Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

25 Ekim 2014
Sevgilinizle ilişkiniz son derece güzel bir şekilde devam ediyor. Onunla olmaktan oldukça mutlusunuz. Bugün sevgilinizle romantik bir ortamda bulunabilir ve aşkınızı tazeleyebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

25 Ekim 2014
Bugün işinizle ilgili beklenmedik olaylar yaşayabilirsiniz. Bu olaylar moralinizi bozabilir ve çalışma şevkinizi olumsuz etkileyebilir. Bugün oldukça dikkatli olmalısınız.

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

25 Ekim 2014
Maddi açıdan zor günler geçiriyorsunuz. Fakat bunu pek önemsemiyorsunuz. Harcamalarınızı kısmıyor ve bütçenizdeki deliği günden güne büyütüyorsunuz.

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

25 Ekim 2014
Bugün karşılaşacağınız bazı sorunlar karşısında doğru olmayan kararlar alabilirsiniz. Kararlarınızda dikkatli olmalı ve iki kere düşünmelisiniz.


Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Genel olarak keyifsiz bir gün geçirebilirsiniz. Gün içinde değişken bir mizaç gösterebilir ve ikili ilişkilerinizde çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde kendinizi biraz daha iyi hissedebilir ve ilişkilerinizde daha mantıklı tutumlar sergileyebilirsiniz. Bu sıralar önemli bir yolculuğa hazırlanıyorsunuz.

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
Sevgili Yengeçler, saat 00:57 itibariyle Akrep burcunda oluşacak Parçalı Güneş Tutulmasının güçlü tesirleri altında Cuma gününe adım atıyoruz. Bu tutulmanın etkilerini, tüm görünümleriyle beraber ele almakta yarar var. Saat 00:11 Ay-Venüs kavuşumu, tutkulu bir aşkın göstergesi. Sorunlar olsa da, iki kişi cinsel anlamda birbirine vurgun ve kopmaları pek mümkün değil. Diyelim ki, hayatınızda kimse yok mu? Üzülmeyin. Çünkü bu tutulma karşınıza çıkacak bir kişiyi işaret ediyor. Ayrıca önümüzdeki bir yıllık süre içinde, bir evlat sahibi olmanızın da göstergesidir. Saat 00:57 Akrep burcunda oluşacak Parçalı Güneş Tutulması güçlü olmak arzumuzun, tutkumuzun işaretçisidir. Aşk hayatı ve çocuklarla ilgili konular üzerinde bilhassa duracağız.. Aşkı hissetmek, cinselliği yaşamak ve karşımızdakinin üzerinde baskın kimlik oluşturmak istiyoruz. Ancak dünya sadece bizim etrafımızda dönmüyor. Daha dikkatli bir şekilde olan resme bakılmalıdır. 9 Kasım tarihi itibariyle ilişkimizle ilgili konularda daha ciddi düşüneceğiz.  11 Kasım tarihi itibariyle eşiniz, iş ortaklığınız, yasal davalar ve evlilik anlamında  önemli bir dönüşüm ve yenilenme yaşanacaktır. Saat 09:28 Ay-Neptün olumlu görünümü, sizler açısından faydalı buluyorum. Evet bir çoğumuz aşk hayatınızla ilgili konularda ister istemez bir çok meseleyi sorguluyorsunuz. Belki her şey umduğunuz gibi olsa bunu yine yapacaksınız. Çünkü bir yengeç için tam güvenlik diye bir şey yoktur. O ne zaman evet şimdi güvendeyim diyene kadar, her zaman her şeyin mutlaka kontrol edilmesi şarttır. Fakat bu tutulma hayatın güzel yanlarını hissetmemizde yardımcı olabilir. İlham kaynağımız olabilir. Olumsuz bir şeyler varsa, onların yerine güzel bir şeyler düşünülerek rahatlanmaya çalışabilir. Saat 21:15 Ay-Pluto olumlu görünümü bu tutulmada, ilişkimizin hayatımızdaki yerini, tutkularımızın kıymetini, yüreğimizin derinliklerindeki özlemlerimizi hatırlatıyor. Güce fazlasıyla ihtiyacımız var. Sevgilimizin bir güzel sözü veya karşımıza çıkacak biri, bizi yeniden canlandırabilir ve hayata bağlayabilir. Düşünüyoruz da, hayatın tüm zorluklarıyla ancak aşk baş edebilir. Biz de onu istiyoruz. Tüm yüreğimizle. Bu tutulmanın önümüzde hayırlı kapılar açılmasında ve güçlenmemizde vesile olması dileğimle,


Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
Hedeflerinizi yüksek tutmak gibi koyduğunuz bazı kuralları, kendiniz bile aşmak istemiyorsunuz. Bugün, dengelerinizle başınız dertte. Mesleki konuların ön sıralarda yer alması sonucunda, ertelediğiniz işlerin birikmesine meydan vermemelisiniz. Bugün, disiplinli davranmakla bir çok başarıyı garantileyebilirsiniz..

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
Önümüzdeki haftalar çocuğunuzla alakalı şeylere odaklanabilirsiniz. Ailevi konularda her zamankinden daha çok, karşılıklı alışveriş halinde olacaksınız. Siz ona rehber, o da size çocukça doğallık nasıl oluru öğreten olacak.


Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
Bazı kişisel plan veya projelerinizden tatmin sağlayabileceğiniz bir süreç başlıyor. Ancak, herhangi bir nedenle memnuniyetsizlik hissediyorsanız, o zaman dikkatli hareket etmelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Gece yarısı itibariyle Akrep burcunda meydana gelen parçalı güneş tutulması ve yeni ay, özellikle Akrep burcunun ilk 6 günü doğanları(aynı şeyleri ülkemiz açısından da değerlendirmeye almalıyız. Ne de olsa tutulma ve yeni ay, ülkemizin güneşinin tam derecesinde olmasa bile yakın derecesinde gerçekleşiyor) başta olmak üzere, hepimizi harekete geçmeye ve yenilenmeye zorlayabilir. Aslında tutulmalar önemli krizler, doğada hareketlilik ve değişim dönüşüm anlamına gelmesine rağmen, bu tutulma ve yeni ay daha olumlu etkileri de devreye sokabilir. Ortaya çıkan bilgiler ve haberler gelişimi destekleyebileceği gibi Venüs’ün olumlu açısı ilişkilerin beslenmesi ve birbirine kenetlenme açısından önem taşıyor. Olumlu etkileşimler özellikle ilişkilerde dürüstlüğü körükleyebilir. Aşk hayatını veya sevgi temalı ilişkileri ilgilendiren konularda itirafları gündeme getirebilir. Ancak, Neptün’ün olumlu katkısı nedeniyle, aşırı iyimserlik ve yüksek sevgi ortaya çıkartan açılar, belirsizliklere rağmen harekete geçmeyi körüklerken, gizli kapaklı işleri perdeleyebilir. Aşırı iyimser bakış ön plana çıkabilir ve yanlış adımlar atılabilir. EN ÖNEMLİ KISIM: Yarım kalmış ya da ucu açık bırakılmış mevzular tamamlanıyor ve yeni bir sayfa açılıyor. Ancak, geçmişe bağlı hareket etmeli ve bir süre önce meydana gelmiş olayları hatırlamalıyız. Bu durumda gayretlerimizin sonuçlarını almaya başladığımızı ve çalışmalarımızdaki yaratıcılığı ya da zekayı görebiliriz. Bu esnada, hangi konularda bazı tohumlar atıyor ya da temeller hazırlıyorsak, önümüzdeki günlerin ya da ayların bu zemin üzerinde şekil alacağını hatırlamamızda fayda var. Yani dikkatli ilerleyene olumlu, acele veya plansız giden için olumsuz bir tutulma. Ne diyelim; herşeyin hayırlısı gelsin… Not: Tutulma etkisi 1,5 aylık süreç başta olmak üzere bir yıl devam ediyor. Tutulmanın burcunuza etkisini 19 Ekim tarihli Pazar yazımdan http://sosyal.hurriyet.com.tr/Yazar/86/Niobe-Asli-Temel/77841/Enerji-yenileniyor linkinden okuyabilirsiniz.

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
Sezgilerinizin ve yaratıcılığınızın arttığı bir gündesiniz. Bu güçlü etki çalışmalarınıza da yansıyacak. Borsadaki girişimlerinizden kazançlarınız olabilir. Öte yandan romantik ilişkileriniz için biraz zor koşullar gözüküyor. Duygusal inatlaşma içine girme eğiliminde olabilirsiniz. Kendinizi gereksiz yere zor durumlara sokmayın.


Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
GECİKMİŞ ödemeleriniz karşınıza çıkabilir. Bu da biraz canınızı sıkacak gibi. Yakın dönemde çok fazla masraf yapmamaya özen gösterin.

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
Aşk ile işi birbirine karıştırıyorsunuz. Bu da işinizi tehlikeye sokabilir. Çapkınlıktan vazgeçip daha kalıcı ilişkilere yönelmelisiniz. Her an çok iyi anlaşabileceğiniz bir kişiye rastlayabilirsiniz. Hatta yeni bir yaşam kurabilirsiniz. Uzun seyahatlere çıkmayı ne zamandır düşünüyordunuz.

Geçmiş Yengeç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!