Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
31 Ağustos 2016

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Onu sevdiğinizi nasıl belli etmeniz gerektiğini bilemiyorsunuz. Yaptığınız şirinliklerle bir şeylerin anlaşılmasını bekliyorsunuz. Siz bunları düşünürken, o bu akşama doğru gelip sizinle konuşmak isteyecek.
31 Ağustos 2016

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Başınızı kaşıyacak vaktiniz yok bugün. Bu yoğunluk içinde bir çıkış arayacaksınız. İşlerinizin bu kadar birikmiş olması geçen günlerdeki gevşek çalışmanızdan kaynaklanıyor.
31 Ağustos 2016

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Para darlığınızı bertaraf edecek birkaç kapınız var. Bu sefer de yine onları çalacaksınız. Harcamalarınızı kontrol edecek birine ihtiyacınız var. Her darda kaldığınızda destek bulmanız rahat harcamanıza yol açıyor.
31 Ağustos 2016

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Katılmak istediğiniz sportif faaliyet sizi umduğunuzdan çok yorabilir. Bunun için bir uzmandan onay almalısınız.
31 Ağustos 2016

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı şeyleri çok kuruntu yapıyorsunuz. Kafanız hep bu kuruntularla dolu oluyor, başka şeylere odaklanamıyorsunuz. Meslekten bir arkadaşınızın kurduğu işe duyduğunuz ilgi, sizi kendi başınıza bir şeyler yapma isteğiniz doğrultusunda umutlandırıyor. Bugün gündeminizde hiç hazır olmadığınız, bu nedenle biraz başınızı ağrıtacak bir konu var.
31 Ağustos 2016

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler 07:20-18:22arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında uyanıyoruz. Maddi ve manevi anlamda risk altına gireceğimiz kararlardan kaçınalım. İnceleyelim, uzmanlarla görüşelim. Bütçemizin sınırlarını aşmayalım. Güçlenmek, kendimizi ifade etmek, yeteneklerimize önem vermek adına, gözden geçirmelerde bulunalım. Gereksinimleriniz konusunda hassas olacağınız bu zaman dilimi içinde, inancınız  sizi koruyucu ve yol gösterici olabilir. Moral bozukluğu veya umutsuzluk insanın kendi kendini engellenmesi demektir. Borçlarınız, kredileriniz veya her ne durumda iseniz maddi problemlerinizin tümüyle ilgili yeni bir girişimde bulunmak yerine sakince bütçenizi tekrar gözden geçirmenizi tekrar hatırlatmak isterim. Saat 18:22  itibariyle etkili Ay-Başak burcu geçişi, çevrenizde gelişen her durumu ayrıntılarıyla ele almanız, titizlenmeniz, detayları önemsemeniz demektir. Çünkü içiniz rahat etmez. Bir aksaklık çıkmaması için elinizden geleni yaparsınız. Bütün bunlar sizi bir hayli yorabilir. Günün tüm güzellikleri sizlerden yana olsun. Kalben sevgilerimle,
31 Ağustos 2016

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yapacağınız işleri planlama konusunda zorluklar yaşayacaksınız. Ortak fikirlerine ihtiyaç duyduğunuz kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Uzun süredir yarım kalan projelerinizi artık tamamlamalısınız. Aklınıza takılan pürüzler sizi sıkmamalı. Olayları abartmadan regüle etmelisiniz. Pratik düşünceleriniz bazılarını rahatsız edebilir.
31 Ağustos 2016

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizi kıran, inciten, küçük düşüren kişilerden yakınlarınız da olsa uzak durmaya çalışın, bir süre sonra sizin kıymetinizi anlayıp kapınıza gelebilirler. Fakat siz hiç bir şeyi unutmayacağınız için onlara yeni bir şans vermeyeceksiniz. Artık her konuda toparlanmaya çalışmalısınız.
30 Ağustos 2016

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki üç hafta boyunca, detaylara çok dikkat etmeniz gerekecek. Çünkü Merkür sizin iletişim evinizde geriliyor ve iletişimi oldukça zorlaştırıp, yanlış anlama ve anlaşılmaları arttırabilir. Yeni girişimlerde bulunmak ya da anlaşmalar yapmak için 23 Eylül tarihine kadar beklemek ve o tarihe kadar araştırmaları sıklaştırmak ya da sorular sormak daha doğru olacaktır. Yazılı işlerle ilgilenenler doğru şeyler yazdığından emin olmadan diğerlerine sunmasa daha iyi olur. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Merkür önümüzdeki üç hafta boyunca, yönettiği burç olan Başak’ta geri hareketine başlıyor. Merkür Başak burcunda detayları kaçırmayan, en ince ayrıntıyı kaçırmamamıza yardım eder konumdadır. Şimdi geri harekete geçecek olması hızla üzerinden geçtiğimiz konularda atladığımız detayları fark etmemizi, geçmişe dönük eksik veya yanlışları görmemizi sağlayabilir. Geçmişe dönük olaylarda, ayrıntıların üzerinden geçmemiz durumunda Merkür düzeldiğinde yaptığımız işlerin büyük faydasını görebiliriz. Ancak, Merkür gerilemesi malum! Elbette yine, iletişim, haberleşme, ulaştırma, teknolojik, elektrik, elektronikle ilgili konularda aksiliklere, gecikmelere, problemlere, yanlışlıklara neden olabilir, yanlış anlaşılmaları arttırarak ilişkilerde zorlanmalara neden olabilir. Bankalarda sistem sorunlarına bağlı kuyruklar, bilişim departmanlarında sıkıntılı olaylar, bozulan telefon, televizyon, otomobil v.b olaylar, çifte ya da yapılmamış rezervasyon, rötarlı uçuş, yolculuk, klimasız otel odası v.b sorunlar, beklenen kuyruklar, yanlış atılan veya gitmeyen mesajlar v.b başlıklar ayımızı ve özellikle bayram tatilimizi şenlendirebilir. Ancak, geçmişte başlanan işlerin tamamlanması, eski tanıdıklarla bir araya gelmek v.b geçmiş başlıklı konularda olumlu etkileri olabilir. Astrolojide, Merkür gerilemeleri sırasında işler istenilen şekilde gitmeme riski taşıdığı için yeni başlangıçlar yapılmaması söylenir, bu da aklınızda bulunsun derim Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
31 Ağustos 2016

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün parasal konular gündeminizi meşgul edebilir. Kendinizi sıkışmış hissetmenize neden olabilir. Bütçenizi toparlamak için fırsatlarınızı değerlendirebilirsiniz. Gün içinde beklenmeyen ödemelerle karşılaşabilirsiniz. Kafanızı kurcalayan konular sizi sıkıntıya sokabilir. Karar vermekte zorlandığınız konularda sabırlı olmanızda fayda var.
31 Ağustos 2016

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabrınızın mükafatını almaya hazır olun. Çok yorulmuş olabilirsiniz ama bunlara değdiğinizi göreceksiniz. İş değişikliği düşünen Yengeçler iyi araştırın.
31 Ağustos 2016

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlencenin ve hareketin olduğu heryerde sizi de görmek mümkün. Fakat iş hayatınızda bir takım sorunlar var. Bunun da tek nedeni sizsiniz. Sık sık değiştirdiğiniz fikirler ve tutarsızlığınız buna sebep.
31 Ağustos 2016

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.
31 Ağustos 2016

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatleri işinizle ilgili tanıtım ve pazarlama faaliyetlerini detaylandırıp planlayabilir ve önünüzdeki süreçteki yol haritasını çıkarabilirsiniz.Sosyal ilişkilerinizde bir parça titiz ve baskıcı bir tutum içinde bulunabilirsiniz. Günlük kısa yürüyüşlere vakit ayırma ihtiyacında olabilir, bu yürüyüşlerin sağlık amaçlı olmasını düşünebilirsiniz. Akşam saatleri evde huzur bulabilirsiniz. Bugün size odak noktası olabilecek konularda öfke ve baskı hissetmeniz olasıdır. Kısa yolculuklarda araç arızalarına dikkat etmeniz gerekebilir.
31 Ağustos 2016

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevginizi ve ilginizi ailenize yönelteceğiniz bir döneme girdiniz. Evinizde misafir ağırlamak ve aile hayatınızda yapılması gerekenlere odaklanmak isteyeceksiniz.
Reklamı Kapat