Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
20 Ağustos 2018

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Bugün aşk hayatınızda bir hareketlenme görülecek ve farklı heyecanlar yaşamanız mümkün. Duygusal olarak çok yoğun bir gün geçirebilirsiniz ve durumu kontrol altına almalısınız.
20 Ağustos 2018

Balık Burcu Günlük İş Falı

İş arkadaşlarınızın başarılı çalışmalarını zaman zaman kıskanıyor ve kendinizi onlarla kıyaslıyorsunuz. Oysa bilmelisiniz ki bu gidişle gerçek başarıyı hiçbir zaman yakalayamayacaksınız.
20 Ağustos 2018

Balık Burcu Günlük Para Falı

Harcamalarınız konusunda aşırıya kaçtınız hatta para harcamayı bir zevk haline getirdiniz. Bu gidişle maddi bir sıkıntıya girebilirsiniz. Dikkatli olun hatta bu sorununuzu başkalarıyla da paylaşın.
20 Ağustos 2018

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Yakın bir zamanda uzun bir yolculuğa çıkmak zorunda kalabilirsiniz fakat bu sizin için faydalı bir yolculuk olacaktır.
20 Ağustos 2018

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün içinizde çözemediğiniz bir sıkıntı olacak. Biraz havanın yoğunluğu, biraz da bir arkadaşınızın başına gelen talihsiz bir olayın sizdeki etkisi yüzünden, içinizin daraldığını hissedeceksiniz. Yaşadığınız yerle ilgili yeni girişimlerde bulunacaksınız. Bu girişimlerinizi destekleyenler olduğu gibi, karşı çıkanlar da olacak.
20 Ağustos 2018

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, Saat 02:12 Ay-Neptün görünüm etkisinde, iş hayatında istediğiniz gibi hareket etmekten yanasınız. Ters bir durumla karşılaştığınızda tepki gösterirsiniz. Bazıları sizi kibirli ve taviz vermez, fazla coşkulu bir kişi olarak görebilirler. Ancak size göre tavrınız gayet yerindedir. Bundan ödün vermeye de hiç niyetiniz yoktur. Ay-Yay burcu seyir etkisi bugün, her durumu en ince ayrıntısına kadar incelemenizi, haksızlıklar karşısında susmamanızı sağlıyor. Ayrıca özgür olmak, kimsenin sorunuyla uğraşmamak, kendinizce zamanınızı geçirmek ve kafanıza göre takılmayı tercih edebilirsiniz. Aslında bu biraz da, hayatın zorunlulukları karşısında bir yılgınlık ve yorgunluk işaretidir. Gün içinde, ruhunuzun derinliklerindeki bu özgürlük isteği, üzerinizde denetim kurulmaması konusundaki ihtiyacınız, bazı kişiler tarafından anlaşılmayabilir. Yeni haftamız hayırlara vesile olsun. Kalben sevgilerimle,
20 Ağustos 2018

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayattaki hedeflerin ve önceliklerin konusunda fazla naif davranmaktan da artık vazgeçiyorsun. Artık kendi isteklerine odaklanmaya başlıyorsun. Geçmişte kalan sorunlar gündeme gelse de çözüm bulup, hayatında yeni sorunlara yer vermek istemeyebilirsin. Çalışan bir Balık burcuysan, çalışma arkadaşlarınla bazı konularda uzlaşma sağlayamayabilirsin. Yoğun yaşadığın duygular, kıskançlıklar ve öfkeden ikili ilişkilerde sıyrılmayı başarabiliyorsun. Uzun zamandır ilişkisi olan bir Balık burcuysan evlilik fikrine sıcak bakmaya başlayabilirsin. Akşamüzeri aile içerisinde yaşanacak tartışmada sözlerini dikkatli seçmende fayda var.
20 Ağustos 2018

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün her zamankinden daha eğlenceli ve hoşgörülü olabilirsiniz. Aynı zamanda manevi duygularınızın da ön planda olduğu bugünde hiç görmediğiniz kişilere karşı bir sorumluluk hissedebilirsiniz.
20 Ağustos 2018

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün hızlı ve hareketli geçebilir. Bitiremediğiniz, askıda kalan bütün işlerinizin gün içinde tamamlanması olası. Beklediğiniz haberler gelebilir. Aileniz ile ilgili konular gündeminizde olabilir. Hareket içindesiniz. Yolculuklar, yeni yerler gündeme gelebilir. Bu konu ile ilgili çeşitli fırsatlarla karşılaşmanız mümkün. Yine de sizi sorumlu kılan koşullar da var.
20 Ağustos 2018

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

MADDİ ve manevi değer yarattığınız konularla ilgili bir gerilim ve aciliyet hissetmeniz olası. Parasal kaynaklarınızla ilgili temaslar yapacaksınız. Şansınız çok açık bu ara.
20 Ağustos 2018

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Herşey hemen olsun diyenlerdensiniz, ama herkes o kadar hızlı olmayabilir. Değişken ruh haliniz çevrenizdekileri şaşkına çeviriyor. Bugün onayladığınız şeyi ertesi gün ilk kez duyuyormuş gibi davranmanızı çevrenizdekiler kolay kolay kabullenemiyor.
20 Ağustos 2018

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca öğretmenleriniz, doktorlarınız ve eş, ortak, yakın dostlarla iletişim konularında erteleme, problem ve mesafeli yaklaşımlarla karşılaşabilirsiniz. 17.40 sonrasında kendinizi çok daha rahat ifade edecek, rahatlayacak ve değer verdiğiniz insanlarla güçlü paylaşımlarda bulunabileceksiniz. İetişiminizde daha konsantre ve karşınızdaki insanlara verdiğiniz değeri gösterecek şekilde yaklaşmanız faydalı olacaktır.
20 Ağustos 2018

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay tüm gün Yay burcunda seyahat ederken kariyerinizde önemli gelişmeler meydana gelecektir. Sözü geçen yetkili kişilerin alacağı önemli kararlar iş hayatınızdaki değişimlere olumlu etkide bulunur. Yabancılarla iletişim, yurt dışı projeleri hızlanır. Kültürel aktivitelerden kazanım elde edersiniz. Annenizin desteğini alarak tereddüt ettiğiniz bir konuda başarı elde etme şansınız yükselir. Pazar gününüzü keyifle geçirirsiniz. Balık
20 Ağustos 2018

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, göz önünde bulunacağınız ortamlarda, özgür ve rahat yönlerinizle hareket edeceksiniz. Aile ortamlarınızda aşırı iyimserlikten kaçının ve değişimlere hazır olun. Kafanızdaki planları teker teker uygulayacaksınız.
Reklamı Kapat