İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Nisan 2017

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Onun aşırı alınganlıklarına karşı daha ilgili tavırlar belirleyebilirsiniz. Zamanla her şeyin değiştiğini göreceksiniz. İlişkide haksızlığa uğradığınız şeklindeki yaklaşımınızda gizli bencillikler var.
27 Nisan 2017

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Mesleğinizde yeni aşamalar kaydetmek istiyorsunuz. Yetkililerinizle ilişkilerinizi daha ılımlı bir platforma taşımanızda yarar var. Bugünlerde yararlı iş gezileriniz olabilir.
27 Nisan 2017

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Aldığınız para konulu bir duyuma belli araştırmalardan sonra daha serinkanlı yaklaşacaksınız. Akraba ilişkilerinizde süregelen satış içerikli kırgınlık, daha düşünceli davranmanızı gerektiriyor.
27 Nisan 2017

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Bu sıralar vaktinizi epeyce alacak bir hukuk işiniz olabilir. Dikkatli olun.
27 Nisan 2017

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizle ilgili bazı değerlendirmelerinizin, dış değerlendirmelerle benzeşmesi yolunda çabalar içine girmelisiniz. Bugün önemli bir sınavdan geçebilirsiniz. Bunu ve bundan edineceğiniz kazanımları birtakım sonuçlarla anlayacaksınız. Bazı ilişkilerinizde aksattığınız sorumluluklar, sorumluluk sahibi imajınızı zedeliyor. Bu imajın kolay kazanılmadığını biliyorsunuz.
27 Nisan 2017

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, Perşembe gününün astrolojik açıdan etkin enerjisi, saat 02:38 Ay-Neptün görünümüdür. Huzuru ve güzellikleri hissetmekten yana olduğumuzu gösteriyor. İnancınızı yükseltici ve hayallerinizi besleyici bu enerjiyle kendimizi yaratıcı biçimde ortaya koyabiliriz. Evrensel birlik ve beraberlik ruhunu yüreğimizde hissedebiliriz. Saat 11:51 Ay-Pluto görünümü, bir takım sorunları aşabilmek için, sabırlı olmanın ne kadar önemli olduğunu işaret ediyor. Günün ışığı, gönlünüzü aydınlatsın. Her işiniz kolayca gerçekleşsin. Gönülden sevgilerimle,
27 Nisan 2017

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Başarıların seni şımartıyor. Ancak gergin olmana neden olan etkenlerle bugün daha çok karşılaşabilirsin.
27 Nisan 2017

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşüncelerinizde ısrarcı bir tavır takınarak sosyal yaşantınızda farklı konumlar elde edecek, dayatmacı bir tavır sergileyeceksiniz. Bugün çevrenizden beklemediğiniz avantajlar elde edebilirsiniz. Sabırlı olmayı bilmiyorsunuz.
27 Nisan 2017

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Partnerinizin size yaklaşımının menfaat içerdiğini düşünebilir bununla ilgili bir konuşmak yapmak isteyebilirsiniz. Sevgi ve aşk ilişkilerinizde güven sorgulaması içerisinde olmayın.
27 Nisan 2017

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizi temellendirmek isteyebilirsiniz. Mücadele edeceğiniz durumlar ortaya çıkabilir. Zevk aldığınız konulara yönelebilirsiniz. Değişimlere daha kolay ayak uydurabilirsiniz. Duygusal olarak güçleneceğiniz bir gündesiniz.
27 Nisan 2017

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftasonuna doğru yaklaşırken yapmanız gereken işler ve sorumluluklar artabilir. Gereksiz endişelerden uzak durmalısınız. Çok yönlü ve pozitif olmalısınız.
27 Nisan 2017

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal etkileşiminizin hızla arttığı bir gün geçirebilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki hareketlilik sizi de canlandırırken ilginç, sıradışı fikirlerinizle dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Çok hızlı düşünüp, karar alabileceğiniz, yargıda bulunabileceğiniz bir gün olabilir, doğru yönde kontrol ettiğinizden emin olmalısınız.
27 Nisan 2017

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Zaman zaman karşılaştığınız durumlar kafanızı karıştırsa bile pek fazla önemsemeyeceksiniz. Bugün alacağınız bir haber sizi mutlu edecek. Hızlı kararlar alabilir, önceki kararlarınızı değiştirebilirsiniz. Harekete geçmek için acele etmeyin. İletişim araçları ve faturalarla ilgili sorunlar çıkabilir.
27 Nisan 2017

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sıra dışı fikirlere sahip arkadaşlarınızla vakit geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Bu tip insanların özgürlük duygularını ve bunu ifade ediş biçimleri ilginizi çekebilir ve bu konularda onlardan feyz almak isteyebilirsiniz. Bugün ruhunuza şifa verecek etkinliklere katılabilirsiniz. Ruhani çalışmalar yapmak, hayatınızda affedemediğiniz kimseleri affetmek ve ruhunuzdaki derin yaraları onarmak için çok uygun bir gündesiniz. Bilinçaltı çalışmalarının efektif bir sonuca ulaşabileceği konumda bulunuyor olmasından faydalanabilmelisiniz.
27 Nisan 2017

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızın kontrolü elinizde olmayabilir. Bu, sizi tedirgin etmesin. Bekleyin ve sadece izleyin. Değişik ve farklı alanlarda, sosyal ortamlarınızdan istediklerinizi elde edebilirsiniz. 
Reklamı Kapat