İkizler Burcu'nun Yükseleni Aslan Burcu Yorumu

Dogum aninda Aslan yükseliyorsa sansli birisiniz. Siz neseli, hareketli, zeki, disa dö­nük, gururlu, yeniliklerden hoslanan birisiniz. Aslan'in et­kisiyle sabir ve gayretle çalisir, hirsiniz sayesinde basarili olursunuz. Yeteneklerinizi iyi degerlendirir, konusmalari­nizla insanlari etkilersiniz. Her seyin en iyisini ister, elde et­mek için çalisirsiniz. Para konusunda akilci olmali, göste­ris için yapilan harcamalardan kaçinmalisiniz.
Cesaretiniz, zekâniz ve çaliskanliginiz sayesinde basari­li olur, bol para kazanirsiniz. Kazandiginiz paranin dege­rini bilmez, gösteris Için harcarsiniz. Basin - yayin, reklâmcilik, bankacilik, kuyumculuk, ticaret, turizm, perde ve sahne, yaratici düsünce gücü gerektiren isler, organizas­yonlar ile Ilgili mesleklerde basarili olabilirsiniz. Ayrica politikaya da ilgi duyabilirsiniz.
Ask konusunda havai davranir, atesli asik rolünü oynar­siniz. Hayatinizda birden çok macera yasayacaksiniz. Es seçiminde üstün birini arayacak, seçtiginiz esle de mutlu olacaksiniz. Sizin seçtiginiz ese herkes hayran olmalidir. Üstün ve güçlü Kova burcu sizi mutlu edebilir.