Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
29 Mart 2017

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Uzun süredir yaşadığınız ilişki, ömrünü iki tarafında akıllıca davranmasına borçlu. Birbirinize zorlama yapmıyor, özel zevklerinizi eskisi gibi paylaşma zorunluluğu getirmiyorsunuz.
29 Mart 2017

Boğa Burcu Günlük İş Falı

Daha mesafeli, daha resmi ilişkiler kurma çabalarınız beklediğiniz ölçüde olmasa da sonuç getirecek. İş ortamınızdaki bir sorun, iş yaşamı dışındaki huzurunu da olumsuz etkiliyor.
29 Mart 2017

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Son derece umutlu olduğunuz bir para meselesinde yakında bazı gelişmeler var. Küçük hesapları bile önemser para ilişkileri içindesiniz. Ama sıkıntılar kalıcı değil.
29 Mart 2017

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Para konulu tartışmalar, bugünlerde kırgınlıklar getirebilir. Para konularında fazla hırslı davranmamaya dikkat edin.
29 Mart 2017

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir aile bireyinizle, ailenin öteki bireylerine bir sürpriz hazırlığı içindesiniz. Bugünlerde yapmayı kararlaştırdığınız bu sürpriz, bir şeyleri düzeltmeye yönelik gibi görünüyor. Herkesin çekingenlik gösterebileceği veya çok rahat davranabileceği durumlar olabileceğini kavrayamıyor, boş yere sıkıntılar yaşıyorsunuz. Bu yüzden zaman, zaman yaşadığınız çekingenlik nedeniyle sizi ulaşılmaz bulanlar da var.
29 Mart 2017

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 08:16 Ay-Uranüs kavuşumu, bir çok meseleyi, farklı bir açıdan ele almanızı, daha önce gözünüzden kaçan noktaları görmenizi sağlayabilir. Yeni bir gözle bakmak halidir bu. Saat 14:33 Ay-Merkür kavuşumu aşk hayatınızla ilgili konuları tekrar bir gözden geçirme anlamında önem taşır. Biraz sinirli tepkilerde bulunmanız mümkündür. Oysaki şöyle sakince konuşulsa problemler bir şekilde düzene konulabilir. Saat 15:08-18:48 arasında kısa süreli Ay-Boşluk etkisindeyiz. İnsanların huzurumuzu kaçırmasından hiç hoşlanmayız. Yuvamızı, ailemizi, değer verdiklerimizi koruma arzumuz yoğundur. Ancak boşluk etkisi altında dağılmamaya çalıştıkça daha fazla yorulabiliriz. Ben sakin ve akışta kalmanızı tavsiye ediyorum. Saat 18:48 Ay-Boğa burcunda seyrine başlıyor. Minicik şeylerin bile sizi mutlu etmesini, ruhunuzun huzura kavuşmasını sağlar. Güven olgusu kıymetlidir. Sağlamlık asla vazgeçemeyeceğiniz kadar değerlidir. Sağlığınızı, hayattaki var oluşunuzu, değerlerinizi, mücadele ederek oluşturduklarınızı koruma altına almak istersiniz. Saat 21:17 Merkür-Satürn görünümü, arka planda bitirmeye çalıştığımız işleri dikkatlice gözden geçirmemizi sağlıyor. Bazı endişelerimiz olsa da, en azından nasıl bir yön belirlersek daha kazançlı çıkarız bunun üzerinde duracağız. Çıkarlarımızı hesaba tabii ki katmalıyız. Bilinçli, sakin bir şekilde, kontrollü hareket edersek, kimsenin bizi etkilemesi, sinirlerimizi bozması mümkün olmaz. İç sesimize kulak verelim ve planlı şekilde ilerleyelim. Saat 21:23 Ay-Kuzey düğüm görünümü, aşk, çocuklarınız, ekmeğiniz, inandığınız olgular kıymetli. Geleceğe taşınmayan hiçbir şeyi hayatınızda istemezsiniz. Güven veriyorsa, uzun ömürlü ise istemezsiniz. Gün boyunca dikkatli, tedbirli, bilinçli şekilde hareket etmemiz dileğimle,
29 Mart 2017

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yargılayıcı yanın ön plana çıkacak. Çevrendeki kişilere her zamankinden daha eleştirel yaklaşabilirsin.
29 Mart 2017

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevresel faktörleri lehinize çeviren sistemli bir karakteriniz var. Birlikte çalıştığınız kişilerin size katkılarını inkar edemezsiniz.. Siz, Boğalar için zaman çok önemli. İsteklerinizi gerçekleştirmek için acil davranıyorsunuz.
29 Mart 2017

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Ruhunuzu arındırabileceğiniz özel bir gün. Yalnız kalmanın ve dinlemenin size iyi gelmesiyle, ruhsal çalışmalarla da gününüzü zenginleştirebileceksiniz.
29 Mart 2017

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde kontrol dışı olaylar yaşayabilirsiniz. İşlerinizi sağlamlaştırmak için daha fazla çaba sarf edebilirsiniz. Bazı konularda temel atmak isteyebilirsiniz. Karasız adımlar atmak sizi daha zor duruma düşürebilir. Öğleden sonra şartlar değişebilir. Kendinizle ilgili konularda daha aktif olabilirsiniz. İlişkileriniz ön plana çıkabilir.
29 Mart 2017

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizdeki insanlarla iyi anlaşımanız sizi daha cazibeli kılıyor. Bu arada kendinize güven duyarak adımlarınızı sağlam atmaya başladınız. İşleriniz yoğunlaşıyor.
29 Mart 2017

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, vaktinizi, rutin işleriniz ve detayları ile uzun vadeyi etkileyecek büyük planlar arasında bölüştürmek zorunluluğuyla karşılaşabilirsiniz. Yoğunluk sizi bir parça strese sokabilir; geriliminizi çevrenize yansıtmayın.
29 Mart 2017

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Koç burcunda bir Yeniay meydana geliyor. Etkisini 3 gün önce ve sonra hissedeceğiniz yeniay haftasında ruhsal olarak gerginlikler hissetmeniz, kendinizi tam olarak ifade edememe durumunuz normal olacaktır. Başta aile ilişkileri olmak üzere, ikili ilişkilerinizde gerginliklere açık bir zamandan geçmekte olduğunuz için daha sabırlı ve anlayışlı davranmaya, olayları zamana bırakmaya ihtiyacınız olacak. Ayrıca burada size karşı gizli düşmanlık besleyen, sizden bir şeyler saklayan insanları da daha net görebileceksiniz. Ailenizdeki erkeklerin özellikle gündem konusu olabileceği bu yeni ay haftasında yasadışı ortamlarda bulunmamanız önemlidir. Olumlu etki ise, ikili ilişkilerde eğer sabırlı ve anlayışlı davranırsanız sizin için yeni fırsatların hayatınıza girmesi ve varolan ilişkilerinizi geliştirebilmeniz şeklinde gelişecektir.
29 Mart 2017

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bilinçaltı meseleleriniz veya zihinsel aktiviteleriniz üzerinde rasyonel başlangıçlar yapmak için uygun bir zamandasınız. Yeni bir eğitim düşünüyorsanız bugün zihinsel yoğunluğu olan tüm işlerde başlangıç sağlayabilirsiniz.Odak noktanız olan ödeme ve kredi konularında, ortaklaşa gelirlerdeki kısıtlılık nedeniyle olumsuz ve baskı altında hissediyor olmanız mümkündür. Özgürlük ve bağımsızlık ihtiyacının yoğun hissedilebileceği ve belki de hizmet alanında kaçmış fırsatların tekrar önünüze gelip değerlendirileceği bir Yeni Ay süreci yaşayabilirsiniz.
29 Mart 2017

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Geri plandan yürüttüğünüz görüşmelerinizde ve parasal işlerinizde kalıcı sonuçlar elde edebilirsiniz. Kendinizi her şeyden geri çekmiş gibi hissedebilirsiniz. Acelecilikten sakının.
Reklamı Kapat