Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Ağustos 2018

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Duygusal anlamda bazı gerginlikler bugünde sürecek. Sevgilinizle aranızdaki sorunları gündeme getirmek için uygun bir günde değilsiniz. Arkadaşlarınızdan bu konuda yardım istemelisiniz.
19 Ağustos 2018

Koç Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamınızdaki gelişmelerin bir hayli yoğunlaşacağı bir gündesiniz. İşinizle ilgili çeşitli sorunlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Ancak bugün kendinizi çok istekli hissetmemeniz işlerinizi ertelemenize yol açabilir.
19 Ağustos 2018

Koç Burcu Günlük Para Falı

Enerjinizi mali konulardaki çalışmalarınız için harcayacağınız bir gündesiniz. Yeni planlar yapabilir ve yeni bazı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak bunları iyi değerlendirmeniz ve olaylara karşı objektif davranmanız gerekiyor.
19 Ağustos 2018

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Zihinsel faaliyetlerinizi yanlış yönde kullanıyorsunuz ve değişik alanlara taşımakta zorlanıyorsunuz. Yaratıcılığınızı biraz daha zorlamalısınız aksi takdirde değişik sorunlarla karşılaşmanız söz konusu olabilir.
19 Ağustos 2018

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün oldukça sıkıntılı bir gün geçireceksiniz. Yapmaktan hoşlanmadığınız işlerle uğraşabilir, sevmediğiniz insanlarla muhatap olmaz zorunda kalabilirsiniz. Gün içinde sinirlerinizi kontrol etmekte zorlanacaksınız. Akşam saatlerinde ailenizden alacağınız bir haber sıkıntılarınızı bir nebze olsun hafifletecektir.
18 Ağustos 2018

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Saat 10:48 Akrep burcunda oluşan ilkdördün etkisinde, aşkta kendinizden emin şekilde, isteklerinizin kabulünü beklersiniz. Karşınızdaki kişinin ne düşündüğü veya sizin beklentilerinize ne cevap vereceğinin önemi yoktur. Çünkü sadece siz özelsiniz ve bunun böyle bilinmesi, kabul edilmesi gerekmektedir. Sizi, aşkta böylesi cesur kılan ruh haliniz, diğerleriyle aranızda problemlere neden olabilir. Onun için, her türlü ortaklıkta, ilişkide karşıt görüşlere de açık olmamız lazım. Bir de, maddi konularda dikkatlice düşünmekte yarar var. Saat 18:06-19:44 arasında kısa süreli Ay-Boşlukta ilerleyecek. Bu zaman dilimi içinde, olayları derinlemesine analiz ederiz. Ancak birilerine güven duymak kolay değildir. Söylenen sözler, karşılaşılan insanlarla aranızda belli bir mesafe bırakmayı tercih edebilirsiniz. Saat 18:35 Merkür-Venüs görünümü, ilişki sorunları ortadan kaldırıcı olduğu gibi, önemli bir konuşma ve kararın göstergesidir. Saat 19:44 itibariyle Ay-Yay burcunda ilerleyecek. Moral ve motivasyonu güçlendirici bu enerji, inandığımız, savunduğumuz fikirlerin bize kazandırdığı güzelliklerin farkına varmamızı sağlıyor. Dünyayı barış-sevgi duygularla kucaklama arzumuzu çoğaltıyor. Gün boyunca sevdiklerimizle güzel paylaşımlarda bulunmamız dileğimle,
18 Ağustos 2018

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kimlerle, hangi konuda konuştuğuna dikkat etmelisin. Kendinden emin çıkışlarınla, zor ve imkânsız görünen iş konularında herkesi ikna ediyorsun. Etrafındaki insanları yönlendirmek istediğin bir gün? Kafandaki planları onlarla paylaşabilir ve aynı zamanda da tepki göstermekten çekinmeyebilirsin. Bu yüzden sosyal medyada daha sonra pişman olacağın paylaşımlar yapmamaya özen göstermelisin. Evli bir Koç burcuysan, eşinle ailen arasında denge kurmaya çalışmak seni biraz yorabilir. Kendinde ve yaşam alanında yapacağın değişiklikler, üzerinden bir yük kaldıracak. Kilo problemi olan bir Koç burcuyan, yeme alışkanlıklarını değiştirmende fayda var.
18 Ağustos 2018

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmişte yaşadığınız hayal kırıklıklarını giderebilir ve sizi üzen insanları affedebilirsiniz. Bütün olumsuz duyguların üstünüze yük oluşturduğu bu duygulardan kurtulmak bugün sizi rahatlatabilir.
18 Ağustos 2018

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sizi duygusal açıdan meşgul edebilecek bazı hassasiyetler gündeme gelebilir. Ortaklı parasal konular üzerinde de düşünmek gerekiyor.
18 Ağustos 2018

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

SEZGİLERİNİZ daha güçlü olacak ve imkanlardan en iyi şekilde yararlanabileceksiniz. Sevgilinizle doğada bir gün geçireceksiniz. Beklenmedik davetlere sevineceksiniz.
18 Ağustos 2018

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinize zaman ayırdığınız ve dinlendiğiniz zaman gösterdiğiniz performans herkesi şaşkına uğratıyor. Ne yazık ki kendinize fazla zaman ayırmıyorsunuz. Rejim yapmak istiyor ama başlayamıyorsunuz. Birden kendinizi bu kadar sıkıntıya sokmayın.
18 Ağustos 2018

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışmalarınızı keyifle yapabileceğiniz bir gün. Arkadaşlarınızla birlikte çok hoş organizasyonlar yapabilirsiniz. bu arada alacağınız bazı haberler yüzünden kolay etkilenebilirsiniz. Fakat, bu durumu kolay atlatacaksınız.
18 Ağustos 2018

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Temmuz’dan beri geri hareket eden Aslan burcundaki Merkür bugün durağan konuma geçiyor.3 haftadan beri iletişim kurmakta zorlandığınız ve kimiz zaman da ego mücadelesine maruz kaldığınız konulara çözüm bulmaya hazırlanabilirsiniz. Gerek çocuğunuz gerekse sevgilinizle daha uyumlu vakit geçirmeyi denemelisiniz.
18 Ağustos 2018

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün özel hayatınızda önemli çözümler ve işler karşınıza gelebilir. Attığınız adımlarda doğru bir şekilde desteklendiğinizi bilmelisiniz. Ortak para mevzularına eğilebilir, vaktinizi gizemli konulara harcayabilirsiniz.
Reklamı Kapat