Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
31 Temmuz 2016

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınızda çok dikkatsiz davranıyorsunuz ve sevgilinize karşı bazen anlamsız tavırlar sergiliyorsunuz. Bu duruma ilişkinizin sürmesi için dikkat etmelisiniz.
31 Temmuz 2016

Koç Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızda yorucu ve sıkıcı günler geçiriyorsunuz. Bu durum psikolojinizi olumsuz yönde etkiliyor. İş saatlerinin dışında kendinize bazı sosyal etkinlikler seçmelisiniz.
31 Temmuz 2016

Koç Burcu Günlük Para Falı

Alış verişe harcadığınız paralar yüzünden acil ihtiyaçlarınızı karşılayamayacak duruma geldiniz. Özellikle taksitli alış verişlerden kaçınmalısınız.
31 Temmuz 2016

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün kendinizi çok iyi hissedeceksiniz ve bu durum sizde para harcama eğilimi yaratabilir. Bu konuda soğukkanlı davranmalısınız.
31 Temmuz 2016

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni ortamlara girebilir yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Girdiğiniz bu ortamlarda etkileme gücünüzü kullanabilir ve bazı kimseleri etkileyebilirsiniz. Ailenizden alacağınız bazı haberler olabilir. Bu haberler genelde olumlu olacaktır. Dostlarınızdan beklediğiniz haberler bugün size ulaşamayacak.
30 Temmuz 2016

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar 30 Temmuz saat 21:18 - 30 Ağustos saat 16:04 tarihleri arasında Merkür-Başak burcunda düz ilerleyecek ve 30 Ağustos tarihinde  gerileyecek. Biz bu yorumda önümüzdeki bu bir aylık süreci ele alacağız. Bu düz seyir boyunca, eğer bir yerde veya bir konuda  sorun varsa, bu sorunu düzeltmek gerekiyor. İster istemez zaten böyle durumlar karşımıza çıkar. Bu güzel, şu iyi görünüyor demek yerine, işliyor mu, verimli çalışıyor mu diye bakmamızda yarar var. İşlerimizi günlük merkezde pratik şekilde halletmek önemlidir. Ne ilginçtir ki hem detaylara önem vermemiz hem de düzgün şekilde çalışması için elimizi çabuk tutmamız gerekecek. Çabukluk konusunda siz zaten bir numarasınız. Fakat aceleyle hareket edip, bir çuval inciri de berbat edemeyiz. Hesaplarımızı dikkatli yapacağız, yazdıklarımızı, konuştuklarımıza dikkat edeceğiz. Bütün bu noktalara düz seyirde önem verirsek, 30 Ağustos tarihinde başlayacak geri harekette zorlanmamış oluruz. Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,
30 Temmuz 2016

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk yaşamınızda sizi etkileyen önemli gelişmeler gündeme gelebilir. Enerjik ve yaşam zevkiyle dolusunuz. Cinsel enerjinizin güçlü olduğu bir gün. Karşı cinsle aranızda önleyemeyeceğiniz bir çekim gücü gelişebilir. Arkadaşlarınızın size sunacağı eğlenceli tekliflere hazır olun. Bugünlerde bacak ağrılarınız olabilir.
30 Temmuz 2016

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bir arkadaşınız sizi başka bir arkadaşınızla ilgili uyarabilir. Güvendiğiniz dostunuzun uyarıları sizi üzebilir. Çünkü arkanızdan konuştuğunu ima ettiği kişiye geçmişte çok fazla yardımlarda bulunduğunuz için büyük hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.
29 Temmuz 2016

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmişte birlikte olmaktan keyif aldığınız şeylerle veya kişilerle vakit geçirebilirsiniz. Endişelerinizi ve fikirlerinizi açıkça dile getirebilirsiniz. Bazı konulara çözümler bulunabilir veya pozisyonunuzu, imajınızı veya ilişkilerinizi geliştirebilmek için değişiklikler yapabilirsiniz. Arkadaşlıklarınızı ihmal etmemelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günün ilk saatleri daha rahat olmakla birlikte, gün içerisinde engellenmişlik hissi, gecikmeler, ertelemeler, blokajlar sabırlı olmayı gerektirebilir ya da gergin hissedebiliriz. Akşam saatlerine doğru ise, yanıltıcı kişiler, aldatıcı etkiler ve yanılsamalar dikkatli olmayı gerektirebilir. Aynı zamanda ani kararların ve hızlı düşünmenin bize zarar verebileceği, yanlış zamanda yanlış şeyler söylememeye, tartışmalı ortamlardan kaçınmaya ve yolculuklar esnasında dikkatli olmaya çalışmamız gereken günlerdeyiz. Bu konu ve bu gece geri hareketine geçen Uranüs’le ilgili çok daha detaylı yazımı Pazartesi günü ele almıştım. Arzu ederseniz internet sayfalarımızdan okuyabilirsiniz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
30 Temmuz 2016

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün arkadaşlıklar ve sohbetler açısından hareketli olabilir. Aynı zamanda gelecek yönündeki beklentilerinizi gözden geçirebilirsiniz.
30 Temmuz 2016

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Parasal konulara yönelik girişimlerinizde başarılı olacaksınız. Yeni girişimlerde bulunmak için kuvvetli arzular içinizde uyanacak ve bugün kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Fakat karşılaştığınız olaylar ve kişiler duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir. Hatta karşılaştığınız bir olay, duygularınızın derinleşmesine neden olabilir ve çocukluk günlerinizi hatırlayabilirsiniz.
30 Temmuz 2016

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşamınız tam anlamıyla değişiyor. Belki de semt, kent ya da ülke değiştirmek için çalışmalara başlayabilirsiniz. İstediğiniz yönde gelişecek bir değişme bu. Çok meraklı tavrınız çevrenizde rahatsızlık uyandırıyor. Bu tutumunuzla onları çileden çıkarıyorsunuz.
30 Temmuz 2016

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ruhsal olarak derin duygular hissedebilir, rüyaların etkisinde kalabilir, evinize, ailenize zaman ayırma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde ikili ilişkilerinizde olası problemler ve kırgınlıklarla karşılaşabileceğiniz için, sakin ve ılımlı davranmayı tercih etmelisiniz.
30 Temmuz 2016

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günü biraz akışta kalarak ve tembellik ederek geçirmek isteyebilirsiniz. Asıl akşam saatleri Ay’ın etkinliği ön plana çıkacaktır.Aileniz ve akrabalarınız ile bir arada olmak, eski günleri anmak ve nostalji yaşamak isteyebilirsiniz. Ev işleriyle ilgilenmek, yemek pişirmek, ebeveyninize sevgi göstermek arzusu taşıyabilirsiniz. Bugün fikirleriniz ve mecburiyetler arasında seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bilhassa işle ilgili sosyal hayatınızda çok uyumlu diyaloglara girişebilirsiniz. İç dünyanızla haşır neşir olabilirsiniz.
30 Temmuz 2016

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür, 2 hafta boyunca iş ve hizmet alanlarınızdaki görüşmelerinizi hızlandıracak. İşinizde becerilerinizi geliştirebilir ve iş arkadaşlarınızla uyumlu çalışmalar çıkarabilirsiniz.
Reklamı Kapat