Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
29 Mayıs 2016

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Bugünlerde eleştirilere karşı daha açık davranmak, sizi doğru bir şekilde yönlendirebilir. Ne yaşadığınızdan emin değil gibisiniz. Duygularınızı tanımlamak için zamana ihtiyacınız olabilir.
29 Mayıs 2016

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Geçmişte kalan olumsuzluklarla ilgili, önümüzdeki günler içinde sizi etkileyecek duyumlarınız olacak. Önünüze çıkan fırsatlar hiç de azımsanacak şeyler değil. daha güvenli ve iyimser olabilirsiniz.
29 Mayıs 2016

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Paranızı değerlendirme isteğinizi bir süre erteleyin. Bu parayı kullanacağınız daha cazip olanaklar çıkabilir. Kendinizi daha güvende hissedebilmeniz için daha gerçekçi planlar yapmanız gerekiyor.
29 Mayıs 2016

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Çok hassas bir konuda gerekli özeni göstermiyorsunuz. Bu konuda daha dikkatli davranmanız gerekiyor.
29 Mayıs 2016

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün hiç beklemediğiniz bir ziyaretçiniz var. Onun vereceği bazı haberler yaptığınız planları gözden geçirmenize neden olabilir. Yeni kurduğunuz bir dostluk, size her gün biraz daha hayal kırıklığı yaşatıyor. Bu kadar yanılmış olabilmeniz sizi üzüyor. İnsanlara şans verirken cömertsiniz. Ama şansın bitirdiğiniz yerde düşmanlık benzeri duygular başlıyor.
29 Mayıs 2016

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  Saat 00:06  itibariyle Balık burcunda ilerleyecek Ay etkisinde, hassasiyet görülebilir. Ancak yine de, Balık burcundaki Ay, güçlüdür. En azından gerilimi önleyicidir. Sanatsal, mistik çalışmalar, ruhsal konularda bir hayli olumludur. İnsanlara destek veririz, empatide bulunuruz. Karşımızdaki kişiyi anlamaya çalışırız. Saat 10:48 Ay-Venüs zorlu görünümü altında, etrafınızdaki insanlara karşı ılımlı, sevgi dolu davranmanız yerinde olur. Saat 15:12 itibariyle gerçekleşecek sondördünde, bir yandan iletişimde bulunmak, aktif olmak isteyeceksiniz. Ancak diğer yandan dalgınlık, unutkanlık veya bazı nedenlerle işlerinizi çabucak bitirmek mümkün olmayabilir. Sakin olunuz lütfen. Saat 21:12 itibariyle  etkili olacak Ay-Neptün kavuşumu  problemlerimiz olsa da, içinizdeki yaşam sevincini ve inancını yükseltici bir etki yaratabilir. Hem maddi hem de manevi açıdan sizi destekleyici olabilir. Saat 23:45 Ay-Satürn görünümü, günlük hayatta elimizden geldiğince anlayışlı olmaya, insanlara destek olmaya çalışıyoruz. Ancak bulunduğumuz yer, ortam şartları ve karşılaştığımız insanlar bizi bazen öyle yoruyor ki, acaba neler olacak diye düşünmeden edemiyoruz. Sezgilerimiz bugün bir hayli yüksek. Bazı insanların hiç de iyi niyetli olmadıklarını görmek canımızı sıkıyor. Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,  
29 Mayıs 2016

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Önemli kişilerle görüşecek bir çoğunuz yurt dışı kaynaklı işlerde başarılı pozisyonlara geçeceklerdir. Kendinizden yaşça büyük kişilerin önemli desteğini alacaksınız.. Kendinizden ve fikirlerinizden emin olacaksınız. Öğreniminiz ve akademik kariyerinizle ilgili gelişimlere açık olacağınız bir süreç.
29 Mayıs 2016

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Günü verimsiz şekilde geçirmemeye özen gösterin. Tembelleşme eğiliminiz yüksek. Yormayan ve fiziksel olarak güç harcamanıza ihtiyaç duyulmayacak nitelikte şeylere niyet edin. Mücadele isteyen şeylerde kolayca pes etme riski var.
27 Mayıs 2016

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel gelişiminize önem vermenin, ihtiyacınız olan değişiklikleri yapmanın olumlu geri dönüşleri olabilir. Bazı kişiler altından kalkamayacağınız veya üstlenmeye hazır olmadığınız yükler almanız için sizi zorlayabilirler. Bu kişilere ödün vermeniz gerekmiyor.
29 Mayıs 2016

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı zaman alan işler ya da günlük sorumluluklar dikkat çekiyor. Bugün yeteneklerinizi geliştirmek için de çaba sarfedebilirsiniz.
29 Mayıs 2016

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Özgürlüğünüze düşkünsünüz. Ancak ailenizi ihmal etmeyin. Yaptığınız fedakarlıklar karşı taraf tarafından görülüyor ve biliniyor şüpheniz olmasın.
29 Mayıs 2016

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir dostunuz sizden haber bekliyor. Uzun süredir onu ihmal ettiniz. Güzel bir tatil daveti alabilirsiniz. Bunu değerlendirin. Gideceğiniz yerde yeni kişilerle tanışma imkanı doğabilir. Tam macera zamanı. Uzun süredir böyle bir macera özlemi içindeydiniz.
29 Mayıs 2016

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.
29 Mayıs 2016

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Akşam saatlerine kadar uzlaştırıcı davranışlarınız ve yaklaşımlarınız sayesinde iş arkadaşlarınız tarafından takdir toplayabilirsiniz.Bugün onlarla bir organizasyona dahil olabilirsiniz. Sahip olduğunuz merhamet ve sağduyu sayesinde önünüzdeki hafta iş yaptırmanız da kolaylaşacaktır. Ortaklığınız için yeni sorumluluklar yüklenmeye hazırsınız.Genel olarak ise; Ay tüm gün Balık burcunda olacak. Balık burcunun duygulu, romantik, yumuşak atmosferini haftanın bu son gününde dinlenmek rahatlamak, kendi içinize dönmek, sevdiğinizle romantik saatler geçirmek için kullanabilirsiniz. Öğle saatlerinde özellikle Ay ile Venüs arasında kare açı olacağı için, sevdiğinizle veya yakınlarınızla bir arada olmak arzusu artar. Mümkün olduğunca gününüzden keyif almak isteği göze çarpar. Hoşnut kalma çabası ve tatmin olma dürtüsü öne çıkar. Sosyalleşme konuları artar ve belki biraz yeme, içme etkinliklerine katılabilirsiniz. Fakat abartmamaya özen gösterin.Akşam saatlerinde Ay/Neptün kavuşumu nedeniyle duygulu, romantik, sanatçı yanımızı daha fazla açığa çıkarabiliriz. Melankolik ve nostaljik olmak da olasıdır. Müzik, dinlemek, yavaş bir tempoda hareket etmek, hayallere dalmak için çok müsait bir halde, kendi ritminizi kendinizi belirlediğiniz bir akşam geçiriniz. Belki de biraz rahatlamak için iki tek atabilir, içinizdeki romantiği uyandıracak bir şeyler karalayabilirsiniz. Akşam konsere gitmek, romantik komedi filmleri izlemek ya da evde kendinize tatlı bir şeyler yapmak, kendinizi şımartmak içinde destekleyici olacaktır.
29 Mayıs 2016

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük işlerinizde dağınık ve biraz da rahat davranmaya meyilli olacaksınız. Daha planlı ve programlı olmaya gayret etmelisiniz yoksa işleriniz yetişmeyebilir. Dış ortamlarda verdiğiniz sözler bugün üzerinizde ağırlık yaratabilir.
Reklamı Kapat