Koç Burcu Günlük Aşk Falı

28 Nisan 2015
İlişkinizde yapmak istediğiniz yenilikler için yeterli arzuya sahipsiniz. Bugün dış görüntünüz ve kişiliğinizle dikkat çekmek isteyebilir, ve bu konuda partnerinizi etkileyebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük İş Falı

28 Nisan 2015
Bugün iş yerinizde kaygılı yaklaşımlar içine girmeniz mümkün. Ortak çalışmalardan ve yatırımlarda sorunlar yaşayabilirsiniz. Kısa yolculuklar gündeme gelebilir ve iş çevrenizle iletişiminizde artış gözleyebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Para Falı

28 Nisan 2015
Parasal konular ön plana gelmekte. Son günlerde başlattığınız yenilikleri daha somut hale getirebilirsiniz. Harcamalarınızı gözden geçirme zamanı.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

28 Nisan 2015
Kendinize daha fazla özen göstermelisiniz. Özellikle şu günlerde sağlıkla ilgili konularla ilgilenmeniz gerekebilir.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Nisan 2015
Ay ın uyumlu açısı, enerjinizi yeni ve merak ettiğiniz konulara yönlendirebileceğinize dikkat çekiyor. Yabancı ortamlara ilgi duyabilir, bu amaçla uzun bir seyahat planlayabilirsiniz. Özellikle seyahatler, iletişim ve inançlarınız gibi konularında aşırıya kaçabilir, enerjinizi dengelemekte güçlük çekebilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Nisan 2015
Sevgili Koçlar Salı günümüz  saat 04:07 Ay-Başak burcu seyir etkinliğinde başlıyor.  Bu enerji hem bedensel hem de ruhsal  sağlığımızın önemini vurgularken, işlerimizi titiz şekilde yapmamız gerektiğini hatırlatıyor. Çok fazla yoğunluk altında çalışmak, çalışma tempomuz içinde zorluklarla karşılaşmak bir de müşteri memnuniyetini ön planda tutmak bizi biraz yorabilir. Ancak işimiz gereği ise, bizim de buna uymamızda yarar var. Saat 10:17 Mars-Chiron  olumlu görünümü kişinin maddi-manevi güvenliğini sağlamak üzere öğrenmeye, kendini geliştirmeye olan inancının simgesidir. Üst boyutlarda düşünmeye, bedensel-ruhsal kaygılardan uzak durmaya çalışır. Hayatın gizli ve bilinmeyen yönlerini araştırır. Kendisinin ve başkalarının iç dünyalarını sezgileri ve aklıyla algılamaya çalışır. Sorunlarını gözünde büyütmeden gerçek olanın peşine düşer. Egosunun esiri olmaz, hayatını sağlam bir temel üzerinde inşa edebileceği durumlarla yakından ilgilenir. Başarısız ve yanlış seçimlerinden edindiği dersleri unutmamaya çalışır. Saat 10:59 Ay-Satürn görünümü, iş veya özel hayatımızla ilgili bazı durumların bizi endişeye sürüklemesi halidir. Daha fazla meselelerin üzerinde dururuz. Saat 20:36 Ay-Güneş arasındaki olumlu görünüm, kazancınız konusunda sağlamcı düşündüğünüzü  ve titiz bir şekilde işlerinizi gözden geçirdiğinizi gösteriyor. Risk faktörünü fazlasıyla önemseyeceksiniz. Herhangi bir durumu ele alırken, hem güvenilir hem de istikrarlı olup olmadığına bakacaksınız. Saat 22:59 Ay-Neptün karşıtlığı, işimiz, duygusal yaşamımızla ilgili konularda kafamızı bir miktar karıştırabilir. Sizi birileri takdir etmese de, hani olur ya, içinizden gelmese de,  günlük merkezde üstümüze düşen görevlerimizi yapmakta yarar var. Ancak olur da birileri hakkımızı yiyorsa, buna da göz yummayacağız. Gerektiğinde uyarmayı bileceğiz. Gününüz umduğunuz güzelliklerle dolu geçsin. Canı yürekten sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Nisan 2015
Bugün enerjinizi yerinde kullanmalısınız. Dostlarınızın da bir araya geleceği bazı ortamlarda kendinizi ispat edeceksiniz. İnandığınız konularda tecrübeleriniz söz konusu olacaktır. Hayallerinizi vurgulayacak konuların gündeme gelmesiyle motivasyonunuz olumlu bir şekilde artıyor. Araştırdığınız konuların size sağlayacağı yarardan çok zararı olabilir.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Nisan 2015
Bugün işlerinizin yavaşlamasına sebep olacak bazı aksilikler söz konusu olabilir. Özellikle günün ilk yarısı ve sabah saatleri bu açıdan yorucu. İş teslimleri, paylaşımlar, destek talepleri açısından sorunlu olabilir.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Nisan 2015
Sizi istediğiniz yere taşıyabilecek şeylere şimdiden sahip olsanız da, işleri hızlandırmanıza yardımı dokunabilecek kişileri de tanıyorsunuz ve bu kişilerden destek alma olasılığınız da yüksek. Günlük yükselen burç yorumunuzu okumayı sakın unutmayın. Not: instagram.com/niobeaslitemel adresinden genel burç yorumlarınızın detaylarını aylık olarak takip edebilirsiniz. Sağlık ve sevgi ile kalın…

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Nisan 2015
Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Nisan 2015
Aldığınız kararlardan ya da sarfettiğiniz sözlerden dolayı kendinize kızabilirsiniz. Son derece mantıklı olmalısınız. Duygusallıktan uzak durun.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Nisan 2015
Yakın bir arkadaşınızın içinde bulunduğu durum sizi bazı açılardan rahatsız edebilir ve bu kişinin yardımına koşabilirsiniz. Bu hareket biçimi, kendisiyle olan ilişkinizi oldukça derinleştirmenize de yardımcı olacaktır.

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Nisan 2015
Saat 17.00’a kadar olan dönemde duygularınızı açığa vurmakta zorlanabilir, geçmiş konularla ilgilenebilir ve yeteneklerinize yönelerek günü değerlendirebilirsiniz. Akşam saatlerinde beklentilerinizi ve hayallerinizi ilişkilerinizde daha rahat aktarabilirsiniz.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu