Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

3 Eylül 2015
Onu seviyorsunuz. Daha güzel olanı, sevildiğinizi de biliyorsunuz. Uzun süreli beraberliğinizin altında bunu korumak adına harcadığınız emek kadar, karakterlerinizin de birbirini tamamlıyor olması yatıyor. Bu akşam ona çiçek götürmeyi ihmal etmeyin.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

3 Eylül 2015
Çok azimlisiniz. Elinizin altındaki bir iş, bazılarınca çapınızı aştığı şeklinde değerlendirilse de hızla sonuca ulaşıyor. Nasıl davranacağınızdan emin olamadığınız bir konuda, güvendiğiniz biriyle bugün bir görüşmeniz olacak.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

3 Eylül 2015
Sıkıntılar yavaş yavaş aşılıyor. Ödemelerinizi gününde alamayışınız, planlarınızı sürekli değiştirmenize neden oluyor. Sizden talep edilen bir maddi desteği karşılayıp karşılamamakta kararsızsınız.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

3 Eylül 2015
Bir aile ziyaretinde size pek tat vermeyen birisinin size yakınlaşma çabasını göreceksiniz. Bu iyi niyetli bir yakınlaşma isteğine benzemiyor.


Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Küçük sıkıntılardan şikayetçisiniz. Çünkü küçük sıkıntılar süreklilik arz ettiklerinde, çok büyük bir sorun kadar insanı bunaltabiliyorlar. Bugün bunlardan bir kısmını sıkıntıları yaşadığınız ilişkiler içersinde çözmeyi düşünüyorsunuz. Çok sevimli bulduğunuz bir arkadaşınızla birlikte yararlı bir konuda işbirliği içindesiniz. Bu işbirliğine yüklediğiniz anlamlar var. Bu konuda bir hayal kırıklığı görünmüyor.

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Sevgili Oğlaklar Perşembe günümüz, Boğa burcunda ilerleyen Ay ışığının rahatlatıcı yansımaları altında başlıyor. Kendimizle hayatla barışığız. Karmaşa, zorluklar, tuhaflıklar bizden uzak olsun istiyoruz. Saat 05:06 Ay-Güneş olumlu görünümü, bir yandan huzur ve güveni her anlamda hissetmenizi diğer yandan fikirlerinizi uygun bir dille akıllıca ifade etmenizi sağlar. Bu görünüm sizler için gayet olumludur. Hem duygular hem aklınız gayet verimli çalışır. Saat 09:50 Ay-Pluto görünümü, güçlendirici, güven hissi verici ve tutkularımızı kuvvetlendirici bir etki yaratıyor. Aşkta, çocuklarımızla olan ilişkimizde, içinden çıkamadığımız her meselede ipi elinden tutan tarafız. Saat 12:20 Ay-Venüs zorlu görünümü, borcumuz olmadan yaşamak isteğinizi vurgulayıcıdır. Ayrıca tek başınıza değil, size dışarıdan destek verecek bir insana duyduğunuz gereksinimi işaret eder. Saat 15:24 Ay-Mars görünümü,  cinsel arzularınızı uyandırıcıdır. Kafanızın içinde her ne kadar maddi konular veya sorunlar rahatsız edici olsa da, aşka olan özleminiz her şeyden daha fazladır. Saat 20:53 Ay- Chiron arasındaki şifalı görünümü, hem maddi-manevi hem de aşk hayatınızla ilgili konularda güven duygumuzu yükseltecek. Zayıf noktalarımızı şifalandıracak. Birilerine hesap vermekten uyarı almaktan, yanlışa sapmaktan uzak duracağız. Bu görünüm, bize kuvvet verecek, kalkan olacak. İşlerimizi kolaylıkla halledebilmemiz, zorlukların üstesinden rahatlıkla gelebilmemiz dileğimle,  


Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
İlgi alanlarınızı veya yapmaktan hoşlandığınız şeyleri paraya çevirmenin yollarını arayabilirsiniz. Duygusal konularda belirsizlikler yaşanması veya duygularınızla oynayan kişiler söz konusu olabilir. Sizi yanlış yönlendiren veya yönlendirmeye çalışan kişilere izin vermemeniz gerekiyor.

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Bugün özellikle sabah saatlerinde eğlence odaklı olacağınız ve hayatın tadını çıkarmanıza vesile olacak planlar söz konusu olacak. Her ne kadar amaç neşelenmek de olsa, yine de karşınızdakinden öğrenecek şeyleriniz olacak.


Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Aslında olan pek çok şeyin geçerli bir nedeni var. Ancak, bu konuda emin olmadan veya bunu düşünmenize neden olan sebepleri sıralamaya başlamadan önce, bu durumu destekleyen veya doğrulayan olayların meydana çıkmasını beklemelisiniz. Çevrenizde meydana gelen değişiklikler sizi endişelendirmemeli. Özel bir kişiyle ilişkinizde ya da gayrimenkul başlıklı konularda korktuklarınız olmayacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günün ilk yarısı ikili ilişkilerimiz açısından oldukça olumlu bir atmosfere işaret ediyor. Belli girişimlerde bulunabileceğimiz, işlerimizi tamamlayabileceğimiz saatlerde olacağız. Öğle sonrasından itibaren ise, pembe bulutlar yerini rüzgara bırakıyor. İkili ilişkilerimiz açısından ve genelde, stres ve gerilim söz konusu olabilir. Dolayısıyla, bu saatlerde fikir çatışmalarından uzak kalmak veya kendini ifade etmeye çalışırken olayları daha da büyütme riski olduğunu bilmek faydalı olacaktır. Genel anlamda olumlu bir haftda olduğumuz düşünülürse günün ufak tefek rüzgarlarını hafif bir serinlik olarak görmeli ve görev ve sorumluluklarımızı ihmal etmemeli, halledilmesi gereken şeyleri halletmei, yarım kalan işlerimizi bitirmeye odaklanmalıyız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Bugün yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Seçimlerinizde dikkatli olmalısınız. Yeni kararlar almak için uygun bir gün olmayabilir. Yaşadığınız olaylarda gerçeği görmeniz keyfinizi kaçırabilir. Düşüncelerinizi paylaşmak ve rahatlamak için arkadaşlarınızla buluşabilirsiniz. Tepkisel olmamaya özen göstermelisiniz.


Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Değişik ve orijinal fikirlere her zaman açıksınız. Yaratıcılığınızı engellemeyen ve içinizdeki coşkuyu ortaya çıkaran işler yapmayı seviyorsunuz. Bugün her şeyi çok çabuk kavrayabiliyor ve olaylara etkili çözümler getiriyorsunuz.

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Espirili ve neşeli bir gündesiniz. Bunu iyi değerlendirin. Dostlarınızı arayın ve onları eğlence yerlerine davet edin. Iş hayatınızda çok enerjiksiniz. Bu sayede isteklerinizi gerçekleştime imkanı bulacaksınız. Parasal yönden de durumunuz gayet iyi.

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde motivasyon ve enerjinizde geçici bir düşüş hissedebilir, iletişim yeteneklerinizi rahat kullanamayabilirsiniz. 17.00 sonrasında enerjiniz ve motivasyonunuz yükselirken, aşk hayatınızda flört tekliflerini değerlendirebilir, spor yapabilir, eğlenceli etkinliklerde yer alabilirsiniz.

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Sizler için hayattan daha çok keyif alacağınız bir döneme giriş yapıyor olacaksınız. Hobilerinize daha çok yönelebilir, çocuk sahibi olmak için girişimlerde bulunabilir, hamilelikle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eğer yalnız iseniz aşk size bu aralar çok daha yakın olabilecek, yaşamınızda riskli konulara girişmek için kendinizi daha motive hissedebileceksiniz

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Bugün, güçlü kişiliğinizle ve yapmak istediklerinizle kendinizi harekete geçirebilirsiniz. Gün içinde sportif faaliyetlerde bulunmak ya da eğlenceli ortamlar içine girmek isteyeceksiniz.

Geçmiş Oğlak Burcu Burç Yorumu