Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Aralık 2017

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Biraz istekli davranmanız gerekiyor. Seçicilik huyunuzu çok abartmamalısınız. Son zamanlardaki durgunluğunuzu harekete geçirecek enteresan gelişmeler yaşayabilirsiniz.
12 Aralık 2017

Akrep Burcu Günlük İş Falı

. Bu akşam yapacağınız görüşme, güvenli başlangıçların ilk adımı olabilir. Aranılan gerekli insanların, söz verilen yer ve zamanlarda bulunamaması sizi çileden çıkartabiliyor. Buna alışkınlığınız, daha az tepkimeci olmanızı sağlayabilmeli.
12 Aralık 2017

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Şartların elverişsizliği, yanlış yorumlar yapmanızı kolaylaştırabilir. Sıkışık durumlarınızda sizi rahatlatan dayanışmalar, bugünlerde bazı hayal kırıklıkları yaratacak.
12 Aralık 2017

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir yakınınızın sizin yararınıza gördüğü bazı şeyleri yadsımanız, anlamsız bir inattan kaynaklanıyor gibi. Çocukça, hoş bir gerginliği olan ama biraz da zedeleyici bir oyun bu.
12 Aralık 2017

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi güçlü hissetmeye başladığınız bir dönemdesiniz. Sizi rahatsız eden sorunları çözümlemeye başlayacaksınız. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler bugünden itibaren daha sıcak olacak. Olumlu ve anlayışlı bir tutum içine girmeniz hem ilişkinizi hem de işlerinizi olumlu etkileyecek.
12 Aralık 2017

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Saat 09:42 Ay-Venüs görünümü, ilişkimizle alakalı bir sorun varsa bunu bir an önce aydınlığa kavuşturmak isteriz. Canımızı sıkabilecek her şeyden uzak durmaya çalışırız. Maddi ve manevi anlamda özgür olmaktan yanayız. Saat 17:43 Ay-Kuzey düğüm görünümü etkisi, iş hayatında ve ilişkimizde geleceğe dönük düşünmemizi sağlıyor. Her şeyin düzeleceğine inancımızı yükselten bu görünüm, başarılı olma arzumuzu perçinliyor. Saat 18:09 Ay-Pluto görünümü, ilgilendiğimiz alan ve konularda başarılı olmak adına özenle ve dikkatle çalışmanın önemini vurguluyor. Ne olursa olsun, kendinize inanmaktan, güvenmekten vazgeçmeyin. Kimsenin sizi hafife almasına izin vermeyin. Stres yaratıcı insan ve durumlardan uzaklaşın. Saat 23:38 Ay-Güneş görünümü, maddi güç kadar, ilişkimizdeki huzur da o kadar önemsenir. Sağlıklı ve dengeli bir yaşamın ne kadar kıymetli bir hediye olduğunun farkındayız. Gün boyunca her konuda güzellikler yanınızda olsun. Kalben sevgilerimle,
12 Aralık 2017

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sorgulamaktan vazgeçtiğin zaman, rahatladığını, iyi hissettiğini göreceksin. Sevgilinle sorunların olabilir.
12 Aralık 2017

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızda yanılma payınızın bile olması, sizi çileden çıkarmaya yetiyor. Konuşmalarınızda emir verir gibi konuşmalarınız en yakın arkadaşlarınızın bile tepkisini alıyor. Bu konuda gerçekten çok dikkatli olmalısınız.
12 Aralık 2017

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Başarıyı istiyorsan odaklanmayı öğrenmelisin. İşte olduğun zaman çalış, eğlendiğin zaman eğlen, işle eğlenceyi birbirine karıştırma. Her şeyin hakkını ver.
12 Aralık 2017

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yaşanan olayları başkalarıyla da paylaşmak isteyebilirsiniz. Ticari konulardaki gelişmeleri göz ardı etmeyin. İşlerinizi kontrolden geçirmeye çalışın. Bazı konular zihninizi bulandırabilir. İşlerinizde vereceğiniz mücadeleyi başarmak için elinizden geleni yapabilirsiniz. Eğitimle ilgili konularda yabancılardan alacağınız destekler sizi rahatlatabilir.
12 Aralık 2017

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi akışta rahat hissedebileceğiniz bir gün olabilir ve ilişkilerin ruhsal boyutu sizin için önem kazanabilir. Ancak dalgınlık ve unutkanlığa dikkat etmeniz gereken bir gün olduğunu göz ardı etmemelisiniz.
12 Aralık 2017

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlıklar, geleceğe yönelik yatırımlar ve projeler, sizin için ön plana çıkacak konular. Her şeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Katılacağınız davet ve toplantılarda yaratıcılığınızla her zamankinden daha fazla dikkat çekeceksiniz.
12 Aralık 2017

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca aile yaşamınıza ağırlık verebilir, evinizle ilgili işlerinizi tamamlayabilir ve evde sevdiklerinizle eğlenceli partiler düzenleyebilirsiniz. Alım satım işlerinizde başarı olan bugün, finansal konularda beklediğiniz bir parayı alabilir, özel hayatınızda romantik bir teklifle karşılaşabilirsiniz.
12 Aralık 2017

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay’ın Terazi burcuna geçmesi gizli ilişkilerinize ışık yakar. Arka planda duran bir kadınla olan diyaloğunuzu geliştirebilirsiniz. Spiritüel konulara ilgi duyan grupların toplantılarına ya da çalışmalarına dahil olmak size iyi gelir. Bir dinleme merkezinde sevdiklerinizle hafta sonu geçirmek de parlak bir fikir.
12 Aralık 2017

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Dinlenmek isterken iş yoğunluklarınız buna izin vermeyebilir. Kendinize haksızlık etmeyin. İletişim halinde olduğunuz insanlarla bugün anlaşmazlıklarınız oluşabilir. 
Reklamı Kapat