Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
22 Nisan 2019

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Gönlünüz şu günlerde ciddi, kalıcı ilişkilere hazırlıksız bir görüntü içinde değil. Kalıcı bir ilişki için henüz erken olduğu yolundaki sınırlamanız, aşktaki şansınızı da sınırlıyor.
22 Nisan 2019

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Görüşme trafiğiniz çok yoğun. Bunların bazıları kariyeriniz açısından çok özel anlamlar taşıyabilir. Bir yetkilinizle iletişim sorununuz var. Sorunun ortadan kalkması, daha çok ona bağlı görünüyor.
22 Nisan 2019

Aslan Burcu Günlük Para Falı

İyi haberler alabilirsiniz. Ama sizin parayla ilişkiniz, yakınlarınıza haklı korkular yaşatabiliyor. Tasarruf, yatırım ya da parayı herhangi bir biçimde değerlendirme anlamında imajınızı yenilemelisiniz.
22 Nisan 2019

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Yapay tavırlara gösterdiğiniz aşırı tepkimecilik, bazen doğal davranışları da yanlış anlamanıza neden oluyor.
22 Nisan 2019

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kafanızı meşgul edip bugünlerde basiretinizi bağlayan bir oluşum, sürpriz sapmalar gösterebilir. Bu konuda sürprizlere hazırlıklı olmanız, bu oluşumu belirlemenizi kolaylaştıracak. Aile ilişkilerinizde çözülmeyi bekleyen birtakım sorunlara uzak duruşunuz, size itibar kaybettirebilir. Bazı yaklaşımları ödün vermek gibi ele alıyor, büyük yanılgılara giriyorsunuz.
22 Nisan 2019

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay tüm gün Yay burcunda hareket ediyor olacak. Pozitif bir güne merhaba diyorsunuz. Aşkta şansınızın parladığı bir gün geçirebilirsiniz. Eğer siz de bir adım atmak istiyorsanız bugün gündüz harekete geçmeniz iyi olacaktır. Çocuğunuzla ilgili de hayırlı haberler alabilirsiniz. Genel olarak enerjinizin yüksek olduğu bir gün olacak. Sadece gece saatlerinde aktifleşen Ay'ın Mars ile karşıtlığı agresif hissetmenize neden olabilir.
22 Nisan 2019

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Detaylar başarı getirecek!Bugün Güneş-Uranüs kavuşumu gerçekleşiyor. Gün, sana güzellikler sunacak. İş hayatında detaylara önem verme huyun sayesinde başarılı olacaksın. Yaptığın planlarda bazı aksaklıklar olsa da tamamlamak istediğin her şeyi tamamlayabileceksin. Uzun zamandır ilişkisi olmayan bir Aslan burcuysan, kalbinin kapılarını açacağın biriyle tanışabilirsin. İlişkisi olan ya da evli bir Aslan burcuysan, değer verdiğin kişiyle birlikte baş başa, herkesten uzak kalmak isteyeceksiniz. Dış görünüşüne daha bir önem verdiğin günlerden geçerken, farklı tarzda kıyafetler almaktan kaçınmayacaksın.
22 Nisan 2019

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Aslan burcu geçmişi bir an önce temizlemelisiniz. Duygusal anlamda ilişkinizde kafa karışıklıkları yaşıyorsunuz. Bir şeyi sırf sürükleniyorsunuz veya alıştınız diye devam ettirmemelisiniz. Sabit bir burç olduğunuz için kolay kolay değişemiyorsunuz ancak yeniye yer açmalısınız.
22 Nisan 2019

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaratıcılığınızı kullanarak kendinizi ifade etmek istediğiniz bir gündesiniz. Birlikte eğleneceğiniz kişilerle görüşmek size iyi gelecektir. Harcamalarınızda abartıya kaçmamaya özen göstermelisiniz. Çocuklarınızla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Akşam saatlerinde daha hareketli ve keyif aldığınız şeyleri yapmak isteyebilirsiniz.
22 Nisan 2019

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzak gördüğünüz kişilerle beklenmedik bağlantılar kurabilir, iş konusunda yaratıcılığınız ve fikirlerinizi başka insanlara da açmak için fırsat kollayabilirsiniz.
22 Nisan 2019

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi oldukça hafiflemiş ve son derece huzurlu hissedebilirsiniz. Halinizden memnun olmanız ve hayatınızdan keyif almanız, eğlence isteğinizi dizginlemenizi, abartıya kaçmamanızı, işlerinizi yarım bırakmamanızı sağlayacaktır.
22 Nisan 2019

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca çalışma hayatınızla ilgili konular ön plana çıkarken, iş hayatınızda görüşmeler yapabilir, varolan enerjinizi çalışmalarınıza yönlendirebilirsiniz. Akşamüstünden itibaren etkili olan Ay Merkür karesi ile gece yarısına dek arkadaş çevreniz ve özel hayatınızda iletişim kurabilmek için daha fazla mücadele ederken, geçici baş ağrıları hissedebilirsiniz.
22 Nisan 2019

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; görüşlerini cesur bir dille ifade ederken başkalarının inanç ve düşüncelerine de saygılı olmalı, ortamın gerginleşmesine izin vermemelisin. Gerek trafik gerekse evrak işleri zamanını fazlasıyla harcayabilir. Bir yandan da arkadaşlarınla ya da sevdiklerinle gereksiz tartışmalara girebilirsin.
22 Nisan 2019

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ruh beden sağlığını korumak önem kazanıyor. Yorgun ve yönsüz hissedebilirsiniz. Bir süredir ertelediğiniz işlere odaklanın, eksik giderin. Akşam sosyal faaliyet arzunuz artabilir.
Reklamı Kapat