Koç Burcu Günlük Aşk Falı

2 Eylül 2014
Sevdiğiniz kişi ile beraberliğinizde sizi olumsuz şekilde etkileyen bazı durumlar söz konusu olabilir. Birlikteliğinizi sürdürmede zorlanabileceğiniz iş değiştirme, yer değiştirme gibi konular gündeminize gelebilir.

Koç Burcu Günlük İş Falı

2 Eylül 2014
Çalışmalarınızda sabırsız ve telaşlı davranmaktan vazgeçmelisiniz. İşinizle ilgili ilginç bir teklif alabilirsiniz. Aklınız bir süre bu teklif nedeniyle karışabilir. Hayatınızı şekillendirecek bu teklifi iyi değerlendirmeye çalışmalısınız.

Koç Burcu Günlük Para Falı

2 Eylül 2014
Geçtiğimiz günlerde bazı harcamalarınız oldu. Bu gün yapmış olduğunuz bu harcamalar için hayıflanacağınız bir gün olacak. Zira bazı harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

2 Eylül 2014
Arkadaşlarınıza karşı zaman zaman sert tutumlar içine girebiliyorsunuz. Bugün de sinirinize hakim olamayacağınız durumlarla karşılaşabilirsiniz.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Bugün çok karamsar olacağınız bir gündesiniz ve bazı gereksiz tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bugün yeni şans kapıları açılma üzere sizin için. Bugün bazı olumlu haberler alarak çok sevineceksiniz. Biraz sabırlı olmalısınız, umut bağladığınız birçok şey yakında sizin için gerçekleşecek.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2014
Sevgili Koçlar yeni haftamız, saat 04:51 Ay-Mars kavuşum etkisi altında başlıyor. Bu enerji, cinsel hazzın, aşkın doruklarında gezinmenin, karşı cinsle güçlü bir temasın işaretçisidir. Ayrıca, maddi konularda başkaları üzerinde güçlü olma, iktidar kurabilme arzumuzun da simgesidir. Saat 10:16 Ay-Venüs görünümü, ister cinsel hayatınızla ilgili olsun ister maddi konularda olsun, arzu ve tutkularınızın yükselmesini sağlar. Kişi ilişkisinde baskındır ve  arzularını doyurmaya yönelik hareket eder. Hiç kimsenin değil, sizin ne istediğinizdir önemli olan. Böyle düşünmeyenlere tahammülünüz yoktur. Saat 18:39-20:16 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Derinden derine sizi rahatsız eden konular üzerinde hayatı doğal akışı içinde değerlendiriniz. Sizi bir şeylerin baskı altına aldığını düşünerek kendinizi çaresiz hissetmeyiniz. Olan bitenden sürekli olarak kendinizi sorumlu tutmayınız. Finansal ve ilişki anlamındaki meseleler üzerinde akıllıca hareket ediniz. Yeni bir karar vermek yerine, durumunuzu gözden geçiriniz. Saat 20:16 itibariyle Yay burcunda ilerleyecek Ay özgürlük anlamına geliyor.  Çevrenizdeki insanlara, yaşadığınız ortama, dünyada olup bitenleri anlamak istiyoruz. Ayrıca okumak, bilgi sahibi olmak, araştırmak, arkadaşlarla bir araya gelmek, eğlenceli bir şeyler yapmak için bu enerji epey işimize yarayacağa benziyor. Not: Eylül aylık yorumunuz köşemize eklenmiştir. Arzu edenler aşağıdaki link aracılığıyla gözden geçirebilirler. http://kadin.mynet.com/burclar-astroloji/koc-burcu-aylik-yorumu.html Eylül ayının ve yeni başlayan haftanın arzu ettiğiniz güzellikleri getirmesi dileğimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Maddesel isteklerinizin önünüze çıkacak olan fırsatlarla paralel ilerleyeceğini unutmamalısınız. İnatçı ve yargılayıcı tavırlarınız, bazen fırsat kaybetmenize neden oluyor. Duygusal yönlerinizi ortaya koyan çalışmalar içinde olmanıza rağmen, siz gizli bir güç arayışı içindesiniz. Bugün paylaşım konusunda oldukça hassas davranacaksınız.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Hukuksal bir meseleniz varsa eğer sıradan tartışmalara kapılmak ve detaylara takılıp kalmak yerine biraz samimiyet kurmayı ve anlayış göstererek anlaşma sağlamayı hedefleyebilirsiniz. Size söylenen hiçbir fikri küçümsemeyin.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos 2014
Ani hareketlerde bulunmadan veya ani tepkiler vermeden önce, olumsuz sonuçlarını gözden geçirmeniz gerekiyor. Aksi takdirde, herşey sona erdiğinde kendi kendinize ‘’aklımdan ne geçiyordu ki?’’diye sorabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin bazı konuların tekrar gözden geçirilmesi veya yeniden düzenlenmesi gerektiği şeklindeki öneri, yorum veya tavsiyelerine itiraz etmeden önce, aslında söylenmek istenen şeyin olayların, çevrenin, tecrübenin veya taleplerin gerçeğe uygun olması ya da gerçeği yansıtması gerekliliğini anlayabilmemizi sağlamak olduğunu aklımızda tutmalıyız. Olumlu eleştiri veya öneriler gelişmenin en önemli yapı taşlarıdır, tepki vermek yerine kullanmayı bilmeli.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2014
Bugün mücadele teması öne çıkıyor. Sürpriz gelişmelere hazırlıklı olun. Duygusal ilişkilerinizde kaybetme korkusu sizi bir parça kıskanç yapabilir. Öte yandan işe dair konularda rekabet ve sorumluluk vurgusu gözüküyor. Finansal konularda akılcı yaklaşımlar içinde olmanızda fayda var. Tartışmalı ortamlar oluşabilir.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
İÇİNİZDEKİ alışveriş canavarı bugün size fazla masraf açabilir. Sadece ihtiyacınız olan şeyleri alın yoksa pişmanlıklar yaşayabilirsiniz.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Bugün sağlık sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu beraberinde tembellik de getirecek. Yataktan kalkmak istemeyeceksiniz. Fakat unutmayın çalışmadan hiçbirşeyi halledemezsiniz. Sevdiğiniz de bu duruma çok üzülecek ve en büyük destek ondan gelecek.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!