Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Ağustos 2016

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk yaşantınızda sorunsuz bir döneme giriyorsunuz. Partnerinizde aranızdaki uyumun artacağı ve ortak bazı planlar alacağınız bu dönemde, dışsal faktörlere karşı gözlerinizi dört açmalı ve ilişkinizi zedeleyebilecek insanlarda uzak durmalısınız.
27 Ağustos 2016

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızda sorunlar sizi çok yordu. Aynı zamanda sorunlara karşı bağışıklık kazandınız. Üzerinizde büyük bir yorgunluk var. Bu yorgunluğu en azından bir kaç gün işten uzak kalarak atabilirsiniz.
27 Ağustos 2016

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Bazı planlarınız var fakat bu planları gerçekleştirmek için yeterli maddi kaynağa sahip değilsiniz. Bu durum sizi kara kara düşündürüyor. Bu aralar para biriktirmek düşüncesindesiniz. Fırsatını olacaktır.
27 Ağustos 2016

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Sağlığınızla ilgili konulara yeteri kadar önem vermiyorsunuz. Aşırı yorgunluk ve stres sağlığınızı çok olumsuz etkileyecektir.
27 Ağustos 2016

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Güzel bir hafta sonu geçirdiniz. Tüm yorgunluğunuzu ve sıkıntınızı atmayı başardınız. Bugün gün içinde yapmanız gereken işler için gerekli enerjiyi kendinizde bulabileceksiniz. Ailenizden biri hakkında alacağınız güzel bir haber size moral verecek. Bir planınız var. Bu planı gerçekleştirmek için gerekli şartları sağlamayı başaracaksınız.
27 Ağustos 2016

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 03:30-06:06 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız.  Bu süre içinde, dinlenmek, enerjimizi toplamak,  ruhumuzu sakinleştirecek aktivitelerde bulunmak açısından gayet olumlu. Tabii ki dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, yeni bir karar vermeden önce iyice düşünmektir. Saat 06:06 itibariyle Yengeç burcunda ilerleyen Ay, güven, sadakat, huzur, sahiplenilmek gibi olgular başınızın tacı olacaktır. Rahatsızlık veren her konuyu yakın bulduğunuz anne veya babanızla veya sevdiğiniz kişiyle paylaşmanız rahatlatıcı olabilir. Lütfen içinize atmayınız. Saat 14:08 Ay-Güneş görünümü, duygularınızın gayet iyi farkında olarak değerlendirmelerde bulunmanızı ve  hayatın size sunabilecekleri  konusunda iyimser düşünmenizi sağlayıcıdır. Keyifli bir cumartesi günü  geçirmeniz dileğimle,
27 Ağustos 2016

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay karşıt burcunuzda ilerliyor. Partnerinizin değişen duyguları sizi rahatsız edebilir. Fakat aynı düşünce birliği içinde olmanızın güç olacağını siz de biliyor ve aldırmıyorsunuz. Dengeli olduğunuz zaman iş ve duygusal yaşamınızda daha başarılı oluyorsunuz. Bilgilerinizi pekiştirmek için bazı fırsatları değerlendirmelisiniz.
27 Ağustos 2016

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünü tek başına yapacağınız planlarla doldurmayın. Mutlaka eşinizin de dahil olduğu ve hatta fedakarca ona hitap eden organizasyonlar yapabilirsiniz. Bu durumdan ve aranızdaki uyumlu ilişkiden siz de mutlu olacaksınız.
26 Ağustos 2016

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde, etrafınızda dramatik olaylar yaşanıyor olabilir. Bu olayların dışında kalabileceğinizi düşünseniz de, olayları görmezden gelmek kolay olmayabilir. Daha önce asla içerisine girmeyi düşünmediğiniz olayların ortasında kalabilirsiniz. Bundan sonraki hamle ise size ait olacaktır. Kandırılma riskiniz yüksek, kendi kendinize zarar vermemeye çalışmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yanıltıcı kişilere ve bizi profesyonel şekilde aldatmaya çalışanlara özellikle dikkat etmemiz gereken günlerdeyiz. Veya kendi yanılsamalarımız, paranoyalarımız, gerçek dışı endişelerimiz ya da yanlış değerlendirme ve kararlarımız olabilir(Mars – Neptün). Plan veya anlaşmaları ertelemek ya da en ince ayrıntıyı dahi atlamamak gerekiyor daha mantıklı görünüyor. Ancak, özellikle öğle sonrası saatlerde bilgi edinmek, haber almak, iletişim ağlarını en iyi şekilde kullanmak veya eğitim başlıklı konularla ilgilenmek için uygun saatlerde olacağız. Akşam saatleri ise, dün yazdığımız(bugün tekrar etmiyorum, isterseniz internet sayfalarımızdan okuyabilirsiniz) stresli etkiler devrede yine. İlişkilerde kırıcı olmamaya ve karşılıklı meydan okuma türünde gereksiz çekişmelerden kaçınmaya çalışmamız yararlı olur. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
27 Ağustos 2016

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün eşinizi ya da sevgilinizi daha fazla düşünmeniz ve hassasiyet göstermeniz mümkün. Aynı zamanda siz de etkilere çok açıksınız.
27 Ağustos 2016

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizle ilgili bir mutluluğa şahit olacaksınız. Bunu sizin de yaşamamanız için hiç bir neden yok. Tercihlerinizi iyi yapmanız yeterli.
27 Ağustos 2016

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinize zaman ayırdığınız ve dinlendiğiniz zaman gösterdiğiniz performans herkesi şaşkına uğratıyor. Ne yazık ki kendinize fazla zaman ayırmıyorsunuz. Rejim yapmak istiyor ama başlayamıyorsunuz. Birden kendinizi bu kadar sıkıntıya sokmayın.
27 Ağustos 2016

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden, ilişkiler ve ortaklıklar konusunda yeni kararlar almak yerine, süreci gözlemlemeniz ve olayları zamana bırakmanız sizin için faydalı olacaktır. İlişkiler alanında durağanlık yaşayabileceğiniz bir gündesiniz
27 Ağustos 2016

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Cuma günü olmasına rağmen hizmet alanınızdaki pürüzlere kafa patlatmakla geçen bir mesai günü olabilir. Herhangi bir ilerleme kaydetmeniz de zor gözüküyor.Ancak akşam saatlerine doğru, iş ilişkisinde bulunduğunuz kişilerin ve çalışanlarınızın güven duygusunu yineleyebilecek ortamlar yaratıp, küçük jestlerle ne kadar uyumlu ve huzurlu olduğunuzu hissettirebilirsiniz. Küçük bir pasta veya bir şampanya ile bunu başarabilirsiniz. Ancak sosyal sorumluluklarınızı da ihmal edemeyeceğiniz etkilere sahipsiniz. Burç burç yorumları günlük burç yorumları
27 Ağustos 2016

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün girişimlerinizde çok kolay yanılacaksınız. Kandırılma ihtimaliniz ve kendini feda etme etkiniz yüksek. Akraba ve kardeşlerle ilgili konularda yanlış kararlar alabilirsiniz.
Reklamı Kapat