Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
16 Aralık 2017

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Sürpriz gelişmelere hazırlıklı olduğunuz söylenemez, dikkatli olmalısınız. Mutlu beraberliğinizde yeni gelişmeler görünüyor. Bunlar, beklediğinizden daha ileri boyutlu olabilir.
16 Aralık 2017

Balık Burcu Günlük İş Falı

Önümüzdeki günler, yeni bilgiler için yatırım yapacağınız günler olabilir. Mesleki eğitiminiz için bir fırsat çıkabilir. Becerilerinize biraz daha bilgi eklemek gerektiğinin farkındasınız.
16 Aralık 2017

Balık Burcu Günlük Para Falı

Bu yakınlarda yine ailenizin desteğine ihtiyacınız olabilir. Daha rahat yaşamanız için daha planlı olmanız gerektiğini biliyorsunuz ama uygulamakta zorlanıyorsunuz.
16 Aralık 2017

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Aşk yaşamınızda bugünlerde seçeceğiniz yolda hem aklınızın, hem de duygularınızın sesini dinlemelisiniz.
16 Aralık 2017

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünü keyifli geçirmeye kararlısınız, bazı endişelerinizden arınmışsınız. Önünüzde birkaç tercihi olan bir yol ayrımı görünüyor. Bu tercihlerden biri, sizin için sakıncalı olabilir. Uzakta bulunan sevdiğiniz bir kişiden sevinçli bir haberiniz var. Duygularınız hareketleniyor. Bunu ortaya çıkarmamaya çabalar gibi bir haliniz var. Duygularınızı açığa vurma huyunuzu bırakmış görünüyorsunuz
15 Aralık 2017

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, gün boyunca etkili olacak üç önemli görünüm var. Bunların ilki, saat 15:15 Venüs-Kuzey düğüm arasında oluşacak. Mesleki konularda yeni bir adım atmak veya daha önce verilmiş bir kararı uygulamak pek kolay olmadığı için aceleci davranmayalım. Birileri bizi yanlış anlayabilir. İşimizi yaparız, kimseye beğendiremeyiz. Biz de zevk almayabiliriz. Başka bir şeyler düşünürüz. Ancak şartlar henüz elverişli olmadığından yapamayız. Tayin, terfi veya iş görüşmelerinde arzu ettiğimiz gelir veya olanaklar yeterli olmayabilir. Geçtiğimiz ay başlanan işlerin bitirilmesinde yarar var. Kontrol etmeden, üzerinde iyice düşünmeden, artı ve eksileriyle analiz etmeden bir projeye evet demek, yenilikte bulunmak pek doğru olmaz. Teknik sorunlar, iletişim problemleri, kullanılan araç ve gereçlerde yaşanan sıkıntılar böyle bir zamanda normal sayılmalıdır. Bunlar daha sonra yavaş yavaş yoluna girer. Görev ve sorumluluklarımızı aynen yerine getirelim. Harcamalarımıza dikkat edelim. Saat 17:10 Merkür-Venüs kavuşumu, geri hareketle örtüştüğü için bize söylenenlerin ne kadar doğru olduğunu araştıralım. Hemen inanmayalım. İş teklifleri, fırsatlar karşımıza çıktığında bunun sağlamlığına bakalım. Gün boyu huzur dileğimle,
15 Aralık 2017

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ihtiyacın olan duygularla uyanabilir, ertelediğin görüşmeleri gerçekleştirebilir, sonuca ulaşabilirsin.
15 Aralık 2017

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Birçok olayı içinizde yaşamaktan yanasınız. Duygularınızı yeniden yapılandırmak için uygun bir gün içindesiniz. Kendinizi yargılamak istemiyor ve bazı beklentilerinizi yaşama geçirme konusunda beklemeyi tercih ediyorsunuz.
15 Aralık 2017

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelecek hakkında düşünmüyorsan geleceğin olmaz. Her şeyden önce plan yap. Nuh Peygamber gemisini yapmaya başladığında henüz yağmur başlamamıştı. Susamadan önce su kuyusunu kazmaya başla.
15 Aralık 2017

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün medya ve uluslararası konularla ilgilenebilirsiniz. Yeni yolculuklar planlamak isteyebilirsiniz. Gün içinde eğitsel konularda başlangıçlar olabilir. Birçok konuya birden odaklanmak durumunda kalabilirsiniz. Gün içinde fikirlerinizi paylaşmak için yakın çevrenizdeki kişilerle planlar yapmak size iyi gelebilir.
14 Aralık 2017

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Parlak zekanız bugün yapacağınız önemli gelişmelerle kariyer hayatınızda sizi önemli bir mevki ye taşıyabilir. Öz disiplininizi sağlayın ve ilerleyin. Kariyerinizde yaşanacak olumlu gelişmeler maddi anlamda da sizleri sevindirecek. Uzun zamandır beklediğiniz bir haberi günün ilerleyen saatlerinde alabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise beraberliklerinizde bir türlü aradığınızı bulamadığınızı düşünmeniz ve yaşadığınız olumsuz beraberlikler aşka ve karşı cinse olan güveninizi nerede ise yıkmışken bu dönemde karşılaşacağınız bir insan sizi tüm bu düşüncelerinizden uzaklaştırarak adeta yaşama yeniden geldiğinizi düşündürtebilir… Ön yargılarınızı ve yaşanmışlıkların olumsuz izlerini söküp atın ruhunuzdan ve kalbinizin kapısını güzelliklere açıverin…
15 Aralık 2017

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

İstediğiniz başarı geliyor. Hiç ummadığınız birinden destek göreceksiniz. Bu kişi iş yerinizden ve sizi kıskandığını sandığınız biri. Aranızda güzel bir dostluk başlayacak. Evle ilgili bazı sorunlar olabilir. Bunu daha fazla büyütmemelisiniz. Herşeyin çaresi var.
15 Aralık 2017

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün üstlerinizle, yönetici konumunda kişilerle konuşmaktan, onların fikir ve görüşlerini almaktan keyif alabilirsiniz. Maddi konularda, para konularında olumlu görüşmeler yapabilirsiniz.
16 Aralık 2017

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür ile Venüs kariyer alanınızda kavuşum yapıyor. Bir kadın yönetici sayesinde yıl sonu terfisi alabilirsiniz. İş değiştirmek için harika fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kendinizi bir anda özgürlüğünüzü gündeme getirecek olaylar ve insanların arasında bulabilirsiniz. Kısacası şanslara açıksınız. Neşeniz daim olsun. Balık
15 Aralık 2017

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizdeki insanların size öğreteceği çok güzel şeyler olabilir. Kendinizi onlara açın. Özel hayatınıza daha fazla zaman ayırmanız gerekiyor.
Reklamı Kapat