Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
16 Kasım 2018

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Çevrenizde sizden hoşlanan birkaç kişi var ama siz hiçbirinin farkında bile değilsiniz. İçlerinden biri çok yakında duygularını sizinle paylaşmayı düşünüyor. Bugün küçük bir işaret verebilir.
16 Kasım 2018

Balık Burcu Günlük İş Falı

Bazı iş arkadaşlarınızdan hoşlanmadığınızı açık açık belli ediyorsunuz. Sizin işe yaklaşımınızla onlarınki çok farklı. Bu konuda siz haklısınız ve haklılığınız pek çok kişi tarafından paylaşılıyor.
16 Kasım 2018

Balık Burcu Günlük Para Falı

İdareli davrandığınızı sanıyorsunuz ama hiç de idareli değilsiniz. Ucuz alış veriş nedir bilmiyorsunuz. Bir yakınınızın sürekli desteği sizi rahatlatıyor ama daha sorumlu davranmanız bekleniyor.
16 Kasım 2018

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Karar verirken zorlanmıyorsunuz ama kararlarınızı hayata geçirirken ağır davranıyorsunuz. Seri davranmak size kazandırabilir.
16 Kasım 2018

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel yaşamınızdan çok zihinsel uğraşılara önem verdiğiniz bir dönemdesiniz. Bunu paylaşabildiğiniz bir çevrenin içindesiniz ve bu sıralar bu çevrenin dışına çıkmak istemiyorsunuz. Bugün zorunlu bir ziyaret yapmak zorunda kalabilirsiniz, ya da istemediğiniz bir anda bir konuğunuz olabilir. Günlük planınız alt üst olduğu için canınız sıkılabilir.
16 Kasım 2018

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, 16 Kasım saat:01:21-1 Ocak 2019 saat:05:20 tarihleri arasında Mars, burcunuz üzerinde ilerleyecek. Sizler bu süreçte, iç huzurunuzu önemseme, engelleri, zorlukları inancınızla aşabilme, mistik faaliyetlerde bulunma, çevrenizdeki insanları derinlikli olarak gözlemleme, amacınıza ulaşmak için olumlu düşünme, bardağın dolu tarafını görebilme gücüne sahipsiniz. Ancak bu demek değildir ki, gerçekleri göz ardı edeceksiniz veya problemleri görmezden geleceksiniz. Hayır. Gerektiğinde yanlışları sineye çekmek yerine, bunları nasıl çözüme kavuştururuz bir bakacağız. Hızlı başlayan ilişkiler söz konusu olabilir. Ancak bunların adı pek konmaz. Bir anda hayatımıza giren kişi, girdiği gibi çıkabilir de. Elinde valizi var gibidir. Biz de pek karar veremeyiz, doğru mudur yanlış mıdır diye. İş hayatınızla ilgili konularda da derinlemesine düşünmek lazım. Size göre doğru olan bir başkasına yanlış gelebilir. Sizi zorlayan her ne ise, aslında o nokta, geliştirmeniz gereken yanınızdır. Bunu kabul edip, o eksiği giderirseniz başarılı olabilirsiniz. Ay düğümleri 16 Kasım 2018-4 Haziran 2020 tarihleri arasında Yengeç-Oğlak burç düzleminde etkili olacak. Bu süreç, aşkta tek taraflı beklentilerin vakti değildir. Hani hep siz birilerine aşkı sunacaksınız, daima koruyucu kollayıcı siz olacaksınız, veren taraf olacaksınız. Fakat kimse sizi düşünmeyecek. Böyle bir şey yok. Duygularınızı dile getirin, ihtiyaçlarınızı belli edin, yanlış olanı söyleyin ve istemesini bilin. Ayrıca sadece dostluk, arkadaşlık, dış dünya ile ilişkiniz iyi olacak, sevdiklerinizi ihmal edeceksiniz. Eğer siz böyle yapıyorsanız, o da yanlış olur. Bu yönde dersler görürsünüz. Hem sosyal ilişkileriniz olacak hem de özel hayatınız olacak. Bu süreçte bir çocuk sahibi olabilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili sorumluluklar artabilir. Fakat bunları kolaylıkla yerli yerine koyabilirsiniz. Belki biraz daha zaman ayıracaksınız. Belki çocuğunuzla ilgilenmek için, evden çalışacaksınız. Becerilerinizi illaki birilerinin yanında değil, kendi başınıza çalışarak da ifade edebilirsiniz. Bir yuva açabilirsiniz. Ailelere dönük işler yapabilirsiniz. Ev-emlak, yemek işleri, danışmanlık, rehberlik, sosyal projelerde yer alabilirsiniz. Başkalarına güvenmek yerine, kendinize güvenerek çabalayarak hedef belirleyerek başarılı olabilirsiniz. Dışarıdan ziyade, içe yönelin ve kendinizi yeniden keşfedin.
16 Kasım 2018

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, bugün burcunda hareket ederken, mücadele gezegeni Mars'ta burcuna geçiş yapıyor. Bugün etrafındaki olaylara hâkim olmakta zorlanabilirsin. Senin için önemli olan hedeflerini şaşırmamak olacak. Bazı konular hakkında karar almak için net olmak istiyorsun. İlişkisini yeni sonlandırmış bir Balık burcuysan yeni bir aşk için hazır olmalısın. Bugün aynı zamanda sosyal çevrende seninle ilgili oluşan algıyı yönetmek için ekstra çaba sarf etmen gerekebilir. Ancak enerjin oldukça iyi ve her şeye verebileceğin bir cevabın ve bunun için hazırlıkların tam. Kardeşini keskin çıkışlarından dolayı uyarmak zorunda kalabilirsin.
16 Kasım 2018

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Oldukça duygulu ve hassas bir günde olduğunuzu hissedeceksiniz. Bu duygusallığınızı doğru yönlendirebilirseniz yaratıcılığınızın vermiş olduğu güç ile güzel başlangıçları hayatınıza çekebilirsiniz.
16 Kasım 2018

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kişisel konular daha fazla ön plana çıkabilir. İlişkilerinizdeki sıkışıklıklar keyfinizi kaçırabilir. Bugün içinize dönmek isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları iyi hale getirmek için eksikliklerinizi tamamlayabilirsiniz. Beslenmenize dikkat etmeniz gereken zamanlar var. Hassas olduğunuz konulara özen gösterin.
16 Kasım 2018

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü sizi her anlamda güçlendirecek. Yorucu enerjilerden kurtularak rahat nefes alacaksınız.
16 Kasım 2018

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sinirlerinize hakim olun ve kendinizi kontrol altına alın. Artık özgürsünüz. Buna alışmanız zaman alsa da kendinizi hiç sıkmayın ve çeşitli psikozlara girmeyin. Biraz çaba ile yepyeni bir insan olarak yaşama yeniden merhaba diyeceksiniz. Ailenizle ilşkilerinizi yeniden gözden geçirin.
16 Kasım 2018

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Venüs retrosu bugün son bulurken ortak maddi konularda, iş ve para konularında daha şanslı bir döneme giriyorsunuz. Eşinizden, ortağınızdan, iş ve parasal konularda daha çok destek görebilirsiniz.
16 Kasım 2018

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşam dinamosu, cesaret gezegeni Mars sene sonuna kadar sizin burcunuzda seyahatini sürdürecek. Öfke ve kızgınlıkları sağ duyuyla yönetmeli, duygu dünyanızı her zamankinden çok desteklemelisiniz. Besin takviyesi sayesinde beden enerjinizi koruyabilirsiniz. Sanat kokan her türlü faaliyetle bu dönemde ilgilenmek ruhunuza iyi gelir.
16 Kasım 2018

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Karşıt duyguları yoğun olarak yaşayacağınız bir gündesiniz. Arzularınızı gerçekleştireceğiniz güçlü enerjiler mevcut. Bu enerjiyi korumak için melankolik tutumlardan kaçının. Bedensel yorgunluk, sağlık sorunları olabilir.
Reklamı Kapat