Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

29 Mart 2015
Yanlış değerlendirmeler içindesiniz. Daha doyumlu olmalı, aşkı düşsel beklentilerle yargılamamalısınız. İlişkinizin dış etkenlerden ne kadar etkilenebileceğini kavrayamıyorsunuz.

Aslan Burcu Günlük İş Falı

29 Mart 2015
Büyük umutlarla bağlandığınız görüşmelerden bugünlerde haberler alabilirsiniz. İş yorgunluğunuz, işlerdeki sürpriz yığılmalar karşısında yeterince yoğunlaşmanızı engelleyebilir.

Aslan Burcu Günlük Para Falı

29 Mart 2015
Birkaç güne varmadan sevineceğiniz haberler söz konusu, ama atak ve girişimci davranışlar gerekecek. Para daralmalarında, kolay harcama alışkanlığı ana neden gibi görünüyor.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

29 Mart 2015
Bu sıralarda iş ilişkilerinizde çok gerçekçi değerlendirmeler içine girmeniz gerekiyor.


Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mart 2015
Duygusal anlamda çeşitli etkilenmelere açıksınız ve bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Duygularınız düşüncelerinizi fazlasıyla etkileyecektir. İki konuyla birden ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz ancak dikkat dağınıklığı yüzünden bazı işleriniz yarım kalacaktır. Bir düşüncenizi zorla kabul ettirme eğilimine girebilirsiniz. Çevrenizdeki insanların sizden beklentilerinin artacağı bir gün. Kendinizi fazla yormamaya çalışmalısınız.

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mart 2015
Sevgili Aslanlar burcunuz üzerinde  saat 08:48 itibariyle ilerleyen Ay etkisi altında Pazar günümüz başlıyor. Çevrenizdeki kişileri gayet kolaylıkla kendi yönünüze çekebilirsiniz.  Her konuda liderlik gücünüzü göstermek hoşunuza gidebilir. Sizi görenler veya sizinle olanlar kendinize has olan havanız karşısında etkilenebilirler. Dış dünyadaki bu güçlü ifade tarzı coşkunluk uyandırıcı olduğu için doğal olarak yenilmeniz, eğilmeniz bükülmeniz mümkün değildir. Neye inanıyor ve neyi önemsiyorsanız o yönde hareket edebilirsiniz. Bugünkü enerjinizin etkisi altında kimsenin üzerinizde denetim uygulamasını istemediğiniz gibi, sıradan hiçbir şey hakkında da konuşmak istemeyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise farklı bir şeyler yapmak, ilişkinizle alakalı konular üzerinde geçmişi şöyle bir gözden geçirerek yeniye yer açmak arzunuz yükselir. Mutlu, huzurlu ve aktif bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mart 2015
Ay burcunuzda ilerlerken, duygusal konuları çok fazla abartmaya meyilli bir tablo ile ortaya çıkıyorsunuz. İşin içinden çıkmadığınız durumlarda çevrenizdeki kişilerden yardım alabilirsiniz. Olayları çok fazla irdeliyor olmanız, karşı tarafın sabırsız davranışları karşısında çelişkilere neden olabilir. Oysa sizin anlaşılmaya ihtiyacınız var.

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mart 2015
Olumsuzluklara ve de tek başına sadece isteyerek değiştirmeye şansınız olmayan şeylere odaklanmayın. Ve de dışarıdan birinin gelip sihirli değnek dokundurmasını beklemeyin. İyimser düşünmek ve olumluya yönelmek sizin elinizde.


Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mart 2015
Bazı konularda ısrarcı olmanın veya inat etmenin istediğiniz konuda ilerleme sağlamak için şart olduğunu düşünebilirsiniz, anacak uyarmak isterim ki, karşı tarafta bu şekilde düşünüyor olabilir! Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs Jüpiter karesi herşeyin fazlası demek ve keyif arayışlarını arttırmamıza, aşırı yeme içme, aşırı alışveriş, fazla harcama, abartılı konuşmalar, abartılı sporlar biraz da kibir(!) ?) türünde eğilimlere neden olabilir tüm hafta sonu. Kısaca, eğlenmek istiyoruz güzel, ama abartmazsak iyi olur derim Niobe’ce. Bir diğer konuysa, Yengeç burcundaki, millet, ülke, aile ve hayatımızdaki kadın figürlerini temsil eden ay. Ailevi veya ülkeyle ilgili konularda hassaslaşabiliriz ya da hassasiyet gerektiren konular ortaya çıkabilir. Ay’ın, Uranüs Pluton ve Mars la kuracağı olumsuz açılar sabah saatlerinde ikili ilişkilerde gerilimlere, ani tepkilere, ani kararlara, tartışmalara; cumartesiyi pazara bağlayan saatlerde ise, dikkatsizliklere bağlı sakarlıklara ve ufak tefek kazalara neden olabilir. Öfkeli, provokatif kişilerden, tartışmalı ortamlardan ve tehlikeli haraketlerden kaçınmakta fayda var. Ay-Merkür üçgeninin etkisiyle ise, akşam saatlerinde güzel diyaloglar kurabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mart 2015
Bu dönemde yeteneklerinizi kullanmaya bakmalı ve parasal alanda daha gerçekçi olmaya çalışmalısınız. Belirli fırsatlar ve gelirlerinizi arttırabileceğiniz imkanlar var. İş hayatında gösterdiğiniz çaba ciddi sonuçlar getirebilir. Ayrıca bu dönemde yakın çevreniz çok daha canlı ve iletişim, hareketlilik dikkat çekmekte. Sözlerinizde daha dengeli olmaya bakmalısınız. Bazı elde olmayan ve sizi duygusal açıdan yıpratacak konular ortaya çıkabilir. Özellikle ailevi konularda daha önlemci olmak faydalı olacak.


Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mart 2015
Sabırsızlığınızı ön plana çıkartıyorsunuz. Mars'ın hakimiyetine kapılmamalısınız. İçinizden geçenleri ani söylemeniz başkalarını kırıyor. Bu konuda fazla dikkatsiz davranıyorsunuz.

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mart 2015
Günün ana temaları, birçok detayı içinde barındıran rutin işlerle uğraşma ve faklı alanlarda aynı anda faal olma zorunluluğu olabilir. Sizi yorabilecek bu durum, geçmişteki bir ihmalden kaynaklanabilir.

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mart 2015
Bugün finansal durumunuz ve özel ilişkileriniz açısından pozitif etkili bir gün olsa da, devam eden "problemli" ilişkilerde geçmiş konuların açılması, acı veren diyalogların gelişmesi ve ilişkinin bir sona yaklaşması ihtimali de sözkonusudur.

Geçmiş Aslan Burcu Burç Yorumu