Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
10 Şubat 2016

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Aranmayı bekleyerek belki de zaman geçiriyorsunuz. Onun da aynı beklenti içinde olmadığından çok mu eminsiniz ? Bugün yeniden karşılaşma fırsatınız doğabilir. Bunu değerlendirebilirsiniz.
10 Şubat 2016

Boğa Burcu Günlük İş Falı

Herkes sizden oldukça memnun, bu yüzden gereksiz endişeler duymanıza neden yok. Ama gelecek günlerde iş yükünüz artabilir. Eleman çıkartılacağı söylentilerinin dışında duruyorsunuz.
10 Şubat 2016

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Bugünlerde geçici sıkıntılarınız var, ama yakın gelecekte epey rahatlayacaksınız. Para durumunuzun daha da iyileşeceğine dair sinyalleri çok yakında alabilirsiniz
10 Şubat 2016

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Yeni tanışacağınız birisiyle ilk anda yıldızınız barışmayabilir ama sandığınızdan daha düzgün biri olduğunu göreceksiniz. Peşin hükümlü olmak bazen yanılgıya düşmenize neden olabiliyor.
10 Şubat 2016

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal yaşamınız yeni birtakım davranışlarla şekle girebilir. Bununla ilgili belirtiler alıyorsunuz, ama biraz daha dikkat kesilmeniz gerekiyor. Uzun süredir boğuştuğunuz sorunlar, bugün yine karşınıza çıkabilir. Yorgunluğunuzun yanı sıra, yaşadığınız sorunlar da motivasyonunuzu etkiliyor ve bütün bunların sonucunda yakınlarınızla problemler yaşayabiliyorsunuz.
10 Şubat 2016

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 01:02 Ay-Neptün kavuşum etkisi altında Çarşamba gününe adım atıyoruz. Hayallerimizi, sezgilerimizi güçlendiren bu enerji bizi huzurlu kılacaktır. Pozitif yönde destekleyecek, ılımlı bir şekilde günü karşılamamızda ışık olacaktır. Gayet olumludur ve rahatlatıcıdır. Saat 09:54 Venüs-Jüpiter görünümü, bilgi ve tecrübemizi insanlara ifade etmek, paylaşımda bulunmak amacıyla iletişime geçmenin işaretçisidir. Zevk aldığımız konu ve alanlarda sıkı çalışırız. Çocuklarımızla yakından ilgileniriz. Çocuk sahibi olmayı düşünürüz veya bu yönde sağlığımıza önem veririz. Kilo sorunumuz varsa sıkı bir diyet yapabiliriz. Her şeyin sağlıklı ve uzun ömürlü olanına sahip olmak isteriz. Kendimize dikkat ederiz ve neyle uğraşıyorsak onu ciddiye alırız. Aşkta sadakati önemseriz. Geçmiş tecrübelerimizi göz önüne alarak temkinli davranırız. Saat 11:00 Ay-Satürn görünümü, toplumsal ilişkilerimizde şefkatli, sevecen ve başkalarına karşı yardımcı olmaya çalışacağız. Çünkü maddi ve manevi anlamdaki ihtiyaçlarımız için desteğe ihtiyacım var. Saat 13:34 Ay-Pluto görünümü inandığımız değerlere sıkı sıkıya sahip çıkmanın işaretçisi. Gün boyu hem güvendiğimiz kişilerle bir araya gelmek hem de amacımıza uygun bir yol belirlemek isteriz. Saat 18:56 Ay-Mars görünümü, güvende olmak arzumuzun işaretçisidir. Hayalimizi gerçeğe dönüştürecek bir ilişkinin özlemini duyarız. Partnerimizin güçlü ve ne istediğini bilmesi önemlidir. İnsanlar üzerinde etkin olmak isteriz. Kendimiz için neyin gerekli veya gereksiz olduğunu biliriz. Saat 21:56 Ay-Jüpiter karşıtlığı, size inanç ve kuvvet aşılıyor. Ancak yine de, aşk hayatınız, çocuklarınız ve hayata dair her konuda bağımlı ve fanatik davranmayınız. Mütevazı davranmak yararlı olur. Güvenilir, sağlam ve verimli tercihlerde bulunmamız dileğimle,
10 Şubat 2016

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzaktaki sevdiklerinizden mutlu olacağınız haberler alacaksınız. İkili ilişkilerinizde bencilce davranışlarınız nedeniyle, kendi istekleriniz doğrultusunda partnerinize baskı yapacaksınız. Bu şekilde fevri davranışlarınızla, ilişkinizi zorlayabilirsiniz.. Çocuklarınızın bir takım sorunları ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Onların duygusal anlamda motive etmelisiniz.
10 Şubat 2016

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Planlarınızı uygulamak için acele etmeyin. Sabırsız ve telaşlı bir tavır içinde bulunabilir, ani tepkiler ortaya koyabilirsiniz. Sevdiğinizin sıcak ilgisi geriliminizi azaltacak.
10 Şubat 2016

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İçsel olarak ne yapmanız gerektiğinin farkındasınız. Kararlarınızı uygulamaya koymanız veya yaptığınız seçimler doğrultusunda ilerlemeniz durumunda, istediğiniz alanlarda veya hayalleriniz doğrultusunda başarılı olmanın yolunu bulabilirsiniz. Hayata olumlu yaklaşın ve elinizden gelenin en iyisini ortaya koyun sevgili Boğalar. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Estetik ve sanatsal başlıklı konularda, yaratıcılık gerektiren işlerde veya aşk hayatımızda yeniliklere ve parlak fikirlere açık beş günlük süreçteyiz. Tam da sevgililer gününe yakışır şekilde, bu etkiyi en iyi hafta sonu hissedeceğiz aslında. Sevdiğimiz kişilerle yakın ilişkiler kurmamızı sağlayacak hoş planlar yapabilir, sevdiğimiz kişiler tarafından şımartılabiliriz. Ya da maddi açıdan olumlu olaylara veya karlı alışverişlere açık günlerdeyiz diyebilirim Niobe’ce. Bazı adımların maddi karşılıkları yüzünü gösterebilir bugünlerde. Verici ve yardımseveriz, başkaları için güzel şeyler yapmak ruhumuza iyi gelecektir. Ayrıca enternasyonel konular, yabancılarla ilişkiler, eğitim, hukuk, bilişim veya genel anlamda finansal başlıklı konularda olumlu gelişmeler veya görüşmeler yaşanabilecek günlerdeyiz. Önemsediğimiz konuları görüşmek için de güzel bir gün. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
10 Şubat 2016

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gelecek planlarınızla ilgili gelişmeler olabilir. Aynı sosyal çevreden kişilerle görüşebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konulara yeni görevler eklenebilir. Öğlen saatlerinde değişen olayları kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Gün içinde farklı konulara yönelmek isteyebilirsiniz. Fakat koşullar istediğiniz gibi ilerlemeyebilir.
10 Şubat 2016

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Erime... Sevdiklerinize bağlısınız, onlarsız adım atmak istemiyorsunuz. Her alanda biraz yalnızlığı denemeniz gerekmekte.
10 Şubat 2016

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal hayatınızın birdenbire canlanacağı ve kendinizi kalabalıklar içerisinde bulabileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Bu yüzden görünümünüze özen göstermelisiniz. Yer aldığınız ortamlarda iyi bir intiba bıraktığınıza inandığınız sürece, oldukça rahat olacak ve iyi vakit geçireceksiniz.
10 Şubat 2016

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca bulunduğunuz her ortamda kendinizi göstermek ve ön planda olmak için fırsatlarınız varken, eğer problemli giden bir ilişkiniz varsa bugün problem yaşayabilirsiniz. Enerjinizi spora, yeni insanlarla tanışmaya ve çalışmalarınıza yönlendirmeniz faydalı olacaktır.
10 Şubat 2016

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Her ne kadar ortaklık ve özel ilişkilerde gerilimler yaşıyor olsanız da, hayatınızın keyifli alanlarından edindiğiniz pozitif bakış açısı, hayata sarılma güdünüz özellikle dost meclislerinin aranan elemanı olduğunuzu gösteriyor. Kişisel gelişim, yabancı kültürler, dinini inançlar konusunda bildiklerinizi ve öğretilerinizi aktarma konusunda potansiyeliniz yüksektir. Genel olarak ise; bugün Ay Balık burcundaki geçişine devam ediyor. Jüpiter ve Venüs gibi iki iyicil gezegenin olumlu açı yaptığı bugün olumlu bir enerji yaratma fırsatı mevcuttur. Çünkü iyimserlikle dolu olabileceğiniz, mutluluk ve neşe yaratabileceğiniz bir transittir. Değişik sosyal ortamlara girebilir, farklı insanlarla tanışabilirsiniz. Uzak yerleri keşfetmek ve yeni deneyimler yaşamak için oldukça pozitif bir fırsattır. Kendinizi cömert ve verici hissedebilirsiniz. Sizin olumlu ve sevecen ruh haliniz başkalarına da yayılacaktır. Sizden yaşça büyük kişilerden fırsat ve yardım görebilirsiniz. Tüm ticari faaliyetler ve para konuları için çok olumlu bir transittir.
10 Şubat 2016

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayata bakış açınız esnek olabilir. Kalbi boş olanlar çok güzel gelişmeler yaşayabilir. Seyahat, medya, ticaret alanlarında ve yabancılarla yapılacak işlerde güzel şanslar yakalayacaksınız.
Reklamı Kapat