Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
23 Ekim 2016

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Korkularınız ilişkinizi çok olumsuz etkiliyor. Görünürde onu kaybetmeniz için bir neden olmadığı halde, bu tavrınızla gerçekten kaybetmenin nedenlerini hazırlıyorsunuz. Sevgilinizi kaybetmekten korkmanızın gereği yok.
23 Ekim 2016

Balık Burcu Günlük İş Falı

İşinizle ilgili bazı alışverişleriniz olacak. İş ilişkilerinizi düzene sokmaya çalışıyorsunuz. Bu yeni düzenleme işinde, değişik görüşleri olan biriyle tartışma yaşayacaksınız.
23 Ekim 2016

Balık Burcu Günlük Para Falı

Şimdiden toparlamaya giriştiğiniz para, sizi oldukça rahatlatacak. Biraz zorlanacaksınız, ama bazı ödemelerin altından kalkacaksınız. Bir satın alma işiniz var. Pahalı, ama zorunlu görünüyor.
23 Ekim 2016

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir toplantınız olacak, sizin için sandığınızdan çok anlam taşıyor. Bu yüzden bu toplantıyı, çok ciddiye almanız gerekiyor.
23 Ekim 2016

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizi biraz üzecek haberler alabilirsiniz. Bu haberler doğrultusunda bir akraba problemine çözüm bulmaya çalışacaksınız. Bir arkadaşınızla olan ilişkinizi yeniden ele alıp bir şekle sokmanız gerekiyor. Bu arkadaşınız son zamanlarda ona biraz tepeden baktığınızı, ilişkinizde saygının azaldığını düşünüyor. Sizin aynı kanıda olmayışınız, onun için fazla anlam taşımıyor.
22 Ekim 2016

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 08:44 Ay-Uranüs görünüm etkisinde, arzu ve isteklerinizi elde etme başkalarının dikkati çekme, ilgi görme, idealleriniz ve parasal konularda ise güven içinde yaşama arzunuzu yükseltir. Saat 15:30 Ay-Merkür görünümü sevilmek, güven duymak, aile olmak, can olmak, sevdiklerinizle bir olmak arzunuzun işaretçisidir. İstersiniz ki, birileri yaranıza merhem olsun, siz söylemeden sizi anlasın, yardımcı olsun, destek versin. Çıkarlarını düşünen, adil davranmayan insanlara içerlersiniz. 22:14-22:34 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında sakinlik, ılımlılık ve hoşgörünün son derece önemli olduğunu her zaman söylüyorum. Güvence, sahiplenme, korunma ihtiyacınız oldukça yükselebilir. Bu güçlü hassasiyet  beraberinde tedirginlik yaratır. Her şey üzerimize geliyormuş gibi düşünürüz. Ailemizi, sevdiklerimizi özleriz. Birisi ters bir söz etse, sanki dünyanın sonuymuş gibi algılarız. Bütün bu ruh halleri çoğumuzda yaşanabilir. Benim tavsiyem, kısa molalar vermek, biraz rahatlamak, mümkünse dinlenmek, müzik dinlemektir. Saat 22:34 Ay-Aslan burcu geçiş etkinliğinde, duygularımızı ifade ediş biçimimiz zaman zaman fevri olabilir. Gördüğümüz aksaklıkları titizlikle gözlem altına alırız ve bunların mutlaka düzeltilmesi gerektiğini düşünürüz. Cumartesi gününüz güzelliklerle dolu geçsin. Canı gönülden sevgilerimle,  
22 Ekim 2016

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bulunacağınız ortamlarda duygusal yönleriniz ortaya çıkabilir ve huzursuzluk duyabilirsiniz. Çevrenizde sizi seven arkadaşlarının olumlu destekleri sayesinde, bugün bir çok problemlerinizin üstesinden kolay bir şekilde gelebileceksiniz. Sosyal aktivitenizde canlanma söz konusu.
22 Ekim 2016

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün aşk söz konusu olduğunda gözünüzü karartıp her türlü riskli adımı atabilecek ruh halindesiniz. Ancak biraz temkin ve ağırdan almak hiç fena olmaz. Özellikle de işin içinde arkadaşlık mevcutsa biraz daha dikkat.
22 Ekim 2016

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi daha bağımsız ve rahatlamış hissediyorsunuz. Tecrübenizi daha etkili bir biçimde ortaya koyabileceğiniz ortamlar olabilir. Evinizde düzenleyeceğiniz görüşmeler, organizasyonlar yeni ilişkiler yaratabilir. Günün Atmosferi:Gündüz stres, gece eğlence! Ev ve aile yaşantısı ile birlikte bugün de toplumsal olaylar gündemimizde olacak. Sabah saatlerinde son dakika değişiklikleri nedeniyle gerilebilir yahut agresif kişilerle baş etmek durumunda kalabiliriz. Acele hareket etmemeli, iki düşünüp bir söylemeliyiz. Rutin akış bir nebze bozulabilir ya da planlarımız birden aksayabilir. Beşeri ilişkilerde uyum biraz güçleşiyor. Yapıcı olalım ve diyalogları sakince yürütelim. Gece saatlerinde ise; gündüzün aksine daha pozitif, keyifli ve sevgi doluyuz.
22 Ekim 2016

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaratıcılığınızı daha iyi ifade edebileceğiniz akıcı bir gündesiniz. Aşkta da mutlu olmak daha kolay olacak.
22 Ekim 2016

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşadıklarınızı dostlarınızla paylaşmalısınız. Çünkü karmaşık hayatınıza ancak onlar çözüm üretebilirler. Aşka kendinizi fazla kaptırmamanız gereken bir dönem. Yorgunluğunuzu partneriniz anlayışla karşılıyor ve size sahip çıkmaya çalışıyor. Onunla daha çok birlikte olmalısınız. Aksi halde ilişkiniz rutine girebilir dikkat edin.
22 Ekim 2016

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sıkıntılı günler artık geride kaldı. Şimdi önünüze bakmanın tam zamanı. Çünkü fırsatlar sizi bekliyor. İyi yatırımlar yapabilir, maddi gücünüzü arttırabilirsiniz. Bu sevdiğinizle olan ilişkinizi de olumlu yönde etkileyecektir. Sizi güçlü ve çalışkan görmek onu etkiliyor.
22 Ekim 2016

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ikili ilişkiler, ortaklıklar ve yakın dostluklar alanınızda muazzam olumlu etkiler aldığınız, yaşamınızdaki teklifleri değerlendirmeniz gereken, özel yaşamınızdaki görüşmelerinizi ve planlarınızı destekleyen, ilişkilerinizi romantizmle geliştirebileceğiniz bir zamandasınız.
22 Ekim 2016

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızın krizli alanları ve benzer konularda gökyüzünün size verdiği şanslı enerjileri kullanabilir, fırsatları değerlendirebilirsiniz. Ruh haliniz tembelliğe yatkın olabilir. Ancak gece saatlerinde sosyalleştiğiniz mekanlarda günün yorgunluğunu atıyor olmanız mümkün hale gelecektir. Hedefiniz iletişim fırsatlarını değerlendirmek olmalıdır. Hayallerinizde canlandırdığınız güzellikleri gerçek kılmak için somut adımlar atabilecek bir etkiye sahipsiniz. Bilhassa özel hayatınızda hedeflerinize ulaşabilme şansı taşıyorsunuz.
22 Ekim 2016

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

BALIK Tutkularınızın ve eğlenceli yanlarınızın çatışmasına şahitlik edebilirsiniz. Hayal dünyanız çok geniş ama istekleriniz ve davranışlarınız hayallerinizle örtüşmüyor.
Reklamı Kapat