Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
29 Mart 2017

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Kararlılığınızı bu kadar bilinçli şekilde, inanarak uygulamanız karşı tarafa biraz sürpriz gelmiş gibi. Yaşanan her şeyi bir anda unutmuş değilseniz de, verdiğiniz izlenim bu.
29 Mart 2017

Terazi Burcu Günlük İş Falı

İşyerinizde, yakında toplu bir hareketlilik söz konusu. Bu hareketlilik içinde karlı görünüyorsunuz. İnsan ilişkilerinde bazı geçimsizlikler var. Bu sürtüşmelerin doğrudan içinde görünmekten çekiniyorsunuz.
29 Mart 2017

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Para konusunda çekingen olduğunuz biri, sizi yakında şaşırtabilir. Kenara para koymaya başlamanız, bazı zevklerinizden vazgeçmenizi gerektirmiş olsa da, önünüzdeki günlerde tedbirli olmanın yararını göreceksiniz
29 Mart 2017

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Sizden duyarlılık beklenen konularda harekete geçmelisiniz.
29 Mart 2017

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile ilişkilerinizde hepinizi düşündüren bir sorun var. Bu sorunu çözmek için yakında aile dışından yardım almanız gerekebilir. Arkadaş çevrenizde seviliyorsunuz. Dengeleyici karakteriniz sizi aranılan insan yapıyor. Güne iyi başladınız. Bütün gününüz aynı iyimserlikle geçecek. Akşama doğru, yaşadığınız bir sorun üzerine düşünme fırsatı bulacaksınız.
29 Mart 2017

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler saat 08:16 Ay-Uranüs kavuşumu, partnerin beklenmedik tepkilerde bulunabileceğini, ilişkinin niteliğine göre sürpriz bir karar verebileceğini işaret ediyor. Saat 14:33 Ay-Merkür kavuşum etkisinde, bizi rahatsız eden meseleleri artık görmezden gelmemiz pek mümkün olmaz. Tabii ki ben ortak bir nokta oluşturmak adına ılımlı konuşulmasından yana olduğumu söylemek isterim. Saat 15:08-18:48 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Partnerinizin tutumu, işlerinizin istediğiniz gibi gitmeyişi, aşırı yoğunluk ve hassasiyet, yaşadığınız dünyadaki sorunlar gibi geniş bir alanda hassas tepkilerde bulunabilirsiniz. Olaylara, durumlara müdahalede bulunmanız pek mümkün olmaz. Mecburen sakin olmanız gerekir. Saat 18:48 Ay-Boğa burcunda seyrine başlıyor. Hem başkalarının hem de bizim, kendimizi garanti altına alma eğilimimizi işaret eder. Bir ilişkiden, bir işten, bir girişimden neler kazanabiliriz veya kaybedebiliriz bunları hesap etmemiz daha kolay olacaktır. Kısaca menfaatlerimizi iki gün boyunca önemseyeceğiz. Saat 21:17 Merkür-Satürn görünümü, fikirlerimizi eğer bilinçli, akıllıca, acele etmeden, tartışmadan dile getirebilirsek, karşımızdaki kişi kim olursa olsun etkileyebileceğimizi işaret ediyor. Geçmiş meselelerin de tekrar ele alınarak ortaklaşa çözülmesi yönünde destek veriyor. Saat 21:23 Ay-Kuzey düğüm görünümü, bir yandan sıkıntıları umursamıyoruz ancak diğer yandan her şeyi deşeliyoruz. Bu çelişkili ruh haliniz bir şeyleri oturtamadığınız içindir. Gün boyunca dikkatli, tedbirli, bilinçli şekilde hareket etmemiz dileğimle,
29 Mart 2017

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendini daha iyi hissediyorsun. Bugün doğru konulara odaklanırsan, günün kazananı sen olacaksın.
29 Mart 2017

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İşbirlikleri ve iletişim konularında yapacağınız önemli gelişmeler mevcut. Bugün kendinizi ortaya koyacaksınız. Çevrenizin sizin için ne düşündükleri konusunda tereddütleriniz olabilir. Güç bağı oluşturacağınız kişiler çok önemli..
29 Mart 2017

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İçinizdeki tutamadığınız konuları karşı tarafa acele etmeden, ölçüp tartıp konuşmayı düşünün. Sağlığınıza ve bağışıklık sisteminize özen göstermeniz gereken bir gün.
29 Mart 2017

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşinizle ilgili konular gün içinde sizi meşgul edebilir. Kardeşlerinizle ilgilenebilirsiniz. Bugün kendinizi duygusal hissedebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda ise daha fazla fikir üretebilirsiniz. Sonuçlanmasını beklediğiniz işleriniz de gelişmeler meydana gelebilir. Gençlerle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Akşam saatleri daha yorucu olabilir.
29 Mart 2017

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Planlarınızı son anda uygulamaya koyuluyorsunuz. Ancak bu yoğunluğun içinde sosyal yaşamınızdan ödün vermiyorsunuz. Eğlence ve gezilerinizi ihmal etmiyorsunuz.
29 Mart 2017

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Görev ve sorumluluklarınızı bir kenara atıp eğlenceye veya dinlenceye yönelmek isteyebilirsiniz. Ancak, maddi konularla alakalı planlarınız, sizi çalışmaya yöneltecektir. Maddi konularda aşırı hırs yapmamaya çalışın.
29 Mart 2017

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.
29 Mart 2017

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkiniz mevcutsa yepyeni enerjilerle ve yeni bakış açılarıyla ona sarılabilir ve umutla yaşanacak olumlu günleri planlayabilirsiniz. Sıra dışı ilişkilere çekilebileceğiniz gibi çabuk başlayıp gelişen, gidişatı değişebilen ve hayatınıza hız katabilecek bir ilişkinin içine çekilebilirsiniz. Beklenmedik bir ortaklığa girişebilirsiniz. Yeni Ay’ın teması ilişkiler olacaktır. Güven ve vefa ihtiyacınızın yoğun olduğu bir süreçte bulunduğunuzdan ötürü daha kalıcı ve adı konulabilen ilişkilerin arayışıyla kafanız da karışabilir.
29 Mart 2017

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel hayatınızda çevrenizden destek göreceksiniz. Çevreniz sizi yeni insanlarla bir araya getirmek isteyebilir. Akşam saatlerinde ortak parasal konuşmaların üzerine eğilebilirsiniz.
Reklamı Kapat