Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Mayıs 2019

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizin dış etkenlerden ne kadar etkilenebileceğini kavrayamıyorsunuz. Yanlış değerlendirmeler içindesiniz. daha doyumlu olmalı, aşkı düşsel beklentilerle yargılamamalısınız.
21 Mayıs 2019

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Cuma yorgunluğu, işlerdeki güne uymayan yığılmalar karşısında yeterince yoğunlaşmanızı engelleyebilir. Büyük umutlarla bağlandığınız görüşmelerden bugünlerde haberler alabilirsiniz.
21 Mayıs 2019

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Para daralmalarında, kolay harcama alışkanlığı ana neden gibi görünüyor. Birkaç güne varmadan sevineceğiniz haberler söz konusu, ama atak ve girişimci davranışlar gerekecek.
21 Mayıs 2019

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugünlerde elinize geçecek bazı bilgileri, birtakım insan değerlendirmelerinden sonra gündeme getirmeniz gerekiyor.
21 Mayıs 2019

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün neşeli insanlarla hareketli saatler geçirebilirsiniz. Dışınızda gelişen birtakım gelişmeler, aile ilişkilerinizde beklediğiniz olumsuzluklara neden olmayacak. Yaşanmış bir olayla alakalı sessiz hesaplaşmalar içine gireceksiniz. Dışa vurulmayan karşılıklı gerilmeler var. Yakında pek istekli olmayarak önemli kararlar alabilirsiniz, hazırlıklı olun.
21 Mayıs 2019

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Boşluktaki Ay, 10:56'da Oğlak burcuna geçiyor. Bugün aile bireyleriyle belirli konular üzerinde hem fikir olmanız gerekebilir. Sizin uzlaşmacı yapınız bu konuyu büyük ölçüde çözebilir. Güneş-Merkür kavuşumu sayesinde bugün dileklerinizi içten dileyin, gerçekleşebilir. Ay ve Mars arasındaki karşıtlık ise evde riskli işlerden kaçınmanız gerektiğini gösteriyor. Güneş İkizler burcuna geçiyor. 21 Haziran tarihine kadar ruhen pozitif ve mutlu olacağınız bir döneme adım atıyorsunuz. Akademik hayatınızda, uluslararası işlerinizde başarılar kaydedeceğiniz bir süreçte olacaksınız. Gün içerisinde Merkür de İkizler burcuna geçiyor. 4 Haziran'a kadar yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Astroloji, felsefe gibi konulara gittikçe ilginiz artabilir. Sınavlarınız varsa güzel geçecektir. Pozitif bir dönem içinde olacaksınız. Olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.
21 Mayıs 2019

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kırgınlıklar son buluyor!Güneş bugünden itibaren hava grubunun değişkeninde hareket etmeye başlıyor. Henüz kazanmadığın parayı harcamak maddi anlamda seni zor duruma sokabilir. Temkinli davranmanda fayda var. Yoğun çalışma tempondan dolayı kendini yorgun hissedebilirsin. Geleceğini garanti altına almak isteyişin, kariyerine daha fazla önem vermen gerektiğini hatırlatacak. Aile şirketinde çalışan bir Terazi burcuysan, çalışma alanında köklü yenilikler yapmak isteyebilirsin. İlişkisi olmayan bir Terazi burcuysan hayatının aşkıyla da karşılaşabilirsin. Evliliğinde sorunların varsa, bazı konularda eşinin aslında ne kadar da haklı olduğunu anlayacağın durumlar oluşabilir. Hataları telafi etmek, kırgınlıklara son vermek günün şanından olacak.
21 Mayıs 2019

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İç dünyanızda biraz detaycı olup zihninizi kurcalayan bazı konuları araştırmaya yönelik girişimleriniz olabilir. Fakat bu dönemde size iyi gelecek olan olayları akışına bırakmanız olacaktır.
21 Mayıs 2019

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizde geçmişe ait konular tekrar gündeme gelebilir. Gelenekler ve sorumluluklarla ilgili uğraşlar içine girebilirsiniz. Güven arayışı içine girebilirsiniz bunu ikili ilişkilerinizde bulabilirsiniz. Aşkta da hassasiyetler söz konusu. İki tarafta korunma ihtiyacı içinde olabilir. İş hayatınızdaki sorumluluklarınızı ihmal etmeyin.
21 Mayıs 2019

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Aksiliklerin size hizmetlerini fark ederseniz ruhunuz büyüyecektir. İş yerinde muhattap almanız gereken insanlar size diplomasi ve sabırı öğretiyorlar
21 Mayıs 2019

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çok hafiflemiş hissedeceksiniz kendinizi. Çünkü uzun süredir üzerinde çalıştığınız bir konu lehinize çözüme ulaşacak. Sabrettiniz ve mükafatını görüyorsunuz. Kendinizi kutlayabilirsiniz. Moraliniz, sağlığınız herşeyiniz çok mükemmel.
21 Mayıs 2019

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Terazi; erken saatlerde keyif veren hoş sohbetler yapabilir, sosyal medyada paylaşımlarda bulunabilirsin. Öğlene doğru olaylara daha ciddi gözlerle bakabilir, aile içinde ya da sosyal ortamında çatışmalar yaşayabilirsin. Güneş ve Merkür’ün burç değiştirmesiyle iletişim trafiğinin çok artacağı bir sürece giriyorsun.
21 Mayıs 2019

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftanın ilk yarısında özel hayatınızdaki bir kadının kural ve yaptırımları sizi yorsa da kişisel planlarınız yapmaktan vazgeçmeyin. Ne de olsa kadife eldiven giyen demir yumruk enerjinizle hayat dinamiklerini yönetmekte ustasınız. Eski dostlarınızı arayıp buluşarak nostalji yaşamak ruhunuza iyi gelir. Ayrıca emlakçılarla görüşmek ev alım veya satımı ile ilgilenmek için uygun bir gün.
21 Mayıs 2019

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyu hareket halindesiniz. Kısa seyahatler, organizasyonlar gelişebilir. Akşam saatlerinde yaratıcılığınız, esin kabiliyetiniz artıyor. Özgüven duygusuna vurgu yüksek.
Reklamı Kapat