Balık Burcu Günlük Aşk Falı

2 Ekim 2014
Sanki dünyanın en güzel ilişkisini yaşıyorsunuz. Dün belki böyle hissetmiyordunuz ama bugün böyle hissediyorsunuz. Bu duygularınızı dışa vuracak ve onu da çok mutlu edeceksiniz. Son günlerde sizinle ilgili küçük bir kıskançlık yaşıyordu, bugünkü gelişme kıskançlığının üzerini örtmeye yetecek. Ama bu durumun yarın da devam etmesi için, sizin aynı duyguları hissetmeniz ve belli etmeniz gerekecek.

Balık Burcu Günlük İş Falı

2 Ekim 2014
İşi biraz ihmal etmek istiyorsunuz ama hiç mümkün değil. İşler biraz yoğun ve sizin de sorumluluğunuz fazla. İş arkadaşlarınızdan biri özel yaşamıyla ilgili iyi bir haber alacak. Bu onun kadar sizi de mutlu edecek.

Balık Burcu Günlük Para Falı

2 Ekim 2014
Yakın bir dostunuzdan aldığınız borcu hala geri ödemediniz. Bugün sizden alacağı olan parayı isteyebilir. Maddi olarak sıkışık olduğunuz bugünlerde bu ödemeyi yapmakta zorlanabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

2 Ekim 2014
Duygusal yaşamınızdaki iniş çıkışlar, karşınızdakini şaşırtıyor. İyimserliğinizi sürekli kılmaya çalışın.


Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ekim 2014
Bugün iyimser gününüzdesiniz. Bu iyimserliğiniz çevrenizdekilere de yansıyacak. Birkaç haftadır üzerine düşündüğünüz bir projeniz var. Onu gerçekleştirmek için bir atılımda bulunabilirsiniz. Siz hiçbir zaman yeterince tedbirli olmadınız ama bu defa tedbirli olmanız gerekecek. Yakın çevrenizle bu proje üzerine tartışmanızda yarar var. Çevrenizde sizi seven öyle çok kişi var ki, biraz onların sözlerine kulak vermeniz sizin için hayırlı olacak.

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ekim 2014
Sevgili Balıklar, saat 02:48  Ay-Pluto kavuşumuyla Perşembe günümüz başlayacak. Bu enerji sizi güçlendiricidir. Hem duygusal anlamda derinlikli düşünmeyi sağlar hem de problemli durumları çözümlemenizde yardımcı olur. Saat 09:11 Ay-Uranüs zorlu görünümü, maddi konularda bir hayli hırslandığınızı gösteriyor. Artık,  yok  ay sonu,  yok aybaşı diye düşünmek istemiyorsunuz. Saat 19:18-3 Ekim saat 11:00 arasında Ay boşlukta ilerleyecek. Bu süre içinde bazı konularda hassas davranmanız mümkündür. Konu her ne ise, öncelikle dikkat edilmesi gereken nokta, neyin üzerinde yürüdüğünüzü bilmenizdir. Bazen aklımızın onaylamadığını, yüreğimiz ister.  Fakat gönlümüz tatmin olmaz. Bunun için şöyle bir etraflıca incelmemekte yarar var. Gönlümüzü rahatlatacak ve bizleri huzurlu kılacak bir gün geçirmemiz dileğimle,


Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2014
Maddi konularda yoğun mücadeleler; sevmediğiniz konular olmasına rağmen, olaylar sizi bu noktaya çekiyor. Güveneceğiniz kişileri iyi seçin. Venüs gezegeni Terazi'de ilerlerken, güçlü duygusal motivasyonlar veriyor. Yaşayacağınız olaylara kendinizi kaptırıp içsel dalgalanmalardan kendinizi korumalısınız.

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ekim 2014
Bugün sosyal çevrenizden birileri aradığınız huzur vesukunet ortamını bulmanıza engel olabilir. Sürekli hareket halinde, sağı solu belli olmayan, dengesiz kişilerden bilhassa uzak durun. Sizin de dengeniz sarsılabilir.


Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ekim 2014
Herkesin adil oynaması gerektiği konusunda haklısınız. Ancak, bu onların adil veya dürüst oynayacağı anlamına gelmez. Dolayısıyla, görünenin dışındakileri görerek hareket etmeli. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatlerinde Uranüs ve Ay arasında oluşan sert açı beklenmedik gelişmeleri, kendini tutmakta zorlanan kişileri ve hoş olmayan sürprizleri gündeme taşıyabilir. Aramızdan bazılarının alaycı, açık veya zekice yapılan utanma nedeni olabilecek yakıştırmalara ya da suçlamalara maruz kalma olasılığı yüksek. Bu kişilere aynı şiddette ve hatta daha zekice yanıt ve tepki verebilecek veya yorum yapabilecek durumda ya da eğilimde olsak dahi, tavırlarımızı kontrol edip kar zarar hesabı yaparak düşüncelerimizi şimdilik kendimize saklamamızda fayda var. Akşama doğru daha gerçi olabileceğimiz ve sağlam adımlarla ilerleyebileceğimiz gezegen etkileri mevcut.

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ekim 2014
Hem işleriniz ve hem de uzun vadeli planlarınız açıdan hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Bazı mesleki organizasyonlara katılabilirsiniz. Bulunacağınız ortamlarda yeni ve ilginç insanlarla tanışabilir, sorumluluk sahibi yapınızla bu kişilerin ilgisini çekebilirsiniz. Bazı projelerinizi dile getirmeniz olumlu sonuçlar sağlayabilir.


Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ekim 2014
GEREKSİZ alınganlıklar gösterebilir ve şanssız olduğunuzu düşünebilirsiniz. En ufak olumsuzlukta karamsar oluyorsunuz. Kendinizle barışın.

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ekim 2014
İş hayatınızdaki hareketlenmeyle beraber sizin de keyfiniz yerine geldi. Bundan sonra daha da hareketlenecek ve yoluna girecek. İşleriniz planlarınızı gerçekleştirme fırsatı sağlayacak size. Kilo problemlerinizi yapacağınız kısa yürüyüşlerle çözebilirsiniz.

Geçmiş Balık Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!