Yay Burcu Günlük Aşk Falı

1 Temmuz 2015
Bu akşam yapacağınız telefon görüşmesinde hoşunuza gidecek sözler söyleyebilir. Siz daha çok görüşmek istiyorsunuz ama onun koşulları buna uygun değil. Koşullarını zorlamasına rağmen, size ayak uydurabilmesi zor görünüyor.

Yay Burcu Günlük İş Falı

1 Temmuz 2015
Bazı iş arkadaşlarınızın ara sıra tempoyu düşürmeleri sizin yükünüzü arttırıyor. İş arkadaşlarınızla uyumunuz tam denilebilir. Tek probleminiz isi, işi sizin daha çok ciddiye almanız.

Yay Burcu Günlük Para Falı

1 Temmuz 2015
Şimdilik tek çareniz harcamalarınızı azaltmak. Ufukta yeni ya da ek bir kazanç gözükmüyor. Gelirinizin giderek azaldığını düşünüyorsunuz ve bunu değiştirmek için çareler arıyorsunuz.

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

1 Temmuz 2015
Kapılarınızı açık tutmanız uzun vadede yararınıza olacak. Yeni çevre ve bilgiler kazandıracak kişiler hayatınıza girebilir.


Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Temmuz 2015
Önümüzdeki günler için kısa bir yolculuk önerisi alabilirsiniz. Bu yolculuğu gerçekleştirirseniz işiniz için de birtakım avantajlar sağlayabilirsiniz. Son zamanlardaki en huzurlu döneminizi yaşıyorsunuz. Aile içinde yaşanan ufak tefek sorunlar sona eriyor. Dostlarınız çevrenizde adeta bir çember oluşturdular, size destek olmak için yarıştalar.

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Temmuz 2015
Sevgili Yaylar saat 10:51 itibariyle etkili Venüs-Jüpiter kavuşumuyla Çarşamba günümüze adım atıyoruz. Bu enerji,  işten, ilişkiden, bir çok sorundan bunalan Yaylar için moral yükselten, kuvvetlendiren, heveslendiren, fırsatlar kazandıran bir enerjidir. Çalışma hayatınızla ilgili konularda gelişimin, işlerinizi başarılı bir şekilde yapabilmenin işaretçisidir. Bir çok alanda zorlandığınız meseleleri, yükselen moral gücünüzle halledebilmeniz mümkündür. Yaşama gücü, ilişkide bulunma, insanları etkileme yönünde de güçlü bir tesirdir. Manevi açıdan sizi ışıklandırır. Hayata inanmanızı, güvenle ilerlemenizi sağlar. Dağılmanızın önüne geçer. Bir şeye karar verdiyseniz, kendinizden emin bir şekilde ilerlemenizde yardımcı olur. Yeni bir aşkı, devam eden ilişkinizde coşkunluğu işaret eden bu enerji, gün boyu gayet güzel haberler alarak, görüşmelerde bulunarak ilerisi adına umutlanmanızı sağlayacaktır. Yolculuklar, yeni tanışmalar açısından da olumludur. Saat 12:11 itibariyle Ay-Oğlak burcu geçişine başladığında, bizi güvende hissettirecek durumlara, kazanç anlamındaki işlere ciddiyetle eğileceğiz.  Para konusunda şu aralar sıkıntınız varsa, çözüm bulmaya çalışabiliriz. Ancak yüksek faizli bir borç altına girmeyelim. Sorumlulukların ister istemez üzerimizde etkili olacaktır. Ay-Oğlak geçişlerinde bu gayet normaldir. Kafanızın içinde hala tam olarak yerine oturmamış meseleler bizi düşünmeye zorlar. Saat 20:33 itibariyle Ay-Mars karşıtlık etkisi altında, mevcut durumumuza baktığımızda,  -Ben doğru ve düzgün biriyim fakat nedense tutarlı bir ilişki yaşamakta zorlanıyorum ve karşıma çıkan her kişi bana ayrı bir hüzün, engel ve zorluk çıkarmakta diye düşünürüz. Elden geldiğince sakin düşünmekte, kendinizi üzmemekte, insanları olduğu gibi kabul etmekte fayda var. İç derinliklerimizle teması kesmezsek, kendimize inanırsak, kimsenin bizi yanlışa sürüklemesine izin vermemiş oluruz. Kaldı ki, güne başlarken etkili olan Venüs-Jüpiter kavuşumu size destektir. Olumlu düşünün olur mu? Gününüz çiçek çiçek mutluluk ve huzur  içinde geçsin. Umduğunuz güzelliklerle karşılaşmanız dileğimle,


Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Temmuz 2015
Düşüncelerinizde ısrarcı bir tavrınız var. Bildiğiniz konulardan taviz vermek istemeyişinizi bazıları ters algılayabilir. Maddesel konularda istediğiniz şartların oluşması için, daha sabırlı olmalısınız. Aktif yapınız çevrenizdeki bazı oluşumları, olumsuz etkiliyor. Ani gelişebilecek olaylara karşı hazırlıklı olmalısınız.

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Temmuz 2015
Uzaklara yapılacak yolculuklar, eğitim amaçlı önemli adımlar, hukuksal konularda hakkınızı almaya yönelik girişimler, yayıncılık ve satış konulu işler için her zamankinden daha çok destekleyen tesirler alıyorsunuz bugünlerde.


Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Temmuz 2015
Maddi durumunuzu, bankalarla ilişkilerinizi veya bütçenizi ilgilendiren hassas durumlar oluşabilir. Bazı şeylerin açıklamasını getirmekte zorlanabilirsiniz, ama bir iki gün içinde ortam sakinleşecektir. Tüm burçlar için gün geneli: Oğlak burcundaki dolunay, hırslarımızı veya yaşamsal planlarımızı ön plana çıkartabilir. İmajımız ve amaçlarımızı ilgilendiren başlıklar ön plana çıkabilir. İçsel istek ve ihtiyaçlarımız ve ait olduğumuz toplumun bizden beklentileri ya da toplum içinde sürdürmemiz gereken duruş arasında sıkışıp kalmış hissedebiliriz. Ev, aile ve ülke başlıklı konulardaki gelişmelerin doğru yönetilmesi gerekiyor. Hafif bir stres hissedilse de, ikili ilişkilerimizde yaşanacak hoşluklar, partnerimizin veya sevdiğimiz kişilerin jestleri ya da estetik veya yaratıcılık gerektiren işlerde yaşanacak tatmin veya hoş gelişmeler stresi unutturabilir. Aşağıda dolunayın burçlarınıza etkilerini paylaştım.

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Temmuz 2015
Sabah saatlerinde kişisel hassasiyetiniz olan konular ön plana çıkabilir. İmaj değişikliği yapabilirsiniz. Beslenmenize dikkat etmelisiniz. İlerleyen zamanlarda sorumlu olduğunuz konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kayıplar yaşayabilirsiniz. Karşınızdaki kişilerle tartışmamaya özen gösterin.


Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Temmuz 2015
Kendinizi ifade ederken gerginlik hissedebilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren uğraşlar sizi rahatlatabilir. Ani parlamalara karşı dikkatli olmalısınız.

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Temmuz 2015
Sağladığınız ayrıcalıklar sayesinde iş hayatınızda kademe kademe ilerliyorsunuz. Etrafta hayranlık uyandıran birisiniz ve hiç tanımadığınız kişiler size yakınlaşmak istiyor. Bu yüzden özel hayatınızda yeni dostluklar yeni bir aşk sizi bekliyor olabilir.

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Temmuz 2015
Gün boyunca kendinizi güçlü bir motivasyonla ifade edebilir, eşiniz ve yakın dostlarınızla dürüst, açık ve doğrudan iletişim kurarak, paylaşımlarınızı güçlendirebilirsiniz. Seyahatlere çıkabileceğiniz bugün, görüşmeler ve eğitim hayatınızda fırsatlara açık bir zamandan geçmektesiniz.

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Temmuz 2015
Hukuksal bir mücadeleniz var ise harika destekler alabileceksiniz, yurt dışına çıkmak için araştırmalar yapabilir, vize-pasaport gibi konularla ilgilenebilirsiniz.  Ya da kendinize yurt dışında değerli bir şeyler sipariş edebilirsiniz. Hayatı biraz daha anlama, anlamlandırma, keşfetmeye yönelik çalışmalarda yapabilirsiniz. Uzak akrabalarınızla bir araya gelebilir, onlardan güzel desteklerde alabilirsiniz.

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Temmuz 2015
Kendinizi kuş kadar özgür hissedebilirsiniz. Önünüzü tıkayan insanlardan uzak durmalı, enerjinizi sizi daha yukarılara taşıyacak insanlara harcamalısınız. Fikir ayrılıklarına çok takılmayın.

Geçmiş Yay Burcu Burç Yorumu