Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
30 Eylül 2016

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Akşama yakın üzerinizde etkisi olan biri, gergin sinirlerinizi yumuşatmaya çalışacak. Onu kıramayacak ve kırgın olduğunuz sevgilinizi telefonla arayacaksınız. Ama yine de, ilişkiniz kısa zamanda toparlanacak gibi görünmüyor.
30 Eylül 2016

Terazi Burcu Günlük İş Falı

İş ilişkilerinizde bir sorun yaratmamaya özen gösteriyorsunuz. İş hayatınız genel olarak problemsiz. Hafta içinde sizi sonradan çok ilgilendirecek bir toplantının içinde olacaksınız.
30 Eylül 2016

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Ödemeleriniz ve toplayacağınız paralar bugünlerde başa baş gidiyor. Her zaman inişli çıkışlı olan para durumunuz, şu günlerde bir istikrar gösteriyor. Ama bu belli bir zamana kadar böyle gidecek gibi görünüyor.
30 Eylül 2016

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Sırtınızdaki ağrılar söylediğiniz gibi mevsimle ilgili olabilir. Ama olmayabilir de.
30 Eylül 2016

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu günlerde anlamlı bulduğunuz birçok şey anlamını yitirebilir. Bir sıkıntınız var. Ama geçici ve çok da sudan sebepleri var. Bugünlerde biraz bunalım ihtiyacı hissediyorsunuz nedense. Yakında umut verici haberler alacaksınız. Rahatlayacak ve kendinizi toparlayacaksınız. Aile içindeki mutluluğu olumsuz enerjinizle azaltmamaya çalışmamalısınız.
29 Eylül 2016

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  Saat 05:24 Ay-Pluto olumlu görünümü, her konuda kazançlı çıkma arzunuzdur. Geleceğimizi garanti altına alma ihtiyacınız her zamankinden çok daha yükselir. Saat 13:05-30 Eylül saat 10:52 arasında etkili  Ay boşluk süresince,  birbiriyle çelişkili düşüncelerimiz olabilir. Onayladığımız bir şeyden vazgeçebilir, bir başka doğrultuda karar verebiliriz. Ancak boşluk zamanlarında acil karar vermek veya karar değiştirmek yerine, olan duruma şöyle bir bakmak faydalıdır.
29 Eylül 2016

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuza kadar güneş ikizler burcunda kalacak. Daha sonra yengeç burcunda yolculuğuna başlayacak. 12 Temmuza kadar Merkür ve Venüs Yengeçte birlikte hareket edecekler. 4 Temmuzda Yeni ay Yengeçte doğacak. 19 temmuzda Dolunay Oğlak burcunda gerçekleşiyor. Mars Akrep burcunda ileri hareketine başlamış durumda. Satürn, Neptün ve Plüton retro durumunda.. Kendi değerlerimize uygun hareket etmek isteyeceğiz.... devamı...
29 Eylül 2016

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Dingin bir gün planlayın. Sadece bedensel değil ruhsal olarak da biraz huzura ve mola vermeye ihtiyacınız var. Sizinle aynı duyguları paylaşan ve konuşmasanız da birbirinizi anladığınız en yakınlarınıza zaman ayırabilirsiniz.
29 Eylül 2016

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kafanızdaki sinir bozucu düşüncelerden kurtulmakta zorlanabilirsiniz. Belki de takıntı haline gelen bu düşüncelerden kurtulmak yerine, size ne anlatmak istediğine bakmanız yararınıza olur. Daha önce katılmadığınız aktivitelere katılmanız fırsatlar yaratabilir. Ailenizi ilgilendiren işle veya kurs ya da seminerlere katılmanın faydasını görebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Genelde enerjik ve girişimci yönümüzün ön planda olduğu zamanlar. Ancak, öğle üzeri saatlerde ufak tefek sakarlıklara veya kazalara karşı tedbirli olmakta ve tartışmalardan kaçınmakta fayda var. Akşam saatlerinde ise, hafta başında yazdığımız fırsatlara açık, farklı şansları devreye sokan veya iyimser düşünmemize yardım eden etkiler yürürlüğe giriyor ve hafta sonu genelinde de bizi motive ediyor olacak. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
29 Eylül 2016

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün keyfinizi kaçıran olaylarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Sizi zor durumda bırakan olaylarda kardeşlerinizden yardım alabilirsiniz. Bazı durumları kabullenmek zorunda kalabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerden feragat edebilirsiniz. Sabırlı olmanız gereken bir gündesiniz. Gündelik rutininizden çıkmamaya çalışın.
29 Eylül 2016

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Birlikte çalıştığınız kişilerin farklı yönlerini görecek ve işbirliği içine gireceksiniz. Sosyal aktivitelerinizin sınırını genişlettiğiniz için verdiğiniz sözleri yerine getirme konusunda zorlanabilirsiniz. Dikkatinizi dağıtmayın.
29 Eylül 2016

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışıyorsanız iş hayatınızda bir yıldız gibi parlayacaksınız. Yaptığınız anlaşmalar, imzaladığınız sözleşmeler v.s. hepsinden karlı çıkacaksınız. Duygusal hayatınız için söylenebilecek bir değişiklik yok. Temkinli olmalısınız. Çünkü biraz abartıyorsunuz.
29 Eylül 2016

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.
29 Eylül 2016

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinize dönük yaşayacağınız bir Jüpiter gününe başlıyorsunuz. Bu içe dönüklük akşam saatlerinde de devam edebilecektir.. Kontrolünüz dışında gelişen konularla ilgili sorgulama eğilimindesiniz.Akşam saatleri ise hedefleriniz ve kararlarınız üzerinde kendinizi daha güçlü hissedebileceğiniz süreçte olacaksınız. Estetik kaygılarınız da artmaya başlayacaktır. Diğer taraftan kariyer alanınızda zihninizdeki tüm gerçekliği ortaya dökebilme ve takdir sağlayabilme açısından doğru etkilere sahip bulunuyorsunuz.
29 Eylül 2016

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün biraz yavaşlayacak ve isteksiz davranacaksınız. Yaratıcılıkla ilgili alanlarda olumlu etkilere sahipsiniz. Bazı şeyleri gözden geçirmek için yalnız kalmak isteyebilirsiniz.
Reklamı Kapat