Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

27 Kasım 2015
Hiçbir şey eskisi gibi kıpır, kıpır değilse de, partneriniz ilişkinizin hakkını vermesini iyi biliyor. Ona ayak uydurmanız, bu ilişkiden aynı ölçüde haz almanızı sağlayabilir.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

27 Kasım 2015
İş yaşamınızda genel olarak beğeniliyor olsanız da bazı olaylarda takındığınız tavır, işyerinizde size karşı bir antipati oluşturuyor. Bugün kısa bir toplantı sizi uyarabilir.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

27 Kasım 2015
Parasını idareli kullananlardan değilsiniz, ama bu anlamda ciddi çabalarınız var. Bu çabalarınızın da yanlış değerlendirilmesinden korkuyorsunuz.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

27 Kasım 2015
Bazı arkadaşlarınızın aranızın açık olduğu kişiyle yakın ilişkide olması sizi rahatsız ediyor. Bunun abartı bir bakış olduğunu kavramanız gerekiyor.


Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2015
Uzun zamandan beri kötümserliği elden bırakmayıp, çevrenizdeki herkese olumsuz enerji yayan bir arkadaşınız sizi de etkiliyor. Bugün bir ilginçlik, onu hayata daha iyimser bakmaya yöneltecek. Yepyeni bir tanışmayla, yaşadığınız yalnızlık duygusundan kurtulabilirsiniz. Bu tanışma kalıcı bir dostluğa dönüşebilir. Yakında sevinçleriniz var.

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2015
Sevgili Oğlaklar Perşembe gününe,  saat 00:44 itibariyle İkizler burcunda oluşacak Dolunay etkisinde başlıyoruz. Çalışma hayatımızla ilgili alanda bizi biraz yoracağa benziyor. Günlük tempoda halledilecek işler, elimizde olmayan durumlar nedeniyle vaktinde bitmeyebilir.  Bizim bu Dolunayda, acele işe şeytan karışır sözüne uygun olarak detaylı bir şekilde duruma bakmamız lazım. Öyle hızlı düşünürüz ki, sonra da bu niye böyle oldu, şu neden şöyle oldu diyerek sıkılırız. Enerjimiz pek yüksek olmadığı için, ufak bir aksilikle karşılaşsak dünyanın sonu gelmiş gibi düşünürüz. Öncelikle bu Dolunayda, sağlığımıza ardından, yapacağımız işlere, ne derece doğru olup olmadıklarına bakmamız gerekecek. Ay-Satürn karşıtlığı bu Dolunayda, hayatın genelinde bir tatminsizlik, huzursuzluk halinin etkili olacağını işaret ediyor.  Bir yandan etrafımızdaki gelişmeleri kafamıza takmamaya çalışıyoruz. Ancak diğer taraftan zincir gibi birbirine eklenen düşüncelerin yorgunuyuz. Bugün daha fazla stres yüklenmemek için, hoşunuza giden aktivitelere yönelmekte yarar görüyorum. Ay-Merkür karşıtlık etkisi, bu Dolunayda sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğini işaret ediyor. Ev içinde bir koşuşturma yaşanabilir. Dolunay ışığının, gerçeklerin farkına varmamızda rehberlik etmesi dileğimle,


Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2015
Daha sosyal olma gereğini duymak için, önünüzde birçok neden var. Arkadaşlıkların ve dostlukların önem kazanması ve asil duygular için olmanız sizi olumlu pozisyonlara getirecek. Bu dönem varlıklı kişiler ilginizi çekecek. Yaşamınızı kolaylaştırıcı kişilerle birlikte olmak sizin de gururunuzu okşayacak.

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2015
Bugünkü dolunay, günü ve işi paylaştığınız kişilerle aranızda yaşanabilecek gerginliklere sebep olabilir. Yüzeysellikten kurtulmaya ve belki de gerçek anlamda iş birliği yaratmaya ihtiyacınız var. Mesafeler bunu zorlaştırıyor.


Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2015
Bazı kişilere baskı uygulamadan önce çok iyi düşünmelisiniz. Zira, size verecekleri karşılık beklediğiniz gibi olmayabilir. Risk almamanızda fayda var.

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2015
Bugün çalışma hayatınızda daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. Gelecek yönünde hedeflerinizle ilgili üstlerinizle iletişime geçebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla birlikte alternatif planlar yapmak işlerinizi kolaylaştırabilir. Yorucu olaylardan ders çıkarabilirsiniz. Fikir ayrılıkları doğabilir. İlerleyen saatlerde farklı planlar yaparak günün yorgunluğunu atabilirsiniz.


Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2015
Sizi ilgilendirmeyen bir olaydan ötürü haksız yere suçlanabilirsiniz. Geçmiş bir olay tekrar gündeminize gelecek. Sizi strese sokacak. Moral bozmayın.

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2015
Yaratıcı bir gün. Yeni bir konuya el atarak başarılı ve zevkli bir çalışma yapabileceksiniz. Patronunuz da sizden uzun zamandır böyle bir atak bekliyordu. Candan dostlarınızdan yardım istemeyi unutmayın. Onlar buna hazır. İyi günler başlıyor. Toplum yaşamınız canlanıyor.

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2015
Bugün saat 01.43’de Aslan burcunda gerçekleşen ve etkisini üç gün önce ve üç gün sonra yoğun olarak hissettirecek olan yeni ay ile birlikte ortak gelirler, miras, prim,nafaka, burs ve krediler alanınız vurgulanırken, bunları elde etmekte mücadele sergileyecek olsanız bile mücadelenin ardından parasal konuları tamamlayabileceğiniz görünmekte. Geçici kalp çarpıntılar ve depresif ruh hali yaşayabileceğiniz yeniay haftasında, arkadaş çevrenizle ilgili güç mücadeleleri ve problem yaşayabilirsiniz. Yeniay anında etkin olan Satürn’ün Venüs ve Merkür ile uyumlu görünümü aşk ve ilişkiler konusunda size muazzam destek olurken, varolan ilişkilerinizde mutluluğunuzu arttırmanıza, aile olmayı düşünmenize ve birlikte geçireceğiniz zamanın çok daha kaliteli ve keyifli olmasına destek olurken, bu süreçte iyi iş teklifleri alabilir, çalışma hayatınızda başarılı anlaşmalar yapabilirsiniz. Bekar olanlar için aşk ve uzun süreli bir ilişki getirecek olan yeni ay, iş hayatınızda da sizi muazzam destekliyor olacak.

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2015
Dolunay güzel etkilere sahip, bu dolunay sayesinde yeni bir iş teklifi alabilir veya bir proje için görüşmeler yapabilir, projenin teklifi size gelebilir. Birlikte çalıştığınız kişilerle yardımlaşma ön planda olacaktır. Olası bir diğer etkisi de, sağlığınızla ilgili yapılması gereken kontroller şeklinde olabilir, bu bir muayene göz veya diş veya bel ile ilgili muayeneye gitmeniz gerekebilir

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2015
İşinizde önemli sonuçlar elde edebilirsiniz. Kafanızdaki planlarla bire bir doğrultuda ilerleyecek olan oluşumlar gözünüzü korkutmasın. İletişimsel konularda kendinizi mutsuz ve cesaretsiz hissedebilirsiniz.

Geçmiş Oğlak Burcu Burç Yorumu