İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

22 Ekim 2014
Ortak bir dostunuzdan davet alabilir, kısa bir yolculuk planı yapabilirsiniz. Bu gezide hoş gelişmeler çok mümkün. Duygusal açıdan yoğunluk yaşayacağınız günler çok yakınınızda.

İkizler Burcu Günlük İş Falı

22 Ekim 2014
Yeni görüşmeler, yepyeni umutlara çağrı yapabilir. Değerlendiremediğinizi düşündüğünüz fırsatlar sizi etkiliyor. Bu da elinizdeki yeni fırsatları potansiyel kayıp gibi görmenize yol açabiliyor.

İkizler Burcu Günlük Para Falı

22 Ekim 2014
Yükünüzün artması yeni, ama geçici zorluklar yaşatabiliyor. Bu konularda çok güvenli bir dayanışma içersindesiniz. Yakınlarınızın ısrarıyla önceden yaptığınız bir yatırım, bu günler içinde yüzünüzü güldürebilir.

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

22 Ekim 2014
Olaylara ve yaşamınıza geniş bir perspektifle bakmanız gerekiyor. Uyarılara kulak vermeniz yaşamınızı kolaylaştırabilir.


Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ekim 2014
Yakın dostlarınızla ilişkileriniz, her anlamda belirleyici oluyor. Yaşamınızda böyle özel bir öncelik var. İlginizi bölmeyi ve dağıtmayı bilemediğiniz zamanlar, biraz kırıcı olabiliyorsunuz. Bugün çok özlediğiniz bir dostunuzla haberleşebilirsiniz. Bu görüşmede bazı nedenler, duygularınızı ve özleminizi yeterince ifade edememenize neden olabilir.

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ekim 2014
Sevgili İkizler Çarşamba günümüz Terazi burcunda ilerlemekte olan Ay etkisiyle başlıyor. Bulunduğu ortamı güzelleştiren, sizi eğlendiren, yaşadığınız her anın daha da zevkli hale gelmesini sağlayan kişi veya kişilerle bir arada olmayı tercih edebilirsiniz. Saat 12:09 Ay-Pluto görünümü, aşk hayatınızla ilgili konularda destekleyicidir.  Ancak iş hayatınızla ilgili bazı meselelerin mutlaka çözüme kavuşturulmasını gerektiriyor. Saat 17:24 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi, aşk hayatımız, çocuklarımız, davranışlarımız, hayatın güzelliklerini hissedebilmemiz yönünde bize hız, aktivite, isteklilik, değişim ve yenilik arzusu katıyor. Başkalarıyla ilişki kurmak isteyeceğiz, aşkı yaşamaktan zevk alacağız. Ancak üzerimizde baskı kurulmasına izin vermeyeceğiz. Her şey karşılıklı olmalı,  güzellikler yeri geldiğinde paylaşılmalı, sosyal hayatımız canlanmalı diye düşüneceğiz. Her doğan gün, yeni bir fırsatın işareti olabilir. Umutlu düşünelim, güzellikler bizi bulsun.


Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Duygusal anlamda yoğun bir gün yaşayacaksınız. Düşünce gücünüz çok yüksek. Olayları çok fazla irdeliyorsunuz. Gün içinde tartışmalardan uzak kalmalısınız.. Yapmayı planladığınız işleri yaşama geçirmek istiyor ve bu konuda yolculuklar yapmanız gerektiğini de unutmuyorsunuz.

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ekim 2014
Anne-babalar çocuğunuzla yapacağınız planlar bugün canlılık katıcı ve de hareketli olsun. Bisiklete binmek, spor yapmak veya sadece eğlenceli bir ev oyunu bile kendisini özel ve sevgi dolu hissetmesini sağlayabilir.


Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ekim 2014
Uzun süreli ilişkileriniz veya iş birlikleriniz açısından beklenmedik gelişmelere açık bir gün. Eski tanıdıklar da aniden yüzünü gösterebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatlerinde, ufak tefek sakarlıklara, tartışmalara, gerilime veya kazalara karşı dikkatli olmalıyız. Gün genelinde, bırakın işler kendiliğinden gelişsin. Olayları akışa bırakmak, benzini biten arabayı yokuş yukarı istasyona taşımaktan daha faydalı olabilir. Etkisiz, zaman kaybı olabilecek veya yararsız adımlar atmak veya bu tür konularla ilgilenmek yerine. Serinkanlı olmak, olumlu tavırlar geliştirmek ve sabırla beklemek daha doğru olabilir.

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ekim 2014
Heyecanlı ve enerjiksiniz. İletişim becerileriniz sayesinde çevrenizdekileri bir mıknatıs gibi kendinize çekeceksiniz. Borsadaki yatırımlarınıza dair bazı gelişmeler olabilir. Ayrıca çocuklarla zaman geçirmek için son derece uygun bir gündesiniz. Eğlenceye ve zevklere yönelik harcamalarınızda artış gözüküyor.


Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ekim 2014
İÇİNİZDEKİ alışveriş canavarı bugün size yeni masraflar açabilir. Beğendiğiniz değil ihtiyacınız olan şeyleri alın. Pişmanlık yaşayabilirsiniz.

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ekim 2014
Bugünlerde herkes sizin ne kadar kendini beğenmiş ve vurdumduymaz olduğunuzu düşünüyor. Oysa siz böyle değilsiniz. İncindiğiniz zaman zırhınıza bürünüyorsunuz. Alçak gönüllülüğünüz ve vericiliğiniz dostlarınızın artmasına yol açacak. Aşkta da hep ben alırım, böyle olmalı demeyin.

Geçmiş İkizler Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!