Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

1 Ağustos 2014
Sevdiğiniz insanın maddi ve manevi yönden size ihtiyacı olduğu bir dönemdesiniz. Onu sorunları ile baş başa bırakmak yerine, yardımcı olmaya çalışarak ona yaklaşabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

1 Ağustos 2014
Bugün yazışmalar ve iletişimde daha dikkatli olmalısınız. Arkadaşlarınızın yaptığı hatalar yüzünden ikili ilişkilerde sorunlar yaşayabilirsiniz. Bireysel çalışma yerine kollektif çalışmalara ağırlık vermelisiniz.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

1 Ağustos 2014
Parasal konularda şanslı bir gündesiniz ve özel giderleriniz için rahatça harcama yapabileceksiniz. Bugün elinize geçecek beklemediğiniz bir para sizi maddi açıdan oldukça rahatlatacak.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

1 Ağustos 2014
Sağlığınızla ilgili problemlerinizi ciddiye almalı ve en kısa zamanda bir doktora görünmelisiniz.


Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ağustos 2014
Bugün ihmal edilmiş işler ve gecikmiş faturalar peşinde koşabilirsiniz. Yakın akraba sorunları sizi derinden sarsabilir. Zaten oldukça duygusal olduğunuz bu günlerde sıkıntıların üzerinize gelmesi talihsizlik ama ilginizi başka alanlara kaydırabilirsiniz. İşinizde bir statü tartışması yaşanabilir.

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ağustos 2014
Sevgili Oğlaklar 1 Ağustos saat 01:46-15 Ağustos saat 19:44 tarihleri arasında etkili olacak Merkür-Aslan burcu seyir süresince, akıllıca konuşarak ve de  ilişkilerde menfaatlerinizi göz ardı etmeden durumları ele alınız. Bir ortaklık yapılacaksa zekice düşününüz.  Para hesabınızı iyi yapınız. Bu dönemde,  hem ilişkilerimizi her anlamda gözden geçireceğiz hem çalışma hayatımızla ilgili konular üzerinde duracağız hem de yapmak istediğimiz bir takım işler ve girişimlerin önündeki engelleri, zorlukları ele alacağız. Güneş ve Jüpiter de, Aslan burcunda ilerlediği için, geçen yıllara göre durumumuz olumludur. Tabii ki, çalışma hayatında verdiğimiz hizmetlere dikkat edeceğiz. En iyisini ortaya koymaya çalışacağız. Özel ilişkilerde ise, var olan krizlerin aşılması veya yeni bir ilişki gündeme geldiğinde, her iki tarafın da, birbirlerinin hayatlarındaki önemi üzerinde durmak lazım. Bir taraf güven istiyorsa diğer tarafın da bunu sağlayıp sağlamayacağına önem verelim. Saat 07:43 Venüs-Uranüs zorlu görünümü, ilişkinizle ilgili sorunlara, kararsızlık ve tutarsızlıklara dayanmakta zorlandığınızı gösteriyor.  Kimileri bu etki altında evlenip mutlu bir yuva kurmak isteyebilir. Bazıları partnerinin vereceği bir kararla önemli bir değişimle karşılaşabilir. Saat 13:22 Venüs-Satürn görünümü, her türlü ilişkide kendimizi güvence altına alma arzumuzun simgesi. Bir yandan toplumsal anlamda durumumuzu derinlikli bir şekilde ele alıyoruz. Diğer yandan hislerimizi, duygularımızı belli etmekten yana değiliz. Ancak güvendiğimiz insanlarla temas edebiliriz. Yıllar sonra anladım ki, Bağırıp çağırmaya gerek yok Sesini duymak isteyene Bir fısıltın yeter..................iremSU   Merkür-Aslan burcu süresince dilerim ki, kendi sesimizi duymaktan öteye de geçebilelim ve gönüllere ulaşabilelim. Kaldı ki iki günlük dünya, kimseye kalmıyor. Bir hoş seda bırakabilirsek ardımızda ne ala.


Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ağustos 2014
Arkadaş çevrenizde düşüncelerinizi sakınmadan konuşuyor ve yapıcı tavırlarınızla, karşı tarafa isteklerinizi aktarabiliyorsunuz. Hedeflediğiniz amaçlara ulaşmayı bir kariyer meselesi haline getirdiniz. Kişilik meselesi olarak algıladığınız içinde fazladan enerji sarf ediyorsunuz. Fikirleriniz, planlarınız ve kendinizi ifade şekliniz bugün ön planda olacak.

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ağustos 2014
Eşinizle aranızda temel bazı konularda bazı fikir ayrılıkları yaşanabilir bugünlerde. Devreye giren arkadaşlar, arabuluculuk etmeye çalışanlar işleri durultmak yerine karışıklık yaratabilir. Uzak tutup mesafe koymakta yarar var.


Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ağustos 2014
Düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz, ancak araştırmadan belli konulara dahil olmamanız gerekiyor. Gereksiz risk almamak kaydıyla maddi kazanç elde edebilecek durumlar gerçekten mevcut. İkili ilişkilere odaklanın, ama sizi ikilemde bırakacak duygulardan arınmaya çalışmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Önümüzdeki birkaç gün içinde hepimiz kendi yıldız haritalarımıza göre küçüklü büyüklü farklı fırsatlarla karşılaşabiliriz. Bu fırsatlar bazılarımız açısından son haftalarda çözmeye çalıştıkları önemli konularla ilgili olabilecekken, bazılarımızın çok uzun yıllardır beklediği çok önemli konuların çözümünü içeriyor olabilir. Dolayısıyla, gözümüzün ve kulağımızın açık olması gereken günlerdeyiz.

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ağustos 2014
Bugün iş, anlaşmalar ve tanınma konuları öne çıkıyor. Mesleki tanınırlığınızı arttıracak görev ve projeler gündeme gelebilir. Ancak bu durum biraz kıskançlığa yol açabilir. Sorumluklarınız artabilir. Üstlerinizle olan iletişiminde sağduyulu ve sakin bir tavır sergilemenizde fayda var. Resmi evraklar veya resmi kurumlardaki işleriniz umduğunuzdan uzun sürebilir.


Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ağustos 2014
HER konuda fikir alışverişi yapmak size yepyeni ufuklar açabilir. Yeni bir iş planı, yeni bir hayata bakış açısı oluşabilir kafanızda.

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ağustos 2014
Gerilimsiz bir gün. Amacınız ne olursa olsun ulaşmakta zorlanmayacağınızı müjdeleyelim. Azmin elinden hiçbir şey kurtulmaz misali çok çalışıyorsunuz. Neyse bütün bunların karşılığını alacaksınız. İkili ilişkilerinizde ise dikkatli olmanız gerekiyor.

Geçmiş Oğlak Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!