Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

22 Ekim 2014
Bugün sevgi konularında kendinizi ifade etmekte zorlanabileceğiniz bir gündesiniz. Eşinizle yaşadığınız sorunların temelinde yatan sebep iletişim kopukluğu olabilir. Yaklaşımlarınızda daha ılımlı olmaya çalışmalısınız.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

22 Ekim 2014
Evinizde özel uğraşlarınızla ilgilenmek ve sevdiklerinizle olmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Grup çalışmaları ve organizasyonlarda başarılı olabilir, yaratıcı fikirlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Amaçlarınız ve idealleriniz üzerinde söz sahibi olmak isteyebileceğiniz bir gün.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

22 Ekim 2014
Kendinizi ruhsal yönden gelişime açık hissedeceğiniz bir gündesiniz. Bireysel çalışmalar bugün sizin açınızdan çok daha verimli olacaktır. Çevresel faktörlere duyarlı olduğunuzdan, beden ve ruh sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. İkili ilişkilerde yaşanan olaylar bugün daha farklı bir boyutta devam edebilir. Parasal konular sorunları gündeminize girerken daha önlemci olmalısınız.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

22 Ekim 2014
Çok rahat olduğunuz söylenemez, ama öğle saatlerinde alabileceğiniz önerilere karşı kapalı olmamalısınız. İkili ilişkilerde ısrar ve terslikler parasal açıdan etkileyebilir.


Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ekim 2014
Sezgilerinizin güçlü olacağı ve iç benliğinizle bağlantı kurabileceğiniz bir gün. Gizli ihtiyaçlarınızı keşfedebilir ve önemli çıkış noktaları bulabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde tanıyabileceğiniz yeni bir kimsenin olgun davranışlarından etkilenebilirsiniz. Bugün çıkabileceğiniz yolculuklarda veya devam ettiğiniz eğitim kurumlarında beklenmedik olumlu gelişmeler yaşayabileceğiniz görülüyor.

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Sevgili Oğlaklar Salı günümüz,  saat 06:05 Ay-Mars görünümüyle başlıyoruz ve hemen akabinde saat 14:11 olana dek Ay-Boşlukta ilerliyor. Bu süreçte, fikirlerinizi titiz ve dikkatli bir şekilde ifade etmenizde yarar var. Ay-boşluk etkisi altında,  bizimle aynı düşüncede olmayan kişilerle anlaşmakta zorlanabiliriz.  Bu gibi durumlar size sıkıcı gelse de sakin olmamızda yarar var.  Herkesin kendince bir düşündüğü var. Bize doğru gelen, başkasına tuhaf görünebilir diye düşünmekte yarar var. Bu bizi gerginlikten korur. Saat 07:36 Merkür-Kuzey düğüm kavuşumu, mesleki ve toplumsal ilişkilerde tarafsız düşünmenin, uzlaşıya açık bir şekilde işbirliğinde bulunmanızı sağlıyor. Sizin başkalarına karşı nazik, destekleyici, karşılık beklemeksizin sunduklarınızın size geri dönüşü anlamına geliyor. Başkalarının sizden beklentilerini anlamanızda, paylaşımda bulunmanızda, gerginliği geride bırakıp, yolum bu demenizde ışık oluyor. Bu görünüm,  meslekte ilerlemenin, insanların size saygı duymasının, iş ve ev arasındaki dengenin kurulmasının da işaretçisi bir enerjidir. İş arayanların görüşmelerde olumlu sonuç almalarına yardımcı olur. Barış ve huzur getiricidir. İşverenlerinizle kurulan olumlu ve geleceğe dönük bağlantıların göstergesidir. İş ortamındaki huzurun tesisidir. El birliğinde bulunarak bir proje üzerinde çalışmanın, düşünmenin de işaretçisi olarak olumlu buluyorum. Saat 14:11 itibariyle  Terazi burcunda ilerleyecek Ay, iş hayatınızla ilgili meseleler bir hayli kafanızı meşgul ediyor. Kararsız kaldığınız konularda mutlaka desteklenmeye ihtiyacınız var. Aile bireylerinizden birinin özel gününü kutlamak için bir araya gelebilirsiniz. Güzel gönlünüz, güzelliklerle buluşsun. Huzurlu, mutlu, sevgi dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Duygularınızda ve isteklerinizde hedefleriniz belli. Bugün, karşı tarafın duygularından etkilenebilirsiniz. Siz mükemmel kuralcı yapınızla, çevrenizdeki kişilere de örnek olmayı başarıyorsunuz. Sevdiğiniz kişi de bu konuda sizin fikirlerinize çok önem veriyor. İştahınızı denetlemek zorundasınız. Kilolarınızı denetlemelisiniz.

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Bugün insanlarla aranızda biraz mesafe bırakmakta fayda var. Emeğinizi haksız yere eleştiren ya da bir kısmını kullanmaya kalkan kişilerden uzak durmak en güzeli olur. Kıymet bilen kişilere saklayın emek ve enerjinizi.


Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Doğruyla yanlışı ayırmanın zorlaştığı günler. Dolayısıyla, tüm gerçekleri öğrenmeden sesiz kalmakta veya fazla gürültü yapmamakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bize dikte edilen, artık biraz mesafede yaklaştığımız, inandırılmaya çalışılan olaylara daha mesafeli durmaya başladığımız bir gündeyiz. Biraz geri çekilip, gerçekte neler olup bittiğini anlamaya çalışıp, bindirilmek istendiğimiz trende direksiyonda başka birisinin olduğunu fark edebileceğimiz bu süreci, yararımıza olabilecek gerekli değişiklikleri yapmak için kullanmalıyız. İstikrarsızlık veya olumsuzluk içeren olayların yaşanmasının asıl nedeni lüzumlu düzeltmelerin yapılabilmesi olduğunu önemle hatırlamakta fayda var.

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Zihinsel uğraşlarınızda son derece verimli olacağınız bir gündesiniz. Araştırma ve geliştirme alanlarındaki çalışmalarınızda ilerleme kaydedebilirsiniz. Düşüncelerinizi paylaşmak açısından daha rahat olacaksınız. Bu sayede hem zihinsel açıdan hem de işe dair hedefleriniz açısından olumlu etkiler yaratabilirsiniz.


Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Azimle kazandığınız maddi ve manevi değerler sizler için çok kıymetli. Bugün beklediğiniz konuklar kapınıza gelecek. Mutluluğunuza diyecek yok. Parasal yardımınız bugünlerde geç kalabilir.

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Yoğun bir iş temposuna gireceksiniz. Emeğinizin meyvelerini toplamaya başlayacaksınız. Ekip çalışmaları gündemde. Zamanınızın çoğunu işinize ayıracaksınız. Bu da maddi ve manevi açıdan başarı getirecek. Uzun zamandır almayı planladığınız eşyayı bu sayede alacaksınız

Geçmiş Oğlak Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!