Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Eylül 2017

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

O çok sevdiğini her haliyle anlatıyor. Sizin ise bu ilişkide sevilmesi gereken taraf gibi bir tavrınız var. Aynı coşkuyu yaşamıyorsunuz nedense. İkinize de çok yakın olan arkadaşlarınız bu konuda sizi suçlu buluyorlar.
21 Eylül 2017

Kova Burcu Günlük İş Falı

İş temponuz biraz hafifleyecek. Çok yoruluyorsunuz. Kendinizi daha az yormak için aldığınız kararlar işe yaramadı. Bazı sorumlulukları üzerinizden atmalısınız.
21 Eylül 2017

Kova Burcu Günlük Para Falı

Hafta sonuna doğru sizi kısmen rahatlatacak bir para girişiniz var. Önemsemediğiniz küçük harcamalar bir araya toplanınca insanı sarsacak boyutlara ulaşabiliyor. Biraz daha sakınarak harcamalısınız.
21 Eylül 2017

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

İlk başta size çok sempatik ve güvenilir gelen birisi, sonradan sizi hayrete düşürecek zaaflarını bir bir sergileyecek.
21 Eylül 2017

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Fazla rahat, geniş bir insan olduğunuz hakkında şikayetçi arkadaşlarınız var. Bugün sürpriz bir ziyaretiniz olabilir. Hiç beklemediğiniz anda, hiç beklemediğiniz birisi kapınızı çalabilir. Bazı sorunların üzerine gereğinden fazla gidiyorsunuz. Bu davranışınız o sorunları biraz daha büyütüyor. Yakın bir arkadaşınızla bugünlerde bir küskünlük içine gireceksiniz.
21 Eylül 2017

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar, Ay-Terazi burcu seyir etkinliğinde günümüz başlıyor. Nezaketiniz, cana yakınlığınızla takdir görürsüz. Sevmek ve sevilmek arzunuz ön plandadır. Herkesi ilgilendiren durumlarda işbirliğine açık olursunuz. Bencillikten hoşlanmazsınız. Bu enerji, günün her anını gayet hoş ve zevkli paylaşımlarla geçirmek arzunuzu işaret eder. Saat 20:00 Ay-Pluto görünüm etkisinde, kendinizi ve inandığınız her şeyi savunursunuz. Tüm isteğiniz gücünüzü kanıtlayacak bir fırsat, bir şanstır. Bazı insanlara altın tepsiyle sunulanları, zorlukla elde etmek sizi yormaktadır. Böylesi özel ve farklı bir insanın sisteme boyun eğmesi yanlışlık, haksızlık diye içinizden geçirirsiniz. Arzu ettiğiniz ne varsa, sizinle olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle,
21 Eylül 2017

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bağımlılıklarından uzak durman gerek. Bir yakınından alacağın haberler sana kendine bakman gerektiğini hatırlatacak.
21 Eylül 2017

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Birikimlerinizi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Yaşamınızda değişiklikler yapmak için gerekli atılımları sağlamalısınız. Bugün başlattığınız gelişmeler olumlu ilerliyor.
21 Eylül 2017

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Parasal konular ile ilgili bazı dengeleri toparlamak isteyeceksiniz. Maddi konularınız ile ilgili geleceğe yönelik planlar yapmak size güven verebilecek.
21 Eylül 2017

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yeni şeyler öğrenmek için fırsatınız olabilir. Sosyal konular daha fazla ilginizi çekebilir. Farklı işlere yönelebilirsiniz. Düşüncelerinizi etrafınızdaki kişilerle paylaşmak isteyebilirsiniz. Hukuksal konularla ilgilenebilirsiniz. İşlerinizde sizden daha güçlü kişiler tarafından zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Mücadele gerektiren konular gündeme gelebilir.
21 Eylül 2017

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Keyifli bir sohbet ortamı haftanın bütün yorgunluğunu alacak. Hoşlanmadığınız birinin ters davranması sizi biraz tedirgin etse bile kafanızı takmayın. Zararı dokunmayacaktır.
21 Eylül 2017

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gerilimsiz ve rahat bir gün. Amaçlarınıza rahatça ulaşabileceksiniz. Fakat çevrenizdekilerle inatlaşmayın. Bu tutumunuz onları çileden çıkarıyor. Herşeyi ben biliyorum havasından da vazgeçin. Karşınızdakilere de şans tanıyın. Yenilikler yapmanın vakti geldi de geçiyor bile.
21 Eylül 2017

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden, ilişkiler ve ortaklıklar konusunda yeni kararlar almak yerine, süreci gözlemlemeniz ve olayları zamana bırakmanız sizin için faydalı olacaktır. İlişkiler alanında durağanlık yaşayabileceğiniz bir gündesiniz.
21 Eylül 2017

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün para konusunda kandırılabilirsiniz. Krediye başvurmayın. Borç alıp vermeyin. Hesap hataları sonradan canınızı sıkar. Dijital ortamlarda özel bilginizi paylaşmayın. Ortaklılarla ilgili kontrat, sözleşme imzalamak için iyi bir gün sayılmaz. Spiritüel çalışmalara katılmak ise harika olacaktır.
21 Eylül 2017

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Dış ortamlarda konuşkan ve kendinizi ortaya koyan yapınızla ilerleyeceksiniz. Özel hayatınızda veya ortaklı işlerinizde şanslı etkileşimleriniz olacak. Güçlü iletişiminiz size kazandırabilir. 
Reklamı Kapat