Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

29 Temmuz 2014
Sevgilinizle ne iyi olabiliyorsunuz ne de kötü. Artık ilişkiniz bir çıkmaza girdi. Bugünlerde onunla konuşmak istiyorsunuz fakat kafanızdan geçenleri söylemek için bir türlü cesaret bulamıyorsunuz.

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

29 Temmuz 2014
İş hayatınızda son derece yoğun bir döneme giriyorsunuz. Bugünlerde üzerinizde rehavet var. Bu yoğun günleri başarıyla atlatabilmek için kendinize gelmeniz gerekiyor.

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

29 Temmuz 2014
Para konularında çok akılcı kararlar alabiliyorsunuz. Fakat bugünlerde harcamalarınızda çok tutumsuzsunuz. Yaptığınız bazı lüzumsuz harcamalarla bütçenizi zorlayabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

29 Temmuz 2014
İhmal ettiğiniz bir arkadaşınızdan bugün sitem dolu davranışlar görebilirsiniz. Onun gönlünü almalısınız.


Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2014
Duygusal açıdan son derece yoğun duygular yaşayacağınız ancak bu duygularınızı kendinize saklamayı tercih edeceğiniz bir gündesiniz. Dikkatinizi çalıştığınız konuya toplamakta zorlanabilirsiniz ve işlerinizde ihmalkar tutumlar içine girebilirsiniz. Duygusal olarak bir güvence arayışı içine girebilirsiniz ve bazı uyumsuzluklar yaşama ihtimaliniz olacaktır. düşünce ve duygularınızda gizliliği tercih edeceksiniz. Yeni kararlar almak ve girişimde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Temmuz 2014
Sevgili Yengeçler bayramın ilk günü, saat 03:14 Ay-Uranüs olumlu etkisi altında başlayacak. Bu yeniliklere, değişime duyduğumuz ihtiyacı vurguluyor. Öyle bir mucize istersiniz ki, bugüne dek yaşanan her şeyi size unuttursun ve yepyeni bir hayat başlasın. Belli mi olur dostlarım,  hayalinizde canlandırdığınız yaşamın gerçekleşmeyeceğini kim söyleyebilir ki? Saat 03:37-29 Temmuz saat 06:37 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Hesap dışı harcamalarımız artabilir. Malum bayram tatilindeyiz. Fazladan paraya ihtiyacımız var. Değişik bir şeyler yapmak, biraz canlanmak, sevdiklerimizle kucaklaşmak için boşluk etkisi gayet olumludur. Küslükler azalır, gönüller buluşabilir. Saat 09:39 Venüs-Pluto karşıtlığı ilişkimizle alakalı konularda zorlayabilir. Bir yandan şefkat, güven ve  sahiplenilmek istiyoruz. Diğer yandan anlaşmazlıklar nedeniyle sıkıntılıyız. Şöyle bir düşünüyoruz. -Nedir bu hal,  neden anlaşamıyoruz, şu iki günlük dünyada nedir paylaşamadığımız diye iç geçiriyoruz. Bir şeyleri düzeltmeye çalışsak bile, sanki gün geçtikçe daha fazla koptuğumuzu düşünüyoruz. Şöyle diyoruz içimizden. -Diyelim ki sen kazandın bu savaşta. Belki de ben. Peki bunun bize ne faydası var? O zaman bugün her ikiniz de oturup ilişkinizi gözden geçiriniz. Mutluluğu, sevinci, barış ve kardeşliği el ele, gönül gönüle paylaşacağımız Nice Bayramlara,


Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Temmuz 2014
Çeşitli dış etkenlerin engellemelerine karşın, fikirlerinizi sessizce hayata geçirmekte yarar var. Karşınıza çıkan zorluklarla yılmadan mücadele etmeniz, sizi daha da güçlendirerek motive olmanızı sağlayacaktır. Başarı size çok yakın. İnsanlarla olan ilişkilerinizde özünde naziksiniz. Fakat, gergin olduğunuz zaman hiçbir şeyi görmüyorsunuz.

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Temmuz 2014
İyi niyetinizi ve uyumlu bakış açınızı suistimal eden kişiler çıkabilir karşınıza bugün. Her ne kadar biraz mücadele vermeniz gerekse de hiçbir durum ya da kişi nedeniyle olumlu tavrınızı, iyimser duruşunuzu kaybetmeyin.


Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Temmuz 2014
Bugünden itibaren, çocuğunuz varsa onlarla ilgili konular ve ilişkileriniz, aşk hayatınız veya eğlence yaşamınızda daha fazla ön plana çıkmaya başlıyor. Biraz eğlence herkese iyi gelecektir. Tüm burçlar için gün geneli: Bu hafta sonu fikirlerinizi bilinir kılmak ve kalabalıklara hitap etmek konusunda sabırsız olabilirsiniz. Gezegenler haftasonu için, fikirlerimizin belli durumlara uygunluğu konusunda bizi iknaya çalışıyor. Ancak, gerçek durum bu olmayabilir. Dolayısıyla, yeni çıkacağınız yolculuğu gazetelerden duyurmadan önce, gerekli testleri yapmanızda ve mevcut durumla ilgili detayları gözden geçirmenizde fayda var. Bugün Akrep burcuna geçecek ve altı hafta boyunca bu burçta kalacak olan Mars, artık hayatlarımızda farklı konuların ön plana çıkacağını gösteriyor. Tüm burçları farklı şekilde etkileyecek olan bu geçişin, altı haftalık etkilerini yukarıda burç yorumunuzda detaylı şekilde okudunuz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Temmuz 2014
İş ve para konularında yenilikler, değişiklikler yaşayabilirsiniz. Bazı harcamalarınız veya ödemelerinizden dolayı kısıtlayıcı durumlar oluşabilir. İşle ilgili konularda destek arayışa girebilirsiniz. Yeteneklerinizi daha ön plana çıkarmak isteyebilirsiniz. Ancak bugün ego çatışması yaratacak bazı enerjiler olduğunu aklınızdan çıkarmayın.


Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Temmuz 2014
KISA sürelide olsa daha önce gidip görmediğiniz yerlere gitmek size ilaç gibi gelecek. Keşke daha önce gelseydim bile diyebilirsiniz.

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Temmuz 2014
Çevrenizdekilerle ilşkileriniz yönünden oldukça olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Çevrenizden yararlanarak içinde bulunduğunuz sıkıntılardan kurtulacaksınız. Geçmişte ufak kırgınlıkların yaşandığı bir arkadaşınızla karşılaşıp hiç bir şey olmamış gibi davranacaksınız.

Geçmiş Yengeç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!