Kova Burcu Günlük Aşk Falı

1 Ekim 2014
Bugün sevgi konularında kendinizi ifade etmekte zorlanabileceğiniz bir gündesiniz. Eşinizle yaşadığınız sorunların temelinde yatan sebep iletişim kopukluğu olabilir. Yaklaşımlarınızda daha ılımlı olmaya çalışmalısınız.

Kova Burcu Günlük İş Falı

1 Ekim 2014
Evinizde özel uğraşlarınızla ilgilenmek ve sevdiklerinizle olmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Grup çalışmaları ve organizasyonlarda başarılı olabilir, yaratıcı fikirlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Amaçlarınız ve idealleriniz üzerinde söz sahibi olmak isteyebileceğiniz bir gün.

Kova Burcu Günlük Para Falı

1 Ekim 2014
Kendinizi ruhsal yönden gelişime açık hissedeceğiniz bir gündesiniz. Bireysel çalışmalar bugün sizin açınızdan çok daha verimli olacaktır. Çevresel faktörlere duyarlı olduğunuzdan, beden ve ruh sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. İkili ilişkilerde yaşanan olaylar bugün daha farklı bir boyutta devam edebilir. Parasal konular sorunları gündeminize girerken daha önlemci olmalısınız.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

1 Ekim 2014
Çok rahat olduğunuz söylenemez, ama öğle saatlerinde alabileceğiniz önerilere karşı kapalı olmamalısınız. İkili ilişkilerde ısrar ve terslikler parasal açıdan etkileyebilir.


Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2014
Sezgilerinizin güçlü olacağı ve iç benliğinizle bağlantı kurabileceğiniz bir gün. Gizli ihtiyaçlarınızı keşfedebilir ve önemli çıkış noktaları bulabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde tanıyabileceğiniz yeni bir kimsenin olgun davranışlarından etkilenebilirsiniz. Bugün çıkabileceğiniz yolculuklarda veya devam ettiğiniz eğitim kurumlarında beklenmedik olumlu gelişmeler yaşayabileceğiniz görülüyor.

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2014
Sevgili Kovalar Çarşamba  gününe, saat 07:41 itibariyle etkili olacak Ay-Oğlak burcu geçişiyle uyanıyoruz. Kendinizi her anlamda garanti altına almaktan yana olduğunuz bugün, hiç kimsenin etkisi altında kalmak istemezsiniz. Benim size tavsiyem, hangi konuda olursa olsun bugün  karamsar düşünmek yerine, meseleleri sakince ele alınız. Bu soğukkanlılık, çözüm bulmanızda yardımcı olacaktır. Saat 10:37 Ay-Merkür  olumlu görünüm etkisi altında insan ufkunu genişletmek, bazı durumları aşabilmek ve isteklerinin peşinden gitmek için aceleci davranabilir. Tanıştığı yabancılar, aldığı bir takım haberler, karşına çıkan fırsatlar konusunda hiç düşünmeden hareket etmeye meyilli olur. Saat 10:51 Ay-Venüs görünümü  her şeyi  kontrol edemeyeceğimizi bilerek ruhsal anlamda kendimizi rahatlatmakta yarar  var. Diyeceksiniz ki, bu beni rahatlatmaz. Peki o zaman saatlerce düşünüp kendimizi mi yoralım. Tam tersine, dış dünya ile barışık olalım ve karamsar düşünmeyelim. Saat 16:59 Ay-Neptün olumlu görünümü, yaratıcılık yönünüzü öne çıkarır. Gizli yeteneklerinizi keşfetmenizde yardımcı olur. Saat 22:32 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak  ilkdördün etkisinde, farklı dünyalar, farklı insanlarla birlikte olma ihtiyacımız yükselecek. İnsanlarla temasta olacağız.  Arzunuz gelişmek ve büyümek.  ilkdördün etkisi başarılı olma tutkusu verir. Fakat bir yandan da zorlar, size sorumluluklar yükler. 24 Eylül tarihinden bu yana yaşananların, verilen kararların bilinçli bir şekilde gözden geçirilme günüdür. Aileniz, evlatlarınız, sevgiliniz, işiniz, çevrenizle ilişkiniz sizi yorabilir. Hangisi olursa olsun, bir şekilde bunlarla başa çıkmanız gerektiği konusunda gerginleşmeniz, sıkılmanız olasıdır. Bu konularda ne yapmalıyım sorusu kafanızın içinde dönüp durabilir. Ancak ne olursa olsun sosyal hayattan uzaklaşmanız, rutin bir hayatın kaybolup gitmemeniz gerektiğini bilirsiniz.  Alıştığınız düzenden kopmak yerine hem kendinizi gerçekleştirmek hem de istediklerinizi elde etmek için mücadele verirsiniz. Yorucu bir gün olabilir. Fakat kendinize olan güven duygunuzu ayakta tutup, akışta kalırsanız günü gerilimsiz geçirmiş olursunuz. Not: Ekim aylık özel dosyamız alttaki linkte sizleri bekliyor. Gözlerinize sağlık olsun canlarım. http://kadin.mynet.com/burclar-astroloji/kova-burcu-aylik-yorumu.html   Gün boyu arzu ettiğiniz tüm güzel gelişmeler sizden yana olsun. Gönülden sevgilerimle


Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2014
Maddi konularda girişimciliğinizi engelleyen gizli kuşkularınız var. İş birliği içinde hareket etmek için katılım beklemenize rağmen, sizinle aynı şeyi düşünmeyen kişiler var. Yapmanız gereken çok iş var ve siz zaman problemleri yaşıyorsunuz. Olayları abartmanız konusunda bazen aşırıya kaçıyorsunuz. İş çevrenizde disiplinli davranmalısınız.

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2014
Konuşulanlardan çok konuşulmayıp düşüncede kalan, dile getirilmeyen, çekinip yüze vurulmayan şeyler bugün sizi daha çok yaracak. Acaba bunu mu demek istedi, neyi kastetti diye sorgulamak yerine açıkça sorun karşınızdakine.


Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2014
Belli bir öneri ya da teklifi doğası gereği kendinize uygun bulmayabilirsiniz. Buna rağmen, içinde bazı şeyler akla yattığı için geri çevirmemeniz daha olumlu sonuçlar doğurabilir belki de? Tüm burçlar için gün geneli: Ay, Uranüs ve Jüpiter arasındaki oldukça olumlu açıların varlığını hatırlayıp, olayların, plan ya da projelerinizin hatalı veya problem yaratabileceği yerlere odaklanmak yerine, olumlu taraflarını görmeye çalışmanız ve özgüvenli şekilde ilerlemeniz işlerin istediğiniz şekilde hallolmasında daha fazla etki yapabilir ve sonuçlar tatminkar olabilir.

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2014
Bugün gizli rakiplerle ilgili bir hareketlilik yaşanabilir. Ancak işe dair sorumluluklarınızı aksatmadığınız sürece bu durum sizi çok etkileyemeyecek. Yine de iş yerinde kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz. Üstünüzdeki bu karamsar havadan sıyrılmaya ve çevrenizdekiler yerine kendinize odaklanmaya bakın.


Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2014
ARANIZDA yaş farkı olan arkadaşlıklara dikkat edin. İyi niyetiniz suistimal edilebilir. Tatlı fakat yalan sözlerle başınızı döndürebilirler.

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2014
İş hayatınızdaki hareketlenmeyle beraber sizin de keyfiniz yerine geldi. Bundan sonra daha da hareketlenecek ve yoluna girecek. İşleriniz planlarınızı gerçekleştirme fırsatı sağlayacak size. Kilo problemlerinizi yapacağınız kısa yürüyüşlerle çözebilirsiniz.

Geçmiş Kova Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!