Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Ağustos 2017

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınızda bir boşluğa düştünüz ve ilişkinizi neredeyse her gün sorguluyorsunuz. Bu gidişle düzgün bir ilişki yaşamanız bir hayli zorlaşacak. Bu konuya bir çözüm getirmelisiniz.
19 Ağustos 2017

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

İşyerinizde bugün bazı projeleri değerlendirme fırsatı bulacaksınız ve yaratıcı önerilerde bulunacaksınız. Amirinizden takdir toplayacaksınız ve yakında bir zam haberi alabilirsiniz.
19 Ağustos 2017

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Kendinize ve ailenize para harcamayı çok seviyorsunuz ve bu yüzden yakında maddi bir sıkıntıya düşmeniz söz konusu olabilir. Harcamalarınızı sistematik ve dikkatli bir biçimde yapmalısınız.
19 Ağustos 2017

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Son günlerde çok dalgınsınız ve kendinizi toparlayamıyorsunuz. Bu yüzden çevrenizle ilgili bir kaç sorun yaşayabilirsiniz.
19 Ağustos 2017

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün güne sağlık sorunlarıyla başlayabilir ve moralinizi bozabilirsiniz. Gün içinde ufak bir ev kazası geçirmeniz olası. Bir arkadaşınızdan beklediğiniz bir haber var. Fakat bu haberin gelmesi biraz gecikecek. Bu durum sinirlerinizi bozabilir. Akşam saatlerinde sevdiklerinizle zaman geçirerek üzerinizdeki sıkıntıları atabileceksiniz.
18 Ağustos 2017

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler Cuma günümüz burcunuzda ilerlemekte olan Ay etkisinde başlıyor. Değerlerimizi sahipleneceğiz. Sevdiklerimizi gözümüzün önünde olsun isteyeceğiz. Huzur, güvence, hayatın her alanında önemsediğimiz olgular olacak. Sizden yana olan bu güçlü enerji, içgüdüsel bir şekilde kendinizi ön planda tutmanızı, ilgi odağı olmanızı, başkalarıyla güçlü bağlantılarda bulunmanızı sağlayıcıdır. İçinizden geldiği gibi kendinizi ifade etmenizi sağlar. Saat 12:19 Ay-Merkür görünümü, dikkatli ve sevgi dolu bir iletişimi tercih ettiğinizin işaretçisidir. Karşınızdaki kişi kim olursa olsun, onu dinlemeye, anlamaya çalışırsınız. Saat 17:17 Ay-Neptün görünümü, sevdiklerinize verdiğiniz önem gözle görülecek kadar etkilidir, sahip olduğunuz değerlere hiç kimsenin söz söylemesine izin vermezsiniz. Onların güvende olduğunu bilmek gurunuzu okşayabilir. Etrafınızdaki insanları yatıştırabilir, birbirleriyle daha iyi anlaşmalarını sağlayabilirsiniz. Saat 23:46 Ay-Pluto görünümü, partnerinizle aranızdaki meseleleri farklı yönde ele almanıza, bu yüzden bazen eşinizin baskıda bulunmasına neden olsa da, her iki taraf da ilişkinin devamı yönünde kararlıysa, sorunlar aşılır. Yoksa, hafif tartışmalar yaşanabilir. Yüzünüzü gülümsetecek güzelliklerle karşılaşmanız dileğimle,
18 Ağustos 2017

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Birlikte çalıştığın kişilerin fikirlerinden etkilenmek istiyorsun. Yorulduysan, küçük bir ara tatili hak ediyorsun.
18 Ağustos 2017

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizle ilgili duygusal paylaşımlar söz konusu olacak ve aile fertleri arasında ortak çalışmalar gündeme gelecek. Yaşamı farklı noktalardan gördüğünüz için, olayları irdelemek sizi mutsuz kılabilir. Sinirleriniz yorgun.
18 Ağustos 2017

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizin alacağı bazı kararlar hayatınızı önemli ölçüde değiştirebilir.
18 Ağustos 2017

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kişisel konularla ilgilenebilirsiniz. Hassas olduğunuz olaylarda daha tepkisel olabilirsiniz. İkili ilişkilerinizdeki iletişim gündeminizi etkileyebilir. Sorumlu olduğunuz konularda verdiğiniz mücadeleler sıkıntılı olabilir. Gelecek planlarınızla ilgili değişimler sizi duygusal olarak etkileyebilir. Hırslandığınız konular ön plana çıkabilir.
18 Ağustos 2017

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Parasal konular sizi meşgul edebilir bugünlerde. Kişisel harcamalarınızı kontrol etmeniz gereken bir gündesiniz. Gün içinde işlerinizi sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz.
18 Ağustos 2017

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlıklar, geleceğe yönelik yatırımlar ve projeler, sizin için ön plana çıkacak konular. Herşeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Katılacağınız davet ve toplantılarda yaratıcılığınızla her zamankinden daha fazla dikkat çekeceksiniz.
18 Ağustos 2017

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.
18 Ağustos 2017

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün etrafınızdakileri koruyup, kollamaktan ekstra keyif alırsınız. Ailenizin hayat hikayesini kaleme alma, eski fotoğrafları albüme dizmek, çocukluk anılarınızı aile fertleriyle paylaşmak için evren size yeşil ışık yakıyor. Annenizden öğrendiğiniz bir yemeği pişirip evi mis gibi kokutursunuz. Duygu ve sezgilerinizin güçlendiği bir gün. Rüyalarınız aklınıza takılan sorulara cevap verebilir.
18 Ağustos 2017

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Akraba veya kardeşlerinizle ya da çevrenizde size yakın insanlarla planlar yapabilirsiniz. Ortaklaşa yapılacak birçok işte bugün şans ve fırsatlarınız olabilir, güçlü iletişim her şeyin anahtarı olacak.
Reklamı Kapat