İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Ocak 2018

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Bazı sorunlara küçümser bakışınız ayrı ayrı sorunlara yol açabiliyor. İlişkinizin düzgünlüğü küçük, küçük sorunları göz ardı etmenize neden olmamalı. İlişkinizdeki gayretler ve başarılar tek taraflı değil.
19 Ocak 2018

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Sürpriz fırsatlarla yepyeni planlar içine girebilirsiniz. Önümüzdeki günlerde oldukça sevineceğiniz, harika bir toplantınız olacak. Size sadece hırsa kapılıp acelecilik etmemek düşüyor.
19 Ocak 2018

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Parasızlık günleriniz gerilerde kalıyor. Birkaç fırsatınız var, iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Bu fırsatlardan bazıları, doğru değerlendirmeniz durumunda sizi oldukça fazla sevindirebilir.
19 Ocak 2018

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Bazı belirtiler var, ama görebilmeniz gerekiyor. Önünüzdeki günler içersinde bazı ataklarınız olabilir.
20 Ocak 2018

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Son derece çapsız bulduğunuz bazı çıkar ilişkileri içinden, bir yakınınızı çıkartmak isteyeceksiniz. Konuyu tüm detaylarıyla öğrenmeniz, sizi bu ilişkiler ve yakınınız ile ilgili yeni değerlendirmeler içine sokacak. Bu günler içinde sağlık konuları gündeminizi biraz meşgul edebilir. Size düşen yükümlülükleri yerine getirmeye çalışacaksınız.
19 Ocak 2018

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 04:08 Merkür-Neptün olumlu görünümü, parasal ve mesleki vizyon arayışınızı yükselticidir. Ancak kişi bu etki altında kazancını bilmek, toplum içindeki yerini sağlamlaştırmak ve ilerisi adına güven içinde yaşamak ister. Eğer hayallerine uygun şekilde gelişmeler olursa keyfine diyecek yoktur. Fakat tam tersine içinde bulunduğu durum, belirsizlik içeriyor veya güven uyandırmıyorsa hassasiyet duyulması doğaldır. 20 Ocak saat:06:09-18 Şubat saat:20:18 tarihleri arasında etkili olacak Güneş-Kova burcu geçişi, gruplarla temas, insanlarla bir araya gelmek, farklılıklarınızı ortaya koyabilmek gayet kolaydır. İşlemeyen, yavaş olan, engelleyen ilişkiler ve çalışmalara tahammül edemeyiz. Eğitimde yeni bilgilerin öğrenildiği, iş hayatında yeni gelişmelere, teknolojiye meraklı olunduğu, çevre ilişkilerinde paylaşımın önemsendiği bir dönemdir. Gün boyu içinizden geçirdiğiniz, yürekten istediğiniz her şey sizinle olsun. Gönülden sevgilerimle, iremSU Mynet Astroloji Danışmanı
19 Ocak 2018

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi anlamda kazançlı bir gün. Arkadaşlarının özel hayatlarıyla ilgili detayları dinleyebilirsin.
19 Ocak 2018

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yapmayı hedeflediğiniz işle ilgili olarak, desteğini beklediğiniz kişiyi şımartabilirsiniz. sağduyulu olmak adına üstün bir çaba sarf ediyor, ilginizi ondan esirgemiyorsunuz.. Bırakın, biraz da sizi çevreniz düşünsün.
19 Ocak 2018

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Finansal konularda gecikmiş bazı borçlara karşı dikkatli olmalısınız. Gündelik ilişkilerinizi yürüttüğünüz kişilerin özel hayatıyla ilgili sürpriz ve sıra dışı bazı sırlara şahitlik edebilirsiniz. Bu durumda ani ve düşüncesizce yapılan hareketlerden uzak durmalı, olayları serinkanlılıkla karşılamalısınız. Olaylar hiçte umduğunuz gibi çıkmayabilir.
19 Ocak 2018

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün farklı konulara zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Sizin için yeni olan şeyler öğrenebilirsiniz. İşlerinize hız kazandırmak için fırsatlar yakalayabilirsiniz. İlişkiler ön planda olabilir. Çaba gösterdiğiniz işlerden beklediğiniz faydaları alabilirsiniz. Gün içinde biten veya kopan durumlar olabilir. Keyfinizi kaçırmamaya özen gösterin.
18 Ocak 2018

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Venüs burç değiştiriyor ve uzaklardan yana şansınızı, kısmetinizi açıyor. Akademik veya yüksek öğrenim alanında başarılara imza atabilirsiniz. Yabancılardan destek görebilirsiniz. Aşk uzaklardan gelebilir.
19 Ocak 2018

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın ilişki içinde olduğunuz kişiler sizi bazı konularda baskı altına almaya çalışabilir. Bu konuda dikkatli olun ancak sakın sert tepkiler göstermeyin; sabretmeye çalışmalısınız. Bu konuda uzun vadeli planlar da yapabilirsiniz.
19 Ocak 2018

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca etkin olan Ay Merkür 120 si ile ikili ilişkilerinizde olumlu iletişim kurabilir, paylaşımlarınızı arttırabilir, bekarsanız katıldığınız ortamlar veya arkadaş çevreniz aracılığı ile yeni birisi ile tanışabilirsiniz. Akşam saatlerinde etkin olan Ay Güneş uyumu ilişkilerde aşk, mutluluk ve romantizmi vurgulamakta.
20 Ocak 2018

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bol iletişimin olduğu kıvrak zekanızı rahatça ortaya koyabileceğiniz bir gündesiniz. Aynı anda iki farklı konu hayatınızda önemli bir gündem oluşturabilir. Yetenek ve yaratıcılığınızla aldığınız eğitimlerde öne çıkarsınız. Komşular ve yakın çevrenizle mutlu bir gün geçirebilirsiniz.
19 Ocak 2018

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kafanızı rahatlatmak için farklı yöntemlere başvurabilirsiniz. İş hayatınızda organize olmak üzerinizde gerilimlere neden olabilir. Hayata geniş açıdan bakmayı denemelisiniz.
Reklamı Kapat