Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

29 Kasım 2014
O, sizi sandığınızdan çok seviyor ve düşünüyor. Yeterince ilgi görmediğinizi düşünerek canınız sıkmamalısınız. Bu akşam ona daha yakınlaşmanız için uygun bir zaman olabilir.

Boğa Burcu Günlük İş Falı

29 Kasım 2014
Sabah yaşayacağınız hareketlilik, uzun zamandır belirsiz olan bir durumun açığa çıkmasına neden olabilir. Bir küçük değişiklik haberi alabilirsiniz. Bu haber sizi ve birkaç kişiyi çok mutlu edecek.

Boğa Burcu Günlük Para Falı

29 Kasım 2014
Para durumunuzdaki gerileme çok canınızı sıkıyor. Geçmişte yaptığınız harcamaları düşünüp üzülüyorsunuz. Ama bu karamsarlıktan çok yakında kurtulacaksınız.

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

29 Kasım 2014
Geçmişle hesaplaşmak sizi yorabilir. Tek başınıza altından kalkmanız zor gözüküyor.Yakınlarınızın destek tekliflerini geri çevirmemelisiniz.


Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Kasım 2014
Genel olarak kendinizi iyi hissedeceğiniz bir gün geçireceksiniz. Fikirlerinizi çevrenizle paylaşabilirsiniz ve bu konuda yaratıcısınız. Sosyal çevrenizde bir hareketlenme olacaktır. Yeni ortamlara girebilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Beklentileriniz doğrultusunda gelişmeler olacaktır. Ani bir karar verebilirsiniz ve hemen eyleme geçmek isteyebilirsiniz. Düşüncelerinizi ve duygularınızı çevrenizdeki kişilere olumlu aktarma eğilimindesiniz. İdealistçe çalışmalar ve beklentilerinizin öncelik sırasına göre değerlendirilmesi bugün size kazançlar getirecek.

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Kasım 2014
Sevgili Boğalar cumartesi gününe, saat 00:03 itibariyle Ay-Balık burcu seyir etkinliği altında merhaba diyeceğiz. Bu enerji, hoşgörü ve barış, güzellik ve dostluk kavramlarını ön plana getiricidir. Gönlümüz, huzur ve güzellikleri yaşamaktan yanadır. İşte bu enerji, dostluklar, güzellikler, uyum duygusunun günün tümünde etkili olmasını sağlıyor. Umudumuzu yükseltiyor, bizi rahatlatıyor. Saat 02:31 Ay-Merkür görünümü, iyi niyetlilik çerçevesi içinde pozitif bir şekilde ilerlemekten yana olduğunuzu göstermekte. Belki sabırsız davranabilirsiniz. Ancak bu, bir an önce hedefe varmak istediğiniz içindir. Saat 08:17 Ay-Neptün kavuşum etkisi altında, güzel duygular yükseliyor. Kısa süreli olsa dahi, bu enerji bizi ümitlendiriyor. Derinlemesine düşünmemizi sağlayan bu enerji altında gerek özel gerekse toplumda hayatta karşımıza çıkan problemlerin gerisindeki gerçeklere ulaşabiliriz. Saat 12:06 itibariyle Yay-Balık burçları arasında oluşacak ilkdördün etkisi altında, eşiniz, partneriniz veya iş ortaklarınızla, aranızdaki her türlü problem sizi rahatsız eder. Çünkü bu sıkıntılar yüzünden özgür olamadığınızı düşünürsünüz. Elde etmek istediğiniz o kadar çok şey vardır ki, önünüze çıkan her engeli abartılı bir şekilde savuşturmaya çalışabilirsiniz. Bugün dünyayı algılayış biçiminiz, kendinizi koruma altına almak ve sıkıntılardan bir an önce kurtulmak üzerinedir. Ancak bu sayede, ileriye doğru bir adım atabilirim diye düşünürsünüz. Siz bu denli kararlıyken ister özel isterse başka kişiler olsun pek umurunuzda değildir. Bu uğurda hiç kimsenin hatırını gönlünü dinlemekten yana değilsinizdir. Gün boyu bu güçlü dürtüler altında, yaşamınızdan bazı kişileri tümüyle çıkarmaya karar verebilirsiniz. Aslında bütün bu gerilimin ana nedeni, hedeflerinizi arzuladığınız şekilde gerçekleştirememenin iç sıkıntısıdır. Önünüzde oluşan duvarlar hem sosyal hayatınızı hem de liderlik gücünüzü bastırıyor gibidir. İşte bu baskı doğal olarak bir yerden açık vermeye başlamış gibidir. Günün güzellikleri, yüreğinizdeki sıkıntıları alıp götürsün. Bugün ve her dem mutlu olun inşallah. Can-ı gönülden sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Kasım 2014
Düşüncelerinizi değiştirmekten hoşlanmadığınız için, sizi zorlayan nedenlerin sorumlusu yine kendiniz olduğunuzun farkında değilsiniz. Hatalarınızı sonradan anlamanız bir şey ifade etmiyor. Bugün, çevresel koşullarınızın sınırlı olmasından sıkılabilirsiniz. İletişim konusunda kısıtlamalarla karşılaşacaksınız. Kendinize daha fazla güvenmelisiniz.

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Kasım 2014
Bir arkadaşınızla aranızda ufak bir sürtüşme yaşanabilir bugün. Bir haksızlığa tahammül etmeniz beklenebilir. Görüp de kafanızı çevirip gidemeyeceksiniz belki ancak dahil olmadığınız savaşlarda gereksiz yaralar almayın.


Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Kasım 2014
Hoşnut olmadığınız konular varsa veya bazı şeyler sizi tatmin etmiyorsa dile getirmelisiniz. Karşı tarafın kendiliğinden anlamasını beklemekten daha yararlı olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Gezegenler hepimizi değişiklik yapmaya veya gerçekleri görmeye zorluyor. Mevcut sistemde, modelde veya rutinde ilerlemek isteyenlerimizin tökezleme ihtimali çok fazlayken, değişim arayan değişikliği zorlayanlar yüksek kazanımlı başarılara doğru ilerleyeceklerdir. Ortaya çıkan gerçekler, bilgiler, yapılan yanlışlar veya gelinen nokta bazı şeyleri görmemize ve gözlerimizin açılmasına neden olabilir. Değişiklikten korkmamak, tam tersi çok şey ummak yerinde olur. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Kasım 2014
Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.


Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Kasım 2014
Sevdiğiniz kişiye duygularınızı tam olarak açıklayamıyor ve içinize atıyorsunuz. Ancak gereksiz şüpheciliğiniz hem onu hem sizi üzüyor. Açık ve net bir dille konuşmanız kendi yararınıza olacak. Yaptığınız kıskançlıklar karşınızdaki kişiyi artık yıldırıyor.

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Kasım 2014
Duygusal bir gündesiniz. Yaşama pembe gözlüklerle bakabileceksiniz. Böylece gününüz huzurlu ve mutlu geçecek. Bu moralli halinizi devam ettirebilirseniz his ve çalışma hayatınızda bunun olumlu yansımalarını görürsünüz. Pozitif enerjinizi kaybetmeyin.

Geçmiş Boğa Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!