Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Nisan 2018

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

İkili ilişkinizde oldukça duygusal ve kararsız bir tutum izleyebileceğiniz bir gün. Geçmişten gelen olumsuzluklar düşüncelerinizi ve tavırlarınızı etkileyebilir.
27 Nisan 2018

Koç Burcu Günlük İş Falı

İş yaşantınızda oldukça yoğun bir tempoda çalışabileceğiniz bir gün. İşyerinizde yaratıcı fikirleriniz sayesinde beğenilebilir ve önemli problemlere yaratıcı çözümler bulabilirsiniz.
27 Nisan 2018

Koç Burcu Günlük Para Falı

Bugün yazılı ve sözlü iletişiminizde yaratıcı düşüncelerinizden faydalanabilir ama zaman zaman kararsızlık çekebilirsiniz. Anlaşmalarınızda ortağınızın fikrine ihtiyaç duyarak fikirlerinden yararlanmanız mümkün.
27 Nisan 2018

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Duygusal yaşantınızı dengelemeniz ve tepkilerinizi saklamanız gereken bir gün.
27 Nisan 2018

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Güven verici kişiliğiniz ve sorumluluk duygunuzla özellikle yakın ilişkilerinizde neden olduğunuz olumsuz rahatlık, bu sıralar aşırılığa varabilir, insanlar sorunlarını kolayca size devredebilirler. Aile bağlarınızdaki ileri düşkünlüğünüz küçük sorunlar yaratabiliyor. Bu ilişkileri daha sorunsuz yaşayabilmeniz için, karşılıklı olarak birbirinizden daha az beklentili olabilmeniz gerekiyor.
26 Nisan 2018

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Perşembe günümüz saat 00:28 Merkür-Satürn zorlu görünümüyle başlayacak. Yaşça büyük kişilere kendimizi ifade etmenin, anlatmanın, anlaşmanın önüne geçiyor. Kurallar bizi bağlıyor. İster istemez olumsuz düşündürüyor. İş hayatından ailevi konulara zorlanıyoruz. Bu durumda önemli kararlar vermekten, bir şeyleri yoluna koyacağım diye zorlanmaktan kaçının. Zamanla bir şeyler yerine oturacaktır. Saat 03:04 Ay-Neptün karşıtlığı, bir yanıyla mükemmellik arzumuz, diğer yanıyla her şey güzel olacaktır diye düşünmeye yol açar. Saat 10:28 Ay-Jüpiter görünümü, günlük planda her işinizi dikkatli bir şekilde yapmanızı sağlar. Maddi-manevi anlamda size neyin yarayacağını ve neye ihtiyacınız olduğunu bilerek insanlarla ilişki kurarsınız. Saat 12:47 Ay-Mars görünümü, günlük hayattaki koşturmaların ve işlerimizi doğru şekilde yapmanın işaretçisidir. Saat 12:50 Ay-Pluto görünümü, hedef belirlemenizi sağlıyor. Derinlikli bir analizde bulunursak, kariyer ve toplumsal yaşantımızı, sağlığımızı, iş gücümüzü, verimliliğimizi yükseltiriz. Saat 14:00 Mars-Pluto kavuşum etkisinde sorumluluklarınızı bilmeli, işinize, gücünüze sarılmalı, yeniden kendinize hedefler belirlemeli, sıkı çalışmalısınız. Eğer güçlenmek, büyümek, hakikaten toplumda üst noktalara ulaşmak istiyorsanız sorumluluklarınızı asla ihmal etmeyiniz. Ona göre çalışınız veya ona göre tercihlerde bulununuz. Bu görünüm sizin için aslında büyük bir kuvvetin işaretçisidir. Size kararlılık kazandırır. Bu kavuşum sayesinde çalışan, kendini bilen, emek sarfeden ve yeteneklerini geliştiren, cesaretle ortaya koyan kişiler kazanır. Baskı kurmaya çalışan, başkalarıyla sürekli tartışan kişilerde iş kayıplarına neden olabilir. Her anı güzelliklere işaret bir gün geçirmeniz dileğimle,
26 Nisan 2018

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, ikili ilişkilerde sözünü dinletmeye çalışman hoş karşılanmayabilir. Arkadaşlarınla bir araya gelip plan yapabilirsin.
26 Nisan 2018

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay boşlukta. Gamsız bir havaya bürünebilirsin. İkili ilişkilerde sözünü kabullendirmeye çalışman, hoş karşılanmayabilir. Çalışmalarına gösterdiğin özen, daha planlı ilerlemeni sağlayacak. İş arayışında olan bir Koç burcuysan, gün içerisinde birden fazla iş görüşmesine çağrılabilirsin. Akşamüzeri arkadaşlarınla bir araya gelebilir, geleceğe yönelik bazı planlamalar yapabilirsin. Manevi konulara yönelmek, içsel huzurunu korumak isteyebilirsin. Evli bir Koç burcuysan, değer verdiğin kişiyle birlikte hafta sonu için güzel bir program yapabilirsin.
26 Nisan 2018

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Finansal anlamda gerçekleştirmek istediğiniz taleplerinizi üstlerinizle paylaşacağınız ve onlardan da kabul göreceğiniz güzel bir gün. Ancak bu durum karşısında onların da sizden bazı isteklerde bulunması mümkün gözüküyor. Sağlığınızla ilgili veya partnerin sağlık durumu ile ilgili ekstra çaba sarf etmeniz gereken durumlar oluşabilir.
26 Nisan 2018

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün işleriniz ile ilgili detaylarla daha fazla uğraşabilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınız için fedakarlık edeceğiniz bir gündesiniz. Gün içinde iş arkadaşlarınızla birlikte faaliyette bulunabilirsiniz. Sağlıkla ilgili sıkıntılarınızı ihmal etmemelisiniz. Akşam saatlerinde zevk aldığınız şeylerle uğraşacaksınız.
26 Nisan 2018

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökler sizleri hayatınızla ilgili önemli kararlar almanız; hedeflerinizi belirlemeniz için içsel sesinizi, cesaretinizi harekete geçirecek. Bilgilerinizi tecrübenizi insanlarla paylaşarak; bir yıldız gibi yükselecek; insanların sevgi ve desteğini kazanacaksınız. Düşlerinizi gerçeğe dönüştürebileceğiniz Özel zamanlardasınız. Bugünler de çevreniz genişleyerek; sizi yürekten destekleyen, hedefe yürümenizde yanınızda olan kişilerle; başarının mutluluğunu paylaşacaksınız. Özel yaşamınızda sevdiklerinizden aldığınız olumlu enerjilerle her geçen gün kendinizi daha kararlı ve güçlü hissedeceksiniz.
26 Nisan 2018

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Tüm dikkatinizi geleceğiniz üzerine yoğunlaştırıp uzun vadeli planlarınızı elden geçirebilirsiniz. Yine de, ilgilenmeniz gereken detaylı günlük işler olabilir ve bunlar hem vaktinizi alabilir, hem de dikkatinizi dağıtabilirler.
26 Nisan 2018

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Parasal konularda başarılı çalışmalar yapacaksınız. Ev düzenleme, eşya yerleştirme veya yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Sevdiğinizle birlikte katılacağınız davetlerde alkollü içeceklerden ve ağır yiyeceklerden uzak durmalısınız. Sağlınıza biraz daha özen gösterin.
26 Nisan 2018

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yönetici gezegeniniz Mars hayatınızdaki büyük değişimleri başlatacak. Kariyerinizde otorite figürleriyle düştüğünüz fikir ayrılığı belki de iş değiştirmenizi tetikler. Sakin olmalısınız.
26 Nisan 2018

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda enerjinizi herkesin hayrına kullanın. Güçlü tepkiler olmadık olayları hayatınıza taşıyabilir. Derin çalışmalar isteyen işleriniz için bugünden yararlanabilirsiniz.
Reklamı Kapat