Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
3 Mayıs 2016

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Yakın ilişkinizde dikkatli olmanız gereken bir gün. İlişkinizin geleceği ile ilgili değişimler yapmak isteyebilir ve ailenizin isteklerine karşı duyarlı davranabilirsiniz
3 Mayıs 2016

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Kafanızda birçok düşünce var ama bunları pratik biçimde ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Gün içinde iletişim, hareket ve ilişkiler dikkat çekiyor. Yıkıcı kişilik çatışmalarından uzak durmalısınız.
3 Mayıs 2016

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Harcamalarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Yeni kazanç olanakları araştırabilirsiniz ama alacağınız haberler sizi ani kararlara da sürükleyebilir.
3 Mayıs 2016

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Sağlığınızla daha fazla ilgilenme zamanı geldi. Süregelen sorunlarınızı ihmal etmemelisiniz. İş ortamındaki koşullar genel bir tatminsizlik göstermekte.
3 Mayıs 2016

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni yeni şekillenmeye başlayan bazı ilişkileriniz, değişik yönelmelere açık. Sabırlı olabilmeniz durumunda, bunlardan beklenmedik kazançlar sağlayabileceksiniz. Her anlamda yeniliğe çok hazırsınız. Ama bir konudaki bazı girişimleriniz yanlış anlaşılmaya yol açabilecek gibi. İçinde bulunduğunuz küçük çözümsüzlükler, biraz zaman gereksindirebilir.
3 Mayıs 2016

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Saat 06:25-11:55 arasında Ay-Boşluk etkisi altında, soyut anlamdaki çalışmalarla uğraşmak rahatlatıcıdır. Kendinizle olan içsel temasınız bir hayli etkilidir.  Ancak  gerçekçi yönde ele alınması gereken konular için bu zaman dilimi etkili değildir. Yanlış değerlendirmede bulunmamıza neden olabilir. Birilerinin çektiğimiz sıkıntıları anlamasını beklesek de, bunu elde etmemiz pek kolay olmaz. Saat 10:58 Güneş-Jüpiter görünümü, aşk hayatımız, çocuklarımız ve her türlü mesele üzerinde kendimize güvenmemizi, başarılı ilerlememizi, maddi-manevi anlamda güçlenmemizi sağlayan bir kuvvettir. Neyi isteyip istemediğimizi gayet iyi belirleriz. Garanti olgusu her anlamda kıymetli ve önemlidir. Bu kriterler çerçevesinde hayatı ele alırız. Saat 11:55 sonrası Koç burcunda ilerleyecek Ay, bulunduğunuz alanı koruma dürtünüzü işaret eder. Bu ister aileniz olsun isterse yaşadığınız eviniz. Hiç fark etmez. Hemen savaşçı kesilirsiniz. Kimsenin sizin hakkınızı yemesine, yaptıklarınızı hafife almasına müsaade etmezsiniz. Sert konuşabilirsiniz veya tepkisel davranabilirsiniz. Hatta bunda da kendinizi haklı görebilirsiniz. Gün boyunca her işinizde kolaylık, şans ve huzur diliyorum. Can-ı gönülden sevgilerimle,
3 Mayıs 2016

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İkili ilişkilerinizde bir canlanma söz konusu olacak. Partnerinizle birlikte yakın dostlarınızla bir araya gelecek ve bir çok entelektüel konularda paylaşımlar yaşayacaksınız. Neşeli ortamlarda bulunmak; ilişkiniz açısından gelişme gösterirken, başkalarına örnek konuşmalar yapabilirsiniz. Çevrenizin fikirleri sizin için önemli olacak.
3 Mayıs 2016

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişim becerilerinizi kullanarak yapacağınız işler, önemli konuşma ve toplantılarınız için, yollarda ve hareket halinde olarak yürüteceğiniz şeyler ve ticari konular için destekleyici etkiler altında olacaksınız bugün.
3 Mayıs 2016

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde, yeni planlar yeni girişimler için somut adımlar atmak isteyebilirsiniz. Fakat Merkür'ün geri harekette olduğunu da aklınızdan çıkarmayın. Yeni başlangıçlar için üç hafta daha sabretmek gerekiyor. Ailenizle veya sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinizi sıcak tutmalısınız.Tüm burçlar için gün geneli: Ay boşlukta. İşler istediğimiz akıcılıkta ilerlemeyebilir veya kararsız ya da halsiz olabiliriz. Ancak, Jüpiter’in etkin konumu bugün dahil önümüzdeki on günü çeşitli şanslara, fırsatlara, olanaklara açık hale getiriyor. Hepimiz hayatımızın farklı alanlarında kendimizi iyi hissedebilir, hayata daha iyimser bakabiliriz. Ancak, bir iki gün için geçtiğimiz haftalardan gelen gerilimler veya sıkıntılı durumlar da devrede olacak. Sonuçlanma enerjileri ön planda. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe
3 Mayıs 2016

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde iletişim konularında daha başarılı olabilirsiniz. Bugün hareketli bir gündeminiz var. Yakın çevrenizdeki değişikliklerden etkilenebilirsiniz. İşlerinizi tamamlamak için destek alabilirsiniz. Zihinsel konular daha fazla sizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz konularda beklemeler olabilir. İkili ilişkilerinizde sakin olmalısınız.
3 Mayıs 2016

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Bu güç enerjinizde ve fikirlerinizde egemen olacak. Rakiplerinize gözdağı veriyorsunuz. Doğal davranın.
3 Mayıs 2016

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşka, sevgiye, duygusal yoğunluğa çok fazla ihtiyaç duyarsınız. Sevgi ve ilginizi gösterip karşılığında saf sevgi istersiniz. Huzursuzluğunuzu azaltmak için gönüllü çalışmalarda bulunmak isteyebilirsiniz. İlgi duyduğunuz kişilerden ve partnerinizden sevgi görme isteği içinde yaklaşmak istersiniz.
3 Mayıs 2016

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde motivasyon ve enerjinizde geçici bir düşüş hissedebilir, iletişim yeteneklerinizi rahat kullanamayabilirsiniz. 17.00 sonrasında enerjiniz ve motivasyonunuz yükselirken, aşk hayatınızda flört tekliflerini değerlendirebilir, spor yapabilir, eğlenceli etkinliklerde yer alabilirsiniz.
3 Mayıs 2016

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaratıcılık gerektiren sosyal medya, pazarlama, eğitim ve reklamcılık konularında başarı grafiğiniz yükselecektir. Sulak yerlere küçük geziler yapıp ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Kardeşleriniz ve komşularınız ile aranızdaki ilişkileri daha sevgi ve empati dolu bir düzeye çıkartabilirsiniz. Yaratıcı ve ilham verici işlerde ilerleme sağlamanız mümkündür.   Genel olarak ise; bugün tüm gün Ay Balık burcunda kalacak. Bu konumda Ay oldukça hayalci, etkiye açık ve hassas bir tablo çizer. Başkaları için fedakarlık yapmak, özveride bulunmak ve insanlara yardımdan kaçınmamak gerekebilir. Daha yumuşak enerjiler altında olacağınız, çok fazla zora gelmek istemeyeceğiniz gün olacak. Canınızın istemediği bir işi yapmaktan kaytarabilirsiniz. Kendinizi akışa bırakarak, doğal ritminizi gözlemleyin.    Duygularınızı, sezgilerinizi daha belirgin olarak hissedebilirsiniz. Algınız ve kırılganlığınız artabilir. Bugün duygusal karmaşaya ve strese daha kolay düşebileceğiniz için sakin olmalısınız. Bugün hayır diyemeyeceğimiz birileri olacaktır. Sevgi ve şefkat göstermek, romantik anlar yaşamak, hayal gücünüzü harekete geçirmek, görselliğe odaklanmak, müzik dinlemek, dans etmek, resim yapmak size oldukça iyi gelecektir.    Loş ışıkta, yavaş bir müzikle ruhunuzun dinlenmesine izin vermek, ruhani çalışmalar yapmak ve günün karmaşasından kaçmak arzusu ile gece elinize bir kadeh şarap alıp televizyonu kapatıp beyninizi dinlendirmek için uygun bir fırsat. Meditasyon yapabilir, mum ışığında bir yemek yiyebilirsiniz. Romantik bir film seyredebilir, tiyatro veya sinemaya gidebilirsiniz. Sevdiklerinizin dertlerine ortak olarak onların sıkıntılarını hafifletebilirsiniz.
3 Mayıs 2016

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Seyahat, eğitim, ticaret ve hukuk konularında alacağınız olumlu etkiler, aşk hayatınıza da olumlu yansıyabilir. Sanatsal bir işiniz varsa medyada güzel bir fırsat yakalayabilirsiniz.
Reklamı Kapat