Kova Burcu Günlük Aşk Falı

24 Temmuz 2014
Bugün sevgilinizle beraber vakit geçirmek için büyük istek duyacaksınız. Onunla zaman geçirmek için bugün bazı planlarınızı erteleyebilir ya da randevularınızı iptal edebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük İş Falı

24 Temmuz 2014
Bugün çalışma hayatınızda bazı güçlüklerle karşılaşmanız muhtemel. Fakat bu güçlükleri aşmanın yolunu bulacaksınız. Bugün gün sonunda bütün işlerinizi halletmenin verdiği haz ile iş yerinizden ayrılacaksınız.

Kova Burcu Günlük Para Falı

24 Temmuz 2014
Parasal açıdan şanslı bir gününüzdesiniz. Bugün harcama yapmak konusunda içinizde büyük bir istek olacak. Elinize geçecek bir miktar para ile bu isteğinizi gerçekleştirebileceksiniz.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

24 Temmuz 2014
Tasarruf etmeyi öğrenmelisiniz. Elinize geçen parayı hemen tüketmeniz maddi durumunuzu bozabilir.


Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Temmuz 2014
Sağlığınızla ilgili bir takım şüpheleriniz var. Bu şüpheleriniz sizin endişelenmenize sebep oluyor. Endişelenmek yerine doktora görünmeyi denemelisiniz. Bugün duygusal olarak kendinizi yalnız hissedeceksiniz. Sevdiğinizle ya da güvendiğiniz arkdaşlarınızla konuşmak dertleşmek isteyebilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Temmuz 2014
Sevgili Kovalar, saat 05:59 itibariyle etkili olan Ay-Yengeç burcu seyri Perşembe günü boyunca bizleri güçlendiriyor. İnancımızı ve hayata olan güven duygumuzu onarıyor. Ailenin önemini, sevdiklerimize olan hislerimizi ve duyarlı yönlerimizi vurguluyor.  Gönlümüzün derinliklerinde sevilmeye olan ihtiyacımız belirgin hale geliyor. Saat 14:09 Venüs-Neptün arasındaki olumlu görünüm sayesinde iç huzurumuzu temin edebilmemizi kolaydır. Hayatımızda neyi önemsiyor, neyi merkez alıyorsak gün boyunca bu meseleler üzerinde hassasiyetle durabiliriz. Maddi  ve manevi sahip olduklarınız sizi tatmin etmiyorsa, üzülmeyiniz. Çünkü bu görünüm sayesinde kendimizle barışıklığımız yükseliyor. Saat 20:42 Ay-Venüs kavuşumu,  hayata, ilişkinize, iş hayatınıza, sevdiklerinize tümüyle güven içinde olma arzunuz bir hayli ön plandadır. Değerlerinize zarar gelmesinden çekinirsiniz. Saat 23:44 Güneş-Jüpiter kavuşumu, ilişkinin olumlu yönde gelişimi anlamında gayet faydalı tesirdir. Kimileri için, yeni bir beraberliğin doğuşudur. Partnerinizle ortak bir amaç ve hedefe doğru yol almanın işaretçisidir. Genel olarak böyle bir görünüm, bir ilişkinin gelişimi, büyümesi, serpilmesi yönünde gayet yararlı olup, keyiflendiricidir. Eğer bir problem varsa, bunları düzeltmenizde, yeni bir pencereden hayatı ele almanızda yardımcıdır. Bir evlilik kararı veya bu yönde alınacak bir teklifin de göstergesi olabilir. Arkadaşlarınızdan destek görmenizde, toplumsal ilişkilerinizi kuvvetlendirmenizde de size ışık olabilecek güçtedir. Gönlünüzden geçen her ne varsa, olumlu şekilde sizi güçlendirsin. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Temmuz 2014
Hiç kimsenin cesaret edemeyeceği riskleri göze alacaksınız.. Akıcı konuşmalarınızla karşınızdakilere savunma olanağı vermeden etki altına alıyorsunuz. . Fikirlerinizi beğenmeyenlere karşı ani tepkiler vermeyin. Aslında sizinle aynı düşünceyi paylaşacak kişilerle birlikte bir grup yapabilirsiniz. Kendinize güveniyorsunuz.

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Temmuz 2014
Doğal becerilerinizi işe yan- sıtma şansı elde edeceksiniz bugün. Yapabilen var mı diye gelen sorulara farkında olmadan el kaldıracaksınız. Pek çoğuna göre özveri gibi görünen çabalar size takdir ve de kazanç getirecek.


Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Temmuz 2014
Bazı konularda harekete geçmenizin beklenmesi sizi biraz sinirlendirebilir. Eviniz, aileniz veya sahip olduğunuz şeyleri korumak için daha fazla gayret göstermeniz gerekebilir. Sektörünüzde ihtiyaç duyulan işlere yönelmeniz ve yeteneklerinizi geliştirmeniz durumunda maddi kazanç sağlanabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Önümüzdeki iki üç hafta boyunca meydana gelecek gelişmeler ve olaylar çeşitli durumlar üzerindeki hakimiyetimiz arttırmamıza veya arzu ettiğimiz alanlarda elle tutulur gelişme kaydetmemize yardım edecektir. Ancak bu durumlardan en iyi şekilde fayda sağlamak istiyorsak, mevcut gidişata veya durumlara sıkı sıkıya bağlı kalmak yerine, daha esnek davranabileceğimiz veya yaratıcı olabileceğimiz koşullara uyum sağlayarak ilerlemeliyiz. En doğrusu rüzgarı arkaya alıp ilerlemek olacaktır.

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Temmuz 2014
İş ve çalışma konularına odaklı bir gün geçirebilirsiniz. Görev ve sorumluluklarınızda artış olabilir. Yoran ve yıpratan durumlar var. Sağlık konularında daha özenli olmalısınız. Bazı tekrarlayan şikayetlerinizle ilgili kontrole gitmeniz yerinde olabilir. İş yoğunluğunuza rağmen çalışma arkadaşlarınızla iletişiminiz gelişebilir.


Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Temmuz 2014
MİDE krampları, sindirim sistemi ile ilgili şikayetleriniz olabilir. Önemli planlar yapmayın. En baştan hatalı kararlar alabilirsiniz...

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Temmuz 2014
Bugün sezgileriniz çok güçlü. Olacakları önceden tahmin edeceksiniz. Bu da size artı puan kazandıracak. Patronunuzun gözünde yükseleceksiniz. Parayla ilgili yenilikler var. Toplu para alacaksınız. Yalnız evde ani ve hiç beklenmedik bir harcama olacak.

Geçmiş Kova Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!