Kova Burcu Günlük Aşk Falı

29 Ocak 2015
İlişkinizde geleceğe yönelik beklentilerinizin gerçekleşmesi için biraz daha fazla gayret göstermelisiniz. Sevgilinizle bu konuda uzlaşma yoluna gitmeyi deneyebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük İş Falı

29 Ocak 2015
Bugün iş yerinizde bazı tekliflerle karşılaşacaksınız ve bu sizi büyük bir telaşa sürükleyecek. Bu konuda karar vermeden önce çok iyi düşünmeli ve öyle harekete geçmelisiniz.

Kova Burcu Günlük Para Falı

29 Ocak 2015
Uzun zamandır beklediğiniz bir para nihayet size ulaşacak fakat bu durum sizde para harcama eğilimi yaratabilir. Para konularında daha dikkatli olmalısınız.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

29 Ocak 2015
Şanslı bir gününüzdesiniz. Bu fırsatı değerlendirmeli ve değişik şeyler yapmayı denemelisiniz.


Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ocak 2015
Bugün güne keyifli başlayacaksınız. Sabah saatlerinde bazı ufak işlerinizi halletmek için hareket halinde olabilirsiniz. Öğleden sonra bazı sıkıntılar yalamanız olası. İstemediğiniz ortamlara girebilir istemediğiniz insanlarla karşılaşabilirsiniz. Ailenizden birileri sizi çok önemsiyor ve sizin için güzel planlar yapıyor.

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ocak 2015
Sevgili Kovalar Perşembe günümüz saat 00:36 itibariyle etkili olacak ve  aşk hayatınız, kendinizi ifade gücünüz, yaratıcılığınız açısından olumlu bir hava estirecek olan Ay-İkizler geçişiyle başlıyor. Her şeyi çabucak kavrayacağız. Anında uygulamak isteyeceğiz. Durup düşünmeyi dahi zaman kaybı olarak göreceğiz. Ancak ben derim ki, bir nefes alın ve olan bitene bir daha bakın. Aceleye gerek yok. Saat 03:57 itibariyle Ay-Venüs arasındaki görünüm, kendinizden kuşku duymadan hayatı kucaklamanızı sağlar.Duygusal olarak sevdiğiniz insanları, sahip olduğunuz değerleri koruma altına almaya çalışabilirsiniz. Dışarıdan sert rüzgarlar kıyılarınıza vursa dahi, hiçbir şeyin sizden daha değerli olmadığını bir kez daha anlayabilirsiniz. Saat 06:44 Ay-Satürn karşıtlığında hayatın eğlenceli ve hoşumuza giden yanlarını görmek ihtiyacımız yoğun. Sözgelimi hobilerimize ağırlık vermek, fırsat buldukça şöyle bir kafamızı boşaltmak, dostlarla muhabbet, sevgilimizle sohbet etmek iyi gelebilir. Kafamızın içinde bir çok mesele, proje, sorumluluk var. Bunların tümünde başarılı olmak istiyoruz. Ancak kendimize de bu kadar yüklenmeyelim. Saat 12:10 Ay-Neptün görünümü, güzelliklerin tadını çıkarma arzusunun bazen gereğinden fazla harcamalara yol açabileceğini işaret ediyor. En azından bunun ayarını bu saat diliminde bilmekte yarar var. Saat 18:07 Ay-Güneş görünümü her konuda sizi aktif kılıyor. Hem heveslendiriyor hem hızlı düşünmenizi sağlıyor hem dışarıdan maddi ve kişisel anlamda destek görmenizi sağlıyor. Bunlar ileriye dönük umut verici gelişmeler gibi dursa da, biz yine de dikkatlice düşünelim dostlarım. Aşk hayatınız, çocuklar, yaratıcı çalışmalar, girişimler anlamında her olasılığa bakmakta yarar var. Saat 21:35 Ay-Merkür arasındaki görünüm, maddi konularda yanlış yapmamak için hesabı bilmenin gerektiğini gösteriyor. Ne de olsa Merkür geri hareket dönemindeyiz. Şu sıralarda elinizdekini tutun ve yatırım yapayım derken yanlış yapmayın. Piyasa pek istikrarlı değil. Har vurup harman savurmayalım. Gün içinde tüm işlerinizin kolaylıkla halledilmesi dileğimle,


Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ocak 2015
Güneş ve Merkür'den olumlu etkiler alıyorsunuz. Sosyal aktivitelerinizde enerjik yapınızı kullanabileceğiniz alanları belirlemeli ve idealleriniz doğrultusunda hareket etmelisiniz. Sizi destekleyen dostlarınız sayesinde yaratıcılığınız güncellik kazanacak. Bu tatil gününüzde, yollarla ilgili ilginç fikirler geliştirebilirsiniz..

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ocak 2015
Eğlence yaratmakta zorlanacaksınız bugün. Keyif almak niyetiyle gittiğiniz yerlerde samimiyetsiz insanlarla karşılaşabilirsiniz. Çocuğunuzla alakalı mevzuları ciddiyetle ele almanızda fayda var. Tatlı bir otoriteye ihtiyaç var.


Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ocak 2015
Beklenmedik gelişmelere hazırlıklı olun. Neyse ki, değişikliği seven, planlarda meydana gelen değişikliklerden keyif almaya çalışan ve doğru yöneten bir burçsunuz. Sahip olduğunuz şeyleri ve önemli ilişkilerinizi korumanız, duygularınızı kontrol altında tutmanız gerekiyor. Organizasyonlarda detaycı olmak olası yanlışların önüne geçebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Keşif niteliğinde veya faydalı fikirler aklımızda kolaylık yerini alabilir, yenilenme enerjisi ve farkındalığımız yüksek. Ancak, öğle sonrası saatlere kadar, ilişkilerden fazla şey beklememiz, gerçekçi olmamamız ya da hayallere kapılmamız durumunda sıkıntılı durumlar veya hayal kırıklıkları oluşabilir. İlişkilerde sakinliği korumak, ani tepkilerden kaçınmak ve kelimeleri dikkatli kullanmak gerekiyor. Öğleden sonra ve akşam saatlerinde daha eğlenceli ve hızlı diyaloglar kurabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ocak 2015
Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.


Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ocak 2015
RAHAT bir gün. Fakat çevrenizdekilerle inatlaşmayın. Bu tutumunuz onları çılgına çeviriyor. Her şeyi ben biliyorum havasından da vazgeçin.

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ocak 2015
Hayallere sürüklenip durabilirsiniz. Kafanız karışık olacağından, algılamayla ilgili çeşitli sorunlar yaşamanız olasıdır. Bugün hiçbir şeyin sizin gördüğünüz gibi olmayabileceğini aklınızda tutmalı ve önemli hamleleri ertelemeli, aksaklıkları gidermek için atılımlarda bulunmamalısınız.

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ocak 2015
İş hayatınızdaki ikili ilişkilerinizde gerginliklere açık bir enerjiden geçmektesiniz. Üstlerinizi, patronlarınızı tam anlamı ile mutlu etmek bugün pek mümkün olmayabilir. Böyle bir durumda kendi değerlerinizi korumalı, kendi davranışlarınızı sorgulamamalı ve çalışmalarınıza devam etmelisiniz. İkili ilişkilerinizde adımları hep karşı taraftan beklemek yerine sizin de çaba sarf etmeniz önemlidir.

Geçmiş Kova Burcu Burç Yorumu