Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
30 Nisan 2016

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Bugün duygularınız bir sis perdesi altında. Bu sisi aralamak istiyorsunuz ama kendi iç dünyanıza dönmek, bazı hesaplar içinde kalmaktan da korkuyorsunuz. Partnerinizden biraz gayret bekliyorsunuz.
30 Nisan 2016

Koç Burcu Günlük İş Falı

Bugün iş hayatınızda bazı sorunları çözmek size huzur getirdi. Kendinizle barışık olduğunuz zamanlar sinirlerinize de hakim oluyorsunuz. İşinize istikrarlı yaklaşımlarınız işlerinizi zamanında tamamlamanıza neden oluyor
30 Nisan 2016

Koç Burcu Günlük Para Falı

Para harcama isteği içinizde iyice kabardı. Bir yandan da tasarruf yapmak istiyor ve harcamalarınızı frenliyorsunuz. Biraz daha sabredin , kısa zaman sonra eskisi gibi, rahatça harcama yapabileceksiniz.
30 Nisan 2016

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Bazı konularda otoriter olmanız gerekiyor. Yoksa çevrenizdeki insanlar sizi her an ikinci plana atabilirler.
30 Nisan 2016

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizi çok önemsiyormuş gibi davranan kişilere karşı hemen sempati beslemeye başlıyorsunuz. Kendinizi bu anlamda düş kırıklıklarından kurtarmalısınız. Bir konuda geliştirdiğiniz ürkeklik, o konuya uzak durmanıza neden oluyor. Bu tavrınız, bu gelişmenin zamanla tamamen sizinle ilgili bir hale dönüşmesine yol açabilir. Bunu, yersiz kaygılarınızla şimdiden göremiyorsunuz.
30 Nisan 2016

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar 30 Nisan-24 Mayıs tarihleri arasında Venüs-Boğa burcunda ilerleyecek. Bu arada Merkür de Merkür de geri hareketini bu alanda sürdürdüğü için, tabii ki gayet dikkatli, tedbirli bir şekilde parasal yöndeki ilişkilerimizi ölçüp tartacağız. Sağlam olanla olmayan arasındaki ayrımı rahatlıkla yapabileceğiz. Konfor duygumuz, seçkinlik arzumuz, kaliteli olana bizi yöneltecek. Abur cubur, ıvır zıvır şeylere yönelmeyeceğiz. Huzur ve emniyet duygusu tabii ki kıymetlenecek. Uyum ve denge maddi ve manevi konularda önem verdiğimiz olgular haline gelecek. Bundan taviz vermeyeceğiz. Venüs-Boğa burcunda genel olarak zaten yaş tahtaya pek ayak bastırmaz. Koçlar ne kadar ateşli ve girişimci kişiler olsalar da, gerek Venüs ve Merkürün boğa geçişlerinde kendilerini garanti altına almaya dönük hareket etmeyi tecrübe ederler. Bu da gayet yararlıdır. Saat 06:29 itibariyle Kova burcunda gerçekleşecek sondördün, sahip olduğunuz tüm değerleri, toplumsal ilişkileriniz yoluyla dışarıya yansıtmak ve beğendirmek çabası içinde olacağız. Sözgelimi çocuklarınız, yaşadığınız aşk, belli bir konudaki yeteneğiniz, dışa dönük tüm zevkleriniz, dünyaya bakış açınız gibi size ait özellikler diğerleri tarafından kabul görürse, beğenilirse kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Bunun tam tersi bir durumda ise,  insanlarla aranıza mesafe koyabilirsiniz. Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,
30 Nisan 2016

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çevresel ilişkilerinizin detaylarına takılabilirsiniz. Duygusal davranmak yerine akılcı düşünürseniz, her şeyin hızlı ilerlediğini göreceksiniz. Görüşme içinde olduğunuz kişilerin size şaşırtıcı davranacaklarını unutmamalısınız. İkilem yaşamak yerine taviz vermeyecek bir yöntemle yaklaşırsanız, olayların size döneceğini göreceksiniz.
30 Nisan 2016

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaş sohbetleri ve aynı dilden konuşabildiğiniz insanlarla bir arada geçirilen zaman kıymetli olacak. Sizi anlayan ve dinleyen, fikrinize rağbet eden insanlarla hem fikir hem de gönül birliği yapabilmek için kıymetli olabilir.
29 Nisan 2016

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İnsanların istek ve beklentileri, sizi kendi işlerinizi yapmaktan veya kendi istediğiniz şekilde ilerlemekten alıkoyabilir. Bu kişileri kibarca geçiştirmeli ve kendiişlerinize bakmalı veya planlarınızı planladığınız şekilde devam ettirmelisiniz. Olumsuz düşüncelerden arınmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dünün ısrarcı kişileri veya tavırları sabah saatlerine kadar anlaşmazlık nedeni olabilir. Öğle saatlerine kadar Ay boşlukta biz de bir tür rölantideyiz. Öğle sonrası saatlerde ise, yaratıcı fikirlerimiz, yenilikçi tavırlarımız, fikir alışverişleri, etkileyici diyaloglar, öğrenme arzusu, sosyal planlar, mental aktiviteler ön planda olacak. Aklımızı doğru şekilde kullanabilir, aklımızdan yararlanabiliriz. Karşı tarafı etkilemek istiyorsak, duygulara değil, mantığa hitap etmeliyiz gün boyu. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
30 Nisan 2016

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün arkadaşlıklar ve sizi daha dışadönü kılan konular öne çıkıyor. Hayatın güzel olanaklarına daha açıksınız.
30 Nisan 2016

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ufacık sebeplerden dolayı aile içinde fikir ayrılıkları yaşanabilir. Ortak noktada birleşmeşseniz sorun düşündüğünüzden büyük olabilir.
30 Nisan 2016

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, en büyük isteğiniz yalnız bırakılmak olabilir. İşlerinizi de aynı şekilde, kimsenin gözlerinin üzerinizde olmayacağı bir yerde, kendi başınıza yürütmeyi tasarlayabilirsiniz. İletişim, etkileşim ve sosyaliteden kaçınmanız sürpriz olmayacaktır.
30 Nisan 2016

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca günlük rutin işlerinizi tamamlamak üzere hareket edebilir, ev, dolap, eşyaların temizliği gibi konulara öncelik verebilirsiniz. Çalışma hayatınızda işlerinizi kolayca tamamlayabileceğiniz bugün, öğleden sonraki saatlerde ilişkilerde kıskançlık, kontrol etme ve incitme gibi duygulara açık bir etkiden geçeceksiniz.
30 Nisan 2016

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlıklarınız ve dahil olduğunuz kulüplerdeki haksızlıkların üzerine gidebilirsiniz. Toplum haklarını gözetebilecek bir organizasyona dahil olabilirsiniz. Topluluklar arasında konuşulacak konular genellikle bireyden ziyade toplulukların işleyişini veya ilerlemesini amaçlayan detaylar ve teknolojiler olabilir.   Genel olarak ise; Ay tüm gün Kova burcunda kalacak. Ay’ın Kova burcunda olduğu günlerde rutin işlerle sınırlanmak istemezsiniz. Değişik ve monotonluktan uzak, farklı konulara eğilmek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyalleşerek, insanlarla bol bol iletişim kurarak, zihinsel faaliyetlerinizi arttırarak, hareketli ve iletişimi bol bir gün geçirebilirsiniz.    İnsanlardan ve koşullardan bağımsız olarak kendi canınızın istediği şeylerle uğraşmak ve aynı kafadan dostlarla beraber hareket etmek isteyebilirsiniz. Kapalı, sıkışık, dar yerlerde olmak veya sizi boğan kişilerle olmaktan hoşlanmazsınız. Siyasi, toplumsal, insanlığı ilgilendiren konulara daha ilgi duyabilirsiniz. İnternette bol bol gezinebilir, sosyal medya ile meşgul olabilir, sosyal paylaşım sitelerinde çeşitli bağlantılar kurabilirsiniz. Kendi bloğunuz veya sayfanızda paylaşımlar yaparsanız daha fazla kişiye ulaşmanız mümkün.    Yine de Merkür Retro hareketinin yaratacağı karmaşa ve gecikmelere karşı hazırlıklı olunuz. Grup enerjisinin oldukça güçlü olduğu bu günde topluluklarda aktif olmak için iyi bir gün. Ayrıca her zaman sosyalleştiğiniz gruplar dışında yeni ve yaratıcı fikirlerle uğraşan kişilerle kontakta olabilirsiniz. Medya, basın, internet ve diğer haberleşme araçları üzerinden ulaşacağınız kitlelerle ilgili önemli işlerde ekstra dikkatli olunuz. Baskı işleri ve yayınlarla ilgili çalışmaların üzerinden iki kez geçerek kontrol etmeyi ihmal etmeyiniz.    Fütüristik, yaratıcı ve ileri teknolojiyi ilgilendiren konulara ilgi duyabilirsiniz. Bilim kurgu, astronomi ve astroloji ile ilgili kitaplar okuyabilir veya yayınları takip edebilirsiniz. Enerji çalışmaları yapmakla, akupunktur, alternatif tıp yöntemleri uygulamakla etkin sonuçlar alabilirsiniz. Arkadaşlarınız fikirlerinize destek verecek ve sıra dışı isteklerinize bile uyum sağlamaya çalışacaklardır.
30 Nisan 2016

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün itibarıyla 3 hafta boyunca maddi kazanımlarınızda artış yaşayacaksınız. Güzel eşyalara karşı ilginiz artabilir.Ticaret ve sanatla uğraşanlar için olumlu bir dönem olacak.
Reklamı Kapat