Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
22 Eylül 2017

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkide daha verici, daha yapıcı olduğunuzu inanıyorsunuz. Partneriniz böyle düşünmüyor. Beraberliğiniz partneriniz tarafından umutsuz bir vaka gibi görülmeye başladı. Bir şeylere hazırlıklı olmanız gerekiyor.
22 Eylül 2017

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Günü daha önceden belirlenmiş iş konulu randevunuz yaklaştıkça heyecanınız artıyor. Bu görüşmeden çok şey bekliyorsunuz Son günlerde yavaş, yavaş da olsa hareketliliğe doğru bir gidiş gözleniyor..
22 Eylül 2017

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Kendinizi para sorunlarından iyi koruyorsunuz. Bu işe çok mantıklı bakıyor, ihtiyaçlarınızı kazancınızla sınırlıyorsunuz. Acil bir konuyla ilgili bugünlerde birikiminizi biraz azaltacaksınız.
22 Eylül 2017

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Sırtınızdaki ağrılar geçen hafta tatilinden kalmış olabilir. Ama yine de kendinizi göstermenizde fayda var.
22 Eylül 2017

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizden biri sizi çok düşünüp sorun ediyor. Onu esen ve mutlu olduğunuz konusunda ikna edemiyorsunuz. Ama bu ilgi sizi yine de hoşnut ediyor. Hoşlanmadığınız birini fazla sorun ediyor, sürekli onu düşünüyorsunuz. İnsan ilişkileriniz biraz problemli görünüyor. Kafanızı daha az meşgul eden, sizi daha az yıpratan arkadaşlıklar kurmalısınız.
22 Eylül 2017

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar, saat 06:02 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde güne merhaba diyeceğiz. İş ve özel hayatımızla ilgili konularda haksızlığa izin vermeyeceğiz. Yarınlarımızı sağlam şekilde oluşturmaktan yanayız. Buna uygun şekilde karar vereceğiz. Uyumlu, paylaşıma açık, adil davranan kişilerle bağlantıdan yanayız. Çıkarlarımızı düşüneceğiz ve geleceğe dönük planlar yapacağız. Saat 13:27 Ay-Jüpiter kavuşumu huzura olan ihtiyacımız bir hayli yükselecek. Sizin yükünüzü üzerinizden alan veya anlayış gösteren kişilere ihtiyacınız var. Çünkü kimseyle çatışmaktan yana değilsiniz. Saat 16:04-20:40 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Kimileri ilişkisi, bazıları evinizle alakalı konularda düşünebilirsiniz. Ancak acele etmemelisiniz. Yenilikler için uygun bir bütçe mutlaka şart bunu unutmayınız. Saat 20:40 itibariyle etkili Ay-Akrep seyrinde kararlılık gücünüz yüksektir. İçgüdüleriniz güçlüdür. Nereden ne gibi yarar ve zarar göreceğinizi hissedersiniz. Sizi rahatsız eden durumları mutlaka çözüme kavuşturursunuz. Hiçbir şeyden çekinmeyip, gerektiği zaman, tavrınızı belli edersiniz. Saat 21:01 Merkür-Pluto olumlu görünümü gayet olumludur. Önümüzdeki birkaç gün boyunca da etkisini hissedeceğimiz bir enerjidir. Bilgilenme, bilginizi dış dünyada ispatlama, işlerinizi düzenleme yönünde sizi destekleyicidir. İş hayatı, öğrenim, yayıncılık, ruhsal ve felsefe konularında tecrübelerinizi ortaya koyabilmenizde yardımcıdır. Yüksek eğitiminizle alakalı bir başka şehirdeki yerleşim veya işlerin düzenlenmesinde destekleyicidir. Yeni çıkan kitaplar, internet üzerinden bilgi sahibi olma, daha hızlı şekilde çalışma, derinlemesine araştırma, bilinmeyenleri öğrenme gibi geniş bir alanda sizi öne çıkarabilir. 22 Eylül-23 Ekim tarihleri arasında Güneş-Terazi burcunda ilerleyecek. İş ilişkilerimiz önemli. Ancak bu taviz vermemiz anlamına gelmiyor. Ortaklaşa plan ve projeler, çalışmalar söz konusu olduğunda gereken desteği vereceğiz. Ancak birileri hakkımızı, hukukumuzu gözetmiyorsa gereken uyarıyı yaparız. Burada önemli olan çıkarlarımızı korumak amaçlı politik davranmayı bilmektir. Hırslıyız ve hedefimize ulaşmaya kararlıyız. Öyleyse yeri geldiğinde samimi, barışçıl yeri geldiğinde sınırlarımızı belli eden kişi olmalıyız. İşimiz ve yeteneğimizle kendimizi toplumda belli etme sürecindeyiz. İşimizdeki başarının sırrı, insanlarla diyalogumuzu güçlü tutmakla mümkündür. Bu dönemde eşimizin veya sevgilimizin toplum içindeki yerini, mesleğini, ailesini önemseriz. Kaba hareketlerden hoşlanmayız. İş ortamında huzur, denge, uyum bizim için kıymetlidir. İçinde yer aldığımız toplumun da bu özellikte olması verimli çalışmamızda etkili olur. Güzel sanatlar, sosyal hizmetler, siyaset, dekorasyon, tasarımcılık, güzellik ve bakım ilgimizi çeken veya bizzat yetenekli olduğumuz meslekler arasında sayılabilir. Gün boyunca işlerinizde kolaylık, gönlünüzde mutluluk daim olsun. Canı gönülden sevgilerimle,
22 Eylül 2017

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Dalgınlığın sakarlıklara neden oluyor. Belirsiz ilişkiler yaşıyorsan, bugün alacağın haber sis perdesini aralayacak.
22 Eylül 2017

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizin sorunlarıyla uğraşacağınız bir gün. Kardeşler ve yakın akrabaların sizden destek beklemeleri sonucunda, özel işlerinizi ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Bugün yaşama esnek ve pratik bir şekilde bakıyorsunuz.
22 Eylül 2017

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşırı fedakar ve iyi niyetli davranışlar sizi biraz yıpratabilir. Bazı konular üzerine içsel çelişkiler yaşayabilirsiniz hemen karar vermeyin.
22 Eylül 2017

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinize yeni hedefler koyabilirsiniz. İş hayatınızdaki sorumluluklarınız için çaba göstereceğiniz bir gündesiniz. Üstlerinizden destek almak sizi rahatlatabilir. Aldığınız sorumlulukların üstesinden gelebileceksiniz. İşlerinize yön kazandırabilirsiniz. Akşam saatlerinde geleceğinizle ilgili planlar yapabilirsiniz. Sanatsal aktiviteler yapabilirsiniz.
22 Eylül 2017

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal açıdan birilerine güvenme ihtiyacınız baskın. İnsanlarla iletişim içinde olmayı seven fakat herkese dostum diyemeyen bir yapınız var.
22 Eylül 2017

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçtiğimiz günlerde yaşadığınız kötü bir olayın tekrar gündeme gelmesi önceleri biraz huzurunuzu kaçırsa da daha sonra olaylar tamamen sizin lehinize gelişerek tüm olumsuzlukları giderecek. İş hayatınızda yapacağınız atılımlarla uzun süredir beklediğiniz fırsatları yakalayabilirsiniz.
22 Eylül 2017

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzaklarla ilgili keyifli haberler, gelişmeler gündeme gelebilir. Seyahatlerden, gezilerden, öğrenmekten ve ufkunuzu genişletmekten daha fazla keyif duyabilirsiniz. Aşk bu dönemde uzaklardan gelebilir.
22 Eylül 2017

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün duygusallığınız üzerinizde. Ancak yine de karmaşık durumlarla karşılaşmayacaksınız. Karşılaşsanız bile bunların üzerinde durmayacak ve bildiğiniz gibi davranmaya devam edeceksiniz. Olumlu bir dönem.
22 Eylül 2017

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi iş alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Her zamankinden daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. Olaylara karşı güçlü durdukça, fikirlerinizi hayata geçirmeniz kolaylaşacak. 
Reklamı Kapat