Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

2 Ağustos 2014
Seviyor, seviliyorsunuz ve gerisiyle ilgilenmiyorsunuz. Çevrenizdekiler dikkatinizi oraya çekmek isteseler de Onun geçmişte yaşadıklarının sizin için hiç bir önemi yok.

Aslan Burcu Günlük İş Falı

2 Ağustos 2014
Bazen kendinizi yel değirmenlerine karşı savaşan Don Kişot gibi hissediyorsunuz. Haksızlıklara karşı mücadelede kendinizi hep yalnız buluveriyorsunuz. Bazı arkadaşlarınızı kaypak buluyor ve bunu çekinmeden dile getiriyorsunuz.

Aslan Burcu Günlük Para Falı

2 Ağustos 2014
Hayalini kurduğunuz büyük bir özel eşyaya nihayet kavuşuyorsunuz. Bir süre taksit ödemek zorunda kalmanız bütçenizi sarsmayacak. Çünkü uygun koşulları çoktan yarattınız bile.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

2 Ağustos 2014
Dünyadaki adaleti sağlamak tek başınıza sizin göreviniz değil. Yalnız kaldıkça ödeyecek bedeliniz büyük olabilir.


Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2014
Eğitime çok önem veriyorsunuz. Fırsat buldukça kendinizi geliştirmeye çalışıyorsunuz. Bugün bu konuda harcamalar yapacak, kültürel faaliyetlere katılacaksınız. İyi bir arkadaş çevreniz var. Bir de düşünmeden konuşma huyunuza engel olabilseniz, çevrenizde daha büyük bir sempati toplayacaksınız.

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2014
Sevgili Aslanlar bugün iki önemli enerji etkinliğinde cumartesi günümüzü karşılıyoruz. İlk enerjimiz,  saat 01:46 Mars-Jüpiter görünümüdür. Bir yanıyla baktığımızda kişisel açıdan özgüven duygumuzu yükselticidir. Kafamıza koyduğumuzu yapmak isteriz. Diğer yanıyla kimsenin üzerimizde baskı kurmasına izin vermeyiz. Bu özgüven artışı, yeni kararların alınmasında, tam yol ileri diyerek start vermenizde her ne kadar etkili olsa da, her şeyde kendinizi haklı görmekten kaçınmakta yarar var. Bazen öyle şartlar olur ki, bir adım atarken, bunun artı ve eksilerinin hesaplanması gerekir. Ben de bugün, baskın hareket etmenizden yana değilim. Ölçülü ve dengeli olursak, doğru ilerlemek mümkün olur. Saat 22:33 Merkür-Jüpiter kavuşumu size özgür düşünmeyi, iletişimde başarılı olmayı, kendinize göre kararlar almayı hediye ediyor. Aklınıza koyduğunuzu yapmanız için heveslendiriyor. Bazen siz bile kendinize şaşabilirsiniz. Nasıl böyle konuştum, nasıl da etkili oldum diye. Tabii ki bunlar güzel şeyler. Ancak dikkat edilecek nokta, sözlerinizin ve kararlarınızın abartıdan uzak olmasıdır. Eğer bir şeyleri, birilerine izah etmeniz, kabul ettirmeniz gerekiyorsa, ben bilirim şeklinde değil, biraz esnek tarzda düşünmeyi ve konuşmayı da bilmek gerekir. Bu gayet faydalı olur. Mutluluğun gönlünüzde çiçeklendiği bir gün geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2014
Başarı sizin için çok önemli bir duygu ve bugün, çevresel ilişkilerinizde aynı enerjiyi görmek istiyorsunuz. Kişisel dengelerin çok önemli olduğunu bildiğiniz için, yakın dostlarınızın fazla fevri olanlarından sakınmak isteyebilirsiniz. Bugün başlatacağınız çalışmalar daha sonra yaşamınızın bir parçası haline gelecektir.

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2014
Önemli görüşme ve buluşmalarınız için gün ortasını tercih edebilirsiniz. Bazı ortamlar, konuşmalarda gelinen noktalar, el sıkışmalar ve de bilgi alışverişleri sizin için kadersel bir takım şeylerin başlangıcı olabilir.


Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2014
Farklı kültürleri, felsefeleri ya da yaşam tarzlarını incelemeniz huzuru yakalamanıza ve daha olumlu ilişkiler kurmanıza yardım edebilir. Aşk hayatınıza öncelik vermelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilere haddini bildirmemek ya da kendileri veya ilgisiz fikirleriyle ilgili düşüncelerinizi beyan etmemek için kendinizi zor tutabileceğiniz bir gün. Birkaç gün sonra, hala fikirleriniz değişmediyse planlarınızı, ilişkilerinizi veya mevcut durumunuzu sarsmak pahasına da olsa konuşabilirsiniz. Ancak, zor durumda kalmak istemiyorsanız, lütfen bugün ve yarın değil! Sevgili arkadaşlar, 1 - 15 Ağustos arası tatilde olduğum için, gün geneli hariç burç yorumlarınızı asistanım hazırlıyor olacak. Umarım hoşunuza gider.

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2014
Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.


Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2014
UYKUSUZLUK sorunu sizi fiziksel ve zihinsel olarak yoruyor. Acil olarak bir çözüm bulun. Birikimlerinizi farklı alanlarda değerlendirmelisiniz.

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2014
Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlence, hareket, yenilik nerdeyse sizi de orada görmek mümkün. Fakat istikrarsız oluşunuz ve sık sık değiştirdiğiniz fikirler yüzünden iş hayatınızda zorluklar yaşıyorsunuz.

Geçmiş Aslan Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!