Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
23 Ağustos 2016

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Duygusal anlamda sevgi hislerinizin arttığını hissedeceksiniz ve sevdiğiniz kişiyle hoş saatler geçirebilirsiniz. Gerginliklerden uzak bir gündesiniz.
23 Ağustos 2016

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Pratik ve mantıklı hareket edeceğiniz bir gündesiniz. İş çevrenizdeki olayları ve gelişmeleri sağlıklı olarak yorumlayabileceksiniz ve çözümler getirebileceksiniz.
23 Ağustos 2016

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Maddi konulardaki çalışmalarınızda genel bir yoğunluk olacaktır. Karşınıza çıkacak fırsatları iyi değerlendirmeye çalışmalısınız. Maddi durumunuzda bir iyileşme görülecek.
23 Ağustos 2016

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Ani çıkışlar yapabilirsiniz ve karşınızdaki insanların kalbini kırabilirsiniz. Tepkilerinizde haklı bile olsanız bu tavırlarınız sizin için olumsuz sonuçlar doğuracaktır.
23 Ağustos 2016

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çevreyle iletişiminiz çok güçlü olacak. Sevdiklerinizle zaman geçirmek , onlarla duygularınızı paylaşmak isteyebilirsiniz. Ailenizle aranızdaki güzel ilişki sizi her yönden olumlu etkiliyor. Bugün onları ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Yakın bir arkadaşınız ile bir görüşme yapacaksınız. Ondan bazı bilgiler alacaksınız.
23 Ağustos 2016

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler saat 00:19 Ay-Boğa burcu seyir etkinliğinde, uyum ve iç huzurumuz son derece kıymetli hale geliyor. Ancak, hep aynı meseleler üzerinde inatla görüşlerimizi savunacağız. Ten duygusu, sevgiliye özlem, yaren olmak, güvenmek gibi olgular başınızın tacı. Bunlardan asla vazgeçmezsiniz. Parasal konular da emniyette olma isteğimiz yüksektir. Bizim arzularımızla, dış dünyanın gerçekleri arasındaki fark bir hayli belirgin olabilir. Birilerine uyma zorunluluğu bizi sıkabilir. Saat 00:40 Ay-Güneş olumlu görünümü, henüz yerli yerine oturmamış meselelerin konuşulmaması, söz verilmemesi, bir daha düşünülmesi gerektiğini gösteriyor. Saat 18:32 Ay-Neptün görünümü, finansal konularda hesabımızı iyi yapmak, açılmamak gerektiğini işaret ediyor. Gerçekçi olmanın önemi büyük... Bekleriz, gelecek gibidir, ancak iyice netleşmeden hayal kurmayalım. Saat 22:15  Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, sıkıntılarımızı her anlamda geride bırakmaktan yanayız. Bizi endişelendiren meseleler üzerinde düşüneceğiz ve bir hal çaresi bulmaya çalışacağız. Günümüz huzura, sevgiye, barışa, kardeşliğe vesile gelişmelere vesile olsun. Kalben sevgilerimle,
23 Ağustos 2016

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın dostlarınızla birlikte ortak çalışmalar içindesiniz. Beraber çalışacağınız kişileri sınayarak seçiyorsunuz Duygusal konularda aşkın her türlüsü size ilginç geliyor ve kişilere şans vermenin hiçbir sakıncası olmadığını farkındasınız. Keşfetme içgüdünüz sayesinde yeni mutluluklar sizi bekliyor.
23 Ağustos 2016

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bir şeyin paylaşılması ya da iş bölümü yapılması söz konusu olursa, iki taraftan birinin özveride bulunması gerekecek. Karşınızdaki kişi buna yanaşmıyorsa ilk adımı atıp bütüne hizmet etmeyi amaçlayan kişi siz olabilirsiniz.
23 Ağustos 2016

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortaya çıkan durumları daha taktiksel ve planlama yaparak yönetmeniz durumunda başarılı olabilirsiniz. Başkalarının kontrolü altındaki olaylara fazla müdahale etmemenizde ve açıkça görünecek değişikliklerden kaçınmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Boğa burcundaki Ay’ın olumlu açıları maddi, toprakla, gayrimenkullerle ilgili işleri halletmek için uygun günde olduğumuza işaret ediyor. Önemli kişilere danışabilir, finansal başlıklarda görüşmeler veya geleceğe yönelik planlar yapabiliriz. Kalıcı ilişkiler kurmak veya bağları sağlamlaştırmak için de uygun zaman. Sabırlı ve sakin olabilmek haftanın diğer günlerine kıyasla daha kolay olabilir, ama Pazartesi günü haftalık yazımızda haftanın genel durumunu yazmıştık malum. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
23 Ağustos 2016

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Endişe duyduğunuz konular gündeminizi meşgul edebilir. Güven ve istikrar duygusu içinde finansal değişikliklere gidebilirsiniz. Kriz yaratan durumlar sizi gergin kılabilir. Uğraştığınız konularla daha fazla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Başkalarına iş hayatınız hakkında daha fazla bilgi vermeniz gerekebilir.
23 Ağustos 2016

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Elinizi bile kaldırmak istemiyorsunuz bugün. Bir yanınız da mücadeleci istekleriniz için güç topluyor adeta. Siz her zaman zoru seviyorsunuz. Zafer sizin olacak.
23 Ağustos 2016

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni girişimlerde bulunabilir hatta atılımlar yapabilirsiniz. Birkaç işi birarada götürmek durumunda da kalabilirsiniz. Yeni bir anlaşma sayesinde bol paranız olabilir. Uzak bir yerden gelen biriyle tanışacaksınız. Bu insan bir yabancı olabilir. Onunla aranızda bir yakınlaşma olacak.
23 Ağustos 2016

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.
23 Ağustos 2016

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkiniz mevcutsa yepyeni enerjilerle ve yeni bakış açılarıyla ona sarılabilir ve umutla yaşanacak olumlu günleri planlayabilirsiniz.Sıra dışı ilişkilere çekilebileceğiniz gibi, çabuk başlayıp gelişen, gidişatı değişebilen ve hayatınıza hız katabilecek bir ilişkinin içine çekilebilirsiniz. Beklenmedik bir ortaklığa girişebilirsiniz. Günün teması ilişkiler olacaktır. Ancak fevrilik, bencillik ve dengesi kaçmış ilişkilerin de tamamıyla sonlanabileceği enerjilere sahip olduğunuzu da unutmamalısınız. Bir ay boyunca kendinize dönük yaşayacaksınız. Burç burç yorumları günlük burç yorumları
23 Ağustos 2016

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda ailenizle planlar yapacaksınız. Küçük pürüzler çıkabilir. Hayatınızdaki insanın düşüncelerini öğrenmeden harekete geçmeyin, istediklerinizi yapmak zor olabilir.
Reklamı Kapat