Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

1 Kasım 2014
Aranızdaki ilginç iletişim, kalıcı beraberlik emellerinizde zorlayıcı engeller çıkartabilir. Daha anlaşılır, daha netlik içeren davranışlar, karşılıklı tanışmayı daha kolaylaştıracak.

Aslan Burcu Günlük İş Falı

1 Kasım 2014
Kısa vadede koşullarınızda ciddi bir değişiklik görünmüyor. İşyerinizde size duyulan sempati, aklınızdaki yeni iş düşüncesini azaltabilir. Sorunlarınızı daha da paylaşmanızda yarar var.

Aslan Burcu Günlük Para Falı

1 Kasım 2014
Mevcut durum bir süre daha devam edecek gibi. Harcamalarınızda artık bir kısıntıya girmeyi düşünme zamanı. Çok kolay kazandığınız bir ek gelirin kesilme ihtimali, sizi haklı olarak düşündürecek.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

1 Kasım 2014
Dostluğunuza gücenilmediğini düşünebilirsiniz. Sıkıntılı bir arkadaşınız, tüm duyarlılığınıza rağmen size açılmıyor. Bu, sizi yılgınlığa götürmemeli.


Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2014
Başkalarının sizinle ve yaşadıklarınızla ilgili düşüncelerini pek de fazla önemsemiyor gibi tavırlarınız, bazı sıkıntılara yol açıyor. Ama esas olarak sizi canlı ve dinamik kılan belki de bu özelliğiniz. Akşam saatlerinde alacağınız bir bilgi sizi biraz hareketlendirecek. Bu konuda önünüze konması muhtemel engeller, size sıkıntılı bir gece de yaşatabilir.

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2014
Sevgili Aslanlar cumartesi günümüz, saat 01:41 Ay-Merkür olumlu görünümüyle başlayacak. Bu enerji,  zihnen rahatlatıcı ve çevrenizdeki insanlarla uyumlu tarzda konuşmanızı sağlayıcıdır. Sizi sakinleştirir, adil düşünmenizi sağlar. Zorlayıcı meseleleri farklı bir bakış açısıyla ele almanızda yardımcı olur.  Saat 02:29 Ay-Jüpiter karşıtlığı sevgilimiz veya başkalarının farklı davranışları, bakış açıları ile uyuşmazlık yaşayabiliriz. Biz kendi isteklerimizi öne sürmekten yana olacağız. Ancak durumu,  tarafsız bir şekilde ele almak gerekiyor. Saat 08:22-18:37 arası Ay-Boşluk etkisi altında geçecektir. Normalde üstünde bile durulmayan konulara takılırsınız.  Oysaki yapılması gereken kendinizi  rahat bırakmaktır. Saat 14:46 Merkür-Jüpiter olumlu görünümü,  yolculukların  göstergesidir. Sevdiklerimizle bir araya gelmek, oturup konuşmak bize kendimizi iyi hissettirir. Etrafınızdaki insanlar sizin fikirlerinize hayranlık duyarlar. Ancak bu saatte Ay-Boşluk etkisi altındayız. Ani kararlardan da kaçınmakta yarar var. En azından olan bitene bir bakmamızda fayda var. Saat 18:37 Ay-Balık burcunda  seyrine başladığında, hislerimiz güçleniyor.  Birlik-beraberlik arzumuz ön plana geçiyor. -Her şeye rağmen hayat güzel diyerek canla başla, güzel dileklerle günün geri kalanını geçirelim. İnancımızı yükselterek aldığımız her nefesin ne kadar kıymetli olduğunu anlamamızı sağlayan bu enerjinin ruhumuzu okşamasına izin verelim. Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2014
Ay zıt burcunuz Kova'da ilerlerken, duygusal anlamda etkileniyor ve sezgilerinizi istem dışı çalışmaya başlıyor. Maddi konularda istediğiniz gelişimin, arkadaş organizasyonlarına bağlı olarak değişim göstermesi, motivasyon açısından olumlu oluyor. Sınırlı hareket ettiğiniz zaman, kendinizi kısıtlanmış hissediyorsunuz.

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2014
İnsanlarla ortak hareket etmeniz gereken işler gündeminizde. Ne kadar isteseniz de kendi başıma kalayım diyemeyecekseniz. Uyumsuzluk göstermek en çok size zarar verir. Fikirlere ve isteklere saygı önceliğiniz olsun bugün.


Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2014
Karmaşık görünen bir iş, gayrimenkullerle ilgili ya da ailesel bir konu netlik kazanabilir. Veya bu konularla uğraşmanıza yardım edebilecek yöntemler geliştirebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Belli iş, plan, proje veya ürünlerinizde son değişiklikleri de tamamladıktan sonra, kişisel anlamda veya daha büyük ölçekli hedeflerinize ulaşmanıza yardım edecek yaratıcı fikirler üretebilirsiniz. Öngörüleriniz ne kadar dahice ve yaratıcı olursa, istediğinizi elde etme olasılığı az senaryolara inanmanız daha da kolaylaşabilir. Ancak, bu esnada sezgisel olarak olası görünen her şeyin gerçekleşme olasılığının her zaman çok yüksek olmadığını hatırlamamızda fayda var.

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2014
Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.


Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2014
CEVAP beklediğiniz kişiler ısrarla bundan kaçınabilir. Üstlerine gitmeyin. Göstereceğiniz sabır sayesinde kıymetli olan siz olacaksınız.

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2014
Herşeyi kara görmeyin. Yukarı sıçramak gibi bir isteğiniz varsa arzu ettiğiniz pozisyona gelmekle kalmayacak, aynı zamanda hedeflerinizi de birbir ele geçirmiş olacaksınız. Dizginler sizin elinizde. Maddi açıdan da şu günlerde rahatlayacaksınız.

Geçmiş Aslan Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!