Kova Burcu Günlük Aşk Falı

29 Mart 2015
Sizin bu ilişkide hep sorgulayan taraf gibi bir tavrınız var. Aynı coşkuyu yaşamıyorsunuz nedense. İkinize de çok yakın olan arkadaşlarınız bu konuda sizi suçlu buluyorlar.

Kova Burcu Günlük İş Falı

29 Mart 2015
Çok yoruluyorsunuz. Kendinizi daha az yormak için aldığınız kararlar işe yaramadı. Bazı sorumlulukları üzerinizden atmalısınız. Kötü bir organizasyonun kahrını siz çekiyorsunuz.

Kova Burcu Günlük Para Falı

29 Mart 2015
Hafta sonuna doğru sizi kısmen rahatlatacak bir para girişiniz var. Önemsemediğiniz küçük harcamalar bir araya toplanınca insanı sarsacak boyutlara ulaşabiliyor. Biraz daha sakınarak harcamalısınız.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

29 Mart 2015
İlk başta size çok sempatik ve güvenilir gelen birisi sonradan sizi hayrete düşürecek zaaflarını bir bir sergileyecek. Buna hazırlıklı olmanız gerekiyor.


Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mart 2015
Statükocu özelliğinizden şikayetçi arkadaşlarınız var. Bugün sürpriz bir ziyaretiniz olabilir. Hiç beklemediğiniz anda, hiç beklemediğiniz birisi kapınızı çalabilir. Bazı sorunların üzerine gereğinden fazla gidiyorsunuz. Bu davranışınız o sorunları biraz daha büyütüyor. Yakın bir arkadaşınızla bugünlerde bir küskünlük içine gireceksiniz.

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mart 2015
Sevgili Kovalar Pazar günümüz  saat 08:48 itibariyle  Ay-Aslan geçiş etkinliğiyle başlıyor ve ilişki meselelerinde partnerinizin size, sizin de ona olan bakış açınıza göre şekilleniyor. Bekar bir Kova, kendini ifade edebilen, güçlü, cömert yaradılışta olan bir kişiye ihtiyaç duyabilir. Evli Kovalar, eşlerinin ilgili davranmasını beklerler. Yalnız Kovalar sosyal ilişkilere önem vererek,   kafalarına uygun bir kişiyle tanışma fırsatı bulabilirler. Kendisini gizleyen, sürekli bencil davranan bir kişiyle anlaşmanız bugün pek kolay olmaz. Ancak şu da var. Kovalar üstlerine fazlaca düşülmesinden pek hoşlanmazlar. Eğer yeni tanıştığınız kişi böyle birisiyse, gün içinde onu uyarmanız mümkündür. Ay-Aslan geçiş günlerinde hiçbir şey için zorlanmaya gelemeyiz. Bütün bir hafta çalışıp çabaladıktan sonra kafamız rahat etsin isteriz. Birkaç arkadaşımızla bir araya gelip konuşmak, güzel görünmek, ilgi toplamak bizi rahatlatabilir. Mutlu, huzurlu ve aktif bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mart 2015
Atılımlarınızı arka arkaya gerçekleştireceğiniz özel günlerden birindesiniz. Anıların değerini bilen biri olarak, geçmiş konuların aklınıza takılmasıyla, yaşamınızı sorgulamak zorunda kalacaksınız. Evinizle ilgili harcamaların gündem kazanmasıyla, bütçenizi yeniden dengelemelisiniz. Kendinize her konuda güveniyorsunuz.

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mart 2015
Kendinizi yoracağınız, özellikle de fiziksel olarak zora sokacağınız işlere yönelmeyin bugün. Şartları fazla zorlama ve bu nedenle de kendinize zarar verme riskiniz var. Görünmez kazalara karşıda biraz daha tedbirli olun.


Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mart 2015
Başkalarının fikirlerine önem vermeniz, mesafeli ilişkiler kurmaya çalışmanız çok güzel, ama bazen kibarca sorarak ilerlemek yerine kendi fikirleriniz doğrultusunda ilerlenmesini sağlamak daha yararlı sonuçlar doğurabilir. Bugün bu konu üzerinde daha fazla durmanız gerekebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs Jüpiter karesi herşeyin fazlası demek ve keyif arayışlarını arttırmamıza, aşırı yeme içme, aşırı alışveriş, fazla harcama, abartılı konuşmalar, abartılı sporlar biraz da kibir(!) ?) türünde eğilimlere neden olabilir tüm hafta sonu. Kısaca, eğlenmek istiyoruz güzel, ama abartmazsak iyi olur derim Niobe’ce. Bir diğer konuysa, Yengeç burcundaki, millet, ülke, aile ve hayatımızdaki kadın figürlerini temsil eden ay. Ailevi veya ülkeyle ilgili konularda hassaslaşabiliriz ya da hassasiyet gerektiren konular ortaya çıkabilir. Ay’ın, Uranüs Pluton ve Mars la kuracağı olumsuz açılar sabah saatlerinde ikili ilişkilerde gerilimlere, ani tepkilere, ani kararlara, tartışmalara; cumartesiyi pazara bağlayan saatlerde ise, dikkatsizliklere bağlı sakarlıklara ve ufak tefek kazalara neden olabilir. Öfkeli, provokatif kişilerden, tartışmalı ortamlardan ve tehlikeli haraketlerden kaçınmakta fayda var. Ay-Merkür üçgeninin etkisiyle ise, akşam saatlerinde güzel diyaloglar kurabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mart 2015
Oldukça karışık etkiler söz konusu. Terazi burcundaki Güneş’in desteği özellikle eğitim, yabancılar ve yurtdışına ait konularda size yeni açılımlar getirmekte. Yabancılarla ilgili ortaklıklar ya da düşünsel açıdan kendinizi geliştirebileceğiniz fırsatlar mümkün. Bu arada iş ortamında daha yorucu koşullar gündeme gelebilir. Bu dönemde fiziksel açıdan kendinizi daha gergin bulabilir ve eldeki işlere konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. Düşüncelerinizi dengede tutmaya bakın. Bazı fikir ayrılıkları yüzünden çatışabilirsiniz.


Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mart 2015
Oldukça sabırlı olmanıza rağmen, bugün sabırsız bir gününüzdesiniz. Yakın çevrenizin etkisinden kurtulamıyor ve onların her söylediğini bir an önce uygulamak istiyorsunuz.

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mart 2015
İletişimci yönünüzün aniden köreleceği bir gün geçirmeniz mümkündür. Kendinizi dış dünyadan soyutlayarak yalnız başınıza kalabilir, işlerinizi bile gizliden gizliye yürütmeye başlayabilirsiniz. İnsanların sizi kabuğunuzdan çıkarmaları zor olabilir.

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mart 2015
Bugün eğitimler, yolculuklar, yurtdışı bağlantılı işler konusunda olumlu bir günde olsanız da, ilişkilerinizde problemlerin ön plana çıkabileceğini, aile büyükleri ve patronlarla da sorun yaşayabileceğiniz bir zamandan geçmektesiniz. Maddi konularda borç alıp vermemeye özen göstermeniz gereken bir gündesiniz.

Geçmiş Kova Burcu Burç Yorumu