Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Şubat 2018

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk yaşamınızda iki farklı eğilim altında olacağınız bir gündesiniz ve sevdiğiniz insanla aranızda bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Duygularınız değişken bir yapıda olacaktır ve kararlar vermekte zorlanacaksınız. Sevdiğiniz insanla bazı fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz ve gereksiz bazı gerginlikler söz konusu olabilir. Bugün duygusal konularda yeni bir karar vermekten ve girişimlerde bulunmaktan kaçınmalısınız. Özellikle aceleci yaklaşımlar size zarar verebilecektir.
25 Şubat 2018

Terazi Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamınızda daha çok ortak çalışmalar yapabileceğiniz ve işlerinizde dayanışma içinde olmayı tercih edeceğiniz bir gündesiniz. İki farklı konu gündeminize gelecektir ve bugün bu konuları çözümlemeye çalışacaksınız. Zihinsel bazı aktivitelerle ilgilenebilir ve oldukça yerinde kararlar alabilirsiniz. Ancak çevrenizden ve olaylardan etkilenmeye çok açıksınız bu durum sinirli tepkiler vermenize yol açabilir. Bir süreden beri planladığınız bir olayı gerçekleştirmek için atılımlar yapmanız mümkün.
25 Şubat 2018

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda bütçenizi dengelemek sizin için önemli olacaktır ancak beklentileriniz dışında bazı harcamalarla karşılaşabilirsiniz. Maddi konularda yeni bir girişimde bulunamak için doğru bir günde olmayacaksınız.
25 Şubat 2018

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Yeteneklerinizi olumlu olarak kullanmanız sizin için önemli olacaktır ve seçim yapmakta zorlanabilirsiniz.
25 Şubat 2018

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlığa önem veriyorsunuz. Sağlam dostluklarınız var. Bu dostluklar, size bugünlerde mutlu sürprizler yaşatabilir. Ummadığınız bir kişiden göreceğiniz özensiz bir davranış, sıkıntı yaratabilir. Buna dikkat etmelisiniz. Son derece hareketli, bir o kadar da huzurlu bir gün sizi bekliyor. Bugün, her zamankinden farklı duyarlılıklar gerekebilir.
25 Şubat 2018

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler Pazar günümüz üç önemli enerjiye ev sahipliği yapıyor. İlki, saat 15:00 Venüs-Mars arasında gerçekleşiyor. İş hayatımızdan sağlığımıza kadar her konuda hayallerimizle gerçekler arasındaki dengeyi kurmakta zorlanırız. Her şey güzel olsa keşke diye içimizden geçirsek de, yaşadığımız dünya, şartlarımız bunu söylemenin önüne geçebilir. Başka bir hayatın özlemini duyarız. Mücadeleler, farklı fikirler, tartışmalar, sürekli tekrarlanan problemler olumlu düşünmemizin önüne geçebilir. İkincisi, 15:26 Merkür-Neptün kavuşumu, hem sezgilerimizi güçlendiriyor hem de size manevi güç veriyor. Sağlık, iş verimliliği ve gündelik temponuz içinde uğraş verdiğiniz konular üzerinde sizi şifalandırıcı bir etki sunuyor. Kendinize dikkat etmenizi, olumsuz düşünmek yerine, yaşamanın ne kadar güzel olduğunu hissetmenizi sağlıyor. Sanatçıların ilham gücü yükseliyor. Yardımseverlik duygusu yüreğimizde yükseliyor. İnsanlara destek olmanızı ve yaptığınız iyiliklerin farklı bir şekilde size geri dönmesini sağlıyor. Tasarlama, hayalleri yazıya ve tuvale yansıtma gibi elle yapılan işlerde de ben bu enerjinin olumlu yansıması olacağını düşünüyorum. Ayrıca hasta bakımı, şefkat ve merhamet gerektiren işleri de bu alanda sayabilirim. Üçüncüsü, 20:46 Güneş-Satürn görünümü olup, sevgi-saygı-güven olgusunun hayatımızdaki önemini vurguluyor. Şartlar her ne kadar zorlayıcı olsa da, bizim için değerlerimiz kıymetli. İş veya özel yaşantımızda bunları merkez alacağız. Bunlara göre değerlendirmede bulunacağız. Zamanımızı boş yere alan, bizi bizim kadar düşünmeyen kişilere belli bir mesafe koyacağız. Huzurlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,
24 Şubat 2018

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ruh halini kontrol etmekte zorlanabilir, karar almaktan kaçınabilirsin. İş hayatın seni zorlayabilir.
25 Şubat 2018

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün enerjinizin sınırlarını kendiniz çizmelisiniz. Duygularınızı paylaşırken dikkatli olmalı, ve çevrenizin sizi etkilemesine izin vermemelisiniz. Bazı dostlarınız ilişkilerinizi renkli tutmak için, size yardım ediyor.
24 Şubat 2018

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizle aranızda oluşan dedikodulara ve yanlış söylemlerden oluşan gerginliklere karşı hazırlıklı olmanızda fayda vardır. Biri hiç ummadığınız bir şekilde ortaya çıkıp bir söz söyleyerek sizi zor durumda bırakabilir ve sizden bunu doğru yönde ispatlamanızı isteyecek olabilir. Sizler yanlış yolda olmadığınız sürece hiçbir şekilde korkmamalı ve cesurca kendinizi savunmalısınız.
25 Şubat 2018

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Tatil günü olmasına karşın bugün sizi daha sorumlu ve aktif kılan durumlar gündeme gelebilir. Ailevi işlerle daha çok ilgilenebilirsiniz.
24 Şubat 2018

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü olumlu etkileriyle sizleri güçlendiriyor. Fiziksel ve ruhsal anlamda kendinizi çok güçlü hissedeceğiniz oldukça keyifli zamanlardasınız. Bu süre içinde iş hayatınızda yerin de çıkışlarınızla dikkat çekecek ve insanların hayranlığını kazanarak meslek dalınıza göre yeni teklif ve şansların size doğru hızla gelmesini sağlayacaksınız. Bu süre içinde zihninizi dinlendirecek meditasyonlar yapmalı ve iç sesinize güvenerek hareket etmelisiniz Aşk hayatınızda ise, Sabrınızı iradeli şekilde duruşunuzun mükafatı ile ebedi huzuru aşkı mutluluğu yaşayacağınız çok özel günlerin keyfini çıkarın ve etrafınızda olan biten her şeyi izleyin…
25 Şubat 2018

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Hareketleriniz, fikirleriniz, yöntemleriniz ve uygulamadaki planlarınız, sahip olduğunuz özellikleri açıkça ortaya koyacaklardır. Tüm bunlar, çevreden takdir toplamanızı, çeşitli insan grupları arasında aranan kişi olmanızı mümkün kılabilir.
24 Şubat 2018

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.
24 Şubat 2018

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün pazarlama, halkla ilişkiler ve tanıtım faaliyetleri için harika bir gündesiniz. Edebi yönünüz güçlü. İletişim kuracağınız insanlarla keyifli vakit geçirirsiniz. Kardeşlerinizle sosyalleşebilir, yaz alışverişine çıkarsanız mutlu olursunuz. Gereksiz pahalı şeyler almamaya dikkat edin.
24 Şubat 2018

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İş alanlarınızda güzel ve esnek etkilere sahipsiniz. Duygularınıza göre karar vermeyin. Mantığınız bugün sizi birçok konuda daha doğru yönlendirecek.
Reklamı Kapat