Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
26 Nisan 2018

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinize yapmak istediğiniz sürpriz onun çok hoşuna gidecek. İlişkinize yeni boyutlar kazandırabilirsiniz. Her gün ufak tefek yeniliklerle onu şaşırtmak istiyorsunuz. Yerinde bir hareket.
26 Nisan 2018

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Bugün birkaç başarısızlık yaşayabilirsiniz. Becerikliliğinizin üstünüzde olduğu pek söylenemez. Gün içinde olabildiğince dikkatli davranarak fiyaskoları en aza indirebilirsiniz.
26 Nisan 2018

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Kısa vadeli yatırımlarınız imdadınıza yetişebilir. Uzun vadeli yatırımlar içinse mutlaka bu alanda bilgisi olan ve güvenebileceğiniz birisine danışın. Elinize henüz geçmemiş paralara ise bel bağlamayın.
26 Nisan 2018

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Konsantrenizin son derece düşük olacağı bir gündesiniz. Görünmez kazlara, özellikle araba kullanırken dikkat edin.
26 Nisan 2018

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ev ve diğer sosyallikleriniz arasında yerine oturtamadığınız dengeler, ilişkilerinizde yeni tartışmalar başlatma eğiliminde. Bu konularda tercihler yapma durumunda değilsiniz. Kültür, eğitim gibi konularda duyarlı olabileceğiniz bir gün. Kendinizle birlikte geliştirme gereği duyduğunuz inanlara ısrarcı yaklaşımlarınız, ters etkiler bırakabilir.
25 Nisan 2018

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler saat 00:03 Ay-Venüs görünümü, huzurlu ortamları, pozitif insanlarla konuşmayı tercih ediniz. Birileri size dert anlatmaya kalkışabilir. Eğer canınız sıkkınsa, sırf nezaketen diyerek katlanmak zorunda değilsiniz. Sizin de kendinize göre sorunlarınız olabilir. Dinlenmeye çalışınız. Saat 03:41 Venüs-Chiron görünümü size iyi gelecektir. Moralinizi yükselticidir. Keyifli paylaşımların göstergesidir. İlişkiler kurulur, canlanırız, ferahlarız. Aktif oluruz. Başkalarıyla yazışarak, konuşarak bağlantı kurarız. Değişik insanlarla tanışırız. Farklı yerler görürüz, tanışırız, bilgileniriz. Bunların hepsi bizi güçlendirir. Saat 08:17 Ay-Güneş görünümü, karmaşık olan hiç bir şeyden hoşlanmayacağız. Huzura ihtiyacımız var. Bizi düşündüren, habersiz gelişen, elimizde olmadan üzen ne varsa ondan kurtulmak isteyeceğiz. Bu saatlerde rahatlamak arzumuz bir hayli yoğun olacak. Düzenimizi bozabilecek insanlara anlayış göstermemiz pek mümkün değil. Saat 15:30 Ay-Satürn görünümü, ailenizin üstünüzdeki etkisini işaret ediyor. Bir büyüğünüzün sorumluluğu sizi zorlayabilir. Bugün onunla ilgilenmeniz gerekebilir. Ev içinde tamirat bakım gibi işleriniz olabilir. Gün, tüm güzellikleriyle sizi kucaklasın. Gönülden sevgilerimle,
25 Nisan 2018

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendine koyduğun sınırları aşmak isteyebilirsin. Geçmişle ilgili takıntılarının azaldığını fark edeceksin.
25 Nisan 2018

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişim açısından zorlayan bir gün geçirebilirsiniz. Özellikle bire bir iletişimde sert diyaloglardan ve sözlerden kaçınmanız gerekiyor. Bardağın dolu tarafını görmek için gayret sarfedin.
25 Nisan 2018

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzun zamandır maddi konularda kendine koyduğun sınırı aşmak isteyebilirsin. Geçmişle ilgili bazı takıntılarının azaldığını fark ederek, hayata daha olumlu bir pencereden bakacaksın. Aile şirketinde çalışan bir Terazi burcuysan, kardeşlerinle anlaşmazlıklar yaşayabilirsin. Toplumsal sorunları, daha felsefi ve sosyolojik boyutuyla değerlendireceğin kişilerle bir araya gelebilirsin. İlişkisi olmayan bir Terazi burcuysan, nezaketli yaklaşımın yeni tanışacağın kişinin ilgisini epey çekebilir.
25 Nisan 2018

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde riskli olacak kararlar almaktan kaçının. Kendinizi sebepsiz olarak kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Sorumluluklarınız artabilir. Gizli kalmış olaylara karşı kabullenme içine girebilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kontrol kaybı yaşamamaya özen göstermelisiniz.
25 Nisan 2018

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün hayattan beklentilerinizi arzularınızı rahatsızlıklarınızı düşünün ve doğa ile baş başa kalacağınız ortamlarda bulunmaya çalışın ve tabiatla bütünleşin gökyüzünün maviliği ve denizin derinliğine bırakın ağırlıklarınızı tüm inancınız ve içtenliğinizle kendiniz sevdikleriniz ve insanlık için ruhunuzu zihninizi dinlendirin. Dua edin ruhunuzu okşayacak düşüncelerle doldurun zihninizi ama kesinlikle kendinizle baş başa olun. İş hayatınızda beklediğiniz haberler gelişmelerle ilgili stres yapmayın zafer daima inananlarındır. Siz yaptığınız işe inanın gerisi gelecektir.
25 Nisan 2018

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, hiç hesapta olmayan gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bunlar, iletişimleriniz veya kısa bir seyahatiniz esnasında karşınıza çıkabilirler ve size, günlük gelirlerinizi artırmanızı sağlayacak bazı fırsatlar verebilirler.
25 Nisan 2018

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.
25 Nisan 2018

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İş yerinizdeki diyaloglarda fazla ciddiyet hakim. Sizin gibi uyuma önem veren biri için bu ortam çok yorucu olabilir. Dar görüşlü kişilere medeniyet öğretmek için boşa zaman harcamayın.
25 Nisan 2018

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Fikirlerinizin desteklenmediğini görmek sizi zorlayabilir. Özel hayatınızda ve aile ilişkilerinizde kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Alacağınız tavsiyelere kulak vermelisiniz. 
Reklamı Kapat