Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Mayıs 2016

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Ondan beklediğiniz adım, gecikebilir. Karşılıklı koşulları kıyasladığınızda ilk hareketin size düştüğünü göreceksiniz. Bugünler içinde sürpriz karşılaşmalar artabilir. Adım atmayı denemelisiniz.
27 Mayıs 2016

Terazi Burcu Günlük İş Falı

İddialı ve hırslı olmanıza rağmen, düzgün ilişkiler söz konusu olduğunda geri çekilip teslimiyetçi olabiliyorsunuz. Bugünlerde yeni dayanışmalar söz konusu. Yakın bir arkadaşınızın desteği sizi çok etkileyecek.
27 Mayıs 2016

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Birikim anlamındaki pişmanlıklarınız, gelecek günlerin olumlu anlamda tetikleyicisi olabilir. Bol para harcamak istiyorsunuz, ama bugünlerde böyle hercailikler pek mümkün görünmüyor.
27 Mayıs 2016

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Anlaşılma güçlüğü çekilen ve bu nedenle de geri adım atmanıza neden olabilen davranışlarınız var. Karşı çıkışlarınızı bazı durumlarda çok dolaylı yollarla yapıyorsunuz.
27 Mayıs 2016

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki günler içinde can sıkan nostaljiler içine girebilirsiniz. Geride kalmışlarla ilgili bazı söylentiler kulağınıza gelebilir ve canınız sıkılabilir. Söylenenler ve yapılanların zaman, zaman dengesizlik göstermesi kapanmış defterleri yeniden açabiliyor. Bir ilişkinizde, arkadaşınızı savunurken göstereceğiniz eleştirel tavır, uzun sürecek yeni sorunlara yol açabilir. Arkadaşınızı savunduğunuz konusunda kuşkulara yaratabilirsiniz.
27 Mayıs 2016

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  27 Mayıs-30 Haziran tarihleri arasında Mars-Akrep burcuna gerileyecek. Bu süreçte, maddi kazancımızla ilgili tüm konularda YENİ girişimlerimizde arzu ettiğimiz ilerlemeyi sağlamak kolay değildir. Hatta ummadığımız gecikmeler olabileceğini unutmayalım. Bir de unutmayalım, Mars-geri hareket dönemlerinde yenilik anlamındaki işlere adım atmamız ve bu konuda ilerlememiz için gerekli sabrımız veya toleransımız olmayabilir. Bunları göz ardı etmeyelim. Ancak geçtiğimiz Şubat ayında kazanç elde etmek amaçlı girişimde bulunmuş isek, bunları sonuca bağlanmamız mümkündür. Bu geri hareket süresince, riskli yatırımlar, harcama ve alım-satım işlerinde tabii ki dikkatli olacağız. Parasal kaynaklara ulaşma, araştırma, kontrolü elinizde tutma arzunuz bu geri hareket süresince yine güçlü olacaktır. Eğer siz, para konusunda iyice odaklanırsanız, bu geri hareket süresince nereden ne kazanacağınızı tespit edersiniz. Başkaları size bir teklifle geldiğinde bunun artı ve eksilerini analiz etmelisiniz. Siz bu geri hareket süresince yeteneklerinizi değerlendirme anlamında neler yapabileceğinizi düşününüz. Karmaşık durumlar varsa, lütfen boyunuzu aşan işlere kalkışmayınız. Bir de para konusunda saplantılı, çıkarlarınıza düşkün şekilde düşünmeniz mümkündür. Bunun ayarını tabii ki iyi biliniz. İhtiras ve aşırı tutku bazen insanı yanlış işlere yöneltebilir. Dikkatli olmak gerekir. Bu sürecin sizler için hem geçmiş hem de yarınlarımız adına doğru tespitlerde bulunmamızda destekleyici olması dileğimle,
27 Mayıs 2016

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Birlikte çalıştığınız kişilere karşı içsel bir öfke duyabilirsiniz. Duygularınızı gizlemek zorundasınız. Sizin pratik zekanız, olayları çok çabuk çözümleyebiliyor. Bugün, her şeyin en iyisini bekliyor ve karşı tarafın inatçı tavırlarından rahatsız oluyorsunuz. Oldukça sabırlı ve dengeli bir tavır sergileyerek kendinize bile şaşırtabilirsiniz.
27 Mayıs 2016

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Anne babalar çocuğunuzla ilgili işler bugün her zamankinden daha çok uğraşmanızı ve odaklanmanızı gerektirecek. Planlı hareket edip günü ona göre organize edin. Bu sebeple yapacağınız bir takım görüşme ve konuşmalar olabilir.
26 Mayıs 2016

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Evinizi ve ailenizi ilgilendiren başlıklarda durumunuzu doğru değerlendirmeli, gereksiz harcamalardan sakınmalı ve bütçe yapmalısınız. Bütçenizi düzenlemeniz stresi azaltıp kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Üstlenmeye hazır olmadığınız yükler almanız için sizi zorlayan kişiler olabilir. Dikkat edin. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bazılarımız gece saatlerini biraz huzursuz veya uykusuz geçirmiş olabilirler. Genel hatlarıyla bakıldığında, ilişkilerin zorlandığı bir süreçteyiz konuyla ilgili Pazartesi yazımın etkileri halen yürürlükte. Bugün maddi başlıklı konularda dikkat gerektiren bir gün. Özellikler sabah saatleri zorlayıcı görünüyor. Akşamüstü saatlerine kadar halsizlik, belirsizlik, kararsızlık ya da ne yöne gideceğini bilememe türünde durumlar ön planda olabilir. Akşam saatlerinde ise, ilişkilerde daha akıcı diyaloglar içerisine girilebilir veya keyifli paylaşımlarda bulunulabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
27 Mayıs 2016

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde yaşadığınız olaylar zihinsel olarak sizi yorabilir. Kendi içinizdeki enerjiyi dışa vurmak isteyebilirsiniz. Bugün keyif aldığınız konulara zaman ayırmak size iyi gelecektir. Çocuklarınızla zaman geçirebilirsiniz. Hayallerinizin peşinden gitmek isteyebilirsiniz. Düşünceleriniz sizi engelleyebilir. Gerçekçi davranmanızda fayda var.
27 Mayıs 2016

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir hayli enerjik olacağınız bir gün. Sorunlarınızı halletmek isteyebilirsiniz ama her konuyla ilgilenmek yerine önem sırası vererek hareket etmelisiniz.
27 Mayıs 2016

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Elde edeceğiniz kazançlar yüzünüzü güldürse bile çok büyük gelişmeler beklemeyin. Hatta zor günler geçirebilirsiniz. İlerlemek ve atılım yapmak için uygun bir zaman değil. Şu sıralar yakın çevrenizle ilgili ilişkileriniz ağırlık kazanacak ve sosyal hayatınız bir hayli hareketlenecek.
27 Mayıs 2016

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.
27 Mayıs 2016

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Çocuklarınızla ilgili bir karar alma konusunda uygun enerjilere sahip değilsiniz.Doğru ve akılcı bildiğiniz bir karar daha sonra yanlış bir yola dönüşebilir. Bilimsel filmlere gidebilir, bu türden kitaplarla zamanınızı geçirebilirsiniz. Yaşadığınız aşkla ilgili biraz özgürlük hissine sahip olma düşüncesine kapılabilirsiniz. Sıra dışı keyif alanlarına yönelmek isteyebilirsiniz.Genel olarak ise; bugün sabah saatlerinde Ay, Venüs ile olumlu açı kuracağı için romantik karşılaşmalar, kalbinizin daha hızlı atmasına neden olacak heyecanlı gelişmeler söz konusu. Ancak Mars hala Yay burcunda geri gidiyor ve Venüs’le zıt açı yapıyor. Bu nedenle gerçekçi olmayan kararlar almak, aşırılıklara kaçmak ve birden fazla işle veya kişiyle aynı anda ilgilenmeye çalışmaktan kaçınmakta yarar var. Verdiğiniz sözlere ve size verilen sözlere dikkat ediniz.Bazıları anın hevesiyle verilmiş daha sonra tutulmayacak sözler olabilir. Dolayısıyla bu sözlere önem verip ciddi değişiklikler yapmaya kalkmayınız. Aynı şekilde ticari anlaşmalara, sözleşmelere, yolculuk planlarına temkinli yaklaşmakta fayda var. Aldatma ve aldatılma durumları ortaya çıkabilir, çapkınlıklar artabilir. Libido bu aralar epey yüksek olabilir.
27 Mayıs 2016

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Mars, parasal alanlarınıza kayarak gerilemeye devam edecek. 30 Haziran’a kadar bu alanlarda birtakım aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Önemli parasal girişimlerden kaçının.
Reklamı Kapat