Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım
Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
24 Mart 2019

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizi partneriniz kadar istekli yaşamıyor oluşunuzdaki nedenleri keşfetmelisiniz. İlgisiz biri olduğunuz söylenemez, ama bu ilginin yeterli gelmediği, daha ilgili olmanız gerektiği oldukça belli.
24 Mart 2019

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Son aldığınız kararların bazıları biraz hayalci görünüyor, hayata geçirmekte çok zorlanabilirsiniz. Size daha kısa vadede çözümler gerekiyor. Adım, adım ilerleme yolunu seçmelisiniz.
24 Mart 2019

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Çok dış müdahaleli para ilişkiniz bugünlerde sancılı. Bu konuda çok akıl vereniniz var. Etkide kalıyor, hatalı seçimler yapıyorsunuz. Küçük birikiminiz fazla hareketli, kıvrak fikirlerle riske girebilir.
24 Mart 2019

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Açık sözlüsünüz, ama bu konuda yer ve zaman hataları yapabiliyorsunuz.
24 Mart 2019

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki günlerde şehir dışından konuklarınız olabilir. Onlarla ilgilenmek bazı planlarınızı alt üst edecek, ama hem duygusal açıdan hem de maddi açıdan onlarla geçireceğiniz günlerden hoşnut kalacaksınız. Epeydir yaşamak istediğiniz türden bir gün geçirebilirsiniz. Yaşama sevinciniz bugün iyice açığa çıkacak ve karşılığını bulacak.
24 Mart 2019

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca Ay sizlerin burcunda hareket ediyor. Bugün sizin burcunuzda ilerlerken Ay çok da güzel enerjileri beraberinde getirecek. Kurduğu pozitif kontaklarla olumlu ve mutlu bir gün geçirebilirsiniz. Aşk hayatınızda da beklediğiniz gelişmeleri yaşayabilirsiniz. Gün içerisinde aktifleşen Merkür-Neptün kavuşumuyla romantik ve duygusal zamanlar geçirebilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili dilekleriniz de gerçek olabilir. Geceye yaklaştığımızda Ay Mars ile karşıtlık oluşturuyor. Sebepsiz yere kendinizi agresif hissedebilirsiniz. Hisleriniz çok güçlü, mantığınızı bugün devre dışı bırakabilirsiniz. Sevgiler, Astromeri
24 Mart 2019

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Cevaplar sende saklı!Ay, bugün burcunda hareket ediyor. Hayat yolunda sana engel oluşturan şey ne? İşte bugün bu sorunun cevabını vermek senin için önemli olacak. Özeleştirini yapabilirsen ne ala! Çünkü cevaplar sende saklı. Bugün geçmişi düşünmenin sana ne faydası olur, bir düşün derim. Öğleden sonra aceleci bir ruh haline bürünebilirsin. Evliliğinde sorunları olan bir Akrep burcuysan, aile büyüklerinin yapıcı konuşmaları kırgınlıkların ve sorunların son bulmasını sağlayabilir. Uzun zamandır ilişkisi olan bir Akrep burcuysan, ailelerin bir araya geleceği, ön tanışma niteliğinde organizasyonlar yapabilirsin. Mide problemin varsa, işlenmiş gıdalardan uzak durmanda yarar var.
24 Mart 2019

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınızda yakalamak istediğiniz düzeni sağlarken, sağlığınıza da yeteri kadar dikkat ediyor olmalısınız.
24 Mart 2019

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kişisel alanda yeni adımlar atmak ve ailevi konularla ilgilenmek gerekebilir. Kendinizi daha güçlü ve kararlı bulabilirsiniz.
24 Mart 2019

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde ikili ilişkilerdeki sorunlarınızı çok fazla düşünmekten hareket alanınızı kısıtlamış olabilirsiniz, hayat frekansınızı değiştirmekte fayda var.
24 Mart 2019

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Normalde fırtınalı olan iç dünyanızda, bugün bir sakinlik söz konusu olabilir. Bunun verdiği huzuru, sosyal hayata atılıp eğlenerek daha da güçlendirmek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızın davetlerini geri çevirmeyin, pişman olmayacaksınız.
24 Mart 2019

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep burçları için bu Pazar dinlenmek pek de mümkün olmayacak. Hareket enerjiniz fazla ve bugüne yaptığınız planlarınız var. Çok da şanslısınız. Ne planladıysanız gerçekleştirebileceksiniz. İşleriniz çok yaver gidecek. Maddi anlamda oldukça şanslısınız.
24 Mart 2019

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Burcunuzda seyahat eden Ay, ikili ilişkilerde önemli bir dönemece girmenize neden olur. Bu dönemde bir ayrılık ya da ilişkinizde durum değişikliği yaşayabilirsiniz. Kıskanmak ve şüphelenmek fiillerini yaşamınızdan çıkarmakta fayda var. Zira size hiçbir fayda sağlamaz. Cinsel organlar ve boşaltım sisteminizde hassaslık olabilir. Doktora gitmeyi ihmal etmeyin.
24 Mart 2019

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay burcunuzda ilerlerken kendinizi her zamankinden daha güçlü ve iyi hissedebilirsiniz. Gözler üzerinizde olabilir, zira bugün ışığınızla parlayabilirsiniz, cazibeniz yüksek. Cesur ve kararlı yaklaşımınızla ilişkilerde söz sahibi olabilirsiniz.
Reklamı Kapat