Kova Burcu Günlük Aşk Falı

27 Şubat 2015
Zaman, zaman tedirginlik duymanıza rağmen kısa vadede hiç bir sorun yaşamayacaksınız gibi görünüyor. Sizi uzun zaman meşgul eden geçmiş ilişkinizin izleri artık yok olmuş gibi.

Kova Burcu Günlük İş Falı

27 Şubat 2015
Risk almaktan çekinmiyorsunuz, ama acele davranmak sizi bazı risklerle karşı karşıya bırakabilir. İş yaşamınızda yeterince doyumlu olmanıza rağmen aklınızdan yeni atılımlar geçiyor.

Kova Burcu Günlük Para Falı

27 Şubat 2015
Kendinizi sorumlu hissettiğiniz yakınlarınıza verdiğiniz destek, bütçenizi biraz sarsabilir. Geleceğiniz parlak görünüyor, ama bugünlerde idare etmekte biraz zorlanıyorsunuz.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

27 Şubat 2015
Para konularında biraz fazla açılmış gibisiniz. Günlük, ufak harcamalarınızda daha dikkatli olmalısınız.


Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2015
Ailenizle ilgili konularda çeşitli sorunlar yaşayacağınız ve dikkatinizi evinize yönlendirmenizin gerekeceği bir gündesiniz. Küçük sorunlar size olduğundan büyük görünebilir. Psikolojik olarak içsel kaygılar ve nedensiz endişeler taşımaya yatkın olacaksınız. İç dünyanızdaki çelişkili duygular sağlıklı kararlar vermenize engel olacaktır. Aceleci davranmaktan ve ani çıkışlar yapmaktan kaçınmalı ve girişimlerinizi bir süre daha ertelemelisiniz..

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2015
Sevgili Kovalar Cuma günümüz, saat 14:49 olana dek Ay-Boşluk etkisi altında geçecektir. Bir mesele üzerinde düşünmek, neler eksik veya tamam diye tespitlerde bulunmak anlamında yararlıdır. Ancak ciddiyet içeren bir karar verilmesi gerekiyorsa bu süre içinde yanıtlamak, uygulamak yanlış olur. Aşk evinizde etkili olacak boşluk hali, ilk kez buluşacak olan çiftler açısından etkili zaman dilimi değildir. Saat 12:05 Merkür-Kuzey düğümle olan görünümü, kendi görüşlerimize uygun kişilerle  iletişime önem vermemizi sağlıyor. Toplumsal anlamda da durum bu yönde gelişebilir. Dış dünya ile yaşadığımız ülke veya bilindik çevremiz ile yabancı kişiler arasındaki farkların bir hayli belirginleşmesi söz konusudur. Hani kısaca şunu diyebiliriz ki, yeni insanlara açığız, alışkın olduğumuz çevremize pek tolerans göstermeyebiliriz. Saat 14:49 Ay-Yengeç burcu seyir etkinliğinde duygularınızı, çevrenizden gizleyebilirsiniz. Çok hassas ve oldukça alıngan bir haliniz vardır. Bütün bunların nedeni, içinizdeki bazı hesaplaşmaların bitmemiş olmasıdır. İnsanlar sizin ne kadar yürekli ve ne kadar cömert biri olduğunuzu görmüyor gibidirler. İşte bu sizi çok üzmektedir. Eviniz veya ailenizi ilgilendiren konularla yakından ilgilenebilirsiniz. Sağlık, bakım, düzenleme, güvenlik gibi meseleler bir hayli etkili olur.


Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2015
Kariyerinizle ilgili gelişmeleri sessiz bir şekilde takip ediyorsunuz. . Önünüzdeki fırsatları zekice değerlendirmelisiniz.. Bugün, egolarınız çok yüksek ve duygusal ilişkileriniz de, bencilce davranabilirsiniz. Kardeşlerle ilgili sorunların gündem kazanması sonucunda, onlara destek vermek isteyeceksiniz. Sevimli yönlerinizi dikkat çekiyor.

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2015
Bugün çalışkanlığınız üzerinizde. Ürettikçe ve birilerine fayda sağladıkça, hizmet edip, sizden ilgi bekleyen insanların hayatını kolaylaştırdıkça siz de mutlu olacaksınız. Gayretiniz ve çalışkanlığınız bu yönde olsun.


Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Şubat 2015
Maddi içerikli veya sanatsal konularda mükemmel bakış açınız var. Avantajlı olan sizseniz hiçbirşeyi paylaşmanız gerekmiyor. Geçmişe bir göz atmak daha rahat ilerlemenizi sağlayabilir. Başkaları onay vermiyor diye, kendinizi sınırlamamalısınız. Gerekiyorsa yalnız ilerleyin, ama harekete geçmekten çekinmeyin. Önerilerde bulunmanız durumunda romantik gelişmeler söz konusu olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Mars ve Satürn arasındaki olumlu açı ve Güneş Neptün kavuşumu adım atacağımız işlerde son derece istekli ve hevesli olacağımızı, girişkenliğimizin artacağını gösteriyor. Ancak, bir o kadar da hayalci olabileceğimiz, yanıltıcı etkilere açık bir gündeyiz. Aslında zihnimiz hızlı çalışıyor, ama yanılgıya açık kararlarımız da olabilir, yanlış değerlendirmeler yapabiliriz veya yanıltıcı kişilerle karşılaşabiliriz. Değişken koşullar ve fikirler ön planda ve kadersel etkiler devreye giriyor. Dolayısıyla olumlu etkilerden maksimum faydalanabilmek için detaycı düşünmeyi ihmal etmemeliyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2015
Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.


Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2015
DışarIda çok vakit geçirmek yerine ailenizle vakit geçirin. Para harcamanız belki sizi mutlu ediyor fakat bu ara abartabilirsiniz dikkatli olun.

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2015
Kariyerinizin, ilgili görevler ve sorumluluklar nedeniyle önceliği alacağı bir gündesiniz. Kararlılığınız ve çalışkanlığınız, üstlerinizin sizi sadece övmesine değil, açık açık desteklemelerine ve somut yardımlarda bulunmalarına da yarayacaktır.

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2015
Bugün maddi konularla ilgili fırsatlar elde edebilir, alım satım işlerinizin hızlandığı ile ilgili haberler alabilirsiniz. İlişkilerde değişime açık, pozitif bir gün geçirseniz de akşam saatlerinde herhangi bir konuda kendinizi suçlama eğilimi ve hatayı kendinizde aramaktan uzak durmalısınız.

Geçmiş Kova Burcu Burç Yorumu