Balık Burcu Günlük Aşk Falı

19 Eylül 2014
Aşk hayatınızda bazı gerginlikler yaşıyorsunuz ve sevgilinizin bazı hareketlerinden hoşnut değilsiniz. Sevgilinizle inatlaşmamalı ve mantıklı hareket etmelisiniz.

Balık Burcu Günlük İş Falı

19 Eylül 2014
Zihinsel olarak bugün kendinizi çok yorgun hissedeceksiniz ve bu durum işlerinize olumsuz yansıyacak. Amirinizden bu yüzden azar işitebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Para Falı

19 Eylül 2014
Parasal konularda yeni kararlar almak için uygun bir günde değilsiniz. Mantık hataları yapabilirsiniz ve para keybedebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

19 Eylül 2014
Genel olarak gerilimler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Çevrenize karşı oldukça hassas olacaksınız ve duygusal tepkiler vereceksiniz.


Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Eylül 2014
Hayatı hiç umursamıyorsunuz ve sadece yaşamakta olduğunuz günleri düşünüyorsunuz. Etraftakilerin sizin hakkınızdaki düşünceleri sizi hiç mi hiç ilgilendirmiyor. Bu rahat yaşam tarzınız yüzünden bir takım olumsuz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Gerçeklerle yüzleşmeyi öğrenmelisiniz artık.

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Eylül 2014
Sevgili Balıklar saat 06:10 Ay-Aslan burcu seyriyle Cuma  günümüz başlıyor. Hem hırslı çalışmanızı hem de inandığınız yolda ilerlemenizi sağlayan bu enerji, iş hayatınızla ilgili konularda yaşanabilecek gerginliğin, sağlığınızla ilgili mevzulardaki keyifsizliğin işareti olduğu gibi, çevrenizdeki insanların baskın tavırları ve her şeyde ben deme eğilimleri nedeniyle zorlanabilirsiniz. Ay-Aslan günlerinde genel olarak ya biz ya başkalarının egosu yüksek olabilir. O nedenle birilerine galip gelmek, alkış beklemek, aferin almak zor olabilir. Saat 13:40 Ay-Mars görünümü, iş hayatınızın günlük temposu içinde baskın tavırlı insanlarla çatışmanın işaretçisi olabilir. Böyle durumda olan Balıkların, sakin bir şekilde hareket etmelerinden yanayım. Bu görünüm, başarılı işler çıkarmak adına dökülen terin, mücadelenin göstergesidir. Birileri anlar veya anlamaz. Siz kendinizden eminseniz, kim ne söylüyor umursamayın. Yeter ki, gerçekten azimle çalışın ve farkınız olsun. Bu enerji, aşk hayatınız ve parasal konularda, ayrıca sağlığınızla ilgili işlerin halledilmesi yönünde de önem taşıyor. Biraz zorluklar söz konusu olabilir. Bunları ancak güven duygunuzla aşabilirsiniz. Sözcükler bugün  ve daima AŞK dolu olsun. Aşk başımızın tacı olsun….Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Eylül 2014
İlişkiler konusunda girişken ve yetenekli olduğunuz halde, sinirlerinizi bozacak konu buluyorsunuz. Partnerinizle yaşadığınız yoğun duygular yüzünden zor anlar yaşayabilirsiniz.. Kazançlar konusunda şartlarınızı yeniden belirlemek istiyorsunuz. Titiz ve detaycı tavrınızla çevrenizi sıksanız bile, bugün Ay'ın bulunduğu konum, size olumlu destek verecek.

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Eylül 2014
İş bitirici bir enerjidesiniz. Yolunuza çıkanı temizleyip pürüzlerden arınmak, hızlı pratik çözümleri seçmek için destekleyici bir gökyüzü var. Çabuk ilerlesin dediğiniz işlerin başlangıcı için de elverişli etkiler altındasınız.


Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Eylül 2014
Belli girişimleriniz konusunda bazı endişelere sahip olabilirsiniz. Ancak, genelde endişeli bir mizacınız olduğunu hatırlamanız, biraz olsun rahatlamanızı ve attığınız ya da atacağınız adımların sağlamasını daha rahat bir kafayla yapmanızı sağlayacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Evimizi, ailemizi, sahip olduğumuz şeyleri ve mal varlıklarımızı ilgilendiren başlıklar ön planda. Tüm gürültülü patırtının içinde kendinizi eğlenceye veya ödüle kaptırmamalı, ayağınızı yere sağlam basıp karşı taraf için değil kendiniz için iyi bir şey yaptığınızdan emin olmalısınız. İyi yönlerini görmeye çalışırken en kötü tarafları gözden kaçırabileceğimiz gün.

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Eylül 2014
Çalışma hayatı ve üretkenlik konuları bütün gün sizi meşgul edebilir. Bitirilmesi gereken işleriniz yüzünden yoğunluk yaşayabilirsiniz. Öte yandan çalışma ortamınızda olumlu ve neşeli bir atmosfer gözüküyor. Sandığınızdan daha keyifli bir iş günü geçirebilirsiniz. İş çevreniz genişleyebilir. Terfi etmeniz mümkün gözüküyor.


Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Eylül 2014
İÇİNİZDEKİ alışveriş canavarı bugün size fazla masraf açabilir. Sadece ihtiyacınız olan şeyleri alın yoksa pişmanlıklar yaşayabilirsiniz.

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Eylül 2014
Bütün olumsuzluklar üstüste geliyor. Sanki sizin sabrınızı deniyorlar. Umutlu olmalı ve pozitif düşünmelisiniz ki herşey istediğiniz gibi olsun. Dostlarınızı aramıyor sormuyor, doğum günlerini hatırlamıyorsunuz. Size böyle davranılınca çok üzülüyorsunuz.

Geçmiş Balık Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!