Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

22 Temmuz 2014
Duygusal olarak bazı gerilimler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve bazı kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Duygularınız yoğunlaşıyor ancak sinirsel bazı gerilimler yaşayabilirsiniz. Bazı duygularınız tüm yaşamınızı etkileyebilir ve sizin olaylara yeterince konsantre olmanıza engel olabilir. Karar vermekte zorlanacağınız bir gündesiniz ve düşüncelerinizi toplamakta zorlanıyorsunuz. Akşam saatleri ise duygusal açıdan kendinizi daha rahat hissedeceksiniz ve sevdiğiniz insanla birlikte güzel zaman geçirme şansınız olacaktır.

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

22 Temmuz 2014
Daha önceden planladığınız şekilde çalışmalarınızı sürdürebileceksiniz. Bildiğiniz yöntemlerden vazgeçmek istemeyeceksiniz ve sistemli olarak isteklerinizin üzerine gidebileceksiniz. Ancak iç dünyanızda geleceğinize ilişkin bazı kaygılar duyabilirsiniz. Geçmişe ilişkin bazı konular gündeme gelebilir yada sizi yeniden düşündürebilir. Bugün stresten uzak durmaya çalışmalısınız. Akşam saatleri işinizle yeni bir karar alabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

22 Temmuz 2014
Maddi konularda bazı gerçekçi kaygılar duyabilirsiniz ve harcamalarınızda dikkatli olmayı tercih edeceksiniz. Ailenizi yada evinizi ilgilendiren konularda harcamalar yapmanız gerekebilir.

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

22 Temmuz 2014
Gereksiz tartışmalardan uzak durmaya çalışın ve kararlarınızda istikrarlı davranın. Sorunlarınızı aşmanız zor olmayacaktır.


Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Temmuz 2014
Günlük planlarınıza uymakta zorlanabileceğiniz bir gündesiniz. Kökenini geçmişten alan bazı sorunlarla yeniden ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Özellikle aileniz içinde yada evinizde sizi sıkacak bazı konular gündeme gelebilir. Enerjinizi yanlış kullanabilir ve sizin için önemsiz konularla gereksiz yere zaman harcamak zorunda kalabilirsiniz. Bazı planlarınızda akaklıklar olabilir. Akşam saatleri ise genel anlamda daha rahat olacaksınız ve bir sorununuzdan kurtulabilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Temmuz 2014
Sevgili Yengeçler, Ay-İkizler burcu seyriyle Salı gününe uyanıyoruz. Çalışma isteğimiz düşük olabilir.  Eğer iyi odaklanırsak, sistemli çalışırsak her işin  üstesinden geliriz. İyi not almak lazım.  Duygusal meseleler böyle bir enerji altında, iki yönlü tepkiye neden olabilir. Bazılarınız mantıklı bir şekilde olayları gözden geçirir, bazılarımız alışkanlıklarının esiri olabilir. Söylenenlere inanmadan önce iyice bir düşünelim. Saat 09:18 Ay-Neptün zorlu görünümü, kurduğumuz hayallerin gerçeğe dönüşmesini istediğimiz zamandır. Hafızamızda yer etmiş anılar saklandıkları yerden çıkarlar ve biz onları tekrar hatırlarız. Hassas ve oldukça sezgisel bir şekilde, her şeyin yolunda gitmesini isteriz. Bizi rahatlatacak  küçücük şeylerden bile mutluluk duyarız. Eğer bir şeyler canımızı sıkıyorsa, bunları görmezden geliriz. Bu saatte, çok yeni bir karar almak sakıncalı olabilir. Beklememizde yarar var. Saat 09:49 Merkür-Pluto karşıtlığı, güven duyduğumuz, bizi rahatlatan, kendimizi iyi hissetmemize yardımcı olan kişilere ve durumlara çekildiğimizi gösterir. Sorun çıkartan, geçimsiz, sizi sürekli taciz eden insanlardan uzak durmakta yarar vardır. Bu görünümü bir iş ortaklığı anlamında ele alırsak, yapılacak işi ve izlenecek yöntemleri her iki taraf da dürüst bir şekilde belirlemelidir. Böylece ileride sorun çıkmamış olur. Özel ilişkiler anlamında bu görünümü değerlendirdiğimizde,  partnerin tutkulu, ne yaptığını bilen bir kişi olmasını tercih ederiz. Genel olarak bu enerji altında, kişi hassasiyetin dozunu iyi ayarlamalıdır. Çünkü bir yandan her şeyi kafasına takarsa diğer yandan karşı taraf hakkında sürekli şüphe duyarsa, sağlıklı bir ilişki yaşanması mümkün olmaz. Birbirimizin sesine kulak verelim, birbirimizi dinleyelim ve sevgiyle sarmaş dolaş olalım. Güzel bir gün geçirmemiz dileğimle,


Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Temmuz 2014
Yakın çevrenizle ilgili değişimler söz konusu. Bazı ortak çalışmalar için uygun bir gün. Kardeşler veya akrabalarla ilgili yenilikler gündeme gelecektir. Onların bazı sorunlarına yardımcı olmak isteyecek ve değişik fikirler vereceksiniz. Maddesel katkılardan çok, yapacağınız manevi yardım, onları rahatlatacaktır.

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Temmuz 2014
Bugünlerde hal ve hareketlerinizle karşınızdakini kırma eğilimindesiniz. Söz gümüşse sukut altındır lafını aklınızdan çıkarmayın. Size karşı sarf edilenden ziyade söylenmeyen ancak düşünülen şeylerden daha çok çekinmelisiniz.


Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Temmuz 2014
Bazı planlarda meydana gelen aksilikler veya engeller görünenin tam tersine, aslında, sizin için daha iyi sonuçlar doğurabilir. Bunun nasıl olabileceğine inanamayabilirsiniz, ama doğrusu bu! Tüm burçlar için gün geneli: Ani ve beklenmedik olayları ya da harika sürprizleri gündemimize taşıyan heyecan verici gezegen Uranüs yarın itibariyle 5 aylık geri hareketine başlıyor. Bu durum hepimizi kendi burcumuza ve doğum anımıza göre çıkartılmış bireysel yıldız haritalarımıza göre farklı alanlarda etkiliyor. Bu durumdan bugün burç başlıkları altında zaten bahsediyorum. Hayatımızda yolunda gitmeyen olayları gözden geçirme ve yeniden değerlendirme fırsatı bulabileceğimiz bir dönem olabilir bu süreç. Ancak, bu süreçte yaşanabilecek ani değişikliklerin olumsuz değil olumlu tarafına odaklanmak yaşam prensibi olarak hepimize çok iyi gelecektir. Örneğin ben yeni bir ülkeye taşınmak zorunda kalsam, arkada bıraktıklarıma üzülmek yerine, beni bekleyen yeni yerleri ve kişileri hayal edip heyecan duyarım. Şikayet veya üzüntü duymak, evrensel planda boşa pedal çevirmek anlamına geliyor. Hayat, başımıza gelen şeylere ne kadar yaratıcı yaklaşabileceğimizi test ediyor çoğu zaman. Geç oldu, ama ben bunu anladım bu yaşta ve hayatım çok kolaylaştı. Umarım sizde de işe yarar, hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Temmuz 2014
Geçmişte kalan olaylar ve kişilerle ilgili hareketlilik yaşayabilirsiniz. Duygusal açıdan cevapsız kalan veya üstesinden gelmekte zorlandığınız durumlarla ilgili düşünme eğiliminde olabilirsiniz. Yalnız bu sefer mantığınız daha ön planda gözüküyor. Öte yandan sır tutma konusunda oldukça zorlanabileceğiz bir gündesiniz.


Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Temmuz 2014
Sevdiğiniz insanın ilgisini kimseyle paylaşmak istemeyebilirsiniz. Buda sevdiğiniz insanın yakınları tarafından size karşı bir cephe alınmasına yol açacak gibi.

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Temmuz 2014
Ev ve aile ortamının sıcaklığı ile gerçek bir gün. Arkadaşlarla gezip tozmak yerine evde oturmak ve ailenize daha fazla zaman ayırmak niyetindesiniz. Duygusal bağlamda aşkı bir gurur meselesi yapmayı bırakın. Ancak böyle mutluluğu yakalayabilirsiniz.

Geçmiş Yengeç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!