Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

23 Mayıs 2015
Bellekten çıkmayan bazı anılarla problemlerinizi çözmeli ve gönlünüzün tatilini artık bitirmelisiniz. Aşksız daha kolay elde ettiğinizi savunduğunuz huzur, bir kandırmaca olabilir.

Aslan Burcu Günlük İş Falı

23 Mayıs 2015
İşleri biraz vakitsiz hareketlendiriyorsunuz. Ama aceleciliğinizi, müthiş programcı yeteneğinizle zararsızlaştırabiliyorsunuz. İş yaşantınızda, sonradan sancılar çektiğiniz sabırsızlıklardan kurtulmanız gerekiyor.

Aslan Burcu Günlük Para Falı

23 Mayıs 2015
Paralarınızı doğru yerlere kanalize ettiğiniz söylenebilir. Ama hemen bugünlerde bunların karşılığını göremeyeceksiniz. Biraz zamana ihtiyacınız var. Ek gelir arayışlarınıza devam etmelisiniz.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

23 Mayıs 2015
İlgili olduğunuz konulara ilgisiz kalmaktan vazgeçin. Dışınızda gelişen koşullar, her an sizi istemediğiniz tartışmaların içine alabilir


Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Mayıs 2015
Umutlu günleriniz. İçe kapanık, kendinizle baş başa yalnızlıklar için uygun bir dönem değil. Kendinizi açmanız, rahat davranışlara girmeniz gerekiyor. Yeni tanışmalar yeni umutlar getirecek. Aile ilişkilerinizde birtakım çözümsüzlük, yeni gelişmelerle olumlu bir şekle dönüşebilir. Bu konularda, kendinizi eksik bulduğunuz yanları tamamlamaya çalışacaksınız.

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Mayıs 2015
Sevgili Aslanlar cumartesi günümüz, saat 00:42 itibariyle burcunuz üzerinde ilerleyen cömert Ay etkisi altında başlıyor. Sizler, pozitif yönlerinizle gayet güçlü bir şekilde kendinizi ifade edebilirsiniz. Kendinizi garanti altına almaktan yanasınız.  Kaliteli olanı istediğiniz için,  tabii ki gücün peşindesiniz. Gün boyunca kendinize has duruşunuz  hakimiyetçi tavırlarınızla dikkat çekmekten hoşlanırsınız. Saat 03:47 Ay-Güneş olumlu görümü sayesinde, konuşmalarınızla, duruşunuzla neyi isteyip istemediğinizi rahatlıkla ifade edebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamda diğerlerine liderlik edebilirsiniz. Söyledikleriniz onaylanır ve saygı görürsünüz. Saat 03:51 Ay-Satürn görünümü, gayet olumludur. Gönlünüzü şenlendirir. Ay, burcunuzda ilerliyor ve size yaşama hevesi, güzelliği sunuyor. Bu saatlerde keyifliyiz, hevesliyiz. Saat 04:35 Güneş-Satürn karşıtlığı, kişisel anlamda kendimizi dostlarımız, sevdiklerimizle bir arada görmek çabamızın yüksek olduğunu gösteriyor. Tabii ki sosyalleşmek, başkalarıyla olmak güzeldir. Ancak aşkta kendimizi yetersiz hissetmek yanlış olur. Toplumsal ilişkiler kadar, aşka da hayatımızda yer vermeyi, hayatımızı bu anlamda da düzenlemeyi bilmeliyiz. Bir de çocuklarımız varsa, onların kendi sorumluluklarını almasını teşvik etmeliyiz. Eğer biz buna önem vermiyorsak, bu konuda üstümüze düşeni yapmalıyız. Saat 16:15 Ay-Mars görünümü, çevrenizi her anlamda etkilemenizi sağlayan güçlü bir kişisel ifadenin işaretçisidir. Kendinizden emin oluşunuz herkes tarafından fark edilir. Mutluluk dolu bir Cumartesi günü diliyorum. Güzellikler emrinize amade olsun. Kalben Sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Mayıs 2015
Ay burcunuzda ilerlerken, duygusal ilişkileriniz ön plana çıkıyor. Hiçbir şekilde yönlendirilmekten hoşlanmadığınız için, bugün yaratıcılığınızı sadece, niteliğinize uygun kişilerle paylaşmak isteyeceksiniz. Kendinizi sürekli güçlü gösterme savaşı vermekten vazgeçin.. Ortak iş yaptığınız kişilerin geleneksel tavırları, tarzınıza uygun gibi görülebilir.

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Mayıs 2015
Hayattan tat aldığınız iş, ilişki ve uğraşlar bugün sizi yorabilir. Angarya niteliğinde bir takım tatlı sorumluluklar almanız gerekebilir. Eğlence ve yüklerden kurtulma ihtiyacı duyacaksınız ancak bu istekte ısrarcı olmayın.


Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Mayıs 2015
Potansiyelinizi kullanmanızı veya potansiyelinizi görmenizi engelleyen engelleyen oluşum, düzenleme ya da işlerden uzaklaşmanız gerektiğini fark edebileceğiniz günlerdesiniz.

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Mayıs 2015
Ay burcunuzda ilerlerken daha dikkat çekicisiniz. Kişisel girişimlerinizde şans sizden yana olacak.


Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Mayıs 2015
Duygusal anlamda beklentileriniz yavaş yavaş gerçekleşecek. Aceleci davranmayın. Ticaretle uğraşan Aslanlar, kârlı bir zaman dilimindesiniz.

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Mayıs 2015
Parlak bir dönem başladı ama siz yine memnun değilsiniz. Çünkü yapınızda hiçbir zaman olanla yetinmemek gibi bir dürtü var. Aniden bir iş yolculuğuna çıkma ihtimaliniz var. Yemekte ölçüyü fazla kaçırmayın. Tatlılardan uzak durun.

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Mayıs 2015
Gün boyunca ay boşlukta ilerlediğinden ruhsal olarak enerjinizi net ifade etmekte zorlanabilir, geçici bir durağanlık, belirsizlik, yönsüzlük hissedebilirsiniz. Finansal konular, eşin parası, ortak gelirler alanlarında durağanlık yaşayabileceğiniz bugün, özellikle finansal konularda yeni adımlar atmamanız gereken, sakin ortamlarda bulunmayı tercih edebileceğiniz bir gündesiniz.

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Mayıs 2015
Hem maddi konular hem de özel hayatta zorlanmalara, gereksiz öfke ve gerginliklere, ani patlamalara işaret eder. Mali anlamda işler haftanın ilk günleri pek istediğiniz gibi gitmeyebilir, krediler, ödemeler, borçlar konusu biraz canınızı sıkabilir. Özel hayatınızda da gereksiz kısıtlamalar, engeller söz konusu olabilir.

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Mayıs 2015
Aşk hayatınızın veya çocuğunuzun sorumlulukları, sosyal çevrenizde sizi zorlayabilir. Arkadaşlarınızdan beklediğiniz desteği göremeyebilirsiniz. Özel hayatınıza dikkat etmeniz gerekecek.

Geçmiş Aslan Burcu Burç Yorumu