Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
29 Eylül 2016

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Aşka zamanım yok, demenize kimse inanmıyor. Yakın çevrenizde yaşanan yıpratıcı aşk ilişkisinin etkisiyle bugünlerde biraz çekingenlik içindesiniz. Size ilgi duyup yakınlaşmak isteyenler var.
29 Eylül 2016

Boğa Burcu Günlük İş Falı

Bir konuda, iş sahibi olan eski bir dostunuz destek olup sizi rahatlatacak. İş bağlantısı kurduğunuz biri gitgide sizde güvensizlik yaratıyor. Bağlantıyı koparma imkanını araştırıyorsunuz.
29 Eylül 2016

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Aile içindeki para sorunlarına katkı koymaya çalışıyorsunuz Birikiminizi nerede kullanacağınız hakkında fazla bilgi sahibi değilsiniz. Önümüzdeki günlerde güven duyduğunuz konuyla ilgili birinin size çok ilginç bir önerisi olacak.
29 Eylül 2016

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Geleceğiniz adına çok verimli bir hazırlığın içindesiniz. Ama bu konuda size yapılacak telkinleri önemsemeniz halinde bu hazırlıktan vazgeçeceksiniz.
29 Eylül 2016

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir sağlık meselesine bugünlerde biraz üzüleceksiniz. Haftanın başlarında sevindirici bir haberiniz olacak. Giderek en doğruyu yaptınız. Böylece karabasanın üzerine üzerine gidilen sıkıntının nasıl yaklaştıkça küçüldüğünü gördünüz. Sizi çok düşünüp sürekli arayan bir dostunuza vefasızlık ediyor, ilgisinin karşılığını vermiyorsunuz.
28 Eylül 2016

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Saat 00:43 itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Ay, aşk hayatımız, çocuklar ve  mali konular üzerinde dikkatlice bir analizin, bir çok karmaşık durumu çözümlemede, doğru bir sentezde bulunmada faydalı olacağının göstergesidir. Saat 01:27 Ay-Mars görünümü, her konuda titizlikle analiz yapmamızı ve hedefimizden emin şekilde ilerlememizi sağlar. Saat 11:46 Ay-Venüs görünümü, her meseleyi derinlikli ve titiz şekilde ele almamızı sağlar. Özellikle aşk hayatımız ve iş ortaklıklarında etkilidir. Saat 19:46 Ay-Neptün karşıtlığında, bir yanımız aşkın anlamını, sevgilinin nasıl davranması gerektiğini, yaşadıklarımızın bizde kalan izlerini öylesine mercek altına alır ki, aşk varsa da, yoksa da böylesi bir inceleme altında soluk alamaz hale gelir. Oysaki diğer yanımız, güzel bir paylaşım, belki birkaç dostla sohbet, şöyle bir rahatlamak arzusuyla doludur. Saat 22:13 Ay-Kuzey düğüm kavuşumunda, iş-yolculuk-sağlık, yakın çevremizle olan ilişkimizi gözden geçirecek ve aksayan noktalar üzerinde duracağız. Kimlerle ortaklaşa yaşıyoruz veya kimlerle işbirliği içindeyiz bunlar üzerinde duracağız. Saat 22:42 Ay-Satürn görünümü, maddi ve manevi anlamda başkalarıyla aramızdaki sorunları, alışverişleri, ilişkileri gözden geçiririz. Bizi rahatsız eden konuları nasıl çözüme kavuşturmak gerektiğini bilinçli şekilde ele almamızda yarar vardır. İşlerinizi arzu ettiğiniz şekilde düzenlemeniz ve huzurlu bir gün geçirmeniz dileğimle,  
28 Eylül 2016

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok önemli deyip kararlar alıyor, sonrada önemsiz hale geldiğini düşünüp aynı kararı bozuyorsunuz.Sizi yakından tanıyanları şaşırtıyorsunuz. Akraba ilişkilerinizde pek vefalı bilinmiyor ve eleştiriliyorsunuz. Aralarını yaptığınız iki kırgın arkadaşınızın size bugün bir daveti olabilir. Uzun bir yolculuk görünüyor. Yakında netleşecek ve hazırlıklara başlayacaksınız.
28 Eylül 2016

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaratıcılığınız oldukça aktif olacak. Bir hobiniz ya da sanatsal bir uğraşınız varsa bugün her zamankinden güzel işler çıkarabilirsiniz. Kalbinizi çarptıran ve de gözünüzü karartacak yeni bir aşk da kapınızı çalabilir.
27 Eylül 2016

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Fikirlerinizi açık şekilde dile getirebilirsiniz, ama duygularınızı işe karıştırmamalısınız. Gerçeklere dayanarak konuşmanız durumunda insanlar olayları sizin bakış açınızla görebilirler. Yeni bir bakış açısı ya da trendlere uygun tavırlar olumlu karşılanacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatleri sürprizlere veya farklı hoşluklara açık, yeni şeyler denemek isteyebiliriz, ama gün genelinde boşlukta olan Ay nedeniyle kararsızlıklar, belirsizlikler veya halsizlik türünde durumlar ön planda. Neyse ki, fırsatlara açık, iyimser akabileceğimiz, göreceli olarak şanslı günlerdeyiz. Ay boşlukta olsa da değerlendirelim. Bugün Oğlak burcuna geçecek olan Mars, Kasım ayının ikinci haftasına kadar başarıya odaklanacağımız, hedeflerimize ulaşabilmek için yüksek gayret göstereceğimiz motivasyonu yüksek bir sürece işaret ediyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
28 Eylül 2016

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi çok rahat ifade edebileceğiniz bir gündesiniz. İlgilendiğiniz konuları görmekte zorlanabilirsiniz. Gün içinde kendinizi dağılmış hissedeceğiniz zamanlar olabilir. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konular sizi oyalayabilir. Arkadaşlarınızla birlikte olmak size iyi gelebilir.
28 Eylül 2016

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda sınırlarınızı genişletme çabası içindesiniz. Size gelecek olan iş tekliflerini düşünmeden kabul etmemelisiniz. Yaşça sizden büyük olan ve daha çok tecrübe sahibi olan kişilerin desteğini üzerinizde hissedebilirsiniz.
28 Eylül 2016

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Başkalarına akıl vermekten hoşlanıyorsunuz ve herkesi sizin kurallarınıza uymaya zorluyorsunuz. Bu bencilliğe bir son vermenin zamanı geldi de geçiyor bile. Etrafınızdakileri, sizi seven insanları bu şekilde üzmeye hiç hakkınız yok. İş yerinde birtakım problemler yaşayabilirsiniz.
28 Eylül 2016

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca kendinizi neşeli, iyimser ve eğlenceli bir enerji ile ifade ederken, aşk hayatınızda ani bir teklif alabilir, ev ve yerleşime dair konularla aile ilişkilerinizde ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Evinizde sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebileceğiniz bugün, ilişkilerde güç mücadelelerinden uzak durmayı tercih etmelisiniz.
29 Eylül 2016

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Çocuklarınızla ilgili meselelerde titiz bir davranış yapısıyla güne başlıyorsunuz. Ancak akşam saatlerine kadar bir parça bu telaşlı enerjiden sıyırılacaksınız.Ay’ın boşluk etkisinde kalacağı süreci hobilerinize ve kendinizi iyi hissettiren konulara odaklayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise gündelik işlerinizi bitirebilmek için içsel dengeye kavuşacaksınız. Günü çocuklarınızla haşır neşir olarak ve fazla zihninizi meşgul etmeyerek geçirebilirsiniz. Zihninizi daha somut kullanabileceğiniz akşam saatleri ise yaklaşan hafta sonunun planını yapabilirsiniz.
28 Eylül 2016

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınızın detayları ön planda olacak. Sevdiğiniz insanla anlaşmakta zorlanmayacaksınız. Özel yaşantınız hayatınızın merkezinde olsa da başka işlerle uğraşmak size şans getirebilir.
Reklamı Kapat