Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
22 Nisan 2019

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Onun için duygulardan önce mantık geliyor. İlişkinizin en büyük problemi belki de bu. Bir süre daha bu çekişme sürecek gibi gözüküyor. Mantığınızdan çok duygularınızla hareket ediyorsunuz.
22 Nisan 2019

Boğa Burcu Günlük İş Falı

İşlerinizdeki yoğunluk önümüzdeki günlerde de devam edecek. İşinizle ilgili sizi mesleki olarak geliştirecek bir kalabalık içinde görünüyorsunuz. Bu birliktelikten çok kazançlı çıkacaksınız.
22 Nisan 2019

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Bugünlerde para konularında zorlama tercihleriniz olabilir. Akraba çevrenizden gelen beklenmedik öneriler oldukça parlak. Ama koşullarınızı bir hayli zorlamanız gerekecek.
22 Nisan 2019

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Sabırsızlık gösterdiğiniz konuda dişinizi biraz daha sıkmalısınız. Bu şekilde sonuç çok daha olumlu olacak.
22 Nisan 2019

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Belli konularda şansınıza duyduğunuz güven sizi yanıltabilir. Bu konuları yararlı paylaşımlarla ele alıp değerlendirmeniz gerekecek. Yeni ilişkilerde ayaklarınızı yere sağlam basarak aldığınız kararlar, yine de bazı tökezlenmelere engel olamayabilir. Bu ilişkilerde aldanmaya çok açık durduğunuz ikili bir yakınlaşma içinde görünüyorsunuz.
22 Nisan 2019

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca Ay Yay burcunda ilerliyor. Kredileriniz, borçlarınız, ödemeleriniz için bugün harekete geçebilirsiniz. Özellikle elinize geçen paralarla bugün her şeyi sıfırlamak isteyebilirsiniz. Gündüz saatleri sizler için daha olumlu olacaktır. Ayrıca miras konusu varsa da bugün yeni gelişmeler yaşanabilir. Gece ise Ay'ın Mars ile yaptığı sert açıda devrede olacak. Kendinizi tehlikeye atacak işlerden uzak durmanız iyi olacaktır.
22 Nisan 2019

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Fikirlerinin arkasında duruyorsun!Bugün Güneş-Uranüs kavuşumu gerçekleşiyor. Bilgi ve tecrübelerini paylaşırken seçici davranman bazı kişilerce yadırganabilir. Tek derdin fikirlerinin arkasında durmak ve sahiplenmek olacak. İş arayışında olan bir Boğa burcuysan, alanın dışından bir iş teklifi ile karşılaşabilirsin. Reddetmeden önce bir kez daha düşün. Belki de yükselişin bu işle olacak, kim bilir? İlişkisi olan ya da evli bir Boğa burcuysan, değer verdiğin kişiyle yapacağınız tatilin tüm ayrıntılarını netleştirebilirsiniz. Akşamüzeri baba ailesinde çözümlenemeyen miras konuları gündeme gelebilir. Hakkını aramaktan ve doğru bildiğini sile getirmekten çekinmeyeceksin. Ancak biraz ileriye gitmen aile büyüklerin tarafından uyarılmana neden olabilir.
22 Nisan 2019

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Boğa burçları haftaya hareketli başlıyorlar. Hareket enerjisini iletişimsel bir öfkeye dönüştürmeyin. Daha yumuşak bir tavır takınmaya çalışın. Özellikle bekar Boğa burçları için romantik anlamda şanslı bir hafta olacaktır. Kariyeriniz ile alakalı yeni kararlar almaktan ve uygulamaktan kaçınmalısınız.
22 Nisan 2019

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün endişe duyduğunuz konularla ilgilenebilirsiniz. İş hayatınız için alacağınız eğitimler gündeme gelebilir. Sabah saatlerindeki kafa karışıklığınız gün içinde sizi yorabilir. Akşama doğru işlerinizi halletmek için daha iyi fırsatlar önünüze gelecektir. Akşam için keyifli organizasyonlar yapabilir, arkadaşlarınızı misafir edebilirsiniz.
22 Nisan 2019

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş burcunuzda seyretmeye başlarken hemen her konuda kendiniz için en doğru kararları alabilecek potansiyelinizi ortaya çıkartabilirsiniz.
22 Nisan 2019

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Normale oranla daha esnek olmak zorunda kalacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Günün konusu, programınızda değişiklik yapma zorunluluğunun doğması olabilir. Planlanmamış hamleler yapmak zorunda da kalabilirsiniz.Ama başarı sizden yana...
22 Nisan 2019

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca öğrenme ve öğretme süreçlerinize odaklanabilir, kendinizi geliştirmek, yeni bilgiler edinmek için daha fazla çaba sarf edebilirsiniz. Yolculukların ve basın yayın işlerinin söz konusu olabileceği bugün akşamüstünden itibaren etkili olan Ay Merkür karesi ile gece yarısına dek eşiniz, partneriniz ve dostlarınızla iletişim konusunda ısrarcı, benmerkezci ve dediğim dedik tavırlarla karşılaşabilirsiniz.
22 Nisan 2019

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; ticari ilişkilerini bir düzene sokmak isterken öfkeni kontrol edemeyip, sıkıntılar yaşayabilirsin. Ortak gelirler, borç ve alacaklarla ilgili gerginliğe neden olan durumlar karşısında tepkili olabilirsin. Harcamalarını karşılamak ve yeni kazançlar elde etmek için yeni yollar arayışına girmen mümkün.
22 Nisan 2019

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyu geçmişten gelen hazmedemediğiniz duygular açığa çıkıyor. Plansız işler harcamalara yol açabilir. İçi boş söylemlere kulak asmayın, sizi içine çeken ve kendinizi ait hissettiğiniz yeni ideal veya inançlar oluşuyor, bu konuya yoğunlaşın.
Reklamı Kapat