Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Aralık 2018

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Aşkı bu kadar koşullara bağlamanız gerekmiyor. Kendinizi ona açma konusundaki çekimserliğiniz, karşı tarafın çabasını daha da tahrik edebilir. İlgisini çok çektiğiniz birinin sizi tanımaya, iç dünyanızı keşfetmeye hakkı olmalı.
19 Aralık 2018

Yay Burcu Günlük İş Falı

Mesleki gelişmenizde önünüz açık görünüyor. İş ilişkilerinizde kırıcı olma endişesini fobi gibi yaşıyorsunuz. Bu konudaki özeniniz, size dost bir çalışma ortamı sağlıyor.
19 Aralık 2018

Yay Burcu Günlük Para Falı

Bir paranın miktarıyla ilgili yanlış hesaplar içindesiniz. Ailenizin içindeki para meselesi çözüme doğru gidecek. Paranızı temkinli idare ediyorsunuz. Kısa vadede problemler görünmüyor.
19 Aralık 2018

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

İş yaşamınızda yeni oluşumlara açık olmalısınız. Dolaylı bir tanışıklıkla edindiğiniz arkadaşlık, şimdi de iş boyutunda biçimlenmeye başlayabilir.
19 Aralık 2018

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Samimi davranışlarınızla dost çevrenize güven veriyorsunuz. Prensiplerinize bağlılığınız, kimi zaman huysuz biri de yapabiliyor sizi. Bazı kararları ince eleyip sık dokumanız gerekiyor. Bugünlerde ailenize düşkünlüğünüzün artması, duygusal bir ihtiyaca cevap verdiği gibi, aile içindeki bazı geçimsizlikleri de ortadan kaldırabilir
19 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 06:27 Ay-Satürn olumlu görünümü etrafınızdaki insanlarla olan iletişiminize dikkat gösterdiğiniz, huzur, emniyet ve güven duygusu içinde hareket etmeyi tercih etmeniz anlamına geliyor. Eskilerin deyimiyle, kimsenin etlisine sütlüsüne karışmadan, huzur bulmak, kafanızı dinlendirmek istediğiniz bir gün diyebiliriz. Saat 09:54 Ay-Venüs karşıtlığı, parasal konular, ilişki, gizli sıkıntılarımız, tutkularımız anlamında bizi zorlamasına yol açabilir. Gözler önünde olmak istemeyiz. Çalışmak yerine dinlenmeyi tercih edebiliriz. Kimsenin bizi huzursuz etmesine izin vermeyiz. Saat 13:33 Ay-Neptün görünümü, sağlığımızı önemsemenin, ailemizle ilgilenmenin, rahatlatıcı egzersizler yaparak bedenimizi güçlendirmenin işaretidir. Kilo almışsak şimdi diyetimize önem verelim. Mistik faaliyetler, huzur verici ve negatif enerjimizi üstümüzden atmamızı sağlayıcı çalışmalara yönelebiliriz.
19 Aralık 2018

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Sosyalleşiyorsun! Güne şanslı uyandığını ve öyle de devam edeceğini düşünürsen, hiç de abartmamış olursun. Hazırlık yaptığın bir planın varsa eksiklerini tamamlamak için ideal bir gündesin. Bir süredir imzalamak için beklediğin anlaşmanın şekilleniyor olması seni heyecanlandırabilir. Artık bir süredir uykularını kaçıran bu süreçten kurtulacaksın. İş arayışındaysan, boş zamanlarını değerlendirmek adına kurslara kaydolabilirsin. İlişkisini yeni sonlandırmış bir Yay burcuysan, duygularından emin olmak isteyeceksin. Yalnız kalıp düşünmek iyi gelecek. Sosyalleşmek isteyenler için ideal bir gün, sevenler için ise sitemkâr olabilir. Sevdiğin insanlara gereğinden fazla alınganlık gösterebilirsin.
19 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün olayların akışına uyum sağlamanız gereken bir gün. Maddi konularınızla ilgili beklentilerinizi düzenleyebileceksiniz.
19 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iş yerinizde beraber çalıştığınız insanlarla ilgili konular sizi meşgul edebilir. Sağlıkla ilgili sıkıntı yaşıyorsanız, kendinize daha fazla özen göstermeye çalışın. İş hayatınızdaki görevlerinizle ilgili konularda kararlılık göstereceğiniz zamanlar olabilir. Akşam saatlerini daha dingin ve paylaşım içinde geçirebilirsiniz. Çatışmalara dikkat etmekte fayda var.
19 Aralık 2018

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelecek beklentilerinizle ilgili yeni sorumluluklar alıp işlerinizi toparlamak için yardım alabilirsiniz.
19 Aralık 2018

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bütün olumsuzluklar üstüste geliyor. Sanki sizin sabrınızı deniyorlar. Umutlu olmalı ve pozitif düşünmelisiniz ki herşey istediğiniz gibi olsun. Dostlarınızı aramıyor sormuyor, doğum günlerini hatırlamıyorsunuz. Size böyle davranılınca çok üzülüyorsunuz.
19 Aralık 2018

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca odak noktanız iş hayatınız olurken, son derece yaratıcı ve üretici bir zamanda bulunmaktasınız. Çalışmalarınıza beğeni kazanabilir, yeni iş bağlantıları geliştirebilir ve finansal durumunuzda iyileşme yaratacak teklifler alabilirsiniz.
19 Aralık 2018

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün de Boğa burcunda seyahat eden Ay, sağlık konusuna önem vermeniz gerektiğini hatırlatır. Kan değerleriniz için test yaptırabilirsiniz. Ay?ın Boğa burcundaki seyahati sizin günlük rutininizi etkiler. Şirket içi toplantılar, mesai arkadaşlarınızın kararlarını onaylamak ve yurt dışı planları yapmak onların isteklerini dinlemek ön plana çıkar. Gündelik ihtiyaçlarınız için alış verişe çıkabilirsiniz. Ofis dekorasyonunuzda değişiklik yapabilirsiniz.
19 Aralık 2018

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Rutin sevmeyen Yaylar, bugün iş yükünden kaçma arzunuz yüksek. Huzur ve huzursuzluk eş zamanlı seyredecektir. Bilinçaltınız derin arzuları açığa çıkarırken, özgürlük arzunuz yüksek. Yeni fikirler, esinlenmeye dayalı yaratımlar için gün verimli.
Reklamı Kapat