Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Mayıs 2017

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Bugün yeniden karşılaşma fırsatları doğabilir. Bunu değerlendirebilirsiniz. Aranmayı beklemek, biraz zaman kaybı gibi görünüyor. Onun da aynı çözümsüzlük içinde olabileceğini düşünmelisiniz.
27 Mayıs 2017

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Bazı söylentiler sizi germemeli, iş koşullarınızın oluşturduğu endişelerin dışındasınız. Ama gelecek günlerde bir miktar daha yükünüz artabilir. İş ortamınızda en son gözden çıkarılacaklar arasında duruyorsunuz.
27 Mayıs 2017

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Bir şeyleri yoluna koyacağınız yolunda gelişmeler söz konusu. Bugünlerde geçici sıkıntılarınız var, ama yakın gelecekte epey rahatlayacaksınız. Belirtiler bugünlerde kendini gösterebilir.
27 Mayıs 2017

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Peşin hükümlü olmak bazen yanılgıya düşmenize neden olabiliyor. Yeni bir tanışmadan pek hoşnut değilsiniz, ama zaman sizi yanıltabilir.
27 Mayıs 2017

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Merakla beklediğiniz bazı haberlerin, dolaylı yolla size ulaşması söz konusu. Bu anlamda sevinçleriniz olabilir. Çevrenizde, alıngan olduğunuz, küçük sorunları büyüttüğünüz şeklinde düşünceler geliştiriyorsunuz. Son zamanlarda sorun ettiğiniz birtakım olayları yeniden ele almanız ve değerlendirmeniz, sizi daha esnek tavırlara yöneltebilir.
26 Mayıs 2017

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar, Saat 12:27 Ay-Jüpiter görünümü, her işinizi hızlı ve titiz bir şekilde halletmeye çalışırsınız. Ancak bu sizi yorabilir. Önceden söz verilmiş olanlara öncelik tanıyınız. Ruh ve beden sağlığımızın her şeyden daha önemli olduğunu unutmayalım. Saat 13:26 Ay-Neptün zorlu görünümü, iş hayatınızı ilgilendiren meseleler üzerinde hızlı düşünmeye neden olabilir. Ancak bastığımız yere dikkat etmeyi de bilelim. Saat 22:50 Ay-Venüs görünümü, ev içindeki hareketliliğin veya genel olarak aktif olmanın işaretçisidir. Gün boyunca kolaylıklar sizinle olsun. Arzu ettiklerinizle karşılaşmanız dileğimle,
26 Mayıs 2017

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk konusunda kararsız kalabilirsin. Samimiyetine güvendiğin insanlara sırlarını anlatmadan bir kez daha düşün.
26 Mayıs 2017

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizin ihtiyaçları karşısında sınırlarınızı zorlamayın. Onların problemlerinin canınızı sıkmasını istemiyorsunuz. Mantık ağırlıklı düşüncelerden yola çıkarak, çözümleyici noktaları bulacaksınız.. Sezgisel gücünüz yoğun.
26 Mayıs 2017

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal ve hassas olabileceğiniz bir gün. Güç mücadelelerinde zor durumda kalabilirsiniz.
26 Mayıs 2017

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ticari konularda hareketlenmeler olabilir. Aldığınız kararları tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Sizi yoran konulara karşı dikkat etmelisiniz. Gün içinde birlikte çalıştığınız kişilere karşı daha uyumlu olmalısınız. Ani değişiklikler sizi strese sokabilir. Sorumlu olduğunuz konularla ilgili çaba sarf edebilirsiniz. Duygusal konularda aldanmalar olabilir.
26 Mayıs 2017

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendiniz için çalışırsanız yıldızlar lehinize işleyecek. Eğer bir yere bağlı çalışıyorsanız, durumunuzu netleştirmenin bir yolunu bulacaksınız. Yanlış anlaşılmalar yaşanabilir.
26 Mayıs 2017

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok duygusalsınız. Halbuki çabuk ve mantıklı kararlar vermelisiniz. Bu yüzden iş hayatınızda da zorluklarla karşılaşıyorsunuz. Yoldan haber alacaksınız. Bu haber olumlu gelişmeleri de beraberinde getirecek.Seviyor ve seviliyorsanız aranızdaki tüm sorunlar hallolabilir.
26 Mayıs 2017

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Hedefleriniz, planlarınız açısından kaydettiğiniz gelişmelerin size kendinizi iyi hissettireceği bir günde olabilirsiniz. Başkalarının gözünde yüksek itibarlı bir konumda olmanız ve dışarıda gördüğünüz destek bir süredir üzerinize çöken yorgunluğu ortadan kaldırabilir.
27 Mayıs 2017

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendi ya da yakınlarınız sağlık konularıyla meşgul olabilir. Evcil hayvanınızı veterinere götürebilirsiniz. Oğlunuzun sanatçı kişiliğini geliştirmek için harika bir gün. Hobilerinizle uğraşmak haftanın son iş gününde pek mümkün olmasa da iş çıkışı dostlarınızla bir aperatif almak için buluşabilirsiniz. Zira haftanın tüm yorgunluğunu ancak böyle üzerinizden atmak mümkün olacaktır.
26 Mayıs 2017

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatın beklenmedik olaylarla sizi zorlaması karşısında kendinizi kontrol edin. İçsel stresler sizi yorabilir. Yapılması gerekenlere odaklanmalısınız.
Reklamı Kapat