Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Eylül 2018

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk ilişkiniz gerginliğinizden etkilenmiyor. Son derece sağduyulu ve esnek bir sevgiliniz var. Seviliyorsunuz. Size de bu ilişkide daha soğukkanlı olmak ve ona daha fazla zaman ayırmak düşüyor.
25 Eylül 2018

Boğa Burcu Günlük İş Falı

İyi bağlantılarınız var. Çünkü onlarla ilişkilerinizde iyi ve zamanında iş çıkartıyorsunuz. Ama bu arada birlikte çalıştığınız insanları ritminize uydurmak için fazla zorluyorsunuz.
25 Eylül 2018

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Kendinizi çok sıkmanıza gerek yok. Önümüzdeki günlerde bir para sevinciniz var. Sizi bugünlerde iyice sıkan ödemelerinizde size oldukça yardımı olacak.
25 Eylül 2018

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Aile büyüklerinizle ilişkilerinizi şu günlerde her zamankinden çok önemsemeniz, elinizden geldiğince ön planda tutmanız gerekiyor.
25 Eylül 2018

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün biraz rahatsınız. Zamanla yarışmanıza gerek yok. Bu çılgınca koşuşturmalarınızın etrafınızda espri konusu yapılmasına boş yere kızıyorsunuz. Dostlarınız sadece sizin sağlığınızı düşünüyor. Hayatı bu kadar gergin yaşamanız hiç gerekmiyor. Sağlığınızla ilgili birtakım endişeleriniz bu panikçi yaşam tarzınızdan kaynaklanıyor olabilir.
25 Eylül 2018

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar, 25 Eylül saat 05:52 Koç burcunda oluşacak Dolunay, daha önce başlanmış işlerin tamamlanması veya ufak tefek şikayetlerimizin giderilmesi, önemli projelerin üzerinde çalışılması düzenlemelerin tekrar gözden geçirilmesi yönünde etkilidir. Stres yaratıcı olabilir. Çünkü bizden beklenen işler vardır, bunları hızlıca halletmemiz gerekir. Ancak aşılmayacak durum değildir. Dolunayın görünümleri ailevi konularda bireysel çıkışlara sebep olabilir. Siz kendinize göre bir yol belirlemişsinizdir. Bu başkalarına uymaz, şartları zorlamak gerekebilir. Akıllı bir planlama ve karşılıklı dayanışma ile bunu halletmek mümkündür. Hani o kadar büyük bir problem değil. Bu Dolunayın zorluğu dışarıdaki gelişmelerin size uymaması yüzünden kaynaklanır. İçinizden geçenleri dile getirmek kolay değildir, fakat bunu yapmadığınızda daha fazla stres oluşur. Üzerinize aldığınız bir işin halledilmesini gerektirir. Bu ailevi konulardan, iş ve sağlıkla ilgili meselelere kadar etkilidir. Ne kadar kaçmaya çalışsanız veya ne kadar kendinize göre hareket etmek isteseniz de şartlara uymak mecburiyeti vardır. Bu Dolunayda önemli olan içe yönelen enerjimizi, yapmak istediklerime odaklayıp günü değerlendirmektir. Kaldı ki Dolunayın görünümleri kendine güvenen, yeniliğe açık kişiler için faydalı sonuçları işaret ediyor. Hayaller ve istekler bugün sizin çabanızla, kendinizle barışıklığınızla gerçekleşir. Unutmayın, siz isterseniz her zorluğu aşarsınız. Sağlıklı yaşam en kıymetli zenginliktir. Gönülden sevgilerimle,
25 Eylül 2018

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Dolunay gerçekleşiyor. İş hayatında ön plana çıktığın bir gün. Özellikle yeni bir proje üzerinde çalışıyorsan patronlarının desteğini göreceksin. Eğer kalbi boş bir Boğa burcuysan iş ortamından biriyle yakınlaşabilirsin. Bir yakının, çalışma ortamının düzen ve tasarımı için senden yardım isteyebilir. İpler benim elimde olmalı tavrından az da olsa uzaklaşacağın bir gün seni bekliyor. Öyle ki etrafındakiler kısıtlamadan, içinden gelerek davranmanı hayretle karşılayacak. Çevrendeki bazı kişilerin isteklerini, emreder gibi söylemesi sabrını zorlasa da fırsatını bulduğun an, iğneleyici cümleler kullanabilirsin.
25 Eylül 2018

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gerçekleşen dolunay sezgilerinizi, algı ve hislerinizi güçlendiren, size farklı boyutta farkındalıklar açan bir dolunay olabilir. Geçmişten gelen psikolojik yaraların ruunuzdaki etki ve yansımalarını hissedebilirsiniz.
25 Eylül 2018

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendi iç dünyanızla ilgili konular önem kazanabilir. Nedenini bilmediğiniz olaylar gündeminizi meşgul edebilir. İkili ilişkilerinizde olgunlaşma içinde olabilirsiniz. Olayların niye bu şekilde ilerlediğini fark edebilirsiniz. Acele karar vermekten çekinebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda gizli kalmış durumlar yaşanabilir.
23 Eylül 2018

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızı veya üzerinde yoğunlaştığınız bazı iş ya da planları ilgilendiren konuların neticeye bağlanacağı bir gün. Planlarınızı yürürlüğe koymak için daha fazla çalışabilirsiniz. Bazı şeyler sonlansa da, bu sonlanmalar yeni ve çok daha güzel şeyler için yer açacak. Zaman zaman sinirlerinize hakim olamayabilir ve ani tepkiler verebilirsiniz. Sakin olmalısınız.
25 Eylül 2018

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Aniden bir davet alacaksınız. Duyacağınız bazı haberlere şaşıracaksınız. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Aksi halde sözleriniz yüzünden güç durumda kalabilirsiniz. Kimseye bir söz vermeyin.
25 Eylül 2018

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşüncelerinizi ve planlarınızı uygulayabileceğiniz bir dönemdesiniz. Elinize geçen fırsatları hemen değerlendirin. Gelişmeler beklediğiniz gibi sonuçlanacak. Yakınlarınızla ilişkileriniz de giderek daha sıcak olacak.
25 Eylül 2018

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Koç burcunda meydana gelen Dolunay size bir ilişkinin bitmesi gerektiğinin farkındalığını taşıyacak. Tembellik yapıp bu ilişkinin hayatınızda kalmasına sakın izin vermeyin. Sonrasında üzülürsünüz. Gündelik hayatta iş arkadaşlarınızdan ayrılanlar olabilir. Migren, böbreklerde sıkıntı ortaya çıkabilir. Stresten uzak durmaya çalışın.
25 Eylül 2018

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Dolunay yaratıcılığınızı öne çıkaracak, fikirlerinizi nesnel kılacaktır. Tembellik edip yaratım içinde olmadıysanız  sizi harekete geçirici zorunlu durumlar olacaktır. Bilinçaltı aktif, yeni fikirler üretebilirsiniz.
Reklamı Kapat