Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Eylül 2017

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Her şeyin bu kadar kısa bir zamanda bu kadar değişmesi sizi hayrete düşürüyor. Sevgilinizin ilgisiz davranışları sizi hayrete düşürüyor. Onunla oturup konuşma vaktini geçiriyorsunuz.
21 Eylül 2017

Koç Burcu Günlük İş Falı

Gözden kaçırdığınız bazı ayrıntılar bugün size anımsatılacak. Bu günlerde bir unutkanlık içindesiniz. İş hayatınızda güzel dostluklar kurmuşsunuz. İçinde olduğunuz dayanışma işleri kolaylaştırıyor.
21 Eylül 2017

Koç Burcu Günlük Para Falı

Bugün herkesi şaşırtacak ve bir defter açıp hesap tutacaksınız. Çünkü yazılı bir bütçe yapmadan yaşayamayacağınızı anladınız. Alacağınız, vereceğiniz birbirine karışmış durumda. Toparlanmanız gerekiyor.
21 Eylül 2017

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Pek güven duymadığınız ama bu kadarını da beklemediğiniz biri size bir oyun hazırlıyor. Gözlerinizi şimdiden açmalısınız. Sonradan işi düzeltmek zor olacak.
21 Eylül 2017

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün içiniz içinize sığmıyor. Arkadaşlarınız siz hiç böyle görmediklerini söylüyorlar. Aile içindeki bir gerginliğin çok sevindirici bir şekilde sonuçlanması sizi çok mutlu etti. Gelecekle ilgili umutlarını arttı. İnatçı bir tarafınız var. Arkadaşlarınız bundan şikayetçiler. Kafanıza taktığınız bir konuyu kolay, kolay unutmuyorsunuz.
21 Eylül 2017

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Perşembe günümüz Ay-Terazi burcu seyir etkinliğinde başlayacak. Takdir edilmek ve dikkatleri üzerinize çekmek isteğiniz oldukça yüksektir. Herhangi bir konuda uzun vadeli ve sizi bağlayıcı kararlar vermekten ziyade, günü kendi akışı içinde hoş bir şekilde değerlendirmek isteyebilirsiniz. Geçirdiğiniz zamanın kalitesi ve birlikte olduğunuz insanların ılımlı, huzur dolu tavırları sizin için bugün son derece önemlidir. Tadınızı kaçıracak herhangi bir şeye müsaade etmeniz mümkün değildir. Ay-Terazi burcu günlerinde, partnerimizle uyumlu, nazik ve akışa göre hareket edebiliriz. Saat 20:00 Ay-Pluto görünüm etkisinde ilişkide kontrolü ele geçirme ve ne olursa olsun elde tutmak istediğinizi gösterir. Çok dikkatli olmalı ve gereksiz polemiklerden kaçınmalısınız. Baskın tavırlarınız sorunlara yol açmasın. Arzu ettiğiniz ne varsa, sizinle olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle,
21 Eylül 2017

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzun toplantılar bugün seni bekliyor. Hem ortaklıkları, hem de rakipleri dürtüsel ve tahrik edici bazı duyumlar alabilirsin.
21 Eylül 2017

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Her an gelişen fırsatlar karşısında, kendiniz yönlendirebiliyorsunuz. Fiziksel özelliğinizi maddesel kazançlarınızla paralel bir şekilde destekleyeceğiniz bir gün. İş yaşantınızla ilgili bazı konular kafanızı kurcalayabilir.
21 Eylül 2017

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevreniz kardeşleriniz, akrabalarınız ile ilgili olaylar içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Daha sağduyulu ve gerekli desteği verici şekilde olmanızda fayda var.
21 Eylül 2017

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün eşinize odaklı bir gün geçirebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda mücadele verebilirsiniz. Güçlü kişilerle bir arada olabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde kendinizi dengede tutmaya çalışmalısınız. Birikmiş işlerinizi toparlamanız için doğru bir gün. Sizi uğraştırabilecek konulara karşı dikkatli olmalısınız. Çatışmalardan uzak durun.
21 Eylül 2017

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Tembellik yapmak istiyorsunuz, eliniz hiç bir işe gitmiyor. İşin içinden çıkamadığınız sorunlar sizi azda olsa melankolik bir yapıya sokuyor.
21 Eylül 2017

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün evinizle ilgileneceksiniz. Evle ilgili değişiklik yapmanın zamanı geldi. Yaratma gücünüz sayesinde işte büyük başarı elde edebilirsiniz. Size güçlü biri destek olabilir. Para konusuna diyecek yok. Bolluk sürüyor. Sevdiğinizle aranızda ailevi sorunlar olabilir.
21 Eylül 2017

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden, aşk hayatınız, flörtler, tatil planlarınız, işle ilgili tanıtımlar ve çocuklarınızla iletişim konularına belirsizlik ve durağanlık yaşayabilirsiniz. İlgili alanlarda bugün yeni kararlar almamanız ve hedef belirlememeniz, olayları zamana bırakmanız faydalı olacaktır.
21 Eylül 2017

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İş haftasını bitirirken artık zihniniz oldukça yorgun, dinlenmeye ihtiyacınız olabilir. Fakat yoğun iş temposundan dolayı kendinize vakit ayıramazsınız. Baş ağrısı çekebilir, nedenini bulmakta zorlanırsınız. Her şeyin başının stres olduğunu unutmayın. Çalışma arkadaşlarınızın sağlıklarıyla da ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.
21 Eylül 2017

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, sevdiğiniz insanla paylaşımlarınız önem kazanabilir. Olaylara mantık çerçevesinden yaklaşacaksınız. Aşk hayatınızdaki güzel gelişmeler hayatınızda istediğiniz değişimlere neden olabilir.
Reklamı Kapat