Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
16 Ağustos 2017

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Güzel mesajlar verecek, karşılığını alacaksınız. Duygularınız birbirine denk. İdeal gününüzdesiniz. Bir ilişkisi olmayanlar için, yeni bir ilişki kapısı aralanabilir. Kapı aralandıktan sonra iyice açmanın önünde bir engel yok.
16 Ağustos 2017

Kova Burcu Günlük İş Falı

İşkolik gibi davranmanız yakın çevreniz tarafından çok da hoş karşılanmıyor. Biraz işlerden uzak kalmak için fırsat yaratmanız gerekebilir. Bu hem size, hem yakın çevrenize iyi gelecek.
16 Ağustos 2017

Kova Burcu Günlük Para Falı

Yapacağınız bir harcama nedeniyle canınız sıkılabilir. Aslında hesapsız davranmazsınız ama bu kez hesapsız davrandığınızı hissedeceksiniz. Küçük birikiminiz eriyebilir, dikkatli olmanızda yarar var.
16 Ağustos 2017

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Güne neşeli başladınız, neşenizi bozacak şeylere izin vermeyin. Ne yazık ki neşenizi kaçırmak için fırsat kollayanlar var.
16 Ağustos 2017

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizle çok barışıksınız. Kendinizi bakımlı ve şık hissedeceksiniz. Zaten öylesiniz de. Uzun zamandır kendinizle ilgilenmiyordunuz, bugün ilgilenmeniz için fırsatınız ve isteğiniz olacak. Bir yol planı yapabilirsiniz. Eğer yolculuk için karar verirseniz, sonuçlarından çok memnun kalacaksınız. Birilerinin bu konuda sizi yüreklendirmesi gerekecek.
16 Ağustos 2017

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 11:49 Ay-Merkür görünümü Çarşamba gününün ilk etkili enerjisidir. Her şeyi detaylıca ele almanın işaretçisidir. Çünkü kafanızda soru işareti kalmasın istersiniz. Fakat bu sizi yorabilir, vaktinizi alabilir. Merkür gerilediği için eskiye ait iş veya meseleler önünüze gelebilir. Saat 15:35 Ay-Neptün görünümü, aşk konusunda istekli olsanız da, karşınıza çıkan kişiye dikkat ediniz. Duygular yanıltıcı olabilir. Saat 22:29 Ay-Mars görünümü, partnerinizin sizinle konuşmaktan zevk aldığını gösterir. Ancak sürekli onu övmenizi, problemlerinizi es geçmenizi bekler. Bu durum canınızı sıksa da, huzursuzluk çıkmasın diye razı olabilirsiniz. Ancak her Kova bu anlayışı göstermekte zorlanabilir. Saat 23:45 Güneş-Kuzey düğüm kavuşumu, karşı cinsle veya bizden farklı kişilikte olanlarla kurulacak bağlantıların, ilişkilerin göstergesidir. Siz artık sadece kendinize dönük değil başka bir insanla bir hayatı paylaşmayı da bilecek şekilde hayatınızı yönlendirmelisiniz. Bu evlilik veya uzun süreli beraberlik olabilir. Bir ilişkinin sürdürülmesi bu kavuşum etkisinde önemlidir. Evet zorlanırsınız ama emin olun ki, buna gönüllü olmanız halinde karşınıza çok özel biri çıkabilir veya mevcut ilişkinizdeki sorunlar ortadan kalkabilir. Biraz hayata güvenin, inanın ve sizi sevebilecek insanlara yüreğinizin kapısını açın. Mutlu, huzurlu, keyifli bir gün geçirmeniz dileğimle,
16 Ağustos 2017

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün duygusal dünyanı ailene ve kendine yönlendirebilir, kendini fark edilebilir kılmak isteyebilirsin.
16 Ağustos 2017

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinize zaman ayırmalı ve yaratıcılığınızı ortaya çıkaracak yeni işlere önem vermelisiniz. Maddi konularla ilgili atılımlar söz konusu. İşinizle ilgili görüşeceğiniz kişilere hiçbir şekilde ön yargılı olmamalısınız.
16 Ağustos 2017

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizden gizlenen bazı gerçeklerle yüzleşebilirsiniz. Arka planda oluşan gizli oluşumlar önünüze düşebilir.
16 Ağustos 2017

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı işlerinize hız kazandırmak için yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. İlişkilerinizde kendinizi ifade edebileceğiniz bir gündesiniz. Güzel olan şeyler için harcama yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda daha kolay risk alabilirsiniz. Çocuklarınız ile zaman geçirebilirsiniz. Finansal konularda daha fazla sorumluluk alabilirsiniz.
16 Ağustos 2017

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün partneriniz size ilan-ı aşk edebilir. Eğer ilgisini karşılıksız bırakırsanız kalbi kırılabilir. İşinizde size destek olan kişiler her daim yanınızda.
16 Ağustos 2017

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Herkes sizin ne kadar kendini beğenmiş ve vurdumduymaz olduğunuzu düşünüyor. Oysa siz böyle değilsiniz. İncindiğiniz zaman zırhınıza bürünüyorsunuz. Alçak gönüllülüğünüz ve vericiliğiniz dostlarınızın artmasına yol açacak. Aşkta da hep ben alırım, böyle olmalı demeyin.
16 Ağustos 2017

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, güçlü duygular hissedecek, cinsellik, gizli olanı araştırma merakı ve partnerinizle duygusal olduğu kadar fiziksel yakınlık da sizin için önemli hale gelecektir. Ameliyat olacaksınız, bu Dolunay sizin için iyi bir zamanlama olacaktır. İlişkilerle ilgili yeni teklifler alabilir, bu süreçte ani gelişen görüşme ve tekliflerden fayda görebilirsiniz.
16 Ağustos 2017

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay’ın İkizler burcundaki seyahati aşk, yaratıcılık, çocuk, hobiler ve sosyal ilişkilerinizi aydınlatıyor. Bu temalarla gün içinde vakit geçirebilir, partner ya da çocuğunuzla bir dans çalışmasına ya da gösterisine katılabilirsiniz. Müzeleri gezmek yeni şeyler hakkında bilgi biriktirmek önemli olur. Şans oyunları ve eğlene hayatı da size bugün yeşil ışık yakar. Yazarlık ya da konuşma yeteneğinizi çok geliştirebilirsiniz.
16 Ağustos 2017

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizde olanlar eğlenceli birgün geçirmenize engel olabilir. Harcamalarınızı kontrol etmeniz gereken bir zaman dilimindesiniz ama istediğiniz sonuçları yaratmak sizin için kolay değil.
Reklamı Kapat