Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
9 Şubat 2016

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Duygusal açıdan çeşitli sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Ufak tefek sorunlar ve tatsızlıklarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. daha çok sizden kaynaklanacak bazı sorunlar olacaktır ve iç dünyanızda çeşitli endişeler duyabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle bir anlaşmazlık yaşayabilir ve gelişmeler kontrolünüz dışına çıkabilir. Aşk hayatınızda ummadığınız hatalar yapabilir ve sonradan pişman olacağınız sözler söyleyebilirsiniz. Yoğun duygusallığınız olayları değerlendirirken hatalar yapmanıza yol açabilir.
9 Şubat 2016

Koç Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamınızda sakin hareket etmeyi tercih edeceğiniz ve elinizdeki işleri tamamlamaya yöneleceğiniz bir gündesiniz. Karar vermekte zorlanacağınız bir gündesiniz ve düşüncelerinizi toplamakta zorlanıyorsunuz. Özellikle karamsar bir ruh halinde olmanız işlerinize olan ilginizi azaltacaktır. Yaşayacağınız sorunlar çok büyük olmamasına rağmen sizin keyfinizi kaçıramaya yetecektir. İş ortamınızda sizin dışınızda kalan bazı sorunlarla uğraşabilir ve gereksiz bulacağınız işlerle ilgilenebilirsiniz.
9 Şubat 2016

Koç Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda dikkatli davranmayı tercih edeceğiniz bir gündesiniz ve geleceğinize ilişkin bazı kaygılar duyabilirsiniz. Maddi konularda yeni bir girişimde bulunmaktan kaçınmalısınız.
9 Şubat 2016

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün kendinizi yormamaya çalışın ve gerekirse bulunduğunuz ortamdan bir süre uzaklaşın.
9 Şubat 2016

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki günlerde ilginç tanışmalar var. Uzun vadeye yaydığınız beklentilerinizin bir kısmına acele müdahalesi etmeniz gerekebilir. Gündelik sorunlardaki kanıksamış tavrınız, yüreğinizin üzerinde koruyucu bir kılıf gibi duruyor. Beğenmediğiniz bazı huylarınızla ilgili, kendinize haksızlıklarınız var. Fakat bazı hatalarınızı da görmekte zorluklar çekebiliyorsunuz.
8 Şubat 2016

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar, 8 Şubat saat 16:39 da, Kova burcunda oluşacak Yeniay, hedefimizi belirleme, beklentilerimizi gerçekleştirme, kendimiz için ideal olanı tespit etme anlamında gayet olumludur. Her yıl Kova burcunda oluşan Yeniay zamanları insanın guruplarla teması, organizasyonlar, bir araya gelerek bir projeyi uygulamaya koymak ve toplumsal ilişkilerimizi güçlendirmek, yeni insanlarla tanışmak ve kendimizi tanıtmak yönünde fayda sağlar. Tabii ki Yeniayın görünümleri, bu faydaların ne yönde olacağını veya zorluklarını anlamamızı sağlar. Merkür-Kuzey düğüm görünümünün, Yeniayın doğduğu güne rastlaması iyiye işarettir. İş girişimlerinde başarı getirir, iş hayatında geleceğe dönük kararları simgeler. Sıkı çalışmanın, titiz gözlemde bulunmanın, işlerinizi iyi takip etmenin, bir planlamada bulunmanın, bir işi yürürlüğe koymanın göstergesidir. Uranüsle olan görünüm, gelecek güzel bir haberin, dostlardan görülen desteğin ve yenilik anlamında olumlu görüşmelerin işareti olur. Mars ile olan zorlu görünüm, tabii iş ortaklığı konularında dikkatli bir incelemeyi gerektirir. Mali konularda da hesabı bilerek hareket etmenin önemli olacağını vurgular.
8 Şubat 2016

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çocuk sahibi olmayanlarda çocuk sahibi olma isteği belirgin bir şekilde ortaya çıkabilir. Çocukları olanlar ise çocuklarının yaptığı hatalar karşısında onları yargılamak yerine kendi hataları ile yüzleşmek zorunda olduklarının bilincine varırlar. Ayrıca çocuklarınızın yaratıcılık ve sanatsal yetenekleri de ortaya çıkabilir.
8 Şubat 2016

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gerçekleşecek olan yeniay ile birlikte yeni bir sosyal çevreye dahil olacağınız yeni fırsatlarla karşılaşma şansınız olacak. Ortak amaçlar ve ortak gelecek planları altında birleşeceğiniz dostlar hayatınıza girecek.
8 Şubat 2016

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki 10 gün içinde, bugünlerde kullanacağınız yeni araçlar veya başvuracağınız yeni yöntemler dolayısıyla olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu vesileyle de önünüzde yeni yollar açılabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Yeni Ay bugün Kova burcunda meydana geliyor. Bu da elektrik ve elektronik, teknolojik, bilişim veya uzay ile ilgili konularda yeni durumlara ve yeniliklere destek oluyor. İnsancıl tarafımız baskın olacak. Belirttiğim konularda hayatımıza yenilikler girebilir, yeni teknolojik cihazlar edinebilir veya kullanmaya başlayabilir, yeni bir web sitesi, blog, Instagram hesabı edinebiliriz. Bu 10 günlük süreçte yeni fikirlerle ilgi odağı olabilir, daha fazla sosyal ilişki geliştirebilir veya ihtiyacı olan kişilere yardımlarda bulunabiliriz. Fakat dün de belirttiğim gibi ufak kazalara ve sakarlıklara karşı tedbirli olunmalı bu süreçte. Mücadele etmeyi gerektiren rekabet ortamları olabilir. Kalp ve akıl arasında kalınabilir. Karar verirken ve hareket ederken duygularımız ve mantığımız farklı yönlere gidebilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumayı unutmayın lütfen... Hepinize keyifli günler günler. Sağlık ve sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel
8 Şubat 2016

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gelecek planlarınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda planlamalar yapabilirsiniz. Yeni eklenecek sorumluluklar için mücadele vermeniz gerekebilir. Bazı konularda tepkilerinizi kontrol etmekte güçlük çekebilirsiniz. Sosyal konularda daha fazla hareketlilik söz konusu. Örneğin dernek işleriyle ilgilenebilirsiniz.
8 Şubat 2016

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevginizin derecesi gibi öfkenizin derecesi de yüksek olabiliyor. Haksızlığa tahammül edememeniz güzel ancak kinci tarafınızı kontrol altına almalısınız.
8 Şubat 2016

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Sosyal faaliyetleriniz hızlanıyor. Dostlarınız ve arkadaşlarınızla yaptığınız programlar o kadar fazla olacak ki, siz tercih yapmak zorunda kalacaksınız. Bütün bunlar sizi keyiflendirecek.
8 Şubat 2016

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca kendinizi kurallı, otoriter ve hedef odaklı davranışlarla ifade ederken, aile büyükleriniz, kurumlar ve patronlarınızla görüşmeler yapabilirsiniz. Bu süreçte ikili ilişkilerinizde soğuk ve mesafeli tavırlarla karşılaşabileceğiniz için, ilişkilerinizi dengelemeli, beklentilerinizi net olarak ifade etmelisiniz.
8 Şubat 2016

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yeni arkadaşlıklar kurmak, sosyal ilişkilerinizde yeni farkındalıklar oluşturmak ve dahil olduğunu kurumlarla ilgili toplumsal değeri olan projelere başlangıç yapmak için doğru enerjilere sahipsiniz. Mesleki kazanımlarınızı elde etmek için ısrarcı ve baskıcı davranmamaya özen göstermelisiniz. Mars’tan dolayı meydana gelecek gerginlikler size kriz oluşturma potansiyeli taşıyor. Genel olarak ise; hafta başında bu Ay gününde saat 16:38’de, 19 derece Kova burcunda yeni ay gerçekleşiyor. Mars’da yeni aya kare adını verdiğimiz mücadeleci bir açı yapıyor. Dolayısıyla oldukça dinamik bir yeni ay bu. Güçlü, yaratıcı fikirler ortaya koyma şansımız var. Kendi düşüncelerimize, ilkelerimize önem vereceğiz. Fikirlerimizi kabul ettirmek için mücadele edebiliriz. Sosyal bağlar kurmak, arkadaşlıklar başlatmak için uygun bir gün. Rasyonel yanımızla sezgisel yanımız arasında ikilem oluşturan duygusal karmaşa yaşayabiliriz. Akıl ve mantığı ön plana çıkaran bir tutum sergilemek isterken, iç sesimiz bize başka bir şey söyleyebilir. Web sitesi veya sosyal medya ağı gibi ortamlarda yenilikler yapabiliriz. Bir dava konusu varsa, mahkemede hak aramak ve haksızlığı gidermek için yetkili kişilerle veya kurumlarla görüşmeler yapabilirsiniz. Bilimsel düşünce ön planda olacaktır.
8 Şubat 2016

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeniay, sosyal çevre hareketlerinizi hızlandırabilir. Kariyerinizde ilerlemek için size yardımı dokunacak insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Geleceğiniz adına önemli kararlar alabilirsiniz.
Reklamı Kapat