Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
18 Kasım 2018

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Uzun zamandır onu keşfetmeye çalışıyorsunuz. Her yeni keşfinizde keşfedecek bir yanını daha fark ediyorsunuz. Onu derin ve ulaşılmaz bulduğunuz için ilişkiniz size çok heyecan veriyor.
18 Kasım 2018

Kova Burcu Günlük İş Falı

Bazı önemli problemleri çözmenin huzurunu yaşıyorsunuz. Önümüzdeki günler sizin için stressiz ve sakin geçecek. Uzun zamandır böyle bir huzurlu iş ortamına ihtiyacınız vardı.
18 Kasım 2018

Kova Burcu Günlük Para Falı

Yakında yeni bir harcamanız olacak. Ama giden paranın karşılığında çok istediğiniz bir şeye kavuşacağınızdan bu masrafa o kadar aldırmayacaksınız.
18 Kasım 2018

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir arkadaşınızın ilişkisine gereksiz yere müdahale ediyorsunuz. Kendisini sürekli size karşı savunmak zorunda hissediyor.
18 Kasım 2018

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Epeydir yaşamak istediğiniz türden bir gün geçirebilirsiniz. Yaşama sevinciniz bugün iyice açığa çıkacak ve karşılığını bulacak. Önümüzdeki günlerde şehir dışından konuklarınız olabilir. Onlarla ilgilenmek bazı planlarınızı alt üst edecek ama hem duygusal açıdan hem de maddi açıdan onlarla geçireceğiniz günlerden hoşnut kalacaksınız.
17 Kasım 2018

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar, 17 Kasım saat:04:33-1 Aralık saat:14:12 tarihleri arasında Yay burcunda gerileyecek Merkür: Hedeflerinizi gerçekleştirme, sosyal ilişkiler, yolculuklar, arkadaşlarınızla aranızdaki meseleler, iş yerinizin mali durumu, eşinizin sosyal ilişkileri, projeleriniz, eğitim, iş ve ticaretle ilgili işler ve faaliyetler, grup ilişkileri, liderlik çalışmaları, pazarlama, hukuki konular, davalar, marka tescili, akademik girişimler, aşk hayatınız, kariyer hayatınızla ilgili konularda etkilidir. Tüm burçlar için genel not: Yorumunuzda söz edilen konularda, ani karar vermemeli, daha önce verilmiş kararları tekrar gözden geçirmelisiniz. Durumunuzu risk altına almayınız. Diyelim ki, çok önemli bir gelişmeyle karşılaştınız ve karar vermek için süre ne yazık ki az ve şöyle bir düşündüğünüzde bir daha böyle bir fırsatın önünüze çıkması neredeyse imkansız. O zaman yapmanız gereken dikkatli incelemek, analiz etmektir. Görünenlerle yetinmeden, her şeyi detaylı bir şekilde ele alarak, tek bir açık nokta bırakmadan veya tek bir parça eksik kalmadan hareket etmekte yarar var. Gönül dolusu sevgilerimle,
17 Kasım 2018

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün düşüncelerini toparlamakta zorlanabilirsin. İletişim odaklı bir işte çalışıyorsan bazı yanlış anlaşılmalar bocalamana neden olabilir. Eğer evli bir Kova burcuysan aile bireylerinin sorumlulukları konusunda esnek davranması gün içinde tatsız konuşmalara sebep olabilir ve yakın çevrenden bu konuda destek bekleyebilirsin. Gerçekten güçlü ve kendine karşı daha bilinçli olduğun bir pozisyondasın aslında. Özel hayatına soktuğun insanlar konusunda önemli değişiklikler yapacağın bir gün seni bekliyor. Bugünlerde hiçbirimizin hayatında tutarlı gelişmeler gerçekleşmiyor. İnsanlar hakkında karar vermeden önce bunu da bir düşün derim.
17 Kasım 2018

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Hedeflerinizin önünde olayları bulanıklaştırmaya çalışan insanlar olabilir. Söylemlerinizin de yanlış anlaşılma ve yanlış yerlere çekilme olasılığı fazlayken bugün kimseye büyük sözler vermemelisiniz.
17 Kasım 2018

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Eğer alışveriş yapıyorsanız biraz daha gerçekçi olmaya bakın. Parasal konularda, harcamalarınızda daha çok dalgalanma olabilir.
17 Kasım 2018

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Zor enerjileri arkanızda bıraktığınız, başarılı çıkışlar elde edeceğiniz kazanç bir gün sizin için.
17 Kasım 2018

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağladığınız ayrıcalıklar sayesinde iş hayatınızda kademe kademe ilerliyorsunuz. Etrafta hayranlık uyandıran birisiniz ve hiç tanımadığınız kişiler size yakınlaşmak istiyor. Bu yüzden özel hayatınızda yeni dostluklar yeni bir aşk sizi bekliyor olabilir.
17 Kasım 2018

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde kişisel gelişiminize odaklanarak, kendinizi iyi hissettiren, ruhsal gelişiminize yardımcı olan ortamlarda yer alabilir, pozitif insanlarla görüşerek, günün stresli enerjisini bertaraf edebilirsiniz. Bilinçaltınızdaki olası öfke enerjisi ile yüzleşebileceğiniz bugün, ılımlı ve sakin tavırlarla kendinizi ifade etmeniz faydalı olacaktır.
17 Kasım 2018

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün son derece alıngan ve duygusal davranacağınız bir gün. Sezgilerinize güvenebilirsiniz. Ancak, mantığınızla davranmanız gerekiyor. Uzaklarda bulunan dostlarınızla haberleşecek, davet ve toplantılara katılacaksınız.
17 Kasım 2018

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyalleşme arzunuz yüksek ancak planlar aksayabilir. Arkadaşlarınızın sağlık sorunları olabilir. Uzun vadeli harcamalardan kaçının, gelir gider dengesi bozulabilir.
Reklamı Kapat