Koç Burcu Günlük Aşk Falı

31 Ekim 2014
İlişkinizde daha ilgili olmanızı, nelerin engellediğini keşfetmeniz gerekiyor. Arkadaşlarınızın bununla ilgili yaptıkları uyarıları, kulak arkası etmemelisiniz. Bazı engellerin keşfi, tarafların gözden kaçmış özelliklerinin keşfi de olabilir.

Koç Burcu Günlük İş Falı

31 Ekim 2014
Genel olarak yolunda giden işlerinizin, son günlerdeki geçici teklemeleri sizi bu kadar düşündürmemeli. Çok istekli çalışıyorsunuz. Bu da iş hayatınızda size bir ayrıcalık kazandırıyor.

Koç Burcu Günlük Para Falı

31 Ekim 2014
Yakın bir gelecekte iradeniz dışında, ama gönüllü olarak yapacağınız bazı harcamalarınız olabilir. Dikkatli harcama yapabildiğiniz sürece para sıkıntısı yaşamayacağınızı görüyorsunuz. Bu kararlılığınızı bozmamalısınız.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

31 Ekim 2014
Çok hissi davranıp ele aldığınız ve aynı duygu yoğunluğu içinde sonuçlar çıkardığınız konuyla ilgili, artık objektif bir sonuca varmanız zor görünüyor. Ara, sıra kendinizi yoklayıp sınadığınız gelişmelerden yeterince yararlanamamışsınız.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Aile arasındaki imajınız önemli düzenlemeleri gerektirebilir. Olumlu özelliklerinizle çelişen bazı tutumlarınızı gözden geçirmeniz yararlı olacak. Sağlık konularında, bugünlerde küçük sıkıntılarınız olabilir. Gittikçe özelleştirdiğiniz bir ilişkinizde gözle görülür eşitsizlikler söz konusu. Yakın çevrenizden gelen uyarılarda bu eşitsizlikleri bulabilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Sevgili Koçlar Perşembe günümüz, saat 01:17 Merkür-Kuzey düğüm kavuşum etkisi altında başlıyor. Bu oluşum, ikili ilişkilerde işbirliğini mutlaka öğrenmemiz gerektiğini hatırlatıyor. Ben demek yerine biz demelisin,  buna yönelik iletişimde bulunmalısın, adil olmalısın diyor. Bu kavuşum kimi Koçlar için beraberlikteki sorunları çözebilmek adına konuşmanın, bazı Koçlar için gerginlikten uzak durarak partnerle ortak bir yol belirlemenin, kısaca bencilliği bırakmanın işaretçisidir. Bekar Koçların, evlilikle ilgili mantıklı karar vermelerini sağlayan bu görünüm, yakın çevremiz ve iş ortaklıklarımızla ilgili konulardaki görüşmelerin işaretçisi olabilir.Saat 05:01-15:52 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Önemli girişim ve ilk adım niteliği taşıyan kararları bu saat dilimi içinde mutlaka gözden geçirelim. Ani kararlar vermeyelim. Saat 15:52 itibariyle etkili olacak  Ay-Kova burcu geçişi, problemlere son derece pratik ve akılcı bir şekilde yanaşabiliriz. Bulduğumuz çıkış yolları hakikaten ilgi çekicidir.   Ancak herhangi bir engelle karşılaştığınızda hiç pes etmeyiniz. Çünkü her engel, kişiyi daha fazla cesaret aşılayıcıdır. İnancınızı koruyunuz. Bazen rutin hayatın neden olduğu baskılar durdurucu olsa da, biz kendimize inanıyorsak hiçbir şey bizi yolumuzdan çeviremezGünün gelişmeleri yüzümüzü güldürsün. Bugünümüz dünden daha güzel olsun. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Başarılı bir iş dönemi yaşadığınız halde hedeflerinizde zorlanıyorsunuz. Çevrenizle kuracağınız olumlu iletişim, size yardımcı olacaktır. Yaşam dengelerinizde, aksaklıklar çıktığı zaman, içsel sıkıntınız artıyor. Bugün bir çok sorunu çözmek zorunda kalabilirsiniz. Yapacağınız anlaşmalar da, şartlar sizden yana olacak. Fırsatları doğru kullanmalısınız.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Bugün size her zamankinden çok görev verebilirler. Altından kalkacağınıza inanç olduğu belli. Kusursuzluğu tek başına yaratacağım diye ısrar etmeyin. Biraz da destek alma ve organize hareket edebilme becerinize ihtiyaç var.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Çok sakin denilemeyecek olaylara ve gelişmelere açık bir gün. Gezegenlerin tahrik edici etkilerini hafifletebilmek için, uzlaşmacı olmaya, ani tepkilerden ya da ani hareketlerden kaçınmaya çalışmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda inisiyatifi ele geçirebileceğimiz, daha fazla para kazanabileceğimiz, daha fazla özgür hissedebileceğimiz veya yaratıcılığımızı gösterebileceğimiz durumlar varsa, diğerlerinin bu alanda bize yardımcı olmasını ya da bizi fark etmesini beklemek yerine gerekli adımları kendimiz atabiliriz. Dolayısıyla, bu gelişmeyi veya ilerlemeyi sağlayabileceğimiz zemini hazırlamamızda fayda var veya hazırlayabileceğimiz bir gün. Sevgili arkadaşlar Cumhuriyet Bayramı özel yazım Hürriyet sosyal sayfalarında. Hepinizi bekliyorum. Tüm ülkemizin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun. Sağlık ve sevgi ile kalın…

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Bugün de iş hayatına dair konular öncelikli gözüküyor. Resmi kurum ve kuruluşlardaki işleriniz sizi oldukça zorlayabilir. Üstlerinizle olan iletişiminizde özenli ve akılcı olmanızda yarar var. Ayrıca gün içinde annenizle olan iletişiminizdeki yoğunluktan dolayı işten yana dikkatiniz dağılabilir. Paylaşımlarınızda ölçülü olun.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
YENİLİKLERE açıksınız. İçinizdeki kıpırtıların arttığını göreceksiniz. Karamsar davranmayı bırakın ve akılcı bir yaklaşımı seçin.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Her şeyi kara görmeyin. Yukarı sıçramak gibi bir isteğiniz varsa arzu ettiğiniz pozisyona gelmekle kalmayacak, aynı zamanda hedeflerinizi de birbir ele geçirmiş olacaksınız. Dizginler sizin elinizde. Sonunda siz karlı çıkarsınız.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!