İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
24 Mart 2019

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

İşlere yoğunlaşmanız, sizi aşk konusunda yalnızlığa mahkum edebiliyor. Bugünlerde kapınız aşka açık olmalı. Biri size ısrarla yakınlaşmak istiyor, bunu fark etme güçlüğü çekiyorsunuz.
24 Mart 2019

İkizler Burcu Günlük İş Falı

İşinizin verdiği büyük duygusal tatmin, bugünlerde hayatın her yerinde size yetiyor. Son günlerde yorgunluk nedir bilmiyorsunuz. Bu nedenle de işle yatıp işle kalkıyorsunuz.
24 Mart 2019

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Yakın zamanda sevinçli para haberleriniz olabilir. Alçakgönüllü yaşam tarzınız sizi dara sokmuyor. Parayı iyi koruyor, ama gerekli durumlarda da sakınmayabiliyorsunuz. Bu konularda da fazlaca paylaşmacı birisiniz.
24 Mart 2019

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Son günlerdeki dalgınlığınızın nedenini yüreğinizdeki boşlukta arayabilirsiniz. Gönül meselelerindeki durgunluk, kendine dönük bir davranış göstermenizin ana nedeni olabilir.
24 Mart 2019

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir geçimsizlik meselesi bugünlerde sizin en büyük sorununuz haline gelebilir. Bu konuda mesafeli yaklaşımlar gerekiyor. İleriye ertelediğiniz bazı görüşmeler, ivedilik gerektirecek. Kendi sorunlarınızı unutmak için başkalarının sorunlarıyla ilgilenme telaşı içindesiniz. Öncelikle kendi sorunlarınızdaki abartıları görmeniz yararlı olacak.
24 Mart 2019

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün tamamında Ay Akrep burcunda hareketini sürdürüyor. Ay hareketine devam ederken de güzel etkileşimler kuruyor. Bugün enerjinizin daha iyi olduğunu göreceksiniz. Psikolojik olarak yeni bir sayfa açmaya, her şey geride bırakmaya hazır olduğunuzu hissedebilirsiniz. Bugün Merkür ile Neptün kavuşum yapıyor. Geleceğe dair beklentileriniz için hayal kurmanın yanı sıra eyleme geçmelisiniz. Bu kavuşum neyin doğru neyin yanlış olduğunu hisleriniz sayesinde görmenizi sağlayacak. Geceye ilerlerken Ay'ın Mars ile karşıtlık kurması sağlığınızı hala ihmal etmemeniz gerektiğini gösteriyor. Sevgiler, Astromeri
24 Mart 2019

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir şans daha veriyorsun!Ay, bugün su burcunda hareket ediyor. Kafana takılan bazı konuları artık taşıyamadığını düşünüyor olabilirsin. Evet, içinde bulunduğumuz günler hepimizin sabrını zorluyor. Bugün de sana verdiği sözleri yerine getirmeyen insanlara açık açık veryansın edebilirsin. Gün içerisinde bir araya geleceğin arkadaşlarınla, sosyal yardım kampanyalarına katılacaksın. İlişkisi olmayan bir İkizler burcuysan, geçmişte bıraktığın kişi iletişime geçerek bir şans daha isteyebilir. Her ne kadar şans vermek istemesen de karşındaki kişinin ikna edici konuşmalarından etkilenebilirsin. Evlilik hazırlığı içindeysen, aileler arasındaki uyum karşısında mutlu olacaksın. Akşam saatleri senin için çok daha rahat geçecek. Evde yapacağın doğal maskelerle cildini rahatlatabilirsin.
24 Mart 2019

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortaklı gelirleriniz ve finansal beklentilerinizde yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. İlişkilerde korku ve endişe durumlarına karşı hata yapmadan kararlar vermelisiniz.
24 Mart 2019

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kimi zaman uğraştırıcı durumlar ya da konsantre olmanız gereken koşullar ortaya çıkabilir. Eldeki işleri tamamlamaya özen göstermelisiniz.
24 Mart 2019

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sadece ikili ilişkilerde değil aile ya da arkadaş ilişkilerinde de bugün sevildiğinizi derinden hissedebilir ve bunun için minnet duyabilirsiniz.
24 Mart 2019

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Aklınız kurcalayan konular varsa, bunlara ışık tutmak için bazı kişilerle görüşmeler yapabileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Geniş perspektifiniz, olayları çok daha doğru biçimde anlamanızı ve gördüklerinizi de net biçimde ifade etmenizi sağlayabilir.
24 Mart 2019

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Belki uzaklara gittiğiniz yerden döndünüz ama ruhunuz hala oralarda. Hukuki anlamda kafanıza takılan bazı konular söz konusu olabilir. Bu ara toplum önündeki imajınız her şeyin üstünde. Biraz daha veri olsun elinizde. Merkür de rayına otursun, sizi koşulsuz destekleyen insanlarla yola devam edersiniz.
24 Mart 2019

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep burcunda seyahat eden Ay, sağlık konularına dikkat çekiyor. Bugün gerekli rutin tahlillerinizi yaptırmalısınız. Kan değerlerinizi ölçtürmek için uygun. Mesai arkadaşlarınızla aranızda duygusal krizler yaşayabilirsiniz. Anne sağlığıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Sakinliğinizi korumak için kararlı olun. Sessizlik her zaman kazandırır.
24 Mart 2019

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük yaşamınızda halletmeniz gereken pek çok işle yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Detaylarla ve hesap işleriyle daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Ancak iyimser bakış açınızı korumak zorundasınız.
Reklamı Kapat