Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
23 Şubat 2018

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk yaşamınızda küçük sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve sevdiğiniz insanla aranızda küçük sorunlar ortaya çıkabilir. Duygusal açıdan bir istikrarsızlık ve karar verme güçlüğü yaşayabilirsiniz. Kendinizi yalnız ve desteksiz hissedebilirsiniz bu duygusal olarak bazı sıkıntılar yaşamanıza yol açabilir. Özellikle kafanızda bazı soru işaretleri ve nasıl davranmanız gerektiğine ilişkin sorunlar varsa karar vermek için bu günün geçmesini bekleyin. Duygusal konularda yenilikler yapmak için uygun bir günde değilsiniz.
23 Şubat 2018

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamınızda oldukça yoğun olacağınız ve çalışmalarınızı kararlılıkla devam ettireceğiniz bir gündesiniz. Bugün düşüncelerinizi belli bir noktaya toplamanız ve yeni kararlar vermeniz zor olacaktır. Olayları istediğiniz gibi görmeye çalışabilirsiniz ve bazı endişeler içine girebilirsiniz. Enerji düzeyiniz son derece iyi olacaktır ve bazı planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz ancak ani kararlar almaktan kaçınmalısınız. Bazı gelişmeler sizi strese sokabilir.
23 Şubat 2018

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda bazı sorunlar yaşayabileğiniz bir gündesiniz ve beklentilerinizde aksaklıklar ortaya çıkabilir. Harcamalarınızda dikkatli olacaksınız ve uzun vadeli planlar yapacaksınız.
23 Şubat 2018

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Yeni bazı düşüncelerle, eski planlarınız arasında çelişkilere düşebilirsiniz. Olaylara tarafsız bakmaya çalışmalı ve daha esnek stratejiler belirlemelisiniz.
23 Şubat 2018

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Size çok yakın biriyle ortak bir işiniz olabilir. Ama bu ortaklığı sizin adınıza pek yararlı görmeyenler var. Onun işbirliğine katacakları sizi cezp ederken, biraz da düşündürüyor. Bazı alışkanlıklarınızdan arınmanız gerekiyor. Bunu siz de biliyorsunuz. Bu alışkanlıkların artık değişmez özellikler olduğunu düşünüp bunların kabullenilmesini bekler gibisiniz.
23 Şubat 2018

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 03:07 Ay-İkizler burcunda seyrini sürdürecek. Farklı bir şeyler yapmak, yaratıcı çalışmalarda bulunmak, kendinizi gözden geçirmek anlamında oldukça etkilidir. Duygusal konularda, bir yandan kafanızın içindeki sorulara cevap aramaya çalışırken diğer yandan verdiğiniz cevabın sizi tatmin etmediğini fark edebilirsiniz. Saat 11:09 İkizler burcunda oluşacak ilkdördün, bilgi sahibi olmak, değişik ortamlara girerek kendinizi ifade etmek, özgür olmak ve rutin her şeyden uzak durmak istediğiniz halde, sorumluluklarınız nedeniyle bunları yerine getirmekte zorlanabilirsiniz. Yenilik arzunuz bir hayli yükselir. Etrafınızdaki insanlardan, sabahtan akşama kadar aynı tempoda koşturmaktan, birilerine hesap vermekten bıktığınız halde, yaşamınız bundan daha fazlasına yapmanıza izin vermiyor gibidir. Eğitim hayatında olanlar sınavlar, tezler, ihtisas alanı gibi konular derken, şimdi bir de staj, mecburi hizmet gibi durumlarla karşı karşıya oldukları için, kendilerini bezgin hissedebilirler. Yasal konularda sorunları olanlar, iş bulmakta zorluk çekenler, kısaca bugün tüm burç mensupları olarak, isteklerimiz ile dış dünyanın engelleri arasında kalabiliriz. Benim tavsiyem, elinizi eteğinizi dış dünyadan geriye çekmeyiniz, hayata havlu atmayınız. Gelin ne olursa olsun umudumuzu kaybetmeden, hedeflerimizden vazgeçmeden, günü kendi akışı içinde sakin, tedbirli ancak bilinçli bir farkındalık içinde geçirelim. Saat 20:51 Ay-Merkür görünümü, özellikle duygusal anlamda dikkatli bir şekilde her durumu gözden geçirmemiz gerektiğini gösteriyor. Bugün birçoğumuz, iş güç bitse de eve gidip dinlensem modunda olabiliriz. Bu nedenle çalışma isteğimiz düşük olabilir. Eğer iyi odaklanırsak, sistemli çalışırsak her işin üstesinden geliriz. İyi not almak lazım. Günün hayırlı gelişmelere işaret olması dileğimle,
23 Şubat 2018

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişim yönünü hangi noktada kullanabileceğinden eminsin. Bazı konularda telaşlı olabilirsin.
23 Şubat 2018

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizin tepki vermesiniz istemiyorsanız, onların fikirlerini de almak zorundasınız. Bugün bireysel davranıyorsunuz. İşlerinizle ilgili yapmak istediklerinizi planlamalı ve daha sonra da duygusal yaşantınızla uğraşmalısınız.
23 Şubat 2018

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ruhunuzda çözümleyemediğiniz bazı stresli konularla baş etmek isteyebilirsiniz. Bu anlamda yalnız kalmak veya ruhunuzu arındıracak bazı çalışmalar yapmak isteyebilirsiniz. Gayet olumlu faydalarını görecek ve enerjinizdeki olgunluk ve ışık çevrenize de yansıyacaktır. Karşınızdaki kişilere motivasyon kaynağı olmaktan mutluluk duymakla birlikte kendinize de güven duyuyor olmanın tatlı gururunu yaşayacaksınız.
23 Şubat 2018

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kontrol ve gizlilik konuları ön plana çıkabilir. Gizli düşmanlarınız veya sizden gizlenen bazı konular yüzünden yaptığınız bazı planlar suya düşebilir. Burcunuzun güvenlik konularına olan özel hassasiyeti yüzünden kendinizi oldukça tedirgin hissedebilirsiniz. Endişeye teslim olmamaya ve olaylara çok yönlü bakmaya çalışmalısınız.
23 Şubat 2018

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzünün sizlere mesajı evren engin bir deniz sizde bu yolun kaptanısınız şimdi sizlere düşen gerek ilişkilerinizde gerek iş hayatınızda yolunuzu net bir şekilde belirleyip rotanızı belirlemek olacaktır. Yaşanmışlıkların verdiği olgunlukları tazelenerek hayatınıza yansıtın ve kazanın. Özel yaşamınızda ise heyecan dorukta.
23 Şubat 2018

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile kavramının ön planda olacağı bir gün geçirmeniz mümkündür. Ailenizle olan ilişkilerinizin rayında gitmesi, bugün size güvenlik ve huzur duygularını yaşatacak en büyük etmen olabilir. Onlarla paylaştığınız hatıralara da gömülebilirsiniz.
23 Şubat 2018

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal bir gün geçirebilir, arkadaşlarınızla buluşabilirsiniz. Ancak ikili ilişkilerde dikkat etmeniz gereken durumlar olabilir, tartışmalardan uzak kalmalı, yaşadığınız anın keyfini çıkarmaya çalışmalısınız.
23 Şubat 2018

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İkizler burcunda seyahat eden Ay’ın etkisiyle kendinizi hem ruhen hem bedenen yorgun hissedeceğiniz bir günle haftaya bitiriyorsunuz.Herkese yardım etmek, iyilik yapmaktan kendinize vakit ayıramayacaksınız. Yazışmalar, seyahatler, görüşmeler gündeminizde olacaktır. İletişimin merkezi siz olacaksınız.
23 Şubat 2018

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Önemli işlerle uğraşmak istemeyebilirsiniz. Kafanız dalgın olacak. Gözden kaçıracağınız ayrıntılar sizi zorlayabilir. Gün içinde olayları çok fazla gözünüzde büyütmeyin.
Reklamı Kapat