Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
28 Eylül 2016

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Size göre her şey gibi aşkın da dalgalanmaları olabilir. Böyle düşünüyor ve ilişkinizin belli süreçlerinde geçirdiğiniz irili ufaklı sarsıntıları doğal karşılaşıyorsunuz. Bu mantık da ilişkinize huzur veriyor.
28 Eylül 2016

Kova Burcu Günlük İş Falı

Önünüzde işinizde yine hamle yapabileceğiniz bir fırsat var. Bugün uyanık davranırsanız bununla ilgili veriler elde edeceksiniz. Bugünlerde işleriniz yolunda gibi görünüyor.
28 Eylül 2016

Kova Burcu Günlük Para Falı

Sizin tutumluluğunuz bazı sıkıntıları önleyemiyor. Ailedeki savurganlığı da önlemeniz gerekiyor. Alacaklarınızın tahsilinde yardıma ihtiyacınız olacak. Bir ahbabınızın maddi sıkıntılarına omuz vermeyi düşünüyorsunuz.
28 Eylül 2016

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

İşlerinizde yoğunlaşmanız nedeniyle aşk ilişkinizdeki ritmi yavaşlatmamalısınız. Bu ilişki sizin yaşamdaki ana mutluluğunuz, bunu unutmamalısınız.
28 Eylül 2016

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kiminle iletişimde bulunursanız bulunun kendinizi iyi ifade ettiğiniz için tüm ilişkileriniz sorunsuz yürür. Zevkli uğraşlara ve sosyal çevrenize odaklanırsınız. Dostlarınız ile vakit geçirir, sabahlara kadar sürecek uzun konuşmalar yaparsınız. En sıkıcı insanlar dahi moralinizi bozmaz, hayatı ve insanları oldukça güzel görürsünüz.
28 Eylül 2016

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar Saat 00:43 itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Ay, her türlü finansal konunun, ortaklaşa paylaşımların, eş veya iş ortağınızla ilgili meselelerin, bankalar, krediler, yatırım konularının titizlikle ele alınmasını gerektirir. Öyle aklınızın estiği şekilde hareket etmemelisiniz. Yararlı olanla olmayanı tespit edecek şekilde düşünmelisiniz. Saat 01:27 Ay-Mars görünümü, maddi konularda hiçbir şeyi göz ardı etmemeli, sizi zor duruma sokabilecek kararlardan uzak durmalıyız. Zaten siz de, yaşadıklarınızdan çok şey öğrendiniz.Saat 11:46 Ay-Venüs görünümü, çıkarlarımıza uygun şekilde hareket ederek, hem finansal hem de işimizle alakalı sorunları aşabiliriz.Saat 19:46 Ay-Neptün karşıtlık etkisi, gün boyu hukuk, devlet, bankalarla alakalı işler, ortaklarımız, eşimizle aramızdaki hesaplar, paylaşımlar, bölüşümler yormuş olmalı sizi.  İşte tam bu saatte, şöyle bir rahatlamak için insan kendisine zaman ayırmayı bilmeliyiz. Çünkü en büyük zenginlik huzurdur. Bu huzuru yaratmak da en azından bizim elimizde. Sakince hayatı kendi haline bırakmak ve içimizdeki çocukla el sıkışmak. Deneyelim mi ne dersiniz?Saat 22:13 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu yolculukların göstergesidir. Eşiniz-partneriniz veya dostlarınızla bir araya gelerek hoşça vakit geçirebilirsiniz. Genel olarak baktığımızda bu enerji size gelişim yönünde umut verir. Aşk hayatınız, çocuklarınız varsa onlarla olan bağınız güçlenir. Aşk baş köşenize oturur. İlişkiler gayet keyifli yürür.Saat 22:42 Ay-Satürn görünümü, ilişkilerimizi görüş farklılığımıza göre ele almaya neden olur. Bizim baktığımızda bir insanda önem verdiğimiz kriterler, belki de çevremizdeki az insanda mevcuttur. Herkesi hoşgörüyle karşılamak kolay değildir. Zaten bu görünüm, çevrenin üzerimizdeki etkisini vurgulayarak, mesafeli davranmaya neden olur.İşlerinizi arzu ettiğiniz şekilde düzenlemeniz ve huzurlu bir gün geçirmeniz dileğimle,
28 Eylül 2016

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yoluna koyduğunuz işler, dingin bir hafta geçirmenizi sağlayacak. Bugün gitmeyi düşünmediğiniz bir yere ısrarla davet edilebilirsiniz. Hiç ummadığınız şekilde hoş ve verimli bir ziyaret olabilir. Tutucu olduğunuz durumlar var. Sanki elinizde değilmiş gibi davranıyorsunuz. Oysa dün sırf bu yüzden yaşadığınız yanılgı hala aklınızda.
28 Eylül 2016

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortak bir şeyin paylaşımı söz konusu ise eşit dağıtmakta zorlanabilirsiniz. Hesap öderken bir taraftan diğerine hak geçmesi söz konusu olabilir. Para üstü alırken de dikkatli olup eğer büyük tutarlar mevcutsa mutlaka sayın.
27 Eylül 2016

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Büyük resme odaklanabilir ve kişisel evraklarınızı ve maddi durumunuzu yaşam tarzınıza göre geliştirmenin yollarını arayabilirsiniz. Maddi konularda özgün fikirleriniz olabilir, ama sağlıkla ilgili başlıklarda da alışılmadık methodlara da ilgi duyabilirsiniz. Sağlığınızı riske atabilecek yollardan kaçınmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatleri sürprizlere veya farklı hoşluklara açık, yeni şeyler denemek isteyebiliriz, ama gün genelinde boşlukta olan Ay nedeniyle kararsızlıklar, belirsizlikler veya halsizlik türünde durumlar ön planda. Neyse ki, fırsatlara açık, iyimser akabileceğimiz, göreceli olarak şanslı günlerdeyiz. Ay boşlukta olsa da değerlendirelim. Bugün Oğlak burcuna geçecek olan Mars, Kasım ayının ikinci haftasına kadar başarıya odaklanacağımız, hedeflerimize ulaşabilmek için yüksek gayret göstereceğimiz motivasyonu yüksek bir sürece işaret ediyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
28 Eylül 2016

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün endişe duyduğunuz konuları net görmekte zorlanabilirsiniz. Sizi yoran koşullar oluşacaktır. Ortaklı para konularında karar almak için uygun bir günde değilsiniz. Banka işlerinizi toparlamak için fırsatlar var. Maddi anlamda bağlayıcı koşullar oluşabilir. Sorumlu olduğunuz konularda tamamlanma içinde olabilirsiniz.
28 Eylül 2016

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Dua... Bugün haşır neşir olduğunuz konulardan bir tanesi dini inançlarınız. Kendinizi adeta bu konuya kilitlemiş gibisiniz. İbadet etmekten haz alacaksınız.
28 Eylül 2016

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiğiniz insanın uçarılılıkları sizi hayli üzecek. Özel hayatınızdaki karmaşayı atlatabilmek için enerjinizi işinizde yoğunlaştırın. Zira işlerinize şu sıralar çok önem vermeniz gerekiyor. Bu çabalarınızın karşılığını en kısa zamanda alacaksınız. Bugün radikal kararlar alabilirsiniz.
28 Eylül 2016

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ikili ilişkilerinizde muazzam fırsatlar elde edebileceğiniz, görüşmelerinizde şanslı olduğunuz ve yeni teklif ve davetlere açık olduğunuz bugün, beklediğiniz haberleri alabilir, iş ve özel hayatınızdaki görüşmelerden mutlulukla ayrılabilirsiniz. Gün içinde aile büyükleri ve patronlarla ilgili konularda güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken bir zaman dilimindesiniz.
28 Eylül 2016

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızın krizli alanlarını toparlamak için kafa yoracağınız bir gün deneyimliyorsunuz. Cinsel motivasyonunuzun yüksek olmasından dolayı bu tarz kaçamaklara yönelebilirsiniz.Ortaklık işlerden kazanımlarla ilgili fırsatları iyi değerlendirmeli maddi gelir ve kaynaklarla ilgili hedefleri gözden geçirmelisiniz. Sezgilerinizin sizi doğru noktalara taşıyabileceği somut düşüncelere sahip bulunuyorsunuz. Dolayısıyla düşünsel fırsatları değerlendirebileceğiniz bir gündesiniz. Ortaklaşa kazanımlar sayesinde duygusal güveninizi sağlamlaştırabilirsiniz.
28 Eylül 2016

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Ketum yönlerinizle, iş ortamlarınızda durumları idare etmeyi ve diplomasi yapmayı iyi becereceksiniz. Maddi konularda biraz dengeyi tutturmalı ve çok açılmamalısınız.
Reklamı Kapat