Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

4 Temmuz 2015
Tutumunuz, öğrenildiğinde can sıkıcı olabilir. Onunla yaşadığınız ilişkiyi başkalarıyla bu kadar paylaşmamalısınız. Oysa o, bu konuda çok ağzı sıkı davranıyor.

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

4 Temmuz 2015
Sizden daha deneyimli birinin yaptığı iş size önerilebilir. Bunun hem bir sınav, hem de bir fırsat olduğunu hissedeceksiniz. Altından kalkmayı başaracaksınız. İşinizi çok ciddiye alarak çalışıyorsunuz.

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

4 Temmuz 2015
Elinize geçmesi muhtemel yüklü bir para, sizi yeni kararlara sevk edebilir. Elinizdeki bir malın paraya dönüşebilme olasılığı oldukça kuvvetli. Bununla ilgili gelişmeler yarın alacağınız bir haberle başlayabilir.

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

4 Temmuz 2015
Her şeyi herkese anlatmak zorunda değilsiniz. Ağzınızı sıkı tutmanız gereken bir gün olabilir. Dolaylı edinilmiş bilgileri paylaşmak durumunda değilsiniz.


Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
Akşam saatlerinde yapacağınız bir programa dahil olmak isteyenler olabilir. Teklif etmekten kaçınmayın. Bugünlerde aktif bir yapınız var, çok daha hareketli bir yaşam düşlüyorsunuz. Gözünüz çeşitli sosyal etkinliklerde ama yakınınızdakilerin koşulları ve moral durumları size ayak uydurabilecek yeterlilikte değil gibi.

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Temmuz 2015
Sevgili Yengeçler,  Ay-Oğlak burcu geçiş etkinliğinde Cuma günümüz başlıyor. İlişkilerimizde ciddiyet ve sorumluluk duygusunu önemsememiz gereken bir gündeyiz. Saat 13:38-15:21 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Bu durum, partnerinizle veya başkalarıyla aranızda belli bir mesafe oluşması anlamına geleceğinden, duygusal düşünmekten ziyade, ciddiyetle hareket etmeyi tercih edersiniz. Bazı önemli meseleleri konuşmak bu süre içinde pek kolay olmaz. Çünkü her iki taraf da kendince gözlemde bulunmayı veyahut hiçbir şey konuşmadan beklemede kalmayı tercih edebilir. Kısa süreli olmasına rağmen keyifsiz bir süre olduğunu söylemeliyim. Saat 15:21 Ay-Kova burcu seyir etkinliğinde, ilişkinizle alakalı konular sizi tedirgin edebilir. Özgür olmak istediğiniz halde sizi iş, ilişki meselelerinde yoran durumlar olabilir. Malum ayın başındayız. Ödenmesi gereken borçlarımız, parasal diğer konular üzerinde durabiliriz. Yaz tatili için, bütçemize göre bir planlamada bulunabiliriz. Gönlünüzden geçen tüm güzellikler sizinle olsun. Gönülden sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Temmuz 2015
Öfkeli davranışların size zarara verdiğini bildiğiniz halde, duygularınızı frenleyemediğiniz dönemler olabiliyor. Bugün, alıngan ve kuşkucu yönleriniz ön plana çıkabilir. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığını bildiğiniz halde, tavırlarınızda mantık eksikliği var. Çevrenizdeki kişilerin duygularından etkilenmemelisiniz.

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Temmuz 2015
Bugünün iş birlikleri kısa vadeli olmayacak. Kalıcı birliktelikler, gönül ve hedef birlikleri gündeme gelecek. Size bu açıdan gelecek olan tekliflere uzun vadeli kazanç gözüyle bakın. Bunun için bazı tavizler gerekebilir.


Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Temmuz 2015
Maddi açıdan kar edebilmek amaçlı bazı ön plana çıkmamış fikirleriniz olabilir. Aynı şekilde, yaratıcılığınızı gösterebileceğiniz de çok sayıda fikirleriniz var. Bu fikirlere gereken önemi vermeniz durumunda, uzun vadeli olabilecek işlere atılımda bulunabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzu özellikle okumalısınız. İletişimsel konular açısından oldukça olumlu birkaç günlük süreçteyiz. Bugün akşam saatlerinden itibaren ve hafta sonu boyunca, bizi motive edecek veya ilham verecek diyaloglar içerisine girebiliriz. Sözlerimiz istediğimiz yeri bulabilir, ifade yeteneği yüksek. Bu enerjiyi anlaşmalara imza atmak ya da üzerinde uzlaşılması gereken konular varsa uzlaşma sağlamak için kullanabiliriz. Özellikle öğle sonrası saatlerden itibaren bu enerji devreye giriyor. Hepinize keyifli sohbetler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Temmuz 2015
Eşinizle ilgili konularla ilgilenmeniz gerekebilir. İkili ilişkilerinizde denge ve uyum arayışında olabilirsiniz. Çalışma konularınızda aksayan işlere yeniden başlamak ve tamamlamak isteyebilirsiniz. Bugün fikirlerinizi güçlü bir şekilde savunacağınız zamanlar var. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla plan yapmak isteyebilirsiniz.


Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Temmuz 2015
Bugün içinde bulunduğunuz durumun ne kadar rahat bir ortam olduğunu keşfedeceksiniz. İçinizden geçenleri partnerinize ılımlı bir şekilde izah edebilirsiniz. Sorunlar kendiliğinden yok olacak.

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Temmuz 2015
Havailiğiniz başınıza iş açıyor. Çevrenizde yanlış anlaşılıyorsunuz. İşhayatınızın ve dostlarınızın güvenini sarsıyorsunuz. Bundan bir an önce vazgeçin. Yoksa en çok zararı siz görürsünüz. Biraz gayretle büyük bir başarı kazanmanız olası. Çevrenizde sizi çekemeyenler var.

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Temmuz 2015
Gün içinde yakın çevrenize, kardeşlerinize ve sevdiğiniz insanlara zaman ayırabilir, iş görüşmeleri yapabilir, seyahat edebilirsiniz. Sevdiğiniz insanlarla iletişim kurarken geçmiş şartlanmaları veya geçmişte olanları dikkate almadan bugüne yönelik diyaloglar geliştirmeniz faydalı olacaktır.

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Temmuz 2015
Güneş – Neptün etkileşimi özellikle yayıncılık, iletişim, seyahat, satış, pazarlama konusunda süper güzel desteklere de işaret etmekte, sanki yaşamınızda görünmez bir el değişmişçesine bütün işlerinizi hızlı bir şekilde halledebileceksiniz. Ve bu arada bu hafta sezgiler fora olacak sizlerde, sezgilerinize bol bol güvenin!

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Temmuz 2015
Özel hayatınız ve ikili ilişkileriniz devrede olacak. Ortaklı ve uzun vadeli işleriniz varsa iyi etkileşimler altında olacaksınız. Kendinizi fiziksel anlamda harekete geçirecek bir sürü olay içindesiniz.

Geçmiş Yengeç Burcu Burç Yorumu