Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Temmuz 2017

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Kendinize ettiğiniz itiraflarda bazı noksanlıklar da olabilir. Doğru tespitleriniz var, kıskançlıklar genellikle haklı nedenlere dayanıyor. Ama çok ender de olsa, tersi de mümkün.
25 Temmuz 2017

Kova Burcu Günlük İş Falı

Yeni tekliflere, yeni atılımlara hazırlıklı olun. Başarılarınız, çalışma temponuzun karşılığı. İşinize olan bağlılığınız, kişisel yetenekleriniz önünüzü açmaya devam edecek.
25 Temmuz 2017

Kova Burcu Günlük Para Falı

Beklentilerinizi sınırlamalısınız, daha sıkı bir para politikası izlemeniz yararlı olacak. Beklentilerinizi tam karşılayacak standardı, hiçbir çalışma temposunun kazandıramayacağını biliyorsunuz.
25 Temmuz 2017

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Bazı diyaloglarla, ne kadar yersiz kuruntular içinde olduğunuzu anlamak sizi mutlu edecek. Aşk yaşamınıza hakkettiği kadar sıcak ve saygın bakmanız gerekiyor.
25 Temmuz 2017

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Cesaret arttırıcı görüşmeleriniz var. Destek gerektiren atılım düşüncelerinizi ertelemeniz gerekmeyecek gibi. Yenilgiyi kolay kabullenen biri olmamanıza karşın, cesaretlenmek için fazla done istiyorsunuz. Eskilerde yarım kalmış bir mutluluk, bugünlerde onu tamamlamanız için yeniden karşınıza çıkabilir. Kısa, ama çok hareketli bir yolculuk görünüyor.
25 Temmuz 2017

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar, Saat 00:26 Ay-Venüs faydalı görünümü, birileriyle ortak hareket etmeniz gerekiyorsa, ister istemez yarar-zarar hesabınızı yapınız. Yorucu, sıkıcı ve hoşunuza gitmeyen her şeyi bugün bir yana koyarak günün güzelliklerini kucaklamaya hazır olunuz. Saat 05:39 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, ilişki ve iş ortaklığı gibi konularda sadece mantığımızı değil, yüreğimizin sesini de duymamız gerektiğini vurguluyor. Gerçekten sevdiğiniz, birlikte olmaktan mutluluk duyduğunuz, bireysel olarak kendinizi ifade edebildiğiniz bir ilişkiyi tercih etmeniz gerekir. Saat 12:22-13:33 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. İlişkimizi ilgilendiren konularda gücümüzü hissettirmek isteriz. Ancak bunun ayarını bilmeliyiz. Eğer bir meseleyi kabul ettirmek istiyoruz, boşluk etkisi altında bu kolay olmayabilir. İnatçı davranılmamalıdır. Aşk adına söylenen sözler ılımlı ve karşı tarafı da gözetir tarzda olmalıdır. Bencillikten kaçınılmalıdır. Hayati kararlar verilmemelidir. Boşluk süresince davranışlarınıza özen göstermeniz yararlı olacaktır. Saat 13:33 Ay-Başak burcu seyir etkinliğinde, işiniz, ortaklaşa mali konular ve genel olarak ilişkide, akıllıca hareket etmek istediğiniz halde, sıkıntılı bir durumda rest çekmenize neden olabilir. Benim tavsiyem, çatışmak yerine beklemede kalarak gözlemde bulunmanızdır. Bu olayların büyümesini engellediği gibi, onarılmayacak yaralar açılmasının da önüne geçer. Mantığınızın sesini dinlemekte yarar görüyorum. Kalben sevgilerimle,
25 Temmuz 2017

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrendeki işlerini aksatan kişiler yüzünden zor durumda kalabilirsin. Kafa dağıtacak aktivitelere yönelmelisin.
25 Temmuz 2017

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendiniz her zamankinden farklı hissediyorsunuz. İçinizde özgürlük duyguları ve ayaklarınız bulunduğunuz ortamdan uzaklaşamazken, hala kendinizi bir yerlere ait gibi hissetmeniz, sizin hatanız.. Daha aktif olmalısınız.
25 Temmuz 2017

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızı değiştirmek zorunda olduğunuz bir fikir dönüşüm kararı aldırabilir.Kariyerinizi değiştirecek yeni yönelimler oluşabilir.Evliliğinizi sorgulamak ya da özgürlüğünüz sorgulamak gibi durumlar içerisine girmeniz yanıltıcı olabilir.
25 Temmuz 2017

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşinizle ilgili konular gün içinde sizi meşgul edebilir. Kardeşlerinizle ilgilenebilirsiniz. Bugün kendinizi duygusal hissedebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda ise daha fazla fikir üretebilirsiniz. Sonuçlanmasını beklediğiniz işleriniz de gelişmeler meydana gelebilir. Gençlerle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Günün ikinci yarısı keyif aldığınız şeylerle ilgilenin.
25 Temmuz 2017

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

SON derece alıngan olabileceğiniz bir gün. Bu huyunuzu törpülemeye çalışın. Hayatı ve beklentilerinizi daha hafife alın.
25 Temmuz 2017

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün beklemediğiniz yerden bir para gelecek. Böylece önceki borçlarınızı da kapatacaksınız. İşte dikkatli olun ve kimseyle tartışmayın. Akılcı olmalı ve hakkınızı korumalısınız. Bunun için gerekli zeka ve yetenek sizde mevcut. Sevdiğinizle uzun bir yola çıkabilirsiniz.
25 Temmuz 2017

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca artan motivasyonunuz ve enerjinizle elinizi attığınız her işi kolayca halledebilir, ilişkilerinizde sevgi dolu yaklaşımlarınızla dengeleyici bir rol üstlenebilirsiniz. Kişisel gelişim, eğitim öğretim, danışmanlık, yabancı ülkeler ve yolculuklardan fayda sağlayabilirsiniz.
25 Temmuz 2017

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gruplar, dernekler, topluluklar içinde üstlendiğiniz zorlu bir görev bugün sizi terletebilir. Bu örgütlerin yapılarındaki kuralcılık özgür fikirlerinize iyi gelmez. Dar kafalı zihniyetleri çizdiği sınırı kaldırmak ancak sizin cesaretli kararlarınız sayesinde mümkün olur. Pes etmek yok.
25 Temmuz 2017

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla birbirinize olan ilginizi ve sevginizi beslemelisiniz. Öğleden sonra ortak parasal işlerinize çözüm üretebilirsiniz. 
Reklamı Kapat