Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

23 Kasım 2014
Sizinle daha ilgili olmasını haklı olarak istiyorsunuz. Bu anlamda kafanız karışık, ama partnerinizi incitmek de istemiyorsunuz. Onun, arkadaşlarına ayırdığı zaman sizde yüzleşemediğiniz bir kıskançlık uyandırıyor.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

23 Kasım 2014
İşyerinizdeki gelecek endişelerinin dışında kalamıyorsunuz. Dönemin yarattığı belirsizlik, sizde de güvensizlik yaratıyor. Yeni yılda bambaşka bir alanın mensubu olmanız çok mümkün.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

23 Kasım 2014
Yakın zamanda geniş bir akraba çevresini kapsayan toplu bir para işiniz olacak Bunun sadece haberi bile bu dar zamanda sizi biraz rahatlatabilir. Kara günler için ayırdığınız birikime, henüz kararmamış günlerde dokunmamalısınız.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

23 Kasım 2014
Birkaç arkadaşınız tarafından belli bir konuda çok ciddiye alınmadığınızı düşünüyorsunuz. Bu, çok ilgili olmadığınız kimi konularda bir uzman tavrı sergilemenizden kaynaklanıyor.


Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2014
Sizin adınızın da karıştırıldığı bir söylentinin kulağınıza gelmesi sizi kızdırabilir. Bu söylentilerin arkasında sizi çok şaşırtacak amaçlar göreceksiniz. Yakın bir arkadaşınızın bunalımları sizi üzüyor. Ona daha yakın olma, dertlerini kısmen de olsa paylaşma niyetiniz ise sonuçsuz kalıyor. Arkadaşınızın bu kapalılığını bugünlerde çözeceksiniz.

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2014
Sevgili Oğlaklar Pazar gününe, saat 04:17 Ay-Venüs kavuşumuyla adım atıyoruz. Bu ilişki anlamında huzurun, paylaşımın, pozitif etkileşimin işaretçisidir. Saat 06:43 Merkür-Jüpiter görünümü, araştırma, geliştirme, bilgilenme, bildiklerinizi başkalarına iletme yönündeki çabanızın işaretçisidir. Çünkü maddi açıdan büyümek, rahatlamak arzunuz vardır. Ancak bu kadar çabalamak bazen yorar, tedirgin eder insanı. Keşke arkamda güçlü bir destek olsa da, bu kadar mücadele etmeme gerek kalmasa diye düşünürsünüz. Saat 13:02 Ay-Uranüs olumlu görünümü, ev içinde hareketliliğin, psikolojik anlamda pozitif ve sıra dışı düşünmenin işaretçisidir. Yeniliklere hevesli ve açığızdır. Saat 13:22 Ay-Chiron görünümü, sıkıntılarınızı paylaşabileceğiniz, sizi gerçekten anlayabilecek kişilerin azlığından şikayetçi olursunuz. İster istemez bazı durumları sorgularsınız. Huzurlu, keyifli bir Pazar günü geçirmenizi diliyorum. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2014
Özel duygularınız ön plana çıkarken, engellere karşı tepki oluşturabiliyorsunuz. Bugün hızlı düşüneceğiniz konular gündeme gelecek. Araştırmacı yapınızla, yaşamı sorgulayarak ilerliyor ve duygu yoğunluğu yaşadığınız konularda, daha da başarılı oluyorsunuz. Bugün Ay size farklı duygular sunuyor.

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2014
Gezip dolaşma, kafa dağıtma, gönlünüze göre değişik bir şeyler yapıp haftanın yorgunluğunu atma planlarınız tam istediğiniz gibi gerçekleşmeyebilir. Bu nedenle susup oturacaksanız bulunduğunuz ortamda da keyifler kaçabilir.


Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2014
Kötü alışkanlıklarınızı ya da bir türlü vazgeçemediğiniz tekrarlayan davranışlarınızı bırakabileceğiniz, kendi kendinizle vakit geçirmekten daha fazla zevk alabileceğiniz, gizli tutulması gereken işlere başlayabileceğiniz veya sizden gizli tutulan olaylar Ya da gizemli ve mistik konulara ilgi duyabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Kafamızda bazı konularda halen bazı şüphelerimiz veya endişelerimiz olsa bile ya da kararsızlıklar doğru adım atmayı zorlaştırsa da, gerçekçi olmayı, işaretleri veya sezgilerimizi doğru okumayı başarabilirsek çok yol kat edebileceğimiz günlerdeyiz. Bilgi edinme ve yeni şeyler öğrenme isteğimiz artıyor. Yay burcuna geçen Güneş ve Yay burcunda oluşan yeni ay, Yay burcunun ilk günlerinde doğanlar başta olmak üzere, tüm Yay burçlarına ve hepimize on günlük süreçte(aslında başladı) yenilikler veya yeni başlangıçlar yapma olanağı sağlıyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2014
Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2014
Eskiden yaşadığınız olumsuzluklara kafanızı takabilirsiniz. Sizi daha depresif yapabilir bunlar. Eskiyle olan hesabınızı tamamen kesin.

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2014
Sıkıntılı günler artık geride kaldı. Şimdi önünüze bakmanın tam zamanı. Çünkü fırsatlar sizi bekliyor. İyi yatırımlar yapabilir, maddi gücünüzü arttırabilirsiniz. Bu sevdiğinizle olan ilişkinizi de olumlu yönde etkileyecektir. Sizi güçlü ve çalışkan görmek onu etkiliyor.

Geçmiş Oğlak Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!