Kova Burcu Günlük Aşk Falı

25 Kasım 2015
Aşk dünyanızda yapay mutsuzluğunuzun arkasında, göremediğiniz umutlar var. Onu hala unutamamış olmanız, sıradan ilişkilerin ötesinde daha etkili bir şeyler yaşamanıza meydan vermiyor.

Kova Burcu Günlük İş Falı

25 Kasım 2015
Hemen her hafta sonu kent dışına kaçma isteğiniz, kışın bastırmasıyla sizi yeni arayışlara sokabilir. İş hayatınızın üzerinizde oluşturduğu ağır baskıyı tatil günlerinde yok etmek istiyorsunuz.

Kova Burcu Günlük Para Falı

25 Kasım 2015
Yoğun çalışma hayatınızın, ekonomik olarak emeğinizi karşılamadığına dair inancınız sizi günden güne isteksizleştiriyor. Önümüzdeki günler içinde çok belirgin biçimde düze çıkabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

25 Kasım 2015
Hiç alakalı olmadığınız üzüntüler yaşayabiliyorsunuz. Aşırı duyarlı oluşunuz, kendi sorunlarınız dışında birçok sorunu derinden hissetmenize neden olabiliyor.


Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2015
Bir tanışma yaşayacaksınız. Kısa zamanda çok anlamlı hale gelecek olan bu tanışma, ilk başta taraflara pek haz vermeyecek gibi görünüyor. Detaylara takılabiliyor, onları sorunun parçaları değil, esası gibi görebiliyorsunuz. Sorunlarınızın çözümündeki zamanlama problemlerinizin altındaki nedenlerden birinin bu olabileceğini düşünmelisiniz.

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2015
Sevgili Kovalar Çarşamba günümüz, saat 03:26-19:16 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında başlarken, ani karar değişikliklerinde bulunmak ne kadar yanlışsa, baskılar  altında aceleyle  kararlar alıp uygulamaya kalkışmak da o denli yanlıştır. Evimiz sınırları içinde ve gönül dünyamızda huzuru önemseyelim. Hiç kimsenin ve hiç bir şeyin kafamıza takılıp bizi rahatsız etmesine elden geldiğince izin vermelim. Saat 06:57 Merkür-Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Gerçekçi bir şekilde projelerimiz, işlerimiz, başkalarıyla bağlantımızı güçlü tutmamız gerektiğini işaret ediyor. Bilgimizi ve tecrübelerimizi insanlara göstermek amaçlı sunumlar yapabiliriz. Daha ciddi ve sorumluluk bilinci içinde çalışmamızda yarar var. İletişime dikkat edeceğiz. Ne gereğinden fazla abartacağız ne de kendimizi hafife alacağız. yaptığımız işe veya uğraştığımız konuya odaklanırsak, başarılı girişimlerde bulunuruz. Saat 09:15 Merkür-Neptün arasındaki zorlu görünüm, gayet aktif bir şekilde insanlarla bağlantı kurabiliyor, bir çok kişiye bilgi ve deneyimlerinizle yol gösteriyorsunuz. Fakat para konusunda hesabınızı bilemediğiniz için, zorlanabilirsiniz. Saat 18:31 Merkür-Mars görünümü, yeni hedefler belirlemek, bilgilenmek, dış dünyadaki gelişmeleri takip ederek bunları uygulamaya dökmek amaçlı hareketliliğin işaretçisidir. hedefimize varmak için, iyice odaklanmalıyız. Yolculuklar, kısa görüşmeler, gidiş-gelişler, öğretmek, öğrenmek gibi aktivitelerde bulunabiliriz. Saat 19:16 itibariyle etkili olacak Ay-İkizler burcu seyri sırasında, Yüreğinizin sesi  kimi zaman kulağınıza  sıra dışı hatta bazen  isyankar cümleler fısıldasa da, bütün bunların nedeni  yenilik hevesliliğinizdir. Günlük hayatın kısıtlayıcı atmosferinden,  elden geldiğince soyutlanmak ihtiyacı duyacağınız akşam saatlerinde, kendinizi özgürce ifade edecek, zekanızla her problemin üstesinden gelebileceksiniz. Günün tüm güzellikleri sizden yana olsun. Huzurlu, aktif, başarılı bir gün geçirmeniz dileğimle,  


Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2015
Bazı konularla ilgili kafanızda soru işaretleri olabilir ya da kapalı kapılar ardındaki olaylar ilginizi çekebilir. Ancak, şimdilik olayları zamana yaymanızda ve beklemenizde fayda var.

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Kasım 2015
Bugün yeni bilgiler ve daha önce fark etmediğiniz bakış açıları sizi kendine çekebilir. Bilgi ve tecrübe cezbedici olacak. Ancak bunlara sahip olan herkesle yola çıkmamak ve kararsızlık yaratacak ikilemlerden kaçınmak şart.


Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Kasım 2015
Başkalarını etkilemeye çalışan ya da diğerlerini manipüle ederek kendi çıkarları doğrultusunda ilerleme sağlayan kişilerin işlerine karışmamalı ve bir an önce bu tür ortamlardan uzaklaşmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Karmakarışık durumlar, fikir değişiklikleri, yanıltıcı bilgiler, yanıltıcı kişiler, yanlış haberler(medya ve sosyal medyadakiler dahil) ve sürekli değişen bilgi ortamı kafamızı karıştırabilir. İşin en kötüsü ortaya atılan bir haberin veya bilginin hızla yayılması olacaktır ki, bu da ne yapılacağına karar vermeyi iyice zorlaştırır. Ya da kendi fikirlerimiz sıklıkla değişebilir veya belirsizliklere bağlı endişelere kapılabiliriz ya da kendi kendimizi ve inandıklarımızı veya hayat görüşümüzü sorgulayabiliriz. En güzeli birkaç gün için düşük profil çizmek ve fikirler netleşene ya da bilgiler kesinlik kazanana kadar harekete geçmemek olacaktır. Uluslar arası konular, inançlar veya ideolojilerle ilgili başlıklar da yine gündemde sıklıkla yer alabilir bugünlerde. Ani tepkiler vermekten, sert açıklamalardan ve sözel tartışmalardan kaçınmakta fayda var bugünlerde.

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2015
Bugün ailevi konular gündeminize daha sık gelebilir. Sabah saatlerinde evdeki uğraşlara yönelmek gerekebilir. Gün içinde kendinizi doğru ifade etmeye özen gösterin. Tartışmaları fazla uzatmamakta fayda var. Akşam saatleri daha sakin geçebilir. Sevdiklerinizle birlikte program yapmak size iyi gelecek. Daha eğlenceli saatler var.


Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2015
Adınız bir takım skandallara karışabilir bunun için özel yaşamınıza dikkat etmelisiniz. Aksi halde hem aileniz hem de kendiniz üzülebilirsiniz... 

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2015
Bugün beklemediğiniz yerden bir para gelecek. Böylece önceki borçlarınızı da kapatacaksınız. İşte dikkatli olun ve kimseyle tartışmayın. Akılcı olmalı ve hakkınızı korumalısınız. Bunun için gerekli zeka ve yetenek sizde mevcut. Sevdiğinizle uzun bir yola çıkabilirsiniz.

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2015
Gün boyunca artan motivasyonunuz ve enerjinizle elinizi attığınız her işi kolayca halledebilir, ilişkilerinizde sevgi dolu yaklaşımlarınızla dengeleyici bir rol üstlenebilirsiniz. Kişisel gelişim, eğitim öğretim, danışmanlık, yabancı ülkeler ve yolculuklardan fayda sağlayabilirsiniz.

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2015
Venüs/Uranüs   kontağı ile, ilişkisel anlamda zorlanmaya, sağlıkla ilgili genital bölge problemlerine, gizli saklı ilişkilere, ilişkilerde hak etmediğiniz davranışlara, aldatmalara, aldtılmalara işaret etmekte.  Gizli saklı yürüttüğünüz işleriniz varsa bu hafta ortaya çıkabilirler.

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2015
Sosyal çevrenizin sorumlulukları sizi bunaltabilir. Uzun vadeli işlerin devrede olacağı ve grupsal bağlantıların ön plana çıkacağı bugünlerde her işinizi iyi planlamanız gerekiyor.

Geçmiş Kova Burcu Burç Yorumu