Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

26 Ocak 2015
Çok eskiden kısa süreli bir ilişki yaşadığınız biri ile bugün beklemediğiniz bir biçimde karşılaşacaksınız. Önce onu tanımakta güçlük çekeceksiniz. Birlikte vakit geçirecek ve ondan çok etkileneceksiniz. Senelerin insanları nasıl değiştirdiğini göreceksiniz. Bu kişi ile ilerleyen günlerde sık sık görüşeceksiniz. Aranızda birşeylerin başlaması muhtemel.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

26 Ocak 2015
İş yerinde huzursuz bir gün geçireceksiniz. Birikmiş işlerinizin altından kalkmak için çok zaman kaybedeceksiniz. İş arkadaşlarınızdan birisi ile aranızda ufak bir tartışma geçecek.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

26 Ocak 2015
Sevdiklerinize hediye almaya bayılıyorsunuz. Keza onlardan hediye almaya da. Bugün sevdiklerinize hediyeler alacak ve bütçenizi biraz zorlayacaksınız. Harcamalarınızda dikkatli olun.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

26 Ocak 2015
Bugün özellikle iş yerinizde hırçınlığınız , asabiliğiniz üzerinizde olacak. Olur olmadık şeylere öfkeleneceksiniz. Aradaşlarınızı kırmamak için öfkenize hakim olmalısınız.


Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ocak 2015
Güne güzel duygularla başlayacaksınız ve ne olursa olsun bu duygularınızı kimsenin karartmasına izin vermeyeceksiniz. Yakınlarınızdan sizin için keyifli olabilecek haberler alacaksınız ve bu haberleri sevdiğiniz insanlarla paylaşabilmek için sabırsızlanacaksınız. Evinizle ilgili bazı beklenmedik onarımlar olacak ama günlerdir sizi rahatsız eden çirkinliklerin giderilmesine bir fırsat olarak göreceksiniz.

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ocak 2015
Sevgili Oğlaklar Pazar günümüz Ay-Koç burcu seyriyle başlıyor. Eviniz içinde yapılacak değişimler, taşınma, restorasyon, projelendirme, uygulama gibi konularda aktif hareket edebilirsiniz.Saat 13:27 Ay-Uranüs kavuşum etkisi altında, bir  şeyler bizi itekliyor gibi. İmkansızı istiyor yüreğimiz. Dayatmalardan hiç hoşlanmıyoruz. Kendi aklımız kendimize yetiyor sanki. Kimse dört duvarımız arasındakini bilebilir mi? Benim tavsiyem problemlerinize farklı bir bakış açısıyla yanaşmanızdır. Tabii ki akıl almayacaksın ancak sorunları da gerginlikle çözemeyiz.Saat 15:02 Ay-Pluto görünümü, hakimiyetçi bir tavır içinde olmamızı sağlıyor. Sözümüzü dinletmek ve isteklerimizi elde etmekten yanayız. Saat 23:52 Ay-Jüpiter görünümü, başkalarından beklediğimiz destekleri göremediğimizde dünyanın sonu olarak düşünmeyelim. Yalnızca şu aralar herkesin kendi çıkarlarını düşündüğünü bilelim. Bunu göz önüne alarak ayarımızı bileceğiz.Mutlu bir Pazar günü  geçirmeniz dileğimle. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ocak 2015
Yatırımlarınızın yönünü belirlerken, duygusal yönlerinizi saklama gereği duyuyorsunuz. Partnerinizin size sağlayacağı olanaklardan fayda sağlayacağınız bir gün. Onunla ortak karalar alabilirsiniz. İsteklerinizde acele etmemeli ve yatırımlarınızı kendi çapınızda irdelemeden sonuca gitmemelisiniz.

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ocak 2015
Bugün evinizde geçirilen zamanın tamamen zaman öldür en nitelikte olmamasına özen gösterin. Hiçbir şey yapmamak, sadece bomboş oturmak, dinlendir en bir şey değil. Silkelenin üretmeye yönelin. Evdeki sakarlıklara dikkat.


Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ocak 2015
Tahmin edilmesi zor konuların ya da durumların dışında kalmanızda fayda var. Hedeflerinize ulaşmak için denenmiş ve doğruluğu ispatlanmış yollardan gitmeniz ve riskli yatırımlardan kaçınmanız daha doğru olur. Birkaç gündür sizi yanlış yönlendirmeye çalışan kişilerle karşılaşıyor olabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısı genel bir kararsızlık hali ve tamamlanması gereken işler ön planda. Enerjik ve hareketten keyif alacağımız bugün, özelikle akşam saatlerinde fikir alışverişleri, yazışmalar ve görüşmeler söz konusu olabilir. Yenilikler, yenileyici gelişmeler veya önemli kişilerle diyaloglar açısından olumlu durumlar destekleniyor olacak. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ocak 2015
Oldukça hızlı hareket etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Yeni şartlar sizi yeni başlangıçlara ve kararlara sürüklemekte. Bu dönemde kariyeriniz ve ilişkileriniz büyük bir önem taşımakta. Çok fazla hoşunuza gitmeyen ve sizi zorlayabilecek durumlarla da karşılaşabilirsiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirdiğiniz ölçüde rahat edebileceksiniz. Ancak karşıt burcunuzdaki Mars gerek yakın gerekse işe ait ilişkilerinizde bazı sert tepkiler ve sürtüşmelerle de karşılaşabileceğinizi göstermekte. Açık düşmanlıklar olabilir.


Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ocak 2015
AŞK: Kalbi boş Oğlak’lar karşı cinsin beğenileri ile güne başlayacak. Bu enerji gün boyu sürecek. Genel olarak uzun süren ilişkilerinizde zorlanmalar ve kırıcı durumlar var. PARA: Bugün sizleri mali açıdan hiç kimse alt edemez. Zeki oluşunuz paranızın üzerine bir kat daha para katacağınız anlamına geliyor. Ama harcamalara dikkat edin. SAĞLIK: Hiddet ve sinir size yaramıyor. Kalp atışlarınız aniden yükseliyor.

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ocak 2015
Zihninizi yeniliklere ve olasılıklara açık tutacağınız, bunları göz önünde bulundururarak geleceğe yönelik ciddi planlar yapmaya yöneleceğiniz bir gündesiniz. Tüm vaktinizi, işinizi genişleterek yurtdışı üzerinde düşünerek harcayabilirsiniz. Alışveriş yapmanız gerekebilir.

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ocak 2015
Kendi yeteneklerinizin ve insanlara verdiğiniz değerin takdir edilmesini daha çok isteyeceğiniz bugün, kendinize ödül olarak küçük bir hediye alabilir, çalışmalarınızı başarı ile sürdürebilir, sosyal ortamlarda keyifli görüşmeler yapabilirsiniz. Özgürlük ihtiyacınızın arttığı bir zamandasınız.

Geçmiş Oğlak Burcu Burç Yorumu