Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
22 Ocak 2017

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınız sizin açınızdan heyecanlı bir döneme giriyor. Sevgilinizi şaşırtmak isteyeceksiniz. Bu yüzden bugün sevgilinize bir süre önce hazırladığınız sürprizinizi yapabilirsiniz.
22 Ocak 2017

Boğa Burcu Günlük İş Falı

İş ortamınızda aranızda anlaşmazlık çıkan birisiyle konuşmak ve karşılaşmak istemiyorsunuz ama bu kaçınılmaz. Siz sadece işinize konsantre olun, bunun dışındaki etkenleri fazla önemsememeye çalışın.
22 Ocak 2017

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Para konularında bazı kararlar almak üzeresiniz. Yeni borçlara girmeden önce eskilerini kapatmaya bakın. Aksi takdirde üzerinizdeki baskı sona ermeyecek.
22 Ocak 2017

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Davranışlarınız bugün pek hoşa gitmeyebilir. Bugünü aileyle ya da çok samimi bir arkadaşınızla geçirmek sizin için hayırlı olabilir.
22 Ocak 2017

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sempatikliğinizi azaltan bazı özellikler barındırıyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar biraz baskıcı biri olduğunuzu düşünüyorlar. Arada bir göze çarpacak kadar keyifsizleşmeniz, geçmiş anılara takılmamayı becerememenizle alakalı. Bir iki gün içinde bir özleminizi giderecek, ayrılıkların dostluktaki yapıcı etkisini derinden hissedeceksiniz.
21 Ocak 2017

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Saat 12:43 Ay-Pluto görünümü bugünün ilk etkin enerjisi olup, yoğun tutkuların işaretçisidir. Bizden gizlenenleri bilmek isteriz. Karşımızdaki doğru biri mi acaba diye düşünürüz. Öğrenmek için bir dedektif gibi iz süreriz. Özellikle ilişkimiz, iş ortaklığımız veya hayatın genelinde durum böyledir. Duygularımız öylesine yoğun ve öylesine güçlüdür ki, ilişkimizi içeren konularda partnerimizin her bir hareketi ve bize yönelik her tavrını gözlemlemeye çalışırız. Konuşurken kullandığı sözcüklerin ardında neler saklı çözmek isteriz. Saat 14:23 Ay-Venüs olumlu görünümü, arzuladığınız her ne varsa ona ulaşma niyetliliğiniz işaretçisidir. Engellemeler olsa dahi, bunları bir şekilde aşacağınıza yürekten inanırsınız. Gün boyunca her işinizde olumlu gelişmelerle karşılaşmanız dileğimle,
21 Ocak 2017

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkilerinde yeni karar aşamaları bugün gündemini değiştirebilir. Sana baskı oluşturan ilişkilere ‘hoşçakal’ diyeceksin.
21 Ocak 2017

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiklerinizin fikri sizin için çok önemli. Daha bağımsız olmaya çalışmalısınız. Bugün, girişimci yönlerinizi özgürce kullanmak isteyecek ve kendinizi ifade ederken, yakın çevrenizin olumlu yönlerinden faydalanacaksınız.
21 Ocak 2017

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Ani çalan bir telefonla sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla ilgili ilişkilerinizden kaynaklı gelen bir durumla karar vermek durumunda kalabilirsiniz. Dostlarınız arasında sevilmenin tadını çıkarın.
21 Ocak 2017

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün beraberliklerinizden çok şey öğrenebilirsiniz. Karşılıklı oturup konuşabilmek çok şey kazandıracak. Dinleyici olmaya çalışın.
21 Ocak 2017

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

SÜRPRİZ gelişen olayların size kazandıracağı hiçbir şey yok. Temkinli yapınızı gösterirseniz daha başarılı olacaksınız.
21 Ocak 2017

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgi ilişkinizde uyumlu ve açık bir iletişim içine girmeniz mümkündür. Yine de iş hayatınızdaki bazı planlar değişebilir ve sosyal hayattaki programın dışına çıkmanız da gerekebilir. Sizden ilgi bekleyen insanlar ile, işiniz arasında kalabilirsiniz.
21 Ocak 2017

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ilişkilerinizde daha kararlı ve sabırlı olduğunuz bir zamandasınız ancak karşınızdaki insanların geçici olarak soğuk taraflarıyla karşılaşabilir, mesafeli bir tavır görebilirsiniz. 17.40 sonrasında geçmişe yönelmek yerine içinde bulunduğunuz anın size verdiklerine odaklanmalısınız. Partnerinizle birlikte romantik bir akşam geçirebilirsiniz, fakat paylaşmak istediğiniz çok önemli konuları, enerjisi iletişim için uygun bir günde paylaşmanız faydalı olacaktır.
21 Ocak 2017

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Partneriniz veya ortaklarınız ile bir araya gelip metafizik ve doğaüstü konulardan bahsetmek, bu tip etkinliklere katılmak gibi bir değişiklik yapabilirsiniz. Partneriniz ve ortaklarınıza karşı merhamet duygusunun yükselebileceği bir konumdasınız.Psikolojik ve manevi destek verebilirsiniz. Arkadaşlıklar ve dayanışma alanlarınız odak noktanız olacaktır. Zihinsel baskılarınıza odaklanıp değişim arzulayacaksınız. Partnerinizin veya ortağınızın sizden talep edebilecekleri karşılığında sizin de isteklerinizi ortaya koymanız kolaylaşacaktır.
21 Ocak 2017

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay'ın karşıt burcunuzda ilerlemesiyle birlikte birlikteliğiniz, evliliğiniz ve ilişkinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. İlişkinizde, denge, uyum, eşitlik arayabilirsiniz. Yalnız hareket etmek istemediğiniz bir gündesiniz.
Reklamı Kapat