Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
29 Ağustos 2016

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınız durağan. Belki de fazla seçici davranıyorsunuz. Dokunmadan seçebilmek zordur. Ayrıca yeterli verilerle başlayıp her gün yeniden tanımak da müthiş bir şey. Her akşam yarının merakıyla yatmak heyecanlı olmalı.
29 Ağustos 2016

Yay Burcu Günlük İş Falı

Sorun yumağı haline gelen bir konuda değişik görüşleriniz var. Bayağı değişik oldukları için, belirtip belirtmemekte kararsızlık çekiyorsunuz. Ama sorumluluklarınız adına yapmak zorundasınız..
29 Ağustos 2016

Yay Burcu Günlük Para Falı

Tünelin ucu görünüyor. Yakaladığınız bir fırsatı iyi değerlendirdiniz ve sabırlı davrandınız. Bütün bunlar sizin ekonomik anlamda bir iki basamak yükselmenizi sağlayacak.
29 Ağustos 2016

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Kendinizi sorumlu hissettiğiniz bir olayın içine size düşen sorumluluktan fazla giriyorsunuz.
29 Ağustos 2016

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bir kavuşma yaşayacaksınız gibi. Bunun sevinci bütün bir haftaya sığmayacak görünüyor. Bazı özelliklerinizle genel çekiciliğinizi zedeliyorsunuz. Arkadaş çevrenizi dikkatle gözleyebilirseniz, sizinle ilgili bazı memnuniyetsizlikler göreceksiniz. Ailenizden birilerinin sorunları var. Bu sorunları ortadan kaldırmada onlara yardımcı olmakla olmamak arasında kararsızsınız.
29 Ağustos 2016

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 09:32 Merkür-Venüs kavuşum etkisinde yeni haftaya adım atıyoruz. Yarın itibariyle Merkür gerileyecek. Bu nedenle iş hayatınız ve ortaklıklar, özel yaşamınız, plan ve projelerinizle ilgili konuları gerçekçi bir şekilde analiz etmek yararlı olur. Duruma bakmak, enine boyuna tartmak zamanıdır. İşten ayrılmak, ilişkide (evlilik veya boşanma) gibi kararlar vermek şu sıralarda doğru olmaz. Bir daha bakalım duruma. Netlik kazanması için, Ekim ayı başına kadar gözden geçirmelerde bulunalım. Daha önce her yönüyle ele alınmış ve karar verilmiş olsa bile, yine de incelemekte yarar var. Saat 11:11 itibariyle Aslan burcunda ilerleyen Ay, hem çıkarlarınızı korumak hem de eğitimden iş hayatına kadar geniş bir alanda güveninizi yükseltiyor. Şartlar ve durumlar zorlayıcı olsa da, biz bunlarla mücadele etmeliyiz. Dikkatleri üzerinize çekeceğiniz bugün, bir çok işin altından kalkabilmenizi sağlayan Ay etkisi, moralinizi yerine getiricidir. Dürüst, mert ve kimseyi arkadan vurmayı bilmeyen Yaylar için, bu enerjiyi gayet olumlu bulmaktayım.
29 Ağustos 2016

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, sosyal çevrenizde sizi etkileyecek kişilerle birlikte olacak ve ortak çalışmalar içine gireceksiniz. Amaçlarınıza uygun kişilerle görüştüğünüz zaman, kendinizi çok daha mutlu hissediyorsunuz. Yaşam felsefenizi destekleyici derin düşüncelere sahipsiniz ve paylaşmaktan hoşlanıyorsunuz..
29 Ağustos 2016

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yeniliklere ve değişime adaptasyonunuz her zamankinden yüksek olacak. Karşınıza çıkacak insanlara, verilen tavsiyelere dikkatlice bakın. İşinize karışmak olarak görmediğiniz sürece bunlar size bugün fayda sağlayacak.
27 Ağustos 2016

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Etik açıdan sınavlara maruz kalabileceğiniz tarihlerden, ama sınavları geçmekle kalmayıp, imajınızı daha da güçlendireceksiniz sevgili Yaylar. Ayın son günlerinde, mükemmel teklifler aklınızı başınızdan alabilir. Özellikle, yalnız olanlar için güzel gelişmelere açık günler. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile, millet, ülke başlıklı konular ön planda bu hafta sonu. Duygusallık ve duyarlılık artıyor. Her ne kadar hafta başında yazdığımız açıların etkisi sürse de, Ay’ın olumlu görünümleri, ikili ilişkilerimizde ve iş birliklerimizde uyumu daha rahat yakalayabileceğimiz, olumlu görüşmeler yapabileceğimiz bir günde olduğumuzu gösteriyor. Özellikle Cumartesiyi Pazar sabahına bağlayan saatlerde sevgi temalı ilişkiler veya aşk hayatı açısından oldukça güzel ve yeni şanslara işaret eden etkiler var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
29 Ağustos 2016

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ilgilendiğiniz konular üzerine daha fazla yoğunlaşabilirsiniz. Yeni şeyler öğrenmek isteyebilirsiniz. Yaşadığınız olaylarda algılamanız daha kolay olabilir. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Yolculuk planlarınız değişiklik gösterebilir, yeni organizasyonlar planlayabilirsiniz. Sanatsal konulara ilgi duyabilirsiniz.
29 Ağustos 2016

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

FAZLA enerjinizin sizi bunaltmasına izin vermemeli ve kendinizi oyalayacak yeni konular bulmalısınız. Talepleriniz artıyor..
29 Ağustos 2016

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün evinizle ilgileneceksiniz. Evle ilgili değişiklik yapmanın zamanı geldi. Yaratma gücünüz sayesinde işte büyük başarı elde edebilirsiniz. Size güçlü biri destek olabilir. Para konusuna diyecek yok. Bolluk sürüyor. Sevdiğinizle aranızda ailevi sorunlar olabilir.
29 Ağustos 2016

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca toplum içinde kendinizi yetenekleriniz ve düşüncelerinizle ön plana çıkaracak, bulunduğunuz çevrelerde fikirlerine danışılan kişi olacaksınız. Öğleden sonraki saatlerde aile ve özel yaşamınızdaki ilişkilerinizde incinmeye açık bir enerjiden geçeceksiniz.
29 Ağustos 2016

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile köklerinden getirdiğiniz değerlerle bezeli bir hafta sonuna hazırsınız. Bu finansal bir rahatlama olabileceği gibi manevi anlamda bir arınma deneyimlemenize de fırsat verebilir.Ancak size sunulan fırsatları doğru görmeli, işaretlerin farkındalığına erişmelisiniz. Maddi anlamda yapacağınız başlangıçlar hayatınızın uzun bir döneminde etkisini sürdürecektir. Aile sermayesi ile iş kurma konusunda da olumlu desteklere sahip bulunuyorsunuz. Ancak kaynaklarınızın sınırlı olduğu ve bunları akıllıca değerlendirmeniz gerektiğini unutmamalısınız.
29 Ağustos 2016

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortaklaşa halledilmesi gereken para konuları sabah öne çıkarken, gün içinde dışarıda bulunmak isteyebilirsiniz. Kariyerinizdeki olumsuzlukları doğru ilişkilerle toparlayabilirsiniz.
Reklamı Kapat