Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Aralık 2017

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Ruhsal durumunuz, biraz da gönlünüzün boş olmasından kaynaklanıyor gibi. Bu moralle gönül işleri olmaz düşünceniz, pek duygulu görünmüyor. Bugünlerde aşka dair bakışınız bir anda değişebilir.
12 Aralık 2017

Başak Burcu Günlük İş Falı

İş gezinizden umduğunuz kazançlarla döndüğünüz söylenemezse de, yine de memnun olacağınız sonuçlar alabildiniz. Kısa vadeli planlarınızda birkaç değişiklik, sizi karamsarlığa düşürmemeli.
12 Aralık 2017

Başak Burcu Günlük Para Falı

Planladığınız küçük para yatırımlarının bir kısmı ilginç bulunuyor, bu konuda destek görebilirsiniz. Birkaç güne kalmadan ciddi bir para meselesinin peşine koşmanız gerekebilir.
12 Aralık 2017

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Arkadaşlarınızın sizin için, hoş bir sürpriz hazırlığı olabilir. Bu akşam bütün cazibeniz üzerinizde olmalı.
12 Aralık 2017

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Dostlarınız ve arkadaşlarınızla görüşebilir, daha önce ortaya çıkan sorunları çözümlemeye başlayabilirsiniz. En azından daha anlayışlı ve sakin davranacak, kararsız kaldığınız konu üzerinde bir kez daha düşüneceksiniz. Parasal sorunlarınızı yavaş yavaş çözümlemeye başlayabilirsiniz.
12 Aralık 2017

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar Saat 09:42 Ay-Venüs görünümü, sevdiklerimizle olumlu paylaşımların işaretçisidir. Evimizin ve kişisel ihtiyaçlarımızın karşılanması amaçlı alışverişlerde bulunuruz. Saat 17:43 Ay-Kuzey düğüm görünümü etkisinde, parasal işlerimizi halledeceğiz. Biz, geleceğimizi sağlam temeller üzerine inşa etmek istiyoruz. Riskten uzak, hakikaten mutlu olacağımız bir seçim yapmaktan yanayız. Saat 18:09 Ay-Pluto görünümü, aşk hayatınız, çocuklarınız, çocuk sahibi olmak yönündeki kararların mutlaka iyi düşünülmesi lazım. Farkında olmadan açılabiliriz. Bu da sonrasında bütçemizi zorlar. Bir de eğlenceye, keyifli bir şeyler almaya yönelik harcamaların da dikkatlice ele alınmasında yarar var. Saat 23:38 Ay-Güneş görünümü, maddi konular ve ailevi meseleler üzerinde nazik ve olumlu bir şekilde durmamızı sağlıyor. Gün boyunca her konuda güzellikler yanınızda olsun. Kalben sevgilerimle,
12 Aralık 2017

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Hedeflerin konusunda kafan karışık. Aklını sürekli karıştıran bazı konuları çözüme ulaştırabilirsin.
12 Aralık 2017

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizin yaptıkları işlere gizemli süsü vermelerinin temelinde, sizi kıskandırmak, kışkırtmak ve konuya karşı merakınızı yoğunlaştırmak istemeleridir. Bugün partnerinizin sizden gizlediği konuları araştırmak isteyeceksiniz.
12 Aralık 2017

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Görmek inanmaktır. İnsan vücudu, insan ruhunun en güzel resmidir. Ama asıl gerçek, hissetmektir. Sevgiyle dolu bir kalpte her şeye yer vardır. Ama sevgisiz, boş bir kalpte hiçbir şeye yer yoktur. Kalbini sevgiyle doldur.
12 Aralık 2017

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yeteneklerinizle ilgili konulara daha fazla eğilebilirsiniz. Parasal durumunuzla ilgili yeni adımlar atmak için uygun bir gündesiniz. İşlerinize başarılı olmak için çaba göstereceksiniz. Ticari sözleşmeler gündeme gelebilir. İlgilendiğiniz konularla ilgili daha çok paylaşım içinde olabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek istediğiniz alanlara yönlenebilirsiniz.
12 Aralık 2017

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konular, iş ve para konuları gündeminize gelirken, sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmeye çalışabilirsiniz. Değerinizin daha çok farkında olmalı ve bunu göstermelisiniz.
12 Aralık 2017

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni iş projeleri yapacaksınız. Bunların hepsi bol kazançlı ve önemli işler. Şansınız açılıyor. İşte hayatta olumlu düşünmenin yararları. Dengenizi koruyabilirseniz çabalarınızın karşılığını almamanız için bir neden yok. En büyük zaafınız terazinin dengelerini eşitlemek.
12 Aralık 2017

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda muazzam olumlu destekler alırken, finansal durumunuzda artış görebilir, karlı işler yapabilir, kariyerinizle ilgili olumlu görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Sosyal konular, gruplar ve takım çalışmalarında yer alabileceğiniz bugün, özel yaşamınızda keyifli görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.
12 Aralık 2017

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftanın ikinci gününde tahsilatlarla yüzünüz güler. Fakat kazandıklarınız hızlı bir şekilde harcamalarınıza gider.Buna çok dikkat etmelisiniz. Sebebini bilmediğiniz bastırılmış öfke enerjisini spor yaparak üzerinizden atın. Arka planda size öfke duyan bir erkek olabilir.
12 Aralık 2017

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yapılması gereken günlük rutin işleriniz önem kazanmaya başlıyor. Bugün her işinizi tek tek halletme ihtiyacı duyacaksınız. Sevdiklerinize karşı inatçılıktan ve asabilikten sakının. 
Reklamı Kapat