Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
29 Mart 2017

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Enerjinizi duygusal ve ikili ilişkilerinize yönlendirebileceğiniz bir gündesiniz. İlişkinize zaman ayırabilirsiniz. Venüs, aşktaki şansınız ve çekiciliğinizin oldukça güçlü olabileceğini belirtiyor. Hareketli ve canlı bir gün olsa da ilişkinizde bazı problemlerle karşılaşabilirsiniz.
29 Mart 2017

Başak Burcu Günlük İş Falı

İşbirliği ve ortak çalışmalarınızdan verimli sonuçlar alabilirsiniz. Kendinizi organize çalışmalarda ve arkadaş çevrenizde rahat hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Liderlik yeteneğinizi ortaya koyarak çevrenizin takdirini kazanabilirsiniz.
29 Mart 2017

Başak Burcu Günlük Para Falı

Bu dönem parasal konularda ve birikimleriniz açısından size destek sağlıyor. Ortaklık teklifleri alabilir, değerlendirdiğiniz takdirde kazançlı çıkabilirsiniz.
29 Mart 2017

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Sağlığınız, günlük işler ve detay gerektiren konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Gereken zamanı ayırmalısınız.
29 Mart 2017

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Dostlarınızla son zamanlarda sık görüşmeler içindesiniz. Vefa duygunuz oldukça gelişkin. Gösterilen dostluğun, duygusal anlamda mutlaka karşılığını görmek istiyorsunuz. Yakınlarınız arasında sevimliliğinizle, dürüstlüğünüzle özel bir yeriniz var. Zaman, zaman onların beklentilerine yanıt veremediğinizi düşünüyor, üzülüyorsunuz.
29 Mart 2017

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 08:16 Ay-Uranüs kavuşumu, anlık kararların göstergesidir. Bir anda tamam dersiniz, sonrasında kendinizi sorgularsınız. Onun için lütfen bilinçli şekilde duruma bakınız. Finansal, ilişki, aile, aşk, çocuklar gibi meseleler üzerinde hop oturup hop kalkmayınız. Saat 14:33 Ay-Merkür kavuşum etkisinde, her konuda yarar ve zarar hesabı yapabilir, kimlerle ne gibi bağlantımız var gözden geçirebiliriz. Saat 15:08-18:48 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Başkalarından destek görmekte, kendi arzularınızı tatmin etmekte, istediğiniz gibi hareket etmekte zorlanabilirsiniz. Arkadaşınız veya bir tanıdığınızla ilgili olan bazı meseleler üzerinde düşünebilirsiniz. Ancak yardımcı olmanız pek mümkün olmadığı için sıkılabilirsiniz. Saat 18:48 Ay-Boğa burcunda seyrine başlıyor. Güven olgusunu öne çıkaracak. Kazanmak, kazandığımızı sağlama almak, garantide olmak isteyeceğiz. Zaten bu saat itibariyle oluşan etkiler altında güven duygumuz yükseleceğinden eskilerin deyimiyle sağlam ata oynamamız gerektiğini bileceğiz. Huzurumuzu önemseyeceğiz. Bastığımız yeri bileceğiz. Saat 21:17 Merkür-Satürn görünümü, ortaklaşa bir malın bölüşümü, ailenizi ilgilendiren bir meselenin görüşülmesi, karara bağlanması yönünde bilinçli hareket etmenin yararını vurguluyor. Elimizdeki miktara göre bütçemizi düzenlememiz faydalı olacaktır. Daha önceden düşündüğümüz, planladığımız işlerimizi yerli yerine koymak isteyeceğiz. Eğer bir şeyden tam olarak emin değilsek üzerinde biraz daha düşünmemizde yarar görüyorum. Belki başka fırsatlar karşımıza çıkabilir. Tabii ki aceleye getirmeyelim. Saat 21:23 Ay-Kuzey düğüm görünümü, kendimizi hem iş hem özel hayatımızla ilgili konularda geleceğe taşımaktan yanayız. Bize artık geçmiş değil, yarınlar gerekiyor. Aklımızı başımıza alıp düşünmemizi sağlayan bir görünümdür bu. Gün boyunca dikkatli, tedbirli, bilinçli şekilde hareket etmemiz dileğimle,
29 Mart 2017

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İkili ilişkilerde zorlanabileceğin bir gün. Çevrendeki kişilerin isteklerinden sıkıldığını açıkça belli edebilirsin.
29 Mart 2017

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni oluşturacağınız planlar için kişisel desteklere ihtiyacınız olabilir. Yapmayı planladığınız işler konusunda ince detaylar çok önemli. Konuyla ilgili tecrübesi olan eski ve güçlü dostlarınızın fikrini almadan adım atmayın.
29 Mart 2017

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Zor durumda kaldığınız finansal süreçlerinizi artık kurtarma ve yenileme zamanı. Geçmiş sorunların sizi bugün yormasına izin vermeyin.
29 Mart 2017

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde endişe içinde olduğunuz konularla uğraşabilirsiniz. İkili ilişkilerinizdeki sorumluluklarınız sizi krize sokabilir. Finansal konularınızla dikkatli olmalısınız. Ticari görüşmelerinizi sonuca bağlayabilirsiniz. Teknik konularla ilgili sorumluluklarınız aratabilir. Akşam saatlerinde yolculuklar gündeme gelebilir. Yabancılarla ilgili konularla uğraşabilirsiniz.
29 Mart 2017

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmiş dönemde yaşadığınız bazı gerginlikler bugün de tekrar edebilir. Özellikle sevdiğiniz insanlarla aranızda her an kopukluklar olabilir. Çevrenize sırlarınızı açmayın.
29 Mart 2017

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Görev ve sorumluluklarınızı bir kenara atıp eğlenceye veya dinlenceye yönelmek isteyebilirsiniz. Ancak, maddi konularla alakalı planlarınız, sizi çalışmaya yöneltecektir. Maddi konularda aşırı hırs yapmamaya çalışın.
29 Mart 2017

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Koç burcunda bir Yeniay meydana geliyor. Etkisini 3 gün önce ve sonra hissedeceğiniz yeniay haftasında maddi durumunuz, eskiye ait borçlar, beklenmedik ortaya çıkan yeni maddi problemlerle ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu sebeple iyi bir mali planlama yapmanız gerekmekte. Aynı hafta baş bölgesi ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Migren, baş ağrıları, kesici delici aletlerle ilgili kazalar ve genel olarak yaşamınızı tehlikeye sokacak riskli hareketlerden (örneğin hızlı araba kullanmak, madde kullanımı vb.) kesinlikle uzak durmanız gerekmekte. Çünkü bu yeniay haftası ölüm, yaşamsal tehlikeler ve ölüm ötesi konular evinizde gerçekleşirken, sizin bedeninize ve ruhunuza daha iyi bakmanız ve kendinizi daha fazla korumanız gerekiyor. Aynı süreçte aşk hayatınız ve çocuklarınızla iletişim konusunda problemler yaşayabilirsiniz.
29 Mart 2017

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızda krize neden olmuş konuları artık kendi lehinize çevirebilirsiniz. Üzerlerine korkusuzca ve cesaretle gidip çözebilecek bir yapıdasınız. Hızlı gelişen ilişkilerin içine çekilebilirsiniz. Bu ilişkiler duygudan ve derinlikten uzak olabilir. Maddi ve manevi değer yaratılan ortaklaşa konularda hızlı ve etkin yöntemler benimseyebilir ve üzerlerine gidebilirsiniz. Ortaklaşa kazanımlar elde edebilirsiniz. Maddi ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeni kaynaklar araştırabilir, kredi imkanlarını gözden geçirebilirsiniz.
29 Mart 2017

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortaklaşa parasal işlerinizde olumlu ve sizi destekleyen etkilerle karşılaşabilirsiniz. Maneviyatınız size güç katabilir. Aile hayatınızda yapılacak işleriniz için uygun şartlar oluşabilir.
Reklamı Kapat