Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
26 Temmuz 2016

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Yeni gelişmeler sizi etkileyebilir. Beklemediğiniz ölçülerde kendinizi bağlanmış hissedebilirsiniz. Bugünlerde iş ya da başka sosyallikler içinde yeni tanışmalar sizin için anlamlı.
26 Temmuz 2016

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Randevularınızı iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Bugünlerdeki görüşmeler içinde, özel anlam taşıyanlar olacak. İkili bir ilişkide ısrarla korumaya çalıştığınız güveni hızla kaybedebilirsiniz.
26 Temmuz 2016

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Şansınıza duyduğunuz güveni fazla abartmamalısınız. Elinizdeki parayı korumanız şeklindeki düşünceler önemli. Girişimci ruhunuzu bugünlerde denetlemek, size gelecekte yarar getirebilir.
26 Temmuz 2016

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Çeşitli konulardaki görüşlerinizi cesaretle dile getirebiliyorsunuz. Bazılarındaki yetersizliğiniz, size üzüntüler yaşatabilir.
26 Temmuz 2016

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gizli kalmış olayları ortaya çıkararak olumlu şekilde halletmeye çalışırsınız. Disiplin, sabır, dayanıklılık artar. Hayatınızdaki engeller, kısıtlamalar ve yasakları ortadan kaldırmak istersiniz. Romantik taraflarınız ortaya çıkar, hayatın güzellikleri ile daha fazla ilgilenirsiniz.
26 Temmuz 2016

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Saat 09:19-18:38 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Birilerine ihtiyaç duyduğunuz için sustuğunuz meseleler size yorar. Aileniz, evinizle ilgili konularda çabucak tepki göstermeye açıksınızdır. Haksızlığa gelemezsiniz. Ancak elimizden geldiğince durum analizinde bulunmak sakin olmak yararlıdır. Bu bakış açısı çözüm bulmanızda yardımcı olur. Saat 18:38 itibariyle Boğa burcunda ilerleyecek Ay, aşk hayatınızı yakından ilgilendiren konularda huzur ve güvence olgusunun ön plana gelmesi demektir.  Zevkli ortamlarda sevdiğiniz kişiyle başbaşa bulunmak veya aşkı yeniden teninizde hissetmek, heyecanlanmak arzunuz yüreğinizde büyüyebilir. Gün boyunca her işinizde kolaylık ve başarı sizinle olsun. Adım attığınız her mesele, umduğunuz gibi sonuçlansın. Can-ı yürekten sevgilerimle,
26 Temmuz 2016

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal sorunlarının nedeninde, maddesel sorunların etkisini inkar edemezsiniz. Ailenizin de katılacağı bir toplantıda, yeni kararlar almanız mümkün. Onların size destek vermesini bekliyor, duygusal konularda hata yapmaktan çekiniyorsunuz. Yakın çevrenizin size sağlayacağı fırsatlar konusunda doğru kararlar almalısınız.
25 Temmuz 2016

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizin çok daha duyarlı olduğunuz ikili bir ilişki içinde, bazı sıkıntılarınız olabilir. Kafanızda, ilgili kişi tarafından yeterince önemsenmediğiniz fikri var. Çok yakın çevrenizde birilerinin problemlerine çok yetersiz kaldığınız duygusu biraz yersiz. Bu duyguyu daha fazla barındırmanız gerekmiyor. Muhtemelen bugün şehir dışından haberler var.
26 Temmuz 2016

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde aynı konularda farklı yöntemler veya bakış açıları geliştirebilirsiniz. Hafta sonuna doğru, anlaşmazlıklara ve tartışmalara dikkat etmek lazım. 28, 29 Temmuz tarihlerinden itibaren, her şeyin en iyisini arzu edebilirsiniz ve her şeyin en iyisi ve değerlisi önünüze çıkabilir. Hayatınız yenileniyor ve her şey ışıldıyor!Bu hafta hepimizi bekleyen olayları anlattığım haftalık makalemi hurriyetsosyal.com.tr de bulunan Yazarlar bölümündeki köşemden okuyabilirsiniz.Hepinize keyifli haftalar, sağlık ve sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel
26 Temmuz 2016

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün aile içinde geçmişle alakalı konular açılabilir. Bu olaylar içinde fazla kalmamaya özen gösterin. İşlerinizi tamamlama fırsatı bulabilirsiniz. İkili ilişkilerinizdeki tutumunuz gün içinde önem kazanabilir. Güven arayışı içinde olabilirsiniz. Akşam saatlerinde keyif alacağınız organizasyonlar çıkabilir. Çocuklarınızla ilgilenebilirsiniz.
26 Temmuz 2016

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İstediklerinizin bir anda olmasını istiyorsunuz. Ancak göstermeniz gerektiğini göz ardı ediyorsunuz.
26 Temmuz 2016

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaratıcı bir gün. Yeni bir konuya el atarak başarılı ve zevkli bir çalışma yapabileceksiniz. Patronunuz da sizden uzun zamandır böyle bir atak bekliyordu. Candan dostlarınızdan yardım istemeyi unutmayın. Onlar buna hazır. İyi günler başlıyor. Toplum yaşamınız canlanıyor.
26 Temmuz 2016

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 01.43’de Aslan burcunda gerçekleşen ve etkisini üç gün önce ve üç gün sonra yoğun olarak hissettirecek olan yeni ay ile birlikte ortak gelirler, miras, prim,nafaka, burs ve krediler alanınız vurgulanırken, bunları elde etmekte mücadele sergileyecek olsanız bile mücadelenin ardından parasal konuları tamamlayabileceğiniz görünmekte. Geçici kalp çarpıntılar ve depresif ruh hali yaşayabileceğiniz yeniay haftasında, arkadaş çevrenizle ilgili güç mücadeleleri ve problem yaşayabilirsiniz. Yeniay anında etkin olan Satürn’ün Venüs ve Merkür ile uyumlu görünümü aşk ve ilişkiler konusunda size muazzam destek olurken, varolan ilişkilerinizde mutluluğunuzu arttırmanıza, aile olmayı düşünmenize ve birlikte geçireceğiniz zamanın çok daha kaliteli ve keyifli olmasına destek olurken, bu süreçte iyi iş teklifleri alabilir, çalışma hayatınızda başarılı anlaşmalar yapabilirsiniz. Bekar olanlar için aşk ve uzun süreli bir ilişki getirecek olan yeni ay, iş hayatınızda da sizi muazzam destekliyor olacak.
26 Temmuz 2016

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde yatağınızdan bile kalkmak istemeyeceğiniz bir enerji düşüklüğü ile karşılaşabilirsiniz. Ancak akşam saatlerinden itibaren, hayatınızın keyifli alanlarında, özellikle aşk ve çocuklarınızla ilgili konularda sizi duygusal tatmine taşıyabilecek ve keyfinize keyif katacak etkinliklere katılabilirsiniz. Yemek, içmek ve dünyevi zevklere yönelmek için özel fırsatlara sahipsiniz. Ay ve Merkür arasındaki olumlu açı enerjisi size sevdiklerinize ve hayatınızdaki özel kişiye açılma fırsatı verecektir.
26 Temmuz 2016

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Akşam saatlerinde ev ortamlarınızda farklı oluşumlar söz konusu olabilir. Hisleriniz sizi gün boyunca doğru yönlendirebilir. Akraba veya kardeş sorumluluklarınızı biraz azaltmalısınız.
Reklamı Kapat