Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

17 Nisan 2014
Hayal gücünüz yaşadığınız ilişkileri zorluyor, fanteziye dönüştürüyor. Geçici hoşluklar yaratsa bile bu yaklaşımınız alışkanlık da yapabilir ve her alışkanlık gibi, partnerinizi sıkabilir. Sevgi gerçeklerle de yüz yüze geldiği zaman güçlenir, unutmayın.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

17 Nisan 2014
Karamsar, tembel, aşırı tedbirli olmanız belli dönemlerde işinize olumsuz etkide bulunuyordu, ama bugün bu özellikleriniz iş hayatınızda bütünüyle olumlu bir etki yapıyor. İyi yoldasınız, işinizle ilgili sıkıntıları aşacaksınız, devam edin.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

17 Nisan 2014
Yakın geçmişte yaptığınız gereksiz bir harcamanın şimdi sıkıntısını çekiyorsunuz. Ama endişe etmeyin, çizdiğiniz yolda yürümenize bir engel yok,

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

17 Nisan 2014
Kitaplarınızı elinizden düşürmeyin, yeni yeni kitaplar alın okuyun. Kafanızda oluşturduğunuz önemli bir tez var, onunla ilgili araştırmalara hız verin. Orta vadeli başarılar sizi bekliyor.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Nisan 2014
Keskin tahminlerde bulunabiliyorsunuz, giriştiğiniz iddiaları kazanıyorsunuz. Çok çalışıyorsunuz ve bazen gücünüzün sınırlarını zorlamak oluyor. Otorite kurmak isteğiniz bazen sizi zora sokuyor, çünkü bazı işlerin yapısı kesin çerçeveler içine sığmayacak kadar dinamik. Aşırı tedbirli davranıyorsunuz, bu durumda kendi özgürlüğünüzü de farkında olmadan kısıtlıyorsunuz.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

16 Nisan 2014
Sevgili Teraziler Çarşamba gününe,  saat 07:39 Ay-Neptün olumlu görünümüyle merhaba diyeceğiz. Sıhhatiniz, işiniz  veya maddi sıkıntılarınızı endişeden uzak bir şekilde ele almamızda yardımcı olacaktır.  Böylece nerelerde yanlış yaptık, neleri düzeltmemiz gerekiyor sakince bir bakarız. Umutsuzca düşünmeyiz ve panik olmayız. Saat 14:15 Merkür-Mars karşıtlık etkisi, bir mesele üzerinde eşiniz, iş ortağınız veya bazı kişilerle hararetli bir şekilde yapılan konuşmaların, tartışmaların işaretçisi olabilir. Biraz sabırlı olunsa bu konu çözüme kavuşacaktır. Aceleci olmayınız, beklemede kalınız. Saat 16:08 Ay-Venüs olumlu görünümü, maddi açıdan güçlenme arzumuzu işaret ediyor. Çalışma hayatımıza daha fazla önem vermemiz ve bir de sağlığımıza özen göstermemiz iyi olacaktır. Kafanızın içindeki kuşkular bazen sizi yoruyor olmalı. Lütfen olumlamalarda bulununuz. Her şey olması gerektiği şekilde hayrıma gelişecek demek size iyi gelecektir. Saat 18:47 Ay-Jüpiter görünümü, inandığımız doğrulardan vazgeçmeyeceğiz. Evet bazı meseleleri kafamıza takabiliriz. Bunun sebebi, haklı olduğumuzu ispat etme arzumuzdur. Saat 19:46 Ay-Pluto arasındaki olumlu görünüm, ne olursa olsun kazançlı çıkma arzunuz yoğunlaşır. Geleceğimizi garanti altına alma ihtiyacınız her zamankinden çok daha yükselir. Arzuladığımız şekilde huzurlu ve başarılı  bir gün geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

16 Nisan 2014
Bugün arkadaşlarınızla bir arada olacak ve onların desteği konusunda olumlu yansımalar alacaksınız.. Günlük yaşantınızda farklı kişilerle bir araya gelecek ve sizi eğlendirecek, konuşmalarıyla oyalayacak arkadaş grupları ile görüşeceksiniz. Katılacağınız arkadaş toplantılarında eski dostlarınızı görme şansı elde edeceksiniz.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

16 Nisan 2014
Doğal becerilerinizi paraya dönüştürme, belki de sanatsal bir kabiliyetinizden kazanç elde etme şansı bulabilirsiniz bu günlerde. Size bu açıdan fikir verenlere dikkat edin. Ağzınızdan çıkana muhalefet edenlere kulak asmayın.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

16 Nisan 2014
Hayatınızda belli konular sonuçlanabilir veya sonlanabilir. Eşinizi, iş birliği içinde olduğunuz kişileri veya ortaklarınızı ilgilendiren ilişkiler özellikle zorlanabilir. Ani kararlardan kaçınmakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Herkes (belki de biz) taleplerinin bir an önce yerine getirilmesi konusunda acele hareket ediyor ve tahammülsüz davranıyor olabilir. Ya da meydana gelen olaylar acil müdahale gerektiriyordur. Bir taraftan yapılması gerekenleri yapmak gerekirken bir taraftan da yapılması istenen şeylerin görmezden gelinmesi bir çözüm gibi görünse de, kimse karşısındakine anlayış gösterecek havada olmadığı için sakin ve sabırlı olmaya çabalamaktan başka yapacak çok fazla şey olmayabilir.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

16 Nisan 2014
Bugün para konularında üzerinizde yoğun bir baskı hissedebilirsiniz. İş ve para konularında bazı alternatif planlar düşünmeniz daha doğru olacak. Yeteneklerinizi daha fazla gösterebileceğiniz projelere yoğunlaşın. Yalnız bu aralar iş ortamınız bir hayli gergin olabilir. Fikirlerinizi hemen paylaşmak yerine uygun zamanı beklemeniz de fayda var.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

16 Nisan 2014
BUGÜN yakın arkadaşlarınızın sizi hayal kırıklığına uğratmaları söz konusu olabilir. Ancak olayları abartmak istemeyeceksiniz.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

16 Nisan 2014
Üzerinize sorumluluk almaktan hiçbir zaman çekinmiyorsunuz. Uzun süredir yaşadığınız sağlık problemlerinizi dost ve yakınlarınızın desteği sayesinde atlattınız. Yalnız günlük kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. İrili ufaklı paralar alacaksınız. Yalnız paranızı iyi saklamalısınız.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!