Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Temmuz 2017

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Reddetmek mutluluk veriyormuş gibi davranışlarınız, sizi dönüşü olmayan yollara doğru götürebilir. Size duyulan ilginin bitmediğini bugün de anlayacaksınız. İlişkide ılımlılığa biraz kapalı duruyorsunuz.
25 Temmuz 2017

Boğa Burcu Günlük İş Falı

Tatilin ardından, iş dışı bir sorunla ilgili olarak canınız pek çalışmak istemeyebilir. Neyse ki iş arkadaşlarınız bugün sizden fazla bir şey beklemeyecekler. Hafta sonlarından daha dinlenmiş olarak çıkmaya çalışmalısınız.
25 Temmuz 2017

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Sadece ihtiyacınızı karşılayacak kadar parayla mutlu olabilme beceriniz, paranızı başkalarıyla paylaşmaktan kaçınmamanızı getiriyor. Bugün başkaları için harcamalarınız olabilir.
25 Temmuz 2017

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Son günlerin yorgunluğu ciddi anlamda bir dinlenmeyi gerektirebilir. Gece yorgunluklarına dikkat etmelisiniz.
25 Temmuz 2017

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Hafta sonu kendinizi içinde bulduğunuz bir tartışma, bugün de kafanızı kurcalayabilir. Bu yüzden biraz düşünceli ve dalgın olabilirsiniz. Sizinle yakın ilgisi olmasa da üzerinde düşünmeden edemediğiniz birtakım konularınız var. Planlanmamış bir akşam programına dahil olabilirsiniz. Davet size cazip gelecek ve umduğunuz ilgileri fazlasıyla bulacaksınız.
25 Temmuz 2017

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar, Saat 00:26 Ay-Venüs olumlu görünümü, iş konularında ve maddi durumunuzla ilgili düşünmenizi sağlayıcıdır. İçinde bulunduğunuz şartları şöyle bir değerlendirmenizde yarar vardır. Saat 05:39 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, aile hayatınız ve evinizle ilgili konularda geleceğe dönük düşünürsünüz. İş-ev arasındaki meseleleri kendi arzularınız çerçevesinde ele alırsınız. Evinizde konfor duygunuz yüksektir. Sanatsal çalışmalar, çocuklarınızla ilgili konular sizin için önemlidir. Saat 12:22-13:33 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Eğer hassas bir durum söz konusu ise, bu saatler arasında anlayış göstermemiz kolay değildir. İnce eleyip sık dokuruz. Neden böyle oldu diye, hem kendimize hem de çevremizdeki insanlara yüklenebiliriz. İllaki her şey mükemmel olmalı diye düşünürüz ve bizi haklı bulmalarını isteriz. Evimiz, ailemiz, iç dünyamızda ve her konuda baskın tavırlı oluruz. Toplumla birebir alakalı işlerinizde temkinli, iletişim konularında hoşgörülü olmanız halinde, günü stresten uzak geçirebilirsiniz. Eksiklerinizi, ihtiyaçlarınızı, yapılacakları tekrar gözden geçirmenizde yarar var. Saat 13:33 itibariyle etkili Ay-Başak burcu geçişi, sizi ilgilendiren meseleler üzerinde özellikle söz konusu olan aşk veya çalışma hayatınız ise, inceden inceye titiz düşünmeniz, detayları fazlasıyla önemsemeniz anlamına gelir. Yaşadığınız ilişkinin ciddiyeti veya iş hayatınızla ilgili konular üzerinde bir hayli durabilirsiniz. Kalben sevgilerimle,
25 Temmuz 2017

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Karakteri ve görünümü dik başlı insanlar keyfini kaçırabilir. Senden genç insanlara laf anlatmak bugün zor olabilir.
25 Temmuz 2017

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Para kazanmayı seviyorsunuz. Size gelen teklifleri anında değerlendirmek istiyor, fakat tüm bunları yaparken, bazı şeyleri gizleme ihtiyacı içindesiniz. Kendi gücünüzü ispat etmek için, başlattığınız mücadeleyi seviyorsunuz.
25 Temmuz 2017

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Alım-satım ile ilgili konularda bazı kararsızlıklar veya huzursuzluklar içerisine kendinizi sokmayın. Her şeyin bir yolu bulunur. Sadece iç huzurunuzu koruyun. Çözüm orada.
25 Temmuz 2017

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi ailevi konular içinde bulabilirsiniz. Ev hayatınızdaki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Geçmişe yönelik olaylarla ilgilenmeniz gerekebilir. Zihninizdeki konular sizi meşgul edebilir. Emlak konularında sorumluluklar gündeme gelebilir. Öğleden sonra keyif aldığınız konulara yönelebilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte olabilirsiniz.
25 Temmuz 2017

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Cesur ve enerjik olabilirsiniz ancak dikkatli olmak zorundasınız. Ufak tefek konularda geri adım atmak için bahane arıyor gibisiniz. İşlerinizi aksatmamaya çalışın.
25 Temmuz 2017

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Geleceğinizle ilgili önemli kararlar alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Sevdiğinizle bazı sorunlar çıkabilir. Onun da fikirlerine önem verin. Uyarılarını dikkatle dinleyin. Elde edeceğiniz kazanç yüzünüzü güldürse bile çok büyük gelişmeler beklemeyin. Adımlarınızı sağlam atın.
25 Temmuz 2017

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca yeni iş tekliflerini değerlendirebilir, iş hayatınızda takım çalışmalarından faydalanabilir ve kendinizi değişime ve yenilenmeye açık bir şekilde pozitif olarak insanlara yansıtabilirsiniz.Aile büyükleri, patronlar, kurumlardan destek görebilir, ilişkilerinizde olumlu bir atmosferde uyum ve denge geliştirebilirsiniz.
25 Temmuz 2017

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kazançlarınızda gecikmelere hazırlıklı olun. Ortak havuzdan yaptığınız zorunlu harcamalarla karşılaşabilirsiniz. Bir yandan coşkuyla atılımlar yapmak isterken diğer taraftan prosedürlerin çizdiği sınırlar ilerlemenizi zorlaştırır. Akşam saatlerinde Başak burcuna geçen Ay duygusal açıdan size analitik çözümler sunar.
25 Temmuz 2017

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Güne, aile hayatınızdaki parasal konuları hallederek başlayabilirsiniz. Öğleden sonraysa daha çok size keyif verecek konulara odaklanabilirsiniz. 
Reklamı Kapat