Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

25 Temmuz 2014
Aşk yaşamınızda küçük sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve sevdiğiniz insanla aranızda küçük sorunlar ortaya çıkabilir. Duygusal açıdan bir istikrarsızlık ve karar verme güçlüğü yaşayabilirsiniz. Kendinizi yalnız ve desteksiz hissedebilirsiniz bu duygusal olarak bazı sıkıntılar yaşamanıza yol açabilir. Özellikle kafanızda bazı soru işaretleri ve nasıl davranmanız gerektiğine ilişkin sorunlar varsa karar vermek için bu günün geçmesini bekleyin. Duygusal konularda yenilikler yapmak için uygun bir günde değilsiniz.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

25 Temmuz 2014
İş yaşamınızda oldukça yoğun olacağınız ve çalışmalarınızı kararlılıkla devam ettireceğiniz bir gündesiniz. Bugün düşüncelerinizi belli bir noktaya toplamanız ve yeni kararlar vermeniz zor olacaktır. Olayları istediğiniz gibi görmeye çalışabilirsiniz ve bazı endişeler içine girebilirsiniz. Enerji düzeyiniz son derece iyi olacaktır ve bazı planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz ancak ani kararlar almaktan kaçınmalısınız. Bazı gelişmeler sizi strese sokabilir.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

25 Temmuz 2014
Maddi konularda bazı sorunlar yaşayabileğiniz bir gündesiniz ve beklentilerinizde aksaklıklar ortaya çıkabilir. Harcamalarınızda dikkatli olacaksınız ve uzun vadeli planlar yapacaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

25 Temmuz 2014
Yeni bazı düşüncelerle, eski planlarınız arasında çelişkilere düşebilirsiniz. Olaylara tarafsız bakmaya çalışmalı ve daha esnek stratejiler belirlemelisiniz.


Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Temmuz 2014
Genel çevrenizle ilgili bazı aksiliklerle karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Yapmak istediğiniz bazı şeyleri yapmakta zorlanabilirsiniz ve bu sizi rahatsız edecektir. Düşüncelerinizi isteğiniz konulara yönlendirmeniz ve olayların üzerine konsantre olmayı başarmanız kolay olmayacaktır. Genel olarak günü kendinizi fazla yormadan geçirmeye çalışmalısınız ve kafanızdaki olayların gelişimini zamana bırakmayı bilmelisiniz. Bugün yeni bir girişimde bulunmak için uygun bir günde olmayacaksınız.

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Temmuz 2014
Sevgili Oğlaklar, Perşembe gününe gayet olumlu Ay-Yengeç burcu seyriyle başlıyoruz. Saat 05:59 itibariyle etkili olan bu geçiş, sizi rahatsız eden konuları, sevdiklerinizle sarmaş dolaş olarak gidermenizde yardımcıdır. Duyarlı yönlerinizi öne çıkarır. Aile özlemi, vatan hasreti, sevgi, hoşgörü gibi olumlu hisleri yüreğinizde uyandırır, kıymetlendirir. Saat 14:09 Venüs-Neptün arasındaki güzel akış  sayesinde ilişkimiz, yakın çevremiz ve duygusal anlamda kendimizi güvende hissedebiliriz. Biz ne kadar belli etmesek de, aslında sevdiklerimiz hususunda gayet tutkulu ve bonkör insanlarız. Aşkımızı sahiplenir, canımız bildiklerini kaybetmek istemeyiz. Venüs-Yengeç burcunda ilerlediği için, partnerimizle olan sevgi alış verişimiz gayet kıymetli. Problemleri olan çiftler bu görünüm sayesinde bir araya gelebilirler. Güzel bir şekilde konuşup anlaşabilirler. Saat 20:42 Ay-Venüs kavuşumu partnerinizle aranızdaki iletişimi güçlendirir. Size karşı ılımlı davranabilir. Bu sayede huzurunuz yerine gelir. Saat 23:44 Güneş-Jüpiter kavuşumu, yaşamı farklı bir boyuttan ele almamızı sağlıyor. Sürekli mücadele eden, hedefini gerçekleştirmek için didinen birey, desteklenmek istiyor. Bu destek dışarıdan da olabilir veya içinizden de gelebilir. Başkalarının güçlü yanlarından fayda görmenizde, ruhsal bir takım sorunlarınızdan kurtulmanızda, yeni bir anlam duygusu kazanarak rahatlamanızda yardımcı olabilir. Bütünlük duygusu kazandırır. Parasal anlamda destekleyicidir. Kayıplarınızı, kazanca dönüştürmenizde vesile olabilir. Başkalarının size katkıda bulunarak, destek olmasıyla, en azından yalnız olmadığınızı hissetmeniz mümkün hale gelir. Gönlünüzden geçen her ne varsa, olumlu şekilde sizi güçlendirsin. Kalben sevgilerimle,    


Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Temmuz 2014
İşinizde yükselme, farklı bir mesleğe geçme ve kendinizin için uygun koşulları hazırlama konusunda ideal bir gün olacağından emin olabilirsiniz. Kişisel değer kavramlarınız önemli ve bu nedenle, kararsız ortalıkta dolaşan kişilikleri sevmiyorsunuz. Sizden yaşça büyük kişilerin etkisinde kalacaksınız.

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Temmuz 2014
Partnerinizle aranızda diğer herşeyi unutturacak güzellikte bir etkileşim olacak bugün. Anlayış, hoşgörü, yakınlaşma ve gerekiyorsa da bağışlama için gayet uygun bir gün olacak. Bırakın kontrol bugün biraz da onda olsun.


Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Temmuz 2014
Aslında, size zeki yollar ve seçenekler sunan kişilerin sizi eleştirdiğiniz düşünebilirsiniz. Bütün işler tamamlandığında kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Size güvenen kişilerin iş dışında bazı işlerde de iş birliği yapmasını sağlamanız gerekebilir. Organize ve hazırlıklı olmak yoğun iş temponuzda size yardım edecek. Tüm burçlar için gün geneli: Önümüzdeki iki üç hafta boyunca meydana gelecek gelişmeler ve olaylar çeşitli durumlar üzerindeki hakimiyetimiz arttırmamıza veya arzu ettiğimiz alanlarda elle tutulur gelişme kaydetmemize yardım edecektir. Ancak bu durumlardan en iyi şekilde fayda sağlamak istiyorsak, mevcut gidişata veya durumlara sıkı sıkıya bağlı kalmak yerine, daha esnek davranabileceğimiz veya yaratıcı olabileceğimiz koşullara uyum sağlayarak ilerlemeliyiz. En doğrusu rüzgarı arkaya alıp ilerlemek olacaktır.

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Temmuz 2014
Evliliğinizle ilgili hoş gelişmeler olabilir. Paylaşımlarınızın artacağı sevgi bağınızın güçleneceği bir gün geçirebilirsiniz. Özellikle verdiğiniz sözleri yerine getirmeniz çok etkili olabilir. Öte yandan iş yerinde sözleşmeler ve anlaşmalara dair hareketlilik yaşayabilirsiniz. Toleranslı olmak hedeflerinize ulaşma noktasında yararlı olabilir.


Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Temmuz 2014
SEBEPSİZ bir şekilde hırçınlaşıp, çatacak insan arıyorsunuz. Özellikle araç kullanan Oğlaklar sakin olmaya çalışın. Açık havada bulunun..

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Temmuz 2014
Sinirlerinize hakim olun ve kendinizi kontrol altına alın. Artık özgürsünüz. Buna alışmanız zaman alsa da kendinizi hiç sıkmayın ve çeşitli psikozlara girmeyin. Biraz çaba ile yepyeni bir insan olarak yaşama yeniden merhaba diyeceksiniz. Ailenizle ilşkilerinizi yeniden gözden geçirin.

Geçmiş Oğlak Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!