Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
3 Mayıs 2016

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Bugün sevdiğiniz kişinin ailesine karşı takındığınız olumsuz tavırlar nedeniyle sevdiğinizle aranızda soğuk rüzgarlar esebilir. Hatanızı telafi etmeye zaman bulamadan da kısa bir seyahate çıkmanız olası.
3 Mayıs 2016

Koç Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızda zorunlu iş toplantılarının yorgunluğunu taşıyacaksınız. Sizden küçük bir aile bireyi ile ilgili iş görüşmeleri yapacaksınız.
3 Mayıs 2016

Koç Burcu Günlük Para Falı

Bir emlaka yatırım yapma konusunda hala tereddütlüsünüz. Bugün uzaktaki arkadaşınızdan maddi konularla ilgili güzel haberler alabileceğiniz gibi, elinize her an bir miktar para ulaşabilir.
3 Mayıs 2016

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Çevrenizdeki hayranlara kanıp, geçici aşklar peşinde koşarak elinizdeki gerçek mutluluğu kaçırmayın. Ağır yiyeceklerden uzak durun.
3 Mayıs 2016

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile bağlarınız güçlü. Ama bu, tek başına sizden kaynaklı değil, yakınlarınızın size karşı özel bir ilgileri olduğu görülüyor. Arkadaş ilişkilerinizde, çok az kişiyi ayrı tutarak, yanlış seçimler yaptığınız seklinde bir genelleme içindesiniz. Halbuki tek kişiye odaklı bir problem yaşıyorsunuz. Bu şekilde sık, sık yaptığınız pişmanlık gösterileri diğer arkadaşlarınıza karşı kırıcı olabilir.
2 Mayıs 2016

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 06:35 Ay-Mars görünümü, bir yandan iç dünyanızda hassas tepkilerde bulunmaya müsait olduğunuzu, diğer taraftan keşif arzunun yükseldiğini göstermekte. Bu da gösteriyor ki, duygusal açıdan aktifsiniz. Kolayca durumları algılayabilir, amacınız yönünde hareket edebilirsiniz. Saat 13:23 Ay-Neptün kavuşumu, şifa verici huzurlandırıcı ve kendimizi akışa bırakmamızı sağlayıcı olan bu enerji, ruhsal manada rahatlatıcı ve inancı güçlendiricidir. Saat 14:59 Ay-Güneş olumlu görünümü, uzun vadeli düşünmenin işareti. Her konuda bu böyle. Bastığınız yeri, hem iş hem de özel hayatınızda bilmek istersiniz. Bu enerji birçok açıdan güç aşılayıcıdır. Ancak merdivenleri tırmanırken yavaş ve emin adımlarla çıkmaya çalışmak gayet mantıklıdır. Saat 16:23 Ay-Jüpiter görünümü, günlük hayatın, işlerimizin akılcı biçimde ele alınması gerektiğini vurguluyor. Aşırı iyimserlik ve hayalcilik nasıl yanlışsa, fazla endişeli olmak da aynı şekilde yanlış. İşimize, gücümüze, sorumluluklarımıza önem vermeliyiz. Saat 19:38 Ay-Satürn görünümünde, ruh dünyamız gayet hassas ve hayatı uhrevi yönüyle ele aldığımız için mücadele etmek istemiyoruz. Ancak sorumluluklarımız var ve bunları yerine getirmek için, bilgilenmemiz, kendimizi geliştirmemiz gerekiyor. Bu iki farklı ele alış biçimi, bizi duygusal anlamda zorluyor. Saat 23:17 Ay-Pluto görünümü, mevcut iş ve toplumsal durumumuza gerçekçi şekilde bakmanın önemi büyük. Köklü, sağlam ve güvenilir olanı tercih etmeliyiz. Eğreti duran, sadece bir hevesle verilen kararların kalıcı olmayacağını bilelim. Yeni haftamız hayırlara vesile olsun. Kalben sevgilerimle,
2 Mayıs 2016

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel isteklerinizle karşı tarafı etkiniz altına alabileceğiniz bir gün. Tepe evinizdeki güçlü yıldızlar sayesinde direttiğiniz konularda başarılı olacaksınız. Bugün, toplumsal olaylara daha çok ağırlık verecek, özel yaşantınızla ilgili sorunları atlamak isteyeceksiniz. Partnerinizin sizinle aynı fikirde olmadığını görmek, kafanızı karıştırabilir.
2 Mayıs 2016

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal tepkiler vereceğiniz ya da gereksiz kırılganlıklar göstereceğiniz durumlarla karşılaşma ihtimaliniz var. Genel bir motivasyon düşüklüğü de söz konusu olabilir. Hayır diyememe sorununuz yeni sorunlara sebep olabilir.
2 Mayıs 2016

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Rekabete hazırsınız ve enerjiniz çok yüksek. Mücadele gerektiren ortamlarda kolayca arayı açabilirsiniz. Hafta ortası civarında yapmak istediğiniz işlerde size yardım etmek isteyecek kişilerle karşılaşabilirsiniz. Yeni işbirlikleri söz konusu olabilir. Haftanın ikinci yarısı birincisine oranla daha yavaş veya sorunlu geçebilir, ama yine yardımınıza koşacak kişiler olacaktır veya siz bazı kişilere yapacağınız yardımlar sayesinde farklı bakış açıları geliştirebilirsiniz.
2 Mayıs 2016

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı sıkışmış hissedebilirsiniz. Uğraştığınız işlerinizde daha fazla çaba göstermeniz gerekebilir. Sorumluluklarınızdaki artış sizi yorabilir. Bazı konularda fedakarlık yapmanız gerekebilir. İkili ilişkilerinizde daha sakin olmanızda fayda var. Gün içinde sizi zorlayacak koşullarla uğraşabilirsiniz.
2 Mayıs 2016

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün karşıt burcunuz Terazi ile sürekli çatışma halinde olacaksınız. Hava grubu burçlardan (İkizler, Terazi, Kova) uzak kalmaya özen göstermelisiniz. Kendi işlerinizle ilgilenip duyarlı olun.
2 Mayıs 2016

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İstekleriniz konusunda rahatlıkla talepte bulunabilirsiniz. Sözleriniz havada kalmayacak karşı tarafta düzelmesi gereken bir özellik varsa konuşarak sorunu ortadan kaldırmanız çok daha kolay olacaktır. Merkür gezegeni saatlerce süren tartışma ve konuşmalara sebep olabilir, fakat tartışmalar kavgaya dönüşmez.
2 Mayıs 2016

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde parasal konular, arkadaş çevrenizle ilişkileriniz ve çeşitli toplantılarda iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. 17.00 sonrasında güçlü ilişki bağları kurabilir, artan özgüveninizle ilişkilerdeki beklentilerinizi daha rahat ifade edebilirsiniz.
3 Mayıs 2016

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hem ruh hem de beden sağlığınıza odaklanmalısınız. Dışsal koşullarınıza uyum sağlamak ve içsel enerjinizi bu koşullara uydurmak için mücadele verebilirsiniz. Sezgi ve hayal gücünüzün artacağı, manevi taraflarınızın ortaya çıkabileceği ve bilinçaltı hareketlerinizin yoğunlaşacağı bir gün yaşıyor olacaksınız. Rüyalarınıza güvenmelisiniz. Olumlu konulara odaklanmalısınız.   Genel olarak ise; bugün tüm gün Ay Balık burcunda kalacak. Bu konumda Ay oldukça hayalci, etkiye açık ve hassas bir tablo çizer. Başkaları için fedakarlık yapmak, özveride bulunmak ve insanlara yardımdan kaçınmamak gerekebilir. Daha yumuşak enerjiler altında olacağınız, çok fazla zora gelmek istemeyeceğiniz gün olacak. Canınızın istemediği bir işi yapmaktan kaytarabilirsiniz. Kendinizi akışa bırakarak, doğal ritminizi gözlemleyin.    Duygularınızı, sezgilerinizi daha belirgin olarak hissedebilirsiniz. Algınız ve kırılganlığınız artabilir. Bugün duygusal karmaşaya ve strese daha kolay düşebileceğiniz için sakin olmalısınız. Bugün hayır diyemeyeceğimiz birileri olacaktır. Sevgi ve şefkat göstermek, romantik anlar yaşamak, hayal gücünüzü harekete geçirmek, görselliğe odaklanmak, müzik dinlemek, dans etmek, resim yapmak size oldukça iyi gelecektir.    Loş ışıkta, yavaş bir müzikle ruhunuzun dinlenmesine izin vermek, ruhani çalışmalar yapmak ve günün karmaşasından kaçmak arzusu ile gece elinize bir kadeh şarap alıp televizyonu kapatıp beyninizi dinlendirmek için uygun bir fırsat. Meditasyon yapabilir, mum ışığında bir yemek yiyebilirsiniz. Romantik bir film seyredebilir, tiyatro veya sinemaya gidebilirsiniz. Sevdiklerinizin dertlerine ortak olarak onların sıkıntılarını hafifletebilirsiniz.
2 Mayıs 2016

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sahip olduklarınızın maneviyatınızla bağlantısı var ve paylaşmayı biliyorsunuz. Duygusal olarak geçmişe dönüşler olabilir. Gönlünüzden geçenlerin gerçekleştiğini göreceksiniz.
Reklamı Kapat