İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

29 Kasım 2014
Duygusal bir yorgunluk içinde gibisiniz. İlişkinizin iki taraflı olarak sürekli sorgulanması gelecek günlerde bazı kararlar aldırabilir. İlişkinize dönük beklentilerinizde tatminsizlikleriniz var.

İkizler Burcu Günlük İş Falı

29 Kasım 2014
Bugünlerde ayağınızı sağlam basmalısınız. Sizi güç durumlara sokma niyetinde olan birileriyle mücadele etmek zorunda kalacaksınız. Yakında eski bir iş arkadaşınız tarafından aranacaksınız, sizden birtakım istekleri olabilir.

İkizler Burcu Günlük Para Falı

29 Kasım 2014
Paranızı iyi kontrol edemiyorsunuz. Hareket halindeki bir miktar toplu paranız riskli alanlardan korumak isteyeceksiniz. Bir satış işiniz olacak. Bu işin kovalaması tek başınıza size düşebilir.

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

29 Kasım 2014
Önümüzdeki günlerde kafanızı oldukça karıştıracak gelişmeler söz konusu olabilir. Birisiyle ilgili olarak yakın bir arkadaşınızdan bilgi almak isteyeceksiniz.


Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Kasım 2014
Geçen günlerdeki, doğrudan sizinle ilgili bir yanlış değerlendirmenin hazımsızlığını üzerinizden atmaya çalışacaksınız. Kendinizden bile gizlemeye çalıştığınız genel bir güvensizlik yaşıyor gibisiniz. Bugünlerde kendinize yönelip birtakım yenilenmelere açık olmanızda yarar var. Bazı konulardaki değişmez düşünceleriniz saplantılara dönüşebilir

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Kasım 2014
Sevgili İkizler cumartesi günümüz saat 00:03 Ay-Balık burcu seyir etkinliğinde başlayacak. İşlerimizi sabah itibariyle düzenlememiz yararlı olacaktır. Bu enerji, biraz rehavet yaratabilir. Biz bu özelliğini göz önüne alarak hareket edelim. İş hayatınızdan ailevi konulara kadar her bir noktayı gözlemlemeye çalışın. Endişeli olmayın ama mutlaka gerçekçi düşünün. Saat 02:31 Ay-Merkür görünümü, dağılmadan ancak gerçekçi bir şekilde planlarınızı ele almanız anlamındadır. Hedef ne olursa olsun hakikatlerden uzaklaşmamak mutlaka şarttır. Saat 08:17 Ay-Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Büyüklerinizle olan ilişkiniz, yavrularınızla olan temasınız, hayatın güzel taraflarıyla olan irtibatınız açısından bu enerjiler son derece yararlıdır. İçinde bulunduğunuz sistemin bir parçası olarak, bir yanımızla düzene bağlıyız. Toplumsal yaşamda karşılaştığımız insanlar ve yakın çevremizle aramızdaki ilişkilerde saygı, sevgi güven üçlüsü oldukça önemli. Bu görünümün etkisi altında,  hayatınızın anlamı, değerleriniz konularında iyimser düşünebilir, yüreğinizin içinde huzuru hissedebilirsiniz. Saat 12:06 itibariyle Yay-Balık burçları arasında oluşacak ilkdördün etkisi altında, ilişkinizle alakalı  konularda partnerinizle olan iletişim problemleri, düşünce farklılıkları, bir türlü ortak bir nokta bulamamanız sizi ilkdördün etkisiyle daha fazla etkiler. Hiç kimsenin sizi anlamadığını düşünürsünüz. Garip bir yalnızlık ve bir an önce yaşamınıza şekil ve düzen kurmak ihtiyacı yoğunlaşır. Bu ihtiyaç ise, sizi olur olmaz kararlara ve ani durumlara sevk edebilir. Gözünüz hiçbir şeyi görmüyor gibidir. Fikirlerinizi oldukça sesli, hatta fazla abartılı, bugüne dek içinde biriktirdiklerinizi hiddetli bir şekilde ifade etmeye çalışabilirsiniz. Böyle davranmanızın en önemli nedeni mesleki sorunlardır. Bir şeyler yapmak, başarmak ve toplum içinde güçlü bir insan haline gelmek için verdiğiniz mücadelenin sonucunu hala alamamak canınızı sıkar. Her şey üzerinize geliyordur sanki. Sinirinizi en yakınızda bulunan kişiden çıkarabilirsiniz. Yalnız unutmayalım ki, bu enerji tüm burçlar için geçerli olduğundan, partneriniz de tepkisel davranabilir. Sakin olacağız. Günün güzellikleri, yüreğinizdeki sıkıntıları alıp götürsün. Bugün ve her dem mutlu olun inşallah. Can-ı gönülden sevgilerimle,


Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Kasım 2014
Problemlerinizi abartma konusunda aşırıya kaçacağınız bir gün içindesiniz. Bugün maddi dengelerinizi gözden geçirmeden önce mantıklı bir şekilde durum değerlendirmesi yapmalısınız. Arkadaşlarınızla organizasyon çalışmaları içinde olmanız, bazı tepkisel davranışları da beraberinde getirecektir. Öfkelerinize hakim olmalısınız.

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Kasım 2014
Bugün isteseniz de pek fazla dinlenmeye vakit ayıramayabilirsiniz. Sizden beklentisi olan insanlar var. Peşinizi bırakmayacaklar. Daha fazla şeyi üstlenmenizi isteyebilirler. Köşenize çekilmekte çok fazla ısrar etmeyin.


Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Kasım 2014
Yeniden düzenlenmesi, üzerinden geçilmesi, zamanlamasının düzeltilmesi veya bir şekilde tekrar ele alınması gereken konular olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Gezegenler hepimizi değişiklik yapmaya veya gerçekleri görmeye zorluyor. Mevcut sistemde, modelde veya rutinde ilerlemek isteyenlerimizin tökezleme ihtimali çok fazlayken, değişim arayan değişikliği zorlayanlar yüksek kazanımlı başarılara doğru ilerleyeceklerdir. Ortaya çıkan gerçekler, bilgiler, yapılan yanlışlar veya gelinen nokta bazı şeyleri görmemize ve gözlerimizin açılmasına neden olabilir. Değişiklikten korkmamak, tam tersi çok şey ummak yerinde olur. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Kasım 2014
Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.


Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Kasım 2014
Geçmişteki bazı olayları sorgulayacak ve kafanızı gereksiz yere sürekli meşgul edeceksiniz. Düşüncelerinizle ilgili çevrenizden yardım istemelisiniz. Her şeyi tek başınıza çözme yoluna gitmeyin. Gördüğünüz destek ve ilgiden memnun olacaksınız.

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Kasım 2014
İstediğiniz başarı geliyor. Hiç ummadığınız birinden destek göreceksiniz. Bu kişi iş yerinizden ve sizi kıskandığını sandığınız biri. Aranızda güzel bir dostluk başlayacak. Evle ilgili bazı sorunlar olabilir. Bunu daha fazla büyütmemelisiniz. Herşeyin çaresi var.

Geçmiş İkizler Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!