Yay Burcu Günlük Aşk Falı

4 Ekim 2015
Kıskançlığını aşkın önkoşullarından biri olduğunu düşünüyorsunuz. Ama kıskançlıklarınızla ortalığı toz duman ederken, kıskanılmaya neden bu kadar tepkimeci olduğunuzu hiç sorgulamıyorsunuz.

Yay Burcu Günlük İş Falı

4 Ekim 2015
Sert görünme çabanız, içinizdeki yumuşaklığı gizleyemiyor. İş arkadaşlarınızın düzensizliği sizi delirtiyor. Sert ya da yumuşak, onlarla bu konudaki çatışmalarınız bir netice vermeyecek.

Yay Burcu Günlük Para Falı

4 Ekim 2015
Bugünlerde bütçeniz destek görmeden denkleşemeyecek. Maaş gününe bu kadar yakınken avans isteyemeyeceğinizi biliyorsunuz. Yine vefalı dostlara başvurmaktan başka çare görünmüyor.

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

4 Ekim 2015
Ani duygusal çıkışlarınız oluyor. Sevenleriniz buna alışkın. Ama bu alışkınlık, daha özenli davranmanıza bir engel teşkil etmiyor.


Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ekim 2015
Duygusal hassasiyete açık olduğunuz bir gün. Maddi konularda ani gelişmelerle karşılaşıp, hızlı kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz. Ruhsal açıdan aradığınız desteği kısa vadede bulamayacaksınız.. Kişisel isteklerinizin mutlaka yerine gelmesi için bu kadar kararlı olmamalısınız. Bu sizi biraz inatçı ve bencil gösteriyor. Bunu hak etmiyorsunuz.

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ekim 2015
Sevgili Yaylar Pazar günümüz, saat 03:22  Ay-Yengeç burcu geçişiyle başlayacak. Duygularınız bugün ön plandadır.  Her şeyi güzel ve olumlu yönden görmek isteğiniz yükselir. Huzurunuz kaçmaması için, sorunları kendi yöntemlerinizle çözümlemeye kalkışabilirsiniz. Güven duymak istersiniz. Şüpheler, baskılar, belirsizlikler hoşunuza gitmez. Saat 09:27 Ay-Merkür görünümü, finansal konular üzerinde hassas düşünmemize neden olabilir. Dostlarımızın destek verici sözleri, insanların nazik tavırları kendimizi iyi hissetmemizi sağlar. Zayıf noktalarımızı gizleriz. Kimse içimizdeki acıyı, sıkıntıyı bilsin istemeyiz. Saat 14:00 Ay-Mars görünümü, sizi doyuma ulaştırmayan,  hatta umutsuzluğa sürükleyen durumları gayet dikkatli bir şekilde gözden geçirmenizde yardımcı olur. Saat 17:08 sonrası etkili olacak Ay-Neptün görünümü,  size ait her şeye  sıkıca sarılabilir, bunlar üzerinde  hiç kimsenin söz hakkı olamayacağını düşünebilirsiniz. Güvende olmak istersiniz, aileniz veya sevdiklerinizle bir arada olmak ihtiyacı duyarsınız. Keyifli bir hafta sonu geçirmeniz dileğimle,  


Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Ekim 2015
Özel yaşamınızı veya iş hayatınızı ilgilendiren konuların dikkatle ele alınması gerekiyor. Hızla üzerine gidilen konular ters sonuçlar doğurabilir. Yavaş yavaş ve yedirerek ilerlemenizde fayda var.

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Ekim 2015
İş hayatınızı veya özel yaşamınızı ilgilendiren konularda veya ilişkilerde üzerinde durulması gereken başlıkların dikkatle ve detaylı şekilde ele alınması gerekiyor olabilir. Olayları yavaş yavaş ele almanız gerekirken, hızla üzerine gitmeniz durumunda ise, hata yapma olasılığınız artabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal anlamda yoğun etkileşimlere açık bir gündeyiz. Arkadaşlarla bir araya gelebilir, sosyal ortamlarda vakit geçirmek isteyebiliriz. Diğerleri hakkında edineceğimiz bilgiler karşı tarafı daha iyi anlamamızı sağlayabilir. Farklılıklara, rutinin dışında olaylara veya farklı şeyler denemeye açık bir sabah. Öğle sonrası saatlerde ve akşam ise, özel ilişkilerimizde sevgi alışverişlerine ya da aşk hayatımızı ilgilendiren olumlu gelişmelere açığız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ekim 2015
Bugün yapılması gereken şeyler, ailevi konular biraz meşgul edici olabilir. Kendinizi daha rahat bırakmalısınız.


Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ekim 2015
Aşk hayatınızda kuvvetli gelişmeler var. Partneriniz size yoğunlaşmış durumda. Sizden başka hiçbir şeye konsantre olamıyor. Son zamanlarda çevrenizdeki insanların sürekli size bir şeyler anlatma çabalarından oldukça sıkılmış...

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ekim 2015
Görüşlerinizi kabul ettirmek konusunda çok inatçısınız ve amaçlarınız doğrultusunda ilerlemek için kararlısınız. Yine de zorlu günler var kapınızda, çünkü mutlu olmak için çok uğraşmanız gerekiyor. Yılgınlığa kapılmayın. Fakat bu zor günler kısa sürecek.

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ekim 2015
Bugün iletişim konusunda kararsızlıklar yaşayabilir, alacağınız bazı haberlerden yüzdeyüz mutlu olmayabilir ve eğitim kurumlarından gelen işler, davalar gibi beklediğiniz süreçlerde tatminsizlik ve beklentinizin dışında gelişen olaylarla karşılaşabilirsiniz. Gün içinde hislerinizden emin olmadan harekete geçmemeniz önemlidir. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, aşk hayatınızda fırsatlarla karşılaşabilir, eşle iletişim konusunda olumlu paylaşımlarda bulunacağınız şanslar elde edebilirsiniz.

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ekim 2015
Bugün aile ortamından veya yakın akrabalarınızdan birilerine maddi destek sağlayabilirsiniz. Özellikle çevrenizde maddi ve manevi desteğe ihtiyacı olan insanlara el uzatmaya çalışmalısınız. İletişim becerilerinizle her türlü sorunun üstesinden gelebileceksiniz.

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ekim 2015
Bugün, sosyal çevre alanlarınızda ve arkadaş ortamlarınızda para konularında bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Ortaklaşa paranızda bir artış, bolluk, bereket görülebilir.

Geçmiş Yay Burcu Burç Yorumu