Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

26 Kasım 2015
Sonunda aradığınızı bulduğunuzu düşünüyorsunuz. Her şeyin mükemmel gitmesi zaman zaman sizi korkutuyor. Daha uzun bir süre bu mükemmel durum sürecek gibi gözüküyor.

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

26 Kasım 2015
Ara sıra işleri asmanıza rağmen iş veriminiz düşmüyor. Siz de zaten buna güveniyorsunuz. Zam söylentilerinin gerçekleşme ihtimali çok fazla. Yeni gelişmelerden en çok siz memnun olacaksınız.

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

26 Kasım 2015
Genel giderleri karşılama çabalarınız nedeniyle, yapmak istediğiniz çok özel şeylere para ayıramamanız canınızı sıkıyor. Önümüzdeki günlerde kısmen rahatlayabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

26 Kasım 2015
Çok yakın bir akrabanız sizden özel ilgi bekliyor. Siz de sık sık onu düşünüyorsunuz ama bir türlü aramıyorsunuz. Bugün aklınıza geldiğinde hemen arayın.


Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2015
Öğlene doğru alacağınız bir haber bugün için yaptığınız bütün programı alt üst edebilir. Görüşmekten kaçındığınız biriyle görüşmek zorunda kalabilir, sürpriz bir konuşma yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde bir küçük grupla bu konu üzerinde yeniden konuşmanız gerekebilir. Bütün bu konuşmaların sonucunda üzerinde düşündüğünüz bir konu hakkında karara varabilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2015
Sevgili Yengeçler saat 03:26-19:16 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında yönsüzlük ve kimi zaman kafa karışıklığı gibi durumların oluşması mümkündür. Kişi baskı altında gereksiz kararlar verebilir. Ki bu kararlar daha sonra pişmanlık uyandırıcı olabilir. O nedenle olabildiği kadar sakin olmakta yarar var. Saat 06:57 Merkür-Satürn kavuşumu, çalışma hayatınız, günlük yaşamınız ve sağlığınızla ilgili konularda hiçbir şeyin hafife alınmaması gerektiğini işaret eder. Yeteneklerinizi geliştirmek, insanlara faydalı olmak, bir görev üstlenmek, başkalarıyla güçlü ilişkiler kurmak tabii kolay değildir. Anlaşmak bazen zordur. Ortam koşulları veya birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda yaşanan iletişim sorunları sizi rahatsız edebilir. Mevcut durumu gerçekçi şekilde ele alarak, sıkıntılarınızı abartmadan ancak saklamadan yetkili kişilerle konuşmak faydalıdır. Sağlık kontrollerinizi ihmal etmeyiniz. Saat 09:15 Merkür-Neptün arasındaki zorlu görünüm istemeden de olsa her şeyi derinlikli hatta bazen abartılı düşünmenize yol açabilir. İlişkilerinizde ölçüyü kaçırmamak için sizin de biraz dikkatli olmanız gerekir. Yoksa sürekli olarak kendi kendinizi üzersiniz. Saat 18:31 Merkür-Mars görünümü, iş hayatınız veya ailenizle ilgili konular üzerinde ortaklaşa düşünmenin ve meseleleri birlikte ele alarak sorunlara çıkış yolu aramanın işaretçisidir. Saat 19:16 Ay-İkizler burcunda seyrine başladığında, farklı bir şeyler yapmak, yaratıcı çalışmalarda bulunmak, geri plana çekerek kendinizi gözden geçirmek anlamında oldukça etkilidir. Duygusal konularda ise gün boyu kuşkulu tarzda düşünmek kimi zaman çelişkiler içinde kalarak ne yöne gittiğinizi bilememenin huzursuzluğu içinde kendinize yüklenmeniz  gibi yansımalar görülebilir. Bir yandan kafanızın içindeki sorulara cevap aramaya çalışırken diğer yandan verdiğiniz cevabın sizi tatmin etmediğini fark edebilirsiniz. Günün tüm güzellikleri sizden yana olsun. Huzurlu, aktif, başarılı bir gün geçirmeniz dileğimle,  


Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2015
Bir takım konularda sınırlarınızı zorlasanız bile, istediğiniz sonuçları alamayabilirsiniz. Dolayısıyla, belli bir dozda ilerlemek sizin için daha iyi olur. İstediğiniz imajı yakalayamadığınız için de üzülmeyin. Zira ardından gelişecek bir takım olaylar ya da görünenin arkasındaki gerçekler ilgi çekici olmayabilir. Bazı olaylar bugün netlik kazanıyor.

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Kasım 2015
Bugünlerde evinizi güzelleştirme, bir takım dekoratif değişiklikler yapma, ailevi konularda yapıcı çözümler üretme, ilişkileri sağlamlaştıracak ortak kararlar alma gibi konularda her zamankinden daha çok imkanınız olacak.


Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Kasım 2015
Çözmek için ciddi ve gerçekçi seçenekler bulunması gereken problemler söz konusu olabilir. Dolayısıyla, geçici, genel geçer çözümler üretmek zaman kaybından başka bir anlama gelmeyecektir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Karmakarışık durumlar, fikir değişiklikleri, yanıltıcı bilgiler, yanıltıcı kişiler, yanlış haberler(medya ve sosyal medyadakiler dahil) ve sürekli değişen bilgi ortamı kafamızı karıştırabilir. İşin en kötüsü ortaya atılan bir haberin veya bilginin hızla yayılması olacaktır ki, bu da ne yapılacağına karar vermeyi iyice zorlaştırır. Ya da kendi fikirlerimiz sıklıkla değişebilir veya belirsizliklere bağlı endişelere kapılabiliriz ya da kendi kendimizi ve inandıklarımızı veya hayat görüşümüzü sorgulayabiliriz. En güzeli birkaç gün için düşük profil çizmek ve fikirler netleşene ya da bilgiler kesinlik kazanana kadar harekete geçmemek olacaktır. Uluslar arası konular, inançlar veya ideolojilerle ilgili başlıklar da yine gündemde sıklıkla yer alabilir bugünlerde. Ani tepkiler vermekten, sert açıklamalardan ve sözel tartışmalardan kaçınmakta fayda var bugünlerde.

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2015
Bugün geleceğinizle ilgili yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işleri toparlayacağınız zamanlar var. Yakın çevrenizdeki olaylardan etkilenebilirsiniz. Gün içinde paylaşım içinde bulunacağınız kişilerle iletişiminize dikkat etmelisiniz. Akşam saatlerinde elde olmayan nedenlerden dolayı sıkışıklıklar meydana gelebilir.


Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2015
Üzüntü duyacağınız bazı yanlışlar yaptınız. Söz dinlemediğinizin sonuçları bunlar. Zararın neresinden dönerseniz kârdır. Doğru yolu bulacaksınız.. 

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2015
Bugün idari ve hukuksal işlerde güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Başkalarına emir vermekten çok hoşlanıyorsunuz ve herkesi sizin kurallarınıza uymaya zorluyorsunuz. Eğer iş arkadaşlarınızla aranızda büyük bir kavga çıkmasını istemiyorsanız, yalnız çalışmalısınız.

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2015
Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2015
İş ile ilgili postalarınıza ve gönderilerinize dikkat etmekte yarar var, yanlış bilgiler veya postalar alakasız kişilerin eline geçebilir. Bunun yanı sıra bu hafta tembellik bulutu üzerinize çökebilir ve işleri yetiştirmekte bir parça zorlanabilirsiniz

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2015
İş hayatınızda önemli sorumluluklar almanız gerekebilir. Seyahat veya eğitime dayalı işlerinizde bazı yanlış anlaşılmalar, kandırmalar ve zorlanmalar oluşabilir. Gözünüzü dört açın.

Geçmiş Yengeç Burcu Burç Yorumu