Balık Burcu Günlük Aşk Falı

23 Kasım 2014
Bazı tavırlarınızla, birtakım sorumlulukları unutmuş görünüyorsunuz. Fazla bağımsız davranışların sürekliliği bir şeyleri eksiltebilir. Aldığınız kararları ona danışmanız konusunda daha fazla uyarı beklememelisiniz.

Balık Burcu Günlük İş Falı

23 Kasım 2014
Çok yönlü düşünceleriniz yavaş, yavaş ilgi görüyor. Çok yakında verimli görüşmeler içine gireceksiniz. Bugün size özel olarak bir konuda danışılabilir. Konuyla ilgili donanımlı olduğunuz düşüncesi var.

Balık Burcu Günlük Para Falı

23 Kasım 2014
Para beklediğiniz kişi, onun çevresindeki insanların engellemesiyle size sırt çevirebilir. Ama sıkıntılı dönemi bitiriyorsunuz. Önümüzdeki günlerde oldukça rahatlayacaksınız.

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

23 Kasım 2014
Hayal kırıklığını da bir ihtimal olarak kenarda tutmanız gerekecek görüşmeleriniz olacak.


Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2014
Bir akraba ilişkinizdeki çözümsüzlük size basit ve gereksiz geliyor, ama çözmek için inisiyatifi ele geçiremiyorsunuz. Hafta sonunda tanıştığınız biri bugün bir ziyaret yapıp sizi sevindirebilir. Başladığınız işi tamamlama alışkanlığınız bugünlerde biraz sekteye uğramış gibi. Bu konularda bir zamanlama hatası yaptığınızın farkına varacaksınız.

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2014
Sevgili Balıklar saat 04:17 Ay-Venüs kavuşumuyla güne uyanacağız. Pozitif düşünmemizde, ilişkilerimizde problemleri büyütmemizde yarar var.  İşlerimizi gücümüz nispetinde yapacağız. Kendimizi zorlamayacağız. Saat 06:43 Merkür-Jüpiter görünümü, iş hayatında ilerlemek, maddi açıdan güçlenmek arzusuyla dolu olmanın göstergesidir. O nedenle sizi daha fazla öne çıkartacak, ilgi uyandırmanızı sağlayacak şekilde çaba sarf edersiniz. Ancak gereğinden daha fazla yükün altına girmeyin, sözler vermeyin. Saat 13:02 Ay-Uranüs olumlu görünümü, bilginizden, yeteneklerinizden şüphe duymamanız gerektiğini gösteriyor. Öne çıkmaya, iş alanında gelişmeye açık olursanız, geliriniz de ona göre artacaktır.  Ancak harcama alışkanlıklarınızı gözden geçirin. Bunun ayarını bilirseniz sorun yaşamazsınız. Saat 13:22 Ay-Chiron görünümü, hayatın bir seyri alem olduğunu, bu seyrin aslında kendimizi tanıma yolculuğu olduğunu hatırlatırken, biraz hüzünlendirebilir sizi. Huzurlu, keyifli bir Pazar günü geçirmenizi diliyorum. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2014
Bir çok fikirden yola çıkarak, mükemmel bir sentez oluşturacaksınız. Alışkanlıklarınız konusunda, değişimlere hazır olmalısınız.Bugün, kararlı davranışlarınızın faydasını göreceksiniz. Sadece; düşüncelerinizi kabul ettirmeye çalışmadan önce, karşı tarafın da fikrini almalısınız. Çok bireysel olmayın.

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2014
Bugün özellikle maddi meselelerde kontrol eden ve yönlendiren kişi olmaya çalışın. Ancak insanlara zorla bir şeyleri kabul ettirme şansınız yok. Uyarılarınızı yapıp nedenleri açıklayın. Bundan ötesi baskıya sebep olabilir.


Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2014
Bulunduğunuz grup, topluluk, sektör veya kurumlarda ön plana çıkacağınız, sorumluluklarınızın artacağı ve herkesin sizden beklenti içine girebileceği on günlük süreçtesiniz. Gözler üzerinizde olabilir. Görevlerinizin, üstünüze düşen sorumluluğun ve yeni şeyler öğrenmeniz gerektiğinin farkındasınız. Sizden daha olgun ya da tecrübeli kişilerden alacağınız destekle ait olduğunuz gruplarda lider rolüne soyunabilirsiniz. Ancak, zorluklar ve engeller çok açık olduğu için tam olarak ne yapmanız gerektiğini anlamadan yola çıkmamalısınız! Tüm burçlar için gün geneli: Kafamızda bazı konularda halen bazı şüphelerimiz veya endişelerimiz olsa bile ya da kararsızlıklar doğru adım atmayı zorlaştırsa da, gerçekçi olmayı, işaretleri veya sezgilerimizi doğru okumayı başarabilirsek çok yol kat edebileceğimiz günlerdeyiz. Bilgi edinme ve yeni şeyler öğrenme isteğimiz artıyor. Yay burcuna geçen Güneş ve Yay burcunda oluşan yeni ay, Yay burcunun ilk günlerinde doğanlar başta olmak üzere, tüm Yay burçlarına ve hepimize on günlük süreçte(aslında başladı) yenilikler veya yeni başlangıçlar yapma olanağı sağlıyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2014
Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.


Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2014
Bitmesinden endişe duyacağınız yeni bir sevgiye yelken açabilirsiniz. Mutluluğunuz gözlerinizden okunacak. Onunu kıymetini silin.

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2014
Kibirlisiniz. Kendini üstün görme gibi burcunuzun olumsuz özelliklerini takınma eğiliminde olduğunuz görülüyor. Bu tip davranışlarla takdir edilmekten çok, çevrenizdekilerin nefretini kazanacağınızı hiç unutmayın. Aklınız fikriniz uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz bir projede.

Geçmiş Balık Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!