Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Mayıs 2017

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Oturmuş ilişkiyi kalıcı bir birlikteliğe dönüştürme niyetleri söz konusu. Henüz zamanı değil derken, kafanızda belirlenmiş bir zamanlama da görünmüyor. Partnerinizin bu konudaki kararlılığı sizi hayati bir karara götürebilir.
27 Mayıs 2017

Başak Burcu Günlük İş Falı

Karşılıklı güven ve yakaladığınız ortak görüşler, arkadaşınızla size başarı kapılarını açacak gibi. Almış olduğunuz bazı vaatler, önümüzdeki günler içinde gerçekleşebilir.
27 Mayıs 2017

Başak Burcu Günlük Para Falı

Kazançlı para hareketlenmeleri gündemde. Verimli alışverişler, sizde birtakım kaygılarla kararsızlıklar yaratabilir. Bugünlerde bazı yakınlarınızdan fikir almaktan kaçınmamalısınız.
27 Mayıs 2017

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Önümüzdeki günlerde yaşayacağınız bir zihin karışıklığı, sizi duygusal davranışlara itebilir.
27 Mayıs 2017

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İş ve duygusal yaşamınız olumlu ve verimli bir süreç içinde. Bu konulardaki doyumluluğunuz, genel çevre ilişkilerinizdeki tutarlılığı da belirliyor. Mutlu bir insanın hoşgörüsü içindesiniz. Bugünlerde iç huzurunuza köstek olabilecek kimi gelişmeleri de gözden kaçırmamanız gerekiyor. Alçak gönüllüsünüz. Bu, elinizdeki değerleri belli bir yere koymanızı sağlıyor.
27 Mayıs 2017

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar Saat 05:21 Ay-Mars kavuşumuyla, iş tercihlerinizi lütfen aceleye getirmeyiniz. Enine boyuna düşününüz. İletişimsel sorunlar bütün burçların ortak meselesidir. Birbirimize karşı anlayışlı olmak durumundayız. Yarım kalan işlerinizi bitirmeye, düzenli çalışmaya, tartışmalardan kaçınmaya gayret etmemiz yararlı olur. Saat 07:53 Ay-Satürn karşıtlığı, ailemiz, evimiz, alım-satım ve yenileme işleri, yerleşim yerimizle ilgili konularda yaşanması muhtemel zorlukları işaret ediyor. Fikirsel farklılıklar iletişimde sorunlara yol açarken, bize hayli sorumluluk yüklüyor. Ancak bunların da akıllıca gözden geçirilme zamanıdır. Kendiniz dışında birilerine yardımcı olmak, çocuklarınız varsa onlarla ilgilenmek, istediğiniz gibi serbestçe hareket edememek sizi biraz yoracak. Ancak gerçekten bir şeylerin sağlam olması için, bizim de üstümüze düşeni yapmamız gerekiyor. Sabırlı olalım. Saat 09:19-14:25 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Uzun sürecek olan bu zaman dilimi, kuvvetli bir temel üzerine oturtulmamış konularda karar vermekten kaçınmamız gerektiğini gösteriyor. Hangi konuda olursa olsun, gerçekliğe önem vermemiz lazım. Mantık sınırları içinde hareket etmemiz yararlı olur. Saat 14:25 Ay-Yengeç geçişinde, eski dostlar, geçmişte yaşanan güzellikler, sevdiğiniz ancak yanınızda olmayan kişileri anarsınız. Onları özlersiniz. Geleceğinizi güvence altına alabilmeniz ve dilediğiniz gibi bir yaşam kurabilmek sizin için önemlidir. Haksız, kaba, düşüncesiz davranan kişilere, vefasız insanlara içten içe kızarsınız. Moralinizi yükselten, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan ortamda bulunmayı tercih edersiniz. İşlerinizi arzu ettiğiniz şekilde düzenlemeniz ve huzurlu bir gün geçirmeniz dileğimle,
27 Mayıs 2017

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Genel olarak insanların dertlerini dinlemeyi seviyorsun, fakat bugün kendi başına kalmayı tercih edebilirsin.
27 Mayıs 2017

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Tempolu çalışmaya devam etmeli ve disiplinli yapınızı bozmamalısınız. Başarı her geçen gün çok daha fazla ve olumlu bir şeklide size yaklaşıyor. Planlarınızı kimseyle paylaşmak istemediğiniz için bugün tepki alabilirsiniz.
27 Mayıs 2017

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Pozitif bir gün olsa da bazı beklentiler karşısında öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Partnerinizle olan ilişkilerde iletişim ve üslup sorunları oluşabilir.
27 Mayıs 2017

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlarınızla bir arada olmak ve gelecek hakkında düşünmek önemli. Ailevi konular, planlar üzerinde de durabilirsiniz.
27 Mayıs 2017

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İÇİNİZİN rahat olmadığını çevrenize hissettirmek istemiyor ve duygularınızı gizliyorsunuz. Yakın bulduğunuz insanlara içinizi açın.
27 Mayıs 2017

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiğiniz insanın psikolojik sorunlarıyla ilgilenmelisiniz. Bencilce tutumunuzdan biran önce sıyrılın. İş hayatınızı aşk hayatınızla karıştırmamaya özen gösterin. Bugün yeni dostlar edinebilirsiniz. Karşınızdaki insanı iyice tanımadan özel hayatınıza ortak etmeyin.
27 Mayıs 2017

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 20:38’de İkizler burcunda gerçekleşen ve etkisini 3 gün önce ve sonra hissettirecek yeni ay ile birlikte, özellikle 29 Mayıs gününden itibaren kariyer alanları, finansal durumunuz ve çalışma hayatınızla ilgili iyi bir çıkış yakalayabileceksiniz ancak bugüne özel olarak Venüs ve Merkür burç değiştirme aşamasında olduğundan ve Neptün karesi de devrede olacağından ilişkilerinizde iletişim konusunda kriz yaşayabilir, dedikodulardan zarar görebilir ve 3. Kişilerin sözlerinden etkilenebilirsiniz. Küçük bir sözün bile büyüyebileceği bu zaman diliminde geçici depresif etkiler hissedebilir, çalışma hayatınızda olası değişikliklere gidebilirsiniz. Ne varki yeniayın ilerleyen günlerinde şartların sizin lehinize dönmeye başladığını fark edeceksiniz.
27 Mayıs 2017

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftanın son iş günü yıldızlar adeta sizin için parlıyor. Topluluklara hitap edeceğiniz sunumunuz çok alkış alacak.Ebeveyn rolünüzle ilgili yeni bir karar alabilirsiniz. Ev ve iş arasında farklı bir düzen oluşturma fikri sizi rahatlatacak. Yöneticilerinizin takdirini kazanacaksınız.
27 Mayıs 2017

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, iş odaklı olabilirsiniz. Göz önünde olunacak yerlerde vakit harcayacaksınız. İş anlamında geçmişte konuşulan konular gündeme gelebilir.
Reklamı Kapat