Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

1 Eylül 2014
Bu aralar epeyce uzun bir zamanı birlikte geçirme şansınız olacak. Mutluluğunuz dış koşullara çok bağlı. Kısa ayrılıklar sonrasının coşkularını yaşıyorsunuz.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

1 Eylül 2014
Sizin deneyiminizin ve bazı ilişkilerinizin başkalarınca değerlendirilmesi hoş olmuyor. Bu konuda daha ödünsüz tavırlar içine girmelisiniz. Meslek dışı bir iş, içinde sevdiğiniz bir arkadaşınızın olması nedeniyle sizi ilgilendirecek.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

1 Eylül 2014
Gereksiz bazı şeylere para yatırdığınızı fark ettiğinizde geri dönüşü olmuyor. Önümüzdeki günler biraz hesaplı olmak durumundasınız. Yakında sevinçleriniz var, uzun vadeye yaymak sizin elinizde.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

1 Eylül 2014
Çok kıymetli zamanınızı boşa tükettiğiniz alanlardan çekilmelisiniz.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2014
Ev konulu telaşlı koşuşturmalar söz konusu. Yeni düzenleme niyetleri coşkusu kadar, gerilimini de getirecek. Akılcı ve mutlaka ortak tercihler gerginlik yaşatmayabilir. Kendinize güvenli ve moralli olduğunuz konularda aceleci kararlar sakınca getirebilir. Bu bağlamda ekip içinde bazı görüşmelerin, bir kısım şeyleri belirleyici özelliği olabilir.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2014
Sevgili Teraziler  saat 04:51 Ay-Mars kavuşum etkisi altında yeni haftayı selamlıyoruz. Bu enerji, para ve güç konusunda bir hayli arzulu olmamızı sağlıyor. Her ikisinin de önemini vurguluyor. Kaybetmekten, aciz duruma düşmekten korkarız. Saat 10:16 Ay-Venüs görünümü, para konusunda kim ne derse desin ve hakkımızda ne düşünürse düşünsün oldukça ihtiraslıyız. Hatta hiç olmadığımız kadar. Çünkü bunun bize kazandıracağı iktidarı,  parıltıyı istiyoruz. İşte bu görünüm, bu arzunun yükselişini işaret ediyor. Saat 18:39-20:16 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu zaman diliminde huzura fazlasıyla ihtiyacımız var. Öyle bir şeyleri kurcalamak, didiklemek gerekmiyor. Bırakın hayat kendi bir nehir gibi kendi akışında ilerlesin. Siz sadece rahat olun. Bir şeyleri kontrol edeceksiniz, düzelteceksiniz diye enerjinizi boşuna akıtmayın.  Kimse değişmeye kabul etmiyor. Kendinizi üzmeyin boş yere. Saat 20:16 itibariyle Yay burcunda ilerleyecek Ay, kimle beraber olursanız olun veya hangi işle uğraşırsanız uğraşın, farklı konulara yönelme arzumuz gayet yoğun.  Bir fikri coşkulu bir ifade ile ve  ilgiyi üzerinize çekecek şekilde dile getirmeniz mümkündür. Not: Eylül aylık yorumunuz köşemize eklenmiştir. Arzu edenler aşağıdaki link aracılığıyla gözden geçirebilirler. http://kadin.mynet.com/burclar-astroloji/terazi-burcu-aylik-yorumu.html Eylül ayının ve yeni başlayan haftanın arzu ettiğiniz güzellikleri getirmesi dileğimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2014
Her türlü ilişkileriniz için yoğun bir gün. Arkadaşlarınızı ve dostlarınızı aramak için çeşitli fırsatlar yaratacaksınız. . Çevresel koşullarınızı kendiniz yaratıyorsunuz. Bugün yaşantınıza yeni olaylar ilave içinde olabilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz dostlarınızın çağrılarına cevap vereceksiniz. Başarı grafiğinizle ilgili, tablonun yükselmesi söz konusu.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2014
Size değer veren insanların hayatınızdaki önemini taze tutmaya çalışın. Sıradan sohbet arkadaşlıkları ile sizin içinizi dışınızı bilip, ağzınızı açmadan bile derdinizi görebilen kişilerin farkını ve kıymetini bilmeye çalışın.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos 2014
Bazı planlarda nedenleri açıklanamayan değişiklikler yapılması gerekliliği kafanızı karıştırabilir. Değiştirilmesi zor konulara takılmak yerine, akışa göre hareket etmek daha kolay olacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin bazı konuların tekrar gözden geçirilmesi veya yeniden düzenlenmesi gerektiği şeklindeki öneri, yorum veya tavsiyelerine itiraz etmeden önce, aslında söylenmek istenen şeyin olayların, çevrenin, tecrübenin veya taleplerin gerçeğe uygun olması ya da gerçeği yansıtması gerekliliğini anlayabilmemizi sağlamak olduğunu aklımızda tutmalıyız. Olumlu eleştiri veya öneriler gelişmenin en önemli yapı taşlarıdır, tepki vermek yerine kullanmayı bilmeli.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2014
Gelirler ve giderler konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Bazı planlarınızı somutlaştırma çabası içine girebilirsiniz. Yalnız başkalarından destek sağlamak için daha gayretli ve uzlaşmaya açık olmanız gerekiyor. Tartışmalardan kaçınmalı, meseleleri kişiselleştirmemelisiniz. Alım satım işlerinizle ilgili olumlu haberler gözüküyor.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2014
Umursamaz tavırlar içine girip, çevrenizde antipati toplayabilirsiniz. Tepki vermekse amacınız bunun sınırını iyi ayarlayın. Diş sağlığınıza özen gösterin.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2014
Duygusal bir gündesiniz. Yaşama pembe gözlüklerle bakabileceksiniz. Böylece gününüz huzurlu ve mutlu geçecek. Bu moralli halinizi devam ettirebilirseniz his ve çalışma hayatınızda bunun olumlu yansımalarını görürsünüz.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!