Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

6 Ekim 2015
Aşk, yaşamınızdaki önemini yitirmiş gibi. Halbuki aşk hayatınızın önü açık. Ama siz bugünlerde duygularınızı köreltmiş gibi görünüyorsunuz. Sizinle ilgilenenleri göremiyorsunuz.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

6 Ekim 2015
Yeteneklerinizi en iyi değerlendiren yetkilinizle, onun aksi biri olması nedeniyle takışıyorsunuz. Elinizdeki müthiş fırsatı kaçırmak üzeresiniz. Bunu yakında anlayacaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

6 Ekim 2015
Para durumunuz iş yaşamınızda daha sağduyulu bir tavra girmenizi öngörüyor. Çok sıkıntılı bir süreçten geçiyorsunuz. Büyük ödemeleriniz var. Onları daha ileri tarihlere erteleyemeyeceksiniz.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

6 Ekim 2015
Dost ve arkadaş ilişkilerinizde itibar kaybına uğrayabilirsiniz. Sizinle ancak iş ve para konuları dışında dostluk kurulabileceğini düşünenler var.


Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Ekim 2015
Bu akşam bazı konuklarınız olacak. Bu sizi pek sevindirmeyecek ve bunu hiç kendinizi sakınmadan belli edeceksiniz. Size yakınlaşmak istedikçe, sizin onun önünü kestiğiniz bir arkadaşınız, bu davranışınıza bir anlam veremiyor. Bu ilişkiyi iyi değerlendiremiyorsunuz. Sadece, size cazip gelen insanlarla dostluk geliştirmek gibi bir yanlışınız var. Bu akşam bazı konuklarınız olacak.

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ekim 2015
Sevgili Oğlaklar saat 00:06 itibariyle Yengeç burcunda sondördün fazı oluşacak. Mesleki ilişkilerde nazik ve ölçülü davranmak, ailenizle olan iletişiminizde sakinliğinizi korumak,  iş yaptığınız insanlarla onların anlayacağı dilden konuşmak sizi bir hayli zorlayabilir. Gereğinden fazla kendinize yüklenebilirsiniz. Sorumluluklar bir yandan,  diğer yandan birileriyle burun buruna gelmek canınızı sıkabilir. İşler umduğunuz gibi gitmez veya siz tatmin olmazsınız.  Bu özverili haliniz iç çatışmalarına  neden olabilir. Bu kadar çalışkanım, düşünceliyim, kimseye haksızlık yapmıyorum. Peki neden hala bir türlü mutlu olamıyorum diye kendi kendinize yüklenirsiniz. Oysaki bugün gerek özel hayatınızda gerekse iş konularında kendimizi zorlamamalıyız. Beklediğimiz neticelerle karşılaşmadığımızda umutsuz olmamalıyız. Saat 14:04-6 Ekim saat 11:30  arasındaki Ay-Boşluk etkisi, ilişkinizle alakalı konularda sahiplenici, koruyucu ve kollayıcı tavırlar içinde olmanız, aranızdaki sevgi duygusunun yücelmesini sağlayacağı gibi, bu saat dilimi içinde olabilecek yanlış anlamaların önüne geçilmesinde etkilidir.  Bu saatlerde her ikinizin de dikkat etmesi gereken konu, farklı kişiler olduğunuz ve doğal olarak tepkilerinizin de farklı olabileceğidir. Bunu kabul ettiğiniz zaman, aranızdaki denge de otomatik olarak kurulmuş olacaktır. İş ortaklığı, sözleşmeler veya kontrat gibi imzayı gerektiren işlerinizi beklemede tutunuz. Eğer mutlaka yapılacaksa, konunun uzmanı kişilere danışıp, bilgi alınız. Yeni haftamızın arzuladığımız olumlu gelişmelere vesile olması dileğimle,  


Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ekim 2015
Çevrenizdeki kişileri ikna etmekte veya tavsiyelerinize kulak vermelerini sağlamakta zorlanabileceğiniz bir gündesiniz ya da dünya çapında önerilere sahip olsanız da kimsenin dinlemeye niyeti olmayabilir.

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ekim 2015
Bugün eşinizin üzerinize fazlasıyla geldiğini ve sizi tartışma ortamına çekmeye çalıştığını düşünebilirsiniz. Ortak görevlerinizle ilgili olarak yeteri kadar sorumluluk almamışsanız ipleri biraz ona bırakmış sayılabilirsiniz.


Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ekim 2015
Bazı kişilerin sizi anlamasını, bulunduğunuz pozisyona uyum sağlamasını veya sizin koşullarınıza göre hareket etmesini bekliyorsanız, beklentileriniz karşılanmayabilir. Tam tersi, diğerlerinin sizi kendi pozisyonlarına ikna çabaları söz konusu olacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yengeç burcundaki Ay, atalar, gelenekler, ev, aile, vatan, millet veya kadınlarla ilgili başlıklı konuları ön plana çıkartabilir. Geleneksel kodlarımızdan gelen birikimle duygusal reaksiyonlar verebiliriz. Çok olmasa da, (zira olumlu ve olumsuz açılar kol kola hafta boyunca)kin, nefret, öfke duyguları ön plana çıkabilir. Saldırgan kişiler, gruplar ve ülkeler gündeme gelebilir. Ani gelişmelere, ani tepkilere veya ani olaylara açık bir aylık süreçteyiz. Tepkisel tavırlardan uzak durmalı ve değişikliklere uyumlu bir tavır sergilemeli ya da değişikliklerden fayda sağlamasını bilmeliyiz. Su ve sıvılarla ilgili konular da gündeme gelebilir.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ekim 2015
Geleceğinizle ilgili konularda eşiniz ile birlikte hareket etmeniz gereken bir gündesiniz. Öğlen saatlerinde planlarınızda değişiklikler olabilir. İkili ilişkilerinizde tepkilerinize özen göstermeniz gerekebilir. Sorumlu olduğunuz işlerde hırslı davranabilirsiniz. Bazı konuları da ötelemeniz gerekebilir. Rutin işlerinizi tamamlamanız için uygun bir gündesiniz.


Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ekim 2015
Bugün hiç yapmadığınız şeyleri yaparak başkaları hakkında dedikodu yapacaksınız. Ama bu durum fark edilirse en güven duyduğunuz dostlarınız sizden uzaklaşabilir. Yatırım hayalleri kurabilirsiniz.

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ekim 2015
Duygularınızdaki yoğunluk davranışlarınıza da yansıyor. Ancak özellikle dikkat isteyen konularda bunu önlemeniz yararınıza olacak. Içinizdeki fırtınaları iş yaşamınıza aksettirmeyin. Rahatlamak için bütün yarım kalmış işlerinizi bitirmekte yarar var.

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ekim 2015
Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde yolculuklar, eğitim süreçleriniz, olası devam eden davalar, ortaklar, yakın dostlar ve partnerinizle iletişim konusunda geçici kaygılar, problemler yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek iletişim problemlerinin giderildiği, sosyal ortamlarda bulunabileceğiniz, partnerinizle olumlu kararlar alabileceğiniz bir zamanda olacaksınız.

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Ekim 2015
İlişkinizin veya ortaklığınızın güven duygusunu yineleyebilecek ortamlar yaratıp, küçük jestlerle ne kadar uyumlu ve huzurlu olduğunuzu hissettirebilirsiniz. Küçük bir pasta veya bir şampanya ile bunu başarabilirsiniz

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ekim 2015
Değişik yerlerde bulunmak ve seyahat planları yapmak bu aralar fazlasıyla ilginizi çekiyor. Özel yaşantınızda gün içinde ufak tefek anlaşmazlıklar olsa bile, sevdiğiniz insanın isteklerine önem vereceksiniz.

Geçmiş Oğlak Burcu Burç Yorumu