Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

6 Mart 2015
Anlam veremediğiniz birçok davranışının, aslında çok anlaşılır nedenleri var. Partnerinizin epeyce zamandır süren sosyal yoğunluğu, sizdeki birtakım eksiklikleri doldurduğu anlamına gelmiyor.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

6 Mart 2015
Takıldığınız birtakım karmaşık konularda size yön vermeye çalışan kişinin üzerindeki kredinizi azaltıyorsunuz. Birtakım işlerin oluşturulmasında, diğer ilgili insanlar kadar inisiyatif sahibi olmaya çalışmalısınız.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

6 Mart 2015
Bazı durumlarda, çevrenizdeki birkaç kişiden daha sağlamcı olma çabalarınız biraz hastalıklı gibi. Para ilişkilerinde yarış benzeri davranışlar, haksız yere yanlış anlaşılmanıza neden olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

6 Mart 2015
Gündeminizden çıkması gereken konularda gereksiz yere takılmamalısınız. Son günlerde çok anlaşılır bir nedenle yaşadığınız tatsızlığın etkisinden bir an evvel kurtulmanız gerekiyor.


Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Mart 2015
Çok eski bir arkadaşınızın bu sıralar yaşadığı çözümsüzlükler, zamanınızı alacak. Bu konuda birtakım çözüm arayışları içine gireceksiniz. Yararlı olmak için ilgi gösterdiğiniz bir konuda alacağınız tepki, tamamen önyargılı bir yaklaşımdan kaynaklanacak. Bu yüzden yaşayacağınız kırgınlık, karşı tarafın göstereceği pişmanlıkla ortadan kalkacak.

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Mart 2015
Sevgili Oğlaklar Perşembe gününe, Başak burcunda oluşacak Dolunayın yansımaları altında adım atıyoruz. Bu Dolunay hangi konuları, alanları kapsıyor ve nelere dikkat etmek gerekiyor sorusuna cevap bulmak için, gün boyunca etkili diğer görünümlerini de incelememiz lazım. Beraberce tümünü gözden geçirelim. Saat 05:14 Ay-Neptün karşı karşıya geliyor. Bu Dolunayda, ne kendimizi yıpratacak kadar aşırı  titiz,  ne de  gereğinden fazla rahat davranmayalım. Sağlığınıza,  hijyeninize, kişisel bakımınıza bir önem verelim.  Bilgi sahibi olmak, araştırmak, keşfetmek ve bulduklarınızı belli bir alanda verimli bir şekilde kullanmaya gayret gösterelim.  Hangi konuda huzur bulmak istiyorsak, o konuyu dikkatlice, aklı başında ele alalım. Saat 05:17 Venüs-Pluto görünümü, bu Dolunayda, her  konuda başarılı olma arzunuzu yükselticidir. Girişimde bulunduğunuz, size güven sağlayabilecek her işin altından kalkabilirsiniz. Tutkularınız sizi yönlendiriyor. İhtirasınız gayet yüksek. Ancak başarısızlığa bir an bile tahammülünüz yok. Ektiklerinizi başarıyla biçmek niyetindesiniz. Bu görünüm sizi mücadele etmeye ve ne olursa olsun kazanmaya teşvik ediyor. Saat 20:05 itibariyle Başak burcunda oluşacak Dolunay, eğitim hayatınız başta  olmak üzere, mesleki ihtisas konularında,  yayıncılık alanında,  bulunduğunuz konumdaki yerinizi belirlemeniz adına yaşayabileceğiniz deneyimleri göstermektedir. Hedefinize varabilmek için tüm gücünüzle gayret ediniz. İnandığınız yolda karşınıza çıkabilecek engellerde pes etmek yerine, amacınıza odaklanarak mücadelenizi sürdürünüz. Öyle seçimler yapınız ki, daha sonra pişmanlık duymanız mümkün olmasın. Saat 20:36-7 Mart saat 02:54 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Bu uzun bir süre ve sizlerin inancınızı yükseltici bir durumdur. Dolunayın zorlayıcı yanlarını içsel dayanıklılık vererek aşmanızda yardımcı olur. Bu Dolunayın, hepimiz için düzenleme, yeniden yapılanma, işlerimizi hale yola koymada ışığımız olması dileğimle,


Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Mart 2015
Yeni tanışacağınız kişilerle fikir jimnastikleri yapacaksınız. Yaratıcılığınızı en iyi şekilde kullanarak, değişik düşünceler yaşayacaksınız.. Kararsızlık çektiğiniz anlarda arkadaşlarınızdan yardım alacaksınız. Siz aslında hem değişen ve yine de aynı kalabilen ender kişilerdensiniz. Sizinle yaşamak son derece eğlenceli ve hareketlidir.

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Mart 2015
Dolunay size seyahat ve eğitim şansı getirecek. Yurt dışı bağlantılı, pasaport vize ile ilgili meseleler, bir sınav, yeni almaya başladığınız bir bilgi, eğitim stres yaratacak. Bakış açınızı değiştiren şeyler geliyor hayatınıza.


Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Mart 2015
Bazı kişilere yol göstermek, önlerini açmak, önerilerde bulunmak, açıklamalarda bulunmak ya da bu kişilerin hatalarını telafi etmek düşündüğünüzden fazla zamana ve enerjiye mal olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren gün geneli: İkili ilişkilerde temkinli ve sakin olunmasında fayda var. Bugün, halledilmesi gereken işleri tamamlayabilir, detay ve titizlik gerektiren işlerle uğraşabilir, hayatımıza çeki düzen vermek isteyebiliriz. Hayalleri bir kenara bırakıp gerçek hayatla ilgili işlere koşmamız ve ayaklarımızın yere basması gerektiğini fark edebiliriz. Bazı amaçlarımıza ulaşabilmek veya planlarımızı uygulayabilmek için, değişken koşullara uygun değişiklikler yapmamız gerekebilir. Aşırı tepkilerden veya radikal adımlar atmaktan kaçınmamız gerekiyor. Başak, Yay, İkizler veya Balık burçları ufak tefek stres hissederlerse, nedeni bugün Başak burcunda gelişecek olan dolunay olabilir, büyütmemeliler. Ay’ın Pluto ile olumlu, Neptün ve Güneş’le olumsuz görünümü, sabah saatlerinde kandırılmaya veya yanlış kararlar almaya açık olduğumuza, akşam saatlerinde ise, daha güçlü ve kararlı hissedeceğimize dikkat çekiyor.

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Mart 2015
Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Mart 2015
AŞK: Çekingensiniz. Bugün partneriniz, bu huyunuzu bildiği için rahatlamanız amacıyla size arkadaşları ile birlikte bir sürpriz hazırlayacak. Bulunduğunuz ortamda hoş vakit geçireceksiniz. PARA: Paranız üzerindeki yatırım düşünceleriniz bugün olmamalı. Şansınız açık değil. Özellikle büyük yatırımcılar bazı konuları askıya almalılar. SAĞLIK: Birilerini kırmamak adına kendinizi manevi yönden güçsüz hissedebiliyorsunuz.

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Mart 2015
Bazı maddi konular sizin ilgilenmenizi bekliyor olsalar da gerçekçi olmadığınız için bunları ertelemeniz daha doğru olabilir. Olmayacak planlar kurmanız veya çevrenizdeki insanların sizi kasıtlı olarak yanıltması mümkündür. Bu nedenle ince eleyip sık dokumanız gerekir.

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Mart 2015
Proje, sunum ve gösterilerinizi en iyi şekilde sergileyebileceğiniz bugün, aşk hayatınız ve çocuklarınızla iletişiminiz konusunda şanslarınız sözkonusu. Özel yaşamınızda mutluluk verici görüşmeler yapabilir, çocuklarınızla ilişkinizi sevgiyle geliştirebilirsiniz. İş hayatınızda kendinizi daha fazla göstermeniz için etkili fırsatlar yakalayabileceğiniz bugünün akşamında özel hayatınızdaki görüşmelerinizde mutluluk veren etkiler hakim olacak.

Geçmiş Oğlak Burcu Burç Yorumu