Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Şubat 2019

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Hala geçmişte yaşananların tekrarlanacağını düşünüyorsunuz. İlişkinizin hoşunuza giden ve başarılı bulduğunuz yönlerine odaklanabilirsiniz. Böyle yaptığınızı savunsanız da sizin asıl yaptığınız zorluklardan kaçmak.
21 Şubat 2019

Boğa Burcu Günlük İş Falı

Önümüzdeki günlerde mesleki becerinizi arttıracak çalışmalar içine girebilirsiniz. İş yaşamınızda uzun süredir düşündüğünüz değişiklikler için biraz daha birikime ihtiyacınız olduğunun farkındasınız.
21 Şubat 2019

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Özel harcamalardaki kararsızlıklar devam ediyor. Yine de bu harcamaların zorunluluğuna inandığınız için bazı kısıntıları yaparken hiç zorlanmayacaksınız.
21 Şubat 2019

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Kendinize daha dürüst davranıp daha objektif iç hesaplaşmalara yönelmeniz, son günlerde aldığınız eleştiriler karşısında daha başı dik durmanıza yardım edecek.
21 Şubat 2019

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel zevklerinizi ön planda tutmaya çalışacağınız bir dönem. Aşırılıklara karşı tepkiler alabilirsiniz. Sınırlanmışlık duygunuzu yenebilmeniz, taviz olarak değerlendirdiğiniz bazı bedeller ödemenizi gerektiriyor. İlişkiler açısından daha sağlıklı bir sürece gireceksiniz. Beklemediğiniz yakınlaşmalar size kısmi pişmanlıklar da içeren duygusallıklar yaşatabilir.
21 Şubat 2019

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Güne başladığınızda Ay Başak burcunda ilerliyor. Günün ilk saatlerinde Ay'ın Venüs'le kesinleşen olumlu kontağı sayesinde aşk hayatınızla ve çocuğunuzla ilgili konularda güzel bir zaman dilimi geçirebilirsiniz. 04:51-17:17 saatleri arasında Ay uzun süre boşlukta olacak. Saat 17:17 olduğunda Ay Terazi burcuna geçiş yapıyor. Kiron ile karşıt açısını kesinleştireceğinden sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Psikolojik olarak da kendinizi depresif hissedebilirsiniz. Hem fiziksel hem duygusal yara almaya açıksınız. Her iki türlü de size yine en büyük yardımcı kendiniz olacaksınız. İlerleyen saatlerde bu enerji düzeliyor. Dinlenerek günü kapatmanız sizler için iyi olacaktır. Sevgiler, Astromeri
21 Şubat 2019

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Keyif aldığın konulara yöneliyorsun!Sosyal hayatının ön plana çıktığı günlerden geçerken bu konulara ilişkin hızlı karar alıyor olabilirsin. Gezegenlerin seyri arkadaş ortamında fevri konuşmalar Özel sektörde çalışan bir Boğa burcuysan, karışıklıklar karşısında soğukkanlılığını koruyacaksın. İlişkisi olan ya da evli bir Boğa burcuysan, değer verdiğin kişinin ailesiyle arasında yaşanacak sorunda sessiz kalmak isteyebilirsin. Felsefi ve edebi konulara olan ilgin, daha profesyonel bir araştırmaya dönebilir. Aile bireyleriyle ilişkilerini güçlendirmek adına ideal günlerden geçerken, sonradan pişman olacağın şeyler söylememelisin. Son zamanlarda aslında kendine odaklanamadığını, ihmal ettiğini fark edeceksin. Biraz daha kendine odaklanmalı, sevdiğin, keyif aldığın şeyler yapmalısın.
21 Şubat 2019

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Duyarlılığınızın artacağı bir gündesiniz. İlişkilerde karşılıklı anlayış temasına uygun hareket etmek isteyebilir ve beklediğiniz anlayışı bugün görebilirsiniz.
21 Şubat 2019

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkilerinizde denge arayışı içinde olabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanmak isteyeceğiniz uğraşlarınızla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Çocuklarla zaman geçirmek size iyi gelecektir. Riskli konulara eğiliminiz olabilir. Gün içinde çalışma hayatınızda aksamalar yaşayabilirsiniz. Karar vermek zorunda kalacağınız durumlar oluşabilir.
21 Şubat 2019

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyer hayatınızda bazı sorunlar olması hareketlenmesine de engel olmuyor. Kariyer hayatınızın trafiği artıyor. Birçok Boğa burcu kariyerleri ile alakalı yeni teklifler alabilirler. Özellikle değişik sektörlerden gelen teklifler dikkatinizi çekebilir. Günlük rutinlerinizdeki trafik de devam ediyor.
21 Şubat 2019

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni kaynakların paylaşımı, eski kaynakların dağılımı ve değerlendirilmesi üzerine yapılacak tartışma ve planlamalar, günün ana konularıdır. Üçüncü kişilerle bunlarla ilgili çeşitli görüşmeler veya anlaşmalar yapmanız mümkündür.
21 Şubat 2019

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden, aşk hayatınız, flörtler, tatil planlarınız, işle ilgili tanıtımlar ve çocuklarınızla iletişim konularına belirsizlik ve durağanlık yaşayabilirsiniz. İlgili alanlarda bugün yeni kararlar almamanız ve hedef belirlememeniz, olayları zamana bırakmanız faydalı olacaktır.
21 Şubat 2019

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay akşamüstü Terazi burcunda seyahat ederken, çalışma arkadaşlarınızla harika bir gün geçirebilirsiniz. Gündelik olaylara karşı ekstra anlayışlı olacaksınız. Herkes sorunlarını çözmek için bugün sizden fikir almak isteyecektir. Zevkli giyinmek, keyif veren ortamlarda bulunmak, kıyafet alışverişine çıkmak için ideal bir gündür.
21 Şubat 2019

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Odağınızı bozmadan ilerleyin. Bir süredir ertelediğiniz konular kendiliğinden çözülüyor. Yaratıcı becerilerinizle pratik çözümler üretebilirsiniz.
Reklamı Kapat