Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Haziran 2016

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Çevrenizde yaşanan gizli, asla suçlanamayacak flörtlerin vicdanınızdaki meşruluğunu tartışıyorsunuz. Aşktaki kural dışılığa karşı hissettiklerinizde, içtenliğinizden kuşkuda gibisiniz. İmrenerek mi yadsıyorum, türünden açmazlarınız var.
27 Haziran 2016

Yay Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamınızda belirgin, kolay anlaşılır birisiniz. Bu, ilişkilerinizi rahat yaşamanızı sağlıyor. Her şeyin yolunda gittiği bir ortamda, yine de boşluğunu hissettiğiniz şeyin ne olduğunu anlamak güç.
27 Haziran 2016

Yay Burcu Günlük Para Falı

Para konularında da dışa açık görünüyorsunuz. Yüreğiniz gibi cüzdanınız da ortada. Aşırı harcamalarınız var. Yakında bir satın alma işiniz olabilir.
27 Haziran 2016

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Kullanılmaya biraz açık gibisiniz. Çevrenizdeki insanlarla ilgili bir yargıya varırken, dış telkinler bazen belirleyici olabiliyorlar.
27 Haziran 2016

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Son derece hassas konularda tarif edilmez gerginlikler içine giriyorsunuz. Davranışınız, konuya verdiğiniz önemle açıklanabilirse de, gerginliğiniz çözümü müthiş geciktirebiliyor. Birkaç kişiyle sürdürdüğünüz bir tür yaşam ortaklığı sizi fazlaca memnun ediyor. Bu ilişki yumağı sizin için çok önemli. Gelecekle ilgili bir konuda yersiz endişeleriniz var.
27 Haziran 2016

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 05:31 Merkür-Uranüs olumlu görünümü, aşk hayatınız başta olmak üzere, kendinizi öne çıkarmak istediğiniz her konuda söz sahibi olmak, sivrilmek arzunuzun işaretidir. Yenilik arzunuz öylesine büyür ki yüreğinizde, size keyif katabilecek, gerçek özünüzü ortaya çıkarabilecek her alanda özgürce kararlar verebilirsiniz. Saat 10:08 sonrası Koç burcunda ilerleyecek Ay, hem kişisel yönden cesaret verici hem de hevesli bir şekilde hareket etmenizi sağlayıcıdır. Bu saat başladığında, bir hayli ataksınızdır. İsteklerinizi elde etmek için elinizden geleni yapabilirsiniz. Otoritenizi kabul ettirebilirsiniz. Saat 16:53 itibariyle Venüs-Neptün arasındaki faydalı akış biraz rahatlatıcıdır. Dış dünyanın zorlukları, yoğunlukları arasında bocalarken, birçoğumuz kendimizi düşünecek halde olamıyoruz. İşte bu enerji, ihmal ettiğimiz duygularımızla bizi yeniden buluşturabilir. Güven içinde yaşama ve sevdiklerimizi kanatlarımızın arasına alma hissiyatımızı güçlendirebilir. Saat 21:19 itibariyle Koç burcunda oluşacak sondördün, aileniz, eviniz, geleceğiniz konusunda tedirginlik duymanıza, kendinizi güvencesiz hissetmenize ve her şeyi fazlasıyla hassasiyet içinde ele almanıza neden olabilir. Fakat diğer taraftan öylesine istekli ve öylesine cesur davranırsınız ki, size göre halledilmeyecek hiçbir şey yoktur. Bu iki farklı dürtü gün boyu sizi yorabilir. Yapılması gereken, güven duygunuzu yitirmeden ancak akıllıca hareket ederek durumunuzu gözden geçirmektir. Mutlu, keyifli, dilediğinizce güzel geçecek bir hafta dileğimle,
27 Haziran 2016

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Her konuda mutlak haklı olduğunuzu kanıtlamaya çalışmayın. İşlek zekanızın size göstereceği davranışlarınızla zaman içinde zaten haklı çıkacaksınız. Fakat, kesinlikle israrcı ve yakın takipçi olmayın. Bu tür yaklaşımlarınızla bazen zor durumlara düşüyorsunuz. Sizi bu konuda en iyi anlayacak olan kişi partnerinizdir. Onunla daha çok ilgilenin.
27 Haziran 2016

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile ilişkileriniz, sosyalleşme ve aşk ilişkileriniz oldukça sorunsuz olarak yürür. Bu günlerde yeni biri ile tanışmak uğurlu sayılabilir. İçinizde artan mutlulukla sevdiklerinize küçük hediyeler alabilirsiniz. Ayrıca siz de özellikle yakınınız olan kadınlardan küçük hediyeler alabilirsiniz.
27 Haziran 2016

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde, bazı başlıkları veya parçaları atlamanız nedeniyle belli başlı olayları çözmekte zorlanabilirsiniz. Geri dönüp ya da yeniden düşünüp eksikleri tamamlamanız gerekiyor. Temmuz ayının ilk haftasında ise, nerede hareket orada bereket havasındasınız. İçiniz içinize sığmıyor ve yeni yerler görmek, yeni kişilerle tanışmak, dünyanın keyfini çıkartmak istiyor olabilirsiniz. Sevgili arkadaşlar burç yorumlarınızı okurken yükselen burcunuzun yorumunu öncelikle okumalısınız. Haftanın gezegen hareketlerinin bizi nasıl etkileyeceğine dair yazımı da hurriyet sosyalde yazarlar bölümündeki köşemde bulabilirsiniz. Hepinize mutlu günler, sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel
27 Haziran 2016

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde yaşadığınız olaylar size farklı kapılar açabilir. Enerjinizi yetenekli olduğunuz konulara aktarmak isteyebilirsiniz. Bugün keyif aldığınız konularda yaptığınız harcamalara dikkat etmenizde fayda var. Çocuklarınızla zaman geçirebilirsiniz. Hayallerinizin peşinden gitmek isteyebilirsiniz. Teknik konularda değişiklikler olabilir.
27 Haziran 2016

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile içinde sebepsiz yere ufak tartışmalar yaşayabilirsiniz. Mali konularda sürekli sizi uyaran büyüklerinizin sözlerine kulak vermelisiniz.
27 Haziran 2016

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yoğun bir iş temposuna gireceksiniz. Emeğinizin meyvelerini yavaş yavaş toplamaya başlayacaksınız. Ekip çalışmaları gündemde. Zamanınızın çoğunu işinize ayıracaksınız. Bu da size maddi ve manevi açıdan başarı getirecek.
27 Haziran 2016

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerlediğinden ruhsal olarak enerjinizi net ifade etmekte zorlanabilir, geçici bir durağanlık, belirsizlik, yönsüzlük hissedebilirsiniz. Finansal konular, eşin parası, ortak gelirler alanlarında durağanlık yaşayabileceğiniz bugün, özellikle finansal konularda yeni adımlar atmamanız gereken, sakin ortamlarda bulunmayı tercih edebileceğiniz bir gündesiniz.
27 Haziran 2016

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Günü en iyi geçirme yöntemi çocuklarınızla macera, savaş ve aksiyon filmleri izlemek olacaktır. Spora yönelmelisiniz ve bedeninizdeki yüksek enerjiyi akıtarak bunu faydaya çevirebilirsiniz.Beklenmedik bir şekilde evlenme teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Bu teklif bir iş ortaklığı da olabilir. İdeallerinizin ve gerçeklerinizin çatışmasıyla yüzleşebilirsiniz. Dolayısıyla depresif bir ruh halini ebeveyninize veya ailenize yansıtmanız da mümkündür. Daha fazla sorumluluk almanız gerektiğini düşünebilirsiniz.
27 Haziran 2016

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Farklı aktiviteler ve değişik heyecanlar bugün sizi canlandırabilir. Ortak adımlara önem vereceksiniz. Aile hayatınızda keyif, romantizm ve biraz da keyfe keder davranışlar ortaya çıkabilir.
Reklamı Kapat