Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

4 Mart 2015
Bugün hiç beklenmedik bir anda ortaya çıkan bir mesele yüzünden sevgilinizle fikir ayrılıklarına düşebilirsiniz. Her konuda hemfikir olmanız zaten mümkün değil. Konuyu dallanıp budaklandırmayın.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

4 Mart 2015
Monoton başlayan sabah saatleri, yerini yeniliklerle dolu bir öğleden sonraya bırakacak. İş yerinize yapılan ilginç bir ziyaretten dolayı işleriniz yeni bir akış içine girebilir.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

4 Mart 2015
Her sıkıştığınızda beklenmedik bir yerden çıkan bir şey yardımınıza koşuyor. Bugün de bu böyle olacak. Aşkta ve kumarda şansınız yaver gidiyor. Piyango bileti almaya ne dersiniz?

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

4 Mart 2015
Arkadaş çevrenizde sizi çekemeyen birisi arkanızdan atıp tutabilir. Sizi iyi tanıyan arkadaşlarınız bu sözleri ciddiye almayacaktır.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Mart 2015
İkizler burcu insanı kendine dönük bir ruh halinde. Bencil duygular içine girip, başkalarının düşüncelerini hiçe sayabileceğiniz bir gün içindesiniz. Kafanızı meşgul eden konular yoğunlaşıyor. Bir süre önce yapmış olduğunuz bir seçimden dolayı pişmanlık duyuyor olabilirsiniz. Unutmayın; yapılan hiç bir seçim yanlış olamaz, çünkü seçimin yapıldığı anda doğruydu! Koşullar her an kontrolsüzce değişebilir.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Mart 2015
Sevgili Teraziler Çarşamba günümüz,  saat 13:57 olana dek etkili Ay-Boşluk ilerleyişiyle başlıyor. Bu süre içinde, eğer canımızı sıkan bir şeyler varsa,  müdahalede bulunmak yerine akışta kalınız. Bu zayıf olduğunuz anlamına gelmez. Sadece zamanı olumlu değerlendirmek için yapılması gereken budur. Kişisel bakımınız, rutin kontrolleriniz, yarım kalan işleriniz, çocuklarınızla alakalı konular, sanatsal anlamdaki çalışmalar bu saatler arasında faydalı olacaktır. Saat 13:57  itibariyle Başak  burcunda ilerlemeye başlayacak Ay, her bir detayı önemsemenizi sağlar. Gördüğünüzle yetinmezsiniz. Bir şeyin ne kadar işe yaradığı sizin için kıymetlidir. Endişe verici bir durum varsa, bunu çözmeden rahat etmezsiniz. Geri planda yapılacak işlerle uğraşırsınız. Saat 17:14 Venüs-Jüpiter olumlu görünümü, ilişkinizin niteliğine göre anlam kazanan bir enerjidir. Eğer sorunlar varsa ve siz artık bir değişim istiyorsanız, bu görünüm yeni bir kararın verilmesinde teşvik edicidir. Eğer yalnızsanız, karşınıza birinin çıkmasını sağlar ki, bu kişi hem arkadaşınız gibi olur hem hayat yoldaşınız. Eğer memnun olduğunuz  bir ilişkiniz varsa, bu görünüm birlikte aynı yolda yürüyor olmanın hazzını yüreğinizde hissettirir. Ufak tefek hani pek de önemli olmayan bir sıkıntınız varsa, bunu gidermek adına bir adım atılmasında da etkili olan bu görünüm, sağlam olanı güzelleştiren, zorlayıcı olanı devre dışı bırakmanızda yardımcı bir  enerji diyebiliriz. Şevk verir, cesaretinizi yükseltir. Saat 20:46 Venüs-Uranüs kavuşumu, ilişkiniz, partner veya iş ortaklarınızla aranızda yaşanabilecek beklenmedik gelişmelerin işareti olarak önem taşıyor. Bir yandan kendi sorumluluklarınızın üstesinden gelmeye çalışırken diğer taraftan hayatınızda yer alan kişilerin veya karşınıza çıkan kişilerin özgür ve farklı olan kişilikleri nedeniyle iki derede bir arada kalıyorsunuz. Eğer ilişkinizde adil bir paylaşım yoksa ve eğer birlikte olduğunuz kişi sizden farklı düşünüyorsa bu kavuşum, kopmalara neden olabilir. Burada şu nokta çok önemli. Artık ilişki konusunda mutlaka gerçekçi olmak, paylaşım anlamında dengelerin yerli yerine oturuyor mu bunları gözden geçirmek lazım.  Eğer tarafların sevgi birliği yüksekse bu görünüm altında, her iki kişi de ilişkilerinde yepyeni bir sayfa açabilirler. Saat 23:48 Ay-Satürn görünümünde, şartlar bizi olgun hareket etmeye, çevremizle aramızdaki sınırın farkına varmaya çağırıyor. Fiziksel anlamda sağlığımıza özen göstereceğiz. İşlerimizde kolaylıklar, çevremizle olan paylaşımımızda sevgiler bizimle olsun. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Mart 2015
Üst düzeyde olan görev bilinciniz ile başarılı olacaksınız. Küçük detaylar her zaman olabilecek ayrıntılardır. Bugün, beklentilerinizle ilgili düşüncelerinizi yollarla ilgili detaylarda takılı olduğunu unutmamalısınız. Duygusal konularda derin düşünmenizi sağlayan olayların ortasında kalabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Mart 2015
Eşinizle aranızda bazı dinamikler değişmeye başlıyor. Her zaman alıştığınız ilişki modelinin dışına çıkmak belki de birbirinize biraz bireysel özgürlük alanı bırakmak ikinize de iyi gelebilir. Sıkmak huzursuzluk yaratacak.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Mart 2015
Bazı kişiler yolunuza taş koyma çabasında ya da sırtınızda yük olabilirler. Ancak, sizin hareket kabiliyetinizi kaybetmemeniz için, yine de her şey yolundaymış gibi davranmanız gerekiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yoğun bir gün. Venüs ve Uranüs kavuşumu(dün de kendini hissettirmiş olabilir) ilişkiler veya iş birlikleriyle ilgili ani gelişmeleri veya sürprizleri akla getirirken, Ay ve Satürn arasındaki sert açı ise, daha ciddi ve karamsar olabileceğimizin altını çiziyor. Ancak, akşam saatlerinde tamamlanması gereken işleri tamamlamak için de uygun saatlerde olacağız. Venüs’ün Uranüs, Jüpiter ve Pluto ile oluşturduğu farklı karakterdeki açılar birkaç gün için ikili ilişkilerimizde sıcak ve soğuk duş etkisini bir arada yaşamamıza neden olabilir. Bir an harika olan gelişmeler bir an da diğer yöne dönebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Mart 2015
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Mart 2015
Kartınız Kutsal Kadın... Dolunayın gafleti sanki üzerinizde. Hiç bir şeyi canınız istemiyor ve sürekli yalnız olmayı tercih ediyorsunuz. Kendinizi nadasa çekmiş gibisiniz.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Mart 2015
Yaşam alanlarınızın herhangi birindeki ani gelişmeler, sizin yapacağınız müdahaleler sayesinde önemli fırsatlar doğurabilirler. Çekingen olmayın ve işler kötü gidiyormuş gibi gözükse de kararlılığınızı bir saniye bile kaybetmeyin.

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Mart 2015
İkili ilişkilerinizle ilgili mücadelelere ve ani gelişen problemlere açık olduğunuz bugün, partnerinizin agresif ve sinirli taraflarıyla karşılaşabilir, ani tepkiler görebilirsiniz. Böyle durumlarda konuyu uzatmamak ve üzerine gitmemek, eğer karşınızdaki kişiyi kaybetmek istemiyorsanız faydalı olacaktır.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu