Yay Burcu Günlük Aşk Falı

22 Ekim 2014
Kendinizi çok huzurlu hissediyorsunuz. Soranlara da bunun, uzun zamandır aşksız yaşamanızdan kaynaklandığını söylüyorsunuz. Bu yalanla kandırabildiğiniz tek kişi kendinizsiniz.

Yay Burcu Günlük İş Falı

22 Ekim 2014
İşleri biraz erken hareketlendirdiniz. Bu aceleciliğe hiç gerek yoktu. İş yaşantınızda, sonradan sancılar çektiğiniz sabırsızlıkların ceremesini ödüyorsunuz.

Yay Burcu Günlük Para Falı

22 Ekim 2014
Paralarınızı doğru yerlere kanalize ettiğiniz söylenebilir. Ama bugünlerde birikimlerinizin yüzünüzü güldürme şansı pek yok. Ek gelir arayışlarınıza devam etmelisiniz.

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

22 Ekim 2014
Son defa, diyerek sürekli kendinize izin verdiğiniz kötü alışkanlığınız, sadece sizi değil, yakın çevrenizi de etkiliyor.


Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ekim 2014
Genel olarak keyifsiz bir gün geçireceksiniz. İç dünyanızda bazı çelişkiler ve karamsarlık oluşabilir. Harekete geçmeniz gerektiğini düşünüyorsunuz ancak bunun için gereken gücü kendinizde bulamayabilirsiniz. Sizi kızdıracak gelişmelere karşı hissettiklerinizi kendinize saklama eğiliminde olacaksınız. Duygusal olarak çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz ancak bunları çevrenizdeki insanlara belli etmemeye çalışacaksınız. Küçük de olsa bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz ve girişimde bulunmaya uygun bir gün olmayacaktır.

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Sevgili Yaylar saat 06:05 itibariyle Ay-Mars arasında oluşacak görünümle Salı gününe,  adım atıyoruz ve ardından saat 14:11 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu iki durum, titiz ve oldukça inceleme gerektiren mesleki konular üzerindeki yoğunluğun işareti olduğu gibi başarılı olma arzunuzun da belirtecidir. İşin günlük stresi ve yoğun çalışma programı zorlayıcıdır. Ay-boşluk etkisi altında size tavsiyem eleştiri, kinayeli konuşmalar, bazı kişilerin gereksiz abartılı tavırlarıyla karşılaştığınızda tepki göstermek yerine, mesafe koymanızdır. Çoğu zaman susmak, karşınızdaki kişiye, seni muhatabım olarak görmüyorum demek olur ki, emin olun böyleleri üzerinde bir hayli etkili olacaktır. Saat 07:36 Merkür-Kuzey düğüm kavuşumunu gayet olumlu bulduğumu baştan belirtmek isterim. Sizlere geleceğiniz adına düşünerek, uzlaşıya açık, doğru ve barışçı kişilerle yan yana gelmenizde destek oluyor. Kiminle işbirliği yapacaksak, biz olacaksak, ortaklaşa düşüneceksek bu kişilerle bağlantıya geçmemizde yardımcı oluyor. Adil, tarafsız, önyargısız bir şekilde el birliğinde bulunmamızda ışık oluyor. Hem başkalarının nelere ihtiyacı olduğunu fark ediyoruz hem de kendi arzu ve isteklerimizi dile getiriyoruz. Sen ve ben demeden biz olmanın yollarını arıyoruz ve buluyoruz. Böyle olmayan ilişkilere, ortaklıklara, arkadaşlıklara yol veriyoruz. Dinliyoruz, ifade ediyoruz ve ilişkilerimizi gözden geçiriyoruz. Mesleki hayatımızla ilgili konularda da, ilgi alanımıza uygun kişilerle yan yana gelerek neler yapabileceğimizi saptıyoruz. Saat 14:11 itibariyle Terazi burcunda ilerleyecek Ay, fiziksel ve ruhsal açıdan sevgiye, ilgiye, dokunulmaya, hissetmeye, uyuma, aşka gayet önem verdiğimiz bir gündeyiz. Her şeyin yerli yerine oturması için ne yapılması gerektiğini düşünebilirsiniz. Güzel gönlünüz, güzelliklerle buluşsun. Huzurlu, mutlu, sevgi dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
İş çevresinde konuşkan kişiliğinizle sempati topluyorsunuz. Fakat, alışılan iş düzenine karşı tavırlarınız bugün sizi zorlayabilir. Siz emir almaktan hoşlanmadığınız için, size aktarılan düşüncelere hemen tepki gösterebilirsiniz. Bugün, güçlü enerjiniz sayesinde hedeflerinizde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Bugünler işbirliği yap ıp ortak çıkarlar doğrultusunda hareket edebilmek her zamankinden zor olabilir sizin için. Beraber hareket edelim ama sadece benim istediğim yönde, derseniz bunu kabul edecek birini bulamayabilirsiniz.


Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Belli konularda bağlayıcı sözler vermeye veya önemli jestler yapmaya meyilli olabilirsiniz. Ancak, sözleri tutmak çok kolay olmayabilir. Dolayısıyla, işleri yavaşlatmak ya da oyalanmak daha doğru olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bize dikte edilen, artık biraz mesafede yaklaştığımız, inandırılmaya çalışılan olaylara daha mesafeli durmaya başladığımız bir gündeyiz. Biraz geri çekilip, gerçekte neler olup bittiğini anlamaya çalışıp, bindirilmek istendiğimiz trende direksiyonda başka birisinin olduğunu fark edebileceğimiz bu süreci, yararımıza olabilecek gerekli değişiklikleri yapmak için kullanmalıyız. İstikrarsızlık veya olumsuzluk içeren olayların yaşanmasının asıl nedeni lüzumlu düzeltmelerin yapılabilmesi olduğunu önemle hatırlamakta fayda var.

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
İş ve kariyer konularındaki hareketlilik sürüyor. İletişimde gergin enerjiler oluşabilir. Üstlerinizle olan iletişiminizde tartışmaktan kaçının. Sorumluluklarınız artabilir. Başarı konusunda kendinizi çok zorlamamalısınız. Fikirlerinizi paylaşmak için uygun koşulları beklemelisiniz. Akşam vakti arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz.


Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Emek verdiğiniz işler kişiliğinizin aynası olmaya başladı. İyimser düşünceleriniz üstlerinizin hoşuna gidiyor. Aşk yaşamınıza da daha fazla önem verip, onunla birlikte zaman geçirmeye çalışın.

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlencenin ve hareketin olduğu heryerde sizi de görmek mümkün. Fakat iş hayatınızda bir takım sorunlar var. Bunun da tek nedeni sizsiniz. Sık sık değiştirdiğiniz fikirler ve tutarsızlığınız buna sebep.

Geçmiş Yay Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!