Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Eylül 2017

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Böyle kısa ayrılıkları sık yaşadığınız halde, her seferinde ilk kez ayrılıyor duygusunu yaşıyorsunuz. Bu ayrı kalışlar ilişkinizi daha sağlamlaştırıyor. Aşkınızın canlı kalmasını sağlıyor.
21 Eylül 2017

Boğa Burcu Günlük İş Falı

Mesleğinizi, iş alanınızı sevmenize karşın iş yaşamınızdaki insan ilişkileri sizi yıpratıyor. Bugün bazı insanlarla oturup konuşmayı düşünüyorsunuz. Birtakım şeylere takılmadan çalışamıyorsunuz. Bu nedenle yeni arayışlar içindesiniz.
21 Eylül 2017

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Bir zaman önce yaptığınız harcamanın şimdi ne kadar gereksiz olduğunu düşünüyorsunuz. Bazı harcamalarınız gerçekten çok lüzumsuz. Çevrenizde bu konuda sizi uyaracak birileri de yok.
21 Eylül 2017

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Biraz daha tempolu çalışmanız gerekiyor. Yoksa planladığınız tatili yapamayabilirsiniz. Bu hafta tamamlamanız gereken işleri daha sonraya erteleme imkanınız olmadığını biliyorsunuz.
21 Eylül 2017

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile büyüklerinizle onları mutlu edecek bir akşam geçirmeyi düşünüyorsunuz. Zaman ayırıp onlar için alışverişe çıkacaksınız. Sevecen, vefalı olmanıza karşılık biraz da ihmalkar olduğunuzu kabul ediyorsunuz. Öğlen saatlerinde bir yolcunuz var, onu uğurlayacaksınız. Bu size aylar gibi gelecek kısa bir ayrılık. Yolcunuz da hayatınızda çok özel yeri olan biri.
21 Eylül 2017

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Perşembe gününe Ay-Terazi burcu geçişiyle adım uyanıyoruz. Sevilmek ve takdir edilmek ihtiyacınız yoğun olacaktır. Düşüncelerinizi verdiğiniz kararları, yaptığınız işleri doğru bulmaları gururunuzu okşar. Sorunlarla uğraşmak istemezsiniz. Huzur olgusu sizin için paradan çok daha önemli hale gelir. Bedensel ve ruhsal anlamda sakinlik ararsınız. Eğer, emeğin hakkı verilmeyen bir ortamda çalışıyor veya yaptığınız işten tatmin olmuyorsanız canınız sıkılabilir. Saat 20:00 Ay-Pluto görünüm etkisinde hem işlerimizi yoluna koymak hem de sıkıntılarımızdan bir an önce kurtulmak isteriz. Ancak yine de önemli bir karar verilecekse her yönüyle gözden geçirmeliyiz. Arzu ettiğiniz ne varsa, sizinle olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle,
21 Eylül 2017

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Güven arayışında zirve yapmaya hazır ol! Araştırdığın konulardaki sonuçlar ne kadar emek harcadığını gösterecek.
21 Eylül 2017

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Dengeli yapınız yüzünden, her olaya oto kontrol sisteminiz dahilinde, akıllıca çözümler getiriyorsunuz. Ailenizle birlikte güç oluşturacak ve sevdiklerinizin menfaatleri çerçevesinde gelişecek olaylara el atabilirsiniz.
21 Eylül 2017

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaş çevrenizin hayatınızda önemli tıkanıklıkları giderdiklerine şahit olabileceksiniz. Çalışma ortamınızda ya da çalışanlarınız ile ilgili yaşanan gerilime karşı daha sabırlı olun.
21 Eylül 2017

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sorumlu olduğunuz konularda zorlanabilirsiniz. Yabancılarla ilgili işlere dahil olabilir. Öğlen saatlerinde duygusal dağılmalar yaşayabilirsiniz. Sizi zorlayan koşullar oluşabilir. Hizmet aldığınız kişilerle aranızı iyi tutmanızda fayda var. Tartışmalar gündeme gelebilir, sakin davranmaya çalışın. Yeni başlangıçlar olabilir.
21 Eylül 2017

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelecekle ilgili planlarınıza odaklanacağınız, detaylara takılmadan büyük düşüneceğiniz bir gündesiniz. Atmayı düşündüğünüz adımlara odaklanın.
21 Eylül 2017

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal bir gündesiniz. Yaşama pembe gözlüklerle bakabileceksiniz. Böylece gününüz huzurlu ve mutlu geçecek. Bu moralli halinizi devam ettirebilirseniz his ve çalışma hayatınızda bunun olumlu yansımalarını görürsünüz. Pozitif enerjinizi kaybetmeyin.
21 Eylül 2017

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden, aşk hayatınız, flörtler, tatil planlarınız, işle ilgili tanıtımlar ve çocuklarınızla iletişim konularına belirsizlik ve durağanlık yaşayabilirsiniz. İlgili alanlarda bugün yeni kararlar almamanız ve hedef belirlememeniz, olayları zamana bırakmanız faydalı olacaktır.
21 Eylül 2017

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal hayattaki diyaloglara dikkat edin. Gruplar içinde kafa karıştırıcı insanlar size konuları yanlış algılatırlar. Aldanma ve aldatılmaya açık bir gündesiniz. Sanatsal faaliyetlerle ilgilenmek, el becerilerinizi kullanmak için uygun fırsatları değerlendirin. Müze, galerilerde vakit geçirin. Dalgın ve dikkatsiz hareket ederseniz eşyalarınızı kaybedebilirsiniz.
21 Eylül 2017

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda mantıklı ve çözüme yönelik hareket edeceksiniz. Sağlığınıza gereken yatırımı yapmalısınız. Aile hayatınızdaki güzel etkileşimler üzerinizde ve hayatınızda pozitif etkiler yaratacak. 
Reklamı Kapat