Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

24 Temmuz 2014
Duygusal olarak kendinizi son derece güçlü hissedeceğiniz ve şanslı etkiler altında olacağınız bir gündesiniz. Duygularınızla hareket edeceksiniz ve duygusal bir amacınız gerçekleşebilir. Sevdiğiniz insanla değişik faaliyetlere katılma şansınız olacaktır ve zevk alacağınız ortamlarda bulunabilirsiniz. Bugün çocuksu yönlerinizin ortaya çıkma şansı çok yüksek olacaktır. Kendinizi neşeli ve iyimser hissedeceksiniz.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

24 Temmuz 2014
Oldukça enerjiksiniz ve enerjinizi doğru kullanabiliyorsunuz. Düşünceleriniz açık ve pratik ve hayatınıza ilişkin bazı kararlar verme aşamasına gelebilirsiniz. Düşüncelerinizi istediğiniz noktaya odaklamayı başarıyorsunuz ve bu iş yaşamınızda size küçük başarılar kazandırabilir. Bazı beklentilerinizin gerçekleşmesi için önemli adımlar atabileceksiniz. İşinzile ilgili konularda yeni girişimlerde bulunmak için uygun etkiler altında olacaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

24 Temmuz 2014
Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz ve üzerinde fazla düşünmeden çeşitli harcamalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle sevdiğiniz kişiyi ilgilendiren konularda masraflarınız olabilir. Yatırımlarınızda risklere girmeye eğilimli olacaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

24 Temmuz 2014
Duygusal olarak yoğun heyecanlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve ilginç bazı gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Aşırı ısrarcı tutumlardan kaçınmalısınız.


Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Temmuz 2014
Son derece hareketli ve enerjik bir gün yaşamaya hazır olun. Aynı anda birden çok konuyu düşünecek ve birden çok işle ilgileneceksiniz. İnsanlarla olan iletişimlerinizde bir artış olacaktır ve haberleşmelerde yoğunluk gözleniyor. Zihinsel olarak son derece üretkensiniz ve sorunlarınıza akılcı çözümler bulabilirsiniz. Bazı planlarınızı gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz.Yaşamınızda yenilikler yapmaya uygun bir gündesiniz , düşüncelerinizi isteklerinize yönelterek karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz.

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Temmuz 2014
Sevgili Oğlaklar, Perşembe gününe gayet olumlu Ay-Yengeç burcu seyriyle başlıyoruz. Saat 05:59 itibariyle etkili olan bu geçiş, sizi rahatsız eden konuları, sevdiklerinizle sarmaş dolaş olarak gidermenizde yardımcıdır. Duyarlı yönlerinizi öne çıkarır. Aile özlemi, vatan hasreti, sevgi, hoşgörü gibi olumlu hisleri yüreğinizde uyandırır, kıymetlendirir. Saat 14:09 Venüs-Neptün arasındaki güzel akış  sayesinde ilişkimiz, yakın çevremiz ve duygusal anlamda kendimizi güvende hissedebiliriz. Biz ne kadar belli etmesek de, aslında sevdiklerimiz hususunda gayet tutkulu ve bonkör insanlarız. Aşkımızı sahiplenir, canımız bildiklerini kaybetmek istemeyiz. Venüs-Yengeç burcunda ilerlediği için, partnerimizle olan sevgi alış verişimiz gayet kıymetli. Problemleri olan çiftler bu görünüm sayesinde bir araya gelebilirler. Güzel bir şekilde konuşup anlaşabilirler. Saat 20:42 Ay-Venüs kavuşumu partnerinizle aranızdaki iletişimi güçlendirir. Size karşı ılımlı davranabilir. Bu sayede huzurunuz yerine gelir. Saat 23:44 Güneş-Jüpiter kavuşumu, yaşamı farklı bir boyuttan ele almamızı sağlıyor. Sürekli mücadele eden, hedefini gerçekleştirmek için didinen birey, desteklenmek istiyor. Bu destek dışarıdan da olabilir veya içinizden de gelebilir. Başkalarının güçlü yanlarından fayda görmenizde, ruhsal bir takım sorunlarınızdan kurtulmanızda, yeni bir anlam duygusu kazanarak rahatlamanızda yardımcı olabilir. Bütünlük duygusu kazandırır. Parasal anlamda destekleyicidir. Kayıplarınızı, kazanca dönüştürmenizde vesile olabilir. Başkalarının size katkıda bulunarak, destek olmasıyla, en azından yalnız olmadığınızı hissetmeniz mümkün hale gelir. Gönlünüzden geçen her ne varsa, olumlu şekilde sizi güçlendirsin. Kalben sevgilerimle,    


Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Temmuz 2014
İşinizde yükselme, farklı bir mesleğe geçme ve kendinizin için uygun koşulları hazırlama konusunda ideal bir gün olacağından emin olabilirsiniz. Kişisel değer kavramlarınız önemli ve bu nedenle, kararsız ortalıkta dolaşan kişilikleri sevmiyorsunuz. Sizden yaşça büyük kişilerin etkisinde kalacaksınız.

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Temmuz 2014
Partnerinizle aranızda diğer herşeyi unutturacak güzellikte bir etkileşim olacak bugün. Anlayış, hoşgörü, yakınlaşma ve gerekiyorsa da bağışlama için gayet uygun bir gün olacak. Bırakın kontrol bugün biraz da onda olsun.


Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Temmuz 2014
Aslında, size zeki yollar ve seçenekler sunan kişilerin sizi eleştirdiğiniz düşünebilirsiniz. Bütün işler tamamlandığında kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Size güvenen kişilerin iş dışında bazı işlerde de iş birliği yapmasını sağlamanız gerekebilir. Organize ve hazırlıklı olmak yoğun iş temponuzda size yardım edecek. Tüm burçlar için gün geneli: Önümüzdeki iki üç hafta boyunca meydana gelecek gelişmeler ve olaylar çeşitli durumlar üzerindeki hakimiyetimiz arttırmamıza veya arzu ettiğimiz alanlarda elle tutulur gelişme kaydetmemize yardım edecektir. Ancak bu durumlardan en iyi şekilde fayda sağlamak istiyorsak, mevcut gidişata veya durumlara sıkı sıkıya bağlı kalmak yerine, daha esnek davranabileceğimiz veya yaratıcı olabileceğimiz koşullara uyum sağlayarak ilerlemeliyiz. En doğrusu rüzgarı arkaya alıp ilerlemek olacaktır.

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Temmuz 2014
Evliliğinizle ilgili hoş gelişmeler olabilir. Paylaşımlarınızın artacağı sevgi bağınızın güçleneceği bir gün geçirebilirsiniz. Özellikle verdiğiniz sözleri yerine getirmeniz çok etkili olabilir. Öte yandan iş yerinde sözleşmeler ve anlaşmalara dair hareketlilik yaşayabilirsiniz. Toleranslı olmak hedeflerinize ulaşma noktasında yararlı olabilir.


Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Temmuz 2014
SEBEPSİZ bir şekilde hırçınlaşıp, çatacak insan arıyorsunuz. Özellikle araç kullanan Oğlaklar sakin olmaya çalışın. Açık havada bulunun..

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Temmuz 2014
Sinirlerinize hakim olun ve kendinizi kontrol altına alın. Artık özgürsünüz. Buna alışmanız zaman alsa da kendinizi hiç sıkmayın ve çeşitli psikozlara girmeyin. Biraz çaba ile yepyeni bir insan olarak yaşama yeniden merhaba diyeceksiniz. Ailenizle ilşkilerinizi yeniden gözden geçirin.

Geçmiş Oğlak Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!