Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
24 Eylül 2018

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk konusundaki düşünceleriniz günbegün değişiyor. Çevrenizde yaşanan ilginç bulduğunuz aşk ilişkileri sizi gittikçe tutuculuktan uzaklaştırıyor. Kendinizi artık çok sorgulamayacağınız ilişkilere hazır hissediyorsunuz.
24 Eylül 2018

Yay Burcu Günlük İş Falı

Birisiyle çok ileri boyutta bir sürtüşmeniz var. Bunu iş hayatınızın en temel problemi olarak görüyorsunuz.. Bu sürtüşmeyi halletmek için daha yetkili birisi aranıza girmeye çalışıyor.
24 Eylül 2018

Yay Burcu Günlük Para Falı

Eliniz bugünlerde bayağı darda. Yakın gelecekte de bir çıkış kapısı görünmüyor. Ama uzun vadede geçmişteki bir yatırımınızla ilgili sizi sevindirecek haberler gelecek gibi görünüyor.
24 Eylül 2018

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

En başından beri karşı olduğunuz bir ilişkiye orasından, burasından sürekli müdahale ediyorsunuz. Bu, sizin fazla karışmamanız gereken bir konu.
24 Eylül 2018

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bir iyimserlik içindesiniz. Bu iyimserliği bütün gün üzerinizde taşımak için problemli insanlardan uzak durmak istiyorsunuz. Belki ayağınıza biri çelme taksa, ona bile ses çıkarmayacaksınız. Ama bütün çabanıza, sabrınıza karşın yine de bütün gün iyimser olabilme lüksünü yaşayamayacaksınız. Her an, canınızı sıkacak bir gelişme yaşayabilirsiniz.
23 Eylül 2018

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat:04:54-23 Ekim saat:14:22 tarihleri arasında devam edecek Güneş-Terazi burcu seyri, birebir ilişkilerin önemini vurgulamakta. Sosyal aktivitelere önem vereceğiz, iletişimi güçlü tutacağız, yeni insanlar tanıyacağız. Gruplara girmek, yazışmak, konuşmak, kendimizi ifade etmek sürecin olumlu yansımasıdır. Arkadaşlarınızla bağınızın güçlü olacağı bu süreçte, ekip çalışmaları, projeler yürürlüğe konulabilir. Güneş, astrolojik olarak Terazi burcunda düşük enerjili kabul edildiğinden, beraberliğinizi gerçekçi bir şekilde gözden geçirmelisiniz. Bu zaman dilimi içinde, önemli bir projeniz için finansör arayışına geçebilirsiniz. Ortaklık bilinci içinde hareket etmek menfaatlerinizi gözetme anlamında yararlıdır. Saat 19:46 Merkür-Satürn görünümü, geleceğimizi düşünmeye, önemli kararlar vermeye çalışırız. Ancak maddi açıdan duruma iyi bakmak gerekiyor. Bu karar sizi zorlar mı, sorun yaratır mı? Mevcut şartlar biraz beklemek gerektiğini gösteriyor. Bu saatlerde tartışmaktan, önemli kararlar vermekten kaçının. Saat 20:19 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, hedefe yönelik çalışmanın, geleceğinizi yeniden tasarlamanın işaretçisidir. Akıl öylesine parlak ve kararlılık gayet yüksektir. Karşınıza çıkan fırsat ve olanakları en olumlu şekilde değerlendirirsiniz. Sosyal gruplar, dostluklar, farklı yerler ve insanlarla bir arada güzel zaman geçirirsiniz. İletişim bugün bir hayli yoğun olur. Sizi ararlar, destek verirler. İlişki ve iş hayatınızla ilgili konularda verimli bir gün geçirirsiniz. Kendinize güveniniz tamdır. Gözlem gücünüz yüksektir. Bir işi en doğru şekilde yaparsınız. Kanunlarla ilgili haklarınızı gözden geçirirsiniz. Bir yanlışlık varsa bunu çözümleyecek yolları bulursunuz. Saat 20:22 Ay-Neptün kavuşumu, pozitif bakış açısıdır. Aile üyelerinizle sevgi, şefkat hisleriyle örülü bir tarzda ilişki kurabiliriz. Ruhumuzu ve bedenimizi dinlendirmek ihtiyacımız bir hayli yoğunlaşacak. Keyifli bir hafta sonu geçirmeniz dileğimle,
23 Eylül 2018

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün hayatını dönüşüme sokacak dış kaynaklı değişimler biraz sorun yaratacak. Bu şaşırtıcı yeni kararların tohumları ise gün içerisinde gerçekleşebilir. Beklemediğin bir telefon görüşmesi tüm havanı değiştirecek. Samimiyetinden şüphe duymadığın insanlardan yardımını esirgemeyeceksin. Son zamanlarda ilişkinde sorunlar yaşayan bir Yay burcuysan, ne kadar kararlı ve emin olduğunu sevgiline göstermek isteyebilirsin. Evli bir Yay burcuysan, eşinle şehre yakın, doğayla iç içe bir yere gidebilirsin. Derin bir güzellik anlayışına sahip olduğunu düşünerek, çevreni daha güzel ve özel kılmaya çalışacaksın. Sanatla ilgileniyorsan, yeni proje ve sergi çalışmalarına dâhil olabilirsin.
23 Eylül 2018

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailevi ilişkilerinizin ön planda olacağı bir gün olabilir. Özellikle ev, aile ve yuva yerleşimlerinizde yeni kararlar alabilir ve bunu uygulamaya koymak için bazı planlarınızı şimdiden oluşturabilirsiniz.
23 Eylül 2018

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünü evde geçirmek ya da evde faal olmak için pek çok neden olabilir. Aynı zamanda kendi iç dünyanıza da zaman ayırmanız iyi olacak.
23 Eylül 2018

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınız son derece aktif ve keyifli geçiyor bugünlerde. Sosyal çevreniz zor durumlarda hayatınızı kolaylaştırmaya hazır görünmekteler. Dost çevrenizin kalitesi artıyor.
23 Eylül 2018

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal hayatınızla iş hayatınızı birbirine karıştırıyorsunuz. Dedikodular yüzünden özel hayatınızda birtakım fedakarlıklar yapmanız gerekebilir. İşinizle ilgili karar verirken iş arkadaşlarınız konusunda oldukça dikkatli davranmanız gerekiyor.
23 Eylül 2018

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde aşk hayatınızda uyum, mutluluk ve yeni tekliflere açık olduğunuz, partnerinizle tatil ve eğlence planları yapabileceğiniz, ilişkilerinizi düzeltebileceğiniz ve birlikte romantik zaman geçirebileceğiniz, çocuklarla ilişkilerinizde olumlu gelişmelerin yaşanabileceği şansın en fazla size gülümsediği bir gündesiniz.
23 Eylül 2018

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir ay boyunca Terazi burcuna geçen Güneş, sizi topluluklar içinde daha tanınır hale getirecek. Yönetici gezegeniniz Jüpiter’in de burada olduğunu düşününce, şans size ilişkilerle pek çok fırsat verecek. Bu dönemin kıymetini bilin, zira 12 yılda bir bu fırsatı yakalıyorsunuz. Siyasete adım atmak, politik ortamlarda bulunmak ya da politikacılarla çalışmak mümkün olur.
23 Eylül 2018

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde iletişim trafiğine, ulaşım ve haberleşmeyle bağlantılı konularda hızlı ve aceleci davranmamaya biraz daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Öğle sonrasında ev ve aileyle ilgili konularla yoğrulan bir gündeminiz olabilir.
Reklamı Kapat