Balık Burcu Günlük Aşk Falı

28 Temmuz 2014
Aşk hayatınızda büyük yenilikler yok. Ama sevgilinizin kafasından sizin farkında olmadığınız düşünceler geçiyor. Bu arada sizinle ilgilenen başka birisinin varlığını fark edeceksiniz.

Balık Burcu Günlük İş Falı

28 Temmuz 2014
Umulmadık bir anda ortaya çıkan acil bir durumda sakinliğinizi korumanız gerekecek. Yatırım planlarınızı şimdiden yapmanız ve bu planlara bağlı kalmanız gerekiyor. Riskli yatırımlara girmek için iyi bir zaman değil.

Balık Burcu Günlük Para Falı

28 Temmuz 2014
Elinizdeki parayı çok güzel değerlendirmeniz gerekiyor. Taksitli alışverişlere girmek hiç de iyi bir fikir değil. Bunun yerine bir süre para biriktirmeniz gerekiyor. Beklenmedik şeyler çıkabilir.

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

28 Temmuz 2014
Bir arkadaşınız hakkında son derece yanlış bir yargıya varmışsınız. Bu yargıya varmanızı sağlayan kişileri önce iyi tanıyın.


Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Temmuz 2014
Sadece kendi doğrularınıza odaklanmış durumdasınız. Yeni düşünceleri kabullenmekte zorlanıyorsunuz. Sizin fikirlerinizi paylaşıyor gibi görünen kimseler aslında kendi düşüncelerini size açmaktan çekiniyor olabilir. Bir yakınınızı ya da akrabanızın hastalık ya da ölüm haberiyle sarsılacaksınız. Ailenizden alacağınız desteğin yardımını göreceksiniz ve buna çok sevineceksiniz.

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Temmuz 2014
Sevgili Balıklar, saat 03:14 Ay-Uranüs görünüm etkisiyle bayramı karşılıyoruz. Doğal olarak küslüklerin son bulmasını, sevginin her dem gönlümüzde çiçek açmasını diliyoruz. Böyle günlerde eskiyi hatırlamak, yeniyi kucaklamak, etrafımızda olumlu güzellikler görmek isteriz. İşte bu görünüm de, bu isteğin işaretçisi olabilir. Saat 03:37-29 Temmuz saat 06:37 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Kendinizi dinlendirmek, rahatlamak, stresinizi üzerinizden atmak için hem boşluk hem bayram tatili hakikaten olumludur. Eğer tek başınıza kalıp, şöyle bir müzik dinlemek, resim yapmak, hobilerinize zaman ayırmak istiyorsanız, yine olumlu bir gün diyebiliriz. Hem fiziksel hem ruhsal manada arınmış, tazelenmiş, ferahlamış olursunuz. Ancak çok önemli konularda acil kararlar vermeyiniz. Saat 09:39 Venüs-Pluto karşıtlık etkisi altında, kendimizi  güvende hissetmemizi sağlayan her şey önem kazanıyor.  Belki biraz takıntılı davranabiliriz, hatta kimi zaman iddialı.  Değerlerimize bir ufak zarar geleceğini hissetsek tartışmaktan kaçınmayız. Hedefimizi gerçekleştirmek için her çareye başvurabiliriz. Yeter ki, bir ses gelsin ve bir nefes, bir heyecan olsun hayatımızda. İsteklerimiz gerçekleştiğinde bir balık gibi derinliklerden yüzeye çıkabiliriz. Bir limana demir atmaya bile razı olabiliriz. Günlük aktivitemizde kimi zaman mızmız çocuklar gibi davranabiliriz. Hani şu istediği  olmadığında yaygarayı basan, ilgi çekmek için elinden geleni yapan afacanlara benzeyebiliriz. Mutluluğu, sevinci, barış ve kardeşliği el ele, gönül gönüle paylaşacağımız Nice Bayramlara,


Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Temmuz 2014
Önünüzde sizi zorlayacak günler var. Fakat, her zaman ki gibi panikleyerek de olsa olayların planlı bir şekilde gitmeniz sayesinde, başarılı olacaksınız. İşinizle ilgili konuşurken temkinli olun. Başarınızla ilgili ciddi çalışmalar içine girebilirsiniz. Bazen, her şeyden uzaklaşıp, inziva hayatını özlüyorsunuz. Bu duygularınız sizi sosyal hayattan uzaklaştırıyor.

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Temmuz 2014
İkili ilişkilerde zorlanma, aşk hayatınızda çekişmeli durumlar kıskançlık ve şüphe nedeniyle gelişen tartışmalar günün en yorucu durumları. İnce işlerle uğraşacağınıza kendinizi yapılacak tamamlanacak şeylere verin.


Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Temmuz 2014
Kilo almaya elverişli günlerdesiniz. İştahınız açılabilir, yediklerinize dikkat etmenizde fayda var. Önümüzdeki altı hafta boyunca, hukuk ve eğitim başlıklı konulara daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir. Bu alanlarda yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Yurtdışı ilişkilerde sorun yaşatabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bu hafta sonu fikirlerinizi bilinir kılmak ve kalabalıklara hitap etmek konusunda sabırsız olabilirsiniz. Gezegenler haftasonu için, fikirlerimizin belli durumlara uygunluğu konusunda bizi iknaya çalışıyor. Ancak, gerçek durum bu olmayabilir. Dolayısıyla, yeni çıkacağınız yolculuğu gazetelerden duyurmadan önce, gerekli testleri yapmanızda ve mevcut durumla ilgili detayları gözden geçirmenizde fayda var. Bugün Akrep burcuna geçecek ve altı hafta boyunca bu burçta kalacak olan Mars, artık hayatlarımızda farklı konuların ön plana çıkacağını gösteriyor. Tüm burçları farklı şekilde etkileyecek olan bu geçişin, altı haftalık etkilerini yukarıda burç yorumunuzda detaylı şekilde okudunuz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Temmuz 2014
İş ve çalışma konuları gündeminizin üst sıralarında yer alabilir. Bugün tartışmaları hızla büyütecek enerjiler var. Bu yüzden olgun yaştaki iş arkadaşlarınızla iletişiminizde esnek ve özenli olmanızda fayda var. Yeni görevlere talip olmadan önce biraz daha düşünmeniz iyi olabilir. Kendinizi bu kadar yormayın.


Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Temmuz 2014
UZAKTAN sizi takip eden birinin size olan duygularını açıklamasına şaşıracaksınız. Beklemediğiniz bu açıklamalar sizi ürkütebilir de.

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Temmuz 2014
Onun çok fazla üstüne düşüyorsunuz. Bazen bu ilgiden bunalıyor. Kendi doğrularınızı empoze etmeniz ilişkinizi çıkmaza sokuyor. Yakıcı bir sevgi veriyorsunuz ama ateşin dozu biraz yüksek. İşteki hırsınızın meyvesini yakında toplayacaksınız.

Geçmiş Balık Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!