Koç Burcu Günlük Aşk Falı

8 Temmuz 2015
Sürekli sevgisini kanıtlamasını ister gibi davranmanız, partnerinizi uzaklaştırabilir. Bugün ortak bir arkadaştan ilişkinizle ilgili uyarılar alacaksınız. Onun sizi anlamasını beklerken, siz onu ne kadar anlamaya çalışıyorsunuz ?

Koç Burcu Günlük İş Falı

8 Temmuz 2015
İş yaşamınızda yeni ve parlak gelişmelere açık görünüyorsunuz. Yeteneklerinizin herkesçe biliniyor olması, bu yeteneklere duyduğunuz güvenle eforunuzda enerji kısıntısına gitmenizi gerektirmiyor.

Koç Burcu Günlük Para Falı

8 Temmuz 2015
Umulmadık gelişmelerle yakında düze çıkacaksınız. Bütçeniz bugünlerde zorunlu harcamaların dışına çıkmaya pek uygun değil. Parayla ilişkilerinize yapılan müdahalelerden gocunmayın, buna ihtiyacınız var.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

8 Temmuz 2015
Dostça ve yapıcı eleştirilerde duygusallık aramanız boşuna. Yakınlarınızın eleştiri oklarına birkaç açıdan hedef oluyorsunuz. Tümünün haksız olduğunu düşünemezsiniz.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

8 Temmuz 2015
İddialı davranışlarınız söylentilere neden oluyor. Bugün yine kendinize dönük, ben merkezci duygular barındırıyorsunuz. Oysa yaşamınızdaki yeni gelişmeler, bugünlerde biraz daha alçaktan uçmanızı gerektiriyor. Parlak bir dönemdesiniz, ama bunun değerlendirilmesi sizin dışınızda yapılıyor. Yakında ilişkilerinizde çeşitlilik ve renklilik söz konusu.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

8 Temmuz 2015
Sevgili Koçlar Çarşamba günümüz burcunuzda ilerlemekte olan Ay etkisi altında başlıyor. Bunun anlamı, hayata karşı cesaretli bir bakış, kimliğiniz konusunda  güçlü bir duruş, düşüncelerinizi ateşli bir şekilde ifade ediş demektir.  Dış dünyaya kim olduğunuzu göstermede cesaretlilik ve özgüvenin yükselişi demektir. Saat 11:16 Ay-Mars görünümü, bir yandan kendi arzularımızı elde etmek isteyeceğiz.  Diğer yandan ailemizin güvenliği üzerinde duracağız. Doğal olarak bencil davranamayacağız. Yeri geldiğinde onların da beklentilerine cevap vermek durumundayız. Saat 19:44 Ay-Pluto görünümü, toplumsal konular ve bazı önemli meseleler üzerinde  hislerinizi, öfkenizi dışa yansıtmakta zorlanmanıza yol açar. Konuşmak, derdinizi anlatmak, kızgınlığınızı ifade etmek isteseniz de sizi anlamaları pek kolay olmaz. 8-23 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Merkür,  yakın çevrenizde ilgili her türlü meselenin  ev içinde görüşülmesini etkili kılıyor. Eğer kardeşlerinizle ilişkinizde sorunlar varsa, bu süreçte aile çatısı altında bunları hassasiyetle ele alabilirsiniz. Zihnin,  geçmişi, anıları, yaşananları anımsadığı bu süreçte  eskiyi hatırlarız.  Yaşımız ergin veya geçkin olsun fark etmez, çocukluğumuz, ailemiz, güvencemiz  gayet kıymetlidir. Bugüne dek yaşananları şöyle bir düşünürüz. Mutlu ve huzurlu muyuz?  Geleceğimizle alakalı bir başlangıç veya bir bitiş niyetinde miyiz? Ailemizle olan temasımız ne durumda? Bunları,  duygularımızın veya kırgınlıklarımızın  esiri olmadan, kendimize dönük düşünmeden zihnimizi kontrol altında tutmayı başararak ele almalıyız. Saat 23:24 itibariyle Koç burcunda oluşacak  sondördün, bir yandan aileniz, eviniz, sevdikleriniz, iç dünyanızla ilgili konulardaki hassasiyeti, diğer taraftan cesaretle yol alarak kendinizi göstermek ve arzularınıza erişmek istediğinizi işaret ediyor. Birbirinden ayrı olan bu iki dürtü arasında çelişki yaşamamak için, ne kadar güvenli bir yaşam sürüyorsunuz, geleceğiniz garanti altında mı? bunları gözden geçiriniz. Ardından,  amacınızın ne olduğunu, nasıl ilerlemek istediğinizi saptayınız. Eksikleriniz varsa acele etmeyiniz. Sabırlı olunuz. Her şey tamamsa korkmayınız, panik olmayınız. Çıkarılıp toplanan, çarpılıp bölünen  şu dünyada, hesap kitap yapmadan sevmek ve sevilmek en güzeli.........iremSU Hesapsız sevgilerde buluşmamız dileğimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

8 Temmuz 2015
Uranüs ve Ay arasında güçlü bir kombinasyon kurulacağı bir gün. Sosyal ilişkilerinizle duygusal sorunlarınızı karıştırmak istemeyeceksiniz. Bulunduğunuz ortamlarda şüpheci yaklaşımlarınız yüzünden, arkadaşlarınızın tenkitine maruz kalabilirsiniz. Bazı konularda kendinizi ispat etmenize gerek yok

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

8 Temmuz 2015
Bugün agresif algılanmanıza sebep olacak davranışlar gösterebilirsiniz. Sizi tanıyan ve neyi neden yaptığınızı bilen insanlardan bile yeteri kadar anlayış görmeyebilirsiniz. Karşı tarafın gözüyle bakması gereken sizsiniz.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

8 Temmuz 2015
Gökyüzü güne pozitif haberlerle başlayacağınıza işaret etmekte. Uzun zaman sonra kendinizi böylesi özgür ve rahatlamış hisssedeceksiniz. Arkadaş ve kardeşlerinizle ilişkileriniz sizin istediğiniz seviyede olduğu sürece kendinizi çok daha rahat hissedeceksiniz. Hani bir söz vardır; çok yaklaşma yanarsın çok uzaklaşma donarsın. Dengeleri korumak her zaman iyidir. İş hayatınızda ise bugün yeni bir teklif alabilir, dostlarınızın desteğini alarak yeni bir girişim gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise kendinizi geri planda tutarak ne istediğinizi, beklentilerinizi netleştirerek hareket etmelisiniz.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

8 Temmuz 2015
Bugün yeni başlangıçlar yapmak için hevesli olabilirsiniz. Kişisel hassasiyetiniz olan konular ön plana çıkabilir. Maceracı yapınızı ortaya koymak isteyebilirsiniz. Sabah saatlerinde tartışmaya açıksınız. Aniden parlamalara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Akşam saatlerinde daha güvensiz koşullar söz konusu olabilir.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

8 Temmuz 2015
Otoriter figürlerle tartışma ve güç savaşları meydana gelebilir. Özellikle babanızla mesleğiniz hakkında şiddetli tartışmalardan uzak durmalısınız. İş yerinizde işvereniniz veya patronunuz da bu tip tartışmaların odağında olabilir.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

8 Temmuz 2015
Para konusunda gerçekçi olmanız gerektiğini unutmayın. Talih oyunlarında bu günlerde şansınız yok. Paranızı çarçur etmeyin. Evde ve işte bazı sorunlar olacak. Akılcı ve sakin olmalısınız. Evde masraflara dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda yeniliklerden kaçınmalısınız.

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

8 Temmuz 2015
Gün boyunca aile ilişkilerinizi geliştirebilir, evinizle ilgili düzenlemeler yapabilir ve maddi konulardaki işlerinizi tamamlayabilirsiniz. İlişkilerinizde bir arada olma ve yakınlık ihtiyacınızın arttığı, kıskançlık gibi duygulara açık bir enerjide bulunmaktasınız.

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

8 Temmuz 2015
Astrolojik olarak gergin bir güne başlıyoruz. Ay birinci evinizde ve kendi burcunuzda. Sabırsız yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Bugünkü çabanız ve çalışma azminiz iş ortamınızda mutlaka takdir toplayacak, insanların güvenini kazandıracaktır. Olumlu girişimler sizi başarıya götürecektir.

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

8 Temmuz 2015
Merkür, ev ve aile evinizde hareket edecek. Çözümsel yaklaşımınız, aile büyüklerinizle olan iletişiminizde öne geçecek. Emlak alım, satım veya kiralama gibi işlerinizi yapabilirsiniz.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu