Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
16 Temmuz 2018

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Mutluluğunuzdaki ortak görüşler ve ortak beklentiler, heyecanın zıt kişiliklerin oyunu olduğu tezlerini çürütüyor. Size yönelik hayranlık duygusunun da barındığı bir ilişki içindesiniz.
16 Temmuz 2018

Yay Burcu Günlük İş Falı

Yakında bir mutluluk beklentisi içine gireceksiniz. İşle ilgili problemleriniz yüzeysel gibi görünüyor. Bir iş bağlantınızda son zamanlarda ortaya çıkan, belli amaçlara yönelik gevşeklik, sonradan probleme dönüşebilir.
16 Temmuz 2018

Yay Burcu Günlük Para Falı

Yakında umutlandırıcı gelişmeler söz konusu. Aşırıya varan harcamalarınız olabiliyor. Bunun dışında, size sorun yaratacak maddi tıkanmaların uzağındasınız.
16 Temmuz 2018

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Duygusal beraberliğinize dışardan sorun taşımamaya gayret etmelisiniz
16 Temmuz 2018

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlık ölçülerinize göre, sizin dostluğunuzu hak etmeyen biriyle kesmiş olduğunuz ilişki, bugünlerde yeniden canlılık kazanabilir. O, sizinle yeniden yakınlaşma çabası içinde. Ama size ihtiyacı olduğunu bilmeniz, sizi pek yumuşatmayacak gibi. Çevrenizdekilerin, biraz aykırı biri olduğunuz yolundaki görüşleri tam yerine oturmuyor. Yadsıdığınız genel kurallar içinde sıkı sıkıya bağlı olduklarınız var.
16 Temmuz 2018

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 03:55 Ay-Satürn görünümü, iş ve parasal konuların gündeminizde yer almasını sağlar. Ödemeler, yapılacaklarla ilgilenirsiniz. Harcamalar için ek bir paraya ihtiyaç duyabilirsiniz. Saat 07:35 Ay-Venüs kavuşum etkisi sizin gibi özgür kişileri biraz sıkabilir. Ancak duygularımızın bizi yönetmesine izin vermeyecek kadar mantıklıyız. Günlük aktivitemizde etrafımızdaki insanlar dahil olmak üzere aşina olduğumuz kişilerin de hafiften bizi eleştirdiklerine şahit olabiliriz. Bunlar ister geri planda yapılsın isterse direkt olarak bize söylensin fark etmez, bizi sinirlendirebilir. Oysaki dünya hiç de mükemmel bir yer değildir. Özgürlüğümüzü kısıtlayan yaşam ve iş koşulları zaten üzerimize gelmekte iken, üç beş insanın bizim için düşündüklerini kafamıza takmayalım. Saat 18:35 Ay-Jüpiter görünümünde kendinize zaman ayırınız. Gereksiz şeyleri kafanıza takmayınız. Saat 23:24 Neptün ile karşıtlık oluşturacak Ay etkisi altında, ters giden durumlarla uğraşmak istemezsiniz. Detaylar, sorumluluklar sizi yorduğu için, bulunduğunuz ortamdan uzaklaşma ihtiyacı duyarsınız. Mutlu, başarılı, esenlik dolu bir hafta geçirmeniz dileğimle,
16 Temmuz 2018

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yapmak istediklerini son günlerde sürekli planlar bir hale geldin. Her şeyin bu kadar programlı olamayacağını görmen fazla sürmeyecek. Maddi konularda, kazançlarını arttırmak beklentilerini de yükseltebilir. Standartlarını değiştirmek ya da yükseltmek isteyebilirsin. İlişkisi olan ya da evli bir Yay burcuysan, değer verdiğin kişinin bazı konulardaki keskin tutumu seni rahatsız edebilir. Önyargılı olmaması adına yapacağın etkileyici konuşma işe yarayacak. Ne zamandır devam eden baş ya da mide ağrıların varsa, profesyonel bir yardım almanda fayda var.
16 Temmuz 2018

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Eğitim ile ilgilenenler ve kendilerini akademik anlamda yetiştirmek isteyenler için bugün önemli fırsatlar gözükmektedir. Kariyerinizi sağlam bir yapıya taşımak ve kendinize ispatlamak istiyorsanız küçük de olsa gelen bu teklifi kaçırmamanızı öneriyoruz.
16 Temmuz 2018

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün işlerinizle ilgili detaylı işlemler yapabilir, sunum ya da projelerinizi tekrar gözden geçirebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde dikkatinizden kaçan konulara yoğunlaşmanız mümkün. Duygusal olarak dalgalanmalar yaşamanız olasıdır. Ailevi konularla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Geçmişe ait olaylar tekrar gündeminize gelmesi mümkün.
16 Temmuz 2018

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İLİŞKİNİZİ bir adım öteye götürme planı içindesiniz. Yalnız olan Yaylar ise aşkı bulabilir. Bugün etrafınıza dikkatle bakın derim. İkili ilişkiler konusunda şanslı olduğunuz bir gün.
16 Temmuz 2018

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Herşeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Geleceğe yönelik projeler ve planlar ön plana çıkacak. Önünüzde birçok fırsat var. Eğer zekanıza güvenerek olumlu kararlar verirseniz bu fırsatları kaçırmamış olacaksınız.
16 Temmuz 2018

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde iletişimde ve ilişkide bulunduğunuz kişilere sevginizi ve duygularınızı daha fazla göstermeniz gereken bugün, ani çıkışlarla duygularınızı ifade etmek yerine sakin bir dille anlatmayı tercih etmelisiniz. Yeteneklerinizi geliştirecek çalışmalara yönelebilir, sevdiklerinizle planlar yapabilirsiniz.
16 Temmuz 2018

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Alacağınız bazı haberler keyfinizi arttıracak. Tersliklerin azaldığını ve işlerinizin yoluna girdiğini düşünebilirsiniz. İlişkilerinizde daha önce ortaya çıkmış olan anlaşmazlıklar da ortadan kalkıyor.
16 Temmuz 2018

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzak yol ve yolculuklar, yurt dışı ve uluslararası bağlantılı konular gündeminize gelebilir. Yabancılarla temas halinde olabilirsiniz. Seyahatler gündeme gelirken ufkunuzu açan keşif ve maceralara açık olabilirsiniz.
Reklamı Kapat