Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Ekim 2016

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Mutlu, hareketli bir ilişki içindesiniz. Aşk ilişkisinden beklediğiniz hemen, hemen her şey size sunulmuş gibi. Bu duygular içinde, size yönelik yakınlaşma niyetlerinin iticiliğini hissediyorsunuz.
27 Ekim 2016

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Bugünlerde geçici bir durgunluk dönemi yaşayabilir, biraz dinlenmek için bundan yararlanabilirsiniz. Daha önceden başvurduğunuz bir işten haftanın başında görüşme isteği alabilirsiniz.
27 Ekim 2016

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Mütevazi beklentileriniz size pek para sorunu çıkartmıyor. Ara ödemelerden şikayetçisiniz. Aile bireylerinin bazı gereksinimlerini gereksiz buluyor, bazı kısıntı kararları almayı düşünüyorsunuz.
27 Ekim 2016

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Akraba ilişkilerinizdeki küskünlük, birileri tarafından değişik boyutlara taşınmak istenebilir. Bu ilişkilere yön verebilir, kırgınlığı ortadan kaldırabilirsiniz.
27 Ekim 2016

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Akşam saatlerindeki yeni bir tanışma, size çok ilginç bir arkadaşlık sunabilir, bu ilişkiyi kalıcılaştırmak isteyebilirsiniz. Aile içinde bazı mutluluklarınıza ortak olmayı arzulayan sitemkar birileri var. Bunu geç fark edip nasıl gözden kaçırdığınıza üzülebilirsiniz Bugüne bitirmeniz gereken işleri önümüzdeki haftaya sarkıtmanız, düşünceli bir tatil geçirmenize neden olacak.
26 Ekim 2016

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Saat 01:06 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu özellikle iş hayatı ve özel ilişkilerde belli bir baskı ve sorumluluk yükleyici olsa da, bu gelişiminiz anlamında olumludur. Belki yoruluyorsunuz veya tam tersine arzu  ettiğiniz bir hayatı yaşamadığınız için üzülüyorsunuz. Ancak bu görünüm, gelişimin göstergesidir ve dış dünyada ilişkilere önem vermenin sizin açınızdan kazançlı olacağını  söylemektedir. Saat 04:54 itibariyle Venüs-Neptün arasında oluşan görünüm,  ilişkimizden, aşk hayatımıza, çevremizle olan bağlantılarımızdan finansal konulara kadar geniş bir alanda etkilidir. Bazı insanlar davranışlarıyla veya sözleriyle bizi kendi çıkarları doğrultusunda yönetmeye, iyi niyetimizi suistimal etmeye çalışabilirler. Bilmediğimiz, görmediğimiz, fark edemediğimiz durumlar bizim bu insanlara inanmamıza, olayları yanlış değerlendirmemize yol açabilir. Biz kendimizden emin olmalıyız. Ancak etrafımızda gelişen durumlara, söylenenlere, karşımıza çıkanlara da gerçekçi bir şekilde bakmalıyız. Bizi oraya buraya çekiştirmelerine izin vermemeliyiz. Doğru mudur, yanlış mıdır, nedir, ne değildir diye bir sorup soruşturmamızda yarar var. Saat 08:56 Ay-Satürn görünümü, insanlarla aramızdaki görüş alışverişinde durgunluk, zorlanma, endişelenme hallerine sebebiyet verebilir. Sanki görünmeyen ve bir türlü düzeltemediğimiz meseleler, zamanımızı alabilir. Saat 11:39 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, ruhumuza iyi gelen ve gerçekçi şekilde baktığımızda bizi tatmin eden ilişkilerden yanayız. Görünürde sakin ve sessiz dursak da, aslında içimizde bir çok mesele bizi yoruyor. Bunların bir an önce aydınlığa kavuşmasından yanayız. Saat 18:19 Venüs-Jüpiter görünümü, gizli bir bilgiye sahip oluruz. Bunu kendi içimizde gözden geçiririz. Ben bunun böyle olacağını düşünmüştüm deriz. İş ilişkilerimizi, planlarımızı kimsenin bilmesini istemeyiz. Sırlarımızı iyi koruruz. Saat 21:32-27 Ekim saat 16:50 arası Ay-Boşluk etkisindeyiz. Yarım kalan, düzenlenmesi gereken,  temizlik, bakım gibi işlerinizle uğraşabilirsiniz. Önceden alınmış kararlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Gönlünüzden geçen olumlu niyetlerin karşılığını en güzel şekilde alabilmeniz dileğimle,  
26 Ekim 2016

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün duygusal yönleriniz ağır bastığı halde düşüncelerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemiyorsunuz. Yaşadığınız çelişkiler sizin için farklı bir pota oluşturuyor. Yapacağınız atılımlar için desteğe ihtiyacınız olsa da; bazı ketum ve içine kapanık davranışlarınız yüzünden, değerinizin anlaşılmasına izin vermiyorsunuz.
26 Ekim 2016

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Hukuki başvurularınız, hak arayışınız bugün istediğiniz neticelere varabilir. Objektif bakış açısı ve tarafsızlık ile buluşmak istiyorsanız bunu öncelikle sizin göstermeniz şart. Seyahat fırsatı çıkarsa size kazanç getirecek.
26 Ekim 2016

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Aceleci davranmayın ve kararlı olun. Maddi konularda yeni fırsatlara açıksınız. Fakat kredi, vergi, sigorta, nafaka, miras, burs, tazminat gibi ortak kaynak kullanımı gerektiren durumlarda daha dikkatli hareket etmelisiniz. Bütçenizi özel hayatınıza göre şekillendirmeyin. Kendinize ve gelişiminize yatırım yapın.Günün Atmosferi:Bekleyen işler bir an önce tamamlanmalı! Çok fazla bekleyen iş var. Bir an önce tamamlanmalı ya da çözülmeli. Çalışmalarımızın karşılığını göreceğimiz günlerdeyiz. Aşk biraz kafamızı kurcalıyor olabilir. Fakat eski hatalar tekrarlanmayacak, sorunlar varsa çözüme kavuşacak. Yanlışlarımızdan çok şey öğrenebiliriz. Geçmişte bizi üzen olayları unutabilir, kendimizi daha güvenli ve daha az endişeli hissedebiliriz. Hatta bu noktada yakınlarımızdan da destek görebiliriz. Jestler, sürpriz hediyeler ya da teklifler alabilir, motivasyon kazanabiliriz.
26 Ekim 2016

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün geleceğinizle ilgili konularda kararlar alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirmek keyifli olabilir. Gün içinde sizi güçlendirecek ilişkiler kurabilirsiniz. Bazı konularda dalgın olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda başarılı olmak için mücadele verebilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar gündeme gelebilir.
26 Ekim 2016

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Küçük bir sürpriz veya hediye sizi mutlu etmeye yetiyor. Bugün bu mutluluğu doyasıya yaşayacaksınız. Size sürpriz yapmaya hazırlanan dostlarınız var. Tadını çıkarın.
26 Ekim 2016

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınız coşacak. Toplum yaşamınızda ve aşkta başarılı olacaksınız. Seviyor ve seviliyorsanız bütün kuruntu ve kuşkulardan sıyrılarak büyük bir mutluluğa erişeceksiniz. Cinsellik konusunda dikkatli olmalısınız. Onun isteklerini düşünmelisiniz. Para durumunuz iyi.
26 Ekim 2016

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 01.43’de Aslan burcunda gerçekleşen ve etkisini üç gün önce ve üç gün sonra yoğun olarak hissettirecek olan yeni ay ile birlikte ortak gelirler, miras, prim,nafaka, burs ve krediler alanınız vurgulanırken, bunları elde etmekte mücadele sergileyecek olsanız bile mücadelenin ardından parasal konuları tamamlayabileceğiniz görünmekte. Geçici kalp çarpıntılar ve depresif ruh hali yaşayabileceğiniz yeniay haftasında, arkadaş çevrenizle ilgili güç mücadeleleri ve problem yaşayabilirsiniz. Yeniay anında etkin olan Satürn’ün Venüs ve Merkür ile uyumlu görünümü aşk ve ilişkiler konusunda size muazzam destek olurken, varolan ilişkilerinizde mutluluğunuzu arttırmanıza, aile olmayı düşünmenize ve birlikte geçireceğiniz zamanın çok daha kaliteli ve keyifli olmasına destek olurken, bu süreçte iyi iş teklifleri alabilir, çalışma hayatınızda başarılı anlaşmalar yapabilirsiniz. Bekar olanlar için aşk ve uzun süreli bir ilişki getirecek olan yeni ay, iş hayatınızda da sizi muazzam destekliyor olacak.
27 Ekim 2016

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyer alanınızda ve iş yerinizde çalışanlar arasında diplomasiyi sağlayabileceğiniz, hakkaniyetli bir çalışma şekli oluşturabileceğiniz bir günü yaşıyor olabilirsiniz.Üst çalışanlarınız ve otorite figürleriyle kurabileceğiniz dengeli diyaloglar sayesinde takdir görebilirsiniz. Üst yönetim ve alt çalışan grubu ile arada uzlaştırıcı bir kilit karakter olabilirsiniz. Diplomatik davranışlarınızla her iki tarafın da takdirini kazanmanız olasıdır. Annenizle olan ilişkilerinizde dengeyi tutturmanız ve duygusal güven yakalamanız olasıdır.
26 Ekim 2016

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İş alanlarınızdan uzaklaşmak, değişik ortamlarda bulunmak ön planda olacak.Planlarınız için kendinizi heyecanlı hissetmek, yaşamdan alacağınız zevki ikiye katlayabilir.
Reklamı Kapat