Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

25 Mayıs 2015
Yaşadığınız şu günlerin değerini bilin. Küçük sorulara, zor seçilen detaylara takılma zamanı değil. Hafta sonuyla ilgili düşünceleri var, ama size söylemeyecek. Karşı bir teklifle gitmeyi deneyin.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

25 Mayıs 2015
Bir sorunun çözülmesinde tercih ettiğiniz gizlilik, belli şeyleri korumaya yönelik. Ama bu konuda fazla inisiyatif kullanıyor gibisiniz. İyi niyetinizi yeterince ortaya koyamayacağınız ilişkilerde, ters anlamaya çok hazır insanlarla muhatapsınız.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

25 Mayıs 2015
Daha kontrollü olmanız gerektiği yönündeki eleştirilerde, belli oranlarda haklılık payı var. Bu günler içinde masraflı geziler olabilir. Alışveriş konularında kurtulmanız gereken zaaflarınız var.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

25 Mayıs 2015
Daha duyarlı yaklaşımlarla çalışma yaşamınızda bazı fırsatları yaratabilirsiniz. Sizi değişik konulara ve alanlara yöneltmek isteyecek insanlarla iletişim kurma yolunu seçmelisiniz.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Mayıs 2015
Geçmişte başınızdan geçen sevimsiz bir olayı, dolaylı ve amaçlı anımsatmalarla tekrardan yaşama durumunda kalabilirsiniz. Bu durum, sıkıntılı bir iki gün geçirmenize neden olabilir. Sessiz halletmeye çalıştığınız bir problem, iradeniz dışında kulaktan kulağa yayılıyor. Bununla ilgili olarak sorumlu tutup suçlayacağınız kişi, ummadığınız şekilde ters tepki verecek.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Mayıs 2015
Sevgili Teraziler yeni haftamız saat 11:51 olana dek Ay-Boşluk etkisi altında geçecektir. Bu zaman dilimi içinde aşk hayatınızda, sosyal ilişkilerinizde ve sizi birebir ilgilendiren konularda makul olmaya çalışınız.  Eğer sıkıntılı bir durum içinde iseniz, durumlara müdahalede bulunmak yerine akışta kalınız. Saat 11:51 itibariyle Ay-Başak burcu seyrinde başlayacak. Yaptığımız işte, çevremizde gelişmelerde her bir detayı önemseyeceğiz. Gördüğünüzle yetinmezsiniz. Bir şeyin ne kadar işe yaradığı sizin için kıymetlidir. Endişe verici bir durum varsa, bunu çözmeden rahat etmezsiniz. Geri planda yapılacak işlerle uğraşırsınız. Saat 20:09 Venüs-Uranüs zorlu görünümü, ilişkiniz, iş ortaklığınızla  alakalı konularda zorlayıcıdır. Sağlıklı bir şekilde yürümeyen, bir türlü yolunda gitmeyen beraberliklerde tahammül sınırı bir hayli güçleşir. Artık bu ilişkiyi verimli bir şekilde sürdürmek kolay değildir. Ancak ben, sakin olmanızı tavsiye ediyorum. Saat 20:18 itibariyle Başak burcunda oluşacak ilkdördün bazen hayata bir meydan okuyuş,  bazen bir yaprak misali kendinizi rüzgara teslim edişin yarattığı zorlanma olsa da, iç dünyanızda bir çok meselenin ölçüp tartılması, gözden geçirilmesi yönünde önem taşıyor. Gerginlik, kararsızlık, bazen tedirginlik duyabilirsiniz. İstekleriniz var ve sizin için huzurunuz gayet önemli. Merkür geri hareket dönemindeyiz.  Son bir hafta önceyi şöyle bir düşününüz. Hangi konu üzerinde duruyordunuz ve hangi mesele için start vermiştiniz. İşte bugün, o konularda ne gibi eksikler var, siz kendinizi nasıl hissediyorsunuz. Bir de unutmayalım ki, bazen engeller, bekleyiş ve zorlanmalar hayrımızadır. Bizi koruyucu, kendimizi gözden geçirmemizi sağlayıcıdır. Sakın yılmayın lütfen. Kendi gerçeğinizi yaratmak için öncelikle güçlü ve özgüvenli olmak gerektiğini lütfen unutmayın. Yeni haftamızın hepimiz için  mutluluklara vesile olması dileğimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Mayıs 2015
İşinizle ilgili gerekli çalışmaları başlatabilirsiniz. Özellikle bugün, iddialı ve benmerkezci davranmakla birçok başarıyı kucaklayabilirsiniz. Düşüncelerinizden ödün vermemekle, haklı olduğunuzu çevrenize ispat edeceksiniz. Sistemli yapınızı zorlayan kişilerden hoşlanmıyorsunuz. Bugün, randevularınıza geç kalmamalısınız.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Mayıs 2015
İşiniz ve kariyer planlarınızla ilgili içinde bulunmanız gereken sosyal ortamlar, iyi seviyede tutmanız gereken iş ilişkileriniz eşiniz tarafından yanlış değerlendirilebilir. Bir şeyleri yaparken başka bir şeyleri bozmayın.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Mayıs 2015
Bazı iş birliği veya ilişkilerinizi istediğiniz hale sokmanız gerekiyor. Ancak, yönetimi ele alabilmek için hayatınızın diğer alanlarında da planlı olmalı ve düzenli olmaya dikkat etmelisiniz. Evi böcekler sarmışsa ya da faturaların son ödeme tarihleri dolmuşsa, iş birliklerini düzenlemek zor olmaz mı? Tüm burçlar için gün geneli: Venüs ve Uranüs arasındaki olumsuz açı, bazı ilişkilerde istikrarsızlıkların, gerilimin, kopuşların veya inişli çıkışlı diyalogların nedeni. Önümüzdeki (üç gün önce başladı)üç gün için artan özgürlük isteği ileride pişman olabileceğimiz adımlar atmamıza neden olabilir. Diğer bir alternatif de, son derece çekici birisinin veya plan ya da işin dikkatimizi dağıtması olasılığı olabilir. Bu süreçte başlayan ilişkiler beklenen uzunlukta olmaz genellikle bilginize. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Mayıs 2015
Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmelerle ilgilenebileceğiniz bir gündesiniz. Uğraştığınız işlerde kişisel yeteneklerinizi ortaya koyarsanız çok daha başarılı olduğunuzu göreceksiniz. Çalışma hayatınızda düzenli olmanız gerekebilir. İşlerinizde detaylarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. İlerlemek için çaba sarf edeceğiniz zamanlar var.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Mayıs 2015
Yeni bir insan girebilir hayatınıza. Bu da sizi tanınmaz hale getirebilir. Çünkü fiziksel görünümünüzde değişiklikler yapacaksınız ve moraliniz yükselecek.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Mayıs 2015
Birçok fırsat var önünüzde. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz, bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Böylece hem iş hem de his hayatınızda yeni olanaklar yakalayabileceksiniz. Ama önemli bir durum değil korkmayın.

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Mayıs 2015
İkili ilişkilerinizde uyum, mutluluk, aşk ve şansın vurgulandığı bugün, ilişkiler anlamında fırsatlara açık olduğunuz, devam eden ilişkilerinizde romantik bir gün geçirebileceğiniz bir zaman diliminde iken, dostlarınızla eğlenceli etkinliklere katılabilir, hayatınızın her alanında sevildiğinizi daha fazla hissedebilirsiniz.

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Mayıs 2015
Önce sağlık diyoruz, özellikle tansiyonunuza dikkat. İş yerinizde, çalışma ortamınızda gereksiz sinirlenmeler, kibir, ukalalık yüzünden birlikte çalıştığınız kimselerle dalaşmamaya özen gösterin. İş ortamınız bu aralar extra gergin olabilir. İşinize gerekli/gereksiz çok karışılabilir ve bu sizin dengenizi bozabilir de.

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Mayıs 2015
İş ilişkilerinizde veya ortaklaşa iş alanlarınızda istediğiniz esnekliği gösteremeyebilirsiniz. Özellikle göz önünde olacağınız ortamlarda sevdiğiniz insanla tartışmalara girmekten kaçınmalısınız.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu