İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

7 Temmuz 2015
Daha dışa açık, problemleri paylaşmadan yana, uzlaşmacı bir tavır sergilemenizde yarar olacak. İlişkinizi biraz daha içtenlikle yaşayarak içe kapanmış, küskün görüntünüzden arınabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük İş Falı

7 Temmuz 2015
Veriminiz, iş dışındaki sorunlarınızla ilgili olarak düşüyor olabilir. Dağınık zihninizin altında, küçük iş problemlerinizin ötesinde çok daha başka sorunlar yatıyor olmalı.

İkizler Burcu Günlük Para Falı

7 Temmuz 2015
Önümüzdeki günlerde çok ilgileneceğiniz teklifler var. Ekonomik durumunuz, sizin dışınızdaki bir gelişmeyi doğru değerlendirip katılmanız halinde, birdenbire atağa kalkabilir.

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

7 Temmuz 2015
Kendinize zaman ayıramadığınız yolundaki yakınmalarınız, o kadar çözümsüz görünmüyor. Koşulları biraz zorlamanız gerekiyor.


Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Önünüzdeki seçeneklerin karşısında, zorlama tercihler yapacak gibi duruyorsunuz. Bu seçenekleri yeniden gözden geçirmeniz, yeni değerlendirmeler getirebilir. Önümüzdeki günlerde kendi bakış açınızla değerlendirerek, bir olayı olumlayacaksınız. Konudan en haberli kişi siz olduğunuzdan, değişik bakışlar karşısında değerlendirmenizde ısrarcı olacaksınız.

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Temmuz 2015
Sevgili İkizler saat 09:30 Ay-Neptün kavuşumu, yeni haftamızın ilk olumlu işaretçisidir. Büyüklerinizle olan ilişkiniz, yavrularınızla olan temasınız, hayatın güzel taraflarıyla olan irtibatınız açısından bu enerjiler son derece yararlıdır. İçinde bulunduğunuz sistemin bir parçası olarak, bir yanımızla düzene bağlıyız. Toplumsal yaşamda karşılaştığımız insanlar ve yakın çevremizle aramızdaki ilişkilerde saygı, sevgi güven üçlüsü oldukça önemli. Bu görünümün etkisi altında,  hayatınızın anlamı, değerleriniz konularında iyimser düşünebilir, yüreğinizin içinde huzuru hissedebilirsiniz. Saat 17:05 Ay-Güneş görünümü, iş hayatınızla ilgili konularda arzu ettiğiniz imkanlara kavuşma özleminin işaretçisidir. Kazanç getirici işlere ihtiyacınız var. Çünkü bu sayede geleceğinizi güven altında hissedersiniz. Bu görünüm, özellikle bu yönde atmak istediğiniz adımları gösteriyor. Para ve iş durumunuzdaki iyileşme, hayatı daha olumlu yönde görmenizi sağlayacağını bilirsiniz. Bu kriterlere göre hareket edersiniz. Saat 18:38 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi altında, maddi ve manevi değerlerinize, güvencenize, geleceğinize fazlasıyla önem verebilirsiniz. Yeteneklerinizi öne çıkararak parasal açıdan kendinizi garanti altına alma isteğiniz fazlasıyla yüksek. Ancak burada dikkat edilecek nokta, ilişkide bulunduğunuz partnerinize- iş ortaklığı yaptığınız kişiler veyahut da taahhüt altına girdiğiniz işlere dikkat etmenizdir. Sakin ve gayet bilinçli bir şekilde paraya bakış açınızı ve çıkarlarınızı iyice gözden geçiriniz. Yeni haftanın sizler için şanslı, güçlendirici, keyiflendirici gelişmelerle dolu geçmesi dileğimle,


Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Temmuz 2015
Yaşamınızla ilgili yeni bir süreç içindesiniz. Yeni bir düzene ihtiyacınız var. Süregelen işlerinizde de, bazı tereddütlerinizi aştığınız anda, başarıya daha fazla yaklaşacaksınız. İçsel derinliğinizin yoğun olduğu bir gün. Yeni kazançların ve sözleşmelerin gündem kazanmasıyla daha dikkatli davranmanız gerekecektir.

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Temmuz 2015
Paranın hırsı size çok iyi gelmeyebilir. Buna vesile olacak stresli bir takım olaylar yaşayabilirsiniz bugünlerde. Maddi konuları mutlaka dengeli olarak ele alın. Hem kazanç hem de harcamalar konuları kontrollü olmalı.


Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
Bu hafta sonu içinizden ne yapmak geliyorsa o alana yönelmenizde fayda var. Astrolojiyle ilgilenmek, uzun zamandır görmediğiniz arkadaşları görmek, yeni mobilyalar için araştırma yapmak v.b hangisini isterseniz, hayat sizin! Tüm burçlar için gün geneli: Hafta sonu boyunca derdimizi anlatabilmek veya kendimizi ifade edebilmek türünde sıkıntılar yaşamamız zor görünüyor. İlham veren konuşmalar, motive edici cümleler veya proje çalışmaları, anlaşmaların hazırlanması veya imzalanması ya da okullarla bağlantılı işler anlamında olumlu gelişmelere açığız. Dil eğitimleri, yabancılarla yapılacak görüşmeler, sınavlarla ilgili akıcı değerlendirmeler için de uygun hafta sonu. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzu özellikle okumalısınız. Hepinize keyifli sohbetler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Temmuz 2015
Ailevi konularda iletişimin yoğun olduğu zamanlar içindesiniz. Geçmişle alakalı konular açılabilir. Kendi fikirlerinizi ortaya koymakta fazla ısrarcı davranabilirsiniz. Gün içinde yaratıcılık gerektiren işlere yönelebilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde kendinizi çok daha iyi hissedebilir, başladığınız işlerde başarılı olabilirsiniz.


Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Temmuz 2015
Gününüzü oldukça aydınlatacak bir haber daha sabah saatlerinde sizi bulacak gibi görünüyor.

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Temmuz 2015
Yaratıcı bir gün. Yeni bir konuya el atarak başarılı ve zevkli bir çalışma yapabileceksiniz. Patronunuz da sizden uzun zamandır böyle bir atak bekliyordu. Candan dostlarınızdan yardım istemeyi unutmayın. Onlar buna hazır. İyi günler başlıyor. Toplum yaşamınız canlanıyor.

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Temmuz 2015
Enerjiniz, zekanız ve yeteneklerinizi en iyi şekilde sergileyeceğiniz bugün, aşk hayatınızda son derece keyifli görüşmeler yapabilir, birlikte tatil planlayabilir, görüşmelerinizden mutlulukla ayrılabilirsiz. İş hayatınız ve özel yaşamınızda desteklendiğiniz bir gündesiniz.

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Finansal anlamda zorluklar gündeme gelebilir, bu hafta özellikle dostlarınızın, arkadaşlarınızın belki size çok farklı ve marjinal gelebilecek fikirlerine açık olmanızda yarar var. Maddi konular yaşamınızda stres yumağı haline gelebilir, daha fazla mücadele etmeniz, efor sarf etmeniz gerekebilir.

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Temmuz 2015
Bugün, iletişim halinde olacağınız kişilerle konuşmalarınız hızlanabilir. Onlardan alacağınız destekle coşkulu bir şekilde, şevkle ve biraz da abartılı adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Geçmiş İkizler Burcu Burç Yorumu