Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Nisan 2018

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizin yoluna girmesi için yanlış çıkış arayışları içersindesiniz. Sorunlarınızla ilgili olarak üçüncü, dördüncü kişileri sorumlu görmeniz ilişkinize hiç bir yarar getirmeyecek.
27 Nisan 2018

Boğa Burcu Günlük İş Falı

Biriyle bugünlerde, sizi umutlandıran bir görüşmeniz olabilir. İşinize yatkınlığını keşfetmeye çalışacaksınız. Yenilikler peşindesiniz. Bu özelliğinizi keşfedenler, sizinle çok ilgili görünüyorlar.
27 Nisan 2018

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Birikiminizin daha gerçekçi alanlarda olmasını istiyorsunuz. Yakında bu düşüncede bir fikir vereniniz de olabilir, ilgileneceksiniz. Paranızı mülke yatırmanızla ilgili aldığınız kararları erteleyebilirsiniz.
27 Nisan 2018

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Endişelendiğiniz belirtiler, geçici bir soğuk algınlığı olabilir. Sağlık konularında biraz telaşçı bir izlenim veriyorsunuz.
27 Nisan 2018

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki günlerde tartışmalı bir kalabalığınız var. Şartlarını oluşturmaya çalıştığınız bazı oluşumlar, bu tartışmalarla, oturtmaya uğraştığınız zeminden sapabilir. Araya bazen vicdani baskıların da karıştığı, yarı küskün bir diyalog içinde görünüyorsunuz. Bu, kapatılmış bazı defterlerin hala yarı aralık durduğu anlamına gelebilir.
26 Nisan 2018

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Perşembe gününe saat 00:28 Merkür-Satürn zorlu görünüm etkisinde adım atıyoruz. Elimizde olmadan yaşanan ve bizi zorlayan kişi ve durumları işaret ediyor. Biz ifade etmeye çalıştıkça, sanki birileri anlamamakta ısrar ediyor. Böyle bir durumda sinirimizi boşaltmak da kolay olmayabilir. Bu saatlerde elden geldiğince sakin olmaya çalışalım. Kolay değil ancak bizim beyaz dediğimizi başkası siyah anlayabilir. Saat 03:04 Ay-Neptün karşıtlık etkisinde, hayatın genelinde sizin için güven olgusu çok önemli. İlişkide engeller olmamalı, her iki taraf da hayattan zevk alabilmelidir. Ancak böyle olursa insan hissettiğinin tadına varabilir diye düşünürsünüz. Saat 10:28 Ay-Jüpiter görünümü, mükemmel bir gün geçirmek için planlar yapmanızı ve bunu uygun şekilde ilişkilerinizi düzenlemenizi sağlayıcıdır. Saat 12:47 Ay-Mars görünümü, sevdiklerimize olan düşkünlüğün, onlara destek olmanın, amaca yönelik hareket etmenin göstergesidir. Saat 12:50 Ay-Pluto görünümü, kendiniz için en doğru yolu tercih etmenizde, derinlikli düşünerek güçlü yanlarınızı ifade etmenizde yardımcıdır. Her şeyi yeniden inceleyeceğiz ve üstte yazdığım noktalara da dikkat ederek mevcut durumumuzu iyileştirecek düzenlemeleri yapabileceğiz. Farkında olmak çok önemli. Saat 14:00 Mars-Pluto kavuşumu, gelişimin, büyümenin işaretçisi olabilir. Özellikle güçlü bir ortakla adım atılmış işler zamanla daha da sağlamlaşır. Bu kavuşum mücadeleci ve tuttuğunu koparan bir kişi haline getirir. Cesur ve kararlı bir şekilde işlerinize odaklanırsınız. Bu görünümün bir başka faydası, kişinin hayatını, amacını gözden geçirerek kendine artık aklı başında bir yol belirlemesidir. Çalışarak, azmederek hakikaten çok başarılı işlere imza atılabilir. Her anı güzelliklere işaret bir gün geçirmeniz dileğimle,
26 Nisan 2018

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel sektörde çalışan biriysen, rekabetin artacağı projeler başlayabilir. İlişkinle ilgili soru işaretleri artabilir.
26 Nisan 2018

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay boşlukta. Yeni bir günü kucaklarken, odaklanma problemi yaşayabilirsin. Özel sektörde çalışan bir Boğa burcuysan, rekabetin artacağı projeler başlayabilir. Yeni başlayan bir ilişkin varsa, kafandaki soru işaretleri, sosyal medyada pek çok araştırma yapmana neden olabilir. Akşam saatlerinde yakın bir arkadaşınla yapacağın telefon konuşması, zihnini epey yorabilir. Kronik rahatsızlığı olan bir Boğa burcuysan, rutin kontrollerini aksatmamanda fayda var.
26 Nisan 2018

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizin ileriye yönelik görüşleri ve geleneksel kültürel düşünceleri yönüyle kariyer yaşamınızda bazı seçimleriniz yüzünden pişmanlık yaşayabilirsiniz. Bugün kadersel bazı görüşmeler yaşayabilir ve önünüze çıkan kişilerle aklınızdaki soru işaretlerini giderecek fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.
26 Nisan 2018

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iş konularına fazla detaycı olabilirsiniz. Pratik bir şekilde işlerinizi halledebilirsiniz. Uğraştığınız işlerinizde yaratıcılığınızı kullanacağınız bir gündesiniz. Aşkta fazla fedakar bir yapıda olabilirsiniz. Hobileriniz için harcama yapabilirsiniz sevdiğiniz şeylere zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Akşam eğlenceli planlar yapabilirsiniz.
26 Nisan 2018

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyeriniz ve iş yaşamınızla ilgili konularda kendinize olan güveninizi kuvvetlendirmenize sebep olacak olumlu gelişmeler mesleki konularda yeteneklerinizi daha da geliştirip hedeflerinize hızla ilerlemenizi sağlayacaktır. Bu süreç içinde çabalarınızın karşılığını almaya başlar ve kazanımlarınızı akılcı bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Fikirlerinizi net bir şekilde ortaya koymalı ve birlikte çalıştığınız insanların desteğiyle hızlı sonuçlar almaya yönelik girişimlerde bulunmalısınız. Özel hayatınızda ise sevdiğiniz insanla birlikte; Aşkın ve sevginin kutsallığının keyfini sürebilirsiniz.
26 Nisan 2018

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Tüm dikkatinizi geleceğiniz üzerine yoğunlaştırıp uzun vadeli planlarınızı elden geçirebilirsiniz. Yine de, ilgilenmeniz gereken detaylı günlük işler olabilir ve bunlar hem vaktinizi alabilir, hem de dikkatinizi dağıtabilirler.
26 Nisan 2018

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün karşılaşacağınız bazı olaylar duygularınızı harekete geçirebilir. Alıngan ve huzursuz bir tutum içine girebilirsiniz. Çalışmalarınızı sürdürürken karşılaştığınız sorunların üzerinde durmamayı öğrenmelisiniz. Tartışmalardan uzak durun.
26 Nisan 2018

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kurumsal ve devletle olan ilişkilerinizde sorunlarla ve aksiliklerle karşılaşabilirsiniz.Hukuki konular aleyhinize gelişebilir. Olayların arkasındaki gerçekleri ortaya çıkartmak için emek harcamalısınız.
26 Nisan 2018

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Hissedeceğiniz olumsuz enerjiler nedeniyle zor durumları ve koşulları üzerinize çekmemeye özen gösterin. Özen ve incelik isteyen işlerinizde şans sizden yana olabilir.
Reklamı Kapat