Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

23 Nisan 2014
Deli gibi sevilmek arzunuz sizi imkansızlığa sürüklüyor. Sevginizi belli etmekten kaçınıp sadece sevilmek istemeniz doğru değil. Onun duygularını kullanmaktan vazgeçmelisiniz, iyi bir dinleyici ve size karşı çok da anlayışlı. Bazı şeyleri size söyleyememesinin nedeni ise yalnızca sizi kaybetmekten korkması.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

23 Nisan 2014
Kafanızda işlerinizle ilgili sürekli yeni fikirler üretiyorsunuz. Aklınızda sürekli yaptığınız işin dışında bir şeyler var. Aslında tüm fikirleri uygulayabilecek kapasiteye de sahipsiniz. Sabrınız ve kararlılığınızla başaramayacağınız iş yok.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

23 Nisan 2014
Son zamanlarda biraz cimrileştiğinizi farketmeyen kalmadı. Evet tasarruflusunuz bunda kötü bir durum da yok ama yakın çevrenizdekiler bu durumdan rahatsızlık duymaya başlayabilirler. Sizin tek amacınız biraz dikkatli harcama yapmak olabilir ama yakınlarınız önemsenmediklerini düşünüyorlar.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

23 Nisan 2014
Sürekli yüzyüze geldiğiniz bir insan hakkınızda ileri geri konuşmaya başladı. İnsanlara güvenip de sırlarınızı vermekten kaçınmalısınız.


Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
Renkli, dolu dolu yaşanacak bir gün var önünüzde. Ne zamandır gece gündüz kafanızda planladıklarınız yavaş yavaş gerçekleşmeye başladı. Neredeyse kendinize duyduğunuz güveni kaybetmeye başlamıştınız. Kendinize inancınızı kaybetmemenizin olumlu sonuçlarını yaşamaya hazır olun. Ayrıca ne zamandır yapmayı düşündüğünüz bir işiniz var, onunla da ilgilenmeniz gerekebilir.

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
Sevgili Oğlaklar Çarşamba günümüz  saat 10:08  itibariyle Mars-Uranüs arasında meydana gelecek karşıtlık etkisi altında başlıyor. Bu bir kutuplaşma, çekişme niteliği taşıyan bir görünümdür. O nedenle, en azından bu hafta, iş hayatınızla ilgili konularda sakin ve son derece ılımlı hareket etmek, işbirliğine açık olmak gerekecektir.  Sorumluluklarınızın sizi yorması, sürekli aynı çember içinde dolanıyor gibi hissetmenin getirdiği sıkıntılar bugün sizi daha fazla sıkabilir. Benim tavsiyem gerek aileniz ve yuvanızla ilgili meselelerde ve gerekse iş hayatınızla ilgili konularda yapmak istediklerinizi sakince gözden geçirmektir. 23 Nisan saat 12:16-7 Mayıs saat 17:57 tarihleri arasında Merkür-Boğa burcunda ilerleyecek. Aşk hayatımız, çocuklar, günlük yaşantımız, yerleşim ve eğitimle alakalı meseleler üzerinde ciddiyetle duracağız.  Sağlam olanı isteyeceğiz ve ona göre düşüneceğiz. Ayrıca sorumluluklarımızı her zaman olduğu gibi yerine getirmek için gayret göstereceğiz. Ancak 3 Mayıs ve civarı günlerde saplantılı, takıntılı tarzda düşünmekten uzak duralım. Sakinlikle durumları gözden geçirmemiz yerinde olacaktır. Saat 16:38 Mars-Pluto zorlayıcı görünümü, bu mecburiyetler nedeniyle gerilimin işaretçisi olarak gün boyu etkili. Bir anda yanlış bir karar verebilir, birileriyle istemeden tartışabilir, psikolojik anlamda sıkıntılar yaşanabilir. Rakipleriniz veya dış dünyanın kuralları üzerinizde öylesine etkili olur ki, bildiklerinizi dahi unuttuğunuzu düşünebilirsiniz. Güçlü olmak, ayakta kalmak, doğru yapmak için bu denli özveride bulunurken, başınıza gelen bu tersliklere isyan edebilirsiniz. Mars-Terazi geri hareketi bugünlerde hepimizi zorluyor. Sanki bizi dize getirmeye çalışıyor. Lütfen sakin olmaya çalışalım. Saat 19:11-24 Nisan saat 09:55 tarihleri arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
İş yaşantınızda farklı düşüncelere sahip olsanız bile, inatçı ve pratik davranışlarınız sayesinde işinizde istediğiniz disiplini kurmayı başaracaksınız. Duygusal konularda daha esnek ve yumuşak davranmayı yeğlerseniz, ilişkinizi her anlamda pozitif olacaktır.. Bazen gereğinden fazla katı davranışlar sergiliyorsunuz.

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
Mesleki konulardaki gayretiniz ve kendinizi gösterme çabanız takdire değer. Ancak karşılığını mutlaka alma, para ya da takdir olarak emeğinizin karşılığını tahsil etme hırsına kapılmanıza hiç gerek yok. Sizi bilen zaten biliyor.


Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Nisan 2014
Burnunuza hoşunuza gitmeyen kokular geliyorsa veya bazı konuların ters gideceğine dair fikriniz varsa, belli konuları zorlamamak daha doğru olacaktır. Tartışmalardan kaçının. Tüm burçlar için gün geneli: Herkes kendi istediği şeylerin kendi istediği şekilde halledilmesi konusunda ısrarcı olabilir. Kavgadan ve düşmanca hareketlerden uzak kalmak isteyenlerin isteğinin gerçekleşmesi için var gücüyle saldırmak yerine uzlaşmacı olması ve ortak noktaları bularak ilerlemesi daha doğru olacaktır. Güç gösterisi yapmak veya güç savaşları için doğru günlerde değiliz. Kendinize taraftar ve destekçi bulmak niyetindeyseniz ısrarcı olmak yerine birkaç gün beklemeniz daha doğru olacaktır. Ani hareketlerden ve tepkilerden kaçılmasında, riskli yerlerden ve durumlardan uzak durulmasında da fayda var.

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
Daha kararlı ve daha temkinli adımlarla ilerlemeye devam ediyorsunuz. Para konuları bugün de öncelikli konunuz. Ancak bugün olaylar daha tahmin ettiğiniz şekilde gelişiyor. Bu durumu yatırımlarınızı sağlamlaştırmak için kullanmalısınız. Maddi konuların üstünüzdeki baskısı hafifleyecek. Uzun vadeli projelerinizi hayata geçirmeye başlayabilirsiniz.


Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
KARİYERİNİZLE ilgili yeni bir dönem başlamak üzere. Sevdiğiniz işi yaptığınız zaman mutlu oluyorsunuz. Sanata eğilimlisiniz.

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
Bugün, kendinizi insanlardan oldukça uzakta tutmaya çalışabilirsiniz. Sadece kendinizi değil, tüm işlerinizi ve çalışmalarınızı da gizlemek isteyebilirsiniz. Her hamlenizi perde arkasında gerçekleştirmeniz, günün ana konusu olabilir.

Geçmiş Oğlak Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!