Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
16 Ağustos 2017

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Bugünkü coşkunuza yeterince karşılık alamayacaksınız. Siz başka bir havadasınız, o başka bir havada. Siz her şey benim olsun diyorsunuz, o ise sadece sizi istiyor. Bunu açıktan belli etmek yerine size sitem ediyor, kapris yapıyor.
16 Ağustos 2017

Boğa Burcu Günlük İş Falı

Enerjiksiniz ama enerjinizi işe vermeye niyetiniz yok. Enerjinizin birazını işe yansıtmanızda fayda var. Yine takdir görüyor ve beğeniliyorsunuz. İşyerinizdeki küçük geçimsizliklerle fazla ilgileniyorsunuz.
16 Ağustos 2017

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Almak istediklerinizi ertelemenizin gereği yok. Bütçeniz küçük harcamalar için uygun. Yeterince hesaplısınız, bugün kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Bir yakınınızın para sıkıntısını çok önemsiyorsunuz, ama onu çözmek için hiçbir çaba göstermiyorsunuz.
16 Ağustos 2017

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Enerjiyle dopdolusunuz ama enerjinizi kullanmanızda bir problem olabilir. Siz özel yaşamınızda kullanmak istiyorsunuz, oysa işte enerjinize ihtiyaç var.
16 Ağustos 2017

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün uçarı bir gününüzdesiniz. Sizden haber bekleyenler var, umursamayacaksınız. Bugün sizi arayan biri kırılabilir, çünkü onunla beklediği kadar ilgilenmeyeceksiniz. İşi kırmak için bahaneler arayacaksınız. Abur cubur yemede rekor kırabilirsiniz. Biliyorsunuz, yediğiniz her abur cubur size kilo olarak geri dönecek. Enerjiniz, hareketliliğiniz kilo almanıza engel değil.
16 Ağustos 2017

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar günün ilk etkili enerjisi, saat 11:49 Ay-Merkür görünümüdür. İhtiyaçlarınızı bütçeniz çerçevesinde ele almanın işaretçisidir. Harcamaların ekonomik şekilde halledilmesinde yarar var. Merkür gerilediği için, olur olmaz şeylere para yatırmamak gerekiyor. Saat 15:35 Ay-Neptün görünümü dikkatli olmamızı gerektiriyor. Bir hayal dünyasında olmayalım. Eğer bir karar vermemiz gerekiyorsa önüne ardına iyi bakalım. Saat 22:29 Ay-Mars görünümü, maddi yöndeki kararların, düzenlemelerin, hesaplamaların göstergesidir. Saat 23:45 Güneş-Kuzey düğüm kavuşumu bireysel açıdan kendimizi güçlü hissetme arzumuzdur. Merkezde olmaktan hoşlanırız. Ailemizi ilgilendiren konularda karar veren kişi olmak isteriz. Bizi zayıf düşüren ne varsa onları geride bırakarak bir gelecek tasarlarız. İş hayatı veya dışarıda koştursak bile, kendimize zaman ayırırız. Çünkü biliriz ki, biz yoksak hiçbir şeyin önemi yok. Bu görünüm farklı bir yerde yaşamak, yerleşmek arzumuzu yükseltir. Mutlu, huzurlu, keyifli bir gün geçirmeniz dileğimle,
16 Ağustos 2017

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendine güveninin yerine geldiği bir gün. Mevcut işin seni zorluyor, yeni iş teklifleri alacaksın ve gelişmeler yaşanacak.
16 Ağustos 2017

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendi düşüncelerinizden taviz vermek gibi bir niyetiniz yok. Bilinçaltınız oldukça yoğun seyrediyor.. Üzerinizde hissettiğiniz güçlü enerji, istemeden bazı hatalar yapmanıza neden olabilir. Sağlığınıza özen göstermelisiniz.
16 Ağustos 2017

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortaklık ve finansal konularla ilgili geleceğe yönelik planlarınızı tekrar değerlendirmelisiniz.
16 Ağustos 2017

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde gelirlerinizle ilgili değişiklikler gündeminize gelebilir. Harcamalarınızı kontrol altında tutmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızda desteklendiğiniz konular olabilir. Yeteneklerinizi kullanacağınız işlerinize daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Mesleki konularda eğitim alabilirsiniz. Ticari işlerinizin teknik kısımlarını çözüme kavuşturabilirsiniz.
16 Ağustos 2017

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Zeka ve cesaretinize tüm insanlar hayran kalıyor. Yeni teklifler sizlere cazip gelecek, değerlendirin.
16 Ağustos 2017

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Görüşlerinizi kabul ettirmek konusunda çok inatçısınız ve amaçlarınız doğrultusunda ilerlemek için kararlısınız. Yine de zorlu günler var kapınızda, çünkü mutlu olmak için çok uğraşmanız gerekiyor. Yılgınlığa kapılmayın. Fakat bu zor günler kısa sürecek.
16 Ağustos 2017

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, çocuklarınızla iletişim konusunda olumlu adımlar atabilir, aşk hayatınızda yeni tekliflerle karşılaşabilir ve kendinizi en iyi şekilde göstereceğiniz sunum ve gösterilerde yer alabilirsiniz. Dolunay size ikili ilişkilerinizde kalıcı adımlar atma imkanı sunarken, ilişkisi devam edenler için bu zaman dilimi, ilişkiyi bir adım öteye taşıyabilecek etkidedir.
16 Ağustos 2017

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay tüm gün İkizler burcunda seyahat edecek. İş görüşmelerinizde bol bol siz konuşup herkesi bilgilendirirsiniz. Kitle iletişim araçlarını aktif kullamanız söz konusu olacak. Karşınızdaki insanların kararsızlıkları ve kararsız davranışları sıkıntı yaratabilir. Söz gümüşse sükut altındır sözünü unutmadan bazen sessiz kalmayı tercih edin.
16 Ağustos 2017

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi güvene almak ihtiyacınız yüksek olabilir. Sosyal çevrenizdeki insanlarla paylaşımlarınızda maddi konularda kendinizi huzursuz ve tepkili hissedebilir, ters hareketlerde bulunabilirsiniz.
Reklamı Kapat