Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
20 Ağustos 2018

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizle güzel ve seviyeli bir ilişki yaşıyorsunuz fakat aranızdaki duygusal bağ yeterice güçlü değil. Bu yüzden kendinizi sevgilinize açamıyorsunuz ve ürkek davranıyorsunuz.
20 Ağustos 2018

Boğa Burcu Günlük İş Falı

İş yerinizde arkadaşlarınızla sürekli tartışma halinde olmanız müşterileriniz tarafından olumsuz karşılanıyor. Bu konuyla ilgili yakında amirinizden bir ihtar alabilirsiniz.
20 Ağustos 2018

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Borçlarınızı zamanında ödüyorsunuz ve bu konuda sıkıntıya düşmüyorsunuz. Fakat harcamalarınıza biraz daha dikkat etmelisiniz. Yakında karşınıza ek bir masraf çıkabilir.
20 Ağustos 2018

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Çok sevdiğiniz bir yakınınız bugün size bir şikayette bulunacak ve bu konuyla ilgilenmenizi isteyecek.
20 Ağustos 2018

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşünme ve planlama aşamasında kalabileceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi ön planda hissetmekten çekinebilir, başkalarına yardım ve karşılıksız çalışma konularında gönüllü olabilirsiniz. Bugün kendinizi rahatlatmak için alışveriş yapabilir, yaratıcılığınızı çeşitli konularda ortaya çıkartabilirsiniz. Aile hayatınızda beklemediğiniz olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.
20 Ağustos 2018

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Saat 02:12 Ay-Neptün görünüm etkisinde, parasal açıdan dikkatli olmakta fayda vardır. Nelere harcama yapıyoruz, elimize kalan nedir, nasıl bir bütçe düzenlemeliyiz, bunlara önem verelim. Kimlerle işbirliği yaptığınızı veya hangi konuda ilerlemek istediğinizi bilinçli bir şekilde gözden geçirmeniz yararlı olur. Ay-Yay burcu seyri devam ediyor. Geçmişle alakalı konular hakkında konuşmaktan ve yaşadığınız bazı olayları tekrar düşünmekten kendinizi alamayabilirsiniz. Kimi zaman aklınıza gelen bazı anılar tedirgin edici olsa da, bütün bunları belirli bir olgunluk içinde ele almak gerektiğini düşünebilirsiniz. Her yaşanan olayın sizin üzerinizde bıraktığı izleri, yaşamsal bir tecrübe olarak görmeniz gayet faydalıdır. Yeni haftamız hayırlara vesile olsun. Kalben sevgilerimle,
20 Ağustos 2018

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Rekabetçi yapını herkes anlayamayacak ve sen gizliliği tercih edeceksin. Yapmak istediğin işlerle ilgili toparlayıcı kararlar alabilir, üst üste gelen işlerini hafifletmek isteyebilirsin. Radikal kararlar alarak, geçmişi bugününe getirmekten vazgeçebilir, hayatına yeni bir sayfa açabilirsin. İhtiyacın olan yalnızca biraz destek! Erken uyandığın güne yorgun devam etmenin nedeni, gergin düşüncelerin olacak. İlişkisi olan ya da evli bir Boğa burcuysan, değer verdiğin kişiyle ilişkinize dair önemli kararlar alabilirsiniz. Akşamüstü katılacağın kurs yeni şeyler öğrenmeni sağlarken; bilginin arttığını bilmen kendine olan özgüvenini artıracak.
20 Ağustos 2018

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün özel yaşamla ilgili konularda kendinizi tedirgin hissedebilirsiniz. Kuşku, öfke ve merak gibi duygulara teslim olmadan bildiğiniz ve inandığınız yolda ilerlemekte fayda var.
20 Ağustos 2018

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün eğitim almak istediğiniz konularla ilgili harekete geçebilirsiniz. Daha hızlı ve pratik olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları daha iyi hale getirmek için çaba gösterebilirsiniz. Finansal konularda kararlarınızı daha dikkatli almaya bakın. Duygusal yönden sizi bağlayıcı koşullar oluşabilir. Sağlığınıza özen gösterin.
20 Ağustos 2018

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

ANİ değişiklikler ve nedeni anlaşılamayan durumlar karşısında gerilim hissetmiş olabilirsiniz fakat bugün kendinizden memnun olacaksınız. Bu arada bazı isteklerinizi değiştirmeniz gerekebilir. Dostlarınız ile aranızdaki ilişkileri gözden geçirdiğiniz bir dönemdesiniz. Genel olarak ilişkilerinizi sorgulayarak istekleriniz ile ortaya çıkan durumun ne kadar farklı olduğunu düşüneceksiniz.
20 Ağustos 2018

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Mantığın ve iş hayatının öne geçtiği bir gün. İşlere dalıp sevdiklerinizi ihmal etmeyin. İlgisizliğinizden yakınacak birileri çıkabilir. Bu sizin canınızı sıkabilir. Kaba ve umursamaz davranışlarla sevdiklerinizi üzüyorsunuz. Onlar buna layık değiller.
20 Ağustos 2018

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ilişkilerinizde daha kararlı ve sabırlı olduğunuz bir zamandasınız ancak karşınızdaki insanların geçici olarak soğuk taraflarıyla karşılaşabilir, mesafeli bir tavır görebilirsiniz. 17.40 sonrasında geçmişe yönelmek yerine içinde bulunduğunuz anın size verdiklerine odaklanmalısınız. Partnerinizle birlikte romantik bir akşam geçirebilirsiniz, fakat paylaşmak istediğiniz çok önemli konuları, enerjisi iletişim için uygun bir günde paylaşmanız faydalı olacaktır.
20 Ağustos 2018

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ikili ilişkilerinizdeki sahiplenme temasını derin detaylara girerek çözümleyebilirsiniz.Partnerle para paylaşımları ve güven duygusunu pekiştirmek sizin için önemli. Öğleden sonra ruhunuzu bir kelebek kadar özgür hissedersiniz. Ayrıca müşterilerle alakalı iyi haberler gelir. Spiritüel konular ve okült bilgiler için önünüze gelen fırsatları değerlendirin.
20 Ağustos 2018

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ayrıntıcı ve detaylı yönlerinizle, hayatı ciddiye alan taraflarınız birbiriyle uyumlu olacak. Tatil günü olmasına rağmen kendinize iş yaratmakta üzerinize olmayacak. Parasal konularda fazla rahat olmaktan kaçının.
Reklamı Kapat