Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

22 Kasım 2014
İçinizden gelenlerin tamamını ona fark ettirmekten çekiniyorsunuz. O size daha içten ve samimi davranıyor. Aynı samimiyete onun da ihtiyacı var. Sizin ona olan duygularınızı sorgulamak üzere.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

22 Kasım 2014
Basamakları bir bir tırmanıyorsunuz. Şansınız açık ama bundan da önemlisi çok emek harcıyorsunuz. Neysi ki karşınızda emeğinizin hakkını veren birileri var.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

22 Kasım 2014
Geliriniz bir çok beklentinize karşılık vermiyor olsa da tutumluluğunuzla sıkıntı çekmiyorsunuz. Planladığınız bazı harcamaları bir süre daha ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

22 Kasım 2014
Sizin hastalık hastası olduğunuzu düşünenler var. Kendinizi dinlemekten vaz geçmelisiniz.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Kasım 2014
Oldukça enerjik bir gündesiniz ve enerjinizi doğru olarak kullanabileceksiniz. Bazı kişisel zevklerinizi gerçekleştirmek için fırsat bulabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla hoşunuza gidecek saatler geçireceksiniz. Kendinizi canlı,etkin ve zinde hissedeceksiniz. Olaylara istediğiniz gibi konsantre olabiliyorsunuz ve çalışma temponuz çok iyi. Bir riske girebilirsiniz ancak bunun sonucu sizin için olumlui olacaktır. Duygusal anlamda hoşunuza gidecek bir heyecan yaşayabilirsiniz. Girişimde bulunmak için uygun bir günde olacaksınız.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Kasım 2014
Sevgili Teraziler  cumartesi günümüz, saat 14:32 itibariyle Yay burcunda oluşacak Yeniay etkisi altında başlıyor. Bu Yeniay, çevre değişimi, hedef belirleme ve ilişkinizle alakalı konular üzerinde etkilidir. İletişim, girişim, bilgilenme, keşif, seyahat konularında da etkilidir. Görüşmelerde bulunabilirsiniz. Çevremizdeki insanlarla eğlenceli ilişkiler kurmaktan, gezip görmekten, bilgilenmekten, keşifte bulunmaktan hoşlanırız. Dışa dönük davranırız. Sosyal yaşamımız bir hayli aktif hale gelir. İnsanları kolayca etkileriz. Arkadaşlarımızla, yakınlarımızla bir araya gelerek aktiviteler düzenleyebilir, özgürce kendimizi ifade edebiliriz. Bu Yeniay, çevre değişimi, dostluklar, eğitimden iş yaşamına kadar alanlarda sürprizlerin işaretçisidir. Yeniayın etki süresi dahilinde, 23, 27 Kasım ve 1 Aralık tarihlerinde, finansal konularda hırslı düşüneceğiz. Çünkü evimizin, ailemizin ihtiyaçları bizim için çok önemli. Zorlayıcı bir gün değil. Sadece hesabımızı bilmemiz gereken gün. Aynı gün hoş bir görünüm var. Yeni biriyle tanışabiliriz veya bir projemizi kabul ettirebiliriz. Yeniayın sizlere arzu ettiğiniz yolda ve hedeflerinize uygun şekilde ilerlemenizde destek olması dileğimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Kasım 2014
Bugün, kendinizle ilgili derin düşünceler içindesiniz. Geçmişinizle ilgili eski olayları düşündüğünüz zaman, kısa ve gizemli ayraçlara takılıp kalıyorsunuz. Gerçekten mutlu musunuz ? Bu soruyu kendinize sorun.Unutmayın ki, yaşantınızın her döneminde, hep kendi duygularınızın hedeflediği noktalara baktınız.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Kasım 2014
Bugün arkadaşlarınızla birlikte yapacağınız işlerde, grup enerjisini ön plana çıkaracağınız uğraşlarda daha fazla kazanç mevcut. Ancak bu olumlu havaya kanıp nasıl olsa işleri biri mutlaka yürütür diyen rehavete yenik düşmeyin.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Kasım 2014
Sosyal yaşamınız hareketlenmeye başlıyor. Önümüzdeki günlerde popülerliğiniz artmaya başlayacak. Evdeki sorunları işinizle karıştırmamalısınız. Önemli bir ilişkinizde meydana gelecek değişiklik üzücü gibi görünse de, aslında sonuçta sizin için en iyisi oluyor olabilir. Kişisel sırlarınızı hiç kimseyle paylaşmamanız gerekiyor. Yaratıcılığınızı kullanmak hoşunuza gidecek. Tüm burçlar için gün geneli: Genelde fikir alışverişleri, yazışmalar, anonslar, toplantılar ve görüşmeler artıyor, ama baskıcı atmosfer(kişiler?), içsel endişeler, sınırlayıcı durumlar ya da genel anlamda bir kasvet gün bir an önce bitse hissi yaratıyor. Çevredeki kişilerin tuhaf tavırları, garip diyalogları veya istikrarsız ya da inatçı hareketleri gerçekçi olmayan kişilerle olduğunuz hissine kapılmanıza neden olabilir ya da tam tersi, siz, çevredekiler tarafından bu şekilde algılanabilirsiniz. Yanıltıcı kişilere ve kararlara karşı tedbirli olmak gerekebilir ya da bazı kararsızlıklar veya belirsizlikler söz konusu olabilir. Mevcut etkiler bir zamanlar hoşumuza giden ya da yararlı bulduğumuz, ama artık bize hitap etmeyen iş, düzenleme, ilişki veya alışkanlıklardan kurtulmamıza olanak tanıyabilir. Yarından itibaren ise, enerji tamamen yenileniyor, boş bakışlardan hoş bakışlara geçiş var! Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Kasım 2014
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Kasım 2014
Hayallerinizi gerçekleştirmek adına fırsatlar yakalayabilirsiniz. Çevrenizdekilerin size sağlayacağı imkanları kullanmaktan kaçınmamalısınız.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Kasım 2014
Elde edeceğiniz kazançlar yüzünüzü güldürse bile çok büyük gelişmeler beklemeyin. Hatta zor günler geçirebilirsiniz. İlerlemek ve atılım yapmak için uygun bir zaman değil. Şu sıralar yakın çevrenizle ilgili ilişkileriniz ağırlık kazanacak ve sosyal hayatınız bir hayli hareketlenecek.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!