Balık Burcu Günlük Aşk Falı

27 Kasım 2014
Bugün elde ettikleriniz için kendinizi mutlu hissedeceğiniz bir gün. Duygusal olduğunuz kadar gerçekçisiniz de. İlişkinizde duygularınızdan çok gerçekler ağır basıyor.

Balık Burcu Günlük İş Falı

27 Kasım 2014
Bir süre daha disiplinli ve yoğun bir çalışma temposu gerekebilir. Başarınızın sırrı titizliğinizde ve çalışkanlığınızda. Bu yönünüzle çok takdir topluyorsunuz.

Balık Burcu Günlük Para Falı

27 Kasım 2014
Gereksiz harcamalardan kaçınmayı biliyorsunuz ama bazı zevkleriniz söz konusu olduğunda kendinizi pek frenleyemiyorsunuz. Yeni alışverişlerden önce bütçenizi gözden geçirmeniz yerinde olacak.

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

27 Kasım 2014
Önümüzdeki günler içinde kulağınıza gelecek bir haber sizi üzebilir. Üzülmeden önce meseleyi büyütüp büyütmediğinizi gözden geçirmelisiniz.


Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2014
Yaşamınızdaki köklü değişiklik hazırlıkları sizi heyecanlandırıyor. Değişikliklere kısa zamanda ayak uyduramayacağınız endişesiyle biraz tedirgin ve telaşlısınız. Ama umudunuz yerinde. Bugün umudunuzu arttıracak bazı gelişmeler var. Hayalini kurduğunuz bir haber alabilirsiniz. Bu haber yaşamınızda yeni değişikliklere neden olabilir.

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2014
Sevgili Balıklar saat 02:22 Venüs-Uranüs olumlu görünümü, kişinin hem dış dünyada hem de parasal konularda güçlenmek adına, özgür düşünmesini sağlayıcıdır. Kavuşmak istediği her ne varsa, onu ancak kendine güvenerek, inanarak elde edebileceğini işaret eder. Siz kuytulara çekilmekten birilerinin sizi geçmesine izin vermekten vazgeçiniz. Yetenekleriniz belki de çoğu kişide yok. O zaman neden bunları bugün bu enerjinin desteği altında öne sürmeyelim ki. Evet, meslek yaşamı, dış dünya ve sorumluluklarımız çoğu zaman ağır geliyor. Fakat kendini bilen, işini kotaran, farklılıklara, değişime açık olanlar her türlü sorunu çözerek başarıya ulaşabilirler. Saat 05:28 Ay-Güneş arasındaki görünüm, beraberliğinizle ilgili meselelerde partnerinizin mağrur halleri, sürekli kendinden yana olan tavırları canınızı sıksa da, bu itişmenin tutkularınızın yoğunlaşmasında etkili olduğunu fark edebilirsiniz. Hatta bazen sırf nasıl davranacağını görmek için onu çileden çıkaracak şekilde hareket edebilirsiniz. Saat 06:19 Güneş-Neptün görünümü, işiniz ve toplumsal yaşamınızla ilgili konulardaki ideallerinizi, belli bir sorumluluk, dikkat, sabırlılık anlamında mutlaka gözden geçirmelisiniz. Daldan dala atmadan, belli bir disiplin içinde hareket ederseniz, insanların sizdeki bir çok özelliği, tecrübeyi ve özel yeteneği anlamalarını sağlarsınız. Peşinden azimle gitmelisiniz. Bunları hangi alanda dile getirmeniz, göstermeniz gerektiğini de bilmelisiniz. Saat 07:33 Venüs-Chiron arasındaki mücadeleci görünüm, duygusal ve fiziksel anlamda sizi rahatsız eden, başkasının eline muhtaç bırakan, destek beklediğiniz halde köstek olan kişilere karşı kendi inandığınız şeklinde rest çekmenize neden olabilir. Zorluklara, sorunlara, dayanma gücünüz oldukça düştüğünden artık naz-niyaz çekecek haliniz yoktur. Acı tecrübeler, her alanda sizi öylesine bezdirmiştir ki, birileri için artık kendinizden vazgeçmemeniz gerektiğinin farkındasınızdır. Gününüz aydınlık içinde geçsin. Kazancınız bereketli ve yüreğiniz huzurla dolsun. Her şeyin gönlünüzce olması dileğimle,


Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2014
Yaratıcı düşüncelerinizdeki olumlu performansı iş yaşantınızda olduğu gibi duygusal ilişkilerinize de yansıtabiliyorsunuz. Bugün, kendinizi yeni olaylara hazır hissediyor ve karşı cinsle aranızda duygusal bağlarınızı daha güçlendiriyorsunuz. Fiziksel enerjinizin yüksek olması, her anlamda sizi farklı kılacak

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2014
Bugün kafanızı karıştıran durumların ortasında kalabilirsiniz. Doğru bildiğiniz bazı şeylerin tam tersini görüp şaşırabilirsiniz. İnandığınız, güvendiğiniz noktalarda yanılmış olmak sizi kaygılandırmak yerine güçlendirmeli.


Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2014
Yapacağınız işlerin göz doldurabileceği veya ani parasal kazançlara yol açabileceği beklenmedik gelişmelere açık üç günlük süreçtesiniz. Beklenmedik bir kaynaktan gelen ilginç bir teklif söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatleri biraz gergin etkiler içerse de, aslında hoş olanakların yüzünü gösterebileceği birkaç günün içerisindeyiz. Beklenmedik hoş gelişmeler bizi bazı tercihler yapmak zorunda bırakabilir ya da yanlış beklentiler içerisine girerek bazı olanakları verimli kullanma şansını yitirebiliriz. Gerçekçi olmaya çalışmalı ve gelişmeleri dikkatle takip etmeliyiz. Şanslar kapıda. İstikrarlı ve organize olan başarılı olur. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2014
Bugün gizlilik ve kontrol konuları öne çıkıyor. Gün içinde sağduyulu yaklaşımlarınıza rağmen anlam vermekte zorlandığınız durumlarla karşı karşıya gelebilirsiniz. Olayları kavramak yönündeki çabalarınız pek fark yaratmayabilir. Olayların ve kişilerin moralinizi bozmasına izin vermeyin. Bazen akışa bırakmak daha iyi sonuçlar verebilir.


Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2014
Hesapta olmayan küçük aksilikler biraz gerginleştirebilir sizi. Başarmak istediğiniz şeyler varken böyle küçük detaylara takılmayın.

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2014
Sevdiğiniz insanın psikolojik sorunlarıyla ilgilenmelisiniz. Bencilce tutumunuzdan biran önce sıyrılın. İş hayatınızı aşk hayatınızla karıştırmamaya özen gösterin. Bugün yeni dostlar edinebilirsiniz. Karşınızdaki insanı iyice tanımadan özel hayatınıza ortak etmeyin.

Geçmiş Balık Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!