Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

23 Ekim 2014
Bugünlerde değişik gönül kıpırdanmaları içine girebilirsiniz. Dün yaşadığınız ayaküstü bir hoşluk, bugün sizde bir rahatsızlık yaratmış görünüyor. Bugün de bu hoşluğu yaşadığınız kişi tarafından aranmaktan duyduğunuz korku, heyecanınızın doruğu olabilir.

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

23 Ekim 2014
Bir iş konusunda verdiğiniz bir kararı geri almak zorunda kalacaksınız. İş yaşamınızda karamsarlıktan vazgeçmelisiniz. Sizi bugünlerde, standardınızı çok yükseltebilecek bir iş teklifi bekliyor.

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

23 Ekim 2014
Paranızı bağladığınız birkaç yerden umduğunuzu bulamıyorsunuz. Birtakım masraflarınız oluyor. Bunların bu zamanda çok gerekli olmadığı gibi eleştirilerden rahatsızlık duyuyorsunuz.

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

23 Ekim 2014
Bir hastalık haberi size uzun sürecek bir yolculuk yaptırabilir. Ama sonunda abartılı bir bilgiyle hareket ettiğinizi öğrenip sevineceksiniz.


Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Ekim 2014
Bir evlilik haberini, hoş karşılamasanız da gönülsüz olarak kutlamak durumunda kalacaksınız. Sizi korkutan bir sağlık sorununun çok önemli olmadığını öğrenecek ve sevineceksiniz. Sizi direk olarak ilgilendirmeyen üzüntülere karşı bağışıklı gibisiniz. Çok sağlam bağlarla sürdürdüğünüz bir ilişkinizde bazı problemler yaşayabilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Ekim 2014
Sevgili Yengeçler 23 Ekim saat 14:57-22 Kasım saat 11:38  arasında Akrep burcunda ilerleyecek Güneş, neyi arzuluyorsak onu elde etmek adına verilen mücadelenin işaretçisidir.  Ancak bu mücadelenin sonucunda elde edebileceklerimizi sürekli kılabilmek için gerçekçi olmamız gerekiyor. Önümüzdeki bir ay boyunca sevdiğimiz, bağlılık duyduğumuz insanların üstüne titreyeceğiz.  Onlara bir zarar gelmesin isteriz. Bizi yoran, üzen ne varsa onları da düşünüceğiz. Güneş-Akrep geçişindeki en etkili tarih 18 Kasımdır. Güneş ve Satürn gezegenleri Akrep burcunda son kez buluşacaklar.  Bu ikili,  önemli bir yapılanmanın işaretçisidir. Sorumluluk verici, dikkatli olmamızı gerektiricidir. Ancak bütün bunlar köklü bir değişim ve dönüşüm için gereklidir. Bizi güçlendirecektir. Bu görünüm, aşk, çocuk, yaşam ve kendinizle alakalı meselelerin  fazlasıyla derinlikli ve ciddi biçimde ele alınmasında yarar görüyorum. 23 Ekim saat 23:52-16 Kasım saat 21:03 tarihleri arasında Akrep  burcunda ilerleyecek Venüs süreci aşkta tutkuların birebir işaretçisi olup, erotizm, zevk anlayışınız, sosyal yaşamdaki paylaşımlarınız  ve çocuklarla ilgili konularda üzerinde etkilidir. Bu geçişte etkin görünüm 13 kasımda gerçekleşecek  Venüs-Satürn kavuşumudur. Bu kavuşum, aslına bakacak olursak gayet büyük bir dayanma gücü verir  ve kararlılık anlamına gelir. Kişi aşk hayatıyla ilgili meselelerde yaşanan krizin, ardında yatan nedenleri bilir ancak kabul etmekte zorlanır. Oysaki ilişkinin derinlikli bir şekilde ele alınması vakti gelmiştir. Bunu kabul eden kişi, gereken ayarlamaları yapar, aksaklıkları belirler ve çare bulabilmek için mücadele eder. Bazıları için aşk belli başlı önemli, hayati bir konudur. Eğer yalnızsa, bunu kötüye yormak, sonradan üzücü ilişkiler yaşamak yerine, doğru zamanın gelmediğini düşünür ve bilinçli bir şekilde davranır. Bir kısım kişi için bu kavuşumun anlamı, yaşamın tekrar gözden geçirilmesi,  düzenlenmesidir. Böyle bilinçli kişiler, yeteneklerini belirleyerek güçlü insanlarla temasa geçerek başarılı olurlar. Bazı Yengeçler için anlamı, çocuklarının sorumluluklarının farkında ve güçlü bir birey olarak yetişmeleri şeklinde onlarla kurdukları olumlu ilişkidir. Tabii ki bazı Yengeçler için bu kavuşum, evladından uzakta olmanın acısı veya bir evlat sahibi olamamanın getirdiği içsel baskı şeklinde hissedilebilir. Belki biten bir ilişki veya evlilik yüzünden kişi çocuk sahibi olamamıştır. Bu onu derinden üzüyor olabilir veya evladının bir sorunu vardır. Ona üzülüyor olabilir.  Ancak biraz önce değindiğim gibi aslında bu kavuşum derinlikli yapılan ve bilinçli düşünülen konularda sizi dayanıklı ve mücadeleci kılacaktır.   Bu ki geçiş etkinliğinin hepimiz için hayırlara vesile olması dileğimle,


Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Ekim 2014
Birlikte çalıştığınız kişilerin iş temposunu bugün çok yavaş bulacaksınız. Sistemli yapınız yüzünden, çevrenizle ters düşme olasılığınız var. Özellikle, bugün size karşı çıkabilirler. Dikkatli olmalısınız. Uzun süredir göz sağlığınızı ihmal etmiş durumdasınız. Bugünlerde iyi bir göz hekimine görünmelisiniz.

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Ekim 2014
Önümüzdeki haftalar çocuğunuzla alakalı şeylere odaklanabilirsiniz. Ailevi konularda her zamankinden daha çok, karşılıklı alışveriş halinde olacaksınız. Siz ona rehber, o da size çocukça doğallık nasıl oluru öğreten olacak.


Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Ekim 2014
Kendi mutluluğunuzu ve refahınızı ön plana almanız gereken bir sürece giriyorsunuz. Eğer bu şekilde davranmıyorsanız, mutlaka davranmaya başlamalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Ani ve beklenmedik gelişmeler ya da ortaya çıkan bilgiler veya haberler günün akışını farklılaştırabilir. Uzlaşmanın zorlaşabileceği, gerilime açık bir gündeyiz. Geçtiğimiz haftalarda oluşan ay tutulması(8 Ekim) yazımızda ele aldığımız başlıklarda kısmen de olsa bir hareketlilik olabilir. Gün içerisinde sakinliği korumaya çalışmak, riskli hareketlerden, yerlerden ve kişilerden, patlayıcı veya yanıcı özellikli nesnelerden uzak durmakta fayda var. Acele hareketler ufak tefek sakarlıklara da neden olabilir. Akşam saatlerinde, diyalog kurmak ve birbirini anlamak daha kolay olacaktır.

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Ekim 2014
Bugün ev ve ailevi konular öne çıkıyor. Eve dair işlerinizi halletmek için uygun bir gündesiniz. Babaya ait konularda hareketlilik yaşanabilir. Aile büyükleriniz olan erkeklerle iletişiminizde diplomatik bir dil kullanmaya özen gösterin. Geçmişteki bazı tam çözülmemiş konular gündeme gelebilir. Bu sefer daha kararlı olacaksınız.


Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ekim 2014
PLATONİK olarak size hayranlık duyan bir kişinin olur olmaz yerde karşınıza çıkması sizi sıkabilir. Onu kırmadan konuşmayı deneyin.

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Ekim 2014
Yaşamınız tam anlamıyla değişiyor. Belki de semt, kent ya da ülke değiştirmek için çalışmalara başlayabilirsiniz. İstediğiniz yönde gelişecek bir değişme bu. Çok meraklı tavrınız çevrenizde rahatsızlık uyandırıyor. Bu tutumunuzla onları çileden çıkarıyorsunuz.

Geçmiş Yengeç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!