Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
18 Şubat 2019

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Bugün, partnerinizle ilişkinizin ters gittiğini görerek üzüleceksiniz. Partnerinizin anlayışsızlıklarıyla karşılaşmanız olasılığı var. Bu sebeple onunla aranızda bazı münakaşalar geçebilir , dargınlık yaşayabilirsiniz.
18 Şubat 2019

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamınızda zihinsel olarak son derece üretken olacaksınız. Birlikte iş yaptığınız insanlara değişik açılardan yaklaşarak istediklerinizi elde edebiliyorsunuz.
18 Şubat 2019

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Ev içinde beklenmedik bir durumdan dolayı aşırı masraflar yapmak zorunda kalabilirsiniz, fakat gereksiz lüks harcamalarınızda olabilir. Harcamalarınız konusunda biraz daha dikkatli olmalısınız.
18 Şubat 2019

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Sakarlığınız nedeniyle ufak tefek kazalara neden olabilirsiniz. Daha dikkatli ve sabırlı olmaya çalışın.
18 Şubat 2019

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yurtdışından sevindirici bazı haberler söz konusu. Sevinci ve özlemi bir arada barındırdığınız karmaşık duygular içine girebilirsiniz. Sağlık konularında geçici hareketlenmeler olabilir. İkili bir ilişkinizde sonradan beliren ketum davranışlar, sizi bu ilişkiyi yeniden değerlendirmeye yönlendirecek. Bu tavrınızı bir kolaycılık olarak görüp bu ilişkiye şans tanıyabilirsiniz.
18 Şubat 2019

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün tamamında Aslan burcunda ilerleyecek olan Ay, borçlarınızla ilgili konulara ışık tutabilir. Uzun zamandır ertelediğiniz ödemelerinizi yapabilirsiniz. Beklediğiniz paralar varsa elinize geçebilir. Bugün saat 13:52'de sizin burcunuzda Venüs-Satürn kavuşumu gerçekleşiyor. Uzun zamandır beklediğiniz bir gelişme için müjdeli haberi alabilirsiniz. Özellikle bu kariyer ve maddi konularınızı ilgilendiren bir durum olabilir. Sevdiğiniz kişiyle ilgili de ciddiyete giden gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sağlığınızın güçlendiğini hissedebilirsiniz. Sevgiler, Astromeri
18 Şubat 2019

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Korumacı davranıyorsun!Ay, bugün sabit bir burçta hareket ediyor. Bugünlerde hayatına dair birtakım değişimlere gitmek istiyorsun. Radikal kararlar alabilmek için desteğe ve cesarete ihtiyacın var. Başkalarının fikirlerine danışmadan önce ne istediğinden emin olmanda fayda var. Ayrıca sırf kararlarını destekleyen arkadaşlarının yorumlarından ziyade kararını eleştiren kişilerin de düşüncelerini dikkate almalısın. Özel sektörde çalışıyorsan bazı arkadaşlarının işten ayrılmalarıyla kaygıların artabilir. Kendine karşı korumacı davranman, olayların üstesinden gelmeni sağlayacak. İlişkisi olmayan bir Oğlak burcuysan, gün içerisinde katılacağın davette ilk görüşte âşık olacağın kişiyle karşılaşabilirsin.
18 Şubat 2019

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi ve finansal konularda uzun zamandır uğraştığınız konular sonuçlanabilir ve bu konu da güzel bir bütçe planlaması yapabilirsiniz.
18 Şubat 2019

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün endişe duyduğunuz konularla daha fazla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Ortaklı konularda çözüme ulaştırmanız gereken olaylarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Kendinizi çok yıpratmamaya çalışın. Doğru kararlar almak için uygun zamanlar var. Gün içinde banka işlerinizi halletmeniz gerekebilir. Yatırımlarınızla ilgilenebilirsiniz.
18 Şubat 2019

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İkili ilişkiler ön planda kalmayı sürdürüyor, görüşmeler yapabilirsiniz, yakın arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Tek başına hareket etmekten kaçınacağınız bir gün olabilir. Hayatın tadını sevdiğinizle birlikte çıkarmak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ortak paylaşımlar ve maddi konular etkili olabilir.
18 Şubat 2019

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizde gerçekleşen çatışmalar veya ikili ilişkilerinizde yaşadığınız gerilim, gününüzü biraz huzursuz kılabilir. Olaylara müdahale etmemeli, herşeyin dışında kalmaya çalışmalısınız. Kendi köşenize çekilin ve dikkatinizi işlerinize yoğunlaştırın.
18 Şubat 2019

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde ilişkilerinizde kendinizi ifade ederken daha sakin ve anlayışlı tavırlara ihtiyacınızın olduğu bugün, ilişkide bulunduğunuz insanlar ve ailenizle geçici gerginlikler yaşayabilirsiniz. Motivasyonunuzu yüksek tutmanız gereken bugün, enerjinizi daha yumuşak bir dille ifade etmeye ihtiyacınız var.
18 Şubat 2019

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı gelişmeler yüzünden sıkıntı duyabilirsiniz. Son derece duygusal ve alıngan bir tutum içine girmeniz mümkün. Parasal konularla ilgili sıkıntılarınız giderek azalıyor. Sevdiğinizin desteğini alacaksınız.
18 Şubat 2019

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Giderek güçleniyorsunuz. Kendinize olan güveniniz artıyor. Bunu vurgulayıcı bir şekilde gözler önüne koymasanız da insanlar sizdeki değişimi farkındalar. Yakın çevreniz ile alakalı olan bazı problemlerinizi iyileştirme ve düzeltme fırsatı yakalayacaksınız. Aile içinde bazı fevri çıkışlar ve tartışmalar söz konusu olabilir. Anlık gerilimleri arkada bırakmalısınız.
Reklamı Kapat