Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

19 Aralık 2014
Özgür bakışınız, epeydir karşılığını arar gibi. Sizinle ilişki konusuna birebir denk bakan birine rastlama umudunuz, şansınıza fazla güvendiğinizi gösteriyor. Ama aşk yaşamınızın yakın geleceğinde parıltılar var.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Terazi Burcu Günlük İş Falı

19 Aralık 2014
Sizinle alakalı düşüncelerin çok azından haberdarsınız. Geleceğinizin aydınlığı gözleri kamaştırıyor. Kendinizi yeterince değerlendiremiyorsunuz. Vasıflarınızın bir kısmına gözleriniz kapalı.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Terazi Burcu Günlük Para Falı

19 Aralık 2014
Yakın bir zamanda para haberiniz var. Kısa bir sevincin arkasında uzun düşünceler, endişeler gelebilir. Para idaresinde oldukça mahir oluşunuz, sizi birçok kaygıdan uzak tutabiliyor
Facebook Twitter Google+ Addthis

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

19 Aralık 2014
Hayallerinizin yaşamınızdaki itici, destekleyici etkisi sizi yanıltabiliyor. Hayallerinizin arasına birçok imkansızı sokuyorsunuz.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Aralık 2014
Zihinsel olarak çok olumlu bir gündesiniz. Ancak düşüncelerinizden emin olamıyorsunuz. Bir konuda kararsız kalabilirsiniz ve yapmanız gerekenleri erteleme eğilimine girebilirsiniz. Kendinizi ve düşüncelerinizi anlatmakta zorlanabilirsiniz. Zihinsel bir huzursuzluk yaşayabilir ve olayların gelişiminden endişe edebilirsiniz. Ayrıca ilginizi çeken bir konuda merak duyacaksınız. Yeni bir karar vermek ve girişimde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Aralık 2014
Sevgili Teraziler Perşembe gününe, saat 02:29 Ay-Neptün olumlu görünümüyle merhaba diyeceğiz. Sıhhatiniz, işiniz veya maddi sıkıntılarınızı endişeden uzak bir şekilde ele almamızda yardımcı olacaktır. Böylece nerelerde yanlış yaptık, neleri düzeltmemiz gerekiyor sakince bir bakarız. Umutsuzca düşünmeyiz ve panik olmayız. Saat 10:58 Ay-Venüs olumlu görünümünde, dışa karşı pek belli etmeseniz de parasal ve ailevi konular üzerinde bir hayli düşünürsünüz. Değerlerinizi önemsediğiniz için, ilişkide baskın taraf  olmaya çalışırsınız. Saat 12:29 Ay-Mars zorlu görünümü, istediğimiz gibi hareket etmek, özgür olmak, kararlarımızı kendimiz verebileceğimiz güce kavuşmaktır. Mali konularda kısıtlı bir bütçe ile hareket etmek canımızı sıkabilir. Saat 16:39 Ay-Pluto arasındaki olumlu görünüm, ne olursa olsun kazançlı çıkma arzunuz yoğunlaşır. Geleceğimizi garanti altına alma ihtiyacınız her zamankinden çok daha yükselir. Arzuladığımız şekilde huzurlu ve başarılı bir gün geçirmeniz dileğimle,
Facebook Twitter Google+ Addthis


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Aralık 2014
Yakın çevrenizle ilgili paylaşımlarınızın pozitif geliştiği zaman, enerjinizin daha da yükseldiğini hissediyorsunuz. Bugün, bir çok kombinasyon işlerin sizi yoracağını bile bile, bir çok işe soyunacaksınız. Yaşamınızın aktif bir dönemindesiniz. Özel yeteneklerinizi kullanmalı ve kendinizi ispat etmelisiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Aralık 2014
Paranın sağladığı gücü lehine çeviren insanlar olabilir bugün etrafınızda. Bunun size zarar vermemesine dikkat edin. Siz elinizdeki kaynağı verimli kullanın yeter. Miktarı değil ne kadarının işe yarar kullanıldığı önemli.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Aralık 2014
Mevcut bazı durumların arkasındaki nedenleri açıklamak zorunda değilsiniz ve bu durum size zaman kaybettiriyor. Siz ilerlemeye odaklanın ve sezgilerinize güvenin. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Aralık 2014
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Aralık 2014
Başkalarına ne yapmaları gerektiğini söylediğiniz zaman alacağınız tepki sizi şaşırtabilir. Bugün Ay'ın konumu, tek başına çalıştığınız zaman, performansınızın çok daha yüksek olabileceğini gösteriyor. Bireyselliğin bazen bir gereksinim olduğunu anlamalı ve ayrıntılar üzerinde yoğunlaşmalısınız. İhtiyacınız olan şey sükunet.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Aralık 2014
İşte yeni bir atılım yapmanızın en uygun zamanı. Bunu güvendiğiniz bir dostunuzun sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Bu da size bol paranın kapılarını açabilir. Yalnız anlaşmalarınızı kağıt üzerinde gerçekleştirin. Yoksa zararını siz görürsünüz.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Aralık 2014
Gün içinde güzellik ve bakım işlerinize zaman ayırabilir, özel yaşamınızda görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Her alanda enerjinizi en iyi şekilde yansıtabileceğiniz bu zaman diliminin akşam saatlerinde ikili ilişkilerinizde ani tepkilerden kaçınmanız yararlı olacaktır.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu