Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Eylül 2016

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkiniz hala ayrılıklarla sürüyor. Yine bir yolculuk söz konusu, ama bu kısa süreli ayrılık sizi ona daha da bağlayacak. Onun da aynı duygular içinde olup olmadığını merak ediyorsunuz.
27 Eylül 2016

Koç Burcu Günlük İş Falı

Gününüz yine önünüze yığılmış işler, yine küçük sürtüşmelerle geçecek. İşinizle ilgili yeni arayışlar içinde olmanız bu monotonluktan kaynaklanıyor. Daha hareketli bir iş hayatı istiyorsunuz.
27 Eylül 2016

Koç Burcu Günlük Para Falı

Paranızı dikkatlice idare ediyor, ama buna rağmen yine de yetiştirmekte zorlanıyorsunuz. Ödemeleriniz de bugünlerde peş peşe geliyor. Bu konuda bazı arkadaşlarınızla mükemmel bir dayanışma içindesiniz.
27 Eylül 2016

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Haklı olarak, çaresizlikten ödemelerinizden birini ertelemeyi düşünüyorsunuz. Fakat bu yola başvurduğunuzda biraz üzüleceğiniz bir davranışla da karşılaşabilirsiniz.
27 Eylül 2016

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bütün dikkatinizi toplayıp görüşmeye öyle gitmelisiniz. Bu görüşmenin sizin için anlamını biliyorsunuz. Bazı konuları hak ettiğinden çok fazla abartıyorsunuz. Bu yüzden arkadaşlarınız sizi biraz indirimli dinliyorlar. Sağlığınızdaki ufak uyarılar ciddiye alınması gereken bir rahatsızlığın habercisi olabilir. Buna önem vermelisiniz.
26 Eylül 2016

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar yeni haftamız iki önemli görünüm etkisinde başlayacak. Bunlardan ilki, saat 10:00 itibariyle etkili Güneş-Jüpiter kavuşumudur. Öncelikle ilişki, iş ortaklığı, aşk hayatımızla ilgili konularda dengeli paylaşımlara önem vereceğiz. Başkaları farklı kimlikte olabilir, ayrı düşünüyor olabilirler. Bunu doğal karşılayacağız. Biz de aynı şekilde kendi kimliğimizi, ilişkiden ne beklediğimizi adil bir şekilde tespit edeceğiz. Gerektiğinde uzlaşmayı bileceğiz ancak sevilelim, onaylanalım, beğenilelim diye kendimizden ödün vermeyeceğiz. İkinci görünüm saat 21:43 Satürn-Kuzey düğüm arasında gerçekleşiyor. Yeteneklerinizi geliştirme anlamında  eğitiminize, tecrübelerinize önem vermelisiniz. Sorumluluk almak, disiplinli çalışmak durumundasınız. Hiç kafanız karışmasın. Eğer siz isterseniz, ilgilendiğiniz alanda emek sarf ederek, canla başla çalışarak hayatınızı düzenlersiniz. Fazladan çalışacaksınız, öğrenmeye açık olacaksınız, ideallerinize sahip çıkacaksınız. Başarı ancak bu şekilde kazanılır. Yolunuz ve amacınız için, sabırlı olunuz, mücadelenizi veriniz gerisi gelir inanın buna. Yeni haftamızın hepimiz için huzurlu geçmesi dileğimle,
26 Eylül 2016

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Size en yakın kişilere öfkenizi yansıtarak, gerçek dostlarınızın kalplerini kırdığını fark etmemeniz mümkün değil. Bugün kardeşlerle ilgili iletişim problemleri gündeme gelebilir ve aile içinde bu konuların yorumu yapmanız gerekebilir. Sevdiklerinizin sizinle aynı düşünce içinde olmamaları canınızın sıkılmasına neden olacaktır.. Toplumsal öfkelerimizi yaratıcı faaliyetlerle yönlendirebiliriz.
26 Eylül 2016

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınızda ve keyif odaklı konularda var olan riskleri görmekte zorlanabileceğiniz ve bu nedenle de önlem almakta gecikebileceğiniz etkiler altındasınız. Tarafsız ve sizi anlayan arkadaşlarınızdan rehberlik isteyin.
26 Eylül 2016

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenize ve sevdiğiniz arkadaşlarınıza düşkünlüğünüz artabilir. Bu kişilere sevginizi farklı yollarla veya organizasyonlarla göstermek isteyebilirsiniz.
26 Eylül 2016

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün işlerinizi daha iyi hale getirmek için sorumluluk alabilirsiniz. İlişkilerinizde kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Hobilerinizle ilgilenmek size iyi gelebilir. Gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Çocuklarınızla ilgili konularda daha sabırlı davranmanız gereken bir gündesiniz. Duygusal anlamda bazı sıkışıklıklar yaşayabilirsiniz.
26 Eylül 2016

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Herkesi hakimiyetiniz altına almaya çalışıyorsunuz. İnsanlar sizin dediklerinizi yapsın istiyorsunuz.
26 Eylül 2016

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızdaki ani değişiklikler sizi derinden etkiledi. Herşey birdenbire olmuş gibi geliyor. Oysa uzun zamandır bunu içten içe hazırlıyordunuz. Önümüzdeki günlerde çok daha keyifli olayların gerçekleştiğine tanık olabilirsiniz. Aşkta da bir karar arifesindesiniz.
26 Eylül 2016

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 01.43’de Aslan burcunda gerçekleşen yeni ay ile birlikte aşk hayatınızda muazzam tekliflerle karşılaşabilir, evlenme teklifi alabilir, romantik bir tatile çıkabilirsiniz. Bu süreçte çocuk sahibi olabilir, sahne işlerinizde başarılı olarak, yaptığınız işlerle daha fazla tanınabilir, son derece keyifli bir hafta geçirebilirsiniz. Devam eden ilişkilerinizde yeni aya kare yapan Mars, sizi güç mücadeleleri ve ego savaşlarından uzak durmanız konusunda uyarırken, Venüs ve merkür’ün Satürnle olan uyumlu açısı, ev sahibi, çocuk sahibi olma konusunda size şans vermeye, ilişkilerinizde kalıcı değerler yaratma yolunda adımlar atmanıza ve sevgi dolu yeni ilişkiler geliştirmenize destek olmaya hafta boyunca devam ediyor olacak.
27 Eylül 2016

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzünün hareketli olacağı bir gündesiniz. Ay’ın uzun süreli boşluk etkisi nedeniyle özellikle özel hayatınız ve çocuklarınızla ilgili pek de enerji harcamak istemeyeceğiniz bir gün olacaktır.Ancak eğer bekarsanız özellikle kısa süreli ilişkilere kapılma potansiyeline sahip bulunuyorsunuz. Burcunuzun yöneticisi Mars mesleki alanda ilerlemeye başlıyor. Bu durum sizin asi ve buyurgan bir tutumla ilerleyebileceğinizi müjdeliyor. Dolayısıyla üstleriniz ve otorite figürleriyle aranızda gerginliklere neden olabilecek davranışlardan kaçınmalısınız.
26 Eylül 2016

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Evliliğe adım atmak, ilişkinizi güzelleştirerek bir üst aşamaya geçirmek için istekleriniz çok yüksek olacak. Sizi hiç yalnız bırakmayan bir partnerin varlığına şükredeceksiniz.
Reklamı Kapat