İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

3 Eylül 2015
Aşk dünyanızda bir karamsarlık, bir küskünlük gözleniyor. Bu akşam tanıştırılacağınız birisi bu halinize son verebilir. Ama siz önce karamsarlığınızı atmalı ve bu tanışmaya umut yüklü biri olarak gitmelisiniz.

İkizler Burcu Günlük İş Falı

3 Eylül 2015
Esasında yüksek bir kapasiteniz var. İşten yılacak biri değilsiniz. Ama kolay iş beğenmiyorsunuz. Bu yüzden çok istekli çalışmıyor ve bunu gizleyemiyorsunuz. İş başında işi sevmeyen, huzursuz görüntünüz göze batıyor. Bugünden başlayarak gönlünüzün işini aramalısınız

İkizler Burcu Günlük Para Falı

3 Eylül 2015
Hesaplı yaşıyorsunuz. Ama hesabınızı pek bilemediğinizden hep içerdesiniz. Bu günlerde alacağınız müjdeli bir para haberi yüreğinizi ferahlatacak, Bazı açıklarınızı kapatacaksınız.

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

3 Eylül 2015
Arkadaşlarınız üzerinde dost krediniz çok fazla, ama onu biraz hovardaca harcıyorsunuz. Bu anlamda yitirdiğiniz kredinin tekrar yerine konması çok zor.


Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Aldığınız birtakım kararların arkasında durmasını bilmelisiniz. Bu zaafı arada bir gösteriyorsunuz. Sizi yakından tanıyanları şaşırtıyorsunuz. Akraba ilişkilerinizde pek vefalı bilinmiyor ve eleştiriliyorsunuz. Aralarını yaptığınız iki kırgın arkadaşınızın size bugün bir daveti olabilir. Uzun bir yolculuk görünüyor. Yakında netleşecek ve hazırlıklara başlayacaksınız.

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Sevgili İkizler Perşembe günümüz Boğa burcunda ilerleyen Ay etkisi altında başlıyor. Bu enerji, davranışlarımızı otomatik olarak sakinleştiriyor, sevgi ve güvence duygusuna önem vermemizi sağlıyor. Baktığımız, dokunduğumuz, içinde yer aldığımız her ortamda sağlamlık ve uzun ömürlülük istiyoruz. İstiyoruz ki, kafamızda soru işaretleri kalmasın ve istikrarlı ilerlememiz mümkün olsun. Saat 05:06 Ay-Güneş olumlu görünümü, gayet akıllıca ve ne yaptığınızı bilerek hareket edebilmenizde yardımcıdır. Saat 09:50 Ay-Pluto destekleyici görünümü,  bir takım sorunları aşabilmek için,  sabırlı olmanın ne kadar önemli olduğunu işaret ediyor. Saat 12:20 Ay-Venüs zorlu görünümü, sizin korumaya çalıştığınız ve asla kaybetmek istemediğiniz bir takım değerleri, bazı kişilerin sırf egoları nedeniyle görmezden gelmelerine sebep olabilir. Bu  durum sizi rahatsız eder. Saat 15:24 Ay-Mars görünüm etkisinde, bir yandan huzur ve güvende olmak isteyeceğiz. Diğer yandan çevremizdeki insanları ikna ederek isteklerimizi elde etmeye çalışacağız. Ancak işimiz kolay değil.  Ya, iç huzurumuzu önemseyip günün geri kalanının,  kendi  geçirelim veya illa öne çıkacağım diye iki misli enerji harcayalım. Ben derim ki, sakin olalım ve kafamızı bir şeylere takmayalım. Saat 20:53 Ay- Chiron  görünümü, ailenizle olan ilişkinizi ve toplumsal hayatınızdaki yerinizi göz önüne alarak hareket etmenizi destekliyor. Kimseye belli etmesiniz de, siz paranın bir çok zayıflıkları örtücü etkisinin farkındasınız. Onun içindir ki, artık aza kanaat etmek yerine, büyük oynamak istiyorsunuz. Tabii ki, bunun için en doğru kararı vermekten yanasınız. İşlerimizi kolaylıkla halledebilmemiz, zorlukların üstesinden rahatlıkla gelebilmemiz dileğimle,


Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Ön plana çıkarak fikirlerinizi dile getirebileceğiniz bir gün. Önemsediğiniz konularla ilgilenen veya aynı amacı paylaştığınız kişi ve gruplarla bir araya gelebilir, bu alanlarda yapacağınız çalışmalarla fark yaratabilirsiniz. Çevrenizden fayda sağlayabileceğiniz günler alım satım, sunum veya gayrimenkul başlıklı konular ön planda olabilir. Beklentilerinizi açıkça dile getirmeniz durumunda, aşk hayatınızı ya da sosyal yaşamınızı ilgilendiren sürprizler söz konusu olabilir.

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Bugün maneviyata yönelik yapacağınız her türlü aktiviteden her zamankinden daha çok fayda göreceksiniz. İçinizdeki gücü ya da neler yapabileceğinizi keşfetmenizi sağlayacak farkındalıklar için ideal bir gün olabilir.


Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
İlişkileriniz ve iş birlikleriniz açısından istikrarsızlık içeren durumlar söz konusu olabilir. Karışıklıklar, tartışmalar veya bir güneye bir kuzeye esen rüzgarlar, olaylar karşısında sabır göstermenizi zorlaştırabilir. Sakin olmanızda fayda var. Kaldırabileceğinizden fazla iş ve sorumluluk almanız problemlere neden olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günün ilk yarısı ikili ilişkilerimiz açısından oldukça olumlu bir atmosfere işaret ediyor. Belli girişimlerde bulunabileceğimiz, işlerimizi tamamlayabileceğimiz saatlerde olacağız. Öğle sonrasından itibaren ise, pembe bulutlar yerini rüzgara bırakıyor. İkili ilişkilerimiz açısından ve genelde, stres ve gerilim söz konusu olabilir. Dolayısıyla, bu saatlerde fikir çatışmalarından uzak kalmak veya kendini ifade etmeye çalışırken olayları daha da büyütme riski olduğunu bilmek faydalı olacaktır. Genel anlamda olumlu bir haftda olduğumuz düşünülürse günün ufak tefek rüzgarlarını hafif bir serinlik olarak görmeli ve görev ve sorumluluklarımızı ihmal etmemeli, halledilmesi gereken şeyleri halletmei, yarım kalan işlerimizi bitirmeye odaklanmalıyız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Bugün sorumlu olduğunuz konulara başkalarınız da dahil etmek isteyebilirsiniz. Yeteneklerinizi etrafınızdakilerle paylaşabilirsiniz. Gün içinde eksik iletişimden kaynaklanan yanlış anlaşılmalar meydana gelebilir. Kendinizi olaylara çok kaptırmayın. Maddi kaynaklarınızla ilgili hareketlenmeler olabilir. Harcamalarınıza dikkat edin.


Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Bugün, ortak ilişkilerinize güçlü bir bakış açısı ile yaklaşmanız, çevrenizi olumlu bir şekilde etkiliyor. Birlikte çalıştığınız kişilerin fikirlerini almak zorundasınız. Aksi taktirde; çabalarınızın boşa gitmesine neden olabilirsiniz.

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Çok duygusal davranıyorsunuz. Halbuki çabuk ve mantıklı kararlar vermelisiniz. Bu durum iş hayatınızda zorluklarla karşılaşmanıza yol açıyor. Biraz kendinize güvenle altından kalkamayacağınız iş yok. Ulaşmak istediğiniz hedefe ancak böyle ulaşabilirsiniz.

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde aşk hayatınız, çocuklarınızla iletişiminiz ve finansal konularda problemlerle karşılaşabilir, iletişim hataları yaşayabilirsiniz 17.00’dan sonraki zaman diliminde duygularınızın ve ruhsal gücünüzün yükseleceği, enerjinizi istediğiniz konuya ve hedefe yönlendirebileceğiniz, kendiniz için niyetlerde bulunmanız gereken ve ilişkilerde yüksek tepkilerden kaçınarak ılımlı davranmanızın faydalı olacağı bir zaman diliminde olacaksınız.

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Bu dönem dinlenme, kabuğunuza çekilme ve önümüzde ki sürece hazırlık dönemi olacak sizler için. Daha içe dönebilir, yalnızlık ihtiyacınız artabilir, yaşamda daha çok geri planda kalmayı tercih edebilirsiniz. Bu aralar yaşama karşı aktif katılımcı olmak yerine, biraz daha geri planda izleyici konumda kalmak size çok daha iyi gelecektir

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Hevessiz oluşunuz nedeniyle önemsemeyeceğiniz birtakım detaylar başınıza iş açabilir. Bazen iş sorumlulukları size fazla ağır geliyor. Böyle zamanlarda ne yapacağınızı şaşırıyorsunuz.

Geçmiş İkizler Burcu Burç Yorumu