Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

1 Ekim 2014
Sizi çok heyecanlı bir yolculuk bekliyor, bulutların üzerinde uçacaksınız. İlgi duyuyor, bunu sezdirmemeye çalışıyorsunuz. Onun sempatik davranışları sizi günden güne aşka doğru götürüyor.

Aslan Burcu Günlük İş Falı

1 Ekim 2014
Çok güvendiğiniz bir meslektaşınızdan alacağınız bazı haberler henüz gizli tuttuğunuz projenizle ilgili sizi umutlandıracak. Son güne bırakma huyunuz sizi sık, sık sıkıntıya sokuyor.

Aslan Burcu Günlük Para Falı

1 Ekim 2014
Önümüzdeki günlerde yapacağınız bir ödeme bir hafta daha uykularınızı kaçıracak. Günübirlik yaşıyorsunuz. kazancınızla harcamalarınız denk gidiyor.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

1 Ekim 2014
Arada sırada içinizden gelerek yapacağınız hoşluklarla aileniz tarafından ne kadar sevildiğinizi daha iyi anlayacaksınız. Bunu çoktandır ihmal ettiniz.


Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2014
Son zamanlardaki kararsızlığınız çok ileri boyutlara vardı. Çok inanarak kararlar veriyor, ardından acaba doğru mu yaptım diye düşünüyorsunuz. Bugün yaşayacağınız bir olay aceleyle karar vermenin zararlarını size gösterecek. Bu gün yine Cuma heyecanını yaşıyorsunuz. Hala hafta sonunun etkisinden kurtulamadınız. Bu enerjiyle güne neşeli başladınız.

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2014
Sevgili Aslanlar  saat 07:41 itibariyle etkili olacak, ciddiyet ve disiplinli çalışmanın işaretçisi olan Ay-Oğlak burcu seyriyle güne uyanıyoruz. Hayatın üstümüzdeki baskısından biraz sıkılabiliriz. Sürekli güven verici olanı, ileriye dönük olanı tercih etmek zorunda kalmanın bizi yorduğunu düşünürüz. İşlerimizi düzgün yapmamız, planlanan şekilde bitirmemiz gerekir. Bu enerji, özel sorunların baskınlığını işaret eder. Ben bu hali, yaşamınızla ilgili konularda benzetme yerindeyse kırışmış olanların düzeltilmesine benzetiyorum. Pürüzsüz bir yaşam için, şimdi her bir durumun mantıklı bir şekilde ele alınması gerekiyor. Her şeyin altından tek başınıza kalkıp kendinizi yormayınız. Saat 10:37 Ay-Merkür  olumlu görünüm etkisi altında hem ilişkinizle alakalı  hem de mesleki konularda hızlı ve son derece yenilikçi tarzda düşünürsünüz. Eğer size karşı çıkan olursa, inatlaşabilirsiniz. Saat 10:51 Ay, Venüs ile zorlu görünüm yapacak. Kurallar ve uyulması zorunluluklar canınızı sıkar. Birilerini memnun etmek  zorunluluğu sizi rahatsız edebilir. Çevrenizle nazik bir şekilde ilişki kurmaya özen gösterirsiniz. Fakat bazı kişiler bunun değerini bilmediklerinde keyfiniz kaçabilir. Saat 16:59 Ay-Neptün olumlu görünümü, olayların sonuçlarını rüya veya farklı bir yolla hissetmenizi sağlayabilir. Saat 22:32 itibariyle Güneş ve Ay arasında oluşacak ilkdördün, bizi ister istemez sorumluluklarımızın üstesinden gelmeye çağırıyor. Ancak bizim ihtiyacımız öncelikle kafamıza uygun bir alanda kendimizi ifade etmek. Kimileri rutin yaşamına ayak uydurmuş bir şekilde hayatını sürdürmekte. Bazıları kendilerini birilerine  beğendirme telaşında. Bir kısmımız iş ortamında kraldan çok kralcı geçinen kişilerle uğraşmak zorunda, bir çoğumuz arkamızdan kuyu kazmaya çalışanlara rağmen ayakta durmaya çalışmaktayız. Amacımız tabii ki bir an önce her şeyin yerli yerine oturması ve huzurlu bir şekilde işimizi gücümüzü bilmemiz. İşte bu nedenle elimizden geldiğince çevremize karşı nazik davranmaya kimseyi kırmamaya, dengeli olmaya çalışıyoruz. Bunu gayet iyi başarıyoruz başarmasına ancak bu etki altında biraz zorlanabiliriz. Elden geldiğince sakin kalmamızda yarar var. Not: Ekim aylık özel dosyamız alttaki linkte sizleri bekliyor. Gözlerinize sağlık olsun canlarım. http://kadin.mynet.com/burclar-astroloji/aslan-burcu-aylik-yorumu.html   Gün boyu arzu ettiğiniz tüm güzel gelişmeler sizden yana olsun. Gönülden sevgilerimle


Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2014
Uzun vadeli işler yapmaktan yana oluşunuz, yeni projeler için engel oluşturuyor Başlatacağınız çalışmalar için, gerekli donanıma sahipsiniz. Bugün, sizi anlayacak arkadaş topluluğuyla bir araya gelerek, duygusal alış veriş içinde olacaksınız. Koşullarınızı zorladığınız zaman hedeflerinize daha hızlı yaklaşıyorsunuz.

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2014
Sizin inisiyatifinizde ya da kontrolünüzde olan bir iş söz konusu ise, kimin size ve bu gayrete destek verdiğine dikkatlice bakın. Seçici olmaya çalışın. Zira sonuçları ve etkilerini de iyisiyle kötüsüyle paylaşacaksınız.


Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2014
Olmanız gerektiğinden ya da ihtiyaç duyduğunuzdan daha güçlü bir izlenim bırakıyor veya ilerlemeniz gerekenden daha hızlı ilerliyor olabilirsiniz. Karşınızdaki kişilere antipatik görünmemek adına biraz daha düşük profil çizmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Ay, Uranüs ve Jüpiter arasındaki oldukça olumlu açıların varlığını hatırlayıp, olayların, plan ya da projelerinizin hatalı veya problem yaratabileceği yerlere odaklanmak yerine, olumlu taraflarını görmeye çalışmanız ve özgüvenli şekilde ilerlemeniz işlerin istediğiniz şekilde hallolmasında daha fazla etki yapabilir ve sonuçlar tatminkar olabilir.

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2014
İş ve emek konularına odaklanacağınız bir gündesiniz. Plan ve projelerinizde yoğunluk yaşayabilirsiniz. Yeni bir üretim programı veya çalışma düzeni gündeme gelebilir. Bu açıdan yorucu ve yıpratıcı koşullar içine girmeniz mümkün gözüküyor. Strese ve yorgunluğa karşı vitamin takviyesi yapmanız iyi gelebilir.


Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2014
SAĞANAK yağmur yağsada hiç kaçmadan ıslansam modundasınız. Bu da zihninizin arınmasına ihtiyacınız olduğu anlamına geliyor.

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2014
Bütün olumsuzluklar üstüste geliyor. Sanki sizin sabrınızı deniyorlar. Umutlu olmalı ve pozitif düşünmelisiniz ki herşey istediğiniz gibi olsun. Dostlarınızı aramıyor sormuyor, doğum günlerini hatırlamıyorsunuz. Size böyle davranılınca çok üzülüyorsunuz.

Geçmiş Aslan Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!