Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Aralık 2017

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizdeki, canlılığını biraz yitirmiş görüntünün yüzeysel ve geçici olduğunun bilincinde görünüyorsunuz. Karşılıklı olarak bulduğunuz değerler, daha sıkı bağlarla bağlanmanızı sağlıyor.
12 Aralık 2017

Yay Burcu Günlük İş Falı

Çok umutlu olmadığınız bir işte göstereceğiniz sabır, sizi çok şaşırtabilir. Kurduğunuz dostluklardan genellikle zarar görmek, sizi daha mesafeli bir insan haline getiriyor.
12 Aralık 2017

Yay Burcu Günlük Para Falı

Gönlünüzdeki zenginliğin para sorunlarınızın temel nedeni olduğunu düşünmemelisiniz. Aynı ölçüde gönül zenginliği içinde olduğunuz, aynı cömertlikleri gösterdiğiniz birkaç arkadaşınız, sizin kadar sorun yaşamıyor.
12 Aralık 2017

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir konuda eleştiri zamanlamasını doğru yapmanız gerekiyor. Çok yakınınızdaki birinin bazı zaaflarını kendine hayranlık duyarak yaşamasına tepkisiz kalıyorsunuz.
12 Aralık 2017

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün alacağınız bir haber keyfinizi yerine getirecek. Bir süredir hissettiğiniz karmaşanın azalmaya başladığını anlayacaksınız. Daha sakin bir biçimde olayları yeniden gözden geçirebilir, isteklerinizi yeniden belirleyebilirsiniz. Parasal konulara yönelik olumlu gelişmeler meydana geliyor.
12 Aralık 2017

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar Saat 09:42 Ay-Venüs görünümü, ilişkileri güçlendiricidir. Etrafımızdaki dünya ile olumlu bir bağ kurarız. Hislerimizi rahatlıkla ifade ederiz. Özgürlük, yenilik, değişiklik, farklı bir şeyler yaşama arzumuz yoğundur. Saat 17:43 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisi, umutlarımızı yükseltip, ileriye yönelik düşünmemizi, planlarımızı istediğimiz şekilde yürürlüğe koyabilmemizi sağlıyor. Bize olanaklar sunuyor. Eğitimden ticaret hayatına kadar her alanda kendimizi güçlü şekilde ifade etmemizde destek veriyor. Saat 18:09 Ay-Pluto görünümü, maddi kazanç elde etme arzunuzun simgesidir. İstersiniz ki, yaptığınız iş, uğraştığınız alanda doyurucu geri dönüşler olsun. Bu anlamda biraz hırslanmak mümkündür. Bunu doğal karşılamak lazım... Kim hayatını garanti altına almak istemez ki? Ancak şartlarımıza bakacağız bir de maddi konularda her verilen söze inanmadan önce bilinçli düşüneceğiz. Saat 23:38 Ay-Güneş görünümü, hedefe odaklı düşünmenin kendimizi güçlü bir şekilde dışa ifade etmenin işaretçisidir. Gün boyunca her konuda güzellikler yanınızda olsun. Kalben sevgilerimle,
12 Aralık 2017

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni başlangıçlara açık bir gün. Sorumluluk alacağın konular üzerinde fazla zaman harcaman söz konusu olabilir.
12 Aralık 2017

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Üretkenliğinizi vurgulayacak konular üzerinde daha fazla yoğunlaşmalısınız. Bugün, iletişimle ilgili problemler yaşayabilirsiniz. Yakın dostlarınızın size tavsiyeleri konusunda fazla tepkili davranabiliyorsunuz. Engellere dikkat.
12 Aralık 2017

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İlerlediğin yolda engel yoksa o yol seni başarıya, doğruya götürmez. Hayatta en kötü şey kaçırılan fırsatlardır. Fırsatlar engel sandığın olayların içinde olabilir.
12 Aralık 2017

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün geleceğiniz ilgili planlar yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizi ilerletmek için mücadele verebilirsiniz. Ticari konularda gelecek yönünde yeni atılımlar yapmak isteyebilirsiniz. Gün içinde arkadaşlarınızla program yapmak size iyi gelebilir. Gençlerle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Eğitimle ilgili işlerinizde fırsatlar söz konusu olabilir.
12 Aralık 2017

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal konular ön plandaki yerini korurken arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, düşünce ve fikirlerinizi tartışabilir, onların görüşlerinden yararlanabilirsiniz. Dengeli ve uyumlu bir tutum sergilemeyi ihmal etmemelisiniz.
12 Aralık 2017

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızdaki yoğunluk davranışlarınıza da yansıyor. Ancak özellikle dikkat isteyen konularda bunu önlemeniz yararınıza olacak. Içinizdeki fırtınaları iş yaşamınıza aksettirmeyin. Rahatlamak için bütün yarım kalmış işlerinizi bitirmekte yarar var.
12 Aralık 2017

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca seyahat edebilir, eğitim öğretim işlerinizde başarı elde edebilir, iş hayatınız ve özel yaşamınızdaki görüşmelerde istediğiniz sonuçları çok daha rahat elde edebilirsiniz. Özel yaşamınızda tekliflere açık olduğunuz bugün, ilişkisi devam edenler eğlenceli ve sevgi dolu bir gün geçirirken, ilişkisi olmayanlar için yeni teklifler sözkonusu olacaktır.
12 Aralık 2017

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay’ın Terazi burcundaki seyahati sizi grup aktivitelerinin içine sokar. Arkadaşlarınızla keyifli bir gün geçirirsiniz. Ayrıca yeni insanlar tanımak da ruhunuzu dinlendirir. Kalbi boş olanlar hayallerindeki partneri bulurlar. Hobiler ve yaratıcılığın ön plana çıkacağı bir günü sevdiklerinizle paylaşın.
12 Aralık 2017

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal ortamlarda anlık çıkışlarınızla etrafınızı şaşırtabilirsiniz. Maddi konularda bazı zorlanmalarınız olsa bile, değişik yerlerde bulunmaktan çok mutlu olacaksınız.
Reklamı Kapat