İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
28 Temmuz 2016

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Bugün geleceğinize yönelik kaygılar taşımanız söz konusu olabilir. Sevdiğiniz insanla aranızdaki iletişimlerde kopukluk olabilir. Önümüzdeki günlerde kendinizi duygusal açıdan rahatlamış hissedeceksiniz.
28 Temmuz 2016

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Birlikte çalıştığınız kişilerle ilgili çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz. Detaylarla uğraşmak canınızı sıksa da bugün ayrıntılara biraz daha özen göstermeye çalışacaksınız.
28 Temmuz 2016

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda bugün çok rahat hareket edeceksiniz ve bazı aşırı harcamalarda bulunacaksınız. Bu duruma biraz dikkat etmelisiniz.
28 Temmuz 2016

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Sağlık ile ilgili konularda biraz daha dikkatli olmalısınız. Özellikle stresten kaynaklanan bazı sağlık problemleri yaşayabilirsiniz.
28 Temmuz 2016

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün özel hayatınızla ilgili duyacağınız dedikoduya bir yakınınızı neden olduğunu düşünerek, onu haksız yere suçlayacaksınız. En kısa zamanda onun gönlünü almalısınız. Kafanıza koyduklarınızı gerçekleştirme çabası içerisinde olacaksınız. Akılcı davranırsanız isteklerinizi elde etmenizde bir engel yok. Bunu biliyorsunuz.
28 Temmuz 2016

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Saat 03:23 Ay-Venüs zorlu görünümü, sizin korumaya çalıştığınız ve asla kaybetmek istemediğiniz bir takım değerleri, bazı kişilerin sırf egoları nedeniyle görmezden gelmelerine sebep olabilir. Bu  durum sizi rahatsız eder. Saat 06:44 Ay-Jüpiter görünümü, mutlu bir aile yaşantısı, güçlü olmak, huzurlu bir hayat, seçkinlik, kalite olgularının bizim için ne kadar önemli olduğunu işaret eder. Her şeyin düzgün, verimli, sağlıklı olmasını isteriz. Bedensel ve duygusal anlamda iç huzurumuzu hiçbir şeye değişmeyiz. Saat 12:34 Ay- Chiron görünümü, ailenizle olan ilişkinizi ve toplumsal hayatınızdaki yerinizi göz önüne alarak hareket etmenizi destekliyor. Kimseye belli etmesiniz de, siz paranın birçok zayıflıkları örtücü etkisinin farkındasınız. Onun içindir ki, artık aza kanaat etmek yerine, büyük oynamak istiyorsunuz. Tabii ki, bunun için en doğru kararı vermekten yanasınız. Saat 15:17 Ay-Merkür görünümü, iç huzurumuzu önemsememiz ve zihnimizi olumsuz düşüncelerden arındırmamız gerekiyor. Bunun yolu, kendimizle ve dünya ile barışık olmaktan geçiyor. Saat 18:13-21:17 arasında boşlukta olacak Ay etkisi altında, aileniz ve evinizle alakalı konular üzerinde dikkatli bir şekilde düşünmekte, hareket etmekte yarar var. Eğer seyahate çıkacaksanız bavulunuzu düzenlemek, güzel bir planlamada bulunmak, kişisel bakımınızla ilgilenmek, çiçeklerinizi sulamak, evinizi düzenlemek gibi aktivitelerde bulunabilirsiniz. Saat 21:17 itibariyle burcunuzda ilerleyen Ay etkisinde gayet akıllıca düşünürsünüz. İletişimde başarılı olursunuz. Başkalarıyla iyi geçinmeniz gerektiğini bilirsiniz. Ancak fikirlerinizi söylemekten de geri durmazsınız. Niyeti ve düşüncesi BİR olan insanlarla karşılaşmamız, huzurlu bir gün geçirmemiz dileğimle,  
28 Temmuz 2016

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizde oluşan bir çok romantik fırsat önünüze geliyor. Bugün yakın ilişkilerinize sanatsal ve uyumlu bir şekilde yaklaşacaksınız. Olaylara estetik bakarak, içsel bir tatmin sağlayacak, ve güçlü bir hafıza örneği sunacaksınız. Sosyal ilişkilerinizde garip gelişen bir ön seziniz var ve çevrenizdeki kişileri algılama konusunda başarılısınız.
28 Temmuz 2016

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Özellikle kadın düşmanlarınız bugün canınızı bir hayli sıkabilir. Başlangıçta sessiz kamaya çalışacak ve onlarla birlikte olduğunuz ortamı bozmak istemeyeceksiniz. Fakat sessizliğinizden faydalanan düşmanlarınız sizin için özel olan konulara girince dayanamayacak ve hadlerini bildireceksiniz.
28 Temmuz 2016

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Taraf tutmamalı ve tutamayacağınız sözler vermemelisiniz. Bonkörlüğünüzden fayda sağlamaya çalışan kişiler olabilir. Kendiniz ve sevdikleriniz için en iyisi ne ise o şekilde ilerlemelisiniz. Hayatınızı basitleştirmenin faydasını görebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde istediğimiz alanlarda iş bitirici olabiliriz, ama öğle sonrası saatlerden itibaren, karşımızdaki kişileri dikkatle dinlemeli ve düşünmeden asla konuşmamalıyız. Aksi takdirde ilişkiler veya hayatımızın diğer alanları zarar görebilir. Aşırı ısrarcı veya kafasının bildiğine giden bir profil çizmekten veya bu tür kişilerle tartışmaktan kaçınalım. Hızlı düşünmek, ani kararlar almak, çabuk şekilde sonuca ulaşmak veya yanlış şeyler söylemek nedeniyle anlaşmazlıklar, tartışmalar veya düşmanca hareketler artabilir. Önemli kararlar almak, önemli iş görüşmeleri, pazarlıklar, yüksek meblağlı harcamalar veya hukuki konular açısından uygun günde değiliz. Zira, alelacele karar almanın veya hareket etmenin zararlı sonuçları olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
28 Temmuz 2016

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde bilemediğiniz olaylar keyfinizi kaçırabilir. Uğraştığınız işlerde beklemeler olabilir. Zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Psikolojik olarak kendi iç dünyanıza yönelebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda koşullar değişecektir. Arkadaşlarınızla buluşmak size iyi gelebilir. Sosyal konulara yönelmek isteyebilirsiniz.
28 Temmuz 2016

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Fazla sevgi dolu yanınız size zarar verebilir. Etrafınızda sizinle olmak isteyenlerin sayısı dikkat çekici. Seçici davranmanız size oldukça fayda sağlayacaktır.
28 Temmuz 2016

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Başarınızla büyük ilgi çekiyorsunuz. Bunun tadını çıkarın. Gelecekte de önemli projelere imza atacaksınız. Hafta sonlarını evde başbaşa geçirmek, ilişkinizin yoluna girmesini sağlayacak. Yalnızsanız, kabuğunuzdan çıkmalı ve sosyal faaliyetlerde bulunmalısınız.
28 Temmuz 2016

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca eğlenceli ortamlar, sosyal aktiviteler, konser, düğün, davet ve arkadaş çevrenizle yapılan etkinliklerde yer alabilir, sevdiklerinizle keyifli iletişim kurabilir ve beklediğiniz bir haberi ani olarak alabilirsiniz. Görüşmelerinizin keyifli geçeceği bugün, iş hayatınızda güç mücadelelerinden uzak durmayı tercih etmelisiniz.
28 Temmuz 2016

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Akşam saatlerinde az bir süre kadar ağır enerjiler deneyimleyebilirsiniz. Ancak öğlende Ay sizin burcunuzda ilerlemeye başlayacak.Birden fazla konuyla aynı anda ilgileneceğiniz, konuşmaya, anlatmaya, okumaya ve yazmaya uygun, haberleşmenin tüm alanlarında aktif olabileceğiniz bir öğleden sonrası olacak. Ani ve anlık karar verilmiş organizasyonlara ve arkadaş etkinliklerine karşı hazırlıklı olabilirsiniz. Mesleki kazançlarınızda beklenmedik gelişmeler kaydedebilirsiniz. Harcamalarınız bütçenize baskı yapacaktır. Temkinli olmalısınız
28 Temmuz 2016

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişiminizin hızlandığı bu dönemde, önemli işlerinize kanalize olmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Bugün özel hiçbir çaba harcamasanız bile maddi konularda şansınız açık olacak.
Reklamı Kapat