Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Haziran 2016

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Doyumlu ilişkiniz uzun ömürlü görünüyor. İlişkiyi ayakta tutma çabalarınız, heyecanınızı diri tutuyor. Küçük de olsa, sevgilinizin problemlerini dinlemeyi ihmal etmemelisiniz.
27 Haziran 2016

Koç Burcu Günlük İş Falı

Yükünüzü azaltmak için daha yetkili mercilerle görüşmeniz gerekebilir. İstikrarlı ve düzgün ilişkileriniz, çok haklı taleplerinizin karşılıksız kalmayacağının teminatı gibi görünüyor.
27 Haziran 2016

Koç Burcu Günlük Para Falı

Aile bireylerinden birinin savurgan isteklerini denetleme çabanız, yakında netice verebilir. Giderlerinizi kontrol altında tutabiliyorsunuz. İyi bir birikimci olduğunuz çok belli oluyor.
27 Haziran 2016

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Önümüzdeki günlerde para konularında dikkatli davranmanız gerekebilir. İyi niyetli olmayan birisiyle bir alışveriş içinde olabilirsiniz.
27 Haziran 2016

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi biraz daha zinde buluyorsunuz. Yakında mutlu bir habere hazır olun. Sizi çok özleyen yaşlılara ziyaret yapmak için iyi bir gün. Bu ziyaret sonrasında kendinizi onlardan daha da mutlu hissedebilir, bundan sonra bu tür ilişkilerde daha duyarlı davranmaya karar verebilirsiniz. Sağlık şikayetleriniz yorgunluktan olabilir.
27 Haziran 2016

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 05:31 Merkür-Uranüs olumlu görünümü, yakın çevrenizde değişimler, bir başka yere yerleşim, yolculuklar, görüşmeler, yeni insanlarla tanışma, iletişimde bulunma, çabuk karar verme ve uygulamaya koyma anlamında sizi harekete geçiricidir. Dış dünyada veya özel ilişkinizde özgürlük arzunuz yükselişe geçiyor. Bu durum, sorunlara katlanmak yerine, tek başınıza hareket etmeyi tercih etmenize yol açabilir. Burada iki husus önemli. İlişkiniz ne kadar sağlam ve siz ne kadar mutlusunuz? Eğer rahatım yerinde diyorsanız bu görünüm, eşiniz ve sizin birlikte yeni bir dünya kurmak amacıyla bir araya gelişinizin simgesi olabilir. Eğer ben kendi yoluma gitmek istiyorum derseniz, bu görünüm yeni ve özgür bir dünyaya adım atma arzunuzun işaretçisidir. Saat 10:08 itibariyle burcunuzda ilerleyecek Ay, üstünüzdeki tüm ağırlıkları ortadan kaldırır. Sizi her anlamda, her konuda ve alanda teşvik edicidir. Duygularınızı ateşlendirir,  aklınıza geleni hiç bekletmeden yapmanızı sağlar. Kimseye hesap vermek zorunda hissetmezsiniz kendinizi. Sizin için haklı çıkmak  son derece önemlidir. Güvenli, kendine inanan bir kişi olarak arzuladığınız sonuca ulaşmak istersiniz. Saat 16:53 Venüs-Neptün arasındaki olumlu görünümü ailemize, ülkümüze, değerlerimize, sevdiklerimize sahip çıktığımızın işaretçisi. Barış ve uyum duygusu yüreğimizin içinde katmerleşiyor. Saat 21:19 itibariyle Koç burcunda oluşacak sondördün, bir yandan aileniz, eviniz, sevdikleriniz, iç dünyanızla ilgili konulardaki hassasiyeti, diğer taraftan cesaretle yol alarak kendinizi göstermek ve arzularınıza erişmek istediğinizi işaret ediyor. Birbirinden ayrı olan bu iki dürtü arasında çelişki yaşamamak için, ne kadar güvenli bir yaşam sürüyorsunuz, geleceğiniz garanti altında mı? Bunları gözden geçiriniz. Ardından, amacınızın ne olduğunu, nasıl ilerlemek istediğinizi saptayınız. Eksikleriniz varsa acele etmeyiniz. Sabırlı olunuz. Her şey tamamsa korkmayınız, panik olmayınız. Mutlu, keyifli, dilediğinizce güzel geçecek bir hafta dileğimle,
27 Haziran 2016

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İçinde bulunacağınız gruplarda sizi rahatsız edecek, iğneleyici sözlere mazur kalabilirsiniz. Bu şekilde oluşacak davranışlarda, olayın direk olarak size yönelik olmadığını, dolaylı olarak sizi ilgilendirdiğini gözden kaçırmayın. Bu nedenle, sizi kuruntulara sokacak ruhsal karamsarlığa kapılmayın. Çünkü, siz bu meselede üzerinize düşeni yaptınız.
27 Haziran 2016

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İş, mesleki sorunlar, ebeveynler, aile, yuva ve eşler oldukça sorun çıkarıcı nitelikte olacaklardır. Bu kişilerle tartışma, kavga çıkabilir veya bu kişilerin sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Koçların aşırı sinirli halleri onları patlamaya hazır bir bombaya dönüştürecektir.
27 Haziran 2016

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ayın son günlerinde bazı engeller veya aksiliklerle karşılaşabilirsiniz, ama hepsini bertaraf etme şansınız olacaktır. Ardından, yenilikler, yeni kişiler, aile ilişkileri, evle ilgili alım satım kiralama, tadilat, dekorasyon v.b konular ve keyifli diyaloglar ön planda. Temmuz ayında, beklediğiniz büyük gün sonunda geldi gibi hissedebilirsiniz. Tüm gayretlerinizin karşılığını almak hoşunuza gidecek. Başarılarınızın tadını çıkartmaya başlıyorsunuz. Sevgili arkadaşlar burç yorumlarınızı okurken yükselen burcunuzun yorumunu öncelikle okumalısınız. Haftanın gezegen hareketlerinin bizi nasıl etkileyeceğine dair yazımı da hurriyet sosyalde yazarlar bölümündeki köşemde bulabilirsiniz. Hepinize mutlu günler, sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel
27 Haziran 2016

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kişisel konularla ilgilenebilirsiniz. Hassas olduğunuz olaylarda daha tepkisel olabilirsiniz. Aşk hayatınızda renklenmeler olabilir. Ticari konularda değişiklikler olabilir. Mücadele içeren durumlar söz konusu olabilir. Gelecek planlarınızla ilgili değişimler sizi duygusal olarak etkileyebilir. Hayal ettiklerinizle gerçekler arasında kalabilirsiniz.
27 Haziran 2016

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Heyecanlı ve enerjik biçimde güne başlayacak ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Özellikle sabahın erken saatlerini verimli geçirecek ve enerjinizle çevrenizi etkileyeceksiniz.
27 Haziran 2016

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlence, hareket, yenilik nerdeyse sizi de orada görmek mümkün. Fakat istikrarsız oluşunuz ve sık sık değiştirdiğiniz fikirler yüzünden iş hayatınızda zorluklar yaşıyorsunuz.
27 Haziran 2016

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden evinizde düzenlemeler, ev ve yer değişiklikleri, aile içi iletişim ve ilişkiler ile ruhsal anlamda yeni kararlar almamanız, yeni ve radikal değişikliklere gitmemeniz, zamanın akışına güvenerek hareket etmeniz gereken bir zaman diliminde bulunmaktasınız.
27 Haziran 2016

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Ay sizin burcunuzda ilerliyor. Sizin için dinamik, hevesli ve anlık kararlar alıp uygulanabilecek yüksek enerjili bir gün olmalı. Daha çok fiziksel aktivitelerde bulunmanız enerjinizi boşaltacaktır.Derinlik gerektiren konulara dalmamalısınız. Akşamüzeri spor müsabakası gibi yüksek adrenalin salgılatan bir etkinliğe katılabilirsiniz. Hedefinizde olmayan bir yolculuk için ani bir kararla hareket edebilirsiniz. Ancak bilhassa deniz aşırı ve uluslararası bir yolculuğu hedeflemişseniz hayal kırıklığı yaşama ihtimaline açık olmalısınız.
27 Haziran 2016

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah enerjiniz durgun olsa bile öğleye doğru hızlanıyorsunuz. İletişimsel işlerinizde sizi heyecanlandıran konular karşınıza gelebilir. Aile ilişkilerinizde düşünceli davranacaksınız.
Reklamı Kapat