Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

25 Ekim 2014
Aşk hayatınızda heyecanları şekil değiştirmiş olarak yaşıyorsunuz. Tartışmalar istemiyorsunuz. Netlik, dinginlik içersindesiniz. Ama partnerinizin bu tarzı benimsediği ya da razı olduğu konusunda sorular barındırıyorsunuz.

Aslan Burcu Günlük İş Falı

25 Ekim 2014
Daha küçük, ama hayata uygun projeler daha fazla şans içerebilir. Arkadaşınızla birbirinizin kişiliklerinize ve becerilerinize güveniniz tam. Fakat dönemsel koşullar sizi epey zaman daha bekletecek gibi görünüyor.

Aslan Burcu Günlük Para Falı

25 Ekim 2014
İş yaşantınızdaki belirsizlikler, sizi haklı olarak hızla bir kenara para biriktirmeye yöneltiyor. Çok büyük güçlüklerle bir araya getirebildiğiniz paranızı iyi korumalı, yine dönemsel koşullar nedeniyle bu birikimi tüketmemelisiniz.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

25 Ekim 2014
Karmaşık bir konuda birkaç kişi, sizin sergileyeceğiniz tutuma göre davranış gösterecekler. Bu nedenle tavrınız önemli.


Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Yakın zamanda olası bazı ziyaretler önemli konularda önemli çözümlemeler getirebilir. Sizi fazlasıyla ilgilendiren bir konuya gereken alakayı göstermiyorsunuz. Bu da, konuyla ilgili birçok gelişmeyi bir işlevsizlik içinde izlemenize neden oluyor. Ailenize düşkünlüğünüz çok özel ilişkilerinizde bir zaaf olarak görülüyor. Bunu dikkate almanız gerekecek.

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Sevgili Aslanlar, saat 10:30 itibariyle gerçekleşecek Güneş-Venüs kavuşumu cumartesi gününün en etkin görünümüdür. Bu enerji, mevcut eviniz, yerleşim yeriniz, ailenizle ilgili konularda yaşanması muhtemel bir gelişmenin, paylaşımın, mal taksiminin işaretçisi olabilir. Bir mirasın taraflar arasındaki pay edilişi veya bu konuda artık bir karar verilmesi yönünde etkili olabilir. Aile içindeki her türlü mesele, karşılıklı çıkarların gözetilişi şeklinde yapılırsa tabii  ki sorun çıkmayacaktır. Ancak uzun zamandır birbiriyle görüşmeyen, bir kayıp neticesinde bir araya gelerek miras bölüşmeyi düşünenler arasında sorun yaratabilir. Bu görünüm, ev içindeki problemlerin mutlak aşılması gerektiğini işaret eder. Eğer sevgi, tutku ve derin bağlılık varsa, her türlü sorun halledilir. Fakat tam tersine ben haklıyım-sen haksızsın tarzında bir çekişmeye dönüşürse zorlayıcı olabilir. Benim tavsiyem, ilişkilerinizde kıskançlık, kin, intikam veya birbirinizi kırıcı değil, anlaşma taraflısı olmaya çalışmanızdır. Bu görünüm, ailevi bir meselenin derinlikli şekilde ele alınması, araştırılması yönünde de önem taşır. Saat 12:44 Ay-Jüpiter görünümü, ben haklıyım-sen haksızsın tarzında gelişen ve bazen abartılı davranışlara neden olabilecek bir enerjidir. Özellikle aile ortamında, çocuklarla ilgili konularda veya eşler arasında görülebilir. Saat 19:11-26 Ekim saat 07:40 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Belirli bir yön tutturmak ve bu yön üzerinde ilerlemek zor olduğu gibi, ne istediğinizi veya neyin sizi mutlu edebileceğini de tam olarak kafanızın içinde oturtmanız en mantıklı yoldur. 25 Ekim saat 22:16-9 Kasım saat 01:09  tarihleri arasında, Merkür-Terazi burcunda seyrini düz olarak sürdürecek. Bu çevremizle olan iletişimi hoş ve paylaşımcı hale getiriyor. Hem yakınlarımızla sıkça görüşeceğiz hem de kardeşlik, sevgi, uyum ve güzellikten yana olacağız. Değerlerimizin önemini bilerek, kiminle nasıl konuşmak ve nasıl anlaşmak gerektiğinin farkında olacağız. Merkür-Terazi burcu geçişi, yetenekli olduğumuz konularda iletişimde bulunarak, insanlarla bir araya gelerek fikirlerimizi ifade etmemizde faydalıdır. Sanatsal becerilerimizi belli kişilerle paylaşacağımız faaliyetlerde bulunabiliriz. Güzellik eğitmenliği, ilişki danışmanlığı gibi. Birileri sizi arayabilir, bir araya gelebilirsiniz, bazı konular üzerinde gözlemde bulunabilirsiniz. Yeni bir ilişkinin iletişim anlamında size yönelişinin işaretçisi olabilir. Kısa seyirli geziler olabilir. Not: Merkür geri hareketi bugün sona eriyor olsa da, önümüzdeki bir haftalık süreç gölgeli günleridir. Yukarıda sözü edilen konularda yine de dikkatli olmayı, tedbirli davranmayı bilmekte yarar var. Günün güçlü yansımaları, her konuda size arzu ettiniz gücü sağlasın. Hayırlısı ne ise hepimizden yana olsun. Canı yürekten sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Bugün, maddi kaynaklarınızla ilgili inatçı tavırlar sergilemeniz, duygusal yönde sizi olumsuz etkileyebilir. Karşıt düşünceler içinde gerilim yaşamak yerine, yaratıcılığınızı vurgulayan çalışmalara yönelmelisiniz. Kendinize yeni kaynaklar bulmak zorunda kalabilirsiniz. Temkinli hareket etmekte yarar var.

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Evinizin enerjisi yüksek olacak bugün. Dı şarıda olmak yerine sakin planları yapıp kendi yaşam alanınızın tadını çıkarmaya gayret edin. Akşam saatlerinde evde ciddi meseleler konuşulması gerekebilir. Eleştiriler alabilirsiniz.


Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Belli başlı durumlarda hakimiyetinizi arttırmanıza yardım edecek somut gelişmeler yolda. Bu gelişmelere hazır olabilmek için, artık işe yaramadığını düşündüğünüz yerleşik bazı şeyleri rafa kaldırabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Sizin için çok önem taşıyan belli bir fikire, pozisyona, plana veya programa bağlı kalma isteğiniz (aslında işiniz, aşk hayatınız veya aile ilişkileriniz v.b açısından iyi olmayacağına dair işaretler olsa bile)çok normal. Ancak, yine de bazı öneri veya tavsiyelere de kulak vermeniz istediğiniz alanlarda ya da konularda daha hızlı ilerlemenize yardım edebilir. Önerilere kulak verin.

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.


Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Çok iyi bir gözlemci olduğunuzu düşünerek insanlarla gereksiz tartışmalara girebilirsiniz. Bu arada yenilen taraf siz olabilirsiniz. Daha dikkatli olmalısınız.

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Geçtiğimiz günlerde yaşadığınız kötü bir olayın tekrar gündeme gelmesi önceleri biraz huzurunuzu kaçırsa da daha sonra olaylar tamamen sizin lehinize gelişerek tüm olumsuzlukları giderecek. İş hayatınızda yapacağınız atılımlarla uzun süredir beklediğiniz fırsatları yakalayabilirsiniz.

Geçmiş Aslan Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!