Balık Burcu Günlük Aşk Falı

30 Ekim 2014
Bugün bir gelişme sizde büyük değişikliklere yol açacak. Aşk hayatınızda daha iyi koşullarla ilişkinizi sürdüreceksiniz, zaten uzun süredir bunu bekliyordunuz. Duygularınızı tam olarak sevgilinize ifade edebilmeniz gerekiyor.

Balık Burcu Günlük İş Falı

30 Ekim 2014
Bugün iş hayatınızda bazı yenilikler olacak, değişikliklere uymak ve bu düzene katkıda bulunmak için çok çaba harcayacaksınız. Şu aralar gelecek için bir endişeniz yok.

Balık Burcu Günlük Para Falı

30 Ekim 2014
Parasal konularda aslında iyi durumda olmanız gerekiyor ama gereksiz harcamalarınız yüzünden sık sık parasız kalıyorsunuz. Bu sıkıntıları ancak kısıntıya giderek azaltabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

30 Ekim 2014
Yeteneklerinizi çok iyi bir şekilde kullanacağınız bir gündesiniz. Gereksiz harcamalarınızı kesmelisiniz.


Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Bugün duygusal açıdan kendinizi oldukça güçlü hissedeceksiniz ve bazı girişimlerde bulunmak için çok uyun bir günde sayılırsınız. Çevrenizdeki insanları çok seviyorsunuz ve onlarla her zaman iyi diyalog içerisinde olmak hoşunuza gidiyor. Ancak parasal konularda çok iradeli olduğunuz söylenemez. Aşk hayatınızda ilginç gelişmeler var.

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Sevgili Balıklar, Perşembe günümüz saat 01:17 Merkür-Kuzey düğüm kavuşumuyla başlayacak. Bu oluşum, sizi destekleyen, işbirliğine çağıran, biz olmaya dönük düşünen kişilere ihtiyacınız olduğunu vurguluyor. Eşiniz veya  iş ortağınızın mali durumu, sizi yakından ilgilendirdiği için, sorunların bir an önce bitmesini istiyorsunuz.  Kaygılarınızın özünde, başkalarıyla olan ilişkiniz yer alıyor. Siz, maddi anlamda kaynak bulmak veya manevi anlamda tatmin olmak, gönül birliğinde bulunmaktan yanasınız. Sıkıntılarınızı bu şekilde gidereceğinizi biliyorsunuz. Eğer sadece kendini düşünen bir iş ortağınız varsa, uzlaşmaya yanaşmayan biriyle yaşıyorsanız bu kavuşum size, bu ilişkiyi tekrar gözden geçirmelisiniz diyor. Hukuki konularda yapılacak görüşmelerin de işaretçisi oluyor. Kira sözleşmesi, kontratların da bir karara bağlanması yönünde önem taşıyor. Saat 05:01-15:52 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Herhangi bir konuda net olarak konuşmak kolay değil. Sabırlı olacağız. Saat 15:52 itibariyle Ay-Kova burcunda seyrine başlayacak.  İşin içinden çıkamadığınız konularda biriyle dertleşme ihtiyacı duyabilirsiniz.  Ancak ne gariptir ki, gerçekten derdinizi anlayabilecek tarafsız düşünebilecek insan sayısı azdır.  Nice dostluklar kimi zaman gereksiz meseleler yüzünden sona ermiş bazı dostluklar  ise araya giren yıllar nedeniyle sona ermiş. İşte bu nedenle konuşmanın da bir anlamı olmadığını düşünürsünüz. Günün gelişmeleri yüzümüzü güldürsün. Bugünümüz dünden daha güzel olsun. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Neptün'den önemli destekler almaya başlayacaksınız Kişisel özgürlüğünüzü zedelemeyen tüm işlere hazırsınız. Bağımsızlık duyguları içinde hareket ettiğiniz zamana, başarı yüzdeniz çok daha fazla artıyor Bugün, olayları sürekli yargılayarak, duygusal tatminlerinizin çıtasını yüksek tutmak isteyeceksiniz.

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Bugün sosyal ortamlarda sergilenecek aşırı ve ölçüsüz samimiyetler, sorumsuz tavırlara ya da bu dengesiz davranışlara dayalı beklentilere sebep olabilir. Herkesin sınırlarını bilmesi önemli. En azından siz bilmeye çalışın.


Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Gezegenler sizi bazı konularda bıktırmaya veya her şeyi bir kenara bırakmaya iknaya çalışıyor olabilir. Ancak, siz bu yanıltıcı işaretleri görmezden gelmelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda inisiyatifi ele geçirebileceğimiz, daha fazla para kazanabileceğimiz, daha fazla özgür hissedebileceğimiz veya yaratıcılığımızı gösterebileceğimiz durumlar varsa, diğerlerinin bu alanda bize yardımcı olmasını ya da bizi fark etmesini beklemek yerine gerekli adımları kendimiz atabiliriz. Dolayısıyla, bu gelişmeyi veya ilerlemeyi sağlayabileceğimiz zemini hazırlamamızda fayda var veya hazırlayabileceğimiz bir gün. Sevgili arkadaşlar Cumhuriyet Bayramı özel yazım Hürriyet sosyal sayfalarında. Hepinizi bekliyorum. Tüm ülkemizin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun. Sağlık ve sevgi ile kalın…

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Hem işleriniz ve hem de uzun vadeli planlarınız açıdan hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Bazı mesleki organizasyonlara katılabilirsiniz. Bulunacağınız ortamlarda yeni ve ilginç insanlarla tanışabilir, sorumluluk sahibi yapınızla bu kişilerin ilgisini çekebilirsiniz. Bazı projelerinizi dile getirmeniz olumlu sonuçlar sağlayabilir.


Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Başkalarının mali yatırımları hakkında kendinize söz vererek karışmamayı deneyin. Şansınız sadece size ait başkalarına değil. Bunu sakın unutmayın.

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Havailiğiniz başınıza iş açıyor. Çevrenizde yanlış anlaşılıyorsunuz. İşhayatınızın ve dostlarınızın güvenini sarsıyorsunuz. Bundan bir an önce vazgeçin. Yoksa en çok zararı siz görürsünüz. Biraz gayretle büyük bir başarı kazanmanız olası. Çevrenizde sizi çekemeyenler var.

Geçmiş Balık Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!