Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

22 Kasım 2014
Aşk yaşamınızda bazı kuşkular yaşayabileceğiniz ve düşüncelerinizi daha çok kendinize saklayacağınız bir gündesiniz. Sevdiğiniz kişiyle iletişimlerinizde bazı uyumsuzluklar gündeme gelebilir. Duygusal açıdan kendinizi güvencede hissetmek isteyeceksiniz ve kendinizi yeniliklere kapatacaksınız. Duygularınız işinizi ve gündelik yaşamınızı olumsuz etkileyebileceğinden kararlarınızda duygusal olmamalısınız.

Boğa Burcu Günlük İş Falı

22 Kasım 2014
İş yaşamınızda eski işlerinizi tamamlmaya çalışacağınız ve yeni girişimlerden uzak duracağınız bir gündesiniz. Karşınıza çıkacak bir fırsatı değerlendiremeye bilirsiniz ancak siz gücünüzü sonuna kadar kullanmak arzusunda olacaksınız. Bir kararınız konusunda şüpheye düşebilir ve yeniden değerlendirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Konuları değerlendirirken bazı ayrıntıları gözünüzden kaçırabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda her zamankinden daha dikkatli olmalısınız.

Boğa Burcu Günlük Para Falı

22 Kasım 2014
Maddi konularda harcamalarınıza dikkat edeceğiniz ve elinizdeki imkanları değerlendirmeye çalışacağınız bir gündesiniz. Evinizi ve ailenizi ilgilendiren konularda çeşitli harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Yeni bir girişimde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

22 Kasım 2014
İş konusunda bir gecikme yada aksaklık söz konusu olabilir,bir sorununuzu zamana bırakmalısınız. Duygusal hayatınıza ilişkin yeni bir karar almaktan kaçınmalısınız.


Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Kasım 2014
İç dünyanızda bazı kuşkular yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve karamsar duygular içine girebilirsiniz. Geçmişten kaynaklanan sorunlar yeniden gündeminize gelebilir ve çözümü sizi uğraştırabilir. Özellikle evinizle ilgili olarak çeşitli gerginlikler oluşabilir ve sizi strese sokabilir. Başka insanların duyguları ve sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz ve duygusal anlamda küçük bir hayal kırıklığıyla karşılaşabilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Kasım 2014
Sevgili Boğalar Ay-Akrep burcu seyri altında güne adım atıyoruz. Saat 05:33  Ay-Pluto arasındaki görünüm, yoğun tutkuların işaretçisidir.  Karşıt burcunuz Akrepte ilerleyen  Ay etkisi altında ister istemez bizden  gizlenenleri bilmek isteriz. Karşımızdaki  doğru biri mi acaba diye düşünürüz. Öğrenmek için bir dedektif gibi iz  süreriz. Özellikle ilişkimiz, iş ortaklığımız veya hayatın genelinde durum böyledir. Duygularımız öylesine yoğun  ve öylesine güçlüdür ki, ilişkimizi içeren konularda partnerimizin her bir hareketi ve bize yönelik her tavrını gözlemlemeye çalışırız. Konuşurken kullandığı sözcüklerin ardında neler saklı çözmek isteriz. Saat 16:01 Merkür-Mars görünümü, finansal konularla ilgili her türlü anlaşma ve ortaklıkların iş yaptığınız kişilerle görüşülmesi yönünde önem taşıyor. Ayrıca eşinizle maddi konularda karşılıklı iletişimin de göstergesi oluyor. Ancak bu iletişimde karşımızda bulunan kişi, kendi çıkarlarını daha fazla düşünebilir. Hukuki bir durum varsa, bu uzlaşmayı zorlayabilir. Bu görünüm, yeteneklerinizi geliştirme, öğrenme, tanıtma veya bu anlamdaki girişimde bulunmanızda yardımcıdır. Saat 20:02 Ay-Mars olumlu görünümü ve saat 20:19 Ay-Merkür kavuşumu, başkaları üzerinde etkin olma, gücümüzü kabul ettirme, ikna etme çabamızı işaret eder. Başarılı, verimli ve güven dolu  bir gün geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Kasım 2014
Duygusal değişimleriniz yüzünden çevrenizdeki kişilerin zor anlar yaşadığını fark etmeyebilirsiniz. Bugün, dostlarınızla gücünüzü birleştirebilir ve kendinizi onların yanında mutlu hissedebilirsiniz. Kalbini kırdığınız kişilerin gönlünü almalı ve kendinizi affettirmelisiniz. Küçük seyahat planları yapacaksınız

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Kasım 2014
Durup dururken ortaya çıkan yanlış anlaşılmalar bugün ilişkinizi zora sokabilir. İnatlaşmak sizi daha da yoracak. Ve karşınızdaki direncin daha da artmasına sebep olacak. Yıkılması gereken düşünce kalıplarınız olabilir.


Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Kasım 2014
Bazı kişilerin güvenilirliklerini sorgulayabileceğiniz günlerdesiniz. Ancak, hızlı sonuçlar çıkartmadan önce tüm gerçeklerin ortaya çıkmasını beklemenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Riskli hareketlerden, dengesiz hareketleri, temelsiz beklentileri olan veya öfkeli kişilerden uzak durmakta fayda var. Tabii bizim de sakinliğimizi korumamız gerekiyor. Her ne kadar iyi niyetli olursak olalım bugünlerde, yorum, eleştiri, tavsiye veya önerilerimiz karşı tarafa itici görünebilir veya kendilerini tehdit altında hissetmelerine neden olabilir. Kafası karışık ya da çıkmazdaki kişilere yardımcı olacağı kesin olan durumlarda dahi fazla dürüst olmak karşı taraf tarafından farklı anlaşılabilir. Sakinliği korumak istiyorsak düşüncelerimizi kendimize saklamamız, inatçı veya baskıcı olmamamız gereken bir gündeyiz. Ev, yuva, yaşanılan yer ya da aileyle ilgili konular da ilgi bekliyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Kasım 2014
Anlaşmalar ve sözleşmelere dair işlerinizi halletmek için uygun bir gündesiniz. Çalışmalarınızın meyvesini alacağınız bir dönemdesiniz. Ancak ufak pürüzleri gözünüzde büyütmemeye ve ılımlı olmaya özen göstermelisiniz. Akılcı yaklaşımlar hem iş hem de ortaklarınızla olan iletişiminizde olumlu etkiler yaratacak.


Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Kasım 2014
DUYGUSAL konularla ilgili karışık düşünceler içindesiniz. Karşı tarafın sizi yanlış anlamasından korkuyorsunuz.

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Kasım 2014
Hayatınızdaki ani değişiklikler sizi derinden etkiledi. Her şey birdenbire olmuş gibi geliyor. Oysa uzun zamandır bunu içten içe hazırlıyordunuz. Önümüzdeki günlerde çok daha keyifli olayların gerçekleştiğine tanık olabilirsiniz. Aşkta da bir karar arifesindesiniz.

Geçmiş Boğa Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!