Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

2 Şubat 2015
Evet yeni ilişkiler için şanslı birgündesiniz. Şayet yalnızsanız bu yalnızlığınızdan beklenmedik şekilde kurtulabilirsiniz. Yeni ortamlara girmek sizin için sürprizler doğurabilir.

Boğa Burcu Günlük İş Falı

2 Şubat 2015
Gün boyunca dikkat ve özen gerektiren çalışmalar yapabilir, düşüncelerinizi güçlü bir biçimde ortaya koymak isteyebilirsiniz. İş ortamında değişiklikler mümkün. İstediğiniz yönde düzenlemeleri kabul ettirebilmeniz olası.

Boğa Burcu Günlük Para Falı

2 Şubat 2015
İş ve para konularında ağır giden şeylerde hızlanma olacağı gibi bugünlerde iş amaçlı gezilere çıkabilirsiniz. Olumlu görünen anlaşmalar üzerinde gereğinden fazla ayrıntı üzerinde durmaya gayret edin.

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

2 Şubat 2015
Kendinizle daha çok ilgilenmelisiniz. Son birkaç gündür yaptığınız aşırılıkları dengeleme zamanı geldi ve yeni sorumluluklarınızı aksatmamanız gerekiyor.


Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Şubat 2015
Kendinizi yalnız fakat huzurlu hissedeceksiniz. Yaratıcı düşüncelerinizle kendinizi ruhsal yönden geliştireceksiniz. Bireysel yapabileceğiniz çalışmalar ve planlar bugün çok daha verimli olabilir. Dış etkenlere karşı duyarlısınız. Gelen eleştirilere kulak asmamanız gerekir.

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Şubat 2015
Sevgili Boğalar Pazar günümüz Ay-Yengeç burcu seyriyle başlıyor. Bu enerji, hayatın her alanında güvenlik içinde yaşama arzumuzu belirginleştirir. Değerlerinize, geleneklerinize ve sevdiklerinize sıkı sıkıya sarılırsınız. Sahip olduklarınızı kolunuzun koltuğunuzun altına alırsınız. Ülkeniz, sizin insanlarınız, çevreniz, sevdikleriniz, mali gücünüz gayet kıymetlidir. Huzur ararsınız, bulunduğunuz alanı korursunuz. Saat 10:52 Ay-Uranüs görünümü, iş hayatınız, sağlığınız, keşif ve bilgilenme, fiziksel durumunuzla alakalı konularda etkilidir. Duygusal yönde gerginlik yaratabilir. Çünkü kişi kendini güvende hissetmek ister. Doğal olarak çevresinde gelişen olayları, insanları,  dünyayı duygusal anlamda değerlendirir. Bu değerlendirme biçimi aşırı olursa, zorlanmanıza neden olabilir. Saat 12:41 Ay-Pluto karşıtlığı, eğitim, iş, yolculuk, iletişim ve  haberleşmede güvenliğinizi mutlaka düşününüz. İşlerinizi belli bir disiplin altında yapmanız ve karşınıza çıkabilecek engelleri hesaba katarak hareket etmenizi sağlar. Saat 15:57-2 Şubat saat 19:41 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Yanlış anlaşılmalara meydan vermemek için, karşılıklı görüşmelerde dikkatli olmakta yarar vardır. Birileri hatalı davranabilir, biz de hassasiyet yüzünden olayları yanlış değerlendirebiliriz. Hoşgörünün ve ılımlı iletişimin önemi bir hayli fazlalaşır. Kardeşlerimiz, ailemiz, yuvamız içindeki iletişim, geçmişe dönük meseleleri ön plana getirebilir. Ev taşımak, evde değişiklik yapmak, yolculuklara karar vermek, kiralamak, satın almak gibi önemli kararları iyice gözden geçirmeden uygulamamalıyız. Etrafımızda gelişen olayları gözlem altına almalı, manevi değerlerimizi ön planda tutmalı, ancak fedakarlığımızın  sınırlarımızı da iyi çizmeliyiz. Biraz duygusallaşacağız, sevgi ihtiyacımız yükselecek ancak iç dünyamızın zenginliği de bir hayli artabilir. Saat 19:36 Venüs-Neptün kavuşumu,  her türlü sanatsal ve yaratıcılık anlamındaki işlerini kolaylaştırıcı, ilişkilerini ve maneviyatı güçlendirici bir etki yaratarak huzur ortamı sağlıyor.  Bu kavuşum sizin birebir kendinizle,  yaşadığınız dünya ile, çevrenizle temasınızı güçlendiriyor. Sevilmenizi, takdir görmenizi, aşkla bütünleşmenizi destekliyor. Karşınıza şefkatli, ılımlı insanları çıkarıyor. İdeallerinize uygun bir şekilde hayatınızı ele alarak, bütünün içindeki  yerinizin farkına varmanızı sağlıyor. Mutlu ve keyifli gülüşlerle geçecek bir Pazar günü dileğimle,


Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ocak 2015
Duygularınızın özel bölümlerini hiç kimse paylaşmak istemiyorsunuz. Bugün iş yerinizde bazıları için sır olacaksınız. Olaylara yorum getirmek istemiyorsunuz. Yapacağınız çalışmalarda, aile içi olaylar sizi fazlasıyla meşgul ediyor. Kesin çözüm için gerekli zamanı kendinize tanırsanız, daha sağlıklı karar verirsiniz.

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Şubat 2015
Bugün trafikte geçireceğiniz zaman her zamankinden dikkatli ve sakin kalmanızı gerektirecek. Gereksiz tartışmalara müsaade etmeyin. Gecikmeler ve de hesaba katılmamış detaylar huzursuzluk seviyenizi artırabilir. Dikkat!


Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Şubat 2015
Önümüzdeki 10 gün içinde, ailenizi veya evinizi ilgilendiren konular zamanınızı alabilir. Bu alanlarda zorlanabilirsiniz. 5 Şubat ve devamındaki birkaç gün, aslında ne yapmak istediğinizi biliyor olacaksınız ve yaşananlar da yüzünüzü güldürecek.

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Şubat 2015
Karışık etkiler söz konusu. Terazi burcundaki Güneş özellikle iş hayatında ve düzen gerektiren konularda daha bilinçli davranmak gerektiğini ve ilişkilere önem verebileceğiniz anlatmakta. Bu dönemde ortaklaşa konular bağlayıcı olabilir ve yeni işbirlikleri ya da anlaşmalar içinde olabilirsiniz. Bu arada yakın çevrenizde de hareketlilik ve çaba sarfetmeniz gereken koşullar ortaya çıkabilir. Kardeşler, komşularla ilişkilerinizde dengeli olmaya bakın. Aşk hayatında ise mutluluğu bulmanız daha kolay olacak.


Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Şubat 2015
Sorun çıkaran ve nedenlerini merak ettiğiniz pek çok şeyin cevabı kendi içinizde. Olaylara sadece görünen kısmı ile bakmayıp sorgulayın.

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Şubat 2015
Sosyal hayatınızın birdenbire canlanacağı ve kendinizi kalabalıklar içerisinde bulabileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Bu yüzden görünümünüze özen göstermelisiniz. Yer aldığınız ortamlarda iyi bir intiba bıraktığınıza inandığınız sürece, oldukça rahat olacak ve iyi vakit geçireceksiniz.

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ocak 2015
Gökyüzünde bugün 13.00’dan sonra ikili ilişkileriniz başta olmak üzere yaşamın tüm yönlerini keyif ve mutlulukla kabul ederek, harika vakit geçirmeniz için muazzam güzel enerjiler sözkonusu. Bu keyifli günü özel görüşmeleriniz ve iş hayatınızdaki iletişim için etkili olarak kullanabilirsiniz.

Geçmiş Boğa Burcu Burç Yorumu