Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
20 Ağustos 2018

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Duygusal anlamda sevgi hislerinizin arttığını hissedeceksiniz ve sevdiğiniz kişiyle hoş saatler geçirebilirsiniz. Gerginliklerden uzak bir gündesiniz, bunun keyfini çıkartın.
20 Ağustos 2018

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Pratik ve mantıklı hareket edeceğiniz bir gündesiniz. İş çevrenizdeki olayları ve gelişmeleri sağlıklı olarak yorumlayabileceksiniz ve çözümler getirebileceksiniz.
20 Ağustos 2018

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Maddi konulardaki çalışmalarınızda genel bir yoğunluk olacaktır. Karşınıza çıkacak fırsatları iyi değerlendirmeye çalışmalısınız. Maddi durumunuzda bir iyileşme görülecek.
20 Ağustos 2018

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Ani çıkışlar yapabilirsiniz ve karşınızdaki insanların kalbini kırabilirsiniz. Tepkilerinizde haklı bile olsanız bu tavırlarınız sizin için olumsuz sonuçlar doğuracaktır.
20 Ağustos 2018

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çevreyle iletişiminiz çok güçlü olacak. Sevdiklerinizle zaman geçirmek , onlarla duygularınızı paylaşmak isteyebilirsiniz. Ailenizle aranızdaki güzel ilişki sizi her yönden olumlu etkiliyor. Bugün onları ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Yakın bir arkadaşınız ile bir görüşme yapacaksınız. Ondan bazı bilgiler alacaksınız.
20 Ağustos 2018

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Saat 02:12 Ay-Neptün görünüm etkisinde, kendinizi gösterme fırsatı bulursunuz. Hayalleriniz peşi sıra sizi izler. Ancak burada önemsediğiniz konu, maddi açıdan sizi özgür kılabilecek ve daha rahat yaşama imkanı verecek şekilde hayatınızı garanti altına almaktır. İşte bu anlamda bir gelişme olduğunda keyfinize diyecek yoktur doğrusu. Yay burcunda ilerlemesini sürdüren Ay güne daha hızlı, aktif şekilde başlamanızı sağlar. Tavırlarınız, dışa yansıyan görüntünüzle sıcacık dursanız da, bu herkesle samimi olacaksınız anlamına gelmez. Yeni haftamız hayırlara vesile olsun. Kalben sevgilerimle,
20 Ağustos 2018

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendini yorgun hissetsen de bugün farklı ortamlara girip, yeni kişilerle tanışmak isteyebilirsin. Maddi konularda girişimlerin destek görmene neden oluyor. Arkadaşların yardımlarını geri çevirme derim Çalışan bir Akrep burcuysan, iş yerinde önemli bir pozisyon değişikliği yaşayabilirsin. İş arayışı içinde olan bir Akrep burcuysan, geçmişte yaptığın başvurudan dönüş alabilirsin. Bugün sosyal alanlarda becerilerin yüksek ve insanlar da seninle empati kurabiliyorlar. İlişkisi olan ya da evli bir Akrep burcuysan, değer verdiğin kişiyi gereksiz yere sorgulayabilirsin. Kafanı dağıtacağın, yeteneklerini ortaya koyacağın uğraşılar edinmek, kuruntularından uzaklaşmanı sağlayacak.
20 Ağustos 2018

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konuların ön planda olacağı bir gün. İhtiyaçlarınız ve lüksleriniz arasındaki dengeyi sağlamanız gerekiyor ki ileride bazı pişmanlıklar yaşanmasın.
20 Ağustos 2018

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. İşlerinizde sorumluluk almanız gerekebilir. Çevrenizdeki kişilerden beklenmedik davranışlar görmeniz ve şaşırmanız mümkün. Hakkınızdaki söylemler sizde gerginlik yaratabilir. Hayatınızdan çıkartmanız gereken kişiler olabilir. Yurt dışına tatile gitmek size iyi gelecektir.
20 Ağustos 2018

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

SORUMLU olduğunuz konularda eksikliklerinizi tamamlayacaksınız. Parasal konularda yeniden düzenleme yapabilirsiniz. İşlerinizi aceleye getirmek sorunlar yaratabilir.
20 Ağustos 2018

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni girişimlerde bulunabilir hatta atılımlar yapabilirsiniz. Birkaç işi birarada götürmek durumunda da kalabilirsiniz. Yeni bir anlaşma sayesinde bol paranız olabilir. Uzak bir yerden gelen biriyle tanışacaksınız. Bu insan bir yabancı olabilir.
20 Ağustos 2018

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca enerjinizin ve moralinizin yüksek olduğu, iş hayatınızda görüşmeler gerçekleştirebileceğiniz, çalışmalarınızı hızla tamamlayarak, keyifli ortamlarda yer alabileceğiniz pozitif bir enerji hakim. Bu süreçte partnerinizin ve dostlarınızın abartılı davranışları ile karşılaşabileceğiniz bir zamandasınız.
20 Ağustos 2018

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay tüm gün Yay burcunda seyahat ederken sizin gününüzü neşelendirecek. Kendinize vermeniz gereken değerin farkına varacaksınız.İş ortamında bir kadından destek görebilirsiniz. Kendi işinizi kurmak için cesaretinizi toplayıp harekete geçebilirsiniz. Yurt dışıyla ticari faaliyetlerinizde gelişme kaydedersiniz. Yetenekleriniz sayesinde yeni bir kazanç ve gelir elde edebilirsiniz. Yurt dışında iş kurmayı düşünebilirsiniz.
20 Ağustos 2018

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün parasal konularda rahat ve özgürlükçü tavırlarınız ön planda olabilir. Gün içinde para harcamalarınızda daha sakin ve tutarlı olmanız gerekecek. İş konularında çalışıyorsanız mantığınız devrede olacak.
Reklamı Kapat