Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

1 Ağustos 2015
Aşk yaşamınızda bugün bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz ve duygularınızı sevdiğiniz kişiye ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Fakat önümüzdeki günlerde sevdiğiniz insanla güzel ortamlara girme ve hoşunuza gidecek faaliyetlere katılma şansınız olacaktır.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

1 Ağustos 2015
Bugün iş yaşamınızda bazı anlaşmalara varabileceğiniz ve yeni başlangıçlar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Günlük işlerinizde ve planlarınızda bazı zorluklar ortaya çıkabilir.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

1 Ağustos 2015
Maddi konularda sabah saatleri küçük bir girişimde bulunabilirsiniz ve bu konularda önemli kararlar alabilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise daha çok hesaplı davranmayı tercih edecek ve harcamalarınızı dengelemek isteyeceksiniz.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

1 Ağustos 2015
Bugün hayal gücünüzü verimli olarak kullanmalı ve içinizden gelen sesi dinlemelisiniz. Ani kararlar vermekten kaçınmalısınız.


Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ağustos 2015
Bugün genel olarak olumlu ve huzurlu olacaksınız. Bazı kararlar alabilir , yarım bıraktığınız bir işinizi halledebilirsiniz. Öğle saatlerinde bir akrabanızı ziyarete gidebilir ve ondan hayırlı haberler alabilirsiniz. Akşam saatlerinde sevdiğiniz dostlarınızdan davet alabilir fakat randevunuz olduğunuz bahane ederek onların davetini reddedebilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2015
Sevgili Oğlaklar,  saat 13:44 Kova burcunda oluşacak Dolunay, bir yanıyla parasal konularda kendi aşım kaygısız başım diyerek, kendi arzunuza göre kazanıp harcayarak, kimseye muhtaç olmadan ayaklarımızın üstünde durarak yaşama arzumuzu işaret ediyor. Çünkü böyle olduğunda kimseye hesap vermek zorunda değilsiniz. Bu yüzden de ortaklaşa işlere, eş veya iş ortağıyla alakalı paylaşımlara sıcak bakmıyorsunuz. Şu aralar bir şeyler için adım atmak, satın almak, kiralamak, ihtiyaçlarınızı karşılamak istiyor ancak tek başınıza altından kalkamıyorsanız, kredi çekmeyi, size destek olacak kişilerden yardım istemeyi, uygun şartlarda bir borç altına girmeyi düşünürseniz ben derim ki, her yönüyle tekrar bir gözden geçiriniz. Uzun vadeli bakınız. Çünkü bugünün yarını var. Venüs bugün Aslan burcuna geriliyor. Bu bahsi geçenlerin yeniden ele alınmasında etkili olacak. Belki de oturup düşündüğümüzde biraz daha beklemek gerektiğine karar verebiliriz.31 Temmuz-6 Eylül tarihleri arasında Venüs, Aslan burcuna gerileyecek. Bu dönemde, kendinizi başkalarıyla olan tüm temaslarınızda maddi ve manevi anlamda değerli hissetmek istersiniz. Bu bir yüzleşme halidir, siz ve diğerleri. Bunu görmek, hissetmekten yana olursunuz. Mirasın pay edilişi veya sizin hakkınıza düşen, bir ortaklık ve bu ortalığın size olan katkıları gibi konular kıymetlenir. Eğer gerçek manada bir şeyler sizi tatmin ediyorsa, bunun sürmesini, eğer değilse destek görmeseniz de, kendi ayaklarınız üzerinde durmanın önemini kavrarsınız. Hayatınızın merkezinde tuttuğunuz her ne varsa bir gün olmama ihtimalini de göz ardı etmeden doğal akış içinde kalmayı bilmek gerekir. Her şey göründüğü gibi olmayabilir, egonun, ihtiraslarının sınırlarını bil, çünkü hayatta hiçbir şey garanti değil demeyi biliyorsanız bu gerileme hareketinde rahat edersiniz. Yok, eğer her şeyde ben diyorsanız, bunun böyle olmadığını size öğretecek maddi anlamda durgun bir dönem geçirebilirsiniz.Günün tüm enerjileri hepimiz için hayırlara vesile olsun. Kalben iyi niyet dileklerimle,


Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2015
Bugün, yapacağınız iş görüşmeleri eksik olan yönlerinizi ortaya çıkaracak. Dar alanda sıkışmış bulunan imkanlarınızı arttırmanın yollarını arıyorsunuz. Bugün, kendinizi aşma konusunda birçok şey yapabilirsiniz. Yakın dostlarınızın çağrılarına uyarak kısa seyahatlerde bulunacaksınız. Günlük spor aktivitelerinizde ayak bileğinize dikkat ediniz.

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2015
Dolunay maddi açıdan kendinizi bağımsız hissetme ihtiyacında artışa sebep olabilir. Bir borcunuz, ortak kazanım ve paylaşım halinde olduğunuz kişiler varsa eğer, bu bağlardan kurtulma isteği duyabilirsiniz. Kontrollü olun.


Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2015
Ortak kaynak(vergi, kredi, burs, prim, miras, nafaka, alacak verecek v.b) kullanımı gerektiren konularda yoğunluk veya sıkışıklık yaşanabilir.Büyük çaplı parasal işlerle uğraşmak için uygun zaman değildir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günün ilk yarısı rekabete, güç mücadelelerine ve fikir çatışmalarına açık olabilir. Kova burcunda meydana gelen dolunay olumsuz açılar altında oluşmuyor, hepimiz kendi burcumuza göre belli konularda sonuç elde edebileceğimiz bir süreçteyiz(burca göre detayları burç yorumlarında bulabilirsiniz). Toplum içerisindeki yerimizi sorgulayabilir, topluma bir faydamız var mı yoksa akışa göre mi ilerliyoruz sorularının yanıtlarını bulabiliriz. Yardımlaşma aktivitelerinde bulunan kişiler çabalarının boşa gitmediğini görebilirler. Bazı arkadaşlık ilişkileri dönüm noktasında. Duygusal hassasiyet yüksek. Dolunay özgürleşme arzusunu arttırabilir, yeni şeyler denemek veya mevcut iş ve ilişkilerimize daha yenilikçi yaklaşımlar getirmek isteyebiliriz. Fikirler, ideolojiler, toplumsal olaylar, hümanist yaklaşımlar veya toplum olarak yardımlaşmayı gerektirecek gelişmeler ön plana çıkabilir. Hava, elektrik, elektronik, fizik, bilişim, uzay ve teknolojiyle ilgili konularda haberler, buluşlar ve gelişmeler söz konusu olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2015
Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Gün içinde yapacağınız finansal değişiklikler sizi rahatlatabilir. Sorumlu olduğunuz konularda yeteneklerinizi ortaya koymak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde farkındalığınızın artacağı olaylar yaşanabilir. Çatışmalara karşı dikkatli olunması gereken zamanlar var.


Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2015
Tembellik yapmak istiyorsunuz, eliniz hiç bir işe gitmiyor. İşin içinden çıkamadığınız sorunlar sizi azda olsa melankolik bir yapıya sokuyor.

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2015
Kendini üstün görme gibi burcunuzun olumsuz özelliklerini takınma eğiliminde olduğunuz görülüyor. Bu tip davranışlarla takdir edilmekten çok, çevrenizdekilerin nefretini kazanacağınızı hiç unutmayın. Aklınız fikriniz uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz bir projede.

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2015
Yeni bir yıla girerken kendiniz için küçük bir tatil veya eğlenceli ortamlar yaratarak keyifli planlar yaratabilir, sevdiklerinizle son derece eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Enerjinizin yüksek olduğu bugün, geleceğe yönelik hayallerinizi yeniden düşünün. Mutlu seneler.

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ağustos 2015
Dolunay etkisi ile, finansal konularda kafa karıştırıcı ve yanıltıcı etkiler oluşabilir, gelen olası teklifleri değerlendirmende önce bir kez detaylı bir şekilde düşünmek akıllıca olacaktır. Belki de sevdiğiniz kişiye özle ve de pahalı bir hediye almak için dükkan dükkan gezebilirsiniz. Kendinize yeni maddi kaynaklar yaratmak adına başka insanlardan fikirler alabilirsiniz. Eğer ki bu hafta elektronik, haberleşme aracı alacaksanız kazıklanmamaya dikkat edin

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2015
Dolunay, sizi en çok parasal alanda etkileyecek. Parasal konularda kendi başınıza karar vermek durumunda kalabilirsiniz. Başkalarının parasıyla uğraşırken sizin elinize para geçebilir.

Geçmiş Oğlak Burcu Burç Yorumu