Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

21 Ekim 2014
İlişkinizde geleceğinizi göz önünde bulundurarak planlamalar yapmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Partnerinizin duygusal desteğini ve yanınızda hissetmek sizi oldukça mutlu edebilir.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

21 Ekim 2014
Meslek yaşantınızda çalışkanlığınızla ve diplomasi yeteneğinizle dikkat çekebilirsiniz. Otoritelerle iyi ilişki kurabilir, kendinizi ispatlama fırsatı bulabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

21 Ekim 2014
Bu gün ortak paylaşımlarınız için çalışarak maddi kazanç elde edebileceğiniz görülüyor. Yakın çevrenize maddi destek vermek durumunda kalabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

21 Ekim 2014
Bugün son zamanların rehavetini üstünüzden atmanız gerekiyor. Bugün şartlar hızla değişebilir, sizi yeni sorumluluklar bekliyor olabilir.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Bugün, mantığınızla karar almak daha doğru görünse bile iç sesinizi dinlemeyi ihmal etmemelisiniz. Yakın çevrenizle iletişiminizin yüksek olması, bu gün başkalarının fikirlerinden yararlanma isteği doğurabilir. Aile ile ilişkilerde hassas bir gündesiniz. Dinleyen ve anlayış gösteren bir tavır takınmanız doğru olacaktır.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ekim 2014
Sevgili Teraziler yeni haftaya Ay-Başak burcu geçişiyle merhaba diyoruz.  Karşınızdaki kişi ne kadar güvenilir olsa da, konuşmalarına, hal ve tavırlarına bir hayli önem verirsiniz. Bunun nedeni bilinçaltınızdaki mükemmeli isteme, arama dürtünüzdür. Duygularınızı paylaşmanız zor olduğu gibi,  geri planda kalarak incelemeyi tercih edebilirsiniz. Merak ettiğiniz konularda bilgi sahibi olmaya çalışabilir, durumları artı ve eksi, gerekli ve gereksiz olarak ikiye ayırarak ele alabilirsiniz. Bunun size oldukça faydası dokunur. Saat 00:41 Ay-Pluto görünümü, bilinçaltınızda yerleşmiş geçmiş tatsız olayları hatırlatabilir. Siz bu deneyimleri unutmadığınız için, fevri davranabilirsiniz. Özellikle partnerinizle aranızda bu yüzden sorunlar yaşanabilir. Saat 08:18 Venüs-Mars görünümü, çabucak verilen seyahat kararlarını gösterdiği gibi, dış dünyada aktif şekilde hareket etmenin, ilişkilerinizde doyuma ulaşmanın, düşüncelerinizi güzel, pozitif şekilde dışa yansıtmanın işaretçisidir. Bu enerji, hakikaten sizleri bir hayli rahatlatacak, imajınızı güçlendirecek, karşı cins üzerinde de bir hayli etkili olmanızı sağlayacaktır. Saat  23:32 Ay-Satürn  görünümü altında hem ilişkilerinizde hem parasal meselelerde hem de hedefinize varma anlamında tutkularınız oldukça yoğundur. İster konuşarak isterse eylemde bulunarak inandıklarınıza sahip çıkabilir, liderlik  gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. Sizin için önemli olan güçlü olmak, güçlü görünmektir. Etrafınızda bulunan kişiler sizden fazlasıyla etkilenebilirler. Saat 23:39 Merkür-Jüpiter olumlu görünümü, size gayet keyifli bir akşamı hediye ediyor. Dostlarla muhabbet etmek, sevdiklerinizle buluşmak, görüşmeler, tanışmalar, yolculuk anlamında gayet etkili enerjilere sahipsiniz. Yeni haftamızda şansınız, bahtınız, yolunuz açık olsun.Her işinizde başarı ve mutluluk dileklerimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ekim 2014
Düşündüğünüz şeyleri gerçekleştirme imkanı bulamayabilir ve çevrenizle ters düşebilirsiniz. Olayları derinlemesine algılıyor fakat yaşama geçirme konusunda ilgisiz davranıyorsunuz. İçinizden geçenleri, çevrenizle paylaşmak istemeyebilirsiniz. Bugün oto kontrolünüz gereğinden fazla çalışıyor olması, sizi rahatsız edebilir..

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ekim 2014
Bugün başkalarına bağımlı olmamaya gayret edin. Ancak olayları mutlaka kendi isteklerim doğrultusunda değiştireceğim diye ısrarcı da olmayın. Sizin dışınızdaki durumlara değil kendi tavrınıza bakmak size ışık tutacak.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Ekim 2014
Belli bir planınızın, projenizin veya düzenlemenin daha başarılı şekilde ilerlemesini sağlayacak yeni bir yol haritası çizebilecek kapasitedesiniz. Zamanınızı bu işe harcayabileceğiniz bir haftasonu. Tüm burçlar için gün geneli: Veriler, göstergeler ya da ortaya çıkan bilgiler yanlış adım atıyor hissi yaratabilir. Verilmiş sözler ya da çizilmiş yol haritaları üzerinde doğru kararlar alarak ilerlemek için doğru yorumlamak gerektiğinin farkına varabileceğimiz bir hafta sonu. Aniden, belli düzenlemelerin veya anlaşmaların ya da bağlayıcı sözlerin içinde yer almamak isteği hissedersek, bu hissi görmezden gelmek yerine gerekli düzenlemeleri yapmak daha doğru olacaktır.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ekim 2014
Olayları gereğinden fazla kritik etme eğiliminde olabilirsiniz. Bu tavrınız yüzünden kendi kendinizi yorup yıprattığınızı anlamanız gerekiyor. Gün içinde farkındalığınızı arttıracak içsel süreçler yaşayabilirsiniz. Bu süreçleri olgunlaşma ve gelişme yönünde değerlendirmelisiniz. Size yardımı dokunacak kişilerle görüşmenizde fayda var.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ekim 2014
İŞ arkadaşlarınızdan biri ile olmadık bir anda birbirinize zıtlaşabilirsiniz. Önümüzdeki bir kaç gün son derece sakin olmanızda fayda var.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ekim 2014
Espirili ve neşeli bir gündesiniz. Bunu iyi değerlendirin. Dostlarınızı arayın ve onları eğlence yerlerine davet edin. Iş hayatınızda çok enerjiksiniz. Bu sayede isteklerinizi gerçekleştime imkanı bulacaksınız. Parasal yönden de durumunuz gayet iyi.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!