Balık Burcu Günlük Aşk Falı

4 Ağustos 2015
Aşk yaşantınız açısından oldukça şanslı bir gündesiniz. Bugün sevgilinizle bazı sorunlarınızı paylaşabilir, onun desteği ve güzel sözleri ile kendinizi mutlu hissedebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük İş Falı

4 Ağustos 2015
Yeni konulara ve yeni fırsatlara açıksınız. Sorumluluk alma konusunda karşınızdaki insanlara verdiğiniz güven sayesinde kariyerinizde de ilerleme şansına sahipsiniz.

Balık Burcu Günlük Para Falı

4 Ağustos 2015
Parasal konuların ön planda olabileceği bugün değerleriniz ve hisseli paralar konusunda çelişkiler yaşayabilirsiniz. Ani kararlar almaktan kaçınmalısınız. Güvendiğiniz insanların fikirlerine başvurabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

4 Ağustos 2015
Bugün içinize kapalı ve güvensiz bir görünüme sahip olabilir sevdiklerinize karşı duygularınızı gizleme eğilimi gösterebilirsiniz.


Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
Gökyüzü bugün hiç bir konuda ısrarcı olmamanız için uyarıyor sizleri. Yararınıza olacağını düşündüğünüz her şey zararınıza olabilir. İşinizle ilgili uyarıları dikkate alın ve ayrıntılara önem vererek hareket edin. Özel yaşamınızda ise aşk size kanatları altına alacak.

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
Sevgili Balıklar, saat 02:24 itibariyle Ay-Koç burcunda ilerleyecek.  Bir Balık  için bu enerjinin anlamı, parasal konularda aktif hareket etmek, karar vermek demektir. Aynı zamanda harcamaları da işaret etmektedir. Ay-Koç burcu geçişinde, değer verdiğimiz ve savunduğumuz her şey bizim için kıymetlenir. Konu ilişkimiz ve parasal meseleler olduğunda,  en ılımlı Balık bile, değerlerini korumak için harekete geçer. Yeri geldiğinde tepkisini belli eder. Saat 22:24 Ay-Güneş görünümü, her şeyi düzene kavuşturmak, mali açıdan şu andaki mevcut sorunları aşabilmek amaçlı arzunuzun işaretçisi. Kolay değil tabii ki. Bazı konularda bir sıkışıklık söz konusu. Bunları ancak kendinize güvenerek kolayca aşabilirsiniz. Arzu ettiğiniz güzelliklerle dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
Yatırımlarınız konusunda aklınız karışık. Bazı sorunlarınızı gözden geçirecek ve bütçenizi yeniden ayarlamak isteyeceksiniz. Maddesel gücün önemini çok iyi bildiğiniz için, önünüze çıkan fırsatlar konusunda aceleci davranmak isteyebilirsiniz. Bugün, ortak duygu paydası içinde buluşmayı denemelisiniz. Sabırlı yapınızı ortaya çıkarmaktan başka çareniz yok.

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
Kazançlı çıkayım dediğiniz bir alış verişten, ince hesabını yaptığınız bir harcama kaleminden aksine zararlı çıkma riskiniz var sabah saatlerinde. Çok fazla detayda boğulmayın ve hesapçı tavırlar takınmaktan kaçının.


Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
Uzun süredir üzerinde yoğunlaştığınız, çözümsüz gibi görünen veya tıkanmış bazı konular sizin gözünüzde aydınlanmaya başlayabilir veya sezgileriniz size bu alanlarda doğru yolu gösterebilir. Ya da ortaya çıkan gerçekler veya bilgiler aynı şekilde aydınlanma sağlayacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Kontrolümüz dışında gelişen olaylarla karşılaşabileceğimiz ya da alışılmadık yol ve yöntemler deneyebileceğimiz, farklı tavırlarla diğerlerini şaşırtabileceğimiz bir gündeyiz. Beklenmedik gelişmeler planlarda değişiklik yapılmasını gerektirebilir. Duygusal anlamda hassasiyet veya özveri gerektiren durumlar da oluşabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
Bugün maddi gelişmelerle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla yeteneklerinizi kullanmak isteyebilirsiniz. Yeniden harekete geçeceğiniz olaylarla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Gün içinde fikirlerinizi yaymak için adımlar atacağınız zamanlardasınız. Akşam saatleri ilişkilerde akıcı koşullar söz konusu.


Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
Kartınız Yükselme... Kültürlü, alımlı, sportif ve zarif görüntünüz karşı cinsin ilgisini çekiyor. Kariyerinizdeki yükseliş bu sebepten olsa gerek. Hoşsunuz.

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
Bugün kısa bir yol yapacaksınız. Yaşamınızda yenilikler görülmekte. Bunların bir bölümünü siz yapacaksınız. Önemli bir bölümü de tesadüfler sonucu gerçekleşecek. Para durumunuz iyi. Bugün bir kısmeti bölüşebilirsiniz.

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
Bugün iş hayatınızdaki ilişkilerinizde kıskançlık, anlaşmazlık ve uyumsuzluklara açık bir günden geçmektesiniz. Aşırı yemek yemekten kaçınmalı, dengeli beslenme planı uygulamaya çalışmalısınız. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, arkadaş çevreniz ve değer verdiğiniz kişilerle eğlenceli aktiviteler düzenleyebilir, oyun partileri yapabilir, hayatın keyifli taraflarına daha çok odaklanabilirsiniz.

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
Maddi durumunuzun olumluya gideceği bir başlangıç noktasındasınız. Bu dönemde birikim yapabilir, yeni gelir kaynakları yaratabilirsiniz. Bugün para harcamamak için kendinizi zor tutabilirsiniz. Maddi konularda isteklerinizi net ve açık bir şekilde ifade ederseniz kazanan siz olursunuz.

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
Tatilde veya yabancı yerlerde bazı sağlık sorunlarına açık olacaksınız. Birtakım işlerinizde ertelenmeler, daralmalar ve sıkıntılar oluşabilir. İyimserliğinizi kaybetmemeniz gerekiyor.

Geçmiş Balık Burcu Burç Yorumu