Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Mayıs 2019

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Duygusal olduğunuz kadar gerçekçisiniz de. Ama ilişkiniz de duygularınızdan çok gerçekler ağır basıyor. Dinginlik, huzur, anlayış şimdilik size yetiyor. Bugün elde ettikleriniz için kendinizi mutlu hissedeceğiniz bir gün.
21 Mayıs 2019

Kova Burcu Günlük İş Falı

Başarınızın sırrı titizliğinizde ve çalışkanlığınızda. Bu yönünüzle çok takdir topluyorsunuz. Bugün küçük bir övgü sizi mutlu edebilir. Bir süre daha disiplinli ve yoğun bir çalışma temposu gerekebilir.
21 Mayıs 2019

Kova Burcu Günlük Para Falı

Gereksiz harcamalardan kaçınmayı biliyorsunuz ama giyim söz konusu olduğunda kendinizi tutamıyorsunuz. Yeni şeyler almadan önce gardırobunuzu gözden geçirmeniz yerinde olur.
21 Mayıs 2019

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Ailenizi çok önemsiyor ve onlar için gereksiz yere endişeleniyorsunuz. Alacağınız bir haber sizi üzebilir. Üzülmeden önce meseleyi büyütüp büyütmediğinizi gözden geçirmelisiniz.
21 Mayıs 2019

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir fırsat olarak değerlendirip birtakım çıkar hesapları içine girdiğiniz bir gelişme, bugün yüzünüzü güldürebilir. Şanslı olduğunuz bir gün. Atak ve enerjik davranışlar kazanç getirebilir. Oldukça iddialı ve başarılı bir grubun içine katılmamak için direniyorsunuz. Birlikte olmayı reddetmek yerine bu durumu kabullenmeye çalışmalısınız.
21 Mayıs 2019

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün 10:56 itibariyle Ay Oğlak burcunda seyrine devam ediyor. Psikolojik olarak durgun hissedebilirsiniz. Merkür ve Güneş kavuşumu sayesinde dileklerinizin gerçek olabileceğini görebilirsiniz. Ay ve Mars karşıtlığı nedeniyle sağılığınızı ihmal etmemelisiniz. Güneş İkizler burcuna giriş yapıyor. 21 Haziran tarihine kadar aşk hayatınızda güzel bir döneme adım atıyorsunuz. Yeni aşklar kapınızı çalabilir. Şansınızın açıldığı, güzel gelişmeler yaşayacağınız bir dönemde olacaksınız. Merkür bugün Güneş'ten sonra İkizler burcuna geçiyor. 4 Haziran'a kadar sevdiğinizle ilgili haberler alabilirsiniz. Bazılarınız yeni bir bebeğin müjdesini de alabilir. Çocuğunuz önceliğiniz olacaktır.
21 Mayıs 2019

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendini yeniliyorsun!Güneş bugünden itibaren hava grubunun değişkeninde hareket etmeye başlıyor. Bugün karşına çıkacak sürpriz teklifleri iyi düşünerek karar vermeni tavsiye ederim. Yaşayacağın sürprizlerle, şanslı olduğunu bir kez daha anlayacaksın. Eğer iş arayışında olan bir Kova burcuysan uzun zamandır beklediğin telefonu bugün alabilirsin. Sosyal hayatın ile özel hayatın arasındaki dengeyi kurmakta zorlandığını hissedip, özel hayatının seni kısıtladığını düşünebilirsin. Bu sebeple eşinle ya da sevgilinle sorun yaşayabilir, karşılıklı iletişim kurmakta zorlanabilirsin. Günün sonunda hayatındaki rutinleri ve alışkanlıkları bozarak, kendini yenilemek isteyeceksin.
21 Mayıs 2019

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Parasal konularda önemli bir gelişme yakalayabilirsiniz. Birikimlerinizi gözden geçirmek veya tasarruf yapmak adına değerlendirmelerinizi bugün bir daha gözden geçirmelisiniz.
21 Mayıs 2019

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bilemediğiniz konulardan ötürü kayıplar yaşayabilirsiniz. Ailenizde olan olaylara elinizde olmayan nedenlerden ötürü destek veremeyebilirsiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirememek size yük olabilir. İş hayatınızdaki sorumluluklarınız ve üstlerinizle olan ilişkileriniz gündeminizi etkileyebilir. İlişkinizde korumacı bir tavır sergileyebilirsiniz.
21 Mayıs 2019

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İsteklerinizi gerçekleştirirken çevrenizden yardım alabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken husus başkalarının fikirleri ile çatışmaktan kaçınmak olacak.
21 Mayıs 2019

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gerilimsiz ve rahat bir gün. Amaçlarınıza rahatça ulaşabileceksiniz. Fakat çevrenizdekilerle inatlaşmayın. Bu tutumunuz onları çileden çıkarıyor. Herşeyi ben biliyorum havasından da vazgeçin. Karşınızdakilere de şans tanıyın.
21 Mayıs 2019

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kova; bugün Güneş ve Merkür burç değiştirerek seni daha fazla destekler bir konuma geliyor. Bu ay yaşamdan daha fazla keyif alabilir, yaratıcılık gerektiren çalışmalarda başarılı olabilirsin. Ancak öğleden sonra biraz daha dikkatli ve sabırlı olmalısın. Neşeni ve enerjini yitirebilir, düşmanlıklarla karşılaştığından içine kapanabilirsin.
21 Mayıs 2019

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün partnerinizle ilişkinizin geleceği hakkında önemli kararlar alsanız da kafanızdaki bazı sorulara cevap bulamayabilirsiniz. Sanki aranızdaki sis perdesini ortadan kaldırmak mümkün olmaz. Elinizden gelen en iyisini yaparak gerisini akışa bırakın. Zaman her şeyin ilacıdır. Bugün meditasyon yapıp kalbinizi evrenin sevgisine açın.
21 Mayıs 2019

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Önemli sosyal etkinliklere katılılabilirsiniz. Gün boyu bağımsızlık ihtiyacınız yüksek. Akşam bireysel hedeflerinize katkı sağlayan olaylar, manevi gelişmeler yaşanabilir.
Reklamı Kapat