Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
16 Ekim 2018

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizle ilgili kafanız karışık, ama partnerinizi incitmek istemiyorsunuz. Onun arkadaşlarına ayırdığı zaman sizde bir çeşit kıskançlık uyandırıyor. Sizinle daha ilgili olmasını haklı olarak istiyorsunuz.
16 Ekim 2018

Aslan Burcu Günlük İş Falı

İşyerinizde kimse geleceğinden emin değil gibi bir hava esiyor. Bu yüzden epeydir yeni bir iş arayışınız var. İş yaşantınızda bugünlerde büyük bir güvensizlik içindesiniz.
16 Ekim 2018

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Yakın zamanda geniş bir akraba çevresini kapsayan toplu bir para işiniz olacak Bunun haberi bile bu dar zamanda size yetecek. Kara günler için yaptığınız birikime hiç dokunmuyorsunuz
16 Ekim 2018

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Birkaç arkadaşınız tarafından bazı konularda çok ciddiye alınmadığınızı düşünüyorsunuz. Bu da sizin o ilişkilere daha duygusal bakmanıza neden oluyor.
16 Ekim 2018

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile içi ilişkilerinizde aksayan durumlar varsa bunları geliştirmek için oldukça uygun bir günde olabilirsiniz. Zira her ne kadar Akrep burcunda olsa da Venüs ve Merkür birleşimi bugün ağzınızdan bal damlamasını sağlayabilir. Siz de duyduğunuz güzel sözlere şaşırabilirsiniz.
16 Ekim 2018

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 02:26 Ay-Neptün görünümü, merak ettiğiniz durumları, rüya veya farklı bir yolla hissetmenizi, anlamanızı sağlayabilir. Ancak parasal konularda, kime ne verdiğinizi ve kimden ne aldığınızı iyi biliniz. Çıkarlarınız konusunda akıllıca hareket etmek en doğrusudur. Boyunuzu aşan borçlar altına girmeden önce çok iyi düşünmek gerekir. Saat 11:53 Ay-Pluto kavuşumu, bitirilmesi gereken işler, sağlık şikayetlerimiz, mecburiyetler bizi rahatsız eder. Saat 21:01 Oğlak burcunda ilkdördün, bizi ister istemez sorumluluklarımızın üstesinden gelmeye çağırıyor. Ancak bizim ihtiyacımız öncelikle kafamıza uygun bir alanda kendimizi ifade etmek. Kimileri rutin yaşamına ayak uydurmuş bir şekilde hayatını sürdürmekte. Bazıları kendilerini birilerine beğendirme telaşında. Bir kısmımız iş ortamında kraldan çok kralcı geçinen kişilerle uğraşmak zorunda, bir çoğumuz arkamızdan kuyu kazmaya çalışanlara rağmen ayakta durmaya çalışmaktayız. Not: 15-21 Ekim haftalık yorumlarınız alttaki linktedir. https://www.mynet.com/15-21-ekim-haftalik-burc-yorumlari-1224739-mykadin Gözlerinize sağlık olsun. Sevgiler her dem başımızın üstünde var olsun.
16 Ekim 2018

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün en basit işler bile sana yük gibi gelebilir. Gökyüzü sana çabaladığın bazı konuları hatırlatacaktır. Öğle saatlerinde sorunlarına ışık tutacak bir gelişme hayatına yön verebilir. Kendini ve ilişkini geleceğe taşımak için önemli adımlar atabileceksin, özgüvenin ve cesaretin seni yükseltecek. Evli olan bir Aslan burcuysan, aranızdaki rekabet artabilir. Sevdiğin insanın başarılarına imrenip çaktırmadan hırs yapabilirsin. Genel olarak insanların dertlerini dinlemeyi seviyorsun, fakat bugün onları eleştirirken biraz haksızlık edebilirsin. Aslında, bu eleştiriler sırasında fazla katı olduğunu da fark ediyorsun. Yine de cümlelerini yumuşatmak için pek bir şey yapmıyorsun. Bu konuda sakin olmanı, çok sert yorumlar yapmamayı tercih etmelisin.
16 Ekim 2018

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sizin için hizmet sektöründeki işleriniz ön planda olabilir. Çalışma koşullarınızı yetiştirmeniz gereken koşullara göre düzenleyebilir ve sorunlarınıza mantıksal çözümler getirebilirsiniz.
16 Ekim 2018

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma hayatınızda sorumlusu olduğunuz konulara daha ciddi yaklaşmanız gerekebilir. Sizi yoran ve yıpratan koşullar daha fazla gündeminizi etkileyebilir. Sabah saatlerinde iş hayatınızda olumlu gelişmeler olabilir. Uğraştığınız konularda yeniden harekete geçmek isteyebilirsiniz. İlişkilerinizde dikkatli olmanızda fayda var.
16 Ekim 2018

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yurt dışı bağlantılı işlerde, seyahatlerinizde şansınız çok açık. Para size bir çok kaynaktan gelecek.
16 Ekim 2018

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bütün olumsuzluklar üstüste geliyor. Sanki sizin sabrınızı deniyorlar. Umutlu olmalı ve pozitif düşünmelisiniz ki herşey istediğiniz gibi olsun. Dostlarınızı aramıyor sormuyor, doğum günlerini hatırlamıyorsunuz. Size böyle davranılınca çok üzülüyorsunuz. Parasal durumdan sıkışıksınız.
16 Ekim 2018

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, maddi konular öncelik kazanırken, finansal durumunuzda beklediğiniz ilerlemeyi kaydedebilir, alım satım işlerinizi gerçekleştirebilir ve hayatınıza pratiklik katacak yeni eşyalar satın alabilirsiniz. Dolunay zamanında aile ilişkilerinde denge sağlayarak, ilişkilerinizde gerçekleştirmek istediğiniz somut adımları daha kolay atabilecek, yeni fırsatlarla karşılaşabileceksiniz.
16 Ekim 2018

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftanın ilk yarısında canlı, neşeli yapınızı çevrenizdekilerle paylaşarak geçirin. Gündelik hayatın stresini ancak böyle üzerinizden atarsınız. Partnerinizin baskıcı tutum size sıkıntı verse de bunun geçici olduğunu unutmayın. Sevginizi cömertçe sunmaya devam ederseniz. Sevgiyle karşılık alırsınız. Hayatımızda olanlar her zaman bizim iyiliğimiz içindir.
16 Ekim 2018

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Günü olabildiğince sakin geçirmekte fayda var. Sağlığınıza dikkat edin. Adaptasyon kabiliyetiniz gün boyu sınanabilir. Günlük işlerin düzenlenmesini delege edip biraz yavaşlamak önemli.
Reklamı Kapat