Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

30 Haziran 2015
Dönüp bir şeyleri yeniden başlatmak için biraz geç kalmış görünüyorsunuz. Hatalarınızı geç anlamanız kısa vadede bir yumuşamayı sağlayamayacak gibi.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

30 Haziran 2015
İş hayatınızda ilişki sorunlarınız var. Bu ilişkilere daha fazla katlanmak istemiyor gibisiniz. Yaptığınız iş başvurularından yanıt gelmemesi umudunuzu kırmamalı. Yakında yüzünüz gülebilir.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

30 Haziran 2015
Taksitin cazibesine çok kapılıyorsunuz. Yakında bir para haberiniz olabilir. Büyük borçlara girip aldığınız şeylerin birçoğu gereksiz. Harcamaları biraz daha kısmanız gerekiyor.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

30 Haziran 2015
Son günlerdeki aşırı duygusallığınızı biraz törpülemenizde fayda var. Duygusal bir insansınız, ama bazı olaylara duygusal yaklaşmak sıkıntılara yol açabiliyor. Bunu da sık, sık yaşıyorsunuz.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Haziran 2015
Yakın çevrenizdeki bir sağlık sorunu ile ciddi biçimde ilgilenmeniz gerekiyor. Bir konuyla alakalı çıkmaz içinde görünüyorsunuz. Şimdilik böyle bir şey söz konusu değilse de tavırlı davranmanızda, biraz hareketlenmenizde yarar olabilir. Yapıcı davranışlarınızla insanları etkileyebiliyorsunuz. Sizinle ilgili iyi düşünceler, çevrenizde düzgün bir referans edinmenizi sağlıyor.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Haziran 2015
Sevgili Teraziler yeni haftamızın ilk gününü,  saat 06:20 itibariyle etkili Ay-Yay burcu seyriyle karşılıyoruz. Kiminle beraber olursanız olun veya hangi işle uğraşırsanız uğraşın, farklı konulara yönelme arzumuzu yükseltecektir. Düşüncelerinizi  coşkulu bir ifade tarzı ve  ilgiyi üzerinize çekecek şekilde dile getirebilirsiniz.  Bu enerji, girişimde bulunma cesareti aşılayıcıdır. Saat 09:26 Venüs-Uranüs arasındaki olumlu görünüm, ilişki konularında verilen sürpriz kararların işaretçisidir. Bitti dediğimiz bir beraberlik tekrar canlanabilir veya olmaz dediğimiz bir ilişkiye adım atılabilir. Burada esas olan, yenilik arzusu ve artık canımıza tak eden durgunluktan kurtulmak. Değişmek, her alanda yenilenmek, hayatın güzelliklerinin tadını çıkarmak istiyoruz. Kafamızın içinde oturup hesap kitap yapmak istemiyoruz. Gönlümüz nereye giderse biz de rotamızı oraya çevirmekten yanayız. Artık bağlayıcı, durgunluğa sevkedici veya bizi rahatsız edici bir ilişkiden yana değiliz. Bazılarımız bu enerjinin etkisi altında, belli bir akit olmadan birlikte yaşamaya karar verebilirler. Bu sıra dışı bir aşk veya farklı bir beraberlik anlamına gelebilir. Yeni hafta boyunca işlerinizde kolaylıklar diliyorum. Umduğunuz her ne varsa, hayrınıza olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Haziran 2015
Sıra dışı arkadaşlarınızın size yapacağı tekliflere hazır olmalısınız. Gününüzü renklendirecek ve iş imkanlarınızı daha da rahatlatacak cazip öneriler alabilirsiniz. Karşılaşacağınız kişilerin bazıları sizi farklı bir şekilde etkileyecektir.. Bugün, enerjinizi çevrenizdeki önemli kişilerle besleyebilirsiniz. Ziyaretçileriniz olacaktır..

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Haziran 2015
Arkadaşlarınızla birlik halinde yapacağınız işlerdedikkatleri üzerinize çekiyorsunuz bugünlerde. Tahmin etmediğiniz kişilerden, bir takım cazip teklifler alabilirsiniz. İş ve özel hayata dair yeni birliktelikle doğabilir.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Haziran 2015
Yeni şeyler deneme arzunuz artıyor. Bu eğiliminizle savaşmak yerine, belki de önünü açmanız sizin için daha doğru olacaktır. Algılarınız açık olsun. Yeni olan her şey bir fırsat içeriyor olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Akşama doğru kafa karışıklıkları, dikkat dağınıklıkları, yanıltıcı kişilere ve durumlara karşı tedbirli olma ihtiyacı söz konusu olsa da, gün içerisinde hareket etme, bilgi edinme, yeni şeyler öğrenme isteğimiz yüksek ve enerjiğiz. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzun yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize enerjik günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Haziran 2015
Gelecekle ilgili beklentilerinizde ilerlemeler olabilir. Sosyal konularla daha fazla ilgileneceğiniz zamanlar var. İş hayatınızda alacağınız destekler sizi çok rahatlatacaktır. Sorumlu olduğunuz konuları daha iyi hale getirmek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızdan gelecek fırsatlar olabilir. Bugün yeni organizasyonlar yapabilirsiniz.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Haziran 2015
Sevdiğinize olan sadakatinizi bir kez daha kanıtladınız. Beklemediğiniz bir anda teklifler alabilirsiniz.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Haziran 2015
Son derece hareketli olacağınız bir dönemdesiniz. Önümüzdeki haftalarda büyük bir çıkış yapacaksınız. Dikkatli olmanız gereken konuların başında ise maddi durumunuz geliyor. Ödemeniz gereken bir borç, faturalar derken elinizden umduğunuzdan fazla miktarda çıkabilir.

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Haziran 2015
Gün boyunca ay boşlukta ilerlediğinden çalışma hayatınız, patronlarınız, aile büyükleriniz ve ilişkilerinizle ilgili durağanlık, belirsizlik yaşayabilir, birtakım kararlar almakta zorlanabilirsiniz. Esasen yeni kararlar almamanız gereken ve özellikle ilişkilerinizde anlık olaylara bakarak bir şeylerden vazgeçmemeniz gereken enerjisi durağan bir günde bulunmaktasınız.

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Haziran 2015
Arkadaşlarınız sizler için çöpçatanlık yapabilir, veya katılacağınız kalabalık-davet-organizasyonda yıldırım aşkına tutulabilirsiniz. Bu hafta daha çok sosyalleşme zamanı, evde çok fazla zaman harcamayın. Dostlarınızın, arkadaşlarınızın sizler için bir şeyler yapmalarına mümkün olduğunca izin verin.

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Haziran 2015
İş alanlarınızda kalıcı güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Maddi konularda sorumlu ve disiplinli adımlar, iş alanlarınızda uzun soluklu işlere başlamanızı veya işlerinizde güzel sonuçlar almanızı hızlandırabilir.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu