Koç Burcu Günlük Aşk Falı

21 Eylül 2014
Hislerinizin kuvvetiyle sevgi konularınına aşırı duyarlı yaklaşabilirsiniz. İlişkinize yenilik getirmek isteyebilirisiniz. Yeni adımlar atmaya eğilimlisiniz ama önünüzdeki engelleri görmezden gelmeyin.

Koç Burcu Günlük İş Falı

21 Eylül 2014
İş yerinizde artan sorunlar sizi yoruyor. Sorunlarla baş etmek için çevrenizde sizin kadar yetenekli kimselerin bulunmaması ile de zihinsel ve fiziksel bir yorgunluk içerisindesiniz.

Koç Burcu Günlük Para Falı

21 Eylül 2014
Maddi konulara yön verme isteğinizin yoğun olacağı bugün, harcamalarınızda aşırıya kaçabilirsiniz. Hisseli paraların sonuçlarıyla ilgili endişeler yaşayabileceğiniz görülüyor. İşbirliği konularında temkinli olun.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

21 Eylül 2014
Her ne kadar kontrollü bir kişi olsanız bile bugün duygusal açıdan ani reaksiyonlara çok daha açıksınız. Yapmanız gereken işler sizi pek rahat bırakmayabilir.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Eylül 2014
Bugün ikili ilişkileriniz konusunda karmaşık bir tutum sergilemeniz mümkün. Fikirlerinizdeki ayrılıkların tartışmalara yol açması mümkün. Sağlık konusunda hasssiyetler yaşayabilirsiniz. İlaç kullanma ve bilmediğiniz tedavileri uygulama konusunda dikkatli olun. Yaşadığınız mekânları düzenlemede güçlük çekebilirsiniz. Gün içerisinde uzaklardan beklediğiniz haberlerin olumsuzluk taşıması olasıdır. Zaman zaman umutsuzluğa kapılmanız mümkün.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Eylül 2014
Sevgili Koçlar Pazar günümüz saat 07:33-18:53 arasındaki  Ay-Boşluk etkisi altında başlıyor.  Boşluk dilimi içinde,  duygularınızı açık ve net bir dille ifade edebilmeniz kolay olmayabilir. Bir iş, bir karar veya fırsatı tüm olasılıklarıyla ele alınız. Aşk hayatınız, çocuklarınız,  kısaca hayatı güzel hissettiren konularda  kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz.  Yaratıcılık gerektiren sanatsal çalışmalarınız  açısından herhangi bir zorlama yoktur. Ancak bu aktivitelerin belirli bir alanda ciddi manada sergilenmesi veya duyurulması konusunda zorluklar yaşanabilir. Saat 16:03 Venüs-Satürn görünümü, hem özel hayatınız hem de birlikte çalıştığınız insanlarla olan ilişkinizi gözden geçirmeniz ve aynı zamanda  çıkarlarınızı gözetmeniz yönünde  önem taşıyor. Ancak gerek siz ve gerekse başkaları iş veya ilişki anlamında bilinçli düşünmeliler. Çünkü bir taraf kendine dönük hareket ederse  diğer tarafın bundan rahatsızlık duyar. Olumlu bir yüzleşmede bulunulursa doğru şekilde ilerlemek mümkün olur. Saat 18:53 Ay-Başak burcu  geçişi, ince eleyip sık dokumanın işaretçisidir.  Herhangi bir konuda adım atmak istediğinizde incelemelerde bulunmanızda yarar var. Sağlığınıza özen gösterin. Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Eylül 2014
İlişkilerinizde aşırılığa kaçabilir ve olaylara sıkı bir disiplin getirmek isteyebilirsiniz. Duygusal baskılara gelemiyor olmanıza rağmen, kendi davranışlarınıza yansıtmak istemiyorsunuz. Bugün, çocuklarınızın ihtiyaçları doğrusunda hareket edecek ve enerjinizi bu yönde kullanmak isteyeceksiniz.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Eylül 2014
Sağlığınızla ilgili konularda kalıcı kararlar ve başlangıçlar yapma niyetindesiniz bugünlerde. Bir tedaviye başlamak, kendinize yeni bir rutin oluşturmak, beslenmenize yeni bir düzen getirmek için elverişli günlerdesiniz.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Eylül 2014
Belli girişimleriniz konusunda karşı tarafı ikna edici tartışmalar içine girebilirsiniz. Bu sefer bu argümanlarınızda ikna edici olma şansınız daha yüksek. Bu şekilde hissediyorsanız düşüncelerinizi kendinize saklamayın. Tüm burçlar için gün geneli: Bu hafta sonu, bazı girişimlerinizin, sağlığınızla ilgili konuların, ilişkilerinizin veya sizin ön plana aldığınız başlıklar her ne ise onların olumsuz taraflarına odaklanarak zaman kaybedebilirsiniz. Aslında her konunun olumlu tarafını görmek veya size her anlamda iyi hissettiren konulara odaklanmak enerjinizi yükseltmekle kalmayıp sizi motivede edebilir.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Eylül 2014
Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Eylül 2014
DUYGUSAL anlamda yeni ve hayırlı başlangıçlar yapabilirsiniz. Emlak alma veya satmak isteyen Koçlar desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Eylül 2014
Bugün evinizle ilgileneceksiniz. Evle ilgili değişiklik yapmanın zamanı geldi. Yaratma gücünüz sayesinde işte büyük başarı elde edebilirsiniz. Size güçlü biri destek olabilir. Para konusuna diyecek yok. Bolluk sürüyor. Sevdiğinizle aranızda ailevi sorunlar olabilir.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!