Kova Burcu Günlük Aşk Falı

14 Ekim 2015
İlişkiniz şu günlerde iyice duruldu. Fakat onunu hareketlendirmek için bir şeyler yapma niyetiniz de yok gibi.. Bu niyeti partneriniz gösteriyor. Siz ise, bu monotonluğu kabullenmiş görünüyorsunuz.

Kova Burcu Günlük İş Falı

14 Ekim 2015
Aranılan birisiniz. Bugünlerdeki çalışmanız sizi pek tatmin etmeyecek ölçüde ödüllendirilecek. Bundan hoşlanmayacak ve iş ilişkinizi ciddi bir şekilde sorgulayacaksınız.

Kova Burcu Günlük Para Falı

14 Ekim 2015
Harcamalarınız kısılmış haliyle bile çok fazla. Bunların birtakım ihtiyaçlardan kaynaklanmadığını biliyorsunuz. Para harcanacağı zamanlarda kendinizi denetleyemiyorsunuz.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

14 Ekim 2015
Arkadaşınız aşkını savunuyor. Siz ise onu neredeyse azarlıyor, yaşadığı ilişkinin bir sürü insanın üzüntüsüne neden olacağını söylüyorsunuz. Unutmayın, bu onun aşkı.


Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

14 Ekim 2015
Sonradan düzeltmekte çok zorlandığınız yanlışlar yapıyorsunuz. Bu özellikle arkadaş ilişkilerinizde çok göze çarpıyor. Çünkü kendinizi kuruyor, hatalı değerlendirmeler yapıyor ve olaylara sübjektif yaklaşıyorsunuz. Önümüzdeki günlerde sizi çok sevindirecek bir kavuşma yaşayacaksınız. Aile ilişkilerinde biraz daha vefalı olabilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Sevgili Kovalar, saat 03:06 itibariyle Terazi burcunda oluşacak Yeniay, sosyal yönden bizi başkalarıyla temasta bulunmaya davet ediyor. Farklı insanlarla tanışmak, güzel bağlantılar kurmaktan yanayız. Değişik bir şeyler yapmak istiyoruz. Ancak aklımız parasal konulara takılı. Her şeyin titizlikle gözden geçirilmesi, bütçenin düzenlenmesi şart. Yenilik iyi güzel de, finansal duruma bakmak gerekecek. Yeniayın işaretçilerinden Ay-Uranüs karşıtlığı, bizi özgür kılıyor. Her ne sıkıntımız varsa bunu aşabileceğimizi söylüyor. Merkür-Pluto görünümü ise, karşımıza çıkabilecek fırsatların göstergesi oluyor. Yeniayın, tüm dünyada barış, birlik ve beraberliğin tesis edilmesinde vesile olmasını diliyorum Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Fikirlerinizi anlatmakta zorlanmayacağınız, etkileyici konuşmalar yapabileceğiniz ve karşı tarafın da sizi dinlemeye eğilimli olduğu bir gündesiniz. İkna edici haliniz size çok şey kazandırabilir. Bu ikna edici günü, sizin için önemli konularda yapacağınız görüşmelerle değerlendirmenizde fayda var.

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

12 Ekim 2015
Kalıcı bir takım işlere adım atmak, girişim ve projelere niyet etmek, planlama yapmak için güzel bir gün. Kolay beğenen ve olayları oluruna bırakan insanlarla bir arada olamasanız da kusursuzu yaratma potansiyeliniz olacak.


Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Daha olumlu ve yapıcı bir tutum içinde davrandığınız için gelişmeler de olumlu olacak. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler son derece yoğun ve güçlü biçimde devam ediyor. Parasal konulara yönelik atılımlar yapabilirsiniz.

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Bugün geleceğinizle ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eğitim konusunda başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Gün içinde arkadaşlarınızla zaman geçirmek size iyi gelecektir. Yaşamınızı yönlendirmek için tekrar işlerinizi güçlendirebilirsiniz. Uluslararası konular gündeminizi meşgul edebilir. Akışta kalmaya çalışın.


Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Yavaş yavaş yenildiğinizi görüyor gibisiniz. Ancak yeni fikirlerde yaratabilir başarınızı kanıtlayabilirsiniz. Akademik açıdan buna uygunsunuz.

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

14 Ekim 2015
Bir dostunuza yardımınız olacak. Uzun süredir kafanızı kurcalayan bir konu sonuca ulaşacak. Maddi açıdan oldukça rahat bir döneme gireceksiniz. Yalnız daha evvelden yapmış olduğunuz harcamalarınız biraz yük getirebilir. Sevdiğinizle herşey yolunda.

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Gün içinde özel yaşamınızda mutluluk ve uyumun hakim olacağı, partnerinizle görüşmelerinizden olumlu sonuçlar alabileceğiniz, seyahat planı, spora zaman ayırmak ve eğlenceli aktivitelerde yer almak gibi düşüncelerde olacağınız keyifli bir zamandasınız.

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Uzak akrabalarınızdan duyacağınız bazı sözler canınızı sıkabilir. Eğitim ve yayıncılık alanında çalışanlar çok yakında sürpriz gelişmelerle karşılaşacaksınız. Fakat aceleci ve fevri davranışlarınızdan dolayı antipati toplayabilirsiniz.

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

14 Ekim 2015
Yaşamın dinamikleri daha fazla ilgi alanınızda, olayları sindirmek sizin için önemli olacak. Toplumsal konularda ve iş hayatınızda içinizden geldiği gibi davranmaya çalışmalısınız.

Geçmiş Kova Burcu Burç Yorumu