Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
20 Ekim 2018

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Onu ihmal ettiğinize dair sitemleri bitmek bilmiyor. Siz de bu yanlış anlamayı onarmak için hiçbir şey yapmıyorsunuz. Onun beklentilerine yanıt vermekte zorlanıyorsunuz. Aslında fazla bir şey istemiyor. Bugün ufak bir tartışma yaşayabilirsiniz.
20 Ekim 2018

Boğa Burcu Günlük İş Falı

İşyerinizde zaman zaman aldığınız övgüler başınızı döndürdüğü için olumsuz gelişmeleri asla göremiyorsunuz. Sizin kariyerinizi sabote etmek isteyen bir arkadaşınızın yapmak istediklerinin farkında değilsiniz. Çevrenizdekilere biraz daha temkinli davranmalısınız.
20 Ekim 2018

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Çok yakınlarınızla her şeyinizi paylaşıyorsunuz ama biraz daha uzak çevreniz neredeyse sizi cimri olarak kabul ediyor. Gönlünüzden geçen bonkörlüğü pratiğe yansıtırsanız daha çok sevileceksiniz.
20 Ekim 2018

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Ani kararlar, ufak tartışmalar canınızı sıkabilir. Temkinli olmanız gereken bir gün. Her alanda dikkatli olmalısınız.
20 Ekim 2018

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kafanızı karıştıran bir konuyla ilgili yeni bir haber, kafanızın daha da karışmasına neden olabilir. Bu konuda objektif düşünmenizin bir yolu da kulaklarınızı yeni bilgilere kapamaktan geçiyor. Akşama doğru bir davet alabilirsiniz. gideceğiniz yerde de aynı konu açılabilir. Kesin konuşmalar yapmaktan kaçınırsanız ilerde pişmanlık duymazsınız. Önemli kararlar vermeniz için daha zamanınız var, ani kararlardan uzak durun.
19 Ekim 2018

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 12:47 itibariyle Merkür-Neptün görünümü, günün ilk etkili enerjisidir. İlişkisi düzgün yürümekte olan çiftlerin kendi aralarında geleceğe dönük konuşmalar yapmalarını, idealleri doğrultusunda hayatı ele almaları ve bunda bir hayli istekli olmaları mümkün. İlişkisinde sorun olanlar, birbirlerine karşı yanıltıcı konuşmak yerine gelecekten beklentinizi ve hedeflerinizi açık ve net bir şekilde bildirmelisiniz. Bunu yapınız ki, karşınızdaki sizden, siz de ondan emin olasınız. Aranızda soru işaretleri kalmasın. Bir ilişki tek taraflı fedakarlık üzerine kurulamaz, kurulmamalıdır. İlişkisi olmayanlar bu görünümün etkisi altında, hissettikleri yalnızlık duygusunu dışa karşı pek belli etmezler. Saat 14:45 Ay-Jüpiter görünümü, iş ve özel yaşantımızda insanların bize karşı anlayışlı, vicdanlı olmasını bekleriz. Tabii ki herkesin derdi var, ancak bizim de sıkıntılarımız var. Bunu görmeyen, farkına varmayan sistemi ve kişileri anlamakta zorlanırız. Saat 20:23 Merkür-Mars görünümü, iş ve ilişki anlamındaki her konuda sizi baskı altına alabilir. Bir yandan toplum içindeki yerinizi, hedeflerinizi gerçekleştirmek isterken, diğer taraftan işiniz, ilişkinizle alakalı meseleleri çözmeye çalışmak zor olabilir. Çatışmadan, gerilmeden akşamı geçirmemizde yarar var. Saat 15:27-23:20 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Problem kaldıracak halimiz yoktur. Yapacaklarınızı kafanızın içinde düzene koymanız ve o düzen içinde yerine getirmeniz gayet faydalıdır. Bu size zaman kazandırabilir. Saat 23:20 itibariyle Ay-Balık burcunda ilerleyecek. Hayatın sadece zorluklar, sorunlar ve mücadeleden ibaret olmadığını, güzelliklerin de var olduğunu hissetmemizi sağlar. Sezgilerim beni yanıltmaz diye düşünürüz. İnancımız, kendimize olan güven duygumuz gayet yerindedir. Güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,
19 Ekim 2018

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Ay öğle saatlerinden sonra boşlukta olacak. Günün büyük bir bölümünde sorumluluklarınla ilgilenmek isteyebilirsin. Yatırım planları yapıyorsan hayata geçirmek için aceleci davranmamanda fayda var. Ticaret hayatında uzun yıllardır dikiş tutturamadığını düşünüyor olabilirsin, doğru adımlar attığın sürece her şey değişebilir. Bu sürede kendini düşünmek ön planda olacak ama ailene ve yakınlarına karşı daha olumlusun. Sana karşı olan bir durum gibi hissettiğin bazı konularda onlara hak verebileceksin. Bugün aynı zamanda duygusal algıların daha açık. Önemli konuşmaları erteleyip, akşam saatlerinde duygu dünyana daha çok hitap eden insanlarla görüşmen sana iyi gelecek.
19 Ekim 2018

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyer alanında adınızdan söz ettirmek ve yaptığınız işle görünür olmak isteyebilirsiniz. Bir an önce hedefine varmak isteyen ok misali hızlıca hareket etme güdünüz ağır basabilir.
19 Ekim 2018

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda hareketli zamanlar yaşayabilirsiniz. Arayış içinde olduğunuz konular olabilir. Çevrenizde değişen olaylardan etkilenebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için çaba göstereceğiniz bir gündesiniz. Uğraştığınız işler konusunda üstlerinizden destek alabilirsiniz. İyimser tavrınızı gün boyu korumak size iyi gelecektir.
19 Ekim 2018

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın ilişkide olduğunuz insanlardan bugün büyük bir yardım alacaksınız. İşleriniz açılıyor.
19 Ekim 2018

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün beklemediğiniz yerden bir para gelecek. Böylece önceki borçlarınızı da kapatacaksınız. İşte dikkatli olun ve kimseyle tartışmayın. Akılcı olmalı ve hakkınızı korumalısınız. Bunun için gerekli zeka ve yetenek sizde mevcut. Sevdiğinizle uzun bir yola çıkabilirsiniz.
19 Ekim 2018

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca yeteneklerinizi ve enerjinizi en iyi şekilde sergileyebilir, bulunduğunuz ortamlarda ışığınızla kolayca fark edilebilir, öne çıkabilirsiniz. Görüşmelerinizin başarılı geçebileceği bugün, yakın çevreniz ve sevdiklerinizle keyifli sosyal ortamlarda yer alabilir, görüşmeler yapabilirsiniz.
19 Ekim 2018

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Partnerinizin bir sırrını paylaşabilir, aranızdaki ilişkiyi daha derinleştirebilirsiniz. Baş başa vakit geçirebileceğiniz harika bir gün. Duygularınızı zaman zaman coşkulu yaşamak sizin de en doğal hakkınız. Sevdiğiniz kişiye bir spa ya da hamam paketi hediye edebilirsiniz.
19 Ekim 2018

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma, üretim ve faydalı olma arzunuzun yoğun olduğu bir gündesiniz. Kariyer konusunda imkanlarınız var. İlişkilerinizden destek görebilirsiniz. Aile bireylerinin sağlık konuları sizi meşgul edebilir.
Reklamı Kapat