Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Temmuz 2017

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Önümüzdeki günler içinde duygularınız hareketlenecek gibi. Siz adını koymasanız da yaşadığınız ilişki, gitgide beraberliğe dönüşüyor. Yeni bir beraberliğe duyduğunuz korkuyu yok etmelisiniz.
25 Temmuz 2017

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Bazı ihmalkar davranışlar sinir bozucu gelse de, konumunuz ilişkileri germeye hiç elverişli değil. Bugünleri sakin, daha az müdahalelerle geçirmeniz yararlı olacak. İlerde birçok şeyin zaman içersinde nasıl çözüldüğünü göreceksiniz.
25 Temmuz 2017

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Büyük sevinçler sağlayacağını düşündüğünüz büyük harcama, şu sıralar pek akılcı görünmüyor. Tedbirli davranmak, geçici daralmaların arkasından kalıcı mutluluklar getirebilir.
25 Temmuz 2017

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Kuruntu yaptığınız bir konuda kısa vadede hiç bir sorun gözükmüyor, kimi gelişmeleri durdurmaya çalışmaktan kaçınmalısınız.
25 Temmuz 2017

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizin çok daha duyarlı olduğunuz ikili bir ilişki içinde, bazı sıkıntılarınız olabilir. Kafanızda, ilgili kişi tarafından yeterince önemsenmediğiniz fikri var. Çok yakın çevrenizde birilerinin problemlerine çok yetersiz kaldığınız duygusu biraz yersiz. Bu duyguyu daha fazla barındırmanız gerekmiyor. Muhtemelen bugün şehir dışından haberler var.
25 Temmuz 2017

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar, Saat 00:26 Ay-Venüs faydalı görünümü, daha fazla kazanmak adına girişimci olmamızı destekliyor. Ancak aceleci de olmayalım. Olasılıkları gözden geçirelim. Saat 05:39 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, başkalarına değil, kendimize güvenerek ilerlemenin, mutluluğun sadece birilerine bağlı olmadığını bilerek cesaretle ilerlemenin işaretçisidir. Biz böyle gördüğümüz zaman, destekler de gelir, maddi açıdan rahatlatıcı gelişmeler de olur. Saat 12:22-13:33 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Ne olup bittiğini tam olarak anlamadığımız konular üzerinde araştırmada bulunabiliriz. Parasal getirisi olan işler üzerinde düşünebiliriz. Cinsel anlamda arzularımız bir hayli yoğunlaşır. İlişkimizle alakalı meseleleri gözden geçirebiliriz. Ancak bir konu üzerinde karar vermişsek geri dönmek, kararımızı değiştirmek boşluk süresince yanlış olur. Parasal konularda dikkatli olmalı, yeni bir girişimde bulunmamalısınız. Saat 13:33 Ay-Başak burcu seyir etkinliğinde, hijyeninize, etrafınızda olan bitene, insanlara, durumları titizlikle ele alacağız. Bilgi sahibi olmak, araştırmak, keşfetmek ve bulduklarınızı belli bir alanda verimli bir şekilde kullanmak durumundayız. Kalben sevgilerimle,
25 Temmuz 2017

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gündemin ciddileşiyor. Gökyüzünde meydana gelen açı, dikkatli olman gerektiğini işaret ediyor.
25 Temmuz 2017

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bilinçaltınızın sizi sıkan baskılarından bir an önce uzaklaşmalısınız. Bugün sezgileriniz çok yüksek. Koşullarınızı yeniden yapılandırmak isteyebilirsiniz fakat, kısa vade çözümler yerine uzun süreçleri tercih ediyorsunuz.
25 Temmuz 2017

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortak paylaşılan kaynaklarınız adına bazı kararlar vermek isteyebilirsiniz.Yeni yatırımlar için güzel fırsatlar önünüze gelebilir.Bunları iyi değerlendirin.
25 Temmuz 2017

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde endişe içinde olduğunuz konularla uğraşabilirsiniz. İkili ilişkilerinizdeki sorumluluklarınız sizi krize sokabilir. Finansal konularınızla dikkatli olmalısınız. Ticari görüşmelerinizi sonuca bağlayabilirsiniz. Teknik konularla ilgili sorumluluklarınız aratabilir. Öğleden sonra yolculuklar gündeme gelebilir. Yabancılarla ilgili konularla uğraşabilirsiniz.
25 Temmuz 2017

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Manevi yönünüz bir hayli kuvvetli. Sevgi dolu ve şefkatlisiniz. Ancak iş verenler için bu durum biraz daha ciddiyet kazanmalı. Çalışanlarınız arasında ihanet söz konusu olabilir.
25 Temmuz 2017

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşamınıza çok önemli biri girebilir. Yalnız bu insan sizin kadar bağımsızlığına düşkün ve yine sizin gibi otoriter. Yani anlaşabilmeniz için taraflardan birinin biraz özveride bulunması gerekecek. Bu insan sayesinde yaşamınız fevkalade olabilir.
25 Temmuz 2017

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca para alış verişi, finansal durumunuzla ilgili olumlu gelişmeler ön plana çıkarken, takım çalışmaları sizin için faydalı olabilir. Özel ilişkilerinizde kendinize güveninizin tam olduğu, değişime adapte olduğunuz, uyumu bir gündesiniz. Bugün ayrıca teknolojik aletler satın almak için ideal bir gün
25 Temmuz 2017

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Atılımlarınız ve özel hayatınızdaki dinamik ilişkiler bugün durgun bir yapıya bürünse de bunun geçici olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Bardağın dolu tarafını görmeye çalışın. İnsanlar başarılarınızı çekemedikleri için size karşı aşırı eleştirel bir tavır takınabilirler. Kulak asmayın.
25 Temmuz 2017

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sorumluluklarınız artarken, hayatı farklı gözlerle algılamayı sürdürüyorsunuz. Söylemlerinizi kulağınız duymalı. Güzel bir iş seyahati yapabilirsiniz. 
Reklamı Kapat