Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

21 Ekim 2014
Son zamanlarda herşeyin üstüste geldiğini düşünmeye başladınız. Sevgilinizle çok iyi giden ilişkinizin üzerinde birkaç gündür kara bulutlar dolaşmakta. Sürekli sevgiliniz tarafından anlayışsızlık ve tutarsızlıkla suçlanıyorsunuz. Bu kadar çok üstünüze gelmesi siz çok yıldırdı.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

21 Ekim 2014
İş yerinizde ulaşım, evrak veya iletişim ile ilgili birçok problemle uğraşacaksınız. Biriken işler ve kısıtlı zaman sizi çok fazla bunaltacak. Bu kadar iş sizi bir hayli sinirli yapacak ve hırsınızı iş arkadaşlarınızdan çıkaracaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

21 Ekim 2014
Uzun süredir ödenmeyen bir alacağınızı tahsil etmeniz sizi bir hayli rahatlatacak. Bundan sonra kafanızı bu parayı nasıl kullanmanız gerektiği meşgul edecek.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

21 Ekim 2014
Yoğun iş tarfiği sinirlerinizi bir hayli yıpratacak. Çevrenizdeki insanlara karşı daha anlayışlı ve sakin olmaya özen göstermelisiniz. Sevgilinizin sizin üstünüze çok gittiğini düşünmekten ziyade onun sözlerini dikkate almayı denemelisiniz.


Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Güne işle ilgili sorunlarla uğraşmaya başlayarak gireceksiniz. Bütün bir gününüzü, hatta bundan sonraki birkaç günü bu sorunlarla boğuşarak geçirmeniz muhtemel. Bu kadar yoğun iş temposu sinirlerinizi bir hayli yıpratacak. Çevrenizdekilere hak etmedikleri halde sert davranacaksınız. Günün sonuna doğru alienizle birlikte vakit geçireceksiniz. Ailenizle olmak sizi rahatlatıyor. Onların desteğine çok ihtiyaç duyuyorsunuz.

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Sevgili Oğlaklar Salı günümüz,  saat 06:05 Ay-Mars görünümüyle başlıyoruz ve hemen akabinde saat 14:11 olana dek Ay-Boşlukta ilerliyor. Bu süreçte, fikirlerinizi titiz ve dikkatli bir şekilde ifade etmenizde yarar var. Ay-boşluk etkisi altında,  bizimle aynı düşüncede olmayan kişilerle anlaşmakta zorlanabiliriz.  Bu gibi durumlar size sıkıcı gelse de sakin olmamızda yarar var.  Herkesin kendince bir düşündüğü var. Bize doğru gelen, başkasına tuhaf görünebilir diye düşünmekte yarar var. Bu bizi gerginlikten korur. Saat 07:36 Merkür-Kuzey düğüm kavuşumu, mesleki ve toplumsal ilişkilerde tarafsız düşünmenin, uzlaşıya açık bir şekilde işbirliğinde bulunmanızı sağlıyor. Sizin başkalarına karşı nazik, destekleyici, karşılık beklemeksizin sunduklarınızın size geri dönüşü anlamına geliyor. Başkalarının sizden beklentilerini anlamanızda, paylaşımda bulunmanızda, gerginliği geride bırakıp, yolum bu demenizde ışık oluyor. Bu görünüm,  meslekte ilerlemenin, insanların size saygı duymasının, iş ve ev arasındaki dengenin kurulmasının da işaretçisi bir enerjidir. İş arayanların görüşmelerde olumlu sonuç almalarına yardımcı olur. Barış ve huzur getiricidir. İşverenlerinizle kurulan olumlu ve geleceğe dönük bağlantıların göstergesidir. İş ortamındaki huzurun tesisidir. El birliğinde bulunarak bir proje üzerinde çalışmanın, düşünmenin de işaretçisi olarak olumlu buluyorum. Saat 14:11 itibariyle  Terazi burcunda ilerleyecek Ay, iş hayatınızla ilgili meseleler bir hayli kafanızı meşgul ediyor. Kararsız kaldığınız konularda mutlaka desteklenmeye ihtiyacınız var. Aile bireylerinizden birinin özel gününü kutlamak için bir araya gelebilirsiniz. Güzel gönlünüz, güzelliklerle buluşsun. Huzurlu, mutlu, sevgi dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Duygularınızda ve isteklerinizde hedefleriniz belli. Bugün, karşı tarafın duygularından etkilenebilirsiniz. Siz mükemmel kuralcı yapınızla, çevrenizdeki kişilere de örnek olmayı başarıyorsunuz. Sevdiğiniz kişi de bu konuda sizin fikirlerinize çok önem veriyor. İştahınızı denetlemek zorundasınız. Kilolarınızı denetlemelisiniz.

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Bugün insanlarla aranızda biraz mesafe bırakmakta fayda var. Emeğinizi haksız yere eleştiren ya da bir kısmını kullanmaya kalkan kişilerden uzak durmak en güzeli olur. Kıymet bilen kişilere saklayın emek ve enerjinizi.


Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Doğruyla yanlışı ayırmanın zorlaştığı günler. Dolayısıyla, tüm gerçekleri öğrenmeden sesiz kalmakta veya fazla gürültü yapmamakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bize dikte edilen, artık biraz mesafede yaklaştığımız, inandırılmaya çalışılan olaylara daha mesafeli durmaya başladığımız bir gündeyiz. Biraz geri çekilip, gerçekte neler olup bittiğini anlamaya çalışıp, bindirilmek istendiğimiz trende direksiyonda başka birisinin olduğunu fark edebileceğimiz bu süreci, yararımıza olabilecek gerekli değişiklikleri yapmak için kullanmalıyız. İstikrarsızlık veya olumsuzluk içeren olayların yaşanmasının asıl nedeni lüzumlu düzeltmelerin yapılabilmesi olduğunu önemle hatırlamakta fayda var.

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Zihinsel uğraşlarınızda son derece verimli olacağınız bir gündesiniz. Araştırma ve geliştirme alanlarındaki çalışmalarınızda ilerleme kaydedebilirsiniz. Düşüncelerinizi paylaşmak açısından daha rahat olacaksınız. Bu sayede hem zihinsel açıdan hem de işe dair hedefleriniz açısından olumlu etkiler yaratabilirsiniz.


Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Azimle kazandığınız maddi ve manevi değerler sizler için çok kıymetli. Bugün beklediğiniz konuklar kapınıza gelecek. Mutluluğunuza diyecek yok. Parasal yardımınız bugünlerde geç kalabilir.

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Yoğun bir iş temposuna gireceksiniz. Emeğinizin meyvelerini toplamaya başlayacaksınız. Ekip çalışmaları gündemde. Zamanınızın çoğunu işinize ayıracaksınız. Bu da maddi ve manevi açıdan başarı getirecek. Uzun zamandır almayı planladığınız eşyayı bu sayede alacaksınız

Geçmiş Oğlak Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!