Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

2 Mart 2015
Sevdiğinizin konuştuğu her sözün sizin sinirinize dokunması, sizin çok yoğun bir tempoda çalışıyor olmanızdan kaynaklanıyor. Bütün bu işlerin üstesinden sadece tek başına siz gelemezsiniz. Bugün size harika bir sürprizi olacak ve rahatlayacaksınız.


Oğlak Burcu Günlük İş Falı

2 Mart 2015
İş yeri değişikliği veya bir terfi söz konusu. Ne olursa olsun bu durum sizin için daha huzurlu günlerin başlangıcı olacak. Zaten sizin beklentinizi de bu doğrultuda. Tahminlerinizde yanılmayacaksınız.


Oğlak Burcu Günlük Para Falı

2 Mart 2015
Aile içindeki bir kişinin ani rahatsızlığı sizi bir miktar masrafa sokup paradan çıkarabilir. Fakat hiç beklemediğiniz bir yerden bir destek alabilirsiniz. Kalıcı dostluklarınız var.


Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

2 Mart 2015
İletişimsel anlamda bazı sorunlar yaşayabilir ve kendinizi anlatmakta zorlanabilirsiniz.


Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Mart 2015
Haftanın ilk günlerinde Yengeç burcunu hoş sürprizler bekliyor. Özellikle ikili ilişkiler konusunda çok başarılı girişimlerde bulunabileceksiniz. Yalnız çevrenizdeki insanlara karşı daha dikkatli olmalısınız ve dostlarınızı iyi seçmelisiniz. Herkesi kendiniz gibi biliyorsunuz. Sonra da zararı size dokunuyor. Akrabalık ilişkileirinize önem vermeniz çok güzel bir davranış fakat sizin de sadece hafta sonunuzdan bir gününüz olduğunu unutmayın.

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Mart 2015
Sevgili Oğlaklar Ay-Boşluk etkisi dün akşamdan bu yana devam ediyor. Gün boyu da etkili olacak. Çevremizdeki kişilerde veya bizim üzerimizde  hassasiyet yüksek olur. Sizden daha fazla ilgi bekleyebilir veya en ufak bir söz onu etkileyebilir. Siz de doğal olarak kendinizi  baskı altında hissedersiniz. İlgi beklersiniz, görmediğinizde minik kaprislerde bulunabilirsiniz. Ancak unutmayalım ki Ay, Yengeç burcunda  ilerliyor ve boşluk etkisi altında birbirimize anlayışlı olmak zorundayız.Saat 17:55 Merkür-Uranüs olumlu görünümü, hesap dışı harcamaların göstergesi olabilir. Bunlar aslında gerekli ihtiyaçlardır.  Ancak sizin düşündüğünüzden daha fazla para harcamanıza neden olabilir.  Bu enerji, bir meselenin  farklı yollarla halledilmesinin işaretçisidir.  Siz ağırdan almak istersiniz. Ancak şartlar gereği hızlıca yoluna koymanız gerekir. Ev içinde hararetli konuşmalar yapılabilir. İşiniz veya ailenizle ilgili meseleler üzerinde bir hayli durabilirsiniz.  Saat 23:15 Merkür-Jüpiter karşıtlığı sizin mali konularda tabii ki dikkatlice hesabınızı yapmanız ve ona göre karar vermeniz yönünde önem taşıyor. Şu sıralarda Merkür, size  kolayca para harcatabilir. Benim tavsiyem, harcadığınız paranın nereye gittiğini, aldığınız ürünün uzun ömürlülüğünü ve  ödeme şartlarınızı gözden geçirmenizdir. Hazır yeni bir aya girerken bütçemizin dengesi şaşmasın istiyorsak dikkatli olmakta yarar var. Özelikle kredi kartlarımıza fazla yüklenmeyelim. Çünkü Jüpiter geri hareket dönemindeyiz ve Ay, tüm gün boşlukta ilerleyecek. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerimiz belli bir sınırda tutmamız faydalıdır. Olumlu yanıyla bakarsak, Oğlakların yenilikçi düşünmelerini sağlar. Başkalarıyla olan ortaklaşa finansal ilişkilerimizi daha geniş bir bakış açıyla ele alarak düzenlememizde bize hız kazandırabilir.Dilden çıkmaya görsün bir SÖZEtkisi ulaştığı yerde anlaşılırKimi söz sahibinin güzelliğine yakışır, gönlü huzurlandırırKimi söz sahibinin zehrini taşır,,,,yüreğimizi acıtır......iremSUMutlu pazarlar dostlarım, Can yürekleriniz güzel sözlerle huzur bulsun. Kalben sevgilerim sizlerle olsun.


Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Mart 2015

Bugün, çevrenize karşı oldukça kapalı ve ketum bir tavır içindesiniz. Bazı olayları tekrar tekrar irdeliyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerin, finans desteklerini isteyebilirsiniz. Onların size karşı tutumlarından farklı sonuçlar çıkarmadan önce, olayların nedeni üzerinde durduğunuz zaman kısa sürede çözüme ulaşabileceksiniz.


Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Mart 2015
Maddi konularda işlek bir zekanız var. Nereden daha fazlası gelir ve nasıl daha fazla değerlendirilir noktasında üretkensiniz. Aile içinden birileri bu konuda sizin desteğinize başvuracak. Ben olsam ne yapardım diye düşünün.


Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Şubat 2015
Bazı kişilerin verdikleri sözleri tutamayacağına dair şüpheleriniz varsa, hazırlıklarınızı buna göre yapmanızda fayda var. Yine de, siz, sözlerinde durmalarını sağlamak için elinizden geleni yapmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yengeç burcundaki Ay’ın Güneş ve Neptün’le olumlu, Pluto, Mars ve Venüs’le olumsuz açıları söz konusu. Günün belli saatlerinde tartışmalı ortamlar, tehditkar veya kırıcı kişiler söz konusu olabilir. Kendimizi yeterince özgür hissetmeyebiliriz. Aileyle ilgili konular gündeme gelebilir. Ailemiz, evimiz veya yurdumuzla ilgili konularda hassaslaşabiliriz. Görüşmeleri daha olumlu diyaloglar kurulabilecek sabah ve öğle saatleri arasına almakta fayda var. Akşam saatlerinde ise, gelişmeler baskı altında hissetmemize sebep olabilir. Yapıcı ve uzlaşmacı olmaya çalışmamız ve kelimelerimizi dikkatli kullanmamız gerekiyor. Yengeç burcundaki Ay, (ufak da olsa)Mart ayında meydana gelecek Uranüs Pluto arasındaki sert açıyı da tetikleyebilir(aslında on gündür hissediyoruz). Ani ve beklenmedik gelişmeler plan değişikliği gerektirebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Mart 2015
Oldukça hızlı hareket etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Yeni şartlar sizi yeni başlangıçlara ve kararlara sürüklemekte. Bu dönemde kariyeriniz ve ilişkileriniz büyük bir önem taşımakta. Çok fazla hoşunuza gitmeyen ve sizi zorlayabilecek durumlarla da karşılaşabilirsiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirdiğiniz ölçüde rahat edebileceksiniz. Ancak karşıt burcunuzdaki Mars gerek yakın gerekse işe ait ilişkilerinizde bazı sert tepkiler ve sürtüşmelerle de karşılaşabileceğinizi göstermekte. Açık düşmanlıklar olabilir.


Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Mart 2015
Değişik düşünceler zihninizde uyanabilir ve iddiacı tavır içinde olabilirsiniz. Projelerinizi gerçekleştirirken tartışmacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının.

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Mart 2015
Bugün fevrileşmekten kaçınmalısınız. Eleştiriler ve iç geriliminiz, sizi son derece sakar, sözlerine dikkat etmeyen, dikkatsiz biri haline getirebilir. Sabır ve sebatın ne kadar önemli olduğunu unutmayın ve hareketlerinizi buna göre dengeleyin.

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Mart 2015
Bugün 09.58'de Balık burcunda gerçekleşen Yeniay ile birlikte uzun zamandır beklediğiniz bir haber size gelebileceği gibi, iş ve ilişkiler konusunda tekliflere açık olacaksınız. Kısa seyahatler, yakın çevre ile daha fazla görüşme, iş görüşmeleri ve eğitim süreçlerinizle ilgili konu başlıklarınız pozitif bir atmosferde deneyimleyeceksiniz.

Geçmiş Oğlak Burcu Burç Yorumu