Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

28 Mayıs 2015
Bugünlerde duygusal konularda teminat arayışlarınız var. Aşk için çok şeyi göze alacağınızı söylemenize rağmen, sağlam ama durağan ilişkileri aşka tercih ediyorsunuz.

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

28 Mayıs 2015
Gerekli gördüğünüz bilgiler henüz olgunlaşmış görünmüyor, biraz daha araştırmacı davranmanız gerekiyor. Aklınızdaki projelerle ilgili çok sabırlı davranmanız, umutlarınızı diri tutmanız yakında sizi sevindirecek.

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

28 Mayıs 2015
Bugünlerde atacağınız adımlara dikkat etmeniz yararlı olacak. Son hayal kırıklığınız sizi biraz sarsmış gibi görünüyor. Para konularında böyle pratik dersler size yararlı gelebilir.

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

28 Mayıs 2015
Zamanlama konularında hassas olmanız gereken günler içindesiniz. Niyetlerinizde bazı ertelemeler faydalı olabilir.


Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mayıs 2015
Sakıncalı görüp hamle yapamadığınız girişimlerin, dışardan bakıldığında pek de riskli bir yanı görünmüyor. Biraz gözünüzü karartmaktan zarar görmeyeceksiniz. Yaptığınız, yaşadığınız hiç bir şeyden kolayca pişmanlık duymuyor ama ders çıkarmayı çok iyi biliyorsunuz. Bugün geçmişte yaşadığınız bir ilişkinin muhasebesini yapıp hatalarınızla bir kez daha yüzleşeceksiniz.

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mayıs 2015
Sevgili Yengeçler saat 00:42 itibariyle Terazi burcunda ilerleyecek Ay, evinizi, ailenizi, aşkı, parayı, konforlu yaşamı arzularsınız. Eğer bir problem söz konusu olursa, bunun üzerinde konuşurken, karşı tarafı suçlamaktan çekinirsiniz. Çünkü bilirsiniz ki, iş uzayacak, huzursuzluk çıkacak. Onun için, nezaketli davranmaya çalışırsınız. Genelde sevdiklerinizle ilgilenmeye, onlara yardımcı olmaya, sempatik davranmaya çalışırsınız.Saat 03:16 Ay-Satürn görünümü, huzuru en çok hissetmek istediğimiz alan evimizdir. Ailemizle olan paylaşım, sevgi bir çok sıkıntının üstesinden gelinmesinde yardımcıdır. Saat 14:30 Ay-Güneş görünümünde, ailemizin varlığı, sevdiklerimizle olmak arzusu, kendimizi huzurlu hissedeceğimiz ortamlar tümüyle kıymetlenir. Güzellikler isteriz çevremizde. Bu saatlerde bizi en çok ne mutlu ediyorsa ona yöneliriz.Saat  21:00 Ay-Merkür olumlu görünümünde eski meseleler üzerinde konuşabiliriz. Ancak gereksiz sözler ve uzlaşmazlık canımızı sıkabilir. Biz el ve gönül birliğinden yanayız. Saat 21:24 Güneş-Kuzey düğüm olumlu görünümü ailevi veya kişisel anlamda iki yönlü düşündüğünüz ve karar veremediğiniz meseleleri tekrar ele almanız yönünde önem taşıyor. Destekleyici davranmaya, bireysel hırslara yenilmeden el birliği içinde huzuru önemsemekte yarar var. Adil olmak, aile içindeki durumu paylaşımda bulunarak, ılımlı yaklaşımlarla çözümlemek mümkündür. Saygı ve biz olgusu içinde durumları ele alabilmenizi sağlayan bu görünüm huzurun ne kadar kıymetli olduğunu vurguluyor. Kavga etmek yerine barışı temin etmek çok daha yararlı olacaktır.Günümüz, bundan sonraki güzel günlerin başlangıcı olsun. Güzellikler ve huzur duygusu içinde bir geçirmemiz dileğimle,


Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mayıs 2015
Hayal gücünüzü istediğiniz koşulları oluşturmakta kullanabilirsiniz. Pratik davranışlarınızla birçok kişinin önüne geçebilirsiniz. Bu nedenle de kişisel ilişkilerinizde rekabet ortamı yaratacaksınız. Aceleci tavırlarınız yüzünden zarar görmek istemiyorsanız, dikkatli olmalısınız. Düşüncelerinden yararlanabileceğiniz dostluklar kuracak ve bu konuda müthiş bir iletişim içinde olacaksınız.

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mayıs 2015
Gün boyunca kendi içinizde dengede kalma şansınız yüksek. Dış şartlara bel bağlamayın. Akşam saatlerinde evde sohbet koyulaşacak. Yakınlarınızı davet etmek, belki de küçük bir kutlama yapıp keyiflenmek için elverişli olabilir.


Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mayıs 2015
Kendi istek ve ihtiyaçlarınızı yok sayan girişimleri onaylamak, bu tür durumların içinde yer almak ya da başkalarının ilgi alanlarına giren işlere imza atmak yerine kendinizi ön plana alan seçimler yapmalısınız. Dikkatli ilerleyin. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında bir türlü kafamızı toplayamadığımız, dalgınlık, isteksizlik, kararsızlık, uykusuzluk, unutkanlık, yanılma, yanıltılma türünde sorunlarla ve sıklıkla ‘’Kafan nerede?’’ sorusuyla geçebilecek bir haftanın içerisindeyiz. Ancak, bugün için yaratıcılığımız yüksek, hayal dünyamız renkli. Spritüel, felsefik ve mistik konulara açığız. Yani bugün, kısmen de olsa daha akışkan diyebilirim Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mayıs 2015
Hedeflerinize ulaşmak için sağlam duracağınız bir gündesiniz. İş hayatınızdaki sorumluluklarınız için mücadele vereceğiniz zamanlar var. Kendinizi rahatça ifade edebileceksiniz. Üstlerinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. İlerleyen saatlerde eğlenceli aktiviteler programlayabilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz.


Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mayıs 2015
Bugün çok neşelisiniz. Yerinizde duramıyorsunuz. Gülüşünüz etrafınıza pozitif enerji yayıyor ve insanları size doğru çekiyor. Neşeli tavırlarınızı hep sürdürmelisiniz.

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mayıs 2015
Kendinizi yorgun hissedeceksiniz. Üstüne üstüne gitmeyin. Birazcık dinlenmeyi deneyin. Beslenme alışkanlığınıza bir göz atın. Karbonhidrat ve et ağırlıklı besleniyorsunuz. Bu da kilo almanıza neden oluyor. İş hayatınızda karşılaştığınız tersliklerden büyük bir bölümü çözümleniyor.

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mayıs 2015
Bugün saat 20:38’de İkizler burcunda gerçekleşen ve etkisini 3 gün önce ve sonra hissettirecek yeni ay ile birlikte, özellikle 29 Mayıs gününden itibaren ruhsal motivasyonunuzu ve gücünüzü yeniden kazanmaya başlayacaksınız. Gün içinde Venüs ve Merkür burç değiştirme aşamasında olduğundan ve Neptün karesi de devrede olacağından, özellikle iletişim kayıpları, yakın çevreyle problemler, dedikodular, arkadan iş çevrilme gibi durumlarla karşılaşabilme olasılığınız bulunmakta. Ancak olası tüm problemleriniz önünüzdeki güzel zamandan önce sizin gerçekleri görmeniz ve hayatınızdan gerekli insanları çıkarabilmeniz için tasarlanmış bir plandır. Bu yüzden motivasyonunuzu ve içsel dengenizi korumalı, yeniay haftasında kendi adınıza dedikodudan uzak durmalı ve sözlerinizi seçerek konuşmalısınız. İyi niyetle söylenen bir sözün bile farklı anlamlarla çarpıtılabilme ihtimali olduğunu bu yeniay zamanında aklınızda tutmanızı önermekteyim.

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mayıs 2015
Gelişen olaylara karşı iyimser yaklaşımlar sergilersiniz .Ama kendinizi saf yerine de koydurmayın. Bugün odak noktanız daha çok aileniz ve yaşadığınız yer olabilecektir. Yaşadığınız yeri güzelleştirme adına minik adımlar adımlar atabilirsiniz. Aile içinde olası küslükler varsa sonlandırmak içinde çok güzel bir gün.

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mayıs 2015
Evinize ve aile hayatınıza gereken ilgiyi göstereceksiniz. Kafanızdaki soru işaretlerinin bir kısmını çözüme ulaştıracaksınız. Sizi yanıltan durumlara karşı gerçekçiliği elden bırakmamalısınız.

Geçmiş Yengeç Burcu Burç Yorumu