İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

2 Ekim 2014
Arayışınız yok. Fakat müthiş bir bekleyiş içindesiniz. Yani işin esası gizlemeye çalıştığınız bir arayışınız var. Koşullarınız böyle gerektiriyorsa da, siz bunu ahlaki gerekliliklere bağladığınıza inanmaya çalışıyorsunuz. Hiç çalışmayın. Siz de dahil inanan yok buna. Etraftan yerde sürünerek yaklaşan avcılar gibi görünüyorsunuz.

İkizler Burcu Günlük İş Falı

2 Ekim 2014
Değişik bir gün değil. Kolay güvenmiyorsunuz. Bu yüzden dağıtıp paylaştırdığınızı sandığınız işler hala sizin sırtınızda. Birkaç arkadaşınızla ilgili gevşek, basiretsiz yakıştırmalarınız duyuluyor ve bildiğiniz rahatsızlıkları doğuruyor. Şu organizasyon işini ya öğrenin ya da biliyorsanız doğru yapın ; eleştiri oklarınızı da ondan sonra fırlatın.

İkizler Burcu Günlük Para Falı

2 Ekim 2014
Durumunuz birçok insan için harika, ama alıştığınız standarda göre berbat. Yapacağınız tek şey elinize bu durumu kabullenip şimdilik böyle idare etmek. Daha çok genel bunalıma bağlı olarak yaşadığınız özel bunalımınız ancak bu şekilde daha az hissedilebilecek.

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

2 Ekim 2014
Genç aile bireyinizle fazla takışmayın. Daha ne kadar alt edileceksiniz ?


Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ekim 2014
Sinir bozukluklarınız sıcaklardan da olabilir. Sinir bozucu başka nedenleriniz de var, fakat onlar yeni değil biliyorsunuz. Sinir bozukluklarınız sıcaklardan da olabilir. Sinir bozucu başka nedenleriniz de var, fakat onlar yeni değil biliyorsunuz. Dakiksiniz, kontrollü ve kontrolcüsünüz, titizsiniz, pimpiriklisiniz... Bu özelliklerle sıcaklardan daha çok sakınmak gerekir. Bir taşınma görünüyor. Buna çok istekli görünüyorsunuz, ama samimi değilsiniz. İsteksiz görünüp tarafınızdan eleştirilenler sizden daha az kararsız bu konuda.

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2014
Sevgili İkizler saat 07:41 itibariyle,  iş hayatı, parasal konular, ilişki problemleriyle ilgilenmemizi gerektirici Ay-Oğlak burcu geçişiyle Çarşamba  gününe uyanıyoruz. Bu enerji sizleri yorsa da, bütün bunlarla başa çıkabilecek kadar zeki bir burç mensubusunuz. Sadece ilişkinizle alakalı mevzularda ortamı gerecek konuşmalar yapmaktan kaçınınız. Gün içinde  yerli yerine oturmayan durumlarla karşılaşırsanız bunları karamsar bir şekilde ele almayınız. Hiç kimse bizim gibi düşünmeyebilir. Bu ister sevgilimiz olsun ister başka biri. İnsanların baskıcı tavırlarından hoşlanmayacağız. Saat 10:37 Ay-Merkür olumlu görünümü, kendinizi geliştirmek, yenileştirmek ve aktif bir şekilde yaşamınızı düzenlemek isteğinizi işaret ediyor. Belirsizlikler canınızı sıksa da, ümidinizi kaybetmemeniz gerektiğini işaret ediyor. Saat 10:51 Ay-Venüs  görünümü aşkta  huzura, sevmeye ve sevilmeye olan ihtiyacınızın göstergesidir. Ancak ağzınızın tadını bozabilecek kişi ve kişilerden, sorunlardan mümkün mertebe uzak durmanızda yarar var. Saat 16:59 Ay-Neptün olumlu görünümü, hayallerinizi güçlendiricidir. Kişi misyonu gereği, kendine en uygun yolda ilerlemek için kendine söz verir. Yanlıştan uzak durması gerektiğini bilir. Saat 22:32 itibariyle Güneş ve Ay arasında oluşacak ilkdördün, mali konularda bir hayli önem taşıyor.  Kimimiz krediyle bir ev alıp, geleceğimizi garanti altına almak isterken   bazılarımız kredi borcu yüzünden zor durumda. Bir kısmımız yanlış yatırım, gereksiz harcama veya başka sebeple para bulma derdine düşmüşüz. Kimimiz eş, dost, evlat, kardeş uğruna çile çekiyoruz. Sağlığının düzelmesi için maddi açıdan paraya ihtiyaç duyan kim bilir kaç kişi var. Bütün bunlar hayatın gerçekleri dostlarım. Ancak şu var ki hakikaten çoğu zaman huzurumuz, hayatın lezzetli yanlarının tadına varmamız, yaşantımıza yeni bir yön çizmemiz, çocuklarımıza yardımcı olmamız hatta bir evlat sahibi olmamız dahi eninde sonunda gelip paraya dayanıyor. İşte bugün duygusal ve ruhsal açıdan güvenlik ihtiyacımız son derece önem arzediyor. Bir yandan bu konularla başa çıkmaya çalışırken diğer taraftan hayatın güzellikleri bizi kendine çekecek. Bu çekiştirme arasında biraz sıkılabiliriz. Bir şekilde çaresini bulacağız elbet.  Ancak sakin olmamızda yarar var. Not: Ekim aylık özel dosyamız alttaki linkte sizleri bekliyor. Gözlerinize sağlık olsun canlarım. http://kadin.mynet.com/burclar-astroloji/ikizler-burcu-aylik-yorumu.html   Gün boyu arzu ettiğiniz tüm güzel gelişmeler sizden yana olsun. Gönülden sevgilerimle,


Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2014
Yaşamınızla ilgili yeni bir süreç içindesiniz. Yeni bir düzene ihtiyacınız var. Süregelen işlerinizde de, bazı tereddütlerinizi aştığınız anda, başarıya daha fazla yaklaşacaksınız. İçsel derinliğinizin yoğun olduğu bir gün. Yeni kazançların ve sözleşmelerin gündem kazanmasıyla daha dikkatli davranmanız gerekecektir.

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2014
İşlerinizi halletmek, yoluna koymak ve somut kazanımlar elde edebilmek için biraz da sizin dışınızdaki kaynakları kullanıyor olmak hiç fena olmaz. Bir elin nesi var iki elin sesi var diye düşünün girişeceğiniz işlerde.


Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2014
İşe yaramayan iş veya ilişkileri sonlandırıp, işinize yarayacak faydalı iş birliklerine ve işlere odaklanmak isteyebileceğiniz günlerdesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Ay, Uranüs ve Jüpiter arasındaki oldukça olumlu açıların varlığını hatırlayıp, olayların, plan ya da projelerinizin hatalı veya problem yaratabileceği yerlere odaklanmak yerine, olumlu taraflarını görmeye çalışmanız ve özgüvenli şekilde ilerlemeniz işlerin istediğiniz şekilde hallolmasında daha fazla etki yapabilir ve sonuçlar tatminkar olabilir.

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2014
Bugün ani gelişmelere karşı hazırlıklı olun. Özellikle iş ve para konularında dönüşüm vurgusu kuvvetleniyor. Ortaklı işlerinizde daha soğukkanlı ve planlı hareket etmeye çalışın. Bankalarla olan görüşmeleriniz pek umduğunuz gibi geçmeyebilir. Buralardaki önemli işlerinizi birkaç gün sonrasına ertelemek daha iyi olabilir.


Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2014
BUGÜN için yaptığınız planlamalarınızda bir erteleme söz konusu olabilir. Görünüşünüze biraz daha önem vermeniz gereken bir gün.

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2014
Kibirlisiniz. Kendini üstün görme gibi burcunuzun olumsuz özelliklerini takınma eğiliminde olduğunuz görülüyor. Bu tip davranışlarla takdir edilmekten çok, çevrenizdekilerin nefretini kazanacağınızı hiç unutmayın. Aklınız fikriniz uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz bir projede.

Geçmiş İkizler Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!