Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
29 Mart 2017

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Güvensizliğinizin ondan kaynaklanmadığı savunmanız çok anlamlı karşılanmıyor. Onun ilişkinizdeki direncini kırmak ister gibi davranıyorsunuz. Büyük aşkınızdaki yoğun duygularınız, sevgilinizin özgürlüklerini kısıtlamanızı gerektirmiyor.
29 Mart 2017

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Değerli bir yakınınızın iş konularındaki açmazlarına omuz vermeniz gerekebilir. Titiz ve denetimcisiniz. Sizinle bir arada çalışmak hoş olduğu kadar yorucu da.
29 Mart 2017

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Standardınızın üzerine çıkabileceğiniz bazı fırsatları risk sayıp kenara atabiliyorsunuz. Standardınızı koruyabilmek sizin için çok önemli. Beklentilerinizi akıllıca sınırlamış görünüyorsunuz. Ama akıl çerçevesinde girişimler yarar getirebilir.
29 Mart 2017

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Duygusal beraberliğinize, kendi bakışıyla olumlu anlamda, tepki vermek isteyen ortak bir arkadaş ilişkiniz sizi kızdırıyor. Bazı davranışlardaki düzgün ve saygın niyetleri görebilmeniz gerekiyor.
29 Mart 2017

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İş, aşk ve sosyallik dengeleriniz mükemmel, hepsini bir arada yürütebiliyorsunuz. Epeyce zamandır içinde olduğunuz bir uğraşın, bir anda hayatınızın ilklerinden olması çok mümkün. Bu gelişme sizi yeni tasarımların içine sokabilir. Yakın dostlarınızı biraz risk taşıyan bir katılıma dahil etme çabalarınız var. Umduğunuz katılımı sağlayamayabilirsiniz.
29 Mart 2017

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 08:16 Ay-Uranüs kavuşumu, yeni bir aşk veya devam eden ilişkinizde sürpriz heyecanlı olumlu gelişmelerin göstergesidir. Saat 14:33 Ay-Merkür kavuşumu gözden geçirmelerin işaretçisidir. Bir çıkış yolu bulmak isteriz. Mecburiyetlerin bizi fazlasıyla yorduğunu düşünebiliriz. Saat 15:08-18:48 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Zorluk çıkartan ve sizi anlamamakta ısrar eden kişiler, ilişkinizle alakalı meseleler bir hayli sıkıntı yaratabilir. Bazı kişileri bağışlamakta, anlayış göstermekte zorlanabilirsiniz. Neden her şeyi benden bekliyorsunuz diyerek tepkide bulunabilirsiniz. Saat 18:48 Ay-Boğa burcunda seyrine başlıyor. Huzurun önemini vurguluyor. Çalışma hayatında veya nasıl şartlar altında yaşıyorsak yaşayalım güven içinde olma, kazançlı çıkma, uzun vadeli kılma, istikrarlı yaşama ihtiyacımız bir hayli önemli hale geliyor. Ancak iştahımız da bir hayli yükseliyor. Bu iki gün boyunca özellikle kilo alma sorunu olanların yine sebze ve meyve ağırlıklı beslenmelerinde yarar var. Saat 21:17 Merkür-Satürn görünümü, olumlu bir enerjidir. Sizin kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmenizi sağladığı gibi, kişiselden ziyade genel anlamıyla durumları gözden geçireceğinizi de işaret etmektedir. Daha önce konuşulan ancak çözüme kavuşmamış olan meseleler üzerinde ilerlemenizde yardımcıdır. Saat 21:23 Ay-Kuzey düğüm görünümü, iş hayatımız ve toplumsal ilişkilerimizde geleceğe dönük düşünmemizi sağlayan bu görünüm, bazen bulunduğumuz yeri, konumu sorgulamamıza yol açabilir. İyi şartlarda yaşamak istiyoruz. Şu anki durum bizi pek tatmin etmiyor gibi. Gün boyunca dikkatli, tedbirli, bilinçli şekilde hareket etmemiz dileğimle,
29 Mart 2017

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sürpriz bir fırsatla karşılaşabilirsin. Ancak bu değişime hazır olup olmadığını sorgulaman gerekebilir.
29 Mart 2017

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Baskıcı duyguları sevmediğiniz halde, çevrenizde fikirlerinizi ortaya koymaktan korkmuyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişiler size karşı muhalif düşünceler içinde olabilirler. Davranışlarınız bazı kişilerin hoşuna gitmiyor.
29 Mart 2017

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İş arkadaşlarınızdan biriyle geçmişinizde duygusal bir ilişkiniz var ise ya da bir probleminiz var ise dikkatli olmanızı önerebiliriz. Tüm gizli kalmış konuların önünüze düştüğünü görmeniz söz konusu olur ise daha sabırlı davranın.
29 Mart 2017

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma hayatınızdaki koşullar bugün gündeminizi oluşturabilir. İş arkadaşlarınızla birlikte yeni planlar yapabilirsiniz. Ticari anlamda yeni başlangıçlar olabilir. Sizi yoran konulara karşı özen gösterin. Gün içinde kendinizi bunalmış hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde eşinizle zaman geçirmek size iyi gelebilir.
29 Mart 2017

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinize zaman ayırmak ve farklı olmak istiyor olabilirsiniz. Görüntünüzü de değiştirdiniz. Bu sizi çok mutlu ediyor. Fakat fazla para harcamak sizi zora sokabilir.
29 Mart 2017

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkiler ve iletişim konularında bazı küçük problemler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Ağzınızdan çıkan sözleri kontrol etmeye çalışın. Olmadık insanlara iç dünyanızı açma eğilimini de bastırmak zorunda kalacağınızı unutmamalısınız.
29 Mart 2017

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca kariyer ve iş hayatınızda muazzam fırsatlarla karşılaşabileceğiniz bugün, çalışmalarınızla ön plana çıkan kişi olurken, kurumlar, patronlar ve ailenizden destek alabilir, toplum içinde kendinizi yüksek ve parlak bir enerji ile ifade ederek öne çıkabilirsiniz. İlişkilerinizde güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken bugün, bir karar vermeden önce ruhunuzun bunu onaylayıp onaylamadığını iç sesinize sormanız ve iyice düşünerek karar vermeniz faydalı olacaktır.
29 Mart 2017

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Vücutta baş, kalça ve bacaklara dikkat etmelisiniz. Koç burcu enerjisi biraz hoyrattır. Aşırı hareketten kas tutulmaları ve lif kopmaları riski taşıyabilirsiniz. Gündelik işlerinizde ve hizmet alanınızda insan ilişkilerinin ağırlığını hissedebilirsiniz. Aceleci ve zorlama davranışlar nedeniyle sorunlar yaşamanız mümkündür. Sabırlı ve sakin başlangıçlara yönelmelisiniz. sergilemelisiniz. Bu Yeni Ay enerjileri ışığında bu dönemde hayatınızın akışının hızla aktığını ve motivasyonunuzun güçlendiğini göreceksiniz.
29 Mart 2017

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda önemli adımlar atılabilir. Parasal konularda önemli anlaşmalar içine girebilirsiniz. Hizmet ederken daha sabit ve oturaklı koşullara ihtiyacınız olabilir. Sabırsız olmayın.
Reklamı Kapat