Yay Burcu Günlük Aşk Falı

4 Mart 2015
Duygusal olarak bazı şüphelere kapılabileceğiniz bir gündesiniz ve aşk yaşamınızda bir durgunluk olabilir. Duygularınız sizi yanıltabilir bu sebeple bugün duygusal kararlar vermekten kaçınmalısınız. Gereksiz tartışmalar ve sorunlar sizin için şaşırtıcı olmasın. Duygularınız gün içinde değişken bir yapı gösterecektir. İyimserlikle karamsarlığı arka arkaya yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Duygusal hayatınıza ilişkin yeni bir karar almaktan kaçınmalısınız.

Yay Burcu Günlük İş Falı

4 Mart 2015
İş çevrenizde birlikte çalıştığınız kimselerle fikir ayrılıklarına düşebilirsiniz. Çevrenizde olumsuz bir ortam var ve sizden bundan etkileniyorsunuz. Küçük şeyleri kafanıza takabilir ve sorun yapabilirsiniz. Konuları değerlendirirken bazı ayrıntıları gözünüzden kaçırabilirsiniz. Konuları istediğiniz gibi net düşünmeyebilir ve konsantrasyon sorunu yaşayabilirsiniz. Karşınıza çıkacak bir fırsatı değerlendiremeye bilirsiniz. Yeni girişimlerde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.

Yay Burcu Günlük Para Falı

4 Mart 2015
Maddi konularda çeşitli zorluklar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve harcamalarınız konusunda dikkatli olacaksınız. Maddi konularda yeni bir karar almaktan kaçınmanız gereken bir gündesiniz.

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

4 Mart 2015
Yaşayacağınız bir olaya aşırı duygusal tepki verebilirsiniz ve bunun sonuçları sizin için üzücü olacaktır.


Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Mart 2015
Genel olarak keyifsiz bir gün geçirebilirsiniz. Bazı olayların gelişimine karşı kayıtsız kalabilir ve kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz. İçsel gelişmeler önem kazanacaktır ve düşüncelerinizi kendinize saklama eğilimine gireceksiniz. İç dünyanızı ilgilendirecek bazı karmaşalar yaşayabilirsiniz. Aile hayatınızda bazı sorunlar ve uyumsuzluklar olabilir. Enerjinizi yanlış kullanabilir ve sizin için önemsiz konularla gereksiz yere zaman harcamak zorunda kalabilirsiniz. Yeni bir karar almak ve girişimde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Mart 2015
Sevgili Yaylar saat 13:57 olana dek Ay-Boşluk etkisi altında olacağız.  Evinizle alakalı bütçenizi aşmayan planlamalarda bulunabilirsiniz.  Ayrıca ailenizle aranızdaki iletişimi güçlü tutmaya çalışmanız lazımdır. Saat 13:57  Ay-Başak burcu seyir etkinliğinde, anlaşmakta zorlandığınız veya tadınızı kaçıran problemleri çözmek yerine farklı bir şeyler yapmak istersiniz. Bazen sıkı çalışırsınız ancak ayrıntılarla uğraşmak istemezsiniz. Saat 17:14 Venüs-Jüpiter olumlu görünümü, sizin oldukça yüksek bir enerjiyle aşk hayatınız ve kişisel anlamdaki ilişkilerinizde aktif hareket etmenizi, kararlar almanızı sağlayan bir destektir. Öyle ki, özgüven duygunuzu yükseltir, hayata duyduğunuz inancı arttırır ve her şeyin daha kolay elde edilişinde yardımcıdır. Kapılar açtırır, hevesle ilerlemenizi sağlar. Yolculukların simgesidir. Yeni birisiyle tanışmanızda, devam eden ilişkinizde keyifli bir gün geçirmenizde ışığınızdır. Olumlu hislerle hayata sarılırsınız. En zorlu durumu dahi, aşabileceğinize olan inancınız tamdır. Yeni olan her şey sizi kendisine çeker. Medya, yayıncılık, aşk, sosyal yaşam, projeler, renklilik getiren bu etkiyle moralinizin bir hayli yükseleceğini söyleyebilirim.Saat 20:46 Venüs-Uranüs kavuşumu,  aşk hayatınız başta olmak üzere, kendinizi öne çıkarmak istediğiniz her konuda söz sahibi olmak, sivrilmek arzunuzun işaretidir. Yenilik arzunuz öylesine büyür ki yüreğinizde, size keyif katabilecek, gerçek özünüzü ortaya çıkarabilecek her alanda özgürce kararlar verebilirsiniz. Saat 23:48 Ay-Satürn görünümü, olayları gereğinden fazla endişeli ele alabiliriz. Her şeyin ardında yatan bir başka neden ararız veya ararlar. Bu bakış açısı, enerjinin kendi  doğasında vardır.  Ancak bizim de sapla samanı birbirinden ayırmamız lazım. İşlerimizde kolaylıklar, çevremizle olan paylaşımımızda sevgiler bizimle olsun. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Mart 2015
Karşılıklı duygusal ilişkilerde, partnerinizin size karşı davranışlarınızdan çeşitli anlamlar çıkarmanız mümkün. Bugün, karşı tarafın tepkileri karşısında tereddütler yaşayabilirsiniz. Hedeflerinizin sınırları içinde kısıtlamaların olmadığını ona anlatmalısınız. Duygusal konularda ise, partnerinizin düşüncelerinden ödün vermediğini biliyorsunuz.

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Mart 2015
Hayatınızda bazı radikal ve her şeyi daha keyifli hale getirmeye yarayacak değişimler yaratmak niyetindesiniz. Bu enerjinizi zihinsel hobi niteliğinde aktivitelere, eğitim ve öğrenme konularına yönlendirmeye çalışın.


Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Mart 2015
Belli başlı ilişkilerinizde veya iş birliklerinizde zorlanabilirsiniz. Bu kişilerin kendilerinin neden oldukları rahatsızlıkları görmelerini isterseniz, karşılığında beklediğiniz tepkileri göstermeyebileceklerini hatırlamanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yoğun bir gün. Venüs ve Uranüs kavuşumu(dün de kendini hissettirmiş olabilir) ilişkiler veya iş birlikleriyle ilgili ani gelişmeleri veya sürprizleri akla getirirken, Ay ve Satürn arasındaki sert açı ise, daha ciddi ve karamsar olabileceğimizin altını çiziyor. Ancak, akşam saatlerinde tamamlanması gereken işleri tamamlamak için de uygun saatlerde olacağız. Venüs’ün Uranüs, Jüpiter ve Pluto ile oluşturduğu farklı karakterdeki açılar birkaç gün için ikili ilişkilerimizde sıcak ve soğuk duş etkisini bir arada yaşamamıza neden olabilir. Bir an harika olan gelişmeler bir an da diğer yöne dönebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Mart 2015
Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.


Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Mart 2015
Kafanızın içindeki hedeflerinizi çok iyi biliyor ve plan yapıyorsunuz. Ancak sizi sevmeyen birileri ortaya çıkıp planlarınızı bozabilir. Hiç kimseye hakkınızda söz etmemelisiniz.

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Mart 2015
Birçok yaşam alanınızda, belki de tüm hayatınızda bir değişim gerçekleşmekte olabilir. Bu değişimi kendi haline bırakmamalı, yöneterek istediğiniz gibi şekillendirmelisiniz. Böylece aksaklıkları kökünden düzeltebilirsiniz.

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Mart 2015
Maddi konularda, aşk hayatınızda ve çocuklarınızla iletişiminizde problemlerle karşılaşabileceğiniz bugün, herhangi bir olay karşısında ani tepkiler vermek yerine sakinliğinizi korumanız ve acele kararlar almamanız gereken stres seviyesi yüksek bir günde bulunmaktasınız.

Geçmiş Yay Burcu Burç Yorumu