İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Ocak 2019

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Duygusal olarak kendinizi son derece güçlü hissedeceğiniz bir gündesiniz ve beklediğiniz gelişmeler bugün olacaktır. Sevdiğiniz kişiyle güzel vakit geçirebilir hoş ortamlara gidebilirsiniz.
21 Ocak 2019

İkizler Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamınızda çalışmalarınıza istikrarlı bir şekilde devam edebileceğiniz bir gündesiniz. Son derece enerjiksiniz ve enerjinizi olumlu olarak kullanacak kapasiteye sahipsiniz.
21 Ocak 2019

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz ve bazı yeni girişim kararları alabileceğiniz bir gündesiniz. Ancak bu konuda risklere girmekten kaçınmalısınız.
21 Ocak 2019

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Son derece enerjik olacağınız bir gündesiniz ve bu enerjinizi sizin için öncelikli alanlara yönlendirmelisiniz.
21 Ocak 2019

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok önem verdiğiniz bir arkadaşlık ilişkinizde, anlaşılmaz bir uzaklaşma var gibi. Genel olarak ilişkilerinizde hiçbir sorununuz olmadığına inanıyorsunuz. Bu da, birtakım ilişkilerinizi iyi gözlemleyemediğinizi gösteriyor. Bunca tecrübeden sonra hayatta hala yeni şaşkınlıklarla karşılaşmak, özgüveninizi zedeleyebilir. İnsanları keşfetme uğraşı size artık gereksiz gelmemeli.
21 Ocak 2019

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Boşlukta ilerlemesine devam eden Ay, 06:54'te Aslan burcuna geçiş yapıyor. Yaklaşık 1,5 saat sonra da kanlı Ay tutulması meydana geliyor olacak. Sizler özellikle iletişim kurarken bugün çok dikkatli olmalısınız. Söyledikleriniz çok yanlış anlaşılabilir. Herkesin de sizin gibi gergin olacağını unutmayın. Özellikle eğitim ve iş hayatınızda kendinizi frenlemeniz yerinde olacaktır. Elektronik cihazlarınıza dikkat etmelisiniz. Kardeşiniz veya akrabalarınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ayrıntılı yazıyı okumak için tıklayınız. Sevgiler, Astromeri
21 Ocak 2019

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Güven problemi yaşıyorsun!Bugün ateş burcunda Ay Tutulması gerçekleşiyor. İş yerindeki değişimler, taşınmalar, yükselmeler, yeni insanlar kafanı karıştırıyor olabilir. Bu değişim rüzgârları oraya ait olmadığını düşündürebilir. Eğer gerçekten kendine güveniyorsan yıllardır emek verdiğin şeylerin üstesinde biraz daha durup kazanabilirsin. Biraz daha mantıklı ve profesyonel düşünmen gereken zamandasın. Hatayı affetmek gibi güzel, yüce bir özelliğin var. Fakat detayları unutmadıktan sonra afetsen neye yarar, bir daha düşün. Özellikle uzun zamandır inişli çıkışlı bir ilişkin varsa, sevgilinle aranızda bir güven problemi olduğunu fark edeceksin. Akşamüzeri yakın arkadaşlarınla bir araya gelebilirsin. Keyifli geçecek sohbette kaygılarından da uzaklaşacaksın.
21 Ocak 2019

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bir Ay tutulması gerçekleşiyor. Bu tutulmada yakın çevreniz, komşu ve kardeşlerinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Eğitimle ilgili bir karar ve farkındalık söz konusu olabilir.
21 Ocak 2019

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çok şey tasarlayabilirsiniz. Zihninizin yoğunluğundan dolayı işlerinizde aksamalar meydana gelebilir. Hareketli olan gündeminiz sayesinde bugün zinde kalabilirsiniz. Çevrenizdeki değişimlerden etkileneceğiniz zamanlar olabilir. Kulağınıza sizi şaşırtacak yeni haberler gelebilir. Yeni sözleşmeler için uygun bir gün olmayabilir.
21 Ocak 2019

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Çabalarınızın karşılığını almaya başladığınız bir gündesiniz. Akşam üstü gelecek haberlerle keyfiniz çoğalacak.
21 Ocak 2019

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Parasal konulara yaklaşımınızı değiştirebilir, kariyerinizde daha farklı hamleler yapabilirsiniz. Geleceğe hayalci bir şekilde bakmaktan kaçının. Kararsızlık en büyük sorununuz olabilir. Bugün neyi seçeceğiniz konusunda çelişkide kalabilirsiniz.
21 Ocak 2019

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftaya biraz enteresan bir başlangıç yapacaksınız. Standartlarınıza hizmet etmeyen bir şekilde güne başlıyorsunuz. Sürpriz gelişmeler olabilir, sürpriz kararlar alabilirsiniz. Kariyeriniz konusunda içinizde kalmış ve daha önce yara aldığınız konularda iyileştirmeler söz konusu olabilir. Beklenmeyen güzel başlangıçlar günün teması olacaktır.
21 Ocak 2019

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Dostlarınızdan alacağınız bir haber keyfinizi yerine getirecek. Uzaklarda bulunan bir dostunuzla haberleşecek veya tesadüfen karşılaşacaksınız. Birlikte hoş bir gün geçirebilir, eski günlerden konuşabilirsiniz. Toplantılara katılabilir, kültürel faaliyetlerde bulunabilirsiniz.
21 Ocak 2019

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Meraklarınızı giderecek sizi canlandıracak eğitim olasılıklarını değerlendirin. Yakınlarınızın ihtiyaçları sizi meşgul edebilir. Strese bağlı sağlık sorunları oluşabilir.
Reklamı Kapat