Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
29 Haziran 2017

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Kısa ayrılıklardan çok iyi yararlanabiliyorsunuz. Bazı ufak tefek hatalarınızı doğrudan görebiliyor, ayrılıkların verdiği özlemin de etkisiyle, ilişkinizi daha objektif değerlendirebiliyorsunuz.
29 Haziran 2017

Yay Burcu Günlük İş Falı

Size yakın biriyle duygusal yakınlığınız, iş yaşamınıza da yansıyor. O insanı doğru değerlendirdiğiniz, onun sürekli sizi düşünmesini ortadan kaldıracak bazı başarılarınızla inandırıcı olabilecek.
29 Haziran 2017

Yay Burcu Günlük Para Falı

Cömertliğinizin sınırını çizmeniz gerekiyor. Elinizin açıklığı çevrenizde bazı yapay dostluklar oluşturabiliyor. Sizi tasarrufa yöneltmek isteyen arkadaşlarınızın bu konuda bir bildiği olabilir.
29 Haziran 2017

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

İki tezat kişilikle aynı ölçülerde dostluk kurmayı becermiş görünüyorsunuz. Hayata karşı daha sağlam duranın, diğerine acımasız eleştiriler yönelttiğini düşünüyorsunuz. Bu, ikisini de aynı derecede anlayamadığınızı gösteriyor.
29 Haziran 2017

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaptığınız bir araştırma, konuyla ilgili görüşlerinizi hızla değiştiriyor. Yanılmış oluşunuza kızıyorsunuz. Aile içinde epeydir başınızı ağrıtan bir sorunu şu günlerde çözeceksiniz. Bugün sevincine hazırlandığınız bir beklentiniz var, bu gerçekleşecek gibi görünüyor. Ama bir yakınınızın bugün yaşayacağı bir para üzüntüsü sevincinizi yarıda bırakabilir.
28 Haziran 2017

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar, saat 03:22 Merkür-Neptün olumlu görünümü, aklınızın tümüyle ailevi, parasal ve ortaklıklar konusu üzerinde odaklanması anlamı taşır. Kişi kendini aşırı duyarlı, değişken bazen de kaprisli bir şekilde ifade edebilir. Bunun nedeni, kırılganlığı ve kendi içinde bir türlü çözüme kavuşmayan sorunları yüzündendir. Hassasiyet subjektif tarzda düşünmeye, geçmişte yaşanılanlar ise geleceğin önüne set koyabilir. Aslında burada yapılması gereken, soruna yol açan noktaları gözden geçirmek, duygusal düşünmemek ve kararlarınızı sürekli değiştirmemektir. İyi bir odaklanma sayesinde günü gayet verimli geçirmeniz mümkün olduğu gibi, bu oluşumun size sunduğu yaratıcılıkla yeni çıkış yolları keşfetmeniz de o kadar kolaydır. Fikirlerinizi güvendiğiniz insanlarla paylaşmaktan çekinmeyiniz. Maddi ve ailevi konularda bağımlılıklarınızın esiri olmayınız. Sizin de hayalleriniz var. Bunları kimsenin engellemeye hakkı yok. Saat 03:41 Ay-Başak seyrinde çalışma hayatınızla ilgili konular üzerinde titizlikle durulmasını gerektirecek. İş ortamında planlama dışı oluşabilecek durumlara karşı tedbirli olmamızda yarar görüyorum. Saat 16:03 Ay-Güneş görünümünde, güven olgusunun hayatımızdaki yeri ve önemi konusunda düşünmemizi sağlar. Bu para mıdır, aşk mıdır, iş midir? Kişiden kişiye değişebilir. Ancak hem iş hem de insanlarla olan her türlü temasımızda biraz eleştirel davranabiliriz. Normalde önemsemediğimiz ufak detaylar bile gözümüze çarpabilir. Kolay kolay inanmayız. Saat 22:51 Merkür-Mars kavuşumu, ev sahibi olma arzunuz bir hayli yoğundur. Uygun ödeme koşulları, alınacak evin değeri, ödenecek meblağ, peşin mi yoksa kredili mi olacak, bütün bunların mutlaka bir uzmana danışılarak yapılmasında fayda var. Miras bölüşümü, eşin maddi durumu, nafaka, ailevi iş ortaklığı gibi konular gözden geçirilir. Sağlamlık, güvenilirlik garantisi mutlaka gözetilmelidir. Yeni gün sizlere güzellikler, başarı ve şans getirsin. Kalben sevgilerimle,
28 Haziran 2017

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Karar alma süreci diye bir durum senin için pek geçerli değil. Çünkü hayatında attığın adımların çoğu bir çırpıda verilmiş kararlar.
28 Haziran 2017

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Çekim gücünüz çok yüksek.. Girdiğiniz ortamlarda gözlerin üzerlerinize çevrilmesine alışmış olduğunuz bir gerçek. Bugünlerde seyahatlerin getireceği önemli avantajları iyi kullanmalısınız. Zihinsel yorgunluk söz konusu.
28 Haziran 2017

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bilinçaltınıza yerleştirdiğiniz korkularınızla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz.Fikirlerinizi ve görüşlerinizi ortaya sunarken daha sakin olmanızı tavsiye edebiliriz. Hürriyet Aile /
28 Haziran 2017

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konularda iletişimden kaynaklanan sıkıntılar yaşanabilir. Üstlerinizle yaptığınız çalışmalara yön kazandırmak isteyebilirsiniz. Toplum önünde olmak için çaba göstereceğiniz bir gündesiniz. Bürokratik konular işlerinizin yavaşlamasına neden olabilir. Yakın çevrenizdeki konularda daha etkili olabilirsiniz.
28 Haziran 2017

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Etrafınızdaki insanları eleştiri yağmuruna tutuyorsunuz. Ancak birileri sizi eleştirmeye kalktığında isyan ettiğiniz belli oluyor. Buna artık bir son vermelisiniz. Özel hayatınızda ise ihtiyacınız olan sadakati bugün fazlasıyla bulacaksınız. Bir çocuk gibi hür ve neşelisiniz. Bu gönül rahatlığını özlemiştiniz. Yeni fırsatları değerlendiriyorsunuz.
28 Haziran 2017

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızdaki hareketlenmeyle beraber sizin de keyfiniz yerine geldi. Bundan sonra daha da hareketlenecek ve yoluna girecek. İşleriniz planlarınızı gerçekleştirme fırsatı sağlayacak size. Kilo problemlerinizi yapacağınız kısa yürüyüşlerle çözebilirsiniz.
28 Haziran 2017

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde iş hayatınızda güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken, ikili ilişkilerinizde sabırlı ve daha sevgi dolu olmayı tercih etmenizin faydalı olacağı, geçici olarak moral motivasyon kaybı hissedebileceğiniz, boyun ve sırt ağrıları yaşayabileceğiniz, enerjinizi çalışmalara ve spora yönlendirmeniz gereken bir zaman dilimindesiniz.
29 Haziran 2017

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün uzun zamandır sonuçlanmayan pek çok işi becerikli bir kadının desteğiyle halledebilirsiniz. Detaylar büyük resmi tamamlar. Değişken yapınız olaylar karşısında hızlı fikir değiştirmenize neden olabilir. Merkezinizde kalarak yeniliklere temkinle yaklaşın.
28 Haziran 2017

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortak parasal konularda sert söylemlerden kaçının. Olayları didikleyerek daha derine inmek isteyebilir ve bu nedenle ilişkilerinize zarar verebilirsiniz.
Reklamı Kapat