Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Haziran 2018

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizde çizdiğiniz sınır, onun istediklerini gerçekleştirmesini engelliyor. Sizi daha çok aramak, sizinle daha çok birlikte olmak istiyor. Bunu dile getirmekten çekiniyor. Akşama doğur onunla haberleşebilirsiniz.
25 Haziran 2018

Koç Burcu Günlük İş Falı

Bugün bir iş yolculuğuna çıkacağınıza dair bir haber alabilirsiniz. Yolculuk bir süre sonra, ama gideceğiniz yer daha önce görmediğiniz bir yer olduğu için sizi heyecanlandıracak.
25 Haziran 2018

Koç Burcu Günlük Para Falı

Parayı önemsemediğiniz için çoğu zaman cebinizde kaç para var bilmiyorsunuz. Bugün bütçenizin üzerinde bir harcamayla karşı karşıya kalabilirsiniz. Karar vermeden önce bütçenizi gözden geçirmelisiniz.
25 Haziran 2018

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Size yapılan uyarıları dikkate alır, üzerine düşünürseniz, ruh haliniz değişebilir.
25 Haziran 2018

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde nedenini bilemediğiniz bir doyumsuzluk yaşıyorsunuz. Ne yapsanız size yetmiyor. Oysa son derece hareketli ve sorunsuz bir yaşamınız var. Zaman zaman yaşamınızda radikal değişiklikler yapmanız gerektiğini düşünüyorsunuz. Elinizdekileri bir bir düşünüp, kaybettiğinizde neler olacağını bir gözden geçirin. Bugün size sahip olduklarınızın değeri hatırlatılabilir.
24 Haziran 2018

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 00:39 Güneş-Chiron görünüm etkisinde Pazar günümüz başlıyor. Bu Ailevi konularda sizi zayıf düşüren acılarınızla yüzleşmeye çağırır. Bu konuda sorunlarınız varsa bunların üstünü kapatmayınız. Kendinizi iyileştirmek istiyorsanız, önce kendinize karşı gerçekçi olmalısınız. Gelenek ve göreneklerinize uymayan, size güven ve huzur vermeyen, anne-babanızla olan ilişkinizi zorlayan, yuvanızda emniyette hissettirmeyen ve geçmişten bu yana sizde iz bırakmış ne varsa gözden geçirip, anlamak ve çözmek durumundasınız. Ancak o zaman iyileşir, güçlenirsiniz. Saat 05:22 Ay-Neptün görünümü, maddi-manevi anlamda kazançlı çıkmak, hayallerinize uygun bir şekilde yaşamak arzunuzun işaretçisidir. Size moral ve inanç, azim ve kararlılık yönünde kuvvet sunuyor. Saat 12:59 Ay-Pluto görünümü, güç verir. Sıkıntıların üstesinden gelmede yardımcı olur ve yol gösterir. Derinlikli olarak ele aldığımız meseleler üzerinde sabırlı olmamızı sağlıyor. Saat 16:59 Ay-Merkür görünümü, aile içinde veya partnerinizle aranızda geçmişte yaşanmış bazı meselelerin gündeme gelmesine neden olabilir. Önemli sorunlara yol açabilecek enerji değildir. Gününüz güzelliklerle dolu geçsin. Can-ı gönülden sevgilerimle,
24 Haziran 2018

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yapacağın eylemlerden hızlı dönüş alabilir, uzun zamandır aklında bulunan iş başvurusunu gerçekleştirebilirsin. Hareketli ve çabuk tepki gösteren insanlarla vakit geçirmek, seni de hareketli bir havaya büründürecek. Çevrendeki bazı insanların çılgın tekliflerine karşı koymakta zorlanabilirsin. Bu yüzden ?asla yapmam? dediğin bir eylemi gerçekleştirebilirsin. İlişkisi olmayan bir Koç burcuysan, duygusal anlamda ilgi duyduğun insanın davranışlarıyla, ona karşı gerçekçi yaklaşımlarda bulunman gerektiğini anlayacaksın. Çocukları olan bir Koç burcuysan, aralarındaki paylaşım duygusunu artıracak etkinliklerde bulunabilirsin. Sanatla ilgilenen bir Koç burcuysan, karşılaştığın bazı sınırlamalar keskin kararlar almana neden olabilir. Duygusal olarak kendine daha çok zaman ayırman gerekecek. İç sesini dinlersen, mutlu günler seni bekliyor.
24 Haziran 2018

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerinizde ve finansal hukuki konularınızda karşılaştığınız zorlukların üstesinden gelmek ve otoriter kişilerle olan ilişkilerinizde durumu iyileştirmek adına bazı planlar yapabilir ve bu düşüncelerinizi yakın bir zamanda ortaya koyabilirsiniz. Özel yaşamda ise kendinizi ifade etmek ve ispat etmek adına bazı rekabetçi ve riskli davranışlar sergileyebilirsiniz. Sert ve kırıcı sözlerden uzak durmalı.
24 Haziran 2018

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkilerde daha fazla güven ve istikrar isteyebilirsiniz. Ancak sizi psikolojik açıdan sıkıştıran durumlar da gündeme gelebilir.
24 Haziran 2018

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelişmeler sizi heyecanlandırıyor ve beklentileriniz giderek artıyor. Bu arada yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar alıp bunun gerilimini hissedebilirsiniz. Geriliminizi sevdiğinize yansıtmayın. Ona karşı daha özenli davranmanız gerekiyor. İşlerinize ve arkadaşlarınıza ayırdığınız zamanın bir kısmını sevdiğinize ayırmalısınız. Pişmanlık duyacağınız davranışlarda bulunmayın.
24 Haziran 2018

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Havailiğiniz başınıza iş açıyor. Çevrenizde yanlış anlaşılıyorsunuz. İşhayatınızın ve dostlarınızın güvenini sarsıyorsunuz. Bundan bir an önce vazgeçin. Yoksa en çok zararı siz görürsünüz. Biraz gayretle büyük bir başarı kazanmanız olası. Çevrenizde sizi çekemeyenler var.
24 Haziran 2018

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizle, yaşadığınız yer ve ortamla ilgili konularda güçlü fikirleriniz sizi zihinsel tartışmalara sürükleyebilir. Ailenizle iletişimde biraz daha temkinli, dikkatli olmak durumundasınız.
24 Haziran 2018

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay'ın Akrep burcundaki seyahati derin duyguları hayatınıza taşıyacak.Yurt dışında yaşama fikrine sıcak bakmaya başlar, yeni hayat düzeninizin planlamasını yapabilirsiniz. Gerekli evrak ve uyulması gereken kuralların içeriğini saptamakla fikirlerinizi somutlaştırmak işinizi kolaylaştırır. Artık yeni bir hayat sistemine geçme isteği ön plana çıkar.
24 Haziran 2018

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınız için parasal harcamalarınız fazla olabilir. Önsezilerinizi doğru bir şekilde kullanabilirseniz, her durumun altından kalkmasını iyi becereceksiniz.
Reklamı Kapat