Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

3 Ağustos 2015
Aşk yaşamınıza ilişkin güzel gelişmeler ve sizi heyecanlandıracak olaylar olabilir. Sevgilinizden ılımlı ve sıcak tepkiler alabileceğiniz bir gündesiniz.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

3 Ağustos 2015
İş hayatınızda bugün gergin saatler geçirebilirsiniz. Olayları sakin ve sağduyulu yaklaşmaya çalışın.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

3 Ağustos 2015
Özellikle şu sıralar çok savurgansınız ve gereksiz harcamalarda bulunuyorsunuz. Bu gidişle bütçenizi zorlayabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

3 Ağustos 2015
Ailenizden bir kişi sizi sevmiyor. Bu uzak bir akrabada olabilir. Yakınlarınıza karşı tedbirli olun.


Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Ağustos 2015
Kararsız ve çelişkiler yaşayacağınız bir gün yaşayacaksınız. Bu olur olmaz insanlara inat yapmanız ve alınmanız sizin hassas bir dönem yaşamanızdan aklınızdaki seyahatleri gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz bir yakınınızı da bu seyahatlerden birinde görme fırsatı bulacaksınız. Kırgınlıklardan kaçının, size zaman zaman haksızlık yapıldığını düşünüyorsunuz ama bunu ifade biçiminizde aşırıya kaçmamaya özen gösterin.

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2015
Sevgili Oğlaklar Pazar  günümüz saat 01:36 Ay-Balık burcu ve diğer önemli bir görünümün etkisi  altında geçecek.  Koca dünyada  yalnız olmadığımızı, hayatın asıl anlamını, kendi özümüzün değerini ve eğer istersek hiçbir şeyi kafamıza takmadan günü değerlendirebileceğimizi bize öğretebilecek bir enerjiyle çevrelenmiş haldeyiz.  Bu sayede korkularımızdan arınmamız,  birilerinin, olayların ve durumların bizi yenmesine izin vermeden sakinleşebilmemiz mümkün. Saat 16:28 Ay-Neptün kavuşumu, etrafımızdaki ılımlı havanın hem ruhsal hem bedensel anlamda bizi sarıp sarmalamasını sağlıyor. Nefes aldığımız dünyanın ve yaşadığımız her günün ne kadar kıymetli olduğunu yüreğimizin içinde  hissediyoruz.  Merhamet duygumuzla  tüm insanlığı kucaklıyoruz. İnancımız yükseliyor. Saat 17:50 Merkür-Uranüs olumlu görünümü çıkarlarınızı gözetme, ilişkilerde iki yönlü düşünme, hatta bazen abartılı bir şekilde gücünüzü ortaya koymanızı sağlar. Özveride bulunup, karşılığını görmediğiniz insanlarla aranıza belli bir mesafe koyarken, gerçekten inandığınız güvendiğiniz kişilerle samimi olabilirsiniz. Amacınız, hayatınızı garanti altına almak, kimsenin kulu kölesi olmamaktır. Saat 23:40 Ay-Pluto görünümü devreye giriyor.  Bu enerji,  hem size destek veriyor hem kuvvet aşılıyor hem de inancınızın besliyor. Çevrenizde bulunan kişileri gayet rahatlıkla etkileyebilir, bir mıknatıs gibi kendinize çekebilirsiniz. Bu görünümün olumlu tesirleri,  gün boyu sizinle beraberdir. Huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,


Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2015
Duygusal ilişkilerinizi yargılamaktan vazgeçmelisiniz. Yaşadığınız her olayı farklı boyutlara taşıyor ve sonunda üzülen siz oluyorsunuz. Bugün ailenizin eski olayları yeniden gündeme gelebilir ve sizin inatçı tavırlarınız karşısında, sevdikleriniz üzebilirler. Karşınızdaki kişileri konuşmadan hissedebiliyorsunuz fakat kinci yönlerinizi törpülemelisiniz.

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2015
Hiç beklemediğiniz bir yerden maddi veya manevi anlamda yoğun ve güzel bir destek gelebilir bugün. Verilen sözlere dikkat edin. Bunu bana neden veriyor dediğiniz kişilere kuşkuyla bakmak yerine gelene şükretmek daha güzel olur.


Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ağustos 2015
Hiç istemediğiniz konularda bazı sözler vermeniz, bazı anlaşmalara varmanız veya belli bir yoldan gitmeniz beklenebilir. Bu durum sizin için çok zor görünse de, bir taraftan da özgürlüğünüzü kazanmanız anlamına gelebilir. Daha dikkatli düşünmek gerekiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yaratıcı düşünceler, yenilikçi yaklaşımlar, iyimserlik, entellektüel aktiviteler gün boyu ön planda. Sadece akşam saatlerinde, abartılı duygular, aşırı hareketler nedeniyle ilişkilerde uyumsuzluklar söz konusu olabilir. İnançlar, ideolojiler ve prensipler konusunda inatçı veya ısrarcı davranmak fikir çatışmaları anlamına gelebilir. Gereğinden fazla pozitif veya gereğinden fazla negatif düşüme tuzağına kapılmamakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2015
Yakın çevrenizle, kardeşlerle daha ilgili olmak için uygun bir gündesiniz. Aynı zamanda hayal gücünüzü de daha verimli kullanabileceksiniz.


Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2015
İÇ dünyanızın karışıklığını bir an önce düzeltmeli, kendinize yeni bir motivasyon alanı sağlamalısınız. Enerjiniz bu aralar çok düşük.

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2015
Bugün arkadaşlarınızla tartışmaktan uzak durun. Zira bunun sonuçları size pahalıya patlayabilir. Düşüncelerinizi netleştirin ve ne istediğinizi iyi saptayın. Stratejinizi de ona göre yönlendirin. Siz kararlı olursanız, karşınızdakiler de sizi daha iyi anlarlar.

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2015
Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde motivasyon ve enerjinizde geçici bir düşüş hissedebilir, iletişim yeteneklerinizi rahat kullanamayabilirsiniz. 17.00 sonrasında enerjiniz ve motivasyonunuz yükselirken, aşk hayatınızda flört tekliflerini değerlendirebilir, spor yapabilir, eğlenceli etkinliklerde yer alabilirsiniz.

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2015
Yapacağınız alış-verişlerde, imza atacağınız sözleşmelerde biraz daha dikkatli olunması gerektiğini vurgulamakta. Borç meseleleri gündeme gelirse eğer kafanız biraz karışabilir, sizden borç talep edildiği takdirde kendinizi de çok zora sokmadan yardımcı olun.

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2015
Satürn’ün düzelmesiyle beraber arkadaşlarınızla daha etkili ve sorumlu bir şekilde hareket etmeye başlayacaksınız. Hayat planlarınızı doğru bir şekilde harekete sokmak için yaşadığınız deneyimlerden faydalanmalısınız.

Geçmiş Oğlak Burcu Burç Yorumu