Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Haziran 2018

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

İkili ilişkileriniz konusunda zorluk yaşayabileceğinize dikkat çekiyor. Sevdiklerinizle bir arada olma isteği duyabilir ama zaman zaman duygusal çıkışlarda bulunabilirsiniz. Yoğun bir gündeminiz var ve yapıcı olmak durumundasınız.
21 Haziran 2018

Kova Burcu Günlük İş Falı

Bugün iş konularında akılcı bir tutum izlemeli ve duygularınızı geri plana bırakmalısınız. Zaman zaman karamsar bir tutum içine girebilirsiniz. Özellikle mesleğiniz konusunda çevrenizle çatışabileceğiniz bir gün. Biraz daha esnek davranmanızda fayda var.
21 Haziran 2018

Kova Burcu Günlük Para Falı

Çatışmalar yaşasanız da meslek yaşantınızda ön planda olabileceğiniz ve yaratıcı fikirlerinizle göz doldurabileceğiniz bir gün. Çalışmalarınızın sonucunu maddi olarak görebilir, ortaklık teklifleri alabilirsiniz.
21 Haziran 2018

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Yerine getirmeniz gereken birçok sorumluluk var. Dayanıklı yapınız var, ama kendinize özen göstermelisiniz.
21 Haziran 2018

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Ticari girişimler ve yurt dışı bağlantılarının gündeme gelebileceği bir gün. Eğitim konularında ilerleme kaydetmeniz mümkün. Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz konularla ilgilenmek size büyük zevk verebilir. Sanatsal ve kültürel faaliyetlerde yer almak istemeniz mümkün. Girişimci çabalarınızın karşılığını alabilirsiniz.
20 Haziran 2018

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar güne Ay-Başak burcu geçişiyle adım atıyoruz. Saat 13:51 olana dek, iş ve finansal konulardaki önemli işlerinizi bitirmenizde yarar var. Saat 13:51-15:29 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Evdeki hesabın çarşıya uymadığı olur. Bütçeyi aşmamakta yarar vardır. İlişkilerde ince eleyip sık dokumanın, düzgün işlemeyen, aksaklık çıkaran ne varsa ele alınarak gözden geçirmenin günüdür. Normal zamanlarda canınızı sıkmayan hatta sorun dahi etmediğiniz ufak tefek mevzular bugün gözünüzden kaçmaz. Kusursuzluk isteğiniz öylesine yoğundur ki, mutlu dahi olsanız altında bir şeyler arayabilirsiniz. Oysaki biraz daha sıcak ve sempatik davranırsanız, karşı tarafın size açılması ve sizinle dertleşmesi mümkündür. Saat 15:29 itibariyle etkili olacak Ay-Terazi burcu seyir etkinliğinde, sevmek ve sevilmek arzunuz yoğundur. Nezaketiniz, cana yakınlığınız ve nezaketiniz sayesinde zamanın nasıl geçtiğini anlamanız mümkün değildir. Çünkü her anı gayet hoş ve zevkli paylaşımlarla doludur. Her ne kadar sözlerinizde kendi ilgi alanlarınızı ön planda tutmaya çalışsanız da, sizinle sohbet bu saatlerde oldukça zevklidir. Komplimanlardan fazlasıyla hoşlanacağınız bugün, sizi kazanmak ve gönlünüzü fethetmek isteyen kişinin, ne kadar özel ve farklı biri olduğunuzu söylemesi yeterlidir. Ay-Terazi burcu geçişi sakinleşmemizi, dengeli düşünmemizi sağlayıcıdır. Konfor duygumuz ön plandadır. Güzelliği huzuru ve ilişkimizi fazlasıyla önemseriz. Son trendleri takip ederiz. İnternet üzerinden alışverişte bulunabiliriz. Keyifli bir gün geçirebiliriz. Saat 19:07 Venüs-Kuzey düğüm kavuşumu, ilişki-ailevi yaşam-projeler gibi önemli konuları destekleyicidir. Evlenmek, iş ortaklığı kurmak mümkündür. Bir fırsat veya bir teklifin göstergesidir. İlişkinizdeki sorunları gidericidir. Bir yuva kurmanız veya mevcut yuvanızın dirlik ve düzeninin sağlanması bu kavuşum sayesinde mümkündür. Keyiflendirici ve kişisel anlamda sizi tatmin edici bu kavuşum geleceğe dönük verilecek bir kararın işaretçisi olabilir. Aile içinde bir problem ortadan kalkabilir. Bir iş ortaklığı kurulabilir. Partnerinizin size olan sevgisi, ilgisi artabilir. Bir başka şehre veya ülkeye yerleşim kararı alınabilir. Bir yatırım yapılabilir. Gün boyu güzellikler sizinle olsun. Kalben sevgilerimle,
20 Haziran 2018

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendini olduğundan daha cesur hissedebilir, 'Yapamam' dediklerinin üzerine gidebilirsin.
20 Haziran 2018

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün özellikle geçmişten getirmiş olduğunuz bazı sorunlu durumlar karşısında daha karamsar bir yapıda olabilir ve partnerinizle konuşmayı tercih ederek durumları çözmek adına daha aceleci davranabilirsiniz. İlişkilerde ise kadersel bazı durumlar ve konuşmalar yaşanabilir. Yine geçmişte yapılan hatalı durumlar için affedici olmanız ileriyi görmeniz ve sağlıklı bir şekilde adım atabilmeniz açısından son derece önemli olacaktır.
20 Haziran 2018

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendiniz için birçok şey yapmak isteyebilirsiniz. Daha ben merkezli bir gün geçirmeniz olası. Yeni ufuklara açılmak, yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda bütünü daha rahat görüp, rahatça ilerleyeceğiniz anlar var. Gün içinde düşüncelerinizi paylaşmak için arkadaşlarınızla programlar yapabilirsiniz.
20 Haziran 2018

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü bugün özel hayatınızda rahatlamalara işaret etmekte. Bekarsanız hayatınıza heyecan katacak biri girebilir ancak birden duygularınızın seline kapılmamanızda fayda var. Anın keyfini sürün ve ilişkinin seyrini zamana bırakın. Aceleci davranmamaya özen gösterin yüksek enerjinize eklenen telaş bir takım aksaklıklara sebep olabilir. Mantığınızı kullanın ve harekete geçmeden önce her şeyi ayrıntıları ile düşünün. Bugün kendinize güvenin ve olmanız gereken yere gelmeniz için kesin kararlar alın ve uygulamaya geçin.
20 Haziran 2018

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınız coşacak. Toplum yaşamınızda ve aşkta başarılı olacaksınız. Seviyor ve seviliyorsanız bütün kuruntu ve kuşkulardan sıyrılarak büyük bir mutluluğa erişeceksiniz. Cinsellik konusunda dikkatli olmalısınız. Onun isteklerini düşünmelisiniz. Para durumunuz iyi.
20 Haziran 2018

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Seyahate çıkabilir ve yolculuk esnasında tanışacağınız kişiyle sürpriz bir aşk macerasına atılabilirsiniz. Duygularınızın yoğunlaşacağı bir döneme giriyorsunuz. Heyecanınızı kontrol etmelisiniz. Uzaklardan alacağınız bir haber duygularınızı alt üst edebilir. Fakat, bu durum çabuk geçecek.
20 Haziran 2018

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Aslan burcundaki Venüs ile hayat yönümüzü gösteren Kuzey Ay Düğümü arasındaki uyumlu etkileşim sayesinde kendinizi bir anda aşk ateşinin içine düşmüş gibi hissedersiniz. Diğer yandan sosyal hayatınızdaki renkli enerjiden faydalanmayı sakın unutmayın. Partner ilişkilerinizde hızlı gelişim sürecindesiniz.
20 Haziran 2018

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir yandan çok çalıştığınız bir yandan da hayatın keyfini çıkarmak istediğiniz bir dönemdesiniz. İçgüdüleriniz bu aralar doğru çalışıyor, onlara kulak verin.
Reklamı Kapat