Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

29 Kasım 2014
O yokken bile davranışlarınızı denetlemeniz, biraz da sizin kuruntunuz olabilir. Mutlu bir beraberlik içinde olmanıza karşılık, partnerinizin abartı bulduğunuz kıskançlıklarından dertli görünüyorsunuz.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

29 Kasım 2014
Davranışlarını kasıtlı bulduğunuz kişi kadar, sizin de durumunuz riske girebilir. Bugün konuyla ilgili kısa bir toplantınız olacak. İş yaşamınızda yaşadığınız bu çekişmenin sonu kötü yerlere varabilir.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

29 Kasım 2014
Bugün ya da yarın, şehir dışındaki bir arkadaşının para gereksinimine destek olmanız gerekebilir. Çalışma şartlarınız oldukça yıpratıcı. Bu da, paranızın değerini bilmenizi sağlıyor.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

29 Kasım 2014
Zaaflı bir ilişkiniz, gönlünüzü sürekli hoş tutan arkadaşınızın çıkarcı olduğuna dair aldığınız duyumları duymazdan gelmenize neden oluyor.


Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Kasım 2014
Güçlü önsezileri olan birisiniz. Bu özelliğinize duyduğunuz aşırı güven, problemleri önceden hissetmenizi sağladığı gibi, bu güven içinde hayali problemler görmenize de yol açabiliyor. Yanınızda keyfinizi tamamen kaçırabilecek biri var. İyi bir hafta sonu geçirmeniz, şu iki gün onunla çok sınırlı ilişkiler kurabilmenize bağlı gibi görünüyor.

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Kasım 2014
Sevgili Oğlaklar cumartesi günümüz, saat 00:03 itibariyle burcunuzla uyumlu, sizi rahatlatıcı, Ay-Balık burcu seyir etkinliğinde başlıyor. Bu seyir etkisi altında dünyanın karmaşası, huzursuzlukları geride kalmaya başlayabilir. Olaylar daha farklı bir bakış açısıyla değerlendirebilir. İçinizdeki hırs, korku ve ürkeklik azalmaya başlayabilir. Saat 02:31 Ay-Merkür görünümü, mücadelemizde bize yardımcıdır. İnancımız gayet yüksek. Birileri yakın bir zamanda başarımızın farkına varacak. İşte o zaman ne kadar mücadele ettiğimizi herkesin anlayacağını hissedebiliriz. O zaman yılmak yok. Keşfetmeye, çalışmaya devam. Saat 08:17 Ay-Neptün kavuşum etkisi, ılımlı bir havanın hem ruhsal hem bedensel anlamda bizi sarıp sarmalamasını sağlıyor. Nefes aldığımız dünyanın ve yaşadığımız her günün ne kadar kıymetli olduğunu yüreğimizin içinde hissediyoruz. Merhamet duygumuzla tüm insanlığı kucaklıyoruz. İnancımız yükseliyor. Saat 12:06 itibariyle Yay-Balık burçları arasında oluşacak ilkdördün etkisi altında, sınırlarınızı aşmak ve hayatı kendi istediğiniz şekilde ele almak istersiniz. Ruhsal ve maddi anlamda güven içinde yaşamak arzumuz da bir hayli yüksektir. Sizi izole eden şartlarınız, maddi imkansızlıklarınız, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmekte zorlanışınız iki türlü tepkiye yol açar. Birincisi tümüyle sosyal hayattan geride durmak, ikincisi aşırı şekilde çalışmaktır. Her ikisi de doğru değildir. Eğer siz, mesleğiniz gereği böyle yaşamak zorunda olan bir sanatçı, araştırmacı ve gizli bir görev insanı iseniz buna diyecek sözümüz yok. Kaldı ki böyle bir durumda bile, sosyal hayatınızı ayarlayarak insanlarla bir araya gelecek düzeni kurabilirsiniz. Fakat eğer, siz bilerek isteyerek kendinizi izole ediyorsanız, bugün stresli olursunuz. Beklenmeyen tepkilerde bulunursunuz. Araba kullanırken, kalabalıkta ve gergin ortamlarda bu durum iki misli artabilir. Dikkat dağınıklığı görülebilir. Sözlerinizi tartmalı, işlerinizi kontrol etmeli ve tekrar gözden geçirmelisiniz. Günün güzellikleri, yüreğinizdeki sıkıntıları alıp götürsün. Bugün ve her dem mutlu olun inşallah. Can-ı gönülden sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Kasım 2014
Yaşam şartlarınızla ilgili değişimler canınızı sıkabilir. Bugün ,gireceğiniz ortamlarda farklı bir konu ile ilgili fikirlerinizi söylemelerini isteyebilirler. Aykırı davranmak yerine, olaylara görecelikle bakmalısınız. Taraf tutmak size çevre kaybettirebilir. Özgürce konuşmak her zaman olumlu sonuç vermiyor. Dikkatli olmalısınız.

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Kasım 2014
Bugün tartışma içeren ortamlardan mümkün olduğunca uzak durmaya gayret edin. Ne amaca hizmet ettiği belli olmayan agresif tepkilerin ortasında kalabilirsiniz. Taraf tutmanıza ya da karar verici olmanıza hiç gerek yok.


Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Kasım 2014
Bazı konuların gelişimi veya ilerlemesi konuyu ilgilendiren herkesin görüşlerine bağlı olabilir. Dolayısıyla, sadece sizin bakış açınız değil, diğerlerininki de önem taşıyor. Tüm burçlar için gün geneli: Gezegenler hepimizi değişiklik yapmaya veya gerçekleri görmeye zorluyor. Mevcut sistemde, modelde veya rutinde ilerlemek isteyenlerimizin tökezleme ihtimali çok fazlayken, değişim arayan değişikliği zorlayanlar yüksek kazanımlı başarılara doğru ilerleyeceklerdir. Ortaya çıkan gerçekler, bilgiler, yapılan yanlışlar veya gelinen nokta bazı şeyleri görmemize ve gözlerimizin açılmasına neden olabilir. Değişiklikten korkmamak, tam tersi çok şey ummak yerinde olur. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Kasım 2014
Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Kasım 2014
Sevdiklerinizle vakit geçirmek için fedakarlık yapın. Farkında olmadan onlardan uzaklaştınız. Sıkıntılarınızı kendi başınıza atlatmak yerine paylaşın.

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Kasım 2014
Çevrenizden biriyle yapacağınız konuşmalar sayesinde işinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar yapacaksınız. Bu konuşma sizin için çok yararlı olacak. İş yerinde karşılaşacağınız sorunları büyük tartışmalara yol açmadan sonuçlandırmaya çalışın.

Geçmiş Oğlak Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!