Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
23 Şubat 2018

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Önce karamsarlığınızı atmalı ve bu akşamki tanışmaya umut yüklü biri olarak gitmelisiniz. Gönlünüzde gözlenen niyetsizlik ve küskünlük, bu akşam tanıştırılacağınız kişi tarafından yok edilebilir.
23 Şubat 2018

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Hem maddi hem mesleki açıdan bir sıkışmışlık içinde görünüyorsunuz. Tatminsizliğiniz işinizin türüyle ilgili. Bu yüzden ilişkileri çokça sorgulamanız anlam taşımıyor.
23 Şubat 2018

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Alacağınız müjdeli bir para haberi yüreğinizi ferahlatacak, bazı açıklarınızı kapatacak, geçici de olsa biraz rahatlayacaksınız. Kendinize yönelik harcamalarınız şu günlerde biraz aşırı.
23 Şubat 2018

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Güven vermeye çalıştığınız bir ilişkide yeni güçlükler söz konusu olabilir.
23 Şubat 2018

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni ortamlarda çok değişik insanlarla tanışabilirsiniz. Bu yakınlaşmalar, hedeflerinize yönelik adımlarınızı arttırabilir, yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Son zamanlarda özel olarak değerlendirdiğiniz birtakım beklentileriniz tarafından yönlendiriliyorsunuz. Bu, sizi hareketsizleştiriyor, düş kırıklıkları yaşayabiliyorsunuz.
23 Şubat 2018

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Cuma günümüz saat 03:07 Ay-İkizler burcu geçişiyle başlıyor. İlişkimizle ilgili konular üzerinde duracağız. Düşüncemizi dile getireceğiz. Sorunlarımızı halletmek isteyeceğiz. Farklı yönlerimiz ilgi uyandıracak. Saat 11:09 İkizler burcunda oluşacak ilkdördün, partneriniz, iş ortağınız, aileniz, arkadaşlarınız kısaca çevrenizde bulunan kişilerin istekleri doğrultusunda hareket etmek isteğinizi gösterebilir. Bunun en önemli nedeni sevdiklerinize olan düşkünlüğünüz, sorunlarla uğraşmak istemeyişiniz ve aşırı duyarlılığınızdır. Bazen, sevdiğiniz kişinin ne düşündüğünü önceden tahmin etmeye çalışabilirsiniz. Fakat bunu yaparken onu yargılamak gibi bir niyetiniz yoktur. Sadece onu daha iyi anlamaya çalışmak istiyorsunuzdur. Bugün sezgileriniz son derece güçlüdür. Bir takım işleriniz umduğunuz gibi gitmese de, her şey yolunda ve ben mutluyum diyebilirsiniz. Bazı insanlar yaşadığınız ilişki hakkında negatif konuştuğu halde, onları hemen susturarak dedikodu yapmaya çalıştıklarını düşünürsünüz. Hatta sizi kimsenin çekemediğine ve kıskandığına kendinizi inandırırsınız. Sabırsızlık bugün sizde hakim olabilir. Fakat bir yandan da değişime ve yeniliklere oldukça açıksınızdır. Mantığınız bazı konularda sizi uyardığı halde, olumlu sonuçlara kendinizi öylesine hazırlamışsınızdır ki, bunun tam tersi olması size göre mümkün değildir. Bütün bu hissedilenler gün boyu etkilidir. İsteğiniz huzur bulmak ve mutlu olmaktır. Sorun, karmaşadan elinizden geldiği kadar kaçabilirsiniz. İç sesiniz ne derse desin, size göre her şey yolundadır. Benim tavsiyem, pozitif düşünmeyi sürdürmeniz ama yeri geldiğinde de mantığınızın sesini dinlemeyi bilmenizdir. Saat 20:51 Ay-Merkür görünümü, birilerine yardımcı olma, ortaklaşa bazı işler için bir araya gelme gibi konularda etkilidir. Becerikli ve pratik bir şekilde, birçok işin altından kolayca kalkmanızı sağlayabilir. Çoğunluğunuz için bilmek, öğrenmek, meraklılık olgularında aktif bir gün gibi dursa da, ben söylenen sözlere, görüştüğünüz kişilere dikkat etmemiz, akıllı hareket etmemiz gerektiğini düşünüyorum. Günün hayırlı gelişmelere işaret olması dileğimle,
23 Şubat 2018

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Güçlü ilişkiler kurmanın tam zamanı. Bugün bir iş görüşmesi yapabilirsin. Önemli bir karar aşamasındasın.
23 Şubat 2018

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün elinizdeki olanaklarla yetinmek istemiyorsunuz. Araştırmacı yapınızı kişisel ilişkilerinizde daha da ön plana çıkarıyorsunuz. Maddi konularda biraz daha rahatlamak istiyorsanız, daha farklı dallarda da çalışmalısınız.
23 Şubat 2018

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzun zamandır düşündüğünüz istikrarlı bir dönemi başlatmak ve devam ettirmek için şu an uygun bir zaman olmayabilir. Öncelikle biraz daha bekleyip elinizde olumlu doneler toplayana kadar beklemek ve sonrasında direkt olarak kendinizi ortaya koymak daha başarılı ve çabuk sonuç almanıza yardımcı olacaktır. Aksi takdirde hızlıca gitmek istediğiniz yoldan geri dönmeniz gerekebilir.
23 Şubat 2018

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizin kalabalık olduğu dışa dönük bir gündesiniz. Arkadaşlarınızla görüşmek, yeni ortamlara girmek isteyebilirsiniz. Bol bol sohbet edebileceğiniz bir gün olabilir. İşiniz ile ilgili bazı gelirler olması da mümkün. Geleceğiniz hakkında merak ettiklerinizin cevaplanmasını istediğiniz zamanlar olabilir. Bugün kadınlardan da destek görebileceğiniz bir gündesiniz.
23 Şubat 2018

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iş ilişkilerinizde duygularınızla aklınız arasında ki bağı dengeleyerek sizin için neyin gerekli neyin gereksiz olduğunu belirlemenin zamanı geldi. Ruhsal tekamülünüzün fazlasıyla yoğun olacağı bugün kendinizi yeniden keşfedecek ve dünyayı farklı değerlendirerek yaklaşımlarınızı bu doğrultuda geliştireceksiniz. Bugün iş ve eğitim hayatınızda kendinizi geliştirme yönünde harcamalarda bulunmaktan çekinmemelisiniz. Bugün zamanı doğru değerlendirin ve kazanın.
23 Şubat 2018

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizle kurduğunuz ilişkiler ön plana çıkacak ve güçlenmeye başlayacaklardır. Özellikle yakın aile çevresi ve onlarla katıldığınız faaliyetler sizi son derece memnun edebilir. Biraz yorulabilirsiniz ama huzur dolu olacaksınız.
23 Şubat 2018

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İş ve kariyerinizde kendinizi gösterebileceğiniz, ortaya çıkarabileceğiniz bir gün olabilir. Sunumlar yapabilirsiniz. Duygusal yönlerinizi, hislerinizi daha çok gösterebilirsiniz.
23 Şubat 2018

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İkizler burcunda seyahat eden Ay, arkadaşlarınızla bol iletişim kuracağınız bir güne işaret ediyor. Sosyal çevrenizde herkes can kulağıyla sizi dinlemek ister. Fakat bazen lüzumsuz yere boş laf edilen ortamlarda vakit geçirmek zorunda kalabilirsiniz. En iyisi günü sakin ve huzurlu bir ortamda sevdiğiniz kişiyle keyifli bir yemek yiyerek tamamlayın.
23 Şubat 2018

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlarınızla vakit geçirmek önem kazanabilir. Sosyal ortamlarınızda yanılgılar ve hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Ketum ve konuşkan yönlerinizi çok iyi dengelemelisiniz.
Reklamı Kapat