Yay Burcu Günlük Aşk Falı

20 Nisan 2014
Sevdiğinizle değişik uğraşlar, size keyif verebilecek geziler yapabilirsiniz. Bu arada romantizmin yine yüksek seyredebileceği söylenebilir.

Yay Burcu Günlük İş Falı

20 Nisan 2014
Zorlu ve yapılması zorlu görünen konuları çözümleyebileceğiniz bir gündesiniz. Sezgilerinizin oldukça yüksek olacağı bugün iş arkadaşlarınızın sorunlarını algılayabilir ve onlara duygusal destek verebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Para Falı

20 Nisan 2014
Kişisel yatırımlarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Özellikle başkaları ile paylaştığınız maddi kaynakları nasıl kullandığınız dikkat çekerken aşırı tepkilerden kaçının.

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

20 Nisan 2014
Özellikle sosyal ilişkilerinizde bazı gerginlikler ve yanlış anlamalar mümkün. Daha objektif olmaya bakın.


Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
Bugün, yakın çevrenizdeki aktivite ve iletişimdeki yoğunluk yüzünden oldukça yorulabilirsiniz. Komşularınız ve kardeşlerinizle ilişkileriniz ön planda olabilir. Kendinize güveninizin ve iyimserliğinizin yüksek olabileceği bir gün. Aldığınız etkilerle girişimde bulunmak istediğiniz konular hakkında hedeflerinizi iyi belirleyebilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Nisan 2014
Sevgili Yaylar Cumartesi  günümüzün ilk enerjisi,  saat 01:19 itibariyle gerçekleşiyor. Ay-Venüs zorlu görünümüdür. İsteklerinin peşinden gitmeye kararlı, hayatını kendine göre şekillendirmekte arzulu bireyin simgesidir. Eğer siz gerçekten kendinizden eminseniz, ideallerinizin peşinden gitmeye hevesli ve kararlı iseniz bu görünüm sizler açısından sorunları devre dışı bırakmanızda yardımcıdır. Ancak tam tersine fazla hayalci davranıyor, kendinizi dev aynasında görüyorsanız o zaman ayarınızı bilmenizde yarar var. Kendiniz için adım adım ilerlemeyi ve kararlılıkla mücadele etmeyi prensip edinmelisiniz. Bazen hedefe varmak için zaman olgusu önemlidir. Bunu es geçmemekte yarar var. Saat 02:59 Ay-Mars görünümü,  kimseden çekinmeden düşüncelerinizi dile getirmenizi, hedefiniz üzerine gitmenizi, sakin bir yaşam yerine heyecanlı maceralara açık olmanızı sağlıyor. Genç ruha sahip, hayatın tadını çıkarmasını bilen insanlarla bağlantı kurmak istiyorsunuz. Bazı kişiler sizi deli dolu,  kimileri derin düşünen, bir çoğu çocuksu bulsa da, sizin için önemli olan hayatın tadını çıkarmak ve her daim genç kalabilmek önemlidir. Saat 14:49 Ay-Merkür olumlu görünüm etkisiyle aşkta söz sahibi olan taraf sizsiniz. Konuşmak, haberleşmek veya çeşitli yollarla kendinizi gayet rahat bir şekilde ifade edebilirsiniz. Meseleleri kolayca çözer, bulunduğunuz ortamda sözlerinizle ilgi uyandırırsınız. Mutlu ve keyifli bir cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
Bilinçaltı düşüncelerinizin sizi yönlendirmesine izin vermek için uygun bir gün içindesiniz. Gerçekleştirmeyi amaçladığınız bir çok aktivite var ve güçlü dostların desteğiniz görmek istiyorsunuz. Arkadaşlarınızın fiziksel ve duygusal anlamada olgun olmaları size güçlü bir güven duygusu veriyor. Başarılı bir örgütleme içinde olacaksınız.

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
Aşk hayatınızda çalkantılı olaylar gündeme gelebilir. Yeni birinin hayatınıza girişi ya da birinin birden kopuşu ya da ikisi birden yaşanabilir. Romantizm içeren konularda istikrarı yakalamakta zorlandığınız günlerden birindesiniz.


Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Nisan 2014
Bazı kişileri olayları sizin bakış açınızla değerlendirmeleri veya sizin yaklaşımlarınızla ilerlemeleri yönünde uyarmak yerine onların özgün tavırlarından keyif almaya bakmanın faydasını görebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Hayat tüm hızıyla akarken gerçekte olan biteni görmek çoğu zaman çok zordur. Dolayısıyla, bazı şeylerin olup bittiğini düşünüyorsanız olayların aslında göründüğü gibi olmadığını veya olmayacağını da aklınızın bir kenarında bulundurarak hareket etmenizde fayda var. Bu ufak uyarıyı akılda tutmak, oldukça sosyal, fikir ve sevgi paylaşımlarına ya da şanslı(veya öyle görünen) karşılaşmalara açık bir günde olduğumuzu söyleyebilirim.

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Nisan 2014
Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.


Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
PARTNERİNİZİN özel isteklerine kulak vermeli, kişisel zevklerinizde ise aşırıya kaçmamalısınız. Fazla ısrarcılık size zarar getirecektir.

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
ZATEN tüm ay boyunca olumlu özellikleri ağır basmış olan etkiler, bu hafta içerisinde de farklı bir karakter taşımayacaklar, baskıcı şartlardan daha çok, genişlemeyi teşvik eden durumları doğuracaklardır. Haftanın hemen başında, maddi gelirlerinizi artıracak fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu fırsatlar, eskiye oranla çok daha belirgin olacaklar ve değerlendirmenizi kolaylaştıracaklardır. Ekstra kazanç kapıları açılabilir. Hafta ortasından itibaren ise çevrenizi kollarsanız, önümüzdeki ayı maddi açıdan rahat geçirmenizi sağlayacak karakterdeki maddi nitelikli şansları da değerlendirmeyi başarabilirsiniz. Geri ödeme koşulları son derece uygun bir banka kredisi, birçok açıdan işinize yarayabilir.

Geçmiş Yay Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!