Kova Burcu Günlük Aşk Falı

30 Ağustos 2015
Aşk ilişkilerinde karşı tarafa tanıdığınız sonsuz tolerans bazen partneriniz tarafından ihmal edildiği biçiminde algılanıyor. İnsan ilişkileri sürekli emek harcamayı gerektirir, siz yeterince emek harcayıp harcamadığınızı kendinize pek sormuyorsunuz, niçin?

Kova Burcu Günlük İş Falı

30 Ağustos 2015
İş yaşamınızda yeni bir atılım gerçekleştiremezseniz gerileme başlayacak, haberiniz olsun. Küçük pürüzlere karşı tepkiniz çoğunlukla içe kapanmak oluyor. Oysa tam tersini yapmanın, kendinizi dışa açmanın zamanıdır. Günümüzde başarı, işbirlikleri yoluyla daha kolay sağlanıyor, unutmayın.

Kova Burcu Günlük Para Falı

30 Ağustos 2015
Geçici bir sıkıntınız olabilir. Yakın çevrenizin destek ve dayanışması ile bunu atlatacaksınız. Asıl üzerine yoğunlaşmanız gereken, konumunuzu güçlendirecek orta vadeli bir iş stratejisi oluşturmak kendinizi bu stratejiye uygun bir bilgi ve beceri altyapısıyla donatmaktır. Öğrenmenin yaşı ve sınırı yoktur, biliyorsunuz.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

30 Ağustos 2015
İçinizi tembellik yapma isteği kuşatabilir; dinlendirici bir tatil yapmamış olmak da buna yol açabilir, ama şu sıra biraz daha gayretli olmanız gerekiyor, kendinize ayıracağınız zamanı bir süre ertelemeyi göze almalısınız.


Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ağustos 2015
Sizi uzun zamandır rahatsız eden bir kırgınlığı, daha çok da karşı tarafın gayretiyle aşabileceksiniz. Ama düzelmeyi başladığı yerde bırakmayın. Yeniden kazandığınız bir şeyi, ilk kez kazandığınız bir şeymiş gibi değerlendirip üstüne özenmelisiniz. Sosyal yaşantınızda bu sıralar biraz hareketleneceğe benziyor. Aşk Yaşamı: Aşk ilişkilerinde karşı tarafa tanıdığınız sonsuz tolerans bazen partneriniz tarafından ihmal edildiği biçiminde algılanıyor. İnsan ilişkileri sürekli emek harcamayı gerektirir, siz yeterince emek harcayıp harcamadığınızı kendinize pek sormuyorsunuz, niçin?

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ağustos 2015
Sevgili Kovalar Pazar günümüz  saat 01:21 Ay-Neptün kavuşum etkisi altında başlıyor. İlişkisi olmayanlar, hayalini kurdukları  insanın bir an önce karşılarına çıkmasını diliyor, ilişkisi olanlar sevgileri hiç bitmesin, hayal kırıklığı yaşanmasın dileğindeler.  Sevdiklerimizi memnun etmek istiyoruz. Güzel günlerin hayalini kuruyoruz. Aşkı değerlendirme biçimimiz, aşka bakış açımızla, sanki farklı bir pencereden güne uyanıyor gibiyiz. Saat 08:46 Ay-Pluto görünümü maddi konular üzerinde etkili. Bütçemizi, alışkanlıklarımızı, derinliklerimizdeki her duyguyu gözden geçirmenizde bize yardımcı oluyor.  Ayrıca gizli sırlarımızı, hayallerimizi, fantezilerimizi, dünyayı ele alış biçimimizi ılımlı hale getiriyor. 30 Ağustos Zafer Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum.


Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2015
Parasal içerikli konularda karmaşa ve karışıklıklar söz konusu olabilir. Bu alanda ani tepkiler vermemeli ve diğerleriyle konuşmak için iki gün beklemelisiniz. Özel yaşamınız veya iş hayatınızla ilgili kişileri harekete geçiren şeylerle sizi hareketlendirenler aynı olmayabilir. Daha basit düşünmeli, pratik planlar yapmalısınız. Sunabilecekleriniz konusunda eminseniz, kazanç sağlamanıza yardım edecek iyi fikirleriniz olabilir. Bu konuya yoğunlaşın.

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ağustos 2015
Bugün emek verip kazandığınızparanın size sağladığı şeylerin farkında olmaya çalışın. Eğer çöpe gidecek şekilde değerlendiriyorsanız emeğinizi de hiçe saymış olursunuz. Bugün radikal maddi kararlar almak için uygun değil.


Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2015
Maddi başlıklı konularda gergin durumlar oluşabilir veya işler iyice karmaşaya dönüşebilir. Ani tepkiler vermekten, aniden harekete geçmekten veya ani kararlardan kaçınmalısınız. Birkaç gün sonra, herkese gerekeni söyleyebilir veya her şeyi yoluna koyabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sonlanma ve sonuçlanma enerjileri devrede. Bu akşam Balık burcunda meydana gelecek dolunay, yaşadığımız materyal dünyanın dışında, soyut ve bilmediğimiz şeylerin farkına varmamızı ve farkındalığımızın artmasını sağlayabilir. Ruhsal ve mistik konulara daha fazla merak duymaya başlayabiliriz. Ya da daha fazla duygusallaşabiliriz, uyuma isteği duyabiliriz veya rüyalarımızda artış olabilir. Stresli, duygusal iniş çıkışlara, gerilimlere ve engellemelere açık bir gündeyiz aslında. Gecikmelere, hassasiyetlere veya engellemelere takılmayalım. Dolunay biter stres gider sonuçta! Not: Bu arada, Ay dünyaya en yakın konumda olacağı için bu dolunaya Süper Dolunay deniyor hepsi bu. Bilginize… Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ağustos 2015
Elinizdekileri daha iyi değerlendirmelisiniz. Alışverişlerde dikkatsizlik, dağınıklık olabilir.


Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ağustos 2015
Güne heyecanlı başlayacak ve sabahın erken saatlerinde harekete geçeceksiniz. Kısa veya uzun yolculuklar yapabilir, ilginç kişiler ile görüşebilirsiniz.

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2015
İstediğiniz başarı geliyor. Hiç ummadığınız birinden destek göreceksiniz. Bu kişi iş yerinizden ve sizi kıskandığını sandığınız biri. Aranızda güzel bir dostluk başlayacak. Evle ilgili bazı sorunlar olabilir. Bunu daha fazla büyütmemelisiniz. Herşeyin çaresi var.

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ağustos 2015
Gün içinde aileniz ve sevdiklerinizle ilişkilerinizde kendinizi baskılı, kurallı ve otoriter ifade edebilir, yakınlarınızla ve sizden yaşça büyük kişilerle ilişkilerinizde problem yaşayabilirsiniz. Enerjinizi kariyer hedeflerinize ve çalışmalarınıza odaklamanızın faydalı olacağı bir zaman dilimindesiniz.

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ağustos 2015
Bilginize ve tecrübenize güvenebilirsiniz. Yapmaktan keyif aldığınız şeyler kanalıyla para kazanabilir veya ilgi alanlarınızı kazanç kapısına çevirebilirsiniz. Yakın çevrenizden bir kişi bazı kararlar almanızda etkili olabilir. Çok sayıda seçeneğe sahipsiniz sevgili kovalar.

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ağustos 2015
Maddi alanınızda oluşan dolunay, sahip olduklarınız, alacaklarınız ve kazanımlarınız konusunda hassas günler geçirmenize neden olabilir. Enerjinizi iş alanına yoğunlaştırın. Alacak-verecek dengesini iyi kurun.

Geçmiş Kova Burcu Burç Yorumu