İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
28 Haziran 2016

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Sizi ayaklarınızın yere basması için sık sık uyarıyor. Sizin ise hayallerinizden vazgeçmeye niyetiniz yok. Bugün bu konuyla ilgili tartışmaya girmekten kaçınacak, eleştirilerini duymazdan geleceksiniz.
28 Haziran 2016

İkizler Burcu Günlük İş Falı

İşinize olan bağlılığınız zaman zaman özel işlerinizi aksatmanıza neden oluyor. İş arkadaşlarınız sizin enerjinize ayak uyduramadığı için bugün kendinizi başkalarının işini yaparken bulabilirsiniz.
28 Haziran 2016

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Bazı gereksiz harcamalar yapmaktan kendinizi alamıyorsunuz. Bugün yine harcama yapmakla yapmamak arasında bocalayabilirsiniz. Hiç almayı düşünmediğiniz bir şeyi satın alabilirsiniz.
28 Haziran 2016

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

İşiniz, eğlenceniz, özel, yaşamanız ve en arka sırada da sağlığınız. Oysa bugünlerde sağlığınızla ilgilenmeniz şart olacak.
28 Haziran 2016

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İçinizdeki çocuksu duyguları açığa çıkaracağınız bir gün. Çevrenizdekiler sizi bugün anlamakta, size ulaşmakta zorlanacaklar. Kendinizle baş başa kalmak isteyebilir, kendi başınıza keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Uzaktan tanıdığınız birisinin sizinle ilgili pozitif düşünceleri olduğunu öğreneceksiniz. Bu kişiyle yakın bir gelecekte bir iş ilişkisi kurmanız mümkün görünüyor.
28 Haziran 2016

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Saat 05:37 Ay-Satürn görünümü, ilişkilerinizde duygularınızı belli bir kontrol altına almanızı sağlar. Bu sayede bilinçli şekilde hareket edebilir, doğru bir karar verebilirsiniz. Birbirinizin hayata bakışını, yaşam felsefesini, düşüncelerini, ilişkide merkez aldığı noktaları sormaya, anlamaya, onu tanımaya çalışırsınız. Bunlar gayet faydalıdır. Saat 07:59 Ay-Venüs görünümü, kendimizi güvende hissetmek veya  böyle hissettirecek kişilere yönelmemizi sağlayan bir enerjidir. Değerlerimizi koruruz ve kollarız. Eski arkadaşlar, mekanlar, geçtiğimiz deneyimler, yaşadıklarımız tümüyle önemlidir. Maddi açıdan güçlü olmak isteriz. Sanki böyle olursak, dışarıdan olumsuzluklar bize dokunmayacak sanırız. Bu güçlü enerji, aslında sosyal ilişkilerimizi tekrar gözden geçirmemiz yönünde önem taşımaktadır. Saat 14:14 Ay-Pluto görünümü, bu saatlerde gücünüzü kabul ettirmekten yana olduğunuzu görüyoruz. Ancak bunun ayarını bilelim ki, ilişki ve finansal konularda düşünmeden karar vermemiş olalım. Kendimizi güvende ve huzurlu hissetmemiz dileğimle,
28 Haziran 2016

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Siz her anlamada tatmin sağlayacak işlerden hoşlanmanıza rağmen, olaylara aktiflik kazandırmak için zamana ihtiyacınız var. Merkür burcunuzda ilerlerken olabilecek sorunları önleme için, küçük molalar vermeli ve her şeyi ince ayrıntılarına kadar düşünmelisiniz. Bugün, detaylar canınızı sıkabilir.
28 Haziran 2016

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bulunduğunuz ortamda harcamaları kontrol etmek kolay olmayabilir. Sosyal çevrenizdeki kişilerin sıkıntıları sizi de etkileyecek. Destek olmak çabası ya da elinizden bir şey gelmemesinden kaynaklı sıkıntılar söz konusu olabilir.
28 Haziran 2016

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Karşı karşıya olduğunuz durumları doğru değerlendirmeli ve ilginizi çekmeyen şeyler konusundaki ısrarları geri çevirmelisiniz. Duygusal anlamda sizi yönlendirmeye çalışan kişilere izin vermemeli hayatınızı geliştirmeye odaklanmalısınız. Bencil kişilerden uzak durun. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Başarılı olmak, başkalarının adım atmasını beklemek yerine inisiyatif kullanmak ve biz harekete geçmek istiyoruz. Ancak, Pazartesi yazımızda ele aldığımız gibi hafta genelinde aşk hayatımız, sevgi temalı ilişkilerimiz, güzellik estetik, sanat ve ekonomik başlıklı konularda bir taraftan sürprizler, hoşluklar, yenilikler yaşanırken ve birbirimize yardımcı olma isteğimiz artarken; diğer taraftan, problemler, gerilimler, hırpalayıcı durumlar ön plana çıkıyor. Aşırı sahiplenme, dominant role soyunma, kıskançlık veya güç mücadelelerine bağlı dramatik durumlar ortaya çıkabilir. Özellikle, akşam saatlerinde, kötü alışkanlıkları veya kötü niyetleri olan kişilerden uzak durmamız veya ilişkilerde takıntılı bir tavır geliştirmemeye çalışmamız ve sakinliğimizi korumamız doğru olur. Venüs’ün konumu bu durumu etkin hale getiriyor. Beklenmedik durumlar yaşanabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
28 Haziran 2016

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Aklınız ve duygularınız uyum içindedir. Anlatmak istediğiniz ne varsa kısa bir süre içinde dile getirirsiniz. Hoşunuza giden bir konu hakkında saatlerce konuşabilirsiniz. Telefon, mail ve iletişim araçları sürekli aktif haldedir. Fikirlerinizi uygulamaya koymak açısından oldukça güzel bir süreçtir.
28 Haziran 2016

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Size kur yapan karşı cins bugün atağa geçerek gerçek düşüncelerini açıklama fırsatı yakalayacak. Ani yaşayacağınız bu olay size şaşkınlık yaratacak. Kendinizi buna hazır hissetmezseniz onu kırabilirsiniz.
28 Haziran 2016

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bütün olumsuzluklar üstüste geliyor. Sanki sizin sabrınızı deniyorlar. Umutlu olmalı ve pozitif düşünmelisiniz ki herşey istediğiniz gibi olsun. Dostlarınızı aramıyor sormuyor, doğum günlerini hatırlamıyorsunuz. Size böyle davranılınca çok üzülüyorsunuz.
28 Haziran 2016

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca eğlenceli ortamlar, sosyal aktiviteler, konser, düğün, davet ve arkadaş çevrenizle yapılan etkinliklerde yer alabilir, sevdiklerinizle keyifli iletişim kurabilir ve beklediğiniz bir haberi ani olarak alabilirsiniz. Görüşmelerinizin keyifli geçeceği bugün, iş hayatınızda güç mücadelelerinden uzak durmayı tercih etmelisiniz.
28 Haziran 2016

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişimin, organizasyonların ve arkadaşlarınızla birlikte başlatacağınız enerjik çalışmaların keyfini çıkartabilirsiniz. Sürprizli gelişmeler, canlı aktiviteler kaydedebilirsiniz.Mesleki kazanımlarınızda şaşırtıcı artışlar meydana gelebilir. Davranış ve beklentilerinizde sabırlı bir tutum sergilerseniz takdir ve başarı kaçınılmaz olacaktır. Akşam saatlerinde sabırsız, zorlayıcı ve ısrarcı bir davranış yapısına sahip olabilirsiniz. Arkadaş gruplarınız içerisinde bu davranışınız, yapınız nedeniyle eleştiri almanıza sebep olacaktır.
28 Haziran 2016

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, sosyal ortamlarda ve bulunacağınız yerlerde sizi harekete geçirecek konuşmalar ve planlar gündeme gelebilir. Maddi konularda her şeyi rayına oturtmak üzeresiniz.
Reklamı Kapat