Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
22 Şubat 2017

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizi çok seviyorsunuz fakat bazen kendinizi ifade etmekte zorlanıyorsunuz. Bu durum sevgilinizle aranızda zaman zaman gelişen bazı gerginliklere sebep oluyor.
22 Şubat 2017

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızda akıllıca davranmayı biliyorsunuz ve ortama göre hareket etmeyi öğrendiniz. Yakında amirinizden bir zam haberi alabilirsiniz.
22 Şubat 2017

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Bugün ailenizle yapacağınız bir toplantı sonrası elinizden para çıkması söz konusu olabilir. Canınızı fazla sıkmayın bu para size yakın zamanda geri dönecektir.
22 Şubat 2017

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Son zamanlarda çok kilo aldınız ve aldığınız besinlere de dikkat etmiyorsunuz. Bu gidişle bünyenizde bir zayıflama söz konusu olabilir.
22 Şubat 2017

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Evcimen özellikleriniz bugünlerde hareket halinde. Bu hareketlilik ev dışı sosyalliklerinizin bir kısmında sorun olarak yaşanabilir, sitemkar eleştirilere muhatap olabilirsiniz. Ayrıntılara verdiğiniz önemi şu sıralar belli sınırlarda tutmanızda yarar var. Bir bütünsellik içersinde ele alamayıp toparlayamadığınız konularda ciddi tıkanmalar yaşayabilirsiniz.
21 Şubat 2017

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Salı gününe, 07:01 Merkür-Uranüs olumlu görünüm etkisinde adım atıyoruz. Bu görünüm, hesap dışı harcamaların göstergesi olabilir. Bunlar aslında gerekli ihtiyaçlardır. Ancak sizin düşündüğünüzden daha fazla para harcamanıza neden olabilir. Bu enerji, bir meselenin farklı yollarla halledilmesinin işaretçisidir. Siz ağırdan almak istersiniz. Ancak şartlar gereği hızlıca yoluna koymanız gerekir. Ev içinde hararetli konuşmalar yapılabilir. İşiniz veya ailenizle ilgili meseleler üzerinde bir hayli durabilirsiniz. Saat 10:07 itibariyle burcunuz üzerinde ilerleyecek Ay desteğiyle, işlerinizi düzgün bir şekilde halletmeniz mümkündür. Pek samimi veya neşeli tarzda ilişki kurmasanız da, güvenilir havanızla çevreniz üzerinde tesiriniz yüksektir. Saat 16:15 Ay-Güneş görünümü, kişisel girişimlerimiz yönünde moralimizi yükseltici ve önemli işlerimizi halletmemizde yardımcıdır. Saat 17:02 Ay-Kuzey düğüm görünümü bizim için bir umut, bir ışık gibi. Gelişimin göstergesi, farklı ve yeni işlerin, değişimlerin göstergesi. Tabii ki mücadele edeceğiz ve tabii ki bizimle ilgili her meselede gayret göstereceğiz. Saat 21:27 Merkür-Jüpiter görünümü, iş ve finansal konularda harekete geçiricidir. Bir görüşmenin, anlaşmanın, hafta içinde yapılacak işlerin başarılı şekilde sonuçlanmasını sağlayıcıdır. Güzel haberler almanız, işlerinizi kolaylıkla bitirmeniz dileğimle,
21 Şubat 2017

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İş değiştirme kararı alabilirsin. Sabrını zorluyorlar. Kimin neyi, niye yaptığını düşünmek istemeyebilirsin.
21 Şubat 2017

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay burcunuzda ilerliyor ve sosyal çalışmalarınıza aktivite yoğunluğu kazandırırken, aşk yaşantınız hareketlilik kazanıyor. Eğlence yaşantınız canlanıyor. Birçok davet alacak ve değişik eğlence ortamlarında bulunacaksınız.
21 Şubat 2017

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerde önemli atılımlar yapmanın gerekliliği sizi farklı arayışlara itebilir. Sevgi ilişkilerinde önemli adımlar atan taraf siz olmak isteyebilirsiniz. Üstlerinizle olan ilişkilere dikkat!
21 Şubat 2017

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün geleceğiniz ilgili kişisel planlar yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda kararlar almak için acele edebilirsiniz. Hassas olduğunuz konularda arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. Eğitimle ilgili konularda fırsatlar çıkabilir. Ticari işlerinizde değişiklik yapmanız gerekebilir. Gün içinde kardeşlerinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz.
21 Şubat 2017

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Her zaman mükemmeli arayarak kendinizi boşu boşuna üzüyorsunuz. Karşınızdaki kişilerden beklentiniz bir hayli fazla. İnsanları olduğu gibi kabullenseniz daha rahat edersiniz.
21 Şubat 2017

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İç dünyanızda yaşadıklarınızın dışa yansımasını engellemek, herşeyi kendi içinizde halletmek isteyeceğiniz bir gün geçireceksiniz. Bu durumdayken, işlere değil, iç dünyanıza odaklanıp orada olanlara düzen vermek faydalı olabilir.
21 Şubat 2017

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca görüşmeleriniz, kariyer gelirleriniz, arkadaş çevreniz ve sosyal ortamlarda problemler, soğukluk ve mesafeli davranışlara karşılaşabilirsiniz. Geleceğe yönelik somut anlamda hedefler belirleyebileceğiniz, kariyer konusunda güçlü adımlar atabileceğiniz bir gündesiniz. 17.40 sonrasında içsel olarak mutlu ve huzurlu hissedeceksiniz ancak ilişkilerinizde iletişim konusunda problemli bir zamandan geçtiğiniz için, geçmişin ve problemlerin üzerine gitmemek, şimdiye odaklanmak faydalı olacaktır.
21 Şubat 2017

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün hedeflerinizde mantıklı ve tutumlu davranabilirsiniz. Finansal kaynaklarınızla ilgili yeni bir fırsat ortaya çıkabilir. Harcamalarınızda cimri davranışlar sergileyebilirsiniz. Odaklanacağınız konularda aksamalar olması halinde çevrenizdekilere baskı uygulamaktan çekinmelisiniz. Özellikle duygu istismarından kaçınmanız gereken bir gündesiniz. Bir ilişkiniz varsa bunu daha ciddi bir seviyeye taşımak için olumlu enerjilere sahipsiniz. Mesleki başarınız ve bereketiniz sayesinde maddi yatırımlara yönelebilecek birikimleri edinebileceksiniz.
21 Şubat 2017

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerinizde emin ve güzel adımlarla ilerleyecek, hayatın size sunduklarına minnet duyacaksınız. Parasal işlerinizde şanslı açılımlar var. Bunları mutlaka değerlendirmelisiniz.
Reklamı Kapat