Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Nisan 2018

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk yaşantınızda sorunlar hala devam ediyor. Sevgilinizle ne kadar konuşsanız da bu sorunları ortadan kaldırmayı başaramadınız. İlişkinizde ayrılık gibi bir durum gerçekleşebilir.
27 Nisan 2018

Akrep Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamınızda sorunlarla uğraşmak zorunda kalacağınız bir gündesiniz. Tamamlamadığınız yada ihmal ettiğiniz işlerle uğraşabilir ve oldukça yorulabilirsiniz.
27 Nisan 2018

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Maddi konulardaki endişelerinizde haklısınız. Bugün yatırım konularında birileriyle görüşebilir ve onların fikirlerini alabilirsiniz. Harcamalarınızı kısmanızda fayda var.
27 Nisan 2018

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün yapacağınız ödemeler yüzünden maddi durumunuzda bir bozulma olabilir. Hazırlıklı olmalısınız.
27 Nisan 2018

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki günler içersinde gelişecek bir olayın sonucu hakkındaki tahminleriniz tutacak. Buna rağmen bu konuda üzüntü ve pişmanlıklar yaşayacaksınız. Size bugünlerde uzun bir yol görünüyor. Bununla ilgili belirgin kararsızlığınız, bu yolculuğu engelleyemeyecek. Akraba ilişkilerinizde yakında mutlu bir olay yaşanabilir. Bu konuda yakında bilgilendirileceksiniz. Aşk yaşamı : Bu sıralar aşk yaşamınızda belli durgunluklar söz konusu. Duygularınızın hareketlenebilmesi, şu günlerde fazlaca önemsediğiniz birtakım konuların yoğunluğundan kurtulmanıza bağlı olacak.
26 Nisan 2018

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 00:28 Merkür-Satürn zorlu görünümü, günün ilk etkin enerjisidir. Bir şeyleri düzenlemenin ve istediğimiz gibi halletmenin önüne geçiyor. Sorumluluklar yoruyor, anlayışsız insanlar sinirlendiriyor. Bu saatlerde önemli işlerinizi mümkünse erteleyin. Karar vermeyin. Bekleyin biraz sakinleşin tekrar üzerinde düşünürsünüz. Saat 03:04 Ay-Neptün karşıtlığı, her şeyin mantıklı bir şekilde ele alınması ancak duyarlılığın da yükselmesidir. Saat 10:28 Ay-Jüpiter görünümü, insanları etkileme, ikna etme ve kendi tarafınıza çekme gücü verir. Gayet titiz bir şekilde planınızı uygularsınız. Gerektiğinde başkalarına da yol gösterir, destek sunarsınız. Saat 12:47 Ay-Mars görünümü, güvenilir ve uzun vadeli iş ve projelere yönelmemizi sağlıyor. Saat 12:50 Ay-Pluto görünümü, etkisi gayet olumludur. Herhangi bir konuda derinlikli analiz yapmanızı, gücünüzü kanıtlamak adına istekli olduğunuzu gösteriyor. Saat 14:00 Mars-Pluto kavuşumu, iş yaşamında sabırlı, kararlı bir şekilde çalışmanın, mücadele vermenin size yararlarını işaret ediyor. Nitekim siz azimle işinize gücünüze sarılırsanız hakikaten çok önemli başarılara imza atabilirsiniz. Enerjimizi azaltan meseleler, insanlar gelişim yolunda önünüzdeki taşlara benzer. Siz yürürsünüz ancak bu taşlar hep karşınıza çıkar. Onun için kendinizle birebir temasınız ve istekliliğiniz önemli. Odaklanırsanız her işin altından kalkarsınız. İşinize, sorumluluklarınıza önem vermeniz yararlı olur. Pluto sizin yöneticiniz. Size güç aşılıyor. Bir dönüşümü işaret ediyor. Demek ki önünüzde gerçekten güzel bir yol var. Canla başla çalışırsanız kazanırsınız. Her anı güzelliklere işaret bir gün geçirmeniz dileğimle,
26 Nisan 2018

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, otoriter kişiler ile mücadele edebilirsin. Özelini paylaşmaman, sana gizemli bir hava katabilir.
26 Nisan 2018

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay boşlukta. Bugün, iktidar ruhlu kişiler ile mücadele etmen gerekebilir. Şimdiye kadar hiç karşılaşmadığın konulara ilgi duyabilir ve eğitim için para biriktirmek isteyebilirsin. İş arayışında olan bir Akrep burcuysan, geçmişte yaptığın başvuruyla ilgili geri dönüş alabilirsin. Özelini kimseyle paylaşmak istemeyişin, gizemli bir hava yaratabilir. Sanatla ilgilenen bir Akrep burcuysan, toplumsal sorunları ele alacağın çalışmalara başlayabilirsin. İlişkisi olan bir Akrep burcuysan, sevgilinin manidar sorgulamaları, gereksiz açıklamalar yapmana neden olabilir.
26 Nisan 2018

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün aşk ve duygusallıktan yana pozitif etkiler ile donatılmış bir gün. Aşk hayatınızda beklediğiniz romantik etkilerle karşılaşacağınız, partnerinizle konuşmakta hiç zorlanmayacağınız, sevip sevilmenin tadını çıkaracağınız harika bir zaman dilimi.
26 Nisan 2018

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda alacağınız desteklerle daha kolay yön çizebileceğiniz bir gündesiniz. Yaratıcı hayal gücünüzü gelecekle ilgili beklentileriniz yönünde kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınız için fedakârlık yapabilirsiniz. Sosyal konular gündeminizi etkileyebilir. Akşam saatlerinde zevklere düşkünlük söz konusu olabilir.
26 Nisan 2018

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü bugün huzur dolu enerjik bir ruh hali içinde olup çevrenizde iyi ilişkiler kurup ilişkilerinizi güçlendireceğinize işaret etmekte. Maddi konularda süpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Finansal anlamda güçleneceğiniz bu dönemi akıllıca değerlendirin. İşinizle ilgili konularda güvendiğiniz yakınlarınızla fikir alışverişleri yapabilirsiniz. Bugün olaylara idrak gücünüz oldukça fazladır. Normalde pek dikkat etmediğiniz konuların ayrıntılarını düşünerek yanınızda görünen fakat sizin karşısınız da aleyhinize çalışan insanları fark ederek onlara nasıl davranmanız gerektiği yönünde taktikler geliştirebilirsiniz.
26 Nisan 2018

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, iletişimin son derece büyük bir artış göstermesine şaşırmayın. Kuracağınız diyaloglar yoluyla, şimdiye kadar haberdar olmadığınız ama öğrenmekten çok hoşlanacağınız konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
26 Nisan 2018

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün alacağınız bir haberle duygularınız yükselecek. Heyecanlı ve huzursuz bir hal içine girebilirsiniz. Duygularınızı denetim altına almalı ve olayları gereğinden fazla büyütmemelisiniz. Bugün kendinizi ve içinde bulunduğunuz durumu gözden geçirebilir ve şartlarınızı sorgulayabilirsiniz.
26 Nisan 2018

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Kardeş ve yakın akrabalarınızla aranızda tartışma yaşayabilirsiniz. Ortak aile meseleleriniz için bir avukata danışmak faydalı olacaktır. Trafikte dikkatli olun.
26 Nisan 2018

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İş alanlarınızda kontrollü ilerlemek yararınıza olabilir. Güçlü duygularla yakın çevrenizdeki insanlara karşı acımasız olmayın. Kazalara açık bir gün olabilir, çok dikkatli olmalısınız. 
Reklamı Kapat