Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

23 Temmuz 2014
Fiziksel ve zihinsel anlamda kendinizi güçlü hissettiğiniz bir dönemdesiniz. Yönetici yıldızınızın Mars olması dolayısıyla aşkın okları sık sık size yöneliyor. Ancak, aşkın hayat bulabilmesinin sizin çabalarınıza da bağlı, bunu unutmamalısınız.


Boğa Burcu Günlük İş Falı

23 Temmuz 2014
Sorunların üstesinden gelme yeteneğiniz ve dinamik tutumlarınız gözden kaçmıyor. Beğeni ile takip ediliyorsunuz. Hafta ortasından itibaren yeteneklerinize uygun bir iş fırsatı ile karşılaşabilirsiniz. Karşınıza çıkacak fırsatları ince eleyip sık dokuyun.


Boğa Burcu Günlük Para Falı

23 Temmuz 2014
Zaten zorlu bir ay geçirdiniz. Biraz kendiniz toparlamalı ve daha hesaplı davranmalısınız. Bu ayın ilk haftalarında parasal sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız. Maddi rahatlığınızı tekrar gereksiz borçlanmalarla bozmayın.


Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

23 Temmuz 2014
Girişim cesaretiniz, gözüpekliğiniz yakın çevrenizde yer yer sorumsuzluk olarak algılanıyor.


Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
Bugünden itibaren iş yaşamınızda ve parasal sorunlarınızda köklü değişimler sizi bekliyor olacak. Yeter ki fırsatları iyi değerlendirin. Koç Zodyak’ın ilk burcudur. Yenilenmeyi ve başlangıcı temsil eder. Sizin karekteriniz de bu niteliklere sahip. Fakat sabırlı olmayı ve beklemeyi de öğrenmelisiniz. Haftanın ortalarından itibaren önemli haberler alacaksınız. Bu haberlerle hayatınıza bir devinim gelecek ve bu olaylar sizin için milad noktası teşkil edecekler.

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
Sevgili Boğalar,  23 Temmuz saat 00:41-23 Ağustos saat 07:46  tarihleri arasındaki Güneş-Aslan burcu seyrini genel olarak incelediğimizde ailemiz, yuvamız, geleceğimiz, yerleşim yerimiz, güven ve istikrar olgularının  gayet kıymetli hale geldiği zamanlardır. Ev içinde, otoritemizi kabul ettirmek isteyebiliriz. Ancak bunun ölçüsünü bilmemiz gerekir.  Bu süreçte,  Ev ve ailevi konularda kendi isteklerimize önem vereceğiz. Güneş geçişinin ilk etkili görünümü, 24 Temmuz tarihinde gerçekleşecek. Ev alanı içinde bilgilenmeyi, araştırmayı, kendimizi geliştirmeyi, yenilikler için planlamalarda bulunmayı tercih edeceğiz. İkinci görünümü, 27 Temmuz tarihinde gerçekleşiyor. Aslan burcunda oluşacak Yeniay,  gayet olumludur.  Evde bir  canlanma, hareketlenme oluşur.  Yeni bir yere yerleşim, ev satın almak, ailenin büyümesi ve gelişimi yönünde olumludur. Ancak ikili ilişkilerde ve iş ortaklıklarında dikkatli olmayı da elden bırakmamak gerekiyor. Biz baskın davranırken, başkaları da bizim üzerimizde aynı şekilde etkin olabilir. Esnek düşünmemizde, egomuza yenilmememizde fayda görüyorum. Saat 03:29 Ay-Uranüs olumlu görünümü, çevrenizle iletişiminizi güçlü tutmanın işaretidir. Olayları tek yönlü ele almamanız, mantıklı bir şekilde gözden geçirmeniz ve uyumlu davranmamız gerekir. Geçmişin bugünle, umudun gerçekle, üzüntünün neşeyle, öfkenin sevgiyle barıştığı nice kandillere. Kadir Gecemizin insanlık alemi için, kutlu ve mutlu günlere vesile olması dileğimle,


Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
Eşinizle ilgili paylaşımlarınızın mükemmel olması sizin elinizde. Sadece olaylara esprili bir şekilde yaklaşacaksınız. Çünkü, yaşamı kendi düşünceleriniz doğrultusunda yaşıyorsunuz ve onun isteklerini sıklıkla görmezden geliyorsunuz. Bu konuda detayların önem kazanacağı bir gün. Detaylarınızın ibresi bugün biraz partnerinizden yana olmalı.

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
Parasal konulara yatkın olduğunuz, kazanç durumlarını iyi değerlendirebileceğiniz bir gündesiniz. Eskiden aranızda maddi bir mevzu nedeniyle anlaşmazlık yaşanmış bir arkadaşınız ile artık konuyu nihayete erdirmeniz gerekebilir.


Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
Etrafa olumlu yaklaştığınızda ya da daha ulaşılabilir olduğunuzda çevrenizdeki kişiler de daha işbirlikçi davranacaklardır. Dolayısıyla, sempatikliğiniz karşılıksız kalmayacak. Tüm burçlar için gün geneli: Sabırsız veya fazlasıyla sabrı tükenmiş ya da öfkeli kişilerle diyaloga girerken dikkatli olunması gerekiyor. Bazı kişiler konuşmaktan sıkılmış, harekete geçme arzusunda veya saldırgan tavırlar geliştirme aşamasında olabilirler. Dolayısıyla birkaç gün için daha rahatlatıcı aktivitelerle vakit geçirmekte, riskli kişi yer ve hareketlerden uzak durmakta, ufak tefek sakarlık ve kazalara karşı tedbirli olmakta fayda var.

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
Bugün harcamalarınız açısından olumlu adımlar atabilirsiniz. Bazı ödemelerinizi kapatıp borçlarınızdan kurtulabilirsiniz. Tabi bazı masrafları yapmanız için artık gerek kalmadığını da görebilirsiniz. Gelirlerinizi arttırmak için elinizdeki işleri bitirmeniz daha faydalı olacak. Destekçilerinizi ziyaret etmek ve iletişiminizi güçlendirmek yararlı olabilir.


Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
ÖZEL hayatınızda olumlu gelişmelere hazır olun. Mahkeme il ilgili sıkıntısı olan Boğalar hiçbir şeyi ihmal etmeyin size zarar veriyor.

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
Bütün olumsuzluklar üstüste geliyor. Sanki sizin sabrınızı deniyorlar. Umutlu olmalı ve pozitif düşünmelisiniz ki herşey istediğiniz gibi olsun. Dostlarınızı aramıyor sormuyor, doğum günlerini hatırlamıyorsunuz. Size böyle davranılınca çok üzülüyorsunuz.

Geçmiş Boğa Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!