Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
16 Temmuz 2018

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Tarafların tümüyle birbirlerine odaklandıkları davranışların, ilişkinin belli bir sürecine ait olduğunu kabullenmeniz gerekiyor. Partnerinizin duygularından yeterince emin olabilmeniz için, karşı tarafın yapabileceği başka bir şey yok.
16 Temmuz 2018

Boğa Burcu Günlük İş Falı

Birtakım barışçı sinyaller, bugün genel bir memnuniyete neden olacak. Epeyce bir zamandır kafanızı kurcalayan bir belirsizlik, günün ilerleyen saatlerinde netlik kazanabilir.
16 Temmuz 2018

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Geçmişte yapılan hatalı tercihler, şimdilerde yaşadığınız pişmanlıklara denk düşecek boyutlarda değil. Belli bir zaman içerisinde rahatlatıcı toparlanmalar olabilir.
16 Temmuz 2018

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Belli bir özen içinde düşüncelerinizi dile getirebilirsiniz. Israrlı suskunluğunuz, yanlış değerlendirmelere neden oluyor.
16 Temmuz 2018

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Akşama doğru günün yorgunluğunu unutturacak kadar güzel haberler olabilir. Çözmeniz gereken bir sorunu sık, sık ele alıp sonra üzerinde düşünmekten vazgeçiyorsunuz. Önümüzdeki birkaç gün, daha önce atladığınız bir mesele temel meseleniz olarak hep gündeminizde kalabilir. Bugün bol görüşmeli bir gün geçireceksiniz.
16 Temmuz 2018

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 03:55 Ay-Satürn görünümü olumludur. İlişkide olgun davranmanın, sorunları mantıklı şekilde çözümlemenin işaretçisidir. Doğru ve yerinde kararlar verilir. Saat 07:35 Ay-Venüs kavuşumu, aşk hayatınızla ilgili konularda seçici ve oldukça titiz davranmanızı sağlıyor. Ancak hiç kimsenin mükemmel olmasını bekleyemeyiz. Onu olduğu haliyle kabul etmeye hazır değilseniz, bu ilişki üzerinde bir daha düşününüz. Saat 18:35 Ay-Jüpiter görünümü, güzel bir akşam geçirmek için plan yapmanızı ve buna uygun şekilde iletişim kurmanızı sağlayıcıdır. Saat 23:24 Ay-Neptün karşıtlığı, aşkta ve hayatın genelinde sizin için güven olgusu önemli hale geliyor. İlişkide engeller olmamalı, her iki taraf da hayattan zevk alabilmelidir. Ancak böyle olursa insan hissettiğinin tadına varabilir diye düşünürsünüz. Mutlu, başarılı, esenlik dolu bir hafta geçirmeniz dileğimle,
16 Temmuz 2018

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iş ortamında bir arkadaşına yapılan haksızlığı karşı savunmacı bir tutum sergileyebilirsin. Sevdiğin insanların mutluluklarını paylaşırken sıkıntılı süreçlerinde de yanlarında olmayı kendine görev biliyorsun. Dinlenmek, planlar, huzur? Gün içerisinde bu kelimeler sıklıkla aklından geçecek. Her konuyu düzene koymak istediğin için ilişkini de bir adım ileriye taşımak isteyebilirsin. Çocukları olan bir Boğa burcuysan, çocuklarınla ilgili konulara daha fazla müdahale edebilirsin. Bu durum aranızda ufak çaplı tartışmaların yaşanmasına neden olabilir.
16 Temmuz 2018

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

: Bugün kendinizin ne kadar yalnız olduğunu hissedebilir ve yaşamınıza hareketlilik katmak amacıyla gerek sosyal medya iletişimlerinizi gerekse özel hayatınızdaki bazı çekincelerinizi cesaretle başlatma kararı alabilirsiniz. Aşk hayatınıza dair güzel gelişmeler sizi mutlu edecek nitelikte olabilir.
16 Temmuz 2018

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yaptığınız işlerle ilgili bağlantılı uluslararası konuların gündeminizi oluşturması mümkün. Uğraştığınız işlerinize farklı bakış açıları getirmeniz olasıdır. İşlerinizi kolay bir şekilde bitirirsiniz. Önsezilerinizin kuvvetli olduğu bir gün olur. Geleceğinize dair düşündüğünüz konularda finansal detaylara yoğunlaşabilirsiniz.
16 Temmuz 2018

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

BUGÜN toprak elementinin size verdiği etki tavan yapacak. Daha üretken ve sevgi dolu olacaksınız. İletişimde olduğu herkesi pozitif hale getiren enerji sizde bolca mevcut.
16 Temmuz 2018

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gerilimsiz bir gün. Amacınız ne olursa olsun ulaşmakta zorlanmayacağınızı müjdeleyelim. Azmin elinden hiçbir şey kurtulmaz misali çok çalışıyorsunuz. Neyse bütün bunların karşılığını alacaksınız. İkili ilişkilerinizde ise dikkatli olmanız gerekiyor.
16 Temmuz 2018

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yolculuklar, eğitim süreçleri, geleceğe dair planlar, yakın dostlarınız, partneriniz ve ortaklarınızla iletişiminizde ani öfke problemleri ile karşılaşabileceğiniz bugün, karşınızdaki kişiler kendilerini ani ve yüksek bir enerji ile ifade edebileceği için sakinliğinizi korumanız ve daha sonra kendilerini yeniden ifade etmeleri için bir şans vermeniz faydalı olacaktır.
16 Temmuz 2018

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde biraz alıngan ve huzursuz olabilirsiniz. Ancak, öğleden sonra bu durum geçiyor. Genel olarak anlayışlı ve kararlı bir çalışma yapacak, başarılı olacaksınız. Beklediğiniz gelişmeler meydana geliyor.
16 Temmuz 2018

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Aslan burcunda ilerleyen Ay ev ve aileyle ilgili işleri hatırlatıyor. Ailenizle, anne ve babanızla, evdeki işlerle uğraşmanız gerekebilir. Aile içinde renkli yönlerinizi sergileyebilirsiniz.
Reklamı Kapat