Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

31 Temmuz 2014
Aşk yaşamınızda küçük bir pürüzü halledeceksiniz. Kıskanılan bir kişisiniz. Kimi insanlar sizi seven kişileri caydırma mücadelesine girmiş durumda. Bu konuyla ilgili olumlu bir gelişme yaşayacak ve sevineceksiniz.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

31 Temmuz 2014
Bugün iş yaşamınızda büyük bir rahatlama yaşayabilirsiniz. Ofiste beğenilen, tercih edilen kişi olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Uzun süredir düşünüp de gerçekleştiremediğiniz projeleri hayata geçireceksiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koyacaksınız.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

31 Temmuz 2014
Maddi konularda biraz sıkıntı belirebilir. Mali konularla ilgili, resmi dairelerdeki evrak işleri uzunca bir zamanınızı alacak. Parasal konularda fazlaca sorununuz olmasa da, geleceğe yönelik yatırımlar konusunda kararsız bir gün geçireceksiniz.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

31 Temmuz 2014
Aşk konusundaki kıskançlıklara dikkat edin, dostunuzla düşmanınızı ayırmanızın zamanı geldi de geçiyor bile. Yatırım konusunda ani kararlar vermekten kaçının.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2014
Bugünü kendi duygularınızı ölçerek geçireceksiniz. Bir yoğunluk var ve size düşen bundan çok etkilenmemek ve kendinizi günlük hayatın girdabında kaybetmemek. Yakın bir gelecekte karşılaşabileceğiniz yeniliklere her yönden hazır olmanız şart. Bugün çevrenizdekilerin tepkilerini de iyi ölçeceksiniz. Cazibeniz bugün dorukta olacak.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2014
Sevgili Teraziler, Perşembe gününe, Ay-Başak burcu geçişiyle merhaba diyoruz. Bugün biraz sessizce, geri planda kendimizi gözden geçireceğiz.  Aslında esnek düşünmeniz gereken bir gün. Olayları kendi akışına bırakınız. Onlar kendiliğinden yerli yerine oturur. Merak etmeyiniz. Saat 17:47-19:09 arasında Ay boşluk etkisinde, çelişkili düşünebiliriz. Öyle mi, yoksa böyle mi, şu yanlış, belki de doğrudur diyerek endişe duyabiliriz. Onayladığımız bir şeyden vazgeçebilir, bir başka doğrultuda karar verebiliriz. Ancak boşluk zamanlarında acil karar vermek veya karar değiştirmek yerine, olan duruma şöyle bir bakmak faydalıdır. İşlerimizi kusursuz bir şekilde yapmaya çalışsak da, bir eksiklik oluşabilir. Bunu doğal saymak, ancak dikkatli olmayı da ihmal etmemek gerekir. Saat 19:09 Ay burcunuzda seyrine başladığında her şeyin birbiriyle güzel bir uyum içinde olması hoşunuza gider. Çevrenizle akılcı paylaşımlarda bulunmak, haksızlıklar karşısında objektif düşünmek, yaptığınız her işe kendi güzelliklerinizi katmak size keyif verir. İlişkinizde paylaşımı fazlasıyla önemsersiniz. Eğer bir şey düzgün bir şekilde söylenirse dinlemeye hazırsınızdır. Yüreğinizde huzur, gözlerinizde mutluluk eksik olmasın. Günün tüm güzellikleri sizlerden yana olsun.  


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2014
İş yaşantınızda özgür çalışmaya ihtiyacınız var. Bugün iş imkanlarınız genişleyebilir. Duygusal yönlerinizi yaratıcılığınızla birleştirecek ve kendinizi daha da verimli hissedeceksiniz. İlginç fırsatlar sizi bekliyor ve değerlendirmelerinizi kişisel özelliklerinizi düşünerek yapmalısınız. Seyahatleri gündeme getirecek bir iş teklifi alabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2014
Günün çoğunluğu içinde bulunduğunuz kapalı ruh halinden çıkarmak zor olacak sizi. Aslında bırakın bugün bazı şeylerde örtülü kalsın. Akşam saatleri ise çok daha zinde, kendinden emin ve eğlenceye susamış bir havanız olacak.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2014
Kendilerine ufak bir istek gibi görünen bazı kişilerin taleplerini can sıkıcı bulabilirsiniz.Planlarınızı uygulama yoluna gitmeli, ama fikirlerinizi paylaşmamalısınız. Duygusal gerilimin artmasını veya size karışılmasını istemiyorsanız, gerilim yaratabilecek konu ve ortamlardan kaçınmanızda fayda var. Tamamen hazır olmadan rekabete veya mücadele gerektiren ortamlara girmeyin. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı iniş çıkışlı durumlar, beklenmedik gelişmeler veya bazı değişiklikler sizi, rutin anlaşmalardan, bazı kişilerden veya düzenlemelerden bağımsız özgür bir konuma taşıyabilir. Ancak, siz yine de, olası bu tür rahatsız edici görünen olaylar yaşanmaması için tedbir almalı veya olan biten değişiklikleri kontrol altında tutmaya çalışmalısınız. Nedensiz yaprak kımıldamadığına göre, ortaya çıkan gelişmeleri dikkatle ele almak veya incelemek daha doğru olacaktır.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2014
Kişisel gelişiminiz açısından olumlu adımlar atabileceksiniz. Bugün farkındalığınız yüksek. Durumları değerlendirirken kendinizle yüzleşebilir, korkularınızın üstesinden gelebilirsiniz. Daha rahat koşullara ulaşmak için zorlayıcı durumları aşmanız gerekebilir. Dikkatinizi toplamalı, başkaları yerine kendinize odaklanmalısınız.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2014
SEVDİĞİNİZ bir insanı motive etmek için bugün uzun bir zaman harcayabilirsiniz. O kişi başarıya ulaşınca siz gurur duyacaksınız..

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2014
Şu günlerde zekanızdan yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gerekmekte. Süregelen işbirliği varsa karşı tarafın hareketlerine çok dikkat edin. Bir kısmetiniz var bunu kıskanan biri sizinle uğraşacak. Dost sandığınız bu insanın tutumu sizi şaşırtacak.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!