Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
3 Mayıs 2016

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Anlayışlı sevgili konumunuzda sabrınızı koruyabilirseniz, mükemmele giden bir ilişkinin itici gücü olabilirsiniz. O geçmişte yaşadığı bazı sorunların etkisinden henüz kurtulabilmiş değil görünüyor.
3 Mayıs 2016

Boğa Burcu Günlük İş Falı

İlişki problemlerinin üzerine gidiş yönteminiz, çözümsüzlük bırakmayacak biçimde. Hakkettiğiniz birçok kazanım dönemsel engeller nedeniyle kapınızda bekliyor, sabırlı olmanız gerekecek.
3 Mayıs 2016

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Uzun vadeye çözüm olmayacak geçici para girdilerini, harcama fırsatı olarak değerlendirmemeniz gerekiyor. Önümüzdeki günlerde uzaktan izlemenizin yetmeyeceği bir para tartışmanız olabilir.
3 Mayıs 2016

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Tamamen duygusal değerlendirmelerle seçtiğiniz birtakım insanların problemlerine bütünlemesine eğilmeniz, onlara yarardan çok zarar getiriyor.
3 Mayıs 2016

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünler içinde bazı tanışmalar, sizin için oldukça anlamlı olabilir. Kısa gezintiler genel motivasyonunuzu arttıracak. Aile içinde, fazla dert etmemeniz gereken anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. İç dünyanızda kendinizle, barışık olmanın ötesinde bir ilişki içindesiniz. Çok kendinize dönük biri olarak da betimlenmenizi, bazı durumlarda övgü kabul edip yanlış yapıyorsunuz.
2 Mayıs 2016

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 06:35 Ay-Mars görünümü, iyi niyetlilik çerçevesi içinde pozitif bir şekilde ilerlemekten yana olduğunuzu göstermekte. Belki sabırsız davranabilirsiniz. Ancak bu, bir an önce hedefe varmak istediğiniz içindir. Saat 13:23 Ay-Neptün kavuşum etkisinde, hayallerimizi, sezgilerimizi güçlendiren bu enerji bizi huzurlu kılacaktır. Pozitif yönde destekleyecek, ılımlı bir şekilde günün geri kalanını geçirmemizde yardımcı olacaktır. Gayet olumludur ve rahatlatıcıdır. Saat 14:59 Ay-Güneş olumlu görünümü, inandığımız değerlere sıkı sıkıya sahip çıkmanın işaretçisi. Güvendiğimiz kişilerle bir araya gelmek hem de amacımıza uygun bir yol belirlemek isteriz. Saat 16:23 Ay-Jüpiter karşıtlığı, size inanç ve kuvvet aşılıyor. Ancak yine de, aşk hayatınız, çocuklarınız ve hayata dair her konuda bağımlı ve fanatik davranmayınız. Mütevazı davranmak yararlı olur. Saat 19:38 Ay-Satürn görünümü, toplumsal ilişkilerimizde şefkatli, sevecen ve başkalarına karşı yardımcı olmaya çalışacağız. Çünkü maddi ve manevi anlamdaki ihtiyaçlarımız için desteğe ihtiyacım var. Saat 23:17 Ay-Pluto arasında oluşacak görünüm size, destek sunabilecek güçlü kişilerin işaretçisidir. Dış dünyada sosyal ilişkiler, eğitim, iş konularında derinlikli analizde bulunabilir, hangi yolun doğru ve köklü olacağını bilerek ilerlersiniz. Yeni haftamız hayırlara vesile olsun. Kalben sevgilerimle,
2 Mayıs 2016

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşamınızla ilgili yeni bir başlangıç arifesinde olmanıza rağmen, duygusal konulardan uzak kalmaya çalışıyor ve mantıklı olaylara ilgi gösteriyorsunuz. Bugün katılacağınız toplantılarda farklı fikir beyanatlarınızla, çevrenizdeki kişilerin özel hedeflerine maruz kalabilirsiniz. Organizasyonlar açılışların ve davetlerin gündem kazanmasıyla yaşantımız renk kazanacak.
2 Mayıs 2016

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bir arkadaşınızın size ve desteğinize ihtiyacı olabilir. Alacağınız bir yardım çağrısına kayıtsız kalamayacaksınız. Yapacağınız fedakarlıkların gerçekten işe yaradığından emin olun. Olayın manevi tatmini size yeter.
2 Mayıs 2016

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftaya motive ve olumlu bir ruh haliyle başlıyorsunuz. Sabrınız ve açık fikirli kişiliğiniz herkesin takdirini kazanmanızı sağlayabilir. Hafta ortası civarında sabrınıza daha fazla ihtiyacınız olabilir. Esnekliğinizi korumalı, diğerlerine tartışma fırsatı vermemelisiniz. Hafta sonuna doğru, ortak amaçlarınız olan veya aynı yönlü düşündüğünüz kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Hafta sonu size keyif veren aktivitelere zaman ayıracaksınız.
2 Mayıs 2016

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün geleceğiniz ilgili daha çok hayal kurabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda kararlar almak isteyebilirsiniz. Başkalarından alacağınız yardımlar karar vermenizi kolaylaştırabilir. Gün içinde arkadaşlarınızla program yapmak size iyi gelebilir. Yabancılarla ilgili zorlayıcı koşullar oluşabilir. Başarmak için elinizden gelenin en iyisini yapacaksınız.
2 Mayıs 2016

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizle barışık olduğunuz süreç içinde bu zor günlerinizi çok rahat atlatacaksınız. İnsanlara gerçekçi yaklaşmalısınız. Onları kırmamak sizin erdemli kişiliğinizi ortaya koyacaktır.
2 Mayıs 2016

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Zihinsel kararlarınız, olaylar hakkındaki muhakeme gücünüz en yoğun ve doğru şekilde çalışır. Yurt dışı bağlantılı işlerle uğraşanlar için de her şeyin yolunda gittiği ve güzel gelişmelerin olduğu bir zaman dilimidir. Uygulanması zor, sabrı ölçen zor konuları kişi bu süreçte ele alırsa başarı kesindir.
2 Mayıs 2016

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde iş hayatınızda ve partneriniz, dostlarınız, ortaklarınızla görüşmelerinizde yanlış anlaşılmalar, iletişim hataları ve genel bir motivasyon düşüklüğüne açık bir zamandan geçerken, 16.00 sonrasında iletişim yetenekleriniz ve kişisel motivasyonunuz yükseleceği için ilişkilerdeki paylaşımlarınızı daha rahat gerçekleştirebilirsiniz.
3 Mayıs 2016

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaş ortamlarınızda veya dahil olduğunuz sosyal organizasyonlarda sezgilerinizin sizi farklı bir noktaya taşıyacağı bir gün yaşamaktasınız. Duygusal dostluk anları yaşanabilir. İyi niyetli ve sevgi dolu bir tutumla arkadaşlıklarınıza sarılabilirsiniz. Gün içerisinde önem verdiğiniz dostlarınızı arayabilir ve onlara verdiğiniz değeri hatırlatabilirsiniz.   Genel olarak ise; bugün tüm gün Ay Balık burcunda kalacak. Bu konumda Ay oldukça hayalci, etkiye açık ve hassas bir tablo çizer. Başkaları için fedakarlık yapmak, özveride bulunmak ve insanlara yardımdan kaçınmamak gerekebilir. Daha yumuşak enerjiler altında olacağınız, çok fazla zora gelmek istemeyeceğiniz gün olacak. Canınızın istemediği bir işi yapmaktan kaytarabilirsiniz. Kendinizi akışa bırakarak, doğal ritminizi gözlemleyin.    Duygularınızı, sezgilerinizi daha belirgin olarak hissedebilirsiniz. Algınız ve kırılganlığınız artabilir. Bugün duygusal karmaşaya ve strese daha kolay düşebileceğiniz için sakin olmalısınız. Bugün hayır diyemeyeceğimiz birileri olacaktır. Sevgi ve şefkat göstermek, romantik anlar yaşamak, hayal gücünüzü harekete geçirmek, görselliğe odaklanmak, müzik dinlemek, dans etmek, resim yapmak size oldukça iyi gelecektir.    Loş ışıkta, yavaş bir müzikle ruhunuzun dinlenmesine izin vermek, ruhani çalışmalar yapmak ve günün karmaşasından kaçmak arzusu ile gece elinize bir kadeh şarap alıp televizyonu kapatıp beyninizi dinlendirmek için uygun bir fırsat. Meditasyon yapabilir, mum ışığında bir yemek yiyebilirsiniz. Romantik bir film seyredebilir, tiyatro veya sinemaya gidebilirsiniz. Sevdiklerinizin dertlerine ortak olarak onların sıkıntılarını hafifletebilirsiniz.
2 Mayıs 2016

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlarınız, eşiniz, dostunuzla sosyal ortamlarda keyifli bir gün geçirebilirsiniz. İnsanlar hayatınızla ilgili konularda size yardımcı olmak isteyebilirler. Gerçekçilikten uzaklaşmayın.
Reklamı Kapat