Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Kasım 2017

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizin son derece anlayışlı biri olmasının mutluluğunuzdaki payını görmeli, ilişkiyi yokuşa sürmemelisiniz. Yersiz küçük kıskançlıklarınızdan bir an önce arınmalısınız.
25 Kasım 2017

Koç Burcu Günlük İş Falı

İşyerinizde kurduğunuz dostluklar içinizi ısıtıyor. Kariyeriniz açısından pek yararlı bir işyerinde olmamanıza rağmen, doyumlusunuz. Akşama yakın saatlerde biraz problemli bir görüşmeniz olabilir
25 Kasım 2017

Koç Burcu Günlük Para Falı

Küçük birikiminiz hareketsizliği, sizi onu bir yerlerde değerlendirme arayışlarına sokabilir. Bir tanıdığınızdan bu anlamda yardım isteyebilirsiniz. Bütçenizdeki denge bir miktar bozulabilir.
25 Kasım 2017

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

İş hayatının, insanların en karmaşık ilişki ortamı olduğunu unutmamalısınız. İşyerinizdeki bir sorunun dışında kalmak istiyorsunuz. Bu davranışınız, haklı gerekçeleri de olsa, istismara açık görünüyor.
25 Kasım 2017

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünü başka türlü değerlendirme niyetiniz, öğle saatlerinde yaşayabileceğiniz bir gelişmeyle anlamını yitirebilir. İlginç bir konuda hak hukuk mücadelesi içinde olacaksınız. Ortak zevkleriniz olan arkadaşlarınızdan akşam birlikte olma daveti alabilir ve can sıkıntınızı unutabilirsiniz. Uzak bir akraba ilişkinizin ciddi bir sorunuyla ilgili olarak, uzun bir yolculuğunuz olabilir.
25 Kasım 2017

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar, Ay-Kova burcu seyir etkinliğinde güne uyanıyoruz. Problemlere son derece pratik ve akılcı bir şekilde yanaşabiliriz. Bulduğumuz çıkış yolları hakikaten ilgi çekicidir. Ancak herhangi bir engelle karşılaştığınızda hiç pes etmeyiniz. Çünkü her engel, kişiyi daha fazla cesaret aşılayıcıdır. İnancınızı koruyunuz. Bazen rutin hayatın neden olduğu baskılar durdurucu olsa da, biz kendimize inanıyorsak hiçbir şey bizi yolumuzdan çeviremez. Saat 13:05 Ay-Kuzey düğüm görünümüyle, çalışma hayatımızı, sağlığımızı, günlük hayatımızı ilgilendiren konularda gelişimi önemsemeliyiz. Günlük düşünmemeli, bizzat geleceğimizi önemseyerek gerçekçi bir değerlendirmede bulunmalıyız. Saat 13:57 Merkür-Uranüs olumlu görünümü, iş veya özel hayatınızla ilgili konularda birdenbire sürpriz bir karar almanızı, özgürce istediğiniz bir şeyi yapmanızı sağlayabilir. Ancak üzerinde düşünülmeden, artısı eksisi hesap edilmeden harekete geçmeyelim. Bu görünüm sıra dışı düşünmenin işaretçisidir. Teşvik edicidir. Ancak Merkür-Yay burcunda insanı şaşırtabilir. Eldeki verilere iyi bakmak lazım. Saat 18:05 Ay-Mars görünümü, sosyal ilişkileri canlandırıcı, arkadaşlık ve özel ilişkinizi kuvvetlendirici bir yansımadır. Saat 21:11 Ay-Venüs zorlu görünümü, eş veya iş ortağınızla olan ilişkinizde problemlere yol açabilir. Bizim paramız, bizim hayatımız, bizim geleceğimiz diye düşünmek lazımdır. Tam tersine benim istediğim yönde adım atmalı, bana sormalı ve bana göre hareket etmelisin dediğimiz sürece bu saatlerde anlaşmak kolay olmaz. Eğer ilişkinizde adil olmayan durumlar varsa, problemleri birlikte çözmekte yarar vardır. Yüzünüzü gülümseten bir gün geçirmeniz dileğimle,
25 Kasım 2017

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Online çalışma yürütüyorsan bugün güzel ve verimli bir gün. Görüşmediğin dostlarınla bir araya gelmek adına plan yapabilirsin.
25 Kasım 2017

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi biraz yorgun hissedebilirsiniz. Ancak, yine de çalışmalarınızı büyük bir heves ve istekle sürdürmeye devam edeceksiniz. Ayrıca, sürpriz fırsatlarla karşılaşmanız mümkün. Seyahat planları yapabilirsiniz.
25 Kasım 2017

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkilerinizde güç bulduğunuz insanlardan destek görecek ve kendinize olan öz güveninizi artıracaksınız.
25 Kasım 2017

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün arkadaşlarla bir araya gelmek, ortak projeler üzerinde durmak güzel. Hayatın güzel yönlerine açıksınız.
25 Kasım 2017

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ilginç dostluklar, sıradışı bağlantı ve temaslar kurmak için uygun bir gün olabilir. Farklı ve yenilikçi konularla lgilenebilirsiniz. Karşınıza çıkan değişik kişilerden ufkunuzu açabilecek bilgiler öğrenebilirsiniz.
25 Kasım 2017

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızdaki ani değişiklikler sizi derinden etkiledi. Her şey birdenbire olmuş gibi geliyor. Oysa uzun zamandır bunu içten içe hazırlıyordunuz. Önümüzdeki günlerde çok daha keyifli olayların gerçekleştiğine tanık olabilirsiniz. Aşkta da bir karar arifesindesiniz.
24 Kasım 2017

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde ikili ilişkilerinizle ilgili muazzam destek ve şans elde ederken, hayatın keyifli taraflarına odaklanabilir, kendinizi güzelleştirmek adına güzellik ve bakıma yönelebilir, ilişkilerinizde duygusal ve romantik bir gün geçirerek, moral ve yaşam enerjinizi arttırabilirsiniz.
25 Kasım 2017

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür ile Uranüs arasında meydana gelecek destekleyici görünüm size ani yurt dışı seyahat planları yaptırabilir. Hiç beklemediğiniz bir anda bir cümle, bir eylem ya da bir fikirle hayatınızı kökten değiştirmeye karar verebilirsiniz. Bu duruma yabancılar, uluslararası konular neden olacaktır. Ayrıca fikirsel anlamda kendinizi oldukça özgür hissedersiniz.
25 Kasım 2017

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Dış ortamlarda, eğitim, seyahat, medya ve ticaret alanlarınızda değişik bir gün geçirebilirsiniz. Gezmek, dolaşmak,
Reklamı Kapat