Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
23 Şubat 2018

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Her şey yolunda görünmesine karşın, sizin içinizi kemiren bir şüpheniz var. Bunu onunla paylaşmak istemiyorsunuz ama bu şüpheyle huzurlu olabilmeniz de zor. Önümüzdeki günlerde konuşmayı deneyebilirsiniz.
23 Şubat 2018

Yay Burcu Günlük İş Falı

Sizinle ilgili bir haberi en son siz duyacaksınız. Sizi şaşırttığı kadar sevindiren de bir haber olacak bu. Sevindiğiniz için, neden size söylenmediğiyle ilgili sitemlerinizi dile getirmeyeceksiniz.
23 Şubat 2018

Yay Burcu Günlük Para Falı

İş hayatınızdaki yeni gelişme ekonomik olarak rahatlamanızı sağlayabilir ama fazla bir bolluk gözükmüyor.
23 Şubat 2018

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Sonuçsuz kalacak ve size zaman kaybettirecek tartışmalardan kaçınmalısınız. Bazı tartışmaların sonu, daha başından belli oluyor.
23 Şubat 2018

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde sorumluluklarınızla ağırlık vermelisiniz. Böylece kafanızı uzun süredir kurcalayan ayrıntılardan kurtulacaksınız. Sosyal hayatınızdaki hareketlenmeler bazı konularda kendinizle barıştığınızı gösteriyor. İnandığınız konulardaki ısrarcılığınız, bugün beklenmedik tepkiler getirebilir. Zorlama ilişkilerden kaçınmalısınız.
23 Şubat 2018

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 03:07 Ay-İkizler burcunda seyrine başlıyor. Özgürleştiren ve bizi harekete geçiren bir enerji bu. Gerek çevresel gerek ilişkinizi ilgilendiren konular üzerinde durabilirsiniz. Sorunlar varsa bunları birbirinizle konuşarak halledebilirsiniz. Saat 11:09 İkizler burcunda oluşacak ilkdördün etkisi altında benim tavsiyem, çevrenizdeki insanlarla ilişkinizi güçlü tutmanızdır. Bazen güvensizlik ve çaresizlik hissetseniz bile, bunları dışa yansıtmak istemeyeceksiniz. Sıkıntınızı gizlemeyi ve kendinizi güçlü göstermeyi bir şekilde başarabilirsiniz. Sezgileriniz bugün gayet yoğun. Bu güç sizi kimi zaman yaşadığınız duygusal sıkıntılardan veya çevrenizde olabilecek ters durumlardan rahatlıkla koruyabilir. Eleştirmek veya insanları kendi tarafınıza çekmek gibi bir niyetiniz yoktur. Amacınız sadece, daha fazla gelişmek ve büyümektir. Bunu sağlarken, kimsenin ve hiçbir nedenin kurbanı olmadan tek başınıza ayakta durmak isteyebilirsiniz. Bağımlılık veya birilerinin güdümü altında yaşamak değil, elbirliğiyle durumların üstesinden gelerek yaşamınızı sürdürmek niyetindesinizdir. Kimi zaman bilinçli ve maksatlı bir şekilde insanları güldürmeye mutlu etmeye çalışırsınız bazen de bıraksalar da başımı dinlesem modunda olabilirsiniz. Benim tavsiyem ise, başkalarının ne düşündüğü yerine, sadece kendi isteklerinizi merkez almanızdır. Tabii ki dozunda olmak şartıyla. Saat 20:51 Ay-Merkür görünüm etkisinde kararlar alıyoruz sonra değiştiriyoruz. Bir türlü tutarlı ve net bir ilerlemede bulunamıyoruz. Bütün bu durumlar bir hayli kafamızı karıştırabilir. İlişkimizdeki dengelerin yerli yerine oturtulması veya hangi konuda olursa olsun net bir sonuç almamız kolay olmayabilir. Her şeyden önce çok akıllı olmamız lazım. Güvenilir değil mi diye, her durumu kontrol etmekte yarar var. Günün hayırlı gelişmelere işaret olması dileğimle,
23 Şubat 2018

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Aklında olan ve gönlünden kopmayan bir ilişki hakkında yorumlar duyabilirsin. Aniden saldırgan olman mümkün.
23 Şubat 2018

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Mars içselliğinizi ortaya çıkarıyor. Bugün sıra dışı konular ilginizi çekecek fakat sınırlarınızı öyle güzel çizeceksiniz ki, hiç kimsenin size zarar vermesine izin vermeyeceksiniz. Duygularınız atakta fakat sakinsiniz..
23 Şubat 2018

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gökyüzü etkileri, bayan arkadaşlarınızla ilgili konularda yanıltıcı, aldatıcı, değişime uğrayabilecek, kararsız bir enerji akışına işaret ediyor. Kadın figürlerinden yana hayal kırıklığına uğrayabiliriz, dikkat! Ayakları yere basmakta, hayalcilikten uzak durmakta fayda var. İnsanları gerçek anlamda tanımak için belki de daha uzun bir zamana ve daha nitelikli yaşantılara ihtiyaç var.
23 Şubat 2018

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün evlilik konusunda hareketlilik yaşayabilirsiniz. Burcunuzun bağımsız yapısı aileniz ve tarafından anlaşılamayıp artık evlenmeniz gerektiği hatırlatması yapılabilir. İletişimde olduğunuz kişilerle çok hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İlerleyen saatlerde olaylara karşı içgüdüsel tepkiler verebilirsiniz, dikkatli olmanızda fayda var.
23 Şubat 2018

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kişisel gelişiminize fazlasıyla önem verecek ve iç dünyanızda keşfedilmeyi bekleyen özelliklerinizi dış dünyaya yansıtacaksınız. Hayatınızda sizi sürekli eleştiren iş ve özel yaşamınıza yön vermeye çalışan kişilere karşı kendinizi cesur bir dille ifade ederek yaşamınızın kumandanlığı elinize alacak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kararlılıkla ilerleyeceksiniz. Sağlıklı kararlar verebilmek için gereken her şeye sahipsiniz harekete geçin yeter.
23 Şubat 2018

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal hayatın hareketinin, iç dünyanıza huzur ve dinginlik vermesi mümkündür. Kalablıkların arasına karışmasanız bile, yakın çevrenizin sorunlarla ilgili olarak vereceği destek, kendinizi yalnız hisetmenizi engelleyecek ve cesaret verecektir.
23 Şubat 2018

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük yaşamınızda yardımcılarınızdan, yanınızda çalışanlardan veya hizmet aldığınız kişilerden gördüğünüz destekle kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konulara eğilebilirsiniz.
23 Şubat 2018

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkiler alanınızda meydana gelen olaylar nedeniyle bugün özel hayatınızda olan biteni tekrar gözden geçirme ihtiyacı duyuyor olabilirsiniz. İki kişi arasında bocalama yaşayabilirsiniz. Kafanızdaki karışıklığı gidermek için yalnız başınıza kalıp her detayı masaya yatırmadan önce temiz havada uzun bir yürüyüş yapın.
23 Şubat 2018

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel hayatınız önem kazanmaya başlıyor. Sevdiğiniz insanın hayatına göre kararlar alabilirsiniz. Bugün duygusal olarak sevdiğiniz insanla birbirinizi anlamakta zorlanabilirsiniz.
Reklamı Kapat