Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
30 Temmuz 2016

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Duygularınızı içten yaşamanıza ve iyi ifade edebilmenize rağmen mantıksal yaklaşımlarda bulunmaktan vazgeçmiyorsunuz. Sevgilinizin duygusal bir yapıya sahip olması nedeniyle onunla bu konuda bir çok kez tartışmaya giriyorsunuz.
30 Temmuz 2016

Kova Burcu Günlük İş Falı

Bugün daha çok ilgilendiğiniz ve zevk aldığınız işlerle ilgileneceksiniz. Bu çalışmaları sevmediğiniz insanlarla ortak yapacaksınız fakat yine de bu durum keyfinizi bozmaya yetmeyecektir.
30 Temmuz 2016

Kova Burcu Günlük Para Falı

Bugün daha çok beklemediğiniz masraflarla karşılaşabilirsiniz ve sizi rahatsız edecek harcamalar ortaya çıkabilir. Maddi konularda planlarınızın dışına çıkmanız gerekse de genel anlamda huzurlu bir gün geçireceksiniz.
30 Temmuz 2016

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün çevrenizdeki insanlara bazı dikkatsiz hareketlerde bulunabilirsiniz ve bu yüzden zaman zaman gergin anlar yaşayabilirsiniz.
30 Temmuz 2016

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kafanız çok dalgın olabilir. Bazı sorunlarınızı kimseye açamıyor ve kendi başınıza çözmek istiyorsunuz. Bir konuda kararsızsınız ve bu konu sizi ve geleceğinizi çok etkileyecek bir konu. İyice düşünmeli ve güvendiğiniz insanlardan fikir almalısınız. Öğle saatlerinde sürpriz bir gelişme yaşayabilirsiniz. Bu gelişme olumlu olacaktır.
30 Temmuz 2016

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar 30 Temmuz- 30 Ağustos tarihleri arasında Başak burcunda düz seyirle ilerleyecek ve 30 Ağustos tarihinde gerileyecek. Ben bu yorumda düz seyir hakkında sizi bilgilendireceğim. Bu dönemde, detaylara bilhassa önem vereceğiz. Özellikle finansal konularla ilgili titizlenme zamanıdır. Nasıl bir yatırım düşünüyoruz, ne gibi ödemelerimiz var, kimlerle aramızda bir bölüşüm söz konusu ve durumumuz nedir, buna bir bakacağız. Gelir-gider dengemizi bir muhasebeci gibi hesaplamamız, kendi müfettişimiz gibi vergilerimizi ihmal etmememiz, parasal ilişkilerimizi kontrol etmemiz gerekiyor. Piyasanın durumu çok önemli. Eğer bir alım-satım işimiz varsa, bunu hafife almadan, akıllıca yönetmek lazım. Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,
30 Temmuz 2016

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi yalnız hissetmek istemediğiniz için, iş arkadaşlarınızla aynı zamanda sıkı dostluklar kurmak istiyorsunuz. Bugün, hırslı yönlerinizi, çevresel değişimlerle birleştirmelisiniz. Arkadaşlarınızın zeki olmasından hoşlanıyor ve akıllıca seçimler yapıyorsunuz.Duygusal veriminizi, doğru kişilerle birlikte çalıştığınız zaman alıyorsunuz.
30 Temmuz 2016

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi anlamda atılımlar yapmak, işinizde parlamak istiyorsunuz. Uzun bir süredir ise işler istediğiniz gibi gitmiyor. Öyle sıkıntılar yaşadınız ki günü kurtardığınıza sevinir oldunuz. Para biriktirmek bir yana kenara koyduğunuz paraların hepsini harcadınız. Fakat bugünden itibaren maddi anlamda fırsatlar elde edeceksiniz.
29 Temmuz 2016

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızı düşünmeden ifade etmeniz durumunda duygusal davranarak hata yapabilirsiniz. Meslektaşlarınız, iş arkadaşlarınız, geleceğinizi etkileyebilecek kişiler veya partnerlerinizle ilişkilerinizde gerçekçi olmanız gerekiyor. Başkalarına yardım etmenin faydasını görebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günün ilk saatleri daha rahat olmakla birlikte, gün içerisinde engellenmişlik hissi, gecikmeler, ertelemeler, blokajlar sabırlı olmayı gerektirebilir ya da gergin hissedebiliriz. Akşam saatlerine doğru ise, yanıltıcı kişiler, aldatıcı etkiler ve yanılsamalar dikkatli olmayı gerektirebilir. Aynı zamanda ani kararların ve hızlı düşünmenin bize zarar verebileceği, yanlış zamanda yanlış şeyler söylememeye, tartışmalı ortamlardan kaçınmaya ve yolculuklar esnasında dikkatli olmaya çalışmamız gereken günlerdeyiz. Bu konu ve bu gece geri hareketine geçen Uranüs’le ilgili çok daha detaylı yazımı Pazartesi günü ele almıştım. Arzu ederseniz internet sayfalarımızdan okuyabilirsiniz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
30 Temmuz 2016

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaratıcı alanda, hobilerinizle ilgili konularda çok daha hareketli olabilirsiniz. Aşkta da mutlu olabileceğiniz güzel gelişmeler mümkün.
30 Temmuz 2016

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Konuşmak yerine işinize yoğunlaşmalısınız. Başarı elde etmek istiyorsanız, gereksiz diyaloglardan uzak durun. Aksi halde eleştiri ya da şikâyetlere maruz kalabilirsiniz.
30 Temmuz 2016

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi yorgun hissedeceksiniz. Üstüne üstüne gitmeyin. Birazcık dinlenmeyi deneyin. Beslenme alışkanlığınıza bir göz atın. Karbonhidrat ve et ağırlıklı besleniyorsunuz. Bu da kilo almanıza neden oluyor. İş hayatınızda karşılaştığınız tersliklerden büyük bir bölümü çözümleniyor.
30 Temmuz 2016

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca yetenekleriniz ve değerlerinizle hem iş hayatınız hem de özel yaşamınızda öne çıkarak, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, aileniz ve sevdiklerinizle keyifli etkinlikler düzenleyebilir, sevildiğinizi daha çok hissedebilir ve maddi konularda fırsatlar elde edebilirsiniz. Akşam saatlerinde ilişkilerde yanlış anlaşılmalara dikkat etmelisiniz. Mide ve hazım problemleri hissedebilirsiniz.
30 Temmuz 2016

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Tembellik edilebilecek bir hafta sonu gününü hak eden burçların başında geliyorsunuz. Çocuklarınızla da ilgilenebilirsiniz. Ancak akşam saatlerine doğru sağlığınızı zinde tutmak için teknikler belirleyebilirsiniz. Bol bol su tüketmelisiniz. Uzun bir banyo yapabilir, cildinizi nemli tutabilir ve suyun tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz. Ruhsal ve bedensel bir rahatsızlığınız mevcutsa bunun olumlu hale gelmesi için çaba göstermek için olumlu enerjilere sahipsiniz. Arkadaş çevrenizden birisinin enerjinizi aşağı çekmesi mümkün gözüküyor.
30 Temmuz 2016

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür, ortaklaşa para konularında kafanızın çözüme yönelik çalışmasına neden olacak. Kredi ya da borç almak istiyorsanız, bugünden sonra harekete geçebilirsiniz.
Reklamı Kapat