Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

26 Temmuz 2014
Bağlanmacı kişiliğiniz karşı tarafın kendine fazla güvenmesine neden olmuş olabilir. Duygularınızı çok fazla belli etmezseniz daha iyi olur. Önce güven ilişkisinin oturması lazım.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

26 Temmuz 2014
Arka arkaya yoğun iş günleri geçirdiniz. Tüm bu yorgunluğunuzun karşılığını göreceğiniz günler sizi bekliyor. Ayrıca yeni iş teklifleri alabilirsiniz, acele etmemeye çalışın.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

26 Temmuz 2014
Yapmış olduğunuz yatırımlarda daha akıllıca davranmanız gerekiyor. Bir verim alamamanızın nedeni bu. Herhangi bir borç içine girmemeye dikkat etmeniz gerekiyor.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

26 Temmuz 2014
Aslında güvenmediğiniz insanlar ağzınızdan laf çekiyor, ya da başka kanallardan laf topluyor olabilir.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Temmuz 2014
Sabah kafanıza takılan ufak bir ayrıntıyı akşama kadar düşünüp, kendi kendinize kötü bir gün geçireceksiniz. Sürekli geçmişi düşünüp bir takım pişmanlıklar duymanız size hiç birşey kazandırmayacağı gibi yıpranmanıza neden olur. Gün boyu çevrenizdeki insanlardan ve onlarla konuşmaktan kaçacaksınız. Sevdiğinizden alacağınız telefon moralinizi düzeltecek.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Temmuz 2014
Sevgili Teraziler  26 Temmuz saat 05:25-14 Eylül saat 00:57 tarihleri arasında etkili olacak Mars-Akrep burcu seyri, maddi ve manevi kazanç evinizle alakalı yaşam alanınızdan geçeceği için görüyoruz ki, disiplinli bir şekilde ilerlemeniz hayatınızı belirli bir düzene koymanız gerekliliği oldukça fazla. Sahip olmak ve sahip olduklarımızı uzun süreli kendimiz kılabilmek için planlı hareket etmek, hedef belirlemek ve bu hedefe uygun yatırım, kazanç, bütçe düzenlemesinde bulunmak çok önemli. Mars-Akrep burcunda güçlüdür. Bu güçlü olma hali, size hem fiziksel hem de amaca odaklanma yolunda kuvvet kazandırıcıdır. Bu dönemde kazanma motivasyonunuz yüksektir. Kazançlı çıkabileceğiniz alanları tespit ederek, o alan üzerinde girişimde bulunabilirsiniz. Bu girişimler size gelir olarak yansır. Ayrıca, haklarınızı çiğnetmezsiniz. Alacak-verecek hesabınızı gayet iyi yapabilirsiniz. Deyim yerindeyse, burnunuz iyi koku alır. Kendinizle yüzleşmeniz anlamında da bu dönem iyidir. Paranızı nereye harcıyorsunuz, neden kayıplar yaşıyorsunuz, gereksinimleriniz nedir, gelir-gider anlamında bütçeniz dengeli midir? Bu sorulara cevap bulabilirsiniz. Bir de Jüpiter-Aslan desteğini de hesaba katarsak, ben bu dönemin gücünüzü kanıtlama yönünde gayet olumlu buluyorum. Bu geçişin hepimiz için doğru bir amaç adına hedefler belirlenmesinde etkili olması dileğimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Temmuz 2014
Partnerinizle gereksiz nedenlerle tartışmanın size yerer getirmeyeceği bir gündesiniz. Detaylara ne kadar gömülürseniz o kadar zor çıkacaksınız. Hataları artık küçük küçük noktaları ile değil, en geniş şekliyle görün. Çözüme daha kolay ulaştığınızı göreceksiniz. Çevrenizdeki gerilimden bu şekilde sıyrılacaksınız.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Temmuz 2014
Günün bir kısmını zorunlu ve hızlıca tamamlanması gereken işlere, diğer kalanını ise arkadaşlarla bir arada olacağınız planlara ayırın. Ancak her iki tarafta da dominant ve de ortamı yöneten kişi olma çabasından vaz geçin.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Temmuz 2014
Burcunuzu terk eden Mars maddi alanlarda, biraz da olsa rahatlamanız anlamına gelebilir. Önümüzdeki 6 hafta boyunca parasal konular ön plana çıkıyor. Çalışmalar maddi konularda yoğunlaşabilir. Enerjinin doğru kullanılması maddi kazançlara yanlış kullanılmasıysa, maddi kayıplara neden olabilir. O yüzden yavaş ve dikkatli hareket edilmeli. Tüm burçlar için gün geneli: Bu hafta sonu fikirlerinizi bilinir kılmak ve kalabalıklara hitap etmek konusunda sabırsız olabilirsiniz. Gezegenler haftasonu için, fikirlerimizin belli durumlara uygunluğu konusunda bizi iknaya çalışıyor. Ancak, gerçek durum bu olmayabilir. Dolayısıyla, yeni çıkacağınız yolculuğu gazetelerden duyurmadan önce, gerekli testleri yapmanızda ve mevcut durumla ilgili detayları gözden geçirmenizde fayda var. Bugün Akrep burcuna geçecek ve altı hafta boyunca bu burçta kalacak olan Mars, artık hayatlarımızda farklı konuların ön plana çıkacağını gösteriyor. Tüm burçları farklı şekilde etkileyecek olan bu geçişin, altı haftalık etkilerini yukarıda burç yorumunuzda detaylı şekilde okudunuz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Temmuz 2014
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Temmuz 2014
Yakınlarınıza kızıp tatlı krizine giribilecek kadar gerginleşebilirsiniz. Biraz yanlız kalarak bu gerginliğinizi üstünüzden atmaya bakın.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Temmuz 2014
İş hayatınızda ortaya çıkan olumsuzluklar yeterince önem verdiğiniz taktirde yoluna girecek. Maddi açıdan pek parlak bir dönem değil. Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak. Duygusal açıdan istikrarlı bir dönem.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!