Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
1 Mayıs 2016

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Kimi yerde yaşamınızla çelişen hayata bakış zenginliğinizi dışa vurmak için daha fazla beklememelisiniz. Size bağlanmaya her an hazır birinin cesarete ihtiyacı var. Ona bu güveni siz vereceksiniz.
1 Mayıs 2016

Kova Burcu Günlük İş Falı

Umutsuzluğa kapalı mizacınız bazı küçük çıkışları zorlamaya devam edecek. Sağlıklı ilişkiler, sağlıklı iş ortamına yetemiyor. Dönemsel sorunlar, birçokları gibi sizin de elinizi kolunuzu bağlamış görünüyor.
1 Mayıs 2016

Kova Burcu Günlük Para Falı

Teminat altında olduğunu söylediğiniz sorumluluklarınızın bazı güvensizlikleri var gibi. Parayla ilişkiniz biraz karmaşık. Daha düşünceli harcamalarla, birçok şeyi yoluna koyabilirsiniz.
1 Mayıs 2016

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Genel anlamdaki boşluğunuzu aşk hayatınızdaki yalnızlığınız yaratıyor. Gönlünüzün boşluğu, bütün hayati ilişkilerinizde etkisini gösteriyor
1 Mayıs 2016

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Eski dostlarınızı aklınızdan çıkartamıyor oluşunuzun gönlünüzde yarattığı boşluğa, bugünlerde yeni konuklar yerleşebilir. Bu anlamda birtakım ziyaretler için kapınız açık olmalı. Sınır tanımayan, özensiz davranışlara karşı, önümüzdeki günlerde dikkatli olmalısınız. Aile ilişkilerinizde bir konudaki yetersizlik, size bazı ek sorumluluklar yükleyebilir.
30 Nisan 2016

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar 30 Nisan-24 Mayıs tarihleri arasında Venüs-Boğa burcunda ilerleyecek. Bu süreç geri hareket ve Boğada geçişlerinin etkin olduğu Nisan ayında bizleri huzurlandırıcıdır. Koşturmaca içinde, hayatın meşguliyetleri yüzünden ailemizle çoğu zaman ilgilenemiyoruz. Şimdi sevginizi, birbirinize olan bağlılığınızı göstermek vaktidir. Kalite ve seçkinliğe bu süreçte bir hayli önem veririz. İsteriz ki, uzun ömürlü olsun ve sorun çıkartmasın. Sağlıklı yaşamı önemseriz. Merkür geri hareketi de bu alanda devam ettiği için ev sahibi olmak, geleceğimizi garanti altına almak yönündeki planlarınızı, artı ve eksileriyle gözden geçirmek yerinde olur. Gerçekten ihtiyacımız olan şeyleri belirlemek için bu süreç en uygun zamandır. Benim tavsiyem şu aralarda eğer bir probleminiz varsa inatlaşarak, sabit fikirlilikle çözmekten sakınınız. Saat 06:29 itibariyle Kova burcunda oluşacak sondördün, adımlarımızı gayet dikkatli atmamız gerektiğini işaret ediyor. Siz bugün kendinizi  güçlü bir şekilde dışa yansıtmak istiyorsunuz. Ev içinde, ailevi konularda bazı inatlaşmalar yaşanabilir. Özgür olmak istersiniz. Fakat şartlar arzu etmediğiniz şekilde geliştiği için kızgınlık duyabilir, tepki gösterebilirsiniz. Elden geldiğince ölçülü, dengeli, riskten uzak bir şekilde meseleleri ele almamız gereken gündeyiz. Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,
30 Nisan 2016

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşamınızla ilgili yeni değişimlere hazırsınız. Bazı konularda, partnerinizle geliştirdiğiniz ortak gayretlerinizin ve özel yeteneğinizin ortaya çıkarmak isteyeceksiniz. Bugün katılacağınız davetlerde, fevri düşünceleriniz başlangıçta ilgi çekebilir fakat daha sonra size performans kaybettirebilir. Değişim konusunda dikkatli olmalısınız.
30 Nisan 2016

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Haklı olduğunuzu düşündüğünüz konularda sesinizi bu kadar yükseltmenize gerek yok. İnsanlar sizin haklı olmanıza değil de şikayet edip duran halinize takılabilirler. Sesinizi duyurmak için sorunlardan değil çözümlerden konuşun.
29 Nisan 2016

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Mevcut konularda ve işlerde elinizden gelenin en iyisini ortaya koymalı, yetenek ve özelliklerinizi göstermelisiniz. Bu esnada olumsuzluklara ve eksiklere değil, elinizde olanlara ve artılara odaklanmanızda fayda var. Sizi yanlış yönlendiren aldatıcı kişiler dikkat gerektiriyor. Gerçekçi olmalı ve karşınızdaki kişilerin geçek niyetlerini anlamaya çalışmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dünün ısrarcı kişileri veya tavırları sabah saatlerine kadar anlaşmazlık nedeni olabilir. Öğle saatlerine kadar Ay boşlukta biz de bir tür rölantideyiz. Öğle sonrası saatlerde ise, yaratıcı fikirlerimiz, yenilikçi tavırlarımız, fikir alışverişleri, etkileyici diyaloglar, öğrenme arzusu, sosyal planlar, mental aktiviteler ön planda olacak. Aklımızı doğru şekilde kullanabilir, aklımızdan yararlanabiliriz. Karşı tarafı etkilemek istiyorsak, duygulara değil, mantığa hitap etmeliyiz gün boyu. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
30 Nisan 2016

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Ay burcunuzda ilerlerken sizi duygusal açıdan etkileyen konular içinde olabilirsiniz. Daha fazla ilgi uyandırabileceğiniz fırsatlar var.
30 Nisan 2016

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Enerjiniz ve şansınız yardımıyla bir zorluğun üstesinden geleceksiniz. Kötü anlarınızda yanınızda bulunan insanları da asla unutmayın.
1 Mayıs 2016

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, zaten yoğun olan duygularınız iyice hareketlenebilirler. Bu durum, sizi güzel olan şeylere yöneltecektir. İlişkilerinizde bir uyum havası yakalayabilirseniz, günün nitelikleri sayesinde kendinizi mutlu ve güvende hissedebilirsiniz.
30 Nisan 2016

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca finansal konulardaki işlerinizi tamamlayabilir, aileniz ve sevdiklerinizle ev ortamında huzurlu zaman geçirebilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminde motivasyonunuzu yüksek tutmalı, zihninizde düşüncelerin birikmesine izin vermemeli, kendinizi rahatlatmalısınız.
1 Mayıs 2016

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Pazar gününe biraz düşük enerjilerle başlayabilirsiniz. Akşam saatlerine kadar hayatınızdaki iletişim trafiğinizi yoluna koymak için çabalayabilirsiniz. Ağır enerjiler ve atalet durumuna sahip olacaksınız. Günü akışta kalarak geçirmek ve biraz olsun hayallerinizle haşır neşir olmak için fırsat yaratın. Fiziki eylemleriniz sonuçsuz kalabilir.   Genel olarak ise; Ay bugün 04:56’da boşluğa girecek ve sonra 16:54’te Ay Balık burcuna geçiş yapacak. Ay Balık burcundayken duygusallıkta artış görülür. Sezgisel yanımız ağırlık kazanır. Empati kurmak ve merhamet göstermek kolaylaşır. İnsanların zayıf ve yaralanabilir tarafları daha çok açığa çıkar, karşınızdakine anlayış ve şefkat göstermek arzusu öne çıkar. İnsanların yumuşak taraflarını ortaya çıkaracak bir tutumla ve iyi niyetli tavırlarla ilişkilerinizde kazançlı çıkabilirsiniz.     Sevgi göstermek, romantik anlar yaşamak, hayal gücünüzü harekete geçirmek, görselliğe odaklanmak, müzik dinlemek, dans etmek, resim yapmak, loş ışıkla ve yavaş bir müzikle ruhunuzun dinlenmesine izin vermek, spiritüel çalışmalar yapmak, günün karmaşasından kaçmak arzusu ile elinize bir kadeh şarap alıp, televizyonu kapatıp beyninizi dinlendirmek için uygun bir fırsat. Meditasyon yapabilir, mum ışığında bir yemek yiyebilirsiniz. Romantik bir film seyredebilir, tiyatro veya sinemaya gidebilirsiniz. Sevdiklerinizin dertlerine ortak olarak onların sıkıntılarını hafifletebilirsiniz. Güçlük içinde olan yardıma muhtaç kişilere elinizi uzatabilirsiniz.    Ay Balık burcundayken yaratıcı sanatçı tarafınız güçlü olur. Fotoğraf çekmek, renkleri kullanarak tasarım yapmak, dekorasyon öğeleri veya aksesuar kullanarak başarılı bir görünüm elde etmek mümkündür. Su ile rahatlatıcı anlar yaşanabilir. Deniz kıyısında olmak, banyo yapmak veya spa gibi mekanlara gidip bakım yaptırmak size iyi gelebilir. Ayaklarınıza özen göstermek pedikür veya refleksoloji ile bakım ve masaj yaptırmak tam Ay/Balık temasına uygun aktivitelerdir.    Güneş Uranüs arasındaki destekleyici açı ile çevrenizdeki dünyayla ve insanlarla olan ilişkileriniz de ilginç yaratıcı sıra dışı konular öne çıkabilir. Bu durum siz de aydınlanma ve kalıcı farkındalıklar yaratacaktır. Çevrenizde ilginç ve değişik insanlar görebilirsiniz. Onların orijinal, yenilikçi tutum ve bakış açıları sizi de etkileyecektir. Merakınız ve yeni şeylere olan ilginiz artabilir. Çevresel koşullarınıza bir reform yapmak için de güzel bir zamandır.
30 Nisan 2016

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizle olan ilişkileriniz olumlu bir döneme giriyor. Evinizi genişletmek, tadilat ve dekorasyonla uğraşmak size zevk verebilir. Evinizde vakit geçirmekten hoşlanacaksınız.
Reklamı Kapat