Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
8 Aralık 2016

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Çevrenizde gözlemlediğiniz olumsuz örnekten, aşka sorular çıkartıp bir yabancılaşma şeklinde etkilenmeniz gerekmiyor. Yaşadığınız ilişkiye daha da saygı duyma yolunu seçebilirsiniz.
8 Aralık 2016

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Çözümsüz görüp gözünüzü korkutan problemler bir bir çözülüyor. Rahatlayacaksınız. İşine pek güven duymadığınız birinin bir konuda gösterdiği çaba, onunla ilgili görüşlerinizi değiştirecek
8 Aralık 2016

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Para sıkıntılarınız geçmişe oranla bayağı azalmış durumda. Ama siz, bu sıkıntıları daha da aza indirme çabaları içindesiniz. Bu günler içinde parayla ilgili avukatlık işleriniz olabilir.
8 Aralık 2016

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Değişik, ilginç kişiliğiyle sempati toplayan biri ile ilgili, önsezilerinizden uyarılar alıyorsunuz. Hakkında yaptığınız olumsuz tespitler, yanlış değerlendirmelere yol açabilir. Sabırlı olabilmeniz halinde, zaman sizi doğrulayacak.
8 Aralık 2016

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmişte başınızdan geçen sevimsiz bir olayı, onun bir benzeri olaya tanık olarak yeniden anımsayacaksınız. Bu, sıkıntılı bir iki gün geçirmenize neden olabilir. Sessiz halletmeye çalıştığınız bir problem, iradeniz dışında kulaktan kulağa yayılıyor. Bundan sorumlu tutup suçlayacağınız kişi, ummadığınız şekilde ters tepki verebilir.
7 Aralık 2016

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler saat 06:30 Mars-Uranüs olumlu görünümü, özgür olmak istediğinizi gösteriyor. Tabii ki ilişkinizin niteliği burada önemlidir. İnsan burada şöyle düşünebilir. Ben hem hayatın tadını çıkarmak istiyorum hem de ilişkimde beklenmedik durumlar yaşamak istemiyorum. Öyle bir beraberliğim olmalı ki, birlikte yaşamın tadını çıkarmalı, birbirimizin canı olmalıyız. Kimse kimseye baskıda bulunmamalı, özgürlüğünü engellememeli. Ancak biz olmayı da bilmeliyiz. Saat 12:03 itibariyle Yay-Balık burçları arasında oluşacak ilkdördün etkisinde, bir terslik olduğunda tepki gösteririz. Sanki insanlar size karşıdır. Kime canım deseniz sanki canın çıksın demektedir. Doğal olarak siz de bir insansınız. Bunlara sabır göstermek kolay olmayabilir. Huzursuzluğun ana sebebi yakınlarınız veya bağlantıda bulunduğunuz insanlardır. Fikirsel ve yaşamsal görüş ayrılıkları sizi yorar. Bulunduğunuz ortamdaki kıskançlıklar sizi yorar. Yeni bir dünya kurmak, kendinizi ifade etmek ve liderliğinizi ortaya koymak istersiniz. İlkdördün yorucudur. Bir hafta önce kararlaştırdığınız işleri tekrar gözden geçirme zamanınızdır. Sakin olmak gerekir. Sizin de bunun bilincinde kendinizi ayarlamanız yerinde olacaktır. Özverinizin de sınırlarını çizmeniz gerekir. Ona sus, buna katlan sonuçta sizi hasta eder. Gerektiğinde mesafe koymayı ve dinlenmeyi, kendinizi mutlu edecek bir şeylerle uğraşmayı denemelisiniz. Saat 12:50 Ay-Pluto görünümü, aileniz ve çalışma hayatınızla ilgili konulardaki etkinliğini, güçlü olmak, kontrolü elinizde tutmaktan yana olacağınızı göstermektedir. Saat 17:05-8 Aralık saat 13:15 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Duygular kendiliğinden akıcıdır. Ancak boşluk etkisinin zorlayıcı yönleri vardır. Dalgınlık ve unutkanlıkların olabileceğini düşünerek önleminizi alınız. 7 Aralık saat 17:51 - 3 Ocak 2017 saat 10:46 tarihleri arasında Kova burcunda ilerleyecek Venüs genel olarak sosyal hayatın canlanması, arkadaşlık ilişkilerinin güçlenmesi, dostlarla paylaşımda bulunulması, problemlerin belli bir süreliğine rafa kaldırılması sürecidir. Aşk evinizde ilerleyen Venüs, sürpriz bir aşkın yüreğinizi hızlı bir şekilde çarpmasını sağlayabilir. Aşk bir anda kapıdan içeri girer ve siz gelen misafiri ağırlamaya hazır gibisinizdir. Her zaman özel bir insan olmak ihtiyacı duyan sizler için bu süreç bir armağan gibidir. Hayattan çalınmış güzel bir zaman, bir mola diyebiliriz buna. Bu dönemde yeniliklere açık olursunuz. Aşk, para, manevi değerleriniz ve ideallerinize sahip çıkarsınız. Saat 20:56 Ay-Chiron kavuşumu, sizin öncelikle çalışma hayatınızla ilgili konular üzerindeki hassasiyetinizi vurgulayıcıdır. Psikolojik anlamda duyarlı olduğunuz bir gerçektir. Ayrıca şifa tekniklerini uygulama, insanlara destek olma veya destek bekleme yönünde olumlu bir işarettir. El ele, can cana, her güzellik sizden yana olsun. Can-ı yürekten sevgilerimle,
7 Aralık 2016

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Güzelliklere karşı duyarsız olamadığınız için, karşılaştığınız olaylarda farklı bir estetik arıyorsunuz. Bugün düşüncelerinizi toparlamanız gerektiğini bilmelisiniz. Bilinçaltınız oldukça karışık ve sizden bekledikleri performansı sunmakta zorlanabilirsiniz. Oysa kişisel zenginliğiniz çok fazla ve olumsuz şeyleri fazla düşünmeyin.
7 Aralık 2016

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bilhassa beden sağlığı ve rahatlığı ile ilgili gün geçireceksiniz. Aromaterapilerden masaj salonlarına, hamamlardan saunalara kadar birçok seçeneği değerlendirebileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Bedensel şifa bulabileceğiniz bir gündesiniz.
7 Aralık 2016

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın arkadaşlarınızla, eşiniz ya da sevgilinizle farklı planlar yapmak isteyebilirsiniz. Sizi ne mutlu ediyorsa, ona yönelmelisiniz. Kısa bir seyahat, görüşme ya da herhangi bir aktivite daha pozitif hissetmenizi sağlayabilir. Günün Atmosferi:Son dakika gelişmeleri, olayları hassaslaştırabilir
7 Aralık 2016

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma hayatınızdaki değişiklikle gündeme gelebilir. Ticari konularda farklı deneyimler içinde olabilirsiniz. Zihinsel karışıklıklar olabilir. Yakın çevrenizle ilgili iş yükleri çoğalabilir. İşlerinizi sağlamlaştırmak için çok çalışabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda yardıma ihtiyaç duyabilirsiniz. Konuları daha fazla detaylandırmanızda fayda var.
7 Aralık 2016

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Parasal konularda çalışmalarınızı sürdürürken daha başka istekler içine girmeniz mümkün. Farklı çevrelerin içine girip alışılmışın dışındaki kişilerle tanışabilir ve size çok çekici gelebilir. Aşk arzunuz artıyor.
7 Aralık 2016

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi fazla yormaktan, enerjinizi tüketmekten kaçınmalısınız. İşleri düzene koymanız, titizlikle ilerlemeniz kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilir.
7 Aralık 2016

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde aile yaşamınıza ve ailevi konulara odaklanabilir, onların problemleri ile meşgul olabilirsiniz. Hayatınızla ilgili yeni kararlar alabileceğiniz bugün, ilişkilerinizde daha sıcak ve sevgi dolu tavırlarla yaklaşmayı tercih etmelisiniz.
8 Aralık 2016

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Öğle saatlerinden itibaren daha dinamik enerjilere kavuşacaksınız ve partnerinizle harika bir perşembe akşamı geçirmenin planlarını yapabileceksiniz. İlişkiniz yoksa yeni ve beklenmedik bir ilişkinin ihtimaline yelken açacaksınız.Mesleğinizi icra ettiğiniz bir ortağınız varsa gün boyu onunla yeni projelerin tasarımı üzerinden geçebilirsiniz. Sizin liderlik ettiğiniz bir iş bağlantısı üzerinde de çalışıyor olabilirsiniz. Kardeşler, komşular ve iş bağlantılarınızda deneyimlediğiniz kısıtlanmayı atlatmak için pozitif verilere sahip bulunuyorsunuz.
7 Aralık 2016

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal hayatınız açısından hareketli bir döneme giriyorsunuz. Sevdiğiniz insanla hayatı daha fazla paylaşmak isteyecek, daha çok dış ortamlarda vakit geçireceksiniz.
Reklamı Kapat