Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

5 Eylül 2015
Elinizden geldiğince bir şeyleri düzeltmeye çalışıyorsunuz. O ise artık bağlılığınızdan kuşkuya düştüğünü, size eskisi kadar güven duymadığını açıkça dile getirdi. Akşam dansa gitme öneriniz geri çevrilecek.

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

5 Eylül 2015
Bugünlerde kendinizi işe fazla kaptırdınız. Ne kadar işin gereği bu deseniz de, bugünlerdeki işkolikliğiniz bir şeylerden kaçışın göstergesi gibi duruyor. Kendinizi bu kadar yıpratmamalı, asal sorun neyse direk onun üzerine gitmelisiniz.

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

5 Eylül 2015
İlk defa paranızı iyi değerlendirdiniz. Bu defa gelecekle ilgili pahalı beklentilerinize, kısmen de olsa bir finans sağlamış oldunuz. Ama böyle bir hedef için irili ufaklı bütün harcamaları asgariye indirmeniz gerekiyor.

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

5 Eylül 2015
Artık geri almanız konusunda sürekli uyarıldığınız bir emanetinizi şu günlerde almanız gerekiyor. Aksi takdirde emanetiniz size ait olma özelliğini kaybedecek.


Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Eylül 2015
Hiç sorumlu olmadığınız bir problemin tam ortasındasınız. Bu problemde size yüklenilen sorumluluğu kabullenmeseniz de, meselenin çözümüne kadar için içinde olacaksınız. Alacağınız bir telefon bütün gününüzü meşgul edecek. Sıkıntıları daha kapsamlı ele almanız gerektiğini öğreneceksiniz. Dolaylı bir ilişkinizde olsa, kısa tanışıklığınızda sevgi duyduğunuz birinin ciddi hastalık haberi sizi üzecek.

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Eylül 2015
Sevgili Yengeçler, Ay-İkizler burcu etkinliğinde cumartesi gününe adım atıyoruz. Çalışma isteğimiz düşük olabilir.  Eğer iyi odaklanırsak, sistemli çalışırsak her işin  üstesinden geliriz. İyi not almak lazım.  Duygusal meseleler böyle bir enerji altında, iki yönlü tepkiye neden olabilir. Bazılarınız mantıklı bir şekilde olayları gözden geçirir, bazılarımız alışkanlıklarının esiri olabilir. Söylenenlere inanmadan önce iyice bir düşünelim. Saat 05:22 Ay-Neptün zorlu görünümü, kurduğumuz hayallerin gerçeğe dönüşmesini istediğimiz zamandır. Hafızamızda yer etmiş anılar saklandıkları yerden çıkarlar ve biz onları tekrar hatırlarız. Hassas ve oldukça sezgisel bir şekilde, her şeyin yolunda gitmesini isteriz. Bizi rahatlatacak  küçücük şeylerden bile mutluluk duyarız. Eğer bir şeyler canımızı sıkıyorsa, bunları görmezden geliriz. Saat 07:10 Ay-Merkür görünümü, kafamızın içinde ikileme düştüğümüz meselelerin bir hayli etkili olduğu sabah saatlerinde,  huzurun kıymeti çok büyük. Aile olmak, konuşabilmek, yeri geldiğinde bir mesele üzerinde ortaklaşa bir yol belirlemek ne de güzeldir diye düşüneceğiz. Saat 12:54 itibariyle, yöneticiniz Ay ile Güneş arasında meydana gelecek sondördün etkisi altında, tuhaf ve ikilemler içinde bir ruh hali sizi sarabilir. Sizin gibi her zaman öncü bir enerjiyle ve sağlam olarak hareket etmekten yana olan kişi için bu oluşum, dağınıklık anlamına geldiğinden zorlayıcıdır. Bir anda bir sürü işle uğraşmak zorunda kalabilir ve hepsinden de oldukça bunalabilirsiniz.O kadar çok şeyi bir arada düşünmek ve bir de çözüm bulmaya çalışmak sağlığınızı da zorlayabilir. Garip ve tuhaf rahatsızlıklar çekebilirsiniz. Bunların tümünde baskın olan ise sinirli oluşunuzdur. En ufak bir sözü kaldıramaz, oldukça sert yanıtlar verebilirsiniz. Belki her şey yolunda gibi gözüküyordur fakat nedenini bilemediğiniz bir halde, ters gideceğini düşünerek kendi kendinizi rahatsız edebilirsiniz. Saat 16:15  Ay-Venüs olumlu görünümü, parayla alakalı işlerin yoluna koyulması, ihtiyaçların giderilmesi, gerekli işlerin yapılması yönünde önem taşıyor. Bazı masraflar yüzünden zorlanabilirsiniz. Mutlu, huzurlu, keyifli bir Cumartesi  günü geçirmeniz dileğimle,  


Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Her şeyi kendi başınıza halledemezsiniz unutmayın! Yararlı fikir ve tavsiyeleri olan kişilere kulak vermenizde fayda var. Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz işlerle ilgilenebilir, alışılmadık farklı konulara ilgi duyabilirsiniz. Yeni bilgiler edinmeniz rekabet ortamlarında öne çıkmanızı ve daha donanımlı olmanızı sağlayabilir. İlginç yolculuklar veya seyahat planları söz konusu olabilir.

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Eylül 2015
Önem verdiğiniz biri tarafından yeteri kadar ciddiye alınmadığınızı düşünüyorsanız bugün bunu sağlamak için fırsat çıkabilir. Özgüvenle ve gücünün farkında olacak şekilde yapılacak ciddi bir konuşma ilgisini çekebilir.


Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Eylül 2015
Bazı sorunlar imajınıza zarar verebilir veya toplum içerisindeki duruşunuzu olumsuz etkileyebilir. Arkadaşlarınızı daha iyi dinlemeli ve ilgi alanlarınıza ağırlık vermelisiniz. İleride problem yaşamamak için, özel yaşamınızla ilgili bilgileri paylaşmamanızda ve sırlara sahip çıkmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde kararsız, keyifsiz veya uykusuz olabiliriz veya yanılgılar, unutkanlıklar, dalgınlıklar ya da yanıltıcı kişiler gündemde olabilir. Öğle civarı, anlaşmazlıklar ve hafif bir gerilim var, ama öğle sonrası saatlerde iş bitiriciyiz, aklımız hızlı çalışıyor ve kendimizi en iyi şekilde ifade ediyoruz. İlerleme sağlamak istediğimiz işlerde gelişmeler olabilir. Doğru zamanda doğru yerde olabilir veya doğru kişilerle iletişime geçebiliriz. Girişimlerimizin başarıya ulaşmasını sağlayacak adımlar atabilir, ticari anlamda kazançlı olaylar yaşayabiliriz. Bir diğer önemli konu ise, ikili ilişkilerde oluşan coşkulu ve romantik hava. Sosyal açıdan keyifli aktivitelere katılabilir, tutkulu ilişkiler yaşayabilir, yeni kişilerle tanışabilir veya mevcut ilişkilerimizde uyumu yakalayabilir ve aşk hayatımızı canlandırabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Eylül 2015
Biraz daha dikkatli olmaya bakın. Kimi zaman konuşmalar ve dedikodular yüzünden zorlanabilirsiniz.


Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Eylül 2015
YAKINLIK beklediği insandan gereken desteği göremeyen Yengeçler, doğayla iç içe olup bu eksikliklerinizi gidermeye çalışmalısınız.

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Eylül 2015
Bugün kısa bir yol yapacaksınız. Yaşamınızda yenilikler görülmekte. Bunların bir bölümünü siz yapacaksınız. Önemli bir bölümü de tesadüfler sonucu gerçekleşecek. Para durumunuz iyi. Bugün bir kısmeti bölüşebilirsiniz. Mutlu bir beraberliğiniz varsa ondan uzak kalmamalısınız.

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Eylül 2015
Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde kardeşler, yakın çevre, iletişim, haberleşme ve özellikle iş hayatınızdaki bir takım görüşmelerle ilgili kaygılar üretebilirsiniz. Ne var ki öğleden sonradan gece yarısına dek, bu enerji yerini olumlu iş görüşmeleri, ilişkilerde kararlı ve ne istediğini bilen bir iletişim şekli ve aşk hayatınız konusunda davetlere açık bir atmosfere bırakıyor.

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Eylül 2015
Bugün kredi işleriniz, maddi konular, borçlar, ödemeler konusunda güzel destekler ve çözümler bulabileceksiniz,. Ev almayı planlıyor veya yatırım işleriniz varsa bugünleri değerlendirebilirsiniz. Keza fiziksel olarak değişiklikler yapmak içinde gayet uygun bir gündür sizler için. Evinizin içinde de değişiklikler yapabilirsiniz.

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Eylül 2015
Bugün, iş hayatınızda ve duygusal yaşantınızda kendinizi istediğiniz gibi ortaya koyamayabilirsiniz. Geçmişle ilgili yapılacak konuşmalar kafanızı biraz kurcalayabilir.

Geçmiş Yengeç Burcu Burç Yorumu