Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
28 Eylül 2016

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Uzun süreli beraberliğinizin artık zamanını doldurduğu kanısındasınız. Ama nasıl davranmanız gerektiğini de bilemiyorsunuz. Bugün konuyu açıp ilişkinizin varacağı yere
28 Eylül 2016

Balık Burcu Günlük İş Falı

Birkaç gün içinde önceden belirlemiş olduğunuz hedeflerin bir kısmına ulaşabileceksiniz. Bu nedenle önünüzdeki bu kısa süreç biraz zorlu olabilir. Ama deydiğini göreceksiniz.
28 Eylül 2016

Balık Burcu Günlük Para Falı

Bugün umutsuz olduğunuz küçük çapta bir ortaklıktan gelecek para haberi yüzünüzü hayli güldürecek. Paranızı çok dikkatli bir şekilde harcamanız sizinle ilgili haksız yorumlara yol açıyor.
28 Eylül 2016

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Değişik bir bakışla izlediğiniz bir tartışmayla ilgili sürekli tahrik ediliyorsunuz. Bu tartışmada görüş bildirmemenizde yarar var.
28 Eylül 2016

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Miras ve nafaka gibi konularda yaşadığınız aksaklıklar ve ertelenmeler var ise kolaylıkla sonuca ulaştırabileceğiniz bir süreç başlıyor. Yalnız balıklar da bu süreç içinde kendilerinden uzakta yaşayan biri ile yakınlaşabilir. Maddi anlamda rahatlamanız maneviyatınıza da yansıyacak ve çok daha fazla hoşgörülü olacaksınız.
28 Eylül 2016

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, Saat 00:43 itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Ay, karşıt görüşte olan kişilerin sizin üzerinizdeki etkisini işaret ediyor ve bu konuların şu sıralarda hayatınızdaki önemini vurguluyor. Faydalı olan ortaklıklar, işler ile verimsiz olanın birbirinden ayrılması için, resme iyi bakmak lazım. Saat 01:27 Ay-Mars görünümü, ilişkide ortaklaşa meseleleri gözden geçirmenin önemini vurguluyor. Hedefimizi biliriz ve ona göre karar veririz. Saat 11:46 Ay-Venüs görünümü, ilişkide tutku yoğunluğunun işaretçisidir. Sevdiğimiz bir şeyden vazgeçmemiz zordur. Saat 19:46 Ay-Neptün karşıtlığında, endişeleri bir yana bırakıp kendimizi mutlu etmeyi bilelim. Hayatın bize neler getireceğini bilebilir miyiz? Belki bir yerde otururken veya bir sıcak kahveyi yudumlarken, çıkagelmiş beklenen. Hadi kalkın,  tüm içtenliğinizle gülümseyin hayata ve çekin mutlulukları gönül dünyanıza. Saat 22:13 Ay-Kuzey düğüm kavuşumunda ilişkilerimiz üzerinde duracağız. Temeli sağlam olmayan beraberliklere şans tanıyıp tanımayacağımız yönünde düşüneceğiz. Gelişimden yana olacağız. Karşılıklı paylaşım veya iş birliğine dayanmayanları devre dışı bırakmak isteyebiliriz. Saat 22:42 Ay-Satürn görünüm etkisinde, hoşgörülü davranmak kolay değildir. Eleştirilere gelemeyiz. Ancak problemleri olgunlukla çözmek zorundayız. İşlerinizi arzu ettiğiniz şekilde düzenlemeniz ve huzurlu bir gün geçirmeniz dileğimle,
28 Eylül 2016

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Öteki günlerden biraz daha farklı bir gününüzdesiniz. Tümüyle umudunuzu kestiğiniz bir konuda yüzünüz gülecek. Aile içinde faklı bir yere konmuşsunuz ve sizin dışınızdaki bireyler bundan memnun görünüyor. Konulduğunuz yerin sorumlulukları sizi eziyor. Küçük bir yolculuğunuz var. Bu yolculuktan yepyeni umutlarla döneceksiniz.
28 Eylül 2016

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşiniz için verdiğiniz emeklerin kıymeti bilinmeyebilir. Eğer takdir edilmek, onaylanmak ya da alkış almak amacıyla yapıyorsanız beklediğinizi alamayabilirsiniz. Amaç sadece fayda sağlamaksa, yaptıklarınız çok işe yarayacak.
27 Eylül 2016

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı kişiler kendinize boş vakit ayırmanızı sağlayacak kişisel değişiklikler yapmanıza yardım edebilirler. Daha sağlıklı bir yaşam tarzı için yeni bir görüntü benimsemeniz kendinize güveninizi arttırmanızı sağlayacaktır. Maddi durumunuzu iyileştirmenizi sağlayacak yaklaşımlarınızın karşılığını alabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatleri sürprizlere veya farklı hoşluklara açık, yeni şeyler denemek isteyebiliriz, ama gün genelinde boşlukta olan Ay nedeniyle kararsızlıklar, belirsizlikler veya halsizlik türünde durumlar ön planda. Neyse ki, fırsatlara açık, iyimser akabileceğimiz, göreceli olarak şanslı günlerdeyiz. Ay boşlukta olsa da değerlendirelim. Bugün Oğlak burcuna geçecek olan Mars, Kasım ayının ikinci haftasına kadar başarıya odaklanacağımız, hedeflerimize ulaşabilmek için yüksek gayret göstereceğimiz motivasyonu yüksek bir sürece işaret ediyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
28 Eylül 2016

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

İkili ilişkileriniz bugün ön plana çıkabilir. Bugün karşınızdakinin isteklerini anlamakta zorlanabilirsiniz. Bu durum sizi sıkıntıya sokabilir. Uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz. Tolerans göstermeniz gereken olaylar yaşanabilir. Sorumlu olduğunuz konulara yenilik getirme isteği içinde olabilirsiniz. Ortaklaşa işler gündeme gelebilir.
28 Eylül 2016

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Bilge... Düşüncenizde birilerinden intikam alma duyguları içindesiniz. Özünüzde kin tutmak gibi bir özelliğiniz yok ama bugün öfkenizi nasıl yeneceğinizi bilmiyorsunuz.
28 Eylül 2016

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kısa bir yol yapacaksınız. Gideceğiniz yerde ilginç kimseleri tanıyacaksınız. Para konusunda şu sıralar çok kısmetlisiniz. Yalnız para ile ilgili fırsatları anında ve yerinde değerlendirmelisiniz. Seviyor ve seviliyorsanız birlikte yeni bir çevreye gireceksiniz. Her konuda anlaşma var.
28 Eylül 2016

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca çalışma hayatınızda muazzam tekliflerle karşılaşabilir, finansal durumunuzu iyileştirecek para girişleri yaşayabilir ve size ilgisi olan insanları fark edebilirsiniz. Özel yaşamınızda ve iş hayatınızda ani fırsatlara açık olduğunuz bugün, geçici kalp çarpıntıları yaşayabilirsiniz.
28 Eylül 2016

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel ilişkiniz veya iş ortağınızla vakit geçireceğiniz bir çarşamba gecesini planlayabilirsiniz. Fedakar ve titiz bir davranış biçimiyle karşınızdaki kişiye hoş duygular ve güven aşılayabilmek için çok olumlu enerjilere sahipsiniz. Yeni bir ilişki fırsatını değerlendirmek için de yönetici gezegeniniz Jüpiter’in Güneş ile yaptığı kavuşum fırsatını değerlendirmeniz yararınıza olacaktır. Ortaklığınız ve ilişkinizle ilgili fikir üretebileceğiniz, kendinizi doğru ifade edebileceğiniz ancak fazla detay nedeniyle çevrenizi bunaltabileceğiniz etkilere sahipsiniz.
28 Eylül 2016

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel yaşantınızda duygusal yapınızı ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Uzak çevrenizdeki insanlarla girişeceğiniz işlerinizde güzel gelişmeler yaşanabilir. Şansınız giderek artıyor.
Reklamı Kapat