Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
23 Temmuz 2016

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Kişiliğinizde iğreti duran yapay taktikler izlemeniz gerekmiyor. Ondan daha duygusal ve sorumlu biri olmanızı bir eksiklik gibi yaşamamalısınız. Aşka başka, başka pencerelerden baktığınız çok belli.
23 Temmuz 2016

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Geniş yelpazeden bakıyorsunuz. Bu bakışın, size geçici gibi gösterdiği kimi problemleri ciddiye almanızda yarar olacak. Yapmayı düşündüğünüz atılımda sandığınız kadar da bağımsız olmayabilirsiniz.
23 Temmuz 2016

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Birikimleriniz düşleriniz için yeterli değil, ama ummadığınız kadar destek göreceksiniz. Bugün epeyce önemli bir ikili görüşmeniz olabilir. Bazı alacaklarınızın peşine düşeceksiniz.
23 Temmuz 2016

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugünlerde deneyimli, sağduyulu insanlarla iletişim içinde olmanızda yarar var.
23 Temmuz 2016

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi beğenmediğiniz konularda iç barışı sağlayabilmeniz, biraz çaba gerektiriyor. Kendinizle yoğunlaşıp kendinize emek harcamaktan kaçınmamalısınız. Bugünlerde bazı ilişkileriniz içinde radikal kararlar aşamasındasınız. Bazı niyetlerin açıkça su yüzüne çıkması, sizi biraz üzüntülü yeni değerlendirmelere yöneltebilir.
23 Temmuz 2016

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Saat 05:17 Ay-Satürn görünümü, çevremizde bulunan kişilerle ilişkimizi ılımlı, sevgi dolu şekilde düzenlemeye çalışsak da, bir şeyler mecbur olmak, sorumluluklar bizi bir hayli yoruyor. Saat 07:54 Ay-Neptün kavuşum etkisi, ılımlı bir havanın hem ruhsal hem bedensel anlamda bizi sarıp sarmalamasını sağlıyor. Nefes aldığımız dünyanın ve yaşadığımız her günün ne kadar kıymetli olduğunu yüreğimizin içinde  hissediyoruz.  Merhamet duygumuzla  tüm insanlığı kucaklıyoruz. İnancımız yükseliyor. Saat 13:20 Ay-Kuzey düğüm görünümü, ilerisi adına fikirsel anlamda gelişim, esnek ve olumlu bir düşünme, ruhsal anlamda rahatlama sağlıyor. Saat 15:09 Ay-Pluto görünüm etkisiyle,  çevrenizde bulunan kişileri gayet rahatlıkla etkileyebilir, bir mıknatıs gibi kendinize çekebilirsiniz. Saat 23:25 Ay-Jüpiter karşıtlığı, yolculuk, bilgilenme, eğitim, kendinizi geliştirme, öğrenme ve başkalarına yol göstermenizi sağladığı gibi,  maneviyatınızı güçlendiricidir. Keyiflendiren, mutlu eden bir Cumartesi günü geçirmeniz temennimle,  
23 Temmuz 2016

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, ele aldığınız konuların en küçük detayları bile gözünüzden kaçmayacaktır. Dikkatli yönlerinizi işiniz ve özel ilişkilerinize yansıtacaksınız. Partnerinizin duygusal yaklaşımları kafanızın karışmasına neden olacaktır. Aranızda sorun haline gelen güven konularını tekrar konuşmalısınız. Karşılıklı anlayışa dayayan bir platform oluşturmalısınız.
23 Temmuz 2016

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Para alış verişi yaşayabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlar kalite ve değer ölçüsünü fiyat etiketi üzerinden değerlendirme eğiliminde olacak. İhtiyacınıza en çok karşılık gelen ve bütçenizi sarsmayan ürüne ulaşmaya çalışın.
22 Temmuz 2016

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmişte yaşananlar, yaptıklarınız ve şu an aslında neler yapabilecek durumda olduğunuza dair düşünceleriniz aklınızdan çıkmayabilir. Değişiklik güzel şey, ama nedenleri çok önemli. Sizi mutlu eden şeyleri ve nedenlerini detaylı şekilde düşünebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gece saatleri bazılarımız için gergin veya huzursuz geçmiş olabilir. Öğle saatlerine kadar ne yönde ilerleyeceğimize karar veremeyebilir ya da belirsizlikler ya da halsizlikler söz konusu olabilir. Ardından beklentilerimiz yükseliyor, enerjimiz artıyor, yenilikler, yeni duygular veya sonlanmalar ve ardından gelen başlangıçlar ve girişimler ön plana çıkmaya başlıyor. Yine de, ufak ihtimalde olsa, gergin durumlara karşı tedbirli olmakta ve sakin kalmakta fayda olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
23 Temmuz 2016

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yakın çevreniz, kardeşler daha fazla gündeme gelebilir. Kısa ziyaretler ve görüşmeler içinde olabilirsiniz.
23 Temmuz 2016

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşadıklarınızı dostlarınızla paylaşmalısınız. Çünkü karmaşık hayatınıza ancak onlar çözüm üretebilirler. Aşka kendinizi fazla kaptırmamanız gereken bir dönem. Yorgunluğunuzu partneriniz anlayışla karşılıyor ve size sahip çıkmaya çalışıyor. Onunla daha çok birlikte olmalısınız. Aksi halde ilişkiniz rutine girebilir dikkat edin.
23 Temmuz 2016

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sıkıntılı günler artık geride kaldı. Şimdi önünüze bakmanın tam zamanı. Çünkü fırsatlar sizi bekliyor. İyi yatırımlar yapabilir, maddi gücünüzü arttırabilirsiniz. Bu sevdiğinizle olan ilişkinizi de olumlu yönde etkileyecektir. Sizi güçlü ve çalışkan görmek onu etkiliyor.
23 Temmuz 2016

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde aile büyükleriniz ve değer verdiğiniz kişilerle sevgi dolu görüşmeler yapabilir, ruhunuzda sevildiğinizi, önemsendiğinizi daha fazla hissederek, ilişkilerinizde uyum ve mutluluğu daha yoğun hissedebilirsiniz. Ev ortamında huzurun vurgulandığı bugün, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle evinizde keyifli etkinlikler düzenleyebilirsiniz.
23 Temmuz 2016

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaratıcılık gerektiren sosyal medya, pazarlama, eğitim ve reklamcılık konularında başarı grafiğiniz yükselecektir. Sulak yerlere küçük geziler yapıp ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.Kardeşleriniz ve komşularınız ile aranızdaki ilişkileri daha sevgi ve empati dolu bir düzeye çıkartabilirsiniz. Yaratıcı ve ilham verici işlerde ilerleme sağlamanız mümkündür. Olgun bir ruh yapısıyla gerek iş ağınızdaki insanlarla gerekse kardeş, akraba ve komşularınızla sempatik yakınlıklar deneyimleyebilirsiniz.
23 Temmuz 2016

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün biraz dağınık ama yakın çevreniz devrede olarak gününüzü geçirebilirsiniz. İletişiminizde ve yakın çevre olaylarınızda ortak bir şekilde davranmaya, ortaklaşa hareket etmeye özen gösterin.
Reklamı Kapat