Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

7 Temmuz 2015
Bugün yaşadığınız pişmanlıkları, ayrılık aşamasında tahmin edemeyişiniz gayet doğal. Yeni açılımlar, bu pişmanlıkları yok edebilir. Çevrenize iyi bakmalısınız. Yeni bir ilişki için mutsuz olmanız gerekmiyor.

Boğa Burcu Günlük İş Falı

7 Temmuz 2015
Yanlış kişilere yanlış tepkiler vermemeli, size bağlanan umutları boşa çıkarmamalısınız. Üstesinden kolayca gelebileceğiniz işleri bile, bu yüzden birer problem gibi görüyorsunuz.

Boğa Burcu Günlük Para Falı

7 Temmuz 2015
Bütçenizin idaresi tamamen sizin tekelinizde değil gibi görünüyor. Bu konuda epeyce karışanınız var gibi. Alacağınız bazı kararlar, sizi para idaresi konusunda cesaretlendirebilir.

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

7 Temmuz 2015
Aşkın gizemi ve içinde barındırdığı hoş anlamsızlıklar sizi daha çok olumsuz etkilemişe benziyor. Gönlünüzdeki loşluğu ışıl, ışıl bir aydınlıkla yok etmek tamamen sizin elinizde. Gönlünüzü uzun süre boş bırakmamalısınız.


Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Son günlerde yenemediğiniz tedirginlikler, birtakım iç hesaplaşmaları gerektirebilir. Bugünlerde içinizi ısıtacak yeni yeni tanışmalar söz konusu. Dışa yönelik kişiliğiniz, bir anda ilgi odağı olabiliyor. Fakat kolay sağladığınız ilişkiyi, aynı kolaylıkla da bozabiliyorsunuz. İşgüzarlığınızla ilgili karşı çıkışlar yerinde görünüyor. Olumlu bakmanız yararlı olacak.

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Sevgili Boğalar saat 05:17 Ay-Chiron kavuşum etkisinde Salı günümüzü karşılıyoruz. Bu enerji, sosyal hayattaki ilişkilerimizi, arkadaşlıklarımızı, dostluklarımızı ve ayrıca hedeflerimizi ele almamızda önem taşıyor. Kimlere destek ve yardımda bulunuyoruz. Kimlerle ruhumuz güçleniyor, şifa buluyor. Başkalarının üzerimizdeki etkisi nedir. Bütün bunları gözden geçirmemizde yarar var. Gereğinden fazla iyi niyet ne kadar yanlışsa alınganlık da bir o kadar yanlış olur. Saat 15:56 Ay-Merkür görünümünde, maddi konularda gayet akıllıca hareket etmekte yarar var. Bir iş, bir fırsat veya bir teklif önünüze geldiğinde, bunu artı ve eksileriyle iyice bir ele alınız. Borç-Alacak gibi konularda ileriyi düşünerek gözden geçiriniz. Saat 17:36 Ay-Satürn görünümü, ilişkimizi, iş ortaklığımızı, evliliğimizi veya yalnızlığımızı vurguluyor ve ayrıca hedefin nedir, nasıl bir yaşam sürüyorsun, güvende misin diye kendimize sorular sormamızı sağlıyor. Bu görünümün ardından saat 19:38 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu zaman diliminde hedeflerimizi tekrar bir ele alalım. Ayrıca çalışma hayatımız, yüksek eğitim, yolculuklar, tecrübelerimizi değerlendirme anlamındaki işlerimizi de gözden geçirelim. Ancak şunu unutmayalım ki, hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsak, aşkta ve dostluklarda doğru tercihlerde bulunmayı bilelim. İletişime önem verelim. Saat 19:38 itibariyle  Ay-Koç burcunda seyrine başladığında, sizi rahatsız etmekte olan olaylara öfke duyarsınız. Tepki göstermek istersiniz. Ancak şartlar nedeniyle bunları dile getirmekten kaçınırsınız veyahut kendi sınırlarınız dahilinde tavrınızı belli edersiniz. Bugünümüz, dünden daha güzel, yarınlarımız her zaman güzel olsun. Kalben sevgilerimle,  


Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Günlük iletişimlerinizde inançlarınıza ters düşen kişilerle oluşacak tartışmalara hazırlıklı olmalısınız. Yurt dışı bağlantılı işlerde ve hukuki konularda da yaptırımlar ve sizi gerebilecek sıkıntılar meydana gelebilir.

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Bir arkadaşınızla gergin bir konuşma yapabilirsiniz bugün. Eğer anlaşmazlık yaratan bir meseleniz varsa bunu güzellikle çözmeye çabalamak, hiç yokmuş gibi davranmaktan daha iyi olur. Çözüm aranızdaki dostluğu pekiştirecek.


Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Belli işleri özel bir yolla ele almak konusunda istekli olabilirsiniz. Ancak, işleri ortaya koyma biçiminizi eleştiren ya da bu alanda size daha yenilikçi yollar gösteren kişiler olursa, tavsiyelerine kulak vermenizde fayda var.Tüm burçlar için gün geneli: Duygusal ve birbirimizi anlamaya çalışacağımız bir günde olmamıza rağmen, gerek haftanın gergin etkileri gerekse öğle saatlerindeki Ay’ın ters açısı nedeniyle, öğle saatlerinde tartışmalardan uzak durmakta, kırıcı konuşmamaya veya yanlış anlaşılmalara dikkat etmeye dikkat etmekte fayda var. Akşamüzeri saatlerinden itibaren ise, koşullar rahatlamaya başlıyor. Ancak gün genelinde aksi tepkiler vermekten, alelacele hareketlerden veya kararlar almaktan kaçınmakta fayda var. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzun yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Bugün sorumlu olduğunuz konularda yeteneklerinizi kullanmak için fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Cüzdanınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. İş hayatınızda başkalarından alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Öğleden sonra iletişimden kaynaklı problemler yaşanabilir. Ani çıkışlar yapmamaya özen göstermelisiniz.


Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Biraz gamsız olmanız gerekiyor. Her detayı fazlasıyla kafaya takıyorsunuz. Özel hayatınızdaki sorunlar anlayışlı olmanız sayesinde azalıyor.

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Hayatınızdaki ani değişiklikler sizi derinden etkiledi. Herşey birdenbire olmuş gibi geliyor. Oysa uzun zamandır bunu içten içe hazırlıyordunuz. Önümüzdeki günlerde çok daha keyifli olayların gerçekleştiğine tanık olabilirsiniz. Aşkta da bir karar arifesindesiniz.

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Gün boyunca ikili ilişkilerinizde yeni kararlar almaya müsait bir enerji sözkonusu iken, partneriniz, dostlarınız ve ortaklarınızla yeni ve hayatınıza yön verecek kararlar alabilir, önemli görüşmeler yapabilir, görüşmelerinizde başarı elde edebilirsiniz.

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Öngörülmez, kontrol dışı olaylar gündeme gelebileceği gibi, zihinsel anlamda özel uyanışlar yaşayabilir, farklı farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Yalnız koşulları ve şartları çokta fazla zorlamamanızda yarar var, bir şeyler olmuyorsa bırakmayı da öğrenebilmelisiniz. Yaşamınızda değişim istiyorsanız bunu önce zihninizde inanarak başlatmalısınız.

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Sadece kendi istek ve beklentilerinize odaklı olacağınız bugün, yakın çevrenizle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Kendinizi fikirsel olarak güç mücadelelerinin içinde bulacaksınız.

Geçmiş Boğa Burcu Burç Yorumu