Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

5 Ağustos 2015
Aşk yaşantınızda güzel bir döneme girdiniz. Sevdiğiniz insan size karşı çok yakın davranıyor ve sizin her şeyinizi önemsiyor. Bu yüzden kendinizi mutlu ve şanslı hissediyorsunuz. Bugün sevgilinizden hediye alabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

5 Ağustos 2015
İş yaşantınızda bazı beklemediğiniz gelişmeler gün içinde moralinizi bozacak. Fakat bu moral bozukluğu fazla uzun sürmeyecek. İş arkadaşlarınızın desteği ve alacağınız bir haber sizi kendinize getirecek.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

5 Ağustos 2015
Parasal konularda eliniz oldukça sıkı. Bu yüzden sevdikleriniz tarafından tepkiyle karşılanabiliyorsunuz. Bugün yine yapmanız gereken bazı lüzumlu harcamaları yapmayacak ve yakınlarınızı sıkacaksınız.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

5 Ağustos 2015
Bugün davranışlarınızı kontrol etmeyi bilmelisiniz. Bazı kimselerle ağız dalaşına girebilir ve sinirlerinizi yıpratabilirsiniz.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ağustos 2015
Bugün bazı konularda aşırı hassas olabilirsiniz. Özellikle aile yakınlarınızın davranışları konusunda çok hassas davranabilirsiniz. Bugün kırgınlıklar yaşayabilirsiniz. Çevrenizde bazı kimseler tarafından sevilmiyorsunuz. Siz de bunun farkındasınız. Bugün bu kimseler ile muhatap olmak zorunda kalabilirsiniz. Onlardan uzak durmaya çalışacak ama duramayacaksınız.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
Sevgili Teraziler Salı günümüz saat 02:24 Ay-Koç burcu etkisi altında başlıyor. Hayal gücünüzü yaratıcılık gerektiren alanlarda kullanarak kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilirsiniz. Etrafınızda bulunan gerek karşı cins gerekse diğer kişilerle uyumlu ilişkiler kurarak idealize ettiğiniz sevgiyi içinizde hissedebilirsiniz. Arkadaş canlısı halinizle, sosyal hayatınıza renklilik katabilir, sanatsal konular başta olmak üzere her konuda yeteneklerinizi uygulama fırsatı bulabilirsiniz. Ay-Koç burcu geçişinin tabii ki gölge yanları da vardır. Bizi sınırlayan kişi veya durumlara tahammül etmeyiz. Bazen sevgilimiz  bazen muhalif bir kişi, rakibimiz veya bize ters giden insanlar karşımıza çıkabilir veya biz onları öyle sanırız. İyi niyetli olmayan tavırlar canımızı sıkar. Söylesek belki kimse anlamaz ancak biz, kimin ne yapmaya çalıştığını fark edebiliriz. Saat 22:24 Ay-Güneş görünümü, sizin karşı cinsle olan ilişkinizde olumlu ve hoş bir yansımadır. Kendinize olan güveniniz tamdır. Eğer birisi size yanlış yaparsa veya canınızı sıkarsa gereken cevabı verirsiniz. Bu görünüm hoş bir ortamda bulunmanın, eğlenmenin, yeni insanlar tanımanın göstergesidir. Arzu ettiğiniz güzelliklerle dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
Karşıt burcunuzda ilerleyen Ay, duygusal ilişkilerinize yeni bir boyut sunuyor. Sizin iyi niyetli yaklaşımlarınızla, onun size olan davranışları arasında olumlu bir paralellik var. Duygusal yaşantınızın güven içinde olmasını istiyorsanız, maddesel kazançlarınızı ön planda tutmalısınız. Mevsimlerin değişmesi, yemek alışkanlığınızı bozuyor.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
Erken saatlerde eşinizden sizin için yapmasını beklediğiniz bir iş, görev söz konusu ise, beklentinizin karşılanmaması bir yana sizin onun için takviye yapmanız bile gerekebilir. Akşam saatlerinde ikili ilişkilerde anlayış hakim.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
Önünüzde çok fazla seçenek oluşuyor ya da yeni olanaklara kavuşabilirsiniz. Karşınıza çıkacak alternatif durumlar daha önce düşündüğünüz senaryolardan farklı olsa bile, belli hedeflerinize ulaşmanız için bir fırsat teşkil edebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Kontrolümüz dışında gelişen olaylarla karşılaşabileceğimiz ya da alışılmadık yol ve yöntemler deneyebileceğimiz, farklı tavırlarla diğerlerini şaşırtabileceğimiz bir gündeyiz. Beklenmedik gelişmeler planlarda değişiklik yapılmasını gerektirebilir. Duygusal anlamda hassasiyet veya özveri gerektiren durumlar da oluşabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
Bugün ikili ilişkileriniz gündeminizi etkileyebilir. Eşinizle ilgili konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda iş arkadaşlarınızla paylaşım içinde olmak işlerinizi kolaylaştıracaktır. Gün içinde dengede kalmaya özen gösterebilirsiniz. Akşam saatlerinde evinizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
Kartınız Ruh... Bugün ruh haliniz tartışmalara oldukça yatkın. Oysa içinizden bir hayli samimiyet geçiriyor ve dostlarınıza açık davranıyorsunuz.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak. Duyacağınız bazı haberlere şaşıracaksınız. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Bugün radikal kararlar alabilirsiniz.

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
Bugün görüşmelerinizde, arkadaş çevrenizle ilgili konularda, sosyal etkinliklerde ve aşk hayatınızda beklentilerinizi yüzdeyüz karşılamayan etkiler sözkonusu olsa da, öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, ani tekliflere ve ilişkilerinizle ilgili sürpriz gelişmeler yaşamaya açık bir enerjiden geçmektesiniz.

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
İlişkiniz mevcutsa yepyeni enerjilerle ve yeni bakış açılarıyla ona sarılabilir ve umutla yaşanacak olumlu günleri planlayabilirsiniz. Özellikle iş hayatınızda canlı ve iş bitirici bir günde olacaksınız faktr sakarlıklara karşıda dikkat edin. Partneriniz veya ortağınız bugün asabi ve huzursuz davranabilir, alttan almaya özen gösterin.

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
Bugünün keyfini çıkarmaya odaklandığınızda, bazı şartların sizden yana olmadığını görebilirsiniz. Özel hayatınızda, ilişkide olduğunuz insana karşı anlayışı elden bırakmayın.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu