Yay Burcu Günlük Aşk Falı

28 Mart 2015
İlişkiniz için güzel bir gün. İletişim yeteneğinizi sevdiğinizi etkilemek için kullanabilirsiniz. Aşkta istediğiniz girişimleri yapabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük İş Falı

28 Mart 2015
Çok hareketli ve inatçı olabileceğiniz bir gündesiniz. Grup çalışmalarında etrafınızı motive edebilecek güce sahip olduğunuz görülüyor. Titiz çalışma anlayışınız organize olmanızı kolaylaştıracağından, arkadaşlarınız tarafından da destek görebilir.

Yay Burcu Günlük Para Falı

28 Mart 2015
Ailenizi ilgilendiren maddi konular ön plana gelebilir. Sabırsız davranarak daha önce yaptığınız planları aniden değiştirebilirsiniz. Daha önlemci olmaya bakın.

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

28 Mart 2015
Ay, size fazlasıyla cesaret ve öne çıkma isteği veriyor. Ama bugün alabileceğiniz riskler daha sonra bazı problemler getirebilir.


Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mart 2015
Aşırı enerji yüklü olmanız kendinizi başkaları için strese sokabileceği söylenebilir. Aileniz ile anlaşmazlıklar yaşamanız muhtemel. Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz konularda başarılı olmanız mümkün. Bunun yanında, sağlığınızla ilgili sorunları halledebilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mart 2015
Sevgili Yaylar cumartesi günümüz, saat 03:14 Ay-Pluto karşıtlık etkisi altında başlarken, sizler bir yandan ilişkinizi, ailenizi, eşinizi, evinizi, geleceğinizi düşünürsünüz diğer yandan sorumluluklarınız sizi yorduğunu hissedebilirsiniz. Güvenli bir beraberlik istersiniz ve güçlü olmak. Bu istek Yayları biraz gerilim altına sokabilir. Saat 04:09 Ay-Uranüs görünümü, finansal-kazanımlar-aşk hayatınızla ilgili konular üzerinde güvenliğinizi bir hayli önemsediğinizi gösteriyor. Saat 04:11 Venüs-Jüpiter görünümü, iş durumumuzu, hedeflerimizi hem maddi hem de manevi anlamda gözden geçirmemizde önem taşıyor. İlerisi adına düşündüğümüzde ne kadar güvendeyiz sorusunu kendimize sormalıyız.  Sağlıklı bir yaşamın önemi üzerinde durmalıyız. Karmaşık olandan uzak durup, gerçekten huzur verici olana yönelmeliyiz. Çünkü bütün bunlar verimli çalışmanın da işaretçisidir. Biz şu günlerde özellikle iç huzurumuzu önemsiyoruz. Hiç kimsenin bizi üzmesine izin vermemekten yanayız. Bu gayet olumlu bir bakış açısıdır. Yayların iyi niyetini biliyoruz. Vericilikleri, bonkörlükleri meşhurdur. Ancak bu görünüm, bunun ayarını iyi yap diyor. Sınırlarını kimsenin aşmasına izin vermeden, gerçekten güvenli olana yönelirsen kazançlı çıkarsın diyerek bize rehberlik ediyor. Keyifli, kendinizle barışık bir cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mart 2015
Arkadaş çevrenizde dürüstlüğünüzle tanınmanıza rağmen, düşüncelerinizi söylerken, aşırıya kaçabilirsiniz. Bugün partnerinizin maddesel olanaklarınızdan siz de faydalanacaksınız. Onunla alacağınız ortak kararlar sonucunda, kazançlarınızı yeniden belirleyici strateji geliştireceksiniz. Olayları abartmadan değerlendirmekte fayda var.

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mart 2015
Her zaman almaya alışık olduğunuz bir destek bugün size kolaylıkla akmayacak. Baştan hesapları bunun üzerine kurmasanız iyi olur. Maddi açıdan önemli bir beklentiniz varsa eğer aksine bir takımfedakarlıklar gerekecek.


Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mart 2015
Bazı konuları zorlamak istenilen sonuçları almanızı sağlamadığı gibi daha faza enerji kaybı ya da stres nedeni de olabilir. Dolayısıyla, biraz akışta kalmak ve neler olacağını beklemek daha iyi olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs Jüpiter karesi herşeyin fazlası demek ve keyif arayışlarını arttırmamıza, aşırı yeme içme, aşırı alışveriş, fazla harcama, abartılı konuşmalar, abartılı sporlar biraz da kibir(!) ?) türünde eğilimlere neden olabilir tüm hafta sonu. Kısaca, eğlenmek istiyoruz güzel, ama abartmazsak iyi olur derim Niobe’ce. Bir diğer konuysa, Yengeç burcundaki, millet, ülke, aile ve hayatımızdaki kadın figürlerini temsil eden ay. Ailevi veya ülkeyle ilgili konularda hassaslaşabiliriz ya da hassasiyet gerektiren konular ortaya çıkabilir. Ay’ın, Uranüs Pluton ve Mars la kuracağı olumsuz açılar sabah saatlerinde ikili ilişkilerde gerilimlere, ani tepkilere, ani kararlara, tartışmalara; cumartesiyi pazara bağlayan saatlerde ise, dikkatsizliklere bağlı sakarlıklara ve ufak tefek kazalara neden olabilir. Öfkeli, provokatif kişilerden, tartışmalı ortamlardan ve tehlikeli haraketlerden kaçınmakta fayda var. Ay-Merkür üçgeninin etkisiyle ise, akşam saatlerinde güzel diyaloglar kurabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mart 2015
Sosyal konular ve başkaları ile paylaşabileceğiniz pek çok fırsat söz konusu. Hedeflerinize daha yakınsınız ancak bu arada sorumluluklarınızı ve detayları da öngörmeniz gerekiyor. Başarı çalışma ve disiplinle gelecektir. Bu dönemde geleceğe yönelik hedeflerinizi yenileyebilirsiniz. Ortaklaşa işler, anlaşmalar ve evlilikle ilgili konular bu yönde çok belirleyici olabilir. Bu arada iş ortamında ilişkilere de özen göstermek gerekebilir. Ortaklaşa maddi paylaşımlarda, mirasta çatışmamalı ve yatırımlarınızda aşırı risklere girmemelisiniz.


Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mart 2015
Keyifli bir gün geçirecek ve geleceğe yönelik hayallerinizi paylaşacaksınız. Endişelerinizi çevrenize yansıtmayın ve kuruntulardan uzak durun.

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mart 2015
Bugün, enerji seviyeniz en üst noktaya çıkabilir ve son derece verimli çalışmanızı sağlayabilir. Ancak; bu enerjinin sizi gerginleştirme riski de bulunmaktadır. Çatışmamaya ve insanlar üzerinde baskı kurmamaya çalışın.

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mart 2015
Gün boyunca maddi konularda ve kariyerinizde güçlü destekler alabilirsiniz. Aynı gün ikili ilişkilerinizde yoğun ve derin duygular ön plana çıkacaktır ancak kalbinizde hangi duygu varsa o büyüyeceği için, nefret, korku veya kaygı yerine sevgi ile hareket etmeniz önemlidir. Akşam saatlerinde ailenizle ve değer verdiğiniz kişilerle zaman geçirebilir, ilişkilerinizi iyileştirebilir, aşk duygusunu çok daha yoğun hissedebilirsiniz.

Geçmiş Yay Burcu Burç Yorumu