Balık Burcu Günlük Aşk Falı

27 Ağustos 2014
Bir etkileşim içindesiniz. Ama kaybedebileceklerinizle ilgili haklı korkular yaşıyorsunuz. Dikkatli olun etkilendiğiniz kişi bu işi ciddiye alıyor. Karar sizin. Ama korkularınızda da fazlasıyla haklısınız.

Balık Burcu Günlük İş Falı

27 Ağustos 2014
Bu kriz ortamında işinizi koruyabilmeniz bir şans. Yaşadığınız bazı tatsızlıklar da ortamla ilgili. Üstüne gitmeyin. İş kaygısının yarattığı gerginlik bir çok işyerinde insanları tanınmaz hale getirdi. Bütün bunları atlatacaksınız.

Balık Burcu Günlük Para Falı

27 Ağustos 2014
Kredi kartınızı özellikle bu günlerde biraz daha dikkatli kullanmaya bakın. Dışarı çıkmaları da azaltsanız iyi olacak. Bir toplu para beklentiniz var. Bir süre daha bekleyecek gibisiniz. Erteleme ricası bugün, yarın gelebilir. Kendi ertelemelerinizi de düşünerek anlayışlı olmaya çalışın.

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

27 Ağustos 2014
Aile içi ilişkilerde birine karşı fazla özenli davranmıyorsunuz. Bu öteki aile bireylerince de gözleniyor, üzülüyorlar.


Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ağustos 2014
Çevrenizde ne kadar sosyal, hayat dolu biri olduğunuz konuşuluyor. Ama sanki bunu düşündürmek ister gibi bir çaba içersindesiniz. Bunun son günlerde çokça ilgilendiğiniz kişiyle bir ilgisi olabilir mi ? Onun bulunmadığı ortamlarda canlılığınız irtifa kaybediyor. Bir yolculuk görünüyor. Tatil olabilir.

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ağustos 2014
Sevgili Balıklar, saat 05:28-28 Ağustos saat 00:54 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında Çarşamba günümüzü karşılıyoruz.  İnsanların garip davranışları,  gereksiz meseleler üzerinde durmaları bu zaman dilimi içinde mümkündür. Sözgelimi partneriniz canınızı sıkabilir. Mecburiyetler rahatsız edici olabilir. Kendi kendinizi motive etmek zorunda kalabilirsiniz. İşlerinizi halletmeye çalışırken birilerinin gelip karışması gibi türlü durumlarla bu zaman süresince karşılaşabiliriz. Ancak yararlı bir tarafı vardır. İlişkinizde aksayan noktaları, iç sesiniz rehberliğinde tespit etmek kolaylaşır. Saat 18:46 Venüs-Mars arasındaki görünüm, yayını germiş bir okçunun hedefine kilitlenmesi haline benzer. Eğer kendinin ve hedefinin farkında olan üretken  bir Balık iseniz, bu görünüm sayesinde hangi iş alanında kendinizi göstermeniz gerektiğini iyi bilerek harekete geçersiniz. Tam tersine rüzgar nereye eserse diye düşünen bir Balık bile olsanız, bu görünüm mutlaka bir şey yapmam gerekiyor diye düşünmenizi sağlar. Bir işe atılmak, işinizden memnun değilseniz farklı bir iş arayışına geçmek gibi. Eğer ilişkisi sorunlu bir Balık iseniz bu görünüm kafanızın içinde tespitlerde bulunmanızda yarar sağlar. Sürekli hassas düşünen bir Balık iseniz, bu görünüm artık aklını başına topla diyerek sizi uyarıcıdır. Sağlık anlamında baktığımızda bu görünüm dikkate almanız, uymanız gereken kuralları hatırlatır. Bunlara uymazsan sorunlar yaşarsın diye sizi yola getiricidir. Cinsel arzuları yükseltici olan bu görünüm ilişkisi düzgün yürüyen çiftlerin aşkla birbirlerine yönelmelerini sağlar. İlişkisinde sorun olanları ise epeyce zorlar. Medyatik bir işin, faaliyetin göstergesi olan bu görünüm, hırsla çalışmanızın, eksiklerinizi tamamlamak için canla başla mücadele vermeniz gerektiğinin işaretçisidir. AŞK,YÜREĞİN SIRRI ve EN BÜYÜK SINAVIDIR ASLINDA….iremSU Yüreklerimiz her dem güzel sevgilerle mutlu olsun. Her şey gönlünüzce olsun. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ağustos 2014
Siz zorluklar karşısında pes etmekten hoşlanmadığınız için, hedeflerinizi yüksek tutmak gibi bir inadınız var. Başladığınız bir işi tamamlamak için, bazı detaylara ihtiyacınız olacak. Birlikte çalıştığınız kişilerin kapasitesinin önemli olduğunu daha erken fark etmelisiniz. Bugün iş temponuzu denetimden geçirin.

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ağustos 2014
Eşinizle uzun zamandır yapmadığınız kadar çok paylaşım yapma şansınız var bugün. İkinizi de ilgilendiren konuları gündeme getirin. Ancak içinizde biriktirdi- ğiniz eleştiriler varsa eğer abartıya kaçmamaya gayret edin.


Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ağustos 2014
İleride pişman olabileceğiniz şeyler söyleme ihtimaliniz yüksek. Dolaysıyla, bu tür bir eğilim hissederseniz, geri planda kalıp konuşmamanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin bazı tavırları, düşünceleri, tepkileri veya yaşam tarzları hakkında olumsuz düşüncelere sahipseniz veya bu türlü şikayetleriniz varsa, bu fikirlerinizi ya da eleştirilerinizi dile getirmeniz durumunda, karşı taraf da aynı şiddetle veya daha kuvvetli reaksiyon gösterebilir. Benden uyarması Niobe’ce!

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ağustos 2014
Anlaşmalar ve sözleşmeler konularında olumlu gelişmeler gözüküyor. Yeni anlaşmalar ve projeler gündeme gelebilir. Süregelen bir davanızda uzlaşma fırsatı çıkabilir. Yargılayıcı davranmak yerine biraz daha anlayışlı olmanız kazançlı çıkmanızı sağlayacak. Duygularınız ve düşünceleriniz arasında denge kurmalısınız.


Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ağustos 2014
SIKINTILARINIZI güvendiğiniz insanlarla paylaşmak sizi rahatlatacak. Israrla her şeyin üstesinden tek başınıza gelmeye çalışıyorsunuz.

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ağustos 2014
Bugün çok hafiflemiş hissedeceksiniz kendinizi. Çünkü uzun süredir üzerinde çalıştığınız bir konu lehinize çözüme ulaşacak. Sabrettiniz ve mükafatını görüyorsunuz. Kendinizi kutlayabilirsiniz. Moraliniz, sağlığınız herşeyiniz çok mükemmel.

Geçmiş Balık Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!