İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

5 Ekim 2015
Her gördüğünüzde içiniz pırpır ediyor. Onu bir anda yaşama nedeniniz haline getiriverdiniz. Sevdiğinizi nasıl belli etmeniz gerektiğini bilemiyorsunuz. Yaptığınız şirinliklerle bir şeylerin anlaşılmasını bekliyorsunuz.

İkizler Burcu Günlük İş Falı

5 Ekim 2015
Haftanın başından beri üzerinizden atamadığınız gevşeklik yüzünden bugün başınızı kaşıyacak vakit bulamıyorsunuz. Ama yine de buna katlanamayacağınızı düşünüyorsunuz. Bu yoğunluk içinde bir çıkış arayacaksınız.

İkizler Burcu Günlük Para Falı

5 Ekim 2015
Sıkıntılar içindesiniz, ama yine darlığınızı azaltabileceğiniz birkaç kapınız var. Bu sefer de yine onlara başvuracaksınız. Harcamalarınızı kontrol edecek birine ihtiyacınız var.

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

5 Ekim 2015
Yorucu, insanı koşuşturan özel uğraşlarınız sabahları yorgun kalkmanıza neden oluyor.


Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ekim 2015
Esasında geniş, vurdumduymaz biri olarak tanınmanıza rağmen, son günlerde bazı şeyleri çok kuruntu yapıyorsunuz. Kafanız hep bu kuruntularla dolu oluyor, başka şeylere odaklanamıyorsunuz. Meslekten bir arkadaşınızın kurduğu işe duyduğunuz ilgi, sizi kendi başınıza bir şeyler yapma isteğiniz doğrultusunda umutlandırıyor.

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ekim 2015
Sevgili İkizler saat 00:06 Yengeç burcunda sondördün, partnerinizle dengeli bir şekilde paylaşımda bulunmak,  çocuklarınızla alakalı mevzularda arkadaşça davranmak,  isteklerinizi elde edebilmek için nazik ve ölçülü hareket etmek ihtiyacı duyabilirsiniz. Çünkü elinizdekileri korumak, sahip olduğunuz değerlerinizi büyütmek ve geliştirmek, maddi manevi her konuda güvenliğinizi sağlamaktan yanasınız.  Verdiğiniz bunca çabaya karşı sizi takdir etmediklerinde ve onaylamadıklarında kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz. Oysaki bugün kimsenin değil, sizin kendi içinizde kendinizi onaylamanız gerekiyor. Güven duygunuz birilerine bağlı olmamalı. Saat 14:04-6 Ekim saat 11:30  arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında parasal konularda hassas düşünürüz. Güvenli yaşamak arzumuz daha fazla öne çıkar. Ancak bu saat diliminde, acil kararlar verilmemelidir. Finansal anlamda tabii ki,  iki misli dikkat gerekiyor. Önceden ayarlanmış ödemelerinizi yapabilir, bütçenizle ilgili,  aylık rutininiz için gereken hesaplamaları gözden geçirebilirsiniz. Bilinçli şekilde ihtiyaçlarınızı karşılamak yerinde olur. Yeni haftamızın arzuladığımız olumlu gelişmelere vesile olması dileğimle,  


Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ekim 2015
Belli ilişkilerinizin veya iş birliklerinizin güvenilirliğini, vadesini veya gerçekliğini sorgulamanız gereken bir gün. Sizi yanıltmaya veya sizden fayda sağlamaya çalışan kişiler varsa, bu amaçlı eğilimlerini arttırmış olabilirler.

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ekim 2015
Bugün bir çeşit maddi bir kriz yaşayabilirsiniz. Paranızı nereye koyduğunuzu hatırlayamama ya da belki de bir kısmını kaybetme riskiniz olabilir. Maddi varlıklarınızı korumaya gayret etmek zarar görme riskini azaltabilir.


Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ekim 2015
Bazı konularda açıklamalara ihtiyacınız olabilir. Olayları netleştirmek için karşı tarafın üzerine gidebilirsiniz. Ancak, genel olarak herkesin gergin bir günde olması istediğiniz yanıtları almanızı zorlaştırabileceği gibi, gerilimli bir atmosfer oluşmasına da neden olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yengeç burcundaki Ay, atalar, gelenekler, ev, aile, vatan, millet veya kadınlarla ilgili başlıklı konuları ön plana çıkartabilir. Geleneksel kodlarımızdan gelen birikimle duygusal reaksiyonlar verebiliriz. Çok olmasa da, (zira olumlu ve olumsuz açılar kol kola hafta boyunca)kin, nefret, öfke duyguları ön plana çıkabilir. Saldırgan kişiler, gruplar ve ülkeler gündeme gelebilir. Ani gelişmelere, ani tepkilere veya ani olaylara açık bir aylık süreçteyiz. Tepkisel tavırlardan uzak durmalı ve değişikliklere uyumlu bir tavır sergilemeli ya da değişikliklerden fayda sağlamasını bilmeliyiz. Su ve sıvılarla ilgili konular da gündeme gelebilir.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ekim 2015
Gün içinde maddi kaynaklarınızla ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda mücadele etmeniz gerekebilir. Gelecek yönünde yeni planlamalar yapabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda işlerinizdeki aksilikler keyfinizi kaçırabilir. Kişisel becerinizle işlerinizi yoluna koyabileceksiniz. Çevrenizdeki kişilerden destek alabilirsiniz.


Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ekim 2015
Bugün kendinize yapılan haksızlığı asla affetmeyeceksiniz. Aslında sizlerde kinci olan bir huya rastlanmış değil. Sizler için nisan yağmuru gibi her konu gelir geçer. Ama bu sefer çok kırıldığınız belli.

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ekim 2015
Duygusal bir gündesiniz. Yaşama pembe gözlüklerle bakabileceksiniz. Böylece gününüz huzurlu ve mutlu geçecek. Bu moralli halinizi devam ettirebilirseniz his ve çalışma hayatınızda bunun olumlu yansımalarını görürsünüz. Pozitif enerjinizi kaybetmeyin.

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ekim 2015
Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde ev, aile ve yerleşime ait konular ile ruhsal anlamda kaygılar hissedebilir, geçici endişelere kapılabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, aile içi iletişim ve iş hayatınız konusunda kararlı, istikrarlı ve sağlam adımlar atabilmenizi destekleyen, olayları yoluna koyan bir atmosferde olacaksınız.

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ekim 2015
Güneş/Pluton etkileşimi ile bu hafta daha çok duygusal ve özel hayatınızla ilgili konular gündemde olacak. Bazı önemli kararlar vermeniz gerekebilir. Özel hayatınızdaki inişler, çıkışlar, ani ruhsal dalgalanmalar bir süredir sizleri epeyce yormuş olabilir. Artık bu dengesizliklerin ve yorgunlukların önüne geçmek için harekete geçeceksiniz. Venüs, Başak Burcu’na geçiş yapacak ve 8 Kasım’a kadar bu burçta seyahat edecek. Bu tarihe kadar ev, yuva, aile ve yerleşime ait konularda keyifli ve destekleyici etkiler altında olacağınıza işarettir. Aile içinde olası sorunlara daha hızlı bir şekilde çözüm bulabilir, evinizi, yaşadığınız yeri güzelleştirmek adına çabalayın.

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ekim 2015
Sosyal ortamlarınızda ve kalabalık alanlarda para konularında ani tepkiler verebilirsiniz. Ev ve aile hayatınızda her şeyi siz düşünüyorsunuz. Bugün, ailenizin de sizin de keyfiniz yerinde olacak.

Geçmiş İkizler Burcu Burç Yorumu