Yay Burcu Günlük Aşk Falı

15 Eylül 2014
Aşk hayatınızdaki eksiklikler belki de kendinize yeterince zaman ayırmamanızdan kaynaklanıyor olabilir. İlişkiniz gün içinde hoş sözler işitebilir, sevinebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük İş Falı

15 Eylül 2014
Bugün de işleriniz sizin planladığınız doğrultunun dışına pek çıkmayacak. Ufak tefek sapmaları pratik zekanızla kontrol altına alabilecek, gün sonunda rahatlayacaksınız.

Yay Burcu Günlük Para Falı

15 Eylül 2014
Paranın esiri bir yapınız olmamasına rağmen, bu konuda endişelenmekten kendinizi alamıyorsunuz. Para gereken yerlere bayağı kafa yormuşsunuz. Durumunuz düzelecek.

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

15 Eylül 2014
Hırsızlıklara dikkat! Sokakta yürürken çanta çaldırma gibi olaylarla karşılaşabilirsiniz.


Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

15 Eylül 2014
Kendinizle ne kadar gurur duysanız yeridir. Kendi hayatınızı idare ettiğiniz gibi başkalarının hayatındaki boşlukları da dolduruyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar adeta siz olmadan yapamaz duruma gelmişler. Zaman bu durumun baskısını üzerinizde hissetseniz de yapınızı değiştiremiyorsunuz. Ortamınızdan biraz uzaklaşmak size iyi gelebilir. En iyisi bir tatile çıkın.

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

14 Eylül 2014
Sevgili Yaylar 14 Eylül saat 00:57-26 Ekim saat 12:43 tarihleri arasında burcunuz üzerinde ilerlemeye başlayacak Mars dönemi iki yıl sonra size girişimde bulunma, cesur hareket etme, hedefinize ulaşma yönünde şans vericidir. Jüpiter desteğini de düşünürsek, uzak yerler, ticaret, eğitim, yenilikler, değişimler açısından etkin bir şansa sahipsiniz. Bu süreç, aşk ve ilişkilerinizle alakalı yaşam evinizin yöneticisi olduğundan son derece önemlidir. Kendinizi dış dünyada ifade ediş biçiminiz, gayet coşkulu ve inançlı, aşka aşık bir kişi profilindedir. Hayatın keyfini çıkarmak hem de kendinizi olduğunuz gibi ifade etmekten yanasınızdır. Siz bu tarihler arasında sadece yaşadığınız ilişki ve kişiyle alakalı değil, tüm insanlığı kucaklıyor gibisinizdir. Ufkunuzu genişletme arzunuz ve dünyayı kucaklamaya hazır tavırlarınızla, dış dünyada herkesin ilgisini çekebilirsiniz. Basit ve sıradan bir kişiyle yetinmeniz mümkün değildir. Aşkta fetih arzunuz fazlasıyla yoğundur. Karşı cins üzerinde bu dönemde oldukça etkilisinizdir ve gözlerin size doğru çevrildiğini hissedebilirsiniz. Bu süreçte,  özgürce kararlar verirsiniz.  Son derece atak davranırsınız. Maceralar sizi bekliyor. Saat 09:26 Ay-İkizler burcu seyri,  özgürleştiren, sıra dışı bir şeyler yaratma içgüdümüzü besleyen ve bizi harekete geçiren bir enerjidir. Gerek dış dünyadaki aktivitelerinizde gerek ilişkinizi ilgilendiren konular üzerinde hem zihinsel hem de fiziksel olarak kabınıza sığmanız zordur. Sorunlar olsa dahi, bunların bir şekilde konuşularak halledilmesinin mümkün olduğunu bilmeliyiz. Esprili yanlarımızı ortaya koyabilirsek, durumları izah ederken ılımlı sözcükler kullanabilirsek karşımızdaki kişiyi ikna etmemiz gayet kolaydır. Saat 17:35 Venüs-Pluto olumlu görünümü, iş ve parasal konularda çok iyi düşünmek lazım. Çok çalışmaktasınız. Bir yandan işin gereklerine uygun şekilde insanlarla anlaşmak diğer taraftan finansal açıdan güçlenmek için mücadele etmek kolay değil. Mutlu gülümsemelerin günü olsun. Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

14 Eylül 2014
Bugün, sosyal yaşantınızla ilgili çalışmalar çok önemli olacak. Yaşamınıza yeni bir hareket ve eğlence kazandırabilirsiniz.. Partnerinizle birlikte özel paylaşımlar yaşamak istiyorsanız, onun fikirlerine saygı göstermek zorundasınız. Karşılıklı fikir çatışmalar içinde olacağınız bir gün. Enerjinizi odaklaştırma konusunda başarılısınız.

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

14 Eylül 2014
Mesleki konulardaki istikrarlı tavırlarınız ve de hevesiniz mutlaka dikkat çekiyor. Özel hayatınıza da yansıyan bu azimli çalışma tarzınız karşılığını ilerleyen günlerde mutlaka bulacaktır. Bu şekilde çalışmaya aynen devam.


Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

14 Eylül 2014
Kendi istek ve ihtiyaçlarınızı ihmal ediyor olabilirsiniz. Yanlış yerde yanlış şeyler arıyorsanız, herkesin ihtiyaçlarınızı bilmesini sağlamalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Hedeflerimizi, amaçlarımızı devreye sokmak, hareketlerimizin arkasında durmak, ürün veya planlarımızı sunmak için oldukça olumlu astrolojik etkiler altındayız. Dolayısıyla, tanıtmak, başvurmak, tanışmak, iletişim kurmak ya da teklif etmek başlıklarından hangisi sizi ilgilendiriyorsa perde kapanmadan fırsatları değerlendirmek için güzel bir haftasonu!

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

14 Eylül 2014
Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.


Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

14 Eylül 2014
DÜŞÜNCELERİNİZDEKİ yoğunluk, davranışlarınıza da yansıyor. Ancak, özellikle dikkat isteyen konularda bunu önlemeniz sizin yararınıza olacak.

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

14 Eylül 2014
İş hayatınızdaki olumlu gelişmeler karşısında sizin de keyfiniz yerine geldi. Bundan sonra herşey daha da yolunda gidecek. Planlarınızı da bu sayede gerçekleştirebileceksiniz. Dost sandığınız bir insanın tutumu ve davranışları sizi oldukça şaşırtacak.

Geçmiş Yay Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!