Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

22 Eylül 2014
Her konuda esnek yaklaşımlara sahip olabileceğiniz bir gün. Ay ın yaptığı rahat etkiler aşkta hoş ve sürpriz sayılabilecek gelişmeler getiriyor. Yalnız, içinizde duyacağınız heyecanla aşırıya kaçabilir, enerjinizi dengelemede güçlük çekebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük İş Falı

22 Eylül 2014
Meslek yaşamınızda karşılaştığınız gecikmelerden ve iletişim problemlerinden kurtulabileceğiniz bir gün denilebilir. Organize faaliyetlerden büyük zevk alabileceğiniz bu devrede, iş amaçlı bir gezi düzenleyebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Para Falı

22 Eylül 2014
Maddi ataklarınızda dikkatli olmanız gereken bir gün. Yakın çevrenizle olan iletişimin boyutları beklenmedik bir şekilde değişime uğrayabilir. İletişimde yoğunluk yaşayabilirsiniz

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

22 Eylül 2014
Size değişik alternatifler getiren bir gündesiniz. Eğer dikkatli davranır ve dağınıklıktan kurtulursanız yapıcı sonuçlar elde edebilirsiniz.


Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Eylül 2014
Yabancı ortamlarla iletişiminizin yoğun olabileceği bugün, sürpriz ziyaretlere açıksınız. Farklı kültürlere ve felsefi tartışmalara ilgi duyabileceğiniz görülüyor. Aşırı enerjiniz nedeniyle strese girebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili bir takım sorunları halletmek için harekete geçebileceğiniz görülüyor.

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Eylül 2014
Sevgili Boğalar yeni haftamız saat 06:05 Ay-Mars görünümüyle başlıyor. Aşk hayatınız, çocuklarınız veya iş hayatınızla alakalı konular üzerinde yapılacak yüzleşmelerin sizi rahatsız etmesi anlamına gelse de bu son derece gerekli ve sonrasında rahatlatıcı olabilir. Evet belki arzuladığınız desteği dışarıdan alamamanız sinirlerinizi gerebilir ancak durduğunuz noktayı tespit edebilmeniz anlamında yararlıdır. Saat 06:07 Ay-Neptün karşıtlığı, aşkta ve hayatın genelinde sizin için  güven olgusu önemli hale geliyor. İlişkide engeller olmamalı, her iki taraf da  hayattan zevk alabilmelidir. Ancak böyle olursa insan hissettiğinin tadına varabilir diye düşünürsünüz. Saat 06:39 Mars-Neptün zorlayıcı görünüm, finansal-iş-ilişki konularında sizi, ani tepkilerde bulunmaya veya hızlıca hareket etmeye, kararlar almaya zorlayabilir. Ancak çok dikkatlice durumları gözden geçirmekte yarar var. Gerçekten emin değilseniz bekleyiniz. Şartlar uygun mu değil mi diye bir bakınız. Risk almayınız. Saat 17:03 Ay-Pluto görünümü, kendinizi güçlü bir şekilde dışa yansıtmanızda size kuvvet sunuyor. Aşk hayatınızla ilgili konularda olgun düşünmenizi, her ayrıntının bütünün bir parçası olduğunun bilinci içinde hareket etmenizi, acele kararlar vermemenizi söylüyor. Yeni haftanın sizlere bol şans, huzur ve mutluluklar getirmesi dileğimle,


Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Eylül 2014
Güvenliğiniz her şeyden önemli. Yardımsever yapınıza diyecek yok fakat kişisel kazançlarınız söz konusu olduğu zaman, sabit bir düşünce tarzıyla hareket ediyor ve maddesel kaygılarınızı dile getirmeyi yeğliyorsunuz. Bugün, yakın arkadaşlarınızın sizi hayal kırıklığına uğratmaları söz konusu olabilir. Olayları abartmak istemeyeceksiniz.

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Eylül 2014
Bugün aklınız bir karış havada gibi hareket edebilirsiniz. Bir hobiniz ya da çok fazla ciddiyet gerektirmeyen bir uğraşınız v arsa ona yönelin. En azından hoş vakit geçirmiş ve belki de yaratıcı şeyler üretmiş olursunuz.


Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Eylül 2014
Farklı şekilde gelişeceğinden emin olduğunuz konular düşünmediğiniz biçimde gelişebilir. Ancak, düşünülmeyen şekli sizin daha çok işinize geleceğe benziyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bu hafta sonu, bazı girişimlerinizin, sağlığınızla ilgili konuların, ilişkilerinizin veya sizin ön plana aldığınız başlıklar her ne ise onların olumsuz taraflarına odaklanarak zaman kaybedebilirsiniz. Aslında her konunun olumlu tarafını görmek veya size her anlamda iyi hissettiren konulara odaklanmak enerjinizi yükseltmekle kalmayıp sizi motivede edebilir.

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Eylül 2014
Bugün yeteneklerinizi gösterme ve dikkatleri üstünüze toplama açısından son derece talihlisiniz. İşe dair çalışmalarınızda daha yaratıcı olacaksınız. Öte yandan bu durum çevrenizde size karşı kıskançlık yaratabilir. Duyduklarınızı ciddiye almak yerine gülüp geçtiğiniz sürece harika bir gün geçireceksiniz. Harcamalarınıza dikkat edin.


Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Eylül 2014
İYİ niyetinizin yanlış anlaşılması sizi engelliyor. İkna edici konuşarak sorunlarınıza bir çözüm bulmanız gerekiyor.

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Eylül 2014
Parlak bir gün. Kendinize olan güveniniz ve pratik zekanız sayesinde işyerinizde terfi etmeniz çok yakın. Gerek iş gerek özel hayatınızda herşey toz pembe. Duygusal bağlamda yine de biraz dikkatli olmanızda fayda var. Sahiplenme duygunuzun ağır basmasına izin vermeyin.

Geçmiş Boğa Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!