Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Şubat 2019

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk yaşamınızda bazı sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Sevdiğiniz insanla aranızda gereksiz sorunlar gündeme gelebilir. Daha çok hesaplı davranmayı tercih edeceksiniz ve duygularınızı ifade etmekte zorlanacaksınız. Sinirsel olarak oldukça hassas bir gündesiniz ve gergin tepkiler verebilirsiniz. Genel olarak bir ihmalkarlık içine girme tehlikeniz var ve bir çok şeyi size anlamsız gelebilir. Duygusal konularda yeni bir karar vermekten kaçınmalısınız.
21 Şubat 2019

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamınızda genel olarak yoğun olacağınız ve çalıştığınız konuların üzerine tam olarak yoğunlaşabileceğiniz bir gündesiniz. Bir süreden beri uğraştığınız bazı konuları bugün sonuçlandırabilirsiniz. Ancak üzerinizde genel bir gerginlik durumu olacaktır. İş arkadaşlarınızla aranızda çeşitli gerginlikler söz konusu olabilir. Özellikle çevrenizdeki insanları eleştirmeye yatkın olacaksınız ve detaylar sizin için her zamankinden daha önemli olacaktır. Yaşamınızda yenilikler yapmaktan kaçınacağınız bir gündesiniz.
21 Şubat 2019

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda dikkatli hareket edeceğiniz ve harcamalarınızda sınırlı davranacağınız bir gündesiniz. Maddi konularda yeni bir girişimde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.
21 Şubat 2019

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün daha çok sabırlı davranmalı ve gelişmeler karşısında soğukkanlı tutumlar edinmelisiniz. Detaylara dikkat etmeniz sizin için önemli olacaktır.
21 Şubat 2019

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sıkı dostlarla anlamlı beraberlikler söz konusu. Birlikte ortaya konacak yeni önerileri kendi açınızdan değerlendirmeye çalışacaksınız. Karmaşık konularda bazı tıkanmalar yaşayabilirsiniz. Kafanız bugünlerde tercihini netliklerden yana kullanmaya eğilimli olacak. Aile ilişkilerinizde oturmuş dengeler, olumsuz etkilenmelere kapalı.
21 Şubat 2019

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün büyük kısmında Ay Başak burcunda ilerleyecek. Bugünün ilk saatlerinde Ay-Venüs uyumlu açısıyla beraber düne göre daha olumlu bir başlangıç yapabilirsiniz. Yalnız 04:51-17:17 aralığında Ay boşlukta hareketine devam edeceğinden eğitim ve iş hayatınızda yeni bir adım atmak uygun olmayabilir. Saat 17:17 olduğunda Ay Terazi burcuna geçiyor. Bununla birlikte Kiron ile karşıtlığını kesinleştiren Ay, aile içinde kısa süreli de olsa enerjinizi düşürebilir. Aile bireylerinden duyduğunuz bir söz sizi yaralayabilir. Akşamın devamında ise bu durum düzeliyor. Daha sakin ve huzurlu bir geceye ilerliyorsunuz. Sevgiler, Astromeri
21 Şubat 2019

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kırgınlıklara son veriyorsun!?Ben önüme bakıyorum? dediğin günlerden geçsen de geçmişi anımsamadan bir gününün geçmediğini sen de çok iyi biliyorsun. Bugün Ay?ın konumu geçmişe dair sorunlara daha yapıcı yaklaşabileceğini işaret ediyor. Geçmişten bu yana kırgın olduğun biriyle ilişkini toparlayabilirsin. Seni yoğun bir günün beklediğini de söylemeden geçemeyeceğim. İş hayatın oldukça aktif olacak. Ani gelişen toplantı, organizasyon ve projeler yoğun bir mesai harcamanla sonuçlanacak. Uzun zamandır ilişkisi olan bir Yengeç burcuysan, sevgilinin ilişkinizi ciddiye almadığı kaygısına kapılabilirsin. Keskin çıkışlar yapmak yerine, açık yüreklilikle konuşmayı denemelisin. Günü davetsiz baş ağrısıyla bitirmek istemiyorsan sakin kalmanda fayda olacaktır Dönemsel olarak baş ağrısı yaşıyorsan, geçiştirmemende ve rutin kontrollerini yaptırmanda fayda var.
21 Şubat 2019

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Finansal konularla ilgili beklediklerinize cevap bulamayabilirsiniz. Bu aralar kafanızı kurcalayan ve sizi kaygılandıran şeylerden uzak durun.
21 Şubat 2019

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kardeşlerinizle ilgili konularda karar vermek durumunda kalacağınız olaylar yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki konuşmalar gündeminizi etkileyebilir. İş hayatınızı yazılı haberleşme trafiği içinde geçirebilirsiniz. Kulağınıza dedikodular gelebilir. İlişkilerinizde yön bulmakta ve karar vermekte zorlanabilirsiniz. Kendinize yönelmek size iyi gelecektir.
21 Şubat 2019

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Enerjinizi saklama dönemindesiniz. Aslında isteyerek yapmıyorsunuz. Etrafa saçacağınız enerjiniz yok. Maddi anlamda bazı sıkıntılarınız söz konusu olabilir. Bu aralar hayat sizi gerçekten de zorluyor. Yeni hobiler edinmeli, kendinizi özel hobileriniz ile iyileştirmeye çalışmalısınız.
21 Şubat 2019

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağlığınıza her zamankinden daha çok dikkat etmeye eğilimli olacaksınız. Kötü alışkanlıkları terk etmek, sağlıklı beslenmek, spor yapmak gibi kavramlar, gözünüzde gittikçe daha da büyük bir önem kazanmaya başlayacaklardır.
21 Şubat 2019

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.
21 Şubat 2019

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay akşamüstü Terazi burcunda seyahat ederken evdeki işlerinizi halletmek için ideal. Ev içindeki diyaloglarda anlayış ve sabır geliştirmeniz gereken bir gün. Evde dekorasyon değişikliği yapmak için de kolları sıvayabilirsiniz. Günü güzelliğinizi destekleyen kişisel bakım hizmetinden faydalanarak geçirmek de akıllıca olacaktır.
21 Şubat 2019

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Arzularınızı gerçekleştirme gücünüz yüksek, kararsız kalsanız da içgüdüleriniz size yol gösterecektir. Gün sonu sağlık hassasiyetleri gelişebilir.
Reklamı Kapat