Yay Burcu Günlük Aşk Falı

28 Ağustos 2015
Yüksek bir ağacın dalına tutunmuş gibi yapıştığınız bu ilişki aşk değil. Bunu sürdürmektense aşağıya düşmek daha elzem görünüyor. Birbirine hiç uymayan, yakışmayan iki insanın didişmesine fırtınalı aşk deniyor, inanmayın.

Yay Burcu Günlük İş Falı

28 Ağustos 2015
Endişeleriniz var, korkularınız var. Bunlardan korunmak için de göze aldığınız bedeller var. Bu yanda da insanın kişiliğinden isteyeceği şeyler var, isteyemeyeceği şeyler var. Daha fazla talepkar olmayın. Kendinize yapmayın bunu.

Yay Burcu Günlük Para Falı

28 Ağustos 2015
Güzel harcıyorsunuz. Ama dikkat ediyorsanız harcamalarınız gelirinizin üstünde. Aradaki açığı kapatan ilişki sizi biraz incitmiyor mu ? Sizin aşk yaşamınız, iş yaşamınız ve para durumunuz tuhaf bir biçimde iç içe görünüyor.

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

28 Ağustos 2015
Yaşamınızla ilgili kökten kararlar almak durumundasınız. Bu kararları çabuk almaya bakın. Bazı tercihler zamanla istenmeyen alışkanlıklara dönüşebiliyor.


Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2015
Bir ilişkinizde karşı taraf kadar kendi kişiliğinizi de erozyona uğratıyorsunuz. Arkasından pişmanlıklar, utançlar yaşatmaya çok açık bir ilişki bu. Bitirilmesinde yarar var. Bazı zaaflarınıza söz geçirmekte zorlanıyorsunuz. Çıkarcı biri olarak görülmenize izin vermemelisiniz.

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2015
Sevgili Yaylar, Cuma gününe Ay-Kova burcu enerjisinin farklı yönlerimizi açığa çıkarıcı etkisi altında başlamaktayız. Umutla güne  adım atmak istiyoruz. Hepimiz olumlu değişimlere açız. İşte bugünkü Kova burcu geçişi ve diğer görünümler,  bu isteğimizi onaylıyor gibi.  Saat 07:24 Erkek ve Kadın ilkesinin astrolojik temsilcisi Ay ve Mars karşı karşıya geliyor. Yeni bir aşk, belki şaşırtıcı bir gelişme karşısında bir andan günün seyri değişebilir. Saat 13:19 Ay-Venüs karşıtlığı ilişkideki paylaşım ilkesinin bozulmasına sebep olabilir. Siz yaşadığınız beraberliğin niteliğini herkesten daha iyi bilirsiniz. O zaman tekrar durumları bir gözden geçiriniz. Sadece partnerinizle alakalı değil, çevreniz ve toplumla alakalı konularda da, isyankar tavırlar içinde olmayınız. Meseleleri mantıklı bir şekilde ele alınız. Saat 19:56 Ay-Uranüs olumlu görünümü, sürpriz bir güzel haber, aşkla sarmaş dolaş olma, yeni bir sayfa açabilme arzumuzu, heyecanımızı işaret ediyor. Zorlukların  sizi yıldırmaması ve doğru bildiğiniz yolun size başarılar kazandırması dileğimle,


Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2015
Kendinizi geliştirmeniz gerekiyor. İlerlemek istediğiniz alanlarda yapacağınız çalışmalar boşa gitmeyecektir. Fiziksel, duygusal veya mental anlamda gelişiminize önem verebilir ve bu çalışmaların sonuçlarını görebilirsiniz. Pes etmeyen, söylediklerinden ya da yaptıklarından pişman olmayan kişiler sizi önemsemediklerini veya ne yaparlarsa yapsınlar sizi garantide gördüklerini düşünmenize neden olabilir.

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2015
Bugün telefon görüşmeleri, iletişim platformlarında geçirilen zaman açısından ölçüsüz hareket etme riskiniz var. Görsel ve işitsel olan her şey ilginizi çekecek. Ne kadarının size gerçekten faydası olacağına dikkat edin.


Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2015
Yaptığınız planlar, beklentileriniz ve meydana gelen veya gelecek olan olaylar birbirinden farklı olabilir. ‘’Hayat biz planlar yaparken başımıza gelen şeydir’’ denir ya, biraz öyle. Ortaya çıkan veya çıkacak olan bilgiler veya yaşanan ya da yaşanacak olan gelişmeler yaptığınız planların dışında gelişmiş veya gelişecek olmalı. Bazı kişileri etkilemek uğruna sözlerinizi tutamama riskiniz olduğunu hatırlatmam gerekiyor Niobe’ce. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: İlişkilerde dengenin kaybolabileceği, egoist tavırlarda artış görülebilecek, özgürlüklerin kısıtlanması nedeniyle sıkıntılı durumlarla karşı karşıya kalınabilecek, ben bilirim tarzı yaklaşımlar, acele hareketlere bağlı sakarlıklara ya da gerilimlere açık, toplumsal gelişmeleri, topluluk hareketlerini de akla getiren bir gündeyiz. Akşam saatlerinde ise, sürprizler, türlü hoşluklar veya hoş gelişmeler günün stresini unutturabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2015
Bugün yakın çevrenizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Ticari konularda yeni gelişmeler olabilir. Sorumlu olduğunuz işlerde yoğunluk meydana gelebilir. Yanlış anlaşılmadan kaynaklı sorunları fazla büyütmemenizde fayda var. Kardeşlerinizle görüşebilirsiniz. Akşam saatlerinde kararsız kaldığınız durumlar olabilir.


Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2015
Gelgitler içinde kalabilirsiniz. Neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar vermekte zorlanacağınız gibi ani alacağınız kararlar da hatalı olabilir.

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2015
Parlak bir gün. Çevrenizden iltifatlar duyacaksınız. Ve aranan simaların başında geleceksiniz. Bu kadar popüler olmanız hiç şüphesiz neşeli ve sorunsuz bir tip olmanızdan. Fiziksel pırıltınız da dorukta. Bu sayede yeni flörtler ve romantizm dolu ilişkiler yaşamanız kaçınılmaz.

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2015
Gün boyunca iletişim, seyahatler ve aşk hayatınızda ani ve sürpriz fırsatlar elde edecek bir enerjidesiniz. Bu zaman diliminde keyifli diyaloglar geliştirebilir, beklediğiniz haberleri alabilir ve aşk hayatınızda yeni teklifleri değerlendirebilirsiniz. İlişkisi devam edenlerin tatil planı yapabileceği ve keyifli görüşmeler gerçekleştirebileceği bugün, ruhunuzun ihtiyaçlarını belirlemeniz ve sizi gerçekten iyi hissettiren ortamlarda bulunmanız faydalı olacaktır

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2015
Yaratıcılık gerektiren konularda rahatlıkla başarı elde edebileceksiniz. Bazılarınız ise şans oyunlarında minik kazançlar elde edebilirsiniz. Fiziksel anlamda da güzelleşmek adına farklı, değişik metotlarada başvurabilirsiniz.

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2015
Yakın çevrenizle, arkadaş ortamlarınızda oldukça keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Uzakta bulunan akrabalarınız bazı konuşmalarla canınızı sıkabilirler. Aldırış etmeyin ve kendinizi üzmeyin

Geçmiş Yay Burcu Burç Yorumu