Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Temmuz 2017

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Bugün elinize onun gönlünü almanız için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Değerlendirebilirsiniz konu hiç büyümeden kapanabilir. Hafta sonunda sevgilinizin planlarını alt üst etmeniz onu biraz üzmüş görünüyor.
25 Temmuz 2017

Koç Burcu Günlük İş Falı

Eskiden birlikte çalıştığınız bir arkadaşınız, bugünlerde sizden yardım isteyebilir. Henüz her konuyu sizinle paylaşmaya niyeti yok gibi görünen insanlar, sabrınızdan etkileniyor. Çabalarınız yakında parlak teklifler almanıza neden olabilir.
25 Temmuz 2017

Koç Burcu Günlük Para Falı

Herkes sizin ne kadar haklı olduğunuzu biliyor olsa da uzlaşmacı tavırlar puanınızı arttıracak. Pek de yakınınız olmayan biriyle yaşadığınız bir para tartışması bugün yeniden açılacak gibi.
25 Temmuz 2017

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Biraz sabırlı olmanız gereken bir gün. Yapıcı eleştirilere açık olmanız gerekecek.
25 Temmuz 2017

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gerçekleştirmek istediğiniz pek çok projeniz var. Küçük küçük projeler de yaşamınızı doldurabilir. Biraz planlı olursanız, yakınlarınızla yararlı birtakım iş birlikleriniz olabilir. Zaman, zaman başınıza buyruk kararların aşamasına geliyorsunuz, fakat uyarılara duyarlı oluşunuz sizi riskten koruyor. Bugün yine bu tür davranışlar gündeme gelebilir.
25 Temmuz 2017

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar, Saat 00:26 Ay-Venüs olumlu görünümü, eğlenceli, heyecan verici her şeyin ilginizi çekebileceğini gösteriyor. Belki olayları derinlemesine incelemek istemeyebilirsiniz. Sizi istemediğiniz bir mesele üzerinde ikna etmeye çalışan kişilere kanmazsınız. Saat 05:39 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, aşk hayatınız, çocuklarınızla ilgili konularda geleceğe dönük yeni kararların işaretçisidir. Yaşamın güzellikleri, keyifli yönleri merkez alınır. Başkalarına uymak yerine, kendi arzu ve isteklerinizi daha fazla ön planda tutarsınız. Saat 12:22-13:33 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Bir problemle karşılaştığınızda meseleyi tekrar gözden geçiriniz. Önerileriniz kabul görmeyebilir veya uygulanması zor olabilir. Üzerinde biraz daha düşünmeniz gerekebilir. Sanatsal çalışmalar için olumludur. Ancak yeni bir karar vermeden önce her türlü konuda iyice düşünmekte yarar var. Duygularınızı açık ve net bir dille ifade edebilmeniz kolay olmayabilir. Bir iş, bir karar veya fırsatı tüm olasılıklarıyla ele alınız. Saat 13:33 itibariyle etkili Ay-Başak burcu geçişi, işlerimizi titiz şekilde yapmamız gerektiğini hatırlatıyor. Çok fazla yoğunluk altında çalışmak, çalışma tempomuz içinde zorluklarla karşılaşmak bir de müşteri memnuniyetini ön planda tutmak bizi biraz yorabilir. Ancak işimiz gereği ise, bizim de buna uymamızda yarar var. Kalben sevgilerimle,
25 Temmuz 2017

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendi kararlarını ve gözlemlerini dinliyorsun. Kolay değil, güçlü bir dönüşüm süreci içerisindesin. Adımlarını sağlam atmalısın.
25 Temmuz 2017

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkilerinize kararlı adımlarla yaklaşıyorsunuz. Bugün, özgürlüğünüzü özleseniz de, bu tavrınızı çevrenize karşı ortaya koyacak gücünüz yok. Bulunduğunuz ortamlarda herkesin sorumluluğunu yüklenerek, zorunda kalıyorsunuz..
25 Temmuz 2017

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma ortamınızdaki bazı değişimler veya kariyeriniz ile ilgili sizin için düşünülen teklifler sizi şaşırtacak noktaya getirebilir. Risk almaktan korkmayın.
25 Temmuz 2017

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ikili ilişkilerinizde yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. İşlerinizin teknik kısımlarıyla ilgilenebilirsiniz. Kardeşlerinizle birlikte planlar yapabilirsiniz. Yeni başlayacağınız işler sizi oyalayabilir. Güzel şeyler için harcama yapabilirsiniz. Hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. Öğleden sonra çalışma hayatınızdaki olaylara odaklanabilirsiniz.
25 Temmuz 2017

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal alanda kendinizi geliştirmeyi seviyorsunuz. Bugünlerde her şeyden memnun olup mutlu olmanız çevrenizin de hoşuna gidiyor. Güzel ve enerjik bir gündesiniz.
25 Temmuz 2017

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızdaki ani değişiklikler sizi derinden etkiledi. Herşey birdenbire olmuş gibi geliyor. Oysa uzun zamandır bunu içten içe hazırlıyordunuz. Önümüzdeki günlerde çok daha keyifli olayların gerçekleştiğine tanık olabilirsiniz. Aşkta da bir karar arifesindesiniz.
25 Temmuz 2017

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ikili ilişkilerinizdeki problemleri çözebileceğiniz, sosyalliğinizin arttığı, arkadaş çevrenizle eğlenceli aktivitelere katılıp, etkinlik, davet, seminer ve toplantılarda yer alabileceğiniz, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirip, ilişkilerde dengeyi daha kolay sağlayabileceğiniz bir zamandan geçmektesiniz.
25 Temmuz 2017

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yolculuklarda karşılaşacağınız kişilerle zor iletişim kurarsınız. Can sıkıcı detaylarla uğraşmak canınızı sıkabilir, fikir ayrılıkları gündeme gelebilir. Arabanızın arızalanması veya uçağın rötar yapmasına canınızı sıkmayın. Hepsi zaman için çözümlenir. Uluslararası ticari faaliyette aksamalar, gecikmeler yaşayabilirsiniz.
25 Temmuz 2017

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiğiniz insanla yapacaklarınızla ilgili konuşmalara girebilirsiniz. Sorumluluklarla hareket edeceksiniz. Öğleden sonra rutin işler devreye girecek.
Reklamı Kapat