Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Ekim 2017

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Sizi başkalarıyla paylaşmaktan hoşlanmıyor. Dışa dönük kişiliğiniz nedeniyle ihmal edildiğini düşünüyor ve sizden gönlünüzü almanızı bekliyor. Bugün onun taleplerini yerine getirebilmeniz için fırsat doğabilir.
21 Ekim 2017

Boğa Burcu Günlük İş Falı

Mesleki olarak gelişeceğiniz bir ortama girmek üzeresiniz. Becerilerinize biraz daha bilgi eklemek gerektiğinin farkındasınız. Önümüzdeki günler kendi kendinize yatırım yapacağınız günler olabilir.
21 Ekim 2017

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Küçük bir borcunuz olması bile canınızı çok sıkıyor. Oysa yakınlarınız için bunun bir önemi yok. Daha rahat yaşamanız için daha planlı olmanız gerektiğini biliyorsunuz ama uygulamakta zorlanıyorsunuz.
21 Ekim 2017

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün ulaşımla ilgili sorunlar yaşayabiliriz. Bu sorunlar sebebiyle randevunuza geç kalabilirsiniz. Hazırlıklı olun.
21 Ekim 2017

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni ilişkilere açık olan yapınız yeni dostlar edinmenize neden oluyor. Yakın bir zamanda hayatınıza giren dostlarınızla iyi günler geçiriyorsunuz. Bugün tembellik etmeyi planlıyordunuz ama yeni dostlarınızdan davet alabilirsiniz. Kalabalık toplulukla bir gün geçirmeyi göze alırsanız hoş sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Uzakta bulunan sevdiğiniz bir kişiden sevinçli bir haberiniz var.
21 Ekim 2017

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar, Saat 03:14 Ay-Neptün olumlu görünümü, aileniz, eviniz ve değer verdiğiniz her şeyi, ideallerinize göz önüne alarak ele alacağınızı gösteriyor. Hem hedefinize varmak hem de güvenliğinizi sağlamak için, inançla ilerlemenizde size yardımcıdır. Saat 13:23 Ay-Pluto görünüm etkisinde, bizden gizlenenleri bilmek isteriz. Karşımızdaki doğru biri mi acaba diye düşünürüz. Özellikle ilişkimiz, iş ortaklığımız veya hayatın genelinde durum böyledir. Partnerimizin her tavrını gözlemleriz. Konuşurken kullandığı sözcüklerin ardında neler saklı çözmek isteriz. Saat 20:35 Ay-Kuzey düğüm görünümü, ailevi ve ilişkinizle alakalı konularda yaşanan sorunları işaret ediyor. Sizi anlamamakta ısrar eden kişiler yüzünden canınız sıkılır. Bu bazen eşinizdir veya iş ortağınızdır. Aile birliği için herkesin kendi payına düşeni yapması gerekir. Keyifli bir cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,
21 Ekim 2017

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşadığın olaylar sorumluluklarını toparlama zamanının geldiğini hatırlatacak. İşlerin adına adımlar atacaksın.
21 Ekim 2017

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Anlamlı ve iğneleyici sözlerinizle partnerinizi ve çevrenizde olumsuz bir hava estireceksiniz.. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Yorgun düşebilirsiniz.
21 Ekim 2017

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Dikkatinizi toparlayarak hedeflerinize odaklanmanız gereken bir süreç içerisindesiniz.
21 Ekim 2017

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün karşınızdaki kişilerle duygusal alanda önemli deneyimler söz konusu. Sevdiğiniz bir kişi ile daha fazla ilgilenmek durumundasınız.
21 Ekim 2017

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İkili ilişkiler açısından aktif gündeminiz bugün de devam ediyor. İlişkinizde dengeyi, uyumu yakalamak ve korumak için çaba sarfedebilirsiniz. Ancak bu konuda ihmal ve aksaklıkları göz ardı etmemelisiniz.
21 Ekim 2017

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlence, hareket nerdeyse sizi de orada görmek mümkün. Fakat istikrarsız oluşunuz ve sık sık değiştirdiğiniz fikirler yüzünden iş hayatınızda zorluklar yaşıyorsunuz. Karşınızdakilerin bu çift karakterinizi kabullenmesi biraz zor.
21 Ekim 2017

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca kendinizi pozitif bir etkide hissetseniz de, arkadaş çevreniz, toplantı ve görüşmelerde yaşanabilecek olası iletişim hatalarına karşı dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Bir arkadaşınızla ilgili hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Geleceğe yönelik beklentilerinizle ilgili niyet, dua vb. yapmanızın faydalı olacağı bir günde bulunmaktasınız.
21 Ekim 2017

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İş yerinizde beklemediğiniz istifalar meydana gelir. Sakın siz de aniden istifa etmeye kalkmayın. Şiddetli bir baş ağrısı çekebilirsiniz. Stresle baş etmek için bol bol meditasyon yapıp olumlamalardan faydalanın. Sinüzit ve kulak ağrısı çekebilirsiniz. Ayaklarınızı sıcak tutmaya özen gösterin.
21 Ekim 2017

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Parasal konulara yönelik çalışmalarınızı hızlandıracaksınız. Bu arada dikkatinizi dağıtacak konular çıkabilir ve birden fazla işle meşgul olmak durumunda kalabilirsiniz. Ya da yakınlarınızın sorunları yüzünden dağılabilirsiniz.
Reklamı Kapat