Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
24 Mart 2019

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Giderek yoluna giren bir ilişkinin içindesiniz. O geçmişte yaşadığı bazı sorunların etkisinden henüz kurtulabilmiş değil. Sizin onu anlayan tavrınızı biraz daha sürdürmeniz gerekebilir.
24 Mart 2019

Terazi Burcu Günlük İş Falı

İş ilişkilerinizde büyük bir tatmin yaşıyorsunuz. İnatçı yapınız nedeniyle bazı tartışmalarda dediğim dedik tavrı gösteriyorsunuz. Her zaman sizi alttan alan birileri oluyor karşınızda.
24 Mart 2019

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Parayla ilişkiniz yok gibi. Olunca herkesle paylaşıyor ve düşünmeden harcıyorsunuz, olmayınca da problem etmiyorsunuz. Bugünlerde eliniz biraz ferah, harcayacak yer arıyorsunuz.
24 Mart 2019

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Bazı yakınlarınızın sorunlarına samimiyetle eğilmeniz, daha çok sorun üretmelerine neden olabilir. Kendi sorunlarının çözümünde onların önünü açmalısınız.
24 Mart 2019

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizle çok barış halinde olduğunuz bir özelliğiniz, bugünlerde küskünlüklere neden olabilir. Sağlık konularında bazı yüklü harcamalar söz konusu olabilir. Arkadaş çevrenizle yaşadığınız sosyallik zamanınızın çoğunu alıyor. Sizi ihmalkar bulan başka bir çevre daha var. Onlarla yeterince ilgilenmediğiniz, onları arayıp sormadığınız düşünülüyor.
24 Mart 2019

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünün tamamında Ay Akrep burcunda hareket ediyor. Sizlerin düşük enerjili bir günü olsa da aksine çoğunuz kendini enerjik hissedebilir. Ay, öyle güzel kontaklar kuruyor ki bugün olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Merkür-Neptün kavuşumunun yaşandığı gün içerisinde sağlığınızla ilgili konular gündeme gelebilir. Şifa bulabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Saatler geceye ilerlerken Ay, Mars ile olan karşıtlığını kesinleştiriyor. Özellikle geçmişinizdeki bir meseleyle ilgili gerginlikler hissedebilirsiniz. Rüyalarınız çıkabilir. Sevgiler, Astromeri
24 Mart 2019

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gereksiz harcamalara dikkat!Ay, bugün su burcunda hareket ediyor. Zamanını çok iyi kullanman gerektiğini biliyorsun. Her şey hızla akıp giderken, nerede durduğun, neler yaptığın önemli olacak. Bununla birlikte ilerlemene engel olan konuları hayatından çıkarma kararı alacaksın. Evli ve çocukları olan bir Terazi burcuysan ailecek sosyal etkinliklere katılabilirsiniz. En az çocukların kadar eğleneceğin bu etkinlik kendini iyi hissetmeni sağlayacak. Sürekli ayrılıp barıştığın bir ilişkinin içindeysen, daha fazla katlanamayarak ilişkini sonlandırmak isteyebilirsin. Yakın bir arkadaşının bulunduğun şehre geldiğini öğrenebilir ve buluşma planları yapabilirsin. Gereksiz harcamalara dikkat etmelisin.
24 Mart 2019

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizde gerçekleşen bazı dedikodular sizi istemediğiniz konuşmalara itebilir. Kendinizi savunmak zorunda kalırken dengeleri iyi korumalısınız.
24 Mart 2019

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Eğer alışveriş yapacaksanız biraz daha tutumlu olmaya bakın. Elinizdekileri değerlendirmek için sakin düşünmeye bakmalısınız.
24 Mart 2019

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İş arkadaşlıkları gibi konularda geri sayabilirsiniz, romantik açıdan gelecek vaad eden günlere girdiniz ama diğer konuları göz önünde bulundurun.
24 Mart 2019

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İç dünyanızda yaşadıklarınız, sinirlerinizin bir parça gerilmesi sonucunu doğurabilirler. Bu gerginliği atmak için alışveriş merkezine doğru yola çıkabilirsiniz. Para harcarken dürtülerinizi susturmaya çalışmazsanız, boş bir cüzdanla geri gelebilirsiniz.
24 Mart 2019

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok keyif alacağınız hareketli bir Pazar günü sizleri bekliyor. Bir kere çok güzelsiniz. Siz fark etseniz de etmesiniz de insanları sizi ve güzel enerjinizi fark ediyorlar. Romantik konularda biraz hayal kırıklığına uğramış, kendi kendinizi kandırmış olabilirsiniz. Olmasını istediğinizi hedeften çıkartın. O size eninde sonunda gelecek. Bu arada elinizdeki fırsatlarla ilgilenebilirsiniz.
24 Mart 2019

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay Akrep burcunda seyahat ederken, uzun zamandır sürdürdüğünüz bir projeyi tamamlayıp paranızı tahsil edebilirsiniz. Miras ve devir konularıyla ilgili beklediğiniz gelişmeler gündeme gelir. İç sesinize kulak vererek yeteneklerinizi ortaya çıkartın. Enerji çalışmaları, kişisel gelişim eğitimleri için harika bir dönem.
24 Mart 2019

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konuların ön planda olduğu bir gün, kaynaklarınızı ve sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Harcamalar, alışverişler gündeme gelebilir. Kendinize güvenmeli, değerinizi bilmelisiniz.
Reklamı Kapat