Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

7 Ekim 2015
Bu oyunu fazla uzatmamanızda yarar var. Sevgilinize gösterdiğiniz küskün tavırla kendinizi kandırdığınızı biliyorsunuz. Ona bir şeyleri anlatmak için başka bir yol denemelisiniz.

Aslan Burcu Günlük İş Falı

7 Ekim 2015
Sorun yaşadığınız ilişkileri hayatın birincil problemi gibi görmemelisiniz. İşinizi seviyorsunuz. Yetenekleriniz iş alanınızda kendini gösterme şansına sahip. Ama bazı insan ilişkileri sizin huzurlu bir çalışma ortamı içinde olmanızı önlüyor.

Aslan Burcu Günlük Para Falı

7 Ekim 2015
Önünüzde hızla yaklaşan ödemeler, bugünkü savurganlığınıza izin vermiyordu. Önünüzde kara kara düşünerek geçireceğiniz günler var. Bugünü biraz masraflı geçirdiniz. Şimdiden bu açığı nasıl kapatacağınızı düşünüyorsunuz.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

7 Ekim 2015
Yakın çevrenizden sizi çok ayrı özel bir yere koyan birisine, gereken karşılığı veremiyorsunuz. Bunun nedenlerini kendinizle yeniden tartışmanızda yarar var.


Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Ekim 2015
Bir arkadaşınızın ailesindeki sağlık sorununa çok üzülüyor, ilginin ötesinde bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Yakında çok özlem duyduğunuz birini görme fırsatı yakalayacaksınız. Bir arkadaşınızla ilişkinizin geldiği yerden hiç memnun değilsiniz. Onun, olacağına varsın gibi bir tavır içine girmesi sizi iyice kızdırıyor. Bu akşam konuşmayı düşünüyorsunuz.

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Ekim 2015
Sevgili Aslanlar Çarşamba gününe, iki kıymetli görünüm ev sahipliği yapıyor. İlki, saat 01:58 itibariyle gerçekleşecek. Yakın çevremiz, eğitim hayatımız, iş girişimi ve aşk hayatımızla ilgili konularda tekrar bir gözden geçirmede bulunmamız gerekiyor. Merkür geri hareket dönemindeyiz. O nedenle, biraz yavaşlamış olabiliriz. Belki de bir çok mesele yerli yerine oturmadığı için, ne söyleyeceğimizi, nasıl bir karar vereceğimizi bilemiyoruz. bunların tüm doğaldır. Aslında söz vermek hele hele maddi konularda aceleci olmak doğru değil. Çevre değişikliği yapanlar, alışma dönemindesiniz. Onun için olumsuz düşünmeyiniz. Eğitim hayatına başlayanlar, henüz okulunuza, ortamınıza alışmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Biraz sabırlı olmanızda fayda var. Aşk hayatında sorunları olanlar, geçmiş ilişkiyle bugünkünü karşılaştıranlar her şeyi tekrar gözden geçiriniz. Tecrübelerinizi unutmayınız. Yeni tanışanlar, birbirinize zaman tanıyınız. Çocukları olanlar, sorumluluklarınız bir hayli ağır olabilir. Zamanla her şey yerli yerine oturur. Kendinize özen gösteriniz. 13 Ekim tarihinde bu görünüm tekrarlanacak. O günkü Yeniay, bu konularda önümüzü görmemizde, doğru bir yön tespitinde bulunmamızda yararlı olacak. Biraz daha sabırlı olmakta, bilinçli düşünmekte yarar var. Saat 05:53 itibariyle birkaç gün boyunca, başkalarından elde etmeyi düşündüğümüz para veya destekler, bir malın, mülkün satışı ve paylaşımı (miras v.b) yatırım, bir paranın değerlendirilmesi, kazançla alakalı konularda yanlış anlama, yanılma, umduğumuzdan farklı gelişmeler olabileceğini göz önüne alarak tedbirli olmamız gerekiyor. Gün boyunca dikkatli gözlemde bulunmamız, işlerimizi aceleye getirmememiz dileğimle,


Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Ekim 2015
Kafanızdaki şüpheleri gidermek için danıştığınız veya fikir paylaştığınız kişiler sizi yanıltabilirler. Her şeyin farkında olmasına veya başka türlü düşünmesine rağmen, bambaşka şeyler söyleyen kişilere dikkat etmeniz gerekiyor. Yanıltıcı durumlardan uzak durmalı, gerçekçi olmalısınız.

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Ekim 2015
Harcamalar konusu bu aralar kafanızı kurcalıyor. Neye ne kadar ödemeniz gerekiyor, alacağınız bir şeyin ederi ne kadardır gibi konularda biraz daha dikkatli ve hesaplı olmanız gerekiyor. Öğlen saatleri ikna edici olacaksınız.


Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Ekim 2015
Bazı yanlış anlaşılmalar nedeniyle gerçekte varolmayan sorunlarla uğraşmanız ve olmadık sorunlara çözümler geliştirmeniz gerekebilir. Dolayısıyla, olumlu düşünmeniz ve her şeyin hallolabileceğine inanmanız gerçekten hallolmasını sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde kararsızlıklar, belirsizlikler, unutkanlıklar ya da yanılgılar söz konusu olabilir. Öğle saatlerinde işler netleşmeye ya da biz daha kararlı olmaya başlıyoruz. Ancak, genelde yanıtıcı etkiler, yanıltıcı durumlar veya manipülatif kişiler daha dikkatli olmamız ve detaylara odaklanmamız gereken bir günde olduğumuza işaret ediyor. Öğle sonrası saatlerde kendimize güveniyoruz, üzerinde yoğunlaşacağımız işleri tamamlayabilir ve başarı sağlayabiliriz. Akşam saatlerinde değişik hoşluklar, ufak tefek sürprizler ya da hoşumuza gidebilecek farklı denebilecek gelişmeler söz konusu olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Ekim 2015
Bugün gündeminizde duygusal konular ön planda olabilir. İlişkinizle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konuları karşınızdakine benimsetmek isteyebilirsiniz. Bazı konularda uyum içinde olmak sizin için daha iyi olabilir. İmaj değişikliği için uygun zamanlar var. Beslenmenize ve bedeninize dikkat edin.


Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Ekim 2015
Bugün enerjiksiniz ancak beraberinizde gerilimi de getirdiğinizin farkına varmalısınız. Bu özellikleriniz yüzünden gürültülü bir gün geçirebilirsiniz.

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Ekim 2015
İş hayatınızda yapacağınız atılımlarla uzun zamandır beklediğiniz atılımları gerçekleştirebilirsiniz. Hayatınız tam çok monotonlaştığını düşündüğünüz anda canlanacak. Türlü yerlerden irili ufaklı para gelebilir. İyi bir yatırım yapabilirsiniz.

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Ekim 2015
Gün boyunca aşk hayatınızda, işlerinizin tanıtımında ve çocuklarınızla ilişkilerinizde muazzam iyicil destekler alırken, bu alanlarda ani ve sürpriz başlangıçlar yaşayabilir, olumlu haberler alabilir, ayrıca gün içinde spora vakit ayırabilirsiniz. Akşam saatlerinde geçmiş ve geçmişe ait konuların üzerinde durmamanız gereken bir süreç sözkonusu olacak.

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Ekim 2015
Stresinizin kaynağı finansal konular, kazançlar, para ile ilgili mevzular olabilir. Bu alanlarda beklentileriniz tam olarak karşılanmayabilir, hayal kırıklıkları, aldanmalar söz konusu olabilir. Mali anlamda bunalım gibi durumlarda söz konusu olabilir. Risk almak, yatırım yapmak, alım-satımlar için pekte uygun bir dönem değil, bi 10 gün kadar sabredin, işleriniz açılır.

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Ekim 2015
Maddi konularda yanılmaya ve kandırılmaya açıksınız. Bu yüzden alışveriş yaparken dikkatli olun ve sevdiğiniz insanla parasal planlamalar yaparken gözünüzü dört açmaya çalışın.

Geçmiş Aslan Burcu Burç Yorumu