Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

2 Eylül 2014
Yeni bir ilişkinin filizlendiğini fark etmek sizi heyecanlandırıyor. Onun da size ilgisi konusunda yanılmıyorsunuz. Daha somut bir adım atmak için uygun zamanı bekliyor.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

2 Eylül 2014
Sizin fikriniz sorulmadan bazı kararlar alındığını öğrenebilirsiniz. Bu kararların çoğunu beğenmeyeceksiniz. Ama kısa vadede değiştirmeniz de pek mümkün görülmüyor.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

2 Eylül 2014
Önünüze çıkan parayla ilgili bir problemi dünyanın en büyük sorunu sanıyorsunuz. Bugünler geçip geriye dönüp baktığınızda durumu ne kadar abarttığınızı fark edeceksiniz.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

2 Eylül 2014
Kafanızı küçük, büyük her şeyle meşgul etmeniz, asıl düşünmeniz gereken konulardan sizi uzaklaştırabilir.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Bugün zihinsel olarak yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Her zaman olduğu gibi kendi dışınızda yaşanan olaylara ilginiz nedeniyle yine, sizi çok da ilgilendirmeyen bir olaya müdahale edebilirsiniz. Bu müdahaledeki tutumunuz nedeniyle bir yakınınız size kırılabilir. Siz onun kırılabileceğini bilmenize rağmen bildiğiniz gibi davranmaya devam edeceksiniz.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Sevgili Teraziler  saat 07:19 Ay-Neptün mücadeleci görünümüyle Salı gününe adım atıyoruz. Gerçekler yerine düşlerinizi, yanlışlar yerine kendi doğrularınızı koyarak rahatlamanızı sağlıyor. Huzur bulmak, sıkıntılar olsa bile biraz olsun bunlardan uzak durmak arzumuz yoğun olacaktır. 2 Eylül saat 08:38-28 Eylül saat 01:39 tarihleri arasında etkili olacak, Merkür-Terazi burcu geçişi, çalışma hayatınız ve çevre ilişkilerinde  size yeni kapılar açabilir. Hangi konuda yetenekli veya tecrübeli iseniz ona göre insanlarla bir araya gelerek düşüncelerinizden bahsedebilirsiniz. Nazik sözleriniz başkaları tarafından çok beğenilir. Eğer mesleğiniz sanatsal alanda ise, size yeni bir teklif sunabilirler. Bir müddet bu iş için hazırlık yapmanız, çalışmanız gerekebilir. Bu dönemde  haberleşip konuşacağız, istediklerimizi ifade edeceğiz ve insanları etkileyeceğiz. Dış dünyada bizi dinleyen ve alkışlayan insanlarla karşılaşacağız. İfade ettiklerimizin arkasında duracağız. Benim tavsiyem bu süreçte, iletişimi öne alınız ve akıllıca düşününüz. Fırsatlar ayağınıza gelsin diye beklemek yerine siz yetenekli olduğunuz alanlarda insanlarla birebir görüşmelere ağırlık veriniz. Bunun size finansal anlamda geri dönüşü olabilir. Saat 14:11 itibariyle Yay burcunda oluşan ilkdördün, bir an önce yenilik anlamında kararlar vererek hayatımızda değişiklik yapmamıza neden olur ki, bu noktada çok iyi düşünmeliyiz. Gerçekten bu karar ne derece doğru. Biraz abartılı düşünüyor muyuz? Her şeyi çok mu gözümüzde büyütüyoruz? Biz nasıl bir yaşam istiyoruz? Arzu ettiğiniz şekilde yaşamak için neler gerekiyor? İşte bütün bunları lütfen iyice gözden geçiriniz. Saat 15:10 Ay-Jüpiter görünümü, işlerinizi düzenlemek adına yapılacak yolculukları, görüşmeleri, haberleşmeleri işaret ediyor. Sosyalleşmenin, konuşmanın, iletişimde bulunmanın bu saat sonrası bir hayli arttığını söyleyebilirim.Kendinizi gayet iyi hissedersiniz. Duygularınız zenginleşir, moraliniz yükselir. Gönlünüzden geçen dilekler gerçekleşsin. Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun.  Can-ı gönülden sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Ay kombinasyon burcunuz Yay'da ilerliyor. İçsel enerjinizin oldukça yüksek oluşu, baskıcı davranışlara karşı tepki oluşturmanıza neden oluyor. Bugün, hızlı ve aktif bir zihinsel performansa sahip olmanıza rağmen, karar verme konusunda zorlanabilirsiniz. Düşüncelerinizden taviz vermek istemiyor ve kararlarınızda diretmeyi sürdürüyorsunuz.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Bugün yollarda karşılaştığınız, trafikte muhatap olduğunuz, bir şekilde tesadüfen gün içinde denk geldiğiniz insanlarla iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. Faydasız ve bir sonuca varmayacak sohbetlere girmeyin bugün.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Ne istediğiniz konusunda net olmamanız istenileni elde etmeyi zorlaştırıyor. İsteklerinizi netleştirmeli ve o noktaya doğru en kısa yoldan ulaşmanın ve başarmanın yöntemlerini bulmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Gezegenlerin bazı olayları daha da büyütmemizi teşvik edebileceği ya da kendi duygu durumumuza bağlı olarak olayların üzerine düşmeme iradesini gösterebileceğimiz bir gündeyiz. Cuma gününe kadar kırılgan veya gergin olaylarla başa çıkabilmek için en esnek tavrımızı takınmamız ve soğukkanlılığımızı koruyarak en mantıklı şekilde hareket etmemiz gerekeceğe benziyor.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Hareketli ve enerjiksiniz. Zihinsel açıdan daha güçlü ve daha hızlı olacağınız bir süreç içindesiniz. Bu sayede dikkate ve zekaya dayalı çalışmalarınızı daha rahat halledebileceksiniz. Ticari alanlarda fırsatlar çıkabilir. İletişim trafiğiniz yoğun gözüküyor. Yakın çevreniz tavsiyelerinize ihtiyaç duyabilir. Yeni anlaşmalar yapabilirsiniz.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
BİRDEN yükselişe geçen özgüveniniz sizi cesaretlendireceği gibi hatalar yapmanıza da neden olabilir. Cesur kararlar alırken dikkatli olun.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
İçinizdeki duygusal dürtülerin sesini biraz kısmanızda yarar var. Birden duygularınıza kapılıp karar veriyorsunuz. Yakında elinize önemli bir fırsat geçecek. Mutlaka değerlendirin. Sevdiğiniz kişi sizin büyünüze kapılmış gidiyor. Aslında onun da sizin kadar şefkate ihtiyacı var.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!