Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
16 Ağustos 2017

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Sizin duygusallığınıza, beklentilerinize ayak uydurduğu söylenemez. Yine de onu suçlamanızın bir yararı yok. O da sevgisini, ilgisini böyle gösteriyor, bunu sorun haline getirmeyin..
16 Ağustos 2017

Koç Burcu Günlük İş Falı

Ayrıntılara boğulup, bütünü göremiyorsunuz bazen. Bu, hem size zaman kaybettiriyor, hem de çevrenizdekilerin sabrını taşırıyor. Tamam, mükemmeliyetçilik iş yaşamında önemli ama her şey gibi onun da fazlası zarar.
16 Ağustos 2017

Koç Burcu Günlük Para Falı

Bazen çok dikkatli, bazen de savruksunuz. Bugünler savruk olduğunuz günler. Bugün para harcarken dikkat etmeniz gerekebilir. Avans çekmeniz gerekebilir. Tedirgin olmanıza gerek yok, istediğiniz avansı alabilirsiniz.
16 Ağustos 2017

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Çevrenizdekilerle ilişkinize pembe gözlüklerinizi bir kez çıkarıp, kara gözlüklerle bakmayı deneyin. Yakınınızda pek de dost olmayan birini fark edebilirsiniz.
16 Ağustos 2017

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzun zamandır kuyunuzu kazmak isteyen biri bugün yine işbaşında. Siz hiç farkında olmadığınız için, o istediği gibi at oynatıyor. Artık durumu anlamanız ve kendinizi korumanızın zamanı geldi de, geçiyor bile. Olmadık kişilere şüpheci davranırken, en yakınınızdaki düşmanı göremiyorsunuz. Aşk, iş, sağlık, para, hepsi yolunda da, şu dost bildiklerinizden çekeceğiniz var.
16 Ağustos 2017

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 11:49 Ay-Merkür görünümü Çarşamba gününün ilk etkili enerjisidir. Çevremizdekilerle ilişkimizin önemini vurguluyor. Her ne kadar ateşli tavırlara sahip biri olsanız da, sözlerinize ve size söylenenlere dikkat ediniz. Kafamızı kurcalayan durumları, mantıklı bir şekilde ele alalım. Ne de olsa Merkür geriliyor. Yanlış anlaşılmalara fırsat vermeyelim. İşlerimizi düzenli şekilde takip edelim. Saat 15:35 Ay-Neptün görünüm etkisinde önemli bir karar vermeyiniz. Çünkü hem kendinizi hem de bir başkasını yanlış yönlendirebilirsiniz. Kolayca çözülebilecek bir mesele, altından kalkılmaz hale gelebilir. Saat 22:29 Ay-Mars görünümü, aşk, flört ve eğlencenin işaretçisi. İnsanların dikkatini çekmek, karşı cins üzerinde etkili olmak arzumuz yükseliştedir. Saat 23:45 Güneş-Kuzey düğüm kavuşumu, kendimizi her konuda merkezde görme arzumuzdur. Liderlik yönümüz öndedir. Karşı cins üzerinde etkimiz yükselir. İnandığımız bir şeyin gönüllüsü oluruz. Yüreğimizin istekleri başımızın tacıdır. Geçmişi düşünmek değil geleceği yaşamak isteriz. Çocuk sahibi olmak veya çocuklarla ilgili konuları daha fazla önemseriz. Aşkın tadına varmak, aşkla büyümek taraflısıyız. Birilerine uymak zorunda hissetmeyeceğiz kendimizi. Mutlu, huzurlu, keyifli bir gün geçirmeniz dileğimle,
16 Ağustos 2017

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün duygusal ve hassassın. Psikolojik anlamda bedenini hasta hissedebilir, aktivitelerden kaçınabilirsin.
16 Ağustos 2017

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal ilişkilerinizde karşılıklı bir mücadele içinde olsanız bile, çevrenizin sizin üzerinizdeki gücü biliyor ve kendinizi ona teslim ediyorsunuz. Rakiplerinizin olduğunu unutmamalı ve planlı bir şekilde sürdürmelisiniz.
16 Ağustos 2017

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yönetim ve liderlik becerilerini ortaya koyman gereken bir gün. Bu noktaya gelmek için çok beklemiş olabilirsin. Hızlı davran.
16 Ağustos 2017

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yoğun bir gündeminiz olabilir. Konuşma ve yazışmaların sizi etkilediği bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konularda eğitim alabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki kişilere daha fazla yoğunlaşabilirsiniz. İlgilendiğiniz konularda başarılı olmak sizin için önemli olabilir. Gün içinde çalışma hayatınızdaki sorumluluklar sizi yorabilir.
16 Ağustos 2017

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde partnerinizle aranızdaki iletişim güçlü. Sizi sevdiğini de her fırsatta belirtmeyi ihmal etmiyor ancak siz ona biraz soğuk davranıyor gibisiniz.
16 Ağustos 2017

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağlığınızı kafanıza çok taktınız. Adeta hastalık hastası oldunuz. Dostlarınız bu durumdan çok şikayetçi. Sizin yanınızda rahat değiller. Bu huyunuzdan vazgeçin. İşlerinize dört elle sarılın. Yüzdünüz ve kuyruğuna geldiniz. Bundan sonrası başarı.
16 Ağustos 2017

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkilerinizde, aile ve iş hayatınızda kendinizi ifade ederken ılımlı, sakin ve pozitif yaklaşımlara daha fazla ihtiyacınızın olduğu bugün, ilişkilerde olası çatışmalarla karşılaşabileceğiniz için, kendinizi dinlendirmek ve pozitif ortamlarda yer almak faydalı olacaktır.
16 Ağustos 2017

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay İkizler burcunda ilerliyor. Demek ki zihninizde fikirler havada uçuşacak. Hepsini aynı anda gerçekleştirmeye çalışmayın. Harekete geçmeden önce kafanızda bir sıralama yapın. Gün içinde birden çok yere gidebilir, birden çok toplantı yapabilirsiniz. Hiçbirinde net sonuç alamazsınız. O yüzden kafanızdakileri ifade edip şekillendirmek ile yetinin. Kardeş ve yakın akrabalarla hızlı bir iletişim içinde olabilirsiniz.
16 Ağustos 2017

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizdeki olaylara karşı biraz ters tepkiler verebilirsiniz. Bazı konuşmalar sizi hemen aşağıya çekebilir, duygusal olarak kendinizi güvensiz hissedebilirsiniz. Çocuksu yönlerinizi kaybetmeyin.
Reklamı Kapat