Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
22 Eylül 2017

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Partnerinize karşı kuşkularınız var. Ama bunu neredeyse kendinizden bile gizlemeye çalışıyorsunuz. Bu gizlilik kuşkularınızı devamlı büyütecek. Yanlış yoldasınız.
22 Eylül 2017

Kova Burcu Günlük İş Falı

Birisi sizinle hiç sakınmadan alenen uğraşıyor. Nasıl bir tavır izlemeniz gerektiğini bilemiyorsunuz. Sağduyulu bir çalışma arkadaşınızın öğüdünü tutacak ve işin üzerine gideceksiniz.
22 Eylül 2017

Kova Burcu Günlük Para Falı

Çevrenizde iyi dostlarınız var. Sıkıntılarınızı atmanızda size yardımcı olacak. Bugünlerde bir satış işiniz olabilir. Bir iki gün içinde bunun haberini alacaksınız, bu sizi rahatlatacak.
22 Eylül 2017

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Aşk ilişkinizdeki düğümü hiç zaman kaybetmeden bir an evvel çözmeniz gerekiyor. Bu kadar yoğun duygularla sevdiğiniz birinden yarın nefret edebilirsiniz.
22 Eylül 2017

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Zor bir haftayı problemli bitirdiniz. Aşk hayatınız, iş ilişkileriniz, aile ilişkileriniz ; bunların hiçbirinden hafta boyunca yüzünüz gülmedi. İyi bir tatil geçireceğinizi de düşünmüyorsunuz. Aile bağlarınız insanı bunaltacak kadar güçlü. Bu ilişkileri daha sorunsuz yaşayabilmeniz için, karşılıklı olarak birbirinizden daha az beklentili olabilmeniz gerekiyor.
22 Eylül 2017

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar, günümüz saat 06:02 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde başlıyor. Geleceğimizi garanti altına alacak şekilde düşünüyoruz. İş hayatında, eğitim veya her konuda kendimizi güçlü şekilde ifade etmek istiyoruz. Paylaşıma dönük, adaletli ve karşılıklı güvene dayalı bir ilişkiden yanayız. Tercihlerimizi yaparken, yarınlarımızı düşüneceğiz. Saat 13:27 Ay-Jüpiter kavuşumu size iyi gelecektir. Kısa bir geziye çıkabilirsiniz, biriyle buluşabilirsiniz. Bir mesele hakkında arzu ettiğiniz bir haber alabilirsiniz. Kendinizi daha iyi hissedeceğinizi söyleyebilirim. Saat 16:04-20:40 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Bu süreçte planlarınızı mantık süzgecinden geçirmekte yarar var. Sorumluluklar önemli. Acil kararlardan kaçınınız. Siz hayatınızı düzene sokmak istiyorsanız, önce buna kendinizden başlamalısınız. Çevrenizle olan ilişkinizde politik şekilde hareket etmekte yarar var. Elinizden geldiğince nazik davranınız. Yardımcı olmaya çalışınız. Saat 20:40 Ay-Akrep geçişinde işiniz ve huzurunuz önemlidir. Mevcut durum, işiniz veya geliriniz sizi tatmin etmiyorsa, her şeyi gözünüzde büyütürsünüz. Sanki hiçbir şey yolunda gitmiyor gibidir. Benim tavsiyem hayatı bu denli sorgulamak yerine, bir mola vermek, müzik dinlemek, dostunuzla sohbet etmek, yürüyüş yapmaktır. Bunlar sizi sakinleştirir. Saat 21:01 Merkür-Pluto olumlu görünüm etkisinde, ilişki ve finansal meseleler üzerinde iyi bir analize ihtiyaç var demektir. Benim tavsiyem, sizi neyin en çok rahatsız ettiğini tespit etmenizdir. Siz de kararlarınızı, durumunuzu şöyle bir gözden geçiriniz. Hangi meseleyi çok fazla büyüttüğünüzü veya umursamadığınızı belirleyin. Bu belirleme bir çok sorunu çözmenizi, olumlu tespitlerde bulunmanızı sağlayacaktır. 22 Eylül-23 Ekim tarihleri arasında Güneş-Terazi burcunda ilerleyecek. Bu dönemde yeni insanlar tanıyacak, yeni yerler keşfedeceğiz. Finansal açıdan duruma bakacağız. Hani bir destek bulursak veya şu andaki sıkışıklığın üstesinden gelirsek gayet iyi olacak. İdeallerimiz önemli. Seçimlerimizi yaparken bunun bize artısı ne olur diye bakacağız. Eğitim, akademik çalışmalar, yabancı ülke, şehir veya farklı kültürleri inceleyeceğiz. Amacımız işe yarar bir şeyler yapmak olacak. Belki özel biri hayatımıza girecek ve bize ışık olacak. Belki de, hukukla ilgili önemli bir dava için koşturacağız. Eğitime, iş hayatına önem vereceğiz. Hedefimiz olacak. Politik tarzda davranacağız. Bu dönemde iş birliğinde bulunabiliriz. Sanatsal ortamlar, sergiler, davetler, trend olan her şey, ilişkiler, yolculuklar, organizasyonlar, eğlenceli geziler, turlar, insanları bir araya getirici her şey hoşumuza gider. Yenilik ve değişik ihtiyacınız bu süreçte bir hayli yüksektir. Gün boyunca işlerinizde kolaylık, gönlünüzde mutluluk daim olsun. Canı gönülden sevgilerimle,
22 Eylül 2017

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir gün önce iş toplantıları ya da ev konuları seni yorduysa, gündelik rutininden çıkacak konulara yönelebilirsin.
22 Eylül 2017

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün partnerinizle olumlu iletişim içinde olmanız sayesinde, aldığınız ortak kararları yaşam geçirme konusunda daha inatçı olacaksınız Mantıklı davranışlar paralelinde entelektüel ilişkilerinizi doğru rotaya çekmelisiniz.
22 Eylül 2017

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizle agresyon yaratacak konulardan uzak durun. Duyacağınız bazı haberler gerginlik yaşamanıza neden olabilir.
22 Eylül 2017

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün farklı konulara zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Sizin için yeni olan şeyler öğrenebilirsiniz. İşlerinize hız kazandırmak için fırsatlar yakalayabilirsiniz. İlişkiler ön planda olabilir. Çaba gösterdiğiniz işlerden gelecek faydalar olabilir. Sorumluluklarınız aratabilir. Akşam saatlerinde işle ilgili konularda yeni fikirler gündeme gelebilir.
22 Eylül 2017

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Mükemmeliyetçi tavrınızı artık bir kenara bırakın. Son derece enerjik göründüğünüzü siz de biliyorsunuz. Enerjik tavrınız sizi parlatıyor.
22 Eylül 2017

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün evinizle ilgileneceksiniz. Evle ilgili değişiklik yapmanın zamanı geldi. Yaratma gücünüz sayesinde işte büyük başarı elde edebilirsiniz. Size güçlü biri destek olabilir. Para konusuna diyecek yok. Bolluk sürüyor. Sevdiğinizle aranızda ailevi sorunlar olabilir.
22 Eylül 2017

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortak maddi konularda, iş ve para konularda olumlu bir dönem içinde olabilirsiniz. Psikolojik olarak ise daha rahat bir dönem içinde olmanız işlerinizin önünü açabilir.
22 Eylül 2017

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Meydana gelen olaylardan biraz fazla etkilenmeniz mümkün. Duygularınızı denetlemeniz gereken bir gün. Katı bir tavır içine girmekten kaçının. Parasal konulara yönelik beklediğiniz bazı gelişmeler gecikebilir.
22 Eylül 2017

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

1 ay boyunca kimliğinizi, yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, ticaret, eğitim, hukuk alanlarında ortaya koyabilirsiniz. Eğer bu işlerden biriyle uğraşıyorsanız, şartlar sizin lehinize olacak. 
Reklamı Kapat