Yay Burcu Günlük Aşk Falı

26 Temmuz 2014
Bazı arkadaşların aşk beraberliğinize eleştirel bakışları sizi fazla etkilemiyor. Ama sevgiliniz bundan oldukça rahatsız gibi. Baş başa kısa bir tatil ona çok iyi gelebilir.

Yay Burcu Günlük İş Falı

26 Temmuz 2014
Çabalarınız bir kısım işleri yoluna koymaya yeterli olmayabilir. Son günlerdeki bazı gecikmeler sizi düşündürüyor. Yeni iş arayışlarınızda yakınlarınızdan destek bekliyorsunuz.

Yay Burcu Günlük Para Falı

26 Temmuz 2014
Paranın su gibi akıp gittiği lafına artık iyice inanıyorsunuz. Kazancınızın geldiği gibi gitmesi, yeni iş planınıza para ayırmanızı zorlaştırıyor. Bu işi ancak belli desteklerle başarabileceğiniz iyice kesinleşiyor.

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

26 Temmuz 2014
Birkaç gün içinde sonradan sizde iz bırakabilecek bir tartışma yaşayabilirsiniz. Bu ara sıra ortaya çıkan bir eski arkadaşınızla ilgili görünüyor.


Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Temmuz 2014
Bugün yaşamınızda bir sürpriz olabilir. Çok önceleri tanışıp sonradan araşmadığınız biri bütün sevimliliğiyle karşınıza çıkabilir. Geleceğinizle ilgili almaya çalıştığınız birtakım kararlarda zorlanıyor, danışacak birilerini bulamıyor, ama çok yakınınızdaki birini de göremiyorsunuz. Değişikliği seven birisiniz. Durağanlık sizin için hiç uygun değil.

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Temmuz 2014
Sevgili Yaylar 26 Temmuz saat 05:25-14 Eylül saat 00:57 tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek Mars, partnerinizle olan temasınızda, tutkularınızın yükselişini işaret ediyor. Ortam şartları veya ilişkinizin kendi içindeki özel hali nedeniyle, gizli veya yasak hatta sıra dışı olan her şeye karşı daha sizi istekli kılabilir. Fakat bütün bu hissettiklerinizi veya birlikteliğinizi, mahremiyetiniz olarak görerek kimseyle paylaşmamanız sizin açınızdan yararlı olabilir. Böyle bir ilişkisi olan ve gözlerden yaşamak zorunda kalan Yaylar için en önemli tavsiyem budur. Zarar gelmez diyerek evinizi, dünyanızı veya sırlarınızı paylaştığınız kişilerin yanlış davranışlarıyla karşılaşmamak için sırlarınızı ancak ve ancak güvendiğiniz insanlarla paylaşmalısınız. Bu dönemde kimi Yaylar, partnerlerinin kendilerine karşı, sanki ilk kez tanışmış gibi baştan çıkarıcı davranmasını bekleyebilirler. Bu haz duygularının yükselmesine ve beraberliklerine karşı daha itinalı davranmalarına neden olabilir. Fakat bunun da belli dozda olması lazımdır. Yani fazlası sıkılmanıza neden olabilir. Ayrıca bu dönem yasak ilişki ve kısa süreli kaçamaklar açısından isteklilik doğurabilir. Tabii ki herhangi bir soruna yol açabilecek kadar etkili bir enerji değildir. Kimi zaman duygularınızı ifade biçiminizde, doğanıza hiç uymayan davranışlarda bulunmanız mümkündür. Bir yandan yeniye yer açmak isterken, diğer yandan kuruntularınız nedeniyle buna bir türlü cesaret edemeyebilirsiniz. Geçmişte yaşanan acı bir tecrübe, bu ilişkinizin de aynı şekilde sonuçlanacağını düşünerek kendinizi geri çekmenize neden olabilir. Bu geçişin hepimiz için doğru bir amaç adına hedefler belirlenmesinde etkili olması dileğimle,


Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Temmuz 2014
Durağan ve sabit düşüncelerle hareket etmek ve sonuç elde etmeye çalışmak size pek yarar sağlamıyor. Siz doğal yapınız içinde çok yönlü ilişkiler içinde sağladığınız fikirleri özümseyerek sonuca gitmelisiniz. Ama, bu arada bilgi sahibi olmadığınız konularda gereksiz şekilde fikir empoze etmeye çalışmayınız.

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Temmuz 2014
Huzur arayışındasınız bugün. Ancak bunu kişisel çatışmalara gir erek ve senin benim tartışmalarına çanak tutarak ya da tutulan çanaklara rağbet ederek yaratamazsınız. Ortam değişikliği ve yeni insanlar iyi gelebilir.


Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Temmuz 2014
Sizi bazı konularda zorlayan kişilere ‘’hayır’’ demesini öğrenmeniz gerekebilir. Paranıza sahip çıkmanız gerekiyor ya da harcayacaksanız evinizle ilgili konulara harcamanızda fayda var. Ortam değişikliği veya genel değişiklikler yeni fırsatları fark etmenizi sağlayabilir. Farklı kültür ya da çevrelerden gelen kişilerin moralinizi bozmasına izin vermeyin. Tüm burçlar için gün geneli: Sanatsal, kişisel, ticari, profesyonel veya duygusal içerikli harika fikirleriniz olabilir. Bu fikirleri pratiğe dökmeniz durumunda hayranlık kazanacağınız veya takdir görebileceğiniz günlerdesiniz. Enerjinizi neler yapabileceğiniz üzerine konuşmaya harcamak yerine, neler yapabileceğinizi göstermeye harcamanız daha doğru olacaktır. Yapma ve ortaya koyma zamanı! Ancak, aceleci veya tahammülsüz olabiliriz. Karar alırken dikkatli tartmak gerekebilir.

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Temmuz 2014
Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.


Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Temmuz 2014
Yakınlarınızdan alacağınız yeni bir bebek haberi neşenize neşe katacak. Fakat özellikle tansiyon sorunu yaşayan yaylar bugün biraz daha dikkatli olun.

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Temmuz 2014
Yurtdışı işiniz olabilir. Oradaki izlenimlerinizle büyük bir yatırım yapabilirsiniz. Çok çalışmanızın karşılığını almaya başlayacaksınız. İş hayatınızda önemli atılımlar olacak. Rakiplerinizi bile safdışı bırakacak imkanlarla karşılaşabilirsiniz. Sevdiğinizden olumlu bir telefon alacaksınız.

Geçmiş Yay Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!