İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

20 Ağustos 2014
Sevgiliniz sizi çok seviyor ama siz henüz bunun farkında bile değilsiniz. Onun sevgi ve şefkatine karşılık vermelisiniz. Önümüzdeki günlerde sevgilinizle güzel anlar geçireceksiniz.

İkizler Burcu Günlük İş Falı

20 Ağustos 2014
İşyerinizde diğer insanlara karşı bu sıralar fazlasıyla pasif kalıyorsunuz. Hemen tutumunuzu değiştirmelisiniz ve hakkınızı savunmalısınız. Onların üstünüze çıkmasına izin vermeyin.

İkizler Burcu Günlük Para Falı

20 Ağustos 2014
Bugünlerde maddi olarak şanslı günler geçireceksiniz. Hiç beklemediğiniz bir yerden parasal yardım gelebilir.

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

20 Ağustos 2014
Şu sıralar agresif kişiliğinizle öne çıkıyorsunuz ve istemeden de olsa bazı insanları üzebiliyorsunuz. Sakin olmayı öğrenmelisiniz.


Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ağustos 2014
Bugün herhangi bir sebepten dolayı telaşa kapılabilirsiniz. Geçmişte işlemiş olduğunuz bir hatadan kaynaklanabilir. Fazla panik yapmamaya ve olayları işin akışına bırakmaya çalışın. Çok yakında bir yakınınızdan kötü bir haber alacak ve bu sebepten dolayı şehir dışına çıkmak zorunda kalacaksınız.

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ağustos 2014
Sevgili İkizler saat 05:53-11:44 arasında Ay,  burcunuz üzerinde hiçbir gezegenle görünüm oluşturmayacak. Astrolojik açıdan buna Ay-Boşluk etkisi diyoruz. Ne anlama geliyor? Biraz dikkatiniz dağılabilir. Aynı anda bir çok konuda düşünürsünüz, ancak hiç birinde kararlılık göstermezsiniz. Bir ilerleme sağlanmayabilir. Gecikmeler, yanlış anlaşılmalar oluşabilir. Bir işe karar veririz ama son anda bir erteleme, bir engelle karşılaşmak mümkündür. Bazı sözler üzerinde hassasiyetle durabilirsiniz. Anlaşılmak istersiniz. Paylaşımlara önem verirsiniz. Ancak birilerinin akıl vermesinden, sözünde durmamasından dolayı kızabilirsiniz. Belli bir konu üzerinde odaklamanız zor olabilir. Zaten bir çoğunuz bir şeylerin yanlış gittiği yolunda bir hisle uyanabilirsiniz. Doğum haritalarınızdaki etkiler nispetinde kimileriniz dünden kalan işleri kolayca yerine getirirken bazılarınız doğal akışa kendinizi bırakabilirsiniz. Saat 11:44 Ay-Yengeç burcu geçişi,  parasal konularda güvence istediğinizi gösteriyor.  Önünüze çıkabilecek her türlü fırsatı bugün için değil, yarınlarınız adına düşünebilir ve en ufak bir şüphe duyuyorsanız vazgeçebilirsiniz. Çünkü içinde yaşadığınız ülkenin ekonomik durumu, işinizle alakalı sektördeki iniş ve çıkışların çok iyi düşünülmesi gerekmektedir. Huzurlu, sevgi dolu bir gün olsun. Her şey gönlümüze göre  olsun. Can-ı yürekten sevgilerimle,


Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ağustos 2014
Çevrenizde sizi kuşatan akıllı kişilerden faydalanmasını bilmelisiniz. Bazı dostlarınızın iyi niyetle yaklaşımları karşısında sizde gereken karşılığı vereceksiniz. Hayalleriniz ile idealleriniz arasında belli bir kalite göze çarpıyor. Ailenizle aranızda duygusal ilişkiler çok önemli. Varisler ve damar sorunlarına dikkat etmelisiniz.

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ağustos 2014
Konuşkanlığınız ve pratik zekanız bugün işinize yarayacak. Çevrenizde olup bitene duyarsız kalmayın. Doğrudan sizi ilgilendirmese bile üretebildiğiniz hızlı bir çözümü mutlaka insanlarla paylaşın. İşlerine karışmayın yeter.


Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ağustos 2014
Yoğunluğunuz ve iş yükünüz fazla olabilir. Her konunun çözülmesini istiyorsanız iş bölümü yapmanız veya işleri basitleştirmeniz gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Kişilere, olaylara, hava durumuna, trafiğe veya yıldızlara bağlı yaşanan aksiliklere çok fazla takılmayın. İstediğiniz olayların istediğiniz şekilde ilerlemesini sağlayabilecek, düşündüğünüzün dışında yöntemler, yollar bulabileceğiniz ya da farklı fırsatlarla karşılaşabileceğiniz günler. Format veya yol farklı olsa da hedeflenen şeyi gerçekleştirmek kolay olacaktır.

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ağustos 2014
Öğlen saatleri işe dair çalışmalarınız daha hızlı ilerleyecek. İş çevrenizle olan ilişkilerinizde daha olumlu bir hava oluşuyor. Ancak buna rağmen işe dair kuruntulara kapılabilirsiniz. Maddi güvence arayışı içine girebilir, aşırı hassasiyet gösterebilirsiniz. Duygusallığınızın dikkatinizi dağıtıp işlerinizi aksatmasına izin vermeyin.


Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ağustos 2014
YAVAŞ yavaş kendinizi daha iyi hissetmeye başladınız. Şüpheci yanlarınız içinizi kemirmeye devam ediyor. Gereksiz şüpheye düşmeyin.z.

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ağustos 2014
Çalışıyorsanız iş hayatınızda bir yıldız gibi parlayacaksınız. Yaptığınız anlaşmalar, imzaladığınız sözleşmeler v.s. hepsinden karlı çıkacaksınız. Duygusal hayatınız için söylenebilecek bir değişiklik yok. Yine çevrenizdekilerde bin türlü kusur bulacaksınız.

Geçmiş İkizler Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!