Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

19 Eylül 2014
Kafanızdaki kuşkulardan kurtulmanız gerekiyor. Kimseyle paylaşamadığınız sıkıntılar yaşamamalısınız. İlişkinize yeniden bakmalı ve güvensizliğinizi gerçekten haklı temellere oturtabiliyorsanız bu ilişkiyi daha başındayken bitirmelisiniz.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

19 Eylül 2014
Parlak bir geleceğe doğru hızla ilerliyorsunuz. Bazı durumlarda elinizdeki yetkileri sonuna kadar kullanmakta tereddüt ediyorsunuz. Kendinizi bu konuda biraz rahatlatmanız gerekiyor.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

19 Eylül 2014
Alçakgönüllü bir yaşamınız var. Yaşam tarzınıza, hiç azımsayamayacağınız kazancınızı da eklediğinizde, size sadece gelecek günler için birikim yapmak kalıyor.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

19 Eylül 2014
Fazla kontrollüsünüz. Kendinizi biraz özgür bırakmanız gerekiyor. Bunu başarabilirseniz hayatı daha doya, doya yaşayabileceksiniz.


Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Eylül 2014
Oldukça enerjik olacağınız bir gündesiniz ve bu enerjinizi en iyi şekilde kullanmak isteyeceksiniz. Çevrenizdeki gelişmeler karşısında ani tepkiler gösterebilirsiniz ancak bugün sinirlerinize hakim olmanız daha doğru olacaktır. Daha önceden planlamadığınız bazı koşulların yolunuza çıkması mümkün. Karşınıza çıkacak yeni alternatifleri değerlendirmekte yanlışlar yapabilirsiniz. Girişimde bulunmadan önce kendinize biraz daha zaman tanımalısınız.

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Eylül 2014
Sevgili Oğlaklar saat 06:10 Ay-Aslan burcu geçişiyle Cuma günümüz başlıyor.  Parasal konuların ilişki meselelerin önemli olduğu  bugün, çıkarlarınız konusunda hassasiyet gösterebilir ve daha çok kazanmanın yollarını araştırabilirsiniz. Genelde Ay-Aslan geçişlerinde böyle hissetmek gayet normaldir. Bazı şeyler sizi uymasa da, menfaatlerinizi düşünerek politik davranabilirsiniz. Amacınız alkışlanmak, destek görmektir. Kişi şöyle bir düşünür. Durduğu noktaya bakar, durumunu gözden geçirir, güzel bir hayatın, huzurlu bir ilişkinin, yarınlarının garanti altında olmasını ister. Tabii ki insanız ve bu istekler doğaldır.  İş hayatında geleceğinizin tam olarak belli olmadığını düşünüyorsa, hayatında kimse yoksa veya ilişkisinde mutsuzsa, bunları hale yola koymak için mücadele eder. Saat 13:40 Ay-Mars görünümü, ortak bölüşülen mallar, paralar, cinsel yaşam, ilişkinizle alakalı konular veya problemlerin sizi bir hayli düşündürdüğünü gösteriyor. Sizin için önemli olan inandığınız değerler ve bu değerleri koruma arzunuz. Bu yüzden hırslı davranıyor olabilirsiniz. Ancak bencil insanlardan da hoşlanmıyorsunuz. Bu saatlerde özellikle hem partneriniz hem de ailenizle ilgili meselelerde kendinizi bir hayli baskın şekilde ifade edebilirsiniz. Herkes haddini bilmeli diye düşünürsünüz. Sözcükler bugün  ve daima AŞK dolu olsun. Aşk başımızın tacı olsun….Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Eylül 2014
Arkadaşlarınızla duygu birliği içinde olmanız rağmen, aşk ilişkilerinizde gerekli tatmini sağlamakta zorlanacaksınız. Partnerinizin her şeyini merak ederken, düşünceleriniz konusunda taviz vermek istemiyor, özel konularınızı kendinize saklıyorsunuz. Maddi konularla ilgili düşüncelerinizi yakınlarınızla tartışmamalı, bugün ketum olmalısınız

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Eylül 2014
Haklı haksız mücadelelerine yatkın bir gündesiniz. Sen ben, senin benim hırsına yenik düşüp ilişkilerinizi hırpalamaya kalkmayın. Daha uyumlu ve iki tarafında kazancını düşünen yaklaşımlar emeğin karşılığını çabuklaştıracak.


Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Eylül 2014
Yeni başlayacağınız girişimlerinizde ya da ilerlemek istediğiniz konularda hata yaşamamak için(zira ne zaman harekete geçseniz bir hata bitmeden diğeri başlıyor olabilir) organize ve planlı şekilde harekete geçmek isteyebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Evimizi, ailemizi, sahip olduğumuz şeyleri ve mal varlıklarımızı ilgilendiren başlıklar ön planda. Tüm gürültülü patırtının içinde kendinizi eğlenceye veya ödüle kaptırmamalı, ayağınızı yere sağlam basıp karşı taraf için değil kendiniz için iyi bir şey yaptığınızdan emin olmalısınız. İyi yönlerini görmeye çalışırken en kötü tarafları gözden kaçırabileceğimiz gün.

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Eylül 2014
Finansal konularda sürpriz gelişmeler gözüküyor. Aklınızı kullanarak önemli başarılara imza atabilirsiniz. Bugün alacaklarınızı tahsil etmek daha kolay olabilir. Cesaretiniz sayesinde kariyerinizde yükselebilirsiniz. Kendinizi aşabileceğiniz fırsatlarla karşılaşacaksınız. Değişime olan açıklığınız kazançlı çıkmanızı sağlayacak.


Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Eylül 2014
RÜYALARINIZIN etkisi altında kalabilirsiniz. Hepsini hayra yorun çünkü size doğru yolu gösterecek işaretler var rüyalarınızda.

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Eylül 2014
Kendini üstün görme gibi burcunuzun olumsuz özelliklerini takınma eğiliminde olduğunuz görülüyor. Bu tip davranışlarla takdir edilmekten çok, çevrenizdekilerin nefretini kazanacağınızı hiç unutmayın. Aklınız fikriniz uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz bir projede.

Geçmiş Oğlak Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!