Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

21 Aralık 2014
O, her zaman olgun ve anlayışlı davranıyor. Bugün yine size çok hoş davranacak. Sizinle ilgili gelecek beklentilerini keşfetmeye çalışabilirsiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Boğa Burcu Günlük İş Falı

21 Aralık 2014
Daha iyi bir organizasyonla iş yükünüz azalabilir. Bugün bu konuda bir konuşma yapabilir, düşüncelerinizi bir kez daha anlatma fırsatı bulabilirsiniz. Birbirinden kopuk çalışmalar işlerin iyi gitmemesine neden oluyor
Facebook Twitter Google+ Addthis

Boğa Burcu Günlük Para Falı

21 Aralık 2014
Büyük harcamalar yapmadığınız için paranızın nasıl tükendiğini anlamıyorsunuz. Günlük küçük harcamalar bütçe yapmaya duyduğunuz ihtiyacı her geçen gün artıyor
Facebook Twitter Google+ Addthis

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

21 Aralık 2014
Onu yeterince tanımadığınız için zaaflarını bilmiyorsunuz. Yeni tanışmaların arkasından daha az beklentili olabilirsiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Aralık 2014
Genel olarak keyifsiz bir gün geçirebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde çok önemli olmasa da çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz. Duygusal olarak yaşadığınız gerginlikleri ikili ilişkilerinize yansıtabilirsiniz. Bazı olayların gelişimine karşı kayıtsız kalabilir ve kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz. İçsel gelişmeler önem kazanacaktır ve düşüncelerinizi kendinize saklama eğilimine gireceksiniz. Karar vermekte ve girişim yapmakta zorlanabilirsiniz. Daha önce planlamadığınız bazı olaylarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Yapacağınız anlaşmalarda dikkatli olun.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Aralık 2014
Sevgili Boğalar Pazar günümüz saat 05:47 Mars-Uranüs olumlu görünümü etkisi altında başlayacak. Bu görünüm, sizi iş konusunda yenilikçi düşünmeye sevk ediyor. Alışkanlıklarına son derece bağlı olanlar için bu durum biraz kafa karıştırıcıdır. Hızlı düşünmeniz, hızlı karar vermeniz ve uygulamada bulunmanız gerekir. Ancak sizin zamana ihtiyacınız vardır. Böyle bir durumda benim tavsiyem kendine güvenmeniz ve bütün bunların altından kalkacağınıza inanmanızdır. Saat 12:03 Venüs-Chiron olumlu görünümü hem mali hem de ilişkiler anlamında kazandırıcı ve uzun vadeli olana yönelmenizi sağlarken, dostluklarınızı, hedeflerinizi tekrar gözden geçirmeniz yönünde yardımcı oluyor. Eğer iş, eğitim veya özel anlamda kazanmak istiyorsak geleceğimiz düşünmek zorundayız. Grup aktivitelerinde bulunurken, ekibimizi çok dikkatli seçmemizde yarar var. Biz ne kadar iyi niyetli olursak olalım. İnsanlar bu iyi niyetimizi kendi çıkarları doğrultusunda kullanmaya kalkabilirler. İşte bu görünüm sayesinde hem ileriye bakacağız hem seçici olacağız hem ciddiyetle işlerimizi yapabileceğiz. Boşa zaman kaybetmeyeceğiz. -Bu iş niye böyle sonuçlandı, şu kişi neden böyle davranıyor diye kafamıza takmayacağız. Maddi güvencemizi, saygınlığımızı öne alarak düşüneceğiz. Böylece aksaklıkları, problemleri, yanlış olanı, bizi rahatsız edeni çözüme kavuşturarak şifa bulacağız. Saat 14:35-22 Aralık saat 03:25 arasındaki Ay-boşluk etkisi altında, birileriyle anlaşmazlığınız varsa konuşmak yerine beklemede kalın. Diyelim illa halletmek istiyorsunuz ve ısrarlısınız. Şunu söyleyeyim ki, bir yararı yok. Çünkü ne siz karşınızdakine bir şeyleri tam olarak izah edebilirsiniz ne de o, anlamak için gayret sarf edebilir. Pazar gününüz mutlu, keyifli ve arzu ettiğiniz gibi geçsin. Yüzünüzden gülümseme hiç eksik olmasın. Gönülden sevgilerimle,
Facebook Twitter Google+ Addthis


Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Aralık 2014
Çevrenizde sizi kuşatan akıllı kişilerden faydalanmasını bilmelisiniz. Finans konularında kendinizi güçlü hissedecek ortamları tercih ederken, ortaklıklarda karşı tarafın isteklerinden çok, kendi iç sesinizi dinlemelisiniz. Çünkü, hedefleriniz konusunda isabetli tahminler yapacak ve pozisyona uygun tavırlar alacaksınız. Çok çalışıyorsunuz, dinlenmeye özen göstermelisiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Aralık 2014
Bugün sukunete ihtiyacınız var. Özellikle günün ilk yarısında çok fazla iletişim halinde olmanızı gerektirmeyecek şeylere yönelin. Konsantre olup detayları ile uğraşacağınız işlerde verim alma şansınız her zamankinden yüksek.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2014
Bazı konularda ağırlığını kaybetmeye başlayan kişileri uyarmaya çalışmanın bir faydası olmayabilir. Zira, insanların eleştirilere açık olmadığı bir hafta sonundayız.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Aralık 2014
Karışık etkiler söz konusu. Terazi burcundaki Güneş özellikle iş hayatında ve düzen gerektiren konularda daha bilinçli davranmak gerektiğini ve ilişkilere önem verebileceğiniz anlatmakta. Bu dönemde ortaklaşa konular bağlayıcı olabilir ve yeni işbirlikleri ya da anlaşmalar içinde olabilirsiniz. Bu arada yakın çevrenizde de hareketlilik ve çaba sarfetmeniz gereken koşullar ortaya çıkabilir. Kardeşler, komşularla ilişkilerinizde dengeli olmaya bakın. Aşk hayatında ise mutluluğu bulmanız daha kolay olacak.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Aralık 2014
Ailenizde sizden yaşça küçük birisinin özel hayatı sizin için sıkıntı yaratabilir. Tepki vermektense, konuşup onu doğruya sevketmeye çalışın.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2014
Duygusal bir gündesiniz. Yaşama pembe gözlüklerle bakabileceksiniz. Böylece gününüz huzurlu ve mutlu geçecek. Bu moralli halinizi devam ettirebilirseniz his ve çalışma hayatınızda bunun olumlu yansımalarını görürsünüz. Pozitif enerjinizi kaybetmeyin.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Aralık 2014
Gün boyunca yakın ilişkileriniz ve özel yaşamınızda problem olan konular daha fazla göz önüne gelerek, sizi yakın ilişkilerinizde bir sınıra getirebilir ve yeni kararlar almanıza yardımcı olabilir. Akşam saatlerinde ise özel hayatınızda anlaşmaya daha kolay varabileceğiniz, görüşmeler açısından olumlu bir zamanda olacaksınız.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Geçmiş Boğa Burcu Burç Yorumu