Balık Burcu Günlük Aşk Falı

10 Ekim 2015
Partnerinizin ilişkinizle ilgili almak istediği kararlara çok kolay ortak olup onu da şaşırttınız. Bu kadar kolayca, herkes yoluna diyeceğinizi hiç tahmin etmiyordu.

Balık Burcu Günlük İş Falı

10 Ekim 2015
Bugün telefon trafiğiniz yoğun olacak. Dün akşam aradığınız arkadaşlarınız size birçok iş önerileri getirecekler. Sizde bağımlılık haline gelen, sayfiyede iş özlemi, önümüzdeki günlerde kafanızda şekilden şekile girecek.

Balık Burcu Günlük Para Falı

10 Ekim 2015
Birikimleriniz düşleriniz için yeterli değil, ama ummadığınız kadar destek göreceksiniz. Sağda, soldaki alacaklarınızın da peşine düşeceksiniz.

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

10 Ekim 2015
Bugünlerde cesaretle çılgınlığı birbirinden çok iyi ayırmanız gerekiyor. Alacağınız kararlarda dikkatli olmalı ve uzun uzun düşünmelisiniz.


Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

10 Ekim 2015
Yakın geçmişinizdeki bir olayla ilgili kendinizle bir türlü barışamıyorsunuz. Fakat bu konudaki niyetliliğiniz, sizi bunu takıntı haline getirmekten kurtarıyor. Şu günlerde dayanılmaz bir yenilenme ihtiyacı duyuyorsunuz, zorlama şeyler yaşamak istemiyorsunuz. Bu yüzden ne iş yaşamınızda ne de aşk yaşamınızda pek güvenilir durmuyorsunuz.

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Ekim 2015
Sevgili Balıklar, saat 02:18 itibariyle etkili  Ay-Satürn zorlayıcı görünümüyle Cuma günümüz başlıyor. İş veya özel arkadaşlıklarımızı, ortaklıkları dikkatli biçimde ele alacağımızı gösteriyor. Başkaları da bize karşı bu şekilde yaklaşabilir. Hoşgörülü olmanın pek kolay olmaz. Eleştirilere karşı duyarlıyızdır. İşimizle alakalı sorumluluklar bazen yorucudur. Farklı görüşte olan kişilerle aramızda görüş  farklılığından doğan problemleri olgunlukla çözmek zorundayız. Saat 13:53 itibariyle Ay-Neptün karşıtlığı meydana geliyor. İlişkinizi gözlem altına almanızı  ve eğer bir problem varsa bunları mutlaka çözüme kavuşturma arzumuzun işaretçisi oluyor. Bir yandan eleştiririz, diğer taraftan vazgeçemediğimizi düşünürüz. Genel olarak hayata tutunmaya, gayretle bir şeylerin üstesinden gelmeye  ve de huzura kavuşmayı da dileriz. Saat 17:05 Ay-Mars kavuşumu karşıt burcunuzda oluşacak. İlişkimizle ilgili  konularda eleştirel düşünürüz. Bir kutuplaşma halidir bu. Öncelikle karşımızdaki kişinin,  bizi kurban durumuna düşürmesini istemeyiz. Tevazu içinde davranırız. Fakat bunun kıymeti bilinmiyorsa tabii ki kızabiliriz. Sonuçta insanız. 9 Ekim saat 17:57-2 Kasım saat 09:06  tarihleri arasında  Merkür-Terazi burcunda düz seyredecek. Geri hareketin bitimiyle birlikte başkaları kaynaklı gelirlerimizi şimdi yeniden gözden geçirme ve hesaplamalarda bulunma zamanıdır. Eğer bir ortaklık ilişkimiz varsa, kazanç-kayıp anlamında analizde bulunma vaktidir.  Sözleşme maddelerine uygun davranılıyor mu, anlaşmazlıklar var mı? Diyelim ki, bir iş teklifi adlınız ve sadece söze dayalı kabul ettiniz. Bu şekilde yapılan mali bağlantılardan kaçınınız. Sağlam iş için, sağlam bir sözleşmeyi tercih ediniz. Bütün burçlar için genel


Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Ekim 2015
Bazı olayları halledebilmek için yoğun çalışmanız ve o olaya odaklanmanız gerekiyor. Gelişmeler bu konu için nelere ihtiyaç olduğunu anlamanızı sağlayabilir. Bazı kişilerin sözleri veya açıklamaları sizi sinirlendirebilir. Kendi bildiğiniz yoldan ilerlemeye devam edebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

8 Ekim 2015
Partnerinize karşı aşırı derecede fedakar davranmanız aslında ikinize de tam fayda sağlamıyor. Onun da rahatlıkla yapabileceği şeyleri onun adına yapmaya devam etmekten vazgeçin. Bu durum özgürlükleri de kısıtlıyor.


Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

8 Ekim 2015
Mevcut durumları en doğru şekilde yönetebilmek veya sorunları çözebilmek için, öncelikle gerçekte neler olup bittiğini anlamaya çalışmanız veya gerçek manzarayı görmeniz gerekebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Üç haftadır yaşanan yanlış anlaşılmalar, bir ileri bir geri giden durumlar veya durma noktasına gelen işler yarından itibaren hız kazanmaya başlayabilir, ama yeni başlangıçlar yapmak için birkaç gün beklemek daha doğru olacaktır. Zira yarın akşam saatlerinden itibaren durağanlaşmaya başlayacak olan Merkür, bugün ve yarın son birkaç sevimsiz marifetini göstermeye de kalkabilir. Dolayısıyla, her şeyin yoluna girmesi birkaç gün alabilir. Gün içerisinde, sosyal ilişkilerimiz olumlu. Alışverişler veya keyif için yapılan harcamalar söz konusu olabilir. Gece saatlerinde ise, ilişkilerimizde daha dikkatli cümleler kurmaya bakalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Ekim 2015
Bugün eşinizle ilgili konular sizi daha fazla meşgul edebilir. Bazı konulara daha sakin yaklaşmanızda fayda var. Öğle saatlerinde karar vermek zorlaşabilir. Bazı konuları kafanızda bitirdiğinizi düşünebilirsiniz. Gün içinde sosyal konularla ilgilenmek sizi rahatlatabilir. Tamamladığınız işleri tekrar kontrol etmenizde fayda var.


Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Ekim 2015
Duygularınızla hareket etmeyin. Değişen duygular davranışlarınızı etkileyecek olursa pişman olabilirsiniz. Bağdaştırıcı taraf siz olmalısınız.

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Ekim 2015
Bugün kısa bir yol yapacaksınız. Yaşamınızda yenilikler görülmekte. Bunların bir bölümünü siz yapacaksınız. Önemli bir bölümü de tesadüfler sonucu gerçekleşecek. Para durumunuz iyi. Bugün bir kısmeti bölüşebilirsiniz.

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Ekim 2015
Gün boyunca enerjinizi, yeteneklerinizi ve ışığınızı en iyi şekilde yansıtmanıza sebep olacak görünümler sözkonusu iken, güzellik ve bakım işlerinizi tamamlayabilir, ilişkilerde beklediğiniz haberleri alabilir ve partnerinizle olumlu,, çözüm odaklı ve romantik diyaloglar geliştirebilirsiniz.

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Ekim 2015
Ait olduğunuz sosyal gruplara maddi destek oluşturabilecek bir sorumluluk projesine başlayabilir veya bu konuda ilerleme sağlayabilirsiniz. Bu konu taktir kazanmanıza neden olacaktır. Duygusal hayatınızla ilgili kararlar vermek için veya ortak bir iş için sözleşme imzalamak için de uygun bir gün değil.

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Ekim 2015
İlişkinizde sorunlarınız varsa onları uygun bir şekilde masaya yatırmalısınız. Özel hayatınızda ve ortaklı işlerinizde insanlara karşı anlayışlı ve sıcak yaklaşımlar geliştirmeniz gerekecek.

Geçmiş Balık Burcu Burç Yorumu