Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

27 Nisan 2015
Kendinizi bu konularda sınırlamanızın gerçek nedenlerini keşfetmeniz gerekecek. Onu daha yakından tanımaktan çekinmemelisiniz. Bağlanma korkunuzun duygularınızı engelleyemediğini görüyorsunuz.

Aslan Burcu Günlük İş Falı

27 Nisan 2015
El üstünde tutulmanıza karşın, sürekli doyumsuzluk içindesiniz. Sınır tanımayan bir hayal gücünüz var. Bu özelliğiniz yazık ki, iş hayatınızda size artı puanlar yazdırmıyor.

Aslan Burcu Günlük Para Falı

27 Nisan 2015
Parayla ilişkileriniz bugünlerde farklılıklar içeriyor. Bugünlerde sıkı para tartışmalarınız var. Ama tartışmaya girmeden bir şeyleri halletme niyetinizde zorluklar yaşayabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

27 Nisan 2015
Kararsızlığını çok uzunca bir süre yaşadığınız bir etkilenişimde biraz aşırılıklar sergiliyorsunuz. Bu tavrınızla kendinize düş kırıklığı hazırlıyor olabilirsiniz.


Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Nisan 2015
İç dünyanıza dönebileceğiniz bir gündesiniz. Düşünceleriniz ve duygularınız çok yoğun olarak hedeflerinize yönelecektir. Duygusal anlamda oldukça hassassınız ve çevrenizden etkileniyorsunuz. Kendinizi bir çok anlamda baskı altında hissedebilirsiniz ve bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Düşüncelerinizi bir noktaya toplamakta ve konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. Alacağınız kararlardan emin olamıyorsunuz ve iç dünyanızda bir gerilim olabilir. Akaşm saatleri yaşamınızda genel bir hareket olacaktır.

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Nisan 2015
Sevgili Aslanlar yeni haftaya canlı-hareketli-aktif bir görünümle uyanıyoruz. Saat 00:31 itibariyle Venüs-Uranüs arasında olumlu bir enerji alışverişi olacak. Sizin açınızdan gayet faydalı buluyorum. Hem dostlarınızla iş veya özel anlamda fikir alışverişinde bulunmanızı, ilişkilerde çok yönlü düşünmenizi sağlıyor. Yolculuklar özelikle etkili. Bu ister yeni tanışacağınız biriyle veya partnerinizle olabilir. Ayrıca bir arada olmaktan zevk aldığınız insanlarla da temasınız gayet olumlu yönde ilerler. Yenilikleri hem iş hem çevre edinme hem de özel hayatınızda öne alarak hareket edersiniz. Tanıştığınız veya bir arada olduğunuz insanlar sizin özel yanlarınızı yakından görme fırsatı bulurlar. İletişimin her türlüsü özellikle bilgilenme, bildiklerinizi iletme yönünde gayet olumludur. Sosyal ağları güçlü bir şekilde kullanabilirsiniz. Uzak yerlere yolculuklar veya bu yöndeki planlamalarda bugünlerde yapılabilir. Saat 03:06 Ay-Uranüs olumlu görünüm etkisi özgürlük duygusunu yüreğinizin derinliklerinde hissettiricidir. Bu güç sayesinde önünüzde duran engelleri aşabilirsiniz. Dikkat çekme isteği, kendini ifade edebilme yeteneği, alkış ve onaylanma arzusunun yükseldiği böyle bir günde davranışlarınızla, duruşunuzla ne kadar açık ve doğal bir insan olduğunuzu hissettirirsiniz. Saat 03:22 Ay-Venüs faydalı görünümü sayesinde,  duygularınızı kolaylıkla dışa yansıtabilirsiniz. Sevilme arzunuz nedeniyle, ilgi ve dikkatleri üzerinize toplayacak hareketlerde bulunabilirsiniz. Aşk, kendinizi ifade etme şekliniz olarak ön plandadır. Saat 06:34 Ay-Mars görünümü mesleki konularda daha fazla kazanmak ve yarınlarınızı garanti altına almak ihtiyacınız nedeniyle dürtüsel hareket etmenize neden olabilir.  Ancak girişimlerde bulunmak ve doğru adımı atmak isteğinizde dış etkenler sizi durdurabilir. Bu engellemeyi gözünüzden büyütmeyin ancak dikkatli olmayı da ihmal etmeyin. Saat 17:12-28 Nisan saat 04:07 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bazı insanlara toleranslı davranmamız kolay olmayabilir. Kendimizden yana düşünebilir, başkalarına veya haksızlıklara karşı tepkili davranabiliriz. Bir meseleyi inatçı bir şekilde savunabiliriz.


Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Nisan 2015
Bugün Ay burcunuzda ilerliyor. Mükemmeliyetçi ve yargılayıcı yapınızdan dolayı, partnerinizle bazı istenmeyen sorunların gündeme gelme olasılığı çok fazla. Kendinizi frenlemeli, karşılıklı isteklerinizin bileşkesi doğrultusunda hareket etmelisiniz. Yeni tanışacağınız kişiler üzerinde olumlu etki bırakacaksınız.

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Nisan 2015
Bugün çıkacağınız yolculuklar, ileriye yönelik yapacağınız yolculuk, tatil planları açısından, aradığınızı bulup hoşnut olma ihtimaliniz yüksek. İş konulu bir uzaklaşma durumu olsa bile işin içine eğlence katmayı ihmal etmeyin.


Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Nisan 2015
Belli bir plan ya da programa bağlı kalma konusunda ısrarcı olmanın faydasını görmek zor olduğu kadar belli kayıplara neden olma olasılığı olduğunu da aklınızda tutmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay’ın Boğadaki Mars ve Merkür’le olumsuz açıları gece saatlerinden itibaren öğle saatlerine kadar fikir çatışmalarına, içsel huzursuzluklara veya aceleciliğe bağlı hatalara(sütlü çay denerseniz şaşmayın!), sakarlıklara veya ufak tefek kazalara neden olabilir. Belli belirsiz bir huzursuzluk hissedilebilir. Ancak, çalışanlar öğle tatilinden döndüğünde(en geç 15.00 gibi) kendilerini daha rahat koşullar bekliyor olacaktır. Akşam saatlerinde ise, boşlukta olan ay kararsızlıkları, konsantrasyon eksikliklerini ve belirsizlikleri gündeme taşıyabilir. Neyse ki, Venüs ve Uranüs arasındaki etkileşim ilişkilere ve yaratıcı alanlardaki çalışmalara ufak tefek sürprizler veya hoşluklar ekleyebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Nisan 2015
Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.


Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Nisan 2015
Kartınız Kudret... Öz yöneticinizden de anlaşıldığı gibi Mars’ın tüm güçlü etkileri bugün üzerinizde. Özellikleriniz o kadar belirgin bir hal alacak ki çevrenize enerji vereceksiniz.

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Gününüz koşuşturmacayla geçen, son derece yoğun bir gün olma niteliği taşıyabilir. Tüm vaktinizi ve enerjiniz, günlük işlerinize ve bunarla alakalı irili ufaklı detaylara verebilirsiniz. İçinde bulunduğunuz uyumlu ortam, rahat çalışmanızı sağlayacaktır.

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Nisan 2015
Gün boyunca öğretici örtamlarda yer alabilir, tatile veya seyahate gidebilir, gününüzü eğitim ve çalışma faaliyetleri ile geçirebilirsiniz. Partneriniz ve yakın dostlarınızla ani iletişim problemlerine açık bir zaman diliminden geçmekte olduğunuz için konuların üzerine gitmemeniz faydalı olacaktır.

Geçmiş Aslan Burcu Burç Yorumu