Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
23 Ekim 2017

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Gayri memnun havanız onun elini ayağına dolaştırıyor, her gün sizi memnun edecek yeni bir şeyler üretme ihtiyacını duyuyor. Buna karşılık siz, bu konuda onun kadar yapıcı değilsiniz.
23 Ekim 2017

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Önümüzdeki günler için bir yığılmaya engel olmalısınız. Bugün akşama yakın çok özel bir görüşmeniz olacak. İşlerinize bugünlerde biraz daha asılmanız gerekiyor.
23 Ekim 2017

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Biraz cesaretli olmalısınız. Umudunuzu kestiğiniz bir yerden beklediğiniz para, birkaç gün içinde gelecek. Kazancınızı arttırma çabalarınızda bu paradan yararlanabilirsiniz.
23 Ekim 2017

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir aile bireyinizin özel sorunuyla yakından ilgilenmeniz, onun moraline çok olumlu etki ediyor. Ama bu ilginin uzun süreli olması gerekebilir. Sizde aynı sabrı sürdürebilmelisiniz.
23 Ekim 2017

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Güneş'in burç değiştirmesiyle birlikte arkadaşlarınızla bir araya gelmekten daha fazla keyif alabilirsiniz. Sosyal gruplar içinde olmak, birlikte hareket etmek size daha fazla heyecan verebilir, kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilir.
23 Ekim 2017

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar, 23 Ekim saat:08:27-22 Kasım saat:05:05 tarihleri arasında etkili olacak Güneş-Akrep burcu seyri, hedeflerinizi gözden geçirme, güç elde etme ve fırsatlardan yararlanma dönemidir. Hakikaten oldukça güzel bir döneme adım atmış durumdasınız. Şimdi yapmanız gereken bu enerjiden yararlanarak liderlik gücünüzü ve bugüne kadar oluşturduğunuz tüm değerleri ortaya koymak ve yenilikte bulunmak olmalıdır. Gerektiği yerde başkalarıyla işbirliğinde bulunmanızı sağlayacak destekler göreceğiniz bu süreçte, çevrenizi genişletmenin ve insan kazanmanın aslında ne kadar önemli olduğunu anlayacaksınız. Artık hedeflerinizi belirli bir sınır içinde tutarak hareket etmek yerine, uzun vadeli düşünebilir ve hiç korkmadan geleceğinizi yönlendirebilirsiniz. Bu süreçte tanıdığınız bazı insanların ileride size ne kadar büyük yardımlar ve faydalar getireceğini bir gün anlayacak ve bu altın dönemin ışıltısı içinde birçok güzellikler yaşayabileceksiniz. Güneş-Akrep burcu geçişinin hepimiz için hayırlara vesile olması dileğimle,
23 Ekim 2017

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Etrafındaki insanlardan farklı düşündüğünü gösterebilirsin. Hesapta olmayan harcamalar planlarını bozabilir.
23 Ekim 2017

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Enerjinizi ve vaktinizin tümünü yakın dostlarınızla ortak çalışmalar içinde kullanacaksınız Unuttuğunuz bir aşkınızdan alacağınız haber sizi şaşırtmamalı. Bu dönem, güçlü ve istediğiniz dostlukların temelini atacaksınız.
23 Ekim 2017

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevre ve kardeşleriniz ile ilgili bazı sorunlarınız yüzünden mesafe koymak isteyebilirsiniz. Annenize karşı alınganlık yaptığınız konuları bir daha düşünün.
23 Ekim 2017

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde elinizde olmayan nedenlerden dolayı endişeler yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizde daha fazla kendinizi ifade etmeniz gereken zamanlar olabilir. Bu durum sizi zorlayabilir. İşlerinizi karşınızdakine ispatlamak zorunda kalabilirsiniz. Kendi iç dünyanıza çekileceğiniz zamanlar var. Duygusal aldanmalar yaşayabilirsiniz.
23 Ekim 2017

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi son derece iyi hissedeceksiniz. Elinize geçen fırsatları değerlendirecek ve yeni kararlar alacaksınız. Sosyal faaliyetinizle birlikte isteklerinizin de güçlendiği için yeni atılımlar yapabilirsiniz.
23 Ekim 2017

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Aniden bir davet alacaksınız. Duyacağınız bazı haberlere şaşıracaksınız. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Aksi halde sözleriniz yüzünden güç durumda kalabilirsiniz. Kimseye bir söz vermeyin.
23 Ekim 2017

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde aile büyükleriniz ve değer verdiğiniz kişilerle sevgi dolu görüşmeler yapabilir, ruhunuzda sevildiğinizi, önemsendiğinizi daha fazla hissederek, ilişkilerinizde uyum ve mutluluğu daha yoğun hissedebilirsiniz. Ev ortamında huzurun vurgulandığı bugün, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle evinizde keyifli etkinlikler düzenleyebilirsiniz.
23 Ekim 2017

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir ay boyunca Akrep burcuna geçen Güneş, sizin arkadaşlıklar, gelecekle ilgili fikirler ve sosyal ilişkileri sembolize eden 11. evinize yerleşiyor.Sosyal hayatınızda derin konuları masaya yatıran topluluklarla bol bol birlikte olacaksınız. Aile dizimi, astroloji, regresyon, theta frekansı, reiki, feng shui gibi çalışmaları hayatınıza girebilir.
23 Ekim 2017

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal çevrenizde, organizasyonlarda, arkadaşlıklarınızda son derece aktif olacaksınız. Bu alanlarda, bu ay içerisinde geleceğinize yönelik önemli planlar devreye girebilir. 
Reklamı Kapat