Balık Burcu Günlük Aşk Falı

29 Ağustos 2015
Epey heyecanlı bir ilişki içinde olduğunuz tahminleri yapılıyor. Uzun bir aradan sonra bu sizin hakkınız. Yine de koptuğunuz beraberliğin bazı sancılarını yaşıyorsunuz. Bunun nedeni ilişkiyi koparanın siz olmayışı. Yoksa içinizdeki bir aşk kalıntısı değil, tamamen haksızlığa uğramışlık duygusu.

Balık Burcu Günlük İş Falı

29 Ağustos 2015
Bazı sorunlarınız var. Ama oldukça serinkanlı karşılıyorsunuz. Buradan da yeni yaşadığınız aşkın iş yaşamınıza kadar ışıdığı anlaşılıyor. Yarından itibaren beklediğinizin üstünde bir çalışma temposunun içine gireceksiniz.

Balık Burcu Günlük Para Falı

29 Ağustos 2015
Uzakta bir veraset işi görünüyor. Bunun haberini alınca yepyeni planlar yapmaya başlayacaksınız. Ufkunuz biraz fazlaca geniş olduğundan gelen para planlarınızın altını imzalamayacak. Yine de hayli sevineceksiniz.

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

29 Ağustos 2015
Size yakın biri sandığınız kadar iyi niyetli görünmüyor. hayatınızı etkileyebilecek konumda olmasa da dikkate alınmaya değer.


Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2015
Sevdikleriniz sizinle ilgili bir sürprizin hazırlığı içersindeler. Bayağı duygulanacaksınız. Bu günlerde sizi bulup yakalayabilmek hayli zor. Dostlarınızın böyle bir şikayeti var. Bir sağlık sorunuyla uğraşıyorsunuz. Belki bir uzmana görünmeniz gerekebilir. Bugün akşam saatlerinde gitmeniz gereken bir davete ulaşımla ilgili bir sorun nedeniyle gidemeyeceksiniz.

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2015
Sevgili Balıklar, cumartesi günümüz saat 21:36 itibariyle burcunuzda oluşacak Dolunay etkisi altında başlıyor. Bu  Dolunay, ilişkinizle alakalı her türlü paylaşımın dikkatli şekilde analizini sağlayacak. Ancak dikkat ibaresini koyarken, bunun dozunu ayarlamak gerekiyor. Çünkü sonuçta bir hayat paylaşılıyor veya paylaşılacaksa, birbirini sürekli eleştirmek, her şeyin altında bir şey aramak nasıl yanlışsa, fedakarlığın dozunu da kaçırmak o denli acı çektiricidir. Beraberlikte hem manen hem de madden paylaşımın adil, dengeli bir şekilde olması faydalıdır. Bu iş ortaklıklarını da kapsar. İki kişi kazanmak adına bir araya geldiğinde, ben daha çok kazanayım sen daha çok hesapları, o ortaklığı bozar. Merkür-Kuzey düğüm kavuşumu, bu Dolunayın işaretlerinden biridir ve biraz önce söylediğim gibi her türlü ortaklıkta iletişim ve pay edişlerin önemini vurgular. Bu Dolunayda iç huzurunuz önemli. Dolunayın hepimiz için hayırlı sonuçlanmalara vesile olması dileğimle,


Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2015
Sizi hayal kırıklığına uğratan veya beklentilerinizi gerçekleştirmeyen kişiler olabilir. Duygularınızı paylaşmanız veya özel yaşamınıza ait bilgiler vermeniz durumunda meslektaşlarınızla veya önemli konumdaki kişilerle(yönetici, baba, eş, öğretmen, müdür, patron v.b) sorunlar yaşayabilirsiniz. Birlikte iş yaptığınız kişilerle iyi ilişkiler kurmak istiyorsanız karşı tarafı dikkatle dinlemelisiniz.

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2015
Bugün söylenen ya da söylenmeyen lafların, yapılan hareketlerin altında bambaşka manalar aramaya kalkmayın. Ya da bu manalar üzerinden senaryolar kurmayın. Sizi rahatsız eden bir şey olursa açıkça sorun karşınızdakine.


Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2015
Hassas ve duygusal iniş çıkışlara açık olduğunuz bir gündesiniz. Sizi yarı yolda bırakan, gereken yardımı yapmayan, beklediğiniz gibi davranmayan veya istediğiniz desteği vermeyen yakın çevrenizdeki kişiler veya güvendiğiniz iş birlikçileriniz söz konusu olabilir. Ancak, bu sizin yalnız başınıza ilerleyemeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sonlanma ve sonuçlanma enerjileri devrede. Bu akşam Balık burcunda meydana gelecek dolunay, yaşadığımız materyal dünyanın dışında, soyut ve bilmediğimiz şeylerin farkına varmamızı ve farkındalığımızın artmasını sağlayabilir. Ruhsal ve mistik konulara daha fazla merak duymaya başlayabiliriz. Ya da daha fazla duygusallaşabiliriz, uyuma isteği duyabiliriz veya rüyalarımızda artış olabilir. Stresli, duygusal iniş çıkışlara, gerilimlere ve engellemelere açık bir gündeyiz aslında. Gecikmelere, hassasiyetlere veya engellemelere takılmayalım. Dolunay biter stres gider sonuçta! Not: Bu arada, Ay dünyaya en yakın konumda olacağı için bu dolunaya Süper Dolunay deniyor hepsi bu. Bilginize… Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2015
Bugün gerçekleşen dolunay, kişisel hassasiyetler ve ailevi konular getirmekte. Kendi isteklerinizin farkına varmalısınız.


Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2015
Sevdiğiniz insanlarla vakit geçireceğiniz güzel bir gün. Ufak tefek aksaklıklar olabilir. Bu durum sizi yıldırmasın. İş hayatınızda oldukça başarılı olacaksınız. Sizin için oldukça hoş bir gün. Bir o kadar da aşk dolu olacak.

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2015
Parlak bir gün. Kendinize olan güveniniz ve pratik zekanız sayesinde işyerinizde terfi etmeniz çok yakın. Gerek iş gerek özel hayatınızda herşey toz pembe. Duygusal bağlamda yine de biraz dikkatli olmanızda fayda var. Sahiplenme duygunuzun ağır basmasına izin vermeyin.

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2015
Gün boyunca eşiniz, partneriniz veya yakın dostlarınızla ilişkilerinizi geliştirebilir, birlikte keyifli zaman geçirebilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminde geçici sağlık sorunları hissedebilirsiniz. Bu süreçte ilişkilerinizde küçük şeyleri dert etmemeyi kendinize telkin etmelisiniz.

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2015
Sıra sezgileriniz inanılmaz kuvvetlenecek ve hatta yönünüzü bulmanızda yardımcı olacak. Kişisel, önemli bir şeyin mutluluğunu yaşayabilir, kutlamasını yapabilirsinizde. Hayatınızda önemli bir başlangıç yapmak için gerekli motivasyonu ve desteği bulabileceksiniz. Kişisel yeteneklerinizi rahatlıkla ortaya koyabileceksin.

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2015
Bu birkaç gün ekstra hassas olabilir, alınganlığınızı gereksiz yere ilişkinize yansıtabilirsiniz. İlişkilerinizdeki değişimler, hayatınızı derinden etkiliyor olacak. Özel hayatınızda önemli kararlarınızı devreye sokabilirsiniz.

Geçmiş Balık Burcu Burç Yorumu