Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Kasım 2017

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk dünyanızda yapay mutsuzluğunuzun arkasında, göremediğiniz umutlar var. Onu hala unutamamış olmanız, sıradan ilişkilerin ötesinde daha etkili bir şeyler yaşamanıza meydan vermiyor.
25 Kasım 2017

Kova Burcu Günlük İş Falı

Hemen her hafta sonu kent dışına kaçma isteğiniz, kışın bastırmasıyla sizi yeni arayışlara sokabilir. İş hayatınızın üzerinizde oluşturduğu ağır baskıyı tatil günlerinde yok etmek istiyorsunuz.
25 Kasım 2017

Kova Burcu Günlük Para Falı

Yoğun çalışma hayatınızın, ekonomik olarak emeğinizi karşılamadığına dair inancınız sizi günden güne isteksizleştiriyor. Önümüzdeki günler içinde çok belirgin biçimde düze çıkabilirsiniz.
25 Kasım 2017

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Hiç alakalı olmadığınız üzüntüler yaşayabiliyorsunuz. Aşırı duyarlı oluşunuz, kendi sorunlarınız dışında birçok sorunu derinden hissetmenize neden olabiliyor.
25 Kasım 2017

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir tanışma yaşayacaksınız. Kısa zamanda çok anlamlı hale gelecek olan bu tanışma, ilk başta taraflara pek haz vermeyecek gibi görünüyor. Detaylara takılabiliyor, onları sorunun parçaları değil, esası gibi görebiliyorsunuz. Sorunlarınızın çözümündeki zamanlama problemlerinizin altındaki nedenlerden birinin bu olabileceğini düşünmelisiniz.
25 Kasım 2017

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar, burcunuzda ilerleyen Ayın ışıklandırıcı etkisinde güne adım atıyorsunuz. Kendinizle barışıksınız. Yenilikler konusunda bugün oldukça heveslisiniz. Haksızlıklara karşı duruşunuzla boyun eğmediğinizi gösterirsiniz. Saat 13:05 Ay-Kuzey düğüm görünümü, gelir-gider dengesinin gözetilmesi, maddi ve manevi anlamda tevazu içinde yaşanması, verici ve cömert davranışlarımızın da, geleceğimizi düşünerek ayarlanmasının önemli olduğunu gösteriyor. Saat 13:57 Merkür-Uranüs olumlu görünüm etkisi altında, hedefimizi gerçekleştirmek, hızlıca yürürlüğe koymak anlamında hem iletişim hem eylem olarak bizi itekleyicidir. Ancak her şeyin enine boyuna düşünülmesinde yarar vardır. Ne de olsa Merkür-Yay burcunda astrolojik olarak sonradan pişmanlığa yol açabilir. Her kararımızı tartalım. Saat 18:05 Ay-Mars görünümü gayet olumludur. Yenilikçi ve parlak fikirlerinizle her türlü konuda başarılı olabilirsiniz. Saat 21:11 Ay-Venüs zorlu görünümü, henüz yerine oturmamış işler ve düzeltilmesi gerekenler bizi düşündürür. Dış dünya ile ilişki kurarız ama mecburiyetlerden hiç hoşlanmayız. Bu saatlerde size tavsiyem şöyle güzel bir dinlenmeniz ve rahatlamanızdır. Yüzünüzü gülümseten bir gün geçirmeniz dileğimle,
25 Kasım 2017

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal bir gün seni bekliyor. Bugün aniden çıkacak planlara dahil olmaya da kendini hazır tut derim.
25 Kasım 2017

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kafanızı karıştıran düşüncelerden uzaklaşmayı başarabilirsiniz. Aceleci bir tutum içine girmekten ve gereksiz tartışmalardan kaçının. Bugünden eski bir arkadaşınızla tesadüfen karşılaşabilir, hoş vakit geçirebilirsiniz.
25 Kasım 2017

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerinize fazla yoğunlaşmanız ailevi ilişkilerinizde onlara fazla zaman ayırmıyormuşsunuz gibi gelebilir. Sevdiklerinize zaman ayırın.
25 Kasım 2017

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Hafta sonunda Ay burcunuzda ilerlerken, kişisel konulara daha çok önem verebilirsiniz. Dikkat çekmeniz de zor olmayacak.
25 Kasım 2017

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal açıdan oldukça renkli, hızlı ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla çok farklı yerler gezebilir, değişik bilgiler edinebilir, sıradışı fikirlerinizi tartışabilir ve tüm bu süreci beklenmedik ve öngörülemeyen bir öğrenme deneyimi olarak değerlendirebilirsiniz.
25 Kasım 2017

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün beklemediğiniz yerden bir para gelecek. Böylece önceki borçlarınızı da kapatacaksınız. İşte dikkatli olun ve kimseyle tartışmayın. Akılcı olmalı ve hakkınızı korumalısınız. Bunun için gerekli zeka ve yetenek sizde mevcut. Sevdiğinizle uzun bir yola çıkabilirsiniz.
24 Kasım 2017

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde iletişimden yana muazzam fırsatlarınız varken, beklediğiniz bir haberi alabilir, yeni bir flört teklifini değerlendirebilir, ilişkilerinizde romantik görüşmeler gerçekleştirebilir ve sevgi dolu konuşmalar yapabilirsiniz. Görüşmeler, sosyal çevre, seyahatler ve eğitimler konusunda desteklendiğiniz bir zamandasınız.
25 Kasım 2017

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür ile Uranüs arasındaki olumlu etkileşim sizin gibi zekayı temsil eden bir burcu adeta havalara uçurur. Yeni akımlar, trendler ve buluşlar yaratmak için ideal bir gündesiniz. Stüdyoya girip beste yapabilir, sesle ilgili her türlü faaliyete can katabilirsiniz. Marjinal insanlarla tanışıp arkadaşlık kurabilirsiniz. Toplumdan uzak enerjiler ilginizi çeker.
25 Kasım 2017

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal çevrenizle yapacağınız ani ve sürpriz planlar keyfinizi yerine getirecek. Bu planlara yakın dostlarınızı, kardeşlerinizi veya akrabalarınızı da dahil edebilirsiniz. Hayatın rahat akışına kendinizi bırakın, anın tadını çıkarın.
Reklamı Kapat