Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
24 Mart 2019

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

İnatçı huylarınızı bugün sevgilinize de göstereceksiniz. Beraberken sürekli sizin karar verdiğiniz şeyleri yapmak istiyorsunuz. Onun isteklerine saygı göstermiyor hatta eleştiriyorsunuz. Bugün bu tür davranışlarınız ile sevgilinizin kalbini kırabilirsiniz.
24 Mart 2019

Başak Burcu Günlük İş Falı

Mesleğinizle ilgili küçük ve önemsiz görünen sorunlar ileride başınıza dert açabilir. Detaylara dikkat etmeli ve kendinizi her konuda öne atmamalısınız. Bugün iş yerinizde hırçın , inatçı bir tutum sergileyeceksiniz.
24 Mart 2019

Başak Burcu Günlük Para Falı

Bugün yaptığınız yatırımlar ile ilgili olumsuz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Zarar etme veya para kaybı yaşayabilirsiniz. Bu durum sizde moral bozukluğu yaratabilir ve yeni yatırım arayışları içerisine sokabilir.
24 Mart 2019

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Bunun dediğim dedik tavırlar içerisinde olacaksınız. Bu tavırlarınız sizi çok itici gösteriyor. Biraz daha anlayışlı ve başkalarının fikirlerine saygılı bir tavır sergilemeye çalışmalısınız.
24 Mart 2019

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Son günlerdeki kırıcı tavırlarınız, haklı nedenlerle ama yanlış bir tarz olarak değerlendirilebilir. Bugün hayatınızda bazı olumlu değişiklikler olabilir. Ama bu değişikliklerin gerçekleşmesi için, gözünüzü karartıp risk almanız gerekiyor. Sizi şaşırtacak biraz da kızdıracak bir haber söz konusu. Siz yine de kendinizi tutmalı ve vereceğiniz tepkiye dikkat etmelisiniz.
24 Mart 2019

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay gün boyunca Akrep burcunda hareketini sürdürüyor. Bugün herkes gibi sizler de güzel etkiler altında olacaksınız. Kardeşinizle, akrabalarınızla vakit geçirebilirsiniz. Yeni eğitimler, kurslar için araştırmalar yapabilirsiniz. Bugün Merkür ve Neptün'ün kavuştuğu bir gündeyiz. Sizler ilişkinizde, evliliğinizde duygusal zamanlar yaşayabilirsiniz. Aranızdaki sorunları içinize atmak yerine karşı tarafa anlattığınızda sorunlarınızın çözüldüğünü göreceksiniz. Gece ise Ay ve Mars arasındaki karşıtlık geçici bir süre agresif hissetmenize neden olabilir. Sözcükleriniz istemeden de olsa kırıcı olabilir. Sevgiler, Astromeri
24 Mart 2019

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Cesur davranıyorsun!Ay, bugün su burcunda hareket ediyor. Artık risk almaktan kaçınmayacaksın. Özellikle kariyerinde istediğin konumda olamayışını cesaretsiz olmana bağlayabilirsin. İş için bir araya geleceğin kişileri fikirlerinle etkileyebilirsin. Pazar gününün rahatlığından ziyade yaşam standartlarını artırmanın yollarını arayacaksın. İlişkisi olmayan bir Başak burcuysan, hoşlandığın kişiye açılma cesareti gösterebilirsin. Evli ve çocukları olan bir Başak burcuysan, çocukların eğitimi ile ilgili konularda eşinle ortak bir nokta bulamayabilirsin. Bugün aynı zamanda sakarlığın tutabilir. Dikkatli hareket etmende fayda var.
24 Mart 2019

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Eğitim ve kariyer hayatınızı şekillendirmek adına bazı planlamalar yapmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızda yeni tanışmalar ve heyecan verici etkiler gündemde olabilir.
24 Mart 2019

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün zihinsel açıdan oldukça meşgul olabilirsiniz. Yakın çevrenizdekiler, kardeşlerle ilgili uğraşlar da dikkatiniz çekebilir.
24 Mart 2019

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde sevgi bakımından bir sorununuz olmasa da maddi konularda da desteğe ihtiyacınız olabilir, elinizdekiler size yeterli gelmeyebilir.
24 Mart 2019

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişimin yoğun olacağı, hareketli bir gün geçirmeniz mümkündür. Ilımlı yönünüz güç kazanabilir ve çevrenizi eleştirmek yerine yardımcı olmaya başlamanızı sağlayabilir. Bu şekilde, ilişkilerinizi de ilerletme fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz.
24 Mart 2019

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İkili ilişkiler haritalarınızın en önemli kısmı haline geldi. Özellikle flörtöz ilişkiler, mutluluğu aradığınız yerler, aşk ile dönüşüm. Bu temalarda eski problemlerinizi çözebilir, eğer ki kırgınlıklarınız varsa iyileştirebilirsiniz. Aşkın sınavını vereceğiniz kesin. Pozitif mi negatif mi, doğum haritalarınıza bağlı.
24 Mart 2019

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep burcunda seyahat eden Ay, kardeş, yakın akraba ve komşularla ilişkilerinize ışık tutar. Bu dönemde ani bir seyahat gündeme gelebilir. Arabanızı servise götürmek, ofise yatırım yapmak, şirket kurmak ya da ofisteki işleri planlamak için iyi bir dönem. Zihniniz adeta bir dedektif gibi çalışır. İkili ilişkilerde yanılsamalara dikkat.
24 Mart 2019

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizle güçlü bir iletişim halinde olabileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Kısa yolculuklar, ziyaret ve görüşmeler yapabilirsiniz. Zihinsel anlamda odaklanmak, ders çalışmak için de uygun bir gün olabilir.
Reklamı Kapat