Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Temmuz 2017

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Koşulların elverişsizliği sizi teslimiyetçi yapmamalı. Zor aşkın engellemeleri kadar, farklı hazzını da görebilmelisiniz. Bugün, uzun telefon görüşmeleriyle yetinmek zorunda kalabilirsiniz.
25 Temmuz 2017

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Gün içinde hiç aksatmadan çalışmanıza rağmen geç saatlere kadar takılmak, sizi yeni yöntem arayışlarına sevk edecek. Gelişen problemleriniz bazı görüşmelerinize ivme kazandıracak.
25 Temmuz 2017

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Özel zevkleriniz biraz daha kemer sıkmanızı gerektiriyor. Hiç gündeminizde olmayan para konulu bir yolculuk söz konusu, bugünlerde gerçekleşebilir.
25 Temmuz 2017

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Kafanızdaki çalışma düzeniyle ilgili ısrarcı olmanızda yarar var. İş yaşamınızdaki aşırı yorgunluk plansızlıktan kaynaklanıyor.
25 Temmuz 2017

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde bir yakınınızın yaşadığı duygusal beraberliği çok destekleyeceksiniz. Sizin değer yargılarınızdan fazlaca etkilenen bir dostla özel, hassas bir konuda görüş alışverişleriniz olabilir. Prensip insanısınız. Onlardan ödün vermemek, neredeyse temel şiarınız. Bu ilkelerin gerçekçiliği konusundaki inancınız, sizi inatçı tavırlara sokuyor.
25 Temmuz 2017

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler, Saat 00:26 Ay-Venüs faydalı görünümü, isteklerinizi elde etmeniz anlamında size destek veriyor. Kendinize has havanızla çevrenizdeki herkesi etkileyebilme gücüne sahipsiniz. Konforlu, lüks ve seçkin güzelliklere sahip olmak veya böyle ortamlarda bulunmak isteğiniz bugün oldukça yüksektir. Hayata pozitif yönde yaklaşabilir, aşk ilişkinizde uyum ve güzellikleri hedefleyebilirsiniz. Saat 05:39 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, bireylik duygumuzu her anlamda yükseltiyor. Toplum içinde veya kişisel yaşantımızda geleceğe dönük düşünmemizi sağlıyor. Saat 12:22-13:33 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Aşk hayatınızda, sosyal ilişkilerinizde ve sizi birebir ilgilendiren konularda makul olmaya çalışınız. Eğer sıkıntılı bir durum içinde iseniz, durumlara müdahalede bulunmak yerine akışta kalınız. Bu zayıf olduğunuz anlamına gelmez. Sadece zamanı olumlu değerlendirmek için yapılması gereken budur. Kişisel bakımınız, rutin kontrolleriniz, yarım kalan işleriniz, çocuklarınızla alakalı konular, sanatsal anlamdaki çalışmalar bu saatler arasında faydalı olacaktır. Daha önceden yaparım diyerek ertelediğiniz evinizle alakalı bir iş varsa onu da yapabilirsiniz. Ancak, üzerinde düşünmeden, hesap yapmadan yenilik anlamında bir karar vermeyiniz. Saat 13:33 itibariyle etkili Ay-Başak burcu geçişi, her detayı önemsemenizi sağlar. Gördüğünüzle yetinmezsiniz. Bir şeyin ne kadar işe yaradığı sizin için kıymetlidir. Endişe verici bir durum varsa, bunu çözmeden rahat etmezsiniz. Geri planda yapılacak işlerle uğraşırsınız. Kalben sevgilerimle,
25 Temmuz 2017

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün seyahat planları oluşabilir. Beklediğin bir iş sözleşmesi ya da noter gibi konular varsa aksaklık çıkabilir.
25 Temmuz 2017

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Dingin ve sabırlı yapınızı ortaya çıkaran, başarılı çalışmalar içindesiniz. Bugün, detaylar üzerinde fazla duruyor, olayları farklı bir şekilde yorumluyorsunuz. Özellikle kavrama yeteneğinizi doğru bir şekilde kullanacaksınız.
25 Temmuz 2017

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlık ilişkilerinizi önemseyeceğiniz ve bir arada olmaktan huzur bulacağınız bir gün.Gereğinden fazla ilişkilerinizi dengelemek için gayret etmeyin.
25 Temmuz 2017

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gelecek ümitlerinizle ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için kendinizi daha fazla ortaya koymak isteyebilirsiniz. Sosyal konular ilginizi çekebilir. Gün içinde fikirlerinizi paylaşmak için arkadaşlarınıza zaman ayırabilirsiniz. Ticari konularda gelişmeler olabilir. Öğleden sonra koşullar biraz sıkıntılı olabilir.
25 Temmuz 2017

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Felaket... İlişkilerinizi batağa sürüklüyor bir haliniz var ve bundan hiç pişmanlık duymuyorsunuz. Karakteriniz ve benliğiniz sizin için her şey. Egolarınız çok baskın.
25 Temmuz 2017

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünden itibaren çıkacağınız seyahatler size uzun zamandır ihtiyacınız olan neşe ve enerjiyi sağlayacaktır. Katılacağınız bir arkadaş toplantısında çok eğlenecek ve uzun zamandır birlikte olmadığınız arkadaşlarınızla birlikte olma fırsatı bulacaksınız.
25 Temmuz 2017

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.
25 Temmuz 2017

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Siz ne kadar dengeli ilişkiler kurmak isteseniz de karşınızdakilerin soğuk, baskıcı, neşesiz tavırlarına katlanmak zorunda kalabilirsiniz. Siz yine de her şeye rağmen pozitif bakış açınızı koruyun. Samimi arkadaşlarınızla vakit geçirerek üzerinizdeki gerginliği atın. Parlak fikirleri değerlendirin.
25 Temmuz 2017

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevreniz sizi yapacaklarınız konusunda hırslandırabilir. Öğleden sonra, duygusal olarak kendinizi biraz geri çekme ihtiyacı duyabilirsiniz 
Reklamı Kapat