Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
24 Haziran 2017

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Bugün haberleşebilirsiniz, ama görüşmeniz pek mümkün değil. Yakın çevrenizin ilişkinize verdiği onayı artı bir zenginlik olarak görüyorsunuz. Kalıcı beraberliği adımlamanız için, taşlar döşenmiş görünüyor.
24 Haziran 2017

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Yapılmış bazı vaatler, önümüzdeki günler içinde gerçekleşebilir. Bir iş arkadaşınızla yakaladığınız uyum ikinizin de başarısına başarı katıyor. Umutlarınızı yeşertecek haberleriniz var.
24 Haziran 2017

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Bugünlerde bazı yakınlarınızdan fikir almaktan kaçınmamalısınız. Çok karlı bir alış verişin eşiğindesiniz. Bu alış verişle ilgili barındırdığınız çeşitli kaygıları tek başınıza yok edemeyebilirsiniz.
24 Haziran 2017

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Ona onunla ilgili gerçekleri söylemekten kaçınmamalısınız. Gerçekler acı da olsa onun gerçekleri. Bu gizlilikte onu mu, kendinizi mi sakınıyorsunuz, bunu iyi düşünmeniz gerekiyor.
24 Haziran 2017

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde iç huzurunuza ayak uyduramayanlardan hızla uzaklaşmak isteyeceksiniz. Bu, bazı arkadaşlarınızın eleştirilerine neden olabilir. Mütevazi olduğunuz için elinizdekilerin değerini iyi biliyorsunuz. İş ve aşk yaşamınızdaki huzura ailenizle kurduğunuz problemsiz ilişki de eklenince, kendinizi şanslı görmeniz çok anlaşılır bir şey oluyor.
24 Haziran 2017

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler 24 Haziran saat 05:31 Yengeç burcunda doğacak Yeniay, eğitimden ticarete kadar her konudaki hassasiyetin, büyümek, gelişmek, değerlerinize sahip çıkmak olgularına verilen önemi vurguluyor. İkili ilişki, yolculuk, yakınlarınız, iletişim ve çevresel etkenlerin kıymeti de, bu Yeniayda belirgin hale geliyor. Her zaman olduğu gibi görünümler bu Yeniay hakkında bize ışık olacaktır. Şimdi birlikte gözden geçirelim. Ay-Merkür kavuşumu, maddi-manevi anlamda sizi besleyici, büyütücü ve geliştirici olana yönelme, eviniz ve ailenizle bir araya gelme yönünde bilgi, iletişim ve yolculukların göstergesidir. Venüs-Pluto görünümü, güvenilir, kalıcı ve kriterlerinize uygun bir ilişkiyi işaret ediyor. Evliyseniz yuvanızda emniyet, bekarsanız evlilik gibi konular gündeminizde yer alır. Bu bir dönüşüm ve yenilenme işaretidir. Mantıklı bir karar verirsiniz. Gerçekçi şekilde önünüze bakarsınız. Sırılsıklam aşık olsanız dahi, ilişkide en önemli olgu sadakat ve güven içermesidir. Ay-Mars kavuşumu, amacınıza yönelik hareket edebilme ve arzu ettiğiniz yolda emin adımlarla ilerlemenizde yardımcıdır. Ay-Jüpiter görünümü, ilişki-eğitim-iş hayatı veya farklı bir nedenle yapılan yolculuğun, görüşmenin işaretçisidir. Sevdiklerinize, alışkınlıklarınıza yeni bir gözle bakma vaktidir. Ay-Neptün görünümü, manevi duyguları, aile, yurt, sevgi olgularını yükselten, moral verici bir destek kuvvettir. Yeniayın her birimiz için güzelliklere vesile olması dileğimle,
24 Haziran 2017

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Yoğun bir gündemle güne başlıyorsun. İşini genişletmeyi düşünüyorsan dikkatli davranman gerekebilir.
24 Haziran 2017

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İş yaşantınızda değişim ve genişleme arzusu içinde olmanıza rağmen takıntılarınız yüzünden, istediğiniz performansı sergileyemiyorsunuz.. Düşündüğünüz her şeyi yaşama geçirme konusunda istediğiniz şartları elde edeceksiniz.
24 Haziran 2017

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Üstleriniz ve otorite figürleri tarafından yanlış anlaşılmalara dikkat etmelisiniz. Gün boyunca tavrınız, kişilere ve olaylara karşı daha tahammüllü olmalı. Hürriyet Aile /
24 Haziran 2017

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün akıcı enerjiler ve daha fazla anlayış içerisindesiniz. Ancak akşam saatlerinde sizi aktif kılan işler çıkabilir.
24 Haziran 2017

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Kadın... Devlet işlerinizde başarı sağlamış olabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz kişiler çıkabilir. Kibir yapmanız sizin zararınıza olacaktır.
24 Haziran 2017

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzun vadede gerçekleştirmeyi düşündüğünüz proje ve planlarınızı şu günlerde tatbikata geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu fırsatı iyi değerlendirin. Zira her an insanın eline böyle önemli şanslar geçmez. Hayatınızı biraz renklendirin.
24 Haziran 2017

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün meydana gelen yeni ay yaşamınızda yeni yolculuklara işaret edebilir. Yeni keşiflere, maceralara yol alabilirsiniz. Kendinize yeni rotalar belirleyebilirsiniz. Kişisel gelişim ve yüksek öğrenim alanında yeni başlangıçlar gündeminize gelebilir.
24 Haziran 2017

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Yoğun bir haftanın ardından günün ilk yarısını deniz kenarında vakit geçirerek değerlendirin. Uzaklara yelken açmak ya da seyahate çıkıp kafayı dinlemek size iyi gelecektir. Zira evden ziyade uzaklardaki konularınıza ışık tutacak Yengeç burcundaki Yeni Ay küllerinizden yeniden doğmanıza neden olabilir.
24 Haziran 2017

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeniay, seyahat, eğitim, hukuk ve medya işlerinizde yeni baş- langıçlarınızı destekliyor. Yaptığınız görüşmelerin altına imza atmak için uygun bir dönem. 
Reklamı Kapat