Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
23 Eylül 2018

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk ilişkinizle ilgili acele kararlar almanız gerekiyor. Kendinizi yaşadığınız ilişkide mutlu görmüyorsunuz. Ufak tefek şeyleri düzeltseniz bile temel ayrılıklarınız var, onları ne yapacaksınız ?
23 Eylül 2018

Kova Burcu Günlük İş Falı

İşyerinizde ekonomik kriz gerekçe gösterilerek istismar edildiğinizi düşünüyorsunuz. Birkaç güne kalmadan yaşayacağınız bir gelişme bu düşüncenizi haklı çıkartabilir.
23 Eylül 2018

Kova Burcu Günlük Para Falı

Neredeyse kılı kırk yararak yaşıyor, sizin savurganlığınızı bilenleri bile şaşırtıyorsunuz. Yakında hiç beklemediğiniz bir masrafa gireceksiniz. Bu sizi para konusunda yeni karamsarlıklara sokacak.
23 Eylül 2018

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Yine yanlış adımlar atıyorsunuz. Sizi bu konuda ısrarla uyaran birisi var. Onu dinlemeniz gerekiyor. Sonra son pişmanlık fayda etmeyebilir.
23 Eylül 2018

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünü iyice dinlenerek geçirmek istiyorsunuz. Bir konuda son derece hatalı bulduğunuz bir arkadaşınızı son kez uyarmayı düşünüyorsunuz. Ama bu konuda sizin de bir hatanız var, konuyu bütün detaylarıyla bilmiyorsunuz. Bu davranışınızla ilgili ilerde yaşayacağınız bir pişmanlığınız olabilir. Bu akşam pek istemediğiniz konuklarınız olacak. Ama yine de hoş bir akşam geçireceksiniz.
23 Eylül 2018

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat:04:54-23 Ekim saat:14:22 tarihleri arasında Güneş-Terazi burcunda ilerleyecek. Bu dönemde yeni insanlar tanıyacak, yeni yerler keşfedeceğiz. Finansal açıdan duruma bakacağız. Hani bir destek bulursak veya şu andaki sıkışıklığın üstesinden gelirsek gayet iyi olacak. İdeallerimiz önemli. Seçimlerimizi yaparken bunun bize artısı ne olur diye bakacağız. Eğitim, akademik çalışmalar, yabancı ülke, şehir veya farklı kültürleri inceleyeceğiz. Belki de, hukukla ilgili önemli bir dava için koşturacağız. Eğitime, iş hayatına önem vereceğiz. Hedefimiz olacak. Politik tarzda davranacağız. Bu dönemde iş birliğinde bulunabiliriz. Sanatsal ortamlar, sergiler, davetler, trend olan her şey, ilişkiler, yolculuklar, organizasyonlar, eğlenceli geziler, turlar, insanları bir araya getirici her şey hoşumuza gider. Yenilik ve değişik ihtiyacınız bu süreçte bir hayli yüksektir. Saat 19:46 Merkür-Satürn görünümü, insanlarla aramızda güzel paylaşımlar, ılımlı konuşmalar olsun isteriz. Ancak sıkıntılarımız, sorumluluklarımız yüzünden yorgunuz. Karşımıza çıkan en ufak engelle bile baş etmekte zorlanırız. Saat 20:19 Merkür-Kuzey düğüm görünümünde, hem aşk hem evlilik hem de sizin için önemli konularda hak ve adalet yerine bulur. Projeler istediğiniz şekilde yürür. Sizi destekleyen insanlarla karşılaşırsınız. Uzaklardan gelen haberler keyif vericidir. Bir arkadaşlık aşka dönüşür. Talih yüzünüze güler. Evlilik kararı verebilirsiniz. Yeni biriyle tanışabilirsiniz. Finansal anlamda desteklenirsiniz. Hakkınızın yendiğini düşündüğünüz konularda hukuki anlamda güçlenirsiniz. Saat 20:22 Ay-Neptün kavuşumu, çevrenizle bağınızı ılımlı hale getirir. Manevi zenginliğimiz yükseliyor. Birilerinin bize dışarıdan mutlu-mutsuz-hatalı-eksik-güzel-çirkin diye değerlendirmesini kafanıza takmayın. Siz kendinizi nasıl görüyorsunuz, bu önemli. Keyifli bir hafta sonu geçirmeniz dileğimle,
23 Eylül 2018

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinle ilgili hiçbir konuyu ertelemeyeceğin bir gün. Özeleştiri yaparak, eksik ve fazla bulduğun yönlerin üzerine düşünebilirsin. Eğer uzun zamandır iş hayatında olmayan bir Kova burcuysan kariyer yaşamına geri dönmek isteyebilirsin. Evli bir Kova burcuysan duygusal yanlarını ilişkilerine yansıtarak, birlikteliğinin enerjisini arttırabilirsin. İlişkisi olan bir Kova burcuysan, sevgilinle rutinin dışına çıkıp farklı şeyler yapmak isteyebilirsin. Sosyal medyadaki keskin paylaşımlar, bir süre bu alandan uzaklaşmana neden olabilir. Finansal anlamda olumlu gelişmelerden cesaret alarak harcamalarını arttırabilirsin. Özellikle aile ile ilgili konular gündemde olacak. Yaşam alanını değiştirmek isteyeceksin.
23 Eylül 2018

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda önemli şanslar ve fırsatlar yakalayabilir, planlamış olduğunuz projeler için yeni fikirler üretebilirsiniz. Duygusal dünyanızda ise geçmişten getirmiş olduğunuz ailevi sorunları çözmek isteyebilirsiniz.
23 Eylül 2018

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içerisinde parasal konularda biraz daha dikkatli olmanız gerekebilir. Kişisel yeteneklerinizi geliştirmek için daha çok şey de yapabilirsiniz.
23 Eylül 2018

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizle yüzleşerek hayatınızda doğru bir süreç başlatacağınızın işaretini veriyorsunuz. Aşk yaşamınızı canlandıracaksınız. Sevgiye hasret kaldığınız için bu iyi gelecek.
23 Eylül 2018

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Başkalarına emir vermekten çok hoşlanıyorsunuz ve herkesi sizin kurallarınıza uymaya zorluyorsunuz. Bu bencilliğe bir son vermenin zamanı geldi de geçiyor bile. Etrafınızdakileri, sizi seven insanları bu şekilde üzmeye hiç hakkınız yok. İş yerinde birtakım problemler yaşayabilirsiniz.
23 Eylül 2018

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde iletişimden yana muazzam fırsatlarınız varken, beklediğiniz bir haberi alabilir, yeni bir flört teklifini değerlendirebilir, ilişkilerinizde romantik görüşmeler gerçekleştirebilir ve sevgi dolu konuşmalar yapabilirsiniz. Görüşmeler, sosyal çevre, seyahatler ve eğitimler konusunda desteklendiğiniz bir zamandasınız.
23 Eylül 2018

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş’in Terazi burcundaki yolculuğu bugün başlıyor. Artık sosyal ilişkiler zamanı. Arkadaşlıklar aşka dönüşür. Ve siz bol bol seyahate çıkarsınız. Yabancılarla ortak projelere girişebilirsiniz. Mahkemelerden olumlu sonuç gelir. Yurt dışında yaşama fikrine sıcak bakarsınız. Eğitimler ve akademik konular, ön planda olur. Üniversitelerin kariyer günlerine konuşmacı olarak katılabilirsiniz.
23 Eylül 2018

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde yapmanız gereken bir takım özel ve kişisel işleriniz olabilir, kendinizle ilgilenebilirsiniz. Öğle sonrasında Ay\'ın Balık burcuna ilerlemesiyle birlikte maddi konular, alım satım ve yatırım konuları önem kazanıyor.
Reklamı Kapat