İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

27 Mayıs 2015
Bugün yine tesadüflere yine boyun eğeceksiniz. Aşka direnme çabalarınız, duyguların hızı karşısında yetersiz kalmış görünüyor. Kendinizi baskılama nedenleriniz başka anlamlara çekilebilir.

İkizler Burcu Günlük İş Falı

27 Mayıs 2015
Attığınız başarılı adımlara değişik cephelerden önyargılı, biraz çekemez bakışlar var. Bu konuda bir iki kişi size çok dost duruyor, onlarla yakınlaşabilirsiniz. İş ilişkilerinizde akılcı dengeler gerekiyor.

İkizler Burcu Günlük Para Falı

27 Mayıs 2015
Ciddiye alınmaya değer görünen para tartışmaları içersindesiniz. Zamanında saptayıp ele alabilirseniz, para durumuzda bir hayli rahatlamaya neden olacak bir gelişme kapınızda bekliyor.

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

27 Mayıs 2015
Kendinizi savunduğunuz meşru koşullarınızı, sert çıkışlarla yitirebilirsiniz. Dikkatli tavırlar göstermeniz gereken günler içindesiniz.


Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mayıs 2015
Uzaktan verimli tespitler yaptığınız bir gelişmeye yakınlaşmanız gerekebilir. Sessiz kalmaya kararlı göründüğünüz bu konudan uzak durmak sizin için daha yararlı olacak. Sizi yakından tanıyanlar son zamanlardaki durgun halinizin, arkadaşlar arasındaki küçük tartışmalardan kaynaklandığını düşünüyorlar. Bu kadarla sınırlı olmadığını gizlememeniz gerekiyor.

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mayıs 2015
Sevgili İkizler saat 05:21-28 Mayıs saat 00:42  arasındaki  Ay-boşluk etkisi altında Çarşamba gününe adım atıyoruz. İsteriz ki, her şey umduğumuz gibi gitsin. İşler biraz karışsa hemen panik oluruz. Dikkatimizden kaçan, unuttuğumuz veya aklımıza gelmeyen şeyler, bize engel olduğunda sıkılabiliriz. Burnumuz aksa, kendimizi berbat hissederiz. Sakin olmakta tabii ki yarar vardır. Gerginlikten, takıntılı düşünmekten uzak durmak olumludur. Olayları kontrol etmeye çalışmamalı, her şeyi kendi doğal düzeni içinde düşünmeli, gerilimli tepkilerde bulunmamalısınız. Saat 13:37 Merkür-Mars kavuşumu, yöneticiniz Merkürün geri hareket dönemiyle örtüştüğü için, aslında ailevi konular üzerinde ve de  kişisel tüm kararlarınızın akıllıca gözden geçirilmesi vaktidir. Bir yuva kurulacaksa, bir yere taşınılacaksa, bir girişimde bulunulacaksa, bir ev satın alınacaksa, bir işe girilecekse, mutlaka iyi analiz edilmeli, yarar-zarar hesabı yapılmalıdır. Harekete geçmek isteseniz de, varılacak yere, elde edilmesi muhtemel sonuca bilinçli şekilde bakmalısınız. İleriye dönük ve sağlıklı olana yönelmelisiniz. Aceleyle kararlar vermemelisiniz. Tam emin olmalısınız. Saat 22:45 Venüs-Chiron olumlu görünümü, birikimlerimizi çoğaltma, kazanarak güven içinde yaşama, maddi açıdan gelir sağlayıcı alanlara yönelme arzumuzun göstergesidir. Bunun yolu, meslek seçimimizi doğru şekilde yapmaktan geçiyor. Gerçekçi düşünmek zorundayız. İşimize gücümüze sahip çıkmamız, elimizden geleni yapmamız lazım. Yüreğinizin güzellikleri ışığınız olsun. Her işinizin yararınıza olacak şekilde gelişmesi dileğimle,  


Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mayıs 2015
Bugün, duygularınız oldukça yoğun gelişiyor. Ay'ın konumu, birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda gizli çatışmalara neden olabilir Kendinizi sorgulayabilir ve çevrenizde gelişen birçok olayın, nedenini araştırabilirsiniz. Gözünüzden kaçan birçok ayrıntıyı yeniden düşüneceksiniz. Bugünlerde satın alma duygunuz ön planda olacak.

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mayıs 2015
Bugün, her şeye ben yaparım diyerek öne atılmayın. Söz sahibi olmak ve isteklerinizi kabul ettirmek, yapılan işin karar vericisi olmak hali güzel ancak siz yine de büyük sözler vermeyin. Cengaverlik yapmaya gerek yok.


Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mayıs 2015
Son zamanların aksine, sempatikliğinizi kullanarak ya da kendinizi göstererek bazı kişileri bazı konularda ikna edebilir veya bazı planlarınıza katılımda bulunmalarını sağlayabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Neptün’le olumsuz açı yapıpı, yarın, geri giden Merkür’le bir araya gelecek olan Mars, plansız, tedbirsiz veya detaylara odaklanmadan yapılabilecek işlerde sıkıntılara neden olabilir 7 gün boyunca. Her tür aldanma, yanılma, yanıltılma riskine karşı tedbirli olmakta hareket etmekte fayda var. Dalgınlıklar, unutkanlıklar, kararsızlıklar, konsantrasyon bozuklukları veya bazı durumlarda zehirlenmeler de bu açının diğer bir etkisi olabilir. Bir an bir şey yapmaya karar verip birden yerinizden kalkamayacak durum alıyorsanız, sebebi Neptün. Dün yazdığım ilişkilerde gerilimi, ani hareketleri, asiliği veya aşırı özgürlük arzusunu tetikleyen etkiler de devam ediyor. Günü basit planlar yaparak geçirmek lazım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mayıs 2015
İş hayatınızda koyduğunuz hedeflere ulaşmak için çaba göstereceğiniz bir gündesiniz. Aldığınız sorumluluklar sizi biraz yorabilir. Üstlerinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Bazı uğraştığınız işlerde bürokrasiye takılabilirsiniz. İşlerinizdeki aksaklıklar sizi sıkıntıya sokmasın. Akışta kalmaya özen göstermelisiniz.


Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mayıs 2015
Aile çevrende verilecek bazı kararlar seni hayli meşgul edecek. Başını kaşımaya vakit bulamayacaksın. Boş düşünceleri bırak hayatın tadını çıkar.

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mayıs 2015
Sıkıntılı günlerdesiniz. Acilen toplantı yapmanız gerekecek. Uzun zamandır sürdürdüğünüz projenizin önüne engeller çıkacak. Ama moralinizi bozmayın. Daha uygun bir zamanda planınızı gerçekleştirme şansı doğacak. Sevdiğinizden uzaktasınız.

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mayıs 2015
Gün içinde ikili ilişkilerinizde ve iş hayatınızda kendinizi ifade etme gücünüz geçici olarak düşebilir, ancak biraz yalnız kalmak, kendinizi dinlendirmek ve bireysel ihtiyaçlarınızı belirlemek için bir süre içinize çekilmeye ihtiyacınız olabilir. Finansal konulardaki işlerinizi tamamlayabileceğiniz bir zaman dilimindesiniz.

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mayıs 2015
Özel hayatınız başta olmak üzere, çocukları ilgilendiren konular, riskli işler ve aktiviteler konusunda hedeflerinize çok daha rahat bir şekilde ulaşabileceğinize, bu alanlarda olası krizleri rahat bir şekilde idare edebileceğinize, sizden mesafe olarak uzakta kimselerle minik flörtlerin söz konusu olabilir

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mayıs 2015
Sabırsız ve anlık davranmanız, sinirli tavırlarla hareket etmeniz söz konusu. Bu, yanlış anlaşılmaları tetikleyebilir. Hemen harekete geçme isteğinizi planlı davranarak bastırmaya çalışın.

Geçmiş İkizler Burcu Burç Yorumu