Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
29 Haziran 2017

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgi bağlarınız sapasağlam duruyor. Buna rağmen tatlı sert bir ilişki içinde olmanız sizi şaşırtıyor. Karakterlerinizdeki sivrilikler, sizi hırçın ama hep heyecanlı garip bir ikili yapıyor.
29 Haziran 2017

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

İş çevrenizde iyi dostluklarınız var. Bugünlerde onlarla önemli görüşmeleriniz olabilir. Teknik gelişmelerin gerisinde kalmak istemeyecek, bunun çarelerini arayacaksınız.
29 Haziran 2017

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Yakınlarınızın harcama konusundaki dağınıklıklarını ciddi bir sorun olarak ele alıyorsunuz. Para konularındaki mutlak hakimiyetiniz, bir iki insanı hiç etkileyemiyor.
29 Haziran 2017

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugünlerde maddi anlamda bir depresyon yaşayabilirsiniz. Sonuca çabuk ulaşmak için zorladığınız bir mesele, size çok pahalıya mal olabilir.
29 Haziran 2017

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir arkadaş ziyaretiniz var. Bu ziyaretten dönüşünüz biraz umutsuzluk içinde olabilir. Sizi üzmeye çalışan birisinin niyetiyle ilgili araştırmalar içindesiniz. Bununla ilgili bir kırgınlık yaşayacaksınız. Tartışmalı, yorucu geceler sizi bitkin bir sabaha uyandırıyor. Arkadaş çevrenizdeki çözümsüz tartışma merakı, size artık biraz itici geliyor gibi.
28 Haziran 2017

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler, saat 03:22 Merkür-Neptün görünümü, hassas düşünmenin, değerlerine sahip çıkmanın ve geçmişte yaşanılanlar ışığı altında tedbirli olmak gerektiğinin işaretidir. Sosyal yönden hem kendisi hem de ilerisi adına ayrıca ilişkisiyle alakalı konular üzerinde yaratıcı düşünmeye çalışan birey, tamamen geleceğini garanti altına alma peşindedir. Vizyonu yüksektir. Yani ne yaptığını ve ne yapması gerektiğini bilerek yol aldığında, gücünün iki misli artacağını bilmelidir. Hayalleri yoğun, kendini hırslı bir şekilde ortaya koyma arzusu büyüyen birey bunları güvendiği insanlarla paylaşabilir ve onların fikirlerini alabilir. Derin hisleri, duyarlı ve hassas yüreği ile sevdiklerini sahiplenir ve kafasının içindeki dünya görüşüne göre hareket edebilir. Saat 03:41 Ay-Başak seyrinde çevrenizde gelişen her durumu ayrıntılarıyla ele almanız, titizlenmeniz, detayları önemsemeniz demektir. Çünkü içiniz rahat etmez. Bir aksaklık çıkmaması için elinizden geleni yaparsınız. Bütün bunlar sizi bir hayli yorabilir. Saat 16:03 Ay-Güneş görünümünde, etrafımızdaki kişileri iyice gözlem altına alırız. Değerlerimizi savunuruz. Yanlış bir şeyler gördüğümüzde bunları kendi kriterlerimiz doğrultusunda bazen eleştirebiliriz. Bu çok doğaldır. Ailemize düşkün oluruz. Etrafımızdaki insanlarla elden geldiğince anlaşmaya çalışırız. Yakınlarımıza yardımcı olmaya çalışırız. Saat 22:51 Merkür-Mars kavuşumu, arzu ettiklerimize ulaşmak adına itekliyor. Değer verdiğimiz her ne varsa, ister zorlasın, ister yorsun, eğer bizim için kıymetliyse, gerekliyse, mücadele etmeye hazırız. Bu görünüm bizim için çok önemli. Kaybetmek değil, kazanmak istiyoruz. Üzülmek değil, mutlu olmak istiyoruz. Mücadelemiz bir hayli yoğun, ancak pes etmemek gerektiğinin farkındayız. Yeni gün sizlere güzellikler, başarı ve şans getirsin. Kalben sevgilerimle,
28 Haziran 2017

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ruh halindeki karmaşa, iş hayatında kendini gösterebilir. Finansal gelişmeler, bu sürecin esas kilit noktası.
28 Haziran 2017

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde gideceğiniz sosyal ortamlarda aşk kapınızı çalacak. İlişkilerinizde kalıcı duygular beklerken, yaşam standardı olarak yüksek olanaklara sahip ilişki fırsatları kollayacaksınız. bazı olayların yeniden gündeme geliyor.
28 Haziran 2017

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi daha içselleştireceğiniz bir gün. Kalbinizin sesini dinleyin ve olayları detaylandırın. Hürriyet Aile /
28 Haziran 2017

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gündeminiz hareketli olabilir fakat işlerin akışında yavaşlama yaşanabilir. Yakın çevrenizle ilgili değişiklikler sizi yorabilir. Ticari görüşmeler veya sözleşmelerde dikkatli olmanız gereken zamanlar var. Finansal konularda genişlemeler olabilir. Ortaklıklarınıza özen gösterin. Harcamalarınızı düzenlemeye çalışın.
28 Haziran 2017

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

POZİTİF olmalısınız. Tersini seçerseniz gününüz zehir olabilir. Beraberliğinizde fikir alışverişlerinde bulunmak iki taraf için de iyi olacak.
28 Haziran 2017

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağlığınızı kafanıza çok taktınız. Adeta hastalık hastası oldunuz. Dostlarınız bu durumdan çok şikayetçi. Sizin yanınızda rahat değiller. Bu huyunuzdan vazgeçin. İşlerinize dört elle sarılın. Yüzdünüz ve kuyruğuna geldiniz. Bundan sonrası başarı.
28 Haziran 2017

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.
29 Haziran 2017

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sevdikleriniz için gönülden çaba sarfedebilirsiniz. Özellikle kardeşinizle yapacağınız duygusal paylaşımlar size huzur verir. İkili ilişkinizde tartışma ve öfkeden kaçının. Kurumsal bağlantılarınızda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz.
28 Haziran 2017

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Söylemlerinizde sert çıkışlar ve anlık tepkiler söz konusu olacak. Özellikle sevdiğiniz insanla anlaşmanız zor görünüyor. Aşırı tepkilerden kaçınmalısınız.
Reklamı Kapat