Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Haziran 2018

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk konusunda yaşadığınız deneyimler endişeler duymanıza neden oluyor. Güven duymaktan ve ona bağlanmaktan kaçınıyorsunuz. Oysa o bu ilişkiye gözü kapalı, hiç bir şeyi sorgulamadan girmeye hazır.
25 Haziran 2018

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Size akıl veren çok, siz ise bildiğinizi okumayı seviyorsunuz. Sizi başarılı kılan da bu özelliğiniz. Bir süre daha bu durum devam edecek gibi. Size akıl verecekler, siz bildiğinizi yapacaksınız.
25 Haziran 2018

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Yatırım yapmak isteyen bir arkadaşınız sizden destek isteyebilir. İhtiyacı olan parayı ortak bir tanıdığınızdan alabilmek için sizin aracılık etmenizi isteyebilir. Arkadaşınız güvenilir biri ama, yatırım yapacağı alan biraz riskli gibi.
25 Haziran 2018

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Yeni tanıştığınız biri sizinle dost olmak istiyor. Güvensiz ve çekimser davranıp ona hakketmediği bir hayal kırıklığını yaşatmamalısınız.
25 Haziran 2018

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizi dolaylı da olsa çok ilgilendiren bu konuya acil olarak müdahale etmeniz bekleniyor. Ne enerjiniz ne de zamanınız uygun. Yine de ısrarlara boyun eğebilirsiniz. Aniden karşınıza çıkan ve hazırlıksız yakalandığınız bir konuda karar vermeniz gerekebilir. Karar verirken zorlanabilirsiniz ama vereceğiniz karar tam isabetli olacak.
24 Haziran 2018

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 00:39 Güneş-Chiron görünüm etkisinde Pazar günümüz başlıyor. Güvence konusunda hassasız. Eğitimden iş hayatına kadar her alanda bu olguya önem veriyoruz. Bugün bazı gelişmeler bizi daha fazla düşündürür. Sorunlarımıza mutlak çare bulmak isteriz. Görmezden geldiklerimizle bizi yüzleştiren, yanlışları bize gösteren bu görünüm aslında problemlere çözüm bulmak için uyarılardır. Bunları görmezden gelemeyiz. Saat 05:22 Ay-Neptün görünümü, iş hayatınız-ilişkiniz-çocuklarınızla ilgili konularda size güçlü bir sezgi ve yaratıcılık gücü vericidir. Saat 12:59 Ay-Pluto görünümü, dış etkenlere karşı sizi korur ve güven duygunuzu yükseltir. Kimsenin sınırlarınız içine girerek sizi rahatsız etmesine izin vermez. Yakınlarınızdan destek görmenizi sağlar. Bir işi başarıyla yerine getirmenizde yardımcı olur. Saat 16:59 Ay-Merkür görünümü, geçmişle alakalı bir konu nedeniyle, gizli saklı ve derinlemesine hareket etmekten hoşlanabilirsiniz. Eğitiminiz, yurt dışı yolculuklarınız veya yurtdışına yerleşim konularında yeni kararlar alabilir, bu mevzularla ilgili derin araştırmalara girişebilir, yabancı dilinizi geliştirici bir programa dahil olabilir, bundan sonraki atılımlarınız için maddi kaynaklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Gününüz güzelliklerle dolu geçsin. Can-ı gönülden sevgilerimle,
24 Haziran 2018

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün insanlarla iletişim kurmakta zorlanabilir, yeterince anlaşılmadığını düşünebilirsin. Beklemek konusunda çok sabırlı biri değilsin. Bugünlerdeki durgunlukta bu yüzden seni epey yoruyor olmalı. Kariyer yaşamınla ilgili bu kadar kafa yorup, ?kazançlarımı nasıl arttırabilirim? sorusuna farklı yollar bulmaya çalışabilirsin. Gün içerisinde uzun zamandır görüşmediğin yakınlarınla görüşebilirsin. İlişkisi olan bir Akrep burcuysan, akşam sevgilinden alacağın kahve daveti sana iyi gelecektir. Sanatla ilgilenen bir Akrep burcuysan, ortak bir çalışma için farklı alanlardaki kişilerle iletişime geçebilirsin. Bugün aynı zamanda tarzında ufak çaplı değişiklikler yapacaksın.
24 Haziran 2018

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizden alacağınız maddi ve finansal desteklerle kendinizi daha konforlu ve güvende hissedebileceksiniz. Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizi de bu sayede düzeltebilir ve önemli diyaloglar gerçekleştirebilirsiniz. Bazı ailevi sorunların ve agresyonun dağılması sizi rahatlatabilir.
24 Haziran 2018

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay burcunuzda ilerlerken, kendi kişisel konularınızla daha çok ilgilenebilirsiniz. Bugünlerde yeni adımlar ve başlangıçlar gündeme geliyor.
24 Haziran 2018

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşinizle ilgili konularda farkındalığınız yüksek. Kendinizi karşı tarafa ifade etmek önem kazanabilir. Geleceğinizle ilgili konularda yeni planlamalar yapabilirsiniz.
24 Haziran 2018

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzun vadede gerçekleştirmeyi düşündüğünüz proje ve planlarınızı şu günlerde tatbikata geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu fırsatı iyi değerlendirin. Zira her an insanın eline böyle önemli şanslar geçmez. Hayatınızı biraz renklendirin.
24 Haziran 2018

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gittiğiniz, gezdiğiniz yerlerde gördükleriniz üzerinizde derin izler bırakabilir ve sizi psikolojik olarak etkileyebilir. Size yabancı, uzaktan güçlü ve etkileyici kişilerle bir araya gelebilirsiniz.
24 Haziran 2018

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay'ın burcunuzdaki seyahati ilgileri üzerinize toplamanıza yardımcı olacak.Etrafınızdakilerin ilgisini üzerinizde hissetmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Aslında kendi başınıza kalmak ve kök enerjinizi güçlendirmek için yoga öğretisinden faydalanmak için ideal bir zaman dilimi.
24 Haziran 2018

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinize olan güveniniz bugün tam olabilir. Durgunluk ve isteksizlik yerini enerji dolu ortamlara bırakabilir. Önemli fikirleriniz var ve bunu aktaracaksınız.
Reklamı Kapat