Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
30 Ağustos 2016

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Beklemediğiniz bir sürprizle karşılaşabilir, kabınıza sığmaz duruma gelebilirsiniz. Beklediğinize, sabrınıza değmiş olacak ve kazançlı çıkacaksınız. İyi bir seçim yapacağınızdan hiç kuşkunuz olmasın.
30 Ağustos 2016

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Yapı itibarıyla patron olmaya yatkınsınız. Hırsınız da bunu tamamlıyor. Ancak bu yolu açabilmek için geçerli klasik yolların artık geçerli olmadığını fark edin. Yeni ve tümden size ait olan projeler üzerinden ilerleyerek hedefe ulaşmanız mümkün Bir işbirliği önerisi alabilirsiniz iyi değerlendirin, hemen atlamayın.
30 Ağustos 2016

Aslan Burcu Günlük Para Falı

İşinizin dışında da bir iş ilişkiniz var; henüz somutlaşmamış, sonuca ulaşmamış bu ilişki üzerinde biraz daha çalışırsanız, yeni bir ticari imkan doğabilecek. Paranızı tasarruflu demiyoruz ama, planlı harcamanız menfaatinizedir.
30 Ağustos 2016

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

İkna yeteneğiniz oldukça gelişmiş, sıkı bağlanmaya eğilimlisiniz ama inançlı ve dik kafalı özelliğiniz, yeteneklerinizden başkalarının da yararlanmasını engelliyor. Başlattığınız ilişkileri sonuna kadar götüremediğiniz için bu konudaki verimliliğiniz de gizli kalıyor.
30 Ağustos 2016

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Size bir haber gelebilir, başkalarına doğrulattıktan sonra peşine düşün, bu size ilave açılımlar sağlayacaktır. Kendi otokontrolünüz ile sağlığınızı bugünkü olumlu çizgi üzerinde koruyabilirsiniz. Erken sinirleniyorsunuz, kendi kendiniz üzerinde kuracağınız denetimle bu halinizden kurtulmayı deneyin.
30 Ağustos 2016

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar 30 Ağustos- 22 Eylül tarihleri arasında Merkür-Başak burcunda gerileyecek.  Gölgeli günlerini de hesaba katarsak 29 Eylül tarihine kadar, bütçenizi, alacak ve borçlarınızı, kazanç yollarını, parayla alakalı konuları bir muhasebeci gözüyle ele alacağız. Nereden ne geliyor, nereye ne veriliyor, geri kalan nedir? Buna göre yapılması gerekenlere de bakacağız. Bugüne dek belki de fazlasıyla rahat davrandınız veya tam tersine çok endişelisiniz. Şimdi duruma bakınız. Hakikaten zorlayıcı bir durum var mı? İhtiyaçlarınızı gözden geçiriniz. Yatırım kararlarınızı piyasanın şartları çerçevesinde analiz ediniz.  Bu yeniden değerlendirmeler işinize yarayacaktır. Geri hareket döneminde yenilikler mutlaka mercek altına alınmalıdır. Yarar-Zarar analizi yapılmalıdır. Aslanlar cömert kişilerdir. Kendilerini güçlü göstermekten hoşlanırlar. Gölgeli günlerini hesaba katarsak, 23 Ağustos-29 Eylül arası  (başlangıç tarihinin  bir hafta öncesi ve bitiş tarihinin bir hafta sonrası) savurganlık, limitleri zorlamak, bol keseden harcamalar tavsiye edilmez. Zaten Merkür-Başak geri hareket dönemlerinde öyle fazla müsrif davranılmaz. Bilakis gerekli ihtiyaçlar belirlenir, gereksiz satın alınmalardan kaçınılır. 30 Ağustos- 23 Eylül tarihleri arasında Venüs-Terazi burcunda ilerleyecek. Sosyal ilişkilerin canlanmasını, güzellik ve seçkinlik olgularının yükselişini sağlar. İnsanlarla uyumlu ve hoş bağlantılarda bulunuruz. Kısa bir seyahat, sevdiklerimizle beraber olmak için, bu dönemi tercih etmenizde yarar var. Hem gittiğiniz yerden hem birlikte olduğunuz kişilerden memnun kalırsınız. Venüs burcunuzla uyumlu bir görünüm yapacağı için, fiziksel ve ruhsal anlamda sizi ışıklandırır. Bu geçişin, mesleki konularda da etkisi çok önemlidir. Eğer işinizde başarı, huzur ve rahatlık hissediyorsanız bu dönemde verimli bir şekilde çalışabilirsiniz. İş girişimi düşünüyorsanız hem yeteneklerinize göre hem de maddi açıdan doyurucu olmasına önem vereceksiniz. 30 Ağustos Zafer Bayramımızı en içten sevgi ve saygılarımla kutlarım.  Başta Atamız olmak üzere tüm şehitlerimizi saygı ve minnettarlıkla anıyoruz.
30 Ağustos 2016

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay burcunuzda ilerliyor ve Merkür’ geri gitmeye başlıyor.. Yeni başlangıçların her zaman gerginlik getirdiğini sizde biliyorsunuz. Bugün maddesel güvenliğiniz ön planda olacak ve kan bağı olduğunuz kişilerle tartışacağınız konularda onlara da söz hakkı vermeli ve hiç kimseyi görmezlikten gelmemelisiniz.
30 Ağustos 2016

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Doğuştan var olan gücünüzü toplayın ve kendinizi işlerinize vermeye çalışın. Aşk ve evliliğiniz konusunda hala tam bir birlik sağlayamadınız. Var olan ilişkinizdeki sorunları sıfırlayamıyorsunuz. Verdiğiniz bazı sözleri tutmamanız yüzünden partneriniz aniden sert tavırları ile karşınıza geçebilir.
30 Ağustos 2016

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki üç hafta boyunca, addi başlıklı konularda ve parasal işlerinizde daha dikkatli hareket etmeli, bankalar, ödemeler, faturalar, harcamalar v.b konularda aksiliklere karşı hazırlıklı olmalısınız. Ancak, geçmişte para kazanmayı düşündüğünüz, ama ilerletemediğiniz başlıklarda harekete geçmek için güzel bir dönem olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Merkür önümüzdeki üç hafta boyunca, yönettiği burç olan Başak’ta geri hareketine başlıyor. Merkür Başak burcunda detayları kaçırmayan, en ince ayrıntıyı kaçırmamamıza yardım eder konumdadır. Şimdi geri harekete geçecek olması hızla üzerinden geçtiğimiz konularda atladığımız detayları fark etmemizi, geçmişe dönük eksik veya yanlışları görmemizi sağlayabilir. Geçmişe dönük olaylarda, ayrıntıların üzerinden geçmemiz durumunda Merkür düzeldiğinde yaptığımız işlerin büyük faydasını görebiliriz. Ancak, Merkür gerilemesi malum! Elbette yine, iletişim, haberleşme, ulaştırma, teknolojik, elektrik, elektronikle ilgili konularda aksiliklere, gecikmelere, problemlere, yanlışlıklara neden olabilir, yanlış anlaşılmaları arttırarak ilişkilerde zorlanmalara neden olabilir. Bankalarda sistem sorunlarına bağlı kuyruklar, bilişim departmanlarında sıkıntılı olaylar, bozulan telefon, televizyon, otomobil v.b olaylar, çifte ya da yapılmamış rezervasyon, rötarlı uçuş, yolculuk, klimasız otel odası v.b sorunlar, beklenen kuyruklar, yanlış atılan veya gitmeyen mesajlar v.b başlıklar ayımızı ve özellikle bayram tatilimizi şenlendirebilir. Ancak, geçmişte başlanan işlerin tamamlanması, eski tanıdıklarla bir araya gelmek v.b geçmiş başlıklı konularda olumlu etkileri olabilir. Astrolojide, Merkür gerilemeleri sırasında işler istenilen şekilde gitmeme riski taşıdığı için yeni başlangıçlar yapılmaması söylenir, bu da aklınızda bulunsun derim Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
30 Ağustos 2016

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konularda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Otorite figürleriyle hassas durumlar oluşabilir. Sorumlu olduğunuz konularda daha yoğun tecrübeler içinde olabilirsiniz. Sizin için güzel şeylere zaman ayırabilirsiniz. Duygusal açıdan ani gelişmeler meydana gelebilir. Risk almaya açık olabilirsiniz.
30 Ağustos 2016

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kararsızlık ve belirsizlik yüzünden keyifsiz olabilirsiniz. Fakat güne istekli başlayacaksınız. Özellikle yapmanız gereken işlere dikkatinizi odaklayabilirsiniz ve böylece karmaşık duygu ve düşüncelerden uzaklaşabilirsiniz. Üstelik yaşam enerjiniz ve isteğiniz yüksek olduğu için sorunlar ile başa çıkabilirsiniz. Gün içinde karşılaştığınız kişiler ve olaylar sizi heyecanlandıracak.
30 Ağustos 2016

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki üç hafta boyunca, parasal konularda daha detaycı ve irdeleyici olmanız gerekiyor. Aksi halde krediler, ödemeler ve alacaklar konusunda bir takım sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Fakat geçmişte girişimde bulunmak isteyip de harekete geçemediğiniz konular varsa, şimdi somut adımlar atabilirsiniz.
30 Ağustos 2016

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde ruhsal olarak geçici bir yalnızlık ve durağanlık hissedebilir, aile ve özel yaşamınızdaki ilişkilerinizde sınırlanma ve gerginlikler yaşayabilirsiniz. Kendinize vakit ayırarak, sakin ortamlarda bulunmak, ruhunuzu dinlendirmek ve evinizde zaman geçirmek bugün size iyi gelecektir.
30 Ağustos 2016

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Egolarınızın yükseleceği, çarpıcı kıyafetlerinizle bir yıldız edasıyla topluma karışacağınız bir gün deneyimliyorsunuz. Fazla kibirden kaçınmanız gerektiğini bilmelisiniz.Ses getirecek organizasyonlar meydana getirebilirsiniz. Hedef ve kararlarınızı birer birer yoluna koyabilmek için çok güçlü ve karizmatik bir yapıdasınız. Fikirlerinizi işler hale getirmeniz mümkündür. Ruh ve bilinçaltının uyumlanması söz konusu olabilir. İş bağlantılarınız, kardeşiniz ve komşularınızla barışabileceğiniz bir etki altında bulunuyorsunuz.
30 Ağustos 2016

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki 3 haftalık dönem içinde para alışverişlerinize çok dikkat edin. Para anlaşmalarından ve ticari anlaşmalardan uzak durun. Eski meseleleri halletmek için uygun bir dönem olacak.
Reklamı Kapat