Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

25 Ekim 2014
Sevdiğiniz kişi ile nedensiz tartışmalar yaşayacaksınız. Onun özel yaşamına, zevklerine fazlaca müdahaleci bir tavır içindesiniz. Bu da ilişkinizi olumsuz etkiliyor. Bu şekilde davranmaktan vazgeçmelisiniz. Aksi takdirde ilişkiniz kısa bir zaman içinde sona erecektir.

Boğa Burcu Günlük İş Falı

25 Ekim 2014
Bugün çalışmalarınıza yeni bir bakış açısı getireceksiniz. Daha kolektif bir yol izleyeceksiniz. İşinizde her kafadan bir ses çıksa da sakin ve kararlı halinizi bozmayacaksınız. Bu tavırlarınız ile iş yerinizde amirleriniz tarafından oldukça beğeniliyorsunuz.

Boğa Burcu Günlük Para Falı

25 Ekim 2014
Maddi konularda dikkatli değilsiniz. Parasal açıdan sıkıntılı bir dönemdesiniz. Evinizdeki misafirler de hesapsız harcamalarınıza neden oluyor.

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

25 Ekim 2014
İş hayatınızda özellikle yeni fikirler üretme ve uygulamadaki başarınızı maddi konularda ve aşk hayatınızda gösteremiyorsunuz. Biraz daha özenli olmanızda fayda var.


Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Bugün mutlu bir haber bütün benliğinizi saracak. Gelişmeler size heyecan ve güç verecek. Enerjinizi sizi sevenlere yönelteceksiniz. Aile içi küçük toplantılar, küçük sürprizlerle güzel bir gün geçireceksiniz. Evinizde bile olsanız işinizle ilgili çalışmalarınızı sürdüreceksiniz. Dikkatinizi yönelttiğiniz konuların beklediğiniz gibi geliştiğini göreceksiniz.

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Sevgili Boğalar cumartesi gününe, saat 10:30 itibariyle etkili olacak Güneş-Venüs kavuşumuyla adım atıyoruz. Bu enerji, ille de sen dedirtiyor kişiye. Partnerinizin kıskançlığı, tutkulu davranışlarıyla karşı karşıyasınız. İlişkinin niteliğine göre çiftler arasındaki cinsel paylaşımın göstergesi olacağı gibi, tam tersine çiftleri birbirinden ayırıcı da olabilir. İlişkisine oldukça değer veren karşı taraf, sizin uzaklaşmanıza, onu reddetmenize müsaade etmez. Gözü üzerinizdedir ve her ne olursa olsun baskın taraf olmayı başarır. Bazı ilişkilerde ise, durum biraz daha değişik gelişebilir. Henüz yeni tanışmışsınızdır. Ancak bu ilişkinin özünde cinsellik gayet etkin bir rol oynar. Kimileri bu görünüm nedeniyle bir intikam duygusu da yaşayabilir. Partner uzaklaşmıştır ve ardında bir hayli izler bırakarak gitmiştir. Bu sizi epeyce yaraladığı için, içten içe ona karşı bir kin besliyor olabilirsiniz. İş ortaklıkları açısından bu görünüm, finansal veya diğer konular üzerinde birbirine olan taleplerini kabul ettirmeye çalışmalarını sağlar. Her ne olursa olsun, bugün kaybetmekten yana değiliz. Saat 12:44 Ay-Jüpiter görünümü, derinlikli düşünmenizi sağlıyor. Ancak bu çoğu zaman yorgun düşmenize neden olabilir. Saat 19:11-26 Ekim saat 07:40 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Eğer birileriyle anlaşmazlığınız varsa konuşmak yerine  beklemede kalın. Diyelim illa halletmek istiyorsunuz ve  ısrarlısınız. Bu zaman dilimi içinde esnek düşünmeye çalışın. Kimsenin naz niyaz çekecek hali olmaz, bilesiniz. Hiçbir konuda yenilik anlamında karar vermeyin. Sadece olan biteni akıllıca ele alın ve üzerinde düşünün. En doğru hareket bu olacaktır. 25 Ekim saat 22:16-9 Kasım saat 01:09  tarihleri arasında, Merkür-Terazi burcunda düz olarak seyrini sürdürecek. Bir taraftan işlerimizi hızlı biçimde yoluna koyacak, akıllıca hareket edecek, derleyip toparlayacağız. Diğer taraftan, aynı ortamda yaşadığımız kişilerle nazik bir üslup içinde iletişimde bulunacağız. Yeteneklerimizi geliştirmek adına kurs görebiliriz. Bir ustanın yanında eğitimden geçebiliriz. El sanatları öğrenebiliriz. Başkalarına öğretebiliriz. Ellerimizin bakımı, güzelliğiyle ilgilenebiliriz. Ek işlerden para kazanabilirsiniz. Becerikli olduğunuz bir işi, başkalarına öğreterek gelir elde edebilirsiniz. Bu süreçte,  çalışma ortamında insanlarla olan ilişkilerinize veya günlük hayatta karşılaştığınız kişilerle olan iletişiminize  dikkat ediniz.  Onları dinlemeli ve ortaklaşa düşünmeye çalışmalıyız. Nezaket çok önemlidir. Sanatsal faaliyetler için etkili bir geçiştir. Not: Merkür geri hareketi bugün sona eriyor olsa da, önümüzdeki bir haftalık süreç gölgeli günleridir. Yukarıda sözü edilen konularda yine de dikkatli olmayı, tedbirli davranmayı bilmekte yarar var. Günün güçlü yansımaları, her konuda size arzu ettiniz gücü sağlasın. Hayırlısı ne ise hepimizden yana olsun. Canı yürekten sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Çevresel koşullardan şikayet etmek yerine renkli hale getirmek sizin elinizde. Bugün Ay'ın konumu, arkadaşlarınızla bir araya gelerek romantik anlar yaşamanıza neden olacaktır. Duygusal ilişkilerinizde yaşadığınız hayal kırıklıkların üstesinden gelmeyi iyi biliyor olmanız sizin için avantaj oluyor.

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Eşinize gösterdiğin iz anlayış ve hoşgörü tam istediğiniz şekilde karşılık bulmayabilir. Beklediğiniz sıcaklık ve samimiyeti bulmakta zorlana caksınız. Akşam saatleri ise biraz yalnız bırakılmaya ihtiyacı olacak. Israr etmeyin.


Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Devam ederken farkında olmadığınız ya da anlamadığınız konuları farklı bir açıdan görebileceğiniz ve neler olup bittiğini anlayabileceğiniz günlerdesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Sizin için çok önem taşıyan belli bir fikire, pozisyona, plana veya programa bağlı kalma isteğiniz (aslında işiniz, aşk hayatınız veya aile ilişkileriniz v.b açısından iyi olmayacağına dair işaretler olsa bile)çok normal. Ancak, yine de bazı öneri veya tavsiyelere de kulak vermeniz istediğiniz alanlarda ya da konularda daha hızlı ilerlemenize yardım edebilir. Önerilere kulak verin.

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.


Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Çok koşan çabuk yorulur atasözünü aklınızdan çıkarmayın. Bir kararda durmakta zorluk çekiyorsunuz. Özel yaşamınızı tehdit edecek unsurlara dikkat edin.

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Duygularınızdaki yoğunluk davranışlarınıza da yansıyor. Ancak özellikle dikkat isteyen konularda bunu önlemeniz yararınıza olacak. Içinizdeki fırtınaları iş yaşamınıza aksettirmeyin. Rahatlamak için bütün yarım kalmış işlerinizi bitirmekte yarar var.

Geçmiş Boğa Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!