Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

25 Aralık 2014
Aşk yaşantınızda bazı beklentiler içindesiniz. Sevdiğiniz kimse ile konuşmak ona duygularınızı açmak istiyorsunuz fakat bazı hoşunuza gitmeyen dorumlar sizi durduruyor.

Aslan Burcu Günlük İş Falı

25 Aralık 2014
İş yaşantınızda bir takım iletişim ya da ulaşım sorunları yaşayabilirsiniz. Amirlerinizden birisi ile aranızdaki ufak bir sorun bugün moralinizi bozabilir.

Aslan Burcu Günlük Para Falı

25 Aralık 2014
Parasal konularda şanslı bir gündesiniz. Bugün elinize bir miktar para geçebilir ve bu parayı bazı borçlarınızı ödemede kullanabilirsiniz. Paranın kalanı ile kendiniz için alışveriş yapabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

25 Aralık 2014
Bugün iş yerinizde amirinizle aranızda bir tartışma geçebilir. İşinizin geleceği için bu tartışmada alttan alan taraf olmalısınız.


Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Aralık 2014
Bugün yakın bir dostunuz ya da akrabanızla aranızda geçecek konuşma sizi oldukça sinirlendirecek ve üzecek. Bu konuşmanın etkisini gün boyu üzerinizde taşıyabilir ve ilgilendiğiniz konulara karşı konsantrasyon sorunları yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde sevdiğiniz bazı kimselerle zaman geçirmek sizi bir hayli rahatlatacak ve mutlu edecek.

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Aralık 2014
Sevgili Aslanlar saat 01:26 itibariyle Ay-Uranüs arasındaki olumlu görünümle Perşembe günümüz başlıyor. Bu ilişkilerde yenilikçi düşünmenin ve partnerinizle arkadaşlık çerçevesi içinde bağlantı kurmanın işaretçisidir. Bir tanışmanın da göstergesi olabilir. Saat 03:31 Merkür-Uranüs arasındaki mücadeleci görünüm nedeniyle,  bir yandan hayatımızı düzene koyabilmek, sorumluluklarımızın üstesinden gelebilmek, sağlıklı bir yaşam sürebilmek için ciddi ciddi düşünüyoruz. Diğer yandan yeniliklerde bulunmak, kimseye eğilmeden, bükülmeden yaşamımızı kurmaktan yanayız. Bu görünümün etkisi altında kişi, hayatın gereklilikleri ile yapmak istedikleri arasında kaldığını düşünerek sıkılabilir. Bu sıkıntı sağlığımızı etkiler ve günlük yaşantımızın kalitesini düşürür. Oysaki her şeyi kurgulamaktan, kurcalamaktan, sürekli aynı daire içinde dönüp durmaktan uzaklaşmalı, yaşamımızı yeni bir bakış açısıyla ele alarak, geleceğimizi hazırlamaya açık olmalıyız. Saat 08:53 Merkür-Pluto kavuşumu, iş yaşamınızın gündelik şartlarını yoğunlaştırması ve dönüşümde bulunarak kendiniz için en doğru kararı verebilmeniz anlamında etkilidir. Eğer iş yerinizde sorunlarınız varsa, bazı kişiler sizin üzerinizde baskı ve kontrol kurmaya kalkışıyorlarsa, maddi açıdan sizi doyurmuyor bilakis haklarınızı sekteye uğratıyorlarsa konuşma vaktiniz gelmiş demektir. Bu kavuşumun gücünü arkanıza alarak, yetenekli olduğunuz alanlarda girişimci davranınız. Ciddi anlamda cesur ve kendinizden emin olarak özgeçmişinizi sizin için önemli gördüğünüz yerlere ulaştırınız. Saat 17:12-26 Aralık saat 06:07 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Öncelikle sizi üzen, sıkıntıya sokan ve rahatsız eden kişi veya olaylar karşısında her şeyi bir kez daha gözden geçirmekte yarar var. Özellikle sağlığınıza şu aralar lütfen dikkat ediniz. Yorgunluk ve stresten, negatif insanlardan uzak durunuz. Saat 18:30 Merkür-Chiron olumlu görünümü, sağlığınızla ilgili uzun zamandır yapmak istediğiniz bir tedaviye başlayabilirsiniz. Şifa bulursunuz. Daha önceden korktuğunuz bir durum kendiliğinden düzelir. Artık lütfen olumlu düşünün. Çünkü siz bazen kendi kendinizi engelliyor, kafanıza takıyor, üzüyorsunuz. Rahat olun lütfen. Bugünkü tüm enerjilerin, hepimiz için olumlu gelişmelere işaret olması dileğimle,


Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Aralık 2014
Koşullardan yeterince memnun kalmadığınız için, kendinizi zorlamamalısınız. Ay'ın bulunduğu konum, maddi konuları ön plana çıkarıyor. Sahip olduklarınızla yetinmeyebilirsiniz. Bugün, düşüncelerinizden taviz vermek istemediğiniz için, kararlı tavırlarınız yanlış anlaşılacaktır.Mesleğinizle ilgili yeni bir araştırma konusuna değineceksiniz.

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Aralık 2014
Bugünlerde en büyük tepkilerinizi eşinize gösteriyorsunuz. Halbuki en büyük esnekliği ona göstermeniz gereken günlerden geçiyorsunuz. Onun verdiği bir mücadele için köstek değil de destek olmanız, sabır göstermeniz şart.


Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Aralık 2014
Kendinden çok fazla emin olmamasına rağmen size bazı önerilerde bulunan kişiler olabilir. Bu kişiler iyi niyetli olsalar dahi, tavsiye, yorum, öneri veya tekliflerinin temelini ve dayanıklılığını gözden geçirmeden harekete geçmemenizde fayda var.

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Aralık 2014
Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.


Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Aralık 2014
Sinirli başlayacağınız gün yerini sakinliğe ve huzura bırakacak. Çevrenizde dargınlık yaşayan yakınlarınızla ilgili uzlaştırıcı bir rol üstlenebilirsiniz.

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Aralık 2014
Bugünden itibaren çıkacağınız seyahatler size uzun zamandır ihtiyacınız olan neşe ve enerjiyi sağlayacaktır. Katılacağınız bir arkadaş toplantısında çok eğlenecek ve uzun zamandır birlikte olmadığınız arkadaşlarınızla birlikte olma fırsatı bulacaksınız.

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Aralık 2014
Bugün ikili ilişkiler, dostluklar ve yakın çevrenizle iletişiminiz ön plana çıkıyor. Onların hayatındaki kariyer ve iş konuları size yansıyabilir ve sizin duygusal desteğinize ihtiyaçları olabilir. Bu sebeple hayatınızdaki insanları biraz daha anlayışla karşılamanız gereken bir gündesiniz. Akşam saatlerinde ilişkilerde gerilim yaşanabileceği için, bugün önemli konularda kişilerin üzerine gitmemek ve mümkünse paylaşacağınız konuyu bir başka güne ertelemek fayda sağlayacaktır.

Geçmiş Aslan Burcu Burç Yorumu