İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

2 Aralık 2015
Mantığınızla değil duygularınızla hareket ediyorsunuz. Onun için ise duygulardan önce mantık geliyor. Sizin ilişkinizin en büyük problemi de bu. Bir süre daha bu çekişme sürecek gibi gözüküyor.

İkizler Burcu Günlük İş Falı

2 Aralık 2015
İşinizle ilgili sizi mesleki olarak geliştirecek bir kalabalık içinde görünüyorsunuz. Bu birliktelikten çok kazançlı çıkacaksınız. İşlerinizdeki yoğunluk önümüzdeki günlerde de devam edecek.

İkizler Burcu Günlük Para Falı

2 Aralık 2015
Ailenizden birisi sizden maddi destek isteyebilir. Bu destek için koşullarınızı bir hayli zorlamanız gerekebilir. Bir ikilem yaşamak zorunda kalabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

2 Aralık 2015
Bugünlerde biraz sabırlı olmanız gerekebilir. Sabır size göre bir şey değil ama dişinizi sıkarsanız sonuç daha olumlu olacak.


Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Aralık 2015
Yeni dostluklar konusundaki girişimciliğiniz, bazı insanlarda arkadaşlığa zorlandığı hissi uyandırıyor ve biraz itici görünebiliyorsunuz. Sizi böyle gören biriyle önümüzdeki günlerde kuracağınız dostluk onu çok şaşırtacak. Sizi yanlış anladığını itiraf edecek. Akşam üzeri alacağınız bir daveti kabul ederseniz hareketli bir gece geçirebilirsiniz. Bugünlerde sizi sevindirecek bir haberiniz olacak.

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Aralık 2015
Sevgili İkizler yeni günümüz Ay-Aslan burcu geçişiyle başlıyor. Yaptıklarınızdan emin bir şekilde ilerlemenizde, kimsenin değil bizzat kendinize güvenerek girişimlerde bulunmanızda bu enerjiyi gayet olumlu buluyorum. Saat 10:27 Ay-Uranüs olumlu görünümü, sürpriz ancak olumlu haberler almanızda yardımcınız. Eğer bir yolculuk, görüşme, buluşma veya olumlu yönde gitmesini istediğiniz bir durum varsa, bu enerji size yardımcı olabilir. Saat 16:00 Merkür-Uranüs görünümü, hedeflerinizi gerçekleştirmek adına hızlı kararlar vermenize, artık yeter diyerek girişimde bulunmanıza yol açabilir. Ancak Merkür-Yay burcunda bazen abartılı kararlara sebep olabilir. İyice bir düşünmekte yarar var. İlişkinizle ilgili konularda verilecek hayati kararların ileriye yönelik olarak ele alınması gerekir. Bu görünüm, yeni ve heyecanlı bir tanışmanın işaretçisi olabilir. Saat 18:01 Merkür-Chiron arasındaki zorlu görünümle başlıyor. İç dünyanızda, eviniz sınırlarında ve ilişkilerde zayıf yönlerimizi yüzeye çıkaran bu görünüm problemlere neden olabilir. Öğrendiklerinizi, bildiklerinizi uygulamaya dökmekte zorlanabilirsiniz.


Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Aralık 2015
Şu sıralar sözlerinize dikkat etmelisiniz Sevgili İkizler. İnsanlar şaka kaldıracak durumda veya anlayışta olmayabilirler. Yine de esnekliğiniz ve diplomasi yeteneğiniz karşı tarafı sakinleştirecektir.

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Aralık 2015
Her zaman iş birliği halinde olduğunuz kişilerden farklı biriyle bugün birlikte hareket etmeniz gerekebilir. Bugüne kadar dostluğundan çok keyif aldığınız biri bugün size aynı zamanda önemli bir konuda rehberlik edebilir.


Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Kasım 2015
Bazı olaylara şüpheyle yaklaşılmasında, gerçeklerin kontrol edilerek kabullenilmesinde veya güvenilmez kişilerin sözlerine göre hareket edilmemesinde fayda var. Hatta, en yakınınızdaki kişiler kleptoman çıkarlarsa dahi şaşırmayın bugünlerde.

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Aralık 2015
Bugün sosyal konular içinde olabilirsiniz. Uğraştığınız konularla ilgili yazışma ve konuşmaların yoğun olduğu saatler var. Geçmişten gelen ilişkilerinizle ilgili yeni durumlar olabilir. Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Akşam saatlerinde koşullar daha akıcı ve kendinizi rahatlamış hissedebilirsiniz.


Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Aralık 2015
Duygusal anlamda sizi zorlayacak karşılıksız bir sevgiyle karşılaşabilirsiniz. Çevrenizinde onay vermeyeceği bu sevgi sizi biraz yıpratabilir.

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Aralık 2015
Çok hareketli ve bereketli bir gün. Para konusunda da oldukça talihlisiniz. Şansınız oldukça açık durumda. Bu şansınızı zorlamadan dikkatli davranırsanız karlı çıkarsınız. Birlikte olduğunuz kişi hakkında söylenen sözlere hemen inanmanız üzülmesine neden oluyor.

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Aralık 2015
Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde aşk hayatınız, çocuklarınızla iletişiminiz ve finansal konularda problemlerle karşılaşabilir, iletişim hataları yaşayabilirsiniz 17.00’dan sonraki zaman diliminde duygularınızın ve ruhsal gücünüzün yükseleceği, enerjinizi istediğiniz konuya ve hedefe yönlendirebileceğiniz, kendiniz için niyetlerde bulunmanız gereken ve ilişkilerde yüksek tepkilerden kaçınarak ılımlı davranmanızın faydalı olacağı bir zaman diliminde olacaksınız.

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Aralık 2015
Arkadaşlarınızdan, dostlarınızdan beklenmedik sürpriz destekler alabilirsiniz. Ya da bir arkadaş davetinde tanışacağınız biri ile sürpriz bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Yeni farklı, marjinal kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Bence bu hafta sonuna doğru heyecan verici gelişmeler sizleri bekliyor olacak. Bu sürpriz bir iş teklifi şeklinde de hayatınıza yansıyabilir

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Aralık 2015
Özel hayatınızda sevdiğiniz insanın yaşadığı değişimler ve olaylar sizi de ilgilendirecek. Kendinizi bu konulardan mesul tutarak olaylara büyük bir ciddiyetle yaklaşabilirsiniz.

Geçmiş İkizler Burcu Burç Yorumu