Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
29 Temmuz 2016

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınızda durgunluk gözleniyor. Duygularınız çok kapalı ve anlaşılmaz. İlgilendiğiniz insan duygularınızdan emin değil. Biraz daha açık olursanız , aşk yaşantınız istediğiniz boyuta gelecek.
29 Temmuz 2016

Boğa Burcu Günlük İş Falı

İş yaşantınızda bazı gelişmelerin istediğiniz gibi olmaması sizi çok sıkıyor. Sürekli iş ile ilgili yeni fikirler geliştirmek ve gelişmeleri istediğiniz biçimde yönlendirmek istiyorsunuz.
29 Temmuz 2016

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Paranızı hesaplı kullanmanız gereken bir dönemdesiniz. Parasal konularda şanssız gelişmeler yaşayabilir ve beklemediğiniz harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz.
29 Temmuz 2016

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün düşüncelere dalabilir ve yapmanız gereken bazı işleri unutabilirsiniz. Kafanızı toplamaya ve yapacağınız işlere konsantre olmaya çalışın.
29 Temmuz 2016

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gününüzü dinlenerek ve özel zevklerinizle meşgul olarak geçirmeyi düşüneceksiniz. Genel olarak gün içinde keyifli olacaksınız. Bir süredir göremediğiniz bazı yakınlarınızı görme fırsatı bulabileceksiniz. Akşam saatlerinde bir akrabanızı ziyaret edebilir ve ondan bir paket alabilirsiniz.
28 Temmuz 2016

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Saat 03:23 Ay-Venüs zorlu görünümü ailenizi, evinizi ve huzurunuzu fazlasıyla önemsediğinizi, eğer canınızı sıkacak bir şey olursa buna asla müsaade etmeyeceğinizi gösteriyor. Saat 06:44 Ay-Jüpiter görünümü, aşk hayatınızda samimiyet, iyi niyet, seçicilik, estetik, seçicilik, sorumluluk duygusunu yükseltir. Her şeyin güzel olacağına dair umudunuz yükselir. Saat 12:34 Ay- Chiron olumlu görünümü, arkadaşlık ilişkileriniz başta olmak üzere, hedef olarak belirlediğiniz her konuda sağlam ve sağlıklı kararlar almaktan yana olduğunuzun göstergesidir. Hangi ortamda bulunursanız bulunun, hem kendiniz hem de ailenizin geleceği adına düşünür ve iyilikleri gönülden yaparsınız. Saat 15:17 Ay-Merkür görünümü, evimiz, ailemiz, kişisel anlamdaki ihtiyaçlarımızı hatırlatıyor. Bunların mutlak halledilmesi gerekliliği bizi düşündürüyor. Saat 18:13-21:17 arasında  Ay boşlukta olacaktır. Sizi gerilim altına alabilecek hangi durumla karşılaşırsanız karşılaşın temkinli olmanın faydasının büyük olduğunu söylemeliyim.  Bu zaman diliminde neler yapabilirsiniz? Sizi rahatlatabilecek kişilerle konuşabilirsiniz.  Müzik dinleyebilir,  kitap okuyabilir, resim yapabilir,  hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. Amaç rahatlamak, sakin bir akşam geçirmek olduğuna göre siz de kendinizce bir şeyler bulabilirsiniz. Üzüntü, stres yok, huzur ve dinlenmek var. Saat 21:17  itibariyle etkili Ay-İkizler burcunda seyri, yenilik arzumuzu yükseltir.  İhtiyaçlarınızı elde etmenizi sağlayacak her türlü düşünceye, öneriye açık olmamızı sağlıyor. Fikirlerimizi  insanlara ifade ederek, bilgimizi göstermeye çalışarak maddi ve manevi anlamda güçlenmek isteriz. Niyeti ve düşüncesi BİR olan insanlarla karşılaşmamız, huzurlu bir gün geçirmemiz dileğimle,  
28 Temmuz 2016

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İş yaşantınızda ilginç konuşmaların yaşanacağı bir gündesiniz. Çevrenizde her konuda sizi destekleyecek. Kişilerin olması, motivasyon gücünüzü arttıracak. Üstün yönleri olan kişilerden hoşlandığınız için, görüşlerinizi sadece size performans kazandıracak nitelikteki kişilerle paylaşmaktan yanasınız..
28 Temmuz 2016

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ailenizle uğraşan biri nedeni ile çok sinirlisiniz. İnsanların ikiyüzlü olmalarını anlamakta zorluk çekiyorsunuz. Kendinize karşı yapılan düşmanlıkların büyük bölümünde sessiz kalabiliyorsunuz. Fakat aileniz sizin can damarınız ve onlara karşı küçük bir saldırı dahi sizi çılgına çevirebiliyor.
28 Temmuz 2016

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İnatçılığınızın ve sabit fikirli durumların ortamları bozmasına izin vermeyin. Belli karşılıklar vermeden önce daha detaylı düşünmelisiniz. Bilginizi genişletmek ve yeteneklerinizi farklı şekillerde kullanmak için yeni yollar bulmalısınız. Öncelikle kendi çevrenize uyum sağlamanız gerekiyor. Eleştiri ve şikayetleri sonraya bırakmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde istediğimiz alanlarda iş bitirici olabiliriz, ama öğle sonrası saatlerden itibaren, karşımızdaki kişileri dikkatle dinlemeli ve düşünmeden asla konuşmamalıyız. Aksi takdirde ilişkiler veya hayatımızın diğer alanları zarar görebilir. Aşırı ısrarcı veya kafasının bildiğine giden bir profil çizmekten veya bu tür kişilerle tartışmaktan kaçınalım. Hızlı düşünmek, ani kararlar almak, çabuk şekilde sonuca ulaşmak veya yanlış şeyler söylemek nedeniyle anlaşmazlıklar, tartışmalar veya düşmanca hareketler artabilir. Önemli kararlar almak, önemli iş görüşmeleri, pazarlıklar, yüksek meblağlı harcamalar veya hukuki konular açısından uygun günde değiliz. Zira, alelacele karar almanın veya hareket etmenin zararlı sonuçları olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
28 Temmuz 2016

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmak için harekete geçebilirsiniz. İşlerinizi büyütmek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ilişkilerinizde tartışmalar meydana gelebilir. Sabırlı olmaya özen gösterin. Maddi konulara kafa yorabilirsiniz. Sizden daha yetkin kişilerden destek alabilirsiniz.
28 Temmuz 2016

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşadıklarınızı dostlarınızla paylaşmalısınız. Çünkü karmaşık hayatınıza ancak onlar çözüm üretebilirler. Aşka kendinizi fazla kaptırmamanız gereken bir dönem. Yorgunluğunuzu partneriniz anlayışla karşılıyor ve size sahip çıkmaya çalışıyor. Onunla daha çok birlikte olmalısınız. Aksi halde ilişkiniz rutine girebilir dikkat edin.
28 Temmuz 2016

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizdekilerle inatlaşmayın. Bu tutumunuz insanları çileden çıkarıyor. Herşeyi ben biliyorum havasından vazgeçin. Herkes herşeyi bilemez. Karşınızdakilere de şans tanıyın. Böyle yaparsanız çevrenizde dost kalmaz. Para sizin için şu günlerde çok önemli.
28 Temmuz 2016

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca kendinizi neşeli, iyimser ve eğlenceli bir enerji ile ifade ederken, aşk hayatınızda ani bir teklif alabilir, ev ve yerleşime dair konularla aile ilişkilerinizde ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Evinizde sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebileceğiniz bugün, ilişkilerde güç mücadelelerinden uzak durmayı tercih etmelisiniz.
28 Temmuz 2016

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Akşam saatlerinde miskinlik ve tembellik etme ihtiyacında olsanız da bu saatlerinden itibaren parasal kaynaklarınızla ilgili temaslar yapacağınız anlar deneyimleyebilirsiniz.Mümkün oldukça çok ciddi kararlar almamaya özen göstermelisiniz. Ay’ın İkizler enerjisi yüzeysel kararlar verilme riskine açıktır. Ancak kontrolünüz dışında gelişebilecek sürprizli başlangıçlar ve olaylara karşı da tetikte olmanız gerekebilir. Ruh halinizi coşkuya getirecek sürprizler yaşayabilirsiniz. Özel ilişkiniz veya ortaklığınızla aranızda çatışmalar deneyimlemeniz olasıdır.
28 Temmuz 2016

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile hayatınız ve kişisel istekleriniz arasında kalabilirsiniz. İş alanlarınızda daha iyi sonuçlar almak için davranışlarınızı yeniden düzenlemeniz gerekiyor. Bu düzenleme yararınıza olacak.
Reklamı Kapat