Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Nisan 2018

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Duygularınız dengeleniyor ve duygusal enerjinizi doğru kullanıyorsunuz. Küçük bazı sürprizler yaşayabilirsiniz ve bunlar sizi mutlu edecektir. Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki ilişki genel olarak uyumlu olacaktır. Etkileyiciliğiniz artıyor ve ikna etme yeteneğiniz yüksek ve bugün düşüncelerinizi kabul ettirebileceksiniz.
27 Nisan 2018

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Genel olarak olumlu etkiler altında olduğunuz bir gün ve başladığınız bazı işleri sonuçlandırmak için gerekli gücü kendinizde bulacaksınız. Bir süreden beri kafanızı kurcalayan sorunların üzerinde düşünme imkanı bulacaksınız. Sonunu düşünmeden bir riske girebilirsiniz ancak bundan kaçınmanız sizin için daha doğru olacaktır.
27 Nisan 2018

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda bir hareket var ve elinize küçük bir para geçebilir. Önceden yaptığınız bir atılımın yeterince sonucunu alamamış olmanız genel olarak canınızı sıkan etkilerden biri. Ancak bu konuda bugün çeşitli atılımlarda bulunma şansınız olacaktır. Maddi konularda acele edebilir yada sabırsızlandığınızı hissedebilirsiniz.
27 Nisan 2018

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Kendinizi güçlü hissediyorsunuz ve enerjinizi kullanmak arzusundasınız. Bir risk göze alabilirsiniz ve çeşitli ruhsal heyecanlar yaşayabilirsiniz.
27 Nisan 2018

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu akşam yeni tanışmalar, sizi yeni açılımlara yöneltebilir. İnsan ilişkilerinde sağlam ve güvenilir duruyorsunuz. İnançlı karakteriniz, alçakgönüllü tavırlarınızda size zorluk çıkartmıyor. Büyüttüğünüz problemlerinizin üzerine gitmelisiniz. Birkaç gün içinde hayat size yeni olanaklar sunabilir. Yeni ilişkiler ve yeni imkanlar arasındaki kontağı iyi kurmanız gerekecek.
27 Nisan 2018

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 04:13 Ay-Terazi burcuna geçiş yapacak. Uyum, huzur, estetik duyguları yüksek bir güne adım atmaktayız. İlişki ve ortaklık evimizin yöneticisi olan Ay bugün başkalarıyla paylaşımın sizi rahatlatacağını gösteriyor. Toplum içinde tanınma, statü kazanma, otorite figürleriyle anlaşabilmek için politik tarzda davranmak iyi bir yöntem olabilir. Sanat, estetik, süsleme, giyim, tasarımla uğraşanlar için olumlu enerjiler mevcut. Saat 09:48 Ay-Venüs görünümü, toplumsal ilişkilerimizi güçlendirme isteğimizi işaret eder. Keyiflendirici, huzur verici olana yöneliriz. Saat 20:22 Ay-Satürn görünümü, her konuda ciddi düşünmeye, sorumluluklarla baş edebilmek için güçlü olmaya işarettir. Birilerini idare etmemiz kolay olmaz. Saat 23:17 Ay-Merkür karşıtlığı, gereksiz meseleler yüzünden yaşanması muhtemel sorunları işaret eder. Bir yanımız anlaşamaya gönüllüdür, diğer yanımız baskın davranmaya. Benim tavsiyem çok önemli kararlar vermeden önce iyice düşünmenizdir. Sizi rahatsız eden bir durum varsa tartışarak değil konuşarak çözümlenir. Ne içinize atınız ne de fevri davranınız. Saat 23:18 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, iş ve özel hayatımızla ilgili konularda haksızlığa izin vermeyeceğiz. Yarınlarımızı sağlam şekilde oluşturmaktan yanayız. Buna uygun şekilde karar vereceğiz. Uyumlu, paylaşıma açık, adil davranan kişilerle bağlantıdan yanayız. Çıkarlarımızı düşüneceğiz ve geleceğe dönük planlar yapacağız. Merkür-Kuzey düğüm görünümü de saat 23:18 itibariyle etkilidir. Ailevi mevzuların farklı bir bakış açısıyla ele almamızı sağlıyor. Bizi rahatsız eden, çıkarcı düşünen ve sadece kendine yönelik hareket eden kişilerle aramıza mesafe koyuyor. Ancak bu mesafe aslında gereksizleri ayıklamanın ve kendimizi zihnen toparlamanın işaretçisidir. Hani sel gider kum kalır ya, aynen öyle. Finansal açıdan yeni çözüm yolları arayışımızın göstergesidir. Gün, tüm olumlu gelişmeleriyle hepimizi kucaklasın. Gönülden sevgilerimle,
27 Nisan 2018

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Son zamanlarda maddi olarak zorlansan da, kariyerinde yükselmeye başlaman seni sevindirecek.
27 Nisan 2018

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok güçlü enerjiler altında olabilirsiniz, başkaları üzerinde herhangi bir güç göstermeden önce bu enerjiyi dağıtabileceğiniz yollar bulmalısınız.
27 Nisan 2018

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile üyelerinizle aranızda ortaklı finansal gelirlerinizden dolayı oluşan fikir ayrılıklarına karşı sert tepkiler gösterebilir onlarla uzlaşma konusunda sorun yaşayabilirsiniz. Ailenizdeki kadın figürleri ile daha fazla ilgilenmeniz gereken durumlar yaşayabilirsiniz. Anne sağlığına dikkat.
27 Nisan 2018

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Hareketli gündeminizi doğru yönlendirmeniz, gününüzü daha keyifli geçirmenize yardımcı olacaktır. Üstlerinizle iletişiminizi değişken koşullar yönlendirebilir. Bugün hedeflerinize ulaşmak için daha esnek olmanız gerekebilir. Akşam saatlerinde sohbet etmekten hoşlandığınız kişilerle program yapabilirsiniz.
27 Nisan 2018

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda önemli ve köklü bir değişim gerçekleştirebilir aynı anda iki alanda başarınızla adınızdan sıklıkla söz ettirebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise bekarsanız iş yerinizde ya da işiniz aracılığı ile tanıyacağınız biri fazlası ile ilginizi çekebilir aynı şekilde de ilgi görebilirsiniz. Şans sizden yana! Siz yeter ki hissettiklerinizi ifade edin ve yeteneklerinizi birden fazla alanda gösterebileceğinizin farkına vararak el alem ne deri bir yana bırakıp kendiniz için yaşamaya başlayın. Emin olun bunu yaptığınız anda el alem için yapmadıklarınıza üzüleceksiniz bu da sizleri daha olgun ve kendini kontrol edebilmenin gücünü ele almış bir hale getirecek. Evli Oğlaklar eşinizle iletişiminiz duygusallığınız tutku ve heyecanınız oldukça yüksek olacak birbirinize daha fazla zaman ayırıp her anınızı özel ve unutulmaz kılacaksınız.
27 Nisan 2018

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Olumlu duygular ve beklentiler içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz. Yeni girişimlerde bulunmak üzere harekete geçebilirsiniz. Planlarınızı ve fikirlerinizi kolayca kabul ettirecek, ikna edici tutumunuzla etkileyici olacaksınız. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler güçleniyor.
27 Nisan 2018

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ruhsal olarak öfkeli veya gergin hissetmeye müsait, aile ilişkilerinde ani gerilimlere açık bir zaman dilimindesiniz. Aile, yerleşim ve eve ait değişikliklere konusunda ılımlı bir zamanda olmadığınız bugün, öfke kontrolünüzü iyi yapmalı, ilişkilerde dengeli tavrınızı sürdürmelisiniz.
27 Nisan 2018

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerinizde uyum ve ahenkli iletişim kurabileceğiniz bir gündesiniz. Sert ve katı tutumunuzu bir tarafa bırakırsanız pek çok kişiyle uzlaşma şansını yakalayabilirsiniz.
27 Nisan 2018

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Önemli toplantılarınız ve görüşmeleriniz varsa, şartları siz belirleyebilirsiniz. Anlaşmacı ve işbirlikçi tavırlarınız, beraber iş yaptığınız insanları etkileyebilir. Her türlü alternatifi düşünmeli ve biraz rahatlamaya çalışmalısınız. 
Reklamı Kapat