Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
22 Şubat 2017

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Esas olarak ortada büyütülecek bir sorun yok. Ama siz bu ilişkide adeta bir sorun kaynağı gibi davranıyorsunuz. Güvensiz ve kıskanç davranışlarınız, onu gittikçe sizden uzaklaştırıyor.
22 Şubat 2017

Boğa Burcu Günlük İş Falı

Dünkü temponuz muhteşemdi. Bugün bazı yarım kalmış işlerinizi tamamlamaya çalışacaksınız. Epey zamandır iş alanınızı, koşullarınızı ve işyerinizdeki insan ilişkilerini sorguluyorsunuz.
22 Şubat 2017

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Eliniz pek açık olmamasına rağmen borç verme konusunda biraz dağılmış görünüyorsunuz. Artık peşinde koşmak istemediğiniz bir alacağınız var. Bugün alacaklınızla bu sorunu oturup konuşacaksınız.
22 Şubat 2017

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Karşılaştığınız sorunlardan bazılarını üstünkörü elden geçirip gerisini Tanrı ya havale ediyorsunuz. Çözüp hallettiğinizi sandığınız böyle bir sorununuz, bazı insanların didiklemeleriyle yeniden karşınıza çıkacak.
22 Şubat 2017

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Belli gizlilikler içinde sürdürmeye çabaladığınız bir ilişkinizde, sizin dışınızdaki bazı açıklamalar problem yaratabilir. Kendinize fazlaca yöneldiğiniz geçmiş dönemlerde, eksik bıraktığınız konular ve ihmal ettiğiniz ilişkilerle ilgili olarak, bugünlerde yüzleşmelere zorlanabilirsiniz. Aile ilişkilerinizdeki bazı duygusal gereksinimlerin çözümünde siz varsınız.
21 Şubat 2017

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Salı gününe, 07:01 Merkür-Uranüs olumlu görünüm etkisinde adım atıyoruz. Bu görünüm, mesleki konular veya toplumsal yaşamda farklı insanlarla temasa geçmenizde, onlarla tanışmanızda, işinizi ve uğraşılarınızı sergilemenizde yardımcı olabilir. Yaratıcı düşünen kişi, arka planda kalmak yerine, kendini yeniliklere açık tutarsa hem sıkılmamış olur hem de yetenekli olduğu konularda başarılı işler çıkarabilir. Saat 10:07 itibariyle Oğlak burcunda ilerleyecek Ay, ciddiyet ve sorumlulukları işaret ediyor. Önemli işlerinizi bu enerjinin desteğiyle halledebilirsiniz. Saat 16:15 Ay-Güneş görünümü, planlarımızı bu saatte doğru ve düzgün şekilde yürürlüğe koymamızda yardımcı ve olumlu bir etkidir. Saat 17:02 Ay-Kuzey düğüm görünümü, sağlam ve uzun vadeli düşünmenin, gelişimi önemsemenin işaretçisidir. Saat 21:27 Merkür-Jüpiter görünümü, yeni plan ve projelerimiz üzerinde çalışmamızı, farklı bir şeyler yaparak adımızdan söz ettirmemizi sağlayıcıdır. Güzel haberler almanız, işlerinizi kolaylıkla bitirmeniz dileğimle,
21 Şubat 2017

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün birçok işi bir arada yapacaksın. Hepsini çözdükten sonra rahat bir nefes alacağını işaret ediyor gök kubbe.
21 Şubat 2017

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerinin ön plana çıkmasıyla gizili bir güç savaşı içinde olacaksınız. İş çevresinde farklı bir konumunuz olmasından dolayı, sorumluluk duygunuz sizi rahatsız edecektir. Finans konularında belirleyici davranacaksınız..
21 Şubat 2017

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda sosyal çevrenizden destekler alarak hedeflerinize ulaşabileceksiniz. Ödemeler ve borçlar konusunda dengeyi bulmak sizi daha güvende hissettirebilir. Aile ile iletişimlerde güç gösterisi yapmaktan kaçınmalısınız.
21 Şubat 2017

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün geleceğinizle ilgili konularda çok hızlı karar alma isteği içinde olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte programlar yapabilirsiniz. İletişimde ani değişkenler sizi zorlayabilir. Sorumlu olduğunuz konularda alternatif planlar yapabilirsiniz. Sosyal konular daha fazla ilginizi çekebilir. Farkındalığınızın artacağı durumlar gündeme gelebilir.
21 Şubat 2017

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Her yönünüzle dikkat çekmeyi başarmanıza rağmen bugün enerjiniz oldukça düşük. Bir an önce kendinizi toparlayarak işinizle ilgilenmelisiniz. Aşık olduğunuz kişi heyecan dolu.
21 Şubat 2017

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni kaynakların paylaşımı, eski kaynakların dağılımı ve değerlendirilmesi üzerine yapılacak tartışma ve planlamalar, günün ana konularıdır. Üçüncü kişilerle bunlarla ilgili çeşitli görüşmeler veya anlaşmalar yapmanız mümkündür.
21 Şubat 2017

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ilişkilerinizde daha kararlı ve sabırlı olduğunuz bir zamandasınız ancak karşınızdaki insanların geçici olarak soğuk taraflarıyla karşılaşabilir, mesafeli bir tavır görebilirsiniz. 17.40 sonrasında geçmişe yönelmek yerine içinde bulunduğunuz anın size verdiklerine odaklanmalısınız. Partnerinizle birlikte romantik bir akşam geçirebilirsiniz, fakat paylaşmak istediğiniz çok önemli konuları, enerjisi iletişim için uygun bir günde paylaşmanız faydalı olacaktır.
21 Şubat 2017

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İnanç ve felsefi konularda yeni bir eğitim almak ve fikirlerinizi geliştirmek adına kendinize yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Bugün bir yönetici olarak çalışanlarınızdan memnun olmakta zorlanabilirsiniz. Baskı kurabilir ve karşılığını alabilirsiniz. Dolayısıyla duygusal ve zihinsel baskılara karşı hazırlıklı olmak ve bunları yumuşak ve esnek biçimde karşılamak önemlidir. Her türlü hukuki çalışma, yaptırım ve girişim için uygun bir gündesiniz. Çalışanlarınızla uyum ve denge içinde çalışabileceğiniz başarılı bir mesleki projeye başlayabilirsiniz.
21 Şubat 2017

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyer hayatınızda ve iş alanlarınızda çok özel teklifler karşınıza gelebilir. Bu fırsatları etkili bir şekilde kullanın. Değişik yaklaşımlar iş hayatınızda ön plana çıkmanızı sağlayacak.
Reklamı Kapat