Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

23 Nisan 2014
Aşk hayatınız açısından bugün durgun bir gün olacak. Bugün sevgilinizle durduk yere tartışabilirsiniz. O ve onun ailesi ile aranıdaki problemler günden güne artıyor.

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

23 Nisan 2014
Bugün işinizle ilgili sorunları çözecek ve her şeyi yerli yerine oturtacaksınız. İş yerinizde performansınızın bir hayli yüksek olacağı bugün amirlerinizden ve çalışma arkadaşlarınızdan övgü alabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

23 Nisan 2014
Maddi konularda akılcı ve sabırlı olmaya çalışın. Bugün her ne kadar maddi olarak beklemediğiniz gelişmelerle karşılaşsanız da ilerki günler için olumlu yatırımlar yapma fırsatı bulacaksınız.

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

23 Nisan 2014
İnsanlarla ilişkilerinizde daha sosyal olmalısınız. Çok fazla içinize kapanık ve soğuksunuz. Elinize geçen paranın bir kısmını kenara ayırmaya özen gösterin.


Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
Her konuda kararlılık gösterebileceğiniz bir gün. Bugün, gerilimler yaşasanız bile bunu kolayca halledebilirsiniz. Bugün büyük değişiklikler peşinde koşmamakta fayda var. Hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte geçmişe ait konuları gözden geçirmeniz gerekebilir. Yakın ilişkilerinizde duygusal gerilimler yaşamanız mümkün.

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
Sevgili Yengeçler saat 10:08  itibariyle gerçekleşecek  Mars-Uranüs arasındaki karşıtlık,  etkisi altında, konu yine dönüp dolaşıp aile hayatımız ve mesleki konular üzerinde yoğunlaşıyor. Bugün içinizde bir yerlerde garip bir isyan duygusu sizi sarabilir. Hayatınıza bakarsınız ilişki anlamında her şey havada asılı gibidir. Ayrılık deseniz değil, birleşme deseniz çare bile değildir. İş hayatı deseniz tam bir şeyler oldu derken garip bir yavaşlama baş göstermiştir. Bunların ortasında bir insan isyan etmeden nasıl durabilir. Evet bir çok açıdan haklısınız. Ancak bütün bu tersliklerle mücadele edecek kişi sizsiniz.  Hayat denilen bu hikayenin  baş kahramanının yılgınlık göstermeye sizce hakkı var mı? 23 Nisan saat 12:16-7 Mayıs saat 17:57 tarihlerinde Boğa burcunda ilerleyecek Merkür, sizi düşündüren, içinden çıkamadığınız bir takım meseleleri ciddiyetle ele almanızı sağlayacaktır.  Zaten sizin de arzunuz, durumunuzu net olarak görmek ve sağlam adımlar atmaktır. Özellikle 3 Mayıs ve civarı günlerde aşk hayatınızla ilgili konularda geçmiş meseleler tekrar gündeme gelir. Çocuk sahibi olmak isteyenler veya çocuğunuzla ilgili konular üzerinde durabilirsiniz. Bunları inatlaşmadan, bilinçli bir şekilde gözden geçirmenizde yarar var. Saat 16:38 Mars-Pluto arasındaki zorlu görünüm, geleceği, ilişkisi, iş ortaklığı, ailesi, iç güvenliği anlamında huzursuz olan bireyin yaşadığı sıkıntıları ve bu sıkıntılardan kurtulmak için kendince aradığı çıkış yollarını işaret ediyor. Ancak bu çıkış yolları bazen sevdiğiniz kişiden kopmanıza neden olacağı gibi, tam tersine koptuğunuz halde unutamamanıza yol açabilir. Yalnızlığına çare bulmak için ilişkisine sarılan, ancak ilişkisinde aradığı huzuru bulamayan kişi içsel bir çatışma yaşayabilir. Bazen hayattan korkar, bazen bağlanır, hatta tutarsız davranabilir. Önümüzdeki birkaç gün boyunca etkisini hissedeceğimiz bu görünüm nedeniyle benim size tavsiyem lütfen bu denli kendinize yüklenmeyiniz. Her durumu kontrol edemeyeceğimize göre, en azından kendimize sahip çıkmayı ihmal etmeyelim. Saat 19:11-24 Nisan saat 09:55 tarihleri arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
Duygularını açıklama konusunda oldukça cesur davranıyorsunuz. Bugün, hayal gücünüzü kullanabileceğiniz alanları tespit ederek, enerjinizi olumlu bir şekilde kullanacaksınız. İçsel disiplininiz mükemmel ve çalışkanlığınızı bir kez daha ortaya koyacak, doğru çalışma alanlarını bulacak ve çalışmalarınızı bu yönde ilerleteceksiniz.

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
“Her şey benim kontrolüm altında olsun. Ev, iş ve eş konularını hep ben yöneteyim” diyen bir yaklaşım, durumu yorucu ve zıtlaşan bir noktaya taşıyabilir. Hem yükü hem de yetkiyi paylaşmayı bilmeniz gereken bir gündesiniz.


Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Nisan 2014
İş hayatınız, sağlığınız veya duygusal hayatınızla ilgili bazı konular zaman alabilir veya sabrınızı zorlayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Herkes kendi istediği şeylerin kendi istediği şekilde halledilmesi konusunda ısrarcı olabilir. Kavgadan ve düşmanca hareketlerden uzak kalmak isteyenlerin isteğinin gerçekleşmesi için var gücüyle saldırmak yerine uzlaşmacı olması ve ortak noktaları bularak ilerlemesi daha doğru olacaktır. Güç gösterisi yapmak veya güç savaşları için doğru günlerde değiliz. Kendinize taraftar ve destekçi bulmak niyetindeyseniz ısrarcı olmak yerine birkaç gün beklemeniz daha doğru olacaktır. Ani hareketlerden ve tepkilerden kaçılmasında, riskli yerlerden ve durumlardan uzak durulmasında da fayda var.

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
Bugün aklınız oldukça geniş ve uzun vadeli fikirlerle dopdolu olabilir. Gelecekle ilgili endişelerinizin üstesinden gelmek için uzun vadeli yatırımlara girişebilirsiniz. Alacaklarınız ve ortak hesaplarınızla ilgili her detayı inceleyeceksiniz. Girişimlerinizde günü birlik çözümlerden kaçınmalı, kalıcı ve sürekliliği olan bir maddi yapı kurmaya çalışmalısınız.


Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
Bugün pişman olacağınız kartla yüzleşmektesiniz. Hayatı hızlı yaşayabilme adına çok aceleci davranmamaya özen gösterin. Mutluluk size uzak değil.

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2014
Bugün kendinizi oldukça rahatlamış hissedebilirsiniz. Hatta o kadar rahat olabilirsiniz ki, gevşekliğe bile kayabilirsiniz. Odaklanma güçlüğü nedeniyle, yapmanızı bekleyen işlere yoğunlaşmakta zorlanmanız mümkündür.

Geçmiş Yengeç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!