Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

26 Kasım 2015
Çok sık birlikte olmak ilişkinizi olumsuz etkiler diye düşünmenize rağmen kendinizi bir türlü tutamıyorsunuz. O da sizi görmeden duramıyor. Birlikte geçen hafta sonundan sonra, bugün de birlikte olmak için can atıyorsunuz.

Aslan Burcu Günlük İş Falı

26 Kasım 2015
İşlerdeki düzelme işyerindeki gerilimi azaltmıyor. Kendi yakın çevrenizle ilişkinizin çok iyi olması size yetmiyor. Bir süredir gergin ilişkiniz olan biriyle aranızda hafif bir yumuşama yaşanabilir.

Aslan Burcu Günlük Para Falı

26 Kasım 2015
Harcamalarınızı eskisine göre çok kısmanız bütçenizi rahatlatmıyor. Eski harcamalarınızın bedelini hala ödüyorsunuz. Satın almak istediğiniz bir şeyi bir süre daha ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

26 Kasım 2015
İlişkinizi sorgulayıp, teoriler üretmekten vazgeçmelisiniz. İçinizden geldiği gibi yaşamanın olumsuz bir yanı yok.


Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2015
Çevrenizdekilerin sizden talepleri bir türlü bitmek bilmiyor. Sizden bir şey talep eden herkesin taleplerini karşılamayı görev biliyorsunuz. Elinizde olmasa bile yaratmaya çalışıyorsunuz. Her konuda verici olma özelliğiniz yakınınızdaki bazı kişiler tarafından kötüye kullanılıyor. Yakın dostlarınızın bu konudaki uyarılarını dikkate almanız gerekiyor.

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2015
Sevgili Aslanlar Perşembe günümüzü,  saat 00:44 itibariyle İkizler burcunda oluşacak Dolunay etkisinde karşılıyoruz. Hayatın neşeli, keyifli yanlarını yaşamak arzumuzu  bir hayli vurguluyor. İçimizdeki çocuk, özgüvenli bir şekilde yenilikleri kucaklarken, aşkı coşkulu bir şekilde yaşamayı tercih ederken, bunun ilerisi adına yararları ve sakıncaları üzerinde düşünmekte yarar var. Satürn-Neptün görünümüyle örtüşen bu Dolunay, başkalarının bizi yanıltabileceğini, güvenilirlik ve doğruluk anlamında düşünmenin önemini vurguluyor. Ay-Satürn karşıtlığı, bu Dolunayda dostlukların, grup içi aktivitelerinin, dış dünya ile olan her türlü bağlantının sizin için önemli olduğunu gösteriyor. Canlanmak, bir şey düşünmeden yaşamak arzunuz yoğun. Ancak aşk hayatınız, çocuklar ve genel olarak şu an durduğunuz yerden, halden pek memnun olmadığınızı düşünebilirsiniz. Ay-Merkür karşıtlığı, bu Dolunayda, hızlı düşünmemizi sağlıyor özellikle  aşk hayatımızla ilgili konularda epeyce düşünceliyiz. Dolunay ışığının, gerçeklerin farkına varmamızda rehberlik etmesi dileğimle,


Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2015
Bugün çevrenize inanmaktan çok, kendinize güvenmek istiyorsunuz. İsteklerinize yeni bir yön verme ihtiyacı içindesiniz. Çevrenizdeki bir çok kişiye tepkisel yaklaşımlar içindesiniz. İsteklerinizde artış var. Parasal tablonunuz sürekli değişerek, sizin tarzınızın dışına çıkıyor ve olayların abartılmasına neden oluyor.

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2015
Arkadaş çevreniz ve sosyal ilişkileriniz dolunay ile birlikte bir takım gerginliklerin yaşanmasına zemin oluşturabilir. İnatlaşmalar, güven duygunuzun sarsılması gibi şeyler bu konuda daha seçici olmanızı gerektirecek.


Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2015
Bugünlerde çevrenizdeki kişilerin kendi bildikleri şekilde davranmak, kendi yollarından gitmek ya da kendi ajandalarını uygulamak konusunda kararlı olduğunu ve sizi veya sizin sunumlarınızı yok saydığını düşünebilirsiniz.

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2015
Bugün alacağınız desteklerle işlerinizi tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Gelecek beklentilerinizle ilgili yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Uğraştığınız işlerde yeni beklentiler söz konusu. Gün içinde fikir çatışmaları da olabilir. Arkadaşlarınızla yaptığınız görüşmeler sizi kısmen rahatlatacaktır. İlerleyen saatlerde planlarınızda değişiklikler olabilir.


Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2015
İşlerinizde durgunluk ve sıkıntılar artabilir. Beklenti ve hedeflerinizin şaşması moralinizi bozacak. Harcamalarınızı azalmak sorunlarınızı çözecektir.

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2015
Uzun süredir kafanızda olan bir konu çözüme ulaşacak. Bir yakınınıza ya da dostunuza yardımınız olacak. Bu onu gerçekten çok mutlu edecek. Toplum yaşamınızda ve aşkta başarılı olacaksınız. Özellikle sırt ağrılarında şikayeti olanlar hemen bir tedbir almalılar.

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2015
Bugün saat 01.43’de Aslan burcunda gerçekleşen ve etkisini üç gün önce ve üç gün sonra yoğun olarak hissettirecek olan yeni ay ile birlikte moral, motivasyon ve sağlık olarak güçlenirken, erkek figürler ve aile ilişkilerinde güç mücadeleleri ve ego savaşlarından uzak durmanız gereken bir süreç sözkonusu olacak. Bu zaman diliminde güzellik ve bakımıza ait işleri yapabilir, estetik olarak düzeltmeler uygulatabilir, yaptığınız işler ve ışığınızla toplum içinde daha fazla dikkat çekerek ön planda olabilirsiniz. Yeni ay haftasının en güzel haberi Satürn’ün Merkür ve Venüs’e olan uyumlu açısı ile, olası tüm ilişki problemlerini çözümleyebileceğiniz, aile ilişkilerinizi geliştirebileceğiniz hatta bir ev sahibi olma arzusu duyabileceğiniz etkiler sunuyor olması olacak. Bu süreçte görüşmelerinizde ve flörtlerde istediğiniz sonuçları elde etmeniz daha kolay hale gelecek.

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2015
Özel hayatınızla ilgili kafa karışıklığı ve hayal kırıklığı söz konusu olabilir. Bu hafta riskli finansal yatırımlar yapmak için çok uygun bir zaman değil açıkçası. Fakat yaratıcılık gerektiren konularda başarı sizden yana olacaktır

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2015
Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize dikkat edin. Hassaslıklar sosyal çevre ortamlarında sizi yakalayabilir. Ortaklaşa parasal konularda kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz. Sorumluluklarınız size ağır gelebilir.

Geçmiş Aslan Burcu Burç Yorumu