Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
20 Ağustos 2018

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizle bugün çok büyük ve ciddi bir kavga edeceksiniz. Alttan alan taraf siz olacaksınız fakat kavganın büyümesini de önleyemeyeceksiniz. Kaçma yolunu tercih edebilirsiniz bugün.
20 Ağustos 2018

Kova Burcu Günlük İş Falı

Ortaklarınızla üzerinde çalıştığınız projede bugün bir kaç sorun çıkacak ve sorunu çözmek için çok zaman kaybedeceksiniz. Bu konuda soğukkanlı davranmalı ve akıllıca düşünmelisiniz.
20 Ağustos 2018

Kova Burcu Günlük Para Falı

Bugün parasal konulardaki detaylara çok dikkat etmeniz gerekiyor. Yanlış bir karar sizi ciddi bir sıkıntıya sokabilir. Bu konuda partnerinizden fikir alabilirsiniz.
20 Ağustos 2018

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Duygularınız gün içinde değişken bir yapı gösterecektir. Girişimde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.
20 Ağustos 2018

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ailevi konularda aşırı hassas davranabilir, akrabalarınızla tartışmalar yaşayabilirsiniz. Gereksiz kırgınlıklar yaşayabileceğinizi düşünerek kontrolü elden bırakmamaya çalışmalısınız. Kültürel, psikolojik ve felsefi konularla ilgilenebileceğiniz ve hayata geniş bir yaklaşım içinde olabileceğiniz bir gün.
20 Ağustos 2018

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar Saat 02:12 Ay-Neptün görünüm etkisinde, bilinçli hareket etmekte, merhamet duygunuzun ve bağımlılıklarınızın esiri olmamaya dikkat ediniz. Özellikle parasal konular üzerinde daha dikkatli hareket etmekte fayda var. Ay-Yay burcu seyri devam ediyor. Bu sayede her şeyi pozitif açıdan ele alma gücünüz yüksektir. Terslikler veya gecikmelerin üstünde durmaya değmez şeklinde bir inanç geliştirmeniz mümkündür. Çevrenizdeki insanlarda görmeyi arzu ettiğiniz en önemli şey, iyimser yaklaşımlar, dürüst davranışlar ve iyi niyettir. Yeni haftamız hayırlara vesile olsun. Kalben sevgilerimle,
20 Ağustos 2018

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün tembelliğin üzerinde. Planlarında dağınıklık olabilir ve işlerini ertelemek isteyebilirsin. Ancak çalışma ortamındaki rekabet, lider yanını tekrar gözler önüne sermeni sağlayacak. Etrafındaki birçok konuya ve kişiye hâkim olmaya çalışmak sana iyi geliyor olabilir. Ancak onların bu durumdan hoşlanmıyor olabileceklerini düşündün mü? Gücünün ve yaratıcılığın farkında olacağınız bir gün içinde olmana rağmen, huzursuz davranışların yüzünden istemeden kalp kırabilirsin. İlişkisi olan ya da evli bir Kova burcuysan, değer verdiğin kişinin bazı sözleri seni hayrete düşürebilir. İlişkini ister istemez gözden geçirmek isteyebilirsin. Bugün aynı zamanda çevrendeki kişilere söz vermeden önce randevu defterini gözden geçirmelisin.
20 Ağustos 2018

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sosyal aktiviteler içinde yeni kişilerle bazı tanışmalarda bulunabilirsiniz. Şansınızın da açık olabileceği bugünü her yönüyle değerlendirip fırsata dönüştürmeli ve sosyal ilişkilerinizi güçlendirmelisiniz.
20 Ağustos 2018

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yoğun bir tempo içine gireceğiniz bir gün. İletişiminizin hızlı ve akıcı olacağı zamanlar var. Yurt dışı bağlantılı işlerinizde yazışmalar, görüşmeler ön plana çıkabilir. Düzenlenen seminerlere, eğitimlere davet edilmeniz mümkün. Yakın çevrenizle veya kardeşlerinizle bir araya gelebilir keyifli anlar paylaşırsınız. Kendinizi daha özgür ve iyimser hissedebilirsiniz.
20 Ağustos 2018

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

PARASAL ihtiyaçlarınız arttı. Maddi baskılar hissedebilirsiniz. Fakat şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz ve karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmeyi başaracaksınız. Daha önce itibar etmediğiniz konulara şimdi daha farklı açılardan bakarak olayları şansa çevirebilirsiniz. Meydana gelen olaylar alışkanlıklarınızı değiştirmeniz için sizi zorluyor. Buna karşılık direnç göstermeyin.
20 Ağustos 2018

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İstediğiniz başarı geliyor. Hiç ummadığınız birinden destek göreceksiniz. Bu kişi iş yerinizden ve sizi kıskandığını sandığınız biri. Aranızda güzel bir dostluk başlayacak. Evle ilgili bazı sorunlar olabilir. Bunu daha fazla büyütmemelisiniz. Herşeyin çaresi var.
20 Ağustos 2018

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca keyifli ve eğlenceli etkinliklerde yer alabilir, eğitim ve öğretimle ilgili işlere yönelebilir, seyahat edebilir ve yakın çevrenize zaman ayırabilirsiniz. Bu süreçte iletişim konusunda abartılı duygular devrede olabileceği için, özel hayatınızdaki paylaşımlarınızda sakin, yapıcı ve olgun tavırlarla hareket etmeniz faydalı olacaktır.
20 Ağustos 2018

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay tüm gün Yay burcunda seyahat ederken sizi toplumsal ortamlarda aktifleştirecek.Arkadaşlarınızla katılacağınız etkinliklerde çok hoşlanacağınız entelektüel, neşeli biriyle karşılaşabilirsiniz. Dernek toplantılarından önemli kararlar alınabilir. Politik faaliyetlere adım atma girişimlerinde bulunabilirsiniz. Gelecekle ilgili planlarınız önem kazanır.
20 Ağustos 2018

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, gruplarla veya arkadaşlarınızla bir hareket edecek, bulunacağınız ortamlarda keyfinizi katlayacaksınız. Organizasyona dayalı işleriniz varsa şans sizden yana. Yakın çevrenize karşı söylediğiniz sözlere dikkat edin.
Reklamı Kapat