İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
22 Ocak 2017

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizde sürekli geleceği düşünmeniz sevgilinizin canını çok sıkıyor ve size bunu açıkça söyleyemiyor. Duygusal tepkilerinizi bir kenara bırakıp ilişkinizde mantığınızı ön plana çıkarmalısınız.
22 Ocak 2017

İkizler Burcu Günlük İş Falı

İşyerinizde bugün hiç ummadığınız insanlarla yakınlaşabilir ve yeni dostluklar kurabilirsiniz. Yalnız eski dostlarınızın değerini de unutmamak lazım. Onlara çok şey borçlusunuz.
22 Ocak 2017

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Sıkıntılarınızın geçebilmesi için bir yerden para bekliyorsunuz fakat bu para elinize bir türlü geçemiyor. Biraz daha sabretmeli ve başka finansal kaynaklar araştırmalısınız.
22 Ocak 2017

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün yorgunluktan kaynaklanan gerginliğinizi yakın çevrenizdeki insanlardan uzak tutmalısınız.
22 Ocak 2017

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir konuda geliştirdiğiniz ürkeklik, o konuya uzak durmanıza neden oluyor. Bu tavrınız, bu gelişmenin zamanla tamamen sizinle ilgili bir hale dönüşmesine yol açabilir. Bunu, yersiz kaygılarınızla şimdiden göremiyorsunuz. Sizi çok önemsiyormuş gibi davranan kişilere karşı hemen sempati beslemeye başlıyorsunuz. Kendinizi bu anlamda düş kırıklıklarından kurtarmalısınız
21 Ocak 2017

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler günün en önemli enerjisi, saat 12:43 Ay-Pluto görünümü olup, çıkarlarımız konusunda etkili oluyor. İhtiyaçlarımızı daha fazla önemseriz. Kim bize karşı ve kim bizimle beraber? Bütün bunları anlamak isteyebiliriz Hatta durumları lehinize çevirmek için olayları manipüle etmeniz dahi mümkündür. Fikirlerimizi ortaya koyma ve uygun alanlarda değerlendirme ihtiyacımız bugün oldukça yoğundur. Saat 14:23 Ay-Venüs olumlu görünümünde, çıkarlarımızı tabii ki düşüneceğiz. Ancak kötü bir niyetimiz yok. Sadece yanılmamak için ilişkilerimizde dikkatliyiz. Gün boyunca her işinizde olumlu gelişmelerle karşılaşmanız dileğimle,
21 Ocak 2017

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağlığını ilgilendiren konularda kararlar alabilirsin. Evinde değişiklikler yapmak için alışverişe çıkabilirsin.
21 Ocak 2017

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizde sizi kuşatan akıllı kişilerden faydalanmasını bilmelisiniz. Dostlarınızın iyi niyetle yaklaşımları karşısında sizde gereken karşılığı vereceksiniz. Hayalleriniz ile idealleriniz arasında belli bir kalite göze çarpıyor.
21 Ocak 2017

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerde toparlanma zamanı, önemli kadın otorite figürlerinden destekler alarak rahatlamanız mümkün. Yeni bir diyet veya spor programına başlamanız, meditasyon ve ruhsal çalışmalarla yardım ve destekler almanızı tavsiye ederiz.
21 Ocak 2017

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içerisinde çok şey öğrenebileceğiniz imkanlar var. Ancak bir yandan da sıkı çalışmaya daha hazırlıklı olmalısınız.
21 Ocak 2017

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

DUYGUSAL çekişmeler için uygun bir gün değil. Detaylar konusunda aşırılığa kaçmamalı ve kendinize toleranslı olmalısınız.
21 Ocak 2017

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Parasal konulara yaklaşımınızı değiştirebilir, kariyerinizde daha farklı hamleler yapabilirsiniz. Geleceğe hayalci bir şekilde bakmaktan kaçının. Kararsızlık en büyük sorununuz olabilir. Bugün neyi seçeceğiniz konusunda çelişkide kalabilirsiniz.
21 Ocak 2017

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün günlük yaşamınızda geçici olarak duygusal karışıklık yaşayabilir, işle ilgili konularda bir nebze yavaşlık, durağanlık fark edebilirsiniz. 17.40 sonrasında ikili ilişkileriniz açısından davetler alabileceğiniz, karşılıklı uyum geliştirebileceğiniz şanslı bir zamanda olacaksınız ancak geçmiş sorunları açmamanız ve problemli noktaların üzerine gitmemeniz gerekmekte.
21 Ocak 2017

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Hizmet alanınızda ilerleyen Ay ve kriz alanınıza yol alan Plüton arasındaki olumlu açı teması nedeniyle, iş yaptığınız alanlardaki yardımlaşma ve dayanışma konuları odak noktanız olacaktır.Dolayısıyla bugün kendinizi ikinci plana itip çalışanlar ve ofisiniz ile ilgilenmek ve krizleri gidermek isteyebilirsiniz. Cumartesi günü olmasına rağmen iş odaklı davranıp menfaatlerinize uygun gelişmelere hız verebilirsiniz. Akşamı esrarengiz polisiye filmlerini izlemeye veya aynı türden kitaplar okumaya ayırabilirsiniz.
21 Ocak 2017

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma ortamınızda ve günlük yaşamınızda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sezgi ve içgüdülerinizden yararlanarak çözülmesi zor detayların, ince işlerin üstesinden gelebilirsiniz.
Reklamı Kapat