Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
1 Temmuz 2016

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Bugün onunla ortak bir davet alabilirsiniz. Bu daveti kabul ederseniz hoş sürprizlerle karşılaşabilirsiniz, bir zamanlar olduğu gibi çok romantik bir gün geçirebilirsiniz.
1 Temmuz 2016

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Bugün de beklediğiniz desteği göremeyeceksiniz. Sizin becerikliliğiniz sorunların üzerinize yıkılmasına neden oluyor. Her zorlukla baş edebildiğiniz için, zor bir durum olduğunda herkes kenara çekilebiliyor.
1 Temmuz 2016

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Hem yeni yatırımlar hem de yeni harcamalar söz konusu. Bugün de bu belirsizliğin giderilmesi konusunda herhangi bir gelişme söz konusu değil. Böyle bazı belirsizlikler karar vermenizi zorlaştırıyor.
1 Temmuz 2016

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Birçok sıkıntınızı atabilmeniz için çok kolay, elinizin altınızda bir limanınız var, ama siz yanlış arayışlar içindesiniz. Evinizle ilgilenmek size iyi gelebilir.
1 Temmuz 2016

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağlık sorunu olan bir yakınınız özellikle sizden ilgi bekliyor. Bugün onu arayabilirsiniz. Gözünüzün önünde yaşanan bazı olayları en son siz fark ediyorsunuz. Bugün öğrendiğiniz bir bilgi, sizi bu yüzden çok şaşırtabilir. Durumu daha önceden haber eden pek çok ipucunu kaçırabiliyorsunuz. Sıkı bir dost, bugünlerde gözlerinizi yaşartabilir.
1 Temmuz 2016

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  saat 06:31 Venüs-Pluto karşıtlığı, para ve güç sahibi olmanın ne kadar önemli olduğunu, kariyer hayatımızla ilgili konularda ileriye bakmamız gerektiğini gösteriyor. Bugün duyarlıyız. Hani zayıf noktalarımızı kimsenin bilmesini istemeyiz ya. Bugün kendimize ait olan her şeyi korumaktan, savunmaktan yanayız. Kendimizi göstermek, sevilmek, ilgi çekmek niyetindeyiz. Eğer gerçekten değecekse yeni bir aşka bile yelken açabiliriz. Yeter ki, karşımızdaki kişi buna değsin. Belki hemen güvenmeyebiliriz, hatta kimi zaman onun üzerinde hakimiyet kurabiliriz. Kendinden emin bir kişinin özlemini çekebiliriz. Bütün bunlar günlük aktivite içinde yaşanabilir. Ancak şu var ki, hiçbir şeyi oluruna bırakmak niyetinde olmadığımız gayet açık görünüyor. Saat 14:45 itibariyle Ay-İkizler burcunda ilerleyecek. Sohbet etmek, yazışmak,  dostlarla bir araya gelmek, bir takım meseleleri konuşarak halletmek mümkündür. Ancak herhangi bir konuda söz vermeden önce, enine boyuna düşünelim. Saat 22:18 Venüs-Jüpiter görünümü, sorumluluğumuz olan işimiz, ailemiz, ilişkilerimiz yönünde iyi bir analiz yaparak, endişelerimizden kurtulmamızda yardımcıdır. İnsan asla sahipsiz değildir ve bu mutlaka her karanlığın bir aydınlığı vardır sözünü içtenlikle, inanarak söylememizde ve rahatlamamızda destekleyicidir. Maddi ve manevi pek çok hikmet ve rahmeti, bereket ve mağfireti bünyesinde barındıran Kadir gecemizin  hepimiz için hayırlı gelişmelere vesile olması dua ve dileklerimle,
1 Temmuz 2016

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün burcunuzda geri gitmeye başlayan Merkür, olumsuz etkilenmenize neden oluyor. Duygusal konularda şüpheli yönünüzü ortaya çıkaran davranış biçimini benimseyerek, partnerinizin üzülmesine neden olacaksınız. Sezgilerinizin sizi yanlış yönlendirmesine izin vermemeli, aranızda oluşan gerilimi yumuşatmalısınız.
1 Temmuz 2016

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Umut bağladığınız, gelmesinden emin olduğunuz paralar dahi bu süreçte türlü aksilikler ile elinize geçmez. Hiçbir şeyden keyif almayarak içinize kapanır, tüm negatifliğinizi yakınınızda olan herkese yayarak çevrenizin de size soğuk ve ilgisiz davranmasına sebep olursunuz.
29 Haziran 2016

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Nakit akışınız düzene girmeye başlıyor. Borçlarınızı tahsil edebilir, ödemelerinizi tamamlayabilir ve artık biriktirme moduna geçebilirsiniz. Harcamalarınızı kontrol etmelisiniz. Zekanızı doğru kullanmanız durumunda imajınızı, iş hayatınızı ya da kariyerinizi ilgilendiren olumlu gelişmelere açık iki haftalık süreç başlıyor.Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde, zihnimiz açık ve hızlı çalışıyor. İletişim araçlarını en iyi şekilde kullanabilir, birbirimizle doğru iletişim kurabiliriz. Koşuşturmalarımız artabilir. 11.00 ve 13.00 arası boşluktaki Ay ise, isteksizlik, belirsizlik veya kararsızlık yaratabilir. Öğle sonrası saatlerde, daha rahat hareket etmek mümkündür.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
1 Temmuz 2016

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün finansal konularda stresler yaşayabilirsiniz. Kendi gücünüzü sizden daha yetki sahibi kişilere teslim etmeniz gerekebilir. İşlerinizdeki sıkışıklık keyfinizi kaçırabilir. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. Yatırımlar gündeme gelebilir. Sorumlu olduğunuz konularda ortaklarınızla birlikte karar alıp riski azaltmaya çalışabilirsiniz.
1 Temmuz 2016

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İnsanlara karşı aşırı tepki gösterebileceğiniz bir gündesiniz. Keyfinizi kaçıran konular olacak ancak hata genellikle sizden kaynaklanacak
1 Temmuz 2016

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Üzerinize sorumluluk almaktan hiçbir zaman çekinmiyorsunuz. Uzun süredir yaşadığınız sağlık problemlerinizi dost ve yakınlarınızın desteği sayesinde atlattınız. Yalnız günlük kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. İrili ufaklı paralar alacaksınız.
1 Temmuz 2016

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün 13.00’dan sonra beklediğiniz bir haber veya görüşme daveti size gelirken, sosyal çevrelerde ve görüşmelerde uzun vadeyi etkileyen fırsatlar elde etmiş olacaksınız.
1 Temmuz 2016

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde isteksiz ve verimsiz enerjilerle doluyken, öğleden sonra majör eğitimler ve felsefi çalışmalar yapabilirsiniz. Zihinsel aktiviteniz yükselecektir.Hukuki bir süreçteyseniz davanızı savunmak için iletişime asılacaksınız. Ailenizin kariyerinizle ilgili gelişmelerden memnuniyetsiz olması ve size kendi gerçekleri ile yaklaşmaları baskı altında hissetmenize neden olabilir. İlişkilerde istismar hissedebileceğiniz bir görünüme sahipsiniz. Hem kendinizi tatmin etmek hem de ailenizi memnun etmek durumda kalabilirsiniz.
1 Temmuz 2016

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu aya kariyer etkileriniz ön planda olarak başlayacaksınız. Beklenmedik yerlerden alacağınız desteklerle iş hayatınızda doğru ilişkiler içine girecek ve kendinizi göstereceksiniz.
Reklamı Kapat