Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Şubat 2018

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Başka kişilerle ve işlerle uğraşmaktan, sevgilinize yeterince zaman ayıramadığınız düşüncenizi yıkmanız gerekiyor. Ona olan bağlılığınızda bu endişeye hiç yer yok.
25 Şubat 2018

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Çok yakın bir iş arkadaşınızın sizin aleyhinize planları olduğunu söyleyenler sizi etkiliyor. Hemen birtakım yargılara, sonuçlara varmamanız ise harika. Kafanızın karıştığı konularda usta gözlemciliğiniz size doğruları gösterecektir.
25 Şubat 2018

Akrep Burcu Günlük Para Falı

İşyerinizle para konularında çelişkileriniz var. Ama yaşanan mevcut koşullarda istekli olmayı düşünmeyeceksiniz. Ek kazanç anlamında eşe, dosta tüm sinyalleriniz açık.
25 Şubat 2018

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Bu sıralar, duygusal beraberliğinize öncelik vermeniz gerekiyor. Birçok alanda hareket halindesiniz. Bu çok yönlülük esas odaklanmanız gereken yerde, bazı gediklere yol açabilir.
25 Şubat 2018

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi yoğun bir haberleşme trafiği içinde bulacaksınız. Çevrenizdekilerin işlerini kolaylaştıracak şekilde çabalarınız, ilgi görecek. Çok merak ettiğiniz bir konu, bugün aydınlığa kavuşacak gibi. Ama öğreneceğiniz bazı şeyler, sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Birçok zamanki gibi, hayal kırıklığınızı fazla uzatmadan günlük yaşamınıza dalıp gidebilirsiniz.
25 Şubat 2018

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Pazar günümüz üç önemli görünüm etkisiyle başlıyor. İlki, saat 15:00 Venüs-Mars arasında gerçekleşiyor. Yaşamın güzel yanlarını hissetmek, yaşamak için, paraya ne kadar ihtiyacımız olduğunu düşündürüyor. Kazanmak ve rahat etmek adına mücadele vermekteyiz. İlişkilerimizde aşkın önemini bilsek de, aslında isteğimiz her anlamda garantili bir hayat sürmek. Bu görünüm, bu isteğimiz adına vereceğimizin çabanın işaretçisidir. İkincisi, 15:26 Merkür-Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Balık burcunda yönetici pozisyonunda olan Neptün ile yan yana gelen Merkür, gölge yanlarından arınıyor, kuvvetleniyor, evrensel sevgi kaynağından beslenmemizi sağlıyor. Gerek devam eden aşk ilişkiniz ve gerekse hayatınıza yeni dahil olacak kişi anlamında olumlu gelişmeleri işaret ediyor. Bizi aşkla buluşturuyor, aşkla büyütüyor. Aşkı yüreğimizin derinliklerinde hissetmemizi sağlıyor. Bu etki altında mistik konular ilgimizi çekiyor. Duygularınızı yazıya dökebilirsiniz ayrıca tasarım çalışmalarında bulunabilirsiniz. Sevdiklerinize bağlılığınız arttığı gibi, sezgileriniz size gerçek aşkın yolunda yürümeniz için eşlik eder. Sevmenin, sevilmenin ne denli güçlü bir duygu olduğunu yüreğinizin derinliklerinde hissedersiniz. Üçüncüsü, 20:46 Güneş-Satürn görünümü olup, çevremizdeki insanların saygısını, sevgisini kazanmamızı sağlıyor. Güven duygumuzu yükseltiyor. Mesleki konulardan özel hayatımıza kadar her alanda verilecek kararların doğru ve başarılı olmasını sağlıyor. İşe yarar ve gerçekten sağlam olana yönelmemizde ışığımız oluyor. Huzurlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,
24 Şubat 2018

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İşlerinde düzen ve iletişim kopukluğundaki durumunu toparlamak için her fırsatı değerlendirebilirsin.
25 Şubat 2018

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün karışık düşünceler içindesiniz ve daha sabit olmanız konusunda kararsızlıklar yaşıyorsunuz. Olaylara sakin bakmak istiyor ve huzurunuzu bozmak istemiyorsunuz. . Ertelediğiniz işler konusunda daha sıkı çalışmalısınız.
24 Şubat 2018

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün normal prosedürün değişeceği, rutinde planladığınız bazı işlerin hiç hesapta olmayan şeyler yüzünden değişebileceğini söylemeliyim. Gerek aşk hayatınız gerekse çocuklarla olan iletişimleriniz de işler düşündüğünüz gibi gitmeyebilir. Olsun, bazen rotadan çıkmaya gerek vardır. Belki yaşam sizin için başka şeyler planlıyordur. Akışa teslim olmak gerekir bazen. Ayrıca bugün yanlış söylemler ve verilen sözlerin yerine getirilmemesi ile ilgili bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Sosyal hayatınızla ilgili hesapta olmayan değişken şartlardan dolayı bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.
25 Şubat 2018

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sezgilerinizin daha güçlü olduğu ve bu yönde yaratıcı bir uğraş içinde olabileceğiniz bir gündesiniz. Aynı zamanda uzaklar ve yolculuklar da gündeme gelebilir.
24 Şubat 2018

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü bugün iş arkadaşlarınıza ya da işiniz dolayı yaşanacak şanslı karşılaşmaların getireceği olumlu etkilere işaret etmekte. Özel yaşamınızda ise kararlı olmanız gereken zamanlardasınız. Duygularınızı yok sayarak hareket edemeyeceğinize göre içinde bulunduğunuz şartları istediğiniz yöne çevirebilmek için harekete geçmelisiniz. Duygusal hayatınızda yaşanan belirsizlik kalkıyor ve siz duygularınıza sezgilerinize güvenerek hareket etmenin güzelliklerini yaşamaya başlıyorsunuz.
25 Şubat 2018

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Hem dış dünyada, hem de iç dünyada olan bitenlerin farkında olacaksınız. Gerçekçi bakış açınız ve dengeli yaklaşımlarınız da, bu durumdan destek alacaklardır. Bugün yapacağınız planlar sağlam, alacağınız kararlar etkin olacaktır.
24 Şubat 2018

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bulunduğunuz kalabalık ve sosyal ortamlar aracılığı ile size maddi manevi fırsatlar sunan teklifler ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Geleceğe yönelik beklentilerinizin gerçekleşebileceği bugün, kuracağınız bağlantılar her zamankinden daha güçlü ve içinde belirli bir fırsat saklıyor olacak.
24 Şubat 2018

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ödemeler ve ortak kazançlarla ilgili kendinizi rahat hissedersiniz. Diğer yandan uzaklarda, su kenarında bulunan bir gayrimenkul alabilir ya da satmaya karar verebilirsiniz. Uzaktaki bir mekana ortak olabilirsiniz. Yelkenliyle seyahate çıkmak aklına düşebilir.
24 Şubat 2018

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınızda tutkular devreye girerse farklı tepkiler ortaya çıkabilir. Yapılması gereken işlerinizde hayata esnek ve rahat yaklaşacaksınız.
Reklamı Kapat