Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

18 Eylül 2014
Günün ilk yarısında duygusal olarak oldukça aktif olacaksınız ve duygularınızı sevdiğiniz insana içtenlikle ifade edebileceksiniz. Ancak gelişmeler karşısında ani tepkiler vermeniz yüzünden gereksiz tartışmalara girebilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise daha çok duygusal güvence arayışı içine gireceksiniz. Sevdiğiniz insana karşı anlayışlı davranacaksınız ve aranızdaki uyum sizi mutlu edecek şekilde olacaktır. Günün ikinci yarısında yeni kararlar alabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

18 Eylül 2014
Sabah saatleri işinizle ilgili olarak bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz ve iç dünyanızda bazı endişeler duyabilirsiniz. Ancak bu konuları çok fazla büyütmemelisiniz ve kendinize zaman tanımalısınız. Öğleden sonraki saatlerde ise işinizle ilgili konuları yeniden değerlendireceksiniz ve sağlıklı kararlar alabileceksiniz. Özellikle olaylar üzerinde hakimiyet sağlayabileceksiniz ve düşüncelerinizi netleştirebileceksiniz. İşinizle ilgili yeni bir girişim düşünüyorsanız öğleden sonraki saatleri tercih etmelisiniz.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

18 Eylül 2014
Maddi konularda sabah saatleri bazı gereksiz harcamalar yapabilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise daha çok maddi konularda temkinli olmayı tercih edeceksiniz ve bütçenizi dengelemeye önem vereceksiniz.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

18 Eylül 2014
Sabah saatler iletişimlerinizde dikkatli olmayı tercih etmelisiniz ve çevrenizdeki insanlara karşı esnek tutumlar göstermelisiniz.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Eylül 2014
Günün ilk yarısı duygusal olarak hassas etkiler altında olacaksınız ve bu çevrenizi de etkileyecektir. Ancak olaylar üzerinde hakimiyet kurmak için yeterli enerjiye sahip olacaksınız. Ani kararlar alabilirsiniz ve bunları hemen uygulamaya geçebilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise dikkatinizi belli bir noktaya yöneltmeyi başaracaksınız ve olaylara yaklaşımınız daha soğukkanlı olacaktır. Daha çok sakin tutumlar göstereceksiniz ve çevrenizdeki insanlara yaklaşımlarınız ılımlı olacaktır.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Eylül 2014
Sevgili Teraziler  saat 00:38 Ay-Uranüs görünüm etkisi altında Perşembe günümüz başlayacak. Bu enerji, ilişkiniz, girişimleriniz, aile hayatınız ve mesleki konularda hassasiyetiniz gayet yüksek. Bunların yerli yerine oturması,  sağlamlaştırılması gerektiğini düşünmektesiniz. Gün boyunca bu meseleler üzerinde bir hayli yoğunlaşabilir, duygusal düşünebilirsiniz. Saat 08:43 Ay-Satürn görünümü, Mesleki konularda ve sorumluluklarımız anlamında ister istemez hassas düşünüyoruz. Güven içinde yaşamak isteriz.  Doğal olarak dikkatli kazanç-kayıp hesabımızı titizlikle yaparız. Saat 12:59 Ay-Merkür görünümü, iş hayatınızla ilgili konular üzerinde hassas düşünmenizi sağlıyor. Güven unsurunu bir hayli önemsersiniz. Dışa karşı nazik ve sevecen davranırsınız. Aynı ilgiyi de görmek istersiniz. Sizin için huzur bu saatlerde bir hayli önemlidir. Saat 21:38-19 Eylül saat 06:10 arasındaki etkili  Ay-Boşluk süresince, hassas düşünürüz. Eğer son günlerde birisiyle  anlaşmazlık yaşadıysanız ve bir de aynı ortamda iseniz, bugün sözcükler dilinizin ucuna gelir. Ancak dışa yansıtamadığınız için sıkılırsınız. Aslında yansıtamamak iyidir. Fakat sizde baskı yaratabilir. Artık elden geldiğince sakin olmaya çalışacağız. Bu saatler arasında, ailevi konularda biraz gerginlik yaşanabilir veya siz hassas düşünürsünüz. Durumları sübjektif bakış açısıyla ele alma riskiniz yüksek. Eh bazı kişiler sizin gibi düşünmeyince alınabilirsiniz. Geçmişe dönük bazı meseleler üzerinde daha fazla durabilirsiniz. Bakmayın gözümüzün yaşına, O bizim insan yanımızdır Yüzümüzdeki gülümseme ise,  Düşmana olan cevabımızdır….iremSU   Dost gönüllerle her dem bir arada olmamız dileğimle,  


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Eylül 2014
İlişkilerinize maddesel yaklaşıyorsunuz. Düşüncelerinizde karamsar davranışlar içinde olabilir ve kendinizi gereksiz üzebilirsiniz. Kinci özelliklerinizi ön plana çıkacaktır. Değişimlerinizi karşı tarafa yanlış yansıtıyorsunuz. Düşündüğünüz olumsuz düşünceler yüzünden kafanız karışabilir. Akıl sağlığınıza gereken önemi vermelisiniz.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Eylül 2014
Bugün daha önce aldığınız bazı sorumlulukların meyvelerini toplayabilirsiniz. Eğer üzerinize düşeni yapmış ve sabırla bekliyor durumdaysanız yüzünüz gülecek. Bazı planlarınızın ise biraz daha olgunlaşmaya ihtiyacı var.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Eylül 2014
Uzun zamandır hayal ettiğiniz amaçlarınızdan bahsediyordunuz. İşte uygulama zamanı da geldi. Bir karar aldıysanız, ikinci kere düşünmemeli ve geri dönememelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yapmak istediğiniz çok fazla şey olmasına ya da uzun vadeli hedeflerinizin çokluğuna rağmen rutin olarak yapılması gereken işler tüm bunlar için zaman bırakmıyor olabilir veya bu yönlü isteklerinizi karşınızdaki kişilere anlatma çabanız başarısızlıkla sonuçlanabilir. Ancak, yine de önünüzde bir fırsat ya da olanak doğduysa reddetmek yerine, hazır olana kadar ertelemenin bir yolunu bulmanızda fayda var.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Eylül 2014
İş ve aile konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. Sahiplenici tavırlarınız her iki alanda da sorumluluklarınızın artmasına sebep olabilir. Gereksiz yükler altına girmemeye bakın. Üstleriniz ve çalışma arkadaşlarınızla olan iletişiminiz kuvvetleniyor. Bugünkü çalışmalarınızda bürokratik süreçlerin üstesinden kolayca gelebilirsiniz.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Eylül 2014
PLATONİK hayranlıklar yaşayabilirsiniz. Bu sizi hatalara yöneltebilir, pişmanlıklar yaşatabilir. Yol yakınken bu sevdadan vazgeçin.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Eylül 2014
Bugün idari ve hukuksal işlerde güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Başkalarına emir vermekten çok hoşlanıyorsunuz ve herkesi sizin kurallarınıza uymaya zorluyorsunuz. Eğer iş arkadaşlarınızla aranızda büyük bir kavga çıkmasını istemiyorsanız, yalnız çalışmalısınız.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!