Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Şubat 2018

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Aşkta tatsız durumlar düzelecek. Partnerinizle birbirinizin yeni ve değişik yönlerini keşfedeceksiniz. Sürüncemede kalan ilişkiniz daha da netleşecek. Ancak sevgilinizin davranışlarının değişmesi ile hemen güvensizlik duyguları içerisine girmemelisiniz. Onun iş ve aile yaşamında kafasına takılan ve sizi de sıkmamak için anlatmak istemediği sorunları olduğunu anlamanız gerekiyor.
25 Şubat 2018

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamında bugün bir zafer kazanacaksınız. Çeşitli eleştiriler veya engeller yüzünden yarım kalan işinizin sizden bir an evvel tamamlanması istenecek ve bu iş ile ilgili övgü alacaksınız. Böylece hevesle yeni projelerinize de başlayacaksınız. Önemli teklifler karşınıza gelecek. İkili ilişkilerde daha ikna edici olacaksınız. Venüs iş konusunda size yardımcı olacak. İş gücünüz artacak. Yoğun çalışma ortamında bile kendinizi zinde hissedeceksiniz.
25 Şubat 2018

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Parasal bakımdan aile desteğiniz devam edecek. Ailenizden aldığınız destek size özellikle partneriniz karşısında güç verecek.
25 Şubat 2018

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

İş hayatınızda şansınızı açıldığı bugün aşk veya başka kompleks takıntılarla zihninizi meşgul etmeyin.
25 Şubat 2018

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı konuları gereğinden fazla abartıyorsunuz. Bugün bu konuda alacağınız uyarıların haklılığı, haksızlığı konusunda iyi düşünmelisiniz. Gün boyunca akşam saatlerinde yapacağınız önemli bir görüşmeye hazırlanacaksınız. Görüşme umduğunuzdan daha iyi geçebilir ve yeni öneriler alabilirsiniz. Bazı değişikliklere hazırlıklı olmanızda yarar var.
25 Şubat 2018

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar üç önemli görünüm etkisinde Pazar gününe adım atıyoruz.İlki, saat 15:00 Venüs-Mars arasında gerçekleşiyor. Çevremizdeki güzelliklere, iyi niyete, huzurlu bir yaşama duyduğumuz özlemin işaretçisidir. Ancak bunu kendi içimizde sağlamakta zorlanıyoruz. Elimizden geldiğince insanları anlamaya çalışsak da, aslında pek de rahat değiliz. Bir şeyler bizi oldukça yoruyor. Olumlu düşünmekte zorlanabiliriz. İkincisi, 15:26 Merkür-Neptün kavuşumu, ilahi düşüncenin, bütünü idrak etmenin, çevrenizdeki insanlarla sevgi birliği içinde buluşmanın işaretçisidir. Merkür-Balık burcunda astrolojik olarak düşüncelerin dağılmasıdır. Ancak güçlü Neptün ile bugün buluşunca sezgileriniz yükselir, zararlı durumlardan korunmuş olursunuz. İdeallerinizin peşinden koşmanızı sağlayan, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenizde size destek verecek bu görünüm, –Hayatımda yepyeni bir sayfa açıyorum ve ben şifa verici enerjileri ruhumda hissediyorum diyebilmenizde yardımcı olur. Moral duygunuzu yükseltici ve sizi ipek bir tülün sarmalaması gibi ruhunuzu okşayıcı bu görünüm, şefkat duygunuz ve empati gücünüzü büyütür, besler. Siz de insanları rahatlatabilir onların kendilerini iyi hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Üçüncüsü, 20:46 Güneş-Satürn görünümü olup, güçlendiricidir. Sizin tüm olumlu özelliklerinizi ışık gibi parlatır. Zorlukların üstesinden gelmenizde aşı gibidir. Çevrenizde saygınlık uyandırmanızı, başkaları tarafından dürüst ve güvenilir kişi olarak görülmenizi sağlar. İnsanlar sizin bilge kişiliğinizden, yardım severliğinizden etkilenirler. Sözleriniz, davranışlarınızla ilgi uyandırdığınız gibi, el üstünde tutulursunuz. Her işiniz kolaylaşır, başarıyla sonuçlanır. Huzurlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,
24 Şubat 2018

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Fikirlerin hakkında araştırma ve inceleme yapmak, kendine yeni bir uzmanlık alanı edinmek isteyebilirsin.
25 Şubat 2018

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal gerilimleriniz çok fazla. Kişisel ilişkilerinizde karşı tarafın istekleri baskın olduğu zaman, kendinizi kıskaç içinde hissediyorsunuz. Sezgilerinizi önemli ölçüde kullandığınız için, farklı yöntemlerle çalışıyorsunuz.
24 Şubat 2018

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk ve sosyal yaşamınızda çözülemeyen bazı sorunlar, hayatınıza bir sis perdesi gibi çökebilir. Kafanızı karıştıracak sorunlar, cevabını bulamadığınız konular iç dünyanızı tamamen etkisi altına alıp, sizde bunaltıcı bir etki bırakabilir. Sabırla beklemeli ve zamana güvenmelisiniz. Ayrıca iletişimde ve ulaşımda kullandığın tüm cihaz ve aletlere dikkat etmeli, gerekirse sıkı bir kontrolden geçirmelisiniz.
25 Şubat 2018

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşinizle ilgili konularda daha özenli ve anlayışlı davranmaya ihtiyacınız olabilir. Karşınızdakileri de iyi dinlemeye gayret etmelisiniz.
24 Şubat 2018

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü bugün iş ve özel yaşamınızda yakın çevrenizde bulunan ve sürekli her şeyden şikayetçi olan mız mız insanların konuşmaları ile bunalabileceğinize işaret etmekte. Başkalarının dertlerine çözüm aramaktan kendinizi ne kadar ihmal ettiğinizin farkındamısınız? İnsanlara yardımcı olmak dertlerine ortak olmak iyidir fakat dozunda olmak şartıyla. Enerjinizi bu gibi konularla düşürmemeli ve sizi ruhsal anlamda besleyecek enerjinizi yüksek tutacak işlerle meşgul olmalı her şeyden önemlisi kendinize değer vermeyi öğrenmelisiniz. Özel yaşamınızda beraberliğiniz devam ediyorsa bugün eş ya da sevgilinize sevginizi sözleriniz ve davranışlarınızla ifade edin. Aranızda yaşanan ufak tefek problemleri tamamen ortadan kaldıracağına emin olun. Sevginin gücünün ne denli büyük olduğun farkına varacaksınız. Beraberliği olmayan Oğlaklar lütfen sosyal yaşamınıza önem verin dışarı çıkın ve arkadaşlarınızla bir araya gelin.
25 Şubat 2018

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Hem eğlence içerikli, hem de iş hayatıyla ilgili sosyal ortamlara dahil olabilirsiniz. Bu ortamlarda kuracağınız iletişim ve gireceğiniz etkileşim, son derece olumlu olabileceği gibi, ileride size faydalar sağlayabilecek fırsatlar yaratma potanisyeli de taşıyabilirler.
24 Şubat 2018

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yapacağınız görüşmeler ve kuracağınız bağlantılarda maddi manevi fırsatlar elde edebilir, yolculuklar, eğitimler, seyahatler ve iletişimi ilgilendiren alanlarda başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Sevdiğiniz değer verdiğiniz insanlarla görüşmek, iletişim kurmak için harika bir zamandasınız.
24 Şubat 2018

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Rüyalar, spiritüel konular, felsefi değerler ve kolektif bilince açılmak için hazırsınız.Tüm bunlara rağmen, rutin yaşamın baş döndürücü hızı sizi realist fikirlerde kalmaya zorlar. Ev düzeninde ani bir değişikliğe karar verebilirsiniz.
24 Şubat 2018

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Olaylara çok duygusal yaklaşmayın zira bu aralar yakın çevrenizden fazlasıyla etkileniyorsunuz. Aile hayatınızda girişken ve esnek olacaksınız.
Reklamı Kapat