Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

6 Ekim 2015
İlişkiniz canlılığını gitgide kaybediyor. Çok iyi anlaşan dostlar gibi görünüyorsunuz. Hareketli kişiliğinizin artık durağanlaşmış beraberliğinizden ne bekleyebileceğini düşünmeniz gerekiyor.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

6 Ekim 2015
Haftanın başında bir iş başvurunuzdan haber alacaksınız. İş hayatınızın aksamalarını, yığılmalarını, yorgunluğunu, oradaki yapay insan ilişkilerini bugün ve yarın tamamen unutmak istiyorsunuz.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

6 Ekim 2015
Hızla yaklaşan büyük bir ödeme sizi bugünden düşündürüyor. Para sıkıntısı içine düşmekten nefret ediyorsunuz. Bu nedenle harcamalarınıza azami ölçüde dikkat ediyorsunuz.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

6 Ekim 2015
Hayatınızdaki temel sorunlar, arada bir hayata küskün gibi bir davranış içine girmenize neden oluyor. Bu küskünlük sorunlarınıza teslim olmanıza yol açabilir.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Ekim 2015
Eski bir dostunuzla bugünlerde küslük mü, soğukluk mu ; adını koyamadığınız bir iletişim içindesiniz. Birbirinizi aramıyorsunuz. Böylece sorgulama şansını yakaladığınız bu ilişkinizde, istismar edildiğinizi düşünüyorsunuz. Yakında bu arkadaşınızın yaşadığı uzaklara bir yolculuğunuz olacak. İçinizde buruk bir kızgınlık var. Araya bazen bir vicdan sızısı da karışıyor.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ekim 2015
Sevgili Teraziler saat 00:06 Yengeç burcunda oluşan sondördün,  sizin isteğiniz, özgürce kararlar alarak, hayatınızın kontrolünü elinizde tutmak, girişimlerde bulunarak yaşamınızı düzgün bir şekilde geçirmektir. Bu nedenle gün boyu etrafınızda bulunan insanlarla iyi geçinmeye, diyalogunuzu bozmamaya çalışabilirsiniz. Bazı durumlar ve kişiler canınızı sıksa dahi, içinizden bazı sözler sarfetmek gelse de bunları içinizde bastırarak, olayları kendi kendinize çözmeye çalışabilirsiniz. Ancak üzerinize gelebilirler. İş hayatı, çocuklar, ailemiz veya büyüklerimiz ikazda bulunur veya biz bu kişiler nedeniyle kendinizi güvensiz hissedebilirsiniz. Ben bugün kendinize iyi davranmanızı istiyorum. Sizi kimsenin üzmesine izin vermeyiniz ancak gerektiğinde de  lütfen sakin olunuz. Saat 14:04-6 Ekim saat 11:30  arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında özellikle mesleki ve  ailevi konularda, size karşı anlayışlı davranılmasını beklersiniz. Hassasiyetiniz yoğundur ve takdir edilmeyi beklersiniz. İtibarınıza fazlasıyla önem verdiğiniz için, elde edeceğiniz başarılarla kendinizden söz ettirmek,  geleceğinizi garanti altına alacak şekilde ve kimsenin kahrını çekmeden hayatınızı devam ettirmekten yanasınızdır. Bütün bunlar boşluk diliminde hissedilen duygulardır. Ancak tamamen karşılık bulması zor olabilir. Benim tavsiyem, ne kendinize ne de başkalarına yüklenmemenizdir. Unutmayalım ki, boşluk etkisi tüm burçlar içindir. Her birimizin kendine göre sıkıntıları var. Yeni haftamızın arzuladığımız olumlu gelişmelere vesile olması dileğimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ekim 2015
Bazı kişilerin düşündüğünüz kadar açık sözlü olmadığını ya da gerçek düşünce veya duygularını paylaşmadığını fark edebilirsiniz. Olan bitene daha dikkatli bakmanız gereken günler.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ekim 2015
Dışarıda geçirdiğiniz zaman ve mesleki konulara öncelik vermeniz sevdiklerinizden sert tepkiler almanıza sebep olabilir. Kızmak ve savunmaya geçmek yerine sizi ne kadar önemsediklerini görmeye ve özen göstermeye çalışın.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ekim 2015
Bazı konularda şartlarınızı dayatmak konusunda ısrarcı olacağınız kişiler söz konusu olabilir. Ancak, bu yolu seçmeniz durumunda hararetli bir tartışmayı başlatabileceğinizi veya yüksek sesli tepkilere hazır olmanız gerektiğini hatırlatmak isterim Niobe’ce. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yengeç burcundaki Ay, atalar, gelenekler, ev, aile, vatan, millet veya kadınlarla ilgili başlıklı konuları ön plana çıkartabilir. Geleneksel kodlarımızdan gelen birikimle duygusal reaksiyonlar verebiliriz. Çok olmasa da, (zira olumlu ve olumsuz açılar kol kola hafta boyunca)kin, nefret, öfke duyguları ön plana çıkabilir. Saldırgan kişiler, gruplar ve ülkeler gündeme gelebilir. Ani gelişmelere, ani tepkilere veya ani olaylara açık bir aylık süreçteyiz. Tepkisel tavırlardan uzak durmalı ve değişikliklere uyumlu bir tavır sergilemeli ya da değişikliklerden fayda sağlamasını bilmeliyiz. Su ve sıvılarla ilgili konular da gündeme gelebilir.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ekim 2015
Bugün iş hayatınızdaki gelişmeler gündeminizi meşgul edebilir. Başarı için daha çok çaba sarf edebilirsiniz. İlişkileriniz önem kazanabilir. Hırslı bir gündesiniz fakat öğleden sonra işlerinizde yavaşlamalar meydana gelebilir. Planlarınızdaki değişiklikler sorumlu olduğunuz konularda aksamalar meydana getirebilir.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ekim 2015
Duygularınızı özellikle kendinize çok yakın bulduğunuz insanlara açıklama ihtiyacı duyuyorsunuz. Bu konuda yanılmak istemiyor kelimelerinizi dikkatli seçiyorsunuz. Hem duygusal, hem zeki ve akıllısınız.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ekim 2015
Yeni iş projeleri yapacaksınız. Bunların hepsi bol kazançlı ve önemli işler. Şansınız açılıyor. İşte hayatta olumlu düşünmenin yararları. Dengenizi koruyabilirseniz çabalarınızın karşılığını almamanız için bir neden yok. En büyük zaafınız terazinin dengelerini eşitlemek.

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ekim 2015
Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde geçmişte yaşadığınız size yetersiz ve değersiz hissettiren olaylara takılabilir, geçmişi yoğun olarak düşünebilir ve ruhsal olarak kendi kendinizi üzebilirsiniz. Oysa ki bu atmosferi enerji çalışmaları, dua ve meditasyona kullanmanız sizi rahatlatacaktır. Öğleden sonraki zaman dilimine dek, sağlık ve iş hayatı konusunda problemler yaşayabilirsiniz. Akşamüzerinden gece yarısına dek, finansal konularda başarı ve özgüveninizin yükselmesi ile sabah saatlerinde yaşadığınız olası üzüntüleri geride bırakacağınız kaliteli bir zaman başlıyor.

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Ekim 2015
Hayal gücünün ve yaratıcılığın yüksek olacağı bugün, kariyerinize yön veren ortama kendi öz değerlerinizi katabilir, taktir çekebilir ve destek alabilirsiniz. İş arıyorsanız sanatçı ve yaratıcı tarafınızı doyurabilecek bir iş bulabilirsiniz

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ekim 2015
Güne iş ve kariyer alanlarınız ön planda olarak başlıyorsunuz. Ortaklı işlerinizde bazı düzensizlikler oluşabilir. Kafanızda oluşturduğunuz düşünceleriniz için bugün bazı planlar ve gözden geçirmeler yapabilirsiniz.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu