Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Şubat 2019

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Belirtiler oldukça net. Karşı konulmaz bir aşka doğru hızla ilerliyor gibisiniz. Kendinizi karışık bir duygu yumağı içinde bulabilirsiniz. Hiç hazır olmadığınız bu durum sizi oldukça etkileyecek.
21 Şubat 2019

Yay Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamında daha donanımlı hale gelmek için, her fırsatı değerlendirmeye çalışıyorsunuz. Bu günlerde yeni bilgiler kazanmak için sıkı bir çalışma içine girebilirsiniz.
21 Şubat 2019

Yay Burcu Günlük Para Falı

Bir yakınınız tamamen sevgi kaynaklı bir sorumluluk duygusuyla sizi destekliyor. Para konularında kalıcı bir ferahlama şimdilik söz konusu değil, ama günlük yaşamınızı bir süre sorunsuz götüreceksiniz.
21 Şubat 2019

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Tanışmadığınız yeni sorunlarla ilk kez karşılaşabilirsiniz. Sürpriz gelişmelere karşı çok ilgili yaklaşmalısınız.
21 Şubat 2019

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Dolaylı tanışmalarda karşılıklı etkilenişimler söz konusu. Bugünler arkadaşlık ilişkileri bakımından farklı zenginlikler yaratabilir. Değişik zamanlarda fasılalı olarak ele aldığınız bir konuyu yeniden gündeme getireceksiniz. Kendinizi yeterince değerlendiremediğinizi düşündüğünüz ortamlarda oluşturacağınız daha yoğun ilişkiler, size yeni açılımlar sunabilir.
21 Şubat 2019

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Güne merhaba dediğinizde Ay Başak burcunda olacak. Günün erken saatlerindeki Ay-Venüs uyumlu kontağı sizlere kariyer hayatınızda güzel şeyler yaşatabilir. Sadece bugün yeni bir işe başlarken veya önemli toplantılar yaparken Ay'ın 04:51-17:17 saatleri arasına boşlukta olacağını dikkate alın. İşlerinizden sonuç almakta zorlanabilirsiniz. 17:17 olduğunda Terazi burcuna ilerleyen Ay, Kiron ile karşıt durumda olacak. Kendinizi ifade ederken çevrenizdekilerin eleştirileri sizi yaralayabilir. Bu kişiler dost olarak gördükleriniz de olabilir. Bu etki çok uzun sürmese de yüksek enerjili bir akşamı başka insanlar için mahvetmeyin. Geceye doğru zaten bu durumun yerini güzellikler alacak. Sevgiler, Astromeri
21 Şubat 2019

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Karşı taraftan atak bekleyeceksin!Kimseyi ufacık meseleler yüzünden sıkacak biri değilsin. İnsanlar sendeki bu rahatlığı ve temkinli olmayı elden bırakmayan tarafını çok seviyor. Fakat gezegenlerin konumu bu sefer seni rahatsız eden konularda sesini yükseltmene yol açabilir. Bulunduğun ortamlardaki insanlara adeta kök söktürebilirsin. Aile şirketinde çalışıyorsan hisse, mal paylaşımı gibi maddi temelli konular aranızda büyük bir anlaşmazlığa dönüşebilir. Evliliğinde sorunları olan bir Yay burcuysan çözüm için ilk adımı karşı taraf atsın isteyeceksin. Unutma ki o da senin gibi düşünüyor olabilir. Uzaktan yürüttüğün bir ilişkin varsa ona duyduğun özlem artarken nereye kadar böyle sürecek diye sorgulayabilirsin kendini. Baş ağrısına dikkat!
21 Şubat 2019

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Finansal konuların yoğun olduğu önemli bir gün. Üstlerinizle plan ve projeler üzerine görüşmeler yapabilirsiniz ve bugün önemli bir görev üstlenebilirsiniz.
21 Şubat 2019

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda üstlerinizle ilişkileriniz gündeminizi etkileyebilir. Bazı konularda karar verme durumunda kalabilirsiniz. Aldığınız sorumlulukların farkında olacağınız bir gündesiniz. Yaşadığınız olaylarda olgunlaşma, tamamlanma içine girebilirsiniz. İlgilendiğiniz konular askıda kalabilir. Gün içinde akışta kalmaya özen gösterin.
21 Şubat 2019

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Potansiyel gücünüzü farkına varmanız gereken zamanlardasınız. İletişim en büyük silahınız olacak. Yakın çevrenizdeki fırsatları değerlendireniz gerekiyor. Gözünüz kulağınız açık olmalı. Mümkünse sürekli tetikte beklemelisiniz. Davetli olduğunuz yerlere, es geçmeden iştirak etmeniz gerekmektedir.
21 Şubat 2019

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizle iletişime geçmek için büyük bir ihtiyaç hissetmeye başlayabilirsiniz. Paylaşmak istediğiniz önemli konular veya problemleriniz olmasa da, sadece iletişime geçmiş olmak bile hem sizi, hem konuştuğunuz kişileri mutlu edebilir.
21 Şubat 2019

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerlediğinden seyahatler, eğitim süreçleri, kişisel gelişimi ilgilendiren alanlar, yakın dostlar, ortaklar ve eşinizle iletişim konusunda durağanlık, belirsizlik yaşayabilirsiniz. İletişim konusunda karşınızdaki insanlar kendilerini olması gerektiği gibi ifade edemeyebileceklerinden dolayı gün içinde gelişen konuları zamana bırakmanız ve onlara kendilerini daha iyi ifade edebilmeleri için fırsat vermeniz faydalı olacaktır.
21 Şubat 2019

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay akşamüstü Terazi burcunda seyahat ederken adeta bir sosyal kelebek kimliğine bürünebilirsiniz. Arkadaşlarınız varlığınızla mutlu olurlar. Sanatsal faaliyetlerin içinde olmak sizi mutlu eder. Toplulukların hukuki haklarını gözeteceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızın arasında çöpçatanlık görevi de size düşer.
21 Şubat 2019

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Hevesli ve istekli, amaç odaklı tutumlar önem kazanıyor. Konsantrasyonu dağıtan olaylar gelişse de olayların özünü gözden kaçırmamak önemli.
Reklamı Kapat