Balık Burcu Günlük Aşk Falı

25 Ocak 2015

Balık Burcu Günlük İş Falı

25 Ocak 2015

Balık Burcu Günlük Para Falı

25 Ocak 2015

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

25 Ocak 2015


Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ocak 2015
Yeni, yeni şekillenmeye başlayan bazı ilişkileriniz, değişik yönelmelere açık. Sabırlı olabilmeniz durumunda, bunlardan beklenmedik kazançlar sağlayabileceksiniz. Her anlamda yeniliğe çok hazırsınız. Bu konudaki bazı girişimleriniz yanlış anlaşılmaya yol açabilecek gibi. İçinde bulunduğunuz küçük çözümsüzlükler, biraz zaman gereksindirebilir.

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ocak 2015
Sevgili Balıklar, Ay-Koç burcu geçiş etkinliğinde Pazar gününe uyanacağız. Bu seyir gün boyu etkilidir. Keyfi arzularımız, değer verdiğimiz ve koruduğumuz her şey bizim için kıymetlenir. Hele konu ilişkimiz ve parasal meseleler en ılımlı bir Balık bile, isyan edebilir. Onu düşünmeyen, sadece kendini merkez alan insanlara kızgınlığını belli edebilir. Saat 13:27 Ay-Uranüs kavuşum etkisi altında harcamalarımızı kontrol etmekte zorlanabiliriz. Saat 15:02 Ay-Pluto görünümü, arkadaşlık bağınızın güçlü olduğu kişilerle bir araya gelmenin onların sorunlarına yardımcı olmanın işaretçisi. Maddi konular bugün  yine etkili olmaya devam ediyor. Hazıra dağ dayanmaz misali, bizim de harcamalarımıza dikkat etmemiz gerekiyor. Saat 23:52 Ay-Jüpiter görünümü, sağlığımızla ilgili yapılacak harcamaların göstergesi olabilir. Önümüzdeki hafta yapılacak iş görüşmelerinde arzu ettiğimiz miktarı almak isteriz. Mali anlamda eskiye ait bazı konular üzerinde durabiliriz. Mutlu bir Pazar günü  geçirmeniz dileğimle. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ocak 2015
Çalışma arkadaşlarınızı seçerken, dikkatli olmalısınız. Davranış biçimlerinden hoşlanmayabilirsiniz. Bazı konularda herkesten farklı düşündüğünüz gerçek ve kendinizi ifade ederken çevresel koşulların sizi engellediğini görüyor ve canınız sıkılıyor. İş konusunda dengelerinizi korumaya çalışmalısınız.

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ocak 2015
Paranızı, cüzdanınızı, kredi kartlarınızı korumalı ve bildik yerlere koyun bugün. Nereye koyduğunuzu hatırlayamama, gerçekten bir yerlerde unutma ya da elinizden kayıp gitmesi gibi durumlara karşı tedbirli olmanız gerekiyor.


Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ocak 2015
Geleceğinizi ilgilendiren kararlar almadan önce elinize geçen bilgileri detaylı şekilde araştırmalı ve zamanı doğru kullanmalısınız. Geçmişte sizinle benzer olaylar yaşamış kişilerden fikir alabilirsiniz. Zarif bir şekilde sormanız durumunda aradığınız yardımı veya desteği bulabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısı genel bir kararsızlık hali ve tamamlanması gereken işler ön planda. Enerjik ve hareketten keyif alacağımız bugün, özelikle akşam saatlerinde fikir alışverişleri, yazışmalar ve görüşmeler söz konusu olabilir. Yenilikler, yenileyici gelişmeler veya önemli kişilerle diyaloglar açısından olumlu durumlar destekleniyor olacak. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ocak 2015
Terazi burcunda ilerleyen Güneş bu dönemde ortaklaşa yatırımlara ve sizi duygusal açıdan bağlayıcı koşullara işaret etmekte. Tek başına hareket etmeniz pek de kolay değil. Neyse ki Yengeç burcuna ilerleyen Mars duygularınızı daha etkileyici biçimde ortaya koyabileceğinizi ve hayata daha pozitif bakabileceğinizi anlatmakta. Bu dönemde ikili ilişkiler, ortaklıklar üzerinizde daha fazla baskı getiriyor olabilir. Özellikle geçmişten kaynaklanan hatalar yüzünden kendinizi daha fazla eleştirebilirsiniz.


Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ocak 2015
İYİ niyetinizin yanlış anlaşılması iş hayatınızda sizi engelliyor. İkna edici konuşarak sorunlarınıza bir çözüm bulmanız gerekiyor.

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ocak 2015
Çevrenizdeki yakın ilişki içinde olduğunuz kişilerin odak noktaları olacağı bir gün geçireceksiniz. Vaktinizin çoğunu bu kişileri gözlemekle geçireceğinizden, idareyi de onlara bırakabilirsiniz. Hayatınızın kontrolünü başkalarına bırakmak eğiliminde olabilirsiniz.

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ocak 2015
Sezgilerinizin ve hislerinizin son derece aktif ve etkili olduğu bugün, bir şeyler size anlatılmadan arka planda neler olduğunu kolaylıkla anlayacaksınız. Yaşamınızda ani değişikliklerden kaçının ve kendinize dinlenmek için zaman ayırmayı tercih edin.

Geçmiş Balık Burcu Burç Yorumu