Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
31 Mayıs 2016

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk ve sevgi konusundaki girişimlerinizin sonuçlarını bu gün görebilirsiniz. Günün ilk yarısında bazı konularda kısıtlayıcı şartlarla karşılaşmanız mümkün. Bununla birlikte öğleden sonra ilişkinize yoğun bir hareket ve iletişim getirmekte.
31 Mayıs 2016

Koç Burcu Günlük İş Falı

Ay, ikili ilişkilerinizde önemli gelişmeleri gündeme getiriyor. Ortağınızla organize çalışmalara katılabilir, arkadaş toplantılarında yer almaktan hoşlanabilirsiniz. İşbirlikleri ve ortaklıklar için hevesli olmanız mümkün.
31 Mayıs 2016

Koç Burcu Günlük Para Falı

Maddi konuların bu bugün ön planda olacak. Çok kazanma ama çabuk tüketebilme eğiliminde olabilirsiniz. Parasal konularda arzu ettiğiniz gelişmeleri yakalayabileceğiniz bir dönemdesiniz.
31 Mayıs 2016

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Kişisel kaynaklarınızı yerinde ve verimli bir biçimde kullanmaya özen göstermelisiniz.
31 Mayıs 2016

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Her anlamda yeniliğe çok hazırsınız. Yeni olduğu için daha değersiz bir şeyi tercih edebiliyorsunuz. Ölçülü mesafeli ilişkiler size göre değil. İnsanlarla dokunmadan konuşamıyorsunuz. Tartışmaları tırmandırma huyunuz var. Sempatikliğiniz sorun çıkmasını önlüyor. Ama, tartışmaktan kaçınılan biri olmaktan kurtulamıyorsunuz.
30 Mayıs 2016

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 00:30 Ay-Jüpiter görünümü, günlük hayatın, işlerimizin akılcı biçimde ele alınması gerektiğini vurguluyor. Aşırı iyimserlik ve  hayalcilik nasıl yanlışsa, fazla endişeli olmak da aynı şekilde yanlış. İşimize, gücümüze, sorumluluklarımıza önem vermeliyiz. Saat 04:58 Ay-Merkür görünümü hem maddi hem manevi anlamda huzur, güvence, seçkinlik duygusu verir. Rahatlatıcı ve güzelleştiricidir.Saat 06:04 Ay-Pluto olumlu görünümü, uzun vadeli düşünmenin işareti. Her konuda bu böyle. Bastığınız yeri, hem iş hem de özel hayatınızda bilmek istersiniz. Bu enerji güç aşılayıcıdır diyebiliriz.  Saat 07:03 Ay-Kuzey düğüm görünümü, çalışma hayatımızı, sağlığımızı, günlük hayatımızı ilgilendiren konularda gelişimi önemsemeliyiz. Günlük düşünmemeli, bizzat geleceğimizi önemseyerek gerçekçi bir değerlendirmede bulunmalıyız. Günün tüm güzellikleri sizlerden yana olsun. Huzurlu, mutlu bir hafta geçirmemiz dileğimle,  
30 Mayıs 2016

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün daha hareketli ve aktif olacaksınız. Her şeyi herkesle paylaşmak istiyorsunuz.. Uzak yollarla ilgili planlarınız olacaktır. Düşüncelerinizde müthiş bir aksiyon var. Fikirlerinizi herkese kabul ettirmek zorunda değilsiniz. İsteklerinizdeki artışlar sizi yorabilir. Dikkatli olmalı ve çevrenize güvenmek yerine, onları sınamalısınız.
30 Mayıs 2016

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kırılganlık ve alınganlık gösterme eğiliminiz oldukça yüksek. Ancak bu tip durumları dışarıya belli etmeme ve sanki hiçbir şey olmamış gibi davranıp içinize atma hali, olayın kendisinden daha çok yoracak sizi. İfade edin.
30 Mayıs 2016

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftabaşında, parasal konularda görüşmeler söz konusu olabilir. Aya yaz aylarının iç ısıtan enerji veren havasında başlıyorsunuz. Göreceğiniz yerler, öğreneceğiniz şeyler veya tanışacağınız insanlar sizde merak uyandırabilir. Hayata pozitif yaklaşabilirsiniz. 3 Haziran civarında yanıltıcı etkilere ve aldatıcı kişilere dikkat etmeniz gerekiyor. Bazı kişiler sizi hayal kırıklığına uğratabilir.
30 Mayıs 2016

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki iki hafta boyunca, günlük rutin işlerinizi daha verimli şekilde planlamanın yollarını arayabilirsiniz. Bu esnada kendinize sadece kendiniz için boş zaman ayırabilir veya iş rutininizi kendinize uygun hale dönüştürebilirsiniz.
30 Mayıs 2016

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İşinizle ilgili beklentileriniz sizi bazen sinirli ve çekilmez yapabiliyor. Bütçe dengenizi tutturmaya başladınız. Devam edin doğru yoldasınız.
30 Mayıs 2016

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Canınız şu sıralar çok sıkılıyor. Bunun nedeni sizin karamsarlığınız. Moralinizi yüksek tutun. Maddi durumunuzu sorun etmeyin. Birazcık çaba ile bunun üstesinden gelebilirsiniz. Cömertliğiniz size zaman zaman zor anlar yaşatıyor.
30 Mayıs 2016

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ruhsal olarak derin duygular hissedebilir, rüyaların etkisinde kalabilir, evinize, ailenize zaman ayırma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde ikili ilişkilerinizde olası problemler ve kırgınlıklarla karşılaşabileceğiniz için, sakin ve ılımlı davranmayı tercih etmelisiniz.
30 Mayıs 2016

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde özellikle uysal huylu iletişim tarzınızla daha insancıl ve anlayışlı bir ruh halinde olabilirsiniz.Gündelik işlerinizi tam bir angarya olarak görüyor olmanızdan dolayı bugün özellikle hizmet alanınızda kendinizi baskı altında hissedip iş yapmak istememeniz olağandır. Ancak sorumlu davranıp fırsatları da gözden kaçırmamanız gerekmektedir.Genel olarak ise; bugün Ay Balık burcunda kalmaya devam edecek. Haftanın ilk günü olması ve bugünün Ay günü olması, Ay’ın da Balık burcunda ilerlemesi güne değişken, akışta kalmanız gereken ruh halinizin sık sık değişim göstereceği bir atmosfer yaratıyor. Günlük işlere hemen atılmak bakımından kendinizi çok enerjik hissetmeyebilirsiniz. Belki ne kadar gayret etseniz de arzu ettiğiniz yüksek bir tempoya veya verimliliğe kavuşamayabilirsiniz.Yardımsever, iyilik etmekten hoşlanan yanınızı ortaya çıkarabilecek bu atmosfer ile yakın çevrenizdekilerin iyiliği için hayır diyemeyeceğiniz ve kendinizden özveride bulunacağınız bir gün yaşayabilirsiniz. Bugün yaratıcı çalışmalar yapmak, deniz kenarında vakit geçirmek, ruhsal çalışmalar yapmak, meditasyon yapmak için harika bir gün. Maddi düzenle değil de daha manevi daha ruhsal temalarla gününüzü geçirebilirsiniz. Yüzmek, su sporlarına yönelmek, vücudunuzu dinlendirecek masajlar yaptırmak içinde harikadır.
30 Mayıs 2016

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün mümkün olduğunca geri planda durmalı ve önemli kararlardan kaçınmalısınız. Neşeniz yerinde olacak. Kafanızda halledemediğiniz konular üzerine eğilebilirsiniz.
Reklamı Kapat