Koç Burcu Günlük Aşk Falı

28 Şubat 2015
Aşk yaşamınızda son derece olumlu etkiler altında olacaksınız ve duygusal olarak kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Kendinizi sevgiye her zamankinden daha yakın hissedeceksiniz ve çevrenize karşı ılımlı yaklaşımlarınız olacaktır. Sevdiğiniz insanla aranızda ilişki genel olarak uyumlu olacaktır. Birlikte güzel ortamlara girebilir ve hoşunuza gidecek şekilde zaman geçirebilirsiniz. Duygusal konularda yeni bir karar almaya uygun olacaksınız.

Koç Burcu Günlük İş Falı

28 Şubat 2015
İş yaşamınızda kendinizi son derece olumlu etkiler altında hissedeceğiniz bir gündesiniz. Yaptığınız işten zevk alacaksınız ve başarılı sonuçlara ulaşmayı başaracaksınız. Gün içinde çevrenizle sürekli bir iletişim içinde olacaksınız. Önünüzde bir çok alternatif olacaktır ve önemli olan sizin bunları fark edebilmeniz. Bugün küçük bazı ayrıntılar sizin için çok önemli olacaktır ve bunları gözden kaçırmamanız gerekiyor.

Koç Burcu Günlük Para Falı

28 Şubat 2015
Maddi konularda kendinizi son derece olumlu etkiler altında hissedeceğiniz bir gündesiniz. Özel zevkleriniz için bazı harcamalar yapabilirsiniz ve size zevk verece ortamlara girebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

28 Şubat 2015
Duygusal olarak kendinizi güçlü hissediyorsunuz ve kararlarınızda fazlasıyla iradeli davranacaksınız. Duygusal konularda şanslı bir gündesiniz ve bu yönde girişimlerde bulunabilirsiniz.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Şubat 2015
Enerjinizi olumlu olarak disipline edebileceğiniz bir gündesiniz. Çeşitli konulara girişimlerde bulunabilirsiniz. Çevrenizde bazı değişimler olabilir yada siz bazı değişim kararları alabilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmeniz durumunda verimli sonuçlara ulaşabileceksiniz. Zihinsel olarak çok aktifsiniz aynı anda birden çok konuyu düşünebiliyorsunuz. Genel olarak olumlu etkiler altında olacağınız bir gündesiniz.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2015
Sevgili Koçlar saat 14:49 olana dek  Ay-Boşluk etkisi altındayız.  Cuma günümüz bu şekilde başlayacak. Bir değişim düşünüyorsanız öncelikle kafanızın içinde ne istediğinizi tam olarak belirlemeniz gerekir. Ayrıca önünüzü tam olarak görmeden ani kararlar vermemelisiniz.Saat 12:05 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, gerek özel veya gerekse iş anlamında ilişkimiz olan kişi  veya  kişilerle aramızdaki paylaşıma bakacağız. Bizim gibi düşünmek veya bizimle aynı yolda yürümek zorunda olmasalar da, en azından ortak bir noktada buluşuyor muyuz bu çok kıymetli. Yoksa kimse kimseye katlanmak veya boyun eğmek zorunda değil. Sonuçta ilişki bir bütündür ve bu bütünü oluşturan kişiler farklı görüş yapısında olsalar da, diyalog kesilmez  ve paylaşım olgusu önemsenirse, ayrılıklar ortadan kalkar ve beraberlik güçlenir. Biz de bugün bu doğrultuda duruma  bakacağız. Saat 14:49 Ay-Yengeç burcunda seyrine başlayacak.  Ailemizi, sevdiklerimizi, değerlerimizi korumaktan yana olacağız. Bastığımız yerin güvenliği, nefes aldığımız ortamın eminliği bizim için gayet önemli olacak.


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2015
Mars burcunuzda ilerlerken, yaşam kalitenizde değişimler söz konusu. İdealist ve yapıcı davranışlarınızla, ön plana çıkıyorsunuz. Durgunluktan nefret ettiğiniz bir güne giriyorsunuz. Olayların sürekli yön değiştirmesinden yanasınız. Kendinize özgün davranışlar içinde olmanız, bazılarına aykırı gelebilir. Bu tür düşüncelere boş vermelisiniz.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2015
Bugün evde geçirilen zaman, sevdiklerinizle baş başa yapılan planlar sizi mutlu ve huzurlu edecek. İlginizi en yakınlarınızdakine yöneltin. Eğer göstereceğiniz bir şefkat varsa bunun için uzaklara bakmanıza gerek yok.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2015
Bazı işler veya konular düşündüğünüzden daha karışık olabilir ve planlarınızı yeniden yapılandırmanız gerekebilir. Sosyal planlar yapabileceğiniz bir gün. Aşk hayatınızı veya önemli ilişkilerinizi ciddiye almalısınız. Duygularınızı açıklamalı ve nerede durduğunuzu göstermelisiniz. İletişimi doğru kullanmak başarılı olmanıza yardım edecektir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günün ilk yarısında belirsizlikler veya dalgınlıklar var. Öğle sonrası saatlerde Yengeç burcuna geçecek olan Ay’ın her zaman olduğu gibi, ev, aile ve vatan konularının başlığı altında ele alınması gerekiyor. İlişkilerimize, milli değerlerimize ve ailemize ait duygularımız canlanıyor. Sevdiklerimizle vakit geçirmek istiyoruz ve duygusallaşıyoruz. Haftanın ilk günlerinde yazdığım gerilimi ve beklenmedik gelişmeleri akla getiren etkiler de önümüzdeki iki ay boyunca olduğu gibi, bugün ve yarın da devrede. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2015
Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2015
Maddi konuları ön plana almanız gerekiyor. Vurdumduymaz davranırsanız yakın gelecekte sıkıntılı bir konuya dönüşebilir parasal durumunuz.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2015
Çalışarak kazandığınız paranın dışındaki borç veya prim geri ödemesi, piyango, hisse senedi getirisi gibi kazanç kaynaklarından bir miktar para kazanabilirsiniz. Bu parayı da günlük hayatınızdaki ihtiyaçlar için kullanabilirsiniz.

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2015
Bugün sosyal ortamlar, takım çalışmaları, toplantılar ve kariyer hedefleriniz konusunda fırsatlar elde edebilir, akşam saatlerinde görüşmelerinize hız kazandırabilirsiniz, ancak Merkür'ün geri hareketi sebebiyle olası yanlış anlaşılmalar ve iletişim hatalarına karşı dikkatli olmalısınız.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu