İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

27 Ocak 2015
İlişkisi olmayan Koçlar için yeni başlangıçlar zamanı. Heyecan verici birisiyle karşılaştınız, ya da bu karşılaşma çok yakın. Bu kez kendinizi hemen kaptırmak istemiyorsunuz ama olaylar kendi akışında gelişiyor.

İkizler Burcu Günlük İş Falı

27 Ocak 2015
İş sahibi olmayan Koçlar için de yeni başlangıçlar kapıda. Karar verme sürecindesiniz. İş sahibi olanlar yeni bir gelişmenin heyecanını yaşıyorlar. Bu gelişme son derece olumlu sonuçlar doğuracak.

İkizler Burcu Günlük Para Falı

27 Ocak 2015
Elinizden yüklü miktarların çıktığı bir dönemdesiniz ama yeni kaynakların çıkması sizi hem şaşırtacak, hem de sevindirecek. Bugün parayla ilgili rahatlatıcı bir haber var.

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

27 Ocak 2015
Aile içi büyük bir tartışma yaşanabilir. Problemlerin çözümünde yapıcı davranması gereken taraf sizsiniz.


Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ocak 2015
Kişisel problemlerinizi ve kararsızlıklarınızı ailenize açmaktan çekiniyorsunuz. Kendi kararlarını vermek güzel bir şey ama sizi seven insanları tam aydınlatmazsanız yardım alamazsınız. Son dönem yaşadığınız hızlı hayat sizi epey yormuş. Yakın bir arkadaşınızla kısa ve sakin bir tatile çıkmak size iyi gelecek. Gelecekle ilgili büyük bir karar sizi bekliyor. Yeni ay size şans getirecek.

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ocak 2015
Sevgili İkizler saat 06:48  itibariyle Güneş ve Ay arasında oluşacak ilkdördünü biraz açmak istiyorum. Şöyle ki,  Boğa burcunda ilerleyen Ay huzur, maddi ve manevi açıdan güvenlik,  sağlamlık arayan bireyin dikkatli adımlar atmasını gerektiriyor.  Kova burcunda seyrini sürdüren Güneş ise, geleceğe yönelik hedeflerin  gerçekleştirilmesi için özgür olmanın önemine işaret ediyor. Ancak bu iki bakış açısı birbiriyle çeliştiği için, doğal olarak belli bir gerilimin yaşanması muhtemel görünüyor. Son bir hafta içinde yaşanan gelişmeleri tekrar bir gözden geçirirseniz eminim ne yapmanız gerektiğini daha iyi anlayabilirsiniz. 27 Ocak saat 16:59-20 Şubat saat 22:05 tarihleri arasında Venüs-Balık burcunda ilerleyecek. Kariyer hayatıyla ilgili konularda ve aşk yaşamınızı ilgilendiren meseleler üzerinde etkili görünmektedir. Kişi özellikle mesleki konular üzerinde ilişkilerini gözden geçirmelidir. Ne de olsa burcunuzda geri hareketini sürdüren Merkür dönemindeyiz. Hesaba dayalı bir meslek grubunda çalışıyorsanız, dağılmadan hareket etmek gerekir. Ayrıca aşkta vericilik anlamında ilişki gözden geçirilmelidir. İş ilişkilerinde ılımlı davranmamız, empatide bulunmamız gerekebilir.  Sanatsal alanda görev yapıyorsak, bu geçiş bizim için gayet olumludur. Problemlerimizden uzaklaşmak, biraz olsun rahatlamak, güzelliklere kavuşmak arzumuz yoğun olsa da, gerçeklerden kaçmamak, bilinçli bir şekilde durumumuzu gözden geçirmemizde fayda görüyorum. İyi niyetimizin başkaları tarafından kullanılmaması için dikkatli olmayı, doğru seçimlerde bulunmak için incelemeyi de ihmal etmememiz lazımdır. Bu süreç genel olarak sanatsal becerililiğe sahip kişiler için verimli geçer. Ürünlerinizi  sergileme, kendinizi gösterme fırsatı yakalarsınız. Renkler, kokular, çirkinliği örten güzelleştirmeler, dekorasyon, resmetme, yardımlaşma gibi olgular dönemin etkileri arasında yer alır. Eğer iş sorununuz varsa veya patronunuzla problemler yaşıyorsanız bu süreçte durumunuzu  gerçekçi bir şekilde ele almayı unutmayınız. Saat 23:11 Merkür-Kuzey düğüm görünümü ikinci kez gerçekleşiyor. Merkür geri hareket dönemindeyiz. Toplum içinde kendi görüşlerinizi, liderliğinizi kabul ettirmeye çalışsanız da,  başkalarının görüşlerinin, varlığının, öneminin farkında olmamız lazım. Öyle tek başınalık değil, birlik ve bütünlük içinde düşündüğünüzde insanların sizi daha fazla önemsediklerini fark edebilirsiniz. Günün güzellikleri hepimizden yana olsun. Varsa eğer bir derdimiz, sıkıntımız şifa bulsun. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ocak 2015
Bugün sorumluluk duygusu içinde hareket ediyor ve değer yargılarınızı gözden geçirmek istiyorsunuz.. Zor olanı seçmek sizin tarzınız ve sabırlı yönlerinizi ortaya çıkarmalısınız. Atılımlarınız ve hedefleriniz konusunda isabetli davranışlar içindesiniz. Bugün, maddesel kaynaklarınızı gözden geçirmelisiniz.

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ocak 2015
İnsanların size zarar vermek gibi bir niyeti yok. Eğer farkına varamadığınız olaylar, haberdar olamadığınız konuşmalar oluyorsa bir yerlerde bu mutlaka sizin aleyhinize olmak durumunda değil. Belki de planlar fayda içindir.


Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ocak 2015
Genel de istek veya ihtiyaçlarınızı net bir dille dile getirmeyi tercih eden bir kişi değilsiniz. Ancak, bu sefer ihtiyaçlarınız konusunda daha net olabilirseniz sonuçlar da o kadar tatminkar olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Güne biraz gergin veya stresli başlıyoruz. İlişkilerimizi doğru yönetmemizde ve dikkatli cümleler kurmamızda fayda var. Öğle saatleriyse, olumlu görüşmeler, akıcı veya memnun edici işler açısından uygun görünüyor. Akşam saatlerinde Merkür’ün olumsuz açıları fikir çatışmalarını veya yanlış anlaşılmaları tetikleyebilir, ama geceye doğru yine güzel etkiler altındayız ve yatmadan önce huzuru yakalayabiliriz. Günün önemli gezegen hareketlerinden biri de, Venüs’ ün burç değiştirerek Balık burcuna geçecek olması. Venüs Balık’ta(21 Şubat’a kadar) bizi daha duygusal, şefkatli yapar. Daha affedici veya ilişkilerimizde daha hayalci olabiliriz. Bu hayalcilik etkisi, sanatsal konularda veya yaratıcılık gerektiren işlerde yüksek performanslar ortaya konmasını sağlayabilir veya kadınlarla ilgili konuları ön plana taşıyabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ocak 2015
Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.


Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ocak 2015
İş yaşamınızda zorluklarla karşılaşsanızda çözüm üretmeyi çok iyi biliyorsunuz. Hem kendinizi hem iş arkadaşlarınızı kontrolünüzde tutmayı başaracaksınız.

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ocak 2015
Arkadaşlarınızla çeşitli planlar yaparak sosyal aktivitelere katılabilir ve kalabalık insan gruplarına dahil olabilirsiniz. Keyifli olma isteğiniz yoğunlaşacaktır. Bu arada görevlerinizi ve sorumluluklarınızı bir kenara atmayın.

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ocak 2015
Bugün kendinizi sınırsız bir anlayış ve hoşgörü ile sevdiklerinize ifade ederek, yaşamınızdaki olası problemleri halledebilir, aileniz ve iş yaptığınız insanlardan çeşitli destekler görebilirsiniz.

Geçmiş İkizler Burcu Burç Yorumu