Kova Burcu Günlük Aşk Falı

22 Eylül 2014
İlişkiniz konusunda çevrenizdeki insanların çok etkisi altında kalıyorsunuz ve sevgiliniz bu konudan rahatsızlık duyuyor. İlişkiniz ile ilgili kararları kendiniz vermelisiniz.

Kova Burcu Günlük İş Falı

22 Eylül 2014
İş yerinizdeki çalışmalarla çevrenizdeki insanlara güven veriyorsunuz. Yakında amirinizden bir terfi haberi alabilirsiniz fakat bunun için daha çok çalışmanız gerekecek.

Kova Burcu Günlük Para Falı

22 Eylül 2014
Bugün para konusunda alacağınız bir haber sizi çok üzebilir. Soğukkanlı davranmaya çalışın ve olayı çözümleme yoluna gidin. Mantığınıza ihtiyacınız olacak.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

22 Eylül 2014
Bugün insanlarla ilişkinizde sorunlar çıkabilir. Bazı sözleriniz yanlış anlaşılabilir. Bu duruma dikkat etmeye çalışın.


Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Eylül 2014
Sorunlu ve sıkıntılı bir gün sizi bekliyor. Gün içinde duygularınız çok inişli çıkışı olacak. Öfkenizi kontrol etmekte zorlanacaksınız. Hayatınızla ilgili çok güzel gelişmeler olmasının yanında olumsuz gelişmeler de oluyor. Bu olumsuzluklar yaşadığınız olumlu şeyleri gölgeliyor.

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Eylül 2014
Sevgili Kovalar saat 07:33-18:53 arasındaki  Ay-Boşluk etkisi altında Pazar gününe adım atıyoruz.  Başkalarına fikirlerimizi kabul ettirmemiz kolay olmayabilir. Karşı tarafı da bir dinleyelim, görüşlerini alalım. Bir iş, bir proje üzerinde kimlerle çalışabiliriz, kimlerle bağlantıya geçmek gerekiyor bunları bir düşünelim. Hoşgörü ve tevazu her türlü sıkıntının ve problemin çözülmesinde sihirli bir anahtar gibidir. Saat 16:03 Venüs-Satürn görünümü, özel ilişki veya ortaklaşa iş amaçlı bir arada olduğumuz kişilerle alakalı konuları titiz bir şekilde ele almamızı sağlıyor. Burada hem çıkarlarımızın farkında olmamız hem de geleceğimiz söz konusu olduğu için bilinçli düşünmemiz lazım. İlişkiler kaybettirici değil kazandırıcı ve geliştirici olmalı. Bu noktalara  çok dikkat etmeliyiz. Ay-Başak burcu seyri saat 18:53 itibariyle başladığında, mali konular üzerinde dikkatlice duracağız. İlişkilerimizde mantığımız ön planda olacak. Soru işareti uyandıran hiç bir şeyden hoşlanmayacağız. Bazen endişeli olabiliriz. Ancak çözümcü bir bakış açısıyla hareket etmemizde yarar var. Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Eylül 2014
Eşinizle aranızda güçlü bağların oluşması sizin de hoşunuza gidecek. Yapacağınız çalışmalarda, onunla güç birliği içinde olacaksınız. Bugün, değişen para gündeminizi takip etmeli ve olayları istediğiniz gibi yönlendirmelisiniz. İstediğiniz performansı sağlama politikası içinde hareket etmeniz, size artı getirecek.

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Eylül 2014
Ruhsal çalışmalar, ibadete yönelmek, spritüel ve metafizik konular bugünlerde size oldukça yakın görünüyor. Bu konularda size eşlik edecek bir partneriniz varsa yolculuk çok daha sağlam olacaktır. Yol arkadaşı edinin.


Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Eylül 2014
İsteklerinizi doğru şekilde ve kibarca dile getirebilirseniz istediğinizi elde edebileceksiniz. Ancak, büyük vuruş için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bu hafta sonu, bazı girişimlerinizin, sağlığınızla ilgili konuların, ilişkilerinizin veya sizin ön plana aldığınız başlıklar her ne ise onların olumsuz taraflarına odaklanarak zaman kaybedebilirsiniz. Aslında her konunun olumlu tarafını görmek veya size her anlamda iyi hissettiren konulara odaklanmak enerjinizi yükseltmekle kalmayıp sizi motivede edebilir.

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Eylül 2014
Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.


Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Eylül 2014
DAHA önce yarım bıraktığınız işler varsa, bugün normal işlerinize ilave olarak karşınıza çıkabilir. Buda sizi bir hayli yoracak gibi.

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Eylül 2014
Gerilimsiz ve rahat bir gün. Amaçlarınıza rahatça ulaşabileceksiniz. Fakat çevrenizdekilerle inatlaşmayın. Bu tutumunuz onları çileden çıkarıyor. Herşeyi ben biliyorum havasından da vazgeçin. Karşınızdakilere de şans tanıyın. Yenilikler yapmanın vakti geldi de geçiyor bile.

Geçmiş Kova Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!