Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
18 Ekim 2018

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Bu kısa süreli ayrılık sizi ona daha da bağladı. Onun da aynı duygular içinde olduğundan emin görünüyorsunuz. Kavuşma beklenenden de önce olacak gibi. Bugünü yine onu düşünerek geçireceksiniz.
18 Ekim 2018

Başak Burcu Günlük İş Falı

Daha hareketli bir iş hayatı istiyorsunuz. Bugün de, yine önünüze yığılmış işler, yine küçük sürtüşmelerle geçecek. İşinizle ilgili yeni arayışlar içinde olmanız bu monotonluktan kaynaklanıyor
18 Ekim 2018

Başak Burcu Günlük Para Falı

Ödemeleriniz bugünlerde peş peşe geliyor. Bu konuda arkadaşlarınızla mükemmel bir dayanışma içinde olduğunuz için şanslısınız. Dikkatli harcıyor, ama yine de yetiştirmekte zorlanıyorsunuz. .
18 Ekim 2018

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Sizden beklenen paranın çok önemli bir gediği kapatacağını biliyorsunuz. Bu parayı mutlaka bulup buluşturmanız ve yerine ulaştırmanız gerekiyor.
18 Ekim 2018

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağlığınızdaki ufak uyarılar ciddiye alınması gereken bir rahatsızlığın habercisi olabilir. Dikkatli adımlar atmalı, bütün dikkatinizi toplayıp iş görüşmenize öyle gitmelisiniz. Bu görüşmenin sizin için anlamını biliyorsunuz. Bazı konuları gereğinden fazla abartıyorsunuz. Bu yüzden arkadaşlarınız sizi biraz indirimli dinliyorlar.
17 Ekim 2018

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 00:49-10:35 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Aşk hayatınız, sanatsal konular, mesleki girişimlerde yanlış anlama, gecikme veya tersliklerle karşılaşılması mümkündür. Net bir şekilde karar vermek güçtür. Her şeyi kendi akışı içinde değerlendirmeli, sakin olunmalıdır. Saat 10:35 Ay-Kova burcunda seyrine başladığında, arkadaşlık ilişkileri, ileriye yönelik beklentileriniz tümüyle öne çıkmaya başlar. Şöyle bir etrafınıza baktığınızda artık bazı kişi ve durumlara sabretmekte zorlandığınızı düşünebilirsiniz. Sanki olan biten, sizi bir değişime sürüklemektedir. Bazen durup sakin bir şekilde düşünürsünüz bazen de bugün olduğu gibi içinizden bir ses, hadi harekete geç ve bu durumlardan kendini kurtar demektedir. Özellikle çalıştığınızın karşılığını alamamak, sürekli aynı çember içinde hapsolmak sizi yormaktadır. Birisi yanlış bir laf etse veya ters bir harekette bulunsa sert bir tepkiyle karşılık verir, buna hakları olmadığını düşünürsünüz. Saat 12:16 Ay-Uranüs görünümü, başkalarını kendi istekleriniz doğrultusunda ikna etmenizi sağlayıcıdır. Saat 13:47 Ay-Kuzey düğüm karşıtlığı, bizi bir şeylerin sıkıştırdığını, arzu ettiğimiz gibi hareket etmediğimizi gösteriyor. Bu iş veya özel hayatımızda yaşanabilir. Bireysel olarak herkes bizden bir şeyler bekler. Biz de onlardan talepte bulunuruz. Bizi hafife almalarından hoşlanmayız. Yapmamız gereken, haklı olduğumuz konuda fikrimizi söylemek ancak gerektiğinde başkalarıyla el sıkışmayı da bilmektir. Gönül dolusu sevgilerimle,
17 Ekim 2018

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün farklı iş sektöründen insanlarla bir araya gelebilir, toplantılara katılabilirsin. Yeni fikirlere açıksın, fırsatlarla karşılaşabilirsin. Gökyüzü seni, evet demeden önce etraflıca düşünmen konusunda uyarıyor. Evliysen birlikteliğindeki birtakım pürüzleri çözmek için duygularının etkisinden arınarak daha akılcı davranışlar sergileyebilirsin. Eğer uzun soluklu bir ilişki yaşıyorsan, bu ilişkide sevgilinin gelecek kaygılarında korkup kendi kabuğuna çekilme isteği ile yüzleşmek zorunda kalman mümkün. Akşam saatlerinde bir araya geleceğin dostunla, dertleşebilirsin. Duygularını paylaştıkça aslında tüm sorunun sandığın gibi olmadığını da anlayacaksın.
17 Ekim 2018

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İkili ilişkinizde çeşitli sorunlar baş gösterebilir ve bu yüzden bazı zorluklar yaşayabilirsiniz. Madde dünyasından bir anlığına sıyrılıp kendinizi manevi yönde rahatlatmak isteyebilirsiniz.
17 Ekim 2018

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma hayatınızda sorumluluklarınız artabilir. İşlerinizi iyi hale getirmek için çaba sarf etmeniz gereken bir gündesiniz. Gelecek yönünde yaptığınız planlarda değişiklik yapabilirsiniz. Bazı konularda kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Ailevi konularda farklı fikirler gündeme gelebilir. Geçmişten gelen olaylar gündemi etkileyebilir.
17 Ekim 2018

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Güne şanslı bir başlangıç yapıyorsunuz. Bazı arkadaşlarınızın başarıları size de para kazandıracak.
17 Ekim 2018

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızdaki hareketlenmeyle beraber sizin de keyfiniz yerine geldi. Bundan sonra daha da hareketlenecek ve yoluna girecek. İşleriniz planlarınızı gerçekleştirme fırsatı sağlayacak size. Kilo problemlerinizi yapacağınız kısa yürüyüşlerle çözebilirsiniz.
17 Ekim 2018

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde çocuklarınız, aşk hayatınız ve görüşmelerinizde problemlerle karşılaşabilir, öfke sorunu yaşayabilirsiniz. Spor sakatlanmalarına dikkat etmeniz gereken bugün, enerjinizi sakin, ılımlı ve dengeli bir şekilde yansıtarak olası kriz yönetimini iyi yapmalı ve bu enerjinin geçici olduğunun farkında kalarak, kendinizi iyi hissettiren ortamlarda bulunmayı tercih etmelisiniz.
17 Ekim 2018

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay’ın Kova burcundaki seyahati gündelik hayatınıza hareket getirir. Dijital konulara ilgi duyarsınız. İşle ilgili telekonferans görüşmeleri yapabilir, astrolojiyle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Egosu ve kibiri yüksek kişiler sizin mütevazi ruhunuza iyi gelmez. Onları tolere etmekte zorlanırsınız. Bacaklarınızda ağrı hissederseniz masaj iyi gelecektir. Kramplara karşı hassas olabilirsiniz.
17 Ekim 2018

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ertelenmiş sağlık sorunları tetiklenebilir. Günlük işlerinizde veya iş yerinde acele işler, karışıklıklar olası. Günlük rutinler zor ve stresli olabilir. Önemli işleri son dakikaya bırakmamakta fayda var. Detayda kaybolmayın.
Reklamı Kapat