Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
10 Şubat 2016

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Duygusal açıdan pozitif bir gün, ama böyle günlerde aşırılıklara kaçabiliyorsunuz. Sevgilinize coşkuyu ve tedirginliği bir arada yaşatmamalısınız. Aşkta gerçekçi olma zamanınız gelmiş görünüyor.
10 Şubat 2016

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Önümüzdeki günler, biraz bunaltıcı olabilir, karmaşık bazı işlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Sizden beklenen enerjinin çok azını sergileyerek, zekanızla her işin üstesinden gelebiliyorsunuz.
10 Şubat 2016

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Bugün abartı harcamalara çok elverişli ortamlarda olabilirsiniz. Yatırım konularında çok yerinde kararsızlıklarınız olacak. Sizi ani kararlara yönlendiren tavsiyeler tehlike içeriyor.
10 Şubat 2016

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Verimsiz tartışmalardan uzak kalmanızda yarar var. Zaman kaybının ötesinde, zorlama gerginlikler de yaşayabilirsiniz.
10 Şubat 2016

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yapıcı ve hoşgörülü havanız akşam saatlerinde bozulabilir. Bundan korunmak için, alacağınız duyumları derinlemesine değerlendirmeniz gerekecek. Bazı heyecanlarınızın dozunu ayarlayabilirseniz, unutulmaz mutluluklarınız olabilir. Girişimciliğinizi gözden geçirmelisiniz. Dönüşü zor bazı kararların öncesinde buna ihtiyacınız var.
9 Şubat 2016

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 10:32 itibariyle Balık burcunda ilerleyecek Ay, yalnız olmadığımızı, hayatın asıl anlamını, kendi özümüzün değerini ve eğer istersek hiçbir şeyi kafamıza takmadan günü değerlendirebileceğimizi bize öğretebilecek bir enerjiyle çevrelenmiş haldeyiz.  Bu sayede korkularımızdan arınmamız,  birilerinin, olayların ve durumların bizi yenmesine izin vermeden sakinleşebilmemiz mümkün.  Gerçekten istediğimiz para mıdır? huzurlu bir aşk mıdır? uzun bir ömür müdür? Sağlıklı bir yaşam mıdır? İşte bugünkü Ay-Balık burcu geçişinde,  maddi dünyanın istekleri veya bu soruların önemi yoktur.Çünkü insan eğer kendiyle barışık değilse, doyumsuzsa, bunların elde edilmesinin de bir anlamı  yoktur. Nasılsa yeni bir istek daha belirecek, sonra da onun peşinden koşulacaktır. Oysaki asıl önemli olan insanın kendisini sevebilmesidir, kendine inanabilmesidir. Gün boyu düşünceler mantıktan ziyade içe yöneliktir. Ruhun huzur bulması adına gayet besleyicidir. O zaman bize düşen bu enerjiyle olumlu çalışarak günü geçirmektir. Böylece sıkıntılar azalabilir, problemler çözüme kavuşturulabilir. Gün boyunca tüm işlerinizde başarı ve gönlünüzce mutluluk dileklerimle,
9 Şubat 2016

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Herhangi bir olumsuzluğu çözmek adına büyük bir özveri ile uğraşsanız dahi bunu tek başına başaramazsınız. Eşinizin de size el uzatmasını beklemeli ve bu uğurda kaybedeceklerinizden korkmadığınızı açıkça belirtmelisiniz. Bazı isteklerinizin oluşması için daha fazla talepkar olmanız gerekiyor.
9 Şubat 2016

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yakın çevrenizdeki kişilerle bir arada olmak, iletişim kurmak ve düşüncelerinizi, duygularınızı ifade etmek size iyi gelecek. Durmak ve rutini yürütmek yerine sürekli bir şeyler öğrenme ihtimaliniz olan işlere odaklanın.
10 Şubat 2016

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortaya attığınız fikirleriniz veya getirdiğiniz çözümlerle olumlu ve kalıcı etkiler yaratabilirsiniz. İlerlemek istediğiniz konuları veya yapmak istediklerinizi netleştirmeniz durumunda maddi anlamda olumlu değişiklikler yapabilirsiniz. Olumlu gelişmeleri sevdiğiniz bir kişiyle kutlamak isteyebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Birbirimiz tanımak, anlamak ve empati yapmak da zorlanmayacağımız bir gündeyiz. Özverili ve yardımsever tavırlarımızla dikkat çekebiliriz. Yeni şeyler öğrenmek isteyeceğimiz, entelektüel aktivitelere açık, bilgi arttırıcı ve keşif niteliğinde fikirlerle dolu, teknolojiye merakımızın da arttığı günlerdeyiz. Geleceğe dönük yeni adımlar atmak isteyebiliriz, ancak zamanımızı bu alana kaydırmadan önce sonuçlarını en iyi şekilde düşünmemiz gerekiyor. Zira, atacağımız adımlar, gerçek yolumuzdan çıkmamız anlamına gelebilir. Hayatı veya gelişmeleri olduğu şekliyle değil olmasını istediğimiz gibi algılayabiliriz. Hayali yaklaşımlarımız nedeniyle, yanılmaya ve yanıltılmaya açığız. Sosyal açıdan hareketli süreç. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
9 Şubat 2016

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün hareketli bir gündeminiz olabilir. İkili ilişkilerinizden gelen yoğunluk sizi zorlayabilir. Zevk aldığınız işlerle daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizden gelen haberlerden etkilenebilirsiniz. Akşam saatlerinde tartışmalar olabilir. Duygularınızı daha fazla ifade etmek isteyebilirsiniz. İletişimden kaynaklanan bazı stresler olabilir.
9 Şubat 2016

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

ayvan dostlarımıza yakın olacağınız bir gün. Bir evcil hayvan sahiplenebilirsiniz. Sahiplenmeseniz bile gördüğünüz her kedi veya köpeği sevmek isteyeceksiniz.
9 Şubat 2016

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İnandığınız fikirler ve çalışma sisteminiz, yakın zamanda haberdar olduğunuz yeniliklerden etkilenmeye başlayabilir. Değişikliğe direnç göstermemeli ama bunu yaparken de hiçbir şeyi sadece yeni olduğu için benimsememelisiniz.
9 Şubat 2016

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca devam eden projelerinizi daha rahat kabul ettirmenizi ve kariyer gelirlerinizle ilgili yapacağınız olası görüşmeleri destekleyen bir görünüm sözkonusu iken, yakın çevrenize zaman ayırabilir, etkinlik ve seminerlerde yer alabilir, seyahate çıkmayı planlayabilirsiniz.
9 Şubat 2016

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaratıcılık gerektiren sosyal medya, pazarlama, eğitim ve reklamcılık konularında başarı grafiğiniz yükselecektir. Deniz ve nehir kıyılarına küçük geziler yapıp ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Sosyal ilişki etkinliği gerektiren işlerde yaratıcılığınız ve idealist tavırlarınız sayesinde hem taktir toplamanız hem de başarılı iş bağlantıları kurmanız olasıdır. Genel olarak ise; bugün saat 11:31’de Ay Balık burcuna geçiş yapıyor. Bu konuda ay oldukça hayalci, etkiye açık ve hassas bir tablo çizer. Başkaları için fedakarlık yapmak, özveride bulunmak ve insanlara yardımdan kaçınmamak gerekebilir. Daha yumuşak enerjiler altında olacağınız, çok fazla zora gelmek istemeyeceğiniz bir gün olacak. Canınızın istemediği bir işi yapmaktan kaytarabilirsiniz. Kendinizi akışa bırakarak doğal ritminizi gözlemleyin. Duygularınızı ve sezgilerinizi daha belirgin hissedebilirsiniz. Algınız ve kırılganlığınız artabilir.
9 Şubat 2016

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizle yapacağınız organizasyonlardan fazlasıyla keyif alabilirsiniz. İletişime dayalı işleri olanlar kolay dağılmaya yatkın olabilirler. Yakın çevrenizden güzel haberler alabilirsiniz.
Reklamı Kapat