Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Nisan 2017

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Duygusal olarak karmaşık bazı durumlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Hatalı düşünceler ve duygular içine girebilir ve uygulamada hatalar yapabilirsiniz. Aşk hayatınıza ilişkin bazı sorunlar yaşayabilirsiniz ve anlaşılamamaktan yakınabilirsiniz. Duygularınızı sevdiğiniz kişiye anlatmakta zorlanabilirsiniz ve sizde karşınızdakini anlamakta zorlanacaksınız.
27 Nisan 2017

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

İçinize kapanacağınız bir gündesiniz. Çok büyük olmasa da bazı problemlerle karşılaşacaksınız. Kendinizi gergin hissedebilir ve çevrenizdeki kişilerle tartışabilirsiniz. Ara vermeden çalışmak zorunda kalacaksınız ve bu sağlığınızı da etkileyebilir. Biriktirdiğiniz işleriniz varsa bugün bunları halletmek için fırsatlar yakalayacaksınız. Çok hareketli bir geçireceğiniz söylenemez daha çok sabit işlerle ilgileneceksiniz.
27 Nisan 2017

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda daha çok harcamalarınızda kısıntılar yapabileceğiniz ve bütçenize göre hareket edebileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle yeni yatırımlardan kaçınacak ve risklerden uzak durmayı tercih edeceksiniz. Bazı hatalarınızı değerlendirebileceğiniz bir gündesiniz.
27 Nisan 2017

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Duygularınızı kontrol etmekte hatalar yapabilirsiniz ve iç dünyanıza dönme eğilimi gösterebilirsiniz. Bir konuda ihtiyatsız davranacaksınız.
27 Nisan 2017

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sessiz sedasız halledilmeye çalışılan bir probleme, problemle birlikte bu niyeti de ortaya çıkartabilecek şekilde müdahaleleriniz var. Bu konuda birilerine danışmanız yararlı olacak. Geçmişte başınızdan geçen birtakım olaylar, hiç istemediğiniz halde, bugünlerde hafızanızı zorlayabilir. Bu, yeni bazı sorgulamaları ve üzüntüleri getirecek.
27 Nisan 2017

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler Perşembe gününün astrolojik açıdan etkin enerjisi, saat 02:38 Ay-Neptün görünümüdür. Yaşama dört elle sarılarak güven ve huzur içinde olmak isteğinizi yükseltir. Hayatın anlamını çözebilmek için dini, mistik öğretilere ilgi duymanız mümkündür. Sezgileriniz güçlenir. Hedeflerinizi gerçekleştirme anlamında güven duygunuz tamdır. Saat 11:51 Ay-Pluto görünümü, bizi ideallerimizi gerçekleştirmeye teşvik ederken, güvenilir bir ilişkinin hayatımızdaki önemini belirliyor. Bir dönüşüm devresindeyiz. Ya, tümüyle her şeyi düzenleyeceğiz veya düzeltemediklerimizi tespit edip gerçekçi bir şekilde yolumuzu çizeceğiz. Günün ışığı, gönlünüzü aydınlatsın. Her işiniz kolayca gerçekleşsin. Gönülden sevgilerimle,
27 Nisan 2017

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Zorlukları motivasyonunla aşabileceksin. Kararlı ve azimli olursan, yolunu tıkayacak hiçbir engel yok.
27 Nisan 2017

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ayni düşünceye sahip olmadığınız grupların size cephe aldığını göreceksiniz. Bugün aşk yaşantınızda olan aksilikleri gözünüzde büyütebilir, yeni başlayan bir ilişkinin olamayacağını görerek bitirmek isteyebilirsiniz.
27 Nisan 2017

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ansızın çıkan tadilat işlemleri ya da araç, bilgisayar, telefon arızaları sizi biraz çaresiz bırakabilir. İletişiminizin de gelişen süreçleri akışına bırakmayı tavsiye edebiliriz.
27 Nisan 2017

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde geleceğinizle ilgili yeni oluşumlar içinde olabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız desteklerle olduğunuz yeri sağlamlaştırabilirsiniz. Yeni fikirler anlaşmalar gündeme gelebilir. İşlerinizde güçlü kişilerden destek alabilirsiniz. Kafanızda olan konuları somutlaştırmak isteyebilirsiniz. Mücadele edeceğiniz konular olabilir.
27 Nisan 2017

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal anlamda aktif, duygu alışverişlerine açık, fikirlerimizi istediğimiz şekilde ifade edebileceğimiz ve karşı tarafı ikna etmekte zorlanmayacağımız bir gündesiniz.
27 Nisan 2017

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda, görev ve sorumluluk alanınızda ilginç ve sıradışı yönleriniz ve düşüncelerinizle öne çıkabileceğiniz bir gün olabilir. Pratik zekanız ve hızınızla özellikle ticari konularda, anlaşmalarda başarı sağlayabilirsiniz, ancak bu elektriği yüksek enerjiyi doğru, yerinde ve kontrollü kullanmanız kaydıyla.
27 Nisan 2017

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İçinde bulunduğunuz durumu gözden geçirme ihtiyacı duyacak ve yaşantınızı sorgulayacaksınız. Fakat, moralinizi yükseltmeyi başaracaksınız. Böylece duygularınızı kontrol edebilir, anlayışlı ve sevgiyle olaylara yaklaşabilirsiniz. Aşk arzularınız giderek yükselecek.
27 Nisan 2017

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Mesleki ve toplumsal alanda özgün düşünce ve fikirlerinizi dürüstlükle ortaya koyabileceğiniz şartlar önünüze gelebilir. Üstelik bu konularda takdir bile toplayabilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde merhamet, yardımlaşma ve şefkat duygularının daha çok varlığını hissetmeye başlayabilirsiniz. Bu dönemde bulunduğunuz ortamlara şifa verebilecek şekilde duyarlı ve onarıcı olabileceksiniz. Toplum yararına çalışan kurum ve sosyal faaliyet projelerine yönelebilir ve insanlara bu şekilde yardım edebilir, şefkat gösterebilirsiniz.
27 Nisan 2017

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kalabalık yerlerde farklı olaylarla karşılaşabilirsiniz. Duygularınızı sadece kendinize saklamayın. Arkadaşlarınızla beraber yapılacak işlerinizde konuşulmuş sözler devrede olacak. 
Reklamı Kapat