Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
2018

Balık Burcu Yıllık Burç Yorumu

7 Mart’ta Venüs, Koç burcuna geçiş yapacak ve 31 Mart’a kadar bu burçta seyahat edecek. Gelirinizi artırabileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu ara paranızı daha çok giyime ve kozmetik ürünlere harcayabilirsiniz. Parayla ilgili güzel gelişmelerin olacağı bir döneme giriyorsunuz. Paranızı kendinizi daha değerli hissetmek için harcayabilir, kendinizi ödüllendirebilirsiniz. 16 Nisan’da 28 derece Koç burcunda Yeni Ay meydana gelecek. Terfi, daha iyi imkanları olan iş görüşmeleri, parayla ilgili sürpriz bir gelişmeler günün ana temasını oluşturacak. Daha fazla para kazanmanız için gezegenler yoğun bir şekilde çalışıyor. Bu hafta ihtiyaçlarınız ve harcamalarınız artabilir. Bütçenizi denetim altında tutmanızda yarar var.

7 Ağustos’ta Venüs, Terazi burcuna geçiş yapacak ve 9 Eylül’e kadar bu burçta seyahat edecek. Venüs’ün Terazi burcuna geçişiyle birlikte, başkalarının finansal kaynaklarından yararlanabilecek, kazancınızı artırabileceksiniz. Miras, nafaka ve prim gibi konularda şans sizden yana. Sağlıkla ilgili harcamalarınız artabilir. Yumurtalıklar, üreme organları, pankreas, karaciğer konularında sağlık harcamaları yapmanız gerekebilir. Venüs sayesinde ilişkilerde krizleri diplomasiyle çözmeye çalışacaksınız. Bu dönem ilişkilerde fazla sahiplenici ve kıskanç tavırlar sergileyebilirsiniz. Tutkulu, cinsellik odaklı bir aşk kapınızı çalabilir. Eğer sponsorluk, burs gibi bir arayışınız varsa, önümüzdeki 20 günlük dönemde yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz.

25 Eylül’de 1 derece Koç burcunda Dolunay meydana gelecek. Bu Dolunay finansal konuların üstüne projeksiyon tutacak. Finansal konularla ilgili keyifli haberler alabilirsiniz. Uğraştığınız işle ilgili yeni kazanç kapıları açılabilir. Bu Dolunay iş yükünüzü biraz daha artırabilir, üzerinize yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Bu dönem sadece parasal anlamda değil, sahip olduğunuz eşyalarla ilgili de olacak. Bir süredir almayı planladığınız yüklü meblağlı bir şey için atılım yapabilirsiniz. 9 Ekim’de 15 derece Terazi burcunda Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay ile birlikte maddi anlamda bir sorumluluk altına girebilirsiniz. Bu kredi ya da önemli bir taksit olabilir. Birlikte olduğunuz kişiyle finansal konularda gerginlik yaratmamalısınız. Sağlıkla ilgili konulara para harcayabilirsiniz.

Reklamı Kapat