Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Eylül 2017

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Gönlünüzde bir karamsarlık, bir küskünlük gözleniyor. Bu akşam tanıştırılacağınız birisi bu halinize son verebilir. Ama siz önce karamsarlığınızı atmalı ve bu tanışmaya umut yüklü biri olarak gitmelisiniz.
21 Eylül 2017

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Kolay iş beğenmiyorsunuz. Bu yüzden çok istekli çalışmıyor ve bunu gizleyemiyorsunuz. İş başında işi sevmeyen, huzursuz görüntünüz göze batıyor. Bugünden başlayarak gönlünüzün işini aramalısınız
21 Eylül 2017

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Hesabınızı pek bilemediğinizden hep içerdesiniz. Bu günlerde alacağınız müjdeli bir para haberi yüreğinizi ferahlatacak, Bazı açıklarınızı kapatacak, geçici de olsa biraz rahatlayacaksınız.
21 Eylül 2017

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Dostlarınız sizi çok seviyor ve önemsiyorlar. Siz de onlara karşı aynı duygular içindesiniz. Fakat içlerinden özellikle birine bunu daha çok belli etmeniz gerekiyor.
21 Eylül 2017

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Önemli diyerek aldığınız birtakım kararlarınızın arkasında durmasını bilmelisiniz. Bu zaafı arada bir gösteriyorsunuz. Sizi yakından tanıyanları bu tavrınızla şaşırtıyorsunuz. Akraba ilişkilerinizde pek vefalı bilinmiyor ve eleştiriliyorsunuz. Aralarını yaptığınız iki kırgın arkadaşınızın size bugün bir daveti olabilir. Uzun bir yolculuk görünüyor. Yakında netleşecek ve hazırlıklara başlayacaksınız.
21 Eylül 2017

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler, Ay-Terazi seyir etkinliğinde güne uyanıyoruz. Gerek partneriniz ve gerekse ailenizi ilgilendiren konuları kimsenin etkisi altında kalmadan tek başınıza gözden geçirmek istersiniz. Dış seslere kulaklarınızı kapatırsınız. Ay-Terazi burcu günlerinde huzur bulmak, güzellikleri paylaşmak ihtiyacı genelde yoğundur. Seçici olursunuz ve nezaketle size yaklaşılmasını istersiniz. Saat 20:00 Ay-Pluto görünüm etkisinde kendinizi iyi hissetmek için, karşınıza çıkabilecek bir işi hemen kabul edebilirsiniz. Aslında çözüm olmadığını siz de bilirsiniz. Fakat hayat şartları sizi zorlamaktadır. Eğer gerçekten bu girdaptan kurtulmak, sıkıntılardan kurtulmak istiyorsanız, uzun vadeli, güvenilir ve sağlam olana yönelmelisiniz. Arzu ettiğiniz ne varsa, sizinle olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle,
21 Eylül 2017

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Her açıdan istikrarlı davranabilirsin. Heyecanlı, yeni bir ilişkiye başlarken temkinli olmalısın.
21 Eylül 2017

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşüncelerinizi istediğiniz yönde yapılandırmak istiyor tüm detayları gözden geçiriyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerin değişik fikirlerinden yaralanabilirsiniz. . Destek gördüğünüz zaman kendinize olan güveniniz artıyor.
21 Eylül 2017

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkiler ile ilgili şanslı bazı başlangıçlar yada görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Beklediğiniz haberler veya iletişimler gün içerisinde kurulabilir.
21 Eylül 2017

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sorumlu olduğunuz konularda beklemeler olabilir. Rutin işlerinizi tamamlamanız daha iyi olabilir. Bazı olayları kabullenmek durumunda kalabilirsiniz. Yeni sorumluluklar almak için uygun bir gün olmayabilir. Sabırlı davranmanızda fayda var. Duygusal olarak zorlanacağınız şeyler yaşayabilirsiniz.
21 Eylül 2017

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Birbirinden çok farklı kültürden kişilerle görüşebilir ve olaylara farklı açılardan bakabilirsiniz. Şanslı günlerinin etkisini hayatınızda hissedeceksiniz.
21 Eylül 2017

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlıklar, geleceğe yönelik yatırımlar ve projeler, sizin için ön plana çıkacak konular. Herşeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Katılacağınız davet ve toplantılarda yaratıcılığınızla her zamankinden daha fazla dikkat çekeceksiniz.
21 Eylül 2017

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerlediğinden çalışma hayatınız, patronlarınız, aile büyükleriniz ve ilişkilerinizle ilgili durağanlık, belirsizlik yaşayabilir, birtakım kararlar almakta zorlanabilirsiniz. Esasen yeni kararlar almamanız gereken ve özellikle ilişkilerinizde anlık olaylara bakarak bir şeylerden vazgeçmemeniz gereken enerjisi durağan bir günde bulunmaktasınız.
21 Eylül 2017

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün duygusal hayatla ilgili kafanızda soru işaretleri var. Kendinize bile itiraf edemediğiniz bir şekilde karşınızdaki kişiye aşık olabilirsiniz. Bu kişi sizin için doğru mudur bununla alakalı şüpheleri ortadan kaldırmak sizin için kolay olmaz. Aldanma, aldatılama temalarına dikkat etmenizi öneririz.
21 Eylül 2017

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün geçmiş konu ve olaylar yeniden karşınıza gelebilir. Konulara çözümcül yaklaşacak ve geçmişin sizi çok da incitmediğine şahit olacaksınız. İş değişimleriniz, kariyerinizi destekliyor. 
Reklamı Kapat