Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
22 Ocak 2017

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkiniz destek görmeden toparlanacak gibi görünmüyor. Akşama yakın üzerinizde etkisi olan bir ahbabınız, gergin sinirlerinizi yumuşatıp sizi daha yapıcı davranmaya yöneltebilir.
22 Ocak 2017

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Sorunsuz ilişkiler kurmak istiyorsunuz. Bu konudaki kararlılığınız ve titizliliğiniz, size problemsiz bir iş yaşamı sunabiliyor. Yapmayı hedeflediğiniz yeniliklere bu günlerde ilk adımı atabilirsiniz.
22 Ocak 2017

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Belli bir zaman içinde para durumlarınızda bir istikrar söz konusu. Bu konudaki inişleriniz, çıkışlarınız bir süre için de olsa, dengeye oturmuş bir görüntü içinde.
22 Ocak 2017

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Davranışlarıyla sizde antipati uyandıran biri, size açmak istediği meselede hiç de kötü bir niyet taşımıyor olabilir. Dış görünüşü, insanları yorumlamak için yeterli bir done olarak görmemelisiniz.
22 Ocak 2017

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Son zamanlardaki karmaşık bazı gelişmelerin etkisinde görünüyorsunuz. Çevrenizdeki iki insanla gönül ortaklığınız, bu yüzden son bulabilir. Aşk yaşamınız bugünlerde sizden ilgi bekliyor gibi. İş yoğunluğunuzun gerekçe olarak kabul görmediğini bilmelisiniz. Çok beğenildiğiniz biri tarafından gizli bir şekilde destekleniyorsunuz.
21 Ocak 2017

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Saat 12:43 Ay-Pluto görünümü günün ilk etkin enerjisi olup, sizi aşk ve isteklerinizi elde etme yönünde destekliyor. Bu gücün özünde başarı hırsı yatmakta. Birilerinin kontrolü ele geçirmemesi için, siz onlardan önce davranarak ipi göğüsleyen taraf olmak niyetindesiniz. Dayanıklılığınız ve performansınız diğer günlere göre gayet yüksektir. Bu sayede başarılı girişimlerde bulunmanız gayet mümkün. Fikirlerinizi kendinizden emin bir şekilde ifade ederken, dikkatleri üzerinize kolaylıkla toplayabilirsiniz. Cinsel anlamda bugün isteklisiniz. Saat 14:23 Ay-Venüs olumlu görünümü, dışarıda güçlü bir kişi profili çizmenizi sağlar. İnsanlar sizin hem ılımlı hem de yeri geldiğinde sözünü esirgemeyen bir kişi olarak görürler. Bu görünüm, huzur arayışının ve ne olursa olsun hakimiyeti elde tutmak isteğinizin işaretçisidir. Gün boyunca her işinizde olumlu gelişmelerle karşılaşmanız dileğimle,
21 Ocak 2017

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal olarak bağlı olduğun kişilerin hayatına fazla müdahale edebilirsin. İletişimin senin için hızlı aktığı bir gün.
21 Ocak 2017

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Özgürlüğünüzü yeterince kullanamıyorsunuz. Çünkü Bugün Ay’ın bulunduğu konum, aşk ilişkilerinizi gündeme getirecektir. Ortak çalışmalar içinde olduğunuz zaman, son derece huzursuzlaşıyorsunuz.
21 Ocak 2017

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk ilişkilerinde üstesinden geldiğiniz ve mücadele verdiğiniz her durum için yeniden yapılandırma noktasına varabilir. Nedenleri ve sonuçları yeniden irdeleyerek orta yol bulmanız çok mümkün.
21 Ocak 2017

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gelecek yönünde yeni planlar yapmak gerekiyor olabilir. Daha cesur davranmalısınız. Sözleriniz önemli.
21 Ocak 2017

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

BULUNDUĞUNUZ ortamlarda bir çok kişinin gözü üzerinizde olacak. Özgüveninizin gelişmiş olması yıldınızı iyice parlatacak.
21 Ocak 2017

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınızda ve kariyerinizde dikkatinizi çevrenizdeki kişilere yönelteceğiniz, gözlemleriniz doğrultusunda uzun vadeli planlamalar yapamaya eğilim gösterebileceğiniz bir gündesiniz. Çevrenizdeki insanlarla iletişimde çıkabilecek sorunlara dikkat edin.
21 Ocak 2017

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca görüşmeleriniz, kariyer gelirleriniz, arkadaş çevreniz ve sosyal ortamlarda problemler, soğukluk ve mesafeli davranışlara karşılaşabilirsiniz. Geleceğe yönelik somut anlamda hedefler belirleyebileceğiniz, kariyer konusunda güçlü adımlar atabileceğiniz bir gündesiniz. 17.40 sonrasında içsel olarak mutlu ve huzurlu hissedeceksiniz ancak ilişkilerinizde iletişim konusunda problemli bir zamandan geçtiğiniz için, geçmişin ve problemlerin üzerine gitmemek, şimdiye odaklanmak faydalı olacaktır.
21 Ocak 2017

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlarınızla birlikte yaratıcı zihinsel etkinliklerine katılmak, hoşça vakit geçirmek ve fazla duygusal derinleşme yaşamadan günü atlatmanız yararınıza olacaktır.Ancak gün boyunca sizin de iç dünyanıza çekilip kendi hayat dinamiklerinizi irdelemeye çalışmanız olasıdır. Yaklaşan Ay’ın boşluk etkisi ve Ay/Plüton açısı sizi de bir nebze içinize döndürecek ve arkadaşlık ilişkilerindeki dönüşüm enerjisine kafa yoruyor olacaksınız. Akşam saatlerinde içe kapanıp tevekküle varacağınız bir süreç gözlemleyeceksiniz.
21 Ocak 2017

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

 Sosyal bir günde arkadaşlarınızla bir araya gelebilir onlarla birlikte hareket etmek isteyebilirsiniz. Ortak iş ve çalışmalarda yaratıcılığınızla farkınızı ortaya çıkarabilirsiniz.
Reklamı Kapat