Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

22 Ağustos 2014
Duygusal anlamda oldukça aktif olacaksınız ve duygularınızı içinizden geldiği gibi yaşamak isteyeceksiniz. Sevdiğiniz insana karşı oldukça açık sözlü olacaksınız ve davranışlarınızda spontanlık hakim olacaktır. Ancak bazı küçük gerilimler ve yanlış anlaşılmalar yaşama ihtimaliniz de olacaktır. Aşk hayatınıza ilişkin yeni gelişmeler olabilir ve kalabalık ortamlara girebilirsiniz. Hayatınıza ilişkin ani kararlar alabileceğiniz bir gündesiniz. Bir süredir beklediğiniz gelişmelere ilişkin yeni adımlar atabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük İş Falı

22 Ağustos 2014
İş yaşamınızda oldukça aktif olacağınız bir gündesiniz ve amaçlarınıza ulaşmak için ara vermeden çalışmak zorunda kalacaksınız. Düşünceleriniz pratik ve verimli olarak çalışacaktır. Zihinsel faaliyetlerinizde bir artış olabilir. Aynı anda bir çok işle ilgilenmek ve yeni fikirler geliştirmek sizin için zor olmayacaktır. Yapacağınız girişimlerde sabırsız davranma eğiliminiz bazı fırsatları kaçırmanızla sonuçlanabilecektir. İnandığınız konularda sabit fikirli davranacaksınız ve sizi yolunuzdan döndürmek kolay olmayacaktır.

Boğa Burcu Günlük Para Falı

22 Ağustos 2014
Maddi konularda rahat hareket edecğeiniz bir gündesiniz ve harcamalarınıza dikkat etmeyeceksiniz. Beklenmedik bazı harcamalarla karşılaşabilirsiniz ve bu anlamda dikkatli olmalısınız.

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

22 Ağustos 2014
Bugün sizi aşırı yoracak aktivitelerden ve stres oluşturucu durumlardan uzak durmaya çalışmalısınız.


Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ağustos 2014
Genel olarak enerjik bir gündesiniz ve bir süreden beri ertelediğiniz işlerinizi bugün tamamlayabilirsiniz. Kendinizi harekete geçmeye hazır hissediyorsunuz ve yeni başlangıçlar yapmaya uygun bir gündesiniz. Ancak davranışlarınızda genel bir sabırsızlık hakim olacaktır ve oldukça hızlı hareket edeceksiniz. Zihinsel olarak da son derece aktif olacağınız bir gündesiniz. Yaşamınızda bazı yenilikler yapmak için fırsatlarınız olacaktır ancak bu konuda abartılı tutumlar edinmemelisiniz. Genel anlamda olumlu etkiler altında olacağınız bir gündesiniz ve başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ağustos 2014
Sevgili Boğalar Cuma günümüz saat 23:49  olana dek sürecek Ay boşluk etkisi altında başlıyor.  Yanlış anlaşılmalara meydan vermemek için, karşılıklı görüşmelerde dikkatli olmakta yarar vardır. Hatalar yapılabilir veya hassasiyet yüzünden olayları yanlış değerlendirebiliriz. Hoşgörünün ve ılımlı iletişimin sınırlarını iyi çizerek ancak her sözün altında bir şey aramadan günü geçirmekte yarar var. Kardeşlerimiz, ailemiz, yuvamız içindeki iletişim, geçmişe dönük meseleleri ön plana getirebilir. Ev taşımak, evde değişiklik yapmak, yolculuklara karar vermek, kiralamak, satın almak gibi önemli kararları iyice gözden geçirmeden uygulamamalıyız. Etrafımızda gelişen olayları gözlem altına almalı, manevi değerlerimizi ön planda tutmalı, ancak fedakarlığımızın  sınırlarımızı da iyi çizmeliyiz. Biraz duygusallaşacağız, sevgi ihtiyacımız yükselecek ancak iç dünyamızın zenginliği de bir hayli artabilir.  Saat 23:29 Ay-Aslan burcu seyir etkinliğinde evimiz alanı içinde liderlik gücümüz bir hayli yüksek olur. Dışarıda ise, özgürce kararlarımızı uygulamak isteyeceğiz. Güçlü bir ifade duygusu ve özgüven bu enerjinin özünde yer alıyor.Gün boyunca gönlünüzden huzur, yüzünüzden gülümseme hiç eksik olmasın. Güzel niyetleriniz karşılıksız kalmasın. Gönülden sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ağustos 2014
Doğuştan araştırmacı bir ruha sahip oluşunuz, iş başarınızı olumlu etkiliyor. Bugün daha detaycısınız. Yeni bir iş projesi gündemde olacak. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığından emin olabilirsiniz. Girişimciliğiniz ve aktif yanınızla, çevrenize örnek oluyorsunuz. Yapmayı planladığınız konularda yaratıcılığınızı engellemeyin.

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ağustos 2014
Erken saatlerde duyacağınız bazı haberler canınızı sıkabilir. Ancak bunu günün geneline yayarsanız, aslında hızlı ve iş bitirici hareketler sayesinde pek çok işin altından kalkma şansını yok edersiniz. Enerjinizi düşürmeyin.


Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ağustos 2014
Evinizi veya iş hayatınızı ilgilendiren konulara başka bir bakış açısıyla yaklaşmanız olayların akışını değiştirebilir. Duygularınızı paylaşabilirsiniz, ama herkesin söylediklerinizden hoşlanmasını beklemeyin. Açık ve dürüst olmanız nerede durduğunuzu anlamanızı sağlayacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Gelecek hafta içerisinde zaman zaman bazı alanlarda bulunduğumuz konumu, elimize geçen bilgiyi veya gittiğimiz ya da yönlendirildiğimiz yolu sorgulayabilir, inişte mi çıkışta mı olduğumuzu anlayamayabiliriz. Bu tür durumlarda, bu olayların birer test olabileceğini hatırlamalı, tepki vermek yerine gülüp geçmeli ve olaylar netleşene kadar beklemeliyiz. Ancak, hiçbir konuyu hafife almamamız gerekiyor. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ağustos 2014
Zihinsel ve fiziksel açıdan hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sözleşmeler ve yazışmalarla ilgili çalışmalarınızı gözden geçirmek için uygun enerjiler var. Ancak dikkatinizi toparlamaya özen gösterin. Eğitim ve öğrenim konularında yeni haberler alabilirsiniz. Konuşmalarınızda eleştirinin ya da endişelerinizin dozunu kaçırmamaya özen gösterin.


Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ağustos 2014
ARKADAŞLARINIZDAN biri ile yakınlaşabilirsiniz. Yol yakınken bu yakınlaşmadan vazgeçin. Çünkü ailenizden onay almanız zor gibi.

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ağustos 2014
Bugün, herhangi bir konu ya da kavramla ilgili olarak sevgiliniz, eşiniz veya işlerinizde size yardımcı olan bir kişiyle bazı konuşmalar yapmanız mümkündür. Tane tane konuşmanız, kendinizi net biçimde ifade etmeniz gerekebilir.

Geçmiş Boğa Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!