Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
11 Ekim 2017

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Sevdiğiniz insanın karşısına sürekli yeni taleplerle çıkmanız hoş değil. Birlikte olduğunuz kişi sizi nasıl tatmin edeceğini şaşırmış durumda. Özellikle iş çevrenizde size ilgi duyan bir başkası olabilir.
11 Ekim 2017

Balık Burcu Günlük İş Falı

İşbirliği çabalarınız nihayet meyvelerini veriyor. Başarınızı fark eden amirlerinizden destek göreceksiniz. Yeni girişimler için ihtiyacınız olan ve talep ettiğiniz maddi desteği alacaksınız.
11 Ekim 2017

Balık Burcu Günlük Para Falı

Beklediğiniz bir paradan ses çıkmaması üzerine endişelenmişsiniz. Gün içinde alacağınız bir haber endişelerinizi bir ölçüde yatıştırıyor. Çıkmayı istediğiniz tatil için gereken parayı ayırabileceksiniz.
11 Ekim 2017

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Aile içinde ortaya çıkacak tatsız bir durumu kafanıza fazlaca takma ihtimaliniz yüksek. İş yaşamınızın etkide kalmamasına dikkat!
11 Ekim 2017

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Ikili ilişkilerde, evlilik, birliktelik ve ortaklık konularında denge ve uyumu korumak için bugün daha fazla çaba sarfetmeniz gerekebilir. Düzenli, disiplinli hareket etmek bugün biraz daha zor olabilir, daha fazla gayret gerektirebilir.
11 Ekim 2017

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 06:38 itibariyle Yengeç burcunda ilerleyecek Ay etkisinde, aşk konusunda veya aşkla ilgili tüm meselelerde, çocuklarımız varsa onlarla ilgili konularda hassasız. Duygularımız su misali akışta bugün. Aslında isteğiniz son derece basit bir şey. Size karşı gayet anlayışlı ve güvenilir olunmasını istiyorsunuz. Çünkü dürüstlük sizin için önemli olduğundan karşınızdaki insanın kendisi gibi davranmadıkça, açık olmadıkça şansı olmayacağını bilmesi gerekiyor. Saat 06:51 Ay-Jüpiter görünümü, finansal konulardaki hassasiyetinizi yükselticidir. Rahat bir yaşam arzularsınız. Güvende olmak istersiniz. İhtiyaçlarınızı satın alırken dikkatli ve ölçülü hareket etmekte yarar var. Çocuklarınız, ailenize, sevdiklerinize düşkünlüğünüz bir hayli fazlalaşır. Maddi yatırım, miras, nafaka, hukukla ilgili işlerinizi iyi takip ediniz. Saat 16:37 itibariyle etkili olacak Mars-Satürn görünümü, özellikle ilişki ve iş hayatımızla ilgili konular üzerinde bizi baskı altına alıcı bir etkiye sahiptir. Sanki her taraftan çevrilmiş gibi, bizi bir şeylerin pes ettirmeye çalıştığını hissederiz. Bir yandan ilişkimizde karşı tarafın eleştirel yaklaşımları, diğer taraftan üstümüzdeki sorumlulukların yorgunluğu. Bütün bunlar aslında, mücadele etmemiz gereken alanları işaret eder. Biz eğer şöyle sakince ve gerçekçi bir şekilde durumlara bakabilirsek, bunları aşabilecek güçte olduğumuzu görebiliriz. Panik olursak, sinirlenirsek, enerjimizi boş yere tüketiriz. Güzel yüreğiniz mutlulukla buluşsun, kalben sevgilerim sizlerle olsun.
11 Ekim 2017

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün aranda yaş farkı olan insanlarla ilişkilerin yoğunlaşabilir. Çevrendekilere daha tepkili davranabilirsin.
11 Ekim 2017

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yoğun bir çalışma temposuna girdiniz. Yaptığınız işin tüm sorumluluğunu yüklenmeniz, bazı kıskançlıkların, ortaya çıkmasına neden oluyor. Aşkta fazla inatçı bir yapınız var. Sevdiğiniz kişi sizi ikna etmekte zorlanıyor.
11 Ekim 2017

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Maliyetlerinize göre dikkatli olup, lüks harcamalarınızı abartmamaya özen gösterin.
11 Ekim 2017

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün keyif alacağınız işlere yönelebilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konular sizi oyalayabilir. Sevdiğiniz şeyler için harcamalar yapabilirsiniz. Birçok işi bir anda yapmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde mücadele gerektiren koşullarda kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz.
11 Ekim 2017

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün karşılaşacağınız olaylardan çok keyif alacaksınız. Kendinizi son derece güçlü ve enerjik hissedebilirsiniz. Ancak, enerjiniz giderek artacak ve bunu kullanamazsanız büyük bir gerilim duyabilirsiniz. Sabırsız ve tahammülsüz olabileceğiniz bir dönem. Tepkilerinizi kontrol etmelisiniz.
11 Ekim 2017

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çok hafiflemiş hissedeceksiniz kendinizi. Çünkü uzun süredir üzerinde çalıştığınız bir konu lehinize çözüme ulaşacak. Sabrettiniz ve mükafatını görüyorsunuz. Kendinizi kutlayabilirsiniz. Moraliniz, sağlığınız herşeyiniz çok mükemmel.
11 Ekim 2017

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca özel yaşamınız ve iş hayatınızdaki görüşmelerinizde başarı elde ederken, iletişim yeteneklerinizi en iyi şekilde kullanabilir, insanları daha kolay etkileyebilirsiniz. Seyahatler, davalar ve eğitim süreçlerinizle ilgili problemli bir enerjiden geçmektesiniz.
11 Ekim 2017

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Şans, fırsatlar, bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter bugünden itibaren 13 ay boyunca 9. evinize geçiş yapacak. Eğitimler, akademiler, yüksek lisans, tez yazma gibi konular bir yıl boyunca gündeminizi oluşturacak. Bugünden itibaren bol bol seyahat edersiniz. Yüksek kültürle çevrili ortamlarda bulunmak sizi mutlu eder. Uzaklarda oturan biri size aşkını ilan edebilir. Tutkusunu dile getirir.
11 Ekim 2017

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel hayatınızda veya ortaklaşa hareket edilecek konularda bazı engeller oluşabilir. Karşılaşacağınız olaylara karşı öfkeyle hareket etmekten kaçınmanız gerekiyor. 
Reklamı Kapat