Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Haziran 2018

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk için çok şeyi göze alacağınızı söylemenize rağmen, sağlam ve uzun bir ilişkiyi aşka tercih ediyorsunuz. Artık aranızda aşk olmamasına rağmen yaşadığınız birliktelikteki güven ve huzur size yetiyor.
25 Haziran 2018

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Aklınızdaki bir işle ilgili çok sabırlı davrandınız, çok beklediniz, ama yakında bunun karşılığını alacaksınız. Bugün işle ilgili alacağınız bir haber umutlanmanıza neden olabilir. Umutlarınız boşa çıkmayacak.
25 Haziran 2018

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Çok yakında yaptığınız büyük bir ödeme gözünüzü korkutuyordu ama korktuğunuz gibi olmadı. Önceden belli bir hazırlığınız olduğu için, kolayca üstesinden geldiniz. Parayla ilgili iyi haberler alabilirsiniz.
25 Haziran 2018

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Uzak bir akrabanızın sağlık sorununun çözümü için sizin desteğinize ihtiyaç var. Koşullarınız uygun olmasa da yardım edecek en uygun kişi sizsiniz.
25 Haziran 2018

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaptığınız, yaşadığınız hiç bir şeyden pişmanlık duymuyorsunuz ama ders çıkarmayı çok iyi biliyorsunuz. Bugün geçmişte yaşadığınız bir ilişkinin muhasebesini yapıp hatalarınızı bir kez daha hatırlayabilirsiniz. Son günlerdeki hareketlilik enerjinizi aldı götürdü sizden. Bu aralar biraz dinlenmeniz, enerji depolamanız gerekebilir.
25 Haziran 2018

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar yeni haftamız saat 07:29 Ay-Yay burcu seyriyle başlıyor. Geçmişinize, ahlaki değerlerinize öyle bir sahip çıkışınız vardır ki, her zorluğun üstesinden gelerek hedefinize varabileceğinizi bilirsiniz. Siz, geçici çözümler yerine yarınlarınızı kesinlikle garanti altına alabilecek kalıcı işler peşindesiniz. En azından şunu biliyorsunuz ki, ne olursa olsun bir şey sizi mutlaka korur. Saat 20:19 Venüs-Jüpiter görünümü, ilişkilerimizi gerçekçi bir şekilde gözden geçirmemiz gerektiğini işaret ediyor. Belki fazla iyi niyetli davrandık veya bir şeyleri görmezden geldik. Bundan böyle dikkat edeceğiz. Bu görünüm kredi çekimi gibi borçlanma konularında tedbirli olmamızı söylüyor. Saat 22:20 Ay-Kuzey düğüm görünümü, zorlu şartlara karşı bir isyanın veya bir başkaldırışın işaretçisidir. Bu saatlerde kimseye bağlı kalmak, zorlanmak istemezsiniz. İçinizde bir yerlerde saklı duran özgür olma arzunuz büyür. İşlerinizde kolaylıklar diliyorum. Kalben sevgilerimle,
25 Haziran 2018

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sakin ve olgun tavrın pürüzlerin üstesinden gelmeni kolaylaştıracak. Önerileri daha geniş değerlendireceksin.
25 Haziran 2018

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizin gündemde olacağı, kalbinizden geçirdiğiniz ama bir türlü gerçekleşmez dediğiniz bazı konular ve olaylara kendinizi yakın hissedeceğiniz tesadüfi karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda sosyal çevrenizin bazı sırlarını öğrenip onlara yol göstermeniz gereken durumlar oluşabilir.
25 Haziran 2018

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bazı konuları netleştirmekte zorlanabilirsiniz. İş hayatınızın hareketlenmesiyle hızlı kararlar vermeniz olası. Kararlarınızı netleştirirken hızlı karar almanız sizi zorlayabilir. Olaylara mantıklı yaklaşımınızla bu zorluğu bertaraf edebilirsiniz. Finansal konularınız gündeminize gelebilir. Harcamalarınızı tekrar gözden geçirmenizde yarar var.
25 Haziran 2018

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortak maddi konular, alım satım ve yatırım işleri açısından ilişkilere, iletişime, para konularına açık bir gündeminiz var. Ancak bugün her şeyin umduğunuz şekilde ilerlemeyebileceğini göz ardı etmeyin.
25 Haziran 2018

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağladığınız ayrıcalıklar sayesinde iş hayatınızda kademe kademe ilerliyorsunuz. Etrafta hayranlık uyandıran birisiniz ve hiç tanımadığınız kişiler size yakınlaşmak istiyor. Bu yüzden özel hayatınızda yeni dostluklar yeni bir aşk sizi bekliyor olabilir.
25 Haziran 2018

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınıza anlam kazandıracak gelişmeler olacak. Arkadaşlarınızla aranızdaki ilişkiler yoğun olmakla birlikte anlayışsız davranmanız mümkün. Aslında yanlış anlamalardan kaynaklanacak sorunlar çıkabilir. Dikkatinizi yükseltin.
25 Haziran 2018

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yönetici gezegeniniz zamanın efendisi Satürn’ün hareketli, aceleci, beklemeyi sevmeyen Mars’a, dur, sabırlı ol demeyi öğretmeye karar vermesi oldukça yorucu bir gün geçirmenize neden olabilir. Gündelik hayat akışınızı düzene koymakta zorlanırsınız. Bir yandan seminere hazırlanırken diğer yandan evdeki bir yaşlının yorucu kaprisleri sizi zorlayabilir.
25 Haziran 2018

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Geri plandan işleyecek her tür işinizi bugün daha rahat halledebilirsiniz. Yalnızlığa ihtiyacınız olabilir. Ortak parasal ilişkileriniz gelecek planlarınızda size güzel kapılar aralayabilir.
Reklamı Kapat