Kova Burcu Günlük Aşk Falı

31 Ekim 2014
Her şeyin mükemmel gitmesi zaman, zaman sizi korkutuyor. Oysa daha uzun bir süre bu mükemmel durum sürecek gibi gözüküyor. Sonunda aradığınızı bulduğunuzu düşünmeniz. aşırı iyimserlik gibi görünmüyor.

Kova Burcu Günlük İş Falı

31 Ekim 2014
Zam söylentilerinin gerçekleşme ihtimali biraz güç. Bunun dışındaki yeni birtakım gelişmelerden en çok siz memnun olacaksınız. Ara sıra işleri aksatmanız maddi doyumsuzluğunuzdan kaynaklanıyor.

Kova Burcu Günlük Para Falı

31 Ekim 2014
Önümüzdeki günlerde kısmen rahatlayabilirsiniz. Genel giderleri karşılama çabalarınız nedeniyle, yapmak istediğiniz çok özel şeylere para ayıramamanız canınızı bu kadar sıkmamalı.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

31 Ekim 2014
Sık, sık düşündüğünüz, ama bir türlü aramadığınız biri var. Bugünlerde onunla diyaloğu bir görev gibi ele almanızda yarar olacak. Bu vefasızlık başka ilişkilerinizi de olumsuz etkileyebilir.


Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Akşam saatlerinde küçük bir grupla geçmiş bir sorun üzerinde yeniden konuşmalarınız olabilir. Bütün bu konuşmaların sonucunda üzerinde düşünmekte olduğunuz konular hakkında karalara varabilirsiniz. Öğlene doğru alacağınız haberler yarın akşam için yaptığınız programı sekteye uğratabilir. Görüşmekten kaçındığınız biriyle görüşmek zorunda kalacaksınız, sürpriz bir uzlaşma söz konusu.

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Sevgili Kovalar saat 04:48 itibariyle burcunuzda oluşacak ilkdördün, hayatınızı düzenlemek, yeni başlangıçlar yapmak, işinizde yükselmek, ilişkinizi bir ömür boyu sürdürmek eğer yalnızsanız yeni bir aşk yaşamak arzunuzun yükselişini işaret ediyor. Sizin şu andaki mevcut durumunuzu mutlaka gözden geçirmeniz lazım. Eğer bütün bunları istiyorsanız, yanlış veya eksiklerinizle yüzleşmeyi mutlaka başarmalısınız. Şu anda içinde bulunduğunuz ortam, birlikte olduğunuz kişi ve sosyal yaşamınız üzerinde ciddi manada düşünmelisiniz. Geçtiğimiz hafta düşündüğünüz ve hatta yürürlüğe koyduğunuz işlerin, girişimlerin geldiği son noktaya bakınız. Yapılması gerekenler varsa bunları yerine getiriniz. Kendi hayatınızın iplerini ele almakla, toplumun sizden beklentilerine cevap vermek arasındaki kutuplaşmada asıl yapmanız gerekenin ne olduğunu düşününüz. Eğer bu noktada işler istediğiniz gibi yolunda gitmiyorsa bugün sıkılmanız, gerginlik duymanız mümkündür. Gerçekçi değerlendirmelerde bulunarak sizin için en doğru olanı keşfedebilirsiniz. Saat 07:34 Ay-Venüs zorlu görünümü, henüz yerine oturmamış işler ve düzeltilmesi gerekenler bizi düşündürür.  Dış dünya ile ilişki kurarız ama mecburiyetlerden hiç hoşlanmayız. Bugün size tavsiyem şöyle güzel bir dinlenmeniz ve rahatlamanızdır. Saat 14:58 Ay-Uranüs olumlu görünümü, bulunduğunuz ortamı farklı yönlerinizle renklendirmenizi sağlar. Tüm ilgiyi üzerinize çekecek tarzda konuşmanızı, fikirlerinizi iletmenizde yardımcı olur. Yenilikçi görüşte olan kişilerle çalışmak istersiniz. Gün boyunca, arzu ettiğiniz gelişmelerle karşılaşmanızı tüm kalbimle temenni ediyorum. Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun.  


Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Ay burcunuzda ilerliyor. Mantığınızın sizi yanıltmasına izin vermek istemiyor bazen olumlu olmayabilir. Çok derin düşünen ve olayları ayrıntıları ile inceleyen kişilerde hata yapabilir. Bugün araştırmaya yönelik çalışarak, ince işler peşinde koşacaksınız. Duygusal ilişkinizde, endişelere kapılmadan, onunla birlikte en doğru yolu bulmalısınız.

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Burnunun dikine giden asi tavırların rağbet görmeyeceği tam tersi tepki çekeceği bir gündesiniz. Özellikle herkesi ilgilendiren durumlarda bireysel hareket etmeniz, kalabalıkların içinde yalnız kalmanıza sebep olabilir.


Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Ne tür yöntemler kullandığınız ne yaptığınız kadar önemlidir. Dolayısıyla, bugünlerde bazı fikirlerinizi ortaya koyarken bu cümlemi hatırlamanız yararınıza olur. Tüm burçlar için gün geneli: Kafamıza göre hareket etme isteğimiz artıyor. İstediğimiz şeyi, istediğimiz zaman ve istediğimiz yöntemle gerçekleştirmek istiyoruz. Diğerlerinden onay almak niyetinde olanlarımızın bu türlü davranmak istemesinin tek nedeni ise, ekip psikolojisine uygun davranma iyi niyeti ya da bir şekilde çemberin dışına çıkmama eğilimi olacaktır. Ancak, bu durum nedeniyle kendimizi normalinden daha fazla engellenmiş veya kısıtlanmış hissedebiliriz. Dolayısıyla, ikna ederek ilerleme ya da kafasına göre takılmaktan kaçınma fikrine sıcak bakmakta fayda var.

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Yeni başlangıçlar ve ilişkilerle ilgili konularda hareketlilik gözüküyor. Ara sıra duygusal dalgalanmalara rağmen daha kararlı ve yeniliklere daha açık olacaksınız. Bedeniniz ve sağlığınıza dair farkındalığınız artacak. Olumsuz alışkanlıklarınızı geride bırakmanızı sağlayacak enerjiler gözüküyor. Bu fırsatı kaçırmayın.


Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
İŞ ilişkilerinizi yoğun tutmak zorundasınız. Bağlantılarınızdaki küçük kopukluklar performans düşüklüğüne neden oluyor.

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Yaşamınıza çok önemli biri girebilir. Yalnız bu insan sizin kadar bağımsızlığına düşkün ve yine sizin gibi otoriter. Yani anlaşabilmeniz için taraflardan birinin biraz özveride bulunması gerekecek. Bu insan sayesinde yaşamınız fevkalade olabilir. Kararınızı bunu düşünerek vermelisiniz.

Geçmiş Kova Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!