Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Nisan 2017

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Kapris yaptığının kendisi de farkında gibi. Sabrınızı test eden tavırlar sizi zaman, zaman yorabiliyor. Aklınızdan geçen sürprizi yapmaktan vazgeçmemelisiniz. Onu kırmaktan çekiniyorsunuz, o halde biraz daha sabır.
27 Nisan 2017

Balık Burcu Günlük İş Falı

Başarınızda şansın payı çok büyük. Şanslı döneminiz bir süre daha devam edecek. Karşılıklı bir memnuniyet gözleniyor. Kısa vadede herhangi bir iş problemi görülmüyor.
27 Nisan 2017

Balık Burcu Günlük Para Falı

Bugün yine gereksiz harcamalar yapabilirsiniz. Bu konudaki uyarılara kulak asın. Kendinize verdiğiniz sözü tutamıyorsunuz. Bütçenizin üzerinde harcamayı alışkanlık haline getirmemelisiniz.
27 Nisan 2017

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Hiç ummadığınız biri şu günlerde size hayranlığını dile getirebilir. Aklınızdan hiç geçmeyen bu yakınlaşmaya hazır olun.
27 Nisan 2017

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

İnsan ilişkilerinizdeki problemleri azaltmak sizin elinizde. Kafanızı daha az meşgul eden, sizi daha az yıpratan arkadaşlıklar kurmalısınız. Ailenizden biri sizi çok düşünüp sorun ediyor. Hayatınızda bugünlerde bazı yenilikler yapacaksınız. Önünüzde büyük harcamalar olabilir. Hoşlanmadığınız birini fazla sorun ediyor, zihninizi sürekli onunla meşgul ediyorsunuz. Aşk yaşamı : Tutarlı ve kendinizle barışıksınız. Ama bu, bir süredir yaşananlarda sorumluluğunuz olmadığı anlamına gelmiyor. Partnerinizi anlamaya çalışın. Bu, sizin de bilmediğiniz yanlarınızı görmenizi sağlayacak.
27 Nisan 2017

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, Perşembe gününün astrolojik açıdan etkin enerjisi, saat 02:38 Ay-Neptün görünümüdür. rahatlatıcı, dinginleştirici, huzur verici olup, hayata olan direncimizi yükseltici, şifalandırıcı ve sizi manevi yönde destekleyicidir. Saat 11:51 Ay-Pluto görünümü, bize güç kazandırıyor, kendimize ve hayata inanmamızı sağlıyor. Maddi ve manevi anlamda rahatlatıyor. Kendimize güvenimiz yükselişte. Bu yükseliş, her problemi çözebilmemizde bize destek oluyor. Günün ışığı, gönlünüzü aydınlatsın. Her işiniz kolayca gerçekleşsin. Gönülden sevgilerimle,
27 Nisan 2017

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Dediğim dedik tavrın, sevgilin tarafından farklı yorumlanabilir. Onun fikirlerini de biraz dinlemen gerekecek.
27 Nisan 2017

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile içinde sorumluluk duygunuz artacak ve düzenli hareket etmeyi yeğleyeceksiniz. Önemli kişilerle görüşecek birçoğunuz başarılı pozisyonlara geçeceklerdir. Kendinizden yaşça büyük kişilerin önemli desteğini alacaksınız.
27 Nisan 2017

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Hedefleriniz için neleri göze alabileceğinize bir daha bakın. Bugün yaşadığınız sorunları bir insandan kaynaklı olduğunu tespit ederseniz o kişiden uzaklaşın.
27 Nisan 2017

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün eğitim konusu gündeme gelebilir. Planlarınızdaki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Bugün keyif aldığınız konulara zaman ayırabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanacağınız alanlarda kısmetler olabilir. Yakın çevrenizdeki kişilerle daha fazla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Gün içinde yeni haberler alabilirsiniz.
27 Nisan 2017

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde duygularınız dalganacak ve olaylar hayal gücünüzü uyandıracak. İdeallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Geniş çevreler içinde olmak isteyebilirsiniz.
27 Nisan 2017

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda sürpriz, ani gelişmelere, hızlı değişimlere açık bir gün olabilir. Siz de hızlı adım atmak ve girişimde bulunmak için kendinizi telaş içinde hissedebilirsiniz. Hızlı alışveriş ve harcamalar gündeme gelebilir, kontrollü hareket ettiğinizden emin olmalısınız.
27 Nisan 2017

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Moral açıdan kendinizi zayıf hissetseniz bile gelişmeler memnuniyet verici olacak. Sevdiğinizden alacağınız teklifler son derece ilginç ve dikkat çekici olabilir. Bugün duygularınıza kapılabilir, alıngan ve kararsız bir tavır içine girebilirsiniz. Olayları akışına bırakıp, gözleyin.
27 Nisan 2017

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi ve manevi değer yaratan alanınızda teknolojik yenilikleri benimseyebileceğiniz ve kullanabileceğiniz durumlar oluşabilir. Ancak hırsızlıklara ve bankacılık transfer arızalarına karşı dikkatli olmanız gerekebilir.İletişim ağınız, kısa yolculuklarınız, kardeşler ve komşularla haşır neşir olabileceğiniz bir gündesiniz. Bugün için alışverişlerinizde, giyim kuşamınızda ve iletişim kanallarınızda daha barışçıl, verimli ve yaratıcı bir yapıya bürünebilirsiniz. Tanıtım faaliyetlerinizi sanatsal ve kreatif öğelerle bezeyebilirsiniz.
27 Nisan 2017

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişiminiz çok hızlı akacak. iş hayatınızda iletişimde bulunacağınız insanlarla iyi anlaşacaksınız. Çalışıyorsanız bu hızlı iletişim trafiğiyle oldukça yoğun bir gün geçirebilirsiniz. 
Reklamı Kapat