Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

21 Ekim 2014
Bugün, ilişkiniz için aradığınız heyecanı ve olumlu şartları getirebilir. Romantizm yüksek seyrederken keyfiniz yerine gelecek.

Boğa Burcu Günlük İş Falı

21 Ekim 2014
İş ilişkilerinin önem taşıdığı bir gün. Yeni öneriler alabilir, ortaklıklara gidebilirsiniz. Daha uzlaşıcı olmalısınız. Bazı ufak değişiklikler veriminizi etkileyebilir. Detay gerektiren konular ve projeler için de fazlasıyla zaman harcayabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Para Falı

21 Ekim 2014
Parasal konulardaki gelişmeler huzurunuzu kaçırabilir. Bu arada ani harcamalar ya da alabileceğiniz haberler cüzdanınızı zorlayabilir. Daha gerçekçi olmaya bakın.

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

21 Ekim 2014
Özellikle işinizle ilgili konular ya da acilen ilgilenmeniz gereken sorunlar zamanınızın büyük bir kısmını alabilir.


Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Yeni tanışmalar ve yakın çevrenizdeki hareketlilik size heyecan ve heves katıyor. Bununla birlikte ani gelişmeler planlarınızı değiştirme ihtiyacı da doğurabilir. Ne kadar uğraşsanız da elinizde olmayan dışsal nedenlerden ötürü planlarınızı yenilemek zorunda kalabilirsiniz. Daha sabırlı ve gerçekçi olmalısınız.

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Sevgili Boğalar Salı günümüz,  saat 06:05 Ay-Mars görünümüyle başlıyor ve ardından saat 14:11 olana dek Ay-Boşlukta ilerliyor. Bu zaman dilimi, aşk hayatınız, çocuklarınız veya iş hayatınızla alakalı konular üzerinde yapılacak yüzleşmelerin sizi rahatsız etmesi anlamına gelse de bu son derece gerekli ve sonrasında rahatlatıcı olabilir. Evet belki arzuladığınız desteği dışarıdan alamamanız sinirlerinizi gerebilir ancak durduğunuz noktayı tespit edebilmeniz anlamında yararlıdır. Boşluk etkisi, hem fiziken hem ruhsal hem de sağlıklı bir biçimde yaşamanın ne kadar kıymetli olduğunu düşünerek, sorunları kafanızda büyütmemenizde yarar vardır. Hayatın güzellikleri gibi zorlukları da bir bütün içinde değerlendirilirse boşluk etkisi altında kendimizi yormamış, tedirgin etmemiş oluruz. Saat 07:36 Merkür-Kuzey düğüm kavuşumu, iş hayatında olanlar için, işbirliğinde bulunmanın, etrafınızdaki insanlarla kontak kurmanın işaretçisidir. Ayrıca hizmette bulunduğunuz kişilere destek vermenin, onlara yardımcı olmanın göstergesidir. İletişim çok önemlidir. Karşılıklı olarak konuşmaların nazik bir şekilde yapılmasını gerektirir. Sağlığımız açısından gerginlikten uzak durmamızın önemini gösterir. İş hayatında veya günlük yaşantınızda tarafsız ve mantıklı bir şekilde durumları ele almak lazımdır. Çalışmak kadar dinlenmeyi de bilmek çok önemlidir. Ayrıca maddi konularda, aşk hayatınızla ilgili meselelerde de, iyi bir gözlemde bulunmak, analiz etmek hem bugün hem de geleceğimiz açısından kıymet taşır. Saat 14:11 Terazi burcunda ilerleyecek Ay, içinizden  geldiği gibi davranmak ve  daha iyi şartlarda yaşamak arzumuzu işaret ediyor. Eğer şu aralar zorlu psikolojik sorunlarınız varsa, her şeyden kaçıp, farklı bir yerde yaşamayı bile düşünebilirsiniz. Güzel gönlünüz, güzelliklerle buluşsun. Huzurlu, mutlu, sevgi dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,  


Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Bugün çözümlemeniz gereken birçok konuyu bir arada düşünmekten kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Çevrenizle bağlarınızı güçlü tutmak zorundasınız. Diyaloglarınızı yeniden gözden geçirmenin tam zamanı. Sizin çözüm getiren düşüncelerinize karşı bazı kişilerin muhalif konuşmaları sizi yolunuzdan alıkoyamayacak. Fakat yine de temkinli davranın.

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Yeni tanışacağınız insanlardan nözel anlamlar çıkarıp hayatınızda kalıcı ve özel rol alacakları beklentisine girmeyin. Maddi ya da manevi ortaklık alternatiflerini değerlendirirken uzun vadeli hesaplar ınızda temkin şart.


Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Detaylar veya aksilikler cesaretinizi kırdığında belli amaç ve hedeflerinize ulaştığınızda sizi ne kadar güzel şeylerin beklediğini hatırlamalı ve büyük resme odaklanmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Bize dikte edilen, artık biraz mesafede yaklaştığımız, inandırılmaya çalışılan olaylara daha mesafeli durmaya başladığımız bir gündeyiz. Biraz geri çekilip, gerçekte neler olup bittiğini anlamaya çalışıp, bindirilmek istendiğimiz trende direksiyonda başka birisinin olduğunu fark edebileceğimiz bu süreci, yararımıza olabilecek gerekli değişiklikleri yapmak için kullanmalıyız. İstikrarsızlık veya olumsuzluk içeren olayların yaşanmasının asıl nedeni lüzumlu düzeltmelerin yapılabilmesi olduğunu önemle hatırlamakta fayda var.

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
İletişim becerileriniz artıyor. Ancak yine de yanlış anlaşılmalar olabilir. Görüşmelerinizde sade ve anlaşılabilir bir dil kullanmaya özen gösterin. Taşınmaz mülklerinize dair değer artışı olabilir. Öğleden sonra işe dair konular bir hayli hareketli gözüküyor. Zekanızı gösterebileceğiniz durumlar ortaya çıkabilir.


Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Yolunuzda tedbirli ilerlemeye karar verdiniz. Bu durum sizin için hayırlı olacak. Kaybettiklerinizi geri alabilirsiniz. Tutumunuzu değiştirmeniz çevrenizin sizi farklı algılamasına neden olacak.

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlence, hareket nerdeyse sizi de orada görmek mümkün. Fakat istikrarsız oluşunuz ve sık sık değiştirdiğiniz fikirler yüzünden iş hayatınızda zorluklar yaşıyorsunuz. Karşınızdakilerin bu çift karakterinizi kabullenmesi biraz zor.

Geçmiş Boğa Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!