Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Mayıs 2019

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Uzun süredir yaşadığınız ilişki, ömrünü iki tarafında akıllıca davranmasına borçlu. Birbirinize zorlama yapmıyor, özel zevklerinizi eskisi gibi paylaşma zorunluluğu getirmiyorsunuz
21 Mayıs 2019

Başak Burcu Günlük İş Falı

İş ortamınızdaki bir sorun, iş yaşamı dışındaki huzurunu da olumsuz etkiliyor. Daha mesafeli, daha resmi ilişkiler kurma çabalarınız sonuç vermiyor. Özlediğiniz ilişkiler doğallığınızla çakışmıyor.
21 Mayıs 2019

Başak Burcu Günlük Para Falı

Son derece umutlu olduğunuz bir para meselesinde yakında bazı gelişmeler var. Küçük hesapları bile önemser para ilişkileri içindesiniz. Ama sıkıntılar sonsuz değil.
21 Mayıs 2019

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

İşyerinizde sorun yaşadığınız bir kişi, önümüzdeki günlerde size başka bir nedenle ve iyi niyetle yaklaşmak durumunda kalabilir.
21 Mayıs 2019

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Akraba ilişkilerinde mutlu haberler ve bu haberlerle gerçekleşecek uzun yolculuklar söz konusu. Arkadaş çevrenizde toplu sorun yaşadığınız biri, bugün enteresan gelişmelerle değişik tavırlar içine girecek. Bazı yeni tanışmaların kalıcı dostluklara dönüşmesi mümkün. Kalabalıklar içinde hissettiğiniz yalnızlıklardan kurtulmanız, sizi daha değişik çevrelere yöneltebilir.
21 Mayıs 2019

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Boşlukta hareketini sürdüren Ay, 10:56'da Oğlak burcuna geçiyor. Aşk hayatınızda mantığınızı dinleyeceğiniz bir günde olabilirsiniz. Her şeye analitik baktığınız gibi bugün de duygularınızı bir kenara bırakarak ilişkinize farklı bir şekilde yaklaşabilirsiniz. Güneş ve Merkür'ün kavuştuğu bugün, hayalleriniz gerçek olabilir. Dilek tutmanızda fayda var. Ay-Mars karşıtlığı sebebiyle çocuğunuza karşı sert çıkışlar yapabilirsiniz. Bugün Güneş İkizler burcuna geçiyor olacak. 21 Haziran tarihine kadar iş hayatınızda güçlendiğiniz bir dönemde olacaksınız. Yaptığınız işte zirveye koşabilirsiniz. Merkür de bugün İkizler burcuna giriş yapıyor. 4 Haziran'a kadar yeni bir iş teklifi alabilirsiniz. Her telefona cevap vermeye çalışın. Hayatınızın şansı olabilir.
21 Mayıs 2019

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Tecrübelerinin izinden gideceksin!Güneş bugünden itibaren hava grubunun değişkeninde hareket etmeye başlıyor. Sabah saatlerinde uzun zamandır aklında bulunan tatil planların için kendini internette araştırma yaparken bulabilir, alışveriş yapmak isteyebilirsin. Bugün tecrübelerinin izinden gideceksin. Hataya yer vermek istemeyişin seni biraz agresif yapabilir. Günün hareketliliği, bazı detayları gözden kaçırmana neden olabilir. Maddi olarak toparlandığını görmek, rahatlamanı sağlayacak. İlişkisi olmayan bir Başak burcuysan, yakınlarının seni bu konuda sorgulamalarının önüne geçeceksin. Evliysen, eşine sürpriz hazırlığı yapabilirsin. Evliliğine yeni bir soluk getirmeyi arzulayacaksın.
21 Mayıs 2019

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Olumsuz ruh halinizin getireceği etki sonucu kibirli davranmaya eğilimli olabilirsiniz. Böyle durumlarda aceleci davranmamak, bekleyerek olup biteni görmek size netlik kazandırabilir.
21 Mayıs 2019

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailevi konularda kendinizi ifade etmek için çaba sarf edeceğiniz bir gündesiniz. Yaratıcılığınızı evinize ait konularda gösterebilirsiniz. Gün içinde kardeşlerinizle zaman geçirebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcamalar yapabilirsiniz. Abartıya kaçmamaya özen göstermelisiniz. İkili ilişkilerinizde korunmaya ihtiyaç duyabilirsiniz.
21 Mayıs 2019

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İş bağlantılarınızı sağlam kurduğunuz için kendinizle gurur duyabilirsiniz. Attığınız her verimli adım yarın işinize yarayacak güçlü bir durum haline gelebilir.
21 Mayıs 2019

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni iş projeleri yapacaksınız. Bunların hepsi bol kazançlı ve önemli işler. Şansınız açılıyor. İşte hayatta olumlu düşünmenin yararları. Dengenizi koruyabilirseniz çabalarınızın karşılığını almamanız için bir neden yok. En büyük zaafınız terazinin dengelerini eşitlemek.
21 Mayıs 2019

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Başak; sabah saatlerinde pek verimli olamayabilir, eksik işlerini tamamlamaya uğraşabilirsin. Öğle saatlerinden itibaren içinde bulunduğun gruplarla ya da arkadaşlarla yaşanan çatışmalar yıpratıcı olabilir. Yönetici gezegenin Merkür ve Güneş’in burç değiştirmesi iş ve sosyal hayatında olumlu gelişmelere yol açabilir.
21 Mayıs 2019

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftanın ilk yarısında sosyal kulüplerdeki etkinliklerinize vakit ayırın. Buradan elde edeceğiniz yeni ilişkiler hayatınıza farklı bir soluk taşır. Çocuğunuzun spor etkinliklerini izleyin, arkadaşlarınızla gelecek planları yapın. Diğer yandan bilinç altınıza ittiğiniz öfkeli egonuzun iyileştirmek için çaba sarf edin. Hayatta mükemmellik kavramı görecelidir. Bunu aklınızdan çıkarmayın.
21 Mayıs 2019

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyu rutin dışına çıkıp özgürleşme arzunuz yüksek. Hedeflerin yenileneceği olaylar gelişiyor. Bastırılmış arzular tetiklenirken, akşam saatlerinde rasyonel tutumlar yerini kalbin arzularına bırakıyor.
Reklamı Kapat