İkizler Burcu'nun Yükseleni Aslan Burcu Yorumu

Dogum aninda Aslan yükseliyorsa sansli birisiniz. Siz neseli, hareketli, zeki, disa dö­nük, gururlu, yeniliklerden hoslanan birisiniz. Aslan'in et­kisiyle sabir ve gayretle çalisir, hirsiniz sayesinde basarili olursunuz. Yeteneklerinizi iyi degerlendirir, konusmalari­nizla insanlari etkilersiniz. Her seyin en iyisini ister, elde et­mek için çalisirsiniz. Para konusunda akilci olmali, göste­ris için yapilan harcamalardan kaçinmalisiniz.

Cesaretiniz, zekâniz ve çaliskanliginiz sayesinde basari­li olur, bol para kazanirsiniz. Kazandiginiz paranin dege­rini bilmez, gösteris Için harcarsiniz. Basin - yayin, reklâmcilik, bankacilik, kuyumculuk, ticaret, turizm, perde ve sahne, yaratici düsünce gücü gerektiren isler, organizas­yonlar ile Ilgili mesleklerde basarili olabilirsiniz. Ayrica politikaya da ilgi duyabilirsiniz.

Ask konusunda havai davranir, atesli asik rolünü oynar­siniz. Hayatinizda birden çok macera yasayacaksiniz. Es seçiminde üstün birini arayacak, seçtiginiz esle de mutlu olacaksiniz. Sizin seçtiginiz ese herkes hayran olmalidir. Üstün ve güçlü Kova burcu sizi mutlu edebilir.
Reklamı Kapat