Koç Burcu Günlük Aşk Falı

6 Ekim 2015
Doğal ve zararsız bulduğunuz bazı yakınlaşmalar, onun kafasında sorulara yol açıyor. Ona duyduğunuz sevgi sizi daha dikkatli olmaya yöneltecek. Sevgilinize onun sizden beklediği ölçüde güven veremiyorsunuz

Koç Burcu Günlük İş Falı

6 Ekim 2015
Mesleki bir konuda bir iddialaşma içersindesiniz. İnatlaştığınız kişi bugün haklılığını size ispat edecek. Buna birkaç kişinin tanık olmasından son derece rahatsızlık duyacaksınız.

Koç Burcu Günlük Para Falı

6 Ekim 2015
Para durumunuzda herhangi bir yenilik yok. Ama sevindirici bazı olası gelişmeler görünüyor. Bugünlerde beklemediğiniz şekilde bir rahatlama dönemine girebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

6 Ekim 2015
Sizi bildiğiniz konuda sürekli uyaran kişi sizin iyiliğinizi istiyor. Onu dikkate almanızda yarar var.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Ekim 2015
Akraba ilişkilerinizde yakında mutlu bir olay yaşanacak. Siz bu mutlu olayın sonunu pek o kadar hayırlı görmediğiniz için, bu mutluluğu nezaketen paylaşacaksınız. Hafta sonunda gerçekleşecek bir olayın sonucu hakkında girdiğiniz bahsi kazanacaksınız. Size bugünlerde uzun bir yol görünüyor. Çok istekli gitmeyecek, ama memnun döneceksiniz.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Ekim 2015
Sevgili Koçlar, Salı gününe, saat 11:30 olana dek etkili Ay-Boşluk ilerleyişinde uyanıyoruz.  Bu süre içinde, bizi tedirgin eden korku ve endişelerimizden kendimizi telkin yoluyla uzak durmaya çalışalım.  Boşluk etkisi Yengeç burcunda oluştuğu için, evimiz, ailemizle yakından alakalı konular üzerinde daha hassas davranabiliriz. Dışarıdan bakıldığında sert ve taviz vermez görüntümüze karşılık, iç dünyamızda bir hayli alıngan olabiliriz. Duygusal konularda içimize dönerek, geçmişte bu yana yaşananları gözden geçirebiliriz. Bazen kızarız, içerleriz, sıkılırız ancak biliriz ki, köklerimizden kopmamız zordur. Güven içinde yaşamak bizim için son derece önemlidir. Kimi anlarda sarılacak bir dost ararız, kimi zaman kendi kendimize yetebilmenin yollarını araştırırız. Saat 11:30 itibariyle Ay-Aslan burcunda ilerleyecek. Sizi baskı altına alan veya oldukça gerginleştiren durumları kendinizce devre dışı bırakmak adına mücadele edebilir ve karşınızdaki kişi kim olursa olsun fikirlerinize saygı duyulmasını bekleyebilirsiniz. İletişimin en fazla yoğunluk gösterdiği alan, aşk hayatınız, varsa çocuklarınız ve toplumsal aktivitelerdir. Her sözünüzde ve davranışınızda doğal yapınızda bulunan  özgürlüğün dışa yansımaları gözlemlenebilir.Saat 11:53 Ay-Kuzey düğüm görünümü, ilişkinin ortaklaşa hareket etmek, yaşamı beraberce paylaşmak olduğunu vurguluyor. Sizler bu etki altında evlenmeyi, kısa süreli bir ilişkiden ziyade bir ömrü paylaşmayı tercih edebilirsiniz. Hem aşk hem ilişkilerde olumlu bir gelişimdir. Çiftlerin birbirine karşı kadersel anlamda birlik ve bütünlüğünü işaret eder. Saat 14:23 Ay-Satürn görünümü, aşk hayatımızla ilgili konularda ciddiyetle durmamızı sağlarken, kendi görüş yapımıza uygun kişilerle anlaşmamızda yardımcı oluyor. Duygularımızı ateşli bir şekilde ifade edebiliriz.Saat 17:14 Güneş-Pluto mücadeleci görünümü biraz zorlayabilir bizi. Hem ilişki hem iş hayatınızla ilgili meselelerde sorumluluklar bir hayli yoğundur. Yeni bir işe başladıysanız ortama alışmakta, işten ayrıldıysanız yeni bir iş bulmakta, sorunlarınız varsa soğukkanlı bir şekilde çözmekte güçlükler yaşatabilir. Dış dünyadan size yönelen tepkiler ile sizin yapmak istedikleriniz arasında çelişki vardır. Bildiğiniz gibi hareket etseniz olmaz. Çünkü sorumluluklarınız vardır. Çok çalışsanız, mücadele etseniz bu sefer de içiniz rahat etmez, kendinizi baskı altına alınmış gibi hissederseniz. Dostlarım bugün yapılacak en iyi şey, acil kararlar vermemek ve şöyle elden geldiğince kendinizi rahatlatmaktır. Yoksa gün boyu sinir küpü bir halde dolaşırsınız. Onun için lütfen dikkatli olunuz. Bütün işlerimizde kolaylıklar, ilişkilerimizde sevgi dolu paylaşımlar ve gün boyu güzellikler bizlerle olsun. Can-ı yürekten sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Ekim 2015
Beklenmedik görevler veya size yüklenmek istenen işler ya da son dakika değişiklikleri duygusal patlamalara neden olabilir. Sakinliğinizi korumalı ve sizin için önemli olan işlere odaklanmalısınız.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Ekim 2015
Ev ortamınızda bazı radikal değişimler yapmaya karar verebilirsiniz bugünlerde. Bu hem mekanı hem de ilişkileri etkileyecek nitelikte bir değişim olabilir. Bu merkezdeki kalıcı ve bağlayıcı olabilecek adımlarda dikkat.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Ekim 2015
Bazı olaylar ya da girişimleriniz konusunda kafanızda soru işaretleri, içinizde bir huzursuzluk varsa ya da konu hakkındaki hiçbir şey sizi heyecanlandırmıyorsa, içgüdülerinize güvenmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dün de yazdığımız, önemli pozisyondaki kişilerle ilişkilerimizi zorlayan açıların etkisi yine devrede olacak, ama gün genelinde Merkür’ün olumlu açısı ilişkilerde iletişimi kolaylaştırabilir, görüşmeler, yazışmalar veya ticari işler açısından olumlu bir atmosfer yaratabilir. Daha çok sosyal ilişkiler veya dışarıda yapılacak işler devrede. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Ekim 2015
Bugün sabah saatlerinde ailevi konularla ilgilenebilirsiniz. Gün içinde daha yaratıcı konulara ilgi duyabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde kararlar alabilirsiniz. Başarılı olmak için daha çok zaman harcayabilirsiniz. Zevk aldığınız konularla da ilgilenmek isteyebilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilerle yeni planlamalar yapabilirsiniz.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Ekim 2015
Yakın çevrenizle ilgili bir mutluluğa şahit olacaksınız. Bunu sizin de yaşamamanız için hiç bir neden yok. Tercihlerinizi iyi yapmanız yeterli.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Ekim 2015
Herşey hemen olsun diyenlerdensiniz, ama herkes o kadar hızlı olmayabilir. Değişken ruh haliniz çevrenizdekileri şaşkına çeviriyor. Bugün onayladığınız şeyi ertesi gün ilk kez duyuyormuş gibi davranmanızı çevrenizdekiler kolay kolay kabullenemiyor. Yeni arayışlar içindesiniz.

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Ekim 2015
İlişkilerinizde etkili iletişim geliştirebileceğiniz, yeni eğitim dönemleri, ortaklıklar, ilişkilerdeki ve iş hayatınızdaki görüşmeler ve yolculuklarınızı destekleyen bugün, sizin için önemli ve etkili haberler alabilir, ikili ilişkilerinizde pozitif görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Ekim 2015
İş-kariyer-ilişkilerle ilgili konularda duygularımızı kontrol etmemiz gerektiğini ve değişimlere açık olmamız gerektiğini vurgulamakta. Özellikle iş hayatında güç çekişmeleri içine girebilirsiniz.

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Ekim 2015
İş alanlarınızda titiz ve eleştirel davranabilirsiniz. Patronlarınızla girişilecek güç çekişmeleri sizi zorlayabilir. Kalabalık ortamlarda çekişmeleri tetikleyecek davranışlardan uzak durun.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu