Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Mayıs 2016

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Duygularınızı geliştirmek ya da engellemek sizin elinizde. İnsanın aşk karşısında bu kadar çaresiz olamayacağına inananlardansınız. Elinizi çenenize dayayıp koşullarınızı tekrar, tekrar değerlendirmeniz gerekiyor.
25 Mayıs 2016

Balık Burcu Günlük İş Falı

Önemli görüşmelerde önemli çıkışlarınız olacak. Bu bir birikimin sonucu. Kısmen de olsa onaylanacaksınız. Size ait olmayan işlerdeki dengesizliklere müdahaleniz, belli sonuçlar getirebilir.
25 Mayıs 2016

Balık Burcu Günlük Para Falı

Daha ayrıntılı ele alacağınız önemli konularda maddi kazanımlarınız olabilir. Bu konularda atak, girişimci görünme çabalarınız pek samimi değil gibi. Bunu kanıtlamaya yönelik cesaret, size zarar getirebilir.
25 Mayıs 2016

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Sizi zorlayan sınırları dondurma gayretleriniz, bu sıralar kapalı durduğunuz desteklere ihtiyaç duyuyor. Bu yardımı yadsımanız halinde, daha büyük bir sıkışma hissi içine gireceksiniz.
25 Mayıs 2016

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok verici davrandığınız bir arkadaş ilişkinizde, arkadaşınızın zaaflarının artmasına neden oluyorsunuz. Aile ilişkilerinizi sıcaklaştırma niyetiniz mutluluk yaratacak. Bugünlerde beklediğiniz önemli konuk, gelişini erteleyebilir. Bu erteleme size sandığınız gibi hayal kırıklığı yaşatmayacak. Bu gecikmeden başka bir şekilde yararlanacaksınız.
24 Mayıs 2016

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 08:34 itibariyle etkili olacak Oğlak burcu seyri, aklı başında düşünülmesini sağlıyor. İçinde yer aldığımız ortam bizi yönlendiriyor. İstesek de yanlış bir karar vermemek için dikkatli oluyoruz. 24 Mayıs-17 Haziran arasında Venüs-İkizler burcunda ilerleyecek. Evimiz, ailemizle ilgili konularda bizim iki yönlü hareket etmemize, yerleşim yerimizle ilgili meselelerde kararsız kalmamıza, tam olarak emin olamamamıza da neden olabilir. Bu etkiler doğaldır. Bu geçişi yöneten Merkürün geri hareketi sona erse de, gölgeli günlerindeyiz. İlişki, aile yaşamı veya yuvanızla alakalı konularda aklı başında düşünmek, sağlamlık ve güvenlik ilkelerini gözeterek hareket etmenizi yararlı buluyorum. Venüs-İkizler sürecinin,  hepimiz için olumlu haberlere, gelişmelere işaret geçmesi dileğimle,
24 Mayıs 2016

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Görüşeceğiniz kişilerin sizden farklı beklentileri olabilir. Bu tür durumlara karşı geliştirdiğiniz kendi iç disiplininiz sizin için bir sigorta oluyor. Daha sonra gelişebilecek olumsuzlukları daha baştan denetim altına sokabiliyorsunuz. Bazen bunun farkında olmuyorsunuz. Bu tür konularda partnerinizin fikirlerine de kulak verebilirsiniz.
24 Mayıs 2016

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sosyal çevrenizden ya da arkadaşlarınızdan biri ile ya da kalabalık ortamlarda yapacağınız planlar için elverişli olacak. Dostlarla geçirilen zamanın, ortak amaçlara gruplarla birlikte hizmet etmenin faydası olacak.
24 Mayıs 2016

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Evinizi ve ailenizi ilgilendiren konulara yoğunlaşabilirsiniz önümüzdeki ay boyunca. Eviniz ve aileniz kendinizi en iyi hissettiğiniz yerler olabilir. Evden yapacağınız çalışmalar, ev içinde yapılması gereken işler ön plana çıkabilir. Bu başlıkları ihmal etmemeniz gerekiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün Venüs İkizler burcuna geçiyor ve Venüs ve Mars arasındaki gergin görünüm kesinleşiyor(bir hafta boyunca etkili). İkili ilişkiler, iş birlikleri ve ortaklıklar açısından kontroldışına çıkan tutumları, kutuplaşmaları ve tartışmaları akla getiren ve aynı zamanda karşı cinsle etkileşimi arttıran bu görümlerle ilgili detaylı yazımı dün ele aldığım için bugün uzun uzun yer tutmuyorum. Pazartesi yazımı okumanızı tavsiye ederim Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
24 Mayıs 2016

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gelecek planlarınızla ilgili hareketlenme olabilir. Hayalini kurduğunuz konuları başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Sosyal konularla ilgilenilirsiniz. Aynı meslek grubundan kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda eğitimler düzenlemeniz gerekebilir. İş hayatında alacağınız destekler sizi rahatlatabilir.
24 Mayıs 2016

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

İYİ niyetinizin yanlış anlaşılması iş hayatınızda sizi engelliyor. İkna edici konuşarak sorunlarınıza bir çözüm bulmanız gerekiyor.
24 Mayıs 2016

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Üzerinize sorumluluk almaktan hiçbir zaman çekinmiyorsunuz. Içinde bulunduğunuz durumdan çok ilerisini düşünüyorsunuz. Fazla kuralcı ve katısınız. Hayatınızda biraz da hayallere yer verin. Sağlık problemlerinizle boğuşuyorsunuz.
24 Mayıs 2016

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde bazı konulardaki yanlışları, boşlukları veya eksikleri daha rahat görmenizi sağlayacak olaylar yaşayabilirsiniz. Bu olaylara ne kadar müdahale edebileceğinizi veya olayları ne kadar kontrol edebileceğinizi düşünmek yerine elinizden gelenin en iyisini ortaya koymaya bakmanızda fayda var. Bazı kişilerin gerçek yüzleri ortaya çıkıyor.
24 Mayıs 2016

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaş ortamında daha çok takdir görmek, daha çok gözde olmak isteyebilirsiniz.Dahil olduğunuz dernek ve kulüplerde akılcı projeler üstlenebilir ve başarıyla yönetebilirsiniz. Ancak yaklaşan Ay/Plüton kavuşum etkisi nedeniyle birlikte çalıştığınız arkadaşlarınız ve kişilere karşı duygusal baskı kurmamaya özen göstermelisiniz. Esnek olmaya özen göstermelisiniz.Genel olarak ise; bugün Ay 07:40’ta Oğlak burcuna geçiş yapıyor. Ciddi, sorumluluklarınızın bilincinde, kararlı ve çalışkan bir biçimde işlerinize yönelebilirsiniz. Oğlak günlerinde devletle, resmi kurumlarla, otorite figürleri ile ilişkilerde, finans, hesap, bütçe, planlama ve her türlü organizasyonda ilerleme kaydedebilirsiniz. Oğlak sizi biraz daha kasvetli ama daha gerçekçi kılacak bir atmosferi temsil eder. Abartılı tavırlar, rasyonel mantıktan uzak bir tutum geri tepebilir.Bugün Venüs İkizler burcuna geçiyor. Venüs İkizler burcunda yer aldığında kişi düşündüğünü hızla ve rahatlıkla ifade edebilir. Düşüncelerde zenginlik, bol sohbetli, edebi ve düşünsel kalitesi yüksek ortamlar yaratır. Venüs İkizler’de bilgi toplama merakı artar ve toplanan bilgi mükemmel bir biçimde kıyaslama ve oranlama yapmak için kullanılabilir. Ancak Venüs tüm artı niteliklerini İkizler burcunda bir avantajdan dezavantaja dönüştürebilir. İletişimde fazla konuşma ve bir adım yol alamama olabilir. Dedikodu ve tavşana kaç, tazıya tut bir tavır sergilenebilir.İkizler ticaretin gezegeni sayılan Merkür’ün yönettiği bir burç olduğu için ve Merkür’ün de Venüs’ün yönettiği Boğa burcunda yer alacağı için parayla ve para piyasaları ile ilgili konularda istikrarsız inişler ve çıkışlar görebiliriz. Venüs bu burçta ilişkileri, sosyalleşmeyi, yeni insanlarla kültürlerle tanışmayı kültürel faaliyetleri bilgi edinme arzusunu arttırır. Yeni iş anlaşmaları yapmak eğitimlere katılmak istersiniz. Kardeşlerle, komşularla, yakın akrabalarla, okul arkadaşları veya öğretmenlerle daha sık görüşebilirsiniz.Venüs İkizler’de oldukça flörtçü olduğu için ilgi alanınız da genişler. Bazen aynı anda iki kişiden bile hoşlanabilirsiniz. Kime karar vereceğinizi bilemeyebilirsiniz. Edebi çalışmalar için güzel bir hazırlık ve planlama dönemi olabilir. Zihninizde nasıl yazacağınızı gayet güzel bir biçimde planlayabilirsiniz. Ancak bazen yazmaktan çok anlatmak daha cazip gelebilir.
24 Mayıs 2016

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Venüs, ev ve aile hayatınızı etkileyecek. Ailenizle olan paylaşımlarınız artabileceği gibi, evinizde olmaktan da zevk alacaksınız. Aile büyüklerinize olan düşkünlüğünüz artabilir.
Reklamı Kapat