Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Ağustos 2017

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınızdaki bazı problemleri çözmek için bugün uygun bir gündesiniz. Kendinizi zihinsel olarak güçlü hissetmeniz bu konuda size yarar sağlayacaktır.
19 Ağustos 2017

Balık Burcu Günlük İş Falı

Bugün iş yerinizde gerek fiziksel gerekse zihinsel olarak çok yorulacaksınız ve günlük işlerinizi yarım bırakmak zorunda kalacaksınız. Yarım kalan işlerinizle yarın ilgilenme fırsatı bulacaksınız.
19 Ağustos 2017

Balık Burcu Günlük Para Falı

Alış verişe olan düşkünlüğünüz ve para konularında dikkatsiz adımlarınız yakında sizi maddi bir sıkıntıya sokacaktır. Harcamalarınıza biraz daha dikkat etmelisiniz.
19 Ağustos 2017

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Duygusal açıdan kendinizi güvende ve istikrarlı hissedeceksiniz. Bir konuda takdir görebilirsiniz.
19 Ağustos 2017

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Bazı sıkıntılar hissetmeniz olası. Bu sıkıntılarınızı paylaşacak birilerini yakınlarınızda bulamayabilirsiniz. Gün içinde duygusal iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra yapmaktan pek hoşlanmadığınız angarya işlerle meşgul olabilirsiniz.
18 Ağustos 2017

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar Cuma günümüz Ay-Yengeç burcu seyriyle başlıyor. Bu enerji, içimizdeki çocuğu, güzel duygularımızı, bize haz veren ne varsa her şeyi gönlümüzün içinde baş köşeye oturtuyor. Çocuklarımızla, ailemizle, sevdiklerimizle ilgilenmekten yanayız. Kardeşimizle, kardeş gibi gördüğümüz arkadaşlarımızla dertleşmek, sohbet etmek yüreğimizdekileri paylaşmak bugün bizi hem rahatlatabilir hem de kendimizi güvende hissetmemizi sağlayabilir. Aşk hayatımızla ilgili konularda da olumlu bir tesirdir. Saat 12:19 Ay-Merkür görünümü, her meseleyi titizlikle ele almamızı sağlar. Duygularımız da, aklımız da birbiriyle uyumludur. Neyin doğru neyin bizim için yararlı olduğunu tespit edebiliriz. Özellikle ailevi, ilişki ve iş meselelerinde bu ön plandadır. Saat 17:17 Ay-Neptün görünüm etkisi altında, sezgileriniz ışığınız, olumlu düşünceleriniz rehberinizdir. Sizi kötülüklerden koruyan, yaratıcı düşünmenizi sağlayan bu görünüm rahatlatıcı ve sakinleştiricidir. Saat 23:46 Ay-Pluto karşıtlığı, güçlü duyguların, derinlemesine düşünerek verilen kararlar işaretçisidir. Hislerimizden eminizdir. Kendimizi güvende hissederiz. Partnerimize inanmakta haklıyızdır ve bunun doğruluğundan eminizdir. Yüzünüzü gülümsetecek güzelliklerle karşılaşmanız dileğimle,
18 Ağustos 2017

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Çabalarının arkasında durabilmeyi başarıyorsun. Her şeyi kendi tecrübelerinle ortaya çıkarmak istiyorsun.
18 Ağustos 2017

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yapmak istediğiniz çok şey var ve yaşantınızda önce kendi duygularınızı ön plana çıkarmak, enerjinizi yaşama geçirmek istiyorsanız, yapacaklarınızı sistemli bir şekilde planlamalı ve acele etmezseniz büyük keyif alacaksınız
18 Ağustos 2017

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkilerde özgürlük temalı bazı sorunların yeniden gündeme gelmesi sizi sıkıntıya düşürebilir. Aşkta bazı taleplere karşı dengeli tavrınızı korumaktan vazgeçmeyebilirsiniz.
18 Ağustos 2017

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde yaşadığınız olaylar zihinsel olarak sizi yorabilir. Kendi içinizdeki enerjiyi dışa vurmak isteyebilirsiniz. Bugün keyif aldığınız konulara zaman ayırmak size iyi gelecektir. Çocuklarınızla zaman geçirebilirsiniz. Hayallerinizin peşinden gitmek isteyebilirsiniz. Düşünceleriniz sizi engelleyebilir. Gerçekçi davranacaksınız.
18 Ağustos 2017

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizİ huzurlu hissedebilirsiniz. Yaşamın tüm hoş etkenleri çevrenizi sarmış gibi görünebilir. Günün tadını çıkartın ve sizi sıkıntıya sokacak eylemlerden kaçının.
18 Ağustos 2017

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Parlak bir gün. Kendinize olan güveniniz ve pratik zekanız sayesinde işyerinizde terfi etmeniz çok yakın. Gerek iş gerek özel hayatınızda herşey toz pembe. Duygusal bağlamda yine de biraz dikkatli olmanızda fayda var. Sahiplenme duygunuzun ağır basmasına izin vermeyin.
18 Ağustos 2017

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaş çevreniz ve tanıdıklarınızla olası problemler yaşayabileceğiniz bugün, geleceğe yönelik plan ve projelerinize odaklanabilir, çalışmalarınızı tamamlayabilir ve keyifli etkinliklerde yer alarak stres seviyesini en aza indirip, eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. Enerjinizi sakin ve yumuşak ifade etmeniz gereken bir gündesiniz.
18 Ağustos 2017

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftanın son gününde hem işte hem evde pek çok konuyu halletmeniz gerekiyor. Toplantıdan çıkıp çocuğunuzu yaz okulundan almaya yetişmek bile bir stres kaynağı olabilir. İlişkilerde menfaatçi tavırlarla karşılaşmaktan yorgun düşersiniz. Herkese hak ettiği kadar ilgi gösterin. Meditasyon yapmak, mantralarla olumlamaları zihninize yerleştirmek ruhunuza iyi gelir.
18 Ağustos 2017

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiğiniz insanla problemleriniz varsa üzerine eğilebilir, sorunlara mantıkla yaklaşabilirsiniz. Keyfi harcamalarınız artabilir. Güçlü arkadaşlarınız işlerinizde size istediğiniz desteği verecek.
Reklamı Kapat