Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Mayıs 2017

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Ondan beklediğiniz adım, gecikebilir. Karşılıklı koşulları kıyasladığınızda ilk hareketin size düştüğünü göreceksiniz. Bugünler içinde sürpriz karşılaşmalar artabilir. Adım atmayı denemelisiniz.
27 Mayıs 2017

Terazi Burcu Günlük İş Falı

İddialı ve hırslı olmanıza rağmen, düzgün ilişkiler söz konusu olduğunda geri çekilip teslimiyetçi olabiliyorsunuz. Bugünlerde yeni dayanışmalar söz konusu. Yakın bir arkadaşınızın desteği sizi çok etkileyecek.
27 Mayıs 2017

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Birikim anlamındaki pişmanlıklarınız, gelecek günlerin olumlu anlamda tetikleyicisi olabilir. Bol para harcamak istiyorsunuz, ama bugünlerde böyle hercailikler pek mümkün görünmüyor.
27 Mayıs 2017

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Anlaşılma güçlüğü çekilen ve bu nedenle de geri adım atmanıza neden olabilen davranışlarınız var. Karşı çıkışlarınızı bazı durumlarda çok dolaylı yollarla yapıyorsunuz.
27 Mayıs 2017

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki günler içinde can sıkan nostaljiler içine girebilirsiniz. Geride kalmışlarla ilgili bazı söylentiler kulağınıza gelebilir ve canınız sıkılabilir. Söylenenler ve yapılanların zaman, zaman dengesizlik göstermesi kapanmış defterleri yeniden açabiliyor. Bir ilişkinizde, arkadaşınızı savunurken göstereceğiniz eleştirel tavır, uzun sürecek yeni sorunlara yol açabilir. Arkadaşınızı savunduğunuz konusunda kuşkulara yaratabilirsiniz.
26 Mayıs 2017

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler, Saat 12:27 Ay-Jüpiter görünümü, düşüncelerinizi başkalarıyla uyumlu, nazik, uzlaşıya açık şekilde paylaşmanızı sağlar. Aldığınız haberler ilerisi adına umutlandırır. Bir şeyler yerli yerine oturuyor hissi yaratır. Saat 13:26 Ay-Neptün zorlu görünümü, kafamızı biraz karıştırabilir. Yeni bir iş arayışında gerçekçi olmamızda yarar var. Bazı kişiler, birilerine yardımcı olmamızı isteyebilir. Ancak yardımcı olacağımız insanlar hakikaten doğru kişiler mi buna bir bakalım. Birileri bizi yanlış yönlendirebilir. Gün boyunca enine boyuna durumu inceleyelim. Saat 22:50 Ay-Venüs görünümü, ilişkide yenilen değil, galip gelen taraf olmayı istediğinizi gösteriyor. Eylemleriniz ve yüreğiniz aynı rotada ilerliyor. Yolunuzdan, kararlarınızdan dönmek niyetiniz yoktur. Gün boyunca kolaylıklar sizinle olsun. Arzu ettiklerinizle karşılaşmanız dileğimle,
26 Mayıs 2017

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sorumlu olduğun konular bugün ağır basarken, fiziksel ve duygusal açıdan kendini zayıf hissedebilirsin.
26 Mayıs 2017

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaratıcılığınız hız kazanıyor. Bugün, arkadaşlarınızla sağlam ilişkileriniz içinde olacaksınız. Yaşamınızda gerçekleşebilecek tüm olaylara farkı bir şekilde yaklaşıyor ve çabalarınızın boşa gitmesinden hoşlanmıyorsunuz.
26 Mayıs 2017

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelir gider dengesinde oluşan bazı aksaklıklar sıkıntı yaratabilir. Ortaklı gelirlerden yararlanamayabilirsiniz.
26 Mayıs 2017

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde yeni ufuklara açılmak için yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Sahip olduğunuz konumunuzu sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. Yeni konulara duyduğunuz ilgi, sizi farklı yollara yönlendirebilir. Felsefi alanda sizi besleyen kişilere doğru çekilebilirsiniz. Düşüncelerinizi paylaşmak istediğiniz ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz.
26 Mayıs 2017

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sorunları mantığınızı ön planda tutarak çözmekte ustasınız. Bugün yine sorunlarınız olabilir ancak yardım alarak çözmeye çalışın. Özellikle inatlaşmaktan vazgeçin.
26 Mayıs 2017

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün tembel gününüzdesiniz. Bir an önce iş bitse de kendimi dışarı atsam diyorsunuz. Çalışmak içinizden gelmiyor. Yataktan kalkmak istemiyorsunuz. Unutmayın çalışmadan hiçbir şeyi elde edemezsiniz. Sevdiğiniz bu durumunuza çok üzülecek.
26 Mayıs 2017

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzaklardan aldığınız haberlerle kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz. Kendinize güveniniz yükselirken bunda bugüne kadar kendinize kişisel gelişim ve eğitim adına yaptığınız yatırımların etkisi olabilir. Sosyal paylaşımlara açık bir gün.
27 Mayıs 2017

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzaklardan beklediğiniz haber ya da kişi bugün sürpriz şekilde kapınızı çalabilir. Seyahatlerde hayatınızın akışını değiştirecek bir durumla karşılaşabilirsiniz. Akademik kariyerinizde yeni başlangıçlar için uygun bir zamandasınız. Uluslararası arenada adınız duyulabilir. Komünikasyon ve iletişim ağlarından yararlanmak için harika bir gün.
26 Mayıs 2017

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatı farklı görmeniz iletişime dayalı sorumluluklarınızda sizi zorlayabilir. Verdiğiniz sözlere dikkat edin. İçsel streslerinizle baş etmek kolay olmayabilir.
Reklamı Kapat