Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

24 Nisan 2014
Kalıcı görmediğiniz bazı etkileşimlerin de size yararı olabilir. Erken tespitler yanılgılara yol açıyor. İlişkilere koyduğunuz sınıflamalar, çok özel şeyleri kaçırmanıza neden olmak üzere.

Boğa Burcu Günlük İş Falı

24 Nisan 2014
İstikrar için, çabalarınız yeterli görünmese de umut var. Mevcut koşullar, birçok insan gibi sizin de umutlarınızı sınırlayabiliyor. Zor günlerden geçici olarak kurtulurken, yeni gerginliklerin hazırlığını yapmak durumunda kalmamalısınız.

Boğa Burcu Günlük Para Falı

24 Nisan 2014
Uyguladığınız sıkı para politikasının aldığı tepkilerden üzüntü duyacak durumda olmadığınızı biliyorsunuz. Tahsilattaki problemlerinizi ödemelerinizi geciktirerek dengelemeye çalışmanız, bu şartlarda pek ilkesizlik sayılmayabilir.

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

24 Nisan 2014
Çalışma ortamınızdaki bir çelişkinizi olumlu bir biçimde ortadan kaldırmanız gerekiyor.


Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Genel olarak bir rahatlama hissedeceğiniz bir gündesiniz ve bu rahatlamanın etkisiyle bazı işlerinizi bitirmeye fırsat bulabileceksiniz. Maddi konularla ilgilenebilirsiniz ve bu konudaki çalışmalarınız artacaktır. Duygusal olarak güvenlik arayışı içine girebilirsiniz ve sahip olduğunuz şeyleri korumak için çalışabilirsiniz. Duygusal yaşamınızda olumlu etkiler altında olacaksınız ancak olayları akışına bırakmak yerine yönlendirmeye çalışmanız sizin için zararlı olacaktır. Girişimde bulunmayın.

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Sevgili Boğalar Perşembe günümüz,  saat 09:55 Ay-Balık burcu geçişi etkinliği altındadır. İster işlerimizde ister ilişkimizde istersek gelişmemizde kullanabiliriz. Burcumuzla uyumlu bir geçiş olduğu için, inancımız, kendimize olan güven duygumuz yükseliştedir. Yaptığımız iyiliklerin kıymeti bilinsin isteriz.   Ay-Balık burcu geçişlerinde, iyi niyetlilik çok önemlidir. Sezgilerimiz güçlüdür. Bir durum hakkında iç sesimiz bize rehberdir. Sakinleştirir ve akışa bırak kendini diyerek rahatlatır. Saat 13:41 Ay-Merkür  olumlu görünümü, beklentilerimizin karşılanması amacıyla yapılan görüşmeleri işaret ediyor. İhtiyaçlarımızı karşılamak ve hayal ettiklerimizi gerçekleştirme yönünde istekli olacağız. Saat 17:14 Ay-Güneş olumlu görünümü, inandığımız değerlere sıkı sıkıya sahip çıkmanın işaretçisi. Güvendiğimiz kişilerle bir araya gelmek hem de amacımıza uygun bir yol belirlemek isteriz. Saat 21:49 Neptünle kavuşum yapan Ay, duygularımızı hem  bakış açımızı pozitif yönde destekliyor. Değerlerimizin hayatımızdaki yerini, onlara olan sevgimizi ve düşkünlüğümüzü yükseltiyor. Gönlümüz huzuru,  rahatı, mutluluğu istiyor. Düşünmek istemiyor insan, eğrileri, çirkinlikleri. Görmezden gelmek isteyecektir bütün kötülükleri. Bedenimiz ve zihnimizle uyum içinde bir gün geçirmemiz dileğimle,


Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Hiç kimseden çekinecek bir şeyiniz yok.. Partnerinize her konuda destek vermeniz, onun özellikleriyle eş değerli olduğunu unutmayın. Ani değişimlere hazır olun. Merkür burcunuzda ve zekanızı ön plana çıkaracak aktif işler peşinde olacak ve bir çok yeni işlerin altına imza atacaksınız.. Kısa süren küçük yolculuklar gündeminizi kapsayacaktır.

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Bugün huzuru arkadaş ve dost ortamlarında yakalayacaksınız. Aynı dilden konuşup belki de konuşmasanız bile birbirinizi anladığınız insanlar varsa hayatınızda bugün onlara zaman ayırın. Karşılıklı fedakârlıklar gündemde.


Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
İşinizi, sağlığınızı veya duygusal hayatınızı ilgilendiren konularda işaretleri doğru okumalısınız. Yaratıcılığınız ve zekanız sizi dahi şaşırtabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Olması beklenen şeyler ve olanlar arasında oldukça büyük farklar olabilir. Ani ve beklenmedik gelişmeler, şaşırtıcı olaylar gün içinde sıklıkla gündeme gelebilir. Planların olaylara bağlı olarak yenilenmesi gerekebilir. Çok farklı şekilde davranmasını beklediğiniz kişiler tamamen farklı tavırlarıyla şaşırtabilirler. Tartışmacı ve öfke kontrolü yapamayan kişilere özellikle dikkat etmek gerekiyor.

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Gelecekle ilgili umutlu ve daha yumuşak beklentiler içindesiniz. Ancak hayallerinizi gerçekleştirmek için biraz disiplinli olmanız gerekiyor. Özellikle zihninizin dağılmasına izin vermemelisiniz. Çünkü birbirinden çok farklı ortamlarda bulunmanız yüksek bir olasılık. Ayrıca eski arkadaşlarınızla uzun zaman sonra tekrar bir araya gelebilirsiniz.


Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
GELENEKSEL yapınızı zorlayacak olaylardan uzak kalmaya çalışıyor olsanız bile yeni fikirler sizin için son derece cazip hale gelecek.

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Bugün, yakın ilişkilerinizi herşeyin üzerinde tutabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla olan iletişim ve etkileşiminiz, sizi oldukça neşelendirip ferahlatabilir. Onların davetlerini reddetmeyin ve artık kabuğunuzdan çıkıp dünyaya açılın.

Geçmiş Boğa Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!