Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
8 Aralık 2016

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Doğal ve zararsız görülen bazı yakınlaşmalar, zihinlerde sorulara yol açabilir. Karşılıklı duyulan sevgi ilişkinizi koruyor. Bazı açıklamaların sevimsiz olduğu kadar kaçınılmaz da olduklarının kafalarda netleşmesi gerekiyor.
8 Aralık 2016

Kova Burcu Günlük İş Falı

Mesleki iddialaşmalarınız özellikle belli kişilere yönelik. İşinize bağlılığınızı göstermeniz için özel bir çaba harcamanız yersiz. İnatlaştığınız bazı konularda bugün ikna edilebilirsiniz.
8 Aralık 2016

Kova Burcu Günlük Para Falı

Para durumunuzda herhangi bir yenilik yok. Ama sevindirici bazı olası gelişmeler söz konusu. Bugünlerde beklemediğiniz şekilde bir rahatlama dönemine girebilirsiniz.
8 Aralık 2016

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Uzak durduğunuz birinde taşıdığınız önemi kavrayabilmeniz için, daha yakın ilişkiler içinde olmanız gerekiyor. Bir yakınınızın yönlendirme niyeti, ciddiye almanız halinde sizin için bu anlamda geliştirici olabilir.
8 Aralık 2016

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Size bugünlerde uzun bir yol görünüyor. Bununla ilgili belirgin kararsızlığınız, bu yolculuğu engelleyemeyecek. Akraba ilişkilerinizde yakında mutlu bir olay yaşanabilir. Bununla ilgili yakında bilgilendirileceksiniz. Hafta sonunda gerçekleşecek bir olayın sonucu hakkındaki tahminleriniz tutacak. Buna rağmen bu konuda üzüntü ve pişmanlık yaşayacaksınız.
7 Aralık 2016

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 06:30 Mars-Uranüs olumlu görünümü, iletişimi önemsediğiniz, hayata yenilikçi gözlerle baktığınızı işaret ediyor. İstediğiniz alanda başarılı olabilirsiniz. Siz bağnaz insanlarla bir arada olamazsınız. Bu görünüm sayesinde, kendinize güzel bakmayı, dünyayı kucaklamayı istersiniz. Saat 12:03 itibariyle Balık-Yay burçları arasında oluşacak ilkdördün etkisinde, kendinize yüklenmeden, çevrenizdeki insanlara elden geldiğince hoşgörülü davranmanız ve maddi konularda bütçenizi gözden geçirmeniz faydalıdır. İlkdördün tesiriyle, bir yandan özgürce yaşamak isterken, diğer yandan para kazanmak için bazı insanlara anlayış göstermek pek kolay olmaz. Siz de sözel anlamda tepki gösterebilirsiniz. Düşünceleri garip, tutarsız, dengesiz insanlara kızarsınız. Söylenenler, yapılanlar, yaşadığınız toplumdaki değer yargıları sizinle hiç örtüşmez. Kimisi atıp tutmaktadır, bazısı ne yaptığını bilmemektir. Sizin gibi aklı başında bir insan bütün bunlara tahammül etmekte zorlanabilir. Ancak unutmayalım ki, ilkdördün istek ve duyguların birbiriyle çelişmesi halidir. Biz de fazla abartıyor olabiliriz veya ödün vermek zorunda kaldığımız için gerginizdir. Elden geldiğince dinlenmeye, her şeyi duyup, görüp sinirlenmemeye, rahat olmaya çalışalım. Saat 12:50 Ay-Pluto görünümü, bilinçli hareket etmek, dikkatsiz harcamalardan kaçınmak gerektiğini gösteriyor. Hesabımızı bilelim. İyi niyetimiz nedeniyle zarar görmeyelim. Saat 17:05-8 Aralık saat 13:15 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Bu süre içinde maddi konularda özellikle bilinçli düşünmek lazım. Hesap hataları yapabiliriz. Lütfen önemli kararlar vermeyiniz. 7 Aralık saat 17:51 - 3 Ocak 2017 saat 10:46 tarihleri arasında burcunuz üzerinde ilerleyecek Venüs dönemi genel olarak çevresel ilişkilerde, aşk hayatınızla ilgili konularda, paylaşım ve yenilik anlamındaki gelişmelerde şanslı bir zamanın işaret eder. Özgürlüğünüz, bireylik duygunuz, insanlarla olan irtibatınız, kendinizi güçlü bir şekilde dışa yansıtmanız mümkündür. Arkadaşlarınızla paylaşım, çevrenizle temasınız bu süreçte ön plandadır. Fikir paylaşımlarında bulunmak, sosyal medyada güçlenmek, değişime açık bir yüreklilikle katılmak sizin için kolaydır. Yeni biriyle tanışabilirsiniz. Sürpriz fırsatlarla karşılaşırsınız. İdeallerinizi gerçekleştirmek arzunuz yoğunlaşır. İnsanlar sizi ilgiyle takip ederler. İlgi çekici bulunursunuz. Düşünülmemiş, sıra dışı işler, uğraşılar, hobiler, kültürel faaliyetler, çocuklarla ilişkiler bu dönemde etkilidir. Saat 20:56 Ay-Chiron kavuşumuyla, kazancımızla ilgili konular üzerinde hassas düşüneceğiz. Şifaya çalışmaları, rehberlik hizmetleri, alternatif yöntemler üzerinde duracağız. Bu konularda insanlara destek olabiliriz. El ele, can cana, her güzellik sizden yana olsun. Can-ı yürekten sevgilerimle,
7 Aralık 2016

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Derin düşüncelerle boğuştuğunuz bir gün. Beklentilerinizin altında yatan gerçekleri bilmenize rağmen, olayları görmezlikten gelmek, sizi geçici olsa da rahatlatıyor. Bugün gizli hesaplar içinde olmanız gerekiyor. Sonradan gelişebilecek olaylara karşı tedbirli olmanızda yarar var. Başkalarına yardım ederken, kendi düzeninizi bozuyorsunuz.
7 Aralık 2016

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi başkaları için feda etme eğiliminde olabilirsiniz. Yaptığınız iyiliklerin karşılığını beklemediğiniz bir ruh haline sahipsiniz. Diğer taraftan ortaklaşa kazanımlarınızda kendinize fırsatlar yaratabilirsiniz. Yatırımlar için uygun bir süreç değildir.
7 Aralık 2016

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Mantığını kullanarak hareket eden bir burçsunuz. Dolayısıyla en doğru kararları vermede de usta olduğunuz bir gerçek. İşlerinizi olması gerektiği gibi yürütüyor ve tamamlıyorsanız bu size büyük fayda sağlayacaktır. Öte yandan çevrenizin de takdirini kazanabileceksiniz. Pozitif olmanın ve çok çalışmanın karşılığı çok yakında alabilirsiniz.Günün Atmosferi:Son dakika gelişmeleri, olayları hassaslaştırabilir
7 Aralık 2016

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün parasal konularınızla ilgili kararlar alabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizi sağlamlaştırmak için çalışabilirsiniz. Geleceğinizle ilgili konularda mücadele etmeniz gerekebilir. İlgili olduğunuz konularda yeni durumlar gündeme gelebilir. Sabırlı olmanız gerekebilir. İşlerinizdeki dalgalanma duygusal olarak sizi zorlayabilir.
7 Aralık 2016

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Birden bire hayatınıza renk katan bambaşka bir durumla karşılaşabilirsiniz. Böylece hem iş hem de mevcut düzeninizde büyük değişiklikler yapmayı planlayacaksınız. Beklenmedik biçimde aşık olabilirsiniz.
7 Aralık 2016

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı nasıl değerlendireceğiniz konusunda kendinizden emin olamayabilirsiniz. Belirsizlikler karmaşa ve dağınıklığa sebep  olabilir. Maddi konularda acele etmeyin.
7 Aralık 2016

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca hem özel hayatınızda hem de iş hayatınızda muazzam olumlu destekler alırken, bulunduğunuz her ortamda enerjiniz, yetenekleriniz ve ışığınızla parlayan isim olacaksınız. Özel yaşamınızda keyifli ve romantik bir gün geçirecek, iş hayatınızdaki olası görüşmelerinizde ise keyifli sonuçlar elde edebileceksiniz.
8 Aralık 2016

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabahtan itibaren bilhassa işle ilgili iletişiminizi geliştirip bu alandaki kişilere liderlik edebileceğiniz olumlu enerjiler taşıyor olacaksınız.Medya, reklam, promosyon, haberleşme ve eğitim konularında aktif olacaksınız. Kısa mesafelere yapılacak yolculuklarda eğer aracı siz kullanıyorsanız fevri olmamalı ve olası kaza risklerine karşı tetikte kalmalısınız. Yürüttüğünüz sosyal sorumluluk projesinde veya arkadaşlık ilişkilerinizde hissettiğiniz kısıtlanma durumunu fikirleriniz ve sahip olduğunuz zihinsel fırsatlar sayesinde çözebilme yetisinde olacaksınız.
7 Aralık 2016

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkilere her zamankinden daha fazla önem vereceksiniz. Etrafınızdaki kişilere cazip görünebilirsiniz. Alışveriş ve kendinize bakım yapmak için uygun zamanlardasınız.
Reklamı Kapat