Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
23 Ekim 2017

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Çekingenliğinizi fazla gösteriyor ve belki de bu yüzden cazibenizi kaybediyorsunuz. Yalnızsınız, ama bu yalnızlığı bir an evvel bitirmeye kararlı görünüyorsunuz.
23 Ekim 2017

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

İşinizle ilgili çok ilginç düşünceleriniz var. Bu düşüncelerinizle ilgili parasal destek arayışlarınızda pek umutlu değilsiniz. Üretken birisiniz, ama bu anlamda destek göremiyorsunuz.
23 Ekim 2017

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Kolay, kolay bulamayacağınız miktarda paralara gereksinim duyuyorsunuz. Günübirlik anlamında bir para sıkışıklığınız yok. Ama çok önemsediğiniz projeleriniz var
23 Ekim 2017

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Doğru seçimi yapamadınız, bari bir şeyleri düzeltmeye çalışarak boşuna zaman kaybetmeyin.
23 Ekim 2017

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş'in bugün burç değiştirmesiyle birlikte aşk, tutkular ve heyecanlar yaşamınızda daha da öne çıkıyor. Yaptığınız her işte, dokunduğunuz her alanda daha fazla tutku, heyecan arayabilirsiniz. Yüksek motivasyonunuzla keyif aldığınız konularla daha çok ilgilenebilirsiniz.
23 Ekim 2017

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler, 23 Ekim saat:08:27-22 Kasım saat:05:05 tarihleri arasında Güneş-Akrep burcunda seyrine başladığında aşkta güç, kararlılık, kazanma hırsı, derin kavrayış ve anlayış yükselir. Belli bir amacınız varsa ona ulaşmak için yeniliklerde bulunmanız mümkündür. Sizi motive edecek bir aşk kapınızı çalabilir. İlişkilerinizde kendi gücünüzü gösterebileceğiniz ve karşınızdaki kişi üzerinde güzel etkiler bırakabileceğiniz bir dönemdir. Ancak bu gücü doğru anlamda kullanmak için, tatminsizlik, güvensizlik gibi olumsuz duygulardan uzak durmak gerekir. Değişik zevkler, erotizm, tutkulu paylaşımlar ilgi alanınız içine girerler. Daha baskın tavırlar gösterebilirsiniz. Normaldeki hassasiyet yerini güçlenmeye bırakabilir. Cazibeniz ve çekiciliğiniz yükselir. Bu durum karşı cins üzerinde etkili olmanızı sağlayabilir. İlişkisinde sorun olanların bu tarih sonrası dikkat etmesi gereken en önemli konu, ya hep ya hiç tavırları içinde olmamaları, benim dediğim olacak şeklinde davranmamalarıdır. Tutkularınız ön planda olduğundan kıskançlık duygunuza yenilmeniz ve yok yere sert tepkilerde bulunmanız mümkündür. Dikkatli olmak gerekiyor. Güneş-Akrep burcu geçişinin hepimiz için hayırlara vesile olması dileğimle,
23 Ekim 2017

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Özgürlüğünü kısıtlamaya çalışan, tepkinle karşılaşabilir. Çevrenin düşüncelerine önem veriyorsun.
23 Ekim 2017

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenize karşı sevecen ve anaç duygular içindesiniz. Arkadaşlarınızın her türlü sorunlarına çare bulma çabası içinde olacaksınız. Dostlar arası kırgınlıklara aracılık yapabilirsiniz. Uzun sürecek yakınlıklara tanık olacaksınız.
23 Ekim 2017

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşkta bazı taleplere karşı dengeli tavrınızı korumaktan vazgeçmeyebilirsiniz. Yöneticileriniz ile ilgili radikal kararlar verip yüzleşmeyin.
23 Ekim 2017

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ticari konularda hareketlenmeler olabilir. Aldığınız kararları tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Sizi yoran konulara karşı dikkat etmelisiniz. Gün içinde birlikte çalıştığınız kişilere karşı daha uyumlu olmalısınız. Ani değişiklikler sizi strese sokabilir. Sorumlu olduğunuz konularla ilgili çaba sarf edebilirsiniz. Duygusal konularda aldanmalar olabilir.
23 Ekim 2017

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakınlarınızın sorunlarıyla ilgilenecek, evinizin işlerine daha fazla zaman ayıracaksınız. Dostlarınızı evinize davet edebilir, ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yoğunlaşıyor.
23 Ekim 2017

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşamınız tam anlamıyla değişiyor. Belki de semt, kent ya da ülke değiştirmek için çalışmalara başlayabilirsiniz. İstediğiniz yönde gelişecek bir değişme bu. Çok meraklı tavrınız çevrenizde rahatsızlık uyandırıyor. Bu tutumunuzla onları çileden çıkarıyorsunuz.
23 Ekim 2017

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.
23 Ekim 2017

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hobi, yaratıcılık, çocuk, romantizm, eğlence hayatınız bir ay boyunca mercek altına alınacak. Zira Güneş Akrep burcuna geçerek size, pek çok yeniliğin kapılarını açacak. Çocuğunuzun bir başarısıyla övünebilir, ya da gerçek aşk buymuş diyeceğiniz biriyle tanışabilirsiniz. Bir ilişki derinleşebilir.
23 Ekim 2017

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 ay boyunca kimliğinizi, aşk hayatınızda veya çocuklarınızla ilgili oluşumlarda göstereceksiniz. Hayatı keyifli yönleriyle algılayabilir, sportif faaliyetlerde bulunabilirsiniz. 
Reklamı Kapat