Kova Burcu Günlük Aşk Falı

29 Mayıs 2015
Yakın dostların düşünceleri yarar getirebilir, ciddiye almaya değer. Aşkı bütün yoğunluğuyla yaşamak istiyorsunuz, ama çeşitli etkilenmelerin tek sorumlusu partneriniz değil.

Kova Burcu Günlük İş Falı

29 Mayıs 2015
Önümüzdeki günlerde uzun yolculuklar ve umut verici görüşmeler olabilir. İş hacminizi genişletmek istiyorsunuz. Kurmaya çalıştığınız ilişkilerde, aceleciliğinize yönelik güvensizlikler var.

Kova Burcu Günlük Para Falı

29 Mayıs 2015
Alım satım konularında çok çeşitli seçeneklerle karşılaşabilirsiniz. Abartılı fikirler sizi hatalı düşüncelere sürükleyebilir. Çevrenizde birtakım elemeler yapmanız gerekiyor.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

29 Mayıs 2015
Kimi konularda çok gözü peksiniz. Bu, son zamanlarda elde ettiğiniz huzuru kaçırmanıza neden olabilir.


Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2015
Mutlu olmanız gereken bir dost kalabalığı içindesiniz. Bu kalabalığın içindeki ortak sorunlar, ortak sevinçler yabana atılır zenginlikler gibi görünmüyor. Yakında alacağınız bir haber bazı dengeleri alt üst edebilir. Birtakım köklü değişiklik istekleri içine girebilirsiniz. Sabrınızı sınadığınızı düşünüp ilgisiz kalmaya çalıştığınız konu, yanlış donelerle sizi yanıltabilir.

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2015
Sevgili Kovalar saat 00:24  Ay-Mars olumlu görünüm etkisi altında Cuma günümüz başlıyor. Bu enerji, çevrenizde olup bitenleri, aşk hayatınızla ilgili meseleleri mantıklı bir şekilde ele almanızı sağlar. Kısa bir seyahat düşünebilirsiniz. Yeni birileriyle tanışabilirsiniz, aktif bir şekilde hareket edebilirsiniz. Ancak geri hareket dönemindeyiz. Yepyeni bir karar vermeden önce, tekrar gözden geçirmeliyiz. Saat 07:10  Ay-Pluto mücadeleci görünümü,  kendinizi ve inandığınız tüm değerleri savunmak ihtiyacınızı yükseltir. Tüm isteğiniz gücünüzü kanıtlayacak bir fırsat, bir şanstır. Bazı insanlara altın tepsiyle sunulanları, zorlukla elde etmek sizi yormaktadır. Böylesi özel ve farklı bir insanın sisteme boyun eğmesi yanlışlık, haksızlık diye içinizden geçirirsiniz. Saat 09:24 Ay-Jüpiter olumlu görünümü, karşı cinsle temasın güçlendiği, sevdiğiniz kişiyle beraber olmanın rahatlatıcı etkisini bu enerji sayesinde hissedersiniz. Yeni bir tanışma veya bir mesele üzerinde partnerinizle konuşmak gibi durumlarda bilinçli olmak faydalıdır. Saat 10:19  itibariyle ikinci kez gerçekleşen, Merkür-Neptün görünümü,  izlediğiniz veya düşündüğünüz her şeyi bir daha gözden geçirmeniz demektir. Aklımız başımızda olmalıdır.  Yaşam tek düze değil biliyorsunuz. Sürekli farklı insanlarla, olaylarla karşılaşıyoruz. Ancak bilinçli olursak, kimsenin bizi yanıltmasına izin vermeyiz. Saat 15:17 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, kendinizi başkalarına daha farklı şekilde ifade edebilme gücümüzün işaretçisi yaratıcı tarzda ifade edebilecek gücünüz yüksek. Ne istediğinizi biliyorsanız gayet hızlı biçimde ilerleyebilirsiniz. Ancak dış seslere, insanlara da kulaklarınızı kapatmayınız. Tarafsız davranmayı bildiğiniz sürece el üstünde tutabilirsiniz. Saat 23:20-30 Mayıs saat 12:33 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Bu süreçte planlarınızı mantık süzgecinden geçirmekte yarar var. Sorumluluklar önemli.  Acil kararlardan kaçınınız. Siz hayatınızı düzene sokmak istiyorsanız, önce buna kendinizden başlamalısınız. Yetersiz olduğunuz konular üzerinde tekrar düşünmekte yarar var. Niyeti güzel, yüreği sevgi dolu insanlarla karşılaşmamız dileğimle,


Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2015
Detayların ön plan çıkmasıyla bazı incelikler önem kazanacak. İşinizle ilgili hoşunuza gitmeyen sorunlar gündeme gelecektir. Başarı sizin için çok önemli bir duygu ve bugün, çevresel ilişkilerinizde aynı enerjiyi görmek istiyorsunuz. Hırslarınızı yeniden yapılandırmak zorunda kalabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2015
Bugün değişime açık olmak, diğer insanların görüşlerine de kulak vermek, size uygun olmayanlarına da esnek yaklaşabilmek, farklı olan bilgi ve yöntemleri denemekten kaçınmamak sayesinde verimli bir gün geçireceksiniz.


Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2015
Bazı konularda önünüze geçebilmek veya amaçlarınıza ulaşmanızı engellemek imkansız gibi görünüyor. Bugünlerde, bu anlamda önünüzde duran herkesi itebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Terazi burcundaki Ay’ın gece saatlerinden itibaren öğle saatlerine kadar biraz zorlayıcı etkisi mevcut. Bu durum ikili ilişkilerimizde gereğinden fazla net konuşmaları gündeme getirebilir. Açık sözlü olmanın da bir sınırı olabileceğini hatırlamanızda fayda var derim Niobe’ce. İkili ilişkilerimizde beklentilerimiz artabilir veya ilişkilerimizden dersler çıkartabilir, ikili ilişkilerimiz kanalıyla bilgi ve tecrübe edinebilir ya da bugünlerde kuracağımız ilişkilerin ileride faydasını görebiliriz. Ancak, dalgınlıklar, unutkanlıklar, kafa karışıklıkları, karışık düşünceler, konsantrasyon bozuklukları veya halsizlik ya da isteksizlik gibi ruh hali haftabaşından beri olduğu gibi birkaç gün daha devam ediyor bilginize… Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2015
Sabah saatlerinde yaratıcılığınızı kullanmak isteyeceğiniz işlere yönlenebilirsiniz. Gün içinde aşk hayatınız ön plana çıkabilir. Kendinizi rahatça ifade edeceğiniz yerlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Öğleden sonra daha radikal tarafınız ortaya çıkabilir. Sorumlu olduğunuz konuları ihmal etmeyin. Gün içinde planlı olmanız işlerinizi kolaylaştıracaktır.


Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2015
Şansınızın size yardım edebileceği bir döneme gireceksiniz. Yine de işinizi şansa bırakmayın. Planlarınızı takip edin ve spekülasyondan uzak durun.

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2015
Parlak bir dönem başladı ama siz yine memnuniyetsizsiniz. Çünkü herzaman olduğu gibi şimdi de elinizdekilerle yetinmiyorsunuz. Bu nedenle güzel şeylerin de tadına varamıyorsunuz. Sevdiğinize biraz zaman ayırmanızda fayda var.

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2015
Gün boyunca çocuklarınızla ilişkileriniz ve özel yaşamınızdaki keyifli zaman vurgulanırken, yeni flört teklifleri alabilir, devam eden ilişkinizde partnerinizle mutlu bir gün geçirebilir, gezebilir, eğlenebilir, tatil planları geliştirebilirsiniz. Yaptığınız işleri en iyi şekilde tanıtabileceğiniz bir zaman dilimindesiniz.

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2015
İş ve mesleki konularda özellikle yavaş ve sakin davranmakta yarar var, yanılgılar, yanlıs kararlar, alınganlıklar yapabilirsiniz. Veya size her şey bir şekilde rahatsız edici gelebilir, batabilir. Ama bu etki geçici. Değerli eşyalarınızı bir yerlerde unutmamaya özen gösterin.

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2015
Bugün, riskli işlerden kaçının. Parasal konularda belirsizliklerinizi iyi tespit edin ve planlı ilerlemeye çalışın. Aşk, çocuk ve eğlence harcamalarınız fazla olabilir. Parasal konularda yanılgılardan uzak durun.

Geçmiş Kova Burcu Burç Yorumu