Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
31 Temmuz 2016

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınızdaki beklentileriniz istediğiniz yönde gelişmiyor olabilir fakat sevgilinizle güzel ve olgun bir ilişkinizin olduğunu unutmamanız gerekir.
31 Temmuz 2016

Balık Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızda küçük olumsuzluklara çok çabuk sinirleniyorsunuz ve gereksiz tepkiler veriyorsunuz. Bu gidişle arkadaşlarınızı üzebilir ve bazı tatsızlıklarla karşılaşabilirsiniz.
31 Temmuz 2016

Balık Burcu Günlük Para Falı

Bugün ailenizle ilgili bir takım harcamalarda bulunmak zorunda kalabilirsiniz fakat bu harcamalar para durumunuzu fazla etkileyecek yönde olmayacak.
31 Temmuz 2016

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Son günlerde aşırı kilo almaya başladınız. Beslenmenize biraz daha dikkat etmelisiniz yoksa istenmeyen bir sağlık sorunuyla karşılaşmanız söz konusu olabilir.
31 Temmuz 2016

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Güne gergin başlayabilirsiniz. Fakat alacağınız güzel haberler ve karşılaşacağınız olumlu gelişmelerle ilerleyen saatlerde sizi mutlu edecektir. Özellikle akşam saatlerinde gireceğiniz ortamlar ve tanışacağınız yeni insanlar sizi mutlu edecek. Bugün yeni dostluğun temellerini atmak için fırsat bulabilirsiniz.
31 Temmuz 2016

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar Pazar günümüz saat 00:09 Ay-Yengeç burcu seyriyle başlıyor. Bu enerji, içimizdeki çocuğu, güzel duygularımızı, bize haz veren ne varsa her şeyi gönlümüzün içinde baş köşeye oturtuyor. Çocuklarımızla, ailemizle, sevdiklerimizle ilgilenmekten yanayız. Kardeşimizle, kardeş gibi gördüğümüz arkadaşlarımızla dertleşmek, sohbet etmek yüreğimizdekileri paylaşmak bugün bizi hem rahatlatabilir hem de kendimizi güvende hissetmemizi sağlayabilir. Aşk hayatımızla ilgili konularda da olumlu bir tesirdir. Saat 00:30 Ay-Merkür görünümü, her meseleyi titizlikle ele almamızı sağlar. Duygularımız da, aklımız da birbiriyle uyumludur. Neyin doğru neyin bizim için yararlı olduğunu tespit edebiliriz. Özellikle ailevi, ilişki ve iş meselelerinde bu ön plandadır. Saat 19:51 Ay-Neptün görünüm etkisi altında,  sezgileriniz ışığınız, olumlu düşünceleriniz rehberinizdir. Sizi kötülüklerden koruyan, yaratıcı düşünmenizi sağlayan bu görünüm rahatlatıcı ve sakinleştiricidir. Keyif dolu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,
31 Temmuz 2016

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Atılımlarınız için uygun bir gün. Güçlü bir şekilde ele alacağınız konuların küçük detayları canınızı sıkmasın. Olayların ayrıntıları üzerinde dururken, yapacağınız ön çalışmalar için belli bir strateji uygulamalısınız. Görüşeceğiniz kişilerin farklı yönlerini değerlendirme konusunda oldukça beceri sahibi olduğunuzu unutmayın.
31 Temmuz 2016

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Güne maddi şanslar alarak başlayacaksınız. Kazancınızın artması ile neşeniz de yerine gelecek. Sevdiğiniz ve saygı duyduğunuz bir kadın size özellikle mesleki konularda arabuluculuk yapabilir. Uzun zamandır dost bildiğiniz birçok kişi size sırtını döndüğü için aldığınız yardım sizi bir hayli şaşırtabilir.
29 Temmuz 2016

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı konularda harekete geçmeli ve yapıcı fikirlerinizi faydalı işlere çevirmelisiniz. Sizi eleştiren veya size şantaj ya da duygu sömürüsü yapan kişiler olabilir. İşleri halledecek kişi sizsiniz, kendinize güvenin. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günün ilk saatleri daha rahat olmakla birlikte, gün içerisinde engellenmişlik hissi, gecikmeler, ertelemeler, blokajlar sabırlı olmayı gerektirebilir ya da gergin hissedebiliriz. Akşam saatlerine doğru ise, yanıltıcı kişiler, aldatıcı etkiler ve yanılsamalar dikkatli olmayı gerektirebilir. Aynı zamanda ani kararların ve hızlı düşünmenin bize zarar verebileceği, yanlış zamanda yanlış şeyler söylememeye, tartışmalı ortamlardan kaçınmaya ve yolculuklar esnasında dikkatli olmaya çalışmamız gereken günlerdeyiz. Bu konu ve bu gece geri hareketine geçen Uranüs’le ilgili çok daha detaylı yazımı Pazartesi günü ele almıştım. Arzu ederseniz internet sayfalarımızdan okuyabilirsiniz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
31 Temmuz 2016

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sevdiklerinizle ilgili konularla daha çok ilgilenme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Yaratıcı konular ve çocuklarla daha fazla uğraşabilirsiniz.
31 Temmuz 2016

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizin istekleri sizi yorabilir bugün. Dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Duygusal anlamda boşlukta kalıp bir insanı hayatınıza alabilirsiniz.
31 Temmuz 2016

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bütün olumsuzluklar üstüste geliyor. Sanki sizin sabrınızı deniyorlar. Umutlu olmalı ve pozitif düşünmelisiniz ki herşey istediğiniz gibi olsun. Dostlarınızı aramıyor sormuyor, doğum günlerini hatırlamıyorsunuz. Size böyle davranılınca çok üzülüyorsunuz.
31 Temmuz 2016

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni bir yıla girerken yakın çevrenizle keyifli görüşmeler yapabilir, etkinliklere katılabilir, düşüncelerinizi ve niyetlerinizi yazılı olarak hazırlayabilir ve hayallerinize daha fazla yer verebilirsiniz. Mutlu yıllar.
31 Temmuz 2016

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün hayatın zevklerinden daha çok keyif alabilirsiniz. Anlık nostalji hissi artar, geçmişe özlem duyulabilir, çocukluk günleri yad edilebilir. Risk almak ve maceraya atılmak istemezsiniz.Mesleki çalışmalar konusunda sorumluluk gerektiren bir etkiye sahipsiniz. Ancak siz kendi keyif alanınızda kalıp ruhunuzu dinlendirmeyi tercih edebilirsiniz. Özel hayatınızda duyarlılığınızın artabileceği bir gün olacağından duygusal yoğunluğu olan ilişkilere çekilebilirsiniz. Şefkat ve empati hisleriniz artabilir. İlişkileriniz duyarlı hale dönebilir.
31 Temmuz 2016

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızın gidişatına yönelik bir takım değişiklikler yapmanız gerekiyorsa, bu noktada etrafınızdan yardım almanız yararlı olabilir. Hatta bu yardımı güçlendirmek için daha ısrarcı olmanız gerekebilir. Makul ve mantıklı görüşleriniz sayesinde bazı kişilerin sürprizlerine tanık olabilirsiniz. Bu sıralar size sunulan teklifler muallâkta kalan konuları da netleştirebilir.
Reklamı Kapat