Koç Burcu'nun Yükseleni Kova Burcu Yorumu

Her seyden önce kendine güve­nen, akilli, zeki, bilgiye ve deneyime önem veren, disa dö­nük ve ne zaman ne yapacagi kestirilemeyen birisiniz. Ken­dinizi çok begendiginiz için ukalaca davranir, her seyi bil­diginizi iddia edersiniz. Sahip oldugunuz üstün yetenekler sayesinde hayatta basarili olur, isteklerinizi ve hayallerinizi gerçeklestirirsiniz. Basarili olabilmeniz içi kararlarinizdan vazgeçmemeniz, sabirli çalismaniz sarttir.

Arastirmaci yapiniz ve yeniliklere açik olusunuz, akil ve zekâ gücünüz, cesaretiniz size hayatta basari vaat ediyor. Üstün yetenekleriniz sayesinde seçeceginiz meslekte basa­rili olacaginiz kesin. Meslek olarak tibbin nöroloji bölümü­nü seçebilir, beyin cerrahi olabilir, ruh bilimi ile ilgilenebilir, insanligin gelecegini etkileyecek buluslar yapabilirsiniz. Arastirmaci ve yenilikçi yönünüz bilim dallarinda basarili olmaniza yardim edecektir. Edebiyat dallarinda basarili olabilir, roman türü yazilar yazabilirsiniz. Güzel sanatlar, perde ve sahnede de basarili olma sansiniz var. Elektronik ve astronomi ile ilgilenebilirsiniz.

Ask konusunda havaisiniz. Hayatinizda birden fazla ask ve evlilik olabilir. Arastirma ve elde etme duygulariyla sayi­siz macera yasayacaksiniz. Evlilik konusunda akilci davra­nacak, size gelecek vaat eden, maddi durumu iyi olan bi­riyle evleneceksiniz. Aileniz sizin Için çok önemlidir. Çekici ve güçlü Aslan sizinle hayatini paylasabilir.
Reklamı Kapat