Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Ocak 2019

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Aşka dair ne kadar tespit varsa, dönem dönem her birinin savunucusu oldunuz. Başladığınız her ilişkinin gidişatına göre aşkı tanımlıyorsunuz. Ama bu kez kolayca savunamayacağınız bir ilişkiye başlamak üzeresiniz.
19 Ocak 2019

Koç Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamında size en ağır gelen şey, başarınıza hiç hak edilmeden ortak olunmaya çalışılması. Ama yazık ki, bütün iş yaşamları bunun örnekleriyle dolu. Bir iş yolculuğunuz olacak, bu size iyi gelebilir.
19 Ocak 2019

Koç Burcu Günlük Para Falı

Çok sevdiğiniz bir arkadaşınızın bir işiyle ilgili borç isteğini geri çevirdiniz. Onun hayata gevşek bakışına duyduğunuz kızgınlık, sizi böyle bir davranışa itti. Bari arkasından vicdan yapmayı bırakın.
19 Ocak 2019

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Yeni sevgili adayınız, zor kabulleneceğiniz kadar bağımsız kişilikli biri. Sonradan kaldıramayacaksanız hiç başlamamalısınız.
19 Ocak 2019

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu sıralar kimi konulardaki yenilik önerilerine biraz kapalı gibisiniz. Konularla ilgili yeterli bilgi sahibi olmak, sizi cesaretlendirebilir. Her ilişkinizi dayandırdığınız belli güven sınırları var. Sonsuz güven yaşayabileceğiniz düzgün dostluklarda, bu hassasiyet gerekmeyebilir. Bazı özel kişiler saptayıp onları belli bir yere koyabilir ve artık tüm güvensizliklerden arındırabilirsiniz.
19 Ocak 2019

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Boşluktaki Ay, 06:43 itibariyle Yengeç burcuna geçiyor. Ailenize vakit ayıracağınız bir gündesiniz. Uzun zamandır görmediğiniz ebeveynlerinizi ziyaret edebilirsiniz. Huzurlu ve sakin bir yapıdasınız. Evinizde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Güneş-Uranüs açısı istenmedik durumlarla karşı karşıya getirebilir. Evinizin içinde riskli işlerden sakının. Ufak kazalara sebebiyet verebilir. Geceye doğru ilerlerken en azından duygusal hayatınızda daha olumlu bir zaman dilimine giriyorsunuz. Sevgiler, Astromeri
19 Ocak 2019

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Olumlu gelişmeler yaşıyorsun!Başkaları için üzüldüğün bir gün daha? Her ne olursa olsun özellikle kariyerin ve geçen ay bozulan ikili ilişkilerin açısından olumlu gelişmelerin yaşandığı bir gün seni bekliyor. Moral depolamaya hazır olmalısın! Kendi işini yapan bir Koç burcuysan, bazı tanıtım ve reklam kampanyalarına katılabilirsin. Heyecanlandığın zaman çocuk gibi sabırsız oluyorsun. İlişkisi olan ya da evli bir Koç burcuysan, değer verdiğin kişiyle romantik bir akşam geçireceksin. Akşamüzeri beklediğin bazı haberlerin gelmesi elini ayağına dolaştırabilir. Mutluluğunu yakınlarınla paylaşırken kötü niyet gözetmediğin halde kıskançlıklara sebep olacaktır. Herkesin ne söylediğine bu kadar takılıp kendini frenleme. Alışverişe çıkmak için bugün doğru bir zaman olabilir ama harcamalarda abartıya kaçmamalısın.
19 Ocak 2019

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızda baskı unsuru olan kişilerin yaşamınıza dair yönlendirmeleri sizde öfke yaratabilir. Bunu bir çatışma haline getirmemelisiniz.
19 Ocak 2019

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün evinize ve yakın çevrenizdeki konulara daha duyarlı olabilirsiniz. Sevdiklerinizle, ailenizle ilgili durumlara odaklanabilirsiniz.
19 Ocak 2019

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Onunla daha çok birlikte olmalısınız. Aksi halde ilişkiniz rutine girebilir dikkat edin.
19 Ocak 2019

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Dikkatinizi dağıtacak gelişmelere takılmamalı, planlarınızın başarısıyla ilgili hayaller içinde kendinizi kaybetmemelisiniz. İşiniz hakkında bazı toplantılara katılmak ve bu toplantılarda çeşitli bilgiler sunmak durumunda kalabilirsiniz.
19 Ocak 2019

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Biraz karmaşık duygular hissedebilirsiniz. Duygusal anlamda hissiz olduğunuzu düşünebilirsiniz. Ağlama krizleri söz konusu olabilir. Sinirleriniz yorgun düşebilir. Uzun süredir içinizde sakladığınız konular su yüzüne çıkabilir. Bu kocaman derin enerji ile kendi kendinize de kalabilir, arkadaşlarınızdan destek de alabilirsiniz.
19 Ocak 2019

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hafta sonunda yeni konulara girişmeden, yarım kalan işlerinizi tamamlayabilir, seyahat planları için internette araştırma yaparak vaktinizi geçirebilirsiniz. İkili ilişkilerde kafanızı karıştıran ya da isteklerini tam dile getirmeyen biri olabilir. Yolculuk ve kardeşler, yakın çevre alanınıza dikkat!
19 Ocak 2019

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyu toplumsal konularda tahammül sınavlarından geçebilirsiniz . Otorite ile çatışmalar artabilir. Aile ile vakit geçirme ihtiyacı  artarken, tartışmalar güç mücadelesi olabilir. Duygusal hassasiyetler yoğunlaşıyor.
Reklamı Kapat