Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
2 Temmuz 2016

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Küçük sorunlar sizi birbirinize daha da bağlıyor. Omuz omuza verip sorunları atlatmanız aranızdaki aşkı daha da körüklüyor. Çoğu konuda mantık ve anlayış olarak birbirinize uyuyorsunuz.
2 Temmuz 2016

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Takdir toplamayı ve beğenilmeyi seviyorsunuz, fakat çok yorulup sağlığınızı bozmamak için enerjinizi dikkatli kullanmanız gerekebilir. Sizden istenileni fazlasıyla yapmayı alışkanlık haline getirmiş görünüyorsunuz.
2 Temmuz 2016

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Bu konu kafanızı daha fazla kurcalamamalı, yakında elinize para geçecek. Önemli bir sorun yaşamamakla birlikte günübirlik yaşamak sizi huzursuz ediyor.
2 Temmuz 2016

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Objektif olma adına özellikle sevdiğiniz insanlara karşı başka kimseleri savunmaya özellikle dikkat gösteriyor gibisiniz. Doğru bir tavır da olsa, bunu özenli bir biçimde yapmanız doğru olacak.
1 Temmuz 2016

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Üzerinden uzun zaman geçmiş bir olayı bugün yine gündeme getirebilir ve bu yüzden eleştirilebilirsiniz. İnatçılığınız iş yaşamınızda çok işinize yarıyor ama özel hayatınızda da böyle davrandığınızda çevrenizdekileri sıkabiliyorsunuz. Başkaları için kapanmış olan bir mevzu, sizin için bugünlerde de anlamını taşıyor. Yanlış bir tutumla aklıyken haksız duruma düşebilirsiniz.
2 Temmuz 2016

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Cumartesi günümüzün ilk etkin görünümü, saat 09:03 Ay-Satürn karşıtlığıdır. Aşk hayatınız, çocuk meseleleri, sosyal yaşantınız, yatırımlarınız, borsa ve spekülatif konularında belli bir dirençle karşılaşabileceğini işaret etmektedir. Ancak bunu, engellenmişlik gibi düşünmek yerine, durumunuzu daha ciddiyetle gözden geçirmek yönünde bir fırsat olarak görmeniz daha yararlı olur. Sorumluluklarımızı göz ardı etmeyeceğiz. Saat 10:26  Ay-Neptün görünümü, kendinizi  ön planda tutmak ve rutin gidişata bir son vermek, yaşamın anlamını yeniden yüreğinizde hissetmek konusunda biraz tedirginlik yaratabilir. Saat 19:16 Ay-Jüpiter görünümü, sosyal ilişkilerin, aktivitelerin, yolculuk veya görüşmelerin işaretçisidir. Harcamalar için belli bir ödeme planında bulunmak yararlıdır. Ancak evdeki hesap bazen çarşıya uymayabilir. Gün, güzellikleriyle bizi kucaklasın. Her adımınız hayırlı olana kapılar açsın. Kalben sevgilerimle,
2 Temmuz 2016

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İddiacı tavırlarınızla düşüncelerinizden taviz vermeyeceğiniz bir gün. Bugün, organizasyon çalışmalarıyla başarınızı daha da güçlendirmek istiyorsunuz. Arkadaşlarınız arasında ilginç fikirlerinizle ön plana çıkacaksınız. Fakat çevrenize temkinli davranarak, kendinizi olaylara hemen teslim etmek istemeyişiniz son derece olumlu.
2 Temmuz 2016

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlarla birlikte eğlenceli vakit geçirmek samimi ortamlar yaratmak için elverişli bir gün değil. Normalde rahatsız etmeyen ufacık şeyler bile gözünüze batabilir. Eleştirel yaklaşımlar yüreğinizi karartmanıza neden olmasın.
29 Haziran 2016

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda işler hızlanıyor. Birkaç gün için mücadele gerektiren veya rekabet içeren durumlarla uğraşmanız gerekebilir, ama devamında hayallerinizi yaşama veya rüya gibi bir tatil yapma fırsatınız olacaktır.Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde, zihnimiz açık ve hızlı çalışıyor. İletişim araçlarını en iyi şekilde kullanabilir, birbirimizle doğru iletişim kurabiliriz. Koşuşturmalarımız artabilir. 11.00 ve 13.00 arası boşluktaki Ay ise, isteksizlik, belirsizlik veya kararsızlık yaratabilir. Öğle sonrası saatlerde, daha rahat hareket etmek mümkündür.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
2 Temmuz 2016

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gruplar ve arkadaşlıklar açısından oldukça canlı geçebilir. Ancak bazı pürüzler ya da sorumluluklar da var.
2 Temmuz 2016

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Alacağınız keyifli haberler neşelenmenize neden olacak. Bekar Aslanlar hırs yapıp sakın biten bir ilişkinize dair planlar yapmayın, üzülen siz olursunuz. İş hayatınızda sıkıntı yaşadığınız insanlarla tekrar mücadele içine girebilirsiniz. Yüksek özgüveniniz hata yapmanıza neden olabilir. Duygularınız kıpır kıpır bu aralar. Daha sakin kalmanızda fayda var.
2 Temmuz 2016

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İş ve aşk. İşte bugün kalbiniz bu ikisi için atacak. İş hayatınızda dev adımlarla ilerliyor ve hayranlık topluyorsunuz. Ancak sizin isteğiniz hep takdir değil; hep daha yukarılara sıçramak. Bunu da başaracaksınız. Hanenize yazılan artılara bakmak yeterli.
2 Temmuz 2016

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde özel hayatınız, dostlarınız, partneriniz ve ortaklarınızla iletişim sıkıntıları ve yanlış anlaşılmalar yaşayabileceğiniz, anlaşmakta zorluk hissedeceğiniz bir dönemde iken, 17.00 sonrasında ilişkilerde motivasyonunuzun yükseldiği, kendinizi daha rahat ifade edip, etkinlik ve görüşmelerde yer alabileceğiniz bir zaman diliminde olacaksınız.
2 Temmuz 2016

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlarınız ve dahil olduğunuz sosyal topluluklardaki çekişmeler ve gerilimler nedeniyle bugün sabah saatleri biraz izolasyona sığınabilirsiniz. Arkadaş ortamlarınız ve dahil olduğunuz kurumlarla iletişim trafiğiniz de yoğun olacaktır.Her konuda konuşabilecek ve iletişim kurabilecek bir gün sizi bekliyor. Ani ve planlanmamış bir uçak yolculuğuna çıkabilirsiniz. Entelektüel düzeyinizi yükseltebilecek bir zihinsel başlangıç sürecine girebilirsiniz. Bilinçaltı fenomenleriniz, rüyalarınız ve beyin aktivitelerinizde hareketlilik gözlemlenebilir.
2 Temmuz 2016

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Zihinsel enerjiniz yüksek olacağından, bulunacağınız ortamlarda mantıklı hareketlerinizle çevrenizdekileri etkileyebilirsiniz. Hayatınıza dair girişimlerde sevindirici ve güzel haberler olacak.
Reklamı Kapat