Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

2 Nisan 2015
Bazı ilişkilerde zor unutacağınız saatler geçirmiş olmanız, mutlaka aranacağınız anlamına gelmeyebilir. Unutulmaz bir akşam daha geçirme isteğinizi, takıntıya dönüştürmemelisiniz.

Boğa Burcu Günlük İş Falı

2 Nisan 2015
Çok daha huzurlu bir ortamda çalışmanızı sağlayacak belirtiler görünüyor. İş yaşantınızdaki sorunlu birtakım ilişkileri sabrınızla yavaş, yavaş istediğiniz şekle sokuyorsunuz.

Boğa Burcu Günlük Para Falı

2 Nisan 2015
Gelirinizle ilgili bazı görüşmeleriniz olabilir. Hızla sıkışık bir döneme giriyorsunuz. Bunun farkındasınız. Bu sıkışıklığın çözümü için fazla olanaklı olmadığınızı düşünmeniz biraz yanılgı gibi.

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

2 Nisan 2015
Zaman zaman dağınık ve duygusal biri olduğunuzu kabullenmelisiniz.


Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Nisan 2015
Heyecanla beklediğiniz haber çok yakında. Bu haber, birçok konudaki yenilenme niyetlerinizi büyük oranda karşılayabilir. Bazı hazırlıklar içindesiniz. Bunun oluşturduğu heyecanı gerginliğe dönüştüren endişeler barındırıyorsunuz. Bu hazırlıkların arkasındaki değişime göstermeniz gereken uyumla ilgili kaygılarınız var. Bugün kaygınızı azaltacak hareketlenmeler söz konusu.

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Nisan 2015
Sevgili Boğalar  Çarşamba gününe, Ay-Başak burcu geçişiyle adım atacağız. Bu enerji, sizi ilgilendiren meseleler üzerinde özellikle söz konusu olan aşk veya çalışma hayatınız ise, inceden inceye titiz düşünmeniz, detayları fazlasıyla önemsemeniz  anlamına gelir. Yaşadığınız ilişkinin ciddiyeti veya iş hayatınızla ilgili konular üzerinde bir hayli durabilirsiniz. Saat 06:42 Ay-Satürn görünümü, maddi ve manevi anlamda başkalarıyla aramızdaki sorunları, alışverişleri, ilişkileri gözden geçiririz. Bizi rahatsız eden konuları nasıl çözüme kavuşturmak gerektiğini bilinçli şekilde ele almamızda yarar vardır. Saat 14:30 Ay-Neptün karşıtlığı,  aşk hayatınızla ilgili konularda ılımlılık kadar,  güven olgusunun da  sizin açınızdan önemini işaret ediyor. İlişkide engeller olmamalı, her iki taraf da  hayattan zevk almalıdır diye düşüneceksiniz.


Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Nisan 2015
Duygusal sorunlardan kaynaklanan takıntılarınızdan kurtulmanın zamanı geldi. Düşüncelerinizi yeniden formatlamalısınız. Çevrenizdeki kişilere iyi örnek olmak zorunda olduğunuz sizde biliyorsunuz. Özellikle bugün, karşılaştığınız kişilerin, değişik fikirleri kafanızın karışmasına neden olacaktır. İnatçı yönlerinizi ortaya çıkarmanın zamanı geldi.

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Nisan 2015
Anne-babalar çocuğunuzla ilişkilerinize dikkat. Onun sizin gibi düşünmesi, aynı şeyleri kabul etmesi gerekmiyor. Bu konuda ısrar ederseniz aranızdaki diyalog bozulacak. Gösterdiğinizin içinden kendi doğrularını seçsin.


Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Nisan 2015
Her şey yeterince açık olmayabilir. Daha dikkatli olmalı ve derin düşünmelisiniz. Daha fazla dinlemek ve anlamaya ya da öğrenmeye çalışmak doğru olabilir. Günlük işlerden çok daha ilginç ve ilginizi çeken işlere zaman ayırabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yanıltıcı etkiler altındayız. Yanılmamak veya yanıltılmamak için dikkatli hareket etmeliyiz. Ya da öğle sonrası isteksiz, dalgın ya da kararsız olursak bunun geçici olduğunu bilmeli, işleri akşamüstüne ertelemeliyiz. Sabah saatleriyse, Başak, Yay, İkizler veya Balık burçlarının ilk haftalarında doğanlar başta olmak üzere genel de yanlış anlaşılmalara veya ufak tefek sözel münakaşalara açık görünüyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Nisan 2015
Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.


Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Nisan 2015
GEÇMİŞTE kalmış bir ilişkiniz gündeme gelebilir. Sorunlarınızla yüzleşmelisiniz. Maddi sıkıntı yaşıyorsanız, temkinli hareket etme yolunda olacaksınız.

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Nisan 2015
Başarınızla ilgi çekiyorsunuz. Bunun tadını çıkarın. Gelecekte de önemli projelere imza atacaksınız. Hafta sonlarını evde başbaşa geçirmek, ilişkinizin yoluna girmesini sağlayacak. Yalnızsanız, kabuğunuzdan çıkmalı ve sosyal faaliyetlerde bulunmalısınız.

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Nisan 2015
Gün boyunca enerjinizi ve motivasyonunuzu en iyi şekilde yansıtabilir, ilişkilerinizde dengeyi daha rahat kurabilirsiniz. Sosyal etkinlikler, toplantılar ve arkadaş çevrenizle ilgili fırsatlar elde edebileceğiniz bir gündesiniz.

Geçmiş Boğa Burcu Burç Yorumu