Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Ağustos 2016

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Unutulmaz bir sinema klasiğinin unutulmaz müziği aşkın hiçbir zaman pişmanlık duymamak olduğunu söyler. Bize de, o halde yeryüzünde aşk yok gibi bir yorum kalıyor. Hiç hayıflanmayın. Kimsenin aşkı filmdeki gibi değil. O aşkı ölüm kutsadı. Herkes aşkını aşağı yukarı sizin gibi fırtınalı, gelgitli yaşıyor.
27 Ağustos 2016

Koç Burcu Günlük İş Falı

Sorunlu bir haftaya başladığınızı düşünmeniz için çok erken. Gelen günlerde sevinçler var. Temponuz yüksek. Bu hem işin gereği, hem de yapınızda olan bir özellik. Bu özelliğiniz sayesinde baş aşağı giden işleri düzeltebiliyorsunuz. Daha haftanın ilk günü, sorunlu bir hafta endişesi size pek uymuyor.
27 Ağustos 2016

Koç Burcu Günlük Para Falı

İhtiyaç diye kendinize sunmaya çalıştıklarınız kazancınızla çelişiyor. Birçok harcamanıza yetişemiyorsunuz. Daha alçakgönüllü beklentiler hayata kızgın yanınızı sakinleştirebilir. Hesaplı yaşamanın hoş bir şey olduğu savunulamaz, ama mademki bir zorunluluk bu, ararsanız onun da tatlı taraflarını bulabilirsiniz.
27 Ağustos 2016

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Dert çekme günü değil, deyip kenara koyduğunuz günler var. Günü de iyi geçirmeyi beceriyorsunuz. Yalnız şöyle bir handikap var ; dert yok olmuyor, sadece erteleniyor.
27 Ağustos 2016

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeterli gibi görünen önlemler sorunun önüne konulduğunda görülüyor ki bir miktar daha önlem gerekliymiş. Ama geç kalınmış olunuyor yazık ki. Böyle bir pişmanlık içinde görünüyorsunuz. Kendinizi eliniz kolunuz bağlanmış hissediyorsunuz. Birkaç gün içinde bir söylenti bazı ilişkilerinizde güvensizliklere yol açacak. Güven bayağı zor kazanılan bir şeydir. Ortada gezinenin söylenti mi yoksa bir takım gerçeklerin haberi mi olduğunu öğrenmek için her çabaya değer.
27 Ağustos 2016

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 03:30-06:06 arasında  Ay-boşluk etkisi altındayız.  Çevremizdeki insanlarla daha özenli bir iletişimde bulunalım. Haksızlıkla karşılaştığımızda gergin tepkilerde bulunmak yerine, karşımızdaki kişiye neden böyle davrandığını bir soralım. Zor olsa da, bunu yapalım ki, onu böyle hareket etmeye sevkedenin ne olduğunu anlamaya çalışalım. Saat 06:06 Ay-Yengeç geçişinde, ailevi meseleler, duygusal sorunlar sizi düşündürebilir. Belirsizliklerin bir türlü aydınlanmadığı, ortak bir noktanın bir türlü tespit edilemediği durumlara çareler bulmaya çalışabilirsiniz. Gönlünüz değerli kilitli sandık gibidir. Bunu açabilecek kişinin, hakikaten anlayışlı, vicdanlı, kıymet bilen bir insan olması gerekir. Saat 14:08 Ay-Güneş görünümü, sosyal faaliyetleriniz, idealleriniz veya kısa süreli olarak gerçekleştirmeyi düşündüğünüz hedefleriniz konusunda sadece kendi adınıza değil, başkalarının da yararına olacak şekilde hareket edebilirsiniz. Bir yandan kendi temellerinizi güçlendirmeye çalışırken, diğer yandan sizin için değerli olan kişilerle yakından ilgilenmeniz, etrafınızda bulunan kişilerden olumlu yansımalar almanızı sağlayabilir. Keyifli bir cumartesi günü  geçirmeniz dileğimle,
27 Ağustos 2016

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda isteklerinizin gerçekleşmesi için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz. Ruhsal evinizde ilerleyen Mars, arzularınızın sınırlarını genişletiyor. Yaptığınız işlerle yetinme istemediğiniz için daha farklı işler yapmaktan hoşlanıyor ve bulunduğunuz ortamlarda hoşnutsuzluk tabloları çiziyorsunuz.
27 Ağustos 2016

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile keyfi yaşamaya aday güzel bir gün. Yuvanızda şımartıcı bir rahatlık hedefleyebilirsiniz bugün için. Eğer evde vakit geçirme şansı bulamazsanız aile sıcaklığını yakalayacağınız insanlarla bir arada olmaya çalışın.
27 Ağustos 2016

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu günlerde, farklı davetler veya teklifler söz konusu olabilir. Ayın bu son günlerinde yeni kültürler, yeni mutfaklar, felsefeler tanımak, yeni şeyler öğrenmek veya seyahatlere çıkmak arzunuz artabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile, millet, ülke başlıklı konular ön planda bu hafta sonu. Duygusallık ve duyarlılık artıyor. Her ne kadar hafta başında yazdığımız açıların etkisi sürse de, Ay’ın olumlu görünümleri, ikili ilişkilerimizde ve iş birliklerimizde uyumu daha rahat yakalayabileceğimiz, olumlu görüşmeler yapabileceğimiz bir günde olduğumuzu gösteriyor. Özellikle Cumartesiyi Pazar sabahına bağlayan saatlerde sevgi temalı ilişkiler veya aşk hayatı açısından oldukça güzel ve yeni şanslara işaret eden etkiler var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
27 Ağustos 2016

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün duygusal konular daha bağlayıcı olabilir. Evinizle ve yakınlar daha çok ilgilenebilirsiz.
27 Ağustos 2016

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok hareketli bir dönemdesiniz. Pek çok kişi ile aynı zamanda görüşmeniz gerekebilir. Bu arada duyacağınız bazı haberler kafanızı karıştırabilir fakat kararlarınızı sürdürmeye devam edeceksiniz. Dedikodular ve söylentiler ile fazla ilgilenmeyin. Sözlerinize özen göstermelisiniz. Duyduklarınızın doğruluğunu araştırmadan tepki göstermeyin. Çünkü yanlış anlamalar olabilir.
27 Ağustos 2016

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlıklar, geleceğe yönelik yatırımlar ve projeler, sizin için ön plana çıkacak konular. Herşeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Katılacağınız davet ve toplantılarda yaratıcılığınızla her zamankinden daha fazla dikkat çekeceksiniz.
27 Ağustos 2016

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden evinizde düzenlemeler, ev ve yer değişiklikleri, aile içi iletişim ve ilişkiler ile ruhsal anlamda yeni kararlar almamanız, yeni ve radikal değişikliklere gitmemeniz, zamanın akışına güvenerek hareket etmeniz gereken bir zaman diliminde bulunmaktasınız.
27 Ağustos 2016

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günü biraz akışta kalarak ve tembellik ederek geçirmek isteyebilirsiniz. Asıl akşam saatleri Ay’ın etkinliği ön plana çıkacaktır. İş bağlantılarınızı arttırmak, tanıtım mailleri hazırlamak ve iletişimi doyasıya yaşamak isteyebilirsiniz.Onarım işleriyle ilgilenmek, öğrenmek, kardeşlerinize veya komşularınıza ilgi göstermek arzusu taşıyabilirsiniz. Bugün fikirleriniz ve mecburiyetler arasında seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bilhassa işle ilgili sosyal hayatınızda çok uyumlu diyaloglara girişebilirsiniz. İç dünyanızla da haşır neşir olabilirsiniz. Burç burç yorumları günlük burç yorumları seçim
27 Ağustos 2016

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Seyahat, eğitim, medya, yabancılarla işlerinizde aldanmalara açıksınız. Bu dönemde “Öfkeyle kalkan zararla oturur” lafını göz ardı etmeyin ve girişimleriniz için biraz daha bekleyin.
Reklamı Kapat