İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
22 Ekim 2016

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Düzgün bir ilişki sürdürmek size bir külfet gibi geliyor. Ama şu andaki ilişkinizi iyi değerlendirmelisiniz.. Aşk hayatınızdaki karmaşıklıklar sizi tanıyanları hiç şaşırtmıyor.
22 Ekim 2016

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Haftanın ortalarında biraz başınızı ağrıtacak bir toplantıya katlanmak zorunda kalabilirsiniz. Hırs yaptığınız bir konuda hırsınız yüzünden değil, aceleciliğiniz yüzünden sıkıntı yaşayacaksınız.
22 Ekim 2016

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Önünüze çıkacak birkaç fırsatı iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Bu fırsatlardan özellikle biri sizi oldukça fazla sevindirebilir. Parasızlık günleriniz nihayet gerilerde kalıyor.
22 Ekim 2016

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Yakın geleceğinizde bazı sıkıntılar görünüyor. Bununla ilgili belirtiler var, ama göremiyorsunuz. Daha doğrusu görmek istemiyorsunuz.
22 Ekim 2016

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Basit bir kızgınlıkla önceden planladığınız bir alışverişi iptal etmeye yönelebilirsiniz. Bunu çok iyi düşünmeniz, birçok şeyi bu alışverişe bağlı olarak planladığınızı unutmamanız gerekiyor. Size önceden verilmiş olan bir söz bugünlerde yerine getirilecek. Ama gecikmiş bu söze karşı yaptığınız küçük anlaşmada, biraz daha fazla şeyler vermek durumunda kalacaksınız.
21 Ekim 2016

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, saat 09:41 Ay-Jüpiter görünümü, konu para olduğunda hassas düşünmemize neden olur. Elimizdeki miktar yüksek dahi olsa kaygılanırız. Yetersizse bir şeyleri kafamıza takabiliriz. Maneviyattan ziyade, maddi kazancı önemseriz. Çünkü güvence bizim için, yarınların teminatıdır. Çocuklarımızın üzerine titreriz. Ufak problemleri gözümüzde büyütebiliriz. Saat 10:33 Ay-Neptün görünümü, kendinizi geliştirmeniz, aklı başında hareket etmeniz halinde zorlukları geride bırakacağınızı ve arzu ettiğiniz zirveye çıkacağınızı söylemektedir. Özellikle iş sahasında ve toplumsal yaşamda seçtiğiniz alanda başarılı olmanın kuralı budur. Saat 11:28 Ay-Kuzey düğüm görünümü, geleceğinizi, ailenizi, paranızı güvence altına alacak şekilde işlerinizi takip etmeniz anlamındadır. Saat 20:13 Ay-Pluto karşıtlığı, bir yandan kimseye muhtaç olmadan yaşamak için ekmeğinizi kazanmanız diğer yandan sabırlı, sistemli, sorumluluklarınızın farkında hareket etmeniz yönünde etkileyicidir. Saat 23:04 Ay-Mars karşıt  görünümü altında kişi,  bir yandan güven içinde  yaşamak için parasına, sevdiklerine sahip çıkmak ister, ancak diğer yandan sürekli sorumlulukları tarafından kuşatılmış olduğu için bunalır. Özel hayatında ve dış dünyada hayat onu disiplin altına almaktadır. Ailesiyle tartışabilir, annesiyle uzlaşmazlık yaşayabilir, eşiyle karşı karşıya gelebilir. Bütün bunlar, onu bir hayli bunaltır.   Güzel yüreğiniz mutlulukla buluşsun, kalben sevgilerim sizlerle olsun.
21 Ekim 2016

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Enerjik yapınızı zorlayan işleri seviyorsunuz. Sıradan ve tek düze işler size göre değil. Bugün, şartlarınızı zorlamalısınız. Zaman akışı içinde bazı olayları kendi bünyenize göre yeniden yapılandırıyor ve yaşama geçiriyorsunuz. Duygusal konularda, aşkı acılar içine hapsetmişsiniz. ve siz hüzünlerinizle alay ediyorsunuz..
21 Ekim 2016

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ticari ve finansal meselelerde bugün her zamankinden becerikli olabilirsiniz. Para, iş ve kazanç konularını bağlayıp nereden kar sağlanır, neye para yatırmalı hakkında güzel fikirler üretebilirsiniz. Fırsatı kaçırmayın.
21 Ekim 2016

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İçinize attığınız konular bir anda patlak verebilir. Bu durum size uzunca bir stres dönemi yaşatabilir. Rahat olun ve kendinizi serbest bırakın. Böylelikle kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. Günün Atmosferi:Ev, aile ya da toplumsal olaylar önümüzdeki iki günün başlıklarından olabilir. Sabah saatlerinde gereksiz ve aşırı hareketler olumsuz sonuçlar yaratabilir. Öğle saatlerinde ise hassas konular, yaratıcı işler ve entelektüel başlıklar öne çıkıyor. Fakat ne yazık ki günün geri kalanında Pazartesi günü yazdığımız negatif enerjiler hakim olacak. Agresif tepkiler, tartışmalar ya da ufak tefek kazalar söz konusu olabilir. Mars ve Plüto konumu tepkilerin dozunu artırabilir ve kötü etkileri tetikleyebilir. Fakat bir yandan da algılarımız açık olursa ve beklentileri daha net anlarsak, pek çok şeyin üstesinden gelecek gücü yeniden bulabiliriz.
21 Ekim 2016

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yapacağınız harcamalarınızı kontrol altında tutmalısınız. Maddi kaynaklarınızla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Sorumlu olduğunuz işlerinizde yeniden harekete geçmek için çaba gösterebilirsiniz. Alacağınız destekler sizi biraz olsun rahatlatacaktır. Akşam saatlerinde gergin zamanlar geçirebilirsiniz.
21 Ekim 2016

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Hareketli bir gündeminiz olabilir. İletişimde olduğunuz kişilerle yanlış anlaşılmaları en aza indirmek için yazılı onay almanızda fayda olabilir.
21 Ekim 2016

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Her şey hemen olsun diyenlerdensiniz, ama herkes o kadar hızlı olmayabilir. Değişken ruh haliniz çevrenizdekileri şaşkına çeviriyor. Bugün onayladığınız şeyi ertesi gün ilk kez duyuyormuş gibi davranmanızı çevrenizdekiler kolay kolay kabullenemiyor.
21 Ekim 2016

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca odak noktanız yakın dostluklar ve özel hayatınız olurken, aile büyüklerinizin genel sağlık durumu sizi geçici olarak endişelendirebilir. Aileniz ve yakın ilişkilerinizle ilgili belirsizliklere, iletişim hatalarına açık bir gündesiniz. Size verilen her söz bugün tam yerini bulamayabileceği gibi, siz de bir söz verirken iki kere düşünmelisiniz.
22 Ekim 2016

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ağır enerjilerle devam edecek bir günün sonuna doğru yaratıcı ve artistik öğelerle yüklü promosyon çalışmalarına girişebilirsiniz.Yüksek ve kendinden emin bir tavırla yöneleceğiniz ortamlara küçük geziler yapabilirsiniz. Bilinçaltı ve zihinsel zenginliğinizi bugünkü fırsat enerjileriyle faydaya çevirmeniz olasıdır. Düşünmek ve planlamak günün teması olmalıdır. Mesleki anlamda sezgilerinizin maddi ve manevi değer yaratma başarısı kazanmanıza neden olabileceği çok özel bir etki altında bulunuyorsunuz. Bu fırsatı değerlendirmelisiniz.
21 Ekim 2016

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kalabalık ortamlarda ufak tefek gerilmeler yaşayabilirsiniz. Sosyal ortamlarınızdaki yoğunluk, aşk hayatınızda anlayışsız tutumlar içinde olmanıza neden olacak.
Reklamı Kapat