Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Temmuz 2017

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Önümüzdeki günler sessiz sorgulamalara açık görünüyor. Geçmişteki hırçın ilişkilerden sonra huzurlu bir ilişki size iyi gelecek. Ama zaman, zaman heyecanı özlediğinizi fark edebilirsiniz.
25 Temmuz 2017

Başak Burcu Günlük İş Falı

Kendinizi başka sorumlulukların altındaki birtakım işlerin başında bulabilirsiniz. Çabuk ve girişken oluşunuz doğrudan sorumlu olmadığınız işlerin üzerinize yıkılmasına neden olabiliyor.
25 Temmuz 2017

Başak Burcu Günlük Para Falı

Bazı hak, hukuk tespitlerinizi bir kez daha gözden geçirmelisiniz. Tokgözlü davranmaya çalıştığınız bir menkul değerle ilgili tavır değiştirmeniz yararlı olacak.
25 Temmuz 2017

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Biraz da menfaatlerinizi ön plana çıkartmalısınız. Önemli bir konuda sergilediğiniz özverinin muhatapları fırsatçı bir bakış içinde görünüyorlar.
25 Temmuz 2017

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İçine dahil edilmek isteneceğiniz çok değişik yaşam projeleri sizi etkileyebilir. Bugünlerde yeni fikirlere açık olmanız size yarar sağlayacak. Dışa açık, dışarıyla çok ilgilisiniz. Bu çevrenizi zenginleştiriyor. Fakat ufak, tefek görülen istismarları sineye çekmenize de neden olabiliyor. Eski tanıdıklarla sevindirici rastlantılar olabilir.
25 Temmuz 2017

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar, Saat 00:26 Ay-Venüs faydalı görünümünde ilgi görmek isteriz. Sevdiklerinizi kanatlarınızın altına almak arzunuz bugün ön plandadır. Elinizdekini paylaşarak, onların sorunlarıyla ilgilenerek yardımcı olmaya çalışırsınız. Saat 05:39 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, zorlukların bizi yıldırmasına izin vermeden, güven duygumuzu ayakta tutmanın önemini vurguluyor. Saat 12:22-13:33 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Şartlar bizi zorluyorsa ve bir de hayal kırıklığı yaşatıyorsa dışa karşı gardımızı alabiliriz. En hoşumuza gitmeyen şey de, belirsizliktir. Beklemek, ne olup bittiğini bilmemek bu saatlerde bizi rahatsız edebilir. Ancak bunun hayrımıza olabileceği ihtimalini de göz ardı etmeyelim. Hani bazen, iyi ki şöyle olmamış, iyi ki adım atmamışım deriz ya. Boşluk etkisini de böyle bir açıdan ele alalım. Biri işimize karıştığında, canımızı sıktığında şöyle bir dik durup, -Ne söylemeye çalışıyorsun diyerek kendisine gelmesi gerektiğini hatırlatırız. Saat 13:33 itibariyle etkili Ay-Başak burcu geçişi, sorun yaratan noktaların tespit edilmesi, şüphe duyduğunuz konuların araştırılması, detayların farkında olunması yönünde önem taşıyor. Her işinizde mantığınızın sesini dinleyerek ve iyice gözlemde bulunarak doğru şekilde ilerleyebilirsiniz. Kalben sevgilerimle,
25 Temmuz 2017

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendini durgun hissediyor olabilirsin. Fakat sakin kafayla alacağın kararlar sana olumlu yönde dönecek.
25 Temmuz 2017

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İşinizle ilgili gerekli çalışmaları başlatabilirsiniz. Özellikle bugün, iddialı ve ben merkezci davranmakla bir çok başarıyı kucaklayabilirsiniz. Düşüncelerinizden ödün vermemekle, haklı olduğunuzu çevrenize ispat edeceksiniz.
25 Temmuz 2017

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gizli kalmış bazı olayları öğrenmek ya da kendinizden bile sakladıklarınızla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Bu da sizi duygusal anlamda bazı kararlar vermeniz gereken durumlara itekleyebilir.
25 Temmuz 2017

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde kontrol dışı olaylar yaşayabilirsiniz. İşlerinizi sağlamlaştırmak için daha fazla çaba sarf edebilirsiniz. Bazı konularda temel atmak isteyebilirsiniz. Karasız adımlar atmak sizi daha zor duruma düşürebilir. Öğleden sonra şartlar değişkenlik gösterebilir. Kendinizle ilgili konularda daha aktif olabilirsiniz. İlişkileriniz ön plana çıkabilir.
25 Temmuz 2017

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Boşa vakit kaybettiğinizin farkına varın ve bir an önce zaman kaybını telafi edin. Bekar Başaklar istediğiniz aşkı yakalayamadım diye dert yanıyorsunuz.
25 Temmuz 2017

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Üzerinize sorumluluk almaktan hiçbir zaman çekinmiyorsunuz. Uzun süredir yaşadığınız sağlık problemlerinizi dost ve yakınlarınızın desteği sayesinde atlattınız. Yalnız günlük kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. İrili ufaklı paralar alacaksınız.
25 Temmuz 2017

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca çalışma hayatınız açısından son derece destekleyici görünümler altında varolan iş ilişkilerinizi geliştirebilir, daha fazla kişiye ulaşabilir, kalabalık ortamlardan fayda sağlayabilirsiniz. Bugün maddi durumunuzu geliştirmeniz ve konusunda şanslarınız sözkonusu iken, özel hayatınızda uyum ve dengenin hakim olduğu, sevgi duygularının ön plana çıktığı bir zamandan geçmektesiniz.
25 Temmuz 2017

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda koşmak isterken evdeki neşesiz ortam motivasyonunuzu çok düşürüyor. Aile içi meseleleri çözmek ve gerekli düzenlemeleri sağlamak epey daha vaktinizi alır. Bu nedenle iş hayatınızdaki hızlı akışı ve değişken koşullarla önünüze çıkan fırsatları değerlendirmeyi ihmal etmeyin.
25 Temmuz 2017

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinize çok fazla yüklenmemeye çalışın. Sabah saatlerinde geri planda durduğunuz önemli işlerinizi istekle ve rahatlıkla halledeceksiniz. 
Reklamı Kapat