Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
29 Ağustos 2016

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Epey heyecanlı bir ilişki içinde olduğunuz tahminleri yapılıyor. Uzun bir aradan sonra bu sizin hakkınız. Yine de koptuğunuz beraberliğin bazı sancılarını yaşıyorsunuz. Bunun nedeni ilişkiyi koparanın siz olmayışı. Yoksa içinizdeki bir aşk kalıntısı değil, tamamen haksızlığa uğramışlık duygusu.
29 Ağustos 2016

Balık Burcu Günlük İş Falı

Bazı sorunlarınız var. Ama oldukça serinkanlı karşılıyorsunuz. Buradan da yeni yaşadığınız aşkın iş yaşamınıza kadar ışıdığı anlaşılıyor. Yarından itibaren beklediğinizin üstünde bir çalışma temposunun içine gireceksiniz.
29 Ağustos 2016

Balık Burcu Günlük Para Falı

Uzakta bir veraset işi görünüyor. Bunun haberini alınca yepyeni planlar yapmaya başlayacaksınız. Ufkunuz biraz fazlaca geniş olduğundan gelen para planlarınızın altını imzalamayacak. Yine de hayli sevineceksiniz.
29 Ağustos 2016

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Size yakın biri sandığınız kadar iyi niyetli görünmüyor. hayatınızı etkileyebilecek konumda olmasa da dikkate alınmaya değer.
29 Ağustos 2016

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdikleriniz sizinle ilgili bir sürprizin hazırlığı içersindeler. Bayağı duygulanacaksınız. Bu günlerde sizi bulup yakalayabilmek hayli zor. Dostlarınızın böyle bir şikayeti var. Bir sağlık sorunuyla uğraşıyorsunuz. Belki bir uzmana görünmeniz gerekebilir. Bugün akşam saatlerinde gitmeniz gereken bir davete ulaşımla ilgili bir sorun nedeniyle gidemeyeceksiniz.
29 Ağustos 2016

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 09:32 Merkür-Venüs kavuşum etkisinde yeni haftayı karşılıyoruz. Merkür yarın itibariyle gerileyeceği için sizler ilişki, iş ortaklıkları, aile, ev, finansal konular üzerinde mutlaka iyi bir analizde bulunmalısınız. Borçlarınız, kredi çekimleri, eşinizin veya iş yaptığınız kişilerin maddi durumları nedeniyle bazen yavaşlık veya hesap dışı gelişmeler olabilir. o nedenle, riskli olabilecek kararlardan kaçınmak gerekiyor. Tekrar şartlara, duruma bakmak, hesabımızı bilmek gerekir. Evlilik, boşanma veya ev satın almak, kiralamak gibi konuların da artı ve eksileriyle ele alınması yararlıdır. Ekim ayı itibariyle bu konularda netleşme başlar, ona göre karar veririz. Saat 11:11 itibariyle Aslan burcunda ilerleyen Ay, sanatsal çalışmalarımızda ışığımız oluyor. Aşk hayatımızla ilgili konularda mutlu olmak adına nelerin eksik veya tamam olduğunu anlamamızda rehberlik ediyor. Sağlığımızla ilgili konuları gözden geçirmemizi sağlıyor. Fiziki anlamda güzelleşmek, ruhsal yönden güçlenmek adına neler yapmamız gerekiyor bunları ele almamızda yardımcı oluyor. İş sorunlarımızı çözebilmemiz adına güçlü bir enerji sunuyor.
29 Ağustos 2016

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün her zamankinden çok daha fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili ruhsal problemler yaşamak istemiyorsanız, olayları gereğinden fazla irdelememelisiniz. Partnerinizin ve birlikte çalıştığınız kişilerin duygusal yaklaşımlarına ihtiyaç duyacaksınız. Ayaklarınızla ilgili problemler olabilir. Dikkatli olun.
29 Ağustos 2016

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çalışkanlığınız üzerinizde. Her şeyle aynı anda ilgilenmek, görevlerinize hakim olmak, bir şeyleri yarım bırakmamak, işe yarar şeyler ortaya koymak ve bu yaptıklarınızın da görünür ve takdir edilir olması önemli olacak.
29 Ağustos 2016

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünden itibaren 6 ay içinde, ikili ilişkilerinizde veya iş hayatınızda, önemsiz gibi görünen şeyler bir an da önem kazanabilir. İlişkiler testten geçebilir veya ilişkilerinizde hem kendinize hem de karşı tarafa dürüst olmanın karşılığını görebilirsiniz. İlişkilerde değişimler kaçınılmaz olabilir. Yeni tanışacağınız kişiler hayatınızda etki yaratabilirler. Ya da partnerinizin veya sevdiğiniz kişilerin hayatlarındaki bazı olaylar sizi de etkileyebilir. Maddi anlamda değişiklikler söz konusu olabilir. Yaratıcılığınız sizi yeni boyutlara taşıyabilir. Sağlığınızı ihmal etmemeniz gerekiyor.Mart ayındaki olaylara benzeyen olaylar yaşanabilir Bu hafta meydana gelecek Başak burcundaki Güneş Tutulması'nın etkilerini haftalık yazımda bulabilirsiniz. Sağlık ve sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel 
29 Ağustos 2016

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

İş arkadaşlarınızla birlikte üzerinde çalıştığınız projeleri tamamlamak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Yeni işler planlamak için araştırma yapabilirsiniz. Gün içinde sizi yoran koşullar oluşabilir. Hizmet aldığınız kişilerle yapacağınız görüşmeler olumlu geçebilir. Kardeşlerinizle birlikte zaman geçirmek size iyi gelecebilir.
29 Ağustos 2016

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Size destek veren biriyle bir araya gelip konuşma fırsatı elde edeceksiniz. İşlerinizi ihmal etmeniz sıkıntılarınızı atlatmanızdan kaynaklanıyor. Patronlarınız bundan memnun değil. Bu arada içinizdeki öfkeyi dışa vurabilir ve verdiğiniz emekleri yok edebilirsiniz. Biraz daha sabırlı olmalısınız. Kendiliğinden hal yoluna girecek konular var merak etmeyin.
29 Ağustos 2016

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Parlak bir gün. Kendinize olan güveniniz ve pratik zekanız sayesinde işyerinizde terfi etmeniz çok yakın. Gerek iş gerek özel hayatınızda herşey toz pembe. Duygusal bağlamda yine de biraz dikkatli olmanızda fayda var. Sahiplenme duygunuzun ağır basmasına izin vermeyin.
29 Ağustos 2016

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca eşiniz, partneriniz veya yakın dostlarınızla ilişkilerinizi geliştirebilir, birlikte keyifli zaman geçirebilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminde geçici sağlık sorunları hissedebilirsiniz. Bu süreçte ilişkilerinizde küçük şeyleri dert etmemeyi kendinize telkin etmelisiniz.
29 Ağustos 2016

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel hayatınızda önemli bir başlangıç yapmak için uygun fırsatlara sahipsiniz. İlham kaynağınız mesleki alanınızda değer verdiğiniz bir otorite figürü olabilir. Ancak bu kaynak sizin hedef veya kişiliğinizle örtüşmeyebilir.Yeni bir aşk veya evlilik için de olumlu etkiler altında bulunuyorsunuz. Yarınki haftaya yeni başlangıçlar yaparak başlamayı olumlu ve etkin kullanabilecek durumdasınız. Çocuklarınızla ilgili önemli başlangıç ve yatırımlara girişebilirsiniz. Onlara kalıcı ve hayatları boyunca etkili olabilecek bir eğitime başlatabilirsiniz
29 Ağustos 2016

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde keyfiniz yüksek. Özel hayatınızda eleştirel yönlerinizi sevgi dolu ve mantıklı ifadelerle toparlayabilirsiniz. Bu hafta ilginiz sevdiğiniz insanın üzerinde olacak.
Reklamı Kapat