Balık Burcu Günlük Aşk Falı

23 Temmuz 2014
Aşk yaşamınızda çeşitli gerginlikler yaşayabileceğiniz ve bu gerginlikleri özel yaşamanıza da yansıtacağınız bir gündesiniz. Bir süreden beri sizi düşündüren olaylar bugün daha fazla ön plana çıkabilir. Aşk yaşamınızda bir yenilik yapmadan istikrarınızı korumaya çalışmanız daha doğru olacaktır.

Balık Burcu Günlük İş Falı

23 Temmuz 2014
İş yaşamınızda çeşitli gerginlikler yaşayabileceğiniz ve sorumluluklarınızın her zamankinden fazla artacağı bir gündesiniz. Yönetme yeteneğinizin artması ve çalışmalarınızdaki yoğunlaşma karamsar bir ruh haline girmenize neden olabilecektir. İşiniz konusunda yeni bir karar vermekten kaçınmalısınız.

Balık Burcu Günlük Para Falı

23 Temmuz 2014
Maddi konularda dikkatli davranacağınız ve harcamalarınızı dengelemeye çalışacağınız bir gündesiniz. İşinizle ilgili kaynakları arttırarak maddi durumunuzu da sağlamlaştırmayı başaracaksınız. Karşınıza yeni bazı teklifler çıkabilir, bu teklifleri çok iyi bir şekilde değerlendirmeye çalışın.

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

23 Temmuz 2014
İşinizle ilgili konularda çalışmalarınızda dikkatli davranmalı ve yeni girişimlerinizde aceleci davranmamalısınız. Sorumluluklarınızın artması sizi olumsuz etkileyebilir.


Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
Genel çevrenizle ilgili konularda çeşitli sorunlar yaşayabileceğiniz ve enerjinizin önemli bir kısmını işinizle ilgili konularda harcayacağınız bir gündesiniz. Özellikle işinizle ilgili konularda çeşitli sorunlar gündeme gelebilir ve bunların çözümü için önemli ölçüde zaman harcamanız gerekebilir. Ancak bu sorunları gözünüzde çok fazla büyütmemeli ve bazı şeyleri zamana bırakmaya bilmelisiniz.

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Temmuz 2014
Sevgili Balıklar, Ay-İkizler burcu seyriyle güne adım atacağız. Bu enerji yuvanızı, ülkenizi  yakından ilgilendiren konularda iletişimi yoğunlaştırıyor. Bu yoğunlukta dinlemek, dinlediğinizi anlamak ve anladığınızı uygulamak önemlidir.  Aynı anda birden fazla yerde olmanız gerektiğinde belli bir planlama yapmanız faydalıdır. Saat 09:18 Ay-Neptün zorlu görünümü, sizi ve ailenizi, işinizi ilgilendiren konular üzerinde  her bir meselenin dikkatlice gözden geçirilmesini gerektiriyor. Yargılamadan önce iyice anlayıp dinlemelisiniz. Başka insanlardan duyduğunuz veya onların yönlendirmesiyle kararlar almaya kalkışırsanız yanılabilirsiniz. Saat 09:49 Merkür-Pluto karşıtlığı, bir çoğumuz için zorlayıcı gibi dursa da, ben her enerjinin dikkatle incelenmesi halinde gölge yanlarının farkına vararak güce dönüştürebileceğini vurgulamak isterim. Merkür-Yengeç burcunda ilerlediği için Balıklar geçmişe dönük düşünmekteler.  Ancak Balık bu enerjiye yabancı değildir. İsterse hedefine,  gayet ciddi ve sorumluluk duygusu içinde düzenlemelerde bulunarak ulaşabilir.  Aşk hayatınızla ilgili konularda değerlendirme ve gözlemde bulunma arzunuz yoğunlaşır. Her durumu yerli yerine koyma çabası, duygusal ihtiyaçların derin bir şekilde farkına varılması günlük aktivitede ön plandadır. Birbirimizin sesine kulak verelim, birbirimizi dinleyelim ve sevgiyle sarmaş dolaş olalım. Güzel bir gün geçirmemiz dileğimle,


Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Temmuz 2014
Arkadaşlarınız arasında gözünüze farklı gelen kişilerle duygusal bağlarınızı güçlendirme adına, başarılı çalışmalar içindesiniz. Orijinal fikirlere her zaman açıksınız. Yaratıcılığınızı engellemeyen ve içinizdeki coşkuyu ortaya çıkaran işler yapmayı seviyorsunuz. Bugün, hareketli ve neşeli bir gün sizi bekliyor. Duygusal sezgilerinizde artış var.

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Temmuz 2014
Aşk hayatınızda hareketlenmelerin olacağı etkiler var. Normal şartlarda pek çok açıdan size ters gelen kişilerin etkisi altında kalabilirsiniz. Gerçek ilgi ile tutkuyu birbirinden ayırt edebilmeniz lehinize olacaktır.


Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Temmuz 2014
Belli konular belli bir ilerleme süreci içinde gelişme göstereceğe benziyor. Önemli yapısal değişim beklediğiniz ya da önemsediğiniz konuların sağlıklı ilerlemesi için acele etmekten kaçınılması gerekli. Tüm burçlar için gün geneli: Ani ve beklenmedik olayları ya da harika sürprizleri gündemimize taşıyan heyecan verici gezegen Uranüs yarın itibariyle 5 aylık geri hareketine başlıyor. Bu durum hepimizi kendi burcumuza ve doğum anımıza göre çıkartılmış bireysel yıldız haritalarımıza göre farklı alanlarda etkiliyor. Bu durumdan bugün burç başlıkları altında zaten bahsediyorum. Hayatımızda yolunda gitmeyen olayları gözden geçirme ve yeniden değerlendirme fırsatı bulabileceğimiz bir dönem olabilir bu süreç. Ancak, bu süreçte yaşanabilecek ani değişikliklerin olumsuz değil olumlu tarafına odaklanmak yaşam prensibi olarak hepimize çok iyi gelecektir. Örneğin ben yeni bir ülkeye taşınmak zorunda kalsam, arkada bıraktıklarıma üzülmek yerine, beni bekleyen yeni yerleri ve kişileri hayal edip heyecan duyarım. Şikayet veya üzüntü duymak, evrensel planda boşa pedal çevirmek anlamına geliyor. Hayat, başımıza gelen şeylere ne kadar yaratıcı yaklaşabileceğimizi test ediyor çoğu zaman. Geç oldu, ama ben bunu anladım bu yaşta ve hayatım çok kolaylaştı. Umarım sizde de işe yarar, hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Temmuz 2014
Ailevi konularda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Ailenize karşı kendinizi daha iyi ifade edebilir, iletişiminizde daha etkili olabilirsiniz. Tabi biraz fazla heyecanlı bir konuşma yapmanızda oldukça mümkün. Ancak ailenize sesinizi duyurmayı başaracaksınız. Babanıza, aileye ait konularda duygularınızdan çok mantığınızı öne çıkarabilirsiniz.


Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Temmuz 2014
Ailenize ben size daha önce demiştim ama siz beni dinlemediniz, diyebileceğiniz bir olayla karşı karşıyasınız. Sezgileriniz oldukça kuvvetli bu ara..

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Temmuz 2014
İş ve aşk. İşte bugün kalbiniz bu ikisi için atacak. İş hayatınızda dev adımlarla ilerliyor ve hayranlık topluyorsunuz. Ancak sizin isteğiniz hep takdir değil; hep daha yukarılara sıçramak. Bunu da başaracaksınız. Hanenize yazılan artılara bakmak yeterli.

Geçmiş Balık Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!