Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Ekim 2017

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizin dengeli oluşunda sizin olduğu kadar onun sağduyusunun da payı var. Sonunda aradığınız mutluluğu bulduğunuzu düşünüyorsunuz. gerçekten de kısa vadede önemli bir sorun gözükmüyor.
21 Ekim 2017

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Kendinizi adaletin savunucusu olarak görüyor ve yaşanan bütün sorunları çözebileceğinizi düşünüyorsunuz. Oysa yaşananların sizinle hiçbir ilgisi yok. Her konuyu çözmek zorunda olmadığınızı anlamanızda yarar var.
21 Ekim 2017

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Bugün yine savurgan bir gününüzdesiniz. Bazı harcamaları yapmamanız gerektiğini daha harcama yaparken fark ediyorsunuz ama yine de kendinizi alamıyorsunuz. Alış veriş yapacağınız yerlerden uzak durmalısınız.
21 Ekim 2017

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Kırıldığınız ve unutmak istediğiniz bir dostunuzu sürekli size hatırlatanlar var. Bugün yine onunla ilgili bir haber alabilirsiniz. Yeni kırgınlıklar yaşamamak için tepki göstermekten kaçınmalısınız.
21 Ekim 2017

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile çevrenizi bir araya getirmek, hepsinin sorununu çözmek gibi bir misyon edindiniz. Bu da onların rahatlamasına neden oluyor. Ama ailenizle olan bu ilişkiniz zaman zaman özel yaşamınızı aksatıyor. Bugün yine ailenizle sevdiğiniz arasında kaldığınızı hissedebilirsiniz. Hepsini bir araya getirmek iyi bir çözüm olmayabilir.
21 Ekim 2017

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler, Saat 03:14 Ay-Neptün olumlu görünümü, iş hayatınız-ciddi ilişki-aşk hayatınız-çocuklarınızla alakalı konularda size güçlü bir sezgi ve yaratıcılık gücü vericidir. Saat 13:23 Ay-Pluto görünüm etkisinde insanları etkileme gücünüz yükselir. Başarıya odaklısınızdır. Çünkü amacınız güçlü görünmektir. Çekiciliğiniz size apayrı bir hava katabilir. Karşı cins özellikle partnerinizle olan ilişkinizde cinselliğinizi etkileme aracı olarak kullanabilirsiniz. Eğer ilişkinizde dengeler sarsılmışsa ve buna sebep karşı taraf ise, kıskançlık ve ele geçirme arzunuz yoğunlaşır. Saat 20:35 Ay-Kuzey düğüm görünümü, planladığınız şekilde hareket etmenin önüne geçebilir. Toplumsal ilişkiler, iş hayatı, ailenizle olan bağınızı sorgularsınız. Birçok meselenin sizi yorduğunu düşünürsünüz. Keyifli bir cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,
21 Ekim 2017

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkin adına yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsin. Yakın arkadaşının yardımına koşman gerekebilir.
21 Ekim 2017

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakıcı duygular içinde olmanıza rağmen gizlemeyi iyi biliyorsunuz. Beraber olduğunuz kişileri gözünüzde büyütebilirsiniz. Yalnızlık sizin için çok önemli bir duygu. Katılacağınız toplantılarda kalabalık ortamlar sizi sıkabilir.
21 Ekim 2017

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Özlemlerimizin geleceğimizi şekillendirmedeki gücünüzü anımsayın, onları bir kenara bırakmayın. Güven ve ümidimizi tazeleyin.
21 Ekim 2017

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Ay burcunuzda ilerlerken daha istekli ve kararlısınız. Kişisel alanda pek çok işi halledebilecek güçtesiniz.
21 Ekim 2017

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken lider yönlerinizi, cesaretinizi ortaya koymayı sürdürüyorsunuz. İlişkilerinizde söz sahibi olabilir, yönetici özelliklerinizi ortaya koyabilirsiniz.
21 Ekim 2017

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak. Duyacağınız bazı haberlere şaşıracaksınız. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Bugün radikal kararlar alabilirsiniz. Bunun için gereken güç şu sıralar sizde mevcut.
21 Ekim 2017

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Çocuklarınızla iletişiminiz ve özel yaşamınızdaki ilişkilerinizde belirsizlikler, yanılgılarla karşılaşabileceğiniz bugün, aşk hayatınızda size verilen sözlere hemen inanmak yerine bir süre karşınızdaki insanlara zaman vermek ve bu sözleri yerine getirip getirmediğini gözlemlemek faydalı olacaktır. Sanat sahne işleri yapanlar için maksimum derecede faydalı bir zamanda bulunuyorsunuz.
21 Ekim 2017

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş ile Uranüs’ün arasındaki zorlu etkileşimden dolayı tansiyonu yüksek bir gün. Bilinçli olarak yansıtamadığınız her olumsuz düşünce ve duygusal kalıp karşınıza kaza ve bir tür çatışma yaratan olay olarak çıkabilir. Görmek istemediğiniz yanınızla yüzleşip, açığa çıkarmak için harika bir gün.
21 Ekim 2017

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlarınızın davetine gidebilir, dikkatinizi farklı konulara yöneltebilirsiniz. Karar vermek için acele etmemeniz gerekiyor. Aslında rahat davranmayı başarabilirsiniz. Enerjinizi kararlı bir biçimde kullanabilirsiniz.
Reklamı Kapat