Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Kasım 2017

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Kendinizi bir an evvel toparlamanız, sizi bir anda sorunsuz biri yapabilir. Geçmişe olan özleminizi tek yanlı yaşıyorsunuz belki de. Uzaklarda bir yerde gördüğünüz umut, kapınızın önünde olabilir.
25 Kasım 2017

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Epeyce önce yaptığınız hayati görüşmenin yanıtı, o günlerde beklediğinizinki gibi gelebilir. Yeni haftada sizi yine yorgunluklar ve onların arasına sıkışmış beklenmedik bir sevinç bekliyor.
25 Kasım 2017

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Bir yakınınıza verdiğiniz maddi destek size garip bir eziklik yaşatabilir. Sizi sarsacak para sıkıntıları görünmüyor. Zihninizi meşgul eden senedinizin ödenmesinde bir probleminiz olmayacak.
25 Kasım 2017

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir arkadaşınızla ilgili yapılan dedikoduların üzerine gitmenizde yarar var. Bu, sizin iyi bir dostluk gösteriniz olacak.
25 Kasım 2017

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ruh durumunuz bugünlerde bir coşma isteği içinde. Bugünü, özel günler sayfanıza yazmanız çok mümkün. Biraz duygusallığın pençesindesiniz. Kırılganlığı iş edinmiş gibi davranışlarınız var. Akşam saatlerinde alacağınız telefonda uzun, uzun konuşup konuşmanın ardından alacağınız karara bağlı olarak, o an ve önümüzdeki günlerde tavırlarınızı yeniden şekillendirebilirsiniz.
25 Kasım 2017

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar, Ay-Kova burcu geçiş etkinliğinde güne adım atıyoruz. Özellikle son günlerde sesinizi duyurmak sizin için gayet önemlidir. Tabii ki her Oğlak burcu mensubunun günü değerlendirme biçimi birbirinden farklı olabilir. Kimi Oğlaklar karşı cins üzerinde etkili olmak ve güçlü çekiciliğinizle ilgi uyandırmak isteyebilir. Saat 13:05 Ay-Kuzey düğüm görünümü, her konuda geleceğimizi önemsememizi sağlıyor. Saat 13:57 Merkür-Uranüs görünümü, her ne kadar hızlı bir şekilde olaylara müdahalede bulunma arzumuzu gösteriyorsa da, bir şeyler önümüze engel koymaya devam etmektedir. İç baskılar ister istemez isyan etmemize neden olabilir. İki dağ arasında sıkışmış gibiyizdir. Böyle bir durumda belki zor ama benim tavsiyem eğer yerine yeni bir şey koyamayacaksanız, eskiyi düzenlemek için ılımlı hareket etmenizdir. Saat 18:05 Ay-Mars görünümü, mali konularda ve iş ilişkilerinde belli bir tolerans göstermenizde yarar var. Kazanç konularında yenilikçi ve yapıcı tarzda düşününüz. Saat 21:11 Ay-Venüs zorlu görünümü, gerek mali konularda, gerekse sosyal hayatta ve de ilişki meselelerinde bizi uyarıcıdır. Çevremizdeki bazı insanları idare etmek zorunda kaldığımızı düşünürüz. Oysaki bu hiç tarzımız değildir. İçimizden gelmediği için, -Canım cicim diyemeyiz. Şöyle bir şansım dönse de, hayatımı istediğim gibi yaşasam diye aklımızdan geçiririz. Yüzünüzü gülümseten bir gün geçirmeniz dileğimle,
25 Kasım 2017

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma ortamında kendini ifade edemediğin konular, insanların kafasında farklı fikirler oluşturabilir.
25 Kasım 2017

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Enerjinizi tam kapasiteyle kullanabilir, başarılı atılımlar yapabilirsiniz. Yeter ki, öfkeye ve sabırsızlığa kapılmayın. Hem iş hem de aşk hayatınızda önemli gelişmeler meydana gelmeye başlayacak. İstekleriniz artıyor.
25 Kasım 2017

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerinizde oluşan yoğun aktivasyon ve yoğun görüşmeler sizleri sınayabilecek noktaya getirebilir. Sabırlı olun.
25 Kasım 2017

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Hafta sonunda alışveriş yapmak için uygun koşullar var. Güzel olan şeylere sahip olabilirsiniz.
25 Kasım 2017

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün manevi, ruhsal ve spiritüel konulara çok farklı bir bakış açınız ve farklı bir yaklaşımınız olabilir. Beklenmedik gelişmelere açık bir gün, hayat karşınıza aklınıza gelmeyen, tahmin edemediğiniz kişi ve gelişmeleri çıkarabilir.
25 Kasım 2017

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşamınıza çok önemli biri girebilir. Yalnız bu insan sizin kadar bağımsızlığına düşkün ve yine sizin gibi otoriter. Yani anlaşabilmeniz için taraflardan birinin biraz özveride bulunması gerekecek. Bu insan sayesinde yaşamınız fevkalade olabilir. Kararınızı bunu düşünerek vermelisiniz.
24 Kasım 2017

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde aile büyükleriniz ve değer verdiğiniz kişilerle sevgi dolu görüşmeler yapabilir, ruhunuzda sevildiğinizi, önemsendiğinizi daha fazla hissederek, ilişkilerinizde uyum ve mutluluğu daha yoğun hissedebilirsiniz. Ev ortamında huzurun vurgulandığı bugün, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle evinizde keyifli etkinlikler düzenleyebilirsiniz.
25 Kasım 2017

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür ile Uranüs arasındaki olumu etkileşim sizin bilinçaltınıza hareket getirerek son derece spiritüel konulara ilgi duymanıza neden olacak. Ev düzeninde hızlı değişimler söz konusu. Taşınma, boşaltma, mekan değiştirme gündeme gelebilir. Evdeki koparıcı diyaloglar canınızı sıkacaktır. En iyisi kulaklarınızı tıkamak olur. Böylece kimse kimseyi üzmeden bu şimşek çaktı etkisini atlatabilirsiniz.
25 Kasım 2017

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişime dayalı konularda üzerinizde rehavet olabilir. Alacağınız haberlerle algınızı aile hayatınıza çevirebilirsiniz. Hayata karşı esnek olacak ve fikirlerinizi sevdiklerinizle paylaşmaktan mutluluk duyacaksınız.
Reklamı Kapat