Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
22 Nisan 2019

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Bugün sevgilinizle gittiğiniz yerde sudan bir sebep yüzünden tartışmaya girerek gecenizi mahvedebilirsiniz. İlişkiniz bu şekilde giderse ikinizi de yıpratmaktan başka bir işe yaramayacak.
22 Nisan 2019

Yay Burcu Günlük İş Falı

İş arkadaşlarınızla biraz fazla içli dışlı oluyorsunuz. Sizi kendine rakip gören arkadaşlarınızın bunu sizden itinayla saklıyor. İş yerine özel hayatınızı getirmekten kaçının.
22 Nisan 2019

Yay Burcu Günlük Para Falı

Elinize geçeceğini umduğunuz bir paradan dolayı harcama içine girmişsiniz. Bu kadar rahat davranmayın. Planda olmayan gelişmeler son anda canınızı sıkabilir.
22 Nisan 2019

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Sizin en büyük sorununuz sırlarınızı olur olmaz kişilere açmak. Özellikle Akrep burcuna sakın ola sır vermeyin!
22 Nisan 2019

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sorumluluk duygunuz, kendinize güveninizi pekiştirebileceğiniz yeni yükler almaya hazır. Ama bu artı sorumluluklar, birkaç gün bir bölünmüşlük hissi verebilir. Bugün sezgileriniz, kavrayamadığınız, belli nedenlere oturtamadığınız huzursuzluklar yaşatabilir. Kendinizle tartışıp bir şeyler keşfetmeye çalışmak yerine, kendinizi ilerleyen saatlere bırakmalısınız.
22 Nisan 2019

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay bütün gün boyunca sizlerin burcunda hareket ediyor. Güzel bir gün daha sizleri bekliyor olacak. Kendinizle ilgili yapmak istediğiniz değişiklikler varsa bugünü değerlendirebilirsiniz. Mutlu olacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda da pozitif bir zaman diliminde olacaksınız. Dikkat etmeniz gereken konu ise gece saatleri olmalıdır. Ay-Mars karşıtlığı sebebiyle partnerinize karşı ani çıkışlar yapabilirsiniz.
22 Nisan 2019

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal hissediyorsun!Bugün Güneş-Uranüs kavuşumu gerçekleşiyor. Bugün kendini biraz duygusal hissedebilirsin. Özellikle toplumsal bazı sorunları kendine daha fazla dert edinebilirsin. Çalışma ortamında dosyalarla ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsin. Bu durum sorumluluklarını ihmal eden kişilere karşı sert bir tavır sergilemene neden olabilir. İlişkisini yeni sonlandırmış bir Yay burcuysan, ona olan özlem ve merakın artabilir. Yeniden iletişime geçmek istesen de gururun sana engel olacak! Bugün aynı zamanda gireceğin bir ortamda insanları yargılaman eleştirilere maruz kalmana neden olabilir. Fikirlerini mantıklı ve istikrarlı bir şekilde dile getirmende fayda var.
22 Nisan 2019

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yay burçları da bu haftaya şanslı başlayanlardan. Erken kalkan yol alır sevgili Yay burçları. Artık çalışmadığınızda bir sonuç alamayacağınızı öğrenmiş olmanız gerekiyor. Çevrenizdeki insanları algılamakta zorlanıyorsunuz. Bu aralar onlar da sizi algılamakta zorlanıyorlar. Basit ve net bir tutum içinde olmaya çalışın.
22 Nisan 2019

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Geleceğinizle ilgili yeni hedefler koymak isteyebilirsiniz. Gün içinde kişisel açıdan önem verdiğiniz konularla ilgileneceğiniz zamanlar yaratabilirsiniz. Beslenmenizle ve sağlığınızla ilgili yeni kararlar almanız gerekebilir. Akşam saatlerinde kendinizi daha iyimser hissedebilirsiniz. Sevdiğini kişilerle organizasyonlar yapabilirsiniz.
22 Nisan 2019

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde başkalarının fikirlerini size empoze etme çabalarından yorulabilir içinde bulunduğunuz hayatı sorgularken kendinizi bulabilirsiniz.
22 Nisan 2019

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, içinizde müthiş bir enerjinin doğmakta olduğunu hissetmeniz mümkündür. Oldukça canlı olabilirsiniz ve bu da, günün tüm potansiyellerini olumlu biçimde etkileyebilir. Ön plana çıkıp mesleğinizde bazı ilerlemeler kaydedebilirsiniz.
22 Nisan 2019

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca finansal konulardaki işlerinizi tamamlayabilir, yeteneklerinize yönelebilir ve sahip olduğunuz değerlere daha fazla odaklanabilirsiniz. Akşamüstünden itibaren etkili olan Ay Merkür karesi ile gece yarısına dek çocuklarınız ve aşk hayatınızda iletişim problemleri, fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Sevginizi daha fazla göstermeye çalışmanız gereken bir günde bulunuyorsunuz.
22 Nisan 2019

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; güne çok enerjik ve girişimlerde bulunmaya hazır başlayabilir, yapacağın görüşmelerden olumlu sonuçlar alabilirsin. Ancak fazla risk almaya ve her işi üstlenmeye meyilli halin karşındakilerin gözünden kaçmayabilir ve bu yüzden önüne engeller çıkarılabilir. İlişkilerinde gerginlik yaşamamak için biraz daha sakin olmalı, hemen tepki vermeye kalkmamalısın.
22 Nisan 2019

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyu derinlik, ruh beden dengesi öne çıkıyor. Dipte derinde kalan ve dönüşmesi gereken arzularla yüzleşiyorsunuz.Kişisel değerlere, üretim biçiminizdeki eksiklere odaklanın. Akşam artan enerji uykusuzluk yapabilir.
Reklamı Kapat