İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
20 Temmuz 2018

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Birbirinize zorlama yapmıyor, özel zevklerinizi eskisi gibi paylaşma zorunluluğu getirmiyorsunuz. Uzun süredir yaşadığınız ilişki, ömrünü iki tarafında akıllıca davranmasına borçlu.
20 Temmuz 2018

İkizler Burcu Günlük İş Falı

İş ortamınızdaki bir sorun, iş yaşamı dışındaki huzurunu da olumsuz etkiliyor. Daha mesafeli, daha resmi ilişkiler kurma çabalarınız beklediğiniz ölçüde olmasa da sonuç getirecek.
20 Temmuz 2018

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Küçük hesapları bile önemser para ilişkileri içindesiniz. Ama sıkıntılar kalıcı değil. Son derece umutlu olduğunuz bir para meselesinde yakında bazı gelişmeler var.
20 Temmuz 2018

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Yakın bir akraba ilişkinizde para konulu gerginlikler yaşayabilirsiniz.
20 Temmuz 2018

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu sıralar fevri davranışlardan kaçınmalısınız. Sizi bu konuda tahrik edebilecek gelişmeler söz konusu olabilir. Birtakım problemlere yaklaşımınızda bazı zayıflıklar var. İçinizde gizli tuttuğunuz enerjiyi ortaya çıkarmalı ve isabetli değerlendirmelerle olayların üzerine yansıtabilmelisiniz. Bu tutum, birçok çözümsüzlüğü başarıya dönüştürebilecek.
20 Temmuz 2018

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 04:13 itibariyle Akrep burcunda ilerleyecek Ay, hırslarımızın, tutkularımızın, kimi zaman endişelerimizin üzerimizdeki baskınlığını işaret eder. Bazen üste çıkmaya çalışırız bazen de gereksiz yere kendi kendimize eziyet ederiz. Her şeyi sorgular, yargılar ancak bir türlü rahat edemeyiz. Saat 08:41 Ay-Uranüs karşıtlığı, hayatımızı maddi açıdan devam ettirmek, ruhsal anlamda güçlü kılmak arzumuzu işaret ediyor. Ancak bazı insanlar veya durumlar bizde baskı yaratıyor. İçimize atıyoruz ancak bazen dayanmak kolay olmuyor. Bir şeyler değişmedikçe, yenilenmedikçe rahat etmeyeceğimizi biliyoruz. Saat 12:05 Ay-Satürn görünümü, parasal konularda ciddi düşünmeyi, çıkarlarımızı göz önüne almayı sağlıyor. Saat 15:12 Ay-Mars görünümü, huzursuzluk yaratabilir. Saat 15:52 Ay-Kuzey düğüm görünümü, sağlık-iş hayatı ve günlük yaşantınızda bazı kişilerle anlaşmakta zorlanmanın işaretçisidir. Bir çok şey size zor gelir. Bunları çözemediğinizde kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Gönülden sevgilerimle,
19 Temmuz 2018

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde ciddi konuların önem kazanmasıyla birlikte, sen de daha detaycı bir yapıya bürünebilirsin.
20 Temmuz 2018

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağlığınız ve çalışma hayatınızla ilgili bazı sorunlara çareler aramak isteyebilirsiniz. Bir şeyi görmezden gelerek hayatınızda devam etmeniz ileride sorunlara yol açacaktır. Bugün özellikle çalışma ortamınızı işinize yarayacak şekilde düzenleyip daha pratik yoldan gitmek isteyebilirsiniz.
19 Temmuz 2018

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Uğraştığınız işleriniz hareketleniyor. Sorumlu olduğunuz işleri keyifle ve geliştirerek yapmaktan büyük haz duyacaksınız. İlgilendiğiniz konu ile ilgili eğitimlere, seminerlere katılıp bilginize bilgi ekleyebilirsiniz. Aynı işi yapan arkadaşlarınızla buluşup işin ortak noktaları hakkında bilgi alışverişinde olabilirsiniz. Tatil planları için güzel bir gün.
19 Temmuz 2018

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gündeminizde aşk ve tutkular var. Sevgiliniz veya sevdiklerinizle görüşebilir, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Çocuklarınız varsa onlarla ilgilenmeniz gerekebilir.
20 Temmuz 2018

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiğiniz ve kariyeriniz arasında bir seçim yapmanız gerekebilir. Çok sıkıntılı bir döneme giriyorsunuz. Vereceğiniz karar size en uygun karar olmalı. Para ikinci planda kalacak. Çünkü her zaman para sizden yana. Dostlarınızın desteğini almalısınız.
19 Temmuz 2018

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Biraz huzursuz ve karmaşık düşünceler içine girebilirsiniz. Bugün alacağınız haberlerin keyfinizi kaçırmasına izin vermeyin. Uzun zamandır beklediğiniz bazı gelişmeler meydana gelmeye başlıyor.
20 Temmuz 2018

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay’ın Akrep burcundaki seyahati size bugün spiritüel dünyanın kapılarını aralayacak.Haftanın son iş gününü şifa çalışmalarına ve meditasyona ayırın. Biraz ruhunuzu dinlendirin. Nefes terapisine katılın, sevdiklerinizle vakit geçirin. Su kenarında yürüyüşe çıkın. Ofisinizdeki fazla evrakları atarak köklü bir temizlik yapın. Böylece gelecek haftaya yenilenmiş enerjiyle başlarsınız.
Reklamı Kapat