Koç Burcu Günlük Aşk Falı

30 Kasım 2015
Partneriniz, artık bağlılığınızdan kuşkuya düştüğünü, ilişkinizden eski tadı almadığınızı düşünüyor ve bu düşüncesini çok belli ediyor. İlişkinizdeki iyi niyetiniz, tek başına çözüm üretemiyor.

Koç Burcu Günlük İş Falı

30 Kasım 2015
Aşırı koşuşturmanız, işin gereğinin dışında, bazı sorunlarınızı unutma çabası olarak da değerlendiriliyor. Birkaç gün içinde önünüzde yeni açılımlar şekillenebilir.

Koç Burcu Günlük Para Falı

30 Kasım 2015
Gelecekle ilgili beklentilerinize yapmayı düşündüğünüz harcamaları bir süre dondurmanız yararlı olabilir. Paranızı iyi kullanma eğilimleri gösteriyorsunuz.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

30 Kasım 2015
İnsanlara fazladan sorumluluklar yüklememelisiniz. Geçici olarak bir yakınınıza bıraktığınız malınızın, onda kalacağı süreyi çoktan doldurduğunu biliyorsunuz.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Kasım 2015
Hiç sorumlu olmadığınız bir problemin tam ortasındasınız. Bu problemde size yüklenilen sorumluluğu kabullenmeseniz de, meselenin çözümüne kadar problemin bir parçası olacaksınız. Alacağınız bir telefon bütün gününüzü meşgul edebilir. Sıkıntıları daha kapsamlı ele almanız gerektiğini öğreneceksiniz Bugün akşama doğru küçük bir sevinciniz var.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Kasım 2015
Sevgili Koçlar yeni haftamız saat 02:16 Güneş-Satürn kavuşumuyla başlayacak. Yaşamın bizim için anlam ve önemini, bilgimiz tecrübelerimiz doğrultusunda ele alırken, aslında edindiğimiz  her bir tecrübenin insana kattığı zenginliği de  hissediyoruz. Bu kavuşum iş, eğitim veya keşif anlamında öğrenmekten vazgeçmemeniz, öğrendiklerinizi de başkalarına öğretebilmeniz yolunda bir mihenk taşıdır. Belki yıllar sürecektir. Sabırlı olmak, mücadele etmek, ter dökmek gerekir. Ben biliyorum demek yerine, öğreniyorum diyebilen kişi hayatı boyunca unutmayacağı bilgilerin sahibi olur. Araştırın, keşfedin, sorun, öğrenin ve karşınıza zorluklar çıksa bile, inandığınız bir yol  varsa, o yolun sorumluluğunu bilerek yürüyün. Kazanan siz olursunuz. Saat 02:47 itibariyle etkili olacak Ay-Aslan burcu geçişi, cesaretlendirici ve duygularınızı hevesli bir şekilde ifade edebilmenizi sağlayıcıdır. Direkt olarak tepki verirsiniz ve eylemlerinizde kararlısınızdır. İhtiyaçlarınızı elde etme yönünde bir adım geri atmazsınız. Saat 16:47 Ay-Satürn görünümü, aşk hayatımızla ilgili konularda ciddiyetle durmamızı sağlarken, kendi görüş yapımıza uygun kişilerle anlaşmamızda yardımcı oluyor. Duygularımızı ateşli bir şekilde ifade edebiliriz. Saat 17:54 Ay-Güneş arasında oluşan görünüm, derinliklerini keşfetmeyi bilen ve hayatın lezzetinin farkında olan kişiler için ateşleyici ve gayet olumlu bir enerjidir. İnsan kendini böyle bir yansıma altında özgür ve aktif hisseder. Parlamaya ve iç dünyasını yaratıcı bir biçimde ortaya koymaya dünden hazırdır. Kendi özel varoluşuyla tanınmayı arzular ve bir çocuk kadar saf ve masum bir şekilde kendini kabul ettirmeye çalışır. Saat 22:47 Ay-Mars görünümü, bir yandan aşk hayatımız, toplumsal ilişkilerimiz, ideallerimiz, arkadaşlıklarımız gibi konularda özgürce hareket etme arzumuzun işaretçisidir. Diğer taraftan hayatı bize lezzetli kılabilecek, en azından zorlukları, üzerimizdeki baskıları gidermemizde destek olacak bir can yoldaşına duyduğumuz ihtiyacı belirginleştirir. Hedefi bizimle aynı olan ve yaşamı birlikte kotarabileceğimiz birini arzularız. Yeni hafta boyunca tüm işlerinizde başarılar diliyorum. Can-ı yürekten sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Kasım 2015
Bugün, yanınızda çalışan kişilere soğuk davranışlar içinde olacaksınız. Çevrenizde yanlış anlaşılmak istemiyorsanız, her zamanki gibi duygularınızı arkadaşlarınızla paylaşmaya çalışın. İçinize kapanık davranışlar size yakışmıyor. Karşı cinsle aranızda çekim gücünün yüksek oluşu sizi farklı kılacaktır.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Kasım 2015
Bir konuda her zamankinden farklı davranıp içinde bulunduğunuz durumu bambaşka bir pencereden değerlendirmenizi bekleyenler var. Düşünce yapınızda esneklik sağlamak adına çocuklarla bir arada olmak size yol gösterici olabilir.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Kasım 2015
Zamanınızı ve enerjinizi eğlenceye veya eğlenerek iş yapmaya ayırmak isteyebileceğiniz bir gün. Arkadaşlarınızla planlar yapabilir, işe daha keyifli şekilde gitmenin yollarını arayabilir veya iş saatlerinizi farklı şekilde değerlendirebilirsiniz.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Kasım 2015
Sabah saatlerinde keyif alacağınız işler yapmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili konulara yönelebilirsiniz. Gün içinde harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken zamanlar var. Sorumlu olduğunuz konularda somut bir şeyler ortaya koymak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde daha hareketli olabilirsiniz. Ani çıkışlar yapmayın.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Kasım 2015
Sezgilerinize güveniyor ve duygularınızla hareket ediyorsunuz. Aşkta ani parlamalar olabilir. Sinirlerinize hakim olarak sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Kasım 2015
İş de bazı gerçeklerle yüzleşmeniz gerekebilir. İş yükünüz artıyor. Aile üyelerinizde veya sizde gözlemlenebilecek sağlık sorunları veya evle ilgili rahatsızlıklar yükümlülüklerinizi arttırabilir.

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Kasım 2015
Gün içinde aileniz ve iki ilişkilerinizi ilgilendiren alanda yeni kararlar alabilir, duygusal olarak geçici bir yalnızlık hissedebilirsiniz. Finansal konularda yeni kararlar almanızı desteklemeyen bugün, yalnız vakit geçirmek ve yaşamınızdaki olayları sorgulamak açısından ideal bir zamandasınız.

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Kasım 2015
Bu hafta gökyüzünde Mars-Uranüs-Pluto arasında T-Kare dediğimiz astrolojinin en gergin en tehlikeli açı kalıbı meydana gelecek. T-Kare ile birlikte iş, kariyer, ilişkiler, aile içi ilişkilerde kazan çok fena kaynamakta. Özellikle ilişkisi olanlar bu hafta alttan almaya özen gösterin, ilişkiler bitebilir, boşanmalar olabilir, ortaklıklar son bulabilir. Kazalara, sağlığınıza da dikkat edin. Dikkat etmeyeceğiniz bir konu kalmadı farkındayım. Venüs de bu hafta Akrep Burcu'na giriş yapacak ve 31 Aralık'e kadar bu burçta seyahat edecek. Bu tarihe kadar finansal konularda özellikle dikkatli adımlar atmanızda yarar var.

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Kasım 2015
Seyahat, eğitim ve medya sorumluluklarınız artmaya başlayacak. Az tanıdığınız insanlarla daha çok vakit geçirebilirsiniz. Uzaktaki akrabalarınızın sorunları gündeme gelebilir.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu