Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
23 Mayıs 2017

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Yalnızlığa artık veda etme vaktinizin geldiğini müjdeleyen gelişmeler söz konusu. Bugün haberleşme trafiğiniz hayli kalabalık olabilir. Hoş gerginliklere hazır olmalısınız.
23 Mayıs 2017

Boğa Burcu Günlük İş Falı

İçtenliğiniz ve doğallığınızla bu sıralar yeni şans kapılarını aralayabilirsiniz. İşyerinizde gelişme şansınız olmadığını düşünmeniz, niteliklerinizin yanında fazla karamsarlık gibi. İnsanlarla samimi ilişkiler içinde olmanız bir dezavantaj değil.
23 Mayıs 2017

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Sorumluluklarınızın karşılığını seve, seve veren birisiniz. Kendinize yetebiliyorsunuz, ama üzerinizdeki kaçınılmaz sorumluluklar sürekli para sıkıntısı yaşamanıza neden oluyor.
23 Mayıs 2017

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Geçmiş tecrübelerinizi anımsayın. Özellikle şu sıralar her zamankinden fazla istekli olmanız gereken duygusal konularda kendinizi engelleme huyunuz, yine size zarar verebilir.
23 Mayıs 2017

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok yakın ilişkide olduğunuz biriyle aşırı bir duygusallık içindesiniz. Bu ilişkideki abartılı beklentilerde tümüyle verici konumunda görünüyorsunuz. İç hesaplaşmalarınızda, arada bir de olsa kendinize yönelik haksız cezalandırmalarınız oluyor. Bugün, özel görüşmelerdeki risk unsuru ciddi boyutlarda. Erteleme şansınızı iyi değerlendirmelisiniz.
23 Mayıs 2017

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Saat 09:15 Ay-Satürn görünümü, bir yanıyla özgürlüğünüzü kısıtlayan her şeye duyduğunuz tepkidir. Diğer yanıyla aktif olmak arzunuzun işaretçisidir. Ancak tam bir rahatlık için, önce yapılması gereken işler vardır. Bunlar halledilmeden kendinizi pek huzurlu hissetmezsiniz. Saat 09:59-15:33 arasında boşluk etkisinde, insanların huzurumuzu kaçırmasından hiç hoşlanmayız. Yuvamızı, ailemizi, değer verdiklerimizi koruma arzumuz yoğundur. Ancak boşluk etkisi altında bir şeyleri çözmek isterken daha fazla yorulabiliriz. Ben sakin ve akışta kalmanızı tavsiye ediyorum. Saat 13:25 Ay-Kuzey düğüm görünümü, ailevi konulardaki sorunları aşabilme arzumuzun işaretçisidir. Bir şeyleri saklamadan, net ve açık şekilde ifade etmeye çalışırız. Çünkü böyle yaptığımızda kendimizi mutlu hissedeceğimizi biliriz. Saat 15:33 itibariyle burcunuzda ilerleyen güçlü Ay etkisinde, -Sahip olduğum her şey benim için kıymetlidir! diyen iç sesimiz bize rehberlik eder. Huzurumuzu, değerlerimizi her şeyden üstün tutarız. Not: 26 Mayıs İkizler burcunda Yeniay doğacak. Aşağıdaki linkte yer alan haftalık yorumlarınızı gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum. https://www.mynet.com/22-31-mayis-haftalik-burc-yorumlari-1205653-mykadin Gün boyunca arzu ettiğiniz güzelliklerle karşılaşmanız dileğimle,
23 Mayıs 2017

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk her zaman istediğimiz gibi yaşanmıyor. Bunu en iyi sen tecrübe ettin. Azim yerine vazgeçmek duygusu oluşabilir.
23 Mayıs 2017

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Partnerinizle karşıt düşünceler içinde olmanız, aranızda duygusal sorunların ortaya çıkmasına neden olacak. Bugün yeni konular icat etmek yerine, uzun süredir konuşmadığınız sorunlarınızı yeniden ele alabilirsiniz.
23 Mayıs 2017

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Arka planda gizli kalmış konular hakkında bazı gerçekleri öğrenebilirsiniz. Finansal anlamda streslere dikkat etmelisiniz.
23 Mayıs 2017

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde kestiremediğiniz durumlar biraz canınızı sıkabilir. Bazı olayları kabullenmek durumunda kalabilirsiniz. İşleriniz durağanlaşabilir. Günün ilerleyen saatlerinde kişisel hassasiyetiniz olan konularla ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde yeni başlangıç yapmak kolay olmayabilir. İşlerinizde yardım alabilirsiniz.
23 Mayıs 2017

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi huzurlu hissedebilirsiniz. Yaşamın tüm hoş etkenleri çevrenizi sarmış gibi görünebilir. Günün tadını çıkartın ve sizi sıkıntıya sokacak eylemlerden kaçının.
23 Mayıs 2017

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiğiniz insanın uçarılılıkları sizi hayli üzecek. Özel hayatınızdaki karmaşayı atlatabilmek için enerjinizi işinizde yoğunlaştırın. Zira işlerinize şu sıralar çok önem vermeniz gerekiyor. Bu çabalarınızın karşılığını en kısa zamanda alacaksınız. Bugün radikal kararlar alabilirsiniz.
23 Mayıs 2017

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Ruhsal olarak evrensel sevgi ve aşkla hareket edip, hayatınızdaki herkes ve her şeye sınırsız sevgi sunacağınız bugün, ilişkilerinizde iyileşme yaşayabilir, ayrıca dua, meditasyon ve enerji çalışmaları yaparak ruhunuzu rahatlatabilir, sevdiklerinizle keyifli zaman geçirebilirsiniz.
23 Mayıs 2017

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yarım kalan rutin işlerinizi tamamlamak için harika bir gün. Öğlene kadar ayrıntılarla uğraşıp 15:30’dan sonra kendinizi şımartmaya vakit ayırmalısınız. Güzelleşmek, masaj, yoga gibi vücudunuzu dinlendiren aktivitelere katılmak, sevdiklerinizle birlikte hoşça vakit geçirmek güne damgasını vursun. İş, güç ve para konularını yarına bırakmakta fayda var.
23 Mayıs 2017

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, harekete geçmek sizin için kolay olmayabilir. Yakın çevrenizin yapacağı kısa vadeli planları abartılı bulsanız bile onlara dahil olun. Etrafınızdaki olaylardan kendinizi soyutlamayın. 
Reklamı Kapat