Yay Burcu Günlük Aşk Falı

27 Mayıs 2015
Doğru tespitleriniz var, kıskançlıklar genellikle haklı nedenlere dayanıyor. Ama çok ender de olsa, tersi de mümkün. Kendinize ettiğiniz itiraflarda bazı noksanlıklar da olabilir.

Yay Burcu Günlük İş Falı

27 Mayıs 2015
Başarılarınız, çalışma temponuzun karşılığı. İşinize olan bağlılığınız, kişisel yetenekleriniz önünüzü açmaya devam edecek. Yeni tekliflere, yeni atılımlara hazırlıklı olun.

Yay Burcu Günlük Para Falı

27 Mayıs 2015
Beklentilerinizi tam karşılayacak standardı, hiçbir çalışma temposunun kazandıramayacağını biliyorsunuz. Beklentilerinizi sınırlamalısınız, daha sıkı bir para politikası izlemeniz yararlı olacak.

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

27 Mayıs 2015
Aşk yaşamınıza hakkettiği kadar sıcak ve saygın bakmanız gerekiyor. Bazı diyaloglarla, ne kadar yersiz kuruntular içinde olduğunuzu anlamak sizi mutlu edecek.


Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mayıs 2015
Yenilgiyi kolay kabullenen biri olmamanıza karşın, cesaretlenmek için fazla done istiyorsunuz. Cesaret arttırıcı görüşmeleriniz var. Destek gerektiren atılım düşüncelerinizi ertelemeniz gerekmeyecek gibi. Eskilerde yarım kalmış bir mutluluk, bugünlerde onu tamamlamanız için yeniden karşınıza çıkabilir. Kısa, ama çok hareketli bir yolculuk görünüyor.

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mayıs 2015
Sevgili Yaylar saat 02:38 Mars-Neptün görünüm etkisi altına Salı gününe adım atıyoruz. İlişkinizle ilgili konularda ve geleceğinizle ilgili meseleler üzerinde kafanızı bulandırıcı bir tesir yaratabilir. Bir takım faktörler aklınızı çelebilir, kararlarınızı düzgün bir şekilde vermenizin önüne geçebilir. Mutlaka aklı başında hareket etmemiz gerekiyor. İlişkide  dedikoduların, ikiyüzlü yaklaşımların ve yalan yanlış konuşmalara dikkat edelim. Mutlaka her durumu bilinçli bir şekilde ele almalı, yüzeysel davranılmamalıdır. İlişkisinde sorunları olanlar, partnerin hal ve tavırları nedeniyle huzursuz olabilirler. Problemlerin çözülmesi gerekirken, karşı tarafın çocuksu halleri, yapmacık tavırları, umursamaz halleri rahatsızlık uyandırır. Yeni tanışmalarda ise, mutlaka partner hakkında doğru bilgi edinin. İnternet üzerinden kurulacak arkadaşlıklara veya yine sosyal medya üzerinden tanışmalarda tedbirli olun. Söylediklerine dikkat edin. Bir de Merkür geri hareket dönemindeyiz. Aceleyle kararlar vermeyin. Saat 07:33 Ay-Neptün karşıtlık etkisi, içinize sinmeyen veya ters giden bazı meselelerde hemen tepki vermek yerine, konuşmanın daha doğru olacağını gösteriyor. Ne kimseye bağımlı olup hakkımızı yemelerine izin verelim  ne de gergin davranıp yanlış işlere kalkışalım. Saat 07:51 Ay-Mars görünümü, kafanıza estiği gibi hareket etmenin zor olduğunu işaret ediyor. Sizin insanlara uymanız, ilişkilerinize dikkat etmeniz ve dağılmadan ilerlemeniz lazım. Yoksa ne yöne gideceğinizi belirlemekte bir hayli zorlanırsınız. Saat 10:42  Ay-Merkür görünümü, bize,  girişimci düşünmenin, taktik geliştirmenin,  becerilerimizi öne sürmenin faydalı olacağını söylüyor. Fırsatların kaçmaması için sistemli çalışmalısınız. Bazı durumlar sizi çelişkide bırakabilir. Ancak kariyer hedefleyen kişi akıllı seçimlerde bulunmalı ve yanlışa adım atmamak için etraflıca düşünmelidir diyerek bize uyarıda bulunuyor. Ayrıca ilişki anlamında bizi uyarıyor. Saat 18:35 Ay-Pluto olumlu görünümü, iş hayatı ve maddi konularda güçlü olma, mücadele ederek amacınıza ulaşma konusunda sizi sabırlı olmaya çağırıyor. Çünkü bu sabır hem sizi yanlıştan koruyucu hem de gereksiz endişeler yüzünden kaybetmenizin önüne geçicidir. Gününüz umduğunuz güzelliklerle dolu geçsin. Canı yürekten sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mayıs 2015
Merkür zıt burcunuz İkizlerde geri gidiyor. Unuttuğunuz olayların yeniden önem kazanması, sizin lehinize gerçekleşecek. Bugün, yollarla ilgili bazı gelişmeleri takip etmek isteyebilirsiniz. Araştırmacı yönünüzü güçlendiriyorsunuz. Beklenen misafirlerin gelmesi sizi sevindirecek. Dostlarınızla bir aradabduygusal coşkular yaşayacaksınız.

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mayıs 2015
Sizi bir konuda dolduruşa getirmeye çalışan kişiler aklınızı karıştırabilir bugünlerde. Dinleyin ancak tarafsız biçimde kendi kararlarınızı vermeye gayret edin. Sizi ben merkezli olmaya yönlendiren kişilere kanmayın.


Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mayıs 2015
Bazı planlarınızla ilgili eksiklerinizi dile getiren ya da şikayet ve eleştirilerde bulunan kişiler söz konusu olabilir. Savunmaya geçmeden önce, söylediklerinde haklı yerler olup olmadığına da bir bakmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Neptün’le olumsuz açı yapıpı, yarın, geri giden Merkür’le bir araya gelecek olan Mars, plansız, tedbirsiz veya detaylara odaklanmadan yapılabilecek işlerde sıkıntılara neden olabilir 7 gün boyunca. Her tür aldanma, yanılma, yanıltılma riskine karşı tedbirli olmakta hareket etmekte fayda var. Dalgınlıklar, unutkanlıklar, kararsızlıklar, konsantrasyon bozuklukları veya bazı durumlarda zehirlenmeler de bu açının diğer bir etkisi olabilir. Bir an bir şey yapmaya karar verip birden yerinizden kalkamayacak durum alıyorsanız, sebebi Neptün. Dün yazdığım ilişkilerde gerilimi, ani hareketleri, asiliği veya aşırı özgürlük arzusunu tetikleyen etkiler de devam ediyor(yazıyı instagram.com/niobeaslitemel adresinden ya da hurriyetsosyaldeki )bulabilirsiniz. Günü basit planlar yaparak geçirmek lazım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mayıs 2015
Sabah saatlerinde ateşli tartışmalardan uzak durmanızda fayda var. Gün içinde eskide kalan ailevi konular gündeminize gelebilir. Güvenliğinizi ilgilendiren olaylarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Sorunları kendi iç sesinizi dinleyerek çözebilirsiniz. Babanızla ilgili olayları göz ardı etmeyin. Gün içinde güven aradığınız yerlere çekilebilirsiniz.


Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mayıs 2015
AŞK: En belirgin özelliğiniz aşka karşı özgür ve sadakatsiz görüntü vermeniz. Özgürce ve dik başlı konuşmalarınız sizleri sorumsuz gibi gösterse de tüm sorumluluklarınızı fazlasıyla yerine getirenlerdensiniz. PARA: Yükseğe ulaşmak ve işinizin en tepesine çıkmak istiyorsunuz. Özellikle devlet memurluğu veya finans sektöründe başarılı olacağınız belirgin. SAĞLIK: Arzu ettiğiniz bir şeyi elde edememenin sıkıntısıyla göz tansiyonunuz yükselebilir.

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mayıs 2015
Birlikte olduğunuz kişiye duygularınızı açmakta neden o kadar kararsızsınız. O sizin bu tür hareketlerinize çok fazla üzülüyor. İçinizden geçenleri açıklamaktan çekinmeyin. Sıkıntılı dönemi geride bıraktınız. Herşey sizin istediğiniz doğrultuda gelişiyor.

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mayıs 2015
Gün içinde kendinizi çalışmalarınıza vererek, işlerinizi tamamlayabilir, başarılı iş görüşmeleri yapabilir, ilişkilerinizde ruhunuzdaki sevgi ve aşk duygularını karşınızdaki insanlara daha rahat aktarabilirsiniz. Geçici sırt ve boyun ağrıları hissedebileceğiniz bir gündesiniz.

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mayıs 2015
İlişkilerde bir , bir “boşveer modu” oluşabilir, hakkınızı savunmakta zorlanabilirsiniz, kendinizi pasivize hissedebilirsiniz. İş-kariyer yönetiminize dikkat edin, krizleri doğru yönetemeyebilirsiniz. İş yerinizin yemekhanesinde yediğiniz yemekler bu hafta midenize dokunabilir. İşinizde gereksiz tartışmalardan, ufak mevzuları büyütmekten kaçının

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mayıs 2015
Partnerinizin isteklerini ve beklentilerini karşılamakta zorlanabilirsiniz. Birbirinize karşı dürüst olmak zor gelebilir. Bu yüzden ilişkinizde aldatıcı ve yanıltıcı etkilere karşı dikkatli olun.

Geçmiş Yay Burcu Burç Yorumu