Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
30 Eylül 2016

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizle aranızda belirlediğiniz özel anma günlerinizi çok sık unutuyorsunuz. Sevgiliniz ona gösterdiğiniz ilgiyi arkadaşlarına övgüyle anlatıyor. Unutkanlığınızdan kurtulursanız mükemmel bir partner olacaksınız.
30 Eylül 2016

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

İşyerinizde sizinle ilgili güzel şeyler düşünülüyor. İş tecrübeniz ve bilginizle çok beğeniliyorsunuz. Büyük bir özveri içinde çalışıyorsunuz. Bu özellikleriniz yakında sizi çok sevindirecek biçimde karşılığını görecek.
30 Eylül 2016

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Özellikle akşam gezmelerinde, gece çıkmalarında tam bir para canavarı oluyorsunuz. Dün ve bugün yaptığınız harcamalar yarınki ödemeleriniz için problem yaratacak.
30 Eylül 2016

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Sevdiğiniz birinin ailesindeki bir sağlık sorunu için bir miktar paraya gereksinimi var. Onur meselesi yapıp bunu dile getiremiyor.
30 Eylül 2016

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir alacak verecek meselesinde taraf olarak siz de varsınız. Hafta içinde bu konuyla ilgili bir çağrı alabilirsiniz. Duygulu oluşunuz gereksiz şeyleri de dert edip üzülmenize neden oluyor. Bu hassaslıktan kurtulmalısınız. Bugün yaşadığınız da tamamen böyle bir üzüntü. Akşam çok sevinip mutlu olacağınız konuklarınız gelecek. Onlarla güzel vakit geçireceksiniz. .
29 Eylül 2016

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler Saat 05:24 Ay-Pluto görünüm etkisi altında, derinden derine ilişkimizle ilgili konuları gözden geçirebiliriz. Aranızdaki  paylaşım duygusunun önemi son derece büyüktür. Saat 13:05-30 Eylül saat 10:52 arasında Ay boşluk etkisi altındayız. Bir yerden diğer bir yere ulaşmakta zorluklar, gecikmeler yaşanabilir. Ay, iletişim, haberleşme ve yolculuk evinizden geçtiği için, biraz titizlenebilir, aksilikler yüzünden sıkılabilirsiniz. Sakin olmakta yarar görüyorum.
29 Eylül 2016

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuza kadar güneş ikizler burcunda kalacak. Daha sonra yengeç burcunda yolculuğuna başlayacak. 12 Temmuza kadar Merkür ve Venüs Yengeçte birlikte hareket edecekler. 4 Temmuzda Yeni ay Yengeçte doğacak. 19 temmuzda Dolunay Oğlak burcunda gerçekleşiyor. Mars Akrep burcunda ileri hareketine başlamış durumda. Satürn, Neptün ve Plüton retro durumunda.. Kendi değerlerimize uygun hareket etmek isteyeceğiz.... devamı...
29 Eylül 2016

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yakın çevrenizle iletişim kurarken her şeye müdahale eden ve işlerine karışan bir tavır takınmayın. Tepki sert olabilir. Görüş bildirmek ayrı şey o görüş mutlaka kabul edilsin demek ayrı. Israr etmezseniz hak verecekler
29 Eylül 2016

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizden fayda sağlamaya çalışan kişilerle veya çocuklarınızla tartışmalar içine girebilirsiniz. Bu kişiler sizinle uğraşmamaları gerektiğini fark edebilirler. Düşüncelerinizi paylaşmanız etkilemek istediğiniz kişilerin vizyonunuzu fark etmesini sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Genelde enerjik ve girişimci yönümüzün ön planda olduğu zamanlar. Ancak, öğle üzeri saatlerde ufak tefek sakarlıklara veya kazalara karşı tedbirli olmakta ve tartışmalardan kaçınmakta fayda var. Akşam saatlerinde ise, hafta başında yazdığımız fırsatlara açık, farklı şansları devreye sokan veya iyimser düşünmemize yardım eden etkiler yürürlüğe giriyor ve hafta sonu genelinde de bizi motive ediyor olacak. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
29 Eylül 2016

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yazışmalarınıza daha fazla dikkat etmeniz gereken gündesiniz. İletişim bugün sizin için önemli olabilir. Kendinizi doğru ifade etmeniz önem kazanabilir. Yakın çevrenizdeki değişikliklerden etkilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda çözülmeler olabilir. Evdeki teknik konularla ilgilenebilirsiniz.
29 Eylül 2016

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Hayal... Maddi açıdan rahatlama içerisindesiniz. Sezgileriniz oldukça kuvvetli ve bu gerek size gerekse çevrenizdeki sizden yardım bekleyen insanlara yardımcı oluyor.
29 Eylül 2016

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Herşey hemen olsun diyenlerdensiniz, ama herkes o kadar hızlı olmayabilir. Değişken ruh haliniz çevrenizdekileri şaşkına çeviriyor. Bugün onayladığınız şeyi ertesi gün ilk kez duyuyormuş gibi davranmanızı çevrenizdekiler kolay kolay kabullenemiyor.
29 Eylül 2016

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.
29 Eylül 2016

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Perşembe gününe iş bağlantılarınızla görüşmeler yapabileceğiniz bir hevesle başlıyorsunuz. Aynı şekilde eğitimle ilgili atılımlara da uygunsunuz.Ancak öğle saatlerinden itibaren üzerinizde bir ağırlık hissedebilirsiniz. Akşama dek bu durum sürecektir. Daha sonra evinizde huzur ve içsel dengeyi yakalayabileceğiniz bir süreç geçirebileceksiniz. Günün en önemli teması kendinizi herhangi bir çekinceye bırakmadan özgürce ifade etmeniz ve talep ettiklerinizi doğru şekilde ortaya koymanıza neden olabilecek etkilere sahip olmanızdır.
29 Eylül 2016

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenize karşı yapmanız gerekenler ön planda olabilir. Çevrenizle planlar yapıp hızlı bir gün geçirebilirsiniz. Başkalarını daha fazla düşünme gibi etkileriniz yüksek olacak.
Reklamı Kapat