Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
2 Mayıs 2016

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Duygusal enerjinizi ortaya çıkartmak istiyorsunuz. Ama geçmişe ait izler sizi rahatsız edebilir. İlişkinize karşı daha iyimser ve gerçekçi olmaya çalışmalısınız. Kafanızdaki sorunları büyütmemelisiniz.
2 Mayıs 2016

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

İşte akılcı bir tutum izlemeli ve duygularınızı geri plana bırakmalısınız. Bugün çevrenizle ilişkilerinizde gerilim yaşayabilirsiniz. Bu durum sizi strese sokabilir. Dış görüntünüz ve sağlığınız konusunda olumsuz düşünebilirsiniz.
2 Mayıs 2016

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Çevresel şartlardan maddi anlamda olumlu etkilenebileceğiniz hareketli bir gün. Maddi konularda adımlar atmak için gerekli cesareti kendinizde bulabilirsiniz.
2 Mayıs 2016

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Önceden gözardı etmeye çalıştığınız sorunlar yeniden gündeme gelebilir.
2 Mayıs 2016

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İş konuları dışındaki bir ortaklığınızda uğradığınız zarar, bugünlerde bazı kişilerle aranızı biraz açabilir. Yakınlarınızın bu zararda özellikle birini sorumlu görmesi kafanızı karıştıracak. Dost ilişkilerinizdeki kredinizi, son günlerdeki ilgisizliklerinizle eksiltmemelisiniz. Kendinize güveniniz, her davranışınızı doğru bulmanızı gerektirmiyor.
2 Mayıs 2016

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 06:35 Ay-Mars görünümü, her türlü mücadelemizde bize yardımcı oluyor. İnancımız gayet yüksek. Birileri yakın bir zamanda başarımızın farkına varacak. İşte o zaman ne kadar mücadele ettiğimizi herkesin anlayacağını hissedebiliriz. O zaman yılmak yok. Keşfetmeye, çalışmaya devam.Saat 13:23 Ay-Neptün kavuşumunda,  davranışlarımız etrafımızdaki kişileri de rahatlatıcıdır. Bu enerjinin etkisi altında huzursuzluktan uzak, kendimizle ve dünya ile barışık, hayatı güzel yanlarıyla ele alarak günü karşılayabiliriz.Saat 14:59 Ay-Güneş olumlu görünüm etkisiyle,  çevrenizde bulunan kişileri gayet rahatlıkla etkileyebilir, bir mıknatıs gibi kendinize çekebilirsiniz.Saat 16:23 Ay-Jüpiter karşıtlığı, yolculuk, bilgilenme, eğitim, kendinizi geliştirme, öğrenme ve başkalarına yol gösterici olmanızı, maneviyatınızı güçlendiriyor. Saat 19:38 Ay-Satürn görünümü, çevremizde bulunan kişilerle ilişkimizi ılımlı, sevgi dolu şekilde düzenlemeye çalışsak da, bir şeyler mecbur olmak, sorumluluklar bizi bir hayli yoruyor.Saat 23:17 Ay-Pluto görünümü, sizi güçlendirici, başarılı kararlar vermenizi sağlayıcıdır. Tutkulu ve kendinizden emin bir şekilde ilerlersiniz.Yeni haftamız hayırlara vesile olsun. Kalben sevgilerimle,
2 Mayıs 2016

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, çevresel ilişkilerinizde sabit değerlerin ortaya çıkmasını sağlıyor ve yapıcı beraberlikler içindesiniz. Bugün enerjinizi etrafınıza yansıtabilecek ve karşılığını alacaksınız.Kombinasyon burcunuz Boğa’da biriken yıldızlardan aldığınız olumlu destekle, performansınızda yükselme mevcut. Yaşam kalitenizi daha da yükseltmek istiyorsunuz.
2 Mayıs 2016

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bilgi paylaşımları ve fikir alış verişleri söz konusu olduğunda hem sözlerinizi karşınızdakine kabul ettirmekte hem de size sunulandan tatmin olmakta zorlanabilirsiniz. Kararsızlık hali de bugün zaman kaybı yaratabilir.
2 Mayıs 2016

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftaya yüksek enerjide ve kendinizi iyi hissederek başlıyorsunuz. Haftanın ilk günleri çok fazla işi halletme şansınız olabilir. Dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz veya belli başlı konularda ilerleme sağlayabilirsiniz. Hafta ortası civarında ise, yeni şeyler denemek isteyebilir veya farklı planlar yapabilirsiniz. Hafta sonuna doğru hayal gücünüz yüksek ve yaratıcılığınızı en iyi şekilde kullanma şansınız var. Alışılmadık fikirlerinizle dikkat çekebilirsiniz.
2 Mayıs 2016

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün zihinsel konularda fazla aktif olabilirsiniz. İş hayatınızda sözleşmeler gündeme gelebilir. Yazışma ve konuşmalarınızın tarzına dikkat etmenizde fayda var. Kendinizi doğru ifade ettiğinizden emin olun. Gün içinde hayalleriniz ile gerçekler arasında kalabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişimler sizi yorabilir.
2 Mayıs 2016

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Venüs hakimiyetinde olmanızdan önemli kararlar alıyor ve uygulamaya koyuluyorsunuz. Gün sonunda bir takım haberlerle pişmanlık yaşayarak içinizdeki sıkıntıyı ortaya döküyorsunuz.
2 Mayıs 2016

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İnsanları ikna etmeniz kendinize hayran bırakmanız diğer zamanlara göre çok daha kolaydır. Sosyal ilişki temposu hızlanır. Aşk ön plana geçer. Evlilik ve ortaklık ilişkileri için gayet olumlu bir zaman dilimidir. İşler kendiliğinden gelişir ve istediğiniz şekilde düzene girer.
2 Mayıs 2016

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde motivasyon ve enerjinizde geçici bir düşüş hissedebilir, iletişim yeteneklerinizi rahat kullanamayabilirsiniz. 17.00 sonrasında enerjiniz ve motivasyonunuz yükselirken, aşk hayatınızda flört tekliflerini değerlendirebilir, spor yapabilir, eğlenceli etkinliklerde yer alabilirsiniz.
2 Mayıs 2016

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Mayıs ayının ilk günlerinde, yeni planlar yeni girişimler için somut adımlar atmak isteyebilirsiniz. Fakat Merkür'ün geri harekette olduğunu da aklınızdan çıkarmayın. Yeni başlangıçlar için üç hafta daha sabretmek gerekiyor. Ailenizle veya sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinizi sıcak tutmalısınız.
2 Mayıs 2016

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevreniz, akraba veya kardeşlerinizle eğlenceli programlar devrede olurken, aktif bir gün geçirebilirsiniz. Kafanız iletişiminizde dalgın ve hayalperest olabilir.
Reklamı Kapat