Kova Burcu Günlük Aşk Falı

22 Aralık 2014
Sevgiliniz tam bir doğa aşığı. Hafta sonu planınız biraz da bununla ilgili gibi görünüyor. Onda ilk kez rastladığınız ve tanımlayamadığınız bir şeyler bulduğunuzu gizlemiyorsunuz.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Kova Burcu Günlük İş Falı

22 Aralık 2014
Bazı iş ilişkilerinizde kötü niyetler seziyorsunuz. Bugünlerde iş ilişkilerinizde bazı operasyonlar yapabilirsiniz. Sırtınızı güvende hissetmek, sizin için iş yaşamının bir önkoşulu sayılıyor.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Kova Burcu Günlük Para Falı

22 Aralık 2014
Özel nedenler gerekçesiyle harcama sınırlarınızı zorlayabiliyorsunuz. Bu davranış masraflı olduğu kadar, bazı yakın ilişkilerinizde sorun yaşamanıza da neden olabiliyor.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

22 Aralık 2014
Şu birkaç gün içinde sıkı bir iş insanı duyarlılığıyla sinyalleriniz açık olmalı. Küçük bir ortaklığa soyunduğunuz kişiyle ilgili aldığınız referanslar, biraz şaibeli gibi.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
Sırt ağrılarınızla ilgili endişeleriniz yine yersiz çıkacak, rahatlayacaksınız. Asla unutamadığınız doğal bir çevreyi unutamıyor ve yine gitmeyi düşünüyorsunuz. Bu hafta sonu bunun için uygun görünüyor. Bazı düşüncelere modası geçmiş deyip değer vermiyorsunuz. Aslında farkında olmadan çoğu zaman tavırlarınızla bu düşüncelerin savunuculuğunu yapıyorsunuz.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
Sevgili Kovalar, 22  Aralık saat 01:03-20 Ocak 2015 saat 11:43 arasında Oğlak burcunda seyrini sürdürecek Güneş, iş hayatınız ve ilişkinizle alakalı konuların gözden geçirildiği, biraz sessizliğin, ciddiyetin, disiplinin baskın olduğu zamandır. Bu süreçte işiniz veya projeleriniz için geriye çekilerek öğrenmek veya öğretmek amaçlı çalışmalara daha fazla önem verdiğiniz görülür.  Benim tavsiyem bu tarih aralığında mutlaka işlerinize, duygularınızı karıştırmadan sorumluluklarınıza, görevinize odaklanmanızdır. İlişki anlamında da, sözüne güvenilir, dürüst, kendinden emin, uzun vadeli düşünen insanı tercih etmenizdir. Sizi geriye çeken değil ileriye götüren kişiyi yöneliniz. Gizli saklı işler çevirenleri değil, açık ve net bir şekilde kendini ifade edebilen insana değer veriniz. Saat 03:36 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak Yeniayın hem Neptün hem de Merkür ile görünümü bulunmakta. Bunların anlamı bu Yeniayın, maddi konularda gerçekçi ve  doğru karar vermenizi sağlayıcı oluşudur. Ayrıca idealleriniz, hayallerinizi gerçekleştirme ve garantiyi önemsemenizi sağlayışıdır. Merkür ile ilişkisi, kimsenin bilmediği bazı meselelerin sizi üzdüğünü hatta kafanıza taktığınızı gösteriyor. Oysaki bunlar sizi engelleyen duvarlarınız. Onları yıkabilmenin yolu, kendinizi motive etmenizde, arınmanızda saklıdır. Yoksa çok fazla yorulabilirsiniz. O güzelim yürekleriniz her zaman mutlu olsun. Yeniay, size hayırlı olanı nasip etsin. Kalben sevgilerimle,
Facebook Twitter Google+ Addthis


Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
Bugün, bulunduğunuz ortamlarda kendinizi savunma ihtiyacı içindesiniz. Kendinizi anlatma çabalarınız, başkaları tarafından yanlış anlaşılabilir. Bugün Ay'ın verdiği etkilerle, kişisel deneyimlerinizi arkadaşlarınızın desteğiyle gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Elinizdeki olanakları arttırma yolunda göstereceğiniz çaba, takdir görecek.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
Yeniay hayatınızın bazı engel teşkil eden gereksiz detaylarından kurtulma, korku ve kaygılarınızla yüzleşip aslında ne kadar önemsiz olduklarını fark etme şansı sunup, cesareti verecek. Si zi bağlayan kalıplara dikkat.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
Oğlak burcunda oluşacak yeni ay, önümüzdeki iki haftalık süreçte ruhsal temizlenme, kötü alışkanlıklardan kurtulma ve kendinize çeki düzen verme olanağı tanıyabilir. Sağlığınızı ve işinizi ilgilendiren konularda yenilikler yapabilirsiniz. TÜM BURÇLAR İÇİN GÜN GENELİ: 22 Aralık’ta Oğlak burcunda oluşacak olan yeni ay ve yavaş yavaş Oğlak burcunda biriken gezegenler, hepimizin burcumuza göre yukarıda ele aldığım alanlarda yenilenme ve ilerleme sürecinde olduğumuzu gösteriyor. Bu haftanın en önemli gezegen geçişi ise, eğitmen gezegen Satürn’ün Akrep burcundaki eğitimini tamamlayıp, Yay burcuna geçecek olması. Bu gezegen geçişi kendini bir gün de hissettirmeyeceği ve etkisinin yol aldığı 3 yıl boyunca sürecek olması nedeniyle yıllık yorumlarımız biter bitmez ele alacağım bu konuyu daha geniş şekilde yorumlayacağım. Zira, önümüzdeki üç yıl boyunca gündemimiz değişiyor olacak. Uranüs Pluton sert açısının agresifleştiren, saldırgan kişileri ve ani gelişmeleri gündemimize taşıyan etkilerini geçen hafta Pazar günü yazmıştım. Bu hafta ve Şubat ayına kadar bu etkiler de devrede olacak bilginize…
Facebook Twitter Google+ Addthis

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
Akrabalarınız arasında gelişecek tatsız olaylar canınızı çok sıkabilir. Buna rağmen sabırlı olmaya çalışın. Gerçek dostlarınız yanınızda olacak.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
Parlak bir gün. Çevrenizden iltifatlar duyacaksınız. Ve aranan simaların başında geleceksiniz. Bu kadar popüler olmanız hiç şüphesiz neşeli ve sorunsuz bir tip olmanızdan. Fiziksel pırıltınız da dorukta. Bu sayede yeni flörtler ve romantizm dolu ilişkiler yaşamanız kaçınılmaz.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
Bugün saat 14:33’de Yay burcunda gerçekleşecek olan Yeniay ile birlikte arkadaş çevreniz ve özel yaşamınızda yeni kararlar alacağınız etkiler sözkonusu olacak. Geleceğe yönelik bir hayaliniz gerçekleşebilir ve beklediğiniz bir haberi alabilirsiniz, ancak yakın ilişkilerde iletişiminiz ve olası davalarınızda tam da hayal ettiğiniz karşılığı bulamayabileceğiniz için, süreç boyunca naif, sakin bir tavırda kalarak kendinizi en iyi şekilde ifade ettiğinizden emin olun ve gerisini kadersel planınıza bırakın. Uzun zamandır devam eden ilişkilerde evlenmeye karar verme, yurtdışı seyahat etme, yeni eğitimlere başlama ve finansal anlamda rahatlama olarak size yansıyacak.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Geçmiş Kova Burcu Burç Yorumu