Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Haziran 2016

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk dünyanızda yapay mutsuzluğunuzun arkasında, göremediğiniz umutlar var. Onu hala unutamamış olmanız, sıradan ilişkilerin ötesinde daha etkili bir şeyler yaşamanıza meydan vermiyor.
27 Haziran 2016

Balık Burcu Günlük İş Falı

Hemen her hafta sonu kent dışına kaçma isteğiniz, kışın bastırmasıyla sizi yeni arayışlara sokabilir. İş hayatınızın üzerinizde oluşturduğu ağır baskıyı tatil günlerinde yok etmek istiyorsunuz.
27 Haziran 2016

Balık Burcu Günlük Para Falı

Yoğun çalışma hayatınızın, ekonomik olarak emeğinizi karşılamadığına dair inancınız sizi günden güne isteksizleştiriyor. Önümüzdeki günler içinde çok belirgin biçimde düze çıkabilirsiniz.
27 Haziran 2016

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Hiç alakalı olmadığınız üzüntüler yaşayabiliyorsunuz. Aşırı duyarlı oluşunuz, kendi sorunlarınız dışında birçok sorunu derinden hissetmenize neden olabiliyor.
27 Haziran 2016

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir tanışma yaşayacaksınız. Kısa zamanda çok anlamlı hale gelecek olan bu tanışma, ilk başta taraflara pek haz vermeyecek gibi görünüyor. Detaylara takılabiliyor, onları sorunun parçaları değil, esası gibi görebiliyorsunuz. Sorunlarınızın çözümündeki zamanlama problemlerinizin altındaki nedenlerden birinin bu olabileceğini düşünmelisiniz.
26 Haziran 2016

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, Saat 01:54 Ay-Satürn görünümü, bazı  kişilerin üzerimizdeki baskısı bizi yorabilir. Aynı dilden konuşmadığımızı fark edebiliriz. Ancak bu düzenin içinde yer aldığımız için mecburen katlanmaya çalışıyoruz. Saat 02:46 Ay-Neptün kavuşumunda ruhumuz huzur buluyor. Hayata ve sevdiklerimize karşı güzel duygular besliyoruz. Maneviyatımız yükseliyor. Sorunlarımızı unutmak, dinlenmek, sevdiklerimizle kucaklaşmak, mutlu olmak gayet kolaylaşıyor. Güzel bir söz, bir davranış, ılımlı bir yaklaşımın kıymeti öylesine büyük ki. Hemen karşılığını verebiliriz. Saat 10:10 Ay-Kuzey düğüm görünümü, ilişki meselelerinde bugünün değil, yarınların önemini vurguluyor. Duygularımız kadar aklımız da önemli. Saat 10:36 Ay-Jüpiter karşıtlığı, ilişki konularında bir yanıyla iyimserliği, diğer yanıyla seçiciliği işaret ediyor. Baskıyla değil, gönül birliğiyle, sevgi, şefkat ve bilinçli şekilde beraberliğinizi sürdürmekten yanasınız. Saat 15:30 Jüpiter-Pluto görünümü, bir ilişkinin sağlıklı, verimli, uzun seyirli yaşanması adına yapılacak bir tespitin işaretçisi.  Kaldı ki bu iç gözlem, hakikaten faydalıdır. Bununla da kalmaz. Yarınlara dönük umut ve hedeflerimizi, son sekiz yıldır yaşadıklarımızı şöyle bir derinlikli analiz etmemizde faydalıdır. Uğruna gözyaşı döktüklerimiz, kimler için nelerden vazgeçtiklerimiz, dost sandıklarımız veya gönlümüze sarıp sarmaladıklarımız. Bütün bunlara bir bakarız. Şimdi artık anlamlı, hakikaten yaşamaktan zevk aldığımız bir ilişki ve hayatın özlemi içindeyiz. Saat 22:55-27 Haziran saat 10:08 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında, ruhsal ve duygusal anlamda başkalarına rehberlik edebilirsiniz. Birilerini mutlu etmek, onlara destek olmak, empatide bulunmak için olumludur.  İnancınızı yükselten, içe yöneldiğinizde kendinizi keşfetmenizi sağlayan boşluk etkisi dünyanın gamını, tasasını, derdini, karmaşasını bir yana koyarak kendinize sahip çıkmanın önemini size hatırlatır. Huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,
26 Haziran 2016

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sezgilerinizin oldukça yüksek olduğu bir gün . Sıra dışı düşüncelerinizi çılgınlık olarak yorumlamayın. Her zaman, geleneksel davrandığınız için, farklı bir tarzda hareket etmek istemiyorsunuz. Kazançlarınızla ilgili, sınırlarınızı genişletmek isteyişinizi, çevresel koşullarınızla birlikte değerlendirmelisiniz.
26 Haziran 2016

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Riskli kararlar, önemli başlangıçlar, özel hayatınızı, aşk ilişkilerinizi ilgilendiren macera niteliğindeki şeyler için karşı konuşmaz bir enerjiniz var. Şartlar tamamen sizden yana gibi görünse de her yönüyle ele alın durumu.
25 Haziran 2016

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Fikirlerinizi uygulamaya geçirmeniz sevdiğiniz kişilere sürpriz olabilir. Hareketleriniz fark yaratmanızı ve ilişkilerinizde olumlu değişiklikler yaratabilmenizi sağlayabilir. Aşk hayatınız ve sevgi temalı ilişkileriniz destekleniyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal anlamda aktif, duygu alışverişlerine açık, fikirlerimizi istediğimiz şekilde ifade edebileceğimiz ve karşı tarafı ikna etmekte zorlanmayacağımız bir gündeyiz. Önemli plan, görüş ve önerilerimizi kabul ettirmek istiyorsak günün özellikle ilk yarısından faydalanabiliriz. Ancak, gün genelinde olumlu diyaloglar kurmak mümkün. Özellikle öğle sonrası saatlerden gece yarısına kadar, sevgi temalı ilişkilerimiz destekleniyor. Estetik ve güzellik başlıklı konular, sanatsal çalışmalar, alışverişler ön planda. Yarın enerji biraz gerilebilir, gece saatleri ve sabaha karşı saatler bazılarımız için biraz zor geçebilir. Ne demek istediğimi anlamak için Pazartesi günü yazılarımızı okumanızda fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
26 Haziran 2016

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Ay burcunuzda ilerlerken ailenizi ve sevdiklerinizle ilgili gelişmeleri gündeme getiriyor. Daha organize olmaya bakmalısınız.
26 Haziran 2016

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Özellikle saygı duyduğunuz kişilerin sizi desteklediğini anlayıp farklı çevrelerle ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Yabancılar ile işbirliği yaparak hoş fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kendinizi yenilemek istediğiniz bir dönemdesiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için stratejinizi değiştirebilir ve projelerinizi gözden geçirebilirsiniz.
26 Haziran 2016

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

İşte yeni bir atılım yapmanızın en uygun zamanı. Bunu güvendiğiniz bir dostunuzun sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Bu da size bol paranın kapılarını açabilir. Yalnız anlaşmalarınızı kağıt üzerinde gerçekleştirin. Yoksa zararını siz görürsünüz. Ayrıca aşkta da yine anlaşmaya gitmelisiniz.
26 Haziran 2016

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde iletişim ve görüşmelerde kesin ve kati kurallar ve sınırlar çizmeden esneklik payı bırakmalı, bugün alacağınız olası kararları sonradan yeniden değerlendirmek için kendinize en azından bir gün zaman tanımalısınız. Yakın çevre ilişkileri, kardeşler ve görüşmelerle ilgili geçici olarak problemlerle karşılaşabilirsiniz. Kendinizi anlayışlı ve sevgiyle ifade etmenizin faydalı olacağı bir zaman dilimindesiniz.
26 Haziran 2016

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sezgilerinizin ve tam tabiriyle üçüncü gözünüzün açık olabileceği bir pazar günü deneyimleyeceksiniz. Aşk dolu bir ilişki yaşayabilmenin ve hissedebilmenin ayrıcalığına sahipsiniz.Ruhani bir yapıya geçebilir ve mistik konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Sakarlık ve dalgınlık durumunuzda artış gözlenebilir. Sanatsal yönünüzün tatmin göreceği ve yaratıcılığın artabileceği mümkündür. Yardımlaşma, merhamet, şefkat ve dayanışma ruhuna sahip işler ortaya koyabilirsiniz. Alkole karşı hassasiyetiniz artabilir.
26 Haziran 2016

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınız ve ruhsal ihtiyaçlarınız ile maddi dünyanın koşulları sizi zorlamaya baslar. Olmadık konularda huzursuzluk ve isteksizlik hissedersiniz. Her şey yolunda giderken her şeyi sorgulamaya başlarsınız. Ancak, bu yaşadığınız garip hisler çok uzun sürmeyecektir ve kısa sürede normal hayatınıza dönebileceksiniz.
Reklamı Kapat