Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

29 Ağustos 2014
Esas olarak ortada büyütülecek bir sorun yok. Ama siz bu ilişkide adeta bir sorun kaynağı gibi davranıyorsunuz. Güvensiz ve kıskanç davranışlarınız, onu gittikçe sizden uzaklaştırıyor.

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

29 Ağustos 2014
Dünkü temponuz muhteşemdi. Bugün bazı yarım kalmış işlerinizi tamamlamaya çalışacaksınız. Epey zamandır iş alanınızı, koşullarınızı ve işyerinizdeki insan ilişkilerini sorguluyorsunuz.

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

29 Ağustos 2014
Eliniz pek açık olmamasına rağmen borç verme konusunda biraz dağılmış görünüyorsunuz. Artık peşinde koşmak istemediğiniz bir alacağınız var. Bugün alacaklınızla bu sorunu oturup konuşacaksınız.

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

29 Ağustos 2014
Karşılaştığınız sorunlardan bazılarını üstünkörü elden geçirip gerisini Tanrı ya havale ediyorsunuz. Çözüp hallettiğinizi sandığınız böyle bir sorununuz, bazı insanların didiklemeleriyle yeniden karşınıza çıkacak.


Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2014
Aile içindeki yapay, geçici sürtüşmelerden endişeleriniz yersiz. Sizin dışınızda oluşan bu sürtüşmeler siz hiç karışmadan ortadan kalkacak. Bir dostunuzdan kent dışına davet alacak, ama zaman ayarlayamayacağınız için gidemeyeceksiniz. Geçmişinizle ilgili derin bir hesaplaşmanız var. Bunu bugünlerde bir dostunuzla paylaşmaya kararlısınız.

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2014
Sevgili Yengeçler Perşembe günümüz, saat 00:54 itibariyle Terazi burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında başlıyor. Bu enerji, kim olursa olsun, sizden farklı düşüncede olabileceğini ve anlayışlı olmamız gerektiğini hatırlatıyor. Tabii ki sizin gibi hassas kişiler için bunu yapmak her zaman kolay olmuştur. Aile içinde veya iş ortamında bazı kişilerin çocukça davranışlarda bulunması mümkündür. Aslında içinde hiçbir kötülük yoktur. Böyle bir durumda onlarla  ılımlı bir şekilde konuşunuz. Bu davranışların sizi rahatsız ettiğini söyleyiniz.  Her şey hakça, adil ve eşit paylaşım içinde olursa lezzetine doyum olmaz. Saat 19:43 Ay-Jüpiter olumlu görünümü, ailemizle ilgilenmek, bir arada olmak, parasal konular üzerinde düşünmek, ihtiyaçlarımızı belirlemek, daha güzel bir hayat yaşama arzumuzu güçlendiriyor. Saat 23:03 Ay-Pluto zorlu görünümü, ilişkiniz ve aşk hayatınız, çocuklarınızla alakalı konularda güçlü olma arzunuz büyür. Her şeyi derinlemesine gözden geçirmeden rahat etmezsiniz. Yüreğinizde huzur, gözlerinizde mutluluk eksik olmasın. Günün tüm güzellikleri sizlerden yana olsun.


Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2014
Yöneticilik konusunda çevreniz ders verecek davranışlar sergilemeniz, kendinizi iyi hissetmenize neden oluyor.. Bugün güven duygusuna ve onaya ihtiyacınız var. Fakat tepkilerinizin ani bir şekilde ortaya çıkması, birçok sorunu da beraberinde getirebilir. Mesleki hırslarınızla baş etmeyi öğrenmelisiniz.

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2014
Ev ile ilgili yapılacak işler, tadilat ya da dekorasyon konuları ya da genel ev giderleri nedeniyle bir miktar para harcamanız, aidat konulu rutin bir gideri iletmeniz gerekebilir. Tahmininizden çok fazla gider oluşabilir.


Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2014
Bazı önemli konulara gereken dikkati vermediğinizi fark edebilirsiniz. Ancak, buradaki asıl önemli konu, sabırlı olmak ve doğru zamanlama yapabilmek aslında. Tüm burçlar için gün geneli: Sanatsal, estetikle ilgili veya aşk ilişkilerinde olumlu adımlara açık bir gündeyiz. Ancak, akşam saatlerinden itibaren ise, bu verimli, yaratıcılık içeren ve sevgi alışverişlerine açık atmosfer gerginleşebilir. Olayların beklenmedik şekilde gelişebilme ihtimali, ani açıklamalar veya ilginç olaylar nedeniyle planlarımızda değişiklik yapmamız gerekebilir. Dolayısıyla, her konuda ve anda hazırlıklı ve gelişmelere uyum sağlayabilecek durumda olmamızda fayda var. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın.

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2014
Gün içinde geleceğinizi sağlama alacak bazı yatırım fırsatları söz konusu olabilir. Özellikle arsa, bina gibi taşınmaz mülklerle ilgili gelecek haberlere dikkat etmelisiniz. Bu alanlardaki çalışmalarınızdan kazançlarınız olabilir. Aileye dair konularda anlayış geliştirmeniz gerekebilir. Tartışmaları uzatmamaya özen gösterin.


Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2014
MADDİ konular biraz yüzünüzün asılmasına neden olabilir. Akıllı davranarak sıkıntıları atlatacaksınız. Borcunuza yeni bir borç eklemeyin.

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2014
Bugünden itibaren çıkacağınız seyahatler size uzun zamandır ihtiyacınız olan neşe ve enerjiyi sağlayacaktır. Katılacağınız bir arkadaş toplantısında çok eğlenecek ve uzun zamandır birlikte olmadığınız arkadaşlarınızla birlikte olma fırsatı bulacaksınız.

Geçmiş Yengeç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!