Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

23 Nisan 2014
Duygusal anlamda çok hoş gelişmeler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Sevdiğiniz kişiyle birlikte değişik ortamlara girebilir ve güzel vakit geçirebileceksiniz. Kendinizi sevgiye çok yakın hissedeceksiniz. İçinizden geldiği gibi davranmak arzusundasınız. Sezgilerinizin oldukça güçlü olacağı bir gündesiniz. Küçük bazı sürprizler yaşayabilirsiniz. Duygularınızdaki yoğunluğun sizi ilginç tecrübelere götürebileceği bir gündesiniz. Duygusal açıdan yeni girişimlerde bulunmak için uygun bir gündesiniz.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

23 Nisan 2014
Enerjinizi olumlu olarak disipline edebileceğiniz bir gündesiniz. Küçük bazı zorluklarla karşılaşıp bunları yeneceksiniz. Üzerinize aldığınız bir işi bugün sonuçlandırabilirsiniz. Yeni iletişimler kurma anlamında ani kararlar verebilirsiniz. İş çevrenizde bazı değişimler olabilir yada siz bazı değişim kararları alabilirsiniz. Zihinsel olarak son derece aktfi olmanız işlerinizi daha kolay yürütmenizi sağlayacaktır. Yeni kararlar almak ve girişimlerde bulunmak için uygun bir gündesiniz.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

23 Nisan 2014
Maddi konularda yeni yatırımlara girebileceğiniz bir gündesiniz ancak risk alma eğilimizi frenlemelisiniz. Alışveriş yapmaya eğiliminiz artıyor.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

23 Nisan 2014
Görüşlerinizle dikkat çekebilirsiniz ve yarım kalmış işlerinizi bugün bitirebilirsiniz. Karşınıza çıkacak fırsatları olumlu olarak değerlendirmelisiniz.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
Genel olarak olumlu etkiler altında olacağınız bir gündesiniz. İlgi alanlarınız gelişiyor ve birden fazla konuya ilgi duyabilirsiniz. Yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceğiniz bir gündesiniz ve kendinizi iyimser hissedeceksiniz. Özel zevklerinizle ilgilenmeye vakit bulabileceksiniz. Ayrıca kültürel anlamda kendinizi geliştirebilir yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir ve hoş sürprizler yaşayabilirsiniz. Girişimde bulunmak için iyi bir gündesiniz ve zihniniz iyi çalışıyor. Yaşamınızda küçük değişiklikler yapmak için elinize çeşitli fırsatlar geçecektir.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
Sevgili Teraziler  saat 10:08  itibariyle burcunuzda gerilemekte olan Mars, Uranüs ile karşı karşıya gelecek.  Bu durum özellikle ilişkinizle alakalı mevzularda fazlasıyla önemlidir. Kişisel olarak özgürlük ve değişimden yana düşünen ve kendine has görüşleriyle beraberlikte ne yapacağı bilmez tarzda hareket eden partnerinizi dengelemek zorunda kalabilirsiniz. Ancak bu dengeleme esnasında karşı tarafın da buna gönüllü davranması ve asi tavırlar sergilememesi gerekir. Zaten üzerinizde baskın olan hayatla mücadele ederken bir yandan da tepkisel davranan kimi zaman aşırı gergin reaksiyonlarda bulunan bir kişiyle anlaşmak zor olabilir. Eğer temeliniz güçlü değilse, bu her iki tarafın da ilişkiyi koparıp atması ani bir kararla birbirinden uzaklaşması anlamındadır. Oysaki yapılması gereken yatıştırıcı, uzlaştırıcı olmaya çalışmak ve birbirinizi güzellikler uyum adına teşvik etmektir. Zaten ilişki böyle olursa faydalı bir ortaklığa dönüşebilir, huzur bulunabilir. 23 Nisan saat 12:16-7 Mayıs saat 17:57 tarihleri arasında Boğa burcunda ilerleyecek Merkür süresince, bazı durumları aydınlığa kavuşturmak, alacaklarınız, borçlarınızla alakalı konulardaki krizleri çözmek isteyeceğiz. Kişi risk altına girmeyecek şekilde iş veya özel ortaklıklarını gözden geçirilmelidir. Karşı tarafın ne dediği, nasıl düşündüğü, güvenilir biri olup olmadığına iyi bakmak lazım. Özellikle 3 Mayıs ve civarı günlerde parasal alışverişlere, banka-kredi-iş ortaklığı gibi meselelerde aklımız başımızda olmalıdır. Hesabı bilmek gerekiyor. Saat 16:38 Mars-Pluto görünümü, biraz önce sözünü ettiğimiz arzularınızı elde etme anlamında önünüze çıkan engellerin işaretidir. Bu engeller sizi bir hayli gerginleştirebilir. Psikolojik anlamda kendinizi kısıtlanmış, özgürlüğü elinden alınmış, başkalarına uymak zorunda kalan bir kişi olarak görürsünüz. Bir yandan değişim isteği, diğer taraftan dur diyen kişiler, mazeretler, sorumluluklar arasında kalmak kolay değildir. Bunları savuşturmak için tepkisel davranabilir, inatla isteklerinizi savunabilirsiniz. Benim tavsiyem, birileriyle çatışmamanız, kendinize yüklenmemeniz, dengenizi kaybetmemek için elden geldiğince soğukkanlı düşünmenizdir. Saat 19:11-24 Nisan saat 09:55 tarihleri arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
Çevrenizdeki olayların size sağlayacağı olanakları farkındasınız. Bugün, girişimci yönlerinizi özgürce kullanmak isteyecek ve kendinizi ifade ederken, yakın çevrenizin olumlu yönlerinden faydalanacaksınız. Aktif düşünmeniz sayesinde başarılı oluyorsunuz. Kendinize yakın kişilerle fikir birliği içinde olacaksınız.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
“Haklıyım” diyerek hakkınızı aramak doğru yöntem değil bugün. Sabırla, diğerlerine de anlayış göstererek anlatın derdinizi. Konu her ne olursa olsun hevesli ve kararlı olduğunuzu, kendinize güvendiğinizi görsünler yeter.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Nisan 2014
Yeterli mücadele gücünüz olmayan, eksik verilere dayalı veya fiziksel anlamda yetersiz olduğunuz konularda mücadele etmekten kaçınmamanız ve sezgilerinizi göz ardı etmeniz durumunda sorunlar yaşanabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Herkes kendi istediği şeylerin kendi istediği şekilde halledilmesi konusunda ısrarcı olabilir. Kavgadan ve düşmanca hareketlerden uzak kalmak isteyenlerin isteğinin gerçekleşmesi için var gücüyle saldırmak yerine uzlaşmacı olması ve ortak noktaları bularak ilerlemesi daha doğru olacaktır. Güç gösterisi yapmak veya güç savaşları için doğru günlerde değiliz. Kendinize taraftar ve destekçi bulmak niyetindeyseniz ısrarcı olmak yerine birkaç gün beklemeniz daha doğru olacaktır. Ani hareketlerden ve tepkilerden kaçılmasında, riskli yerlerden ve durumlardan uzak durulmasında da fayda var.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
Bugün de konuşmalarınız ve olumlu tutumunuzla insanları kendinize çekmeye devam ediyorsunuz. Ancak harcamalarınız konusunda daha dikkatlisiniz. Güzel sohbetler ve eğlence fırsatları yakalayabilirsiniz. Yine de aklınız uzun vadede güvence sağlayacak yatırımlarınızda olabilir. Şansınıza güvenin. Kararlı olursanız kazançlarınız artabilir.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
İLİŞKİLERDE temkinli davranıyor ancak duygu derinliğinizi ortaya çıkarmadığınız için sizi yanlış tanımalarına neden oluyorsunuz.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
Bugün, yüz yüze iletişimlerin büyük ölçüde artmasını bekleyebilirsiniz. Ilımlı, samimi ve nazik yaklaşımlarınız sayesinde puan toplayabilir, güçlü diyaloglar kurabilirsiniz. Bu durum, karakterinizin sosyal yönünü de tatmin edecektir.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!