Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
23 Şubat 2018

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk yaşamınızda kendinizi enerjik hissedeceğiniz ve çeşitli heyecanlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Duygusal ihtiyaçlarınıza her zamankinden fazla yoğunlaşabilirsiniz ve bu işlerinizi ihmal etmenize yol açabilir. Genel olarak bugün duygusal kararlar vermemeye çalışmalısınız ve aceleci davranmamalısınız. Sevdiğiniz kişiyle ilişkinizde bazı uyumsuzluklar ortaya çıkabilir ve bunları gözünüzde büyütebilirsiniz. Duygusal konularda yeni bir girişimde bulunmayın.
23 Şubat 2018

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Fiziksel olarak hareketli olacağınız bir gündesiniz ve perfonmansınız oldukça iyi olacaktır. Her zamankinden daha çok yorulabilirsiniz. Hızlı bir karar vermek zorunda kalabilirsiniz ancak bu konuda dikkatli düşünmenizde fayda olacaktır. İş yaşamınızda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz ve aktivitenizi arttıracaksınız. Sorunlarınıza kısa sürelide olsa çeşitli çözümler geliştirmek için fırsatlar yakalayacaksınız. İş yaşamında ilginizi çekecek yaklaşımlarla karşılaşabilirsiniz.
23 Şubat 2018

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda beklenmedik bazı masraflarla karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Gelirlerinizi arttırıcı bazı girişimlerde bulunabilirsiniz ve bu konuda aceleci davranacaksınız. Özellikle kısa sürede sonuca ulaşmanıza yönelik çalışmalar yapabileceksiniz.
23 Şubat 2018

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir süreden beri uğraştığınız bir konu sizi iyice sıkabilir ve artık bu konudan kurtulma eğilimine girebilirsiniz. İlişkilerinizde esnek davranmaya çalışmalısınız.
23 Şubat 2018

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Geleceğe yönelik umutlarınız tazeliğini koruyor. Çevrenizdeki insan ilişkilerini gözlemeniz gerekiyor. Çok ortak yanı olmayan insanların da sıkı dostluklar kurabildiklerini göreceksiniz. Siz ise, seçiciliğiniz nedeniyle yalnızlıklar yaşayabiliyorsunuz. Bu akşam bazı konuklarınız olabilir. Bu ağırlama işinde sizi çekici bulan birinden yakınlık görebilirsiniz.
23 Şubat 2018

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 03:07 Ay-İkizler burcunda ilerleyecek. Hızlı düşünmemizi sağlayacak. Bilgimizi göstermek isteyeceğiz. Bu enerji özgürlük arzumuzu yükseltiyor. Bir şeylere mecbur olmaktan sıkılırız. Duygularımız sıkça değişir. Sıradan düşünen, hep aynı şeyleri tekrarlayan kişilerle konuşmak istemeyiz. Saat 11:09 itibariyle İkizler burcunda oluşacak ilkdördün, sözel iletişiminizi ön planda tutarak, etrafınızdaki insanları etkilemeye çalışmanız anlamına geliyor. Amacınız, hakimiyet kurmak ve isteklerinizin yerine getirilmesini sağlamaktır. Hatta çoğu zaman kendinizi rahatlatmak içindir. Çünkü endişe içindesinizdir. İyi bir şeyler duymaya fazlasıyla ihtiyacınız olduğu bir günde olduğunuzu söyleyebilirim. Bazılarınız ilkdördün etkisi altında, bir işle alakalı haber bekliyor olabilir. Bu haberin gelmesi halinde birçok şey yerli yerine oturacaktır. Bu ve buna benzer örnekler çoğaltılabilir. Bu enerjinin bugün hissettirdiği en önemli duygu, sizi yakından ilgilendiren mevzularda rahatlamak ihtiyacınızdır. Çevrenizdeki insanların size destek olması, teskin etmesi veya isteklerinizi yerine getirmeleri sizi fazlasıyla memnun edebilir. Benim size önerim, kendi kendinizi sakinleştirerek ve durumunuzun olumlu sonuçlanacağına dair inancınızı güçlü tutarak rahatlamanızdır. Yani sizi ne üzüyorsa veya rahatsız ediyorsa bunun çözümü öncelikle sakin olmak ve dağılmamaktır. Eğer siz kuvvetli olursanız, meydana gelecek sinerji, size beklediğiniz olumlu haberleri getirebilir. Bu etki altında sabırlı olmak, inancınızı ayakta tutmak en önemli koşuldur. Saat 20:51 Ay-Merkür görünüm etkisinde, işleri yoluna koymakta veya türlü aksiliklerle uğraşabiliriz. Bazı kişilerin ne dediğini bilmez hallerini ben bu aralar doğal karşılıyorum. Siz de bu durumun farkında olarak bilinçli hareket etmeyi ihmal etmeyiniz. Önemli bir iş üzerinde çalışıyorsanız tüm bilgilerinizi kaydediniz ve güvenmediğiniz kişilerle iş yapmamaya özen gösteriniz. Günün hayırlı gelişmelere işaret olması dileğimle,
23 Şubat 2018

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İnsanların bencilliklerine değil daha fazla ne istediğine yönelmelisin. Bugün spor yapmak isteyebilirsin.
23 Şubat 2018

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularla ilgili araştırmalarınızı yönlendirmek isteyeceksiniz. Yakın ilişki içinde olduğunuz kişilerle fikir alış verişi içinde olmanıza rağmen en son sözü kendiniz söylemek ve daha fazla çalışıyor ve yoruluyorsunuz.
23 Şubat 2018

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal çevrenizle ilgili oldukça hareketli ve bir o kadar da heyecanlı bir gün. Eğer başını çektiğiniz bir kulüp, dernek veya yardım kuruluşlarına üye iseniz bu gibi grupların toplantılarına katılabilir, bazı yeni fikir ve kararları hayata geçirebilirsiniz. Yine arkadaşlıklarla ilgili bazı beklentilerinizle ilgili hayal kırıklığı yaşamamak için bu noktada daha gerçekçi olmalı fazla hayalci bir tutum içinde olmamalısınız.
23 Şubat 2018

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızda sizi yoran ve yıpratan konulara karşı daha dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Bugün işte düzen ve sağlık konuları öne çıkıyor. Bugün iş temponuz çok yoğun olabilir. Hizmet aldığınız kişilerle ilgili değişken olaylar içinde olabilirsiniz. İlerleyen saatlerde hayal kırıklığı yaşayacağınız olaylar olabilir, sakin kalmakta fayda var.
23 Şubat 2018

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinize değer verdikçe birlikte olduğunuz insanın size olan yaklaşımındaki farklılık doğru yolda olduğunuzu anlamanızı sağlayacak doğru kararlar alacak ve yaşamınızı güzelliklerle yenileneceksiniz. İş hayatınızda ise harcamalarınızı kontrol altında tutmamalısınız bugün. Duygusal konularda ise bekar Oğlaklar aşk gönül kapınızı çalabilir.
23 Şubat 2018

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gerçekçi bakış açınızı faal tutabilirseniz, son derece olumlu gelişmeleri mümkün kılabilirsiniz. Bu gelişemeler, toplum içindeki yeriniz ve çevrenin gözündeki imajınızı destekleyebilir ve sizin de bunlarla gurur duymaya devam etmenizi sağlayabilirler.
23 Şubat 2018

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaratıcılığınızı ve sanatsal yönlerinizi ortaya koyabileceğiniz bir gün. Tutkularınızı öne çıkarabilirsiniz. Keyif aldığınız aktivitelere zaman ayırabilir, zevkli uğraşlar edinebilirsiniz.
23 Şubat 2018

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İkizler burcunda seyahat eden Ay, artık zihninizi bir süre tüm akışa kapatmak isteyebilirsiniz. Herkesin sizden bilgi alması ve öğretmenlik misyonunuzdan yorgun düştüğünüzü biliyoruz. Birkaç gün sessiz ve sakin kalarak çevrenizdekilerle minimum diyalog kurun.
23 Şubat 2018

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişimsel konularda kolay dağılabilir veya konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlarla gün içinde takışmamaya özen gösterin. Sinirlerinize hâkim olun. 
Reklamı Kapat