Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

3 Ağustos 2015
Duygusal yaşamınızda sizi mutlu edecek bazı gelişmeler olabilir. Ani iletişimler kurabilir ve sonucu sizin için yararlı olacak teklifler alabilirsiniz. Bugünü iyi değerlendirmeye bakın.

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

3 Ağustos 2015
İş yerinizde günlük rutin işlerinizi yürütmek sizin için zor olmayacak ancak bu konuda yenilikler yapmakta zorlanabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

3 Ağustos 2015
Parasal konularda yanlış kararlar alma arifesindesiniz. Karar almadan önce güvendiğiniz kişilerden yardım almayı denemelisiniz.

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

3 Ağustos 2015
Bugün stresten uzak durmaya çalışmalısınız. Duygusal olarak bazı karışıklıklar yaşama ihtimaliniz olacaktır.


Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Ağustos 2015
Bugün duygularınızın karmakarışık olduğu bir gün geçireceksiniz. Hiç bir sebep yokken kah üzülüp kah sevineceksiniz. Gün içerisinde zaman zaman yalnız kalmak zaman zaman da yakınlarınızda birilerini görmek , onlarla konuşmak isteyeceksiniz. Sizi iyi tanıyan yakınlarınızı bu karmaşık duygularınız ile bir hayli şaşırtacaksınız.

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Ağustos 2015
Sevgili Yengeçler saat 11:29 Ay-Chiron kavuşum etkisinde yeni haftamıza adım atıyoruz. İnancımız önemli. Hayata bakış açımız, moralimiz, yaşadıklarımıza şükür duygumuz ve her ne olursa olsun yaşamın bir armağan olduğunu bilmemizi sağlıyor. Evet zorluklar var, zayıflıklarımız var. Fakat asla çaresiz değiliz. Bunu hatırlatan bir görünüm bu. Size şifa veriyor ve başkalarına da rehberlik etmeniz için teşvik ediyor. Saat 13:37 Jüpiter-Satürn görünümü, hem maddi kazanç hem iş hayatımız hem de ilişkimiz, çocuklarımızla alakalı konular üzerinde risk almamak, sorumsuz davranmamak, paranızı nereye harcadığınızı bilmek anlamında önem taşıyor. İşimiz, sağlığımız bizim güvence anlamında önemsediğimiz değerler. Bunların hiç birinde bir sıkıntı yaşansın, terslikler çıksın istemeyiz. Fakat bazen sorumluluklarımız (çocuk, ilişki, aile) öyle zorlar ki, biz mecburen daha fazla paraya, daha iyi bir işe, imkanlara sahip olmak isteriz. İşte bu görünüm, bu arzunun işaretçisidir. Daha fazla mücadele ederiz. Ancak istediğimiz gibi olmama riskini göz ardı etmeyelim veya parasal konularda açılmayalım. Saat 23:35 Ay-Satürn görünümü bu saatlerde meseleleri,  ciddi ve bilinçli şekilde ele alınmasında yardımcıdır. Ayrıca aşk hayatımız, çocuklar, eğitimden ticari konulara kadar geniş alandaki sorumluluklarımızın da farkında olmamız lazım. Bu görünümün ardından 4 Ağustos saat 02:34   olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. Yeni hafta boyunca her işinizde kolaylık ve başarı sizlerle olsun. Gönülden sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Ağustos 2015
Yakın dostlarınızla yapacağınız telefon konuşmaları sayesinde, enerjiniz daha da olumlu etkilenecektir. Çevrenizden olumlu etkiler aldığınız zaman, sosyal aktiviteniz daha da güçleniyor. Paylaşım duygunuzun önemli olduğu bir gün. Mesleğinizi kişiselliğinizle birleştirmek ve kendinizi, fikirlerinizle ispat etmek istiyorsunuz.

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Ağustos 2015
Bugün hedef belirlemek ve odaklı hareket etmekte zorlanabilirsiniz. Plansızlık sizi ve çevrenizdekileri yoracak. Bugün sadece iş bitirmeye ya da günü kurtarmaya değil uzun vadeli planlara da dikkat çekmekte fayda var.


Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Ağustos 2015
Belli başlı konular kontrolünüzün tamamen dışında gelişiyor olabilir veya kontrol dışına çıkan olaylar karşısında ne yapacağınızı bulmakta zorlanabilirsiniz. Biraz sabırlı olmanız gerekiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Haftaya sınırsız fikirler, yenilikçi düşünceler, yeni şeyler deneme isteği, özgürlükçü yaklaşımlar ve açık sözlülükte sınır tanımama eğilimleriyle başlıyoruz. Ani yolculuklar, randevular, sözleşme, yazışma v.b başlıkları gündeme gelebilir. Eski, işe yaramaz ve demode ne varsa aranıza hayatınızdan uzaklaştırmak isteyebilirsiniz. Tavsiye veya tecrübelerine ihtiyaç duyduğunuz kişiler varsa bulma ihtimaliniz yüksek. Sınırlanmışlık hissi hakim olabilir, ama bu hisle baş etmek zor olmayacaktır. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Ağustos 2015
Bugün yeni ufuklara açılmak isteyeceğiniz zamanlardasınız. Sorumlu olduğunuz konularda yeniden harekete geçmek için toparlanabilirsiniz. Bazı olaylarda bütünü görebilmek daha kolay olabilir. Ruhsal konularda daha fazla şey öğrenmek isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde yeni imkanlar var ama sandığınız kadar parlak olmayabilir.


Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Ağustos 2015
Elinize bir miktar para geçebilir. Elde edeceğiniz bu parayı dikkatli harcamalısınız. Aksi halde sıkışık bir dönem geçirebilirsiniz. Zamanı kullanmak konusunda sorunlarınız var.

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Ağustos 2015
İstediğiniz başarı geliyor. Hiç ummadığınız birinden destek göreceksiniz. Bu kişi iş yerinizden ve sizi kıskandığını sandığınız biri. Aranızda güzel bir dostluk başlayacak. Evle ilgili bazı sorunlar olabilir. Bunu daha fazla büyütmemelisiniz. Herşeyin çaresi var.

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Ağustos 2015
Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde ruhsal olarak geçici sıkıntılar yaşayabilir, aile ve özel ilişkilerinizde iletişim problemleri ile karşılaşabilirsiniz. 17.00 sonrasında kendinizi çok daha rahat ifade edebileceğiniz, aile ilişkileri ve özel hayatınızda etkili paylaşımlarda bulunabileceğiniz bireysel gücünüz ve motivasyonunuzun arttığı bir zamanda olacaksınız.

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Ağustos 2015
Partneriniz var ise onunla birlikte çok romantik bir seyahatin planını yapabilir veya tatile çıkabilirsiniz. Veya partneriniz yok ise bu hafta oldukça romantik, sezgilerin, duygu yoğunluğunun fazla olduğu kişilere çekilebilir, özel ve romantik zamanlar yaşayabilirsiniz. Eğer ki evli iseniz ve bebek sahibi olmak gibi bir planınız var ise, hamileliğin yolda olduğunu söyleyebilirim, ya da çocuklarınızla ilgili sizi sevindirecek güzel haberler de söz konusu olabilir.

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Ağustos 2015
Parasal olarak risk almaktan uzak durun. Harcamalarınızda kısıtlamalar devreye girecek. Uzak çevrenizden alacağınız haberler derli toplu hareket etmeniz gerektiğini gösterecek.

Geçmiş Yengeç Burcu Burç Yorumu