Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Şubat 2018

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Bazı sorunları aşmanın tartışmaları aza indirmekten geçtiğini düşünüyorsunuz. Bugün partnerinizle tartışmaya girmekten kaçınacak, eleştirilerini duymazdan geleceksiniz.
25 Şubat 2018

Kova Burcu Günlük İş Falı

İşinize olan bağlılığınız zaman, zaman özel işlerinizi aksatmanıza neden oluyor. İş arkadaşlarınız sizin enerjinize ayak uyduramadığı için, bugün kendinizi size ait olmayan işlerin başında bulabilirsiniz.
25 Şubat 2018

Kova Burcu Günlük Para Falı

Maddi konulardaki yükümlülüklerinizi bir dengeye oturtmanız gerekiyor. Hiç düşünülmeyen bir şeyi satın almaya kalkışmanız, bazı haklı kızgınlıklara yol açabilir.
25 Şubat 2018

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugünlerde alacak verecek işlerinde yoğun bir trafiğe girebilirsiniz. Bugünden hazırlıklı olmanızda yarar var.
25 Şubat 2018

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzaktan tanıdığınız birisinin, sizinle ilgili pozitif düşünceleri olduğunu öğreneceksiniz. Bu kişiyle yakın bir gelecekte bir iş ilişkisi kurmanız mümkün görünüyor. İçinizdeki bazı gizlenmiş duyguları açığa çıkartabileceğiniz bir gün. Çevrenizdekiler sizi anlamakta, size ulaşmakta zorlanabilirler. Yüreğinizdeki karmaşayı geri planda tutmanız gerekecek.
25 Şubat 2018

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar Pazar günümüz üç önemli görünüm etkisiyle başlıyor. İlki, saat 15:00 Venüs-Mars arasında gerçekleşiyor. Her anlamda güzelliklere, olumlu düşünmeye, huzur içinde yaşamaya önem versek de, dış dünyadaki gelişmeler, insan ilişkileri bizi zorluyor. Mücadele veriyoruz, rahat etmek istiyoruz. Fakat bir şeyler, ummadığımız şekilde geliştiğinde canımız sıkılıyor. Bu saatlerde yaşadıklarımızı, olan bitenleri gözden geçirirken, biraz sıkılabiliriz. İkincisi, 15:26 Merkür-Neptün kavuşumu, astrolojik olarak Merkür-Balık burcu geçişi zayıf bir enerji sunmasına rağmen, bugün Neptün ile buluştuğunda şifa ve moral gücü sunuyor bizlere. İdeallerinizi, vizyonunuzu, yeteneklerinizi ortaya koyarak, geliştirerek kazanç elde etmeniz anlamında destek veriyor. Yaratıcı yeteneklerinizi kullanarak ekmeğinizi kazanmanız adına size yardımcı oluyor. Özünde şifalanmak olan Neptün, Merkürün zararlı etkilerini devre dışı bıraktığı için, bizi ilahi bir gücün koruduğunu hissediyoruz. O güç, inancımızdır. İnancımız büyüdüğünde, ideallerimize sahip çıkmamız, hayallerimizi gerçeğe dönüştürmemiz kolaylaşır. Üçüncüsü, 20:46 Güneş-Satürn görünümü olup, kazandırıcı işlere yönelmenin, bu anlamda sıkı çalışmanın işaretçisidir. Paranın kolay kazanılmadığını bilerek hareket edersiniz. Bütçenize önem verirsiniz. İhtiyaçlarınızı ekonomik şekilde halledersiniz. Şu aralar belki bir şeyler sizi zorluyor. Sorumluluklarınız artmış olabilir. Bu enerjinin size vereceği destekle bunları aşabilecek güce kavuşursunuz. Huzurlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,
24 Şubat 2018

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ilişkin hakkında önemli kararlar alacaksın. Bir ilişkin yoksa hayatının aşkıyla karşılaşabilirsin.
25 Şubat 2018

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Aykırı düşüncelerinizle ön plana çıkmanız gerekmiyor. Konu ne olursa olsun, farklı konuşmayı adet haline getirdiniz. Aşkınızı sıra dışı yaşamak istiyorsunuz. Durum böyle olunca Çevrenizdeki kişiler arkanızdan konuşuyorlar.
24 Şubat 2018

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Mücadele ruhunuzu yeniden kazanmak adına bugün kendinizi daha fazla motive etmeniz ve özgüven sağlamanız gerekebilir. Bugün gideceğiniz her ortamda göz dolduracak fakat başka bir boyutta da arkanızdan yapılan konuşmaları öğreneceksiniz. Bunları önemsemediğiniz takdirde etkileşimleri güçlü olan enerji akışından istediğiniz gibi yararlanacak ve bugünün en şanslı kişisi sizler olabileceksiniz. Ancak bu durumda egonuza yenik düşmemek anahtar kelimeniz olacaktır.
25 Şubat 2018

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Ay Yengeç burcunda ilerlerken, bazı zaman alan uğraşlar ve stresler söz konusu olabilir. Daha fazla hizmet ve fedakarlık söz konusu.
24 Şubat 2018

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yeni başlangıçlar için içinizde ki enerjiyi doğru yönlendirin. Maddi ve manevi değerler üzerinde önemli kararlar alarak haklarınıza sahip çıkacaksınız. Deneyimlediğiniz zorlukların farkındasınız. Köklü değişiklikler yapmak için kolları sıvayacağınız sizi engelleyen tavırlarınızdan insanlardan uzaklaşacağınız bir sürecin başlangıcındasınız. Ailenizi ilgilendiren konularda her zamankinden daha hassas olmalı yaşanan olaylar ne kadar sinir bozucu olsa da dengeleri korumayı sağlamalısınız. Kariyerinizle ilgili hiçbir şeyi ertelememeli ve yeteneklerinizi ortaya koymakta tereddüt etmemelisiniz. İşinizle ilgili konularda önemli fırsatlarla karşılaşabilir kariyerinizde büyük bir çıkış gerçekleştirebilirsiniz. Özel hayatınızda ise aile ile olan ilişkilerinizi daha samimi bir hale getirmek sizin elinizde. Eş ya da uzun süredir devam eden bir beraberlik içindeyseniz yeni bir arayış hevesi bir anlık öfke ile sonrasında büyük pişmanlık duyacağınız bir ilişki deneyimleyebilir ve var olan ilişkinizin kötü bir şekilde bitmesine sebep olabilirsiniz. Gün boyunca taşınmazlarınızla ilgili konularda ani kararlar vermekten kaçınmalısınız.
25 Şubat 2018

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Artan sorumluluk ve görevleriniz, bugün, özel hayatınıza vakit ayırmanızı engelleyebilirler. Diğer taraftan, bu durumun normalde yaratabileceği gerilim, işlerin rayında gitmesi sayesinde, daha doğmadan ortadan kalkacaktır.
24 Şubat 2018

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün finansal durumunuzu ilgilendiren konularda şanslı olduğunuz, elinize para geçebilecek, alım satım işlerinizde başarı vaad eden bir enerji sözkonusu iken ilişkilerinizde son derece romantik ve ruhsal etkiler alarak, partnerinizle mutluluk veren bir zaman geçirebilirsiniz.
24 Şubat 2018

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelecekle ilgili plan yapmak için yurt dışında yaşayan dostlarınızdan fikir almak size bugün iyi gelir. Değişik kültürlerden insanlarla bir araya gelir, yeni vizyonlara yelken açabilirsiniz. Aşk hayatınız bugün sizi hem zihnen hem de kalben besler. İletişim araçlarından faydalanın.
24 Şubat 2018

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Önemli kararlarınızda aşk hayatınız belirleyici bir rol üstlenebilir. Yakın çevrenizle beraber hayal ettiğiniz güzel bir etkinlik sizi çok mutlu edebilir.
Reklamı Kapat