Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

28 Kasım 2015
Onu çekim alanınıza almak için, doğallığınızın dışına çıkmanız hiç gerekmiyor. Daha rahat olabilirseniz, ilginçliğinizin arkasından çekiciliğiniz gelecek gibi görünüyor.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

28 Kasım 2015
Mükemmel referanslarınız var. Yetkililerinizin sizden beklentileri sandığınızdan da fazla gibi görünüyor. Akşama doğru aranızda yapacağınız toplantı sizin için çok yararlı olacak.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

28 Kasım 2015
Parasız kalmaktan korkuyor olmanıza karşın, hiç böyle bir endişeniz yokmuş gibi harcıyorsunuz. Bu tutumunuz sizi çok kısa zamanda dara sokabilir. Bugünlerde sürpriz para haberleriniz olabilir.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

28 Kasım 2015
Size karşı beslenen özel bir ilgi ve sevginin tam karşılığını vermekte biraz eksiklik gösteriyorsunuz.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Kasım 2015
Haberiniz olmadan, sizi referans gösterip küçük çıkarlar elde etmeye çalışan birileri olabilir. Buna dikkat etmelisiniz. Araştırıp üstüne gitmeniz halinde, birtakım şaşkınlıklarınız olabilir. Yurtdışındaki bir arkadaşınızı, onunla ilgili bazı gelişmeler nedeniyle merak ediyorsunuz. Ama dostunuz muhtemelen birkaç gün içinde karşınıza çıkıp sizi sevindirecek.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Kasım 2015
Sevgili Teraziler saat 09:38 Ay-Neptün etkisi altında Cumartesi günümüzün ilk etkili enerjisi olup, geçmişi unutmadan, gelecekle ilgili amaçlarınızı tekrar gözden geçirmeniz yönünde sizi rahatlatıcıdır. Saat 13:33 itibariyle Mars ile zorlayıcı görünüm yapacak Ay, bir yandan maddi anlamda desteklenme ihtiyacımızı gösteriyor diğer taraftan bildiğimiz gibi hareket etmek istiyoruz. Borçlarımızın ödenmesi, finansal ortaklıkların düzenlenmesi, çevresel ilişkilerden yararlanarak para kazanılması gibi konular da bugünlerde özellikle gündem maddemizde yer alacak. Ödemelerde zorlanabiliriz. Paylaşım ve işbirliğinin önemi bu dönemde bir hayli önem taşır. Saat 21:49 Ay-Pluto karşıtlığında, bir yandan güven içinde yaşama arzusu diğer yandan sorumlulukların baskısı bizi zorlayabilir. Hayat bize, üstümüze düşenleri yapmamız gerektiği yolunda bir uyarıda bulunmaktadır. Huzur bulacağımız, güzellikleri paylaşacağımız bir cumartesi geçirmemiz dileğimle,    


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Kasım 2015
Başarılı olmanız için her türlü doneye sahipsiniz. Fakat, iş hayatınızda aksi davranışlarda bulunmamaya özen gösterin. Bilmediğiniz konuları araştıracak ve gerekli tüm enerjinizi kullanacaksınız. Uzak yollarla ilgili planlarınız gözden geçirecek ve gerekli görüşmeleri gizlice sağlayacaksınız.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Kasım 2015
Bugün önemli işlerde elinizi taşın altına koymanız ve motivasyonu yükseltecek rol oynamanız gerekecek. Kontrol size bırakılırsa bunun önemini görün. Karar verip uygulamanın yapılmasına ön ayak olan kişi sizsiniz bugün.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Kasım 2015
Bazı konularda gözle görülür bir dirençle karşılaşabilirsiniz. Bu durumda zor kullanmak ya da baskı uygulamak yerine, dolaylı yöntemler kullanmanız sizin için daha faydalı olabilir.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Kasım 2015
Hafta sonu olmasına karşın sorumluluklar ve işe yönelik konular var. Aynı zamanda ailevi konular da harekete geçirici olabilir.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Kasım 2015
Kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Kasım 2015
Uzun vadede gerçekleştirmeyi düşündüğünüz proje ve planlarınızın tatbikatı şu sıralar gündeme gelebilir. Maddi açıdan uğrayacağınız küçük bir kayıp sonradan elde edeceğiniz büyük kazançlarla giderilecek. Ani öfkenizi yenmelisiniz. Çevrenizdekileri kırıyorsunuz.

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Kasım 2015
Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Kasım 2015
Para, finans konuları ile ilgili kendinize çeki düzen verme, toparlama zamanı olduğuna işaret etmekte. Para ile ilgili mevzularda mantıklı düşünme, karar alma zamanı sizler için.  Sürpriz bir iş desteği,  iş fırsatı sunulabilir size ama şartlar yeteri kadar olgunlaşmamış olabilir.  Maddi anlamda daha da rahat nefes almanızı sağlayacak bir teklif olabilir gelebilir.

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Kasım 2015
Kalabalık ortamlarda ve iş alanlarınızda enerjinizi yüksek hissedeceksiniz. Özel hayatınızda dengenizi sağlamış değilsiniz. Sevdiğiniz insanla birbirinize sinirlenebilirsiniz.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu