Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

1 Şubat 2015
Bugün partnerinizle aranızda sizden kaynaklanan bir sebepten dolayı tartışma çıkacak. Bu tartışma sonuçunda hem sizin hem de onun kalbi kırılacak. Günün sonuna doğru onu arayacak gönlünü almaya çalışacaksınız fakat pek başarılı olamayacaksınız.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

1 Şubat 2015
Ekonomik gelişmeler işiniz konusunda sizi düşündürse de yetenek ve bilginizi çevrenize ispat ettiğiniz için her zaman yeni bir iş bulma şansınız var.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

1 Şubat 2015
Son günlerde kafanızı parasal konulara çok fazla yoğunlaştırmış durumdasınız. Sürekli aklınızda yatırım yapma planları oluşmakta. Fazla aceleci davranmamaya özen gösterin

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

1 Şubat 2015
Bugün sivri diliniz ve tutarsız tavırlarınız ile sevdiklerinizi incitebileceğiniz bir gün. Dikkatli olun.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Şubat 2015
Bugün ikilemlerle dolusunuz. Aşk hayatınızda bir tatminsizlik söz konusu olabildiği gibi cinselliğe dayalı bir tutkuda yaşayabilirsiniz. İnce bir hassasiyete sahip olduğunuzdan bu durum sizi incitebilir. Ailenizde sizden yaşça büyük olanlarla sürtüşmeye girebilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Şubat 2015
Sevgili Teraziler Ay-Yengeç burcu geçiş etkinliğinde Pazar gününe uyanıyoruz. Huzurlu bir ortam, güven duymak, etrafınızdaki insanların tutumları sizin için çok önemli. Ortamı geren, gereksiz yere olayları tırmandıran kişilere karşı mesafe koyabilirsiniz. Bugünkü enerjiler aileniz, eviniz ve duygusal yaşamınızla alakalı her konuda kendinizi güvende hissetme arzunuzu göstermektedir. Hayatta kalabilmek ve cesaretle ileriye gidebilmek için düzgün bir aile yaşamına, sahiplenilme ve korunmaya özel önem verebilirsiniz. Kendinizi dış dünyada güçlü  bir şekilde ifade edebilme isteğiniz bugün son derece yüksektir. Saat 10:52 Ay-Uranüs görünüm etkisi altında, ilişkiniz, girişimleriniz, aile hayatınız ve mesleki konularda hassasiyetiniz gayet yüksek. Bunların yerli yerine oturması,  sağlamlaştırılması gerektiğini düşünmektesiniz. Saat 12:41 Ay-Pluto karşıtlığı, karşıtlık etkisi altında, bir yandan güven içinde yaşama  arzusu diğer yandan sorumlulukların baskısı bizi zorlayabilir. Hayat bize,  üstümüze düşenleri yapmamız gerektiği yolunda bir uyarıda bulunmaktadır. Saat 15:57-2 Şubat saat 19:41 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bizim için güvende yaşamak, huzurlu bir gün geçirme  arzusu bir hayli yükselecektir. Hakimiyetçi, negatif, aşırı duygusal insanlardan uzak durmamızda yarar var. Böylece enerjimizin daha fazla düşmesine izin vermemiş oluruz.  Problemler özellikle boşluk etkisi altındayken, sizde baskı yaratabilir. Ailevi konularda gerginlikler yaşanmasına izin vermemeye çalışalım. Bazı kişiler sizden anlayış bekleyeceklerdir. Susmanız gerekebilir. Fakat bu sizi rahatsız edecekse, kendinizi sakın zorlamayınız. Saat 19:36 Venüs-Neptün şifalandırıcıdır. Endişelere neden olan, sizi zayıf ve güçsüz bırakan, bağımlılıklarınızdan kurtulmanızı sağlayabilir. İş ilişkilerinizi, çalışma yaşamınızı düzene kavuşturacak gelişmeleri işaret edebilir. Size tavsiyem yorgunluk, beslenme, aşırı endişe, sürekli kafanızı bir şeylere takmaktan uzak durun. Kendinize hobiler edinin. Mutlu ve keyifli gülüşlerle geçecek bir Pazar günü dileğimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ocak 2015
Bugün sağlıklı yaşam konusu gündeme gelebilir ve birçok diyet çeşitlerini gözden geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla paslaşmanız gereken konular söz konusu. Bulunduğunuz ortamlarda aktif çalışmalarınızla dikkat çekeceksiniz. Sadece kendi fikirlerinizin doruluğuna inanıyor ve yaptığınız her şeyi inanarak savunuyorsunuz.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Şubat 2015
İnsanlar agresif ve hırçın olup sesinizi yükselttiğiniz bir ana denk gelebilirler bugün. Normalde uyum göstermeyi tercih eden biri olarak böyle bir durumda diğer insanların aldığından fazla tepki alabilirsiniz. Aman dikkat.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ocak 2015
İşlerinizi, ilişkilerinizi veya önemsediğiniz konuları en ince detayına kadar incelemeniz zaman kaybetmenize neden oluyor. Bugünlerde, diğerlerinin üzerine düşeni yapacağını farz edip, biraz da kendi isteklerinize zaman ayırmanın faydasını görebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yarın akşam saatlerinde Venüs ve Neptün arasında oluşacak olumlu açının romantizm, duygusallık ve sevgi paylaşımlarını ya da romantik planları tetikleyen etkisini bugünden (tabii ki Pazar akşamı da!)mevcut ilişkilerimizi renklendirmek ve yaratıcılığımızı istediğimiz alanlarda kullanmak ve ruhani konulara zaman ayırmak için kullanabiliriz. Duygu ve düşüncelerimizi paylaşmak, birlik ve bütünlük hissimizi beslemek hepimize iyi gelebilir ya da bu hisleri ortaya çıkartabilecek olaylar yaşanabilir. Ancak, havadaki tüm aşk kokusuna rağmen, akşam saatlerinde ufak tefek sakarlıklara ya da kazalara karşı tedbirli olmakta ya da enerjisini nasıl kullanacağını bilemeyen kişilerden uzak durmakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Şubat 2015
Oldukça hareketli olabileceğiniz, yeni girişimlerde bulanabileceğiniz bir dönemdesiniz. Burcunuzda ilerleyen Güneş size kendinizi ortaya koyma isteği ve cesaret getirmekte. Ancak bu dönemde alacağınız riskleri de iyi hesaplamalısınız. Özellikle iş hayatında büyük bir çabalama ve rekabet duygusu söz konusu. Bu alanda yapacağınız girişimler önümüzdeki aylarda bazı engellerle karşılaşabilir. İş hayatında üstlerinizle ve yönetimle ilişkilerinizde soğukkanlı olmaya bakmalısınız. Bu dönemde aşk hayatında koşullar çok rahatlatıcı olmayabilir.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Şubat 2015
İş yaşamınızla ilgili olarak memnuniyet duyabilirsiniz. Bu sizi olumlu motive edecektir. Rehavete kapılma eğilimine karşı koymanız da gerekebilir.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Şubat 2015
Bazı şeylerin gizli tutulduğuna dair bir kanıya sahip olmanıza neden olabilecek belirsizlikler ile karşılaşabilirsiniz. Vaktinizi, bu kanınızın doğru olup olmadığını öğrenmek için harcamanız mümkündür. Diğer taraftan, siz de bazı işlerinizi gizli yürütmeyi daha doğru bulabilirsiniz.

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Şubat 2015
Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu