Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Şubat 2018

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Duygusal bir yorgunluk içinde gibisiniz. İlişkinizin iki taraflı olarak sürekli sorgulanması sizi yorup yıpratmış gibi görünüyor. İlişkinize aşk diyemediğiniz gibi, aşkla ilgili de tek söz bile duymak istemiyorsunuz. İş Durumu:Ayağınızı sağlam basmalısınız. Sizi yerinizden kıpırdatma niyetinde birileri var. Dişe diş mücadele etmek zorunda kalacaksınız. Yakında eski bir iş arkadaşınız tarafından aranacaksınız, sizden bir ricası olacak.
25 Şubat 2018

Boğa Burcu Günlük İş Falı

Paranızı iyi kontrol edemiyorsunuz. Hareket halindeki bir miktar toplu paranız riskli yerlerde geziniyor. Bir satış işiniz olacak. Bu işin kovalaması tek başınıza size düşecek.
25 Şubat 2018

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Çok meraklı birini aile ilişkilerinizden uzak tutmanızda yarar var. Onunla ilgili yakın bir arkadaşınızdan referans alabilirsiniz.
25 Şubat 2018

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Daha iyi bir gözlemci olabilirseniz, bazı tesadüflerin size yarar getirebileceğini göreceksiniz.
25 Şubat 2018

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün size zor günlerinizde destek veren bir arkadaşınızla uzun, uzun konuşma fırsatı bulabilirsiniz. Yeni birlikteliklere açık bir görüşme olabilir. Uzun zamandır beklediğiniz fırsatlar belki de şimdi avuçlarınızın içinde. Ne istediğinizi bilmeniz ve çevrenizdekilerin uyarılarına rağmen gösterdiğiniz kararlı tutum, meyvelerini verecek. Şimdi bütün sorun bu kararlılığı korumanızda.
25 Şubat 2018

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Pazar günümüz üç önemli görünüm etkisiyle başlıyor. İlki, saat 15:00 Venüs-Mars arasında gerçekleşiyor. İlerisi adına umutlar, hayaller, dilekler beslediğimiz halde, hayatın maddi-ilişki-paylaşım gibi olgularında canımız sıkkındır. Ne yöne gidiyoruz, ne yapmalıyız, nasıl bir çıkış yolu bulmalıyız diye düşünürüz. Bir yanımız düzelecek her şey derken, şartlar gereği önümüzü görmekte zorlanırız. Bu da bizim için yorucudur. İkincisi, 15:26 Merkür-Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Neptün yönettiği Balık burcunda ilerliyor. Size ilham gücü veriyor, sezgilerinizi güçlendiriyor. İleriye yönelik hedeflerinizi, ideallerinizi, hayallerinizi gerçekleştirmeniz için size destek oluyor. Ancak tabii ki dozunu iyi ayarlamak lazım. Yani sadece hayaller karın doyurmaz biliyorsunuz. Bulutların üstünde yaşamak kimileri için güzel olabilir. Başarı için var gücümüzle çalışmamız gerektiğini unutmayalım. Hayallerimiz gerçekleşebilirlik çerçevesi içinde olmalı. Bu enerji size değişik çevrelere girme, trendleri takip etme, gerilimli durumlarda kendi kendinizi rahatlatma anlamında destek verir. Gerçeklerden kopmadan ilerlemeniz halinde, hem vizyonunuzu geliştirme hem de yepyeni deneyimler yaşama imkanı bulursunuz. Üçüncüsü, 20:46 Güneş-Satürn görünümü olup, sorumluluk sahibi olmanın, hedefe kilitlenmenin ve ideallerini gerçekleştirmenin işaretçisidir. Güçlü dostlardan gelen desteğin ve sabır ve azimli olmanın göstergesidir. İşinizde ciddiyet, yaratıcı kabiliyet ve beceriklilik size başarı kazandırır. Huzurlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,
24 Şubat 2018

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İnsanlara karşı çıkışlar yapabilir, herkese toleransını sıfıra indirebilirsin. Dostların ise davranışlarından şikayetçi.
25 Şubat 2018

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal anlamda çabuk etkileniyor ve hızlı kararlar alıyorsunuz. Enerjinizi kişisel isteklerinizle mükemmel birleştiriyor ve güçlü iletişim kuracağınız kişileri arıyorsunuz. Planlarınızı yaparken uzun vadeli düşünmelisiniz.
24 Şubat 2018

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün finansal ilişkilerinizde neyin ne olduğunu çok iyi anlayabilir, sapla samanı geç de olsa birbirinden ayırt etmeyi öğrenebilirsiniz. Bu noktada yaşamın size göstereceği ipuçları gayet etkili olacaktır. Zaten deneyimler hep gerçekleri görmemiz için değil midir? Bazı konularda kimseye fazlasıyla teslim olmayı bırakıp işin sıkı takipçisi olmanız ve her ayrıntıyı dikkatle inceledikten sonra sözleşmeleri imzalamanız bundan sonraki yaşam felsefesiniz olmalıdır.
25 Şubat 2018

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizde olup bitenlerle, ailevi konular ve kardeşlerle daha fazla ilgilenme gereği duyabilirsiniz. Sözlerinizle de yaratıcı olabileceğiniz bir gündesiniz.
24 Şubat 2018

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün maddi manevi şanslı enerjiler sizden yana. Gün içinde çabalarınızın karşılığını almaya başlar ve kazanımlarınızı akılcı bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Fikirlerinizi net bir şekilde ortaya koymalı ve birlikte çalıştığınız insanların desteğiyle hızlı sonuçlar almaya yönelik girişimlerde bulunmalısınız. Bekar Boğalar arkadaşlarınızın vesilesi ile ruh eşinizi tanıma şansını elde edebilirsiniz. Aşk kapınızı çalabilir beraberliği devam edenler ise yersiz tartışmalardan kaçınmalı ilişkiyi zedeleyecek kıskanç tavırlardan uzaklaşmalısınız. Kendinize yapılmasını istemediğiniz bir davranışı sevdiğiniz insana yapmak büyük bir haksızlık olacaktır.
25 Şubat 2018

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortaklarınızla veya işbirliği yaptığınız kişilerle bazı sorunları tartışmak ve çözüm yolları üretmek isteyebilirsiniz. Ancak, bu işi başka güne bırakmalısınız çünkü ifade etme konusunda zorluk yaşayabilir, iletişim problemleriyle mücadele edebilirsiniz.
24 Şubat 2018

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün güzelliğiniz ve çekiciliğinizle ön planda olacağınız, spor, eğlence ve aşk hayatınıza zaman ayırabileceğiniz, yaşamınızdaki olası teklifleri değerlendirmeniz gereken, size şanslı ve olumlu etkiler sunan bir zamandasınız.
24 Şubat 2018

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Emin adımlarla ilerlediğiniz bir gündesiniz. Spiritüel konular, okült bilgilerde yeniliklere açıksınız.Bu konularla ilgilenen grup çalışmalarına katılabilirsiniz. Kardeşler ve yakın akrabalarla aileden kalan değerleri korumak ve değerlendirmek için bir araya gelebilirsiniz. Öfke kontrolüne dikkat!
24 Şubat 2018

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışıyorsanız kafanız iş ortamlarınızdaki bir görüşmede olabilir. Bugün, dinlenmek ve kendinize alternatif işler üretmek için uygun bir gün olacak.
Reklamı Kapat