Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

25 Nisan 2015
İlişkide kafası karışık değil de, net anlaşılır kişi rolünü üstlenmeniz, sizin için daha hayırlı olacak. Her anlamda cazibe ölçülerinize uyan ilişkinizde, yine de yolunda olmayan bir şeylerin varlığını hissetmeniz, pek anlaşılır görülmüyor

Boğa Burcu Günlük İş Falı

25 Nisan 2015
Her teklife açık beklerken, siz de teklif sahibi olabilirsiniz. Belki de iş ortamınızda bu beklentide birileri vardır. Fedakarca çalışmalarınızın karşılığını bulabilmeniz için, biraz da istekli olmanız gerekiyor.

Boğa Burcu Günlük Para Falı

25 Nisan 2015
Önümüzdeki günlerde bazı kayıplar görünüyor. Bugünlerde bir satın alma işiniz olabilir. Çok iyi bir tasarrufçusunuz. Bu özelliklerin peşinden de sıkıntısız bir para durumu geliyor.

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

25 Nisan 2015
Kırıcı olmaktansa, düşüncenizi daha uygun bir ortama erteleme yoluna gidebilirsiniz. Açık sözlü özelliğinizi kimi durumlarda, bu özelliğin sınırlarını zorlayarak sergiliyorsunuz.


Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Nisan 2015
Bu sıralar kimi konulardaki yenilik önerilerine biraz kapalı gibisiniz. Konularla ilgili yeterli bilgi sahibi olmak, sizi cesaretlendirebilir. Her ilişkinizi dayandırdığınız belli güven sınırları var. Sonsuz güven yaşayabileceğiniz düzgün dostluklarda, bu hassasiyet gerekmeyebilir. Bazı özel kişiler saptayıp onları belli bir yere koyabilir ve artık tüm güvensizliklerden arındırabilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2015
Sevgili Boğalar Cuma günümüz, Ay-Yengeç burcu geçişiyle başlıyor. Saat 00:22 Ay-Neptün olumlu görünümü sayesinde yakınlarınız ve iş yerinizdeki arkadaşlarınızla olan irtibatınız sabah saatlerinde olumludur. Hoşgörülü davranmaya gayret gösterirsiniz. Saat 12:21 Ay-Pluto karşıtlık etkisi, eğitim, iş, yolculuk, iletişim ve haberleşmede güvenliğinizi öne alarak hareket etmenin önemini gösteriyor.  İşlerinizi belli bir disiplin altında yapmanız ve karşınıza çıkabilecek engelleri hesaba katarak hareket etmenizi sağlar. Saat 15:59 Ay-Mars görünümü, çevrenizle olan yakınlığınızı işaret ederken, kişisel anlamda güven, huzur ve sağlamlık ilkesini önemsediğinizin göstergesidir. Kazanmak, başarılı olmak, kendinizi maddi ve manevi anlamda güçlü hissetmek istersiniz. Bunları merkez alarak hareket edersiniz. Saat 16:02 Ay-Uranüs görünümü, iş hayatınız, sağlığınız, keşif ve bilgilenme, duygusal ve fiziksel durumunuzla alakalı konularda etkilidir. Gerginlik yaratabilir. Çünkü kişi kendini güvende hissetmek ister. Doğal olarak çevresinde gelişen olayları, insanları,  dünyayı duygusal anlamda değerlendirir. Bu değerlendirme biçimi aşırı olursa, zorlanmanıza neden olabilir. Saat 20:03-25 Nisan saat 15:12  arasında Ay boşlukta kalacaktır.  Bu zaman dilimi içinde, zamanı doya doya yaşama arzunuz yükselir. Ancak bir yandan da maddi şartların elverişsizliği sizi rahatsız edebilir. Bu boşluk etkisinin yarattığı bir duygu halidir. Ilık bir banyo, sakinleştirici bir müzik sizi rahatlatabilir. Her günün sabahı, bir aydınlığa işarettir. Doğan Güneş  sizlere olumlu ve başarılı girişimlerde bulunmanız ve  gönlünüzce ilerlemeniz anlamında şans getirsin. Kazancınız bereketli, sağlığınız yerinde olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle,  


Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2015
Çalıştığınız yerdeki iş akışında, her bir adımı aşırı bir şekilde dikkatli ve titiz götürüyorsunuz. Hatasız bir iş için uygun bir tarz fakat günün hızla değişen şartlarında biraz daha çabuk davranmak da kaçınılmaz bir gereksinim. Bugün bulunduğunuz ortamın şartları konusunda, fazla irdeleyici olmak size zaman kaybettirebilir.

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2015
Bugün konuşmalarınız ve fikirleriniz ile insanlar üzerinde güçlü etkiler yaratma şansınız olacak. Kendinden emin ifadeler ve kararlı tavırlar güven ortamını yaratacak. Önemli görüşmelerde mutlaka söz almaya çalışın.


Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2015
Mevcut durumunuzu koruma veya mevcut durumunuzu insanlara açıklama konusunda ısrarcı olabileceğiniz bir gün. Ancak, bu esnada bazı alanlarda geri adım atmayı düşünüyorsanız biraz zorlanabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: İniş çıkışlı bir gün. Bir iyi bir kötü gelişmeler veya ruh hali ön planda. İkili ilişkilere ve iş birliklerine hassasiyetle yaklaşılması gerekiyor ya da bu alanlarda oldukça hassas olabiliriz. Yumurtaları kırmadan yürüme çabası yorabilir gün içerisinde. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2015
Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.


Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2015
Aynaya baktığınızda, giyim tarzınızla ya da görünüşünüzle ilgili hoşnut olmayabilirsiniz. Estetik konularla alakalı negatif olanı görme eğilimindesiniz.

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2015
Bugün, yakın ilişkilerinizi herşeyin üzerinde tutabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla olan iletişim ve etkileşiminiz, sizi oldukça neşelendirip ferahlatabilir. Onların davetlerini reddetmeyin ve artık kabuğunuzdan çıkıp dünyaya açılın.

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2015
Gün boyunca toplantı, görüşme ve etkinliklerde yer alabilir, etkili bağlantılar kurabilir ve kendinizi iletişimde iyi ifade edebilirsiniz. Akşam saatlerinde arkadaş çevrenizle olabilir, geleceğe dair bir beklentinizin gerçekleşmeye çok yaklaştığını fark edebilirsiniz. Kendiniz ve hedefleriniz için niyetlerde bulunmanız gereken bir gündesiniz.

Geçmiş Boğa Burcu Burç Yorumu