Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
7 Şubat 2016

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk yaşamınızda son derece enerjik olacağınız ve duygularınızı içinizden geldiği gibi yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Sevdiğiniz kişiyle aranızda fikir ayrılıklarından kaynaklanabilecek bazı sorunlar oluşabilir ancak bu sorunlar sizi zorlamayacaktır. Ani tepkiler vermekten kaçınmalı ve tutumlarınızda esnek davranmalısınız. Bazı yeni heyecanlar duyabilirsiniz.
7 Şubat 2016

Koç Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamınızda yeni başlangıçlar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Alacağınız kararlarda hızlı davranacaksınız. Ancak mantığınızla duygularınız arasında kalacağınız bir karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Yapacağınız bazı değişikliklerde acele etmemeli ve gelişmeleri iyi takip etmelisiniz. İş konusunda genel anlamda verimli bir gün geçireceksiniz.
7 Şubat 2016

Koç Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda harcamalarınızda aşırıya kaçabileceğiniz bir gündesiniz ve bütçenizi çok fazla önemsemeyeceksiniz. Bir süreden beri istediğiniz şeylere sahip olmak için alışveriş yapabilirsiniz. Karşınıza iyi değerlendirmeniz gereken bazı fırsatlar çıkacaktır ancak aceleci davranışlarınız yüzünden bunları değerlendirmeniz kolay olmayabilir.
7 Şubat 2016

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün olaylara karşı hassas tepkiler vereceğiniz bir gündesiniz. Gelişmeleri sakin karşılamalısınız ve sağlığınıza dikkat edin.
7 Şubat 2016

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel bir süreçtesiniz, doğru değerlendirmeler yapmanız gerekiyor. Dışardan yönlendirmelere kapalı olmalı ilgi duymamalısınız. İddialı davranışlar bugünlerde her zamankinden daha gerekli olabilir. Yeni gelişmeler, yeni fikirler yeni tasarımlara yöneltebilir. İkili ilişkilerinizde özel konularda görüş alışverişinden kaçınmamanız gerekiyor.
6 Şubat 2016

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 03:15 itibariyle etkili Venüs-Pluto kavuşumu parasal durumumuz ve mesleki konularda güçlü olma arzunuzun simgesi olduğu gibi, kendiniz adına en iyi kararı vermek için sabırlı olmanız gerektiğinin işaretidir. Mesleki konularda dönüşüm ve yenilenme anlamı taşıyan bu kavuşum, kelime yerindeyse durduğunuz noktanın adının konması için, işlerliğini çoktan yitirmiş her şeyin devre dışı bırakılması ve yerine yenilerinin gelmesi anlamı taşımaktadır. Saat 08:01 Ay-Pluto kavuşumu, geçmişe ait bazı meseleleri hatırlatıcı ve üzerimizde baskı oluşturucudur. Saat 09:52 Ay-Uranüs görünümü, dış dünyada ılımlı düşünmenin önüne geçebilir. Çünkü kişi, bireysel olarak kendini ortaya koymaktan yanadır. Ancak üzerindeki sorumluluklar buna engel olabilir. Her şeyden uzak durmak ve özgürce hareket etmek arzumuz bir hayli yüksektir. Baskı altında kalmaktan hoşlanmayız. Saat 10:21 Ay-Mars görünümü, hem iç dünyanızda huzur bulmanızı, hem maddi ve manevi çıkarlarınızı korumanızı hem de yapmak istediklerinizi gözden geçirmenizde yardımcı olacaktır. Saat 17:39 Ay-Merkür kavuşumu sizi hem kariyer hem sorumluluklarınız anlamında ciddi düşünmeye sevkedicidir. Belli bir yavaşlama şu aralar söz konusu olsa da, bu doğru adımların atılması için aslında son derece yararlıdır. Saat 17:54-7 Şubat saat 07:59 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Önemli girişim ve ilk adım niteliği taşıyan kararları bu saat dilimi içinde mutlaka gözden geçirelim. Ani kararlar vermeyelim. Saat 18:39 Güneş-Uranüs olumlu görünümü yenilikçi, özgür ve değişimlere açık olan birey, farklı alanlarda veya yetenekli olduğu konularda kendini ortaya koymak ister. Bu enerji, amacınıza ulaşma, hayatınızı istediğiniz gibi yaşama, fırsatları doğru zamanda kullanmak adına neler yapmanız gerektiğini tespit etmenizde yarar sağlar. Saat 20:45 Merkür-Jüpiter görünümü, hangi alanda ve konuda yetenekliyseniz ona göre ilerlemeyi tercih etmeniz anlamına geliyor.  Yapılandırıcı, köklü, sağlam olan işlere yöneleceksiniz. Siz artık neyin ne olduğunu biliyorsunuz. Yolunuzu ona göre çizmekten yanasınız. Yapamayacağınız, ilerleyemeyeceğiniz bir yolda vakit kaybetmekten yana değilsiniz. İyilik ve güzellikler yanınızdan eksik olmasın. Her şey gönlünüzce olsun.
6 Şubat 2016

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kıskançlık artar ve etrafınızı rahatsızlık boyutuna ulaşabilir. Birçok konuda tutkulu ve ihtiraslı hareket edersiniz. Yaşınız kaç olursa olsun cinsel libidonuzda da güçlü bir artış vardır. Otorite kurmaktan keyif alır hale gelmeniz yüzünden tüm ilişkilerinizi zora sokabilirsiniz.
6 Şubat 2016

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kontrolü kimin eline aldığı sizin için önemli olacak. Bir başkasının isteği doğrultusunda hareket etmek zorunda kalmak sizi haddinden hazla gerginleştirebilir. Otorite için inatlaşmaya kalkmayın. Yıpranırsınız.
6 Şubat 2016

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hafta genelinde aldığınız yorumlar veya bazı kişilerin tavsiyeleri net düşüncelerinizde iniş çıkışa neden olsa da, hafta sonuna gelindiğinde dillere destan Koç iyimserliğiniz ve enerjinizle sahalara geri dönüyorsunuz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: İkili ilişkilerde gergin, agresif tutumlardan uzak kalmayı başarabilirsek, romantizmin ve tutkuların hakim olduğu bir hafta sonundayız. Ancak, ani gelişmeler veya ani tepkiler ilişkilere zarar verebilir. Aşk hayatımızı veya maddi başlıklı konuları ilgilendiren alanlarda ani kararlar almaktan çekinmeliyiz. Eski bağlantılar, geçmişle ilgili konular ön plana çıkabilir. Öğle sonrası saatlerden itibaren, beş gün boyunca, düşüncelerimiz zenginleşiyor, önemsediğimiz alanlarda ilerleme kaydetmemizi sağlayacak girişimlerimiz veya görüşmelerimiz olabilir. Alışılmadık işler, farklı yaklaşımlar veya özgün çalışmalar ya da özgün dokunuşlarımızı yansıtabileceğimiz konular ön plana çıkabilir. Farklı şeyler denemek isteyebiliriz. Yaratıcılığımız yüksek. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
6 Şubat 2016

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hafta sonu olmasına karşın sorumluluklar yüzünden bazı kısıtlamalar yaşayabilirsiniz. Bugün öfkenize iyi sahip olmalısınız.
6 Şubat 2016

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Doğru insanlara hak ettiği değeri vermeyip, hak etmeyen insanlara verdiğiniz değerden dolayı kendinize kızacaksınız. Yeni arkadaşlıklar edinmeye çalışın.
6 Şubat 2016

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sosyal yönünüz oldukça ağır basacağı için, yalnız kalmaktan, işlerinize gömülmekten veya vaktinizi evde geçirmekten kaçınacaksınız. Aklınız sürekli sosyal yaşamda olabilir ve kalabalığın arasına karışmaya, sosyal faaliyetlerde yer almaya can atabilirsiniz.
6 Şubat 2016

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkilerinizde etkili iletişim geliştirebileceğiniz, yeni eğitim dönemleri, ortaklıklar, ilişkilerdeki ve iş hayatınızdaki görüşmeler ve yolculuklarınızı destekleyen bugün, sizin için önemli ve etkili haberler alabilir, ikili ilişkilerinizde pozitif görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz
7 Şubat 2016

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Son derece keyifli ve güzel bir gün geçireceksiniz. Yakınlarınız ve dostlarınızla görüşebilir, ilişkilerinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Aşk arzularınız ve sevgi duygunuz yükseliyor. Katılacağınız bir davette keyifli vakit geçirebilir, fikirlerinizi açık ve ikna edici biçimde ifade edebilirsiniz.
6 Şubat 2016

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çalışıyorsanız iş alanlarınızda karşınıza güzel ve dikkat çekici teklifler gelebilir. Günlük hayatınızda da çevrenizdekilerle oldukça keyifli konuşmalar içinde olacaksınız. Sosyal çevrenizdeki insanlar çeşitli etkinliklerde hayatınızı renklendirebilir.
Reklamı Kapat