Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
18 Ekim 2018

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Son zamanlarda sıklaşan tartışmaların lüzumsuz olduğunu düşünüyorsunuz. Onu anlamak için belki biraz daha çaba harcamanız, biraz daha birlikte olmanız gerekiyor. Akşamki tartışma aklınızdan çıkmıyor.
18 Ekim 2018

Akrep Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamınızda rahatsız edici bir tatminsizlik yaşamıyorsunuz. Ama yine de Pek huzurlu görünmüyorsunuz. Bugün bir iş görüşmesi randevusu alacaksınız. Bu görüşmeyi fazla istekli karşılamayacaksınız.
18 Ekim 2018

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Akraba bağları içinde bir para meseleniz var. İlgili görünmüyorsunuz, ama içinde olmanızda fayda var. Ciddi bir para sıkıntısı çekmiyorsunuz. Ödemeleriniz biraz sizi bunaltıyor.
18 Ekim 2018

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir arkadaşınızla soğukluk yaşıyorsunuz. O bunu sorun etmiyormuş gibi görünüyor. Ama ilginizi arttırırsanız onu ne kadar çok sevindirdiğinizi göreceksiniz.
18 Ekim 2018

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir arkadaş ilişkinizdeki aile içi problemler aileye yakınlığınız nedeniyle sizi doğrudan ilgilendiriyor. Ama bu ilginiz sırasında o ailenin, bir yerden sonra kapalı, içe dönük tarafını göreceksiniz. Diğerleri gibi görünen bu günde, beklemediğiniz sürpriz tersliklerle büyük bir koşuşturma içine girebilirsiniz. Bu koşuşturma size bilmediğiniz yeni eksik yanlarınızı gösterecek.
17 Ekim 2018

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 00:49-10:35 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Yarım kalan işleri bitirmek, çevrenizle iletişimde sakin olmak yararlıdır. Ancak bir sorunu çözebilmek için tartışmaya kalkışmak yanlış olur. Bilgisayarınızı kontrol etmekte fayda var. Randevularınızı tekrar gözden geçirmek gerekir. Ulaşımda çıkabilecek sorunlara karşı dikkatli olmak gerekiyor. Bir de duyduğunuz haberlere, olan biten her şeye mantıklı yaklaşalım ki, yanılmayalım. Saat 10:35 Ay-Kova burcu seyir etkinliği altında ilişkinizi, aile hayatınızı ve iş konularını gözden geçirebilirsiniz. Zaten bu meseleler ister istemez öne çıkar. Eğer dışarıdan yönelen veyahut kendi içinizde sizi rahatsız eden mevzular varsa, bunları çözüme kavuşturmak istersiniz. Hatta bir hayli sabırsız davranabilirsiniz. Çünkü mali açıdan hayatınızı garanti altına almak, belki ailenize yardımcı olmak veyahut yeni bir yere taşınmak için güçlenmeniz gerekmektedir. Dışarıda bir ufak sorun oluşsa, hemen oturup düşünürsünüz. Şimdi ben bir tepkide bulunsam, işimi kaybederim, ondan sonra da parasız kalırım. En iyisi idare edeyim dersiniz. Fakat idare etmek de işinize gelmez. Saat 12:16 Ay-Uranüs görünümü, partnerinizi ikna etmek çabanızı gösteriyor. Yeni ve farklı bir şeyler deneyerek, onu etkilemeye, isteklerinizi elde etmeye çalışırsınız. Saat 13:47 Ay-Kuzey düğüm karşıtlığı, üzerimizdeki baskının işaretçisidir. Aslında dış dünyada kendimizi güçlü şekilde ifade etmeye çalışırken, en yakınımızda bulunan kişiler bizi anlamamakta ısrar ederler. Biz de buna dayanamayız. Böyle bir durumda sizi neler üzüyorsa bunları tartışarak değil, konuşarak ifade etmeye çalışın. Kendinizi ezdirmeyin ancak başkalarını da dikkate almayı unutmayın. Gönül dolusu sevgilerimle,
17 Ekim 2018

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Dizginleri yeniden eline alıyorsun. Gökyüzü bugün yaşadığın ekonomik sıkıntılara merhem olacağının haberini veriyor sana. Ne istediğini bilen tavrın keskin kararlar aldırırken; geleceği kurtarıcı fikirlerin de ortaya çıkmasını sağlayacak. Kısacası bugün ve önümüzdeki günlerde alacağın her kararın hayatını yönlendirme gücü olabilir. Eğer evli bir Akrep burcuysan, eşinin kişisel hayatına dair harcamaları ve yaptığı programlar seni rahatsız edebilir. İlişkine zarar verici konuşmalar, can acıtmaya yönelik suçlamalar yapabilirsin. Gün içerisinde aile içinde yaşanacak konuşmada, yakın akrabalarınız arasında dönen olaylardan haberdar olacaksın. Şaşkınlıktan söyleyecek tek söz dahi bulamayabilirsin.
17 Ekim 2018

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Kız kardeşleriniz ve eski arkadaşlarınızla olan iletişimleriniz artabilir ve duygusal olarak hassas bir yapıda olabilirsiniz. Bu yüzden iletişimlerinizde mantığınızı ön plana çıkarmakta zorlanabilirsiniz.
17 Ekim 2018

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ev hayatınızla ilgili işlerinizde zaman harcayabilirsiniz. Toparlanması gereken işleri bitirmek için uygun bir gündesiniz. İş hayatınızdaki işleriniz için mücadele gerektiren süreçler olabilir. Maddi konularınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Gereksiz harcamalardan kaçının. Aileniz için aldığınız kararları onlarla paylaşmalısınız.
17 Ekim 2018

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiklerinizle bir arada olmak için organizasyon yapabilirsiniz. Hareket halinde olmak size çok iyi gelecek
17 Ekim 2018

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sıkıntılı günler artık geride kaldı. Şimdi önünüze bakmanın tam zamanı. Çünkü fırsatlar sizi bekliyor. İyi yatırımlar yapabilir, maddi gücünüzü arttırabilirsiniz. Bu sevdiğinizle olan ilişkinizi de olumlu yönde etkileyecektir. Sizi güçlü ve çalışkan görmek onu etkiliyor.
17 Ekim 2018

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde ilişkilerinizde ve görüşmelerinizdeki iletişiminizde, duygularınızı daha fazla ön planda tutarak, soğuk ve mesafeli davranışlar yerine, sevginizi göstermeniz ve sıcakkanlı davranmanızın faydalı olacağı bugün, yakın çevre ilişkileri ve trafikte gerginliklerle karşılaşabilirsiniz.
17 Ekim 2018

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay’ın Kova burcundaki seyahati ev ortamınızdaki ilişkilerin gerginleşmesine neden olabilir. Özelikle canınızı sıkan konuşmalara maruz kalabilirsiniz. Çevrenizdekilerin duyarsız davranışları sizi rahatsız eder. Ilımlı, adalete önem veren yapınızla bencil tavırlı insanlardan rahatsız olursunuz. Entelektüel konulara karşı ilginiz artar. Uzay, elektrik, elektronik cihazlarla sorun yaşama potansiyeliniz yüksektir.
17 Ekim 2018

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Ev, aile, komşular ve akrabalar konularında gerginlikler, ani karışıklıklar ve kırgınlıklar olabilir. Yaşlı aile bireylerinin sağlık sorunları sizi yorabilir. Gün boyu huzursuzluk, şüphe, öfke ve kavgacı tutumlardan kaçının. Dua veya meditasyon için molalar önemli.
Reklamı Kapat