Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

31 Ekim 2014
Kendinizi sevgiye çok yakın hissederek, duygusal yaşamınızda olumlu beklentiler içine girebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle güzel paylaşımların yaşanabileceği bir gündesiniz.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

31 Ekim 2014
İş konusunda her şey çok olumlu sürmekte. Günden güne işinizdeki konumunuz genişliyor. Disiplinli çalışmanızın meyvelerini alıyorsunuz. İş arkadaşlarınızın takdirini topluyorsunuz. İşinizde daha yüksek bir konuma ulaşmanız sözkonusu.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

31 Ekim 2014
Maddi konularda hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kaynaklarınızı değerlendirirken ani kararlar almamaya ve aşırı rahat davranmamaya özen gösterin. Parasal açıdan arkadaşlarınızdan yardım görebilir ve siz de onlara yardım edebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

31 Ekim 2014
Sağlığınız ve ailenizle ilgili konular bugün sizin için her zamankinden daha önemli olabilir.


Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Ay ın konumu sizi oldukça duyarlı ve alıngan kılıyor. Fakat yine de yapmak istediğiniz yenilikler için yeterli cesarete sahipsiniz. Sağlığınız ve ailenizle ilgili konular bugün sizin için her zamankinden daha önemli olabilir. Bugün canınızı sıkacak haberler alabilirsiniz. Ani tepkiler vermekten çekinin.

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Sevgili Oğlaklar saat 04:48 Kova-Akrep burçları arasındaki ilkdördün, maddi ve manevi değerlerinizi koruma, yeteneklerinizi hayata geçirme, ekmeğinizi kazanma, zihinsel ve duygusal anlamada güvence sağlama, yatırımlarda bulunma, hayatınızı garanti altına alma arzunuzu yükselticidir. Bu konularda başarılı olmak, girişimlerde bulunarak kazanç sağlamak için her şeyden önce yapmanız gereken, gerçekçi düşünmek, sosyal ilişkilerinize önem vererek çemberinizi genişletmek, maddi konulardaki sorunlarınız için hatalarınızla, eksiklerinizle yüzleşmek lazımdır. Bunlar yapılmadan, sosyal hayattaki hedeflerinizi gerçekleştirmeniz, toplumsal alanda liderliğinizi ispat etmeniz ve kitlelere ulaşmanız mümkün değildir. Bugün geçtiğimiz haftalarda başlattığınız işlerinizi tekrar gözden geçiriniz. Neler eksik nelerin tamamlanması gerekiyor tespit ediniz. Toplumsal trendleri iyi takip ederek, kitlelere ulaşmaya çalışınız. Şu soruyu cevaplamaya çalışınız. Kendi dar çevrenizde kazandığınız üç beş kuruşu yeterli mi görüyorsunuz yoksa daha çok kazanmak için dış dünyaya açılmaya hazır mısınız? Eğer hazırsanız o zaman etrafınızdaki dünya ile temasınızı asla kesmeyiniz. Sosyal ilişkilerinizi güçlü tutmaya özen gösteriniz. Saat 07:34 Ay-Venüs zorlu görünümü,  gerek mali konularda,  gerekse sosyal hayatta ve de ilişki meselelerinde bizi uyarıcıdır. Çevremizdeki bazı insanları idare etmek zorunda kaldığımızı düşünürüz. Oysaki bu hiç tarzımız değildir. İçimizden gelmediği için, -Canım cicim  diyemeyiz. Şöyle bir şansım dönse de, hayatımı istediğim gibi yaşasam diye aklımızdan geçiririz. Saat 14:58 Ay-Uranüs olumlu görünümü, eviniz için harcamaların, kişisel veya ailenin ihtiyaçlarını karşılamanın, biraz da özgürce hareket etme arzunuzun işaretçisidir. Gün boyunca, arzu ettiğiniz gelişmelerle karşılaşmanızı tüm kalbimle temenni ediyorum. Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun.


Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Mars içselliğinizi ortaya çıkarıyor. Bugün sıra dışı konular ilginizi çekecek fakat sınırlarınızı öyle güzel çizeceksiniz ki, hiç kimsenin size zarar vermesine izin vermeyeceksiniz. Duygularınız atakta fakat sakinsiniz. Mesleki konularda işlerinizin yavaşlamasını fırsat bilerek, ihmal ettiğiniz konuları gündeme getirmelisiniz. Maddi konularda elinizden istemediğiniz bir para çıkabilir.

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Para harcamaya teşvik edecek kişi ve ortamlardan uzak durmaya çalışın. Hayır diyemeyeceğiniz davetler olursa boşa zaman harcar mıyım diye bakın. Zira bu tarz bir davet hesap etmediğiniz kadar pahalıya mal olabilir.


Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Hayatta ne yapacağınız konusunda fikirleriniz netleşmeye başlayabilir veya en azından bu alanda sezgilerinize güvenebilirsiniz. Bu seferlik mantığınızı bir kenara bırakmanız gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Kafamıza göre hareket etme isteğimiz artıyor. İstediğimiz şeyi, istediğimiz zaman ve istediğimiz yöntemle gerçekleştirmek istiyoruz. Diğerlerinden onay almak niyetinde olanlarımızın bu türlü davranmak istemesinin tek nedeni ise, ekip psikolojisine uygun davranma iyi niyeti ya da bir şekilde çemberin dışına çıkmama eğilimi olacaktır. Ancak, bu durum nedeniyle kendimizi normalinden daha fazla engellenmiş veya kısıtlanmış hissedebiliriz. Dolayısıyla, ikna ederek ilerleme ya da kafasına göre takılmaktan kaçınma fikrine sıcak bakmakta fayda var.

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
İş ve para konularına odaklısınız. Maddi kazançlarınızı arttırma yönünde yeni fikirleriniz ve planlarınız olabilir. Öte yandan teknolojik araçlar için bazı harcamalarda bulunabilirsiniz. Başkalarından desteklerle ilgili girişimleriniz olabilir. Fikirlerinizi paylaşırken daha ılımlı ve diplomatik bir dil kullanmaya özen gösterin.


Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
DUYGUSAL karışıklıklar sorun yaratıyor. Uzun süredir gündeme gelmeyen konular da başınızı ağrıtabilir. Ayrıntılara dikkat edin.

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Bugün çok büyük bir fırsat var. Ancak bunun için kararlı davranmanız gerekiyor. Para durumunuz çok iyi. Iş arkadaşlarınız performansınızı kıskanıyor. Kendinize inanacak ve güveneceksiniz. Yoldan haber alacaksınız. Bu haber olumlu gelişmelere neden olacak.

Geçmiş Oğlak Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!