Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
14 Şubat 2016

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Duygusal yaşantınızda olumlu bir devredesiniz. Bu dönemler de sorundan uzak güzellikleri paylaşabileceksiniz. Eşinizin size gösterdiği sevgiyi karşılamakta zorlanabilirsiniz. Keyfini çıkartın.
14 Şubat 2016

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Bugün birçok kısa seyahat yapabilir, gittiğiniz yerlerde sürpriz rastlantılar yaşayabilirsiniz. Hesapta olmayan masrafların sizi sıkıntıya sokabileceği görülüyor. Grup çalışmalarında veya organizasyonlarda yer alıyorsanız çevrenizin desteğini alabilirsiniz.
14 Şubat 2016

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Parasal konularda yenilikler yapabileceğiniz ve kararlarınızı olumlu yönlendirebileceğiniz bir gün. Anneniz ya da kadın akrabalarınızdan biri size maddi konularda destek olabilir. Eviniz için birçok masraf yapabilir ve bundan mutluluk duyabilirsiniz.
14 Şubat 2016

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün yapacağınız kısa yolculuklarda ve genel olarak ilişkilerinizde daha önlemci olmaya bakın. Yanlış anlamalar, öğle saatlerinde daha belirgin olabilir.
14 Şubat 2016

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir mutlaklık şeklinde ele aldığınız konular, aceleci davranışları getiriyor. Bu tavır, koşullarınızın bazılarını yeterince değerlendiremediğinizi düşündürebilir. Bugünlerde, uzun süreli barındırdığınız birçok kaygı ortadan kalkacak. Mutlu haberleriniz var. Sizinle ilgili iyi şeyler düşünen insanlarla tanışmalarınız ve verimli beraberlikleriniz olabilir.
14 Şubat 2016

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar 14 Şubat -5 Mart tarihleri arasında etkili Merkür-Kova geçişinde, kazanç elde etme yönünde arkadaş çevreniz, hizmette bulunduğunuz kişiler, günü birlik işler, internet, yazışmalar, bilgi paylaşımları hayli etkilidir. Hangi konuda tecrübemiz varsa, başkalarına eğitmenlik yapabiliriz, yol gösterebiliriz, aktif bir şekilde yönlendirebiliriz. Ancak geleni bereketiyle karşılamayı, olmayan bir işi de hayrımıza bilmeyi unutmayalım. Dostumuzu düşmanımızı bilelim. Saat 00:59 Mars-Jüpiter görünümü, gönlümüzün içinde her ne kadar bir şeyleri bizi zorluyorsa da, moralimiz güçlendiren, amacımıza kilitlenmemizi sağlayan bu görünümün desteğiyle kararlı şekilde ilerleriz. Başkaları ne der, ne düşünür diye endişelenmeyiz. Ben ne istiyorum bu önemli deriz. Bilgimizi, tecrübemizi dış dünyada ispat edeceğimiz projelere yöneliriz. İnsanları rahatlıkla etkileriz. Hedefimize uygun ilerlemeler kaydederiz. Saat 04:37 Ay-Neptün faydalı görünümü, hayatın zevkli yanlarını hissetmemizi sağlayan rahatlatıcı, huzur ve güven hissi verici bir enerjidir. Olumlu düşünmek, huzursuzluktan uzak durmak, sevgiyle yol almak istiyoruz. Aşk hayatımız, çocuklarımız, yaşamın hoş yanları, iç huzurumuzu fazlasıyla önemsiyoruz. Saat 17:27 Ay-Pluto görünümü, güçlendirici, güven hissi verici ve tutkularımızı kuvvetlendirici bir etki yaratıyor. Aşkta, çocuklarımızla olan ilişkimizde, içinden çıkamadığımız her meselede ipi elinden tutan tarafız. Saat 22:35 Ay- Chiron arasındaki şifalı görünümü, hem maddi-manevi hem de aşk hayatınızla ilgili konularda güven duygumuzu yükseltecek. Zayıf noktalarımızı şifalandıracak. Birilerine hesap vermekten uyarı almaktan, yanlışa sapmaktan uzak duracağız. Bu görünüm, bize kuvvet verecek, kalkan olacak. Bir gün değil, 365 gün 6 saatimiz aşkla sarmaş dolaş yaşansın Aşkla gelene selam olsun Aşktan söz eden her dem var olsun….iremSU   Keyifli bir aşk günü geçirmeniz dileğimle,
14 Şubat 2016

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, arkadaşlarınızla birlikte ortak çalışmalar içinde olmak isteyebilirsiniz.Mesleki anlamda başarınızı çevresel destekleri olumlu bir şekilde kullanmakla sağlıyorsunuz. . Bazı konularda partnerinizin de, fikirleri söz konusu olacaktır.Karşılıklı çatışma içine girmeden sonuca gitmeyi denemelisiniz. Bağırsaklara ağır gelen, gaz yapıcı besinleri azaltmalısınız.
14 Şubat 2016

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün eğlenceli ortamlar ve keyif odaklı yapacağınız planlar için elverişli olacak. Sizin heyecanınıza ortak olmak isteyen kişiler olacak etrafınızda. Aşk ve romantizm planları yapmak için de gayet uygun olabilir günün etkileri.
13 Şubat 2016

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Hafta sonuna gelindiğinde pek çok şeyi hallettiğinizi görebilirsiniz. Artık biraz da ruhunuzu besleme ve hobilerinize ya da size keyif veren şeylere vakit ayırma zamanı. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde ve öğle civarında gergin diyaloglar veya hızlı hareketlere bağlı sıkıntılar olabilir, ama gün genelinde ve önümüzdeki günlerde aklımızın hızlı çalışacağı, zekamızla göz kamaştırabileceğimiz, bizim için önemli hedef ve amaçlarımıza odaklanabileceğimiz, büyük resme odaklanacağımız, kısa vadeli değil, uzun vadeli düşünebileceğimiz ve bu alanda kısmen şanslı da olabileceğimiz bir haftalık süreçteyiz. Enternasyonel işler, yabancılarla ilişkiler, seyahatler, ticari veya maddi başlıklı konular açısından da olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
14 Şubat 2016

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Elinizdekileri daha iyi değerlendirebileceğiniz imkanlar içindesiniz. Bugün sevdiğiniz kişilerle, çocuklarla daha ilgilenebilirsiniz.
14 Şubat 2016

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelgitler içinde kalabilirsiniz. Neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar vermekte zorlanacağınız gibi ani alacağınız kararlar da hatalı olabilir.
14 Şubat 2016

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Görev bilincinizin sarsılmaktan oldukça uzak kalacağı, kendinizi tamamen işlerinize vermenizi sağlayacağı bir gün geçirebilirsiniz. Bu durum, iş çevresinde takdir toplayabilir ve üstlerinizden övgüler almanızı sağlayabilir.
14 Şubat 2016

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde iş hayatınızda etkili iletişim kurarak, çalışanlar, patronlar ve kurumlarla ilişkilerinizi geliştirebilir, özel yaşamınız ve iş hayatınızda yapacağınız görüşmelerden etkili sonuçlar elde edebilir ve sizi mutlu edecek haberler alabilirsiniz.
14 Şubat 2016

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu pazar özellikle çocuklarınızla haşır neşir olmayı ve onlarla huzurlu saatler geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Sevgiliniz varsa ikinizin de hobi alanları ile mutlu olabileceğiniz etkinliklere yönelebilirsiniz. Merkür’ün Kova burcuna geçişi sayesinde maddi kaynaklarınızın ve yatırımlarınızın yönetimi ile ilgili bilgi sahibi olabileceğiniz fırsatlara sahip olabileceksiniz. Genel olarak ise; Sevgililer Günü’ne harika bir durumda, Ay Boğa burcundaki konumuyla giriyoruz. Merkür Kova burcuna giriyor. Gezmek, restoran ve kafeteryalarda yemek, içmek, keyif almak için çok uygun bir gündeyiz. Gökyüzünde zorlayıcı etkiler yok. Sevdikleriniz için alışveriş yapmak, sevgilinize hediye almak ve ne istediğinizi bilerek mağazaları dolaşmak için harika bir gündesiniz. Bu özel günün bir diğer gökyüzü desteği de Merkür’ün Kova burcuna geçişi. Merkür Kova burcundayken yeni arkadaşlıklar kurup, bol bol arkadaşlarla vakit geçirmek sohbet ortamını destekler. Haklara, eşitliğe, politik ve sosyolojik normlara daha fazla dikkat ederiz. Özgür düşünmek, özgürlüklerimize önem vermek isteriz. Oldukça zeki ve orijinal fikirler öne süren kişilerle bir arada olabiliriz. Yeni çıkan elektronik cihazların alış verişlerini 6 Mart’a kadar olan bu süreçte yapabiliriz.
14 Şubat 2016

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

14 Şubat’ta grupsal işlerinizde ve faaliyetlerinizde şans sizden yana. İnsanları iyi organize edecek ve geleceğe yönelik adımlarınızı hızlandıracaksınız. Bugün itibarıyla maddi konularda parayı idare edebilme ve para kazanma becerinizi artıracaksınız.
Reklamı Kapat