Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Mayıs 2018

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Doğru tespitleriniz var, kıskançlıklar genellikle haklı nedenlere dayanıyor. Ama çok ender de olsa, tersi de mümkün. Kendinize ettiğiniz itiraflarda bazı noksanlıklar da olabilir.
27 Mayıs 2018

Yay Burcu Günlük İş Falı

Başarılarınız, çalışma temponuzun karşılığı. İşinize olan bağlılığınız, kişisel yetenekleriniz önünüzü açmaya devam edecek. Yeni tekliflere, yeni atılımlara hazırlıklı olun.
27 Mayıs 2018

Yay Burcu Günlük Para Falı

Beklentilerinizi tam karşılayacak standardı, hiçbir çalışma temposunun kazandıramayacağını biliyorsunuz. Beklentilerinizi sınırlamalısınız, daha sıkı bir para politikası izlemeniz yararlı olacak.
27 Mayıs 2018

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Aşk yaşamınıza hakkettiği kadar sıcak ve saygın bakmanız gerekiyor. Bazı diyaloglarla, ne kadar yersiz kuruntular içinde olduğunuzu anlamak sizi mutlu edecek.
27 Mayıs 2018

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yenilgiyi kolay kabullenen biri olmamanıza karşın, cesaretlenmek için fazla done istiyorsunuz. Cesaret arttırıcı görüşmeleriniz var. Destek gerektiren atılım düşüncelerinizi ertelemeniz gerekmeyecek gibi. Eskilerde yarım kalmış bir mutluluk, bugünlerde onu tamamlamanız için yeniden karşınıza çıkabilir. Kısa, ama çok hareketli bir yolculuk görünüyor.
26 Mayıs 2018

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar 00:04-16:39 arası Ay boşluk etkisi altında geçecek. Aile ilişkilerinden, parasal konulara kadar durumunuzu gerçekçi bir şekilde ele alınız. Saat 09:40 Venüs-Satürn karşıtlığı, başkalarından beklediğiniz maddi-manevi desteği bulmakta zorlanmaya neden olur. Bu sizi hassaslaştırır. Şu günlerde parasal duruma göre hareket etmek zorundayız. Belki insanların duyarsızlığı, borçlar veya elinizdeki miktar yeterli olmadığı için, ihtiyaçlarınızı belli sınırlar içinde karşılamanız gerekir. Bu durum, bazı kişilerle aramızda mesafeye neden olabilir. Saat 16:30 itibariyle Akrep burcunda ilerleyecek Ay, aşkta tutkuları alevlendiricidir. Arzularınız sizi kendisine tutsak edicidir. Gücü elinde bulunduran taraf olmayı istersiniz. Gerginliğinizin sebebi, içinize attığınız sorunlarınızdır. Saat 17:42 Ay-Uranüs karşıtlığı, bizi değişime yöneltir ve sıkıntılara tahammül edemeyiz. Eskisi gibi anlayışlı olmadığımızı, baskıya gelemediğimizi hissederiz. Maddi-manevi anlamda bir gelişme bekleriz. Saat 23:46 Ay-Mars görünümü, içten içe bazı meseleler bizi yorsa da, müdahalede bulunmamız mümkün olmuyor. Hoşgörülü olsak da, aslında huzurlu değiliz. Gün bereketiyle, güzelliğiyle hepimiz için güzelliklere vesile olsun. Gönülden sevgilerimle,
26 Mayıs 2018

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Güne meraklı duygularla uyanacaksın. Toplumsal meselelere yaklaşım biçimin dikkatlerden kaçmayacak.
26 Mayıs 2018

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağlık ve şifa konularında derinleşmek ve bu anlamda derin ve etkili kişilerle bir araya gelmek isteyebilirsiniz. Güçlü ve etkili iletişim yollarıyla günlük hayatınızı kolaylaştırabilir, pratik çözümler bulabilirsiniz.
26 Mayıs 2018

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gireceğiniz sosyal ortamlarda yenilikçi ve bir o kadar da atılımcı kişilerle karşılaşabilir ve sizlere verdikleri fikirler doğrultusunda yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Ancak bu günlerde size sevgisizce ve bencilce yaklaşan insanları da tanıyıp onları kendinizden uzaklaştırmak için gereken adımı atmalısınız.
26 Mayıs 2018

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ilk yarısında arkadaşlıklar içinde daha dengeli olmaya bakın. Akşam saatlerinde ise bazı gizli durumlar huzursuzluk ve risk yaratabilir.
26 Mayıs 2018

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ilerleyen saatlerinde güzel fırsatlarla karşılaşmanız mümkün görünüyor. Ancak şansınızı fazla sorgulamayın ve ayağınıza gelen kısmetlerle ilgilenin.
26 Mayıs 2018

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Birlikte olduğunuz kişiye duygularınızı açmakta neden o kadar kararsızsınız. O sizin bu tür hareketlerinize çok fazla üzülüyor. İçinizden geçenleri açıklamaktan çekinmeyin. Sıkıntılı dönemi geride bıraktınız. Herşey sizin istediğiniz doğrultuda gelişiyor.
26 Mayıs 2018

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Başladığınız çalışmaları büyük bir istekle sürdürmeye devam edeceksiniz. Bazı olaylar canınızı sıkabilir ve önemli değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Bu isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçmelisiniz.
26 Mayıs 2018

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, size hiç yakışmayan asık ve somurtkan bir suratla dolaşmaktan şiddetle kaçının.Karşınızdaki insanın hevesini kırmadan ve neşesini kaçırmadan yapacağınız eleştiriler çok fayda sağlar. Aksi takdirde bu insanın sizden zamanla uzaklaşmasına neden olursunuz. Bu da uzun vadede sizi zor duruma düşürür. Aile içi paylaşımların can sıkıcı detaylarıyla uğraşabilirsiniz. aile
26 Mayıs 2018

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün parasal konularda ve atılımlarınızda dikkatli olun. İstenmedik harcamaların ortaya çıkması sizi aşağıya çekebilir. Parasal konularda arkadaşlarınızla tartışmamaya özen gösterin.
Reklamı Kapat