Kova Burcu Günlük Aşk Falı

24 Nisan 2014
Aşk yaşamınızda yoğun duygular yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ancak bu duygularınızı daha çok kendinize saklayacaksınız. Duygusal olarak bazı gerginlikler yaşamaya uygun olacaksınız ve gizli bazı iletişimleriniz olabilir. Daha çok yalnızlığı tercih edeceksiniz ve sorunlarınızın çözümünü zamana bırakacaksınız. Olaylardan ve çevrenizden etkilenmeye açıksınız ve duygusal tepkiler verebilirsiniz. Duygusal konularda yeni bir karar almak ve girişimde bulunmak için uygun etkiler altında olmayacaksınız.

Kova Burcu Günlük İş Falı

24 Nisan 2014
İş konusunda enerjinizi doğru yönlendiremeye bilirsiniz. Gereksiz bulacağınız bazı işlerle zaman kaybetme riskiniz var. İş ortamında bir kişiyle bazı tatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Genel olarak keyifsiz bir gün geçireceksiniz. Karşınıza küçük bir fırsat çıksa da bunu değerlendirmekte zorlanabilirsiniz. Daha çok ihmalkar tutumlar içine gireceksiniz ve içinizde bir şey yapmak gelmeyebilir. Yeni bir başlangıç yapmak için uygun etkiler altında olmayacaksınız.

Kova Burcu Günlük Para Falı

24 Nisan 2014
Maddi konularda bazı kaygılar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve sorunlarınızı değerlendirmeye alabilirsiniz. Harcamalarınızı dengelemekte zorlanabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

24 Nisan 2014
Sağlığınız konusunda dikkatli olmalısınız. Strese bağlı sorunlar yaşayabilirsiniz. Duygusal konularda kararlar almaktan kaçınmalısınız.


Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Duygusal olarak değişik bir mizaç gösterebilirsiniz. Bazı küçük sağlık sorunları yada psikolojik sorunlar yaşayabilirsiniz. İradenizi kullanamayacağınız bazı durumlarda kalmanız mümkün. Genel olarak gün boyunca keyfinizi kaçıracak bazı gelişmeler olabilir. İç dünyanızı ilgilendirecek bazı karmaşalar yaşayabilirsiniz. Bazı huzursuzluklar yaşayabileceğiniz bir gün geçirme ihtimaliniz yüksek olduğundan stresten uzak durmaya çalışmalısınız. Beklediğiniz haberlerin gecikmesi,duygusal olarak beklentilerle uyuşmayan gelişmeler yaşanabilir.

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Sevgili Kovalar Perşembe günümüz, saat 09:55 itibariyle  Balık burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında başlıyor.  Bu enerji  çevrenizle olan irtibatımızı güçlendirir. Manevi zenginliğimiz yükseltir. Empati gücümüzü arttır. Saat 13:41 Ay-Merkür  olumlu görünümü, ihtiyaçlarımızı karşılama, huzurlu bir ortamda yaşama arzumuzun işaretçisidir. Merkür-Boğa burcunda ilerlediği için, ev alanı-ailevi konularda güvenliğimizi önemseriz. Hem kazanmak hem rahat yaşamak en büyük isteğimizdir. Saat 17:14 Ay-Güneş arasındaki olumlu görünüm maddi konular üzerinde etkili. Bütçemizi, alışkanlıklarımızı, derinliklerimizdeki her duyguyu gözden geçirmenizde bize yardımcı oluyor. Ayrıca gizli sırlarımızı, hayallerimizi, fantezilerimizi, dünyayı ele alış biçimimizi ılımlı hale getiriyor. Saat 21:49 Ay-Neptün kavuşum etkisi altında, ilişkisi olmayanlar, hayalini kurdukları  insanın bir an önce karşılarına çıkmasını diliyor, ilişkisi olanlar sevgileri hiç bitmesin, hayal kırıklığı yaşanmasın dileğindeler.  Sevdiklerimizi memnun etmek istiyoruz. Güzel günlerin hayalini kuracağız. Bedenimiz ve zihnimizle uyum içinde bir gün geçirmemiz dileğimle,  


Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Siz farklı konuları bir arada kombine edebilen bir yapıya sahipsiniz. Bugün, bir çok konu karmaşık bir şekilde karşınıza çıkabilir. Yapmanız gereken tek şey, sakince düşünerek, olayları kısa sürede toparlamanızdır. Maddesel değerlerinizi sorgulamak için, gerekli tüm şartları yeniden koordine edebilirsiniz

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Günün genelinde para konusunda şanslı, vereceğiniz finansal kararlarda mantıklı bir havanız olacak. Ancak hırs eksikliğiniz nedeniyle maddi ve manevi kayıplara, elinizdekini yeteri kadar çoğalta-mama durumlarına yatkınsınız.


Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Bazı konularda kendinizi geliştirmek, sosyal çevrenizi genişletmek, daha fazla haber almak veya bilginizi arttırmak niyetindeyseniz, kuzey kutbuna gitmeniz gerekse dahi olumsuz bakmamalı ve kızak siparişini vermelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Olması beklenen şeyler ve olanlar arasında oldukça büyük farklar olabilir. Ani ve beklenmedik gelişmeler, şaşırtıcı olaylar gün içinde sıklıkla gündeme gelebilir. Planların olaylara bağlı olarak yenilenmesi gerekebilir. Çok farklı şekilde davranmasını beklediğiniz kişiler tamamen farklı tavırlarıyla şaşırtabilirler. Tartışmacı ve öfke kontrolü yapamayan kişilere özellikle dikkat etmek gerekiyor.

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Bugün maddi konular ve desteklerle ilgili hareketlilik gözüküyor. Gelirler ve harcamalarınıza ait planlarınızda değişiklik olabilir. Gelirlerinizi arttıracak ilginç fikirler bulabilirsiniz. Gerçi bu yeni fikirleri sistemli hale getirmekte zorlanabilirsiniz. Ancak fikirlerinizi paylaştığınızda hızla destek görmeniz mümkün. Gün içinde aklınıza gelen fikirleri not almanızda fayda var.


Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
ANİ değişimlere hazır olmalı, çevrenizin caydırıcı davranışlarına aldırmamalısınız. İşinize kararlı adımlarla yaklaşmaya devam edin.

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Sosyal hayatınızın canlanmaya başlayacağı bir dönemin ilk gününü yaşayabilirsiniz. Bu durum, sizi oldukça memnun edecekse de, sosyal yaşam yoluyla harcamalarınızın da artabileceğini unutmayın. Masraf yaparken dikkatli olmalısınız.

Geçmiş Kova Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!