Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
6 Şubat 2016

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınızda ılımlı bir gün geçireceksiniz. Aslında sevgilinizle aranızda bazı çözülmeyen sorunlar var ve siz bu sorunları birbirinizi kırmamak için ortaya koymuyorsunuz ama bir zaman sonra bu sorunlar aranızda uçurumlar açılmasına neden olabilir.
6 Şubat 2016

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Bugün içinizdeki yaratma gücü sizi güzel şeyler üretmeye zorlayacak. Yeni başarılar elde etmek için uygun koşullar içerisindesiniz. Bu şanslı günleri değerlendirmek sizin elinizde.
6 Şubat 2016

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Bugün para kazanmaktan çok para harcama günü yaşayacaksınız. Bu arada kredi borçlarınızda bir artış olacak. Bu borçları ödemek konusnuda zorluk yaşamamak için tasarruflu olmaya bakın.
6 Şubat 2016

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Sevgilinizle sorunlarınızı, arada sırada anlaşamadığınız konuları bir masaya yatırmanız ve anlaşabileceğiniz noktaları tespit etmeniz, ilerde daha sağlıklı bir şekilde ilişkinizi sürdürmenize yardımcı olacaktır
6 Şubat 2016

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ev yaşamına yönelik özlemler taşıyorsunuz. Son günlerdeki dağılmışlığınızın yanı sıra, bedensel yorgunluğunuz da etkili oluyor. En sağlam tercihlere oynamanız gereken profesyonel anlamda bir atılım söz konusu. Bunu artılarını ve eksilerini çok iyi hesaplayarak yapmalısınız. Bugünlerde yaşamınızla ilgili bazı muhasebeler içine gireceksiniz.
5 Şubat 2016

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  saat 02:44  itibariyle Oğlak burcunda ilerleyen Ay gün içinde, evimiz veya ofisimizdeki işlerin yoluna konulması anlamında sizi destekleyicidir.  Ancak sürekli  sorumluluklarımızın baskın oluşu  bizi  yıldırabilir. Ev alma, kiralama, satma gibi konular üzerinde durulabilir. Yatırım yapacaksak mutlaka piyasanın durumu gözden geçirilmelidir. Evimizin ihtiyaçlarına öncelik verebiliriz. Saat 18:24 Ay-Neptün olumlu görünümü, huzurunuzu kaçıracak, canınızı sıkacak ne varsa ondan uzak durarak, ruhunuzu dinlendirmeniz gerektiğini gösteriyor. Tasarlama, hayalleri yazıya ve tuvale yansıtma gibi işlerde destekçinizdir. Duygular epeyce ciddidir. Hayal kırıklığı yaşadığımız olaylar bizi derinden etkilediği için kendi yaralarımızı kendimiz tedavi etmeye çalışırız. İşlerinizde başarı, girişimlerinde olumlu sonuç, gün boyu huzur ve mutluluk dileklerimle, Can-ı gönülden  sevgilerimle,
5 Şubat 2016

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakınlarınızla yaşadığınız sorunlarda tüm suçu onlara yüklemeyin. Bunun bilincinde olabilirseniz sorunlarınız çok fazla büyümeyebilir. Egonuzun yüksek ve dediğim dedik tavırlar sergilemeniz aileniz ile aranızı açan sebeplerden biridir. Uzlaşıcı davranarak konuşmaya çalışırsanız sorunlarınız ortadan kalkacaktır.
5 Şubat 2016

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün evde yeni bir iş bölümü yapmak, gün içinde yapılacaklara gönüllü aramak için elverişli bir gün. Yardımlaşma ve dayanışma içinde olacak aile fertleriniz. İstemeyi planladığınız şeylerin konusunu açmak için iyi olabilir.
5 Şubat 2016

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde, hayatınızda her şey uzun zamandır olmadığı kadar olumlu gidebilir. Çevrenizi güzel ve estetik unsurlar ve konular sarabilir. Yaratıcı ve romantik eğilimleriniz artabilir. Ancak, ikili ilişkiler esnasında ani tepkiler vermekten kaçınmanızda ve abartılı konuşmalardan uzak durmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Önümüzdeki bir haftalık süreçte, tutkulu ilişkiler, cinsel çekim, romantizm ve yüksek yaratıcılık ön planda. Maddi anlamda ani gelişmeler söz konusu olabilir veya maddi konularda büyük adımlar atma hissi hakim olabilir, ama çok fazla risk almamak lazım. Aşk hayatımız açısından bakıldığında sıra dışı günlerde olduğumuz söylenebilir. Farklı şeyler denemek isteyeceğimiz, günlük işlerimizde dahi olsa, farklılığa önem vereceğimiz günlerdeyiz. Zaman zaman olumsuz durumlar oluşabilir, ama genele odaklanalım ve pozitif olalım. Somut şeylere odaklanmayı unutmamamız ve gerçekçi olmamız gerektiğini hatırlatabilecek bir gün. Ufak tefek sakarlıklara ya da kazalara karşı da tedbirli olmamız gereken birkaç günlük süreçteyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
5 Şubat 2016

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ailevi konularda kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Kendinizi daha güvende hissedeceğiniz kişilerle görüşmek isteyebilirsiniz. Geçmişle ilgili konuları çözmek isteyebilirsiniz. Hayatınızda bazı defterleri kapamak durumunda kalabilirsiniz. Öğleden sonra sorumlu olduğunuz olaylarda kararsızlık yaşayabilirsiniz.
5 Şubat 2016

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Sihirbaz... Belirli seviyeye gelmiş insansınız. Her insanda olduğu kadar sizde de bazı kusurlar olabilir. Güler yüzünüzü gölgelemeyin.
5 Şubat 2016

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaratıcılığınız sınırlarını zorlamaya, hayaller yaratarak görevlerinizi yerine getirmenizi engellemeye başlayabilir. Eğer imkanınız varsa, vaktinizi yaratıcı faaliyetlere ayırın. Böylece, konsantre olamadığınız işleri halletmek için çabalamaz, yaratıcılığınızı da değerlendirmiş olursunuz.
5 Şubat 2016

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde arkadaş çevreniz, kariyer gelirleriniz, plan ve projelerinizin tanıtımı, toplantılar ve sosyal ortamlarla ilgili geçici problemler, endişelere hissedebilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek iletişim gücünüzün ve motivasyonunuzun yükseleceği görüşmelerden fayda elde edebileceğiniz, sosyal ortamlarda daha fazla ön plana çıkacağınız bir zaman sözkonusu olacak.
6 Şubat 2016

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Başladığınız işleri sürdürmeye devam edeceksiniz. Bugün biraz gergin ve duygusal tepkilerinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Ancak, içinizden yükselen istekleri gerçekleştirmek için büyük bir gayret gösterebilirsiniz.
5 Şubat 2016

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile hayatınızda büyüklerinize karşı sevginizi göstermekten korkmayın. Yapılması gereken işlerinizi toparladıkça kendinizi daha şanslı hissedeceksiniz. Hayatınızda değişim rüzgârları esiyor
Reklamı Kapat