Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
26 Nisan 2018

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Onun size eskisi kadar yakın davranmamasının nedeni sizin birtakım hatalarınız. Sevgiliniz sizin aşka biraz çıkarcı bir mantıkla yaklaştığınızı düşünüyor. Bunu reddederek bir şey çözemeyeceksiniz. Onun nelere takıldığını keşfetmeniz gerekiyor.
26 Nisan 2018

Başak Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızda bugünlerde elle tutulur bir problem görünmüyor. Zamanında yetiştirdiğiniz işler sizi rahatlattı. Bugünün işini yarına ertelememe anlayışınız, işinizi çok kolaylaştırıyor.
26 Nisan 2018

Başak Burcu Günlük Para Falı

Para sorunlarınızı çözmekte zorlanıyorsunuz. Bugünlerin sıkışıklığını önceden alacağınız önlemlerle en aza indirebilirdiniz. Bilemezdim ki, türünden avuntularınız var, ama işe yaramıyor.
26 Nisan 2018

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Biraz soğuk almış gibisiniz. Kendinizi korumalı, bu sıkışık koşullarda ayakta olmalısınız.
26 Nisan 2018

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki günler içinde dostlar arasında kendinizi oldukça hissedeceğiniz kutlamalarınız var. Bu sıralar olumlu kalabalıklar, üzerinizde kendinizi yenileyebileceğiniz etkiler yaratabilir. Bugün kendinizi farklı olarak özgür ve yaratıcı hissedebilirsiniz. Bu moral durumu, her alanda kazanımlara elverişli olduğu kadar, risk taşıyan aşırılıklara da zemin hazırlayabilir.
25 Nisan 2018

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 00:03 Ay-Venüs görünümü, özellikle çevrenizdeki kişilerin inceleyici, kimi zaman eleştirel yaklaşımlarına sebep olabilir. Hele hele bir şeyleri kolay kolay beğenmeyen bir kişiyle yaşıyorsanız, size gereksiz yere müdahalede bulunması mümkündür. Böyle durumlarda mesafenizi koruyunuz. İlişkinizi tekrar gözden geçiriniz. Ancak ufak bir mesele yüzünden bir tatsızlık yaşanırsa bunu ılımlı bir şekilde konuşarak sınırlarınızı koruyunuz. Saat 03:41 Venüs-Chiron görünümü, iş hayatı başta olmak üzere başkalarıyla kurulan her türlü bağlantıya dikkat etmemizi sağlıyor. kimden ne zarar gelir, kim bizi zayıf düşürür, kim bizden istifade eder, bunun artık farkına varıyoruz. Bu farkındalık çıkarlarımızı korumada, kendimizi güçlü hale getirmede yardımcı oluyor. Saat 08:17 Ay-Güneş görünümü, sizler açısından yararlı buluyorum. Çünkü bir yanıyla huzur bulmanızı, kendinize ve hayata inanmanızı sağlıyor. Diğer yanıyla endişelerinizi ortadan kaldırarak sizi rahatlatıyor. İşte bunun adı, iç barışıklığıdır. Ne kadar da kıymetlidir. Saat 15:30 Ay-Satürn görünümü, çocuk sahibi olma veya çocuklarımızla ilgili konulara ciddiyetle yaklaşırsınız. Olgun ve kendinizden emin şekilde hareket edersiniz. Aşkta ne istediğinizin bilincindesiniz. Doğru seçimlerde bulunabilir, ilişkide aradığınız güveni yakalarsınız. Gün, tüm güzellikleriyle sizi kucaklasın. Gönülden sevgilerimle,
25 Nisan 2018

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kaynaklarını daha iyi değerlendirmek arzusu içindesin. Akrabalarından ilginç telefonlar alabilirsin.
25 Nisan 2018

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişim açısından zorlayıcı bir gün olabilir. Randevu ve görüşmelerinizde zaman planlamasına özellikle dikkat etmeniz gerekebilir, görev ve sorumluluklar özellikle iş ve para konularında çok daha dikkat ve uğraşma gerektirebilir.
25 Nisan 2018

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay senin burcunda. İkili ilişkilerde istemeden de olsa karşındaki kişileri sıkboğaz edebilirsin. Sahip olduğun kaynaklarını daha iyi değerlendirmek arzusu içeresindesin. Önemli randevulara geç kalmamak adına, yolda oluşabilecek aksaklıklara karşı daha erken hareket etmende fayda var. İlişkisi olan bir Başak burcuysan, sevgilinin depresif halleri ciddi kaygılar yaşamana neden olabilir. Evli bir Başak burcuysan, değer verdiğin kişiyle hayatınızı bütünüyle değiştirecek kararlar alabilirsin.
25 Nisan 2018

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda emeklerinizin sonuçlarını almaya başlıyorsunuz. Gün içinde kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Bununla birlikte ilerleyen saatlerde yeni başlangıçlar yapmak için hevesli olacağınız zamanlar var. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Sağlığınızla ilgilenmeyi ihmal etmemelisiniz.
25 Nisan 2018

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinize olan kırgınlığınızı aşmak için gereken gücü kendinizde bulamayabilir iç dünyanıza yönelerek yaşadıklarınızı ve yaşattıklarınızı adil bir değerlendirmeye alabilirsiniz.
25 Nisan 2018

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, yaşamın renkli ve sevimli yönlerine doğru çekilebilirsiniz. Burcunuz tanımlayan titzlik ve sorgulayıcılık özelliklerinden sıyrılıp günün tadını çıkarmaya yönelebilirsiniz. Bu durum, sizi oldukça gevşetecek ve rahatlatacaktır.
25 Nisan 2018

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sezgilerinizin ve yeteneklerinizin güçlü olarak vurgulandığı bugün, sevdiğiniz kişiyle romantik bir gün geçirebilir, toplum içinde güzelliğiniz, sevgi dolu taraflarınızla daha fazla dikkat çekebilir ve ilişki teklifleri alabilirsiniz. Finansal konularda başarı elde edebileceğiniz, ilişkilerde mutluluk hissedeceğiniz bir gündesiniz.
25 Nisan 2018

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Partnerinizle aranızda soğuk rüzgarlar esebilir.Yoğun iş hayatınızdan dolay kendisine yeteri kadar zaman ayıramayabilirsiniz. Hayat çalışmaktan ibaret değildir. Biraz nefes alın.
25 Nisan 2018

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sorumluluklarınız sizi zorlayabilir. Negatif düşüncelerden ruhunuzu uzak tutun. Size keyif veren olaylara yaklaşımınız olumsuz olsa bile enerjinizi sevdiklerinizden alabilirsiniz.
Reklamı Kapat