Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

1 Aralık 2015
Bu aralar moral durumunuz aşka elverişli değil gibi. Ama bu, onun size çıkan yolunu kesmeye yetmeyebilir. Bugünlerde karşınıza çıkacak olası gelişmeler, aşk yaşamınıza yön verecek.

Boğa Burcu Günlük İş Falı

1 Aralık 2015
Sıkı çalışmalarınız devam ediyor. Ama bir sonuç elde edebilmek için biraz zamana ihtiyacınız olacak. Bir çalışma arkadaşınıza karşı güven dolusunuz. Arkadaşınız bu anlamda biraz ağır bir sorumluluk hissi içersinde.

Boğa Burcu Günlük Para Falı

1 Aralık 2015
İçinde bulunduğunuz sıkışıklık uzun süreli değil. İhtiyaçların sınırlanması gerekiyor. Bir yakınınızla ortak yatırımınızdan umduğunuz kazancı sağlayamayacağınız fikri sizi korkutuyor, ama umutsuzluğa kapılmayın.

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

1 Aralık 2015
Prensiplerinize bağlısınız. Bu bağlılığı yaşam biçimi haline getirir gibi yaşamanız sizi kimi durumlarda sıkıntıya sokabiliyor.


Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Aralık 2015
Komşuluk türü bir ilişkinizde yaşanacak sevinçleri siz de gönülden paylaşacaksınız. Bu günü diğerlerinden ayıran bazı özellikleri olabilir. Bunları yaratıcılığınızla ortaya çıkartabileceksiniz. Yapay tavırları kolay algılayan bir yeteneğiniz var. Bu, önümüzdeki günler içinde çok işinize yarayacak. Kendinizi sınırladığınız konular, izin için tehlike içermiyor.

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Aralık 2015
Sevgili Boğalar,  gün boyunca Aslan burcunda ilerleyecek Ay hem duygusal açıdan güven duymamızda hem de finansal anlamdaki tüm işlerimizi organize edebilmemizde gayet faydalıdır. Saat 10:27 Ay-Uranüs görünümü, fiziki sağlığımızı, ruhsal hayatımızı ilgilendiren konular üzerinde olumsuz düşünmememiz gerektiğini gösteriyor. Her problem mutlaka farklı bir bakış açısıyla ele alındığında çözülebilir.  Bazen yaşanan zorluklar bizi yıldırsa da, insan güçlü bir varlıktır. Nitekim bu görünüm bazı Boğaların ilginç ancak olumlu sürprizlerle karşılaşmalarında destekleyici olabilir. Saat 16:00 Merkür-Uranüs görünümü, her şeyden kolayca vazgeçmemize, farklı bir yol arayışımıza, artık elimizde olmayan ve bizi sıkıntıya sokan ne varsa kurtulmak istememize yol açar. Eğer alternatif bir seçeneğiniz yoksa lütfen dolduruşa gelmeyiniz. Saat 18:01 itibariyle gerçekleşecek Merkür-Chiron arasındaki zorlu görünüm, aşk hayatınızla ilgili meseleler üzerinde umduğunuz gelişmelerin yaşanmaması sebebiyle rahatsız edicidir. Kişi zayıf düştüğünü, birçok meseleyi zorlukla gerçekleştirdiğini düşünür. Bu yüzden de ileriye dönük düşünmekte, umut etmekte güçlük çekebilir.


Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Aralık 2015
Bugünlerde, kimseden tavsiye ve öneri duymaya isteğiniz olmayabilir, ama benim işim bu! Dolayısıyla, ayın ilk günlerinde, otorite konumundaki kişilerle ilişkilerinizde tavsiyelere kapalı olmanız sorun yaratabilir. Mümkün olduğunda esnek ve ılımlı olmaya çalışın.

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Aralık 2015
Duygusal anlamda beklentiniz yüksek olacak bugün. Anlaşıldığınızı, duygularınıza değer verildiğini hissetmeye ihtiyacınız var. Bunu bulabileceğiniz alan ailenizle bir arada olacağınız kendinizi güvende hissettiğiniz ortam olacak.


Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Kasım 2015
Bazı kişiler içerisinde bulunduğunuz gerçek durumu yansıtmayan fikirlere kapılmakla kalmayıp, bu doğrultuda hareketlere başlayabilirler. Bu kişileri idare etmeye çalışmak sizi yıpratabilir.

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Aralık 2015
Ailenizle ilgili konularda daha fazla çaba sarf etmeniz gereken zamanlar olabilir. Geçmişe ait meselelerle ilgilenmeniz gerekebilir. Güven hissettiğiniz yerlerde olmak size iyi gelecek. Ev hayatınızla ilgili işlerde bugün daha iyi sonuca varabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda değişiklik yapmak isteyebilirsiniz.


Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Aralık 2015
Ailenizde sizden yaşça küçük birisinin özel hayatı sizin için sıkıntı yaratabilir. Tepki vermektense, konuşup onu doğruya sevketmeye çalışın.

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Aralık 2015
Görüşlerinizi kabul ettirmek konusunda çok inatçısınız ve amaçlarınız doğrultusunda ilerlemek için kararlısınız. Yine de zorlu günler var kapınızda, çünkü mutlu olmak için çok uğraşmanız gerekiyor. Yılgınlığa kapılmayın. Fakat bu zor günler kısa sürecek.

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Aralık 2015
Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde iş hayatınızda ve partneriniz, dostlarınız, ortaklarınızla görüşmelerinizde yanlış anlaşılmalar, iletişim hataları ve genel bir motivasyon düşüklüğüne açık bir zamandan geçerken, 16.00 sonrasında iletişim yetenekleriniz ve kişisel motivasyonunuz yükseleceği için ilişkilerdeki paylaşımlarınızı daha rahat gerçekleştirebilirsiniz.

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Aralık 2015
Bugün para ile ilgili işlerinizi halledebilir, ödemelerinizi yoluna koyabilirsiniz. Bugün, araştırma yapmak, gerçekleri ortaya çıkarmak için çaba sarf edebilirsiniz.  Özel hayatınızla ilgili yanlış kararlar almaya eğilimli olabilirsiniz. Bugün kandırılma, dolandırılma ihtimalimiz yüksektir, bir şeylere imza atmadan önce dikkatlice okunmasında yarar vardır

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Aralık 2015
Bir vergi meselesi, kredi borcu, banka ödemesi, miras konuları ya da nafaka işlemleri hayatınızda yer edebilir. Aile büyüklerinizdan birinin önemli bir ameliyat geçirmesi gerekebilir.

Geçmiş Boğa Burcu Burç Yorumu