Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Haziran 2016

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Aşkı birtakım mecburiyetlerle çevrelemeniz partnerinizden çok sizi yoruyor. Duyguların bağımsız yaşanmasına alışmanız gerekiyor. İlişkinizi kuralcılığınızla biraz zorluyor gibisiniz.
27 Haziran 2016

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Bağımsız kişiliğinizin sorun yarattığı yolundaki endişeleriniz doğru bir tespite benzemiyor. İş güvenliğinizle alakalı yersiz kaygılarınız, yakın bir zamanda büyük sorumluluklarla gönderileceğiniz bir iş gezisiyle son bulacak.
27 Haziran 2016

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Para konularında tam egemenlik istiyorsunuz. Sürpriz bir yerden gelecek bir ortaklık önerisiyle ilgileneceksiniz. Bu sizi büyük para hesapları içine sokabilir.
27 Haziran 2016

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Size yönelik yanlış yargıların çoğu, eksik tanıma kaynaklı. Kendinizi daha yeterli anlatmalısınız. Zaaflı biri olduğunuzu düşünen bir çalışma arkadaşınız, bugünlerde sizi güç duruma düşürmenin yollarını arayabilir.
27 Haziran 2016

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın zamanda müthiş sevineceğiniz mutlu bir haberiniz olacak. Bu haberle, hayal olarak gördüğünüz bazı umutlarınızı ciddi ciddi düşünmeye başlayabilirsiniz. Umutlarınızı paylaşmak isteyenler olabilir. Bazı durumlarda kolay kanıyorsunuz. Bunun insanlara önyargısız yaklaşımınızdan ve insana duyduğunuz güvenden kaynaklandığına inanıyorsunuz
26 Haziran 2016

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  Saat 01:54 Ay-Satürn görünümü, günlük hayatta elimizden geldiğince anlayışlı olmaya, insanlara destek olmaya çalışıyoruz. Ancak bulunduğumuz yer, ortam şartları ve karşılaştığımız insanlar bizi bazen öyle yoruyor ki, acaba neler olacak diye düşünmeden edemiyoruz. Sezgilerimiz bugün bir hayli yüksek. Bazı insanların hiç de iyi niyetli olmadıklarını görmek canımızı sıkıyor.Saat 02:46 itibariyle  etkili olacak Ay-Neptün kavuşumu  problemlerimiz olsa da, içinizdeki yaşam sevincini ve inancını yükseltici bir etki yaratabilir. Hem maddi hem de manevi açıdan sizi destekleyici olabilir. Saat 10:10 Ay-Kuzey düğüm görünümü,  fiziksel ve bedensel sağlığınızı önemseme, günlük hayatınızı düzenleme ve gerekli ile gereksizleri hayatınızda belirleme yönünde önemlidir.Saat 10:36 Ay-Jüpiter karşıtlığı sizi yorabilecek mecburiyetlerden kaçınmanın önemini gösteriyor. İşlerinizi umursamamak veya tam tersine çok fazla çalışmak gibi. Dengeli ve ölçülü hareket etmekte yarar var. Saat 15:30 Jüpiter-Pluto görünümü, kendi ruhunuzu, arzu ve isteklerinizi keşfetmenizde, eğer zorluklar varsa bunlarla yüzleşerek düzenlemenizde rehberlik edicidir. Bununla da kalmaz, son sekiz yıldır yaşananlara daha derinlikli bakarak, durduğunuz yeri tespit etmenizde yardımcı olur. Zorlamalar, kaprisler, bir türlü bitmek bilmeyen tuhaflıklar, baskıları geride bırakmanızı sağlayacak değişimleri de işaret eder. Uzun zamandır yaşadığınız bir yerden ayrılmak, yeni bir yere yerleşmek, evde yapılan değişiklikler, onarım ve tadilatlar gibi yeniliklerin de göstergesidir. İnsan ferahlamak ister. Düzensiz ve işlerliği olmayan, sorun yaratan ne varsa ondan uzaklaşır. Eğer birilerine bağımlı yaşıyorsak ve bu bizi oldukça rahatsız ediyorsa, şimdi bunları düzenlemek vaktidir.Saat 22:55-27 Haziran saat 10:08 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu uzun süre içinde, romantizm ve huzur olgusu birbirine  kardeş gibidir. Duygular kendiliğinden akıcıdır. Ancak boşluk etkisinin gölgeli yönlerini de  göz ardı etmememiz son derece önemlidir. Huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,
26 Haziran 2016

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Birlikte çalıştığınız insanlara vereceğiniz şansla gücünüzü arttıracaksınız. İlgi alanınızın artmasıyla değişik iş profilleri karşınıza çıkacaktır. Seçim şansınızı kullanırken; gelecek getirisini de düşünerek, mantıklı adımlar atmalısınız. Çevrenizde yapıcı bir tablo sergilerken, düşünce birliğinde olan kişileri de kaynaştıracaksınız..
26 Haziran 2016

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İçinde bulunduğumuz günlerde üstün bir performans göstermeniz ve de özellikle mesleki konularda önemli bazı işler ortaya çıkarmanız beklenebilir. Bu durum rutinden sıyrılmanız demek olacak. Biraz stres olması ise doğal.
25 Haziran 2016

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeteneklerinizi ve neler sunabileceğinizi en iyi şekilde göstermelisiniz. Ön hazırlık yapmanın ve gayret göstermenin karşılığı olacaktır. Eski işleri yeni yollarla ele almak karşı karşıya kalacağınız mücadele ortamlarının üstesinden gelmenizi kolaylaştırabilir. Bazı konularda alacağınız eğitimler olumlu değişiklikleri veya yeni işbirliği veya ilişkileri beraberinde getirebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal anlamda aktif, duygu alışverişlerine açık, fikirlerimizi istediğimiz şekilde ifade edebileceğimiz ve karşı tarafı ikna etmekte zorlanmayacağımız bir gündeyiz. Önemli plan, görüş ve önerilerimizi kabul ettirmek istiyorsak günün özellikle ilk yarısından faydalanabiliriz. Ancak, gün genelinde olumlu diyaloglar kurmak mümkün. Özellikle öğle sonrası saatlerden gece yarısına kadar, sevgi temalı ilişkilerimiz destekleniyor. Estetik ve güzellik başlıklı konular, sanatsal çalışmalar, alışverişler ön planda. Yarın enerji biraz gerilebilir, gece saatleri ve sabaha karşı saatler bazılarımız için biraz zor geçebilir. Ne demek istediğimi anlamak için Pazartesi günü yazılarımızı okumanızda fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
26 Haziran 2016

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün biraz dağınık ve dikkatsiz olabilirsiniz. Aynı zamanda eve ait işler içinde uğraştırıcı durumlar yaşanabilir.
26 Haziran 2016

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Aniden meydana gelen olaylar duygularınızı değiştirebilir. Daha önce değer vermediğiniz konular şimdi dikkatinizi çekecek. Abartılı davranışlardan kaçınmalısınız.
26 Haziran 2016

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Katılacağınız bir arkadaş toplantısında çok eğlenecek ve uzun zamandır birlikte olmadığınız arkadaşlarınızla birlikte olma fırsatı yakalayacaksınız. Bugünlerde yaşamınıza yeni birisi girebilir. Yalnız bu insan sizin gibi otoriter ve bağımsızlığına düşkün.
26 Haziran 2016

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.
26 Haziran 2016

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bilhassa beden sağlığı ve rahatlığı ile ilgili gün geçireceksiniz. Aromaterapilerden masaj salonlarına, hamamlardan saunalara kadar birçok seçeneği değerlendirebileceğiniz bir pazar günü deneyimleyeceksiniz.Diğer taraftan mesleğinizle ilgili gelişim planları yapabileceğiniz ve sezgisel yönünüzü ön plana çıkartabileceğiniz bir durum da ortaya çıkabilir. Akşam saatleri yaşadığınız mekanın gündelik işlerini temizleyebileceğiniz fırsatlar yaratabilirsiniz. Ay’ın boşluk etkisiyle düşük enerjiler hissetmeniz de olasıdır.
26 Haziran 2016

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşiniz ile ayrı dünyaların insanı olduğunuzu düşünmeye başlarsınız. Birbirimizden ne kadar çok farklıyız düşüncesi ile soğuk ve antipatik davranışlar sergilersiniz. Birbirinden farklı iki insanın bir arada olmasının getireceği avantajları göz ardı ederek tamamen negatif düşünceler içinde olursunuz.
Reklamı Kapat