Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

22 Mayıs 2015
Çevrinizin gösterdiği ilgi ilişkinizi olumlu etkiliyor. Bugün onunla alacağınız ortak bir davet, bu daveti kabul etmeniz halinde hoş sürprizlere çok açık. Bir zamanlar olduğu gibi çok romantik bir gün geçirebilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

22 Mayıs 2015
İş alanınızdaki yetenekleriniz ve becerikliliğiniz bazı çözümsüzlüklerin üzerinize yıkılmasına neden oluyor. Bugüne ertelenmiş bir destek sözünün birkaç gün daha gecikmesi söz konusu olabilir.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

22 Mayıs 2015
Hem yeni yatırımlar hem de yeni harcamalar içine girebilirsiniz. Sorun ettiğiniz bazı olumsuzlukların giderilmesi konusunda herhangi bir gelişme söz konusu değil.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

22 Mayıs 2015
Can sıkıntınızı atabilmeniz için elinizin altınızda olanaklarınız var. Gereksiz masraflara girmeniz gerekmiyor.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Mayıs 2015
Akıldan çıkarmadığınız bir konuyla ilgili olarak bugün girişimlerde bulunabilirsiniz. Çok yakın ilişkilerinizde gelişen birçok olaya bugünlerde belli bir ilgisizlik içindesiniz. Bugün öğrendiğiniz bir bilgi, sizi bu yüzden çok şaşırtabilir. Sağlık sorunu olan bir yakınınız özellikle sizden ilgi bekliyor gibi. Bugünlerde ona yönelebilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Mayıs 2015
Sevgili Teraziler Cuma gününe, iki önemli görünümle merhaba diyeceğiz. İlki, saat 04:56 Venüs-Pluto karşıtlığıdır. Para ve güç sahibi olmanın ne kadar önemli olduğunu, kariyer hayatımızla ilgili konularda ileriye bakmamız gerektiğini gösteriyor. Bugün duyarlıyız. Hani zayıf noktalarımızı kimsenin bilmesini istemeyiz ya. Bugün kendimize ait olan her şeyi korumaktan, savunmaktan yanayız. Kendimizi göstermek, sevilmek, ilgi çekmek niyetindeyiz. Eğer gerçekten değecekse yeni bir aşka bile yelken açabiliriz. Yeter ki, karşımızdaki kişi buna değsin. Belki hemen güvenmeyebiliriz, hatta kimi zaman onun üzerinde hakimiyet kurabiliriz. Kendinden emin bir kişinin özlemini çekebiliriz. Bütün bunlar günlük aktivite içinde yaşanabilir. Ancak şu var ki, hiçbir şeyi oluruna bırakmak niyetinde olmadığımız gayet açık görünüyor. Saat 19:29 Mars-Kuzey düğüm üçgeni, sosyal ilişkilerinizi canlandırıcı, fikirlerinizi ortaya koyabilmenizi destekleyici, arkadaşlık ilişkilerinizi güçlendiricidir. Genelde kendi kafanıza uygun kişilerle olmaktan, kendi ihtiyaçlarınızı elde etmekten, toplumsal hayatta ilgi uyandırmaktan, yeni yerler görmekten hoşlanırsınız. Hayatın zorlukları yerine güzelliklerini yaşamak arzunuz bir hayli yükselecektir. Ancak bir konuda tavsiyem olacak. Merkür geri hareket dönemindeyiz. Birileri memnun olsun diye veya uyumlu görüneyim diye, kendinizden taviz vermek ne kadar yanlışsa, gereksiz tartışmalara girmek, sizinle aynı düşünmüyor diye birilerine içerlemek de o derece yanlış olur. Gün boyunca her işinizin umduğunuzdan daha güzel şekilde gelişmesi dileğimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Mayıs 2015
Geri giden Merkür, sosyal ilişkileriniz geri plana atmanıza neden olurken, masraflarınız dengeleme konusunda, önleyici bir yöntem bulmanıza yardım edecek. Maddi konularda size yarar sağlayacak çalışmalar yapacaksınız. Bulunduğunuz ortamın elektriğine ihtiyacınız olacak. Güç mücadelelerinden uzak kalmalısınız.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Mayıs 2015
Bugün önemli toplantı ve görüşmelerde sıcak ve samimi ortamlar yaratmanız lehinize olacak. İnsanlar sizin iş becerileriniz kadar kalbinizdeki sıcaklığı da görmeliler. Aileden biri gibi davranın ancak sınırları da aşmayın.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Mayıs 2015
Mutlaka harekete geçme ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu amaçla, ürkütücü durum ya da kişilerden uzaklaşmanız gerekebilir. Ufkunuzu genişletmek, sınırlarınızı büyütmek istiyorsanız bir şeyler yapmalısınız.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Mayıs 2015
Evinizdeki rutin işlerinizi toparlamak için uygun bir gün. Ailevi konularla uğraşabilirsiniz. Geçmişte kalan konular gündeminize gelebilir. Babanızla ilgili olayları ihmal etmemeye çalışın. İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konularda engellendiğinizi düşünebilirsiniz. İlişkilerinizde fazla üstelememeye çalışın. Akışta kalmaya özen gösterin.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Mayıs 2015
SEVDİĞİNİZ bir insanı motive etmek için bugün uzun bir zaman harcayabilirsiniz. O kişi başarıya ulaşınca siz gurur duyacaksınız..

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Mayıs 2015
İş ve aşk. İşte bugün kalbiniz bu ikisi için atacak. İş hayatınızda dev adımlarla ilerliyor ve hayranlık topluyorsunuz. Ancak sizin isteğiniz hep takdir değil; hep daha yukarılara sıçramak. Bunu da başaracaksınız. Hanenize yazılan artılara bakmak yeterli.

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Mayıs 2015
Gün içinde çalışma hayatınızda muazzam tekliflerle karşılaşabileceğiniz, iş hayatınızda ve görüşmelerinizde pozitif şanslar elde ettiğiniz, kendinizi mutlu, huzurlu, pozitif ve sevgi dolu hissedeceğiniz, ilişkilerde uyumun hakim olduğu bir zaman diliminde olacaksınız.

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Mayıs 2015
Ailevi konularda gerginliklere, anne ile ilgili problemlere, ev sahibinizle ilgili sıkıntılı durumlara işaret etmekte. Ev içinde değişiklikler yapmak, taşınmak, mülk alıp-satmak için pekte uygun bir hafta değil. Keza ev içinde tadilatlar içinde. Evden çıkarken her şeyi söndürdüğünüze emin olarak, son kontrolleri yaparak çıkın.

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Mayıs 2015
Bugün, aileniz veya partneriniz, iş alanlarınız üzerinden size baskı kurabilir veya ilişkilerinizi manipüle edebilir. Davranışlarınızı özellikle toplum önünde gözden geçirmeli ve hırslarınıza yenik düşmemelisiniz.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu