Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

2 Ekim 2014
Tutarlı ve kendinizle barışıksınız. Ama bu, bir süredir yaşananlarda sorumluluğunuz olmadığı anlamına gelmiyor. Partnerinizi anlamaya çalışın ; kendinizi de yeniden tanıyacaksınız.

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

2 Ekim 2014
İçinde bulunduğunuz yoğunluk uzun sürebilir. Performansınız yüksek, ama bazı küskünlükleriniz var. Görüşmeler yapmayı düşündüğünüz kişiler,sizi ummadığınız kadar etkileyebilir.

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

2 Ekim 2014
Küçük sayılabilecek bir parayla, büyük bir oluşuma katılma şansı yakalayabilirsiniz. Bugünlerde, konu hakkında yetkin insanlara ve doğru araştırmalara yönelmelisiniz.

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

2 Ekim 2014
Sağlık konularında kendinize daha duyarlı davranabilirsiniz. Özellikle hava değişikliklerine dikkat.


Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ekim 2014
Sevdiğiniz dostlarla keyiflendirici ve bazı konularda da umutlandırıcı beraberlikleriniz olabilir, destek ihtiyacı duyduğunuz küçük problemleri çözebilirsiniz. Özlem çektiğiniz bir ayrılıktan sevindirici haberler var. Bugünlerde beklenmedik birtakım ilginç gelişmeler, yeni fırsatlar getirebilir. Kendinizi yeni fikirlerin, yeni atılım niyetlerinin başında bulabilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ekim 2014
Sevgili Yengeçler saat 02:48  Ay-Pluto kavuşumuyla Perşembe gününe adım atıyoruz. Bu enerji,  ilişkinizin hayatınızdaki baskınlığını, partnerinizden sevgi ve destek görmenin ne kadar önemli olduğunu gösteriyor. Bazı engelleri birlikte aşmak durumundasınız. Saat 09:11 Ay-Uranüs zorlu görünümü, çıkarlarınızı her ne pahasına olursa olsun korumak isteğinizi gösteriyor. Saat 19:18-3 Ekim saat 11:00 arasında Ay, Satürn ile görünüm yaptıktan sonra boşlukta ilerleyecek. Ciddi bir bakış açısıyla ilişkinizi gözden geçirebilir, bazı konularda tek başınıza yol almanın veya kendinizi yalnız hissetmenin de ne kadar zor olduğunu düşünebilirsiniz.  Benim tavsiyem yuvanızın, gönül dünyanızın güvenliği ve huzurunu düşünerek olumsuz durumları daha fazla büyütmemekte, bu süreyi sakin bir şekilde değerlendirmekte, mantıklı hareket etmenizdir. Gönlümüzü rahatlatacak ve bizleri huzurlu kılacak bir gün geçirmemiz dileğimle,


Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2014
Ay'ın bulunduğu konum içsel sorgularınızı arttırıyor.. Çevre ilişkilerine kapalı ve eleştirici davranacağınız bir gün. Aklınıza taktığınız konular üzerinde yoğunlaşmak yerine, çevrenizdeki orijinal olaylara yorum getirmelisiniz. Bugün, sabit düşünceler içinde hareket etmemeli ve zevklerinize esneklik kazandırmalısınız.

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ekim 2014
Sizin beklediğiniz kadarını sahiplenmeyen, özgürce hareket etmek niyetinde olan bir partneriniz varsa bugün çok fazla üzerine gitmeyin. Birlikte hareket etme konusundaki ısrarcı tavrınız tam tersi bir isyana neden olabilir.


Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ekim 2014
Evinizi veya özel yaşamınızı ilgilendiren konulara daha ciddi ve detaycı bir gözle bakabilir ve yaşanan olaylar karşısında nasıl bir tavır alacağınızı belirleyebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatlerinde Uranüs ve Ay arasında oluşan sert açı beklenmedik gelişmeleri, kendini tutmakta zorlanan kişileri ve hoş olmayan sürprizleri gündeme taşıyabilir. Aramızdan bazılarının alaycı, açık veya zekice yapılan utanma nedeni olabilecek yakıştırmalara ya da suçlamalara maruz kalma olasılığı yüksek. Bu kişilere aynı şiddette ve hatta daha zekice yanıt ve tepki verebilecek veya yorum yapabilecek durumda ya da eğilimde olsak dahi, tavırlarımızı kontrol edip kar zarar hesabı yaparak düşüncelerimizi şimdilik kendimize saklamamızda fayda var. Akşama doğru daha gerçi olabileceğimiz ve sağlam adımlarla ilerleyebileceğimiz gezegen etkileri mevcut.

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ekim 2014
Bugün zıtlaşmalardan ve duygusal tepkilerden uzak durmaya gayret edin. Akılcı ve ölçülü konuşmalar uzlaşma gerektiren çalışmalarınızda hız kazanmanızı sağlayabilir. Mahkemelerdeki işleriniz için daha toleranslı olmanız gereken koşullar gözüküyor. Açıkçası kanunları ilgilendiren işleriniz için zorlu bir gündesiniz.


Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ekim 2014
OLUMLU girişimleriniz takdir görüyor. Her an yeni bir arkadaşlığa başlayabilirsiniz. Güven problemlerinizi bir kenara bırakın. Herkes kötü değildir.

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ekim 2014
Önünüzde zorlu günler var. Mutlu olmak için biraz uğraş vermeniz gerekecek. Fakat bu zorlu günleri atlatmak çok uzun sürmeyecek. Aşk size yardımcı olacak. Eğer seviyor ve seviliyorsanız istediğiniz desteği karşınızdaki insandan fazlasıyla göreceksiniz.

Geçmiş Yengeç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!