İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

2 Nisan 2015
Aşkı, birtakım zorunluluklarla sınırlamanız partnerinizden kadar sizi de yoruyor. Duyguların bağımsız yaşanmasına alışmanız gerekiyor. İlişkinizi kuralcılığınızla biraz zorluyor gibisiniz.

İkizler Burcu Günlük İş Falı

2 Nisan 2015
Bağımsız kişiliğinizin sorun yarattığı yolundaki endişeleriniz doğru bir tespite benzemiyor. İş güvenliğinizle alakalı endişelerinizi, konumunuz ve üstlendiğiniz sorumluluklarla çeliştirmemeye çalışacaksınız.

İkizler Burcu Günlük Para Falı

2 Nisan 2015
Para konularında tam egemenlik istiyorsunuz. Sürpriz bir yerden gelecek bir ortaklık önerisiyle ilgileneceksiniz. Bu sizi büyük para hesapları içine sokabilir.

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

2 Nisan 2015
Size yönelik yanlış yargıların çoğu, eksik tanıma kaynaklı. Kendinizi daha yeterli anlatmalısınız. Zaaflı biri olduğunuzu düşünen bir çalışma arkadaşınız, bugünlerde sizi güç duruma düşürmenin yollarını arayabilir.


Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Nisan 2015
Yakın zamanda müthiş sevineceğiniz mutlu bir haberiniz olacak. Bu haberle, hayal olarak gördüğünüz bazı umutlarınızı ciddi, ciddi düşünmeye başlayabilirsiniz. Bazı durumlarda kolay kanıyorsunuz. Bunun insanlara önyargısız yaklaşımınızdan ve insana duyduğunuz güvenden kaynaklandığına inanıyorsunuz. Aile içi ilişkiler olumlu gelişmelere açık.

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Nisan 2015
Sevgili İkizler saat 04:42 Ay-Pluto görünümü Perşembe günümüzün ilk etkili enerjisidir ve bizim akıllı, sorumluluk sahibi bireyler olarak hedef belirlememizde rehberimiz olur. Ayrıca düşündüğünüz yenilikler için paranın önemini bir kez daha vurgulayıcıdır. Mali ortaklıklar, miras, hisseli paralar, finansal yatırımların ileriye dönük şekilde ele alınmasında yarar vardır. Saat 05:51 Venüs-Chiron arasındaki olumlu akış altında aşk hayatımız, ilişki meseleleri ve kariyerimizle ilgili konularda ne gibi isteklerimiz var, neler bizi zayıf düşürmekte, nasıl bir çıkış yolu bulabiliriz bunları ele alacağız. Bunları güçlendirerek problemlerimizden kurtulabileceğiz. Saat 12:00-3 Nisan saat:10:07arasında Ay-boşlukta ilerleyecek. Hangi durum veya mesele olursa olsun, varacağı sonucu düşünmelisiniz. Bu saatler arasında olasılıkları gözden geçirmek faydalıdır.  Aceleye getirmeden, çok da endişeli düşünüp kendinizi yormadan bu saatleri geçirmek yararlıdır. Saat 15:20 Merkür-Satürn görünümü, toplumsal konularda fikirlerinizi açıkça ifade edebilmenizi, iş ortaklarınızla bazı konular üzerinde görüşmenizi, size karşı çıksalar dahi asla taviz vermeden ilerlemenizi sağlıyor. Şu sıralarda sizi en fazla zorlayan konulardan biri, sadece kendi çıkarlarını düşünen kişilerin tavırlarıydı. Şimdi bu görünümle, siz de düşüncelerinizi ortaya koyabilecek güçtesiniz. Saat 20:20 Güneş-Jüpiter görünümü, toplumsal hayatta kendimizi güçlü bir şekilde ifade etmemizi sağlıyor. Dostluklara, insanlara, gelişen durumlara büyümek ve gelişmek adına bakmamızda yardımcı oluyor. Çevremizle olan ilişkimizi yeniden düzenleme, hedeflerimizi belirleme, bilinçli bir kontrol duygusuyla hayatımızı yönlendirme anlamında da destek oluyor. Tabii ki insanız, bir çok durum bizleri ister istemez etkiliyor. Fakat bu görünüm, bu durumlarla baş edebilmemiz yönünde bize umut ve moral olabilir. Gün boyunca işlerinizde kolaylıklar diliyorum. Her şey gönlünüzün istediği yönde gelişsin. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Nisan 2015
Yönetici gezegeniniz Merkür'ün etkisiyle, derin düşünerek, köklü çözümler üretme yolundasınız. Siz her alanda kendinizi yenilemek istediğiniz için, sürekli araştırma içindesiniz. Bugün, yanınızda çalıştığınız kişilerin sizinle paylaşmak isteyeceği fikirleri olabilir fakat siz, her zaman olduğu gibi kendi yolunuzdan taviz vermek istemiyorsunuz.

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Nisan 2015
Sabah saatleri evden bir türlü çıkamama, bir şeylerin sizi geciktirmesi söz konusu olabilir. Ailenizden biri ile ilgili alacağınız sorumluluklar günün devamı için planladığınız işleri aksatacak. Fedakarlıkların bir ölçüsü olmalı.


Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Nisan 2015
Neler sunabileceğinize odaklanmanız gerekiyor. Bazı konularda yapacağınız hamleler istediğinizi almanıza yardım edecektir. Sizin için önemli olan bir konuda ortağınızın, partnerinizin veya eşinizin desteğini görebilirsiniz. Mücadele gerektiren ya da rekabet içeren konular söz konusu olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yanıltıcı etkiler altındayız. Yanılmamak veya yanıltılmamak için dikkatli hareket etmeliyiz. Ya da öğle sonrası isteksiz, dalgın ya da kararsız olursak bunun geçici olduğunu bilmeli, işleri akşamüstüne ertelemeliyiz. Sabah saatleriyse, Başak, Yay, İkizler veya Balık burçlarının ilk haftalarında doğanlar başta olmak üzere genel de yanlış anlaşılmalara veya ufak tefek sözel münakaşalara açık görünüyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Nisan 2015
Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.


Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Nisan 2015
İŞLERİNİZİ başkalarına emanet ettiğiniz zaman büyük problemler çıkıyor. Çevrenizdekilere fazla güvenmeyin. İşinizin başına geçin.

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Nisan 2015
Etrafınızdakilerin gözünü kamaştırıyorsunuz. Sizdeki bu değişiklik birlikte olduğunuz kişiyi çok etkiliyor. Bugünlerde beklediğiniz teklifi yapabilir. İşlerinizi fazla sorun etmeyin çünkü arkadaşlarınız size anlayışlı davranacak ve yardımcı olacak.

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Nisan 2015
Gün boyunca yaratıcı hayal gücünüz devrede olacağı için hayallerinize ve hedeflerinize odaklanmanız, kendinize zaman ayırarak enerjinizi dengelemeniz ve ilişkilerde yeni bir girişimde bulunmak yerine süreci izlemeniz faydalı olacaktır.

Geçmiş İkizler Burcu Burç Yorumu