Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

29 Kasım 2014
Onun kalbini kırmak istemiyorsunuz, ama bazen düşüncesizce söylediğiniz sözler onu kırıyor. Hassas bir dönem yaşadığının siz de farkındasınız, bugün özenli davranmanızda yarar var.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

29 Kasım 2014
İşteki hareketlenmeye ayak uydurmanız sizin yararınıza olacak. Bugün bu konuyla ilgili bir görüşme ya da toplantı yapabilirsiniz. Kendi düşüncelerinizi aktarma, başkalarının düşüncelerini de öğrenme fırsatı bulabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

29 Kasım 2014
Günübirlik bütçe yapmak bazen sizi çok zorluyor. Gün boyu bir hayli gerginlik yaşayabilirsiniz. Beklediğiniz bir para son anda elinize geçebilir. Bir yakınızdan para konusunda eleştiri alabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

29 Kasım 2014
Çevrenizdekiler sizden daha fazla enerji ve ataklık bekliyor. Bugünlerde daha fazla dinamik olmanız gerekiyor.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Kasım 2014
İş yaşamınızda beklenmedik bazı olaylarla karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle hatalar yapmaya ve aldatılmaya oldukça uygun etkiler altında olacağınızdan işinizle ilgili her konuda oldukça dikkatli olmalısınız. Etki altında kalabilir ve ihmalkar tutumlar içine girebilirsiniz. Bugün size küçük gibi görünecek sorunlara özellikle çok dikkat etmelisiniz. Bu sorunlar daha sonraki dönemlerde sizi gereğinden fazla yıpratabilir.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Kasım 2014
Sevgili Teraziler, 28 Kasım saat:04:26 - 17 Aralık saat:05:53 tarihleri arasında Merkür Yay burcunda ilerleyecek. Bu geçişi dispozite eden Jüpiter size destektir. İletişim-bilgilenme-yolculuklar-çevre değişimi-evlilik-uzun süreli ilişki-sağlık ve düzenlemeler konusunda cesur düşüneceksiniz. Uygulamalı eğitim, deneyim, yaratıcılığı dönük projeler, tasarımlarda bulunabilirsiniz. Grup faaliyetleri, kulis çalışmaları, oyun yazarlığı, ticaret ve iş girişimleri bilinçli şekilde gözden geçirilirse, sonuç başarılı olabilir. Yakın çevremizde bulunan kişiler, bu dönemde en sık konuştuğumuz, bir araya gelerek bir şeyleri paylaştığımız kişilerdir. İnternet ortamında bulunmak, konuşmak, tartışmak, bildiklerimizi yazmak hoşumuza gider. Hızlı öğreniriz, hızlı unuturuz. Merak ederiz, sonra vazgeçeriz. Farklı bir şeyler yapmak isteriz. Konuşa konuşa, paylaşa paylaşa çevremizi genişletiriz. Deneyimlerimizi insanlara ifade ederiz, onların da bu öğreti ve tecrübelerden yararlanmasını isteriz. Öğüt veririz, öğüt almaktan hoşlanmayız. Bu süreçte tabii ki, bilginin hoşgörülü bir şekilde dışa yansıtılması, bilmediklerimizin kabul edilip öğrenilmesi, bizden talep edilmedikçe insanlara akıl verilmemesi yerinde olur. Saat 11:16 Ay-Jüpiter karşıtlığı belli bir grubun içinde, aşkta veya çocuklarımızla ilgili konulara tarafsız bir şekilde bakmaya çalışsak da, biz önde olmak, takdir edilmek ve kıymetli bulunmak istiyoruz. Saat 19:14-29 Kasım saat 00:03 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Aşk hayatınız veya günü gerilimsiz ve özgür bir şekilde geçirme isteğiniz yoğun olmasına rağmen bunu tam anlamıyla sağlamanız mümkün olmayabilir. Bu kısa süre içinde çevrenizdeki insanlara karşı anlayışlı olmakta yarar var. Zorlukların sizi yıldırmaması, gücünüzün her daim yüksek olması dileğimle, Gününüz güzellikler içinde geçsin. Kalben sevgilerimle, 


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Kasım 2014
Aşk yaşantınızda değişim yaşamaktan hoşlanıyor ve partnerinizin durgun yapısından sıkılıyorsunuz. Bugün Ay, size olumlu bir motivasyon sağlarken, sosyal yaşantınızla ilgili pozitif düşünceler içinde hareket edeceksiniz. Hareketli bir gün geçirmek için, farklı planlar yapıyorsunuz. Kendinizi yenilemenin zamanı geldi.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Kasım 2014
Bugünkü en yoğun ihtiyacınız daha fazla heyecan ve değişiklik yaratmak adına. İletişim trafiğiniz ve sizi etkilemeye çalışan dış uyaranlarınız oldukça fazla. Çok fazla şeye dağılırsanız hiç birinde odaklanma şansı bulamazsınız.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Kasım 2014
Bazı kişilerin düşündüğünüz kadar açık sözlü olmadığını ya da gerçek düşünce veya duygularını paylaşmadığını fark edebilirsiniz. Olan bitene daha dikkatli bakmanız gereken günler. Tüm burçlar için gün geneli: Olanaklar, fırsatlar veya sürprizler kapıda! Ancak yine de, gezegenler bazı olayları, davetleri, teklifleri, kavramları, kişileri veya plan ya da projeleri olduğundan çok daha harikulade görmemize neden olabilir. Bahsettiğimiz konulara iyimser yaklaşmakta haklı olma ihtimalimiz olmasına rağmen, olayları gözümüzde büyütme ve olaylar hakkında yanılma ihtimalimiz de yüksek. Dolayısıyla, olabildiğince gerçekçi, detaycı, araştırmacı olmamız ve imkanı varsa belli ölçümleme teknikleriyle konuları test ederek ilerlememiz daha doğru olabilir. Olumlu bir ruh halindeyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Kasım 2014
Yaratıcı ve keşifçi yönleriniz güçleniyor. Orijinal fikirlere dayalı çalışmalarda ilerleme sağlayabilirsiniz. Öte yandan duygusal açıdan hareketli ve heyecanlı bir gün geçirmeniz mümkün gözüküyor. Yeni ortamlar ve yeni tanışmalar heyecan getirebilir. Eğlenceye ve aşka dair konular sürpriz şekilde öncelik kazanabilir.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Kasım 2014
Boşa kürek sallamaktan hoşlanmayan Teraziler, yeteneklerinizi ortaya koyabileceğiniz ve artık aydınlığa çıkabilecekleri buluşların peşindesiniz.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Kasım 2014
Uzun vadede gerçekleştirmeyi düşündüğünüz proje ve planlarınızın tatbikatı şu sıralar gündeme gelebilir. Maddi açıdan uğrayacağınız küçük bir kayıp sonradan elde edeceğiniz büyük kazançlarla giderilecek. Ani öfkenizi yenmelisiniz. Çevrenizdekileri kırıyorsunuz.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!