Kova Burcu Günlük Aşk Falı

2 Temmuz 2015
Aranızdaki yakınlaşma artarak devam ediyor ama beklenen sonuç bir türlü gerçekleşmiyor. Bugün yine aynı ortamda olabilirsiniz, bu sefer hamle yapmak için çok fazla düşünmeyin.

Kova Burcu Günlük İş Falı

2 Temmuz 2015
Detaycılığınız ve insan ilişkilerine verdiğiniz önemi herkesten bekliyorsunuz. Ne yazık ki iş temposu bu beklentilerinizin gerçekleşmesinin önünde engel. Sizin değerleriniz büyük bir çoğunluğun değerleriyle uyuşmuyor.

Kova Burcu Günlük Para Falı

2 Temmuz 2015
Bütçeniz eski harcamalarınızın devam etmesine uygun değil. Küçük birikiminize dokunmama kararınız devam ediyor. Bu kararınızın doğru olduğunun farkındasınız. Kendinizi unutmuş sevdikleriniz için harcamaya başlamış gibisiniz.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

2 Temmuz 2015
Bugünlerde en ufak problemlerde bile kendinizi kaptırmamaya, dışardan değerlendirmeye gayret göstermelisiniz. Kendinizi uzman gibi gördüğünüz problemlerle sık karşılaşabilirsiniz.


Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Temmuz 2015
Gökyüzü, bugün başka insanların duygularına karşı çok duyarlı olacağınıza işaret etmekte. Onlara olan sevginizi açıklamak arzusu nedeniyle elinizden gelen her yoldan yardımcı olmaya çalışacaksınız. Sezgileriniz ve hayal gücünüz bu gün zirvededir. Bu enerjileri yaratıcı bir alanda, sanat ve güzelliklerde kullanabilirsiniz. Bilinçaltı kavrama kabiliyeti içinizden gelen sesleri dinlerseniz daha verimli olacaktır. Her türlü görüşmeniz istediğiniz şekilde gerçekleşecektir. Sosyal hayatınıza da yansıyacak bu keyifli gelişmeler ilişkilerinizi çok daha canlı bir hale getirecek.

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Temmuz 2015
Sevgili Kovalar, Oğlak burcunda oluşacak Dolunayı, tüm görünümleriyle ele alarak daha iyi anlamış oluruz.  Güne başlarken, Güneş-Neptün görünümü bizi karşılayacak. Çalışma hayatımız ve maddi kazancımızla ilgili her konuda güvence ve sevdiğimiz işi yapıyor olmanın hazzı, bizim için çok önemli. Yaptığımız işin insanlara faydası, bize kattığı değer, ruh ve beden sağlığımız kadar yarınımızı garanti altına alacak bir getirisi de olması tabii ki arzu ettiğimiz bir durum. Bu Dolunayın bu istek üzerinde şekillendiğini söyleyebiliriz. Saat 05:20 itibariyle Oğlak burcunda oluşan Dolunay, hayatın tüm gerekçeleri, zorunlulukları, ağırlığı, yükü, sorumlulukları kısaca bize aitmiş gibi duran ancak bizi rahatsız ettiğini düşündüğümüz her şeyiyle yüzleşmemizi sağlayacak. Bize kendi içimizde saklı duran, mecburiyetler nedeniyle unuttuğumuz, gizlediğimiz özümüzle temas ettirecek. Buna hazır mıyız? İşte bu temas kendinizle barışmak, toparlanmak demektir. Bunu yapamayan kişiler için, kaygı ve korkular, fiziksel ve ruhsal anlamda esir edicidir. Bu esaretten kurtulmalıyız, toparlanmalıyız yeniden. Mars-Kuzey düğüm görünümü de, aynen bunu işaret ediyor. Bize hayatla el sıkışmayı, kendimizi keşfetmeyi, bu keşfedişi sağlayacak aydınlanmayı sağlayacak yolları, yöntemleri sunuyor. Mecbur olduğun için değil, gerçekten bunu istediğin için yaptığın her şey senindir, sensindir diyor. Huzur bulacağımız, sevgiyle yol alacağımız, güven içinde yaşayacağımız bir dünya dileğimle,


Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Temmuz 2015
Venüs karşıt burcunuzda ilerlerken, duygusal ilişkilerinizde istediğiniz mantık köprüsünü kurabiliyorsunuz. Maddi konularda dikkatli bir harcama tablosu ortaya çıkarmalı ve yapacağınız değişiklikleri yaşama geçirme konusunda istediğiniz hayal gücünüzü kullanmalısınız. Bugün, şansınıza güvenmelisiniz.

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Temmuz 2015
Dolunay ile birlikte sebebini tam olarak açıklayamadığınız bir takım gerginlikler gündeme gelebilir. Daha çok içsel dünyanıza ait farkındalıklar, bir takım sorun veya kaygılarınızın sebepleriyle yüzleşme söz konusu olabilir.


Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Temmuz 2015
Olmadığınız bir kişi gibi davranıyor olabilirsiniz. Size ait olmayan tavırlar veya kimlik size çok farklı şekilde geri dönebilir ya da ileride, bu şekilde davranmasanız daha fazla zaman kazanacağınızı düşünebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Dolunay etkisi ev, aile, ait olduğumuz topluluklar veya ülke anlamında bugün de ufak tefek stresler yaşanmasına neden olabilir. Duygusal anlamda iniş çıkışlı durumlara açığız. Ancak, Merkür’ün Jüpiter, Venüs ve Uranüs’le olumlu açıları bugünden itibaren önümüzdeki haftanın ilk günlerine kadar, iletişimsel, yazılı ve sözlü anlaşmalarla ilgili veya medya ya da bilişim ve teknolojiyle ilişkilendirilebilecek başlıklarda olumlu gelişmeleri, keşifleri ve buluşları gündeme taşıyabilir. Anlaşmalara imza atmak veya ifade yeteneğimizle ilişkilerimizi güzelleştirebilmek ve net anlaşılmak için olumlu günlerde olacağız. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzun yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Temmuz 2015
Bugün kişisel yeteneklerinizi kullanacağınız işlere yönelmek isteyebilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler yaşayacağınız zamanlar var. Ödemelerinizi dengelemek isteyebilirsiniz. Parasal birikimlerinizi gözden geçireceğiniz bir dönemdesiniz. Sorumlu olduğunuz konularda tamamlanmalar olabilir.


Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Temmuz 2015
İKİ kişi arasında yaşanabilecek tartışmalar sizi de bir seçim yapmaya zorlayabilir. Sabırlı olmanız gereken bir dönem sizin için.

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Temmuz 2015
Uzun süredir kafanızda olan bir konu çözüme ulaşacak. Bir yakınınıza ya da dostunuza yardımınız olacak. Bu onu gerçekten çok mutlu edecek. Toplum yaşamınızda ve aşkta başarılı olacaksınız. Özellikle sırt ağrılarında şikayeti olanlar hemen bir tedbir almalılar.

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Temmuz 2015
Gün içinde finansal konularla ilgili işlerinizi tamamlayabilir, ilişkilerinizde birtakım konuları merak ederek araştırmak isteyebilirsiniz. Ancak gün içinde yapmanız gereken enerjinizi yüksek tutarak rahatlamak ve hayatın akışına güvenerek, partnerinizi fazla sorgulamamak olacak.

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Temmuz 2015
12. evinizde gerçekleşecek olan dolunayla birlikte, arkanızdan iş çeviren, dedikodu çıkartan bir takım insanlarla yüzleşebilirsiniz. Gizlilik içinde hareket etmeye özen gösterebilirsiniz. Planlarınızı, projelerinizi henüz anlatmaya, açıklamaya hazır olmayabilirsiniz. Ama hepsi 15 gün içinde olgunlaşmaya başlayacaktır.

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Temmuz 2015
İşinizde ve aşk hayatınızda inanılmaz şanslar yakalayacaksınız. Sevdiğiniz insan size bir teklifte bulunabilir. Eğer ilişkiniz varsa söz, nişan ya da evlilik kararının gündeme geldiğini görebilirsiniz.

Geçmiş Kova Burcu Burç Yorumu