Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Haziran 2018

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk konusunda hoş rastlantılar yaşayabilirsiniz. Değişik olanakları olan zevkli, hareketli zamanlar yaşayabileceğiniz bir gün. Her bakımdan ilginç bir gündesiniz. Yeni tanışmalar ya da yabancılar hayatınıza girebilir.
21 Haziran 2018

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Günlük işlerinizi yoluna koyarken aşırı kuruntulu ve enerjik davranabileceğiniz bir gündesiniz. Çalışma arkadaşlarınızla düzen ve servis konularında tartışmalar yaşayabilirsiniz. Kaza ve yaralanma olasılığına karşı dikkatli olmalısınız.
21 Haziran 2018

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

İş konusundaki başarılarınız devam ederken, parasal konulara yönelik çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Ortaklık konularında ihtiyacınız olan desteği alabileceğiniz görülüyor.
21 Haziran 2018

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Yeniliklere açık olmanıza rağmen ayakları yere basmayan projeler ve gerçekçi olmayan düşünceler sizi yanıltabilir. Aşırı hevesinizi dengelemeye bakın.
21 Haziran 2018

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yüksek öğrenim gören ve uzun yolculuklar düşünenler için ani ve güzel fırsatlar oluşabilir. Yeni ve ilginç olan her şeye karşı motivasyonunuz artıyor. Felsefi düşüncelere ağırlık verebilir, kültürel gezilere çıkabilirsiniz. Sezgilerinizin güçlü olacağı bir gün. Gizli ihtiyaçlarınızı keşfedebilir, kendinizle ilgili önemli çıkış noktaları bulabilirsiniz. Tanıyacağınız yeni bir kimsenin davranışlarından etkilenebilirsiniz.
20 Haziran 2018

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar güne Ay-Başak burcu geçişiyle adım atıyoruz. Saat 13:51 olana dek, seyahat, iş görüşmeleri, belge ve eğitim gibi konulardaki öncelikli işlerinizi bitirmenizde yarar var. Saat 13:51-15:29 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Her gelişmeyi titizlikle gözden geçirebilirsiniz. Bu zaman dilimi, kişisel bakımınız, sağlığınız ve beslenmeniz, diyetiniz, başkalarıyla olan her türlü alışverişinizde, ofis veya evinizdeki düzenlemeler, yarım kalan işlerin bitirilmesi yönünde gayet faydalıdır. Saat 15:29 Terazi burcunda ilerleyen Ay zihinsel ve bedensel yönden huzura duyduğunuz ihtiyacın da göstergesidir. Bugün bazı sorunları çözüme kavuşturmak için ılımlı ve hoşgörülü davranmaya çalışınız. Gücünüzü toplayınız ve ne yapmanız gerekiyorsa ona göre bir planlamada bulununuz. Ayrıca hiç kimsenin duygu sömürülerinin etkisi altında kalarak yanlış kararlar vermeyiniz. Bu sizin hayatınız ve en doğrusunu yine siz bilirsiniz. Sakin olunuz, her şeyi etraflıca ele alınız. Geçmişte yaşananları göz önüne alarak düşünmeye çalışınız. Ay-Terazi burcu geçişi, işimize, uğraşılarımıza, ailemize, sevgilimize karşı olan ilgimizi yükseltir. Ancak bir yandan da sürekli uyum sağlamak zorunda kalışımız canımızı sıkabilir. Bir şeyler yanlış gittiğinde, kibar bir dille konuşmamız beklenir. Eh bizim de buna gönlümüz yoktur. Saat 19:07 Venüs-Kuzey düğüm kavuşumu, finansal anlamda sizi destekleyici ve moralinizi yükselticidir. Daha önce adım attığınız bir işin başarılı şekilde sonuçlanmasını sağlayıcıdır. Borç-alacak gibi konuları düzenleyicidir. Bir yatırımın işaretçisidir. Yeni bir projenin yürürlüğe girmesi ve bunun parasal açıdan sizi tatmin mümkündür. Cinsel açıdan cazibenizi yükselten bu kavuşum ilişkide sorunların geride bırakılmasını sağlar. Yeni bir ilişkinin göstergesi olabilir. Uygun bir kredi almanızı destekler. Yeni plan ve projelerin işaret eder. Gün boyu güzellikler sizinle olsun. Kalben sevgilerimle,
20 Haziran 2018

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendini dingin hissediyorsun. Kendi işini yapıyorsan, bazı iptaller sinirlerini bozabilir.
20 Haziran 2018

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi sanki boş yere uğraşıyormuşsunuz gibi hissedebilir ve bazı işleri yapmak için fazla istekli davranmayabilirsiniz. Günlük rutin işler arasında gidip gelirken duygusal anlamda ne kadar boşluk çektiğinizi düşünerek kendinize vakit ayırmak isteyebilir ve hafta sonu için güzel bir organizasyon fikri geliştirebilirsiniz. Duyacağınız bazı haberler karşısında ise kariyerinize ilgili karamsarlığa kapılmamanızı tavsiye edebiliriz.
20 Haziran 2018

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gündeminizi ağırlıklı olarak ailevi konular oluşturabilir. Miras konuları ve gayrimenkul işleriyle uğraşabilirsiniz. Bu konular sizde eski anılarınızı hatırlamanıza, duygularınızın yoğunlaşmasına sebep olabilir. İhtiyatlı olmanızda yarar var. Acele kararlar vermeyin. Aile büyüklerinizle bir araya gelebilir, fikir alış - verişinde bulunabilirsiniz.
20 Haziran 2018

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendi değerinizin farkına varma zamanı geldi. Yeteneklerinizden asla şüphe etmeyin. Sizin diğerlerinden faklı olduğunuzu, en çarpıcı şekilde ortaya koyan özelliğiniz, içinizde var olan evrenin size hediyesi yeteneklerinizdir. Kendi benliğinizi, fikirlerinizi ortaya koyarak; diğer insanlarla ortaklaşa düşünüp; işbirliği içinde bulunmayı, kendinize görev edinmelisiniz. İş hayatınızda yenilikler sizleri bekliyor. Güçlü insanlarla takım ruhu içerisinde hareket etmek, sizi hak ettiğiniz yere taşıyacaktır.
20 Haziran 2018

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir dostunuza yardımınız olacak. Uzun süredir kafanızı kurcalayan bir konu sonuca ulaşacak. Maddi açıdan oldukça rahat bir döneme gireceksiniz. Yalnız daha evvelden yapmış olduğunuz harcamalarınız biraz yük getirebilir. Sevdiğinizle herşey yolunda.
20 Haziran 2018

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzun zamandır görmediğiniz eski bir dostunuzla tesadüfen karşılaşabilirsiniz. Birlikte geçmiş günlerden konuşarak keyifli vakit geçirmeniz, mümkün. Ancak, sözlerinize dikkat etmeli, gereksiz tartışmalara girmekten kaçınmalısınız. Aslında anlayışlı ve yumuşak davranmayı başarabilirsiniz.
20 Haziran 2018

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Aslan burcundaki Venüs ile hayat yönümüzü gösteren Kuzey Ay Düğümü arasındaki uyumlu etkileşim ortaklıklardan yana elde ettiğiniz kazancı artırır.Ayrıca müşteri portföyünüzdeki ibre daha yukarılara çıkar. Spekülatif yatırımlar yapmak, kredi almak, spiritüel konularla ilgilenmek için ideal zamanlar. Maddi manevi sürpriz kazançlar sizi mutlu edecek.
20 Haziran 2018

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızdaki fikir ayrılıkları sizi mutsuz etmesin. Özel yaşantınızda bu aralar dengeyi sağlamak zor olsa bile, değişik yerler ve ortamlar size bunu sağlayabilir.
Reklamı Kapat