Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
8 Aralık 2016

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk size yeni sürprizler hazırlamaya çalışabilir. Aşka hazırlıksız yüreğinizin toparlanması gerekiyor. Genel moral durumunuzun ilacı yeni tanışmaların içinde olabilir.
8 Aralık 2016

Yay Burcu Günlük İş Falı

İşyerinizdeki bir çalışma arkadaşınıza duyduğunuz güven, önümüzdeki günlerde iyice pekişebilir. İş yaşamınızda bazı hazırlıklar içindesiniz. Ama sonuca ulaşmanız biraz zaman alacak gibi görünüyor.
8 Aralık 2016

Yay Burcu Günlük Para Falı

Yakında bir alım satım işiniz olabilir. Yüklü miktarda emanet bir paranın kullanımının gönülden bir tavırla yetkinize sunulması sizi duygulandıracak.
8 Aralık 2016

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Aile içinde bir sıkıntının fazla büyütüldüğünü düşünüyorsunuz. Tepkinizi dile getirirken biraz kırıcı olabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız.
8 Aralık 2016

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki günlerde uzakça bir yerden davet alacaksınız. Bu davetin sizi mutlu etme, size hayatla yeni bağlar kurdurma olasılığı oldukça fazla. Çok sorunlu bir ikili ilişki içindesiniz. Bu ilişkinin, diğer ilişkileriniz açısından da bir an evvel çözüme kavuşması gerekiyor. Bu problemde inatçılık temel sorun gibi duruyor. Bugünlerde ilginç ziyaretler yapabilirsiniz.
7 Aralık 2016

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 06:30 Mars-Uranüs olumlu görünüm etkisinde, fikirlerimizi kolayca ifade edebiliriz. Aşk hayatımızı canlandıran, bize hız ve sıra dışılık kazandıran bu enerji, sizler için biçilmiş kaftandır. Saat 12:03 itibariyle Balık burcunda oluşacak ilkdördün, projelerinizi yürürlüğe koymak ve bir an önce rahatlamak isteğinizin işaretçisidir. Ancak henüz bunları yerli yerine koymak için zamana ihtiyacınız vardır. İşte bu bekleme hali, sizi isyan ettirir. En ufak bir olaya, insana, duruma sabır göstermezsiniz. Çabuk yorulursunuz, bir an önce işi bitirip şöyle bir kendi köşenize çekilmek istersiniz. Ne kadar saçma sapan iş varsa önünüze gelir. Sanki kırk günün işi, tek güne sığmış gibidir. Bütün bu durumlar, tabii ki tüm burçları etkilediği için, çevrenizdeki insanlar da aslında sizin gibi baskı altındadır. Şöyle bir sakince düşünmek, birikmiş işleri yapabildiğiniz kadarıyla yerine getirmek, zamanı hem düzgün kullanmanızı hem de gerginlikten uzak durmanızı sağlayabilir. İletişimde abartılı sözlerden, gereksiz polemiklere girmekten ve kendinizi üzmekten uzak durunuz. Ailevi konularda veya evinizi ilgilendiren meselelerde de, kendinizden bu denli ödün vermeyiniz. Saat 12:50 Ay-Pluto görünümü, aile, ev ve ihtiyaçlarınızı karşılama yönünde etkili olup mali açıdan güçlenmek arzunuzu vurguluyor. Saat 17:05-8 Aralık saat 13:15 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Gerçek duygu ve düşüncelerinizi dışa karşı ifade etmekten sakınabilir, susmayı tercih edebilirsiniz. 7 Aralık saat 17:51 - 3 Ocak 2017 saat 10:46 tarihleri arasında Kova burcunda ilerleyecek Venüs süreci genel olarak yeniliklere hevesli, arkadaşça paylaşımlara açık bir zaman dilimidir. Aşk hayatınızla ilgili konularda hoş sürprizler yaşamak, kendinizi özgür bir şekilde ifade etmek, grup faaliyetlerinde bulunmak, hobilerinizi paylaşmak, zevkli, uyumlu ve sıra dışı güzelliklerin tadını çıkarmak bu süreçte bir hayli etkilidir. Kültürel sohbetler, iletişim, sosyal medyada yer almak, internette kendinizi tanıtmak, bir çevre edinmek gibi aktivitelere yer verilebilir. Yaratıcı çalışmalar, fikir tartışmaları, ilginç buluşlar bu enerjinin yansımaları arasında yer alırken, farklı konularda bilgilenmenizi sağlayan insanlarla tanışabilirsiniz. Saat 20:56 Ay-Chiron kavuşum etkisi altında, aile hayatımız, yerleşim yerimiz, yuvamızla ilgili konular üzerinde hassas davranabiliriz. Hayatın tüm sorumluluklarına karşın, kendimizi en rahat, en mutlu hissettiğimiz yer, evimiz olsun isteriz. El ele, can cana, her güzellik sizden yana olsun. Can-ı yürekten sevgilerimle,
7 Aralık 2016

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Başarılarınızın altında ailenizin size vereceği desteğin katkısı olduğunu biliyorsunuz. Onlarla aranızda olabilecek pürüzle gününüzün motivasyonsuz geçmesine neden oluyor. Bugün kişisel kavgalar yerine işlek zekanızı mantıkla birleştirebilirsiniz. Olayların çift yönlerini düşünecek ve iyi bir kombinasyon sağlayacaksınız.
7 Aralık 2016

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizde yoksunluğunu hissettiğiniz duygular nedeniyle duygusal istismara müsait bir ruh yapısı içinde olabilirsiniz. Fedakarlık ve empati günün temasını oluşturacaktır. Evinizle ilgilenmek ve güzelleştirmek arzusu içinde olabilirsiniz.
7 Aralık 2016

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Potansiyelinizi ve gücünüzü daha verimli ve etkili kullanabileceğiniz bir dönemdesiniz. Bu sayede kendinizi daha iyi hissedebilir, hayatınızı kolaylaştıracak yenilikler yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda ya da özel ilişkilerinizde güzel gelişmeler yaşanabilir. Günün Atmosferi:Son dakika gelişmeleri, olayları hassaslaştırabilir
7 Aralık 2016

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailevi konulardaki karışıklıklar sizi yorabilir. Bazı konularda daha net davranmanızda fayda var. İş hayatınızda fazla yükler alabilirsiniz. İşlerinizi geliştirmek için değişime ihtiyacınız olabilir. Bazı konuları temellendirmek isteyebilirsiniz. İletişiminize özen göstermelisiniz. Stres yaratan durumlardan uzak kalmaya çalışın.
7 Aralık 2016

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızda ilginç gelişmelerin olduğunu düşüneceksiniz. Daha önce aklınıza hiç gelmeyen fikirler üzerinde durabilir ve hatta uygulamaya başlayabilirsiniz. Kararlarınızı uygulamadan önce dikkatle araştırma yapmalısınız.
7 Aralık 2016

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Eviniz ve aileniz ile ilgili konulara sabırla yaklaşmanız gereken bir gündesiniz. Geçmiş hikayeler,  anılarınız gün yüzüne çıkarken fazla dağılmamaya çalışmalısınız.
7 Aralık 2016

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca kendinize güveninizin yüksek olduğu, finansal konular ve alım satım işleri ile ilgilenebileceğiniz bir zamanda iken, yeteneklerinizi geliştirecek çalışmalarda yer alabilirsiniz. İlişkilerinizde partnerinize mesafeli davranabileceğiniz bir zamandasınız.
8 Aralık 2016

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel hayatınıza önem vereceğiniz, keyifli bir perşembe öğleden sonrası deneyimleyebileceğiniz fırsatlara sahip olabileceksiniz. Gün boyunca bilhassa çocuklarınızla ilgili faaliyetlerde bulunabilirsiniz.Çocuklarınız yoksa spor ve bilhassa riskli beden hareketleriyle ilgili çalışmalar yapabilirsiniz. Dikkatli olmakta ve küçük kazalara karşı temkinli olmakta fayda var. Hayatınızdaki korkular ve kısıtlamaları aşabilmek için arkadaş ortamları veya dahil olduğunuz dernekler aracılığıyla bir fırsata sahip bulunduğunuzu fark edeceksiniz.
7 Aralık 2016

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrabalarınızla olan bağlantılarınız kuvvetlenecek. Reklam, tanıtım, pazarlama, satış, bilgisayar ve internet gibi alanlarda güzel ilişkiler sayesinde başarınızı ilerletebilirsiniz.
Reklamı Kapat