Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Eylül 2016

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizin size fazla güven duymuyormuş gibi davranması gittikçe sinirlerinizi geriyor. Bu konuda yapabileceğiniz bir şey yok. Çünkü sevgilinizin güvensizliği tamamen kendinden kaynaklanıyor.
25 Eylül 2016

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Kulağınıza gelen bazı haberler bir arkadaşınızın işyerinizde son günlerini yaşadığını söylüyor. Bunun onun kaderi olmadığını, birçok hatasından kaynaklandığını biliyor, buna rağmen büyük üzüntü duyuyorsunuz.
25 Eylül 2016

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Paranızın kıymetini biliyor, ona göre davranıyorsunuz. Fakat sizin tutumluluğunuz durumu kurtarmıyor. Aile içinde de birkaç kişinin kulağını çekmeniz gerekiyor.
25 Eylül 2016

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Son günlerde sağlığınız konusunda bazı endişeleriniz var. Bu şekilde endişelenmek yerine en kısa zamanda bir doktora görünmelisiniz.
25 Eylül 2016

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gemileri yaktım, diyerek bitirdiğiniz arkadaş ilişkinize yeniden yakınlaşmaya çalışıyorsunuz. Bunun biraz çıkarcı bir yakınlaşma olduğunu düşünenler var. Bu duyumları alıyor ve bundan hoşlanmıyorsunuz. Yakında bir deniz yolculuğunuz var. Bu yolculukta tanıdık bir ekip içinde görünüyorsunuz. Bu kolay, kolay unutamayacağınız bir yolculuk olabilir.
24 Eylül 2016

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler Saat 05:06 Ay-Neptün görünümü, çıkarlarınızı düşünme ve korumada hassas olduğunuzu, ideallerinize uygun şekilde uzun vadeli düşünmenin de önemini vurguluyor. Saat 13:42 Ay-Pluto karşıtlığında, bir yandan güven içinde yaşama arzusu diğer yandan sorumlulukların baskısı bizi zorlayabilir. Hayat bize, üstümüze düşenleri yapmamız gerektiği yolunda bir uyarıda bulunmaktadır. Saat 14:15 Ay-Merkür görünüm etkisinde,  başkalarına  sorunlarında yardımcı olmaya çalışabilirsiniz. Kişisel anlamda ise, geçmişe takılı kalmadan, geleceğinizi ilgilendiren meselelere öncelik tanımanız yerinde olur. Gönlünüzce bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,
24 Eylül 2016

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkilerinize maddesel yaklaşıyorsunuz. Düşüncelerinizde karamsar davranışlar içinde olabilir ve kendinizi gereksiz üzebilirsiniz. Kinci özelliklerinizi ön plana çıkacaktır. Değişimlerinizi karşı tarafa yanlış yansıtıyorsunuz. Düşündüğünüz olumsuz düşünceler yüzünden kafanız karışabilir.. Akıl sağlığınıza gereken önemi vermelisiniz.
24 Eylül 2016

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün aşk konuları ve eğlenceli aktiviteler, sanatsal yetenekler ile ilgili bazı tıkanıklıklar yaşayabilirsiniz. Eğer bu tarz konularda ısrar etmeyip kendinizi işe verirseniz çalışarak da neşenizi bulma şansınız olacak.
23 Eylül 2016

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Rutinden her ne kadar memnunmuş gibi davransanız da bu tutulma önümüzdeki 6 ay boyunca bazı alanlarda aydınlanmanızı ve farkındalığınızın artmasını sağlayabilir. Bastırılmış öfke açığa çıkabilir. Duygularınızı daha fazla saklayamayabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün yaşayacağımız Balık burcunda meydana gelen Ay Tutulması hayalci yaklaşımlarımızı 1 Eylül deki Güneş Tutulması nın pratik ve uygulanabilir özellikleriyle birleştirmemiz gereğini hatırlatıyor. Karar vermek veya doğru düşünmek yine zor olabilir. Aldatıcı etkiler altındayız, bir alan seçip o alanda ilerleme zamanı. Gerilimin kendiliğinden geçmesini bekleyemeyerek ani tepkiler verebilir, ani hareketler yapabiliriz. Geçmişten gelen konular ilerlemenin önünü kesebilir veya bu konularla uğraşmak durumunda kalabiliriz. Anılarımızı zorlayabilir ve nelere takıldığımızı neleri unutamadığımızı tahlil etme ihtiyacı duyabiliriz. Ancak, Uranüs ve Mars etkileşimi ekleyeceği sürpirizler, türlü hoşluklar ve özgün çözümlerle yardımımıza yetişecektir.Öfke açığa çıkabilir. Başkalarına zarar vermemek veya zarar görmemek için ekstra çaba gösterilmesi gerekebilir. Provokatif tavırlara karşılık vermemek ve sabırlı olmak en iyisidir. Duygusal veya fiziksel anlamda yaralayıcı olaylara karşı tedbirli olmak gerekebilir. Hayal dünyamız geniş olabilir, ama sorumlulukları ve ihmal kabul etmeyecek durumları asla ihmal etmemeliyiz.Tartışmalara girmekten kaçınmak ve ufak tefek kazalara veya sakarlıklara karşı tedbirli olmak da en iyisi iki hafta için. Tutulmanın detaylarını hafta başında ele almıştık, okumanızı öneririm Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
24 Eylül 2016

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Hafta sonu olmasına karşın daha fazla yükümlülük ve iş gündeme gelebilir. Bugün kendinizi oldukça hareket halinde bulabilirsiniz.
24 Eylül 2016

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiklerinize karşı dikkatli Ve tedbirli davranışlarınız onlara değer verdiğinizi gösteriyor.Onun da sizi sevdiğinden kuşkunuz olmamalı.
24 Eylül 2016

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Son derece hareketli olacağınız bir dönemdesiniz. Önümüzdeki haftalarda büyük bir çıkış yapacaksınız. Dikkatli olmanız gereken konuların başında ise maddi durumunuz geliyor. Ödemeniz gereken bir borç, faturalar derken elinizden umduğunuzdan fazla miktarda çıkabilir.
24 Eylül 2016

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.
24 Eylül 2016

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Toplumsal statünüzü parlatabilecek başlangıçlar yapmak için çok uygun bir cumartesi günündesiniz. Bilhassa annenizle ilişkilerinizi pekiştirmek için olumlu etkilere sahipsiniz.Mesleki atılım yapma hevesinde bulunabilir, hizmet alanınızdaki ideallerinizi gerçeğe dönüştürme coşkusuna sahip olabilirsiniz. Aile büyüklerinden hedeflerinize ve faaliyetlerinize yönelik eleştiriler alabilir, baskılara maruz kalabilirsiniz. Çatışmaya girmeden olumlu eleştirileri öğreti olarak kabul edip yolunuza bakmalısınız.
24 Eylül 2016

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İş alanlarınızda sessiz ama etkili bir gün geçirebilirsiniz. Düşündüklerinizi, profesyonel alanlarınıza rahatlıkla aktaracasınız. Bazı düşünceleriniz üzerinizde baskı oluşturabilir.
Reklamı Kapat