Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Ocak 2018

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Bugünlerde kıskançlığınızı dizginlemenizde yarar var. Karşılıklı kıskançlığınız ilişkinizi canlandırdığı kadar yıpratıyor da. Bazen oyun olmaktan çıkıp ciddi tartışmalara dönüşebiliyor.
13 Ocak 2018

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Keyif almadığınız işlerden kendinizi uzak tutmaya çalışıyorsunuz. Ama daha fazla başarı için hoşlanmadığınız işlere de yönelmeniz gerekiyor. İşi bir eğlence gibi ele almanız güzel, ama koşullarınız buna pek elverişli görünmüyor.
13 Ocak 2018

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Bu sıralar hobilerinize epeyce para harcamanız gerekecek. Aileniz bu durumdan pek hoşnut değil. İhtiyaçlarınızdan çok zevkinize harcama huyunuz bütçenizi zorluyor.
13 Ocak 2018

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Başlangıçta size ağır gelebilir, ama bazı kökten kararlar almaktan kaçınmamalısınız. Hayatın ciddi yanlarıyla yüzleşmeniz gereken bir dönemdesiniz.
13 Ocak 2018

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Öğle saatlerinde alacağınız bir öneri sizi biraz hareketlendirebilir. Kendinizi yeni deneyeceğiniz bir uğraş içinde bulabilirsiniz. Bir konuda son derece hatalı bulduğunuz bir arkadaşınızı son kez uyarmayı düşüneceksiniz. Ama bu konuyla yeterince ilgili olmayışınız, detaylardan habersiz oluşunuz, davranışınızla ilgili ilerde size pişmanlık yaşatabilir.
13 Ocak 2018

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler gün boyu Ay-Yay burcunda ilerleyecek. İlişkinizle ilgili konularda veya hangi işle uğraşırsanız uğraşın, farklı konulara yönelme arzumuz gayet yoğun. Bir fikri coşkulu bir ifade ile ve ilgiyi üzerinize çekecek şekilde dile getirmeniz mümkündür. Saat 10:03 Merkür-Satürn kavuşumu, ailemizin güvenliği, yarınlarının garantisi anlamında düşünmenin işaretçisidir. Bir yere yerleşmek, bir iş girişiminde bulunmak, önemli bir meseleyi halletmek için doğru bir zamanlamadır. Evet belki duygular çok sıcak, samimi olmayabilir. Ancak dürüst olduğumuz gayet açıktır. Aile içinde geçmişe ait meseleler ele alınır. Bizi rahatsız eden noktalar konuşulur. Psikolojik anlamda bizi yoran, bilinçaltımızda yer etmiş ancak bir türlü çözümlenmemiş gizli saklı olaylar üzerinde düşünülür. Herkesin birbirine karşı açık ve net tavırlı olunması arzulanır. Anne veya babamızla ilgilenmemiz gerekebilir. Yaşça küçüklerimizin bize karşı saygılı olmasını bekleriz. Ev ve aileye ait bir konuda geleceğe dönük bir karar verebiliriz. Sırlarımızı kimseye vermeyiz. Hatta güvenmediğimiz kişilerle aramıza mesafe koyabiliriz. Saat 10:38 Ay-Neptün görünümü, çok önemli bir karar vermeniz gerekiyorsa, bu saatlerde yanılmamak için çok dikkatli düşününüz. Saat 18:45 Ay-Kuzey düğüm görünümü, özgürce hareket etmemizi, sosyal hayatla birebir iletişimde bulunarak keyiflenmemizi sağlıyor. İnsan bu saatlerde keyiflenmek, yeni insanlarla tanışmak, yazışmak, konuşmak istiyor. Saat 22:08 Venüs-Uranüs görünümü, dikkatli bir şekilde ele alınması gerekiyor. Çünkü bu etki altında yuvanız alanı ve evliliğinizi ilgilendiren konularda ani ve beklenmedik kararlar alınması mümkündür. Bunlar ilişkinizin niteliğine göre birbirinizden uzaklaşmanız veya yeni bir yere yerleşim, ailevi konulardaki bir gelişmenin de işareti olabilir. Bu durumda olanlarınıza tavsiyem, lütfen olan bitene bir daha bakınız. İyice düşününüz. Gönlünüzce bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,
13 Ocak 2018

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü hedeflerini belirlemende sana yardımcı olacak. Sürpriz fırsatlarla karşılaşacaksın.
13 Ocak 2018

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Önem derecesi olarak ikinci plana atarak ertelediğiniz işlerinizi bir gözden geçirin. Çünkü, bunlar; günlük aktivitelerinizin yoğun olduğu diğer günlerde unutulup gidiyor. Önemsiz görünen ayrıntılar sonradan pürüz yaratabilir.
13 Ocak 2018

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal çevrenizin farklı seçimleri yüzünden kimseye karşı kin beslememelisiniz. Siz kimsenin ne dediğine bakmadan kendi yolunuzda ilerlemeli doğru bildiğiniz şeylerden ödün vermemelisiniz. Ani haberlerle bir anda programınız değişebilir.
13 Ocak 2018

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yakın çevrenizle, kardeşlerle ilişkiler daha çok dikkat edebilir. Görüşmelerinizi de tamamlamaya bakmalısınız.
13 Ocak 2018

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızdaki karışıklıkları çözecek ve işleri yoluna sokacaksınız. Sağlık problemleriniz olabilir.
13 Ocak 2018

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Herşey hemen olsun diyenlerdensiniz, ama herkes o kadar hızlı olmayabilir. Değişken ruh haliniz çevrenizdekileri şaşkına çeviriyor. Bugün onayladığınız şeyi ertesi gün ilk kez duyuyormuş gibi davranmanızı çevrenizdekiler kolay kolay kabullenemiyor. Yeni arayışlar içindesiniz.
13 Ocak 2018

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Zihinsel konsantrasyon gerektiren zor problemlerin ve konuların üstüne gidebilirsiniz ancak kendinizden yapabileceğinizin üstünü de beklememelisiniz. Sakin ve sabırlı davranmanız gereken bir gün olabilir.
13 Ocak 2018

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Uranüs ile yönetici gezegeniniz Venüs arasındaki zorlu etkileşim ev hayatınızda ani değişimleri tetikler. Partnerinizin fikirlerindeki radikal dönüşümler bundan sora aranızdaki ilişkinin farklılaşmasına neden olur. Hayat bir öncesi gibi olamayacaktır. Bu yenilik belki sizin için daha hayırlıdır. Değişimi sevgiyle kucaklamanızda fayda var.
13 Ocak 2018

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ev ve aile hayatınıza kanalize olduğunuz bugünlerde ailenizle anlaşmanız kolay olmayacak. Ailevi konular yüzünden sevdiğiniz insanla sürtüşmeler yaşayabilirsiniz, dikkatli olun!
Reklamı Kapat