Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
22 Şubat 2017

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Sevdiğinize bağlılığınızı bugün güçlü bir şekilde hissedeceksiniz. Size günlük meselelerde olan yardımını takdir ediyorsunuz ve siz de ona destek olmak istiyorsunuz. Merak etmeyin, o sevildiğinin farkında.
22 Şubat 2017

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Takdir görmemek sizi kızdırıyor. İş arkadaşlarınıza karşı bir konuda hırs yapmışsınız. Kendinizi ıspatlama çabası içinde işinize dört elle sarılmanız sizin ve iş yeriniz için olumlu sonuçlar doğuracak.
22 Şubat 2017

Akrep Burcu Günlük Para Falı

İki ayrı yerden para bekleyişi içindesiniz. Bunlardan birisi geliyor, diğerini biraz daha beklemeniz gerekebilir. Sağlam ve sürekli kaynaklara yönelmelisiniz.
22 Şubat 2017

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Soğuk havalara karşı dikkatli olun. Sağlığınız şu sıralar en dikkat etmeniz gereken konu.
22 Şubat 2017

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük yaşamın sorunları, üzerinize aldığınız aşırı yüklerden kurtulmanızı gerektiriyor. Sorumluluğu bir ihtiyaç gibi görmemelisiniz. Bunu kanıksamanız, kendinizin bazı gereksinimlerinizi zamanla unutmanıza yol açabilir. Girişimci özelliklerinizi ön plana çıkartıp kendinize oldukça güvendiğiniz bir konuda, kararlılığınızı etkileyebilecek yeni gelişmeler söz konusu.
21 Şubat 2017

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Salı gününe, 07:01 Merkür-Uranüs görünüm etkisinde adım atıyoruz. Bu enerji, kişisel özgürlüğümüze verdiğimiz önemin göstergesi. İnsanlar bizden sıkı çalışmamızı bekliyor. Ancak biz, kazancımıza göre işimizi değerlendirdiğimizde pek tatmin olmayabiliriz. Doğal olarak yeni bir iş arayışına girişebiliriz. Yazışmalarda bulunabiliriz. Eğer kafamıza yatan bir teklifle karşılaşırsak bunu değerlendirmekten kaçınmayız. Ancak ben dikkatlice düşünmenizi tavsiye ediyorum. Saat 10:07 Ay-Oğlak burcu geçişinde, çalışan bir kişiyseniz işinizi en iyi şekilde yapmanız gerektiğini zaten bilirsiniz. Ancak etrafınızla da pek sıkı fıkı olmazsınız. Görevinize odaklanarak, hiç kimsenin size söz söylemesine izin vermeyecek şekilde görevlerinizi yerine getirebilirsiniz. Saat 16:15 Ay-Güneş görünümü, kısa seyahatler, aşk hayatınızla ilgili meseleler, eğitim, ticari gibi konularla ilgili girişimlerde de bulunabilirsiniz. Saat 17:02 Ay-Kuzey düğüm görünümü, hedefimize varmamızı sağlayacak bilgiyi, gelişmeleri, işleri ve çevreyi önemsememizi sağlıyor. Titiz gözlemde bulunacağız. Kendimize ve yeteneklerimize güveneceğiz. Saat 21:27 Merkür-Jüpiter görünümü, zihnimizi şenlendirici, düşüncelerimizi özgüvenli şekilde dışa yansıtmamızda destekleyicidir. Hayatla kucaklaşırız. Aşka kapılarımızı açarız. Ne düşünüyorsak aynen söyleriz. Yenilikleri severiz. Kendimizle barışığız. Güzel haberler almanız, işlerinizi kolaylıkla bitirmeniz dileğimle,
21 Şubat 2017

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İçindeki sıkıntıların nedenini bulmak isteyebilirsin. Olumlu düşünmek için çaba sarf edeceğin bir gündesin.
21 Şubat 2017

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizin hoşnut olacağı işleri yapmaktan zevk alacağınız bir gün. Onlarla ortak çalışmalar içinde olmanız sizi de mutlu edecek. Fakat çevrenizi de, ihmal etmemelisiniz. Küçük detayların canınızı sıkmasına izin vermeyin.
21 Şubat 2017

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni tanıştığınız kişilerle hayatınızın önemli gelişim süreçlerini görüşebilirsiniz. Dirençli ve azimli yapınızla karşınızdaki kişiyi etkileyebileceksiniz. Yakın çevre iletişimlerinin gün içerisinde yoğunlaştığı bir gün.
21 Şubat 2017

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün hareketli bir gündeminiz olabilir. İşlerinizde yoğunlaşmak isteyebilirsiniz. Alternatif planlarınızda değişiklikler olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda yapacağınız sözleşmelerde dikkatli olmalısınız. İletişimde olduğunuz kişilerle ticari gelişmeler gündeme gelebilir. Yakın çevrenizdeki değişikliklerle ilgilenebilirsiniz. Yeni haberler alabilirsiniz. Gün içinde derin düşünceler içinde olabilirsiniz.
21 Şubat 2017

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Önünüze çıkan fırsatları hemen değerlendirmelisiniz. Bugün şansınız çok açık. Sevdiğiniz hakkındaki şüpheleriniz açığa çıkarak onu kıracaksınız. Dikkat küskünlük uzun sürebilir!
21 Şubat 2017

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Zihniniz sürekli maddiyat ile meşgul olacaktır. Özellikle de düzenli geliriniz ve taşınmazlarınız ile ilgili bazı düşüncelere sahip olabilirsiniz. Bunlar ve ilgili konuları, yakın çevrenizle paylaşmaya ihtiyaç duymanız da mümkündür.
21 Şubat 2017

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ikili ilişkiler ve yakın dostluklarınızda kendinizi en iyi şekilde ifade edebileceğiniz, sizin için uyumlu ve sevgi dolu görünümler var. Aşk ve sevgi ihtiyacınız artarken, varolan koşulları iyileştirebilmek için enerjinizi en iyi şekilde kullanabileceğiniz günlerden birindesiniz. Para konusunda yeni ilerlemeler sağlayabilirsiniz. 19.00 sonrası gruplarla hareket etmek, arkadaş çevrenizle keyifli vakit geçirmek ve organizasyonlarda yer almak için harika bir zaman, eğlenmeye bakın
21 Şubat 2017

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Medya, reklam ve tanıtım konularda yeni bir çalışma yapmak ve fikirlerinizi geliştirmek adına kendinize yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Bugün bir çalışan olarak yöneticilerinizi memnun etmekte zorlanabilirsiniz. Empati duymaktan uzak, salt akılcı ve hesapçı bir tutumla kişileri kendi şekillendirdiğiniz üzere baskı altına almaya eğilimli olabilirsiniz. Kardeşinizle mesleki yardımlaşma sağlamanız mümkündür. Sezgileriniz ve bilinçaltı kabiliyetiniz sayesinde kökleriniz ve karmanızla ilgili önemli ilerleme sağlayabilir ve bilginizi arttırabilirsiniz.
21 Şubat 2017

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile hayatınızda mutluluğu tadabilirsiniz. Ev hayatınızda beklenmedik bir gün sizi bekliyor. Sevdiklerinizi evinizde ağırlamak, aile büyüklerinizle bir arada olmak önem kazanabilir.
Reklamı Kapat