Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Aralık 2018

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Zor sevgiliyi oynamak sizi iyi sonuçlara götürmeyebilir. Geçmiş deneyimleriniz çok yeterli. Yanlış yerlerden bilgilenmeniz gerekmiyor. Doğallığınıza güvenebilirsiniz.
11 Aralık 2018

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Her işi kotarmaya çalışmanız gerekmiyor. Gözden kaçırdığınız bir şeyler olmalı. İşin haznesi sizin mesleki birikimlerinize biraz bol geliyor olabilir. Bu konudaki geri bir adım sizi iddiasız biri yapmayacak.
11 Aralık 2018

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Son harcamalarınız işi iyice zora sokmuş gibi. Bunların gereksizliği konusunda aldığınız uyarıları, bundan sonrası için rehber edinebilirsiniz. Zaaflı harcamaların sonradan gelen üzüntüsü paranızı geri getirmiyor.
11 Aralık 2018

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Sonucu birkaç kişiyi birden ilgilendiren ve sizden çok acil çözüm bekleyen bir problem var.
11 Aralık 2018

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizi çok önemsiyormuş gibi davranan kişilere karşı hemen sempati beslemeye başlıyorsunuz. Kendinizi bu anlamda düş kırıklıklarından kurtarmalısınız. Bir konuda geliştirdiğiniz ürkeklik, o konuya uzak durmanıza neden oluyor. Bu tavrınız, bu gelişmenin zamanla tamamen sizinle ilgili bir hale dönüşmesine yol açabilir. Bunu, yersiz kaygılarınızla şimdiden göremiyorsunuz.
11 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 02:39 Ay-Kova burcu seyriyle günü karşılıyoruz. Güzel konuşma ve yazma yeteneğiniz, teknolojik konularda bilgilenme hevesiniz, dış dünya ile temasınız gün boyunca ön plandadır. İletişim kurmak sizin için gayet değerlidir. Yeni şeyler keşfetmek ve öğrenmek peşinde olursunuz. Saat 06:19 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, kendimizi gayet güçlü bir şekilde ifade etmenin, gücümüzü doğru ve gerekli yerde kullanmanın, çekingenliğimizi üzerimizden atmanın göstergesidir. Kişisel anlamda güvence bizim için son derece önemli olgudur. Bunu aşk hayatımızdan girişimlerimize kadar her alanda güçlendirmek için çaba sarfederiz. Bu görünüm zorlukları aşmanızı, gelişim yönünde ivme kazanmanızı sağlayıcıdır. Saat 14:00 Ay-Venüs görünümü, partnerinizle her anlamda anlaşmak için geçmiş mevzuların çözülmesi lazım diyerek sizi uyarıyor. Şu an her şey ayakta gibi. Hiçbir şey belli değil gibi. Bu saatlerde sakin olmakta yarar var. Saat 17:33 Ay-Jüpiter görünümü, başkalarıyla ilişkimizi dostane ve endişelerden uzak şekilde yaşama arzumuzdur. Bir şeyler bizi baskı altına alsın veya zorlasın istemeyiz. Sıkıntılarımızı paylaşacağımız, keyif alacağımız insanlara ihtiyaç duyarız.
11 Aralık 2018

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Sosyal ilişkilerde belirleyicisin! Hiçbir şey için bugün endişe duymak istemiyorsun. Ancak elinde olmadan çocuklarla ilgili konularda detaylara boğulabilirsin. Sitemkâr tavırlar bugün yapıcı olman gerekliğine işaret ediyor. Maddi imkânlarını düzenlemek için akıllıca yatırımlar yapmak istiyorsun. Eğer iddialı bir atılım yapmak üzereysen ekonomik gelişmeleri de takip etmeni öneririm. Önemli bir ödeme için gelen para hesabındaki eksiği tamamlıyor. Gün içerisinde sosyal ilişkilerinde belirleyici olacaksın. Uzun zamandır görüşmediğin arkadaşlarını bir araya toplayabilirsin. Evlilik hazırlığı içinde olan bir Yengeç burcuysan, düğün hazırlıkları için gereken detaylar seni biraz yorabilir. Akşamüzeri sarsıcı gelişmeler gündemine oturacak. Bazı insanları hayatından uzaklaştıracaksın.
11 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ilişkilerinizde sonuç odaklı olmayı denemelisiniz. Alacağınız kararlarla karşı tarafa net bilgiler vermeniz gerekmektedir.
11 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün maddi konular sizi duygusal yönden bağlayıcı olabilir. Ortaklaşa hareket ettiğiniz işlerdeki endişelerinizle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Yatırım konuları gündeminizi meşgul edebilir. Yenilenme içine girebilirsiniz. Öğleden sonra çatışmalı durumlar meydana gelebilir. Sakin kalmanızda fayda var. İçinize kapanmayın.
11 Aralık 2018

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Karışıklıklar olabilir fakat projelerinizi gerçekleştirmek için kararlı davranacaksınız.
11 Aralık 2018

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Görüşlerinizi kabul ettirmek konusunda çok inatçısınız ve amaçlarınız doğrultusunda ilerlemek için kararlısınız. Yine de zorlu günler var kapınızda, çünkü mutlu olmak için çok uğraşmanız gerekiyor. Yılgınlığa kapılmayın. Fakat bu zor günler kısa sürecek.
11 Aralık 2018

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca maddi konularda ani fırsatlar elde edebileceğiniz, sevdiklerinize duygularınızı daha açık ifade etmeniz gereken, rüyalarınızla mesajlar alabileceğiniz, hissettiğiniz hiçbir duyguyu bastırmadan, nezaketle insanlarla paylaşmanızın faydalı olacağı bir zamandasınız. Dua, meditasyon ve enerji çalışmalarından fayda elde edeceğiniz bir zaman dilimindesiniz.
11 Aralık 2018

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay’ın Kova burcundaki seyahati sizi ruhsal açıdan etkiler. Spiritüel, mistik konular, metafizik temalar ilginizi çeker. Gelir gider dengenizi gözden geçirmeniz için önemli bir gün. Aşırı lüks harcamalardan kaçının. Çocuklarınızın ihtiyaçları için kesenin ağzını açabilirsiniz. Sportif faaliyetler, yaratıcı faaliyetler için canlı bir gündesiniz. Partnerinizin orijinal fikirlerinden ilham alabilirsiniz.
11 Aralık 2018

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Romantik konular, çocuklar veya hobilerle ilgili harcamalar, ani gelişen olaylar olası. Gün boyu aşırı vericilikten, başkaları için borçlanmaktan kaçının. Duygularınız çok değişken, kafanız karışık.
Reklamı Kapat