Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
18 Haziran 2018

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Güvensizliğinizi kendi içinizde halletmeniz gerekecek. Sevildiğinizden emin olmak isterken, sevgilinizin arkadaşlarına her gün sizi nasıl sevdiğini anlattığından habersiz olabiliyorsunuz.
18 Haziran 2018

Balık Burcu Günlük İş Falı

Bir çalışma arkadaşınızla birlikte gösterdiğiniz dayanışma zevkli bir iş ortamı yarattığı gibi, diğer çalışma arkadaşlarınıza da güzel bir örnek oluyor. Akşama doğru önemli bir telefon gelebilir.
18 Haziran 2018

Balık Burcu Günlük Para Falı

Parasal şikayetlerinizi en aza indirmeniz, kolay harcama alışkanlığınızı bırakmanızdan geçiyor. Bir borç alacak meseleniz çözüme ulaşacak. Biraz daha masrafsız yaşamayı becerebilmelisiniz.
18 Haziran 2018

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Detayları kaçırıyor olabilirsiniz. Öncelikle bunu görmeniz ve esasa bundan sonra yönelmeniz gerekiyor.
17 Haziran 2018

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde kendinizi karışık ilişkiler içinde bulabilirsiniz. Siz bu ilişkilerin yaşayanı değil, tanığı olacaksınız. Dışardan bakanların çok eleştireceği bu durumu anlamaya çalışacaksınız, ama sizin de içinize pek sinmeyecek. Çok sevdiğiniz birisi yolculuğa hazırlanıyor. Onun geleceğiyle ilgili bir yolculuk olduğunu bildiğiniz için sevinciniz üzüntünüzü bastırıyor.
17 Haziran 2018

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, bayramın son günü saat 00:18 Ay-Mars karşıtlık etkisinde başlıyor. Bu görünüm, güzelliklere kavuşmak ve kaliteli yaşamak isteğimizi vurguluyor. Şartlar gereği zorlanıyoruz. Bizi baskı altına alan bir şeyler var. Bunları aşabilmek için mücadele vermekteyiz. Tabii ki bedenimiz ve zihnimiz yoruluyor. O zaman gelin bugün kendiniz için güzel bir şeyler hazırlayın, dostlarınızla bir araya gelin ve kafanızı boşaltın. Bu size iyi gelecektir. Saat 09:23 Ay-Jüpiter görünümü, aile içinde, iş hayatında bazı ufak tefek anlaşmazlıklar yaşanabilir. Uzlaşmazlık, tartışma ve gereksiz abartılı davranışlar sıkıntı yaratır. Her yönüyle meseleler yapıcı tarzda tartışılmalı, ele alınmalıdır. Ancak kimse buna yaklaşmaz. İşimizi yaparken veya başkalarıyla iletişimde bulunurken sakin olmakta yarar var. Gün, güzellikleriyle hepimizi kucaklasın. Gönülden sevgilerimle,
17 Haziran 2018

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Her şeyin normal başladığı bugüne sinirli uyanma nedenini bilmiyorsun. Karşına çıkan her şeye karşı patlama yaşayabilirsin.
17 Haziran 2018

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizle aranızda hala anlaşamadığınız ve bir türlü ortak kararı varmayı beceremediğiniz konular tekrar görüşme sebebiniz olabilir. Onları yaptığı yanlış yatırımlar konusunda uyarmanız gereken sonuçlar yaşayabilirsiniz. Anlaşılmadığınızı düşünmek sizleri karamsar ve çekingen bir ruh hali içine sokabilir.
17 Haziran 2018

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Severek yaptığınız bir işe odaklanmanız olumlu sonuçlar getirebilir. Sahnesi olan uğraşlar, sanatsal uğraşlar için hareketli bir gündesiniz.
17 Haziran 2018

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Boşa vakit kaybettiğinizin farkına varın ve bir an önce zaman kaybını telafi edin. Bekar Balıklar istediğiniz aşkı yakalayamadım diye dert yanmayın yakında geliyor.
17 Haziran 2018

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızda herşey olmasını istediğiniz gibi gelişiyor. Iş hayatınızda büyük değişiklikler olacak. Sevinçli bir haber alacaksınız. Çok disiplinli bir çalışma dönemine giriyorsunuz. Hayatınızı renklendirin. Hayat sadece iş değildir. Arkadaş ortamlarına katılın. Yeni kişilerle tanışın.
17 Haziran 2018

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaş çevreniz ve tanıdıklarınızla olası problemler yaşayabileceğiniz bugün, geleceğe yönelik plan ve projelerinize odaklanabilir, çalışmalarınızı tamamlayabilir ve keyifli etkinliklerde yer alarak stres seviyesini en aza indirip, eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. Enerjinizi sakin ve yumuşak ifade etmeniz gereken bir gündesiniz.
17 Haziran 2018

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Partnerinizle bugün her türlü tartışmadan uzak durun. Ayrıca gizli düşmanlarınızın ortaya çıktığı bir gün yaşayabilirsiniz. Herkese güvenmemeniz gerektiğini bir kere daha hatırlayın. Hiç kimse sizin kadar iyi olmak zorunda değildir. İşle ilgili detaylı ve titiz bir çalışma temposunun içine girmeden önce hazırlık yapma zamanı.
17 Haziran 2018

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Karşınıza çıkacak fırsatları çok iyi değerlendirmelisiniz. Değişime kulak verin ve esnekliğinizi gösterin. Yapılması gereken işlerinizi ertelemenin zamanı değil. Haftaya dinç başlamak için bugünü verimli kullanmanız gerekiyor.
Reklamı Kapat