Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
28 Ekim 2016

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Geçmişe olan özleminizi tek yanlı yaşıyorsunuz. Uzaklarda bir yerde bu özlemin sızısını sizinle paylaşan başka biri yok. Kendinizi bir an evvel toparlamanız, sizi bir anda sorunsuz biri yapabilir.
28 Ekim 2016

Kova Burcu Günlük İş Falı

Yeni haftada sizi yine yorgunluklar ve onların arasına sıkışmış beklenmedik bir sevinç bekliyor. Epeyce önce yaptığınız hayati görüşmenin yanıtı, o günlerde beklediğiniz gibi gelebilir.
28 Ekim 2016

Kova Burcu Günlük Para Falı

Sizi sarsacak para sıkıntıları görünmüyor. Zihninizi meşgul eden senedinizin ödenmesinde bir probleminiz olmayacak . Bir yakınınıza verdiğiniz maddi destek size garip bir eziklik yaşatabilir.
28 Ekim 2016

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Bazı söylentiler var, ilgilenmenizde yarar olabilir. Bir arkadaşınızla ilgili yapılan dedikoduların üzerine gitmenizde yarar var.
28 Ekim 2016

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde duygusallığın pençesindesiniz. Kırılganlığı iş edinmiş gibi davranışlarınız var. Akşam saatlerinde alacağınız telefonda uzun, uzun konuşup konuşmanın ardından alacağınız karara bağlı olarak, önümüzdeki günlerde tavırlarınızı yeniden şekillendirebilirsiniz. Bugünü uykunuzu alamamış gibi dalgın geçireceksiniz. Ruh durumunuz bugünlerde bir yalnızlık isteği içinde.
28 Ekim 2016

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 05:50 Mars-Chiron görünümü, sorumlulukların üstünüzdeki baskısı sizi yıldırsa da, faydalı yönleri, insanlara desteğiniz karşılıksız kalmaz. Bu görünüm hem maddi hem de manevi açıdan sizi güçlendiricidir. Saat 13:42 Ay-Jüpiter kavuşumu size iyi gelecektir. Kısa bir geziye çıkabilirsiniz, biriyle buluşabilirsiniz. Bir mesele hakkında arzu ettiğiniz bir haber alabilirsiniz. Kendinizi daha iyi hissedeceğinizi söyleyebilirim. Sözgelimi biriyle buluşmak veya tanışmak mümkündür. Saat 17:44 Ay-Venüs görünümü, ilişkilerimizi güçlendiricidir. Dostlarımızla haberleşiriz, yazışırız. Zevkli, güzel ortamlarda bulunmayı tercih ederiz. Saat 20:54 Ay-Satürn görünümü, ciddi ve oldukça kararlı bir şekilde başka bir yöntem, yol ve değişimden yana olduğumuzun işaretçisidir. Farklı bir şeyler yapmak isteği doğar. Bunlar üzerinde tabii ki artı ve eksileriyle birlikte durmak lazım. İlerisi adına sağlam olmasına önem vereceğiz. Sözgelimi başka bir iş düşünmek, farklı bir yere yerleşmek, gönlünüzce yaşamak, sosyalleşmek, özgür olmak gibi bir isteğiniz varsa, her yönüyle ele almalısınız. Saat 23:11 Ay-Pluto görünümü, sıradanlıktan uzak yaşamak isteğini yükseltir. İlişkiler, rutin hayat, alışagelmiş insanlar, ortamlar ve işler bizde gerginlik yaratır. Ruhumuzu, bedenimizi rahat ettirmek isteriz. Gün boyunca her konuda güzellikler yanınızda olsun. Kalben sevgilerimle,
28 Ekim 2016

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal yaşantınıza ağırlık vereceğiniz bir gün. Kariyerinizi ilgilendiren konuların gündeme gelmesiyle sizi önemli kılan bazı durumlar söz konusu olacaktır. Güçlü dostlarınızın destekleri ve sizin iş bitirici yanınız ortaya mükemmel bir sentez oluştururken karşılıklı çekişmelerden uzak kalmalısınız. Mide sorunlarınız olabilir.
28 Ekim 2016

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Hazırladığınız bir çalışma bugün tam olarak hak ettiği değeri almayabilir. Eğitim, seyahat konulu bir işiniz varsa beklenen verimi ve keyfi almakta zorlanabilirsiniz. Emeklerin bir kısmı boşa gidebilir. Özen ve tedbir şart.
28 Ekim 2016

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatına biraz zaman ayırmak gerekiyor. Size iyi gelen ya da keyif veren aktivitelere yönelebilirsiniz. İmajınızda bazı yenilikler yapmayı deneyebilirsiniz. Böylelikle kendinize olan güveniniz de artacaktır. Günün Atmosferi:Hoş sürprizler ve iltifatlar günü… Bugünlerde belli konularda ahengi yakalamak, keyif almak ve özgür hissetmek istiyoruz. Ufak tefek jestler, iltifatlar, armağanlar, kısa geziler ya da yurt dışıyla görüşmeler gibi başlıklarla günlük hayatımız canlanıyor. Pozitif bir ruh haline sahibiz. İlgi çekiyoruz ve ilişkilerimiz güçleniyor. Aşk hayatımızda da aynı şekilde olumlu etkiler altındayız. Gerek arkadaşlık ilişkilerimiz gerekse özel ilişkilerimiz karşılıklı fayda üzerine kuruluyor. Yaşanan acı ya da tatsız olaylar unutuluyor, kırdığımız ya da kırıldığımız kişilerle pek çok şeyi düzeltme imkânı buluyoruz. Gece saatlerinden başlayıp Cumartesi akşamüstüne kadar, geçen hafta ve bu Pazartesi günü yazdığımız gergin konuların ve son dakika gelişmelerinin sıklaşacağı bir dönem söz konusu olabilir. İşle ilgili kritik görüşmeleri ya da buluşmaları ertelemeden halletmekte fayda var.
28 Ekim 2016

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ilgilendiğiniz konular üzerine daha fazla yoğunlaşabilirsiniz. Farklı konulara ilgi duyabilirsiniz. Yaşadığınız sıkıntılı durumlarda arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Yolculuk planlarınızda değişiklikler söz konusu olabilir. İşlerinizde aksamalar ve beklemeler olabilir.
28 Ekim 2016

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Oldukça huzursuzsunuz. Son günlerde üst üste bazı olaylar yaşadınız. Ama olumsuzluklar bitiyor.
28 Ekim 2016

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sıkıntılı günler artık geride kaldı. Şimdi önünüze bakmanın tam zamanı. Çünkü fırsatlar sizi bekliyor. İyi yatırımlar yapabilir, maddi gücünüzü arttırabilirsiniz. Bu sevdiğinizle olan ilişkinizi de olumlu yönde etkileyecektir. Sizi güçlü ve çalışkan görmek onu etkiliyor.
28 Ekim 2016

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ikili ilişkilerinizde muazzam fırsatlar elde edebileceğiniz, görüşmelerinizde şanslı olduğunuz ve yeni teklif ve davetlere açık olduğunuz bugün, beklediğiniz haberleri alabilir, iş ve özel hayatınızdaki görüşmelerden mutlulukla ayrılabilirsiniz. Gün içinde aile büyükleri ve patronlarla ilgili konularda güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken bir zaman dilimindesiniz.
28 Ekim 2016

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İçsel olarak kendinizi ağır sorumluluk ve disiplinle sınıyorsunuz. Fikirlerinizin ve inandığınız değerlerin karşılık bulamadığını ve anlaşılamadığınızı hissediyorsunuz.Yine de kendinizi ispat edecek itici güce sahipsiniz. Akşam saatlerinden itibaren öncelikle zihinsel ve ruhsal olarak kendinizi rahatlatmaya ihtiyacınız olacaktır. Arkadaşlarla ilişkiler ve mesleki kazanımlar alanınıza giriş yapan Venüs sayesinde bu konularda ilerleme sağlamanız kaçınılmazdır. Bağımsız çalışma ortamı olabileceği gibi işinizde dayanışma ruhu da hayatınıza dahil olabilir.
28 Ekim 2016

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün daha çok farklı yerlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Yeni fikirlere uyum sağlayacağınız, duygusal zenginliklerinizin yüksek olacağı bir gün. Gelecek planlarınız artıyor.
Reklamı Kapat