Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
18 Kasım 2018

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Birbirinizi hiç sıkmadan ilişki yürütmeyi becerebiliyorsunuz. İkiniz de hem birbirinizden ayrıyken, hem de birlikteyken iyi vakit geçirmesini biliyorsunuz. Birbirinizi sıkmamanız ve baskı yapmamanız ilişkinizi canlı tutuyor.
18 Kasım 2018

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Uzun zamandır çelişki yaşadığınız iş arkadaşınız sizin bütün iyi niyetli yaklaşımlarınızı reddediyor. Siz de pes etmek üzeresiniz. Artık onunla aynı ortamda çalışmanın zor olduğunu düşünüyorsunuz.
18 Kasım 2018

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Umutlu olduğunuz para meselesinde yakında bazı gelişmeler olabilir. Bugün bu gelişmeyle ilgili sevineceğiniz bir haber alabilirsiniz. Küçük harcamalarınız büyük açıklara neden oluyor.
18 Kasım 2018

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Yaşadığınız hoşlukların devamı için sizden çaba göstermeniz beklenebilir. Bu çabayı göstermekten kaçınmamalısınız.
18 Kasım 2018

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Herkes tarafından eli sıkı biri olarak bilinirken bugün dostlarınızı şaşırtacak davranışlarda bulunabilirsiniz. İçinizde müthiş bir eğlenme ve harcama isteği var. Bu isteğinizi gerçekleştirecek uygun ortamı da bulacaksınız. Akşam saatlerinde yaşayacağınız bir buluşma bütün bir haftaya yetecek kadar hoş geçecek. Uzun zamandır böyle bir geceyi özlüyordunuz.
17 Kasım 2018

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler 17 Kasım saat:04:33-1 Aralık saat:14:12 tarihleri arasında Yay burcunda gerileyecek Merkür: Kardeş ve yakın akrabalarla alakalı her türlü mesele, yeni bir çevreye taşınma veya yerleşim yerinizle alakalı konular, yolculuklar, eğitimle alakalı her türlü konu, belge, raporların düzenlenmesi, ehliyet ve ruhsat alımı, araba alım satımı, ticaret, bilgi işlem(bilgisayar güvenliği)yazışmalar, iş girişimi, pasaport ve vize işlemleri, komşuluk ilişkileri, bir şeyin teslim alınması, nakliye, her türlü iletişim, bir araya gelinip bir meselenin konuşulması gibi konularda etkilidir. Tüm burçlar için genel not: Yorumunuzda söz edilen konularda, ani karar vermemeli, daha önce verilmiş kararları tekrar gözden geçirmelisiniz. Durumunuzu risk altına almayınız. Diyelim ki, çok önemli bir gelişmeyle karşılaştınız ve karar vermek için süre ne yazık ki az ve şöyle bir düşündüğünüzde bir daha böyle bir fırsatın önünüze çıkması neredeyse imkansız. O zaman yapmanız gereken dikkatli incelemek, analiz etmektir. Görünenlerle yetinmeden, her şeyi detaylı bir şekilde ele alarak, tek bir açık nokta bırakmadan veya tek bir parça eksik kalmadan hareket etmekte yarar var. Gönül dolusu sevgilerimle,
17 Kasım 2018

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde daha verimli olacağını söylemeden edemeyeceğim. Öğleden sonranı tembellik hakkı için kullanıyorsan evde yapman gereken bazı işlerde hızlanman gerekebilir. Dikkat etmen gereken konularda uyarılar alabilirsin. Eğer bir şirketin muhasebe sorumlusu isen çok daha özenli davranman gerekebilir. Herhangi bir açık bu süreçte tolere edilemeyebilir. Hem bütçe faaliyetleri hız alacak hem de kişisel harcamaların konusunda özenli davranman gerekebilir. Pratik olman ve kafanı karıştıran konulardan uzak durman yeterli olacaktır. İlişkisi olmayan bir Terazi burcuysan, eski sevgilinden gelecek mesaj ya da sosyal medyada sana takip isteği göndermesi karşısında şaşırabilirsin. Kalbinin baskın çıkmaya çalışsa da mantıklı davranmaktan geri kalmayacaksın. Ani bir misafir akşam yemeğine bir tabak daha koymana neden olacak.
17 Kasım 2018

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Konuşmalarda geçen bazı yalanları fark edebilirsiniz ama bunu kimsenin yüzüne vurmamalısınız. Özellikle yakın çevreniz sizden bazı şeyleri gizleme noktasında olabilir. Sizi ilgilendiren kadarını bilmeniz yeterli olacaktır.
17 Kasım 2018

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Hafta sonu olmasına karşın tamamlanması gereken işler ve sorumluluklar olabilir. Eve yönelik konular da uğraştırabilir.
17 Kasım 2018

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Huzursuzluklar, üzüntüler yerini kalıcı güven, mutluluk ve aşka bırakmaya başlıyor hayatınızda.
17 Kasım 2018

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde zihniniz çok açık. Özellikle mesleki konularda bundan yararlanabilirsiniz. Bu da sizin yararınıza olacak. Fikirleriniz çevreniz tarafından takdirle karşılanıyor. Sevildiğinizi bilin ve ona göre davranın. Gereksiz kuruntulara kapılmayın.
17 Kasım 2018

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde aile yaşamınız, ev ve yerleşime ait konular ile ilişkilerinizde olası öfkeli davranışlar veya geçici gerginliklerle karşılaşabilirsiniz. Ruhsal dünyanızda yalnız kalmayı tercih edebileceğiniz, sakin, pozitif ve ılımlı insanlarla görüşmeniz gereken bir zaman dilimindesiniz.
17 Kasım 2018

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi çok keyifli ve güçlü hissedeceksiniz. Büyük bir istekle atılımlar yapabilir, planlarınızı uygulamak üzere harekete geçebilirsiniz. Uzaklarda bulunan dostlarınızla görüşmek keyfinizi arttıracak.
17 Kasım 2018

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyu sindirim hassasiyeti olabilir. Yakınlarınızla ilgili gelişmeler sizi meşgul edebilir. Dedikodudan uzak durun. Detaylı bilgi edinmeden hedef koymayın. Geçmişten gelen konular, haberler olabilir.
Reklamı Kapat