Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
26 Nisan 2018

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Genel sorunlar sizi hissizleştiriyor gibi. Bu nedenle bugünlerde aşka kapalı duruyorsunuz. Hayatınızda, aşkı kuytulara attığınız dönemsel duygu yorgunluklarınız olabiliyor.
26 Nisan 2018

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Hatanızla henüz ilgilenen yoksa da ilgilenilmesi halinde dönüşü olmayan bir yola girmiş olabileceksiniz. Çok dikkatli olmalı, ısrarla sürdürdüğünüz bir hatadan vazgeçmelisiniz.
26 Nisan 2018

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Dostluk adına gözden çıkardığınız bir para, yakında size geri dönebilir. Para sıkıntılarını soğukkanlı bir şekilde karşılıyorsunuz. Bu özelliğinizle de sarsılmadan kolayca doğrulabiliyorsunuz.
26 Nisan 2018

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Yeterince ciddiye almadığınız bir ilişkide incinmelere neden oluyorsunuz.
26 Nisan 2018

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün karşılaşabileceğiniz negatiflikler, sizi her zamankinden fazla etkileyebilir. Bugün hayata, bütün iyimserliğinizi toplayarak bakmanızda yarar var. Belli sorunları ortalaşa yaşadığınız üçlü bir ilişki içinde, inisiyatif almak isteyeceksiniz. Bu ilişkide bazı konuları belirginleştirme niyetinizde, biraz zamansız davranıyor olabilirsiniz.
25 Nisan 2018

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 00:03 Ay-Venüs görünümü, bencil insanların sizi rahatsız etmesine neden oluyor. Bazen çevrenizdeki kişileri tanımakta güçlük çekiyorsunuz. Neden bu kadar tuhaf davrandıklarını düşünüyorsunuz. İlişkilerin menfaate dayalı olması, bir takım insanların kendini farklı göstermeye çalışması özellikle sizi rahatsız eder. Böyle hallerde soğukkanlı olmak kolay değildir. Saat 03:41 Venüs-Chiron görünümü, dostlarımızın varlığını hissetmemizi sağlıyor. istemediğimiz bir şeye bizi kimse zorlayamıyor. Nasıl bir dünya istiyoruz, nasıl bir hayat sürmekten yanayız, bunları tespit ediyoruz. Acılarımızı geride bırakacak değişim ve yenilikte bulunacak cesareti bu görünüm sayesinde yüreğimizde buluyoruz. Saat 08:17 Ay-Güneş görünümü, bir yanıyla iş hayatımız, sorumluluklarımızla ilgili konularda huzur ve güven olgusunun önemini işaret ederken, diğer yanıyla parasal açıdan uzun vadeli düşünmemizi sağlıyor. Hem tatmin olmak hem de düzenli bir yaşam sürmekten yanayız. Saat 15:30 Ay-Satürn görünümü, sağlığımızla ilgili konularda yapılacak tetkiklerin işaretçisidir. Ayrıca bir işin en doğru, en verimli şekilde halledilmesi için gösterilen çabanın göstergesidir. Parasal anlamda gelir getiren işlere yönelirsiniz. Dişlerinizi mutlaka doktora gösteriniz. Bakım, tamirat getiren araç ve gereçlerinizi kontrol ettiriniz. Gün, tüm güzellikleriyle sizi kucaklasın. Gönülden sevgilerimle,
25 Nisan 2018

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Mücadeleci tarafını ortaya koyduğun bir gün. Emeklerinin karşılığını alıyor olmak seni mutlu edecek.
25 Nisan 2018

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişim konularında ve yakın çevre ilişkilerinde önyargılardan uzak, gerçekçi, sade olmanız gereken bir gün, karşınızdakinin sizi kolayca anlamasını beklemek hatalı olabilir. Olumsuz düşüncelere kapılmamalı, sert sözler söylemekten kaçınmalısınız.
25 Nisan 2018

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Mücadeleci tarafını ortaya koyduğun bir gün. Emeklerinin karşılığını alıyor olmak seni mutlu edecek. Ancak yeteneklerine göre bir iş yapmak isteyebilirsin. Yaptıklarınla herkesin takdirini kazanmak ve ön planda olmayı arzulayacaksın. İlişkisi olan bir Aslan burcuysan, sosyal medya kullanımı aranızda sorun haline gelebilir. Kısıtlanmaya gelemiyorsun ama karşı tarafı kısıtlamaya çalışmaktan da geri kalmıyorsun. Yaşam koşullarının zorlayıcı tarafı, seni ek gelir araştırmalarına sokabilir.
25 Nisan 2018

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde iş hayatında keyifli koşullar söz konusu. Kişisel yeteneklerinizi uğraştığınız iş üzerinde kullanabilirsiniz Maddi konularla ilgili dalgalanmalar gündeminizi etkileyebilir. Başkalarından alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Gün içinde yüklendiğiniz sorumlulukların sizi kısıtladığını hissedebilirsiniz..
25 Nisan 2018

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Parasal anlamda da rahatlamalar söz konusu borçlarınızın hafiflemesi ve yeni imkanlarla birikim yapmanız da olası. Bu dönemde kendi işinin patronu Aslan’lar cazip ortaklık tekliflerini de iyi değerlendirmelisiniz. İkili ilişkilerinizde kiminle nerede olduğunuza dikkat edin. Zaten sorunlu bir ilişkinin içinde hırpalanmanın yorgunluğunun üstüne başka biri ile ilişkinizin ortaya çıkması sizi büyük bir çıkmazın içine sokabilir. Öncelikle var olan ilişkinizi bitirme cesaretini göstererek bir diğerine yol almalısınız.
25 Nisan 2018

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir ilişkiniz veya yürütmekte olduğunuz bir çalışma, hiç beklemediğiniz şekilde önemli bir noktaya ulaşabilir. Bu gelişmenin, hayatınızda, öngörmediğiniz büyük bir değişimi getirmesinin mümkün olabileceğini aklınızda bulundurun.
25 Nisan 2018

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi toplum içinde bulunduğunuz her ortamda sevgi dolu ifade ederek, güzelliğiniz/ yakışıklılığınız ile ön planda olacağınız bugün, ilişkilerden yana muazzam fırsatlar elde ederken, aile ilişkilerinizi geliştirebilir, iş hayatınızda olumlu kararlar alabilir ve ilişkilerinizde keyifli bir gün geçirebilirsiniz.
25 Nisan 2018

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İş seyahatinde karşılaştığınız kişileri soğuk ve mesafeli bulabilirsiniz.Ama hepsi işini en iyi şekilde yapmak ister. Siz de bu durumdan faydalanmalısınız. Kimsenin asık yüzlü olmasına takılmayın.
25 Nisan 2018

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İş sorumluluklarınız, seyahat halindeyseniz sizi yorabilir. Önemli işlerinizde bazı olumsuzluklarla karşılaşabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmaya özen göstermelisiniz. 
Reklamı Kapat