Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
26 Mayıs 2016

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Son günlerde sıklaşan telefon görüşmeleri, sizi dikkatle izleyenlere gerekli belirtileri veriyor. Bir şeyleri saklamanın anlamı yok. Tersine, paylaşarak yaşamanız, hissettiklerinizi daha hoş hale getirecek.
26 Mayıs 2016

Boğa Burcu Günlük İş Falı

Henüz sırasının gelmediğini düşündüğünüz oluşumun etrafında sabırsızlıklar var. İradeniz, hakimiyetini kaybedebilir. İlişkilerde duyarlılığı çok ön planda tutmanız gereken bir döneminizdesiniz.
26 Mayıs 2016

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Çıkarını fazla ön planda tutan insanlarla yakın temas içindesiniz. Bunun farkında olmanız, sizi bu ilişkilerde zarar görmekten kurtaramayabilir. Yakın bir zamanda sıkı pazarlıklar gerektirecek yüklü alışverişleriniz var.
26 Mayıs 2016

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Sosyal hayatınızda, sizi hiç aklınızda olmayan tercihler karşısında düşündürecek yeni gelişmeler söz konusu. Kendinizi baskılamadığınız oranda kazançlı çıkacaksınız.
26 Mayıs 2016

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Değerlendirmelerinize ve seçimlerinize olan tartışılmaz inancınız, sonradan problemler çıkartabiliyor. Bugün bazı insanları daha iyi tanıma fırsatı bulabilirsiniz ve bu, kendinize güveninizi zedelemese de sizi fazlasıyla etkileyebilir. Bazı insanlarla ilişkilerinize fazla anlamlar yüklüyorsunuz. İlerde değer yargılarınızla hesaplaşmalar içine girebilirsiniz.
25 Mayıs 2016

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 05:38 Venüs-Mars karşıtlığı, çalışma yaşamınız, parasal ve kişisel tüm konularda geçtiğimiz Mart ayında verilmiş kararların veya atılmış adımların tekrar ele alınmasını sağlıyor. Duruma bakacağız. Mars gerilediği için tabii ki tam bir netlik olmayabilir. Ancak yeniden yapılan gözden geçirmeler önümüzdeki Ağustos ayında yatırım, borçlarınızı ödeme, alacaklarınızı tahsil etme ve sıkıntılarınıza çare bulma yönünde gayet faydalı olacaktır. Saat 07:26 Ay-Neptün olumlu görünümü, olumlu, huzur verici olan duygulara, düşüncelere işarettir. Hem vizyonunuzu geliştirme hem de olumlu anlamda deneyimler yaşamanızı sağlayıcıdır. Dostluklarınız konusunda gerçekçi olunuz. Kimlerle nasıl bir sosyal ilişki yaşıyorsunuz bunlara dikkat ediniz. Kısa vadeli düşler yerine uzun soluklu bir gelecek için yaratıcı düşününüz. Saat 10:39 Ay-Jüpiter görünümü, doğru bilgilenmeye verilen önemin göstergesidir. Her durumu dikkatli bir şekilde analiz edersiniz. İşi şansa bırakmazsınız. Ciddi ve tutarlı olana yönelirsiniz. Aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili konularda da durum budur. Her şey düzgün olsun, verimli gelişsin diye elinizden geleni yaparsınız. Saat 12:35 Ay-Merkür görünümünde, etrafımızdaki gelişmeleri iyi gözlemleyerek, nereden ne geleceğini tespit edebiliriz. Kişisel bakımımız, sağlığımızla ilgili konulara ağırlık veririz. Zorlandığımız işleri şimdi daha kolayca bitirebiliriz. Saat 17:21 Ay-Pluto kavuşumu kendimizi kanıtlamak, insanlar üzerinde etkili olmak isteyeceğiz. Saat 18:44 Ay-Kuzey düğüm görünümü, deneyimlere açık olmamızı ve özgüven duygumuzun yükselmesini sağlıyor. Günün tüm gelişmelerinin arzu ettiğiniz doğrultuda olması dileğimle,
25 Mayıs 2016

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizdeki herkes ile bir uyum içinde hareket edersiniz. Her konuda samimi ve rahat olduğunuzdan iş ilişkileriniz oldukça iyi şekilde yürür. İşinizi genişletme fırsatları doğabileceği gibi ortaklık teklifleri de alabilirsiniz. Fakat yine de ortaklık tekliflerini kısa süreliğine de olsa beklemeye almalısınız.
25 Mayıs 2016

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün değişik olan her şey size cazip gelecek. Yeni şeyler öğrenmek ve yeni insanlarla bir araya gelmek için ek fırsatlar çıkabilir karşınıza. Ne kadar açık görüşlü olursanız o kadar geliştirici bir gün geçirme şansınız olacak.
25 Mayıs 2016

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki birkaç gün boyunca, planlama becerilerinizi ve disiplinli yapınızı gösterme şansınız olabilir. Seyahatlere veya keyifli planlara açık günlerde olacaksınız. Ancak, maddi riskler almamakta fayda vardır. 27 Mayıs sonrasında geçmişle bağlantılı ilişkiler gündeme gelebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Kafamızdan geçeni uygulamakta zorlanabileceğimiz, hesapta olmayan durumlarla uğraşmamız gerekebilecek, ikili ilişkiler, ortaklıklar ve iş birlikleri açısından temkinli olunması ve gergin durumların doğru yönetilmesi gereken bir haftalık süreçteyiz. Karşıt fikirler, düşmanca tavırlar ön planda olabilir. 23 Mayıs Pazartesi yazımızda, bu konuyu detaylı şekilde ele aldığımız için çok fazla yazmamayı tercih ettim Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
25 Mayıs 2016

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ilgilendiğiniz konularda bütünü görmek daha kolay olacaktır. Sabah saatlerinde keyif aldığınız konularla ilgilenebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla farklı iletişim yolları kurabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları daha fazla anlatma isteği içinde olabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda duygusal değişimler yaşamak sizi zorlayabilir.
25 Mayıs 2016

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün hareketli geçecek ve gizli istekleriniz ile ilgileneceksiniz. Bu arada güçlü ve etkileyici kişiler duygularınızı derinden etkilemiş olabilir.
25 Mayıs 2016

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşamınıza çok önemli biri girebilir. Yalnız bu insan sizin kadar bağımsızlığına düşkün ve yine sizin gibi otoriter. Yani anlaşabilmeniz için taraflardan birinin biraz özveride bulunması gerekecek. Bu insan sayesinde yaşamınız fevkalade olabilir. Kararınızı bunu düşünerek vermelisiniz.
25 Mayıs 2016

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca yeni iş tekliflerini değerlendirebilir, iş hayatınızda takım çalışmalarından faydalanabilir ve kendinizi değişime ve yenilenmeye açık bir şekilde pozitif olarak insanlara yansıtabilirsiniz.Aile büyükleri, patronlar, kurumlardan destek görebilir, ilişkilerinizde olumlu bir atmosferde uyum ve denge geliştirebilirsiniz.
25 Mayıs 2016

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Hukuki meseleleriniz veya uluslararası bağlantılarınız üzerinde rasyonel çalışmalar yapmak için uygun bir zamandasınız.Eğitiminiz mevcutsa bugün zihinsel yoğunluğu olan tüm işlerde ilerleme sağlayabilirsiniz. Ancak akşam saatlerinden itibaren gerginlik ve duygusal baskı hissetmeniz olasıdır. Bu anlarda felsefi çalışmalara yönelebilir ve zihninizi dinlendirebilirsiniz.Genel olarak ise; Ay bugün tüm gün Oğlak burcunda olacak. Ay öğle saatlerinden başlayarak akşamüstüne kadar Merkür ile olumlu açı kuracağı için tüm işlerinize rahatlıkla odaklanıp üstesinden gelebileceksiniz. Banka işleri, ödemeler, alışveriş, iş görüşmeleri, toplantılar ve ciddi adımlar atmak bakımından oldukça verimli geçecek.Bu saatlerden sonra akşam 17:00 civarı Ay baskıcı stresli Plüton ile kavuşacak. İçiniz sıkılabilir. Ancak abartılı ve mantıklı olmayan bir tarzda duygu ve düşüncelerinizi ifade etmekten kaçınmalısınız. Otorite figürleri ile stresli konuşmalar gerçekleşebilir.En iyisi yapılacak işleri bu saate kadar bitirmek ve etki altında kalabileceğiniz görüşmelerden uzak durmaktır. Özellikle Ay/Plüton etkileşimi, duygusal anlamda baskı kurabilir veya baskıya maruz kalabilirsiniz. Akşam saatleri evde tartışma yaratacak konulardan uzak durun!
25 Mayıs 2016

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, parasal dengenize çok dikkat etmelisiniz. Girdileriniz olurken, ortaya çıkacak ödemeler sizi yorabilir. Özel hayatınızda sahip olduklarınızı fazlasıyla irdelemeye meyillisiniz.
Reklamı Kapat