İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
29 Nisan 2016

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Bu aralar epeyce uzun bir zamanı birlikte geçirme şansınız olacak. Mutluluğunuz dış koşullara çok bağlı. Kısa ayrılıklar sonrasının coşkularını yaşıyorsunuz.
29 Nisan 2016

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Sizin deneyiminizin ve bazı ilişkilerinizin başkalarınca değerlendirilmesi hoş olmuyor. Bu konuda daha ödünsüz tavırlar içine girmelisiniz. Meslek dışı bir iş, içinde sevdiğiniz bir arkadaşınızın olması nedeniyle sizi ilgilendirecek.
29 Nisan 2016

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Gereksiz bazı şeylere para yatırdığınızı fark ettiğinizde geri dönüşü olmuyor. Önümüzdeki günler biraz hesaplı olmak durumundasınız. Yakında sevinçleriniz var, uzun vadeye yaymak sizin elinizde.
29 Nisan 2016

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Çok kıymetli zamanınızı boşa tükettiğiniz alanlardan çekilmelisiniz.
29 Nisan 2016

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Önemli bir davet alabilirsiniz. Bu buluşmalarda ufkunuzu genişletecek tanışmalar, yeni umut kıpırdanışları söz konusu olabilir. Bazı özel durumlarda fazla ben merkezci olabiliyor, ilişkileri yorabiliyorsunuz. Eskiyip unutulduğunu düşündüğünüz bir kırgınlık, önümüzdeki günlerde yeniden filizlenebilir. Aile ilişkilerinizdeki dayanışma bugünlerde doruklarda. Aşk yaşamı : Onu, bunca yaşanmışlıklarınıza rağmen, ilişkinizden ve kendinizden soyutlayarak değerlendirdiğinizde daha iyi tanıyacaksınız. Kavrama güçlüğü çektiğiniz problemlerinizi anlaşılır hale getirmelisiniz.
28 Nisan 2016

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler 28 Nisan-22 Mayıs tarihleri arasında Merkür-Boğa burcunda gerileyecek. Bu süreçte zihninizi dinlendirici aktivitelere yönelebilirsiniz. Aslında bu, birçok meseleyi ölçüp tartmanızda gerileme dönemi gayet olumludur. İkizler öyle işlek bir zekaya sahiptir ki, bazen insanız yoruluruz, sakin sakin düşünmek isteriz. İşte bu açıdan Merkür-Boğa burcu gerilemesi gayet iyidir.  Bir konuya odaklanmak, bir mesele üzerinde dikkatli şekilde düşünmek, hesap kitap yapmak, sırlarımızı korumak, ne yapmak istiyorsak, neyi planlıyorsak bunlara tekrar bakmak bu geri hareket döneminde hakikaten faydalı olabilir. Bu sürecin bir çok meseleyi anlamamızda, yeniden gözden geçirmemizde farkındalık yaratması dileğimle,
28 Nisan 2016

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağlığınız konusunda sorumsuz davranıyor ve kendinizi ihmal ediyorsunuz. Çalışma ve eğlence temponuzun yoğun oluşu yüzünden dinlenmeye çok az vakit ayırıyorsunuz. Bugün bazı şikayetleriniz canınızın sıkılmasına neden olabilir. Küçük tempolu kısa molalar, yenilenmenizi sağlayacak. Uyku sisteminizi düzenlemelisiniz.
28 Nisan 2016

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Hakkınızı aramanız gereken bir durumla karşılaşırsanız karşınızda dişli tipler olacak. Adaleti sağlamak bazı zararlar neticesinde mümkün olabilir. Çetrefilli konuları tatlıya bağlama konusunda gereksiz çabalara kalkışmayın.
28 Nisan 2016

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki üç hafta boyunca aklınızdakileri ya da içinizdekileri paylaşmamanız sizi huzursuz etmeye başlayabilir. Bunları görmezden gelip, yüzleşmemeniz işleri yokuşa sürebilir. Korkmayın. Hatta güvendiğiniz kişilerin desteğiyle enerjiniz ve üretkenliğiniz artabilir.Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: 22 Mayıs tarihine kadar Boğa burcunda geri hareketine başlayan Merkür’ün geri harekette olduğu dönemde, hayatımızdaki maddi veya somut konuları yeniden gözden geçirme fırsatı bulabiliriz. Bütçemizin yeniden yapılandırılma ihtiyacı varsa yeniden yapılandırabilir, yeteneklerimizi daha fazla para kazanmak için nasıl kullanabileceğimiz üzerine daha fazla düşünebilir, yeni yollar arayabiliriz. Detaylar önemli, ama asıl olan önümüzdeki üç haftalık süreçte, beyin kaslarımızı daha çok maddi başlıklı konular, ödemeler ya da yeni kazanç yolları üzerine yoracağımız gerçeği. Yatırımlarımız, maddi girişimlerimiz, ödemelerimiz, harcamalarımız ve gayrimenkul başlıklı konularda yorucu uğraşılar ön plana çıkabilir. Bu başlıklarda yer alan evraklarla ilgili ya da iletişim bağlantılı sorunlar dikkat gerektirebilir. Bugünden itibaren, Mayıs ayınin son haftasına kadar, yanlış giden mesajlara, elektrik elektronik araçlarla ilgili problemlere dikkat etmekte ve yanlış anlaşılmalara bağlı iletişim problemlerine, söylenilen saatte söylenilen yerde olamama, söylenilen saatte kalkmayan araçlar, unutulan biletler, pasaportlar, yağ su kontrolü yapılmadan binilen arabalar, yanlış koltukta, hatta yanlış yere yolculuklar türünde karışıklıklara, çifte rezervasyonlara, dikkat etmekte fayda vardır. Unutulan eşyalar, karışan evraklar, çöken bilgisayar sistemleri dikkat gerektirebilir. Ancak, eski tanıdıklarla görüşmek, karşılaşmak ya da geçmişle bağlantılı proje ve işlere hız kazandırmak için uygun zamanlardır.Eğer bu karışıklıkları doğru yönetebilirsek birbirimize karşı anlayışlı olacağımız günlerdeyiz.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
28 Nisan 2016

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kişisel olarak sizde endişe yaratan durumlarla karşılaşabilirsiniz. İş hayatınızdaki stresler sizi yorabilir. Ortak işlerinizde çalıştığınız kişilerle planlama yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları yeniden harekete geçirebilirsiniz. Duygusal konularda kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Parasal konularda sabırlı olmanız gerekebilir.
28 Nisan 2016

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

SİZDEN maddi yardım isteyen yakınlarınız varsa bütçenizi aşmamaya çalışın. Fazla yardım sizi zorlarken dostluğunuzu da bozabilir.
28 Nisan 2016

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünkü ana eğiliminiz, büyük düşünmek yönünde olabilir. Geniş bir bakış açısı ve esnek yaklaşımlar benimseyerek, geleceğinizi şekillendirecek olan uzun vadeli planlarınıza odaklanabilir, tüm gününüzü bunları inceleyerek geçirebilirsiniz.
28 Nisan 2016

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Koç burcunda bir Yeniay meydana geliyor. Etkisini 3 gün önce ve sonra hissedeceğiniz yeniay haftasında arkadaş çevreniz ve sunmak istediğiniz projelerle ilgili problemlere açık bir zaman diliminden geçeceksiniz. Burada ilişkisi sorunlu devam edenler için, karşınızdaki insanın hayatı ile ilgili önemli bilgiler elde edebilir ve ondan ayrılmayı tercih edebilirsiniz. Gruplar, sosyal ortamlar ve etkinliklerde olası sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz yüksektir. Özellikle iş hayatınızla ilgili gelişebilecek krizler karşısında sakinlikle neler yapabileceğinizi gözden geçirmelisiniz. İlişkisi sağlam bağlarla devam edenleriniz için bu yeniay kısa ve geçici sorunlarla etkisini sürdürüp geçecektir.
29 Nisan 2016

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Zihinsel hareketliliğinizin yoğun yaşanacağı bir gündesiniz. Hukuki ve yüksek öğrenimle ilgili ilerleme şansınız bulunuyor. Ancak beklenmedik iletişim sorunları, bilinçaltı fenomenleriniz ve kendi içinizdeki doğrularla ilgili yanlış yönlendirmeye maruz kalabilirsiniz. Bilişsel farkındalıklarınızı 21 Mayıs sonrasına ertelemeye özen göstermelisiniz. Genel olarak ise; Ay bugün kısa bir süre boşlukta kaldıktan sonra saat 10:47’de Kova burcuna geçiyor. Bugün Merkür Boğa burcunun 23 derecesinden geri gitmeye başlıyor. İletişim, haberleşme, ticaret ve yolculuklar gezegeni Merkür’ün geri hareketine başlaması ile birlikte gecikmelere, ertelenmeye ve karmaşık haberleşme koşullarına karşı dikkatli olmalı ve önlemlerinizi almalısınız. Tedbiri elden bırakmadan plan yapmalısınız. Elektronik ve ulaşım araçlarının kullanımına özen göstermelisiniz. Cep telefonu, bilgisayar ve ev eşyalarının alım satımını Retro dönemi bittikten sonraya bırakmakta yarar var. Merkür sözel yeteneklerinizi de yönettiği için kendinizi ifade etmek istediğiniz önemli durumlarda söyleyecekleriniz yanlış anlaşılmasın diye özenli olmalısınız. Estetik ve dekoratif konularla ilgili işleri veya değişiklikleri de Merkür’ün ileriye gideceği 21 Mayıs tarihinden sonraya bırakmak iyi olur.
28 Nisan 2016

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmiş konular karşınıza gelebilir. Ev ve aile alanlarınızda sıkıntılarla ve iletişim problemleriyle karşılaşabilirsiniz. Yeniliklerden uzak durun, imza atmayın, herhangi bir işe başlamayın.
Reklamı Kapat