Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
24 Haziran 2017

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Eski sorunları ikiniz de unutmuş görünüyorsunuz. Bugün onunla ummadığınız bir karşılaşma yaşayabilirsiniz. Siz bir adım atarsanız, o iki adım birden atmaya hazır görünüyor.
24 Haziran 2017

Kova Burcu Günlük İş Falı

Bugünlerde yeni dayanışmalar söz konusu. Yakın bir arkadaşınızın desteği sizi çok duygulandıracak. İddialı ve hırslı olmanıza rağmen, düzgün ilişkiler söz konusu olduğunda geri çekilip verici olabiliyorsunuz.
24 Haziran 2017

Kova Burcu Günlük Para Falı

Bol para harcamak istiyorsunuz, ama bugünlerde böyle çılgınlıklar mümkün görünmüyor. Birikim anlamındaki pişmanlıklarınız, gelecek günlerin olumlu anlamda tetikleyicisi olabilir.
24 Haziran 2017

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Karşı çıkışlarınızı bazı durumlarda çok dolaylı yollarla yapıyorsunuz. Bu, anlaşılma güçlüğü çekmenize ve bu nedenle de suskun kalıp geri adım atmanıza neden olabiliyor.
24 Haziran 2017

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir ilişkinizde, arkadaşınızı savunurken göstereceğiniz eleştirel tavır, uzun sürecek yeni sorulara yol açabilir. Arkadaşınızı savunduğunuz konusunda kuşkulara neden olacaksınız. Geçmiş bir olayla ilgili bazı söylentiler kulağınıza gelebilir ve canınız sıkılabilir. Söylenenler ve yapılanların zaman zaman dengesizlik göstermesi kapanmış defterleri yeniden açabiliyor.
24 Haziran 2017

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar 24 Haziran saat 05:31 Yengeç burcunda doğacak Yeniay, çalışma hayatınızda veya genel olarak insanlara yardımcı olmak amaçlı günlük faaliyetlerin işaretçisi oluyor. Bu Yeniayın özünde, duygusal hassasiyet, değerlerinize, önem verdiklerinize karşı kendinizi sorumlu hissetme hali bir hayli etkili oluyor. Şimdi beraberce Yeniayın görünümlerini inceleyelim. Ay-Merkür kavuşumu, işimiz gereği veya duyarlı bir kişi olmamızdan dolayı günlük hayatta insanlardan çabuk etkileniyoruz ve onların sıkıntılarını anlamaya çalışıyoruz. Bakmak, beslemek, doyurmak, annelik etmek istiyoruz. Venüs-Pluto görünümü, bu Yeniayda ailemiz, oturduğumuz yer, bizim için değerli olan her şeyi önemseyeceğiz. Niye şöyle niye böyle değil demek yerine, elimizde olanın kıymetini bilmek vaktidir. Olayları, durumları mantıklı şekilde ele almalıyız. Ay-Mars kavuşumu, sağlıklı yaşamak adına bedenimize, ruhumuza gereken özeni göstermeliyiz. Kendimize iyi bakmalıyız. Ay-Jüpiter görünümü, bu Yeniayda fırsat buldukça bizi keyiflendirecek, moralimizi yükseltecek seyahatlere çıkalım. Sözgelimi izine ayrılmak veya tatile çıkmak gibi. Şu üstümüzdeki ağırlıktan kurtulalım. Ay-Neptün görünümü, kişisel bakım, sağlıklı yaşama ayrılan bir paranın göstergesidir. Bu Yeniay kendimize zaman ayırmamız, her şeyi kafamıza takmamamız, kendimize özen göstermemiz gerektiğini söyleyen bir ses gibi. Bu sese kulak vermekte yarar var. Yeniayın her birimiz için güzelliklere vesile olması dileğimle,
24 Haziran 2017

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sezgilerin çevrendeki insanları anlamana yardımcı olacak. Gökyüzü, seni duygusal yönden oldukça etkiliyor.
24 Haziran 2017

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İşinizle ilgili gelişmeleri takip ederken, çok fazla hareket halinde olmanız gerekiyor. Her şeyi yavaştan almayı sevdiğiniz için, bitmesi gereken işlerinizin fazla ilerlemediğini göreceksiniz. Şüpheci yaklaşımlar içindesiniz.
24 Haziran 2017

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi duygusal anlamda toparlayabilir, hedeflerinize yönelik girişimlerde daha özgüvenli olabilirsiniz. İlişkilerinizde şartları olduğundan fazla zorlamamanızı önerebiliriz. Hürriyet Aile /
24 Haziran 2017

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ilk bölümünde fedakarlıklar ve dağınıklık var. Ancak akşam saatlerinde daha canlı bir tempo söz konusu.
24 Haziran 2017

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Olumlu enerjileri üzerinizde hissedebileceğiniz gündesiniz. İş arkadaşlarınızla bazı etkinliklere katılmanızın tam zamanı. Coşku dolu oluşunuz hayranlık uyandırıyor.
24 Haziran 2017

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kısa bir yol yapacaksınız. Gideceğiniz yerde ilginç kimseleri tanıyacaksınız. Para konusunda şu sıralar çok kısmetlisiniz. Yalnız para ile ilgili fırsatları anında ve yerinde değerlendirmelisiniz. Seviyor ve seviliyorsanız birlikte yeni bir çevreye gireceksiniz.
24 Haziran 2017

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Yengeç burcunda bir yeni ay meydana gelirken günlük yaşamınızda, çalışma hayatınızda yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Sağlığınızla, eviniz veya yaşadığınız ortamın hijyeni ve düzeni ile ilgili yeni girişimleriniz olabilir.
24 Haziran 2017

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün aniden ortaya çıkan bir sağlık sorunuyla uğraşabilir ya da öfkeli bir kadının pasif agresif tutumu sizi oldukça yorabilir. Dolayısıyla günü sakin geçirmek için deniz kenarında yürüyüş ve burada vakit geçirmek size iyi gelecektir. Sessizlik her zaman prim yapar.
24 Haziran 2017

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeniay işle ilgili konularda karşınıza yeni fırsatlar getirecek. Yeni bir işe başlayabilir ve sağlık kontrollerinizi yaptırmak adına fayda sağlayabilirsiniz.
Reklamı Kapat