Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

29 Temmuz 2014
Size küçük bir armağanla geleceğini biliyorsunuz. Yeniden beraberlik kararınızın memnuniyetini dostlarınız da paylaşıyor. Anlamsız büyütülen problemlerden gerekli dersleri çıkarmış görünüyorsunuz.

Boğa Burcu Günlük İş Falı

29 Temmuz 2014
Sizden daha yetkili biri tarafından bugün beklenmediğiniz bir şekilde övülebilirsiniz. Bu daha güzel bir gün geçirmenizi sağlayabilir. Epeyce bir zamandır büyük bir yoğunluk içindesiniz. kendinizi dinlendirmeyi düşünmelisiniz.

Boğa Burcu Günlük Para Falı

29 Temmuz 2014
Birkaç arkadaş bir para konuşması içindesiniz. Bir araya getirdiğiniz topluca parayı kullanacak yer arıyorsunuz. Bir sonuca bağlayabilirseniz, ucunda refah görünüyor.

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

29 Temmuz 2014
Baskılandığınız hissi veren algılamalar içindesiniz. Ama bugünkü kararlarınızı bu baskıları dikkate almadan vermelisiniz.


Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2014
Aile içinde çok önemli bir karar vermeniz gerekebilir. Kafanızın karışık olduğu bir gününüzdesiniz, özel bir konuda size aktarılan bilgilerin doğruluğundan emin olmaya çalışıyorsunuz. Bir arkadaş topluluğu içinde büyük çelişkileriniz var. Topluluğun bireyleri sizin için ayrı bir değer taşıyor. Bu yüzden günlerdir bu çelişkilerle yoğruluyorsunuz.

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2014
Sevgili Boğalar saat 06:37 Ay-Başak burcu geçişiyle bayramın ikinci gününe adım atıyoruz. Aşk hayatınızla ilgili konularda mantıklı şekilde hareket etmeye çalışacağız. Aslına bakacak olursak bugün her meseleyi en ince detayına kadar ele alacağız  ve risk faktörünü göz ardı etmeyeceğiz. Saat 10:02 Ay-Mars görünümü, özellikle ikili ilişkilerde titiz düşünmemizi sağlıyor. Karşı tarafın baskın hallerinden hoşlanmayız. Bu durum, diğer insanlarla olan bağlantımızda da ortaya çıkar. Birileri bizi aşmaya, istemediğimiz şekilde davranmaya çalıştığında, belli etmeyiz belki ama, zaman zaman gerginleşebiliriz. Sorun çıkar mı? Hayır. Sadece biraz sıkılırız. Saat 20:46 Ay-Neptün karşıtlığı oluşacak. Aşkta ve hayatın genelinde sizin için  güven olgusu çok önemli. İlişkide engeller olmamalı, her iki taraf da  hayattan zevk alabilmelidir. Ancak böyle olursa insan hissettiğinin tadına varabilir diye düşünürsünüz Huzurlu bir bayram  günü geçirmenizi temenni ederim. Her güzellik sizinle olsun.


Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2014
Atılımcı ve değişken yapınızı denetlemek zorundasınız. Bugün vereceğiniz her türlü kararı sonradan değiştireceğinizden emin olabilirsiniz. Yakın dostlarınız ve arkadaşlarınızla duygusal iletişim içinde olacağınız konular gündem kazanacak. Onlara her türlü konuda güvenmek isteyebilirsiniz. Gücünüzün sınırlanmasından hoşlanmıyorsunuz.

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2014
Eğlenceye ve özel görüşm elere yer vermek, davetler, keyfi olan gezi ve buluşmalar, çocuklarla ve çocukça vakit geçirmek için uygun olacak. Akşam saatleri ise bu konularda aradığını bulamama ve kontrolü kaybetme söz ko nusu.


Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2014
Geçmişte verilmiş sözlere bağlı problemler yaşanabilir. Bu tür problemleri bertaraf etmenin yollarına odaklanmanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Hedeflere ulaşmanın veya belli amaçları gerçekleştirmenin birden fazla yolu olabilir. Tek yol, bildiğimiz veya alışık olduğumuz yol değildir. Dolayısıyla, kendinizi köşeye sıkışmış ve ilerleme imkanınız yokmuş gibi hissediyorsanız, amaçlarınıza ulaşmanın diğer yöntemleri üzerine düşünmelisiniz. En imkanlı görünenden en imkansız görünenine kadar türlü seçeneğin yaratacağı mükemmel sonuçları görüp çok şaşırabilirsiniz.

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2014
Duygusal açıdan kendinizi daha dengeli ve rahat hissedebilirsiniz. Bu sayede kendinizi daha iyi ifade edebilir, rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Riskli yatırımlarla ilgili bazı fırsatlar gözüküyor. Ancak iyice araştırmadan adım atmama eğilimindesiniz. Tavrınız kazançlı çıkmanızı sağlayabilir. Sağduyulu davranmaktan vazgeçmeyin.


Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2014
YAKINLARINIZDAN alacağınız haberler sizi şaşırtacak. Bir dedikodu yumağının içinde bulabilirsiniz kendinizi. Uzak durmalısınız.

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2014
Birçok fırsat var önünüzde. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz, bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Böylece hem iş hem de his hayatınızda yeni olanaklar yakalayabileceksiniz. Ama önemli bir durum değil korkmayın.

Geçmiş Boğa Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!