Yay Burcu Günlük Aşk Falı

27 Kasım 2015
Aşk ilişkilerinde güven sizin için her şeyin önünde. Bunun dışında, ilişkiyi sıkça sorgulayıp masaya yatıranlardan değilsiniz. Ama güven konusunu bugünlerde fazla abartmamanız gerekiyor.

Yay Burcu Günlük İş Falı

27 Kasım 2015
İş başında iş dışı yakınlaşmaların sorun yaratacağı inancınız gittikçe yıkılıyor. Çalışma ortamınızdaki aile havasının, işlerin daha randımanlı yürümesine yol açtığını yadsıyamıyorsunuz.

Yay Burcu Günlük Para Falı

27 Kasım 2015
Çok kökten kararlar almak, giderleri sabitleyerek yaşamınızı sınırlamak işe yarayabilir. Para durumlarını istediğiniz ölçüde denetleme çabalarınız, aile içinde destek görecek.

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

27 Kasım 2015
Bazı mesafeli ilişkilerinizi yumuşatmanız gerekebilir. Böyle bir ilişkinizle ummadığınız şekilde birtakım ilişkiler içine girebilirsiniz.


Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2015
Dostlarınızın size sunduğu yeni tanışmalar, yeni insanlar yaşamınıza zenginlikler katabilir. Yaşadığınız kırgınlığı şu günlerde bitirmeye niyetlisiniz. Kendinizi çıkmaz içinde gördüğünüz bir konu, yeni edindiğiniz dostlardan birinin devreye girmesiyle çözülebilecek gibi görünüyor. Yakın günlerde bazı umutlarınızın boşa olmadığı ortaya çıkacak.

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2015
Sevgili Yaylar saat 05:24 Ay-Jüpiter görünümüyle Cuma günümüz başlayacak. İlişkiniz ve iş hayatınızla alakalı konularda biraz sıkışmış, keyifsiz olabilirsiniz. Karar vermekte zorlanırsınız. Benim tavsiyem bu saatlerde çok önemli konularda karar vermeyiniz. Çünkü bazı noktaları es geçebilirsiniz. Bekleyiniz ve bir daha gözden geçiriniz. Saat 05:35-21:27 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Yanlış anlamaya, anlaşılmaya açık olduğumuzu bilerek konuşmakta, dinlemekte yarar var. Kendinizi yönlendirmekte, hedef belirlemekte, karar vermekte zorlanabiliriz. Aslında bu zorlanmalar, bizi yanlışlardan koruyucu olabilir. Düşünmeden etmeden hiçbir konuda karar almamak gerekir. Benim tavsiyem, partnerinizle, iş yaptığınız kişilerle veya görüştüğünüz insanlarla aranızda, kafanızı karıştıran bir mesele söz konusu olursa, biraz müsaade isteyin ve durumu bir gözden geçirin. Saat 21:27 Ay-Yengeç geçişinde, maddi ve manevi açıdan desteklenmek isteriz. Eğer işler yolunda gitmezse, doğal olarak tedirginleşiriz. Ay-Yengeç burcu geçişleri, korunma, sakınma, güven altına alma ve sahiplenme hislerinizi doruğa çıkarır.  Bugüne kadar oluşturduğunuz yaşam tarzınız ve fikirleriniz sizin için değerli olduğunu biliyorsunuz. Ancak parasal konularda da dikkatli hareket etmeye özen göstermeniz yerinde olacaktır. Kendimizle ve dünya ile barışık bir gün geçirmemiz dileğimle, Her şey gönlünüzce olsun.  


Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2015
Bazı şeylerden emin olmak için, küçük molalara ihtiyacınız olacak. Daha sonra karanızı son duruma göre vereceksiniz..Sevdiğiniz kişilerin değişen duyguları sizi olumsuz etkilese de, içinizdeki yaşam enerjisini hiç kimse bozamıyor. Zaman içinde edindiğiniz deneyimlerinizi bir yapı taşı gibi kullanarak yükseliyorsunuz.

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2015
Eşinizle birlikte hareket etmeniz gereken konularda tek başına karar vermek, elde edeceğiniz sonuçları etkileyecektir. Kendi bakış açınızdan bir analiz yapın ancak mutlaka onun da fikrini alın. Bu onun motivasyonunu etkileyecek.


Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2015
Bazı fikirlerinizin doğruluğunu test edebilir veya bazı kişilerin fikirlerinin yanlışlığını göstermeye veya gittikleri yönü değiştirmeye çalışabilirsiniz, ama hafta sonuna kadar sizin fikirlerinizin değişme olasılığı da yüksek ki, bu da her şeyin değişmesi anlamına geliyor.

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2015
İkili ilişkilerinizde dengede kalmak gereken bir gündesiniz. Eşinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Sizi uğraştıran koşulların ortasında kaldığınızı hissedebilirsiniz. İlişkilerinize özen göstermelisiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizi toparlamak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde sizi meşgul konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.


Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2015
Uzun soluklu bir gönül ilişkiniz başlayabilir. Aşık olacağınız bir gündesiniz. Ancak mali yatırımlarınız hüsranla sonuçlanabilir. Harcamaları azaltın.

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2015
Sevdiğinize kapris yapmayın. Zira o bundan hiç hoşlanmıyor. Çok dikkatli davranmanız gerekiyor. Çevrenizde inanamayacağınız bazı gelişmeler olabilir. Bu yüzden hazırlıklı olmakta fayda var. Karamsarlığa kapılmayın. Çevrenizde tüm ilişkilerinizde aşama kaydedeceksiniz.

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2015
Gün içinde kendinize ait bakım güzellik ve ilişkilerdeki uyum konusunda ruhsal olarak tam tatmin olmuş hissetmeyebilir, bir şeylerin eksikliğini hissedebilirsiniz. Ne var ki akşam saatlerinde enerjiniz yükselirken, etrafınıza aşk ve sevgi enerjisi yayıyor olacak ve iletişimde, görüşmelerde şans elde ederek, ikili ilişkilerinizde duygusal paylaşımlara açık olacaksınız.

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2015
Bazılarınızı evlilik yolunda adım atmak için planlar yapmanız neden olacak iken, evliliği veya ilişkisi olanların ise, birlikte oldukları kişinin yaşamı ile ilgili keyifli gelişmeler yaşayabilirler. Yalnız olanlar bu hafta yeni ilişkilere adım atabilirler, oldukça romantik etkiler altında olacaksınız. Bazılarınız ise yeni ortaklık teklifleri ile de ilgilenebilirler.

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2015
Bugün ortaklaşa işleriniz veya özel hayatınızla ilgili konular gündeminizde yer alacak. Birkaç gündür bu alanlarda yaşadığınız stres sizi yormuş olabilir. Çevrenizden destek alacaksınız.

Geçmiş Yay Burcu Burç Yorumu