Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
26 Ekim 2016

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Bugünlerde ilişkinizi sorgulayıp duruyorsunuz. Onunla yaşadığınız pek çok güzelliğin hatırına onu incitecek davranışlarda bulunmak istemiyorsunuz. Bir yandan da eski heyecanınızı arıyorsunuz. Kıs vadede önemli bir değişiklik gözükmüyor.
26 Ekim 2016

Boğa Burcu Günlük İş Falı

İşyerindeki genel huzursuzluk ve belirsizlik herkes gibi sizi de olumsuz etkiliyor. Pek memnun olduğunuz söylenemez. Siz de herkes gibi bir çıkış yolu arıyorsunuz.
26 Ekim 2016

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Az da olsa maddi desteğe ihtiyacınız var. Bugün böyle bir arayışa girerseniz mutlaka bir destek bulabilirsiniz. Gelirinizin düzenli olarak artması için biraz daha atak olmanız gerekebilir.
26 Ekim 2016

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Sizinle ilgili olumsuz bazı söylentiler kulağınıza gelebilir. Tepki göstermeden önce söylentinin kaynağını araştırmanız gerekebilir.
26 Ekim 2016

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Atacağınız dikkatli bir adımla hayatınızda köklü değişiklikler olabilir. Alacağınız bir haberle harekete geçip, sizi bekleyen sevindirici gelişmelere doğru yürüyeceksiniz. Hareketli ve heyecanlı günlerin eşiğindesiniz. Bunun gereğini yerine gerektirecek enerji sizde fazlasıyla var. Üstelik pek çok kişiden de destek göreceksiniz.
25 Ekim 2016

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Salı gününe, saat 06:16 Ay-Başak burcu geçişiyle adım atacağız. Bu enerji, sizi ilgilendiren meseleler üzerinde özellikle söz konusu olan aşk veya çalışma hayatınız ise, inceden inceye titiz düşünmeniz, detayları fazlasıyla önemsemeniz anlamına gelir. Yaşadığınız ilişkinin ciddiyeti veya iş hayatınızla ilgili konular üzerinde bir hayli durabilirsiniz. Saat 07:16 Ay-Merkür görünümü, disiplinli bir şekilde çalışma ve kariyer yolunuzda ilerlemek için güçlü insanlarla işbirliği bugün son derece önemlidir. Çünkü zirveye çıkmak ve toplumda bir yer edinmek için her şeyden önce iyi bir konumda olmanız gerektiğinin farkındasınızdır. Bugün bazı kişilerce anlaşılması zor biri olarak görülseniz de, bu şekilde günü geçirmekten yana olabilirsiniz. Çünkü bu sizin hayatınız ve kimsenin eline bırakılmayacak kadar değerli ve siz bunun gayet iyi bilincindesiniz. Saat 10:43 Ay-Güneş olumlu görünümü aşk hayatınızla ilgili konularda, iş ortaklıklarında titiz ve bir hayli tutkulu olduğunuzu gösteriyor. Karşı cinsle olan her türlü bağlantınızı güçlendiriyor. Saat 23:55 Ay-Venüs arasındaki mücadeleci görünüm,  hem parasal hem yenilik hem de ilişki meselelerinde zorlayıcıdır. Kişi bu durumda kimi zaman her şeye boş verir ne olacaksa olsun der akışa bırakır kendini ancak sonra bir ufak terslik olduğunda isyan eder ve abartılı tepkiler verir. Oysa ki ne kadar sakin olabilirsek, o denli rahat ederiz. Biliyorum belki kolay değil ama imkansız da değil. Aklı başımızda hareket etmemiz gereken günlerdeyiz. Dilerim ki, hepimiz için huzurlara vesile bir gün olsun. Kalben sevgilerimle,
25 Ekim 2016

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün duygusal inatlarınız yüzünden aileniz ve sevdiklerinizle aranızda sorunlar yaşayabilirsiniz.. Mantıklı düşünceler içinde olsanız bile, çevrenizdeki kişilerin sizinle aynı düşünceye sahip olması gerekmiyor. Fakat ısrarcı tutumunuzla bazen en sevdiklerinizi bile çileden çıkarıyorsunuz. Bugün ılımlı olmaya çalışın.
24 Ekim 2016

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür'ün bugün Akrep burcuna ilerlemesi ikili görüşmelerinize hız kazandırabilir. Bu dönemde eşinizle, sevgilinizle daha çok konuşabilir, birbirinizi anlamaya çalışabilirsiniz. Ayrıca evlilik, ortaklık gibi konularda başkalarına fikir danışabilir, tavsiye ve görüş alabilirsiniz.  
25 Ekim 2016

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Parasal konularda pozitif bir sürece giriyorsunuz. Alışverişlerde ya da anlaşmalarda şans sizden yana olabilir. Günün Atmosferi:Aklımız biraz dağınık ve tedirginiz Bu aralar jestlere sürprizlere ve yeni fırsatlara oldukça açığız. Hayatımız kısa yolculuklarla ve yeni gündemlerle hareketlenebilir. Pozitif düşünüyoruz ve sosyal hayatımız dinamizm kazanıyor. Etrafımızdakilerin ilgisi üzerimizde olabilir. Aşk hayatımızda da olumlu gelişmeler kendini gösteriyor. Şu sıralar yeni ve sağlam dostluklar kurabiliriz. Fakat Neptün'ün etkisiyle kendimize olan güvenimiz bir nebze azalıyor ne yazık ki. Bir takım kişilerin bizi menfaatlerine göre şekillendirmeye çalıştıklarını gözlemleyebiliriz. Aklımız biraz dağınık ve duygusal endişe içinde olabiliriz. Karar alma noktasında zorlanabiliriz. Hatalarımızdan ders almamızda yarar var. Fakat kısa zamanda düzlüğe çıkıyoruz.
25 Ekim 2016

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün keyif aldığınız konulara yönelmek isteyebilirsiniz. Karşınızdakine kendinizi ifade etmeniz önem kazanabilir. Çocuklarınızla ilgili işlerde fazlasıyla oyalanabilirsiniz. Gelecek yönünde yeni planlamalar yapabilirsiniz. Gün içinde yapacağınız harcamalara dikkat etmelisiniz. Sorumlu olduğunuz konularda fazla hırslı olabilirsiniz.
25 Ekim 2016

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yetkinizi aşan konulara karışmayın. Aksi halde herhangi bir sorunda sizi suçlu ilan edebilirler. Dikkatli olmanız yeterli. Mali konularda size destek verenler de var.
25 Ekim 2016

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızdaki yoğunluk davranışlarınıza da yansıyor. Ancak özellikle dikkat isteyen konularda bunu önlemeniz yararınıza olacak. Içinizdeki fırtınaları iş yaşamınıza aksettirmeyin. Rahatlamak için bütün yarım kalmış işlerinizi bitirmekte yarar var.
25 Ekim 2016

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca yeni iş tekliflerini değerlendirebilir, iş hayatınızda takım çalışmalarından faydalanabilir ve kendinizi değişime ve yenilenmeye açık bir şekilde pozitif olarak insanlara yansıtabilirsiniz.Aile büyükleri, patronlar, kurumlardan destek görebilir, ilişkilerinizde olumlu bir atmosferde uyum ve denge geliştirebilirsiniz.
25 Ekim 2016

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu salı gününüzü çocuklarınızın bedensel ve ruhsal sağlığı üzerine odaklanacağınız faaliyetlerle değerlendirebilirsiniz. Ayrıca kişisel keyif alanlarınızla ilgili etkinliklere katılabilirsiniz.El işleri ve dikkat isteyen hobilerinizle vakit geçirmek çok iyi gelebilir. Günün teması cömertliğin, alışveriş dengesinin korunduğu ilişkiler olacaktır. Keyif alanlarınızı deneyimleyeceksiniz. Yemeye ve içmeye düşkün olduğunuz için bugünü özellikle hazmı kolaylaştırıcı, zinde bir bedene erişmek için gerekli beslenmeyi uygulayarak geçirebilirsiniz.
25 Ekim 2016

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınızda istediğiniz hareketlenmeler oluşabilir. Kendinizi fazlasıyla enerjik hissedecek, eğlenceli ortamlarda bulunmaktan keyif alacaksınız. Sevdiğinizle iletişiminiz sizi mutlu edebilir.
Reklamı Kapat