Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
16 Ekim 2018

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizin, çok eski yakın bir arkadaşınızı biraz çıkarcı, hesapçı olarak görmesi sizi üzüyor. Aralarındaki negatif elektriklenme sizi iki arada, bir derede bırakıyor.
16 Ekim 2018

Koç Burcu Günlük İş Falı

Akşama doğru bir görüşme yapacaksınız. Verimli olabilir. Bugün fazla yorulmak istemiyorsunuz. Beyninizdeki bir sürü sorunun verdiği yorgunluğu kafi görüyorsunuz.
16 Ekim 2018

Koç Burcu Günlük Para Falı

Yakındaki ödemelerinizi düşünmeniz gerekiyor. Paranızı idare konusundaki beceriniz, paranızı kendi kişisel zevklerinize harcadığınızda beceriksizliğe dönüşüyor, bir anda savruk biri olabiliyorsunuz
16 Ekim 2018

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugünlerde bir davranışınız dostunuzu zor duruma sokabilir. Hoşlanmadığınız birinin onunla tartışmalı hali sizi meraklandırıyor. Bu kişiyle özel olarak konuşmayı düşünüyorsunuz. Bu pek doğru olmayacak.
16 Ekim 2018

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftanın ilk gününde Ay Oğlak burcunda resmi bir hava yaratsa da bugün bir araya gelen Merkür ve Venüs ilişkilerde iletişim açısından oldukça uygun bir ortam sağlıyor. Derin düşüncelerinizi sevdiğinizle paylaşmanın tam sırası olabilir.
16 Ekim 2018

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 02:26 Ay-Neptün görünümü, sevgi olgusunun önemini hatırlatıcıdır. Tüm kirlilikleri ve sahtelikleri ortadan kaldıran bu duygu, hayatın içindeki zorlukları, insafsızlıkları, kavgaları, maddi hırsları bir yana koyarak kucaklaşmamızı sağlıyor. Üstümüzdeki ağırlığı hafifleten, dinlendirici, sakinleştirici bir enerji diyebiliriz. Saat 11:53 Ay-Pluto kavuşumu, sorumluluklarımızı işaret ediyor. Toplumsal ilişkilerde sabırlı ve disiplinli olmak gerekiyor. Evet, siz önemlisiniz ancak diğerlerinin de önemli olduğu bilinciyle hareket etmekte fayda var. Saat 21:01 Oğlak burcunda ilkdördün, sizleri iki konuda sıkıştırabilir. Sorumluluklarınız ve ilişkiniz. Sorumluluklar derken bu ister ailenize ister topluma isterse kendinize karşı olsun fark etmez. Anne ve babamıza hesap vermek durumundayız. Öyle istediğimiz gibi kararlar vermemiz pek mümkün değil. Kimimiz çalışıyoruz, ekmek paramızı kazanmaya gayret ediyoruz. Burada da, iş yerinin kuralları ve patronlarımızın istediği gibi davranmak durumundayız. Bazılarımız iş sorunu yaşıyor belki de yıllardır iş bulmak, hayatını düzene koyabilmek için mücadele veriyor. Kimimiz farklı bir şeyler yapmak istiyor ancak para ve sektörün içinde bulunduğu durum nedeniyle çekiniyor. Birçoğumuz evladına yardım ediyor, torununa bakıyor, anne ve babasına destek oluyor. Bu arada bir de kendimize karşı sorumluluğumuz var. İlkdördün etkisi altında, hayatla mücadele etmek bizleri bunaltabilir. Bir yandan dış dünyada sorumluluklarınızla başa çıkmaya çalışacak diğer yandan ilişkinizle ilgili konularda dengenizi sağlamak için güç sarf edeceksiniz. Haklısınız pek kolay değil. Ancak ilkdördün etkisi altında yapılması gereken elden geldiğince sakin bir şekilde düşünmek ve kendimize fazla yüklenmeden düşünmeye çalışmamız gerekecek. Not: 15-21 Ekim haftalık yorumlarınız alttaki linktedir. https://www.mynet.com/15-21-ekim-haftalik-burc-yorumlari-1224739-mykadin Gözlerinize sağlık olsun. Sevgiler her dem başımızın üstünde var olsun.
16 Ekim 2018

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Seni sen yapan özelliklerinle fark edildiğin bir gündesin. İstikrar dolu bir gün yaşarken, azminin meyvelerini de toplamaya başlayacaksın. Bugünlerde para kazanma isteğin oldukça fazla, hayalini kurduğun şeylere sahip olmak istiyor olabilirsin. Bu yüzden işine dört elle sarılman gerekiyor. Hırslı olduğunu düşündüğün zamanlar olabilir. Fakat hırs dediğin şey, çalışma aşkı olduğu sürece böyle hissetmemelisin. Başarmak, seni motive ve tatmin eden şeylerin başında geliyor. Tadını çıkarıp, kariyerinde iyi adımlar atabilirsin. Uzun zamandır ilişkisi olan bir Koç burcuysan, evlilik fikrini sevgilinle de paylaşacaksın. Ailevi konularla ilgili çözümlenemeyen konular hukuki boyuta taşınabilir.
16 Ekim 2018

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sorumluluk bilinci yüksek bir şekilde hareket ederek tamamen kariyer odaklı çalışmak isteyebilirsiniz. Hedeflerinize kısa vadede ulaşmak için gereken şartları artık oluşturmalısınız.
16 Ekim 2018

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iş hayatınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sabah saatleri iletişim konusunda daha şanslı olabilirsiniz. İşlerinizdeki planlar değişiklik gösterebilir. Otorite olan kişilerle iletişiminize dikkat etmeniz de fayda var. İkili ilişkilerinizde geçmişte kalan konular gündeme gelebilir. İkili ilişkilerinize dikkat etmenizde fayda var.
16 Ekim 2018

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaptığınız iyi şeyler fark edilecek. Bir çalışan olarak yeteri kadar değer gözdüğünüzü hissedeceksiniz.
16 Ekim 2018

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sıkıntılı günler artık geride kaldı. Şimdi önünüze bakmanın tam zamanı. Çünkü fırsatlar sizi bekliyor. İyi yatırımlar yapabilir, maddi gücünüzü arttırabilirsiniz. Bu sevdiğinizle olan ilişkinizi de olumlu yönde etkileyecektir. Sizi güçlü ve çalışkan görmek onu etkiliyor.
16 Ekim 2018

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, sağlık konusunda sindirim sistemi ve sinir sistemi problemlerine dikkat etmeli, dengeli beslenme planına geçmeli ve pozitif enerjili ortamlarda bulunmalısınız. Problemli ilişkiler için ayrılık kararı verebileceğiniz, bekar olanların ise yeni tekliflerle karşılaşabileceği bir zaman dilimi geçirmektesiniz. Bu süreçte günlük çalışma temponuzun yükseldiğini fark edebilir, yeni iş teklifleri alabilirsiniz.
16 Ekim 2018

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftanın ilk yarısını ailenize ve sevdiklerinize ayırın. Zira sizi çok özledikleri için bundan mutlu olurlar. Sizin tarafınızdan korunup, kollandıklarını hissetmek onlara huzur verir. Evdeki ihtiyaçlar için alışverişe çıkıp, sonrasında keyifli bir yemek sohbeti yapabilirsiniz. Biraz sakinlik ve durağanlık sizin canlı temponuza iyi gelir.
16 Ekim 2018

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayata ve işinize duyduğunuz tutkudan aldığınız güçle, yoğun günün üstesinden gelebilirsiniz. Adalet arayışınız, hayatınızda otorite olan insanlar tarafından anlaşılamayabilir. Ben merkezci tavırlardan kaçınıp, işe odaklanın.
Reklamı Kapat