Yay Burcu Günlük Aşk Falı

22 Aralık 2014
Çok güçlü sevgi bağlarınız var, birbirinizi çok önemsiyorsunuz.. Bu da sizi, imrenilen bir ikili yapıyor. Sevgilinizle gerçek anlamda bütünleşmişsiniz. İlişkiniz uzun ömürlü görünüyor.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Yay Burcu Günlük İş Falı

22 Aralık 2014
Küçük görünen bir sorun, ilginizi bekliyor. Bir iki gündür yapmaya çalıştığınız şey, birtakım alakasız insanlarda rahatsızlık yaratabilir. Bunu sorun etmemelisiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Yay Burcu Günlük Para Falı

22 Aralık 2014
Hiç huyunuz olmadığı halde parayla ilgili gösterdiğiniz bir gizlilik, size gereksiz sıkıntılar yaşatabilir. Çevrenizdeki bazı para korkularının yapay olduğunu düşünürken, bu konuda aşırı iyimserlikten kaçınmalısınız.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

22 Aralık 2014
Sükunetle düşünüp iş ve aşk dengelerini iyi oturtmanız gerekiyor. Bugünler içinde alabileceğiniz bir haber, işinizi ve özel yaşamınızı aynı anda ve aynı boyutta etkileyebilir.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
Çok önem verdiğiniz bir konuda, çabalarınız sonuç verecek. Bununla ilgili sevinç yaşayacaksınız. Daha sabırlı davranmanız gereken bir sorunla karşı karşıyasınız. Alacağınız uyarılar, size yarar getirebilir. Önümüzdeki günlerde kendinize zaman ayırmalı, kendinize olan sorumluluklarınıza da eğilmelisiniz. Bir arkadaşınızla bazı zevkli uğraşlar içine girebilirsiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Aralık 2014
Sevgili Yaylar saat 05:47 Mars-Uranüs olumlu görünümü Pazar günümüzün ilk enerjisidir. Bu etki altında hem görüşlerimizi dışa kolayca ifade edebiliriz hem de yenilikte bulunmak istediğimiz alanda başarılı olabiliriz. Eskimiş, rutin hale gelmiş, artık bir önemi kalmamış olanı devre dışı bırakabilme gücümüz oldukça yüksek. Aşk hayatımızı canlandıran, bize hız ve sıra dışılık kazandıran bu enerji, sizler için biçilmiş kaftandır. Saat 12:03 Venüs-Chiron olumlu görünümü hayatımızı garanti altına alacağımız iş ve ilişki tercihlerinde bulunmamız gerektiğini vurguluyor. Aslında bu vurgulama, birçok meselenin farkına varılmasını sağlıyor. Çünkü geleceğimiz söz konusu. Geçinmemiz, kendimizi garanti altına alabilmemiz şart. İşte bu görünüm, elimize geçenleri, geçmesi gerekenleri, bütçemizi, yuvamızın ihtiyaçlarını gözden geçirerek buna göre tercihlerimizi yapmamızda yardımcı oluyor. Yeterli bir gelirimiz var mı, başımızı sokacak bir yuvaya sahip miyiz? Kazancımız huzurlu bir yaşam sürmemizi sağlıyor mu? İş ilişkilerimiz ne durumda, şu aralar bir arayış içinde miyiz, görüşmelerde öne sürdüğümüz kriterlerimiz kabul edilecek mi? bunların şifaya kavuşması, düzene girmesi, sorunların halledilmesi bu enerjinin desteğiyle mümkün olabilir. Ayriyeten, ailevi meselelerdeki güven ve güvensizlikleri gözden geçirmemizde de yardımcıdır. Saat 14:35-22 Aralık saat 03:25 arası Ay-Boşluk etkisi altında, gereksinimleriniz için alışverişe çıkacaksınız ben derim ki, almak istediğiniz ürünün içeriğini ve fiyatlarını gözden geçirin. Boşluk bitiminde Ay-Yay burcunda seyrine başladığında fazladan para harcamanız mümkündür. Pazar gününüz mutlu, keyifli ve arzu ettiğiniz gibi geçsin. Yüzünüzden gülümseme hiç eksik olmasın. Gönülden sevgilerimle,
Facebook Twitter Google+ Addthis


Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Aralık 2014
Ay'ın burcunuzda ilerlemesiyle, duygusal hayatınızda dalgalanmalar söz konusu. Engellerden nefret etmenize rağmen, sözel olarak kendinizi yeterince ifade edemediğiniz için, çevrenize çok çabuk kırılabiliyorsunuz. Oysa, içinizde bir çok kimsede olmayan saklı bir enerji var. Birlikte olduğunuz kişinin duyguları sizin daha da, coşkulu olmanızı sağlayabilir.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Aralık 2014
Sırf eğlence olsun diye bulunduğunuz bir ortamdan, çok fazla ciddiye almadığınız bir durumdan size görevler biçilebilir bugün. Nasıl olduğunu bile tam anlamadan sorumluluk almış ve çalışırken bulabilirsiniz kendinizi.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2014
Şanssız açıklamalar veya başlangıçlar yapmak üzere olan kişileri vazgeçmeleri için ikna etmeye çalışmak zamanınızı alabilir.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Aralık 2014
Sosyal konular ve başkaları ile paylaşabileceğiniz pek çok fırsat söz konusu. Hedeflerinize daha yakınsınız ancak bu arada sorumluluklarınızı ve detayları da öngörmeniz gerekiyor. Başarı çalışma ve disiplinle gelecektir. Bu dönemde geleceğe yönelik hedeflerinizi yenileyebilirsiniz. Ortaklaşa işler, anlaşmalar ve evlilikle ilgili konular bu yönde çok belirleyici olabilir. Bu arada iş ortamında ilişkilere de özen göstermek gerekebilir. Ortaklaşa maddi paylaşımlarda, mirasta çatışmamalı ve yatırımlarınızda aşırı risklere girmemelisiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Aralık 2014
Bazı gerçekler ortaya çıkacak. Paniklemek yerine zekanızı kullanın. İlişkinizi sorgulamaya başlamadan kendinizi sorgulamanız daha yararlı.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2014
Duygularınızdaki yoğunluk davranışlarınıza da yansıyor. Ancak özellikle dikkat isteyen konularda bunu önlemeniz yararınıza olacak. Içinizdeki fırtınaları iş yaşamınıza aksettirmeyin. Rahatlamak için bütün yarım kalmış işlerinizi bitirmekte yarar var.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Aralık 2014
Gün boyunca geçici olarak motivasyon ve konsantrasyon kaybı yaşayabilir, kendinizi ifade etmekte zorlanabilir, gizli düşmanlar ve arkanızdan konuşan kişilerle ilgili sıkıntılı haberler alabilirsiniz. Ne var ki akşam saatlerinde iyileştirici bir enerji ile sevdiklerinizle olumlu diyaloglar kurabilir, ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirmeye zaman ayırabiirsiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Geçmiş Yay Burcu Burç Yorumu