Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Aralık 2017

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Partnerinizin sorun yokmuş gibi davranması sizi yanıltıyor olabilir. İlginizin epeyce azaldığını fark etmeli, farkında olmadan ilişkinizin sonunu çağırır gibi davranmamalısınız.
12 Aralık 2017

Boğa Burcu Günlük İş Falı

Geçmiş problemlerdeki bir kısım hatalarınız, iş ilişkilerinizde daha bir özenli olmanızı sağlıyor. Gerginliklerden uzak iş ortamınız, iş yaşamınızda artık şansı yakaladığınızı göstergesi olabilir.
12 Aralık 2017

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Gittikçe eli sıkı bir insan gibi görünmeniz ve bunu bazı olayların insanı değiştirmesi olarak yorumlayan arkadaşlarınız, sizi biraz üzüyor. Önümüzdeki günlerde bir para sevinciniz olabilir.
12 Aralık 2017

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Onun sizinle daha yakın arkadaş olma niyeti, size duygusal bir ısrar gibi gelmemeli. Kötü bir niyet görünmüyor, daha nezaketli tavırlarla da uzaklaşabilirsiniz.
12 Aralık 2017

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Parasal konulara yönelik bazı karışıklıklar ortaya çıkabilir ve siz bunlardan sıkıntı duyabilirsiniz. Gereksiz harcamalar yapmanız ve hesapta olmayan ödemelerin çıkması yüzünden sıkıntı duyabilirsiniz. Karamsar duygulardan uzak durmalı, olayları fazla büyütmekten kaçınmalısınız.
12 Aralık 2017

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Saat 09:42 Ay-Venüs görünümü, sağlıklı, dengeli, huzur verici ve paylaşıma dönük bir ilişkiye duyduğumuz ihtiyacın göstergesidir. Hayatın güzelliklerini hissetmek, birebir yaşamak, tatmak isteriz. Saat 17:43 Ay-Kuzey düğüm görünümü, sağlıklı ve huzurlu bir yaşamın önemini vurguluyor. Ailemiz, evimiz, iş hayatımız ve tümüyle geleceğimizi düşünerek kararlarımızı gözden geçireceğiz. Saat 18:09 Ay-Pluto görünümü, hayatın zorluklarını aşmak, güçlü olmak niyet ve istekliliğimizin işaretçisidir. Bu nedenle, işimize sahip çıkarız, yeniliklerde bulunup güçlenmeye çalışırız. Böyle bir mücadele içinde oluruz diyebilirim. Saat 23:38 Ay-Güneş görünümü, İş hayatımız sağlığımız ve mali konular üzerinde daha fazla duracağız. Gün boyunca her konuda güzellikler yanınızda olsun. Kalben sevgilerimle,
12 Aralık 2017

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İşlerden ve ilişkilerden dolayı artık yoruldum dediğin bir gündesin. Yine de durumu iyileştirmek için çabalıyorsun.
12 Aralık 2017

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İşinizle ilgili sizin isteğinizin dışında gelişen durumlardan hoşlanmıyorsunuz. Çevrenize göre fazla tutucu davranışlar sergiliyorsunuz. Bugün, organizasyon çalışmalarına ağırlık vermek isteyebilirsiniz. Keyfiniz kaçabiliyor.
12 Aralık 2017

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Olumsuz görülen bir şeye bakarak tepki vereceğimize, bunun bir düzen olduğunu bilmek yaratıcıya saygı ve hayatı anlamak sizi daha pozitif kılacaktır.
12 Aralık 2017

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma arkadaşlarınızla birlikte organizasyon yapabilirsiniz. Hizmet aldığınız kişiler gündeminizi meşgul edebilir. Gün içindeki sorumluluklarınızı planlamanız sizi rahatlatacaktır. İşlerinizde alternatif planlar gündeme gelebilir. Kendinizi rahat ifade edeceğiniz bir gündesiniz. Çalışma ortamınızdaki işleri toplamanız gerekebilir.
12 Aralık 2017

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gündelik ve operasyonel işlerin önem kazanacağı bir gün geçirebilirsiniz. Ancak çalıştığınız ortamda yardımcılarınızla, size hizmet verenlerle veya astlarınızla olan ilişkilerinize önem vermelisiniz.
12 Aralık 2017

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal bir gündesiniz. Yaşama pembe gözlüklerle bakabileceksiniz. Böylece gününüz huzurlu ve mutlu geçecek. Bu moralli halinizi devam ettirebilirseniz his ve çalışma hayatınızda bunun olumlu yansımalarını görürsünüz. Pozitif enerjinizi kaybetmeyin.
12 Aralık 2017

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden, iş hayatınız, devam eden çalışmalarınız ve günlük yaşamınızda bitirmeniz gereken işlerinizle ilgili durağanlık ve belirsizlik yaşayabilirsiniz. Böyle bir etkide ilgili alanlarda yeni kararlar almanız uygun değildir. Gününüzü sizi rahatlatan ortamlarda, yeni kararlar almadan geçirmek faydalı olacaktır.
12 Aralık 2017

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay’ın tüm gün Terazi burcunda seyahat etmesi size çalışma ortamınızda uyumlu ilişkileri taşıyacak. Aradığınız huzur ve sakinliği yakalarsınız. Günlük işlerinizde size yardım etmek isteyenlerle iş birliği içinde olun. Ayrıca sanatsal faaliyetler de ilginizi çekebilir. Bu tarz etkinliklere katılmayı deneyin.
12 Aralık 2017

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel planlarda, güzel etkiler altındasınız. Beraber çalıştığınız insanlarla iyi anlaşacaksınız. Ortaya çıkan bir iş sizi sinirli kılabilir, bu etkinin sizi esir almasına izin vermeyin.
Reklamı Kapat