Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
18 Şubat 2019

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Duyguları yoğun. Bugünler içinde sevindirici gelişmeler olabilir. Kendisiyle ilgili sorunlar yaşıyor gibi, ama onun size biraz uzak gelen davranışları daha değişik, daha yapıcı yaklaşımlarla anlaşılır hale gelebilir.
18 Şubat 2019

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Ataklığınız ya da yavaşlığınız en olmadık durumlarda ortaya çıkabiliyor. Değişik tarzınız başarılı iş yaşamınızda ilgi topluyor, ama işin ritmiyle paralellik kurmakta güçlük çekiyorsunuz.
18 Şubat 2019

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Tutumlu oluşunuzun sizi yanlış anlamalara yol açması, sadece yanlış anlamaya kararlı insanlarda gözleniyor. Ayağınızı sağlam basıyorsunuz, kendinizin kara gün dostu olabiliyorsunuz.
18 Şubat 2019

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Çalışma hayatınızda kolay tetiklenen, gaza gelen biri olduğunuza inanan kişilerde hareketlilikler var, dikkatli olun. Gurup içindeki bir görüşmede kışkırtmalara karşı dikkatli olmanız gerekecek.
18 Şubat 2019

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kararlı ve egemen imajınızı bir övgü biçiminde ele aldığınızda, kendinizi de şaşırtan davranışlar içine girebiliyorsunuz. Bugünlerde buna dayalı bazı aşırılıklar sorun yaratabilir. Yaşadığınız bazı iç çözümsüzlükleri abartıp davranışlarınızda belirleyici rol oynamalarına neden olabilirsiniz. Yakın dostluklarda özenli olmanız gereken günler.
18 Şubat 2019

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay tüm gün sizin burcunuzda ilerliyor. Kendinize önem vereceğiniz bir gündesiniz. Dış görünüşünüzde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Öğlen 13:52 olduğunda Venüs ve Satürn Oğlak burcunda kavuşuyor olacaklar. Çalıştığınız ortamda başarı kazandığınız durumlar yaşayabilirsiniz. Yöneticilik vasfına yükselebilir, altınızdaki ekiple yeni projelere başlayabilirsiniz. Sağlık probleminiz varsa iyileşme sürecine girebilirsiniz. Psikolojik olarak da daha mutlu olacaksınız. Bazı gerçekleri kabul edip kendinize bir yol çizebilirsiniz. Sevgiler, Astromeri
18 Şubat 2019

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sorunlara rafa kaldırmaktan yanasın!Ay, bugün burcunda hareket ederken sana da güç verecek. Bugün alınganlığın üstünde kim ne derse yanlış algılayabiliyorsun. ?Ama? ile başlayan cümleleri sıkça kullanabilirsin. Gezegenlerin konumu seni olmadığın kadar duygusal tepkimelere itebilir. Anaç tavırların çevrendeki insanların tepkisini çekebilir. Uzun süreli ilişkisi olan bir Aslan burcuysan bugün, sevgilinle geleceğinizi belirleyecek konuşmalar yapabilirsin. Mevcut sorunlarını rafa kaldırmak isteyip, arkadaşlarınla eğlenmeyi tercih edebilir, yeni ortamlara girmek isteyebilirsin. Ayrıca karbonhidrat tüketimine yatkınsın. Aşırıya kaçmamaya özen göstermelisin.
18 Şubat 2019

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal çevrenizle ilgili bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Bu değişimleri yaparken neyi nasıl bir düzene koymanız gerektiğini fark edeceksiniz. Hisleriniz bugün size doğru yolu gösterecektir.
18 Şubat 2019

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gündeminizde duygusal konular ön planda olabilir. İlişkinizle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konuları karşınızdakine benimsetmek isteyebilirsiniz. Bazı konularda uyum içinde olmak sizin için daha iyi olabilir. İmaj değişikliği için uygun zamanlar var. Beslenmenize ve bedeninize dikkat edin.
18 Şubat 2019

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sakin bir gün geçirebilirsiniz, yalnız kalmayı tercih edebilirsiniz. Olayları akışa bırakmak isteyebilir ve bir miktar seyirci kalabilirsiniz. Mistik ve spiritüel konulara ilgi duyabilirsiniz. Akşam saatlerinde Ay burcunuza ilerlerken kendinizi daha çok gösterebilirsiniz.
18 Şubat 2019

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yerine getirmeniz gereken görevler çok fazlaymış gibi görünebilir ve stres yaşamanıza neden olabilirler. Kendinizi rahatlatacak bir aktivite bulun ve sıkıldığınzda da ona yönelin ama aşırılıktan kaçınmayı da unutmayın.
18 Şubat 2019

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde ilişkilerinizde mesafeli davranışlarla karşılaşabileceğiniz bugün, devam eden çalışmalarınız ve iş hayatınızda geçici problemler ve öfkeli davranışlarla karşılaşabilirsiniz. Sırt, kemik, kas ağrıları hissedebileceğiniz bugün, yalnız kalıp, kendinizi dinlendirerek ve çalışmalarınıza odaklanarak bu zamanı etkili kullanabilirsiniz.
18 Şubat 2019

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sizin için keyifli ve eğlenceli bir gün olacak. Beklediğiniz haberleri alabilir, sevdiğiniz ilgisiyle kendinizi daha da güçlü hissedebilirsiniz. Parasal konulara yönelik yepyeni gelişmeler olacak.
18 Şubat 2019

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı Aslan burçları beklenmedik aldanmalar yaşıyor olabilir. Bir kısım Aslan burçları ise seçim yapmak istemediği, değişmek istemediği veya adım atmaktan korktuğu için kendi kendilerini aldatıyor olabilirler. Çevrenizdeki insanların arttığını fark edeceksiniz. Sosyal anlamda mutlu ancak ilişkiler bazında sıkıntılınız.
Reklamı Kapat