Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım
Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Aralık 2018

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Yaşadığınız duygusal yoğunluk, iyi niyet-kötü niyet ayrımı yapmanızı güçleştirebiliyor. İlişkinizin etrafında fazla hoşlanmadığınız birileri var. Bunlara karşı sert tepkiler vermeye çok hazır görünüyorsunuz
13 Aralık 2018

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Bazı değerlendirmelerde danışacağınız kişilerin, deneyimleri kadar amaçlarından da emin olmanız gerekiyor. İş yaşamınızda, kendinizi göstermeye uğraştığınız konuda bugün son fırsatınızla karşılaşabilirsiniz.
13 Aralık 2018

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Çok sevindiğiniz para haberi, geçici olarak bir hayal kırıklığına dönüşebilir. Ekonomi konularında yetkin bulduğunuz dostlar, yüklemek istediğiniz sorumluluklara hazır değiller gibi.
13 Aralık 2018

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugünlerde bazı suçlamalarla karşılaşabilirsiniz.Gizlilik içinde onarmaya çalıştığınız kırgınlık nedeni olan sorun, gizliliğin dışına doğru çıkıyor.
13 Aralık 2018

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde bazı verimli görüşmeleriniz olacak. Bu nedenle sorumluluklarınızı derinden hissetmeniz gerekebilir. Yapmayı hedeflediğiniz değişikliklere başlama gününüz çok yakın. Kendi geliştirdiğiniz problemlerle sorun yaşamamalısınız. Geleceğinizle ilgili kurduğunuz düşler sizi umut dolu, canlı biri yaparken, yapay sorunlarınızla gereksiz iç sıkıntıları yaşayabiliyorsunuz.
13 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler, 13 Aralık saat:02:42-5 Ocak saat:06:40 tarihleri arasında Merkür Yay burcunda ilerleyecek. Cesaretlilik ön planda. Kazanmak adına kendinizi gösterecek, fikirlerinizi ifade edecek, yaratıcı yeteneklerinizi sergileyeceksiniz. Bu anlamda güçlüsünüz. Geniş alanlarda sanatınızı icra edebilirsiniz. Eğitim ve iş hayatını bir arada sürdürerek para kazanabilirsiniz. Tecrübe edinebilirsiniz. Bu yılki geçiş, büyümek adına akıllıca düşünmeyi, buna göre deneyim sahibi olma anlamı taşıyor. Parayı kazanıyoruz ama bunu çalışarak, kendimizi ifade ederek yapabiliyoruz. İhtiyaçları almak, olumlamada bulunmak, kısa seyirli geziler, öğrenmek, deneyim sahibi olmak, sevdiklerle bir araya gelmek söz konusu olabilir. Ancak ne olursa olsun üzerimizde baskı kuran değil bizim de kendimizi ifade edebileceğimiz ilişkilere daha fazla önem veriyoruz. Merkür-Yay burcunda gölge yanları fazlaca olan bir etkidir. O nedenle bizim de, uzmanların görüşlerine, bir bilene sormamızda yarar vardır. Paramızı ölçülü ve idareli bir şekilde harcamak, geri ödenmesi zor olan borçlara girmek yanlış olacaktır. Merkür-Yay geçişinin her birimiz için keyifli bir dönem olması dileğimle,
13 Aralık 2018

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Fikirlerini kendine saklıyorsun! Bugün kariyerinle alakalı olumlu gelişmeler için telefon alabilirsin. Aklındaki projeleri kimseyle paylaşmak istemeyeceksin. Çünkü fikirlerini sahiplenen çok insan olmuştu daha önce. Kendine karşı korumacı olabilirsin. Fakat insanlara dair güvenin azalmıyor mu sence de? Uzun zamandır ilişkin varsa, sevgilini arkadaşlarınla tanıştırabilirsin. Çocukların için kaliteli eğitim seçenekleri oluşturmak, ailedeki işleri yönetmek gibi sorumluluklarına sahip çıkacaksın. Bugün eğer kültürel etkinlikler için kendine zaman ayırdıysan hiç programını erteleme derim. Katılacağın etkinliklerin sana çok iyi geldiğini göreceksin. Yeni insanlarla tanışacak, ufkunu açacak konuşmalara katılacaksın.
13 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile içerisinde bazı sorunlar ve bazı fikir ayrılıkları gündeme gelebilir. Olayları farklı bakış açılarından değerlendirmenizde fayda var.
13 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu sabah ailevi konular keyfinizi kaçırabilir. Ev hayatınızdaki sıkıntılar gündeminizi meşgul edebilir. Sabırlı davranmanız gerekecek durumlar yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra daha keyifli koşullar söz konusu. Kendinize zaman ayırmak için fırsat yaratabileceksiniz. Gün içindeki harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.
13 Aralık 2018

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Farklı konulara olan ilginiz ve yeni projeleriniz sizlere düşünme fırsatı verecek. Ancak çok fazla düşünmeden bir an önce uygulamaya koymalısınız.
13 Aralık 2018

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Merkür'ün burç değiştirmesiyle birlikte maddi konularda, iş ve para konularında iletişimin hızlandığı bir döneme giriyorsunuz. Ayrıca sahip olduklarınızı, varlık ve kaynaklarınızı değerlendirmek için de daha fazla kafa yorabilirsiniz.
13 Aralık 2018

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca aile yaşamınıza ağırlık verebilir, evinizle ilgili işlerinizi tamamlayabilir ve evde sevdiklerinizle eğlenceli partiler düzenleyebilirsiniz. Alım satım işlerinizde başarı olan bugün, finansal konularda beklediğiniz bir parayı alabilir, özel hayatınızda romantik bir teklifle karşılaşabilirsiniz.
13 Aralık 2018

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Yay burcuna geçen Merkür, para alanınızda hareketlenme meydana getirir. Önemli finansal sözleşmelere imza atabilirsiniz. Aceleci davranmadan her detayı düşünerek hareket etmeniz önemlidir. Aşırı bir para harcaması da gündeme gelebilir. Unutmayın ki kaz gelecek yerden tavuk esirgenmemelidir.
13 Aralık 2018

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Finans ve üretim konularında hareket, gözden geçirmeler olası. Ortak projeler, yenilenmeler söz konusu olabilir. Sabah saatlerini verimli değerlendirin. Öğleden sonra huzur arayışınız melankolik duygularla karışabilir.
Reklamı Kapat