Balık Burcu Günlük Aşk Falı

26 Nisan 2015
İleri ölçüdeki yakınlaşmaları, arkadaşlık tanımlamaları içinde saklı tutma çabaları çok anlamlı değil. Çok objektif saptamalarla bazı duygularınızın adını koymanız kolaylaşabilir. İş Durumu:Kafanızda şekillendirdiğiniz bir yeniliği yakında gerçekleştirebileceksiniz. İş hayatınızın sorunlarını kimseyle paylaşmıyor, tek başınıza yaşamayı tercih ediyorsunuz. Bu yalnızlığı atmanız gerekiyor.

Balık Burcu Günlük İş Falı

26 Nisan 2015
Bazı tercihler, birtakım küçük güvensizlikleri de yerli yerine oturtabilir. Paranızı ailenizinkiyle çakışan tercihinizde değerlendirmeniz, en akılcı yol olarak görünüyor.

Balık Burcu Günlük Para Falı

26 Nisan 2015
Bazı gelişmelerde, geleceğe dönük umutlar var. Önümüzdeki günlerde iş hayatınızda oluşacak hareketlenmelere ayak uydurmanız çok yarar getirebilir.

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

26 Nisan 2015


Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
İnsanların zaaflarının üzerine fazla gitmiyor, şans tanıyorsunuz. Fakat kişiliğinize duyduğunuz güven sizi düzensiz, tedbirsiz bir insan da yapabiliyor. Parlak zekanızla her şeyin üstesinden kolayca gelebiliyorsunuz. Herhangi bir çalışmada, yetersiz ön hazırlıkla bile başarı elde edebiliyorsunuz. Arkadaşlık ilişkilerinde aranan kişisiniz.

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Sevgili Balıklar saat 02:55 Aslan burcunda oluşan ilkdördün, pazar günümüzün en önemli görünümüdür. Çalışma hayatınız veya sizin için önemli her konuda gücünüzü yeniden toparlamak ve sahip olduğunuz değerleri korumak adına hırslı davrandığınızın göstergesidir. Ancak dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, inatçı davranmamak ve gerekirse esnek düşünerek çıkarlarınızı gözetmek olmalıdır. Saat 18:03 Ay-Jüpiter kavuşumu, bazı olumsuz durumlara rağmen, kendimize güvenmenin, inanmanın ne kadar önemli olacağını hatırlatıyor. Bizi ışıklandırıyor ve yüreğimizi ısıtıyor. Gerçekten sevmeyi ve sevilmeyi bilenler iç huzuru denilen zenginliğe sahiptirler. İşte bu zenginliğe asla paha biçilemez. iremSU Huzurlu bir Pazar günü diliyorum, Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Yapmayı planladığınız işleriniz için, yeni yapılanmalar içinde olacaksınız. Enerjinizin güçlü olduğu bir gün içindesiniz. Uzun süredir ihmal ettiğiniz işlerinizin size sorun yaratmasını istemiyorsanız, verdiğiniz sözleri yerine getirmelisiniz. Bireysel düşüncelerinizi karşı tarafa kabul ettirme çabası içindesiniz. Temkinli davranmakta fayda var.

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Evde dekorasyon ve yeniden düzenleme gibi şeyler yaşanabilir. Alınacak yeni bir eşya evdeki herkesin heyecanlanmasına sebep olacak. Aileye gelecek bir haber ya da evde olacak bir sürpriz gelişme güne heyecan katacak.


Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Nisan 2015
Bazı konularda hassasiyetlerinizi henüz dile getirmediyseniz, bu hafta sonu da pas geçmenizde fayda var. Zira karşınızdaki kişilerin gruplaşması veya farklı gruplara dağılması nedeniyle zorluk yaşayabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Eğlenceli ve sosyal bir hafta sonundayız. Hatta yarın, sürprizlere açığız da diyebilirim. Cumartesi itibariyle, günün ilk yarısında biraz kararsızlıklar, yanılgılar, dalgınlıklar ve belirsizlikler olsa da, akşamüstüne doğru saatlerden itibaren günü, yapmak istediğimiz şeylere ayırmamız olası. Sadece Cumartesi yi Pazar a bağlayan saatlerden itibaren, ufak tefek gerilimler söz konusu olabilir(özellikle Aslan, Akrep, Boğa, Kova burçları ve yükselenleri bu burçlarda olanlar için). Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Terazi burcunda ilerleyen Güneş bu dönemde ortaklaşa yatırımlara ve sizi duygusal açıdan bağlayıcı koşullara işaret etmekte. Tek başına hareket etmeniz pek de kolay değil. Neyse ki Yengeç burcuna ilerleyen Mars duygularınızı daha etkileyici biçimde ortaya koyabileceğinizi ve hayata daha pozitif bakabileceğinizi anlatmakta. Bu dönemde ikili ilişkiler, ortaklıklar üzerinizde daha fazla baskı getiriyor olabilir. Özellikle geçmişten kaynaklanan hatalar yüzünden kendinizi daha fazla eleştirebilirsiniz.


Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Kartınız Bilim... Alçak gönüllülüğünüz bazı zamanlarda başınıza dert açıyor. Kartınız sizi bir hayli ikaz etmeye çalışıyor ama bildiğinizi okuyorsunuz.

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Gün içinde, çeşitli nedenlerle kalabalık sosyal ortamlara girip çıkabilirsiniz. Buralarda oldukça keyifli zamanlar geçirebilir, işlerinizle ilgili bir faaliyette bulunsanız bile, yorulmadan ve sıkılmadan gününüze devam edebileceksiniz.

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Eğitim süreçleri, davalar ve iletişim konusunda fırsatlara açık olduğunuz bugün, enerjinizi istekli, iradeli, kararlı ve net olarak insanlara ifade edebilir, yeteneklerinizi sergileyebilir, yolculuklardan fayda elde edebilir ve eşiniz, yakın dostlarınız ve partnerinizle kaliteli iletişim kurarak ilişkilerinizi iyileştirebilir, ilişkilerinize yeni bir boyut kazandırabilirsiniz.

Geçmiş Balık Burcu Burç Yorumu