Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
8 Aralık 2016

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Değişken fikirler duygusal yaşamınızı besleyebilir. Kuraldışı etkilenişimler içindeyken, aşkı yine de belli kurallar çerçevesinde tarif etmeniz, aşka yakışan bir çelişki olarak kabul edilebilir.
8 Aralık 2016

Balık Burcu Günlük İş Falı

İş ilişkilerinizde sizde isteksizlik yaratacak sorunlar yok. Sorunlarınızın kaynağını dışarıda aramanız gerekiyor. İşle alakasız kafa karmaşaları, iş yaşamınızı da karartmamalı.
8 Aralık 2016

Balık Burcu Günlük Para Falı

Geliriniz çok yönlü girişimciliğinizle belli bir standardın altına düşmüyor. Akılcı tutumunuzla para durumunuzu dengeliyorsunuz. Önünüze hedef olarak koyduğunuz standart, isteğiniz dışında birçok koşula bağlı.
8 Aralık 2016

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Yakında yapmak durumunda kalacağınız önemli bir görüşmede bırakacağınız, son derece kendinden emin bir izlenim, size çok şey kazandırabilir.
8 Aralık 2016

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok verici davrandığınız bir arkadaş ilişkinizde, arkadaşınızın alıcı yönünün gelişmesine neden oluyorsunuz. Aile ilişkilerinizi sıcaklaştırma niyetiniz mutluluk yaratacak. Bugünlerde beklediğiniz önemli konuk, gelişini erteleyebilir. Bu erteleme size sandığınız gibi bir hayal kırıklığı yaşatmayacak. Bu gecikmeden başka bir şekilde yararlanacaksınız.
7 Aralık 2016

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 06:30 Mars-Uranüs olumlu görünümü, geleceğe yönelik düşünmenizi sağlıyor. Hayatınızda yerli yerine oturmayan ne varsa, bunun size engel olduğunu biliniz. Sizi besleyip büyütecek olan tek gerçek, yenilikçi düşünmekte yatıyor. Eskiyen ve sizi zorlayan, dış dünyadan uzak tutan durumları artık lütfen hayatınızdan çıkarıp atınız. Saat 12:03 itibariyle Yay-Balık burçları arasında oluşacak ilkdördün etkisinde kafamız karışır. Ne arıyorum burada deriz. İş hayatının kendi içindeki stresi, bir yandan bizim hassasiyetimiz derken duygular ve istekler tatmin olmaz. Öne sürmek istediklerimiz ve dış dünyanın şartları bizi bir yandan koşturur diğer yandan geri çekilmeye zorlar. Otoritelerle sorun yaşayabiliriz. Canla başla bir şeyler ortaya koyarken aslında hiçbir işe yaramadığını düşünebiliriz. Yeniliklerde bulunmak isterken, yerimizde saydığımızı zannedebiliriz. Değer yargılarımız dünyanın bıçak sırtı, kurtlar sofrası halleriyle uyuşmaz. Kendi çıkarı için yalan söyleyenler, üç kuruş için birilerine eğilenler, sanki çok doğruymuş gibi namus tersi verenler bizim için rahatsız edici etkenlerdir. Her şeyin çok kolay tüketildiği, bilgi kirliliğinin bir hayli arttığı ortamda mesleğimizi icra etmek veya yaşamımızı sürdürmek konusunda bugün uzun uzun düşünürüz. İşin içinden çıkmakta zorlanırız. Saat 12:50 Ay-Pluto görünümü, gayet olumlu, güçlü ve ilerisi adına verilecek başarılı kararları işaret ediyor. Saat 17:05-8 Aralık saat 13:15 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Birilerini mutlu etmek, onlara destek olmak, empatide bulunmak için olumludur. Ancak bunun ayarını bilelim ki, sonra yorulmayalım. 7 Aralık saat 17:51 - 3 Ocak 2017 saat 10:46 tarihleri arasında Kova burcunda ilerleyecek Venüs, ilişkiler başta olmak üzere, her türlü paylaşım, arkadaşlık, dostluk, çevrenizde insanlar, sizi ilgilendiren konular üzerinde bir değerlendirmede bulunma, içe yönelme anlamında kıymetlidir. Yaşama şöyle bir mercek tutacağız. Orada neler görüyorsunuz. Bu çok önemli. Kimlerle ilişkiniz var, sizin beklentileriniz ve idealleriniz nedir? Sizi kısıtlayan, özgürlüğünüzü denetim altına alan durumların tespit edilmesi gerekir. Dört duvar arasında yaşanan bir aşk, bağımlılık yüzünden sürdürülen ilişkilere dikkat etmeliyiz. Hayatı ele alış biçimimize uymayan bir ilişki yaşıyorsak bu süreçte gerçekçi düşünelim. Saat 20:56 Ay-Chiron kavuşumuyla, başkalarına karşı özverili, ılımlı davranmanın ve de yardımcı olmanın size kazandırdıkları üzerinde durabilirsiniz. Ancak başkalarına yardımcı olayım diyerek, iyi niyetinizin kullanılmasına da izin vermeyiniz. El ele, can cana, her güzellik sizden yana olsun. Can-ı yürekten sevgilerimle,
7 Aralık 2016

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

İsteklerinizi yaşama geçirmek için, uygun bir gün. Hızlı düşünüyor ve planlarınızı güçlü bir şekilde yaşama geçirmek istiyorsunuz. Bugün, düşündüğünüz şeyleri gerçekleştirmek için, bazı yolculuklar söz konusu olacak. Özellikle, fikrine değer verdiğiniz kişilerle birlikte olmak istiyorsunuz. Onların yardımlarını da alabilirsiniz.
7 Aralık 2016

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Anlayış dolu ve ideal bir ilişki yaşayabilmenin ayrıcalığına sahipsiniz. Yardımlaşma, merhamet, şefkat ve dayanışma ruhuna sahip işler ortaya koyabilirsiniz. Rüyalarınızın gerçeğe dönüşme fırsatına sahipsiniz.
7 Aralık 2016

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Az laf çok iş Sevgili Balıklar. Bu aralar konuşmak yerine işlere yoğunlaşmalısınız. Belli başarılar elde etmek istiyorsanız, gereksiz diyaloglardan uzak durmanız en iyisi. Aksi halde eleştiri ya da şikâyetlere maruz kalmanız söz konusu. Bir takım konularda görüşlerinizi değiştirmeniz yararlı olabilir. Öfkenizi kontrol altına almanız gereken bir dönemdesiniz.Günün Atmosferi:Son dakika gelişmeleri, olayları hassaslaştırabilir
7 Aralık 2016

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kişisel özen gösterdiğiniz konularda mücadele verebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda değişiklikler yaşanabilir. Bazı konuları temellendirmek isteyebilirsiniz. Görüşmeler hızlanabilir. Güçlü kişilerle görüşmeler yapabilirsiniz. Daha sonra değiştirmek istediğiniz süreçler gelişebilir. Duygusal olarak zorlanacağınız bir gündesiniz.
7 Aralık 2016

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün biraz gergin olabilirsiniz. Düşüncelerinizi karıştıran durumlar hakkında değişen fikirler içine girebilir, fikirlerinizi kabul ettirmek için uğraşabilirsiniz. Gereksiz tartışmalara girmekten kaçının. Katılacağınız bir davette uzun zamandır görmediğiniz eski bir dosta rastlayabilirsiniz.
7 Aralık 2016

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaratıcı, sanatçı yönleriniz size büyük bir albeni katıyor olabilir. Bugün bu özelliklerinizi daha da fazla gösterebilirsiniz. Ay'ın ışığı üzerinizdeyken dikkat çekmemeniz mümkün değil.  
7 Aralık 2016

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca sosyal ortamlarda yer alarak, enerjinizi gruplar ve takım çalışmalarında ortaya koyabilir, seminerler, etkinlikler ve davetlerde yer alabilirsiniz. Arkadaş çevrenizle ilgili sorunların size yansıyabileceği bir zamandasınız.
8 Aralık 2016

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Öğleden itibaren maddi ve manevi potansiyellerinizin gündem konusu olacağı durumlara yönelik bir gün geçireceksiniz. Finansal durumunuzla ilgili yatırım yapma hevesinde bulunabilirsiniz.Mevcut paranızın dağılımıyla ilgili çalışabilirsiniz. Yeni finansal kaynaklar yaratabilmek üzerine yakınlarınızdan tavsiye alabilirsiniz. Ancak tavsiyelere uyup uymamak konusunda çekinceli olabilirsiniz. Ortaklaşa kazanımlarınız sayesinde mesleğinizdeki pürüzleri çözebilme fırsatına sahip olacağınız bir etkiye girmiş bulunuyorsunuz. Balık
7 Aralık 2016

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün itibarıyla kendinizi sosyal ortamlardan biraz uzaklaştırabilirsiniz. 3 hafta boyunca platonik ve gizli aşklara olan eğiliminiz artacak. Yalnızlığı ve yazmayı seveceksiniz.
Reklamı Kapat