Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
28 Haziran 2016

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Yaşadığınız son gerilimli buluşmadan sonra ilişkinizde olumlu değişikliklerin siz de farkındasınız. Tek sorununuz yeterince açık konuşamamak. Onu kırmaktan çekiniyorsunuz ama biraz daha açık konuşmak bazı sorunları büyümeden çözebilir.
28 Haziran 2016

Boğa Burcu Günlük İş Falı

Zaman zaman monoton bir iş yaşamınız olduğunu düşünüyorsunuz. Oysa monotonluk hiç size göre değil. İşyerinde yaratıcılığınızı daha çok gösterebileceğiniz bir değişiklik önerisiyle karşılaşabilirsiniz.
28 Haziran 2016

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Epeydir yaşadığınız ekonomik sorunlar bitecek gibi görünüyor. Bugünlerde yapmanız gereken bir ödeme için erteleme önerisiyle karşılaşabilirsiniz. Bu size kısa süreli bir rahatlama olanağı sağlayacak.
28 Haziran 2016

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir yakınınızı istemeden kırabilirsiniz. Bugün hararetli tartışmalardan kaçınmalısınız.
28 Haziran 2016

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı konuları gereğinden fazla abartıyorsunuz. Bu yüzden arkadaşlarınız sizi devamlı uyarıyorlar. Bugün bu uyarıların haklılığı konusunda düşünebilirsiniz. Gün boyunca akşam saatlerinde yapacağınız önemli bir görüşmeye hazırlanacaksınız. Görüşme umduğunuzdan daha iyi geçecek. Yeni öneriler alabilirsiniz. Bazı değişikliklere hazırlıklı olmanızda yarar var.
28 Haziran 2016

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Saat 05:37 Ay-Satürn görünümü, finansal veya duygusal ilişkilerde geçmiş tecrübeleri gözden geçirmenin yararını işaret ediyor. Başkalarının görüşleri, davranışları hakkında önyargılı düşünmeyiniz. Sonuçta herkes aynı olmak zorunda değil. Birileri size destek vermiyor, onaylamıyorsa kendinize güvenerek ayaklarınızın üzerinde durmayı bilmelisiniz. Böylece gücünüzün farkına varırsınız. Saat 07:59 Ay-Venüs görünümü, bizim için kıymeti olan her şeyi koruma ve kollamak refleksimizin göstergesidir. Çevremizde güvenilir insanlar ararız. Geçmişte yaşadığımız ilişkileri düşünürüz. Geride kalan güzellikleri veya olumsuzlukları hatırlarız. Bazen elimizde olmadan dışa karşı tepki gösterebilir, bazen de kimseye belli etmez, içimize atarız. Saat 14:14 Ay-Pluto görünümü, neleri arzu ettiğinizi, neler yapmak istediğinizi belirlemeniz halinde, isteklerinizi elde edebileceğinizi vurguluyor. Kendimizi güvende ve huzurlu hissetmemiz dileğimle,
28 Haziran 2016

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Alışkanlıklarınız konusunda ısrarcı bir tavır takınmanız sayesinde, bazı meseleleri kökten çözümleyebilirsiniz. Bugün harcamalar konusunda aklınıza gelmeyen masraflar çıkabilir. Özel paylaşımlarınız için bazı fedakarlıklar yapmanız sizi rahatlatacak. Tartışmalardan uzak kalmalı ve içsel dinginliğinize önem vermelisiniz.
28 Haziran 2016

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün hiç karşılaşmayı istemediğiniz birileri ile mecburen muhatap olmak durumunda kalabilirsiniz. Eski ve unutulmamış sözlerin tekrar dile gelmesi canınızı sıkabilir. Kaçmak yerine bu kez kırgınlığınızı dile getirebilirsiniz.
28 Haziran 2016

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Dostane bir motivasyon işlerin akmasına yardım edebilir. Fikirlerinizi paylaşarak aydınlatıcı geri dönüşler alabilirsiniz. Kişisel veya fiziksel değişiklikler yapmalı ve romantizme öncelik tanımalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Başarılı olmak, başkalarının adım atmasını beklemek yerine inisiyatif kullanmak ve biz harekete geçmek istiyoruz. Ancak, Pazartesi yazımızda ele aldığımız gibi hafta genelinde aşk hayatımız, sevgi temalı ilişkilerimiz, güzellik estetik, sanat ve ekonomik başlıklı konularda bir taraftan sürprizler, hoşluklar, yenilikler yaşanırken ve birbirimize yardımcı olma isteğimiz artarken; diğer taraftan, problemler, gerilimler, hırpalayıcı durumlar ön plana çıkıyor. Aşırı sahiplenme, dominant role soyunma, kıskançlık veya güç mücadelelerine bağlı dramatik durumlar ortaya çıkabilir. Özellikle, akşam saatlerinde, kötü alışkanlıkları veya kötü niyetleri olan kişilerden uzak durmamız veya ilişkilerde takıntılı bir tavır geliştirmemeye çalışmamız ve sakinliğimizi korumamız doğru olur. Venüs’ün konumu bu durumu etkin hale getiriyor. Beklenmedik durumlar yaşanabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
28 Haziran 2016

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Tüm yakın çevreniz dâhil olmak üzere birçok insan ile iletişim içinde olur, düşüncelerinizi anlatıp karşı tarafın fikirlerini almak istersiniz. İkna yeteneğinizin yüksek olduğu bu süreçte olmasını istediğiniz her ne konu varsa başka insanların desteğini kolaylıkla yanınızda bulursunuz.
28 Haziran 2016

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal yönden gururunuz incinmiş gibi görünüyor. Gün boyu ailenizle birlikte olmak ve dertleşmek ihtiyacı duyuyorsunuz. Ancak büyüklerinizin sözünü de pek dinlemiyorsunuz. Gün içinde sizi arayarak gönlünüzü alacak.
28 Haziran 2016

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde herkes sizin ne kadar kendini beğenmiş ve vurdumduymaz olduğunuzu düşünüyor. Oysa siz böyle değilsiniz. İncindiğiniz zaman zırhınıza bürünüyorsunuz. Alçak gönüllülüğünüz ve vericiliğiniz dostlarınızın artmasına yol açacak.
28 Haziran 2016

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca kendinizi neşeli, iyimser ve eğlenceli bir enerji ile ifade ederken, aşk hayatınızda ani bir teklif alabilir, ev ve yerleşime dair konularla aile ilişkilerinizde ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Evinizde sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebileceğiniz bugün, ilişkilerde güç mücadelelerinden uzak durmayı tercih etmelisiniz.
28 Haziran 2016

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bilinçaltı meseleleriniz veya zihinsel aktiviteleriniz üzerinde rasyonel çalışmalar yapmak için uygun bir zamandasınız. Eğitiminiz mevcutsa bugün zihinsel yoğunluğu olan tüm işlerde ilerleme sağlayabilirsiniz.Ancak akşam saatlerinden itibaren gerginlik ve duygusal baskı hissetmeniz olasıdır. Bu anlarda bilinçaltı çalışmalarına yönelebilir zihninizi dinlendirebilirsiniz. Kontrolünüz dışında gelişen konulara karşı aksiyon alma ve strateji belirlemek için doğru ve aktif enerjilere sahip bulunmaktasınız.
28 Haziran 2016

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizle ilişkileriniz artacak. Onların fikirlerinden etkilenebilirsiniz. Bazı konuşmaları geçmişle karşılaştırabilirsiniz. Hayatınızı yönlendirmeye çalışacak insanlara tepkileriniz olabilir.
Reklamı Kapat