Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
2 Mayıs 2016

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkiniz tatlı bir gerginlik içinde. Karşılıklı olarak bu ilişkide daha verici, daha yapıcı olduğunuzu savunuyorsunuz. Beklentilerinizin tazeliği tatlılığı, sürekli birbirinizi sorgulamanızda gerginliği yaratıyor.
2 Mayıs 2016

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Yeni yaptığınız bir görüşmeden çok şey bekliyorsunuz. İşlerinizdeki durgunluk yavaş ama istikrarlı bir ivme kazanıyor. Yeni alacağınız haberlerle daha umutlu olacaksınız.
2 Mayıs 2016

Terazi Burcu Günlük Para Falı

İhtiyaçlarınız, beklentileriniz, zevkleriniz kazancınızın üzerine çıkamıyor. Hesabınızı bilerek buna izin vermiyorsunuz. Maddi bir sıkıntı içinde görünmemenizin altında bu denge var.
2 Mayıs 2016

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

İki arkadaşınızın özel ilişkilerine çok karışıyorsunuz. Bu şekilde bu ilişkiye bir katkınız olmuyor. Müdahalenizin önündeki barikatı da göremiyorsunuz.
2 Mayıs 2016

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevecen, yumuşak biri olmanız, sevinci olduğu gibi hüznü de yoğun yaşamanıza yol açıyor ve bu özelliğinizden memnun bir dost çevreniz var. Derin üzüntülerin, coşkulu mutlulukların insanısınız. Arkadaş ilişkileri sizin için çok önemli. Ama beklenmedik sürpriz çıkışlar ve kararlarla ilişkileri zorlaştırabiliyorsunuz. Kolay güven duymuyor gibisiniz.
1 Mayıs 2016

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler saat 05:56-17:33 arasında gün boyu etkili olacak Ay-boşluk süresince iç gözlemde bulunmak vaktidir. Kişiye muhteşem bir sezgi gücü kazandıracağından, aslında canınızı sıkan konularda şöyle bir yüreğinizin sesini dinlemek size iyi gelebilir. Saat 15:00 Güneş-Neptün görünümü, sağlamlık ve güvenlikten yana olan kişinin kendi içindeki hesaplaşmasının göstergesidir. Gerek partner gerekse bizzat siz durumları gerçekçi bir şekilde  analiz etmeniz halinde,  doğru ile yanlışı  birbirinden ayırabilirsiniz. Burada esas olan,  her iki kişi arasında paylaşılanın ne olduğunu tespit etmektir. Aşk mı, güvence mi, bağlılık mı, tutku mu, romantizm mi? yoksa hepsi mi? ayrıldığınız noktalar tamir edilebilir mi yoksa tümüyle çözümsüz mü? İşte bu görünüm,  bütün bunlar üzerinde bir yandan gerçekçi diğer yandan ılımlı bir şekilde düşünmenizde rehberlik edicidir. Ancak şunu da belirteyim ki, sevilmeye, inanmaya en  yoğun şekilde ihtiyaç duyduğunuz anlamına geliyor.Saat 17:33 itibariyle Balık burcunda ilerleyecek Ay, gerilimi önleyicidir. Sanatsal, mistik çalışmalar, ruhsal konularda bir hayli olumludur. İnsanlara destek veririz, empatide bulunuruz. Karşımızdaki kişiyi anlamaya çalışırız.Saat 21:16 Ay-Venüs görünümü, huzura olan ihtiyacımızı yükseltir. Maddi-manevi anlamda hayatı kucaklamak, insanlara güvenmek, başarılı olmak isteriz. Keyifli bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,
1 Mayıs 2016

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Güçlü mantığınız her şeyi çok çabuk çözdüğü için, hiç kimsenin size karışmasına izin vermiyorsunuz..Bugün, eski dostlarınızla yapacağınız görüşmelerde, geçmiş günlerin özlemini giderebilirsiniz. Duygusal beraberliklerinizde yaşadığınız sorunlar, sizin kendinizi yanlış yönlendirmenizden ileri geliyor.
1 Mayıs 2016

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Finansal işler, yatırım planları, paylaşılması beklenen kar ve kazançlar gibi şeylerde taraflardan bir kısmının, belki de hepsinin, huzur adına bazı fedakarlıklar yapması gerekebilir. Bu siz de olabilirsiniz. Kabullenici olun.
1 Mayıs 2016

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Hoşlandığınız şeyleri yapmak için kendinize zaman ayırmalısınız. Yeteneklerinizi daha iyi kullanmanıza yardım edecek yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Edineceğiniz tecrübeler veya bilgiler daha başarılı olmanızın yolunu açabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Fikir alışverişlerini, sosyal planları, yeni öğrenilecek bilgileri, hümanist tavırları ön plana çıkartan bir gündeyiz. Akşam saatlerinden itibaren hedeflerimize ulaşma konusunda kararlı şekilde ilerleyebiliriz. Tecrübeli veya yaşça büyük kişilerle iletişim artabilir. Geceye doğru saatlerde ise, farklı şeyler deneyebilir, yenilikçi bir ruh halinde olabiliriz. Sıradan şeyler ilgimizi çekmeyecektir. Bugün Boğa burcuna geçiş yapan Venüs ise, estetik, güzellik, sanat, yaratıcı işler, zevke düşkünlük, keyif veren aktiviteler ya da ilişkilerde sadakat, istikrar, güven ve kalıcılık temalarının önümüzdeki günlerde ön plana çıkmasını sağlayacaktır. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
1 Mayıs 2016

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi daha iyi ortaya koyabileceğiniz koşullar var. Sevdiğiniz konulara, hobilere zaman ayırmaya bakın.
1 Mayıs 2016

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Öylesine övgü dolu söyler duymaya başladınız ki gülücükler yüzünüzden hiç eksik olmuyor. Geçmişte yaşanan kötü olayları atlatmayı başardınız.
1 Mayıs 2016

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, tüm vaktinizi günlük işlerinize ve bunların detaylarına ayırabilirsiniz. Genel olarak kendi başınıza çalışma eğiliminde olabilirsiniz ama deneyimli kişilerden bazı destek taleplerinde bulunmanın da sizin yararınıza olacağını aklınızda tutun.
1 Mayıs 2016

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Yengeç Burcunda gerçekleşecek olan dolunay zamanı, yakın ilişkileriniz ve aile ilişkilerinizde bir nevi güven testinden geçiyor olacaksınız. Aile bireyleriniz, patronlarınız ve ikili ilişkilerinizle ilgili daha sabırlı davranmanız gereken konular sözkonusu iken, ilişkilerinizde önce anlayış, daha sonra güven arıyor olacaksınız. Bu olağan beklentilerinizi karşılayamayan insanlara karşı da mesafeli davranmaya başlayacağınız bu süreçte, finansal konularda bir adım ilerleme ve eğer bekarsanız yeni flört teklifleri ile karşılaşmanız da sözkonusu olacak.
1 Mayıs 2016

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Hafta sonunda hayatınızın keyifli alanları ve çocuklarınızla olan ilişkileriniz sanki askıya alınmış gibi ağır ilerliyor gibi görünecektir. Özellikle sahip olduğunuz güzelliklerin değerini algılamak ve halinizden memnun olduğunuzu hissetmek için olumlu enerjilere sahip olacaksınız. Ancak hareketsiz ve atıl bir gün geçirebileceğinizi unutmamalısınız. Genel olarak ise; Ay bugün 04:56’da boşluğa girecek ve sonra 16:54’te Ay Balık burcuna geçiş yapacak. Ay Balık burcundayken duygusallıkta artış görülür. Sezgisel yanımız ağırlık kazanır. Empati kurmak ve merhamet göstermek kolaylaşır. İnsanların zayıf ve yaralanabilir tarafları daha çok açığa çıkar, karşınızdakine anlayış ve şefkat göstermek arzusu öne çıkar. İnsanların yumuşak taraflarını ortaya çıkaracak bir tutumla ve iyi niyetli tavırlarla ilişkilerinizde kazançlı çıkabilirsiniz. Sevgi göstermek, romantik anlar yaşamak, hayal gücünüzü harekete geçirmek, görselliğe odaklanmak, müzik dinlemek, dans etmek, resim yapmak, loş ışıkla ve yavaş bir müzikle ruhunuzun dinlenmesine izin vermek, spiritüel çalışmalar yapmak, günün karmaşasından kaçmak arzusu ile elinize bir kadeh şarap alıp, televizyonu kapatıp beyninizi dinlendirmek için uygun bir fırsat. Meditasyon yapabilir, mum ışığında bir yemek yiyebilirsiniz. Romantik bir film seyredebilir, tiyatro veya sinemaya gidebilirsiniz. Sevdiklerinizin dertlerine ortak olarak onların sıkıntılarını hafifletebilirsiniz. Güçlük içinde olan yardıma muhtaç kişilere elinizi uzatabilirsiniz. Ay Balık burcundayken yaratıcı sanatçı tarafınız güçlü olur. Fotoğraf çekmek, renkleri kullanarak tasarım yapmak, dekorasyon öğeleri veya aksesuar kullanarak başarılı bir görünüm elde etmek mümkündür. Su ile rahatlatıcı anlar yaşanabilir. Deniz kıyısında olmak, banyo yapmak veya spa gibi mekanlara gidip bakım yaptırmak size iyi gelebilir. Ayaklarınıza özen göstermek pedikür veya refleksoloji ile bakım ve masaj yaptırmak tam Ay/Balık temasına uygun aktivitelerdir. Güneş Uranüs arasındaki destekleyici açı ile çevrenizdeki dünyayla ve insanlarla olan ilişkileriniz de ilginç yaratıcı sıra dışı konular öne çıkabilir. Bu durum siz de aydınlanma ve kalıcı farkındalıklar yaratacaktır. Çevrenizde ilginç ve değişik insanlar görebilirsiniz. Onların orijinal, yenilikçi tutum ve bakış açıları sizi de etkileyecektir. Merakınız ve yeni şeylere olan ilginiz artabilir. Çevresel koşullarınıza bir reform yapmak için de güzel bir zamandır.
1 Mayıs 2016

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Başkalarının kaynaklarından, eşinizin parasından faydalanacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. 3 hafta boyunca maddi durumunuzu düzeltmek gibi etkiler altında olacaksınız.
Reklamı Kapat