Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Aralık 2017

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Ondan daha duygusal ve sorumlu biri olmanızı bir eksiklik gibi yaşamamalısınız. Her türlü resti görmeye hazır tavırlarınız inandırıcı değil. Kişiliğinizde yama gibi duran yapay taktikler izlemeniz gerekmiyor.
12 Aralık 2017

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Geniş yelpazeden bakıyorsunuz. Bu bakışın, size tali olarak gösterdiği kimi problemleri ciddiye almanızda yarar olacak. Yapmayı düşündüğünüz atılımda sandığınız kadar da bağımsız olmayabilirsiniz.
12 Aralık 2017

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Bugün epeyce önemli bir ikili görüşmeniz olabilir. Bazı alacaklarınızın da peşine düşmeniz gerekebilir. Birikimleriniz düşleriniz için yeterli değil, ama ummadığınız kadar destek göreceksiniz.
12 Aralık 2017

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugünlerde deneyimli, sağduyulu insanlarla iletişim içinde olmanızda yarar var. İş yaşamınızdaki bazı memnuniyetsizliklerin gözünüzü günden güne karartmasına izin vermemelisiniz.
12 Aralık 2017

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı haberler yüzünden huzursuzluk ve heyecan içine girebilirsiniz fakat, bugünden itibaren duygularınız giderek yumuşayacak. Kendinizle ilgilenecek ve olumlu duygular içine gireceksiniz. İsteklerinizin yaratacağı gerilimlerinizi moraliniz yükseldiği için yansıtmayacaksınız.
12 Aralık 2017

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Saat 09:42 Ay-Venüs görünümünde kendimizi hiçbir şeyin üzmesine, yormasına izin vermeyiz. Belli bir mesafede durarak ancak nezaketimizi koruyarak iletişimde bulunmayı tercih ederiz. Saat 17:43 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, iş ve özel hayatımızla ilgili konularda haksızlığa izin vermeyeceğiz. Yarınlarımızı sağlam şekilde oluşturmaktan yanayız. Buna uygun şekilde karar vereceğiz. Uyumlu, paylaşıma açık, adil davranan kişilerle bağlantıdan yanayız. Çıkarlarımızı düşüneceğiz ve geleceğe dönük planlar yapacağız. Saat 18:09 Ay-Pluto görünümü, bazı kişilerle iş hayatında veya özel yaşantınızda stres yaratıcıdır. Siz nazik, ılımlı, uzlaştırıcı şekilde hareket etmek durumunda kalırsınız. Fakat bu sizin için hiç hoş durum değildir. Tabii ki dikkatli olalım. Saat 23:38 Ay-Güneş görünüm etkisinde, iş hayatında ve ilişkilerimizde hassasiyetin göstergesidir. İyimser düşünmeye çalışırız. Fakat hayat bazen öyle zor ki. Bu da bizi yoruyor. Gün boyunca her konuda güzellikler yanınızda olsun. Kalben sevgilerimle,
12 Aralık 2017

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Hareketliliğin; iş, sosyal ve aşk ilişkilerine yansıyor. Yapacağın girişimlerde başarıyı yakalayacaksın.
12 Aralık 2017

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Küçük olaylardan dolayı sakın kendinizi güvensizlik sendromuna sokmayın. Böyle bir durum, sizin işleriniz için en büyük tehlike demektir. Partneriniz zaman zaman sınırları dışına taşarak, duygu dolu konuşmalar yapabilir...
12 Aralık 2017

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Başarı azim gerektirir, azim ise irade. Bazı hedefler başarısız olmaya da değer. Gerçek başarı başarısız olma korkusunu da yenmektir.
12 Aralık 2017

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iş hayatınızla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Sorumluluklarınızdaki artış sizi yorabilir. İletişimde olduğunuz kişilerle anlaşmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Bu durum sizi zor duruma sokabilir. Gündeminiz çok yoğun olabilir. Etki altında kalacağınız durumlar olabilir. Bazı konularda hızlı karar alabilirsiniz. Düşüncelerinizde abartılar olabilir.
12 Aralık 2017

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Üstlerinizle, otorite konumundaki kişilerle görüşmeler yapabilirsiniz. Başarılarınız ve yaptıklarınızla fark edileceğiniz bir gün geçirirken, duygularınızı ortaya koymaktan çekinmeyebilir, geri durmayabilirsiniz.
12 Aralık 2017

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizden biriyle yapacağınız konuşmalar sayesinde işinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar yapacaksınız. Bu konuşma sizin için çok yararlı olacak. İş yerinde karşılaşacağınız sorunları büyük tartışmalara yol açmadan sonuçlandırmaya çalışın.
12 Aralık 2017

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerlediğinden çalışma hayatınız, patronlarınız, aile büyükleriniz ve ilişkilerinizle ilgili durağanlık, belirsizlik yaşayabilir, birtakım kararlar almakta zorlanabilirsiniz. Esasen yeni kararlar almamanız gereken ve özellikle ilişkilerinizde anlık olaylara bakarak bir şeylerden vazgeçmemeniz gereken enerjisi durağan bir günde bulunmaktasınız.
12 Aralık 2017

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftanın ikinci iş gününde ilişkilerle yüzünüz güler. İş hayatınızda parlayacağınız ve herkesin beğenisini kazanacağınız bir gün. Yönetim kadrosundaki yeni kişilerle tanışabilir, farklı oluşumlara dahil olabilirsiniz. Hak, hukuk, adaletin gözetildiği sohbetlerde ön plana çıkarsınız.
12 Aralık 2017

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Göz önünde olacağınız ortamlarda özgüveniniz tam olacak. Bazı işleriniz kendiliğinden çözülürken, kişisel isteklerinizde zorlanmalar oluşabilir. Sinirlerinize hâkim olun. 
Reklamı Kapat