Balık Burcu Günlük Aşk Falı

28 Mayıs 2015
. Rastlantılar kadar çaba da önemli. Bir gün, bir yerde hayatınızın aşkıyla karşılaşabileceğinize dair inancınızın, sizi duygusal bir tembelliğe sevk ettiğini göremiyorsunuz

Balık Burcu Günlük İş Falı

28 Mayıs 2015
Çalışkan ve becerikli olmanız, sistemli olmayışınız nedeniyle hakkettiği randımanı alamıyor. Ruh haliniz tatil sonrası çalışmaya pek uygun değil. İşlerin pek yoğun olmaması durumunuzu biraz kolaylaştıracak.

Balık Burcu Günlük Para Falı

28 Mayıs 2015
Yeni, daha mütevazi bir yaşam tarzı belirleyip kendinizi buna alıştırmanız yararlı olabilir. İçinizden geçen özlemlerle para durumunuz arasında büyük fark var.

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

28 Mayıs 2015
Yakın akraba ilişkilerinizdeki son gelişmeler, sizi herkes kadar ilgilendiriyor. Çevrenizde olup bitenlerle biraz daha yakından ilgilenmeniz gerekiyor.


Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mayıs 2015
Dostluk adına üstlendiğiniz yükümlülüklerin bir kısmını, yoğun sevgi ortamınızdan arınarak değerlendirmeniz yararlı olacak. Aileniz sizden bir konuda destek bekliyor, bunu fark etmelisiniz. Arkadaş çevreniz ve onlarla ilişkileriniz tüm sosyal tatminlerinizi karşılayabiliyor. Ama bu yoğunluk birtakım zaaflı kişilikleri sizden gizleyebiliyor.

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mayıs 2015
Sevgili Balıklar Perşembe günümüz saat 00:42 itibariyle etkili olacak Ay-Terazi burcu seyriyle başlıyor. Genel olarak bugün insanlarla olan her türlü olumlu, hoş bağlantılar sizi rahatlatır. Saat 03:16 Ay-Satürn görünümünde, insanların size karşı hangi konuda olursa olsun nazik şekilde yaklaşmasını beklersiniz. Bu samimiyetin sizi her anlamda güçlendireceğini bilirsiniz. Saat 14:30 Ay-Güneş görünümü, paylaşımcı insanlara yönelişin işaretçisidir. Sizi ikilemde bırakan her ne varsa, bunları çözüme kavuşturacak kişilerle olmayı tercih edersiniz. Saat  21:00 Ay-Merkür olumlu, daha önce düşündüğümüz bir yolculuk için bütçemizin durumuna bakacağız. Saat 21:24 Güneş-Kuzey düğüm olumlu görünümü özellikle ailemizi, yaşadığımız mekanı, geleceğimizi ilgilendiren konularda başkalarıyla olan işbirliğinin önemini vurguluyor. Benden yana değilsen hiç bir şeyim değilsin mantığıyla hareket eden insanlarla karşılaşıyoruz. Bu insanların üzerimizdeki tesiri, verdikleri rahatsızlık yorucu oluyor. İşte bu görünüm bizim de ilişkilerimizdeki dengeyi yeniden kontrol etmemiz, gerektiğinde kendimizi korumamız, iç huzurumuz açısından önem taşıyor. Finansal konularda ise, borç-alacak, kredi, hukuksal meselelerin bir daha gözden geçirilmesinde yarar var. Bunları nasıl düzenleyebiliriz, neler yapabiliriz, bunları da ele alacağız. Günümüz, bundan sonraki güzel günlerin başlangıcı olsun. Güzellikler ve huzur duygusu içinde bir geçirmemiz dileğimle,


Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mayıs 2015
Gizli planlar ve eski arkadaşlarınızla yapılan "düşünce jimnastikleri" bazında organizasyonlar önemli olacaktır. Bu dönem, baskıcı davranışlardan çabuk etkilendiğiniz için kendinizi korumaya alacaksınız. Bu dönemde düşüncelerinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Evinize daha fazla vakit ayıracak, eşyalarınızla ilgileneceksiniz. Aile büyükleri ile duygusal ilişkilerinizde artışlar olacak.

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mayıs 2015
Maddi konularda verdiğinizin karşılığını fazlasıyla alma gibi tesirler söz konusu. Yine de başkalarına bağımlı olmadan kendinize yetecek kadarı ile yapın günlük planınızı. Gelen ile bi gideri karşılarım diye hesap etmeyin.


Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mayıs 2015
Bugünlerde, size bonkör yaklaşımlarda bulunan, liderliğinizi kabul eden veya bazı konularda kendilerini takip etmenizi isteyen kişiler olursa şüpheyle yaklaşmanızda fayda var. Zira, işin içinde iş olma olasılığı yüksek olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında bir türlü kafamızı toplayamadığımız, dalgınlık, isteksizlik, kararsızlık, uykusuzluk, unutkanlık, yanılma, yanıltılma türünde sorunlarla ve sıklıkla ‘’Kafan nerede?’’ sorusuyla geçebilecek bir haftanın içerisindeyiz. Ancak, bugün için yaratıcılığımız yüksek, hayal dünyamız renkli. Spritüel, felsefik ve mistik konulara açığız. Yani bugün, kısmen de olsa daha akışkan diyebilirim Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mayıs 2015
Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarla ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Hizmet aldığınız kişiler gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde sizi yıpratan koşullara karşı dikkatli olmanızda fayda var. İşlerinizde kendinizi çok rahat ifade edeceğiniz zamanlar içindesiniz. Sorumlulukların en iyi şekilde üstesinden gelebileceksiniz.


Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mayıs 2015
Mantıklı davrandığınız süreç içinde maddi yönden toparlanacaksınız. Başkaları da sizden akıl alacak.

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mayıs 2015
Aniden bir davet alacaksınız. Duyacağınız bazı haberlere şaşıracaksınız. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Aksi halde sözleriniz yüzünden güç durumda kalabilirsiniz. Kimseye bir söz vermeyin.

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mayıs 2015
Bugün saat 20:38’de İkizler burcunda gerçekleşen ve etkisini 3 gün önce ve sonra hissettirecek yeni ay ile birlikte, özellikle 29 Mayıs gününden itibaren ev taşıma, yer değiştirme, eve ait düzenlemeler, aile büyükleri ile ilgili konular, finansal durumda artış, miraslar, primler ve ortak gelirlerden faydalanma, araştırmalara ağırlık verme ve aşk hayatınızla ilgili gelişmeler ve kalıcı ilişkiler geliştirme başlıklarını yaşayacak olsanız da, gün içinde Venüs ve Merkür burç değiştirme aşamasında olduğundan ve Neptün karesi de devrede olacağından depresif etkiler hissedebilir, ailenizle anlaşmazlık ve özel hayatınızda ilişkilerinizde iletişim krizleri yaşayabilirsiniz. Bu etkinin ardından ilerleyen günlerde giderek yeniayın olumlu etkilerini hissetmeye başlayacak ve önünüzdeki olumlu döneme giriş yapmış olacaksınız

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mayıs 2015
Bugün özellikle finansal konular üzerine odaklanabilirsiniz. Krediler, borçlar, ödenmesi gereken tutarlar, banklacılık işleri, burslar, primler ilgilenmeniz gereken ana konular içinde yer alabilir. Sağlıkla ilgili de bazır harcamalar yapabilirsiniz, tahliller yaptırmanız gerebilir. Borç paraya ihityacınız varsa, yakın çevrenizden destek alabilirsiniz.

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mayıs 2015
Ortaklaşa para konularınız, düzenlemeler, ve ödemeler devrede olabilir. Aile hayatınız için yapacağınız harcamalar size farklı bir gün geçirtebilir. Kafanızdaki düşünceler biraz karışık ve bulanık olabilir.

Geçmiş Balık Burcu Burç Yorumu