Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
31 Temmuz 2016

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınıza ilişkin yeni kararlar almak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Değişik faaliyetlere ve sosyal aktivitelere katılma şansını elde edeceksiniz. Arkadaşlarınıza daha fazla zaman ayırmak isteyeceksiniz.
31 Temmuz 2016

Terazi Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızda bugün sakarlığınız ön plana çıkacak ve bir çok işlerinizi zamanında bitiremeyeceksiniz. Mesaiye kalmak zorunda kalabilirsiniz bugün.
31 Temmuz 2016

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Bugün eğitim ile ilgili bir takım harcamalar yapmak zorunda kalacaksınız ve bu durum sizi huzursuz edecektir.
31 Temmuz 2016

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün üzerinizdeki huzursuzluk sebebiyle gün içinde gelişen en ufak sorunlara bile aşırı tepkiler göstereceksiniz.
31 Temmuz 2016

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sizin için yoğun bir gün olabilir. Özellikle sabah saatlerinde yaşayacağınız yoğunluk enerjinizi yanlış kullanmanıza neden olabilir. Gün içinde yaşayacağınız yorgunluk psikolojinize yansıyabilir ve sinirli olabilirsiniz. Akşam saatlerini dinlenerek ve sevdiklerinize zaman ayırarak geçirmeniz muhtemel.
30 Temmuz 2016

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  30 Temmuz - 30 Ağustos tarihleri arasında Başak burcunda ilerleyecek Merkür süresince, endişeli düşünmeyiniz. Hayatta her şeyin denetleyemeyiz veya her şey mükemmel olmak zorunda değil. Doğrular gibi yanlışlar da olabilir. Önemli olan, gerekli-gereksiz olanı birbirinden ayırmaktır. Nerede bir aksaklık varsa, bunu çözebilmek için, ne kendinize ne de başkalarına karşı eleştirel davranmamalıyız. Eğer bir proje üzerinde çalışıyorsak, onun ayrıntılı çalışmalarını bitirebiliriz. Bir planımız varsa, bunun üzerinde düşünebiliriz. Ruhsal anlamda zihnimizi rahatlatacak aktivitelere yönelebiliriz. Yazılarımızı yazabilir, bir işi öğrenmeye çalışabiliriz. Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,
30 Temmuz 2016

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal davranmaktan mümkün olduğu kadar kaçınıyorsunuz. Bugün, arkadaşlarınızla birlikte ortak kararlar alacaksınız. Akılcı tavırlarınızla çevrenize örnek olacaksınız. Yaşam kalitenizi arttırma konusunda yapacağınız çalışmalar sizi olumlu etkileyecek ve kendinizi rahat hissedeceksiniz. Stresten kaynaklanan baş ağrılarınız olabilir.
30 Temmuz 2016

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sağlığınızla alakalı basit sorunlar sizi yatağa düşürebilir. Genelde zayıf bir bünyeniz olduğu ve hastalıklara karşı dirençsiz olduğunuzdan oldukça hassas davranabilirsiniz. Etrafınızdan da istediğiniz ilgiyi göremediğiniz için diliniz de bir hayli sertleşebilir.
29 Temmuz 2016

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Tavsiye ve önerileri dinlemeli, ama sizi mantıksız şeyler için zorlayan kişilere izin vermemelisiniz. Bazı kişileri memnun etmeye çalışmak veya sizi suistimal etmelerine izin vermek arasında kesin çizgiler var. İlişkilerinizde adalete önem vermeniz gerekiyor. Sizi sevmelerini sağlamak için bedel ödemeniz gerekmiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günün ilk saatleri daha rahat olmakla birlikte, gün içerisinde engellenmişlik hissi, gecikmeler, ertelemeler, blokajlar sabırlı olmayı gerektirebilir ya da gergin hissedebiliriz. Akşam saatlerine doğru ise, yanıltıcı kişiler, aldatıcı etkiler ve yanılsamalar dikkatli olmayı gerektirebilir. Aynı zamanda ani kararların ve hızlı düşünmenin bize zarar verebileceği, yanlış zamanda yanlış şeyler söylememeye, tartışmalı ortamlardan kaçınmaya ve yolculuklar esnasında dikkatli olmaya çalışmamız gereken günlerdeyiz. Bu konu ve bu gece geri hareketine geçen Uranüs’le ilgili çok daha detaylı yazımı Pazartesi günü ele almıştım. Arzu ederseniz internet sayfalarımızdan okuyabilirsiniz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
30 Temmuz 2016

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Genel olarak akıcı koşullardan ve başkalarının düşüncelerinden yararlanabileceğiniz olanaklar var. Yolculuklar sayesinde yeni yerler keşfedebilirsiniz.
30 Temmuz 2016

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayal ettiklerinizi gerçekleştirmek için gereken gücü ortaya koyabilirsiniz. Sanat yeteneği gerektiren konularda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Bugün aklınızı karıştıracak ve sizi şaşırtacak bir haber alacaksınız. İş yerinizde evrakları yeniden inceleyip gerekli değişiklikleri yapmanız gerekebilir. Eski projelerinizi gözden geçirebilirsiniz ve düşüncelerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz.
30 Temmuz 2016

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Aniden bir davet alacaksınız. Duyacağınız bazı haberlere şaşıracaksınız. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Aksi halde sözleriniz yüzünden güç durumda kalabilirsiniz. Kimseye bir söz vermeyin.
30 Temmuz 2016

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.
30 Temmuz 2016

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Zihinsel olarak kafanızı pek de derin mevzulara gömmek istemeyeceğiniz bir cumartesi günündesiniz.Akşam saatleri Ay burç değiştirdiğinde, hayal gücünün ve yaratıcılığın yüksek olacağı gece, kariyerinize yön veren ortama kendi öz değerlerinizi katabilir, takdir çekebilir ve destek alabilirsiniz. İş arıyorsanız sanatçı ve yaratıcı tarafınızı doyurabilecek bir iş bulabilirsiniz. Hayatınıza dahil olabilecek birisiyle fikirsel uzlaşmanın ve zekanın yoğun olabileceği bir aşkı deneyimlemeniz mümkündür.
30 Temmuz 2016

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür, sizin kadersel alanınızda hareket etmeye başlıyor. Önemli planlarınız varsa bu 2 hafta boyunca harekete geçmemelisiniz. Geçmişi anmak bu dönem hızlanabilir.
Reklamı Kapat