Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Nisan 2018

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Önümüzdeki günler sessiz sorgulamalara açık görünüyor. Geçmişteki hırçın ilişkilerden sonra huzurlu bir ilişki size iyi gelecek. Ama zaman, zaman heyecanı özlediğinizi fark edebilirsiniz.
27 Nisan 2018

Kova Burcu Günlük İş Falı

Kendinizi başka sorumlulukların altındaki birtakım işlerin başında bulabilirsiniz. Çabuk ve girişken oluşunuz doğrudan sorumlu olmadığınız işlerin üzerinize yıkılmasına neden olabiliyor.
27 Nisan 2018

Kova Burcu Günlük Para Falı

Bazı hak, hukuk tespitlerinizi bir kez daha gözden geçirmelisiniz. Tokgözlü davranmaya çalıştığınız bir menkul değerle ilgili tavır değiştirmeniz yararlı olacak.
27 Nisan 2018

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Biraz da menfaatlerinizi ön plana çıkartmalısınız. Önemli bir konuda sergilediğiniz özverinin muhatapları fırsatçı bir bakış içinde görünüyorlar.
27 Nisan 2018

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmiş hatalarınızla sıkça yüzleşmeniz biraz problemler getiriyor, ama bunun yararını göreceksiniz. Bu yüzleşmelerde sorgulayan yanınıza göstereceğiniz direnci kırmanız gerekiyor. Doğal olarak sorumlu olduğunuz bazı konularda, bu sorumluluğu aksattığınız şeklinde düşünceler var. Yakında vermek zorunda kalacağınız birtakım hesaplarınız olabilir.
27 Nisan 2018

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 04:13 Ay-Terazi burcuna geçiş yapacak. Bir Kova için özgürlük ne kadar önemli ise, keyif duygusu da bir o kadar değerlidir. Ayın ışığı, çalışma hayatında veya günlük yaşamda uyumluluk bir hayli ön planda olacak. Görüşleri size uymasa da insanları dostça karşılaşırsınız. İnsana hizmet ön plandadır. Bunu o kadar nazik bir şekilde yaparsınız ki, insanlar size hayran kalırlar. Yurtdışı bir tatil düşünüyorsanız bugün şöyle bir fiyat ve yer araştırması yapabilirsiniz. Saat 09:48 Ay-Venüs görünümü, gayet olumlu bir enerjidir. Hem dış dünya ile barışıklığın hem aşkta paylaşımın işaretçisidir. Hayatı olumlu yanlarıyla ele alarak bu saatleri güzellikle değerlendirmek mümkün gözüküyor. Saat 20:22 Ay-Satürn görünümü, duygularımızı anlayabilecek insanlarla konuşmayı tercih ediyoruz. Sorumluluklar bizi yoruyor. Gönlümüzce günü geçirmek arzumuz yoğun. Ancak bu öyle kolay gözükmüyor. Saat 23:17 Ay-Merkür karşıtlığı, düşünülen işlerin, yapılan görüşmelerin, geliş gidişlerin, incelemelerin işaretçisidir. Duygularımızın aklımızı karıştırmasına izin vermediğimiz gibi, aklımızın da söylediğinin ne kadar tutarlı olduğuna bakalım. Saat 23:18 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, geleceğimizi garanti altına alacak şekilde düşünüyoruz. İş hayatında, eğitim veya her konuda kendimizi güçlü şekilde ifade etmek istiyoruz. Paylaşıma dönük, adaletli ve karşılıklı güvene dayalı bir ilişkiden yanayız. Tercihlerimizi yaparken, yarınlarımızı düşüneceğiz. Merkür-Kuzey düğüm görünümü de saat 23:18 de etkili olmaya başlıyor. Doğru kişilerle karşılaşmanın ve gerekli olan doğru kararları vermenin işaretçisidir. İlişkide iletişim ve paylaşımın önemini vurgulayıcıdır. Evlilik, iş ortaklığı gibi meselelerin bilinçli şekilde ele alınıp bir yol belirlememizi sağlayıcıdır. Gün, tüm olumlu gelişmeleriyle hepimizi kucaklasın. Gönülden sevgilerimle,
27 Nisan 2018

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Evliliğinde sorunların varsa, son zamanlardaki stresli hava, ilişkine daha karamsar bakmana neden olabilir.
27 Nisan 2018

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünü biraz daha sakin ve temkinli geçirmeye özen göstermelisiniz. Güçlü enerjiler siz farkında olmadan size zarar verebilir. Bu enerjiyi dağıtabileceğiniz uğraş ve konsantrasyon alanlarınız olabilir.
27 Nisan 2018

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Mistik yönünüzün olumlu yönde şifalanacağı önemli bir gün. Bu anlamda göreceğiniz rüyalar önemli mesajlar taşıyor olurken ruhunuzda yeni ufuklar açılacak ve ruhsal anlamda arınmaya başladığınızı hissediyor olacaksınız.
27 Nisan 2018

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iş yerinizdeki sorumluluklarınızı kendinizi iyi ifade ederek kolaylaştırabilirsiniz. Uluslararası konular gündeminizi hareketlendirebilir. Yeni ufuklara açılmak için planlar yapabilirsiniz. İnanç ve düşüncelerinizi paylaşmak için başkalarıyla iletişimde olacağınız bir gündesiniz. Akşam saatlerinde sevdiklerinizle birlikte sohbet etmek keyif verecektir.
27 Nisan 2018

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, azminizle iş hayatınızda başkalarının yardım ve desteği olmaksızın yapacağınız başarılı işlerle adınızdan söz ettireceğinizi müjdelemekte. Psikolojik olarak ağırlığını taşıdığınız düşünce ve olaylarla yüzleşmeniz sizleri güçlendiriyor ve hayatınızın sorumluluğunu kararlı bir şekilde ele alıyorsunuz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizden gelecek finansal destek parlak fikirler size daha geniş kapsamlı bakış açıları kazandırabilir hayatınızı her iki taraf içinde çok daha keyifli bir hale getirebilir nedenleri niçin leri keşkeleri bir yana bırakın ve anı güzelleştirin. Zamanla yarışamazsınız fakat uyumlanırsınız. İSTERSENİZ!
27 Nisan 2018

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Son derece hızlı gelişmeler içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz. büyük atılımlar yapabilir, kendinizi çok fazla zorlayabilirsiniz. Uzaklarda bulunan dostlarınızla haberleşecek, sevdiğinizle birlikte seyahate çıkmayı planlayacaksınız. Kendinizi ilginç maceralara atılmaya hazır hissetmeniz mümkün.
27 Nisan 2018

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca yakın çevre, kardeşler, akrabalar, seyahatler, görüşmeler, yazılı ve sözlü iletişim, evraklar ve haberleşme alanlarında ani gerilimlere açık bir zamandan geçtiğiniz için, zihninizi rahatlatan ortamlarda bulunmayı tercih ederek, iletişimde öfke ve bencillikten uzak bir tavır benimsemelisiniz.
27 Nisan 2018

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünden hafta sonu için bir gezi planı yapın. Yorgunluğunuzu ancak bu şekilde üzerinizden atabilirsiniz. Spiritüel konularla ilgili alacağınız eğitimler sizi ruhen ve zihnen besler.
27 Nisan 2018

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Güne düşüncelerinizdeki yoğunluklarla başlayacaksınız. Uzak akrabalarınızdan veya uzakta bulunan dostlarınızdan haber alabilirsiniz. Dengeli yapınızla güzel oluşumların içinde yer alabilirsiniz. Kendinizi ihmal etmeyin.
Reklamı Kapat