Koç Burcu Günlük Aşk Falı

7 Ekim 2015
Rahatlığınızın ilişkinize duyduğunuz güvenden kaynaklandığını savunuyorsunuz. Oysa parteriniz, onu yeterince kıskanmadığınızı düşünüp bunun altında bir sevgi eksilmesi arıyor. .

Koç Burcu Günlük İş Falı

7 Ekim 2015
İşlerinizdeki dönemle alakalı durgunluk sizi üzüyor, başka bir alanda şans aramayı bile düşünüyorsunuz İşinize bağlısınız. Alanınızla eskiden beri ilgili olduğunuz için mesleğinizi de çok seviyorsunuz. .

Koç Burcu Günlük Para Falı

7 Ekim 2015
İş yaşamınızla ilgili yeni düşünceleriniz sizi düzlüğe çıkartabilir. Ekonomik kriz kazancınızı epey zamandır bir yerde sınırladı. İhtiyaç duyduğunuz şeyleri elde etmekte zorlanıyorsunuz.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

7 Ekim 2015
Endişelenmekte haklısınız ; bir dostunuzla uzun zamandır sürdürdüğünüz bir işbirliği, onun devreye sokmak istediği üçüncü kişinin varlığıyla işlevini kaybedebilir.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Ekim 2015
Sevindirici bir haberiniz var. Ama içindeki sevinç sizin haberi ne kadar değerlendirebileceğinize bağlı. Bazı arkadaş ilişkilerinde kendinizi fazla yoruyorsunuz. Çok meraklı davranıp çok yakınlaşıyor, insanların sizden kolay talep etmelerine yol açıyorsunuz. Bugünlerde çevrenizde yaşanan sağlık sorunları, sizi sağlığınızla daha ilgili olmaya yönlendiriyor.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Ekim 2015
Sevgili Koçlar Çarşamba günümüz iki önemli enerjiye  ev sahipliği yapıyor. Saat 01:58 itibariyle etkili Merkür-Satürn görünümü, geri hareket dönemine rastladığı için, doğal olarak ilişkiniz başta olmak üzere, iş-ticaret-ortaklıklar ve yenilikler anlamında durum tespitinde bulunmayı sağlıyor. Hem adil biçimde düşünüyoruz hem de neler yapmamız gerektiğini bir daha gözden geçiriyoruz. Bugün bir karar verip yürürlüğe koymanızı zaten tavsiye etmiyorum. Çünkü bazı belirsizliklerin netleşmesi gerekiyor. Şimdi bilgilenmek, tecrübelenmek zamanıdır. Eksikleri görmek, onları tamamlamak vaktidir. 13 Ekim tarihinde bu görünüm bir daha oluşacak. Tabii ki geri hareket bittiği için, yolumuzu çizmemiz, ne yönde ilerleyeceğimizi hem ilişki hem diğer konularda mümkün olacak. onun için ne fazla iyimser ne de kötümser düşünmeyelim. Aklımız başımızda olsun, duruma bir daha bakalım. Saat 05:53 Mars-Neptün karşıt görünümü,  özellikle çalışma hayatınızla ilgili konularda gerçekçi olmak ve düşünmeden etmeden kararlar vermemek gerektiğini vurguluyor.  Yeni bir planlama, yeni bir iş, işinizle alakalı konularda risk taşıyan eylemlerde bulunmak yanlış olur. İşlerimizde aksamalar oluşabilir. Sağlığımızı düşünmemiz, beklemede kalıp durumları incelememiz yerinde olacaktır. Gün boyunca dikkatli gözlemde bulunmamız, işlerimizi aceleye getirmememiz dileğimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Ekim 2015
Beklenmedik görevler veya size yüklenmek istenen işler ya da son dakika değişiklikleri duygusal patlamalara neden olabilir. Sakinliğinizi korumalı ve sizin için önemli olan işlere odaklanmalısınız.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Ekim 2015
Nebahat Çehre, geçtiğimiz günlerde, ‘oyunculuğu bıraktı’ haberleri konuşulurken, o yanına yeni bir isim daha ekleyerek “Bundan sonra bizi birlikte çok sık göreceksiniz” dedi ve Ebru Güzel’i veliaht ilan etti.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Ekim 2015
Bazı olaylar ya da girişimleriniz konusunda kafanızda soru işaretleri, içinizde bir huzursuzluk varsa ya da konu hakkındaki hiçbir şey sizi heyecanlandırmıyorsa, içgüdülerinize güvenmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dün de yazdığımız, önemli pozisyondaki kişilerle ilişkilerimizi zorlayan açıların etkisi yine devrede olacak, ama gün genelinde Merkür’ün olumlu açısı ilişkilerde iletişimi kolaylaştırabilir, görüşmeler, yazışmalar veya ticari işler açısından olumlu bir atmosfer yaratabilir. Daha çok sosyal ilişkiler veya dışarıda yapılacak işler devrede. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Ekim 2015
Bugün sabah saatlerinde ailevi konularla ilgilenebilirsiniz. Gün içinde daha yaratıcı konulara ilgi duyabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde kararlar alabilirsiniz. Başarılı olmak için daha çok zaman harcayabilirsiniz. Zevk aldığınız konularla da ilgilenmek isteyebilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilerle yeni planlamalar yapabilirsiniz.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Ekim 2015
Yeteneklerinizi sergilemek istiyorsunuz. Fakat elinizin açıklığı ve eğlenceye düşkünlüğünüz yüzünden sürekli mali sıkıntı çekmektesiniz.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Ekim 2015
Sevdiğiniz ve kariyeriniz arasında bir seçim yapmanız gerekebilir. Çok sıkıntılı bir döneme giriyorsunuz. Vereceğiniz karar size en uygun karar olmalı. Para ikinci planda kalacak. Çünkü her zaman para sizden yana. Dostlarınızın desteğini almalısınız.

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Ekim 2015
İlişkilerinizde etkili iletişim geliştirebileceğiniz, yeni eğitim dönemleri, ortaklıklar, ilişkilerdeki ve iş hayatınızdaki görüşmeler ve yolculuklarınızı destekleyen bugün, sizin için önemli ve etkili haberler alabilir, ikili ilişkilerinizde pozitif görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Ekim 2015
İş-kariyer-ilişkilerle ilgili konularda duygularımızı kontrol etmemiz gerektiğini ve değişimlere açık olmamız gerektiğini vurgulamakta. Özellikle iş hayatında güç çekişmeleri içine girebilirsiniz.

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Ekim 2015
Bugün, atacağınız yeni adımlarda yanıltıcı etkiler altında olabilirsiniz. En iyisi önemli işlere hemen başlamayın. Biraz kendinize odaklanın ve sağlık kontrollerinizi ihmal etmeyin.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu