Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Nisan 2018

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Hoşlandığınız kişiden beklentilerinizi yüksek tutarsanız hayal kırıklığı yaşarsınız. O kişi en azından şimdilik sizinle ilgili bir plan kurmuyor. Sizin ona olan ilginizin farkında ve bu durumun tadını çıkarıyor.
27 Nisan 2018

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Bugün ender rastlanan bir iş fırsatı karşınıza çıkabilir. Bu fırsatın önemini ilk bakışta anlayamayabilirsiniz ama sizi çok iyi bir noktaya taşıyabilir. En azından bu iş üzerinde bir kaç gün düşünmenizde fayda var.
27 Nisan 2018

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Elinizden çıkacak paralar var. Siz de bunun farkındasınız. Bu nedenle bugün ekstra harcamalardan kaçınmanız gerekiyor. Özellikle ev içine harcayacağınız paralar şu an için gereksiz.
27 Nisan 2018

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Sürekli yüzyüze geldiğiniz bir insan hakkınızda ileri geri konuşmaya başladı. İnsanlara güvenip de sırlarınızı vermekten kaçınmalısınız.
27 Nisan 2018

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel zevklerin çakıştığı arkadaşlıkların sizin için ayrı bir önemi var. Hayatınızda duygu ve mantık dengesini iyi koruyor, duygularınızı aşındıran ya da mantıksız bulduğunuz ilişkiler yaşamıyorsunuz. Birkaç yakınınızın yaşadıkları ortak sorun, sizi üzdüğü gibi düşündürüyor da. Bununla alakalı olarak, birkaç kişi yoğun bir hareketlilik içine girebilirsiniz.
27 Nisan 2018

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler saat 04:13 Ay, burcunuza geçiş yapacak. Güzellik, huzur ve uyum sizin her halinize yansıyor. Bu ışık size özel ve sizi farklı şekilde aydınlatmakta. Bu farklılık mesleki konularda ve dış dünyada gayet açık bir şekilde görülebilir. Girdiğiniz ortamda ilgi uyandırırsınız. Eğer iş görüşmeniz bugün ise, özgüveniniz, çekiciliğiniz, sizin tercih edilmenizi sağlayabilir. Saat 09:48 Ay-Venüs görünümü, sizi rahatlatır, canlandırır ve günün bu saatlerini keyiflendiricidir. Olumlu hisler, huzur verici paylaşımların vaktidir diyebiliriz. Özel ilişkilerde her şey yolunda gider. Saat 20:22 Ay-Satürn görünümü, ailevi veya bazı konularda kendimizi doğal ifade etmenin, ve huzur bulmanın önüne geçiyor. Saat 23:17 Ay-Merkür karşıtlığı, karşılıklı olarak ilişkiye bakış, bazı noktaları konuşmak yönünde önem taşıyor. Nazik ve paylaşımcı olduğu kadar, bazen restleşmelere varan durumlar olabilir. Ortak düşünmeyi başarırsak tabii ki iyi olur. Saat 23:18 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, ileriye yönelik şekilde düşünüyoruz. Toplumsal hayatın içinde başarılı olmak, sağlıklı yaşamak ve geleceğimizi görmekten yanayız. Dostluklar bizim için önemli. Bizi gerçekten mutlu edebilen insanlarla olmaktan yanayız. Kendimize güvenimiz bu görünümle yükseliyor. Merkür-Kuzey düğüm görünümü de saat 23:18 de oluşacak. İlişkimizi bilinçli şekilde gözden geçiririz. İleride sorun oluşturabilecek problemlerin farkına varırız. Anlaşmazlıkları konuşarak çözmeye çalışırız. Bu görünüm pürüzleri ortadan kaldırıcıdır. Evlilik, iş girişimi, eğitim, seyahat, bir başka yerleşmek gibi konularda doğru bir kararın verilmesini sağlayıcıdır. Gün, tüm olumlu gelişmeleriyle hepimizi kucaklasın. Gönülden sevgilerimle,
27 Nisan 2018

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İş arayışında olan bir Terazi burcuysan, daha önce yaptığın görüşme bugün olumlu sonuçlanabilir.
27 Nisan 2018

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ev ve aile konularında gücünüzü gösterebilir, mücadele etmeniz gereken konulardan baskın olabilirsiniz. Ancak üzerinizdeki enerjileri dağıtmanın da bir yolunu bulmalısınız.
27 Nisan 2018

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailevi konularda bugün bazı fikirlerin alınma noktasında bireyler arasında gerginlik yaşanabilir. Onların bir takım konularda muhafazakar davranmaları sizin tahammül gücünüzü biraz zorlayabilir. İleriki zamanlarda her şey daha iyi netleşecektir.
27 Nisan 2018

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Değişken koşullara uyum sağlayabilirsiniz. Zekâ gerektiren konularla ilgilenebilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Kişisel hassasiyetiniz olan olaylar gündeminizi etkileyebilir. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla plan yapabilirsiniz.
27 Nisan 2018

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşanan hayal kırıklıkları boşa giden emekler ve kırılan kalbinizin yaralarından sonra hayatınızın aşkını bulabilir kalbinizi aşkla iyileştirip yapılandıracak o özel aşkı yaşayacağınız Aşk prensi ya da prensesini bulabilirsiniz. Aşktan korkmayın duygularınızı şüphelere kurban etmeyin ve akışta kalın. Sağlık sorunları olan Teraziler endişelerinizin yersiz olduğunun ortaya çıkması ile şükredecek ve yemek düzeninizden uykunuza pek çok şeyi olumlu yönde değiştirerek yaşamınızı daha sağlıklı bir hale getireceksiniz.
27 Nisan 2018

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızın yoğun olduğu bir gün. Alacağınız haberlerden etkilenebilir, isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Bir süredir beklediğiniz fırsat elinize geçecek. Çok farklı kişilerle tanışıp dostluk ilişkileri kurabilirsiniz. Geleceğe yönelik beklentileriniz artıyor.
27 Nisan 2018

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.
27 Nisan 2018

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün herkesin dikkatlerini üzerinizde toplarsınız. Çevrenizdekilerin bu ilgisi gururunuzu okşar. Zarif, nazik ve hoşgörülü tavırlarınız insanlar üzerinde olumlu etki bırakır.
27 Nisan 2018

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, şartlar sizden yana olabilir. Öncelikleriniz kendi hayatınız üzerinde yoğunlaşacak. Kafanıza göre hareket edeceksiniz. Yakın çevrenizde daha önce bir araya geldiğiniz insanlarla yeniden buluşup birlikte vakit geçirebilirsiniz. 
Reklamı Kapat