Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
29 Haziran 2016

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgi bağlarınız sapasağlam duruyor. Buna rağmen tatlı sert bir ilişki içinde olmanız sizi şaşırtıyor. Karakterlerinizdeki sivrilikler, sizi hırçın ama hep heyecanlı garip bir ikili yapıyor.
29 Haziran 2016

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

İş çevrenizde iyi dostluklarınız var. Bugünlerde onlarla önemli görüşmeleriniz olabilir. Teknik gelişmelerin gerisinde kalmak istemeyecek, bunun çarelerini arayacaksınız.
29 Haziran 2016

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Yakınlarınızın harcama konusundaki dağınıklıklarını ciddi bir sorun olarak ele alıyorsunuz. Para konularındaki mutlak hakimiyetiniz, bir iki insanı hiç etkileyemiyor.
29 Haziran 2016

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugünlerde maddi anlamda bir depresyon yaşayabilirsiniz. Sonuca çabuk ulaşmak için zorladığınız bir mesele, size çok pahalıya mal olabilir.
29 Haziran 2016

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir arkadaş ziyaretiniz var. Bu ziyaretten dönüşünüz biraz umutsuzluk içinde olabilir. Sizi üzmeye çalışan birisinin niyetiyle ilgili araştırmalar içindesiniz. Bununla ilgili bir kırgınlık yaşayacaksınız. Tartışmalı, yorucu geceler sizi bitkin bir sabaha uyandırıyor. Arkadaş çevrenizdeki çözümsüz tartışma merakı, size artık biraz itici geliyor gibi.
28 Haziran 2016

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler Saat 05:37 Ay-Satürn görünümü, iş konularında akılcı düşünmenin, daha önce verilmiş kararları veya şu anki şartları yeniden gözden geçirmenin önemini vurguluyor. Eğer hedefiniz büyükse o zaman yükselmek için sabırlı ve bilinçli olunuz. Zorluklar tabii ki olur. Ancak kişi kendinden ve yapacaklarından eminse bunlar kolaylıkla aşılabilir. Saat 07:59 Ay-Venüs görünümü, iş ve özel hayatın sorunları yerine, huzurlu-güvenli yerleri tercih etmeye bizi yöneltir. İlişkilerimizde kavga, tartışma, sorumluluk, huzursuzluk gibi olgulardan uzak durmak isteriz. Bazı kişilerin veya hayatın türlü karmaşaları yorar bedenimizi ve ruhumuzu. Daha fazla bir şeyler üzerimize geldiğinde dayanamayıp tepki gösterebiliriz. Saat 14:14 Ay-Pluto görünümü, gerek mesleki ve gerekse özel ilişkinizle alakalı konularda tepkisel davranışlardan kaçınmak lazım. Gözden geçirmeden, üzerinde düşünmeden söylenen sözler gerginliğe neden olabilir. Oysaki açık, net, ılımlı şekilde duygularımızı ifade edebilsek, sıkıntılarımızı dile getirebilsek hiçbir sorun çıkmaz. Kendimizi güvende ve huzurlu hissetmemiz dileğimle,
28 Haziran 2016

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizin tepki vermesiniz istemiyorsanız, onların fikirlerini de almak zorundasınız. Bugün bireysel davranmak isteyebilirsiniz. Özgürlüğünüz kısıtlandığı zaman yapmak istediklerinizi yaşama geçiremiyorsunuz. Önce işlerinizle ilgili yapmak istediklerinizi planlamalı ve daha sonra da duygusal yaşantınıza renk katacak işlerle uğraşmalısınız.
28 Haziran 2016

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İşinizi yönetmek ve bunu yaparken ilişkilerinizi zedelememek bugün her zamankinden uğraştırıcı olacak. Kararlarınızı sorgulayan, bunlara karşılık vermeye ve sizi durdurmaya çalışan kişiler olabilir çevrenizde. Amacınıza odaklanın.
28 Haziran 2016

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı durumların doğal akışında ilerlemesine izin verin. Kişisel anlamda zorlu mücadeleler veya rekabet ortamları söz konusu olabilir. Özgün fikirleriniz olumlu algılanabilir ve kişisel gelişiminize faydası olacak bir ortam oluşmasını sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Başarılı olmak, başkalarının adım atmasını beklemek yerine inisiyatif kullanmak ve biz harekete geçmek istiyoruz. Ancak, Pazartesi yazımızda ele aldığımız gibi hafta genelinde aşk hayatımız, sevgi temalı ilişkilerimiz, güzellik estetik, sanat ve ekonomik başlıklı konularda bir taraftan sürprizler, hoşluklar, yenilikler yaşanırken ve birbirimize yardımcı olma isteğimiz artarken; diğer taraftan, problemler, gerilimler, hırpalayıcı durumlar ön plana çıkıyor. Aşırı sahiplenme, dominant role soyunma, kıskançlık veya güç mücadelelerine bağlı dramatik durumlar ortaya çıkabilir. Özellikle, akşam saatlerinde, kötü alışkanlıkları veya kötü niyetleri olan kişilerden uzak durmamız veya ilişkilerde takıntılı bir tavır geliştirmemeye çalışmamız ve sakinliğimizi korumamız doğru olur. Venüs’ün konumu bu durumu etkin hale getiriyor. Beklenmedik durumlar yaşanabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
28 Haziran 2016

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sempatik ve uyumlu, çevresindeki herkese her anlamda pozitif davranışlar sergilediğiniz bir zaman dilimidir. Özellikle karşı cins ile herhangi bir sorun varsa tatlı dille konuşarak olmasını istediğiniz her şeyi karşı tarafa ılımlı bir dille anlatırsınız. Başkalarının sıkıntılarını dinleyip kendinize ait sorunlarınızı çok net ortaya koyarsınız.
28 Haziran 2016

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu günlerde yeni tanışacağınız insanlarla kalıcı dostluklar kurmak için erken bir zaman dilimi olduğunu bilerek, sırlarınızı açmamalısınız. Aksilikler gelince hayıflanıyorsunuz. İçinizden geldiği gibi konuşmamalısınız.
28 Haziran 2016

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağlığınızı kafanıza çok taktınız. Adeta hastalık hastası oldunuz. Dostlarınız bu durumdan çok şikayetçi. Sizin yanınızda rahat değiller. Bu huyunuzdan vazgeçin. İşlerinize dört elle sarılın. Yüzdünüz ve kuyruğuna geldiniz. Bundan sonrası başarı.
28 Haziran 2016

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.
28 Haziran 2016

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyer alanınızda umut dolu başlangıçlar için hazırsınız. Bundan sonraki dönemde daha aktif ve daha enerjik bir yapıya bürüneceksiniz.Özellikle teknik ve mühendislik konularındaki girişimleriniz ve projeleriniz üzerinden ilerleme sağlayabilirsiniz. Ancak sabırlı davranmalı ve attığınız tohumların yeşerebilmesi için zamana ihtiyaç olduğunu algılamalısınız. Akşam saatlerine doğru özellikle mesleki alanınızda fevri çıkışlar sergileyebilirsiniz. Bu nedenle beklenmedik bitişlere neden olmadan önce sabırlı ve dikkatli olmalısınız.
28 Haziran 2016

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinize ve dış görüntünüze önem verdiğiniz bu dönemde, iş hayatınızda da fırtınalar estirmeye hazırsınız. Ortaklı işlerinizde karşı tarafla aynı şekilde hissetmeyebilirsiniz.
Reklamı Kapat