Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

26 Ekim 2014
İlişkinizi ilgilendiren konular ön plana gelebilir. Sabırsız davranarak daha önce yaptığınız planları aniden değiştirebilirsiniz. Daha önlemci olmaya bakın.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

26 Ekim 2014
Bugün meslek yaşamınızda iddialı ve girişimci olabilirsiniz. Önemli kararları alma aşamasındasınız. Otorite konumundaki kişilerden destek görüşünüz motivasyonunuzu arttırabilir.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

26 Ekim 2014
Kişisel yatırımlarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Özellikle başkaları ile paylaştığınız maddi kaynakları nasıl kullandığınız önemli.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

26 Ekim 2014
Harekete geçme isteğinize rağmen kimi beklenmedik gelişmeler bazı gecikmelere neden olabilir. Şartlara uyum gösterebilmeli, hatta inatçılıktan kaçınmalısınız.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ekim 2014
Ziyaretlerin ve davetlerin gündemde olabileceği bugün, sosyal ortamlarda bulunmak size iyi gelecektir. Fiziksel bakımdan formda oluşunuz kendinize olan güveninizi arttırıyor. Arkadaş çevresinde oluşabilecek beğenilere açık olduğunuz bir gün. Fikirlerinizle ve tavırlarınızla çevrenizdekileri etkileyebilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Sevgili Teraziler cumartesi gününe, saat 10:30 itibariyle gerçekleşecek Güneş-Venüs kavuşumuyla adım atıyoruz. Parasal anlamda kazanç elde etme, sahip olduklarınızla başkalarını etkileme, ikna etme, güçlü olma arzunuzu yükseltir. Para-mal-mülk anlamında ihtiraslı olmanın göstergesidir. Eğer bir ilişkiniz veya iş ortaklığınız varsa, kendi payınıza düşenin hesabını daha fazla yaparsınız. Mücadele etme gücü veren bu kavuşum, yatırımların göstergesidir. Ancak bunlar bir müddetliğine gizli tutulur veya bir kenarda bekletilir. Maddi konularda yaşadığınız tecrübeler sonucu, bugünlerde riskten uzak durmayı tercih edebilirsiniz. Gücü, hali vakti yerinde olan kişilerle, çıkarlarınızı göz önüne alarak işbirliği yapabilirsiniz. Yaş tahtaya pek ayak basmazsınız. Paranızın değerini bilirsiniz. Bu görünüm, şu sıralarda kazandırıcı işlere, ortaklıklara, girişimlere yönelmenizde destekleyicidir. Bazen de, huzur mu yoksa para mı daha önemli diye sorsalar, güçlü olmamı sağlayan her olgu kıymetlidir diyerek cevap verirsiniz. Saat 12:44 Ay-Jüpiter görünümü de, tutku duyduğumuz hangi konu olursa olsun, onun üzerinde hakimiyetçi davranmaya neden olur. Bu para veya toplumsal ilişkiler de görülebilir. Gerektiği yerde kendimizi dizginlemeliyiz. Özellikle israftan kaçınalım. Saat 19:11-26 Ekim saat 07:40 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu zaman diliminde huzura fazlasıyla ihtiyacımız var. Öyle bir şeyleri kurcalamak, didiklemek gerekmiyor. Bırakın hayat bir nehir misali akıp gitsin. Siz sadece rahat olun. Bir şeyleri kontrol edeceksiniz, düzelteceksiniz diye enerjinizi boşuna akıtmayın.  Kimse değişmeye kabul etmiyor. Kendinizi üzmeyin boş yere. 25 Ekim saat 22:16-9 Kasım saat 01:09  tarihleri arasında düz seyirle ilerleyecek olan Merkür, çalışma hayatınız ve çevre ilişkilerinde  size yeni kapılar açabilir. Hangi konuda yetenekli veya tecrübeli iseniz ona göre insanlarla bir araya gelerek düşüncelerinizden bahsedebilirsiniz. Nazik sözleriniz başkaları tarafından çok beğenilir. Eğer mesleğiniz sanatsal alanda ise, size yeni bir teklif sunabilirler. Bir müddet bu iş için hazırlık yapmanız, çalışmanız gerekebilir. Bu dönemde  haberleşip konuşacağız, istediklerimizi ifade edeceğiz ve insanları etkileyeceğiz. Dış dünyada bizi dinleyen ve alkışlayan insanlarla karşılaşacağız. İfade ettiklerimizin arkasında duracağız. Benim tavsiyem bu süreçte, iletişimi öne alınız ve akıllıca düşününüz. Fırsatlar ayağınıza gelsin diye beklemek yerine siz yetenekli olduğunuz alanlarda insanlarla birebir görüşmelere ağırlık veriniz. Bunun size finansal anlamda geri dönüşü olabilir. Not: Merkür geri hareketi bugün sona eriyor olsa da, önümüzdeki bir haftalık süreç gölgeli günleridir. Yukarıda sözü edilen konularda yine de dikkatli olmayı, tedbirli davranmayı bilmekte yarar var. Günün güçlü yansımaları, her konuda size arzu ettiniz gücü sağlasın. Hayırlısı ne ise hepimizden yana olsun. Canı yürekten sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Gün içinde duygusal davranmanıza neden olacak konulardan uzak kalmaya çalışmalısınız. Bugün yaratıcılığınız ve zekanızı ön plana çıkaracak işler peşinde olacaksınız. İş yaşantınızda öfkenizle başa çıkmayı öğrenmelisiniz. Olayları fazla abartma huyunuz, sizi zor duruma düşürüyor. Duygularınızı doğru yönlendirmelisiniz.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Maddi açıdan karşınıza çıkan fırsatlara karşı aşırı temkinli ya da isteksiz davranırsanız kaçan trenin ardından seyretmekle yetinebilirsiniz. Bu günlerde kaçırılmayacak para kısmetleri gözünüzün önünde olacak. Görün yeter.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Bazı kişilerin size istediğiniz yanıtları vermemesi veya geri dönüşleri yapmaması nedeniyle sinirleniyor olabilirsiniz. İsteklerinizi elde etmenin daha başka yolları da var. Sakin kalmaya çalışıp bu yolları denemeniz gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Sizin için çok önem taşıyan belli bir fikire, pozisyona, plana veya programa bağlı kalma isteğiniz (aslında işiniz, aşk hayatınız veya aile ilişkileriniz v.b açısından iyi olmayacağına dair işaretler olsa bile)çok normal. Ancak, yine de bazı öneri veya tavsiyelere de kulak vermeniz istediğiniz alanlarda ya da konularda daha hızlı ilerlemenize yardım edebilir. Önerilere kulak verin.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Her zamanki alışkanlıklarınızı bugün yine uygulamaya koydunuz. Artık yakın akraba ilişkilerinden sıkılmaya başladınız ve bunu onlara da belli ediyorsunuz.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Duygusal bir gündesiniz. Yaşama pembe gözlüklerle bakabileceksiniz. Böylece gününüz huzurlu ve mutlu geçecek. Bu moralli halinizi devam ettirebilirseniz his ve çalışma hayatınızda bunun olumlu yansımalarını görürsünüz.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!