Balık Burcu Günlük Aşk Falı

28 Kasım 2015
Aşkın özellikle başlangıcında ve bitiminde sürüyle karmaşık duygu bir arada yaşanabilir. Hızla gerilerde kalan bitmiş ilişkinizden hala kopamadığınız, garip bir bağınız olduğunu düşünüyorsunuz. Yanılsama olabilir bu.

Balık Burcu Günlük İş Falı

28 Kasım 2015
Aksayan her işin arkasında bir gevşeklik ya da beceriksizlik olduğu yolundaki inancınız, gün geçtikçe biraz daha esniyor. Doğal yeteneklerinizi iş hayatınızda bir anahtar gibi kullanabiliyorsunuz.

Balık Burcu Günlük Para Falı

28 Kasım 2015
Paranızı çok dikkatli kullanıyorsunuz. Bu özelliklerinizle hayatın bir kısmını da kaçırdığınız düşünülüyor. Ama hiç oralı bile olmuyorsunuz, tarzınızdan memnunsunuz.

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

28 Kasım 2015
Sizi hala geçmişe bağlayan ne olabilir ? Bunu tekrar tekrar düşünmelisiniz. Aşk yaşamınızdaki sıkıntının bir tahammülsüzlük, hazımsızlık olmadığından niye bu kadar eminsiniz ?


Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Kasım 2015
Bu akşam ya da yarın, bir misafirinizle özel bir geçmiş tartışmanız olacak. Bu tartışma sizi biraz incitebilir. Üstün sabır yeteneğinizi bugün bol kullanmanız gerekecek. Yaşadığınız bir problemin yakında kendiliğinden ortadan kalkması sizi sevindirecek. Gelecekten yana engin düşleriniz var. Bunlara biraz daha inançla bakmanız, o kadar da düş olmadıklarını size gösterebilir.

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2015
Sevgili Balıklar, saat 05:24 Ay-Jüpiter görünümüyle Cuma gününe adım atacağız. Bu enerji, iyi niyetli oluşumuzun bazen nasıl da bizi yorduğunu, hatta çoğunlukla bir çok noktayı görmezden gelmemize sebep olduğunu işaret ediyor. Bu saatlerde hem ailevi hem yakın çevremiz ve hem de ilişkimizle ilgili konularda eleştirel davranabiliriz. Saat 05:35-21:27 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Evimiz veya ofiste her zaman yaptığımız alışagelmiş işlere ağırlık verelim. Eğer bazı pürüzler varsa, işler yolunda gitmiyorsa, bunları ele alalım. Bu zaman içinde gelen haberlere dikkat edelim. Söz vermemeye, verilmiş sözümüzü tutmaya da özen gösterelim. Saat 21:27 Ay-Yengeç burcu seyri, kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmenizde, ailevi değerleriniz ve aşk hayatınızla alakalı meselelerde daha fazla etkilidir. Duygularınızın gayet iyi farkında olarak değerlendirmede bulunmanızı, iyimser düşünmenizi sağlayıcıdır. Yaklaşımlarınızla saygınlık uyandırırsınız. Birlik beraberlik temalarına bir hayli önem verirsiniz. Kendimizle ve dünya ile barışık bir gün geçirmemiz dileğimle, Her şey gönlünüzce olsun.  


Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2015
Olumsuz olaylardan uzak kalmayı bir türlü beceremiyorsunuz. Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz. Çevrenizde de sizin bu konudaki hırslarınıza eşlik edebilecek kişiler arayacaksınız. Baskıcı davranışlardan çabuk etkilendiğiniz için, kendinizi korumaya alacaksınız. eski dostlarla yapılan düşünce bazında organizasyonlar önemli olacaktır.

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2015
Bugün aile büyüklerinizle iyi ilişkiler için güzel fırsatlar olabilir. Gerekçeler farklı olsa bile, birbirinize bugün her zamankinden daha çok ihtiyacınız olacak. Bu sıcak destek sizin işe karşı motivasyonunuzu da artıracak.


Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2015
Bazı konularda olumlu ilerleyip ilerlemediğiniz veya imkansız ya da saçma bazı konularda anlaşmaya varıp varmadığınız konusunda kafanızda soru işaretleriniz olabilir. Dolayısıyla, kesin bir karar vermeden önce bahsi geçen konuları bir hafta ertelemek daha doğru olabilir.

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2015
Bugün de ailevi konular devam ediyor olabilir. Gün içinde ufak tefek kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Babanızla ilgili konular gündeme gelebilir. Öğlen saatlerinde işte daha fazla çaba sarf edebilirsiniz. Elinizdeki kaynakları daha iyi değerlendirmeye bakın. Kendi iç sesinizi dinleyerek yönleneceğiniz işlerde daha fazla başarılı olabilirsiniz.


Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2015
Dertleşmeye ihtiyacınız var. Bunu ne kadar isteseniz de ya kimselere güvenmiyorsunuz ya da detaylara girmeden anlatabiliyorsunuz.

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2015
Sevdiğiniz insanın psikolojik sorunlarıyla ilgilenmelisiniz. Bencilce tutumunuzdan biran önce sıyrılın. İş hayatınızı aşk hayatınızla karıştırmamaya özen gösterin. Bugün yeni dostlar edinebilirsiniz. Karşınızdaki insanı iyice tanımadan özel hayatınıza ortak etmeyin.

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2015
Gün içinde ikili ilişkileriniz, ailenizle, patronlarınızla ve kurumlarla ilişkilerde tatminsizlik hissedebilir, dengeyi kurmakta zorlanabilirsiniz. Ne var ki akşam saatlerinde ilişkilerinizde romantizm, teslimiyet ve sevginin hakim olduğu, problemlerin aşılacağı kaliteli bir zaman sözkonusu olacak.

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Kasım 2015
Daha çok okumanızı, araştırmanızı gerektiren konuları ortaya çıkaracaktır. Yaşamı, hayatı daha fazla anlamak üzerine kafa patlatabilir, ilahi adaleti sorgulayabilir, inançlarınızı, içsel manevi gücünüzü gözden geçirebilirsiniz. Keza bu birkaç gün uzun seyahatlere çıkmak içinde planlar yapabilirsiniz.

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2015
Aile hayatınızdaki bazı karışıklıklar canınızı sıksa da olayları gözünüzde büyütmemeye çalışın. Duygusal olarak kendinizi keyifli hissedeceksiniz. İş hayatınızda daha net olmalısınız.

Geçmiş Balık Burcu Burç Yorumu