Balık Burcu Günlük Aşk Falı

31 Mart 2015
Aşk ilişkinizle hayata dair önemli projeleriniz arasında sıkışmış gibisiniz. Özgün projelerinizin partneriniz tarafından istediğiniz ölçüde ilgi görmemesi, paylaşamadığınız daha temel şeyler olduğu düşüncesini geliştirebilir.

Balık Burcu Günlük İş Falı

31 Mart 2015
Bugünlerde yapacağınız bir görüşmede istediğiniz bazı yetkileri elde edebileceksiniz. İşinizle inatlaşıyor ve sonuca çabuk ulaşıp iyi verim alıyorsunuz. Başarılarınızın önü açık.

Balık Burcu Günlük Para Falı

31 Mart 2015
Tahsilat problemleriniz var. Bu, sürekli plan değişikliği yapmanıza neden olabiliyor. Gereksiz harcamalarınız olmamasına karşılık, ayın son günleri biraz sıkışıklıklar yaşayabiliyorsunuz.

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

31 Mart 2015
Sevdiğiniz iki arkadaşınızın çıkmaza doğru giden dostlukları, bu anlamda yararlı dersler taşıyor.


Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Mart 2015
Hedefinize ulaşmanız gün geçtikçe daha da güçleşiyor. Bu hedefe tek kendi çabanızla, destek almadan ulaşmak istemeniz yolunuzu uzatıyor olabilir. Oysa destek almak ve bu konuda ikna etmek durumunda olduğunuz insanlar yok değil. Son zamanlarda edindiğiniz bazı alışkanlıklarınızdan kurtulmanız gerekiyor. Bugün yaşayacağınız bir olay bu konuda sizi hareketlendirebilir.

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Mart 2015
Sevgili Balıklar saat 09.07 Güneş-Kuzey düğüm karşıtlık etkisi altında Salı gününe adım atıyoruz. Bu enerji,  parasal konularda şu sıralarda yaşanan tıkanıklığın bizi yorduğunu gösteriyor. Güvencesiz kalırım, işimde sorunlar yaşarım veya istediğim gibi ilerleyemem diyerek stres altında kalıyoruz. Bu sadece sizden kaynaklanan bir durum değil. Piyasanın da şartları pek yerli yerinde değil. Bunu da göz önüne almamız lazım. Harcamalara dikkat etmek, kazanç sağlayan işlere yönelmek durumundayız. 31 Mart saat 04:43-15 Nisan saat 01:51 tarihleri arasında Merkür-Koç burcunda finans konularında etkili olacaktır. Yuvanız-iş hayatınız-ilişkinizle alakalı konularda insanları etkileme, rekabetçi düşünme, aklınıza koyduğunuz bir şeyi yapabilme yönünde bir hayli etkilidir. Para hırsı verir ve insan bir an önce güçlü olmak, hedefine ulaşmak, artık rahat etmek isteyecektir. Bazıları bu dönemde eviyle alakalı harcamalara ağırlık verirken, iş ortaklarınız ve partneriniz parasal konularda size müdahalede bulunabilir, ilişkinizin niteliğine göre siz eşinize mali anlamda yardımcı olabilirsiniz. Ancak ipler genelde sizin elinizdedir. Yeni bir yere yerleşim, ailevi konularda yapılacak değişimler, paraya endeksli olabilir. Gücünüz nispetinde hareket etmekte yarar vardır. 31 Mart saat 19:26-12 Mayıs saat 05:40 tarihleri arasında Mars da-Boğa burcunda ilerleyecek. Bunlar birbirinden ayrı nitelikte enerjiler. Bir yanıyla kazanç elde etmeye yönelik sabırsız düşünmek, diğer taraftan, aklı başında hareket ederek girişimde bulunmak. Balıkların öncelikle kalıcı olan, köklü ve hakikaten gelir sağlayan projelere yönelmelerinde yarar var. Parasal konularda da geleni tutmaları yararlı olur. Mutlu gülümseyişlerle ve huzurla geçecek bir gün diliyorum. Can-ı gönülden sevgilerimle,  


Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Mart 2015
Sosyal yaşantınızda karşılaştığınız aksilikler konusunda moraliniz bozulmasın. Bugün olayların üstünüze geldiğini görecek ve sevdiğiniz kişilerin düşüncelerine sığınma hissi duyacaksınız. Sezgilerinizin fazla gelişmiş olduğunu siz de biliyorsunuz.. Çevrenizle aranızda gelişen rekabet duygusuna ihtiyacınız yok

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Mart 2015
Sağlık, temizlik ve hijyen konulu işler önümüze gelebilir. Her işe tek başına yetişemezsiniz. Bazı konularda destek ya da hizmet alabilirsiniz. Başkalarının becerisine de güvenmelisiniz. Tek iyi siz olmak zorunda değilsiniz.


Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mart 2015
Yaratıcılık gerektiren işlerde, ticari konularda veya aşk hayatınızı ilgilendiren başlıklarda ilerlemenizi engelleyebilecek hiçbir mani bulunmuyor. Hiçkimse ve hiçbirşey sizi durduramayacağa benziyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs ve Pluton arasında oluşan olumlu açı, ikili ilişkilerimizde tutkuyu ön plana çıkartabilir. Önümüzdeki beş gün için, sevgi temalı ilişkiler açısından oldukça kuvvetli etkiler altındayız. Sadece kıskançlık veya gereğinden fazla sahiplenme türünde ufak tefek pürüzlere dikkat etmekte fayda var derim Niobe’ce!. Bugün öğle saatlerinde ilişkilerde elektirkli bir ortam oluşabilir, ancak geçici zira akşamüstüne doğru yenileyici ve küçük sürprizler niteliğinde gelişmeler yaşanabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Mart 2015
Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.


Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Mart 2015
İş yaşamınızla ilgili olarak memnuniyet duyabilirsiniz. Bu sizi olumlu motive edecektir. Rehavete kapılma eğilimine karşı koymanız da gerekebilir.

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Mart 2015
Kalabalık sosyal ortamlarda, insanlarla sıcak bir ilişki içine girmiş gibi görünseniz bile, aslında kendi iç dünyanıza konsantre olmuş olacaksınız. Gün ilerledikçe yalnız kalmak, kendi kabuğunuza çekilip zihninizi dinlendirmek isteyebilirsiniz.

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Mart 2015
Gün boyunca maddi konular, alım satım işleri gibi alanlarda problemler yaşayabilir, ilişkilerinizde öfke sorunu hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde arkadaş çevrenizle keyifli vakit geçirebilir, ilişkilerinizde daha dengeleyici bir rol üstlenerek gerginlikleri sonladırabilirsiniz.

Geçmiş Balık Burcu Burç Yorumu