Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
26 Temmuz 2016

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Siz de eşitsiz ilişki kurduğunuzun farkındasınız ama değiştirmek çabaları içinde görünmüyorsunuz. Son zamanlarda aşk duygusundan başka yönlere doğru uzaklaşıyorsunuz.
26 Temmuz 2016

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

İş ilişkilerinizde inisiyatifli, sorumlu, tuttuğunu koparan biri olarak tanınıyorsunuz. Bu da size olanaklar sunmaya devam edecek. İleriye ertelediğiniz bazı pürüzlerin, şimdilerde çözümlenmesi gerekiyor.
26 Temmuz 2016

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

İşlerin yolunda gitmesi ortak kazanımlara, ters gitmesi ise esas olarak sizin üstleneceğiniz kayıplara neden olabilir. Daha ortak çabalar içine girmeyi denemelisiniz.
26 Temmuz 2016

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Eleştiriye açık olmanız, bazı zaaflarınızı size gösterebilir. Düşüncelerinizdeki bazen sergilediğiniz kararlılık, tutuculuk gibi algılanıyor.
26 Temmuz 2016

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu süreçte maddi anlamda sanki ilahi bir güç tarafından korunursunuz. Yaptığınız her iyilik fazlası ile ödüllendirilir. Yaratıcı ve sanatsal yetenekleriniz daha çok ortaya çıkar. Bu tip konularda eğilimleriniz varsa bunu ortaya çıkaracağınız oldukça güzel dönemlerden biridir.
26 Temmuz 2016

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler Saat 09:19-18:38 arasında Ay boşlukta ilerleyecek. Bu süre içinde ılımlı bir şekilde çevrenizdeki insanlarla irtibat kurmanız faydalıdır. Birlik ve beraberlik içinde, toplumsal olaylarda kenetlenmek ve güç birliğinde bulunmak yararlıdır. Bu durum hem maddi hem de manevi değerlerimizi korumamızı sağlar. Saat 18:38 itibariyle Boğa burcunda ilerlemeye başlayacak Ay, istekleriniz, düşleriniz, beklentilerinizin önemini  belirginleştiricidir. Huzur dolu yarınlar için, güvenliğinizi tehlikeye atabilecek risklerden kaçınmakta yarar var. Zaten Ay-Boğa burcunda güçlü olduğu için doğal olarak bunu sağlamak kolaylaşır. Değerlerimizin yaşamımızdaki önemi bir kat daha artabilir. Bu yüzden çok daha dikkatli hareket etmeye çalışabiliriz. Gün boyunca her işinizde kolaylık ve başarı sizinle olsun. Adım attığınız her mesele, umduğunuz gibi sonuçlansın. Can-ı yürekten sevgilerimle,
26 Temmuz 2016

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Organizasyon yeteneğinizin belirgin olduğunu, çevrenize ispat edeceksiniz. Değişiklik size iyi gelecektir İnsancıl yapınızı herkes anlamıyor ve sizi duygusuzlukla suçlayabiliyorlar. Aldırmamayı öğrendiniz, olayları takmıyorsunuz. Mars’ın sosyal evinizde olması ,aşk ve ilişkilerinizi kapsayan konularınızı gündeme getiriyor..
25 Temmuz 2016

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok içinizden gelmese de görev gibi gördüğünüz bir ziyareti gerçekleştirmeniz gerekecek. Bir yakınınızın küçük bir sağlık problemi nedeniyle geçici endişeler yaşayabilirsiniz. Yakın zamanda alacağınız bir haber, sizi yapmak istediğiniz planlardan uzaklaştırabilir. Ama bu uzaklaşma planlarınızın iptali anlamına gelmeyecek, rahat olun,
26 Temmuz 2016

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hafta ortası civarında beklenmedik olaylar kafanızı karıştırabilir. Bazı kişilerin kim olduklarını veya ne yapmaya çalıştıklarını sorgulayabilirsiniz. Üzülseniz dahi bunu çok fazla belli etmemeniz yerinde olur. Zaten bu kişiler çok fazla önemsediğiniz insanlar da değil aslen. Önemli olan, yanınızda olan kişiler olmalı, sizden hoşlanmayan veya düşmanca hareketleri olan kişileri bir kenara bırakın. Ayın son günlerinde, içinize kapanabilir veya utangaçlaşabilirsiniz, ama doğru kişiler modunuzu değiştirebilirler. Görünmeyen veya sizin farkında olmadığınız çok şey oluyor! Maddi açıdan risk almayın!Bu hafta hepimizi bekleyen olayları anlattığım haftalık makalemi hurriyetsosyal.com.tr de bulunan Yazarlar bölümündeki köşemden okuyabilirsiniz.Hepinize keyifli haftalar, sağlık ve sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel
26 Temmuz 2016

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iş hayatınız ön plana çıkabilir. Yöneticilerinizle aranızı iyi tutmak isteyebilirsiniz. Yeni sorumluluklar almak için karar aşamasında olabilirsiniz. Bazı konularda acele hareket etmemenizde fayda var. İkili ilişkilerinizde gelişmeler olabilir. Akşam saatlerinde daha akıcı enerjiler söz konusu. Gün içinde işlerinizi tamamlamak sizin için iyi olabilir.
26 Temmuz 2016

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çekiciliğiniz ve güzelliğiniz bugün nihayet keşfedilecek. Kötümser hava estiren günlerinizi geride bıraktınız. Partnerinizle birlikte alacağınız bir davete gidebilirsiniz. Bu durumda mutluluğunuz biraz daha pekişecek.
26 Temmuz 2016

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu günlerde işleriniz yolunda gitmiyor. Hemen umutsuzluğa kapılmayınız. Sabırlı olunuz. Zaten bu da sizin burcunuzun bir özelliği. Hayatta elde ettikleriniz hep sabrınızın sonucu. Duygularınızı kontrol edin. Olaylar karşısında serinkanlı olursanız, artı puan kazanabilirsiniz.
26 Temmuz 2016

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.
26 Temmuz 2016

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabahtan akşam saatlerine kadar mesleğinizle ilgili herhangi bir başlangıca girişmeksizin düşük enerjilerle vakit öldürebilirsiniz. Akşam saatlerinden itibaren, arkadaşlık ilişkilerinizde merhamet, yardımlaşma ve şefkat duygularının daha çok varlığını hissetmeye başlayabilirsiniz. Bu dönemde bulunduğunuz ortamlara şifa verebilecek şekilde duyarlı ve onarıcı olabileceksiniz. Toplum yararına çalışan kurum ve sosyal faaliyet projelerine yönelebilir ve insanlara bu şekilde yardım edebilir, şefkat gösterebilirsiniz.
26 Temmuz 2016

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün göz önünde olacağınız, kalabalık yerlerde bulunmayı tercih edeceksiniz. Uzakta olduğunuz insanlara karşı yardımsever tavırlarınız ön planda olabilir. Fedakârlığı abartmamaya çalışın.
Reklamı Kapat