Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
16 Ekim 2018

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Yeni duygularınıza teslim olmaktan başka çareniz yok. İlk başlarda sandığınız gibi, gelip geçici bir şeye benzemiyor. İlişkinin buralara geleceğini hiç tahmin etmemiştiniz.
16 Ekim 2018

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Bugün yapacağınız küçük bir toplantı sizi yeniden umutlandıracak, önünüzü yeniden görmenizi sağlayacak. İş yaşantınızda bugünlerde fırsatın biri giderken biri geliyor.
16 Ekim 2018

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Aile içindeki parasal dayanışmanız büyük para sorunları yaşamanızı engelliyor. Önümüzdeki günlerde masrafa gireceksiniz gibi görünüyor. Ama bu kaçabileceğiniz türden bir masrafa benzemiyor.
16 Ekim 2018

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Küçük bir gurup halinde konuklarınız olabilir. Muhtemelen kalabalık bir akşam geçireceksiniz. Bir tartışma görünüyor.
16 Ekim 2018

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Ay burcunuzda ilerlemeye başlıyor ve sizi cesaretiniz ve özgüveninizle ön plana taşıyor. Bununla birlikte bugün kavuşan Merkür ve Venüs özellikle sosyal yönden oldukça keyifli olabilecek bir ortam sağlıyor, bunun tadını çıkarmalı, yeni tanışıklıklardan uzak durmamalısınız.
16 Ekim 2018

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 02:26 Ay-Neptün görünümü, moralinizi yükseltici ve ruhunuzu okşayıcıdır. Şefkat duygunuz ve empatinizle insanların sevgisini kazanırsınız. Kısa süreli bir tesir olmasına rağmen sizler için şifalandırıcı ve rahatlatıcıdır. Saat 11:53 Ay-Pluto kavuşumu, kendinize olan güven duygunuzu yükseltiyor. Olgun tavırlarınız, etrafınızı kucaklayışınız insanların sizin yanınızda rahatlamalarını sağlıyor. İşlerinizi planlayarak kolayca bitirebilirsiniz. Saat 21:01 Oğlak burcunda ilkdördün, 9 Ekim tarihindeki Yeniaydan bu yana olan gelişmelere bir bakmak gerektiğini işaret ediyor. İlişkimiz ve kariyer konuları üzerinde duracağız. Kendinizi ne kadar ifade edebildiğiniz, kafanızın içindekilerin ne kadarını ortaya koyabildiğiniz çok önemli. Duruşunuz, seçimleriniz ve yaşamdaki yerinizi ele alabilirsiniz. Zorluklar yok mu, tabii ki herkesin yaşamında kendine göre mücadele ettiği durumlar söz konusu. Ancak bir Oğlak için pes etmek ve tümüyle kendini bırakmak pek kolay değildir. İç baskı, biraz güvensizlik yaratabilir. Duygusal hassasiyet yükselebilir. Fakat Oğlak bunu nasıl dengeye kavuşturması gerektiğini mantıklı bir şekilde gözden geçirirse bir sorun kalmaz. Not: 15-21 Ekim haftalık yorumlarınız alttaki linktedir. https://www.mynet.com/15-21-ekim-haftalik-burc-yorumlari-1224739-mykadin Gözlerinize sağlık olsun. Sevgiler her dem başımızın üstünde var olsun.
16 Ekim 2018

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü bugün geçmiş hesaplarını kapatman için önüne fırsatlar sunabilir. Eski sevgilin aniden hayatına dâhil olmaya çalışarak, ?dersimi aldım, yeniden deneyelim? diyebilir. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar analiz ederek nihai karara varman senin için iyi olacaktır. Rekabetin ön planda olduğu bir işte çalışıyorsan, kendini daha iyi bir şekilde ortaya koymak isteyeceksin. Gün içerisinde çabuk sıkılabileceğin konularla karşı karşıya gelebilirsin. Bu durum seni biraz rahatsız edebilir. Kendini telkin etmemen ve üzerine çok düşünmemen senin yararına olacaktır. Çevrendeki kişilerin söylediklerine alınmadan, ne söylemek istediklerini çözümlemeye çalışırsan, cümleleri lehine çevirebilirsin.
16 Ekim 2018

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Otorite olarak gördüğünüz insanlarla aranızda bazı anlaşmazlıklar yaşanabilir. Karamsarlığa yer vermeden güç çekişmelerinden kaçınmalı ve haklı olan tarafın yanında yer almalısınız.
16 Ekim 2018

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yeni başlangıçlar yapmak için hevesli olabilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konular gündeminizi daha çok meşgul edebilir. Gün içinde bedensel konuları ihmal etmemeye çalışın. Sorumlu olduğunuz işlerinizi toparlamak için fırsat bulabileceksiniz. Olaylara büyük tepkiler vermemeye özen göstermelisiniz.
16 Ekim 2018

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sorumluluklarınız artıyor. Parasal konularda destek alacaksınız. Kısmetiniz çifter çifter gelecek.
16 Ekim 2018

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Önünüzde zorlu günler var. Mutlu olmak için biraz uğraş vermeniz gerekecek. Fakat bu zorlu günleri atlatmak çok uzun sürmeyecek. Aşk size yardımcı olacak. Eğer seviyor ve seviliyorsanız istediğiniz desteği karşınızdaki insandan fazlasıyla göreceksiniz.
16 Ekim 2018

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, eşiniz, yakın dostlarınız ve ortaklarınızla önemli paylaşımlarda bulunabilir, etkili iletişim kurabilir, seyahatlere gidebilir ve yeni eğitim süreçlerine başlayabilirsiniz. İş hayatınızdaki görüşmelerinizden fayda sağlayabileceğiniz bu süreçte, güçlü kişilerden destek görebilir, ilişkilerinizde yeni kararlar alabilirsiniz.
16 Ekim 2018

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayattaki sorumluluklarınızı yeteri kadar biliyorsunuz. Gereğinden fazla iş yüklenmeyin. Sonra bu sizin göreviniz haline gelir. İkili ilişkilerden beklediğiniz desteği göremeyince asabi ve sinirli olmak hiçbir şeyi çözümlemez. İletişim kurarak sıkıntılarınızı dile getirmelisiniz. Ekonomik anlamda zorlanmalar ruhunuzu karartmasın. Her tünelin ışıklı bir çıkışı vardır.
16 Ekim 2018

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Daha iyisine ulaşmak için kendinizi ve yakınlarınızı zorladığınız bir gündesiniz. İçsel baskı sağlık sorunlarına ve ilişkilerin bozulmasına yol açabilir. Gün boyu ortak ideallerde buluşmak ve adil olmak önemli.
Reklamı Kapat