Balık Burcu Günlük Aşk Falı

21 Ekim 2014
Aşk hayatınızdaki mutluluk tüm yaşamınıza yansıyor. Oldukça parlak bir gününüzdesiniz. Sabırlı tavrınızın karşılığını göreceksiniz. Bugün, sevdiğinizle ilgili hoş haberler alabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük İş Falı

21 Ekim 2014
İş yerinizde ortada dolaşan söylentilerden güvensizlikler yaşayacak kadar etkilenmemelisiniz. Son zamanlardaki dayanaksız söylentilerden bir farkı yok gibi, içinizi rahat tutabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Para Falı

21 Ekim 2014
Bu sıralar duygusal konular sizin için daha ön planda olduğu için mali sorunlarla pek uğraşmıyorsunuz. Oysa yeni bir bütçe yapmanız yarar getirebilir. Mali durumunuz sandığınız kadar kısa vadede sevinç getirmeyebilir.

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

21 Ekim 2014
Son günlerde beklemediğiniz bazı tesadüflere kuşkulu bakıyorsunuz. Daha iyi bir gözlemci olabilirseniz, bu tesadüflerin size yarar getirebileceğini göreceksiniz.


Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Ne istediğinizi bilmeniz ve çevrenizdekilerin uyarılarına rağmen gösterdiğiniz kararlı tutum, meyvelerini verecek. Şimdi bütün sorun bu kararlılığı korumanızda. Bugün size zor günlerinizde destek veren bir arkadaşınızla uzun uzun konuşma fırsatı bulabilirsiniz. Yeni birlikteliklere açık bir görüşme olabilir. Uzun zamandır beklediğiniz fırsatlar belki de şimdi avuçlarınızın içinde.

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Sevgili Balıklar saat 06:05 itibariyle Ay-Mars zorlu  görünümüyle Salı günümüz  başlıyor ve ardından saat 14:11 olana dek Ay-Boşlukta ilerleyecek. Bu iki durum, ikili ilişkilerdeki pürüzlerin düzeltilmesi anlamında her iki tarafın da samimi ve açık kalplilikle hareket etmesi gerektiğinin göstergesidir. Bu olduğu takdirde hiçbir sorun çıkmayacaktır. Bazı Balıklar için bu zaman diliminin  anlamı, partnerin haksız tavırlarının sizi rahatsız etmesi halidir. Kimileri için,  hem iş hem ilişki anlamındaki hareketliliğin işaretidir. Ay-boşluk etkisi altında bazı kişilerin  garip hareketleri, gereksiz meseleler üzerinde durmaları mümkündür. Kendi kendinizi motive etmek durumundayız. Özellikle ilişkimizi ilgilendiren konularda, bu zaman dilimi içinde dikkatlice konuşmakta yarar var. Saat 07:36 Merkür-Kuzey düğüm kavuşumu, sizi destekleyen, işbirliğine çağıran, biz olmaya dönük düşünen kişilere ihtiyacınız olduğunu vurguluyor. Eşiniz veya  iş ortağınızın mali durumu, sizi yakından ilgilendirdiği için, sorunların bir an önce bitmesini istiyorsunuz.  Kaygılarınızın özünde, başkalarıyla olan ilişkiniz yer alıyor. Siz, maddi anlamda kaynak bulmak veya manevi anlamda tatmin olmak, gönül birliğinde bulunmaktan yanasınız. Sıkıntılarınızı bu şekilde gidereceğinizi biliyorsunuz. Eğer sadece kendini düşünen bir iş ortağınız varsa, uzlaşmaya yanaşmayan biriyle yaşıyorsanız bu kavuşum size, bu ilişkiyi tekrar gözden geçirmelisiniz diyor. Hukuki konularda yapılacak görüşmelerin de işaretçisi oluyor. Kira sözleşmesi, kontratların da bir karara bağlanması yönünde önem taşıyor. Saat 14:11 itibariyle  Terazi burcunda ilerleyecek Ay, bazılarınız için özel bir kutlamanın işaretçisi. Özellikle ilişkisinde huzuru yakalamış çiftler için gayet olumlu. İlişkisinde problemli çiftler ise birbirlerine karşı nazik olmayı bilmeliler. Güzellik ve bakımıza zaman ayırmamızda bu enerji gayet olumludur. Bulunduğumuz ortama uyum sağlamaya çalışırız. Güzel gönlünüz, güzelliklerle buluşsun. Huzurlu, mutlu, sevgi dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Ay karşıt burcunuzda ilerliyor. Güçlü enerjinizi duygularınızla birleştirerek, mükemmel bir sentez oluşturacaksınız. Bugün, egolarınız ve istekleriniz ön planda olacak. Partnerinizin sizden etkilenmesini kolay bir şekilde sağlayacaksınız. Karşınızdaki kişiyi çok kolay hissedebiliyorsunuz. Hayallerinizin çıtası bir hayli yüksek.

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Evde özellikle eşiniz ile ilgili sorumlulukların üstlen ilmemesi durumu tartışma konusu haline gelebilir. Eğer üzerinize düşeni yaptığınıza inanıyorsanız onun üzerine gitmeyin. Konuya daha geniş açıdan ve duyarlı yaklaşın.


Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Belli özelliklerinizi geliştirmek için ya da maddi konularda yapılan veya yaptığınız teklifler olumlu yankı bulmadıysa, konu ve nedenleri hakkında detaylı şekilde araştırmalar yapmanızda fayda var. Yanlış anlaşılmalara veya olayları yanlış yorumlamaya açık bir gün. Tüm burçlar için gün geneli: Bize dikte edilen, artık biraz mesafede yaklaştığımız, inandırılmaya çalışılan olaylara daha mesafeli durmaya başladığımız bir gündeyiz. Biraz geri çekilip, gerçekte neler olup bittiğini anlamaya çalışıp, bindirilmek istendiğimiz trende direksiyonda başka birisinin olduğunu fark edebileceğimiz bu süreci, yararımıza olabilecek gerekli değişiklikleri yapmak için kullanmalıyız. İstikrarsızlık veya olumsuzluk içeren olayların yaşanmasının asıl nedeni lüzumlu düzeltmelerin yapılabilmesi olduğunu önemle hatırlamakta fayda var.

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Evlilik ve eşe dair konularda hareketlilik gözüküyor. İşinizle evliliğiniz arasındaki dengeleri bozmamaya dikkat etmelisiniz. Bugün söylediklerinize beklenmedik sert tepkiler almanız mümkün gözüküyor. Karşınızdakilere anlayış göstermeniz gerekebilir. Ortaklıklarınızı güçlendirmeye çalışmalı, rakiplerinize fırsat vermemelisiniz.


Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Yaşam tarzınızı imkanlarınıza göre ayarlamayı çok iyi başardınız. İmkanlarınız gittikçe artmaya başladı. Başarılarınızdan söz ettireceksiniz. Ailevi sorunlarınız canınızı sıksa da belli etmiyorsunuz.

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Çok çekicisiniz. Etrafınızdakilerin gözünü kamaştırıyorsunuz. Sizdeki bu değişiklik birlikte olduğunuz kişiyi etkiliyor. Bugünlerde beklediğiniz teklifi yapabilir ve de karşı taraftan alabilirsiniz. İşlerinizi fazla sorun etmeyin çünkü arkadaşlarınız size anlayışlı davranacak.

Geçmiş Balık Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!