Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
22 Ocak 2017

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Kendinizi ilişkinizde rahat hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Beraberliğinizde geleceğe ilişkin planlar yapma isteği içinde olabilirsiniz.
22 Ocak 2017

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Bugün birçok kısa seyahat yapabilir, gittiğiniz yerlerde sürpriz rastlantılar yaşayabilirsiniz. Hesapta olmayan işlerin sizi sıkıntıya sokabileceği görülüyor. Organizasyonlarda yer alıyorsanız çevrenizin desteğini alabilirsiniz.
22 Ocak 2017

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Kişisel gelirinizi arttırıcı çalışmalar yapabilirsiniz, ama dışsal şartlar istediklerinizi elde etmekte zorlanacağınızı da göstermekte.
22 Ocak 2017

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün kişisel konularda girişimlerde bulunabilirsiniz. Yanılmaya açık bir gündesiniz. Ayrıntılara dikkat etmelisiniz.
22 Ocak 2017

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Büyük üzüntü ve birazda imreniyle uzak bir ülkeye yolculadığınız dostunuzdan gelen haberler sizi sevindirecek. Onun yeni yaşamındaki mutluluk, sizi biraz kışkırtabilir de. Bugünlerde içinizde hissettiğiniz coşkular size yeni kararlar aldırabilir. Yaşadığınız bu heyecana bir ad takıp onu tanımlama niyetinizde bazı yanılgılar gözleniyor.
21 Ocak 2017

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar, Saat 12:43 Ay-Pluto olumlu açısı günün ilk etkili görünümüdür. İş-aile ve girişim konularında bizi güçlü kılıyor. Bu kuvvet işlerinizi bir an önce yürürlüğe koyma arzunuzu da yükselticidir. Ekmeğini dışarıda arayan veya hızlıca kararlar alarak bir an önce güç ve kontrol sahibi olmak isteyen birey, ailesinin işlerini karışmasından doğal olarak hoşlanmaz. Eğer kendince doğru olacağını düşündüğü bir yolda ilerliyorsa kimseye hesap vermekten hoşlanmaz. Saat 14:23 Ay-Venüs olumlu görünümü, ev içinde mali konuların veya ilişkimizle ilgili meselelerin yeniden gözden geçirilmesini sağlar. Fakat üzerinizdeki baskı nedeniyle tam olarak rahat davranmazsınız. İyi niyetlilikle çözülmesini umut edersiniz. Gün boyunca her işinizde olumlu gelişmelerle karşılaşmanız dileğimle,
21 Ocak 2017

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Haksızlığa uğradığın düşünerek bazı kişileri yargılayabilirsin. Düzenindeki değişiklikler, seni yeni çevreye sokabilir.
21 Ocak 2017

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizde size yardım edecek ve enerjinizi sizin için kullanacak arkadaşlarınız olacaktır. Girdiğiniz topluluklarda doğal cazibenizi kullanacak ve isteklerinizi hızla yaşama geçireceksiniz. Çevresel alışkanlıklara uyum göstermelisiniz.
21 Ocak 2017

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Evinizde vakit geçirip dinlemek isteyeceğiniz güzel ve dingin bir gün ebeveynlerle ilgilenmek ve problemlerden biraz uzaklaşmak yalnızlaşmak için değerlendirin. Küçük sağlıksal problemlere dikkat!
21 Ocak 2017

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ailevi konularda daha esnek olmanız faydalı olabilir. Kimi zaman kendinizi gereksiz yere endişelenirken bulabilirsiniz.
21 Ocak 2017

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

BAZEN herkesten çok kendinize acımasız davranıyorsunuz. Çevrenizde kişilere fikir vermek dışında ileriye gitmemelisiniz..
21 Ocak 2017

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İç dünyanızda var olan her şeyi rahatça tanımlayabileceğiniz ve çözümleyebileceğiniz bir dönemdesiniz. Buna rağmen dış etkenler kafanızı karıştırmaya devam edebilirler. Bu yüzden biraz yoğunluk ve iç gerilim yaşayabilirsiniz.
21 Ocak 2017

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün geçici bir süre ruhsal olarak engellenmiş, sınırlanmış, baskı altında hissedebilirsiniz ve aile ilişkilerinizde mesafe, soğukluk yaşayabilirsiniz. 17.40 sonrasında aşk hayatınızda romantik teklifler alabilir, partnerinizle kaliteli zaman geçirebilirsiniz ancak onların duygusal iniş çıkışları veya geçmişle ilgili bazı takıntılarının, incindikleri yerlerin üzerine gitmemelisiniz.
21 Ocak 2017

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Günü evinizde aileniz veya kendinizle baş başa geçirmeye eğilimli olabilirsiniz. Her ne kadar arkadaşlarınızla bir arada olmak ilginizi çekiyor olsa bile bugünü fazla muhabbet veya insani temasla harcamak istemeyebilirsiniz.Enerjiler durağan, başlangıç hevesleri düşük olacaktır. Hizmet alanınızdaki fenomenlerin sizin iç dünyanızda ve duygusal yapınızda ne tür değişimlere neden olduğu üzerine düşünebilirsiniz. Alınması gereken kararlarınızda bazı kriterler ve duygusal çözümlemeler meydana getirebilirsiniz.
21 Ocak 2017

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep burcunda ilerleyen Ay bugün geçmişle ilgili konuların, anıların, hikayelerin gündeme gelmesini sağlayabilir. Derin duyguların sizi aşağıya çekmesine izin vermemelisiniz.
Reklamı Kapat