Koç Burcu Günlük Aşk Falı

21 Ekim 2014
Kendinizi yeni insanlar arasında denetleme ihtiyacınızın altında, partnerinizin kıskançlık duyguları var. Mutlu bir beraberlik içinde olmanıza karşılık, tartışmalı günlerin sayısı gittikçe artabilir.

Koç Burcu Günlük İş Falı

21 Ekim 2014
Olumsuz yaklaşımların bilinçli olduğuna dair inancınız, sizi yanıltabilir. Sürdürdüğünüz çelişkilerin, bugünlerdeki iş yoğunluğu içersinde iki tarafa da zarar verme olasılığı söz konusu.

Koç Burcu Günlük Para Falı

21 Ekim 2014
Uzaktaki bir dostunuzun maddi zorluklarına duyduğunuz ilgi, bugünlerde sizi birtakım harcamalara sokabilir. Çalışma şartlarınız oldukça yıpratıcı. Bu da, paranızın değerini bilmenizi sağlıyor.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

21 Ekim 2014
Çıkarcı bir ilişkide zarar görüyorsunuz. Bazı şeyleri netleştirmenizde yarar var. Bu konuda kırıcı olmaktan çekinmemelisiniz.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Zor bir haftayı problemsiz bitirmeyi başardınız. Önümüzdeki günler sürprizlere açık görünüyor. İş yaşamınızdaki yoğunluk sizi yeterince yorduğu için özel yaşamınızda huzur ve anlayış istiyorsunuz. Bu isteğiniz şimdilik hem aileniz, hem sevgiliniz tarafından karşılanıyor. Ama onların da sizden son günlerde göremediğiniz bazı beklentileri var.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ekim 2014
Sevgili Koçlar, yeni haftamız Ay-Başak seyir etkinliğinde başlayacak. Genelde üretime dönük düşüneceğiz. Detayları önemseyeceğiz. Verimlilik, işlerlik, hijyen, mükemmellik olguları kıymetli olacak. Koçlar için, yoğun çalışmak, işyerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutmak bazen sıkıcı gelebilir. Ancak görev hiçbir şekilde ihmal edilmemelidir. Sağlığımıza önem vermemizde yarar var. Saat 00:41 Ay-Pluto görünümü, toplumsal konular ve bazı önemli meseleler üzerinde  hislerinizi, öfkenizi dışa yansıtmakta zorlanmanıza yol açar. Konuşmak, derdinizi anlatmak, kızgınlığınızı ifade etmek isteseniz de sizi anlamaları pek kolay olmaz. Saat 08:18 Venüs-Mars görünümü, ilişkilerimizi canlandırıcı, ortaklaşa sevgi birliğini kurabilmemizde yardımcıdır. Yeni biriyle tanışabiliriz. Karşı cinsi kolaylıkla  etkileyebiliriz. Fiziksel çekim gücümüz bir hayli yükselir. Aktif hareket edebilir, canlanırız, tazeleniriz, sorunları el birliğiyle çözümleyebiliriz. Ortaklaşa bir projeye başlayabiliriz. Karşımıza güzel teklifler çıkabilir. Eğitim, yolculuk, medya faaliyetleri, hedeflerimiz anlamında olumlu gelişmelerle karşılaşabiliriz. Saat  23:32 Ay-Satürn arasındaki görünüm, ilişkinizin  cinsel niteliğini  güçlendirici ve derin ilişki yaşama arzumuzu öne çıkarıcıdır. Aşırı uçlarda gezinebiliriz. Birlikte olduğumuz kişiyi arzulayabilir, onu kıskanabilir, kendimize bağlamaya çalışabiliriz. Parasal konularda tutkulu davranabiliriz. Saat 23:39 Merkür-Jüpiter olumlu görünümü, akşam saatlerini aktif hale getiriyor. Konuşuyoruz, iletişimde bulunuyoruz, fikirlerimizi paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Aşk hayatımız, çocuklarımızla ilişkimiz, tarafsız bakış açımızla, geceyi gayet hoş geçirebiliriz. Yeni haftamızda şansınız, bahtınız, yolunuz açık olsun.Her işinizde başarı ve mutluluk dileklerimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ekim 2014
Düşüncelerinizde sürekli bir genişleme söz konusu. Bugün, bir çok işi bir arada yapmayı tasarlıyorsunuz. İdeallerinizi bir an önce gerçekleştirmek için gerekli tüm donelere sahipsiniz. Sezgisel yeteneğinizi kişisel özelliklerinizle birleştirerek bir çok başarılı çalışmanın altına imza atacaksınız. Bir arkadaşlarınızla birlikte yolculuk planlarınız olacaktır.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ekim 2014
Bugün yapılacak pek çok işiniz olabilir. Ancak kimsenin size destek olmadığı ya da işinizi kolaylaştırmadığı fikrinden uzaklaşın. İş birliği yapmaya niyet ettikten sonra en azından yol gösteren bulmakta zorlanmayacaksınız.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Ekim 2014
Belli plan veya projelerinizin hızlanmasına yardımı dokunabilecek halen denenmemiş bazı yollar kaldığını düşünüyorsanız, bu yolları işleme koyabileceğiniz günlerdesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Veriler, göstergeler ya da ortaya çıkan bilgiler yanlış adım atıyor hissi yaratabilir. Verilmiş sözler ya da çizilmiş yol haritaları üzerinde doğru kararlar alarak ilerlemek için doğru yorumlamak gerektiğinin farkına varabileceğimiz bir hafta sonu. Aniden, belli düzenlemelerin veya anlaşmaların ya da bağlayıcı sözlerin içinde yer almamak isteği hissedersek, bu hissi görmezden gelmek yerine gerekli düzenlemeleri yapmak daha doğru olacaktır.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ekim 2014
Bugün iş ve çalışma konularına odaklısınız. Kendinizi yaptığınız işe adama eğiliminde gözüküyorsunuz. Detayların önemli olduğu işlerde öne çıkma fırsatı yakalayabilirsiniz. Üretime veya araştırmaya dayalı çalışmalarınıza öncelik vermeniz daha iyi olabilir. Yalnız işten dolayı sağlığınızı ihmal etmemeye özen gösterin.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ekim 2014
İYİLİĞİNİZİ isteyen, gerektiğinde size akıl veren, eleştiren insanlara biraz kulak verin. Onlara karşı hırçınlaşarak her şeyi mahvetmeyin.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ekim 2014
İşte yeni bir atılım yapmanızın en uygun zamanı. Bunu güvendiğiniz bir dostunuzun sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Bu da size bol paranın kapılarını açabilir. Yalnız anlaşmalarınızı kağıt üzerinde gerçekleştirin. Yoksa zararını siz görürsünüz. Ayrıca aşkta da yine anlaşmaya gitmelisiniz.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!