Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
18 Aralık 2018

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Güvensizliğinizi kendi içinizde halletmeniz gerekecek. Sevildiğinizden emin olmak isterken, sevgilinizin arkadaşlarına her gün sizi nasıl sevdiğini anlattığından habersiz olabiliyorsunuz.
18 Aralık 2018

Koç Burcu Günlük İş Falı

Bir çalışma arkadaşınızla birlikte gösterdiğiniz dayanışma zevkli bir iş ortamı yarattığı gibi, diğer çalışma arkadaşlarınıza da güzel bir örnek oluyor. Akşama doğru önemli bir telefon gelebilir.
18 Aralık 2018

Koç Burcu Günlük Para Falı

Parasal şikayetlerinizi en aza indirmeniz, kolay harcama alışkanlığınızı bırakmanızdan geçiyor. Bir borç alacak meseleniz çözüme ulaşacak. Biraz daha masrafsız yaşamayı becerebilmelisiniz.
18 Aralık 2018

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Detayları kaçırıyor olabilirsiniz. Öncelikle bunu görmeniz ve esasa bundan sonra yönelmeniz gerekiyor.
18 Aralık 2018

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile içinde kutlamayı düşündüğünüz bir sevinciniz var. Bu sevincinizi bazı dostların da sizinle paylaşmak istemesi, bazı eleme niyetlerini ortaya çıkartabilir. Biraz iyimserlikle bazı atılımlarınızda başarılar elde edeceksiniz. Bugün telaşlı bir hazırlık içinde görünüyorsunuz. Bu hazırlığın içinde sevinçli beklentiler söz konusu. Hayatınızda bazı değişiklikler yapmaya çok hazır görünüyorsunuz.
18 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 05:27 Ay-Güneş görünümü, gayet hızlı, aktif ve özgür biçimde hareket edebilmenizi sağlar. Gerektiğinde dikkatli ve tedbirli olmayı da bilelim. Bir yenilik uygulanacaksa, bir önemli karar verilecekse, olasılıkların iyi değerlendirilmesi yerinde olur. Saat 09:29 Ay-Kuzey düğüm görünümü, güvencenin önemini vurguluyor. Kişisel tüm ihtiyaçların, ailevi konuların, geleceğin garantisi için her türlü mücadeleye hazırız. Dürtüsel hareket edebiliriz. Çözüm bulacağım derken, tedbirli ve dikkatli olmayı ihmal etmeyelim. Saat 10:21-12:37 arasında Ay boşlukta ilerleyecek. Bu zaman dilimi içinde şöyle bir durup ortama, meselelere bir göz atınız. Dikkati elden bırakmayınız. Saat 12:37 Ay-Boğa burcu seyir etkinliğinde, güven önemlidir. Düşüncelerimizi onaylamalarını ve kararlarımızı kabul etmelerini bekleriz. Güvenli bir ortam oluşturmak adına düşünürüz. Eğer hoşnut olmadığımız bir durum varsa fedakarlıkta bulunmak yerine, herkesin payına düşeni yapması gerekir diye içimizden geçiririz.
18 Aralık 2018

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Planlarını hayata geçiriyorsun! Plansız bir gün geçirebilirsin. Özellikle iletişim alt yapılı konularda beklenmedik gelişmeler günlük programını güncellemene neden olabilir. Geleceğini ve hayatını da ne kadar sahiplendiği seni tanıyan herkes bilir. Bu gün hedeflerine ve ideallerine yaklaşmak için canla başla çalışacaksın. Geçmişten bu yana bir türlü gerçekleştiremediğin planlarını yaşamına geçirebilirsin. Uzun zamandır ilişkisi olan bir Koç burcuysan, ilişkinin geleceğini belirsiz göreceksin. Bu belirsizlik sevgilini sorgulamana sebep olabilir. Sanatla ilgileniyorsan, çalışmalarını sergileyeceğin bir internet sitesi kurabilirsin. Yaşam alanında ufak tefek kazalar gündeme gelebilir. Gün içerisinde daha dikkatli hareket etmelisin.
18 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzun zamandır anlaşmazlık yaşadığınız konularla ilgili fikir birliğine varmanın mutluluğunu yaşıyor olacaksınız. Ailenizle ilgili geçmişten getirdiğiniz konuları çözmeye çalışabilirsiniz.
18 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yeniliklere açık bir gündesiniz. Hayatınızda yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Mücadele gerektiren işlere girişmekten çekinmeyeceksiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularla ilgileneceğiniz zamanlar var. Duygularınızı daha rahat ifade ettiğinizi hissedebilirsiniz. Beslenmenize dikkat etmenizde fayda var.
18 Aralık 2018

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Korkularınız ve güvensizlikleriniz ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara dalıp dalıp gidiceksiniz.
18 Aralık 2018

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşkta bu kadar aceleci davranmanız hata üstüne hata yapmanıza neden oluyor. Her dürtünün peşinden koşmak yapınızda var ama zaman zaman olayları iki kere düşünmelisiniz. Uykuyu ihmal etmeniz sağlığınızda düşüşlere neden olabilir.
18 Aralık 2018

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Koç burcu haftaya umut dolu başlıyorsunuz. Geçtiğimiz hafta yaşananlar ile içiniz neşe dolu. Artık ne zaman ne yapmanız gerektiğini çok daha iyi biliyorsunuz. Duygusal anlamda sıkışmış hissettiğiniz anlar olabilir. Ancak durumu farkına varıp, anın tadını çıkarmaya devam edeceksiniz.
18 Aralık 2018

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay Boğa burcunda seyahat ederken, gelecek hafta beklediğiniz tahsilatların planını yapabilirsiniz. Telekomünikasyon, iletişim alanında iş gelişmeleri gerçekleşir. Büyük organizasyonların yürütülmesini üstlenebilirsiniz. Yaratıcılığınız ve ileri görüşünüz sayesinde yeni iş planları başlatabilirsiniz. Uzaktan yöneterek pek çok insanın çalışma sistemini şekillendirebilirsiniz.
18 Aralık 2018

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay burcunuzda ilerlerken cazibenize de cazibe katıyor. Yalnızca görünüşünüz ve duruşunuzla insanları kendinize hayran bırakabilirsiniz. Lider, yönetici ve cesur yönleriniz dikkat çekici olabilir.
Reklamı Kapat