Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Temmuz 2016

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Sevdiğiniz insanla bugün bazı gerilimler ve sorunlar yaşayabilirsiniz ve bu sorunları çözmekte zorlanabilirsiniz. Sevdiğiniz insana düşüncelerinizi kabul ettirmekte güçlük çekebilirsiniz.
27 Temmuz 2016

Yay Burcu Günlük İş Falı

İş yerinizde bugün bazı insanların tavırlarından rahatsızlık duyabilir ve onlardan uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Buna bağlı olarak işyerinizdeki performansınız da bir düşüş görülecek.
27 Temmuz 2016

Yay Burcu Günlük Para Falı

Para konularında gözle görülür bir değişime gireceksiniz ve çok rahatlayacaksınız. Bazı yatırımların verimlerini toplamaya başlayacaksınız.
27 Temmuz 2016

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Hakkınızda birileri dedikodu yapacak ve bu en kısa zamanda sizin kulağınıza da gelecek. Bu durumla ilgili birkaç insanla tartışmaya girebilirsiniz.
27 Temmuz 2016

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Artık bazı konularda suskunluğunuzu bozmanız ve tavır koymanız gerektiğini düşünüyorsunuz. Yakın çevrenizden biriyle aranızda bir türlü konuşup halledemediğiniz bir sorununuz var. Bu sorunu konuşup halletmek istiyorsunuz. Fakat bugün bunun için fırsat bulamayacaksınız. Beklediğiniz bir haber bugün size ulaşabilir.
27 Temmuz 2016

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 02:00  itibariyle  Boğa burç fazında oluşacak  Sondördün etkisi altında, iş ve güvenlik, sağlık ve geleceğinizle ilgili konular ön plandadır. Zorunlu ihtiyaçlarınız haricinde para harcamak istemeyebilirsiniz. Hatta normal zamanlarda iki kuruşunuz olsa birini paylaşmaya hazırken, sondördün etkisi altında dikkatli olmaya çalışırsınız.  Güvence olgusu sizin için  öylesine kıymetlidir ki, yaptığınız her işin mutlaka bedelinin ödenmesini istersiniz. Hayatınızda hiçbir aksiliğe tahammülünüz yoktur. Bu kadar çalışmama rağmen ne kazanıyorum, başkaları ne kazanıyor, nasıl bir ortamda görev alıyorum, başıma bir şey gelse sosyal güvencem ne durumda, bu iş bana bir gelecek sağlar mı, uzun ömürlü mü? diyerek tespitlerde  bulunabilirsiniz. Saat 10:45 Merkür-Uranüs olumlu görünümü,  gerek partneriniz gerekse diğer insanlarla olan paylaşımlarda dinlemenin, anlamanın karşılıklı görüş alışverişinin son derece önemli olduğunu gösteriyor. Tabii ki, fikirlerinizi, hayata bakış açınız ve yaşam prensipleriniz doğrultusunda açıklayacaksınız. Aynı şekilde karşınızdaki kişi de bunu yapacaktır.  Fakat tahammülsüz olmak, aceleci kararlar vermek, tanımadan etmeden bir yargıda bulunmamak lazımdır. Eğer henüz  yeni tanıştıysanız, öncelikle yaşam biçimini, aşka bakış açısını mutlaka iyi anlayınız. Ondan sonra kararınızı verirsiniz. Günün tüm gelişmelerinin hayrımıza olması dileğimle,
27 Temmuz 2016

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Toplumsal çalışmalarda başarılı bir organizatörsünüz. Değişimi sevdiğiniz için, konsantrasyon yetersizliği yaşıyorsunuz. Bugün, sorumluluklarınız konusunda dikkatli ve detaycı davranıyorsunuz. Olayların farklı yönlerini araştırarak, değişik sonuçlar elde edeceksiniz. Yaşamı istediğiniz gibi vurguluyorsunuz.
27 Temmuz 2016

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Aslan burcu transitlerinin başlaması ile kendinizi uzun zaman sonra çok iyi hissetmeye başladınız. Bugün de oldukça önemli bir fırsat elde edeceksiniz. Maddi şanslarınızın artması ile öz güveniniz de yerine gelecek ve etrafınıza pozitif enerji yayacaksınız. Etrafınız sizinle beraber olmaktan keyif alacak ve iltifatlar duyacaksınız.
27 Temmuz 2016

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Heyecan ve macera arayışında olabilirsiniz. Sizi istemediğiniz yönde ilerlemeye iten kişiler olabilir. Hırslara kapılmamalı ve olumlu ve sağlıklı seçimler yapmalısınız. Romantizm ve aşk hayatınız sizi özel kişilerle bir araya getirebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dün de yazmıştım, sürpriz haberler, ele geçen bilgiler, ortaya çıkan olaylar veya bazı konularda artan farkındalık türünde durumların ön plana çıktığı günlerdeyiz. Farklı kişilerle iletişimde olmak ufkumuzu geliştirmekle kalmayıp, pek çok konuyu farklı açılardan görmemizi veya farkındalığımızın artmasını sağlayabilir. Fikir alışverişleri artıyor, yaratıcılığımız yüksek ve zihnimiz açık. Farklı fikirlerimizi ve yeteneklerimizi göstermek için uygun günlerdeyiz ya da teknolojik araçlar sayesinde fikirlerimizi hızla yayabiliriz. Üzerinde yoğunlaştığımız işlerin ilerlemesi kolay olabilir veya maddi başlıklı konularda adımlar atabiliriz. Ay’ın olumlu açıları yukarıda yazdıklarımı daha uygulanabilir hale koyacaktır. Ancak, şaşırtıcı durumlar veya nereden geldiğini, ne söylemeye çalıştığını ya da ne yapmak istediğini anlayamayacağımız kişilerle karşılaşma ihtimalimizin de olduğu günlerdeyiz aklımızda bulunsun bir ihtimal. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
27 Temmuz 2016

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma arkadaşlarınızla ortak payda da buluşabilirsiniz. Başarılı olmak için mücadele verebilirsiniz. İletişim konularında ani değişimler olabilir. Paylaşım içinde olmak işlerinizi kolaylaştırabilir. Sizi yoran konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Hizmet aldığınız kişiler gündeminizi meşgul edebilir. Kardeşlerinizle ilişkiniz önem kazanabilir.
27 Temmuz 2016

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Olumlu ilerlemelere rağmen daha önce yaşadığınız sorunlardan dolayı işinizden soğuyabilirsiniz. Tam tersine işinize daha çok odaklanmalısınız.
27 Temmuz 2016

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sıkıntılı günler artık geride kaldı. Şimdi önünüze bakmanın tam zamanı. Çünkü fırsatlar sizi bekliyor. İyi yatırımlar yapabilir, maddi gücünüzü arttırabilirsiniz. Bu sevdiğinizle olan ilişkinizi de olumlu yönde etkileyecektir. Sizi güçlü ve çalışkan görmek onu etkiliyor.
27 Temmuz 2016

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerlediğinden ruhsal olarak enerjinizi net ifade etmekte zorlanabilir, geçici bir durağanlık, belirsizlik, yönsüzlük hissedebilirsiniz. Finansal konular, eşin parası, ortak gelirler alanlarında durağanlık yaşayabileceğiniz bugün, özellikle finansal konularda yeni adımlar atmamanız gereken, sakin ortamlarda bulunmayı tercih edebileceğiniz bir gündesiniz.
27 Temmuz 2016

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Hizmet alanınızda ve gündelik işlerinizde özellikle çalışanlarınızla iletişiminizde olumlu, vefalı ve merhametli bir tutum sergileyebileceksiniz.Hayvanlara karşı şefkatiniz ve yakınlaşma isteğiniz artacaktır. Dokunma hissinizin yükselmesi olasıdır. Bitirmeniz gereken işleri kolektif bir çalışma ile halletmeniz ve sonlandırmanız mümkündür. Mesleki fırsatların size göz kırpıyor olması ve finansal anlamda size sağlam destek verebilecek bir kaynağı keşfediyor olmanız da bu komple olumlu gökyüzü etkilerinin kazanımlarını işaret etmektedir.
27 Temmuz 2016

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınızda rahat davranacaksınız. Yaratıcılığa veya sanata dayalı bir işle uğraşıyorsanız önemli anlaşmalar yapabilirsiniz. Seyahat planlarınızı da gözden geçirebilirsiniz.
Reklamı Kapat