Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
22 Şubat 2017

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Uzun zamandır aradığınız gibi bir ilişki kuramamanın sıkıntısı içindesiniz. Duygusal anlamdaki bu boşluğunuzu ortadan kaldırmak için arayıştasınız ve bu konuda yakınlarınızdan yardım bekliyorsunuz.
22 Şubat 2017

Başak Burcu Günlük İş Falı

Bugün işyerinizde güne sorunlu başlayacaksınız fakat günün ilerleyen saatlerinde bu sorunlardan sıyrılacaksınız. Ayrıca bugün size yeni sorumluluklar yüklenecek.
22 Şubat 2017

Başak Burcu Günlük Para Falı

Paranızı akılcı kullanmayı, para biriktirmeyi bir türlü öğrenemiyorsunuz. Bu yüzden zaman zaman maddi zorluklar yaşayabiliyorsunuz.
22 Şubat 2017

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Son zamanlarda çok streslisiniz. Buna dikkat etmelisiniz. Bugün aile fertlerinize yönelik harcama yapmak zorunda kalabilirsiniz.
22 Şubat 2017

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Spekülasyona açık konular bugünlerde sizi zorlayabilir. Belli riskler almaya hazır olduğunuz bir oluşuma, daha donanımlı olarak girmenin yollarını aramalısınız. Özel zevklerinizle ilgili eleştirel yaklaşımlar, çok yerinde bazı endişelere dayalı. Bu konularda takınacağınız uzlaşmacı tutum, yakın ilişkilerinizdeki olası çelişkileri ortadan kaldırabilir.
21 Şubat 2017

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar 07:01 Merkür-Uranüs olumlu görünüm etkisinde Salı günümüz başlıyor. Çevremizdeki insanlarla ilişkimize önem vererek, işlerimizi halletmekte yarar var. Bilgi ve deneyimlerimizi hangi alanda göstermek istiyorsak ve hangi konuda çıkarımızı korumak niyetindeysek ona göre akıllıca ilerlemeliyiz. Hiddetlenerek, fazla titizlenerek, birileriyle çatışarak kendimizi boş yere üzmüş oluruz. Saat 10:07 Ay-Oğlak burcu geçişinde, özverili olmamız bizden beklenir. Başaklar genelde bulundukları ortamda, takdir gördükleri, sevildikleri sürece canla başla çalışırlar. Onun için şunu şöyle yap denmesini pek istemezsiniz. Zaten ne yapacağımı bilen biriyim, bu baskıya ne gerek var diye düşünebilirsiniz. İş koşullarınız ve güvenliğinizle ilgili düşünebilirsiniz. Sağlık kontrolünüzü ihmal etmeyiniz. Saat 16:15 Ay-Güneş görünümü, kendimizden emin bir şekilde ilişkimizle alakalı konularda doğru bir yön tayininde bulunmamızda yardımcıdır. Saat 17:02 Ay-Kuzey düğüm görünümü, mevcut sorunları çözmemizi sağlayan iyileştirici, ve geliştirici bir kuvvetin göstergesidir. Saat 21:27 Merkür-Jüpiter görünümü, iş ve maddi konular üzerinde yeniliklere açık olmamızı sağlayan bu enerji, kazanç sağlayan işleri, ortaklıkları, faaliyetleri simgeler. Güzel haberler almanız, işlerinizi kolaylıkla bitirmeniz dileğimle,
21 Şubat 2017

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ağzından çıkan sözler olay yaratacak. Kimsenin seni kırmasına, hevesini kaçırmasına izin vermeyeceksin.
21 Şubat 2017

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizi farklı zaman dilimlerinde gören kişiler yanılabiliyor. Muzip tavırlarınıza alışanlar, iş çevresinde gördükleri zaman şaşkınlık geçiriyorlar. Olumlu bir gününüzdesiniz. Arkadaş çevrenizde aktif bir gün içindesiniz.
21 Şubat 2017

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Eviniz ve aile hayatınızda karşılaşacağınız problemlerin üstesinden gelebileceksiniz. İkili ilişkiler ve ortaklıklarınız da destekleyici etkiler altındasınız. Ciddi ilişki fırsatları gündeme gelebilir.
21 Şubat 2017

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönelebilirsiniz. Gün içinde sevdiklerinizle birlikte olmak için zaman yaratabilirsiniz. Gelecek beklentileriniz konusunda kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Keyif aldığınız konularda harcamalar olabilir. Eğitsel konularda gelişmeler olabilir. Ticari işlerinizde farklı konular gündeme gelebilir.
21 Şubat 2017

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Huysuzluk ve vefasızlık yapan insanlara karşı affedici davranarak kendinizden ödün veriyorsunuz. Bu kadar iyi niyetli olmaya son vermelisiniz. Fazla fedakar olmamalısınız.
21 Şubat 2017

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ev yaşantınız, sizin için daha büyük bir önem taşımaya başlayacaktır. Evle ilgili konulara işle ilgili olanlara göre öncelik verebilir, akraba ilişkilerini gözden geçirip daha da sağlamlaştırmaya çalışabilir, vaktinizi ailenize ayırmayı düşünebilirsiniz.
21 Şubat 2017

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iletişim konusunda kesin kararlar vererek, karşınızdaki insanlara kendi kurallarınızı ve sınırlarınızı anlatmak yerine, kendinize kararlarınızdan emin olup olmadığınızı daha iyi anlamak için zaman tanımalısınız. Gün boyunca görüşmeler, yazışmalar, yakın çevre ve kardeşlerle ilişkilerde geçici problemler yaşayabilirsiniz. 17.40 sonrasında kendinizi çok daha moralli hissedecek, ilişkilerinizde ruhunuza iyi gelen etkiler, paylaşımlar göreceksiniz ancak bugün için karşınızdaki kişilerin fikirleri yüzde yüz size uymadığı zamanlarda tartışmamalı, konuların üzerine gitmemeyi tercih etmelisiniz.
21 Şubat 2017

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Öncelikle şekerli gıdalara düşkünlüğünüz bugün artabilir. Ancak midenize de dikkat etmeniz gerekmektedir. Çocuklarınızın eğitiminde baskı uygulamak zorunda kalabilirsiniz.Kuşak çatışması ve fikir ayrılıkları nedeniyle sözünüzü geçirmek uğruna dayatmalar ve duygusal istismarlar söz konusu olabilir. Esnek davranmakta ve empati ile yaklaşmakta fayda var. Maddi kaynaklarınızın bereketi yüksek ve bunu çalışanlarınızın desteği ile başarılı iş yatırımlarına çevirmek istiyorsunuz. Bunun için uygun olabilecek beş gününüz var.
21 Şubat 2017

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir iş teklifi alabilir veya işinizde güzel bir sonuçla karşılaşabilirsiniz. İş yaptığınız insanlarla ortak parasal konularda değişik alternatiflerle karşılaşmanız söz konusu olabilir
Reklamı Kapat