Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

2 Eylül 2014
Sevgilinizin, çok eski yakın bir arkadaşınızı biraz çıkarcı, hesapçı olarak görmesi sizi üzüyor. Aralarındaki negatif elektriklenme sizi iki arada, bir derede bırakıyor.

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

2 Eylül 2014
Akşama doğru bir görüşme yapacaksınız. Verimli olabilir. Bugün fazla yorulmak istemiyorsunuz. Beyninizdeki bir sürü sorunun verdiği yorgunluğu kafi görüyorsunuz.

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

2 Eylül 2014
Yakındaki ödemelerinizi düşünmeniz gerekiyor. Paranızı idare konusundaki beceriniz, paranızı kendi kişisel zevklerinize harcadığınızda beceriksizliğe dönüşüyor, bir anda savruk biri olabiliyorsunuz

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

2 Eylül 2014
Bugünlerde bir davranışınız dostunuzu zor duruma sokabilir. Hoşlanmadığınız birinin onunla tartışmalı hali sizi meraklandırıyor. Bu kişiyle özel olarak konuşmayı düşünüyorsunuz. Bu pek doğru olmayacak.


Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Aile içi ilişkilerde sevimli, içten tavırlarınızla çok seviliyorsunuz. Bugüne sanki biraz isteksiz başlamış gibisiniz. İçinizde önünü alamadığınız endişeler barındırıyorsunuz. Endişeleriniz sizi yaşama karşı isteksiz yapacak şeyler değil. Bu günleri, sizden daha az gergin, hayata daha geniş bakan insanlarla bir arada geçirmelisiniz.

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Sevgili Yengeçler saat 07:19 Ay-Neptün zorlu görünümüyle Salı günümüzü selamlıyoruz. Yüreğinizin sesi her türlü olumsuzluğu geride bırakarak isteklerinizin peşinden gidebileceğinizi söylüyor. Yanlış olsa dahi, içinizdeki sesi dinlemeye hazırsınız. Ancak o sese kulak verirken, önümüze ardımıza iyi bakalım. 2 Eylül saat 08:38-28 Eylül saat 01:39 tarihleri arasında etkili olacak, Merkür Terazi geçiş süresince, ev içindeki iletişim dengeli ve ölçülü olmak zorunda. Bir yandan akıllıca yuvanızın iç dengelerini yerli yerinde tutmak diğer yandan güzellikten, barıştan, sevgiden söz etmek gerekiyor. Ancak bunun tek taraflı değil, el birliğiyle halledilmesi lazım. Fakat problemleri yok saymak yanlıştır. 5 Eylül tarihindeki Venüs-Başak burcu geçişini de hesaba katarsak, dengelerin yerle yerine oturacağını  söyleyebilirim. Çünkü bu iki gezegen birbirlerini güçlendirecek pozisyondalar. Saat 14:11 itibariyle Yay burcunda oluşan ilkdördün, iş ve çalışma hayatımızla alakalı konularda abartılı kararlar vermemize neden olabilir. Yeteri kadar özgür hareket edemediğimizi, kurallardan, zorunluluklardan kurtulamadığımızı düşünebiliriz. Bu düşünceler bizi stres altına alabilir. Gerilimli, bazen dozunu ayarlamakta zorlandığımız çıkışlarda bulunabiliriz. Bizden konum olarak baskın pozisyonda olan kişiler yüzünden sıkılabiliriz. Ancak bugün her burcun aklı başında hareket etmesi gerekiyor. Bunu yapmadığımız takdirde sonradan pişman olabileceğimiz kararlar alabiliriz. Saat 15:10 Ay-Jüpiter görünümü, çalışma hayatınız, sağlığınız ve maddi konular üzerinde bir hayli durmanızı sağlıyor. İnsan bunalıyor çoğu zaman. Ödemeler, etrafımızdaki insanlar ve bizden beklentileri. Tabii ki bütün bunlara çözüm bulmak zorundayız. Sakince neler yapabiliriz ona bir bakmamız yararlı olur. Gönlünüzden geçen dilekler gerçekleşsin. Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun.  Can-ı gönülden sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Bugün kişisel olaylarınıza daha temkinli yaklaşmalısınız. Maddi konularda güvensiz bir tablo çiziyor ve her şeyi kendi denetiminizden geçmesini istiyorsunuz. Çevrenizde istediğiniz konuma gelmek istiyorsanız daha sabırlı olmayı denemelisiniz. . Kendinize güveniyor ve yaratıcılığınız ve girişimciliğinizi ortaya çıkarmaktan zevk alıyorsunuz.

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Bugün size kendinizi zayıf ve yetersiz hissettirmeye çalış an kişilere rağbet etmeyin. Gerçek anlamda bir ast üst ilişkisi içinde değilseniz, kimsenin sizi komuta etmesine izin vermeyin. Kendi kararlarınızı uygulayın.


Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Bazı kişiler bazı hareketlerinin istenmeyen sonuçlarını öngöremiyor olabilirler. Aslında niyet dahilinde olmayan olası bu sonuçları bu kişilere anlatmak zor olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Gezegenlerin bazı olayları daha da büyütmemizi teşvik edebileceği ya da kendi duygu durumumuza bağlı olarak olayların üzerine düşmeme iradesini gösterebileceğimiz bir gündeyiz. Cuma gününe kadar kırılgan veya gergin olaylarla başa çıkabilmek için en esnek tavrımızı takınmamız ve soğukkanlılığımızı koruyarak en mantıklı şekilde hareket etmemiz gerekeceğe benziyor.

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
İşe dair önemli projelerinizi hayata geçirme açısından önemli bir sürecin içindesiniz. Somutlaştırma, yeni girişimlerde bulunma çabanız öne çıkıyor. Çalışma arkadaşlarınızla olan iletişiminizi arttırmanız yararlı olabilir. Detayların önemli olduğu işler ve yoğun çalışma temposu sizi yoracak. Önlem almaya bakın.


Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
TANIŞACAĞINIZ yeni insanlarla yapacağınız keyifli sohbetler hoşunuza gidecek. Güneş gibi parladığınız bu günlerde bol bol dua edin.

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Duygularınız coşacak. Seviyor ve seviliyorsanız bütün kuruntu ve kuşkulardan sıyrılarak büyük bir mutluluğa ulaşacaksınız. Bir dostla işbirliği olabilir. İş hayatınızda onun yardımını görebilir ve sivrilebilirsiniz. Grup çalışmasına hazırlanın. Bu sayede yeni teklifler gelebilir.

Geçmiş Yengeç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!