Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
23 Mayıs 2017

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Duyarlılık içinde kırmadan, incitmeden sorunların üzerine gitme beceriniz ilişkiyi yeniliyor. Kendinizi daha özenli davranmaya yöneltme niyetiniz, duyguları karşılıklı olarak daha da pekiştirebilir.
23 Mayıs 2017

Koç Burcu Günlük İş Falı

İş çevrenizde oldukça iddialısınız. Bazen fazla iddialı biri izlenimi vererek bazı sübjektif niyetli yorumlar geliştirdiğiniz oluyor. Ama sergilediğiniz iş hacmi ile de gerekli yerlerin dikkatini çekiyorsunuz.
23 Mayıs 2017

Koç Burcu Günlük Para Falı

Bir para tartışmanız var. Bunun dışında kalmanız pek mümkün görünmüyor. Parasızlık endişesi yaşamak istememeniz tedbirli davranışları, daha mantıklı harcamaları getirebilir.
23 Mayıs 2017

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Kendinize güveninizi ayakta tutmaya devam edin. Yersiz kuşkuculuklar içine girmeden, karşılaşacağınız birtakım önerileri ciddiye almalısınız. İş yaşamınızda önemli kazanımlar kapınızda.
23 Mayıs 2017

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün içinizdeki coşku kısa süreli olabilir. İlerleyen saatlerde sıkıntılı nostaljiler içine girebilirsiniz. Bu yakınlarda meraklanacağınız bazı duyumlar alabilirsiniz. Merakınızı, bazı takıntılarınıza bağlı olarak ısrarla belli etmeye çalışacaksınız. Kolay ikna olan, uzlaşmacı insanlarla çelişkileriniz, inatçı kişiliğinizi doğrular boyutlarda. Bu ilişkilerde daha tahammüllü olmanızda yarar var.
23 Mayıs 2017

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Saat 09:15 Ay-Satürn görünümü, arzu ve isteklerinizi gözden geçirmek anlamında önem taşır. İçinizden gelen bir ses bağımsız olmalısın, kimseye uymak zorunda değilsin demektedir. Siz de, bu sese uygun şekilde durumunuza, konumunuza, hayatımıza bir bakarsınız. Saat 09:59-15:33 arasında boşluk etkisinde, bizi etkileyen, kendimizi güvende hissetmememize yol açan her durumu hassasiyetle ele alabiliriz. Aslında haklı sebeplerimiz vardır. Fakat dış dünyadaki insanların anlaması pek mümkün değildir. Kendimiz veya ailemizi ilgilendiren konulardaki tüm eksikler ve hatalara isyan edebiliriz. Boşluk etkisi altında tabii ki sakin olmamızda yarar var. Saat 13:25 Ay-Kuzey düğüm görünümü, dışa yansıyan duyguların doğal akışını sağlıyor. Kişi kendini aşkta ve hayatın genelinde doyumlu hissediyor. Neysem oyum, ne hissedersem onu yaşarım diyerek kişisel anlamda gelişiyor, canlanıyor. Saat 15:33 itibariyle, güvenceye önem vermemizi sağlayan Ay-Boğa burcu seyri başlıyor. Kendimize karşı dürüst olduğumuz gibi, başkalarını da yanıltmaktan hoşlanmayız. Huzur duygumuz önemlidir. Maddi ve manevi her konuda garanti olgusunu, uzun vadeliliği önemseyeceğiz. Not: 26 Mayıs İkizler burcunda Yeniay doğacak. Aşağıdaki linkte yer alan haftalık yorumlarınızı gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum. https://www.mynet.com/22-31-mayis-haftalik-burc-yorumlari-1205653-mykadin Gün boyunca arzu ettiğiniz güzelliklerle karşılaşmanız dileğimle,
23 Mayıs 2017

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Doğru kişiyi hâlâ bulamadığını düşünen bir Koç burcuysan, bugün bu kişiyle karşılaşman an meselesi. Etrafına iyice bakmalısın.
23 Mayıs 2017

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sezgilerinizin sizi yanıltmadığını görecek ve bazı konularda derin düşündüğünüz zaman daha olumlu olduğunuzu göreceksiniz. Bugün kazançlarınızla ilgili hoşnutsuzluk duymanız, çevresel koşullarınızdan kaynaklanmaktadır.
23 Mayıs 2017

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kararlarınız verirken aceleci ve fevri olmaktan sakının. Düşünmeden hareket etmeyin.
23 Mayıs 2017

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde kişisel konularda yavaşlamalar olabilir. Hassas olduğunuz durumlarda ani değişiklikler yaşayabilirsiniz. Gün içinde maddi konularınızla ilgili sorumluluk almak durumunda kalabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. İşten gelen paralar olabilir. Bunları kontrol etmekte zorlanabilirsiniz.
23 Mayıs 2017

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün önem verdiğiniz kişilerle görüşüp ciddi konularla ilgilenebilirsiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik moralinizi yükselten gelişmeler meydana geliyor ve böylece kendinize olan güveniniz yükseliyor. Mesleki konular gününüzü meşgul edebilir. İş çevresini ve iş hayatını yakından ilgilendiren olay ve kavramların, bazı beklenmedik sürprizleri getirdiğini de görebilirsiniz.
23 Mayıs 2017

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kısa bir yol yapacaksınız. Gideceğiniz yerde ilginç kimseleri tanıyacaksınız. Para konusunda şu sıralar çok kısmetlisiniz. Yalnız para ile ilgili fırsatları anında ve yerinde değerlendirmelisiniz. Seviyor ve seviliyorsanız birlikte yeni bir çevreye gireceksiniz.
23 Mayıs 2017

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde arkadaş çevreniz, görüşmeler ve finansal konularla ilgili daha fazla çaba ve mücadeleye ihtiyacınız varken, Mars Uranüs ve Pluton arasındaki t-kare exact olduğu için, ilişkiler açısından gerilimlere açık bir günden geçeceksiniz. Sınırları zorlamamak ve kaderinize güvenmek faydalı olacaktır.
23 Mayıs 2017

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün heyecanla başladığınız girişimler sonuçlanmayıp yarım kalabilir. Bu nedenle, önceden başladığınız işleri öğleden sonraya kadar tamamlamak akıllıca olacaktır. İş ortaklarınızın ya da partnerinizin aşırıya kaçan taleplerine cevap vermekte zorlanabilirsiniz. En iyisi günü sakin geçirmek adına kişisel bakımınıza vakit ayırıp, ruh beden bütünlüğünüzü dengeleyin.
23 Mayıs 2017

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde hayatınızı duygusal ihtiyaçlarınıza göre şekillendireceksiniz. Anlık kararlar devreye girebilir. Para alışverişlerinizde gücünüzü etkin bir şekilde kullanmak isteyeceksiniz. 
Reklamı Kapat