Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

29 Ocak 2015
Duygusal bakımdan kendinizi güçlü hissedebileceğiniz bugün, sevdiğiniz kimseyle aradığınız uyumu sağlayabilirsiniz. İlişkinizin seyrinden mutluluk duyarak ilerisi için adımlar atma isteği duyabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük İş Falı

29 Ocak 2015
Ay, girişimci yönünüzü güçlendirirken, birçok işinizi yoluna koymanız mümkün. Planlamalar yapmak için oldukça uygun bir gündesiniz. Zihinsel bakımdan uyanık oluşunuz, yenilikler yapmak için gerekli zemini hazırlamanıza yardımcı oluyor

Aslan Burcu Günlük Para Falı

29 Ocak 2015
Ortaklaşa çalışmalarınızın kazançları için hesaplamalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Hisseli kaynaklarınızla ilgilenmeniz gerekebilir.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

29 Ocak 2015
İlişkilerde daha önlemci olmanız gerekebilir. Değişen koşullar karşısında, başkalarının kaynaklarından yararlanabilirsiniz.


Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ocak 2015
Sosyal yönünüzün çok güçlü olabileceği bugün, neşeli ortamlara girebilir, sevdiklerinizle eğlenme fırsatı bulabilirsiniz. Venüs, sağlık konusunda gerekli önlemleri almanızı hatırlatırken güzellik ve bakım için uygun bir zamanda bulunduğunuza dikkat çekiyor.

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ocak 2015
Sevgili Aslanlar saat 04:18-29 Ocak saat 00:36 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Duygularınızı  ve yaşamınız açısından önem arzeden konuları oldukları haliyle kabullenmeye hazır gibisinizdir. Zaten boşluktaki Ay etkisi  altında bir şeyleri yoluna koymak,  hele bu duygusal bir mesele ise, oldukça zordur. Benim tavsiyem kesinlikle yeni bir karar almamak ve beklemede kalarak, olaylara daha geniş bir açıdan bakacağınız saatleri tercih etmektir. En doğrusu boşluktaki etki altında, soğukkanlı bir şekilde gözden geçirmelerde bulunmak yararlıdır. Saat 07:04 Merkür-Uranüs olumlu görünümü geçtiğimiz 14 Ocak tarihinde ilk kez gerçekleşmişti. Merkür geri hareketinde tekrarlanıyor. Bizim ilişkide,  arkadaşça yaklaşan,  yeri geldiğinde hümanist düşünen, bencil olmayan, paylaşıma açık bir partner arzumuzu işaret ediyor. Yenilikleri seviyoruz. Ancak üzerimizde baskı kurulmasından hoşlanmıyoruz. Kim olursa olsun, fikrini söylesin, düşüncelerini ifade etsin. Çok yönlü olsun. Ama bencil olmasın. Bu görünüm, dışarıyla olan temasımızı yükseltici. Bugün öğrenmeye, kendimizi geliştirmeye, değişik bir şeylere yapmaya çalışabiliriz. Hayatın güzel yanlarını fark edebileceğimiz bir gün olsun. Her şey gönlümüzce olsun.


Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ocak 2015
Duygusal bağlarınızın güçlenmesi adına, sevdiklerinizle birlikte olmak size olumlu geliyor. Bugün annenizle ilgili olumlu olaylar yaşayacak, onun isteklerini kendi düşüncelerinizle bağdaştıracaksınız. İkna kabiliyetinizi duygusal bir şekilde kullanıyorsunuz. İyi niyetli yaklaşımlarınız sonuç verecektir.

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ocak 2015
Eşinizin bazı konuşmaları ve öne sürdüğü fikirler bugün sizi biraz şaşırtabilir. Alışık olmadığınız bir düşünce tarzı ortaya koyması sizde yeni farkındalıklar oluşturacak. Sözlerine bir şans verin. Dinlemeden yargılamayın.


Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ocak 2015
Yaşamsal seçimler yapmanızı gerektiren konular söz konusu olabilir. Bu tür bir durumdaysanız, her ne kadar demode gibi dursa da, biraz çekimser kalmak, gereğinden fazla düşünmek ve detaycı olmak doğru bir karar olacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatlerinde aşırılıklara ve abartmaya açığız. Gereğinden fazla yeme içme, konuşma, abartılı duygular içerisine girme türünde etkiler; gün genelinde ise, kararsızlık hali veya halsizlik söz konusu olabilir. Ancak, aynı zamanda yenilikçi düşünebileceğimiz, gelişmiş hayaller kurabileceğimiz, ani ve faydalı fikirler geliştirilebilecek ya da ani seyahatlere veya yeni şeyler öğrenmeye eğilimi arttıran üç günlük süreçteyiz(özellikle Perşembe günü ve gecesi!). Önümüzdeki üç gün için, keşif niteliğindeki fikirleri boş geçmemek lazım derim Niobe’ce! Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ocak 2015
Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.


Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ocak 2015
Bir yakınınıza çokça vakit ayırmanız gerekebilir. İlginizi esirgemeyin. Hayatınızda çıkarmanız gereken insanlar varken buna cesaret edemiyorsunuz.

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ocak 2015
İş hayatınızdaki faaliyetler bütün gününüzü alabilir. Haberleşme ve toplantı trafiği içinde kovaladığınız işleri sonuçlandırmaya çalışabilirsiniz. Kendi özel işlerinize ayıracak bir dakika bile bulamamanız mümkündür. Fakat vaktinizi doğru harcamayı öğrenmeniz gerekiyor olabilir.

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ocak 2015
Gün boyunca ikili ilişkilerinizde romantik paylaşımlarda bulunabilir, sevginizi yoğun bir şekilde karşılıklı olarak gösterebilir ve ilişkilerinizi ilerletebilirsiniz. Dostlarınız, arkadaş çevreniz ve partnerinizle keyifli etkinliklerde yer alabileceğiniz bugün, bekarsanız bir teklifi değerlendirebilir, düğün, davet, organizasyon, toplantı ve etkinliklerde yer alabilirsiniz.

Geçmiş Aslan Burcu Burç Yorumu