Yay Burcu Günlük Aşk Falı

30 Ağustos 2014
Duygusal yönden rahatsınız,eğlenceli bir gün geçireceksiniz. Alacağınız bazı haberler heyecanlanmanıza neden olacak. Büyük istekler içerisinde olacaksınız. Sevgilinizden farklı beklentiler içerisindesiniz.

Yay Burcu Günlük İş Falı

30 Ağustos 2014
İş hayatındaki yoğunluk size göre deği. Siz daha rahat bir iş özlemi içerisindesiniz. Ancak bu isteklerinizi gerçekleştirmek için başka işlere yönelmeniz gerekiyor ki. Bu işte de aslında çok rahatsınız.

Yay Burcu Günlük Para Falı

30 Ağustos 2014
Para konularına kafa yormaktan kaçınacağınız bir gün. Para çok az ilgilendiğiniz bir konu ve kazancınızdan şikayetçi değilsiniz.

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

30 Ağustos 2014
Çevrenizdeki insanlara rahatlıkla uyum sağlayabiliyorsunuz ama bazen davranışlarınız yanlış değerlendiriliyor.


Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ağustos 2014
Bugün güne oldukça sakin başlayacaksınız. İnsanlarla anlaşmayı gerektiren her konuda başarılı olacaksınız. Fedakarlığın tek taraflı olmadığı konusunda size yardımcı olan arkadaşlarınız sayesinde uyumlu bir birlikteliğe başlayacaksınız. Bu arada kariyerinizle ilgili çalışmalarınız aksatmamalısınız.

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ağustos 2014
Sevgili Yaylar Cumartesi günümüz, saat 11:52 olana dek devam edecek Ay boşluk etkisi altında geçecek. Aile ilişkilerinden, parasal konulara kadar durumunuzu gerçekçi bir şekilde ele alınız. Saat 11:52 itibariyle Akrep  burcunda ilerleyecek Ay, aşkta tutkuları alevlendiricidir.  Arzularınız sizi kendisine tutsak edicidir. Gücü elinde bulunduran taraf olmayı istersiniz. Sizi içten içe rahatsız eden meselelerden kurtulmak ve artık iç dünyanızın derinliklerinde huzura kavuşmayı dilersiniz. Bu saatlerde yaşanması muhtemel gerginliklerin sebebi, bir türlü dışa yansıtamadığımız sıkıntılar nedeniyle olur. Bunları ele almak, yüzleşmek gerekir. Yoksa sizi içten içe etkilemeye devam edebilir. Saat 23:41  Ay-Neptün olumlu görünümü, aile dirliğiniz, huzur ve güven içinde yaşamanız için birbirinizi incitmemeye özen göstermeniz gerektiğini söylemektedir. Kontrol edemediğiniz durumları kendinize dert etmek yerine, yapabilecekleriniz üzerinde düşünmenizi sağlar. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun. Barış, sevgi, kardeşlik içinde nice bayramlara erişmemiz dileğimle,


Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ağustos 2014
İşyerinizde değişimler ve yeni başlangıçlar için uyumlu dönemlerinizden birini yaşıyorsunuz. Paraya ve lükse olan merakınız, sizi daha çok çalışmaya yöneltecek. Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz. Çevrenizde de sizin bu konudaki hırslarınıza eşlik edebilecek kişiler arayacaksınız.

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ağustos 2014
Eğer hafta içinde kendinizi fazlasıyla hırpaladınız ve yorgun düştüyseniz hafta sonunu mutlaka biraz dinlemeye ayırın. Ben boş boş oturmak istemiyorum diyorsanız, inancınız doğrultusunda ibadet v.b. şeyler iyi gelebilir.


Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ağustos 2014
Hızla belli yargılara varmak doğru olmayabilir. Zira, gerçeği yanlıştan ayırmanın zor olduğu günler. Tüm gerçeklere ulaşana kadar beklemenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: İlginç olaylar, beklenmedik gelişmeler veya ani açıklamalar gündeme gelebilir. Öğle saatlerinde gezegen etkileri keyifli olsa da ve sevgi temalı ilişkileri olumlu etkilese de, bugün, genelde yanlış yorum yapan veya bazı kişiler tarafından yanlışları yakalanan eleştiri odaklı kişilerin belli bir gün veya beli bir konu hakkında ne tür tepkiler verebileceği üzerine daha sık düşünüyor olabiliriz. Bu durumun üzerinde dururken üzerinde yoğunlaştığımız konuların zorluğu, karışıklığı ve mantığı üzerine de düşünmemizde fayda var.

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ağustos 2014
Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.


Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ağustos 2014
SEVDİĞİNİZ komşularınızın üzüntüsü sizi de etkiliyebilir. Onlara kötü gün dostu olabileceğinizi gösterip güvenlerini kazanacaksınız.

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2014
Bugün evinizle ilgileneceksiniz. Evle ilgili değişiklik yapmanın zamanı geldi. Yaratma gücünüz sayesinde işte büyük başarı elde edebilirsiniz. Size güçlü biri destek olabilir. Para konusuna diyecek yok. Bolluk sürüyor. Sevdiğinizle aranızda ailevi sorunlar olabilir.

Geçmiş Yay Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!