Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
1 Temmuz 2016

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Çevrenizdekiler sizin birbirinizle olan yakınlığınızı konuşuyorlar. Yeni bir ilişkide yaşanabilecek bütün hoşlukları yaşıyorsunuz. O her zaman yeniliklere ve sürprizlere açık birisi. Siz de tam ona uygunsunuz
1 Temmuz 2016

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Bugün iş arkadaşlarınızla sosyal bir aktivite yaşayabilirsiniz. İşin çoğunu siz yapıyorsunuz, ama sessiz sedasız çalıştığınız için kimileri bu emeğinizi görmezden geliyor. Yine de taktir edeniniz çok denilebilir.
1 Temmuz 2016

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

İhtiyacınız olan bir alet için bir türlü para ayıramıyorsunuz. Ama bu ihtiyacınızı, bir yakınınızın size hediye etme ihtimali var. Kazancınızdan memnunsunuz, ama bir o kadar da harcadığınız için iki yakanız pek bir araya gelmiyor.
1 Temmuz 2016

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

İkili ilişkilerde dikkatli olmanız gereken bir gün. Her zamanki sağduyulu yaklaşımınızdan bugün biraz uzaklaşabilirsiniz.
1 Temmuz 2016

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yavaş ama istikrarlı bir gelişme sizi bekliyor. Umutsuzluğunuzu giderebildiğiniz zaman hedefin ne kadar yakınınızda olduğunu görebilirsiniz. Bugün bunu görebilmeniz için bir fırsatınız olabilir.Yaşadığınız küçük bir sağlık problemi de artık sizi tek ediyor. Zorlu bir sürecin başındasınız. Ama sonuçta ulaştığınız hedef bu zorlukların hepsine değecek.
1 Temmuz 2016

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 06:31 Venüs-Pluto karşıtlığı, kendimize çok fazla yüklenmeden, umutsuzluğa düşmeden güven duygumuzu yüreğimizde bir çiçek gibi büyütmemiz gerekiyor. İlişkimizle alakalı konularda tavırlarımız sertleşebilir. Bir yandan karşımızdaki kişinin değerlerine, inandıklarına saldırmaya çalışırken diğer yandan yaptığımızın yanlışı farkedebiliriz. Özür dilemek mi? Bu oldukça zor ancak içimizden yüzlerce kez bunu isteyebiliriz. Onu bizim gibi düşünmeye zorlarken yaptığımız haksızlığın farkına varamayabiliriz. Affet dersek taviz verdiğimizi düşünebiliriz. O zaman gelin köprüleri yıkmadan önce bir gün,  bu köprüye ihtiyacımız olacağını bilerek hareket edelim. Saat 14:45  itibariyle etkili olacak Ay-İkizler geçişi  aktif olmamızı sağlıyor. Bildiklerimizi ifade edeceğiz. Biraz duyarlılık veya sinirlilik hali söz konusu olabilir. Böyle anlarda kısa bir yürüyüş, pozitif insanlarla sohbet, kitap okumak, dinlenmek iyi gelir. Saat 22:18 Venüs-Jüpiter görünümü, ilişkideki pürüzleri, güvensizliği ortaklaşa çözebilmemizi sağlayan bir kuvvettir. Karşımıza hakikaten bizi destekleyecek insanlar çıkarır. İnancımızı yükseltir ve olumsuz düşünmenin önüne geçer.Maddi ve manevi pek çok hikmet ve rahmeti, bereket ve mağfireti bünyesinde barındıran Kadir gecemizin  hepimiz için hayırlı gelişmelere vesile olması dua ve dileklerimle,
1 Temmuz 2016

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Olayları doğal akışına bırakmak için kendinizi zorlayacaksınız. Disiplin sizin için önemli bir unsur. İsteklerinizi yönlendirirken geleneksel davranışlar sergilemeniz, yenilik taraftarı olan kişilerden tepki almanıza neden olabilir. Aşırı yorgunluktan sinirleriniz gergin. Olaylara daha esnek bakmayı öğrenmelisiniz. Egolarınızı yenmelisiniz.
1 Temmuz 2016

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşüncesiz ve sonradan pişman olunacak davranışlarınız, şiddet ve öfke nedeni ile yakınlarınızla zor anlar yaşayabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınıza çok fazla zaman ayırmanızla eşinizi ihmal etmeye başlarsınız. Tuhaf ve her an değişen ruh haliniz ile kendinizi tanımakta güçlük çekebilirsiniz.
29 Haziran 2016

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Birkaç gün için ailenizle veya partnerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bugünden itibaren daha planlı ve organize davranabilirsiniz. İŞ birliği yapmak, ekip çalışmaları ve grup aktiviteleri rayına oturabilir. Fikir alışverişleri, uzlaşma veya iş bilrikleri ya da ilişkiler yoluyla bazı olanakları çoğaltma şansınız olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde, zihnimiz açık ve hızlı çalışıyor. İletişim araçlarını en iyi şekilde kullanabilir, birbirimizle doğru iletişim kurabiliriz. Koşuşturmalarımız artabilir. 11.00 ve 13.00 arası boşluktaki Ay ise, isteksizlik, belirsizlik veya kararsızlık yaratabilir. Öğle sonrası saatlerde, daha rahat hareket etmek mümkündür.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
1 Temmuz 2016

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün işlerinizde zorlandığınız durumlar oluşabilir. Hobilerinizle ilgilenmek size iyi gelebilir. Gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Çocuklarınızla ilgili konularda daha sabırlı davranmanız gereken bir gündesiniz. İlişkilerinizde bazı dönüşümler yaşanabilir. Bu konuda rahatlamak için arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz. Riskli işlerden kaçının.
1 Temmuz 2016

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışmak konusunda gocunmuyor ve daha da fazla çalışıyorsunuz. Uzun süreli ilişkileri olan Oğlaklar partnerlerine karşı pek sabırlı davranmıyorlar.
1 Temmuz 2016

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çok büyük bir fırsat var. Ancak bunun için kararlı davranmanız gerekiyor. Para durumunuz çok iyi. Iş arkadaşlarınız performansınızı kıskanıyor. Kendinize inanacak ve güveneceksiniz. Yoldan haber alacaksınız. Bu haber olumlu gelişmelere neden olacak.
1 Temmuz 2016

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün 13.00’dan sonra hayatınızda olumsuz bulduğunuz bir durumu değiştirmek, dönüştürmek için fırsatlar elde edecek, güçlü ve sabırlı tavrınızla insanları etkileyeceksiniz. Çözümlenmemiş konuları çözümlemek ve rahatlamak için ideal zamandasınız.
1 Temmuz 2016

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatleri yatağınızdan çıkmakta zorlanacaksınız. Öğle saatlerine kadar kendinize vakit ayırmanız ve öğleden sonra da hizmet alanınıza yönelmeniz mümkündür.İşinize odaklanmanız konusunda zorluk çekmeniz olağandır. İş ortamınızda yüzeysel davranışlarda bulunabilirsiniz ancak verimli haberleşme alanları yaratabilirsiniz. Evinize teknik yenilikler yapma sürecine başlamış bulunuyorsunuz. Evle ilgili yeni araç gereçler satın alabilirsiniz. Ebeveyniniz tarafından yapılan bir sürpriz odak noktanız olabilir.
1 Temmuz 2016

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortaklı işlerinizde hızlı gelişmeler yaşanabilir. Partnerinizle beraber yapacağınız bir seyahat ya da beraber katılacağınız bir eğitim programı ayaklarınızı yerden kesebilir.
Reklamı Kapat