Kova Burcu Günlük Aşk Falı

21 Ekim 2014
Bugün çevrenizde dikkat toplayabileceğiniz bir gün. Sevgi konusunda çok hoş gelişmeler olabilir. Aşk yaşamınızda beklenmedik fırsatlar yakalayabileceğiniz bugün, çekiciliğinizden faydalanın.

Kova Burcu Günlük İş Falı

21 Ekim 2014
İş ve sosyal ilişkilerinizi daha fazla ilerletmek için çevrenizdeki insanları severek ve ustaca kullanıyorsunuz ama onların çıkarlarını da kolluyorsunuz. Bu yüzden iş ortamınızda sizi rahatsız edecek durumların oluştuğu bir gün geçireceksiniz.

Kova Burcu Günlük Para Falı

21 Ekim 2014
Para konusunda şanslısınız. İhtiyaç duyduğunuz kaynakları kolayca bulabiliyorsunuz. Bu da bazen düşünmeden harcama yapmanıza neden oluyor. Para harcama konusunda tutumlu olmalı , gelecek günleri de düşünerek hesabınızı bilmelisiniz.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

21 Ekim 2014
Bugün iş ortamınızda şartların pek rahat olmadığı bir gündesiniz. Özellikle ikili ilişkilerde sorunlar yaşayabilirsiniz.


Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Aceleci bir kişiliğiniz var. İşlerinizi bitirmek için aşırı çaba harcıyorsunuz. Etrafınızdaki insanlarında sizin gibi olmasını istiyorsunuz. Sizin gibi olmayanlara katlanamıyorsunuz. Bugün yakınlarınızla bu konuda bazı sürtüşmeler yaşayacak, verdiğiniz bir randevuya gitmeyeceksiniz. Duygusal yönden çekiciliğinizin farkındasınız ve asla flört sıkıntısı çekmiyorsunuz ama biraz da kalıcı ilişkilere yönelmelisiniz.

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Sevgili Kovalar saat 06:05 Ay-Mars arasındaki mücadeleci görünümle Salı günümüz,  başlayacak  ve ardından saat 14:11 olana dek Ay-Boşlukta ilerleyecek. İş-sağlık-maddi meseleler üzerinde daha dikkatli bir şekilde durabilir ve yapılması gerekenleri titiz bir biçimde gözden geçirebilirsiniz. Dış dünyada aktif bir şekilde hareket etmek zorundasınız. Bir yandan bürokratik engellerle mücadele ederken diğer yandan halletmeniz gerekenler için bir takım kişilerle bağlantıya geçmeniz gerekir. Ay-Boşluk süresince, planlarınızı titizlikle uygulamak kolay olmayabilir.  Bir yerden başka bir yere ulaşmamızda gecikmeler yaşanabilir. Saat 07:36 Merkür-Kuzey düğüm kavuşumu, başkalarıyla koordine çalışmanın, organize olmanın, bildiklerinizi paylaşmanın ve de ilgi duyduğunuz alanlarda gelişimin simgesidir. Bu görünüm,  işbirliğinde bulunmak adına bir araya gelmenin, mantıklı ve tarafsız düşünmenin, gerginliği geride bırakıp inandığınız yola kendinizi adamanın da işaretçisidir. Bu enerji altında kişi, kendine adına değil, birlik ve beraberlik içinde başkalarıyla ortak düşünmeye çalışmalıdır. Çünkü bu yol onu, başarıya götürecektir. Yüksek eğitimin, uzmanlaşmanın, akademik anlamda kariyer sahibi olmanın yolu, önce insanlarla ilişkinizi düzenlemektir. Siz verdikçe, size geri dönüşümü aynı şekilde olacaktır. Bu kavuşum birileriyle ortak çalışmayı da içerir. Karşılıklı olarak mali anlamda görüşülür. Hayatınıza girebilecek özel bir kişi sayesinde gelişmeniz mümkündür. Saat 14:11 itibariyle  Terazi burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında başlıyor. Burcunuzla uyumlu görünüm yaptığı için sizler açısından tabii ki gayet olumlu bir enerjidir. Bir arkadaşınızla buluşabilirsiniz. Sevgiliniz veya eşinizle güzel bir gün geçirebilirsiniz. Estetik, huzur ve seçkinlik verici ve sizler açısından  olumlu bir ışık enerjidir. Güzel gönlünüz, güzelliklerle buluşsun. Huzurlu, mutlu, sevgi dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,  


Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Bugün, Başak'ta ilerleyen Ay, güçlü duygusal motivasyonlar veriyor. Yaşayacağınız olaylara kendinizi kaptırıp içsel dalgalanmalardan kendinizi korumalısınız. Yapmanız gereken tek şey, sakince olayları irdelemenizdir. Size düşen görevler konusunda, sevdiğiniz insana fazlaca yükleniyorsunuz.

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Bugünlerde bir haklı haksız davası yüzünden canınız sıkılabilir. Yetişmesi gereken işler ve karşılığında elinize geçecek tutar, iki ayağı bir pabucunuza sokabilir. Göstereceğiniz otoriter tutum ve sabır işe yarayabilir.


Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Açıkçası tam da olmanız gerektiği yerdesiniz Sevgili Kova’lar ve yükselen Kova’lar. Dolayısıyla, geçmişin hayalkırıklıklarını ya da yaşanmış şanssız olayları unutmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bize dikte edilen, artık biraz mesafede yaklaştığımız, inandırılmaya çalışılan olaylara daha mesafeli durmaya başladığımız bir gündeyiz. Biraz geri çekilip, gerçekte neler olup bittiğini anlamaya çalışıp, bindirilmek istendiğimiz trende direksiyonda başka birisinin olduğunu fark edebileceğimiz bu süreci, yararımıza olabilecek gerekli değişiklikleri yapmak için kullanmalıyız. İstikrarsızlık veya olumsuzluk içeren olayların yaşanmasının asıl nedeni lüzumlu düzeltmelerin yapılabilmesi olduğunu önemle hatırlamakta fayda var.

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Sabah saatleri değişim ve dönüşüm vurgusu oldukça yüksek gözüküyor. Mali konularda ve duygusal açıdan sizi kısıtlayan alanlarda değişim isteğiniz artacak. Ortak hesaplar ve ortaklı çalışmalarınızda daha toleranslı olabilirsiniz. Kararsız kalacağınız durumlar var. Önemli durumlarda uzman kişilere başvurmaktan çekinmeyin.


Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Sezgileriniz oldukça kuvvetli. İçinizden geçenler gerçekleşmeye başladı. Başkaları zor günler geçirirken siz aksine rahat ve huzurlusunuz. Aşk yaşamınız hareketlenmeye başlayacak.

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Yeni girişimlerde bulunabilir hatta atılımlar yapabilirsiniz. Birkaç işi birarada götürmek durumunda da kalabilirsiniz. Yeni bir anlaşma sayesinde bol paranız olabilir. Uzak bir yerden gelen biriyle tanışacaksınız. Bu insan bir yabancı olabilir. Onunla aranızda bir yakınlaşma olacak.

Geçmiş Kova Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!