Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Aralık 2018

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Duygusal açıdan pozitif bir gün, ama böyle günlerde aşırılıklara kaçabiliyorsunuz. Sevgilinize coşkuyu ve tedirginliği bir arada yaşatmamalısınız. Aşkta gerçekçi olma zamanınız gelmiş görünüyor.
19 Aralık 2018

Balık Burcu Günlük İş Falı

Önümüzdeki günler, biraz bunaltıcı olabilir, karmaşık bazı işlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Sizden beklenen enerjinin çok azını sergileyerek, zekanızla her işin üstesinden gelebiliyorsunuz.
19 Aralık 2018

Balık Burcu Günlük Para Falı

Para konularında şanslı bir dönemdesiniz. Bu dönemde elinize geçecek yatırım fırsatlarını iyi değerlendirmelisiniz. Ailenizden beklediğiniz maddi yardımı kısa süre sonra alacaksınız.
19 Aralık 2018

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Tartışmalardan uzak kalmanızda yarar var. Bugün, tahammülsüz yanınızı kışkırtan bir tartışma yaşayabilirsiniz.
19 Aralık 2018

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Girişimciliğinizi gözden geçirmelisiniz. Dönüşü zor bazı kararların öncesinde buna ihtiyacınız var. Yapıcı ve hoşgörülü havanız akşam saatlerinde bozulabilir. Bundan korunmak için, alacağınız duyumları derinlemesine değerlendirmeniz gerekecek. Bazı heyecanlarınızın dozunu ayarlayabilirseniz, unutulmaz mutluluklarınız olabilir.
19 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 06:27 Ay-Satürn olumlu görünümü duygu dünyanızla alakalı konularda ise, inişli çıkışlı olan hislerinizi belirli bir noktaya odaklayarak daha mantıklı kararlar vermeniz mümkündür. Saat 09:54 Ay-Venüs karşıtlık etkisinde, sevdiklerimizden uzakta olmanın duyarlılığı yüksek. Alışkanlıklarımıza düşkünüz. Hem anlaşacağımız hem de huzur bulacağımız insanları çevremizde görmek istiyoruz. Bu hassasiyet bizi biraz yorabilir. Saat 13:33 Ay-Neptün görünümü, huzur duygusu, yardımseverlik, güvence, sağlamlık olgularının hayatımızdaki önemini vurgular. Hayata olan direncimizi yükselten bu görünüm, insanı şifalandırıyor ve bir kalkan gibi sizi koruyor.
19 Aralık 2018

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Yol gösteriyorsun! Elini attığın her işte farkını hissettireceğin bir gün seni bekliyor. Çevrendeki insanların bazı konularda dikkatsiz davrandığını fark edip, onlara yol gösterebilirsin. Aynı anda ilgilenmeni gerektiren meseleler bir yana, gündemine farklı olaylar da eklenebilir. O yüzden bu gün önceliklerin ve acelesi olmayan işler arasında yerinde kararlar vermelisin. Uzun zamandır ilişkisi olmayan bir Balık burcuysan, artık hayatına biri girsin isteyeceksin. Bu durum seni biraz duygusal hale getirebilir. Yakın arkadaşınla bir araya gelerek dertleşmek iyi gelecek. Uyku problemi yaşayan bir Balık burcuysan, tükettiğin içeceklere daha çok dikkat etmeni öneririm.
19 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizle bire bir görüşmelerin aktifleşeceği önemli bir gün olabilir. Karşı tarafa kendinizi ifade ederken arzu ve isteklerde ısrarcı bir yapı sergilememelisiniz.
19 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşüncelerinizde kararlılık göstereceğiniz bir gündesiniz. Farklı görüşlerinizi dile getirmek isteyebilirsiniz. Eğitim alanında yeni gelişmeler olabilir. Yakın çevrenizle ilgili konularda yapıcı davranabilirsiniz. Teknik konularla ilgileneceğiniz zamanlar var. Akşam saatleri içinde eşinizle paylaşımlarınız artabilir.
19 Aralık 2018

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Para kazanmayı seviyor, teklifleri anında değerlendirmek istiyorsunuz. Bugün, sezgileriniz çok yüksek.
19 Aralık 2018

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün aşırı çekicisiniz. Sizi görenler hemen etkilenecekler. Yeni ilginç kimseleri tanıyacaksınız. İş durumunuz iyi. Para durumunuz fevkalade. Size türlü yerden irili ufaklı para gelecek. Paranın bir bölümünü kendiniz harcayacaksınız. Diğer kısmını sağlam yatırımlara yönledirin.
19 Aralık 2018

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca öğretmenleriniz, doktorlarınız ve eş, ortak, yakın dostlarla iletişim konularında erteleme, problem ve mesafeli yaklaşımlarla karşılaşabilirsiniz. 17.40 sonrasında kendinizi çok daha rahat ifade edecek, rahatlayacak ve değer verdiğiniz insanlarla güçlü paylaşımlarda bulunabileceksiniz. İetişiminizde daha konsantre ve karşınızdaki insanlara verdiğiniz değeri gösterecek şekilde yaklaşmanız faydalı olacaktır.
19 Aralık 2018

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay Boğa burcunda bugün de seyahat etmeye devam ediyor. İlişkinizde olumlu gelişmeler yaşarsınız. Ortak iş projeleri geliştirebilirsiniz. Yeni bir ofis açmak için karar verme zamanı. Arabanızı yenileyebilirsiniz. Yeni kurs ve eğitimler ufkunuzu açar. Kardeş kadar yakın olan arkadaşlarınızla keyifli bir gün geçirin. Kardeşinizle ortak bir ev yatırımına girebilirsiniz.
19 Aralık 2018

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Şevkatli ve uyumlu Balıklar, yakın çevrenin desteğiyle idealleri gerçekleştirecek imkanları bulabilirsiniz. Kariyer alanında hareket, size destek olan insanlar olası. Becerilerinizi öne çıkarmaya gayret edin.
Reklamı Kapat