Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
28 Şubat 2017

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk yaşamınızda son derece olumlu etkiler altında olacaksınız ve duygusal olarak kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Kendinizi sevgiye her zamankinden daha yakın hissedeceksiniz ve çevrenize karşı ılımlı yaklaşımlarınız olacaktır. Sevdiğiniz insanla aranızda ilişki genel olarak uyumlu olacaktır. Birlikte güzel ortamlara girebilir ve hoşunuza gidecek şekilde zaman geçirebilirsiniz. Duygusal konularda yeni bir karar almaya uygun olacaksınız.
28 Şubat 2017

Koç Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamınızda kendinizi son derece olumlu etkiler altında hissedeceğiniz bir gündesiniz. Yaptığınız işten zevk alacaksınız ve başarılı sonuçlara ulaşmayı başaracaksınız. Gün içinde çevrenizle sürekli bir iletişim içinde olacaksınız. Önünüzde bir çok alternatif olacaktır ve önemli olan sizin bunları fark edebilmeniz. Bugün küçük bazı ayrıntılar sizin için çok önemli olacaktır ve bunları gözden kaçırmamanız gerekiyor.
28 Şubat 2017

Koç Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda kendinizi son derece olumlu etkiler altında hissedeceğiniz bir gündesiniz. Özel zevkleriniz için bazı harcamalar yapabilirsiniz ve size zevk verece ortamlara girebilirsiniz.
28 Şubat 2017

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Duygusal olarak kendinizi güçlü hissediyorsunuz ve kararlarınızda fazlasıyla iradeli davranacaksınız. Duygusal konularda şanslı bir gündesiniz ve bu yönde girişimlerde bulunabilirsiniz.
28 Şubat 2017

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Meraklı kişiliğinizle yine bir şeylerin peşine düşeceksiniz. Yakınlarınızla birlikte önümüzdeki günlerde eğlenceli bir kalabalığınız var, sizi biraz masrafa sokabilir. Günün ilerleyen saatlerinde önlemeye çalışacağınız bir hareketlilik var. Bu hareketliliğin içinde belli belirsiz bir gizlilik söz konusu. Bazı dostluklarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.
28 Şubat 2017

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 02:08-07:52 Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bunun anlamı her konuda dikkatli olmanız, pişman olacağınız şekilde kararlar almamanız ve beklemede kalmanızdır. Halledilir nasılsa diyerek bu saatte verdiğimiz bir karar, gün içinde farklı bir yöne kayar. Sözgelimi olmaz dediğiniz bir şey de değişebilir. Onun için boşluk sonrası burcunuzda ilerleyecek Ayın güçlü ışığını bekleyelim ve ona göre ilerleyelim. Saat 07:52 itibariyle burcunuz üzerinde ilerleyen Ay, her konuda harekete geçebilecek, güce sahipsiniz demektir. İçinizden geldiği gibi hareket edebilir, kimseye hesap vermek zorunda hissetmezsiniz kendinizi. Sizin için galibiyet son derece önemlidir. Güvenli, kendine inanan bir kişi olarak arzularınızı kabul ettirebilirsiniz. Mutlu gülüşler, içten sevgiler, kalpten kalbe güzel aksedişlerle dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,
28 Şubat 2017

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün önemli kararlar almamanı tavsiye ederim. Ay, burcunda hareket ederken, fikirlerin değişkenlik gösterebilir.
28 Şubat 2017

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yapmak istediğiniz çok şey var ve yaşantınızda önce kendi duygularınızı ön plana çıkarmak, enerjinizi yaşama geçirmek istiyorsanız, yapacaklarınızı sistemli bir şekilde planlamalı ve acele etmezseniz büyük keyif alacaksınız.
28 Şubat 2017

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Evinizde ya da çevrenizde kişisel anlamda yeteri kadar anlaşılmadığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Merhametinizi fazlasıyla kendinize çevirirseniz, yanlış kararlar almak zorunda kalabilirsiniz.
28 Şubat 2017

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yön verebilirsiniz. İkili ilişkileriniz önem kazanabilir. Sorumlu olduğunuz işlerinizin üzerine düşeceğiniz bir gündesiniz. Yeni başlayacağınız işler için kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz. Küçük kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz.
28 Şubat 2017

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizin ihtiyaçlarını karşılamakla ilgileneceğiniz bir gün sizi bekliyor. Özellikle yaşlı akrabalarınız için ufak tefek tamirat veya alışveriş işleri yapabilirsiniz.
28 Şubat 2017

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Parasal konularla ilgili birçok konu gündeme gelebilir ve gününüzü bunlarla uğraşarak geçirebilirsiniz. Yapacağınız görüşmelerin fazla olması, iletişim, haberleşme, fikir alışverişi ve bilgi paylaşımının artması anlamına gelecektir.
28 Şubat 2017

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay'ın bugün burcunuza ilerlemesiyle birlikte enerjik bir gündem sizi bekliyor. Harekete geçme zmanı, girişimde bulunabilir, cesur davranabilirsiniz. Aşkta da, işte de söz sizde.
28 Şubat 2017

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün teması toplumsal yeriniz ve benlik alanınız olacaktır. Önemli görüşme ve organizasyonlarınızı halledeceğiniz olumlu etkilere sahipsiniz. Başöğretmen edasında hükmedici bir tavır sergilemeniz mümkündür. Hukuki ve eğitsel alanda gerginlikler kaydedebilirsiniz. İkili ilişkilerinizle iletişiminize dikkat etmelisiniz. Ani kararlar alabileceğiniz, kafanızdaki her neyse hemen işler hale geçirebileceğinizi düşünebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde abartılı tartışmalar yaşayabilirsiniz. Sabırsızca diyaloglar canınızı sıkabilir.
28 Şubat 2017

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal olarak değişken ve farklı bir gün geçirebilirsiniz. Dinlenmeye ve rahatlamaya ihtiyaç duyduğunuz bu dönemde, değişik konu ve olaylar fazlasıyla ilginizi çekecek.
Reklamı Kapat