İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
23 Ekim 2017

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Güvensizliğinizi belli ki kendi içinizde halletmeniz gerekiyor. Sevildiğinizden emin olmak istiyorsunuz. Sevgiliniz ise arkadaşlarına, her gün sizi nasıl sevdiğini anlatıyor.
23 Ekim 2017

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Bir çalışma arkadaşınızla birlikte gösterdiğiniz dayanışma zevkli bir iş ortamı yarattığı gibi, diğer çalışma arkadaşlarınıza da güzel bir örnek oluyor. Akşama doğru önemli bir telefonunuz var.
23 Ekim 2017

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Parasal şikayetlerinizi en aza indirmeniz halinde bile çok tatminkar olamayacaksınız. Çünkü siz esas sorunu kazancınızla yaşıyorsunuz. Biraz daha masrafsız yaşamayı becerebilmelisiniz.
23 Ekim 2017

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Aslında az sevilme endişesi değil, partnerinize karşı gizli bir güvensizlik yaşıyorsunuz. Öncelikle bunu kabul etmeniz ve bununla savaşmanız gerekiyor.
23 Ekim 2017

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş'in bugün burç değiştirmesiyle birlikte şifa, tıp, tedavi, terapi, arınma, beslenme gibi konularda kendinizi daha motive hissedeceğiniz bir dönem başlıyor. Bu alanlarla ilgilenen uzman kişilerle bir araya gelebilir ve hem kendinizi, hem çevrenizi şifalandırma konusunda kendinizi daha motive hissedebilirsiniz.
23 Ekim 2017

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, 23 Ekim saat:08:27-22 Kasım saat:05:05 tarihleri arasında çalışma evinizde ilerlemesini sürdürecek Güneş-Akrep burcu seyri, genel anlamıyla dönüşüm ve yenilenme konularında etkili olup, gayet hırslı bir şekilde çalışmanızı, isteklerinizi elde etmek için azami çaba harcamanızı sağlayıcı önemli bir kuvvettir. Bu süreçte Pluto idaresinde olan Güneş doğal olarak liderlik gücünü ortaya koymak isteyen kişinin, kimi zaman karşısındaki insanları çıkarları doğrultusunda kullanmasına neden olabilir. Bu etki altında, negatif her şeyden kaçarak, pozitif bir şeyler yapma içgüdünüz yoğunlaşabilir. Söz gelimi iş değiştirmek isteği veya yarım gün çalışma tarzı bir iş kurmanız mümkündür. Şimdiye kadar kullanmadığınız kaynaklarınız ve yetenekleriniz, durumunuzu geliştirerek ileri gitmenize yardımcıdır. Görünenlerden ziyade, her mevzunun geri planındaki bilgilere ulaşma isteğiniz size derinlik kazandırabilir. Sezgileriniz güçlenir. Kurnazlık, çıkarlarınızı iyi kollayarak ilerlemeye çalışmanız mümkündür. Yalnız şunu belirteyim. Bu tarihler arasında en çok nerede ve hangi konuda çabalamanız gerekiyorsa enerjinizi o yönde kullanmaya bakın. Zihninizi boşaltın. O zaman işte kullanabileceğiniz üretkenlik gücünüzü ortaya çıkarmış olursunuz. Güneş-Akrep burcu geçişinin hepimiz için hayırlara vesile olması dileğimle,
23 Ekim 2017

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrendeki otorite sahibi kişiler tarafından yönlendirilmek istesen de buna sıcak bakmayacaksın.
23 Ekim 2017

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygular önemini kaybedecek. Sezgilerinizde yanılmıyorsunuz. İnatçı ve başınıza buyruk davranışlarınız sizi faklı yaparken, bazı tereddütlerinizi yenmenize yardımcı oluyor. Bilinçaltı takıntılarınız sizi olumlu yönlendirecek.
23 Ekim 2017

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinize değer veren organizasyonlar yapmak size iyi gelecektir.Yakın çevre dostluklarınızla iletişiminiz sizi biraz olsun motive edecek.
23 Ekim 2017

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün eşinizle ilgili konularda farklı gündemler olabilir. İletişimde mücadele gerektiren koşullar olabilir. İşlerinizde verdiğiniz kararlarda değişimler yaşayabilirsiniz. Karşınızdaki insanla uyum içinde olmaya çalışmak yorucu bir hal alabilir. Gün içinde duygusal değişimler yaşayabilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.
23 Ekim 2017

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Alacağınız bir haber heyecanlanmanıza neden olabilir. Uzaklara gitmek için program yapabilirsiniz. İsteklerinizin artmasıyla birlikte sabırsızlığınız da artıyor.
23 Ekim 2017

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu günlerde sevgiliniz çok sorumluluk sahibi bir insan haline gelecek. Sizin de istediğiniz bu değilmiydi? Fakat bu durum onu biraz gerginleştirecek. Ona şefkatli ve romantik davranmalısınız. Unutmayın o sizi çok seviyor ve karşılığını beklemek onun da hakkı.
23 Ekim 2017

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Moral ve enerjinizin en üst seviyede olacağı bugün, kalabalık ortamlar, düğün, davet, organizasyon ve görüşmelerde yer alabilir, sosyal ortamlar aracılığı ile yeni insanlarla tanışabilir ve sevdiklerinizle eğlenceli, keyifli bir gün geçirerek geleceğe ait olumlu kararlar geliştirebilirsiniz.
23 Ekim 2017

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş’in Akrep burcuna geçişiyle gündelik hayatınıza adeta farklı bir ışık yansıyacak. Sağlık konularıyla ilgilenmek yerinde bir karar olur. Diğer yandan iş ortamınızda önemli olayları ele alıp takım arkadaşlarınızla bir sorumluluğu paylaşabilirsiniz. Taşınmak ve tadilat gündeme gelebilir.
23 Ekim 2017

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağlığınızla ve işinizle ilgili konular 1 ay boyunca gündeminizde olacak. Sorumluluklarınız artıyor. Her zamankinden daha fazla çalışacak ve başkaları için de uğraşacaksınız. 
Reklamı Kapat