Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
5 Mayıs 2016

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Duygularınızın tamamen etkisine girmemek için gösterdiğiniz direnç işe yaramayabilir. Onda farklı bir derinlik algılıyorsunuz. Ama bu gizem, kuşkulu bir merakı da doğuruyor.
5 Mayıs 2016

Yay Burcu Günlük İş Falı

Uzun zamandır süregelen koşuşturma, yeni bir durgunluk dönemine girecek ve bazı önemli problemleri çözmüş olmanın huzurunu yaşayacaksınız. Önümüzdeki günler sizin için stressiz ve sakin geçecek.
5 Mayıs 2016

Yay Burcu Günlük Para Falı

Bir alacak meselesinde çok özenli diyaloglar içine girmeniz gerekiyor. Yakında yeni bir harcamanız var. Ama giden paranın karşılığında büyük sevinçler söz konusu.
5 Mayıs 2016

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Önemsendiğiniz ilişkilerde çizdiğiniz müdahale sınırları oldukça dar. Özel ilişkilere karışılmaz mantığıyla, sizden yardım bekleyen kişilere çok ilgisiz davranıyorsunuz.
5 Mayıs 2016

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yakınlaşma fırsatını bulduğunuz birisi, size uzaktan yanlış bir izlenim verdiğinizi söyleyecek, bundan etkileneceksiniz. Uzun zamandır biriktirdiğiniz özel işlerinizi yapmanız için önemli bir fırsat bugün elinize geçebilir. İhmal etmezseniz önemli bir yükten kurtulacaksınız. Sevdikleriniz kendinizden emin ve cana yakın tavırlarınızdan çok hoşlanıyorlar.
5 Mayıs 2016

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 00:12 Ay-Pluto görünümü, arzu ettiğiniz güzellikleri satın almak, elde etmek amaçlı girişimlerin, düzenlemelerin göstergesidir. Gücünüzün yükseldiğini hissedersiniz. Karar verdiğiniz yoldan geri dönmezsiniz. Ancak Ay, tüm gün boşlukta kalacağından ben yine de çok iyi analizde bulunmadan hareket etmemenizi tavsiye ediyorum. Saat 07:17-20:11 arasında etkili olacak Ay-Boşluk,  bireysel düşünmeye,  gönlümüzce hareket edip arzularımıza ulaşmaya çalışsak da, bir şeyler yolumuza engel çıkarabilir. Durum böyle olunca biz de buna tepkide bulunmak isteriz. Ancak pek yeri ve zamanı değildir. Saat 20:11  Ay-Boğa burcu ilerleyişinde, inandığımız bir şeyden vazgeçmeyeceğiz. Huzurumuz kıymetli ve bunu kimsenin bozmasına müsaademiz yok. Maddiyat bir hayli öne çıkacak. Eğer kafanızın içini kurcalayan meseleler varsa bunları çözmeniz gerektiğini biliyorsunuz. Ailemiz, sahip olduklarımız ve yarınlarımız anlamında kendimizi güvende hissetmek isteyeceğiz. Her durumu, bilinçli şekilde gözden geçirmeniz dileğimle,  
5 Mayıs 2016

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İyi niyetli yaklaşımlarınız, çalıştığınız iş yerinde takdir görüyor. Ayrıntılar çok önemli olduğu için; her konuya uygun çözümler getirmeniz, arkadaşlarınız tarafından da sevgiyle karşılanıyor. Sadece inatçı günlerinizde agresif oluyorsunuz. Dengelerinizin bozulmasını istemiyorsanız, bireysel ilişkilerinizde fazla alıngan olmayın. Hatta mümkünse, kendinizi olaylardan uzak tutmaya çalışın.
5 Mayıs 2016

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Eğlendiren şeyler, hobiler, birlikte zaman geçirmekten hoşlandığınız insanlar bugün sizi için her zamankinden önemli olacak. Yeni insanların hayatınıza girmesi ve değişik eğlence anlayışlarına kendinizi açmak da iyi olabilir.
4 Mayıs 2016

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşam tarzınızda veya çevrenizde size iyi gelecek değişiklikler yapma zamanı. Temelsiz düşünceleri savunan veya imkansızı vaat eden kişilerden uzak durun. Sinirlerinize hakim olmalısınız. Ani kararlar almak ya da ani tepkiler vermek doğru olmayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Enerjik, fiziksel anlamda hareketli işlere, yeniliklere veya spora eğilimli olabileceğimiz aktif gündeyiz. Öğle sonrası saatlerde ise, daha somut ve ciddiyet gerektiren işlerle ilgilenebiliriz. Gece saatlerinde ise, ortam biraz daha gergin veya huzursuz olabilir. Acele hareketlerden uzak durmak daha doğru olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
5 Mayıs 2016

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün keyif aldığınız şeylere zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Bu konu ile ilgili bazı sıkıntılar içinde olabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili durumlar sizi oyalayabilir. Hesapta olmayan harcamalarda bulunabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla olan iletişiminize özen göstermenizde fayda var. Riskli işlerden uzak durun. Yaşanan olayları zamana bırakmalısınız.
5 Mayıs 2016

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşka dair beklentilerinizin karşılanacağı, mutluluğunuzun tavan yapacağı bir gün. Bu konuda geleceğe yönelik ciddi teklifler alabilirsiniz.
5 Mayıs 2016

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda yıldız gibi parlayacaksınız. Yaptığınız anlaşmalar, imzaladığınız sözleşmeler v.s. hepsinden karlı çıkacaksınız. Duygusal hayatınız için söylenebilecek bir değişiklik yok. Gideceğiniz bir partide şık ve bakımlı görünümünüzle tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz
5 Mayıs 2016

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde kariyeriniz, patronlarınız, aile büyükleriniz ve ilişkilerinizin gidişatı ile ilgili geçici kaygılar, problemler yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek ilişkilerinizde dengeyi sağlayabileceğiniz, isteklerinizden emin olduğunuz, hedeflerinizi daha kolay gerçekleştirdiğiniz ve olumlu görüşmeler gerçekleştirebileceğiniz bir zamanda olacaksınız.
5 Mayıs 2016

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Günü en iyi geçirme yöntemi çocuklarınızla macera, savaş ve aksiyon filmleri izlemek olacaktır. Spora yönelmelisiniz ve bedeninizdeki yüksek enerjiyi akıtarak bunu faydaya çevirebilirsiniz. Ay’ın Koç burcunda olduğu zamanlarda bir parça sakarlıklar meydana gelebilir. Bu gerçeklik ışığı altında bedensel faaliyetlerinizde dikkatli olmanız gerekir. Genel olarak ise; Ay bugün tüm gün Koç burcunda kalacak. Ay’ın Balık burcundan Koç burcuna geçmesi ile enerjiler gözle görülür biçimde değişmeye başlar. Enerjiniz yükselir, daha dinamik ve dışa dönük hissettiğiniz bir süreç başlar. Duygu dünyanız ve ruh haliniz de bu enerjiden etkilenerek tazelenir, yeni düşünceler fikirler ve hedeflerle dolu olursunuz. Sadece konuşmak değil, eyleme geçme zamanıdır Koç enerjisi. Cesaretle ve hevesle öne atılabilirsiniz. Ay Koç burcundayken atmosfere hız hakimdir. Herkesin içindeki çocuksu, atak, öfkeli, mücadeleci taraf açığa çıkar. Yollarda hızlı şoförlere karşı dikkatli olmalıyız. Tartışmalar kolaylıkla alevlenebilir, insanlar risk almaya daha yatkın olur. İçgüdüsel ve ani kararlar alabilirsiniz. Spor yapmak, rekabet etmek, karşı gelmek, cesaret göstermek istediğiniz konularda destek almak için uygun bir süreçtesiniz. Liderlik etmek, savaş sanatları ile ilgilenmek, askerlikle ilgili konulara eğilmek, fiziksel gücünüzü ve kas gücünüzü artırmak, bir iş görüşmesinde dinamik ve canlı görünmek isterseniz bu konum sizin için çok uygundur. Çabuk başlangıçlar ve bitişler, hızlı geçişler, konudan konuya atlamalar, sabırsız ve beklemeye tahammülü olmayan ve benlik duygusunun ön planda olduğu kişilerle karşılaşabiliriz.
5 Mayıs 2016

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızın sorumlulukları günlük koşturmalarınızın direncine takılabilir. Net ve istikrarlı olmalısınız. Bazı olaylar elinizde olmayabilir. Önemli işleriniz için birkaç gün daha bekleyin.
Reklamı Kapat