Balık Burcu Günlük Aşk Falı

7 Temmuz 2015
Henüz yeni kapanmış defterde okunmamış, geçiştirilmiş sayfalar olduğunu hissetmeniz çok doğal. Başlarken ve de sonlara doğru aşk, akıl almaz derecede karmaşık duygular barındırabilir.

Balık Burcu Günlük İş Falı

7 Temmuz 2015
İnisiyatif dışı problemler üst üste gelirken, deneyim zenginliğiniz artıyor. Aksayan her işin arkasında bir gevşeklik ya da beceriksizlik olduğu yolundaki inancınız, gün geçtikçe biraz daha esniyor.

Balık Burcu Günlük Para Falı

7 Temmuz 2015
Gerçekçi birisiniz. Hedeflerinizin sıkı tasarruflara endeksli olduğunu biliyor, paranızı çok dikkatli kullanıyorsunuz. Bu özelliğinizle hayatın hoşluklarını kaçırdığınız iddiası, size biraz bohem geliyor.

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

7 Temmuz 2015
Aşk yaşamınızdaki sıkıntının bir tür hazımsızlık olmadığından çok eminsiniz. Oysa elinizden gidenin uzaklaştıkça kıymete binmesini, çok kabul edilir insani zaaflarla açıklayabilirsiniz.


Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Gelecekten yana engin düşleriniz var. Bunlara biraz daha inançla bakmanız, o kadar da düş olmadıklarını size gösterebilir. Bu akşam ya da yarın, bir konuğunuzla özel bir geçmiş tartışmanız olacak. Bu tartışma sizi biraz incitebilir. Üstün sabır yeteneğinizi bugün bol bol kullanmanız gerekecek. Yaşadığınız bir problemin, yakında kendiliğinden ortadan kalkması çok mümkün.

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Sevgili Balıklar, Salı gününe, saat 05:17 Ay-Chiron kavuşumuyla adım atacağız. Bu enerji,  başkalarına karşı özverili, ılımlı davranmanın ve de  yardımcı olmanın size kazandırdıkları üzerinde durabilirsiniz.  Bu kadar iyi niyetli olmak  bir zayıflık göstergesi mi? diye içinizden geçtiği bile olur. Bu görünümün bir başka yanı, ruhsal çalışmalara yönelmenizi ve çevrenizdeki kişilere rehberlik etmenizi sağlamasıdır. Ancak başkalarına yardımcı olayım diyerek, iyi niyetinizin kullanılmasına da izin vermeyiniz. Saat 15:56 Ay-Merkür görünümünde,  yolculuk, haberleşme, ailemiz veya özel anlamdaki işlerimizin çok iyi takip edilmesi, hiçbir şeyin hafife alınmamasında yarar var. Eğer yeni bir karar verilecekse, bunun hakikaten sağlam olup olmadığına bir bakılması gerekir. Saat 17:36 Ay-Satürn görünümü, yeteneklerimizi değerlendirme, gelişim, eğitim hayatı, girişimler konusunda ciddiyetle durulması, yerleşim yerinizle ilgili meselelerin ele alınması yönünde önem taşıyor. Bu görünümün ardından saat 19:38 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde, finansal konularda durumumuza bir bakalım. Ödemelerimiz, gecikmiş bazı faturalar, bankalarla alakalı konular ve kredi gibi meselelerin ele alınması gerekebilir. Paraya ihtiyacımız olur. Dostluklar, hedeflerimiz yönünde akıllıca hareket etmemiz gerekiyor. Bir de lütfen ilişki tercihlerinizi yaparken dikkatli olunuz. İş ortaklıklarında da yaş tahtaya ayak basmayınız. Saat 19:38 itibariyle etkili olacak Ay-Koç burcu geçişinde, değer verdiğimiz ve savunduğumuz her şey bizim için kıymetlenir. Konu ilişkimiz ve parasal meseleler olduğunda,  en ılımlı Balık bile, değerlerini korumak için harekete geçer. Yeri geldiğinde tepkisini belli eder. Bugünümüz, dünden daha güzel, yarınlarımız her zaman güzel olsun. Kalben sevgilerimle,  


Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Çocuklarınıza karşı baskıcı, eleştirel bir tavırda olabilirsiniz. Bu durum iplerin gerilmesine neden olacaktır. Bedensel ilişkilere eğiliminiz artabilir. Evliyseniz eşinizi aldatmaya yeltenebilirsiniz. Birilerini dönüştürme şansına sahip değilsiniz.

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Bugün kararsız tavırlardan vazgeçip daha net ve kendinden emin davranmanız gerekiyor. Niyetiniz kimseyi kırmayıp uyum sağlamak olsa bile bugün yanlış anlaşılmalara sebep olabilirsiniz. Sesiniz biraz daha kendinden emin çıkmalı.


Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Gözünüz kulağınız açık olsun. Sadece sizi mutlu eden değil, ilerleme olasılığı da olan iş ve aktivitelere ağırlık vermenizde fayda var.Üstüne üstlük hoşunuza da gidiyorsa, hiç zaman kaybetmemelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Duygusal ve birbirimizi anlamaya çalışacağımız bir günde olmamıza rağmen, gerek haftanın gergin etkileri gerekse öğle saatlerindeki Ay’ın ters açısı nedeniyle, öğle saatlerinde tartışmalardan uzak durmakta, kırıcı konuşmamaya veya yanlış anlaşılmalara dikkat etmeye dikkat etmekte fayda var. Akşamüzeri saatlerinden itibaren ise, koşullar rahatlamaya başlıyor. Ancak gün genelinde aksi tepkiler vermekten, alelacele hareketlerden veya kararlar almaktan kaçınmakta fayda var. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzun yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Yeni başlangıçlar yapmak için çaba sarf edeceğiniz bir gündesiniz. Kişisel hassasiyetler ön plana çıkabilir. İletişimden kaynaklı sorunlar keyfinizi kaçırabilir. Bedeninize ait konularda dikkatli olmanızda fayda var. Kişisel açıdan önemli olan konular gündeminizi meşgul edebilir. İlerleyen zamanlarda kendinizi kontrol etmek isteyebilirsiniz.


Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Bugünlerde konu ne olursa olsun alacağınız her karar geleceğiniz için çok önemli sonuçlara götürecek sizi. Kritik bir dönemdesiniz.

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Bugün beklemediğiniz yerden bir para gelecek. Böylece önceki borçlarınızı da kapatacaksınız. İşte dikkatli olun ve kimseyle tartışmayın. Akılcı olmalı ve hakkınızı korumalısınız. Bunun için gerekli zeka ve yetenek sizde mevcut. Sevdiğinizle uzun bir yola çıkabilirsiniz.

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Gün içinde özel yaşamınızda tam olarak ne istediğinize daha rahat karar verebilir, kararlarınızı uygulama cesareti gösterebilir, sizin için keyifli ve pozitif görüşmeler yapabilir, yurtdışı bağlantılı işler, iletişim ve eğitim alanlarından fırsatlar elde edebilirsiniz.

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Hem özel hayatınız hem de sosyal çevre ilişkilerinde krizler söz konusu, bu krizlerin nedeni ego mücadelesi olabileceği gibi finansal konular yüzünden de olabilir. Dostlarınızın kalbini kırmamaya özen gösterin ama bir yandan da size zorla bir şey yaptırmalarına da izin vermeyin.

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Size keyif veren her tür aktviteye kendi yakın çevrenizi dahil etmek isteyeceksiniz. Sosyal çevreniz, keyif aldığınız her tür konuda sizi zorlayabilir. Arkadaşlarınızla güç çekişmelerine dikkat edin.

Geçmiş Balık Burcu Burç Yorumu