Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

31 Ekim 2014
Aşk yaşantınızda sorunlarınız bugün de devam edecek. Sevgilinizle konuşmak istediğiniz şeyleri konuşamamanın sıkıntısını yaşayacaksınız. Sürüncemede giden ilişkinizin devamı konusunda endişeleriniz olacak.

Boğa Burcu Günlük İş Falı

31 Ekim 2014
İş yaşantınızda şanssız bir gündesiniz. Bugün bazı iş görüşmelerinden üzgün ayrılabilir, katılacağınız toplantılardan beklediğiniz sonuçları alamayabilirsiniz. Bugün iş ile ilgili konular genel olarak size rahatsızlık verecek.

Boğa Burcu Günlük Para Falı

31 Ekim 2014
Parasal konularda beklemede olacağınız bir döneme girdiniz. Bazı yatırımlar yaptınız ve bu yatırımların maddi karşılığını bekliyorsunuz. Bugün yatırımlarınızın takibi ile meşgul olabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

31 Ekim 2014
Bugün zaman zaman sinirlenmenize yol açacak olaylarla karşılaşabilirsiniz. Sinirlerinize hakim olmaya çalışmalı ve kendinizi kontrol etmelisiniz.


Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Bugün beklemediğiniz gelişmelere maruz kalabilirsiniz. Alacağınız bazı haberler sizi heyecanlandırabilir ve harekete geçirebilir. Gün içinde sinirlenmenize yol açacak bazı olaylarla karşılaşabilir ve bu olaylara karşı vermeniz gereken tepkileri veremeyebilirsiniz. Akşam saatlerinde aile büyükleriniz ile bir araya gelmeniz ve onlarla bazı konular hakkında konuşmanız muhtemel.

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Sevgili Boğalar saat 04:48 Kova burcunda oluşacak ilkdördün biraz gerilim yaratır.  Mesleki konular üzerinde daha fazla yoğunlaşmanız anlamına gelebilir. Dikkatleri üzerinize çekmek sizin için son derece önemlidir. Toplum içindeki yeriniz ve kariyerinizle ilgili olarak belirlediğiniz rotanız üzerinde düzgün bir şekilde ilerleyerek hedeflerinizi gerçekleştirmek niyetindesinizdir. Şu an durduğunuz yeri, eksiklerinizi, sorunlarınızı bilinçli bir şekilde gözden geçirerek, sorgulamalarda bulunabilirsiniz. Olaylara yaklaşım tarzınız idealleriniz doğrultusundadır. Geçtiğimiz hafta uğraştığınız işleri bugün tekrar ele alarak, eksiklerinizi belirlemeye çalışabilirsiniz. Ancak sizin istekleriniz, bazı kişilerle, dış dünya ile veya partnerinizle çelişiyorsa veya sorun oluşturuyorsa tam bu noktada nasıl davranmanız gerektiğini tespit etmeniz lazımdır. Sizin ihtiyaçlarınız mı yoksa partnerinizin  ihtiyaçları mı daha önemli. Bu tespitin muhakkak yapılması gerekir. Bu tespit doğal olarak aranızda belli bir mesafe oluşmasına ve gerginlik yaşanmasına neden olabilir. Yapılması gereken aradaki dengeyi iyi kurgulamak ve tatsızlıklardan uzak durmaktır. Saat 07:34 Ay-Venüs zorlu görünümü, bizi ilişkimizle veya dış dünyadaki insanlarla alakalı her konuda çileden çıkarmaya devam ediyor. İleri gitsek olmuyor geri gitsek hiçbir işe yaramıyor. Vazgeçsek ayrı sancı, devam etsek kafa karıştırıcı. Hem ruhsal hem de fiziksel açıdan bugün hiç kimsenin üzerimize gelmesinden yana değiliz. Hatta en ufak bir hesap soruşta inceldiği yerden kopsun diyerek gerilimli tepkilerde bulunabiliriz. Saat 14:58 Ay-Uranüs olumlu görünüm etkisi altında aceleci davranılmamalı, yeniliklerde bulunmadan önce iyice bir düşünülmelidir. Gün boyunca, arzu ettiğiniz gelişmelerle karşılaşmanızı tüm kalbimle temenni ediyorum. Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun.


Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Alışkanlıklarınız konusunda ısrarcı bir tavır takınmanız sayesinde, bazı meseleleri kökten çözümleyebilirsiniz. Bugün harcamalar konusunda aklınıza gelmeyen masraflar çıkabilir. Özel paylaşımlarınız için bazı fedakarlıklar yapmanız sizi rahatlatacak. Tartışmalardan uzak kalmalı ve içsel dinginliğinize önem vermelisiniz.

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Eşinizle aranızda özgürce hareket etme gayreti sebebiyle gereksiz sürtüşme yaşanabilir. Normalde tepki vermediğiniz bir konuda sesinizi yükseltmeye kalkarsanız tepki çekersiniz. Bireyselliğiniz hoş görülmeyebilir.


Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Bazı problemli ya da şaibeli konular için karşınızdaki kişileri suçlamanız durumunda bu konular dönüp dolaşıp size gelebilir. Dolayısıyla, sabırlı olmanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Kafamıza göre hareket etme isteğimiz artıyor. İstediğimiz şeyi, istediğimiz zaman ve istediğimiz yöntemle gerçekleştirmek istiyoruz. Diğerlerinden onay almak niyetinde olanlarımızın bu türlü davranmak istemesinin tek nedeni ise, ekip psikolojisine uygun davranma iyi niyeti ya da bir şekilde çemberin dışına çıkmama eğilimi olacaktır. Ancak, bu durum nedeniyle kendimizi normalinden daha fazla engellenmiş veya kısıtlanmış hissedebiliriz. Dolayısıyla, ikna ederek ilerleme ya da kafasına göre takılmaktan kaçınma fikrine sıcak bakmakta fayda var.

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
İşe ve hedeflere dair konular öncelikli hale gelebilir. Çalışma hayatınızdaki hedeflerinize ulaşmak için çeşitli eğitimlere katılmak isteyebilirsiniz. İş arkadaşlarınız ve üstlerinizle olan iletişiminizi güçlendirmeniz gerekiyor. Gün içinde anneye dair konularda gelişmeler yaşanabilir. Sakin ve anlayışlı olmaya özen gösterin.


Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
EVİNİZLE ilgili yapacağınız değişimlerde başkalarının da fikirlerini alacaksınız. Çevrenize şüpheli şekilde yaklaşacaksınız.

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Hayatınızdaki ani değişiklikler sizi derinden etkiledi. Her şey birdenbire olmuş gibi geliyor. Oysa uzun zamandır bunu içten içe hazırlıyordunuz. Önümüzdeki günlerde çok daha keyifli olayların gerçekleştiğine tanık olabilirsiniz. Aşkta da bir karar arifesindesiniz.

Geçmiş Boğa Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!