Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

1 Kasım 2014
Sevgilinizden kısa bir süreliğine ayrı kalacaksınız. Bu yüzden kendinizi mutsuz hissediyorsunuz. Ondan uzak kalmak size çok zor geliyor fakat üzülemeyin, bu ayrılık uzun sürmeyecek.

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

1 Kasım 2014
İşiniz konusunda bir memnuniyetsizlik yaşayabilirsiniz. Gereksiz bulacağınız bazı işlerle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Bu durum biraz sinirlerinizi bozabilir. Memnun kalmadığınız şeyleri amirlerinize iletmelisiniz.

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

1 Kasım 2014
Borç ödemeleriniz sizi zor durumda bırakabilir. Yaptığınız hesapsız harcamalar yüzünden aldığınız borçları ödemekte zorlanıyorsunuz. Bu borçları da borç alarak ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

1 Kasım 2014
Bugün dikkat dalgınlığı yaşayabilir ve bazı önemli konularda ihmalkarlık gösterebilirsiniz.


Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2014
Bugün yarım kalmış işlerinizle meşgul olabilir, gün içinde kendi işlerinizle de ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Genel olarak düşünceli ve sessiz olacağınız bugün iç hesaplaşmalar yaşayabilir, bazı yanlışlarınızı fark edebilirsiniz. Akşam saatlerinde biraz daha neşeli ve hareketli olmanız muhtemel.

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2014
Sevgili Yengeçler saat 01:41 Ay-Merkür arasındaki görünümle cumartesi günümüz başlayacak. Partnerinizin gururlu halleri, sürekli kendinden yana olan tavırları canınızı sıksa da, onun bu halini çekici bulabilirsiniz. Saat 02:29 Ay-Jüpiter karşıtlığı özellikle maddi konularda eş veya diğer insanlara uymak zorunluluğu bizi rahatsız edebilir. Borçlarımız varsa, bunlardan kurtulmak, kendi kazancımızla ayaklarımızın üzerinde durmak isteriz. Saat 08:22-18:37 arasında Ay-boşluk etkisi altında, huzurunuz son derece önemli. Hiç kimsenin keyfinizi bozmasına veya sinirlendirmesine izin vermemek için, sizin de sakin ve kontrollü olmanız faydalıdır. İnatlaşmak  yerine, başka görüşlere de açık olmanız gayet faydalıdır. Saat 14:46 Merkür-Jüpiter olumlu görünümü, Ay-boşluk zaman dilimine rastlıyor. Eviniz sınırları içindeki huzuru, paylaşımı güçlendiriyor ve maddi konularda umutlandırıyor. Sevdiklerinize güzel bir jest yapabilirsiniz. Ancak temkinli olmayı da bilmek yararlı olur. Saat 18:37 Ay-Balık burcu geçişi,  başkalarının duygularını anlamınızda, sizinle aynı düşünmeseler de, onları sevgiyle kucaklamanızda ulvi bir enerjidir. Empati gücünüzü yükseltir, insanlara destek olmanızı sağlar. Gün boyu birilerinin dertlerini dinleyebilir, kendi sorunlarınızı bile unutabilirsiniz. Fırsat bulduğunuzda kitap okumak, biraz yürüyüş, dışarıda yemek, dostlarla muhabbet sizi keyiflendirir. Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2014
Duygusal anlamda kendinizi iyi hissetmek istiyorsanız, kişisel özgürlüğünüzün zedelenmemesi gerekiyor. Bugün, herkesten çok daha fazla çalışmaya meyillisiniz. Size gelen her türlü işi sonuçlandırmayı görev biliyorsunuz. Bugün, maddi konularda yüksek hedefleriniz var ve olaylara bakış açınızda hiçbir esneklik yok.

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2014
Finansal konularda ve paylaşımlarda sorunlar çıkabilir bugün. Karar verip, imza atmak, taahhütte bulunmak yeni bir borcun altına girmek gibi durumları mümkünse erteleyin. Mecbur kalırsanız da ihtiyatlı olmaya gayret edin.


Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2014
Önümüzdeki günlerde şekillenecek iş birliklerini veya düzenlemeleri gözden geçirmeniz gerekebilir. Bu esnada, doğru taktik kullanmaya ve pazarlık elinizi kuvvetlendirmeye çalışmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Belli iş, plan, proje veya ürünlerinizde son değişiklikleri de tamamladıktan sonra, kişisel anlamda veya daha büyük ölçekli hedeflerinize ulaşmanıza yardım edecek yaratıcı fikirler üretebilirsiniz. Öngörüleriniz ne kadar dahice ve yaratıcı olursa, istediğinizi elde etme olasılığı az senaryolara inanmanız daha da kolaylaşabilir. Ancak, bu esnada sezgisel olarak olası görünen her şeyin gerçekleşme olasılığının her zaman çok yüksek olmadığını hatırlamamızda fayda var.

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2014
Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2014
DUYGUSAL anlamda gelgitlerinize bir an önce son vermelisiniz. Her şeyden bıkmış haliniz devam ederse dengeleriniz altüst olabilir.

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2014
Havailiğiniz başınıza iş açıyor. Çevrenizde yanlış anlaşılıyorsunuz. İşhayatınızın ve dostlarınızın güvenini sarsıyorsunuz. Bundan bir an önce vazgeçin. Yoksa en çok zararı siz görürsünüz. Biraz gayretle büyük bir başarı kazanmanız olası.

Geçmiş Yengeç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!