Koç Burcu Günlük Aşk Falı

25 Ocak 2015
Genel olarak aşk yaşamınızda keyifsiz bir gün geçireceksiniz ve gün için moral durumunuzda değişimler olacaktır. Gereksiz bazı tartışmalara girebilirsiniz ve sevdiğiniz insana karşı kırıcı olabilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmeniz zorlaşıyor ve duygusal kararlar alma tehlikeniz var. Aşk hayatınızda bazı huzursuzluklar yaşayabilirsiniz.Duygusal durumunuz tüm yaşamınız üzerinde çok etkili olacaktır. Yeni bir konuda girişimde bulunmamalısınız.

Koç Burcu Günlük İş Falı

25 Ocak 2015
İş yaşamınızda sizin için oldukça yoğun bir gün olacaktır. Enerjinizi olumlu olarak disipline edebilir ve bazı küçük sorunlarınızı bugün çözümleyebilirsiniz. Her zamankinden daha çok çalışabileceğiniz bir gündesiniz ve sorumluluklarınızda artış olabilir. Fazlaca önemli olmamakla birlikte çevrenizle aranızda fikir ayrılıkları görülebilir. Çok önemli olmasa da yaşayacağınız küçük sorunlar keyfinizi kaçıracaktır. Gün içinde değişken bir mizaç göstereceksiniz. Yeni bir karar almak için uygun bir günde değilsiniz mantık hataları yapabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Para Falı

25 Ocak 2015
Maddi olanaklarınızın farkında olacağınız ve bu yönde davranacağınız bir gündesiniz. Parasal konulara yaklaşımlarınız daha çok dikkatli olacaktır ve harcamalarınızda ölçülü hareket edeceksiniz.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

25 Ocak 2015
Zihninizi çok iyi kullanmanıza rağmen bazı huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. Karamsar düşüncelerden uzak durun.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ocak 2015
Geçmiş hatalarınızla yüzleşmeniz biraz problem getirse de bunun yararını göreceksiniz. Bu kararı verirken inatçılığı elden bırakmanız gerekiyor. Kimi sorumlulukları seçerek üstleniyorsunuz. Bu belirleme doğal olarak sorumlu olduğunuz bazı konularda, bu sorumluluğu yerine getirmediğiniz gibi izlenimler bırakabiliyor. Yakında vermek zorunda kalacağınız ciddi kararlarınız olabilir.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ocak 2015
Sevgili Koçlar Pazar gününü, burcunuzda ilerlemekte olan  Ay etkisi altında karşılıyoruz. Kendinizi önde tutmak, başkalarına karşı güç kazanma, hayatı cesur bir şekilde ele alabilme iradeniz yükselir. Dünyaya daha güven dolu bir şekilde bakabilirsiniz. Moral gücünüz yerine gelir. Hem ailenizle, hem partnerinizle, hem toplumsal konularda fikirlerinizi kolaylıkla dile getirebilirsiniz. Kişiliğinizin aktif yanları belirgin bir şekilde yükselişe geçer. Saat 13:27  Ay-Uranüs kavuşumunda parlak fikirler uyanır zihninizde.  İçinizden bir ses, bugün farklı bir şeyler olmalı, yapmalı ve aynı kalmamalı her şey diye fısıldar size. Saat 15:02 Ay-Pluto görünümü, toplumsal konular ve bazı önemli meseleler üzerinde  hislerinizi, öfkenizi dışa yansıtmakta zorlanmanıza yol açar. Konuşmak, derdinizi anlatmak, kızgınlığınızı ifade etmek isteseniz de sizi anlamaları pek kolay olmaz. Saat 23:52 Ay-Jüpiter görünümü, gecenin ilerleyen saatlerini enerjik kılıyor. Canlanıyoruz ve hayatın güzelliklerini hevesli bir şekilde kucaklıyoruz. Mutlu bir Pazar günü  geçirmeniz dileğimle. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ocak 2015
Ay burcunuzda ilerlerken, motivasyon gücünüzü ikiye katlıyor. Düşüncelerinizden kolay ödün vermeyen bir yapınız olmasına rağmen, gün içinde ortaya çıkacak olaylarla ilgili hatalarınızı gözden geçirme ihtiyacı içinde olacaksınız. Küçük kazalara müsait bir gününüz. Dikkatli olun.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ocak 2015
Bugün için kendinize ve bireysel ihtiyaçlarınıza öncelik vermek istiyorsunuz. Ancak başkalarını tamamen yok sayan bencilce planlardan aslında o kadar keyif almayabileceğinizi bilin. İsyankar tavırlardan ise özellikle kaçının.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ocak 2015
Sevdiğiniz ya da önemsediniz kişilere belli sözler verebilir, sınırları zorlayabilirsiniz. Ya da imzalayacağınız anlaşmalar olumlu ilerlemelerin ilk adımı olabilir. Değişimden korkmamalısınız. Aşk hayatınız açısından olumlu bir gün. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısı genel bir kararsızlık hali ve tamamlanması gereken işler ön planda. Enerjik ve hareketten keyif alacağımız bugün, özelikle akşam saatlerinde fikir alışverişleri, yazışmalar ve görüşmeler söz konusu olabilir. Yenilikler, yenileyici gelişmeler veya önemli kişilerle diyaloglar açısından olumlu durumlar destekleniyor olacak. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ocak 2015
Gelişen koşulların sizi eyleme geçirdiği ancak duygularınızın kurbanı olmamanız gereken bir dönemdesiniz. Karşıt burcunuzdaki Güneş son altı aydır süregelen işlerin üzerinde durabileceğinizi ve yeni kararlar verebileceğinizi anlatmakta. Bu dönemde ilişkilerde dengeli olmak çok şey kazandırabilir. Mars’ın sert açısı altında özellikle ev ve yerleşime  ait konular için daha fazla enerji ve para harcayabilirsiniz. Sağlığınıza da önem vermelisiniz. Bu yeni dönemde aşk hayatınız geri planda kalabilir.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ocak 2015
AŞK: Duygusal davranarak çabuk kararlar veriyorsunuz. Karşı cins size biraz ilgisiz davranabilir. Gönül kırgınlığı yaşayabilirsiniz. PARA: İş yaşamınızda zorluklarla karşılaşarak pes etmeyin ama kendinizi güven altında hissedeceğiniz işleri seçin. Hem yük alıp hem yakınmanız doğru değil. Yarına umutla bakın. SAĞLIK: İşime dört elle sarılacağım diyerek kendinizi yoğun bir tempo içine soktuğunuz için baş ağrılarınızı kontrol altına alamıyorsunuz.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ocak 2015
Rutin işler ve sıkıcı detaylar yüzünden dikkatinizin ara sıra dağılacağı bir gün geçirebilirsiniz. Yapmanız gereken konsantrasyonunuzu bozmamaya çalışmak ve hiçbir konuda gözden geçirilmemiş nokta bırakmamaktır. Yapılmamış işler size geri dönmek üzere birikebilir.

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ocak 2015
Bugün yaşamınızdaki değişiklikler ve olaylar için arkadaşlarınızın fikirlerine ihtiyaç duyarak, onlarla paylaşımlarınızı güçlendirebilirsiniz. Etkinlik, toplantı ve görüşmeleriniz için ideal olan bugün, kalabalık ortamlarda yer almak enerjinizi yükseltiyor.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu