Kova Burcu Günlük Aşk Falı

28 Ağustos 2014
Doyurucu bir beraberliğin içindesiniz. Bunu daha da pekiştirme isteğinizi istek olarak bırakan bir engel görünüyor. Hayatın çok az insanın önüne koyduğu bir engel bu. Ama ilişkiniz bir katkıyı gereksindirmeyecek kadar hoş.

Kova Burcu Günlük İş Falı

28 Ağustos 2014
Aranılan, kolay kolay gözden çıkarılmayacak birisiniz. İş ilişkilerinizde büyük bir tatmin içindesiniz. Sadakat duygunuz fazla gelişmiş. Bir takım çelişkilerde haklı yönlerinizi göremiyorsunuz.

Kova Burcu Günlük Para Falı

28 Ağustos 2014
Denkleştirerek yaşıyorsunuz. Dost ilişkilerinde çok eli açıksınız. Bu yanınız övülüyor. Ama övenlerinizi iyi gözlerseniz bu dost kalabalığınızda bazı tasfiyelere gidebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

28 Ağustos 2014
Bazı yakınlarınızın her işine burnunuzu sokar olmuşsunuz. Sorunlarına eğildikçe sorun üretmelerine neden oluyorsunuz.


Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2014
Genel olarak isteksizlik içine gireceğiniz bir gündesiniz. Özellikle evinizle ve ailenizle ilgili çeşitli sorunlar gündeme gelebilir. Son derece enerjik olmanıza rağmen yoğun temponuz sizi yıpratabilir. İkili ilişkilerinizde yanlış anlamalar gereksiz gerginlikler olabilir. Çevrenizdeki fikir ayrılıklarından olumsuz olarak etkilenme ihtimaliniz yüksek olacaktır. Konuları daha sakin düşünmeli ve daha yavaş hareket etmelisiniz. Mantığınızla duygularınız arasında bocalayabilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ağustos 2014
Sevgili Kovalar  Çarşamba günümüz, saat 05:28-28 Ağustos saat 00:54 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında başlıyor. Bu zaman dilimi içinde,  planlarınızı titizlikle uygulamakta zorluklar yaşanabilir. Bir yerden başka bir yere ulaşmamızda gecikmeler yaşanabilir. Bu zaman süresince, düzenleme işlerinize ağırlık verebilir, hesaplarınızı gözden geçirebilirsiniz. Kısa süreli boşluk etkisi altında, düşünmeden kararlar vermeyelim. Saat 18:46 Venüs-Mars arasındaki mücadeleci, hırslı, tutkuları yükselten görünümün bir çok yansıması vardır. Birlikte gözden geçirelim. İlişkisinde aradığını bulmuş birlikte olmaktan zevk alan kişiler için bu görünüm, aşkla kucaklaşmanın, arzuyla birbirine sarılmanın işaretçisidir. Onlar bir arada olmanın ne kadar mutluluk verici olduğunu düşünürler. Birlikte büyür, gelişir ve hayata sarılırlar. Üretici düşünürler ve gelişimden yana kararlar alırlar. İlişkisinde sorun olanlar böyle bir görünüm altında, birbirlerini suçlayıp, kırıcı davranır, böylece günü kendilerine zehir ederler. Henüz yeni tanışanlar bu görünüm altında, cinsel anlamda birbirlerine yönelir ve aşkın haz duygusuna erişmekten zevk alırlar. İş meselelerinde bu görünüm, eğer hakkınız yeniyorsa, patronunuza baş kaldırmanıza neden olabilir. İş ortaklığı açısından bu görünümü ele alırsak, karşılıklı olarak hedef belirlenmesi, daha fazla kazanmak adına neler yapılması gerektiğinin saptanması yönünde olumludur. Ancak en başından her şeyin bir sözleşme altında konuşulmasında yarar vardır. Evlilik anlamında bir kararın verilmesi bu görünüm altında mümkündür. Ayrılmaya karar verenler için bu görünüm, zıtlaşmaları arttırıcı, tartışmaya yol açıcıdır. En ufak bir mesele dahi sorun çıkarır. Oysaki bir daha akıllıca durumu gözden geçirmekte yarar vardır. AŞK,YÜREĞİN SIRRI ve EN BÜYÜK SINAVIDIR ASLINDA….iremSU Yüreklerimiz her dem güzel sevgilerle mutlu olsun. Her şey gönlünüzce olsun. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ağustos 2014
Birlikte iş yaptığınız kişilerin yapısal yönleri sizi rahatsız etmemeli.. Bugün, paylaşımlarınızın gündeme gelmesiyle, ilginizi kişisel ilişkilerinize yönelteceksiniz. Arkadaşlıklar ve sosyal yaşam önem kazanacak. Fikirlerinizi yaşama geçirmek istiyorsanız, ani hareketlerden uzak kalmalısınız. Enerjinizi doğru kullanmalısınız.

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ağustos 2014
Bugünkü huzursu zluğunuzu aşmak için biraz gevşemeye gayret edin. Kimse size karşı değil ya da insanlar size kasıt olsun diye gayret etmiyorlar. Birlerine laf yetiştirmek telaşı yerine birlik olup üretkenliği artırın.


Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ağustos 2014
Ortamın gerilebileceği veya hoş olmayan durumlara açık birkaç gün. Rahatlatıcı aktivitelere yönelmeli ve mizah anlayışınızı ve de esnekliğinizi asla kaybetmemelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin bazı tavırları, düşünceleri, tepkileri veya yaşam tarzları hakkında olumsuz düşüncelere sahipseniz veya bu türlü şikayetleriniz varsa, bu fikirlerinizi ya da eleştirilerinizi dile getirmeniz durumunda, karşı taraf da aynı şiddetle veya daha kuvvetli reaksiyon gösterebilir. Benden uyarması Niobe’ce!

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ağustos 2014
Bugün ani ve heyecanlı gelişmelere karşı hazırlıklı olun. Özellikle iş ve para konularında çalışkan ve dikkatli olmanızı gerektirecek durumlarla karşı karşıya geleceksiniz. Gelişmeleri lehinize çevirmekse sizin elinizde olacak. Kendinizi korkuya ve endişeye bırakmak yerine daha soğukkanlı ve planlı hareket etmeye çalışın.


Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ağustos 2014
CEVAP beklediğiniz kişiler ısrarla bundan kaçınabilir. Üstlerine gitmeyin geçen her saat lehinize gelişiyor. Kıymetli olan siz olacaksınız.

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ağustos 2014
Yeni iş projeleri yapacaksınız. Bunların hepsi bol kazançlı ve önemli işler. Şansınız açılıyor. İşte hayatta olumlu düşünmenin yararları. Dengenizi koruyabilirseniz çabalarınızın karşılığını almamanız için bir neden yok. En büyük zaafınız terazinin dengelerini eşitlemek.

Geçmiş Kova Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!