Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

20 Aralık 2014
Bugün kendinizi duygusal açıdan güçlü hissedeceksiniz ve sevgilinize uzun zamandır söylemek istediğiniz bir şeyi ona bugün açıklayacaksınız. O bu kararınıza çok sevinecek.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

20 Aralık 2014
Son günlerde işyerinizde kendinize olan güveniniz kayboldu ve bu işlerinizin aksamasına sebep teşkil edebilir. Biraz daha çabuk ve atik karar vermeyi öğrenmeli ve çevrenizdeki insanlara kendinizi göstermelisiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

20 Aralık 2014
Bugün parasal konularda daha dikkatli davranmanız gereken bir gün. Özellikle gereksiz harcamalardan kaçınmanız gerekiyor. Ailenize bugün bazı harcamalar yapabilirsiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

20 Aralık 2014
Sevgilinizi kıskanan ve ona sizin hakkınızda doğru olmayan şeyler anlatan birisi var. Sevgilinizi bu konuda uyarın ve ilişkinizin bozulmasına sebep vermeyin.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2014
Bugün sizin için sıkıntıdan ve stresten uzak bir gün olacak. Gün içinde karar alırken kendinize güveniniz tam olacak. Ailenizden bazı kimselerle konuşabilir onların dertlerini dinleyebilirsiniz. Akşam saatlerinde bir davete katılmak zorunda kalabilirsiniz. Bu davet bazı işlerinizin aksamasına neden olabilir.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2014
Sevgili Oğlaklar, gün boyu etkili olacak, Ay-Yay burcu geçişi, her zorluğun üstesinden gelebilecek inanç ve iyimserliğin işaretçisidir. Geçici çözümler yerine yarınlarınızı garanti altına alabilecek işler üzerinde düşünürsünüz. Ruhsal anlamda birkaç gün önceye göre bugün daha rahatsınız. Saat 08:57 Ay-Neptün görünüm etkisi altında, iç sesiniz, -Huzurlu ol çağrısı yapıyor. Her şeyi denetlemekten, yoluna koymaktan, düzenlemekten vazgeç. Önünde duran yaşama bak ve rahatla diyor. İlişkisinde problemi olanlar, iş hayatında ve ailevi konularda zorluklar yaşayanlar bu sese kulak veriniz olur mu? Saat 11:31 Merkür-Neptün olumlu görünümü, eş veya  iş ortağınızın içinde bulunduğu hassas durum karşısında ona destek olmanız anlamına geldiği gibi, çevrenizle aranızdaki hassas iletişimin de simgesidir. Gün boyu vizyon arayışınız ön plandadır. Kimi zaman birilerinin sizin kadar hassas düşünmeyeceğini veya sizin hayallerinize pek önem vermeyeceklerini düşünebilirsiniz. Ancak burada kendinize olan inancınız ve güven duygunuz çok önemlidir. Siz eğer amaçlarınızın farkındaysanız hiç kimsenin size karşı durması mümkün değildir. Kaldı ki bu enerji, ailevi konulardan tutun da, eğitim ve iş hayatınıza kadar geniş yelpazede kendinizi korumanız, kollamanız, sahip olduğunuz değerlerinizi muhafaza etmeniz yönünde size yardımcıdır. Saat 19:08 itibariyle etkili olacak Venüs-Uranüs görünümü, eviniz, ailenizle ilgili konular üzerinde denetimi  elinizde tutmak isteğinizi gösteriyor. Ayrıca Venüsün burcunuzdaki geçişi, zaten dikkatleri üzerinizde toplamanızı sağlamıştı. Şimdi de hayatınızda değişiklikler istemektesiniz. Saat 21:52 Ay-Uranüs görünümü, yapmak istediklerimizi acele etmeden yavaş yavaş yolumuza koyabileceğimizi hatırlatıyor. Saat 23:33 Venüs-Pluto kavuşumu, kendinizi dış dünyaya ifade edişinizden tutun da, girişimlerinize kadar her konuda güç ve iktidar tutkunuzu yükselticidir. Gayet kendinizden emin bir şekilde ilişkilerinizi ele almanızı, güçlenmenizi, güçlü insanlar tarafından desteklenmenizi, yeni bir dönüşümün hayatınızda başlamasını sağlayıcıdır. Eğer doğum haritanızda buna benzer bir enerji etkinliği varsa, biliniz ki, iki misli şansınız yüksek. Gayet güçlü bir adım atmak üzeresiniz. Venüs, aşk evinizin yöneticisi olduğu için, bu kavuşum size çok kuvvetli, tutkulu, köklü bir aşk hediye edebilir. İlişkinizi güçlendirebilir. Zamanı en olumlu şekilde değerlendireceğiniz bir gün diliyorum. İyilik ve güzellikler yanınızdan eksik olmasın. Her şey gönlünüzce olsun.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2014
Kardeşlerle birlikte ortak kararlar almak için, uygun bir dönem. Proje geliştirmek için, yeni bir araştırma içine gireceksiniz. Ketum ve kararlı davrandığınız zaman, şartlar sizden yana olacak. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2014
Bu­gün his­le­ri­niz ol­duk­ça kar­ma­şık. Ne­ye ina­na­ca­ğı­nı­zı, ne ile hu­zur bu­la­ca­ğı­nı­zı tes­pit et­mek­te zor­la­na­bi­lir­si­niz. Sez­gi­le­ri­niz dev­re­de. An­cak bu­gün bi­raz si­zi ya­nıl­ta­bi­lir­ler. Da­ha çok ger­çek­çi ol­ma­ya ih­ti­ya­cı­nız var.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2014
Ufak tefek gerilime rağmen, kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz, belli plan veya projelerinizin dikkate alınmasını sağlayabileceğiniz bir süreçtesiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2014
Oldukça hızlı hareket etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Yeni şartlar sizi yeni başlangıçlara ve kararlara sürüklemekte. Bu dönemde kariyeriniz ve ilişkileriniz büyük bir önem taşımakta. Çok fazla hoşunuza gitmeyen ve sizi zorlayabilecek durumlarla da karşılaşabilirsiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirdiğiniz ölçüde rahat edebileceksiniz. Ancak karşıt burcunuzdaki Mars gerek yakın gerekse işe ait ilişkilerinizde bazı sert tepkiler ve sürtüşmelerle de karşılaşabileceğinizi göstermekte. Açık düşmanlıklar olabilir.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2014
Aldığınız kararlardan ya da sarfettiğiniz sözlerden dolayı kendinize kızabilirsiniz. Son derece mantıklı olmalısınız. Duygusallıktan uzak durun.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2014
Çevrenizden biriyle yapacağınız konuşmalar sayesinde işinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar yapacaksınız. Bu konuşma sizin için çok yararlı olacak. İş yerinde karşılaşacağınız sorunları büyük tartışmalara yol açmadan sonuçlandırmaya çalışın.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2014
Bugün sizin için aşk hayatınızda enerjisi yüksek bir atmosfer hakim. Çekici ve karizmatik bir enerji sergiliyorsunuz ve etrafınızdaki insanlarda bu mıknatıs etkisi yaratmaya devam ediyor. Sevdiğiniz insanla duygusal paylaşımlarda bulunabilir, bekarsanız ilgi çekici bir teklifle karşılaşabilirsiniz. Para konusunda beklentiniz varsa bugün karşılanabilir. 19.00 sonrasında diyaloglarınızda karşı tarafı anlayan bir iletişim tarzınız olacak, ancak ani kararlar almaktan uzak durmayı tercih etmelisiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Geçmiş Oğlak Burcu Burç Yorumu