Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Haziran 2018

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Herkesin imrenerek baktığı ilişkinizde ummadığınız küçük pürüzler çıkabilir. Şimdiye kadar yapmadığınız bir şeyi yapıp aşk yaşamınızı sorgulama ihtiyacı duyabilirsiniz.
25 Haziran 2018

Kova Burcu Günlük İş Falı

Bazı plansız, programsız alınan kararlar sizin daha çok çalışmanıza neden oluyor. İş yükünüz her geçen gün bir kat daha artıyor. Ama siz üstesinden geldikçe, hem sizin kendinize güveniniz hem de iş arkadaşlarınızın size güveni artıyor.
25 Haziran 2018

Kova Burcu Günlük Para Falı

Bugünlerde parayla ilgili bir sorununuz yok. Bazı harcamalarınızdan ufak kısıntılar yapmak sizi daha da rahatlatabilir. İhtiyacınız olan bir alış verişi bugünlerde yapmayı düşünebilirsiniz.
25 Haziran 2018

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir sırra ortak olmanız size vicdan azabı yaşatabilir. Kısa bir süre içinde bu sırrı gerekli kişilerle paylaşmayı düşünebilirsiniz.
25 Haziran 2018

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde yaşayacağınız bir gelişme, sosyal yaşamınızda biraz daha dikkatli davranmanıza neden olabilir. Herkes grup ilişkilerine ve kolektif yaşama sizin baktığınız gibi bakamıyor, sorun da buradan kaynaklanıyor. Sizin fikirlerinizden çok etkilenen bir yakınınızla yakından ilgileniyorsunuz. Size zaman zaman yorucu gelse de, kendinizi onun koruyucusu gibi görüyorsunuz. Bu ilişki bir süre daha böyle devam edecek.
25 Haziran 2018

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar yeni haftamız saat 07:29 Ay-Yay burcu seyriyle başlıyor. Gerek iş gerek sosyal ilişkileriniz ve gerekse hedefleriniz konusunda peşin hükümlü davranırsınız. Ancak söylediklerinizde haklısınızdır. Aynı anda bir çok konuyla ilgilenme ihtiyacı, bu enerji altında fazlasıyla yüksektir. Eğer önceliğinizi hangi konuya vereceğinizi bilirseniz gün boyu girişimde bulunmanız gayet kolaydır. Saat 20:19 Venüs-Jüpiter görünümü, başkalarıyla ister özel ister iş anlamında olsun ilişkilerimizi dikkatli ve abartmadan gözden geçirmenin önemini vurguluyor. Belli bir mesafe koyabiliriz. Gergin bir durum varsa, duygularımızı belli ederiz. Saat 22:20 Ay-Kuzey düğüm görünümü, sosyal hayatı canlandırıcı ve özel yakınlaşmaları sağlayıcıdır. Hem dostluklar gelişir hem karşı cinsle iletişim güçlenir. Sizi siz yapan tüm güzel yönleriniz başkaları tarafından olumlu bulunulur, beğenilir. İşlerinizde kolaylıklar diliyorum. Kalben sevgilerimle,
25 Haziran 2018

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir süredir kafanda planladığın projeleri hayata geçirmek adına daha detaylı çalışmayı tercih edebilirsin.
25 Haziran 2018

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Ofis arkadaşlarınız ve gündelik yaşamınızı paylaştığınız kişilerle olan iletişimleriniz aniden sorunlu bir hal alabilir. Çalışma hayatınızda özellikle yöneticiler ile olan ilişkilerinizde daha samimi ve yapıcı olmaya özen göstermeli onlarla görüşmek istediğiniz konuları akşam saatlerine tercih etmelisiniz. Zira daha öncesinde yapacağınız konuşmalar sizler için iyi sonuçlanmayabilir.
25 Haziran 2018

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel ve iş hayatınızda hareketli anlar yaşamanız olası. Yarım kalan veya yetiştirilmesi gereken işler sizde gerginlik yaratabilir. Programınızda olmayan olayların gelişmesi olasıdır. Sinirlerinizin gerilmemesi için olaylara daha esnek bir şekilde yaklaşmanız iyi olacaktır. Kardeşlerinizle sorunlar olabilir, arkadaşça yaklaşımınız rahat çözümler getirecektir.
25 Haziran 2018

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İkili ilişkiler, evlilik ve her türlü ortaklık konularında keyifli bir dönemden geçiyor olabilirsiniz. Karşınıza da birbirinden renkli kişiler çıkabilir. Ciddi ve uzun vadeli seçimler yapmanız gerektiğini unutmamalısınız.
25 Haziran 2018

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çok büyük bir fırsat var. Ancak bunun için kararlı davranmanız gerekiyor. Para durumunuz çok iyi. Iş arkadaşlarınız performansınızı kıskanıyor. Kendinize inanacak ve güveneceksiniz. Yoldan haber alacaksınız. Bu haber olumlu gelişmelere neden olacak.
25 Haziran 2018

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Karamsar duygular içine girmeniz mümkün. Ancak, enerjinizi farklı konulara yöneltebilir, böylece sevdiğinizle aranızdaki anlaşmazlığı azaltabilirsiniz. Ona gereken ilgiyi göstermeye çalışın. Seyahatler size iyi gelecek.
25 Haziran 2018

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftanın ilk günü ikili ilişkilerde gerginlikler yaşamanız gündeme gelebilir.Sosyal hayattaki faaliyetlerinizin yoğunluğu nedeniyle partnerinize gereken ilgiyi gösteremeyebilirsiniz. Zira kendiniz bugün benzini biten bir arabaya benzetebilirsiniz. En iyisi sağa çekip mola vermek ve sizi mutlu eden başka bir uğraşla ilgilenmek olacaktır.
25 Haziran 2018

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlarınızla yapılacak planlar devreye girecek. Günlük işlerinizin düzeni sorun yaratabilir. Ortaklı işlerinizde kendinizi şanslı hissedebilir, önemli bağlantılar içine girebilirsiniz.
Reklamı Kapat