Koç Burcu Günlük Aşk Falı

21 Aralık 2014
İlişkinizi daha sağlıklı bir bakışla değerlendirebilirsiniz. Arada bir sergilediğiniz hırçın davranışlar, yıpratıcı olabilir. Empati yeteneğiniz bu konuda size doğru tavrı gösterecek. İş Durumu:Alttan alınıp üstüne gidilmedikçe bazı davranışlar, ihtimal vermediğiniz olasılığın ortamını hazırlayabilir. Uzlaşma için, bunun ortamı, koşulları kadar, uzlaşma niyetine de gerek var. Biraz zorlanacaksınız gibi.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Koç Burcu Günlük İş Falı

21 Aralık 2014
Alacaklarınızı toplayamıyorsunuz. Koşulları bildiğinizden fazla ısrarcı da olamıyorsunuz. Önümüzdeki günlerde bir satın alma karşılığı büyük bir harcamanız olabilir.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Koç Burcu Günlük Para Falı

21 Aralık 2014
Yakınınızın birtakım arkadaş ilişkileri sizi düşündürüyor. Bazı durumlarda karşı çıkış biçiminiz pek yapıcı olmuyor, buna dikkat etmelisiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

21 Aralık 2014
Size sitem etmiyorlar, ama bugün birkaç eski dostu ararsanız, vefasızlıkla damgalanmaktan kurtulabilirsiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Aralık 2014
Her anlamda yeniliğe çok hazırsınız. Bu anlamda bazı girişimleriniz yanlış anlaşılmaya yol açabilecek gibi. İçinde bulunduğunuz küçük çözümsüzlükler, biraz zaman gereksindirebilir. Yeni yeni şekillenmeye başlayan bazı ilişkileriniz, değişik yönelimlere açık. Sabırlı olabilmeniz durumunda, bunlardan beklenmedik kazançlar sağlayabileceksiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Aralık 2014
Sevgili Koçlar saat 05:47 Mars-Uranüs olumlu görünümü etkisi altında Pazar gününe uyanacağız. Bu görünüm, bir topluluk içinde kendinizi ifade etmeniz, özgür hareket etmeyi tercih etmeniz, sıra dışı yöntemlere ve yeniliklere açık olmanız yönünde sizi destekleyicidir. Kişi böyle bir etki altında, üzerinde baskı kurabilecek, kişi ve durumlardan uzak durmak ister. Çünkü baskı altında kendini tam anlamıyla ortaya koyamayacağını gayet iyi bilir. Saat 12:03 Venüs-Chiron olumlu görünümü hem mesleki durumumuzu gözden geçirmemizde, hem iş ilişkilerimizi güçlendirmemizde hem de problemimizin ne olduğunu tespit edebilmemizde bize yardımcıdır. Ne de olsa çetin yollar, güçlü savaşçılar gerektirir. Yollardaki taşlar, engeller sizi yıldırmasın. Onlar, gücümüzü anlamamız için uyarıcıdırlar.  Böylece mücadele ederek ne kadar kuvvetli olduğumuzu ve zorlukları yenebileceğimizi anlarız. Saat 14:35-22 Aralık saat 03:25 arası Ay-boşluk etkisi altında geçerken, derinden derine sizi rahatsız eden konular üzerinde hayatı doğal akışı içinde değerlendiriniz. Sizi bir şeylerin baskı altına aldığını düşünerek kendinizi çaresiz hissetmeyiniz. Olan bitenden sürekli olarak kendinizi sorumlu tutmayınız. Pazar gününüz mutlu, keyifli ve arzu ettiğiniz gibi geçsin. Yüzünüzden gülümseme hiç eksik olmasın. Gönülden sevgilerimle,
Facebook Twitter Google+ Addthis


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Aralık 2014
Çalıştığınız iş yerinde birçok değişim gündeme gelecektir. Kariyerinizi sorgulamak ve kendinizde kusur bulmak yerine değişen şartlara ayak uydurmaya çalışmalısınız. Lehinize gelişecek olaylar sizi sevindirecektir. Acele etmeden sabırlı davranırsanız, kazanan sizi olacaksınız. Venüs yay burcunda ilerlemesinden çok etkilen kişi olarak, değişimler kapınızda.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Aralık 2014
Gün içinde önceliği kendinize ve kendi istek ve ihtiyaçlarınıza vermeye gayret edin. Her ne kadar sorumluluk aldığınız kişi ve durumlar olsa da kendinizi önemseyin. Mutlu olursanız onlara da fayda sağlama şansınız olacak.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2014
Sevgili Koç’lar bu aralar aklınıza gelen fikirleri hafife almayın! Fazlasıyla yaratıcı olabilirsiniz ya da yeni başlangıçlar ve yenilikler yapabilirsiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Aralık 2014
Gelişen koşulların sizi eyleme geçirdiği ancak duygularınızın kurbanı olmamanız gereken bir dönemdesiniz. Karşıt burcunuzdaki Güneş son altı aydır süregelen işlerin üzerinde durabileceğinizi ve yeni kararlar verebileceğinizi anlatmakta. Bu dönemde ilişkilerde dengeli olmak çok şey kazandırabilir. Mars’ın sert açısı altında özellikle ev ve yerleşime  ait konular için daha fazla enerji ve para harcayabilirsiniz. Sağlığınıza da önem vermelisiniz. Bu yeni dönemde aşk hayatınız geri planda kalabilir.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Aralık 2014
Ekonomik olarak sıkışık olmanıza rağmen birilerinin emri altına girmek istemiyorsunuz. İş yerinizi zor duruma soktuğunuzu bilmelisiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2014
Bugün evinizle ilgileneceksiniz. Evle ilgili değişiklik yapmanın zamanı geldi. Yaratma gücünüz sayesinde işte büyük başarı elde edebilirsiniz. Size güçlü biri destek olabilir. Para konusuna diyecek yok. Bolluk sürüyor. Sevdiğinizle aranızda ailevi sorunlar olabilir.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Aralık 2014
Gün boyunca erkekler ve patronlarınızla ilişkilerinizde belirli bir sınıra gelerek, sorun olan konuların daha fazla göz önüne geleceği etkiler sözkonusu iken akşam saatlerinde olumlu haberler alabilir, romantik görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu