Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Nisan 2017

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk yaşantınızda sorunlar hala devam ediyor. Sevgilinizle ne kadar konuşsanız da bu sorunları ortadan kaldırmayı başaramadınız. İlişkinizde ayrılık gibi bir durum gerçekleşebilir.
27 Nisan 2017

Akrep Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamınızda sorunlarla uğraşmak zorunda kalacağınız bir gündesiniz. Tamamlamadığınız yada ihmal ettiğiniz işlerle uğraşabilir ve oldukça yorulabilirsiniz.
27 Nisan 2017

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Maddi konulardaki endişelerinizde haklısınız. Bugün yatırım konularında birileriyle görüşebilir ve onların fikirlerini alabilirsiniz. Harcamalarınızı kısmanızda fayda var.
27 Nisan 2017

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün yapacağınız ödemeler yüzünden maddi durumunuzda bir bozulma olabilir. Hazırlıklı olmalısınız.
27 Nisan 2017

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki günler içersinde gelişecek bir olayın sonucu hakkındaki tahminleriniz tutacak. Buna rağmen bu konuda üzüntü ve pişmanlıklar yaşayacaksınız. Size bugünlerde uzun bir yol görünüyor. Bununla ilgili belirgin kararsızlığınız, bu yolculuğu engelleyemeyecek. Akraba ilişkilerinizde yakında mutlu bir olay yaşanabilir. Bu konuda yakında bilgilendirileceksiniz. Aşk yaşamı : Bu sıralar aşk yaşamınızda belli durgunluklar söz konusu. Duygularınızın hareketlenebilmesi, şu günlerde fazlaca önemsediğiniz birtakım konuların yoğunluğundan kurtulmanıza bağlı olacak.
27 Nisan 2017

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat Perşembe gününün astrolojik açıdan etkin enerjisi, saat 02:38 Ay-Neptün görünümüdür. Kişi bu durumda, bir yandan aşka tutsaktır diğer yandan uzun vadeli olanı arzular. Güvende olmak, sevilmek arzusu yoğundur. Saat 11:51 Ay-Pluto görünümü, kendimize önem vereceğiz. İlişkinin hayatımızdaki anlamını, gerçek sevginin paha biçilmez kıymetini ve aşkın insanı dönüştürme gücünü yüreğimizin derinliklerinde hissedeceğiz. Günün ışığı, gönlünüzü aydınlatsın. Her işiniz kolayca gerçekleşsin. Gönülden sevgilerimle,
27 Nisan 2017

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İkili ilişkilerinde anlayışlı olman gereken bir gün. Sevdiğin kişinin toleransı az olabilir, dikkat etmelisin!
27 Nisan 2017

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Satürn finans evinizde geri gitmeye devam ediyor. Bu günler çok önemli. Üretim yapan bir firmada çalışıyorsanız; piyasaya yeni mallar sürmek yerine eski ürünlerinizi iyileştirme ve daha iyi sunma projeleri geliştirmelisiniz.
27 Nisan 2017

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerde dikkat etmeniz gereken bir zaman dilimi içerisindesiniz. Üstlerinizle olan üslubunuza dikkat etmelisiniz. İletişimde yanlış anlaşılmak sizi yıpratabilir.
27 Nisan 2017

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşinizle ilgili mücadele gerektiren olaylar yaşanabilir. İşlerinizde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Eğitimle ilgili konularda iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Finansal konularda daha fazla bilgi almanız gereken durumlar olabilir. Sizden daha yetkin kişilerle görüşmeleriniz olumlu sonuçlanabilir. Olayları netleştirmeniz gerekebilir.
27 Nisan 2017

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Kararsızlık ve belirsizlik yüzünden keyifsiz olabilirsiniz. Fakat güne istekli başlayacaksınız. Özellikle yapmanız gereken işlere dikkatinizi odaklayabilirsiniz ve böylece karmaşık duygu ve düşüncelerden uzaklaşabilirsiniz. Üstelik yaşam enerjiniz ve isteğiniz yüksek olduğu için sorunlar ile başa çıkabilirsiniz. Gün içinde karşılaştığınız kişiler ve olaylar sizi heyecanlandıracak.
27 Nisan 2017

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Detay, incelik, hesap gerektiren konularda sıradışı bir yaklaşım izleyerek sonuca gidebileceğiniz, aynı anda hızla pek çok işinizi halledebileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Ancak zihinsel olarak fazlaca yorucu bir gün olabilir, sağlığınıza dikkat etmelisiniz.
27 Nisan 2017

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelişmeler sizi memnun edecek. Daha önce farkına varmadığınız bazı durumların ayırdına varabilir, isteklerinizi yeniden gözden geçirebilirsiniz. Ancak, sakin ve telaşsız bir tavır içinde olayları izleyecek, gelişmeleri bekleyeceksiniz. Fakat, yapılması gerekenleri ihmal etmeyin.
27 Nisan 2017

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Hizmet alanınızda özgür düşünce ve bireysel hareket etme arzusu önem kazanacaktır. Bugün planlar bozulabilir, sözleşmeler iptal olabilir, fikirler çok sık değişebilir. Asabi bir ruh haline sahip olabilir. Ortaklığınız ve partnerinizle ilgili olumlu ilerlemelere sahipsiniz. İlişkiniz yoksa ruhunuza iyi gelen ve merhamet duygunuzu yükselten birileriyle ilişkiye yönelmeye, yoğun duygular yaşamaya başlayabilirsiniz. Cinsellik tabanlı yakınlığınız sevgiye ve aşka dönüşebilir. Ayrıca ilişkinizde romantik ortamlar yaratmalısınız.
27 Nisan 2017

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmişten bugüne taşıdıklarınız ilişkilerinizde sizi fazlasıyla etkiliyor. Önemli kararlar aşamasında olacağınız bir dönemdesiniz. Sevdiğiniz kişiyle iletişiminizi sağlam tutun. 
Reklamı Kapat