Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Ağustos 2016

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Yalnızlık duygunuzdan kurtulabilmeniz tamamen bir takım kökten kararlara ve onların kesin uygulanmasına bağlı. Bunu gerektiren cesaret bir gelip bir gidiyor. Aşkın ihtiyacını duyuyorsunuz. Mesele burada. Birçok insan gibi onu defterden silmeyi başarabilirseniz, yalnızlık duygusundan kurtulacaksınız. Çünkü aşkı göz ardı edersek, yalnızlık duygusunu yaşamanız için pek sebebiniz yok
27 Ağustos 2016

Kova Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamının kurallarını koşulsuz kabul edenlerdensiniz. Bu nedenle çalışma hayatınızın birtakım çelişkilerini kural gereği sayıp az üzüntü çekiyorsunuz. Çalışkanlığınız, azimkarlığınız göz dolduruyor. Ama her zaman, en doyumlu çalışma koşullarında bile bir işsiz gibi arayış içindesiniz.
27 Ağustos 2016

Kova Burcu Günlük Para Falı

Para durumunuz sorun yaratmıyor. Ayrıca ekonomik yaşama beceriniz var. Sizin dışınızda, yani sizin kişisel harcamalarınız dışında ama yine de direk ilişkili olduğunuz bazı harcamalar hem bütçenizi, hem ruhunuzu daraltıyor. Eski bir dostunuza verdiğiniz parasal desteğin geri dönüşündeki gecikme de bazı hesaplarınızı yeniden yapmanıza yol açtı.
27 Ağustos 2016

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Bu günlerde ana sorununuz olan konu, dış müdahale olmadan kendi kendine kapanmaya doğru gidiyor.
27 Ağustos 2016

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu günlerde sebebini bildiğiniz bir yalnızlık duygusu içindesiniz. Ama nedenini bilmeniz bir işe yaramıyor. Çünkü statükocu bir yanınız var. Hayatınızda birinci dereceden önemli biriyle sorun yaşıyorsunuz. Ağır bir sorumluluk hissi, suçluluk, kızgınlık hepsi bir arada. Yetemeyeceğinizi düşünüp yakın bir dostunuzdan destek isteyeceksiniz. Sorun olan sevdiğinizin tüm güvensizliğinize karşın problemlerini tek başına çözmesi gibi bir sürpriz söz konusu.
27 Ağustos 2016

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 03:30-06:06 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Bu zaman dilimi içinde yeni bir aşk veya yenilik anlamındaki mevzular üzerinde çok dikkatli olmak gerekir. Çünkü atılacak bir adımın uzun ömürlü olması oldukça zordur. Telaşlı bir şekilde karar verilmemeli, enine boyuna düşünülmelidir. Eğer fırsat bulursanız bol bol dinlenin, meditasyon yapın sakinleşin ve huzuru kendi içinizde oluşturmaya özen gösterin. Saat 06:06 Ay-Yengeç geçişi, bizi hassaslaştırıyor, kabuğumuza çekiyor ve düşündürüyor. Sahip olduğumuz her şey bizi mutlu ediyor mu, yoksa rahatsızlık mı veriyor. Ailemiz ve kendi arzularımız. Hangisi değerli, hangisi bizi daha çok temsil ediyor? bunlar üzerinde duracağız. Saat 14:08 Ay-Güneş görünümü, zorunluluklar, bencillikler, insanların çıkarcı ve tuhaf  davranışları bizi rahatsız edebilir. Keyifli bir cumartesi günü  geçirmeniz dileğimle,  
27 Ağustos 2016

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizin her türlü sorunu sizin için önemli bir konu haline geliyor. . Çevrenizde gelişen olaylara karşı tepkili bir tavır sergilemeniz mümkün. Duygusal yaşantınızda karşı tarafın sizi anlamasını beklememelisiniz. Onun istekleri sizin düşüncelerinize ters gelebilir. Gerekli tavırlarınızla beklentilerinizi belli etmelisiniz.
27 Ağustos 2016

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevre düzenlemesi yapıp iş veya özel yaşam alanınızdaki eşyaları işlevsel bir hale getirmek, yer değişikliği yapmak, yarım işlerinizi tamamlayıp gereksiz yüklerden kurtulmak veya sağlığınız adına aksiyon almak için uygun bir gün
27 Ağustos 2016

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizde gelişen problemli durumlar sizi de etkileyebilir. Bir şekilde sizden fayda sağlamaya çalışan, yanıltıcı veya aldatıcı kişilere de dikkat etmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile, millet, ülke başlıklı konular ön planda bu hafta sonu. Duygusallık ve duyarlılık artıyor. Her ne kadar hafta başında yazdığımız açıların etkisi sürse de, Ay’ın olumlu görünümleri, ikili ilişkilerimizde ve iş birliklerimizde uyumu daha rahat yakalayabileceğimiz, olumlu görüşmeler yapabileceğimiz bir günde olduğumuzu gösteriyor. Özellikle Cumartesiyi Pazar sabahına bağlayan saatlerde sevgi temalı ilişkiler veya aşk hayatı açısından oldukça güzel ve yeni şanslara işaret eden etkiler var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
27 Ağustos 2016

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Hafta sonu olmasına karşın tamamlanması gereken işler var. Biraz daha düzenli ve pratik davranmanız işleri kolaylaştıracak.
27 Ağustos 2016

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın geçmişte bir kişi hakkındaki yaptığınız konuşmalardan dolayı pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Özür dileyerek bu hatayı gidermeye çalışın.
27 Ağustos 2016

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni iş projeleri yapacaksınız. Bunların hepsi bol kazançlı ve önemli işler. Şansınız açılıyor. İşte hayatta olumlu düşünmenin yararları. Dengenizi koruyabilirseniz çabalarınızın karşılığını almamanız için bir neden yok. En büyük zaafınız terazinin dengelerini eşitlemek.
27 Ağustos 2016

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden, iş hayatınız, devam eden çalışmalarınız ve günlük yaşamınızda bitirmeniz gereken işlerinizle ilgili durağanlık ve belirsizlik yaşayabilirsiniz. Böyle bir etkide ilgili alanlarda yeni kararlar almanız uygun değildir. Gününüzü sizi rahatlatan ortamlarda, yeni kararlar almadan geçirmek faydalı olacaktır.
27 Ağustos 2016

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Tembellik edilebilecek bir hafta sonu akşamını hak eden burçların başında geliyorsunuz. Çocuklarınızla da ilgilenebilirsiniz. Gece saatlerine doğru sağlığınızı zinde tutmak için teknikler belirleyebilirsiniz.Bol bol su tüketmelisiniz. Uzun bir banyo yapabilir, cildinizi nemli tutabilir ve suyun tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz. Ruhsal ve bedensel bir rahatsızlığınız mevcutsa bunun olumlu hale gelmesi için çaba göstermek için olumlu enerjilere sahipsiniz. Arkadaş çevrenizden birisinin enerjinizi aşağı çekmesi mümkün gözüküyor. Burç burç yorumları günlük burç yorumları
27 Ağustos 2016

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Özellikle bir insan tarafından kandırılma ihtimaliniz çok yüksek. Erkek bir arkadaşınız sizden borç isteyebilir ya da parasal yönden sizi yanlış yönlendirebilir. Dikkatli olmalısınız.
Reklamı Kapat