Balık Burcu Günlük Aşk Falı

1 Eylül 2014
Bugünlerde aşk yaşayamayacağınızı düşünmeniz, tamamen yanılsama. Aşka dair bakışınız bir anda değişebilir. Ruhsal durumunuz, biraz da gönlünüzün boş olmasından kaynaklanıyor gibi.

Balık Burcu Günlük İş Falı

1 Eylül 2014
Kısa vadeli planlarınızda birkaç değişiklik, sizi karamsarlığa düşürmemeli. İş gezinizden umduğunuz kazançlarla döneceğiniz söylenemezse de, yine de memnun olacağınız sonuçlar alacaksınız.

Balık Burcu Günlük Para Falı

1 Eylül 2014
Birkaç güne kalmadan ciddi bir para meselesinin peşine koşmanız gerekebilir. Planladığınız küçük yatırımların bir kısmı ilginç bulunuyor, bu konuda destek görebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

1 Eylül 2014
Bu akşam gerçekleştireceğiniz büyük buluşma için iyice hazırlanmalısınız. Üzerinizdeki heyecanı hemen atın ve kendinize bir çeki düzen verin.


Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2014
Bugün, zamana ertelediğiniz konularda sürpriz destekler sizi yeniden hareketlendirebilir. İlkeli yaklaşma isteğinizi abartmanız, bu destekleri riske edebilir. Bir tür rekabet içinde olduğunuz biriyle mantıklı diyaloglar geliştirmek istiyorsunuz. Onun da aynı niyetler içinde olduğuna dair inancınızı yeniden değerlendirmeniz yararınıza olacak.

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2014
Sevgili Balıklar, saat 04:51 Ay-Mars kavuşum etkisi altında yeni haftamız başlayacak. Bu enerji, tam olarak gücümüzün yükselmesi halidir. Ne istediğimizi biliriz ve ona göre hareket ederiz. Kontrolümüzü kaybetmeyiz ve inandıklarımızdan da vazgeçmeyiz. Saat 10:16 Ay-Venüs görünümü, insanları mıknatıs gibi kendi yönümüze çevirebiliriz. Kendimize ait olan her şeyi tutkuyla sarıp sarmalarız.  İşimizde, her türlü uğraşımızda kendimizi ispat yoluna gidebiliriz. Ben buradayım diyerek, varlığımızı kabul ettirebiliriz. Saat 18:39-20:16 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde hayatla kaynaşmak, bütünlüğünüzü korumak kolay değildir. İhtiyaçlarınız ve bedensel arzularınız üzerinizde öyle baskındır ki, mutlaka elde etmelisin diyen iç sesiniz sürekli sizi uyarır ve harekete geçirir. Ancak unutmayalım ki, boşluk etkisi altında duygularımızın esiri olmamak, mantığımızı devrede tutmak gerekiyor. Verilecek yeni bir karar yanlış olabilir. Tedbirli olmayı ihmal etmeyelim. Saat 20:16 itibariyle Ay-Yay burcunda seyrine başlayacak. Doğru bildiğinizi söylemekten çekinmezsiniz. Nerede bir yanlış varsa, onu düzeltebilecek bir fikriniz mutlaka vardır. Akşam saatlerini aktif bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Not: Eylül aylık yorumunuz köşemize eklenmiştir. Arzu edenler aşağıdaki link aracılığıyla gözden geçirebilirler. http://kadin.mynet.com/burclar-astroloji/balik-burcu-aylik-yorumu.html Eylül ayının ve yeni başlayan haftanın arzu ettiğiniz güzellikleri getirmesi dileğimle,


Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2014
Yaşam enerjiniz oldukça yüksek seyrediyor ve duygusal yaşamınızı renklendirmek adına katılacağınız sosyal ilişkilerinizde tanışacağınız kişilerle sıcak gelişmeler yaşayacaksınız. Bugün çevrenizi gözlemlerken, olayları esprili yönlerini yakalayabilirsiniz. Karşı cinsle aranızda ani gelişen elektrik var.

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2014
Bugün sizin adınıza karar vermeye çalışan insanlar çıkabilir. Eğer sizin için radikal denilebilecek müdahaleler söz konusu ise mutlaka müdahale etmelisiniz. Aram bozulmasın niyetiniz işlerin bozulmasına vesile olabilir.


Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos 2014
Planlarınızı uygulamaya koymanın tam zamanı. Doğru zamanda doğru yerdesiniz ve uzun zamandır bu fırsatları bekliyordunuz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin bazı konuların tekrar gözden geçirilmesi veya yeniden düzenlenmesi gerektiği şeklindeki öneri, yorum veya tavsiyelerine itiraz etmeden önce, aslında söylenmek istenen şeyin olayların, çevrenin, tecrübenin veya taleplerin gerçeğe uygun olması ya da gerçeği yansıtması gerekliliğini anlayabilmemizi sağlamak olduğunu aklımızda tutmalıyız. Olumlu eleştiri veya öneriler gelişmenin en önemli yapı taşlarıdır, tepki vermek yerine kullanmayı bilmeli.

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2014
Araştırmacı yönleriniz oldukça kuvvetlenecek. Sezgileriniz de güçleniyor. Akademik çalışmalarınız açısından bir hayli önemli ve verimli bir gündesiniz. Tabi bu açıdan iş ortamınızda size karşı bir kıskançlık oluşabilir. Medya ve iletişime dair işlerinizde yeni hatta yabancı uyruklu ortaklar bulabilirsiniz. Girişken olun.


Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2014
Tatlı sözler duymaya, küçük komplimanlarla karşılaşmaya hazır olun. Bir kişinin size hayranlığını dile getirmeye çalışması sizi şaşırtacak.

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2014
Bugün çok hafiflemiş hissedeceksiniz kendinizi. Çünkü uzun süredir üzerinde çalıştığınız bir konu lehinize çözüme ulaşacak. Sabrettiniz ve mükafatını görüyorsunuz. Kendinizi kutlayabilirsiniz. Moraliniz, sağlığınız herşeyiniz çok mükemmel.

Geçmiş Balık Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!