Balık Burcu Günlük Aşk Falı

24 Nisan 2014
Aşk yaşantınızda beklemediğiniz gelişmeler yaşayacağınız bir gündesiniz. Duygularınızı tarif etmekte zorlanacaksınız. Karşı cinsten birinin ani çekimine kapılmanız olası. Bugün yeni bir aşk kapıda olabilir.

Balık Burcu Günlük İş Falı

24 Nisan 2014
İş yaşantınızda başarı grafiğiniz günden güne yükseliyor. İş yerinizde zaman fazla hırslı ve yarışmacı davranışlar içine giriyorsunuz. Bu durum amirlerinizin hoşuna gitse de sizinle aynı konumdaki iş arkadaşlarınızın hoşuna gitmiyor.

Balık Burcu Günlük Para Falı

24 Nisan 2014
Bugün bazı ödemeler yapabilirsiniz. Bu ödemeler için gerekli maddi kaynağı daha önceden ayırmıştınız. Bu yüzden ödemelerinizi yaparken hiçbir zorluk yaşamayacaksınız.

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

24 Nisan 2014
Bugün bazı konularda ani kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. Unutmayın acele alınan kararlar bazen zararlı olabilir.


Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Bugün alacağınız bir haber sizin planlarınızı alt üst edebilir. Keza bu haber sonrasında şehir dışına çıkmak ya da kısa bir yolculuk yapmak zorunda kalabilirsiniz. Gün içinde verdiğiniz sözleri tutamayacak ve randevularınıza vaktinde ulaşamayacaksınız. Akşam saatlerinde geleceğinize dair söz verdiğiniz davete katılacaksınız.

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Sevgili Balıklar, Perşembe  günümüz, saat 09:55 itibariyle burcunuz üzerinde ilerleyecek Ay geçişiyle başlıyor.  Çevrenizdeki her insanın özel ve nefes aldığınız her anın  ne kadar kıymetli  olduğunu fark edeceksiniz. Saat 13:41 Ay-Merkür  olumlu görünümü, evrensel sevgi olgusunun sahibi sizler için her zaman ılımlılık, empati ve çevreyle iyi ilişkiler kıymetli olmuştur. Merkür-Boğa burcunda ilerlediği için, konuşmalarınızda sağlamlık, huzur ve kazançlı çıkmak isteği öne çıkar. Ancak bunu sadece kendiniz için olduğu kadar, başkaları için de niyet edersiniz. Saat 17:14 Ay-Güneş arasındaki olumlu görünüm  her türlü zorluğa rağmen yılmayıp ayakta durabilmeniz yönünde yardımcıdır. İleriye yönelik bir şekilde hem hedeflerinizi gözden geçirmenizde hem de ılımlı bir şekilde olanı biteni değerlendirmenizde, gücünüzü kaybetmeden neler yapmanız gerektiğini saptamanızda bu enerji size yardımcıdır. Saat 21:49 Neptün ile kavuşum yapan Ay, günün geri kalanında etkili olacak. Hayata ve sevdiklerimize karşı güzel hisler duymamızı sağlayacak. Sorunlarımızı unutmak, dinlenmek, sevdiklerimizle kucaklaşmak, mutlu olmak istiyoruz.  Güzel bir söz, bir davranış, ılımlı bir yaklaşımın kıymeti öylesine büyük ki. Hemen karşılığını vermek isteriz. Bedenimiz ve zihnimizle uyum içinde bir gün geçirmemiz dileğimle,


Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Kafanızın karışmasına neden olan, giderek anafor haline gelen ve istemediğiniz halde içine çekildiğiniz konuda ailenizden destek alın. Böyle durumları bir acizlik olarak algılayıp, gurur meselesi yapmayın. Zaten; bu şekilde davranırsanız, komplekslerine yenik düşmüş bir kişilik imajı sergilersiniz. Yardım istemek bir büyüklüktür.

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Bugün göz önünde olma ve hem hal ve hareketlerinizle hem de konuşmalarınızla diğer insanlar üzerinde etki bırakabilirsiniz. Duyguların harekete geçmesini istiyorsanız bunu sağlayabilirsiniz. Akşam saatleri yanılma riski var.


Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Ekonomik, hukuki, duygusal veya vergiler v.b ile ilgili konularda sabrınız taşabilir, sabretmekte veya öfke kontrolü yapmakta zorlanabilirsiniz. Sakin ve sabırlı olmaya çalışın. Durum sandığınız kadar olumsuz olmayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Olması beklenen şeyler ve olanlar arasında oldukça büyük farklar olabilir. Ani ve beklenmedik gelişmeler, şaşırtıcı olaylar gün içinde sıklıkla gündeme gelebilir. Planların olaylara bağlı olarak yenilenmesi gerekebilir. Çok farklı şekilde davranmasını beklediğiniz kişiler tamamen farklı tavırlarıyla şaşırtabilirler. Tartışmacı ve öfke kontrolü yapamayan kişilere özellikle dikkat etmek gerekiyor.

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Bugün hassas ama duygusal anlamda hareketli, dalgalı bir gününüzdesiniz. Kişisel gelişiminiz için faydası dokunacak aktivitelere katılmaya hazırsınız. Şimdiye kadar ertelediğiniz isteklerinizi hayata geçirmek için çok uygun bir gün olacak. Değişim isteğiniz çok yüksek. Ayrıca sağlık konularına da çok duyarlısınız. Kontrolleriniz hemen yaptırmak isteyebilirsiniz.


Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
ÇEVRENİZDEKİ herkesin sorumluluğunu yüklenerek onları ikna atmak için büyük çaba sarf etmek zorunda kalabilirsiniz.

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Bugün, tüm konsantrasyonunuzu görevleriniz ve sorumluluklarınız üzerine yoğunlaştırabilirsiniz. Ancak; görevlerinizle ilgilenirken benimseyeceğiniz yeni yaklaşımlar, insanların size uyum sağlamasını zorlaştırabilir.

Geçmiş Balık Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!