Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
22 Nisan 2019

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

İkinizin de önemsediği özgürlük duygusu, ilişkinizi hep canlı tutuyor. Birbirinizi zorlamadığınız ve zaman zaman birbirinizden ayrı hayatlar yaşadığınız için ilk günkü heyecanınız sürüyor.
22 Nisan 2019

Balık Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamı dışındaki huzurunuzu da olumsuz etkileyen bir geçimsizliğiniz var. Daha ölçülü ve uygarca bir ilişki kurma çabanızdan sonuç alamıyorsunuz. Bu ilişkiye bu şekilde bir süre katlanmak zorunda kalacaksınız.
22 Nisan 2019

Balık Burcu Günlük Para Falı

Bugünlerde içinizde bir savurganlık arzusu var. Paraları saçmak istiyorsunuz. İyi vakit geçirmek istemenizin yanı sıra cömertliğinizi kanıtlama çabası içindesiniz adeta.
22 Nisan 2019

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir konuda duyacağınız bir eleştiri canınızı sıkabilir. Bu konuda siz haklı olduğunuz için tartışmak yerine kulaklarınızı tıkamayı tercih edin.
22 Nisan 2019

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Tavır belirleme güçlüğü çektiğiniz bir konu, konunun diğer ilgililerinin ısrarlarıyla bugünlerde sizi net davranışlara zorlayabilir. Buna direnmeniz işinizi güçleştirecek. Sezgilerinize duyduğunuz güvenle, önemli kararlara yönelebileceğiniz bir dönemdesiniz. Tamamlamaya çalışacağınız bazı uğraşlarınızda yeni fikirlerin etkisinde kalabilirsiniz.
21 Nisan 2019

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün büyük bölümünde Ay Akrep burcunda hareketine devam ediyor. 06:59-18:59 arası Ay hareketine boşlukta devam ederken, sizler de kendinize iyi gelecek yeni eğitimlere veya kurslara ilgili duyabilirsiniz. Astroloji, felsefe gibi konular daha fazla ilginizi çekebilir. 18:59'da Ay Yay burcuna geçişini tamamlayacak. Yapmanız gereken işler varsa bu akşamı değerlendirmeniz olumlu sonuçlar elde etmenizi sağlayabilir. Ay-Venüs uyumlu etkileşimi de kariyer hayatınızda size güzellikler sunabilir.
22 Nisan 2019

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Akılcı önlemler alıyorsun!Bugün Güneş-Uranüs kavuşumu gerçekleşiyor. Aklından onlarca düşünce geçiyor. Bu düşünceler zaman zaman aklını karıştırabilir ve yorabilir. Karşılaştığın olaylarda adaletten yana olan tavrın ile insanların takdirini toplayacaksın. Kendi işini yapan bir Balık burcuysan, finansal bazı iniş çıkışlar karşısında akılcı önlemler alman gerekebilir. İlişkisi olmayan bir Balık burcuysan, arkadaşlarının buluşma teklifini reddetmeden önce bir kez daha düşünmelisin. Çocukların varsa, onlarla ilgili bazı problemler seni gergin bir havaya sokabilir. Akşamüzerini gelecek haftanın plan ve programını yaparak geçireceksin.
21 Nisan 2019

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

BALIK
22 Nisan 2019

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde duygularınızın bulandığını hissedebilirsiniz. Unutkanlık yaşayabilirsiniz. Gün ilerledikçe iş hayatınızla ilgili konular gündeminizi oluşturmaya başlayacaktır. Kendiniz için yeni hedefler koyup ilerlemek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Uluslararası konularla ilgilenip ve yeni sözleşmeler yapabilirsiniz.
22 Nisan 2019

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

İyi ya da kötü bir konuda partnerinize açılıp onun görüşlerinin sizi etkilemeyeceği şekilde davranmak için gerekli planlamayı yapabilirsiniz.
22 Nisan 2019

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Görev ve sorumluluklarınız önem kazanmaya başlayacaklardır. Tüm enerjinizi ve vaktinizi, bunları yerine getirmek için harcayabilirsiniz. Bazı durumlarda, inisiyatifi elinize alıp belli bir gruba liderlik etmek zorunluluğu da doğabilir.
22 Nisan 2019

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş görüşmelerine katılabilir, sosyal ortamlarda, görüşmeler, toplantılar ve davetlerde yer alabilir, kariyer gelirlerinizle ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Akşamüstünden itibaren etkili olan Ay Merkür karesi ile gece yarısına dek arkadaş çevrenizle iletişim konusunda problem yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizde ani çıkışlar yapmamanız gereken bir zaman diliminde olacaksınız.
21 Nisan 2019

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Boğa burcu döneminde sanatsal yeteneklerinizi keşfedersiniz.Eğitimler, kurslar, geziler, kültürel faaliyetler, kardeşle ortak yatırımlar kapınızı çalabilir. Yay burcunda seyahat eden Ay, kariyer kararlarınızda yeniliklere yelken açtırır. Annenizle iyi bir ilişki kurabilirsiniz.
21 Nisan 2019

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde sizi yoran, kaynaklarınızı tüketen insanlara karşı tedbirli davranın. Öğleden sonra olayların seyri hızlanıyor. İrade ve özerkliğin arttığı hayata yön vereceğiniz imkanlar gelişiyor.
Reklamı Kapat