İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Mayıs 2019

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Bugün yine sevgilinize göre planlar içinde olacaksınız. Neyse ki o da size karşılığını veriyor. Onun bir dediğini iki etmemekten inanılmaz keyif alıyorsunuz. Bu tavrınız çevrenizdekileri şaşırtıyor, hatta biraz da kızdırıyor.
21 Mayıs 2019

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Bazı endişelerinizde sandığınız kadar sorun yaşanacak gibi görünmüyor. Hafta başında küçük aksamalar yaşayacağınıza dair kimi ipuçları sizi hafif tedirgin ediyor. Bugün bu konuyla ilgili bir telefon görüşmesi yapabilirsiniz
21 Mayıs 2019

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Zaman, zaman yaşadığınız parasal sıkışıklığınızın en büyük nedeni plansızlık. Bugün başıboş harcamalardan kaçınmalısınız. Çok hesap gerektiren bir süreçten geçildiğini görmeniz gerekiyor.
21 Mayıs 2019

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Tercihlerinizden en akla uygun olanı seçerken titiz olmanız gerekiyor. Aklınızdan geçen birçok proje içinde bazıları sizi yıkıma götürebilir.
21 Mayıs 2019

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Akraba türü ilişkilerinizde hazırlıklı olmadığınız birtakım gelişmeler, ivedi kararlar almanızı gerektirebilir. Bu konularda hassas olmanız gereken bir gününüzdesiniz. Kişisel isteklerinizin mutlaka hayata geçmesi için çok fazla ısrarcı olmamalısınız. Bu şekilde, yeni tanışmalarda inatçı ve sabit görüşlü bir görüntü vermekten kurtulacaksınız.
21 Mayıs 2019

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, 10:56'da Oğlak burcuna geçiyor. Maddi konularınıza yoğunlaşacağınız bir gün içerisinde olabilirsiniz. Güneş ve Merkür kavuşumu burcunuzda gerçekleşiyor. Hayattan ne istiyorsanız çok içten dileyin, gerçek olabilir. Ay'ın Mars'la karşıt olduğu gün içerisinde sağlığınızı tehlikeye atacak işlerden kendinizi sakının. Güneş bugün itibariyle İkizler burcuna geçiyor. 21 Haziran tarihine kadar sizin burcunuzda seyrederken, sizlerin de doğum günlerini kutlama vakti başlıyor. Bir ay boyunca enerjiniz çok yüksek olacak. Mutlu olacağınız bir dönemdesiniz. Hayatınızda eksik hissettiğiniz konularda Güneş size destek verecektir. Merkür de sizlerin burcuna geçiyor. 4 Haziran'a kadar her sorunun altından zekanızla kalkabileceksiniz. Beklediğiniz olumlu haberleri alabilirsiniz.
21 Mayıs 2019

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Duyguların çok yoğun!Güneş bugün burcuna geçiyor. Şimdiden doğum günün kutlu olsun. Arayış içinde olduğun bir gün. Duyguların çok yoğun. Özel sektörde çalışan bir İkizler burcuysan bugün mesaiye kalman gerekebilir. Hayatına dair her detayı tek başına göğüslemek isteyeceksin. İlişkisi olmayan bir İkizler burcuysan, gün içerisinde tanışacağın kişi tekrar görüşmek için iletişimde kalmak isteyebilir. Evli ve çocukları olan bir İkizler burcuysan, ailecek bazı konuları masaya yatırmanız gerekebilir. Daha paylaşımcı, özverili olmak ve aile bağlarına önem vermek gibi konular epey konuşulacak. Uzun zamandır diyet yapıyorsan, sıkılaşmak, daha fit bir vücuda sahip olmak için spora başlayacaksın.
21 Mayıs 2019

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiğiniz arkadaşlarınızdan ya da partnerinizden gerekli ilgiyi veya alakayı görmediğinizi düşünebilirsiniz. Ani bir şekilde ilişkilerinizde radikal kararlar vermemeye özen göstermelisiniz.
21 Mayıs 2019

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizle ilgili endişe duyduğunuz konular gündeme gelebilir. Evinizle ilgili konularla uğraşabilirsiniz. Ortaklı para konularına dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Finansal konularda destek almak isteyebilirsiniz. Yenilenme içine girmek isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde korunma ihtiyacı oluşabilir. Farkındalığınız yüksek olsun.
21 Mayıs 2019

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Partnerinizin size karşı duyduğu hisler keyfinizi yerine getirebilir. Sizin uyumlu tepkilerinize gelen tepkiler gününüzü neşelendirecek.
21 Mayıs 2019

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İstediğiniz başarı geliyor. Hiç ummadığınız birinden destek göreceksiniz. Bu kişi iş yerinizden ve sizi kıskandığını sandığınız biri. Aranızda güzel bir dostluk başlayacak. Evle ilgili bazı sorunlar olabilir. Bunu daha fazla büyütmemelisiniz.
21 Mayıs 2019

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İkizler; Güneş ve Merkür’ün burcunda hareket etmeye başlamasıyla, ön plana çıkabileceğin, hedeflerine ilerleyebileceğin ve ilişkileri kendi isteklerin doğrultusunda yönetebileceğin bir döneme giriyorsun. Öğleden sonra bütçeni dengelemekte zorlanacağın ani hareketlenmeler olabilir.
21 Mayıs 2019

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün metafizik konular ve okült bilgilere vakit ayırın. Bu tarz çalışmalara dahil olun. Bugün ailenin gelir paylaşımlarıyla ilgili karar alacağınız bir gündesiniz. Fikir ayrılıkları için kalıcı çözümler üretmek zorundasınız. Herkes sizin dediklerinize önem verir. Kardeşlerle ilişkilerinizi dengede tutun.
21 Mayıs 2019

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Dolunay sonrası yeni eğitimlere başlamak, yabancı dil öğrenmek için koşullar uygun. Akşam saatlerinde ilişkilerde gelişmeler yaşanabilir. Desteklenme arzunuz karşılanıyor.
Reklamı Kapat