Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

24 Ekim 2014
Ay, aşk hayatınıza dikkat çekmekte. Duygusal konularda aşırı reaksiyonlar ilişkinizi yakından etkileyebilir. Beraberliğinizin zarar görmesi size bağlı olacaktır.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

24 Ekim 2014
Zorunluluklardan dolayı organizasyona önem vereceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi ortaklaşa çalışmalar içinde bulabilir, işbirlikleri konusunda başarılı olabilirsiniz. Grup çalışmalarında liderlik isteğiniz ağır basıyor.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

24 Ekim 2014
Yeni öneri ve tekliflere açık olmak size avantaj sağlayabilir. Bugün tek başına hareket etmektense ortaklıklara açık olmakta yarar var.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

24 Ekim 2014
Tatilde olmanıza rağmen iş ya da evle ilgili bazı sorumluluklar sizi fazlasıyla meşgul kılıyor. Sosyal konularda görev alabilir, sesinizi duyurabilirsiniz.


Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
Sosyal yaşantınızda önemli gelişmeler kaydedebilirsiniz. Sosyal açıdan hareketli ve verimli geçebilecek bir gün. Yorucu ve sizden birçok isteğin olabileceği bir gündesiniz. Kişisel konularda önemli değişiklikler yapabileceğiniz bir gündesiniz. Günlük işlerinizi yoluna koyarken çevrenizden destek görebilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
Sevgili Oğlaklar, saat 00:57 itibariyle Akrep burcunda oluşacak Parçalı Güneş Tutulmasının güçlendirici etkileri  altında Cuma günümüz başlıyor. Bu tutulmanın hangi alan ve konular üzerinde önemli olduğunu, tüm görünümleriyle beraber ele alarak sizlere izah edeceğim. Saat 00:11 Ay-Venüs kavuşumu,  bu Tutulmada bir yandan kafanızın içindeki sorulara cevap arıyorsunuz hem de artık yeter dediğiniz ne varsa onun üzerinde hakimiyet kurarak elde etmekten,  kendinizi kanıtlamaktan yanasınız. Sizin için kazanmak çok önemli. Her türlü ilişkide baskın taraf olmayı tercih edebilirsiniz. Amacınızı gerçekleştirmek, hedefinize varmak arzunuz bir hayli yükseliyor. Saat 00:57 Akrep burcunda oluşacak Parçalı Güneş Tutulması sosyal ilişkiler, faaliyetler, hedefleriniz anlamında 9 Kasım tarihi sonrası yapılacak görüşmeleri işaret ediyor. Bunların tümü olumludur. 11 Kasım sonrası çok olumlu, kuvvetlendirici bir döneme adım atmış olacaksınız. Çok olumlu bir gelişmeler, dönüşüm yaşayacaksınız. Çok güçleneceksiniz. Saat 09:28 Ay-Neptün olumlu görünümü bu tutulmanın, düşündüğümüz işleri yerli yerine koyabilmemizde birilerinin bize destek olacağını gösteriyor. Bu eşimiz, iş yerinde bir arkadaşımız, ailemizden biri olabilir. Kimileri için anlamı, bizim başkalarına olan yol gösterici oluşumuzdur. Bu bir arkadaşımız olabilir. Aslında yanlış bir karar vermek üzeredir ve biz ona yardımcı olabiliriz. Bazılarınız için anlamı, bir işin zamanında ve usulüne uygun şekilde bitirilmesidir. Bu tutulma Oğlaklara kuvvet aşılayıcıdır. Saat 21:15 Ay-Pluto olumlu görünümü, bu tutulmanın hem sağlığınızı güçlendirici hem de derinlikli düşünmenizi sağlayıcı olacağını gösteriyor.  Gönüllü çalışmanın, iş birliğine açık olmanın ve  çıkarlarınızı korumanızın da belirteci oluyor. Bu tutulmanın önümüzde hayırlı kapılar açılmasında ve güçlenmemizde vesile olması dileğimle,


Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
Aile içinde kendinizi çok iyi ifade edebileceğinize inandığınız için özgürlüğünüzü sorguluyorsunuz. Geleneksel yapınızı ve eski alışkanlıklarınızı kolay sentezleyebileceğiniz bir gün içindesiniz. Her konuda bireyselliğinizi kullandığınız için, çoğu kez yanlış anlaşılma riski yaşıyorsunuz. Bugün, olaylara yine hakim olma duygusu içindesiniz.

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
İşlere güçlere fazlasıyla kendinizi kaptırdınız son dönemlerde. Haddinden fazla sorumluluk alıp kendinizi iyice yordunuz. Çalışmaya devam deseniz bile , sosyal hayatınıza biraz daha fazla özen gösterin ilerleyen günlerde.


Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
Bugün meydana gelecek olan Yeni Ay ve Güneş tutulması size pek çok alanda yeni başlangıçlar yapma ya da isteklerinizi gerçekleştirme şansı sunabilir(bir aydan bir yıla uzayan süreç içinde). Yeni çevrelere girebilir, faydalı arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Gece yarısı itibariyle Akrep burcunda meydana gelen parçalı güneş tutulması ve yeni ay, özellikle Akrep burcunun ilk 6 günü doğanları(aynı şeyleri ülkemiz açısından da değerlendirmeye almalıyız. Ne de olsa tutulma ve yeni ay, ülkemizin güneşinin tam derecesinde olmasa bile yakın derecesinde gerçekleşiyor) başta olmak üzere, hepimizi harekete geçmeye ve yenilenmeye zorlayabilir. Aslında tutulmalar önemli krizler, doğada hareketlilik ve değişim dönüşüm anlamına gelmesine rağmen, bu tutulma ve yeni ay daha olumlu etkileri de devreye sokabilir. Ortaya çıkan bilgiler ve haberler gelişimi destekleyebileceği gibi Venüs’ün olumlu açısı ilişkilerin beslenmesi ve birbirine kenetlenme açısından önem taşıyor. Olumlu etkileşimler özellikle ilişkilerde dürüstlüğü körükleyebilir. Aşk hayatını veya sevgi temalı ilişkileri ilgilendiren konularda itirafları gündeme getirebilir. Ancak, Neptün’ün olumlu katkısı nedeniyle, aşırı iyimserlik ve yüksek sevgi ortaya çıkartan açılar, belirsizliklere rağmen harekete geçmeyi körüklerken, gizli kapaklı işleri perdeleyebilir. Aşırı iyimser bakış ön plana çıkabilir ve yanlış adımlar atılabilir. EN ÖNEMLİ KISIM: Yarım kalmış ya da ucu açık bırakılmış mevzular tamamlanıyor ve yeni bir sayfa açılıyor. Ancak, geçmişe bağlı hareket etmeli ve bir süre önce meydana gelmiş olayları hatırlamalıyız. Bu durumda gayretlerimizin sonuçlarını almaya başladığımızı ve çalışmalarımızdaki yaratıcılığı ya da zekayı görebiliriz. Bu esnada, hangi konularda bazı tohumlar atıyor ya da temeller hazırlıyorsak, önümüzdeki günlerin ya da ayların bu zemin üzerinde şekil alacağını hatırlamamızda fayda var. Yani dikkatli ilerleyene olumlu, acele veya plansız giden için olumsuz bir tutulma. Ne diyelim; herşeyin hayırlısı gelsin… Not: Tutulma etkisi 1,5 aylık süreç başta olmak üzere bir yıl devam ediyor. Tutulmanın burcunuza etkisini 19 Ekim tarihli Pazar yazımdan http://sosyal.hurriyet.com.tr/Yazar/86/Niobe-Asli-Temel/77841/Enerji-yenileniyor linkinden okuyabilirsiniz

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
İşe dair konularda olumlu gelişmeler gözüküyor. Projelerinize destek bulma konusunda destekleyici enerjiler var. Bağlantıları güçlü kişilerle tanışabileceğiniz etkinliklere katılabilirsiniz. Zekanızı ve azminizi gösterme fırsatını iyi değerlendirin. Ayrıca işten gelen paralar konusunda da güzel haberler alabilirsiniz.


Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
BEKAR Oğlaklar yeni tanışmalar yüzünüzü güldürebilir ama ilk intiba genelde sizi yanıltıyor. İyice tanımadan karar vermeyin. Zamana bırakın.

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
Hayatınızda her şey olmasını istediğiniz gibi gelişiyor. Iş hayatınızda büyük değişiklikler olacak. Sevinçli bir haber alacaksınız. Çok disiplinli bir çalışma dönemine giriyorsunuz. Hayatınızı renklendirin. Hayat sadece iş değildir. Arkadaş ortamlarına katılın. Yeni kişilerle tanışın.

Geçmiş Oğlak Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!