Yay Burcu Günlük Aşk Falı

1 Kasım 2014
Bu gerginlikler içinde, geriye dönüşü olmayan sözler sarf etmekten vazgeçmelisiniz. Hataların pişmanlığını birkaç kez yaşamış olmanıza karşın, nedense yine de rahat davranıyorsunuz.

Yay Burcu Günlük İş Falı

1 Kasım 2014
Sakin davranın, böyle davranarak daha kolay çözüm üretmiş olacaksınız. Belli konularda ciddi tereddütler içinde olmanız, kariyerinizi etkileyebilecek keskin diyaloglar gerektirmiyor.

Yay Burcu Günlük Para Falı

1 Kasım 2014
Yeni kaynaklar aramaya yönelebilirsiniz. Ortalama kazancınız, ortalama beklentilerinizle dengeleniyor. Birikime yönelik niyetleriniz, mevcut koşullarınız içinde oldukça zor.

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

1 Kasım 2014
Oldukça yetkin olduğunuz ve kimseye danışmanızın gerekmediği kararlarınızı kendiniz vermelisiniz. Kararsız ve etki altında bir imaj, önümüzdeki günler içinde çalışma ortamınızda bazı zorluklar doğurabilir.


Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2014
Dostluğu son derece verici bir şekilde ve ilişkilere renk katarak yaşayabiliyorsunuz. Önümüzdeki günlerde coşkulu kalabalıklarda yine ilgi odağı olacaksınız. Bu sıralar birçok şeyi paylaştığınız bir dostunuzla aranıza, geçici bir soğukluk girebilir. Yaşanan birçok şeyin anlamını bir anda yitirmesine izin vermemeye çalışacaksınız.

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2014
Sevgili Yaylar saat 01:41 Ay-Merkür görünümüyle cumartesi gününe adım atıyoruz. Bu enerji, karşımızdaki kişinin veya bir durumun olumsuz yönleri üzerinde üzerinde durmak yerine, hayatın tadına varmamız gerektiğini söylüyor gibi.  Aşk konusunda -Sonsuza dek beraber olmalıyız  demek yerine, gittiği yere kadar diyerek tadına varmayı bunu da ruhunuzu rahatlatmak için yapmayı en azından bugünlük deneyiniz.Saat 02:29 Ay-Jüpiter karşıtlığı fikirlerimizi birilerine sunmak, tercihte bulunmak, çevremizle bağlantıya geçmek istiyoruz. Ayrıca yeni bir şeyler yapmak, farklı bir yerlere gitmek, orada kendimizi ifade etmekten yana olacağız.Saat 08:22-18:37 arasında Ay-boşluk etkisi altında geçecektir.  Bu süre içinde sabırsız davranabiliriz. Birileri bizi anlamadığında ters tepki gösterebiliriz.  Ancak bunun ayarını iyi yapmamızda yarar var. İlişkilerimizdeki karşılıklı  paylaşımda bulunmak, bizi rahatlatır. Çevremize karşı elden geldiğince anlayışlı olmakta yarar vardır. Saat 14:46 Merkür-Jüpiter olumlu görünümü, yolculukları, görüşmeleri, yeni arkadaşlıkları işaret ediyor. Keyifli iletişim, anlaşmak, tanışmak yönünden de etkin bir enerji. Ancak Ay-Boşluk zaman dilimine denk geldiği için, ben derim ki, ani kararlardan kaçınalım ve olan bitene bir bakalım. Saat 18:37 Ay-Balık burcunda seyrine başladığında, ailemiz ve değerlerimiz söz konusu olduğunda hassas düşünürüz. Size göre sevdikleriniz kutsaldır ve sizden başka hiç kimse onları sevemez. Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2014
Bugün, birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızın da sizin yardımınıza ihtiyaçları olabilir. Siz çabalarınızın boşa gitmediğini gördüğünüz zaman keyif almasını bilen ender kişilerdensiniz. Yeni ve sürpriz aşklar için özel bir gün. Bazı ortak görüşler içinde olduğunuz kişilerin, olumlu motivasyonları sizin için mükemmel bir zemin oluşturacak.

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2014
Bilgi akışı ve buna engel olan detaylar her zamankinden yorucu olabilir. Gün içinde erkek figürleri ile zıtlaşmalar yaşanabilir. Fırsatınız varsa kadınlarla ortak yapacağınız işleri diğer işlerinize tercih edebilirsiniz.


Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2014
Bazı konuşmalar yapmadan önce karşı tarafın sözlerinizi nasıl anlayabileceği üzerine detaylı düşünmenizde fayda var. Zira, iyi niyetli konuşmalarınız yanlış yorumlanabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Ekip çalışmalarının verimli olmasının veya grup aktivitelerinin istendiği gibi sürmesinin temel şartı şikayet etmeden çalışmak kuşkusuz. Dolayısıyla, grubunuzdaki kişilere neyin nasıl yapılması veya neyin nasıl çalıştığı konusunda açıklama yaparken ya da olaylar kendi kendine ilerlerken acele etmemenizde ve sabırlı olmanızda fayda var. Genel anlamda keyifli planlara uygun bir hafta sonu.

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2014
Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.


Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2014
OLUR olmadık şeylere bahane bulabilir çevrenizde soğuk rüzgarlar estirebilirsiniz. Yardım isteyen kişiler için bütçenizi zorlamayın.

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2014
Daha çok sosyal ilişkilerle ilgili konularla bu sıralar uğraşacaksınız. Hareketleriniz ve sözlerinizde dikkatli olmanız gerekiyor. Kendinizi kapana kıstırılmış hissedebilirsiniz. Aşk hayatınızda heyecanlarınızı ve duygularınızı bastırmakta zorlanacaksınız.

Geçmiş Yay Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!