Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
18 Haziran 2018

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Gördüğünüz esneklik ve anlayış zor bulunur ölçülerde. Size bu ilişkide, daha verici olmak ve ona daha fazla zaman ayırmak düşüyor. Aşk ilişkinizdeki mutluluğunuz sizi yeniliyor.
18 Haziran 2018

Boğa Burcu Günlük İş Falı

Geleceğiniz parlak görünüyor. Birlikte çalıştığınız insanları ritminize uydurmak için zorlayabiliyorsunuz. İyi bağlantılarınız var. Onlarla ilişkilerinizde iyi ve zamanında iş çıkartıyorsunuz.
18 Haziran 2018

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Kendinizi çok sıkmanız gerekmiyor. Önümüzdeki günlerde bir para sevinciniz var. Sizi bugünlerde iyice geren ödemelerinizde size oldukça yardımı olacak, rahatlayacaksınız.
18 Haziran 2018

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Vefa, minnet ve saygı size oldukça yakışan duygular. Aile büyüklerinizle ilişkilerinizi şu günlerde her zamankinden çok ön planda tutmanız büyük mutluluklara neden olabilir.
17 Haziran 2018

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde aniden karşınıza çıkan bir konuda karar vermeniz gerekecek. Karar verirken zorlanacaksınız, ama vereceğiniz karar isabetli olacak. Sizi dolaylı da olsa çok ilgilendiren bir konuya acil olarak müdahale etmeniz bekleniyor. Ne enerjiniz ne de zamanınız uygun. Yine de ısrarlara boyun eğebilirsiniz. Yapmayı tasarladığınız şeyleri tutkuya dönüştürmekten çekinmelisiniz.
17 Haziran 2018

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar bayramın son günü saat 00:18 Ay-Mars karşıtlığı bizi harekete geçirten duyguların, isteklerin işaretçisidir. Her ne olursa olsun baskıya gelemeyiz. Ailemiz, yuvamızla ilgili konularda bireysel yönde aktifiz. Toplumdaki yanlışlıklara, insanların haksız yere acı çekmesine tahammül etmeyiz. Kimseye göre değil, kendimize göre fikirlerimizi ifade ederiz. Saat 09:23 Ay-Jüpiter görünümü, ilişkide uzlaşmazlık, bazı meselelerin yanlış anlaşılması, abartılması gibi durumlara neden olur. İster istemez biraz çatışmalar görülür. Yakınlarınızdan biriyle ilgili özellikle kardeşle alakalı konularda uzlaşmazlık yaşanabilir. Sakin ve ılımlı şekilde yaklaşmakta yarar var. Gün, güzellikleriyle hepimizi kucaklasın. Gönülden sevgilerimle,
17 Haziran 2018

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün pişman olabileceğin ani duygusal kararlar verebilirsin. Bu, şehir değişikliği ya da eğitiminle ilgili olabilir.
17 Haziran 2018

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelecekle ilgili kariyer şekillendirmesi yaparken bir takım zorluklar yaşayabilir ve bunları çözmek adına farklı girişimlerde bulunmanız gerekebilir. Çalışma hayatınızda ise gayretlerinizin sonucunu alabileceğiniz özel bir döneme giriyorsunuz. Ancak ilişkiler boyutunda kendinizi ifade etmek ve ispat etmek adına bazı şeyleri de kaybetmeyi göze alabilirsiniz.
17 Haziran 2018

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Hafta sonu olmasına karşın yapabileceğiniz çok şey var. Aynı zamanda eve yönelik konularda da cömert davranabilirsiniz.
17 Haziran 2018

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iletişime geçeceğiniz her kişi hayatınızda köklü ve başarılı kararlar vermenize sebep olabilir. Doğanın sesini dinleyin ve mesajları kaçırmayın.
17 Haziran 2018

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiğiniz insanın uçarılılıkları sizi hayli üzecek. Özel hayatınızdaki karmaşayı atlatabilmek için enerjinizi işinizde yoğunlaştırın. Zira işlerinize şu sıralar çok önem vermeniz gerekiyor. Bu çabalarınızın karşılığını en kısa zamanda alacaksınız. Bugün radikal kararlar alabilirsiniz.
17 Haziran 2018

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yolculuklar, eğitim süreçleri, geleceğe dair planlar, yakın dostlarınız, partneriniz ve ortaklarınızla iletişiminizde ani öfke problemleri ile karşılaşabileceğiniz bugün, karşınızdaki kişiler kendilerini ani ve yüksek bir enerji ile ifade edebileceği için sakinliğinizi korumanız ve daha sonra kendilerini yeniden ifade etmeleri için bir şans vermeniz faydalı olacaktır.
17 Haziran 2018

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftanın son günü neşesi ve dinginliğini, sevdiğiniz bir atölye çalışmasına katılarak taçlandırabilirsiniz. Yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı mükemmel bir şekilde ortaya koyarsınız. Toprak işleriyle uğraşmak, dengeli beslenmenin püf noktalarını araştırmak, kitap yazmaya başlamak, çocuklara yönelik faaliyetlere katılmak, pastacılık kursuna gitmek günün temaları arasına girer.
17 Haziran 2018

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlarınızla ve yakın çevrenizle yapacağınız ortaklaşa planlar sizi hedeflerinize yaklaştırabilir. Bugün aile hayatınızdaki parasal kazançlar ya da aileniz için yapacağınız harcamalar ön plana çıkacak. Kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz. 
Reklamı Kapat