Yay Burcu Günlük Aşk Falı

2 Eylül 2014
Duygusal dünyanızda nedensiz sıkıntılarınız yüzünden bocalamalar yaşayabilirsiniz. Ortaya çıkartamadığınız cinsel dürtülerinizin sizi fazlasıyla yönlendirebileceği bugün, ikili ilişkilerinizin seyri hakkında dikkatli karar vermelisiniz.

Yay Burcu Günlük İş Falı

2 Eylül 2014
Ay ın konumu girişimci yönünüzü güçlendirirken yapmak istediğiniz her iş için enerji sağlıyor. Fakat özellikle işbirlikleri konusunda alacağınız kararları uzun vaadeli düşünmeniz sizin için yararlı olacaktır. Parasal nedenlerden ötürü kısa süreli bir sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Para Falı

2 Eylül 2014
Maddi konulara yön verme isteğinizin yoğun olacağı bugün, harcamalarınızda aşırıya kaçmanız mümkün. Hisseli paralar ve ortak çalışmalarınızın sonuçlarıyla ilgili endişeler yaşayabileceğiniz görülüyor.

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

2 Eylül 2014
Bugün düşüncelerinizi bir konuya odaklamakta güçlük çekebilirsiniz. Bu arada sabah saatlerinde daha iyimser olmaya çalışın.


Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Bugün çevrenizin isteklerine öncelik tanıyabilirsiniz. Ziyaretlerin ve davetlerin gündemde olabileceği bugün, sosyal ortamlarda bulunmak size iyi gelecektir. Arkadaş çevresinde oluşabilecek beğenilere açık olduğunuz bir gündesiniz. Sağlığınıza gereken önemi göstermeniz gerekiyor. Aşırı çalışma ve yorgunluklarının bedeniniz üzerindeki etkilerini bertaraf etmek için gerekli önlemleri almaya çalışmalısınız.

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Sevgili Yaylar saat 07:19 Ay-Neptün görünümüyle Salı günümüzü karşılayacağız.  Artık düş kırıklığına uğratmak istemediğiniz için, bizi  rahatsız eden konuları dile getirmekten yanayız.  Çünkü bunları içinizde tuttuğunuz sürece üzüleceğinizin farkındasınız. Hayatın anlamını keşfetmek istiyorsunuz. İdeallerinizi ancak bu şekilde gerçekleştireceğini düşünebilirsiniz. Ancak gerçekten özgür müsünüz? Bazı şeylere dur diyebilir misiniz bunları tekrar düşünmekte fayda var. Toplumsal ilişkilerde iletişimin önemi, 2 Eylül saat 08:38-28 Eylül saat 01:39 tarihleri arasında Merkür-Terazi burcu geçişiyle artıyor.  Fikirlerimizi dile getirip, insanların hakkımızda   ne düşündüğünü öğrenmek isteyeceğiz. İnsanlarla belli bir konu üzerinde sohbet etmek, yazışmak, düşünce alışverişinde bulunmak hoşumuza gidebilir.  Dostlarımızla bir araya gelmek, çeşitli etkinliklere katılmak, sanatla alakalı mekanlarda bulunmak faydalıdır. Sadece birebir konuşma değil sosyal medyayı da yakından takip edebiliriz. İletişimde bulunun, yeni insanlarla tanışın, kendinizi ifade edin. Kimle bağlantı kurmak istiyorsanız o kişilere doğru yönelin. Özellikle karşı cinsle olan sosyalleşme anlamında da bu dönemi olumlu buluyorum. Saat 14:11 itibariyle burcunuz üzerinde ilkdördün gerçekleşecek. Bu görünüm, ne olursa olsun hayatımızı değiştirme, yenilikte bulunma, özgür olma arzunuzu baskın hale getirir. Bu baskınlık en ufak bir olay veya terslikte her şeyi bırakıp gitme, yepyeni bir karar alarak hayatınıza devam etme yolunda sizi itekleyicidir. Ancak durup şöyle bir durumu, olasılıkları mutlaka değerlendirmek gerekir. Bugün tüm burçlar olarak biraz sıkılabiliriz. Fakat bu demek değil ki, sonradan pişman olacağımız yollara sapacağız. Lütfen sakin ve bilinçli bir şekilde tekrar düşünelim. Saat 15:10 Ay-Jüpiter görünümü, özgürce hareket etmemizi, düşüncelerimizi ifade etmemizi, aktif bir şekilde hareket etmemizi sağlıyor. Bu saat sonrası moralimiz bir hayli yükselir. Finansal ortaklıklar, ödemelerimizle ilgili konular üzerinde de düşünebiliriz. Gönlünüzden geçen dilekler gerçekleşsin. Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun.  Can-ı gönülden sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Ay burcunuzda ilerliyor ve enerjiniz oldukça yüksek seyrediyor. Çevrenizdeki kişileri olumlu etkiliyorsunuz. Bugün katılacağınız toplantılarda karşı cinsin ilgisini çekerek, kaçamak yapma arzusu duyacaksınız. Kalbi dolu olanlar için, paylaşıma açık bir gün. Düşüncelerinizi baskı altında tutmaktan vazgeçiyorsunuz.

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Sorumluluklardan kolaylıkla sıkılabileceğiniz bir gün. Devretmek istediğiniz işler varsa eğer gönüllü bulmakta zorlan abilirsiniz. Olmazsa olmaz denilecek nitelikte olanlarını halledin yeter .Kendinizi gereksiz strese sokmayın.


Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
İlk adım atılmamış olsaydı hiçbir hedef gerçekleşemezdi. Dolayısıyla da, adım adım bile olsa kendinizi motive edip işe koyulmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Gezegenlerin bazı olayları daha da büyütmemizi teşvik edebileceği ya da kendi duygu durumumuza bağlı olarak olayların üzerine düşmeme iradesini gösterebileceğimiz bir gündeyiz. Cuma gününe kadar kırılgan veya gergin olaylarla başa çıkabilmek için en esnek tavrımızı takınmamız ve soğukkanlılığımızı koruyarak en mantıklı şekilde hareket etmemiz gerekeceğe benziyor.

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Düşünce ve isteklerinizi hayata geçirme konusunda kararlılığınız artacak. Farklı yönlerinize daha çok vurgu yapacak yeni bir imaja bürünebilirsiniz. Yeni başlangıçlar konularında sizi destekleyen enerjiler gözüküyor. Spora başlamak için son derece uygun bir dönemdesiniz. Arkadaş çevreniz kararlarınızı destekleyecek.


Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
STRESLE boğuşabilirsiniz. Ancak alacağınız keyifli haberler sizi rahatlatacak. İlişkilerinde sorun yaşayan Yaylar tartışmalardan kaçının.

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Bugün tembel gününüzdesiniz. Bir an önce iş bitse de kendimi dışarı atsam diyorsunuz. Çalışmak içinizden gelmiyor. Yataktan kalkmak istemiyorsunuz. Unutmayın çalışmadan hiçbir şeyi elde edemezsiniz. Sevdiğiniz bu durumunuza çok üzülecek.

Geçmiş Yay Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!