Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Mayıs 2017

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Hafta sonunda sevgilinizin planlarını alt üst etmeniz onu biraz üzmüş görünüyor. Bugün elinize onun gönlünü almanız için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Değerlendirebilirsiniz konu hiç büyümeden kapanabilir.
27 Mayıs 2017

Kova Burcu Günlük İş Falı

Henüz her konuyu sizinle paylaşmaya niyeti yok gibi görünen insanlar, sabrınızdan etkileniyor. Çabalarınız yakında parlak teklifler almanıza neden olabilir. Eskiden birlikte çalıştığınız bir arkadaşınız, bugünlerde sizden yardım isteyebilir.
27 Mayıs 2017

Kova Burcu Günlük Para Falı

Pek de yakınınız olmayan biriyle yaşadığınız bir para tartışması bugün yeniden açılacak gibi. Herkes sizin ne kadar haklı olduğunuzu biliyor olsa da uzlaşmacı tavırlar puanınızı arttıracak.
27 Mayıs 2017

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Yapıcı eleştirilere açık olmanız gerekecek. Biraz sabırlı olmanız gereken bir gün.
27 Mayıs 2017

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Biraz planlı olursanız, yakınlarınızla yararlı birtakım iş birlikleriniz olabilir. Zaman zaman başınıza buyruk kararların aşamasına geliyorsunuz, fakat uyarılara duyarlı oluşunuz sizi riskten koruyor. Bugün yine bu tür davranışlar gündeme gelebilir. Gerçekleştirmek istediğiniz pek çok projeniz var. Küçük küçük projeler de yaşamınızı doldurabilir.
27 Mayıs 2017

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar Saat 05:21 Ay-Mars kavuşumu, aceleci değil bilakis akıllıca hareket etmenin kıymetli olduğunu işaret ediyor. Tartışmalardan, farkında olmadan açık vermekten, karamsarlıktan, gerginlikten kaçınalım. Geçmişte yaşananları bugünle karşılaştırıp, ileriye bakmak lazım. Seçeneklerimizi iyi analiz edelim. Plan ve projelerimizin eksikleri var mı, toplumsal ilişkilerimiz ne durumda, hedefimiz nedir? Bütün bunları gözden geçirelim. Saat 07:53 Ay-Satürn karşıtlığı, ilerisi adına düşünmek ve sorumluluklarımızın farkında olarak aşk hayatımızı ve toplumsal ilişkilerimizi gözden geçirmemiz lazım. Plan ve projelerimizin alt yapısını sağlamlaştırmamız, seçeneklerimizi artı ve eksi yönleri hesaba katarak ele almamız faydalıdır. Hayalci olmamak lazım. Farkındalık önemli. Sorunlar, engeller, bazı kişilerle görüş farklılıkları yaşanabilir. Bu durumlarda dinlemeyi bilmek, konuştuğumuza dikkat etmek gerekir. Saat 09:19-14:25 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Bu zaman dilimi içinde yeni bir aşk veya yenilik anlamındaki mevzular üzerinde çok dikkatli durmak gerekir. Çünkü atılacak bir adımın uzun ömürlü olması oldukça zordur. Telaşlı bir şekilde karar verilmemeli, enine boyuna düşünülmelidir. Eğer fırsat bulursanız bol bol dinlenin, bol bol gezin, kitap okuyun, meditasyon yapın sakinleşin ve huzuru kendi içinizde oluşturmaya özen gösterin. Saat 14:25 Ay-Yengeç geçişi, bizi hassaslaştırıyor, kabuğumuza çekiyor ve düşündürüyor. Sahip olduğumuz her şey bizi mutlu ediyor mu, yoksa rahatsızlık mı veriyor. Ailemiz ve kendi arzularımız. Hangisi değerli, hangisi bizi daha çok temsil ediyor? Bunlar üzerinde duracağız. İşlerinizi arzu ettiğiniz şekilde düzenlemeniz ve huzurlu bir gün geçirmeniz dileğimle,
27 Mayıs 2017

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çalışma arkadaşlarınla birlikte mevcut sorumluluklarını düzenliyorsun. Alışveriş konusunu abartabilirsin.
27 Mayıs 2017

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Başarılı olmayı amaç haline getirdiğiniz için, zor hedefler peşindesiniz. İdeallerinizi gerçekleştirecek yollardan beklediğiniz haberlerin istekleriniz doğrultusunda olduğunu göreceksiniz. Yalnız kalmak size olumlu geliyor.
27 Mayıs 2017

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Tahsil edemediğiniz bazı alacaklarınız tahsil edebilirsiniz. Ek gelirler gündemde. Aşk ile ilgili belirsizlikler bugün netleşebilir.
27 Mayıs 2017

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yapabileceğiniz çok şey var, bu yüzden iyi bir plan yapmaya gayret edin. Ailevi konular da uğraştırıcı olabilir.
27 Mayıs 2017

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi oyalayacak bir şeyler bulmalısınız. Katılacağınız her yeni etkinlik ya da öğreneceğiniz uğraşılar sizi biraz da olsa rahatlatacak.
27 Mayıs 2017

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir dostunuza yardımınız olacak. Uzun süredir kafanızı kurcalayan bir konu sonuca ulaşacak. Maddi açıdan oldukça rahat bir döneme gireceksiniz. Yalnız daha evvelden yapmış olduğunuz harcamalarınız biraz yük getirebilir. Sevdiğinizle herşey yolunda.
27 Mayıs 2017

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 20:38’de İkizler burcunda gerçekleşen ve etkisini 3 gün önce ve sonra hissettirecek yeni ay ile birlikte, özellikle 29 Mayıs gününden itibaren aşk hayatınızda yeni tekliflere açık olacağınız, eğlencenin hayatınızda daha çok yer alacağı, spora başlayabileceğiniz, reklam ve tanıtım işlerinizden fayda elde edeceğiniz, çocuklar konusunda sevindirici haberler alabileceğiniz ve yeni bir aşk ilişkisine girebileceğiniz bir süreç başlamış oluyor ancak bugüne özel olarak Venüs ve Merkür burç değiştirme aşamasında olduğundan ve Neptün karesi de devrede olacağından aşk hayatınızda ve çocuklarla ilgili konularda hayal kırıklıkları yaşayabilir, iletişim konusunda problemlerle karşılaşabilirsiniz. Bu süreci sakinlikle geçirdikten ve hayatınızdaki düzenlemeleri yaptıktan sonra giderek yeni ayın olumlu etkilerini hissetmeye başlayarak, hayatınızda açılan yeni ve olumlu dönemi yaşamaya başlıyor olacaksınız
27 Mayıs 2017

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Hafta boyunca aktif çalışma koşulları sizi bir hayli yormuş olmalı. Haftanın son iş gününü geride bırakırken artık eğlenmeyi hak ettiniz. Yeni gruplara dahil olmak, network ağlarının yardımıyla yaratıcılığınızı geliştirmek, özgür ruhunuza saygı gösteren sevgilinizle maceralara atılmak için gökyüzündeki Ay sizden yana! Ayrıca piyango bileti alabilir ya da çocuk sahibi olanlar tüm aileyle puzzle yapmanın keyfini çıkarabilirler.
27 Mayıs 2017

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kreatif işlerinizde kafanıza takılan şeyleri halledebilirsiniz. Akşam saatlerinde alacağınız bir haber veya bir görüşme talebi sizi çok mutlu edebilir.
Reklamı Kapat