Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Nisan 2017

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Duygularınız dengeleniyor ve duygusal enerjinizi doğru kullanıyorsunuz. Küçük bazı sürprizler yaşayabilirsiniz ve bunlar sizi mutlu edecektir. Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki ilişki genel olarak uyumlu olacaktır. Etkileyiciliğiniz artıyor ve ikna etme yeteneğiniz yüksek ve bugün düşüncelerinizi kabul ettirebileceksiniz.
27 Nisan 2017

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Genel olarak olumlu etkiler altında olduğunuz bir gün ve başladığınız bazı işleri sonuçlandırmak için gerekli gücü kendinizde bulacaksınız. Bir süreden beri kafanızı kurcalayan sorunların üzerinde düşünme imkanı bulacaksınız. Sonunu düşünmeden bir riske girebilirsiniz ancak bundan kaçınmanız sizin için daha doğru olacaktır.
27 Nisan 2017

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda bir hareket var ve elinize küçük bir para geçebilir. Önceden yaptığınız bir atılımın yeterince sonucunu alamamış olmanız genel olarak canınızı sıkan etkilerden biri. Ancak bu konuda bugün çeşitli atılımlarda bulunma şansınız olacaktır. Maddi konularda acele edebilir yada sabırsızlandığınızı hissedebilirsiniz.
27 Nisan 2017

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Kendinizi güçlü hissediyorsunuz ve enerjinizi kullanmak arzusundasınız. Bir risk göze alabilirsiniz ve çeşitli ruhsal heyecanlar yaşayabilirsiniz.
27 Nisan 2017

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu akşam yeni tanışmalar, sizi yeni açılımlara yöneltebilir. İnsan ilişkilerinde sağlam ve güvenilir duruyorsunuz. İnançlı karakteriniz, alçakgönüllü tavırlarınızda size zorluk çıkartmıyor. Büyüttüğünüz problemlerinizin üzerine gitmelisiniz. Birkaç gün içinde hayat size yeni olanaklar sunabilir. Yeni ilişkiler ve yeni imkanlar arasındaki kontağı iyi kurmanız gerekecek.
27 Nisan 2017

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar, günün astrolojik açıdan etkin enerjisi, saat 02:38 Ay-Neptün görünümüdür. Hayatın zevkli yanlarını hissetmemizi, huzur ve güven hissi verici bir enerjidir. Olumlu düşünmek, huzursuzluktan uzak durmak, sevgiyle yol almak istiyoruz. Aşk hayatımız, çocuklarımız, yaşamın hoş yanları, iç huzurumuzu fazlasıyla önemsiyoruz. Saat 11:51 Ay-Pluto görünümü, güçlendirici, güven hissi verici ve tutkularımızı kuvvetlendirici bir etki yaratıyor. Aşkta, çocuklarımızla olan ilişkimizde, içinden çıkamadığımız her meselede ipi elinden tutan tarafız. Günün ışığı, gönlünüzü aydınlatsın. Her işiniz kolayca gerçekleşsin. Gönülden sevgilerimle,
27 Nisan 2017

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkindeki engelleri aşmak için mücadele ediyorsun. Sevdiğin kişinin özverili olup olmadığını anlayacaksın.
27 Nisan 2017

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızla arkadaş gruplarınız birlikte kaynaşacaktır. Mesleki anlamda size yardımcı olabilecek ve istediğiniz kapıları açabilecek güçlü dostluklar kuracaksınız. Bugün aşk ve iş ilişkilerinizde gücü tercih edeceksiniz.
27 Nisan 2017

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ofis arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Yanlış anlaşılmalar ve dedikodular can sıkıcı bir hale gelebilir.
27 Nisan 2017

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün keyif aldığınız konulara yönelebilirsiniz. Çocuklarınıza zaman ayırmak size iyi gelebilir. Güzel olan şeyler için harcama yapabilirsiniz. İş hayatınızda gelişen gergin olaylar sizi de etkileyebilir. Gün içinde sevdiğiniz konularda daha fazla bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konulara yön kazandırmak isteyebilirsiniz.
27 Nisan 2017

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Mesleğinizle ilgili size kendinizi eksik hissettirecek olan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Ne kadar iyi olduğunuzu fark etmeli ve başkalarının da görmesini sağlamalısınız.
27 Nisan 2017

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizden beklemediğiniz ve ani gelen bir haber ya da sıradışı tutum ve yaklaşımları gündeminizi bir anda değiştirebilir. Ev içinde oldukça hareketli bir gün olabilir, pratik becerilerinizi parlak şekilde ortaya koyabilirsiniz ancak ev kazalarına dikkat etmelisiniz.
27 Nisan 2017

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Olumlu duygular ve beklentiler içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz. Yeni girişimlerde bulunmak üzere harekete geçebilirsiniz. Planlarınızı ve fikirlerinizi kolayca kabul ettirecek, ikna edici tutumunuzla etkileyici olacaksınız. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler güçleniyor.
27 Nisan 2017

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Özgürlük üzerine ebeveyninizle gergin bir konuşma yapabilirsiniz. Bu konudaki talepleriniz onları kırabilir. Daha yumuşak bir tarz belirlemelisiniz. Elektrikli ev aletleriyle ufak kazalar olabilir. Hayatınızın keyifli alanlarında, özellikle aşk ve çocuklarınızla ilgili konularda sizi duygusal tatmine taşıyabilecek ve keyfinize keyif katacak etkinliklere katılabilirsiniz. Yemek, içmek ve dünyevi zevklere yönelmek için özel fırsatlara sahipsiniz. Sanatsal yanlarımız ortaya çıkabilirsiniz. Resim yapmak, boya yapmak, oturup belki de bir şeyler karalamak için uygundur.
27 Nisan 2017

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, hayatın tadını çıkarmak isteyeceksiniz. Sevdiğiniz insanla ilişkinizi güzel bir noktaya taşımak isteyebilirsiniz. Etrafınızda olup biten olaylar sizi fazlasıyla ilgilendirecek. 
Reklamı Kapat