Kova Burcu Günlük Aşk Falı

20 Nisan 2014
Aşk yaşantınızda olumsuz günler geride kaldı. Artık ilişkinizdeki bakış açınız ve beklentileriniz değişti. Aşk hayatınızda güzel günler sizi bekliyor.

Kova Burcu Günlük İş Falı

20 Nisan 2014
İş hayatınızda beklediğiniz gelişmeler bir süre daha gerçekleşmeyecek. Siz moralinizi bozmayın ve her zaman ki temponuzda çalışmalarınızı sürdürün.

Kova Burcu Günlük Para Falı

20 Nisan 2014
Parasal konularda aldığınız bazı hatalı kararlar yüzünden bugünlerde biraz sıkışıksınız. Ama tutumlu davranarak bu günleri atlatabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

20 Nisan 2014
Bir arkadaşınıza yerine getiremeyeceğiniz bir söz verdiniz ve şimdi o arkadaşınızdan köşe bucak kaçıyorsunuz. Ona herşeyi açık açık anlatın.


Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
Bugün hareketli bir gün sizi bekliyor. Bir takım planlarınızı hayat geçirme fırsatı bulacağınız bugün genel olarak neşeli ve kendinizden emin bişr tavır takınacaksınız. Akşam saatlerini arakdaşlarınızla beraber geçirmeniz muhtemel. Ailenizden birisi sizden bir haber ya da cevap bekliyor. Onu daha fazla bekletmeyin.

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Nisan 2014
Sevgili Kovalar saat 01:19 Ay-Venüs görünümüyle cumartesi gününe uyanmaktayız. Bu enerji, kendimizi zorlamadan, gayet rahat bir şekilde günü geçirmemiz gerektiğini söylüyor. İnsanın kendine duyduğu inancın, başarılı olmasında  en önemli etken olduğunu bilmeliyiz. Tabii ki, her gerçek başarı, sabır gerektirir. Önce bir adım atılır, daha sonra bir adım daha. Aceleye gelmez bazı şeyler. İşte bu görünüm uzun vadeli düşünmenin, dağılmamanın, cesaretle yol almanın kişiye hem maddi hem de manevi açıdan hissettireceği huzur duygusunun altını çiziyor. Saat 02:59 Ay-Mars görünümü: Hedefe ulaşma, zamanı dolu dolu yaşama, önemli bir projede yer alma, durumumuzu bir an önce iyileştirme arzumuzun göstergesi. Bu arzu öylesine etkili ki, dış seslere, olmazlara, engellere aldırdığımız yok. İlgi alanımıza giren, coşkuyla sarıldığımız her şeyin peşinden gidebiliriz. Bu görünüm sosyal ilişkilerinizi güçlendiricidir. Saat 14:49 Ay-Merkür olumlu görünümünde dostlarınızla muhabbet etmek sizi keyiflendirir. Sevgilinizle buluşmak veya eşinizle dışarıda bir yemek, alışveriş gibi etkinliklerden zevk alırsınız. Özgürce iletişimde bulunursunuz. Belki cumartesi olması, kısa bir geziye çıkmanız anlamına da gelir. Bu saat güzel geçecek bir zaman dilimini işaret ediyor. Mutlu ve keyifli bir cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,  


Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Nisan 2014
İlişkilerinizde sadakat ve dürüstlük kavramı çok önemli. Bugün, ortak çalışmalar içinde bulunacağınız kişilerden çok şey bekliyor ve onları sıkı bir denetimden geçiriyorsunuz. Duygusal bağlarınızda güçlü bir kişilik arıyorsunuz. Partnerinizin size güvenli yaklaşımları ve vereceği desteğin önemli olduğunu ona hissettirmelisiniz.

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Nisan 2014
Sosyal ortamlar, kalabalıklar, arkadaşlara birlikte yapılan planlar, grupları ilgilendiren organizasyonlar, insanları bir araya getireceğiniz aktiviteler için gayet elverişli bir gündesiniz. Bunun için davet beklemeyin, siz yapın.


Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Nisan 2014
Bazı planlar işe yaramadıysa veya yaramıyorsa, farklı yollar denemenin ve karşınızdaki kişileri hazırlıksız yakalamanın başka bir yolunu da bulabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Hayat tüm hızıyla akarken gerçekte olan biteni görmek çoğu zaman çok zordur. Dolayısıyla, bazı şeylerin olup bittiğini düşünüyorsanız olayların aslında göründüğü gibi olmadığını veya olmayacağını da aklınızın bir kenarında bulundurarak hareket etmenizde fayda var. Bu ufak uyarıyı akılda tutmak, oldukça sosyal, fikir ve sevgi paylaşımlarına ya da şanslı(veya öyle görünen) karşılaşmalara açık bir günde olduğumuzu söyleyebilirim.

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Nisan 2014
Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.


Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Nisan 2014
Aceleci kararlardan sakının. Ön plana çıkma savaşı içindesiniz. Bunun size bir yararı olmadığı gibi, aksine zararı dokunacak. Farkında olmadan hataya kapı aralıyorsunuz.

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Nisan 2014
Herşey hemen olsun diyenlerdensiniz, ama herkes o kadar hızlı olmayabilir. Değişken ruh haliniz çevrenizdekileri şaşkına çeviriyor. Bugün onayladığınız şeyi ertesi gün ilk kez duyuyormuş gibi davranmanızı çevrenizdekiler kolay kolay kabullenemiyor.

Geçmiş Kova Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!