Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
8 Aralık 2016

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Partnerinize son günlerde yaşattığınız duygusal yalnızlığı belli bir mantık çerçevesinde açıklamaya çalışmanız, bu ilişkide size de ikna edici gelmiyor. İlişkinizle ilgili yanılgılar içinde olabilirsiniz.
8 Aralık 2016

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Gelecek planlarınızda, gerek duyduğunuz birtakım destekleri önümüzdeki günler içinde görebilirsiniz. Dinamiksiniz. Günün sonunda bile yeni başlamış gibi bir enerjiyle, azimle çalışabiliyorsunuz.
8 Aralık 2016

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Bugünlerde, tahsilat konularıyla ilgili kendinize duyduğunuz kızgınlık daha da artabilir. Bazı yerlere gerekli görüp dağıttığınız paraları geri toplamakta güçlük çekeceksiniz.
8 Aralık 2016

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Aldığınız uyarılar sizi doğru yönlendirebilir. Sonucunu yanlış tahmin ettiğiniz bir oluşumun başlangıcındasınız, desteğe ihtiyacınız var.
8 Aralık 2016

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir kaç arkadaşınızın yaşadıkları ortak sorun sizi üzdüğü gibi düşündürüyor da. Bununla alakalı olarak birkaç kişi yoğun bir hareketlilik içine girebilirsiniz. Özel zevklerinizin çakıştığı arkadaşlıkların sizin için ayrı bir önemi var. Hayatınızda duygu ve mantık dengesini iyi koruyor, duygularınızı aşındıran ya da mantıksız bulduğunuz ilişkiler yaşamıyorsunuz. .
7 Aralık 2016

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 06:30 Mars-Uranüs olumlu görünümü, kendinizi özgür biçimde ifade edebilmeniz yönünde destekleyicidir. Değişime açık olunuz. Çünkü yeni gelişmeler, standart düşünmenin, eskiye bağlı kalmanın gereksiz olduğunu söylüyor. Kendine güven ve kendine inan, önünde açılan yolun sana getireceği değişimlere hazırlan diyor. Saat 12:03 itibariyle Yay-Balık burçları arasında oluşacak ilkdördün etkisinde, sınırlarınızı aşmak ve hayatı kendi istediğiniz şekilde ele almak istersiniz. Güven içinde yaşamak arzumuz da bir hayli yüksektir. Sizi izole eden şartlarınız, maddi imkansızlıklarınız, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmekte zorlanışınız iki türlü tepkiye yol açar. Birincisi tümüyle sosyal hayattan geride durmak, ikincisi aşırı şekilde çalışmaktır. Her ikisi de doğru değildir. Eğer siz, mesleğiniz gereği böyle yaşamak zorunda olan bir sanatçı, araştırmacı ve gizli bir görev insanı iseniz buna diyecek sözümüz yok. Kaldı ki böyle bir durumda bile, sosyal hayatınızı ayarlayarak insanlarla bir araya gelecek düzeni kurabilirsiniz. Fakat eğer, siz bilerek isteyerek kendinizi izole ediyorsanız, bugün stresli olursunuz. Beklenmeyen tepkilerde bulunursunuz. Araba kullanırken, kalabalıkta ve gergin ortamlarda bu durum iki misli artabilir. Dikkat dağınıklığı görülebilir. Sözlerinizi tartmalı, işlerinizi kontrol etmeli ve tekrar gözden geçirmelisiniz. Saat 12:50 Ay-Pluto görünümü, sizi güçlendirici, başarılı kararlar vermenizi sağlayıcıdır. Tutkulu ve kendinizden emin bir şekilde ilerlersiniz. Saat 17:05-8 Aralık saat 13:15 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Yanlış değerlendirmede bulunma riskimiz var. Ben derim ki, sakin olunuz. Birilerinin bizi anlaması kolay olmaz. Bu süre içinde kendinizi rahatlatmak, hayatın gürültüsünden uzak, huzur içinde zamanı geçirmekte yarar var. 7 Aralık saat 17:51 - 3 Ocak 2017 saat 10:46 tarihleriarasında Kova burcunda ilerleyecek Venüs, aile-ev-para-kariyerinizle alakalı her türlü ilişki, gelişme ve değişimlerin işaretçisidir. Siz bu etki altında yenilikte bulunmak, huzur bulmak, ihtiyaçlarınızı temin etmek, evdeki huzurun devamını sağlamak istersiniz. Parasal konulardaki olumlu gelişmeler bu süreçte yaşanabilir. Ancak benim size tavsiyem, bütçenizi zorlayacak harcamalardan kaçınmanızdır. Saat 20:56 itibariyle Ay-Chiron kavuşum etkisi, yakın çevremiz, iletişim, iş girişimi, eğitim hayatı, girişimler anlamında durumumuzu hassasiyetle ele alıyoruz. Günlük hayatın içinde desteklenmeye, ılımlı davranışlara, huzura ihtiyaç duyuyoruz. El ele, can cana, her güzellik sizden yana olsun. Can-ı yürekten sevgilerimle,
7 Aralık 2016

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün olayların üstünüze geldiğini görecek ve sevdiğiniz kişilerin düşüncelerine sığınma hissi duyacaksınız. Sezgilerinizin fazla gelişmiş olduğunu siz de biliyorsunuz. Rekabet duygusuna ihtiyacınız yok fakat çevrenizdeki kişilerin sizden düşüncelerini saklamalı, sizde yeni bir egonun gelişmesine neden oluyor.
7 Aralık 2016

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Olgun bir ruh yapısıyla gerek iş ağınızdaki insanlarla gerekse kardeş, akraba ve komşularınızla sempatik yakınlıklar deneyimleyebilirsiniz. Hatta toplanıp keyifli oyunlar düzenleyebilirsiniz. Yeni bir iş bağlantısı için uygun etkilere sahip değilsiniz.
7 Aralık 2016

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Belli başlı konuları farklı şekilde değerlendirebilir ve daha etkili çözümler bulabilirsiniz. Biraz rutinlikten sıyrıldığınızda, çevrenizin ilgisini kazanmanız mümkün. Çeşitli işbirlikleri ve ortaklıklar söz konusu olabilir. Yeni projelerinizin ikili ilişkilerinize olumlu yansıyacağı bir süreçtesiniz. Günün Atmosferi:Son dakika gelişmeleri, olayları hassaslaştırabilir
7 Aralık 2016

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sorumlu olduğunuz konuları temellendirmek isteyebilirsiniz. Yaşayacağınız zihinsel süreçler sizi yorabilir. Çalışma hayatınızda değişiklikler olabilir. Mücadele ettiğiniz konularda tek kaldığınızı hissedebilirsiniz. Gün içinde abartılı tavırlarla karşılaşabilirsiniz. Üstlerinizle yaptığınız görüşmelere önem vermeniz gerekebilir.
7 Aralık 2016

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Son derece iyimser ve olumlu olacağınız bir gün. İlginç tekliflerle karşılaşabilir, duygusal bir tavır içine girebilirsiniz. Arkadaşlarınız ve yakın çevrenizin desteğini alarak, yeni girişimlerde bulunabilir, sorunları çözümleyebilirsiniz.
7 Aralık 2016

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkinizle ilgili atmanız gereken son bir adım veya tamamlamanız veya düşünmeniz gereken son bir konu varsa, bugün bu eksikliği gidermek için doğru günde olabilirsiniz. İletişimde ise dikkatli olmalısınız.
7 Aralık 2016

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca kendinizi hem ikili ilişkiler hem de iş hayatınızda ön planda ve hırslı bir enerji ile ifade ederken, ikili ilişkilerinizde gereksiz gerginlikler ve stresten uzak durmalı, her konuda öne çıkıp, her işi halletmeye çalışmamalı ve gereksiz yükler edinmemelisiniz. Güzellik ve bakım işlerinizi tamamlayabileceğiniz bir gündesiniz.
8 Aralık 2016

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Evinizle ilgili konuların önem kazanacağı bir perşembe gününe başlayacaksınız. Aileniz, ebeveyniniz veya akrabalarınızla ilgili meselelerin üzerine gidebileceğiniz ve halledebileceğiniz koşullar oluşacaktır.Ailenize liderlik edebileceğiniz enerjilere sahipsiniz. Ancak fevri davranışlar ve düşünmeden konuşabilme riski taşıdığınız için yakınlarınızın kalbini kırma olasılığına karşı dikkatli olmanız gerekebilir. Evinizle ilgili tadilat işi olasıdır. Kariyerinizdeki bir fırsat sayesinde sezgisel içe kapanıklığınızı aşma durumundasınız.
7 Aralık 2016

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Para kazanma beceriniz artarken, gezmeye ve teknolojiye daha fazla para harcamaya meyilli olacaksınız. Bu dönemde para bir taraftan gelirken bir taraftan da gidebilir.
Reklamı Kapat