Kova Burcu Günlük Aşk Falı

27 Kasım 2014
İçinizde, yeni ilişkinizden çok şey beklemeyen garip bir karamsarlık var. Bugün onun tarafından sürekli aranacaksınız. Aşkın ilk başlangıcının coşkusunu yaşamaya bakmalısınız.

Kova Burcu Günlük İş Falı

27 Kasım 2014
İş hayatınızda başarılısınız. Bir iki problemli ilişkiyi de iyi idare ediyorsunuz. Bugünlerde biraz ferahladınız, ama bu rahatlama sandığınız gibi uzun sürmeyecek gibi görünüyor.

Kova Burcu Günlük Para Falı

27 Kasım 2014
Harcamalarınızı biraz denetim altına almanız gerekiyor. Partneriniz de bu konuda sizin gözünüzü açamıyor. Para sıkıntılarınızı siz arttırıyorsunuz. Çok kolayca harcıyorsunuz.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

27 Kasım 2014
Çok genç bir çalışma arkadaşınızla daha sağlıklı ilişkiler kurmayı becerebilmeniz gerekiyor. Ona yaptırımlar, yasaklar koymak yerine daha dost, daha yakın olma yoluna gidebilirsiniz.


Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2014
Aile içinde küçük bir sorun gitgide büyümeye devam ediyor. Bu konuda üzerinize düşeni tam olarak yapamadığınızı düşünüyorsunuz. Bugünü dingin geçirme niyetindesiniz. Kendinizi günlük irili ufaklı problemlerle yorgun ve bitkin hissediyorsunuz. Sağlam dostluklara çok önem veriyorsunuz. Böyle dostlukları korumak için bazen gereğinden fazla tavizkar davranıyorsunuz.

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2014
Sevgili Kovalar saat 02:22 Venüs-Uranüs olumlu görünümüyle Perşembe gününe merhaba diyoruz. Bu enerji, topluluklar içinde, sosyal ilişkilerinizde, yenilikçi görüşlerinizle, sıra dışı yanlarınızla, duruşunuz ve değişime açık oluşunuzla beğenilmenizde destekleyicidir. Fikirleriniz,  buluşlarınız bir hayli ilgi görür. Bugün bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Bir arkadaşınızdan destek görebilirsiniz. Sosyal paylaşımlar aracılığıyla kazançlı ilişkiler kurabilirsiniz. Beğenilirsiniz ve sizi bir hayli çekici bulabilirler. Saat 05:28 Ay-Güneş olumlu enerjisini hesaba katarsak, yaratıcı fikirlerimizi öne sürebilecek gücümüz olduğunu bilelim. Eğer farklı bir şeyler yapmak isteğiniz varsa günlük enerjiniz size oldukça yardımcıdır. Saat 06:19 Güneş-Neptün görünümü, gün boyunca insanlarla paylaşımda bulunarak, bilgilerinizi dışa yansıtabilirsiniz. Ancak diğer yandan bu paylaşımların, ilişkilerin, arkadaşlıkların sizi maddi ve manevi anlamda ne kadar tatmin edip etmediğini de düşüneceksiniz. Sosyal ilişkilerde başarılı olmak, insanları memnun etmek, onlara yol göstermek tabii ki güzeldir, olumludur. Fakat sizinle ilgili  bir mesele olduğunda tarafsız kalabiliyor musunuz, bu çok önemli. Etrafınızdaki insanlara akıl verirken, yöntemler sunarken, rehberlik ederken, siz kendi dünyanızda ne kadar mutlusunuz, ne kadar doyuma ulaşıyorsunuz. Bunları da bugün gözden geçirmelisiniz. Saat 07:33 Venüs-Chiron görünümü,  yenilikte bulunma, kendimizi en güçlü şekilde ifade etme, pürüzleri yerli yerine koyma, her alanda hedeflerimizi gerçekleştirme arzumuzu gösteriyor. Eğer amacımıza uygun şekilde hareket edemiyorsak, maddi açıdan güven içinde değilsek, adım atmak isterken bir nedenle engellendiğimizi hissediyorsak doğal olarak yeni bir değişimin ilk startını verebiliriz. Ancak bu start, sessizce ve son derece akıllıca yapılmıyorsa, kontrol dışı gelişmeler meydana gelmesi halinde panik olunacaksa, hatta pişmanlık yaratacaksa benim tavsiyem tabii ki dağılmamanız ve dikkatli düşünmenizdir. Başkalarına endeksli yaşıyorsak, borçlarımız varsa, bir de üstüne üstlük destek göremeyeceksek o zaman maddi kaygıların bize yanlış tercihler yaptırmasına izin vermemeliyiz dostlarım. Gününüz aydınlık içinde geçsin. Kazancınız bereketli ve yüreğiniz huzurla dolsun. Her şeyin gönlünüzce olması dileğimle,


Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2014
Bütçenizi gözden geçirmelisiniz. Çevrenizdeki kişiler, sizin gerçek düşüncelerinizi tahmin etmekte güçlük çekebilirler. Bugün araştırmacı yönünüzü kullanarak, bazı olayları kısa sürede çözeceksiniz. Gizli düşünmenin avantajlarını görecek ve yaratıcılığınızı daha rahat ortaya koyacaksınız. Bazen konuşmak size çok şey kaybettiriyor.

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2014
Bugün karşınıza çıkan insanlara ya fazla toleranslı ya da aşırı katı bir tutum takınma riskiniz var. Olumlu ya da olumsuz taraflarını, sizinle olan bağlarının kalitesini iki açıdan da abartmayın. Fikirlere saygılı olun yeter.


Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2014
Bilgi toplamaya devam, yakında sizden hamlenizi yapmanız beklenebilir. Sosyal faaliyetlerinizi veya aşk hayatınızı ilgilendiren hoş sürprizlere ve gelişmeler açık üç günlük süreçtesiniz. Keyifli veya romantik planlar yapabilir, kısa mesafeli ani seyahatlere çıkabilir ya da elinize geçecek sürpriz bir habere ve bilgilere sevinebilir, yeni kişilerle tanışabilirsiniz veya mevcut partnerinize aşkınız artabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatleri biraz gergin etkiler içerse de, aslında hoş olanakların yüzünü gösterebileceği birkaç günün içerisindeyiz. Beklenmedik hoş gelişmeler bizi bazı tercihler yapmak zorunda bırakabilir ya da yanlış beklentiler içerisine girerek bazı olanakları verimli kullanma şansını yitirebiliriz. Gerçekçi olmaya çalışmalı ve gelişmeleri dikkatle takip etmeliyiz. Şanslar kapıda. İstikrarlı ve organize olan başarılı olur. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2014
Bugün yeni başlangıçlar yapmanızı sağlayacak enerjiler etrafınızı sarıyor. Bu tazeleyici enerjiyi kendinize yönlendirip yaşam tarzınızda değişikliğe gidebilirsiniz. Daha sağlıklı ve olumlu alışkanlıklara yönelmeniz sandığınızdan daha kolay olacak. Görünüşünüzde değişiklik yapmak isteyebilir, alış verişe çıkabilirsiniz.


Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2014
Hazır cevaplılığınız ve pratik zekanızla sorunları çözüme ulaştıracasınız. Bu yeteneklerinizle bir kez daha gurur duyabileceksiniz.

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2014
Espirili ve neşeli bir gündesiniz. Bunu iyi değerlendirin. Dostlarınızı arayın ve onları eğlence yerlerine davet edin. Iş hayatınızda çok enerjiksiniz. Bu sayede isteklerinizi gerçekleştime imkanı bulacaksınız. Parasal yönden de durumunuz gayet iyi.

Geçmiş Kova Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!