Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

30 Ekim 2014
Ay, kendinizi aşka çok yakın hissedebileceğinizi belirtirken duygusal yaşamınızda olumlu beklentiler içine girebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiden ilgi görmeniz sizi fazlasıyla mutlu edebilir.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

30 Ekim 2014
İş konusunda detaylı çalışmalara önem vereceğiniz yoğun bir gündesiniz. Yeteneklerinizi ön plana çıkarabileceğiniz işlerde başarılı olabileceğiniz görülüyor. İşlerinize gösterdiğiniz özeni vücudunuza da uygulamayı ihmal etmeyin.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

30 Ekim 2014
Yakın çevrenizde yeni insanlarla tanışabilir, işbirlikleri için harekete geçebilirsiniz. Geleceğe yönelik planlarınızı uygulayabileceğiniz yeni anlaşmalar gündeminizde yer alabilir.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

30 Ekim 2014
Harcamalarınıza daha fazla özen göstermeniz gerekiyor. Özellikle bir anda yapabileceğiniz alışverişler sizin için ileride sorun yaratabilir.


Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Ay ın etkisi sizi oldukça duyarlı ve girişimci kılıyor. Yapmak istediğiniz yenilikler için yeterli motivasyona sahipsiniz. Aileniz ve sevdiklerinizle ilgili konular önem kazanabilir. Sözlerinize ve tavırlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugün enerjinizi rahatlatıcı çalışmalara yönlendirmek, ailenizle aranızda çıkabilecek tartışmaları engelleyecektir.

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Sevgili Oğlaklar saat 01:17 Merkür-Kuzey düğüm kavuşum etkisi altında Perşembe gününe adım atıyoruz. Bu oluşum, mesleki ve toplumsal ilişkilerde tarafsız düşünmenin, uzlaşıya açık bir şekilde işbirliğinde bulunmanızı sağlıyor. Sizin başkalarına karşı nazik, destekleyici, karşılık beklemeksizin sunduklarınızın size geri dönüşü anlamına geliyor. Başkalarının sizden beklentilerini anlamanızda, paylaşımda bulunmanızda, gerginliği geride bırakıp, yolum bu demenizde ışık oluyor. Bu görünüm,  meslekte ilerlemenin, insanların size saygı duymasının, iş ve ev arasındaki dengenin kurulmasının da işaretçisi bir enerjidir. İş arayanların görüşmelerde olumlu sonuç almalarına yardımcı olur. Barış ve huzur getiricidir. İşverenlerinizle kurulan olumlu ve geleceğe dönük bağlantıların göstergesidir. İş ortamındaki huzurun tesisidir. El birliğinde bulunarak bir proje üzerinde çalışmanın, düşünmenin de işaretçisi olarak olumlu buluyorum. Saat 05:01-15:52 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Kararlarımızı uygulamak,  veya bir mesele üzerinde yön belirlemek zor olabilir. Mantıklı ve  sakin düşünmeniz, gündelik normal seyirde giden işlerinizle ilgilenmeniz yeterlidir. Böylece  hem yanlış kararlar almamış hem de ertesi gün işlerinizi daha çabuk halletmiş olursunuz. Saat 15:52 itibariyle etkili olacak  Ay-Kova burcu geçişi, ister bir projenin bizzat yaratıcısı siz olun,  isterseniz birilerinin hazırladığı projeye dahil olun farketmez. Bugünlerde  sesinizi duyurmak sizin için gayet önemlidir. Tabii ki her Oğlak burcu mensubunun günü değerlendirme biçimi birbirinden farklı olabilir. Bazılarınız karşı cins üzerinde etkili olmak ve  güçlü çekiciliğinizle ilgi uyandırmak isteyebilir. Nitekim ışıl ışıl parlayan gözleriniz, her istediğinizi sevgilinize kabul ettirebilmenizi sağlayabilir. Ancak burada aklınızın size rehberlik ettiğini de söylemek lazımdır. Çünkü Uranüs etkisi altındaki Ay günlerinde zekanız, fiziksel  çekiciliğinizle aynı paraleldedir. Farklı seçenekleri iş veya özel yaşamınızda ele alarak, şu anki mevcut meselelerinizi kolayca çözüme bağlayabilirsiniz. Günün gelişmeleri yüzümüzü güldürsün. Bugünümüz dünden daha güzel olsun. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Ay burcunuzda ilerliyor ve Güneş'ten olumlu destek alıyorsunuz. Yeni başlangıçların her zaman gerginlik getirdiğini sizde biliyorsunuz. Bugün maddesel güvenliğiniz ön planda olacak ve kan bağı olduğunuz kişilerle tartışacağınız konularda onlara da söz hakkı vermeli ve hiç kimseyi görmezlikten gelmemelisiniz.

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Önemli ve ciddiyetle ele alınacak bir görev üstlenebilirsiniz bugün. Pek çok kişiyi ilgilendiren bir mevzuda sizi seçip onurlandırabilirler. Ancak bunun hakkını veriyor olmanız da önemli olacak tabii ki. Ego tuzağına düşmeyin.


Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Belli başlı bir maceranın daha hızlı ilerlemesini istiyorsanız daha cesur olmanız gerekiyor olabilir. Bazı konularda başarı elde etmek için az çok hesaplanabilir riskler alabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda inisiyatifi ele geçirebileceğimiz, daha fazla para kazanabileceğimiz, daha fazla özgür hissedebileceğimiz veya yaratıcılığımızı gösterebileceğimiz durumlar varsa, diğerlerinin bu alanda bize yardımcı olmasını ya da bizi fark etmesini beklemek yerine gerekli adımları kendimiz atabiliriz. Dolayısıyla, bu gelişmeyi veya ilerlemeyi sağlayabileceğimiz zemini hazırlamamızda fayda var veya hazırlayabileceğimiz bir gün. Sevgili arkadaşlar Cumhuriyet Bayramı özel yazım Hürriyet sosyal sayfalarında. Hepinizi bekliyorum. Tüm ülkemizin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun. Sağlık ve sevgi ile kalın…

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Bugün kişisel hassasiyetleriniz ve planlarınız öncelik kazanıyor. Daha kararlı olacaksınız. Planlarınızı hayata geçirmek için somut adımlar atabileceksiniz. Doktor kontrollerinizi tamamlayabilir ya da ihmal ettiğiniz diyetinize tekrar başlayabilirsiniz. Bugün yeni kararlar almanız ve bunları uygulamanız çok kolay olacak.


Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
FİNANS konularında başkalarının gücünden faydalanabileceksiniz. Gücünüzü sınamaktan korkmuyor ve cesurca olaylara sarılıyorsunuz..

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Kısa bir yol yapacaksınız. Gideceğiniz yerde ilginç kimseleri tanıyacaksınız. Para konusunda şu sıralar çok kısmetlisiniz. Yalnız para ile ilgili fırsatları anında ve yerinde değerlendirmelisiniz. Seviyor ve seviliyorsanız birlikte yeni bir çevreye gireceksiniz.

Geçmiş Oğlak Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!