Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

2 Eylül 2015
Birkaç gündür süren küçük huzursuzluk bugün çözülebilir. Kafanızı meşgul eden bir problemi konuşma fırsatı bulabilirsiniz. Bugünkü dinamizminiz ilişkinizi de hareketlendirecek. Yoğun bir beraberlik yaşayabilirsiniz. Hoş bir buluşmaya hazırlıklı olun.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

2 Eylül 2015
Bu aralar çalışma kapasiteniz yüksek. Yapmanız gerekli olmayan işleri de üstleniyorsunuz. Bir süre sonra bununla ilgili huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Becerikli, yeteneklisiniz, bu ataklığınız biraz işgüzarlık gibi karşılanıyor.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

2 Eylül 2015
Bugün elinizden bir miktar para çıkabilir. Biraz savruk olduğunuzu kabul eriyorsunuz. Parayla ilgili bu tutumunuz aile içinde de tartışılıyor. Kenara para koyacak durumda olmanıza rağmen bir birikim sahibi değilsiniz.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

2 Eylül 2015
Ailenizden birileri ile aranızda bir süredir devam eden sorunlar bugün tekrar su üstüne çıkabilir. Sinirlerinize hakim olmaya dikkat edin.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2015
Bugün iş ve evle ilgili konularda koşuşturmaca yaşayabilirsiniz. Verimli bir gününüzde olduğunuz için kolayca üstesinden gelebilirsiniz. Akşama doğru kalabalık içinde olma ihtimaliniz var. Bir davet alabilir ya da siz birilerini davet edebilirsiniz. Bir dostunuzun sevincine ortak olacaksınız.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2015
Sevgili Teraziler,  saat 12:02 olana dek  Ay boşluk etkisi altındayız.  Çarşamba günümüze bu şekilde adım atıyoruz. Rutin işlerimizi yapabiliriz, eksiklerimizi tamamlayabiliriz. Ancak ilişkilerde, partnerinizin tutumu, işlerinizin istediğiniz gibi gitmeyişi, aşırı yoğunluk ve hassasiyet, yaşadığınız dünyadaki sorunlar gibi geniş bir alanda hassas tepkilerde bulunmamıza neden olabilir. Olaylara, durumlara müdahalede bulunmanız pek mümkün olmaz. Mecburen sakin olmanız gerekir. Saat 12:02  itibariyle  Boğa burcunda ilerleyecek Ay, hem başkalarının hem de bizim, kendimizi garanti altına alma eğilimimizi işaret eder. Bir ilişkiden, bir işten, bir girişimden neler kazanabiliriz veya kaybedebiliriz bunları hesap etmemiz daha kolay olacaktır. Kısaca menfaatlerimizi iki gün boyunca önemseyeceğiz. Saat 20:01 Ay-Jüpiter görünümü, maddi ve manevi anlamda hayatımızı garanti altına almak isteriz. Huzurlu ve güvenli olmak isteriz. Borcumuz olmasın, kenarda paramız olsun ve kimseye muhtaç olmayalım. Akşam saatlerinde bunları düşüneceğiz. Gün boyu  güzellikler sizinle olsun. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2015
Bazı kişiler kafanızı karıştırabilir. Ne yapmak istediklerini ya da sizden ne beklediklerini anlayamayabilirsiniz. Karşı karşıya olduğunuz olayların üstesinden gelmenizi, değişikliklere ayak uydurmanızı sağlayacak tecrübeye sahipsiniz. Güvendiğiniz veya güveneceğiniz kişiler istediklerinizi yapmayabilir. Görev ve sorumluluklarınızı kimseye emanet etmeyin. İşleri kendi bildiğiniz şekilde ve kendi planlarınız çerçevesinde ele almanız gerekiyor.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2015
Bugün hassasiyetiniz yüksek olacak. Ancak bu hassasiyet duygusal değerlerden ziyade maddi ihtiyaçlar temelli olacak. Objektif olarak bakın ve haksızlığa uğramamak adına karşınızdakine haksızlık edip etmediğinizi değerlendirin.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2015
Duygusal yaşamınızda, yaratıcılık gerektiren işlerde veya maddi durumunuzu ilgilendiren konularda, siz istesenizde istemesenizde çok olumlu bir yola doğru çekiliyorsunuz. Şu an için bunu garip mi buluyorsunuz? Bence zamanıdır Sevgili Teraziler. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dün yazdığım kararsızlık, istikrarsızlık dalgınlık, unutkanlık etkisi bugün de devam ediyor. Otorite konumundaki kişiler yanılabilir, lüzumsuz tavırlar geliştirebilir, hayalperest davranışlar içerisine girebilir veya yanlış kararlar verebilirler. Otorite konumundaki kişilerle(eş, öğretmen, yönetici, baba, patron v.b) ilişkilerde olumsuz bir hava hakim olabilir(birkaç gün geçerli). Su başlıklı konular da gündem de. Ancak, gün sevgi temalı ilişkiler açısından sürprizlere açık ve hoş vaatler içerisinde. Sevgimizi gösterebileceğimiz, sevdiğimizi ve sevildiğimizi hissedebileceğimiz bir gündeyiz. Duygularımızı coşkulu şekilde ifade edebilir, farklı ortamlarda farklı şeyler yaşayabiliriz. Yeni tanışmalar mı? Neden olmasın? Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2015
Gün içinde endişe duyduğunuz konularda harekete geçmek isteyebilirsiniz. Bu durum sizi krize sokabilir. Kendi ideolojilerinizi ifade etme eğiliminde olabilirsiniz. Bugün sakin kalmanızda fayda var. Akşam saatlerinde daha akıcı koşullar meydana gelecektir. Finansal konularda başkalarından fikir almak isteyebilirsiniz.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2015
İlişkinize kimseyi karıştırmayın. Bu konularda yapılan her farklı yorum içinde bulunduğunuz sorunlu durumu daha da çıkmaza götürebilir.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2015
İçinizdeki duygusal dürtülerin sesini biraz kısmanızda yarar var. Birden duygularınıza kapılıp karar veriyorsunuz. Yakında elinize önemli bir fırsat geçecek. Mutlaka değerlendirin. Sevdiğiniz kişi sizin büyünüze kapılmış gidiyor. Aslında onun da sizin kadar şefkate ihtiyacı var.

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2015
Bugün belirli bir zaman dilimini kendinize vakit ayırıp, dinlenmek, enerjinizi dengelemek, dua, meditasyon ve rahatlatıcı etkinliklere yönelmek için harika bir gündesiniz. Her zamankinden daha şefkatli, merhametli ve insanlarla son derece paylaşımcı, sevgi dolu bir enerjidesiniz. Beklediğiniz bir haberin size hızla ulaşabileceği gün içinde, özel yaşamınızdaki görüşmeleriniz size iyi hissettirecek.

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2015
İlişkilerde romantizm zamanı başlıyor, tabi bunun yanı sıra minik kaprisler, kıskançlıklarda meydana gelebilir. Birini değendiyseniz eğer bu dönem ilk adımı atan siz olacaksınız. Eğer evli iseniz eşinizin maddi durumunda hepinizi mutlu edecek gelişmeler söz konusu. İlişkiler arenasında bir oyun enerjisi hakim olacak, çocuksu yanlarınızı ortaya çıkarabileceksiniz.

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2015
Özel hayatınızla ilgilenmek isteseniz de öğleden sonra daha çok ortak parasal konulara yöneleceksiniz. Sosyal ortamlarda çekiciliğiniz çok yüksek. Bir arkadaşınızın size açılma olasılığı var.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu