Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

4 Temmuz 2015
Duygularınızı her koşulda her şeyin önünde birinci planda tutuyorsunuz. Kısa bir süre kıskançlık ve huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bu unuttuğunuzu sandığınız eski bir olayı hatırlamanız nedeniyle ortaya çıkacak.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

4 Temmuz 2015
Düzenlemeler kariyerinizde olumlu bir gelişmenin ilk adımı olabilir. İş yerinizde yapılacak yeni düzenlemelerle ilgili sizin görüşlerinize ihtiyaç duyulacak. Önerilerinizi sakınmadan, rahatlıkla dile getirmelisiniz.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

4 Temmuz 2015
Bugünlerde size yapılacak önerileri ve uyarıları dikkate almanızda yarar var. Durumunuzu pek sarsmadan yeni kazançlara götürecek yollar görünmeye başlıyor gibi.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

4 Temmuz 2015
Parlak fikirlerinizi ilgili herkesle paylaşmalısınız. Açık davranmanız gereken bir gün. İhtiyaç duyduğunuz destekler, düşünceleriniz yaygınlaştıkça kapınızı çalacak.


Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
Bir aile büyüğünüz gereksiz yere sizin için endişe duyuyor, bu endişelerini bugün de dile getirecek. Son bir iki gününüzü birlikte geçirmeniz, saplantılarını daha da geliştirmiş olabilir. Yakın bir dostunuzdan sevindirici haberler alabilirsiniz. Bu haberler şimdilik sadece onu ilgilendiriyor gibi. Ama yakın gelecekte bu ilginin içinde siz de görünüyorsunuz.

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
Sevgili Oğlaklar, Ay-Kova burcu seyir etkinliğinde Cumartesi gününü karşılıyoruz.  Bazılarınız karşı cins üzerinde etkili olmak ve  güçlü çekiciliğinizle ilgi uyandırmak isteyebilirsiniz. Bu konuda  aklınızın size rehberlik ettiğini söylemeliyim. Farklı seçenekleri iş veya özel yaşamınızda ele alarak, şu anki mevcut meselelerinizi kolayca çözüme bağlayabilirsiniz.Saat 03:53 Merkür-Jüpiter görünümü günün geri kalanında etkili olup, hangi konuda olursa olsun yanlış, düzensiz, işlemeyen, insanı zorlayan meseleleri dile getirmenizde yardımcıdır. Planlarınızı gayet akıllıca gözden geçirmenizde, pozitif iletişime önem vererek ilerlemenizde destekleyicidir. Zaman zaman bir şeylere sinirlenebilirsiniz. Bunları gayet açık ve net bir şekilde ortaya koyarsınız. Belki sizi gergin sanabilirler. Ancak bu, pürüzleri ortadan kaldırmak için verdiğiniz bir tepkidir. İş, özel ve sosyal hayatınızda paylaşımı seversiniz. Gerçek anlamda gönlü ve niyeti olumlu yöndeki kişilerle konuşmayı tercih edersiniz. Bir işi halletmenizde bu enerji yardımcıdır. Hızlı yazı yazma, konuşma, yolculuk ve görüşmelerde destekçinizdir. Keyifli, gönlünüzce geçecek mutlu bir Cumartesi günü dileğimle,


Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
Bugün, özel yaşamınızla ilgili konularda geçmişte yaptığınız hataları tekrar etmemeniz için uyarıyor sizleri. Size değer veren seven o özel insanı kırmakta ısrar eder bencilce davranışlar içinde olur kendinizi haklı onu haksız konuma sokma çabası içine girerseniz Bilinki geçmişte ki kadar şanslı değilsiniz! Toprak yağmurun kıymetini anlayacak fakat o gün yağmur yağmayacak diye bir söz vardır! Geç kalınmışlıkların son pişmanlığın fayda etmeyeceği zamanlarda ektiğinizi biçebilirsiniz. Bekar oğlaklar sizlerde kuşku ve kıskançlık duygunuzu kontrol altına almalı. Sevgilinizin her sözünde her davranışında farklı bir mana çıkarmamalısınız. Kendi kafanızda kurguladığınız düşüncelerin sorumlsusu sizsiniz, sevgiliniz değil! Mutlu olmak istiyorsanız adil olmalı sevgiye, aşka değer vermeyi yaşamınızın bir parçası haline getirmelisiniz.

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
Bugün derleme, düzenleme, günlük işlerinizi pratik hale getirme, yaşam alanınızı ve iş planlarınızı rahatlatacak çözümler üretme adına verim alabileceğiniz nitelikte bir gün. Size hizmet sağlayan kişilerden destek gelecek.


Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
Can çıkar huy çıkmaz. Bunca zamandır tecrübelerinize göre hareket etmeniz gerektiğini öğrenemediyseniz, bazı kişilerin bazı hareketlerine şaşırıp kalmanız normal. Ancak, tecrübeyle sabittir ki, tarih tekerrür eder. Tüm burçlar için gün geneli: Hafta sonu boyunca derdimizi anlatabilmek veya kendimizi ifade edebilmek türünde sıkıntılar yaşamamız zor görünüyor. İlham veren konuşmalar, motive edici cümleler veya proje çalışmaları, anlaşmaların hazırlanması veya imzalanması ya da okullarla bağlantılı işler anlamında olumlu gelişmelere açığız. Dil eğitimleri, yabancılarla yapılacak görüşmeler, sınavlarla ilgili akıcı değerlendirmeler için de uygun hafta sonu. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzu özellikle okumalısınız. Hepinize keyifli sohbetler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
Yeteneklerinizi daha iyi değerlendirebilirsiniz. Parasal konular üzerinde daha çok durmanız gerekebilir.


Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
Başarı ve bol kazanç bir arada gelebilir. Size en iyi koşulları sunacak bazı tekliflere hazır olmalısınız. Takıntılarınızı biraz yumuşatmanız gerekiyor.

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
Çevrenizdekilerle ilşkileriniz yönünden oldukça olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Çevrenizden yararlanarak içinde bulunduğunuz sıkıntılardan kurtulacaksınız. Geçmişte ufak kırgınlıkların yaşandığı bir arkadaşınızla karşılaşıp hiç bir şey olmamış gibi davranacaksınız.

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
Gün boyunca ay boşlukta ilerlediğinden çalışma hayatınız, patronlarınız, aile büyükleriniz ve ilişkilerinizle ilgili durağanlık, belirsizlik yaşayabilir, birtakım kararlar almakta zorlanabilirsiniz. Esasen yeni kararlar almamanız gereken ve özellikle ilişkilerinizde anlık olaylara bakarak bir şeylerden vazgeçmemeniz gereken enerjisi durağan bir günde bulunmaktasınız.

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
Maddi kaynaklarınızın idaresi için gelişmiş teknik ve interaktif bankacılık sistemlerini aktif olarak kullanabilir, finansal iletişimlerinizde dikkatli operasyonlar yapmalısınız. İnternet bankacılığı kullanıyorsanız şifre işlemlerinde problemlerle karşılaşabilirsiniz, internet üzerinden alış veriş yaparken de daha dikkatli olun.

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
Kişisel istekleriniz ve tercihleriniz ön planda olacak. Aşk hayatınızda duygusal anlamda besleneceğiniz bugün, işle ilgili sorumluluklarınızın sizi fazlasıyla bunalttığına şahit olabilirsiniz.

Geçmiş Oğlak Burcu Burç Yorumu