Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
18 Kasım 2018

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Sevdiğiniz kişi sorunlarını sizinle paylaşmaktan kaçınıyor. Sizin dışınızda herkesten destek isterken, bir tek sizi sorunlarının dışında tutuyor. Size olan güvensizliğinden değil, ilişkinizin yara almasından korkuyor.
18 Kasım 2018

Koç Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamınızın size yetmediğini düşünüyorsunuz. Yeteneklerinize güvenmekte haksız değilsiniz ama iş değiştirmek için iyi bir zaman değil. Üstelik yakında hoşunuza gidecek gelişmeler olabilir. Biraz daha beklemelisiniz.
18 Kasım 2018

Koç Burcu Günlük Para Falı

Paranızı nasıl kullanacağınızı çok iyi biliyorsunuz. Yaptığınız akıllı yatırımlar, maddi olarak güçlenmenizi sağlayacak. Kendinize güvenmeniz çok güzel ama bugünlerde fazla risk almamaya çalışın.
18 Kasım 2018

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Her şeyden çabuk sıkılma huyunuz yüzünden bazen elinizdekilerin kıymetini bilmiyorsunuz. Olayları iyi yönünden görmeye çalışmalısınız.
18 Kasım 2018

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün hiç yapmak istemediğiniz bir şeyi yapmak zorunda kalabilirsiniz. Ama bunu yapmanız sizin yararınıza olacak. Tembellik yapmamanızın karşılığını günün sonunda alacaksınız. Bir arkadaşınızla sohbet fırsatı bulabilirsiniz. Onun sizinle ilgili çok çarpıcı tespitleri var. Onun yaklaşımına siz de katılacaksınız. Kendinizle hesaplaşmanız için iyi bir fırsat olabilir.
17 Kasım 2018

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar, 17 Kasım saat:04:33-1 Aralık saat:14:12 tarihleri arasında Yay burcunda gerileyecek Merkür: İş, eğitim, özel anlamdaki uzun seyahatleriniz yine iş-eğitim veya evlilik nedeniyle yabancı bir ülkeye yerleşim, yüksek eğitiminiz, akademik kariyeriniz, ithalat ve ihracatla ilgili meseleler, yasa-yargıyla alakalı konular, maceralarınız, gönül ilişkiniz, eşiniz ve akrabalık ilişkileri, spor faaliyetleri, çok iyi tanımadığınız kişilerle olan alışverişler, yayıncılık alanlarında etkilidir. Tüm burçlar için genel not: Yorumunuzda söz edilen konularda, ani karar vermemeli, daha önce verilmiş kararları tekrar gözden geçirmelisiniz. Durumunuzu risk altına almayınız. Diyelim ki, çok önemli bir gelişmeyle karşılaştınız ve karar vermek için süre ne yazık ki az ve şöyle bir düşündüğünüzde bir daha böyle bir fırsatın önünüze çıkması neredeyse imkansız. O zaman yapmanız gereken dikkatli incelemek, analiz etmektir. Görünenlerle yetinmeden, her şeyi detaylı bir şekilde ele alarak, tek bir açık nokta bırakmadan veya tek bir parça eksik kalmadan hareket etmekte yarar var. Rutin işlerinizi yapmanızda sakınca yok. Gönül dolusu sevgilerimle,
17 Kasım 2018

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün elektronik aletlerin seni fazlasıyla zorlayabilir hatta bütçene uygun yeni bir elektronik alet dahi almayı düşünebilirsin. Aksiliklerin üst üste gelmesi canını sıkmasın, gün içerisinde beklemediğin biriyle karşılaşman tüm sorunları unutturacak. Gündelik işlerinde düzen ve iletişim kopukluğundaki durumu toparlamak için elinde fırsatların oluşuyor. İletişim, ulaşım, seyahat gibi konularda yapıcı etkiler oluşmaya başlıyor. Eğer geçen hafta ertelenen ya da bir türlü gerçekleşmeyen toplantıların, görüşmelerin, seyahatlerin varsa gün içinde her şeyi arka arkaya planlayabilirsin. İlişkisi olmayan bir Koç burcuysan, arkadaşından gelecek daveti reddetmeden önce bir kez daha düşünmeye ne dersin?
17 Kasım 2018

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda yetemediğinizi düşündüğünüz durumları yeniden sorgulayabilirsiniz. Finansal anlamda bazı yeni kararlar almak doğru olacaktır.
17 Kasım 2018

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün duygusal yönden sizi bağlayan konular, geçmişten kaynaklanan durumlar var. Olaylara daha tarafsız yaklaşmanız iyi olacak.
17 Kasım 2018

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizi üzenler için sancılı bir dönem başlarken, tam aksine sizin hayatınızda yükseliş dönemi başlıyor.
17 Kasım 2018

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün beklemediğiniz yerden bir para gelecek. Böylece önceki borçlarınızı da kapatacaksınız. İşte dikkatli olun ve kimseyle tartışmayın. Akılcı olmalı ve hakkınızı korumalısınız. Bunun için gerekli zeka ve yetenek sizde mevcut. Sevdiğinizle uzun bir yola çıkabilirsiniz.
17 Kasım 2018

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkilerinizde, aile ve iş hayatınızda kendinizi ifade ederken ılımlı, sakin ve pozitif yaklaşımlara daha fazla ihtiyacınızın olduğu bugün, ilişkilerde olası çatışmalarla karşılaşabileceğiniz için, kendinizi dinlendirmek ve pozitif ortamlarda yer almak faydalı olacaktır.
17 Kasım 2018

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Zihinsel faaliyetleriniz güçleniyor. İsteklerinizi açıklarken tedbirli davranacak, çevrenizin desteğini alacaksınız. Fakat, moral açıdan zayıf olduğunuz bir dönemdesiniz. Duygularınızla değil aklınızla davranmalısınız.
17 Kasım 2018

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür retrosu ile planlarda aksamalar yaşanabilir. Uzun vadeli işlere girişmemekte fayda var. Gün boyu dedikodudan ve enerjinizi düşüren insanlardan uzak durun. Kararsızlık ve kasvet sizi yorabilir.
Reklamı Kapat