Yay Burcu Günlük Aşk Falı

5 Ağustos 2015
Aşk yaşantınızda hareketli günler geçiriyorsunuz. Sevgilinizle aranızda farklı bir ilişki var. Çok fazla tartışmanıza rağmen birbirinizden kopamıyorsunuz. Bugün onunla ilişkiniz nispeten daha olumlu olacak ve aranızda tartışma çıkmayacak.

Yay Burcu Günlük İş Falı

5 Ağustos 2015
İş hayatınızda performansınızla göz dolduracağınız bir gündesiniz. Bugün amirlerinizle ilişkileriniz çok olumlu olacak ve onlardan övgü dolu sözler duyacaksınız. Yakında bir terfi söz konusu olabilir.

Yay Burcu Günlük Para Falı

5 Ağustos 2015
Parasal konularda çok tutumsuz davranacağınız bir dönemdesiniz. Bugün yapacağınız gereksiz harcamalarla bütçenizi aşabilir ve kendinizi mali açıdan zor duruma bırakabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

5 Ağustos 2015
Bugün özellikle harcamalarınız konusunda dikkatli olmalısınız. Bugün yapacağınız harcamalar ilerleyen günlerde sizi sıkıntıya sokabilir.


Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ağustos 2015
Bugün kendinizi oldukça zinde ve mutlu hissedebilirsiniz. Bugün kendinize çok dikkat edecek, sinirlenmemeye ve insanlarla aranızı iyi tutmaya aşırı özen göstereceksiniz. Bugün kırgın olduğunuz bir arkadaşınız ile konuşabilir onunla aranızdaki kırgınlığı ortadan kaldırmak için uğraşabilirsiniz. Bugün uzaktaki akrabalarınızdan haber alabilir onların davetini yoğun işleriniz nedeniyle geri çevirebilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ağustos 2015
Sevgili Yaylar saat 00:47 Venüs-Jüpiter kavuşumu, iç dünyasında işten, ilişkiden, bir çok sorundan bunalan Yaylar için moral yükselten, kuvvetlendiren, heveslendiren, fırsatlar kazandıran bir enerjidir. Çalışma hayatınızla ilgili konularda gelişimin, işlerinizi başarılı bir şekilde yapabilmenin işaretçisidir. Bir çok alanda zorlandığınız meseleleri, yükselen moral gücünüzle halledebilmeniz mümkündür. Yaşama gücü, ilişkide bulunma, insanları etkileme yönünde de güçlü bir tesirdir. Manevi açıdan sizi ışıklandırır. Hayata inanmanızı, güvenle ilerlemenizi sağlar. Dağılmanızın önüne geçer. Bir şeye karar verdiyseniz, kendinizden emin bir şekilde ilerlemenizde yardımcı olur. Yeni bir aşkı, devam eden ilişkinizde coşkunluğu işaret eden bu enerji, gün boyu gayet güzel haberler alarak, görüşmelerde bulunarak ilerisi adına umutlanmanızı sağlayacaktır. Yolculuklar, yeni tanışmalar açısından da olumludur. Eğer başkaları güçlü bir destek sunmuşsa, bu paraları da doğru bir alanda değerlendirin. Ancak unutmayalım ki, Venüs geri hareket dönemindeyiz. İlişkilerimizde hemen karar vermeyelim. İster eski veya yeni beraberlik, bitmiş bir ilişkinin yeniden canlanması durumunda, hemen karar vermeyelim, gelişmeleri yakından takip edelim, 13 Eylül tarihine kadar gözlemci olalım. Saat 00:50 Ay-Pluto görünümü, hakkımız olanı elde etmekten yanayız.  Böyle bir enerji size kuvvet verir, güç aşılar. Ancak maddi konulardaki harcamalara da dikkat etmeniz yerinde olur. Saat 12:22 Ay-Uranüs kavuşumu, gayet olumludur. Fiziksel ve zihinsel anlamda sizi aktif hale getirir. Modern düşünmenizi, yaratıcı çalışmalarda bulunmanızı, fikirlerinizi dile getirmenizi sağlar. Zaten böyle bir görünüm altında, kısıtlanmaktan hiç hoşlanmazsınız. Değişiklik  ve yeni olanı istersiniz. Saat 18:09 Venüs-Satürn görünümü harekete geçmek istediğiniz halde bir takım nedenlerle engellenmenize sebep olabilir. Bu kimi zaman parasal bir mesele yüzündendir bazen de ne yapacağınızı tam olarak bilememekten kaynaklanır. Siz takdir edilmek, hedefinize varmak, özgür olmak, hayatın güzelliklerini yaşamak istiyorsunuz. Etrafınızdaki insanlardan ne kadar farklı olduğunuzu bildiğiniz halde, bunu görmezden gelen insanlara sinirleniyorsunuz. Dışa pek belli etmeseniz de, sizin için popülerlik, ilgi uyandırmak gayet önemli. Gerek karşı cinsle ilişkinizde gerekse mali konular üzerinde bugün epey hırslı hareket edebilirsiniz. Geçmişi sevgiyle anın geleceği umutla konuşun bugünün tadını çıkarın huzur verin, huzur bulun kimseye kalmadı, bize de kalmayacak bu dünya,,,,,,iremSU   Sevgi dolu bir dünyada yaşamamız dileğimle,


Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ağustos 2015
Gökyüzü bugün iletişime önem verdiğiniz takdirde işinizle ilgili küçük bir detayla kendi şansınızı kendiniz yaratabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eski sevgilinizden alacağınız bir haber ya da karşılaşma ile duygusal bir yoğunluk yaşayabilirsiniz. Kararları sadece mantığınızla değil kalbinizle de almanız gereken bir gündesiniz.

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ağustos 2015
Aşk ve ilişkiler konusu bugün engebeli arazilerde yol almak misali sizi bir miktar yorabilir. Kuşku ve kıskançlıklar, hiçbir sebep yokken ortaya çıkan inatlaşmalar, saplantılı haller ilişkinin tadını çıkarmayı zorlaştırabilir.


Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ağustos 2015
Bazı tartışmaların oluşmasına veya büyümesine izin vermek durumunda kalabileceğiniz iki günün içerisindesiniz. Bazı kişilerin fikirlerini değiştirmeye çalışmanız çok zor olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dün de yazmıştım, kontrolümüz dışında gelişen olaylar nedeniyle biraz zorlanma olasılığımız olan günlerdeyiz. Ancak, bugün Venüs’ün hem olumlu hem de olumsuz açıları sayesinde bir taraftan sorunlarla ve zorluklarla boğuşurken bir taraftan da adeta görünmeyen bir elin devreye girip bizi desteklediğini ve günü güzelleştirdiğini hissedebiliriz. Geçmişe bağlı sorunları tartışmak için güzel günlerde değiliz ya da geçmişle bağlantılı olaylar kendini hatırlatabilir veya sevdiğiniz kişilerle eskiden birlikte yapmaktan keyif aldığınız şeyleri tekrarlayabiliriz. Eski tanıdıklar veya sevgililer gündeme gelebilir. İlişkiler ve iş birlikleri normalde izlediğinden daha zorlu bir seyir izleyebilir veya maddi konularda daha gerçekçi adımlar atmamız gerektiğinin farkına varabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ağustos 2015
Bugün kendinizi ifade etmek isteyeceğiniz işlere yönelebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konulara başkalarını dahil ederek yaratıcılığınızı arttırmak isteyebilirsiniz. Gün içinde düşüncelerinizi paylaşırken ısrarcı davranmamaya özen göstermelisiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapacağınız zamanlar içindesiniz.


Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ağustos 2015
Sabırsızlığınızı ön plana çıkartıyorsunuz. Mars'ın hakimiyetine kapılmamalısınız. İçinizden geçenleri ani söylemeniz başkalarını kırıyor. Bu konuda fazla dikkatsiz davranıyorsunuz.

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ağustos 2015
Bugün sizin için melankolik bir gün. Siz zaman zaman böyle zamanlar geçiriyorsunuz. Düşünceleriniz karmakarışık. Önünüze gelene akıl danışmanız işinizi kolaylaştırmaktan çok zorlaştırabilir. Üstelik bu kişiler yanlış kararlar almanıza sebep olabilir.

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ağustos 2015
Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde kariyeriniz, patronlarınız, aile büyükleriniz ve ilişkilerinizin gidişatı ile ilgili geçici kaygılar, problemler yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek ilişkilerinizde dengeyi sağlayabileceğiniz, isteklerinizden emin olduğunuz, hedeflerinizi daha kolay gerçekleştirdiğiniz ve olumlu görüşmeler gerçekleştirebileceğiniz bir zamanda olacaksınız.

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ağustos 2015
Kontrol dışı olumsuz gelişmeler, iş veya müşteri kaybı, evcil hayvan besliyorsanız o rahatsızlanabilir, ruhsal anlamda kendinizi iyi hissedemeyebilir, panik atak, kaygı bozukluğu, anksiyete, endişelerin artması gibi durumlar oluşabilir. Depresyon, illegal işlerden doğan problemler söz konusu olabilir.

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ağustos 2015
Az tanıdığınız insanlarla yapacağınız işlerde sorunlar görülebilir. Seyahatteyseniz gün içinde zorlanmalar ve beklenmedik olaylar yaşamaya müsait olacaksınız.

Geçmiş Yay Burcu Burç Yorumu