Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

19 Nisan 2014
Güzel haberleriniz var. Ama bu haberleri serinkanlılıkla değerlendirmeniz gerekiyor. Bugünlerde aşk konularındaki telaşınız, hoş duyumlarla aşırılıklara girmenize neden olabilir.

Aslan Burcu Günlük İş Falı

19 Nisan 2014
Eski iş bağlantılarınızla yeni görüşmelere girebilirsiniz. Bu doğrultuda bazı düşünceler sizi yönlendirecek. İş ilişkilerinizdeki bir sürtüşmeyi ayrıntı olarak görmeniz, başınıza iş açabilir.

Aslan Burcu Günlük Para Falı

19 Nisan 2014
İnatlaştığınız bir para meseleniz var. Ama paradan çok, konuyla ilgili insana takılmış gibisiniz. Bugünlerde gerekli bazı yerlere bir miktar para ulaştırma durumunuz olabilir.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

19 Nisan 2014
Bazı konulardaki umursamaz tavrınız, yanlış değerlendirmelere neden olabilir. Kendinize göre haklı nedenlerinizle ilginizi azalttığınız konulara yeniden el atmanız gerekecek.


Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Nisan 2014
Belli kurallarla sınırlandığınız bir konuda çabalarınızı arttıracaksınız. Hayatınızı durgun ama düzenli bir dengede görüyorsunuz. Düzenli bir hareketliliğe geçiş niyetinizde güçlükleriniz olacak. Bugünlerde şansınız yüksek. Fark edilme isteğinizi tatmin edebileceğiniz fırsatlar elde edebilirsiniz. İletişim konularındaki beceriniz, zor ilişkilerde sonuçlar getirebilir.

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Nisan 2014
Sevgili Aslanlar cumartesi günümüz saat 01:19 Ay-Venüs görünümüyle başlıyor. Hayattan keyif almamız, iyimser bir ruh haliyle hayatı kucaklamamız için öncelikle bize gerekli olan en önemli şey, başkalarıyla olan ilişkimiz. Hakikaten bu çok önemli. Eğer özel hayatımızda sevgilimiz değerimizi biliyorsa, ailemiz bize kol kanat gererek iyi ki varsın diyorsa,  bağlantımız olan insanlarla iyi bir diyalog kurabiliyorsak bu görünümün bizi rahatsız etmesi mümkün değil. Ancak tam tersi durumda, sevgilimiz veya evladımız iyi niyetimizi suistimal ediyorsa, ailemiz sürekli başarısızlığımızdan söz ediyorsa gün boyu, etrafımızdaki dünya ile olan alışverişimizi gözden geçirme gereği duyabiliriz. Aradığım bu mu veya bu mu olmalı diyerek iç hesaplaşmalarda bulunabiliriz. Saat 02:59 itibariyle Mars ile olumlu bir görünüm yapacak. Bu etki altında,  hayatınızla ilgili mevzularda özgürce ilişki yaşamak ve size ait değerleri korumak son derece önemlidir. Kendinizi ifade gücünüz yüksektir ve hedeflerinizi ele geçirme arzunuz büyüktür. Saat 14:49 Ay-Merkür olumlu görünümü, ifadeyi güçlendirici, iletişimi kolaylaştırıcı, söylemek istediğiniz her ne ise, özgürce konuşmanızda yardımcıdır. Kurulan bağlantılar, medya, yayın veya internet yoluyla yapılan görüşmeler başarılı şekilde gerçekleşir. Mutlu ve keyifli bir cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Nisan 2014
Enerjinizin gücünü siz de fark ediyor ve çalışma temponuzu iki katına çıkarmak istiyorsunuz. Bugün, kişisel çıkarlarınızı her şeyin üstünde tutabilir ve çevrenize karşı mesafeli davranabilirsiniz. Gizli duygularınızı ve arzularınızı gemlemek zorundasınız. Üstün olma duygusu için de, daha yoğun çalışarak çok şey başaracaksınız.

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Nisan 2014
Kısa bir gezi veya keyfinizi yerine getirecek yakınlarınızla, arkadaşlarınızla birlikte yapacağınız kafanızı dağıtacak bir plan bugünün gündeminde olabilir. Çocuğunuzla geçen zaman da ona olduğu kadar size de çok şey katacak.


Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Nisan 2014
İş hayatınızı veya duygusal yaşamınızı ilgilendiren konularda yaratıcı fikirleriniz var. Bunlardan bazılarını ciddiye alaıp uygulayabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Hayat tüm hızıyla akarken gerçekte olan biteni görmek çoğu zaman çok zordur. Dolayısıyla, bazı şeylerin olup bittiğini düşünüyorsanız olayların aslında göründüğü gibi olmadığını veya olmayacağını da aklınızın bir kenarında bulundurarak hareket etmenizde fayda var. Bu ufak uyarıyı akılda tutmak, oldukça sosyal, fikir ve sevgi paylaşımlarına ya da şanslı(veya öyle görünen) karşılaşmalara açık bir günde olduğumuzu söyleyebilirim.

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Nisan 2014
Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.


Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Nisan 2014
Duygusal yaşantınızda kıpırdamalar başlıyor. Aynı yoğunluk iş yaşamınızda da devam edecek. Ancak verdiğiniz kararlardan kendi istekleriniz doğrultusunda vazgeçmemelisiniz.

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Nisan 2014
Çevrenizdekiler size güvenmiyorlar. Bunun nedeni sizin tutarsız davranışlarınız. Oysa onlar sizin dostunuz. Hep sizin iyiliğinizi düşünüyorlar. Dostlarınızın kıymetini bilin. Onlara karşı daha dikkatli olun. İş hayatınızda küçük çekişmeler yaşıyorsunuz.

Geçmiş Aslan Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!