Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Mayıs 2017

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Yeni bir beraberliğe duyduğunuz korkuyu yok etmelisiniz. Önümüzdeki günler içinde duygularınız hareketlenecek gibi. Siz adını koymasanız da yaşadığınız ilişki, gitgide beraberliğe dönüşüyor.
27 Mayıs 2017

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Bugünleri sakin, daha az müdahalelerle geçirmeniz yararlı olacak. İlerde birçok şeyin zaman içersinde nasıl çözüldüğünü göreceksiniz. Bazı ihmalkar davranışlar sinir bozucu gelse de, konumunuz ilişkileri germeye hiç elverişli değil.
27 Mayıs 2017

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Tedbirli davranmak, geçici daralmaların arkasından kalıcı mutluluklar getirebilir. Büyük sevinçler sağlayacağını düşündüğünüz büyük harcama, şu sıralar pek akılcı görünmüyor.
27 Mayıs 2017

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Kuruntu yaptığınız bir konuda kısa vadede hiç bir sorun gözükmüyor, kimi gelişmeleri durdurmaya çalışmaktan kaçınmalısınız.
27 Mayıs 2017

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok yakın çevrenizdeki birtakım insanların problemlerine çok yetersiz kaldığınız duygusu biraz yersiz. Bu duyguyu daha fazla barındırmanız gerekmiyor. Muhtemelen bugün şehir dışından haberler var. Sizin çok daha duyarlı olduğunuz ikili bir ilişki içinde, bazı sıkıntılarınız olabilir. Kafanızda, ilgili kişi tarafından yeterince önemsenmediğiniz fikri var.
27 Mayıs 2017

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Saat 05:21 Ay-Mars kavuşumu, birilerinden beklediğimiz maddi-manevi anlamdaki desteklerin gecikebileceğini, insanların genelde kendi çıkarlarını önemseyebileceğini göz ardı etmeyelim. Böyle durumlarda kredi çekmek, borç altına girmek, hesabı bilmemek yanlış olur. Hani eskilerin sözüyle, atı sağlam kazığa almak, piyasanın durumuna bakmak, riskli işlerden kaçınmak gerekiyor. Bir ilişkide eğer partner bencil davranıyorsa, bunu öfkeyle, tartışarak çözmek yerine, konuşmayı denemek en kısa ve en etkili yoldur. Saat 07:53 Ay-Satürn karşıtlığı, maddi konularda hiçbir şeyin hafife alınmadan, ciddiyetle gözden geçirilmesinin önemini vurguluyor. Taşıma suyu ile değirmen dönmez sözünü unutmayalım. Geleni tutalım, idaremizi bilelim ki, birilerine eğilmek zorunda kalmayalım. Maddi ve manevi değerlerimizin kıymetini bilelim. Tercihlerimizi yapmadan önce, sonuçlarını hesap edelim. Saat 09:19-14:25 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Bu zaman diliminde partnerimiz başta olmak üzere etrafımızdaki insanlarla doğru bir iletişimde bulunmak için dinlemeyi bilmek lazım. Gerginliğimiz nedeniyle bazı meseleleri anlamakta zorlanabiliriz. Kolayca sinirlenmemiz bizi başkalarının gözünde haksız duruma düşürmesin. Saat 14:25 Ay-Yengeç burcu seyir etkinliği, sizin için kıymetli olan her şeye karşı duyulan özlemin, ihtiyacın, arzunun göstergesidir. İlişkinizi düzene koymak veya gerçek manada sizi sevecek biriyle karşılaşmak istersiniz. Aileniz, dostlarınız, eskide yaşanmış anılarınız, bugün gözlerinizin önünden geçer. İşlerinizi arzu ettiğiniz şekilde düzenlemeniz ve huzurlu bir gün geçirmeniz dileğimle,
27 Mayıs 2017

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün üzerindeki rehaveti atmış gibi hissediyorsun. Karışık duygular içinde olduğunu hissedebilirsin.
27 Mayıs 2017

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaş çevrenize duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Bunaldığınız anlarda, kaçmak istiyor fakat sahiplenme duygunuz yüzünden, bir türlü bunu başaramıyorsunuz. Bugün yakın yollardan alacağınız haberlere şaşırmamalısınız.
27 Mayıs 2017

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınızda hızlı gelişmeler günlük rutinlerinizi değiştirebilecek ölçüde fark yaratacak. Sevilme duygusu veya sevme duygusu oldukça yüksek olabilecek.
27 Mayıs 2017

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sezgilerinizden yararlanabilir ve daha yaratıcı olabilirsiniz. Uzaklarla ilgili konular da dikkat çekebilir.
27 Mayıs 2017

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilir ve sabırsızlık hissedebilirsiniz. Alacağınız teklifler sizi heyecanlandıracak. Şanslı bir dönem yaklaşıyor.
27 Mayıs 2017

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Espirili ve neşeli bir gündesiniz. Bunu iyi değerlendirin. Dostlarınızı arayın ve onları eğlence yerlerine davet edin. Iş hayatınızda çok enerjiksiniz. Bu sayede isteklerinizi gerçekleştime imkanı bulacaksınız. Parasal yönden de durumunuz gayet iyi.
27 Mayıs 2017

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 20:38’de İkizler burcunda gerçekleşen ve etkisini 3 gün önce ve sonra hissettirecek yeni ay ile birlikte, özellikle 29 Mayıs gününden itibaren ortak gelirler, projeler, miras, nafaka, burs, primler ve kitlelere hitap etme konusunda daha etkili bir enerjide olacaksınız ancak bugüne özel olarak Venüs ve Merkür burç değiştirme aşamasında olduğundan ve Neptün karesi de devrede olacağından öncelikle trafikte dikkatli olmanız, 3.kişiler hakkında iyi niyetle bile olsa konuşmamanız, finansal hiçbir önemli yatırım yapmamanız, kredi çekmemeniz, borç vermemeniz ve cinsellik konusunda ani gelişen ilişkilerde yer almamanız faydalı olacaktır. Bu zaman diliminde aşk hayatınızda bir flörtünüzü bitirebileceğiniz gibi, dedikodulardan etkilenebilir, finansal olarak zorlanabilirsiniz. Ne var ki bu geçici etkinin ardından önünüzdeki güzel günlere konsantre olmak ve olanı olduğu gibi sakince karşılamak, kaderinize güvenmek sizin enerjinizi dengelemenize ve mümkün olduğu kadar yeniay zamanını az hasarla atlatmanıza sebep olacaktır.
27 Mayıs 2017

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftanın son iş gününde ortaklarınızla yeni yatırımlar için sözleşme imzalayabilirsiniz. Ortak paylaşımlar, miraslar, eşinizin kazancıyla ilgili yeni konular gündeme gelir. Şimdi sizi zorlasa da ileride bu girişimlerin olumlu geri dönüşlerini elde edersiniz. Borsa ve spekülatif yatırımlar için işin uzmanlarından destek alacağınız bir gündesiniz.
27 Mayıs 2017

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok büyük parasal işlere kalkışmamalısınız. Öğleden sonra dış ortamlarda olmaktan keyif alacaksınız. Gezi planlarınız bu dönem sizi heyecanlandırıyor.
Reklamı Kapat