Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
24 Mart 2019

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Duygusal bakımdan kendinizi güçlü hissedebileceğiniz bugün, sevdiğiniz kimseyle aradığınız uyumu sağlayabilirsiniz. Sevgilinizin sizle paylaşmak istediklerini özenle dinleyin.
24 Mart 2019

Kova Burcu Günlük İş Falı

Ortaklaşa çalışmalarınızdan elde ettiklerinizin muhasebesini yapabileceğiniz bir gündesiniz. Parasal konularla ilgilenmeniz gerekebilir. İleride karşılaşacağınız harcamaları gözönüne almanız ve bu yönde planlar yapmak zorunda kalışınız olası.
24 Mart 2019

Kova Burcu Günlük Para Falı

Çevrenizdeki insanların etkisi altında kalarak aşırı derece masraf edebilirsiniz. Maddi anlamda herhangi bir olumsuzluğun gündeme gelmemesi için gerçeklerle yüzyüze gelmelisiniz.
24 Mart 2019

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün çatışmalara çok daha fazla yatkınsınız, öğle saatlerinde bu daha belirgin olabilir. Kişilerle çarpışabilir, aşırı bir inat sergileyebilirsiniz.
24 Mart 2019

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın bir arkadaşınızın sizinle ilgili önerilerini dikkate almanız, önemli bir konuda işinizi kolaylaştıracak. Ertelediğiniz bir görüşme bu akşam yine gündeme gelebilir. Köklü değişiklikler için çok kolay adım atamıyorsunuz. Aklınızda iş ve aşk yaşamınızda yapmanız gereken değişiklikler var, olumsuz ihtimaller harekete geçmenizi engelliyor.
24 Mart 2019

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay'ın Akrep burcundaki hareketini devam ettirdiği bir güne uyanıyorsunuz. Bugün herkes güzel etkiler alırken siz de bu durumdan en iyi faydalanan burçlardan biri olacaksınız. Hayatınızda sizi zirveye taşıyacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yaptığınız işte başarılarınız konuşulmaya başlanabilir. Merkür-Neptün kavuşumunun yaşandığı bugün içerisinde maddi olarak da sizi mutlu gelişmeler bekliyor olacak. Gece etkisini hissedeceğimiz Ay-Mars karşıtlığı ile yakın çevrenize karşı agresif bir tutum sergileyebilirsiniz. Sevgiler, Astromeri
24 Mart 2019

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Özlem gideriyorsun!Ay, bugün su burcunda hareket ediyor. Tamam, bugünlerde sosyal hayatında etkileşimlerin artmış olabilir, etrafındaki insanlar sana farklı girişimlerden, yeni ortaklıklardan söz ediyor da olabilir. Sorun şu; bunlar gerçekten içine siniyor mu? Hatırlatmak isterim ki bugünlerde gözlemci kalmak senin için en doğrusu... İlişkisi olmayan bir Kova burcuysan bir süredir arkadaşça görüştüğün kişi sana aşk itirafında bulunabilir. İlkin reddetsen de sonrasında neden olmasın? diyebilirsin. Boşanma sürecinde olan bir Kova burcuysan, aklını karıştıracak durumlar yaşanabilir. Bugün aynı zamanda uzun zamandır görüşmediğin arkadaşlarınla buluşarak, özlem giderebilirsin.
24 Mart 2019

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk ve ilişkilerde pozitif yönde bazı fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bugün ihtiyacınız olan şey bugün ilişkiniz de gerekli değeri görüyor olmanızdır.
24 Mart 2019

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi gerçekleştirebileceğiniz pek çok imkan var. Sorumluluk almaktan kaçınmamalısınız. Ancak duygusal alanda biraz daha esnek olmayı da ihmal etmeyin.
24 Mart 2019

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel gelişim için atacağınız her adımda evrenin sizi yerde bulundurttuğunu göreceksiniz bu yüzden de içiniz rahat edecek ve keyfiniz yerinde olacak.
24 Mart 2019

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, çevrenize karşı sahip olduğunuz yükümlülükler ile ilgili düşünceler, aklınızda dolanmaya başlayabilir. Başkalarıyla ortaklaşa kullandığınız maddi kaynaklar konusunda bazı adımlar atmak için de planlar yapabilirsiniz.
24 Mart 2019

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kısıtlanmak hiç hoşunuza gitmiyor. Zoraki her konuya karşısınız. Aslında siz hayatta birçok konuya karşısınız. Farklı olduğunuz için fark yaratıyorsunuz, yaratabiliyorsunuz. Yine de hayatın yapılması gereken rutinleri var. Hayallerinizde sıkışıp kalmak da özgürlük değildir.
24 Mart 2019

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep burcunda seyahat eden Ay, haftanın son günü kariyerinizde önemli gelişmelere ışık tutacak. Aynı zamanda annenizle olan ilişkinizde bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Ev ve kariyeriniz arasındaki yoğunluk sizi bu dönemde yorgun düşürebilir. Evlilik hazırlıkları, ev satın alma ya da satma gibi ciddi kararlar almaya açıksınız. İş değişikliği yapmak isteyenler bu dönemde bu konuya daha fazla eğilebilirler.
24 Mart 2019

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Hedeflerinizin, planlarınızın ön planda olduğu bir gün, organizasyon becerilerinizi öne çıkarabilirsiniz. İş ve kariyeriniz yönünden hareketli, canlı, aktif bir gün olabilir. İtibarınız, duruşunuz, başkalarının hakkınızda ne düşündüğü sizin için önemli hale gelebilir.
Reklamı Kapat