Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
22 Ocak 2017

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Bazı arkadaşların aşk beraberliğinize eleştirel bakışları sizi fazla etkilemiyor. Ama sevgiliniz bundan oldukça rahatsız gibi. Baş başa kalabilmek için daha çok zaman ayırabilmelisiniz.
22 Ocak 2017

Balık Burcu Günlük İş Falı

Yeni iş arayışlarınızda yakınlarınızdan destek bekliyorsunuz. Çabalarınız bir kısım işleri yoluna koymaya yeterli olmayabilir. Son günlerdeki bazı gecikmeler sizi düşündürüyor.
22 Ocak 2017

Balık Burcu Günlük Para Falı

İyice değersizleştiği şu günlerde, parayla daha gerçekçi ilişkiler içine girmelisiniz. Kazancınızın geldiği gibi gitmesi, yeni iş planınıza para ayırmanızı zorlaştırıyor. Bu işi ancak belli desteklerle başarabileceğiniz iyice kesinleşiyor
22 Ocak 2017

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Vefasızlık diye tanımladığınız bazı ilgisizliklerin haklı gerekçeleri olabileceğini de düşünmeniz gerekiyor. Ara sıra ortaya çıkan eski bir arkadaşınızla ilgili, sonradan sizde iz bırakabilecek bir tartışma yaşayabilirsiniz.
22 Ocak 2017

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yaşamınızda bazı sürprizler olabilir. Çok önceleri tanışıp sonradan görüşmediğiniz biri bütün sevimliliğiyle karşınıza çıkabilir. Geleceğinizle ilgili almaya çalıştığınız birtakım kararlarda zorlanıyor, danışacak birilerini bulamıyor, ama çok yakınınızdaki birini de göremiyorsunuz. Değişikliği seven birisiniz. Durağanlık sizin için hiç uygun değil.
21 Ocak 2017

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, Saat 12:43 Ay-Pluto görünümü günün ilk etkin enerjisi olup, çıkarlarınızı düşünmenizde destekleyicidir. Size kuvvet aşılıyor. Bekleme diyor, hadi ne yapmak istiyorsan sadece kendin için yap ve güvenle ilerle! Bu sese kulak vermek tabii ki önemli. Ben oldukça derin bir değişim ve dönüşümünden söz ediyorum. Yani isterseniz bugün kendiniz adına düşündüğünüz bir şeyi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Saat 14:23 Ay-Venüs olumlu görünümü bu saat itibariyle hem ruhsal hem ilişki anlamında rahatlatıcı ve umutlu düşünmenizi sağlayıcıdır. İnsanlarla yakınlaşarak, konuşarak, iletişimde bulunarak bağlantı kurabilirsiniz. Gün boyunca her işinizde olumlu gelişmelerle karşılaşmanız dileğimle,
21 Ocak 2017

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Başarmak için bir yerden başlamak lazım! Bugün öncelikle aksi giden meseleleri bir yoluna sokmak isteyebilirsin.
21 Ocak 2017

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal takıntılarınızın sizi yönlendirmesine izin vermediğiniz sürece, ele aldığınız konuları başarılı bir şekilde sonuçlandıracaksınız İletişim konusunda gerekli her türlü donanıma sahipsiniz.. Çevrenize önem vermelisiniz.
21 Ocak 2017

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi anlamda gerçekçi sonuçlar vaat etmeyen ama gözünüze fırsat gibi görünen etkilerden uzak durun. Eğitim ve seyahatlerin yabancı kültürlerin ve iletişimsel konuların hız kazanıp aktifleşeceği bir zaman dilimi.
21 Ocak 2017

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün oldukça yaratıcı olabileceğiniz bir gündesiniz. Sizi duygusal açıdan harekete geçiren şeylere dikkat edin. Yeni adımlar atabilirsiniz.
21 Ocak 2017

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

YAŞAMIN gizli yönleri ilginizi çekiyor ve mistik çalışmalara vakit ayırmak için değişik bir çok fırsatları değerlendiriyorsunuz.
21 Ocak 2017

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Anlayış, uyum ve iletişimdeki açıklık bugünün ana konulardır. İçinizdekileri paylaşmakta zorlanmayacaksınız. Sevdiğiniz insanla ilişkinizdeki bazı noktalar üzerine konuşmalar yapabilirsiniz. Hassasiyetiniz en az karşınızdakinden beklediğiniz kadar önemli.
21 Ocak 2017

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca öğretmenleriniz, doktorlarınız ve eş, ortak, yakın dostlarla iletişim konularında erteleme, problem ve mesafeli yaklaşımlarla karşılaşabilirsiniz. 17.40 sonrasında kendinizi çok daha rahat ifade edecek, rahatlayacak ve değer verdiğiniz insanlarla güçlü paylaşımlarda bulunabileceksiniz. İetişiminizde daha konsantre ve karşınızdaki insanlara verdiğiniz değeri gösterecek şekilde yaklaşmanız faydalı olacaktır.
21 Ocak 2017

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Zihinsel aktivitelerinizin derine ineceği bir gündesiniz. Ancak yanıltıcı etkiler olacağından herhangi bir başlangıca yönelmekten ziyade daha akışta kalıp elinizdeki mevcut konulara akılcı halde kafa yormanız daha doğru olacaktır.İşinizi ve toplumsal statünüzü daha fazla irdeleyebileceğiniz bir ruh durumuna eğilimli olacaksınız. Arkadaşlarınıza bakış açınızı değiştirip dönüştürebilen bazı duygusal farkındalıklar önünüze gelebilir. Gece geç saatlerde akışta kalmayı denemeli ve keyif aldığınız aktivitelerle zaman geçirmelisiniz.
21 Ocak 2017

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bulunduğunuz ortamın dışına çıkabilir, yeni kişilerle tanışmak, yeni yerler görmek isteyebilirsiniz. Ruhunuzda keşif duygusunu hissedebilirsiniz. Gezi ve seyahatler gündeme gelebilir veya uzaklardan haberler alabilirsiniz.
Reklamı Kapat