Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Aralık 2017

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizde halüsinasyonlar içinde sorunlar ürettiğinizin düşünülmesi, sizi olumsuz anlamda etkileyebiliyor. Bu konuda bugünlerde, arkadaş uyarılarına kapalı görünüyorsunuz.
12 Aralık 2017

Kova Burcu Günlük İş Falı

İsteklerinizi göz dolduran becerilerinizle kolay elde edebiliyorsunuz. İşle sınırlı ilişkiler içinde olmayı tercih ediyorsunuz. Çapınızı doğru değerlendirmeniz, daha istekli olmanızı sağlıyor.
12 Aralık 2017

Kova Burcu Günlük Para Falı

Kendinizi garantide görme ihtiyacınız, bazı çalışma arkadaşlarınızın gözüne, bu koşullarda biraz lüks bir beklenti gibi geliyor. Kazancınızı çoğaltma arayışlarınız iş ilişkilerinizi tehlikeye sokabilir.
12 Aralık 2017

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Duygusal dünyanızdaki karmaşıklık, sakıncalı ilgilere yöneltebiliyor sizi. Yakınlaşmanız pek mümkün görünmeyen biriyle fazlaca ilgilisiniz. Bu ilginizi dağıtmanız gerekebilir.
12 Aralık 2017

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Son derece hareketli bir dönemde bulunuyorsunuz. Enerjiniz ve istekleriniz giderek artıyor. Büyük beklentiler içine girebilir, planlarınızı gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Ortaklık ya da benzeri işbirlikleri kurabilir, fırsatları yaratabilir ve kullanabilirsiniz.
12 Aralık 2017

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar Saat 09:42 Ay-Venüs görünümü, ilişkilerimizi güçlendiricidir. Dostlarımızla haberleşiriz, yazışırız. Zevkli, güzel ortamlarda bulunmayı tercih ederiz. Saat 17:43 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, geleceğimizi garanti altına alacak şekilde düşünüyoruz. İş hayatında, eğitim veya her konuda kendimizi güçlü şekilde ifade etmek istiyoruz. Paylaşıma dönük, adaletli ve karşılıklı güvene dayalı bir ilişkiden yanayız. Tercihlerimizi yaparken, yarınlarımızı düşüneceğiz. Saat 18:09 Ay-Pluto görünümü, sıradanlıktan uzak yaşamak isteğini yükseltir. İlişkiler, rutin hayat, alışagelmiş insanlar, ortamlar ve işler bizde gerginlik yaratır. Ruhumuzu, bedenimizi rahat ettirmek isteriz. Saat 23:38 Ay-Güneş görünümü, gelişim amaçlı bilgilenmenin, keşfetmenin, yeniliklerin işaretçisi olduğu gibi, ilerisi adına olumlu düşünmemizi sağlıyor. Gün boyunca her konuda güzellikler yanınızda olsun. Kalben sevgilerimle,
12 Aralık 2017

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrende kıskanıldığın için arkadaş gibi görünen düşmanlarını gösterecek gelişmelerle karşılaşabilirsin
12 Aralık 2017

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İnsanlar sizin duygusallığınızla ilgili fazla müdahaleci olduklarında, kendinizi geri çekiyorsunuz. Kırılgan sınırlarınızla savunmaya geçiyorsunuz. Hedeflerinizin sınırları içinde kısıtlamaların olmadığını anlatmalısınız.
12 Aralık 2017

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Esneklik varsa, diğer insana saygı duyuluyor ve özgürlük tanınıyorsa ilişkiler bozulmaz. Ama diğer insanı bunaltırsan ilişki de yavaş yavaş bozulur, biter. Esnek olmalısın.
12 Aralık 2017

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün geleceğinizle ilgili konularda çok hızlı karar alma isteği içinde olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte programlar yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda alternatif planlar yapabilirsiniz. Sosyal konular daha fazla ilginizi çekebilir. Farkındalığınızın artacağı durumlar gündeme gelebilir. Yabancılarla ilgili konulara dikkat edin.
12 Aralık 2017

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak isteyebilir, uzak kişilerle, yurt dışıyla ve yabancılarla irtibat kurabilirsiniz. Seyahat ve gezi planları, programları gündeme gelebilir. Kişisel gelişim konularına önem verebilirsiniz.
12 Aralık 2017

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gerilimsiz ve rahat bir gün. Amaçlarınıza rahatça ulaşabileceksiniz. Fakat çevrenizdekilerle inatlaşmayın. Bu tutumunuz onları çileden çıkarıyor. Her şeyi ben biliyorum havasından da vazgeçin. Karşınızdakilere de şans tanıyın. Yenilikler yapmanın vakti geldi de geçiyor bile.
12 Aralık 2017

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerlediğinden seyahatler, eğitim süreçleri, kişisel gelişimi ilgilendiren alanlar, yakın dostlar, ortaklar ve eşinizle iletişim konusunda durağanlık, belirsizlik yaşayabilirsiniz. İletişim konusunda karşınızdaki insanlar kendilerini olması gerektiği gibi ifade edemeyebileceklerinden dolayı gün içinde gelişen konuları zamana bırakmanız ve onlara kendilerini daha iyi ifade edebilmeleri için fırsat vermeniz faydalı olacaktır.
12 Aralık 2017

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Ay Terazi burcundaki yolculuğuyla size yabancılar ve uluslararası ilişkilerden merhaba diyor. Akademik konular, yurt dışı yatırımlar ve yabancılar zamanınızı alır. Bu alandaki ilişkilerden yüzünüz güler. Hatta aracılık yapan bir kadının desteğini kazanabilirsiniz.
12 Aralık 2017

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yenilikler sizi heyecanlandırıyor. Dış ortamlarda keyfinize diyecek olmayabilir. Sizi az tanıyan insanlarla olan bağlantılarınızda anlaşmazlıklar yaşamaya meyilli olabilirsiniz. 
Reklamı Kapat