Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
22 Nisan 2019

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Özellikle Aslan burcu kadınlarının bu hafta riske girmeye niyetleri yok. Haftanın sonlarına doğru sevdiğiniz kişiyle küçük bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Sevdiğinizle geçireceğiniz baş başa saatler size zindelik verebilir.

22 Nisan 2019

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Özellikle sabah saatlerini değerlendirmekte sorun yaşıyor olabilirsiniz. Bir iş arkadaşınız hafta sonunda sizinle ilginç bir görüşme yapacak. Size bir takım gizli fikirlerinden söz edecek ve sizin de fikrinizi almak isteyecek.

22 Nisan 2019

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Bu hafta içinizdeki çılgınca para harcama isteğini dizginlemek zorunda kalıyorsunuz. Çünkü önünüzde görünen oldukça uzun bir sure için hedefleriniz var. Paranızı çarçur etmek ve geçen zamanlarda yaşadığınız sıkıntıları çekmek istemiyorsunuz.

22 Nisan 2019

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Zaten bütün zorlukların üstesinden gelecek enerjiye sahipsiniz. Sağlığınıza da özen gösterdiğiniz takdirde, huzurlu ve verimli günler sizi bekliyor.
22 Nisan 2019

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sıcakkanlı yaklaşımlarınızla ilişkilerinizde bıraktığınız etkiyi, belli çözümsüzlüklerinizde güvenilir bir araç olarak görebilirsiniz. Bugün yakın çevrenizle, kararsızlık yaşadığınız konularda çatışmalara girebilirsiniz. Kararlı olmanızı sağlayacak veriler için, iyi araştırmalara yönelmeniz ve son günlerde ısrarlı hale gelen duyumlara kapalı olmanız gerekecek.
22 Nisan 2019

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay tüm gün Yay burcunda seyrine devam ediyor. Sizler için geçmişi sorgulayacağınız bir gün olabilir. Sorguladıkça aslında arkanızda bıraktıklarınız için ne kadar doğru bir karar verdiğinizi göreceksinizdir. Kendinizi bitkin hissetseniz bile bugün psikolojik olarak iyi olacaksınızdır. Gece saatleri ise biraz dikkat çekici olacak. Ay-Mars arasındaki karşıtlık sebebiyle ani gelişen bir sağlık problemi oluşabilir.
22 Nisan 2019

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendine has davranıyorsun!Bugün Güneş-Uranüs kavuşumu gerçekleşiyor. Kendine has davranmayı ve kriterlerine göre hareket etmeyi seviyorsun. Kendinle ilgili pek renk vermemen insanların seni gizemli ve ilgi çekici bulmalarını sağlıyor. Özel sektörde çalışan bir Oğlak burcuysan, çalışma ortamındaki rekabet seni yorabilir. Bu rekabetli ortamdan uzaklaşmak istesen de zorunluluklarını düşüneceksin. İlişkisi olan ya da evli bir Oğlak burcuysan, değer verdiğin kişiyle iletişim konusunda problem yaşayabilirsin. Uzun zamandır ilişkisi olmayan bir Oğlak burcuysan Yeterince dinlenmediğini ve anlaşılmadığını düşünerek kendi içine çekilmek isteyeceksin.
22 Nisan 2019

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftaya maddi anlamda şanslı başlıyorsunuz. Bugün iletişim sebebi ile oluşmuş sorunlara çözüm bulabilirsiniz. “Özür dilerim.” Cümlesinin gücünü denemenizi tavsiye ederim. Bu cümle çok pozitiftir. Pozitif enerji yayar ve bu enerji sizi besler. Başkasından değil, kendinizden de özür dileyin. Çünkü kendinize fazla yükleniyorsunuz.
22 Nisan 2019

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bilinmeyen konularla ilgili gizli kalmış olaylar gündeminizi etkileyebilir. Sabah saatlerinde daha içe dönük olabilir ve kafanız karışmış hissedebilirsiniz. Gün içindeki hareket ve yoğunluk sayesinde ilerleyen saatlerde çok daha zinde olabilirsiniz. Akşam saatlerinde kendinizi yenilenmiş hissedebilir ve rutinden farklı şeyler yapmak isteyebilirsiniz.
22 Nisan 2019

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İnsanlar kendilerini size yakın hissedebilirler. Nazaket içerisinde iken mesafenizi korumakta problem yaşayabilirsiniz. Gün içerisinde sıkıldığınız anlara dikkat edin.
22 Nisan 2019

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, bireysel çalışma eğilimlerine girebilir, bu şekilde de çok daha rahat hareket edebilirsiniz. Takım çalışması yerine yalnız başınıza çalışmayı tercih ederseniz, bugünün potansiyelleri doğrultusunda daha fazla yol alabilirsiniz.
22 Nisan 2019

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca bulunduğunuz her ortamda enerjinizi, motivasyonunuzu ve yeteneklerinizi en iyi şekilde sergileyebilirsiniz ancak akşamüstünden itibaren etkili olan Ay Merkür karesi ile gece yarısına dek iletişiminiz ve ifadenizde düşüş yaşayabilir, ilişkilerinizde ve aile hayatınızda fikir ayrılıklarına düşebilirsiniz.
22 Nisan 2019

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; ayağına gelen fırsatları içten içe risk almaktan çekinerek kaçırabilir; ikilemler yaşayabilirsin. Kontrol edemediğin koşullar içinde olmanın getirdiği zihinsel ve duygusal gerginlikler yaşayabilir, çok çalışmaktan dolayı bedensel yorgunluklar yaşayabilirsin.  Önümüzdeki birkaç günü kendine ve dinlenmeye ayırmalısın.
22 Nisan 2019

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyu yurtdışı, yabancılar, hukuki konularda gelişmeler olası. Uzmanlık gerektiren işler için danışmanlık almak faydalı olur. Günlük rutinleri, işi ilgilendiren konular gündem olabilir.
Reklamı Kapat