İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
1 Eylül 2016

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Bugünlerde biraz çekingenlik içindesiniz. Size ilgi duyup yakınlaşmak isteyenler var. Aşka zamanım yok, diyorsunuz, buna sizi tanıyan kimse inanmıyor. İlgi duyanlara baktığınızda neler kaçırdığınızı anlayacaksınız.
1 Eylül 2016

İkizler Burcu Günlük İş Falı

İş bağlantısı kurduğunuz biri gitgide sizde güvensizlik yaratıyor. Bağlantıyı koparma imkanını araştırıyorsunuz. Bu konuda iş sahibi eski bir dostunuz aracı olup sizi rahatlatacak.
1 Eylül 2016

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Birikiminizi nerede kullanacağınız hakkında fazla bilgi sahibi değilsiniz. Önümüzdeki günlerde güven duyduğunuz konuyla ilgili birinin size çok ilginç bir önerisi olacak. Aile içindeki para sorunlarına katkı koymaya çalışıyorsunuz.
1 Eylül 2016

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Yeni bir hazırlığın içindesiniz. Bu konuda size yapılacak telkinleri önemsemeniz halinde bu hazırlıktan vazgeçeceksiniz.
1 Eylül 2016

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İçinizdeki karabasanın üzerine giderek en doğruyu yaptınız. Böylece üzerine gidilen sıkıntının nasıl yaklaştıkça küçüldüğünü gördünüz. Sizi çok düşünüp sürekli arayan bir dostunuza vefasızlık ediyor, ilgisinin karşılığını vermiyorsunuz. Bir sağlık meselesine bugünlerde biraz üzüleceksiniz. Haftanın başlarında sevindirici bir haberiniz olacak.
31 Ağustos 2016

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Çarşamba gününe, 07:20-18:22 arasındaki  Ay-Boşluk etkisi altında uyanacağız. Başkalarının da bakış açılarına, görüşlerine bir kulak verelim.  Üstümüze düşen görev ve sorumluluklarımızın farkında olalım. İş ortamında veya  aşkta  tedbirli olalım. Ani karar vermekten kaçınalım. Bu zaman dilimi içinde, düşünceleriniz ve çevrenizle alakalı her türlü girişim konusunda mantıklı davranmanız ve kendinizi ifade edebilmeniz zor olabilir. Sizi birilerinin farklı algılaması veya sizin başkalarını yanlış algılamanız mümkündür. Boşluk süresini,  rutin işlerinize ağırlık vererek geçirmenizde yarar var. Saat 18:22  itibariyle etkili Ay-Başak burcu geçişi, ailenizle olan ilişkiniz ve güvenliğinizi ilgilendiren konular üzerinde fazlasıyla titizlenirsiniz. Eşinizle, ailenizle ve varsa çocuklarınızla bizzat yakından ilgilenmeniz, sorunlarına çare bulmanız gerekebilir. Günün tüm güzellikleri sizlerden yana olsun. Kalben sevgilerimle,  
31 Ağustos 2016

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sorumluluklarınızın farkında oluşunuz, sizi güçlendirirken, içsel baskı duymanıza da neden oluyor. Bugün, seçimlerinizi yaparken, adil olmaya özen gösteriyorsunuz. Düşündüğünüz olayların farklı bir şekilde yansıtılmasından dolayı rahatsızlık duyabilirsiniz. Fevri davranmak yerine beklemeyi tercih etmelisiniz. Girişimciliğinizi farklı konular üzerinde de denemek istiyorsunuz.
31 Ağustos 2016

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Evinizde ortaya çıkacak aksilikler ve eşyaların bozulması gibi konular bugün can sıkıcı olabilir. Uzak ülkelerde yaşayan bir yakınınızın aniden gelmesi ile hafta sonuna doğru sevinecek ve dertlerinizi bir kenara bırakarak onunla geçireceğiniz güzel anlara odaklanacaksınız.
31 Ağustos 2016

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Zamanınızı daha iyi kullanmanızı sağlayacak olumlu değişiklikler yapabilirsiniz. Bilgi toplamak ve sevdiğiniz şeylerle ilgilenmek yeni seçeneklerinizi görmenizi sağlayabilir. Fiziksel gelişime ve görünüme önem vermek kendinize olan güveninizin artmasını sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Karasızlıklar, belirsizlikler, huzursuzluklar, karmaşa veya ne yapacağını ya da bazı alanlarda ne olacağını bilememe hali akşam saatlerine kadar devrede. Sonlanmalar ve bitişler var. Stresli durumlar oluşabilir. Yarın Başak burcunda meydana gelecek tutulmanın geçtiğimiz Pazartesi ve bir önceki Pazartesi yazdığım etkileri bugün de kendini hissettirebilir. İki hafta üst üste yazdığım için tekrar yazmak istemedim. Okumanızı öneririm Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
31 Ağustos 2016

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün hareketli bir gündeminiz olabilir. Eğitim konularında stresler yaşayabilirsiniz. Kardeşlerinizle ilgili konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişiklikler sizi de etkileyebilir. Riski konulardan uzak durmanızda fayda var. Zihinsel durumunuz sizi yorabilir. Ailenizle zaman geçirmek size iyi gelebilir.
31 Ağustos 2016

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Hiç aklınıza gelmeyecek bir konuda şaşkınlık yaşayacağınız güzel haberler alacaksınız. Bu haberden sonra geleceğinizle ilgili yeni planlar yapmaya başlayın.
31 Ağustos 2016

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak. Duyacağınız bazı haberlere şaşıracaksınız. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Bugün radikal kararlar alabilirsiniz.
31 Ağustos 2016

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni bir yıla girerken geride bıraktığınız seneyi düşünmek, kaybettikleriniz ve kazandıklarınızla daha da güçlendiğinizi hissetmek bugün size kendinizi son derece iyi hissettirecek. Sakin ortamlarda bulunmayı tercih edebileceğiniz bugün, maneviyatınız güçlü olacak. Mutlu yıllar.
31 Ağustos 2016

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Evinizdeki tamirat işleri, elektronik aletlerin bakımları gibi bitirilmesi gereken işlerinize yönelebilir, vaktinizi bu tip işlerin detay gerektiren kısımlarına kafa yorarak geçirebilirsiniz.Dekorasyon ve tadilat gerektiren durumlarda titiz ve vesveseli davranışlar sergilemeniz olasıdır. Aile büyüklerinizle ilgili sağlık meselelerine eğilebilir, destek verebilirsiniz. Ancak ne yazık ki tam da bu konularla ilgili Merkür’ün geri hareketi de başlıyor olduğundan, ev aletlerinde arızalar nüksedebilir veya yaptığınız onarımlarda problemler oluşabilir.
31 Ağustos 2016

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, tercih yapmakta zorlansanız da zekânız sayesinde çözüm kendiliğinden oluşacak. Siz sadece biraz daha çaba gösterin ve işlerinizi bir düzen içine oturtmaya gayret edin.
Reklamı Kapat