Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Kasım 2017

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Partnerinizin, birçok adım attığı, ama sizin bunları görmediğiniz görüşünde haklılık payı olabilir. Yeniden sıcak ilişkiler için ilk adımı bu kez de sizin atmanızı bekliyor olabilir.
25 Kasım 2017

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Haftanın ilk günü çıkacağınız iş yolculuğu, mesleki anlamda ufkunuzu genişletecek. İş arkadaşınızla kurduğunuz sıcak ilişkiler sizi gelecekteki bir ortaklığa hazırlıyor.
25 Kasım 2017

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Bu günlerde uzak bir yere topluca para gönderebilirsiniz. Bu, biraz yatırım içerikli bir para olabilir. Paranın idaresindeki yetenekleriniz size ciddi para sorunları yaşatmıyor.
25 Kasım 2017

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Önümüzdeki günler içinde çok ısrarcı biriyle sorun yaşayacaksınız. Ettiğiniz vaatlerin bazılarını not etmeniz gerekebilir. Özellikle bu konuda hassas, kolay unutmayan kişilere karşı titiz olmanızda yarar var.
25 Kasım 2017

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal bir insansınız. Yine ilgi duyduğunuz sosyal bir faaliyetin içine girmek niyetindesiniz. Böylece hayatınızın biraz da olsa monotonluktan kurtulacağını düşünüyorsunuz. Bazı beklentilerinizi biraz ertelemeniz gerekebilir. Sübjektif yaklaşıp yanlış yorumlar yaptığınız bir mesele, şu günlerde sizi sevindirip kendinize kızgınlık duymanıza neden olabilir.
25 Kasım 2017

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler Ay-Kova burcu etkinliği altında ne kadar özel biri olduğunuzun partneriniz veya etrafınızdaki kişiler tarafından kabul edilmesini beklersiniz. Olaylara farklı bir bakış açısıyla yanaşarak çözüm üretmeye yatkın oluruz. Kendimizi nasıl daha rahat hissedebiliriz, bunların hesabını yapabiliriz. Saat 13:05 Ay-Kuzey düğüm görünümü, sağlığınızı önemseme, günlük hayatınızı düzenleme ve gerekli ile gereksizleri hayatınızda belirleme yönünde önemlidir. Saat 13:57 Merkür-Uranüs olumlu görünümü, ortaklık-evlilik-iş sözleşmesi-yenilik-yasal davalarımızla ilgili konularda hızlı bir biçimde kararlar almamıza neden olabilir. Ancak olumsuz şartlar altındaysak, elimizden geldiğince ılımlı konuşmakta yarar görüyorum. Yenilikler yerine oturmuyorsa, dilediğimiz şekilde ilerlemek için vereceğimiz kararı bir kez daha düşünmekte yarar görüyorum. Ne de olsa Merkür-Yay burcunda astrolojik olarak abartılı düşünmeye neden olabilir. Saat 18:05 Ay-Mars görünümü, aşkta şansınızı yükselten bu enerji keyfinizi yerine getiricidir, paylaşımları güçlendirir. Saat 21:11 Ay-Venüs zorlu görünümü, gerek aşk ilişkilerimizde gerekse mali konular üzerinde rahatsız edici olabilir. Verdiğimiz emeğin maddi ve manevi olarak karşılığını bekliyoruz. İhtiyaçlarımız, isteklerimiz, hayallerimiz var. Doğal olarak hayattan zevk almak da çoğu zaman paraya bağlı olduğu için, bu görünüm altında kaygılanmamız mümkündür. Elden geldiğince günü sakin geçirmeye çalışmakta yarar var. Yüzünüzü gülümseten bir gün geçirmeniz dileğimle,
25 Kasım 2017

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir konuşma planlıyorsan, bugün senin günün. Bekarsan, seni heyecanlandıracak biriyle tanışabilirsin.
25 Kasım 2017

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Son derece keyifli organizasyonlar yapabilir, arkadaşlarınızla uyumlu bir çalışma içinde bulunabilirsiniz. Uzaklarda bulunan dostlarınızla haberleşebilir, onların ziyaretine gitmeyi planlayabilirsiniz.
25 Kasım 2017

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Önemli iş ve proje teklifleri ile toplu gelirler kazanabilirsiniz. Yatırım fırsatları için sezgileriniz size oldukça yardımcı olacak.
25 Kasım 2017

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün yaratıcı uğraşlar ve akıcı enerjiler açısından oldukça uyumlu. Aşka ve güzel olan şeylere zaman ayırabilirsiniz.
25 Kasım 2017

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Merak duygunuz bugün sizi çok farklı konulara çekebilir. Sıradışı bilgiler edinebilir, öğrenebilirsiniz. Yakın çevrenizde karşınıza ilginç kişi ve figürler çıkabilir. Kendinizi her zamankinden değişik şekilde ifade edebilir ve ilgi çekebilirsiniz.
25 Kasım 2017

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünden itibaren çıkacağınız seyahatler size uzun zamandır ihtiyacınız olan neşe ve enerjiyi sağlayacaktır. Katılacağınız bir arkadaş toplantısında çok eğlenecek ve uzun zamandır birlikte olmadığınız arkadaşlarınızla birlikte olma fırsatı bulacaksınız.
24 Kasım 2017

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.
25 Kasım 2017

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür ile Uranüs arasındaki olumlu etkileşim partnerinizle ani bir karar almanızı tetikler. Hiç ummadığınız birine aşık olabilir ya da hiç tanımadığınız biriyle ortak olmaya karar verirsiniz. Mevcut şartlara karşı çok dikkatli olmalı, ani kararlar almamalısınız. Yeni hobiler ve ilgi alanları bulmak için ideal bir gün sizi bekliyor olacak.
25 Kasım 2017

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaptığınız işten gerekli tatmini sağlayabilirsiniz. İşle ilgili konularda sevindirici haberler alabilirsiniz. Partnerinizle anlaşmanız zor olmayacak. Esnek olacak ve beraber güzel planlar yapacaksınız.
Reklamı Kapat