İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
16 Kasım 2018

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Aranızdaki tartışmalarla tanık olanlar sizi suçluyorlar. Onun sabrını zorladığınızı düşünüyorlar. O her zaman sizden daha olgun ve anlayışlı davranıyor. Bugün yine size çok hoş davranacak.
16 Kasım 2018

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Birbirinizden kopuk çalışmanız işlerin iyi gitmemesine neden oluyor. Daha iyi bir organizasyonla iş yükünüz azalabilir. Bugün bu konuda bir konuşma yapabilir, düşüncelerinizi bir kez daha anlatma fırsatı bulabilirsiniz.
16 Kasım 2018

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Günlük bütçe yapmaya ihtiyacınız her geçen gün artıyor. Büyük harcamalar yapmadığınız için paranızın nasıl tükendiğini anlamıyorsunuz ama günlük küçük harcamalarınız o kadar çok ki.
16 Kasım 2018

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Yeni tanıştığınız ve çok sevdiğiniz birisi sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Onu yeterince tanımadığınız için zaaflarını bilmiyorsunuz.
16 Kasım 2018

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir yakınınızın kendisiyle ilgili yapmak istediği değişiklik sizi endişelendiriyor. Oysa onun yeniliğe ihtiyacı var ve bu yeniliğin getireceği sorunlarla baş edebilir. Bugün onunla tartışmaktan kaçının. Sizin tutucu olduğunuzu düşünüyor ve bu konuda sizinle tartışmaya hazır. Öğle saatlerinde küçük bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.
16 Kasım 2018

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler 16 Kasım saat:01:21-1 Ocak 2019 saat:05:20 tarihleri arasındaki Mars-Balık burcu geçişi, mesleki konularda ve sorumluluklarınızla başa çıkma anlamında, dayanıklılık gücünüzü bir miktar düşürebilir. Hızlı ve aktif hareket etmek isteyen İkizler, bu enerji altında motivasyon sıkıntısı çekebilirler. Duygusal kontrol zayıfladığı için kendini ortaya koymakta zorlananlarınız olabilir. Burada dikkat edilecek husus, hedefleriniz nedir? Hangi yolları izlemektesiniz, şu anki mevcut sorunlarınız neler? Veya ne yaparsanız kendinizi daha başarılı bir şekilde ifade etmeniz kolay olur bunları düşünelim. Şartların bilincinde olacağız. Belki hızla bir şeyleri yerine koymak isterken, yavaşlamak zorunda kalabiliriz. Bunu gözümüzde büyütmeyelim. Önümüze ardımıza, eksiğimize bir bakalım. Bir hevesle atılıp daha sonra pişmanlık duymamak için, karşımıza çıkan teklif veya mevcut işimizle ilgili konularda bilinçli olalım. 16 Kasım 2018-4 Haziran 2020 tarihleri arasında etkili olacak Yengeç-Oğlak düğüm geçişleri, kendi çabanızla elde edilecek kazançlarınız ile başkalarıyla yürüttüğünüz finansal ilişkileriniz arasındaki dengenin mutlak sağlanması dersi içeriyor. Bu zamanda birilerine güvenip, şuradan şu gelir, buradan bu gelir diyerek hareket edemeyiz. Aynı şekilde birileri destek oluyor diye de, kendimizi çaresiz hissedemeyiz. Esasen önemli olan, güven duygusudur. Bu güveni siz eğer dışarıda arıyorsanız yanlış yaparsınız. Bu süreçte bilgi-tecrübe ve yeteneklerinizi geliştirerek, çabalayarak, sorumluluk alarak para kazanmayı daha fazla önemseyeceksiniz. Kendinize güvendiğinizde ne başkalarının parasına ihtiyacınız olur ne de gereksiz yere tedirgin olursunuz. Sözgelimi bu süreçte muhasebenizi iyi tutmalısınız. Belki eş veya iş ortağı zor durumda kalabilir. Bu durumda size daha fazla yük düşebilir. Yılgınlık göstermeden, ben neler yapabilirim, nasıl bütçemi düzene koyabilirim, harcamalarımı nasıl ayarlayabilirim diye düşünürseniz hakikaten güvence elde edebilirsiniz. Bir de önemli husus, her şey madde değildir, her şey cüzdanımız ve bankadaki hesabımız değildir. Önemli olan insanın kendiyle barışıklığı, bir lokma ekmeğini huzurla kazanması ve kendine yetebilmesidir. Ev-emlak işleri, rehberlik, danışmanlık, önemli kağıtlar, yatırımlar, ailelere dönük hizmetler, alım satım işleri dönemin etkili kazanç alanlarıdır.
16 Kasım 2018

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünden itibaren mücadele gezegeni Mars, su burcuna geçiyor. Sabrın da sonu var artık diyeceğin bir gündesin. Bugün iş yerinde mesai yapmak zorunda kalabilir, işlerinin yoğunluğundan şikâyetçi olabilirsin. Eğer bu günlerde toplumsal duyarlılığın yüksek olduğunu hissediyorsan, yanılmıyorsun. İnsanların üzerindeki sorumluluklara sahip çıkabilirsin. Grup çalışması yapıyorsan, iş arkadaşların arasındaki ahengi yakalamaları ve rekabet duygusunu yenmeleri için ayrıca çaba sarf edebilirsin. Evliliğinde uzun süredir devam eden bazı problemler nihayet çözüme kavuşacak. Bazı konuları kökten bir şekilde geride bırakman gerektiğini anlayacaksın. Haftanın yorgunluğundan arınmak adına evde dinlenebilir, bitki çaylarıyla bedensel olarak rahatlayabilirsin.
16 Kasım 2018

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İş akışınızda sizi mutlu edecek bazı gelişmeler söz konusu olabilir. Sizin disiplininizi ve çalışma şeklinizi takdir eden birileri size yeni bir teklifle gelebilir.
16 Kasım 2018

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sorumlu olduğunuz konular gündeminizi oluşturabilir. Uğraştığınız işlerde sıkışmış olduğunuzu hissedebilirsiniz. Hedefinize ulaşmak için daha fazla çaba göstermeniz gerekebilir. Bazı konularda eksikleri toparlamanız gereken durumlar oluşabilir. Akşam saatlerinde daha içe dönük zamanlar geçirebilirsiniz.
16 Kasım 2018

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Üzüntüleri unutmaya çalışıyor, kendinize yeni uğraşılar buluyorsunuz. Devam ederseniz bu sizin için iyi. Aşık olduğunuz kişi sizi izliyor bilmelisiniz.
16 Kasım 2018

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Onun çok fazla üstüne düşüyorsunuz. Bazen bu ilgiden bunalıyor. Kendi doğrularınızı empoze etmeniz ilişkinizi çıkmaza sokuyor. Yakıcı bir sevgi veriyorsunuz ama ateşin dozu biraz yüksek. İşteki hırsınızın meyvesini yakında toplayacaksınız. Büyük bir şans adeta kucağınıza oturacak.
16 Kasım 2018

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Venüs retrosunun bugün son bulmasıyla, aşk, tutku ve heyecanlar açısından oldukça keyifli günlere ilerliyorsunuz. Sevdikleriniz ve aşkınız tarafından şımartılmaya ve güzel günlere hazırlanın.
16 Kasım 2018

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyer hayatınızda bir adım ileri bir adım geri atacağınız bir dönem başlıyor. Mars Balık burcunda ilerlerken başlangıçlar yavaş ilerleyecektir. Bu nedenle içinde bulunduğunuz süreçte yaşam temponuzu düşürüp içsel yolculuğunuzu destekleyecek detoks, meditasyon, yoga gibi çalışmalardan yararlanmalısınız.
16 Kasım 2018

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyer alanında ani dalgalanmalar söz konusu. Yeterli bilgi edinmeden harekete geçmeyin. Gün boyu aklınız karışık olabilir. Hayallerinizle günün gerçekleri uyuşmayabilir. Karışıklık zaman içinde yatışır kaygı yapmayın.
Reklamı Kapat