Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

2 Eylül 2015
Birkaç gündür süren küçük huzursuzluk bugün çözülebilir. Kafanızı meşgul eden bir problemi konuşma fırsatı bulabilirsiniz. Bugünkü dinamizminiz ilişkinizi de hareketlendirecek. Yoğun bir beraberlik yaşayabilirsiniz. Hoş bir buluşmaya hazırlıklı olun.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

2 Eylül 2015
Bu aralar çalışma kapasiteniz yüksek. Yapmanız gerekli olmayan işleri de üstleniyorsunuz. Bir süre sonra bununla ilgili huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Becerikli, yeteneklisiniz, bu ataklığınız biraz işgüzarlık gibi karşılanıyor.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

2 Eylül 2015
Bugün elinizden bir miktar para çıkabilir. Biraz savruk olduğunuzu kabul eriyorsunuz. Parayla ilgili bu tutumunuz aile içinde de tartışılıyor. Kenara para koyacak durumda olmanıza rağmen bir birikim sahibi değilsiniz.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

2 Eylül 2015
Ailenizden birileri ile aranızda bir süredir devam eden sorunlar bugün tekrar su üstüne çıkabilir. Sinirlerinize hakim olmaya dikkat edin.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2015
Bugün iş ve evle ilgili konularda koşuşturmaca yaşayabilirsiniz. Verimli bir gününüzde olduğunuz için kolayca üstesinden gelebilirsiniz. Akşama doğru kalabalık içinde olma ihtimaliniz var. Bir davet alabilir ya da siz birilerini davet edebilirsiniz. Bir dostunuzun sevincine ortak olacaksınız.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2015
Sevgili Teraziler saat 06:38 Güneş-Neptün karşıtlık etkisi Salı günümüz başlamakta. Bugün tüm burçların gayet dikkatli olmasını gerektiren bir görünümdür. Özellikle yaşamın artı ve eksileri, doğru ve yanlışları üzerinde öylesine endişeli düşünürüz ki, kaderin elinde kurban durumuna düşmüşüz gibi hissederiz kendimizi. Aşırı endişeli, her şeyden kaçmak isteğimiz bir hayli yoğundur. Hayat bize karşı adil davranmıyor diye hayıflanabiliriz. Birileri, görevlerimiz, yaşamda karşımıza çıkan insanlar, olaylar yüzünden artık bedenimiz de, ruhumuz da yorulmuş gibidir. Mantıklı düşünmemiz pek kolay olmaz. Saat 08:05 Venüs-Mars kavuşumu, ilerisi adına tüm plan ve projelerin, ilişkilerin, ortaklıkların, kişisel anlamda önem taşıyan tüm kararlarımızın gözden geçirilmesi gerekiyor. Venüs geri hareket dönemindeyiz. Olan biten her ne varsa, gerçekçi şekilde ele almak gerekiyor. Saat 08:33 Ay-Pluto görünümü, bilinçaltınızda yerleşmiş geçmiş tatsız olayları hatırlatabilir. Siz bu deneyimleri unutmadığınız için, fevri davranabilirsiniz. Özellikle partnerinizle aranızda bu yüzden sorunlar yaşanabilir. Saat 11:25 Ay-Venüs olumlu görünüm etkisinde,  ilişkinizle ilgili konularda siz haklısınızdır. Fakat karşınızdaki kişi sizi pek ciddiye almıyor gibidir.   Böyle bir durum oluştuğunda benim size tavsiyem, sakin ve kendinizden emin ancak olgun bir şekilde ağırlığınızı koymaya çalışmanızdır. Baktınız ki ikna olmamakta ısrarlı. Tekrar bu meseleleri konuşacağınızı söyleyerek konuyu kapatmanızdır. Saat 11:37 Ay-Mars olumlu görünümü, ilişkide partnerin hırsını, cesaretini ve ileriye dönük hedeflerini gerçekleştirme azmini yükseltiyor. Doğal olarak kendinden yana düşünmesini mazur görmemiz lazım. Hevesli ve oldukça coşkulu tepkilerde bulunduğunda, kendinizi bir parça geriye atılmış gibi hissedebilirsiniz. Ancak bu çok büyük problem yaratacağa benzemiyor. Saat 19:38 Ay-Uranüs kavuşumu, kontrol edilmekten, baskı altına alınmaktan hoşlanmadığınızı gösteriyor. Bu yüzden birbirinize karşı pek anlayışlı davranmayabilirsiniz. Eğer gerçekten bu ilişkiyi sürdürmek istiyorsanız bir daha düşününüz olur mu? Bu görünümün ardından 2 Eylül saat 12:02 olana dek boşluk etkisindeyiz. Güneşin ışıkları altında, mutlu bir güne uyanmamız dileğimle,  


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2015
Bazı kişiler kafanızı karıştırabilir. Ne yapmak istediklerini ya da sizden ne beklediklerini anlayamayabilirsiniz. Karşı karşıya olduğunuz olayların üstesinden gelmenizi, değişikliklere ayak uydurmanızı sağlayacak tecrübeye sahipsiniz. Güvendiğiniz veya güveneceğiniz kişiler istediklerinizi yapmayabilir. Görev ve sorumluluklarınızı kimseye emanet etmeyin. İşleri kendi bildiğiniz şekilde ve kendi planlarınız çerçevesinde ele almanız gerekiyor.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2015
Bugünlerde işleriniz ve yürütmek zorunda olduğunuz temponuz sizin dışınızda bazı nedenlerden dolayı karmaşık bir hal alabilir. Tam rayına oturttum dediğiniz şeyler yeni aksiliklere gebe. Kontrol edemediklerinizde ısrar etmeyin.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2015
Duygusal yaşamınızda, yaratıcılık gerektiren işlerde veya maddi durumunuzu ilgilendiren konularda, siz istesenizde istemesenizde çok olumlu bir yola doğru çekiliyorsunuz. Şu an için bunu garip mi buluyorsunuz? Bence zamanıdır Sevgili Teraziler. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dün yazdığım kararsızlık, istikrarsızlık dalgınlık, unutkanlık etkisi bugün de devam ediyor. Otorite konumundaki kişiler yanılabilir, lüzumsuz tavırlar geliştirebilir, hayalperest davranışlar içerisine girebilir veya yanlış kararlar verebilirler. Otorite konumundaki kişilerle(eş, öğretmen, yönetici, baba, patron v.b) ilişkilerde olumsuz bir hava hakim olabilir(birkaç gün geçerli). Su başlıklı konular da gündem de. Ancak, gün sevgi temalı ilişkiler açısından sürprizlere açık ve hoş vaatler içerisinde. Sevgimizi gösterebileceğimiz, sevdiğimizi ve sevildiğimizi hissedebileceğimiz bir gündeyiz. Duygularımızı coşkulu şekilde ifade edebilir, farklı ortamlarda farklı şeyler yaşayabiliriz. Yeni tanışmalar mı? Neden olmasın? Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2015
Bugün ikili ilişkileriniz gündeminizi meşgul edebilir. Karşınızdaki kişilerle olan iletişiminizde daha önce fark etmediğiniz konular gün yüzüne çıkabilir. Sorumlu olduğunuz işlerinizde acele kararlar almamaya özen gösterin. İşlerinizi tamamlamak için çaba sarf edebilirsiniz. Akşam saatlerinde farklı ortamlarda bulunmak size iyi gelecektir.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2015
Maddi konuları plana almanız gerekiyor. Vurdumduymaz davranırsanız yakın gelecekte sıkıntılı bir konuya dönüşebilir parasal durumunuz.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2015
Duygusal bir gündesiniz. Yaşama pembe gözlüklerle bakabileceksiniz. Böylece gününüz huzurlu ve mutlu geçecek. Bu moralli halinizi devam ettirebilirseniz his ve çalışma hayatınızda bunun olumlu yansımalarını görürsünüz.

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2015
Bugün belirli bir zaman dilimini kendinize vakit ayırıp, dinlenmek, enerjinizi dengelemek, dua, meditasyon ve rahatlatıcı etkinliklere yönelmek için harika bir gündesiniz. Her zamankinden daha şefkatli, merhametli ve insanlarla son derece paylaşımcı, sevgi dolu bir enerjidesiniz. Beklediğiniz bir haberin size hızla ulaşabileceği gün içinde, özel yaşamınızdaki görüşmeleriniz size iyi hissettirecek.

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2015
İlişkilerde romantizm zamanı başlıyor, tabi bunun yanı sıra minik kaprisler, kıskançlıklarda meydana gelebilir. Birini değendiyseniz eğer bu dönem ilk adımı atan siz olacaksınız. Eğer evli iseniz eşinizin maddi durumunda hepinizi mutlu edecek gelişmeler söz konusu. İlişkiler arenasında bir oyun enerjisi hakim olacak, çocuksu yanlarınızı ortaya çıkarabileceksiniz.

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Eylül 2015
Enerjinizin düşük olması, iş alanlarınızda sorunlara veya bazı alerjik hastalıklara neden olabilir. Birlikte çalıştığınız insanların işinizle ilgili konularda sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyin.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu