İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
29 Eylül 2016

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Onu kaybetmemek için daha neler yapmanız gerektiğini bilemiyorsunuz. Bugün onunla çok mutlusunuz. Aşkı iş ve gündelik sorunlardan uzakta arınmış doya, doya yaşıyorsunuz.
29 Eylül 2016

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Kafanızın karışık olduğu durumlarda danıştığınız arkadaşınıza yine ihtiyacınız var gibi görünüyor. İş ilişkileriniz biraz karışık. Arkadaşınızın da omuz vermesiyle bu hafta bazı düzenlemelere girişeceksiniz.
29 Eylül 2016

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Yakında başlayacağınız yeni işte çok daha doyum içinde olacaksınız. Yaklaşan bir ödeme sizi düşündürüyor. Çare arayacak ve hiç beklemediğiniz sürpriz bir parayla bu açığı kapatacaksınız.
29 Eylül 2016

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün yakın çevrenizdeki insanlarla aranızdaki ilişkilerde dikkatli olmalısınız. Sorun yaşayabilirsiniz.
29 Eylül 2016

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir akraba ilişkinizdeki aşk ilişkisi size biraz vefasızca ve kural dışı geliyor. İlerde tutuculuğunuzdan pişmanlık duyacağınız bir gözle değerlendiriyorsunuz bu ilişkiyi. Duygusal yaklaşımlarınız insanları etkiliyor. Sıcak ilişkiler kuruyorsunuz. Bugünkü enerjiniz çevrenize ışık saçıyor. Unutamayacağınız bir hafta sonu geçireceksiniz.
29 Eylül 2016

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Saat 05:24 Ay-Pluto görünümü, zihinsel  ve duygusal anlamda  derinleşmemizi sağlayıcıdır. İhtiyaçlarımızı  daha fazla önemseriz.  Kim bize  karşı ve kim bizimle beraber?  bunları bilmek isteriz. Saat 13:05-30 Eylül saat 10:52 arasındaki Ay-boşluk etkisinde,  her şey umduğumuz gibi gitsin isteriz. İşler biraz karışsa hemen panik oluruz. Dikkatimizden kaçan, unuttuğumuz veya aklımıza gelmeyen şeyler, bize engel olduğunda sıkılabiliriz. Burnumuz aksa, kendimizi berbat hissederiz. Sakin olmakta tabii ki yarar vardır. Gerginlikten, takıntılı düşünmekten uzak durmak olumludur.
29 Eylül 2016

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuza kadar güneş ikizler burcunda kalacak. Daha sonra yengeç burcunda yolculuğuna başlayacak. 12 Temmuza kadar Merkür ve Venüs Yengeçte birlikte hareket edecekler. 4 Temmuzda Yeni ay Yengeçte doğacak. 19 temmuzda Dolunay Oğlak burcunda gerçekleşiyor. Mars Akrep burcunda ileri hareketine başlamış durumda. Satürn, Neptün ve Plüton retro durumunda.. Kendi değerlerimize uygun hareket etmek isteyeceğiz.... devamı...
29 Eylül 2016

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile bütçenizi ele almak için güzel bir gün. Eğer yeni ve yüklü bir giriş söz konusu ise değerlendirme ve yatırım konusu önemli olacak. Bu aralar gelenin aynı yoğunlukta gidişi de mümkün. Tasarruf konusu için ise çaba gerekiyor.
29 Eylül 2016

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Evinizi veya ailenizi ilgilendiren şeylerle uğraşmanız gerekebilir. Olayları görmezden gelmek yerine hemen çözmeye çalışmak daha doğru bir tavır olacaktır. Gerçeklere bağlı olmayan varsayımlarda bulunmak yanlış olacaktır. Bazı konularda rekabete ya da tartışmaya girmeden önce hazırlık yapmanız gerekebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Genelde enerjik ve girişimci yönümüzün ön planda olduğu zamanlar. Ancak, öğle üzeri saatlerde ufak tefek sakarlıklara veya kazalara karşı tedbirli olmakta ve tartışmalardan kaçınmakta fayda var. Akşam saatlerinde ise, hafta başında yazdığımız fırsatlara açık, farklı şansları devreye sokan veya iyimser düşünmemize yardım eden etkiler yürürlüğe giriyor ve hafta sonu genelinde de bizi motive ediyor olacak. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
29 Eylül 2016

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ailevi konular gündeminizi meşgul edebilir. Aile fertlerinden birine yardım edebilirsiniz. Gün içinde güven aradığınız durumlar meydana gelebilir. Kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. İletişim gün içinde önem kazanabilir. Kardeşlerinizle ilgili konular hassaslaşabilir. Ev hayatınızdaki işleri toparlama fırsatınız var.
29 Eylül 2016

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlarınızı arama ihtiyacı içindesiniz. Gücü seviyor ve özel dostlarınızı ihmal etmek istemiyorsunuz. Onlarla ortak çalışmalar için, bazı planlarınız var ve çevresel koşullarında aynı paralellikte olmasına dikkat etmelisiniz.
29 Eylül 2016

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlence, hareket, yenilik nerdeyse sizi de orada görmek mümkün. Fakat istikrarsız oluşunuz ve sık sık değiştirdiğiniz fikirler yüzünden iş hayatınızda zorluklar yaşıyorsunuz.
29 Eylül 2016

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca aile ilişkilerinize ve özel hayatınıza zaman ayırabilir, evinizle ilgili düzenlemeler yapabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminde yakın alanınızdaki ilişkilerde incinmeye açık bir zamandan geçeceğiniz için daha sakin ve ılımlı yaklaşmanız faydalı olacaktır.
29 Eylül 2016

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ebeveyniniz ve eviniz için titiz bir bakış açısıyla Jüpiter gününe başlıyorsunuz. Öncelikli olarak başkalarına katkı sağlama odaklısınız. Öğle saatlerinden itibaren enerjiniz bir nebze de olsun düşecektir.Akşam saatlerinden itibaren ise biraz içe dönüp akışta kalmanız olasıdır. Ailenizle içsel huzurunuzu bulabilir, ebeveyninizle hoş vakitler deneyimleyebilirsiniz. Geceleyin kendinizi engellemeden ifade edebileceğiniz ve bu nedenle takdir görebileceğiniz saatler olacaktır. Kritik konuları irdelemeyi bu saatlere bırakmalısınız.
29 Eylül 2016

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ev ve aile konularınız kafanızı kurcalayabilir. Alışkanlıklarınızı ve kurulu düzeninizi gözden geçirmek esas olacak. Bunları yaparken eşiniz veya ailenizden destek alabilirsiniz.
Reklamı Kapat