Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
24 Eylül 2018

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Aşka dair bildikleriniz, yaşadığınız biraz kuraldışı flörtte gittikçe anlamını yitiriyor. İnsanın mükemmel bulmadığı birini de deli gibi arzu edebildiğini görüyor, aşkın gerçekten kural tanımadığını öğreniyorsunuz.
24 Eylül 2018

Balık Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızda bir iki gün içinde bir taşınma var. Ama bu, bir iş değişikliği şeklinde görünmüyorsa da, bu taşınma işinin işlerinize büyük katkısı olacağını düşünüyorsunuz. Bu konuda sizinle değişik görüşte olan birini dikkate almalısınız.
24 Eylül 2018

Balık Burcu Günlük Para Falı

Artık maddi sıkıntı çekmeyeceğiniz düşünceniz var. Bu konuda yapmak üzere olduğunuz bazı ataklar sizi cesaretlendiriyor. Fakat bu atakların maliyeti de hiç azımsanacak gibi değil.
24 Eylül 2018

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Yeni filizlenen aşk ilişkiniz, ilerde kendinize duyduğunuz saygıyı sarsabilecek riskler taşıyor. Sürdürmeye kararlı iseniz, bunu da göze almanız gerekiyor.
24 Eylül 2018

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sorumluluk hissedip üstlendiğiniz bir konu, şimdi anlıyorsunuz ki başınıza dert açacak. Bir an evvel bu sorumluluğu üzerinizden atmaya çalışıyorsunuz. Konunun gizli kalmasını tercih ettiğiniz taraflarını, ilgili insanlarla paylaşmadan bu işin içinden sıyrılamayacaksınız gibi görünüyor. Bu akşam bir yemek davetiniz olacak. Sizi gevşetecek saatler geçireceksiniz.
24 Eylül 2018

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, Saat 04:24 Ay-Pluto görünümü, her türlü zorluğa rağmen yılmayıp ayakta durabilmeniz yönünde yardımcıdır. İleriye yönelik bir şekilde hem hedeflerinizi gözden geçirmenizde hem de ılımlı bir şekilde olanı biteni değerlendirmenizde, gücünüzü kaybetmeden neler yapmanız gerektiğini saptamanızda bu enerji size yardımcıdır. Saat 04:30 Merkür-Mars görünüm etkisinde yapacağınız görüşmeler olumlu geçer. Başkalarından destek görürsünüz. Sıkıldığınız bir konu çözüme kavuşur. Bugün, yapılan işler beğenilir. Maddi açıdan sizi memnun edici gelişmeler yaşanır. Beklediğiniz bir haber gelir. iş ve finansal konularda ılımlı, paylaşıma dönük ve tarafsız olmanız halinde her şey umduğunuz gibi gelişir. Saat 08:26 - 25 Eylül saat 02:04 arasında Ay-Boşluk etkisinde hassasız. Ancak sezgilerimiz oldukça yüksek. Bir durumun ardında yatan risk faktörünü görebiliriz. İlişkilerde, yeterince sevilmediğinizi, iyi niyetinizin karşılık görmediğini düşünürsünüz. Bu hassasiyetten kaynaklanır. Durum böyle olunca, önemli konularda keskin bir karar vermek yanlıştır. Bekleyelim, inceleyelim. Hiçbir şeyi oldu bittiye getirmeyelim. Gönlünüzce geçecek bir hafta dileğimle,
24 Eylül 2018

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, gün boyu boşlukta hareket edecek. İçgüdülerin bugün çok kuvvetli. Maddi konulardaki planlarının bozulmasına sebep olacak gelişmeler gündeminde. Eğer işinden dolayı şehir dışında olan bir Balık burcuysan, karşılaşacağın olaylarla hiçbir şeyin tesadüf olmadığını düşünebilirsin. Sevgilinin ailesiyle irtibata geçmene yol açacak gelişmeler yaşanabilir. Eğer evli olan bir Balık burcuysan mevcut sorunlarla ilgili net ve açık konuşmalar yapabilirsin. Sende ayrı bir yeri olan, değer verdiğin bir büyüğünün tavsiyeleri ilerleyen günlerde oldukça işine yarayacak. Özellikle psikolojik olarak kendine daha fazla özen göstermen gerektiğini fark edeceksin.
24 Eylül 2018

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kaygı ve korkularınızın sizi ele geçirmesine izin vermemeli ve hayallerinizin peşinden gitmelisiniz. Bugüne kadar her şeyi kendinize olan inancınız ve güveniniz sayesinde yaptığınızı unutmayın.
24 Eylül 2018

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay burcunuzda iken, uğraştığınız işlerde en iyisini yapmaya çalışacağınız bir gündesiniz. Yaratıcı olduğunuz konulara zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız işlerde ilişkilerinizi kullanmak sizi ileriye taşıyacaktır. Gün içinde birçok konuda alternatif planlar yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde kendinizi duygusal olarak dağınık hissedebilirsiniz.
23 Eylül 2018

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Tatlı heyecanlara kapılmanız çok doğal. Uzun zamandır beklediğiniz haberi bugün alacaksınız çünkü. Mutluluğunuzu saklamayın. Eğitimle ilgisi olanlar başarı çok yakın.
24 Eylül 2018

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kısa bir yoldan kısmetiniz var. Çevrenizden biriyle konuşacak ve çok yararlı bilgiler edineceksiniz. İleride bu bilgiler sayesinde işte daha başarılı olabileceksiniz. Çok kararsızsınız. Kesin kararınızı verin ve bir işte sebat edin. O zaman istediğiniz paraya da kavuşursunuz.
24 Eylül 2018

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Güneş'in Terazi burcuna ilerlemesiyle birlikte ilişkilerin maddi ve manevi paylaşım yönüne ve ilişkinin size kattıklarına daha fazla odaklanacağınız bir dönem başlıyor. Mücadeleci yönünüzle güçlü figürleri kendinize çekebilirsiniz. Psikolojik konularla ilgilenebilirsiniz.
24 Eylül 2018

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızın yoğun olduğu bir gündesiniz. Alacağınız bir haber yüzünden heyecanlanabilirsiniz. İsteklerinizi ortaya koyarken duygusal davranmayın. Çevrenizdeki kişilerle ilişkilerinizde tedbirli davranmanız gerekiyor.
24 Eylül 2018

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yardım etme, faydalı olma arzularınız yoğunlaşacaktır. Gerçekten yeterli olduğunuz, sınırlarınızı aşmayan işlere başlayın; hayalleriniz ve gerçekler uyuşmayabilir. Kendiliğinden gelen huzur ve neşenin tadını çıkarın.
Reklamı Kapat