İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

24 Nisan 2014
İş hayatı mı sizi istemiyor, siz mi onu istemiyorsunuz. Bir zamandır işine lanetleme gidip gelen biri oldunuz. Dikkat edin ama göze batıyorsunuz.

İkizler Burcu Günlük İş Falı

24 Nisan 2014
Bunca dert arasında parayı mı düşüneceğiz ?, diyemiyor insan. Para Her şey değil artık nostaljik bir söylem. Buna inananların sayısı ne kadar azaldı. Kafanızı toplamak için tek başınıza bol bol gezin. Uzaklara gidin. O kadar paranız var.

İkizler Burcu Günlük Para Falı

24 Nisan 2014
Yeniden başlama yolunu seçmediniz. İkinci bir fırsatı kesinlikle değerlendirin. Aksi takdirde çok pişman olursunuz.

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

24 Nisan 2014
Bu akşam gerçekleştireceğiniz büyük buluşma için iyice hazırlanmalısınız. Üzerinizdeki heyecanı hemen atın ve kendinize bir çeki düzen verin.


Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Sevgili İkizler Perşembe günümüz  saat 09:55 itibariyle Balık burcunda ilerleyecek  Maddi ve manevi değerlerimizi korumaya çalışacağız. Bu enerji etkisi,  yaşam biçimimiz,  birlikte aynı ortamı paylaştığımız  insanlarla aramızdaki uyumun önemini işaret ediyor. Kendine güvenmenin önemini hatırlatırken aynı zamanda gerçekçi düşünmenin de altını çiziyor. Saat 13:41 Ay-Merkür  olumlu görünümü, hayallerimize uygun bir iş ve güven içinde yaşama arzumuz yoğun. Merkür-Boğa burcunda seyrine başladığı için, biraz suspus olabiliriz. Fazla konuşmaktan hoşlanmayabiliriz veya düşüncelerimizi kendimize saklamayı tercih edebiliriz. Saat 17:14 Ay-Güneş olumlu görünümü, maddi ve manevi değerlerimizi korumak, çıkarlarınızın farkında olarak yaşamak istediğimizi, kafamıza  koyduğumuzu yapmaktan vazgeçmeyeceğimizi anlıyoruz. Saat 21:49 Ay-Neptün kavuşumu hayatın güzelliğini, anlam ve önemini ruhsal anlamda hissediyoruz.  Engin duygularımız, koruyucu ve olumlu bir duygusal hassasiyet içinde birbiriyle harmanlanıyor.  Böylesi bir görünüm güçlü bir sinerjinin ruhumuzda oluşması anlamına gelir ki, hakikaten son derece rahatlatıcıdır. Bedenimiz ve zihnimizle uyum içinde bir gün geçirmemiz dileğimle,    


Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Maddi konularda yoğun mücadeleler; sevmediğiniz konular olmasına rağmen, olaylar sizi bu noktaya çekiyor. Bazı düşüncelerinizi kendinize saklamak isterken, içsel öfkelerinizi açığa çıkarabilirsiniz. İlk adımı sizden bekleyen kişilerin tavırlarını yanlış değerlendirebilirsiniz. Bugün iştahınız oldukça açık. Formunuzu korumalısınız.

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Patronla ilişkiler, mesleki atılım ve sunumlar, becerinizi ortaya koyma gibi konularda her zamankinden şanslı olacağınız bir gün. İnsanlar konuşma yapmanızı veya bilgi ve tecrübenizi diğer kişilerle paylaşmanızı isteyebilir.


Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Oldukça yoğun birkaç günlük süreçtesiniz. Bugünlerde attığınız adımlar veya sarf ettiğiniz sözler önümüzdeki birkaç günün seyrini de etkileyecektir. Tüm burçlar için gün geneli: Olması beklenen şeyler ve olanlar arasında oldukça büyük farklar olabilir. Ani ve beklenmedik gelişmeler, şaşırtıcı olaylar gün içinde sıklıkla gündeme gelebilir. Planların olaylara bağlı olarak yenilenmesi gerekebilir. Çok farklı şekilde davranmasını beklediğiniz kişiler tamamen farklı tavırlarıyla şaşırtabilirler. Tartışmacı ve öfke kontrolü yapamayan kişilere özellikle dikkat etmek gerekiyor.

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Toplum önünde olma ve başarı konuları gündeminizde öne çıkabilir. Hedefleriniz açısından sizi motive edecek bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yalnız moralinizin yüksekliğine rağmen dikkatiniz biraz dağınık olabilir. Özellikle evrak işleriniz ve ziyaretler konusunda özenli olmaya bakın. Sorumluluklarınız konusunda oldukça yaratıcı çözümler geliştirebilirsiniz.


Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
AŞK konularında kendinizi yeni olaylara hazır hissediyorsunuz. İlişkinizle ilgili olaylara daha gerçekçi bakmak isteyebilirsiniz.

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Bugün, ikili ilişkiler önem kazanmaya başlayabilirler. Bireyselliği terk edip işbirliğine, ortaklığına veya grup çalışmasına yönelebilirsiniz. Bu sayede hem daha az yorulur, hem de işlerinizi daha süratli biçimde tamamlamanız mümkündür.

Geçmiş İkizler Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!