Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
29 Haziran 2017

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Duygusal olduğunuz kadar akılcısınız da. İlişkiniz çok duygusal bir tabloda, ama mantık çerçevesinde. Kontrollü aşkın ne olduğunu sizden öğrenmeye çalışan dostlarınız var.
29 Haziran 2017

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Bağımsızlık sizin için çok önemli. En azından insanın bazı durumlarda inisiyatif hakkının olabilmesini savunuyorsunuz. Bu konudaki ayrıcalığınız tamamen başarılarınızdan kaynaklanıyor.
29 Haziran 2017

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Para konularında kendinize tam yetki vermişsiniz. Bunun çoğunlukla da yararını görüyorsunuz. Ama böyle bir denetim bazı arkadaşlarınızı sıkabiliyor. Bu sevgiliniz için de geçerli olabilir.
29 Haziran 2017

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Hala yüzeysel olduğunu iddia ettiğiniz bir probleminizde, tamamen ektiklerinizi biçiyorsunuz. Sorunun hiç de yüzeysel olmadığını fark etmeniz, olumlu anlamda atacağınız ilk adım olabilir.
29 Haziran 2017

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ayrıntı diyerek kenara attığınız birçok şeyi, sonradan ele almanız gerekiyor. Bugün bunun çok çarpıcı bir örneğini yaşayabilirsiniz. Sürekli umutlu bir halde oluşunuz, çok enerjik biri olduğunuz izlenimi veriyor. Karamsarlık arada bir sizin de hakkınız olabilir.
28 Haziran 2017

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar, saat 03:22 Merkür-Neptün olumlu görünümü, eş veya iş ortağınızın içinde bulunduğu hassas durum karşısında ona destek olmanız anlamına geldiği gibi, çevrenizle aranızdaki hassas iletişimin de simgesidir. Gün boyu vizyon arayışınız ön plandadır. Kimi zaman birilerinin sizin kadar hassas düşünmeyeceğini veya sizin hayallerinize pek önem vermeyeceklerini düşünebilirsiniz. Ancak burada kendinize olan inancınız ve güven duygunuz çok önemlidir. Siz eğer amaçlarınızın farkındaysanız hiç kimsenin size karşı durması mümkün değildir. Kaldı ki bu enerji, ailevi konulardan tutun da, eğitim ve iş hayatınıza kadar geniş yelpazede kendinizi korumanız, kollamanız, sahip olduğunuz değerlerinizi muhafaza etmeniz yönünde size yardımcıdır. Kafanızı karıştıran ilişki sorunlarını çözebilmenin yolu, hassasiyetten uzak gerçekçi düşünmekle mümkündür. Ayrıca her insan farklıdır ve onun sizi gibi hareket etmesini, kararlı olmasını beklemek yanlıştır. Siz kendi yolunuza ve kendi hayatınıza sahip çıkarsanız ona göre seçimlerde bulunur, üzülmezsiniz. Saat 03:41 Ay-Başak seyrinde, hijyeninize, etrafınızda olan bitene, insanlara, durumları titizlikle ele alacağız. Bilgi sahibi olmak, araştırmak, keşfetmek ve bulduklarınızı belli bir alanda verimli bir şekilde kullanmak durumundayız. Saat 16:03 Ay-Güneş görünümünde, sadece bizi anlayabilecek bir eşe, sevgiliye ihtiyacımız olduğunu düşünürüz. Duygularımızı, inandığımız değerleri saygıyla karşılamasını bekleriz. Farklı düşünebilir, yeter ki bam telime basmasın diye içimizden geçiririz. Bu görünüm, bir problem yaşatmaz. Ancak bizim için kutsal olan değerler gözümüzde büyür. Bunun hafife alınmasını istemeyiz. Saat 22:51 Merkür-Mars kavuşumu, partnerinizin kendi hedefi ve düşünceleri doğrultusunda hareket etmesi anlamına geliyor. Bazen direkt bunu belli eder bazen de geri çekilip kendi dünyasına sığınabilir. Önümüzdeki birkaç gün boyunca ilişkiler gündeminizde yer alacaktır. Akıllıca düşünmekte, artı ve eksileriyle beraber durumu tartmakta yarar var. İlişkiniz yoksa hassasiyet daha yüksektir. Yalnızlığın size yorduğunu düşünürsünüz. Yeni gün sizlere güzellikler, başarı ve şans getirsin. Kalben sevgilerimle,
28 Haziran 2017

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bulunduğun ortamın tansiyonunu kontrol etmek adına sorumluluk alabilirsin. Atılımların olumlu sonuçlanacak.
28 Haziran 2017

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İş gücünüzün yüksek olduğu bir dönem. Sağlam çalışmalar içindesiniz. Çevrenizin olanakları sizi pozitif destekleyecek. Arkadaş çevrenizle iş ilişkilerinizi olumlu pozisyonlarla birleştireceksiniz. Değişimler olacak.
28 Haziran 2017

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgiyle bağlandığınız kişiye karşı bazı konularda hatalarını söylemek isteyebilirsiniz.Kırıcı olmak hoşunuza gitmeyen bir durumken şartlar sizi bu noktaya getirebilir. Hürriyet Aile /
28 Haziran 2017

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün akademik konular gündeminizi meşgul edebilir. Düzenlediğiniz eğitimlerde daha fazla etkin rol almak isteyebilirsiniz. Bazı konuları derinlemesine incelemek isteyebilirsiniz. Finansal konularda genişleme olabilir. Harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var. Etrafındaki kişilerle tartışmadan uzak durmaya çalışın.
28 Haziran 2017

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

SABRINIZIN tükendiğini hissedip haksızlığa uğradığınızı düşündüğünüz her konuda isyan edip ortalığı karıştırabilirsiniz. Sakin olun.
28 Haziran 2017

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu günlerde zekanızdan yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gerekmekte. Süregelen işbirliği varsa karşı tarafın hareketlerine çok dikkat edin. Bir kısmetiniz var bunu kıskanan biri sizinle uğraşacak. Dost sandığınız bu insanın tutumu sizi şaşırtacak.
28 Haziran 2017

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde aşk hayatınızda ve çocuklarınızla iletişiminizde geçici olarak problemlerle karşılaşabilir, arkadaş çevrenizle güç mücadeleleri yaşayabilirsiniz. Bu geçici etki altında kişilere daha anlayışlı olmak, varolan enerjinin farkında olarak sabırlı davranmak ve enerjinizi sevgi ekseninde tutmak faydalı olacaktır.
29 Haziran 2017

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün pratik bir şekilde pek çok işi halledebilirsiniz. Seyahate çıkanlar gittikleri yerde gezip görerek dünya görüşlerini zenginleştirebilirsiniz. Eğitimler, kurumsal yerlerle olan iletişimde somut gelişmeler kaydetmek mümkün olacak.
28 Haziran 2017

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel hayatınızda veya ortaklaşa işlerinizde sinirli söylemlerden kaçınmalısınız çünkü karşı taraftan da bu etkileri görebilirsiniz. Alınganlıktan da kaçınmalısınız.
Reklamı Kapat