Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
2 Mayıs 2016

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgiliniz uzun zamandır planladığı bir sürprizle sizi şaşırtacak ve aranızdaki buzlar eriyecek. Sevgilinizi bir arkadaş grubunuzla tanıştırmak isteyeceksiniz fakat bunu bir daha düşünün. O grup içinde ilişkinize zarar verebilecek birisi var.
2 Mayıs 2016

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Bugün biraz durgun bir gün olsa da, sorun teşkil edecek herhangi bir gelişme yaşanmayacak. Kendinize dert ettiğiniz iş konularını abartmışsınız. Her şey yoluna girmiş bile.
2 Mayıs 2016

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Eğlenceye ayırdığınız para çevrenizdekilerin gözüne batıyor. Siz bütçenizi kendinize göre iyi bir şekilde planladıktan sonra, başkalarının düşünceleri zaten önem taşımıyor.
2 Mayıs 2016

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Birlikte olduğunuz kişide gözü olanlar var. Üstelik bu kişiyi siz de tanıyorsunuz. Arkanızdan iş çevirmek isteyebilir.
2 Mayıs 2016

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Geleceğinizle ilgili kurduğunuz düşler sizi umut dolu, canlı biri yaparken, yapay sorunlarınızla gereksiz iç sıkıntıları yaşayabiliyorsunuz. Bugünlerde bazı verimli görüşmeleriniz olacak. Bu nedenle sorumluluklarınızı derinden hissetmeniz gerekebilir. Yapmayı hedeflediğiniz değişikliklere başlama gününüz çok yakın. Bunun belirtilerini göreceksiniz.
2 Mayıs 2016

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 06:35 Ay-Mars görünüm etkisinde, ruhumuz aşkla büyümeye çoktan hazır gibi. Duyarlılığımız yüksek ancak bir o kadar da maceraya açığız. Bilinçaltımızdaki yumuşak arzular tenimizi sımsıcacık bir örtü gibi sarmakta. Farklı olanın peşinden gitmeye hazırız. İşte bu saatlerde o farkı yakalamamız, tadına varmamız gayet kolay gözüküyor.Saat 13:23 Ay-Neptün kavuşumu, hayatın doğal ritmine kendimizi bırakarak, sakin ve ılımlı bir şekilde durumları ele alabilirsiniz. Önemli olan iç huzurunuzdur. Bunu korumak için, dışarıya değil, kendi içinizdeki güzelliklere yöneliniz.Saat 14:59 Ay-Güneş arasındaki olumlu görünüm ilişkinizle ilgili meselelerde, partneriniz veya siz birbirinize karşı ılımlı yanaşmaya çalışınız.Saat 16:23 Ay-Jüpiter karşıtlığı, maddi kazancınızı doğru şekilde yönlendirme, karışıklığı giderme, düzenli bir bütçe çerçevesinde hareket etmenin önemli olacağını işaret ediyor. Yardımseverlik veya başka nedenlerle kendinizi zor durumda bırakacak kararlar vermeyiniz. Saat 19:38 Ay-Satürn görünümü hassasiyeti yükseltiyor. Duygusal anlamda başkalarından beklediğimiz ilgiyi, sevgiyi hissetmekte ve bulmakta zorlandığımızı işaret ediyor. Aşk hayatımızda, çocuk meselelerinde üzerimize düşen sorumluluklar bizi yorabilir. Saat 23:17 Ay-Pluto görünümü sağlığınız, iş verimliliğiniz, maddi-manevi paylaşımların kararlı, dikkatli şekilde gözden geçirilmesinin önemini vurguluyor. Duygularınızı işin içine karıştırmayınız. Çünkü bu, yanlış hesaplamalara neden olur. Sizi birilerinin idare etmesine izin vermeyiniz. Adil olsun, hakkaniyetli olsun her şey.Yeni haftamız hayırlara vesile olsun. Kalben sevgilerimle,
2 Mayıs 2016

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün hırslı yönlerinizin çıkış yapacağı bir gün içindesiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin farklı yönleri ilginizi çekiyor fakat onlara paye vermemek adına susmayı tercih ediyorsunuz. Bugün, bazı başlangıçlar yapmak için uygun olduğunu düşünebilirsiniz. Bazı olaylar, size her konuda ders olabilir unutmayın.
2 Mayıs 2016

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sezgileriniz oldukça kuvvetli. Bunları işe yarar biçimde kullanmaya gayret edin. Olaylara bakış açınız yüzeysel olmasın. Durumlara anlam katmak sizin bakış açınızla gerçekleşecek. Maddi riskler ise sizi biraz yorabilir.
2 Mayıs 2016

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Tuttuğunuzu koparabilecek enerjide ve motivasyondasınız. Mayıs ortalarına kadar, önemli pozisyondaki kişiler tarafından destekleneceksiniz. Hedeflerinize ulaşmanıza yardım edecek olanaklara kavuşabilirsiniz. Başarılarınızla göz doldurabilir, hayranlık kazanabilirsiniz, ama hafta ortası civarında kibirinizi ve egonuzu kontrol etmeniz gerekebilir. Size meydan okuyan kişilerle ve mücadele ortamı yaratan farklı durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. 
2 Mayıs 2016

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün endişe duyduğunuz konularda tedbirli olmanızda fayda var. Ortaklı konularda başarılı olmak için çaba sarf edebilirsiniz. Çalışma hayatınızda vereceğiniz mücadeleler sizi yorabilir. Duygusal çatışmalar yaşanabilir. Finansal konularda yenilenme içinde olabilirsiniz. Gün içinde rahatlamak için kendinize fırsat tanımalısınız.
2 Mayıs 2016

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinize bir iyilik yaparak yenilikler yaşayacaksınız. Bu yenilikler her alanda olabilir. Ancak aşk yaşamınız ve fiziksel değişikliliğiniz kararlı ve tutucu olduğunuzu daha belirgin yansıtacak.
2 Mayıs 2016

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Her şeyi en iyi ben biliyorum tavrınız yakınınızda olan herkesin karşınıza geçmesine sebep olabilir. Hiçbir şeyi beğenmez hayatınıza dair birçok konuda değişiklik yapma isteği ile özelikle partneriniz ile sorun yaşarsınız. Aniden plan değiştirme, kararlardan cayma ve başına buyruk davranışlar sıkça gözlenir.
2 Mayıs 2016

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde özel hayatınız, dostlarınız, partneriniz ve ortaklarınızla iletişim sıkıntıları ve yanlış anlaşılmalar yaşayabileceğiniz, anlaşmakta zorluk hissedeceğiniz bir dönemde iken, 17.00 sonrasında ilişkilerde motivasyonunuzun yükseldiği, kendinizi daha rahat ifade edip, etkinlik ve görüşmelerde yer alabileceğiniz bir zaman diliminde olacaksınız.
2 Mayıs 2016

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Mayıs ayının ilk günlerinde, hırsınızı ve egonuzu yönetmekte zorluk çekebilirsiniz. Bu konuda arkadaşlarınızın da uyarısını kulak arkası ediyorsunuz. Fakat Mayıs ayının ilk yarısında önemli pozisyondaki kişilerin desteğini arkanızda hissedebilirsiniz.
2 Mayıs 2016

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Başkalarından alacağınız yardımsever etkilerle planlarınızı şekillendirebilirsiniz. Başkalarına yardım etmek ruhunuza iyi gelebilir. İş hayatınızda alacağınız destekler işinize yarayabilir.
Reklamı Kapat