Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

26 Mayıs 2015
Sessizliğinizi bozma niyetinizi erteleyin, iyi bir zamanlama yapmıyorsunuz. Yaşadığı çok yönlü problemlerin çoğundan habersizsiniz. Sabredin bir süre daha.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

26 Mayıs 2015
Sorumluluk paylaşımında uğradığınız haksızlıklarla ilgili görüşmelerinizden sonuç çıkartamayacaksınız. Genellikle sakin ele almaya çalıştığınız olumsuzluklar, bugünlerde sinirlerinizi gerebilecek örnekler sergileyebilir.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

26 Mayıs 2015
Belli yerlere danışmadan alamayacağınız kararlar var. Kendinizi kontrol etmeniz gerekiyor. Size duyulan güven de belli sınırlara dayalı. Bu sıralar kredinizi zorlamamaya bakın.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

26 Mayıs 2015
Kendi iradenizle oluşturmaya çalıştığınız koşullar, size sıkıntılı bir dönem yaşatabilir. Ama şansınız yüksek. Yine de bazı destekler, ummadığınız ölçülerde katkı getirebilir.


Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mayıs 2015
Yeni tanıştığınız insanlar siz mutlu ediyor. Yeni tanışmalara karşı çekingen, ürkek davranışlarınız yok. Ama ilk hamleyi asla yapmıyorsunuz. Yeni olan şeylere ilginizin, sınırları zorlayacağı bir dönemdesiniz. Yeni dostluklarda geleceğe yönelik birtakım yaşamsal ortaklık düşünceleri gelişebilir. Daha sakin ele almanız gereken konularda dinlemeniz gereken insanlar var.

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mayıs 2015
Sevgili Oğlaklar Salı günümüz, saat 02:38 Mars-Neptün görünümüyle başlayacak. Her ne olursa olsun çevrenizle olan her türlü ilişkinizde ve çalışma yaşamınızla ilgili konularda aklı başında hareket etmemiz gerektiğini gösteriyor. Belirsizlikler şu an için kafamızı bulandırabilir. Biz akıllı olacağız. Bir karar vermeden önce her yanıyla düşünmeliyiz. Bildiğiniz gibi, Merkür geri hareket dönemindeyiz. Aynı iş üzerinde, proje veya planlamalarda durup bekleme, yeniden gözden geçirme, eksikleri tamamlama yönünde önem taşıyor. Kararlarınızı mutlaka bir daha ele alınız. Mars-Neptün görünümü, ideallerimizi gerçekçi şekilde ele almanın, bir işi yaparken, bir görüşmede bulunurken, bir girişim planlarken öncelikle işe yarar, uygulanabilir oluşuna dikkat etmenin önemini vurguluyor. İşlerinizi mutlaka iyi takip etmenizde yarar var. Saat 07:33 Ay-Neptün karşıtlığında, ne kendimizi yıpratacak kadar aşırı  titiz,  ne de  gereğinden fazla rahat davranmayalım. Sağlığınıza,  hijyeninize, kişisel bakımınıza bir önem verelim.  Bilgi sahibi olmak, araştırmak, keşfetmek ve bulduklarınızı belli bir alanda verimli bir şekilde kullanmaya gayret gösterelim.  Hangi konuda huzur bulmak istiyorsak, o konuyu dikkatlice, aklı başında ele alalım. Saat 07:51 Ay-Mars görünümü, sabah saatlerinde zorunlu olarak yapmanız gerekenleri ihmal etmeyiniz. Sizi sinirlendirecek, kafanızı karıştıracak insanlardan uzak durunuz.Saat 10:42  Ay-Merkür zorlu görünüm, iş konularında ve parasal meseleler üzerinde detayların önemine işaret ederken, aşk hayatınızdaki hızlı gelişmeleri kontrollü bir şekilde ele almanın önemini işaret ediyor. Endişelerinizi gidermenin yolunun, şüphe ve kuruntulardan uzak durmakla mümkün olacağını hatırlatıyor.Saat 18:35 Ay-Pluto olumlu görünümü,  yurtdışı bağlantıları, akademik çalışmalar, tayin ve terfi konuları, insanlarla paylaşım ve farklı düşünceleri olan kişilerle aranızdaki bağlantılar konusunda size güç aşılıyor.Gününüz umduğunuz güzelliklerle dolu geçsin. Canı yürekten sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mayıs 2015
Entelektüel oluşumlar için uygun bir gün olmasına rağmen, Evinizde olabilecek değişimlere karşı, huzursuzluk duymanız gerekmiyor. Sizin her zamanki çözümcü yapınız sayesinde, bazı olaylar çok çabuk geçecek ve dinginliğe kavuşacaksınız. İşlerinizin yoğunluğu sinirlerinizi yorgun düşürebilir. Vitamin takviyesine ihtiyacınız var.

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mayıs 2015
Bugünlerde disiplinli hareket edip düzenli çalışmakta zorlanabilirsiniz. Başladığınızı işi bitirmeden bir başkasına başlamayın. Bitmemiş, teslim edilmemiş işler her zamankinden daha çok rahatsız edecek sizi. Aceleden kaçının.


Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mayıs 2015
Belli başlı düzenlemeler veya planlar nedeniyle hoşnut olmayabilirsiniz. Ancak, daha önce denediğiniz veya daha önceleri memnun kalmadığınız yöntem, yol, program veya planlarda ısrarcı olmanız daha da mantıksız olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Venüs ve Uranüs arasındaki olumsuz açı, bazı ilişkilerde istikrarsızlıkların, gerilimin, kopuşların veya inişli çıkışlı diyalogların nedeni. Önümüzdeki (üç gün önce başladı)üç gün için artan özgürlük isteği ileride pişman olabileceğimiz adımlar atmamıza neden olabilir. Diğer bir alternatif de, son derece çekici birisinin veya plan ya da işin dikkatimizi dağıtması olasılığı olabilir. Bu süreçte başlayan ilişkiler beklenen uzunlukta olmaz genellikle bilginize. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mayıs 2015
Bugün uğraştığınız işlerde yaratıcılığınızı kullanmak isteyebilirsiniz. Gün içinde aşk hayatınızla ilgileneceğiniz zamanlar olabilir. Sabah saatlerinde sinirinizi kontrol etmeniz gereken konular gündeme gelebilir. İlerleyen saatlerde koşullar daha akıcı. Hobilerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Zevk aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz.


Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mayıs 2015
AŞK: Tehlikelerden korkmaz birisiniz. Aşk konusunda da bugün cesaretli ve cömert davranıyorsunuz. Karşı cinse biraz dikkat edin. Bencil olabilirler. PARA: Çok istemek şartıyla rahat ve huzurlu hayatı elde edeceksiniz. Bunu sağlamak için çok fazla iş üreterek mali durumunuzda değişimler ve yükselişler kaydediyorsunuz. SAĞLIK: Aceleci ataklarınız kalp bölgenizi yorabilir. Rahat bir gün geçirmeye çalışın.

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mayıs 2015
Çok duygusalsınız. Halbuki çabuk ve mantıklı kararlar vermelisiniz. Bu yüzden iş hayatınızda da zorluklarla karşılaşıyorsunuz. Yoldan haber alacaksınız. Bu haber olumlu gelişmeleri de beraberinde getirecek.Seviyor ve seviliyorsanız aranızdaki tüm sorunlar hallolabilir.

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mayıs 2015
Gün içinde tatil planları yapabilir, sevdiklerinizle eğlenceli etkinliklere katılabilir, aşk hayatınızda önemli haberler alabilir ve görüşmelere gidebilir, kendinizi ve yaptığınız işleri en iyi şekilde tanıtabilirsiniz.

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mayıs 2015
Sağlığınıza extra dikkat edin, zehirlenmelere karşı özellikle. Eğer alerjik bir cildiniz, egzamanız..vb gibi rahatsızlıklarınız var ise bu hafta daha çok azabilirler. Birlikte çalıştığınız kişilere karşı güveninizi kaybedebileceğiniz konular olabilir, zihniniz meşgul olabilir. İş ortamınızda olası mevzuları çok fazla büyütmemeye özen gösterin

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mayıs 2015
İş hayatınızda yakın çevrenizdeki insanlar sizi yanlış yönlendirebilir. Bu yüzden iletişiminizi net tutun ve gerçekçilikten uzaklaşmayın. Uzaklardan alacağınız haberler sizi zorlayabilir.

Geçmiş Oğlak Burcu Burç Yorumu