İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
29 Haziran 2017

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Bazı arkadaşların aşk beraberliğinize eleştirel bakışları sizi fazla etkilemiyor. Ama sevgiliniz bundan oldukça rahatsız gibi. Baş başa kısa bir tatil ona çok iyi gelebilir.
29 Haziran 2017

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Çabalarınız bir kısım işleri yoluna koymaya yeterli olmayabilir. Son günlerdeki bazı gecikmeler sizi düşündürüyor. Yeni iş arayışlarınızda yakınlarınızdan destek bekliyorsunuz.
29 Haziran 2017

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Paranın su gibi akıp gittiği lafına artık iyice inanıyorsunuz. Kazancınızın geldiği gibi gitmesi, yeni iş planınıza para ayırmanızı zorlaştırıyor. Bu işi ancak belli desteklerle başarabileceğiniz iyice kesinleşiyor.
29 Haziran 2017

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Birkaç gün içinde sonradan sizde iz bırakabilecek bir tartışma yaşayabilirsiniz. Bu ara sıra ortaya çıkan bir eski arkadaşınızla ilgili görünüyor.
29 Haziran 2017

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yaşamınızda bir sürpriz olabilir. Çok önceleri tanışıp sonradan araşmadığınız biri bütün sevimliliğiyle karşınıza çıkabilir. Geleceğinizle ilgili almaya çalıştığınız birtakım kararlarda zorlanıyor, danışacak birilerini bulamıyor, ama çok yakınınızdaki birini de göremiyorsunuz. Değişikliği seven birisiniz. Durağanlık sizin için hiç uygun değil.
28 Haziran 2017

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, saat 03:22 Merkür-Neptün görünümü, vizyon arayışınızı yükselticidir. Ancak kişi bu etki altında kazancını bilmek, toplum içindeki yerini sağlamlaştırmak ve ilerisi adına güven içinde yaşamak ister. Eğer hayallerine uygun şekilde gelişmeler olursa keyfine diyecek yoktur. Fakat tam tersine içinde bulunduğu durum, belirsizlik içeriyor veya güven uyandırmıyorsa hassasiyet duyulması doğaldır. Aklınız tümüyle paraya endeksli ve geçmişte yaşanan zorlu tecrübelere takılı gibidir. Para eşittir huzur diye düşünülür. Yaratıcı ve sezgisel gücünüz bugün doruğa çıkar. Bu iki güç maddiyat ve kariyer konularında sizi besleyicidir. Ancak yine de gerçekçi düşünmekte tabii ki fayda vardır. Akılcı olmak, bulanık düşüncelerin kafanızı karıştırmasına izin vermemek gerekir. Saat 03:41 Ay-Başak seyrinde ailenizle olan ilişkiniz ve güvenliğinizi ilgilendiren konular üzerinde fazlasıyla titizlenirsiniz. Eşinizle, ailenizle ve varsa çocuklarınızla bizzat yakından ilgilenmeniz, sorunlarına çare bulmanız gerekebilir. Saat 16:03 Ay-Güneş görünümünde, evimizin ihtiyaçlarını karşılarken ekonomik düşünmeye çalışabiliriz. Ev kiralamak-satın almak gibi konularda bütçemize göre hareket etmemizde yarar var. Tadilat-bakım-onarım düşünüyorsak, konusunda uzman kişilere başvurmamız tabii ki faydalı olur. Tatile gitmeyi veya sezonluk bir yerde dinlenmeyi istiyorsak bir araştıralım. Tatilde olanlar, parasal anlamda dikkatlice hareket etmemiz yerinde olur. Saat 22:51 Merkür-Mars kavuşum etkisinde, önümüzdeki birkaç gün boyunca harekete geçme arzumuz yüksek olacak. Fakat bir o kadar da kafamız karışık. Benim tavsiyem riskli işlerden uzak durmak ve bir karar vermeden önce iyice düşünmektir. Uzun vadede olumlu ve her olasılık göze alındığında faydalı ise gerçekleştirin. Yatırım uzmanlarına danışın, piyasanın durumuna bir bakın. Yeni gün sizlere güzellikler, başarı ve şans getirsin. Kalben sevgilerimle,
28 Haziran 2017

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortak çalıştığın insanlarla yaşanan üstünlük mücadeleleri kafanı yoruyor. Fikir çatışmaları gündeme gelebilir.
28 Haziran 2017

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda bir dengelenme söz konusu. Ne yapmak istediğinizi iyi bileceksiniz. Yaratıcı yeteneklerinizi işinizde kullanarak olumlu işlere imza atacaksınız. Gelir kaynaklarınıza ilişkin olumlu değişimler sizi güçlendirecek.
28 Haziran 2017

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal karmaşalarınızla acele kararlar vermeyin. Dostlarınızla önemli yakınlıklar kurabilirsiniz. Hürriyet Aile /
28 Haziran 2017

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailevi konularla daha fazla söz sahibi olmak isteyebilirsiniz. Geçmişte kalan konular tekrar gündeme gelebilir. Kendinizi duygusal anlamda sıkışmış hissedebilirsiniz. Değişen koşulları anlamadan kendinizi ortaya atmamalısınız. Kardeşlerinizle ilgili konularla ilgilenme fırsatı yakalayabilirsiniz. Hızlı yolculuk programları gündeme gelebilir.
28 Haziran 2017

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Alacağınız güzel haberler sizi şımartacak. Amacınıza ulaşmanızın memnuniyeti uzun süre devam edecek. Günü güzel bir şekilde tamamlayacaksınız.
28 Haziran 2017

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bütün olumsuzluklar üstüste geliyor. Sanki sizin sabrınızı deniyorlar. Umutlu olmalı ve pozitif düşünmelisiniz ki herşey istediğiniz gibi olsun. Dostlarınızı aramıyor sormuyor, doğum günlerini hatırlamıyorsunuz. Size böyle davranılınca çok üzülüyorsunuz.
28 Haziran 2017

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde ikili ilişkilerinizde ve iş hayatınızda kendinizi ifade etme gücünüz geçici olarak düşebilir, ancak biraz yalnız kalmak, kendinizi dinlendirmek ve bireysel ihtiyaçlarınızı belirlemek için bir süre içinize çekilmeye ihtiyacınız olabilir. Finansal konulardaki işlerinizi tamamlayabileceğiniz bir zaman dilimindesiniz.
29 Haziran 2017

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yatırımlar ve ortak paylaşımları için kararlı bir yaklaşım sergileyebilirsiniz. Fakat karşınızdakiler sizin fikirlerinizi benimsemeyebilir. Onların düşüncelerini de dikkate almalısınız. Yoksa kararlarınızı uygulamakta zorluk çekersiniz.
28 Haziran 2017

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kafanız para konularına takılı olacak. Ailevi alanda fedakârlıklarda bulunabilirsiniz. Her şeyi alınganlık yaparak kendi üzerinize almanız mümkün.
Reklamı Kapat