Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

31 Temmuz 2014
Aşk yaşamınızda daha çok güvence arayışı içinde olacaksınız. Bu yüzden karşı cinsin konuşmalarından çok davranışlarını denetleyecek ve sosyal statüsünü anlamaya çalışacaksınız.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

31 Temmuz 2014
Bir gün öncenin fiziksel yorgunluğunu atmadan yeni bir iş gününe başlamanın sıkıntısı içerisindesiniz. Kısa sürede tamamlanması gereken işleriniz var. Bu arada ihmale gelmez iş ilişkilerinizi de sürdürmek zorundasınız.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

31 Temmuz 2014
Maddi konularda atılım yapmak ve risk almak isteyebileceğiniz bir gün. Günlük çalışmalarınızda aşırı yük hissedebilir ama zorlukların üstesinden organizasyon yeteneğinizi kullanarak gelebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

31 Temmuz 2014
Çevrenizdeki insanların özel sorunları ile ilgilemek hoşunuza gidiyor Ancak bu konuda dikkatli olmazsanız,size göre doğru olan ama onlara yanlış gelen kararlar aldırabilirsiniz.


Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2014
Kendinizi rahatlamış hissedeceğiniz bir gündesiniz. İşlerinizi yoluna koydunuz. Bir yaşlı büyüğünüzün de sevindirici sağlık haberlerini aldınız. Bu yüzden kendi isteklerinize zaman ayıracak çeşitli sportif faaliyetlere katılacaksınız. Arkadaşlarınızla bir iletişim sorunu yaşayacaksınız ama kısa sürede her şey yoluna girecek. Akşama arkadaşlarınızın size bir sürprizi olabilir.

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2014
Sevgili Oğlaklar burcunuzla uyumlu görünüm yapan Ay-Başak burcu geçişiyle güne uyanacağız. Düzene koyulması gereken işlerimize öncelik tanıyacağız. Duygularımızı gözden geçireceğiz. Genelde mükemmellik duygumuz bir hayli yüksek olacak. Her şeyi ayrıntılı bir şekilde ele alacağız. Saat 17:47-19:09 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Bugün dönüş yolunda olanlar veya  kısa bir seyahat düşünenlerin  ulaşımda dikkatli ve   tedbirli olmalarında yarar var.  Gün içinde  farklı görüşte olan insanlarla anlaşmakta zorlanabiliriz.  Bu gibi durumlar size sıkıcı gelse de doğal karşılamak durumundayız.  Herkesin kendince bir düşündüğü var. Bize doğru gelen, başkasına tuhaf görünebilir. Sakin olmaya çalışalım. Saat 19:09 Ay-Terazi burcu geçişi, işimize, uğraşılarımıza, ailemize, sevgilimize karşı olan ilgimizi yükseltiyor. Ancak bir yandan da sürekli uyum sağlamak zorunda kalışımız canımızı sıkabilir. Bir şeyler yanlış gittiğinde, kibar bir dille konuşmamız beklenir. Eh bizim de buna gönlümüz yoktur. Yüreğinizde huzur, gözlerinizde mutluluk eksik olmasın. Günün tüm güzellikleri sizlerden yana olsun.


Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2014
Gücünüzün üzerinde verim sergileyeceğiniz bir gün. Ay, sizin kombinasyon burcunuzda ilerlerken, bir çok aktivitelerin içinde olacaksınız. Duygularınızı ortaya koyabileceğiniz bir iş imkanı sizi bekliyor. Yoğun çalışma temponuzu sayesinde, bir çok başarı size gelecektir. İdeallerinizden emin olarak ilerliyorsunuz.

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2014
Fikir alışverişleri için, birilerinden danışmanlık almak ya da üzerinde çalıştığınız konuda bir uzmanın görüşlerine başvurmak için elverişli bir gün olabilir. Ancak konu her ne ise her açıdan değerlendirmeyi de ihmal etmeyin.


Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2014
Düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz, ancak araştırmadan belli konulara dahil olmamanız gerekiyor. Gereksiz risk almamak kaydıyla maddi kazanç elde edebilecek durumlar gerçekten mevcut. İkili ilişkilere odaklanın, ama sizi ikilemde bırakacak duygulardan arınmaya çalışmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Önümüzdeki birkaç gün içinde hepimiz kendi yıldız haritalarımıza göre küçüklü büyüklü farklı fırsatlarla karşılaşabiliriz. Bu fırsatlar bazılarımız açısından son haftalarda çözmeye çalıştıkları önemli konularla ilgili olabilecekken, bazılarımızın çok uzun yıllardır beklediği çok önemli konuların çözümünü içeriyor olabilir. Dolayısıyla, gözümüzün ve kulağımızın açık olması gereken günlerdeyiz.

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2014
Yabancılarla, eğitimle ilgili konular, yolculuklar gündeminizin üst sırasında yer alabilir. Yurtdışından beklediğiniz bir haber nihayet gelebilir. İşlerinizle ilgili yerel sınırları aşmanızı sağlayacak bir teklif almanız mümkün gözüküyor. Seyahat planlarınızın rotası değişebilir. Kişisel gelişim ve farkındalık konularında ilerleme kaydedebilirsiniz.


Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2014
HER şey yolunda giderken, birden tersine dönebilir. Önemli yada önemsiz saklamanız gereken sırlarınızı başkalarıyla paylaşmayın.

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2014
Kendini üstün görme gibi burcunuzun olumsuz özelliklerini takınma eğiliminde olduğunuz görülüyor. Bu tip davranışlarla takdir edilmekten çok, çevrenizdekilerin nefretini kazanacağınızı hiç unutmayın. Aklınız fikriniz uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz bir projede.

Geçmiş Oğlak Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!