İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
23 Eylül 2018

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Aşksız yapamıyorsunuz. Bu özelliğiniz sonradan başınızı ağrıtan birçok ilişki kurmanıza neden oluyor. Çok ilişki yaşamış olmanıza karşın aşk geçmişinize baktığınızda ancak bir iki ilişkiyi anımsayabiliyorsunuz.
23 Eylül 2018

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Önümüzdeki günlerde sıkıcı bir sürpriziniz var. Çok fırsat yakalıyor, ama bunları değerlendiremiyorsunuz. Bu yüzden bunca deneyim ve mesleki bilgiyle sorunlu bir çalışma yaşamı içindesiniz.
23 Eylül 2018

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Siz ısrarla kendinizi maddi sorunlara soktukça, şansınız size yardıma koşuyor. Ama sıkıntısız döneminiz bu kez sizi de şaşırtacak kadar kısa sürecek. Biraz problemli günler yaşayacaksınız.
23 Eylül 2018

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Hataların üzerine çok gidiyor ve bu yanlış yöntemle hata yapan insanı tekrar yeni hatalara zorluyorsunuz.
23 Eylül 2018

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Son günlerde arkadaş ilişkilerinizde bir kaos yaşıyorsunuz. Bu, sizi müthiş yıpratıyor, ama içinden bir bilge olarak çıkacaksınız. Birtakım arkadaşlıklarınız sizi hayatın bir kısım gerçeklerinden kopartıyor. Bu ilişkilerde bir operasyon yapamayacağınızı biliyorsunuz. Yakın bir zaman içinde hayatı bütün gerçekleriyle top yekun yaşamanız hayal gibi görünüyor.
23 Eylül 2018

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat:04:54-23 Ekim saat:14:22 tarihleri arasında Güneş-Terazi burcunda ilerleyecek. Bay ve Bayan İkizlerin çekici, nazik, hassas ve dengeli, uyumlu, nazik davrandığı zamandır. Güneş Terazi burcunda sen ve ben demek yerine biz olmayı bilmek gerekir. Paylaşımcı olun. Gerçekçi düşünün. İlişkide sorunlar varsa, üstünü örtmeyin. Nedenleri üzerinde birlikte düşünün. Ben haklıyım veya sen haksızsın yaklaşımları çözüm getirmez. Saat 19:46 Merkür-Satürn görünümü, nazik ve paylaşımcı yaklaştığımız halde, birileri sadece kendi çıkarını düşünür. Sorumluluklar zaten yorucudur. İnsanlar da bunu anlamadığında üstümüze geldiğinde sıkılırız. Doğal olarak ters konuşabiliriz. Saat 20:19 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, duygularımızı ifade edebilmenizde size cesaret veriyor. Uzun zamandır hislerinizi açıklamakta zorlanıyorsanız şimdi çekinmeden dile getirebilirsiniz. Bu görünüm, ailevi hayatınız, çocuklarınız varsa onların geleceğiyle ilgili karar vermenizi sağlar. Aşkta yanılmanın, zaman kaybetmenin önüne geçebilecek bu görünüm, aile içindeki iletişimi güçlendiricidir. Saat 20:22 Ay-Neptün kavuşumu, hayatı güzel yönleriyle ele almamızı sağlıyor. Yaşamın anlamının, aldığımız her nefesin kıymetinin farkında oluruz. Huzuru içimizde hissederiz. Keyifli bir hafta sonu geçirmeniz dileğimle,
23 Eylül 2018

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazen, kötü tecrübelerin bile güzel kapılara vesile olduğunu düşüneceğin bir gün. İki arkadaşının arasında kaldığını fark edebilir ve stratejik davranmayı tercih edebilirsin. Gereksiz bulduğun konuşmalardan uzak duracaksın. İlişkisi olan bir İkizler burcuysan, değer verdiğin kişiyle duygusal konuşmalar yapabilirsin. Hayallerini gerçekleştirmek için daha fazla çabalaman gerektiğini düşünebilirsin. Kararsız kaldığın konuları, tarafsız olduğuna inandığın bir yakınınla paylaşabilirsin. Çevrendeki insanların bazı konularda dikkatsiz davrandığını fark edip, onlara yol gösterebilirsin. Bugün özellikle sağlıksız ve işlenmiş gıdalardan uzak durmanda fayda var. Kronik mide rahatsızlığın nüksedebilir.
23 Eylül 2018

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ruhsal durumunuzun dalgalı olduğu bugünde içsel huzurunuzu yakalamakta zorlanabilirsiniz. Stres yaratacak durumlardan uzak kalmanız ve kararsızlıklarınıza karşı da dikkatli olmanız gerekebilir.
23 Eylül 2018

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Hafta sonu olmasına karşın daha aktif ve hareketli olabileceğiniz bir gündesiniz. Hayal gücünüzü daha verimli kullanabilirsiniz.
23 Eylül 2018

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Kardeşlik... Aile içinde hareketlilik var. Mevcut olan sıkıntıları hep beraber çözmenin keyfini süreceksiniz. Böylece ailenize ne kadar yakın olduğunuzu fark ediyorsunuz.
23 Eylül 2018

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Havailiğiniz başınıza iş açıyor. Çevrenizde yanlış anlaşılıyorsunuz. İşhayatınızın ve dostlarınızın güvenini sarsıyorsunuz. Bundan bir an önce vazgeçin. Yoksa en çok zararı siz görürsünüz. Biraz gayretle büyük bir başarı kazanmanız olası. Çevrenizde sizi çekemeyenler var.
23 Eylül 2018

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Moral ve enerjinizin en üst seviyede olacağı bugün, kalabalık ortamlar, düğün, davet, organizasyon ve görüşmelerde yer alabilir, sosyal ortamlar aracılığı ile yeni insanlarla tanışabilir ve sevdiklerinizle eğlenceli, keyifli bir gün geçirerek geleceğe ait olumlu kararlar geliştirebilirsiniz.
23 Eylül 2018

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş bir ay boyunca Terazi burcuna geçiş yapıyor. İlişkiler ana gündem maddesini oluşturacak. Sosyal ortamların aranılan insanı olacaksınız. Pek çok organizasyona başarıyla imza atarsınız. Yeni aşklara hodri meydan, estetik duygusu yüksek kişilerle, hoş ortamlarda birlikte vakit geçirirsiniz. Bu zamanın keyfini sürün.
23 Eylül 2018

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzaklardan alabileceğiniz haberler, yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı konular ve seyahatlerle ilgili gelişmeler sabah saatlerinde yine etkili olabilir. Öğle sonrasında ise iş ve kariyerle ilgili konular önem kazanıyor.
Reklamı Kapat