Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
22 Ocak 2017

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizin ayakta kalması için her şeyi yaptığınızı düşünmekte çok haklısınız. Ama bu ilişki için hala yapılabilecek bir şeyler olduğunu düşünmekte haksızsınız.
22 Ocak 2017

Yay Burcu Günlük İş Falı

Son derece isabetli verdiğinize inandığınız bir karar, art niyetli bazı müdahalelerle amacına ulaşamama riski taşıyor. Ne olursa olsun kararlılığınızı bozmamanız gerekiyor.
22 Ocak 2017

Yay Burcu Günlük Para Falı

Paranızın kontrolü pek sizin elinizde gibi görülmüyor. Bu yüzden para sizin için sorun olmaktan bir türlü çıkmıyor. Aşk hayatınızı düzene sokabilmeniz halinde kendi paranızın sahibi olabileceksiniz.
22 Ocak 2017

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir yakınınızın ciddi olarak ilgilendiğiniz bir sağlık sorunu var. Bu konuda daha da fazla yapacağınız şeyler olabilir.
22 Ocak 2017

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatta bazı sorumluluklardan kaçmayıp onların üstüne gitme eğiliminizi iyice pekiştireceksiniz. Bir yakınınızın yaşayacağı üzücü olay, buna neden olacak. Bugün bazı düşüncelerinizi kafanızda somutlaştırabilirsiniz. Sezgilerinize duyduğunuz haklı güven, onlarla yetinmenizi gerektirmiyor. Elinizde tüm veriler tamam olmadan yargılara varabiliyorsunuz.
21 Ocak 2017

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar Saat 12:43 Ay-Pluto görünümü, günün ilk etkin enerjisi olup, hiç kimse ve hiçbir nedenin arzularınızı elde etmenin önüne geçemeyeceğini işaret ediyor. Öylesine istekliyiz. Aksiliklere veya anlayışsızlığa tahammülünüz yoktur. Saat 14:23 Ay-Venüs olumlu görünümü, şöyle bir kendimizle baş başa kalarak derinlemesine bir analiz yapma ihtiyacının göstergesidir. Gücünüzü azaltıcı bazen elinizde olmadan gerginlik yaratıcı olan meseleleri çözmek, rahatlamak istersiniz. Evinizdeki huzur, sevgi paylaşımı sizin için son derece önemlidir. Gün boyunca her işinizde olumlu gelişmelerle karşılaşmanız dileğimle,
21 Ocak 2017

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Lider ruhlu biri olduğunu herkese gösterebileceğin bir gün. Ailenin eleştirdiğin tutumlarına artık sert bir tepki gösterebilirsin.
21 Ocak 2017

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Siz aşka her zaman çok önem veren bir kişi olarak bugün ay her zamankinden çok daha fazla aşk duygularınızın yoğun olacağını bilmelisiniz. Bazılarınız macera isteği içinde hareket edecek. Fakat siz yine dikkatli olmak zorundasınız.
21 Ocak 2017

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ofis ortamınızda gizli kalmış bilgilerin ortaya çıkması an meselesi. Gerginlik yaratabilecek etkilerden uzak durun. Yersiz konuşmalar ve dedikodular kariyerinizde can sıkabilir.
21 Ocak 2017

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bazı gizli kalan durumlar duygusal açıdan daha yorucu olabilir. Eve ve güvenliğinize ait konulara da zaman ayırmanız gerekebilir.
21 Ocak 2017

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

ŞANSLI bir gün içindesiniz. Duygusal beraberliğinizi kişisel kazançlarınızla birlikte değerlendirmeniz gerekebilir.
21 Ocak 2017

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişimin artacağı ve iş ile ilgili bağlantılarınızı güçlendirmenize yardım edeceği bir gündesiniz. Yine de evinizle ilgili bazı konularla ilgilenmek zorunda kalabilir, işlerinizi ertelemekten başka çare bulamayabilirsiniz. Arkadaşlarınıza açıklama yapmanız gerekebilir.
21 Ocak 2017

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

17.40'a kadar olan zaman diliminde bilinçaltınızda olan engelleri fark edebilir, kendi kendinize koyduğunuz sınırları görebilirsiniz. Sizi engelleyen hiçbir şey olmamasına rağmen, sanki belirli konularda engelleniyormuş hissine girebilir, kadınlarla ilişkilerinizde problemler yaşayabilirsiniz. 17.40 sonrasında aşk hayatınızda fırsatlar elde edecek, ilişkilerinizi dengeli ve uyumlu bir şekilde sürdürerek, gereken uyumu sağlayabilecek ve mutluluğu hissedeceksiniz ancak zaman zaman karamsarlığa kapılma etkisinde olduğunuz için, karanlık düşüncelere takılmak yerine, size verilen fırsatlara odaklanmalısınız.
21 Ocak 2017

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bilinçaltınızdaki suskun kalmış duygu ve düşünceleri irdelemek isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Günün yüksek enerjisine sabah saatlerinden itibaren kavuşacaksınız.Mesleki alanda duygusal olarak yanılgıya neden olabilecek etkiler altında kalacaksınız. Temkinli ve duyguların etkisinde kalmadan ilerlemelisiniz. Gün içinde kısa bir süre depresif ve duygu taşması hissetseniz de krizlerinizi aşmak adına olumlu düşüncelere ve en önemlisi umuda sahip olabileceksiniz. Akıl ve sağduyu bugün en değerli destekçileriniz olacaktır.
21 Ocak 2017

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Kontrolünüzün dışında gelişen olaylar yaşamınızı etkilerken kendinizi bu akışa bırakmakta da zorlanmayabilirsiniz. Dalgınlık, ihmal ve unutkanlığa dikkat etmelisiniz.
Reklamı Kapat