Kova Burcu Günlük Aşk Falı

1 Eylül 2014
Bugün sizin kadar huzursuz olan biri, sizin rahatsızlığınızı paylaştı. Karşılıklı yaşadığınız bu duygusal ortaklıktan etkilendiniz. Yarın sabahın erken saatlerinde sizi ararsa şaşırmamalısınız. Yarın çok daha başka bir gün geçirmeniz çok mümkün olabilir.

Kova Burcu Günlük İş Falı

1 Eylül 2014
İşyerinizdeki çözemediğiniz bazı sorunları daha yetkili birine iletmeyi yakışıksız buluyorsunuz. Bu özsaygınızın artmasına ama sorunların da devamına neden oluyor. Sorun çıkartanlarla oturup konuşmaktan bir netice alamadınız. Nasıl davranmanız gerektiğini bilemiyorsunuz.

Kova Burcu Günlük Para Falı

1 Eylül 2014
Banka hesabınız sürekli küçülüyor. Pahalı özel zevkleriniz olmadığı halde, harcamalarınızın arkası kesilmiyor. Yakında tamamen bitecek olan bir ödemeniz var. Onun arkasından sizin de sandığınız gibi büyük bir rahatlamaya gireceksiniz.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

1 Eylül 2014
Sizin için son derece önemli olan bir mesele, aynı hassasiyeti göstermesi gereken başkaları tarafından sürüncemede bırakılıyor. İnisiyatifi tümüyle almazsanız kaybeden sadece siz olacaksınız.


Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2014
Oldukça enerjik olacağınız bir gündesiniz ve bu enerjinizi en iyi şekilde kullanmak isteyeceksiniz. Çevrenizdeki gelişmeler karşısında ani tepkiler gösterebilirsiniz ancak bugün sinirlerinize hakim olmanız daha doğru olacaktır. Daha önceden planlamadığınız bazı koşulların yolunuza çıkması mümkün. Karşınıza çıkacak yeni alternatifleri değerlendirmekte yanlışlar yapabilirsiniz. Girişimde bulunmadan önce kendinize biraz daha zaman tanımalısınız.

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2014
Sevgili Kovalar yeni haftamız, saat 04:51 Ay-Mars kavuşumuyla  başlıyor. Bu enerji, yaşadığımız toplum, aile hayatımız ve bir çok konuda stratejimizi belirleme arzumuzu işaret ediyor. Rahatsız olduğumuz meseleler var ve bunları halletmemiz gerektiği için gerginlik duyabiliriz. Saat 10:16 Ay-Venüs görünümü, başarıya olan açlığımızın simgesidir. Ayrıca, yeteneklerimizi, farklılıklarımızı toplumsal arenada sergileyerek kendimizi en güçlü şekilde ifade edebilme dürtümüzün de işaretidir. Saat 18:39-20:16 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Duygusal ihtiyaçlarımız, bedensel arzularımız bu zaman içinde gayet baskındır. Etrafımızdaki kişileri ve mahremiyet alanımızda olan her şeyi koruma altına alarak, onları dış etkenlerden uzak tutmaya çalışırız. Boşluk epeyce uzun sürecek. O nedenle, karşımıza çıkabilecek bir teklifi kabul etmeyelim. Yenilik anlamında kararlar vermeyelim. Saat 20:16 itibariyle Ay-Yay burcunda ilerlediği andan itibaren,  sosyal ilişkileriniz canlanır. Yazarsınız, konuşursunuz, bağlantı kurarsınız ve mutlaka kendinizi ifade edebilecek bir yol bulursunuz. Not: Eylül aylık yorumunuz köşemize eklenmiştir. Arzu edenler aşağıdaki link aracılığıyla gözden geçirebilirler. http://kadin.mynet.com/burclar-astroloji/kova-burcu-aylik-yorumu.html Eylül ayının ve yeni başlayan haftanın arzu ettiğiniz güzellikleri getirmesi dileğimle,


Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2014
Bugün ailenizle ilgili konularda yoğunlaşmak isteyeceksiniz. Evinizle ilgili kalıcı bir değişiklik yapmak istiyorsanız, atılımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Aile büyüklerinizi ziyaret edecek ve yaşlı akrabalarınıza yardım edeceksiniz. Çevrenize karşı sorumluluk bilinci içinde olacaksınız. Annenizle ilişkileriniz önem kazanacak.

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2014
Sizin için otorite konumundaki kişilerle olan alakanız, ebeveyn ilişkileriniz, mesleki girişimleriniz, yap tığınız diğer insanları da içine alan planlarınız bugün istediğiniz şekilde yürümeyebilir. Beklentiniz yüksek olmasın.


Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos 2014
İnsanlar müdahaleniz olmaksızın birkaç gün içinde kendilerine geleceklerdir. O güne kadar, yorum, öneri veya eleştirilerinizi kendinize saklamanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin bazı konuların tekrar gözden geçirilmesi veya yeniden düzenlenmesi gerektiği şeklindeki öneri, yorum veya tavsiyelerine itiraz etmeden önce, aslında söylenmek istenen şeyin olayların, çevrenin, tecrübenin veya taleplerin gerçeğe uygun olması ya da gerçeği yansıtması gerekliliğini anlayabilmemizi sağlamak olduğunu aklımızda tutmalıyız. Olumlu eleştiri veya öneriler gelişmenin en önemli yapı taşlarıdır, tepki vermek yerine kullanmayı bilmeli.

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2014
Kariyer ve işe dair konularda yeni planlar gündeme gelebilir. Bazı değişimler bu noktada size yeni kapılar açacak. Ancak bu fırsatları değerlendirebilmek için ek sorumluluklar almanız ve rakiplerinizle mücadele etmeniz gerekebilir. Öte yandan yoğun iş temposunun yanı sıra anneye dair meselelerle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.


Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2014
Bugün gözleriniz dolabilir. Eskiyi hatırlatacak bir olayla karşılaşabilirsiniz. Bunu yakınınızdaki kişilere hissettirmemeyin. Yalnış anlaşılabilirsiniz.

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2014
Yeni iş projeleri yapacaksınız. Bunların hepsi bol kazançlı ve önemli işler. Şansınız açılıyor. İşte hayatta olumlu düşünmenin yararları. Dengenizi koruyabilirseniz çabalarınızın karşılığını almamanız için bir neden yok. En büyük zaafınız terazinin dengelerini eşitlemek.

Geçmiş Kova Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!