Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Mayıs 2016

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Partnerinizin sosyalliğiniz ve arkadaş seçiminizle ilgili düşüncelerini yabana atmayın. Onun, dışardan ama yine de size en yakın göz olduğunu unutmayın. Bazı şeyleri sizden iyi görebilir.
25 Mayıs 2016

Yay Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamınızda bugünlerde bir transfer gündeme gelebilir. Bunun haberi çok yakında. Büyük çabalarla oturttuğunuz sisteme yönelik eleştirilerin tümü yanlı değil. Bir kısmından yararlanabilirsiniz.
25 Mayıs 2016

Yay Burcu Günlük Para Falı

Birikim konularında zayıfsınız. Oysa birtakım idealleriniz sizi bu konuda sürekli uyarıyor. Arkadaşlıklarınızda para alışverişleri, bugünlerde ilişkileri aşındıracak boyutlara varabilir.
25 Mayıs 2016

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Belli fasılalarla yaşadığınız nostaljik anıların size iyi geldiği şeklindeki inanışınız, biraz yanılsama gibi. Bazı kalıntıları anılarınızdan çıkarmanız, belki de yararlı olacak.
25 Mayıs 2016

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki günlerde uzakça bir yerden davet alacaksınız. Bu davetin, sizi mutlu etme, size hayatla yeni bağlar kurdurma olasılığı çok fazla. Çok sorunlu bir ikili ilişki içindesiniz. Bu ilişkinin moral durumunuzu fazlaca etkilediğine inanıyorsunuz. Bu konuda biraz da sizin duygusallığınızın etkili olduğunu kabullenmek istemiyor gibi bir direnişiniz var.
25 Mayıs 2016

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 05:38 Venüs-Mars karşıtlığı, çalışma hayatımız, plan ve projelerimiz, ilişkimiz, iş ortaklığımız, çocuklarımız, sağlığımızla ilgili konularda Mart ayından bu yana olan gelişmeleri yeniden ele alarak düzenlememizde yardımcıdır. Mars geri hareket dönemindeyiz. Bu yeniden ele almak, yeni çözüm ve tespitlerde bulunarak önümüzdeki Ağustos ayında rahatlamamızda, işlerimizi yoluna koymamızda  gayet destekleyici olacaktır. Saat 07:26 Ay-Neptün olumlu görünümü, ev-aile-güvence konularında ideallerinize sahip çıkmanız ve hayallerinize uygun bir dünya yaratmak arzunuzu yükseltir. Ev-aile-güvence konularında ideallerinize sahip çıkmanız ve hayallerinize uygun bir dünya yaratmak arzunuzu pekiştirir. Özellikle yatırım konusunda kişi kendi kafasının içinde belli şeyler tasarlayabilir. Ancak bunu yaparken lütfen gerçekçi düşününüz. Saat 10:39 Ay-Jüpiter görünümü, maddi ve iş hayatımızla ilgili konularda titiz düşünmemizi sağlarken,  hiçbir şeyin hafife alınmaması gerektiğini vurguluyor. Eğer gerçekten başarılı olmak istiyorsak, attığımız adımlara dikkat etmeliyiz. Saat 12:35 Ay-Merkür görünüm etkisinde, çalışma hayatımız, ikili ilişkiler, kariyer hedeflerimiz ve sağlığımızla alakalı konuları maddi güvence çerçevesinde gözden geçiririz. Saat 17:21 Ay-Pluto kavuşumu, mali konular üzerinde düşünmemizi sağlayacak. Güven içinde yaşama arzumuz yükselecek. Elimize geçen miktar, bizi tatmin etmiyorsa, bunu iyileştirmek adına neler yapabileceğimizi tekrar bir gözden geçireceğiz. Saat 18:44 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, ister istemez geleceğimizi düşünüyoruz ve parasız bir şey olmayacağının farkındayız. Günün tüm gelişmelerinin arzu ettiğiniz doğrultuda olması dileğimle,
25 Mayıs 2016

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Adım atmanız gereken her konu sürüncemede kalır. Diğer zamanlara göre daha fazla uğraşır, hiçbir işi sonuca ulaştıramazsınız. Ailevi sorunların da gündeme gelmesi ile moralsiz hissedersiniz. Sevgi ve destek beklerken etrafınız tarafından engellendiğinizi hissedersiniz.
25 Mayıs 2016

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelecek vaat eden finansal hamleler açısından ek fırsatlar çıkabilir karşınıza. İşinizin kazancını artırma fırsatı ya da daha kazançlı olacak yeni bir iş imkanı gündeme gelebilir. Objektif değerlendirip riskleri görmeye çalışın.
25 Mayıs 2016

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki birkaç gün boyunca, ailenizden kişiler veya bazı arkadaşlarınız geçmişle ilgili olumsuz konuları tekrar gündeme taşıyabilirler, mantıklı ve uzlaşmacı yaklaşımlarla olayı tamamen geçmişte bırakmanız daha doğru olacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Kafamızdan geçeni uygulamakta zorlanabileceğimiz, hesapta olmayan durumlarla uğraşmamız gerekebilecek, ikili ilişkiler, ortaklıklar ve iş birlikleri açısından temkinli olunması ve gergin durumların doğru yönetilmesi gereken bir haftalık süreçteyiz. Karşıt fikirler, düşmanca tavırlar ön planda olabilir. 23 Mayıs Pazartesi yazımızda, bu konuyu detaylı şekilde ele aldığımız için çok fazla yazmamayı tercih ettim Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
25 Mayıs 2016

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bütçenizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Finansal konularda değişiklik ve yenilenmeye gidebilirsiniz. Kişisel yeteneklerinizi iş konusunda kullanmak isteyeceksiniz. Sorumlu olduğunuz konularda daha ciddi düşünmeniz gereken zamanlardasınız. İlerleyen saatlerde duygusal konular sizi zorlayabilir.
25 Mayıs 2016

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Şans yanınızda. Her şey sizin isteğiniz doğrultuda gerçekleşecek bugünlerde. Biraz da geçmişteki hatalarınız için kendinizi sorgulamalısınız.
25 Mayıs 2016

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu günlerde zihniniz çok açık. Özellikle mesleki konularda bundan yararlanabilirsiniz. Bu da sizin yararınıza olacak. Fikirleriniz çevreniz tarafından takdirle karşılanıyor. Sevildiğinizi bilin ve ona göre davranın. Gereksiz kuruntulara kapılmayın.
25 Mayıs 2016

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca seyahatleriniz, görüşmeleriniz ve arkadaş çevrenizle keyifli ilişkileriniz ön plana çıkarken, özel hayatınızda uyumlu, dengeleyici ve sevgi dolu paylaşımlarda bulunarak keyifli bir gün geçirebilirsiniz. İş görüşmelerinde başarı elde edebileceğiniz bir gündesiniz.
25 Mayıs 2016

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Her ne kadar ağır enerjilere sahip olduğunuzu düşünseniz de özellikle finans alanınızda yapacağınız bağlantılar, doğru iletişim ve çalışanlarınızla güven verici diyaloglar sayesinde önemli fırsatları yakalamanız mümkündür. Akşam saatlerinde maddi ve manevi yükleriniz nedeniyle kendinizi baskı altında hissetmeniz olasıdır.Genel olarak ise; Ay bugün tüm gün Oğlak burcunda olacak. Ay öğle saatlerinden başlayarak akşamüstüne kadar Merkür ile olumlu açı kuracağı için tüm işlerinize rahatlıkla odaklanıp üstesinden gelebileceksiniz. Banka işleri, ödemeler, alışveriş, iş görüşmeleri, toplantılar ve ciddi adımlar atmak bakımından oldukça verimli geçecek.Bu saatlerden sonra akşam 17:00 civarı Ay baskıcı stresli Plüton ile kavuşacak. İçiniz sıkılabilir. Ancak abartılı ve mantıklı olmayan bir tarzda duygu ve düşüncelerinizi ifade etmekten kaçınmalısınız. Otorite figürleri ile stresli konuşmalar gerçekleşebilir.En iyisi yapılacak işleri bu saate kadar bitirmek ve etki altında kalabileceğiniz görüşmelerden uzak durmaktır. Özellikle Ay/Plüton etkileşimi, duygusal anlamda baskı kurabilir veya baskıya maruz kalabilirsiniz. Akşam saatleri evde tartışma yaratacak konulardan uzak durun!
25 Mayıs 2016

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel hayatınıza dikkat etmelisiniz çünkü karşı tarafla anlaşmak kolay olmayacak. Herkes olaylara kendi tarafından bakabilir. Bu durum da ilişkiniz anlamında sizi biraz zorlayabilir.
Reklamı Kapat