İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

1 Eylül 2014
Bugünlerde biraz çekingenlik içindesiniz. Size ilgi duyup yakınlaşmak isteyenler var. Aşka zamanım yok, diyorsunuz, buna sizi tanıyan kimse inanmıyor. İlgi duyanlara baktığınızda neler kaçırdığınızı anlayacaksınız.

İkizler Burcu Günlük İş Falı

1 Eylül 2014
İş bağlantısı kurduğunuz biri gitgide sizde güvensizlik yaratıyor. Bağlantıyı koparma imkanını araştırıyorsunuz. Bu konuda iş sahibi eski bir dostunuz aracı olup sizi rahatlatacak.

İkizler Burcu Günlük Para Falı

1 Eylül 2014
Birikiminizi nerede kullanacağınız hakkında fazla bilgi sahibi değilsiniz. Önümüzdeki günlerde güven duyduğunuz konuyla ilgili birinin size çok ilginç bir önerisi olacak. Aile içindeki para sorunlarına katkı koymaya çalışıyorsunuz.

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

1 Eylül 2014
Yeni bir hazırlığın içindesiniz. Bu konuda size yapılacak telkinleri önemsemeniz halinde bu hazırlıktan vazgeçeceksiniz.


Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2014
Günlük programınıza uymakta zorlanabilir ve hesapta olmayan şeylerle vakit geçirebilirsiniz. Genel olarak gün boyunca keyfinizi kaçıracak bazı gelişmeler olabilir. Duygusal olarak değişken bir mizaç gösterebilirsiniz. İş ortamınızda yada genel çevrenizde bazı huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. İş ortamınızda sizin dışınızda kalan bazı sorunlarla uğraşabilir ve gereksiz bulacağınız işlerle ilgilenebilirsiniz. Bazı huzursuzluklar yaşayabileceğiniz bir gün geçirme ihtimaliniz yüksek olduğundan özellikle stresten uzak durmaya çalışmalısınız.

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2014
Sevgili İkizler saat 04:51 Ay-Mars kavuşum etkisi altında yeni haftayı selamlıyoruz. Bu enerji, karşı cinsle aranızda tartışmalara veya birbiriniz üzerinde baskı kurmanıza neden olabilir. Bu da pek hoş olmaz. Kıskançlık, öfke, kaba saba hareketlerden kaçınmak gerekiyor. Saat 10:16 Ay-Venüs görünümü, iş ve çevresel ilişkilerde biraz da ortam şartlarına göre hareket etmenin, ona göre bu saatleri değerlendirmenin önemli olacağını gösteriyor. Hani bazı durumları değiştirmek mümkün değildir veya bazı insanları anlamak zordur. Ama üzerine gitsek moralimiz bozulur ya. İşte bu görünüm de, bunları bilerek sakin olmaya çalışmanın yararlı olacağını göstermektedir. Saat 18:39-20:16 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Güven arzunuzu başkalarının desteğiyle hissetmeniz pek mümkün olmasa da, pozitif düşüncelerinizle kendinizi sakinleştirmeyi başarabilirsiniz. Saat 20:16 itibariyle Yay burcunda ilerleyecek Ay, hayatın zevkli ve keyif veren güzelliklerinin tadına varmak, cesaretle  her problemin üstesinden gelebilmek, inandığınız ne varsa üzerine gitmek  istersiniz.  İlişkisi olmayanlar yeni bir aşkın heyecanına kapılmaktan zevk alırken, ilişkisinde sorun olanlar partnerin nazından niyazından  hiç mi hiç hoşlanmazlar. Not: Eylül aylık yorumunuz köşemize eklenmiştir. Arzu edenler aşağıdaki link aracılığıyla gözden geçirebilirler. http://kadin.mynet.com/burclar-astroloji/ikizler-burcu-aylik-yorumu.html Eylül ayının ve yeni başlayan haftanın arzu ettiğiniz güzellikleri getirmesi dileğimle,


Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2014
İsteklerinizdeki artış, duygularınız ve kendi doğrularınız paralelinde önem kazanacak. Çabalarınız ve amaçlarınızda takıntılarınızın çok fazla payı olacak. Düşündüğünüz şeyleri gerçekleştirmek için konuları bütün yönleriyle kafanızda şekillendirmeniz gerekiyor. Alerji yapacak yiyeceklerden uzak kalmalı ve yağlı besinlerden kaçınmalısınız.

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2014
Günün erken saatleri hiç de uğraşmak istemediğiniz angaryalarla boğuşmak du rumunda kalabilirsiniz. Gereksiz ve de vakit kaybı gibi görünen şeylere göstereceğiniz gayret günün devamının sadece size ait olmasını sağlayacak.


Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos 2014
Bazı kişiler öneri, tavsiye ya da yorumlarınıza ihtiyaç duymuyor veya sizi yanlış anlıyor olabilir. Başkalarının tavır veya işlerine ilgisiz kalmanız en iyisi. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin bazı konuların tekrar gözden geçirilmesi veya yeniden düzenlenmesi gerektiği şeklindeki öneri, yorum veya tavsiyelerine itiraz etmeden önce, aslında söylenmek istenen şeyin olayların, çevrenin, tecrübenin veya taleplerin gerçeğe uygun olması ya da gerçeği yansıtması gerekliliğini anlayabilmemizi sağlamak olduğunu aklımızda tutmalıyız. Olumlu eleştiri veya öneriler gelişmenin en önemli yapı taşlarıdır, tepki vermek yerine kullanmayı bilmeli.

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2014
İşe dair sorumluluklar açısından önemli bir yoğunluk yaşayabilirsiniz. Çalışma ortamınızda gizli kalan konular ve bastırılmış gerginlikler su yüzüne çıkabilir. Akılcı yaklaşımlar hem üretim süreciniz hem de uzun vadeli kariyeriniz açısından fayda sağlayabilir. Yalnız görüşmelerinizin uzunluğu işlerinizde gecikmelere sebep olabilir.


Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2014
Maddi manevi sevinçlerle karşı karşıyasınız. Büyük boyutlu olmasada bu gelişmeler size nefes aldıracak. Güneş gibi parlıyor ve dikkat çekiyorsunuz.

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2014
Çevrenizden biriyle yapacağınız konuşmalar sayesinde işinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar yapacaksınız. Bu konuşma sizin için çok yararlı olacak. İş yerinde karşılaşacağınız sorunları büyük tartışmalara yol açmadan sonuçlandırmaya çalışın.

Geçmiş İkizler Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!