Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
24 Mart 2019

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk yaşamınızda rahat bir günde bulunduğunuzu ve beklentilerinize karşılık bulabileceğiniz söylenebilir. İkili ilişkinizde, iletişimle ilgili problemlerinize çözüm bulabilirsiniz. Aşkta yaşamınızda gelişmeler bekleniyor.
24 Mart 2019

Koç Burcu Günlük İş Falı

Yaratıcı çalışmalar ve kendinizi daha rahat hissedeceğiniz konulardan zevk alabilirsiniz. Mesleki konularda yoğunluk ve hareket ihtiyacı göze çarpıyor. Zamanınızın büyük bir kısmını yeni işlerinize ayırmak zorunda kalabilir, bu konularda çalışabilirsiniz.
24 Mart 2019

Koç Burcu Günlük Para Falı

Meslek yaşantınızda çalışmalarınızın karşılığını maddi olarak almaya başlayabileceğiniz bir gün. Dikkatinizi evle ilgili konulara yöneltme ihtiyacı duyabilirsiniz. Harcamalarınızda ani kararlarla hareket edebilirsiniz.
24 Mart 2019

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Bazı öncelikleriniz var ve planlı olmaya çalışmalısınız. Evle ilgili konularda değişiklikler söz konusu olabilir. Sabah, sosyal çevrenizde yoğun bir hareketlilik olabilir.
24 Mart 2019

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizdekilerle ilişkileriniz çok olumlu. Tek sorununuz çok meraklı davranıp çok yakınlaşmanız. Bu özelliğiniz insanların sizden kolay istemelerine yol açabiliyor. Bugünlerde çevrenizde yaşanan sağlık sorunları, sizi sağlığınızla daha ilgili olmaya yönlendirebilir. İlginç kişilikli biriyle birlikte gerçekleştireceğiniz derin sohbetten çok hoşnut kalacaksınız.
24 Mart 2019

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün tamamında Ay Akrep burcunda ilerliyor. Gün içerisinde Ay çok güzel kontaklar kuruyor. Düşük enerjili halinizden eser kalmıyor. Beklediğiniz haberler size ulaşabilir. Merkür ve Neptün'ün kavuştuğu bir gündeyiz. Sizlerin hislerinin güçlü olduğu bir günde olacaksınız. Rüyalarınız haberci olabilir. Sağlığınıza da dikkat etmeyi ihmal etmeyin. Alkol, sigara tüketiminin bugün dozunu arttırabilirsiniz. Geceye gelirken Ay-Mars karşıtlığı da etkinleşiyor. Agresif olabileceğiniz durumlar olsa da böyle pozitif etkiler hakimken sorunlarınızı sakince yarın çözmeye çalışın. Sevgiler, Astromeri
24 Mart 2019

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Güçlü fırsatlar yakalıyorsun!Ay, bugün su burcunda hareket ediyor. Hiçbir şeyi dert etmeden içinden geldiğin gibi davranmak isteyeceksin. Öğleden sonra katılacağın bir davet yeni iş fırsatları yakalamana neden olabilir. Evli bir Koç burcuysan, eşinin yardımsever ve içtenliği ona bir kez daha âşık olmanı sağlayacak. Uzun zamandır ilişkisi olan bir Koç burcuysan, evlilik fikrine sıcak bakmaya başlayacaksın. Sanatla ilgileniyorsan, yapacağın çalışmalar dikkat çekebilir. Bugün aynı zamanda toplumsal meseleler duygularını derinden etkileyecek ve bu meseleler üzerine kafa yoracaksın. Ailenden alacağın güzel haberle içindeki umut ve gücün yeniden yeşerdiğini hissedebilirsin.
24 Mart 2019

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Olaylara tepki vermeden önce atacağınız adımların doğruluğunu gözlemlemelisiniz. Önyargılı davranmamalı ve sakinliği elden bırakmamalısınız.
24 Mart 2019

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün biraz daha iyimser kalmaya gayret etmelisiniz. Duygusal alanda sıkıştıran durumlar gündeme gelebilir. Başkalarının duygusal durumlarına da çok hassas olabilirsiniz.
24 Mart 2019

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İş yerinizde yapıcı, dengeleyici unsur ünvanını bir süredir sağladığınız için her konuda size yönelim olabilir, rahatsız edici bir liderlik olabilir.
24 Mart 2019

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Genel olarak sakin ve normale göre daha hareketsiz geçecek bir günde olabilirsiniz. Daha önceden, vakit yokluğundan dolayı yarım bırakmak veya ertelemek zorunda kaldığınız ya da ihmal ettiğiniz konularla ilgilenebilirsiniz.
24 Mart 2019

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazen arkadaşlarınızın yanından bile kaçmak istiyorsunuz. Sürekli aynı muhabbetlere gelemiyorsunuz. Çok çabuk sıkılıyorsunuz. Sürekli hareket halinde olmanız gerekiyor. Kendinizi dinliyorsunuz. Dinlemenizde de fayda var zira bu ara iç sesiniz sizinle sık sık konuşacak.
24 Mart 2019

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftanın son günü Ay Akrep burcundaki yolculuğuna devam ediyor. Diğer yandan Merkür ile Neptün kavuşarak hayaller ve ideallere sınırsızlık taşıyor. Gün içinde gerçeklerden kopmamaya özen göstermelisiniz. Libidonuzun yükseldiği süreçte partnerinizle tutkuyu paylaşmak önemli. Aşırı kıskançlıklar ve şüpheden kaçınmalısınız. Yoga yapın.
24 Mart 2019

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay Akrep burcunda ilerleyişini sürdürürken ortak maddi konulara odaklı olabilirsiniz. Alacak verecek, vergi veya mirasla ilgili işlerle uğraşabilirsiniz. Karşınıza güçlü kişiler çıkabilir, gerginlikleri doğru iletişimle bertaraf edebilirsiniz.
Reklamı Kapat