Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Mayıs 2016

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Şaşırtıcı sürprizler, hala kararsız olan adımlarınızı hareketlendirebilir. Onun bu konudaki kararlılığı, sizin kararsızlığınızı epeyce etkileyecek gibi görünüyor. Kendinize fazla güvenmeyin.
25 Mayıs 2016

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Çabalarınızın karşılığını göreceksiniz. Bu konuda size umutsuzluk aşılayan görüşlerin altında cesaretsizlik var. Sizi sınırladığını düşündüğünüz ilişkiler, önümüzdeki günlerde desteğe dönüşebilir.
25 Mayıs 2016

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Süreklilik arz eden olumsuz alışkanlıklar sizi borç-alacak konularında yeni kararlara yöneltebilir. Önümüzdeki günlerde kendinizi oldukça çaresiz hissedeceğiniz, ama doğrudan ilgili olmadığınız para tartışmaları yaşayabilirsiniz.
25 Mayıs 2016

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Belli konulardaki duyarlılığınızı köreltmeye yönelik davranışlara tepkisiz kalıyorsunuz. Hakketmeyen birtakım insanların, sizin üzerinizdeki etkilerini azaltmaya çalışmalısınız.
25 Mayıs 2016

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Üç arkadaşınızın yaşadıkları ortak sorun sizi üzdüğü gibi düşündürüyor da. Bu sorunun sizi de içine almasından çekiniyor, bunu istemiyorsunuz Verdiğiniz bir sözün arkasında durmakta güçlük çekebilirsiniz. Koşulların birden elverişsiz hale gelmesi sizi zor durumda bırakacak. Bu durum, bir kırgınlığın hedefi olmanıza yol açarken, siz de kendinizi pek haklı göremeyeceksiniz.
24 Mayıs 2016

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 08:34  itibariyle Ay burcunuzda ilerlemeye başladığında sağlığınızla yakından ilgilenebilirsiniz. Başarılı bir şekilde işlerinizi yoluna koyabilirsiniz. Sağlamlaştırma, düzenleme, işler hale getirme, pratik bir şekilde uygulama anlamında bu enerjinin desteği sizin için  yararlıdır. Hukukla alakalı işler, iş girişimleri, eğitim hayatıyla ilgili meseleler bugün ciddiyetle gözden geçirilmelidir. 24 Mayıs-17 Haziran arasında Venüs-İkizler burcunda seyredecek. Sağlığınız, işteki verimliliğiniz, projeleriniz, insanlarla olan temaslarınızda belli bir gerginlik özellikle önümüzdeki 3 günlük süreçte etkili olabilir. Kimseyi çekecek halimiz yoktur. Ancak bu geçişi yöneten Merkürün geri hareketi sona erse de, gölgeli günleri ay sonuna kadar önem taşıyor. Sizin için, aşkta huzur, güven, sadakat, istikrar gibi olgular önemini koruyor. Bastığınız adıma, yaptığınız işe, verdiğiniz kararlara dikkat edelim. Venüs-İkizler geçişinde, iki ayrı proje, planlama, iki ayrı iş ile uğraşmak, iletişimde bulunmak mümkündür. Fakat ben yine de, yukarıda dikkat etmeniz gereken noktaları es geçmemenizi tavsiye ediyorum. Venüs-İkizler sürecinin,  hepimiz için olumlu haberlere, gelişmelere işaret geçmesi dileğimle,  
24 Mayıs 2016

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Karşılıklı fikir paslaşması içinde olacağınız bir gündesiniz ve konuyla ilgili isteklisiniz. Bu şekilde motivasyonunuz iyi olduğu sürece başarı size kendiliğinden gelecek. Yani, küçük aksaklıklar karşısında hemen kararları bağlamayın. “Her sorunun bir çözümü olduğunu” kendinize her zaman empoze ediniz. Buna ihtiyacınız var.
24 Mayıs 2016

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Yaptığınız işi ön plana çıkarma çabanız da yeteri kadar değer bulmayabilir. Yapıp başardıklarınızdan ziyade siz ön planda olmalısınız bugün. Yönetim ve organizasyon becerinizi sergileyin.
24 Mayıs 2016

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki bir ay boyunca daha da fazla çalışmanız ve yeni başlıklarla uğraşmanız gerekebilir. Bu sefer uğraştığınız konular hoşunuza gidebilir. Amaçlarınıza ulaşmak için tutkuyla hareket edebilirsiniz. Yaratıcılığınız yüksek olacak. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken günler. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün Venüs İkizler burcuna geçiyor ve Venüs ve Mars arasındaki gergin görünüm kesinleşiyor(bir hafta boyunca etkili). İkili ilişkiler, iş birlikleri ve ortaklıklar açısından kontroldışına çıkan tutumları, kutuplaşmaları ve tartışmaları akla getiren ve aynı zamanda karşı cinsle etkileşimi arttıran bu görümlerle ilgili detaylı yazımı dün ele aldığım için bugün uzun uzun yer tutmuyorum. Pazartesi yazımı okumanızı tavsiye ederim Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
24 Mayıs 2016

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün hassas olduğunuz konular gündeme gelebilir. Önem verdiğiniz işlerinizi önceliğinize koyabilirsiniz. İlgi duyduğunuz konularda yeniden harekete geçmek için fırsat kollayabilirsiniz. İş hayatınızda gelişmeler meydana gelebilir. Farklı iş fırsatları olabilir. Gün içinde aşk hayatınız kafanızı kurcalayabilir. Duygusal anlamda sıkıntı yaşayabilirsiniz.
24 Mayıs 2016

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İŞ yaşantınızda yaratıcılığınızı istediğiniz gibi kullanarak olayları yönlendirebiliyorsunuz. Bugün yeni görüşmeleriniz var.
24 Mayıs 2016

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızda herşey olmasını istediğiniz gibi gelişiyor. İş hayatınızda büyük değişiklikler olacak. Yalnız para ile ilgili fırsatları anında ve yerinde değerlendirmelisiniz. Her konuda anlaşma var. Sevdiğiniz yoksa yeni biriyle tanışacak ve çok hoşlanacaksınız.
24 Mayıs 2016

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Belli iş birliklerinizi, anlaşmalarınızı, katılım gerektiren planlarınızı ya da belli başlı düzenlemeleri ilgilendiren konulara yeterince müsamaha gösterdiniz. Artık belli sınırlar çizmenizin veya kurallar koymanızın zamanı geldiğini fark edebilirsiniz.
24 Mayıs 2016

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün hedeflerinizde mantıklı ve tutumlu davranabilirsiniz. Finansal kaynaklarınızla ilgili yeni bir fırsat ortaya çıkabilir.Harcamalarınızda cimri davranışlar sergileyebilirsiniz. Odaklanacağınız konularda aksamalar olması halinde çevrenizdekilere baskı uygulamaktan çekinmelisiniz. Özellikle duygu istismarından kaçınmanız gereken bir gündesiniz.Genel olarak ise; bugün Ay 07:40’ta Oğlak burcuna geçiş yapıyor. Ciddi, sorumluluklarınızın bilincinde, kararlı ve çalışkan bir biçimde işlerinize yönelebilirsiniz. Oğlak günlerinde devletle, resmi kurumlarla, otorite figürleri ile ilişkilerde, finans, hesap, bütçe, planlama ve her türlü organizasyonda ilerleme kaydedebilirsiniz. Oğlak sizi biraz daha kasvetli ama daha gerçekçi kılacak bir atmosferi temsil eder. Abartılı tavırlar, rasyonel mantıktan uzak bir tutum geri tepebilir.Bugün Venüs İkizler burcuna geçiyor. Venüs İkizler burcunda yer aldığında kişi düşündüğünü hızla ve rahatlıkla ifade edebilir. Düşüncelerde zenginlik, bol sohbetli, edebi ve düşünsel kalitesi yüksek ortamlar yaratır. Venüs İkizler’de bilgi toplama merakı artar ve toplanan bilgi mükemmel bir biçimde kıyaslama ve oranlama yapmak için kullanılabilir. Ancak Venüs tüm artı niteliklerini İkizler burcunda bir avantajdan dezavantaja dönüştürebilir. İletişimde fazla konuşma ve bir adım yol alamama olabilir. Dedikodu ve tavşana kaç, tazıya tut bir tavır sergilenebilir.İkizler ticaretin gezegeni sayılan Merkür’ün yönettiği bir burç olduğu için ve Merkür’ün de Venüs’ün yönettiği Boğa burcunda yer alacağı için parayla ve para piyasaları ile ilgili konularda istikrarsız inişler ve çıkışlar görebiliriz. Venüs bu burçta ilişkileri, sosyalleşmeyi, yeni insanlarla kültürlerle tanışmayı kültürel faaliyetleri bilgi edinme arzusunu arttırır. Yeni iş anlaşmaları yapmak eğitimlere katılmak istersiniz. Kardeşlerle, komşularla, yakın akrabalarla, okul arkadaşları veya öğretmenlerle daha sık görüşebilirsiniz.Venüs İkizler’de oldukça flörtçü olduğu için ilgi alanınız da genişler. Bazen aynı anda iki kişiden bile hoşlanabilirsiniz. Kime karar vereceğinizi bilemeyebilirsiniz. Edebi çalışmalar için güzel bir hazırlık ve planlama dönemi olabilir. Zihninizde nasıl yazacağınızı gayet güzel bir biçimde planlayabilirsiniz. Ancak bazen yazmaktan çok anlatmak daha cazip gelebilir.
24 Mayıs 2016

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İş alanlarınız güzelleşecek. İlişkilerinizde iletişiminizi yükselterek hareket edebilirsiniz. Bu etkilerden sağlığınız da olumlu etkileniyor. İş arkadaşlarınızla paylaşımlarınız artabilir.
Reklamı Kapat