Koç Burcu Günlük Aşk Falı

1 Nisan 2015
Bugün aşk konusunda ani ve hoş gelişmeler yaşamanız mümkün. Ay bir yandan duygularınızı yüzeye daha çok çıkarıyor, bir yandan da önlemci olmanızı öğütlüyor. Güzel paylaşımlarınızın gölgelenmemesi için bazı şeyleri görmezden gelmeniz gerekebilir.

Koç Burcu Günlük İş Falı

1 Nisan 2015
Meslek yaşantınızda üstleriniz tarafından desteklenebileceğiniz bir gün. Risk alabilme konusundaki cesaretiniz kariyeriniz açısından kazançlı çıkmanızı sağlayabilir. Kendinizi ruhsal yönden gelişime açık hissedeceğiniz bir gün. Bireysel çalışmalar sizin açınızdan çok daha verimli olacak.

Koç Burcu Günlük Para Falı

1 Nisan 2015
Masraflarınızı arttırabileceğiniz bu dönemde ayaklarınız yere sağlam basmanızda fayda var. Yinede parasal kaynaklarınızın arttığı söylenebilir. Hukuksal kazanımlar söz konusu olabilir.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

1 Nisan 2015
İkili ilişkilerinizde, özellikle içine parasal konuları da alıyorsa bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Nisan 2015
Yeni konulara duyduğunuz ilgi sizi ani bir yolculuk fikrine motive edebilir. Kendinize güveninizin ve iyimserliğinizin yüksek olabileceği bir gün. Girişimde bulunmak istediğiniz konular hakkında hedeflerinizi iyi belirleyebilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Nisan 2015
Sevgili Koçlar Çarşamba günümüz Ay-Başak burcu seyir etkinliğinde geçecek. Bu enerji hem bedensel hem de ruhsal  sağlığımızın önemini vurgularken, işlerimizi titiz şekilde yapmamız gerektiğini hatırlatıyor. Çok fazla yoğunluk altında çalışmak, çalışma tempomuz içinde zorluklarla karşılaşmak bir de müşteri memnuniyetini ön planda tutmak bizi biraz yorabilir. Ancak işimiz gereği ise, bizim de buna uymamızda yarar var. Saat 06:42 Ay-Satürn görünümü, iş veya özel hayatımızla ilgili bazı durumların bizi endişeye sürüklemesi halidir. Daha fazla meselelerin üzerinde dururuz. Saat 14:30 Ay-Neptün karşıtlığı, işimiz, duygusal yaşamımızla ilgili konularda kafamızı bir miktar karıştırabilir. Sizi birileri takdir etmese de, hani olur ya, içinizden gelmese de,  günlük merkezde üstümüze düşen görevlerimizi yapmakta yarar var. Ancak olur da birileri hakkımızı yiyorsa, buna da göz yummayacağız. Gerektiğinde uyarmayı bileceğiz.


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Nisan 2015
Çevrenizle bütünleşmek için hiçbir fırsatı kaçırmadığınız bir gerçek. Bu dönem, size rahatsızlık veren konulardan uzak kalmalısınız. Karşınıza çıkan her konu, daha sonra başınızı ağrıtacaktır. Aklınıza güvenmenize rağmen, hatalar açık bir süreç içindesiniz. Özellikle mesleki konularda, sır saklamanız gerektiğini artık öğrenmelisiniz.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Nisan 2015
Sabah saatleri işlerde karışıklıklar yaşanabilir. Gecikme, ertelemeler, beklenenin gelişi ile ilgili sorunlar yaşanabilir. Gün ortası ise net sonuçlar elde edememe riskleri var. Yeni bir işe girişmek için elverişli olmayabilir.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Nisan 2015
Durumunuzu doğru değerlendirmeli ve hangi şekilde ilerleyeceğiniz üzerine daha fazla düşünmelisiniz. Başkalarının size yol göstermesini bekliyorsanız bu anlamda çok fazla beklenti içerisine girmemelisiniz. Kendi başınıza ilerlemeniz gerekebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yanıltıcı etkiler altındayız. Yanılmamak veya yanıltılmamak için dikkatli hareket etmeliyiz. Ya da öğle sonrası isteksiz, dalgın ya da kararsız olursak bunun geçici olduğunu bilmeli, işleri akşamüstüne ertelemeliyiz. Sabah saatleriyse, Başak, Yay, İkizler veya Balık burçlarının ilk haftalarında doğanlar başta olmak üzere genel de yanlış anlaşılmalara veya ufak tefek sözel münakaşalara açık görünüyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Nisan 2015
Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Nisan 2015
HAYATINIZDA birtakım dalgalanmalar olabilir. Huzursuzlukları çevrenize yansıtmamaya çalışacaksınız. Bazı konularda kaygı duyabilirsiniz.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Nisan 2015
Çevrenizdekilerle inatlaşmayın. Bu tutumunuz insanları çileden çıkarıyor. Herşeyi ben biliyorum havasından vazgeçin. Herkes herşeyi bilemez. Karşınızdakilere de şans tanıyın. Böyle yaparsanız çevrenizde dost kalmaz. Para sizin için çok önemli.

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Nisan 2015
Gün boyunca odak noktanız finansal konular, alım satım ve istediğiniz bir eşyaya sahip olmak olurken, ilişkilerinizde güven duygusuna hassasiyet göstererek, karşınızdaki kişilere ilgi ve sevginizi daha yoğun göstermenizin faydalı olacağı bir gündesiniz.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu