Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Şubat 2018

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Sezgilerinizin oldukça güçlü olacağı bugün, aşk konusunda isabetli kararlar alacaksınız. Doğru tespitleriniz ve tutarlı tavırlarınızla partnerinizi fazlasıyla etkileyeceksiniz.
25 Şubat 2018

Balık Burcu Günlük İş Falı

Mesleğinizde yapmak istediğiniz girişimler için uygun fırsatlar bulabileceğiniz bir gün. İletişimde yoğunluk yaşayabileceğiniz bu gün tasarlamadığınız gezilere çıkabilirsiniz.
25 Şubat 2018

Balık Burcu Günlük Para Falı

Maddi konuları yönlendirmede oldukça becerikli oluşunuz çevrenize güven telkin ediyor. Sizinle ortak çalışmak ve yatırımda bulunmak isteyen kişilerle kazançlı başlangıçlar yapmanız muhtemel.
25 Şubat 2018

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Sağlık olarak şu aralar aşırı baş ağrılarından her zamankinden fazla şikayet edebilirsiniz.
25 Şubat 2018

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Objektif ve kararlı özelliğinizle bugünlerde çok zor bir durumun üstesinden geleceksiniz. Bir yakınınızın iş sorunuyla ilgili iyi haberleriniz var. Buna sevineceksiniz. Yakın çevrenizdeki bazı başarıların abartı olduğu şeklindeki yargılarınız, size bu tespitlerde yalnızlıklar yaşatabilir. Bunları doğru zamanlamalarla tartışmaya açmanızda yarar olacak.
25 Şubat 2018

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, Pazar gününe üç önemli enerji etkinliğinde başlıyor. İlki, saat 15:00 Venüs-Mars arasında gerçekleşiyor. İyi niyetin, empatide bulunmanın ne kadar zor olduğunu düşünmemize neden olabilir. Evet güzel bir dünyanın özlemindeyiz. Fakat haksızlıklar, yanlışlar, tutarsızlık, rekabet ve huzursuzluk direncimizi, inancımızı zorluyor. İkincisi, 15:26 Merkür-Neptün kavuşumu, sezgilerinizi güçlendirici, vizyon kazanmanızda destek verici, ideallerinizi hayata geçirme anlamında yardımcı ilahi bir kuvvettir. Yükselen inancınız sayesinde hem kendinizi hem dünyayı farklı bakış açısıyla ele alabilirsiniz. Dini yolculuklar, mistik çalışmalarda bulunabilirsiniz. Sevgiye, şefkate, yardımlaşmaya dayalı, insanları kucaklayıcı bağlantılarda bulunabilirsiniz. Merkür burcunuzda zayıf etkili olmasına rağmen, Neptün ile buluştuğunda düşüncelerinizi rahatlatır, sizi bereketlendirir, şifalandırır. Maneviyatınız yükselir. Kendinize olan inancınız, hayata olan direnciniz artar. Yeteneklerinizi dışa aksettirmeniz kolaylaşır. Arındığınızı, temizlendiğinizi, bilgeleştiğinizi hissedebilirsiniz. Üçüncüsü, 20:46 Güneş-Satürn görünümü destek bir kuvvettir. Yetenekli olduğunuzu alanlarda başkalarına rehberlik etmenizi, yol göstermenizi ve saygınlık uyandırmanızı sağlar. Kendinize güveniniz yükselir. Her zorluğu aşabileceğinizi bilirsiniz. İnsanlarla belli bir grup veya bir ortamda bir araya gelmenizi, başarılı işler çıkarmanızı sağlar. İş teklifleri alırsınız ve fırsatlarla karşılaşırsınız. Huzurlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,
24 Şubat 2018

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün aklında bulunan tatil planların için kendini internette araştırma yaparken bulabilirsin.
25 Şubat 2018

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Olayları abartmadan önce, içsel sesinizin sizi yönlendirmesine izin vermelisiniz. Sezgilerinizin sizi yanıltılabileceğinizi düşünerek, her zamanki, temkinli ve sistemli yapınızı bozmamalısınız. Biraz daha temkinli olmalısınız.
24 Şubat 2018

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyer yaşamınızda hem yüksek hem de gerçekçi olmayan beklentilerle yüzleşebilir, hayallerinizle yaşantınızın uymadığı konusunda çelişkiler yaşayabilir ve bu anlamda karamsarlığa kapılabilirsiniz. Doğru ve daha anlaşılır olan, akademik donanımınıza göre bir kariyer hedefi oluşturmak ve yaşamınızı bu yönde ilerletmektir. Ayrıca bugün netlik kazandırmayan hiçbir söylem için kesin doğruymuş gibi konuşanlara itibar etmeseniz iyi olur.
25 Şubat 2018

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yaratıcı uğraşlara zaman ayırmaya bakın. Kendinizi daha iyi anlatabileceğiniz güzel ve eğlenceli olabilecek zamanlar var.
24 Şubat 2018

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, Finansal konularda ayrıntılara önem vermeli ve başkalarının sizi yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Her türlü fikir alışverişine açık olun ama son kararı ve gerekli düzenlemeleri kendiniz yapın. İş birlikleri ve ortaklıklar kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır. Yaşanan bu olumlu gelişmelerle var olan şartları bir adım ötesine taşımak için yapmayı düşündüğünüz yatırımları bu süre içinde gerçekleştirmeniz kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır. Özel hayatınızda ise var olan sorunları aşacak ve ilişkinizi yeni bir boyuta kavuşturarak huzur bulacaksınız. Bekar Balıklar ise hayatınızın aşkıyla karşılaşabilirsiniz. Yine ilişkisi devam eden Balık’lar ilişkinizi resmiyete dökme kararı alabilirsiniz. Biraz cesaretli olun ve keyifli günlerin tadını çıkarın.
25 Şubat 2018

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayal dünyasından çıkacak olsanız da, hayalgücünüzün destekleyeceği yaratıcı yönünüz güçlü kalmaya devam edecektir. Kalıpları ve geleneksel olan şeyleri bırakıp yeniliklere, değişikliklere, yeni plan ve programlara odaklanabilirsianiz.
24 Şubat 2018

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ikili ilişkiler, ortaklıklar ve yakın dostluklar alanınızda muazzam olumlu etkiler aldığınız, yaşamınızdaki teklifleri değerlendirmeniz gereken, özel yaşamınızdaki görüşmelerinizi ve planlarınızı destekleyen, ilişkilerinizi romantizmle geliştirebileceğiniz bir zamandasınız.
24 Şubat 2018

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın aile bireyleri le keyifli bir yemek davetine katılmak sizi mutlu eder. Ayrıca yüksek adrenalin yüzünden aniden sevgilinize ya da eşinize ilanı aşk edebilirsiniz. Başkaları size kalplerini açarlar. Çocuğunuz pasif agresif ruhunu deniz kenarında vakit geçirerek hafifletebilirsiniz. İyot kokusu ikinize de iyi gelecektir.
24 Şubat 2018

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

İç sesiniz sizi önemli olaylarda doğru şekilde uyaracak. Aile hayatınızda keyfinizi artırmanın yollarını bulacaksınız. Eviniz için alışveriş yapacaksınız.
Reklamı Kapat