Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

4 Ekim 2015
Yakından tanımadığınız, huyunu suyunu bilmediğiniz halde, tamamen kişisel ruh durumunuzla ilgili olarak itici bulduğunuz biri, size yakınlaşmak istiyor. Ama size ne kadar itici gelse de kırıcı tepkinizi hak etmiyor.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

4 Ekim 2015
Kendinizi biraz insan sarrafı gibi görmenize rağmen, bugün bir şaşkınlık yaşayacak ve bundan dersler çıkartacaksınız. Sizi aşabilecek bazı işlere el attınız, bu sizi biraz zorlayacak.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

4 Ekim 2015
Yarınki devasa ödemeye hazırlanıyorsunuz, ama destek sözü aldığınız yerden destek göremiyorsunuz. Bu sizi üzdüğü gibi kızdırıyor da. Yakında bütçenize bazı girdiler olacak.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

4 Ekim 2015
Hayatın üst üste bindirdiği sıkıntılarla kendinizi yorulmuş hissediyorsunuz. Biraz dinlenmeye çekilmeniz gerekiyor.


Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ekim 2015
Bazı sıkıntılarınızın açığa vurulması gerekiyor.Yine güne pek umutlu başlamadınız, ama saatler ilerledikçe toparlanacak ve yine neşe dağıtacaksınız. Çok sevdiğiniz birisinin geleceğiyle ilgili bir haberin beklentisi içinde görünüyorsunuz. Bu sizde hoş bir gerginlik yaratıyor. Arkadaşlarınızın size bir Akdeniz daveti olacak bugünlerde.

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Ekim 2015
Sevgili Oğlaklar  Cumartesi günümüz Ay-İkizler  burcu seyriyle başlıyor. Aklımız başka, duygularımız başka yerde sanki. Bir yandan her şeyi oluruna bırakıyoruz. Diğer yandan kurcalayıp duruyoruz. Kafamız karışıyor. Doğal olarak dengemiz bozuluyor. En iyi tavsiye, güne geç uyanmak ve iyi bir kahvaltı yapmak olmalıdır. Bu sizi sakinleştirir ve gerginlikten uzak tutar. Saat 07:31 Ay-Uranüs olumlu görünümü seçimlerinizi, geçmişe ait meseleleri  mantıklı bir şekilde gözden geçirmekte fayda var. Hızlı düşünen aklımız, yenilikten yana olan gönlümüz bizi şaşırtmasın. Olana bitene iyice bakalım. Saat 20:18-4 Ekim saat 03:22 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız.  Bu süre içinde, dinlenmek, enerjimizi toplamak,  ruhumuzu sakinleştirecek aktivitelerde bulunmak açısından akşam saatleri gayet olumlu. Tabii ki dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, yeni bir planlamada bulunmamak daha doğru olur. Cumartesi gününüzü keyifli geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Ekim 2015
Bazı kişilere akılcı, verimli veya pratik tavsiyelerde bulunmak isteyebilirsiniz, ama önerileriniz ne kadar faydalı olursa olsun, karşı tarafın ‘’senin tavsiyelerine ihtiyacım yok’’ tutumuna da hazır olmalısınız.

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Ekim 2015
Bugün eşinizle bir arada olacağınız, birlik halinde yapacağınız işler, karşılıklı beklentilerin karşılanması ve diğeri adına yapılan fedakarlıklar gündeminizde olacak. Onun sizden beklentisi sizinkinden çok daha fazla olacak.


Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Ekim 2015
Bazı kişilere bazı konuların daha çabuk, daha verimli veya daha karlı şekilde sonuçlanabilmesi için tavsiyelerde bulunabilir ya da tavsiyelerde bulunmaya çalışabilirsiniz. Ancak, karşınızdaki kişiler sizi dinlemek veya tavsiyelerinize uymak konusunda isteksiz olabilirler. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal anlamda yoğun etkileşimlere açık bir gündeyiz. Arkadaşlarla bir araya gelebilir, sosyal ortamlarda vakit geçirmek isteyebiliriz. Diğerleri hakkında edineceğimiz bilgiler karşı tarafı daha iyi anlamamızı sağlayabilir. Farklılıklara, rutinin dışında olaylara veya farklı şeyler denemeye açık bir sabah. Öğle sonrası saatlerde ve akşam ise, özel ilişkilerimizde sevgi alışverişlerine ya da aşk hayatımızı ilgilendiren olumlu gelişmelere açığız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Ekim 2015
Kendinize zaman ayırmalı ve sağlığınıza özen göstermelisiniz. Değişken koşullar yorucu olabiliyor.


Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Ekim 2015
Sabırsız, bir o kadar da duygusal tavırlarınız ön planda. Bu tutumunuz nedeniyle kaybedeceğiniz şeyler olabilir. Hayatınızda denge sağlamanız şart.

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Ekim 2015
İş hayatınızda yapacağınız atılımlarla uzun zamandır beklediğiniz atılımları gerçekleştirebilirsiniz. Hayatınız tam çok monotonlaştığını düşündüğünüz anda canlanacak. Türlü yerlerden irili ufaklı para gelebilir. İyi bir yatırım yapabilirsiniz.

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ekim 2015
Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde motivasyon ve enerjinizde geçici bir düşüş hissedebilir, iletişim yeteneklerinizi rahat kullanamayabilirsiniz. 17.00 sonrasında enerjiniz ve motivasyonunuz yükselirken, aşk hayatınızda flört tekliflerini değerlendirebilir, spor yapabilir, eğlenceli etkinliklerde yer alabilirsiniz.

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ekim 2015
Romantik zamanlar oluşturmak ve ilişkilerinizde mistik deneyimler yaşayabilmek için uygun bir zamanda bulunuyorsunuz. Aldatılmalara ve yanlış anlamalara da dikkat etmelisiniz. Özellikle birlikte çalıştığınız kimselerle iletişimde bulunurken yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir.

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Ekim 2015
Yapmanız gereken ufak tefek işler için harekete geçebilirsiniz. İş hayatınızda ince eleyip sık dokuduğunuz için, hafta başlamadan birçok işinizi halletmek derdindesiniz. Seyahatlerinizde zorlanmalar olabilir.

Geçmiş Oğlak Burcu Burç Yorumu