Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Haziran 2018

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Onu hala çok seviyorsunuz ama kızgınlığınız sürüyor. Bugün yakın arkadaşlarınız aracılığıyla size bir mesaj iletebilir. Sizin de bu mesaja kayıtsız kalmanız pek mümkün değil. Öfkeniz sevginize yenik düşecek gibi.
25 Haziran 2018

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Zaman zaman tek başınıza karar vermek sizi ürkütüyor. Bu duruma alışmanız gerekecek. Çünkü bugünlerde inisiyatif almanız ve hızla karar vermeniz bekleniyor sizden.
25 Haziran 2018

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Almak istediğiniz birkaç şeyden birini tercih etmek zorunda kalabilirsiniz. Bütçenizi gözden geçirdiğinizde bunun bir zorunluluk olduğunu göreceksiniz. Harcamalarınızda bir süre daha dikkatli olmanız gerekecek.
25 Haziran 2018

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Pek çok şeyi başarabilecek yeteneğe sahipsiniz. Bunu bilerek kendinize biraz daha güvenmeniz gerekiyor.
25 Haziran 2018

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok sevdiğiniz birisi yolculuğa hazırlanıyor. Onun geleceğiyle ilgili bir yolculuk olduğunu bildiğiniz için sevinciniz üzüntünüzü bastırıyor. Bugünlerde kendinizi karışık ilişkiler içinde bulabilirsiniz. Siz bu ilişkilerin yaşayanı değil, tanığı olacaksınız. Dışardan bakanların çok eleştireceği bu durumu anlamaya çalışacaksınız ama sizin de içinize sinmeyecek.
25 Haziran 2018

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler yeni haftamız saat 07:29 Ay-Yay burcu seyriyle başlıyor. Dışa karşı, kendinizi rahat biri gibi göstermeye çalışsanız da, iş veya özel hayatınızla ilgili konulardaki belirsizlik canınızı sıkabilir. Çünkü siz görünen düşmanla savaşmanın, iki yüzlü hareket etmeye çalışan kişiyle uğraşmaktan daha kolay olduğunu bilirsiniz. Fakat şu sıralar bunlarla uğraşacak pek haliniz yoktur. Sakin ve kendinizden emin bir şekilde asıl yapmanız gerekene odaklanmak daha akıllıca olacaktır. Saat 20:19 Venüs-Jüpiter görünümü, maddi-manevi anlamdaki ilişkilerimizi abartıya kaçmadan dozunda ve gerçekçi şekilde ele almamız gerektiğini söylüyor. Riskli kararlardan uzak durulmasında yarar var. Mutlaka bir bütçe kontrolü yapılmalıdır. Alış-satış gibi işlemlerde piyasa şartları göz önüne alınmalıdır. Saat 22:20 Ay-Kuzey düğüm görünümü, bizi kısıtlayan sorunları aşma arzumuzun işaretçisidir. Güvence o denli kıymetlidir ki, bu olmadan huzur bulmak zordur. Bu nedenle, paramızı, ailemizi, değerlerimizi korumak ve kollamak isteriz. İşlerinizde kolaylıklar diliyorum. Kalben sevgilerimle,
25 Haziran 2018

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iş yerindeki üstünlük savaşlarından nasibini alacaksın. Kararlı adımlar atabilirsin.
25 Haziran 2018

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk, flörtler ve hayatın eğlenceli yanlarına odaklanacağınız aynı zamanda gayet şanslı olacağınız bir zaman dilimi. Özellikle yalnız olan yengeçlerin bahtı oldukça açık gözüküyor. Yaşamlarına yeni giren bu kişilerle ilgili belli bir müddet saklama eğiliminde olabilirler. İlişkisi devam eden yengeçler ise bazı sorunların tespitlerini daha kolay yakalayabilecekleri bir gün yaşayabilirler.
25 Haziran 2018

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma arkadaşlarınızla ilişkileriniz önem kazanabilir. Gün içinde bilemediğiniz nedenlerden dolayı tepkisel davranmanız olası. Ailevi konularınız ile ilgili konular gündeminize gelebilir. Geçmişte yaşanılan olayların gündeme gelmesi sizde duygusal gerginliğe yol açması olasıdır. Tavırlarınız farkında olmadan sertleşebilir. Arkadaşlarınızla buluşmak iyi gelecektir.
25 Haziran 2018

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk, tutku ve heyecanlarınız söz konusu olduğunda sınır tanımayabilirsiniz. Kalbinizin sesini daha çok duyup dinleyebileceğiniz bir günde olabilirsiniz.
25 Haziran 2018

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Geleceğinizle ilgili önemli kararlar alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Sevdiğinizle bazı sorunlar çıkabilir. Onun da fikirlerine önem verin. Uyarılarını dikkatle dinleyin. Elde edeceğiniz kazanç yüzünüzü güldürse bile çok büyük gelişmeler beklemeyin.
25 Haziran 2018

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Biraz gergin ve alıngan olabileceğiniz bir gün. Olaylardan çok fazla etkilenebilirsiniz. Ancak, parasal konulara yönelik yeni atılımlar yapabilirsiniz. Fikirlerinizi kabul ettirebilir, ikna edici ve sempatik olabilirsiniz.
25 Haziran 2018

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftanın ilk günü, duygusal anlamda kendinizi oldukça yorgun hissedebilirsiniz. Para konularında dikkatli kararlar almalı gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız.Eski işleri tamamlayıp, aile içindeki düzeni aksatan konulara çözüm bulun. Yemek pişirmek, buzdolabını temizlemek, çekmeceleri düzenlemek için bugünü değerlendirebilirsiniz. Zira ilişkilerle zorlanacağımız bir gün yalnız olmakta fayda var. aile
25 Haziran 2018

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gücünüzü ve yapabileceklerinizi hayata geçirmek isteyeceksiniz. Planlarınızı devreye sokmak için gereğinden fazla harcama yapabilirsiniz. Abartıdan uzak durmanız gerekiyor.
Reklamı Kapat