Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Ekim 2016

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

İyi bir sevgilisiniz. İlişkinizi her şeyin üstünde değerlendiriyorsunuz. Bugünkü dinamizminiz ilişkinizi de hareketlendirecek. Yoğun bir beraberlik yaşayabilirsiniz. Hoş bir buluşmaya hazırlıklı olun.
25 Ekim 2016

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Bir mesai arkadaşınızın sorumsuzluklarına topluca göz yumuyorsunuz. Bir süre sonra bununla ilgili huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Becerikli, yeteneklisiniz, kariyerinizi hak ederek yükseltiyorsunuz.
25 Ekim 2016

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Parayla ilişkinizin sorgulanmasından hoşlanmıyorsunuz, ama müsrif olduğunuzu da kabul ediyorsunuz. Parayla ilgili bu tutumunuz aile içinde de tartışılıyor. Kenara para koyacak durumda olmanıza rağmen bir birikiminiz yok.
25 Ekim 2016

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Sırdaş bildiğiniz arkadaşınız, bazı gevezeliklerde kendine yetki verebiliyor. Onunla konuşabilir ya da yeni bir sırdaş edinebilirsiniz.
25 Ekim 2016

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Her günden daha hareketli, yorucu bir koşuşturmaya hazır olun bugün. Ama oldukça moralli ve verimli bir gününüzde olduğunuz için, birçok şeyin kolayca üstesinden gelebileceksiniz. Akşama doğru kalabalık içinde olma ihtimaliniz var. Bir davet alabilir ya da siz birilerini davet edebilirsiniz. Bir dostunuzun sevincine ortak olacaksınız.
25 Ekim 2016

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar, saat 06:16 Ay-Başak burcu seyir etkinliğinde Salı gününe adım atacağız. Bu enerji maddi ve manevi tüm değerlerinize daha fazla önem vermenizi, özenli ve dikkatli bir şekilde hareket etmek isteyeceğinizi gösteriyor. Hani eskilerin deyimiyle evdeki hesabın çarşıya uydurulması gereken bir gündeyiz. Saat 07:16 Ay-Merkür görünümü, parasal konulardaki işlerimizi bugün halletmeye çalışacağız. İlişkilerimizde seçici davranacağız. Zaman kaybına neden olabilecek detaylardan ziyade, bütüne odaklanmakta yarar. Sorumluluklarımızın farkında olmamız gereken bir gündeyiz. İş ilişkilerimizde ciddiye, disiplin ön planda olacaktır. Ailevi, yuvamızı ilgilendiren konuları finansal anlamda ele alacağız. Saat 10:43 Ay-Güneş olumlu görünümü ev satın alma, kiralama, yatırımda bulunma, konularında iyice düşünmenizi gerektiriyor. Aslında bu olumlu bir görünüm. Doğru tespitlerde bulunmamızı sağlar.Saat 23:55 Ay-Venüs görünüm etkisinde, eğlenceli, keyifli bir şeyler yapmak, şöyle gönlünüzce yaşamak, giyinmek, dostlarınızla birlikte olmak istersiniz. Ancak aksaklıklar, sorunlar yüzünden pek istediğiniz şekilde günü değerlendiremiyor olmak sizi rahatsız edebilir. Kimileri böyle bir etki altında partneriyle minik bir anlaşmazlığa düşebilir, bazılarınız sağlık nedeniyle planlarında değişikliğe gidebilir.Dilerim ki, hepimiz için huzurlara vesile bir gün olsun. Kalben sevgilerimle,
25 Ekim 2016

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay burcunuzda ilerliyor. Duygusal yapınızla ilgili taviz vermekten hoşlanmadığınız için, çevrenizde ve özel ilişkilerinizde zor bir kişi olarak tanınıyorsunuz. Bugün geçmişinizle ilgili sezgisel yeteneğinizi kullanarak bazı unutulan konuların yeniden canlanmasına neden olacaksınız. Gün içinde bilinçaltı takıntıların sizi rahatsız edecek.
24 Ekim 2016

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür'ün bugün Akrep burcuna ilerlemesiyle birlikte ailenizle daha yakın bir iletişim içinde olabilirsiniz. Aile bireylerinizle daha sık bir araya gelebilir, birlikte gezi ve yolculuklar yapabilirsiniz. Geçmişiniz, atalarınız, kökleriniz ve yaşadığınız yerin geçmişi ve tarihi konusunda merakınız ve ilginiz artabilir.  
25 Ekim 2016

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Emlak işleri ya da ailevi konular başlıca gündemlerinizden. Şu birkaç gün özellikle ev alım-satımı, kira, dekorasyon ve benzeri başlıklarla epey meşgul olabilirsiniz. Günün Atmosferi:Aklımız biraz dağınık ve tedirginiz Bu aralar jestlere sürprizlere ve yeni fırsatlara oldukça açığız. Hayatımız kısa yolculuklarla ve yeni gündemlerle hareketlenebilir. Pozitif düşünüyoruz ve sosyal hayatımız dinamizm kazanıyor. Etrafımızdakilerin ilgisi üzerimizde olabilir. Aşk hayatımızda da olumlu gelişmeler kendini gösteriyor. Şu sıralar yeni ve sağlam dostluklar kurabiliriz. Fakat Neptün'ün etkisiyle kendimize olan güvenimiz bir nebze azalıyor ne yazık ki. Bir takım kişilerin bizi menfaatlerine göre şekillendirmeye çalıştıklarını gözlemleyebiliriz. Aklımız biraz dağınık ve duygusal endişe içinde olabiliriz. Karar alma noktasında zorlanabiliriz. Hatalarımızdan ders almamızda yarar var. Fakat kısa zamanda düzlüğe çıkıyoruz.
25 Ekim 2016

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Parasal konularda girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları dönüştürebilmek için başkalarından yardım alabilirsiniz. İşlerinizde üstlerinize karşı sorumluluğunuzu aksatmamaya çalışın. Sorumluluklarınızdaki artış keyfinizi kaçırabilir. Başarılı olmak için daha fazla çalışacağınız bir İligündesiniz.
25 Ekim 2016

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal alanda kendinizi geliştirmeyi seviyorsunuz. Bugünlerde her şeyden memnun olup mutlu olmanız çevrenizin de hoşuna gidiyor. Güzel ve enerjik bir gündesiniz.
25 Ekim 2016

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçtiğimiz günlerde yaşadığınız kötü bir olayın tekrar gündeme gelmesi önceleri biraz huzurunuzu kaçırsa da daha sonra olaylar tamamen sizin lehinize gelişerek tüm olumsuzlukları giderecek. İş hayatınızda yapacağınız atılımlarla uzun süredir beklediğiniz fırsatları yakalayabilirsiniz.
25 Ekim 2016

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca özel ilişkilerinizde uyum, denge ve aşk duygusu öne çıkarken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, hayatınızdaki sosyal ilişkiler ağının size katkısını daha rahat gözlemleyebilirsiniz. Arkadaş çevrenizle eğlenceli etkinliklerde yer alabilir, ortaklar, yakın dostlar ve partnerinizle uyumlu bir gün geçirebilirsiniz.
25 Ekim 2016

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi ve manevi değer yarattığınız alanlarda irdeleme, alışveriş dengelerinizi ve bu yoldaki ilişkilerinizi mercek altına alabilirsiniz.İhtiyacı olanlara yardım elinizi uzatacağınız bir etkiyle karşı karşıyasınız. Kendi menfaatlerinizi gözeterek başkalarına nasıl fayda sağlayabileceğinizi irdelemek gününüzün temasını oluşturacaktır. Finansal anlamda plan yapmak ve önünüzdeki süreçte ihtiyacınız olan para hesabını detaylı bir şekilde değerlendirmek için bugün doğru enerjilere sahipsiniz. Zihniniz maddi ve manevi değer yarattığınız konularda çalışacaktır.
25 Ekim 2016

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda rahat hareket edeceksiniz çünkü işlerinizin doğru zamanda devrede olduğunu biliyorsunuz. Ailevi konularda planlarınızı devreye sokabilirsiniz, konuşmalarınız artacak.
Reklamı Kapat