Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

29 Mayıs 2015
Son zamanlarda aşk duygusundan başka yönlere doğru uzaklaşıyorsunuz. Siz de eşitsiz ilişki kurduğunuzun farkındasınız ama değiştirmek çabaları içinde görünmüyorsunuz.

Boğa Burcu Günlük İş Falı

29 Mayıs 2015
İleriye ertelediğiniz bazı pürüzlerin, şimdilerde çözümlenmesi gerekiyor. İş ilişkilerinizde inisiyatifli, sorumlu, tuttuğunu koparan biri olarak tanınıyorsunuz. Bu da size olanaklar sunmaya devam edecek.

Boğa Burcu Günlük Para Falı

29 Mayıs 2015
Daha ortak çabalar içine girmeyi denemelisiniz. İşlerin yolunda gitmesi ortak kazanımlara, ters gitmesi ise esas olarak sizin üstleneceğiniz kayıplara neden olabilir.

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

29 Mayıs 2015
Düşüncelerinizdeki bazen sergilediğiniz kararlılık, tutuculuk gibi algılanıyor. Eleştiriye açık olmanız, bazı zaaflarınızı size gösterebilir.


Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2015
Yaşamınızı bir yönüyle yenileme düşünceleriniz, ihtiyaçtan değil de, özgürlük duygunuzun kışkırtmalarından kaynaklanıyor gibi görünüyor. Bugünlerde uzakça bir yere kısa bir yolculuk yapabilirsiniz. Görmediğiniz, bilmediğiniz yerler sizi heyecanlandıracak. Eş, dost konularında oturmuş ilişkiler, bugünlerde biraz hassasiyet gerektiriyor.

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2015
Sevgili Boğalar saat 00:24  Ay-Mars olumlu görünümü, Cuma günümüzün ilk etkili enerjisidir. Bütçenizi aşmamak kaydıyla minik bir alışveriş yaparak insanın kendisini mutlu etmesi anlamında etkileyici olduğu gibi, bulunduğunuz ortamda  barış ve huzura ne kadar ihtiyaç duyduğunuzun da belirtisidir.  Çevrenizdeki insanlarla olan temasınızda ise sırf bu nedenle daha dikkatli hareket ederek çatışmadan uzak durmaya çalışabilirsiniz. Genel olarak iş ve özel yaşantınızdaki bazı belirsiz durumlar keyfinizi kaçırıyor  olsa da, böyle bir etki altında insan sıkıntıları değil güzellikleri görmekten yanadır. Saat 07:10  Ay-Pluto görünümü,  hem işlerimizi yoluna koymak hem de sıkıntılarımızdan, zorunluluklarımızdan kurtulmak istediğimizi işaret eder. Tedbirli olmamızda yarar var. Saat 09:24 Ay-Jüpiter olumlu görünümü,  sağlığımızla ilgilenmek, ilişkilerimize dikkat etmek, evimiz, ailemizle alakadar olmak yönünde olumludur. Aile içindeki sevgi alışverişinin bir hayli etkili olmasını sağlayan bu enerji, hayatın her şeye rağmen güzel olduğunu hissetmemizi sağlıyor. Saat 10:19  itibariyle etkili olacak Merkür-Neptün görünümü ikinci kez gerçekleşecek. Çünkü Merkür geri hareket dönemindeyiz. Parasal konular üzerinde akıllıca hareket etmeli, hesabı şaşmamalı, aldığımıza verdiğimize dikkat etmeliyiz.  Uzun vadeli olana yönelmeli, aceleci kararlar vermemeliyiz. Eğer amacımız ilerlemekse, her bir detaya dikkat etmemiz iyi olur. İş girişimlerinde veyahut kararlarımızı verirken, bir yön belirlerken gerçekçi düşünelim. Saat 15:17 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, bir yandan kontrol edemediğimiz durumlarla uğraşabilir,  diğer yandan sağlık, iş hayatı ve bir takım konularda dengemizi muhafaza etmemiz gerekebilir. Saat 23:20-30 Mayıs saat 12:33 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Başkalarına anlayışlı davranmamızı, dengeli ve uyumlu bir şekilde hareket etmemizi gerektiren durumlarla karşılaşabiliriz. Böyle hallerde ne kendinizden çok şey vererek üzülmeli ne de sorunları görmezden gelerek üstünü kapatmalıyız. Niyeti güzel, yüreği sevgi dolu insanlarla karşılaşmamız dileğimle,


Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2015
Günlük hayatınızda karşınıza çıkabilecek, sıkıntılara karşı bugün tedbiri elden bırakmayın ve düşünceleriniz çevrenizle paylaşmamaya çalışın. Kendinize yabancı hissettiğiniz veya henüz isimlendiremediğiniz olaylar kesinlik kazanacak. Estetik duygularınız ve güzelliklere olan ilginiz artıyor.

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2015
Bugünkü sıkıntılı ruh halinizin nedeni beklenmedik olaylar vebunların sonucu olacak. Görevlerin ağırlığı ve bunların hiç birini yapmak istemeyen isyankar ruh hali yorucu olabilir. Sakin ve dengeli kalırsanız başa çıkacaksınız.


Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2015
Bazı toplantılara katılmak, bazı kişilerle görüşmek, bazı irişimlerde bulunmak veya istediğiniz ziyareti gerçekleştirmek konusunda endişelerinizi ortadan kaldırabilirseniz, bu esnada edineceğiniz bilgilerin ve kazanacağınız tecrübenin uzun vadede fazlasıy Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Terazi burcundaki Ay’ın gece saatlerinden itibaren öğle saatlerine kadar biraz zorlayıcı etkisi mevcut. Bu durum ikili ilişkilerimizde gereğinden fazla net konuşmaları gündeme getirebilir. Açık sözlü olmanın da bir sınırı olabileceğini hatırlamanızda fayda var derim Niobe’ce. İkili ilişkilerimizde beklentilerimiz artabilir veya ilişkilerimizden dersler çıkartabilir, ikili ilişkilerimiz kanalıyla bilgi ve tecrübe edinebilir ya da bugünlerde kuracağımız ilişkilerin ileride faydasını görebiliriz. Ancak, dalgınlıklar, unutkanlıklar, kafa karışıklıkları, karışık düşünceler, konsantrasyon bozuklukları veya halsizlik ya da isteksizlik gibi ruh hali haftabaşından beri olduğu gibi birkaç gün daha devam ediyor bilginize… Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2015
Bugün ortaklı para konuları gündeminizi etkileyebilir. Kriz yaratan koşullara karşı dikkatli olmalısınız. Endişe duyduğunuz konular karşısında tepkilerinizi ortaya koyabilirsiniz. Öğleden sonraki zamanlarda özgürleşme isteği içinde olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte program yapmak size iyi gelebilir. Gün içinde oluşan duygusal olaylar sizi sıkabilir.


Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2015
HEMEN karar verip uygulayın. İş konusundaki aksilikler sizi endişelendirmesin. Yurt dışı bağlantısı olan Boğalar keyifli haberler alacaksınız.

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2015
Bu kadar çok üzmeyin kendinizi, herşey olacağına varır. Yaşantınızdaki gel-gitler çok fazla etkilemesin yaşantınızı. Biraz daha fazla kendinize güvenir ve tutarlı davranırsanız sevdiğiniz kişi hatasını anlayacaktır. Böylece son gülen siz olacaksınız.

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2015
Gün boyunca finansal konularınızı hızla tamamlayabilir, yeteneklerinizle iş yaşamınızda öne çıkabilir, hayatınızdaki insanlara istek ve arzularınızı daha rahat ifade edebilir, keyifli ortamlarda yer alabilirsiniz.

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2015
İlişkiler ve ortaklıklardan yana biraz sıkıntılı geçebilir haftanın ilk zamanları, yanlış anlamalar, aldanmalar, fikir ayrılıkları, hayal kırıklıkları oluşabilir. Özellikle iş yaptığınız kişilerle ilişkilere dikkat etmenizde yarar var, her söylenene inanmayın ve gerçeğin ne olduğunu araştırmanızı önerebilirim.

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2015
Gelecek işlerinizde parasal olarak kolay yönlendirilmelere ve aldanmalara açık olacaksınız. Enerjiniz parasal konularda düşük. Bu yüzden bu hafta önemli yargılardan ve kararlardan kaçınmalısınız.

Geçmiş Boğa Burcu Burç Yorumu