Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Nisan 2018

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Duygularınız dengeleniyor ve duygusal enerjinizi doğru kullanıyorsunuz. Küçük bazı sürprizler yaşayabilirsiniz ve bunlar sizi mutlu edecektir. Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki ilişki genel olarak uyumlu olacaktır. Etkileyiciliğiniz artıyor ve ikna etme yeteneğiniz yüksek ve bugün düşüncelerinizi kabul ettirebileceksiniz.
27 Nisan 2018

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Genel olarak olumlu etkiler altında olduğunuz bir gün ve başladığınız bazı işleri sonuçlandırmak için gerekli gücü kendinizde bulacaksınız. Bir süreden beri kafanızı kurcalayan sorunların üzerinde düşünme imkanı bulacaksınız. Sonunu düşünmeden bir riske girebilirsiniz ancak bundan kaçınmanız sizin için daha doğru olacaktır.
27 Nisan 2018

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda bir hareket var ve elinize küçük bir para geçebilir. Önceden yaptığınız bir atılımın yeterince sonucunu alamamış olmanız genel olarak canınızı sıkan etkilerden biri. Ancak bu konuda bugün çeşitli atılımlarda bulunma şansınız olacaktır. Maddi konularda acele edebilir yada sabırsızlandığınızı hissedebilirsiniz.
27 Nisan 2018

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Kendinizi güçlü hissediyorsunuz ve enerjinizi kullanmak arzusundasınız. Bir risk göze alabilirsiniz ve çeşitli ruhsal heyecanlar yaşayabilirsiniz.
27 Nisan 2018

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu akşam yeni tanışmalar, sizi yeni açılımlara yöneltebilir. İnsan ilişkilerinde sağlam ve güvenilir duruyorsunuz. İnançlı karakteriniz, alçakgönüllü tavırlarınızda size zorluk çıkartmıyor. Büyüttüğünüz problemlerinizin üzerine gitmelisiniz. Birkaç gün içinde hayat size yeni olanaklar sunabilir. Yeni ilişkiler ve yeni imkanlar arasındaki kontağı iyi kurmanız gerekecek.
26 Nisan 2018

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 00:28 Merkür-Satürn zorlu görünümü, günün ilk etkin enerjisidir. Aileye ait konuların sizi yorduğu, negatif düşünmenize yol açtığı zamandır. Birileri bir şekilde sizi rahatsız edici sözler söyleyebilir veya size öyle gelebilir. Düşünürsünüz. İçinden çıkamazsınız. Derdinizi anlatsanız kimse anlamaz, sussanız kabınıza sığmazsınız. Ben derim ki, sakin olunuz ve bu saatte kendinize yüklenmeyiniz. Zaman en iyi ilaçtır dostlarım. Saat 03:04 Ay-Neptün karşıtlık etkisinde, dinlenme arzunuz yüksektir. Sözleriniz gayet mantıklıdır ve şefkat duygunuz ön plandadır. Ancak tavırlarınız, size nasıl yaklaşıldığına bağlı olarak değişebilir. Saat 10:28 Ay-Jüpiter görünümü, dostlarınızla bağlantınızı güçlendiricidir. Hem kendinize uyanı hem de başkalarıyla birlikte yapılacakları kolaylıkla organize edersiniz. Saat 12:47 Ay-Mars görünümü, ciddiyetle işlerimizi yapmamızı, kendimizden emin olmamızı sağlıyor. Saat 12:50 Ay-Pluto görünümü, bir çok meseleyi derinlikli düşünmenin göstergesidir. Hiçbir şey hafife alınmaz. Saat 14:00 Mars-Pluto kavuşumu, gücün yükselişi, azimli bir şekilde çalışmanın göstergesidir. Kişi hem ailevi, hem ilişki hem kişisel hem de mesleki konularda bir hayli tutkulu olur. Kazanmak için çabalar ve daha güçlü olmak için yollar ve yöntemler arar. Bu kavuşum sizi sertleştirebilir. Başkaları üzerinde etkili ama çok baskın bir karakter olduğunuzu düşündürebilir. Sert ve taviz vermeyen bir kişi olarak zorluklar yaşatabilir. Biraz daha ılımlı davranmanız, gücünüzün farkında olarak kendinizi gereken yerlerde ayarlamanız iyi olur. Her anı güzelliklere işaret bir gün geçirmeniz dileğimle,
26 Nisan 2018

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Evliliğe sıcak bakmayan bir Oğlak burcuysan, bugün fikrini tamamen değiştirecek biriyle tanışabilirsin.
26 Nisan 2018

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay boşlukta. Sorumlu olduğun konuları tekrardan gözden geçirmek ve toparlamak isteyebilirsin. Bugün daha çok yeteneklerine güvenmek ve arkadaşların arasındaki buzları eritmek üzere hareket edeceksin. İş yerindeki ayrışmalardan rahatsız olabilirsin. Değer verdiğin kişilerin mutluluklarına ortak olmak, manevi duygularını besleyecek. Evliliğe sıcak bakmayan bir Oğlak burcuysan, fikrini tamamen değiştirecek biriyle tanışabilirsin. Beslenmene daha da dikkat etmen gereken bir dönemden geçiyorsun.
26 Nisan 2018

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Geliştirdiğiniz yeni projelerinizi sunmak ve tanıtmak için gayet ideal bir gün. Söylediklerinizle karşı tarafın dikkatini çekmekte hiç zorlanmayacağınız ve onları ikna kabiliyetinizle etkileyeceğiniz güzel bir gün yaşayabilirsiniz. İletişimde şanslı etkiler sizden yana.
26 Nisan 2018

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Akademik konulara ilgi duyacağınız bir gündesiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir Bugün yeni ufuklara açılma isteğiniz hayal gücünüzü destekleyecektir. Özgürleşme isteği içinde yolculuklar planlayabilirsiniz. Düşüncelerinizi paylaşmak için etrafınızdaki insanlarla iletişim halinde olabilirsiniz.
26 Nisan 2018

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü zorlandığınız hemen her konuda sizlere yardımcı olacak enerjilerle karşılıyor sizleri. Her zamankinden daha kararlı cesur sabrın olgunluğuyla hareket eden bir ruh hali içinde olacaksınız. Maddi konularda yaşanan gecikmeler beklentilerinizin istediğiniz doğrultuda ilerlemeyişi yerini hızlı gelişmelerle olumlu etkilere bırakıyor. Bu süre içinde deneyimlediğiniz özellikle insan ilişkilerinde kişilerin size gösterdiği tutumları oldukça iyi gözlemlediniz. Şimdi bu gözlemler doğrultusunda davranışlar sergileyecek size huzursuzluk veren kişilere karşı restinizi çekecek ve ilişkilerinizde radikal kararlarla düzenlemelerde bulunacaksınız. Bugün özel yaşamınızda sürpriz duygusal gelişmeler yaşayabilirsiniz.
26 Nisan 2018

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, zihniniz çok aktif olacağından büyük düşünmek isteyebilirsiniz. Uzak geleceğe yönelik uzun vadeli planlara yönelmeniz mümkündür. Sizden daha deneyimli kişilere danışabilir, onlardan ihtiyacınız olan desteği de alabilirsiniz.
26 Nisan 2018

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Duygularınızı dengelemeniz ve isteklerinizi belirlemeniz mümkün. Ancak, büyük beklentilerinizin yaratacağı gerilim devam edecek. Yeni yatırımlarda bulunma isteği duyabilir, çok hoş fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.
26 Nisan 2018

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sağlığınızla ilgili problemlere dikkat edin. Kemikleriniz hassas olabilir. Baş bölgenizi korumalısınız. İkili ilişkilerde baskıcı tavırlardan kaçınmalısınız. Eşinizle aranıza soğukluk girebilir.
26 Nisan 2018

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Hırslı ve derinden gelen dürtülerinizle hiç olmadık olayları kendi üstünüze çekebilirsiniz. Sağlığınıza gereken özeni gösterin. Hırsınızı çevrenize ve ailenize yönlendirmeyin. 
Reklamı Kapat