Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Şubat 2019

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Ay ın rahat açısının yaptığı olumlu etkiler iç huzurunuzun ve kişisel çekiciliğinizin yüksek olabileceğini belirtiyor. Aşkta istediğiniz girişimleri yapabilirsiniz
21 Şubat 2019

Balık Burcu Günlük İş Falı

İşyerinizde beklenmedik koşullarla karşılaşacaksınız. Fakat yine de diplomatik davranarak ilişkilerinizi geliştirebilir ve çalışmalarınızın sonuçlarını maddi olarak da görebilirsiniz.
21 Şubat 2019

Balık Burcu Günlük Para Falı

Kişisel gelirinizi ve parasal durumunuzu etkileyen hızlı gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Ani kararlar ve riskler söz konusu olurken daha dikkatli olmalısınız.
21 Şubat 2019

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

İleriye yönelik hedefleriniz ani değişiklikler gösterebilir. Bu arada, önümüzdeki dönemde yakın çevreniz ve arkadaşlarınız kararlarınızı yakından etkileyebilir.
21 Şubat 2019

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kış ortasında gelen bahar duygusallığınızı iyice ön plana alabilir. Ama, şu sıralar her konuda kontrollü hareket etmeniz yönünde alacağınız sinyallere de kapalı değilsiniz. Arkadaş çevrenizde son zamanlardaki birtakım ilişkilerin, artık zararsız olarak görülemeyeceği düşüncesindesiniz. Bu konuda doğru yorumlamalar içinde olmanız, sizi baskıcı uyarılara yöneltmemeli.
21 Şubat 2019

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün büyük kısmında Ay hareketini Başak burcunda sürdürüyor. Günün başında Ay ve Venüs arasındaki açı ilişki ve evlilik hayatınızdaki sorunları çözmede şans verebilir. Günün genelinde 04:51-17:17 arasında Ay boşlukta olacağından var olan işlerinizi tamamlamak, yeni bir işe başlamaktan daha iyi olacaktır. Saatler 17:17 olduğunda Ay Terazi burcuna geçiş yapıyor olacak. Geçtiği gibi de Kiron'la karşıt açı yapıyor. Duygusal olarak yara almaya, kırılmaya müsait bir zaman diliminde olacaksınız. Maddi olarak da bir yara alabilirsiniz. Bir borçla karşılaşabilirsiniz. Bu durum fazla sürmüyor. İlerleyen saatlerde enerjiniz düzeliyor. Günü güzel kapatıyorsunuz. Sevgiler, Astromeri
21 Şubat 2019

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendini ödüllendireceksin!Gün rengini henüz sabah saatlerinden belli ediyor. Sabah aniden çıkan bir programla evden apar topar çıkmana sebep olabilir, bazı eşyalarını unutabilirsin. Gezegenlerin seyri bugün halletmen gereken işlere kendini çok fazla veremeyeceğini vurguluyor. Odak bozukluğu ve bazı detayları atlama gibi sorunlar karşına çıkabilir, aman dikkat! İlişkisi olan ya da evli bir Balık burcuysan, değer verdiğin kişinin soğuk tavırlarına anlam vermekte güçlük çekebilirsin. Israrcı olman ters tepkiler almana neden olabilir. Akışına bırakmanda fayda var. Akşamüzeri kendini şımartmak için alışveriş yapabilir ya da bir süredir devam ettiğin diyetine ara vererek en sevdiğin yemekle kendini ödüllendirmek isteyebilirsin.
21 Şubat 2019

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusallığınızın ve hassasiyetinizin yüksek olduğu bugün bazı konularda yanılgılara düşebilirsiniz. Acele yargılar içinde olmayın.
21 Şubat 2019

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Hayatınızdaki bazı konuları netleştirmekte zorlanabilirsiniz. Karşınızdan anlayış bekleyeceğiniz durumlar yaşanabilir. İş hayatınızda yönünüzü kaybetmiş gibi hissedebilirsiniz. İşlerinizin askıda kalması sizi daha da yorabilir. Akşam saatleri daha sakin geçebilir.
21 Şubat 2019

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Balık burcu kafanızdaki tüm kötücül düşünceler en çok size zarar veriyor. Keskin sirke küpüne zarar verir. Siz kendi bindiğiniz dalı kesiyor, kendinize zarar veriyorsunuz. Maddi anlamda sürpriz kazançlar ve kayıplar söz konusu olabilir. Kariyer hayatınızda vermeniz gereken dersler söz konusu olabilir.
21 Şubat 2019

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, kendinizi tüm dünyaya tanıtmayı, sosyal statünüzü, kariyerinizin bulunduğu noktayı veya çevrenin gözündeki imajınızı herkesin bilmesini arzu edebilirsiniz. Bugünkü eylemleriniz de, bu arzuya yönelik olacaklardır.
21 Şubat 2019

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden, iş hayatınız, devam eden çalışmalarınız ve günlük yaşamınızda bitirmeniz gereken işlerinizle ilgili durağanlık ve belirsizlik yaşayabilirsiniz. Böyle bir etkide ilgili alanlarda yeni kararlar almanız uygun değildir. Gününüzü sizi rahatlatan ortamlarda, yeni kararlar almadan geçirmek faydalı olacaktır.
21 Şubat 2019

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay akşamüstü Terazi burcunda seyahat ederken, ortak paylaşımlarınızla ilgili yüzünüzü güldüren haberlerle karşılaşabilirsiniz. Fakat para konusunda fazla iyimser olmaktan kaçının. Sonra karşınızdakiler iyi niyetinizi görmezden gelebilirler. Kredi çekmek, vergileri ödemek için de uygun bir gün. Spiritüel konular ilginizi çeker.
21 Şubat 2019

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyu fikir birliği aramaktan ziyade kendi ideallerinize önem verin. İlişkilerde yenilenmeler, romantik konularda gelişmeler olası.
Reklamı Kapat