Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Ağustos 2017

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Duygusal olarak yaşadığınız gerginlikleri ikili ilişkilerinize yansıtabileceğiniz bir gündesiniz. Özel hayatınızı başka alanlara taşımamalısınız yoksa birçok olumsuzlukla karşılaşabilirsiniz.
19 Ağustos 2017

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Bugün iş hayatınızdaki ortak çalışmalarınızda bazı sorunlar çıkabilir. Bu sorunu iş ortaklarınızla birlikte çözümlemelisiniz. Gururunuz buna el vermese bile bunu bu şekilde çözümlemelisiniz.
19 Ağustos 2017

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Bugün parasal konularda bazı sorunlar yaşayacaksınız ve bunun üzerine öfkeleneceksiniz. Sinirlerinize hakim olmalısınız aksi takdirde sorunlarınızı çözümleyemezsiniz.
19 Ağustos 2017

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Duygusal açıdan olumlu etkiler altında olacaksınız ve hoşunuza gidecek bazı heyecanlar yaşayabilirsiniz. Alacağınız haberler ve bazı gelişmeler sizi heyecanlandıracaktır.
19 Ağustos 2017

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün güne sıkıntılı başlayabilirsiniz. Özellikle sabahın erken saatlerinde alacağınız bir haber canınızı sıkabilir. Öğle saatlerinde bu sıkıntılı durumunuz ortadan kalkacaktır. Yakın arkadaşlarınızın ilgisi sizi kendinize getirecektir. Ailenizden bir süredir ayrısınız. Kısa zaman sonra onlara kavuşmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.
18 Ağustos 2017

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Cuma günümüz Ay-Yengeç geçişiyle başlıyor. Bizi hem eskiyle buluşturuyor hem sevgi hislerimizin yükselmesini sağlıyor hem de ilişki anlamında güven duygumuzun altını, güçlü bir şekilde işaretliyor. Doğaldır ki bugün bize karşı çıkılmasını değil, gerçekten bizi anlayabilecek birilerinin desteğine ihtiyacımız var. Belki de bu nedenle çevremizdeki kişilere, eşimize bu isteğimizi duruşumuzla, tavırlarımızla ifade etmeye çalışabiliriz. Saat 12:19 Ay-Merkür görünümü olumludur. Hem detaylı düşünmenizi hem de değerlerinizi gözetmenizi sağlar. Akıllıca durumları ele alırsınız. Güvencenizi önemsersiniz. Saat 17:17 Ay-Neptün görünümü, idealleriniz çerçevesinde hareket etmeniz kolaylaşır. Moraliniz yükselir, duygusal anlamda rahatlarsınız. Saat 23:46 Ay-Pluto karşıtlığı, aranızda tartışmalara yol açabilir. Biriniz başka diğeri başka düşünür. Ortaklaşa düşünmek zor olur. Böyle durumlarda sözler pek hoş olmaz. Bir daha duruma bakalım. Yüzünüzü gülümsetecek güzelliklerle karşılaşmanız dileğimle,
18 Ağustos 2017

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, yeteneklerini sergilemek için uygun. İsteklerini karşıya yansıtırken düşüncelerinde ısrar etmelisin.
18 Ağustos 2017

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yapacağınız tüm işlerde, kendinize geniş süreler tanıyor ve araştırmalarınızı bu yönde genişletiyorsunuz. Akılcı yaklaşımlarınız bir çok kişiye ters gelebilir. Olaylara farklı mantıkla yaklaştığınız için, anlaşılmıyorsunuz.
18 Ağustos 2017

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyeriniz adına otorite figürleri ile ilgili önemli görüşmeleri yapabilirsiniz.
18 Ağustos 2017

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşinizle ilgili konularda sorumluluklarınız artabilir. Gün içindeki değişim içinde olduğunuz konular sizi duygusal olarak etkileyebilir. Çocuklarınızla ilgili mücadele vermek durumunda kalabilirsiniz. İlişkilerinizle ilgili ani kararlar vermeyin. Bazı konularda yardım almak isteyebilirsiniz. Ticari konularda esnek davranmakta zorlanabilirsiniz.
18 Ağustos 2017

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Dönüşü olmayan hatalar yapmaya başladığınızı fark ettiniz ve yarı yoldan dönmeyi başardınız. Özlediğiniz insanları görmek isteyebilirsiniz.
18 Ağustos 2017

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal bir gündesiniz. Yaşama pembe gözlüklerle bakabileceksiniz. Böylece gününüz huzurlu ve mutlu geçecek. Bu moralli halinizi devam ettirebilirseniz his ve çalışma hayatınızda bunun olumlu yansımalarını görürsünüz. Pozitif enerjinizi kaybetmeyin.
18 Ağustos 2017

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde ilişkilerinizde kendinizi ifade ederken daha sakin ve anlayışlı tavırlara ihtiyacınızın olduğu bugün, ilişkide bulunduğunuz insanlar ve ailenizle geçici gerginlikler yaşayabilirsiniz. Motivasyonunuzu yüksek tutmanız gereken bugün, enerjinizi daha yumuşak bir dille ifade etmeye ihtiyacınız var.
18 Ağustos 2017

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftanın son iş günü zihninizdeki cevap bulmayan sorularla vedalaşın. Her şey zamanı gelince çözümleriyle önünüze çıkacaktır. Sabırlı olmak ve elinizden gelenin en iyisini yapmak yeterli olacaktır. Ne kadar başarı odaklı olsak da duygusal tatmini en derinlerde hissetmek gerekiyor. Sevginizi, ailenizden ve arkadaşlarınızdan esirgemeyin.
18 Ağustos 2017

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Siz hayata karşı güçlü durdukça, fikirlerinizi hayata geçirmek çok daha kolay olacak. Daha az tanıdığınız ve ticaret yaptığınız insanlardan alacağınız destekler bugün fazla olabilir.
Reklamı Kapat