Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Şubat 2018

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınızda bugün ne istediğinizi kendinizde bilmiyorsunuz. Bir duygu seline kapılıp gidiyorsunuz. Duygularınızı frenlemeli ve bir yola koymalısınız. Atak davranışlarınız karşınızdaki insanı şaşırtıyor. İsteklerinizin hemen gerçekleşmesini istiyorsunuz. Kendinizi sevgilinizin sahibi gibi görmek istiyorsunuz veya öyle bir izlenim veriyorsunuz.
25 Şubat 2018

Koç Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamınızda çok istekli ve enerji dolusunuz. Yaptığınız iş sizin kişiliğinize uygun olduktan sonra ,elinizden dünya olsa kurtulmaz. İşinize yöneldiğinizde gösterdiğiniz sabrı arkadaş ilişkilerinde gösteremiyorsunuz.
25 Şubat 2018

Koç Burcu Günlük Para Falı

Bu günlerde elinize geçen aylara göre biraz daha fazla para geçecek ve bir kısım borçlarınızı kapatabileceksiniz.
25 Şubat 2018

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

İnsanlarla ilişkilerinizde daha sosyal olmalısınız. Çok fazla içinize kapanık ve soğuksunuz. Elinize geçen paranın bir kısmını kenara ayırmaya özen gösterin
25 Şubat 2018

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Dünü biraz farklı bir dinginlikle geçirdiğiniz için bugüne çok enerjik başlayacaksınız. İş yaşamanız da, özel yaşamınız da oldukça hareketli. Enerjiniz çevrenizdekileri de olumlu etkileyecek. Şansla ilgili düşünceleriniz, bazı şeyleri kabullenmekten kaçış gibi. Sizi şansınıza küstüren olayların nedenlerinde biraz da kendi eksikliklerinizi aramalısınız.
25 Şubat 2018

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Pazar günümüz üç önemli görünüm etkisiyle başlıyor. İlki, saat 15:00 Venüs-Mars arasında gerçekleşiyor. Dünyadaki gelişmelerin bizi tedirgin etmesine yol açabilir. Bir yanıyla farklı bir hayatın hayalini kurarken, diğer taraftan gücümüzü, fikirlerimizi ortaya koyarak mücadelemizi sürdürürüz. İnsanlarla olan ilişkimizde kimi zaman fedakarlık, özveri gibi temalara önem verirken, aslında pek de anlayışlı olmaktan yana değilizdir. Çünkü yaşanılanlar canımızı sıkmaktadır. İkincisi, 15:26 Merkür-Neptün kavuşumu, maddi dünyanın gerisinde maneviyatın ne kadar değerli olduğunu, insanın önce kendisini tanıması gerektiğini insanın kendisini bilmekle dışarıdaki dünya ile mücadelesinde başarılı olabileceğini söylüyor. Siz Koçlar bu görünüm altında, özünüzü ve yaşamda durduğunuz yerin önemini, farkındalığınızı hissediyorsunuz. Hayatın mücadeleci, karmaşık hatta bazen çileden çıkarıcı yanlarını farklı açılardan ele alarak sakinlik içinde gözden geçirebilme kuvveti kazanıyorsunuz. İşte bu kazanç size moral olur, can olur, yar olur. Güçlükleri yenmeniz, güzelliklere kavuşmanız için yardımcı olur. Üçüncüsü, 20:46 Güneş-Satürn görünümü size sorumluluk almanızı ve eğer isterseniz her türlü zorluğun üstesinden geleceğinizi söylüyor. Evet belki yorgun, belki de kırgınsınız. Hatta pes etmeye hazır gibisiniz. Ancak bu görünüm hayallerinizin peşinden gitmeniz için yüreklendiriyor. O zaman durmayın, pes etmeyin, yola devam edin. Huzurlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,
24 Şubat 2018

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Birikimlerin için ailenden fikir alman gerek. Hızla gelişen bir sağlık problemi sebebiyle soluğu bir akrabanda alabilirsin.
25 Şubat 2018

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiğiniz işleri yapmak için kolları sıvayacak ve soyunacağınız işler için, sevdiğiniz kişilerle birlikte olmak isteyeceksiniz. Fakat, fikir birliği içinde olduğunuz kişilerle gereksiz bir tartışma ortamı yaratmamalısınız.
24 Şubat 2018

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kardeşleriniz ve yakın çevrenizle olan iletişiminiz bugün tatsız bir olay yüzünden başınızı ağrıtacak bir noktaya gelebilir. Onların hayatındaki gelişmeleri izlerken yaşadıkları sorunları yüzlerine vurmamaya ve onları yargılar tonda konuşmamaya dikkat etmelisiniz. Sizden yardım istenilen konularda ise elinizden gelenin fazlasını yapmalı, onları bu yaşadığı sorundan uzaklaştırmalısınız. Bugün özellikle kimseyle gizli kalması gereken şeyleri paylaşmayın zira bazı şeyler yanlış anlaşılmaya fazlasıyla müsait durumda.
25 Şubat 2018

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ailevi konulara ve duygusal durumlara daha hassas yaklaşabilirsiniz. Kendi iç sesinizi dinlemeniz yararlı olacak.
24 Şubat 2018

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü sizi iş ve aile hayatınızda yenilenmeniz ve olumlu yönde yapılanmalar gerçekleştirmeniz için destekliyor. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken konular araç kullanırken dikkatli olmak ve diğer sürücülerle tartışma içine girmemek bir anda öfkenize yenilerek geri dönüşü olmayan sıkıntılı durumlarla karşı karşıya gelebilirsiniz. İşinizle ilgili oldukça keyifli gelişmelerin yaşanacağı bir gündesiniz takdir görecek maddi konularda yaşanan sürpriz gelişmelerle sevineceksiniz. Önem vermeniz diğer konuda sağlığınızı ihmal etmemek. Hava değişimine bağlı gribal enfeksiyon gibi bir durum söz konusu olduğunda kendi kendinize iyileşmeyi beklemeden hemen bir hekime danışarak hareket edin.
25 Şubat 2018

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Eviniz ve ailenizle ilgili konularda iyimser olacaksınız. Bu durum, kararlılıkla hareket etmenizi sağlayacaktır. Ancak, iyimserliği abartmamalı, gerçekçiliğinizi korumalısınız. Fazla riskli girişmler, herhangi bir fayda sağlamayacaktır.
24 Şubat 2018

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yaşamınızın içinde size çok iyi hissettirecek harika bir teklif alabilir, zamanınızı sevdiklerinizle geçirebilir ve ilişkilerle ilgili yeni tekifleri değerlendirebilirsiniz. Çalışma hayatınızda yapacağınız olası görüşmeleri destekleyen şanslı bir zamandasınız.
24 Şubat 2018

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Oldukça dinamik bir güne merhaba diyorsunuz. Uzun yolculuklara çıkmak ya da yurt dışından gelen haberlerle ilgilenmek epey vaktinizi alır. Ruhunuz özgür ve mutluluk veren değerlere eğilimli olursunuz. Öğrenmek, yeni konular keşfetmek, hayat felsefenizi bilgelikle sorgularsınız.
24 Şubat 2018

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, yakın çevrenizle iletişiminiz hızlanacak. Gün içinde sürpriz olaylarla karşılaşabilirsiniz. Enerjinizi yükseltmeli ve kendinizi biraz zorlamalısınız.
Reklamı Kapat