Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Ağustos 2018

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınızda bir boşluğa düştünüz ve ilişkinizi neredeyse her gün sorguluyorsunuz. Bu gidişle düzgün bir ilişki yaşamanız bir hayli zorlaşacak. Bu konuya bir çözüm getirmelisiniz.
19 Ağustos 2018

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

İşyerinizde bugün bazı projeleri değerlendirme fırsatı bulacaksınız ve yaratıcı önerilerde bulunacaksınız. Amirinizden takdir toplayacaksınız ve yakında bir zam haberi alabilirsiniz.
19 Ağustos 2018

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Kendinize ve ailenize para harcamayı çok seviyorsunuz ve bu yüzden yakında maddi bir sıkıntıya düşmeniz söz konusu olabilir. Harcamalarınızı sistematik ve dikkatli bir biçimde yapmalısınız.
19 Ağustos 2018

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Son günlerde çok dalgınsınız ve kendinizi toparlayamıyorsunuz. Bu yüzden çevrenizle ilgili bir kaç sorun yaşayabilirsiniz.
19 Ağustos 2018

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün güne sağlık sorunlarıyla başlayabilir ve moralinizi bozabilirsiniz. Gün içinde ufak bir ev kazası geçirmeniz olası. Bir arkadaşınızdan beklediğiniz bir haber var. Fakat bu haberin gelmesi biraz gecikecek. Bu durum sinirlerinizi bozabilir. Akşam saatlerinde sevdiklerinizle zaman geçirerek üzerinizdeki sıkıntıları atabileceksiniz.
18 Ağustos 2018

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler Saat 10:48 Akrep burcunda oluşan ilkdördün, aşk hayatınız, çocuklarınız, sanatsal faaliyetleriniz konusunda kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmek isteğinizi göstermektedir. Takdir edilmek arzunuz yoğundur. Bunu sağlamak için farklı yanlarınızı ortaya koyarak dikkati çekmekten hoşlanabilirsiniz. Bu ister fiziksel isterse cinsellik anlamında olsun farketmez. Burada önemli olan ne kadar güçlü biri olduğunuzu dışa karşı göstermektir. Size göre diğerlerinden oldukça özelsinizdir ve bunun mutlaka kabul edilmesi gerekir. Benim dediğim olacak, benim düşüncelerim doğru, şunu yaparsan bendensin yapmazsan gidersin tarzında bir baskı uygulamanız yanlış olur. Şunu unutmayalım ki, bizi kimsenin yönetmesi mümkün olmadığına göre bizim de başkaları üzerinde egemen olmaya çalışmamız yanlıştır. Saat 18:06-19:44 arasında kısa süreli Ay-Boşlukta ilerleyecek. Ailenizi, sevdiklerinizi her ne pahasına olursa olsun korumak istersiniz. Sanki her an ters bir şey olacakmış gibi evham yaparsınız. Ancak bu saatlerde lütfen sakin olunuz. Saat 18:35 Merkür-Venüs görünümü, finansal konular üzerinde düşünmemizi ve ailemizi mutlu edici kararlar vermemizi destekleyicidir. Saat 19:44 itibariyle Ay-Yay burcunda ilerleyecek. Şu aralar bizi yormakta, üzmekte olan ilişkilerin veya durumların bize olabilecek yarar ve zararlarını gözden geçirebiliriz. Eğer yararları daha fazla ise, çekilen sıkıntıya sabır göstermemiz gerektiğini bilelim. Zararı fazla ise o zaman ciddi manada gözden geçirmelerde bulunalım. Gün boyunca sevdiklerimizle güzel paylaşımlarda bulunmamız dileğimle,
18 Ağustos 2018

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Fırsatlarla dolu bir gün seni bekliyor. İlişkinde ya da çalışma hayatında sana sıkıntı veren konularda, yüzünü güldürecek gelişmeler yaşanabilir. Etrafındaki insanların sana daha çok destek olduğu bir gün. Şans bugün senden yana? Aynı zamanda bugün kendine özen göstermek, bireysel ihtiyaçlarını karşılamakta ön planda olacak. İlişkinde kendini ifade etmek, ne istediğini göstermek çok daha kolay olacak. Anne ailesinde yaşanan küslüğün sona ermesi seni de mutlu edecek. Gün içerisinde yapacağın alışverişlerde ipin ucunu kaçırmamaya dikkat etmelisin.
18 Ağustos 2018

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyer yaşamınızla ilgili gerçekleştiremediğiniz hedefler bugün iyiden iyiye sizi negatif etkilere büründürebilir. Çok isteyip de gerçekleştiremediğiniz maddi kaynaklı sorunlar sizleri yeni hedeflere doğru sürükleyebilir.
18 Ağustos 2018

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sevdiklerinizle bir arada olmak ve mutlu olmak konusunda daha coşkulusunuz. Ancak duygusal alanda abartılardan uzak durmalısınız.
18 Ağustos 2018

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

OLUMLU arkadaşlıklar kurabilecek ve ilişkilerden faydalı bilgiler edinebilecek gündesiniz. Bazı hayalkırıklıkları telafi edilebilir veya unutmayı tercih edebilirsiniz
18 Ağustos 2018

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlıklar, geleceğe yönelik yatırımlar ve projeler, sizin için ön plana çıkacak konular. Herşeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Katılacağınız davet ve toplantılarda yaratıcılığınızla her zamankinden daha fazla dikkat çekeceksiniz.
18 Ağustos 2018

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hem duygusal hem de fiziksel açıdan kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Parasal konulara yönelik beklentileriniz istediğiniz kadar hızlı gelişmese bile umut verici gelişmeler olacak. İletişim trafiğiniz artıyor.
18 Ağustos 2018

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Temmuz’dan beri geri hareket eden Aslan burcundaki Merkür bugün durağan konuma geçiyor. 3 haftadır zorlandığınız maddi konular ve aşırı harcamalar artık kontrol altın alınır. Bereketinizin ve değerinizin anlaşılacağı bir döneme adım atıyorsunuz. Bireysel başarılarınızı öne çıkarın. Altın
18 Ağustos 2018

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yerine getirdiğiniz sorumluluklar aile hayatınızda kendinizi iyi hissettirecek. Aşk hayatınız ve eğlenceli konulara yapacağınız harcamalara vereceğiniz tepkileri iyi kontrol etmeye çalışın.
Reklamı Kapat