Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
22 Şubat 2017

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Sabah saatleri duygusal açıdan kendinizi güçlü hissedeceksiniz ve sevdiğiniz insanla iletişiminiz sizi mutlu edecek şekilde gelişecektir. Duygusal açıdan pozitif etkiler altında olmanız tüm yaşamınızı olumlu olarak etkileyecektir. Öğleden sonraki saatlerde ise daha çok iç dünyanıza döneceksiniz ve duygusal sorunlar yaşamaya açık olacaksınız. Özellikle yalnız kalmayı tercih edebilir ve duygusallığa karşı isteksizlik duyabilirsiniz. Günün ikinci yarısında duygusal konularda dikkatli olmalısınız.
22 Şubat 2017

Koç Burcu Günlük İş Falı

Günün ilk yarısında bazı işlerinizi tamamlamak için fırsatlar bulacaksınız ve sizi rahatlatacak bazı haberler alabilirsiniz. Özellikle zihinsel aktiviteniz çok iyi olacaktır. Günün ikinci yarısı ise kendinizi kontrol etmenizin zor olacağı durumlarda kalabilirsiniz. Alacağınız kararlardan emin olamıyorsunuz ve iç dünyanızda bir gerilim olabilir. İş ortamınızda duygusal nedenlerden dolayı sorunlar yaşayabilirsiniz ve rutin işlerinizde çeşitli sorunlar çıkabilir. İşinizle ilgili girişimleriniz için sabah saatlerini tercih edin.
22 Şubat 2017

Koç Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda günün ilk yarısında kendinizi rahat hissedeceksiniz ve maddi olanaklarınızı arttırıcı bazı düşünceler geliştirebilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise maddi bir konuda girişimde bulunmaktan kaçınmalısınız.
22 Şubat 2017

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün yeni bir girişimde bulunacaksınız günün ilk yarısını tercih etmelisiniz. Akşam saatleri duygusal konularda dikkatli olun.
22 Şubat 2017

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde belli konularda birtakım kazançlar elde edebileceğiniz topuluklarda bulunabilirsiniz. Böyle belirtiler taşıyan davetleri, bu olasılığı göz önüne alarak değerlendirmeniz yerinde olacak. Sosyal çevrenizdeki bazı memnuniyetsizlikleri tasfiye yoluna gideceğiniz bir dönem. Sizi bu davranışa zorlayan tutumların etkisinde kalacaksınız.
21 Şubat 2017

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar 07:01 Merkür-Uranüs olumlu görünüm etkisinde Salı günümüz başlayacak. Bu enerji kişiyi yeniliklere hazırlar ve başarılı çıkışlarda bulunması için teşvik eder. Düşüncelerinizi ortaya koymaktan çekinmezsiniz. Ben derim ki, tüm olasılıkları akıllıca gözden geçirelim. Merkür astrolojik olarak Kova burcunda gayet olumludur. Eğer ileriye dönük bir projeniz veya bir fikriniz varsa, bunu topluluk veya bir grubun içinde kabul ettirmek yönünde düşünürsünüz. Saat 10:07 itibariyle Oğlak burcunda ilerleyecek Ay etkisinde, işlerimizi düzgün bir şekilde yapmaya gayret göstermeli, toplum içinde saygınlığımızı korumalı, görev bilinci içinde hareket etmeliyiz. Mesleki konularda kişisel açıdan size doyum sağlayabilecek iş seçeneklerini gözden geçirmekte fayda vardır. Saat 16:15 Ay-Güneş görünümü, iş hayatımızla ilgili konularda hassasiyete neden olabilir. Ancak görev ve sorumluluklarımızın farkında olmakta ve buna göre hareket etmekte yarar var. Saat 17:02 Ay-Kuzey düğüm görünümü, işimizde daha titiz çalışmamızı, olumlu yönde gelişmemizi destekleyicidir. Başkalarına destek oluruz, kendimize güvendiğimiz için, zorlukları daha kolay aşabiliriz. İşlerimizi detaylı bir şekilde takip ederiz. Saat 21:27 Merkür-Jüpiter görünümü, farklı proje ve çalışmalarımızla toplumda ilgi uyandıracağımızı gösteriyor. Ayrıca soysal yaşam ve özel ilişkimizde iletişim güçleniyor. Ortaklaşa düşünme, hedef belirleme ve uygulamada başarılı olabiliriz. Güzel haberler almanız, işlerinizi kolaylıkla bitirmeniz dileğimle,
21 Şubat 2017

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Zor zamanları geride bırakacaksın. Bugün kazalara karşı daha dikkatli olman gerekebilir. Dostların için fedakarlık yapabilirsin.
21 Şubat 2017

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bulunduğunuz ortamlarda her şeyi sorgulama ihtiyacı içinde olmanız, bir çok kişiye garip gelebilir, fakat siz, bildiğiniz konularda taviz vermekten yana değilsiniz. Çevrenizin kalabalık olması: sizi her anlamda mutlu ediyor..
21 Şubat 2017

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyeriniz ve sosyal statünüz için önemli eğitimler almak ve hayatınızı yeniden şekillendirmek isteyebilirsiniz. Kariyerinizde yeni ufuklar kazanabileceğiniz özel bir gün. Seyahatler ve yabancılarla iletişimler hız kazanabilir.
21 Şubat 2017

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iş hayatınızla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Sorumluluklarınızdaki artış sizi yorabilir. İletişimde olduğunuz kişilerle anlaşmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Bu durum sizi zor duruma sokabilir. Gündeminiz çok yoğun olabilir. Etki altında kalacağınız durumlar olabilir. Bazı konularda hızlı karar alabilirsiniz. Düşüncelerinizde abartılar olabilir.
21 Şubat 2017

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Kendinizi isteksiz ve yorgun hissedebilirsiniz. Ancak harekete geçmek ve isteklerinizi gerçekleştirmek için gayret göstermeniz gerekiyor. Bir kez harekete geçtikten sonra yaşam enerjinizin yükseldiğini hissedeceksiniz. Karşılaşmak istemediğiniz durumlar karşınıza çıkabilir ve korkularınız ile yüzleşebilirsiniz.
21 Şubat 2017

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Seyahat, eğitim, fikir tartışmaları gibi konular, günün ana temaları olabilir. Tüm bunlar, birbirleriyle bağlantılı halde, bir zincir de oluşturabilirler. Daha geniş bir bakış açısı kazanmak, yeni yaklaşımlar benimsemek, oldukça kolay olabilir.
21 Şubat 2017

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca duygusal olarak, kendi içinizde engellerle karşılaşabilir, kendi yarattığınız sınırları sorgulayabilir ve maddi konularda ilerleme kaydedebilirsiniz. 17.40 sonrasında seyahatler, eğitim ve iletişim konusunda şanslarınız sözkonusu. Akşam saatlerinde ilişkiler açısından uyumlu ve dengeli bir görünüm söz konusu olacak. Bugün beklentileri yüksek tutmak yerine, zamanın akışına uyum sağlamak faydalı olacaktır.
21 Şubat 2017

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Daha çok sevilmek, daha çok gözde olmak isteyebilirsiniz. Diğer taraftan kariyerinizle ilgili yeni bir hedefe yönelebilir, spesifik konularla ilgili bilgilendirmeye sahip olmak için destek alabilirsiniz.Kariyer ortamınızda beklenmedik gelişmelere karşı bir parça duygusal baskı hissedebilirsiniz. Güç ve otorite üzerine kurgulanan çekişmelerden uzak durmalısınız. Arkadaş ortamından biriyle ortaklık kurabilir yahut ticari bir başarıya ulaşabileceğiniz bir faaliyete başlayabilirsiniz. Bu beş günlük etki sayesinde sıra dışı bir başarı elde edebilirsiniz.
21 Şubat 2017

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal ortamlarınızda değişik konuların, farklı konuşmaların ve görüşmelerin üzerine eğilebilirsiniz. Bugün, iş hayatınızda ortaklaşa adımlar atmak isteyebilirsiniz.
Reklamı Kapat