Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
20 Ekim 2018

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Çevrenizdekiler onu şımarttığınızı düşünüyor. Siz ise sürekli vermekten bir türlü vazgeçemiyorsunuz. Yine onun isteklerini yerine getirmek için dört döneceksiniz. Neyse ki, o da size karşılığını veriyor.
20 Ekim 2018

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

İşyerinizdeki huzur genel huzurunuzu da etkiliyor. Hafta başında küçük bir problem yaşayacağınıza dair kimi ipuçları sizi hafif tedirgin ediyor. Bu sorun huzurunuzun bozulmasına neden olmayacak.
20 Ekim 2018

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Para probleminiz yok ama geçmişteki bonkörlüğünüzü yapabilecek koşullarınız da yok. Siz de bunun farkındasınız. Yine de zaman zaman bütçenizi aşacak harcamalardan kaçınmıyorsunuz.
20 Ekim 2018

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Gereksiz harcamalardan uzak durmanız gereken bir gün.Mütevazi olmanızda yarar var.
20 Ekim 2018

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Her zamanki evcimen haliniz bugün yanınıza uğramayacak. Çok enerjik bir gününüzdesiniz ve gözünüz dışarıda. Size eşlik etmesini istediğiniz kişiler enerjinize ayak uyduramayabilirler. Aklınızdan geçen birçok proje var. En akla yakınını hayata geçirmek için uğraşırsanız daha gerçekçi olabilir. Geç saatlere kadar enerjinizi tüketebilirsiniz.
19 Ekim 2018

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 12:47 itibariyle etkili Merkür-Neptün görünümü, günün ilk etkili enerjisidir. Gerek kısa süreli ilişki gerekse evlilik konusunda seçiminizi bilinçli bir şekilde gözden geçirmenizi sağlar. Bu enerji ayrıca, üzerinizde baskı kurmayacak, ortaklaşa hareket edecek, sen ve ben demek yerine biz olmanın lezzetini sizinle paylaşacak bir partnerle hayatınızı birleştirmeniz için olanaklar sunar veya sizin böyle bir ilişki istediğinizi gösterir. Böyle bir etki altında evliliğe ciddi niyetle karar verilebilir. Saat 14:45 Ay-Jüpiter görünümü, finansal açıdan güçlü olmak arzusu bizim için önemlidir. Çünkü bu gücün bir çok meseleyi aşmamızda etkili olduğunu biliriz. Sevdiklerimizin üzerine titreriz. Bizi anlamalarını, desteklemelerini bekleriz. Saat 20:23 Merkür-Mars görünümü, başkalarıyla hem finansal hem duygusal hem de işbirliği yapmakta zorlanabiliriz. Plan dışı gelişmelerle karşılaşabiliriz. Bizim derinlikli olarak ele aldığımız bir mesele veya durumu başkaları hafife alabilir. Bu durumda mecburen anlayışlı olmamız istenebilir veya böyle davranmak zorunda kalabiliriz. Kalıcı bir çözüm bulmamız, ilerlememiz engellendiğinde bunu dünyanın sonu gibi değerlendirmeyelim. Bu enerjinin her burç için zorlayıcı olduğunu bilirsek, neden şu kişi şöyle davranıyor, neden bunları yaşıyorum diye kendimize yüklenmemiş oluruz. Saat 15:27-23:20 arasında Ay-boşluk etkisi altında, huzurunuz son derece önemli. Hiç kimsenin keyfinizi bozmasına veya sinirlendirmesine izin vermemek için, sizin de sakin ve kontrollü olmanız faydalıdır. İnatlaşmak yerine, başka görüşlere de açık olmanız gayet faydalıdır. Saat 23:20 Ay-Balık burcu geçişinde, birilerinin bize dışarıdan etkileyerek huzursuz etmesine izin vermeyebiliriz. Hatalı-eksik- çirkin-olumsuz olan ne varsa kendimizden uzak tutarak maneviyatımızı güçlendirebiliriz. Aslında gerçek olan nedir, hayal olan nedir, veya da yararlı olan nedir, yıkıcı olan nedir diye düşündüğümüzde biçimin değil, özün önemli olduğunu anlamamız bu enerjinin ulvi yansımasında gayet kolaydır. Güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,
19 Ekim 2018

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Ay öğle saatlerinden sonra boşlukta olacak. Aynı anda birden fazla işle ilgilendiğin, yoğun bir gün seni bekliyor. Bugün oldukça meraklı olduğun bir gün geçirebilirsin, dikkat! Fazla merak başına olmadık işler açabilir. İş yerindeki arkadaşların hakkında dedikodu yapabilir. Bazı konularda sessizliğini bozmaman kibirli biri olduğun şeklinde yorumlanabilir. Özellikle uzun zamandır görüştüğün insanlarla daha aktif bir iletişim kurmaya çalış. İlişkisi olmayan bir Yengeç burcuysan, arkadaşların aracılığı ile tanışacağın kişiyle yeni bir aşka yelken açabilirsin. Akşama doğru duygu durumun değişebilir. Maddi ve manevi duyguların yoğunlaşırken; anlaşmazlık yaşadığın konularda başarı şansı yakalayacaksın. Ani öfkelenmelerin yerine tatlı bir dinleyici var artık. Uzun süredir karamsar baktığın ilişkin için bir umut ışığı oluşabilir.
19 Ekim 2018

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sezgileriniz artabilir ve sizden gizlenen bir şeyin varlığını sorgulamaya başlayabilirsiniz. Bu yüzden duygusal olarak tedirginlikler yaşamanız mümkün.
19 Ekim 2018

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Endişe duyduğunuz konularda yeni arayışlara girebilirsiniz. Hareketli bir gündeminizi olabilir. Kriz yaratan konulara karşı dikkatli olmalısınız. İletişim içinde olduğunuz kişilere karşı dikkatli olmanızda fayda var. Duygusal yönden bağlayıcı durumlar sizi zorlayabilir. Sizden daha güçlü kişilerden destek alabilirsiniz.
19 Ekim 2018

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi anlamda oldukça pozitif bir gün olacak sizin için. Kişisel gücünüzü çok iyi kullanacaksınız.
19 Ekim 2018

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızdaki ani değişiklikler sizi derinden etkiledi. Herşey birdenbire olmuş gibi geliyor. Oysa uzun zamandır bunu içten içe hazırlıyordunuz. Önümüzdeki günlerde çok daha keyifli olayların gerçekleştiğine tanık olabilirsiniz. Aşkta da bir karar arifesindesiniz.
19 Ekim 2018

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.
19 Ekim 2018

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür ve Neptün’ün Akrep ve Balık burcundaki etkileşimi sizin psişik özelliklerinizi keşfetmenize neden olabilir. Zira su grubu burçlarının tetiklenmesiyle, duru görü ve önsezilerinizin ne kadar güçlü olduğunu keşfedebilirsiniz. Aileyle ilgili kararlar almak ve çevrenizdekilerin sevgiyle kenetlenip bir araya gelmek istersiniz.
19 Ekim 2018

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Meraklı esinlenen çocuksu düşünceleriniz, inişli çıkışlı duygularınızla gün boyu çelişecektir. Huzur arayışınız yoğun ancak gece saatlerine kadar koşullar aksi gelişebilir. Güvenli alanınızda kalıp içsel neşe ve hazları korumanız önemli.
Reklamı Kapat