Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

9 Ekim 2015
Aşk hayatınız gittikçe bir kabusa dönüşüyor. Sinirleriniz tümüyle yıpranmadan bu işe bir çözüm bulmak istiyorsunuz. İşin ilginç yanı, sevgi bağlarınızın iyice gevşemediğini de biliyorsunuz.

Boğa Burcu Günlük İş Falı

9 Ekim 2015
İşyerinizin teknik gelişmelerin gerisinde kalması sizi başka seçenekler aramaya itiyor. Aynı meslekten arkadaşlarınıza bunu duyuracak ve birkaç gün içinde yanıtlar alabileceksiniz.

Boğa Burcu Günlük Para Falı

9 Ekim 2015
Para konularında inisiyatifi kimseye kaptırmak istemiyorsunuz. Paranın idaresinin sizin iradenizde olması gerekiyor. Kendi dışınızdaki harcamalarla ilgili sorun yaşıyorsunuz.

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

9 Ekim 2015
Sonuç almaya çalıştığınız bir çabanız sizi maddi anlamda bir yıkıma götürebilir. Buna dikkat etmeniz gerekiyor.


Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Ekim 2015
Tartışmalı, yorucu bir geceden sonra kendinizi bitkin hissediyorsunuz. Artık bu tartışmaları bir an önce bitirmeniz gerekiyor. Birkaç güne kalmadan özel bir arkadaş ziyareti yapacaksınız. Bu buluşmadan dönüşünüz biraz umutsuzluk içinde olacak. Sizi üzmeye çalışan biri var. Onun niyetiyle ilgili araştırmalar içindesiniz.

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Ekim 2015
Sevgili Boğalar saat 02:18 Ay-Satürn zorlayıcı görünüm etkisinde Cuma gününü karşılıyoruz. Bu enerji,  titiz bir şekilde ailevi veya özel meselelerimizin ele alınmasını sağlayıcıdır. Maddi ve manevi anlamda başkalarıyla aramızdaki sorunları, alışverişleri, ilişkileri gözden geçiririz. Bizi rahatsız eden konuları nasıl çözüme kavuşturmak gerektiğini bilinçli şekilde ele almamızda yarar vardır. Gördüğümüz bir yanlışı, pürüzlü durumu eleştirel şekilde ele almamak, eğer yapmamız gereken görevlerimiz varsa, bunları da yerine getirmek, şikayetçi olmamak lazımdır. Saat 13:53 Ay-Neptün karşıtlığı, aşkta ve hayatın genelinde sizin için  güven olgusu önemli hale geliyor. İlişkide engeller olmamalı, her iki taraf da  hayattan zevk alabilmelidir. Ancak böyle olursa insan hissettiğinin tadına varabilir diye düşünürsünüz. Saat 17:05 Ay-Mars kavuşumu aşk hayatınızla ilgili konularda bazen atak davranmanızı bazen de kararsız bir şekilde her şeyi oluruna bırakma tarzında  ruh hallerine sebep olabilir. Geçmiş bir ilişki, bir mesele, bir durumla ilgili gelişme yaşanabilir. 9 Ekim saat 17:57-2 Kasım saat 09:06  tarihleri arasında, Merkür-Terazi burcunda düz olarak seyrini sürdürecek. Bir taraftan işlerimizi hızlı biçimde yoluna koyacak, akıllıca hareket edecek, derleyip toparlayacağız. Diğer taraftan, aynı ortamda yaşadığımız kişilerle nazik bir üslup içinde iletişimde bulunacağız. Yeteneklerimizi geliştirmek adına kurs görebiliriz. Bir ustanın yanında eğitimden geçebiliriz. El sanatları öğrenebiliriz. Başkalarına öğretebiliriz. Ellerimizin bakımı, güzelliğiyle ilgilenebiliriz. Ek işlerden para kazanabilirsiniz. Becerikli olduğunuz bir işi, başkalarına öğreterek gelir elde edebilirsiniz. Bu süreçte,  çalışma ortamında insanlarla olan ilişkilerinize veya günlük hayatta karşılaştığınız kişilerle olan iletişiminize  dikkat ediniz.  Onları dinlemeli ve ortaklaşa düşünmeye çalışmalıyız. Nezaket çok önemlidir. Sanatsal faaliyetler için etkili bir geçiştir. Bütün burçlar için genel


Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Ekim 2015
Tamamlamadığınız veya eksiklerini düzeltmediğiniz işler nedeniyle şikayet ya da eleştirilere maruz kalabilirsiniz. Görev ve sorumluluklarınızı ihmal etmemeniz gerekiyor. Bazı kişiler günlük rutininizde olumlu değişiklikler yapmanız için sizi motive edebilir.

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

8 Ekim 2015
İkili ilişkilerinizde diğer kişiyi idealize edip gözünüzde büyütmeniz, sonrasında hayal kırıklığı yaşamanıza neden olabiliyor. Sizin için özel denilebilecek bir kişi bugün beklentinizi karşılamayabilir. Gerçekçi olmanız şart.


Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

8 Ekim 2015
Bazı kişiler neler elde ettiğinizin veya neler başardığınızın farkında olmasalar da, aslında çok fazla şey elde ettiniz. Bu durumun farkına varmalarını sağlamak veya sağlamamak ise, size kalmış. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Üç haftadır yaşanan yanlış anlaşılmalar, bir ileri bir geri giden durumlar veya durma noktasına gelen işler yarından itibaren hız kazanmaya başlayabilir, ama yeni başlangıçlar yapmak için birkaç gün beklemek daha doğru olacaktır. Zira yarın akşam saatlerinden itibaren durağanlaşmaya başlayacak olan Merkür, bugün ve yarın son birkaç sevimsiz marifetini göstermeye de kalkabilir. Dolayısıyla, her şeyin yoluna girmesi birkaç gün alabilir. Gün içerisinde, sosyal ilişkilerimiz olumlu. Alışverişler veya keyif için yapılan harcamalar söz konusu olabilir. Gece saatlerinde ise, ilişkilerimizde daha dikkatli cümleler kurmaya bakalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Ekim 2015
Bugün uğraştığınız konuları daha yaratıcı hale getirebilirsiniz. Kendinizi rahatça ifade edeceğiniz ortamlarda olmak isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda tamamlanma olabilir. Kolektif konular ilginizi çekebilir. Hobilerinize zaman ayırmak size iyi gelecektir. Akışta kalın.


Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Ekim 2015
Her ne kadar sabah saatlerinde ufak tefek sözel tartışmalara açık olsanız da, yaratıcı yeni fikirler ve koşullar hayatınızı yenilenmeyi hızlandıracak.

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Ekim 2015
Herşey hemen olsun diyenlerdensiniz, ama herkes o kadar hızlı olmayabilir. Değişken ruh haliniz çevrenizdekileri şaşkına çeviriyor. Bugün onayladığınız şeyi ertesi gün ilk kez duyuyormuş gibi davranmanızı çevrenizdekiler kolay kolay kabullenemiyor.

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Ekim 2015
Gün boyunca olası ameliyatlarınız problemsiz geçerken, finansal işlerinizde fırsatlara açık olacaksınız. Bugün iş ve özel yaşamınızdaki görüşmeler olumlu etkilerle açık ve istediğiniz şekilde geçmeye aday görünürken, sosyal ortamlar, organizasyonlar ve etkinliklerde yer alabilir, enerjinizi kalabalık ortamlara aktarabilirsiniz.

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Ekim 2015
Çocuklarınızla ilgili önemli kararlar almanız mümkündür. Detay ve ikna gerektiren konularda çalışabilir matematik, fen ve kimya gibi derslerine yardımcı olabilirsiniz. Biraz ketum davranabilirsiniz. Yaşamınızda her şeyin mükemmel olması için çok daha fazla çaba sarf etmek sizi yorabilir, kendinizi yıpratmayın.

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Ekim 2015
İş alanlarınızda yaşadığınız aksilik ve sorunlar geride kalmaya başlıyor. Bu tarihten sonra iş iletişiminizi istediğiniz şekilde daha etkili ve verimli bir yolla kullanmaya başlayacaksınız.

Geçmiş Boğa Burcu Burç Yorumu