 2016

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Olumlu niyetleriniz var. Planlarınızı devreye sokabilirsiniz. Evinizde veya işinizde daha iyi bir çevre oluşturmak için göstereceğiniz gayretler çevrenizdeki kişileri daha iyi anlamanızı sağlayabilir. Liderliği ele almalı ve takım oyuncusu olmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dün de yazmıştım, sürpriz haberler, ele geçen bilgiler, ortaya çıkan olaylar veya bazı konularda artan farkındalık türünde durumların ön plana çıktığı günlerdeyiz. Farklı kişilerle iletişimde olmak ufkumuzu geliştirmekle kalmayıp, pek çok konuyu farklı açılardan görmemizi veya farkındalığımızın artmasını sağlayabilir. Fikir alışverişleri artıyor, yaratıcılığımız yüksek ve zihnimiz açık. Farklı fikirlerimizi ve yeteneklerimizi göstermek için uygun günlerdeyiz ya da teknolojik araçlar sayesinde fikirlerimizi hızla yayabiliriz. Üzerinde yoğunlaştığımız işlerin ilerlemesi kolay olabilir veya maddi başlıklı konularda adımlar atabiliriz. Ay’ın olumlu açıları yukarıda yazdıklarımı daha uygulanabilir hale koyacaktır. Ancak, şaşırtıcı durumlar veya nereden geldiğini, ne söylemeye çalıştığını ya da ne yapmak istediğini anlayamayacağımız kişilerle karşılaşma ihtimalimizin de olduğu günlerdeyiz aklımızda bulunsun bir ihtimal. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
27 Temmuz 2016

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde gelirlerinizle ilgili değişiklikler gündeminize gelebilir. Harcamalarınızı kontrol altında tutmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızda desteklendiğiniz konular olabilir. Yeteneklerinizi kullanacağınız işlerinize daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Gün içinde değişen programlarınıza ayak uydurmakta zorlanabilirsiniz.
27 Temmuz 2016

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni bir iş projeniz var. Bugün işinizle ilgileneceksiniz. Bol kazanç ve başarı sizi bekliyor. Fakat hayatınızda denge kuramıyorsunuz. Bunu başarabilirseniz daha çok kazanç elde edebilirsiniz.
27 Temmuz 2016

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bütün olumsuzluklar üstüste geliyor. Sanki sizin sabrınızı deniyorlar. Umutlu olmalı ve pozitif düşünmelisiniz ki herşey istediğiniz gibi olsun. Dostlarınızı aramıyor sormuyor, doğum günlerini hatırlamıyorsunuz. Size böyle davranılınca çok üzülüyorsunuz.
27 Temmuz 2016

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden evinizde düzenlemeler, ev ve yer değişiklikleri, aile içi iletişim ve ilişkiler ile ruhsal anlamda yeni kararlar almamanız, yeni ve radikal değişikliklere gitmemeniz, zamanın akışına güvenerek hareket etmeniz gereken bir zaman diliminde bulunmaktasınız.
27 Temmuz 2016

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi ve manevi değer yaratma konularında kıymetli bir gündesiniz. Finansal olarak yatırım yapmayı düşünebilirsiniz. Paranın değeri ve yönetimi önem kazanacaktır.Diğer taraftan manevi değerlerinizi gözden geçirebilir, özellikle ilişkilerinizde kurmuş olduğunuz manevi bağları ve güven telkinini mercek altına alabileceksiniz. İlişki kurma adına değerli fırsatlara sahip bulunuyorsunuz. Cinselliğin etkin olabileceği ilişkilere çekilebilirsiniz. Toprak ve mülk yatırımı gibi konularda özel fırsatlara sahip olabileceğinizi unutmamalısınız.
27 Temmuz 2016

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınızda yeni hareketlenmeler ve kıpırtılar söz konusu. Bugün, farklı olan her şey ilginizi çekecek. Eğer çocuk sahibi olmak istiyorsanız bu konudaki konuşmalarınız hızlanacak.
Reklamı Kapat