İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Şubat 2018

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Zaman zaman haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsunuz. Bugün yine böyle hissedebilirsiniz. Yine de sevginizi esirgemeyeceğiniz bir gün. Sevginizi belli etmekten hiç kaçınmıyorsunuz.
25 Şubat 2018

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Bugün her şeye rağmen kendinizi iyi hissedecek ve verimli bir gün geçireceksiniz. İşinizdeki son gelişmeler sizi olduğu kadar çevrenizdekileri de sevindiriyor.
25 Şubat 2018

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Bugün iyi bir haber alabilirsiniz. Geçici bir çözüm sizi rahatlatacak. İki yakanız bir araya gelmiyor. Bir açığı kapatırken, başka bir yerden yeni bir açık veriyorsunuz.
25 Şubat 2018

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün har anlamda umutlar ve sevinçler yaşayabileceğiniz bir gün. Yeterince değerlendirmeyi bilmelisiniz.
25 Şubat 2018

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir görüşmede, bir dostunuzun sevincine ortak olacaksınız. Onun vereceği bir haber gelecekte sizin yaşamınızı da olumlu bir biçimde etkileyebilir. Oldukça moralli ve verimli bir gününüzde olduğunuz için, yoğun gelişmelerin kolayca üstesinden gelebileceksiniz. Akşama doğru kalabalık içinde olma ihtimaliniz var. Bu kalabalıkta duygusal çakışmalar sorun yaratabilir.
25 Şubat 2018

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler üç önemli görünüm etkisinde Pazar gününe adım atıyoruz. İlki, saat 15:00 Venüs-Mars arasında gerçekleşiyor. İyi niyetin, fedakarlığın, özverili çalışmanın karşılığını alma arzumuzun işaretçisidir. Ancak ikili ilişkilerde rekabet, fikirsel anlaşmazlıklar ve yaşanılanlar canımızı sıkar. Bir yanımız hayalini kurduğu bir işin, hayatın özleminde, diğer yanımız mücadele ederek ayakta durmaya çalışmaktadır. Keşke her şey umduğumuz gibi olabilse ve keşke daha güzel bir dünyada yaşayabilsek diye içimizden geçiririz. İkincisi, 15:26 Merkür-Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Merkür-Balık burcunda astrolojik olarak zayıf bir pozisyonda olsa da, Balık burcundaki güçlü Neptün ile yan yana gelişiyle sizin ilerlemek istediğiniz yolu kafanızın içinde oturtmanız, kendiniz için bir ideal, bir vizyon yaratmanız için destek veriyor. Büyük düşünmenizi ancak bunun dibi boş olmaması için aklınızı kullanmanızı sağlıyor. Benim şu konularda yeteneğim var ve ben bu yeteneklerimi uygulayacağım ve hayata geçireceğim demeniz, yükselen maneviyat gücünüzle kolaylaşıyor. Üçüncüsü, 20:46 Güneş-Satürn görünümü, çıkarlarımızı koruma ve kollamanın işaretçisidir. Biliriz neyi istediğimizi ve nasıl elde edeceğimizi. Finansal açıdan doyurucu işlere yönelerek, kararlı ve azimli olarak işimize odaklanırız. Huzurlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,
24 Şubat 2018

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendini değiştirmek isteyebilir, kişisel görünüşünde radikal değişikliklere gidebilirsin.
25 Şubat 2018

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinize özgün davranışlarınızı sergilerken, hiç kimseyi etkilemeyi düşünmüyorsunuz. Olaylara iyi niyetli yaklaşımlarınızın farklı algılanması, sizi üzebilir. İlişkinizde fikirsel birlikteliğin önemli olduğunu biliyorsunuz.
24 Şubat 2018

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün idealleriniz ve gerçekler arasında sıkışıp kalabilir, yapmak istediklerinizi bir an önce gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Fakat hemen şartları rayına getirmeyi tercih etmekten vazgeçmeli, kararınızın değişkenliğini düşünerek kendinize biraz zaman vermelisiniz. Zira beklenmedik bazı oluşumlarla yön değişiklikleri yapmanız mümkündür. Belki önünüze daha güzel fırsatlar çıkabilir.
25 Şubat 2018

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün alışveriş yapmayı düşünüyorsanız, duygusal kararlar vermeye eğilimli olabilirsiniz. Aynı zamanda aileden destekler de söz konusu olabilir.
24 Şubat 2018

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü bugün yoğun bir duygusal geçiş yaşayacağınıza işaret ediyor. Ne istediğinize akıllıca karar verin. İsteklerinizin üzerine kararlılıkla gitmeyi başardığınızda alacağınız mükafat sizi hem şaşırtacak hem de kendinize olan güven duygunuzu güçlendirecektir. Bugün dekorasyon ve ev le ilgili konularda düzenlemeler ve tadilatlarda bulunabilirsiniz. Kendinizi şımartın ruhunuzu rahatlatacak geziler dostlarla yapılacak fikir alış verişleri gününüze zenginlik katacaktır. Geçmiş dönemlerde beraber olduğunuz birinden alacağınız bir haber sizi bir hayli şaşırtabilir. Duygularınıza kapılarak hareket ederseniz yine üzülebilirsiniz dikkatli davranın.
25 Şubat 2018

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Tüm vaktinizi günlük işlere ve bunların detaylarına verebilirsiniz. Dikkatinizi bu işlere yoğunlaştırmak ve bu durumu da sürdürmek zorundasınız. Hayallere dalarsanız, atılım yapma isteğiyle olmayacak hamlelerde bulunacaksınız.
24 Şubat 2018

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ruhsal olarak son derece mutlu hissedeceğiniz, aile yaşamınız ve sevdiklerinizle keyifli ve mutlu zaman geçirerek, olası problemleri giderip, ilişkilerinizi geliştirebileceğiniz, evinizle ilgili yapacağınız olası değişiklikleri destekleyen pozitif bir zamandasınız.
24 Şubat 2018

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün özel hayatınızdaki ilişkilerin keyfini sürün. İletişime açık özgür fikirlerin dans ettiği bir ortamda partnerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Günübirlik seyahate gidebilirsiniz. Bu uzun zamandır yorulan zihninize iyi gelir.
24 Şubat 2018

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yerinizde duramayacaksınız. Sizi heyecanlandıracak şeyler duyabilirsiniz. Sosyal çevrenizin de işin içinde olacağı planlara yönelmenizde yarar var.
Reklamı Kapat