Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Nisan 2018

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Kapris yaptığının kendisi de farkında gibi. Sabrınızı test eden tavırlar sizi zaman, zaman yorabiliyor. Aklınızdan geçen sürprizi yapmaktan vazgeçmemelisiniz. Onu kırmaktan çekiniyorsunuz, o halde biraz daha sabır.
27 Nisan 2018

Balık Burcu Günlük İş Falı

Başarınızda şansın payı çok büyük. Şanslı döneminiz bir süre daha devam edecek. Karşılıklı bir memnuniyet gözleniyor. Kısa vadede herhangi bir iş problemi görülmüyor.
27 Nisan 2018

Balık Burcu Günlük Para Falı

Bugün yine gereksiz harcamalar yapabilirsiniz. Bu konudaki uyarılara kulak asın. Kendinize verdiğiniz sözü tutamıyorsunuz. Bütçenizin üzerinde harcamayı alışkanlık haline getirmemelisiniz.
27 Nisan 2018

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Hiç ummadığınız biri şu günlerde size hayranlığını dile getirebilir. Aklınızdan hiç geçmeyen bu yakınlaşmaya hazır olun.
27 Nisan 2018

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

İnsan ilişkilerinizdeki problemleri azaltmak sizin elinizde. Kafanızı daha az meşgul eden, sizi daha az yıpratan arkadaşlıklar kurmalısınız. Ailenizden biri sizi çok düşünüp sorun ediyor. Hayatınızda bugünlerde bazı yenilikler yapacaksınız. Önünüzde büyük harcamalar olabilir. Hoşlanmadığınız birini fazla sorun ediyor, zihninizi sürekli onunla meşgul ediyorsunuz. Aşk yaşamı : Tutarlı ve kendinizle barışıksınız. Ama bu, bir süredir yaşananlarda sorumluluğunuz olmadığı anlamına gelmiyor. Partnerinizi anlamaya çalışın. Bu, sizin de bilmediğiniz yanlarınızı görmenizi sağlayacak.
26 Nisan 2018

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, Perşembe gününe saat 00:28 Merkür-Satürn zorlu görünüm etkisinde adım atıyoruz. Bizi finansal konularda dikkatli ve tedbirli olmaya zorluyor. Bu durum rahatsız edicidir. Bir şeyler yapmak isterken, şartların zorluğu gerginlik yaratıyor. Bu saatlerde elden geldiğince sakin olalım. Saat 03:04 Ay-Neptün karşıtlığı meydana geliyor. İlişkinizi gözlem altına almanızı ve eğer bir problem varsa bunları mutlaka çözüme kavuşturma arzumuzun işaretçisi oluyor. Bir yandan eleştiririz, diğer taraftan vazgeçemediğimizi düşünürüz. Genel olarak hayata tutunmaya, gayretle bir şeylerin üstesinden gelmeye ve de huzura kavuşmayı da dileriz. Saat 10:28 Ay-Jüpiter görünümü, ilişkide aradığımızı bulamadığımızı düşündürse de, bunun böyle gitmeyeceğini, bir şekilde mutlu olacağımızı düşleriz. Saat 12:47 Ay-Mars görünümü, ilişkide güven olgusunun önemini vurguluyor. Hedefimiz ortak mı, sevgi birliğimiz tam mı? Bunları gözden geçireceğiz. Saat 12:50 Ay-Pluto görünümü olumludur. İlişki konularını titizlikle ele almanızı sağlar. Ancak zorlayıcı değildir. Bir yanıyla bilinçli düşünmenin diğer taraftan bağlılığın göstergesidir. Saat 14:00 Mars-Pluto kavuşumu gerçekleşiyor. Tek başınıza ayakta durabilmek ve kazançlı çıkabilmek için lütfen toplumsal ilişkilerinize, iş hayatınıza önem veriniz. Arkadaşlıklarınızı gözden geçiriniz ve kendiniz için mutlaka bir hedef koyunuz. Bu hedefe ulaşmak ve güçlü bir konuma gelmek, mali açıdan yeterlilik kazanmak için tutarlı olunuz. Bilgi sahibi olmayı unutmayınız. Her anı güzelliklere işaret bir gün geçirmeniz dileğimle,
26 Nisan 2018

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendi işini yapan fakat bir süredir maddi sıkıntı yaşayan bir Balık burcuysan, banka kredisine başvurabilirsin.
26 Nisan 2018

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay boşlukta. Bugün sakarlığın üzerinde olabilir. Fikirlerin, yeni insanlar ile tanışmana ya da kaynaşmana neden olabilir. Görünüşünde değişiklik yapmaya karar verebilir, denemediğin tarzda kıyafetler alabilirsin. Kendi işini yapan fakat bir süredir maddi sıkıntı yaşayan bir Balık burcuysan, toparlanmak adına banka kredisine başvurabilirsin. Ailenin hemen her konuda desteğini görmek, hayata daha sıkı bağlanmanı sağlayacak. İlişkisini yeni bitirmiş bir Balık burcuysan, ilişkinize ikinci bir şans vermek isteyebilirsin.
26 Nisan 2018

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün hem evli hem de ilişkisi olan balıklar için gayet romantik bir gün. Partnerinizin size karşı küçük sevgi itirafları sizi bir anda devleştirebilir. Romantizmin ve duygusallığın üst boyutta yaşanacağı bugünü sevdiklerinize adamalısınız.
26 Nisan 2018

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

İkili ilişkilerinizdeki olaylara çözümler geliştirmek için kendi hayatınızdan fedakârlık edebilirsiniz. Eşiniz ile ilgili konulara daha ilgili yaklaşabilirsiniz. Gün içinde uyum ve dengeyi yakalamak için çaba sarf edebilirsiniz. İşlerinizi pratik şekilde halletmek gün içinde size zaman kazandıracaktır. Akşam saatlerinde zevk aldığınız konularla ilgilenebilirsiniz.
26 Nisan 2018

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü bugün duygularınız ve sezgileriniz rehberliğinde ilerlemenin olumlu enerjileri ile karşılaşacağınıza işaret etmekte. Özellikle işinizle ilgili duygularınız her hangi bir şeyi yapmamanız yönünde ise yapmayın. Emin olun ki sonunda yapmadığınız için memnuniyet duyacaksınız. Bugün sizi rahatsız eden her şeyin üzerine gidebilecek güce sahipsiniz. Buna yaşamınız da ki olumsuzluklara karşı bir başkaldırışta diyebilirsiniz. Özel yaşamınızda ilişkisi devam eden Balık’lar aşkın galibiyeti için biraz daha mücadele etmeli ve birlikte olduğunuz insanın size verdiği sevginin hakkını vererek hareket etmelisiniz.
26 Nisan 2018

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde, çeşitli nedenlerle kalabalık sosyal ortamlara girip çıkabilirsiniz. Buralarda oldukça keyifli zamanlar geçirebilir, işlerinizle ilgili bir faaliyette bulunsanız bile, yorulmadan ve sıkılmadan gününüze devam edebileceksiniz.
26 Nisan 2018

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

İçinizden yükselen istekler sizi zorlayabilir. Ancak, bugün alacağınız bir haber sizi rahatlatacak ve duygularınızı dengelemenize yardımcı olacak. Sevdiğinizle aranızda çıkan sorunları gereğinden fazla büyütebilirsiniz. Biraz daha anlayışlı ve sakin olmaya özen gösterin.
26 Nisan 2018

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bazı arkadaşlıklarınıza son verebilirsiniz. Aranızda şiddetli tartışmalar yaşanabilir. Kapalı gruplara dahil olup, hayatınızın akışını değiştirecek kişilerle tanışabilirsiniz.
26 Nisan 2018

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Parasal konulardaki olumsuz bakış açınız sosyal ortamlarda enerjinizi hırslı kullanmanıza neden olabilir. Sakin durmaya çalışmalı ve sadece kendinizi düşünmemelisiniz.
Reklamı Kapat