Koç Burcu Günlük Aşk Falı

25 Kasım 2014
Duygusal bakımdan kendinizi güçlü hissedebileceğiniz bugün, sevdiğiniz kimseyle aradığınız uyumu sağlayabilirsiniz. Sevgilinizin sizle paylaşmak istediklerini dikkatle dinleyin.

Koç Burcu Günlük İş Falı

25 Kasım 2014
Mesleğinizde yapmak istediğiniz girişimler için uygun fırsatlar bulabileceğiniz bir gün. İletişimde yoğunluk yaşayabileceğiniz bu gün tasarlamadığınız gezilere çıkabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Para Falı

25 Kasım 2014
Gelecek endişesi sizde fazlaca belirgin olduğu için bir köşede paranız olmasına ayrı bir özen gösteriyorsunuz. Bu yüzden harcamalarınızda oldukça hesaplısınız.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

25 Kasım 2014
Kararsızlığınız rahatsız edici olabilir. Bugün ilişkiler güçlü bir biçimde gündeme gelirken sorunlar göze çarpıyor.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2014
Bugün kendinizi sevdiğiniz konular üzerinde yoğunlaştırabilir, özellikle yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz çalışmalarda çok başarılı olabilirsiniz. Eğitim ve seyahat fırsatlarını rahatça değerlendirebileceğiniz bir devredesiniz. Eviniz, ailenizle rahatlatıcı gelişmeler gündeme gelebilir, hazırlıklı olmalısınız.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Kasım 2014
Sevgili Koçlar, yeni haftamız saat 05:16-18:32 arasında etkili olacak Ay-boşluk ilerleyişiyle başlıyor. Bu zaman diliminde, kendi  görüşleriniz doğrultusunda hareket ederken, abartılı davranmamakta fayda var. Yaşamınızla alakalı her türlü meselede dikkatli olmanız,  ani kararlar vermemeniz lazımdır. Yapılması gereken, hoşgörülü, ılımlı, olgun tavırlar içinde hareket etmek,  yenilik olarak düşündüğünüz konuları lütfen bir daha gözden geçiriniz. Saat 18:32 sonrası toplumsal rolümüz neyi gerektiriyorsa ona göre hareket etmek zorunda olduğumuzu hatırlatan Ay-Oğlak burcunda seyrine başlıyor. Sorumluluklar da yavaş yavaş kendini hissettiriyor. Ancak sesimizi yükseltmemiz, isyan bayrağını dikmemiz pek kolay değildir. İş aleminde veya toplumsal ilişkilerde önümüzdeki iki gün boyunca sabır ve disiplinli olmak gerekir.  Büyük Öğretmenimiz ATATÜRK olmak üzereKıymetli ÖğretmenlerimizinSadece bir günlerini değil,365 günlerini kutluyoruz...Ellerinden öpüyoruz,,Emeğiniz çoktur üzerimizdeHakkınızı helal ediniz bizlere......iremSUSaygılarımızla,,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Kasım 2014
Arkadaşlarınızla işbirliği içinde olmanız, sizi oldukça mutlu edecek.Bugün, katılacağınız toplantılarda, mantıklı ve sistemli düşüncelerin hakim olduğu bir paylaşım içinde olacaksınız. Sevdiklerinizle aranızda sıcak ilişkilerin gelişebileceği bir günde olmanız, sizi istediğiniz gibi mutlu edecek. Ani masraflar karşısında dikkatli olmalısınız.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Kasım 2014
Bugün bir şeye odaklanmak sizin için çok kolay olmayacak. Hep farklı şeyler yapmak daha doğrusu sizi zorlayacak herhangi bir şeyle uğraşmak mecburiyetinde olmamak niyetindesiniz. Tembelliğe kaçacak bir rehavete yenik düşmeyin.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2014
Yurtdışı bağlantılı işler, yabancılarla ilişkiler, seyahatler, eğitim, hukuk veya medya konularında yenileyici etkiler veya yeni olanaklar kendini gösterebilir. Bazı zorlanmalar yaşanabilecek olmasına rağmen yeni başlangıçlara ortam sağlayan 10 günlük süreçtesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Kafamızda bazı konularda halen bazı şüphelerimiz veya endişelerimiz olsa bile ya da kararsızlıklar doğru adım atmayı zorlaştırsa da, gerçekçi olmayı, işaretleri veya sezgilerimizi doğru okumayı başarabilirsek çok yol kat edebileceğimiz günlerdeyiz. Bilgi edinme ve yeni şeyler öğrenme isteğimiz artıyor. Yay burcuna geçen Güneş ve Yay burcunda oluşan yeni ay, Yay burcunun ilk günlerinde doğanlar başta olmak üzere, tüm Yay burçlarına ve hepimize on günlük süreçte(aslında başladı) yenilikler veya yeni başlangıçlar yapma olanağı sağlıyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Kasım 2014
Öğrenme ve anlama isteğiniz artıyor. Yeniliklere açıksınız. Kendinizi geliştirebileceğiniz konularla daha ilgili olacaksınız. Yurtdışıyla bağlantılı işleriniz için olumlu enerjiler var. Sosyal ortamınız genişleyebilir, yabancı uyruklu kişilerle tanışabilirsiniz. Yayıncılık ve medyaya dair çalışmalarınızda daha üretken olacaksınız.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Kasım 2014
Aileniz gerçekleştirmek istediğiniz bir konuda sizi eleştirebilir. Fevri çıkışlar yerine onları ikna edebilir ve desteklerini alabilirsiniz.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Kasım 2014
Onun çok fazla üstüne düşüyorsunuz. Bazen bu ilgiden bunalıyor. Kendi doğrularınızı empoze etmeniz ilişkinizi çıkmaza sokuyor. Yakıcı bir sevgi veriyorsunuz ama ateşin dozu biraz yüksek. İşteki hırsınızın meyvesini yakında toplayacaksınız.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!