Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
2018

Kova Burcu Yıllık Burç Yorumu

11 Şubat’ta Venüs, Balık burcuna geçiş yapacak ve 7 Mart’a kadar bu burçta seyahat edecek. Para evinize giriş yapacak olan Venüs, kazançlarınızı artırmanızı sağlayacak koşullarla karşılaşmanıza yardımcı olacak. Finansal anlamda bereketli bir sürece giriş yapacaksınız. Sevdiğiniz kişilere pahalı hediyeler alabilir, para harcama konusunda biraz daha savurgan olabilirsiniz. Eşiniz veya ortaklıklarınız sayesinde maddi kazanç elde edebilirsiniz. 18 Şubat’ta Merkür, Balık burcuna geçiş yapacak ve 6 Mart’a kadar bu burçta seyahat edecek. Bu süreçte konuşmalarınız daha çok para üzerine olabilecek. 2 Mart’ta 11 derece Başak burcunda Dolunay meydana gelecek. Bu sırada krediler, vergi işleri, nafaka, primler, burslar, miras gibi konular üzerinde etkili olacak. Borçlarınızı gözden geçirip kendinize yeni bir ödeme planı oluşturabilirsiniz. Finansal bir kriz söz konusu olabilir ama panik yapmayın.

10 Temmuz’da Venüs, Başak burcuna geçiş yapacak ve 7 Ağustos’a kadar bu burçta seyahat edecek. Hesapta olmayan kazanç kapıları ortaya çıkabilir. Sağlık sorunlarınıza rahatlıkla çözüm bulacaksınız. Miras, nafaka gibi konularda bu dönemin destekleyici etkileri olacak. Yalnız olanlar gizli ilişkiler kurmaya daha meyilli olacaklar. 26 Ağustos’ta 3 derece Balık burcunda Dolunay meydana gelecek. Finansal konular ön planda. Bütçenizi yeniden değerlendirmeli, gider-gelir dengenizi iyi belirlemelisiniz. Yeni kazanç kapıları elde etmek için çalışma yapabilirsiniz. Özellikle mesleki anlamda destekleyici etkiler devrede olacak. Bakmak zorunda olduğunuz kişilere daha fazla destek olmanız gerekebilir. Birikimlerinizi değerlendirmek, kazançlarınızı doğru kullanmak adına yeni kararlar alabilirsiniz. Kendinize verdiğiniz önemi sınayacak hayat koşulları ortaya çıkabilir. Aile ve eşle ilgili konularda birikimlerinizi değerlendirirken daha akıllıca davranın. Maddi konularda kendinizi sisli bir yolda yürüyormuş gibi hissedebilirsiniz. Bu yüzden riskli girişimler ve yatırımlar için pek uygun bir zaman değil. Mevcut koşullarınızı korumaya yönelik hareket etmenizde fayda var.

9 Eylül’de 17 derece Başak burcunda Yeni Ay meydana gelecek. Bu durum, krediler, ödenmesi gereken tutarlar, borçlar, bankacılık işleri, nafaka, primler, burslar, miras gibi konular üzerinde etkili olacak. Harcamalarınız konusunda kendinize biraz çeki düzen verebilirsiniz. Finansal bir kriz söz konusu ama panik yapmayın. 18 Kasım’da Mars, Balık burcuna geçiş yapacak ve sene sonuna kadar bu burçta seyahat edecek. Finansal konular ön planda olacak. Parayla ilgili konularda daha fazla efor harcamanız gerek. Mücadele alanınız para ve kazançlara yönelecek. Bütçeyi dengelemek bu süreçte çok önemli olacak. Para ile ilgili konularda daha stratejik davranabileceksiniz. Hatta Mars’a inat bilgi birikim bile yapabilirsiniz. Bu dönem, elinizden çıkarmak istediğiniz, satmayı planladığınız bir şey varsa bunu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Her türlü satış konusunda gökyüzü destekleyici konumda olacak. Parasal anlamda kendinize gerçekçi hedefler koymalısınız. Unutkanlık yüzünden sorunlar yaşayabilirsiniz.

Reklamı Kapat