Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
28 Şubat 2017

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizle olan ilişkiniz bir gün iyi bir gün kötü gidiyor. Bu değişkenlik sizi oldukça yıpratıyor ve yaşam enerjinizi alıyor. İlişkinizin gidişatını belirlemeli ve bu ilişkiyi bir düzene sokmak için gayret göstermelisiniz.
28 Şubat 2017

Balık Burcu Günlük İş Falı

İş yerinizde getireceğiniz öneriler size bazı kolaylıklar sağlayacak. Kendinizi göstermenin keyfini süreceksiniz. Yakında işinizle ilgili bir konum değişikliği içerisinde olabilirsiniz.
28 Şubat 2017

Balık Burcu Günlük Para Falı

Maddi açıdan zor bir dönemde olsanız da bunu hiç belli etmiyor, gönlünüze göre harcama yapıyorsunuz. İlerleyen günlerde bugünlerde yaptığınız harcamaların zorluklarını yaşayabilirsiniz.
28 Şubat 2017

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Sağlığınızla ilgili problemler bugün sizi bir hayli rahatsız edecek. Gün içerisinde keyifsiz ve halsiz olmanız muhtemel.
28 Şubat 2017

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakında hedeflerinize biraz daha yakınlaşacaksınız. Uzaktaki sevdiklerinize karşı duyduğunuz özlem, önümüzdeki günlerde hasret gidermelerle hafifleyecek. Sıcakkanlı bir insansınız. Bu yanınız sizi kolay dost sahibi yapıyor. Bugün sevineceğiniz bir konuğunuz var. Onunla birlikte geleceğinize dair bazı planlar içine girebilirsiniz.
28 Şubat 2017

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar saat 02:08-07:52 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında Salı günümüz başlıyor. Burcunuzda oluştuğu için doğal olarak hassasız ama her şeyin de farkındayız. Kim ne yapmaya çalışıyor, biz ne istiyoruz, hangi konular bizi zorluyor bütün bunları bilinçli şekilde ele alabilecek güçteyiz. Saat 07:52 itibariyle Koç burcunda ilerleyecek Ay, sizi cesaretli kılıyor. Eğer istersen tuttuğunu koparırsın, sakın pes etme, kimseye boyun eğmeden yürü ve arzularına ulaş diyerek sizi yüreklendiriyor. Paranızı gönlünüzce harcama ihtiyacınız bu etki altında gayet yüksek olacaktır. Mutlu gülüşler, içten sevgiler, kalpten kalbe ulaşan güzelliklere dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,
28 Şubat 2017

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Hiç karşı karşıya gelmek istemediğin biriyle tartışma yaşayabilirsin. Bu durumu olumlama ile yönetebilirsin.
28 Şubat 2017

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Atılımlarınız için uygun bir gün. Güçlü bir şekilde ele alacağınız konuların küçük detayları canınızı sıkmasın. Olayların ayrıntıları üzerinde dururken, yapacağınız ön çalışmalar için belli bir strateji uygulamalısınız.
28 Şubat 2017

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı harcamalar bütçenizi sarsacak noktaya getirebilir. Finansal ilişkilerinizde kriz ortamı yaratmamalısınız.
28 Şubat 2017

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün maddi kaynaklarınızla ilgili yeni çözümler üretebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. İş hayatınızdan alacağınız destekler sizi rahatlatabilir. Yetenekleriniz doğrultusunda daha fazla konu ile ilgilenmeniz gerekebilir. Harcamalarınız aratabilir. İşlerinizi hızlandırmanız gerekebilir.
28 Şubat 2017

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Şans bugünlerde her konuda yardımınıza yetişiyor. Bazı sorunları çözmek için risk almanız gerek. Bugün girişken olun ve korkmayın. Şartlar lehinize gelişmeye...
28 Şubat 2017

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Zihniniz sürekli aktif olacak ve yeni düşünceler geliştirecektir. Ufkunuzu daha da genişletmek isteyebilir ve bunu yapmak için eğitim programlarına kayıt olma veya seyahatlere çıkma fırsatlarını değerlendirmeye çalışabilirsiniz.
28 Şubat 2017

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Burcunuzdan ayrılarak bugün Koç'a ilerleyen Ay özellikle maddi konularda iş ve para alanında aktif bir gündeme işaret ediyor. Alım satım işleri ve harcamalar gündeminize gelebilir, hızlı alışverişler yapabilirsiniz. 
28 Şubat 2017

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi durumunuzun olumluya gideceği bir başlangıç noktasındasınız. Bu dönemde birikim yapabilir, yeni gelir kaynakları yaratabilirsiniz.Maddi ve manevi değer yaratma konusunda atılgan ve sabırsız olabilirsiniz. Teknolojiyi ve insan ilişkilerindeki canlılığınızı kullanmak durumunda olursanız başarıya giden yolda emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Ticari girişimler için hiç de uygun değildir. Para kaybedebilirsiniz. Hayatınızda maddi ve manevi krizlerin artmasına sebep olabilecek riskli girişimlerden uzak durmalısınız.
28 Şubat 2017

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Parasal konularda beklenmedik tavırlar sergileyebilirsiniz. Paraya bakış açınızda her zamankinden farklı davranabilirsiniz. Hâlâ tam anlamıyla enerjinizi toplamış değilsiniz.
Reklamı Kapat