İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

5 Mayıs 2015
Sorunlarınızla ilgili olarak üçüncü, dördüncü kişileri sorumlu görmeniz ilişkinize hiç yarar getirmeyebilir. İlişkinizin yoluna girmesi için yanlış çıkış arayışları içersindesiniz.

İkizler Burcu Günlük İş Falı

5 Mayıs 2015
Yenilik peşindesiniz. Bu özelliğinizi keşfedenler, sizinle çok ilgili görünüyorlar. Biriyle bugünlerde, sizi umutlandıran bir görüşmeniz olabilir. İşinize yatkınlığını keşfetmeye çalışacaksınız.

İkizler Burcu Günlük Para Falı

5 Mayıs 2015
Paranızı mülke yatırmanızla ilgili aldığınız kararları erteleyebilirsiniz. Birikiminizin daha somut alanlarda olmasını istiyorsunuz. Yakında bu düşüncede bir fikir vereniniz de olabilir, ilgileneceksiniz.

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

5 Mayıs 2015
Sağlığınıza dikkat ediyorsunuz. Endişelendiğiniz belirtiler, geçici bir soğuk algınlığı olabilir.


Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Mayıs 2015
Yakın dostlarla çok yıpratıcı ilişkilerden kaçınmak gerek. İlişkinize hiç yakışmayacak biçimde, karşılıklı olarak bir çıkar tartışması içindeymiş görüntüsü sergiliyorsunuz. Aranızdaki bağlılık ve sonsuz güven, bugünlerde göze çarpmıyor. Akraba ilişkilerinizdeki boşluğu bugünlerde doldurabilirsiniz. Çok yakın bir arkadaşınızın ailesine düşkünlüğü, sizi uzun zamandır etkiliyor.

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Mayıs 2015
Sevgili İkizler saat 04:49-14:13 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Pek kimseye belli etmeseniz de, iş hayatınız, sağlık ve özel meseleler üzerinde tedirginlik duyabiliriz. Aslında siz insanlarla aranıza mesafe koymaktan yana değilsiniz. Ancak bazı kişilerin kendini bilmez halleri, boş konuşmaları, kıskançlıkları canınızı sıkmaktadır. Fakat kendinizi dizginlemeniz gerektiğini biliniz. Saat 14:13 itibariyle hayatın zevkli ve keyif veren güzelliklerinin tadına varmak, cesaretle her problemin üstesinden gelebilmek, inandığınız ne varsa üzerine gitmek isteyeceğiniz Ay-Yay burcunda seyrine başlayacak. İlişkisi olmayanlar yeni bir aşkın heyecanına kapılmaktan zevk alırken, ilişkisinde sorun olanlar partnerin nazından niyazından hiç mi hiç hoşlanmazlar. Saat 19:38 Ay-Satürn kavuşumu ilişkimizi hem ciddi şekilde ele almamızı hem de gerçekçi düşünmemizi gerektiriyor. Ne fazla iyimseriz ne de çok fazla zorlanmaktan hoşlanacağız. Evet, beraberliğimize tabii ki önem veriyoruz. Fakat partnerin baskılayıcı tavrı bizi iki misli yorabilir. İlişkide belli bir mesafe bu saatlerde etkili olabilir. Günün gelişmeleri yüzünüzü gülümsetici, gönlünüzü ferahlatıcı olsun. Sevgiler her dem sizlerle beraber olsun. Canı gönülden sevgilerimle,


Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Mayıs 2015
Maddi konularda şartlarınızı zorlamak ve kendinize yeni konumlar gündeme getirme konusunda, her zamanki gibi savaş veriyorsunuz. Kazançlarınızı arttırma konusunda her zaman farklı idealleriniz var ve hiç kimsenin denemediği olaylarla gündeme geliyorsunuz.. Bugün detaylar önemli olacak.

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Mayıs 2015
Sabah saatlerinde yapmanız gereken şeyleri ya hep ya hiç mantığıyla ele alacaksınız. Bir şeylere tüm enerjinizi harcayıp, diğer işleri olduğu gibi bırakmakla emeğinizi ve zamanı iyi yönetme şansınız yok. Denge kurmalısınız.


Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Mayıs 2015
Hayallerin gerçekle karşılaşması sorun yaratabilir. Hayatınızın belli alanlarına daha düne kadar farklı bakıyorken, gerçeklerin düşündüğünüzden çok farklı olduğunu görebileceğiniz günlerdesiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Her şeyin en fazlasını isteyebileceğimiz, egomuzun ve beklentilerimizin oldukça yüksek olabileceği, abartılara veya aşırılıklara açık bir gündeyiz. Maksadını aşan sözler, abartılı kıyafetler, aşırı yeme içme, hız yapma, fazla alışveriş ya da aşırı harcamalar bugün meydana gelen Güneş Jüpiter karesinin etkileri arasındadır. Beş gün için, kibirli davranışlardan ve özgüven fazlasının yaratabileceği çevreyi kırabilecek tavırlardan kaçınmakta fayda vardır. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Mayıs 2015
Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.


Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Mayıs 2015
Bekarlar için bugün hayat arkadaşı seçimi arifesi. Sizler tam anlamı ile aşkı ve mutluluğu hak eden kişilersiniz. Değişime hazır hissediyorsunuz.

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Mayıs 2015
Etrafınızdakilerin gözünü kamaştırıyorsunuz. Sizdeki bu değişiklik birlikte olduğunuz kişiyi çok etkiliyor. Bugünlerde beklediğiniz teklifi yapabilir vede karşı taraftan alabilirsiniz. İşlerinizi fazla sorun etmeyin çünkü arkadaşlarınız size anlayışlı davranacak ve yardımcı olacak.

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Mayıs 2015
Gün içinde yeteneklerinize yönelebilir, iş hayatınızla ilgili kendinizi geliştirecek ortamlarda bulunabilir, finansal konularla ilgilenebilir ve alım satım işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde güven duygunuzu arttırıp, alınganlıktan ve geçmişi düşünmekten uzak durmanız gereken bir gündesiniz.

Geçmiş İkizler Burcu Burç Yorumu