Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
29 Mart 2017

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Sizin bu ilişkide hep sorgulayan taraf gibi bir tavrınız var. Aynı coşkuyu yaşamıyorsunuz nedense. İkinize de çok yakın olan arkadaşlarınız bu konuda sizi suçlu buluyorlar.
29 Mart 2017

Kova Burcu Günlük İş Falı

Çok yoruluyorsunuz. Kendinizi daha az yormak için aldığınız kararlar işe yaramadı. Bazı sorumlulukları üzerinizden atmalısınız. Kötü bir organizasyonun kahrını siz çekiyorsunuz.
29 Mart 2017

Kova Burcu Günlük Para Falı

Hafta sonuna doğru sizi kısmen rahatlatacak bir para girişiniz var. Önemsemediğiniz küçük harcamalar bir araya toplanınca insanı sarsacak boyutlara ulaşabiliyor. Biraz daha sakınarak harcamalısınız.
29 Mart 2017

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

İlk başta size çok sempatik ve güvenilir gelen birisi sonradan sizi hayrete düşürecek zaaflarını bir bir sergileyecek. Buna hazırlıklı olmanız gerekiyor.
29 Mart 2017

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde kafanızı kurcalayan konu, sizi çok yakında şaşırtabilir. Konuyla bağlantısı olduğunu sandığınız kişilerin konuyla uzaktan yakından ilgileri olmadığını görüp şaşırabilirsiniz. Çözümsüzleşmiş görünen bir sorunla bir süre daha meşgul olacaksınız. Bu uğraşınızda, hasarlı insan ilişkilerinin onarılamayacağına inanmaktan vazgeçebilirsiniz.
29 Mart 2017

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 08:16 Ay-Uranüs kavuşumu, sürpriz bir teklifle karşılaşmanız ve hızlıca girişimde bulunarak başarılı olmanız anlamına gelir. Sıradanlık size göre olmadığı için, adım attığınız konuda yenilikçi fikirlerinizle ilgi uyandırmanız mümkündür. Saat 14:33 Ay-Merkür kavuşumu, iyi bir çıkış yolu bulmamızı sağlayıcıdır. En azından çıkarlarımıza uygun şekilde düşünürüz. Saat 15:08-18:48 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Ne kadar güçlü gibi dursak da, aslında canımızı yakan, söyleyemediğimiz sorunlarımız yüzünden bir hayli hassas düşünürüz. Bu hassasiyet, sahip olduğumuz, değer verdiğimiz bazı kişi ve durumların üzerimizdeki etkisi nedeniyledir. Elden geldiğince sabırlı olmakta yarar var. Saat 18:48 Ay-Boğa burcunda seyrine başlıyor. Evimiz ailemiz ve kişisel güvenliğimizi önemseyeceğiz. Şartlarımızı gözden geçireceğiz. Toplum içindeki konumumuz, insanların bizi takdir edip etmediği, ailemizle olan ilişkimiz tümüyle baş planda yer alacak. Duyarlılık ve huzurun gün boyu önemi büyük olacak. Saat 21:17 Merkür-Satürn görünümü olumlu bir bakış açısı kazandırıyor. Hem yakın çevremizle iletişim anlamında hem de toplumsal ilişkilerimizde fikirlerimizi güçlü bir şekilde ifade etmemizde hız kazandırıyor. Her şey sağlam temelli olsun isteyeceğiz. Dostluklara önem vereceğiz. Eğer bir şeyden emin isek, onun peşini bırakmayacağız. Daha önce başladığımız işleri de hızlıca bitirmeye gayret edeceğiz. Saat 21:23 Ay-Kuzey düğüm görünümü, ailevi, finansal konular üzerinde durmamıza neden oluyor. Bizim için geleceğimiz önemli. Ne yaşanmışsa yaşansın. Önemli olan hayatımızı garanti altına almaktır. Bu nedenle titiz bir incelemede bulunmalıyız. Gün boyunca dikkatli, tedbirli, bilinçli şekilde hareket etmemiz dileğimle,
29 Mart 2017

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzun zamandır yapmak istediğin yatırım için harekete geçebilirsin. Aile bireylerinden destek görebilirsin.
29 Mart 2017

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevresel ilişkilerinizde istemediğiniz sıra dışı olaylarla karşılaşmanız mümkün. Eğlenebileceğiniz ortamlarla değişik kişilerle tanışma imkanı doğabilir. Maddi konularda yeni açılımların söz konusu olacağı durumlar mevcut..
29 Mart 2017

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerinizde artık fark edilmek istediğiniz duygular içerisindesiniz. Bunun için elinizden geleni yapıyorsanız zafere az kaldı diyebiliriz.Sevgide emek ve maddesel sorunlar üzerine yapılan konuşmalar söz konusu.
29 Mart 2017

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. İşlerinizde yoğun bir hareketlilik içinde olabilirsiniz. Uğraştığınız işlerinizde üstlerinizle ilgili konulara özen gösterin. Yeni ticari birliktelikler gündeme gelebilir. Teknik konularda eğitimler söz konusu olabilir. Akşam saatlerinde ailenizle birlikte zaman geçirmek isteyebilirsiniz.
29 Mart 2017

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yıldızların yardımını fark edeceksiniz. Hayatınıza bolluk ve şans gelecek. Ancak geçmişinizden kaynaklanan alacak verecek işlerinizde sıkıntı yaşayabilirsiniz.
29 Mart 2017

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişimci yönünüzün aniden köreleceği bir gün geçirmeniz mümkündür. Kendinizi dış dünyadan soyutlayarak yalnız başınıza kalabilir, işlerinizi bile gizliden gizliye yürütmeye başlayabilirsiniz. İnsanların sizi kabuğunuzdan çıkarmaları zor olabilir.
29 Mart 2017

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Koç burcunda bir Yeniay meydana geliyor. Etkisini 3 gün önce ve sonra hissedeceğiniz yeniay haftasında çalışma hayatınızla ilgili olası krizlere, kardeşleriniz, akrabalarınız ve yakın çevrenizle ilgili problemlere ve onların yaşamlarındaki sıkıntılara açık bir enerjide olacaksınız. Burada iletişim konusunda oldukça hassas bir zamandan geçmektesiniz. Birtakım görüşme ve anlaşmalarınız kesintiye uğrayabilir ve iş hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Bu birçoğunuz için işten ayrılık anlamı taşırken, birçoğunuz için de iş ilişkilerinde bir kesintiyi ifade etmekte. Aynı süreçte genel sağlık durumunuz etkileneceği için özellikle mide ve baş bölgesi ile ilgili rahatsızlıklara karşı önlem almanız faydalı olacaktır. Yeniayın olumlu bir özelliği eğitim süreçleriniz, yolculuklarınız ve sosyal ilişkiler ile partnerlik konusunda size fırsatlar sağlamasıdır.
29 Mart 2017

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İşinizi geliştirmek adına yeni müşteri ağları oluşturabilir, çarpıcı tanıtım materyalleri bastırabilirsiniz. Yeni organizasyonlara katılmak için ideal bir zamandasınız. Akıl ve zihin olarak çok aktif ve canlı bir durumdasınız. Eğitim hayatındaysanız teknik konulara eğiliminiz artabilecektir. Kısa doğa yürüyüşlerinizle bu yoğun enerjiyi akıtmanız mümkündür. Toplumsal bir etkinlikte boy göstermeniz gerekebilir ve bunun sorumluluğu ile yüzleşebilirsiniz. Ayrıca yakın bir arkadaşınızla ilgili önemli bir sorumluluk üstlenebilirsiniz.
29 Mart 2017

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal çevreniz sizi destekleyecek. İş hayatınızdaki konulara sorumlu yaklaşımınız sonucunda hayattan istediğiniz sonuçları alabileceksiniz. Acelecilikten kaçınmanız gerekiyor. 
Reklamı Kapat