Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

3 Ağustos 2015
Aşk yaşantınızda yoğun günler yaşıyorsunuz ve daha da yoğun günler sizi bekliyor. Sevgilinizle ilişkinizde bazı önemli konularda fikir birliğine vardınız.

Aslan Burcu Günlük İş Falı

3 Ağustos 2015
İş çevrenizde birlikte çalıştığınız kişilerden dengesiz bazı tavırlar görebilirsiniz. Karşınıza yeni fırsatlar çıkacaktır ancak bunları değerlendirme sorunları yaşayabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Para Falı

3 Ağustos 2015
Bugün beklemediğiniz bir kazanç elde edebilir ve yaşadığınız maddi sıkıntıdan biraz olsun kurtulabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

3 Ağustos 2015
Çeşitli zararlara karşı dikkatli olmalı ve düşüncelerinizi başkalarına açıklamamalısınız. Küçük ayrıntılara dikkat edin ve yeni bir konuda girişimde bulunmamaya dikkat edin.


Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Ağustos 2015
Bugün karmaşık duygu ve düşünceler içinde olabilirsiniz. Bu durumda kendi başınıza hareket etmek yerine sevdiğiniz insana danışmalı ve bazı şeyleri onun ellerine bırakmalısınız. Akrabalarınızla ilgili bazı haberler, bir araya gelme, kutlama gibi şeyler zihninizi meşgul ediyor. Günlük yaşamınızda ister istemez yer kaplıyor. Bu arada geçen günlerin hesapsız harcamaları yüzünden parasal sıkıntı duyabilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Ağustos 2015
Sevgili Aslanlar saat 11:29 Ay-Chiron kavuşum etkisinde yeni haftamıza merhaba diyoruz. Bu enerji, eşimiz, iş ortağımız veya başkalarıyla olan her türlü maddi ve manevi ilişkilerimizin bizi duyarlı hale getirmesine yol açıyor. Birilerine destek olmak kadar, bize karşı da anlayışlı olmalarını bekliyoruz. Tabii ki biz de davranışlarımıza dikkat edeceğiz. Eğer sadece dışarıdan bir şeyler bekliyorsak, bize ihtiyacı olanları ihmal ederiz. Her şey yerli yerinde olursa güzel. Bu kavuşum, maddi anlamdaki durumumuzu bilinçli yönde ele almamız, hesabımızı bilmemiz yönünde önem taşıyor. Saat 13:37 Jüpiter-Satürn görünümü, kişisel kararlarımızı, ailevi yaşantımızı, parasal ilişkilerimizi dikkatle ele almamız gerektiğini işaret ediyor. Bizim isteklerimizi elde etme çabamız ancak buna karşın dış dünyadan gelen baskılarla, engellemelerle karşılaşmamız. Zaten Venüsün burcunuzdaki geri hareketi, bir daha bu konulara dönüp bakmanız gerektiğini işaret ediyor. Sizi hizaya çekiyor diyebiliriz. Aynı evde yaşadığınız eşiniz, büyükleriniz veya aynı ortamda soluklandığınız kişiler, geleceğiniz, evinizdeki huzur ve emniyetin sorgulanma halidir bu. Her şeyi denetlemek, kılıfına uydurmak, bildiğiniz gibi yapmak pek kolay değildir. Hayat size, bir daha dön ve bir bak demektedir. Hayır benim arzularım,  istediklerim olacak diye direttiğinizde daha azıyla yetinmeniz için sizi ikaz edecektir. Saat 23:35 Ay-Satürn görünümü, kredi, miras, hisseli paralar, eş ve iş ortağımızın durumu, finansal konuların ciddiyetle ele alınmasını gerektiriyor. Nasıl ilişkiler içindeyiz, ne gibi alışverişlerimiz var, ortaklıklarımız ne durumda. Bunlara bakmamız lazım. Bu görünümün ardından 4 Ağustos saat 02:34  olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. Yeni hafta boyunca her işinizde kolaylık ve başarı sizlerle olsun. Gönülden sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Ağustos 2015
Duygusal yaşamınızla ilgili konuları ailenizle paylaşmak zorunda kalabilirsiniz. Bugün, kalıcı değişimler yaşamaktan yanasınız. Uzun yollarla ilgili planlarınız şimdilik, erteleyebilirsiniz. Eski dostlarla birlikte yapacağınız gezilerden zevk alacaksınız. Yapmayı düşündüğünüz birçok işiniz varken, kabuğunuza çekilmeniz yanlış anlaşılıyor.

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Ağustos 2015
Bugün siz konuşmaya başladığınızda insanlar pür dikkat size kulak verecekler. Başkalarına kendi hayat deneyimleri ile ilgili yol gösteren tarafınız ön plana çıkacak. Söylediklerinizden kendinize de dersler çıkarabilirsiniz.


Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Ağustos 2015
Kırılgan kişiler veya alıngan davranışları olan kimselerle uğraşmanız gerekebilir. Bu durum her ne kadar zaman ve enerji kaybı gibi görünse de, olumlu geri dönüşleri olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Haftaya sınırsız fikirler, yenilikçi düşünceler, yeni şeyler deneme isteği, özgürlükçü yaklaşımlar ve açık sözlülükte sınır tanımama eğilimleriyle başlıyoruz. Ani yolculuklar, randevular, sözleşme, yazışma v.b başlıkları gündeme gelebilir. Eski, işe yaramaz ve demode ne varsa aranıza hayatınızdan uzaklaştırmak isteyebilirsiniz. Tavsiye veya tecrübelerine ihtiyaç duyduğunuz kişiler varsa bulma ihtimaliniz yüksek. Sınırlanmışlık hissi hakim olabilir, ama bu hisle baş etmek zor olmayacaktır. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Ağustos 2015
Gün içinde kriz yaratan koşullar yaşanabilir. Ortaklı para konuları gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz konularda paylaşım içinde olabilirsiniz. Fikirlerinizi yayarken başkalarına karşı baskıcı bir tutum içinde olmamaya özen gösterin. Akşam saatlerinde daha hareketli zamanlar geçirebilirsiniz. Akışta kalın.


Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Ağustos 2015
Çok büyük bir isteğiniz var ve bu günlerde o isteğinizi gerçekleştirmek adına çok büyük işler yapıyorsunuz. Hayallerinizi ertelememekle en doğru kararı veriyorsunuz.

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Ağustos 2015
Parlak bir gün. Kendinize olan güveniniz ve pratik zekanız sayesinde işyerinizde terfi etmeniz çok yakın. Gerek iş gerek özel hayatınızda herşey toz pembe. Duygusal bağlamda yine de biraz dikkatli olmanızda fayda var. Sahiplenme duygunuzun ağır basmasına izin vermeyin.

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Ağustos 2015
Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde özel hayatınız, dostlarınız, partneriniz ve ortaklarınızla iletişim sıkıntıları ve yanlış anlaşılmalar yaşayabileceğiniz, anlaşmakta zorluk hissedeceğiniz bir dönemde iken, 17.00 sonrasında ilişkilerde motivasyonunuzun yükseldiği, kendinizi daha rahat ifade edip, etkinlik ve görüşmelerde yer alabileceğiniz bir zaman diliminde olacaksınız.

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Ağustos 2015
Bilinçaltı, ruhsal, enerjisel, metafizik ile ilgili konulara bu hafta ilginiz artabilir, bu konularla ilgili çalışmalara katılabilir, profesyonel biri ile görüşebilirsiniz. Ya da psikolojik anlamda rahatlamak, kendinizi rahatlatmak adına girişimlerde bulunabilirsiniz. Aslında böyle özel görümümde tatile gitmek, üzerinizde ki ölü toprağını atmak, yenilenmek için harika fırsatlar söz konusu.

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Ağustos 2015
Kişisel zevkleriniz ailevi sorumluluklarınız nedeniyle bazı noktalarda kısıtlanabilir. Kendinizi bir fanus içinde gibi hissedebilirsiniz. Abartıyı azaltırsanız çıkışınız daha kolay olacak.

Geçmiş Aslan Burcu Burç Yorumu