Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
24 Eylül 2016

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Onu hafta sonunda biraz incittiğinizin farkındasınız, ama küskünlüğü bugüne kadar taşıyıp işi biraz abarttığını da düşünüyorsunuz. Bugün ondan gelecek bir telefonla derin bir oh çekeceksiniz.
24 Eylül 2016

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Bağlı olduğunuz birimdeki insan ilişkilerinin düzgünlüğü size gurur veriyor. Öteki birimlerdeki ilişkilerin sahteliği bir sürü çekişmelere neden oluyor. Bu konuda da yapacağınız şeyler olmasına karşın, şimdilik ilgisiz duruyorsunuz.
24 Eylül 2016

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Yanlış telkinler ve yanlış öngörülerle batırdığınız para, önümüzdeki günleri biraz darda geçirmenize neden olacak. Bir mülk satış işinde adınız geçiyor. Bu konuda yakında haberdar edileceksiniz.
24 Eylül 2016

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Küçük hataları ve bunlardan etkilenilip yaşanan küçük kırgınlıkları yinelememeyi becerebilirseniz, hepsi unutulup gidecek. Tekrarlamanız halinde ise ilişkinizi biraz yaralı bereli sürdürmek zorunda kalacaksınız.
24 Eylül 2016

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünün bir an önce geçip gitmesini istiyorsunuz. Kendinizi pek formda hissetmediğiniz ender günlerinizden biri bu. Bu formsuzluğun nedenini biliyor, ama sorunun kendiliğinden çözülmesini bekliyorsunuz. Günün ilerleyen saatlerinde yavaş, yavaş kendinize geldiğinizi hissedeceksiniz. Akşama yakın alacağınız bir haber işten erken ayrılmanıza neden olabilecek.
24 Eylül 2016

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Saat 05:06 Ay-Neptün görünümü, idealleriniz çerçevesinde hareket etmenizi sağlayıcı etkisini vurguluyor. Sorunlarınızı mantık yoluyla çözmenizi sağlar. İletişimdeki becerikliliğiniz yükselir ve dış dünyada kendiniz için en uygun olanı saptamanız kolaylaşır. Saat 13:42 Ay-Pluto karşıtlık etkisi altında, ilişkilerde güven olgusunu önemseyeceğiz. Çünkü bu olmadığı takdirde kendimizi güçlü hissedemeyiz. Eğer bir soru işareti varsa kafamızın içinde bunu sorgulamadan, derinlikli şekilde ele almadan ucunu bırakmayız. Saat 14:15 Ay-Merkür görünümü olumludur. Hem detaylı düşünmenizi hem de değerlerinizi gözetmenizi sağlar. Akıllıca durumları ele alırsınız. Güvencenizi önemsersiniz. Duygularınızı, bilinçli bir şekilde ifade edebilirsiniz. Gönlünüzce bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,  
24 Eylül 2016

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Pozitif duygular içindesiniz.. Partneriniz ve arkadaşlarınızla ortak bir gezi planı yapabilirsiniz. Özgürlüğünüzü destekleyici çalışmalar içinde olacaksınız. Bireysel davranışlarınızın sizi engellemediğini görecek ve ilişkilerinize yeni bir yön vereceksiniz. Bugün toplumsal enerjinizi ortaya koymaktan yanasınız.
24 Eylül 2016

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşinizle birlikte girişeceğiniz işlerden bugün maksimum verim alacaksınız. Onun bir ihtiyacı ya da el birliğiyle alacağınız bir sorumluluktan yüzünüzün akıyla çıkabilirsiniz. İşlerinize onu da mutlaka dahil edin bugün.
23 Eylül 2016

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sezgisel anlamda ve fiziksel olarak yepyeni bilgiler öğrenebileceğiniz bilgi akışının hızlandığı günlerdesiniz. Kozmik sarsıntılar istikrarsız durumlara rağmen, şanslı tesadüfleri de akla getiriyor. Biraz daha esnek olmanın faydasını görebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün yaşayacağımız Balık burcunda meydana gelen Ay Tutulması hayalci yaklaşımlarımızı 1 Eylül deki Güneş Tutulması nın pratik ve uygulanabilir özellikleriyle birleştirmemiz gereğini hatırlatıyor. Karar vermek veya doğru düşünmek yine zor olabilir. Aldatıcı etkiler altındayız, bir alan seçip o alanda ilerleme zamanı. Gerilimin kendiliğinden geçmesini bekleyemeyerek ani tepkiler verebilir, ani hareketler yapabiliriz. Geçmişten gelen konular ilerlemenin önünü kesebilir veya bu konularla uğraşmak durumunda kalabiliriz. Anılarımızı zorlayabilir ve nelere takıldığımızı neleri unutamadığımızı tahlil etme ihtiyacı duyabiliriz. Ancak, Uranüs ve Mars etkileşimi ekleyeceği sürpirizler, türlü hoşluklar ve özgün çözümlerle yardımımıza yetişecektir.Öfke açığa çıkabilir. Başkalarına zarar vermemek veya zarar görmemek için ekstra çaba gösterilmesi gerekebilir. Provokatif tavırlara karşılık vermemek ve sabırlı olmak en iyisidir. Duygusal veya fiziksel anlamda yaralayıcı olaylara karşı tedbirli olmak gerekebilir. Hayal dünyamız geniş olabilir, ama sorumlulukları ve ihmal kabul etmeyecek durumları asla ihmal etmemeliyiz.Tartışmalara girmekten kaçınmak ve ufak tefek kazalara veya sakarlıklara karşı tedbirli olmak da en iyisi iki hafta için. Tutulmanın detaylarını hafta başında ele almıştık, okumanızı öneririm Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
24 Eylül 2016

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yakın beraberliklerde ve evlilikte daha gerçekçi düşünmenizde fayda var. Eşinizin ya da sevdiklerinizin konuları ile ilgilenebilirsiniz.
24 Eylül 2016

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Zor ve yorucu bir gün geçireceksiniz. Sizler hijyene ve sağlığınıza her zaman dikkat edersiniz. Bu nedenle sağlık_sorununuz oldukça az görülüyor.
24 Eylül 2016

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Parlak bir dönem başladı ama siz yine memnuniyetsizsiniz. Çünkü herzaman olduğu gibi şimdi de elinizdekilerle yetinmiyorsunuz. Bu nedenle güzel şeylerin de tadına varamıyorsunuz. Sevdiğinize biraz zaman ayırmanızda fayda var. Kendisini çok ihmal ettiğinizi düşünmeye başladı.
24 Eylül 2016

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde aile büyükleriniz ve değer verdiğiniz kişilerle sevgi dolu görüşmeler yapabilir, ruhunuzda sevildiğinizi, önemsendiğinizi daha fazla hissederek, ilişkilerinizde uyum ve mutluluğu daha yoğun hissedebilirsiniz. Ev ortamında huzurun vurgulandığı bugün, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle evinizde keyifli etkinlikler düzenleyebilirsiniz.
24 Eylül 2016

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortaklık kurmak, ilişkiye başlamak yahut evlenmek gibi majör bir kararı uygulamanız konusunda olumlu etkiler altındasınız. Girişeceğiniz başlangıçlara güçlü etkilerle sarılıyorsunuz.Şans da sizden yana ve sosyal hayatınızdaki kişilerin desteği kendinizi güçlü ve ilham dolu hissetmenize neden olacaktır. Ancak beklenmedik ve sizin kontrolünüzün dışında gelişebilecek engeller nedeniyle özellikle iş bağlantılarınızda yanlış anlaşmalar ve tatsızlık olarak değerlendirebileceğiniz olumsuzluklar da karşınıza çıkabilir.
24 Eylül 2016

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yabancı ortamlarda sevdiğiniz insanla birlikte kolay organize olabileceksiniz. Fikirleriniz ve düşünceleriniz birbirini destekleyecek. Hayata aynı ideallerle bakacaksınız.
Reklamı Kapat