Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

1 Kasım 2014
Çevrenizin size hiç uygun görmeyeceği, sizin de ilerde rahatsızlık duyacağınız ilişkilere hiç girmemelisiniz. Gönlünüzün aradığını bulmak için aceleye hiç ihtiyacınız yok.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

1 Kasım 2014
Önümüzdeki günlere sarkıttığınız bir iş, sizi günü geldiğinde çok sıkıştıracak. Bu işi hemen bugünden el almanız gerekiyor. Yakında bir günlük bir iş yolculuğunuz olabilir.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

1 Kasım 2014
Birikiminiz hızla eriyor. Biraz daha yavaş yaşamayı öğrenmeniz gerekiyor. Harcamalarınız standardınızın epeyce üzerinde. Paranızı daha akıllıca kontrol etmeniz gerekiyor.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

1 Kasım 2014
Bir can dostunuz bütün uyarılarınıza rağmen yanlış adımlar atmaya devam ediyor. Bütün aldırmazlığına rağmen sıkı bir dost gibi onu kendi başına bırakmamanız gerekiyor.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2014
Bugünü dingin geçirme niyetindesiniz. Kendinizi günlük irili ufaklı problemlerle yorgun hissediyorsunuz. Sağlam dostluklara çok önem veriyorsunuz. Böyle dostlukları korumak için bazen gereğinden fazla tavizkar davranıyorsunuz. Aile içinde küçük bir sorun gitgide büyümeye devam ediyor. Bu konuda üzerinize düşeni tam olarak yapamadığınızı düşünüyorsunuz.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Sevgili Teraziler  saat 04:48 Kova-Akrep burçları arasında oluşacak ilkdördün,  aşk hayatınız başta olmak üzere, varsa çocuklarınız, sanatsal faaliyetleriniz, hayatı güzel hissetmenizi sağlayacak olan her şeyi arzularsınız.  Sosyalleşme isteğiniz ön plandadır. Etrafınızda gelişen olaylara ve durumlara gerçekçi bir şekilde yaklaşabilir, bağımsızlığınıza son derece önem verebilirsiniz. Bu isteklerinize karşın, eğer gelir durumunuz, kazancınız yetersiz ise veya dilediğiniz gibi yaşama arzunuza rağmen olanaklarınız sınırlı ise doğal olarak günü gerilimli geçirebilirsiniz. Bazılarınızda ise durum daha farklı gelişebilir. Yaşamın güzelliklerinin tadına varmak istediğiniz halde sırf elinizdekileri kaybetmemek için para harcamaktan çekinebilirsiniz. Bir kısmınız ise çocuklarını daha iyi şartlarda yetiştirmek veya çocuk sahibi olmak isteyebilir ancak maddi durumunuz buna elverişli değilse arzularınızı gerçekleştirmeniz zor olabilir. İşte bugün bu farklılıklar nedeniyle içsel sorgulamalarda bulunabilir, ne yapmanız gerektiğine karar verebilirsiniz. Bu durumda şu soru kafanızı kurcalayabilir. Özgür mü yaşamalıyım yoksa maddi ve manevi açıdan güvende yaşamak için mücadele mi etmeliyim. Tabi ki bu sorunun cevabını verecek olan sizlersiniz. Ancak şunu belirteyim ki, bunlar birbirine son derece bağlı gerçeklerdir. Biri olmazsa diğerinin hissedilmesi, yaşanması kolay değildir. Saat 07:34 Ay-Venüs zorlu görünümü, gerek aşk ilişkilerimizde gerekse mali konular üzerinde rahatsız edici olabilir. Sarfettiğimiz emeğin maddi ve manevi olarak karşılığını bekliyoruz.   İhtiyaçlarımız, isteklerimiz, hayallerimiz var. Doğal olarak hayattan zevk almak da çoğu zaman paraya bağlı olduğu için, bu görünüm altında kaygılanmamız mümkündür. Elden geldiğince günü sakin geçirmeye çalışmakta yarar var. Saat 14:58 Ay-Uranüs olumlu görünümü, aşk hayatınızı ilgilendiren konularda fikirsel alışverişi önemsediğinizi gösterir.  Size göre,  eğer partnerinizle  konuşabiliyor, birlikte hareket edebiliyor, birbiriniz üzerinde baskı kurmadan el ele yürüyorsanız,  ondan  vazgeçmek kolay değildir. Gün boyunca, arzu ettiğiniz gelişmelerle karşılaşmanızı tüm kalbimle temenni ediyorum. Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun.


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Bugün, işinizle ilgili çalışmalarda güçlü bir motivasyon birliğine ihtiyacınız var. Bugün kalabalık ortamlarda bile, çevrenizden kopabilir, bir çok arkadaşınızın sizi uzaktan izlemesine neden olabilirsiniz. Yalnız kalmak istemiyorsanız, biraz daha katılımcı olmayı denemelisiniz. Karşı cins üzerinde çekiciliğin mükemmel gidiyor.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Hayatınızdaki özel birinden daha fazla özen bekliyor olabilirsiniz. Değer göstermek için mutlaka çok özel hediyeler ve göz dolduracak planlar yapmakla olmuyor. Öncelikle siz ona nasıl özen gösterileceği konusunda örnek olun.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Bazı konuların geri dönüşü harcanılan zamana veya enerjiye değmiyor olabilir. Çok yakında karşınızda yeni seçenekler olduğunu fark edebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Kafamıza göre hareket etme isteğimiz artıyor. İstediğimiz şeyi, istediğimiz zaman ve istediğimiz yöntemle gerçekleştirmek istiyoruz. Diğerlerinden onay almak niyetinde olanlarımızın bu türlü davranmak istemesinin tek nedeni ise, ekip psikolojisine uygun davranma iyi niyeti ya da bir şekilde çemberin dışına çıkmama eğilimi olacaktır. Ancak, bu durum nedeniyle kendimizi normalinden daha fazla engellenmiş veya kısıtlanmış hissedebiliriz. Dolayısıyla, ikna ederek ilerleme ya da kafasına göre takılmaktan kaçınma fikrine sıcak bakmakta fayda var.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Yaratıcılık ve vizyona dayalı çalışmalarınız açısından verimli bir gün geçireceksiniz. Yalnız fikirlerinizi paylaşırken coşkunuz ve kararlılığınız doğru anlaşılamayabilir. Enerjinizi daha kontrollü kullanmalı ve anlayış göstermelisiniz. Zevkler ve eğlencede aşırıya kaçma eğiliminde olabilirsiniz. Bu yöndeki harcamalarınıza dikkat edin.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
YAKIN dostlarınızın sizden bekledikleri desteği onlardan esirgememeli ve aranızdaki bağları güçlendirmelisiniz.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Üzerinize sorumluluk almaktan hiçbir zaman çekinmiyorsunuz. Uzun süredir yaşadığınız sağlık problemlerinizi dost ve yakınlarınızın desteği sayesinde atlattınız. Yalnız günlük kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. İrili ufaklı paralar alacaksınız.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!