Balık Burcu Günlük Aşk Falı

26 Ekim 2014
Yeni başlangıçlar için oldukça uygun bir dönem. Yüreğinizde birikmiş bazı kırgınlıklar, sizi zaaflı davranışlara yönlendirebilir. Bazı şeyleri zamana bırakmanız gerekiyor.

Balık Burcu Günlük İş Falı

26 Ekim 2014
Yoğun etütler içine girebilirsiniz. Sürpriz gelişmelerle özgün projelerin yükümlülüğünü üstlenebilirsiniz. Doğru zamanlamalar sizi doğru sonuçlara götürecek, övgüler alabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Para Falı

26 Ekim 2014
Yeni kaçınılmaz harcamaların miktarı, aile içinde bu kaçınılmazlığı yeniden tartıştırmanıza neden olacak. Tahsilat konularındaki problemler kent dışı yolculuklar yaptırabilir.

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

26 Ekim 2014
Bugünlerde mutlaka ele alıp çözmeniz gereken problemlerle karşılaşabilirsiniz.


Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ekim 2014
Kendinize yönelme eğilimine girebileceğiniz bir dönem. Uzak bir tanıdığınızın sağlık sorunları, bugünlerde sizi harekete geçirebilir. Yakın bir arkadaşınızın iş sorunlarını çok edilgen bir tavırla yaşaması sizi üzüyor. Onun adına çözümler düşünüp üretebilirsiniz. Aile ilişkilerinizi yoğunlaştırma isteğiniz var. Sık ziyaretler yapabilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Sevgili Balıklar, saat 10:30 Güneş-Venüs kavuşumuyla Cumartesi gününe merhaba diyoruz. Bu enerji, aşkın içinde hem ölüp hem yeniden dirilmenin işaretçisi gibi. Kangren olmuş bir ilişkiyi yeniden dönüştürme çabası. Ancak aynı acılara devam anlamında değil. Gitmesine izin vermek, belki de tümüyle onu kazanmak anlamına dahi gelebilir. Böylesine bir kavuşum, hem dünkü tutulmanın şifa gücünü arkamıza almamızı hem de birlikte yeniden doğmamızı sağlayabilir. İlişkilerde böylesine etkili olan bu kavuşum, bir insanı, bir hedefi, bir yolu benimsemek ve ona tutkun olmak halidir.  Kimi Balık için, yeni bir karşılaşma, bazısı için yeniden merhaba, bir çoğumuz için aşkı gönül dünyamızda ağırlama şeklinde de  gelişmeleri işaret edebilir. Saat 12:44 Ay-Jüpiter görünümü, belli bir sınır içinde, kendi görüşlerimiz çerçevesinde durumları ele almamıza yardımcıdır. Bize uymayan kişilere sabır göstermekten yana değiliz. -Ben buyum kardeşim, işinize geliyorsa, daha fazla da canımı sıkmanıza izin veremem diyerek tepkide bulunabiliriz. Saat 19:11-26 Ekim saat 07:40 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde hayatla kaynaşmak, bütünlüğünüzü korumak kolay değildir. İhtiyaçlarınız ve bedensel arzularınız üzerinizde öyle baskındır ki, mutlaka elde etmelisin diyen iç sesiniz sürekli sizi uyarır ve harekete geçirir. Ancak unutmayalım ki, boşluk etkisi altında duygularımızın esiri olmamak, mantığımızı devrede tutmak gerekiyor. Verilecek yeni bir karar yanlış olabilir. Tedbirli olmayı ihmal etmeyelim. 25 Ekim saat 22:16-9 Kasım saat 01:09  tarihleri arasında  Merkür-Terazi burcunda düz seyredecek. Geri hareketin bitimiyle birlikte başkaları kaynaklı gelirlerimizi şimdi yeniden gözden geçirme ve hesaplamalarda bulunma zamanıdır. Eğer bir ortaklık ilişkimiz varsa, kazanç-kayıp anlamında analizde bulunma vaktidir.  Sözleşme maddelerine uygun davranılıyor mu, anlaşmazlıklar var mı? Diyelim ki, bir iş teklifi adlınız ve sadece söze dayalı kabul ettiniz. Bu şekilde yapılan mali bağlantılardan kaçınınız. Sağlam iş için, sağlam bir sözleşmeyi tercih ediniz. Not: Merkür geri hareketi bugün sona eriyor olsa da, önümüzdeki bir haftalık süreç gölgeli günleridir. Yukarıda sözü edilen konularda yine de dikkatli olmayı, tedbirli davranmayı bilmekte yarar var. Günün güçlü yansımaları, her konuda size arzu ettiniz gücü sağlasın. Hayırlısı ne ise hepimizden yana olsun. Canı yürekten sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Bilinçli karar vermek için beklemeyi tercih ediyorsunuz. Öz değeri olan duygulardan yana olmanız çoğu kez yanlış anlaşılmanıza neden oluyor. Ay'dan, olumlu etkiler alıyor ve girişimci yönlerinizi ortaya koyabilecek çalışmalar içinde bulunmayı arzuluyorsunuz.. Ayaklarınızla ilgili yaşadığınız problemler canınızı sıkabilir

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Bu ara lar zaten ılımlı olduğunuz konularda karşınızdakilerden de benzer yaklaşımları bulacaksınız. Önemli görüşmeler, yeni bilgiler almak, rehberlerle bir araya gelmek, danışıp akıl fikir edinmek için elverişli bir tatil günü.


Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
İlk kez, adım atmak veya ilerlemek istediğiniz bazı konularda harekete geçmeden önce, mutlaka ama mutlaka tüm gerçekleri öğrenmeniz gerekiyor! Zira, gelişigüzel veya sadece olumlu düşünerek ilerlemek için çok yanlış bir zaman. Tüm burçlar için gün geneli: Sizin için çok önem taşıyan belli bir fikire, pozisyona, plana veya programa bağlı kalma isteğiniz (aslında işiniz, aşk hayatınız veya aile ilişkileriniz v.b açısından iyi olmayacağına dair işaretler olsa bile)çok normal. Ancak, yine de bazı öneri veya tavsiyelere de kulak vermeniz istediğiniz alanlarda ya da konularda daha hızlı ilerlemenize yardım edebilir. Önerilere kulak verin.

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.


Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Hayatınıza kendi felsefenize göre yön veriyorsunuz. Tüm dikkatleri üzerinize topladınız. Bakışlar karşısında rahatsızlığınızı dile getirip çevrenizdekileri uyarabilirsiniz.

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Bugün çok hafiflemiş hissedeceksiniz kendinizi. Çünkü uzun süredir üzerinde çalıştığınız bir konu lehinize çözüme ulaşacak. Sabrettiniz ve mükafatını görüyorsunuz. Kendinizi kutlayabilirsiniz. Moraliniz, sağlığınız her şeyiniz çok mükemmel.

Geçmiş Balık Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!