Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Haziran 2018

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Yeni bir ilişkiye çok ihtiyaç duymanıza rağmen bunun için bir çaba harcamıyorsunuz. Bir gün, bir yerde hayatınızın aşkıyla karşılaşabileceğinizi düşünüyorsunuz. Oysa rastlantılar kadar çaba da önemli.
25 Haziran 2018

Başak Burcu Günlük İş Falı

İş günü size bitmek bilmeyecek gibi gelebilir. Ruh haliniz çalışmaya pek uygun değil. İşlerin pek yoğun olmaması durumunuzu biraz kolaylaştırıyor. Bir iş arkadaşınızla öğle saatlerinde uzun bir sohbetiniz olabilir.
25 Haziran 2018

Başak Burcu Günlük Para Falı

Bu ara pek çok kişiye hediye almanız gerekiyor. İçinizden geçenlerle para durumunuz arasında büyük fark var. Yeni bir hediye planı yapmak zorunda kalabilirsiniz.
25 Haziran 2018

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Sizin vefasız olduğunuzu düşünenler var. Çevrenizde olup bitenlerle biraz daha yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Özellikle de ailenizi ihmal etmemelisiniz.
25 Haziran 2018

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçirdiğiniz hareketli hafta sonundan sonra hala işe konsantre olamadınız. Bu aralar kulaklarınız çevrenizde konuşulan, tartışılan her şeye kapalı. Hiç bir soruna tanık olmak istemiyorsunuz. Aileniz sizden bir konuda destek bekliyor, siz farkında değilsiniz. Arkadaş çevreniz ve onlarla ilişkileriniz bütün zamanınızı kaplıyor. Başka hiç bir şeye zaman ayırma niyetinde değilsiniz.
25 Haziran 2018

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar yeni haftamız saat 07:29 Ay-Yay burcu seyriyle başlıyor. Sorumluluklar, ekmeğimizi kazanma telaşı, o-şu-bu derken ömrümüz gelip geçiyor. İnsan bedenen ve zihnen yorgun düşünce biraz olsun mola vermek, kendisini toparlamak istiyor. Yay burcu günlerinde genel olarak ailevi ve duygusal meseleler üzerinde sorun taşıyacak halimiz pek yok. İstiyoruz ki, detaylarla uğraşmayalım, bizi sıkıntıya düşürebilecek işlerden uzak duralım. Saat 20:19 Venüs-Jüpiter görünümü, yakın çevrenizle ilişkinizi gelişen durumlara göre belirlersiniz. Eğer sizi rahatsız eden bir mesele varsa, tavrınızı ortaya koyarsınız. Güzel bir şeyler olursa duygularınızı açıkça gösterirsiniz. Saat 22:20 Ay-Kuzey düğüm görünümü, özgürlüğün önemini vurguluyor. Şartlar, hayatın kendisi veya duygular kimi zaman bizi yorsa da, bu saatlerde gönlümüzü dinlendirmenin önemli olduğunu biliniz. Kendinize zaman ayırınız. İşlerinizde kolaylıklar diliyorum. Kalben sevgilerimle,
25 Haziran 2018

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bazı konularda sürekli fikir değiştirebilirsin. Aklının karışmasının sebebi ise gelecek düşüncelerin.
25 Haziran 2018

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ilk yarısının sizler için gayet iyi bir şekilde geçeceği görülüyor. Gerek sosyal çevre konularının gerekse özel ilişkilerdeki durumunuz bugün her yönden iyi bir şekilde sonuçlanabilir. İstediğiniz durumlar için fazla gayret etmeden ulaştığınız bazı sonuçlar sizleri psikolojik anlamda rahatlatabilir. İdealleriniz ilgili farklı çevrelerden görüşler almak niyetinde olabilirsiniz.
25 Haziran 2018

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda güçlü kişilerle karşılıklı gelebilirsiniz. Uğraştığınız işleri üstlerinize sunmadan önce detaylarını tekrar gözden geçirmenizde yarar var. Şayet atlanan detaylar sorun yaratabilir. Sizi zor bir duruma sokması mümkün. Sorumlu olduğunuz konularda hareketlilik yaşamanız olası. İşleriniz için mücadele etmeniz gerekebilir. Ticari konulara dikkat!
25 Haziran 2018

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizle güçlü bir iletişim halinde olabileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Kısa yolculuklar, ziyaret ve görüşmeler yapabilirsiniz. Zihinsel anlamda odaklanmak için de uygun bir gün.
25 Haziran 2018

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün idari ve hukuksal işlerde güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Başkalarına emir vermekten çok hoşlanıyorsunuz ve herkesi sizin kurallarınıza uymaya zorluyorsunuz. Eğer iş arkadaşlarınızla aranızda büyük bir kavga çıkmasını istemiyorsanız, yalnız çalışmalısınız.
25 Haziran 2018

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi güçlü ve başarılı hissedebilirsiniz. Son derece dikkatli ve tedbirli davranacak, elinize geçen fırsatları acele etmezseniz değerlendireceksiniz. Dostlarınız ve yakınlarınızın büyük ölçüde yardımını alacaksınız.
25 Haziran 2018

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Öğlene kadar hızlı halletmeniz gereken ne varsa çözümleyin. Zira öğleden sonra bir anda patlak veren tartışmalar ortasında kalabilirsiniz.Kalp sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Kardeşinizin kaprisli tavırlarıyla uğraşmak bugün sizi yorabilir. Diğer yandan yakın akraba ilişkilerine de dikkat edin. Herkesin problemini çözmek yine size kalır.
25 Haziran 2018

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, yakın çevrenizle birlikte yapacağınız planlarda abartmaya meyilli olacaksınız. Gereksiz harcamalarda bulunabilirsiniz. Bu hafta çok önemli olaylara hazırlıklı olmalısınız.
Reklamı Kapat