Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
15 Aralık 2018

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Her şeye rağmen bugün olumlu bir gününde. Bütün günü bir arada geçirebilirsiniz. Size neredeyse göz açtırmak istemiyor. Açıkça kıskandığını söylemiyor ama yaptıklarının asıl nedeni kıskançlık.
15 Aralık 2018

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Çok tempolusunuz, ama işler bitene kadar hem siz, hem de çalışma arkadaşlarınız yeterince stres yaşıyorsunuz. Plansız, programsız çalışmanıza rağmen işinizdeki başarınız herkesi şaşırtıyor.
15 Aralık 2018

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Sağlamcı bakışınız, dönemsel problemlere çözüm olamıyor. Önümüzdeki günler biraz zor geçebilir. Biriktirdiğiniz küçük bir parayı hiç istemediğiniz halde harcamak zorunda kalabilirsiniz
15 Aralık 2018

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Bazı kişilerin duyumlarını, abartılarını hesaba katarak dinlemenizde yarar var. Bugünlerde iş konularında alacağınız büyük öneriler sizi boş yere heyecanlandırabilir.
15 Aralık 2018

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Akşam saatlerinde bir kutlamaya davet edilebilirsiniz. Kutlamanın nedeni o kadar önemli bir şey değil, ama bu davetin tadını en iyi siz çıkaracaksınız. Birkaç sürpriz birden sizi bekliyor. Bir hayli hareketli bir gün geçireceksiniz gibi gözüküyor. Sabah saatlerinde kalabalık bir grupla buluşabilirsiniz. Nedenini bilmediğiniz mutluluğunuz gün boyu sürebilir.
15 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 05:18 Ay-Mars kavuşumu, çevrenizle empatide bulunacağınız, fedakarca insanlara yanaşabileceğiniz, sertlikten, restleşmelerden uzak durmak istediğinizi gösteriyor. Gerek günlük hayatta gerekse çalışma ortamındaki kişilerle olan ilişkinizi gözden geçirebilirsiniz. Saat 08:04 Ay-Pluto görünümü, sizi güçlendirici, başarılı kararlar vermenizi sağlayıcıdır. Tutkulu ve kendinizden emin bir şekilde ilerlersiniz. Saat 14:49-16 Aralık saat 03:44 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu uzun süre içinde, genel olarak soyut anlamdaki çalışmalarla uğraşmak rahatlatıcı olacaktır. Kendinizle olan içsel temasınız bir hayli etkilidir. Ancak gerçekçi yönde ele alınması gereken konular için bu zaman dilimi etkili değildir. Yanlış değerlendirmede bulunmamıza neden olabilir. Birilerinin bizi anlamasını, çektiğimiz sıkıntıları anlamasını beklesek de, bunu elde etmemiz pek kolay olmaz. Bu süre içinde kendinizi rahatlatmak, hayatın gürültüsünden uzak, huzur içinde zamanı geçirmekte yarar var. Saat 23:38 Ay-Chiron kavuşum etkisi, yakın çevremiz, iletişim, iş girişimi, eğitim hayatı, girişimler anlamında durumumuzu hassasiyetle ele alıyoruz. Günlük hayatın içinde desteklenmeye, ılımlı davranışlara, huzura ihtiyaç duyuyoruz. Keyfinizce geçecek bir Cumartesi günü dileğimle,
15 Aralık 2018

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Bütçeni aşıyorsun! Ay, bugün öğle saatlerinden itibaren boşlukta hareket edecek. Hem çalışkansın hem de kendine çok güveniyorsun. Bu yapın cesur kararlar almanı sağlayacak. Hele ki kariyerini şekillendirmek istiyorsan, önemli girişimler için adımlar atabilirsin. Ancak bazı kişiler önünü kesmeye çalışabilirler. Sen yine de ikili çatışmalardan artık uzak duracaksın. İlişkisi olmayan bir Oğlak burcuysan, arkadaşın aracılığı ile tanışacağın kişinin duruşu seni çok etkileyecek. Ne zamandır ihmal ettiğin ailene ve çocuklarına zaman ayıracaksın. Akşam saatlerinde arkadaşlarınla buluşabilirsin. Bol bol alışveriş yapmaktan kendini alıkoyamayacaksın. Bu durum bütçeni bir hayli aşmana neden olabilir. Aman dikkat!
15 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşka dair yeni bir bakış açısı kazanma sırası partnerinizde olabilir. Onun düşünce yapısını değiştirmesi ve yeni bir anlayış kazanması ilişkinizi beklediğiniz ölçüde değiştirecektir.
15 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ziyaretler, hareket ve konuşmalar açısından verimli geçebilir. Hassasiyetlerinizi daha iyi anlatabilirsiniz.
15 Aralık 2018

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Fazla sevgi dolu yanınız size zarar verebilir. Etrafınızda sizinle olmak isteyenlerin sayısı dikkat çekici.
15 Aralık 2018

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün evinizle ilgileneceksiniz. Evle ilgili değişiklik yapmanın zamanı geldi. Yaratma gücünüz sayesinde işte büyük başarı elde edebilirsiniz. Size güçlü biri destek olabilir. Para konusuna diyecek yok. Bolluk sürüyor. Sevdiğinizle aranızda ailevi sorunlar olabilir.
15 Aralık 2018

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, eşiniz, yakın dostlarınız ve ortaklarınızla önemli paylaşımlarda bulunabilir, etkili iletişim kurabilir, seyahatlere gidebilir ve yeni eğitim süreçlerine başlayabilirsiniz. İş hayatınızdaki görüşmelerinizden fayda sağlayabileceğiniz bu süreçte, güçlü kişilerden destek görebilir, ilişkilerinizde yeni kararlar alabilirsiniz.
15 Aralık 2018

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Eğitim, kurslar ve yaratıcılığınızla ilgili konularda atak yapabilirsiniz. Herkese yardım etmek ve bildiklerinizi öğretmek konusunda çok bonkör davranacağınız bir gün. Araba kullanırken trafiğe dikkat edin. Aşırı dalgın bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Yeni tanışan bir komşu aklınızı çelebilir.
15 Aralık 2018

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Eş partner ilişkilerinde yakın çevrenin etkisi sizi yorabilir. Anlaşma beklediğiniz işler için koşulları gözden geçirmek gerekebilir.  Ani yolculuk planları, düşündüğünüz gibi gelişmeyebilir. Gün boyu ev dışı faaliyetler verimli olur.
Reklamı Kapat