Kova Burcu Günlük Aşk Falı

26 Ekim 2014
Sevgilinizle ne iyi olabiliyorsunuz ne de kötü. Artık ilişkiniz bir çıkmaza girdi. Bugünlerde onunla konuşmak istiyorsunuz fakat kafanızdan geçenleri söylemek için bir türlü cesaret bulamıyorsunuz.

Kova Burcu Günlük İş Falı

26 Ekim 2014
İş hayatınızda son derece yoğun bir döneme giriyorsunuz. Bugünlerde üzerinizde rehavet var. Bu yoğun günleri başarıyla atlatabilmek için kendinize gelmeniz gerekiyor.

Kova Burcu Günlük Para Falı

26 Ekim 2014
Para konularında çok akılcı kararlar alabiliyorsunuz. Fakat bugünlerde harcamalarınızda çok tutumsuzsunuz. Yaptığınız bazı lüzumsuz harcamalarla bütçenizi zorlayabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

26 Ekim 2014
İhmal ettiğiniz bir arkadaşınızdan bugün sitem dolu davranışlar görebilirsiniz. Onun gönlünü almalısınız.


Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ekim 2014
Güne dinlenmiş ve enerjik şekilde başlayacaksınız. Sabah saatlerinde ailenizle birlikte vakit geçirebilir , onlarla bir süredir konuşamadığınız şeyleri konuşabilirsiniz. Öğleden sonra bazı planlarınızı gerçekleştirmek için hareket halinde olabilir ve biraz yorulabilirsiniz. Beklediğiniz bir paket bugün de size ulaşmayacak.

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ekim 2014
Sevgili Kovalar,  sosyal girişimler, yenilikler yapma hevesiniz ve ortaklaşa gerçekleştirilecek her türlü konuda etkili olan Ay Yay burcu seyri saat 06:40 itibariyle etkili olacak. Pazar günü oluşu dolayısıyla, hem sosyal faaliyetler hem de yakın dostlarınızla bir arada olmak arzusu fazlasıyla ön plandadır. Görüş yapınızda tutuculuk veya standart kalıplara uymak diye bir durum yoktur. Sınırlanmaktan ve birilerin yönlendirmesiyle hareket etmekten hoşlanmazsınız. Şu an için en önemli arzunuz, sizi bağlayan iplerden kurtularak özgür kalmaktır. Bu ister iş isterse özel hayatınızla ilgili olsun farketmez. Kafanızın içinde iki plan vardır. Hangisi sizin açınızdan daha olumlu bunları üzerinde düşünüyor olabilirsiniz. 26 Ekim saat 12:43-5 Aralık saat 01:56 tarihleri arasında Oğlak burcunda ilerlemesini sürdürecek  Mars hedeflerinizi tespit etme, çevresel konularda düşünme, amacınıza uygun şekilde nasıl hareket edeceğinizi belirleme anlamında etkili olup, sabır, kararlılık, direnç kazandırıcıdır. Endişelerinizi mantıklı bir şekilde çözümlemenizde size destektir. Şimdi durun, düşünün,  disiplinli hareket ederek hedefinize odaklanın. Kimsenin ne dediğine bakmayınız.  Engelleri, şanssızlık olarak değil aksine sizi hedefinize götürecek atlama taşları olarak görünüz. Amacınızı belirlemek, bastığınız yeri bilmek, hedef belirlemek ve mevcut işinizle ilgili konularda ne yöne gideceğinizi tespit etmek anlamında ben bu geçişi sizler için olumlu buluyorum. Hedeflerimizi gerçekleştirmemiz,  güven dolu yarınlar kurabilmemiz dileğimle,


Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ekim 2014
Çevrenizde duygusal konulara uzak gibi görünmeniz, farklı yorumlara neden oluyor. Ay'ın konumu, mesleki çalışmalarınıza derin bir şekilde bağlılık gösterdiğinizi ve işlerinizi mükemmel bir şekilde yaptığınızı gösteriyor. İyi niyetli girişimciliğiniz her zamanki gibi ses getirecek. Dostlarınızla bağlarınız güçleniyor.

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ekim 2014
Dışarıda yapılan planlar, arkadaş davetleri, kalabalık ve eğlenceli organizasyonlar, sinema, tiyatro gibi aktiviteler için güzel bir gün. Yerinde durmak için fazlasıyla enerjiksiniz. Bugün dinamik olmak enerjinizi yükseltecek.


Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ekim 2014
Merkür’ün doğru harekete geçmesi, iş hayatınızı veya refah seviyenize katkısı olabilecek başlıkları ilgilendiren konularda, yüksek yaratıcılıkta fikirlerinizden bahsetme ve faydasını görme olanağını sağlayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bu haftasonu durağanlaşarak Pazartesi gününden itibaren düzelecek olan Merkür, 3 haftadır iniş çıkışlı devam eden ve iletişim başta olmak üzere, yorucu yansımaları olan aksiliklerin de düzelmesi anlamına geliyor. Yani, üç gün daha bilgisayar, elektrik elektronik aletler, mekanik cihaz veya telefonlara bağlı problem ya da yanlış anlaşılmaları göğüslüyoruz. Ardından, rahat ediyoruz. Doğru iletişimde buluşmak üzere, herkese iyi haftasonları…

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ekim 2014
Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.


Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ekim 2014
SON derece alıngan olabileceğiniz bir gün. Bu huyunuzu törpülemeye çalışın. Hayatı ve beklentilerinizi daha hafife alın.

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ekim 2014
Kısa bir yol yapacaksınız. Duygusal davranıyorsunuz. Halbuki çabuk ve mantıklı kararlar vermelisiniz. Bu durum iş hayatınızda zorluklarla karşılaşmanıza yol açıyor. Biraz kendinize güvenle altından kalkamayacağınız iş yok. Ulaşmak istediğiniz hedefe ancak böyle ulaşabilirsiniz.

Geçmiş Kova Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!