Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
22 Nisan 2019

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Ay, aşk konusunda çabalarınızın karşılığını alabileceğinize işaret ediyor. Yalnız, ikili ilişkilerinizde yeteri kadar esnek ve hoşgörülü davranamadığınız takdirde bazı engellerle karşılaşabilirsiniz.
22 Nisan 2019

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Organizasyona ihtiyaç duyabileceğiniz bugün meslek yaşantınızda arkadaşlarınızın etkisinde kalabilir ve ani kararlar alabilirsiniz. İş ortamlarında ve arkadaş toplantılarında ilginç kişilerle tanışabileceğiniz görülüyor.
22 Nisan 2019

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Yurtdışı bağlantılarınızın sonuçlarını almakta güçlük çekebileceğiniz, zorlu bir gündesiniz. İş yaşamınızdaki sıkı çalışmalarınız size maddi başarıyı bereberinde getirebilir fakat evinizde bu kazançlar yüzünden huzursuzluk yaşayabilirsiniz.
22 Nisan 2019

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Ortaklaşa konularda daha duyarlı olmalısınız. Özellikle içine borç-alacak sorunları giriyorsa ilişkilerde güvene büyük önem vermelisiniz.
22 Nisan 2019

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi belli yalnızlıklar içersinde hissettiğiniz konuları, birkaç dostunuza açmanızda yarar var. Tek başınıza üstlenemeyeceğiniz sorumluluklar, bugünlerde yıpratıcı olabilir. Bugünlerde ilişki konularında belirsizlikleriniz olabilir, değişiklik düşüncelerine yönelebilirsiniz. Geleceğe dönük planlarınız, bazı endişelerle sizi böyle davranmaya itebilir.
21 Nisan 2019

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay günün geniş kısmında Akrep burcunda hareket ediyor. Aşk hayatınız ve çocuğunuz ön planda olabilir. 06:59-18:59 arası Ay boşlukta ilerliyor olacak. Bu zaman zarfında varsa bir hobiniz onunla ilgilenmek ruhunuza iyi gelecektir. Saatler 18:59'u gösterdiğinde ise Ay Yay burcuna geçiş yapacak. Sizler için biraz daha sakin bir akşam olabilir. Haftanın yorgunluğu üzerinizde olabilir. Pek fazla enerjinizi harcamak istemeyebilirsiniz. Ay-Venüs güzel açısı sebebiyle de pozitif gelişmeler yaşayabilirsiniz.
22 Nisan 2019

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Seçici davranıyorsun!Bugün Güneş-Uranüs kavuşumu gerçekleşiyor. Cesaretin göz kamaştıracak. Kimsenin yapmaz dediği bir işe büyük bir cesaret göstererek girecek ve altından kalkacaksın. Bu da günün ilerleyen saatlerinde kendine olan güveninin ön plana çıkmasına neden olacak. Kendi işini kurmak isteyen bir Yengeç burcuysan, yakınlarından manevi desteği ile önemli adımlar atabilirsin. Uzaktan yürüttüğün bir ilişkin varsa, artık hep bir arada olmak isteyebilirsin. Evlilik hazırlığı içinde olan bir Yengeç burcuysan, ev tutma ve eşya alma konularından daha seçici davranacaksın. Kilo problemin varsa, işlenmiş ve kalorisi yüksek gıdalardan uzak durmanda fayda var.
21 Nisan 2019

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

YENGEÇ
22 Nisan 2019

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma hayatınızdaki iş arkadaşlarınızla ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. İş düzeniyle ile ilgili gelişmeler yaşanabilir. Sizi yoran yıpratan konulardan uzak durmanızda fayda var. Geleceğinizle ilgili beklentileriniz hakkında düşünmek ve yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde daha iyimser tutum içinde olabilirsiniz.
22 Nisan 2019

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınızda olumlu ve yapıcı olacaksınız böylelikle de kendinizi daha başarılı hissedeceksiniz. Akşam üstü romantizm odaklı olabilirsiniz.
22 Nisan 2019

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, çevrenizde bir çeşit kargaşa olduğunu düşünebilirsiniz. Bu duruma rağmen, bazı stratejileri geliştirmek zorunluluğunuz olabilir. Çevrenizde gelişenlerin aklınızı karıştırmasına izin vermeyin. Sağlığınızla ilgili uyarıları dikkate almalısınız...
22 Nisan 2019

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.
21 Nisan 2019

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Boğa burcunun hüküm sürdüğü bir ay boyunca dostlarınızla vakit geçirip, gelecek hayatınız için planlar yapabilirsiniz. Yeni maceralara başlamak için büyük bir heyecan duyacaksınız. Yay burcunda seyahat eden Ay, rutin işlerinizi kolaylıkla halletmenize olanak tanır.
21 Nisan 2019

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyu sezgiler çok aktif olurken, hüzün ve yaratıcılık eş zamanlı gelişiyor. Romantik konularda gelişmeler yaşanabilir. Öğleden sonra fırsatlar beklenmedik yerden gelebilir kendinizi koşullamayın.
Reklamı Kapat