Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım
Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Mayıs 2019

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk yaşantınızdaki gelişmeler hayatınıza canlılık getirebilir. Sevdiğinizle iyi anlaşabileceğiniz bir gündesiniz. Birlikte gezmek ve alışveriş yapmak için fırsatlar bulabilir, aşk konusunda düşlediklerinize ulaşabilirsiniz.
21 Mayıs 2019

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Kendinizi iş yerinizde rahat hissedeceğiniz bugün, fikirlerinizi paylaşmaktan zevk duyabileceğiniz görülüyor. Mesleki konularda sorumlu bir görev bilinciyle hareket etmeniz otoritelerin dikkatini çekebilir. Motivasyonlarınız yükselmenize yardımcı oluyor.
21 Mayıs 2019

Akrep Burcu Günlük Para Falı

İletişim konusunda son derece aktif bir gündesiniz. Yakın çevrenizde birçok kısa yola gidebilir veya sürpriz misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Yazılı ve sözlü anlaşmaların gündemde olabileceği bugün kardeşlerin veya dostlarınızın fikirleri size ilham verebilir.
21 Mayıs 2019

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Parasal konularda daha dikkatli olmak gerekiyor. Kişisel kazancınıza güvenseniz bile olası büyük harcamalar başkalarının kaynaklarını da gerekli kılabilir.
21 Mayıs 2019

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İlerleyen saatlerde edineceğiniz bazı bilgiler, yakın ilginizi gerektirecek. Bilinçli yaklaşımlar isteyen tartışmalara girebilirsiniz. Net, kararlı tavırlarla kazançlı çıkacaksınız. İçinden çıktığınız yorucu, yoğun tempo sizi hayli yormuş görünüyor. Birkaç gündür süregelen bitkinlik hissiniz, sizi başka nedenler aramaya yöneltip boşuna kaygılandırabilir.
21 Mayıs 2019

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay bugün 10:56 itibariyle Oğlak burcuna giriş yapıyor. Ciddi, sonuç almanız gereken görüşmeleriniz varsa bugünü değerlendirebilirsiniz. Disiplinli tavrınız bulunduğunuz çevrede dikkat çekecektir. Merkür ve Güneş kavuşumu sayesinde bugün aklınızdan geçenler gerçek olabilir. Dilek tutmanız da fayda var. Ay'ın Mars ile yaptığı karşıtlık sebebiyle öğleden sonra iletişim kurarken sert tavırlar sergilemeye açık olabilirsiniz. Güneş İkizler burcuna bugün giriş yapıyor. 21 Haziran tarihine kadar borçlarınızı sıfırlayabileceğiniz bir dönemde olabilirsiniz. Maddi olarak güçlendiğinizi hissedeceksiniz. Merkür de İkizler burcuna geçiyor. 4 Haziran'a kadar finansal yatırımlarınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Miras haberi alabilirsiniz. Sağlık probleminiz varsa ameliyat kararı da çıkabilir.
21 Mayıs 2019

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Başarı için mücadele edeceksin!Güneş bugünden itibaren hava grubunun değişkeninde hareket etmeye başlıyor. İş birliği yapmak istesen de bazı kişilerle uzlaşmakta zorlanabilirsin. Başarılı olmak için elinde çok iyi bir kozların var. İşini iyi yapabilmek ve işine sahip çıkmak. İş arayışında olan bir Akrep burcuysan, ümitsizliğe düşebilirsin. Mücadeleyi elden bırakmamanda fayda var. Gün içerisinde karşılaştığın bir arkadaşının davetini geri çevirmeyip, gittiğin organizasyonda beklediğin aşkı bulabilirsin. Evliliğine dair ailen ve eşin arasında kalabilirsin. Kilo problemi olan bir Akrep burcuysan, yeni bir diyet programı uygulamak isteyeceksin. Ancak gelişigüzel hareket etmemeli, uzman desteğinden faydalanmalısın.
21 Mayıs 2019

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal çevrenizde dikkat çekmek için efor sarf edebilirsiniz. Boş zamanlarınızı yakınlarınızla geçirmek sizi olumlu etkileyecektir.
21 Mayıs 2019

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Hareketli bir gün sizi bekliyor olabilir. Kardeşlerle ilgili konular önem kazanabilir. Ailenize karşı sorumlu olduğunuz konularla ilgilenebilirsiniz. Evinizle ilgili uğraşlar olabilir. İkili ilişkilerinizde hassas durumlar ortaya çıkabilir. Akışta kalmaya özen göstermelisiniz.
21 Mayıs 2019

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Dolunay, niyetlerinize doğru güçlü bir adım atmanıza vesile olacak. Bu açıdan bakıldığında evet hareket almanız önemli bir o kadar da sürece güvenmeniz önemli olacak.
21 Mayıs 2019

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlıklar, geleceğe yönelik yatırımlar ve projeler, sizin için ön plana çıkacak konular. Herşeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Katılacağınız davet ve toplantılarda yaratıcılığınızla her zamankinden daha fazla dikkat çekeceksiniz.
21 Mayıs 2019

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep; gün boyunca ağzından çıkan sözlere dikkat etmelisin. Fazla rekabetçi ya da hırslı bir iletişim kurman sert tartışmalara yol açabilir. Ayrıca trafikte de dikkatli olmalısın. Güneş ve Merkür’ün burç değiştirmesi vergi, kredi, komisyon, prim gibi gelirlerinde değişime yol açabilir.
21 Mayıs 2019

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün özel hayata mı sosyal hayata mı öncelik verme konusunda zorlanırsınız. Aynı saatte aynı anda ki farklı mekanda bulunmanız imkansız. Dolayısıyla kullandığınız tercihten dolayı pişmanlık duymayın. Hayatta her şey olması gerektiği gibi. Bugün araba yolculuklarına ve kardeş ve komşularla ilişkilere dikkat!
21 Mayıs 2019

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyu finansal konularda gelişmeler yaşanabilir. Sabah sezgiler aktif olurken, akşam romantik hassasiyetler artabilir. Haz veren işlerle uğraşmak faydalı olur.
Reklamı Kapat