Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
24 Haziran 2017

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

O, size ilgisinin bitmediğini bugün de belli edecek, Ama siz ilişkide ılımlılığa biraz kapalı duruyorsunuz. Reddetmek size inanılmaz bir mutluluk veriyor gibi davranışlarınız, sizi dönüşü olmayan yollara doğru götürüyor.
24 Haziran 2017

Koç Burcu Günlük İş Falı

Tatilin ardından, iş dışı bir sorunla ilgili olarak canınız pek çalışmak istemeyebilir. Neyse ki iş arkadaşlarınız bugün sizden fazla bir şey beklemeyecekler. Hafta sonlarından daha huzurlu çıkmaya çalışmalısınız.
24 Haziran 2017

Koç Burcu Günlük Para Falı

Sadece ihtiyacınızı karşılayacak kadar paranız olsa size yetiyor. Bu yüzden de paranızı başkalarıyla paylaşmaktan kaçınmıyorsunuz. Bugün başkaları için harcamalarınız olacak.
24 Haziran 2017

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Uykusuzluk performansınızı etkiliyor. Uykusuz kalmamaya dikkat etmelisiniz. Son günlerin yorgunluğu olağanın üstünde bir dinlenme gerektiriyor
24 Haziran 2017

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Planlanmamış bir akşam programına dahil olabilirsiniz. Davet size cazip gelecek ve umduğunuz ilgileri fazlasıyla bulacaksınız. Hafta sonu kendinizi içinde bulduğunuz bir tartışma, bugün de kafanızı kurcalayabilir. Bu yüzden biraz düşünceli ve dalgın olabilirsiniz. Sizinle yakın ilgisi olmasa da üzerinde düşünmeden edemediğiniz birtakım konularınız var.
24 Haziran 2017

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar 24 Haziran saat 05:31 Yengeç burcunda doğacak Yeniay, ailevi ilişkilerin önemini vurguluyor. Parasal konular, iş hayatınızla ilgili meseleler, ilişkinizle ilgili konular da bu Yeniayın özünde önemli bir yer teşkil ediyor. Görünümleri incelediğimizde bu Yeniayın etkilerini çok daha iyi anlayabiliriz. Ay-Merkür kavuşumu, aileyi ilgilendiren meseleler üzerinde konuşulacağını görüyoruz. Genelde duyarlılık ön plandadır. Zihnimiz geçmişte yaşanılan olumlu veya olumsuz hatıralarla dolu olsa da, biz bugünümüze bakacağız ve yarınlarımızı garanti altına almak isteyeceğiz. Miras, hisseli bir mülkün paylaşımı gibi konular da bu Yeniayda etkili olabilir. Venüs-Pluto görünümü, parasal kazanç elde etmek amaçlı iş girişimlerini işaret ediyor. Tabii ki bildiğimiz şekilde ilerlemek istiyoruz. Ancak başarılı olmak arzumuz bir hayli güçlü olacak. Kafamızın içindeki hedefe varmak için her türlü mücadeleye hazırız. Ay-Mars kavuşumu ailenizi her türlü koruma ve dış etkenlere karşı savunma hassasiyetinizin göstergesi. Ay-Jüpiter görünümü, partneriniz ve aileniz söz konusu olduğunda, dışarıdan hiç kimsenin hiçbir meseleye karışmasına izin vermeyeceğinizi gösteriyor. Ay-Neptün görünümü, sizin için kutsal olan değerlere kimsenin el uzatamayacağını, yüreğinizin içindeki hassasiyetleri kimsenin tahmin bile edemeyeceğini, mahremiyetinize verdiğiniz önemin, bir kez daha altını kalın bir çizgiyle belirginleştiriyor. Yeniayın her birimiz için güzelliklere vesile olması dileğimle,
24 Haziran 2017

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ne yapacağına karar vermekte zorlanabilirsin. Canını sıkan olaylarda dahi savunma geliştirmekte zorlanabileceğin bir gün.
24 Haziran 2017

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Disiplinli hareket etmek istiyorsanız bazı kuralları kendiniz koymalı ve ne pahasına olursa olsun aşmamaya çalışmalısınız. Bugün rutin işlerinizde fazla detaycı davranacak ve çevrenizde değişim rüzgarları estireceksiniz.
24 Haziran 2017

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün akıl ve irade gücünüzü asla hafife almayın, çünkü ideal ve isteklerinizi gerçekleştirmek adına atacağınız adımlar size harika bir içsel güç sunacaktır. Hürriyet Aile /
24 Haziran 2017

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ev ve ailevi konular üzerinde durmanız gerekebilir. Akşam saatlerinde daha dışadönük ve pozitif bir tutum içindesiniz.
24 Haziran 2017

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ara verdiğiniz işlerinizi tamamlayacaksınız. Artık kafanız karışmasın. Her düşündüğünüz ve uygulayacağınız işler için başkalarının aklına ihtiyaç duymanız ne kadar doğru?
24 Haziran 2017

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Havailiğiniz başınıza iş açıyor. Çevrenizde yanlış anlaşılıyorsunuz. İşhayatınızın ve dostlarınızın güvenini sarsıyorsunuz. Bundan bir an önce vazgeçin. Yoksa en çok zararı siz görürsünüz. Biraz gayretle büyük bir başarı kazanmanız olası. Çevrenizde sizi çekemeyenler var.
24 Haziran 2017

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Yengeç burcunda bir yeni ay meydana geliyor. Yeni bir ev, taşınma, ailenize yeni bir üyenin katılımı gibi yuvayla ilgili yeni başlangıçların söz konusu olabileceği yeni bir dönem başlıyor.
24 Haziran 2017

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Öğle saatlerine kadar Ay boşlukta kalacağı için hafta sonunun ilk gününü sakin bir tempoda geçirin. Zira yeni başlangıçlardan randıman almak zor olacak. Tamamlanması gereken işler bitirebilir. Arkadaşlarınızla brunch keyfi yapabilirsiniz. Zira öğleden sonra Yengeç burcunda gerçekleşen Yeni Ay size pek çok zorlu başlangıç yaptırır.
24 Haziran 2017

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeniay, ev, aile ve yuva alanlarınızda gerçekleşiyor. Aileniz ve yuvanızla ilgili her tür konu ve başlangıcı bu yeni ayla beraber devreye sokabilirsiniz. 
Reklamı Kapat