Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

4 Eylül 2015
İkiniz için de huzurlu bir gün. Klasik bir beraberlik içindesiniz ve bu ilişki uzun ömürlü görünüyor. İlişkiyi ayakta tutma çabalarınız bugün olduğu gibi ilerde de doyum içinde olmanızı sağlayacak. Onun çok küçük yakınmalarını da ihmal etmemelisiniz. Bugün küçük bir siteme tanık olabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük İş Falı

4 Eylül 2015
İş yaşamınız çok düzgün, çok istikrarlı. Ama aşırı bir yorgunluk içindesiniz. İşlerinizin bir kısmını üzerinizden atmak istiyorsunuz. Bunun için daha yetkili birisiyle görüşebilirsiniz. Görüşme sonunda içiniz rahatlayabilir.

Boğa Burcu Günlük Para Falı

4 Eylül 2015
İyi bir birikimci olduğunuz için giderlerinizi kontrol altında tutabiliyorsunuz. Aile bireylerinden birinin savurgan istekleri kesin denetiminiz altında. Kısıntı yapılamaz harcamalarda bile kısılacak bir şeyler bulabiliyorsunuz. Bugün de tasarruf günü olabilir.

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

4 Eylül 2015
İyi niyetli olmayan birisiyle bir alışveriş içinde olacaksınız. Bu ticarette çok dikkatli olmanız gerekiyor.


Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Bazı durumlarda hiç gerekli değilken atılgan davranıyorsunuz. Bu o durumun içindeki diğer insanlarca hoş karşılanmıyor. Buna dikkat etmelisiniz. Bugüne aktardığınız bazı sorunlar vardı. Bugün onlara ayıracak zaman bulamayacaksınız. Bir yakın dostunuzla birbirinizden süratle uzaklaşıyorsunuz. Bunu o da sizin kadar sorun ediyor, sizin kadar üzülüyor.

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Sevgili Boğalar Perşembe günümüz,   burcunuzda ilerleyen sakin ve ılımlı Ay etkisi altında başlıyor. Kendimizden emin olmanın rahatlığını yaşayacağız. Saat 05:06 Ay-Güneş olumlu görünümünde, hisleriniz sizi yanıltmaz. Aşk hayatınızla ilgili konularda doğru kararlar verilir. Hayatın zevkli yanlarının tadına varmayı bilirsiniz. Saat 09:50 Ay-Pluto destekleyici görünümü,  yeni bir şeyler yapmak, var olanı  sağlamlaştırmak, işler hale getirmek niyetinde olduğumuzu gösteriyor.  Aklımızda ne varsa onun üzerinde odaklanabiliriz. Saat 12:20 Ay-Venüs zorlu görünümü, ailenizi, evinizi ve huzurunuzu fazlasıyla önemsediğinizi, eğer canınızı sıkacak bir şey olursa buna asla müsaade etmeyeceğinizi gösteriyor. Saat 15:24 Ay-Mars görünümü, sahip olduklarınızı korumak yanlısı davranacağınızı gösteriyor. Kimseye taviz vermeye ve kimsenin de size ait bir şeye elini uzatmasına müsaadeniz yok. Burcunuz üzerinde ilerleyen Ay kendinizi güçlü bir şekilde ifade etme arzunuzun simgesi. Mars-Aslan burcunda zorluyor sizi. Çünkü dışa belli etmeseniz de, iç dünyanızda bir şeylerin canınızı sıkması mümkün.   Kişi ne istediğinin farkında ve çevresindeki gelişmelere, durumlara hakim olmaktan yana. Biraz abartılı davranabilirsiniz. Saat 20:53 Ay- Chiron  olumlu görünümü, arkadaşlık ilişkileriniz başta olmak üzere, hedef olarak belirlediğiniz her konuda sağlam ve sağlıklı kararlar almaktan yana olduğunuzun göstergesidir. Hangi ortamda bulunursanız bulunun, hem kendiniz hem de ailenizin geleceği adına düşünür ve iyilikleri gönülden yaparsınız. İşlerimizi kolaylıkla halledebilmemiz, zorlukların üstesinden rahatlıkla gelebilmemiz dileğimle,  


Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Gizli ilişkiler veya arka planda yürütülen işler ilginizi çekebilir veya sakladığınız bilgiler nedeniyle tuhaf bir durumda kalabilirsiniz. Eğlence ihtiyacınız sorumluluklarınızı unutmanıza veya ihmal etmenize neden olabilir. Bugünlerde daha çok kendinizi geliştirmeye, yeni bilgiler edinmeye ve bilgili kişilerle vakit geçirmeye çalışmanız daha doğru olur. Olumlu yeni başlangıçlar söz konusu.

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Bugün sabah saatlerinde bilginizi paylaşmak, deneyimlerinizi aktarmak ve fayda sağlamak, insanlarla birlikte ortak eğlenceler yaratacağınız planlar yapmak, güçlü birinden destek alıp yolunuzu aydınlatmak için elverişli olacak.


Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Bazı konuları siz ve karşı taraf tamamen farklı şekilde görüyor olabilirsiniz. Fikir farklılıkları kaçınılmaz olabilir. Bu tür bir durumda kendi fikirleriniz ya da bakış açınızın doğruluğu konusunda ısrarcı olmanızın veya gerekçeler ortaya koymanızın bir faydası olmayacağı gibi gerilim yaratabilir de. Bilginize… Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günün ilk yarısı ikili ilişkilerimiz açısından oldukça olumlu bir atmosfere işaret ediyor. Belli girişimlerde bulunabileceğimiz, işlerimizi tamamlayabileceğimiz saatlerde olacağız. Öğle sonrasından itibaren ise, pembe bulutlar yerini rüzgara bırakıyor. İkili ilişkilerimiz açısından ve genelde, stres ve gerilim söz konusu olabilir. Dolayısıyla, bu saatlerde fikir çatışmalarından uzak kalmak veya kendini ifade etmeye çalışırken olayları daha da büyütme riski olduğunu bilmek faydalı olacaktır. Genel anlamda olumlu bir haftda olduğumuz düşünülürse günün ufak tefek rüzgarlarını hafif bir serinlik olarak görmeli ve görev ve sorumluluklarımızı ihmal etmemeli, halledilmesi gereken şeyleri halletmei, yarım kalan işlerimizi bitirmeye odaklanmalıyız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Yeni başlangıçlar yapmak için kendinizi hazır hissedeceğiniz bir gündesiniz. Hassas olduğunuz konular hakkında daha fazla düşünebilirsiniz. Sabah saatlerinde duygusal olarak yoğunsunuz. Bu durum ilerleyen zamanlarda sizi tepkisel yapabilir. Öğleden sonra çatışmalara dikkat edin. Biriktirdiğiniz öfkeniz bir anda çıkabilir.


Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Maddi konularda sınırlarınızı genişletme çabası içindesiniz. Size gelecek olan iş tekliflerini düşünmeden kabul etmemelisiniz. Yaşça sizden büyük olan ve daha çok tecrübe sahibi olan kişilerin desteğini üzerinizde hissedebilirsiniz.

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Duygularınız coşacak. Toplum yaşamınızda ve aşkta başarılı olacaksınız. Seviyor ve seviliyorsanız bütün kuruntu ve kuşkulardan sıyrılarak büyük bir mutluluğa erişeceksiniz. Cinsellik konusunda dikkatli olmalısınız. Onun isteklerini düşünmelisiniz.

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde iş hayatınızda ve partneriniz, dostlarınız, ortaklarınızla görüşmelerinizde yanlış anlaşılmalar, iletişim hataları ve genel bir motivasyon düşüklüğüne açık bir zamandan geçerken, 16.00 sonrasında iletişim yetenekleriniz ve kişisel motivasyonunuz yükseleceği için ilişkilerdeki paylaşımlarınızı daha rahat gerçekleştirebilirsiniz.

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Eylül 2015
Bir avukat, muhasebeci, önemli mevki sahibi biri sizin yardımınıza koşabilir. Bu özellikle size finansal anlamda kazanç getirecek olan bir teklif veya fikirde olabilir. Yurt dışı, alım-satım, seyahatler konusunda da keyifli gelişmeler bekleyebilirsiniz. Bu hafta hayatı anlamaya yönelik, derinliği ve ruhu olan özel konular üzerinde detaylı araştırmalar yapabilir, bilgi sahibi olabilirsiniz.

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Keyfiniz yerinde olduktan sonra tüm işleri rahatlıkla yapabilme özelliğine sahipsiniz. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanın söyleyeceği bir söz veya bir davranış sizi aşağıya çekmeye yetiyor.

Geçmiş Boğa Burcu Burç Yorumu