Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Mayıs 2017

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Hafta sonunda sevgilinizin planlarını alt üst etmeniz onu biraz üzmüş görünüyor. Bugün elinize onun gönlünü almanız için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Değerlendirebilirsiniz konu hiç büyümeden kapanabilir.
27 Mayıs 2017

Kova Burcu Günlük İş Falı

Henüz her konuyu sizinle paylaşmaya niyeti yok gibi görünen insanlar, sabrınızdan etkileniyor. Çabalarınız yakında parlak teklifler almanıza neden olabilir. Eskiden birlikte çalıştığınız bir arkadaşınız, bugünlerde sizden yardım isteyebilir.
27 Mayıs 2017

Kova Burcu Günlük Para Falı

Pek de yakınınız olmayan biriyle yaşadığınız bir para tartışması bugün yeniden açılacak gibi. Herkes sizin ne kadar haklı olduğunuzu biliyor olsa da uzlaşmacı tavırlar puanınızı arttıracak.
27 Mayıs 2017

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Yapıcı eleştirilere açık olmanız gerekecek. Biraz sabırlı olmanız gereken bir gün.
27 Mayıs 2017

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Biraz planlı olursanız, yakınlarınızla yararlı birtakım iş birlikleriniz olabilir. Zaman zaman başınıza buyruk kararların aşamasına geliyorsunuz, fakat uyarılara duyarlı oluşunuz sizi riskten koruyor. Bugün yine bu tür davranışlar gündeme gelebilir. Gerçekleştirmek istediğiniz pek çok projeniz var. Küçük küçük projeler de yaşamınızı doldurabilir.
26 Mayıs 2017

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar, Saat 12:27 Ay-Jüpiter görünümü, başkalarıyla nazik uyumlu ve olumlu şekilde anlaşmanın işaretçisidir. Kendinizi gayet iyi hissedersiniz. Bir işi başarmanın, güzel bir şeyler yaşamanın zevkine varırsınız. Saat 13:26 Ay-Neptün zorlu görünüm etkisinde, aşka ne kadar açık, değişime ne kadar hazırlıklı biri olsanız da, düşünmeden karar vermeyiniz. Sosyal ve iletişime dönük Kovalar için biraz huzursuzluk, gergin konuşmalar gün içinde söz konusu olabilir. Saat 22:50 Ay-Venüs görünümü, sizi bir hayli aktif edicidir. İşlerinizi çabucak halledersiniz ve aşkta ateşli tavırlarınız, karşı cinsi etkilenmenizi sağlar. Gün boyunca kolaylıklar sizinle olsun. Arzu ettiklerinizle karşılaşmanız dileğimle,
26 Mayıs 2017

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yolunda gitmeyen gelişmeleri onarmak için bugün fırsatların var. Hayata olan yaklaşımın eskisinden çok farklı.
26 Mayıs 2017

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sadece mantığınıza güveniyor ve düşüncelerinizden taviz vermek istemiyorsunuz. Sizinle aynı tarzda düşünen kişilerle yaptığınız görüşmelerden büyük keyif alacaksınız.. Güven duygusunun çok önemli olduğunu biliyorsunuz..
26 Mayıs 2017

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Tepkilerinizi daha sınırlı bir şekilde gösterin. Çabuk oluşan çelişkilere karşı daha kararlı durun.
26 Mayıs 2017

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün duygusal dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Aşkta yorucu konular gündemde olabilir. Çocuklarınızla ilgili konular sizi oyalayabilir. Sevdikleriniz için harcama yapabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönelebilirsiniz. Gün içinde kısmetli durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda teklifler gündeme gelebilir.
26 Mayıs 2017

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı harekete geçirecek ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayacaksınız. Çocukluk günlerinizi ve eski davranışlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Eski dostlarınızla aranızdaki ilişkilerin değiştiğini düşünüp iş arkadaşlarınızın ve büyüklerinizin sizi ciddiye almalarını isteyeceksiniz. Önemsediğiniz kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz.
26 Mayıs 2017

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sağlık sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Yataktan kalkmak istemeyeceksiniz. Fakat unutmayın çalışmadan hiçbirşeyi halledemezsiniz. Sevdiğiniz de bu duruma çok üzülecek ve en büyük destek ondan gelecek. Sonunda iyi olacaksın.
26 Mayıs 2017

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınız açısından parlak, keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizi gösterebileceğiniz ve yaptığınız her şeyle ve attığınız her adımla dikkat çekebileceğiniz bir günde olabilirsiniz. Keyifli, eğlenceli konu ve aktivitelere zaman ayırabilirsiniz.
27 Mayıs 2017

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Hafta boyunca aktif çalışma koşulları sizi bir hayli yormuş olmalı. Haftanın son iş gününü geride bırakırken artık eğlenmeyi hak ettiniz. Yeni gruplara dahil olmak, network ağlarının yardımıyla yaratıcılığınızı geliştirmek, özgür ruhunuza saygı gösteren sevgilinizle maceralara atılmak için gökyüzündeki Ay sizden yana! Ayrıca piyango bileti alabilir ya da çocuk sahibi olanlar tüm aileyle puzzle yapmanın keyfini çıkarabilirler.
26 Mayıs 2017

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal hayatınızdaki işlerinizin yoğunluğu nedeniyle ailenize verdiğiniz sözleri tutmanız zor olabilir. Ailenizle daha fazla ilgilenmek isteyeceksiniz. 
Reklamı Kapat