Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

30 Ağustos 2014
Uzun süredir yaşadığınız ilişki, ömrünü iki tarafında akıllıca davranmasına borçlu. Birbirinize zorlama yapmıyor, özel zevklerinizi eskisi gibi paylaşma zorunluluğu getirmiyorsunuz

Aslan Burcu Günlük İş Falı

30 Ağustos 2014
Pazar gününüzü evdeki işlerle uğraşarak geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Fakat akşama doğru dinlenme fırsatı bulacaksınız. Zaten bu haftaya bakılacak olursa buna çok da ihtiyacınız var.

Aslan Burcu Günlük Para Falı

30 Ağustos 2014
Son derece umutlu olduğunuz bir para meselesinde yakında bazı gelişmeler var. Küçük hesapları bile önemser para ilişkileri içindesiniz. Ama sıkıntılar sonsuz değil.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

30 Ağustos 2014
İşyerinizde sorun yaşadığınız bir kişi, önümüzdeki günlerde size başka bir nedenle ve iyi niyetle yaklaşmak durumunda kalabilir.


Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ağustos 2014
Bugün bazı insanları daha iyi tanıma fırsatı bulabilirsiniz. Bu, kendinize güveninizi zedelemese de, sizi fazlasıyla sarsabilir. Değer yargılarınıza göre bazı insanlar seçiyor ve onlarla ilişkinize abartı anlamlar yüklüyorsunuz. Değerlendirmelerinize ve seçimlerinize olan tartışılmaz inancınız, sonradan başınıza sorunlar açabiliyor.

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2014
Sevgili Aslanlar Cuma gününe,  saat 08:30 Ay-Uranüs karşıt görünümüyle merhaba diyeceğiz. Bir yandan iletişimde bulunmaya, insanlarla bağlantı kurmaya, bilgilenmeye, çevremizdeki yakınlarımızla irtibata geçmeye istekli olduğumuzu gösteriyor. Diğer yandan, geleceğimizle ilgili hayallerimizi gerçekleştirmek isteğimizi işaret ediyor. Saat 17:33 Güneş-Neptün karşıtlık etkisi altında parasal konularda ve iş hayatımızla ilgili meseleler üzerinde titiz bir şekilde düşünmemizde yarar var. Şu andaki kazancımız, elimizde olan miktar veya yapılan işlerden elde ettiğimiz gelirler hususunda bütçemizi mutlaka gözden geçirmeliyiz. Ayağımızı yorganımıza göre uzatıyor muyuz yoksa fazla mı açılıyoruz. Bunları mutlaka gözden geçirmeliyiz. Saat 18:59-30 Ağustos saat 11:52 arasındaki Ay-Boşluk etkisi, belirsizlik içeren ve  sizi  düşündüren konularda mutlaka düşünmemiz, aceleci kararlar vermememiz gerektiğini işaret ediyor.   Bir şeyler ters gidiyor diye hemen olumsuz düşünmeyelim. Boşluk saatleri içinde dikkat edilecek husus, durumları etraflıca, olasılıklar dahilinde ele almaktır. Saat 23:07 Venüs-Kuzey düğüm görünümü Ay-Boşluk etkisi altında gerçekleşecek. Bu nedenle, yolculuklar, kişisel girişimler, haberleşme ve görüşmelerde mutlaka gerçekçi bir şekilde ve gelişim yönünde hareket etmek lazım. Kimlerle ne gibi ilişkilerimiz var, yapmak istediğimiz, bir araya geldiğimiz, görüşeceğimiz insanlara dikkat edelim. Hangi gecenin koynunda uyursan uyu, Güneş her gün yeniden doğar unutma bunu….iremSU Güneşin ışıkları altında, mutlu bir güne uyanmamız dileğimle,


Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2014
Hedefiniz belli ve siz amacınıza adım adım yaklaşıyorsunuz. Güneş'in çevresel ilişkilerinizde verdiği güç ve sağlam bir akılcılıkla, engeller karşısında pes etmiyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi ifade edebileceğiniz bir çok konu ilginizi çekebilir. Çevresel koşullarınızı yeniden biçimlendirmek sizin elinizde. Maddesel isteklerinizde çok fazla bir artış var.

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2014
Birilerine bir ödeme yapacaksanız ya da bu konuda bir mazeret iletecekseniz bir aracı kullanmak yerine direkt elden vermeyi, yüz yüze temas halinde olmayı tercih edin. Bugün elinizdeki paranın bereketi de yokmuş gibi gelebilir.


Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2014
Yeteneklerinizi en iyi şekilde kullanmanın yollarını aradığınız veya en iyi menajeri, danışmanı, ajansı ya da asistanı bulmak için çalışacağınız günlerdesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Sanatsal, estetikle ilgili veya aşk ilişkilerinde olumlu adımlara açık bir gündeyiz. Ancak, akşam saatlerinden itibaren ise, bu verimli, yaratıcılık içeren ve sevgi alışverişlerine açık atmosfer gerginleşebilir. Olayların beklenmedik şekilde gelişebilme ihtimali, ani açıklamalar veya ilginç olaylar nedeniyle planlarımızda değişiklik yapmamız gerekebilir. Dolayısıyla, her konuda ve anda hazırlıklı ve gelişmelere uyum sağlayabilecek durumda olmamızda fayda var. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın.

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2014
Haberler ve ziyaretler açısından oldukça yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Yalnız sohbetler sırasında soğukkanlılığınızı ve sağduyunuzu korumaya çalışın. Anlık tepkiler ileride başınızı ağrıtacak sorunlara yol açabilir. Yakın çevrenizde ani değişiklikler gözüküyor. Yazışmalarınızda detayları tekrar gözden geçirmeniz iyi olabilir.


Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2014
DİNGİN bir gün sizi bekliyor. Bekar Aslanlar yada yeni bir ilişkiye başlamış Aslanlar, gereksiz kıskançlıklar başınıza dert açabilir.

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2014
Duygularınızdaki yoğunluk davranışlarınıza da yansıyor. Ancak özellikle dikkat isteyen konularda bunu önlemeniz yararınıza olacak. Içinizdeki fırtınaları iş yaşamınıza aksettirmeyin. Rahatlamak için bütün yarım kalmış işlerinizi bitirmekte yarar var.

Geçmiş Aslan Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!