Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
26 Mayıs 2016

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Sessizliğinizi bozma niyetinizi erteleyin, iyi bir zamanlama yapmıyorsunuz. Yaşadığı çok yönlü problemlerin çoğundan habersizsiniz. Sabredin bir süre daha.
26 Mayıs 2016

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Sorumluluk paylaşımında uğradığınız haksızlıklarla ilgili görüşmelerinizden sonuç çıkartamayacaksınız. Genellikle sakin ele almaya çalıştığınız olumsuzluklar, bugünlerde sinirlerinizi gerebilecek örnekler sergileyebilir.
26 Mayıs 2016

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Belli yerlere danışmadan alamayacağınız kararlar var. Kendinizi kontrol etmeniz gerekiyor. Size duyulan güven de belli sınırlara dayalı. Bu sıralar kredinizi zorlamamaya bakın.
26 Mayıs 2016

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Kendi iradenizle oluşturmaya çalıştığınız koşullar, size sıkıntılı bir dönem yaşatabilir. Ama şansınız yüksek. Yine de bazı destekler, ummadığınız ölçülerde katkı getirebilir.
26 Mayıs 2016

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni tanıştığınız insanlar siz mutlu ediyor. Yeni tanışmalara karşı çekingen, ürkek davranışlarınız yok. Ama ilk hamleyi asla yapmıyorsunuz. Yeni olan şeylere ilginizin, sınırları zorlayacağı bir dönemdesiniz. Yeni dostluklarda geleceğe yönelik birtakım yaşamsal ortaklık düşünceleri gelişebilir. Daha sakin ele almanız gereken konularda dinlemeniz gereken insanlar var.
25 Mayıs 2016

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 05:38 Venüs-Mars karşıtlığı, aşk ve iş hayatımız, kariyerimiz, sağlığımız ve bizi şu anda zorlamakta olan meselelere yeniden bakmamızı ve başarılı tespitlerde bulunmamızı sağlıyor. Mars geri harekette olduğu için, aslında bu yeniden bakış bir çok şeyi fark etmemizde rehberimizdir. Bu görünüm, önümüzdeki Ağustos ayında bu saydığım konularda doğru ve kesin bir karar verilmesini, işlerin yoluna girmesini, arzuladığımız şekilde sonuçlanmasında destekleyicidir. Saat 07:26 Ay-Neptün olumlu görünümü, moralinizi yükseltici ve ruhunuzu okşayıcıdır. Şefkat duygunuz ve empatinizle insanların sevgisini kazanırsınız. Kısa süreli bir tesir olmasına rağmen sizler için şifalandırıcı ve rahatlatıcıdır. Saat 10:39 Ay-Jüpiter görünümü, bize kuvvet veren, umutlanmamızı sağlayan, olumlu hislerle hayatı kucaklamamıza vesile olan bir etki. Her işimizde bize kolaylık getiriyor. İyi niyetimizin karşılığı olan güzellikleri bize sunuyor. Saat 12:35 Ay-Merkür görünümünde aşk hayatımızı ciddi anlamda gözden geçiririz. Sorunlarımıza yeni çareler bulabiliriz. Karşımıza yeni biri çıktığında net bir değerlendirmede bulunabiliriz. Saat 17:21 Ay-Pluto kavuşumu, çevrenizde bulunan insanların sizin fikirlerinize, sunduklarınıza, duruşunuza saygı göstermelerini bekleyeceksiniz. Siz kendi doğanıza uygun şekilde toplumsal ilişkilerinizi düzenlemekten yanasınız. Saat 18:44 Ay-Kuzey düğüm görünümü, bizim için bir umut, bir ışık gibi. Gelişimin göstergesi, farklı ve yeni işlerin, değişimlerin göstergesi oluyor. Mücadele edeceğiz ve gayret göstereceğiz. Günün tüm gelişmelerinin arzu ettiğiniz doğrultuda olması dileğimle,
25 Mayıs 2016

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Söylenen basit bir söz dahi aşırı karamsarlığa sebep olabilir. Kimse tarafından anlaşılmadığınızı, yakınlarınızın size acımadıklarını ve iyi niyetinizin kullanıldığını düşünürsünüz. Huzursuz ve endişeli haliniz bulaşıcı hastalık gibi etrafınıza da yansır ve problemli kişilerle karşılaşabilirsiniz.
25 Mayıs 2016

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bilgi ve deneyiminizle, olaylara yaklaşımınızla insanların beğenisi kazanma şansınız olacak bugün. Size göre doğru olan bir şeyi diğer insanlara da istediğiniz şekilde sunup ikna etme beceriniz olacak. Olgunluk işe yarayacak.
25 Mayıs 2016

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki birkaç gün boyunca, ani tepkiler vermekten sakınmanızda fayda var. Yurtdışı bağlantılı işler, yabancılarla ilişkiler, seyahatler, bilişim, hukuk, medya başlıklı konularda sorunlar oluşabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Kafamızdan geçeni uygulamakta zorlanabileceğimiz, hesapta olmayan durumlarla uğraşmamız gerekebilecek, ikili ilişkiler, ortaklıklar ve iş birlikleri açısından temkinli olunması ve gergin durumların doğru yönetilmesi gereken bir haftalık süreçteyiz. Karşıt fikirler, düşmanca tavırlar ön planda olabilir. 23 Mayıs Pazartesi yazımızda, bu konuyu detaylı şekilde ele aldığımız için çok fazla yazmamayı tercih ettim Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
25 Mayıs 2016

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yeni başlangıçlar yapmak için hevesli olabilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konular gündeminizi daha çok meşgul edebilir. Gün içinde bedensel konuları ihmal etmemeye çalışın. Sorumlu olduğunuz işlerinizi toparlamak için fırsat bulabileceksiniz. Olaylara büyük tepkiler vermemeye özen göstermelisiniz.
25 Mayıs 2016

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabrınızın mükafatını almak için biraz daha özverili olun. Umutsuz bir sevginin içinde boğulmaktansa bir an önce kendinizi toplamalısınız.
25 Mayıs 2016

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Üzerinize sorumluluk almaktan hiçbir zaman çekinmiyorsunuz. Uzun süredir yaşadığınız sağlık problemlerinizi dost ve yakınlarınızın desteği sayesinde atlattınız. Yalnız günlük kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. İrili ufaklı paralar alacaksınız.
25 Mayıs 2016

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca para alış verişi, finansal durumunuzla ilgili olumlu gelişmeler ön plana çıkarken, takım çalışmaları sizin için faydalı olabilir. Özel ilişkilerinizde kendinize güveninizin tam olduğu, değişime adapte olduğunuz, uyumu bir gündesiniz. Bugün ayrıca teknolojik aletler satın almak için ideal bir gün
25 Mayıs 2016

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Dış çevrenize ve kendinize karşı cansız ve soğuk olduğunuzu düşünebilirsiniz.Kendi kendinizi baskı altına alacak konuları zihninizde tasarlayıp bundan rahatsız olmanız olasıdır. Bu durum akşamüstü saatlerinde yoğunlaşacaktır. Hedeflerinizi belirlemeniz için uygun saatler sabah Ay’ın kendi burcunuzda hareket ettiği zamanlardır. Daha sonra ise zihninizi boşaltmalısınız.Genel olarak ise; Ay bugün tüm gün Oğlak burcunda olacak. Ay öğle saatlerinden başlayarak akşamüstüne kadar Merkür ile olumlu açı kuracağı için tüm işlerinize rahatlıkla odaklanıp üstesinden gelebileceksiniz. Banka işleri, ödemeler, alışveriş, iş görüşmeleri, toplantılar ve ciddi adımlar atmak bakımından oldukça verimli geçecek.Bu saatlerden sonra akşam 17:00 civarı Ay baskıcı stresli Plüton ile kavuşacak. İçiniz sıkılabilir. Ancak abartılı ve mantıklı olmayan bir tarzda duygu ve düşüncelerinizi ifade etmekten kaçınmalısınız. Otorite figürleri ile stresli konuşmalar gerçekleşebilir.En iyisi yapılacak işleri bu saate kadar bitirmek ve etki altında kalabileceğiniz görüşmelerden uzak durmaktır. Özellikle Ay/Plüton etkileşimi, duygusal anlamda baskı kurabilir veya baskıya maruz kalabilirsiniz. Akşam saatleri evde tartışma yaratacak konulardan uzak durun!
25 Mayıs 2016

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda kadın-erkek ilişkilerinde birileriyle karşı karşıya geldiğiniz zamanlarda, kendinizi biraz zorlayabilirsiniz. İş alanlarınızda üzerinize gelen konularda sinirli olacaksınız.
Reklamı Kapat