Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

5 Ekim 2015
Evliliğe karşı gardınızı almış duruyorsunuz. Partnerinizin hiçbir baskısı yok, ama biliyorsunuz ki onun böyle bir isteği var. Baskıcı biri durumuna düşmek istemiyor.

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

5 Ekim 2015
Siz iş yaşamınızda kendinizi biraz gevşek görseniz de, bazı konulardaki katı prensipleriniz, birlikte çalıştığınız insanları sıkıyor. Dün yaptığınız görüşmenin neticesini önümüzdeki günlerde alacaksınız.

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

5 Ekim 2015
Bir miras işinin uzadıkça uzaması canınız sıkıyor. Zaman geçtikçe varislerin çoğalmasından korkuyorsunuz. Kazancınız fena sayılmaz, ama büyük ödemeleriniz yüzünden paraya çok ihtiyacınız var.

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

5 Ekim 2015
Hakkında dolaşan söylentileri kulak ardı ediyorsunuz. Bu tavrı değiştirin. Çünkü her gün meraklılarınız artıyor.


Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ekim 2015
Yakın bir akrabanızın etrafa kırıcı davranışları var. Sabırlı davrandığınız bu ilişkinizde, artık sabrınızın tükendiğini hissediyorsunuz. Bunu bugün bir şekilde belirtmek istiyor, incitmeden nasıl yapacağınızı düşünüyorsunuz. Bir konuğunuz var, habersiz gelecek. Onunla bir tartışma yaşayacaksınız. Bu tartışmanın gerginliği bütün gün sürecek.

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ekim 2015
Sevgili Yengeçler saat 03:22 itibariyle  gün boyu burcunuzda ilerleyecek Ay, her şeyi etraflıca düşünerek, dürüstçe ele almak isteğinizi yükselticidir. Sevdiklerinize karşı bir hayli ilgili davranırsınız. Duyarlı yüreğiniz, etrafınızda olan her şeyi hissetmenizi sağlar. Huzur, güvence, aile, sevilmek gibi olgular bugün baştacınızdır. Saat 09:27 Ay-Merkür görünümü, duyarlı olduğumuz konularda hassas düşünmeye neden olabilir. Evimizdeki huzur, çalıştığımız yerdeki güven, dostluk, arkadaşlık bizim için bir hayli önemlidir. Huzur verici insanlardan hoşlanırız. Güzel sözler duymak isteriz. Bunların tümü gönlümüzü okşar. Kırılganızdır. İnsanların bize karşı daha dikkatli olmasını isteriz. Saat 14:00 Ay-Mars görünümü, ilişkisi zamanla rutinleşen ve alışkanlığa dönüşen çiftlerin sorunlarını ılımlı bir şekilde konuşarak tatlıya bağlamalarını sağlayıcıdır. Saat 17:08 Ay-Neptün olumlu görünümü, sevdiklerinize verdiğiniz önem gözle görülecek kadar etkilidir, sahip olduğunuz değerlere hiç kimsenin söz söylemesine izin vermezsiniz. Onların güvende olduğunu bilmek gurunuzu okşayabilir. Etrafınızdaki insanları yatıştırabilir, birbirleriyle daha iyi anlaşmalarını sağlayabilirsiniz. Keyifli bir hafta sonu geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ekim 2015
Güven sorunu ya da yola kimlerle devam edeceğiniz konusunda kafa karışıklıkları yaşayabilirsiniz. Bugünü daha hafif konu ya da aktivitelerle geçirmenizde fayda var.

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ekim 2015
Bu dönemde burcunuzda ilerleyen Mars size cesaret, yeni girişimler ve mücadele isteği getirmekte. Uzun süredir beklemede kalan işleri yeniden ele alabilirsiniz. Bu arada kişiliğinizi ve isteklerinizi daha belirgin biçimde sergileyeceksiniz. Ancak ikili ilişkilerde dengeyi bozmamaya bakmalısınız. Aşırı talepkar da olabilirsiniz. Bu dönemde eve ait konular, bu alanda yatırımlar, değişiklikler gündeme gelebilir. Duygularınızı daha iyi ifade edebileceğiniz, sezgilerinizden yararlanabileceğiniz günlerdesiniz.


Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Ekim 2015
Belli konularda güvensizlik yaşıyor ya da endişeli olabilirsiniz. Ancak, bu tereddütlü hal karşınızda duran fırsatları görmenizi engelliyor olabilir. Gözünüzü açıp seçeneklerinizi ve fırsatları görmeye çalışmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal anlamda yoğun etkileşimlere açık bir gündeyiz. Arkadaşlarla bir araya gelebilir, sosyal ortamlarda vakit geçirmek isteyebiliriz. Diğerleri hakkında edineceğimiz bilgiler karşı tarafı daha iyi anlamamızı sağlayabilir. Farklılıklara, rutinin dışında olaylara veya farklı şeyler denemeye açık bir sabah. Öğle sonrası saatlerde ve akşam ise, özel ilişkilerimizde sevgi alışverişlerine ya da aşk hayatımızı ilgilendiren olumlu gelişmelere açığız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ekim 2015
Bugün Ay burcunuzda ilerlerken önceliklerinizi daha iyi belirleyebilirsiniz. Aşırı alınganlıklardan kaçınmalısınız.


Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ekim 2015
Kızgınlığınızı çabuk gösteriyorsunuz. Fikirlerinize inatla bağlanmanız gelecek günlerde size sıkıntı yaratabilir. Duygu dünyanız çok karışık.

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ekim 2015
Bugün aşırı çekicisiniz. Sizi görenler hemen etkilenecekler. Yeni ilginç kimseleri tanıyacaksınız. İş durumunuz iyi. Para durumunuz fevkalade. Size türlü yerden irili ufaklı para gelecek. Paranın bir bölümünü kendiniz harcayacaksınız. Diğer kısmını sağlam yatırımlara yönledirin.

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ekim 2015
Maddi konularda beklentilerinizin hemen karşılanmayacağı bugün, aşırı harcamalardan kaçınmalı, güzellik ve bakım ürünlerini diğer bir gün almayı tercih etmelisiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, kendinizi moralli, yüksek enerjili ve yeni başlangıçlara açık bir enerjide hissederken, güçlü ve yönetmeyi sevene taraflarınızı daha rahat sergileyebileceksiniz.

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ekim 2015
Bu hafta Pluton-Güneş ilişkisinden dolayı partner, ortaklık, ilişkiyi ilgilendiren konularda önemli, büyük bir engelin aşılması gerekebilir. Sevgi bu hafta daha da derinleşebilir. Fakat partneriniz veya aile bireylerinizle ilişkilerde zorlanmalar, stresli durumlar ortaya çıkabilir. Venüs, Başak Burcu’na geçiş yapacak ve 8 Kasım’a kadar bu burçta seyahat edecek. Bu tarihe kadar birbirinden keyifli 3-4 günlük kısa yolculuklar sık sık gündeme gelebileceği gibi, oldukça keyifli haberler de alabileceksiniz. Sadece bu haftaya özel, Satürn etkisinden dolayı kendinizi sevgisiz, yalnız, depresif hissedebilir, ilişkiler arenasında dikkat…

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ekim 2015
Bugün, eviniz ve ailenizin sorumlulukları, sizin hayat görüşünüzle uyuşmayabilir. İşinizde duygu iniş çıkışlarınız fazla, otoritelerle anlaşmak bugün size zor gelebilir.

Geçmiş Yengeç Burcu Burç Yorumu