İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
28 Şubat 2017

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınızdaki sorularınıza yanıt alamamanızdan şikayetçisiniz ve bunu sevgilinize bağlıyorsunuz. Oysa onun hiçbir suçu yok. Sesinizi daha iyi duyurmalısınız.
28 Şubat 2017

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Kariyerinizle ilgili hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için önünüze koyduğunuz zaman yeterli fakat sabırlı olmalısınız ki bu sizde zor bir durum. İşlerinize hakimsiniz.
28 Şubat 2017

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Parasal konularda akılcı tutumunuzla epeydir para durumunuzun nabzını aynı seviyede tutabiliyorsunuz. Ama projeleriniz için biraz daha zamana ihtiyaç var. Bunu da ancak birikimle sağlayabileceksiniz.
28 Şubat 2017

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Üslup konusunda bazı yanlış metotlarınız izliyorsunuz. Bu insan ilişkilerinizi zedeleyebilir.
28 Şubat 2017

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Size çok yakın birinin kafasındaki soruları netleştirmeye çalışacaksınız. Onun bir kararsızlık, ardından da karamsarlık içine düşmesini istemiyorsunuz. Bugünlere yönelik bazı kararlarınızı geçmişte biraz yanlış aldığınızı fark edeceksiniz. Bunun farkına varmak sizi bugün biraz üzebilir. Bununla ilgili düştüğünüz çıkmazdan bir arkadaşınızın desteğiyle çıkabilirsiniz.
28 Şubat 2017

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 02:08-07:52 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süreçte önemli kararlar vermeyelim. Kendi içimizde gözden geçirelim. Zaten boşluk sonrası enerjimiz yüksek olacak. O zaman bir daha bakarız ve yön belirleriz. Saat 07:52 itibariyle Koç burcunda ilerleyen Ay bildiklerinizi her anlamda hırsla, cesaretle, güvenle ortaya koymanızda sizi destekleyicidir. Bu etki altında korku ortadan kalkar, kişi ne yaptığının, nereye varacağının bilinci içinde hareket eder. Çevresel konularda epey beceriklidir ve kendisi için gerekli olanın peşine düşer. Yeni bir başlangıç yapmayı isteyen kişi, gününü en iyi şekilde organize edebilir. Başka insanlarla bağlantıya geçerek, kendini tanıtabilir. Mutlu gülüşler, içten sevgiler, kalpten kalbe güzel aksedişlerle dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,
28 Şubat 2017

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kaygılı yanın bugün ön plana çıkabilir. Gün içinde kendini yorgun ve isteksiz hissedebilirsin.
28 Şubat 2017

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizle olumlu ilişkiler içinde olmanız, birçok avantajı beraberinde getiriyor. Duygusal alış veriş içinde olduğunuz kişilerin ilgisi üzerinizde. İlginç fikirlerinizle olayları farklı değerlendireceğiniz bir gündesiniz.
28 Şubat 2017

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Eğitiminiz ile ilgili bazı kararları gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Yöneticilerinizden talepte bulunurken açık ve kısa olmasına özen gösterirseniz daha olumlu sonuçlar alabileceksiniz.
28 Şubat 2017

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde planlarınızla ilgilenmek için zaman yaratabilirsiniz. Sosyal konular daha fazla ilginizi çekebilir. Arkadaşlarınızla birlikte olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizle daha fazla göz önünde olabilirsiniz. Birkaç konuyla birlikte ilgilenebilirsiniz. Mesleki konularla mücadele içinde olabilirsiniz. Başlatmak istediğiniz konularda fırsatlar çıkabilir.
28 Şubat 2017

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Dışarıdan destek bekleyerek çıktığınız yollar sizi zorlayabilir. Hiçbir desteği garanti olarak görmemelisiniz. Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı olabilir.
28 Şubat 2017

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağlığınız ve ilgili tüm hususların birinci önceliğiniz haline geleceği bir gündesiniz. Aldığınız gıdaların içeriklerine dikkat etmek, size uygun bir spor yapma kararı almak, sahip olduğunuz kötü alışkanlıkları bırakmak gibi kavramlar hayatınıza girecektir.
28 Şubat 2017

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal gruplarınız içinde ve arkadaş ilişkilerinde aktif ve dinamik bir gün sizi bekliyor. Fikirlerinizi, düşüncelerinizi iddialı bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Ortak çalışmalarda lider yönünüzü gösterebilirsiniz.
28 Şubat 2017

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişimin, organizasyonların ve arkadaşlarınızla birlikte başlatacağınız enerjik çalışmaların keyfini çıkartmaya devam edebilirsiniz. Ancak mevcut ilişkiniz veya ortaklığınızla ilgili olumsuz bazı durumlar odak noktanızı oluşturabilecek hale gelmiştir. Kısıtlanma, korku ve bu gibi olumsuz duygunun yanında ilişkilerinizle ilgili yeni sorumlulukların gündeme gelmesi muhtemel gözükmektedir. Sosyal hayatınızda tartışma boyutunun yükselebileceği diyaloglar karşınıza çıkabilir. İnatlaşma ve körü körüne fikir savunma durumu oluşabilir.
28 Şubat 2017

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal ortamlarda ve arkadaş meclislerinizde duygusal olarak farklı bir gün sizi bekliyor. Değişik organizasyonlar devreye girebilir. Geleceğiniz adına şanslı bir dönemdesiniz.
Reklamı Kapat