Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
16 Ağustos 2017

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Partneri olanlar için bir değişiklik yok. İyi, huzurlu bir gün. Sevgilisi olmayanlar için yeni bir dönemin başlangıcı olabilir. Daha önceden tanıdığınız bir kişi bugün ilginizi çekebilir.
16 Ağustos 2017

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Yine titiz ve vesveseli bir gününüzdesiniz. Çevrenizdekileri usandırmaktan vazgeçin. Herkes sizin kadar disiplinli olamayabilir. Sizin abartılı disiplininiz bir arkadaşınızın tepkisine neden olabilir.
16 Ağustos 2017

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Sizin için para demek temkinli olmak demek. Hem kendinize harcarken, hem de başkalarıyla paylaşırken asla ölçüyü kaçırmıyorsunuz. Bugün şaşırtıcı bir şey olacak ve siz sizden beklenmedik bir harcama yapacaksınız.
16 Ağustos 2017

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün vereceğiniz kararlarda iki kere düşünün, kendinizle çelişecek bir şey yapmamaya özen gösterin.
16 Ağustos 2017

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni bir dostluk kurmak üzeresiniz. Bu başlangıçtan sağlam bir dostluk da çıkabilir, büyük bir aşk da. Bu biraz da size bağlı. Aile çevrenizden yaşıtınız biri sizi arayıp, canınızı sıkacak konuşmalar yapabilir, sakın izin vermeyin. Kendinizi bugünlerde çok dinliyorsunuz, gereksiz yere endişeleniyorsunuz, turp gibi sağlamsınız.
16 Ağustos 2017

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 11:49 Ay-Merkür görünümü Çarşamba gününün ilk etkili enerjisidir. İlişkimizde veya genel olarak bu saatlerde biraz huzursuzluk duyabiliriz. Merkür gerilediği için meselelere elden geldiğince mantıklı bakmaya, gecikmeleri, terslikleri makul karşılamaya çalışalım. Saat 15:35 Ay-Neptün görünüm etkisinde ilişkideki sorunlar bizi yorar. Gerçekçi düşünmeliyiz. Yeni bir karar vermeyelim. Saat 22:29 Ay-Mars görünümü, başkalarının değerinizi anlamasını, ona göre davranmasını, sizi takdir etmesini istersiniz. Etkileyici bir kişi olmaya çalışabilirsiniz. Değerinizin bilinmesinden yanasınız. Saat 23:45 Güneş-Kuzey düğüm kavuşumu, ister mesleki ister uğraşılarınız olsun hedefe yönelik hareket etmeyi vurguluyor. İletişimde bulunarak dünyayı tanımamızı sağlıyor. Kaderimizi yeniden yazacak kadar iradeli olmanın, kendimize inanmanın önemini işaret ediyor. Sosyal statümüz ile bireysel arzularımız arasındaki çizgiyi olumlu yönde düzenliyor. Güçlü insanlarla kurulacak bağlantıların göstergesi bu görünüm, yönetmek, hakim olmak yönünde bize kuvvet aşılıyor. Mutlu, huzurlu, keyifli bir gün geçirmeniz dileğimle,
16 Ağustos 2017

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzun zamandır beklediğin telefon görüşmesini yapamadıysan bugün harekete geçmek için güzel bir gün olabilir.
16 Ağustos 2017

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çevresel çatışmalardan uzak kalmalısınız. Toplumsal olayların sizin çevrenizde gelişmesi sayesinde işinizle ilgili pozitif gelişmeler var ve işinize olan bağlılığınız, önemli pozisyonların oluşmasına neden oluyor.
16 Ağustos 2017

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerinizle ilgili olumlu ve güçlü değişikliklerle gündeme başlıyor olabilirsiniz.
16 Ağustos 2017

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde endişe duyduğunuz konularda harekete geçmek isteyebilirsiniz. Bu durum sizi strese sokabilir. Kendi ideolojilerinizi ifade etme eğiliminde olabilirsiniz. Olayların gidişatını kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Otorite figürleri ile görüşmeler yapmanız gerekebilir. Duygusal hayatınızda ilişkilerinizi anlamlandırmakta zorlanabilirsiniz.
16 Ağustos 2017

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizler uzun zamandır çalışmaktan başka hiçbir şeye vakit ayıramadınız ve sosyal olmak sizin de hakkınız. Arkadaşlarınızla gezmeye gitmelisiniz.
16 Ağustos 2017

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sıkıntılı günler artık geride kaldı. Şimdi önünüze bakmanın tam zamanı. Çünkü fırsatlar sizi bekliyor. İyi yatırımlar yapabilir, maddi gücünüzü arttırabilirsiniz. Bu sevdiğinizle olan ilişkinizi de olumlu yönde etkileyecektir. Sizi güçlü ve çalışkan görmek onu etkiliyor.
16 Ağustos 2017

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, gelecek planlarınıza ve hedeflerinize daha fazla odaklanacak, iş hayatınızla ilgili konulara daha çok motive olarak, yeni iş projeleri geliştirebilecek, varolan işlerinizdeki görüşme ve toplantılardan fayda elde edecek ve kariyer gelirleriniz konusunda artıya geçebileceksiniz. Arkadaş çevreniz ve aşk hayatınızdaki ilişkilerinizde kaygı ve endişe biriktirmeden gerekli konularda yüzleşmek, doğrudan konuya girmek daha faydalı olacaktır
16 Ağustos 2017

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Ay tüm gün İkizler burcunda seyahat edecek. Demek ruhsal ve psişik enerjiler ön plana çıkar. Anne yada hayatınızdaki diğer önemli kadın figürlerinin depresif tutumlarıyla yüzleşirsiniz. Ödemeler ve borçlar canınızı sıkabilir. Bol bol nefes egzersizi yapıp, ciğerlerinize temiz hava yollayın. Açık mekanlarda vakit geçirin. Söylentilere kulak asmayın. Borsa ve tahvillerde dalgalanmalar olur.
16 Ağustos 2017

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Parasal konulardaki güvensizlikleriniz tavan yapabilir. Çevrenizdeki planlarınızı gözden geçirmeli ve sizi zorlayacak planlardan uzak durmalısınız. Kimseye yaşadıkları- nızı hissettirmiyorsunuz.
Reklamı Kapat