Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

27 Kasım 2015
Hiçbir şey eskisi gibi kıpır, kıpır değilse de, partneriniz ilişkinizin hakkını vermesini iyi biliyor. Ona ayak uydurmanız, bu ilişkiden aynı ölçüde haz almanızı sağlayabilir.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

27 Kasım 2015
İş yaşamınızda genel olarak beğeniliyor olsanız da bazı olaylarda takındığınız tavır, işyerinizde size karşı bir antipati oluşturuyor. Bugün kısa bir toplantı sizi uyarabilir.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

27 Kasım 2015
Parasını idareli kullananlardan değilsiniz, ama bu anlamda ciddi çabalarınız var. Bu çabalarınızın da yanlış değerlendirilmesinden korkuyorsunuz.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

27 Kasım 2015
Bazı arkadaşlarınızın aranızın açık olduğu kişiyle yakın ilişkide olması sizi rahatsız ediyor. Bunun abartı bir bakış olduğunu kavramanız gerekiyor.


Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2015
Uzun zamandan beri kötümserliği elden bırakmayıp, çevrenizdeki herkese olumsuz enerji yayan bir arkadaşınız sizi de etkiliyor. Bugün bir ilginçlik, onu hayata daha iyimser bakmaya yöneltecek. Yepyeni bir tanışmayla, yaşadığınız yalnızlık duygusundan kurtulabilirsiniz. Bu tanışma kalıcı bir dostluğa dönüşebilir. Yakında sevinçleriniz var.

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2015
Sevgili Oğlaklar, saat 05:24 Ay-Jüpiter görünümüyle Cuma günümüz başlayacak. Mecburiyetler, belirsizlikler yüzünden kendinizi biraz keyifsiz hissedebilirsiniz. Aslında her şeyin altından kalkabilecek gücünüz var. Ancak kafanıza bir şeyleri takarsınız. Doluya koysam olmuyor, boşa koysam dolmuyor diye içinizden geçirirsiniz. Saat 05:35-21:27 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde bir toplantınız varsa, biriyle buluşacaksanız gecikebileceğinizi düşünerek karşı tarafı bilgilendirmek, işlerinizi ona göre ayarlamakta yarar var. Eğer yeni bir şey almak istiyorsanız, ben derim ki bekleyin. Fiyat araştırmasında bulunun. Genel olarak ruh halinizde gerginlik, huzursuzluk görülebilir. Daha önce başlanmış bir işi bitirmek kolaydır. Ancak yeni bir işe başlanmamalıdır. Saat 21:27 itibariyle Yengeç burcunda ilerleyecek Ay, ilişkilerde ve hayatın genelinde güvende olma arzumuzu gösteriyor. Ne kadar güçlü olsak da, aslında bir çocuk kadar ürkek ve kırılgan olduğunuzu hatırlıyoruz yeniden. Bir yanınızı yaşadığınız zorlukları unutmanızı söylerken diğer yanınız bir hayli öfkelidir. Başarılı olmayı dilersiniz. Çünkü bilirsiniz ki, bazı kişilere gereken cevabı vermek için güçlenmeniz gerekiyor. Bu enerji hassasiyeti yükseltir. Kafamız bir yere takılıyken  kimin ne dediğini pek umursamayız. Kendimizle ve dünya ile barışık bir gün geçirmemiz dileğimle, Her şey gönlünüzce olsun.  


Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2015
Bugün, birlikte çalıştığınız kişiler size karşı muhalif düşünceler içinde olabilirler. Mantıklı davranışlarınız duygusal kişilerin hoşuna gitmeyebilir. Çevrenizin sizin için ne düşündükleri konusunda tereddütleriniz olabilir. Sakin ve sessizce hedeflerinize yaklaşıyorsunuz. Tartışma ortamlarından uzak kalmaya çalışın.

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2015
Bugünün en önemli riski tembellik edip yapılması gereken işleri ötelemek ya da zamanınızı boşa harcatacak aktivitelerin cazibesine kapılmak olabilir. Canınız üretmek istemiyorsa bile zihninizi dinlendirecek olan şeylere yönelin.


Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2015
Bazı kişilere baskı uygulamadan önce çok iyi düşünmelisiniz. Zira, size verecekleri karşılık beklediğiniz gibi olmayabilir. Risk almamanızda fayda var.

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2015
İşe ait sorumluluklarınızla ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Sizi yoran ve yıpratan konulara, çift durumlara karşı dikkatli davranmanızda fayda var. Gününüzü daha iyi organize edebilmek için iyi bir plan yapmalısınız. Sorumlu olduğunuz işlerinizi olgunlaştırmak isteyebilirsiniz. İlerleyen saatlerde eşinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Hassasiyetler artıyor olacak.


Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2015
Şimdiye kadar ilgi göstermediğiniz konular karşınıza çıkabilir. Bu konular aslında sizin için çok faydalı. Sadece biraz dikkatinizi verip düşünmelisiniz.

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2015
Elde edeceğiniz kazançlar yüzünüzü güldürse bile çok büyük gelişmeler beklemeyin. Hatta zor günler geçirebilirsiniz. İlerlemek ve atılım yapmak için uygun bir zaman değil. Şu sıralar yakın çevrenizle ilgili ilişkileriniz ağırlık kazanacak ve sosyal hayatınız bir hayli hareketlenecek.

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2015
Gün içinde kadınlarla ilişkiler, anneniz, eğitim süreçleri, eşle iletişim ve yolculuklar konusunda kafa karışıklığı, kararsızlık ve yüzde yüz tatmin olma hissedemeseniz bile, akşam saatlerinde romantik, uyumlu ve ilişkilerde hoşgörü ile paylaşımda bulunduğunuz bir zaman diliminde olacaksınız.

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2015
Dolunay güzel etkilere sahip, bu dolunay sayesinde yeni bir iş teklifi alabilir veya bir proje için görüşmeler yapabilir, projenin teklifi size gelebilir. Birlikte çalıştığınız kişilerle yardımlaşma ön planda olacaktır. Olası bir diğer etkisi de, sağlığınızla ilgili yapılması gereken kontroller şeklinde olabilir, bu bir muayene göz veya diş veya bel ile ilgili muayeneye gitmeniz gerekebilir

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2015
Bugün, iş ve hizmet alanlarınızdaki oluşumları hızlandırmak isteyebilirsiniz. İletişime dayalı işlerinizde abartılı bir iyimserlik içinde olabilirsiniz. Önemli insanlardan destek alacaksınız.

Geçmiş Oğlak Burcu Burç Yorumu