İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

26 Temmuz 2014
Sevgilinize karşı çok kıskanç ve şüpheli davranışlar sergiliyorsunuz. Kıskançlığınız ve süpheciliğiniz yüzünden sevgiliniz sizden uzaklaşmak üzere. Ona baskı yapmaktan vazgeçmelisiniz.

İkizler Burcu Günlük İş Falı

26 Temmuz 2014
Bugün işinizle ilgili konularda hareketlenme ve yoğunlaşma olacak. Ruhsal yönden biraz kuruntulu ve düşünceli olacaksınız. Fakat iş arkadaşlarınızın ilgisi ve sıcak davranışları sizi rahatlatacak. Karar veremediğiniz konuları da sonraki günlere erteleyeceksiniz.

İkizler Burcu Günlük Para Falı

26 Temmuz 2014
Bugün parasal konularda şanslı olabileceğiniz bir gün. Beklemediğiniz maddi kazanımlar elde edebilirsiniz. Uzun süredir ertelediğiniz parasal problemlerinizi bugün halledeceksiniz.

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

26 Temmuz 2014
Dostunuz olarak gördüğünüz yakın çevrenizden biri, size düşmanca davranabilir. İnsanlara çok güvenmemelisiniz.


Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Temmuz 2014
Bir takım huzursuzluklar yaşayacağınız bir gündesiniz. Sizce olumsuz görülen her şeye düşünmeden tepki göstereceksiniz. Davranışlarınız yakınlarınıza biraz kötü tesir edecek, onları darıltabilirsiniz. Uzun süredir görüşemediğiniz bir dostunuzla karşılaşacaksınız. Havanız yerinde olmadığından ona da gereken ilgiyi gösteremeyeceksiniz.

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Temmuz 2014
Sevgili İkizler,  26 Temmuz saat 05:25-14 Eylül saat 00:57 tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek Mars, çalışma hayatınız ve sağlık evinizde ilerleyecek. Yenilenmek için, düzene kavuşturulması gerekenlerin mutlaka ele alınması lazımdır. Mars Akrep burcunda güçlüdür. Tepkileriniz sertleşebilir veya size sert tepkilerde bulunabilir. İradenize hakim olmanız, restleşmelerden kaçınmanız, ortama göre tedbirli olmanız yararlıdır. İstekler tutku hatta ihtiras halini alabilir. Elde etmek, mutlak hakim olmak, inatlaşmak, benim arzularım önemli diyerek baskın olmanız hususunda sizi uyarmalıyım. Meseleleri, sisteme uygun şekilde halletmek son derece önemli. Stresten uzak durmalıyız. Özellikle iş hayatınızla alakalı konularda ılımlı hareket etmek şart. Rekabet, uyumsuzluk hem ilişkilerinizi bozar hem de verimsiz çalışmanıza neden olabilir. Güçlü kişi olmanın sınırını bilmekte yarar var. İş hayatına yeni atılacak olan gençlerimiz disiplinli bir şekilde çalışarak, işi iyice öğrenmeliler, çalışma hayatına alışmalılar. Ben buna staj dönemi olarak bakıyorum. İşi öğrendiğinizde başka bir iş başvurusunda bulunabilir veya bulunduğunuz yerde kalıcı olarak çalışabilirsiniz. Çalışma hayatının içinde uzun süredir bulunan kişiler, disiplinli bir şekilde çalışarak, hem bulunduğunuz konumda ilerleyebilir hem de yapmayı düşündüğünüz yenilikleri nasıl uygulayacağınızı saptarsınız. Bu dönemde çocuk sahibi olmayı düşünenler için enerjiler oldukça yoğun. Belli bir tedavi süresi veya Bayan Akreplerin veya Akrep eşinizin hamilelik döneminin doktor gözetiminde sürdürülerek başarılı bir şekilde geçirilmesi mümkün. Bu geçişin hepimiz için doğru bir amaç adına hedefler belirlenmesinde etkili olması dileğimle,


Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Temmuz 2014
Parasal konularda bir hayli yoğunsunuz ve ihtiyaç duyduğunuz maddi değerlerle ilgili olarak mutlaka partnerinizin fikrini almalısınız. Unutmayın, atacağınız yanlış bir adım zaten dar olan koşullarınızı daha da zora sokabilir. Alışkanlık haline getirdiğiniz tavırlarınız konusunda alacağınız doğru gözlemlere dayanan fikirler sizi olumlu yönlendirecek.

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Temmuz 2014
Günün tamamında hep veril meyen değerler, gösterilmeyen özen, söz verildiği halde yapılmayanlar gibi konular bir çeşit çatışma malzemesi olabilir. Uzlaşma sağlamak ve cüzdanlarda adalet sağlamak her zamankinden zor olabilir.


Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Temmuz 2014
Fark yaratmak mı istiyorsunuz? Yapabilirsiniz! Diğerleriyle çalışırken veya iş birliği içindeyken inisiyatif kullanmanız gerekebilir. Ancak, özgürlüğünüzden ödün vermek istemeyebilirsiniz. Bakış açınız ve fikirleriniz size duyulan saygıyı arttırabilir ve fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmenizi sağlayabilecek destek bulmanıza yardım edebilir. Geçmiş olayların sizi durdurmasına izin vermeyin. Tüm burçlar için gün geneli: Sanatsal, kişisel, ticari, profesyonel veya duygusal içerikli harika fikirleriniz olabilir. Bu fikirleri pratiğe dökmeniz durumunda hayranlık kazanacağınız veya takdir görebileceğiniz günlerdesiniz. Enerjinizi neler yapabileceğiniz üzerine konuşmaya harcamak yerine, neler yapabileceğinizi göstermeye harcamanız daha doğru olacaktır. Yapma ve ortaya koyma zamanı! Ancak, aceleci veya tahammülsüz olabiliriz. Karar alırken dikkatli tartmak gerekebilir.

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Temmuz 2014
Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.


Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Temmuz 2014
Elinizde olsa tek başınıza kimsenin bilmediği, sizi kimsenin bulamayacağı bir yere gitme modundasınız . Kendinizi bu kadar sıkmayın.

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Temmuz 2014
Ev ve aile ortamının sıcaklığı ile gerçek bir gün. Arkadaşlarla gezip tozmak yerine evde oturmak ve ailenize daha fazla zaman ayırmak niyetindesiniz. Duygusal bağlamda aşkı bir gurur meselesi yapmayı bırakın. Ancak böyle mutluluğu yakalayabilirsiniz.

Geçmiş İkizler Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!