İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

24 Kasım 2014
Netlik, dinginlik içersindesiniz. Ama partnerinizin bazı ilginçliklerinizi benimsediği ya da razı olduğu konusunda sorular barındırıyorsunuz. Aşk hayatınızda heyecanları şekil değiştirmiş olarak yaşamanız ilişkinizi geliştirebilir.

İkizler Burcu Günlük İş Falı

24 Kasım 2014
Ortak türü beraberliğinizde birbirinizin kişiliklerinize ve becerilerinize güveniniz tam. Fakat dönemsel koşullar sizi epey zaman daha bekletecek gibi görünüyor. Daha küçük, ama hayata uygun projeler daha fazla şans içerebilir.

İkizler Burcu Günlük Para Falı

24 Kasım 2014
Çok büyük güçlüklerle bir araya getirebildiğiniz paranızı iyi korumalı, yine dönemsel koşullar nedeniyle bu birikimi tüketmemelisiniz. İş yaşantınızdaki belirsizlikler, sizi haklı olarak hızla bir kenara para biriktirmeye yöneltiyor.

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

24 Kasım 2014
İki kişinin sizinle ilgili bir beklentisi var. Konu biraz karmaşık, tavrınız önemli.


Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Kasım 2014
Sizi fazlasıyla ilgilendiren bir konuya gereken alakayı göstermiyorsunuz. Bu da, konuyla ilgili birçok gelişmeyi bir işlevsizlik içinde izlemenize neden oluyor. Ailenize düşkünlüğünüz çok özel ilişkilerinizde bir zaaf olarak görülüyor. Bunu dikkate almanız gerekecek. Yakın zamanda olası bazı ziyaretler önemli konularda önemli çözümlemeler getirebilir.

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Kasım 2014
Sevgili İkizler,  saat 05:16-18:32 Ay-boşluk etkisi altındayız.  Bu süre içinde  ilişkinizle ilgili her türlü mevzuda dengeli davranmak, paylaşımdan yana olmak,  ortaklık bilinci içinde sorunları çözmeye çalışmak gayet mantıklıdır. Karşınızdaki kişiyi eleştirirken, kendi yanlışlarınızı es geçmek yerine dürüstçe gözden geçirmek  faydalıdır. Karakter yapınızdaki farklılıkları sorun etmek yerine, birbirinizi bu sayede tamamladığınızı düşünmeniz, hem ilişkinizin güçlenmesi hem de aranızdaki sevginin çoğalmasını sağlayıcı olabilir. Yeni tanışanlar veya bugün ilk kez buluşanlar  birbirleri hakkında olumlu-olumsuz yargıda bulunmak yerine öncelikle birbirlerini gözlemlemeyi tercih etmelidirler. Saat 18:32 sonrası iş hayatı, parasal konular, ilişki meseleleri üzerinde düşünmemizi sağlayacak Ay-Oğlak burcu seyri başlayacak. Bu enerji sizleri yorsa da, bütün bunlarla başa çıkabilecek kadar zeki bir burç mensubusunuz. Ortamı gerecek konuşmalar yapmaktan kaçınınız. Yerli yerine oturmayan durumlarla karşılaşırsanız bunları karamsar bir şekilde ele almayınız. İster sevgilimiz olsun ister başka biri olsun, hiç kimse bizim gibi düşünmeyebilir. Kişi bu enerji altında, bazen kendini dış dünyadan uzaklaştırır bazen de ortama uyar. Ancak sizler, pes etmeyecek kadar akıllı ve bir çıkış yolu bulacak kadar mantıklı kişilersiniz.Büyük Öğretmenimiz ATATÜRK olmak üzereKıymetli ÖğretmenlerimizinSadece bir günlerini değil,365 günlerini kutluyoruz...Ellerinden öpüyoruz,,Emeğiniz çoktur üzerimizdeHakkınızı helal ediniz bizlere......iremSUSaygılarımızla,,


Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Kasım 2014
Ay ve Venüs karşıt burcunuzda ilerliyor ve kişisel duygularınızda belirli bir aşama geçiriyorsunuz. Partnerinizden çok fazla talep içinde olduğunuz bugün içinde, alıngan ve kırılgan bir tutum içinde olacaksınız. Çevrenizdeki her şeyin uyumlu ve dengeli olmasına dikkat ederseniz başarıya daha çabuk yaklaşırsınız.

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Kasım 2014
Bugün eşinizle her zamankinden çok daha uyumlu bir iletişim kurma şansınız var. Tatlıya bağlamalar, kırgınlıkları ortadan kaldırmalar, birlikte geçirdiğiniz keyifli zamanları tekrardan canlandırmalar için uygun bir gün olabilir.


Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2014
İkili ilişkiler, ortaklıklar ve iş birlikleri açısından yeni tekliflerin, yeni başlangıçların veya olanakların yüzünü gösterebileceği on günlük süreçtesiniz. Ancak, belli teklif, davet veya başlangıçları aktive etmeden önce Neptün’ün yanıltıcı etkilerinin farkında olarak karşı karşıya olduğunuz konuları dikkatle ele almanız yerinde olur. Tüm burçlar için gün geneli: Kafamızda bazı konularda halen bazı şüphelerimiz veya endişelerimiz olsa bile ya da kararsızlıklar doğru adım atmayı zorlaştırsa da, gerçekçi olmayı, işaretleri veya sezgilerimizi doğru okumayı başarabilirsek çok yol kat edebileceğimiz günlerdeyiz. Bilgi edinme ve yeni şeyler öğrenme isteğimiz artıyor. Yay burcuna geçen Güneş ve Yay burcunda oluşan yeni ay, Yay burcunun ilk günlerinde doğanlar başta olmak üzere, tüm Yay burçlarına ve hepimize on günlük süreçte(aslında başladı) yenilikler veya yeni başlangıçlar yapma olanağı sağlıyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Kasım 2014
Çevrenizde uyumun ve neşenin arttığı bir gündesiniz. Özellikle evliliğe dair konularda olumlu enerjiler gözüküyor. Gerek eşinizle gerekse ortaklarınızla paylaşımlarınız artacak. Öte yandan hukuki işlerinizde yeni sorumluluklar gündeme gelebilir. Aşırı iyimserliğe kapılmadan daha soğukkanlı olmanız gerekebilir.


Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Kasım 2014
Maddi açıdan biraz darlık geçirseniz de zamanla bu sorununuzu çözeceksiniz. Beklediğiniz bir haber gelecek. Sizin lehinizde bir haber olacak bu.

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Kasım 2014
Çevrenizdekilerle inatlaşmayın. Bu tutumunuz insanları çileden çıkarıyor. Herşeyi ben biliyorum havasından vazgeçin. Herkes herşeyi bilemez. Karşınızdakilere de şans tanıyın. Böyle yaparsanız çevrenizde dost kalmaz. Para sizin için şu günlerde çok önemli.

Geçmiş İkizler Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!