Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
4 Mayıs 2016

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Yeni bir gönül kayması ikiniz için de hiç olanaksız görünmüyor. İlişkinizde biraz bencil olduğunuz söylenebilir. Sevgilinizin içinde duygusal bir boşluk var. Siz buna rağmen, çoğunlukla onsuz bir hayatın içinde görünüyorsunuz.
4 Mayıs 2016

Balık Burcu Günlük İş Falı

Görüştüğünüz insan, tam aranılan kişi olduğunuzu çok belli ediyor. Fakat, gerçekten öyle mi olduğu yolunda bazı güvensizlikler de taşımıyor değilsiniz. Bu görüşmenin önemi yakında ortaya çıkacak.
4 Mayıs 2016

Balık Burcu Günlük Para Falı

Gerekli parayı ancak bir araya getirebildiniz. Fakat şimdi de bunun kullanılmanın gerekliliği konusunda kafanız karışmış görünüyor. Bu parayı tüketmeniz yolunda aldığınız telkinlerde kötü niyet yok, ama düşüncesizlik var.
4 Mayıs 2016

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

İlişkiyi bitirmeniz için hiçbir engel görünmüyor. Sıkıntıyı boşuna çekiyorsunuz. Sabrınızı çok zorlayan problemli kişiyle sürtüşmeniz artık çözüm istiyor.
4 Mayıs 2016

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın geçmişte bir konuyla ilgili olarak gözden kaçırdığınız ayrıntılar, bugün dikkat gerektiren görüşmelerde ortaya çıkabilir. İyi ilişkiler içindesiniz. Doyumlu birliktelikler ve yararlı dayanışmalar size zengin bir sosyal yaşam sunuyor. Bu sıralar alacağınız bazı davetlerde, ilginç bulacağınız kişilerle yeni başlangıçlara adım atabilirsiniz.
4 Mayıs 2016

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 07:43 Ay-Mars görünümü, maddi konulardaki sorunları aşabilmek amaçlı verilen kararların işaretçisidir. Bunlar zamana bağlıdır. Sabırsızlık göstermeden, bilinçli şekilde tekrar düşünürseniz uygun bir çıkış yolu bulabilirsiniz. Saat 20:34 Ay-Satürn görünümü, kazanç sağlayan işlere yönelerek, sabırlı bir şekilde yol almanız halinde, hem iş hayatınız hem de finansal konularda başarılı olabilirsiniz. Burada önemli olan, ne yaptığınızı bilmek, zorlukları bir atlama taşı gibi görmekten geçiyor. Geçmişteki tecrübeleri unutmayalım tabii ki. Elimize geçeni veya karşımıza çıkan bir fırsatı bilinçli şekilde değerlendirelim. Başarılı işlere ve mutluluk verici gelişmelere açık bir gün geçirmemiz dileğimle,
4 Mayıs 2016

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kişisel olaylarınıza daha temkinli yaklaşmalısınız. Maddi konularda güvensiz bir tablo çiziyor ve her şeyi kendi denetiminizden geçmesini istiyorsunuz. Çevrenizde istediğiniz konuma gelmek istiyorsanız daha sabırlı olmayı denemelisiniz. . Kendinize güveniyor ve yaratıcılığınız ve girişimciliğinizi ortaya çıkarmaktan zevk alıyorsunuz.
4 Mayıs 2016

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün biraz harcama yapmanız gerekecek ancak bunları hem hayatınızı daha konforlu hale getirmek hem de işinizi geliştirmek için yapılan yatırımlar olarak düşünün. Hiçbiri gereksiz ya da sizi yoran cinsten değil. Verim katacak.
4 Mayıs 2016

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde, ard arda gelen yeni fikirler hayal gücünüzün sınırlarını zorlamanıza neden olabilir. Fikirlerinizi paylaşarak geliştirme şansı bulabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Enerjik, fiziksel anlamda hareketli işlere, yeniliklere veya spora eğilimli olabileceğimiz aktif gündeyiz. Öğle sonrası saatlerde ise, daha somut ve ciddiyet gerektiren işlerle ilgilenebiliriz. Gece saatlerinde ise, ortam biraz daha gergin veya huzursuz olabilir. Acele hareketlerden uzak durmak daha doğru olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
4 Mayıs 2016

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bütçenizle ilgili gelişmeler olabilir. Maddi kaynaklarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. İş hayatınızda kişisel yeteneklerinizi ön plana çıkaracağınız işlere yönelebilirsiniz. Ticari konularda başarılı olabilirsiniz. Başkalarından yardım alabilirsiniz. Planlardaki değişikliklerin keyfinizi kaçırmasına izin vermeyin.
4 Mayıs 2016

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygu dünyanız oldukça karışık. Karar vermekte güçlük çekiyorsunuz. Yeni tanıştığınız biri aklınızı karıştırıyor. Kendi düşüncelerinize odaklanın.
4 Mayıs 2016

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, normale oranla çok daha yüksek bir tempoda geçebilir. İnsanlarla sürekli bir iletişim ve haberleşme trafiğinin içinde kalabilir, bazı görüşmelere veya toplantılara katılmak için kısa mesafeye seyahatler yapabilirsiniz.
4 Mayıs 2016

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iş hayatınızdaki ilişkilerinizde kıskançlık, anlaşmazlık ve uyumsuzluklara açık bir günden geçmektesiniz. Aşırı yemek yemekten kaçınmalı, dengeli beslenme planı uygulamaya çalışmalısınız. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, arkadaş çevreniz ve değer verdiğiniz kişilerle eğlenceli aktiviteler düzenleyebilir, oyun partileri yapabilir, hayatın keyifli taraflarına daha çok odaklanabilirsiniz.
4 Mayıs 2016

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel ilişkiniz veya ortaklığınız sayesinde edineceğiniz bir fırsat sizi sosyal ilişkileriniz, bağlantılarınız konusunda şanslı ve hevesli bir konuma yöneltebilecektir. Bu olumlu etkiye rağmen Ay’ın sizin burcunuzda Retro pozisyonda bulunması nedeniyle kendinizi duygusal bir boşlukta hissediyor olmanız olağandır. Bu olumsuz etki akşama dek sürecektir. Genel olarak ise; bugün Ay 07:09’da boşluğa girip 19:05’e kadar boşlukta kalacak ve sonra Koç burcuna geçiş yapacak. Bugün Güneş ve Jüpiter arasında oluşacak olumlu açı güzel etkiler yansıtıyor. En pozitif kabul edilen transitlerden biridir. Uyum, denge ve iyi duygular içinde olmakla alakalıdır. Kendiniz için iyi bir şeyler yapabileceğiniz bir süreçtir. Tembellik edebilir, hayatın tadını çıkarabilirsiniz. Yolculuğa çıkabilir, içinizde neşe ve heves hissedebilirsiniz. Hayatınıza dair düşünebilirsiniz. Neler başardığınızı ve neler başarmak istediğinizi planlayabilirsiniz. Evrensel gerçekliğin nerede yattığına dair bir felsefe geliştirip, hayatınızı o yönde şekillendirmeye karar verebilirsiniz. Eğer pozitif anlamda hayatınıza çıkan fırsatları zamanında değerlendirmişseniz, şans karşınıza çıkabilir ya da şans yaratabileceğiniz fırsatları fark edebilirsiniz.
4 Mayıs 2016

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu sıralar somut işlerle uğraşmak ve bazı şeylerin karşılığını görmek derdindesiniz. Aileniz size maddi-manevi her konuda destek olacak. Önemli konuşmalar içinde olacaksınız.
Reklamı Kapat