Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
16 Ağustos 2017

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Umut vadeden bir gününüzdesiniz. Erteleyip durduğunuz bir sürü çözümsüzlük, bugün kendiliğinden çözülmeye başlayabilir. Aşk hayatınız bazı müdahaleler gerektiriyor. Ama kararsız görünüyorsunuz.
16 Ağustos 2017

Başak Burcu Günlük İş Falı

Zamanlama konularında daha titiz olmaya çalışmalısınız. Birkaç gün içinde, çok kalabalık bir ortamda enteresan görüşler ortaya atacaksınız. Bu konuda kabul görmeniz biraz zaman alacak.
16 Ağustos 2017

Başak Burcu Günlük Para Falı

Önümüzdeki günlerde önemli bazı görüşmeler, para konulu yolculukları gerektirebilir. Parayı değerlendirme konularında yanlış yönlendirilmeye, bugünlerde çok açıksınız.
16 Ağustos 2017

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Size baştan çok gerekli gelmeyebilir, ama önemli bir görüşme isteği alacaksınız.
16 Ağustos 2017

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçen birkaç aydır kendinizi geçmişinizle ilgili her türlü bağdan ve yükümlülükten uzak tutmayı başardınız. Ayrıca farklı bir şeyler yaratma tecrübesi de kazandınız. Biraz daha cesarete ihtiyacınız var. Bu cesareti kimseden beklemeyin, ancak kendi kendinizi cesaretlendirebilirsiniz. Dişinizi sıkın, her şeyin yerli yerine oturması için az zaman kaldı. Aile çevrenizden bir bireyin desteği size iyi gelecek.
16 Ağustos 2017

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 11:49 Ay-Merkür görünümü Çarşamba gününün ilk etkili enerjisidir. Bir yandan iş yoğunluğu diğer taraftan detaylı düşünmemiz bizi yorabilir. Şu aralar Merkür gerilediği için, bunlar doğaldır. İşleri yoluna koymak pek kolay olmayabilir. Saat 15:35 Ay-Neptün görünüm etkisinde önyargılı düşünürüz. Durumu iyice bir anlayalım ve sağlıklı bir karar verebilmek için olasılıkları inceleyelim. Gerçekçi olalım. Saat 22:29 Ay-Mars görünümü, bazı kişilerle yaşanan sürtüşmelerin veya işin yoğunluğu nedeniyle yaşanan koşuşturmanın sizi bir hayli tedirgin etmesine yol açabilir. Sabırlı olmakta zorlanırsınız. Saat 23:45 Güneş-Kuzey düğüm kavuşumu içinize attığınız, bir türlü paylaşamadığınız sıkıntı ve sorunlardan kurtulma arzunuzdur. Çünkü sizi engelleyen geçmişe ait meselelerin üstesinden gelmeden huzur bulmak kolay değildir. Psikolojik ve bedensel anlamda yeniden toparlanmak için bu görünüm size yardımcıdır. Ancak siz de kendinize inanmalısınız. Aşırı gururlu, kibirli davranmak kadar hayattan umut kesmek de yanlıştır. Bir şeyler yoruyorsa sizi, bunu düzeltmek yine size bağlıdır. Kalbinizin sesi rehberinizdir. Ona kulak vermeyi unutmayın. Mutlu, huzurlu, keyifli bir gün geçirmeniz dileğimle,
16 Ağustos 2017

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gizli kalmasını istediği olaylar gün yüzüne çıkabilir. Bu canını sıksa da baskının azaldığını hissedebilirsin.
16 Ağustos 2017

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Geri giden Merkür'den olumlu destek alıyorsunuz. Kişisel yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı riskleri göze alarak, ortaya çıkaracaksınız. Çevresel faktörlerin sizin lehinize gelişmesi motivasyon açısından da sizi güçlendiriyor.
16 Ağustos 2017

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni bir kariyer hedefine dair bir açılım yapabilirsiniz. Borçlarınızı ödeyebilir ve vergi borçlarınızı düzenleyebilirsiniz.
16 Ağustos 2017

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iş hayatınızda başkalarıyla gelecek planları için bir araya gelebilirsiniz. Ön planda olmak için daha aktif olabilirsiniz. İşlerinizi en iyi hale getirmeye çalışabilirsiniz. Üstlerinizle iletişiminiz önem kazanabilir. Sorumlu olduğunuz konularda fikrinizi sonuna kadar savunmak isteyebilirsiniz. Kişisel konulara daha ciddi yaklaşabilirsiniz.
16 Ağustos 2017

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İçsel dürtüleriniz ve tahminleriniz bile parayı size çekiyor. Bu konuda oldukça şanslısınız ancak diğer konularda şansınızı koruyamıyorsunuz.
16 Ağustos 2017

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızdaki hareketlenmeyle beraber sizin de keyfiniz yerine geldi. Bundan sonra daha da hareketlenecek ve yoluna girecek. İşleriniz planlarınızı gerçekleştirme fırsatı sağlayacak size. Kilo problemlerinizi yapacağınız kısa yürüyüşlerle çözebilirsiniz.
16 Ağustos 2017

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde çocuklarınız, aşk hayatınız ve görüşmelerinizde problemlerle karşılaşabilir, öfke sorunu yaşayabilirsiniz. Spor sakatlanmalarına dikkat etmeniz gereken bugün, enerjinizi sakin, ılımlı ve dengeli bir şekilde yansıtarak olası kriz yönetimini iyi yapmalı ve bu enerjinin geçici olduğunun farkında kalarak, kendinizi iyi hissettiren ortamlarda bulunmayı tercih etmelisiniz.
16 Ağustos 2017

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay’ın İkizler burcundaki seyahati sizi duygusal açıdan ajite edebilir. Bu ruh halinde olan bir insanla muhatap olmak zorunda kalabilirsiniz. İki yöneticinin farklı fikirleri kafanızı karıştırabilir. Her şeyi not edip sonra analitik zekanızla karar alın. Bugün derinlik, zaman ve sabır isteyen konularda başarı şansınız düşüktür. Çok fazla konuşup, boş sözlerle vakit kaybetmeyin.
16 Ağustos 2017

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İş ve kariyer hayatınızda bugün kendinizi yeteri kadar güvende ve huzurlu hissetmeyebilirsiniz. Gelecek planlarınızla bazı konular örtüşmeyebilir. Aile hayatınızdaki sorumluluklar sizi aşağıya çekiyor.
Reklamı Kapat