Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
23 Ekim 2017

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Korkularınız ilişkinizi çok olumsuz etkiliyor. Görünürde onu kaybetmeniz için bir neden olmadığı halde, bu tavrınızla gerçekten kaybetmenin nedenlerini hazırlıyorsunuz. Sevgilinizi kaybetmekten korkmanızın gereği yok.
23 Ekim 2017

Balık Burcu Günlük İş Falı

İşinizle ilgili bazı alışverişleriniz olacak. İş ilişkilerinizi düzene sokmaya çalışıyorsunuz. Bu yeni düzenleme işinde, değişik görüşleri olan biriyle tartışma yaşayacaksınız.
23 Ekim 2017

Balık Burcu Günlük Para Falı

Şimdiden toparlamaya giriştiğiniz para, sizi oldukça rahatlatacak. Biraz zorlanacaksınız, ama bazı ödemelerin altından kalkacaksınız. Bir satın alma işiniz var. Pahalı, ama zorunlu görünüyor.
23 Ekim 2017

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir toplantınız olacak, sizin için sandığınızdan çok anlam taşıyor. Bu yüzden bu toplantıyı, çok ciddiye almanız gerekiyor.
23 Ekim 2017

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş'in bugünden itibaren burç değiştirmesiyle birlikte keşif ve macera isteğiniz, hevesleriniz daha ön plana çıkabilir. Uzak yol ve yolculuklar konusunda kendinizi daha istekli ve motive hissedebilirsiniz. Yabancılar, yurt dışı bağlantılı konular heyecan verici olabilir.
23 Ekim 2017

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, 23 Ekim saat:08:27-22 Kasım saat:05:05 tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek Güneş her yıl olduğu gibi genel anlamıyla sizler için yenilenme, yaşamınız için yeni adımlar atabilme ve eskiyle olan tüm bağlarınızın yarattığı sıkıntı ve çaresizliği bir kenara koyabilme anlamı taşır. Yolculuklar, eğitim hayatınız, vizyonunuz, inancınız, yeni çevreler edinmeniz, yabancı dil ve araştırma işleriniz, akademik kariyer ve mesleki olarak kendinizi geliştirmeniz, inancınızı ayakta tutarak her şeyin altından kalkabilmenizi sağlayan içsel motivasyonunuz yüksek olacaktır. Girişimde bulunmak, finansal anlamda desteklenmek, ortaklık kurmak, miras, hukuki işleri yoluna koymak mümkün olacaktır. Güneş-Akrep burcu geçişinin hepimiz için hayırlara vesile olması dileğimle,
23 Ekim 2017

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinle kalmak istediğin bir gündesin. Bugün arkadaşlarının planlarına seni de dahil ettiklerini öğrenebilirsin.
23 Ekim 2017

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sessizce işinizi yapmaktan hoşlandığınız için, bu dönemde rahatsız edilmek istemeyebilirsiniz. Her konuda yoğun duygular içindesiniz. İşinizle ilgili odaklaşmak isteyeceksiniz. Her türlü konuda akıllıca kararlar vereceksiniz.
23 Ekim 2017

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük ve rutin işlerinizde önemli toparlanmalar yaşayacaksınız.Beslenme şekliniz ya da sağlığınız ile ilgilenmek isteyeceğiniz bir gün.
23 Ekim 2017

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iş hayatınızla ilgili gelişmeler olabilir. Adımlarınızı daha sağlam atmalısınız. Ticari konularda mücadeleci yapınızı ortaya koyabilirsiniz. İletişim içinde olduğunuz kişilerle değişimler söz konusu olabilir. Anlaşmalarda dikkatli olmanızda fayda var. Yakın çevrenizden alacağınız destek sizi daha iyi bir konuma taşıyabilir.
23 Ekim 2017

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok keyifli ve kararlı bir tutum içinde bulunacaksınız. Sosyal ve kültürel faaliyetlerde bulunabilir, yeni planlar yapabilirsiniz. Enerjinizi yapıcı yönde kullanmayı başarabilirseniz, ilginç fırsatlarla karşılaşıp değerlendirebilirsiniz.
23 Ekim 2017

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaratıcı bir gün. Yeni bir konuya el atarak başarılı ve zevkli bir çalışma yapabileceksiniz. Patronunuz da sizden uzun zamandır böyle bir atak bekliyordu. Candan dostlarınızdan yardım istemeyi unutmayın. Onlar buna hazır. İyi günler başlıyor. Toplum yaşamınız canlanıyor.
23 Ekim 2017

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde partnerinize ve sevdiklerinize sevgi dolu yönlerinizi, güzelliğinizi ve duygularınızı daha belirgin şekilde ifade edebilirken, sizin bu tavrınız onların size daha fazla hayran olup, saygı duymasına sebep olacak. Sosyal çevreniz ve partnerinizle keyifli, eğlenceli etkinliklerde yer alabileceğiniz, sevildiğinizi daha yoğun hissedebileceğiniz bir gündesiniz.
23 Ekim 2017

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir ay boyunca Akrep burcuna geçen Güneş size bol bol seyahat fırsatı sunacak. Seyahatte tanıdığınız bir kişiyle önemli bağlar kurabilirsiniz. Uluslararası projeleriniz onaylanarak yüzünüzü güldürür. Yurt dışında yaşama koşullarını incelemek için iyi bir dönem. Pasaport ve vizeye başvurabilirsiniz. Kişisel gelişim çalışmalarına katılabilirsiniz.
23 Ekim 2017

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kimliğinizi, yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, ticaret, eğitim, hukuk alanlarınızda ortaya koyabilirsiniz. Bu işlerden herhangi biriyle uğraşıyorsanız, şartlar sizin lehinize olacak.
Reklamı Kapat