Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
24 Ekim 2016

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk yaşamınızda parıltılar var. Sevgilinizin dışında da hayli yakın ilişkiler içindesiniz. Bağlılığın bağımlılık haline dönüşmesi hiç işinize gelmiyor. Yakında bazı tartışmalarınız olabilir.
24 Ekim 2016

Yay Burcu Günlük İş Falı

Sizinle alakalı düşüncelerin çok azından haberdarsınız. Bu, iş yaşamında kendinizi tama tanımıyor oluşunuzdan ileri geliyor. Kendinizi yeterince değerlendiremiyorsunuz. Vasıflarınızın bir kısmına gözleriniz kapalı.
24 Ekim 2016

Yay Burcu Günlük Para Falı

Para idaresinde oldukça amatörsünüz. Bu yüzden her ayın son haftası kabusunuz oluyor. Yakın bir zamanda para haberiniz var. Kısa bir sevincin arkasında uzun düşünceler, endişeler görünüyor.
24 Ekim 2016

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugünlerde zihniniz fazlaca karışık. Hayallerinizin arasına birçok imkansızı sokuyorsunuz.
24 Ekim 2016

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde iç dünyanız hareketli ve karmaşık. Herkesin hayata başka pencerelerden baktığını bazen unutuyorsunuz. Hangi şekilde olursa olsun hayatınıza sokmaya karar verdiğiniz birini, en ince ayrıntılarına kadar mutlaka anlamak istiyorsunuz. Sizi çok ilgilendiren bir konuda, aşmanız gereken detaylar var. Bunları çözmeden konuyu bir bütün olarak göremeyeceksiniz.
23 Ekim 2016

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar 23 Ekim-21 Kasım tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek Güneş, olan bitene bakmak, derinlikli gözden geçirmek, toparlanmak vaktidir.  Ancak her Yay burcu mensubu böyle hissetmeyebilir. Hayata bakış açınız, bugüne dek yaşadığınız deneyimler, içinde bulunduğunuz şartlar veya karakter yapınız gereği süreci zorlu geçirmeniz de mümkündür. Bazı kişilerle aranıza mesafe girebilir. Benim tavsiyem, şu sizi yoran, gücünüzü azaltan, kafanızı bulandıran şeyleri ayıklayın hayatınızdan. Venüs, burcunuzda ilerliyor. Sosyal yaşamınıza önem verin. Gezin, canlanın, hayatı kucaklayın.   Derinlikli bir şekilde durumları gözden geçirip, doğru kararlar verebilmemiz dileğimle,
23 Ekim 2016

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Venüs, sizi ve çevrenizi sınama şansı verirken, kendinizi aşma konusunda sizi daha da güçlendiriyor. Arkadaş çevrenizde sanatsal olayların gündem kazanacağı bir dönem. Kişisel çabalarınızı işinize rahat bir şekilde aktarabileceksiniz. Çevrenize karşı temkinli ve duyarlı davranıyorsunuz. Geçmişle ilgili konuların kafanıza takılmasına izin vermemelisiniz.
23 Ekim 2016

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün önünden geçerken tesadüfen gördüğünüz yerleri tercih edin sosyal aktiviteleriniz için. Farklı şeyler öğrenmek, bilginizi tazelemek için de fırsatlar çıkabilir karşınıza. Sıradan görünen sohbetler bile doyurucu olacak.
23 Ekim 2016

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakınlarınızla olan ilişkileriniz zorlu bir sürece girebilir. Bekleyen işler varsa zamanınızı verimli kullanmalısınız. Hassas konular duygusal olarak sizi yıpratabilir. Günün Atmosferi:Pozitif ve enerjisi yüksek bir gün Bugün hepimiz için keyif verici enerjilerin hâkim olduğu bir gün. Öğle saatlerinde ise hukuk, eğitim, yayıncılık, seyahatler, yurtdışı bağlantılı işler, bilişim gibi konularda daha hızlı ve pratik yol alıyoruz. Akşam saatlerinde, alanında uzman ve birikim sahibi kişilere pek çok konuda danışabiliriz. Fikirlerimizde oluşan boşlukları doldurabiliriz.
23 Ekim 2016

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz fırsatlar içindesiniz. Genel olarak şans sizin yanınızda ve yolculuklar içinde de olabilirsiniz.
23 Ekim 2016

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni ay üzerinize bir güneş gibi doğacak ve her konu açığa çıkacak. İçsel rahatlığınız yüzünüze yansıyor. Sevgilinizden alacağınız haberler mükemmel.
23 Ekim 2016

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda ortaya çıkan olumsuzluklar yeterince önem verdiğiniz taktirde yoluna girecek. Maddi açıdan pek parlak bir dönem değil. Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak. Duygusal açıdan istikrarlı bir dönem.
23 Ekim 2016

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde aşk hayatınızda uyum, mutluluk ve yeni tekliflere açık olduğunuz, partnerinizle tatil ve eğlence planları yapabileceğiniz, ilişkilerinizi düzeltebileceğiniz ve birlikte romantik zaman geçirebileceğiniz, çocuklarla ilişkilerinizde olumlu gelişmelerin yaşanabileceği şansın en fazla size gülümsediği bir gündesiniz.
23 Ekim 2016

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Majör bir eğitime başlamak, inanç sistemleriyle ilgili eğitim vermek ve uluslararası bir yolculuğu planlamak için çok olumlu enerjilere sahipsiniz.Fikirlerinizi yaymak, etrafınızdaki kişileri eğitmek anlamında cömert olabileceğiniz bir gündesiniz. Uluslararası bir yolculuğa çıkmak, hafta sonu kaçamağı yapmak için de istekli ve heveslisiniz. Arkadaş grupları, toplumsal kuruluşlar ve insanla ilgili her türlü konuda odaklı, coşkulu ve yardımsever olacaksınız. Bir ay boyunca iç dünyanıza, bilinçaltınıza ve sezgilerinize odaklanacaksınız.
23 Ekim 2016

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına hareket etmemeye, adım atmamaya özen göstermelisiniz. Olayları gözlemlemeniz çok işinize yarayacak. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.
Reklamı Kapat