Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

5 Mayıs 2015
Seviyor, seviliyorsunuz. ama dik başlı tavırlarınız bir türlü değişmiyor. Elinizi atıp başarılı olamayacağınız alan yok ama siz bazı aşk meseleleri yüzünden başarılı olduğunuz alanlarla aranıza mesafe koyabiliyorsunuz. Bugün sevgilinizi hediyeye boğabilirsiniz. Eliniz yine çok açık.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

5 Mayıs 2015
Önemli bir başarı yakalamak üzeresiniz. Doğru stratejiler geliştirmede üzerinize yok. Lider yönünüzü tatmin edebileceksiniz. İş ilişkilerinde sıcakkanlı tavırlarla karşınızdakini etkiliyorsunuz. Ama gereksiz yakınlıklardan kaçınmalı, kendinizi korumalısınız.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

5 Mayıs 2015
Parasal konularda şanssız bir dönemdesiniz. Borçlarınız , ödemeleriniz birikti ve yeterince paranız yok. Bu yüzden akrabalarınızdan borç isteyebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

5 Mayıs 2015
Dış görünüşünüze yeteri kadar önem vermiyorsunuz. Kendinize zaman ayırmalı , görüntünüze gereken önemi vermelisiniz.


Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Mayıs 2015
Sinirleriniz çok gergin. Kafanızı meşgul eden bir yığın sorun var. Bugün bir konuda yakınlarınıza yalan söylemek zorunda kalacaksınız. İşin kötüsü bu yalanınız yakınlarınız tarafından kısa zaman içinde fark edilecek. Olan bitenler moralinizi alt üst edecek. Kendinizi ifade etmekte zorlanacaksınız. Gün sonunda alacağınız hoş bir haber sizi neşelendirecek.

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Mayıs 2015
Sevgili Oğlaklar saat 04:49-14:13 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde  aşırı uçlarda düşünürüz. Sözlerimiz keskindir. Tutkularımız bizi yönlendirir. Hayatımıza kalıcı bir şekil verme dürtümüz  yoğunlaşır. Saat 14:13 itibariyle gün boyu etkili olacak, Ay-Yay burcu geçişi, her zorluğun üstesinden gelebilecek inanç ve iyimserliğin işaretçisidir. Geçici çözümler yerine yarınlarınızı garanti altına alabilecek işler üzerinde düşünürsünüz. Saat 19:38 Ay-Satürn kavuşumu, bize uymayan ancak kabullenmekte zorlandığımız bir takım meseleleri içe dönerek düşünmemizi sağlıyor. Kafamızın içinde sorular cevap bulmadan rahat etmemiz mümkün değil gibi. Aslına bakarsanız, biraz da biz kendi kendimize yükleniyoruz bu saatlerde. Öylesine kritik ediyoruz ki birçok konuyu, biraz rahatlasak, şöyle sakinleşsek her şey düzelecek gibi. O zaman deneyelim lütfen. Günün gelişmeleri yüzünüzü gülümsetici, gönlünüzü ferahlatıcı olsun. Sevgiler her dem sizlerle beraber olsun. Canı gönülden sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Mayıs 2015
Duygusal paylaşımlarınızda eksiklikler yaşıyorsunuz. Bugün yönlendirilmeye karşı tepki oluşturabilirsiniz. Siz kendi isteklerinizi yaşama geçirdiğiniz zaman mutlu olan bir yapıya sahipsiniz. Yakın dostlarınızdan gelen ani telefonlar, akşam saatlerinde sizi harekete geçirecek. Ailenizin gizli desteklerine ihtiyacınız var.

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Mayıs 2015
Sosyal çevrenizdeki kişilerden bazılarıyla daha fazla şey paylaşma ve belki de karşılıklı fayda sağlayacak işbirlikleri kurma şansınız var. Bu artıları görmemeniz, bir şeyler üretmek için daha fazla yorulmanıza sebep oluyor.


Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Mayıs 2015
Cesur açıklamalarınızın istendiği etkiyi yaratmama olasılığı yüksek. Bu tür bir girişimde bulunmanız durumunda, kendinizi doğru ifade edebilmek için oldukça fazla ter dökmeniz gerekebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Her şeyin en fazlasını isteyebileceğimiz, egomuzun ve beklentilerimizin oldukça yüksek olabileceği, abartılara veya aşırılıklara açık bir gündeyiz. Maksadını aşan sözler, abartılı kıyafetler, aşırı yeme içme, hız yapma, fazla alışveriş ya da aşırı harcamalar bugün meydana gelen Güneş Jüpiter karesinin etkileri arasındadır. Beş gün için, kibirli davranışlardan ve özgüven fazlasının yaratabileceği çevreyi kırabilecek tavırlardan kaçınmakta fayda vardır. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Mayıs 2015
Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Mayıs 2015
İlişkilerinizde içe kapanık görünüyorsunuz. Kolay kolay düşündüklerinizi açamıyorsunuz. Mutlu bir bir birliktelik istiyorsanız açık olmalısınız.

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Mayıs 2015
Arkadaşlarınızla tartışmaktan uzak durun. Bunun sonuçları pahalıya patlayabilir. Düşüncelerinizi netleştirin ve ne istediğinizi iyi saptayın. Stratejinizi de ona göre yönlendirin. Siz kararlı olursanız, karşınızdakiler de sizi daha iyi anlarlar. Sizin sorununuz iyi niyetinizin anlaşılmaması.

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Mayıs 2015
Gün içinde eşinizle, dostlarınızla, ortaklarınızla ve çocuklarınızla etkili iletişim kurabilir, onların duygusal tepkilerini daha iyi anlayabilir ve birbirinizle kaliteli iletişim kurarak ilişkilerinizdeki güven ve sevgi duygusunu arttırabilirsiniz.

Geçmiş Oğlak Burcu Burç Yorumu