Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

28 Nisan 2015
Güzel bir birlikteliğiniz var ama eski aşkınız zaman zaman aklınıza geliyor ve bütün tadınızı kaçırıyor. Nostaljik yapınızdan dolayı geçmişi kolay kolay silemiyorsunuz. Gününüzü gün etmeye bakın.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

28 Nisan 2015
Bugün içinde birkaç küçük hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. İş ortamında çeşitli insanları idare etmek zor zanaat. İş ortaklarınızın beklentileri sizinkinden biraz farklı çıkabilir. Ödünler vermek zorunda kalabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

28 Nisan 2015
Gün içindeki harcamalar Yengeç burcu için pek hayırlı görünmüyor. Özellikle büyük miktarlarda paraları bir yerlere bağlamamaya dikkat edin. Borç istemeyin, isteyene de vermeyin.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

28 Nisan 2015
Pireyi deve yapabilir, bu tutumunuzdan dolayı özellikle iş alanında istenmeyecek sonuçlara sebep olabilirsiniz.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Nisan 2015
İletişim konusundaki yeteneğiniz ve girişimciliğiniz, bazı insanlarda şaşkınlık duygusu yaratabiliyor. Bugünlerde bir problemle ilgili, çok acil tavır belirlemeniz gerekebilir. İnsanlardaki yeni tanışmalara karşı çekingenlik, size anlaşılmaz geliyor. Ama önümüzdeki birkaç gün içinde bu tür bir ürkeklik gösterecek ve hayata genel bakışınızla biraz ters düşeceksiniz.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Nisan 2015
Sevgili Teraziler  yeni haftamızı olumlu bir enerjiyle karşılıyoruz. Saat 00:31 itibariyle Venüs-Uranüs arasında sizleri harekete geçirici, canlandırıcı ve hevesli kılıcı faydalı bir görünüm meydana gelecek. İlişkilerinizde iletişimin bir hayli yoğun olacağını söylemeliyim. Bu yolculuk, haberleşme, bir yerden başka yere ulaşma, birileriyle karşılaşma, bağlantı kurma yönünde de bir hayli yararlıdır. Bilginizi, kültürel yanlarınızı, olumlu özelliklerini dışa yansıtarak ne kadar güzel, farklı ve sıra dışı biri olduğunuzu gösterebilirsiniz. Fırsatlar karşınıza aşk anlamında olduğu gibi, yaşamın lezzetli yanlarını hissetmenizde de ön ayak olabilir. Bekar Terazilerin popülerliği bir çok kişi tarafından rahatlıkla görülecektir. Güzel ve olumlu ilişkiler istediğiniz yönde geliştiği için, moral duygunuz da otomatik olarak yükselir.Saat 03:06 Ay-Uranüs olumlu görünümü, fazla çaba sarf etmeden diğer insanlar üzerinde kolaylıkla hakimiyetinizi kurabilmenizde yardımcıdır. Birilerinin sizi önemsediğini, söylediklerinizi mutlaka dikkate alacaklarını düşünebilirsiniz.Saat 03:22 Ay-Venüs faydalı görünümü, isteklerinizi elde etmeniz anlamında size destek veriyor. Kendinize has  havanızla çevrenizdeki herkesi etkileyebilme gücüne sahipsiniz.  Konforlu, lüks ve seçkin güzelliklere sahip olmak veya  böyle ortamlarda bulunmak isteğiniz bugün oldukça yüksektir. Hayata pozitif yönde yaklaşabilir, aşk ilişkinizde uyum ve güzellikleri hedefleyebilirsiniz.Saat 06:34 Ay-Mars görünüm etkisi altında ideallerinizi bir an evvel gerçekleştirme dürtünüz gayet yüksek. Eldeki imkanlar dahilinde bazı  kararlar verebilirsiniz. Ancak ben bugün radikal gelişmeler konusunda dikkatli olmanızdan yanayım. Biraz daha araştırmakta fayda görüyorum.Saat 17:12-28 Nisan saat 04:07 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu zaman dilimi içinde aşk hayatınızda, sosyal ilişkilerinizde ve sizi birebir ilgilendiren konularda makul olmaya çalışınız.  Eğer sıkıntılı bir durum içinde iseniz, durumlara müdahalede bulunmak yerine akışta kalınız.


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Nisan 2015
Aşırı çalışkanlığınız çevrenizde size olumlu puan kazandırırken, çalışma gücünüzü ikiye katlıyor. Bugün iş yerinizde duygusal desteğe ihtiyacınız var. Eğer çevreden zorlayıcı etkiler olmazsa, ele aldığınız her işi ideal yaparsınız. Birlikte çalıştığınız kişilerin kişisel yeteneklerine çok dikkat ediyorsunuz.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Nisan 2015
Bugün insanlarla iş birliği yapmak ve birlikte zaman geçirmek açısından cazip görüneceksiniz. Bir takım teklifler, özel hayatınıza dair ya da iş yaşamınızı ilgilendiren bir konuda cazip görüşmeler söz konusu olabilir.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Nisan 2015
Harekete geçilmesi gereken konular ve bu konuda harekete geçmesi gereken kişilerin seçtiği yol ya da yöntem birbirinden tamamen farklı olabilir. Bambaşka konulara inatla bağlı kişileri, tamamen farklı bir alanda ikna etmeye çalışmak sizi zorlayacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay’ın Boğadaki Mars ve Merkür’le olumsuz açıları gece saatlerinden itibaren öğle saatlerine kadar fikir çatışmalarına, içsel huzursuzluklara veya aceleciliğe bağlı hatalara(sütlü çay denerseniz şaşmayın!), sakarlıklara veya ufak tefek kazalara neden olabilir. Belli belirsiz bir huzursuzluk hissedilebilir. Ancak, çalışanlar öğle tatilinden döndüğünde(en geç 15.00 gibi) kendilerini daha rahat koşullar bekliyor olacaktır. Akşam saatlerinde ise, boşlukta olan ay kararsızlıkları, konsantrasyon eksikliklerini ve belirsizlikleri gündeme taşıyabilir. Neyse ki, Venüs ve Uranüs arasındaki etkileşim ilişkilere ve yaratıcı alanlardaki çalışmalara ufak tefek sürprizler veya hoşluklar ekleyebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Nisan 2015
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Nisan 2015
AŞK: Eşinizi veya sevgilinizi aşırı derecede sahipleniyorsunuz ama fazlası kıskanç olduğunuzu gösteriyor. Onu kıskanmanız için bir neden de yok. Sevgi arsızı gibisiniz. Sizden bunalabilir. PARA: Kendinize güven duyan yapınızla ön plana çıkarabileceğiniz birçok projelerinizi sunmaya hazır durumdasınız. Elbet bu size maddiyat olarak geri dönecektir. SAĞLIK: Durduğunuz yerde duramıyor sürekli eliniz ayağınız hareket halinde. Telaşı bırakın.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Tüm dikkatiniz, akraba ilişkileriniz ve aile yaşamınız üzerine odaklanabilir. Diğer taraftan, arkadaş çevrenizde de dikkatinizi çekecek bazı gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Ne tarafa yoğunlaşacağınızı şaşırmanız, günün konusu olabilir.

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Nisan 2015
Gün boyunca ilişkileriniz, partneriniz, eşiniz, yakın dostlarınız ve ortaklarınızla ilişkilerinizde güç mücadeleleri, bencillik ve ani tavırlarla karşılaşmaya, öfkelenmeye müsait bir günden geçeceğiniz için, sakin ve dengeli davranmalı, onların olası ani çıkışları karşısında acele kararlar vermekten uzak durmalısınız.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu