Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
22 Ocak 2017

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatının tartışmaları, inatlaşmaları ilişkinizi yıpratıyor. Tarafların kendiyle de hesaplaşma becerilerini geliştirmeleri gerekiyor. Kısa bir tatil kaçamağı sinirlere iyi gelebilir.
22 Ocak 2017

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

İşlerin yoğunluğu azalacak. Haftanın ortalarında daha rahvan bir ritme girebilirsiniz. Görüştüğünüz bazı iş ilişkilerinizin üzerlerinde beklediğiniz etkiyi fazlasıyla göstermiş görünüyorsunuz.
22 Ocak 2017

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Bugünlerde iyice düşünmeniz gerekiyor. Para meselelerinde bir arkadaşınızla gereğinden fazla içli dışlı olmuş görünüyorsunuz. Dostluğu tehlikeye sokabilir, dikkat etmeniz gerekiyor.
22 Ocak 2017

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Ortaya çıkardığı sonuçlardan fazlaca etkilendiğiniz bir meselede kendinize haksızlık ediyorsunuz. Bu sonuçlardan o kadar sorumlu görünmüyorsunuz.
22 Ocak 2017

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi dinleme günleriniz yeniden geri geliyor gibi. Uzak bir tanıdığınızın sağlık sorunları, bugünlerde yine evhamlarınızı harekete geçirebilir. Yakın bir arkadaşınızın aşk beraberliğini incitici bir tavırla bitirmesi, sizi şu günler içinde o arkadaşınızla bir hesaplaşmaya itebilir. Bunun, bir yere kadar karışabileceğiniz bir ilişki olduğunu unutmamalısınız.
21 Ocak 2017

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler, günün ilk önemli etkisi, saat 12:43 Ay-Pluto görünümüdür. İlişkimizi gözden geçirmemizde etkilidir. Çiftler arasında ortaklaşa hareket etmek son derece kıymetlidir. Partnerimizle ne kadar el birliğinde bulunuyorsak kendimizi güvende hissedebiliriz. Aşk hayatınız başta olmak üzere mesleki konularda aşırı uçlarda düşünebiliriz. Bunun nedeni, kendinizi güvende hissetme arzunuzdur. İhtimaller, olasılık hesapları böyle bir etki altında inceden inceye yapılır. Çünkü ayağınızı kaydırabilecek bir durumu önceden bilerek önlem almak istersiniz. Saat 14:23 Ay-Venüs olumlu görünümü içimizi ferahlatıyor ve rahatlıyoruz. Ancak yine de sıkıntı yaratan bu konunun iyice bir kontrolünü ve takibini iyi yapalım ki, bir daha tekrarlamasın. Gün boyunca her işinizde olumlu gelişmelerle karşılaşmanız dileğimle,
21 Ocak 2017

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatında birtakım yüzleşmeler gerçekleşebilir. Ailende seni yoran meseleler tamamen kapanabilir.
21 Ocak 2017

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu gün hassasiyetiniz çok yüksek. Alınganlığınız ve kırılganlığınız doruk yapabilir. Özellikle yaşadığınız aşk varsa, bir çok zorluklara maruz kalacaktır. İnatçı tavırlarınızın ardındaki nedenler anlaşılmasa da, size hak vereceklerdir.
21 Ocak 2017

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkileri bir üst noktaya taşıyacak ya da onlara belirginlik kazandıracak etkiler mevcut. Oyunun kurallarını iyi oynayın ve flört etmenin sırlarına artık vakıf olun. Bu gün sadece stratejik olan ve iletişim kurabilen kazanacak.
21 Ocak 2017

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün aşk hayatınıza ve ilişkilerinize yoğunluk ve tutku getirmekte. Duygusal açıdan tepkilerinizde abartılar olabilir.
21 Ocak 2017

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

YAPACAĞINIZ işleri önceden planlayarak hedeflerinize yaklaşıyorsunuz. Bilinçli bir yaklaşım sizin için en doğru olanı.
21 Ocak 2017

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Tedbirliliğinizi biraz terk edip daha atak davranmaya başlayabilirsiniz. İletişime geçmek için de büyük istek duyacaksınız; bunu herhangi bir yolla gerçekleştirebilirsiniz. Gelecekten bekledikleriniz sizi heyecanlandıracak nitelikte olabilir.
21 Ocak 2017

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.
21 Ocak 2017

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Cinsel enerjinizin yüksek olabileceği bugünde daha çok sefahat yaşama ve size keyif verecek bu tür etkinliklerle vakit geçirmelisiniz.Yeni bir başlangıçtan ziyade elinizde daha önceden hazır halde olan keyif alanlarının tadını çıkarmalı ve zihninizi basit işlere yormalısınız. Özel hayatınızdaki ilişkilerin sizin duygularınıza ne kadar baskı uyguladığı ve bunlardan nasıl uzaklaşabileceğinize dair düşünce üretebileceğiniz bir cumartesi günü deneyimleyebilirsiniz. Su sporları veya suyla keyif bulabileceğiniz etkinliklere de yönelebilirsiniz.
21 Ocak 2017

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınızda hareketli bir gün olabilir, sevgilinizle birlikte zaman geçirebilir, keyifli aktivitelere katılabilirsiniz. Tutkularınızın, heyecanlarınızın öne çıkacağı bir gün olabilir.
Reklamı Kapat