Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Kasım 2017

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Doyumlu ilişkiniz uzun ömürlü görünüyor. İlişkiyi ayakta tutma çabalarınız, heyecanınızı diri tutuyor. Küçük de olsa, sevgilinizin problemlerini dinlemeyi ihmal etmemelisiniz.
25 Kasım 2017

Balık Burcu Günlük İş Falı

Yükünüzü azaltmak için daha yetkili mercilerle görüşmeniz gerekebilir. İstikrarlı ve düzgün ilişkileriniz, çok haklı taleplerinizin karşılıksız kalmayacağının teminatı gibi görünüyor.
25 Kasım 2017

Balık Burcu Günlük Para Falı

Aile bireylerinden birinin savurgan isteklerini denetleme çabanız, yakında netice verebilir. Giderlerinizi kontrol altında tutabiliyorsunuz. İyi bir birikimci olduğunuz çok belli oluyor.
25 Kasım 2017

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Önümüzdeki günlerde para konularında dikkatli davranmanız gerekebilir. İyi niyetli olmayan birisiyle bir alışveriş içinde olabilirsiniz.
25 Kasım 2017

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi biraz daha zinde buluyorsunuz. Yakında mutlu bir habere hazır olun. Sizi çok özleyen yaşlılara ziyaret yapmak için iyi bir gün. Bu ziyaret sonrasında kendinizi onlardan daha da mutlu hissedebilir, bundan sonra bu tür ilişkilerde daha duyarlı davranmaya karar verebilirsiniz. Sağlık şikayetleriniz yorgunluktan olabilir.
25 Kasım 2017

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, gün boyu Ay-Kova burcunda ilerleyecek. Güvendiğimiz insanlarla dertleşme ihtiyacı duyabilirsiniz. Ancak ne gariptir ki, gerçekten derdinizi anlayabilecek tarafsız düşünebilecek insan sayısı azdır. Nice dostluklar kimi zaman gereksiz meseleler yüzünden sona ermiş bazı dostluklar ise araya giren yıllar nedeniyle sona ermiş. İşte bu nedenle konuşmanın da bir anlamı olmadığını düşünürsünüz. Saat 13:05 Ay-Kuzey düğüm görünümü, ilişkide yarınların önemini vurguluyor. Duygularımız kadar aklımızı ön planda tutarak duruma bakmalıyız. Saat 13:57 Merkür-Uranüs olumlu görünüm etkisi altında, mesleki ve parasal konularda hızlı düşünüp hızlı kararlar vermemizi sağlar. Ancak bu kararlarınızın doğru ve yerinde olup olmadığını bir daha inceleyiniz. Aksi takdirde, risk alırsınız, sonra da zorlanırsınız. Merkür-Yay burcunda astrolojik olarak zararlıdır. Hesabınız şaşabilir. O nedenle lütfen iyi düşünün. Saat 18:05 Ay-Mars görünümü, başkalarıyla ortaklaşa finansal ilişkilerinizde çözüme katkıda bulunacak fikirlere ihtiyacınız var. Aceleci kararlar vermeyiniz. Saat 21:11 Ay-Venüs zorlu görünümü, ilişkilerimizde iki yönlü düşünmeye neden olabilir. Bir yandan tutkuyla ona bağlıyızdır ancak diğer yandan sanki avuçlarımızın içinden kayıp gidecek gibidir. İşte bu ikilem, bu saatlerde sizi rahatsız edebilir. Lütfen ilişkinizi gerçekçi şekilde analiz ediniz ki, huzurunuz kaçmasın. Yüzünüzü gülümseten bir gün geçirmeniz dileğimle,
25 Kasım 2017

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşamın kendisi sana önemli mesajlar veriyor olabilir. Bu yüzden bugün durup dururken aklına düşen kişiyi ara.
25 Kasım 2017

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Başarılı girişimlerde bulunacağınız bir döneme giriyorsunuz. Ancak, parasal harcamalarınıza biraz daha dikkat etmelisiniz. Olumlu ve iyi niyetli bir tutum içine girerek kuruntularınızdan uzaklaşırsanız, başarılı olacaksınız.
25 Kasım 2017

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiklerinizle güzel bir zaman geçirme vakti geldi. Sosyal olmak bugün size iyi gelecektir. Kırıcı olmak hoşunuza gitmeyen bir durumken şartlar sizi bu noktaya getirebilir.
25 Kasım 2017

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde biraz kendinize dönmeniz iyi olabilir. Psikolojik açıdan daha hassas olabileceğiniz günlerdesiniz.
25 Kasım 2017

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sıradışı düşünce ve fikirlerinizle dikkat çekeceğiniz, fark edileceğiniz, takdir ve saygınlık duyacağınız bir gün olabilir. İş, görev ve sorumluluk alanınızda değişik insanlarla bir araya gelebilir, onların deneyimlerinden hiç ummadığınız kadar yararlanabilirsiniz.
25 Kasım 2017

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Parlak bir gün. Çevrenizden iltifatlar duyacaksınız. Ve aranan simaların başında geleceksiniz. Bu kadar popüler olmanız hiç şüphesiz neşeli ve sorunsuz bir tip olmanızdan. Fiziksel pırıltınız da dorukta. Bu sayede yeni flörtler ve romantizm dolu ilişkiler yaşamanız kaçınılmaz.
24 Kasım 2017

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde partnerinize ve sevdiklerinize sevgi dolu yönlerinizi, güzelliğinizi ve duygularınızı daha belirgin şekilde ifade edebilirken, sizin bu tavrınız onların size daha fazla hayran olup, saygı duymasına sebep olacak. Sosyal çevreniz ve partnerinizle keyifli, eğlenceli etkinliklerde yer alabileceğiniz, sevildiğinizi daha yoğun hissedebileceğiniz bir gündesiniz.
25 Kasım 2017

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür ile Uranüs arasındaki köklü etkileşim aniden bir yurt dışı projesinden size para kazandırıp yatırım yaptırır. Yabancılarla bağlarınızı güçlendirmek akıllıca olur. Medya, tanıtım faaliyetleri için harika bir gün. Röportaj yapabilir, kurum kimliğinizi güçlendirebilirsiniz. Aşırı hızlı para çıkışlarına, hırsızlığa dikkat etmelisiniz.
25 Kasım 2017

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kafanıza göre harcamalar gündeminizde olacak. Elinize beklenmedik bir para geçebilir. Maddi konularda şansınız yüksek. İş alanlarınızda güzel ve esnek görüşmeler oluşabilir. Sevdiklerinizi ihmal etmemelisiniz.
Reklamı Kapat