Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
2018

Yengeç Burcu Yıllık Burç Yorumu

31 Ocak’ta 11 derece Aslan burcunda Ay Tutulması meydana gelecek. Bu hafta yılın ilk tutulması olan Aslan burcundaki Ay tutulması büyük bir etki bırakarak geçecek. Tutulmaların etkisi 15 gün sürecek. Tutulma, para, bütçe, kazanç konularında etkili olacak. Kazancınızı artırabileceğiniz koşullarla karşılaşabilirsiniz. Bu kazanç, zam veya bir alım-satım işiyle elinize geçecek para kaynaklı olabilir. Eğer bir ortakla iş yapıyorsanız, avantajlı koşullarla karşılaşabilirsiniz. Bu tutulma sonrasında kendinize telefon, yüksek teknolojili ürünler de satın alabilirsiniz. Gündeminizde yeni bir ev veya araba almak olabilir.

15 Şubat’ta 27 derece Kova burcunda Güneş Tutulması meydana gelecek ve bu ay boyunca etkili olacak. Tutulmanın hayatınızda odaklanacağı konular, krediler, borçlar, ekonomi, finansal durumlar, vergiler, miras, sponsorluklar, nafaka konuları, muhasebeyle ilgili işler, değişim, dönüşümle ilintili konular olacak. Bu dönemde uygun faiz oranlarıyla yatırım yapmak için kredi çekebilirsiniz. Belki kendi işinizi de kurabilirsiniz. Sürpriz bir ödeme alıp borcunuzu ödeme konusunda çeşitli kolaylıklarla karşılaşabilirsiniz. Sponsorluk görüşmeleri yapıyorsanız, tutulma sizi mutlu edecek bir konuyu karşınıza çıkarabilir. Eğer ortaklı bir iş yapıyorsanız, gelirlerinizde artış söz konusu olabilir. Evliyseniz veya uzun süreli bir ilişkiniz varsa, sevgilinizin iş ve maaş konularında iyileşmeler gözlemleyebilirsiniz. Ev alma fikrine sıcak bakabilir, bununla ilgili bir araştırma yapabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili maaşınızda bir düzeltme, iyileştirme, zam gibi bir durumlarla karşılaşabilirsiniz.

17 Mart’ta Mars, Oğlak burcuna geçiş yapacak ve 16 Mayıs’a kadar bu burçta seyahat edecek. Enerjinizi daha çok ilişkiler ve ortaklıklar alanına yönlendirebilirsiniz. Enerjinizi kontrollü bir şekilde kullanabilir, yeni bağlantılar kurabilir, ortaklıklarla ilgilenebilirsiniz. Yalnız Mars’ın zaman zaman agresif duygulara yol açacağını da unutmayın. Ortaklıklarla ilgili konularda stres yaratan koşullarla uğraşmanız gerekebilir. Sevgilinizi ya da ortağınızı alttan almakta zorlanabilirsiniz. Sevgiliniz minik bir kaza geçirebilir. Eğer hayatınızda biri yoksa ticaretle uğraşan, borsa gibi gergin işlerde çalışan tipleri hayatınıza çekebilirsiniz. 19 Mayıs’ta Venüs, Yengeç burcuna geçiş yapacak ve 13 Haziran’a kadar bu burçta seyahat edecek. Bu tarihe kadar yalnız olanlar kendilerini türlü aşk ilişkilerinin içinde bulabilirler. Kilo almaya başlayabilirsiniz; bu yüzden yediklerinize ve içtiklerinize dikkat edin.12 Haziran’da Merkür, Yengeç burcuna geçiş yapacak ve 29 Haziran’a kadar bu burçta seyahat edecek. Merkür’ün burcunuza geçişiyle beraber, hayatınızda iletişim, düşünce, bilgi alışverişi, anlaşmalar gibi konulara hız vereceksiniz. Önemli kararlar alırken duygularınıza göre davranabilirsiniz.

Reklamı Kapat