Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

28 Ağustos 2014
İkili özel ilişkilerde karşınızdakini germe özelliğiniz, aşk beraberliklerinizde de gözlenebiliyor. Belli ölçülerde sergileyebileceğiniz tolerans, birçok şeyi yerli yerine oturtacak.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

28 Ağustos 2014
Mesleki bilginizi arttırma çabalarınız, iyi bir kariyer elde etmenizi sağlayacak. Karizmatik biri olarak görülmeniz, iş ilişkilerinizde inisiyatif kullanma kolaylığı sağlıyor size.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

28 Ağustos 2014
Ek işlerinize ayırdığınız zaman, işyerinizde her haliyle belli olup göze batıyor. Yeni, yeni para kaynakları arıyorsunuz. Bu açılım, bazı rahatsızlıkları kaçınılmaz hale getirebilir.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

28 Ağustos 2014
Çünkü uzun zamandır dikkatinizi tek bir konuya odaklamış durumdasınız. Bundan kurtulmanız gerekiyor.


Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2014
Yakın bir zamanda gönlünüzü hoş edecek yeni tanışmalar içine girebilirsiniz. Bazı konulardaki statükoculuğunuz, bu tanışmalarla sizi terk edecek. Şu sıralar akraba türü yakınlıklarda kulağınıza gelecek duyumların etkisi altında kalmamanız gerekiyor. Bazı abartılar, kişiliğinizdeki duygusallığa yönelik. Kolay dolduruşa gelen imajınızı yıkmanız gerekiyor.

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2014
Sevgili Oğlaklar saat 00:54 itibariyle  Terazi burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında Perşembe gününe adım atıyoruz. Bu enerji, iş hayatınızla ilgili meseleler bir hayli kafanızı meşgul ediyor. Kararsız kaldığınız konularda mutlaka desteklenmeye ihtiyacınız var. Aile bireylerinizden birinin özel gününü kutlamak için bir araya gelebilirsiniz. Bir arkadaşınız evlenebilir veya sanatsal bir etkinliğe katılabilirsiniz. Ay-Terazi burcu geçişi, işimize, uğraşılarımıza, ailemize, sevgilimize karşı olan ilgimizi yükseltir.  Ancak bir yandan da sürekli uyum sağlamak zorunda kalışımız canımızı sıkabilir. Bir şeyler yanlış gittiğinde, kibar bir dille konuşmamız beklenir. Eh bizim de buna gönlümüz yoktur. Saat 19:43 Ay-Jüpiter olumlu görünümü, toplumsal ilişkilerimizde zoraki nezaketten hoşlanmadığımızı gösteriyor. Nezaketi önemsediğimiz için, kaba saba davranan kişilere karşı pek anlayışlı olmuyoruz. Mali konularda bu görünüm,  elimize geçebilecek bir miktar paranın işaretçisidir. Saat 23:03 Ay-Pluto zorlu görünümü, evde veya dışarıda nerede olursanız olun, öğleye doğru,  her durumu fazla ciddiyet ve derinlikli bir şekilde gözden geçirirsiniz. Yüreğinizde huzur, gözlerinizde mutluluk eksik olmasın. Günün tüm güzellikleri sizlerden yana olsun.


Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2014
Bugün kendinizi yeniden yapılandırma yolunu seçebilir ve eski şartlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Farklı şeyler üretmek istiyorsunuz. Başarma iç güdüsü ile hareket etmeyi amaç edindiğiniz için, şans kapılarınızın daima size açık olması, manevi bir korunma çemberi içinde olduğunuzu gösteriyor.. Evren size torpil geçiyor.

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2014
Bugün içinde bulunduğunuz topluluğun kuralları, iş yerinin gereklilikleri sizi biraz yorabilir. Uyum göstermek ayrı, gerçekten inanarak bir şeyi yapabilmek ayrı. İkisi arasındaki farklılıkları n yorucu olduğunu görmeye çalışın.


Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2014
Herkesin biraz gergin olabileceği bir iki günlük süreçteyiz. Dolayısıyla yardım amaçlı dahi olsa başkalarının işlerine karışmamakta veya çok fazla inatlaşmamakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Aslında aklımız hızlı çalışmasına rağmen Venüs ve Mars arasındaki olumsuz açı her ilişkide anlaşmayı zorlaştırıp, rekabete, kıskançlıklara, abartılı tepkilere neden olabilir. Özellikle aşk ilişkilerinde gezegen etkileriyle birbirimizi kırmamaya ve geçici soğukluklara takılmamaya veya hassas konuları tartışmayı bir başka güne bırakmaya dikkat etmeliyiz.

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2014
İş ve kariyer konuları öne çıkıyor. Kariyeriniz açısından önemsediğiniz bazı işlerinizde yeni gelişmeler olabilir. Önemli bir sunumu gerçekleştirme veya şirket içi bir değerlendirmeden dikkat çeken bir sonuç alma ihtimaliniz yüksek gözüküyor. Gün içinde anneye dair meselelerde hareketlilik yaşayabilirsiniz. Daha anlayışlı olmaya çalışın.


Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2014
YAKINLARI arasında mahkeme ile sıkıntısı olan Oğlaklar biraz keyifsiz haberler alabilir. Bu keyifsizlik uzun sürmeyecek. Her şey düzeliyor.

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2014
Hayatınızdaki ani değişiklikler sizi derinden etkiledi. Herşey birdenbire olmuş gibi geliyor. Oysa uzun zamandır bunu içten içe hazırlıyordunuz. Önümüzdeki günlerde çok daha keyifli olayların gerçekleştiğine tanık olabilirsiniz. Aşkta da bir karar arifesindesiniz.

Geçmiş Oğlak Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!