Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
30 Eylül 2016

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Bu akşam bir araya gelip belki de son tartışmanızı yapabilirsiniz. İlişkiniz bitmemek için direniyor. Hem siz hem de partneriniz bitmesinden yanaymış gibi bir davranış içindesiniz.
30 Eylül 2016

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Çalışma arkadaşlarınızla sessiz bir uyum içindesiniz. Çünkü onlara size karşı olan eleştirilerini yapma şansı tanımıyorsunuz. Zeki ve önsezili oluşunuz gelecek problemi önceden görmenizi sağlıyor. Bu size olumlu puan kazandırıyor.
30 Eylül 2016

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Yaklaşan iki senedinizi vaktinden önce ödeyeceksiniz. Yalnız bugünlerde değil genel olarak da para darlığı yaşamıyorsunuz. Elinize yüklü bir para geçebilir. Zorda olan bir yakınınıza destek vermeyi düşünüyorsunuz.
30 Eylül 2016

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Mide ağrılarınız aşırı yorgunluktan ve kolay yıprattığınız sinirlerinizin bozukluğundan olabilir.
30 Eylül 2016

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İnsanlara biraz tepeden bakan bir yargınız var. Başarısızlık diye bir şeyi kabul etmiyorsunuz. Bu özelliğinizi abarttığınız bazı durumlarda tepkiler aldığınızı biliyorsunuz. Bir arkadaşınız sıkıntıyla peşinizde dolanıyor. Sizin adınızın da içinde olduğu hoş olmayan bir söylentinin gerçeklik derecesini öğrenmek isteyecek, bunun için uygun bir anınızı bekliyor.
30 Eylül 2016

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Saat 10:52 Ay-Terazi burcu seyir etkinliğinde, çevrenizdeki kişilerin sizi beğeniyle izlediklerini fark edebilirsiniz.  Anlaştığımız kafa dengi arkadaşlarımızla sohbet etmek, huzur verici paylaşımlarda bulunmak hoşumuza gidebilir. Saat 14:58 Ay-Mars görünümü, işlerimizi bildiğimiz şekilde yapmaya çalışırken, başkalarının sürekli başka sorumluluklar yüklemesi bizi rahatsız edebilir. Çevremizle nazik şekilde iletişimde bulunmaya çalışırız, onlardan da bunu bekleriz. Fakat işleri yokuşa süren birileri yüzünden yorulabiliriz. Saat 19:54 Ay-Jüpiter kavuşumu, akşam saatlerini rahatlatıcı bir enerjidir. Şöyle dışarıda bir yemek, dostlarla sohbet etmek, sevdiğimizle buluşmak veya hoşumuza giden bir şeyler yapmaktan zevk alırız. İlk buluşmalar için bu saat sonrası gayet olumludur. Dikkatleri üzerimize çekebiliriz. Günün ışıkları yüreğinizi aydınlatsın. Bol şans dileklerimle,  
30 Eylül 2016

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularınızın yeni bir boyut kazanmanın size kazandıracağı prestijleri inkar etmemelisiniz. Yapacağınız organizasyonlarda, kendinizi farklı bir şekilde ortaya koyuyorsunuz. Başkalarının yaptığı işi beğenmediğiniz zaman potansiyeliniz düşüyor. Bugün, bazı konularda acele karar vermemelisiniz.
30 Eylül 2016

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişimde olduğunuz kişilerle, özellikle de yakın çevrenizdekilerle uyum içindesiniz. Olayların akışı lehinize. Yolda geçirdiğiniz zamanı, bilgi alışverişini ve iletişim trafiğini zamanı iyi yöneterek verimli kullanmaya çalışın.
30 Eylül 2016

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ön hazırlıklar veya planlar yapmak üzere yavaşlayabilir ya da arka planda kalabilirsiniz. İş hayatınızı ilgilendiren kararlarınız veya ilerlemeye yönelik adımlarınız hayat tarzınızda da değişikliklere neden olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Genelde enerjik ve girişimci yönümüzün ön planda olduğu zamanlar. Ancak, öğle üzeri saatlerde ufak tefek sakarlıklara veya kazalara karşı tedbirli olmakta ve tartışmalardan kaçınmakta fayda var. Akşam saatlerinde ise, hafta başında yazdığımız fırsatlara açık, farklı şansları devreye sokan veya iyimser düşünmemize yardım eden etkiler yürürlüğe giriyor ve hafta sonu genelinde de bizi motive ediyor olacak. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
29 Eylül 2016

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yeteneklerinizi kullanmanız gereken olaylarla karşılaşabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde sıkışmalar meydana gelebilir. Çözmek zaman alabilir. Bazı durumları veya insanları olduğu gibi kabullenmeniz gereken bir gündesiniz. Akşam saatlerinde farklı programlar yapabilirsiniz. Enerjinizi boşaltmak size iyi gelecektir.
30 Eylül 2016

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Aşıklar... Aşk hayatınızdaki hareketlenme için siz yeterince çabaladınız. Bırakın da karşınızdaki biraz çabalasın. Sevdiğiniz kararsız ama niyeti iyi.
30 Eylül 2016

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışıyorsanız iş hayatınızda bir yıldız gibi parlayacaksınız. Yaptığınız anlaşmalar, imzaladığınız sözleşmeler v.s. hepsinden karlı çıkacaksınız. Duygusal hayatınız için söylenebilecek bir değişiklik yok. Temkinli olmalısınız.
30 Eylül 2016

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde ruhsal olarak geçici bir yalnızlık ve durağanlık hissedebilir, aile ve özel yaşamınızdaki ilişkilerinizde sınırlanma ve gerginlikler yaşayabilirsiniz. Kendinize vakit ayırarak, sakin ortamlarda bulunmak, ruhunuzu dinlendirmek ve evinizde zaman geçirmek bugün size iyi gelecektir.
30 Eylül 2016

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kısa yolculuklar ve özellikle su kenarlarına yapılacak gezintiler size çok iyi gelecektir. Eğitim, pazarlama ve reklam konularında olumlu ve dengeli sosyal diyaloglar yakalayabilirsiniz.Kariyerinize odaklanacağınız ve mesleki alanınız her neyse yoğun ve kalıcı olabilecek çalışmalara yöneleceğiniz bir güne başlıyorsunuz. Finansal açıdan kendinizi irdelemeniz ve sıkı bir hesaplamaya girmeniz olasıdır. Ancak bu konuda beklemediğiniz tatsız gerçeklerle de yüzleşmeniz olasıdır. İdealleriniz ve gerçekler çatışma yoluna gireceklerdir.
30 Eylül 2016

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizle bir arada olacağınız zamanlarda onların sorunlarına çareler üretirken tek taraflı düşünmemeye özen gösterin. Dış ortamlardaki değişimler bu dönemde en çok sizin işinize yarayacak. Şansınız yüksek.
Reklamı Kapat