Yay Burcu Günlük Aşk Falı

29 Temmuz 2014
Beraberliğiniz gittikçe bir sorun yumağına dönüşüyor. Karşılıklı olarak bunun için bir şeyler yapma niyetleriniz, yöntem değişikliğini gerektiriyor. Akşam objektif yaklaşımlarla, belki her şeyin bitmemiş olduğunu da fark edebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük İş Falı

29 Temmuz 2014
İş yaşamınızda olumlu puanlarınız var. Önsezileriniz güçlü. Çalışma arkadaşlarınızla sessiz bir uyum içindesiniz. Saygılı, mesafeli ilişkiler dışarıda sıcak dostluklara dönüşebiliyor.

Yay Burcu Günlük Para Falı

29 Temmuz 2014
Önümüzdeki günlerde elinize iyi bir para geçebilir, yaklaşan iki senedinizi vaktinden önce ödeyebilirsiniz. Bugünlerde ve kısa vadede para sıkıntılarınız olmayacak gibi görünüyor.

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

29 Temmuz 2014
Her alanda ritminizi biraz düşürmeniz yararlı olabilir. Son zamanlardaki bedensel şikayetlerinizin arkasında koşuşturmalı temponuz olabilir.


Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2014
Bugünlerde sıkıntıyla peşinizde dolanan biri var. Sizin adınızın da içinde olduğu bir söylentinin gerçeklik derecesini öğrenmek isteyecek, bunun için uygun bir anınızı bekliyor. Birkaç gün içinde bir yolculuğunuz var, işle ilgili görünmüyor. Başarısızlık diye bir şeyi kabul etmiyor, bu özelliğinizi abarttığınız bazı durumlarda tepkiler alabiliyorsunuz.

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Temmuz 2014
Sevgili Yaylar saat 03:14 Ay-Uranüs olumlu etkisiyle bayramın ilk gününe adım atıyoruz. Değişiklik, yenilik yapmak arzumuz yükselecek. Farklı bir şeyler yaparak zamanımızı geçireceğiz. Saat 03:37-29 Temmuz saat 06:37 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bayram tatilinde olmamız, dinlenmek, arzu ettiğimiz hobilerimize zaman ayırmak, sevdiklerimizle bir arada olmak için gayet uygundur. Boşluk tüm gün devam edeceği için, tabii ki çok önemli ve hayati kararlar vermeyelim. Daha ziyade, gönlümüzü hoş edebilecek aktivitelere yönelelim. Stres atalım, canlanalım. Saat 09:39 Venüs-Pluto karşıtlığında, ilişkide biz olma duygumuz yüksek. Ancak dayatmalarda bulunularak, şunu yaparsan seni seviyorum bunu yapmazsan sevmiyorum tavrı içinde kabul ettirilmesinden bugün hoşlanmayabiliriz. Eğer gerçekten istiyorsak zaten birlik ve beraberlikten yana olacağımız açık. Fakat bu ilişkide eğer bir şeyler içimizde kopmuşsa, telafisi mümkün değilse sırf alışkanlık diye devam etmenin de yanlış olacağının farkındayız. Bugün kafamız kimi zaman karışabilir. Hatta bencil davranabiliriz de. İşte böyle anlarda konuşmak istemeyebilir, içimizdekileri paylaşmaktan kaçınabiliriz. Çünkü kendimizi korumamız gerektiğini düşünebiliriz. Kimse de kusurumuza bakmasın diye düşünebiliriz. Mutluluğu, sevinci, barış ve kardeşliği el ele, gönül gönüle paylaşacağımız Nice Bayramlara,


Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Temmuz 2014
Birlikte olduğunuz kişi hakkında söylenen sözlere hemen kapılmamalısınız. Hiç suçu olmadan onun üzülmesine neden olursunuz. Burada yapacağınız en doğru hareket; gerçeğin ne olduğunu öncelikle ona sorup, öğrenme yoluna gitmeniz olmalıdır. İş yaşantınızda çevrenizle baş etmeniz her zaman mümkün olmayabilir. Sabırlı olmalısınız.

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Temmuz 2014
Bugünün en yorucu işi duygularınızı kontrol altına alabilmek olacak. Negatif birinin sinirlerinizi bozmasına ve sizi huzursuz etmesine izin vermeyin. Eğer neşeniz i kaçıran bazı durumlar yaşanmışsa da geride bırakmayı bilin.


Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Temmuz 2014
Başkalarının işleriyle ilgilenmek veya haklarını savunmak isteyebileceğiniz, gizli işlerin ön planda olabileceği veya yalnız başınıza kalmayı tercih edebileceğiniz 1.5 aylık süreç başlıyor. Gizli düşmanlara karşı tedbir almak ve sağlığa önem vermek gerek. Keyifli seyahatler de ön planda! Tüm burçlar için gün geneli: Bu hafta sonu fikirlerinizi bilinir kılmak ve kalabalıklara hitap etmek konusunda sabırsız olabilirsiniz. Gezegenler haftasonu için, fikirlerimizin belli durumlara uygunluğu konusunda bizi iknaya çalışıyor. Ancak, gerçek durum bu olmayabilir. Dolayısıyla, yeni çıkacağınız yolculuğu gazetelerden duyurmadan önce, gerekli testleri yapmanızda ve mevcut durumla ilgili detayları gözden geçirmenizde fayda var. Bugün Akrep burcuna geçecek ve altı hafta boyunca bu burçta kalacak olan Mars, artık hayatlarımızda farklı konuların ön plana çıkacağını gösteriyor. Tüm burçları farklı şekilde etkileyecek olan bu geçişin, altı haftalık etkilerini yukarıda burç yorumunuzda detaylı şekilde okudunuz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Temmuz 2014
Yenilikler arayabileceğiniz bir gündesiniz. Öğrenme ve keşfetme arzunuz artacak. Seyahat planlarınızı değiştirebilir, rotanızı uzatabilirsiniz. İletişim ve medyaya dair çalışmalarınız sorunsuz şekilde ilerleyecek. Kişisel gelişiminiz açısından faydası dokunacak kişilerle sohbet etme fırsatı bulacaksınız.


Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Temmuz 2014
YAPTIĞINIZ bir iyiliğin karşılığını bugün alacaksınız. Bu da kendinizle gurur duymanıza neden olacak. Merhamet duygularınız yüksek.

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Temmuz 2014
Sinirlerinize hakim olun ve kendinizi kontrol altına alın. Artık özgürsünüz. Buna alışmanız zaman alsa da kendinizi hiç sıkmayın ve çeşitli psikozlara girmeyin. Biraz çaba ile yepyeni bir insan olarak yaşama yeniden merhaba diyeceksiniz.

Geçmiş Yay Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!