Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

30 Mart 2015
Tek taraflı değerlendirmelere son verme zamanı. Gördüğünüz esneklik ve anlayış zor bulunur ölçülerde. Size bu ilişkide, daha verici olmak ve ona daha fazla zaman ayırmak düşüyor.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

30 Mart 2015
İyi bağlantılarınız var. Onlarla ilişkilerinizde iyi ve zamanında iş çıkartıyorsunuz. Geleceğiniz parlak görünüyor. Birlikte çalıştığınız insanları ritminize uydurmak için zorlayabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

30 Mart 2015
Kendinizi çok sıkmanız gerekmiyor. Önümüzdeki günlerde bir para sevinciniz var. Sizi bugünlerde iyice geren ödemeleriniz, yeni kaynaklarla sorun olmaktan çıkabilir.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

30 Mart 2015
Kuralcı ve düzenci karakteriniz, biraz gevşemeye elverişli konularda tutucu bir tavır sergileyebiliyor.


Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mart 2015
Kendinizi kararlı ve harekete geçmek için istekli hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Karşınıza küçük sorunlar çıkabilir ancak bunları aşmak için gereken gücü kendinizde bulacaksınız. Bir çok iletişim içine girebilir ve yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Genel anlamda hareketli ve yoğun bir gün geçirmeye hazır olun. Size yakın olan kimselerle ikili ilişkilerinizde bir hareketlenme olabilir. Fikirlerinizi rahatça ortaya koyabilecek ve karşınızdaki insanlara kabul ettirebileceksiniz.

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mart 2015
Sevgili Oğlaklar yeni haftamız saat 02:40 Ay-Güneş  arasındaki olumlu görünümle başlıyor ve bu enerji, istekleriniz konusunda etkileyici tarzda  konuşmanızı, sınırlarınızı korumak adına kimi zaman çıkışlarda bulunmanızı sağlayıcıdır. Aslında amacınız kabalaşmak değildir sadece farkınızı ortaya koymak ve gücünüzü ispatlamak içindir. Saat 10:47 Venüs-Pluto arasındaki olumlu görünüm, fiziksel tutkularınızı, güven duygunuzu ve aşka olan inancınızı, toprağın içinde köklenmiş bir çiçek gibi kuvvetlendirir. İnançla hayata sarılmanızı sağlar. Aşk size doğru yöneldiğinde onu hemen buyur edebilirsiniz. Paraya ve güce olan düşkünlüğünüz yükselir. Saat 16:18 Ay-Venüs mücadeleci görünümü, yabancılarla temas, eşinizin ailesi, seyahat, yüksek eğitim, yabancı dil, ticaret, uzmanlık konularında bir takım fikirleriniz olabilir. Bu fikirler size göre gayet olumludur ve mutlaka dile getirilmelidir. Fakat gün içindeki etkiler nedeniyle dikkatli olmalı, girişimde bulunmak yerine olayları kendi akışında bir kez daha değerlendirmeye çalışmalısınız. Saat 16:56-31 Mart saat 21:12 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında, ne olup bittiğini tam olarak anlamadığımız konular üzerinde araştırmada bulunabiliriz. Parasal getirisi olan işler üzerinde düşünebiliriz. Cinsel anlamda arzularımız bir hayli yoğunlaşır. İlişkimizle alakalı meseleleri gözden geçirebiliriz. Ancak  bir konu üzerinde karar vermişsek geri dönmek, kararımızı değiştirmek boşluk süresince yanlış olur. Parasal konularda dikkatli olmalı,  yeni bir girişimde bulunmamalısınız. Ailenizin güvenliğini ilgilendiren konularda bir hayli hassas düşünebilirsiniz. Bu zaman dilimi içinde, neden ve sonuç ilişkisine göre durumları ele almalıyız. Yeni hafta boyunca tüm işlerinizde başarılar diliyorum. Gönlünüz her dem mutlu olsun. Can-ı yürekten sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mart 2015
Maddesel yönleriniz, ortak ilişkilerinizle paralel gidiyor. Bugün duygusal konularda yoğunlaşmanız nedeniyle, partnerinize kendinizi ispat etmek zorunda kalabilirsiniz. Özellikle dengelerinizi kontrollü kullanmanız gerekebilir. Onu mutlu etmek için, hedeflerinizi yüksek tutmalısınız.Enerjinizi duygularınızla pekiştireceğiniz bir gün.

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mart 2015
Etrafınızdakilerden yeterlidestek görmediğinizi düşünebilirsiniz. İstekleriniz doğrultusunda yönlendirmeler yapmaya kalkışırsanız bazı dirençler olacaktır. Planlarınızı bireysel yapın. Destek gelirse güzel bir sürpriz olsun.


Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mart 2015
Bazı konularda ilerlemenizi sağlayacak türlü parlak fikirleriniz olabilir. Bu alanda organize olurken, etki alanınızı genişletebileceğiniz veya etkinizi arttırabileceğiniz başlıklara ağırlık vermeye çalışmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs ve Pluton arasında oluşan olumlu açı, ikili ilişkilerimizde tutkuyu ön plana çıkartabilir. Önümüzdeki beş gün için, sevgi temalı ilişkiler açısından oldukça kuvvetli etkiler altındayız. Sadece kıskançlık veya gereğinden fazla sahiplenme türünde ufak tefek pürüzlere dikkat etmekte fayda var derim Niobe’ce!. Bugün öğle saatlerinde ilişkilerde elektirkli bir ortam oluşabilir, ancak geçici zira akşamüstüne doğru yenileyici ve küçük sürprizler niteliğinde gelişmeler yaşanabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mart 2015
Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mart 2015
Kartınız Yolculuk... Bugün kısa seyahatler size iyi gelecek. İş yerinizdeki yüksek performansınız terfi almanızı sağlayabilir.

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mart 2015
İşlerinizle ilgili çeşitli faaliyetleriniz konusunda daha hassas ve dikkatli olacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Yakın geçmişteki gelişmeler sizi son derece motive etmiş ve size büyük bir dayanıklılık ve şevk vermiş olabilirler.

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mart 2015
Bugün Koç burcunda bir Yeniay meydana geliyor. Etkisini 3 gün önce ve sonra hissedeceğiniz yeniay haftasında ailenizle ve yerleşimle ilgili olası mücadelelere açık bir enerjide olacaksınız. Aile ilişkilerinde kavga ortamları yaratacak davranışlardan uzak durmanız, ilişkilerinizi esnek tutmanız faydalı olacaktır. Yine anne ve babanızın sağlık durumuyla ilgili gelişmeler size bu süreçte yansıyabilir. Moral durumunuza olumlu katkıda bulunamayan bu yeniay haftasında sağlığınıza özen göstermeli, stres ve öfke kontrolünüzü iyi yapmalı, sakin ortamlarda bulunmalı ve evinizle ilgili herhangi bir değişiklik yapmamalısınız. Yeniay haftasının en olumlu tarafı size aşk ve flörtler konusunda yeni şanslar vermesi ve yapacağınız iş görüşmelerinin olumlu geçmesine destek olmasıdır.

Geçmiş Oğlak Burcu Burç Yorumu