Yay Burcu Günlük Aşk Falı

23 Kasım 2014
Duygusal bakımdan kendinizi güçlü hissedebileceğiniz bugün, sevdiğiniz kimseyle aradığınız uyumu sağlayabilirsiniz. Fiziksel yönü güçlü aşklar yaşayabilirsiniz. Kıskanç davranışlardan uzak durmalısınız.

Yay Burcu Günlük İş Falı

23 Kasım 2014
Bugün, organize çalışmalara katılabilir, iş toplantılarında yer almaktan hoşlanabilirsiniz. Sosyal yönünüzün çok güçlü olabileceği bugün, iş yerinizdeki yüksek performansınız ile göz dolduracaksınız.

Yay Burcu Günlük Para Falı

23 Kasım 2014
Alışverişe ve hobilerinize zaman ayırmak için uygun bir gündesiniz. Beklemediğiniz bir şekilde maddi kazanç sağladınız. Bu kazancı harcama konusunda kendinizi tutamıyorsunuz. Biraz tutumlu olmalı ve zor günleri düşünmelisiniz.

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

23 Kasım 2014
İlişkileriniz için hoş paylaşımların yaşanabileceği bir gün denilebilir. Süregelen sorunların yapıcı tavırlarınızla geçmişte kalması mümkün.


Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2014
Bugün çevreyle iletişimişiminiz çok güçlü olacak. Sevdiklerinizle zaman geçirmek , onlarla duygularınızı paylaşmak isteyebilirsiniz. Ailenizle aranızdaki güzel ilişki sizi her yönden olumlu etkiliyor. Bugün onları ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Yakın bir arkadaşınız ile bir görüşme yapacaksınız. Ondan bazı bilgiler alacaksınız.

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2014
Sevgili Yaylar Pazar günümüz, saat 04:17 Ay-Venüs kavuşumuyla başlıyor. Bu kavuşum burcunuzda oluştuğu için, hem ilişkilerde aktif hareket etmenin hem de yeniliklere açık olmanın simgesidir. Saat 06:43 Merkür-Jüpiter görünümü, kafanızın bir mesele, bir bilgi, bir konu hakkında odaklanması anlamına geliyor. Ancak bu kadar yoğun çalışmak ve düşünmek yorucu olabilir. Gereksiz meselelere takılabilir, zaman kaybedebilirsiniz. Hatta bazen gerginlikle ağzınızdan çıkanı kulağınız duymadığın olur. Saat 13:02 Ay-Uranüs olumlu görünümü, değişim eğer güzel olacaksa hayır demeyiz. Bu görünüm, bize farklı ve heveslendirici olan ne varsa, ona doğru yönlenmemizde yardımcı olabilir. Saat 13:22 Ay-Chiron görünümü, ev içindeki bazı gelişmelerin, işinizde veya özel hayatınızdaki durumların sizi bir hayli düşündürdüğünü gösteriyor. Kaçıp kurtulma arzunuz yoğundur. Sizi bağlayan koşullardan sıkılırsınız. Huzurlu, keyifli bir Pazar günü geçirmenizi diliyorum. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2014
Venüs'ten aldığınız olumlu etki sayesinde kişisel görüntünüzde gözle görülür bir cazibe var. Beklentilerinizde önemli gelişmelerin gündeme gelmesiyle kafanız karışabilir. Bazı özel durumlar söz konusu. Bugün her şeyi çok çabuk kavrıyor ve olaylara kesin çözümler getiriyorsunuz.Yaşam temponuz hızlanıyor.

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2014
Ciddi bir şeylerle uğraşmanız gereken bir gün ise dikkatini dağıtacak çevresel koşullardan izole olmaya gayret edin. Yoksa ihmalkar ve sorumsuz olarak görünüp tepki çekebilirsiniz. Bugünün verimli biçimde geçmesi önemli.


Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2014
Önümüzdeki on gün içerisinde, sizin için önemli bir işe veya projeye başlayabilir ya da önemli bir ilişkinizi yenileyebilirsiniz. Yeni ilişkiler ya da iş birlikleri söz konusu olabilir. Sizin için iyi olmayan iş, alışkanlık veya ilişkileri bırakma kararı alabilirsiniz. Yay burcunun ilk haftası doğumlular başta olmak üzere tüm Yay’lar, yıl içerisinde on gün içinde atacakları adımların karşılığını alabilirler. Tüm burçlar için gün geneli: Zor etkilere rağmen, enerji yenileniyor ibre olumluya dönüyor! Kafamızda bazı konularda halen bazı şüphelerimiz veya endişelerimiz olsa bile ya da kararsızlıklar doğru adım atmayı zorlaştırsa da, gerçekçi olmayı, işaretleri veya sezgilerimizi doğru okumayı başarabilirsek çok yol kat edebileceğimiz günlerdeyiz. Bilgi edinme ve yeni şeyler öğrenme isteğimiz artıyor. Yay burcuna geçen Güneş ve Yay burcunda oluşan yeni ay, Yay burcunun ilk günlerinde doğanlar başta olmak üzere, tüm Yay burçlarına ve hepimize on günlük süreçte(aslında başladı) yenilikler veya yeni başlangıçlar yapma olanağı sağlıyor. Yay burçları son dönemlerde onlar için en önemli başlıklarda kendilerini çok zorlayan ve ruhsal olarak yalnız hissetmelerine yol açmış olaylarla uğraşıyorlardı. Bu ‘’es ve esinti’’ kendilerini toplamaları ve her şeyi yoluna sokmaları için onlara destek olacaktır. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2014
Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.


Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2014
Arkadaşlarınızla yada yalnız vakit geçirmek yerine ailenizle olmanız olası bir tartışmayı engelliyecektir. Bir müddet evcimen olmalısınız.

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2014
Şu günlerde zekanızdan yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gerekmekte. Süregelen işbirliği varsa karşı tarafın hareketlerine çok dikkat edin. Bir kısmetiniz var bunu kıskanan biri sizinle uğraşacak. Dost sandığınız bu insanın tutumu sizi şaşırtacak.

Geçmiş Yay Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!