Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
23 Nisan 2018

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk yaşamınızda bugün bir hareketlenme görülecek. Bazı nesnel kavramları yanlış anlamanız ilişkinize zarar verebilir. Bu yüzden biraz daha sakin davranmalısınız.
23 Nisan 2018

Yay Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızda bugün çevrenizdekilere karşı sert çıkışlarda bulunabilirsiniz. Özel hayatınızdaki gerginliği iş yerinize taşımamaya çalışmalısınız.
23 Nisan 2018

Yay Burcu Günlük Para Falı

Para durumunuza ilişkin olumlu gelişmelere tanık olabileceğiniz bir gündesiniz. Bazı geleceğe yönelik ortak çalışmalara el atabilirsiniz bugün.
23 Nisan 2018

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Çevrenizde çok güvendiğiniz insanlar arkanızdan konuşuyor olabilir. İnsanlara çok kolay güveniyorsunuz ve bu durum sizi sıkıntıya sokabilir.
23 Nisan 2018

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Özgürlüğünüzden ödün vereceğiniz korkusu, önünüze kadar gelen bir fırsata negatif bakmanıza yol açıyor. Bu konuda yanılgı içindesiniz. Yeniliklere çok hazır ve katılımcı olacağınız bir dönem. Statükonun tüm alanlarda etkilerine, bu sıralar kapalısınız. Yine de dostluk toplantıları içinde, yeni tanışmalarda fazla ısrarcı olmamanız gerekebilir.
22 Nisan 2018

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar Pazar günümüz yoğun enerjilerle dolu. İlki, saat 01:36 Ay-Mars karşıtlığı, karşı cinsle ilişkide bir hayli aktif hale getiriyor sizi. Kimi Yaylar yeni bir ilişkiye başlar. Kimisi bu enerji nedeniyle partneriyle kolayca tartışabilir. Bu ilişkiden ilişkiye değişir. Ben derim ki, akıllıca durumları ele alalım. Saat 03:56 Ay-Jüpiter görünümü, kalıcı ve sağlam olan plan ve projelere yönelmenin doğru olacağını gösteriyor. Saat 05:21 Ay-Pluto karşıtlığı mali ödemeler, yatırım, harcama gibi konuların ciddiyetle ele alınması, gerginlikle, hassasiyetle karar verilmemesinin önemini vurguluyor. Saat 15:40 Ay-Venüs görünümü, huzur ve güvende yaşamanın önemini belirler. Ayrıca gerçek sevginin sahiplenilme ve huzur olgularıyla iç içe olduğunun altını çizer. İnsan güvenilir ve sağlam bir kişiyle beraberse, ona sıkıntılarını söylemesine gerek yoktur. Çünkü seven insan, sevdiğinin ihtiyacı nedir, nelere üzülür bunları zaten bilir. Saat 15:58-20:09 Ay-Boşluk arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Dikkat dağınıklığı, hassasiyet, gelgitli ruh halleri yavaşlama, geçmişi düşünme gibi hallere sebep olabilir. Bu süreyi doğru bir biçimde değerlendirmenin yolu, soğukkanlı davranmayı bilmekte yatıyor. İlişkilerde kapris ve alınganlık bir hayli etkili olabilir. Her burç mensubu boşluktan etkileneceği için, bize düşen hem kendi hem de insanların duyarlılığının farkında olmaya çalışmaktır. Saat 20:09 Ay-Aslan burcu geçiş etkinliğinde doğal bir şansa sahipsiniz. Sıcak, cömert ve parlayan bir yıldız gibisiniz. Yaşamı sevgiyle kucaklayarak, her şeyi iyimser bir bakış açısıyla ele alabilirsiniz. Güler yüzlü ve iyi huylu yaklaşımlarınızla problemlerin üstesinden gelebilir, sevdiğiniz kişinin gözbebeği olabilirsiniz. Duygularınız ve düşünceleriniz aynı doğrultuda olduğundan içinizden geldiği gibi davranabilirsiniz. Pazar günümüz sevindirici gelişmeler işaret olsun. Kalben huzur dileklerimle,
22 Nisan 2018

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün arkadaşlarınla buluşarak keyifli zaman geçirebilir, günlük sıkıntılarını bir kenara atabilirsin.
22 Nisan 2018

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay Yengeç burcunda ilerlerken duygusal hassasiyetlerinizin yüksek olduğu bir gün olabilir. İçinizde negatif duyguları biriktirmemeye çalışmalı ve özgüveninizi yüksek tutmak ve rahat hareket etmek için gayret sarfetmelisiniz.
22 Nisan 2018

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yurt dışı, ticaret, eğitim ve pazarlama ya da medya ile ilgili işleriniz var ise bu konuda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. İnandıklarını sorgulama. İnanç yaşamın gücüdür. İnançlarını tanı ve zayıflatanları bırak. Seni güçlendirenlerin yanında ol.
22 Nisan 2018

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sabah saatlerinde ortaklaşa bir konu üzerinde hassas davranabilirsiniz. Gün içinde zihinsel açıdan daha fazla çift durum ortaya çıkabilir.
22 Nisan 2018

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün tepe çakranızda yoğunlaşın beyazın gücünü saflığına odaklanın ve tüm olumsuz düşüncelerinizden uzaklaştığınızı hissedin dua edin ve ruhunuzu besleyin. Özel yaşamınızda ise uzun zaman sonra keyifli gelişmeler yaşayabilir eş  yada sevgilinizin yoğun ve samimi davranışları karşısında şaşırabilirsiniz.
22 Nisan 2018

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, içinizde müthiş bir enerjinin doğmakta olduğunu hissetmeniz mümkündür. Oldukça canlı olabilirsiniz ve bu da, günün tüm potansiyellerini olumlu biçimde etkileyebilir. Ön plana çıkıp mesleğinizde bazı ilerlemeler kaydedebilirsiniz.
22 Nisan 2018

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal gerilim içine girebilir ve olaylardan çok fazla etkilenebilirsiniz. Fakat, sakin ve sabırlı davranmayı başaracak, sevdiğinize karşı sıcak ve ilgili davranacaksınız. Beklediğiniz fırsatla karşılaşacaksınız.
22 Nisan 2018

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Hafta sonunda yalnızlığı tercih edebilirsiniz. Bol bol kitap okuyup, antropolojiyle ilgili yeni bilgiler edinebilirsiniz. Miras ve geçmişten gelen aile meseleleri su yüzüne çıkar.
22 Nisan 2018

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal çevrenizdeki insanlarla iletişiminizi artıracaksınız. Harcamalarınızı kontrol altına alın. Parasal konulara bakış açınız değişecek.
Reklamı Kapat