Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
26 Nisan 2018

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkiniz biraz daha içtenlikle içe kapanmış, küskün görüntünüzden arınabilirsiniz. Daha dışa açık, problemleri paylaşmadan yana, uzlaşmacı bir tavır sergilemeniz de yararlı olacak.
26 Nisan 2018

Kova Burcu Günlük İş Falı

Dağınık zihninizin altında, küçük iş problemlerinizin ötesinde çok daha başka sorunlar yatıyor olmalı. Veriminiz iş dışındaki sorunlarınızla ilgili olarak düşüyor olabilir
26 Nisan 2018

Kova Burcu Günlük Para Falı

Ekonomik durumunuz, bir teklifi değerlendirebilmeniz halinde, birdenbire atağa kalkabilir. Önümüzdeki günlerde çok ilgileneceğiniz bir teklif alabilirsiniz.
26 Nisan 2018

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Şartları zorlarsanız, kendinizle ilgilenebileceğiniz çok zamanınız olabilir. Kendinize zaman ayıramadığınız yolundaki yakınmalarınız, o kadar çözümsüz görünmüyor
26 Nisan 2018

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Belli konulardaki motivasyon ihtiyacınız, ilginç gelişmelerle karşılanabilir. Ama bu konularda motive olmanız, kendinize olan güveninizi aşırılıklara vardırma riskini de taşıyacak. İyimserliğinizi ve özgüveninizi iyi dengelemeniz gereken bazı problemleriniz var. Bunların üzerine gidiş tarzınız bu dengeyi etkileyebilir. Daha kararlı görünmeniz gerekiyor.
25 Nisan 2018

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 00:03 Ay-Venüs görünüm etkisinde, birilerini anlamakta zorlanırsınız. Sözgelimi, ifade ettiğiniz halde sürekli bir meseleyi didikleyen partnerinize tepki gösterirsiniz. Ancak haklı olduğunuz halde haksız duruma düşersiniz. Elden geldiğince sakin olacağız. Saat 03:41 Venüs-Chiron görünümü, flört etmek, hayatın güzelliklerini yaşamak, sorunları geride bırakacak aktivitelere yönelmek için iyi bir zamandır. İnsanlarla bir araya geliriz, dinleniriz, eğleniriz, hoşumuza giden ne varsa onu yaparız. Bu bir tatil, yolculuk, kısa seyirli bir değişiklik ve kendine gelmek halidir. Gezmek, görmek, yerinde öğrenmek, tanışmak için fırsattır. Saat 08:17 Ay-Güneş görünümü, huzur ve sakinliği bir hayli arzulayacağız. Değerli bulduğumuz, bize iyi gelecek ne varsa ona yönelmeyi faydalı buluyorum. Evimiz alanı içinde, ilişkimizde yapıcı düşünmek zamanı. Çünkü bir şeylere kafamızı taktığımız sürece akşamı rahat geçirmek kolay olmayabilir. Saat 15:30 Ay-Satürn görünümü, en ufak bir engelle karşılaşmada çabuk pes etmeye neden olabilir. Bu enerji ciddiyeti ve her şeyi iyi analiz etmeyi gerektirir. Bu yorucudur. Elimizden geldiği kadarını yapalım. İşlerimizi biraz daha dikkatli yapalım. Gün, tüm güzellikleriyle sizi kucaklasın. Gönülden sevgilerimle,
25 Nisan 2018

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İşin gereği sürekli seyahat eden bir Kova burcuysan, evraklarına daha çok dikkat etmen gerekebilir.
25 Nisan 2018

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişim konularında biraz daha temkinli olmanız gereken bir gün, kontrolünüz dışı aksaklıkların, problemlerin kurbanı olmamaya çalışmalısınız. Geniş düşünmekte ve odaklanmakta zorlanabileceğiniz bir gün olabilir.
25 Nisan 2018

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sende önemli yeri olan, değer verdiğin büyüğünün sıkıntılı işlerine hızır gibi yetişebilirsin. Vefalı duruşun, etrafındakilerin sana daha çok güvenmesini sağlıyor. İşin gereği sürekli seyahat eden bir Kova burcuysan, evraklarına daha çok dikkat etmen gerekebilir. İlişkisi olan bir Kova burcuysan, sevgilinin kendisiyle daha fazla ilgilenmeni istemesi, ciddi konuşmalar yapmana neden olabilir. Kendinden taviz vermeyişin, seni daha güçlü kılacak. Ailede, özellikle kardeşlerine harcamaları konusunda uyarılarda bulunabilirsin.
25 Nisan 2018

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortaklı para konuları gündeminizi etkileyebilir. İş hayatınızdaki konular daha akıcı. Kriz yaratan durumlara karşı dikkatli olmanız gereken zamanlar. Gün içinde mali anlamda kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Duygusal yönden bağlayıcı olaylarla ilgilenebilirsiniz. Akşama doğru zevk aldığınız konulara zaman ayırabileceksiniz.
25 Nisan 2018

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yeni imkanlar yeni projeler için sürpriz teklifler gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinize güvenin ve her türlü işbirliğine yeni fikir ve projeye açık olun. Size bu teklifleri getiren insanlar neyi yapıp yapamayacağınızı bilerek hareket ediyorlar bunu bilin ve yeteneklerinizin hakkını verin. Özel yaşamınızda ise evli Kova’lar sizler için oldukça hassas ve seçimlerinizin fazlasıyla önem taşıdığı günler. Sorunlarınız varsa ve aşmakta zorlanıyorsanız, Gökyüzü sorunlarınızı çözüme kavuşturmanız için size pek çok imkan sunacak. Yeni bir başlangıç yapabilir tertemiz bir sayfa açarak mutluğu huzuru yakalayabilirsiniz. Siz yeter ki ne istediğinize karar verin!
25 Nisan 2018

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, yakın çevrenizden bir kişinin veya dahil olduğunuz bir sosyal ortamın gözünüzdeki önemi büyük ölçüde artabilir. Bunu sağlayan şey ise, günlük işleriniz veya bunların detaylarıyla alakalı bir husus olabilir.
25 Nisan 2018

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde iletişimden yana muazzam fırsatlarınız varken, beklediğiniz bir haberi alabilir, yeni bir flört teklifini değerlendirebilir, ilişkilerinizde romantik görüşmeler gerçekleştirebilir ve sevgi dolu konuşmalar yapabilirsiniz. Görüşmeler, sosyal çevre, seyahatler ve eğitimler konusunda desteklendiğiniz bir zamandasınız.
25 Nisan 2018

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yolculuklarda aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Kimseyle tartışmayın. Çıkacağınız seyahatlerde iptaller gündeme gelebilir. Gireceğiniz sınavlarda soruları dikkatli okuyun.
25 Nisan 2018

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişimsel işlerinizde önemli adımlardan kaçının zira desteklenmeyeceksiniz. Eleştirel bakış açınızla hayatınızdaki her türlü sorunun kaynağını kendinizde bulabilirsiniz.
Reklamı Kapat