Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
23 Ekim 2017

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Gözünüzü karartmadan önce birkaç kez daha düşünmenizde yarar var. Böyle bir ilişkinin ne getirip ne götüreceğini çok iyi saptamanız gerekiyor. Büyük üzüntülere yol açabilir gibi görünüyor.
23 Ekim 2017

Yay Burcu Günlük İş Falı

İşleriniz bugünlerde yüzünüzü güldürecek. Çoktandır düşürdüğünüz standardınızı, yine orta seviyelere getirebileceksiniz. Bunda çabalarınız kadar, büyük iyimserliğinizin de payı var.
23 Ekim 2017

Yay Burcu Günlük Para Falı

Parasızlığın canınıza tak ettiği günlerden sonra, şu sıkıntılar gözünüze sıkıntı gibi bile gelmiyor. Ama tedbiri yine de elden bırakmamanız çok doğru bir davranış.
23 Ekim 2017

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Sizi sürekli üzen biri var. Ama onu yaşantınızdan çıkartamazsınız. Daha az üzüntü yaşayabilmenin yolunu bulabilirsiniz.
23 Ekim 2017

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Güneş'in burç değiştirmesiyle birlikte spiritüel ve mistik konular sizi çok daha motive edebilir. Manevi konularla ilgilenmekten daha fazla heyecan duyabilirsiniz. Akışta kalmak, gelişmeleri oluruna bırakmak zor gelmeyebilir. Manevi yönü güçlü kişilerle bir araya gelebilirsiniz.
23 Ekim 2017

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar, 23 Ekim saat:08:27-22 Kasım saat:05:05 tarihleri arasında devam edecek, yenilenme, dönüşüm ve bütünleşmeyle alakalı konularda geri planda kalarak gözden geçirmelerde bulunacağınız Güneş-Akrep burcu seyri, yaşamınızı yakından ilgilendiren ve gelişiminiz önünde engeller oluşturan her türlü konuyu derinden derine inceleyeceğiniz bir süreçtir. Sizler için bir arınma kendinizi yeniden toparlama dönemi diyebiliriz. Yüzleşmelerde bulunabilir, görünenle yetinmek yerine asıl gerçeğin peşinden koşabilirsiniz. Problemleri geride bırakabilecek güce sahipsiniz. Her ne kadar kendiniz pek göstermek istemeniz de, bu süreçte Venüs ve Mars geçişleri size destektir. Sosyal ilişkileriniz gayet canlı olacaktır bu dönemde. Geçmişle alakalı meselelerin sizi etkilemesine izin vermeyiniz. Güneş-Akrep burcu geçişinin hepimiz için hayırlara vesile olması dileğimle,
23 Ekim 2017

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Tavırlarınla herkesi şaşırtıyorsun. Sorunları büyütüp içinden çıkılmaz bir hale getirerek kırıcı cümleler sarfedebilirsin.
23 Ekim 2017

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizde size yardım edecek ve enerjinizi sizin için kullanacak arkadaşlarınız olacaktır.. Güzel konuşmalarıyla karşı cinsin sizi etkilemeye çalışmaları geçici aşkları da gündeme getirebilir.
23 Ekim 2017

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Finansal işbirliklerinizde daha dikkatli olmalısınız. İkili ilişkilerdeki iletişimsel başarılarınız ile göz dolduracaksınız.
23 Ekim 2017

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda yaratıcı olduğunuz bir gündesiniz. İşlerinizde yeni başlangıçlar var. Aşkta farklı durumlar gündeme gelebilir. Aldanmalar olabilir. Gün içinde imaj değişikliği yapabilirsiniz. Kişisel olarak hassas olduğunuz konularla ilgilenebilirsiniz. Beslenmenize dikkat etmenizde fayda var.
23 Ekim 2017

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Kararlı ve başarılı çalışmalar yapacağınız bir gün. İçinizden yükselen istekler gerilim yaratsa bile sizi motive edecek ve başarılı olacaksınız. Gün içinde duygularınız giderek yükselebilir ve istekleriniz artabilir.
23 Ekim 2017

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda ortaya çıkan olumsuzluklar yeterince önem verdiğiniz taktirde yoluna girecek. Maddi açıdan pek parlak bir dönem değil. Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak. Duygusal açıdan istikrarlı bir dönem.
23 Ekim 2017

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde aşk hayatınızda uyum, mutluluk ve yeni tekliflere açık olduğunuz, partnerinizle tatil ve eğlence planları yapabileceğiniz, ilişkilerinizi düzeltebileceğiniz ve birlikte romantik zaman geçirebileceğiniz, çocuklarla ilişkilerinizde olumlu gelişmelerin yaşanabileceği şansın en fazla size gülümsediği bir gündesiniz.
23 Ekim 2017

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir ay boyunca Akrep burcuna geçen Güneş, sizin bilinçaltınızı besleyecek. Rüyalarınızdaki anlamları dikkate almakta fayda var.Mistik ve spiritüel konulara ilgi duyan insanlarla karşılaşıp, hayat felsefenize farklı perspektifler katarsınız. Ruh ve beden bütünlüğünü dengeleyen meditasyon, yoga gibi çalışmalardan destek alın.
23 Ekim 2017

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına hareket etmemeye özen göstermelisiniz. Kendinizi geri plana çekip olayları gözlemlemeniz işinize yarayacak. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.
Reklamı Kapat