Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

2 Eylül 2014
Aşk hayatınız açısından genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz ve sevgilinize bazı sürprizler yapmak isteyeceksiniz. Sevgilinizle güzel bir gün geçirmek için uygun bir gündesiniz.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

2 Eylül 2014
İşyerinizde bazı değişiklikler olacak ve bu değişiklikler sizin konumunuzu doğrudan etkileyecek. Hazırlıklı ve dikkatli olmalısınız yoksa iş yerimizde dışlanan durumuna gelebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

2 Eylül 2014
Bazı hisselerinizde bugün birkaç sorun çıkacak ve bu durum moralinizi fazlasıyla bozacak. Sakin düşünüp akıllıca davranırsanız bu sorunu çözümlemeniz zor olmayacaktır.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

2 Eylül 2014
Bazı küçük sağlık sorunları yaşayabilirsiniz bu günlerde. Daha dikkatli olmalısınız özellikle aldığınız besinlere özen göstermelisiniz.


Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Hayatınızı düzene sokmak için çok çaba sarf ediyorsunuz. Son günlerde bu çabalarınızın sonucunu görmeye başladınız. Özellikle ailenizle aranızda olan sorunları halletmek açısından önemli adımlar attınız. Bugün akşam saatlerinde sizin için olumlu olacak bir davete katılabilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Sevgili Oğlaklar Salı gününün ilk etkili enerjisi,  saat 07:19 Ay-Neptün görünümüdür. İç sesiniz, huzur  çağrısı yapıyor. Her şeyi denetlemekten, yoluna koymaktan, düzenlemekten vazgeç. Önünde duran yaşama bak ve rahatla diyor.  İlişkisinde problemi olanlar, iş hayatında ve ailevi konularda zorluklar yaşayanlar bu sese kulak veriniz olur mu? 2 Eylül saat 08:38-28 Eylül saat 01:39 tarihleri arasında, Merkür-Terazi burcunda ilerleyecek. İş hayatında ve gerekli ortamlarda  iletişimi önemsemek gerekiyor. Hem fikir alışverişlerinde bulunalım hem de tarafsız şekilde düşünelim. Bunu yapmak kolay mıdır? Bir Oğlak zaten kimseyle çok içli dışlı olmadığından, ayarını bilecektir. Otorite konumunda bulunan kişilerle veya hizmet ettiğimiz insanlarla nazik bir şekilde konuşursak, yaptığımız işe önem vermelerini, bize saygı göstermelerini sağlayabiliriz. Sanatsal faaliyetler, yaratıcı çalışmalar, elle yapılan güzelleştirmeler, halkla ilişkiler, danışmanlık dönem boyunca başarılı işler çıkarabileceğimiz alanlar arasında sayılabilir. İş problemi olanlar yeni görüşmeler yapabilir. Bu süreçte, başkalarıyla işbirliğine dönük konuşmalı, ortaklaşa çalışmalı, ekip veya  takım çalışmalarına önem verilmelidir. Saat 14:11 itibariyle Yay burcunda oluşacak ilkdördün, yaşamınızı ilgilendiren konularda artık özgür olmak, dilediğiniz gibi bir yol çizmek, huzura kavuşmak arzunuzun yükseldiğini gösterir. Bir yandan her şeyi gözünüzde büyütürsünüz, diğer yandan hiç bir şeyi umursamadan yaşamak istersiniz. Bu iki farklı duygu altında kimi zaman sıkılırsınız. Net bir şeyler duymak, görmek, bilmekten yanasınızdır. Öylesine hayaller kurmak değil, bizzat içinde yer alacağınız bir dünya özlemi yüreğinizde büyümektedir. Saat 15:10 Ay-Jüpiter görünümü, karşıt görüşte olan insanlarla ister özel,  ister iş veya finansal konularda belli bir kaygının göstergesi olsa da, kendinizden emin olduğunuz sürece kazanırsınız. Gönlünüzden geçen dilekler gerçekleşsin. Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun.  Can-ı gönülden sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Çevrenizde gelişen duygusal konulardan etkilenecek ve arkadaşlarınızla güçlü bağlar içinde olacaksınız. Grup çalışmalar için uygun bir gün ve kişisel çabalarınızı çevresel faktörlerle akıllıca birleştirmelisiniz. Koşulların sizden yana oluşu; bazı engellerin ortadan kalkmasıyla daha bir açıklık kazanıyor. Birçok fırsat kendiliğinden oluşacak.

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Bugün hiçtanımadığınız insanlara özel hayatınızı, belki de sır niteliğinde olan yaşam alanlarınızı aktarmaya kalkmayın. Kiminle ne konuşacağınızı, ne kadar çok açılacağınızı tespit edemiyorsanız biraz susmak en iyisi.


Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Etki alanınızda olmayan konularda soğuma yaşamanızın size hiçbir faydası olmayacaktır. Bırakın olaylar akışında gelişsin, esnek ve rahat olmanın farkını gereceksiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Gezegenlerin bazı olayları daha da büyütmemizi teşvik edebileceği ya da kendi duygu durumumuza bağlı olarak olayların üzerine düşmeme iradesini gösterebileceğimiz bir gündeyiz. Cuma gününe kadar kırılgan veya gergin olaylarla başa çıkabilmek için en esnek tavrımızı takınmamız ve soğukkanlılığımızı koruyarak en mantıklı şekilde hareket etmemiz gerekeceğe benziyor.

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Gizli rakiplerinizle ilgili hareketlilik gözüküyor. Karşılaşacağınız durumlar duygusal açıdan bir dalgalanma yaşamanıza sebep olacak. Ancak sorumluluk duygunuz ve mücadeleci tavrınız sayesinde işlerinizin etkilenmesine izin vermeyeceksiniz. Sizden gizlenen konuları çok kafanıza takmayın. Biraz akışa bırakın.


Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
ÇALIŞAN Oğlaklar, iş çevrenizdeki biriyle ilgili alacağınız habere üzülebilirsiniz. Bu kişiyi arayın ve yanında olduğunuzu hissettirin.

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
İnanılmaz güzellikte ve eğlenceli bir gün geçirmeye hazır olun. Mutluluktan başınız bulutlara bile değebilir. Gezme tozmalar, davetler, açılışlar, renkli günler devam edecek. Bu pembe tablo maddi durumunuz için de geçerli. Elinize ummadığınız kadar çok para geçecek.

Geçmiş Oğlak Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!