Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Nisan 2018

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Duygusal olarak karmaşık bazı durumlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Hatalı düşünceler ve duygular içine girebilir ve uygulamada hatalar yapabilirsiniz. Aşk hayatınıza ilişkin bazı sorunlar yaşayabilirsiniz ve anlaşılamamaktan yakınabilirsiniz. Duygularınızı sevdiğiniz kişiye anlatmakta zorlanabilirsiniz ve sizde karşınızdakini anlamakta zorlanacaksınız.
27 Nisan 2018

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

İçinize kapanacağınız bir gündesiniz. Çok büyük olmasa da bazı problemlerle karşılaşacaksınız. Kendinizi gergin hissedebilir ve çevrenizdeki kişilerle tartışabilirsiniz. Ara vermeden çalışmak zorunda kalacaksınız ve bu sağlığınızı da etkileyebilir. Biriktirdiğiniz işleriniz varsa bugün bunları halletmek için fırsatlar yakalayacaksınız. Çok hareketli bir geçireceğiniz söylenemez daha çok sabit işlerle ilgileneceksiniz.
27 Nisan 2018

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda daha çok harcamalarınızda kısıntılar yapabileceğiniz ve bütçenize göre hareket edebileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle yeni yatırımlardan kaçınacak ve risklerden uzak durmayı tercih edeceksiniz. Bazı hatalarınızı değerlendirebileceğiniz bir gündesiniz.
27 Nisan 2018

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Duygularınızı kontrol etmekte hatalar yapabilirsiniz ve iç dünyanıza dönme eğilimi gösterebilirsiniz. Bir konuda ihtiyatsız davranacaksınız.
27 Nisan 2018

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sessiz sedasız halledilmeye çalışılan bir probleme, problemle birlikte bu niyeti de ortaya çıkartabilecek şekilde müdahaleleriniz var. Bu konuda birilerine danışmanız yararlı olacak. Geçmişte başınızdan geçen birtakım olaylar, hiç istemediğiniz halde, bugünlerde hafızanızı zorlayabilir. Bu, yeni bazı sorgulamaları ve üzüntüleri getirecek.
26 Nisan 2018

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 00:28 Merkür-Satürn zorlu görünümü, günün ilk etkin enerjisidir. Pozitif düşünmenin biraz önüne geçiyor. Sorumluluklar, çevremizdeki insanlar, durumlar ister istemez bizi zorluyor. Anlaşılmakta, anlamakta güçlük çekiyoruz. Bu saatlerde gerek yaşça büyük kişilerle, gerek partnerimizle iletişimde dikkatli olalım. Sinirlenmemeye çalışalım. Saat 03:04 Ay-Neptün karşıtlığında hayatı güzel yanlarıyla ele almak isteyeceğiz. Ancak bir sorun varsa, tabii ki gerçekçi olmamızda yarar var. Saat 10:28 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde, her şeyi kendi arzularınıza uygun şekilde titizlikle düzenlersiniz. Aşkta tutkulu, sevdiklerinizi sahiplenici ve güçlü arzulara sahipsiniz. Saat 12:47 Ay-Mars görünümü, ilişkinin geleceği, her iki kişinin sorumluluğu altındadır sözünü hatırlatıyor. Bir problem varsa, önemli bir karar verilecekse buna dikkat edilmelidir. Saat 12:50 Ay-Pluto görünümü, ilişkinizde iletişimin önyargılı ve eleştirel olmaması gerektiğini, ortaklaşa kararlar vermenin önemini vurguluyor. Saat 14:00 Mars-Pluto kavuşumu, ilişkinin bir güçlü ortaklık olduğu, evliliğin bir insanın hayatındaki en önemli meselelerden biri olduğunu kabul ederek birbirinize karşı sert ve tepkili davranmak yerine, nelerin problem çıkardığını düşünmeniz yönünde önemlidir. Kimileri bu kavuşum altında ilişkilerini kuvvetlendirir ve ilerisi adına çok önemli kararlar alabilirler. Bazıları birbirine bir hayli ters davranabilir. Ben derim ki, lütfen akıllı bir şekilde olan biteni inceleyiniz. Sorunlarınızın üzerine eğilerek çözüm bulmaya çalışınız. Her anı güzelliklere işaret bir gün geçirmeniz dileğimle,
26 Nisan 2018

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkisi olmayan bir Yengeç burcuysan, aklındaki kişiyle ani ve hızlı bir buluşma gerçekleşebilir.
26 Nisan 2018

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay boşlukta. Maddi olarak kendini güvence altına almaya çalışsan da, gerek ailedeki borçlar, gerekse temel ihtiyaçların artması buna engel olabilir. İlişkisi olmayan bir Yengeç burcuysan aklındaki kişiyle telefon ya da mesajlaşma gibi ani ve hızlı bir buluşma gerçekleşebilir. Ailenin yapacağı konuşmayla, sıkıntılarından habersiz kaldığını fark edebilirsin. İlişkilerini düzenleme ve telafi etmek adına önemli adımlar atabilirsin.
26 Nisan 2018

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün aşk, sevgi ve evlilik gibi konularda çok rahat yol alınması muhtemel etkiler arasında olacaktır. Bekâr yengeçler reddedemeyeceği teklifler alabilir hatta ikinci evlilik planları yapmak isteyenler bugün daha hızlı cevaplar alabilirler. Mutluluk artık çok yakınınızda.
26 Nisan 2018

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün hareketli zamanlar geçirebilirsiniz. Fazla detaylar içinde boğulmamaya özen gösterin. Yakın çevrenizdeki kişiler için fedakârlık yapma eğiliminde olabilirsiniz. İletişimle ilgili işlerinizde yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Uğraştığınız işlerinize detaycı yaklaşacaksınız. Akşam saatlerinde zevk aldığınız kişilerle buluşmak isteyebilirsiniz.
26 Nisan 2018

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü bugün son derece huzurlu bir ruh hali içinde olup aileniz ve sevdiklerinizle keyifli bir gün geçireceğinize işaret etmekte. Ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirecek sevdiklerinizden aldığınız güçle moral depolayacaksınız. Bugün çocuk sahibi Yengeç’ler için oldukça eğlenceli zamanlar söz konusu.. Bugün olağanüstü rüyalar görebilir zihninizde yaratıcı enerjinizle yeni fikirler üreterek iş hayatınıza yansıtabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde ise sevginin iletişimin ne kadar değerli olduğunu bir kez daha anlayacak ve sevdiğiniz insana daha fazla vakit ayırmak için elinizden geleni yapacaksınız. Beraberliği olmayan Yengeç’ler ise bugün sosyal olun dışarı çıkın arkadaşlarınızla bir araya gelin tanışacağınız biri aşk hayatınızı canlandırabilir.
26 Nisan 2018

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, ikili ilişkilerinize her zamankinden daha büyük önem vermeye başlamanız mümkündür. Bu tutumunuz, hayatınızın her alanındaki ilişkileri ve yaklaşımlarınızı etkileyecektir. Bireyselliği bir kenara bırakıp işbirliğine yönelebilirsiniz.
26 Nisan 2018

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Büyük istekler içine girebilir, kaldırabileceğinizden daha fazla sorumluluk yüklenebilirsiniz. Tabii bu durum gerilim hissetmenize neden olacak. Yoğun çalışmalarınızın arasında kendinize zaman ayırmalı, dinlenmeyi ihmal etmemelisiniz. Cinsel potansiyeliniz yükseldiği bir dönemdesiniz.
26 Nisan 2018

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Partnerinizle aranızda ortaya çıkacak tartışmalardan şiddetle kaçının. Ortaklık teklifleri için uygun bir zamanda değil. Yöneticilerinizi aşırı baskıcı tavırlarını tolere etmelisiniz.
26 Nisan 2018

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel ilişkilerinizde kendinizi kontol etmelisiniz. Güçlü ve derin enerjinizi sevdiklerinize karşı olumlu bir şekilde kullanın yoksa onlardan hiç beklenmedik tepkiler alabilirsiniz. 
Reklamı Kapat