Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
24 Eylül 2018

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Son günlerde aşk konusundaki başarısızlıklarınız sizi tanıyanları hayrete düşürüyor. Düzgün bir ilişki sürdürmeyi nedense bir türlü beceremiyorsunuz. Bari şu andaki ilişkinizi iyi değerlendirin.
24 Eylül 2018

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Hırs yaptığınız bir konuda hırsınız yüzünden değil, aceleciliğiniz yüzünden sıkıntı yaşayacaksınız. Haftanın ortalarında başınızı ağrıtacak bir toplantıya katlanmak zorunda kalabilirsiniz.
24 Eylül 2018

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Parasızlık günleriniz nihayet gerilerde kalıyor. Ama önünüze çıkacak birkaç fırsatı iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Bu fırsatlardan özellikle biri sizi küçük bir servet sahibi yapabilir.
24 Eylül 2018

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Açmaya kararlı olduğunuz bir kapının arkasında iyi şeyler yok. Bununla ilgili belirtiler var, ama göremiyorsunuz. Daha doğrusu görmek istemiyorsunuz.
24 Eylül 2018

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Size önceden verilmiş olan bir söz bugünlerde yerine getirilecek. Ama gecikmiş bu söze karşı yaptığınız küçük anlaşmada, biraz daha fazla şeyler vermek durumunda kalacaksınız. Bu sizi kızdırıp böyle bir alışverişi iptal etmeye yöneltebilir. Bunu çok iyi düşünmeniz, birçok şeyi bu söze bağlı olarak planladığınızı unutmamanız gerekiyor.
24 Eylül 2018

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler Saat 04:24 Ay-Pluto görünümü, ruhsal olarak kendinizi güçlü hissetmemizi ve maddi konularda olumlu düşünmemizi sağlar. Saat 04:30 Merkür-Mars görünümü, aile içindeki iletişimin önemi ve birlikte yaşamanın gerekleri üzerinde düşünülür. Kimse kimse üzerinde baskı kurmayacak ve düşüncelerine saygı gösterecek şekilde karar verilir. Değişiklik yapmak, yenilikte bulunmak için uygun bir zamandır. Yaşadığımız ortamı canlandırıcı renkler kullanırız. Saat 08:26 - 25 Eylül saat 02:04 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. İletişim, haberleşme veya kişilerarası bağlantılar kurabilme konusunda sizin elinizde olmayan yanlış anlaşılmalar veya kendinizi tam anlamıyla ifade edememe gibi durumların oluşması mümkündür. Bunlar tabii ki çok büyük sorunlara yol açmaz. Bunların farkında olursanız, daha dikkatli ve ılımlı yaklaşımda bulunursunuz. Gönlünüzce geçecek bir hafta dileğimle,
24 Eylül 2018

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, gün boyu boşlukta hareket edecek. Kendine zaman ayırarak değişim sağladığın konuların üzerine gittiğin bir gün. Çabaların ve yenilenmelerin karşısında olumlu gelişmelere tanık olacaksın. Bugün çalışma alanını düzenlemek isteyebilir, dağınıklığı toparlayabilirsin. Sevdiğin kişi uzak bir şehirde yaşıyorsa, yapacağı sürpriz seni çok mutlu edebilir. Yakın akrabalarının süregelen sorunları, artık dur demen gerektiği hissini yaratabilir. Bugünkü kararların ile insanların zihnindeki imajını daha da geliştirme şansın var. Yola çıkacak bir Yengeç burcuysan, eşyalarına dikkat etmende fayda var. Kilo problemi yaşıyorsan, beslenme düzeninde yapacağın değişiklik iyi gelecek.
24 Eylül 2018

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ev, aile ve yuva ile ilgili ilişkiler bazı anlaşmazlıklardan dolayı gerilebilir ve sizlere muhalefet edebilirler. Gerçekten ne istediğinizi biliyorsanız kararlarınızın arkasında durmanız gerekiyor.
24 Eylül 2018

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kişisel hassasiyetinizin olduğu konular gündeminizi meşgul edebilir. Yeniliklere açıksınız. Hayallerinizin peşinden gidip, yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işleriniz için mücadele verebilirsiniz. Zirvede kalabilmek için bazı şeylerden ödün vermeniz gerekebilir. Akşam saatlerinde kendinizi daha duygusal hissedebilirsiniz.
23 Eylül 2018

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Ölçülülük... Bugün en çok dikkatinizi çeken konulardan biri iş birlikteliği yapacağınız kişiler olacak. Ancak tartışmalardan uzak kalmanız daha doğru. Dengenizi bozmayın.
24 Eylül 2018

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınız sizi sarsıyor ve planlarınızı değiştiriyor. Buna alışık olmadığınızı düşünüyor ve zaman zaman da korkuyorsunuz. Yaşamın hep kontrol altında tutulması fikrine nereden kapıldınız ki? Kendinizi serbest bırakın. Evinizle ilgili değişiklikler yapın.
24 Eylül 2018

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Güneş'in Terazi burcuna ilerlemesiyle birlikte dengeyi, adaleti, huzuru ve barışı ruhunuzda daha da güçlü hissettiğiniz bir dönemdesiniz. İç dünyanıza, yuvanıza, ailenize dönük bir ay geçirebilirsiniz. Evinizi güzelleştirebilir, dostlarınıza ve aile bireylerinize açabilirsiniz.
24 Eylül 2018

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Keyifli ve rahat olabileceğiniz bir gün. Elinize geçen fırsatları değerlendirmek için gayret göstereceksiniz. Hesapta olmayan değişiklikler yaşayabilirsiniz. Dikkatinizi işlerinize yöneltecek, başarılı olacaksınız.
24 Eylül 2018

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İnsanları okuma ve olayları sezme beceriniz sayesinde günü bir adım önde götürebilirsiniz. Sabah saatlerindeki duygusal yoğunluk kafa karışıklığına yol açabilir. Öğleden sonra mantıksal beceriler devreye girecektir. Böylece kaynaklarınızı doğru kullanabilirsiniz.
Reklamı Kapat