Koç Burcu Günlük Aşk Falı

20 Ağustos 2014
Birisi size muzip mi geliyor, sempatik mi geliyor, çekici mi geliyor çözemiyorsunuz. O konuşup anlattıkça ona dokunmak, temas etmek ihtiyacı duyuyorsunuz. Bugün bir fırsat doğacak. Ona dokunmasanız bile yalnız kalabileceğiniz, duygularını açabileceğiniz ortamı bulacaksınız.

Koç Burcu Günlük İş Falı

20 Ağustos 2014
Birçok yerde inisiyatifi elden kaçırıyorsunuz. sizin vermeniz gereken kararları, sizden daha az yetkin ama kararlar vermeye çok meraklı başkaları veriyor. Bugün güven duyduğunuz birine bir teklifiniz olacak. Kafanızı bayağı karıştıracak bir karşı teklifle karşılaşacaksınız.

Koç Burcu Günlük Para Falı

20 Ağustos 2014
Her zaman tedbirli oluşunuz sizi ayakta tutuyor. Paranızı arttırmak için yapılan önerilere kapılarınız kapalı. İş yaşamınızdan gelebilecek bugünkü teklifi değerlendirebilirseniz, ufkunuz bayağı açılacak.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

20 Ağustos 2014
Bir tartışmanın dışında kalmaya çalışıyorsunuz. Kararlılığınızı bozmayın. Çünkü işin sonunda kötü şeyler görünüyor.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ağustos 2014
Bu günlerde ara sıra durgunlaşıyorsunuz. Bu çevrenizdekilerin dikkatini çekiyor. Sizi neredeyse hayattan uzaklaştıran problemler o kadar büyütülecek problemler değil. Bazı durumlarda ortaya çıkan böyle melankolik bir havanız var. Daha olumlu bakın her şeye. Akşam saatlerinde alacağınız bir haber sizin olaylara olumlu bakmanıza yardımcı olabilir.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ağustos 2014
Sevgili Koçlar Çarşamba günümüzün ilk dilimi,  saat 05:53-11:44 arasında Ay-boşluk etkisi altında geçecek. Bu uzun süre içinde  çevremizdeki insanlarla daha özenli bir iletişimde bulunalım. Haksızlıkla karşılaştığımızda gergin tepkilerde bulunmak yerine, karşımızdaki kişiye neden böyle davrandığını bir soralım. Zor olsa da, bunu yapalım ki, onu böyle hareket etmeye sevkedenin ne olduğunu anlamaya çalışalım. Gerekirse uyaralım. Bilgilenmeyi önemseyelim. Sözgelimi yeni çıkan bir kitap satın almak,  merak ettiğimiz bir konuyu araştırmak gibi. Boşluk etkisi,  önemli konularda karara varmak ve uygulamak  açısından  sakıncalıdır. Ancak üzerinde düşünebiliriz. Günlük plan içinde, daha önce tasarlanmış ve düşünülmüş işler varsa, bunlar üzerinde keşif ve bilgi toplama anlamındaki son çalışmalarınızı tamamlayabilirsiniz. Saat 11:44 itibariyle boşluk etkisi sona erip, Yengeç burcunda ilerleyecek Ay,  ailevi veya özel hayatınızla ilgili konularda daha duyarlı düşünmemizi, hareket etmemizi sağlayacak.  Aynı evi paylaştığınız eşiniz, çocuklarınız veya yaşınız gereği anne-babanızla iletişiminize önem verebilirsiniz.  Kendi eviniz, huzur ve güvenliğinizi risk altına alacak kararlardan otomatik olarak çekinebilirsiniz. Huzurlu, sevgi dolu bir gün olsun. Her şey gönlümüze göre  olsun. Can-ı yürekten sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ağustos 2014
Mesleki konularda etkin kişiler istediğiniz şansı size verecekler ve bir çok fırsatı bir arada yakalayacaksınız. Güvendiğiniz kişilerle bir arada olma ihtiyacı içindesiniz. Çevre faktörler sayesinde güçleneceğiniz işler peşinde koştururken, sosyal kişiliğinizde sağlam temeller üzerine boy verecek, gücünüzü çevrenize ispat etmek isteyeceksiniz.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ağustos 2014
Bugün iletişimci ruhunuz devrede. Özellikle erken saatlerde bu artı değerinizi mutlaka kazanca dönüştürebilirsiniz. Arabuluculuk ve de insanları sözlerinizle, hareketlerinizle ikna etme becerinizi kullanmayı ihmal etmeyin.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ağustos 2014
Bugün meydana gelecek olayları veya günün genel seyrini takınacağınız tutum belirleyebilir. Dolayısıyla, zorlanması gereken yerler varsa zorlamayı deneyecek gibi duruyorsunuz. Tüm burçlar için gün geneli: Kişilere, olaylara, hava durumuna, trafiğe veya yıldızlara bağlı yaşanan aksiliklere çok fazla takılmayın. İstediğiniz olayların istediğiniz şekilde ilerlemesini sağlayabilecek, düşündüğünüzün dışında yöntemler, yollar bulabileceğiniz ya da farklı fırsatlarla karşılaşabileceğiniz günler. Format veya yol farklı olsa da hedeflenen şeyi gerçekleştirmek kolay olacaktır.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ağustos 2014
Günün ilk saatleri işe dair ufak aksilikler ve gecikmelerle karşılaşabilirsiniz. Neyse ki bu sıkıcı durumdan öğle saatleri kurtulacaksınız. İlerleyen saatlerle birlikte ise öncelikleriniz değişebilir. Zamanınızı işe dair uğraşlarla veya arkadaşlarınızla sohbet ederek geçirmek yerine evinizde yalnız kalıp dinlenerek geçirmek isteyebilirsiniz.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ağustos 2014
GEÇMİŞTE kalan kişilerle olan hesaplaşmalarınız canlanıyor. Yakın olduğunuz ama zarar gördüğünüz insanlara karşı hırs yapabilirsiniz.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ağustos 2014
Çevrenizdekiler size güvenmiyorlar. Bunun nedeni sizin tutarsız davranışlarınız. Oysa onlar sizin dostunuz. Hep sizin iyiliğinizi düşünüyorlar. Dostlarınızın kıymetini bilin. Onlara karşı daha dikkatli olun. İş hayatınızda küçük çekişmeler yaşıyorsunuz.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!