Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
16 Kasım 2018

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Siz daha çok görüşmek istiyorsunuz ama onun koşulları buna uygun değil. Koşullarını zorlamasına rağmen, size ayak uydurabilmesi zor görünüyor. Yapacağınız telefon görüşmesinde hoşunuza gidecek sözler söyleyebilir.
16 Kasım 2018

Yay Burcu Günlük İş Falı

İş arkadaşlarınızla uyumunuz tam. Tek probleminiz işi sizin daha çok ciddiye almanız. Bazı iş arkadaşlarınızın ara sıra tempoyu düşürmeleri sizin yükünüzü arttırıyor.
16 Kasım 2018

Yay Burcu Günlük Para Falı

Gelirinizin giderek azaldığını düşünüyorsunuz ve bunu değiştirmek için çareler arıyorsunuz. Şimdilik tek çareniz harcamalarınızı azaltmak. Ufukta yeni bir iş ya da ek gelir gözükmüyor.
16 Kasım 2018

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Yeni çevre ve bilgiler kazandıracak kişiler hayatınıza girebilir. Kapılarınızı açık tutmanız uzun vadede yararınıza olacak.
16 Kasım 2018

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Son zamanlardaki en huzurlu döneminizi yaşıyorsunuz. Aile içinde yaşanan ufak tefek sorunlar sona erdi. Dostlarınız çevrenizde adeta bir çember oluşturdular, size destek olmak için yarıştılar. Önümüzdeki günler için kısa bir yolculuk önerisi alabilirsiniz. Bu yolculuğu gerçekleştirirseniz işiniz için de birtakım avantajlar sağlayabilirsiniz.
16 Kasım 2018

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar 16 Kasım saat:01:21-1 Ocak 2019 saat:05:20 tarihleri arasında Balık burcunda seyredecek Mars, aile içi ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili konularda sakin ve uyumlu, çatışmak yerine anlaşmaya gönüllü olduğunuz bir zaman dilimidir. Bilinçaltınızda veya kişisel derinliklerinizde huzur duygusu bir hayli önem kazanır. Mahremiyetinize verdiğiniz önem belirgin bir şekilde ortaya çıkar. Olumsuz hiçbir şeye tahammülünüz yoktur. Kimi zaman bu yüzden değişken tavırlar sergileyebilirsiniz. Ev alanı içindeki huzurunuzu kimsenin bozmasını istemezsiniz. Özellikle Bayan Yaylar eşlerinden kendilerine karşı daha anlayışlı davranmalarını beklerler. Eğer hayata tutunmayı, inanmayı ve ne olursa olsun her türlü engeli aşabileceğinize inanıyorsanız bu dönemi rahat geçirirsiniz. Yuvanızda kendinizi iyi hissedersiniz. Romantik paylaşımlar, fedakarlıklar, özveri bu enerjinin yansımaları arasında yer alır. Öyle savaşçı insanlar gibi olmazsınız. Her şeye atlayayım, halledeyim demezsiniz. Çünkü yanılmaktan, başarısız olmaktan kaçınırsınız. 16 Kasım 2018-4 Haziran 2020 tarihleri arasında Ay düğümleri Yengeç-Oğlak burç düzleminde etkili olacak. Maddi-manevi anlamda başkalarının bize sundukları ile bizim başkalarından beklentilerimiz yönünde etkili olacak. Al gülüm ver gülüm hesapları yapılacak. Ancak bu hesap tek taraflı olmamalı. Siz, bankalardan sürekli kredi çekerek, ondan bundan borç alarak, sırtınızı birilerine dayayarak, nereden ne gelir diye düşünerek hareket ederseniz, başkaları da bunu size yapabilir. Tam tersi durum da yanlıştır. Sürekli siz eşinize, iş yaptığınız kişilere veya başkalarına destek olacaksınız ve maddi açıdan hiçbir beklentiniz olmayacak. Böyle de olmaz. İşte düğüm geçişlerinde öğrenilecek ders, almak kadar vermeyi, vermek kadar almayı da bilmektir. Hem kendi paranızı kazanmak, ona sahip çıkmak, bütçenizi ayarlamak hem de diğer yollarla gelen, gelecek olanları uygun yatırımlarda değerlendirmektir. Birileri destek olabilir size. Bir yerden para gelebilir. Ev, iş veya farklı bir alanda kullanabilirsiniz. Borçlarınızı ödeyebilir, size uygun bir kredi, miras veya aileden kalan bir mal mülkten payınıza düşeni alabilirsiniz. Dikkat edeceğiniz nokta, geleni tutmak, sorumluluk sahibi kişi gibi davranmak, har vurup harman savurmamaktır.
16 Kasım 2018

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünden itibaren mücadele gezegeni Mars, su burcuna geçiyor. Bir anda planların değişebileceği bir gün seni bekliyor. Aksayan konular varsa dert etme çünkü arkasından gelecek haberler hemen toparlanmanı sağlayacaktır. Gün içerisinde fikirlerinin başkaları tarafından kullanıldığına tanık olabilirsin. O yüzden bu sıralar senin için gizlilik çok önemli. İş yerinde en yakın arkadaşına dahi taktik geliştirmen gerektiğini hissediyorsun. İlişkisi olan bir Yay burcuysan, sevgilinin duygusal iniş çıkışlarının seni yorduğunu fark edeceksin. Dikkatini çeken konular arasında çevren ve yakın akrabalarında var. Geçmişte bir konuda haksızlığa uğrarken bu günlerde gelip sana aynı kişiler ne kadar haklı olduğunu söyleyebilirler. Böbürlenmek yerine işin özüne dönerek hep birlikte çözüm bulmaya çalışabilirsiniz.
16 Kasım 2018

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailevi konularınızın gündemde olacağı bir gün. Aile üyelerinizle olan ilişkilerinizde sizi yanılgılara iten bazı sorunlar olabilir. İletişiminizde net ve açık ifadeler kullanırsanız her şeyi çözüme ulaştırabilirsiniz.
16 Kasım 2018

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde ailenizle ilgili aldığınız sorumluluklarda sıkıntılar oluşabilir. Kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Geçmişten kalan sorunlar bugün daha fazla önünüze gelebilir. Bu durumdan rahatsızlık duyabilirsiniz. Saklanmak istediğiniz zamanlar olabilir. Akşam saatleri daha rahat geçecektir. Kendinizi akışa bırakmayı öğrenmelisiniz.
16 Kasım 2018

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Evinizdeki değişiklikler hoşunuza gidiyor. Bugünlerde her alışverişinizi eviniz için yapmaktan memnunsunuz. Bu enerji ruhunuza ferahlık saçıyor. Bu arada iş hayatınızda olur olmaz her şeyde olumsuzluk arıyorsunuz. Başka insanların huzurunu kaçırabilirsiniz. Kendi işlerinizle ilgilenin çünkü yoğun bir gündeminiz olacak.
16 Kasım 2018

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Herşeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Geleceğe yönelik projeler ve planlar ön plana çıkacak. Önünüzde birçok fırsat var. Eğer zekanıza güvenerek olumlu kararlar verirseniz bu fırsatları kaçırmamış olacaksınız.
16 Kasım 2018

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Venüs retrosu bugün son buluyor. Özellikle sosyal ilişkileriniz açısından son derece güzel bir dönem başlıyor, dostlarınızdan, arkadaşlarınızdan göreceğiniz destekle kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz.
16 Kasım 2018

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sene sonuna kadar Balık burcunda kalacak olan dinamik Mars gezegeni, evdeki ilişkilerinizde harekete geçmek için sizi pek çok konuda kararsız bırakacak. Evde tartışmalardan kaçınmalı, aile fertlerinin isteklerine teker teker saygı göstermelisiniz. Bu dönemde kararlarınızın arkasında durmak zorlaşabilir.
16 Kasım 2018

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Aklınız ve duygularınız çatışabilir. Geçmişten gelen kırgınlıklar, ailevi konular gün yüzüne çıkabilir. İdeallerinize tutunun ve kaygıdan uzak durun. Gün boyu arzularınıza yoğunlaşıp, olumlu niyetleri tekrarlamak size iyi gelecektir.
Reklamı Kapat