Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
24 Haziran 2017

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Geçmişte yaşadığınız fırtınalı ilişkilerden sonra huzurlu bir ilişki size iyi geliyor. Ama zaman, zaman heyecanı özlediğinizi fark ediyorsunuz. Önümüzdeki günler sessiz sorgulamalara açık görünüyor.
24 Haziran 2017

Başak Burcu Günlük İş Falı

Tatilden sonra kendinizi yapmanız gerekmeyen pek çok işi yaparken bulabilirsiniz. İnisiyatifli ve seri oluşunuz üzerinize vazife olmayan işlerin üzerinize yıkılmasına neden olabiliyor.
24 Haziran 2017

Başak Burcu Günlük Para Falı

Bazı kararlarınızı bir kez daha düşünmenizde yarar var. Vazgeçmeyi düşündüğünüz mülk ya da benzeri bir değer, sonradan yararsız pişmanlıklar yaratabilir.
24 Haziran 2017

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugünlerde belki de biraz bencil olmanız gerekecek. Soylu bir davranışınız hak ettiği karşılığı bulmuyor, fedakarlığınızın muhatapları fırsatçı bir bakış içinde görünüyorlar.
24 Haziran 2017

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Eskiden beri tanıdığınız ama yeni samimi olduğunuz bir grup arkadaşınız, sizi de dahil etmek istedikleri projeler geliştiriyorlar. Bugünlerde bu düşüncelerini sizinle paylaşabilirler. Yeni fikirlere açık olmanız size yarar sağlayabilir. Çevrenizdeki herkesi düşünürken kendinizi biraz fazla erteliyorsunuz. Gözden kaçırdığınız bazı şeylerin, kıymetini göremeyebiliyorsunuz.
24 Haziran 2017

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar 24 Haziran saat 05:31 Yengeç burcunda doğacak Yeniay, sosyal ilişkileriniz, hedefleriniz, girdiğiniz ortamlarda önem verdiğiniz hassasiyetler öne çıkıyor. Aşk, parasal konular, evlilik ve özel paylaşımlara verilecek önem bu Yeniayın özünde yer alıyor. Şimdi birlikte görünümleri inceleyerek daha fazla fikir sahibi olalım. Ay-Merkür kavuşumu, bu Yeniayda hedefimize varmada bize destek olabilecek güvenilir dostları işaret ediyor. Bunlar eskiden beri tanıdığımız kişiler veya yeni tanıştığımız ancak projelerimizle ilgilenen kişiler de olabilir. Venüs-Pluto görünümü, sizde güven hissi uyandıracak biriyle tanışmanın işaretçisidir. Bu kişi yabancı bir ülkede veya başka bir şehirde yaşıyor olabilir. Bu Yeniayın en olumlu etkisi bu konuda öne çıkıyor. Moralinizi yükseltiyor. Maddi ve manevi anlamda rahatlatıcı para ve iş fırsatlarının da bu Yeniayda karşımıza çıkması mümkündür. Ay-Mars kavuşumu Başakların aradıkları eşle karşılaşmalarını sağlıyor. Neyi istediğimizi ve neyi seçeceğimizi biliyoruz. Hedefimize her anlamda kilitlenmiş durumdayız. Ay-Jüpiter görünümü, kaliteli ve seçkin olana yöneltiyor bizi. Ailemiz, yuvamız, sevdiklerimiz için para harcayabiliriz. Güzel ve çekici görünmek isteriz. Ancak bütçemizi zorlamadan olursa gayet iyidir. Ay-Neptün görünümü, bir arkadaşınız vasıtasıyla veya bir ortamda karşınıza çıkabilecek kişiyi işaret ediyor. Gayet romantik bir karşılaşma diyebiliriz. Bu Yeniay, bir çok açıdan Başaklar için olumlu gelişmelerin müjdecisi gibi görünüyor. Yeniayın her birimiz için güzelliklere vesile olması dileğimle,
24 Haziran 2017

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgilinle aranda çıkabilecek bazı tartışmalar istemediğin noktalara gidebilir. Daha yapıcı olman gereken bir gün.
24 Haziran 2017

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gizli planlar yapıyor ve finans konularında istediğiniz performansı yakalamaya çalışıyorsunuz. Derin ve yaratıcı bir algılama gücüne sahip olduğunuz bir gün. Bayan arkadaşlarınızın sezgisel davranışlarınızdan etkileneceksiniz.
24 Haziran 2017

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sezgilerinize güvenmeniz size iyi gelebilir. Kendinizin ve başkalarının duygularını hoşgörülü bir şekilde rafine edip hayatının anlamını çıkarmanız gereken bir gün diyebiliriz... Hürriyet Aile /
24 Haziran 2017

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çevreniz ve arkadaşlarınızla daha fazla temas ve paylaşım içinde olabilirsiniz. Akşam saatlerinde beklenmedik bir hareketlilik var.
24 Haziran 2017

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Farklı çevrelerden kişilerle tanışabilir ve yabancı ülkeden gelen kişilerle karşılaşabilirsiniz. Maddi fırsatları değerlendirmek için saygı duyduğunuz kişilerin görüşlerinden faydalanacaksınız. Güzel yatırım fırsatları karşınıza çıkarsa değerlendirmekten çekinmeyin. Evinizde rahat vakit geçirmek isteseniz de içinizden yükselen enerji sizi evinizin dışına çıkartacak.
24 Haziran 2017

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Daha çok sosyal ilişkilerle ilgili konularla bu sıralar uğraşacaksınız. Hareketleriniz ve sözlerinizde dikkatli olmanız gerekiyor. Kendinizi kapana kıstırılmış hissedebilirsiniz. Aşk hayatınızda heyecanlarınızı ve duygularınızı bastırmakta zorlanacaksınız.
24 Haziran 2017

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Yengeç burcunda bir yeni ay meydana geliyor. Yeni ay sosyal yaşamınızda yenilikleri beraberinde getirebilir. Yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Yeni bir sosyal çevreye dahil olabilirsiniz. Geleceğe umutla bakabileceğiniz yeni bir vizyon belirleyebilirsiniz.
24 Haziran 2017

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftanın yorgunluğunu arkadaşlarınızla buluşarak üzerinizden atmalısınız. Zira sizin de sosyalleşmeye, dertleşmeye ihtiyacınız var. Öğleden sonra Yengeç burcunda meydana gelecek Yeni Ay sizin koruma kollama, sevdiklerinize hizmet etme isteğinizi artıracak.
24 Haziran 2017

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeniay sayesinde planlarınızı devreye sokabilirsiniz. Arkadaşlarınızla düşündüğünüz, organize ettiğiniz birtakım projeler varsa uygulamaya koyun.
Reklamı Kapat