Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Ekim 2017

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Her şeyi oluruna bırakmış gibi bir haliniz var. Küçük bir değişiklik için bile en ufak bir çaba harcamıyorsunuz. Onun çabalarına yanıt vermenizi istiyor. Bugün yine çabaları karşılıksız kalabilir.
21 Ekim 2017

Kova Burcu Günlük İş Falı

İş deneyiminiz nedeniyle çok beğeniliyorsunuz ama yeni gelişmeleri yeterince takip etmemeniz sizin aleyhinize olabilir. Sadece deneyimin yeterli olmadığının siz de farkındasınız. Önümüzdeki günlerde bir çaba gösterebilirsiniz.
21 Ekim 2017

Kova Burcu Günlük Para Falı

Harcamalarınızda dikkatli olmanız yeterli olmuyor. Çünkü yakınlarınızın harcamalarını kontrol edemiyorsunuz. Bugün bu konuda tatsız bir konuşma olabilir. Yine de kırıcı olmaktan kaçınmalısınız.
21 Ekim 2017

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir yakınınıza sürekli akıl verme isteğiniz onu boğuyor. Onun da bir yetişkin olduğunu fark etmeniz gerekiyor.
21 Ekim 2017

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizde çok güçlü olarak tanınmanıza rağmen zaman zaman gücünüzün tükendiğini hissediyorsunuz. Bugün yine öyle bir gününüzdesiniz. Küçük sorunları büyütme eğiliminiz ağır basabilir. Akşam saatlerinde hareketlilik gözüküyor. Olumsuz havanızın dağılması için iyi bir fırsat olabilir. Çok özlediğiniz bir arkadaşınızla karşılaşabilir, uzun sohbet edebilirsiniz.
21 Ekim 2017

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar, Saat 03:14 Ay-Neptün olumlu görünümü, ideallerinizi gerçekleştirmek anlamında size yardımcıdır. Burada en önemli nokta, gelir ve gider dengenizi sarsabilecek dağılmanıza yol açabilecek kararlar almamaktır. Bütçenize mutlaka özen gösteriniz. Saat 13:23 Ay-Pluto görünümü, bizi derinlikli düşünmeye sevk eder. Bir yandan kimse bizi hafife almasın istiyoruz diğer yandan var gücümüzle mücadele etmemiz gerektiğinin farkındayız. Peki, biz ne istiyoruz? Çaresiz kaldığımız zamanlarda en yakınımızdan başlayarak, tüm tanıdıklarımızdan destek bekliyoruz. En çok ihtiyacını hissettiğimiz de manevi telkinleri. Haklı mücadelemizde çevremizden tepki çekmek yerine onaylanmak arzusundayız. Çünkü bu onaylanma sayesinde çok mesafe alacağımızın bilincindeyiz. Saat 20:35 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, iş hayatı ve özel yaşantınızla ilgili sorunları çözmekte zorlanabilirsiniz. İnsanları anlamak pek kolay değildir. Haksızlıklar sizi yorar. Sorumluluk veya bağlılık nedeniyle kopamazsınız. En çok da bu sizi yormaktadır. Keyifli bir cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,
21 Ekim 2017

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İkili ilişkilerinde gündeminde dikkat etmen gereken koşullar oluşabilir. Uyum ve denge arayışı içinde olabilirsin.
21 Ekim 2017

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayallerinizi, askıya almanız gerekmektedir. Yeni fırsatlar için beklemeli ve düşündüğünüz konu ne olursa olsun, denetimden geçirmeden uygulamaya geçmemelisiniz.. Fakat, bu konuda herhangi bir şikayetiniz olmayacaktır.
21 Ekim 2017

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

En iyi ilişkin, birbirinize olan sevginiz, birbirinize ihtiyacınızdan fazla olduğu zaman olacaktır.
21 Ekim 2017

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Hafta sonu olmasına karşın son derece yoğunsunuz. Aynı zamanda kişiliğinizi ve başarınızı ortaya koyabileceğiniz fırsatlar da var.
21 Ekim 2017

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün düzen ve organizasyon gerektiren konulara odaklanmak için iyi bir gün olabilir. Toplumsal hayatta nasıl göründüğünüz, insanların neler düşündüğü sizin için biraz daha önemli olabilir.
21 Ekim 2017

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni girişimlerde bulunabilir hatta atılımlar yapabilirsiniz. Birkaç işi birarada götürmek durumunda da kalabilirsiniz. Yeni bir anlaşma sayesinde bol paranız olabilir. Uzak bir yerden gelen biriyle tanışacaksınız. Bu insan bir yabancı olabilir. Onunla aranızda bir yakınlaşma olacak.
21 Ekim 2017

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Genel olarak pozitif etkili bir günde olsanız da, alım satım işlerinizi, maddi girişimlerinizi bugün gerçekleştirmemeniz sizin için faydalı olacaktır. Özellikle uzun taksitli ve yüklü borçların altına girmemeniz gereken, para konusunda kandırılmaya açık bir gündesiniz. Özel hayatınızda bazı belirsizlikler varsa bunları eşinizle bugün paylaşmak yerine enerjisi uygun bir başka günü tercih etmenizi önermekteyim.
21 Ekim 2017

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş ile Uranüs arasındaki zorlu etkileşim sizi uzak yolculuklara çıkmaya itecek. Hayatla ilgili önemli sıçramayı yapma zamanınız geldi. Cesaretle yeniliklere yelken açın. Zihinsel faaliyetleriniz geniş çevrelerde ses getirir. Yeteneklerinizin masaya yatırılacağı bir gün. Sınavlarda başarı var.
21 Ekim 2017

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün dikkatinizin biraz zayıf olduğunu unutmayın ve yazılı anlaşmalar yaparken dikkatli olun. Arkadaşlarınızla aranızda çıkan anlaşmazlıkları büyütmekten ve tartışmalara girmekten kaçının. Olumlu davranabilirsiniz.
Reklamı Kapat