Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Şubat 2016

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Sevdiğinizden ayrılmanız sizi bir hayli üzdü faka bunun böyle olmasının her iki taraf için de daha iyi ve hayırlı olduğunu siz de biliyorsunuz. Fakat bu durumu kafanıza takmayın, zira harika bir arkadaşlığa adım atabilirsiniz.
12 Şubat 2016

Balık Burcu Günlük İş Falı

İş konularında biraz daha disipline ihtiyacınız var. Uzun bir süre yoğun zamanlar geçireceksiniz. Zamanınızı daha iyi kullanmak için çeşitli yöntemlere ihtiyacınız olacak. Kendinize aşırı güveniniz olabilir ama akıl akıldan üstündür. Akıl danışmayı da bilin.
12 Şubat 2016

Balık Burcu Günlük Para Falı

Şu sıralar daha ekonomik bir hayat sürmeyi amaçlayan Aslan burçları bu konuda kafa patlatmakla geçirebilir. Lükse ve rahata düşkün Aslan kadınları bütçelerini denkleştirmekte zorlanıyor olabilirler.
12 Şubat 2016

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Bazen çok dalgın oluyorsunuz. Dikkatli olun. Patronunuz her zaman iyi niyetli olmayabilir.
12 Şubat 2016

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Aldığınız bir tavsiyeyi iyi değerlendirmeniz, bugünleri daha sıkıntısız geçirmenizi sağlayacak. Düzgün dostlar içindesiniz. Bu konuda seçiciliğiniz kadar, dostluk ilişkilerindeki vericiliğiniz ve dostluğa bakışınız da belirleyici. Yakın bir zaman içinde özel görüşmeleriniz var. Bunun ne tür bir görüşme olacağı belli olmasa da, sevinçler yaşayacaksınız.
12 Şubat 2016

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 12:36 Ay-Satürn görünüm etkisinde Cuma gününe  adım atacağız. Zorlukları bir atlama taşı gibi görmek gerekiyor.  Geçmişteki tecrübeleri unutmayalım tabii ki. Elimize geçeni veya karşımıza çıkan bir fırsatı bilinçli şekilde gözden geçirelim. Saat 15:03 Ay-Pluto görünümü, maddi ve manevi alanda gücünüzü kanıtlama arzunuzu işaret ediyor. Ancak gerektiğinde insanlarla ılımlı diyalog ve ilişkide bulununuz. Bu davranış biçimi size destek olmalarını sağlar. Saat 16:51 Ay-Uranüs kavuşumu, mali konularda düşünmeden fazla para harcamaya yol açabilir. Tabii ki ölçümüzü bilmemizde yarar var. Gönlünüzce bir gün geçirmeniz dileği ve  kalben sevgilerimle,  
12 Şubat 2016

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi hasta ve mutsuz hissedersiniz. Her konuda genel davranış bozuklukları ve dengesizlikler görülür. Karşı cinsle olan ilişkilerde sebepsiz yere gergin ilişkiler yaşarsınız. Mantık geride hatta hiç yok denecek kadar azdır. Tamamen duygularınızın yönetiminde hareket edersiniz.
12 Şubat 2016

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konuların gündeme geleceği, bir satın alma ve ticari bir işin tartışma konusu olacağı bir gün. Bir şeylerin hesabını yapıyor olmak sıkıntı verebilir. Ödemeler ve maddi zorunluluklar sebebiyle ilişkileriniz zarar görmesin.
12 Şubat 2016

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, bu Sevgililer Günü’nde kendinizi normal zamanlardan daha hassas hissedebilirsiniz. Partnerinize verdiğiniz sürece siz de almak konusunda beklentilere girebilirsiniz. Ve beklediklerinizi alamazsanız, kendinizi değersiz hissedebilirsiniz. Fakat Ay’ın burcunuzla yaptığı olumlu açılar nedeniyle siz kendinizi iyi hissedebilecekken partnerinizi mutlu etmesi biraz zor olabilir. Bu sebeple karşılıklı olarak birbirinizi anlamaya çalışacağınız ve sorun yaşamayacağınız bir Sevgililer Günü geçirmeniz dileğiyle. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bu yıl Sevgililer Günü, Pazar gününe geliyor; yani Boğa burcunda gerçekleşiyor. Boğa burcu lüksü, yeme içmeyi ve yaşamın güzelliklerini simgelediği için bu Sevgililer Günü’nde özen gösterilmeyen hediyeler veya iyi planlanmayan durumlar, ilişkilerde yanlış anlaşılmalara ve bir tarafın kendini önemsiz ve değersiz hissetmesine neden olabilir. Fakat yaratıcılığımızın yüksek olduğu bir gün olacağı için aslında romantik jestler yapmak çok zor olmayacak. Ve belki de uzun süredir geçirmediğimiz kadar güzel ve romantik bir Sevgililer Günü geçireceğiz. Fakat Ay’ın olumsuz açıları sebebiyle bazen gerginlikler, ufak kazalar ve sakarlıklar veya fevri tepkiler de yaşanabilir. Bu güzel günün akışını bozmamak için ona gerekli önemi vermek, iyi planları yapmak ve ani tepkilerden kaçınmak iyi olabilir. Sevgi ile ve sevdiklerinizle kalın… Niobe Aslı Temel  Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.
12 Şubat 2016

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Parasal kaynaklarla ilgili değişiklikler olabilir. Ani gelişen olaylar için harcama yapmanız gerekebilir. Kişisel yeteneklerinizle ilgili değişik konulara ilgi duyabilirsiniz. Gelecek planlarınızla ilgili durumlarda dönüşümler yaşayabilirsiniz. Sizi düşündüren ve zorlayan koşullar meydana gelebilir. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla çaba sarf edebilirsiniz.
12 Şubat 2016

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiğiniz kişiye olan duygularınızı açmalısınız. Yoksa bu durum moralinizi her seferinde bozacak.
12 Şubat 2016

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, iş hayatınızda yoğun bir tempoyla karşılaşabilirsiniz. İletişim trafiğinizin artması, sizinle görüşmeye gelen kişilerin çoğalması olasıdır. Yine de bu hareketlilik, sizi ne yoracak, ne de strese sokacaktır. Aksine, oldukça keyfili olmanızı sağlayabilir.
12 Şubat 2016

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerlediğinden ruhsal olarak enerjinizi net ifade etmekte zorlanabilir, geçici bir durağanlık, belirsizlik, yönsüzlük hissedebilirsiniz. Finansal konular, eşin parası, ortak gelirler alanlarında durağanlık yaşayabileceğiniz bugün, özellikle finansal konularda yeni adımlar atmamanız gereken, sakin ortamlarda bulunmayı tercih edebileceğiniz bir gündesiniz.
12 Şubat 2016

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Hakkınız olan maddi alacakları tahsil edebilirsiniz. Enerjiniz ve hakkınız olanı almaktaki azminiz bugün tavan yapmış durumda. Ancak biraz sabır ve sakinlik te gerekebilir. Banka transferleri ve maddi manevi konularda iletişim kazalarına meydan vermemeniz gerekir. Fevri çıkışlar ve dikkatsizlikler ayın Koç burcunda olduğu zamanlarda artabilecektir. Genel olarak ise; Ay bugün Koç burcunda kalacak. Haftanın bu son günü Koç enerjisiyle dinamik ve hevesli hissedebiliriz. Belki hafta sonuna başlamak için acele edip sabırsızlanıyorsunuz. Bugün en iyisi çok planlı olmamak. Çünkü Koç burcunun dürtüsel yanıyla anlık kararlar alıp uygulamaya koyabilirsiniz. İşleri basit tutmalı, fazla karmaşık konularla ilgilenmemeliyiz. Mümkünse fiziksel egzersizler yapmalı ve atıl davranışlardan uzak durmalıyız. Bugün heyecan duyacağınız konularla ilgilenmenin zamandır.
12 Şubat 2016

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Beklenmedik parasal kazançlar söz konusu olabilir. Hayatınıza yön verirken küçük detayları gözden kaçırmayın. Enerjinizi dikkatli ve kontrollü kullanmaya özen göstermelisiniz.
Reklamı Kapat