Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

28 Mart 2015
Bugünlerdeki duygu yoğunluğunuzla, yine farklı biri olarak ortaya çıkmanız, çevrenize eskisi kadar sevimli gelmeyebilir. Aşk tanımlamalarınız ilişkiden ilişkiye farklılıklar sergiliyor.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

28 Mart 2015
Bir gurubun içinde iş yolculuğunuz olabilir. Çalışma ortamınızda çıkarınıza gelişmelerin huzursuz ettiği biri var. Bu kişinin hiç ummayacağınız biri olduğu şeklinde duyumlar alabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

28 Mart 2015
Geçmişte kalmış bazı para tartışmaları bugünlerde yeniden masaya konabilir. Para konularında çok desteklediğiniz birinin, bunu artık hakketmediğini düşüneceksiniz.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

28 Mart 2015
Bazı ilişkilerinizde yakınlığı abartıp sonradan sıkıntılar yaşayabiliyorsunuz.


Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mart 2015
Genel olarak kendinizi iyi hissetmeyebilirsiniz.Olumsuz etkiler alabilirsiniz.Sinir sisteminizde bazı zarar verici etkiler oluşabilir.Gizli bir düşmanlık sizi üzebilir.Ve hayal kırıklığı uğratabilir.Duygusal sorunlar yaşayabilirsiniz.Karar vermek ve harekete geçmek için uygun günde değilsiniz. Sağlığınız konusunda dikkatli olmalısınız bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Aşırılığa kaçması muhtemel gelişmeler var ve bunlar üzerinizde psikolojik bir baskı oluşturabilir.

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mart 2015
Sevgili Oğlaklar saat 09:42 de, Yengeç burcunda oluşacak ilkdördün etkisi altında Cuma gününe uyanıyoruz.  İlişkinizle alakalı konularda üstünü örttüğünüz ve düşünmek istemediğiniz bazı mevzuların ön plana gelmesi mümkündür. Anılar, yaşanmışlıklar üzerinde duruyoruz. Bir yandan ilişkinize sahip çıkmaya çalışırsınız diğer yandan yalnız başınıza yol almak istersiniz.  İçinizdeki ses, hadi bir şeyler yap, şöyle bir hayatına çeki düzen ver diyerek uyarır. Diğer bir ses, gerçekten emin misin yapacaklarından diyerek durdurur. Bizim burada dikkat etmemiz gereken nokta, tabii ki gerçekçi düşünmek, şartların farkında olmak, bilinçli bir şekilde önümüzdeki durumu ele almaktır. Saat 13:13 Ay-Neptün görünümü, yaratıcı kabiliyetlerinizi öne çıkarır. Hayaller, hoş görünümler, renkler, huzur duygusu yükseliştedir. Saat 21:29 Ay-Venüs olumlu görünümü, partnerinizle anlaşabilmenizi kolaylaştırıcıdır. En azından her iki tarafın da, birbirine karşı saygılı ve anlayışlı davranmasını sağlar. Bu arada şu anki durumunuzu, ileriye dönük olarak hayatınızı olumlu hisler içinde ele almanızda yardımcı olur. Güven, sevgi ve huzuru hissedeceğimiz bir  gün geçirmemiz dileğimle,


Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mart 2015
Bugün iletişim konusunda istemediğiniz aksilikler kapınızı çalabilir. Görüşmek istediğiniz yakınlarınıza ulaşmakta zorlanabilirsiniz. Ani değişimlerden hoşlanmadığınız için, zihinsel ve bedensel bir gerilim söz konusu. İç dünyanızın karışıklığını bir an önce düzeltmeli, kendinize yeni bir motivasyon alanı sağlamalısınız.

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mart 2015
İş birliği yapmanız gereken ancak buna pek gönlü olmayan insanlara karşı mücadele etmek zorunda kaldığınız bir gündesiniz. Ortamı yumuşatan tavır sizden gelsin. Olgun enerjinize ihtiyaç var. Başarı adına taviz vermek gerekebilir.


Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mart 2015
Üzerinde anlaşma sağladığınız ya da uzlaştığınız konuların veya yapılan kontratların size çok fazla hitap etmeme ya da sizi iyi hissettirmeme olasılığı yüksek. Ancak, birkaç gün için bu konuda adım atmamanız yararınıza olur. Zira, birkaç gün sonra atmosfer değişebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde hassasiyet yüksek. Stresli durumlar ya da ilişkilerde gerilim veya yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Belli konularda ısrarcı veya inatçı olmaktan kaçınmakta, daha esnek ve uyumlu olmaya çalışmakta fayda var. Önemli görüşmeleri veya konuşmaları öğle sonrası saatlere ertelemek daha sağlıklı olabilir. Zira, öğle sonrası saatlerde birbirimizi anlamamız, empati yapmamız ve manevi ya da yardımlaşma duygularımızın artması olasılığı yüksek. Akşam saatlerinde ise, romantik planlar, duygu paylaşımları, sevdiğimiz kişilerle ilişkilerimiz, sosyal hayatımız açısından olumlu saatlerde olacağız. Harcamalarımız artıyor, eğlenmek veya hoşlandığımız şeyleri yapmak adına abartabileceğimiz ya da aşırılıklara açık bir hafta sonuna ilerliyoruz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mart 2015
Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mart 2015
Çevrenizdeki insanları mutlu etmeye çalışmak yerine gerekirse sizi mutlu etmeye çalışacak paylaşımcı dostlar edinmeye bakın kendinize.

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mart 2015
İnsanların yaptıklarınızı eleştireceğinden veya planlarınızı bozmaya çalışacağından korkabilirsiniz. Bu nedenle, her türlü işinizi kimseye sezdirmeden yapmak istemeniz mümkündür. Yapacağınız çeşitli görüşmeleri bile gizli tutmaya eğilim gösterebilirsiniz.

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mart 2015
Gün boyunca para alış verişi, finansal durumunuzla ilgili olumlu gelişmeler ön plana çıkarken, takım çalışmaları sizin için faydalı olabilir. Özel ilişkilerinizde kendinize güveninizin tam olduğu, değişime adapte olduğunuz, uyumu bir gündesiniz. Bugün ayrıca teknolojik aletler satın almak için ideal bir gün

Geçmiş Oğlak Burcu Burç Yorumu