Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Ekim 2017

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Aranızdaki mantık ve anlayış farkı zaman zaman aranızda problem yaşamanıza neden oluyor. Onu değiştirme ve kendinize benzetme çabasından vazgeçmeniz ilişkiniz için daha hayırlı olabilir.
21 Ekim 2017

Başak Burcu Günlük İş Falı

Sizden beklenenin daha fazlasını yapmayı alışkanlık haline getirdiniz. Takdir edilmek ve beğenilmek hoşunuza gidiyor ama çok koşup çabuk yorulmamak için enerjinizi dikkatli kullanmanız gerekebilir.
21 Ekim 2017

Başak Burcu Günlük Para Falı

Önemli bir sorun yaşamamakla birlikte günübirlik yaşamak sizi huzursuz ediyor. İlle de kenarda bir birikiminiz olmasını istiyorsunuz ama yakın zaman içinde böyle bir birikim yapmanız mümkün gözükmüyor.
21 Ekim 2017

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Başkalarının avukatlığına soyunmanız başınıza iş açabilir. Bazen savunduğunuz kişiler bu savunmayı hak etmiyor olabilirler.
21 Ekim 2017

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenize bağlılığınız onları oldukça mutlu ediyor. Yakınlarınızdan birisinin yaşamıyla ilgili bir projeyi hararetle destekliyorsunuz. Sizin desteğinize ihtiyacının farkındasınız. Onun yaşayacağı atılım hepinizi çok sevindirecek. Bugün ailenizle buluşabilir, bu konuda uzun bir sohbet yapabilirsiniz. Sizin söylediklerinizin onlar açısından büyük önem taşıyor.
21 Ekim 2017

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar, Saat 03:14 Ay-Neptün olumlu görünümü, endişelerinizi, korkularınızı bir yana koyarak, gelişmeye, bilgilenmeye önem verecek ve ideallerinize sahip çıkabileceksiniz. İlişki problemlerinizi içinize atmak yerine, bunları ılımlı bir şekilde çözümlemek isteyebilirsiniz. Saat 13:23 Ay-Pluto görünüm etkisinde sizi üzenleri affetmezsiniz. İntikam duygusu öylesine etkili ki, avınızı kıstırmak için sabırla bekleyebilirsiniz. Ancak bugün beklemeye pek tahammülünüz yok. Ne olacaksa bir an önce yapılmalı ve isteklerime kavuşmalıyım diye düşünebilirsiniz. Saat 20:35 Ay-Kuzey düğüm görünümü, bazı meseleleri halletmede zorlanmanın göstergesidir. Kendinizi istediğiniz gibi ifade edemediğinizi düşünürsünüz. Bu sizi oldukça yorabilir. Keyifli bir cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,
21 Ekim 2017

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Hareketli gündemin içinde olduğun kişilere karşı dikkatli olmalısın. Yaptığın programı değiştirebilirsin.
21 Ekim 2017

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çelişkilerinizi kendi çabanızla yenmeyi öğreneceksiniz. Geçmişte yaşadığınız zorluklarla başa çıkmayı öğreniyorsunuz. Arkadaşlıklarınızın seviyesini değerlendireceksiniz. Aşk yaşamınızda konular sorun haline gelebilir.
21 Ekim 2017

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Birine tatlı bir söz söylemek gibisi yoktur. Selâm vermek veya teşekkür etmek size kendinizi iyi hissettirecek.
21 Ekim 2017

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün konuşmalar, görüşmeler ve anlaşmalar açısından oldukça hareketli geçebilir. İmza atmanız ve sürekli iletişim içinde olmanız gereken işler olabilir.
21 Ekim 2017

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Eğitim konularıyla, zihinsel odaklanma gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Anlaşmalar ve ticari konular gündeme gelebilir. Her şeyi enine boyuna düşündüğünüzden emin olmalısınız.
21 Ekim 2017

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışıyorsanız iş hayatınızda bir yıldız gibi parlayacaksınız. Duygusal hayatınız için söylenebilecek bir değişiklik yok. Yalnızsanız şu günlerde gideceğiniz bir partide şık ve bakımlı görünümünüzle tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz, fakat siz çok ince eleyip sık dokuyan bir tipsiniz.
21 Ekim 2017

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Genel olarak pozitif ve iyimser etkilerle başladığınız bugün, partneriniz ve yakın dostlarınızın davranışları ile ilgili belirsizlikler, yanılgılar yaşayabilirsiniz. Bugün onların size söylediklerinden tam emin olamayabilir, asıl söylemek istediklerini gizlediklerini düşünebilirsiniz. Bekar olanlarınız için bugünün özel bir anlamı hayalinizdeki gibi bir teklifle karşılaşabilecek olmanızdır.
21 Ekim 2017

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş ile Uranüs arasındaki zorlu etkileşim size ani kararlar aldırıp süre giden iş düzeninizde aksaklıklara meydan verebilir. Ani para harcamalarına, dikkat edin. Düşüncesizce atılan her adım sonra sizi zor durumda bırakabilir. Ortaklıklar için tansiyonu yüksek bir gün.
21 Ekim 2017

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal ve kültürel açıdan hareketli bir dönemdesiniz. Davetler, toplantılar ve başarılı organizasyonların içinde yer alabilirsiniz. Kendinize olan güveniniz yüksek. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler sıcak olacak.
Reklamı Kapat