Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
26 Ekim 2016

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizi yoğun yaşıyorsunuz. Her şeyin fazlaca yolunda gidiyor olması, sizde rüyanın birden biteceği korkusu yaratıyor. Kısa ayrılıkları sık yaşadığınız halde, her seferinde zorlanıyorsunuz.
26 Ekim 2016

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Çok pratik birisiniz. Enteresan çözüm yollarınız var. İş yaşamınızdaki insan ilişkileri sizi yıpratıyor. Bugün bazı insanlarla oturup konuşmayı düşünüyorsunuz. Birtakım şeylere takılmadan çalışamıyorsunuz.
26 Ekim 2016

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Birikim yapmak istiyor, ama koşullar nedeniyle beceremiyorsunuz. Yaptığınız masrafların sonradan ne kadar gereksiz olduğunu anlıyorsunuz. Bazı harcamalarınız gerçekten çok lüzumsuz.
26 Ekim 2016

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Düşündüğünüz tatili yapabilmek için, bugün sıkı çalışmanız gerekecek. Performansınızı genel olarak da arttırmanızda yarar var.
26 Ekim 2016

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinize daha fazla zaman ayırmanın bir yolunu bulmalısınız. Aile büyüklerinizle onları mutlu edecek bir akşam geçirmeyi düşünüyorsunuz. Zaman ayırıp onlar için alışverişe çıkacaksınız. Sevecen, vefalı olmanıza karşılık biraz da ihmalkar olduğunuzu kabul ediyorsunuz. Öğlen saatlerinde bir yolcunuz var, onu uğurlayacaksınız.
26 Ekim 2016

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  Saat 01:06 Ay-Kuzey düğüm kavuşumunu gayet olumlu buluyorum. Bu görünüm dışa açılmanın ne kadar faydalı olacağını işaret ediyor. Gezin, araştırın, insanlarla temasta olun. Size özel renkliliğin, güzelliğin farkına varsınlar. Yaşamınız için olumlu dileklerde bulunun. Saat 04:54 Venüs-Neptün görünümü, hiçbir engel ve kısıtlama olmadan çevremizle kurmak istediğimiz özgür paylaşımları işaret ediyor. Biz ilişki kurmak, yaşamak, hayatın güzelliklerini hissetmekten yanayız. Bir şeyleri hatırlamak değil belki de yeni bir şeyler yaşayıp eskiyi unutmak niyetindeyiz. Ne kimseyle rakibiz ne dünya ile kavgalıyız. Zorunluluklardan uzak durmak, zorla bir şeyler yapmak niyetinde değiliz. Ancak bu görünümün diğer ucundaki Neptün, kafamızı karıştırabilir. Bir yandan fazla hayalci davranıp, gerçekleri görmezden gelmemize yol açabilir veyahut güzel olan bir şeyden dahi şüphe duymamıza neden olabilir.  Biz, hem kendimize, ilişkilerimize önem vereceğiz hem de karşımıza çıkan kişilere, durumumuza gerçekçi bakacağız. Birkaç gün boyunca bastığımız adıma dikkat edeceğiz. Saat 08:56 Ay-Satürn görünümünde, şartlar bizi olgun hareket etmeye, çevremizle aramızdaki sınırın farkına varmaya çağırıyor. Fiziksel anlamda sağlığımıza özen göstereceğiz. Saat 11:39 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, finansal veya duygusal konularda derinlikli düşünmenin göstergesi. Bir şeyler kafamızı kurcalıyor. İçten içe bizi zorlamakta olan meseleleri, gördüğümüz aksaklıkları bir an önce çözmekten yanayız. Saat 18:19 Venüs-Jüpiter görünümü, güzel haberlerin, gelişmelerin işaretçisidir. Gönlümüz şenlenir, isteklerimizi elde edebilecek gücümüz yükselir. Kendimizi gayet güçlü ifade edebiliriz. Aldığımız haberler bizi sevindirir. Saat 21:32-27 Ekim saat 16:50 arası Ay-Boşluk süresince, insan kendisini değerli hissettirecek huzurlu kılacak insanlarla konuşmaktan, yazışmaktan zevk alabilir. Hayatı güzel yanlarıyla görmek ister. Sorunlar gözümüzde büyür. Özellikle ilişkimizle ilgili meselelerin  çözüme kavuşmasını bekleriz. Gönlünüzden geçen olumlu niyetlerin karşılığını en güzel şekilde alabilmeniz dileğimle,
26 Ekim 2016

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün; içinde bulunduğunuz gerçeklerle ilgili konuşmalarınızı etkili bir biçimde ifade edebileceksiniz. Kendinizin çizerek ortaya koyduğu sistemlerinizin, disiplin prensipleri olarak yaşama uyarlanması sizi başarılı kılıyor. Duygusal konularda içsel çatışmalar yaşayabilirsiniz. Sizin özgürlük tutkularınız partnerinizin için problem teşkil ediyor.
26 Ekim 2016

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Zihninizin sesini kısabilirseniz duygusal anlamda çok daha dingin bir gün geçirme şansınız olabilir. Dualarınızın kabul olduğunu görebilirsiniz. Şükretmek ve elindekilerin, sevdiklerinin değerini görmek için güzel bir gün.
26 Ekim 2016

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Soğukkanlı ve toleranslı olmaya özen göstermelisiniz. Duygularınızı saklamalı ve özel hayatınıza ilişkin sırlarınızı kimseye anlatmamalısınız. Ev ve aile yaşantınızla ilişkili problemlerde herkes için çözüm olabilecek kararlar alabilirsiniz. Günün Atmosferi:Bekleyen işler bir an önce tamamlanmalı! Çok fazla bekleyen iş var. Bir an önce tamamlanmalı ya da çözülmeli. Çalışmalarımızın karşılığını göreceğimiz günlerdeyiz. Aşk biraz kafamızı kurcalıyor olabilir. Fakat eski hatalar tekrarlanmayacak, sorunlar varsa çözüme kavuşacak. Yanlışlarımızdan çok şey öğrenebiliriz. Geçmişte bizi üzen olayları unutabilir, kendimizi daha güvenli ve daha az endişeli hissedebiliriz. Hatta bu noktada yakınlarımızdan da destek görebiliriz. Jestler, sürpriz hediyeler ya da teklifler alabilir, motivasyon kazanabiliriz.
26 Ekim 2016

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı sıkışmış hissedebilirsiniz. Uğraştığınız işlerde ilerleme kaydetmekte zorlanabilirsiniz. Sorumluluklarınızdaki artış sizi yorabilir. Bazı konularda fedakarlık yapmanız gerekebilir. İkili ilişkilerinizde daha sakin olmanızda fayda var. Akşam saatlerinde kendi iç dünyanızla ilgilenebilirsiniz.
26 Ekim 2016

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İşle dolu bir gün sizin için. Yığılan işlerinizi düzenlemeye o kadar çok kafa yoracaksınız ki başka hiçbir şey umurunuzda olmayacak. Kısmetiniz bugünlerde açılabilir.
26 Ekim 2016

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Katılacağınız bir toplantısında çok eğlenecek ve uzun zamandır birlikte olmadığınız arkadaşlarınızla birlikte olacaksınız. Bugünlerde yaşamınıza yeni birisi girebilir. Yalnız bu insan sizin gibi otoriter ve bağımsızlığına düşkün. Anlaşmanız size bağlı. Para konusunda şanslı bir gün.
26 Ekim 2016

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.
26 Ekim 2016

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinize dönük yaşayacağınız bir Merkür gününe başlıyorsunuz. Bu içe dönüklük akşam saatlerinde de devam edebilecektir.Kontrolünüz dışında gelişen konularla ilgili sorgulama eğilimindesiniz. Akşam saatleri ise hedefleriniz ve kararlarınız üzerinde kendinizi daha güçlü hissedebileceğiniz süreçte olacaksınız. Estetik kaygılarınız da artmaya başlayacaktır. Diğer taraftan kariyer alanınızda zihninizdeki tüm gerçekliği ortaya dökebilme ve takdir sağlayabilme açısından doğru etkilere sahip bulunuyorsunuz.
26 Ekim 2016

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Güne biraz isteksiz başlayacaksınız. Kafanızı dinlendirmek ve kendinize daha fazla vakit ayırmak niyetinde olabilirsiniz. Kalabalık ortamlar size göre değil. Maddi konuların halledilmesi gerekiyor.
Reklamı Kapat