Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

20 Ağustos 2014
Aşk yaşamınızda çeşitli gerginlikler yaşayabileceğiniz ve bu gerginlikleri özel yaşamanıza da yansıtacağınız bir gündesiniz. Bir süreden beri sizi düşündüren olaylar bugün daha fazla ön plana çıkabilir. Aşk yaşamınızda bir yenilik yapmadan istikrarınızı korumaya çalışmanız daha doğru olacaktır.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

20 Ağustos 2014
İş yaşamınızda çeşitli gerginlikler yaşayabileceğiniz ve sorumluluklarınızın her zamankinden fazla artacağı bir gündesiniz. Yönetme yeteneğinizin artması ve çalışmalarınızdaki yoğunlaşma karamsar bir ruh haline girmenize neden olabilecektir. İşiniz konusunda yeni bir karar vermekten kaçınmalısınız.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

20 Ağustos 2014
Maddi konularda dikkatli davranacağınız ve harcamalarınızı dengelemeye çalışacağınız bir gündesiniz. İşinizle ilgili kaynakları arttırarak maddi durumunuzu da sağlamlaştırmayı başaracaksınız. Karşınıza yeni bazı teklifler çıkabilir, bu teklifleri çok iyi bir şekilde değerlendirmeye çalışın.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

20 Ağustos 2014
İşinizle ilgili konularda çalışmalarınızda dikkatli davranmalı ve yeni girişimlerinizde aceleci davranmamalısınız. Sorumluluklarınızın artması sizi olumsuz etkileyebilir.


Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ağustos 2014
Genel çevrenizle ilgili konularda çeşitli sorunlar yaşayabileceğiniz ve enerjinizin önemli bir kısmını işinizle ilgili konularda harcayacağınız bir gündesiniz. Özellikle işinizle ilgili konularda çeşitli sorunlar gündeme gelebilir ve bunların çözümü için önemli ölçüde zaman harcamanız gerekebilir. Ancak bu sorunları gözünüzde çok fazla büyütmemeli ve bazı şeyleri zamana bırakmaya bilmelisiniz.

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ağustos 2014
Sevgili Oğlaklar Çarşamba günümüz,  saat 05:53-11:44 arasındaki Ay-boşluk etkisi altında geçecektir. Bu süre, dinlenmek, enerjimizi toplamak,  rutin işlerimizi yapmak, etrafı düzenlemek, ruhumuzu sakinleştirecek aktivitelerde bulunmak açısından gayet olumlu. Tabii ki dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, yeni bir planlamada bulunmamak. Çünkü ne işler bizim düşündüğümüz gibi gelişir ne de ortaya koymak istediğimiz bir şey amacına uygun yürür. O nedenle bildiğimizden şaşmayalım dostlarım. Ev, aile, güvenlik, iş ve parasal konular üzerinde gözümüz açık olsun, dağılmayalım. Elinden bir şey gelmediğini  düşünerek pes edenleriniz bile olabilir. Ancak ne böyle davranmak ne de hızlı kararlar almak yanlış olur. Saat 11:44 Ay-Yengeç burcu geçişinde, sizin için kıymetli olan ne varsa, onun üzerinde daha fazla eğilirsiniz.  Bu enerji ilişkinizle alakalı konularda paylaşımın ne kadar güçlü ve dengeli olduğunu anlamanız adına  bir test gibi. Sahiplenme ve korunma arzularının tatmini, birbirinizden beklentileriniz gibi her detay bu saatlerde bir hayli etkilidir. Huzurlu, sevgi dolu bir gün olsun. Her şey gönlümüze göre  olsun. Can-ı yürekten sevgilerimle,  


Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ağustos 2014
Mesleki anlamda iyi bir dönemimdesiniz ve bazı problemlerin kendi içi bünyesinde çözüldüğünü göreceksiniz. Güvendiğinizi kişilerle yapacağınız iş birliği rahatlamanıza neden olacak. . Tanışmalar ve ortak çalışmalar için uygun bir gün. İş yaşantınızla ilgili sorunların üstesinden kolay bir şekilde geleceksiniz.

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ağustos 2014
Bugün çalışmaktan, üretmekten, yaptıklarınızın diğer insanlara da fayda sağlamasından hoşnutluk duyacaksınız. Her ne kadar paylaşımcı olabilmek önemli olsa da siz yine de kendi faydanızı da dikkate almaya çalışmalısınız.


Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ağustos 2014
Diğer kişiler ne yapmaya çalıştığınızı anlayabildikleri sürece planlarınızı destekleyebilirler ve hatta, önemli olabilecek katkıları olabilir. Dolayısıyla, bu kişiler aynı çerçevede olmak ve ilişkileri taze tutmak önem taşıyor. Tüm burçlar için gün geneli: Kişilere, olaylara, hava durumuna, trafiğe veya yıldızlara bağlı yaşanan aksiliklere çok fazla takılmayın. İstediğiniz olayların istediğiniz şekilde ilerlemesini sağlayabilecek, düşündüğünüzün dışında yöntemler, yollar bulabileceğiniz ya da farklı fırsatlarla karşılaşabileceğiniz günler. Format veya yol farklı olsa da hedeflenen şeyi gerçekleştirmek kolay olacaktır.

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ağustos 2014
Bugün iş yerinde hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sabah saatleri elinizdeki rutin işlere halletmeye açısından daha uygun olacak. Çünkü öğleden sonra denge konuları ağırlık kazanabilir. İş ortamınızdaki tartışmalara karşı hassas davranma eğiliminde olabilirsiniz. Herkesi adına uzlaşma ve uyum sağlama görevini üstünüze alabilirsiniz.


Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ağustos 2014
Duygusal ilişkilerinizde yapıcı olmak size bağlı. Bu durumdan hoşnut olamasanız da denemelisiniz. Keşke kelimesi kullanmak istemiyorsunuz. İşlerinize ayrı bir özenle sarılacağınız gündesiniz.

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ağustos 2014
Bugün kısa bir yol yapacaksınız. Yaşamınızda yenilikler görülmekte. Bunların bir bölümünü siz yapacaksınız. Önemli bir bölümü de tesadüfler sonucu gerçekleşecek. Para durumunuz iyi. Bugün bir kısmeti bölüşebilirsiniz. Mutlu bir beraberliğiniz varsa ondan uzak kalmamalısınız.

Geçmiş Oğlak Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!