Koç Burcu Günlük Aşk Falı

27 Mayıs 2015
Sevgiliniz, sizin kişisel sosyal çevrenizde rahat davranamayışının, yine sizden kaynaklı olduğunu düşünüyor. Mevcut tavırlarınızla partnerinizin yanlış değerlendirmeler içinde olduğunu anlatmanız güç görünüyor.

Koç Burcu Günlük İş Falı

27 Mayıs 2015
Alacağınız birtakım yeni bilgiler zaman zaman düşündüğünüz iş değişikliğini bugünlerde gündeminizden düşürecek. Epeydir beklenen düzenlemeyle ilgili yakında yeni gelişmeler söz konusu.

Koç Burcu Günlük Para Falı

27 Mayıs 2015
Gerçekleşmesini istediğiniz yenilikler için biraz daha paraya ihtiyacınız olacak. Bunları yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Bugünlerde birçok şeyi birden halletmeniz güç olacak. Bazı ertelemeler gerekebilir.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

27 Mayıs 2015
Sevdiğiniz birisiyle karşılıklı olarak vefasızlık suçlamaları içindesiniz. İlk adımı atmak için harekete geçebilirsiniz.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mayıs 2015
Her paylaşmacılığınızın tam karşılığını beklemeniz biraz fazla iyimserlik. Verilenme yetinmek sizi gereksiz alınganlıklardan kurtarabilir. Yakın çevrenizde birtakım insanlara karşı yersiz güvensizlikleriniz var. Oysa yaşamınızın bütün alanlarında doyumlu ilişkiler yaşıyor, yeterince seviliyorsunuz. Çok açık bir insan olduğunuz için duygularınızı içtenlikle gösteriyorsunuz.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mayıs 2015
Sevgili Koçlar saat 05:21-28 Mayıs saat 00:42  arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.  Herhangi bir konuda titiz düşünebileceğinizden etrafınızla olan iletişiminize dikkat etmeniz faydalıdır. Ufak şeylerin sizi gerginleştirmesi, sabırsızlık, çabuk sinirlenme gibi durumlar oluşabilir. Boşluk süresince kişi yanlışları, ters giden durumları, etrafındaki insanları, olayları gayet iyi algılarsınız. Bu algılama doğal olarak işimize yarayabilir. Bazı kişiler tabii ki ters tepkilerde bulunarak bizi kızdırabilirler.  Bunlar görülmesi muhtemel durumlardır. Olağan karşılamalı, elimizden geldiğince sakin olmaya çalışmalıyız. Saat 13:37 Merkür-Mars kavuşumu, sizin de bildiğiniz gibi Merkürün geri hareket dönemine denk geldiği için, tabii ki aklımızı, zihnimizi gerek çevremizle olan ilişkimiz gerekse çalışma hayatımızla ilgili konularda çok iyi kullanmamız gerektiğini işaret ediyor. Durup, şöyle bir kararlarımıza, işimize, gücümüze bir bakalım. Çıkarlarımızı gözetelim. Doğrusu da budur. Hemen karar verip aklımıza ilk geleni yapmak yerine, ölçüp tartalım. Kendimiz veya bir başkasıyla konuşurken dikkatli şekilde düşünelim.  Emin olunuz ki, bilgilenmek, araştırmak, bildiklerinizi tekrar gözden geçirmek faydalıdır. Eski iş başvurunuz sonuca bağlanabilir. Yeni bir iş arayışında iseniz, maddiyat ve iş koşulları mutlaka gözden geçirilmelidir. Ancak her ne olursa olsun, Ay-boşluk etkisi altındayız. Her durumu mercek altına alarak düşünmeliyiz. Saat 22:45 Venüs-Chiron olumlu görünümü, aile kurma arzumuzu, huzur ve güvenceye kavuşma isteğimizi, sevdiklerimizle mutlu bir yuvada yaşama ihtiyacımızı simgeliyor. Karşılıksız sevmek ve sevilmek istiyoruz. Gerçeklerden kaçmadan, sorunlarımızı çözmekten yanayız. Bu görünüm geçmişte yaşanılanları unutmak istediğimizi işaret ediyor. Yüreğinizin güzellikleri ışığınız olsun. Her işinizin yararınıza olacak şekilde gelişmesi dileğimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mayıs 2015
Merkür geri giderken ilişkilerde sıkıntı yaratır. Uzaklarda yaşayan ve kan bağı olduğunuz kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Pratik davranışlarınızla birçok kişinin önüne geçebilirsiniz. Bu nedenle de kişisel ilişkilerinizde rekabet ortamı yaratacaksınız. Aceleci tavırlarınız yüzünden zarar görmek istemiyorsanız, dikkatli olmalısınız.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mayıs 2015
Bugün de konuşmalarınıza dikkat etmeniz sizin lehinize olacak. Özellikle yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde sabırlı, anlayışlı ve hoşgörülü olmaya gayret edin. Çatılmaların ortasında kalmış olsanız bile sukunet içinde kalmalısınız.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mayıs 2015
Yaratıcılık gerektiren işlerinizde veya maddi başlıklı konularda duygularınızı açıkça paylaşmanız gerekebilir. Bu esnada, bazı teklif veya davetleri reddetmeniz gerekirse elinizden geldiği kadar zarif cümleler kurmaya özen göstermelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Geri giden Merkür’ün Mars’la kavuşumu ve Neptün’ün hafta boyu oluşturduğu yanıltıcı açılar, öncesi olan işleri gözden geçirmek, toparlamak, eksikleri tespit etmek veya yaşananlara bağlı olarak eksiklerin farkına varmak için gerekli ortamı oluşturabilir. Daha önce yaşanmış iletişim problemleri varsa onarmak, ilişkileri düzeltmek imkanı doğabilir. Ancak, yeni girişimlerde bulunmak veya yeni kişilerle tanışmak için hiç de uygun bir zaman dilimi olmayacaktır. Bu hafta iletişim problemlerine özellikle dikkat etmemiz gerekiyor. Merkür retrosunun yanı sıra yaşadığımız unutkanlık, dalgınlık ve kararsızlık türünde problemler işlerin iyice karışmasına neden olabilir veya aldatılma riskimizi arttırabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mayıs 2015
Gün içinde duygusal yönden bağlayıcı koşullar sizi çevreleyebilir. Kriz yaratan koşullara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Ortaklı para konuları gündeminizi meşgul edebilir. Banka işlerinizi halletmeniz için uygun zamanlar içindesiniz. Uğraştığınız işlerde yaratıcılığınızı kullanmak isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mayıs 2015
Maddi açıdan problemleriniz oldukça azaldı. Aşk hayatınızda bir eski mutlu günlere dönüş olabilir.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mayıs 2015
Çok duygusal davranıyorsunuz. Halbuki çabuk ve mantıklı kararlar vermelisiniz. Bu durum iş hayatınızda zorluklarla karşılaşmanıza yol açıyor. Biraz kendinize güvenle altından kalkamayacağınız iş yok. Ulaşmak istediğiniz hedefe ancak böyle ulaşabilirsiniz.

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mayıs 2015
Gün içinde finansal konularda risk almak, kredi çekmek, yüklü borçlara girmek gibi eylemlerden uzak durarak, ikili ilişkilerinizde kıskançlık ve güvensizlik gibi duygular yerine sevgi ve aşka yoğunlaşmayı tercih etmelisiniz. Olumlu görüşmeler yapabilir, yakın çevrenizle keyifli vakit geçirebilir, seyahatlere gidebilirsiniz.

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mayıs 2015
Hedeflerinize ulaşmak artık çok daha kolay ve rahat olacak. Özellikle ikili ilişkiler, ortaklıklar, partner ilişkilerinizde isteklerinizi daha kolay elde edebilecek, koşulları istediğiniz gibi yönlendirebileceksiniz. İlişkiler alanında ki olası krizleri harika bir şekilde yönetebileceksiniz.

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mayıs 2015
Daha önceden konuşulmuş işleriniz için sabırsızlıklık duyabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlarla biraz sabırsız ve sert söylemler içine girmeniz yanlış anlaşılmaları tetikleyebilir.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu