Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

21 Kasım 2014
Onun geçmişte yaşamış olduklarını içinize sindiremiyorsunuz. Onu bir zamanlar sizden daha çok sevmiş olduğunu düşünüp canınızı sıkıyorsunuz. Oysa şimdi gözü sizden başkasını görmüyor ve bunu da her haliyle belli ediyor.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

21 Kasım 2014
Çalışma yaşamınızda gerçekleşen huzurda sizin de çok büyük etkiniz var. Bunu size sık sık hatırlatıyorlar ama duymazdan geliyorsunuz. Bu kadar mütevazi olmamanız konusundaki uyarıları dikkate almalısınız.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

21 Kasım 2014
Daha gerçekçi bir bütçe yapmaya ihtiyacınız var. Geliriniz istedikleriniz gerçekleştirmeye yetiyor. Sizin belinizi büken farkında olmadığınız günlük harcamalar. Günlük bütçenizi kontrol etmek sorunlarınızı bitirebilir.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

21 Kasım 2014
Yaşamınızdaki olumluluklar, olumsuzluklardan ağır basıyor. Bu olumlukları görebilmeniz için gözünüzü dört açmalısınız.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Kasım 2014
Enerjiniz çok iyi ve kafanız iyi çalışıyor. Bir süreden beri kafanızı kurcalayan sorunlara bugün yaratıcı ve farklı çözümler bulabilirsiniz. Hoşunuza gidecek ortamlara girebilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Sosyal çevrenizde bazı ilginç gelişmeler yaşayabilirsiniz ve enerjinizi bu gelişmelere yönlendirmeniz gerekebilir. Arkadaşlarınızla birlikte hoş vakit geçirme şansınız olacaktır. Bazı beklentilerinizin gerçekleşmesi için önemli adımlar atabileceksiniz. Karşınıza fırsatlar çıkacaktır ve bugün girişimde bulunmak için uygun bir gündesiniz.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Kasım 2014
Sevgili Teraziler saat 07:31 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde Perşembe günümüz başlıyor. Gün boyu maddi mal varlığımız, başkalarından elde ettiğimiz veya bizzat kendi kazancımızla alakalı konular üzerinde düşünebiliriz. Güvence sağlayacak gelirlere yönelebiliriz. Bu konuda araştırma yapabiliriz. Miras, vergi, sigorta konularına ağırlık verebiliriz. Başkalarına destek amaçlı girişimlerde bulunabiliriz. Ailemizi yakından ilgilendiren meseleler üzerinde bir hayli düşünebiliriz. Saat 16:30 Ay-Neptün olumlu görünümü, sağlık, iş veya maddi sıkıntılarınızı endişeden uzak bir şekilde ele almamızda yardımcı olacaktır.  Böylece nerelerde yanlış yaptık, neleri düzeltmemiz gerekiyor sakince bir bakarız. Saat 16:55 Venüs-Neptün görünümü, hiçbir engel ve kısıtlama olmadan çevremizle kurmak istediğimiz özgür paylaşımları işaret ediyor. Biz ilişki kurmak, yaşamak, hayatın güzelliklerini hissetmekten yanayız. Bir şeyleri hatırlamak değil belki de yeni bir şeyler yaşayıp eskiyi unutmak niyetindeyiz. Ne kimseyle rakibiz ne dünya ile kavgalıyız. Zorunluluklardan uzak durmak, zorla bir şeyler yapmak niyetinde değiliz. Ancak bu görünümün diğer ucundaki Neptün, kafamızı karıştırabilir. Bir yandan fazla hayalci davranıp, gerçekleri görmezden gelmemize yol açabilir veyahut güzel olan bir şeyden dahi şüphe duymamıza neden olabilir.  Biz, hem kendimize, ilişkilerimize önem vereceğiz hem de karşımıza çıkan kişilere, durumumuza gerçekçi bakacağız. Birkaç gün boyunca bastığımız adıma dikkat edeceğiz. Zorlukları, güce dönüştürmemiz, güzelliklerle dolu bir gün geçirmemiz dileğimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Kasım 2014
Çevrenizde her şey sizin lehinize kuşatılmış gibi. İsteklerinizde artışlar, sahiplendiğiniz olayların seyrini, olumlu bir şekilde koşullandırıyor. Şekillendirdiğiniz düşüncelerinizde, çevreniz tarafından destek var. Bugün, karışık problemlerin üstesinden kolayca geleceksiniz. Bir çok arkadaşınız, sizin tavsiyelerinizden yararlanmak isteyebilirler.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Kasım 2014
Maddi konularda tutumluluk yapmak sizin için bira zorlayıcı olabilir. Ancak eğer bu konuda çok tecrübeli değilseniz nerede idareli olmanız gerekiyor, nerede aksine tutmanın gereği yok ayrımını yapmakta zorlanabilirsiniz.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Kasım 2014
Üretkenliği olmadığını düşündüğünüz işlerde haklılığınız ortaya çıkmaya başlıyor. Diğerlerinin endişe veya kaygılarınızı görmesi gerekmiyor. Zayıf noktalarınızı açık etmemeye çalışmalısınız. Endişelerinizi göstermemeniz diğerlerinin neler düşündüğünü daha rahat görmenizi de sağlayacaktır. Bir tartışma beklenmedik değişikliklere de neden olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Pek çok konunun kendi uzman olduğumuz alanlara ya da yeteneklerimize uygun olarak düzenlenmesi ve çevredeki kişilere bu anlamda önderlik edilmesi gerekebilir. İnisiyatif almak işleri kolaylaştırıp, ilerlemeyi desteklemekle kalmayıp, kazançları korumak veya arttırmak için de gerekli olabilir. Ancak, ilişkilerde mutlaka ve mutlaka kibar olmak, diğerlerinin fikir ve isteklerini de göz önünde bulundurmak ve sakinliği korumak gerekecektir. Zira, tartışmaları körükleyen bir atmosfer söz konusu. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Kasım 2014
İş ve para konularına odaklanacaksınız. Hem iş hem de kişisel kazançlarınızla ilgili planlar kuruyor olabilirsiniz. İşte yükselmek ya da ek iş arayışlarınız olabilir. Planlama açısından doğru bir gündesiniz. Ancak planlarınızı hayata geçirmek için biraz daha beklemeniz gerekebilir. Destek alabileceğiniz kişilerle görüşmek için uygun bir gündesiniz.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Kasım 2014
BAŞARILARINIZIN altında ailenizin size verdiği desteğin katkısı var. Onlarla aranızda olan pürüzleri derhal yok etmelisiniz..

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Kasım 2014
Üzerinize sorumluluk almaktan hiçbir zaman çekinmiyorsunuz. Uzun süredir yaşadığınız sağlık problemlerinizi dost ve yakınlarınızın desteği sayesinde atlattınız. Yalnız günlük kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. İrili ufaklı paralar alacaksınız.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!