İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

18 Eylül 2014
Bugünkü coşkunuza yeterince karşılık alamayacaksınız. Siz başka bir havadasınız, o başka bir havada. Siz her şey benim olsun diyorsunuz, o ise sadece sizi istiyor. Bunu açıktan belli etmek yerine size sitem ediyor, kapris yapıyor. Bugün bu kaprisler size fazla gelebilir. Yine de bunu belli etmezseniz iyi olur.

İkizler Burcu Günlük İş Falı

18 Eylül 2014
Enerjiksiniz ama enerjinizi işe vermeye niyetiniz yok. Enerjinizin birazını işe yansıtmanızda fayda var. Yine takdir görüyor ve beğeniliyorsunuz. İşyerinizdeki küçük geçimsizliklerle fazla ilgileniyorsunuz. Üzerine giderseniz, büyüyebilir. Buna hiç gerek yok. Çünkü adı üstünde küçük geçimsizlikler. Hem sizinle de ilgili değil, müdahale etmemenizde yarar var.

İkizler Burcu Günlük Para Falı

18 Eylül 2014
Almak istediklerinizi ertelemenizin gereği yok. Bütçeniz küçük harcamalar için uygun. Yeterince hesaplısınız, bugün kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Bir yakınınızın para sıkıntısını çok önemsiyorsunuz, ama onu çözmek için hiçbir çaba göstermiyorsunuz. Belki de sizden destek bekliyordur.

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

18 Eylül 2014
Enerjiyle dopdolusunuz ama enerjinizi kullanmanızda bir problem olabilir. Siz özel yaşamınızda kullanmak istiyorsunuz, oysa işte enerjinize ihtiyaç var.


Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Eylül 2014
Bugün uçarı bir gününüzdesiniz. Sizden haber bekleyenler var, umursamayacaksınız. Sizi arayan biri kırılabilir, çünkü onunla fazla ilgilenmeyeceksiniz. Bugün uçarı bir gününüzdesiniz. Sizden haber bekleyenler var, umursamayacaksınız. Bugün sizi arayan biri kırılabilir, çünkü onunla beklediği kadar ilgilenmeyeceksiniz. İşi kırmak için bahaneler arayacaksınız. Abur cubur yemede rekor kırabilirsiniz. Biliyorsunuz, yediğiniz her abur cubur size kilo olarak geri dönecek. Enerjiniz, hareketliliğiniz kilo almanıza engel değil.

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Eylül 2014
Sevgili İkizler,  Ay-Yengeç burcu geçiş etkinliğinde günü selamlayacağız. Parasal  anlamda geleceğiniz parlak olsun istersiniz. Zaten hassasiyetinizin nedeni de budur.  Hırsınız yüksektir.  Eğer kafanızın içinde uzun vadeli bir yatırım düşünüyorsanız, bu enerji size güç verir. Ailevi konuları bir hayli önemsediğiniz için, yuvanızda huzur bulmak, geleceğinizi garanti altına alarak geçmişte yaşananları hafızanızdan silip atmak istersiniz. Saat 05:34 Ay-Neptün görünümü, rahatlatıcı, en azından yakın çevrenizde bulunan kişiler tarafından sahiplenmenizi destekleyicidir. Saat 16:05 Ay-Pluto karşıtlığı, bir yandan kimseye muhtaç olmadan yaşamak için ekmeğinizi kazanmanız diğer yandan sabırlı, sistemli, sorumluluklarınızın farkında hareket etmeniz yönünde etkileyicidir. Saat 16:36 Merkür-Kuzey düğüm kavuşumu, aşkta zihin ve beden uyumunun önemini vurguluyor. Konuşmak, dinlemek ve anlaşmak çok önemli. Sizler de bugün, kendinizi ifade ederken ben yerine biz demeyi tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde bunu beklersiniz. Yaşanan beraberlikte veya genel olarak ilişkilerde destekleyici olmayı tercih etmenizde yarar vardır. Bu görünüm, paylaşmak, endişeleri bir yana bırakıp uzlaşmak demektir. Çocuklarınızla ilişkiniz veya çocuk sahibi olma arzunuz da bu görünüm altında yükselişe geçer. Mantıklı düşünürsünüz. Artısı ve eksisiyle meseleyi gözden geçirirsiniz. Bu görünüm, ailevi ve kişisel durumun gereksiz meselelere takılmadan ortaklaşa olacak şekilde ele alınmasında yardımcıdır. Konuşulur ve barışılır. Bekar İkizler için bu görünüm, karşı cinsle olan tanışmanın, bir arala gelişin, haberleşmenin işaretçisidir. Saat 21:32 Venüs-Chiron karşıtlık etkisi, şu andaki mevcut duruma ve olan bitenlere şöyle bir eğilmemizi sağlıyor. Neden sıkılıyoruz ve neden umutsuzuz. İlişkiniz mi sorunlu, yoksa iş hayatınızla ilgili konularda mı işler zor ilerliyor. Peki bunları halledecek olan siz değil misiniz? O zaman gelin önce kendinize güven duyun. Yoksa siz değil ama başkaları sizin üzerinizde etkili olmayı sürdürecek ve boşuna stres altına gireceksiniz. Bunu kendinize yapmayın olur mu? Neylerse mevlam güzel eylesin. Gönlümüzdeki niyetimize göre dostlar, sevgili ve canlar nasip eylesin. Huzurlu bir gün dileğimle,


Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Eylül 2014
Bugün hayal dünyanızın geniş olması nedeniyle, kazançlarınız konusunda yanlışlıklar yapabilirsiniz. Mantığınızın sesini dinlemelisiniz. Ay bilinç altınızı olumlu etkilerken, fikir değiştirmek için bahaneler arıyorsunuz. İlişkinizi sorgulayacak konuşmalardan uzak kalmayı başarırsanız, durumun geçiciliğini kavrayabileceksiniz.

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Eylül 2014
Riskli olabilecek işlere meyletmeyin özellikle bugünlerde. Maddi konularda alınacak riskler, çetrefilli gönül meseleleri farkında olmadan canınızı yakabilir. Aşkta da kumarda da kazanç yerine mevcudu koruma hedefleyin.


Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

16 Eylül 2014
Yüksek standartlara sahipsiniz, doğru. Ancak, diğerlerinin sizi yakalamasını veya size bu anlamda yardımcı olmasını beklemeniz yanlış olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilere bazı şeyleri anlatabilmek için sesler yükselebilir. Ancak, günün atmosferi birbirini anlamayı, hatta doğru cümleler kurmayı zorlaştırabileceği için, seviyesiz tartışmalardan kaçınmak adına esnek olabilmek ve sakin kalabilmek için uğraş göstermek yerinde olacaktır.

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Eylül 2014
İş çevrenizle olan ilişkilerinizde ve para konularında olumlu bir hava gözüküyor. Ancak buna rağmen aşırı hassasiyet gösterebilir, evhama kapılabilirsiniz. Duygusallığınızın dikkatinizi dağıtıp işlerinizi aksatmasına izin vermeyin. Sponsörlerden veya üstlerinizden onay beklediğiniz projelerinize dair olumlu haberler alabilirsiniz.


Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Eylül 2014
UMMADIĞINIZ karşılaşmalar, yada haberler yüzünüzün gülmesine neden oluyor. Size ekstra enerji ve neşe getirecek bu süprizler.

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Eylül 2014
Bugün kısa bir yol yapacaksınız. Yaşamınızda yenilikler görülmekte. Bunların bir bölümünü siz yapacaksınız. Önemli bir bölümü de tesadüfler sonucu gerçekleşecek. Para durumunuz iyi. Bugün bir kısmeti bölüşebilirsiniz. Mutlu bir beraberliğiniz varsa ondan uzak kalmamalısınız.

Geçmiş İkizler Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!