Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
7 Şubat 2016

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Kimseye açamadığınız, ama hiç de saklayamadığınız bir kıskançlığınız var. Bir arkadaşınızın sevgilinizle gizli aşk oyunları içinde olduğunu sanıyorsunuz. Bunu sevgilinizle, ama ona inanmaya eğilimli olarak konuşmalısınız. Rahatlayacaksınız
7 Şubat 2016

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Fazla hırslı biri çabuk kurulma zaafınızın farkında, sizinle oynayabilir. Bu zaaflarınız bir edilgen olduğunuzu göstermiyor. Ama abartı iyi niyetiniz ve arkadaş canlısı oluşunuz iş yerinizde kullanılıyor ve başkaları adına çıkışlarınız göze batıyor.
7 Şubat 2016

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Parasal konularda oldukça tutumlusunuz. Bir planınız var. Bu planınızı gerçekleştirmek için biraz daha kemerleri sıkmalısınız. Yakın zamanda biriktirmeyi düşündüğünüz parayı biriktireceksiniz.
7 Şubat 2016

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Kendi ürettiğiniz kurgularla yaşamamalı, aşk yaşamınızdaki problemi bir an önce çözmelisiniz. İşin üstüne giderseniz büyük mutluluk yaşayacaksınız.
7 Şubat 2016

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Girişken olduğunuz kadar çekingensiniz de. Ulaşılmazları elde ederek ve elinizin altındakileri kaçırarak ilginç bir kişilik sergiliyorsunuz. Önünüze atılım yapmanız için fırsatlar çıkabilir, değerlendirip değerlendirememek sizin elinizde olacak. Uzun düşüncelere girmek, çevrenizdekilerin bu konudaki değerlendirmelerinden etkilenmek engelleyici olabilir.
7 Şubat 2016

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 00:03 itibariyle etkili olacak Venüs-Uranüs görünümü, ilişki sorunlarını veya aranızda düzeltilmesi gerekenlerin işaretçisidir. Hızlı ve oldukça sıra dışı bir şekilde bunları çözmekten yanasınızdır. Çünkü yeni bir sayfa açmak için bunların mutlaka ele alınması gerekiyordur. İş-eğitim hayatı-ticari konular-yeni bir yere yerleşim-akademik kariyer-yasal davalar gibi geniş bir alanda etkili olacaktır. Saat 07:59 itibariyle Kova burcu üzerinde ilerleyen Ay etkisi altında, kırgın olduğunuz bazı insanlar ve sizde yer etmiş önemli olayları farklı bir bakış açısıyla ele alırsınız. Özgürlük duygunuz, hayatın zorluklarından kaçış isteğiniz ruhsal anlamda kendinizi toplum içinde bir birey olarak hissetme isteğiniz ön plandadır. Ne olursa olsun duyguların sizi esir almasına veya gerçeklerden uzaklaştırmasına izin vermemeye çalışmanız en doğrusudur. Saat 14:08 Güneş-Mars görünümü, evlilik-iş ortaklığı veya her türlü beraberlikte kendi arzularımızı, hedefimizi ve zorlukları aşma istekliliğimizi işaret ediyor. Mücadele ettiğimiz her şey üzerimize gelse de, biz kendimizden taviz vermek niyetinde değiliz. İlişkide sorunları olan veyahut  şu anda ilişkisi olmayanlar için bu görünüm, yeni bir şeyler yapmak ve her ne olursa olsun kendimize göre hareket etmek isteğimizin altını çiziyor. Ya beraberizdir yahut bitmiştir diye içimizden geçiriyoruz. Saat 17:01 Venüs-Mars görünümü, sizi baskı altına alan, gücünüzü azaltan her türlü meseleyi yine kendinizin çözebileceğini hatırlatıyor. Pes mi edeceksin diyor, hayır etmemelisin ve oyunu kuralına göre oynayarak dimdik durup, hedefine kilitlenmesin diyerek bizi uyarıyor.
7 Şubat 2016

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevreniz için büyük fedakârlıklar da bulunarak koruyup kollamaya yönelik davranışlar sergilersiniz. Bu süreçte sözlerinizi ve fikirlerinizi yazarak oldukça iyi ifade edersiniz. İşiniz dışında kimse ile paylaşmasanız da birçok konuda yazı yazma yeteneği belirginleşerek ortaya çıkar.
7 Şubat 2016

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşinize ve onun yaptığı planlara uyum sağlamanız gereken bir gün olacak. Başına buyruk hareket etme ve kendi planlarınızı yapma şansı bulamayacaksınız. Zorunluluklara tepki göstermek yerine yuvanızın huzuruna hizmet edin.
6 Şubat 2016

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu hafta sonu, hiçbirşeyi hafife almamalı veya olaylara ya da kişilere yüzeysel yaklaşmamalısınız. Detayları kaçırmamanız durumunda kazançlı durumlar ortaya çıkabilir. Gireceğiniz farklı ortamlar sizi canlandırabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: İkili ilişkilerde gergin, agresif tutumlardan uzak kalmayı başarabilirsek, romantizmin ve tutkuların hakim olduğu bir hafta sonundayız. Ancak, ani gelişmeler veya ani tepkiler ilişkilere zarar verebilir. Aşk hayatımızı veya maddi başlıklı konuları ilgilendiren alanlarda ani kararlar almaktan çekinmeliyiz. Eski bağlantılar, geçmişle ilgili konular ön plana çıkabilir. Öğle sonrası saatlerden itibaren, beş gün boyunca, düşüncelerimiz zenginleşiyor, önemsediğimiz alanlarda ilerleme kaydetmemizi sağlayacak girişimlerimiz veya görüşmelerimiz olabilir. Alışılmadık işler, farklı yaklaşımlar veya özgün çalışmalar ya da özgün dokunuşlarımızı yansıtabileceğimiz konular ön plana çıkabilir. Farklı şeyler denemek isteyebiliriz. Yaratıcılığımız yüksek. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
7 Şubat 2016

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün karşınızdaki kişileri daha iyi dinlemeye özen göstermelisiniz. Başkalarından çok şey öğrenebilirsiniz.
7 Şubat 2016

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Elinizden aniden para çıkabilir. Bu durum geçmişteki hatanızdan kaynaklanıyor. Tedbiri elden bırakmayın. Her şey düzelip yoluna girecektir.
7 Şubat 2016

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Birlikte vakit geçirdiğiniz insanların duyguları ve ruh hali, oldukları gibi sizin iç dünyanıza yansıyabilir. Onların sıkıntılarına ortak olabilirsiniz. Bu durumun geri çekilmenize neden olmasını engellemeli, problem yaşayan kişilere yardım eli uzatmanız için sizi motive etmesini sağlamalısınız.
7 Şubat 2016

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca aşk hayatınızda, işlerinizin tanıtımında ve çocuklarınızla ilişkilerinizde muazzam iyicil destekler alırken, bu alanlarda ani ve sürpriz başlangıçlar yaşayabilir, olumlu haberler alabilir, ayrıca gün içinde spora vakit ayırabilirsiniz. Akşam saatlerinde geçmiş ve geçmişe ait konuların üzerinde durmamanız gereken bir süreç sözkonusu olacak.
7 Şubat 2016

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Son derece duyarlı ve biraz da alıngan olabileceğiniz bir gün. İsteklerinizi ortaya koyarken çekingen bir tavır içine girebilirsiniz. Endişelerinizi ortaya koymak size zor gelebilir ve tabii bütün bunların sonucunda karamsar duygular içine girebilirsiniz. Aslında olumlu gelişmeler içindesiniz.
7 Şubat 2016

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Önemli bazı para anlaşmaları, çekici bir seyahat fırsatı, yabancılarla yapılacak işler, bir medya teklifi karşınıza gelebilir. Planlamalarınızı her anlamda iyi yapmanız gereken hassas bir dönemdesiniz. Özel hayatınızda da esnekliğiniz tam olabilir.
Reklamı Kapat