Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

27 Nisan 2015
Duygusal olarak karmaşık bazı durumlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Hatalı düşünceler ve duygular içine girebilir ve uygulamada hatalar yapabilirsiniz. Aşk hayatınıza ilişkin bazı sorunlar yaşayabilirsiniz ve anlaşılamamaktan yakınabilirsiniz. Duygularınızı sevdiğiniz kişiye anlatmakta zorlanabilirsiniz ve sizde karşınızdakini anlamakta zorlanacaksınız.

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

27 Nisan 2015
İçinize kapanacağınız bir gündesiniz. Çok büyük olmasa da bazı problemlerle karşılaşacaksınız. Kendinizi gergin hissedebilir ve çevrenizdeki kişilerle tartışabilirsiniz. Ara vermeden çalışmak zorunda kalacaksınız ve bu sağlığınızı da etkileyebilir. Biriktirdiğiniz işleriniz varsa bugün bunları halletmek için fırsatlar yakalayacaksınız. Çok hareketli bir geçireceğiniz söylenemez daha çok sabit işlerle ilgileneceksiniz.

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

27 Nisan 2015
Maddi konularda daha çok harcamalarınızda kısıntılar yapabileceğiniz ve bütçenize göre hareket edebileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle yeni yatırımlardan kaçınacak ve risklerden uzak durmayı tercih edeceksiniz. Bazı hatalarınızı değerlendirebileceğiniz bir gündesiniz.

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

27 Nisan 2015
Duygularınızı kontrol etmekte hatalar yapabilirsiniz ve iç dünyanıza dönme eğilimi gösterebilirsiniz. Bir konuda ihtiyatsız davranacaksınız.


Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Nisan 2015
Genel anlamda iç dünyanıza döneceğiniz ve daha çok yalnız kalmayı tercih edeceğiniz bir gündesiniz. Düşüncelerinizi kendinize saklayacaksınız ve çevrenizdeki insanlara güvenmeniz kolay olmayacaktır. İç dünyanızda çeşitli gerilimler yaşayabilirsiniz ancak bunu çevrenizdeki insanlara yansıtmayacaksınız. Beklediğiniz bir haberde yada gelişmede gecikmeler oluyor ancak beklentilerinizi net bir şekilde planlayabiliyorsunuz.

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Nisan 2015
Sevgili Yengeçler yeni haftamızın ilk gününe, saat 00:31 Venüs-Uranüs olumlu görünümüyle merhaba diyeceğiz. Bu enerjinin dostlarınızla olan ilişkiniz, ailevi konular ve paylaşımlar yönünde önemli buluyorum. Çünkü şöyle bir ideallerinizi gözden geçirmenizde yarar var. Yüzeysel dostluklar heyecan verici olsa da, aslında insan karşılıklı konuşabileceği, paylaşımda bulunabileceği, farklı düşünüyor olunsa da, ortak bir noktada buluşabileceği insanları arıyor. Siz de şimdi nasıl kişilerle berabersiniz, bu insanlarla aranızdaki muhabbet nedir bunları ele alabilirsiniz. İş hayatında, ev yaşamında, maddi ve manevi konularda sıkıntılarınız, kaygılarınız, beklentileriniz nedir? Bunlara bir bakabilirsiniz. Böylece sizi yavaşlatan, bazen huzursuz eden meseleleri tespit ederek zamanınızı daha olumlu yönde değerlendirebilirsiniz. Saat 03:06 Ay-Uranüs olumlu görünüm etkisi değişime olan ihtiyacın simgesidir. Öyle bir mucize istersiniz ki, bugüne dek yaşanan her şeyi size unuttursun ve yepyeni bir hayat başlasın. Saat 03:22 Ay-Venüs faydalı görünümü, parasal ve güvenceniz konusunda hesabı bilmenin önemini gösteriyor. Karşınıza çıkan fırsatlar iki yönlü gibi dursa da, siz gerekli düzenlemeleri yaptığınızda her şeyin altından kalkabilirsiniz. Ayrıca yaşamınızın kontrolünü elinizde tutabilir,  kararlarınızı uygulayabilirsiniz. Dağılmadan, yavaş ve akıllıca ilerlemekte yarar var. Saat 06:34 Ay-Mars görünümü maddi kazancınızla ilgili konularda aşırı hırs yapmanıza neden olabilir. Gösterişli bir şekilde yaşamak, hedefinize ulaşarak geleceğinizi garanti altına almak arzunuz yoğundur. Ancak yine de bastığınız yeri bilmeniz son derece gereklidir. Saat 17:12-28 Nisan saat 04:07 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Maddi ve manevi anlamda risk altına gireceğimiz kararlardan kaçınalım. İnceleyelim, uzmanlarla görüşelim. Bütçemizin sınırlarını aşmayalım.


Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Nisan 2015
Ay'ın bulunduğu konum, parasal konularda elde edeceğiniz fırsatların duygusal boyutlarda kullanacağınızı gösteriyor. Uzun süredir düşündüğünüzü konular üzerinde destekleyici çalışmalar içinde olursanız, enerjinizi olumlu bir şekilde pasife edeceğinizi göreceksiniz. Zevkleriniz uğruna aşırılığa kaçıp bünyenizi zorlayabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Nisan 2015
İş ortamınızda, yönetici konumundaki kişilerle irtibatınızda uyumlu ve samimi olmaya gayret edin. Özellikle günün ilk yarısı otoriteden, resmi kurum ve kişilerden bir şey istemek, destek talep etmek için olumlu etkiler var.


Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Nisan 2015
Bazı kişiler size oldukça mantıksız görünen adımlar atma veya açıklamalar yapma eğiliminde olabilirler. Bırakın herkes kendi derslerini kendisi alsın. Uyarmak için kendinizi çok fazla yormanın faydası olamayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay’ın Boğadaki Mars ve Merkür’le olumsuz açıları gece saatlerinden itibaren öğle saatlerine kadar fikir çatışmalarına, içsel huzursuzluklara veya aceleciliğe bağlı hatalara(sütlü çay denerseniz şaşmayın!), sakarlıklara veya ufak tefek kazalara neden olabilir. Belli belirsiz bir huzursuzluk hissedilebilir. Ancak, çalışanlar öğle tatilinden döndüğünde(en geç 15.00 gibi) kendilerini daha rahat koşullar bekliyor olacaktır. Akşam saatlerinde ise, boşlukta olan ay kararsızlıkları, konsantrasyon eksikliklerini ve belirsizlikleri gündeme taşıyabilir. Neyse ki, Venüs ve Uranüs arasındaki etkileşim ilişkilere ve yaratıcı alanlardaki çalışmalara ufak tefek sürprizler veya hoşluklar ekleyebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Nisan 2015
Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Nisan 2015
AŞK: Doğal cazibenizle karşı cinsi fazlası ile üzerinize çekiyorsunuz. Geçmişte yaşadığınız kötü aşk deneyiminizi unutmuyorsunuz ve sürekli ona hava atmaya ve intikam almaya çalışıyorsunuz. PARA: Kötü niyetli kişilere karşı suskun kalmayı istemiyor hazır cevap halinizi ortaya koyuyorsunuz. Böylece hem kendinizin hem başkalarının hakkını savunuyorsunuz. SAĞLIK: Yumurtalıklarınızı üşütmüş olabilirsiniz. Gün boyu kasıklarınızla ilgili şikayetleriniz olacak.

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Bugün, ikili ilişkilerinize her zamankinden daha büyük önem vermeye başlamanız mümkündür. Bu tutumunuz, hayatınızın her alanındaki ilişkileri ve yaklaşımlarınızı etkileyecektir. Bireyselliği bir kenara bırakıp işbirliğine yönelebilirsiniz.

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Nisan 2015
Gün boyunca enerjinizi yüksek, hırslı, ne istediğini bilen ve öfkeli olmaya müsait bir şekilde yansıtacağınız için, özellikle aile büyükleriniz, patronlarınız ve sevdiğiniz insanlarla diyaloglarınızda sakin bir tavır benimsemeye özen göstermelisiniz.

Geçmiş Yengeç Burcu Burç Yorumu