Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım
Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Ocak 2019

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Sıkıntılısınız. Uzaktan tanıdığınız, hep mesafeli olduğunuz pişmanlık duygusu bu kez sizi teslim almış. Ama fazla sık elemeden ilişki yaşama, sizin burcunuzun karakteri. Bırakın ardından da pişmanlık gelsin. Yeni bir şey görünmüyor. Uzun bir zaman inzivadasınız.
19 Ocak 2019

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Sizin çok inanarak, yakınlarınızın da peygamber sabrıyla beklediği bir projeniz var. Maya tutacak gibi görünüyor. Zaten önünde hayli zamandan başka bir engel yoktu. Sevinecek ve sevindireceksiniz. İş yaşamınızda bunun dışında olumlu ya da olumsuz bir sürpriz yok.
19 Ocak 2019

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Bu günlerde para durumunuz Şubat aylarında hava durumu gibi. Hala beklemedeki projeniz sizi yaza çıkartacak. Para durumunuz size alışkın olmadığınız bir yaşam sunabilir. Fakat siz alışkın olduğunuz hayatı sürdüreceksiniz.
19 Ocak 2019

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugünlerde bir alacak verecek sıkıntısı yaşayacaksınız. Bugünden tedbirinizi almaya bakın. Ama bu kez mevcut sıkıntıyı, yeni alacak verecek sıkıntıları üreterek çözmemeye çalışın.
19 Ocak 2019

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok sorunlu bir ikili ilişki içindesiniz. Bu ilişkinin, diğer ilişkileriniz açısından da bir an evvel çözüme kavuşması gerekiyor. Bu problemde inatçılık temel sorun gibi duruyor. Bugünlerde ilginç ziyaretler yapabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde uzakça bir yerden davet alacaksınız. Bu davetin sizi mutlu etme, size hayatla yeni bağlar kurdurma olasılığı oldukça fazla
19 Ocak 2019

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Güne boşlukta ilerleyerek seyreden Ay, 06:43 itibariyle Yengeç burcuna geçiyor. Seyahatlerinizin, yurt dışı işlerinizin ön planda olacağı bir gün olabilir. Özellikle seyahate gidiyorsanız yolculuk esnasında dikkatli olmalısınız. Bavul, pasaport vs gözünüzün önünde bulunsun. Güneş ve Uranüs kontağı beklenmedik durumlar yaşatabilir. Rötarlar yaşanabilir, aracınızın elektronik aksanında sorunlar olabilir. Güzel gelişme ise geceye ilerlerken geliyor. Aşk hayatınızda güzel bir zaman dilimine giriyorsunuz. Partnerinizle duygusal anlar yaşayabilirsiniz. Sevgiler, Astromeri
19 Ocak 2019

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Hırslarından vazgeçiyorsun!Bugün birçok sorunu çözmeyi kafana koyduğun için hızlı hareket edebilirsin. Olaylara bakış açını değiştirmen gereken durumlarla karşılaştığında hemen kestirip atmak yerine gözlemci olmanda yarar var. Bazen küçük sorunları olduğundan fazla büyüterek kendine sıkıntı yapıyorsun. Bu kadar kendine yüklenmenin hiçbir zaman sana yararı olmadığını artık görmelisin. Gün içerisinde yurtdışı bağlantılı işler yapman için uygun fırsatlar oluşabilir. Kendine yepyeni bir yol çizmen gerekebilir. Aşk konusunda ruhunun arındığını ve bazı hırslarından vazgeçtiğini fark edebilirsin. Özellikle uzun süredir ilişkin varsa sevgilinin fedakâr yapısına karşı daha özverili olacaksın. Tüm bunlarla birlikte bugün sakarlıklara karşı dikkat etmelisin.
19 Ocak 2019

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınız ve iletişimlerinizin gündemde olacağı bir gün. Olaylara yaklaşım üslubunuz her zamankinden sert olabilir. Hesaplaşma ve rekabet bugün konunuz olmamalıdır.
19 Ocak 2019

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün duygusal açıdan daha canlı ve destekleyici imkanlar var. Uzaklarla ilgili bir konu da gündeminizi meşgul edebilir.
19 Ocak 2019

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İsteklerinizin değiştiği bir dönemdesiniz ve ideallerinizin değiştiğini hissediyorsunuz.
19 Ocak 2019

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Parasal konularla ilgili düşünceleriniz günün konuları olacaktır. Bu konuları başka bir güne bırakabilirsiniz, çünkü bazı noktalara takılıp kalma geçerli çözümler üretmekten uzak olma ihtimaliniz bulunuyor. Bunları bir düşünün.
19 Ocak 2019

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşırı duygusalsınız. Anlamlı anlamsız birçok konuyu gereğinden fazla düşünüyorsunuz. Kuruntular, gerçekler, şüpheleriniz… Hayat enerjiniz duygusal bir boyutta akıyor. Birilerine fazladan bağlandığınızı, daha önce hissetmediğiniz duygular hissettiğinizi fark edebilirsiniz. Yakın çevrenizle beraber olmak ışığınızı parlatıyor. Konuşmak size iyi geliyor.
19 Ocak 2019

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Zoru sevmek ve çözüm buldukça güçlenmek sizin yaşam mottonuz olduğu için, bu Cumartesi gününü kriz yönetimi ilkelerinizi belirlemekle geçirebilirsiniz. Diğer yandan sağlık konusunda beklenmedik bir durum ortaya çıkabilir. Çalışanlarınız sürpriz kararı sizi yeniden iş planı yapmaya itecektir.
19 Ocak 2019

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün hedeflerinizi gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz imkanlar kendiliğinden gelişebilir. Başkalarının fikirleri, çevresel baskı nedeniyle sınırlanmış hissedebilirsiniz. Hareket arzunuzla duygusal hassasiyetler çatışabilir.
Reklamı Kapat