Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Ağustos 2018

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınızda bugün bazı güzel sürprizler yaşayacaksınız ve duygusal olarak kendinizi güçlü ve cesur hissedeceksiniz. Sevgilinizle güzel bir gün geçirmeniz söz konusu olabilir.
19 Ağustos 2018

Başak Burcu Günlük İş Falı

Amirinizle olan yakın ilişkileriniz yüzünden işyerinizde bazı arkadaşlarınız tarafından kıskanılacaksınız. Amirinizle olan yakın ilişkilerinizi çevrenizden gizlemek zorundasınız.
19 Ağustos 2018

Başak Burcu Günlük Para Falı

Parasal konularda çok dikkatli davranıyorsunuz ve harcamalarınızı kontrollü bir biçimde yapıyorsunuz. Bu sayede yakında çok istediğiniz bir şeyi satın alabileceksiniz.
19 Ağustos 2018

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

İç dünyanızda bazı değişimler yaşayabilirsiniz. Hayal gücünüz ve yaratıcılığınızın oldukça yüksek olacağı bir gündesiniz.
19 Ağustos 2018

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzaktaki bir dostunuzun da etkisiyle bazı önemli kararlar alma aşamasındasınız. Bu kararlar hayatınızı oldukça fazla etkileyecektir. Bu etki önceleri olumsuz gibi görünebilir fakat zamanla olumlu olacaktır. Fakat sizi asıl endişelendiren alacağınız bu kararlara aile büyüklerinizin tepkisi.
18 Ağustos 2018

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar Saat 10:48 Akrep burcunda oluşacak ilkdördün etkisinde, sizi başarılı bulmalarını istersiniz. Meseleleri kendi bakış açınızla ele aldığınız için, önerilere kapalı olabilirsiniz. Size göre işini en iyi şekilde yapan kişi olarak takdir görmeniz lazımdır. Çünkü kimse sizin kadar aşkla ve doğru şekilde çalışmamaktadır. Hatta bu yüzden çevrenizdeki insanları garip ve anlaşılmaz bir şekilde tersleyebilir, siz ne biliyorsunuz ki, her şeyi ayarlayacak olan kişi benim tarzında tepkilerde bulunabilirsiniz. Tabii ki normal günlerde sorun oluşturmayan bu tutumunuz, işinizle alakalı mevzularda bugün rahatsız edici bulunabilir. Saat 18:06-19:44 arasında kısa süreli Ay-Boşlukta ilerleyecek. Bu saatlerde, çevrenizdeki bazı kişilerin aslında pek de güvenilmeyecek insanlar olduklarını düşünebilirsiniz. Belli bir mesafe koyarak onları gözlem altına alabilirsiniz. Saat 18:35 Merkür-Venüs görünümü, zihnimizi rahatlatan, moralimizi yükselten, canlanmamızı sağlayan gelişmelerin işaretçisidir. Saat 19:44 itibariyle Ay-Yay burcunda ilerleyecek. Sizi bedenen ve zihnen rahatlatabilecek kişilerle bir arada olmayı istersiniz. Farklı bakışlara tolerans göstermeniz gerektiğinin farkındasınızdır. Bulunduğunuz yerde huzurunuz olmasa bile, kendi iç derinliklerinizdeki güven duygunuzu ayakta tutmanın önemini bilirsiniz. O yüzden kimseyle çatışmadan günün geri kalan saatlerini değerlendirebilirsiniz. Gün boyunca sevdiklerimizle güzel paylaşımlarda bulunmamız dileğimle,
18 Ağustos 2018

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Aktif bir güne hazır mısın? Bugün düşündüklerini söylemek konusunda oldukça cesur davranabilir ve etrafındaki insanlardan bu konu hakkında eleştiriler alabilirsin. Sorumluluklarınla ilgili yeni kararlar alarak, kendine daha çok zaman ayırabilirsin. Ancak öğleden sonra etrafındaki bazı konuları yanlış değerlendirebilir ve ani çıkışlar yapabilirsin. Çalışma ortamında bir arada olduğun insanlarla fikir ayrılığı yaşaman canının sıkılmasına neden olabilir. Önemli evraklarına, özel eşyalarına karşı daha korumacı olman gereken bir gün. İlişkisi olmayan bir Başak burcuysan, duygularından emin olamaman yeni bir ilişkiye başlamana engel olabilir.
18 Ağustos 2018

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sosyal çevrenizle aranızda geçen bir fikir alışverişi sonucunda düşünceleriniz eleştirilebilir ve onaylanmamış duygusu içinde hissedebilirsiniz. Haklı olduğunuz durumlarda haksız gibi algılanabilirsiniz.
18 Ağustos 2018

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ziyaretler ve görüşmeler açısından canlı bir gün olabilir. Aynı zamanda zihinsel alanda daha aktif ve meraklı da olabilirsiniz.
18 Ağustos 2018

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

GÜNÜN ilerleyen saatlerinde güzel fırsatlarla karşılaşmanız mümkün görünüyor. Ancak şansınızı fazla sorgulamayın ve ayağınıza gelen kısmetlerle ilgilenin.
18 Ağustos 2018

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizden biriyle yapacağınız konuşmalar sayesinde işinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar yapacaksınız. Bu konuşma sizin için çok yararlı olacak. İş yerinde karşılaşacağınız sorunları büyük tartışmalara yol açmadan sonuçlandırmaya çalışın.
18 Ağustos 2018

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün işlerinizi planlayabilirsiniz. Düzenli ve kararlı çalışmalar yapabilir, daha önce ortaya çıkmış olan sorunları çözümlemeye başlayabilirsiniz. Parasal konulara yönelik çalışmalarınızı daha da arttıracaksınız.
18 Ağustos 2018

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Temmuz’dan beri geri hareket eden Aslan burcundaki Merkür bugün durağan konuma geçiyor. Bilinçaltında yaşadığınız olumsuzluklardan kurtulma zamanı. Rüyalarınız size bu dönemde kılavuzluk edebilir. Bazı Başaklar ise evlerinde bir çalışma köşesi yaratarak kaleme almak istedikleri eserleri şekillendirir.
18 Ağustos 2018

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile sorumluluklarınız parasal konularla destekleniyor. İletişime dayalı işlerinizde kendinizi ortaya koyabilirsiniz. Özel alanlarınızda duygusal olarak sevdiğinizle anlaşmaya, desteğe ihtiyacınız olabilir.
Reklamı Kapat