Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Ocak 2019

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Yaşadığınız doyumsuzluk birtakım kesin yargılar için hiç de yeterli görünmüyor. Aşkın bu olmadığını söylerken, biraz düşsel bir beraberliği öykündüğünüzü fark edemiyorsunuz
21 Ocak 2019

Başak Burcu Günlük İş Falı

Gururunuzu okşayan duyumlar sizi keyiflendiriyor. Sonradan üstün yetenekli olarak tanımlayacağınız biriyle tanışacak, gelecekteki ilişkilerinizde mesleki kazanımlar sağlayacaksınız
21 Ocak 2019

Başak Burcu Günlük Para Falı

Para ilişkilerinizde bugüne kadar vermiş olduğunuz düzgün imaj, son günlerdeki eli sıkılığınızın doğru değerlendirilmesini sağlıyor. Parasız kalıp dara düşme korkunuzu bir an evvel yenmeniz gerek
21 Ocak 2019

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Bazı uyarılarınız daha ince yöntemlerle dile getirebilirsiniz. İtici bulduğunuz insanlara düşüncenizi çok fazla belli ediyorsunuz. Bu tarz, açık sözlülüğü biraz aşıyor.
21 Ocak 2019

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde bir davet alabilirsiniz. Ufkunuzu genişletecek tanışmalar, yeni umut kıpırdanışları söz konusu olabilir. Bazı özel durumlarda fazla ben merkezci olabiliyor, ilişkileri yorabiliyorsunuz. Artık geçmişte kaldığını düşündüğünüz bir kırgınlık, önümüzdeki günlerde yeniden filizlenebilir. Aile ilişkilerinizdeki dayanışma bugünlerde doruklarda.
21 Ocak 2019

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

06:54 itibariyle boşluktaki hareketini sonlandıran Ay, Aslan burcuna geçiyor. Sağlığınıza çok önem vermeniz gereken bir gündesiniz. Beklenen kanlı Ay tutulması sabah saatlerinde gerçekleşiyor. Sert etkileri herkes gibi siz de alıyorsunuz. Evliliğinizde ve ilişkinizde tansiyonun yükseldiği tartışmalara girebilirsiniz. Söylediklerinizi bu sefer partneriniz anlayışla karşılamayabilir. Para konusunda ani bir gelişme yaşayabilirsiniz. İnternet üzerinden kredi kartı bilgilerinizle alışveriş yapmanız bugün iyi bir seçenek olmayabilir. Tutulma yazısında burcunuz hakkındaki ayrıntılı bilgileri okumak için tıklayabilirsiniz. Sevgiler, Astromeri
21 Ocak 2019

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Maddi destek alıyorsun!Bugün ateş burcunda Ay Tutulması gerçekleşiyor. İşyerinde yaşayacağın aksaklıklar, keskin çıkışlar seni gerebilir. Yaptığın harcamaların ödemeleri üst üste gelince biraz bunalabilirsin ama ailenden maddi destek alabileceğini unutma. Arkadaşlarını korumak için kendini ön plana atarak bütün ilgiyi kendine çekebilirsin. Sakinleşmeni sağlayacak ortamlarda bulunmaya özen gösterebilirsin. İlişkinle ilgili son dönemde hiçbir sorun yaşamaman en büyük mutluluk kaynağın. Sevgilinin de senin için bazı planları olduğunu ilerleyen günlerde göreceksin. Evliliğinde sorunları olan bir Başak burcuysan, biraz yalnız kalmak isteyeceksin. Son zamanlarda her şey üstüne üstüne geliyor gibi hissedebilirsin. Bu duygunun seni aşağıya çekmesine izin vermemelisin. Bu hayatta seni neler mutlu ediyorsa o konulara yönelmeni tavsiye ederim.
21 Ocak 2019

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gerçekleşen Ay tutuması bilinçaltınızı aydınlatıyor. Rüyalarınız her zamankinden anlamlı, sezgileriniz çok güçlü olabilir, onlara kulak vermeli, akışta kalmanın size kattıklarını değerlendirmelisiniz.
21 Ocak 2019

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde elinizde olmayan nedenlerden dolayı yaşayacağınız kayıplar, keyfinizi kaçırabilir. Duygusal olarak yıprandığınızı hissedebilirsiniz. Kendi iç dünyanıza çekileceğiniz zamanlar olabilir. Bilinmeyen nedenlerden dolayı işlerinizdeki aksamalarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Akışta kalmaya özen gösterin.
21 Ocak 2019

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kontrolcülüğünüz o kadar şiddetli bir safhaya ulaşabilir ki bir anda yeter artık diyerek boşvermişlik dengesine getirebilirsiniz.
21 Ocak 2019

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Birlikte olduğunuz insanın sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. İletişim gücünüz artacağından, kendisiyle bağlantı kurmak zor olmayabilir. Aynı iletişim yeteneğiniz, kalabalık gruplara hitap etmek zorunda kaldığınızda fazla zorlanmamanızı sağlayabilir.
21 Ocak 2019

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Umarım bugün çalışmayan bir Başak burcusunuzdur çünkü Başaklar bugün hiç çalışmak istemeyecekler. Hatta belli bir saatten sonra işten kaçmak isteyecekler. Günlük hayatın koşturmasından kaçmak istiyorsunuz. İlişkiler ve hayatın diğer aşk yaratan temaları şu an sizin için birincil önem taşıyor. Maddi anlamda çok şanslısınız, bunu değerlendirmeye çalışmalısınız.
21 Ocak 2019

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Hoşgörülü davranmak size zor gelebilir fakat, biraz daha sakin ve anlayışlı olmanız gereken bir dönemdesiniz. Özellikle hanım arkadaş ve akrabalarınızla aranızdaki ilişkileri dengede tutmaya özen gösterin. Onların bazı davranışları moralinizin bozulmasına neden olabilir. Karamsar davranmayın.
21 Ocak 2019

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Finansal olarak gelişme, gelir artışı yönünde çaba söz konusu. Zorlukları aşma gücünüz artarken, sağlığa dikkat edin. Bugün hedefleri gözden geçirip işe yaramayanları ayıklamakta fayda var.
Reklamı Kapat