Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

26 Mart 2015
Aranızdaki kıskançlık oyunlarının ilişkinizi beslediğini düşünürken, aşırılıktan kaçınmalısınız. Değişik bir ilişki içindesiniz. Yapay çabalara, planlanmış sürprizlere iç ihtiyacınız yok. Doğallığınız heyecanı üretiyor.

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

26 Mart 2015
Güçlü bir görünümünüz var. Bunu zedeleyecek davranışlardan kaçınıyorsunuz. Ufak, tefek aksamalar göz korkutacak boyutlarda görünmüyor. Destek arayışlarınız, bugünlerde yüzünüzü güldürebilir. Huzurunuz düzelecek gibi görünüyor.

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

26 Mart 2015
Güvenli para dayanaklarınız var. Ama bunların varlığı, sizin için aynı zamanda bir sıkıntının da kaynağı gibi görünüyor. Şu sıralar para alışverişlerinde pek içinizi hoş etmeyen görüşmeler yapabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

26 Mart 2015
Bir an evvel kafanızı dinlendirme fırsatları yaratmalısınız. Zihinsel yorgunluğunuz, bedensel çöküntülere yol açabilir.


Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mart 2015
Ailenizle ilgili çeşitli sorunların gündeme gelebileceği ve bu anlamda çözümler üretmek zorunda kalabileceğiniz bir gündesiniz. Kökenini geçmişten alan bazı konular yeniden gündeme gelecek ve sizi sıkacaktır. Yapacağınız her türlü girişimde ihtimalleri iyi değerlendirmeli ve ani kararlar vermekten kaçınmalısınız. Olaylardan ve insanlardan uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Ruh halinizin genel olarak karamsar olması ve kafanızdaki şüphelerin artması sorunlarınızı daha da büyütmenize yol açacaktır. Gün içinde mizacınız değişim gösterecektir.

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mart 2015
Sevgili Yengeçler Perşembe günümüz,  İkizler burcunda seyreden Ay etkisi altında başlamakta.  Saat 05:05 Ay-Merkür görünümü,  özellikle duygusal anlamda dikkatli bir şekilde her durumu gözden geçirmemiz gerektiğini gösteriyor.  Bugün bir çoğumuz, iş güç bitse de eve gidip dinlensem modunda olabiliriz. Bu nedenle çalışma isteğimiz düşük olabilir.  Eğer iyi odaklanırsak, sistemli çalışırsak her işin  üstesinden geliriz. İyi not almak lazım. Saat 14:35-21:45 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Yeni bir aşk veya yenilik anlamındaki mevzular üzerinde çok dikkatli durmak gerekir. Çünkü atılacak bir adımın uzun ömürlü olması oldukça zordur. Telaşlı bir şekilde karar verilmemeli, enine boyuna düşünülmelidir. İç huzursuzluğu, gerginlik, net bir karar verememe gibi durumlar boşluk etkisi altında mümkündür. Önceden başlanmış işlerin bitirilmesinde, bir mesele soru işaretleri uyandırıyorsa görmezden gelinmemesinde yarar vardır. Saat 21:45 Yengeç burcunuz üzerinde ilerleyen Ay etkisi altında aileniz, varsa çocuklarınız, sevgiliniz, yuvanız gözbebeğiniz kadar kıymetlidir. Şefkatli yaklaşımlarınız, sevdiklerinizin ihtiyaçlarına olan duyarlılığınız size pozitif yönde geri yansır. Çevrenizdeki kişiler sizinle birlikte olmanın huzurunu duyarlar. Kendimizle ve dünya ile barışık bir gün geçirmemiz dileğimle, Her şey gönlünüzce olsun.


Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mart 2015
Kişiliğinizi ortaya koymaktan hoşlanıyorsunuz. Bugün, ketum düşünceler içinde olacak ve çevrenize taviz vermek istemeyeceksiniz. Sevdiklerinizle bir arada olmak içsel zenginliğinizin artışına neden oluyor.. Bugün, araştırmacı yönlerinizi geçmiş bilgilerinizle birleştirerek, iyi bir sentez oluşturabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mart 2015
Bugün zihniniz çok dolu olacak. Zaten odaklanmanız gereken pek çok konu varken bir de gereksiz vesveseler, kaygılarla kendinizi iyice yormayın. Birilerinin size karşı olduğu ya da aleyhinizde çalıştığı inancı fayda sağlamıyor.


Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mart 2015
Bazı konularda karşı taraftan cevap ya da hareket beklememeli, ipi siz göğüslemelisiniz. Girişken taraf olmanız durumunda karşılığı gelecektir ve işler istenilen akışta harekete geçecektir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde sert diyaloglar ya da yanlış anlaşılmalar yaşanabilir, sözlerimize dikkat etmemiz lazım. Mars ve Ay arasında oluşan olumlu açı, öğle saatlerini daha verimli kullanabileceğimize ve doğru iletişim kurabileceğimize işaret ediyor. 15.00 sonrası saatlerde ise, kararsızlıklar, belirsizlikler veya dalgınlıklar ön plana çıkabilir. Dolayısıyla, önemli konulardaki görüşmeleri öğle saatlerine almakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mart 2015
Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mart 2015
İş faaliyetlerinizin maddi yönünün görüşüleceği toplantılarda bulunabilirsiniz. Fikir ayrılıkları çıksa da önerilerinizde ısrar edip kabul ettirebilirsiniz.

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mart 2015
Bugün yapmayı düşündüğünüz işlerinizle ilgili bazı karışıklıklar olabilir ve önceden hazırladığınız programı terk etmek zorunluluğuyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bazı şartlarla baş edebilmek için, yaklaşımlarınızı da değiştirmeniz gerekebilir.

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mart 2015
Gün boyunca maddi gelirleriniz, görüşmeler, kredi, miras, nafaka, burs, prim konuları ön plana çıkarken, eğitim öğretim, iş görüşmeleri, davalar ve yolculuklar konusunda fırsatlar elde ediyorsunuz. Burada eşiniz, yakın dostlarınız ve ortaklarınızla verimli görüşmeler gerçekleştirebilir, motivasyonunuzun yükseldiğini görebilirsiniz, ancak her duygunuz çoğalacağı için, kalbinizde sadece sevgi hissetmeniz, kırgınlıkları bir tarafa bırakmanız önemlidir.

Geçmiş Yengeç Burcu Burç Yorumu