İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Mayıs 2018

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Bugün yine sevgilinize göre planlar içinde olacaksınız. Neyse ki o da size karşılığını veriyor. Onun bir dediğini iki etmemekten inanılmaz keyif alıyorsunuz. Bu tavrınız çevrenizdekileri şaşırtıyor, hatta biraz da kızdırıyor.
21 Mayıs 2018

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Bazı endişelerinizde sandığınız kadar sorun yaşanacak gibi görünmüyor. Hafta başında küçük aksamalar yaşayacağınıza dair kimi ipuçları sizi hafif tedirgin ediyor. Bugün bu konuyla ilgili bir telefon görüşmesi yapabilirsiniz
21 Mayıs 2018

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Zaman, zaman yaşadığınız parasal sıkışıklığınızın en büyük nedeni plansızlık. Bugün başıboş harcamalardan kaçınmalısınız. Çok hesap gerektiren bir süreçten geçildiğini görmeniz gerekiyor.
21 Mayıs 2018

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Tercihlerinizden en akla uygun olanı seçerken titiz olmanız gerekiyor. Aklınızdan geçen birçok proje içinde bazıları sizi yıkıma götürebilir.
21 Mayıs 2018

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Akraba türü ilişkilerinizde hazırlıklı olmadığınız birtakım gelişmeler, ivedi kararlar almanızı gerektirebilir. Bu konularda hassas olmanız gereken bir gününüzdesiniz. Kişisel isteklerinizin mutlaka hayata geçmesi için çok fazla ısrarcı olmamalısınız. Bu şekilde, yeni tanışmalarda inatçı ve sabit görüşlü bir görüntü vermekten kurtulacaksınız.
21 Mayıs 2018

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler 21 Mayıs saat 05:14-21 Haziran saat:13:07 tarihleri arasında burcunuzda seyredecek Güneş sizler için yeni bir yaş, yeni bir sayfa açmak, yeni dilekler, kararlar demek. Genel olarak bu süreç, bilgilenmek, aktif hareket etmek, konuşmak, yazmak, çevrenizle iyi ilişkiler geliştirmek sizin için önemli hale geliyor. Pozitif ve arkadaşça tutumunuzla, yaşıtlarınıza göre genç görünümünüzle hayranlık uyandırırsınız. İyimsersiniz ve ideallerinize uygun kişilerle bir arada olup, liderlik edebilirsiniz. Bu geçişi yöneticisi Merkür de, burcunuzda ilerleyecek. Fikirlerimizi ve yeteneklerimizi öne süreceğimiz aktivitelere yöneliriz. Karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir. İyice bir gözden geçirip ve ona göre kararlarımızı veririz. Saat 06:30-22 Mayıs saat 05:03 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Kardeşlerimizle olan bağlantımızda hakim kişi rolü üstlenebiliriz. Bir hatalarını gördüğümüzde baskınlı kurarız. Bu zaman dilimi içinde, düşünceleriniz ve çevrenizle alakalı her türlü girişim konusunda mantıklı davranmanız ve kendinizi ifade edebilmeniz zor olabilir. Sizi birilerinin farklı algılaması veya sizin başkalarını yanlış algılamanız mümkündür. Sözlü ve yazılı ifadeniz kısıtlanabilir. Bir şeye kızdığınızda tepkiniz fazla sert olabilir. Böyle anlarda başkalarının da bakış açılarına, görüşlerine bir kulak verelim. Üstümüze düşen görev ve sorumluluklarımızın farkında olalım. Yakınlarımızla, iş ortamında, aşk hayatında biraz daha tedbirli olalım. Ani kararlar vermekten kaçınalım.
21 Mayıs 2018

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendi işini kurmak istiyorsan, birlikte hareket ettiğin kişilerin fikirlerine özen göstermelisin.
21 Mayıs 2018

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay bugün Aslan burcuna ilerlerken yakın çevreniz, arkadaşlarınız, kardeşlerinizle daha fazla iletişim halinde olabilirsiniz. Görüşmeler, kısa yolculuklar söz konusu olabilir. Anlaşma ve pazarlıklar için de uygun bir gün ancak belirsizliklere, karmaşık durumlara dikkat etmelisiniz.
21 Mayıs 2018

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iletişimsel konularda istediğinizi yakalama açısından zorlu bir gün geçirebilirsiniz. Karşınızdaki kişinin agresif tavırları üzerine istemediğiniz şeyleri söylemek zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle biraz sosyal ortamlardan uzak durmanızda fayda vardır.
21 Mayıs 2018

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda, fikirlerinizi ve düşüncelerinizi net bir şeklide ifade edebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için yeni planlar yapabilirsiniz. Kardeşleriniz veya yakın çevrenizle ilgilenebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelip, keyifli anlar geçirebilirsiniz. Kısa yolculuklar yeni düşünceler getirebilir. Maddi olarak, biraz daha temkinli olmaya bakmalısınız.
21 Mayıs 2018

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendİnİze güvenen tavrınız ve işinize hakim oluşunuzla iş arkadaşlarınızın desteğini arkanıza alıyorsunuz. Zihninizi meşgul eden kuruntulardan kurtulun...
21 Mayıs 2018

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İstediğiniz başarı geliyor. Hiç ummadığınız birinden destek göreceksiniz. Bu kişi iş yerinizden ve sizi kıskandığını sandığınız biri. Aranızda güzel bir dostluk başlayacak. Evle ilgili bazı sorunlar olabilir. Bunu daha fazla büyütmemelisiniz.
21 Mayıs 2018

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde umutlarınızın arttığı, olası her probleme mantıklı yaklaşımlarla çözüm bulabileceğiniz, partnerinizle görüşmeler yapabileceğiniz, yolculuklar ve eğitimlerden fayda göreceğiniz bir zaman diliminde iken, 14.00'dan gece yarısına dek olan dönemde aile büyüklerinize zaman ayırabilir, ilişkilerinizde yoğun sevgi ile hareket edebilir ve romantik bir zaman geçirebilirsiniz.
21 Mayıs 2018

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünden itibaren bir ay boyunca Güneş sizin burcunuzda ilerleyecek. Sosyal ilişkilerinizde dinamik bir süreç yaşayacaksınız. Davetlere, etkinliklere katılabilir, sizin için önem taşıyan bir organizasyonda aktif görev alabilirsiniz. Partnerinizle olan diyaloğunuzda aniden parlamamaya, ağızınızdan çıkacak sözleri dikkatlice seçmeye özen gösterin. Uzun zamandır kafanızı kurcalayan sorulara cevap bulacaksınız.
21 Mayıs 2018

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinize güveniniz tam olacak. Ön planda olmaya özen gösterecek, planlarınızı hayata geçireceksiniz. Sağlığınız iyileşmeye, sizi strese sokan konular uzaklaşmaya başlayacak.
Reklamı Kapat