Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
24 Haziran 2017

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Aranmayı bekleyerek belki de zaman geçiriyorsunuz. Onun da aynı beklenti içinde olmadığından çok mu eminsiniz ? Bugün yeniden karşılaşma fırsatınız doğabilir. Bunu değerlendirebilirsiniz.
24 Haziran 2017

Boğa Burcu Günlük İş Falı

Herkes sizden oldukça memnun, bu yüzden gereksiz endişeler duymanıza neden yok. Ama gelecek günlerde iş yükünüz artabilir. Eleman çıkartılacağı söylentilerinin dışında duruyorsunuz.
24 Haziran 2017

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Bugünlerde geçici sıkıntılarınız var, ama yakın gelecekte epey rahatlayacaksınız. Para durumunuzun daha da iyileşeceğine dair sinyalleri çok yakında alabilirsiniz
24 Haziran 2017

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Yeni tanışacağınız birisiyle ilk anda yıldızınız barışmayabilir ama sandığınızdan daha düzgün biri olduğunu göreceksiniz. Peşin hükümlü olmak bazen yanılgıya düşmenize neden olabiliyor.
24 Haziran 2017

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizde alıngan olduğunuz, küçük sorunları büyüttüğünüz şeklinde düşünceler geliştiriyorsunuz. Son zamanlarda sorun ettiğiniz olayları yeniden bir düşünün, bu düşüncelerin haklılığını daha iyi göreceksiniz.. Çok merak ettiğiniz yurtdışındaki bir arkadaşınızın, dolaylı olarak mutluluk haberini alıp sevineceksiniz. Bu akşam onu aramanız, sizi yeni düşlere yöneltebilir.
24 Haziran 2017

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar 24 Haziran saat 05:31 Yengeç burcunda doğacak Yeniay, sevdiklerimize olan duyarlılığımızın işaretçisi oluyor. Bu nedenle hassas düşüneceğiz. Yakınlarınız, yaşadığınız çevre, karşılaştığınız insanlara elinizden geldiğince destek olursunuz. Sahiplenme duygunuz yükselir. Size karşı da aynı şekilde yanaşılmasını istersiniz. Bu Yeniayın özünde, kendinizi değerli hissetme arzusu, sağlık ve çalışma hayatınız, eğitim veya yerleşim yerinizle ilgili meseleler de önemli hale geliyor. Yeniayın görünümlerine baktığımızda etkileri çok daha net görmemiz mümkün olur. Ay-Merkür kavuşumu, bilginizi, duygularınızı, güvendiğiniz insanlarla paylaşımın işaretçisidir. Venüs-Pluto görünümü, kendinizden emin ve kararlı bir şekilde hedefinize kilitlendiğinizi, inandığınız bir yoldan asla vazgeçmeyeceğinizi, risk almadan, bilinçli anlamda işinize gücünüze sahip çıktığınızı işaret ediyor. Bu ilişkilerinizde de bu şekilde olacaktır. Ay-Mars kavuşumu, çevrenize karşı hassasiyetin ve bir haksızlık olduğunda onları kanatlarınızın altına alacağınızın göstergesidir. Vefa duygunuz gayet yüksek. Ay-Jüpiter görünümü, çevremizle iletişime verdiğimiz önemi işaret ediyor. Özellikle çalışma ortamı ve günlük sohbetlerde, işlerimizde bize karşı nazik davranılmasını istiyoruz. Çünkü biz buna dikkat ediyoruz. Ay-Neptün görünümü, dostlarımıza verdiğimiz önemin belirtisi. Hayallerinizi gerçekleştirme arzunuzun yüksek olacağını işaret ediyor. O hayallere ulaşmak için her şeyi göze alırsınız. Yeniayın her birimiz için güzelliklere vesile olması dileğimle,
24 Haziran 2017

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün senin için hareketli bir gün. Konuşmana dikkat etmelisin; ani çıkışların yanlış anlaşılmalara sebep olabilir.
24 Haziran 2017

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizi anlamak o kadar kolay değil. Titiz ve yargılayıcı yönlerinizi gizleyerek olayları farklı bir şekilde ele almak ve işin maddi yönlerini değerlendirmek istiyorsunuz. Sadece kendi aklınızla hareket etmek yetersiz kalabilir.
24 Haziran 2017

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İçinizdeki kontrolsüz güven ihtiyacını çok çalışarak ve insanları eleştirmekten uzak durarak kontrol etmeye çalışın. Aşırı duygu girdapları içerisine girmeyin. Hürriyet Aile /
24 Haziran 2017

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde kısa ziyaretler, görüşmeler söz konusu olabilir. Akşam saatlerinde eve yönelik işler daha uğraştırıcı olabilir.
24 Haziran 2017

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yetkinizi aşan konulara karışmayın. Aksi halde herhangi bir sorunda sizi suçlu ilan edebilirler. Dikkatli olmanız yeterli. Mali konularda size destek verenler de var.
24 Haziran 2017

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Herşeyi kara görmeyin. Yukarı sıçramak gibi bir isteğiniz varsa arzu ettiğiniz pozisyona gelmekle kalmayacak, aynı zamanda hedeflerinizi de birbir ele geçirmiş olacaksınız. Yine de ayağınızı yorganınıza göre uzatmakta fayda var. Sonunda siz karlı çıkarsınız.
24 Haziran 2017

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yengeç burcunda bugün bir yeni ay meydana geliyor. Yeni ay eğitim konusunda yeni başlangıçlara işaret edebilir. Ayrıca yakın çevreniz, kardeşleriniz, komşularınızla ve iş arkadaşlarınızla ilgili yeni gelişmeler gündeminize gelebilir.
24 Haziran 2017

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Hafta sonu keyfinin çok farkına varamayacaksınız. Zira kafanız aile içi meselelerle ve bunlara bekleyen çözümlerle dolu olacak. O nedenle bugün öğlene kadar ruhsal ve fiziksel sağlığınıza odaklanın. Masaj, yoga, pilates gibi rahatlatıcı faaliyetler size iyi gelir.
24 Haziran 2017

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeniay yakın çevrenizdeki olayları hızlandıracak. Bu tarihten sonra önemli iş bağlantılarınızı, ticari anlaşmalarınızı devreye sokabilirsiniz.
Reklamı Kapat