İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
16 Aralık 2017

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Sevdiğiniz insan bugün sizi çok mutlu edecek. İlişkiniz bunca zaman sonra bile dipdiri görünüyor. Dışardan da ilişkinize hiç bitmeyecek gözüyle bakılıyor. Nazardan korunmalısınız.
16 Aralık 2017

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Çevrenizdekiler sizin onlara verdiğiniz güvenle birlikte bazı sorunları atlatmanıza yardımcı olacaklar. Problemleri çözecek beceriye ve deneyime sahip olmanız, dış desteklere kapanmanızı gerektirmiyor.
16 Aralık 2017

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Küçük harcamalarınıza daha uygun çözümler getirmelisiniz. Bugünden bu konuda yeni alışkınlıklar edinmeye çalışmak iyi bir başlangıç olabilir. Bazı para haberlerini iyi araştırmanızda yarar var.
16 Aralık 2017

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

İçe kapanık insanlara yaklaşımınızda yapacağınız değişiklikler, size çok özel bir arkadaşlık kazandırabilir.
16 Aralık 2017

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Aynı anda birçok şeye birden ilgi duyabiliyorsunuz. Bu özelliğiniz zaman, zaman başladığınız işi yarım bırakmanıza neden oluyor. Bu yüzden ortak proje yapmak isteyenler tedirginliklerini dile getirebilirler. Yine de bir projeniz gerçekleşecek gibi gözüküyor. Bugün güzel başlangıçlara açık. Bu konuda isteklilik içinde olmanız gerekiyor.
15 Aralık 2017

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Cuma gününe, önemli üç görünümün etkisinde başlıyoruz. Saat 15:15 ve 19:17 saatlerinde Venüs ve Merkür gezegenleri Kuzey düğümle görünüm oluşturacak. Gerek özel ilişkimizde ve gerekse başkalarıyla olan her türlü bağlantımızda aklımız başımızda olmalıdır. Evlilik kararı verilecekse, tekrar gözden geçirmede bulunmak gerekir. Ay sonuna kadar duruma iyice bakalım. İş ortaklığı kurulacaksa, ortağımızla diyalogumuzda karşılıklı dürüstlük, doğruluk ilkelerini gözetelim. Boşanma durumu varsa, hukuki anlamda haklarımızı gözetelim. Bu karara neden olan noktaları tekrar ele alalım. Sorunların farkında olalım. Tekrar görüşmek faydalı olabilir. Acele etmeyelim. Saat 17:10 Merkür-Venüs kavuşumu, yukarıdaki paragrafta uyardığım noktalarla benzerdir. Onun için, kimlerle ne paylaştığımızı, nasıl bir yakınlık kurduğumuzu, ilişkimizde bizi bağlayan veya ayıran noktaları iyi anlamak lazım. Eşimize, iş ortağımıza veya başkalarına ne söylediğimize dikkat edelim. Biz de ne konuştuğumuzu bilelim. Hukuksal haklarımız finansal veya ilişki anlamında önemlidir. Gerektiğinde bir uzmana danışmakta yarar vardır. Gün boyu huzur dileğimle,
15 Aralık 2017

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Finansal anlamda iş olanakları bulabileceğin bir gündesin. Fikirlerini hayata geçirebilirsin.
15 Aralık 2017

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın geçmişinizi artık düşünmek istemiyorsunuz. Yapacağınız her türlü çalışmalarınızı ileriye dönük planlamalısınız. İş ortaklıklarında özgür çalışmaktan yanasınız. Emir almaktan hoşlanmıyor hemen tepki gösteriyorsunuz
15 Aralık 2017

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yapmakta ısrar ettiğin şey giderek kolaylaşır, bu işin doğası değiştiğinden değil, senin yapma yeteneğin geliştiğindendir. Yeteneklerin üzerinde başarısız olduğunu düşünsen de ısrarcı ol.
15 Aralık 2017

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgilenmeniz gerekebilir. Yakın çevrenizdeki kişilerden destek alabilirsiniz. Hizmet aldığınız kişiler önem kazanacaktır. Parasal konular gündeminizi meşgul edebilir. Bazı konuları açıklığa kavuşturmakta zorlanacağınız bir gündesiniz. Sevdiklerinizle birlikte plan yapabilirsiniz.
14 Aralık 2017

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü bugün davranışlarınızda tutarlı olmanız için uyarıyor sizleri. Bir anlık duygusallık geri dönüşü mümkün olmayan kararlar alıp tebliğ etmenize sebep olabilir. Yaşadıklarınızın bilincindesiniz ve seçimlerinizi bu doğrultuda yapmalı kendinizi zor bir durumun içine sokacak davranışlardan kaçınmalısınız. Gökyüzü sizleri cesaretli olmanız için desteklerken zaaflarınızdan faydalanmak isteyen özellikle karşı cinsle ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. İş ve özel yaşamı birlikte ilerleyen İkiz’ler korku ve kaygılarınızı bir tarafa bırakmalı ve gerçeklerle cesur bir şekilde yüzleşmelisiniz…
15 Aralık 2017

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni iş projeleri yapacaksınız. Bunların hepsi bol kazançlı ve önemli işler. Şansınız açılıyor. İşte hayatta olumlu düşünmenin yararları. Dengenizi koruyabilirseniz çabalarınızın karşılığını almamanız için bir neden yok. En büyük zaafınız terazinin dengelerini eşitlemek.
15 Aralık 2017

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Birebir iletişimden keyif alacağınız bir gün olabilir. Karşınızdaki kişiyle rahat bir diyalog kurmakta zorlanmayabilirsiniz. Etrafınızda birlikte hareket etmekten zevk duyacağınız kişiler bulabilirsiniz. 
16 Aralık 2017

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yönetici gezegeniniz Merkür ile Venüs ilişkiler alanınız olan 7. evinizde kavuşum yapıyor. Artık birden çok aşka, ortaklığa ve maceraya kapılarınızı açabilirsiniz. Çoklu temalar üzerinden seçim yapmanız zorlaşacak. Dikkat edin konuları birbirine karıştırıp önünüze gelen fırsatları ger çevirmeyin.
15 Aralık 2017

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortaklaşa para alanlarınızdaki düzenlemeleri ihmal etmeyin, buna göre harcamalarda bulunun. İletişim sıkıntılarınız geride kalacak. 
Reklamı Kapat