Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
28 Eylül 2016

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Çok sevildiğinizi biliyorsunuz. Mükemmel beraberliğinizin altında yatan gerçek beklentisiz, plansız bir sevgi. Şanslısınız. Yakında hiç aklınızda olmayan bir tatil yapabilirsiniz.
28 Eylül 2016

Yay Burcu Günlük İş Falı

Bireysel çabalarınızla birçok şeyi halletmeye çalışıyorsunuz. Bu yalnızlığı bir süre daha yaşayacaksınız. İşyerinizde bazı insanlara tepkilerinizi doğrudan göstermelisiniz.
28 Eylül 2016

Yay Burcu Günlük Para Falı

Ödemelerinizi gününde alamayışınız, planlarınızı sürekli değiştirmenize neden oluyor. Sizden talep edilen bir maddi desteği karşılayıp karşılamamakta kararsızsınız.
28 Eylül 2016

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Size pek sevimli gelmeyen birisinden bugünlerde bir yardım alma durumunda kalacaksınız. Ama çaresizlikten kabullenebileceğiniz bu yardımın arkasından büyük pişmanlık duyabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız.
28 Eylül 2016

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Küçük sıkıntıları biriktiriyor vaktinde çözmüyorsunuz. Sonradan da büyük bir sorun çöplüğünün karşısında tırnaklarınızı yiyorsunuz. Önümüzdeki günlerde öğreneceğiniz bazı şaşırtıcı bilgiler sizi kızdıracak, ne kadar safım diye düşüneceksiniz. Sağlık sorunu olan bir yakınınız özellikle sizden ilgi bekliyor. Ona zaman ayırıp bu ilgiliyi göstermenizde yarar var.
27 Eylül 2016

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar 27 Eylül saat 11:07 - 9 Kasım saat 07:51 tarihleri arasında Oğlak burcunda ilerleyecek Mars, işinizden elde ettiğiniz gelirinizle ilgili gayet ciddi bir şekilde düşündüğünüz bir süreçtir. Eğer şu anda çalıştığınız yerde düşük bir ücretle çalışıyorsanız bu durum sizi bir hayli rahatsız ettiği için, bir an önce buna çözüm bulmak istersiniz. Mars Oğlakta gayet temkinli, sabırlı ve planlı davranılmasını sağlar. Ne olursa olsun enine boyuna duruma bakarsınız. Her ne kadar bir Yay sabırsız diye bilinse de, Mars-Oğlak geçişlerinde Yayların daha az para harcadığına şahit oluyoruz. Çünkü bu olgunun hayatınızdaki öneminin gayet iyi farkında olduğunuz bir geçiştir. Ayrıca aşk hayatınızı ilgilendiren konular üzerinde ciddiyetle durulması gereken bir zaman olduğunu belirteyim. Ciddiyet, güven, sağlamlık olgularını önemseyelim. Azimli, kararlı bir şekilde hedefimize varmamız dileğimle,
27 Eylül 2016

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ani gelişen olaylara karşı temkinli ve belirgin bir tavır içindesiniz. Özgürlükçü yapınızın daha fazla ortaya çıkacağı bir gün. Bugün, görüşeceğiniz kişilere kendi görüşlerinizi aktarırken, daima kontrollü olun ve anlık fevri sözcüklerden sakının. Yaşam felsefenizi destekleyici derin düşüncelere sahipsiniz ve paylaşmaktan hoşlanıyorsunuz.
27 Eylül 2016

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kapı kapıyı açacak ve önceden planlamadığınız noktalara taşıyacak adeta. Biraz akışa bırakın kendinizi. Duyup gördüklerinize ilk kez karşılaşıyormuşsunuz gibi bakın. Kanıksamış olduklarınız da pek çok hazine gizli olabilir.
27 Eylül 2016

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Diğerlerine yardım etmek istemeniz güzel bir şey, ama gereken ve hak ettiğiniz takdiri görmemeniz sizi üzebilir. İhtiyaçlarınızın karşılanması için daha fazla düşünmeniz ve zaman ayırmanız gerekiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatleri sürprizlere veya farklı hoşluklara açık, yeni şeyler denemek isteyebiliriz, ama gün genelinde boşlukta olan Ay nedeniyle kararsızlıklar, belirsizlikler veya halsizlik türünde durumlar ön planda. Neyse ki, fırsatlara açık, iyimser akabileceğimiz, göreceli olarak şanslı günlerdeyiz. Ay boşlukta olsa da değerlendirelim. Bugün Oğlak burcuna geçecek olan Mars, Kasım ayının ikinci haftasına kadar başarıya odaklanacağımız, hedeflerimize ulaşabilmek için yüksek gayret göstereceğimiz motivasyonu yüksek bir sürece işaret ediyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
27 Eylül 2016

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşka, sevgiye, duygusal yoğunluğa diğer zamanlara oranla çok fazla ihtiyaç duyarsınız. Sevgi ve ilginizi gösterip karşılığında saf sevgi istersiniz. Yeterince sevgi ve ilgi görmezseniz problemler çıkar. Hayatınızdaki başka sorunları göz ardı edip sadece sevgiye dair konulara yoğunlaşırsınız.
27 Eylül 2016

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Farklı kişilerle farklı deneyimler kazanıyor ve her fırsatı çok iyi değerlendiriyorsunuz. Bugün duygusal yönden iniş-çıkışlar yaşayacaksınız. Partneriniz size karşı aksi davranışlar sergileyecek. Hemen kırılmamalı, nedenini sormalısınız.
27 Eylül 2016

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bir türlü durduramadığınız bir zihnin sizi sürüklemesine maruz kalabilirsiniz. Bilgi dağarcığınızı genişletmek önem kazanabilir. Ufkunuzu açacak bilgilere ulaşmak, bilgiye sahip insanlarla görüşmek için girişimlerde bulunabilirsiniz.
27 Eylül 2016

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde kendinize ait bakım güzellik ve ilişkilerdeki uyum konusunda ruhsal olarak tam tatmin olmuş hissetmeyebilir, bir şeylerin eksikliğini hissedebilirsiniz. Ne var ki akşam saatlerinde enerjiniz yükselirken, etrafınıza aşk ve sevgi enerjisi yayıyor olacak ve iletişimde, görüşmelerde şans elde ederek, ikili ilişkilerinizde duygusal paylaşımlara açık olacaksınız.
28 Eylül 2016

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerinize odaklı planları yapabileceğiniz bir Merkür günündesiniz. Ay’ın bu alanda bulunması size mesleki geleceğinize karşı duygusal güven verecektir.Dolayısıyla olumsuz deneyimlerden alacağınız öğretilerle daha sağlam ve yararınızı gözetebileceğiniz projelerin üzerine odaklanabilirsiniz. Annenizle hoş vakit geçirmeyi de unutmamalısınız. Ofiste olmasanız dahi kariyeriniz ve meslek alanınıza ait detayları titiz bir bakış açısıyla değerlendirebileceğiniz olanağa sahipsiniz. Olumlu olarak bu etkiyi kullanabilirsiniz.
27 Eylül 2016

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Mars, sizin para evinizde hareket etmeye başlayacak. Paraya dayalı işlerinizde ve kazanımlarınızda mücadeleleriniz olabilir. Mars harcatmayı sevdiğinden harcamalarınız da artabilir.
Reklamı Kapat