İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Ağustos 2017

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizle olan ilişkinizi tekrar gözden geçirmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Bazı ciddi kararlar almak isteyeceksiniz ve sevgiliniz bu kararları onaylamayacak.
19 Ağustos 2017

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Ortak çalışmalar sonucu çok yoruldunuz ve artık günlük işlerinize vakit ayırmak istiyorsunuz. Bir süre daha işlerinizi aksatmak zorunda kalabilirsiniz. Buna hazırlıklı olun.
19 Ağustos 2017

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Para durumunuzda son zamanlarda gözle görülür bir iyileşme görülüyor ve bu durum sizde para biriktirme eğilimi yaratabilir. Yakında satın almak istediğiniz şeylere yetecek kadar paranız olacak.
19 Ağustos 2017

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Ailenizde yeni konular gündeme gelecek ve bunun üzerine bugün bir aile toplantısına katılmak zorunda kalabilirsiniz.
19 Ağustos 2017

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün genel olarak rahat bir gün geçireceksiniz. Sorunlar uzak olacaksınız. Genelde kafanız dağınık olacak. Kafanızın dağınık olması sorunlarınızdan uzak olmanıza neden olacak. Gün içinde sinirlerinizin gerilmesine neden olacak olaylarla karşılaşabilirsiniz. Kendinizi kontrol etmeye çalışın.
18 Ağustos 2017

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Ay-Yengeç burcunda seyrini sürdürüyor ve parasal konularda uzun vadeli düşünmenizi sağlar. Çevrenizle ilişkinizi, içinde bulunduğunuz durumu güven çerçevesi içinde gözden geçirirsiniz. Gözlemlerde bulunursunuz. Bazen insanlar sizin hakkınızda önyargılı düşünürler. Oysaki bir dinleseler, belki de bir çok problemlerini, sizin önerinizle kolaylıkla halledebilirler. Ancak işlerine gelmez. Bu kadar zeki olmanızı çekemiyor olabilirler. Ne dersiniz? Ben güne, uykunuzu alarak, ailenizle, sevdiklerinizle beraber olacak şekilde geçirmenizden yanayım. Saat 12:19 Ay-Merkür görünümü, özellikle deneyim sahibi büyükler, alanında söz sahibi olan kişiler veya bilhassa sizin varmak istediğiniz yere çok önceden ulaşmış insanlardan öğrenebileceğiniz çok şey olabilir. Bu kişileri dikkatle dinlemeniz faydalı olur. Saat 17:17 Ay-Neptün görünümü, rahatlatıcı, en azından yakın çevrenizde bulunan kişiler tarafından sahiplenmenizi destekleyicidir. Saat 23:46 Ay-Pluto görünümü, maddi konularda tasarruf, yatırıma yönelmenizi, derinlikli düşünmeyi sağlar. Yüzünüzü gülümsetecek güzelliklerle karşılaşmanız dileğimle,
18 Ağustos 2017

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, meraklı bir yaklaşım içindesin. Bu durum, ekip arkadaşlarını yorabilir ve gerilmenize neden olabilir.
18 Ağustos 2017

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür aile ve yuva evinizde geriliyor. Bugün güç birliği içinde olduğunuz arkadaşlarınızla birlikte, organize çalışmalar içinde bulunacak, beraberce yaptığınız grup çalışmalarınızdan daha fazla siz kazançlı çıkacaksınız.
18 Ağustos 2017

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Beklediğiniz finansal kaynakları alabilirsiniz. Yaşça büyük otoriter kişilerin destekleri finansal anlamdaki gelişiminizi daha da olumlu hale getirebilir.
18 Ağustos 2017

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün parasal kaynaklarınızla ilgili konularda yeni kararlar alabilirsiniz. Yetenekli olduğunuz konularda daha fazla sorumluluk almak isteyebilirsiniz. Gelecek yönünde planlar gündeme gelebilir. Tutkulu olduğunuz konularda stresler yaşanabilir. Mücadele vermeniz gereken olaylar gündeme gelebilir. Yeteneklerinize yönelebilirsiniz.
18 Ağustos 2017

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İkilemeler yaşayabilirsiniz bugün. Duygularınızla değil mantığınızla hareket edin. İsabetli kararlar alarak bu durumdan çıkmaya bakın.
18 Ağustos 2017

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çok hafiflemiş hissedeceksiniz kendinizi. Çünkü uzun süredir üzerinde çalıştığınız bir konu lehinize çözüme ulaşacak. Sabrettiniz ve mükafatını görüyorsunuz. Kendinizi kutlayabilirsiniz. Moraliniz, sağlığınız herşeyiniz çok mükemmel.
18 Ağustos 2017

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Finansal konularla ilgili geçici problemler ve ilişkilerinizde ani ve tepkisel davranışlarla karşılaşabileceğiniz bugün, enerjinizi dengelemeli, pozitif ortamlarda yer almalı ve ilişkilerde olası çatışmaların üzerine gitmeyerek, kendinizi ifade etmek için daha ılımlı bir zamanı beklemeyi tercih etmelisiniz.
18 Ağustos 2017

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün duygular ön planda olacak. En sevdiğiniz kişilerin sıkıntı ve dertlerine ortak olup, pratik zekanızla çözüm üretmek sizi mutlu eder. Neşeli yapınızla moral bozukluklarını ortadan kaldırırsınız. Özellikle kadınlarla vakit geçirip, iş arkadaşlarınıza ya da komşularınıza çay daveti düzenleyerek pasta, kurabiye hazırlayabilirsiniz. Sevgi, merhamet hisleri tavan yapabilir.
18 Ağustos 2017

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Evinize yönelik harcamalarınız sizi mutlu edebilir. Aileniz için yapılacak ortaklaşa para konularında etkili bir gün olabilir, belki de eşiniz veya sevdiğiniz insan size bu konuda yol gösterebilir.
Reklamı Kapat