Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

2 Ağustos 2015
Aşk yaşamınızda bazı sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve sevdiğiniz insanla aranızda bazı huzursuzluklar çıkabilir. Duygularınızı kontrol etmekte zorluk yaşayabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

2 Ağustos 2015
İş yaşamınızda yaratıcılığınızı zorlayacağınız ve yeni projelere el atacağınız bir gündesiniz. Amirinizle bir takım ortak çalışmalara girebilir ve olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

2 Ağustos 2015
Bugün parasal konularda şanlısınız. Karşınıza ummadığınız fırsatlar çıkabilir. Bu fırsatları değerlendirmek için gözünüzü dört açmalı ve hızlı hareket etmelisiniz.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

2 Ağustos 2015
Sevgilinize karşı olan olumsuz hislerinizi açıkça belirtmiyorsunuz. Fakat o bunların farkında. Sizden önce davranıp sizi o terk edebilir.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2015
Bir yandan huzur ve sevgi arayan pozitif bir yapı, diğer taraftan sinirli,düşünmeden hareket eden bir kişilik. Bugün çevrenizdeki insanlara karşı izlediğiniz tavır bu olacak. Evinizle ilgili yapılan harcamalara kızacak, sevdiğiniz insanların size yönelttiği küçük eleştirilere tepki göstereceksiniz.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2015
Sevgili Teraziler, saat 01:36 Ay-Balık burcu seyri ile Pazar gününe  adım atıyoruz.  Böyle bir hoş etki altında aşk insanı öylesine etkisi altına alır ki,  gerçek dünyanın kuralları, dayatmaları veya zorlukları yerine gizli bir dünya kurulur. O dünyada ne hüzün vardır ne de güçlük. Endişelerinizi yüce bir güce teslim ederek, ruhunuzu arındırmak böylece dış dünyanın üzerinizdeki kontrolünden kurtulmak isteyebilirsiniz. Arınmak,  huzur bulmak, soyut konular üzerinde düşünmek, çalışmak için bu enerji gayet etkilidir. Saat 16:28 Ay-Neptün kavuşumu, sorunlarımız olsa dahi, gönlümüzdeki  yaşam sevincini ve inancını yükseltici bir etki yaratabilir. Hem maddi hem de manevi açıdan sizi destekleyici olabilir. Birlikte aynı hayatı paylaştığınız kişilerle aranızdaki güç birliğini yükselticidir. Saat 17:50 Merkür-Uranüs olumlu görünümü,   kendinizi arzu ettiğiniz şekilde yönlendirmenizde, özgürce ortaya koyabilmenizde destek verir. Hızlandırıcı, öğrenmeyi teşvik edici, harekete geçiricidir. Bazı kişilerin  veya direkt olarak partnerinizin tavırları, sözleri bir hayli etkileyicidir. Değişimlerin işaretçisi gibi durabilir. Saat 23:40 Ay-Pluto arasındaki olumlu görünüm,  partnerinizle olan  iletişiminizi güçlendiricidir. Birbirinize destek vermeniz, hayatı birlikte kotarmaya çalışmanız, el birliğinde  bulunmanız gayet olumludur. Yalnız olanlar biraz hüzün yüklense de, bu oluşum sizi derinden derine tedavi edebilir. Huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ağustos 2015
Sözleriniz kırıcı ve baskıcı olabilir fakat, siz taviz vermeyen tavırlarınızla kendinizi karşı tarafa kabul ettireceksiniz. Yaratıcı kişilerle birlikte olacak ve sizi destekleyen güçlü konumdaki kişilerin arkadaşlığını tercih edeceksiniz. İş çevrenizde başlayan dostluklar ve aşklar daha da pekişecek. Sosyal statünüz artıyor. . Anlamlı ve iğneleyici sözlerinizle partnerinizi ve çevrenizi istediğiniz gibi etkileyeceksiniz.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2015
Enerjisi yüksek insanlarla bir arada olacaksınız. Dostlarla bir arada yapılacak aktiviteler, yaşanacak deneyimler için ideal bir tatil günü olabilir. Yeni dostluklar ve belki de kafa dengi beraberlikler çıkabilir günün sonunda.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ağustos 2015
Karara varmanız veya seçim yapmanız gereken konularda en yararlı alternatifi bulmanızı sağlayacak bilgiler beklenmedik şekilde elinize geçebilir ya da alışılmadık türde bilgiler edinebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yaratıcı düşünceler, yenilikçi yaklaşımlar, iyimserlik, entellektüel aktiviteler gün boyu ön planda. Sadece akşam saatlerinde, abartılı duygular, aşırı hareketler nedeniyle ilişkilerde uyumsuzluklar söz konusu olabilir. İnançlar, ideolojiler ve prensipler konusunda inatçı veya ısrarcı davranmak fikir çatışmaları anlamına gelebilir. Gereğinden fazla pozitif veya gereğinden fazla negatif düşüme tuzağına kapılmamakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2015
Eldeki işleri toparlamaya çalışmak ve başkalarına yardımda bulunmak gerekiyor olabilir. Bu arada kendi sağlığınıza da yönelebilirsiniz.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2015
YAŞAM kalitenizi yükseltecek çalışmalar içindesiniz. Ancak bunları gizli tutmak isteyeceksiniz. Güçlü bağların pekişeceği bir gün.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2015
Çevrenizdekiler size güvenmiyorlar. Bunun nedeni sizin tutarsız davranışlarınız. Oysa onlar sizin dostunuz. Hep sizin iyiliğinizi düşünüyorlar. Dostlarınızın kıymetini bilin. Onlara karşı daha dikkatli olun. İş hayatınızda küçük çekişmeler yaşıyorsunuz.

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ağustos 2015
Bugün geleceğe yönelik somut planlar yapmak, hayallerinizi gerçekleştirmek için eylemlerde bulunmak adına ideal bir günde bulunmaktasınız. Arkadaş çevrenizin, görüşmeler ve toplantıların faydasını görebilirsiniz. Bugün yaşamak istediğiniz hayat için kararlı olmanız ve kendinize somut eylem planları oluşturmanız size fayda sağlayacaktır.

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2015
Özel hayatınızda aklınızın biraz karışık olacağını, içinde bulunduğunuz durumu değerlendirirken ikilemlere düşebileceğinize işaret etmekte. Biri hayatınıza girsin mi girmesin mi, ilk adımı atmalı mısınız yoksa beklemeli misiniz …vb Yine dolunay zamanı Dubhe yıldızı etkin olacağından, belki bu hafta dans, tiyatro gibi sanat-yaratıcılık içeren bir aktiviteyle haşır neşir olursunuz.

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2015
Aşk hayatınızda veya eğlenceli yer ve ortamlarda keyfinize diyecek olmayabilir. Partnerinizden alacağınız destekle kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Sosyal ortamlarda keyfiniz aşağıya çekilebilir.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu