Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
29 Mayıs 2016

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Yaşadığınız ilişkiyi gittikçe tutkulu bir beraberliğe doğru taşıyorsunuz. Duygularınızı yoğun yaşıyorsunuz. Ama sizin iyiliğiniz için yapılan uyarılar oldukça önemli.
29 Mayıs 2016

Aslan Burcu Günlük İş Falı

İkili bir ilişki içersinde alacağınız yeni kararlar çok önem taşıyacak. Sağlam bilgilerle hareket etmelisiniz. Sağdan soldan aldığınız duyumlar esasında size de yeterli gelmiyor.
29 Mayıs 2016

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Önümüzdeki günler içinde ilginç görüşmeleriniz var. Yatırım konularında yaşadığınız kararsızlıklar, bu konudaki bazı düşüncelerinizi ertelemenize neden olabilir
29 Mayıs 2016

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Alacak verecek konularında, güvenli sandığınız ilişkilerinizde bazı sürprizleriniz olacak.
29 Mayıs 2016

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşama karşı duyduğunuz coşkunun önünü kesen engelleri doğru tespit edemiyorsunuz. Sınırlı imkanlarınızı suçlarken, kimi tercihlerinizdeki handikabı gözden kaçırabiliyorsunuz. Bugünlerde varacağınız bazı sonuçlar, sizi ciddiye alınacak konular sıralamanızda bazı düzeltmelere sevk edecek. Seçicilik konusundaki iddialarınız ve yanılgılarınız aynı boyutlarda.
29 Mayıs 2016

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Saat 00:06  itibariyle etkili olacak Ay-Balık burcu seyri hassas hatta biraz da tedirgin düşünmemize neden olur. Böyle anlarda, kafanızın daha fazla karışmasına izin vermeyiniz.  Huzursuz edici olandan uzak durunuz. Saat 10:48 Ay-Venüs görünümü altında, borçlarınızı ödemek  ve parasal konulardaki sıkıntılarınıza bir an önce çözüm bulmak, destelenmek, yüreklenmek şifa bulmak isteriz. Üzerinize hiç bir  konuda gelinmesinden hoşlanmayız. Saat 15:12 itibariyle sondördün meydana gelecek. Bir yandan sosyal ilişkilerimiz, paylaşımlarımız yönünde hızlı ve aktif davranmak istiyoruz. Çünkü işlerimizi yoluna koymamız gerekiyor. Ancak diğer taraftan, parasal meseleler bizi düşündürüyor. Elimizdeki parayla, yapılacakları halletmek pek kolay olmadığında sıkılabiliriz. Saat 21:12 itibariyle Ay-Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Bu görünüm, iyimserlik ve şans verici, sevgiyle buluşmanızı sağlayacaktır. Maddi birikiminiz, parasal ilişkileriniz, cinsellik gibi geniş alanda sizleri destekleyici özel bir kuvvettir. Borçlarınızı ödeme ve parasal konulardaki sıkıntılarınıza bir an önce çözüm bulma anlamında pozitif yönde düşünmenizi sağlar. Saat 23:45 Ay-Satürn görünümü hassasiyeti yükseltiyor. Duygusal anlamda başkalarından beklediğimiz ilgiyi, sevgiyi hissetmekte ve bulmakta zorlandığımızı işaret ediyor. Aşk hayatımızda, çocuk meselelerinde üzerimize düşen sorumluluklar bizi yorabilir. Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,
29 Mayıs 2016

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Toplumsal ilişkilerinizin canlı olması sizin tepelerde olmanızı sağlayacaktır. Bulunduğunuz ortamlarda dikkat çekici bir tavır sergilemeniz sizi önemli kişilerin dikkatini çekeceksiniz. İdealleriniz konusunda mantıklı kararlar vereceğiniz günler yaşayacaksınız. Öğrenme içgüdünüz oldukça yüksek olduğu bir gün.
29 Mayıs 2016

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Borç alıp verme ve bir şeylerin ortak kullanımı, paylaşımı ile alakalı şeyler söz konusu olduğunda keyfinizi kaçıracak durumlar gündeme gelebilir. Bu tip işlerin dostlukları zedelemesine ve mesafeler açmasına müsaade etmeyin.
27 Mayıs 2016

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı anlaşmaların, evrakların, ortak kaynak kullanımı gerektiren (miras, kredi, nafaka, tazminat, vergi, alacak verecek gibi) başlıkların üzerinden geçmeniz gereken günlerdesiniz. Artık sizin faydanıza olmadığını düşündüğünüz anlaşmaları sonlandırmayı seçebilirsiniz.
29 Mayıs 2016

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün dinlenmek yerine tamamlanması gereken işler ve sizi duygusal açıdan meşgul eden durumlar olabilir. Daha esnek olmaya çalışın.
29 Mayıs 2016

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İçinize kapanık bir ruh haline girebilirsiniz. Evde olmak size iyi gelecek olsa da çalışmak zorunda olan Aslanlar erteledikleri işleri masaya yatırabilirler bugün.
29 Mayıs 2016

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınız sizi sarsıyor ve planlarınızı değiştiriyor. Buna alışık olmadığınızı düşünüyor ve zaman zaman da korkuyorsunuz. Yaşamın hep kontrol altında tutulması fikrine nereden kapıldınız ki? Kendinizi serbest bırakın.
29 Mayıs 2016

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca kendinizi bulunduğunuz her ortamda ışığınız, yetenekleriniz ve yüksek enerjinizle gösterecek ve ön plana çıkacaksınız. Ani gelişen güzel haberler alabilir, seyahat edebilir ve sevdiklerinizle olumlu ve keyifli diyaloglar geliştirebilirsiniz. Gün içinde aile ilişkilerinde güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken bir zaman dilimindesiniz.
29 Mayıs 2016

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sakarlık, dalgınlık ve unutkanlığa karşı dikkatli olmalı ve hayatınızın kriz getiren noktalarına karşı tetikte olmalısınız.Zihinsel hareketliliğiniz ve sosyal ilişkilerinizde aşama sağlayabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bu konuda deneyimli bir danışmanla çalışabilmeyi düşünebilirsiniz. Hukuki kazanımlarınız için mücadele edebilirsiniz.Genel olarak ise; Ay tüm gün Balık burcunda olacak. Balık burcunun duygulu, romantik, yumuşak atmosferini haftanın bu son gününde dinlenmek rahatlamak, kendi içinize dönmek, sevdiğinizle romantik saatler geçirmek için kullanabilirsiniz. Öğle saatlerinde özellikle Ay ile Venüs arasında kare açı olacağı için, sevdiğinizle veya yakınlarınızla bir arada olmak arzusu artar. Mümkün olduğunca gününüzden keyif almak isteği göze çarpar. Hoşnut kalma çabası ve tatmin olma dürtüsü öne çıkar. Sosyalleşme konuları artar ve belki biraz yeme, içme etkinliklerine katılabilirsiniz. Fakat abartmamaya özen gösterin.Akşam saatlerinde Ay/Neptün kavuşumu nedeniyle duygulu, romantik, sanatçı yanımızı daha fazla açığa çıkarabiliriz. Melankolik ve nostaljik olmak da olasıdır. Müzik, dinlemek, yavaş bir tempoda hareket etmek, hayallere dalmak için çok müsait bir halde, kendi ritminizi kendinizi belirlediğiniz bir akşam geçiriniz. Belki de biraz rahatlamak için iki tek atabilir, içinizdeki romantiği uyandıracak bir şeyler karalayabilirsiniz. Akşam konsere gitmek, romantik komedi filmleri izlemek ya da evde kendinize tatlı bir şeyler yapmak, kendinizi şımartmak içinde destekleyici olacaktır.
29 Mayıs 2016

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kafanız eşinizin veya sevdiğiniz insanın maddi konularıyla ilgili meselelerle meşgul olabilir. Bulunacağınız sosyal çevrelerde isteklerinizi gerçekleştirmekte zorlanabilirsiniz. Bazı konuşmalara tepkiniz yüksek olabilir
Reklamı Kapat