Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Ağustos 2018

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Duygusal olarak yaşadığınız gerginlikleri ikili ilişkilerinize yansıtabileceğiniz bir gündesiniz. Özel hayatınızı başka alanlara taşımamalısınız yoksa birçok olumsuzlukla karşılaşabilirsiniz.
19 Ağustos 2018

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Bugün iş hayatınızdaki ortak çalışmalarınızda bazı sorunlar çıkabilir. Bu sorunu iş ortaklarınızla birlikte çözümlemelisiniz. Gururunuz buna el vermese bile bunu bu şekilde çözümlemelisiniz.
19 Ağustos 2018

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Bugün parasal konularda bazı sorunlar yaşayacaksınız ve bunun üzerine öfkeleneceksiniz. Sinirlerinize hakim olmalısınız aksi takdirde sorunlarınızı çözümleyemezsiniz.
19 Ağustos 2018

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Duygusal açıdan olumlu etkiler altında olacaksınız ve hoşunuza gidecek bazı heyecanlar yaşayabilirsiniz. Alacağınız haberler ve bazı gelişmeler sizi heyecanlandıracaktır.
19 Ağustos 2018

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün güne sıkıntılı başlayabilirsiniz. Özellikle sabahın erken saatlerinde alacağınız bir haber canınızı sıkabilir. Öğle saatlerinde bu sıkıntılı durumunuz ortadan kalkacaktır. Yakın arkadaşlarınızın ilgisi sizi kendinize getirecektir. Ailenizden bir süredir ayrısınız. Kısa zaman sonra onlara kavuşmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.
18 Ağustos 2018

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Saat 10:48 Akrep burcunda oluşacak ilkdördünde, güçlü görünmek ihtiyacınız fazlasıyla ön plandadır. Saygı uyandırmak, takdir görmek ve rahat bir yaşam sürmek istersiniz. Bu kadar çalışmanız, mücadele etmenize, iyi niyetli olmanıza rağmen, bu niteliklerin size geri dönüşü istediğiniz gibi olmadığından sıkılırsınız. Aslında bunun sebebi, kendinizi çoğu zaman sanki hiçbir şeye ihtiyacı yokmuş gibi göstermenizden kaynaklanabilir. Ödemelerinizi yapmanız, daha önce başladığınız işleri bitirmeniz, kredi veya borçlanma konusunda aceleci kararlar vermemeniz gerekir. Son bir hafta önce verilen bazı kararların geldiği son duruma bir bakınız. Eksikleriniz var mı veya neler sizi rahatsız ediyor, bunları ele almakta yarar var. Saat 18:06-19:44 arasında kısa süreli Ay-Boşlukta ilerleyecek. Bu süre içinde aşırı uçlarda düşünürüz. Sözlerimiz keskindir. Tutkularımız bizi yönlendirir. Hayatımıza kalıcı bir şekil verme dürtümüz yoğunlaşır. Saat 18:35 Merkür-Venüs görünümü, hesabımızı bilmenin, ölçüyü kaçırmamanın göstergesidir. İlişkide çıkarlarımızı düşünürüz. Fakat bu bencillik değildir. Gerektiğinde paylaşmayı da biliriz. Saat 19:44 itibariyle Ay-Yay burcunda ilerleyecek. İç dünyamızın derinliklerine çekilerek, maddi-manevi güvenliğimizi gözden geçirebiliriz. Bizi neler mutlu etmekte veya neler hayatı güzel olarak ele almamızı sağlamakta bütün bunlar üzerinde düşünebiliriz. İç sesimiz bize doğru yolda olduğumuzu ve inancımızı kesinlikle kaybetmememiz gerektiğini söyleyebilir. Günün geri kalanında huzur duygusu gayet kıymetli hale gelecek. Olumsuz duygulardan, kişilerden uzak durmaya çalışabiliriz. Gün boyunca sevdiklerimizle güzel paylaşımlarda bulunmamız dileğimle,
18 Ağustos 2018

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü, önceden geri çevirmiş olabileceğin fırsatların yeniden gelebileceğine işaret ediyor. Zorlanan kapılar açılabilir. Miras, hukuk ya da kredi gibi maddiyatla ilgili çözülemeyen konular bugün çözüme kavuşabilir. Özelini kimseyle paylaşmak istemeyişin gizemli bir hava yaratacak. Güven ve sevgi ihtiyacı konusunda geçmişte haksızlığa uğradığın düşüncesi ile hayatındaki bazı insanları yargılayabilirsin. Geçmişle bugünü kıyaslamak sence ne kadar sağlıklı? Bunu bir düşün derim. İlişkisi olmayan bir Oğlak burcuysan hoşlandığın kişinin atacağı mesaj heyecanlı anlar yaşamana neden olacak. Var olan düzenindeki değişiklikler seni farklı çevrelere sokabilir.
18 Ağustos 2018

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşamınızın bazı bölümlerinin karanlıkta kaldığını düşünebilirsiniz. Bugün biraz daha iç sesinizi dinlemekte fayda var. Hayatınızın ağır aksak ilerleyen konularında hızlandığını göreceksiniz.
18 Ağustos 2018

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşüncelerinizde daha pozitif olmaya bakmalısınız. Belki arkadaşlar ve gruplarla ilgili bir konu sizi bu dönemde daha hassas kılıyor olabilir.
18 Ağustos 2018

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

SON zamanlarda sevdiklerinize karşı duyduğunuz üzüntülerin sebebini anlatma ve açılma ihtiyacı duyacaksınız. Kariyenizin açısından patronunuzla tartışmaktan kaçının.
18 Ağustos 2018

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal bir gündesiniz. Yaşama pembe gözlüklerle bakabileceksiniz. Böylece gününüz huzurlu ve mutlu geçecek. Bu moralli halinizi devam ettirebilirseniz his ve çalışma hayatınızda bunun olumlu yansımalarını görürsünüz. Pozitif enerjinizi kaybetmeyin.
18 Ağustos 2018

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı gelişmelerin umut verici olduğunu anlasanız bile geriliminizi azaltmak için daha fazla gayret göstermeniz gerekebilir. Yeni yatırımlarda bulunmayı isteyeceksiniz. Ancak, bu konuda sabırlı ve kararlı davranmalısınız.
18 Ağustos 2018

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Temmuz’dan beri geri hareket eden Aslan burcundaki Merkür bugün durağan konuma geçiyor.Ortaklık gelirinizde artış meydana gelir. Büyük projelerinizden verim alma dönemindesiniz. Ayrıca kredilerden yana olumlu bir süreç gereğinden fazla para harcamamaya, borç vermemeye özen gösterin.
18 Ağustos 2018

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün uzun vadeli planlarınızda hayat sizi destekleyecek. Kariyerinizdeki güzel oluşumların gelecek adına daha iyi bir noktaya taşındığını göreceksiniz. Sosyal çevrenizdeki insanların bunda etkisi büyük olabilir.
Reklamı Kapat