Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

27 Şubat 2015
Aşk hayatınızda hiç olmadığınız kadar mutlusunuz. Yalnız çevrenizdeki insanların sizi kıskanıp ilişkiniz hakkında sürekli yorum yapmaları yüzünden bugün bu insanlarla büyük bir tartışmaya girebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük İş Falı

27 Şubat 2015
Aradığınız işi henüz bulamadınız yada iş yerinizde istekleriniz gerçekleşmedi ve iş pozisyonunuz size vaat edilen gibi değil. . Ümidinizi kaybetmeyin, bir iş değişikliğini şu an kaldıramazsınız.

Aslan Burcu Günlük Para Falı

27 Şubat 2015
Parasal durumunuz ailenizin desteği sayesinde idare eder durumda. Ailenizden maddi olarak destek görmeniz canınızı sıkıyor. Bugün aile büyükleriniz sizin ile bu konuda bir konuşma yapacaklar.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

27 Şubat 2015
Eskiden birlikte olduğunuz dostlarınızın sözlerine önem vermeyin. Sinirleriniz boşuna bozuluyor.


Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2015
Genel anlamda huzuru bulacağınız bir gündesiniz ve bazı eski dostlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Şu sıralar hayatınızda oldukça etkileyici biri var ve hiç olmadığınız kadar mutlusunuz. İş hayatınızda kıvrak zekanızla her gününüzü renklendirmeyi çok iyi biliyorsunuz. Akşama konuklarınız var.

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2015
Sevgili Aslanlar Cuma günümüz, saat 14:49 olana dek Ay-Boşluk etkisi altında geçecektir. Belirsizlik içeren ve sizi düşündüren konularda mutlaka düşünmemiz, aceleci kararlar vermememiz gerektiğini işaret ediyor. Bir şeyler ters gidiyor diye hemen olumsuz düşünmeyelim. Boşluk saatleri içinde dikkat edilecek husus, durumları etraflıca, olasılıklar dahilinde ele almaktır. Saat 12:05 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, anlaşmaya gönüllü, gelişime açık, paylaşımcı şekilde ilişkilerimizi düzenlememizde yardımcı olacak. Biz farklı bakış açımız, hayatı ele alış biçimimiz ve düşünce yapımız olduğunun farkındayız. Dışa açılmak, yeni insanlar tanımak, yollar keşfetmekten yanayız. Ancak bizi gerek partnerimiz ve gerekse yakın çevremizle alakalı konularda anlaşmaya, bölüşmeye çağıran şartlar var. Doğal olarak biz de buna özen göstereceğiz. Saat 14:49 Ay-Yengeç burcu geçişiyle, huzur arayacağız. Emin olmak isteyeceğiz. Yarınımız nelere gebe, bugün uyandığımızda bizi hangi zorluk bekliyor diye endişelenmek istemiyoruz.  Bugün Ay ışığı, koruyucu ve kollayıcı bir şekilde şifalandırdığı için, endişelerimizden kurtulmamız kolay olacaktır.


Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2015
Aile içinde birtakım sorunlar yüzünden kafanız karışabilir. Siz kendi hesaplarınızı yaparken, çevrenizde farklı gelişmelere sahne olacaksınız. İletişim konularında beklediğiniz gelişmeler gündeme gelecektir. Hırslı yönlerinizi ortaya çıkaracak özel durumlar söz konusu. Birlikte çalıştığınız kişileri yeniden yapılandırmayı düşünebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2015
Bugün içine kapalı bir ruh haliniz var. Çok yoğun ve yorucu bir temponun sonuna gelmiş gibisiniz. Asıl önemli işleri tamamlamış olmanın rahatlığı motivasyonunuzu tamamen düşürmesin. Hiç üretmediğiniz kayıp bir gün olmasın.


Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2015
Uğraşılması zor durum, ilişki, iş veya kişilerden uzak durmanızda fayda var. Yapabileceğiniz veya sunabileceğiniz çok şey var, harekete geçmeniz gerekiyor. Ekip çalışmalarına veya grup aktivitelerine açık olmanız ya da katkıda bulunabileceğiniz şeyler varsa kaçmamanız gelecekte yeni fırsatlar doğurabilir. Ciddi konuşmalar bazı ilişkilerin kuvvetlenmesini sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günün ilk yarısında belirsizlikler veya dalgınlıklar var. Öğle sonrası saatlerde Yengeç burcuna geçecek olan Ay’ın her zaman olduğu gibi, ev, aile ve vatan konularının başlığı altında ele alınması gerekiyor. İlişkilerimize, milli değerlerimize ve ailemize ait duygularımız canlanıyor. Sevdiklerimizle vakit geçirmek istiyoruz ve duygusallaşıyoruz. Haftanın ilk günlerinde yazdığım gerilimi ve beklenmedik gelişmeleri akla getiren etkiler de önümüzdeki iki ay boyunca olduğu gibi, bugün ve yarın da devrede. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2015
Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.


Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2015
Evli Aslanlar evinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Kendinizi haklı çıkarmak adına geçmişte kalan sorunları tekrar gündeme getirmemelisiniz.

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2015
Bugün size, sanki birisi tüm enerjinizi alıp götürmüş gibi gelebilir. Tüm günü neredeyse kıpırdamadan oturarak geçirebilirsiniz. Bu esnada, aklınızın, ev ile ilgili konular veya akrabalarınızla olan ilişkilere gitmesi mümkündür.

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2015
Bugün özel hayatınızda ve yakın dostluklarınızda faydalı diyaloglar geliştirebilir, birbirinize fikirlerinizle daha fazla destek olabilirsiniz. Ortaklık yapmak için ideal bir günde değilsiniz ve maddi konularla ilgili görüşmelerinizde yanlış anlaşılmalar ve karışıklıklara açık bir gündesiniz.

Geçmiş Aslan Burcu Burç Yorumu