Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

25 Ekim 2014
Sosyal ortamlara girmek için hevesli olabileceğiniz bugün, partnerinizin desteğine ihtiyaç duyabilir ve fikirlerinden faydalanabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde duyarlılık gösterebileceğiniz gözlenirken, konuşmalardan fazlasıyla etkilenebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

25 Ekim 2014
Meslek yaşantınızda çalışkan tutumunuzla göz önünde olabileceğiniz bir gün. İşbirlikleriniz konusunda duyarlı olacağınız bugün, iş arkadaşlarınızın desteğini hissetmek isteyebilirsiniz. Fazla çalışmak iş motivasyonunuzu artırsa da sağlığınızı fazla zorlamanıza neden olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

25 Ekim 2014
Detaylı çalışmalarınızın karşılığını parasal anlamda alabileceğiniz bir gündesiniz. Yatırım projelerinizi hayata geçirebilmek için uygun fırsatlar söz konusu.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

25 Ekim 2014
Önemli kararlar vermekten uzak durmalı, en azından akşam saatlerini beklemelisiniz.


Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Yabancı kimselerle yapacağınız görüşmeler ve tanışmalar, yolculuk fırsatlarını beraberinde getirebilir. Sosyal açıdan ve arkadaşlıklar bakımından son derece keyifli, hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Bugün yeni önerilere açık olmanız size kazanç sağlayacaktır, önemli kararlar alırken güvendiğiniz kişilere danışmak faydalı olabilir.

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Sevgili Oğlaklar cumartesi günümüz, saat 10:30 itibariyle etkisini hissedeceğimiz Güneş-Venüs kavuşumuyla başlayacak. Bu enerji, hedefine ulaşmak ve herkes tarafından kabul edilir kişi olmak arzumuzu bir hayli yükseltiyor. Seçiciyiz ve oldukça kararlı bir şekilde amacımıza yönelecek gücümüz açığa çıkıyor. İlişkilerde baskın olan taraf biziz. Bir arzumuz varsa, bunu elde etmek için içimizden öyle çözümler, yöntemler geçer ki, bunların çoğu da başarılıdır. Bazı kişilerin oyunlarına, tuhaf  hallerine karşı şerbetli gibi oluruz. Biliriz ki, şu dosttur, şu da düşman. Ona göre taktik geliştiririz. Tatminkar bir ilişki, güçlendirici arkadaşlıklar, kazançlı çıkacağımız işlere yöneliriz. İnsanlar bizi son derece azimli, ihtiraslı hatta güçlü biri olduğumuzu düşünürler. Özel hayatımızda karşı cins tarafından bir hayli beğeniliriz. Gözler üzerimize çevrilir. Rakiplerimizi geçebiliriz. Sevdiğimiz her şeye sahip çıkarız. Amacımızı biliriz. Saat 12:44 Ay-Jüpiter görünümü, kızım sana söylüyorum gelinim sen anla misali hareket ederiz ve inandığımız değerlerimizden asla taviz vermeyiniz. Saat 19:11-26 Ekim saat 07:40 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Boşluk süresince enerjinizi yenileyecek, size kendinizi huzurlu  hissettirecek bir şeyler yapmak istiyorsanız, size –Harikasınız diyebilirim. Çünkü bu zaman dilimi içinde en iyi yöntemlerden biri budur. Sosyal hayatta, sizi anlayacak, güven duyabileceğiniz kişilerle iletişimde bulunmanızı, bu zaman içinde yenilik anlamında kararlar almamanızı tavsiye ediyorum. Elinizdeki işlerinizi bitirmek en doğrusudur. 25 Ekim saat 22:16-9 Kasım saat 01:09  tarihleri arasında, Merkür-Terazi burcunda düz olarak ilerleyecek. İş hayatında ve gerekli ortamlarda  iletişimi önemsemek gerekiyor. Hem fikir alışverişlerinde bulunalım hem de tarafsız şekilde düşünelim. Bunu yapmak kolay mıdır? Bir Oğlak zaten kimseyle çok içli dışlı olmadığından, ayarını bilecektir. Otorite konumunda bulunan kişilerle veya hizmet ettiğimiz insanlarla nazik bir şekilde konuşursak, yaptığımız işe önem vermelerini, bize saygı göstermelerini sağlayabiliriz. Sanatsal faaliyetler, yaratıcı çalışmalar, elle yapılan güzelleştirmeler, halkla ilişkiler, danışmanlık dönem boyunca başarılı işler çıkarabileceğimiz alanlar arasında sayılabilir. İş problemi olanlar yeni görüşmeler yapabilir. Bu süreçte, başkalarıyla işbirliğine dönük konuşmalı, ortaklaşa çalışmalı, ekip veya  takım çalışmalarına önem verilmelidir. Not: Merkür geri hareketi bugün sona eriyor olsa da, önümüzdeki bir haftalık süreç gölgeli günleridir. Yukarıda sözü edilen konularda yine de dikkatli olmayı, tedbirli davranmayı bilmekte yarar var. Günün güçlü yansımaları, her konuda size arzu ettiniz gücü sağlasın. Hayırlısı ne ise hepimizden yana olsun. Canı yürekten sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Yakın ilişkilerinizi yeniden irdelemelisiniz. Bugün, dengeli davranmaya çalışırken, maddi konularda yanlışlıklar yapabilirsiniz. Hiç kimseye ileri vadeli sözler vermemelisiniz. Finans konuları ile ilgili değişik düşüncelere sahipsiniz fakat, aklınızdan geçenleri paylaşma konusunda çekimser davranıyorsunuz.

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Etrafınızda size u fak tefek de olsa pek çok faydası dokunacak o kadar güzel bir arkadaş çevreniz var ki. Ancak siz destek istemek konusunda oldukça tecrübesizsiniz. Hayır ceva bından korkacağınıza evetlerin artısını düşünün.


Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Geçici bir süre için, sizi zorlayan ya da verimsiz olmasına rağmen çok fazla zaman ve enerji alan projelerden ya da planlardan uzaklaşmanızda fayda var. Zira, bir süre için, sizin için yararlı olabilecek iş birliklerine ve ilişkilere odaklanmanın faydasını görebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Sizin için çok önem taşıyan belli bir fikire, pozisyona, plana veya programa bağlı kalma isteğiniz (aslında işiniz, aşk hayatınız veya aile ilişkileriniz v.b açısından iyi olmayacağına dair işaretler olsa bile)çok normal. Ancak, yine de bazı öneri veya tavsiyelere de kulak vermeniz istediğiniz alanlarda ya da konularda daha hızlı ilerlemenize yardım edebilir. Önerilere kulak verin.

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
İKİLEMLERDE kalabilirsiniz. Ya gururunuz sizi engelleyecek yada fedakarlık yapacaksınız. Verici olmak iç huzurunuzu arttıracak rahat olun.

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Kendinize zaman ayırdığınız ve dinlendiğiniz zaman gösterdiğiniz performans herkesi şaşkına uğratıyor. Ne yazık ki kendinize fazla zaman ayırmıyorsunuz. Rejim yapmak istiyor ama başlayamıyorsunuz. Birden kendinizi bu kadar sıkıntıya sokmayın.

Geçmiş Oğlak Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!