Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
9 Aralık 2018

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Partnerinizdeki netlikler, ilişkinizde sonsuz bir güven duygusu içinde olmanızı sağlıyor. Ama bunun getirdiği rahatlık da birtakım sorulara yol açabilir. Bunu dikkate almanızda yarar var.
9 Aralık 2018

Kova Burcu Günlük İş Falı

İşlerinizdeki dönemle alakalı durgunluk sizi üzüyor, Yeni değişik açılımlara kapalı görünmüyorsunuz. İşinize bağlısınız. Alanınızla eskiden beri ilgili olduğunuz için mesleğinizi de çok seviyorsunuz.
9 Aralık 2018

Kova Burcu Günlük Para Falı

İş yaşamınızla ilgili yeni düşünceleriniz sizi düzlüğe çıkartabilir. Ekonomik kriz, kazancınızı epey zamandır bir yerde sınırladı. İhtiyaç duyduğunuz şeyleri elde etmekte zorlanıyorsunuz.
9 Aralık 2018

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Çok önemsediğiniz ve tek başınıza kotaramayacağınız projenizde yalnızlık belirtileri var. Bir dostunuzla uzun zamandır sürdürdüğünüz bu işbirliği, onun devreye sokmak istediği üçüncü kişinin varlığıyla işlevini kaybedebilir.
9 Aralık 2018

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı arkadaş ilişkilerinde kendinizi fazla yoruyorsunuz. Çok meraklı davranıp çok yakınlaşıyor, insanların sizden kolay talep etmelerine neden olabiliyorsunuz. Bugünlerde çevrenizde yaşanan sağlık sorunları, sizi sağlığınızla daha ilgili olmaya yönlendiriyor. Sevindirici bir haberiniz var. Ama içindeki sevinç, biraz da sizin haberi ne kadar değerlendirebileceğinize bağlı.
9 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar 18 Şubat 2019 tarihine kadar düz seyirle Balık burcunda ilerleyecek Chiron, parasal konularda daha fazla yoğunlaşmanız ve kazanmak, güvence altında yaşamak için var gücünüzle çalışmanız anlamındadır. Mal, mülk sahibi olma arzusu, kimi zaman haddinden fazla para biriktirmeye yol açabilir. Hani dilimizde bir benzetme vardır -var yemez derler, işte aynı o şekilde. Ancak böyle davranmanızın sebebi, elinizde olmayan kaybetmek korkusu nedeniyledir. Tabii ki her Kova bu durumda olmayabilir. Kimilerinizde ise bu durum aşırı derecede iyiliksever bir insanın göstergesidir. Öyle ki, elindeki avucundaki insanlarla paylaşır, kendinden çok başkalarına yardımcı olur. Ancak bu bazen öylesine sınırları aşar ki, bir bakar cebinde beş kuruşu kalmamış. Şifacılık yoluyla kazanılan parayı gösterdiği gibi finansal konulardaki yetenekliliğinizin başkalarının işine yaraması şeklinde de gelişmeler yaşanabilir. Yani birilerine akıl verirsiniz ancak bu aklı kendiniz için kullanmayı düşünmezsiniz. Mutlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,
9 Aralık 2018

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Belirsizliklerden uzaklaşmak isteyeceksin! Bugün evinle ilgili sorunlar yaşayabilirsin. Çözüm yolunun doğruluğundan emin olmadan biriktirmiş olduğun kaynaktan faydalanmamalısın. Eşin ve çocukların bugün ön planda olacak. Monotonlaşmış ilişkilerden bir an evvel kurtulmak ve belirsizliklerin ortadan kalkmasını istiyorsun. Yaşama çok canlı, hareketli bir pencereden bakmak sana yakışıyor. İlişkisi olmayan bir Kova burcuysan, hoşlandığın kişiye açılmanın yollarını arayacaksın. Bu konuda yakın bir arkadaşından yardım isteyeceksin. Ailenden destek almak bu gün çok önemli olacak. Çünkü ruhsal olarak iniş ve çıkışlarını kendi başına kontrol edemiyor olabilirsin. Kilo problemi olan bir Kova burcuysan, kalorisi yüksek, özellikle şeker oranı fazla besinlerden uzaklaşabilirsin.
9 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizi uzun zamandır rahatsız eden maddi bir soruna çareler bulabileceksiniz. Biraz yalnız kalıp içinize dönmek isteyebilirsiniz.
9 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi kısıtlamamalı ve izole etmemelisiniz. Geçmişten kaynaklanan yükler yüzünden zorlanabilirsiniz.
9 Aralık 2018

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Her zaman mükemmeli arayarak kendinizi boşuna üzüyorsunuz. Karşınızdakilerden beklentiniz bir hayli fazla.
9 Aralık 2018

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu sıralar çok çekicisiniz. Etrafınızdakilerin gözünü kamaştırıyorsunuz. Sizdeki bu değişiklik birlikte olduğunuz kişiyi çok etkiliyor. İşlerinizi fazla sorun etmeyin çünkü arkadaşlarınız size anlayışlı davranacak ve yardımcı olacak. Onların kıymetini bilin. Siz de onlara jest yapın.
9 Aralık 2018

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca toplum içinde kendinizi ve kurallarınızı daha rahat ifade ederken, maddi konularda istediklerinizi daha rahat elde edebilir, yeteneklerinize yönelerek çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Bugün aileniz, patronlarınız ve kurumlarla yapacağınız olası görüşmeler olumlu geçecektir.
9 Aralık 2018

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Oğlak burcunda Ay seyahat ediyor. Duygularınızı göstermekte zorlanabilirsiniz. Bu nedenle karşınızdakilere kendinizi yanlış anlatmak söz konusu olabilir. Kontrol mekanizmanız her zamankinden daha güçlü çalışacaktır. Halbuki bazen olayları akışa bırakmakta doğrudur. Kolektif bilince kapılarınızı sonuna kadar açın.
9 Aralık 2018

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kaşif Kovalar, proje üretmek için uygun zaman. Kendinizi hayattan izole ederseniz bilinçaltınızda kaygılı ve karamsar düşünceler çok aktif olur. İdeallerinizi paylaşacağınız insanlarla vakit geçirmek günü verimli kılar.
Reklamı Kapat