İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

3 Mart 2015
Aşk hayatınızda bazı değişiklikler yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz fakat sevgiliniz buna duygusal açıdan hazırlıklı olmayabilir. Bu yüzden önce ona sormanızda fayda var

İkizler Burcu Günlük İş Falı

3 Mart 2015
Akşam saatlerinde bir iş bağlantınızla ilgili önemli bir görüşmeniz olabilir. İş yerinizdeki çalışkanlığınız ve disiplinliliğinizle amirlerinizin vazgeçilmez elemanısınız ama bu sizi rahatlatmamalı.

İkizler Burcu Günlük Para Falı

3 Mart 2015
Son günlerdeki harcamalarınız biraz sıkıntıya düşmenize neden olabilir. Bu yüzden harcamalarınızı kısmanızda yarar var. Önümüzdeki günlerde önemli bir paranın haberini alacaksınız.

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

3 Mart 2015
İnişli çıkışlı bir hayatınız var ve bu sizi zihinsel anlamda çok yıpratıyor. Bu duruma el koymalısınız.


Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Mart 2015
İnsanlar çok kolay güveniyorsunuz ve çevrenizdeki bazı insanlar bunu kendine lehlerine çevirmek istiyorlar. Bu duruma dikkat etmelisiniz. Arkadaş ilişkileri sizin için çok önemli, bugün de onlarla buluşma fırsatınız olacak. Duygusal açıdan da oldukça güçlü bir yapıda olacaksınız, bugün.

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Mart 2015
Sevgili İkizler saat 02:36 Ay-Venüs olumlu görünümü, Salı günümüzün ilk etkili enerjisidir. Güne, enerjik bir şekilde başlamanızı, çevrenizle güçlü bağlantılar kurmanızı, umutlu bir şekilde hayatı kucaklamanızı sağlayıcıdır. Evet kafanızın içinde sizi kaygılandıran, yoran ilişki sorunları veya farklı durumlar söz konusu olsa da, bunlar zamanla çözüme kavuşur. Önemli olan umutsuz düşünmemektir. Saat 06:46 Ay-Uranüs olumlu görünümü farkınızı ortaya koymak, isteklerinizi elde etmek, günü keyifli bir şekilde geçirmek  adına sizi kuvvetlendiricidir. Ruhunuzun zenginlikleri dışa yansıtmanız için teşvik edicidir. Kendinizi daha çok düşünür, daha fazla mutlu etmeye çalışabilirsiniz. Saat 06:51 Ay-Jüpiter kavuşumu, kısa seyirli bir yolculuk, sevdiklerinizle bir araya gelmek, güzel bir zaman geçirmek yönünde destekleyicidir. Etrafımızdaki insanları etkilemek, dikkatlerini üzerimize çekmek isteriz. Bunda da gayet başarılı oluruz. Saat 10:47-4 Mart saat 13:57 arasındaki  Ay-Boşluk etkisi altında, düşünceleriniz ve çevrenizle alakalı her türlü girişim konusunda mantıklı davranmanız ve kendinizi ifade edebilmeniz zor olabilir. Saat 14:25  Jüpiter-Uranüs olumlu görünümü, eğitim-iş-ticari konularda kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebileceğiniz yeniliklerin göstergesidir. Yeni bir çevreye dahil olmak, taşınmak, kardeşlerinizle olan ilişkiniz, yeni mahalleniz, ortamınız, seyahatler ve görüşmelerin bir hayli yoğun olacağını işaret ediyor. İşte bütün bu gelişmeler sizin için hakikaten olumlu ve keyiflendiricidir. Şöyle bir kendinize gelmenizi, hayat buymuş yahu demenizi, yeni tanışacağınız arkadaşlarınız sayesinde canlanmanızı sağlayan bu görünüm, uzun zamandır beklediğiniz fırsatları da karşınıza çıkarıyor. Hareketlilik bir hayli yükseliyor. Hızlı öğreniyor, hızlı gelişiyorsunuz. İşte aradığınız yenilikler, işte kendinizi en güçlü şekilde ifade edeceğiniz değişimler yakın bir süre içinde sizi kucaklıyor. Hevesle, cesaretle bunları karşılamaya hazır olunuz. Sosyal ilişkileriniz sayesinde, önünüzde yeni bir kapı açılmak üzere. O zaman hoş gelsin, sefalar getirsin hayatınıza diyelim. Güzelliklerin sizin için  her dem varolmasını sağlayan fırsatlarla karşılaşmanız dileğimle,


Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Mart 2015
İş arkadaşınıza, başarılı olduğu konusundaki konuşmalarınızla cesaret verebilirsiniz. Böylece, ortaklaşa performansınızı arttırabilirsiniz. Bugün, düşüncelerinizde bir çok kombinasyon mevcut. Seçimlerinizi yaparken, alınızın karışmasına izin vermemeli ve ileriye dönük planlarınızı akıllıca yapmalısınız.

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Mart 2015
Ağzı laf yapan, çok laf edip icraata gelince enerjisi tükenen insanlar bolca olacak bugün etrafınızda. Bazı fikirler ve konuşma ortamları cazip gelebilir. Söylenen büyük sözlerden, dolduruşa getiren görüşlerden korunun.


Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Mart 2015
Hiçbir konuya yalnız devam etmeniz gerekmiyor. Dolayısıyla, birkaç günlük olumlu etkiden faydalanıp yeni iş birliklerinin veya ilişkilerin önünü açabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay’ın Satürn ve Mars’la uyumlu açıları oldukça enerjik, hareketli ve cesur bir günümüzde olduğumuzu gösteriyor. Hafta genelinde ise, Uranüs ve Pluto arasındaki çekişme kendini şimdiden hissettirmeye başlasa da, haftanın ilk yarısı oldukça olumlu etkilere açığız; ikinci yarısı ise, açılar gerginleşiyor. Dolayısıyla, önemli görüşmeleri ve işleri haftanın ilk yarısında halletmekte ve ikinci yarısında (özellikle hafta sonu) daha temkinli tepkiler vermekte, riskli hareketlerden kaçınmakta ve politik olmakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Mart 2015
Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.


Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Mart 2015
Fırtınalarınızın altında yatan mantıklı yapınızı su üstüne çıkarmaktan korkmamalısınız. Duygusal değişimlerinizin size sağlayacağı avantajları doğru bir şekilde değerlendirmelisiniz. Özel konumunuzu zorlamak yerine, çevresel olaylara, kendi iç bünyesinde koordinasyon bir bütünlük getirmelisiniz.Bugün, şansınızı zorlayacaksınız.

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Mart 2015
Aklınız oldukça fazla çalışabilir, belki de gereğinden fazla. Çok fazla düşünüp karamsar olasılıklara takılabilirsiniz. Her konunun sadece ilgilenmeniz gereken kısmıyla yetinin ve ötesiyle ilgili felaket senaryoları hazırlamayın.

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Mart 2015
Kariyer gelirleriniz ve hedeflerinizle ilgili problemler yaşayabileceğiniz bugün, toplantı, görüşme, sosyal ortamlar ve arkadaş çevrenizde yaşayabileceğiniz gerilimlere karşı sakin ve ılımlı bir tavırda bulunmalısınız.

Geçmiş İkizler Burcu Burç Yorumu