Yay Burcu Günlük Aşk Falı

26 Ocak 2015
Aşk yaşantınızda durgunluk gözleniyor. Gönlünüz boş ve şu sıralar ilgilendiğiniz kimse yok. Siz farkında değilsiniz ama sizden hoşlanan biri var. Kısa zaman sonra bu kimse sizinle konuşabilir.

Yay Burcu Günlük İş Falı

26 Ocak 2015
İş yaşantınızda iş değişikliği gibi konular gündeme gelebilir. Fiilen bir gelişme olmasa da kafanızda bazı planlar yapacak ve en kısa zamanda bu planalrı hayat geçirmek için çalışmaya başlayacaksınız.

Yay Burcu Günlük Para Falı

26 Ocak 2015
Parasal açıdan rahat bir gündesiniz. Bazı ihtiyaçlarınız var. Bu ihtiyaçlarınızı karşılamak için harcama yapmak durumunda kalabilirsiniz. Hesaplı ve harcamalarınızda dikkatli olacağınız bir gün.

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

26 Ocak 2015
Sağlığınızla ilgili konulara dikkat etmiyorsunuz. Bugün midenizle ya da sindirim sisteminizle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.


Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ocak 2015
Bugün zamanınızı dinlenmeye ve sevdiğiniz işlerle meşgul olmaya ayırayacaksınız. Yorucu günler geçirdiniz. Yaşadığınız stresi ve hissettiğiniz yorgunlukları üzerinizden atmak için aslında uzun bir tatil yapmayı düşünüyorsunuz. Fakat şimdilik bunun için fırsatınız yok. Bugün eski bir dostunuzla görüşebilir ondan bazı haberler alabilirsiniz. Beklediğiniz bir paket bugün size ulaşacak.

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ocak 2015
Sevgili Yaylar yeni haftayı, Ay-Koç burcu geçişiyle selamlıyoruz.  Ekip çalışmaları, gruplar ve dostluklar bu enerjinin etkisiyle öne çıkar. Uyum, paylaşım ve sevgi alışverişinizde sorunsuz ve huzurlu bir şekilde günü geçirmek isteriz. Saat 16.23 olana dek, plan ve projelerimizi sunabilir, öncelikli işlerimize ağırlık vererek kolayca bitirebiliriz. Saat 16:23-18:37 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Etrafınızda zorluk çıkaran insanlar, sizi anlamamakta ısrar eden kişiler, ilişkinizle alakalı meseleler bir hayli sıkıntı yaratabilir. Bazı kişileri bağışlamakta, anlayış göstermekte zorlanabilirsiniz. Neden her şeyi benden bekliyorsunuz diyerek tepkide bulunabilirsiniz. Saat 18:37 itibariyle Boğa burcunda ilerleyecek Ay, huzurun önemini vurguluyor. Çalışma hayatında veya nasıl şartlar altında yaşıyorsak yaşayalım güven içinde olma, kazançlı çıkma, uzun vadeli kılma, istikrarlı yaşama ihtiyacımız bir hayli önemli hale geliyor. Ancak iştahımız da bir hayli yükseliyor. Bu iki gün boyunca özellikle kilo alma sorunu olanların yine sebze ve meyve ağırlıklı beslenmelerinde yarar var. Yeni haftanın her birimiz için olumlu gelişmelere işaret olması dileğimle,


Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ocak 2015
Dostluk duygularınızın sizi yönlendireceği bir gün. Kişisel özellikleriniz vurgulayan işlerden zevk aldığınız için, bugün, daha özgün ve cüretkar davranabilirsiniz. Çevresel ilişkilerinizde etkilemek istediğiniz kişileri kendinize mıknatıs gibi çekiyorsunuz. Olumlu davranışlarınızın size kandıracağı artılar önem kazanacak.

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ocak 2015
Günün ikinci yarısında işleriniz ve bitirilmesi gereken şeylere odaklanmakta zorlanabilirsiniz. İçinizden çalışmak yerine biraz da zamanın tadını çıkarmak geçiyor. Yaratıcılık, beceriler ve hobiler konusunda verimli olabilir.


Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ocak 2015
Belli girişimlerde bulunmanız gerekiyorsa, kendinizi tutmamalı ve bir an önce harekete geçmelisiniz. Siz oltayı atın, mutlaka bir balık gelecektir. Tüm burçlar için gün geneli: Yaşam enerjisi ve motivasyonu yüksek bir gündeyiz. Koç burcundaki Ay’ın Jüpiter ve Venüs’le olumlu açıları sayesinde, istediğimiz alanlarda kolaylıkla harekete geçebilir, hatta şanslı olanaklar ve fırsatlarla karşılaşabiliriz. İkili ilişkilerimiz açısından da güzel ilişkiler kurabileceğimiz, eğlenceli, keyifli aktivitelere açık bir gün. Akşama doğru Boğa burcuna geçen Ay ise, akşam saatlerini daha ayağı yere basan ve dünyevi konulara ayıracağımıza ve güvenli adımlar atarak ilerlemek isteyeceğimize dikkat çekiyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ocak 2015
Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.


Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ocak 2015
Sevdiğiniz kişilere ayak uyduracağınız bir gün geçirebilirsiniz. Birey olarak parlamayı değil, grubun içine karışmayı tercih edebilirsiniz.

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ocak 2015
Günün ana temaları görev ve sorumluluklarınız olacaktır. İşinizle ilgili yükümlülükleriniz ile evinizle ilgili olanlar çakışırsa, yapmış olduğunuz programda bazı değişikliklere ve mecburi ertelemelere gitmeniz gerekebilir. Bu durum içinizde bir çeşit gerilim yaratabilir.

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ocak 2015
Bugün yakın çevrenizin desteği ile iş hayatınızda başarılı görüşmeler gerçekleştirebilir, kariyeriniz açısından önemli bir yardım görebilirsiniz. Bu etki aynı zamanda size hayatınızdaki olaylarla ilgili yol gösterecek bir arkadaşınızın desteğini de göstermekte. Zihninizde kesin ve kati düşüncelerden ziyade, esnek ve değişebilir, yeniyi kabul edebilen düşüncelere yer açmanız fayda sağlayacaktır.

Geçmiş Yay Burcu Burç Yorumu