Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

29 Ocak 2015
Bugün sevgi konularında kendinizi ifade etmekte zorlanabileceğiniz bir gündesiniz. Eşinizle yaşadığınız sorunların temelinde yatan sebep iletişim kopukluğu olabilir. Yaklaşımlarınızda daha ılımlı olmaya çalışmalısınız.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

29 Ocak 2015
Evinizde özel uğraşlarınızla ilgilenmek ve sevdiklerinizle olmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Grup çalışmaları ve organizasyonlarda başarılı olabilir, yaratıcı fikirlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Amaçlarınız ve idealleriniz üzerinde söz sahibi olmak isteyebileceğiniz bir gün.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

29 Ocak 2015
Kendinizi ruhsal yönden gelişime açık hissedeceğiniz bir gündesiniz. Bireysel çalışmalar bugün sizin açınızdan çok daha verimli olacaktır. Çevresel faktörlere duyarlı olduğunuzdan, beden ve ruh sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. İkili ilişkilerde yaşanan olaylar bugün daha farklı bir boyutta devam edebilir. Parasal konular sorunları gündeminize girerken daha önlemci olmalısınız.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

29 Ocak 2015
Çok rahat olduğunuz söylenemez, ama öğle saatlerinde alabileceğiniz önerilere karşı kapalı olmamalısınız. İkili ilişkilerde ısrar ve terslikler parasal açıdan etkileyebilir.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ocak 2015
Sezgilerinizin güçlü olacağı ve iç benliğinizle bağlantı kurabileceğiniz bir gün. Gizli ihtiyaçlarınızı keşfedebilir ve önemli çıkış noktaları bulabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde tanıyabileceğiniz yeni bir kimsenin olgun davranışlarından etkilenebilirsiniz. Bugün çıkabileceğiniz yolculuklarda veya devam ettiğiniz eğitim kurumlarında beklenmedik olumlu gelişmeler yaşayabileceğiniz görülüyor.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ocak 2015
Sevgili Teraziler  Perşembe  gününe keyiflenmenizi  sağlayan Ay-İkizler seyir etkinliği altında başlıyor. Saat 00:36 itibariyle başlayan bu geçiş, samimiyetin, arkadaşlarınızla bir araya gelmenin, sohbet etmenin, işlerinizi hızlıca yoluna koymanın, haberleşmenin ve aktif bir şekilde günü değerlendirmenin işaretçisidir. Saat 03:57 itibariyle Ay-Venüs ile mücadeleci bir görünüm oluşturacak. Pek istekli olmadığınız ancak yapmak zorunda kaldığınız bir iş nedeniyle kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz. İyi niyetinizin, merhametinizin birileri tarafından kullanılmasından pek hoşlanmazsınız. Saat 06:44 Ay-Satürn karşıtlığı dış dünyada kendinizi her anlamda ifade etmek, bildiklerinizi kabul ettirmek, aktif olmak ihtiyacı duyuyorsunuz. İnsanlarla konuşmak, merak ettiklerinizi öğrenmek arzusu da yoğun. Ancak yakın çevrenizdeki insanlar, yaşadığınız ortam, çalıştığınız yer, nefes aldığınız dünyanın kuralları sizi yoruyor. Keşke biraz daha anlayışlı olabilseler, keşke biraz daha samimi olabilseler diye düşünürsünüz.Saat 12:10 Ay-Neptün görünümü, farklı yollar arayışınızı işaret eder. İrtibatlarda bulunarak, haberleşerek bir şeyler yapmaya çalışırsınız. Ancak bugün  yanıltıcı durumlar oluşabilir. Dikkatli olalım. Saat 18:07 Ay-Güneş görünümü olumludur.  Hem yenilik anlamında gelişimlerin karşınıza çıkmasını sağlıyor hem de aşk hayatınız, çalışma yaşamınız, sağlığınızla ilgili konularda umutlandırıyor. Yenilik hevesimiz de yüksek. Ancak Merkür geri hareket döneminde olduğumuz için aklımıza eseni de yapmayalım. Bir bakalım olan bitene.Saat 21:35 itibariyle Ay-Merkür arasındaki görünüm bir yakınınızı ziyaret, sağlığınızla ilgilenmek, herhangi bir konuda karar vermeye çalışmanın simgesidir. Ancak Merkür geri hareket dönemindeyiz. Verdiğimiz bir karardan sonra vazgeçebiliriz. İyimser düşünürüz ancak yanılan biz oluruz. Dikkat etmekte yarar var. Gün içinde tüm işlerinizin kolaylıkla halledilmesi dileğimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ocak 2015
İdealleriniz uğruna çevrenize karşı kırıcı tutumlar içine girebiliyorsunuz. Koşullarınız olumlu gelişse bile, yaptığınız her işte gizli bir tatminsizlik duygusu sizi rahatsız ediyor. Birlikte çalıştığınız kişilerin farklı yönlerini görecek ve ortak işbirliği içine girebilirsiniz. Düşüncelerinizi süzgeçten geçirerek, hata yapmak istemiyorsunuz.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ocak 2015
Kendinizi bulunduğunuz mekan ve birlikte olduğunuz insanlara yabancı hissedebilirsiniz. Sizi hiç ilgilendirmeyen konular konuşuluyorsa tepki göstermek yerine kulak kabartın. Belki ucundan kıyısından konu size de yol göstericidir.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ocak 2015
Sevgili Teraziler içerisinde bulunduğunuz durumlardan memnun değilseniz. Bazı değişiklikler yapmanız gerekiyor. Evde ya da ilişkinizde yapacağınız değişiklikler ya da uzlaşmacı tutumunuz olumlu sonuçlar doğurabilir. Yaratıcı ya da eğlenceli aktiviteler ilginç alternatiflerle karşılaşmanızı sağlayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Keşif niteliğinde veya faydalı fikirler aklımızda kolaylık yerini alabilir, yenilenme enerjisi ve farkındalığımız yüksek. Ancak, öğle sonrası saatlere kadar, ilişkilerden fazla şey beklememiz, gerçekçi olmamamız ya da hayallere kapılmamız durumunda sıkıntılı durumlar veya hayal kırıklıkları oluşabilir. İlişkilerde sakinliği korumak, ani tepkilerden kaçınmak ve kelimeleri dikkatli kullanmak gerekiyor. Öğleden sonra ve akşam saatlerinde daha eğlenceli ve hızlı diyaloglar kurabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ocak 2015
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ocak 2015
Flört ederken tutkulu ve sahiplenici özelliğinizi gösterek karşı cinse güven veriyorsunuz. O bu durumu hissederek ufak tefek kaprisler yapabilir ama sizin naz çekecek gününüz değil. İşinizde belirgin bir yol almışsınız zaten. Bunun için sizden tecrübe göstermenizi bekleyen çok ama alınganlığınızdan ötürü her şeyi yanlış anlayabilirsiniz. Aşırı yoğun günün ardından gelen yorgunluklar baş dönmelerine sebep olabilir.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ocak 2015
Hayalci yönünüzün ağır basacağı ve karşınıza çıkan herşeyi sadece hoşlanacağınız şekilde görmeye eğilim göstermenize neden olacağı bir gün geçireceksiniz. Yeni tanıştığınız kişiler konusunda dikkatli olmalısınız. Onlardan daha ilk anda hoşlanmaya yatkın olabilirsiniz.

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ocak 2015
Aile ilişkilerinizde mücadelelere açık olduğunuz bugün, aile büyüklerinizle ilişkilerinizde fevri tavırlar, bastırılmış duyguların aniden ortaya çıkması gibi tatsız durumlarla karşılaşabileceğiniz için, içsel dengenizi korumalı, barışçıl bir enerji yaymalısınız.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu