Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
22 Ekim 2018

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

İnsanın tam güven duymadığı birini de arzu edebildiğini görüyor, aşkın kuralsızlığını bir kez daha öğreniyorsunuz. Aşka dair bildikleriniz, yaşadığınız yeni duygularla anlamını yitiriyor.
22 Ekim 2018

Kova Burcu Günlük İş Falı

Bir taşınma işinin işlerinize büyük katkısı olacağını düşünüyorsunuz. Bu konuda sizinle değişik görüşte olan birini dikkate almalısınız. İş hayatınızda bir iki gün içinde bir taşınmanın kritiğini yapacaksınız.
22 Ekim 2018

Kova Burcu Günlük Para Falı

Yapmak üzere olduğunuz bazı ataklar sizi cesaretlendiriyor. Fakat bu atakların maliyeti de hiç azımsanacak gibi değil. Artık maddi sıkıntı çekmeyeceğiniz yolundaki inancınız yine yıkılacak gibi görünüyor.
22 Ekim 2018

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Sonradan kötü izler taşıyabileceğiniz bir gönül ilişkisi bekliyor. Sürdürmeye kararlı iseniz, bunu da göze almanız gerekiyor.
22 Ekim 2018

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu akşam bir yemek davetiniz olacak. Sizi gevşetecek saatler geçireceksiniz. Sorumluluk hissedip üstlendiğiniz bir konu, şimdi anlıyorsunuz ki başınıza dert açacak. Bir an evvel bu sorumluluğu üzerinizden atmaya çalışacaksınız. Konunun gizli kalmasını tercih ettiğiniz taraflarını, ilgili insanlarla paylaşmadan bu işin içinden sıyrılamayacaksınız gibi görünüyor.
22 Ekim 2018

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar, Saat 02:47-09:58 arasında Ay-boşlukta ilerleyecek. Başkalarının duygularına, davranışlarına dikkat etmek, empatide bulunmak, sezgilerimizi ve iç sesimizi dinlemek, elden geldiğince özverili davranmak kısaca egomuzu aşmak sayesinde rahatlayabiliriz. Kararsızlık, belirsizlik ve durumları net olarak göremediğimizde şöyle bir kenara çekilerek olan bitene bakmakta fayda var. Duygusal kararlar verme eğiliminde bir gündeyiz. Özellikle maddi konularda hesabımızı bilmemiz, acil bir gereksinim olmadıkça bütçemizi zorlamamamız gayet önemli. Saat 09:58 Ay-Koç burcunda ilerleyecek. Yolculuklar, görüşmeler, alışveriş, egzersiz yapmak, aktif olmak arzumuz yoğun olacak. Enerjimiz yükseliyor. Her konuda kendimizi öne alacağız. Saat 12:27 Ay-Kuzey düğüm görünümü, açık ve net bir şekilde fikrimizi söylemenin işaretçisidir. Hangi konuda olursa olsun kişisel gelişimimize katkıda bulunmayan kişi ve durumlardan uzak dururuz. Bu görünüm etkisinde ilişkimiz hakkında ilerisi adına doğru bir karar verebiliriz. Saat 17:59 Ay-Satürn görünümü, fikirlerinizi kendinize güvenerek ortaya koymanızı ve kişisel anlamda özgürce hareket etmenizi sağlayıcıdır. Ayrıca organizasyon, faaliyet, aktiviteler, bir çok insanla bir araya gelmek, bildiklerinizi paylaşmak, start vermek gibi konularda sizi destekleyicidir. Saat 22:14 Merkür-Pluto olumlu görünümü, aşk hayatınız, maddi-manevi ortak paylaşımlarınız gibi geniş bir alanda durumunuzu gerçekçi ve derinlemesine gözden geçirişinizdir. Yaşınız kaç olursa olsun, eğer bundan sonra yaşamınızla ilgili verdiğiniz mücadelenin başarılı olmasını, meyvelerinin lezzetli olmasını istiyorsanız, artık büyüme vaktiniz geldi. Yaş tahtaya ayak basmama deyimini bilirsiniz. İnsan yaşadığı tecrübeler doğrultusunda olgunlaşır ve büyür. Bizlere düşen yaşanmış derslerin özünü kavramış biri olarak akıllı seçimlerde bulunmaktır. Bugünkü görünüm, yeniye yer açmak için eskimiş olanların kafanızdan atılmasında size yardımcıdır. Bizi huzurlu kılacak gelişmelerle karşılaştığımız bir gün olsun. Kalben sevgilerimle,
22 Ekim 2018

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İşlerini organize etmemiş olman bugün biraz başını ağrıtacaktır. Yönetici pozisyonundaki kişilerle ilgili sözlü tartışmalar yaşanabilir ve sabrının zorlandığını hissedebilirsin. İş yerinde yakın bir dostunun yardım isteğini geri çevirmesi bazı gerçeklerle yüzleşmene de neden olacak. İlişkisi olmayan bir Kova burcuysan, hoşlandığın kişiye açılabilirsin. Evliliğinde sorunlarla yüzleşmekten sıkıldıysan, keskin kararlar alman an meselesi. Aile bağlarının güçlendiği bu günlerde aile içi küslüklere bir çözüm getirebilirsin. Sinirlerini yatıştırmak için kulaklıklarını tak ve müzikle kendini dış dünyadan uzaklaştır.
22 Ekim 2018

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizin için mali konuların ön planda olacağı bir gün olabilir. Harcamalarınıza dikkat eder ve bütçenizi sarsmadan hareket ederseniz ileride yaşayacağınız olumsuz durumların da önüne geçebilirsiniz.
22 Ekim 2018

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yoğun bir gündeminiz olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla yazışma ve konuşma yapabilirsiniz. Ticari konularda dikkatli olmanızda fayda var. Gün içinde yakın çevrenizdeki değişikliklerden etkilenebilirsiniz. Çalışma ortamınızda iletişimden kaynaklanan sıkıntılar yaşanabilir. Sakin olmanızda fayda var.
22 Ekim 2018

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

AŞK: Bazı kuruntularınızdan dolayı huzursuzlanmanız olasıdır. Gününüz oldukça hareketli geçip, sizi birden fazla işle ilgilenmek zorunda bırakabilir. Günlük işleriniz son derece önemlidir. PARA: Rutin işlerinizi iyi tasarlar ve ayrıntılarla ilgilenirseniz ummadığınız başarılar kazanabilirsiniz. İşinizde üstlerinizin dikkatini çekip, olumlu puanlar toplayabilirsiniz. SAĞLIK: Bugün bir hayalinizi gerçekleştirebilecek bir fırsatla da karşılaşabilirsiniz fakat sakin olun.
22 Ekim 2018

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu günlerde zekanızdan yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gerekmekte. Süregelen işbirliği varsa karşı tarafın hareketlerine çok dikkat edin. Bir kısmetiniz var bunu kıskanan biri sizinle uğraşacak. Dost sandığınız bu insanın tutumu sizi şaşırtacak.
22 Ekim 2018

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Harcama ve alışverişler gündeme gelirken imkanlarınızı artırmak, sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek üzerinde durabilirsiniz.
22 Ekim 2018

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Son derece duyarlı ve hassas olacağınız bir gün. Parasal konulara yönelik çalışmalarınızda ufak terslikler olabilir. Çok ilginç tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Ancak, kararsızlık ve gerginlik yüzünden sıkıntı duyabilirsiniz.
22 Ekim 2018

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyu hareketli ve yoğun olacaksınız. Ani yolculuklar söz konusu olabilir. Eş zamanlı programlardan sakınıp telaşa düşmemeye gayret edin. Yaratıcı fikirleriniz taktir edilecektir. Aşırı hassasiyetler, ani kırgınlıklar olabilir.
Reklamı Kapat