Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Eylül 2017

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Uzun süreli beraberliğinizin artık vaktini doldurduğu kanısındasınız. Ama nasıl davranmanız gerektiğini de bilemiyorsunuz. Bugün konuyu açıp işin varacağı yere varması niyeti içindesiniz.
21 Eylül 2017

Başak Burcu Günlük İş Falı

Elinizde birikmiş tüm işleri tamamlamıştınız. Bugünü rahat geçireceğinizi düşünüyordunuz, ama işyerinize geldiğinizde bunun mümkün olamayacağını gördünüz. Bu günlerde işinize karşı bir kızgınlık içindesiniz.
21 Eylül 2017

Başak Burcu Günlük Para Falı

Bugün umutsuz olduğunuz küçük çapta bir ortaklıktan gelecek para haberi yüzünüzü hayli güldürecek. Paranızı çok dikkatli bir şekilde harcamanız sizinle ilgili haksız yorumlara yol açıyor.
21 Eylül 2017

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Sizin çok değişik bir bakışa sahip olduğunuz bir konu birkaç yakınınız arasında sorun olmuş gibi görünüyor. İlginç görüşlerinizle bu tartışmaya katılmamanız gerekiyor.
21 Eylül 2017

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Tamamen umudunuzu kestiğiniz bir konuda yüzünüz gülecek. Aile içinde faklı bir yere konmuşsunuz ve sizin dışınızdaki bireyler bundan memnun görünüyor. Konulduğunuz yerin sorumlulukları sizi eziyor. Küçük bir yolculuğunuz var. Bu yolculuktan yepyeni umutlarla döneceksiniz. Akşama içinizi ısıtan konuklarınız olacak.
21 Eylül 2017

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar, Ay-Terazi burcu geçiş etkinliğinde günümüz başlıyor. Gelir-gider dengenizi sağlıklı bir şekilde oturtmak isteğiniz son derece yoğundur. Uyumlu ve huzurlu bir hayattan yanasınız. Ay-Terazi burcu geçişi, genel anlamıyla ruhunuza iyi gelen ne varsa ona yönelirsiniz. Partnerinizle paylaşımda bulunmaktan hoşlanırsınız. Onun davranışlarını önemsersiniz. Kaba saba hareketler gördüğünüzde canınız sıkılır. Saat 20:00 Ay-Pluto görünüm etkisi korkularınızla yüzleşmenize neden olur. Zaten biliyordum, bunların olacağı belliydi gibi cümleler sarfedersiniz. Oysaki bütün bunlar çözümlenmemiş problemlerin kendini hissettirmesidir. Siz üstünü kapattıkça onlar tekrar ortaya çıkmaktadır. Arzu ettiğiniz ne varsa, sizinle olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle,
21 Eylül 2017

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Boş zamanında sevdiklerinle zaman geçirmen önemli. Uzun süredir görmediğin birinin ziyareti seni mutlu edecek.
21 Eylül 2017

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün duygularınızı rahat bir şekilde kullanmak isteyeceksiniz. Yaratıcılık konusunda farklılığınızı çevrenize doğallığınızla hissettirebileceksiniz. İlginç konuşmaların yaşanacağı dost ve aile toplantıları sizi bekliyor.
21 Eylül 2017

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ekonomik anlamda önemli bir ödeme yapmak zorunda kalabilirsiniz. Aileniz ile ilgi bazı konularda kendinizi ispat etmek durumunda kalacağınız konular deneyimleyebilirsiniz.
21 Eylül 2017

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yeni başladığınız işlerinizde çaba göstermeniz gerekebilir. Harcamalarla ilgili konulara kısıtlama getirmek isteyebilirsiniz. Parasal konularda kısmetleriniz olabilir ama sınırlandırıldığınızı da hissedebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları yönetmek için mücadele edebilirsiniz. İşlerinizdeki aksilikler keyfinizi kaçırabilir. Yakın çevrenizdekilerden yardım alabilirsiniz.
21 Eylül 2017

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Amaçlarınız tutku halini almışken, hızınıza hiç kimse yetişemiyor. Bugün gezegenler size destek veriyor. Finans konularına ağırlık vermelisiniz.
21 Eylül 2017

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni iş projeleri yapacaksınız. Bunların hepsi bol kazançlı ve önemli işler. Şansınız açılıyor. İşte hayatta olumlu düşünmenin yararları. Dengenizi koruyabilirseniz çabalarınızın karşılığını almamanız için bir neden yok. En büyük zaafınız terazinin dengelerini eşitlemek.
21 Eylül 2017

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden hayatınızdaki kadın figürler, anneniz ve eğer siz bir erkekseniz eşinizle ilgili konularda belirsizlik ve durağanlık yaşayabilirsiniz. İlişkilerde yeni kararlar almamanız gereken ve yaşayacağınız her duyguyu normal ve insana özgü olarak kabul etmeniz gereken enerjisi durağan bir günde bulunmaktasınız.
21 Eylül 2017

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün hayatın akışıyla ilgili kafanızda soru işaretleri oluşabilir. Karşınızdaki insanın düşünceleri konusunda tereddütleriniz olabilir. Ya da bu kişi size söylemek istediklerini tam açıklığıyla dile getiremez. Kısacası aranızda bir sis perdesinin varlığını hissedersiniz ama tanımlanması zordur. Günü akışa bırakı, unutkanlıklara karşı her türlü önlemi alın. Çantanıza ve içindekilere sahip çıkın.
21 Eylül 2017

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Parasal konularda duygularınızla değil, mantığınızla adım atmak işinize yarayabilir. Ortaklaşa para hanenizdeki değişimler ve olaylar sizi her tür olumsuzluktan koruyacak. Maneviyatınıza güvenin. 
Reklamı Kapat