Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Aralık 2017

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Karşı konulmaz duygularla severken bunu gizlemeye çalışmanız, pek anlaşılır bir davranış değil. Neyin doğru, neyin yanlış bir tarz olduğunu söyleyecek birilerine danışmanız gerekebilir.
12 Aralık 2017

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Birçok şeyin tek odaktan kontrolü, kaçınılmaz olarak sorunlar çıkartabiliyor. Mutlak egemenlik saplantınızı biraz törpülemek, sorumlulukları yaymak durumundasınız.
12 Aralık 2017

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Lüksünüz olmadığını, gerekli harcamalar yaptığınızı düşünüyorsunuz, ama bu tek başınıza değerlendirebileceğiniz bir konu değil. Paranızın, temel gereksinimleriniz dışında dağıldığı birçok yer var.
12 Aralık 2017

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

İş yaşamınızda pek akıl yürütemediğiniz bazı önlemlerin gerekliliğine kendinizi inandırmanız gerekecek. Tepkimeci tavrınız, bu önlemleri alanlara biraz itici gelebilir.
12 Aralık 2017

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Alacağınız bazı haberler hem kafanızı, hem de duygularınızı karıştırabilir. Parasal konulara yönelik büyük bir hırs içine girebilirsiniz. Ancak, harcamalarınıza özen göstermeli, sorunları büyütmekten kaçınmalısınız. Duygularınızı ve kuruntularınızı sevdiğinize yansıtmayın.
12 Aralık 2017

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler Saat 09:42 Ay-Venüs görünümü, sağlıklı, huzurlu bir yaşam ve kaygıdan uzak bir iş hayatı özlemimizin işaretçisidir. Bir şeylere uymak, zorlanmak istemeyiz. Günün bu saatlerinde farklı bir şeyler yapmak, keyiflenmek isteriz. Saat 17:43 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisi, geleceğimizi maddi anlamda garanti altına almak amaçlı düşünmemizi sağlıyor. Aile hayatında uyum ve paylaşımın, çıkarsız bir arada yaşamanın, bir yuvanın sıcaklığını hissetmenin önemini vurguluyor. Saat 18:09 Ay-Pluto görünümü, ailemiz ve ilişkimizle alakalı konularda ortaklaşa bir karar vermekte zorlandığımızı, bir takım meseleler yüzünden anlaşmazlık yaşanabileceğini işaret ediyor. Uyumsuzluk, anlaşmazlık, birinin diğeri üstündeki baskısı söz konusu olabilir. Daha nazik ve ılımlı şekilde konuşalım. Saat 23:38 Ay-Güneş görünümü, ev-aile konularında huzur ve uyuma olan ihtiyacımızı işaret ederken, çalışma hayatımızla ilgili meselelerde de bilgilenmeye önem veriyoruz. Bazen kararsızlık duyuyoruz ancak bunun sebebi, ilişkilerde yaşanan dengesizlik sebebiyledir. Gün boyunca her konuda güzellikler yanınızda olsun. Kalben sevgilerimle,
12 Aralık 2017

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Her şeyi kontrol altına almak istiyorsun. Mevcut olan yorgunluğunu gün içinde atıyorsun.
12 Aralık 2017

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İş arkadaşınıza, başarılı olduğu konusundaki konuşmalarınızla cesaret verebilirsiniz. Böylece, ortaklaşa performansınızı arttırabilirsiniz. Bugün, ailenizle ilgili sorunlara çok ince detaylarla yaklaşıyor ve başarılı oluyorsunuz..
12 Aralık 2017

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Deneyim senin başına gelen şeyler değildir; senin başına gelenlerle ne yaptığındır. Bugün yaşanan olaylara karşı deneyimlerini gözden geçirmende fayda var.
12 Aralık 2017

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün evle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Evinizi güzelleştirmek için harcama yapabilirsiniz. Teknik işleri halletmek için zaman yaratabilirsiniz. İşlerinizde başarılı olmak için efor sarf edeceğiniz bir gündesiniz. Yaratıcılığınızı artıran konulara yoğunlaşabilirsiniz. Gün içinde işten gelen paralarınızı değerlendirebilirsiniz.
12 Aralık 2017

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Evinizle, yaşadığınız yer ve mekanla ilgili konular gündeminize gelirken evinizde daha çok zaman geçirebilirsiniz. Yemek ve beslenme konularıyla ilgilenebilir, şefkat ve merhamet duygularınızı daha çok öne çıkarabilirsiniz.
12 Aralık 2017

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Parlak bir gün. Kendinize olan güveniniz ve pratik zekanız sayesinde işyerinizde terfi etmeniz çok yakın. Gerek iş gerek özel hayatınızda herşey toz pembe. Duygusal bağlamda yine de biraz dikkatli olmanızda fayda var. Sahiplenme duygunuzun ağır basmasına izin vermeyin.
12 Aralık 2017

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.
12 Aralık 2017

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay’ın tüm gün Terazi burcundaki seyahati evinizde huzurlu diyaloglar kurmanızı sağlar. Herkes birbirine saygıyla yaklaşıp ortak kararlar alabilirsiniz. Aile meclisini bir araya getirmek için kolları sıvayın. Diğer yandan haftanın ikinci iş gününde tahsilatları kontrol etmek, gider gelir dengesini ayarlamak gündeminizde olur.
12 Aralık 2017

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ev hayatınıza dayalı ortak harcamalarınız ve görevleriniz için harekete geçebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla birbirinizi anlamakta zorlanabilirsiniz. Empatiyle dengeyi sağlamalısınız.
Reklamı Kapat