Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
1 Ekim 2016

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Bugünlerde geçmişin özlemini fazlasıyla yaşıyorsunuz. Bu özleminiz şimdiki ilişkinize biraz gölge düşürüyor. Size bugününüzün hiç de kötü olmadığı hatırlatılabilir. Bu uyarılara kulak vermeniz yararınıza olacak.
1 Ekim 2016

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Ciddi ve hayati önem taşıyan anlaşmaların eşiğindesiniz. Bugün bu anlaşmalarla ilgili bir tüyo size ulaşabilir. Heyecanlı olduğu kadar endişelisiniz de. Endişelerinizin yersiz olduğu kısa bir zamanda ortaya çıkacak.
1 Ekim 2016

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Satın almak istediğiniz bir eşya konusunda kararsızsınız. Pahalı zevkleriniz var ama bütçeniz fazla açılmanıza uygun değil. Kısa vadede rahatlamanız için avansa ihtiyacınız var. Bugün avans konusunda iyi haber alabilirsiniz.
1 Ekim 2016

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Uzun bir yolculuk planınız olabilir. Bu yolculuk pürüzlere gebe. Karar verirken pürüzleri dikkate alın.
1 Ekim 2016

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzun süredir devam eden karmaşık ruh halinden artık kurtuluyorsunuz. Eski tasasız, gamsız günlerinize dönmenize az kaldı. Bugün bir dostunuzla yapacağınız bir konuşma ufkunuzun açılmasına neden olabilir. Yakınlarınızdan birinin gönül ilişkisiyle meşgul olabilirsiniz. Siz bu konuya ne kadar karışmak istemeseniz de, onlar sizin müdahalenizde ısrarlı olabilirler.
1 Ekim 2016

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar, 1 Ekim saat 03:11 Terazi burcunda doğacak Yeniay, mesleki konuların iyileştirilmesi, huzurlu bir ortamda çalışılması, işveren veya birlikte çalıştığınız insanlarla nazik paylaşımlar, estetik ve güzelliğe ait ciddi projeler, halkla ilişkiler ve uzlaştırıcı, uzun ömürlü olan bağlantılar bu Yeniayın konuları arasında yer alıyor. İstiyoruz ki, gerçekten bizi takdir eden kişilerle olalım ve sorumluluk aldığımız işlerde başarılı olup yükselelim. Bu Yeniayın görünümleri bu yönde bize rehberlik edicidir. Ay-Satürn görünümü, iş konularında gelişmek, büyümek, arzu ettiğiniz noktaya ulaşmak, istediğiniz bir işe başlamak gibi kariyerle ilgili konularda, mevcut durumunuzu gözden geçirmenizi sağlar. Bu gözden geçirmede, öncelikle dürüst olmalı, yeterlilik veya yetersizlik duyduğunuz noktalar varsa bunları geliştirmek, iyileştirmek yönünde ciddi düşünmelisiniz. Ne fazla kendinizi hafife alınız ne de gereğinden fazla beklentide olunuz. Bir işe veya projeye hazırlık, eksiklerin tamamlanması, bir işe alışma süreci olarak ele alırsak bu görünüm sıkı çalışmanın işaretçisidir. Ay-Pluto görünümü, bazı kişilerle iş hayatında veya özel yaşantınızda birkaç günlük stres yaratıcıdır. Siz nazik, ılımlı, uzlaştırıcı şekilde hareket etmek durumunda kalırsınız. Fakat bu sizin için hiç hoş durum değildir. Tabii ki dikkatli olalım. Venüs-Neptün görünümü, sizi destekleyici ve becerilerinizi dış dünyada ifade ederek, arzu ettiğiniz geri dönüşleri almanızda yardımcıdır. Sanatsal, estetik, halkla ilişkiler, dostlarla olan bağlantılarda genel olarak umut vericidir. Olumlu yönde motive edicidir. NOT: Terazi burcunda Yeniay etkisini video anlatım olarak aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz. http://kadin.mynet.com/kadintv/Koc-burcu-2016-Ekim-ayi-yorumlari-nelerdir  
30 Eylül 2016

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi yanlış ifade edeceğiniz bir gün. Ay, tepe evinizde ilerlerken, hırslarınızla ilgili değişimlerin söz konusu olacağını gösteriyor. Toplumda iyi yerlerde olmak istiyor ve fikirlerinizde yaşadığınız iniş ve çıkışlar yüzünden yanlış kararlar alıyorsunuz. Yeni tanışacağınız kişiler üzerinde olumlu etki bırakacaksınız.
1 Ekim 2016

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeniay ile birlikte, kariyer ve meslek konuları ile ilgili gelişmeler tetiklenebilir. Bir iş başvurusu yapmak, yeni bir projeye, göreve başlamak için uygun olabilir. İşbirliği halinde olacağınız bağlantılar da gündeme gelebilir.
1 Ekim 2016

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerinizi ve iş hayatınızı yenilemenizi sağlayacak iki haftalık süreçtesiniz. Bu süreçte, işle bağlantılı kişilerle uyumu yakalamanız kilit önem taşıyor. İş çevrenizle kuracağınız ilişkiler ve yaklaşımınız işlerin geleceğini etkileyebilir. Önemli ataklar yapmadan önce, iş birliklerinizi güçlendirmelisiniz. Diğerlerinin istek ve ihtiyaçlarını arka plana atmamanız ve ekip çalışmasına önem vermeniz gereken dönem. Bu sayede, yüksek hayallerinize ulaşabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün Terazi burcunda meydana gelen Yeni Ay’ın Jüpiter ve Satürn’le belli görünümlerde olması, ilişkilerde kontrolü ele alma, kendimizi ve yeteneklerimizi gösterme zamanında olduğumuzu, ilişkilerde, iş birliklerinde ve pazarlıklarda eşitliğe, uyuma ve adalete önem vermenin gereğini hatırlatıyor iki hafta boyunca. Yeni başlangıçlar yaparken veya yeni adımlar atarken, uyumu ve adaleti yakalamak için gereken şeylerin yapılmasının öneminin altını çiziyor. Yeni Ay’ın Mars ve Pluton’la gergin etkileşimi ise, huzuru sağlamak, uyumu yakalamak için savaşmak gerekebileceğini akla getiriyor. Ancak, yine de güç savaşlarından kaçınalım, tartışmaların içinde sakin kalmaya çalışalım. Zira, saldırgan tutumlar artabilir. Her ne kadar geçmişin anıları bizimle olsa da, duygusal anlamda yenilenme şansı bulabiliriz veya eski olaylar şu an bizde aynı hissi yaratmayabilir ve ufkumuzu genişletmiş şekilde yolumuza devam edebiliriz. Bu arada objektif olmaya çalışsak bile, Jüpiter’in konumu gereğinden fazla iyimser olmamıza ve hayalperest yaklaşımlar içine girmemize neden olabilir. Yanılıp her şeyi olduğundan çok daha güzel görebiliriz. Dikkat edelim! Bizi geleceğe taşıyacak hayallerle, geleceği yok edecek hayaller arasındaki farkı anlarsak geniş vizyonumuzun faydasını görmemiz daha kolay olacaktır.Ufak tefek sakarlıklara veya kazalara karşı da temkinli hareket etmekte fayda var iki hafta boyunca!Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
1 Ekim 2016

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yeniayın getirdiği hareketlilik sizi özellikle istek ve hedeflerinizde daha aktif kılmakta. Bugün sizi dikkat çekici kılan koşullar var.
1 Ekim 2016

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızı ani tepkilerle çabucak belli ederek kıskandığınızı belli ediyorsunuz. Oysa çevrenizdeki dostlarınız sizinle anlaşmak için sürekli sizi onere ediyorlar. İltifatları almak hoşunuza gidiyor. Ama yine kaprislisiniz.
1 Ekim 2016

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Önünüzde zorlu günler var. Mutlu olmak için biraz uğraş vermeniz gerekecek. Fakat bu zorlu günleri atlatmak çok uzun sürmeyecek. Aşk size yardımcı olacak. Eğer seviyor ve seviliyorsanız istediğiniz desteği karşınızdaki insandan fazlasıyla göreceksiniz.
1 Ekim 2016

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün tüm olumlu ve iyi enerjiler sizinle. Sevgi dolu yaratılışınız tüm çevrenize olumlu etki sunuyor ve sizin moralinizi yükseltiyor. Özellikle akşam saatlerinde hayattan beklentileriniz ve ne istediğinizle ilgili olumlu düşüncede kalın ve niyetinizi doğru kelimeleri kullanarak ifade edin. Bugün sizin için muhteşem bir şifa enerjisi sözkonusu.
1 Ekim 2016

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Mesleki anlamda muhteşem fırsatlara sahip olabileceğiniz yenilikler yapmaya muktedirsiniz. Yeni bir şirket kurabilirsiniz. Mevcut işinizde yeni bir projeye başlayabilirsiniz.Beklemediğiniz sonlanmaların aslında hayatınızdaki önemli başlangıçları doğurduğu önemli fırsatlar olduğunu fark edebilirsiniz. Şirket evliliklerine vesile olabilirsiniz. Diplomasi, uzlaşma ve kalıcı barış görüşmeleriyle yine mesleki olarak bireysel ve kurumsal yararınıza önemli başlangıçlara imza atabilirsiniz. Annenizle ilişkilerinizi dengeye oturtabileceğiniz fırsatlar yaratabilirsiniz.
1 Ekim 2016

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün itibarıyla 2 hafta boyunca kariyer ve iş hayatınızda yeni oluşumlara, fikirlere, tekliflere ve önemli olaylara açık olacaksınız. Önemli başlangıç ve kararlarınızı bugünden sonra rahatlıkla hayata geçirebilirsiniz.
Reklamı Kapat