Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Ağustos 2017

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınızda rutin ve sıkıcı bir gün geçireceksiniz. Ruhsal durumunuzu sevgilinizden gizlemek isteyeceksiniz fakat bunu başarmakta oldukça zorlanacaksınız.
19 Ağustos 2017

Yay Burcu Günlük İş Falı

Son zamanlarda işyerinizde gözden düştünüz. Çalışmalarınızı aksatmanız buna en büyük neden oldu. Bir an önce kendinizi toparlamalısınız ve eski performansınıza kavuşmalısınız.
19 Ağustos 2017

Yay Burcu Günlük Para Falı

Taksitli alışverişlerden uzak durmalısınız ve daha çok acil ihtiyaçlarınız üzerinde yoğunlaşmalısınız. Para harcamayı bir zevk haline getirmekten kaçınmalısınız.
19 Ağustos 2017

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Daha önceden aldığınız bazı kararları istediğiniz gibi uygulamanız zor olacaktır ve bu sizin çeşitli şüpheler içine girmenize yol açabilir. Dikkatli olmalısınız.
19 Ağustos 2017

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Keyifsiz bir gün geçireceksiniz. Enerjiniz çok düşük. Gün içinde yapmanız gereken işleri erteleyebilirsiniz. Üzerinizde bir üşengeçlik ve isteksizlik olabilir. Arkadaş çevrenizde aslında çok seviliyorsunuz. Fakat son günlerde arkadaşlarınızdan da çok koptunuz. Bugün onlarla buluşma fırsatınız olursa, değerlendirin.
18 Ağustos 2017

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar, Ay-Yengeç burcu geçişi Cuma günü boyunca bizimle beraber. Ailemiz veya karşılaştığımız insanlarla olan bağlantımızda duyarlılık bir hayli ön planda olacak. Sevdiklerimizi korumak ve kollamak isteyeceğiz. Hayatın doğal döngüsü içindeki yanlış veya doğruların, varlık ve yokluğun, sevginin, bir arada yaşamanın ne kadar kıymetli olduğunu hissedeceğiz. Saat 12:19 Ay-Merkür görünümü, sizi tedirgin eden meseleleri tekrar bir gözden geçirmeniz, uygun çözüm bulmanızda yardımcıdır. Merkür gerilediği için, geçmişe saplanıyoruz, endişeleniyoruz. Oysaki şu günlerde yapılan dikkatli analizler işinize yarayabilir. Saat 17:17 Ay-Neptün görünümü, sevdiğiniz her şeyi sakınıp kollamanızı sağlar. Geçmişi şöyle bir düşünürsünüz. Saat 23:46 Ay-Pluto görünümü, mali ödemeler, yatırım, harcama gibi konuların ciddiyetle ele alınması, gerginlikle, hassasiyetle karar verilmemesinin önemini vurguluyor. Yüzünüzü gülümsetecek güzelliklerle karşılaşmanız dileğimle,
18 Ağustos 2017

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı konularda kendini ispat etmene gerek yok. Eşine karşı daha yumuşak ve anlayışlı olabilirsin. Senin ilgine ihtiyaç duyabilir.
18 Ağustos 2017

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Değişim yaşamak için en uygun günlerden biri. Çözümlenmesi zor olan bir çok olayı radikal bir kararla sonuçlandırabilirsiniz. Görünüşte iyi izlenim veren sorunlar, bazı tıkanmalara neden oluyor. Beklemek bazen işe yarıyor.
18 Ağustos 2017

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Evinizle ve ailenizle ilgili konularda denge unsuru oluşturmanız önem kazanabilir.
18 Ağustos 2017

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün endişe duyduğunuz konularda tedbirli olmanızda fayda var. Ortaklı konularda başarılı olmak için çaba sarf edebilirsiniz. Çalışma hayatınızda vereceğiniz mücadeleler sizi yorabilir. Duygusal çatışmalar yaşanabilir. Finansal konularda yenilenme içinde olabilirsiniz. Gün içinde rahatlamak için kendinize fırsat tanımalısınız.
18 Ağustos 2017

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkinizde yolunda gitmeyen konulara üçüncü şahısları dahil etmeyin. Sorunlarınıza karışan her yeni kişi işinizi daha da zorlaştırıp sizi üzebilir.
18 Ağustos 2017

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün evinizle ilgileneceksiniz. Evle ilgili değişiklik yapmanın zamanı geldi. Yaratma gücünüz sayesinde işte büyük başarı elde edebilirsiniz. Size güçlü biri destek olabilir. Para konusuna diyecek yok. Bolluk sürüyor. Sevdiğinizle aranızda ailevi sorunlar olabilir.
18 Ağustos 2017

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde iletişimde ve ilişkide bulunduğunuz kişilere sevginizi ve duygularınızı daha fazla göstermeniz gereken bugün, ani çıkışlarla duygularınızı ifade etmek yerine sakin bir dille anlatmayı tercih etmelisiniz. Yeteneklerinizi geliştirecek çalışmalara yönelebilir, sevdiklerinizle planlar yapabilirsiniz.
18 Ağustos 2017

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatın doğal akışını kabullenirseniz iyimser ruhunuzu korursunuz. Aksi takdirde obsesyon yaratan fikirleri beslersiniz. Bu enerjiyi size akıtanlardan da uzak durmanızı tavsiye ederim. İş çıkışı haftanın stresinden sıyrılmak için kendinizi bir şifa havuzuna atın. Spor sonrası suyla rahatlama size iyi gelir. Akşamı da keyifli bir yemekle taçlandırın.
18 Ağustos 2017

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İş alanlarınızda parasal konuları- nızı rahat halledeceksiniz. Parasal konularda önemli görüşme fırsatlarınız bugün sizi mutlu edebilir. İşinizle ilgili gereken parasal desteği bugün rahat bulacaksınız.
Reklamı Kapat