İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

31 Ekim 2014
Size göre birtakım koşulların aşkın önünü kesebilmesi olanaksız. Ama yine de kuraldışı bir aşkı yaşayabileceğinizden pek emin değilsiniz. Bugünlerdeki sıkıntınızın ardında bu kafa karmaşası yatıyor.

İkizler Burcu Günlük İş Falı

31 Ekim 2014
Bazı durumlarda elinizdeki işler sizi boğuyor, onları pek gerekli değillermiş gibi isteksiz yapıyorsunuz. İş ilişkilerinizde isteksizlik yaşayacağınız sorunlar yok. Sorunu dışarıda aramanız gerekiyor.

İkizler Burcu Günlük Para Falı

31 Ekim 2014
Önünüzde büyük bir ödeme var. Bunun hazırlığını daha tamamlayamadığınız için, heyecanlısınız. Gelirinizden şikayetiniz yok. Akılcı tutumunuzla para durumunuzu dengeliyorsunuz.

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

31 Ekim 2014
Tedirgin, kararsız görüntü size kaybettiriyor. Yakında yapmak durumunda kalacağınız önemli bir görüşmede çok rahat bir insan görüntüsü vermek zorundasınız.


Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Bugünlerde beklediğiniz önemli konuk, gelişini erteleyebilir. Bu erteleme size sandığınız gibi hayal kırıklığı yaşatmayacak. Bu gecikmeden başka bir şekilde yararlanacaksınız. Çok verici davrandığınız bir arkadaş ilişkinizde, arkadaşınızın zaaflarının artmasına neden oluyorsunuz. Aile ilişkilerinizi sıcaklaştırma niyetiniz mutluluk yaratacak.

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Sevgili İkizler saat 04:48 itibariyle Kova-Akrep burçları arasında oluşacak ilkdördün, kendinize özgü yöntem ve bakış açısı içinde ufkunuzu genişletmek, eğitim hayatınızdan tutun da mesleki uzmanlığınıza kadar her konuda bağımsız davranmak ve kararlar almak niyetinde olduğunuzu gösteriyor.  Olaylara gerçekçi bir şekilde yanaşır, ideallerinizi gerçekleştirmek için çaba sarfedebilirsiniz. Bireyselliğinizin önündeki engellere tahammülünüz yoktur. Yeni bir dünya kurmak arzunuz yoğundur. Rutin giden her şeyden uzak durarak kendi gerçeğinizi yaratmak sevdanız, ülkünüz yüksektir. Yabancı ülkelerle olan temaslar, dış dünya ile olan irtibatlar, yeni insanlar tanıma arzunuz yoğundur. Bu içgüdüsel isteklerinizin doyurulması halinde kendinizi çok daha iyi hissedeceğiniz açıktır. Geçen hafta başlattığınız fakat yolunda gitmeyen girişimlerinizi bugün gözden geçirebilir ve içinde bulunduğunuz durumu sorgulayabilirsiniz. Neler eksik veya neler önünüzde engel oluşturmaktadır. Ancak bunları yaparken iş hayatının kendi içindeki yoğunluğu, çevrenizdeki kişilerle olan ilişkiniz ve hayatın zorunlulukları buna müsaade etmeyebilir. Bu durumda sizin gelişiminiz mi yoksa çalışma hayatınızla ilgili işler mi daha önemlidir sorusu gerilim yaratabilir. Bir karar vermeniz icap edebilir. Bu karar verilirken, içinizden çalışmak, emek sarfetmek gelmeyebilir. Sanki boşa kürek sallıyormuşsunuz gibi düşünebilirsiniz. Yapılması gereken her şeyi sakin bir şekilde gözden geçirmektir. Saat 07:34 Ay-Venüs zorlu görünümü, hala çözümlenmemiş ve bizi rahatsız eden bazı problemlerin göstergesidir. Sözgelimi,  ilişkimizle alakalı konular üzerinde bir hayli durabiliriz. Düşünürüz ama işin içinden çıkmakta zorlanırız.

Saat 14:58 Ay-Uranüs olumlu görünümü, her insanla gayet rahatlıkla iletişimde ve bağlantılarda bulunmanızı sağlayıcıdır. Gün boyunca, arzu ettiğiniz gelişmelerle karşılaşmanızı tüm kalbimle temenni ediyorum. Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun.Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
İş yerinizde kişileri çok çabuk ikna etme gücüne sahipsiniz. Önem vermediğiniz kişilerin sizi etkilemeleri oldukça güç. Bugün, farklı görüşlerin oluştuğu ortamlarda duygusal davranmak yerine kendinizi ifade etmenin yollarını bulmalısınız. Kendinizi savunmalı ve olayların değişik yorumlanmasına izin vermemelisiniz.

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Gezip eğlenme, rutinden kurtulma isteğiniz varsa kişi ve mekanlara çok fazla takılmayın. Olumsuzlukları görüp göstermeye başlarsanız keyif almak ve çevrenize de vermek konusunda sorun yaşayabilirsiniz.


Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Belli girişimlerinizin veya işlerinizin istendiği şekilde ilerleyebilmesi için gerekli değişiklikleri yapmanız gerekebilir. Sonuçta herkes aynı gemide ve aynı yöne gidiyor durumda olacak. Tüm burçlar için gün geneli: Kafamıza göre hareket etme isteğimiz artıyor. İstediğimiz şeyi, istediğimiz zaman ve istediğimiz yöntemle gerçekleştirmek istiyoruz. Diğerlerinden onay almak niyetinde olanlarımızın bu türlü davranmak istemesinin tek nedeni ise, ekip psikolojisine uygun davranma iyi niyeti ya da bir şekilde çemberin dışına çıkmama eğilimi olacaktır. Ancak, bu durum nedeniyle kendimizi normalinden daha fazla engellenmiş veya kısıtlanmış hissedebiliriz. Dolayısıyla, ikna ederek ilerleme ya da kafasına göre takılmaktan kaçınma fikrine sıcak bakmakta fayda var.

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Araştırma ve geliştirmeye dayalı çalışmalarınızda verimli olabileceğiniz bir gündesiniz. Düşünsel açıdan sizi zenginleştirecek konulara ağırlık verebilirsiniz. Uzun yolculuklara çıkma fikri oldukça cazip gelebilir. Yayıncılık ve medyaya dair işlerinizde daha planlı ve organize hareket etmenizi gerektiren durumlar var.


Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
ÖNÜNÜZDEKİ engelleri aşma konusunda becerinizi ustalıkla göstereceksiniz. Yanlış anlaşılmalardan sakınmalısınız.

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Geleceğinizle ilgili önemli kararlar alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Sevdiğinizle bazı sorunlar çıkabilir. Onun da fikirlerine önem verin. Uyarılarını dikkatle dinleyin. Elde edeceğiniz kazanç yüzünüzü güldürse bile çok büyük gelişmeler beklemeyin.

Geçmiş İkizler Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!