Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
31 Mayıs 2016

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Bugün sonunda ilgiyi çektiniz. Bu sefer kimselere danışıp hesaplar vermeye niyetiniz yok gibi görünüyor. Eş dostla çok pay edilen gönül sırlarının ilişkilere zarar verdiği gibi bir inanç edindiniz. Buna rağmen akşama kadar, size neler olduğunu soranlarınız olacak.
31 Mayıs 2016

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Bugün bir hazırlık içindesiniz. Taşınma gibi görünüyor. Geçen günlerdeki yoğun temponuz sizi biraz hırpaladı, ama bu haftayı daha dingin geçirmenizi sağlıyor. İşyerinizde başlangıç tarihini unuttuğunuz bir kırgınlığın artık üzerine gitme düşüncenize kırgınlar dışında herkes taraftar olacak.
31 Mayıs 2016

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Sorumluluğunuzda olan sizin için epeyce yüklü olan bir para sizi geriyor. Aldığınız çok doğru bir kararı bugün bozdunuz. Koşulların sıkıştırması sonucu birikiminize el attınız. Bir satış işinden sevindirici haberiniz var.
31 Mayıs 2016

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Çok sevdiğiniz birinin sizin yönlendirmenize ihtiyacı var. Sizin yeterince donanımlı olduğunuz bir konuda bocalıyor. Bugün ona vakit ayırmalısınız.
31 Mayıs 2016

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile bağlarınız güçlü. Ama bu sizin vefalılığınızdan kaynaklanmıyor, yakınlarınızın size karşı özel bir ilgileri olduğu görülüyor. Dost ilişkilerinde yanlış seçimler yaptığınız seklinde bir genelleme içindesiniz. Halbuki tek kişiye odaklı bir problem yaşıyorsunuz. Bu şekilde sık, sık yaptığınız pişmanlık gösterileri diğer arkadaşlarınızı kırıyor.
31 Mayıs 2016

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler Ay-Koç burcu geçişi saat 04:09 itibariyle etkili olacak. Mesleki konularda güven duygunuzu cilalamanız, hakkınızın yenmesine müsaade etmeyerek kendinizi ifade etmeniz, cesur bir şekilde ilerlemeniz bu enerji sayesinde mümkündür. Saat 06:09  Merkür-Pluto görünümü, ilerisi adına sağlamlık ve  güven verici olana yönelmenizde, istikrarlı olanı seçmenizde yardımcı olacağını gösteriyor. Bu dostluk olabilir, iş hayatı olabilir, maddi-manevi anlamda kazandırıcı bir şey olabilir. Kişi, bakış açısını kendine göre ayarladığı için, özellikle partneri veya iş ortağıyla olan ilişkisinde kolay kolay tatmin olmayacak.  Onu inceleyecek, yakından gözlemleyecek, doğru ve güvenilir biri olup olmadığını  anlamak isteyeceğiz. Boşa kürek sallamayacağız. Bastığımız yeri bileceğiz. Saat 19:09 Ay-Venüs olumlu görünümü, ne istediğini ve kendisi için neyin gerekli olduğu bilen kişilerin hedeflerine ulaşmalarında gayet etkilidir. Altından kalkamadığınız bir sorununuz mu var? İşte bu enerji olayın üstüne giderek, hakkınız olanı elde etmenizi sağlar. Ebeveynleriniz, ailevi konular, geleceğinizle alakalı meseleler, fiziksel ve ruhsal sağlığınızı ilgilendiren konular da bugün gündeminizde yer alabilir.  Yakın çevrenizde bulunan kişiler özellikle mesleki ve toplumsal anlamdaki ilişkilerde sözel iletişim fazlasıyla ön planda olabilir. Saat 22:10 Ay-Güneş olumlu görünümü sizi motive edici ve sıkıntılarınızdan kurtarıcıdır. Hangi konuda özgür olmadığınızı veya baskı altına alındığınızı düşünüyorsanız bu enerji sayesinden ondan rahatlıkla kurtulabilirsiniz.
31 Mayıs 2016

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, duygusal konuların ön plana çıkmasıyla bir çok konuda derin ve anlamlı düşünceler içinde olacaksınız. Aşkın gücüne inanıyor ve duygusal yaşamınızda karşılaştığınız problemleri gözünüzde çok fazla büyütüyorsunuz. Hissettiğiniz gibi yaşamak istemeniz en doğal hakkınız ve bu konuda kendinize baskı yapmamalısınız.
31 Mayıs 2016

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok yakın olup kendinizle bir gördüğünüz insanlarla olan ilişkilerinizde bazı şeyler değişiyor bu dönemde. Bazı kırgınlıklar sona erme noktasında. Eskiyi geride bırakma ve ilişkilerinizde yeni bir sayfa açma fırsatı doğabilir.
31 Mayıs 2016

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde, egzersiz bisikletinde pedal çeviriyor ve çok yorulmanıza rağmen hiçbir yere ilerleyemiyor hissine kapılabilirsiniz. Biraz sabırlı olmanız gerekecek. İşiniz veya üzerinde yoğunlaştığınız işlerle ilgili olumsuzluklar sizi yorsa da, büyütmemeye çalışmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Koç burcundaki Ay’ın gün genelindeki uyumlu açıları ilişkiler açısından anlaşmazlıkları körükleyen günlerde olmamıza rağmen, bugün kendimizi daha rahat ifade edebileceğimize, işlerimizin veya ilişkilerimizin daha rahat ilerleyebileceğine dikkat çekiyor. Akşam saatlerinde konusunda uzman, tecrübeli veya yaşça büyük kişilerle diyaloglar artabilir, yardımlar, tavsiyeler veya jestler söz konusu olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
31 Mayıs 2016

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sorumlu olduğunuz konuları tamamlamak için uğraşabilirsiniz. Koyduğunuz hedeflerle ilgili üstlerinizle görüşmeler yapabilirsiniz. Sıkışan işlerde program değişikliği yapmanız sizi rahatlatabilir. Yeni sorumluluklar yüklenebilirsiniz. İşleriniz bürokratik engellere takılabilir. Sakin kalıp, yeni yön belirlemek için kendinize fırsat tanıyın.
31 Mayıs 2016

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde kendinizi mutsuz ve yalnız hissedebilirsiniz. Verdiğiniz sevginin karşılığını alamamanız kalbinizi kırıyor. Aile içindeki büyüklerinize kırgın görünüyorsunuz.
31 Mayıs 2016

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde herkes sizin ne kadar kendini beğenmiş ve vurdumduymaz olduğunuzu düşünüyor. Oysa siz böyle değilsiniz. İncindiğiniz zaman zırhınıza bürünüyorsunuz. Alçak gönüllülüğünüz ve vericiliğiniz dostlarınızın artmasına yol açacak
31 Mayıs 2016

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.
31 Mayıs 2016

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerinizi oluşturan alanda güç gösterileri yapmak, sabırsız davranıp diğer çalışanların üzerinde baskı kurmak ve öfkelenme durumlarına girmek gündemi oluşturacaktır.Siz en iyisi öğle aralarında kısa yürüyüşler yapıp Ay’ın Koç burcunda ilerlediği sabırsız ve gergin enerjiyi bir nebze uzaklaştırmaya bakın. Gerginlikten uzak kalın ve iç huzurunuz daim olsun.Genel olarak ise; Ay bugün kısa bir süre boşlukta kaldıktan sonra 03:10‘da Koç burcuna geçecek. Ay’ın Mars gününde Mars yönetimindeki Koç burcuna geçmesi ile çifte etkili olacağı bir gündeyiz.Ay’ın Balık burcundan Koç burcuna geçmesi ile enerjiler gözle görülür biçimde değişmeye başlar. Enerjiniz yükselir, daha dinamik ve dışa dönük hissettiğiniz bir süreç başlar. Duygu dünyanız ve ruh haliniz de bu enerjiden etkilenerek tazelenir. Yeni düşünceler, fikirler ve hedeflerle dolu olursunuz. Sadece konuşmak değil, eyleme geçme zamanıdır Koç enerjisi. Cesaretle ve hevesle öne atılabilirsiniz.Ay Koç burcundayken atmosfere hız hakimdir. Herkesin içindeki çocuksu, atak, öfkeli, mücadeleci taraf açığa çıkar. İnsanların içinden rekabetçi duygular ortaya çıkar. Yarışma ve öne geçme isteği artar. Bu nedenle yollarda hızlı şoförlere karşı dikkatli olmalıyız. Tartışmalar kolaylıkla alevlenebilir, insanlar risk almaya daha yatkın olur. Çabuk başlangıçlar, bitişler, hızlı geçişler, konudan konuya atlamalar, sabırsız, beklemeye tahammülü olmayan ve benlik duygusunun ön planda olduğu kişilerle karşılaşabilirsiniz.Rekabetçi bir tutumla insanlara liderlik etme arzumuz ön plana çıkmaya başlar. Özellikle kavga etmek için ortam ve şartlar çok daha hazırdır açıkçası ama siz yine dikkatli olun, kimseye kafa göz dalmayın. Dinlemeden hiçbir şeye tepki vermeyin.
31 Mayıs 2016

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, partnerinizden veya ortağınızdan geleceğinize dayalı işleriniz için güzel yardımlar alabilirsiniz. Önemli organizasyonlar için konuşmalarınız ve görüşmeleriniz artabilir.
Reklamı Kapat