Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Temmuz 2017

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Henüz zamanı değil derken, kafanızda belirlenmiş bir zamanlama da görünmüyor. Partnerinizin bu konudaki kararlılığı sizi hayati bir karara götürebilir. Oturmuş ilişkiyi kalıcı bir birlikteliğe dönüştürme niyetleri söz konusu.
25 Temmuz 2017

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Almış olduğunuz bazı vaatler, önümüzdeki günler içinde gerçekleşebilir. Karşılıklı güven ve yakaladığınız ortak görüşler, arkadaşınızla size başarı kapılarını açacak gibi.
25 Temmuz 2017

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Bugünlerde bazı yakınlarınızdan fikir almaktan kaçınmamalısınız. Kazançlı para hareketlenmeleri gündemde. Verimli alışverişler, sizde birtakım kaygılarla kararsızlıklar yaratabilir.
25 Temmuz 2017

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Önümüzdeki günlerde yaşayacağınız bir zihin karışıklığı, sizi duygusal davranışlara itebilir.
25 Temmuz 2017

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Mutlu bir insanın hoşgörüsü içindesiniz. Bugünlerde iç huzurunuza köstek olabilecek kimi gelişmeleri de gözden kaçırmamanız gerekiyor. Alçak gönüllüsünüz. Bu, elinizdeki değerleri belli bir yere koymanızı sağlıyor. İş ve duygusal yaşamınız olumlu ve verimli bir süreç içinde. Bu konulardaki doyumluluğunuz, genel çevre ilişkilerinizdeki tutarlılığı da belirliyor.
25 Temmuz 2017

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler, Saat 00:26 Ay-Venüs faydalı görünümü, aşkta hakim taraf olmanızı Aslında bir şeyleri sorgulamak gibi bir niyetimiz yok. Fakat karşınızdaki kişi size ilgi göstermez, bir de baskın davranmaya kalkışırsa kendi iç dünyanıza dönerek onunla aranıza mesafe koyabilirsiniz. Her arzunuzun mutlak kabulünü bekleyebilirsiniz. Saat 05:39 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, kendimize güvenerek, inanarak bir yol ve bir hedef belirlememizde etkili oluyor. Tabii ki zorluklar hayata dairdir. Ancak kişi, cesaretle ilerlediğinde her türlü engelin üstesinden gelerek başarılı olabilir. Saat 12:22-13:33 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Aile büyükleri başta olmak üzere sizden yaşça büyük kişilere karşı ılımlı davranmak gerekiyor. Önemli işlerle ilgili start vermemek, hırslı davranmamak, toplum içindeki itibarınızı ön planda tutmak gerekiyor. Bu zaman dilimi içinde eviniz, aileniz ve özel ilişkinizle alakalı konularda hoşgörülü davranınız. Huzur verici ve bütünleştirici yönde hareket etmekte yarar var. Boşluk etkisi altında yeni bir karar vermek, karar değişikliğine gitmek uygun olmaz. Bilakis gözden geçirmelerde bulunmak gayet yararlıdır. Saat 13:33 itibariyle etkili olacak Ay-Başak burcu geçişi, planlarımızın ve işlerimizin bu saat sonrası bilinçli bir şekilde ele alınması, titizlikle takip edilmesini gerektiriyor. Toplumsal konularda etrafınızdaki insanları iyi gözlemleyiniz. Endişeli veya aşırı eleştirel yaklaşımlardan kaçınmakta yarar görüyorum. Kalben sevgilerimle,
25 Temmuz 2017

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Artık duygularını gizleme niyetinde değilsin. İşlerini yetiştirememen prosedürlerden kaynaklanıyor.
25 Temmuz 2017

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda açılmaktan ve genişlemekten yanasınız. Partnerinizin size sunacağı tekliflerden yola çıkarak, kısa sürede istekleriniz gerçekleştireceksiniz. Bazı alışkanlıklarınızın sizi zorlamasına izin vermemelisiniz.
25 Temmuz 2017

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İş çevrenizde yeni teklifler alabileceğiniz,terfi ya da yeni girişimler içerisinde olacağınız,yönetici figürleriyle önemli görüşmeler yapabileceğiniz bir gün.
25 Temmuz 2017

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde sorumlu olduğunuz konularda kısmetleriniz olabilir. Teknik konularda sorumluluk almanız gerekebilir. Ticari işlerinizde artış olabilir. İş hayatınızda daha fazla kendinizi ortaya koymak ve görünür olmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Hedeflerinize ulaşmak için konumunuzu sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz.
25 Temmuz 2017

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sıkıntı yaşadığınız insanlarla tekrar mücadele içine girebilirsiniz. Yüksek özgüveniniz hata yapmanıza neden olabilir. Duygularınız kıpır kıpır.
25 Temmuz 2017

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağladığınız ayrıcalıklar sayesinde iş hayatınızda kademe kademe ilerliyorsunuz. Etrafta hayranlık uyandıran birisiniz ve hiç tanımadığınız kişiler size yakınlaşmak istiyor. Bu yüzden özel hayatınızda yeni dostluklar yeni bir aşk sizi bekliyor olabilir.
25 Temmuz 2017

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde bulunduğunuz çevrelerde ve ikili ilişkilerinizde daha çok agresif ve baskın bir tavırda görülebilirsiniz. Aile ve kurumlar başta olmak üzere ikili ilişkilerde daha sakin yaklaşmayı tercih etmelisiniz.
25 Temmuz 2017

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iş yaşamınızın akışını değiştirecek önemli bir toplantıya katılabilirsiniz. Diğer yandan adı bilinen güçlü bir kurumsal yapıyla aranızda sinerji oluşur. Evlilik hayatınızla ilgili önemli bir karar alma zamanı. Ev almak, evlenmek gibi temel konular zihninizi kurcalar.
25 Temmuz 2017

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, iş hayatınızda mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Karşınıza gelecek olan seçeneklerinizi etraflıca değerlendirmek isteyebilirsiniz.
Reklamı Kapat