Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Haziran 2017

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Sorunlarınız farkında ve bu sorunları ona yansıtmamanız, onu memnun ediyor. Bugün bu konuda size hoş bir mesaj verebilir. Sizinle birlikte küçük bir tatil düşünüyor. Yolunuz açık gibi gözüküyor,
25 Haziran 2017

Balık Burcu Günlük İş Falı

Beklenmedik sevindirici haberleriniz olabilir. Bunlara hazırlıklı olmadığınız için güvendiğiniz bazı çalışma arkadaşlarınızla paylaşacak, onlardan akıl isteyeceksiniz.
25 Haziran 2017

Balık Burcu Günlük Para Falı

Zor kazandığınız halde kolay harcıyorsunuz. Uyarılara hak veriyorsunuz ama yine de bildiğiniz gibi davranıyorsunuz. Bugün yine uyarılabilirsiniz.
25 Haziran 2017

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Gelecekle ilgili hayalleriniz var ama endişelere hiç yer yok. Bugünden yarını düşünmeyi öğrenmeniz gerekiyor.
25 Haziran 2017

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün hoşlandığınız bir işten yarın hoşlanmıyor oluşunuz çevrenizdekileri şaşırtıyor. Sizinle uzun vadeli program isteyenler düşünmek zorunda kalıyorlar. Aile bireylerinden biriyle ilgili bugün bir haber alabilirsiniz. O bir konuyu sizinle paylaşmak isteyebilir. Önümüzdeki günler ilginiz onun üzerinde olacak. Bu durum bazı projelerinizi ertelemenize neden olabilir.
25 Haziran 2017

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 06:30 Ay-Pluto karşıtlığı, duyguların güçlü ve tutkulu şekilde akışını sağlar. Derinlikli düşünerek karar veririz. Hislerimizden eminizdir. Kendimizi güvende hissederiz. Saat 07:57 Ay-Venüs görünümü, hayata tutunmanızı ve size gerçekten ihtiyacı olan kişilere yönelmenizi sağlayıcıdır. Umutlarınızın bir çiçek gibi açmasını sağlayan böyle bir enerji sayesinde huzur bulmak kolaydır. Sağlam taşa oynarsınız. Panik olmadan, kendinizden emin bir şekilde yol alabilirsiniz. Saat 09:07 Mars-Jüpiter görünümü, olumlu bir ilişki ve sağlıklı bir hayat sürebilmek adına kişinin verdiği mücadelede başarılı olma arzusudur. Ancak bazen şartlar zorlayıcıdır ve insan kendini pek huzurlu hissetmez. Haksızlıklar, yanlış anlaşılmalar, güvensizliğe yol açabilir. Fiziksel ve duygusal anlamda güçlenmek için bu bayram tatili size iyi gelebilir. Enerjinizi yeniden toparlamanızı sağlayıcıdır. Ne fazla hassasiyetin faydası var ne de her şeye bir kulp bulmak çözümdür. Siz kendinize özen göstereceksiniz ki, doğru bir karar vermeniz mümkün olsun. Sevdiklerimizle beraber mutlu, huzurlu, sağlıklı bir bayram geçirmemiz dileğimle,
25 Haziran 2017

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü hayata daha pozitif bakacağına işaret ediyor. Önemli bir karar aşamasındaysan; doğru karar vereceksin.
25 Haziran 2017

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, değişikliğe açık olmayabilir ve sabit düşündüğünüz için yargılanabilirsiniz. Yeteneklerinizin farkında oluşunuz, hiçbir şeyi beğenmemenize yol açıyor. Çevreniz sizi ikna etmek için zorlayabilirler. Çok dikkatli olun.
25 Haziran 2017

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Dedikodulara karşı dikkatli olmalısınız. Sosyal çevre ilişkilerinizde kontrolünüz dışında gelişen olaylara dikkat!
25 Haziran 2017

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınız açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte zaman geçirmekten keyif alabilirsiniz. Kişisel uğraş ve hobilerinizin, bireysel aktivitelerin sizi mutlu edeceği bir gün olabilir.
25 Haziran 2017

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi oldukça güçlü hissedeceksiniz. Bu güç enerjinizde ve fikirlerinizde egemen olacak. Rakiplerinize gözdağı vermeye başladınız. Başarı için doğal davranın yeter. Bugünlerde özel yaşantınıza karışılmasına izin vermiyorsunuz. Sizin için özgürlüğünüz o kadar önemli ki sevmekten korkar hale gelebilirsiniz.
25 Haziran 2017

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşamınıza çok önemli biri girebilir. Yalnız bu insan sizin kadar bağımsızlığına düşkün ve yine sizin gibi otoriter. Yani anlaşabilmeniz için taraflardan birinin biraz özveride bulunması gerekecek. Bu insan sayesinde yaşamınız fevkalade olabilir. Kararınızı bunu düşünerek vermelisiniz.
25 Haziran 2017

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde partnerinize ve sevdiklerinize sevgi dolu yönlerinizi, güzelliğinizi ve duygularınızı daha belirgin şekilde ifade edebilirken, sizin bu tavrınız onların size daha fazla hayran olup, saygı duymasına sebep olacak. Sosyal çevreniz ve partnerinizle keyifli, eğlenceli etkinliklerde yer alabileceğiniz, sevildiğinizi daha yoğun hissedebileceğiniz bir gündesiniz.
25 Haziran 2017

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızı denetlemeniz zor olabilir. Ancak, dikkatinizi çocuklara ve evinize yöneltecek böylece rahatlayacaksınız. Dostlarınızı evinize davet edebilir, dostluklarınızı pekiştirebilirsiniz. İsteğiniz güçleniyor.
25 Haziran 2017

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel hayatınız ve keyfiniz için yapacağınız harcamalar yüksek olabilir. Abartılı davranmaktan uzak durun. Bayramın tadını doyasıya çıkaracaksınız.
Reklamı Kapat