Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

29 Ağustos 2015
Çoktandır boş olan gönlünüz nihayet birini buldu. Onun tam aradığınız olup olmadığı pek umurunuzda değil gibi görünüyorsunuz. Belli ki uzunca yalnızlık canınıza tak etmiş. Güven duyduğunuz bir iki arkadaşınızın referansını yeterli buluyorsunuz.

Aslan Burcu Günlük İş Falı

29 Ağustos 2015
Üyesi olduğunuz bir sosyal kurumla başınız dertte gibi. Onunla yaşadığınız sorun iş hayatınızı da olumsuz anlamda etkiliyor. İçinden çıkılmaz bir hale dönüşmemesi için bir an evvel çözümlemeniz gerekiyor.

Aslan Burcu Günlük Para Falı

29 Ağustos 2015
Ödemeler epeyce belinizi büktü. Ama her birinin karşılığı elinizde. Bir daha mı, diyerek yeminler etmenize gerek yok. Bunu da bir para değerlendirme biçimi olarak görebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

29 Ağustos 2015
Güne bu kadar bitkin başlamanız yalnızca yorgunluktan olmayabilir. Uzaması halinde bir uzmana görünmelisiniz.


Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2015
Artık kokusu çıkmış ilişkiler vardır, bunlardan birinden muzdarip görünüyorsunuz. Tarafların arkadaşlık adına birbirlerinden alıp verebilecekleri hiçbir şey kalmamış. koparmak için fazla beklemenizin bir anlamı yok. Yakınlarda unutamayacağınız bir gezinin içinde olacaksınız.

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2015
Sevgili Aslanlar,   Cuma gününe Ay-Kova burcu etkisi altında devam ediyoruz.  Gündelik hayatın içinde sağlık başta olmak üzere zorunluluklarımız konusunda değişimde bulunma arzumuz ön plandadır. Saat 07:24 Ay-Mars görünümü stres yaratabilir.  Ancak bu stres kişiyi olumlu yönde itekleyici de  olabilir. Çünkü engeller,  kişiyi hırslandırır  ve yeniliklerde bulunmaya sevkeder. Saat 13:19 Ay-Venüs karşıtlığı bir yandan partnerimizle ortak hareket etmeye çalışırken, diğer yandan ilişkide tüm kontrolü elimizde tutmaktan yana olduğumuzu gösteriyor. Bu durum aranızda tatlı-sert tarzda itişmelere neden olabilir. Ancak akıllıca bir düzenlemede bulunulursa, ılımlı hareket edilirse problemler çözülür. Saat 19:56 Ay-Uranüs olumlu görünümü, umutlu düşünmeye çalıştığınızı ancak bir taraftan da,  bazı meselelerin sizi kaygılandırdığını gösterir. Hatta içinizden -Aman gözünü seveyim, huzurumu kaçıracak hiçbir şeye tahammülüm yok diye düşünebilirsiniz. Zorlukların  sizi yıldırmaması ve doğru bildiğiniz yolun size başarılar kazandırması dileğimle,


Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2015
İş hayatınızı veya kariyerinizi ilgilendiren değişiklikler söz konusu olabilir. Yeni yollara çıkmadan veya iş değişikliğine gitmeden önce yeni bir iş bulma ihtimaliniz olduğundan emin olmanız gerekiyor. Ani hareketlerin veya tepkilerin olumsuz sonuçları olabilir. Dolayısıyla, sorumluluk ve görevlerinizi ihmal etmemelisiniz. Bazı girişimlerde bulunmadan önce, kendinizi yenilemeli ve bilgi edinmelisiniz. İşinizde zorluk çıkartan veya size güven duymayan kişiler söz konusu olabilir. En iyisi üç maymunu oynamak olacaktır.

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2015
Bugün eşinizle vakit geçirebilirsiniz. Mutlaka somut bir şeyle ilgilenmeniz ve dolu dolu bir zaman dilimi yaratmanız gerekmiyor. Belki de boş zaman yaratıp sadece keyfi şeylerle uğraşmak birlikteliğinize canlılık katabilir.


Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2015
Olaylara her koşulda iyimser yaklaşmanın, rahat hareket etmenin zamanı değil. Artık, yavaş yavaş daha tedbirli ve detaycı ilerlemeniz gerekiyor. İşlerinizde size faydası dokunabilecek, bilgi sahibi eski tanıdıklarla bağlantı kurabilirsiniz. İlerlemek istediğiniz işler, iş birlikleri veya planlar varsa disiplinli ve organize hareket etmeli, gerekli uyarlamaları yapmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: İlişkilerde dengenin kaybolabileceği, egoist tavırlarda artış görülebilecek, özgürlüklerin kısıtlanması nedeniyle sıkıntılı durumlarla karşı karşıya kalınabilecek, ben bilirim tarzı yaklaşımlar, acele hareketlere bağlı sakarlıklara ya da gerilimlere açık, toplumsal gelişmeleri, topluluk hareketlerini de akla getiren bir gündeyiz. Akşam saatlerinde ise, sürprizler, türlü hoşluklar veya hoş gelişmeler günün stresini unutturabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2015
Gün içinde ikili ilişkileriniz gündeminizi meşgul edebilir. Eşinizle ilgili konularla uğraşabileceğiniz zamanlar içindesiniz. Tepkilerinize dikkat etmelisiniz. Sabah saatlerinde daha çatışmaya açık koşullar söz konusu. Kendinizi daha iyi ifade etmeniz gereken bir gündesiniz. Akşam saatlerinde planlarda değişiklikler olabilir.


Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2015
Her şeyden bıkmış bir ruh hali içindesiniz. Sakın buna izin vermeyin. Pes edeceğiniz her işiniz için ilerde pişmanlık yaşama ihtimaliniz olabilir.

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2015
Sağladığınız ayrıcalıklar sayesinde iş hayatınızda kademe kademe ilerliyorsunuz. Etrafta hayranlık uyandıran birisiniz ve hiç tanımadığınız kişiler size yakınlaşmak istiyor. Bu yüzden özel hayatınızda yeni dostluklar yeni bir aşk sizi bekliyor olabilir.

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2015
Gün boyunca kendinizi bulunduğunuz her ortamda ışığınız, yetenekleriniz ve yüksek enerjinizle gösterecek ve ön plana çıkacaksınız. Ani gelişen güzel haberler alabilir, seyahat edebilir ve sevdiklerinizle olumlu ve keyifli diyaloglar geliştirebilirsiniz. Gün içinde aile ilişkilerinde güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken bir zaman dilimindesiniz.

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2015
Sürpriz bir seyahatin habercisi olabileceği gibi, uzaklardan gelecek olan sizi şaşırtacak bir haberin müjdesi de olabilir. Yalnız olanlar, sizden uzakta, yabancı asıllı belki de biri ile yakınlaşmalar olabilir. Ya da özel hayatınızla ilgili kendinizi daha fazla özgür hissetmek isteyebilirsiniz. Kişisel hobilerinize yönelmenizi tavsiye edebilirim.

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2015
Sevdiğiniz insanla yapacağınız kısa vadeli planlar hoşunuza gidebilir. Çevrenizden faydalanmasını bileceksiniz. Özel hayatınıza ve partnerinizin fikirlerine bu aralar önem vermelisiniz.

Geçmiş Aslan Burcu Burç Yorumu