İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
23 Mart 2018

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Zorunlulukları sorun gibi görmeye başlamamalısınız. Sevgilinizin işi gereği size arada bir yalnızlıklar yaşatması, ilişkinizin neredeyse temel sorunu gibi. Bu ayrılıklar ilerde daha da sıklaşabilir.
23 Mart 2018

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Bugünlerde sorunlarınızla ilgili büyük bir kalabalığınız olacak. Size çok söz düşebilir. İş yaşamınızda işlere tümüyle odaklanmanızı engelleyen bir şeyler var. Bunu keşfedip adını koymanız gerekiyor.
23 Mart 2018

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Para konularında bugünlerde titiz olmanızda yarar var. Çözümsüz para tartışmalarından uzak kalmalısınız. Daha hareketli alanlara kaydırmak istediğiniz birikiminiz, güvensizlikler yaşamanıza neden oluyor.
23 Mart 2018

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün ikili bir ilişkinizde tutarlı ve yumuşak davranışlar, birtakım şeyleri düzeltebilir.
23 Mart 2018

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Hafta sonunu bu kez tek başınıza kafanızı ve ruhunuzu dinlendirerek geçirmek istiyorsunuz. Ama yakınlarınız buna izin vermeyecekler. Sizin de katılacağınız programlar çoktan hazır görünüyor. Çevrenizdekileri sorunlarınızla üzmemek için her şeyi kendi başınıza yaşamayı tercih ediyorsunuz. Oysa bu tür paylaşımlara çok açık, bu anlamda hazır bir çevreniz var.
22 Mart 2018

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 08:30 itibariyle burcunuzda ilerleyen Ay hem kendinizi hem de başka insanların duyguları hakkında analiz yapmaktan zevk alırsınız. Kazancınız konusunda kurnazca düşünmek, ayrıcalıklarınızı vurgulamak, akıllı davranmak mümkündür. İletişimin her türlüsünden yararlanabiliriz. Ayrıca bu etki altında başkalarıyla iyi geçinmeniz gerektiğini bilirsiniz ancak çıkarlarınız söz konusu olduğunda sadece kendinizi düşünmeniz gerektiğini de biliniz. İkna gücünüz bu saatte yükselecektir. Saat 11:22 Ay-Güneş olumlu görünüm, insanlarla birebir iletişiminizin, popülerlik gücünüzün işaretidir. İstediğiniz şekilde hedeflerinizin üzerine gidebilir, sizin için gerekli olanı belirleyebilir, aktif hareket edebilirsiniz.
22 Mart 2018

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayalindeki şeyleri hayata geçirmek için planlar yaparsan, mutlu olacağın bir başlangıç yapabilirsin.
22 Mart 2018

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda kişisel ve girişimci yapınızın ortaya çıkmasından yanasınız. Mantık ve akılcı davrandığınız, her konu size başarıyı getiriyor. Elinizdeki olanakları arttırma yolunda göstereceğiniz çaba, takdir görecek.
22 Mart 2018

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sosyal çevre ilişkilerinizde rekabet ve çıkar konuları sizi bir anda çileden çıkartabilir ve agresif davranmanıza neden olabilir. Siz ne kadar iyi niyetli olursanız olun karşınızdaki kişilerin hep bu şekilde davrandıklarını görmek sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Ancak siz yine de kendi üzerinize düşen görevi yapın ve sadece kendiniz olmaya devam edin.
22 Mart 2018

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizdeki sis bulutları dağılıyor. Kendinizi zinde ve daha iyi hissedeceksiniz. Artık tüm enerjinizi ve dikkatinizi kendinize veriyorsunuz. Sizi strese sokan konuların geride kaldığını fark edeceksiniz. İlişkiler konularında yenilenme ve hafifleme temaları öne çıkıyor. Yakınlarınıza, öncelikleriniz konusunda gerekli tavrı almaktan çekinmeyeceksiniz.
22 Mart 2018

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü bugün iş hayatınızda olan olumlu gelişmelere işaret etmekte. İstekleriniz kabul görecektir siz yeter ki yılmadan yorulmadan mücadele edin. Özel yaşamanızda ise evli İkizler ilişkiniz için önemli kararlar alabilirsiniz. Bu karar karşı taraf için olumsuz olsa da sizin için olumlu olacaktır.
22 Mart 2018

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün alacağınız etkiler, yakın ilişkilerinizde olumlu gelişmeler olmasını sağlayabilirler. Açık ve uyumlu iletişim ile sıkıntıların kimseyi kırmadan dile getirilmesi ve çözüm bulmak için ortak hareket edilmesi, günün ana konusu olabilir.
22 Mart 2018

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünden itibaren Merkür geri hareketine başlıyor, 15 Nisan'a kadar arkadaşlık ilişkilerinizde iletişime ve yanlış anlaşmalara karşı dikkatli olmanız gerekebilir. Katılacağınız sosyal organizasyonlarda gecikme ve ertelemeler söz konusu olabilir. Trafiğe bağlı geç kalma durumları ortaya çıkabilir, ajandanızı yanınızdan eksik etmeyin.
22 Mart 2018

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Burcunuzda seyahat eden Ay yüzünden konuşmaktan yorgun düşmüş olabilirsiniz.Fakat haftanın sonuna doğru yaklaşırken dikkatler üzerinizde olacak. Herkes fikirlerinizden beslenip, problemli konulara çözüm arayacak. Kendinizi bir öğretmen gibi hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyalleşmek size iyi gelir.
22 Mart 2018

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal çevrenizle beraber yapacağınız etkinlikler ve planlar, gün içinde devrede olacak. Çevrenizden alacağınız fikirler işinize yarayabilir ama kendi bildiğinizden şaşmayın.
Reklamı Kapat