Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

31 Mart 2015
Kıskançlıkları aşk hayatının bir ihtiyacı olarak değerlendirmeniz, sevgilinizi rahatlatma görevinizi sekteye uğratıyor. İlişkide yeterli gördüğünüz sorumluluklarınızın sınırlarını biraz genişletebilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

31 Mart 2015
İş hayatınızdaki son gelişmeler sizinle çok ilgili değil, fazla ön plana çıkmanız gerekmiyor. Bu günler içinde fazlasıyla önemli iki görüşmeniz var. Bu görüşmelerin biri, sizi birtakım sonuçlara ulaştırabilir.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

31 Mart 2015
Para durumunuz yavaş, yavaş yoluna girecek. Bunda payınızın olabilmesi için masraflı sosyallikleri aza indirmeniz gerekiyor. Bir para konusu, bugünlerde hoşlanmayacağınız düzeyde tartışılabilir.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

31 Mart 2015
Kendinizle bir an evvel uzlaşmanız gereken belirsizlikler içinde görünüyorsunuz. Hayatınızdaki bazı güvensizliklerinizi, hatalı kararlara yöneltebilecek boyutlara götürmemelisiniz.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Mart 2015
Bugüne kesmiş olduğunuz önemli randevunuzdan istediğiniz sonucu alamayabilirsiniz. Ama sabrederseniz bu, uzun vadede sizin kazancınıza olacak. Kolay kabullenen biri değilsiniz. Bu niteliğiniz bazı durumlarda ters tepkiler verebiliyor.Yakında özlem gidereceğiniz bir kavuşmanız var. Aile ilişkileriniz, bugünlerde biraz daha ilgi ve özen gerektirebilir.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Mart 2015
Sevgili Teraziler Salı günümüzün ilk etkili görünümü saat 09.07 Güneş-Kuzey düğüm karşıtlığıdır. Bu görünüm, ilişkilerde sen ve ben demek yerine, biz demek adına yapılacak düzenlemelerin göstergesidir. Hem kendi arzularınızı hem de ilişkide karşı tarafın isteklerini dengeli ve ölçülü olacak şekilde ayarlamak gerekiyor. Eğer bencil yaklaşımlar söz konusuysa, buna anlayış göstermeniz artık mümkün değil. Siz el ele gönül gönüle bir ilişkiden yanasınız. Bundan da vazgeçmek niyetinde değilsiniz. Olursa olur, olmazsa kendi bilir diyerek sınırınızı çizebilirsiniz. 31 Mart saat 04:43-15 Nisan saat 01:51 tarihlerinde etkili Merkür-Koç burcu geçişinde, İlişkinizin niteliğine göre sorunlu bir beraberliğiniz varsa, agresif konuşmalara neden olabilir. Sakin bir şekilde duruma bakmak lazım. İlişkisi mutlu olan kişiler için de, birlikte olumlu yansıma altında önemli kararlar verilebilir. Fikirlerinizi birbiriniz üzerinde baskıyla kabul ettirmeye çalışmayınız. 31 Mart saat 19:26-12 Mayıs saat 05:40 tarihleri arasında Mars-Boğa burcunda ilerleyecek. Başta ortaklarınız olmak üzere, eş kaynaklı gelirlerin, boşanma veya eşinizin bir miras işinin sonuçlanması, hukuksal bir konunun çözüme bağlanması, kredi alımı, bu dönemin enerjileri altında mümkündür. Burada esas olan eşit paylaşımdır. Yani kimsenin kimseden gizlisi saklısı olmamalı, yapılacak iyileştirmeler el birliği içinde çözüme kavuşturulmalıdır. Mutlu gülümseyişlerle ve huzurla geçecek bir gün diliyorum. Can-ı gönülden sevgilerimle,  


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Mart 2015
Hiç kimsenin sezemediği işle ilgili konuları hissedebiliyorsunuz. Bu da siz de sürekli bir huzursuzluk kaynağı yaratıyor. Sevdiğinize karşı kesinlikle gizlilik içinde olmamalısınız. Doğal davranmasınız istediğiniz kişilerin hata yapmasına izin veriyor, sonra da onları yargılıyorsunuz. Bugün ters bir bileşke içindesiniz.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Mart 2015
Bugün işbirliği adına çabalarınız pek sonuç vermeyebilir. Yanınızda olmasını istediğiniz kişiler önemli bir konuda çekimser kalmayı tercih edebilir. Önümüzdeki günler kendinizi anlatmak ve ikna çabaları içeriyor. Sabır şart.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Mart 2015
Bazı rahatsız edici gelişmeleri görmezden gelmek daha iyi olabilir. İki türlü olay ön planda: İlki, uluorta herkesin gördüğü olaylar, diğeri ise, arka planda gelişenler. Siz ikisine de kayıtsız kalmayı denemelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gün itibariyle belirsizlikler, kararsızlıklar ya da yavaş ilerleyen işler nedeniyle biraz sıkılabiliriz. Bugün Mars Boğa burcuna geçiyor. Boğaya geçen Mars hayattan fiziksel arzularımızı arttırırken, kendimizi daha güvende hissetmek istememize de neden olabilir. Yavaş ilerlediğinde anlamlı olacak işlerle ilgilenmek için uygun dönemde olacağız, ama hız arıyorsak, hata yapmaya açığız, unutmayın! 12 Mayıs’a kadar bu burçta kalacak olan Mars nedeniyle, bu tarihe kadar ülkemiz açısından (özellikle yönetici pozisyondaki kişiler veya tarım ya da toprakla ilgili konular düşünüldüğünde)da zorlayıcı olaylar gündeme gelebilir. Boğa buraları hayatlarına çeki düzen verme veya imajlarını yenileme fırsatı bulabilirler bu süreçte. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Mart 2015
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Mart 2015
VAKİT kaybettiğinizi anlayıp pişmanlıklar yaşayacaksınız. Hiç bir şey için geç değil. Cesur olun daha iyi konumlara gelebilirsiniz.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Mart 2015
Bugün, sanat gibi yaratıcı faaliyetlere veya hobilerinize ayıracak vakit bulmanız mümkün olabilir. Bunların yanında, arkadaşlarınıza, akrabalarınıza veya çocuklara da zaman ayırabilir, onlarla oldukça hoş vakit geçirebilirsiniz.

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Mart 2015
Gün boyunca yakın dostlarınız, partneriniz ve ortaklarınızla güç mücadeleler, manipulasyon ve agresif davranışlara müsait bir enerjiden geçmektesiniz. Akşam saatlerinde ise özel hayatınızda fırsatlar olacağı gibi, günün huzursuz enerjisini geride bırakmanızı sağlayan, teklif ve davetlere açık olduğununz, partnerinizle romantik bir akşam geçirebileceğiniz bir zaman diliminde olacaksınız.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu