Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
30 Haziran 2016

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Bu konuda yaşadığınız kızgınlık, partnerinizin sizinle karşılıklı konuşma niyetini cevapsız bırakıyor. Size güvenilmez muamelesi yapılmasını kabullenemiyorsunuz.
30 Haziran 2016

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Kaybettiğinizi düşündüğünüz bir iş bağlantınız tarafından bugünlerde aranacaksınız. Yakında yeni bir iş yolculuğuna çıkabilirsiniz. Bu kez umutlu dönme şansınız bayağı yüksek görünüyor
30 Haziran 2016

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Bir mülk satışı işiniz olacak. Bununla ilgili gelişmelere, hem zamansızlıktan hem de diğer kişilere duyduğunuzdan katılmayacaksınız. Bir dostunuzun para kaybına üzüleceksiniz.
30 Haziran 2016

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Bunalım takılmanız masraflı günler geçirmenize neden olabiliyor. Bugünlerde problem yaratabilecek her şeyden uzak durmanızda yarar var.
30 Haziran 2016

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile içindeki ciddi birtakım sorunları çözemiyor oluşunuz, aşk beraberliğinizdeki problemlerle birleşince sizi bunalımın eşiğine getiriyor. Bugünlerde kendinizle ilgili bazı korkular barındırıyorsunuz. Epeyce zamandır yaşadığınız haklı gerginliğin size bazı taşkınlıklar yaptırabileceğinden, bazı yanlış kararlar aldırabileceğinden çekiniyorsunuz.
30 Haziran 2016

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar 30 Haziran-14 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Merkür,  çalışma hayatı, sağlık ve birebir ciddi ilişkinizle alakalı konular üzerinde ihtiyaçların gözden geçirilmesi ve  güvenlik çerçevesinde ele alınmasında önemlidir. Sözgelimi iş konularında sözleşmelerin gözden geçirilmesi ve her türlü noktanın önemle ele alınması önemlidir. Sağlığınızla ilgili konulara da önem vermek lazım. Eğitim, bir başka yere yerleşim, ihtisas, ticari konularda iyi düşünmek gerekiyor.  İlişkilerde, görüş ayrılıkları var mı  diye bir bakalım. Eğer evlenmeyi düşünüyorsak nerede yaşanacak, partnerin iş durumu, ailesine olan bakış açısı bunları iyice ele almak gerekiyor. Diyelim ki ayrılık kararı verdik. Duygusal düşünmemeli, probleme neden olan noktaları tekrar gözden geçirmeliyiz. 30 Haziran-2 Ağustos tarihleri arasında Mars-Akrep burcunda düz olarak seyredecek. Böylelikle geri hareket döneminde tespit ettiğiniz, üzerinde çalıştığınız, karar verdiğiniz işleri yürürlüğe koyabilecek gücünüz yükseliyor.  Kafanıza bir şeye takmışsanız, bunu elde etmek istiyorsanız sizi kimse durduramaz. İstediklerinizi kabul ettirmeyi, çıkarlarınızı korumayı bilirsiniz. Bir şeyler ters gidiyorsa, üstüne gidip çözümlersiniz. Kazanmak için hedefe yönelik strateji geliştirirsiniz. Bu dönem, araştırmada bulunmak için fırsattır. Ortaya konacak plan, tasarı, iş, oluş tümüyle gizlice yürütülür. Pek kimseye söylenmez, hedefe kilitlenir ve elde edinceye kadar  pes edilmez. Dikkat edeceğiniz nokta, -İlla benim istediğim olacak, ben güçlüyüm, istersem herkesi dize getiririm, kaybetmem sürekli kazanırım tarzında kibirli olmayalım. Bu iki geçişin de, olumlu gelişmelere işaret olması dileğimle,
30 Haziran 2016

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerinizle ilgili sıkıntılı bir dönem içine giriyorsunuz. Mesleki konularda yapacağınız atılımlar havada kalabilir. Suskun ve gizemli bir havaya girecek ve düşünceleriniz paylaşmak istemeyeceksiniz. Bu dönemde yanlış düşünceler içinde çevrenizi yargılarken, eleştirici olabilirsiniz. Nostaljik duygularınız ortaya çıkacaktır.. Aşkta geri planda kalmak istemiyorsunuz.
30 Haziran 2016

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çevrenizde aynı dilden konuşabildiğiniz güzel insanlar olacak. Dertleşmek ve aynı zamanda sevinçleri de paylaşmak açısından sizi tatmin edecek yakınlığı görme şansınız var. Bu fırsatı kaçırıp yalnızlığı tercih etmeyin.
29 Haziran 2016

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Birkaç gün için ailenizle veya partnerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bugünden itibaren daha planlı ve organize davranabilirsiniz. İŞ birliği yapmak, ekip çalışmaları ve grup aktiviteleri rayına oturabilir. Fikir alışverişleri, uzlaşma veya iş bilrikleri ya da ilişkiler yoluyla bazı olanakları çoğaltma şansınız olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde, zihnimiz açık ve hızlı çalışıyor. İletişim araçlarını en iyi şekilde kullanabilir, birbirimizle doğru iletişim kurabiliriz. Koşuşturmalarımız artabilir. 11.00 ve 13.00 arası boşluktaki Ay ise, isteksizlik, belirsizlik veya kararsızlık yaratabilir. Öğle sonrası saatlerde, daha rahat hareket etmek mümkündür.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
30 Haziran 2016

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönelebilirsiniz. Gün içinde sevdiklerinizle birlikte olmak için zaman yaratabilirsiniz. Gelecek beklentileriniz konusunda kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Keyif aldığınız konularda harcamalar olabilir. Fikirlerinizi paylaşmak konusunda heyecanlı olabilirsiniz. Başkalarının fikirlerine de önem vermelisiniz.
30 Haziran 2016

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir hayli dürüst ve iyimsersiniz. Ziyaretinize çok eski bir dostunuz gelecek sürprize hazır olun. Yıllar sonra karşılaşacağınız bu dostla yapacağınız sohbet size iyi gelecek.
30 Haziran 2016

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kısa bir yol yapacaksınız. Gideceğiniz yerde ilginç kimseleri tanıyacaksınız. Para konusunda şu sıralar çok kısmetlisiniz. Yalnız para ile ilgili fırsatları anında ve yerinde değerlendirmelisiniz. Seviyor ve seviliyorsanız birlikte yeni bir çevreye gireceksiniz. Her konuda anlaşma var.
30 Haziran 2016

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca olumu haberler alabilir, özel hayatınız ve iş yaşamınızda başarılı görüşmeler gerçekleştirebilir, dostlarınız ve partnerinizle son derece mutluluk veren bir zaman geçirebilirsiniz. İlişkilerde yeni görüşmeleri de destekleyen bugün, akşam saatlerinde sevgi dolu tavrınızı korumalı, olası problemlerde bu etkinin geçici olduğunu bilerek ilişkilerde daha ılımlı yaklaşmalısınız.
30 Haziran 2016

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızın keyifli alanlarında, özellikle aşk ve çocuklarınızla ilgili konularda sizi duygusal tatmine taşıyabilecek ve keyfinize keyif katacak etkinliklere katılabilirsiniz.Yemek, içmek ve dünyevi zevklere yönelmek için özel fırsatlara sahipsiniz. Ay ve Plüton olumlu açı enerjisi size, sevdiklerinize ve hayatınızdaki özel kişiye güven telkin etme fırsatı verecektir. Duyguların yanında güven ve sorumluluk bilincine de haiz bulunuyorsunuz. Bu durum da çevrenizdeki kişilerin size olan güven ve inançlarını sağlamlaştırıyor.
30 Haziran 2016

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Mars’ın düzelmesiyle çevre ve arkadaşlık evindeki enerji sıkışmaları geride kalıyor. Ortaklıklarınızda iletişiminiz hızlanıyor. Sevdiklerinize karşı korumacı olacaksınız.
Reklamı Kapat