Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Nisan 2017

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizden daha çok şey beklediğinizi artık kendinizden saklamıyorsunuz.Yeni başlayan beraberliğinizde şu günlerde yaşadığınız hayal kırıklıkları, size yeni kararlar aldırabilir.
27 Nisan 2017

Yay Burcu Günlük İş Falı

Son zamanlardaki karamsarlığı üzerinizden atmış olmanız, bütün çalışma arkadaşlarınızı sevindirmişe benziyor. Yapay insan ilişkilerinin, işin gidişatını müthiş etkilediğine inanıyorsunuz.
27 Nisan 2017

Yay Burcu Günlük Para Falı

Tahsilat konuları bugünlerde güçlükler çıkartabilir. Bu güçlükleri ortadan kaldırmanız daha kararlı tavırlara bağlı. Birkaç gün içersinde sevineceğiniz gelişmeler söz konusu.
27 Nisan 2017

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Değişen koşullar nedeniyle son günlerde kararsız kaldığınız konularda, çıkarlarınızı daha iyi gözetebileceğiniz yeni belirlemeler oluşturmanız gerekiyor.
27 Nisan 2017

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde beklediğiniz önemli konuğunuz gelişini erteleyebilir. Bu erteleme size sandığınız gibi bir hayal kırıklığı yaşatmayacak. Bu gecikmeden başka bir şekilde yararlanacaksınız. Çok fedakar yaklaştığınız bir ilişkinizde, arkadaşınızın paylaşmacılığının iyice körelmesine neden oluyorsunuz. Aile ilişkilerinizi sıcaklaştırma niyetiniz mutluluk yaratacak.
27 Nisan 2017

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar, Perşembe gününün astrolojik açıdan etkin enerjisi, saat 02:38 Ay-Neptün görünümüdür. İnsan mutlu ve huzurlu bir yuvanın özlemini yüreğinin derinliklerinde hissetmek istiyor. Güven dolu bir çevrede, sevgi dolu insanlarla çevrili bir dünyayı özlüyor, hayal ediyor. Saat 11:51 Ay-Pluto görünümü, çalışma hayatımız ve mali konular üzerinde derinlikli düşünmemizi sağlıyor. Hem huzur, güvenlik, rahatlık arayışındayız hem de ileriyi görmek istiyoruz. Ayaklarımızın yere sağlam basmasından yanayız. Günün ışığı, gönlünüzü aydınlatsın. Her işiniz kolayca gerçekleşsin. Gönülden sevgilerimle,
27 Nisan 2017

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Harcamalarında aşırıya kaçabilirsin. Cesur tavırların yanlış anlaşılabilir. Ne istediğini iğneleyici bir dille değil, açıkça söylemelisin.
27 Nisan 2017

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendi işinizi yapıyorsanız, Satürn geri giderken dikkatli olmalı ve risklere girme konusunda tedbiri elden bırakmamalısınız. Aileden kalma bir işiniz varsa, yeni yöntemler yerine eski şartları sürdürmeye devam etmelisiniz.
27 Nisan 2017

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yöneticilerinizden maddi projeleriniz adına destekler görebilir ve kendinizi motive edebilirsiniz. Sevgide biraz paylaşımcı olmanın zamanı, gereksiz kıskançlıklardan uzaklaşın.
27 Nisan 2017

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sorumluluklarınızdaki artış sizi yorabilir. Çalışma arkadaşlarınızla birlikte programlar yapabilirsiniz. Ani gelişen olaylar gündeminizi değiştirebilir. Yakın çevrenizde keyifli değişiklikler olabilir. Geleceğinizi etkileyecek keyifli olaylar gündeme gelebilir. Bazı durumlara olduğundan fazla tepki verebilirsiniz. Güçlü kişilerden yardım alabilirsiniz.
27 Nisan 2017

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyeriniz le ilgili değişik düşünceler içindesiniz. İlişkilerinizi amacınıza uygun bir şekilde kullanacaksınız. Kendinizi aşma konusunda gerekli avantajlara sahipsiniz.
27 Nisan 2017

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaratıcılığınızı sıradışı ve farklı şekillerde ortaya koyabileceğiniz bir gün olabilir. Kişiliğinizin yenilikçi, ileriyi, uzağı gören yönlerini göstermek isteyebilirsiniz. Zekanızı çok parlak şekilde sergileyebilirsiniz. Ancak acele ve telaşınızı kontrol etmeniz gerekebilir.
27 Nisan 2017

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabırsız ve karmaşık bir durum içinde bulunabilirsiniz. Bir toplantıda eski bir tanıdığınızla karşılaşmak düşüncelerinizin karışmasına neden olabilir. Dikkatinizi yöneltmeniz gereken konudan uzaklaştırmayın. Yakınlarınız ve arkadaşlarınızla aranızdaki ilişkilerde yanlış anlamalar olabilir.
27 Nisan 2017

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sıra dışı hobileriniz için eğitim almayı arzı edebilirsiniz. Acelecilik ve gergin ruh yapısı yüzünden eşinizi ve çocuklarınızı kırmamaya özen göstermelisiniz. Hizmet alanınızda ve gündelik işlerinizde özellikle çalışanlarınızla iletişiminizde olumlu, vefalı ve merhametli bir tutum sergileyebileceksiniz. Hayvanlara karşı şefkatiniz ve yakınlaşma isteğiniz artacaktır. Dokunma hissinizin yükselmesi olasıdır. Bitirmeniz gereken işleri kolektif bir çalışma ile halletmeniz ve sonlandırmanız mümkündür. Küçük kazalara karşı tetikte olmalısınız.
27 Nisan 2017

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İş ortamlarınızda iletişim halinde olduğunuz insanlarla güzel gelişmeler altında olabilirsiniz. Önemli iş bağlantıları sizi tatmin edebilir. Kararlarınızda aceleci davranmayın. 
Reklamı Kapat