Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
2018

Boğa Burcu Yıllık Burç Yorumu

Venüs, 24 Nisan’da İkizler burcuna geçiş yapacak ve 19 Mayıs’a kadar bu burçta seyahat edecek. Bu sizler için para demek… Daha çok para kazanabileceğiniz, gelirinizin artacağı bir sürece giriş yapıyorsunuz. Yaratıcı fikirlerinizi paraya dönüştürme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu süreçte bol bol hediye alabilir, keyfiniz ve moda için para harcayabilirsiniz. Sizin için finansal anlamda güzel bir dönem başlıyor.

29 Mayıs’ta 8 derece Yay burcunda Dolunay meydana gelecek. Eğer finansal bir kaynak arayışı içindeyseniz, Dolunay zamanında destekleyici etkiler altında olabilirsiniz fakat kazançlar ve kayıplar bir arada görünüyor. İş ve kariyerinize ilişkin önemli anlaşmalar gündeme gelebilir. Borç, alacak-verecek ve eşinizin finansal sorunlarıyla ilgili sürpriz gelişmeler kapıda.

7 Aralık’ta 15 derece Yay burcunda Yeni Ay meydana gelecek. Başkalarına ait kazançlar, miras, ortaklaşa kazanımlar, çok çaba sarf etmeden elde edilecek gelirler, kredi, borç, alacak-verecek ilişkileri, ölüm, kayıplar, burs, sigorta primleri gibi konular bu Yeni Ay’ın ana konusu olacak. Bu konularla ilgili bilgi-iletişim hızı artabilir. Yeni Ay zamanı özellikle boşanmayla ilgili durumlarda nafakaya ilişkin güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Harcamalarınızı denetim altına almanızda fayda var. Eşinizden veya ortağınızdan finansal anlamda destek göreceksiniz. Para geldiği gibi gider ve gideceği yerler borçlarınızla ilgili olacak. Bu şekilde hayatınızdaki önemli bir gediği kapatabilirsiniz. Yine Yeni Ay zamanında yatırım için kredi çekebilirsiniz. Bu yatırım arsa, ev ve toprakla ilgili bir konuda olabilir. Yine maddi bir borç yükü söz konusu ama bu tamamen sizin iyiliğinize, uzun vadede kazançlı çıkmanıza hizmet edecek. Yine Yeni Ay zamanı kaslarınıza ve eklemlerinize dikkat etmenizde yarar var. Kas ağrıları ve spazmları meydana gelebilir. Spor yaparken, özellikle de koşarken ve yürüyüşlerde kendinizi çok fazla kasmayın.

Reklamı Kapat