Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
22 Şubat 2017

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizin şikayetlerini asla küçümsememelisiniz. Ani çıkışlarınız oluyor. Böyle durumlarda önyargılı biri gibi davranıyorsunuz. Önünüzde duygularınızı sergileyeceğiniz fırsatlarınız olacak, bunlardan yararlanmalısınız.
22 Şubat 2017

Kova Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızın önü çok açık. Başarılı mesleki geçmişiniz, size yeni, yeni fırsatlar hazırlıyor. Biriyle ilgili düşüncelerinizde kafa karışıklığı içindesiniz. Konuyla ilgili yeni bilgilere, güvenilir tanıklıklara ihtiyacınız var.
22 Şubat 2017

Kova Burcu Günlük Para Falı

Para konularında atak ve cesaretlisiniz. Ama bu cesareti hakkedecek bilgi birikiminiz ve kıvraklığınız yok. Sizi mutlu eden şeyler, düşündüğünüz kadar paraya endeksli değil.
22 Şubat 2017

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Gezme merakınız bugünlerde sizi hareketlendirebilir. İş yaşamınız şu sıralar ihmale uygun değil.
22 Şubat 2017

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde yaratıcılığınızı ön plana çıkartabilmeniz halinde, elde edebileceğiniz küçük mutluluklar olabilir. Bunun için günlük yaşamın bağlarını biraz gevşetip kendinize zaman ayırmanız gerekiyor. Bazı ikili ilişkilerde kalıcı olarak görülüp kabullenilmiş problemlerin çözümü, tarafların kendilerinden bir parça kopup bir ilişki içinde olduklarını fark edebilmelerine bağlı.
21 Şubat 2017

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar 07:01 Merkür-Uranüs olumlu görünüm etkisinde Salı günümüz başlıyor. Aklınızda, fikrinizde olan ne varsa, ortaya koyabilecek gücünüzün işaretçisidir. Kovalar, bugün yeniliklere bir hayli açık olacaklar. Başkalarıyla olan her türlü fikir alışverişinde dinlenen ve dikkate alınan kişi olabilirsiniz. Saat 10:07 Ay-Oğlak geçişinde, dışarıdan destek beklemek yerine, siz içinizde olan gücü keşfediniz. Bu inanmakla mümkündür. Kendinize inanmak, hayata inanmak. Çünkü gecenin sonunda güneş yine doğar. Böyle düşününce huzuru yakalayacaksınız. Siz özelsiniz. Bunu unutmayın. Saat 16:15 Ay-Güneş görünümü, maddi konularda ve ailenizi ilgilendiren meseleler üzerinde hassas düşünebilirsiniz. Duygularınız fazlasıyla ciddidir. Bu sevdiklerinize olan düşkünlüğünüz nedeniyledir. Aynı şekilde sevilmek arzunuz yoğundur. Saat 17:02 Ay-Kuzey düğüm görünümü, yatırım gibi önemli parasal konularda ve ilişkilerde ilerisini düşünerek karar vermenin önemini işaret ediyor. Ne fazla endişe ne de gereğinden fazla rehavet göstermemek lazım. Saat 21:27 Merkür-Jüpiter görünümü, önümüzdeki bir iki gün boyunca yeni projelerin hazırlanması, uygulanması, yürürlüğe konmasında olumludur. Daha önce adım atılmış işleri bitirmenizi sağlayıcıdır. Girişim cesaretinizi yükseltici olup, yabancı ülke veya başka bir şehirle bağlantılı gelişme ve haberlerin de işaretçisidir. Güzel haberler almanız, işlerinizi kolaylıkla bitirmeniz dileğimle,
21 Şubat 2017

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendini dinlemeye ihtiyacın olacak. Arkadaş gruplarındaki sohbetleri anlamsız bulabilirsin.
21 Şubat 2017

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Burcunuzda ilerleyen Merkür sayesinde, daha hızlı düşünmeye başladınız. Sabırlı davranışlarınız alışkın kişileri şaşırtmanız, sizi ilgilendirmiyor. Çevrenize taviz vermiyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda canınız sıkılabilir.
21 Şubat 2017

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevre iletişimlerinizle ön planda olacağınız özel bir gün. Önemli haberler alabilirsiniz. Organizasyonlar ve topluluklarda lider vasfınızla ön planda olabilirsiniz.
21 Şubat 2017

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yaşanan ani değişimleri kabullenmekte zorlanabilirsiniz. Ticari konulardaki gelişmeleri göz ardı etmeyin. İşlerinizi kontrolden geçirmeye çalışın. Bazı konular zihninizi bulandırabilir. İşlerinizde vereceğiniz mücadele gün içinde sonuç getirmeyebilir. Eğitimle ilgili konularda yabancılardan alacağınız destekler sizi rahatlatabilir.
21 Şubat 2017

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Talihsizliklerle baş etmeyi öğrenmiş konumdasınız. Size hiç kimse zarar veremez. Ancak bu aralar fazlası ile dalgın davranıyorsunuz. An itibaren daha dikkatli olmalısınız.
21 Şubat 2017

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal hayatınızda belirgin bir canlanma olması mümkündür. Bu, dıştaki etkenlerden daha çok, sizin yalnızlığa göstereceğinizi dirençten kaynaklanacaktır. Arkadaşlarınızı yanınıza alıp kendinizi evin veya ofisin dışına atabilirsiniz.
21 Şubat 2017

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca aile büyükleriniz, patronlarınız, sizden yaşça büyük kişiler, resmi işler ve kurumlarla ilgili engellenmeler yaşayabilirsiniz. 17.40 sonrasında sosyal etkinliklerde yer alabilir, arkadaş çevrenizle eğlenceli vakit geçirebilir ve yeni insanlarla tanışabilir, flört anlamında tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Akşam saatlerinde iletişim konusunda problemli bir zamandan geçeceğiniz için, söyleyeceklerinizi iki kere düşünmeli ve insanlara onları daha iyi tanıyabilmek, anlayabilmek için fırsat vermeyi tercih etmelisiniz.
21 Şubat 2017

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendi içinize dönebilir, kendinize karşı bir nebze acımasız davranabilirsiniz. Gerçekliğe kendinizi kaptırmanız dış dünya ile olan ilişkinizi zorlayabilir. Diğer taraftan sevgi aktarımında güçlükler meydana gelebilir. Kendinizi suçlama ve huzursuz edecek analizler yapmanız olasıdır. Kendi kendinizi dönüştürmek amaçlı bir baskıdan kaçınmanız gerekmektedir. Somut ve duygulardan arınmış bir halde, bilinçaltınızın ve içsel gereksinimlerinizin farkındalığına varabilme fırsatına sahipsiniz. Hukuk ve zihinle ilgili önemli kazançlara sahip olabilirsiniz.
21 Şubat 2017

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Farklı yaklaşımlarınızla işlerinizde dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Eğitime dayalı konularda hayat sizi destekleyecek. İyimserliğinizle her işin altından rahatlıkla kalkacaksınız.
Reklamı Kapat