Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Kasım 2018

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Onu bir daha görmeyi düşünüyorsunuz. O halde hazırlıklı olmalısınız. O, şu günlerde ansızın karşınıza çıkabilir. Birlikte yaşadıklarınız belleğinizden çıkarma gayretleriniz pek işe yaramıyor.
12 Kasım 2018

Başak Burcu Günlük İş Falı

Yakında iş ilişkilerinizde müthiş sevinçler yaşayabilirsiniz. Öteden beri isteyip hazırlıklarını yaptığınız bir değişiklik, gerçeğe dönüştüğünde sizi biraz ürkütebilirse de cesur olmanızda yarar var.
12 Kasım 2018

Başak Burcu Günlük Para Falı

Parayla ilgili moral ilişkiniz sürekli değişkenlik gösteriyor. Bir gün müthiş bir parasızlık çekerken, ertesi gün para sıkıntınızdan kurtulmuş olabiliyorsunuz. Şansınıza bir yere kadar güvenmelisiniz.
12 Kasım 2018

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Hayatınızın her alanında özel zevklerinize ayıracak zamanı mutlaka bulmalısınız. Onlarla uğraştığınız günlerde çok daha huzurlu oluyorsunuz.
12 Kasım 2018

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir ziyaretle ilgili çevrenizde bir hoşnutsuzluk yaşayabilirsiniz. Ziyaretin arkasındaki günlerde biraz canınız sıkılacak gibi görünüyor, ama geçici. Akraba ilişkilerine çok bağlısınız. Bu yüzden kendi problemlerinize onlarınki de katılınca, sorunlar katlanıyor. Ama bu durumdan memnuniyet duyabilecek kadar soylu bir yüreğiniz var.
12 Kasım 2018

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar Saat 10:01 Ay-Neptün görünümü, karşı cinse olan ilginizi yükselticidir. Beraberlikte veya iş ortaklığınızla ilgili konularda kendinizi güçlü görme arzunuz yoğundur. İnancınıza uygun bir şekilde yaşamak istersiniz. Partnerinizin de aynı şekilde size destek çıkması, takdir etmesi, doğru ve güvenilir bir şekilde davranması sizin açınızdan son derece kıymetlidir. Saat 20:57 Ay-Pluto kavuşumu, güven duygunuzu yükseltiyor. Olgun tavırlarınız, etrafınızı kucaklayışınız insanların sizin yanınızda rahatlamalarını sağlıyor. İşlerinizi planlayabilirsiniz. Saat 23:21 itibariyle Ay ve Güneş olumlu bir görünümle bizleri aydınlatmakta. Duygularınız ve kendinize olan güven duygunuz yükselişe geçebilir. Ruhunuz güçlenir ve her türlü durumla mücadele edebilecek kıvama gelir. Aktif bir şekilde işlerinizi düzene koyarak düşündüğünüz yolculuk, iş veya farklı meseleleri ele alabilir, planlamalarda bulunabilirsiniz. Yeni haftanın sizlere arzu ettiğiniz değişimleri yaşatması dileğimle,
12 Kasım 2018

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Açıklama yapmak sabrını zorlasa da arkadaş ilişkilerin adına bugün bazı açıklamalar yapmayı denemelisin. Ancak bir yandan da sosyal güdülerin fazlasıyla savunma yapacağını gösteriyor. Bu yüzden işine ve sorumluluklarına odaklanmaya çalışabilirsin. Gel gör ki düşüncelerin zihnine dar gelip dudaklarından dökülürken, birçok şeyin değişmesine de ön ayak olabilirsin. Nasıl mı? En yakın arkadaşına, sevgiline hatta fırsatın olursa patronuna ve babana onlarla ilgili daha önce paylaşmadığın düşüncelerini itiraf edebilirsin. ?Dürüstlük kazansın? deyip gemileri yakabilirsin özetle. Ayrıca babanın ailesiyle ilgili miras, gayrimenkul konularında sorumluluk üstlenebilir, farklı bir misyon kazanabilirsin.
12 Kasım 2018

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal hayatınızla ilgili konular bugün sizin için önemli olacak. Sevildiğinizi hissedip içinizde belli bir güven alanı oluşturmak istiyor olabilirsiniz. Buna bugün karar vermek için acele etmeyin.
12 Kasım 2018

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde kendinizi başkalarına odaklı hissedebilirsiniz. Yaşadığınız olaylarda bütünü görmekte zorlanabilirsiniz. Ani kararlar almaktan çekinmelisiniz. Sakin davranmanızda fayda var. İlerleyen zamanlarda ikili ilişkileriniz dikkat çekici olabilir. Sevdikleriniz için harcama yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde planlarınızda değişiklik olabilir.
12 Kasım 2018

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdikleriniz ve çocuklarınızla ilgili konular gündeme gelirken, yaratıcılığınızı, kişiliğinizin özgün yanlarını daha fazla ortaya koyabilirsiniz. İstekleriniz ve hevesleriniz doğrultusunda ısrarcı olabilirsiniz.
12 Kasım 2018

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizdekilerle inatlaşmayın. Bu tutumunuz insanları çileden çıkarıyor. Herşeyi ben biliyorum havasından vazgeçin. Herkes herşeyi bilemez. Karşınızdakilere de şans tanıyın. Böyle yaparsanız çevrenizde dost kalmaz. Para sizin için şu günlerde çok önemli.
12 Kasım 2018

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda muazzam olumlu destekler alırken, finansal durumunuzda artış görebilir, karlı işler yapabilir, kariyerinizle ilgili olumlu görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Sosyal konular, gruplar ve takım çalışmalarında yer alabileceğiniz bugün, özel yaşamınızda keyifli görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.
12 Kasım 2018

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftanın ilk gününü çocuğunuza ve sevdiğinize adayın. Onların ihtiyaçlarını gidermek size iyi gelir. İyi niyetiniz eleştirilse de sizin vicdanınız rahat olacaktır. Arkadaşlarınızla tartışmamaya ailevi meselelere parmak basmamaya özen gösterin. Herkes kendi kafasındaki kuralı uygulamak istediğinden boşuna nefesinizi tüketirsiniz.
12 Kasım 2018

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Daha iyisini yaratma ve düzenleme arzunuz yüksek. Sevdiklerinizle ilgili işler, düzen gerektiren konular söz konusu. Gün boyu sağlık konularında meşguliyetler söz konusu. Ertelenmiş sorunlar gündem olabilir.
Reklamı Kapat