Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

27 Şubat 2015
Duygusal olarak kendinizi güçlü hissedeceksiniz ve duygularınız açık olacak. Bazı beklentilerinizde aksamalar yada ertelemeler söz konusu olabilir

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

27 Şubat 2015
Kısa sürede size kazanç getirecek çalışmalardan çok uzun sürede karlı olacak alanlara yönelmeyi tercih edeceksiniz. Karşınıza yeni fırsatlar çıkacaktır ancak bunları değerlendirmekte zorlanabilirsiniz

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

27 Şubat 2015
Maddi konularda üzerinde fazla üşünmeden masraflar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Ancak bu harcamalar uzun vadede size zarar verici nitelikte olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

27 Şubat 2015
Yeni bir karar almak için uygun bir günde değilsiniz mantık hataları yapabilirsiniz.


Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2015
Bugün genel bir rahatlama hissedeceksiniz. Bir süre için sıkıntılarınızdan uzaklaşabilir ve normal koşullar altında sizi ilgilendirmeyecek konularla ilgilenebilirsiniz. Fikirlerinizi çevrenizdeki diğer insanlara kabul ettirme şansı elde edeceksiniz. Daha çok istikrarınızı korumak eğiliminde olacaksınız ve yaşamınızda yenilikler yapmaktan kaçınacaksınız.

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2015
Sevgili Yengeçler,  saat 14:49 olana dek etkili Ay-boşluk ilerleyişi altında Cuma günümüz başlıyor. Mali konularda dikkatlice düşünelim. Telaşlı bir şekilde karar verilmemeli, enine boyuna düşünülmelidir. İç huzursuzluğu, gerginlik, net bir karar verememe gibi durumlar boşluk etkisi altında mümkündür. Saat 12:05 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, evimiz, ailemiz veya iş ortaklarımızla alakalı konularda maddi durumların sınırlarını aşmadan, bilinçli ve geleceğe dönük şekilde düşünülerek hareket edilmesini gerektiriyor. Öyle aklımıza estiği gibi, nasılsa ödenir diyerek alışverişlerden, kredi kartlarına yüklenmekten, borçlanmaktan, borcu borçla kapatmaktan kaçınmaya özen gösterelim. Bir de iş hayatında, toplumsal ilişkilerde daha sakin, paylaşımcı ve dikkatli olmaya çalışalım. Saat 14:49 itibariyle  burcunuzda ilerleyecek Ay, huzur, güvence, hayatın her alanında önemsediğimiz olgular olacak. Sizden yana olan bu güçlü enerji, içgüdüsel bir şekilde kendinizi ön planda tutmanızı, ilgi odağı olmanızı,  başkalarıyla güçlü bağlantılarda bulunmanızı sağlayıcıdır.  İçinizden geldiği gibi kendinizi ifade etmenizi sağlar.


Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2015
Çevre atılımlarınız için, beklediğiniz fırsatlar ayağınıza geliyor. Bugün, planladığınız işler için, yüklü bir bütçeye ihtiyacınız olacak. iyi niyetle yaklaşmanız, her zaman olumlu sonuç vermiyor. Temkinli olmayı unutmamalısınız. Ani gelişebilecek olaylara kaşı tepkili olmadan önce düşünmelisiniz. Hissettiklerinizi kendinize saklamalısınız.

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2015
Bugün enerjiniz yüksek. Normalde çok fazla önemsemediğiniz ya da ikinci plana atmayı tercih ettiğiniz şahsi ihtiyaçlarınıza yönelik bir şeyler yapma gayreti size ekstra kazanç sağlayacak. İstediğiniz şeylere emek sarf edin.


Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2015
Hem olumlu hem de olumsuz olaylara açık bir gün. Hangi konularda verimli olabileceğinizi düşünüyorsanız o alana yönelin. Başkalarına güvenerek iş yapmamalısınız. Yaratıcı çözümler üretmenin faydasını görebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günün ilk yarısında belirsizlikler veya dalgınlıklar var. Öğle sonrası saatlerde Yengeç burcuna geçecek olan Ay’ın her zaman olduğu gibi, ev, aile ve vatan konularının başlığı altında ele alınması gerekiyor. İlişkilerimize, milli değerlerimize ve ailemize ait duygularımız canlanıyor. Sevdiklerimizle vakit geçirmek istiyoruz ve duygusallaşıyoruz. Haftanın ilk günlerinde yazdığım gerilimi ve beklenmedik gelişmeleri akla getiren etkiler de önümüzdeki iki ay boyunca olduğu gibi, bugün ve yarın da devrede. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2015
Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2015
Ailenizle ilgili konularda daha aktif olmanız ve daha fazla sorumluluk almanız gereken bir dönemdesiniz. Suskun kalarak çözüm üretemezsiniz.

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2015
Bugün gereğinden fazla iyimser bir gün geçirebilirsiniz. Rehavete kapılmanız da mümkündür. İşlerinize konsantre olamayabilir, aklınızın sürekli eğlence ve dinlence faaliyetlerine takıldığını fark edebilirsiniz.

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2015
Bugün maddi konularda, kredi, burs, nafaka, miras ve ortak gelirlerle ilgili fırsatlara sahip olabilir, kurumlar ve patronlarınızdan destek görebilirsiniz. Akşam saatlerinde iletişim konusunda kıskançlık ve benim dediğim olsun gibi bir tavırla yaklaşmaktan uzak durmalı, ılımlı iletişim geliştirmeyi tercih etmelisiniz.

Geçmiş Yengeç Burcu Burç Yorumu