Balık Burcu Günlük Aşk Falı

23 Aralık 2014
İlişkiniz açısından hoş bir gün. Aldığınız olumlu etkiler sayesinde bugün eğlenceli ortamlarda bulunarak aşk yaşamınızın gidişini yönlendirebilirsiniz. Çekiciliğinizin arttığı söylenebilir.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Balık Burcu Günlük İş Falı

23 Aralık 2014
Ortaklarınız veya işbirliğinde bulunduğunuz kimselerle yakın çevrenize kısa seyahatler düzenleyebileceğiniz bir gün. İletişim yeteneğiniz mesleki konularda çok işinize yarayabilir.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Balık Burcu Günlük Para Falı

23 Aralık 2014
Parasal konularda beklenmedik gelişmeler can sıkıcı olabilir. Yeni girişimlerinizde kayda değer sonuçlar olabilir. Bununla birlikte özellikle harcamalar söz konusu olduğunda ihtiyatlı olmaya çalışmalısınız.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

23 Aralık 2014
Dışsal şartların sizi fazlasıyla zorladığı anlar yaşayabilirsiniz. Gelişmeler karşısında sakinliğinizi korumaya çalışın.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Aralık 2014
Venüs, kendinizi ruhsal yönden gelişime açık hissedeceğiniz bir günde olduğunuzu belirtiyor. Son günlerin zorlayıcı şartları ortadan kalkarken, daha iyimser ve hevesli hareket edebilirsiniz. Bu arada arkadaş çevrenizde de yoğun bir hareketlilik göze çarpıyor.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
Sevgili Balıklar, 22  Aralık saat 01:03-20 Ocak 2015 saat 11:43 arasında Oğlak burcunda seyrini sürdürecek Güneş dönemi, idealleri olan bireyin,  mantıklı düşünebilen ve duygusal hassasiyetlerini dengeleyen her Balık için ganimet anlamına gelir. Çünkü Balık su, Oğlak Topraktır. Su ile buluşan Toprak üretir, verimli kılar ve hayatın devamını sağlar. Demek ki, hayallerinin peşinden koşmak isteyen Balıklar hedeflerine odaklanıyor, başarmak için gayret gösteriyorlar diyebiliriz. Para kazanmanın, ayakları üstünde durmanın, uzun vadeli düşünmenin kolay olduğu bu süreç işinizde kariyer basamaklarını yavaş ama etkili şekilde  çıkmak,  sizin işinize verdiğiniz öneme göre şekillenecektir. Bu bir aylık sürecin gayet akıllıca değerlendirilmesi şarttır. İşlerinizi asla yarım bırakmadan, hırslı bir şekilde çalışmayı sürdürünüz. Arkadaş çevrenizi, genelde başarılı ve kendini oluşturmuş insanlardan seçiniz. Oyunu kuralına göre oynamayı biliniz. Saat 03:36 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak Yeniayın iki görünümle bağlantısı var. Neptün ile bağlantısı hem inancınızı güçlendirici hem de engellerin üstesinden gelebilmeniz adına şifalandırıcıdır. Önderlik ettiğiniz ve mücadelesini verdiğiniz her alanda hakikatlerin peşine düşmeniz gerektiğini hatırlatan bu olumlu enerji zorlukları geride bırakabilmenizi sağlayıcıdır. Merkür ile ilişkisi, sizi zihnen yoran meseleleri, ciddi biçimde ele alarak düzenlemelerde bulunmanız için kuvvet sunuyor. O güzelim yürekleriniz her zaman mutlu olsun. Yeniay, size hayırlı olanı nasip etsin. Kalben sevgilerimle,
Facebook Twitter Google+ Addthis


Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
Açılımlarınız konusunda, dikkatli davranmalısınız. Bulunduğunuz konumu korumak zorundasınız. İdeallerinizden taviz vermeyen bir yapıya sahip olmanız karşın, bugün, size farklı fikirlerini kabul ettirmeyen çalışan çevrenize savaş vermek zorunda kalabilirsiniz. Kendinizle ilgili sorunlarınızı kafanıza takmamalısınız.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
Yeniay ile birlikte yeni bir sosyal çevre , yeni arkadaşlıklar gündeminizde olacak. Var olanlarıyla da aslında birbirinize nasıl faydalı olabileceğiniz konusunu masaya yatırma fırsatı bulabilirsiniz. Güçleri birleştirme zamanı.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
Oğlak burcunda oluşacak yeni ay, önümüzdeki iki haftalık süreçte arkadaş çevrenizi yenilemeniz, yeni çevrelere girmeniz veya yeni arkadaşlıklar kurmanız için size olanaklar sunabilir ya da mevcut arkadaşlıklarınızda yeni bir süreç başlayabilir. TÜM BURÇLAR İÇİN GÜN GENELİ: 22 Aralık’ta Oğlak burcunda oluşacak olan yeni ay ve yavaş yavaş Oğlak burcunda biriken gezegenler, hepimizin burcumuza göre yukarıda ele aldığım alanlarda yenilenme ve ilerleme sürecinde olduğumuzu gösteriyor. Bu haftanın en önemli gezegen geçişi ise, eğitmen gezegen Satürn’ün Akrep burcundaki eğitimini tamamlayıp, Yay burcuna geçecek olması. Bu gezegen geçişi kendini bir gün de hissettirmeyeceği ve etkisinin yol aldığı 3 yıl boyunca sürecek olması nedeniyle yıllık yorumlarımız biter bitmez ele alacağım bu konuyu daha geniş şekilde yorumlayacağım. Zira, önümüzdeki üç yıl boyunca gündemimiz değişiyor olacak. Uranüs Pluton sert açısının agresifleştiren, saldırgan kişileri ve ani gelişmeleri gündemimize taşıyan etkilerini geçen hafta Pazar günü yazmıştım. Bu hafta ve Şubat ayına kadar bu etkiler de devrede olacak bilginize…
Facebook Twitter Google+ Addthis

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
Tutumlu olmanız sevdiklerinizle aranızda sorun haline gelebilir. Hayatın müşterek olduğunu unutmayın. Para her zaman kazanılır.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
Hayatınızdaki ani değişiklikler sizi derinden etkiledi. Herşey birdenbire olmuş gibi geliyor. Oysa uzun zamandır bunu içten içe hazırlıyordunuz. Önümüzdeki günlerde çok daha keyifli olayların gerçekleştiğine tanık olabilirsiniz. Aşkta da bir karar arifesindesiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
Bugün saat 14:33’de Yay burcunda gerçekleşecek olan Yeniay ile birlikte aile büyükleri, kariyer, iş yaptığınız kişiler, patronlar, resmi kurumlar ve devletle ilgili işler birinci olarak vurgulanırken, ilgili alanlarda beklentinizi yüksek tutmadan yaşamın size sunduğu fırsatları değerlendirmek ve anda kalmak önemli olacak. Bu süreç size kariyer anlamında yeni bir teklif getirebilecek etkirle sahipken, devam eden ilişkilerinizde bir süre yalnız kalma arzusu ve artan özgürlük ihtiyacı problemler yaratabileceği için, sorunları açıklıkla konuşmanız ve partnerinizle paylaşımlarınızı güçlendirmeniz yararlı olacaktır.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Geçmiş Balık Burcu Burç Yorumu