Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
15 Aralık 2018

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Aklından geçenleri açık, açık söylediği için daha önce yaşadığınız endişeleri artık yaşamıyorsunuz. Onunla ilgili zaten olumlu düşünceleriniz her geçen gün daha da pekişiyor. İçtenliği ve samimiyeti nedeniyle çok huzurlusunuz.
15 Aralık 2018

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Bugün önemli bir konuyla ilgili kısa bir görüşme yapabilirsiniz. Bir iş arkadaşınızla yaşadığınız kırgınlık kısa vadede çözülecek gibi görünmüyor. Konuyu yakından bilenler haklılığınız konusunda hemfikirler.
15 Aralık 2018

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Parayla ilgili yeni bir haberiniz olabilir. Bir alacağınızı çoktan unutmuş gibi davranıyorsunuz, oysa ihtiyacınız var. Siz böyle davrandığınız sürece karşı taraf ödeme niyetinden iyice uzaklaşabilir.
15 Aralık 2018

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugünlerde beklentilerinizle ilgili doğru saptamalar yapmanız gerekiyor. Yapmak istediklerinizle başkalarının istekleri arasında sıkışıp kalabilirsiniz.
15 Aralık 2018

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kulaklarınızı başkalarının görüşlerine kapadığınız ve ilgilenmediğiniz söyleniyor. Bu konuyla ilgili bir tartışmada kendinizi savunmaya geçip eleştirilere kulak tıkayabilirsiniz. Bu da sizi gerçekten sevenleri üzebilir. Öğleden sonra bir hareketlilik yaşayabilirsiniz. Yakınlarınızla ilgili konularda yeterince objektif olamadığınız şeklinde eleştiriler alıyorsunuz.
15 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 05:18 Ay-Mars kavuşum etkisinde, yapmak istediklerinizi, hedeflerinizi veya içinde bulunduğunuz durumu başkalarına bağımlı kalarak çözmek yerine, kendinize güvenerek halletmeniz gerekir. Gerçekçi olmalıyız. Elimizde olana bakmalıyız. Paramızı ve bize emanet edilen parayı iyi koruyalım, hesabını iyi yapalım. Saat 08:04 Ay-Pluto görünüm etkisinde, duygularınızı işin içine karıştırmayınız. Çünkü bu, yanlış hesaplamalara neden olur. Sizi birilerinin idare etmesine izin vermeyiniz. Saat 14:49-16 Aralık saat 03:44 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu uzun saatler boyu, olayların etkisi altında kalmadan, rehavete düşmeden aklı başında hareket etmemiz gerekiyor. Bu zaman dilimi süresince duygularımız kimi zaman kuruntulu kuşkulu kimi zamansa haddinden fazla cömerttir. Harekete geçmekte zorlanan birey, olanı olduğu haliyle kabullenmeye hazır gibidir. Boşluk zamanları özellikle Ay Balık burcunda boşlukta olduğunda tatsız duygulardan kaçmak isteriz. Telefonları geç açmak, duymazlıktan gelmek, biri bir şey sorduğunda kestirmeden cevap vermek bu zaman dilimi içinde fazlaca etkilidir. Saat 23:38 Ay-Chiron kavuşum etkisi, eşimiz, iş ortağımız veya başkalarıyla olan her türlü maddi ve manevi ilişkilerimizin bizi duyarlı hale getirmesine yol açıyor. Birilerine destek olmak kadar, bize karşı da anlayışlı olmalarını bekliyoruz. Keyfinizce geçecek bir Cumartesi günü dileğimle,
15 Aralık 2018

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Kırgınlıklara son veriyorsun! Ay, bugün öğle saatlerinden itibaren boşlukta hareket edecek. Yara aldığın konularda dik bir duruş göstermen güne çok güçlü başlamanı sağlıyor. İnançların ve ideallerin doğrultusunda hareket etmekle bazı kişileri şaşırtabilirsin. Rekabete dayalı bir ortamda çalışıyorsan bazı anlaşmazlıklar yaşanabilir. İletişim problemleri yaşamak istemiyorsan olayları abartmadan dingin bir şekilde düşünmelisin. İlişkisi olan bir Aslan burcuysan, sevgilinin inatçı tavırları pes dedirtecek. Sanatla ilgileniyorsan, yaratıcılığını daha da ortaya koymak isteyeceksin. Elinde olmadan bazı insanları kırmış ya da üzmüş olabilirsin. Ancak bugün telafi etmek için elinden geleni yapacaksın.
15 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınıza dair var olan problemleri çözmek için adımlar atmaktan çekinmeyin. Bugün ilk adımı atan taraf olursanız sorunları çözmek adına karşı tarafı ikna edebilirsiniz.
15 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sizi duygusal açıdan etkileyen konular ve hassasiyetler olabilir. Eve ait konularda daha endişeli de olabilirsiniz. Şartları aşırı zorlamamalısınız.
15 Aralık 2018

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İçinizden geldiği gibi davranıyorsunuz. Bu yüzden de bazı insanlar size farklı ya da sahte gelebiliyor.
15 Aralık 2018

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlıklar, geleceğe yönelik yatırımlar ve projeler, sizin için ön plana çıkacak konular. Herşeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Katılacağınız davet ve toplantılarda yaratıcılığınızla her zamankinden daha fazla dikkat çekeceksiniz.
15 Aralık 2018

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, maddi konular öncelik kazanırken, finansal durumunuzda beklediğiniz ilerlemeyi kaydedebilir, alım satım işlerinizi gerçekleştirebilir ve hayatınıza pratiklik katacak yeni eşyalar satın alabilirsiniz. Dolunay zamanında aile ilişkilerinde denge sağlayarak, ilişkilerinizde gerçekleştirmek istediğiniz somut adımları daha kolay atabilecek, yeni fırsatlarla karşılaşabileceksiniz.
15 Aralık 2018

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortak kazanç ve paylaşımlara ekstra odaklanabilirsiniz. Karşınızdakilerin hatalı kararları size de para kaybettirebilir. Dikkatli olma zamanı. Sevdiğiniz kişiyle romantik dakikalar paylaşacağınız bugünün getireceği fırsatlara açık olun. Sevgiyle, aşkı ayrıştırma zamanı. Çocuğunuza kaliteli vakit ayırmalı, duygularının sesini dinlemelisiniz.
15 Aralık 2018

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyu melankolik olabilirsiniz. Gücünüz düşük, bilinçaltında hesaplaşmalar sürüyor olabilir. Yaratıcı becerileri kullanmak ve üretmek yerine kısa yollu tatminler, alışverişlerden kaçının. İçe dönüp duygularınız anlamak için yalnız kalmak faydalı olur.
Reklamı Kapat