Koç Burcu Günlük Aşk Falı

21 Nisan 2014
Uzun süredir yaşadığınız ilişki, ömrünü iki tarafında akıllıca davranmasına borçlu. Birbirinize zorlama yapmıyor, özel zevklerinizi eskisi gibi paylaşma zorunluluğu getirmiyorsunuz.

Koç Burcu Günlük İş Falı

21 Nisan 2014
Daha mesafeli, daha resmi ilişkiler kurma çabalarınız beklediğiniz ölçüde olmasa da sonuç getirecek. İş ortamınızdaki bir sorun, iş yaşamı dışındaki huzurunu da olumsuz etkiliyor.

Koç Burcu Günlük Para Falı

21 Nisan 2014
Son derece umutlu olduğunuz bir para meselesinde yakında bazı gelişmeler var. Küçük hesapları bile önemser para ilişkileri içindesiniz. Ama sıkıntılar kalıcı değil.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

21 Nisan 2014
Para konulu tartışmalar, bugünlerde kırgınlıklar getirebilir. Para konularında fazla hırslı davranmamaya dikkat edin.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan 2014
Sizin için hassas etkiler altında kalacağınız bir gün olacaktır. Kendinizi kararsız ve gelişmelere karşı isteksiz hissedebilirsiniz. Olaylar karşisinda ani tepkiler verebilirsiniz ve iç huzursuzlugunuz bugünde devam ediyor. Enerji düzeyiniz oldukça yüksek ancak enerjinizi doğru olarak kullanma konusunda sorunlar yaşayacaksınız. Şimdiye kadar hiç ilginizi çekmemiş yeni konularla ilgilenebilirsiniz. Sağlığınız konusunda çok dikkatli davranmalısınız.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan 2014
Sevgili Koçlar, 20 ve 21 Nisan tarihlerinde Jüpiter-Uranüs-Pluto gezegenleri arasında oluşacak  büyük kare görünüm, farkındalık yaratıcı ve kişiyi belli bir baskı altına alıcı olsa da, harekete geçiricidir. Her şeyden önce yaşınız, şartlar ve konumunuz olarak bir takım değişimler yaşanıyor. Bunların tümü hem iş hayatınız hem toplum içindeki yeriniz hem de kişisel anlamda sizi yepyeni bir yaşama hazırlamaktadır. Bazen baskı altında bazen de sürpriz bir şekilde h gerçekleşen değişimleri doğal karşılayıp, -Değişiyorum ve hayatıma yepyeni bir sayfa açıyorum diyerek karşıladığınızda kazanan siz olursunuz. Saat 03:27 Ay-Uranüs görünümü, iş ortamında ve dış dünyada esnek düşünmenin önüne geçebilir. Çünkü kişi, bireysel olarak kendini ortaya koymaktan yanadır. Ancak üzerindeki sorumluluklar buna engel olabilir. Her şeyden uzak durmak ve özgürce hareket etmek arzumuz bir hayli yüksektir. Baskı altında kalmaktan hoşlanmayız. Saat 03:32 Ay-Pluto kavuşumu, geçmişe ait bazı meseleleri hatırlatıcı ve üzerimizde baskı oluşturucudur. Saat 03:33 Ay-Jüpiter karşıtlığı ailevi ve mesleki konular üzerinde bir şeye mecbur bırakılmaktan hoşlanmadığınızın işaretçisidir. Kısıtlanmaktan hoşlanmazsınız. Saat 04:56  Ay-Mars görünümü iş hayatımız, sorumluluklarımız, ilişkimizle ilgili konularda yaşanan baskıyı işaret ediyor. Birilerine veya  hayatın şartlarına uymak zorunda bırakıyor bizi. Bu mecbur kalmalardan hoşlanmıyoruz. Not: 21-27 Nisan haftası yorumlarınızı aşağıdaki linkimiz aracılığıyla gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum. http://kadin.mynet.com/burclar-astroloji/astroloji-gundemi/22954-21-27-nisan-2014-haftalik-burc-yorumlari.html Mutlu haftalar diliyorum. İşimizde huzur, gönlümüzde mutluluk daim olsun. Gönülden sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan 2014
Bugün Ay tepe evinizde ilerlerken, yaratıcılığınızı daha da ortaya çıkaracak çalışmalar içinde olacak ve toplumsal başarınızı ön plana çıkarmak isteyeceksiniz. Özellikle kişisel tavırlarınız karşılaşacağınız olaylar üzerinde belirleyici olacak. Enerjinizi yanlış kullanmak istemiyor olmanız yüzünden, zaman kaybı yaşayabilirsiniz. Dikkatli olun

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan 2014
İş ve sorumluluklar söz konusu olduğunda agresifleşme riskiniz olan bir gün. Gözünüz adeta hiçbir şeyi görmeyecek. Hırsın fazlası başarı ve zaman kazandırmaya yaramayacak. Otoriteye karşı sakin olmanız gerekiyor.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan 2014
Zorlayıcı ve engellerle dolu yöne değil sizin için daha kolay olan tarafa dönmeli ve ilerlemelisiniz. Bazı konularda geç kalabilir veya erken davrandığınız için sorun yaşayabilirsiniz veya bazı şeylerin azı bazılarının fazlası sorun yaratabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Ani, beklenmedik ve şaşırtıcı gelişmelere açık günlerdeyiz. Tedbir olarak, öfkemizi kontrol etmeli, riskli kişi, ortam ve durumlardan uzak durmalı, ufak tefek kazalara dikkat etmeli ve ani tepkiler vermekten kaçınmalıyız.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan 2014
Bu haftaya iş ve kariyer konularına odaklı başlıyorsunuz. Hedeflerinize ulaşmak için oldukça çalışkan ve dikkatlisiniz. Bütün enerjinizi sorumluluklarınızı en iyi şekilde yerine getirmek için kullanabilirsiniz. Daha göz önünde olacağınız görevler söz konusu. Bürokratik işlerinizde mücadele teması öne çıkıyor. Anneye dair konularda yeni gelişmeler olabilir.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan 2014
YALNIZ kalmak istemiyorsanız, biraz daha katılımcı olmayı denemelisiniz. Karşı cins üzerinde çekiciliğiniz mükemmel sayılır.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan 2014
Bugün, birçok konunun derinlerine inebilir, herşeyi en ince detayına kadar irdeleyebilirsiniz. Ancak; bunu yaparken karamsar yaklaşımlardan kaçının. Derinlerde gördüklerinizi olumsuz algılayabilir ve nedensiz sıkıntılara kapılabilirsiniz.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!