Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
22 Şubat 2017

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk yaşamınızda bazı sıkıntılar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve sevdiğiniz insana karşı ihmalkar tutumlar içine girebilirsiniz. Bir çok duygunuzdan emin olamıyorsunuz ve karar vermekte zorlanacaksınız. Yaşayacağınız gerilimler yüzünden bazı tartışmalara girebilirsiniz. Genel olarak gün boyunca keyfinizi kaçıracak bazı gelişmeler olabilir. İç dünyanızı ilgilendirecek bazı karmaşalar yaşayabilirsiniz. Duygusal konularda yeni bir girişimde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.
22 Şubat 2017

Terazi Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamınızda çeşitli sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ancak bu sorunları bir tarafa bırakıp işinize konsantre olmayı başaracaksınız. Disiplinli bir şekilde çalışmalarınıza devam edeceksiniz ve bildiğiniz yöntemlerden vazgeçmek istemeyeceksiniz. İş yerinizde küçük de olsa anlaşmazlıklar olabilir. Özellikle iş arkadaşlarınızla aranızda küçük bazı sorunlar oluşabilir. Ancak bu sorunları çok fazla büyütmemeli ve iletişimlerinizde esnek davranmalısınız.
22 Şubat 2017

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda hesaplı davranmayı tercih edeceğiniz bir gündesiniz. Harcamalarınıza özellikle dikkat edeceksiniz ve gereksiz masraflardan kaçınacaksınız. Maddi konularda yeni bir girişimde bulunmayın.
22 Şubat 2017

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir kararınız konusunda şüpheye düşebilir ve yeniden değerlendirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Ancak kendinize biraz zaman tanımalısınız.
22 Şubat 2017

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Belli rahatsızlıklar barındırdığınız ilişkilerin de içinde olacağı kalabalıklardan uzak durmaya çalışacaksınız. Bu ilişkilerin, duygularınızı ve düşüncelerinizi ifade zorlukları yaşattığı şeklindeki düşünceleriniz, karşılıklı birtakım önyargılardan kaynaklanıyor. Önümüzdeki günlerde yeni yaşam kurgularınız, ikili bir görüşmede anlamlı bir beklentiye dönüşecek.
21 Şubat 2017

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler 07:01 Merkür-Uranüs olumlu görünüm etkisinde Salı gününe adım atacağız. Bu sizin, çevrenizle ilişki kurmaya hevesli, paylaşımda bulunmaya açık olduğumuzu gösteriyor. Dışa dönük ve oldukça heyecanlıyız. Ayrıca dış dünyada iletişimde bulunmamız, işlerimizi hızlıca yoluna koymamız mümkün. Fikirlerimizi açıklamaktan zevk alıyoruz. Birileri karşı çıkacakmış veya tuhaf bulacakmış diye düşünmüyoruz. Özellikle arkadaşlık ilişkilerimiz bu görünüm sayesinde bir hayli güçlü hale geliyor. Partnerimizle aramızda sorunlarımız varsa, birbirimizin haklarına saldırmadan konuşmamızda yarar var. Saat 10:07 Ay-Oğlak burcu seyrinde, sorumluluklar, iş hayatı, evimiz, ailemiz türlü görevlerimiz tarafından çevriliyiz. Peki biz ne durumdayız? Bunu düşünelim. Eğer kendimize yatırım yapmazsak, huzurlu bir hayat sürmemiz mümkün mü? Bu enerjinin etkinliği altında, alıştığınız düzeni koruma ve sağlamlaştırma arzunuz yoğundur. Ailenizi bir çatı altında güven içinde yaşatmak arzunuz gayet yüksektir. Saat 16:15 Ay-Güneş görünümü, ailevi, ev, sağlıkla ilgili konuları ve işlerimizi halletmede yardımcıdır. Saat 17:02 Ay-Kuzey düğüm görünümü, ailevi konulardan kişisel meselelere kadar geniş bir alanda gelişimin simgesidir. Gelişim için, gereksizlerin ayıklanması, sorun çıkartan ve sizi engelleyen ne varsa bunların ayıklanmasını sağlıyor. Saat 21:27 Merkür-Jüpiter görünümü, zihnimizi şenlendirici, düşüncelerimizi özgüvenli şekilde dışa yansıtmamızda destekleyicidir. Hayatla kucaklaşırız. Aşka kapılarımızı açarız. Ne düşünüyorsak aynen söyleriz. Yenilikleri severiz. Kendimizle barışığız. Güzel haberler almanız, işlerinizi kolaylıkla bitirmeniz dileğimle,
21 Şubat 2017

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Geleceğinle ilgili fikirlerin değişebilir. Üstelik kafanda oluşan yeni planlar, kaygılarını da dindirebilir.
21 Şubat 2017

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Başkalarının fikirlerine ilgi göstereceğiniz ve olayları kendi tarzınıza göre yorumlayacağınız bir gün. Kendinizden daha genç kişilerle bir arada olmanın zevkini yaşayacaksınız. Yapacağınız bir çok kısa yolculuk söz konusu.
21 Şubat 2017

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Alışılmışın dışına çıkılması gereken yoğun bir gün. Rutinlerinizi değiştirmek kendinizi çok iyi hissettirecektir. Aşk hayatınızda yaratıcılığınızı kullanmanız gereken özel zamanlar.
21 Şubat 2017

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün evle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Evinizi güzelleştirmek için harcama yapabilirsiniz. Teknik işleri halletmek için zaman yaratabilirsiniz. İşlerinizde başarılı olmak için efor sarf edeceğiniz bir gündesiniz. Yaratıcılığınızı artıran konulara yoğunlaşabilirsiniz. Gün içinde İşten gelen paralar olabilir. Eğitim için harcama yapabilirsiniz.
21 Şubat 2017

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gösterişli olduğu kadar disiplinli bir yaşamı da tercih ediyorsunuz. Oysa hem çevrenize hem kendinize karşı esnek davranmalısınız. Aksi halde iç huzurunuz bozulabilir.
21 Şubat 2017

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, iletişim ve haberleşme trafiğinin aniden artması söz konusudur. Bu trafik, sonuçta bazı yüzyüze görüşmeleri mümkün kılabileceği gibi, bu görüşmeler sonunda bazı önemli sözleşmeler veya anlaşmalar yapmanız da olasıdır.
21 Şubat 2017

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün finansal konular, para alış verişi ve alım satım işlerinizde durağanlık, problemler ve zamanında olmama gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. İlişkilerinizde özellikle akşam saatlerine dek sevginizi daha fazla göstermeniz gereken bir zaman diliminde bulunuyorsunuz. 17.40 sonrasında partnerinizle daha rahat iletişim kurabilecek, yakın dostlarınız veya partnerinizle etkinliklere katılabilecek, paylaşımlarınızı daha rahat gerçekleştirebileceksiniz. Nitekim iletişim sorunlarına açık bir günden geçtiğinizin farkında olarak, bazı konuların üzerine gitmemeli, anlayışlı ve uzlaşmacı tavrınızı gün sonuna dek korumayı tercih etmelisiniz.
21 Şubat 2017

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile ortamında daha çok sevilmek, daha çok gözde olmak isteyebilirsiniz. Diğer taraftan evinizle ilgili yeni bir hedefe yönelebilir, bu konuda uzman desteği alabilirsiniz.Aile bireyleri arasında duygusal baskılar ve aşırı mantıklı yaklaşımdan dolayı kişilerin birbirini anlamakta ve uygulamakta zorluk çekmesi mümkündür. Aileniz veya ebeveyniniz tarafından size dikte edilen bazı konular olabilir ve bu durumda duygusal baskı hissetmeniz mümkün olabilir. Hayata pozitif bakışınız sayesinde keyif alanlarınızda yeni keşifler yapabilecek durumdasınız.
21 Şubat 2017

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel hayatınızda özel bir teklifle turnayı gözünden vuracaksınız. Bir ilişkiniz varsa sevdiğiniz kişiyle aşkınızı tazeleyebilirsiniz. Farklı olan her şeye bu hafta hayatınızda yer açmalısınız. 
Reklamı Kapat