Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Haziran 2018

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Sosyal yaşantınızda ani hareketlenme gözleyebileceğiniz bir gün. Sevilmeye ve beğenilmeye ihtiyaç duyabilir, bu duygularınızı sevdiğiniz insanla paylaşabilirsiniz. Aşk konusunda sürprizlerle karşılaşabilirsiniz
21 Haziran 2018

Terazi Burcu Günlük İş Falı

İşyerinizde yaratıcı fikirleriniz sayesinde beğenilebilir ve problemlere çözümler bulabilirsiniz. Bilinçaltı sıkıntılarınızın sağlığınız üzerinde etkiler yaratabileceği görülüyor. Yeni sorumluluklar ve görevleriniz var.
21 Haziran 2018

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda akılcı olmaya gayret edin. Kişiliğinizde ve görüntünüzde zaman zaman gerilimler yaşasanız bile bunu kolayca halledebilecek güçtesiniz. Geçmişteki çabalarınızın ödüllerini alabileceğiniz görülüyor.
21 Haziran 2018

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

İş yaşamındaki değişiklikler kafanızı kurcalıyor; günlük düzeninizi gözden geçirmelisiniz. Aşırı hayalcilik kendinizi gereksizce feda etmenize neden olabilir.
21 Haziran 2018

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Her konuda kararlılık ve istikrar gösterebileceğiniz bir gün. Yakın ilişkilerinizde duygusal gerilimler yaşamanız mümkün. Çevresel şartları kolaylıkla değerlendirebileceğiniz bugün, iletişim yeteneğinizden yararlanabilirsiniz. Enerjinizi sevdiğiniz konulara rahatça yönlendirebilirsiniz.
20 Haziran 2018

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler güne Ay-Başak burcu geçişiyle adım atıyoruz. Saat 13:51 olana dek, önemli işlerinizi bitirmenizde fayda var. Saat 13:51-15:29 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Bu zaman diliminde işlerinizi yoluna koymak kolay değildir. Daha titiz, daha inceleyici olmakta fayda var. Özellikle sağlık sektöründe görevli olanlar veya bir şekilde hastaneyle alakalı işleri olanlar için yoğun bir gün anlamı taşıyabilir. Kişisel bakımınız, evinizin düzenlenmesi, alışveriş günlük aktivitenizde epeyce zaman alabilir. Mali konular yine gündem maddenizde yer alabilir. Yenilik anlamında verilecek kararların mutlaka gözden geçirilmesinde yarar vardır. Saat 15:29 itibariyle burcunuzda ilerleyen Ay etkisinde, çevrenizde bulunan kişiler ve yakınlarınızla, nezaket, uyumluluk ve huzur içinde günü geçirme arzunuz yükselir. Çekiliciliğinizi, cömert yüreğinizle harmanlayarak dışarıya güçlü bir şekilde sunabilir, her insanla ortak bir noktada buluşmayı arzularsınız. Yaşanan bazı zorlu durumları veya kararlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Şu aralar en çok ihtiyacınız olan şey, birilerine uymak zorunda kalmadan hayatınızı kurgulamak. Çünkü biliyorsunuz ki, kendiniz gibi olmadıkça bu devranda huzur bulmak pek kolay değil. Onu idare et, buna anlayış göster, şuna uyumlu davran derken ömür gelip geçiyor. Artık sizin de kendinizi düşünme zamanınız. Siz olmadan da birileri başının çaresine bakmayı bilmelidir. Bugün çevrenizdeki her şeyin birbiriyle güzel bir uyum içinde olması hoşunuza gider. Akılcı paylaşımlarda bulunmak, haksızlıklar karşısında objektif düşünmek, yaptığınız her işe kendi güzelliklerinizi katmak size keyif verir. İlişkinizde paylaşımı fazlasıyla önemsersiniz. Eğer bir şey düzgün bir şekilde söylenirse dinlemeye hazırsınızdır. Saat 19:07 Venüs-Kuzey düğüm kavuşumu, başkaları tarafından çekici ve başarılı bulunmanızı sağlayıcıdır. Bir yeni adımın, olumlu yöndeki bir kararın, bir teklifin işaretçisi olarak keyiflendiricidir. Karşı cins üzerinde etkili olmanızı sağlar. İnsanların size doğru yöneldiğini bir mıknatıs gibi çekildiğini hissedersiniz. Bir projeniz beğenilir. Bir işi uygulamaya koyabilirsiniz. Etrafınızdaki kişilerle bağlantılarınız güçlenir. Yeni bir çevreye girebilirsiniz. Karşınıza olumlu yönde fırsatlar çıkabilir. Yeni biriyle tanışabilirsiniz. Finansal anlamda size destekleyen kişilerle karşılaşabilirsiniz. Bir yolculuk veya bir haber sayesinde önünüzde bir kapı açılabilir. Gün boyu güzellikler sizinle olsun. Kalben sevgilerimle,
20 Haziran 2018

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinden emin tavırlarınla dikkat çekeceğin bir gün. Fikirlerin birçok projenin önünü açacak.
20 Haziran 2018

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün güne başlarken kendinizi stresli hissedebilir, yapmanız gereken sorumluluklar ve iletişimler için başka bir günün gelmesini bekleyebilirsiniz. Zira zihninizdeki sizi yoran düşünceler belli bir karar vermenizi engelliyor olacaktır. Günün ilerleyen saatlerine doğru kendinizi daha iyi hissedeceğiniz için bazı kararları bu zamanlara ertelemek daha doğru olabilir.
20 Haziran 2018

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizle ilgili yeni niyetler ortaya koyabilirsiniz. Uğraştığınız konularda daha fazla büyümek isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizin desteğini göreceğiniz anlar var. Sizi desteklemeleri motivasyonunuzu yükseltecektir. Hukuki konularla ilgili işleriniz gündeminize gelebilir. Bu konuda da yakın arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz.
20 Haziran 2018

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi geliştirebileceğiniz alanlara yönelebilir farkında olmadığınız yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz insanla iletişiminiz oldukça kuvvetli olacağı için beraber ikinizin de keyif alacağı ortamlar ilişkinize heyecan katacaktır. Bugün işinizle ilgili tüm planlarınızı yapmalı ve maddi gelirlerinizi kendinizi mesleki anlamda geliştirmeye yönelik eğitimler içinde kullanmalısınız.
20 Haziran 2018

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

(23 Eylül-22 Ekim) Espirili ve neşeli bir gündesiniz. Bunu iyi değerlendirin. Dostlarınızı arayın ve onları eğlence yerlerine davet edin. Iş hayatınızda çok enerjiksiniz. Bu sayede isteklerinizi gerçekleştime imkanı bulacaksınız. Parasal yönden de durumunuz gayet iyi.
20 Haziran 2018

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün biraz daha sakin olacaksınız. İçinizden yükselen isteklerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Karmaşık düşünceler içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz. Bütün bunlar üzerinizde baskı yaratıyor. Ancak, karar vermek için kendinizi zorlamayın, olayları akışına bırakın.
20 Haziran 2018

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Aslan burcundaki Venüs ile hayat yönümüzü gösteren Kuzey Ay Düğümü arasındaki uyumlu etkileşim sosyal hayatınıza kalıcı arkadaşlıklar kazandırır. Hatta gönül ve aşk ilişkilerine de hazırlıklı olmalısınız. Kalbi dolu olanlar ise arkadaşlarıyla birlikte harika vakit geçirip mutluluğun tadını çıkarırlar. Davetlerde boy göstermek için en uygun zaman. aşk
20 Haziran 2018

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Fikir ayrılıklarına açık olabilirsiniz. Buna rağmen bugün olayları toparlamak her zamankinden daha kolay olabilir. Duyduklarınız sizi hemen aşağıya çekmesin.
Reklamı Kapat