Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

27 Kasım 2014
Çevresel şartlardan olumlu etkilenebileceğiniz bir gün. Venüs ün konumu, iyimserliğinizi artırırken, aşk konusunda adımlar atmak için gerekli cesareti kendinizde bulabilirsiniz

Aslan Burcu Günlük İş Falı

27 Kasım 2014
İletişime önem verebileceğiniz hareketli bir gün. Kısa yolculuklarda bilgilerinizi artırma yoluna gidebilir, tanışabileceğiniz kimselerle iş için yeni fikirler üretebilirsiniz. Fikir ayrılıklarından doğacak sorunlara hazırlıklı olmanız gerekiyor. Esnek davranma sorumluluğu size kalıyor.

Aslan Burcu Günlük Para Falı

27 Kasım 2014
Parasal konularda olumlu gelişmeler bekleyebilirsiniz. Maddi konularla ilgilenme isteğinde olmanız muhtemel. Yeni yatırımlar veya harcamalar için harekete geçeceğiniz görülüyor.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

27 Kasım 2014
Sağlığınız ya da işinizle ilgili konular çok daha fazla gündeminize gelebilir. Öğle saatlerinde detaylara dikkat. İş ortamındaki davranışları dengeleyebilmelisiniz.


Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2014
Burcunuzdaki gezegenlerin hafta başındaki dizilimi özellikle ikinci onlukta doğmuş olan Boğa burcu elemanlarının yaşamlarında önemli bir başlangıç noktası olabilir. Zaten güçlü olan toprakla ilgilenme ve yatırım yapma eğilimleriniz iyice artabilir. Pek çok Boğa burcu yeni ayın da etkisiyle yaşamlarında fiziksel ve ruhsal anlamda yeni başlangıçlar yapma isteğinde olabilir ve bunun için girişimde bulunabilirler.

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2014
Sevgili Aslanlar saat 02:22 Venüs-Uranüs olumlu görünümü, sınırlanmak yerine özgürce yaşamak, ne olursa olsun hayattan uzaklaşmamak, gönlünce arzularını gerçekleştirmek isteyen Aslanlara yol veriyor, ışık sunuyor, heveslendiriyor. Farklı olanın peşinden koşmayı bilenler, bu görünüm sayesinde yeniliklere bir çocuk gibi hevesle atılmaya hazırlar. Cesaret burada bir anahtar gibidir. Kapalı ve rutin hayatın kapılarını açmanızda bu olgunun önemi büyüktür. Siz farklı biri olduğunuzu biliyorsanız, o zaman farkınızı ortaya koymaktan kaçınmayın. Saat 05:28 Ay-Güneş görünümü, ilişkimizin olumsuz yönleri üzerinde durmak yerine, hayatın tadına varmamız gerektiğini söylüyor. Aşk konusunda sonsuza dek beraber olmalıyız, demek yerine gittiği yere kadar diyerek tadına varmayı,  bunu da ruhunuzu rahatlatmak için yapmayı en azından bugünlük deneyiniz. Saat 06:19 Güneş-Neptün görünümü aşkta ideallerin peşinden gitme, size göre doğru olanı yaşama, fantezilerinizin önemi, sınırlanmadan özgürce hareket etme arzunuzu yükseltiyor. Ancak tabii ki yalnız olup olmadığınız, insanlara güvenip güvenmediğiniz, mali durumunuz ve bugüne dek yaşadıklarınız da önemli. İnsan ister de, öyle tecrübeler yaşamıştır ki, hayal kırıklığından korkar. Özlemlerimiz kimi zaman masumdur, ulaşabilirdir. Kimi zaman sislidir, şüphelidir kaygı yaratır. Hayatı çok da fazla kurcalamamak, kendimize özen göstermek gerekiyor. Tabii ki dikkatli de olacağız. Paramızı, duygularımızı, arzularımızı kiminle paylaşmamız gerektiğini bileceğiz. Saat 07:33 Venüs-Chiron arasındaki zorlu görünüm, kendimizi ve güçlü olan arzularımızı ifade etmemiz için bizi itekliyor. Fiziksel ve duygusal anlamdaki isteklerimizi anlayacak, bize gerçek anlamda aşkı sunacak bir kişinin özlemi içindeyiz. Bu özlem öylesine yoğun ki, reddedilmemiz veya anlaşılmamamız halinde kolaylıkla tepki gösterebiliriz. Bilinmeyen her şeyi öğrenmek, hayatımızı kontrol altına almak niyetimiz oldukça yüksek. Özgürlük yürek atışlarımızda hissedilir halde. Eğer aşkla coşmayacaksak, aşkla el ele yürümeyeceksek yaşamın güzelliklerinin keyfine varabilmemiz kolay değil. Gününüz aydınlık içinde geçsin. Kazancınız bereketli ve yüreğiniz huzurla dolsun. Her şeyin gönlünüzce olması dileğimle,


Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2014
Bugün, içinizde biriktirdiğiniz duyguların yüzeye çıkması, ailenizle aranızda bazı problemlere neden olabilir. Enerjinizi, tepkilerinizi ve isteklerinizi paralel tutmayı başarmalısınız. Emlak alım satım işlerinizde yapacağınız bazı girişimler için uygun bir dönem. Planladığınız işlerin yolunda gitmesi için gösterdiğiniz olumlu çabalarınız, istekleriniz doğrultusunda ilerleyecek.

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2014
Bugün eşinizin sizin için önemli bir konudaki rahat ve belki de biraz umursamaz tavırları sizi üzeb ilir. Almadığı bir sorumluluk duygusunu ona zorla yükleyemezsiniz. Birlikte dengeleri nasıl sağlayacağınıza bakmalısınız.


Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2014
Alacağınız ödül ve takdirler üç gün içerisinde çalışmalarınızın boşa gitmediğini anlamanızı sağlayabilir. Sağılığınızı veya ticari konuları ilgilendiren başlıklar aniden kendi kendine düzelebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatleri biraz gergin etkiler içerse de, aslında hoş olanakların yüzünü gösterebileceği birkaç günün içerisindeyiz. Beklenmedik hoş gelişmeler bizi bazı tercihler yapmak zorunda bırakabilir ya da yanlış beklentiler içerisine girerek bazı olanakları verimli kullanma şansını yitirebiliriz. Gerçekçi olmaya çalışmalı ve gelişmeleri dikkatle takip etmeliyiz. Şanslar kapıda. İstikrarlı ve organize olan başarılı olur. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2014
Bugün anlaşmalar ve dengelere dair konular gündeminizi meşgul edebilir. Davranışlarınızın yaratacağı tepkileri iyi tartmalısınız. Öte yandan rakiplere dair konularda gelişmeler yaşanabilir. İşe dair sorumluluklarınızı aksatmamaya özen gösterin. Hukuki işlerinizde hakim veya bilirkişi gibi uzman ve olgun yaştaki kişilerle zorluklar yaşayabilirsiniz.


Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2014
Ziyaret etmeniz gereken aile büyükleri varsa artık ihmalkar davranmayın. Onları sevindirin manen siz de huzura kavuşun.

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2014
Hayatta herşey her zaman kolay olmuyor. Fakat siz azimli kişiliğiniz sayesinde bu zorlukların altından kalkmayı herzaman başarabilirsiniz. Onu kendinize daha fazla bağlıyorsunuz. Eğer sevdiğiniz biri yoksa etraftaki insanların da dikkatini çekeceksiniz.

Geçmiş Aslan Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!