Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Mayıs 2019

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Büyüme potansiyeli olan bir sorun sayenizde çabucak çözülecek küçük bir mesele haline gelebilir. Ondan beklediklerinizin biraz abartılı olduğunu siz de fark ediyorsunuz. Bu konuda sizi uyarabilir, hazırlık olmanızda yarar var. Ortak bir davet alabilirsiniz.
21 Mayıs 2019

Koç Burcu Günlük İş Falı

Birikmiş birkaç işi halledebileceğiniz bir gündesiniz. Gözünüzde büyüttüğünüz kadar çok olmadığını görüp, hepsini çözebilirsiniz. Daha önce sizi kırmış bir arkadaşınız gönlünüzü alabilir. Sizin ona yanıtınız da olumlu olacak.
21 Mayıs 2019

Koç Burcu Günlük Para Falı

Bazı harcamalar konusunda çok sabırsız davranıyor, fazla düşünmeden harcama yapıyorsunuz. Bugün yine böyle bir gününüzdesiniz. Harcamalarınız için size uyaranlar olabilir, onlara kulak vermeniz yerinde olur.
21 Mayıs 2019

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir konuda kararsızlıkla karşılaşabilirsiniz, duygularınızdan çok mantığınızı dinlemenizde yarar var.
21 Mayıs 2019

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Elde ettiklerinizi koruma çabalarınız, onların kazanımındaki güçlüklerinizi ortaya koyuyor. Epey zamandır yararınıza gelişen olaylar, beslediğiniz hayallerden gerçeğe geçişin habercisi olabilir. Bir yakınınızla yaşadığınız sorun, artık yaşamınızdaki eski önemine sahip değil. Bu sizi oldukça rahatlatıyor. Yine de fazla aceleci olmayın.
21 Mayıs 2019

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay saat 10:56 itibariyle Oğlak burcuna geçiyor. Kariyer konularınızın ön planda olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Güneş ve Merkür'ün kavuştuğu öğle saatlerinde dileklerinizi çok içten dileyin. Sonrasında Ay-Mars karşıtlığı sebebiyle iş hayatınızda agresif zamanlar geçirmeye açık olabilirsiniz. Bugün Güneş İkizler burcuna geçiyor. 21 Haziran tarihine kadar kardeşlerinizle, yakın akrabalarınızla ilgili konular gündeme gelebilir. İş hayatınızda yoğun ama size katkısı olacak bir süreçte olabilirsiniz. Özellikle insan iletişimine dayalı olan mesleklerde çalışanlar güzel kariyer başarıları elde edebilirler. Ayrıca Merkür de İkizler burcuna geçiyor. 4 Haziran'a kadar sürecek bu etki ile yeni bir eğitime başlamak isteyebilirsiniz. Bazılarınız da yeni bir elektronik alet satın alabilir.
21 Mayıs 2019

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendini güvenceye almak isteyeceksin!Güneş bugünden itibaren hava grubunun değişkeninde hareket etmeye başlıyor. Kariyerini odak noktası haline getireceksin. Maddi olarak kendini güvence altına alma isteğin artıyor. Kültürel ve sosyal açıdan da gelişmeye meyillisin. İlişkinde bitmek bilmeyen sorunlar söz konusuysa; İlişkini sonlandırmak isteyeceksin. Motive olmakta zorlandığın konular varsa ise biraz sabırlı olmalı ve zamana yaymalısın. Gün içerisinde ailenle ilgili konular gündeme gelebilir. Annen ve baban arasında çıkan anlaşmazlıklar sana da yansıyarak moralini bozabilir. Kendini anlaşmazlık olan konulardan soyutlaştırmaya çalışabilirsin.
21 Mayıs 2019

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızı düzene sokmak ve çalışma şartlarınızı düzenlemek için fazla azimli olabilirsiniz, kendinizi çok fazla yormamaya dikkat edin.
21 Mayıs 2019

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızla ilgili konular gündeminizi ağırlaştırabilir. Üstlerinden alacağınız desteklerle uğraştığınız işlerde yüksek motivasyon hissedeceksiniz. Hedeflerinize ulaşabilmek için doğru adımları atabilirsiniz. Ailenizle ilgili sorumluluklarınızla ilgileneceğiniz zamanlar var. Annenizle ilgili hassasiyet içeren konular gündeme gelebilir.
21 Mayıs 2019

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Onların isteklerine karşı verdiğiniz tepkilerin çoğu zaman size nasıl davrandıkları ile doğru orantıda olduğunu görünce bireyselliğiniz ön plana çıkacaktır.
21 Mayıs 2019

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün evinizle ilgileneceksiniz. Evle ilgili değişiklik yapmanın zamanı geldi. Yaratma gücünüz sayesinde işte büyük başarı elde edebilirsiniz. Size güçlü biri destek olabilir. Para konusuna diyecek yok. Bolluk sürüyor. Sevdiğinizle aranızda ailevi sorunlar olabilir.
21 Mayıs 2019

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Koç; sabah saatlerinde kendini enerjik ve neşeli hissedebilir, maceralara, sonu hesaplanmamış risklere atılmak isteyebilirsin. Fakat öğleden sonra sorumluluklar eğlencenin önüne geçebilir. İş ve özel hayatında gerilime neden olacak bir rekabetle karşılaşabilirsin. Güneş ve Merkür’ün burç değiştirmesiyle bol yolculuklu bir ay seni bekliyor.
21 Mayıs 2019

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftanın ilk yarısını ailenize ve sevdiklerinize ayırın. Zira sizi çok özledikleri için bundan mutlu olurlar. Sizin tarafınızdan korunup, kollandıklarını hissetmek onlara huzur verir. Evdeki ihtiyaçlar için alış verişe çıkıp, sonrasında keyifli bir yemek sohbeti yapabilirsiniz. Biraz sakinlik ve durağanlık sizin canlı temponuza iyi gelir.
21 Mayıs 2019

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Uluslararası konular, yüksek öğretim veya hukuki konularda hareket olası. Geçmişten gelen konular gündem olurken özdeğer ve güven duygusuna dair hassasiyetler tetiklenebilir.
Reklamı Kapat