Yay Burcu Günlük Aşk Falı

23 Nisan 2014
Sevgilinizi kaybetmekten korkuyorsunuz. Bu korkular ilişkinizi çok olumsuz etkiliyor. Görünürde onu kaybetmeniz için bir neden olmadığı halde, bu tavrınızla gerçekten kaybetmenin nedenlerini hazırlıyorsunuz.

Yay Burcu Günlük İş Falı

23 Nisan 2014
İş ilişkilerinizi düzene sokmaya çalışıyorsunuz. Bu yeni düzenleme işinde, değişik görüşleri olan biriyle tartışma yaşayacaksınız. İşinizle ilgili bazı alışverişleriniz olacak.

Yay Burcu Günlük Para Falı

23 Nisan 2014
Pişmanlığını bugünlerde yaşadığınız büyük bir ödemeniz var. Şimdiden onu toparlamaya girişmiş görünüyorsunuz. Biraz zorlanacaksınız, ama bu ödemenin de altından kalkacaksınız.

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

23 Nisan 2014
Önümüzdeki günlerde yapmayı düşündüğünüz ziyaret sizin için sandığınızdan çok anlam taşıyor. Bu yüzden bu toplantıyı aldığınızdan daha çok ciddiye almanız gerekiyor.


Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
Bir arkadaşınızla olan ilişkinizi yeniden ele alıp bir şekle sokmanız gerekiyor. Bu arkadaşınız son zamanlarda ona biraz tepeden baktığınızı, ilişkinizde saygının azaldığını düşünüyor. Sizin aynı kanıda olmayışınız fazla anlam taşımıyor. Önümüzdeki günlerde sizi biraz üzecek haberler alacaksınız. Bu haber doğrultusunda bir akraba problemine çözüm bulmaya çalışacaksınız.

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
Sevgili Yaylar  saat 10:08  itibariyle Mars-Uranüs karşıtlık etkisi altında Çarşamba gününü karşılıyoruz. Aşk hayatınızla ilgili konularda dikkatli olunması gereken bir gündeyiz.  Her ne kadar Mars-Terazi geri hareketinde, uzlaşmadan yana olsak da,  aslında özgür yaşamak arzumuz gayet yoğun.  Burada yapılması gereken, öncelikle kendinize bir hedef tayin etmektir. Tabii ki bu hedefe varabilmek için yolunuz uzundur. Ancak ekip çalışmalarında ve toplumsal ilişkilerde işbirliğine açık olmamızda yarar var. Bazılarınız bu görünüm altında bireysel olarak sadece aşkı önemserken, bir kısmınız arkadaşlıkları, grup çalışmalarını, sosyal hayatta aktif olmayı tercih edebilirler. Her ikisi de enerjinin olumlu yönde kullanılması ve çatışma yaratmadan günün geçirilmesi anlamında faydalıdır. 23 Nisan saat 12:16-7 Mayıs saat 17:57 tarihleri arasında etkili olacak Merkür-Boğa burcu geçişi, iş hayatımız,  ilişkilerimiz, sağlığımız, iş verimliliğimiz gibi  konularda durumumuzu gözden geçirmemiz anlamında önemlidir. Genel olarak Merkür, Boğa burcunda ilerlediği süreçlerde inatçı bir tutum izleyebiliriz. Kendi doğrularımızı kabul edebilir, başkalarının fikirlerine kulaklarımızı kapayabiliriz. Ancak 3 Mayıs ve civarı günlerde iş hayatımız başta olmak üzere sağlığımıza özen göstermemiz gerekiyor. Bazı meseleler elimizde olmadan bizde gerginliğe yol açabilir. Baskı altında kalabiliriz. Lütfen sakin olmaya çalışalım. Saat 16:38 Mars-Pluto görünümü biraz önce belirttiğim hususlarda olumlu yönde adım atmak isteyen Yayların, bir takım engellerle karşılaşmalarına neden olabilir. Şartlar şu an için arzu ettiğiniz gibi olmayabilir. Birilerine uymak zorunda kalabilirsiniz. Gergin tepkilerde bulunabilir, önünüze çıkan herkese ve  her şeye karşı güç gösterilerinde bulunabilirsiniz. Adım atamadığınız için öfkelenebilir, baskı kurarak elde etmeye çalışabilirsiniz. İş hayatında veya ilişkilerde sorunlar çıkabilir. Sizden daha güçlü olan kişiler önünüze geçebilir  ve  sizi durdurmaya kalkışabilirler.   Bütün bunlar gün boyu farklı konulardaki genel bir  gerilimi işaret ediyor. Bize düşen soğukkanlı olmak ve bilinçli düşünmektir. Saat 19:11-24 Nisan saat 09:55 tarihleri arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
Sınırsız özgürlük duygularının size zarar verebileceğini düşünerek, seçimleriniz konusunda dikkatli olmalısınız. Bugün, kendini aşma konusunda oldukça ısrarcı davranmak isteyebilirsiniz. Kendinizi iyi hissetmeniz, biraz da çevresel motivasyonunuzla eş değerde ilerliyor. Özgün bir kişiliğiniz var ve her zaman fark ediliyorsunuz.

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
Dost kabul ettiğiniz kişilerle bir arada hareket etmek zorunda kalıp uyum sağlamakta zorlanacağınız günlerdesiniz. İnsanların üstünlük taslamaya çalışması herkesin birer lider kesilmesi konusuna çözüm için arabuluculuk yapın.


Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Nisan 2014
Özel yaşamınızı, iş hayatınızı ya da kariyerinizi ilgilendiren konularda tartışmalardan ve içine çekilmeye çalışacağınız mücadele ortamından uzak durmanız gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Herkes kendi istediği şeylerin kendi istediği şekilde halledilmesi konusunda ısrarcı olabilir. Kavgadan ve düşmanca hareketlerden uzak kalmak isteyenlerin isteğinin gerçekleşmesi için var gücüyle saldırmak yerine uzlaşmacı olması ve ortak noktaları bularak ilerlemesi daha doğru olacaktır. Güç gösterisi yapmak veya güç savaşları için doğru günlerde değiliz. Kendinize taraftar ve destekçi bulmak niyetindeyseniz ısrarcı olmak yerine birkaç gün beklemeniz daha doğru olacaktır. Ani hareketlerden ve tepkilerden kaçılmasında, riskli yerlerden ve durumlardan uzak durulmasında da fayda var.

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
İletişim trafiğiniz oldukça yoğun gözüküyor. Bugün anlaşmalar ve sözleşmeler konuları öne çıkabilir. Geleceğiniz sağlama alma açısından bugün kurulacak yeni ortaklıkların ayrı bir önemi olabilir. Dikkatli ve özenli olmanızda fayda var. Yakın çevrenizden eğitim konularıyla ilgili haberler alabilirsiniz. Bazı kursların size uzun vadeli faydaları dokunabilir.


Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
AŞKA bakış açınız gün geçtikçe değişiyor. Karşı cins üzerinde etkili olmak istemeniz doğal. Maddi ve manevi şansınız açık.

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
Bugün, moraliniz oldukça yüksek olabilir. Bu durum, özgüveninizi de artıracaktır ve bu sayede daha önce korktuğunuz adımları atmanız için sizi cesaretlendirecektir. Korkularınızın sizi bir süre rahat bırakacağını görebilirsiniz.

Geçmiş Yay Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!