Koç Burcu Günlük Aşk Falı

25 Nisan 2014
Sevgilinizin işi gereği size arada bir yalnızlıklar yaşatması, ilişkinizin neredeyse temel sorunu gibi. Bu ayrılıklar ilerde daha da sıklaşabilir. Zorunlulukları sorun gibi görmeye başlamamalısınız.

Koç Burcu Günlük İş Falı

25 Nisan 2014
İş yaşamınızda işlere tümüyle odaklanmanızı engelleyen bir şeyler var. Bunu keşfedip adını koymanız gerekiyor. Bugünlerde sorunlarınızla ilgili büyük bir kalabalığınız olacak. Size çok söz düşebilir.

Koç Burcu Günlük Para Falı

25 Nisan 2014
Daha hareketli alanlara kaydırmak istediğiniz birikiminiz, güvensizlikler yaşamanıza neden oluyor. Para konularında bugünlerde titiz olmanızda yarar var. Çözümsüz para tartışmalarından uzak kalmalısınız.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

25 Nisan 2014
Daha yumuşak tavırlar beklediğiniz birisiyle. bugünlerde çelişkiniz daha da keskinleşebilir.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Nisan 2014
İşinizle ilgili konularda genel anlamda bazı sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Gün içinde duygusal durumunuzla birlikte davranışlarınızda değişim gösterecektir. Genel olarak keyifsiz bir gün geçirebilirsiniz. Karşınıza çıkacak bir fırsatı yeterince değerlendiremeye bilirsiniz. Çalışmalarınıza metotunuzu değiştirmeden düzenli olarak devam etmelisiniz. Yeni girişimlerde bulunmak yerine eski işlerinizi tamamlamanız daha doğru olacaktır.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Sevgili Koçlar saat 09:55 Ay-Balık burcu seyri ile Perşembe günümüz başlıyor. Olumlu düşünmeye, gerçeklerin can acıtıcı yanlarını görmezden gelmeye çalışacağız. Hayatı algılama biçiminiz, çevrenizdeki insanları değerlendirme şekliniz ve olaylara verdiğiniz yanıtların temelinde iyi niyet, şefkat ve vefa duygusu ön planda olacaktır.  Kimseyle tartışmayayım,  kimse de bana bulaşmasın, iç huzurum önemli şeklinde düşüneceğiz. Saat 13:41 Ay-Merkür  olumlu görünümü, duygusal anlamda rahatlatıcı bir etkiye sahip. Ancak kafamızın içinde parasal konular da ayrı bir öneme sahip. Görülüyor ki, hem huzur bulmak hem de kendimizi güvende hissetmekten yanayız. Saat 17:14 Ay-Güneş olumlu görünümü, uzun vadeli düşünmenin işareti. Her konuda bu böyle. Bastığınız yeri, hem iş hem de özel hayatınızda bilmek istersiniz. Bu enerji bir çok açıdan güç aşılayıcıdır.  Ancak merdivenleri tırmanırken yavaş ve emin adımlarla çıkmaya çalışmak gayet mantıklıdır. Saat 21:49 Ay-Neptün kavuşumu ruhsal manada rahatlatıcı ve inancı güçlendiricidir. Evet bazılarımızı hayat şartları zorluyor olsa da, kişi kendi değerlerine sahip çıkarak ve olumlu düşünerek enerjisini güçlendirebilir. Bedenimiz ve zihnimizle uyum içinde bir gün geçirmemiz dileğimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Bugün Ay'ın konumu, duygusal yaşantınıza bazı kısıtlamalar getirecektir. Partnerinizin düşüncelerinden emin olmadan, özel duygularınızı açıklamak istemeyebilirsiniz. aklı nedenleriniz olsa bile, kişisel davrandığınızı bilmelisiniz. Sizin mantıklı yönünüzü onun anlaması mümkün olmayabilir. Olaylara değişik bir yorum getireceksiniz.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Geçtiğimiz günlere göre daha sakin ve huzurlu kalabileceğiniz bir gün. Kendinizi dinlemek, etraflıca düşünüp plan yapmak, ruhsal konularla ilgilenmek, görünür olmaktansa biraz geri planda kalıp seyretmek için elverişli olacak.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Belli bir ilişki veya iş birliğiyle ilgili atılması gereken adımlar ya da verilmesi gereken kararlar olsa da, birkaç gün beklemenizde fayda var! Aksi takdirde yanlış hareket ettiğinizin farkına varabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Olması beklenen şeyler ve olanlar arasında oldukça büyük farklar olabilir. Ani ve beklenmedik gelişmeler, şaşırtıcı olaylar gün içinde sıklıkla gündeme gelebilir. Planların olaylara bağlı olarak yenilenmesi gerekebilir. Çok farklı şekilde davranmasını beklediğiniz kişiler tamamen farklı tavırlarıyla şaşırtabilirler. Tartışmacı ve öfke kontrolü yapamayan kişilere özellikle dikkat etmek gerekiyor.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Bugün duygusal ve zihinsel anlamda karışıklık hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Bulunduğunuz ortamlardaki konuşmaları takip etmekte zorlanabilirsiniz. Alıngan ve tepkisel davranma eğiliminde olabilirsiniz. Üstelik gizli düşmanlar konusunda da hareketlilik görünüyor. Dikkatinizi toplamalı ve yaratıcı yönlerinize odaklanmalısınız.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
DUYGUSAL konularda gücünüz oldukça yüksek. Partnerinizin sizin hakkınızda düşüncelerine çok önem veriyorsunuz.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Geleceğinizi şekillendireceğine inandığınız uzun vadeli planlarınıza yoğunlaşacağınız bir gün geçirmeniz ihtimal dahilindedir. Zihniniz oldukça aktif olacak ve büyük düşünmeye eğilim gösterecektir; bu nedenle, günlük işlerinize odaklanmak size zor gelebilir.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!