Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Ocak 2019

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Aşksız yapamıyorsunuz. Bu özelliğiniz sonradan başınızı ağrıtan birçok ilişki kurmanıza neden oluyor. Çok ilişki yaşamış olmanıza karşın aşk geçmişinize baktığınızda ancak bir iki ilişkiyi anımsayabiliyorsunuz.
21 Ocak 2019

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Önümüzdeki günlerde sıkıcı bir sürpriziniz var. Çok fırsat yakalıyor, ama bunları değerlendiremiyorsunuz. Bu yüzden bunca deneyim ve mesleki bilgiyle sorunlu bir çalışma yaşamı içindesiniz.
21 Ocak 2019

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Siz ısrarla kendinizi maddi sorunlara soktukça, şansınız size yardıma koşuyor. Ama sıkıntısız döneminiz bu kez sizi de şaşırtacak kadar kısa sürecek. Biraz problemli günler yaşayacaksınız.
21 Ocak 2019

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Hataların üzerine çok gidiyor ve bu yanlış yöntemle hata yapan insanı tekrar yeni hatalara zorluyorsunuz.
21 Ocak 2019

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Başarıyı ve başarısızlığı çok uç duygularla algılamışınız. Bunun iddialı bir bakış olduğu da yalnızca sizin fikriniz. Oysa hayatı bu gerginliği yaşamadan sürdürebileceğiniz birçok yeteneğin sahibisiniz. Hayallerinizi gerçeklerle çakıştırma çabanız, sizi yaşam boyu enerjisiz bırakabilir. Hayalleriniz ve gerçekler arasındaki uçurum baş döndürücü.
21 Ocak 2019

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Boşluktaki Ay, 06:54 itibariyle Aslan'a geçmiş olacak. 1,5 saat sonra etkisini daha da hissedeceğimiz Ay tutulması sizleri dostlarınızın gerçek yüzüyle karşılaştırabilir. Kime güvenip kime güvenmeyeceğinizi anlayabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir zaman dilimindesiniz. Aile içinde tartışmalar, fikir ayrılıkları yaşanabilir. Sizden saklanan bazı gerçeklerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Evinizin içinde riskli hareketlerden sakının. Eşinizle veya sevgilinizle ilgili beklenmedik bir durumla karşılaşabilirsiniz. Burcunuzun tutulma yazısını okumak için tıklayabilirsiniz. Sevgiler, Astromeri
21 Ocak 2019

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Kazançlarını artırmak istiyorsun!Bugün ateş burcunda Ay Tutulması gerçekleşiyor. Gün içerisinde özgür olmadığın ve hareketlerinin kısıtlandığından şikâyet edebilirsin. Kendini toparlaman gerektiğinin farkında olmalısın. Ufak detaylara takılarak kendini yıpratmak sana hiçbir şey vermiyor. Geçmişte yaşadığın tecrübelerinden bunu çok iyi biliyorsun. Maddi sorunun olmadığı halde kazançlarını arttırmak için arkadaşlarına ortaklık teklifleri iletebilirsin. Fikirlerinle onları etkileyebilirsin. Sevdiklerine zaman ayırmak için akşam saatlerinde yemek planı yapabilirsin. Evli ve çocukları olan bir Terazi burcuysan, ailecek yakınlarınızı ziyaret edebilirsiniz. Çocuklar arasında yaşanacak anlaşmazlık biraz sıkıntılı sürecin işareti olabilir. Mantıklı adımlar atmanız önemli olacak.
21 Ocak 2019

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş'in bugün Kova burcuna ilerlemesiyle birlikte aşk ön planda. Önümüzdeki bir aylık dönemde aşka, sevdiklerinize, keyif aldığınız, sevdiğiniz uğraşlara daha çok zaman ve fırsat tanıyabilirsiniz. Özgünlüğünüzü, yaratıcılığınızı gösterme zamanı.
21 Ocak 2019

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yeni ufuklara açılmak için yolculuklar yapabilirsiniz. Akademik konular ilginizi çekebilir. Yabancılar gündeminizi meşgul edebilir. Gün içinde arkadaşlarınızla görüşüp, düşüncelerinizi paylaşmak isteyebilirsiniz. Uğraştığınız işlerde ilerleme kaydetmek için çaba sarf edeceğiniz zamanlar var. Fakat işleriniz istediğiniz hızda akmayabilir.
21 Ocak 2019

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaklaşan retronun etkileri detaycılığınızı tetiklese de siz kontrolü ele almak konusunda başarılısınız.
21 Ocak 2019

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bazı dalgalanmalar yaşayabilirsiniz, çünkü kariyerinizle ilgili olan bazı eski konuları açıklığa kavuşturmak zorunda kalabileceğiniz bir dönemdesiniz. Sorunları aşmak için yaratıcılığınızı ve hayal gücünüzü kullanın. Kendinize ve seçimlerinize güvenmeniz gereken bir gün.
21 Ocak 2019

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftaya hem maddi anlamda hem de özgüven olarak güçlü ve pozitif başlıyorsunuz. Bir süredir maddi anlamda zorlanıyordunuz. Aslında bu sizi geliştirecek bir tekâmül süreciydi. Yolunuza daha güçlü devam edebilmek için hayatın maddi kaynaklar konusunda sizi verdiği dersi öğrenmeniz gerekiyor.
21 Ocak 2019

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kaçamak aşklar yaşamak için içinizde itilim duyabilirsiniz. Ancak, kendinize pek de uygun olmayan kişilere kapılma ihtimaliniz var. Daha sonra pişmanlık duyabileceğiniz davranışlardan kaçının. Dostlarınızla birlikte olmak ve davetlere katılmak geriliminizi azaltacak.
21 Ocak 2019

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal çevrede ve ailevi konularda çözülmemiş sorunlar açığa çıkabilir. İlgi alanınıza giren konuları paylaşmak ve sosyal çevrede aktif olmayı planlıyorsanız temkinli olmak faydalı olur.
Reklamı Kapat