İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

5 Ağustos 2015
Aşk yaşantınızda sürpriz gelişmeler sizi bekliyor. Hoşlandığınız ya da sevdiğiniz karşı cinsten birinden teklif alabilir ya da onun da size ilgi duyduğunu öğrenebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük İş Falı

5 Ağustos 2015
İş yaşantınızda sorunsuz bir gün geçireceksiniz. Bugün işlerinizi rahatlıkla yoluna koyabileceksiniz. Bugün bazı özel işleriniz sebebiyle iş yerinizden erken ayrılmanız söz konusu olabilir.

İkizler Burcu Günlük Para Falı

5 Ağustos 2015
Parasal konularda herhangi bir gelişme yaşamayacağınız bir gününüzdesiniz. Yapmanız gereken lüzumlu harcamalarınızı yapacak ve para konularında fazla düşünmeyeceksiniz.

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

5 Ağustos 2015
Bugün sağlığınız konusunda dikkatli olmalısınız. Eski bir rahatlığınız bugün nüksedebilir ve keyfinizi kaçırabilir.


Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ağustos 2015
Bugün genel olarak sıkıntılı bir gün geçireceksiniz. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Bugün özellikle bazı planlarınızı hayata geçirememeniz sizi oldukça sıkıntıya sokacak. Gün içinde bazı dostlarınızla görüşebilir onlardan bir takım konular hakkında bilgiler alabilirsiniz. Bugün ailenizden birinin sağlık sorunu nedeniyle şehir dışına çıkma planı yapabilirsiniz.

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ağustos 2015
Sevgili İkizler saat 00:47 Venüs-Jüpiter kavuşumu eğitimden, ilişkilere, yakın çevrenizle olan temaslarınızdan, yeni girişimlere kadar geniş bir alanda moralinizi yükseltiyor. Motivasyon gücünüzü yükseltiyor. Bildiklerinizi kendinize güvenli ve başkalarını etkileyici tarzda dışa yansıtmanız gayet kolay. Yaşam sevincinizi arttıran, öğrenmeyi, büyümeyi teşvik eden bu enerji, ilişkilerin güçlenmesinde de, karşılıklı paylaşımların artmasında size ışık oluyor. Yolculuk düşünenler için, bu enerji gayet olumludur. Yaz tatilini henüz yapmayanlar için harika günler diyebiliriz. Keyifli paylaşımlar, yeni insanlarla tanışmak yönünde de bu kavuşumun size olumlu yönde katkıları vardır. Eğitim konularında karar vermenizde, doğru bir tercihte bulunmanızda bu enerji size yardımcıdır. Yeni bir çevreye taşınma, haberleşme, görüşmeler açısından da olumlu buluyorum.  Ancak bir hatırlatmada bulunayım. Venüs gerilediği için, kardeşlerinizle alakalı anlaşmazlıkların giderilmesi adına, ortaklaşa hareket edilmesinde yarar var. Başka bir yere taşınmayı düşünüyorsanız veya başka bir yerde eğitim, iş anlamında gidilecekse, mutlaka yerinde görüp, duruma, şartlara bakmakta yarar var. Her şeyi gözünüzle görünüz, kulağınızla duyunuz öyle inanınız. Saat 00:50 Ay-Pluto görünümü, özellikle ortaklaşa yürütülen işlerde problemlere yol açabilir. Birileri üzerinizde hakimiyet kurmaya, kendi isteklerini dayatmaya çalışabilirler. Aslında sezgileriniz sizi gayet iyi koruyucudur. Her ne olursa olsun akıllıca hareket ediniz ve çıkarlarınızı düşünmeyi ihmal etmeyiniz. Saat 12:22 Ay-Uranüs kavuşumu aktif bir hareketliliğin göstergesidir. Özgürce, dilediğiniz şekilde fikirlerinizi öne sürebilirsiniz. Eskiye bağımlı kalmak yerine, yeniye yer açmak için sabırsızlanırsınız. Yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Ancak bazı kişilerle görüş ayrılığınız nedeniyle bağlantınızı kesebilirsiniz. Saat 18:09 Venüs-Satürn görünümü, yakınlarınızla olan ilişkiniz, iş hayatınızla alakalı meselelerin sizi bir hayli düşündürmesi mümkündür. Siz desteklenilmek, değerli bulunmak istersiniz. Başkaları ise üzerinizde baskı yaratır. Bu bazen kardeşinizdir. Bazen sevgiliniz veya bir akrabanızdır. Bu kişilerin kıymetinizi bilmediklerinizi ve sürekli kendilerini düşündüklerini gördüğünüzde canınız sıkılır. Mali açıdan doyumlu bir işiniz olsun, kişisel anlamda huzurlu bir beraberliğiniz olsun istersiniz. İşte bütün bunlar akşam saatlerinde üzerinizde baskı yaratır. Gururunuzu kıran, sizi yoran her şeyden uzaklaşmak istersiniz. Geçmişi sevgiyle anın geleceği umutla konuşun bugünün tadını çıkarın huzur verin, huzur bulun kimseye kalmadı, bize de kalmayacak bu dünya,,,,,,iremSU   Sevgi dolu bir dünyada yaşamamız dileğimle,


Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
Bugün arkadaşlarınızla aranızda güçlü bağlar oluşturabilirsiniz. Karşılıklı yardımlaşmalarla isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İnatçı yapınız, her zaman olumlu sonuç vermeyebilir. Bugün beklemesini bilmelisiniz. Kişisel yaşantınıza olumlu katkısı olacak hiçbir fırsatı kaçırmadığınız kesin.. Gerekli kişilere ulaşmayı denemelisiniz.

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ağustos 2015
Amaç birliği etmeyi ümit ettiğiniz ve kazanç hedeflerinizin ortak olduğu insanlarla bir aradayken, hedefe odaklanmakta zorlanabilirsiniz. Mecburen taraf olmak zorunda kalırsanız kişisel çatışmalar sizi biraz yıpratacak bugün.


Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
Vizyonunuz, geleceği görme yeteneğiniz, gücünüz ve dayanıklılığınız başkalarının işleriyle, beklentileriyle veya yönlendirmeleriyle harcanıyor olabilir. Bu kaynağı kendi iş ve amaçlarınıza kullanmanız faydalı sonuçlar doğurabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Kontrolümüz dışında gelişen olaylarla karşılaşabileceğimiz ya da alışılmadık yol ve yöntemler deneyebileceğimiz, farklı tavırlarla diğerlerini şaşırtabileceğimiz bir gündeyiz. Beklenmedik gelişmeler planlarda değişiklik yapılmasını gerektirebilir. Duygusal anlamda hassasiyet veya özveri gerektiren durumlar da oluşabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ağustos 2015
Gelecek beklentilerinizle ilgili konularda harekete geçmek isteyebilirsiniz. Sosyal konularda aktif olacağınız zamanlar içindesiniz. İş hayatınızda alacağınız desteklerle kendinizi daha iyi ifade edebileceksiniz. Uğraştığınız konularla fikirlerinizi yaymak isteyebilirsiniz. Gün içinde iletişimden kaynaklı problemlere dikkat etmelisiniz.


Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ağustos 2015
KENDİNİZ ve sevdikleriniz için vakit ayırmalısınız. İletişimsizlikten kaynaklanan tartışma veya kırgınlık yaşayabilirsiniz.

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ağustos 2015
İşte problem yaşayabilirsiniz. Bu da sizin yeterince çalışmamanızdan. Kendinizi tümüyle işinize veremiyorsunuz. Yoksa işinizi mi sevmiyorsunuz? Öyleyse hiç durmayın işinizi değiştirin. Bu hem sizin sağlığınız hem de çevrenizdekilerin sağlığı için iyi olacak.

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
İletişim, görüşmeler ve yakın çevreyle ilişkiler konusunda beklentinizin tam karşılanamayabileceği bir gün olsa da, öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, arkadaş çevrenizle eğlenceli aktivitelere katılabilir, görüşme ve toplantılarda yer alabilir, bu süreçte yeni teklif ve fırsatlarla karşılaşabilir, kısa süreli seyahatlere çıkabilirsiniz.

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
İletişimin, organizasyonların ve arkadaşlarınızla birlikte başlatacağınız enerjik çalışmaların keyfini çıkartabilirsiniz. düşüncesizde ani çıkışlar yapmamaya özen gösterin. İş hayatınızda hızlı ve dinamik bir gün sizleri bekliyor.

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ağustos 2015
Arkadaş çevrenizle yapılacak işlerinizin üzerine eğileceksiniz. Onlarla bir araya gelebilir, yaşadıklarınızı paylaşabilirsiniz. Harcamalarda savurganlığa kaçma eğiliminiz yüksek olacak.

Geçmiş İkizler Burcu Burç Yorumu