Kova Burcu Günlük Aşk Falı

30 Temmuz 2014
İkili ilişkinizde zorluklar yaşamanız muhtemel. Sevdiğinizle bir arada olma isteği duyabilir ama duygusal çıkışlarda bulunabilirsiniz. İlişkiniz için yeni adımlar atabilir, başlangıçlar yapabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük İş Falı

30 Temmuz 2014
Günlük işlerinizde arkadaşlarınızın ve birlikte çalıştığınız kimselerin desteğinden faydalanabileceğiniz bir gündesiniz. Güvenliğinizle ilgili problemler ve evhamlar yaşayabileceğiniz görülüyor.

Kova Burcu Günlük Para Falı

30 Temmuz 2014
Günün ilk yarısında kişisel girişimlerinizde oldukça dikkatli ve gerçekçi olmalısınız. Özellikle parasal konularda sizi sevindirecek gelişmeler olabilir. Bugün kaçınılmaz harcamalarda bulunmanız da mümkün.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

30 Temmuz 2014
Dünden gelen parasal konulara ilişkin temalar bugün de devam etmekte.


Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz 2014
Duygularınızla barışık olacaksınız. Bugün burcunuzda ilerlemeye devam eden gezegenlerin durumu genel olarak yüksek bir enerji seviyesine sahip olacağınızı vurguluyor. Kendinizi fazlasıyla atak, cesur ve iyimser hissedebilir, yapmayı düşündüğünüz girişimleri planlayabilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz 2014
Sevgili Kovalar saat 06:15 Ay-Pluto görünümüyle bayramın son gününe merhaba diyoruz. Bu görünüm ideallerimiz anlamında  titiz düşünmemizi sağlarken  kendimizden emin bir şekilde  ilerlememiz gerektiğini işaret ediyor.  Bu enerji, hayatın içinde yol alırken her bir detayı gözden geçirmeniz için size destek veriyor. Saat 11:25 Ay-Venüs olumlu görünümü duygusal ve fiziksel ihtiyaçlarınız hakkında düşünmenize, kimi zaman garip bir yalnızlık hissetmenize neden olabilir. Bir türlü anlam veremediğiniz duygularınız, düşüncelerinizle baş başa kalarak olan ve biteni gözden geçirebilirsiniz. Saat 16:27 Ay-Satürn  görünümünde, dış dünyadaki baskılarla mücadele etmek, titiz bir şekilde dostluklarınızı, ilişkinizi gözden geçirmek niyetindesiniz. Güzel ve keyifli bir bayram günü geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz 2014
Üst düzeyde olan görev bilinciniz ile başarılı olacaksınız. Küçük detaylar her zaman olabilecek ayrıntılardır. Bugün, beklentilerinizle ilgili düşüncelerinizi yollarla ilgili detaylarda takılı olduğunu unutmamalısınız. Duygusal konularda derin düşünmenizi sağlayan olayların ortasında kalabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz 2014
Sizinle aynı frekansta olan kişilerin işinize ve emeğinize katacağı desteği göz ardı etmeyin. Başarıyı ya da kazancı paylaşmak niyetinde değilseniz bu hız katan güzel birliktelik enerjisinden de mahrum kalabilirsiniz.


Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz 2014
İkna kabiliyetiniz yüksek olsa da, bugün kimse tavsiye, fikir veya öneri alma ruh halinde olmayabilir. Zamanınızı önemli ilişkilerinize, yeteneklerinizi geliştirmenizi sağlayacak aktivitelere veya eğitimlere ya da iş hayatınızla ilgili bilgi arttırıcı egzersizlere ayırmalısınız. Yeni kurs ve seminerler ya da faydalı seyahatler söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Olan biten herşeyi kontrol edebilmek maalesef mümkün değil. Ancak, halen kendi inisiyatifimizi kullanarak halledebileceğimiz ve mevcut düzenin dışında yollarla ilerleyebileceğimiz konularımız var. Ticari, yaratıcılık gerektiren, işle veya maddi konularla ilgili başlıklarda alternatif seçeneklere ve yaklaşımlara açık olmamız durumunda kendi yolumuzdan gidip gururla herkesin duymasını sağlayabiliriz.

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz 2014
Bugün ortaklı konular ve yükümlülükler öne çıkabilir. Ortak hesaplar ve para konularında yaşayacağınız hareketlilik yüzünden gün içinde bankaya yolunuz düşebilir. Hesaplarınızın son durumuna göz atmanız ve yatırım tavsiyeleri almanız gerekebilir. Yatırımlarınızı yenilemek için girişimde bulunabilirsiniz. Daha kararlı davranmalısınız.


Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz 2014
Kartınız Pişmanlık... Söylediğiniz sözlerden ve görüştüğünüz kişilerden dolayı partnerinizle aranıza giren husumetten pişmanlık duyuyor, değişmek için çabalıyorsunuz.

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz 2014
Kendinizi yorgun hissedeceksiniz. Üstüne üstüne gitmeyin. Birazcık dinlenmeyi deneyin. Beslenme alışkanlığınıza bir göz atın. Karbonhidrat ve et ağırlıklı besleniyorsunuz. Bu da kilo almanıza neden oluyor. İş hayatınızda karşılaştığınız tersliklerden büyük bir bölümü çözümleniyor.

Geçmiş Kova Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!