Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

19 Nisan 2014
Önce karamsarlığınızı atmalı ve bu akşamki tanışmaya umut yüklü biri olarak gitmelisiniz. Gönlünüzde gözlenen niyetsizlik ve küskünlük, bu akşam tanıştırılacağınız kişi tarafından yok edilebilir.

Boğa Burcu Günlük İş Falı

19 Nisan 2014
Hem maddi hem mesleki açıdan bir sıkışmışlık içinde görünüyorsunuz. Tatminsizliğiniz işinizin türüyle ilgili. Bu yüzden ilişkileri çokça sorgulamanız anlam taşımıyor.

Boğa Burcu Günlük Para Falı

19 Nisan 2014
Alacağınız müjdeli bir para haberi yüreğinizi ferahlatacak, bazı açıklarınızı kapatacak, geçici de olsa biraz rahatlayacaksınız. Kendinize yönelik harcamalarınız şu günlerde biraz aşırı.

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

19 Nisan 2014
Güven vermeye çalıştığınız bir ilişkide yeni güçlükler söz konusu olabilir.


Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Nisan 2014
Duygusal olarak karmaşalar yaşayabileceğiniz ve yalnız kalmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. İç dünyanızda çelişkiler oluşabilir ve düşüncelerinizi netleştirmeniz sizin için kolay olmayacaktır. Üzerinde çalıştığınız işleri sonuçlandırmayı ve istediğiniz neticelere ulaşmayı isteyeceksiniz. Küçük bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz ve girişimde bulunmaya uygun bir gün olmayacaktır. Oldukça enerjik olacaksınız ancak enerjinizi doğru olarak yönlendiremeye bilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara güven duymak konusunda zorlanacaksınız ve gizliliğe önem vereceksiniz.

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Nisan 2014
Sevgili Boğalar cumartesi günümüz saat 01:19 Ay-Venüs arasındaki mücadeleci görünümle başlıyor.  Bu enerji finansal yaklaşım tarzımızı gözden geçirmemiz anlamında önem taşıyor. Ayrıca kendimizi yenileme, geliştirme ve kaynaklarımızı düzgün bir biçimde idare etme anlamında dikkatli olmamız gerektiğini gösteriyor. Bazen iyi niyetimiz, birilerine olan itimadımız ne yazık ki suistimal edilmemize neden olabilir. Bazen de biz, nasılsa hallederiz, altından kalkarız diyerek borçların altına gireriz. Oysaki geleceğimizi düşünmek ve garanti altına almak mecburiyetindeyiz. İşte bu görünüm, bize tekrar kendini bir gözden geçir ve nerelerde açılıyorsun, nerelerde yanlış yapmaktasın, kimlere güvenmeli kimlerden sakınmalısın tarzında bir uyarıda bulunuyor. Bu sadece para değil, duygu dünyanızla ilgili konularda da geçerlidir. Saat 02:59 Ay-Mars görünüm etkisi, maddi ve manevi konularda kafanızın karışmasına neden olabilir. İş hayatının durgunluğu, gelir miktarında düşüşler, şu anda beklemek zorunda oluşunuz bir hayli düşündürücüdür. Hani zor durumda değilsinizdir ama, böyle giderse elinizdekiyle yetinmeniz zor olabilir. Bu duruma çare bulmak istersiniz. Saat 14:49 Ay-Merkür görünümü, mali ortaklıklar, alacak-vereceklerin gözden geçirilmesini sağlıyor. Fakat pek rahat değiliz. Bazen gergin düşünebilir, elimizde olmadan tepki gösterebiliriz. Bu saatlerde tartışmalardan kaçınmak gerekir. Eğer sıkıldığımız bir mesele veya bir haber alırsak hemen sinirlenmeyelim. Şöyle bir üzerinde mantıklı şekilde düşünelim. Bir çıkış yolu bulabiliriz. Mutlu ve keyifli bir cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Nisan 2014
Başlangıç yapmayı planladığınız konularda titiz davranarak sistemli yapınızın getirdiği sorumluluk duygusunu içinizde taşıyorsunuz. Seçimleriniz yaparken, başkalarının fikrini almaktan hoşlanmadığınız bir gerçek. Hatalarına sahip çıkmasınız da iyi bildiğiniz için, gerçekler sizi asla korkutmuyor. Bugün, sabırlı olmayı yeğliyorsunuz.

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Nisan 2014
Maddi konularda bir hareketlilik göze çarpacak. Alacak verecek hesapları, borçlar, ödemeler, krediler için bir girişimde bulunabilirsiniz. Özellikle kişisel paylaşımlarda adil ve hakkını veren bir tavır sergilemeniz gerekiyor.


Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Nisan 2014
Sizden yardım veya danışmanlık istenmedikçe çevrenizdeki kişileri yönlendirmemeye çalışmanızda veya oldukça hassas yaklaşmanızda fayda var. Zira yanlış bir imaj oluşturabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Hayat tüm hızıyla akarken gerçekte olan biteni görmek çoğu zaman çok zordur. Dolayısıyla, bazı şeylerin olup bittiğini düşünüyorsanız olayların aslında göründüğü gibi olmadığını veya olmayacağını da aklınızın bir kenarında bulundurarak hareket etmenizde fayda var. Bu ufak uyarıyı akılda tutmak, oldukça sosyal, fikir ve sevgi paylaşımlarına ya da şanslı(veya öyle görünen) karşılaşmalara açık bir günde olduğumuzu söyleyebilirim.

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Nisan 2014
Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.


Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Nisan 2014
ÖFKENİN zararlı olduğunu biliyorsunuz ama asabi tavrınıza devam ediyorsunuz. Partnerinizle aranızda sorun çıkabilir.

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Nisan 2014
Çalışıyorsanız iş hayatınızda bir yıldız gibi parlayacaksınız. Yaptığınız anlaşmalar, imzaladığınız sözleşmeler v.s. hepsinden karlı çıkacaksınız. Duygusal hayatınız için söylenebilecek bir değişiklik yok. Temkinli olmalısınız.

Geçmiş Boğa Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!