Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
28 Şubat 2017

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınızda yanlış bir adım atmak üzeresiniz. İkili ilişkide temel sorun diye ele aldığınız basit bir sorun sizi ilişkiyi bitirmeye doğru götürüyor. Karar vermeden önce ciddi, ciddi yeniden düşünmelisiniz.
28 Şubat 2017

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Biraz umursamaz olduğunuz düşünülüyor. Bunu pek dikkate almıyorsunuz. Kalabalık bir ortamda çalışıyorsunuz. İşinizi seviyor ve bunu bazı durumlarda etrafınızdaki insanları inciterek sergileyebileceğinizi sanıyorsunuz.
28 Şubat 2017

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Para durumunuzda yavaş, yavaş da olsa her gün ileriye doğru bir gidiş var. Para darlığınızı, masrafları kısarak ve küçük ilave işler yaparak en aza indirmeye çalışıyorsunuz. Bugün hiç hesapta olmayan bir ödeme yapmak zorunda kalacaksınız.
28 Şubat 2017

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Bazı problemleri dev aynasında görüyor ve problemden o boyutta etkileniyorsunuz. Yakında vereceğiniz yanlış bir kararla bunu sonradan anlayacaksınız.
28 Şubat 2017

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir arkadaş topluluğu içinde büyük mutluluklarınız var. Topluluğun bireyleri sizin için ayrı bir değer taşıyor. Aile içinde çok önemli bir karar vermeniz gerekebilir. Kafanızın karışık olduğu bir gününüzdesiniz, özel bir konuda size aktarılan bilgilerin doğruluğundan emin olmaya çalışacaksınız. Sonraya ertelediğiniz bazı problemler gündeminizden çıkmayabilir.
28 Şubat 2017

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 02:08-07:52 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Kendi içimizde günlük planlarımızı şöyle bir gözden geçiririz. Evimiz ve ailemizle ilgili meseleleri ele alırız. Böylece güne daha moralli başlarız. Saat 07:52 itibariyle Koç burcunda ilerleyen Ay, birçok alanda mücadele ettiğinizi gösteriyor. İş-ev arasındaki dengeyi iyi kurmak, günlük planda yapılacakları düzenlemek, stresten, aceleci hareket etmekten kaçınmak yerinde olur. Size kimse yardımcı olmasa da, her işin altından kalkabilecek güçtesiniz. Mutlu gülüşler, içten sevgiler, kalpten kalbe ulaşan güzelliklere dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,
28 Şubat 2017

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Spontane gelişen olaylar, gününün rutinini bozabilir. Günün koşuşturmasında zamanın nasıl geçtiğini anlayamayabilirsin.
28 Şubat 2017

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi iyi hissetmeniz için, çevrenizin desteğine ihtiyaç duyacaksınız. Bugün iletişim konusunda oldukça duyarlı davranıyorsunuz. Duygusal bir konuşma yapmanız sizin özlemli olduğunuz konuları da beraberinde getirecek.
28 Şubat 2017

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayal gücünüz ve yaratıcılığınız ön planda olabilir. Yakın çevrenizin hayatlarına dokunmanız gereken durumlar oluşabilir.
28 Şubat 2017

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün keyif aldığınız şeylere yönelmek isteyebilirsiniz. Ev hayatınızla ilgili konularda değişiklik yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konulara yeni bir bakış açısı katabilirsiniz. Kardeşlerinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Eviniz için harcama yapabilirsiniz. Karar verdiğiniz şeyleri hemen yapmak için işe koyulabilirsiniz.
28 Şubat 2017

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kafanız karışık. Dostlarınızın size yardımcı olmak için yaptıkları öneriler dikkatinizi çekecek ve isteklerinizi gerçekleştirmek için planlarınızda değişiklik yapacaksınız.
28 Şubat 2017

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, yakın çevrenizle bir arada olmak isteyecek, onlarla eğlence içerikli çeşitli sosyal faaliyetlere katılmak için plan yapacaksınız. Bugün gireceğiniz sosyal ortamlar, sosyal yönünüzü büyük olçüde tatmin edebilirler.
28 Şubat 2017

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ev ve aile hayatınızla ilgili konular gündeminizi kaplarken, duygusal yönlerinizi, merhamet ve şefkat duygunuzu daha fazla öne çıkarabilirsiniz. Yemek ve beslenmeyle daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir, mutfağınızda daha çok zaman geçirebilirsiniz.
28 Şubat 2017

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sonbaharın enikonu hissedilmeye başladığı ve iklim değişikliğine girildiği bugünlerde doğayla iç içe olabilir, evinizde temizlik veya tadilat yaptırabilirsiniz. Günün teması yuva olacaktır. Ancak hem aile ilişkileri hem de yeni mülk yatırımlarına özlem duyma konusunda sabırsız ve agresif davranışlar içerisinde bulunabilirsiniz. Kibir ve bencillik bugünün olumsuz şartlarıdır. Sizleri zor duruma sokabilir. Risk almak için de hiç uygun değildir. Mevcut şartlarınızı korumaya odaklanmalısınız. Bilhassa ailenizle gerginlik yaşayabilirsiniz.
28 Şubat 2017

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ev ve aile alanlarınızda değişken ve sabırsız bir ruh hali baskın olabilir. Evde vakit geçirseniz bile farklı işler içinde olmaya çalışın. Bugün, sevdikleriniz sizi anlamakta zorlanabilirler.
Reklamı Kapat