Yay Burcu Günlük Aşk Falı

30 Eylül 2014
Yakın dostlarınızın uyarılarını dinlemekte yarar var. İki tarafın da özür dilemesi için çok neden olduğunu göremeyecek kadar öfke dolusunuz. İlk adımı o atabilir ama siz bunun önemini yeterince kavrayamayabilirsiniz. .

Yay Burcu Günlük İş Falı

30 Eylül 2014
Haftanın ilk günü kısa bir iş yolculuğuna çıkacaksınız İşyerinizde size haminiz gibi davranan bir üstünüz, bu davranışıyla farkında olmadan çekemezlikler yaratıyor. Onu bu konuda uyaracaksınız.

Yay Burcu Günlük Para Falı

30 Eylül 2014
Bu günlerde uzak bir yere topluca para göndereceksiniz. Bu, karşılığı olan bir para olacak. Para sorunu yaşamıyorsunuz. Bunda sizin para kullanımındaki becerilerinizin payı var.

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

30 Eylül 2014
Söz verip umutlandırdığınız kişi çok alıngan biri. Bu yüzden unutmamak için bir yere not etmenizde fayda var.


Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Eylül 2014
Düşüncelerinizi istediğiniz gibi yönlendireceğiniz bir gündesiniz. Hayatınıza ilişkin aldığınız kararları bugün uygulamaya geçebilirsiniz. Özellikle iş anlamında düşüncelerinizi karşınızdaki kişilere olumlu olarak aktarabileceksiniz. İletişimlerinizde genel bir hareketlenme olabilir ve bir çok kişiyle irtibata geçebilirsiniz. Küçük de olsa keyfinizi yerine getirecek gelişmeler olacaktır. Gün içinde sürekli olarak zihniniz işlek olacaktır ve birden çok konuyu değerlendirmeye alacaksınız. Duygusal anlamda dengelisiniz.

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Eylül 2014
Sevgili Yaylar saat 04:00 itibariyle,  Ay-Chiron görünüm etkisi altında Salı gününe merhaba diyeceğiz. Bu enerji, aileniz ve özel meseleleriniz üzerinde bir hayli düşündüğünüzü gösteriyor. Rutin bir hayattan uzak durmak, kaçıp kurtulmak arzunuz bir hayli yoğun. Kısaca  sizi kısıtlayan her şeyi geride bırakmak istersiniz. Saat 04:46  Ay-Uranüs olumlu görünümü, değişim eğer güzel olacaksa hayır demeyiz. Bu görünüm, bize farklı ve heveslendirici olan ne varsa, ona doğru yönlenmemizde yardımcı olabilir. Saat 06:29-1 Ekim saat 07:41 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Kişiliğinizin dışa yansıyan yönleri ve yaşama ilişkin kişisel bakış açınız konularında kendi içinizde değerlendirmelerde bulunmanız gayet faydalıdır. Yalnız dikkat edeceğiniz husus,  tümüyle kendinizi dışa kapatmamaktır. Kafanız birilerine takıldıysa, bir söz veya bir davranış canınızı sıkıyorsa, bunları ilgili kişilerle ılımlı bir şekilde konuşabiliriz. Ayrıca, önceden söz verilmiş görüşmelerin yapılması, eksiklerin tamamlanması, bir mesele üzerinde enine boyuna düşünülmesi anlamında boşluk zamanları gayet olumludur. Hatta daha önce fark etmediğiniz bir çok detayı, yanlışı tespit etmeniz kolaydır. Gün boyu,  iç huzurunuz her dem yerinde olsun. Esenlikler dileğimle,


Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Eylül 2014
Ay burcunuzda ilerlerken, duygularınızın kafanızı karıştırmasına izin vermemeli ve bazı olayları içinizden yargılamalısınız. Bugün, tüm enerjinizi maddesel konularınıza ayıracaksınız. Başlatacağınız işlerin planlarını şimdiden yapmaya başladınız bile. Kişiliğinizi güçlendirecek ve egonuzu ortaya çıkaracak işler peşindesiniz.

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Eylül 2014
Dünü dinlenerek ve kendinizi biraz olsun şımartarak geçirme şansın ız oldu ise bugün harekete geçip enerjinizi sarf etme ve kendiniz adına bir şeyler yapma zamanı. Yeni şeyler öğrenmek ve kısa geziler için de uygun bir gün.


Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Eylül 2014
Uzun vadeli planlarınıza odaklanmalısınız. Bazı oyun planlarınızı yenilediğinizde hedef veya planlarınızın uygulanabilir olacağına yönelik işaretler varsa, durmayın! Tüm burçlar için gün geneli: Nazik yaklaşımlar içine girebileceğimiz, daha diplomatik davranabileceğimiz, üretkenliğimizin ve yaratıcılığımızın artacağı birkaç günlük süreçteyiz. Doğru değerlendirmemizde fayda var.

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Eylül 2014
Yenilik isteğiniz güçleniyor. Yaşam tarzınızda somut değişiklikler yapmanızı kolaylaştıracak enerjiler içindesiniz. Özellikle de fiziksel açıdan değişim vurgusu belirginleşiyor. Düşünce ve isteklerinizi hayata geçirme konusunda kararlılığınız artacak. Sağlığınızla ilgili olumlu girişimleriniz arkadaş çevrenizden büyük destek görebilir.


Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Eylül 2014
ÖNEM verdiğiniz bir ilişkiniz bitebilir. Gergin davranışlarınızla işi çıkmaza sokuyorsunuz. Israrcı olmayın ve kimseye fazla önem vermeyin.

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Eylül 2014
Yoğun bir iş temposuna gireceksiniz. Emeğinizin meyvelerini yavaş yavaş toplamaya başlayacaksınız. Ekip çalışmaları gündemde. Zamanınızın çoğunu işinize ayıracaksınız. Bu da size maddi ve manevi açıdan başarı getirecek.

Geçmiş Yay Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!