Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

20 Eylül 2014
Bugün canınız sürekli onu aramak istiyor, ama vazgeçiyorsunuz. İçinizde aceleci davranıp işleri altüst edeceğinize dair bir endişe var. Nasıl davranmanız gerektiğini tam bilemiyorsunuz. Bunu arkadaşlarınızla paylaşacaksınız.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

20 Eylül 2014
Yeni bir işin hazırlığı içindesiniz. Bu işle ilgili büyük beklentileriniz var. Bugün sevdiğiniz bir arkadaşınızı bu projenize dahil etmeye çalışacaksınız. Genel anlamda bazı zorluklar yaşıyorsunuz. Bu zorluklar sizi işinizden soğutuyor.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

20 Eylül 2014
Birikiminizi kullanmayı düşündüğünüz alana biraz yabancı kaldığınız için kaygılarınız var. Paranızı iyi koruyorsunuz. Ama aile bireyleri sizin kadar tutumlu değil. Bu akşam bu konuda küçük bir tartışma olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

20 Eylül 2014
Başkalarının kişisel konularına fazlaca karışıyor, müdahale ediyorsunuz. Doğrudan alakalı olmadığınız konulara biraz temkinli yaklaşmanızda yarar var.


Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Eylül 2014
Olayların hızlı bir şekilde gelişeceği bir gün geçireceksiniz. Yakın çevrenizle bağlantılarınız ve iletişimleriniz artacaktır. Gün içinde yeni kararlar alabilir daha önce ilgilenmediğiniz konularla ilgilenebilirsiniz. Duygusal yaşamınızda olumlu bazı gelişmeler bekleyebilirsiniz ancak ihmalkar tutumlar içine girmekten kaçınmalısınız. Çevrenizde yeni diyaloglar kurulacaktır ve genel bir hareket olacaktır. hızlı kararlar verebiliyorsunuz. Enerjinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz.

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Eylül 2014
Sevgili Oğlaklar  cumartesi günümüz,  Ay-Aslan burcu geçişiyle başlıyor. Ruhsal yönden güven hissimizi yükseltici olan bu enerji, başkaları aracılığıyla maddi ve manevi destek bulmamızı sağlıyor. Birilerinin bize karşı umutlarımızı yükseltmemizde yardımcı olmasını istiyoruz. Her ne kadar her işi kendimizi halletmek istesek de, biz insanız. Yeri geliyor bir şefkatli dokunuşa, nasılsın diyen bir dost sese, ayakta durmak için desteklenmeye ihtiyacımız var. İşte bugünkü enerjiler sayesinde bunları umut ediyoruz ve olmasını bekliyoruz. Saat 10:29 Ay-Jüpiter kavuşumu, her ne kadar iyi niyetli olsak da,  çıkarlarımızı korumamız  gerektiğini bilmeliyiz.  Kimseden kimseye fayda yok diye içimizden geçireceğiz. Her ne olursa olsun, ayaklarımın üzerinde durmalı, kimseye taviz vermemeliyim diye düşüneceğiz. Saat 12:56 Ay-Uranüs olumlu görünümü,  yasal davalar veya farklı işler yoluyla elde etmeyi düşündüğünüz  parasal gelirlerin zamanla halledileceğinin işaretçisidir. Bunların  üstüne yılmadan düşersek, pes etmezsek sonunda kazanan biz olabiliriz. Eviniz, aileniz veya bizzat sizinle alakalı konularla bizzat ilgileniniz, gerekirse bazı kişilerden yardım isteyiniz. Saat 21:46 Ay-Satürn mücadeleci görünümü, halledilmesi gereken işlerin, görev ve sorumlulukların sizi yorabileceğini gösteriyor. Cumartesi günümüzün  keyifli paylaşım ve güzelliklerle dolu geçmesi dileğimle,


Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Eylül 2014
Olaylara pratik bir şekilde yaklaşmanız ve kısa vade sonuçlar almanız sizi çevrenizde ilgi odağı yapıyor. Bugün iyi niyetle yaklaştığınız her konuda başarı sağlıyorsunuz. Artık eski dostlarınızı hatırlamalısınız. Sağlığınız konusunda, ortopedik sorunlarınızı düşünerek, hareketlerinize dikkat etmeli, yatağınızı özenle seçmelisiniz.

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Eylül 2014
Bugün şans oyunları açısından kısmetli olabilirsiniz. Eğer bir kişiden destek istiyor ve bunu nasıl ve ne zaman dile getireceğinizi bilemiyorsanız bugün konuyu açmak için uygun olabilir. Destek bir şekilde size akıyor.


Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Eylül 2014
Uzun vadeli ya da uzun zamandır gerçekleşmesini beklediğiniz planlarınızdan birisi gerçekleşmek üzere. Dolayısıyla, sizi yolunuzdan çevirmeye çalışan kişilere inanmamalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Olumsuz gibi görünen ya da olumsuz giden olaylar moralinizi bozmasın. Yapılması gereken şey farklı yöntemlerle ilerlemek ya da farklı şeyler deneyip farklı konularda başarı sağlayarak diğerlerine boş vermek olabilir. Sırık atlama elemelerini kazanamamanız, en iyi görüntü yönetmeni seçilemeyeceğiniz anlamına gelmez. Öyle değil mi?

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Eylül 2014
Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Eylül 2014
Kartınız Yıkılan Kule... Sürekli girdiğiniz her ortama kolayca uyum sağlar konumdasınız. Ancak hep bir aceleniz varmış gibi iddialı koşuşturmacalar yaratıyorsunuz.

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Eylül 2014
İş hayatınızdaki olumlu gelişmeler karşısında sizin de keyfiniz yerine geldi. Bundan sonra herşey daha da yolunda gidecek. Planlarınızı da bu sayede gerçekleştirebileceksiniz. Dost sandığınız bir insanın tutumu ve davranışları sizi oldukça şaşırtacak.

Geçmiş Oğlak Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!