Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
28 Şubat 2017

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Ne kadar gizli tutmaya çalışsanız da bugün yarın herkes ilişkinizi öğrenecek. Gizlilik neden ayrıca ? Bunu gerektiren bağlarınız yok ki. Geçmişteki hayal kırıklıkları mı ? Hiç gerekçe değil.
28 Şubat 2017

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Çok rizikolu bir işe kalkışıyorsunuz. Bir etik sorunu değil tabi ki, ama yine de zor silinir bir başarısızlık unvanı alabilirsiniz. Kariyerinizi kaybedebilirsiniz. Bu yeteneklerinizi değil, ama elinizdeki yetkileri biraz aşan bir iş gibi görünüyor. Bugün bir kez daha düşünün.
28 Şubat 2017

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Bugünlerde işyerinin size çok ihtiyacı var ve bunu karşılıyorsunuz. Ama sizin de ona çok ihtiyacınız var, o ise ayak sürüyor. Bilirsiniz ama patronluk biraz da budur. Hiç sağa sola borç başvurusu yapmayın. Sıkıntının ömrü bir iki hafta görünüyor.
28 Şubat 2017

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Geçmişle ilgili bir baş ağrınız var. Zaman geçtikçe kendinize yakıştıramadığınız bir hatanız bu hengame arasında bile beyninizdeki yerini koruyor. Paylaşın birileriyle.
28 Şubat 2017

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Birtakım konularda kendinizle yeniden tanışabileceğiniz bir gün. Bugün, beklemediğiniz sürpriz hoşluklarla büyük bir koşuşturma içine girebilirsiniz. Bu koşuşturma. size bilmediğiniz yeni eksik yanlarınızı gösterecek. Bir arkadaş ilişkinizdeki aile içi problemler, aileye yakınlığınız nedeniyle sizi doğrudan ilgilendiriyor. Ama bu ilgiyi kesmek zorunda kalacaksınız.
28 Şubat 2017

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler Salı gününe, saat 02:08-07:52 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında başlıyoruz. Sizi bunaltan, tedirgin eden konularda yanlış veya acil kararlar vermemek yerinde olur. Yarım kalan işlerin tamamlanması yönünde destekleyicidir. Sakin bir kişi olsanız da, ailevi sorumluluklar veya türlü nedenlerle kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Fevri çıkışlarda bulunmanız söz konusudur. Saat 07:52 itibariyle Koç burcunda ilerleyecek yöneticiniz Ay, hedef tayininde bulunmanızda cesaretlendiricidir. Kişi geçmişin etkisi altında kalmadan geleceği için azimle bir yol saptamaya çalışır. Becerilerini ortaya koymaktan çekinmemelidir. Gerçekçi adımlar atıldığında hayat size gerekeni yardımı sunacaktır. Yeter ki siz bunu gönülden isteyiniz. Mutlu gülüşler, içten sevgiler, kalpten kalbe güzel aksedişlerle dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,
28 Şubat 2017

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Önemli işlerini ertelemelisin. Gökyüzü, konsantre olmakta zorlanabileceğin bir gün olduğunu söylüyor.
28 Şubat 2017

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlık bağlarınızı güçlü tutmayı sevmenize rağmen, son yıllarda fazla içinize kapandınız. Önemli aşamalardan geçtiğinizi başkalarının anlamayacağını zannederek, kendinizi üzüyorsunuz. Bugün seyahat planları yapacaksınız.
28 Şubat 2017

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı sorunları masaya yatırıp olumlu sonuçlar elde edebileceksiniz. Aileniz ile ilgili ani gelişen durumlara ayak uydurmak zorunda kalabilirsiniz.
28 Şubat 2017

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızla ilgili konularda farkındalığınız artabilir. Çabalarınızın karşılığını alabilirsiniz. İşlerinize yenilik katabilirsiniz. Üzerinde düşündüğünüz işleri başlatabilirsiniz. Üstlerinizle iletişiminiz önem kazanabilir. Göz önünde olmak isteyebilirsiniz. Yabancılarla ilgili konularda harcama yapabilirsiniz. Değişik fikirler geliştirebileceğiniz bir gündesiniz.
28 Şubat 2017

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Harekete geçmek için kuvvetli arzular duyduğunuz bir dönemdesiniz ancak aceleci davranmayın ve geriliminizi çevrenize yansıtmaktan kaçının. Biraz makul olmalısınız.
28 Şubat 2017

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Süregelen sessizliğinizi bozup, çevreyle iletişim kurmaya başlayacağınız bir günde olabilirsiniz. Kendinizi ifade etme ihtiyacı hissedeceksiniz. Konuşmalarınızda da akıcılık, canlılık ve renkli ifade şekilleri olacaktır.
28 Şubat 2017

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınız ve kariyeriniz açısından dikkat çektiğiniz bir günde olabilirsiniz. Duygularınızı göstermekten, paylaşmaktan çekinmeyebilirsiniz. Organizasyon, plan, strateji gerektiren konularda ağırlığınızı koyabilirsiniz.
28 Şubat 2017

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyer alanınızda umut dolu başlangıçlar için hazırsınız. Bundan sonraki dönemde daha aktif ve daha enerjik bir yapıya bürüneceksiniz. Özellikle teknik ve mühendislik konularındaki girişimleriniz ve projeleriniz üzerinden ilerleme sağlayabilirsiniz. Ancak sabırlı davranmalı ve attığınız tohumların yeşerebilmesi için zamana ihtiyaç olduğunu algılamalısınız. Meslek alanınızla ilgili size uymayan bazı yaptırımlar ve oldu bittiler nedeniyle gerginlikler ve tartışmalar yaşamanız olasıdır. Özünüze ters düşünceler tartışma nedeni olabilir.
28 Şubat 2017

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, iş ve kariyer alanlarınız oldukça aktif olacak. İş hayatınızda farklı duygu ve düşüncelerle hareket edeceksiniz. Toplum içinde kolay sıkılabilir ve değişik davranabilirsiniz.
Reklamı Kapat