Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Haziran 2018

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Yakın ilişkiler, yaratıcılık açısından canlı ve yüksek tempolu bir gün. Kendinizi kolayca ifade edebilirsiniz. Aşkta aşırı romantizm hayal kırıklığı getirebilir. Diyaloğu yönlendirmeyi ve planlamayı eşinize bırakmanız daha doğru sonuçlar doğurabilir.
21 Haziran 2018

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Sezgilerinizin ve yaratıcılığınızın güçlü olduğunu fark edebilir bu yönde çalışmalar yapabilirsiniz. Özel konularla ilgilenmek rahatlatıcı olacaktır. Bugün ortağınızla kısa yolculuklar yapabilirsiniz. Yazılı anlaşmalar gündeme gelebilir.
21 Haziran 2018

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Eviniz için harcamalar yapabilir, bundan büyük zevk alabilirsiniz. Ortak çalışmalardan maddi kazanç sağlayabilir, hukuksal işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Maddi konulardaki değişimlere hazırlıklı olmanızda fayda var.
21 Haziran 2018

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

İş temposunun yüksek olduğu ve bazı engelleri aşmanız gereken bir gündesiniz. Son derece verimli olabilirsiniz ama düzenli hareket etmek şart.
21 Haziran 2018

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Olumlu düşünmeniz ve duygularınızı doğru yönlendirmeniz gereken bir gündesiniz. Aceleci ve öfkeli bir yapı sergileyebilir, baskıcı tutumlarınızla yakınlarınızı zorlayabilirsiniz. Daha sakin ve esnek davranarak ilişkilerinizdeki dengeyi korumalısınız. Kendinize ve sevdiklerinize biraz daha objektif bir gözle yaklaşmaya çalışmalısınız. Yapmak istediğiniz yenilikler için enerjiniz ve motivasyonlarınız oldukça yüksek.
20 Haziran 2018

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar güne Ay-Başak burcu geçişiyle adım atıyoruz. Saat 13:51 olana dek, mali açıdan dikkatli düşünmenin ve ihtiyaçları ona göre satın almanın işaretçisidir. Hiçbir şey gözden kaçmaz. Saat 13:51-15:29 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Parasal konularda titiz düşünmenizde yarar var. Gelir-gider dengemizi bozmadan alışverişlerimizi yapmakta yarar var. Ayrıca sorun çıkaran veya çıkarabilecek meselelerin titizlikle gözden geçirilmesi lazım. Sağlık, ailevi ilişkiler anlamında gerginlikte uzak durmamızda yarar var. Temizlik, düzenleme, özel ihtiyaçlara bütçede belli bir miktar ayrılması yerinde olur. Ancak hesabınızı iyi yapmanız son derece önemlidir. Planladığınız bazı işler elde olmayan nedenler yüzünden aksayabilir. Saat 15:29 Ay-Terazi burcu seyir etkinliğinde, sevdiğiniz insanlar tarafından takdir edilmek ve başarılı bulunmak istersiniz. Huzur ve güvenliğiniz için, arzularınızın tatmini sizin için çok kıymetlidir. Genellikle cazibenizi veya çekiciliğinizi isteklerinize ulaşmak için seferber edebilirsiniz. Eğer izlediğiniz yöntemler bir işe yaramazsa gerginleşmeniz mümkündür. Hatta doğanıza uygun bir şekilde otoritenizi kabul ettirmeye çalışabilirsiniz. Böyle durumlarda, çevrenizde bulunan kişiler anlayışlı davranırlarsa, kolayca toparlanabilirsiniz. Siz sadece anlaşılmak ve değerinizin takdir edilmesini istemektesiniz. Bunu bulamadığınızda, ne huzurunuz kalıyor ne de hayata olan inancınız. Bir de haklılarmış gibi, üste çıkmaya çalışmıyorlar mı, bu kişilerden anında uzaklaşıyorsunuz. Ay-Terazi burcu geçişinde bu türden durumlarla karşılaşmazsınız. Bilakis, çevrenizdeki kişilerin sizi beğeniyle izlediklerini fark edebilirsiniz. İş veya özel ilişkilerimize zaman ayırırsınız. Anlaştığımız kafa dengi arkadaşlarımızla sohbet etmek, huzur verici paylaşımlarda bulunmak hoşumuza gidebilir. Saat 19:07 Venüs-Kuzey düğüm kavuşumu, burcunuzda gerçekleşiyor. Bu şans anlamına geliyor. Kişisel olarak kendinizi gayet iyi, moral olarak güçlü, iş anlamında başarılı, ilişki yönünde çekici hissedeceğinizi söylemeliyim. Bu kavuşum geleceğe dair inancınızı olumlu yönde yükselticidir. İş hayatı, toplumsal yaşam yönünde bu kavuşum bir girişimin, bir gelişmenin sizi memnun edeceğini gösteriyor. Cesur ve güvenli şekilde kararınızı verebilir, uygulayabilirsiniz. Şartlar sizin lehinize gelişebilir. Gün boyu güzellikler sizinle olsun. Kalben sevgilerimle,
20 Haziran 2018

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün her ne kadar birçok meseleyi akışına bırakmak istesen de haksızlıklara tahammül edemeyeceksin.
20 Haziran 2018

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinde fedakarlıkların hakim olacağı ve birbirinizi daha iyi anlayabileceğiniz sosyal bir takım toplantıların içerisinde yer alabilir ve sizlerden fikir alma konusunda gayet istekli davrananlar karşınıza çıkabilir. Ancak yine dostunuz sandığınız bazı kişilerden özellikle maddi anlamda yardım talepleri geldiğinde bunu biraz düşünmenizi tavsiye edebiliriz.
20 Haziran 2018

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iş yerinizde ya da mevcut yapmış olduğunuz işlerle ilgili toplantılara davet edilebilirsiniz. Bu gruplarda ön plana çıkmak, yapmış olduğunuz işlerinizi keyifle anlatmak, paylaşımlarda bulunmak motivasyonunuzu yükseltecektir. Yöneticilerinizden veya ilgili kişilerden alacağınız takdirler sizi gururlandıracaktır. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz.
20 Haziran 2018

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü bugün devam eden birlikteliğinizi resmileştirme kararı alabileceğinize dikkat çekmekte ilişkide problemler yaşıyorsanız kalıcı çözümler üretebilir ve ilişkinizi çok keyifli bir noktaya taşıyabilirsiniz. Popülaritenizin ve çekiciliğinizin oldukça yüksek olduğu bir gündesiniz. İş hayatınıza gelince planladığınız görüşme ve toplantılar iptal olabilir ya da gecikmeler söz konusu olabilir.
20 Haziran 2018

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiğiniz insanın psikolojik sorunlarıyla ilgilenmelisiniz. Bencilce tutumunuzdan biran önce sıyrılın. İş hayatınızı aşk hayatınızla karıştırmamaya özen gösterin. Bugün yeni dostlar edinebilirsiniz. Karşınızdaki insanı iyice tanımadan özel hayatınıza ortak etmeyin.
20 Haziran 2018

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bazı olaylardan etkilenebilirsiniz. Fakat, bu haliniz uzun sürmeyecek. Olumlu ve sakin bir tutum içinde durumu gözden geçirmenizde yarar var. Enerjinizin yüksek olması, olayları kolay geçiştirmenize yardım edebilir. Sevdiğinize karşı daha sıcak ve yakın davranmaya gayret etmelisiniz.
20 Haziran 2018

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Burcunuzdaki Venüs ile hayat yönümüzü gösteren Kuzey Ay Düğümü arasındaki uyumlu etkileşim, hayatınıza kalıcı birliktelikler taşır. Bu dönemde tanıştığınız insanlarla aranızda adeta karmik bağlar olduğunu hissedersiniz. Ay'ın Terazi burcuna geçmesiyle, ani seyahatler ya eğitimler gündeme gelebilir. Arabanızı da bu dönemde değiştirebilirsiniz.
20 Haziran 2018

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Para alışverişleriniz ön planda olacak. Etrafınıza karşı merakınız yüksek olabilir. Maddi konularda büyük hayaller kurmadan önce şartları netleştirmelisiniz.
Reklamı Kapat