Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
22 Eylül 2017

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Çok özgür bir bakışınız var, ama aşkı tanımladığınız kadar bağımsız hissediyor, herkes kadar da kurallara bağlı olarak yaşıyorsunuz. Bunun yarattığı hırçınlığa son vermeniz gerekiyor.
22 Eylül 2017

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Birtakım işleri, hiç gereksiz yere öncelik veriyorsunuz. Bu bazı arkadaşlarınızın daha fazla emek harcamalarına yol açıyor. İşin gereğine göre davranmanızda yarar var.
22 Eylül 2017

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Önümüzdeki günlerde büyük bir senediniz var. Bunun hazırlığını daha tamamlayamadığınız için, biraz sıkıntılısınız. Borca girmek istemediğiniz için de bu paranın bir kısmını içerden çekeceksiniz.
22 Eylül 2017

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Yakında yapmak durumunda kalacağınız önemli bir görüşmede çok rahat bir insan görüntüsü vermek zorundasınız. Girişken biri olmanıza rağmen, bazı durumlarda çekingenleşiyorsunuz.
22 Eylül 2017

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok verici davrandığınız bir arkadaş ilişkinizde, arkadaşınızın zaaflarının artmasına neden oluyorsunuz. Aile ilişkilerinizi sıcaklaştırma niyetiniz mutluluk yaratacak. Önemli bir konuğunuzu bekliyorsunuz, ama konuğunuz gelişini erteleyebilir. Bu erteleme size sandığınız gibi hayal kırıklığı yaşatmayacak. Bu gecikmeden başka bir şekilde yararlanacaksınız.
22 Eylül 2017

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler, saat 06:02 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde güne adım atıyoruz. İleriye yönelik şekilde düşünüyoruz. Toplumsal hayatın içinde başarılı olmak, sağlıklı yaşamak ve geleceğimizi görmekten yanayız. Dostluklar bizim için önemli. Bizi gerçekten mutlu edebilen insanlarla olmaktan yanayız. Kendimize güvenimiz bu görünümle yükseliyor. Saat 13:27 Ay-Jüpiter kavuşum etkisinde uyumlu, nazik ve sevecen davranacağız. Belki bazı kişileri idare ediyoruz. Ancak biliyoruz ki, huzur için bazen bu gerekiyor. Saat 16:04-20:40 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Ortaklaşa hareket etmek, elbirliğinde bulunmak, politik düşünmekte yarar var. Sinirlerinize hakim olduğunuz sürece, her sorunun altından kalkabilirsiniz. Saat 20:40 itibariyle Ay-Akrep burcunda ilerleyecek. Hayata olumlu veya olumsuz şekilde vereceğiniz her yanıt değer taşır. Kimi anlarda geçmişi şöyle bir süzgeçten geçirebilir, kayıp-kazanç anlamında değerlendirmelerde bulunabilir diğer yandan şu anki mevcut durumunuzu iyileştirme anlamında neler yapabileceğinizi düşünebilirsiniz. Saat 21:01 Merkür-Pluto olumlu görünümü, sizin pek bilinmeyen, gizlediğiniz veya ifade etmekten çekindiğiniz konular üzerinde bir hayli düşünceli olduğunuzu gösteriyor. Bir şeylerin sizi kendine doğru çektiğini hissedebilirsiniz. Geri planda kalmaya, pek öne çıkmamaya çalışıyorsunuz. Öncelikle her şeyi iyice hesapladıktan sonra uygulamaktan yanasınız. Zaten bu görünüm her anlamda inceden inceye düşünmenin işaretçisi. 22 Eylül-23 Ekim tarihleri arasında burcunuz üzerinde etkili olacak Güneş, hem güçlü bir ifade hem de güzellik ve çekiciliğinizle ilgiyi üzerinize toplamanız mümkündür. İlişkide denge önemlidir. Her iki taraf da, birbirinin farklı yönlerine saygı duymalıdır. Tabii ki anlaşmak için kendinizden taviz vermeyin, sorunlar varsa bunların üstünü kapatmayın. Ancak saygı, sevgi, güven üçlüsünü gözeterek birbirinize yaklaşın. Bir yıl sonra Güneşin aynı noktaya teması, tüm Terazilerin yaş almaları demektir. Kişisel planlar yapılır, bir hedef belirlenir, fiziksel değişikliklere sıcak bakılır. Elbirliği, iş birliği gözetilir. Sizin gibi sosyal kişiler bu dönemde yeni arkadaşlar kazanır. Zorluklarla baş edebilmeniz ve hedefinize varmanız için kararlı olmalısınız. Güneş Terazide ilerlediğinde, insanlar tarafından onaylanmak hoşumuza gider. Bu dönemde önemli olan, kimseyle çatışmadan, gerilmeden, uyum ve paylaşıma açık olmaktır. Gün boyunca işlerinizde kolaylık, gönlünüzde mutluluk daim olsun. Canı gönülden sevgilerimle,
22 Eylül 2017

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Araştırmak ve sorgulamak kafanı karıştırabilir. İlişkilerindeki handikapları çözme derdine düşüyorsun.
22 Eylül 2017

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İçsel enerjinizi sevdiklerinize yansıtacak ve onların sorunları ile yürekten ilgileneceksiniz. Maddesel isteklerinizde çok fazla bir artış var. İsteklerinizden vazgeçmemelisiniz. Yaşam kalitenizi her gün daha da artıracak.
22 Eylül 2017

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyeriniz ile ilgili önemli bir oluşum içerisine girebilirsiniz. Sakarlıklara ve hızlı hareketlere karşı temkinli olun.
22 Eylül 2017

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kişisel konularla ilgilenebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyleri yapma fırsatı bulabilirsiniz. İlgilendiğiniz konularda yeni başlangıçlar olabilir. Sorumlu olduğunuz işlere yön kazandırmak isteyebilirsiniz. Önünüzdeki engelleri aşmak için sevdiklerinizden destek alabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde enerjiniz yüksek olabilir. Akşam saatlerinde harcamalarınıza dikkat edin.
22 Eylül 2017

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizler yalnız kalmaktan pek keyif almıyorsunuz. Çevrenizdeki insanlardan sizi kederiniz uzaklaştırmış olsa da siz yinede toplum içine karışmalısınız.
22 Eylül 2017

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızdaki yoğunluk davranışlarınıza da yansıyor. Ancak özellikle dikkat isteyen konularda bunu önlemeniz yararınıza olacak. Içinizdeki fırtınaları iş yaşamınıza aksettirmeyin. Rahatlamak için bütün yarım kalmış işlerinizi bitirmekte yarar var.
22 Eylül 2017

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Burcunuzun yöneticisi olan Venüs'ün burç değiştirmesiyle birlikte maddi konularda, para konularında biraz daha temkinli yaklaşmalısınız. Emeklerinizin karşılığını almak biraz daha zor olabilir, aşkta ve ilişkilerde titiz ve mükemmeliyetçi olabilirsiniz.
22 Eylül 2017

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yoğun duygular ve heyecanlar hissedebilirsiniz. Çalışmalarınızı büyük bir istekle sürdürecek, yepyeni atılımlarda bulunmak için harekete geçeceksiniz. İçinizde duyduğunuz endişelerden uzaklaşmaya başlıyorsunuz.
22 Eylül 2017

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşük hissettiğiniz enerjiniz yükselecek. Fiziksel olarak kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Bazı fikirleriniz ailevi konularda işinize yarayabilir. Güçlü bir insandan yardım isteyebilirsiniz. 
Reklamı Kapat