Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Aralık 2017

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkilerde kalıcılık adı altında bağımlılığın, önünde sonunda kaçılmaz bir talep olarak ortaya çıktığı inancındasınız. Bu düşüncenizi sevgiliniz dışında herkesle paylaşabilirsiniz. Ona ise biraz kırıcı geliyor.
13 Aralık 2017

Koç Burcu Günlük İş Falı

Yaratıcılığınız biraz bunalımlı bir çalışan olmanıza yol açabiliyor. Yaratıcılığınız ve koşullarınız arasında bir denge kurabilirsiniz. İş ilişkilerinizde güven ön planda. Bunu iş yaşamının önkoşulu olarak görüyorsunuz.
13 Aralık 2017

Koç Burcu Günlük Para Falı

Günü sonuna kadar değerlendirme takıntınız, birikim edinmenizi biraz engelliyor. Yakında orta ölçekte para sevinçleriniz olabilir. Alçak gönüllü beklentilerinizle sorun yaşamıyorsunuz.
13 Aralık 2017

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Beyninizdeki bazı sisleri dağıtmanız gerekecek. Hayata karşı yaşadığınız dönemsel küskünlükler, genel bir yorgunluk içinde görünmenize yol açıyor.
13 Aralık 2017

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Dost ilişkilerinizdeki sonsuz kredinizi, son günlerdeki keskinliklerinizle eksiltmemelisiniz. Kendinize güveninizle, davranışlarınıza güveninizi ayrı ayrı değerlendirebilirsiniz. Arkadaşınızla bir tür ortaklığınızda uğradığınız büyük zarar, aranızı biraz açabilir. Yakınlarınızın bu zararda arkadaşınızı sorumlu görmesi size sağlıklı bir gözlem olarak gelmiyor.
12 Aralık 2017

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Saat 09:42 Ay-Venüs görünümü, zevkli paylaşımların işaretçisidir. İçimizden geldiği gibi hareket ederiz. Özgürce hareket etmek isteriz. İlişkilerimizde denge, ahenk, paylaşım olgusu öne çıkar. Etrafımızdaki insanlarla temas halinde oluruz. Yeni yılı adım atarken bu görünüm bize heyecan verir, canlandırır. Saat 17:43 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, uyumlu ve adil davranacağız. Sevilmek, değerli bulunmak isteyeceğiz. Bize olumlu davranıldığında biz de aynı şekilde karşılığını vereceğiz. Aşkta, çocuklarımızla ilgili konularda, evlilik gibi meselelerde geleceğe dönük düşüneceğiz. Saat 18:09 Ay-Pluto görünümü, ilişkimiz ve geleceğimizle alakalı konularda isteklerimizi dayatmaya ve kabul ettirmeye çalışırız. Partnerimiz veya birileri buna karşı çıkabilir. Sanki sevilmiyor, umursanmıyormuş gibi hissedersiniz. Saat 23:38 Ay-Güneş görünümü, ilişkilerimizde dengeleri yerli yerine oturtmaya çalışırız ve neşeli, iyimser, olumlu bir şekilde kendimizi ifade etmek isteriz. Gün boyunca her konuda güzellikler yanınızda olsun. Kalben sevgilerimle,
12 Aralık 2017

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iletişiminin oldukça yüksek. Kurduğun iletişimle birlikte iş hayatında olumlu gelişmeler yaşayabilirsin.
12 Aralık 2017

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Talepleriniz doğrultusunda yaptığınız görüşmede; beklediğiniz konularda gecikmeler olabilir. Fevri davranarak şikayetçi olmayın. Eşinizin güvene dayalı olan isteklerine karşı anlayışlı olun. Bazı konularda tavizler gerekebilir..
12 Aralık 2017

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkiler konusunda sınırlarınızı çizmeniz gerekmektedir. Partneriniz ile sevgiyi konuşmak, aşkı sorgulamak ya da bunu hissetmek isteyeceğiniz hassas bir gün geneli.
12 Aralık 2017

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde zihinsel işler sizi yorabilir. Eşinizle ilgili konularda daha hassas olabilirsiniz. Bugün keyif aldığınız konulara zaman ayırmak size iyi gelecektir. Aşk hayatınız gündeminizi etkileyebilir. Yaşayacağınız değişimlerden etrafınızdakilerde etkilenebilir. Duygusal konulara yoğunlaşabilirsiniz. Sevdiğiniz şeyler için harcama yapabilirsiniz.
12 Aralık 2017

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ikili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Evlilik ve ortaklık konuları gündeminize gelebilir. Diyaloglar için uygun bir gün olabilir ancak iletişimde yanlış anlamalara dikkat etmelisiniz.
12 Aralık 2017

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün evinizle ilgileneceksiniz. Evle ilgili değişiklik yapmanın zamanı geldi. Yaratma gücünüz sayesinde işte büyük başarı elde edebilirsiniz. Size güçlü biri destek olabilir. Para konusuna diyecek yok. Bolluk sürüyor. Sevdiğinizle aranızda ailevi sorunlar olabilir.
12 Aralık 2017

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca sosyal ortamlar, arkadaş çevreniz ve etkinliklerde enerjinizle ön planda olan isim olurken, ikili ilişkilerinizde güzel tekliflerle karşılaşabilir, iş görüşmeleri ve özel yaşamınızdaki buluşmalarınızda keyifli saatler yaşayarak, mutluluk ve keyifle zaman geçirebilirsiniz.
13 Aralık 2017

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Ay Terazi burcunda seyahat edecek. İkili ilişkilerinize uyumlu ortak kararlar almanızı kolaylaştıracak. Medeni insanlarla iş birliği yapmak fırsatı yakalayabilirsiniz. İlişkilerden umduğunuzdan fazla olumlu geri dönüş elde edersiniz. Haftanın son iş gününü partnerinizle yiyeceğiniz romantik bir akşam yemeği ile bitirin.
12 Aralık 2017

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal ortamlarda işbirlikçi yapınızla hareket edebilirsiniz. Özel konularda sevdiğiniz insana karşı sabırsız olabilirsiniz. Başka insanların yanında içinizdeki canavarı ortaya çıkarmayın. 
Reklamı Kapat