Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

23 Ekim 2014
Sevgilinizle yeni planlar içinde görünüyorsunuz. Hareketli bir beraberliğiniz var. Günün ilerleyen saatlerinde çok istekle gideceğiniz bir davet alacaksınız.

Aslan Burcu Günlük İş Falı

23 Ekim 2014
Uzun zamandır zihninizi kurcalayan sorun bu toplantıda tartışmaya açılabilir. İş saatleriniz düzgün, oturmuş bir özel yaşama pek fırsak tanımıyor. İş ilişkilerinizdeki sorunlar gündelik.

Aslan Burcu Günlük Para Falı

23 Ekim 2014
Hayata düzgün bakıyorsunuz, tasarrufçusunuz. Bunun neden olduğu birtakım rahatsızlıkları göğüslemeniz gerekiyor. Bugünlerde, karlı çıkacağınız para tartışmalarınız var.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

23 Ekim 2014
Amacını aşmaya başlayan bir müdahalenizle ilgili olarak tepkiler alabilirsiniz.


Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Ekim 2014
Belli gizlilikler içinde sürdürmeye çabaladığınız bir ilişkinizde, sizin dışınızdaki bazı açıklamalar problem yaratabilir. Kendinize fazlaca yöneldiğiniz geçmiş dönemlerde, eksik bıraktığınız konular ve ihmal ettiğiniz ilişkilerle ilgili olarak, bugünlerde yüzleşmelere zorlanabilirsiniz. Aile ilişkilerinizdeki bazı duygusal gereksinimlerin çözümünde siz varsınız.

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ekim 2014
Sevgili Aslanlar, Ay-Terazi burcu seyir etkinliğinde Çarşamba günümüz başlayacak. Çevremizle ilişkimiz güçlenir. Sevdiğimiz kişiyle olmaktan zevk alırız. Güzelliği, barışı, huzuru ve kaliteli olanı arzularız. Saat 12:09 Ay-Pluto zorlu görünümünde, her şeyi derinlikli bir şekilde gözden geçirirsiniz. Bazı meseleler sizi yoruyorsa, bunları sakin ve kendinize hakim bir şekilde çözmenizde yarar var. Saat 17:24 Ay-Uranüs karşıtlığı, iletişimde bulunmaya, insanlarla bağlantı kurmaya, bilgilenmeye, çevremizdeki yakınlarımızla irtibata geçmeye istekli olduğumuzu gösteriyor. Diğer yandan, geleceğimizle ilgili hayallerimizi gerçekleştirmek isteğimizi işaret ediyor. Her doğan gün, yeni bir fırsatın işareti olabilir. Umutlu düşünelim, güzellikler bizi bulsun.


Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Yakın dostlarınızı evinizde ağırlayabilirsiniz. Bugün, sevdiğiniz konularla ilgilenmek isteyeceksiniz. Görüşmeyi arzuladığınız kişilerle gerekli bağlantıyı kurmak için atılımlarınızı yapmalısınız. Bazı Aslanlar; çevrelerinde onları gözleyen kişilerin varlığından dolayı, canları sıkılabilir.Ayak bileklerinize dikkat etmelisiniz.

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ekim 2014
Yakın bir akrabanızdan alacağınız haber ya da söyleyeceği bir söz bugünkü planlarınızı değiştirebilir. Fikriniz sorulmadan hakkınızda bir plan yapıldığını görüp gerilebilirsiniz. Tartışmayın. Katılmak zorunda değilsiniz.


Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ekim 2014
Ticari girişimlerinizi, alıp sattığınız şeyleri veya bazı yeteneklerinizi geliştirmenizi ya da beslemenizi sağlayacak sürpriz davetler alabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatlerinde, ufak tefek sakarlıklara, tartışmalara, gerilime veya kazalara karşı dikkatli olmalıyız. Gün genelinde, bırakın işler kendiliğinden gelişsin. Olayları akışa bırakmak, benzini biten arabayı yokuş yukarı istasyona taşımaktan daha faydalı olabilir. Etkisiz, zaman kaybı olabilecek veya yararsız adımlar atmak veya bu tür konularla ilgilenmek yerine. Serinkanlı olmak, olumlu tavırlar geliştirmek ve sabırla beklemek daha doğru olabilir.

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ekim 2014
Bugün ticari açıdan önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Enerjinizi ne kadar işinize verirseniz o kadar kazançlı çıkacaksınız. Sabırlı ve anlayışlı olmanız sayesinde yeni anlaşmalar gündeme gelebilir. Eğitime dair çalışmalarınız açısından üretken bir gününüzdesiniz. Sözleşme ve yazışmalarda daha dikkatli olmanız gerekebilir.


Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ekim 2014
RÜYALARINIZIN etkisi altında kalabilirsiniz. Hepsini hayra yorun çünkü size doğru yolu gösterecek işaretleri var rüyalarınızın.

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ekim 2014
Sağlığınızı kafanıza çok taktınız. Adeta hastalık hastası oldunuz. Dostlarınız bu durumdan çok şikayetçi. Sizin yanınızda rahat değiller. Bu huyunuzdan vazgeçin. İşlerinize dört elle sarılın. Yüzdünüz ve kuyruğuna geldiniz. Bundan sonrası başarı.

Geçmiş Aslan Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!