Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

30 Temmuz 2014
Ondan her uzaklaştığınızda sevginizi sorgulamaktan artık vazgeçmiş görünüyor. Bugün aramanızı ve ilgilenmenizi bekleyebilir. Ama bu talebini açık açık söylemekten kaçınıyor.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

30 Temmuz 2014
Bazı arkadaşlarınızla dostluğunuzu pekiştirebileceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. İşten çok iş ilişkilerinize odaklanacağınız bir gün. İyi niyetleri iyi gözlemlemelisiniz.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

30 Temmuz 2014
Yapmak zorunda olduğunuz ödeme için beklediğiniz mucize olgunlaşıyor. Son günlerdeki sıkışmalarınız uzun süreli olabilir. İş bağlantılarınızdaki tahsilat sorununun üzerine gitmeniz gerekiyor.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

30 Temmuz 2014
Davranışlarınızı dışardan bir yabancı gibi değerlendirebilmelisiniz. Kendinizle bu kadar barışık olmanız zaman, zaman yaptığınız hataların temel nedeni olabilir


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz 2014
Önümüzdeki günlerde biraz daha programlı yaşamak için çabalar içine girebilirsiniz. Ev düzeninde birtakım değişiklikler için bir miktar paraya ihtiyacınız olacak. Sosyal yaşamınızın fazla hareketli olması nedeniyle bazı sorumluluklarınızı yerine getiremiyorsunuz. Bu nedenle aldığınız sitemler ve zaman, zaman duyduğunuz suçluluk duygusu size yön verecek.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz 2014
Sevgili Teraziler  saat 06:15 Ay-Pluto görünümüyle bayramın son gününe merhaba diyeceğiz. Ailevi konular başta olmak üzere kişisel her türlü mesele üzerinde titizlikle duracağız. Bize göre henüz yerli yerine oturmamış durumlar söz konusu. Bu yüzden de içimiz pek rahat değil. Dışa belli etmesek de, derinlikli  bir şekilde bunların üzerinde düşünebiliriz. Saat 11:25 Ay-Venüs olumlu görünümü kimseye sezdirmeden birilerine yardımcı olmanız anlamına geldiği gibi, iç dünyanızdaki hassasiyetin, titiz düşünmenin simgesidir. Ailenizle ve sevdiklerinizle olacak şekilde bir düzenlemede bulunabilirsiniz. Saat 16:27 Ay-Satürn görünümüyle, hem ilişkilerinizde hem parasal meselelerde hem de hedefinize ulaşma arzunuz oldukça yoğundur. İster konuşarak isterse eylemde bulunarak inandıklarınıza sahip çıkabilir, liderlik  gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. Sizin için önemli olan güçlü olmak, güçlü görünmektir. Etrafınızda bulunan kişiler sizden fazlasıyla etkilenebilirler. Güzel ve keyifli bir bayram günü geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz 2014
İş arkadaşınıza, başarılı olduğu konusundaki konuşmalarınızla cesaret verebilirsiniz. Böylece, ortaklaşa performansınızı arttırabilirsiniz. Bugün, düşüncelerinizde bir çok kombinasyon mevcut. Seçimlerinizi yaparken, alınızın karışmasına izin vermemeli ve ileriye dönük planlarınızı akıllıca yapmalısınız.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz 2014
Sakin olmaya ve peşinizden atlı kovalamayan bir gün planlamaya ihtiyacınız var bugün. Olayların, konuşmaların, planların ince detayları ile uğraşmayı bir kenara bırakın. Olanı olduğu kadarıyla kabul etmeniz huzur yaratacak.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz 2014
Yardım aktivitelerine ve sosyal hizmetlere önem vermeniz diğerlerinin sizi daha iyi bir gözle görmesine yardım edebilir. Ortaya çıkan bir fırsat yeteneklerinizi farklı şekilde kullanabilmeniz için olanak yaratabilir. Duygularınızı göstermeniz insanları size yardıma çekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Olan biten herşeyi kontrol edebilmek maalesef mümkün değil. Ancak, halen kendi inisiyatifimizi kullanarak halledebileceğimiz ve mevcut düzenin dışında yollarla ilerleyebileceğimiz konularımız var. Ticari, yaratıcılık gerektiren, işle veya maddi konularla ilgili başlıklarda alternatif seçeneklere ve yaklaşımlara açık olmamız durumunda kendi yolumuzdan gidip gururla herkesin duymasını sağlayabiliriz.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz 2014
Gizlilik içeren durumlar ve rekabet içeren durumlarda dikkatli ve cesur olmanız gerekebilir. İşe dair detayların ve görev dağılımının söz konusu olacağı tartışmalar yaşanabilir. Projeleriniz üzerindeki hakimiyetiniz tartışma ortamında kendinizi gösterme fırsatı yaratabilir. Soğukkanlılığınızı koruyun. Bilginizi göstermekten çekinmeyin.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz 2014
BEKAR yada evli Teraziler bugün eski konulardan kaynaklanan tartışmalar içine girmekten uzak durun. Eskileri tartışmaya gerek yok.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz 2014
Aniden bir davet alacaksınız. Duyacağınız bazı haberlere şaşıracaksınız. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Aksi halde sözleriniz yüzünden güç durumda kalabilirsiniz. Kimseye bir söz vermeyin.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!