Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

3 Eylül 2015
Onu seviyorsunuz. Daha güzel olanı, sevildiğinizi de biliyorsunuz. Uzun süreli beraberliğinizin altında bunu korumak adına harcadığınız emek kadar, karakterlerinizin de birbirini tamamlıyor olması yatıyor. Bu akşam ona çiçek götürmeyi ihmal etmeyin.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

3 Eylül 2015
Çok azimlisiniz. Elinizin altındaki bir iş, bazılarınca çapınızı aştığı şeklinde değerlendirilse de hızla sonuca ulaşıyor. Nasıl davranacağınızdan emin olamadığınız bir konuda, güvendiğiniz biriyle bugün bir görüşmeniz olacak.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

3 Eylül 2015
Sıkıntılar yavaş yavaş aşılıyor. Ödemelerinizi gününde alamayışınız, planlarınızı sürekli değiştirmenize neden oluyor. Sizden talep edilen bir maddi desteği karşılayıp karşılamamakta kararsızsınız.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

3 Eylül 2015
Bir aile ziyaretinde size pek tat vermeyen birisinin size yakınlaşma çabasını göreceksiniz. Bu iyi niyetli bir yakınlaşma isteğine benzemiyor.


Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Küçük sıkıntılardan şikayetçisiniz. Çünkü küçük sıkıntılar süreklilik arz ettiklerinde, çok büyük bir sorun kadar insanı bunaltabiliyorlar. Bugün bunlardan bir kısmını sıkıntıları yaşadığınız ilişkiler içersinde çözmeyi düşünüyorsunuz. Çok sevimli bulduğunuz bir arkadaşınızla birlikte yararlı bir konuda işbirliği içindesiniz. Bu işbirliğine yüklediğiniz anlamlar var. Bu konuda bir hayal kırıklığı görünmüyor.

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2015
Sevgili Oğlaklar Çarşamba günümüz, saat 12:02 olana dek  Ay-boşluk etkisi altında geçecektir. Bazen garip bir hüzün, bazen gerginlik, çoğu zaman da istediğiniz gibi işlerinizi yoluna koyamayışınız  bu süre içinde sizi tedirgin edebilir. Sakinlik  ile gerginlik  arasında kalınca bir hayli yorulursunuz. Partnerinize, ailenize bir şeyleri sert şekilde ifade edersiniz. Aslında başka şeylere kızgınsınızdır. Sinirinizi boşaltamadığınız için doğal olarak  en yakınlarınıza çatabilirsiniz. Saat 12:02  itibariyle etkili olacak Ay-Boğa burcu geçişi huzur vericidir. Sağlam olana yönelmeyi huzuru önemsemeyi, hem duygusal hem de maddi anlamda  güven içinde yaşamayı isteriz.  Ne yaparsam kendimi garantiye alırım, nasıl bir adım atarsam yararlı olur diyerek analizde bulunuruz. Saat 20:01 Ay-Jüpiter görünümü, akşam saatlerinde Oğlakları huzurlandırıcı bir enerjidir. Aşk hayatınız başta olmak üzere, yaşamınızı gözden geçirdiğinizde olumlu düşünürsünüz. Bazı pürüzlerin, zorlukların aşılacağına dair inancınız yükselir. Gün boyu  güzellikler sizinle olsun. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2015
Kültürler, felsefeler, inançlar, aileniz veya arkadaşlarınızla ilgili konular çok fazla sorunun sorulacağı ve zıt fikirlerin karşı karşıya gelebileceği bir güne işaret ediyor. Özellikle politik veya inançlarla ilgili tartışmalara girilmemesinde fayda var. Uyum sağlamaya ve fırsat yakalamaya çalışmalısınız. Tartışmalardan uzak durun.

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2015
Bugün birlikteyken zamanı boşa harcadığınızı düşündüren kişilerin önemli katkıları olacak size. Sadece hoş sohbet amaçlı olarak bir araya geldiğiniz bir kişi vasıtasıyla yeni iş teklifleri ve gelişim fırsatları gelebilir.


Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2015
Önünüzde çok sayıda seçeneğiniz var. Ne istediğinize ve neyin sizin için daha uygun olduğuna karar vermeniz gerekiyor. ‘’ Siz nasıl uygun görürseniz?’’ denecek başka zamanlarda olacaktır. Şu an kendi faydanızı düşünme zamanı. Duygularınızla oynamaya çalışan ya da sizi manipüle eden kişlere dikkat etmelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde kararsızlık, tembellik veya netleştirilemeyen durumlar söz konusuyken, öğle sonrası saatlerde, parayla ilgili işler, alışverişler, ticaret başlıklı konular başta olmak üzere daha rahat akan ve üretken bir gündeyiz. Planlarımızı uygulamaya koyabilir, işlerimizi tamamlayabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2015
Bazı işlerinize hız kazandırmak için yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. İlişkilerinizde çok daha rahat, kendinizi ifade edebileceğiniz imkanlar söz konusu. Güzel olan şeyler için harcama yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda daha kolay risk alabilirsiniz. Akşam saatlerinde sevdiklerinizle birlikte programlar yapmak size iyi gelecektir.


Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2015
Evrenizdeki herkese meydan okur gibisiniz. Haksızlıklar, yaşadığınız hayal kırıklıkları ve yolunda gitmeyen şeyler gözünüzü karartabilir.

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2015
İnanılmaz güzellikte ve eğlenceli bir gün geçirmeye hazır olun. Mutluluktan başınız bulutlara bile değebilir. Gezme tozmalar, davetler, açılışlar, renkli günler devam edecek. Bu pembe tablo maddi durumunuz için de geçerli. Elinize ummadığınız kadar çok para geçecek.

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2015
Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde motivasyon ve enerjinizde geçici bir düşüş hissedebilir, iletişim yeteneklerinizi rahat kullanamayabilirsiniz. 17.00 sonrasında enerjiniz ve motivasyonunuz yükselirken, aşk hayatınızda flört tekliflerini değerlendirebilir, spor yapabilir, eğlenceli etkinliklerde yer alabilirsiniz.

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Sizler için hayattan daha çok keyif alacağınız bir döneme giriş yapıyor olacaksınız. Hobilerinize daha çok yönelebilir, çocuk sahibi olmak için girişimlerde bulunabilir, hamilelikle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eğer yalnız iseniz aşk size bu aralar çok daha yakın olabilecek, yaşamınızda riskli konulara girişmek için kendinizi daha motive hissedebileceksiniz

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2015
Güne biraz sinirli ve agresif etkilerle başlayabilirsiniz. Sonrasındaysa rahatlayarak yolunuza devam edebilirsiniz. İş ortamlarınızda aktif ve bir o kadar eğlenceli oluşumlara açık olun.

Geçmiş Oğlak Burcu Burç Yorumu