Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
23 Şubat 2018

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Duygusal yaşamınızda güne sıkıntılı bir başlangıç yapacaksınız ve içsel anlamda bazı gerilimler yaşayabilirsiniz. Davranışlarınızda ihmalkarlıklar içine girebilirsiniz. Duygusal olarak bazı karışıklıklar yaşama ihtimaliniz olacaktır. Öğleden sonraki saatlerde ise iki farklı eğilim içine girebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla fikir ayrılıklarından doğabilecek çeşitli tartışmalarda bulunabilirsiniz. Duygularınız gün içinde değişken bir yapı gösterecektir. İyimserlikle karamsarlığı arka arkaya yaşayabileceğiniz bir gündesiniz.
23 Şubat 2018

Terazi Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamınızda sabah saatleri disiplini bir şekilde çalışmalarınıza devam edebileceksiniz. Bazı koşulların gelişimi sizin için sıkıcı olabilir ve enerjinizin önemli bir kısmını işinizle ilgili konulara kanalize etmeyi başaracaksınız. Öğleden sonraki saatlerde ise kendinizi biraz daha rahatlamış hissedeceksiniz. Sorunlarınızın üzerine yoğunlaşmayı başaracaksınız ve bu konuda ilginç fikirler geliştirebilirsiniz. Ancak ani kararlar almamalı ve hızlı bir şekilde girişimlerde bulunmamalısınız.
23 Şubat 2018

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda sabah saatleri oldukça dikkatli olmanıza rağmen öğleden sonraki saatlerde gereksiz harcamalarda bulunabileceksiniz. Bütçenizi dengelemeye çalışmak sizin için çok önemli olacaktır.
23 Şubat 2018

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün sağlığınıza dikkat etmeli ve sizi strese sokacak aktivitelerden kaçınmalısınız. Enerjinizi yanlış kullanabilir ve sizin için önemsiz konularla gereksiz yere zaman harcamak zorunda kalabilirsiniz.
23 Şubat 2018

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ve yarını tek başınıza kafanızı ve ruhunuzu dinlendirerek geçirmek istiyorsunuz. Ama sevimli bir kalabalığınız olacak. Tıkandığınız konuların üstüne birileriyle, omuz omuza gitmenizde yarar olabilir. Bazı dertlerinizi yalnızca kendinize açıyor, kimseleri ortak etmiyorsunuz. Oysa çevreniz bu tür paylaşımlara çok açık, bu anlamda elverişli dostlarla dolu.
23 Şubat 2018

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler saat 03:07 itibariyle Ay-İkizler burcunda seyrini sürdürecek. İstediklerimizi elde etmek arzumuz bugün ön planda olacaktır. Bize kimsenin, hiç bir olayın duvar örmesini istemiyoruz. Meraklılığımız her türlü konuda bilgi sahibi olmak için bizi itekliyor gibi. Saat 11:09 İkizler burcunda oluşacak ilkdördün, iş ilişkilerinde şefkatli davranmanın önemini vurguluyor. Siz, yeniliklere açıksınız. Her şeyin olumlu gelişeceğine dair inancınızı koruyorsunuz. Bunun nedeni, bu güne dek karamsar düşündüm, belki de şimdi kendi kendime telkinde bulunursam güzel şeyler olur diye aklınızdan geçireceksiniz. Belirsizlikler yine bugün de ön planda olabilir. Beklediğiniz bir haberin gecikmesi veya gelmemesi kimi anlarda sizi tedirgin edebilir. Peki bu tedirginliği giderebilmek için ne yapmamız gerekir. Çatışma ve uzlaşmazlıklardan olabildiğince uzak kalarak kendimizi sakinleştirmemiz, dağılmadan kendi içimizdeki bütünlüğümüzü korumamız ve asıl hedefimiz için gücümüzü saklamamız gerektiğini gösteriyor. O zaman endişeli olmak yerine kendinize inanarak bugünü geçirmeniz gayet faydalıdır. Saat 20:51 Ay-Merkür görünüm etkisinde, kendi bildiğinizin doğru olduğunu iddia etmek yerine, başkalarının da görüşlerini almalısınız. Başınıza buyruk düşünmemeli, etraflıca bilgi sahibi olmaya çalışmalısınız. Çünkü bunun tam tersi bir durum, haklı olduğunuz konularda, haksız duruma düşmenize neden olabilir. Çevrenizle koordine hareket etmeli, dağılmamalı, belli bir nokta üzerinde odaklanmalısınız. Günün hayırlı gelişmelere işaret olması dileğimle,
23 Şubat 2018

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Detaylar işlerini aksatmana neden olacak. Yakın bir arkadaşının telefonu gerilmene neden olacak.
23 Şubat 2018

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, işinizle ilgili çalışmalarda güçlü bir motivasyon birliğine ihtiyacınız var. Bugün kalabalık ortamlarda bile, çevrenizden kopabilir yalnız kalmak isteyebilirsiniz. . Karşı cins üzerinde çekiciliğini mükemmel gidiyor.
23 Şubat 2018

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortak çalışma hayatınızı beraber paylaştığınız bayan arkadaşlarınızla yada hemcinslerinizle aranızda tesadüfi bir şekilde oluşan sorun sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Geçmişte oluşan ego ve hırsların oluşturduğu bir sorun olabilir bu. Nedenini önce kendinizde bulmalı sonrasında nerede hata yaptığımızı bilmeliyiz. Çalışma hayatında hırs elbette ki çok gereklidir. Ancak bunun fazlası hem size hem de çevrenize zarar verebilir.
23 Şubat 2018

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni ufuklara açılmak isteyeceğiniz hareketli bir gündesiniz. Farklı kültürler hakkında bilgi edinmek kavrayışınızı değiştirebilir. Öğrenme ve keşfetme heyecanı içinde farklı deneyimlerde bulunabilirsiniz. Uluslararası konular gündeminizi etkileyebilir. Bugün kendinizi daha hassas hissedebilirsiniz. Mücadele gerektiren işlere kalkışabilirsiniz.
23 Şubat 2018

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün maddi konularda emeğinizin karşılığını fazlasıyla alacak uzun zamandır istediğiniz yatırımlarınızı gerçekleştirebilecek imkanlarla karşılaşacaksınız. Cesaretli davranın. Özel yaşamınızda ise uzun süredir beraberliği devam eden evli Teraziler gelişmeler sizin istediğiniz gibi gelişmemiş olsa da bugün ilişkinizde yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Bekar Teraziler de duygusal yakınlaşmalar günün getirileri arasında.
23 Şubat 2018

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün oldukça rahat hissedebilir, dünyayı pembe gözlükler arkasından izleyebilirsiniz. Hayatın olumsuz yanları gizlenerek, fazlasıyla pozitif olan bakış açınızı değiştirmenizi gerektirecek durumları sizden uzak tutabilirler.
23 Şubat 2018

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İş konuları, ortak yatırımlar, finansman, vergi ve miras işleri gündeminize gelebilir. Gelir ve kazançlarınıza ilişkin girişimleriniz olabilir. Eşiniz veya ortağınızla birlikte aklınıza yatan bir işe yatırım yapabilirsiniz.
23 Şubat 2018

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İkizler burcunda seyahat eden Ay uzun yolculuklar, yabancılarla iletişim, medya, pazarlama, tanıtım, akademik konular alanında size gündem oluşturuyor. Son derece hareketli, iletişime açık bir hafta sonuna yelken açıyorsunuz. Sosyal ilişkilerinizi iş diyaloglarına dönüştürebilirsiniz.
23 Şubat 2018

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki birkaç gün boyunca eğitim veya seyahat işlerinize kanalize olabilirsiniz. Kafanız karışık ve biraz da dağınık olabilir. Önemli ayrıntıları atlamamaya özen gösterin. 
Reklamı Kapat