İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
10 Şubat 2016

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Partneriniz pire için yorgan yakacak tavırlar içine girmeye hiç niyetli değil gibi. Karşılıklı yapıcı niyetli eleştirileri, suçlama gibi algılamamaya özen gösterebilirsiniz.
10 Şubat 2016

İkizler Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızda gereğinden fazla sakin birisiniz. Olayları ele alışınız, onlara çözüm getirişiniz biraz daha acelecilik gerektirebilir. Son günlerdeki yoğunluğunuz, bir süre daha devam edecek.
10 Şubat 2016

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Artık paranın kıymetini anladığınız yolundaki inancınız biraz erken gibi. Savurganlığınızda gözle görülür bir azalma yok. Aile içindeki bilinçli unsurlar, bu konunun düzenleyicileri olmaya devam ediyorlar.
10 Şubat 2016

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Sevgilinizin sizinle ilgili birtakım tespitlerini kabullenirken sergilediğiniz direniş, çevrenizde samimiyetinize yönelik kuşkular yaratıyor.
10 Şubat 2016

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sorumluluklarınızın artması, yorulmanıza neden oluyor. Üstesinden geleceksiniz. Bu konuda herkesin size güveni tam. Sade bir insan oluşunuz, ilişkilerinizde kolaylıklar sağlıyor. Bugün ev hayatınızda sevindirici sürprizleriniz olabilir. Yakınlarınıza bağlılığınız, aldığınız bazı kararları yeniden gözden geçirmenize yol açacak.
10 Şubat 2016

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Çarşamba gününe, saat 01:02 Ay-Neptün kavuşumuyla adım atıyoruz. Hayatı kendi akışına bırakacağız. Hiçbir şeyi zorlamadan, insanlarla ılımlı paylaşımda bulunabiliriz.  Hayatın güzelliğini, anlam ve önemini ruhsal anlamda hissetmemizi sağlayan bu enerji, ruhsal anlamda huzurlandırıcıdır. Saat 09:54 Venüs-Jüpiter görünümü, bizi içten içe rahatsız etmekte ve elimizi kolumuzu bağlayan ilişki veya finansal sorunlarımızı çözme arzumuzu işaret ediyor. Üstümüzdeki baskılardan kurtulmak istiyoruz. Evimiz alanı içinde, ailemizle ilgili konularda veya aşkta sağlamlığı, ciddiyeti önemsiyoruz. Bu kadar kısıtlanmak, ince eleyip sık dokumak hoşumuza gitmese de, problemlerin çözüme kavuşturulması gerekiyor. Yorgunuz ve daha fazla sıkılmak istemiyoruz. Evde huzur, ailede birlik ve beraberlik ve aşkta güven olgusu şu aralar bir hayli önemli olacak. Saat 11:00 Ay-Satürn görünümü, iş hayatımızla ilgili konularda hassasız. Sorumluluklarımız bir hayli yoğun. Dışarıda ılımlı bir şekilde davranmaya çalışıyoruz. Ancak iş ortaklığı veya ilişkilerimizde şu aralar üzerimizde bir hayli baskı var. Anlayış ve sevgi ihtiyacımız bir hayli yoğun olacak. Saat 13:34 Ay-Pluto görünümü maddi ve manevi değerlerimizi korumak, çıkarlarınızın farkında olarak yaşamak istediğimizi, kafamıza  koyduğumuzu yapmaktan vazgeçmeyeceğimizi anlıyoruz. Çünkü güçlü olmanın insanı her türlü kötülükten koruyacağını düşünebiliriz. Saat 18:56 Ay-Mars görünümü, sorumluluklarımızı hatırlatır. İş hayatımız, sağlık, önemli işlerimizle yakından ilgileniriz. Bunları düzgün ve verimli şekilde bitirmeye çalışırız. Bir yandan insanlarla ılımlı şekilde  ilişki kurmak diğer yandan planlarımıza uygun şekilde ilerlemek bizi biraz yorabilir. Saat 21:56 Ay-Jüpiter karşıtlığı, iş durumunuzun ailenizi veya ailevi konuların işimizi etkileme durumunu vurguluyor. Güvenilir, sağlam ve verimli tercihlerde bulunmamız dileğimle,
10 Şubat 2016

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, duygularınızla belli bir mantık gözleniyor. Bugün, güven arayışı içindesiniz. Partnerinizle aranızdaki olayların çoğu parasal nedenlere dayanıyor. Onun istekleri karşısında bocalamanız mümkün. Olayların yönü, birazda sizin tavırlarınızla paralel ilerleyecek. Sınırlarınızı zorlamalısınız.
10 Şubat 2016

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Son derece aktif ve hareketli olduğunuz bir gün. Haberleşme trafiğiniz yoğunlaşırken sosyal faaliyetleriniz de artıyor. Duygularınız yerine aklınızla hareket etmeyi başarabilirsiniz. Böylece planlarınızı uygulayabilirsiniz.
10 Şubat 2016

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Karşı karşıya olduğunuz olayları her açıdan değerlendirmenizde fayda var. Kafa karışıklıkları nedeniyle, tutamayacağınız sözler verebilir veya istikrarsız bir görünüme bürünebilirsiniz. Tam olarak karar almadan, belli konularda karar vermek zorunda hissetmemenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Estetik ve sanatsal başlıklı konularda, yaratıcılık gerektiren işlerde veya aşk hayatımızda yeniliklere ve parlak fikirlere açık beş günlük süreçteyiz. Tam da sevgililer gününe yakışır şekilde, bu etkiyi en iyi hafta sonu hissedeceğiz aslında. Sevdiğimiz kişilerle yakın ilişkiler kurmamızı sağlayacak hoş planlar yapabilir, sevdiğimiz kişiler tarafından şımartılabiliriz. Ya da maddi açıdan olumlu olaylara veya karlı alışverişlere açık günlerdeyiz diyebilirim Niobe’ce. Bazı adımların maddi karşılıkları yüzünü gösterebilir bugünlerde. Verici ve yardımseveriz, başkaları için güzel şeyler yapmak ruhumuza iyi gelecektir. Ayrıca enternasyonel konular, yabancılarla ilişkiler, eğitim, hukuk, bilişim veya genel anlamda finansal başlıklı konularda olumlu gelişmeler veya görüşmeler yaşanabilecek günlerdeyiz. Önemsediğimiz konuları görüşmek için de güzel bir gün. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
10 Şubat 2016

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda sabah saatlerinde daha fazla sorumluluk almanız gerekebilir. Yenilikler gündeminizi meşgul edebilir. Sizi daha fazla ilgilendiren işlere yoğunlaşmalısınız. Gün içindeki değişimlere rahatça ayak uydurabileceksiniz. Sizi kısıtladığınızı düşündüğünüz konulardan uzak durmaya çalışın. Akşam saatlerinde daha akıcı koşullar var.
10 Şubat 2016

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Asılmış Adam... Bugün karşı cinsle anlaşamıyorsunuz. Biraz daha ılımlı yaklaşımda bulunsanız sorunlar çözüme ulaşacaktır.
10 Şubat 2016

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ev yaşantısıyla ilgili her türlü konu, bugünkü öncelikleriniz arasında yer alabilir. Tadilat, tamirat veya temizlik yapmak ya da yaptırmak isteyebilir, ailenizle olan iletişiminizi güçlendirmeye çalışabilir veya tüm vaktinizi evin size ait olan bölümlerinde düzenlemeler yaparak geçirebilirsiniz.
10 Şubat 2016

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca mutluluğu ve huzuru zihninizi ve bedeninizi dinlendirecek ortamlarda yer alarak ve evinizde bulabilirsiniz. Meditasyon ve enerji çalışmalarından faydalanabileceğiniz bugün, iş hayatınızda problemlere açık bir enerjiden geçerken, cinsel bölge rahatsızlıkları yaşayabilirsiniz.
10 Şubat 2016

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi manevi desteğe ihtiyaç duyuyorsanız bunu aile bireylerinizden isteme ve talep etme durumunuzu değerlendirmelisiniz. Bugün özellikle hayatınızın krizli alanlarındaki pürüzleri giderebilmek adına destek almak ve destek vermek enerjilerine sahipsiniz. Sizin de mesleki birikimlerinizi başkalarına aktarma konusunda imkanlarınız mevcut. Genel olarak ise; bugün Ay Balık burcundaki geçişine devam ediyor. Jüpiter ve Venüs gibi iki iyicil gezegenin olumlu açı yaptığı bugün olumlu bir enerji yaratma fırsatı mevcuttur. Çünkü iyimserlikle dolu olabileceğiniz, mutluluk ve neşe yaratabileceğiniz bir transittir. Değişik sosyal ortamlara girebilir, farklı insanlarla tanışabilirsiniz. Uzak yerleri keşfetmek ve yeni deneyimler yaşamak için oldukça pozitif bir fırsattır. Kendinizi cömert ve verici hissedebilirsiniz. Sizin olumlu ve sevecen ruh haliniz başkalarına da yayılacaktır. Sizden yaşça büyük kişilerden fırsat ve yardım görebilirsiniz. Tüm ticari faaliyetler ve para konuları için çok olumlu bir transittir.
10 Şubat 2016

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile hayatınızda şansı, mutluluğu, bolluğu, bereketi tadabilirsiniz. Ortaklaşa parasal işlerinizdeki güzel gelişmeler sonucunda enerjinizi ve sevginizi evinize ve yuvanıza akıtacaksınız.
Reklamı Kapat