Koç Burcu Günlük Aşk Falı

3 Ağustos 2015
Sevgilinize çok düşkünsünüz fakat tutarsız davranışlarınız yüzünden sevgiliniz sizden bıkabilir. Ona sevginizi belli etmeye çalışın ve değişik bir yerlere götürün.

Koç Burcu Günlük İş Falı

3 Ağustos 2015
İşinizde genel bir uyumu yakalamayı başaracaksınız. Bazı önemli bağlantılar kurma şansınız olacak ve bu günü iyi değerlendirmeye çalışmalısınız.

Koç Burcu Günlük Para Falı

3 Ağustos 2015
Para konularında oldukça akılcı yaklaşımlarınız var. Birikimlerinizi yatırımlarda değerlendirmek için bazı kararlar alabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

3 Ağustos 2015
Bugün düşüncelerinizi kendinize saklamanız sizin için daha doğru olacaktır. Çevrenizde iyi tanımadığınız insanlar var.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Ağustos 2015
Zihinsel faaliyetlerinizin yoğun olduğu bir dönemdesiniz. İlginizi bir kaç işe birden yöneltmek zorunda kalabilirsiniz. Günlük olayları günü gününe takip etmek çevrenizdeki insanların tavır ve davranışlarını izlemek ve yapacağınız işleri düzenlemek zorundasınız. Ancak tüm bunları yaparken ani karar ve uygulamalardan vazgeçmelisiniz. Duygularınızı frenlemeli, akılcı davranmalısınız.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2015
Sevgili Koçlar Pazar günümüz saat 01:36 Ay-Balık burcu seyir etkinliğinde başlıyor. Bu enerji, genel olarak özel hayatın, iş ortaklığı konularının ve bağımlılık duyduğunuz her ne varsa bu olguların 28 gün sonra tekrar hatırlanması anlamına geliyor.  Hayatı algılama biçiminiz, çevrenizdeki insanları değerlendirme şekliniz ve olaylara verdiğiniz yanıtların temelinde iyi niyet, şefkat ve vefa duygusu ön plandadır. Bizden ne kadar farklı düşünürse düşünsünler kimseyle alıp veremediğiniz yoktur. Saat 16:28 Ay-Neptün kavuşumu, ruhumuzu dinlendirici gayet hoş bir yansımadır. Rüyalarımız, hislerimiz, hayatı algılayış biçimimiz sertlikten uzaktır. Kimseyi kırmak, gücendirmek, rahatsız etmek ve edilmek istemeyiz. Duygularımızı içimize dönük bir şekilde gözden geçiririz. Hassaslaşırız. Sevgi ve şefkate daha fazla ihtiyaç duyarız.  Böyle bir enerji altında, rüyalarını gerçekleştirmek, huzura kavuşmak ister. Saat 17:50 Merkür-Uranüs olumlu görünümü,  iletişimi teşvik edici, aktivitelerde bulunma yönünde destekleyici, çocuklar, eş ve dost, çevrenizdeki insanlarla irtibatta bulunmanızı sağlayıcıdır. Ancak ani çıkışlar, gereksiz konuşmalardan, dedikodulardan kaçınmak gerekir. Aşk hayatınızla ilgili sürprizler yaşanabilir. Hemen umutlanmamak, şöyle bir dibini araştırmakta yarar vardır. Saat 23:40 Ay-Pluto olumlu  görünümü,  uzun vadeli düşünmenin işareti. Her konuda bu böyle.  Bastığınız yeri, hem iş hem de özel hayatınızda bilmek istersiniz. Bu enerji bir çok açıdan güç aşılayıcıdır.  Ancak merdivenleri tırmanırken yavaş ve emin adımlarla çıkmaya çalışmak gayet mantıklıdır. Huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2015
Maddi konularda yaratıcılığınız kullanmak için kendi gücünüze ihtiyacınız var. Kendinize olan güveniniz sizi bazen çok cüretkar yapıyor. Fakat, mantıklı olan yanınız ağır basıyor ve gereken adımı dikkatli bir şekilde atıyorsunuz. Bugün, düşüncelerinizde karmaşanın hakim olduğu bir yoğunluk yaşayabilirsiniz. İyi niyetle yaklaştığınız konularda beklenmeyen aksiliklerin çıkması sizi üzmemeli.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2015
Sıra dışı işler yapmak ve sizden beklenmeyen ölçüde bir takım riskler almak isteyeceğiniz günlerdesiniz. Hayattan nasıl daha fazla tat alırım diye düşünüyorsunuz. Bu açıdan bol fikir üretme şansınız olacak bugünlerde.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ağustos 2015
Bugünlerde, artık belli başlı konuları, ilişkilerinizi, iş birliklerinizi, günlük işlerinizi veya rutin günlük akışınızı farklı şekilde ele almanız ve önemli değişiklikler yapmanız gerektiğini fark edebilirsiniz. Seçeneklerinizi gözden geçirin. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yaratıcı düşünceler, yenilikçi yaklaşımlar, iyimserlik, entellektüel aktiviteler gün boyu ön planda. Sadece akşam saatlerinde, abartılı duygular, aşırı hareketler nedeniyle ilişkilerde uyumsuzluklar söz konusu olabilir. İnançlar, ideolojiler ve prensipler konusunda inatçı veya ısrarcı davranmak fikir çatışmaları anlamına gelebilir. Gereğinden fazla pozitif veya gereğinden fazla negatif düşüme tuzağına kapılmamakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2015
Bugün biraz daha dağınık ve kararsız geçebilir. Düşüncelerinizi toparlamanız zaman alabilir. Akışta kalmalısınız.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2015
ÖZGÜRLÜОÜNÜZÜ yeterince kullanamıyorsunuz. Çünkü sevdiklerinizin fikri çok önemli. Daha bağımsız olmaya çalışın.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2015
Yoğun bir iş temposuna gireceksiniz. Emeğinizin meyvelerini yavaş yavaş toplamaya başlayacaksınız. Ekip çalışmaları gündemde. Zamanınızın çoğunu işinize ayıracaksınız. Bu da size maddi ve manevi açıdan başarı getirecek. Bu da biraz canınızı sıkabilir.

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2015
Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde parasal konular, arkadaş çevrenizle ilişkileriniz ve çeşitli toplantılarda iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. 17.00 sonrasında güçlü ilişki bağları kurabilir, artan özgüveninizle ilişkilerdeki beklentilerinizi daha rahat ifade edebilirsiniz.

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2015
Duygularınız ile aklınızın arasında gidip gelmeye, dostlarınızla ilgili bir konuda karar verirken duygularınızla mı yoksa aklınızla mı karar vermeniz konusunda bir parça karmaşa düşmeye işaret etmekte. Dolunay zamanı Dubhe yıldızının etkin olması, başkalarına karşı fayda odaklı davranacağınıza, eğer ilginiz var ise yaratıcı- sanatsal bir aktivitelere katılabileceğinize, hayattan biraz daha fazla zevk alacağınız, keyfinizi arttıracak konulara yöneleceğinize işaret etmekte.

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2015
Bugün itibarıyla ortaklaşa para alanlarınızda gerileyen Satürn düzeldiği için eşinizin ve ortağınızın hayatındaki parasal sıkıntılar geride kalmaya başlayacak. Olaylara daha esnek ve keyifli bir düşünce yapısıyla yaklaşabilirsiniz.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu