Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
28 Şubat 2017

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Sonsuz güven duyguları içinde değilmiş gibi tavır takınması sizden kaynaklı olmayan nedenlere de bağlı olabilir. Sizinle ilgili aldığı referanslar konusunda yeterli bilgi sahibi değilsiniz.
28 Şubat 2017

Yay Burcu Günlük İş Falı

İş yerinizin size ihtiyacı var. Ama bu tam bir iş güvenliği anlamı taşımıyor. Enerjinizi ve yeteneklerinizi çok daha iyi değerlendirebileceğiniz başka yerlerin olduğunu bilmeniz sizi rahat davranışlar içine sokuyor.
28 Şubat 2017

Yay Burcu Günlük Para Falı

Özel masraflarınızı kısıtlayamamanız, elinize geçenin geldiği gibi gitmesini açıklıyor. Ama yakınlarınıza yeterli kazancınıza karşı yaşadığınız geçim zorluğunu anlatmakta güçlük çekiyorsunuz.
28 Şubat 2017

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Şimdilik ilişkinizin bir tehlike altında olmadığını ona kanıtlamalısınız. Sevgiliniz güven istiyor. Ona bu güveni verebilmeniz beraberliğinizi daha da anlamlı hale getirecek.
28 Şubat 2017

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sizin için geliştirici olacak bir fikir tartışması yaşayacaksınız. Bazı olumlu etkilenmeler, yapmak istediğiniz şeyleri bir süre daha ertelemenizi gerektirebilir. Yakınlarınızdan biri sizin için şu sıralar daha anlamlı hale gelecek. Sorumluluklarını bilen birisiniz. Ama yakın çevrenizin sizinle ilgili değerlendirmelerini dikkate alarak daha etkileyici davranmanız gerekiyor.
28 Şubat 2017

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar Salı günümüz, saat 02:08-07:52 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında başlıyor. Bu uzun süreç, anlaşmazlıklara ortam hazırlayabilir. İsteklerinizi elde edemediğinizde gerginliğe sebep olabilir. Bütün bun hissedişlerimiz boşluk etkisi nedeniyle olduğunu bilelim. Saat 07:52 itibariyle gün boyu etkili olacak Ay-Koç geçişinde, kendinizi olduğunuz gibi ortaya koymanızda, maskeler ardına sığınmadan iletişimde bulunmanıza, aşk konusunda aktif hareket etmenize, doğal davranışlar sergilemenize işarettir. Çevrenizde pervane olmalarına gerek yok. Siz zaten kendi değerinizin gayet iyi farkındasınız. Bu görünüm, yenilikte bulunma arzumuzu ve enerjimizi yükseltecek. Kendimizi iyi hissedeceğiz. İşlerimizi yoluna koyabiliriz. Mutlu gülüşler, içten sevgiler, kalpten kalbe ulaşan güzelliklere dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,
28 Şubat 2017

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Herhangi bir olaydan dolayı pişmanlık yaşıyorsan, gökyüzü bugün telafi etmen noktasında sana bir fırsat verecek. Harekete geç.
28 Şubat 2017

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevresel ilişkilerinizin güçlü olduğu bir gün. Yaratıcı yönlerinizin desteklenmesi sizin için motivasyon kaynağı olabilir fakat başkalarının uçucu fikirlerinden yola çıkmamalı ve özellikle deneyimlerinize güvenmelisiniz..
28 Şubat 2017

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Hızlı ani ve sürpriz gelişmeler ani gelen haberler iletişim açısından yoğun bir gün geçirmenize neden olabilir. Aşk hayatınızda heyecanınızı artıran yeni kişilerle tanışabilirsiniz.
28 Şubat 2017

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün uğraştığınız konularda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Kendinizi daha rahat ifade edeceğiniz bir gündesiniz. Hobilerinize yönelebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Aşkta yeni heyecanlar olabilir. Kendi yönünüzü netleştirmek için planlar yapabilirsiniz. Planları gündeme koymak için hızlı kararlar alabilirsiniz.
28 Şubat 2017

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Eski arkadaşlarınız ile karşılaşmak sizi heyecanlandıracak. Çocukluk günlerinizi hatırlayabilirsiniz. Bu arada eski fikirlerinizin değişmiş olduğunu anlayacaksınız.
28 Şubat 2017

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Zihninizde dönüp duran fikir ve görüşleri kendinize saklamak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Dış dünyada olan bitenlerin sizin iç dünyanızda yarattığı etkileri bile kendinize saklayabilirsiniz. İçinizde yaşadıklarınızı çevreyle paylaşmalısınız.
28 Şubat 2017

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınız açısından oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Gündeminizde aşkınız ve sevdikleriniz olabilir. Heyecan ve tutkuyla hareket edeceğiniz ve bunların enerjinizi daha da tetikleyeceği hızlı bir gün geçirebilirsiniz.
28 Şubat 2017

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yepyeni hobiler geliştirebilirsiniz. Spora başlamak için ideal bir zamandasınız. Ancak yüksek enerjiden dolayı küçük çaplı kazalara dikkat etmelisiniz. Sıra dışı ekstrem sporlar, ilgi alanları belirleyebileceğiniz gibi sürpriz bir aşkın içine de çekilebilirsiniz. Ancak sorumluluk bilinci nedeniyle herhangi bir başlangıca kalkışmak istemeyebilirsiniz. Cinsel anlamda da yeni maceralara, yeni değişik heveslere açık olabilir, günübirlik ilişkilere eğilimli olabilirsiniz. Acelecilik yüzünden kazalara, düşmelere, çarpmalara yatkın olabilirsiniz.
28 Şubat 2017

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınızda farklı ve sıra dışı duygular altında olabilirsiniz. Değişik aktiviteler veya sportif faaliyetler içinde bulunabilirsiniz. Parasal harcamalarınız devreye girebilir.
Reklamı Kapat