Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
24 Ocak 2017

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Kalbi boş İkizlerin hata yapacakları bir gün olduğu gibi süregelen birlikteliği olan İkizler de ilişkilerinde yanlış anlamalar yaşayacaklar ve aralarında bazı tatsızlıklar olacak. Aile ilişkilerinde daha tutarlı gibi gözükseler de fedakarlık ve anlayış ailelerinden gelecek. İnce bir hassasiyete sahip olduğunuz için bütün bunlar sizde kırgınlıklar ve çelişkiler doğuracak. Bazı saatlerde yalnız kalmak ve kendileri ile hesaplaşmak isteyecekler.
24 Ocak 2017

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Bugün iş hayatınızda olumlu bir gün geçireceksiniz. Üretken bir kafanız var ve pratikliğiniz ile işinizde ön plandasınız. Bu yüzden size karşı gizli kıskançlık taşıyan arkadaşlarınız var. Sizin yüzünüze bir şey diyemiyorlar ve çalışma hızınızla yarışamıyorlar ama yine de sinsice bekliyorlar. Siz ise iyi niyetinizle onlara yardım bile ediyorsunuz. Zihniniz işinizle dolu, boş işler size göre değil. Bu yüzden de çevrenizde olanlardan farkında bile olmuyorsunuz.
24 Ocak 2017

Akrep Burcu Günlük Para Falı

İş hayatında zirveyi hedeflediğiniz için kazanç yönünden fazla bir sıkıntınız yok. Hangi işte çalışıyorsanız mutlaka o işe verdiğiniz emeği paraya çeviriyorsunuz.
24 Ocak 2017

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

İkili ilişkilerde özellikle duygusal ilişkilerde daha istikrarlı olmalısınız. O zaman ayaklarınız yere daha sağlam basar.
24 Ocak 2017

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşamınızdaki önemli birinin size bazı uyarıları var. Siz bu kişinin uyarılarına karşı yanlış bir bakış içinde görünüyorsunuz. Yaratıcı ve üretken birisiniz. Başarılarınız ilgi çekici. Hayattaki en büyük handikabınız dostluk ilişkilerine abartı bakışınız. Sizden çok daha yeteneksiz bir iki dostunuz sizi yönlendirebiliyor, arkadaş canlısı kişiliğiniz sizi edilgenleştirebiliyor.
24 Ocak 2017

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Saat 00:29 Merkür-Neptün olumlu görünümü, hem hayata bakış açınızı moral anlamında destekliyor hem de geçmişle gelecek arasındaki köprüde ne yöne gitmeniz gerektiğini size fısıldıyor. Aşkta romantizmi, sanatsal alanlarda yaratıcılığı, insani anlamda yardımseverliği getirici olan bu oluşum sayesinde kendinizi çok iyi hissedeceğinizi düşünüyorum. Anıları tazelendiren, problemleri sezgileriniz yoluyla çözebilmenizi sağlayan bu enerji içgüdüsel ve sempatik tavırlar sergilemenizde de etkilidir. Saat 07:36 Ay-Uranüs görünümü, yeni arayışların işaretçisi. Kendi yolumuzu bulmak istiyoruz. Hem parasal hem çalışma hayatımız hem de her alanda değişimin hayrımıza olmasını arzuluyoruz. Bazı kişilerle anlaşmakta zorlanıyoruz. Saat 07:56 Ay-Venüs görünümü, paranın kazanmanın, özgürlüğün, kendi bildiğiniz şekilde yaşamınızı düzenlemenin ne kadar önemli bir ayrıcalık olduğunu hatırlatıyor. Kişi hayaline kavuşmak için sihirli bir değneğe ihtiyacı olduğunu düşünebilir. Çalışıp mücadele etmek, hayatını kazanmak isteyen birey, önüne hiçbir engel çıksın istemez. İlk başvuruda işe alınsın, ilk yatırımında bolca kazansın ve tatmin olacağı girişimlerde bulunsun. Tabii ki bunların hepsi doğal. Ancak dış dünyanın şartlarının da farkında olmak lazım. Tez canlı, sabırsız davranmamalı, bazen beklemeyi bilmeli, zaman faktörünü önemsemelisiniz. Saat 09:48 itibariyle etkili olacak Ay-Chiron görünümü, aşka ve paraya ne kadar ihtiyacınız olduğunu hatırlatıyor. Hassas düşünüyoruz. Bazen içimizden, -Benim en zayıf noktam bu iki konu diye söyleniyoruz. Saat 11:38 Ay-Jüpiter görünümü, ilişki meselelerinde biraz kafamızın karışık olduğunu gösteriyor. Çünkü bir yandan geçmiş kırgınlıklarımız var diğer yandan fazlasıyla irdeliyoruz. Çünkü artık biliyoruz ki, insan zamanla tanınıyor. En başından her şeye dikkat etmek gerekiyor. O nedenle değerlerimize sahip çıkıyoruz. Çünkü bazı insanları anlamak mümkün değil. Belki de bu yüzden biraz mesafeliyiz. Saat 13:38 Ay-Satürn kavuşumu maddi kazancımız konusunda ciddi düşünmenin göstergesidir. Alacağımızla vereceğimiz arasında bir dengesizlik varsa, kendimizi bu saatlerde pek rahat hissetmeyiz. Yaptığımız işin getirisine bakarız. Bu kadar yorulduğuma değmeli diye düşünürüz. Paramızın hesabını bilerek hareket ederiz. Saat 20:33-25 Ocak saat 01:43 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Aileniz veya sevgilinizin, size anlayışlı bir şekilde yanaşması gerekir. Çünkü ani bir tepki gösterme veya tümüyle yalnız kalma ihtiyacınız yoğundur. Bu zaman dilimi içinde, şu meseleyi halledeyim demeye kalkışmayın. Kendinizle yakından ilgilenin. Bazen bir şeyleri toparlamak için güce ihtiyacımız olur. O zaman bu kısa boşlukta siz de güçlenmek için kendinize gülümsemeyi unutmayın. Gün boyu içinizden geçirdiğiniz, yürekten istediğiniz her şey sizinle olsun. Gönülden sevgilerimle,
24 Ocak 2017

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişim kurduğun kişilerle samimiyet kurmakta zorlanabilirsin. Güç gerektiren işlerini halledebilirsin.
24 Ocak 2017

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda açılmaktan ve genişlemekten yanasınız. Partnerinizin size sunacağı tekliflerden yola çıkarak, kısa sürede istekleriniz gerçekleştireceksiniz. Bazı alışkanlıklarınızın sizi zorlamasına izin verdiğiniz müddetçe, bazı gecikmeler yaşayabilirsiniz. Ani değişimlere hazır olmalısınız.
24 Ocak 2017

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Kazanımlarınızla ilgili artık net bir karar verin. Bazı planlar hala netlik kazanmamış ise bu ilerleyen günlerde sizi yorabilir. Gelecek için önemli bir gözlemleme süreci edinmelisiniz.
24 Ocak 2017

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bütçenizle ilgili gelişmeler olabilir. Maddi kaynaklarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. İş hayatınızda kişisel yeteneklerinizi ön plana çıkaracağınız işlere yönelebilirsiniz. Gün içinde başkalarından alacağınız yardımlarla işlerinizi toparlayabilirsiniz. İşlerinizi ilerletmekte zorlanabilirsiniz. Sabırlı olmalısınız.
24 Ocak 2017

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizin için her şey iyi gidiyor fakat siz hala memnun değilsiniz. Yetinmeyi bilmiyorsunuz. İnsanlar bu tutumunuz karşısında sıkılıyor. Yapmanız gereken elinizdekilerle yetinmek.
24 Ocak 2017

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Çeşitli sosyal ortamlar içinde bulunabileceğiniz bir gün geçireceksiniz. İnsanlarla iletişiminizin artması da bu ortamlarda oldukça faal olmanızı sağlayacaktır. Çevrenize topladığınız kişiler ile yaptığınız sohbetlerin konusu da dönüp dolaşıp maddiyat üzerine sabitlenebilir.
24 Ocak 2017

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Öğle saatlerinde maddi konulardaki endişelerinizi takıntı haline getirmemeye çalışmalısınız, para konularında planlı, programlı ve bütçenize uygun hareket etmelisiniz. Akşam saatlerinde ev ve aileyle ilgili sorunlara soğukkanlı yaklaşmanız gerekebilir.
24 Ocak 2017

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi sorumluluklarınızın veya yükümlülüklerinizin feraha çıkabilmesi için hizmet alanınızdaki bir yönteme ihtiyaç duyuyorsunuz ve buna sahipsiniz.Ancak bu donanımın iş çevrenizde duyulmaması ve sadece size ait kalmasını arzu ediyorsunuz. Bu durum üzerinizde baskı oluşturabilir. Böyle bir süreçte bulunabilirsiniz. Çocuklarınız veya eşinizle aranızda sevgiyle ilgili bir pürüzde fark ettiğiniz bir kazanımın aslında sizi olgunlaştıran ve zarar görmenizi engelleyen bir öğreti olacağını ayırt edeceksiniz.
24 Ocak 2017

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal ortamlarda abartılı harcamalarda bulunabilirsiniz. Bugün, kendinizi maddi konularda şanslı ve fırsatlı görmeniz mümkün. İş hayatınızda önsezilerinize güvenerek hareket edebilirsiniz.
Reklamı Kapat