Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

22 Ağustos 2014
Aşktaki çözümsüzlükleri bir mutlak olarak görmemeli, daha kararlı ve yumuşak bir anlama çabası içine girmelisiniz. Sevgilinizin baş başayken ve insan arasında iki farklı davranış göstermesinin arkasında gizli rahatsızlıklar olabilir.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

22 Ağustos 2014
Diğerleri kadar inisiyatif sahibi olamadığınız için, baştan kayıpla başlayacağınızı düşünmeniz biraz aceleci bir yargı. Arkadaşlarınızla yapmaya çalıştığınız işbirliği, istediğiniz ölçüde söz sahibi olmanıza başka nedenlerle elverişli görünmüyor.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

22 Ağustos 2014
Para işlerinde daha özenli, daha tutumlu olmayı bir suç gibi yaşamanız hiç gerekmiyor. Aynı kazanç düzeyinde olduğunuz bazı yakınlarınızın yaşadığı çıkmazlar sizin sorununuz değil.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

22 Ağustos 2014
Dün akşam ve bugün yaşadığınız gerginliği haklı nedende arıyorsunuz. Çevrenizdeki tahmin ettiğiniz kişi, size sanki varlığıyla sıkıntı veriyor gibi.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ağustos 2014
Nedenini kavrayamadığınız tavırların üzerine ısrarla gitme özelliğiniz, çözümsüzlüğü kolaylaştırabiliyor. Çok eski bir arkadaşınızın yaşadığı iş sorunlarına üzülüyorsunuz. Bu nedenle, onun için arkadaşlar arasında bir destek arayışına girebilirsiniz. Bir konuda yararlı olmak için yaklaşacağınız bir tanıdığınızı, size karşı biraz tepkili bulacaksınız.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ağustos 2014
Sevgili Teraziler  Cuma günümüz saat 23:49 Ay-Boşluk etkisi altındayız. Nelere dikkat edeceğimizi birlikte gözden geçirelim. İş ilişkilerinde öncelikle güvensizlik duygusu üzerinizde hakim olabilir. Mücadele etmek isteğiniz azalır. Eğer son günlerde birisiyle  anlaşmazlık yaşadıysanız ve bir de aynı ortamda iseniz, bugün sözcükler dilinizin ucuna gelir. Ancak dışa yansıtamadığınız için sıkılırsınız. Aslında yansıtamamak iyidir. Fakat sizde baskı yaratabilir. Artık elden geldiğince sakin olmaya çalışacağız. Bugün benim tavsiyem her zaman yaptığınız işlerinize devam etmek. Ailevi konularda biraz gerginlik yaşanabilir veya siz hassas düşünürsünüz. Durumları sübjektif bakış açısıyla ele alma riskiniz yüksek. Eh bazı kişiler sizin gibi düşünmeyince alınabilirsiniz. İş meselelerinde ben dikkatli olmanız, notlar almanız, birine söz vermeden önce bir daha düşünmenizden yanayım. Geçmişe dönük bazı meseleler üzerinde düşünmek gereği duyabilirsiniz. Saat 23:49 itibariyle etkili olacak  Ay-Aslan burcu geçişi günün tümünde  ön planda olacaktır. Bu sayede,  kişiliğinizi ve yaratıcı olan güçlerinizi ortaya koyabilmeniz mümkün. Yani sizi ışıklandırıyor ve doğru yolu keşfetmeniz için rehberlik ediyor. Gün boyunca gönlünüzden huzur, yüzünüzden gülümseme hiç eksik olmasın. Güzel niyetleriniz karşılıksız kalmasın. Gönülden sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ağustos 2014
Bugün, iş ilişkilerinizde bir yoğunluk söz konusu. olacak. Bir çok işinizi zincirleme halletmek zorunda kalacaksınız..Mücadeleci ruhunuzu ortaya çıkarın. Bugün, aşk konusunda onunla ilgili düşüncelerinize farklı bir şekilde yaklaşın, etrafınızdaki insanlardan ve koşullardan bağımsız olarak düşünün ve hareket edin..

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ağustos 2014
İşinizde beklediğiniz verimi almakta zorlanabilirsiniz. Özellikle erken saatler de hem enerjiniz hem de hevesiniz biraz eksik olabilir. Günün ilerleyen saatleri önemli işleriniz, resmi girişimler için çok daha uygun görünüyor.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ağustos 2014
Beklenmedik öneriler, teklifler veya hediyeler söz konusu olabilir. Karşı karşıya olduğunuz duruma ve neler yapabileceğinize odaklanabilirsiniz. Alacağınız kararlara duygularınızı karıştırmamalı ve harekete geçmekten çekinmemelisiniz. Hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak değişiklikler yapabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Gelecek hafta içerisinde zaman zaman bazı alanlarda bulunduğumuz konumu, elimize geçen bilgiyi veya gittiğimiz ya da yönlendirildiğimiz yolu sorgulayabilir, inişte mi çıkışta mı olduğumuzu anlayamayabiliriz. Bu tür durumlarda, bu olayların birer test olabileceğini hatırlamalı, tepki vermek yerine gülüp geçmeli ve olaylar netleşene kadar beklemeliyiz. Ancak, hiçbir konuyu hafife almamamız gerekiyor. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ağustos 2014
İşiniz ve ailenizle ilgili hareketlilik yaşayabilirsiniz. Sahiplenici tavırlarınız her iki alanda da sorumluluklarınızın artmasına sebep olabilir. Aileniz ve işiniz arasında sağlıklı bir denge kurmanız gerekecek. Üstleriniz ve çalışma arkadaşlarınızla olan iletişiminiz kuvvetleniyor. Bürokratik işlemlerinizi halletmek için uygun bir gündesiniz.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ağustos 2014
Kartınız Geçiş... Bugün tıbbi olarak birçok konuyla ilgilenmenize rağmen mide ağrılarınız artabilir. Uzun süredir stresli günler geçirdiniz. Sinirsel yaşadığınız bir ağrı olsa gerek.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ağustos 2014
Bugün içinize kapanma eğilimine girebilir, insanlardan uzaklaşıp yalnız kalmaya çalışabilirsiniz. İletişim veya paylaşım konularında da isteksiz olabilirsiniz. Aklınızdan geçenleri ya da iç dünyanızı kimseye açmayabilirsiniz.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!