Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
28 Ekim 2016

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Hayatın birçok alanında kolay, kolay uzlaşmayan karakterinizin, beraberliğinizdeki yumuşaklığı aşkın gücünü gösteriyor. Sevgilinizin gözünde bulunmaz birisiniz.
28 Ekim 2016

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Şu andaki işinize engel olmayacak ilave bir iş arayışınız var. Girişimci bir arkadaşınız sizi bu konuda cesaretlendiriyor. Koşulları oluşturma çabalarınızda bugünlerde netice alabileceksiniz.
28 Ekim 2016

Terazi Burcu Günlük Para Falı

İleriki günler içinde toplu paraya ihtiyaç duyabileceğiniz bir satın alma işiniz olabilir. Bununla ilgili olarak birikiminizi arttırma uğraşı içine girebilirsiniz.
28 Ekim 2016

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugünlerde kalabalık bir konuk ağırlama işiniz olabilir. Bu, pek mutlu bir kalabalık olmayabilir.
28 Ekim 2016

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaş canlısı özelliğiniz güçlü dostluk bağları kuruyor. Buna rağmen ilişkilerinizde biraz özenli davranılması gereken biri olarak biliniyorsunuz. Sizi sürekli arayan dargın olduğunuz yakınınızın sizin için taşıdığı anlam, bu dargınlığı herkes için merak konusu yapabiliyor. Bundan etkileniyorsunuz. Bu duyarlılık, sizi onu aramaya yöneltebilir.
28 Ekim 2016

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  saat 05:50 Mars-Chiron görünümü, aile hayatı ve evinizle ilgili konularda başkalarının size karşı anlayışlı ve iyi niyetli yaklaşmasını ve sorunları geride bırakmak için çabaladığınızı işaret ediyor. Bu konularda bir an önce güçlenmek istiyorsunuz. Saat 13:42 Ay-Jüpiter kavuşumu, başkalarıyla uyumlu, nazik ve sevecen tarzda anlaşmanızı sağlıyor. Belki bazı kişileri idare ediyor olabilirsiniz. Ancak huzurunuz için bunun gerekli olduğunu siz de bilmektesiniz. Saat 17:44 Ay-Venüs görünümü, zevkli, huzurlu, paylaşıma dönük bir iletişimin göstergesidir. Sevdiklerimizle bir araya geliriz, hislerimizi yazıya ve söze rahatlıkla dökeriz. Saat 20:54 Ay-Satürn görünümü, iş veya yakın çevremizde bulunan kişilerle bağımızı ciddi manada ele aldığımızın göstergesidir. Yolculuklar kısa süreli olup, hayati anlamda bir karar verilecekse mutlaka artı ve eksileriyle ele alınmalıdır. Saat 23:11 Ay-Pluto görünümü, ailevi ve yerleşim yerimizle alakalı konularda bir karar aşaması veya önemli bir konunun görüşülmesi yönünde etkilidir. Taşınmak, satın almak veya yuva kurmak veya özel hayatımızla ilgili meselelere eğilmek vaktini işaret eder. Biraz düşünürüz, bazen zorlanırız. Bizim düşündüklerimizle, şartlar arasında bir güçlük çıkabilir. Sizin için bir analiz zamanı olduğunu söylemek isterim. Her yönüyle ölçüp tartınız. Gün boyunca her konuda güzellikler yanınızda olsun. Kalben sevgilerimle,
28 Ekim 2016

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşüncelerinizde belli bir disiplin getirerek yaratıcılığınızı güçlü bir şekilde ortaya koyacaksınız. Bugün, fikir birliği içinde olduğunuz kişilerle gereksiz bir tartışma ortamı yaratmamalısınız. Duygusal anlamda çok çabuk etkileniyor ve hızlı kararlar alıyorsunuz. Yalnız yaşayanlar aile ortamını özleyerek, dostlarıyla iletişim kurma yoluna gideceklerdir.
28 Ekim 2016

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün karşınıza çıkan fırsatları görmekte zorlanabilirsiniz. Bir teklif, davet edildiğiniz bir yer veya evde sizi ziyaret etmek isteyen birileri size yeni kapılar açabilir. Samimiyete güvenip elinizden geldiğince açık olun.
28 Ekim 2016

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bütçeyi zorlayan harcamalar yapmak ya da agresif olmak modunuzu düşürebilir. Kişisel gelişim alanlarına yönelmelisiniz. Böylelikle kariyerinizde daha hızlı bir yükseliş yakalayabilirsiniz. Günün Atmosferi:Hoş sürprizler ve iltifatlar günü… Bugünlerde belli konularda ahengi yakalamak, keyif almak ve özgür hissetmek istiyoruz. Ufak tefek jestler, iltifatlar, armağanlar, kısa geziler ya da yurt dışıyla görüşmeler gibi başlıklarla günlük hayatımız canlanıyor. Pozitif bir ruh haline sahibiz. İlgi çekiyoruz ve ilişkilerimiz güçleniyor. Aşk hayatımızda da aynı şekilde olumlu etkiler altındayız. Gerek arkadaşlık ilişkilerimiz gerekse özel ilişkilerimiz karşılıklı fayda üzerine kuruluyor. Yaşanan acı ya da tatsız olaylar unutuluyor, kırdığımız ya da kırıldığımız kişilerle pek çok şeyi düzeltme imkânı buluyoruz. Gece saatlerinden başlayıp Cumartesi akşamüstüne kadar, geçen hafta ve bu Pazartesi günü yazdığımız gergin konuların ve son dakika gelişmelerinin sıklaşacağı bir dönem söz konusu olabilir. İşle ilgili kritik görüşmeleri ya da buluşmaları ertelemeden halletmekte fayda var.
28 Ekim 2016

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konularda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Otorite figürleriyle hassas durumlar oluşabilir. Sorumlu olduğunuz konularda daha yoğun tecrübeler içinde olabilirsiniz. Sizin için güzel şeylere zaman ayırabilirsiniz. Parasal konularda sorumluluk alabilirsiniz. Olaylara daha sabırlı yaklaşacağınız bir gündesiniz.
28 Ekim 2016

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni atılımlar gündemde. Bir kaç işi bir arada götürmek zorundasınız. Yeni bir anlaşma yapabilirsiniz.
28 Ekim 2016

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni bir iş teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Birkaç işi de birarada yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bazı sürprizler sizi bekliyor olabilir. Bunlar genelde olumlu sürprizler ve duyduğunuzda hoşunuza gidecek olan gelişmeler. Parasal konularınızın çözümü vereceğiniz kararlara bağlı.
28 Ekim 2016

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.
28 Ekim 2016

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün bütününde oldukça dengeli enerjiler hissedebilir, kendinize dönük olmak isteyebilirsiniz. Eviniz ve ebeveyninizin sorumlulukları nedeniyle kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz.Ancak duygusal ve ruhsal maneviyat dengesini yakalamak için enerjiler gerginleşecek. Sakin kalmalı ve rahatlamalısınız. Yönetici gezegeniniz Venüs Yay burcunda ilerliyor ve bu da sizin sevecenliğinizin artacağını, kendinizi daha rahat ifade etme konusunda ilerleme sağlayacağınızı müjdeliyor. İç huzuru bulmaya çalışırken sosyalleşebileceksiniz.
28 Ekim 2016

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün istek ve beklentileriniz ön planda olurken, özel hayatınıza gereken özeni göstermek istemeyeceksiniz. Duygusal tatminleriniz sevdiklerinizin yanında yüksek olabilir.
Reklamı Kapat