Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

4 Temmuz 2015
Kendi duygularınıza ve karşı cinse olan güveniniz, sizi aşk ilişkilerinde idealleştiriyor. Duyguları esas alıyor, ilişkide göremediğinize inanılan birçok şeyi ayrıntı olarak değerlendiriyorsunuz.

Aslan Burcu Günlük İş Falı

4 Temmuz 2015
Bugün aradaki buzları eritmek için yeni adımlar atılabilir. Kolektif çalışma yürütmek zorunda olduğunuz insanlarla aranızdaki gerilimleri bir an evvel yok etmelisiniz.

Aslan Burcu Günlük Para Falı

4 Temmuz 2015
Bundan sonraki süreçte harcamalarınızın biteceği ve rahat bir nefes alacağınız şeklindeki umutlarınız biraz fazla iyimserlik taşıyor gibi. Yapmak zorunda kalacağınız bazı masraflarla bütçenizdeki delik bir süre daha açık kalacak.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

4 Temmuz 2015
Biraz yan sorumluluklarınızdan arınmanız ve kendinizle ilgilenmeniz gerekebilir. Kendinizi yorgun ve halsiz hissetmenizin arkasında esas olarak, almakta zorlandığınız kararlar var.


Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
Bir yakınınıza verdiğiniz bir sözü yerine getirememenin telaşını yaşıyorsunuz. O sizin çabalarınızın farkında, sizi aşan bazı durumları da biliyor. Bugün önceden aldığınız bir kararı uygulamak isteyeceksiniz. Karar aşamasına birlikte geldiğiniz insanları çok iyi tanıyorsunuz. Bu yüzden kafanız biraz karışık. Güvensizlikler kararınızı geciktiriyor.

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
Sevgili Aslanlar,  Kova burcunda ilerleyen Ay, Cumartesi günümüz boyunca etkili olacaktır. Zihniniz yaratıcılık gerektiren  konularında hevesli ve kendinize olan güveniniz yükseliştedir.  Güzel konuşma ve yazma yeteneğiniz, teknolojik konularda bilgilenme hevesiniz, dış dünya ile temasınız gün boyunca ön plandadır. İletişim kurmak sizin için gayet değerlidir.  Yeni şeyler keşfetmek ve öğrenmek peşinde olursunuz. Çevrenizdeki dünya ile ilgili her şeyi keşfetmek arzunuz yoğunlaşır. Okumayı ve düşüncelerinizi başkalarıyla paylaşmayı arzularsınız. Hazırcevap haliniz gözlerden kaçmaz, iyi bir öğretici ve konuşmacı olarak çevrenizde dikkat çekersiniz. Güzel sürprizlerle karşılaşmak, sevdiğiniz insanlar tarafından övülmek gururunuzu okşar. Saat 03:53 Merkür-Jüpiter görünümü günün geri kalanında etkili olacak ve sizlere olumlu yönde destek verecektir. Uzlaşmacı ve başkalarının görüşlerini de önemseyerek ilerlemenizde bu enerji yardımcıdır. Arkadaşlarınızla olmanızı, bir araya gelerek günü en güzel şekilde geçirmenizi sağlayıcıdır. İç sevinciniz iletişiminize yansır. Güzel sözlerle gönül alırsınız. Tatilde olanların yeni insanlarla tanışmalarında güçlü bir etkidir. Fikirlerinizi rahatlıkla ifade etmeniz kolaylaşır. Hem kendinizle hem de diğer insanlarla olumlu yönde anlaşmanızda rehberlik edicidir. Grup gezileri için, gayet uygundur.  Keyifli, gönlünüzce geçecek mutlu bir Cumartesi günü dileğimle,


Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
Gökyüzü, bugün sizleri ruhsal olarak güçlendirecek .Omuzlarınızda, yüreğinizde ağırlık yapan sorun ve takıntılarınızdan arınacaksınız. Kendinizi geliştirebileceğiniz, yenileyebileceğiniz aktivitelere yöneleceksiniz. İçinden çıkamadığınızı düşündüğünüz pek çok konuya çözüm bulacak, yaşamış olduğunuz onca zorluğa rağmen hayata tutunabilmenin mücadele edebilmenin şükrü ile kendinize bir şans daha vereceksiniz. Karşılığınıda fazlası ile alacaksınız.

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
Kalabalık ortamlarda ve herkesi ilgilendiren bir mevzuda sizin sözünüze ve kararınıza önem verildiği bir durumun ortasında kalabilirsiniz. Topluluklara hitap ederken özgüvenli tavırlarınız size bugün fayda sağlayacak.


Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
Belli hedef ve amaçlarınıza ulaşabilmek için en çekici halinize bürünmeli ve etkileyici bir anlatımla ilerlemelisiniz. İkili ilişkilerinizde çekiciliğinizin ve asil duruşunuzun faydasını görebileceğiniz bir hafta sonundasınız. Tüm burçlar için gün geneli: Hafta sonu boyunca derdimizi anlatabilmek veya kendimizi ifade edebilmek türünde sıkıntılar yaşamamız zor görünüyor. İlham veren konuşmalar, motive edici cümleler veya proje çalışmaları, anlaşmaların hazırlanması veya imzalanması ya da okullarla bağlantılı işler anlamında olumlu gelişmelere açığız. Dil eğitimleri, yabancılarla yapılacak görüşmeler, sınavlarla ilgili akıcı değerlendirmeler için de uygun hafta sonu. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzu özellikle okumalısınız. Hepinize keyifli sohbetler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
Bugün yakın ilişkilerinizde ve beklentilerinizde biraz daha toleranslı olmaya bakın. Karşınızdaki kişilerden çok şey öğrenebilirsiniz.


Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
DUYGUSAL gerilimlere neden olacak olaylara yol açmamalısınız. Dostlarınızın fikir değiştirmeleri yüzünden zor anlar yaşanabilir.

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
Gerilimsiz bir güngeçireceksiniz. Amacınız ne olursa olsun ulaşmakta zorlanmayacağınızı müjdeleyelim. Azmin elinden hiçbir şey kurtulmaz misali çok çalışıyorsunuz. Neyse bütün bunların karşılığını alacaksınız. İkili ilişkilerinizde ise dikkatli olmanız gerekiyor.

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden kendinizi ifade etme konusunda istediğiniz performansı elde edemeyebilirsiniz. Böyle bir etki altında önemli görüşmeler ve paylaşmak istediğiniz önemli konuları enerjisi daha rahat akan bir günde gerçekleştirmeniz faydalı olacaktır. Yakın çevre ilişkileri, seyahatler, eğitim, kardeşleriniz ve ilişkilerde iletişim konularında durağanlık, belirsizlik yaşayabilirsiniz.

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
Bugün ortağınız veya sevgilinizle birlikte sosyalleşebilir, keyifli ve yüksek enerjili ortamların tadını çıkartabilirsiniz. Özgürlük teması yükseleceğinden kimseden emir almak istemeyecek, kafanıza göre takılmak isteyebileceksiniz. Eğer ki yalnızsanız bugün birileri ile flört etmek, tanışmak için harika bir gün.

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
İş, hizmet ve sağlık alanlarınız ön planda olacak. İşiniz ve kişisel istekleriniz arasında kalabilirsiniz. Hayatınızda gelişen güzel olaylar var. Korkmayın, hepsini bir şekilde yakalayacaksınız.

Geçmiş Aslan Burcu Burç Yorumu