Yay Burcu Günlük Aşk Falı

26 Nisan 2015
Onun gizemi, sorularınıza yanıt alamamanızdan kaynaklanıyor. Bir arkadaş aracılığıyla bir şeyler öğrenme niyetiniz, pek duygulu değil. Sizin kadar etkilenmemiş görüntüsünün nedenini, sizin dayandırdığınız gerekçelerde aramayın.

Yay Burcu Günlük İş Falı

26 Nisan 2015
Bazı hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için önünüze koyduğunuz zaman, yeterli gelmeyebilir, biraz daha sabır gerekebilir. İşlerinize hakimsiniz. İş yaşamınızda bu beceride büyük payı olan başka biri daha var gibi.

Yay Burcu Günlük Para Falı

26 Nisan 2015
Akılcı tutumunuzla epeydir durumu kurtarabiliyorsunuz. Projeleriniz için esaslı paraya gereksiniminiz var. Bunu da ancak birikimle sağlayabileceksiniz.

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

26 Nisan 2015
Haksızlığa uğradığınız bir konudaki suskun tavrınız, yeni haksızlıkları getirebilir.


Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Yeni projeler üzerindeki çalışmalarınızda çeşitli yoğunlaşmalar olacaktır ve kendinizi bir çok açıdan güvence altında hissetmek isteyeceksiniz. Bir süreden beri canınızı sıkan bazı gelişmeleri düşünmeye fırsat bulabileceksiniz ancak işinizle de gerektiği şekilde ilgileneceksiniz. Maddi konularda çeşitli girişimlerde bulunabilirsiniz ancak harcamalarınızda da çeşitli artışlar oluşacaktır. Bir süreden beri istediğiniz şeyleri satın alabilirsiniz ve bu sizi mutlu edecektir. Konuları istediğiniz gibi net düşüneceksiniz.

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Sevgili Yaylar saat 02:55 Aslan burcunda oluşan ilkdördün, çalışma hayatınızla ilgili konular üzerinde düşünmenizi sağlıyor. Kendinizi ifade etme arzunuz bu aralar öylesine yoğun ki, liderlik gücünüzü tanımayan veya size iş anlamında akıl öğretmeye kalkan kişilerle tartışabilirsiniz. Şu an durduğunuz noktanın yeterli olmadığının gayet iyi farkındasınız. Bu nedenle eskiye oranla çok daha hırslı bir şekilde yeniliklerde bulunmak niyetindesiniz. Ancak bu yeniliklerin alt yapısının kuvvetli olması gerektiğini biliniz. Saat 18:03 Ay-Jüpiter kavuşumu, insanın kendine olan güven duygusunu ve sosyal ilişkilerinde popülerliğini  yükselticidir. Dikkatleri üzerinizde toplayacak kadar  güçlü bir duruşunuz vardır. Kısa yolculuklar, haberleşme, keyifli bir akşam geçirme açısından şanslı olduğunuzu bilmenizi isterim. Gerçekten sevmeyi ve sevilmeyi bilenler iç huzuru denilen zenginliğe sahiptirler. İşte bu zenginliğe asla paha biçilemez. iremSU Huzurlu bir Pazar günü diliyorum, Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Aşk yaşantınızla ilgili zihinsel dağınıklık söz konusu olacaktır. İlgi alanınızda farklı değişimler içindesiniz. Kafanızda bir takım yeni düşüncelerin oluşmasına zemin hazırlarken, ikili ilişiklerinizde zor anlar yaşayabilirsiniz. Bugün, daha çok sosyal yaşantınıza ağırlık vermeli ve bazı şeyleri zamana bırakmalısınız.

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Yeni olan bilgi ve tecrübeye açın kendinizi. Farklı şeyler denemek, bakış açınızı değiştirmek, yeni insanlarla tanışıp görüş alanınızı genişletmek için elverişli bir gün olabilir. Eşinizle ilgili sürpriz bir haber gelebilir.


Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Nisan 2015
Duygusal ilişkilerde iniş çıkışlı bir seyir kendini gösterebilir. Dolayısıyla, olayları büyütmeden önce dikkatli hareket etmeli, ilişkileri ve olayları kendi akışına bırakmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Eğlenceli ve sosyal bir hafta sonundayız. Hatta yarın, sürprizlere açığız da diyebilirim. Cumartesi itibariyle, günün ilk yarısında biraz kararsızlıklar, yanılgılar, dalgınlıklar ve belirsizlikler olsa da, akşamüstüne doğru saatlerden itibaren günü, yapmak istediğimiz şeylere ayırmamız olası. Sadece Cumartesi yi Pazar a bağlayan saatlerden itibaren, ufak tefek gerilimler söz konusu olabilir(özellikle Aslan, Akrep, Boğa, Kova burçları ve yükselenleri bu burçlarda olanlar için). Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Sosyal konular ve başkaları ile paylaşabileceğiniz pek çok fırsat söz konusu. Hedeflerinize daha yakınsınız ancak bu arada sorumluluklarınızı ve detayları da öngörmeniz gerekiyor. Başarı çalışma ve disiplinle gelecektir. Bu dönemde geleceğe yönelik hedeflerinizi yenileyebilirsiniz. Ortaklaşa işler, anlaşmalar ve evlilikle ilgili konular bu yönde çok belirleyici olabilir. Bu arada iş ortamında ilişkilere de özen göstermek gerekebilir. Ortaklaşa maddi paylaşımlarda, mirasta çatışmamalı ve yatırımlarınızda aşırı risklere girmemelisiniz.


Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Kartınız Işık... Artık sizin de diğer burçlar gibi rahata çıkma zamanınız geldi. Zeki ve pratik davranırsanız mali sıkıntılarınızı yok edeceksiniz.

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Maddi konulara verdiğiniz önem artabilir ve dolayısıyla da tüm dikkatinizi onların üzerinde yoğunlaştırabilirsiniz. Ancak; sosyal ortamların size vereceği keyife kapılıp oldukça masraf etmeye devam etmeniz de ihtimal dahilindedir. .

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Ruhsal olarak değişmeye açık, varolan ilişkilerinizi ve hayat şartlarınızı daha sevgi dolu, aşkla ve sevgiyle iyileştirebileceğiniz, ilişkilerinizde pozitif ve kalıcı kararlar alarak, barış, uyum, huzur ve mutluluğu hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Evle ilgili değişiklikler için ideal zamanda bulunuyorsunuz.

Geçmiş Yay Burcu Burç Yorumu