Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

23 Kasım 2014
Tekrar konuşmak yarar getirebilir. Partnerinizin son günlerdeki evlilik tezlerini sürekli yorumsuz karşılarken, onun bu konuda size baskı yaptığı fikrine kapılmasına neden olabiliyorsunuz.

Aslan Burcu Günlük İş Falı

23 Kasım 2014
Kendinizi iş yaşamınızda biraz gevşek buluyorsunuz, ama bazı durumlardaki sert tavırlarınız bir denge sağlayabiliyor. Son görüşmenin neticesini önümüzdeki günlerde alabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Para Falı

23 Kasım 2014
Çok uzayan miras işiniz için önümüzdeki günler içinde kökten kararlar alabilirsiniz. Yeterli sayılabilecek kazancınıza karşın, yüksek tutarlı ödemeleriniz para darlığı çekmenize neden olabiliyor.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

23 Kasım 2014
Aldırmaz görünüşünüz, bazı söylentilerin ilgilenenlerini her gün çoğaltıyor. Kendinizle alakalı nahoş duyumların üstüne gitmelisiniz.


Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2014
Yakın bir akrabanızın etrafını kırıcı davranışlarını sorun edip çözüm arıyor, bu ilişkide biraz sabrınızın tükendiğini hissediyorsunuz. Bugünlerde kendinizi duygusal açıdan güçlü hissedeceksiniz. Bu akşamı entelekte yönelik uğraşlar başında değerlendirebilirsiniz. Habersizce gelen bir konuğunuz olabilir ve onunla bir tartışma yaşayabilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2014
Sevgili Aslanlar Pazar günümüz, saat 04:17 Ay-Venüs kavuşumu ile başlayacak. Bu kavuşum hayatın güzel yanlarının keyfine varmamızı sağlıyor. Alışverişler zevkli, karşı cinsle temaslar güçlü, çevremizle bağlantımız güçleniyor. Saat 06:43 Merkür-Jüpiter görünümü, her ne kadar iyimser düşünmeye, dışarıda kendimizi güçlü şekilde ifade etmeye, aktif olmaya çalışsak da, ev içindeki sorunlar, huzursuzluk, baskın davranışlar bizi tedirgin edebilir. Dışarıda mutlu görünmeye çalışsak da, içten içe bir hayli tedirginizdir. Saat 13:02 Ay-Uranüs olumlu görünümü, yenilikleri uygulama, aşkla sarmaş dolaş olma, özgür bir şekilde yol alabilme anlamında bizi teşvik ediyor. Saat 13:22 Ay-Chiron görünümü, birilerine bağımlı veya zorunlu yaşamaktan dolayı sıkıldığınızın göstergesi. Sanki yaşamınız hep böyle devam edecekmiş gibi düşünüyorsunuz. Ne olacaksa olsun, şimdiki durumdan daha iyidir diye içinizden geçirebilirsiniz. Huzurlu, keyifli bir Pazar günü geçirmenizi diliyorum. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2014
Partneriniz duygularınızı paylaştığı zamanlar yaşama gücünüz artıyor. Kalbi boş olanlar için, ufukta güzel günler görülüyor.Şanslı dönemlerinizden birini yaşıyorsunuz. Bugün hızlı düşünüp hızlı karar vermelisiniz. Olaylara anında müdahale etmeniz gerekebilir.. Dengelerinizi yitirmeden eğlenceye de zaman ayırabilirsiniz. Ara, sıra gevşemelisiniz.

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2014
Bugün sizin aklınızı çelip delice çılgınca şeyler yapmaya teşvik edenler olabilir etrafınızda. Ancak çılgınlık istemeyen biri ile hayatı paylaşıyorsanız bu durum ve sizin heyecanınız her ikiniz için de sorun çıkarabilir.


Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2014
Aşk hayatınızı, yaratıcılık gerektiren işlerinizi veya çocuklarınızı ilgilendiren konularda şanslı başlangıçlar yapabileceğiniz veya mevcut ilişkilerinizde yenilenme fırsatları yakalanabilecek 10 günlük süreçtesiniz. Bu süreçte atılacak adımlar önümüzdeki yılları da şekillendirebilir. Dolayısıyla, yalnız Aslan’ların bol bol sosyalleşmesinde fayda var! Zaten istemeseniz de sosyal hayatınızın hızlandığı süreçtesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Kafamızda bazı konularda halen bazı şüphelerimiz veya endişelerimiz olsa bile ya da kararsızlıklar doğru adım atmayı zorlaştırsa da, gerçekçi olmayı, işaretleri veya sezgilerimizi doğru okumayı başarabilirsek çok yol kat edebileceğimiz günlerdeyiz. Bilgi edinme ve yeni şeyler öğrenme isteğimiz artıyor. Yay burcuna geçen Güneş ve Yay burcunda oluşan yeni ay, Yay burcunun ilk günlerinde doğanlar başta olmak üzere, tüm Yay burçlarına ve hepimize on günlük süreçte(aslında başladı) yenilikler veya yeni başlangıçlar yapma olanağı sağlıyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2014
Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.


Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2014
Kulağınıza gelecek birkaç dedikodu canınızı sıksada önemsemeyin. Meyve veren ağaç taşlanır. Bunlar hep olacaktır, kafanıza takmayın.

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2014
Çok hareketli ve bereketli bir gün. Para konusunda da oldukça talihlisiniz. Şansınız oldukça açık durumda. Bu şansınızı zorlamadan dikkatli davranırsanız karlı çıkarsınız. Birlikte olduğunuz kişi hakkında söylenen sözlere hemen inanmanız üzülmesine neden oluyor.

Geçmiş Aslan Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!