Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
30 Nisan 2016

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Çevrenizde sizden ve ilişkinizden hoşlanmayan birileri var ve bunlardan bazıları dost bildiğiniz insanlar. Dostlarınız ise ilişkinize daha çok önem vermenizden dolayı ilişkinizi desteklemiyorlar.
30 Nisan 2016

Terazi Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamınızda parlak bir gün geçireceksiniz, kendinizi amirlerinize ve iş arkadaşlarınıza göstermeye çalışıyorsunuz ve bu konuda bugün bazı fırsatlar yakalayabilirsiniz.
30 Nisan 2016

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Çevrenizdeki bazı insanlar sizi parasal konularda yanlış yönlendirebilir, onlara kulak asmamalısınız, tam aksine parasal konularda kararlarınızı tek başına vermelisiniz.
30 Nisan 2016

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Karar verirken, üç kez düşünüp sonra karar vermelisiniz. Yanlış kararlar başınızı ağrıtabilir.
30 Nisan 2016

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatta bazı sorumluluklardan kaçmayıp onların üstüne gitme eğiliminizi iyice pekiştireceksiniz. Bir yakınınızın karşılaşacağı bir olay, buna neden olacak. Bugün bazı karmaşık düşüncelerinizi kafanızda somutlaştırabilirsiniz. Sezgilerinize duyduğunuz güven, birçok konuda onlarla yetinmenizi gerektirmiyor. Elinizde tüm veriler tamam olmadan yargılara varabiliyorsunuz.
29 Nisan 2016

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler saat 10:07-11:46 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.  Sizi ilgilendiren her konuyu, meseleyi yeniden ele almanız, üzerinde düşünmeniz  faydalı olur. Böylece sorunları, sıkıntı yaratan meseleleri ve gözden kaçanları rahatlıkla tespit edebilirsiniz. Saat 11:46 itibariyle Kova burcunda ilerleyecek Ay,  sizi en çok nelerin  mutlu ettiğini, hayattan beklentilerinizi ve bunları nasıl elde edeceğinizi belirlersiniz.  Söz gelimi, bir günü nasıl geçiriyorsunuz? İş hayatınız veya günlük yaşamda kimlerle haşır neşirsiniz.  Nelerle uğraşıyorsunuz. Bunca stresi üzerinizden atmak adına neler yapıyorsunuz. İşte bu sorulara cevap ararken  belki de sadece çalıştığınızı, ihtiyaçlarınız adına ter döktüğünüzü, birileri mutlu olsun diye yaşadığınızı fark edebilirsiniz. Bu farkediş sayesinde düzenlemede bulunursunuz. Ay-Kova burcu geçişi sizi bireysel manada hareket etmenizde destekleyicidir.  İlişkinizde sorun mu var? Bugün problemlerinizi net bir şekilde ifade edebilir, sizi rahatsız eden konuları partnerinize iletebilirsiniz. Hayatınızda şu aralar birisi yoksa,  karşı cinsle sıcak ve samimi bağlantı kurabilirsiniz. Dostlarınızla, sevdiklerinizle güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,
29 Nisan 2016

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal davranmak istemediğiniz halde, bugün her şey üstünüze gelecek. Çevrenizde size karşı baskıcı tavırlar takınan kişiler ortaya çıkacak ve bunlarla mücadele etmek zorunda kalacaksınız. Kısa yollarla ilgili planlarınız için gerekli tüm detayları gözden geçirmeli ve atılımlarınızı doğru bir şekilde yapmalısınız.
29 Nisan 2016

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Evde ayaklarınızı uzatıp konforlu ve huzurlu bir gün geçirmeyi planlıyor olabilirsiniz. Ancak ufak tefek olaylar da olsa bir şekilde bu planın kesintisiz işlemesi pek mümkün olmayabilir. Ailenizin de sizden beklentisi mevcut.
29 Nisan 2016

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ufak ve zarif bir dokunuş uzun yol gidebilir. Oldukça hassas ve yanıltıcı olayların yaşandığı birkaç günün içerisindeyiz. Olayları zorlamak veya karşılıklar vermek yerine, daha sakin ve sabırlı olabilirseniz pek çok konuda daha olumlu bir gidişat izlenebilir. Duygularınızın bilinir olması olasılığı yüksek veya siz duygularınızı göstermek istiyorsunuz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dünün ısrarcı kişileri veya tavırları sabah saatlerine kadar anlaşmazlık nedeni olabilir. Öğle saatlerine kadar Ay boşlukta biz de bir tür rölantideyiz. Öğle sonrası saatlerde ise, yaratıcı fikirlerimiz, yenilikçi tavırlarımız, fikir alışverişleri, etkileyici diyaloglar, öğrenme arzusu, sosyal planlar, mental aktiviteler ön planda olacak. Aklımızı doğru şekilde kullanabilir, aklımızdan yararlanabiliriz. Karşı tarafı etkilemek istiyorsak, duygulara değil, mantığa hitap etmeliyiz gün boyu. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
29 Nisan 2016

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün keyif aldığınız konulara zaman ayırabilirsiniz. Yaratıcı olduğunuz işlerde daha başarılı olabilirsiniz. Gün içinde çocuklarınızla ilgili konular sizi oyalayabilir. Finansal konularda bazı konuları tekrar gündeme almanız gerekebilir. İşlerinizde başkalarına destek verebilirsiniz. Harcamalarınıza özen göstermenizde fayda var.
29 Nisan 2016

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Üzerinizde baskı yaratan konulara yaklaşımlarınızı gözden geçirerek bulacağınız alternatif yollar pek çok alanda daha hızlı ilerlemenize yardım edebilir.
29 Nisan 2016

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Merkür’ün geri hareketiyle önümüzdeki üç hafta boyunca, ortak kaynak kullanımı gerektiren kredi, sigorta, vergi, komisyon, prim, nafaka, miras gibi konularda bir takım yeni düzenlemeler yapmanız var olan eksikleri giderebilir ya da tamamlayabilir. Müşterilerle yaşadığınız sorunları bir an önce çözmek istiyorsanız, bir uzmana danışın. Yeni bir ortak arayışı içindeyseniz, Merkür düzelene kadar ertelemenizde yarar var.
29 Nisan 2016

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.
30 Nisan 2016

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün hayattan aldığınız zevkler daha çok toplumsal olacaktır. Çocuklarınızın dahice planlarına yol göstermekten ve onlarla ilginç konularda sohbet etmekten büyük keyif alacaksınız. Bilim kurgu filmlerine gidebilir, bu türden kitaplarla zamanınızı geçirebilirsiniz. Yaşadığınız aşkla ilgili biraz özgürlük hissine sahip olma düşüncesine kapılabilirsiniz.   Genel olarak ise; Ay tüm gün Kova burcunda kalacak. Ay’ın Kova burcunda olduğu günlerde rutin işlerle sınırlanmak istemezsiniz. Değişik ve monotonluktan uzak, farklı konulara eğilmek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyalleşerek, insanlarla bol bol iletişim kurarak, zihinsel faaliyetlerinizi arttırarak, hareketli ve iletişimi bol bir gün geçirebilirsiniz.    İnsanlardan ve koşullardan bağımsız olarak kendi canınızın istediği şeylerle uğraşmak ve aynı kafadan dostlarla beraber hareket etmek isteyebilirsiniz. Kapalı, sıkışık, dar yerlerde olmak veya sizi boğan kişilerle olmaktan hoşlanmazsınız. Siyasi, toplumsal, insanlığı ilgilendiren konulara daha ilgi duyabilirsiniz. İnternette bol bol gezinebilir, sosyal medya ile meşgul olabilir, sosyal paylaşım sitelerinde çeşitli bağlantılar kurabilirsiniz. Kendi bloğunuz veya sayfanızda paylaşımlar yaparsanız daha fazla kişiye ulaşmanız mümkün.    Yine de Merkür Retro hareketinin yaratacağı karmaşa ve gecikmelere karşı hazırlıklı olunuz. Grup enerjisinin oldukça güçlü olduğu bu günde topluluklarda aktif olmak için iyi bir gün. Ayrıca her zaman sosyalleştiğiniz gruplar dışında yeni ve yaratıcı fikirlerle uğraşan kişilerle kontakta olabilirsiniz. Medya, basın, internet ve diğer haberleşme araçları üzerinden ulaşacağınız kitlelerle ilgili önemli işlerde ekstra dikkatli olunuz. Baskı işleri ve yayınlarla ilgili çalışmaların üzerinden iki kez geçerek kontrol etmeyi ihmal etmeyiniz.    Fütüristik, yaratıcı ve ileri teknolojiyi ilgilendiren konulara ilgi duyabilirsiniz. Bilim kurgu, astronomi ve astroloji ile ilgili kitaplar okuyabilir veya yayınları takip edebilirsiniz. Enerji çalışmaları yapmakla, akupunktur, alternatif tıp yöntemleri uygulamakla etkin sonuçlar alabilirsiniz. Arkadaşlarınız fikirlerinize destek verecek ve sıra dışı isteklerinize bile uyum sağlamaya çalışacaklardır.
29 Nisan 2016

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Evinizde veya ailevi ortamlarınızda rahat etkiler altındasınız. Öğleden sonra eğlenceli aktivitelere ve sportif faaaliyetlere yönelebilirsiniz. Dış ortamlardan alacağınız uyarılar fazla olacak.
Reklamı Kapat