Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

17 Nisan 2014
Aşk hayatınızda her şey yolunda ve istediğiniz gibi. Arada sırada ufak sorunlar yaşasanız da sevgilinizle mesafeli ama samimi bir ilişkiniz var. Bugün cinsel isteklerinizi kontrol etmekte güçlük çekebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

17 Nisan 2014
Meslek yaşamınızda kendinizi ispatlamak zorunda değilsiniz. İşe yatkınlığınız ve enerjiniz ile zaten başarılı bir çalışma ortaya koyuyorsunuz. Biraz da özel hayatınızla ilgilenerek daha dengeli yaşamaya çalışmalısınız.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

17 Nisan 2014
Yaptığınız yatırımların maddi karşılığını henüz alabilmiş değilsiniz. Bu yatırımları yapmanız konusunda size fikir veren dostlarınıza çok kızıyorsunuz. Bundan sonra parasal konularda sadece kendi fikirlerinize güvenmek gibi bir karar aldınız.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

17 Nisan 2014
Ailenizle büyüklerinizle artık sık sık görüşemiyorsunuz. Onları özlediniz onlarda sizi. Arayıp sormanızda fayda var. Yoksa size kırılabilirler.


Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Nisan 2014
Bugün dikkatinizi kariyerinize ve toplum içindeki statünüze yönelttiniz. Partneriniz de bu konuda kendine büyük sorumlulukların düştüğünün farkında ve size yardımcı olmak için elinden geleni yapacak. Bu yüzden kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Özgüveninizi yeniden kazanmanız için size böyle bir amaç gerekiyordu. Fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

16 Nisan 2014
Sevgili Oğlaklar saat 07:39 Ay-Neptün olumlu görünüm etkisi altında Çarşamba günümüz başlayacak. Bu enerji,  aşk hayatınız, çocuklarınız, yeni bir çevreye ve insanlarla kaynaşma anlamında destekleyici olup, mali konular üzerinde de durmanızı, geleceğe güvenle bakacak şekilde kararlar almanızda, gözden geçirmelerde size moral olabilir ve maneviyatınız güçlenebilir Saat 14:15 Merkür-Mars karşıtlık etkisi, bir şeyler sizi üzdüğünde, kızdırdığında bunları gayet keskin sözcüklerle dile getirmenizi sağlar. Çıkışlarınızda belki  haklısınızdır. Fakat işiniz, aileniz söz konusu ise ve önemli bir karar verilecekse bunun çok iyi ölçüp tartılması gerekir. Saat 16:08 Ay-Venüs olumlu görünümü, dışarıda güçlü bir kişi profili çizmenizi sağlar. İnsanlar sizin hem ılımlı hem de yeri geldiğinde sözünü esirgemeyen bir kişi olarak görürler. Bu görünüm, huzur arayışının ve ne olursa olsun hakimiyeti elde tutmak isteğinizin işaretçisidir. Saat 18:47 Ay-Jüpiter görünümü, uzun ömürlü ve güven dolu bir ilişki istediğimizi işaret ediyor. Birlikte aynı yöne bakabileceğimiz ve aynı hedefe yol alacağımız  olacağımız birini hayal ediyoruz. Saat 19:46 Ay-Pluto görünümü sizi gerek aşk, gerekse hedefleriniz anlamında destekliyor. Bu gücün özünde başarı hırsı yatmakta. Birilerinin kontrolü ele geçirmemesi için, siz onlardan önce davranarak ipi göğüsleyen taraf olmak niyetindesiniz. Arzuladığımız şekilde huzurlu ve başarılı  bir gün geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

16 Nisan 2014
Derin düşünce ve araştırmalar içindesiniz. İsteklerinizin gerçekleşmesi için planlarınızı sistemli bir şekilde uygulamalısınız. Rüyalarla yaşanmayacağının farkında olarak, bu gün duygularınızda fazla ileriye gitmemelisiniz. Beraber olduğunuz kişileri gözünüzde büyütebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

16 Nisan 2014
Diğer insanlarla birlikte çalışmak ve üretmek istiyorsanız, hele ki aranızda bir de arkadaşlık ve yakın bir dostluk bağı varsa bireysel hırsları bir kenara bırakıp ortak amaç ve hayırlı olan hedefe kilitlenmeniz daha iyi olacak.


Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

16 Nisan 2014
Bugünlerde, kariyerinizi ve iş hayatınızı ilgilendiren hızlı gelişmelerle uğraşmanız gerekebilir. İşiniz ve eviniz arasında kalabilirsiniz. Yeni işler ve projeler söz konusu olabilir. Ancak, hiçbir konuda risk almamalı ve ani hareketlerden kaçınmaısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Herkes (belki de biz) taleplerinin bir an önce yerine getirilmesi konusunda acele hareket ediyor ve tahammülsüz davranıyor olabilir. Ya da meydana gelen olaylar acil müdahale gerektiriyordur. Bir taraftan yapılması gerekenleri yapmak gerekirken bir taraftan da yapılması istenen şeylerin görmezden gelinmesi bir çözüm gibi görünse de, kimse karşısındakine anlayış gösterecek havada olmadığı için sakin ve sabırlı olmaya çabalamaktan başka yapacak çok fazla şey olmayabilir.

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

16 Nisan 2014
Gün içinde pek çok farklı ortama girip çıkmanız gerekebilir. Çevreniz oldukça kalabalık olacak. Ancak çok dikkatli olmalısınız. Bu ortamlarda çok bir yüksek gerilim olabilir. Basit yanlış anlaşılmalar her an büyük kavgalara dönüşebilir. Sözlerinizi tartmadan lafa başlamayın. Ayrıca tartışmalarda taraf olmakta acele etmeyin.


Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

16 Nisan 2014
KENDİNİZİ neşeli ve canlı hissediyorsunuz. İlginç kişilerle birlikte olacaksınız. Tarzınızı korumasını iyi biliyorsunuz.

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

16 Nisan 2014
Bugün çok büyük bir fırsat var. Ancak bunun için kararlı davranmanız gerekiyor. Para durumunuz çok iyi. Iş arkadaşlarınız performansınızı kıskanıyor. Kendinize inanacak ve güveneceksiniz. Yoldan haber alacaksınız. Bu haber olumlu gelişmelere neden olacak.

Geçmiş Oğlak Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!